Кол-центр Херсонобленерго +38 (0552) 48-06-20, 48-06-06

VIІІ-ий турнір з міні-футболу енергопостачальних компаній ТОВ “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна”

June 3, 2016

Фiнал VIІІ-го турніру з мініфутболу енергопостачальних компаній ТОВ “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна“  Житомиробленерго - Київобленерго

Чернівціобленерго - Херсонобленерго. Матч за 3-місце

 

Матч за 3- місце
 Чернівціобленерго  4 - 1  Херсонобленерго
Фінал
 Житомиробленерго  4 - 0  Київобленерго

2 день VIІІ-го турніру з мініфутболу енергопостачальних компаній ТОВ “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна“

 

 

 Чернівціобленерго  4 - 0  Одесаобленерго
 Київобленерго  9 - 0  Херсонобленерго-2
 Кіровоградобленерго  0 - 2  Херсонобленерго
 Житомиробленерго  6 - 2  Рівнеобленерго

 Товариська зустріч

представників команд

 2 - 2

 Товариська зустріч

представників команд

 

Півфінали
 Чернівціобленерго  2-2 п. 2-3  Житомиробленерго-2
 Київобленерго  2-2 п. 3.1  Херсонобленерго

 

 

1 день VIІІ-го турніру з мініфутболу енергопостачальних компаній ТОВ “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна“

 Чернівціобленерго  3 - 0  Київобленерго
 Одесаобленерго  4 - 0  Херсонобленерго-2
 Кіровоградобленерго  1 - 2  Житомиробленерго
 Херсонобленерго  1 - 0  Рівнеобленерго
 Чернівціобленерго  8 - 0  Херсонобленерго-2
 Київобленерго  1 - 1  Одесаобленерго
 Кіровоградобленерго  4 - 2  Рівнеобленерго
 Херсонобленерго  4 - 0  Житомиробленерго

 

Графік матчів VIІІ-го турніру з мініфутболу енергопостачальних компаній ТОВ “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна”. 15.06.2016

Група 1

 

Команди

A

B

C

D

A

Чернівціобленерго

*

 

 

 

B

Одесаобленерго

 

*

 

 

C

Київобленерго

 

 

*

 

D

Херсонобленерго-2

 

 

 

*

Група 2

 

Команди

A

B

C

D

A

Кіровоградобленерго

*

 

 

 

B

Херсонобленерго

 

*

 

 

C

Житомиробленерго

 

 

*

 

D

Рівнеобленерго

 

 

 

*

 

1 день (17.06.2016)

1. 09.30-10.30 год. команди Чернівціобленерго - Київобленерго

2. 10.30-11.30 год. команди Одесаобленерго - Херсонобленерго-2

3. 11.30-12.30 год. команди Кіровоградобленерго - Житомиробленерго

4. 12.30-13.30 год. команди Херсонобленерго - Рівнеобленерго

5. 13.30-14.30 год. команди Чернівціобленерго - Херсонобленерго-2

6. 14.30-15.30 год. команди Київобленерго - Одесаобленерго

7. 15.30-16.30 год. команди Кіровоградобленерго - Рівнеобленерго

8. 16.30-17.30 год. команди Херсонобленерго - Житомиробленерго

 

2 день (18.06.2016)

1. 10.00-10.50 год. команди Чернівціобленерго - Одесаобленерго

2. 11.00-11.50 год. команди Київобленерго - Херсонобленерго-2

3. 12.00-12.50 год. команди Кіровоградобленерго - Херсонобленерго

4. 13.00-13.50 год. команди Житомиробленерго - Рівнеобленерго

5. 14.00-14.50 год. товариська зустріч представників команд

6. 15.00-15.50 год. 1-е місце групи 1 — 2-е місце групи 2;

7. 16.00- 16.50 год. 2-е місце групи 1 — 1-е місце групи 2;

 

3 день (19.06.2016)

1.10.00-11.00 год. матч за 3-місце;

2. 11.30-12.30 год. Фінал.

 

Онлайн трансляцiя жеребкування. 02.06.2016

Повідомляємо, що 03.06.2016 р. о 12:00 год. буде проведено онлайн жеребкування, яке можна буде переглянути на сайті http://ksoe.com.ua або на каналi YouTube

 

logo

PDF
Регламент

DOC
Графік матчів