Планові відключення



Районний підрозділ Роботи Причина Час
26.4.2017
Херсонське МВЕ Станіслав [561]618 Білозерка]07.30 - 16.30: Лиманська, Вишнева, Голобородька, Григор’єва, Балкова, Базарна, Жовтневої революції *Соборна * д.77А, 79 - 109, 112 - 114, Аптечний, Карпоухова, Комунальна, Культурна, 200років Станіславу д.1 - 43, 47, 51, 53, Пляжна, Леніна д.3 - 13, 18 - 69, 77, 82 - 83, Сітова, Спортивна, Вишневий, Стадіонна д.1Є - 20, 25 - 33, Рибальчий, Лікарняний, Пушкіна, Театральна, Торговий, Шкільний, Ювілейна, Яружна, Піонерська капітальний ремонт обладнання та[КТП-
Херсонське МВЕ Степанівка [КТП - 1098, КТП - 836 Білозерка]: Селянська д.1 - 90, Христича д.2, 2Б, 16, 24, 40А, 44А - 46А, 52, 54, Виноградна д.1 - 33, Кар’єрний , Зарічна д.12 - 13, 27, 37, 69 - 89, Кільцева , Запорізька, Літній д.4 - 11, 18 - 20, Горіхова д.14, 16 - а, 22, 24, 26, 28, 30 - 71, 73, 75 - 181, Піщаний, Українська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ села Великаандронівка, Малаандронівка [КТП - 121] капітальний ремонт обладнання — пов
Херсонське МВЕ Широка Балка [КТП - 718, КТП - 719, КТП - 726, КТП - 727 Білозерка]: Перепелиці, Гагаріна д.1 - 2, Набережна2 д.2 - 8, Рибальська *Рибацька*, Вінницька д.14, Леніна д.2 - 70, МарксаК д.43, 46 - 48, 48А, 50 - 64, 65А, 85, Українська д.1 - 48, Набережна1 д.1А - 5, УкраїнкиЛ, Світла, Мартьянова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [КТП - 182]: Пролетарська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 266 Л - 2]: Дружби *Радянська* д.1А - 2, 8, Жовтнева д.1 - 58, Промислова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеська Гірка, Приозерне, Стрiлкове, Щасливцеве [ПС 3510 Генічеська Гірка 1СШ - 35 та Ф - 721]: КР та РМ 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [ТП - 438 А Л - 1]: Онiщенко, Пушкiна д.1а, 7а, 10 - 55 КР 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Привiльне [ТП - 600 Л - 1]: Гагаріна д.4, 6, 8, 12, 20 - 22, 24, УкраїнкиЛ д.4 - 5, 16 - 51, Шкільна д.8, 9, 10 КР 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [КТП - 115]: Кірова д.38, Леніна д.57, Піонерський д.9 - 10, 18 - 27, Червоноармійська д.10 - 39 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина Перевірка РЗА 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Леніна, Шевченка Перевірка РЗА 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [ТП - 31 Л - 1]: Заводська2 д.11 - 12, Маяковського д.1 - 44, 46 - 48, Херсонська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Макаренка, Першотравнева, Шевченка Перевірка РЗА 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Молодiжна, Нова, Перемоги д.1 - 74, Радянська, Рибальська, Садова, Суворова, Українська Перевірка РЗА 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру Перевірка РЗА 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Інгулецька, Шкільна Перевірка РЗА 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7, 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162 Перевірка РЗА 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 811 Л - 3]: Степова д.63А - 65, 67 - 88 по договору приєднання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [1631]: 1 Травня, 50 років Жовтня, Больнична, Жовтнева, Кiрова, Ленiна, Набережна, Приморська, Робоча, Степова, Шевченка, Шкiльна технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 209]], [КТП - 347], [КТП - 416], [КТП - 81], [РП - Мост], [КТП - 617]08.00 - 15.30: Ватутіна д.1 - 107, Джона Горварда *Фрунзе* д.1 - 42, Васильковський *Свердлова*, Пляжний, Сонячний, Український, Вишнева *Кірова* д.1 - 79, Таврійський, Благодатний *Куйбишева*, Колодязна д.23, 25, 27, 29, 31 - 74, Лазурний *ЛазоС* д.1А - 24 Дубасова, Миколаєва д.1, 1В, 2Б, Польова д.3 Херсонська д.129 - 148, Ярослава Мудрого *Леніна*, Мирна, Мирний, Тітова Лазарева, Лермонтова д.1, ТерешковаВ, Мостовий, Центральна *Будьонного* д.75А, 77 - 77В, 79, Горького д.2 - 43 технічне обслуговування ,[КТП-211
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [ПС - 3510 кВ Золотобалківська 1Т]: 1 Травня, 50 років Жовтня, Больнична, Жовтнева, Кiрова, Ленiна, Набережна, Приморська, Робоча, Степова, Шевченка, Шкiльна поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Комишани [КТП - 701]: Стадіонний, Торговий д.1Б, 1, 1А, 2, Червоноармійська д.27 - 48, Кооперативна д.1Б - 30, Тупиковий д.1 - 8, Нижня д.82А, 70, 68, 81, 81А, 81Б, 84, 103А, 105, Жовтнева д.41, 12А капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 98 РОГАЧИК]: Ювілейна д.62 - 68, 87, 89, 93 - 133А, 135 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Комишани [КТП - 720 А]: Нижня д.2 - 113, Космонавтів д.33, 23, 17 - 37, Польова д.144Б, Лермонтова д.1А, 1 - 26, 27 - 35Садова д.1 - 8, Робочий д.2Г - 4А, 1А, Робоча д.3А - 10, 2Б, 2А, 1, 2, 3, Херсонська д.2 - 30, Шевченка д.1А, 2 - 27, Радянська д.1 - 26, Пролетарський д.3 - 4, 8, 5, 6, 1А, 2, Мостовий д.3А - 4А, 3 капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 216 РОГАЧИК]: МарксаК д.3 - 53 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Комишани [КТП - 721]: Жовтнева д.1 - 10, Шкільна д.10А - 10В, 10, 5, Крилова д.1 - 18, Кооперативна д.15 - 38, Поштова д.1А - 18, , Поштовий д.7А, 2, Радянська д.65 - 90, Степовий д.1 - 10, Червоноармійська д.9 - 24 капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Комишани [КТП - 723]: Тупиковий д.6, 2А, Горького д.1 - 12, Першотравнева д.2 - 3, 5, 3А, 4, 1, 1А, Шкільний д.4 - 18, Надозерний д.2В, 2Б, 9, 3, 5, 11, 7, 2А, 2, 1, Комсомольська д.1 - 10, Чкалова д.1 - 14, Шкільна д.2Г, 12Б, 16В, 2Б, 2, Піонерська , Кошовий д.1 - 12, Радянська д.28 - 71, 72 - 80 капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Строганівка [КТП - 464]: Благодатна *50 років колгоспу Фрунзе*, Петренко СРМ. К.Р. тр-ра. 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Комишани [КТП - 730]: Східний д.4 - 21, 26, Нижня д.25, 40 - 40А, Громадянська д.6 - 41, Яружна д.2 - 39, Гоголя д.1 - 12, Комбайновий, Радянська д.82, 86, 69А, 73, 78Б, 78, 78А, 50, 41 - 45, , Яружний *Овражний*, Комсомольська д.5 - 26, , Шевченка д.28 - 41, 42 капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Строганівка [КТП - 504]: Благодатна *50 років колгоспу Фрунзе* СРМ. К.Р. тр-ра. 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Комишани [КТП - 881]: Торговий д.2а, Шмідта д.4 - 10, Жовтнева д.12 - 39, Комишанський д.1 - 13, Шкільний д.16Б, 2А, 11А, Нижня д.73В, Шкільна д.1 - 24, Річковий капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [749]: Грушевського *Леніна*, Корольова *Калініна*, Північна, Франко Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Херсонське МВЕ ) Плановые работы
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 567]: Гончара *Котовського*, Фурманова, Чапаєва СРМ. К.Р. тр-ра. 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Куйбишеве [3110]: Персикова д.66, 54, 54А, 60, 66А, Степова д.2 - 75, Набережна , Мостова д.1 - 12, Центральна д.38, 20, 6, 17, 20А, 21, 25, 38А, Лугова д.1 - 88 технічне обслуговування 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 37 Л - 1, Л - 2]: Корольова *Калініна*, Франко, Хліборобів *Фрунзе*, Грушевського *Леніна* К.Р. ТО. ВЛ-0,4кВ. 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1035]: Джерельний, Затишний д.16, 3, Автомобілістів д.8, НаливайкаС , Кришталевий д.25, 215, 17, 23, 27, 30, 32, Вишневий д.12, Січовий д.1 - 24, Мирна д.44 - 58 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1055]: Тарана *Медова* д.48 - 52, 40років Жовтня д.12 - 40, Ковальський, Ладичука д.53, 55 - 64, 66, Ливарна д.6 - 47А, Міліцейський д.6, 8, Сиваська д.45, 49 - 70, Старостіна *Церковна* д.27, 29, 31 - 34, 36 - 54, СуботиМ д.34, 36, 39 - 49 ВВ випробування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 132]: Яружна д.138, 144, Ломоносова д.145, Пушкінська д.131 - 160, Затишний д.4 - 12А, Піонерська *Купецька* д.89 - 156, Білоруська д.25 - 34 капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 211]: Волошкова технічне обслуговування 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича _Самарця_, Морський, Набережна, Олени Теліги _Островського_, Першотравнева, Поштова кр 08.30-16.20
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 25]: УльяноваД *Нижня* д.145 - 206, Сорокіна *Качельна* д.1 - 35, ЗапорожчукаА д.1 - 25, Запорізька д.1 - 26, Червонопрапорна *Олександрівська* д.118 - 179, Чайковського д.2 капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 876]: Дружби, Степова кр 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [803]: Квіткова, Козацька, Московська д.19 - 27, Радужна, Соснова, Яковенко ТО ПЛ 10 кВ Л-803 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 347]: Інтернаціональна д.42 - 74, Східна33 д.1 - 51, 53 - 64, ГрінченкаБ д.65, Східна31 д.1 - 28, 30, 32, 55, 64, Джанкойська д.61, Східна32 д.1 - 62, 64, Крайня д.5 - 15А, 17А - 25, 29 - 51, Східна34 технічне обслуговування 08.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Долматівка [КТП - 197]: Київська, Першотравнева ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-197 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 3]: Тупиковий д.3 - 8, Білоруська д.1 - 26, Наскрізний1 *Сквозной*, Комарова д.96 - 136, 147 - 183, Причальна д.68 - 100, Чайковського д.51 - 95, 64 - 116, Ломоносова д.89 - 141, 90 - 122, Новосельський капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МалаКардашинка [803]: ТО ПЛ 10 кВ Л-803 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 416]: Згоди д.44, 3, 5, 8, 14, 15, 22, 255, Козацька д.110, Затишний д.22, 1, 6, Кришталевий д.26, Енергетиків д.39, 18, 30, 31, 65, Миколаїва д.2 - 10, Автомобілістів д.7, 9, Мирна д.43, Антонівська д.245, Олешківська д.1 - 33, 37, 39, Вишневий д.39А, 13 технічне обслуговування 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Облої [КТП - 278]: Бивший пт Приморський, Зелена, Комсомольська, Робоча КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-278 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 617]: Інтернаціональна д.6 - 30, Антонівська д.49, 51, 53, Каскадна , Чарівна д.12 - 57, Дніпрової Чайки д.1 - 57, Яворницького д.1 - 27, ЧернявськогоМ д.2 - 46, ГрінченкаБ д.6 - 63 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 898 А]: Чарівна д.5 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 970]: Антонівська д.137 - 243, Козацька д.13 - 50, Згоди д.4 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 511 2Т Л - 19]:Приміський4 д.3 - 36, Ізмайлівський д.3 - 24, Видригана д.59 - 63, 78, ШовкуненкаО д.89А, 87, 76, 85, Севастопольська д.60, 42, 62, 66, 44, 59, 44А, 57, Керченський д.3 - 28 технічне обслуговування 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне [191]: Гагаріна, Київська, Леніна, Лугова, Набережна, Пархоменка, Пахомова, Радянська, Стара, Степовий, Шкільна ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 655 Л - 3]: Польова2 д.69, 77, 57 - 79, ХетагуроваК д.1А, 5 - 5А, Ціолковського д.6, Польова1 д.57 - 77, 62, Некрасовад.81 - 97 технічне обслуговування 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Коробки [122]: 40 років Перемоги д.6 - 63, 8, 10, 12, Блюхера д.1 - 3, 5, 7 - 13, Західна, Зелена, Зіркова, Леніна, Південна, Степова д.6 - 19, Фрунзе ТО 09.00-14.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольговка [191]: Гагаріна, Леніна, Мелітопольська, Мічуріна, Молодіжна, Садова, Тракторна, Центральна ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Сергіївка [242]: Молодіжна, Степова, Центральна, Шкільна ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Цукури [242]: 50 років Перемоги, Вишнева, Кооперативна, Молодіжна, Першотравнева, Придніпровська, Радянська, Садова, Степова, Таврійська, УкраїнкиЛ, Шевченка ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Станіслав [561]618 Білозерка]07.30 - 16.30: Лиманська, Вишнева, Голобородька, Григор’єва, Балкова, Базарна, Жовтневої революції _Соборна_ д.77А, 79 - 109, 112 - 114, Аптечний, Карпоухова, Комунальна, Культурна, 200років Станіславу д.1 - 43, 47, 51, 53, Пляжна, Леніна д.3 - 13, 18 - 69, 77, 82 - 83, Сітова, Спортивна, Вишневий, Стадіонна д.1Є - 20, 25 - 33, Рибальчий, Лікарняний, Пушкіна, Театральна, Торговий, Шкільний, Ювілейна, Яружна, Піонерська капітальний ремонт обладнання та[КТП-
