Приєднання до електричних мереж

Шановні замовники!

 

У зв'язку з тим, що станом на теперішній час Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики не затверджено ставки плати за стандартне приєднання ІІ та ІІІ ступенів 2017р, а також питому вартість нестандартного приєднання, що у свою чергу унеможливлює виконання розрахунків плати за приєднання - ПАТ “ЕК “Херсонобленерго” тимчасово, призупиняє видачу договорів та технічних умов стандартного приєднання потужністю більше 16 кВт та нестандартного приєднання (окрім приєднання будівельних струмоприймачів, тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів).

 

 

Шановні замовники!

В цьому розділі Ви можете знайти інформацію щодо приєднання електроустановок об’єктів будівництва до електричних мереж ПАТ «ЕК «Херсонобленерго».

 

ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ!

Доводимо до Вашого відома, що для отримання інформації з питань приєднання електроустановок до електричних мереж Ви маєте можливість звернутися до кваліфікованого фахівця ПАТ “ЕК “Херсонобленерго” за номером телефону: +38 (0552) 48-00-03, який надасть Вам професійну консультацію чи перенаправить Ваш дзвінок спеціалісту для більш детальної відповіді.

 

Приймання документів та визначення типу приєднання

1. Приєднання електроустановок замовників до електричних мереж забезпечується на підставі договору про приєднання та технічних умов, які є його невід'ємним додатком. Договір та технічні умови про приєднання видаютьсяу випадках:

-приєднання нової установки;

-збільшення електричного навантаження існуючої електроустановки;

-зміни вимог замовника до категорії надійності електропостачання;

-зміни точки приєднання електроустановки замовника;

-зміни схеми живлення електроустановки замовника з однофазної на трифазну.

2. Приймання документів для підготовки технічних умов та договору про приєднаннядо електричних мереж здійснюється:

"єдиними вікнами" філій ПАТ "ЕК"Херсонобленерго" - у разі стандартного приєднання електроустановок від мереж компанії з величиною максимального розрахункового навантаженнядо 16 кВт включно та напругою до 1000 В у точцi приєднання потужності,

"єдиним вікном" центрального офiсу ПАТ "ЕК"Херсонобленерго" - у разі приєднання електроустановки незалежно від величини розрахункового максимального навантаження, ступеня напруги в точці приєднання, категорії надійності електропостачання.

3. Замовник подає заяву про приєднання електроустановки певної потужності та повний комплект документів для отримання технічних умов та договору про приєднання до електричних мереж. Приймання документів здійснюється відповідальними працівниками філій та центрального офісу ПАТ "ЕК"Херсонобленерго".

4. У разі відсутності повного комплекту документів, що додаються до заяви, або отримання заяви, що не відповідає вимогам "Правил приєднання електроустановвок до електричних мереж" ПАТ "ЕК"Херсонобленерго" протягом 3 (трьох) робочих днів з дня її отримання повідомляє про це замовника та повертає заяву про приєднання з додатками без розгляду.

5. ПАТ "ЕК"Херсонобленерго" визначає тип приєднання електроустановки замовника (стандартне або таке, що не є стандартним) та надає замовнику проект договору та технічних умов про приєднання.

Детальніше:

> Стандартне приєднання

> Нестандартне приєднання

 

 

XLS
Звітна інформація щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж за 2016 рік

XLS
Звітна інформація щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж за 9 місяців 2016 року

DOC
Звітна інформація щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж за 1 квартал 2016 року

DOC
Звітна інформація щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж за 9 місяців 2015 року.doc

DOC
Звітна інформація щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж за півріччя 2015 року.doc

DOC
Звітна інформація щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж за 1 квартал 2015 року

DOC
Про затвердження Правил приєднання електроустановок до електричних мереж.doc

DOC
Звітна інформація щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж за 2015 рік

PDF
Приєднання електроустановок замовників до електричних мереж

PDF
Звітна інформація щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж за 6 місяців 2016 року