Стандартне приєднання

     Стандартний тип приєднання

    Тип приєднання буде визначено як стандартне, у разі якщо розрахункова (прогнозована) потужність об'екта замовника (яка визначається виключно замовником) 50 кВт і менше та якщо відстань від точки забеспечення потужності до точки приєднання потужності не перевищує 300 метрів по прямій лінії. При цьому точка приєднання потужності має знаходитися на межі земельної ділянки або на земельній ділянці Замовника. В свою чергу точка забезпечення потужності має бути визначена в існуючих електричних мережах електропередавальної організації.

     Як нараховується сума до сплати за стандартне приєднання

     Сума до сплати за стандартне приєднання нараховується відповідно до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж,затвердженою постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) від 12.02.2013р. №115 та Податкового кодексу України (у частині нарахування ПДВ) за формулою:

                              П = Рзаяв * С

де С-ставки плати за стандартне приєднання, які затверджуються постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) на базовий період та на сьогоднішній день становлять:

Ставки плати за стандартне приєднанняна 2016 рік у Херсонській області (без додатку на додану вартість) затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 22.12.2015 №3019

 

DOC
Шаблон договору про приєднання

DOC
Шаблон технічних умов приєднання, яке не є стандартним

DOC
Шаблон технічних умов стандартного приєднання

DOC
ПОСТАНОВА 30.03.2017 № 441 Про затвердження Змін до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж

DOC
Перелік документів які необхідно надати замовнику разом із заявою про приєднання електроустановок певної потужності

DOC
Постанова НКРЕ №32 від 17.01.2013р. “Про затвердження правил приєднання електроустановок до електричних мереж”

DOC
Постанова НКРЕ №115 від 12.02.2013р. “Про затвердження Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж”

XLS
Заява про приєднання електроустановок певної потужності