Херсонське МВЕ Степанівка [КТП - 1098, КТП - 836 Білозерка]: Селянська д.1 - 90, Христича д.2, 2Б, 16, 24, 40А, 44А - 46А, 52, 54, Виноградна д.1 - 33, Кар’єрний , Зарічна д.12 - 13, 27, 37, 69 - 89, Кільцева , Запорізька, Літній д.4 - 11, 18 - 20, Горіхова д.14, 16 - а, 22, 24, 26, 28, 30 - 71, 73, 75 - 181, Піщаний, Українська технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Широка Балка [КТП - 718, КТП - 719, КТП - 726, КТП - 727 Білозерка]: Перепелиці, Гагаріна д.1 - 2, Набережна2 д.2 - 8, Рибальська _Рибацька_, Вінницька д.14, Леніна д.2 - 70, МарксаК д.43, 46 - 48, 48А, 50 - 64, 65А, 85, Українська д.1 - 48, Набережна1 д.1А - 5, УкраїнкиЛ, Світла, Мартьянова технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 56 1Т]: Затишна д.42 - 44, Перемоги д.4 - 10 технічне обслуговування 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 117 А Л - 3]:ШевченкаТГ д.58 - 78, Бузький2, Спортивна, Спортивний д.4 - 4А, 22А, Пугачова д.77, 791 - 80, 84, Бузький1, Ладичука д.79 - 117, 119 - 142 Реконструкція і модернізація 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 49 Л - 6]: Чайковського д.99 - 9910, 121 - 143, 145, 126 - 156, Причальна д.60 - 66, 102 - 186, пров Прибрежний пров. ІІ Сквозний, По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 93 Л - 3]: Макарова Адмірала д.121 - 155, Островського д.1 - 56, Штурвальна д.3 - 9, 15, 17 - 18, Докучаєва д.8 - 11В, Донецька д.100 - 122, 131 - 165, Полтавська д.104 - 110, Танкерний д.4, 8, Бурзи д.1А - 23, 38 - 38А Реконструкція і модернізація 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 72]: Дзержинського д.54А - 63, 66, Лермонтова д.0, 8, 11, Травня1 д.6А, 8, 12 - 16А, 17, 19, Щорса д.7 - 11, 13, 15 - 17, 19, 22А - 26, 30, 32, 34, 36 - 36А, 38, 40, 42, 44 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 12 Олександрівка]: Декабристів д.1 - 18, 20, 22 - 24, Комунальна, ЛазоС, Пархоменко, Східний, Трудова д.2 - 40, Фрунзе, ЦациІ д.19 - 21, 23, 25 - 28, 30, 32, 34 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 209]], [КТП - 347], [КТП - 416], [КТП - 81], [РП - Мост], [КТП - 617]08.00 - 16.30: Ватутіна д.1 - 107, Джона Горварда *Фрунзе* д.1 - 42, Васильковський *Свердлова*, Пляжний, Сонячний, Український, Вишнева *Кірова* д.1 - 79, Таврійський, Благодатний *Куйбишева*, Колодязна д.23, 25, 27, 29, 31 - 74, Лазурний *ЛазоС* д.1А - 24 Дубасова, Миколаєва д.1, 1В, 2Б, Польова д.3 Херсонська д.129 - 148, Ярослава Мудрого *Леніна*, Мирна, Мирний, Тітова Лазарева, Лермонтова д.1, ТерешковаВ, Мостовий, Центральна *Будьонного* д.75А, 77 - 77В, 79, Горького д.2 - 43 технічне обслуговування ,[КТП-211
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зелений Гай [1325]: Зелений Гай технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Комишани [КТП - 701] А], [КТП - 721], [КТП - 723], [КТП - 730], [ЗТП - 713 1Т] , [КТП - 881] , 08.00 - 16.30: Стадіонний, Торговий д.1Б, 1, 1А, 2, 2а, Червоноармійська д.9 - 48, Кооперативна д.1Б - 38, Тупиковий д.1 - 8, Жовтнева д.12 - 41, Нижня д.2 - 113, Космонавтів д.17 - 37, Польова д.144Б, Лермонтова д.1А, 1 - 26, 27 - 35Садова д.1 - 8, Робочий д.2Г - 4А, 1А, Робоча д.3А - 10, 2Б, 2А, 1, 2, 3, Херсонська д.2 - 30, Шевченка д.1А, 2 - 41, 42, Радянська д.1 - 90, Пролетарський д.3 - 4, 8, 5, 6, 1А, 2, Мостовий д.3А - 4А, 3 Жовтнева д.1 - 10, Шкільна д.1 - 24, Крилова д.1 - 18, Поштова д.1А - 18, , Поштовий д.7А, 2, Степовий д.1 - 10, Горького д.1 - 12, Першотравнева д.2 - 3, 5, 3А, 4, 1, 1А, Шкільний д.2А - 18, Надозерний д.2В, 2Б, 9, 3, 5, 11, 7, 2А, 2, 1, Комсомольська д.1 - 26, Чкалова д.1 - 14, Піонерська , Кошовий д.1 - 12, Cхідний д.4 - 21, 26, Громадянська д.6 - 41, Яружна д.2 - 39, Гоголя д.1 - 12, Комбайновий, , Яружний *Овражний*, Шмідта д.4 - 10, Комишанський д.1 - 13, Річковий капітальний ремонт обладнання ,[КТП-720
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калініндорф [1325]: Калініндорф технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ ) Плановые работы
Іванівський РЕЗ і ЕМ Трохимівка [КТП - 265]: Сонячна, Східна кр 09.00-12.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калінінськ [1325]: Колгоспна д.8 - 82, 86, МТС д.1 - 63, 65, 69, Радянська д.1 - 137, Торговий технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Куйбишеве [3110]: Персикова д.66, 54, 54А, 60, 66А, Степова д.2 - 75, Набережна , Мостова д.1 - 12, Центральна д.38, 20, 6, 17, 20А, 21, 25, 38А, Лугова д.1 - 88 технічне обслуговування 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Краснолюбецьке [1325]: Виноградна, Молодіжна д.1 - 29, 34, 38, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1035]: Джерельний, Затишний д.16, 3, Автомобілістів д.8, НаливайкаС , Кришталевий д.25, 215, 17, 23, 27, 30, 32, Вишневий д.12, Січовий д.1 - 24, Мирна д.44 - 58 технічне обслуговування 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новополтавка [1325]: Верхня, Лісна, Набережна, Нижня, Південа, Робоча технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1055]: Тарана *Медова* д.48 - 52, 40років Жовтня д.12 - 40, Ковальський, Ладичука д.53, 55 - 64, 66, Ливарна д.6 - 47А, Міліцейський д.6, 8, Сиваська д.45, 49 - 70, Старостіна *Церковна* д.27, 29, 31 - 34, 36 - 54, СуботиМ д.34, 36, 39 - 49 ВВ випробування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 132]: Яружна д.138, 144, Ломоносова д.145, Пушкінська д.131 - 160, Затишний д.4 - 12А, Піонерська *Купецька* д.89 - 156, Білоруська д.25 - 34 капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 211]: Волошкова технічне обслуговування 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 811 Л - 3]: Степова д.63А - 65, 67 - 88 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 25]: УльяноваД *Нижня* д.145 - 206, Сорокіна *Качельна* д.1 - 35, ЗапорожчукаА д.1 - 25, Запорізька д.1 - 26, Червонопрапорна *Олександрівська* д.118 - 179, Чайковського д.2 капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 347]: Інтернаціональна д.42 - 74, Східна33 д.1 - 51, 53 - 64, ГрінченкаБ д.65, Східна31 д.1 - 28, 30, 32, 55, 64, Джанкойська д.61, Східна32 д.1 - 62, 64, Крайня д.5 - 15А, 17А - 25, 29 - 51, Східна34 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 3]: Тупиковий д.3 - 8, Білоруська д.1 - 26, Наскрізний1 *Сквозной*, Комарова д.96 - 136, 147 - 183, Причальна д.68 - 100, Чайковського д.51 - 95, 64 - 116, Ломоносова д.89 - 141, 90 - 122, Новосельський капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 416]: Згоди д.44, 3, 5, 8, 14, 15, 22, 255, Козацька д.110, Затишний д.22, 1, 6, Кришталевий д.26, Енергетиків д.39, 18, 30, 31, 65, Миколаїва д.2 - 10, Автомобілістів д.7, 9, Мирна д.43, Антонівська д.245, Олешківська д.1 - 33, 37, 39, Вишневий д.39А, 13 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 617]: Інтернаціональна д.6 - 30, Антонівська д.49, 51, 53, Каскадна , Чарівна д.12 - 57, Дніпрової Чайки д.1 - 57, Яворницького д.1 - 27, ЧернявськогоМ д.2 - 46, ГрінченкаБ д.6 - 63 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 898 А]: Чарівна д.5 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 970]: Антонівська д.137 - 243, , Козацька д.13 - 50, Згоди д.4 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 511 2Т Л - 19]:Приміський4 д.3 - 36, Ізмайлівський д.3 - 24, Видригана д.59 - 63, 78, ШовкуненкаО д.89А, 87, 76, 85, Севастопольська д.60, 42, 62, 66, 44, 59, 44А, 57, Керченський д.3 - 28, технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 655 Л - 3]: Польова2 д.69, 77, 57 - 79, ХетагуроваК д.1А, 5 - 5А, Ціолковського д.6, Польова1 д.57 - 77, 62, Некрасовад.81 - 97 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Станіслав [563]: Східна, Білозерське д.6, 19, 21 - 25, 29, 31, 33 - 34, 39 - 101, Молочна, Дніпровська, Молодіжна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Степанівка [ТП - 836 Л - 1 Білозерка]: Селянська д.1Г, Горіхова д.34, 51, 55, 73 По договору приєднання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 221 Н.Сірогози]: Шмідта кр 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [ТП - 80 Л - 1 Н.Сірогози]: Галенко то 09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Двійне [583]: 40 Років перемоги, 9 Січня, Вишнева, Космонавтів, Мира, Молодіжна, Рабочая, Садова, Солідарна технічне обслуговування 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Степне [452]: :повністю то 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [1110]: Грушевського д.14, 16 - 28, 30 - 38, Бериславська д.1, 3, 5, 7, 9, 13 - 13А, 15 - 15А, 17 - 17А, 21, 25, 27, 29, 31, 33, Незалежності д.8, Сонячний, Котляревського д.39 - 50, Молодіжна, Степова, Гагаріна д.23 - 25, 27, 29, 34 - 90А, Мисливський, Херсонська д.72, 74, 80 - 82, 84, 86, 88, 90, 92 - 94, 96 - 110А, 112 - 286, Миру, Гетьманська д.21, 26 - 30, Ярослава Мудрого д.19, 20, 21 - 55, Радянська, Польова, Рибацький, Каховський д.14, Різдвяна д.16 - 63, Володимирська д.1 - 30, Павловського д.10, 12, 14, 16, 18 - 20, 22 - 24, 25А - 71, Затишна , Садовий, Кості Гордієнка д.15, 18 - 66, Овражний, Вишнева д.17, 19 - 24, Овражна д.11, 13 - 13А, 15 - 68, Заводська д.4 - 86, Новий, Соловїна д.23 - 25, 34 - 38, Некрасова д.15 - 23, Леоніда Бикова , Мирний д.1 - 40, Центральна д.1 - 15, 304 - 306, 308, 310, 312, 314 - 314А, 318 - 318А, 320, 322, 324, 325А, 330 - 387, 391, 393, 395, 397 - 397А, 399, 401, 405, 409 - 411, 419, 421, 423, 427, 429, 431 - 431., 433, 435 - 551, Введенська д.77, 79, 81, 83 - 136, Лугова, Шкільний д.2 - 18, Новий Берислав: повністю технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка [КТП - 445]: Відродження, Родянська капітальний ремонт обладнання 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Чеховка [444]: :повністю то 10.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [1114]: повністю), Козацьке [1114]: Вишнева, Новий д.3, 5, Степова, Чкалова д.15 - 30, Соборна, Свободи, Каховська, Садовий, Садова, Гагаріна, Північний д.3 - 7, Першотравнева, сщрада Козацька, Нова, Видригана д.3 - 6, 8, 11 - 14, 16 - 83, Миру д.1 - 5, 41 - 73, Травня1, Маяковського, Комарова, Березня8, Українська, Степовий, Козацький д.21, 30, 40 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове [ТП - 290 Л - 1]: Шкільна технічне обслуговування 09.00-15.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [ЗТП - 106 Берислав]: Комарова, Херсонська, Південна, Гардемана д.69, 72, Сонячна д.1 - 5, 7 - 12, 14 - 16, 1 - го Травня д.14 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 435 Л - 2]: Комарова технічне обслуговування 09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [581]: Жовтнева, Лінійна, Першотравнева, Південа, Поштова, Чкалова технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [583]: 8 - Березня, Зелена, Леніна, Нова, Спутника, Степова технічне обслуговування 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1 [ТП - 158 Л - 1 Каланчак]: Л.Українки Т.О. ВЛ-0,4кВ 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [ВЛ 10кВ Ф - 8303 от Р - 140]: Горького , Дніпровського , Комарова , КосмодемянськоїЗ д.3, 16, 28, 30, Котовського д.10, 2, 4А, 1, 4, 3, 7, 6, 5, 8, 19, 12, Крупської д.9, 18, 7, 13, 14, 3, 4, 25, 23, 5, 42, 11, 6, 8, 16, 22, 21, 17, 20, 18А, 27, , КудріІ д.5, 4, 3 - 14, 7, 6, Леніна д.3, 5, Лисенко, пр.Маяковського д.1, 8, 2, 5, 3, 6, 12, пр.Першотравневий д.2А, Піонерська , пр.Роздольний д.2, Садова , пр. Скадовський , Фрунзе , Чапаєва, Чорноморська, пр. Шкільний Т.О. РКТП-18. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Макарівка, Мирне, Памятник, Польове [ПС 3510 Мирна 1Т] РЗА,ТО, ПР. тр-ра 2Т. 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ђинівка [КТП - 136) 08.00 - 16.30:Заводська, Робітнича
Каховський РЕЗ і ЕМ Славне [ТП - 105 Л - 1]: Леніна д.27 - 38, Щорса д.1 - 8, 14 ТО 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка [КТП - 121]: Колгоспна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [КТП - 182]: Пролетарська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 266 Л - 2]: Дружби _Радянська_ д.1А - 2, 8, Жовтнева д.1 - 58, Промислова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малаандронівка [КТП - 121]: Колгоспна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
27.4.2017
Херсонське МВЕ капітальний ремонт обладнання та[КТП-
Херсонське МВЕ Степанівка [КТП - 1098, КТП - 836 Білозерка]: Селянська д.1 - 90, Христича д.2, 2Б, 16, 24, 40А, 44А - 46А, 52, 54, Виноградна д.1 - 33, Кар’єрний , Зарічна д.12 - 13, 27, 37, 69 - 89, Кільцева , Запорізька, Літній д.4 - 11, 18 - 20, Горіхова д.14, 16 - а, 22, 24, 26, 28, 30 - 71, 73, 75 - 181, Піщаний, Українська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ села Великаандронівка, Малаандронівка [КТП - 121] капітальний ремонт обладнання — пов
Херсонське МВЕ Широка Балка [КТП - 718, КТП - 719, КТП - 726, КТП - 727 Білозерка]: Перепелиці, Гагаріна д.1 - 2, Набережна2 д.2 - 8, Рибальська *Рибацька*, Вінницька д.14, Леніна д.2 - 70, МарксаК д.43, 46 - 48, 48А, 50 - 64, 65А, 85, Українська д.1 - 48, Набережна1 д.1А - 5, УкраїнкиЛ, Світла, Мартьянова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [КТП - 182]: Пролетарська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 266 Л - 2]: Дружби *Радянська* д.1А - 2, 8, Жовтнева д.1 - 58, Промислова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [ТП - 438 А Л - 1]: Онiщенко, Пушкiна д.1а, 7а, 10 - 55 КР 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Привiльне [ТП - 600 Л - 1]: Гагаріна д.4, 6, 8, 12, 20 - 22, 24, УкраїнкиЛ д.0, 4 - 5, 16 - 51, Шкільна д.8, 9, 10 КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [721]: 50 років Перемоги д.4 - 66, 68 - 88, Берегова д.91 - 12, 1214 - 127 РМ 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [КТП - 111]: Гайдара, Леніна д.41, 43, 45, 55, 59, Піонерський д.1 - 8, 11 - 17, 30 - 36, Пушкіна, Суворова д.1 - 32, 36, 38 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [Р - 49 _1513_]: Гайдара, Жовтнева, Калініна, Кірова д.35, 40 - 40а, 42, 44 - 81, Кутузова, Леніна д.38, 41 - 55, 59 - 63, 65, 72 - 90, Лісова, Піонерський д.1 - 8, 11 - 17, 30 - 36, Пушкіна, Радянська, Садова д.1 - 40, 42 - 58, Суворова д.1 - 32, 36, 38, Українська, Чапаєва, Червоноармійська д.1 - 9, Чкалова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1502]: Горького, Жовтнева, Заводська1, Заводська2, Комсомольська, Маяковського, Першотравнева, Робоча, Українська, Херсонська, Червоноармійська д.1 - 52, 54 - 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [ТП - 31 Л - 2]: Маяковського д.45, 49 - 68, Робоча технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [Р - 49 _1513_]: Леніна д.47 - 50, 57 - 69, 74 - 78, 81, 84 - 101, 105 - 121, Садова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Потьомкине [1502]: Жовтнева, Молодіжна, Новоселова, Центральний, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 216 Л - 2]: Будьоного д.240 - 254, 311 - 331, Ворошилова д.236 - 246, 263 - 275, Короленко д.50 - 76, Шмідта д.81 - 133 по договору приєднання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [1631]: 1 Травня, 50 років Жовтня, Больнична, Жовтнева, Кiрова, Ленiна, Набережна, Приморська, Робоча, Степова, Шевченка, Шкiльна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Георгіївка [КТП - 18 РОГАЧИК]: Радянська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: 60 років Жовтня, Гагаріна, Суворова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 216 РОГАЧИК]: МарксаК д.3 - 53 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Будьоного, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Комсомольський, Леніна, Лікарняний, МарксаК, Молодіжна, Набережна, Першотравневий, Піонерський, Портовий, Степова, Терешкової, Уральський, Шевченко, Шкільний, Ювілейний технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Комунарів, Чапаєва, Чкалова, Шевченко, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Гоголя, Леніна, Молодіжна, Суворова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хрестівка [КТП - 151]: Зелена, Центральна *Леніна* СИЗПВ.СРМ. К.Р. Т.О. тр-ра. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хрестівка [КТП - 154]: Островського, Шкільна СИЗПВ. СРМ. К.Р. Т.О. тр-ра. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [749]: Грушевського *Леніна*, Корольова *Калініна*, Північна, Франко Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 37 Л - 1, Л - 2]: Корольова *Калініна*, Франко, Хліборобів *Фрунзе*, Грушевського *Леніна* К.Р. ТО. ВЛ-0,4кВ. 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 375]: Північний кр 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: все село ТО 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка [ТП - 120 Л - 3]: Гірського д.10 - 97, Степова, Тельмана д.12, 14 - ...25 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 80]: Першотравнева кр 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке [ТП - 686 Л - 2]: Бордунова д.1 - 56, Спортивна д.2 - 14, 16, 18, 24 - 26, 28А, Торгівельний провулок д.16 - 21 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича _Самарця_, Морський, Набережна, Олени Теліги _Островського_, Першотравнева, Поштова кр 08.30-16.20
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [803]: Квіткова, Козацька, Московська д.19 - 27, Радужна, Соснова, Яковенко ТО ПЛ 10 кВ Л-803 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 876]: Дружби, Степова кр 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Долматівка [КТП - 197]: Київська, Першотравнева ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-197 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МалаКардашинка [803]: ТО ПЛ 10 кВ Л-803 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Облої [КТП - 278]: Зелена, Комсомольська, Робоча КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-278 07.30-16.30
Херсонське МВЕ технічне обслуговування ,[КТП-211
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 22]: Громадянська д.2, 44 - 56, Сумська д.1 - 47, 2 - 56, Сухарна д.11 - 73, 48 - 112, Пролетарська *Весела* д.91 - 115, Комунальний д.3 - 19, ЛюксембургР *Стрітенська* д.89 - 107, 100 - 120, Енгельса *Василя Стуса* д.81 - 101, 102 - 122, Запорізька д.82 - 102, 87 - 129, Полтавська д.8 - 40, 11 - 17 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 256]: Куйбишева *Вільхова* д.72 - 82, Сорокіна *Качельна* д.75, Садова д.70 - 100, Смольна д.31 - 35, 48 - 52, Доброхотова *Мостова* д.28 - 84, 37 - 59, Пушкінська д.31 - 79, 60 - 80, Яружна д.83 - 91, 86, 88, Піонерська *Купецька* д.90 - 90А, 92, Ломоносова д.70В технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1035]: Джерельний, Затишний д.16, 3, Автомобілістів д.8, НаливайкаС , Кришталевий д.25, 215, 17, 23, 27, 30, 32, Вишневий д.12, Січовий д.1 - 24, Мирна д.44 - 58 технічне обслуговування 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне [191]: Гагаріна, Київська, Леніна, Лугова, Набережна, Пархоменка, Пахомова, Радянська, Стара, Степовий, Шкільна ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 116]: Цюрупинська *Олешківська* д.58 - 94, Запорізька д.106 - 128, 130 - 185, Будівельний, Пролетарська *Весела* д.82, 108, 110, Полтавська д.44 - 92, Цюрупинська1 *Олешківська1* д.3 - 26, Цюрупинська2 *Олешківська2* д.3 - 18, Заміська д.27 - 45, 47 - 62, Цюрупинська3 *Олешківська3* д.4 - 18, Цюрупинська4 *Олешківська4* д.9А, Цюрупинський *Олешківський* Плановые работы 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [КТП - 325]: Каштанова д.16, Перекопська д.17, 28 - 39, Перекопський3, Степова, Степовий1, 2, Таврійська д.23, 25, Таврійський4 д.7 ТО 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 17]:Доброхотова *Мостова* д.39, 43 - 47, Фрітаун д.37 - 65, 68, Пушкінська д.52, 53, 54 - 55, 57 - 63, Яружна д.37 - 100, Войкова *Єврейська* д.53, 55, 58 - 74, 77 - 130, Смольна д.39 - 71А, 74 - 84, Садова д.18, 25 - 33, 39 - 50, 54 - 68, Сорокіна *Качельна* д.59, 61, 65 - 68А, 70 - 82 технічне обслуговування 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольговка [191]: Гагаріна, Леніна, Мелітопольська, Мічуріна, Молодіжна, Садова, Тракторна, Центральна ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 211]: Волошкова технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ капітальний ремонт обладнання та[КТП-
Каховський РЕЗ і ЕМ Сергіївка [242]: Молодіжна, Степова, Центральна, Шкільна ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 294]: ЛюксембургР *Стрітенська* д.35 - 87, Доброхотова *Мостова* д.53, 62 - 67, Заміська д.2 - 5, 6 - 11, 22, 4622, Сухарна д.1А - 4, 10 - 44 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Степанівка [КТП - 1098, КТП - 836 Білозерка]: Селянська д.1 - 90, Христича д.2, 2Б, 16, 24, 40А, 44А - 46А, 52, 54, Виноградна д.1 - 33, Кар’єрний , Зарічна д.12 - 13, 27, 37, 69 - 89, Кільцева , Запорізька, Літній д.4 - 11, 18 - 20, Горіхова д.14, 16 - а, 22, 24, 26, 28, 30 - 71, 73, 75 - 181, Піщаний, Українська технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Цукури [242]: 50 років Перемоги, Вишнева, Кооперативна, Молодіжна, Першотравнева, Придніпровська, Радянська, Садова, Степова, Таврійська, УкраїнкиЛ, Шевченка ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 347]: Інтернаціональна д.42 - 74, Східна33 д.1 - 51, 53 - 64, ГрінченкаБ д.65, Східна31 д.1 - 28, 30, 32, 55, 64, Джанкойська д.61, Східна32 д.1 - 62, 64, Крайня д.5 - 15А, 17А - 25, 29 - 51, Східна34 технічне обслуговування 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Широка Балка [КТП - 718, КТП - 719, КТП - 726, КТП - 727 Білозерка]: Перепелиці, Гагаріна д.1 - 2, Набережна2 д.2 - 8, Рибальська _Рибацька_, Вінницька д.14, Леніна д.2 - 70, МарксаК д.43, 46 - 48, 48А, 50 - 64, 65А, 85, Українська д.1 - 48, Набережна1 д.1А - 5, УкраїнкиЛ, Світла, Мартьянова технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 416]: Згоди д.44, 3, 5, 8, 14, 15, 22, 255, Козацька д.11045, Затишний д.22, 1, 6, Кришталевий д.26, Енергетиків д.3913, 18, 3035, 31, 65, Миколаїва д.2 - 10, Автомобілістів д.7, 9, Мирна д.43, Антонівська д.245, Олешківська д.1 - 33, 37, 39, Вишневий д.39А, 13 технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське, Тополівка [81]: повністю обрезка деревьев 10.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 45]:Смольна д.83 - 99, 106, 112 - 122, Енгельса *Василя Стуса* д.35 - 39, 41 - 78, 80 - 98, ЛюксембургР *Стрітенська* д.92, Мостовий, Пролетарська *Весела* д.41 - 81, 84 - 98, ФранкаІ д.154 - 3, 7 - 9А, 19, Агрономічна д.1 - 12, 16, 23, Цюрупинська *Олешківська* д.36, 38, 40 - 57, 59 - 63, 69, Доброхотова *Мостова* д.68 - 82, Виноградний, Заміська д.1, 16 - 21А, 24 - 26А технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тополівка [КТП - 230]: Студентська, Садова, Польова капітальний ремонт обладнання 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 617]: Інтернаціональна д.6 - 30, Антонівська д.49, 51, 53, Каскадна , Чарівна д.12 - 57, Дніпрової Чайки д.1 - 57, Яворницького д.1 - 27, ЧернявськогоМ д.2 - 46, ГрінченкаБ д.6 - 63 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 898 А]: Чарівна д.5 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 970]: Антонівська д.137 - 243, Козацька д.13 - 50, Згоди д.4 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 117 А Л - 3]: ШевченкаТГ д.58 - 78, Бузький2, Спортивна, Спортивний д.4 - 4А, 22А, Пугачова д.77, 791 - 80, 84, Бузький1, Ладичука д.79 - 117, 119 - 142 Реконструкція і модернізація 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [КТП 45А]: Адамяна д.27А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 314 Л - 4]: Фортус Марії д.104, 106, 114Б - 126, 235 - 263, Суднобудівна1 д.3 - 12, 15 - 19, 23 По договору приєднання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [КТП - 177]: Середнє капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 6 1Т Л - 5]: Торгова *Січня21* д.32, 34, Пилипа Орлика *Січня9* д.21, 23, 30 - 34 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 93 Л - 3]: Макарова Адмірала д.121 - 155, Островського д.1 - 56, Штурвальна д.3 - 9, 15, 17 - 18, Докучаєва д.8 - 11В, Донецька д.100 - 122, 131 - 165, Полтавська д.104 - 110, Танкерний д.4, 8, Бурзи д.1А - 23, 38 - 38А Реконструкція і модернізація 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [КТП - 267]: 23 липня, Гагаріна, Садового, Спартака то 12.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 12 Олександрівка]: Декабристів д.1 - 18, 20, 22 - 24, Комунальна, ЛазоС, Пархоменко, Східний, Трудова д.2 - 40, Фрунзе, ЦациІ д.19 - 21, 23, 25 - 28, 30, 32, 34 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зелений Гай [Р - 18 _1325_]: Зелений Гай технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новополтавка [Р - 18 _1325_]: Верхня, Лісна, Набережна, Нижня, Південа, Робоча технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 216 Л - 2]: Будьонного д.240 - 242, 244, 246 - 248, 250, 254, 311 - 331, Ворошилова д.236, 238, 240, 242, 244 - 246, 263 - 275, Короленко д.50, 52 - 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 - 66А, 68, 70, 74, 76, Шмідта д.81 - 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111 - 133 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ технічне обслуговування ,[КТП-211
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 22]: Громадянська д.2, 44 - 56, Сумська д.1 - 47, 2 - 56, Сухарна д.11 - 73, 48 - 112, Пролетарська *Весела* д.91 - 115, Комунальний д.3 - 19, ЛюксембургР *Стрітенська* д.89 - 107, 100 - 120, Енгельса *Василя Стуса* д.81 - 101, 102 - 122, Запорізька д.82 - 102, 87 - 129, Полтавська д.8 - 40, 11 - 17 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 256]: Куйбишева *Вільхова* д.72 - 82, Сорокіна *Качельна* д.75, Садова д.70 - 100, Смольна д.31 - 35, 48 - 52, Доброхотова *Мостова* д.28 - 84, 37 - 59, Пушкінська д.31 - 79, 60 - 80, Яружна д.83 - 91, 86, 88, Піонерська *Купецька* д.90 - 90А, 92, Ломоносова д.70В технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1035]: Джерельний, Затишний д.16, 3, Автомобілістів д.8, НаливайкаС , Кришталевий д.25, 215, 17, 23, 27, 30, 32, Вишневий д.12, Січовий д.1 - 24, Мирна д.44 - 58 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Висунці [ПС 3510 Чорнобаївська 1Т]: технічне обслуговування 09.00-11.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 116]: Цюрупинська *Олешківська* д.58 - 94, Запорізька д.106 - 128, 130 - 185, Будівельний, Пролетарська *Весела* д.82, 108, 110, Полтавська д.44 - 92, Цюрупинська1 *Олешківська1* д.3 - 26, Цюрупинська2 *Олешківська2* д.3 - 18, Заміська д.27 - 45, 47 - 62, Цюрупинська3 *Олешківська3* д.4 - 18, Цюрупинська4 *Олешківська4* д.9А, Цюрупинський *Олешківський* Плановые работы 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Іванівка [ТП - 436 Л - 1, ТП - 599 Л - 1 Білозерка]: Другий, Перший, Придніпровська, Східна, Чепиноги д.1 - 18, 20 - 58 По договору приєднання 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 17]:Доброхотова *Мостова* д.39, 43 - 47, Фрітаун д.37 - 65, 68, Пушкінська д.52, 53, 54 - 55, 57 - 63, Яружна д.37 - 100, Войкова *Єврейська* д.53, 55, 58 - 74, 77 - 130, Смольна д.39 - 71А, 74 - 84, Садова д.18, 25 - 33, 39 - 50, 54 - 68, Сорокіна *Качельна* д.59, 61, 65 - 68А, 70 - 82, технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Новотягинка [ТП - 431 Л - 1, ТП - 434 Л - 2 Білозерка]: Комарова, Молодіжна, Шевченка По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 211]: Волошкова технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Степанівка [ПС 3510 Чорнобаївська 1Т]: Горіхова д.1 - 21, 23, 25, 27А, 29, Даника, Джона Говарда д.3 - 61, Дитячий, Електронний, Журби, Заводська, Залізна, Зарічна д.33, 45, 59, Зелена, Інгулецька д.5, 11, Кам’яна, Лікарняний, Лікувальна, Літній д.3, 17, Ломоносова, Малий, Музиківська, Павлова, Планетна, Поштова, Профспілкова, Ракетна, Вузький, Торговий, Травневий, Тракторна д.1А - 5, 6 - 19, Христича д.26А, 362 - 36А, 50А, Шкільна, Яблучний, Водопровідна д.1 - 30, Вишнева, Больничний технічне обслуговування 09.00-11.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 294]: ЛюксембургР *Стрітенська* д.35 - 87, Доброхотова *Мостова* д.53, 62 - 67, Заміська д.2 - 5, 6 - 11, 22, 4622, Сухарна д.1А - 4, 10 - 44 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Токарівка [ТП - 442 Л - 1 Білозерка]: Виноградна д.1 - 22, Українська д.2, 8, Придніпровська д.69, 79 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 347]: Інтернаціональна д.42 - 74, Східна33 д.1 - 51, 53 - 64, ГрінченкаБ д.65, Східна31 д.1 - 28, 30, 32, 55, 64, Джанкойська д.61, Східна32 д.1 - 62, 64, Крайня д.5 - 15А, 17А - 25, 29 - 51, Східна34 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [ПС 3510 Чорнобаївська 1Т, 2Т]0: Нова, Першотравнева д.30 - 75, Північна, Піонерський, Радянська д.13 - 66, Рибальська д.11, Робоча д.1 - 42, Садовий, Січня9 д.1 - 22, Світлий, Спартаківський, Стадіонна д.48а - 129, Східна, Степовий, Трудова, Фестивальна д.1 - 3, 5, 8, 12, 20, Херсонська д.43, 47, 49, Якірний д.1 - 15, Ярова д.5, 9, Ювілейний д.2, Шуменська, Чорноморська, Чорнобаївська д.37 - 172, Червонофлотська д.1 - 125, Червонопрапорна*Троїцька* д.1 - 57А, Березня8, Білі Акації д.1 - 25, Бульварна, Визволення д.1 - 4, 9 - 42, Галицька д.1 - 160, Гаражний, Жовтнева д.9, 11, 17 - 17А, 19, 27, 29, 37 - 37а, 39, 41 - 50, 56, 62 - 66, 70, Зарічна, Зворотній, Інтернатський, Калинова, Колгоспна д.1 - 4, 10 - 19, Комсомольська д.32 - 122, Консервна д.2 - 9, 11 - 14, Крайня, Механічна д.1 - 103, Миколаївська д.74, Молодіжна, Нижня, Шкільний, Овочева, Визволення д.5 - 8, 41, 43 - 70, Виноградна, Дружби д.1 - 18, 24, 28 - 30, 34, Закопна, Зелена роща, Ковальський, Консервна д.1, 10, Мостова, Набережна, Партизанська, Партизанський, Таврійська, Урожайна д.52 - 59, 66 - 66А, 68 - 81, Херсонська д.53, 54А, 56 - 91, технічне обслуговування 09.00-15.0
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 416]: Згоди д.44, 3, 5, 8, 14, 15, 22, 255, Козацька д.11045, Затишний д.22, 1, 6, Кришталевий д.26, Енергетиків д.3913, 18, 3035, 31, 65, Миколаїва д.2 - 10, Автомобілістів д.7, 9, Мирна д.43, Антонівська д.245, Олешківська д.1 - 33, 37, 39, Вишневий д.39А, 13 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 45]:Смольна д.83 - 99, 106, 112 - 122, Енгельса *Василя Стуса* д.35 - 39, 41 - 78, 80 - 98, ЛюксембургР *Стрітенська* д.92, Мостовий, Пролетарська *Весела* д.41 - 81, 84 - 98, ФранкаІ д.154 - 3, 7 - 9А, 19, Агрономічна д.1 - 12, 16, 23, Цюрупинська *Олешківська* д.36, 38, 40 - 57, 59 - 63, 69, Доброхотова *Мостова* д.68 - 82, Виноградний, Заміська д.1, 16 - 21А, 24 - 26А технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 617]: Інтернаціональна д.6 - 30, Антонівська д.49, 51, 53, , Каскадна , Чарівна д.12 - 57, Дніпрової Чайки д.1 - 57, Яворницького д.1 - 27, ЧернявськогоМ д.2 - 46, ГрінченкаБ д.6 - 63 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 898 А]: Чарівна д.5 технічне обслуговування 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Демянівка [445]: повністю то 10.00-13.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 970]: Антонівська д.137 - 243, , Козацька д.13 - 50, Згоди д.4 технічне обслуговування 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 221 Н.Сірогози]: Шмідта кр 08.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [1114]: повністю), Козацьке [1114]: Вишнева, Новий д.3, 5, Степова, Чкалова д.15 - 30, Соборна, Свободи, Каховська, Садовий, Садова, Гагаріна, Північний д.3 - 7, Першотравнева, сщрада Козацька, Нова, Видригана д.3 - 6, 8, 11 - 14, 16 - 83, Миру д.1 - 5, 41 - 73, Травня1, Маяковського, Комарова, Березня8, Українська, Степовий, Козацький д.21, 30, 40 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 507 Л - 1 Берислав]: Набережна д.1А, 3 - 4, 10, 29 - 29Б, 31 - 48, 51, 53 - 53А, 55, 57 - 57В, 59, 61 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка, Саблуківка, Милове [ПС 3510 Качкарівська]: повністю. Плановые работы 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка [КТП - 445]: Відродження, Родянська капітальний ремонт обладнання 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 258]: Радянська кр 08.00-11.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове [ТП - 290 Л - 1]: Шкільна технічне обслуговування 09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 435 Л - 2]: Комарова технічне обслуговування 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1 [ТП - 158 Л - 1 Каланчак]:Л. Українки Т.О. ВЛ-0,4кВ 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [КТП - 18 Каланчак]: Горького, Дніпровського, Комарова , КосмодемянськоїЗ д.16, 3, 28, 30, Крупської д.21, 42, 9, 14, 20, 16, 13, 11, 18А, 18, 17, 8, 7, 6, 5, 23, 3, 25, 4, Лисенко, Піонерська , пр.Скадовський д.2 К.Р. КТП. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Макарівка, Мирне, Памятник , Польове, [ПС 3510 Мирна 1Т] РЗА. КР,ПР,ТО, тр-ра 2Т 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри [263]: Будьоного, Леніна д.31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53 - 55, 57, 59, 61, 63 - 98, Мирного, Партизанська д.14 - 24, Першотравнева, Приморська, Чапаєва д.31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 - 47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65 - 76, 78 - 104, Шевченка, Щорса ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [282 от Р - 30]: 40 років Перемоги, Зелена, Леніна, Піонерська, Чапаєва, Шкільна ТО 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка [КТП - 121]: Колгоспна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [КТП - 182]: Пролетарська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 266 Л - 2]: Дружби _Радянська_ д.1А - 2, 8, Жовтнева д.1 - 58, Промислова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малаандронівка [КТП - 121]: Колгоспна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
28.4.2017
Херсонське МВЕ Станіслав [561]618 Білозерка]07.30 - 15.30: Лиманська, Вишнева, Голобородька, Григор’єва, Балкова, Базарна, Жовтневої революції *Соборна * д.77А, 79 - 109, 112 - 114, Аптечний, Карпоухова, Комунальна, Культурна, 200років Станіславу д.1 - 43, 47, 51, 53, Пляжна, Леніна д.3 - 13, 18 - 69, 77, 82 - 83, Сітова, Спортивна, Вишневий, Стадіонна д.1Є - 20, 25 - 33, Рибальчий, Лікарняний, Пушкіна, Театральна, Торговий, Шкільний, Ювілейна, Яружна, Піонерська капітальний ремонт обладнання та[КТП-
Херсонське МВЕ Широка Балка [КТП - 718, КТП - 719, КТП - 726, КТП - 727 Білозерка]: Перепелиці, Гагаріна д.1 - 2, Набережна2 д.2 - 8, Рибальська *Рибацька*, Вінницька д.14, Леніна д.2 - 70, МарксаК д.43, 46 - 48, 48А, 50 - 64, 65А, 85, Українська д.1 - 48, Набережна1 д.1А - 5, УкраїнкиЛ, Світла, Мартьянова технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ села Великаандронівка, Малаандронівка [КТП - 121] капітальний ремонт обладнання - повн
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 266 Л - 2]: Дружби *Радянська* д.1А - 2, 8, Жовтнева д.1 - 58, Промислова капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф647. уч. ЗТП - 02 - 050 - 097]: Азовська д.2а - 57, 58 - 64а, 66 - 66а, 68, 70, 72, Гагарина, Горького, Дружби народів *Махарадзе* д.2 - 7, 8 - 12, 14, 16 - 19, 20, 21 - 25, 26 - 40, 44, Курортна *Кiрова*, Миру д.2 - 4, 6, 8, 10, 12, 14 - 14а, 16, 18, 20, 22, Монастирська *Червоного Жовтня* д.26 - 26а, 28, 30 - 30а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 55 - 81, Монастирський узвіз *Пролетарський узвіз*, Набережна *Свердлова* д.6, 8 - 10, 13 - 59, Першетравнева, Першетравневий д.2а, 7 - 17б, 19 - 34, Північна5 д.28, Приморська д.58, Суворова д.2 - 69, 71, 73 КР 08.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [ТП - 438 А Л - 1]: Онiщенко, Пушкiна д.1а, 7а, 10 - 55 КР 08.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Привiльне [ТП - 600 Л - 1]: Гагаріна д.4, 6, 8, 12, 20 - 22, 24, УкраїнкиЛ д.4 - 5, 16 - 51, Шкільна д.8, 9, 10 КР 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [721]: 50 років Перемоги д.4 - 66, 68 - 88, Берегова д.1 - 12, 14 РМ 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [1515]: Кірова д.38, Леніна д.57, Піонерський д.9 - 10, 18 - 27, Червоноармійська д.10 - 39 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [1515]: Кірова д.38, Леніна д.57, Піонерський д.9 - 10, 18 - 27, Червоноармійська д.10 - 39 Перевірка РЗА 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [КТП - 115]: Кірова д.38, Леніна д.57, Піонерський д.9 - 10, 18 - 27, Червоноармійська д.10 - 39 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [ТП - 31 Л - 3]: Заводська2 д.2 - 10, 13 - 16 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [1631]: 1 Травня, 50 років Жовтня, Больнична, Жовтнева, Кiрова, Ленiна, Набережна, Приморська, Робоча, Степова, Шевченка, Шкiльна технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [ПС - 3510 кВ Золотобалківська 1Т]: 1 Травня, 50 років Жовтня, Больнична, Жовтнева, Кiрова, Ленiна, Набережна, Приморська, Робоча, Степова, Шевченка, Шкiльна поточний ремонт обладнання 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Георгіївка [КТП - 18 РОГАЧИК]: Радянська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 216 РОГАЧИК]: МарксаК д.3 - 53 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [ПС 3510 Грушевка 1Т]: Кошового, Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка [КТП - 69]: 60 років Жовтня СРМ. К.Р. 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [ПС 3510 Грушевка 1Т]: 40 років Перемоги, Будівельників, Комсомольський провулок, Леніна, Перемоги, Перемоги 40років, Першотравнева, Польова, Радянська, Степова, Терешкової В технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 29]: Пушкіна СРМ. К.Р. тр-ра. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 37 Л - 1, Л - 2]: Корольова *Калініна*, Франко, Хліборобів *Фрунзе*, Грушевського *Леніна* К.Р. ТО. ВЛ-0,4кВ. 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 88 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Одеська ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 80]: Першотравнева кр 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [Ф - 1908], [КТП - 813] 08.30 - 15.30: Винрозсадник, Груднева, Кар’ерна, Костогризівська, Майская, Молдавська, Олешківська, Травнева, Центральна _Пролетарська_, Арктична, Гордієнка, Запорізька, Квіткова, Лазурний, Майская, Олешківська, Перемоги, Східний, Фабрична, Чорноморська, Саги [КТП - 41] Бойко, Молодіжна, Молодіжний, Підлісна то ,[КТП-28]
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [КТП - 29]: 200 років Голій Пристані д.4, 6, 8, 10а, 12 - 18, 20, 22, 25 - 26, 28 - 33, 37, 39 - 41, 43, 45, 49, 51, 91, БрагиМ, Ворошилова д.99, 101, 103, 105 - 126, Каховська, Коцюбинського д.1, 3 - 23, Кошового, Ларіонова д.126, Херсонська ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-29 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 876]: Дружби, Степова кр 08.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Долматівка [КТП - 197]: Київська, Першотравнева ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-197 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Облої [КТП - 278] Зелена, Комсомольська, Робоча КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-278 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Коробки [124]: Блюхера д.4, 6 ТО 09.00-14.00
Херсонське МВЕ Станіслав [561]618 Білозерка]07.30 - 15.30: Лиманська, Вишнева, Голобородька, Григор’єва, Балкова, Базарна, Жовтневої революції _Соборна_ д.77А, 79 - 109, 112 - 114, Аптечний, Карпоухова, Комунальна, Культурна, 200років Станіславу д.1 - 43, 47, 51, 53, Пляжна, Леніна д.3 - 13, 18 - 69, 77, 82 - 83, Сітова, Спортивна, Вишневий, Стадіонна д.1Є - 20, 25 - 33, Рибальчий, Лікарняний, Пушкіна, Театральна, Торговий, Шкільний, Ювілейна, Яружна, Піонерська капітальний ремонт обладнання та[КТП-
Каховський РЕЗ і ЕМ Коробки [ЗТП - 322]: Блюхера д.9 - 13, Західна, Зелена, Фрунзе ТО 09.00-14.00
Херсонське МВЕ Широка Балка [КТП - 718, КТП - 719, КТП - 726, КТП - 727 Білозерка]: Перепелиці, Гагаріна д.1 - 2, Набережна2 д.2 - 8, Рибальська _Рибацька_, Вінницька д.14, Леніна д.2 - 70, МарксаК д.43, 46 - 48, 48А, 50 - 64, 65А, 85, Українська д.1 - 48, Набережна1 д.1А - 5, УкраїнкиЛ, Світла, Мартьянова технічне обслуговування 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Мар’янівка [КТП - 180]: Київська, Механізаторів, Степова д.122, 150, 230 КР 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 31 2Т]: Першотравнева д.33, БукінаМ д.32, 40, 44 - 44А технічне обслуговування 11.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Сергіївка [242]: Молодіжна, Степова, Центральна, Шкільна ТО 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка [ЗТП - 152]: Пушкіна д.7 капітальний ремонт обладнання 10.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Цукури [242]: 50 років Перемоги, Вишнева, Кооперативна, Молодіжна, Першотравнева, Придніпровська, Радянська, Садова, Степова, Таврійська, УкраїнкиЛ, Шевченка ТО 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 209]], [КТП - 347], [КТП - 416], [КТП - 81], [РП - Мост], [КТП - 617]08.00 - 15.30: Ватутіна д.1 - 107, Джона Горварда *Фрунзе* д.1 - 42, Васильковський *Свердлова*, Пляжний, Сонячний, Український, Вишнева *Кірова* д.1 - 79, Таврійський, Благодатний *Куйбишева*, Колодязна д.23, 25, 27, 29, 31 - 74, Лазурний *ЛазоС* д.1А - 24 Дубасова, Миколаєва д.1, 1В, 2Б, Польова д.3 Херсонська д.129 - 148, Ярослава Мудрого *Леніна*, Мирна, Мирний, Тітова Лазарева, Лермонтова д.1, ТерешковаВ, Мостовий, Центральна *Будьонного* д.75А, 77 - 77В, 79, Горького д.2 - 43 технічне обслуговування ,[КТП-211
Херсонське МВЕ Куйбишеве [3110]: Персикова д.66, 54, 54А, 60, 66А, Степова д.2 - 75, Набережна , Мостова д.1 - 12, Центральна д.38, 20, 6, 17, 20А, 21, 25, 38А, Лугова д.1 - 88 технічне обслуговування 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1035]: Джерельний, Затишний д.16, 3, Автомобілістів д.8, НаливайкаС , Кришталевий д.25, 215, 17, 23, 27, 30, 32, Вишневий д.12, Січовий д.1 - 24, Мирна д.44 - 58 технічне обслуговування 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 211]: Волошкова технічне обслуговування 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 347]: Інтернаціональна д.42 - 74, Східна33 д.1 - 51, 53 - 64, ГрінченкаБ д.65, Східна31 д.1 - 28, 30, 32, 55, 64, Джанкойська д.61, Східна32 д.1 - 62, 64, Крайня д.5 - 15А, 17А - 25, 29 - 51, Східна34 технічне обслуговування 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 416]: Згоди д.44, 3, 5, 8, 14, 15, 22, 255, Козацька д.11045, Затишний д.22, 1, 6, Кришталевий д.26, Енергетиків д.3913, 18, 3035, 31, 65, Миколаїва д.2 - 10, Автомобілістів д.7, 9, Мирна д.43, Антонівська д.245, Олешківська д.1 - 33, 37, 39, Вишневий д.39А, 13 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 898 А]: Чарівна д.5 технічне обслуговування 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 970]: Антонівська д.137 - 243, Козацька д.13 - 50, Згоди д.4 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 655 Л - 3]: Польова2 д.69, 77, 57 - 79, ХетагуроваК д.1А34, 5 - 5А, Ціолковського д.6, Польова1 д.57 - 77, 62, Некрасовад.81 - 97 технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 165 А 1Т]: Торгова *Січня21* д.3134, 3347 капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 16]: УльяноваД *Нижня* д.49 - 9813, Учбовий д.40 - 56, 60 - 67, 69 - 75, Комкова д.4 - 16, 20 - 23, Лугова д.1 - 18, Котляревського д.1, 2А - 4, 6 - 19, Червонопрапорна *Олександрівська* д.36, 50, 52 - 75, 77 - 99А капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 244 А 2Т]: Михайловича*ГетьманаСагайдачного* д.18 - 19, 31, 33, Декабристів *Преображенська* д.19, 38, 42, 46 - 46А, 51 - 65, Радянська *Ярослава Мудрого* д.37, 41 - 4317, 54, 60 - 60А, Шолом Алейхема д.15 - 22, 24, 26, 28, Бєлінського д.26, 41 - 43, ТолстогоЛ д.28 - 28А капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 315]: Ілька Борщака *Артема* д.8, 23, 25, 27 - 38, Полякова *Канатна* д.14 - 23, Маяковського д.21, 35, 46 - 54, Красіна *Староколодязна*, Підпільна *Кузнецька* д.4, 42, 48, 53 - 79, Гірського д.71 - 73, Робоча д.11, 17, 23 - 25, 29 - 30, 33, 35, Михайловича*ГетьманаСагайдачного* д.32, 34 - 53, Фрунзе *Мозолевського Б* д.17, 22, 43, 50, 56 - 61А, 63, 65, 70 - 80 капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 132]: Піонерська *Купецька* д.89 - 109, 111 - 156, Яружна д.138, 144, Білоруська д.25, 27 - 34, Затишний д.4 - 12А, Пушкінська д.131 - 159, 146 - 160 *капітальний ремонт обладнання* Плановые работы 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 21]:УльяноваД *Нижня* д.77 - 158, Степовий д.2 - 5, Фрітаун д.1 - 5, 8 - 10, Доброхотова *Мостова* д.2 - 4А, Оборонський, Чкалова д.5 - 28, Червонопрапорна *Олександрівська* д.97 - 147, Смольна д.4, 7, Новопобутовий д.2, 4, 7 - 10, Тютюнова, Прибережний, Кавалерійський, Клубний, Сибірський капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 25]: Червонопрапорна *Олександрівська* д.118 - 146, 149 - 179А, Чайковського д.2, Сорокіна *Качельна* д.1А - 35, УльяноваД *Нижня* д.66, 143 - 155, 159 - 206, ЗапорожчукаА, Запорізька д.1 - 1В, 4, 7 - 26А капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 32]: Піонерська *Купецька* д.71 - 85, 98 - 110, Запорізька д.27 - 55, 57 - 80, Пушкінська д.81 - 84, 87 - 89, 90 - 131, 132 - 144А, Сорокіна *Качельна* д.51, 53, 64 - 64А, Білоруська д.35 - 42, Ломоносова д.77 - 83, 84А, 89, 91, Яружна д.104, 116, 118 капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калініндорф [Р - 68 _1325_]: Калініндорф технічне обслуговування 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 3]: Білоруська д.4 - 24, 26, Наскрізний1 *Сквозной*, Комарова д.96 - 134А, 147 - 185, Новосельський, Тупиковий д.3 - 8, Чайковського д.47 - 51А, 53 - 94, 96 - 116, Причальна д.68 - 100, Ломоносова д.84, 87 - 8833, 90, 92 - 143 капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Подпольный]: Шолом Алейхема д.23, 25, 27, 29 - 36А, Колодязна д.46, 49 - 50, 54, 65, 68 - 76А, 81, 96, Бєлінського д.32 - 36, 47 - 51, Декабристів *Преображенська* д.50 - 56, 65А - 71, 81, ТолстогоЛ д.16, 18 - 27, 29 - 43, Радянська *Ярослава Мудрого* д.41 - 43, 47 - 51, 57 - 59, 64 - 76, Підпільна *Кузнецька* д.18, 20 - 41А, 43 - 51, Котляревського д.2, 5 - 6, Чкалова д.1 - 22, 3, Попова д.6, 8 - 8А, Орджонікідзе *Поштова* д.15, 17 - 17А, 21, 23, 28 - 34 капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 117 А Л - 3]: ШевченкаТГ д.58 - 78, Бузький2, Спортивна, Спортивний д.4 - 4А, 22А, Пугачова д.77, 791 - 80, 84, Бузький1, Ладичука д.79 - 117, 119 - 142 Реконструкція і модернізація 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 93 Л - 3]:Макарова Адмірала д.121 - 155, Островського д.1 - 56, Штурвальна д.3 - 9, 15, 17 - 18, Докучаєва д.8 - 11В, Донецька д.100 - 122, 131 - 165, Полтавська д.104 - 110, Танкерний д.4, 8, Бурзи д.1А - 23, 38 - 38А Реконструкція і модернізація 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Білозерка [652] технічне обслуговування та [КТ
Херсонське МВЕ Токарівка [ТП - 429 Л - 3, ТП - 430 Л - 2, ТП - 445 А Л - 1, ТП - 452 Л - 3 Білозерка]: Гагаріна д.2А, Придніпровськад.4 - 32, 3А - 29А, 84, Шкільнад.1 - 51, 8 - 70, Спортивна, Зелена, Дідухад.1 - 7, ФранкаІ д.2 - 3, 6 - 16, Новад.1 - 9 По договору приєднання 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 209]], [КТП - 347], [КТП - 81], [РП - Мост], [КТП - 617]08.00 - 15.30: Ватутіна д.1 - 107, Джона Горварда *Фрунзе* д.1 - 42, Васильковський *Свердлова*, Пляжний, Сонячний, Український, Вишнева *Кірова* д.1 - 79, Таврійський, Благодатний *Куйбишева*, Колодязна д.23, 25, 27, 29, 31 - 74, Лазурний *ЛазоС* д.1А - 24 Дубасова, Миколаєва д.1, 1В, 2Б, Польова д.3 Херсонська д.129 - 148, Ярослава Мудрого *Леніна*, Мирна, Мирний, Тітова Лазарева, Лермонтова д.1, ТерешковаВ, Мостовий, Центральна *Будьонного* д.75А, 77 - 77В, 79, Горького д.2 - 43 технічне обслуговування ,[КТП-211
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби вул. Паркова, Вільне Змагання Комсомольське [446]: :повністю то 10.00-13.00
Херсонське МВЕ Куйбишеве [3110]: Персикова д.66, 54, 54А, 60, 66А, Степова д.2 - 75, Набережна , Мостова д.1 - 12, Центральна д.38, 20, 6, 17, 20А, 21, 25, 38А, Лугова д.1 - 88 технічне обслуговування 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1035]: Джерельний, Затишний д.16, 3, Автомобілістів д.8, НаливайкаС , Кришталевий д.25, 215, 17, 23, 27, 30, 32, Вишневий д.12, Січовий д.1 - 24, Мирна д.44 - 58 технічне обслуговування 08.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 312 Л - 1 Берислав]: Видригана д.1 - 13, 15 - 31, Чайковського д.1 - 8, 9 - 14, 17, Леніна д.31, Південна К.Р. 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 211]: Волошкова технічне обслуговування 08.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 507 Л - 3 Берислав]: Набережна д.1Б - 2А, 6 - 7, 9, 11, 13А - 17, 19А - 19Б, 20Б технічне обслуговування 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 347]: Інтернаціональна д.42 - 74, Східна33 д.1 - 51, 53 - 64, ГрінченкаБ д.65, Східна31 д.1 - 28, 30, 32, 55, 64, Джанкойська д.61, Східна32 д.1 - 62, 64, Крайня д.5 - 15А, 17А - 25, 29 - 51, Східна34 технічне обслуговування 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 416]: Згоди д.44, 3, 5, 8, 14, 15, 22, 255, Козацька д.11045, Затишний д.22, 1, 6, Кришталевий д.26, Енергетиків д.3913, 18, 3035, 31, 65, Миколаїва д.2 - 10, Автомобілістів д.7, 9, Мирна д.43, Антонівська д.245, Олешківська д.1 - 33, 37, 39, Вишневий д.39А, 13 технічне обслуговування 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка [КТП - 445]: Відродження, Родянська капітальний ремонт обладнання 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 898 А]: Чарівна д.5 технічне обслуговування 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 435 Л - 2]: Комарова технічне обслуговування 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 970]: Антонівська д.137 - 243, , Козацька д.13 - 50, Згоди д.4 технічне обслуговування 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 655 Л - 3]: Польова2 д.69, 77, 57 - 79, ХетагуроваК д.1А34, 5 - 5А, Ціолковського д.6, Польова1 д.57 - 77, 62, Некрасовад.81 - 97 технічне обслуговування 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1 [ТП - 158 Л - 1 Каланчак]: Л.Українки Т.О. ВЛ-0,4кВ 09.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [КТП - 18 Каланчак]: Горького, Дніпровського, Комарова , КосмодемянськоїЗ д.16, 3, 28, 30, Крупської д.21, 42, 9, 14, 20, 16, 13, 11, 18А, 18, 17, 8, 7, 6, 5, 23, 3, 25, 4, Лисенко, Піонерська , пр.Скадовський д.2 К.Р. КТП. 09.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Макарівка, Мирне, Памятник , Польове [ПС 3510 Мирна 1Т]: РЗА. ПР,КР,ТО тр-ра 2Т. 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри [263]: Будьоного, Леніна д.31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53 - 55, 57, 59, 61, 63 - 98, Мирного, Партизанська д.14 - 24, Першотравнева, Приморська, Чапаєва д.31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 - 47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65 - 76, 78 - 104, Шевченка, Щорса ТО 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри [Ф - 261 до Р - 106]: 40 років Перемоги, 8 Березня, Горностаївська д.4 - 10, Жовтнева, Калініна д.33 - 90, 92 - 121, Комсомольська, Леніна д.2 - 2Б, Лікарняна, Набережна д.58А - 58Б, Садова, Степова д.6, 10, 12, 14, 18 - 18Б, 20, 29 - 87, Чапаєва д.1 - 10, 12, 14, 16 - 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 55, 57, Шкільна ТО 08.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка [КТП - 121]: Колгоспна капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 266 Л - 2]: Дружби _Радянська_ д.1А - 2, 8, Жовтнева д.1 - 58, Промислова капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малаандронівка [КТП - 121]: Колгоспна капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
3.5.2017
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка [ТП - 108 Л - 1]: Гагаріна д.1 - 7, 17 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка [ПС 3510 Чаплинка 1Т]: Гагаріна, Кримська, Мира, Степова, Таврійська, Торгова *Леніна*, Українська *Радянська* 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ 2 Плановые работы Т
Чаплинський РЕЗ і ЕМ 3 Плановые работы Т.)
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Жовтневе, Нове, Преображенка, Рачевка, Чаплинка, Червоний Яр [ПС 3510 Чаплинка 1Т]: 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ 2 Плановые работы Т
Чаплинський РЕЗ і ЕМ 3 Плановые работы Т. )
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Василівка, Дружелюбівка [ПС 3510 Василівка 1Т]: Поточний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [1733]: Будівельників, Восточна, Гагаріна д.2, 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 97, Горького д.52, 54, 56 - 58, 60 - 117, Жовтнева д.20, 22 - 114, Калініна, Кірова, Комсомольська, Комунарів, Котовського, Маркса К д.1 - 33, 36 - 46, Молодіжна, Нова, Октябрьский провулок, Октябрьська, Садова, Садовий провулок, Сонячна *Красіна* д.24 - 24А, 26, 28, 30, 35 - 117, Строітелів технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 7]: Артема д.10 - 39, 41, Гагаріна д.125 - 127, 129, 131, 135, 137 - 139, 141, 143 - 1432, 149, 153 - 216, Короленко д.19 - 43, 44 - 47, 49, Маріїнська *Комунарів* д.174, Поповича д.120, 122 - 1221, 124, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 163 - 199А, Пушкіна д.24, 26, 28, 30, Свердлова д.7, 9 - 36, 37 - 37А, 39, 41, 43, 45, 47 - 471, 49, 51, Чапаєва д.184, Чорновола В.*Паризької Комуни* д.10Б - 14, 16, 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Улянівка [ТП - 198 Л - 1]: Радгоспна д.48 - 63 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Улянівка [ТП - 198 Л - 2]: Нова, Радгоспна д.2 - 47 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ТП - 132 Л - 2]: Горького д.2 - 3, Суворова, Чкалова, Шевченко д.1 - 29 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Шотівка [ТП - 11 Л - 1, ТП - 316 Л - 1]: Леніна, Шевченко ТО 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Трифонівка [ТП - 134 Л - 1 Олександрівка]: Миру технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Остапенко [221]: МарксаК, Молодіжна, Східна, Центральна ТО 10.00-14.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Сліненко [221]: Колгоспна, Молодіжна, Першотравнева, Центральна ТО 10.00-14.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Сокирки [221]: Колгоспна, Першотравнева, Українська ТО 10.00-14.00
4.5.2017
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [КТП - 1333]: БідногоД д.1Д, 31А - 33, 35, 37 - 45, Шкільна д.2, 2В, 2д - 3 КР КТП-1333 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під [ТП - 305 Л - 2]: Сонячна д.46 - 76 ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Стара Лук’янівка [294 от Р - 62]: Зоря, Перемоги ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [294 КТП - 133 от Р - 62]: Вишнева, Комсомольська, Леніна, Лікарняна, Молодіжна, Новоселів, Олімпійська, Піонерська, Пролетарська, Садова, Степова, Таврійська, Чинючина ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [1771]: Піонерська, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ТП - 132 Л - 1]: Горького д.2, 4 - 33 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [ТП - 153 Л - 1]: Комсомольська д.10 - 21, 60 - 63, Молодіжна, Радянська д.13 - 52, Таврійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [ТП - 153 Л - 2]: Комсомольська д.45, Хмельницкого Б технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [1733]: Будівельників, Восточна, Гагаріна д.2, 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 97, Горького д.52, 54, 56 - 58, 60 - 117, Жовтнева д.20, 22 - 114, Калініна, Кірова, Комсомольська, Комунарів, Котовського, Маркса К д.1 - 33, 36 - 46, Молодіжна, Нова, Октябрьский провулок, Октябрьська, Садова, Садовий провулок, Сонячна *Красіна* д.24 - 24А, 26, 28, 30, 35 - 117, Строітелів технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [1771]: Космонавтів, Леніна, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [1771]: Лісова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [1771]: Миру, Новосілка технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1703]: Артема д.82, 84, 86, 88, 90, 92 - 103, Балтазарівська *Куйбишева* д.54, 56, 58, 60 - 60А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 - 89, 91, 95, 97 - 151, Будьонного д.46 - 114, 116, 135 - 143, 154А, 156 - 160, 162, 164, 167 - 193, 205А, 207 - 211, 213, 215 - 215А, 217, 219 - 225, 229, 231, 233, 235, 237 - 239, 243 - 243А, 245, 249, 253, 255 - 277, Ворошилова д.42, 44, 50, 52, 54, 56, 60, 66 - 111А, 113, 117 - 119, 121 - 125, 129, 131, 133, 135 - 142, 144, 150, 152, 154 - 158, 164, 166, 168 - 189, 191, 193 - 195, 201, 203, 205 - 209, 211, 215А, 217 - 219, 221 - 2212, 223, 225, Гагаріна д.3 - 66, 70, Єлизаветівська *Кірова* д.1 - 65, 66А2 - 67, 69, 71 - 73, 77, 79 - 81, 83 - 85, 87, 89, 91, Жовтневої революції д.6, Затишна *Маркса К* д.22, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66 - 89, 95, 97, 99, 102, 106 - 112, 114, 116, 157 - а, КіроваБудьоного, Комсомольська д.11, 13, 15 - 17, 19, 21, 23 - 27, 29, 31, 33, 35 - 35А, 37, 43 - 107, 107А, 112, 114, 116, 118, 120, 126 - 146, 148 - 158, 164, 166, 168 - 172А, 174, 176, 178, 180, 186 - 188, 200 - 216, 220 - 230, Котовського д.63 - 74, 128А, Курортна *Лібкнехта К* д.1 - 73, 75 - 123, 125, 127 - 127А, 129 - 129А, 131 - 131Б, 133, 135, Леніна д.74, 76, 78, 80 - 114, 116 - 140, 142 - 152, 154А, 158, Леніна провулок, Лібкнехта КВорошилова, Люксембург Р д.2 - 104, Мангубінська *Пролетарська* д.5, 73, 75, 77, 79, 83, 85 - 85 - Б, 87, Маріїнська *Комунарів* д.1 - 67, 85, Олександрівська *Володарського* д.5 - 35, 37, 43, 51, 55, 59, 78 - 80, 82, 84, 86 - 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 - 149, Пасічника д.78 - 98, Покровська *Колгоспна* д.3, 5 - 5А, 6А - 8, 12, 38, Поповича д.6, 8, 10, 12 - 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 341 - 49, 51 - 53, 55, 57, 59 - 61, 63, 67 - 69, 71 - 71 - б, 73, 75, 77, Радянська д.2, 9 - 916, 22 - 83, 85А - 101, РадянськаКомсомольська, С.СкадовськогоГагаріна, Торговий провулок, Чапаєва д.18, 31 - 83, 85 - 87, 89 - 89Б, 91, 95А - 97, 99, 101, 103, 105, 107, Червоноармійська д.1 - 134, 136, 138 - 138А, 140, 142, Чкалова д.1 - 122, 124, 126, ЧкаловаВорошилова, Шевченко д.91 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1771]: Пасічника д.112А технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [1771]: Молодіжна, Робоча, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Улянівка [ТП - 198 Л - 2]: Нова, Радгоспна д.2 - 47 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [КТП - 120]: Жовтнева, Радянська, Садова д.19 - 34, 36, 40, 42 - 58, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 63 Л - 1]: Шевченка д.1 - 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 137 Л - 1]: Крупської ТО 08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 20 Л - 3]: Дружби, Каланчацька *60років Жовтня*, Меліораторів *Жовтнева* К.Р. ВЛ-0,4кВ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 33 Л - 2]: Каховський, Леваневського, Меліораторів, Михайла Грушевського *Кірова*, Папаніна, Роздольна, Сенявіна, Янтарна то 08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 37 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Корольова *Калініна*, Франко, Хліборобів *Фрунзе* Грушевського *Леніна* Т.О. ВЛ-0,4кВ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ст.Маячка [ТП - 539 Л - 1, 2, 3, 4]Зелена, Південна, Польовий, Степова, Східна, Соборна *Ленінградська* то 08.30-16.30:
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калінінськ [ТП - 180 Л - 1 Олександрівка]: Радянська д.146 - 148В, 150, 152, 154, 156, 158, 161 - 193, 196, 198 - 198А, 200, 202, 204, 208 - 210, 214 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калінінськ [ТП - 180 Л - 2 Олександрівка]: Радянська д.139 - 143А, 149, 151А - 151Б, 153, 155, 157, 159 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Федорівка [223]: Гагаріна, Гатилова, Карбишева, Каховська, Леніна, Потапенко, Сонячна, Сонячний, Східний, Терешкової, Тітова, Ювілейна ТО 10.00-14.00
5.5.2017
Каховський РЕЗ і ЕМ Ђаївка [ТП - 56 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3]: Об’їздна д.1 - 2, 4, 13 - 15, 17 ТО 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [282 от Р - 30]: 40 років Перемоги, Зелена, Леніна, Піонерська, Чапаєва, Шкільна ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [ТП - 320 Л - 1, Л - 2]: Залиманська, Лиманська кр 09.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Василівка , Дружелюбівка [ПС 3510 Василівка 1Т]: Поточний ремонт обладнання 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ТП - 132 Л - 3]: Комсомольська, Шевченко д.33 - 35 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [ТП - 453 Л - 1]: Лугова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [ТП - 153 Л - 1]: Комсомольська д.10 - 21, 60 - 63, Молодіжна, Радянська д.13 - 52, Таврійська технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [ТП - 153 Л - 2]: Комсомольська д.45, Хмельницкого Б технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [1735]: Каучук технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1501]: Лермонтова, Нова д.01 - 19, Паркова, Степова, Щорса д.37, 39 - 46, 47 - 54 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [1501]: Горіхова, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Тополине [1501]: Степова, Центральна технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 56 Воронцовка]: Ленiна д.46 - 66 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 139 Л - 1]: Щорса ТО 08.00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [743]: Асканійська, Белінського, Блюхера, Гагаріна, Гвардійська, Гончара *Котовського*, Грушевського *Леніна*, Довженка *Червоноармійська*, Дружби, Зелена, Каланчацька *60років Жовтня*, Кримська, Куліша, Меліораторів *Жовтнева*, Оборонна, Островського, Паркова *Радянська*, Перекопська, Південна, Попова, Пушкіна, Садова, Спартака, Спортивна *Піонерська*, Таврійська , Фурманова, Храмова *Червонофлотська*, Чапаєва, Чехова провулок, Чкалова, Шевченко Т.О. ВЛ-10кВ 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [1953]: Соборна *Леніна* Плановые работы 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ то
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Торгаї [ТП - 205 Л - 1 Н.Сірогози]: Горького, ФранкоІ, Фрунзе, Щорса ТО 09.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 523 1Т]: Лесі Українки *Будьоного пр*, Лісна то 13.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 822]: Дубовий гай, Лісна, Лісопарковий то 11.00-13.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 33 Л - 3]:Каховський, М.Грушевського *Кірова*, Папаніна то 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Солонці [КТП - 64]:Зарічна, Зелений, Клиновий то 08.00-11.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калінінськ [ТП - 181 Л - 1 Олександрівка]: Радянська д.195, 197, 199, 201, 203, 207, 211 - 213, 217 - 268 технічне обслуговування 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Волинське [224]: 35 років Перемоги, 8 Березня, Гагаріна, Денисова, Леніна, ЛюксембургР ТО 10.00-14.00
8.5.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ТП - 132 Л - 2]: Горького д.2 - 3, Суворова, Чкалова, Шевченко д.1 - 29 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [КТП - 297 Воронцовка]: Червонофлотська д.131, 16 - 40 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [КТП - 309 Воронцовка]: Кiрова, Мiчурiна, МарксаК д.1 - 17, 18, 20, 22, 24, 26 - 30, Перемоги д.26 - 26а, 28, 30, 32, 34, 41 - 47, Червонофлотська д.1 - 13, 14 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
10.5.2017
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка, П’ятихатки [823]: ТО ПЛ 10 кВ Л-823 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МаліКопані [КТП - 81]: Гагаріна д.1 - 2, 5 - 5А, 7, 16, Горького д.34 - 43, 45 - 48, Підстепна д.12 - 23, 26, 29 ТО КТП-81 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Єлизаветівка [ТП - 116 Л - 1]: Димитрова д.23, 31 - 54 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка [792]: Вишневий провулок, Гагаріна, Каштанова *МарксаК*, Космонавтів, Кудрі, Кулика, Нова, Північна *Комсомольська*, Пушкіна, Садова, Степова, Таврійська, Франка І, Черноморська, Шевченко, Шкільна Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Морозівка [792]: Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 448 Л - 2]: Артилерійська, Лагірна то 15.30-16.20
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Строганівка [821]: Благодатна *50 років колгоспу Фрунзе*, Петренко Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне, Зелене [ПС 3510 Попілак]: Поточний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 335 Л - 3]: 9 Січня д.1 - 12, 14, 16, 18, Артема, Дімітрова д.1 - 23, 29А, Свердлова д.1 - 2, 4, 6 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 107]: Ульянова д.37 - 39, 41, 43 - 91 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ [КТП - 195]: Лікарняна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [ТП - 453 Л - 1]: Лугова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [1735]: Каучук технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 540 1Т]: 33 Гвар. дивізії д.110 - 3, 7, ГуманенкоВ д.12Б, 16, Затишна *Маркса К* д.157А, ФранкаІ д.21 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки [ТП - 181 Л - 1]: Радянська д.0 - 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 - 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 - 39, 41, 43 - 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 79 - 87 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки [ТП - 181 Л - 2]: Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1501]: Лермонтова, Нова д.01 - 19, Паркова, Степова, Щорса д.37, 39 - 46, 47 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [1501]: Горіхова, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Тополине [1501]: Степова, Центральна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 287 Воронцовка]: Вершинна д.16 - 36 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 368 Воронцовка]: Кiрова д.21 - 24, Нагорного д.1 - 10 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 46 Воронцовка]: Кiрова д.2 - 20, Садова д.1 - 12, 14 - 16, 20 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 48 Воронцовка]: Днiпровська д.11 - 43, Комсомольська, Нова д.2 - 29 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Шотівка [ТП - 14 Л - 1 - Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Горького, Садова, Урицького ТО 08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Нове [742]: Українська *Піонерська*, Урожайна *Комсомольська* Т.О. ВЛ-10кВ 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [742]: 50 років перемоги, Глінки, Грушевського *Леніна*, Довженка *Червоноармійська*, Космонавтів, Кримська, Кудрі, Куліша, Лесі Українки *Комсомольська*, Меліораторів *Жовтнева*, Південна, Садова, Сонячна *Щорса*, Таврійська, Турбаївська, Франко, Шевченко Т.О. ВЛ-10кВ 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Змагання [ТП - 317 Л - 1 Н.Сірогози]: Інтернаціональна, Пархоменка ТО 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка [КТП - 84 Н.Сірогози, КТП - 94 Н.Сірогози]: Куйбишева, Леніна то 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [1953]: Соборна *Леніна* Плановые работы 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ то
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 273 Л - 1, Л - 2]: Жовтнева, Карбишева, Північна, Радянська то 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 11 Л - 1, Л - 2]: Колхозний, Лебединий, Нижня, Шевченка, Шевченка пров, Михайла Грушевського *Кірова*, Олега Ольжича *Кірова пров* то 08.30-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [КТП - 302]: Гагаріна, Добровольського, Добровольців, Лісна, Нарожного, Нарожного пров, Першотравнева то 13.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [КТП - 311]: 49 Гвард. дивізії, Гвардійська, Гвардійський, Космонавтів, Миру, Польова, Таврійська *Комсомольська*, Тимчика, Ювілейна то 09.00-12.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лиманське [ТП - 64 Л - 3]: Мороз В д.23, 25, 27 - 54 По договору приєднання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Борозенське [КТП - 158 Олександрівка]: Молодіжна д.3 - 53, 57, 59, 61 - 63, Пролетарська, Садова д.1 - 41, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Краснолюбецьке [ТП - 183 Л - 1 Олександрівка]: Садова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Краснолюбецьке [ТП - 183 Л - 2 Олександрівка]: Молодіжна д.31 - 33, 35 - 37, 39 - 76 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Костогризове [ТП - 125 А Л - 1]: Шевченка д.17, 19 - 21, 54 - 55 ТО 08.30-16.00
11.5.2017
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [КТП - 761 А]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-761 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ К.Лагері [1972]: Горького, Горького пров, Зелена *Дзержинського пр*, Лікарський *Кірова пров*, Мічуріна, Набережна, Пролетарська, Сілевозний *Пролетарський*, Черемхова *Радянська*, Шевченка то 09.00-13.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Строганівка [821]: Благодатна *50 років колгоспу Фрунзе*, Петренко Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 807 Л - 5]: Гвардійська, Заводський, Фермерська *Радгоспна* приєднання 08.30-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [ТП - 595 Л - 2]: Виноградний, Луговий, Першотравнева, Садова кр 13.00-16.20
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ [ПС 3510 Миколаївка]: Запоріжжя Катеринівка Миколаївка Демидівка технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 468 Л - 1]: Будівельників д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 - 50, Коцюбинського д.1, Українки Л д.4 - 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, Шкільний провулок д.4 - 12, 16 - 17 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [1735]: Каучук технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 163 Л - 1]: Котовського д.73, 81, 85, 87 - 132 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 163 Л - 2]: Піонерська д.51, 53 - 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 - 73, 75, 77 - 114 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки [ТП - 181 Л - 1]: Радянська д.0 - 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 - 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 - 39, 41, 43 - 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 79 - 87 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки [ТП - 181 Л - 2]: Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1905]: Богдана Хмельницького *Стаханова*, Луки Балашова *Комсомольська*, Червоноармійський Плановые работы 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ не вул. Абрикосова *Комунарів*, Виноргадний, Лісна, Садова, Центральна Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ж вул.Веселковий, Виноградна, Джерельний, Зарічна, Зелений, Інтернаціональна, Казацький, Кардашинський, Клиновий, Лиманський, Лісна, Луговий, Миру, Молодіжна, Молодіжний, Озерна, Озерний, Південний, Прудний, Польовий, Садовий, Соняшний, Срібний Ключ, Степова, Ювілейна то
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоросійське [ТП - 672 Л - 2]: Чкалова д.1 - 26 По договору приєднання 07.30-16.30
12.5.2017
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери [863]: Будівельників, Виноградна, Горького д.1 - 52, Жовтнева, Калініна, Кірова д.93, 95, 97, 99 - 197, Кутузова, Леніна д.1Б - 1Д, 7 - 9, 11 - 30, 33, Лікарняна, Нова, Прикордонна д.1 - 15А, 17, Радянська д.1 - 8, 10 - 18, 20 - 28, Радянський д.1 - 5, 13, 24, Садова, Степова, Степовий, Суботи, Суворова, Торговий, Травня1, Ушакова, Фрунзе, Чапаева ТО РТП-307 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Добропілля [КТП - 752]: Леніна, Макаренко д.1 - 2, 7 - 12, Тітова д.21, 22 - 30 ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-752 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [КТП - 761 А]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-761 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка [283]: Гагаріна, Фрунзе д.11, 18 - 19, 25 - 29, 32 - 33, 36, 38 ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [284]: Іванівського, Леніна, Партизанська, Північна, Провулок, Шевченка ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 46 Л - 1]: Торгова д.5, Шевченка д.125, 127 - 143 ТО 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Єлизаветівка [283]: Димитрова, Садова ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Благовіщенка [283]: Гагаріна, Леніна, Шевченка ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Стара Лук’янівка [294 от Р - 62]: Зоря, Перемоги ТО 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [294 КТП - 140, 141 от Р - 62]: Вишнева, Комсомольська, Леніна, Лікарняна, Молодіжна, Новоселів, Олімпійська, Піонерська, Пролетарська, Садова, Степова, Таврійська, Чинючина ТО 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка [792]: Вишневий провулок, Гагаріна, Каштанова *МарксаК*, Космонавтів, Кудрі, Кулика, Нова, Північна *Комсомольська*, Пушкіна, Садова, Степова, Таврійська, Франка І, Черноморська, Шевченко, Шкільна Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Морозівка [792]: Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 264 Л - 1]: Бригадний, Виноградна, Декабристів, Енгельса, Спартака то 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [КТП - 428]: Візгіна, Тимошенко К.Р. тр - ра. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Строганівка [821]: Благодатна *50 років колгоспу Фрунзе*, Петренко Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне, Зелене [ПС 3510 Попілак]: Поточний ремонт обладнання 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 335 Л - 2]: Свердлова д.2 - 3, 5 - 28 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [КТП - 125]: Весела технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 468 Л - 1]: Будівельників д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 - 50, Коцюбинського д.1, Українки Л д.4 - 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, Шкільний провулок д.4 - 12, 16 - 17 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [1753]: Лазо С, Лазурна, Леніна, Маркса К, Пролетарська, Радянська, Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лиманське [1753]: Мороз В, Суворова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1501]: Лермонтова, Нова д.01 - 19, Паркова, Степова, Щорса д.37, 39 - 46, 47 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [1501]: Горіхова, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Тополине [1501]: Степова, Центральна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [КТП - 312 Воронцовка]: 1 Травня, МарксаК д.152 - 22 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [КТП - 324 Воронцовка]: Торгова д.102, 108 - 146, 151 - 163, Чапаєва д.36 - 42, 44 - 72, 74 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [КТП - 349 Воронцовка]: Новомосковська капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [КТП - 99 Воронцовка]: Торгова д.22 - 64а капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [КТП - 113 Воронцовка]: Радянська д.1 - 40 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нововасилівка [КТП - 101]: Леніна, Молодіжна то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Шотівка [ТП - 15 Л - 1]: Садова, Фрунзе ТО 08.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Змагання [ТП - 317 Л - 2 Н.Сірогози]: Пархоменка ТО 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [КТП - 80 Н.Сірогози]: Галенко, Степова то 13.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 265]: Дачний, Жовтнева, Костіна, Північна, Совхозна то 09.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 507]: Андрєєва, Карбишева, Листопадовий, МарксаК, Охременка, Радянська то 13.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [ТП - 65 Л - 1]: Лазо С По договору приєднання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* Плановые работы 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ не вул. Андрєєва, Вишнева *Жовтнева*, Гагаріна, Горького, Дружби народів, Командокова, Літвінова, ЛюксембургР, Миру *Леніна*, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського, Шевченка кр
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1905]: Богдана Хмельницького *Стаханова*, Луки Балашова *Комсомольська*, Червоноармійський Плановые работы 08.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ не вул. Абрикосова *Комунарів*, Виноргадний, Військова, Військова Частина, Лісна, Садова, Центральна Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Солонці вул.Веселковий, Виноградна, Джерельний, Зарічна, Зелений, Інтернаціональна, Казацький, Кардашинський, Клиновий, Лиманський, Лісна, Луговий, Миру, Молодіжна, Молодіжний, Озерна, Озерний, Південний, Польовий, Прудний, Садовий, Соняшний, Срібний Ключ, Степова, Ювілейна то 09.00-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ С.Маячка [ТП - 152 Л - 1]: Сонячна *Пролетарська* то 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ С.Маячка [ТП - 388 Л - 1, Л - 2]: Степова *Радянська*, Гвардійська, Поштова то 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бобровий Кут [ТП - 187 Л - 1 Олександрівка]: Жовтнева д.26 - 28, 34, 36 - 49, 51, 53 технічне обслуговування 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Костогризове [ТП - 125 А Л - 2]: Гагаріна д.1 - 7, 12 - 31, 38 - 42, 48 - 57, Шевченка д.1 - 15, 18 - 53, 56 - 233 ТО 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бобровий Кут [ТП - 187 Л - 2 Олександрівка]: Степова д.14 - 49 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заповіт [ТП - 191 Л - 1 Олександрівка]: Заповіт д.34 - 58 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заповіт [ТП - 191 Л - 2 Олександрівка]: Заповіт д.1 - 32 технічне обслуговування 07.30-15.30
13.5.2017
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ВільнаДружина, Очаківське[874]: ТО РТП-280 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка, П’ятихатки [823]: ТО ПЛ 10 кВ Л-823 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 174 Л - 1]: Партизанська д.1 - 15, 17 - 19, 29 ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [КТП - 684]: Вишневий, Козацький Шлях *Жовтнева*, Кринична, Лісна, Соснова, Шляхова кр 08.00-12.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Строганівка [821]: Благодатна *50 років колгоспу Фрунзе*, Петренко Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 468 Л - 1]: Будівельників д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 - 50, Коцюбинського д.1, Українки Л д.4 - 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, Шкільний провулок д.4 - 12, 16 - 17 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [1753]: Лазо С, Лазурна, Леніна, Маркса К, Пролетарська, Радянська, Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лиманське [1753]: Мороз В, Суворова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 63 Л - 2]: Суворова д.44 - 55, 65 - 69, Цвітаєва технічне обслуговування 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 284 Л - 1]: Іванофранківська, ТО 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап, Пітомник [762]: Т.О. ВЛ-10кВ 10.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Змагання [ТП - 317 Л - 2 Н.Сірогози]: Пархоменка ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ѐизове [ТП - 125 А Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Шевченка д.1 - 15, 17 - 233 Плановые работы 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ на д.1 - 7, 12 - 31, 38 - 42, 48 - 57 ТО
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Сейдеменуха [ТП - 192 Л - 2 Олександрівка]: Заводська, Маяковського, Набережная, Сонячний д.0 - 2, Шевченко д.1, 3, 5, 9, 11, 13 - 15, 21 - 23, 29 - 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 - 53, 57 - 59 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Кубань [КТП - 99 Олександрівка]: Гагаріна д.75 - 99, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новогреднєво [ТП - 197 Л - 2 Олександрівка]: Миру, Новогреднєво технічне обслуговування 07.30-16.30
15.5.2017
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери [863]: Будівельників, Виноградна, Горького д.1 - 52, Жовтнева, Калініна, Кірова д.93, 95, 97, 99 - 197, Кутузова, Леніна д.1Б - 1Д, 7 - 9, 11 - 30, 33, Лікарняна, Нова, Прикордонна д.1 - 15А, 17, Радянська д.1 - 8, 10 - 18, 20 - 28, Радянський д.1 - 5, 13, 24, Садова, Степова, Степовий, Суботи, Суворова, Торговий, Травня1, Ушакова, Фрунзе, Чапаева ТО РТП-321 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Рибальче, Виноградне, Забарино [875] Геройське [875]: Дубинди д.ПиратеРыбальче КР РТП-521А 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Нововолодимирівка, Зеленотропинське [812]: ТО РТП-1323 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка, П’ятихатки [823]: ТО ПЛ 10 кВ Л-823 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [Ф - 293 после Р - 103]: Комсомольська д.1 - 38, 47, Степова, Шкільна ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Єлизаветівка [ТП - 116 Л - 2]: Садова ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 1 Л - 1]: Івана Мазепи *Інтернаціональна*, Корабельний, Крилова, Маркуцин берег, Параходна *Енгельса*, Першотравнева, Річна *ТелігиО, Островського*, Софіївська *ГірникаО, Комунарів* кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 33 Л - 2]: Каховський, Леваневського, Меліораторів, Михайла Грушевського *Кірова*, Папаніна, Роздольна, Сенявіна, Янтарна то 10.00-16.20
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка [792]: Вишневий провулок, Гагаріна, Каштанова *МарксаК*, Космонавтів, Кудрі, Кулика, Нова, Північна *Комсомольська*, Пушкіна, Садова, Степова, Таврійська, Франка І, Черноморська, Шевченко, Шкільна Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Морозівка [792]: Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Гай [ТП - 302 Л - 1, Л - 2]: Миру, Таврійська *Леніна*, Шевченко Т.О. ВЛ-0,4кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап [КТП - 81]: Новий Етап К.Р. тр — ра. 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [573]: Жовтнева, Котовського, Леніна, Південна, Подова, Таврійська, Тельмана, Чапаєва Замена РКТП-70 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 353]: Жовтнева д.41 - 41А, 43 - 43А, 45, 54 - 58, Куйбишева д.64 - 64Б, 109 - 117, Леваневського д.15, 23, Некрасова д.26, Пушкіна д.42А - 48А, 49А - 63, 66А, Українська д.1 - 19, 21, 23 - 23А, 25, 27, 29, 31 - 31А, Цибулькіна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ [КТП - 62]: Дзержинського д.65, 67 - 105, Коцюбинського д.1А, 3 - 3В, Травня1 д.6Б, Щорса д.35, 37 - 37А, 39 - 39Б, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54А - 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ [ТП - 335 Л - 3]: 9 Січня д.1 - 12, 14, 16, 18, Артема, Дімітрова д.1 - 23, 29А, Свердлова д.1 - 2, 4, 6 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1501]: Лермонтова, Нова д.01 - 19, Паркова, Степова, Щорса д.37, 39 - 46, 47 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [1501]: Горіхова, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Тополине [1501]: Степова, Центральна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 378 Воронцовка]: Стаханова д.28, 30 - 85 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 381 Воронцовка]: Бериславська д.23, 25, 27, 29 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [КТП - 352 Воронцовка]: Осипенка д.33 - 81 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ЗТП - 78]: Радянська то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка друга [ТП - 297 Л - 1]: Ворошилова, Шевченко ТО 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка друга [ТП - 318 Л - 1]: Степова ТО 08.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Андріївка [КТП - 124]: Вишнева д.33 - 62, .42 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 630 Л - 1]: Перемоги д.28 - 53 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [1792]: Кошового технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап, Пітомник [762]: Т.О. ВЛ-10кВ 10.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [ТП - 454 Л - 1]: Миру, Молодіжна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [1792]: 40 років Перемоги, Будівельників, Комсомольський провулок, Леніна, Перемоги, Перемоги 40років, Першотравнева, Польова, Радянська, Степова, Терешкової В технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [КТП - 487]: 40 років Перемоги д.2, 10, 132, 64, 74 - 77, Будівельників д.12, 28, 30 - 32, 34, 36 - 77, Перемоги д.1, 3 - 4, 5, 7 - 8, 14 - 19, 22 - 27, 37, 66 - 72, 74, 78 - 79, 81, Перемоги 40років технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Змагання [КТП - 317 Н.Сірогози, ТП - 315 Л - 1 Н.Сірогози]: Інтернаціональна, Пархоменка то 13.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [1734]: Білого С, Гагаріна д.1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, Горького д.1 - 51, 53, 55, 59А, Жовтнева д.1 - 19, 21, Колгоспна, Космонавтів, Красіна провулок, Маркса К д.35, 48 - 66, Миру, Московська, Піонерська, Приморська, Сонячна *Красіна* д.1А - 23, 25, 27, 29, 31 - 32, Чапаєва, Щорса технічне обслуговування ПЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 400 Л - 1]: Курортна *Лібкнехта К* д.1 - 7А, 9 - 30, 32 - 35, 39, Маріїнська *Комунарів* д.59 - а По договору приєднання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 272]: 50 років Перемоги, Лінійна, Пролетарська кр 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 247]: Ларіонова, Лермонтова, Лісова *Фрунзе*, Садова *ЦеткінК*, Східна, Східний, Чалбаська*Шмідта* то 15.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 248]: Миру *Леніна*, Партизанська, Шкільна *Кірова*, Щаслива*Піонерська* то 13.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ЗТП - 4]: Гетьмана Сагайдачного *Пархоменка* д.116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 - 139, 140А - 179, Золіна д.35, 37, 39, 41, 43 - 43А, 45, 47 - 47А, 49, 51, 53 - 53А, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 - 71А, 73, 75, 77, 79, 81, 158, 160 - 162, 164, 166, 168, 170А, 172, 176, 178 - 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, Мелітопольська д.133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, Осипенко д.128 - 169, Сєрова, Соборності *Леніна* д.23, 37 - 68, Фаїни Гаєнко *Луначарського* д.24, Я.Мудрого *Червоноармійська* д.2, 4, 6, 8, Ярмаркова *Котовського* ТО 09.00-13.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [КТП - 492]: Благодатна *Леніна*, Миру кр 08.00-11.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Ѐизове [ТП - 125 А Л - 1 Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [КТП - 599]Гагаріна, Миру, Молодіжна, Південна, Соняшний то 11.00-13.00:
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Шевченка д.1 - 7, 12 - 31, 38 - 42, 48 - 57, Гагаріна д.1 - 7, 12 - 31, 38 - 42, 48 - 57 ТО 08.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 1, Л - 2]: Крилова, Лодочний, Морський, Набережна, Олімпійська*ПулюяІ, Червоноармійська*, Паркова *ГошкевичаВ, Самарця*, Першотравнева, Пристанський, Річна *ТелігиО, Островського* то 08.30-16.20
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатівка [ТП - 198 Л - 1 Олександрівка]: Леніна д.1 - 29 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ ка [ТП - 134 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Ворошилова, Дніпровська д.6 - 7, Леніна д.1 - 3, 5 - 15, 17, 22 - 23, 32 - 34, МарксаК д.1 - 20, Молодіжна ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка [ПС 3510 Чорнянка 1Т]: 200 років Чорнянкі, 40 років Перемоги, Гагаріна, Жовтнева д.50 - 52, 58 - 60, 64 - 66, 68, 70 - 94, Каховська, Комсомольська, Ломоносова, Маяковського, Молодіжна, Нова, Новокаховська, Пушкіна, Російська д.2 - 5, 7А, 9, 11 - 52Б, Степова, Фрунзе, Херсонська д.64, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 84 - 92, Цюрупи д.38, 40, 50 - 71, Шевченка, Ювілейна ТО 09.00-16.30
16.5.2017
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Рибальче, Виноградне, Забарино [875] Геройське [875]: Дубинди д.ПиратеРыбальче КР РТП-521А 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [КТП - 761 А]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-761 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка [ПС 3510 В.Благовіщенка 1Т]: Гагаріна, Фрунзе д.11, 18 - 19, 25 - 29, 32 - 33, 36, 38 ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [ПС 3510 В.Благовіщенка 1Т]: Іванівського, Леніна, Партизанська, Північна, Шевченка ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Єлизаветівка [ПС 3510 В.Благовіщенка 1Т]: Димитрова, Садова ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ПС 3510 В.Благовіщенка 1Т]: 40 років Перемоги, Зелена, Леніна, Піонерська, Чапаєва, Шкільна ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Благовіщенка [ПС 3510 В.Благовіщенка 1Т]: Гагаріна, Леніна, Шевченка ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Олешки [ПС 3510 В.Благовіщенка 1Т]: Комсомольська, Мира ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Славне [ПС 3510 В.Благовіщенка 1Т]: Леніна, Мира, Молодіжна, Світанок, Степова, Щорса ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Софіївка [ПС 3510 В.Благовіщенка 1Т]: Шевченка ТО 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Гай [ТП - 302 Л - 1, Л - 2]: Миру, Таврійська *Леніна*, Шевченко Т.О. ВЛ-0,4кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка [КТП - 70]: Гагаріна, Мира, Першотравнева, Радянська СРМ. СИЗПВ. Т.О. КТП 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Шевченко [783]: КудріІ, Шевченко, Шкільна Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне, Зелене [ПС 3510 Попілак]: Поточний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [КТП - 70]: Подова, Тельмана капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [ТП - 42 Л - 2]: Дніпровський д.2, 15 - 19, Котовського д.19, 21 - 62, Садова д.32 - 53 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 63 Л - 2]: Суворова д.44 - 55, 65 - 69, Цвітаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 63 Л - 3]: Суворова д.57 - 63, Шевченка д.60 - 62 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [КТП - 115 Воронцовка]: Молодiжна, Одеська д.1 - 23, 27 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 230 Воронцовка]: ВишнiО, Дудченка д.1 - 45 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 35]: Радянська то 09.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка друга [ТП - 298 Л - 1, Л - 2]: Миру, Радянська, Чапаєва ТО 08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап, Пітомник [762]: Т.О. ВЛ-10кВ 10.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 630 Л - 4]: Молодіжна д.5 - 11, Українки Л д.33 - 52 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [ПС 3510 Михайловка]: Піонерська, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [1792]: Кошового технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Змагання [ТП - 315 Л - 2 Н.Сірогози]: Інтернаціональна, Пархоменка ТО 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [ТП - 454 Л - 1]: Миру, Молодіжна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 209 Н.Сірогози]: Чкалова то 13.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [ПС 3510 Михайловка]: Космонавтів, Леніна, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 249 Н.Сірогози]: Папаніна, Шевченко то 08.00-12.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [ПС 3510 Михайловка]: Лісова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Михайловка]: Миколи Золотаревського *Жовтнева*, Спортивна, Степова, Таврійська *Комсомольська*, Урожайна, Центральна, Шкільна *Леніна*, Шульги капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ПС 3510 Михайловка]: Миру, Новосілка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [1792]: 40 років Перемоги, Будівельників, Комсомольський провулок, Леніна, Перемоги, Перемоги 40років, Першотравнева, Польова, Радянська, Степова, Терешкової В технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 37]: Комсомольська д.1А технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ПС 3510 Михайловка]: Пасічника д.112А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [ПС 3510 Михайловка]: Молодіжна, Робоча, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 61 Л - 2]: Щорса По договору приєднання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 272]: 50 років Перемоги, Лінійна, Пролетарська кр 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатівка [КТП - 201 Олександрівка]: Леніна д.35 - 61, Набережна, Шевченка технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: все село Плановые работы 08.30-19.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатівка [ТП - 201 Л - 1 Олександрівка]: Шевченка д.1 - 29, 33 - 35, 37, 39 - 41, 43 - 45 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне: все село кр 08.30-16.20
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатівка [ТП - 201 Л - 2 Олександрівка]: Набережна, Шевченка д.30 - 32, 36, 38, 42, 46 - 125 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [КТП - 15]: Василя Хоменко *Орджонікідзе* д.1 - 35А, 37, 39 - 39А, 43, 45, 47, Велика Куликовська *МарксаК* д.44 - 63, Гоголя д.1, 3, 5, 7, М.Грушевського *Калініна* д.2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18 технічне обслуговування 09.00-13.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Костогризове [212]: Гагаріна, Житомирська, Мічуріна, Чкалова, Шевченка технічне обслуговування 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Наталіївка [212]: Зелена, Молодіжна, МорозоваП, Нова, Поштова, Шкільна технічне обслуговування 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ ка [ТП - 134 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Ворошилова, Дніпровська д.6 - 7, Леніна д.1 - 3, 5 - 15, 17, 22 - 23, 32 - 34, МарксаК д.1 - 20, Молодіжна ТО 09.00-16.00
17.5.2017
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [893]: Гагаріна, Гагарінапров, Жовтнева д.60 - 243, Леніна д.122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 142, 144 - 146, 148, 150, 157, 161 - 239, 243, 245, 249, 251 - 253, 255, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 273 - 277, 279 - 289, Молодіжний, Нова, Садова, Совхозний, Степова д.32, 34, 36 - 92, Учбова д.1 - 39, 47 - 48, 51, Шкільна ТО ПЛ 35 кВ діл. спільного підвісу ПЛ 35 кВ Гладківка - М.Копані 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Долматівка [814]: Горького д.33, 36 - 70, Київська, Першотравнева, Садова, Чапаева д.3 - 10, 13, 15 - 58 ТО РТП-197 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Рибальче [КТП - 521 А]: Друга Набережна д.195 - 212, Набережна д.27, 29, 39 - 47, 60, 83, 193 КР КТП-521А 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [КТП - 761 А]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-761 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [293]: Комсомольська, Молодіжна, Полтавська, Степова, Шкільна ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [ТП - 320 Л - 1, Л - 2]: Залиманська, Лиманська кр 09.00-16.20
Каховський РЕЗ і ЕМ Запорізьке [293]: Київська, Леніна, Молодіжна, Північна ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привітне [КТП - 429]: Жовтнева, Зелена, Київська, Магістральна, Миру, Молодіжна, Перемоги, Першотравнева, Польовий, Ротмістрова, Степова, Ювілейний ТО 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [КТП - 141]: Вишнева, Пролетарська, Садова д.1 - 21, Чинючина ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Рідне *Ленінка* [КТП - 432]: Вишнева *Леніна* ТО 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червоноблагодатне [ТП - 179 Л - 1]: Дружби народів, Шкільна д.1 - 31, 36 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Андріївка, Кудряве, Кучерявоволодимирівка, Магдалинівка, Чорна Долина, Новий Гай, Червона Поляна [ПС 3510 К.Володимирівка 2Т]: П.Р. Т.О. тр - ра 2Т. 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Білоцерківка, Скадовка [791]: Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне, Зелене [ПС 3510 Попілак]: ВВ випробування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Качкарівка , Подове [555]: Зелена, Приканальна, Радянська, Торгова, Шкільна капітальний ремонт обладнання КТП-288 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [КТП - 70]: Подова, Тельмана капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [ТП - 42 Л - 3]: Котовського д.1 - 18, 20, Садова д.1 - 31, 61 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1501]: Лермонтова, Нова д.01 - 19, Паркова, Степова, Щорса д.37, 39 - 46, 47 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [1501]: Горіхова, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Тополине [1501]: Степова, Центральна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 41]: Радянська то 09.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 339 А Л - 1]: Садова, Чапаєва ТО 08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап, Пітомник [762]: Т.О. ВЛ-10кВ 10.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Заповітне [КТП - 337 Н.Сірогози]: Трудова кр 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Змагання [ТП - 315 Л - 2 Н.Сірогози]: Інтернаціональна, Пархоменка ТО 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Андріївка [ПС 3510 Широка]: Вишнева, Мирний провулок, Миру, Шевченка технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [ПС 3510 Михайловка]: Піонерська, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка [ПС 3510 Широка]: Колгоспна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Гостроподолянське [ПС 3510 Широка]: Леніна, Пролетарська, Радянська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [КТП - 454]: Миру, Молодіжна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [ПС 3510 Михайловка]: Космонавтів, Леніна, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [ПС 3510 Михайловка]: Лісова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малаандронівка [ПС 3510 Широка]: Колгоспна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Михайловка]: Миколи Золотаревського *Жовтнева*, Спортивна, Степова, Таврійська *Комсомольська*, Урожайна, Центральна, Шкільна *Леніна*, Шульги капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 601 Л - 1]: Колгоспна д.1 - 30 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 601 Л - 2]: Котовського д.1 - 32, 34 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 601 Л - 3]: Космонавтів д.1 - 40 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ПС 3510 Михайловка]: Миру, Новосілка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петрівка [ПС 3510 Широка]: 70 років Жовтня, Мира, Петровського, Степна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Птахівка [ТП - 187 Л - 2]: провулок Самійлівський, Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ПС 3510 Михайловка]: Пасічника д.112А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [ПС 3510 Михайловка]: Молодіжна, Робоча, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Улянівка [ПС 3510 Широка]: 40 років Перемоги, Леніна, Молодіжна, Набережна, Нова, Пролетарська, Радгоспна, Центральна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [ПС 3510 Широка]: 40 років Перемоги, Гірського, Молодіжна, Нова, Пролетарська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке [ПС 3510 Широка]: 40 років Перемоги, Бордунова, Дубініна, Ладичука, Молодіжна, Полєтаєва, Спортивна, Торгівельний провулок технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 272]: 50 років Перемоги, Лінійна, Пролетарська кр 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Андріївка [ТП - 204 Л - 1 Олександрівка]: Андріївка д.3 - 83, 87, Колгоспна, Колодязний, Павлова, Першотравнева, Степова, Трудова технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 246 Л - 1, 2, 3]: Березня8, Центральна *Січня9*, Частника, Шевченка, Ларіонова, Суворова кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Морський, Набережна, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Першотравнева, Поштова, Річна *ТелігиО, Островського* кр 08.30-16.20
Каховський РЕЗ і ЕМ Волинське [224]: 35 років Перемоги, 8 Березня, Гагаріна, Денисова, Леніна, ЛюксембургР ТО 10.00-14.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ЗТП - 39 1Т]: Вишнева *ЛюксембургР*, Олеся Гончара *Кірова* д.6 - 19, Пушкіна д.126 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Костогризове [212]: Гагаріна, Житомирська, Мічуріна, Чкалова, Шевченка ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Наталіївка [212]: Зелена, Молодіжна, МорозоваП, Нова, Поштова, Шкільна ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ ка [ТП - 134 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Ворошилова, Дніпровська д.6 - 7, Леніна д.1 - 3, 5 - 15, 17, 22 - 23, 32 - 34, МарксаК д.1 - 20, Молодіжна ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Федорівка [223]: Гагаріна, Гатилова, Карбишева, Каховська, Леніна, Потапенко, Сонячна, Сонячний, Східний, Терешкової, Тітова, Ювілейна ТО 10.00-14.00
18.5.2017
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ЗТП - 39 2Т]: Панкеєвська *ЛібкнехтаК* д.5, Пушкіна д.116, 122, 124, 130, 132 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Костогризове [212]: Гагаріна, Житомирська, Мічуріна, Чкалова, Шевченка ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Наталіївка [212]: Зелена, Молодіжна, МорозоваП, Нова, Поштова, Шкільна ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ ка [ТП - 134 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Ворошилова, Дніпровська д.6 - 7, Леніна д.1 - 3, 5 - 15, 17, 22 - 23, 32 - 34, МарксаК д.1 - 20, Молодіжна ТО 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [893]: Гагаріна, Гагарінапров, Жовтнева д.60 - 243, Леніна д.122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 142, 144 - 146, 148, 150, 157, 161 - 239, 243, 245, 249, 251 - 253, 255, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 273 - 277, 279 - 289, Молодіжний, Нова, Садова, Совхозний, Степова д.32, 34, 36 - 92, Учбова д.1 - 39, 47 - 48, 51, Шкільна ТО ПЛ 35 кВ діл. спільного підвісу ПЛ 35 кВ Гладківка - М.Копані 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Долматівка [814]: Горького д.33, 36 - 70, Київська, Першотравнева, Садова, Чапаева д.3 - 10, 13, 15 - 58 ТО РТП-199 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [КТП - 761 А]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-761 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [Ф - 293 от Р - 56]: Комсомольська д.40 - 89, Молодіжна, Полтавська ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червоноблагодатне [ТП - 179 Л - 2]: Шкільна д.33, 38 - 57 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Білоцерківка, Скадовка [791]: Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Ворошилово [782]: Пушкіна СРМ. СИЗПВ. Т.О. тр - ра, РКТП-341. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Кучерявоволодимирівка [ТП - 332 Л - 1, Л - 2, ]: Леніна *Шкільна* Т.О. ВЛ-0,4кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новонаталівка [782]: 40 років Перемоги, Мира, Молодіжна СРМ. СИЗПВ. Т.О. тр - ра, РКТП-341. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новонаталівка [КТП - 382]: 40 років Перемоги, Мира СРМ. К.Р. КТП 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Шевченко [782]: Степова СРМ. СИЗПВ. Т.О. тр - ра, РКТП-341. 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Василівка, Дружелюбівка [ПС 3510 Василівка 1Т]: ВВ випробування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне , Зелене [ПС 3510 Попілак]: Поточний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Качкарівка , Подове [555]: Зелена, Приканальна, Радянська, Торгова, Шкільна капітальний ремонт обладнання КТП-288 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [КТП - 70]: Подова, Тельмана капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 44 Л - 1]: Байдукова д.14, 17 - 39, Осипенко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [КТП - 228]: Комарова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Шестірня [ТП - 11 Л - 1]: Леніна д.53 - 92 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [КТП - 80 Воронцовка]: 60 рокiв Жовтня д.3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, Осипенка д.3, Чкалова д.1 - 14, 16, 18 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [КТП - 72]: Радянська, Степова то 09.00-12.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап, Пітомник [762]: Т.О. ВЛ-10кВ 10.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Заповітне, Нижні Торгаї [454]:повністю кр 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Чеховка [444]:повністю ТО 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 87 Л - 2]: Гагаріна д.50, 52, 54, 58, 62, 69 - 87, Садова д.1 - 3, 12, Таврійська д.2 - 6, Шевченка д.16, Янтарна д.5 - 7 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [1771]: Піонерська, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [1771]: Космонавтів, Леніна, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [1771]: Лісова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [1771]: Миру, Новосілка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Андріївка [ТП - 204 Л - 1 Олександрівка]: Андріївка д.3 - 83, 87, Колгоспна, Колодязний, Павлова, Першотравнева, Степова, Трудова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Птахівка [ТП - 187 Л - 2]: провулок Самійлівський, Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 74 Олександрівка]: Грибоєдова, Котовського, Лісна, Набережна, Піонерська д.67, 69, 71, 73 - 101, Садова д.63, 65, 67, 69, 73, 75 - 75А, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 140 - 232, Чкалова д.38, 40, 42, 44 - 55 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1771]: Пасічника д.112А технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [1942]: 50 років Перемоги, Артилерійська, Бібліотечна, Дачний, Жовтнева, Карбишева, Костіна, Лінійна, Маяк пров, Олексія Болдирєва *Кірова*, Північна, Піонерська, Прикордонна, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Робоча, Соборна *Леніна*, Совхозна, Совхозний, Степова, Степовий, Східна, Українська, Червоноармійська, Шкільна кр 09.30-17.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [1771]: Молодіжна, Робоча, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [1943]: 40 років Перемоги, Андрєєва, Дорожній, Карбишева, Костіна, Листопадна, Миру, Мозгольова, Охременка, Радянська, Садова, Січня9, Соборна *Леніна*, Соняшна, Українська, Червоноармійська, Шкільна кр 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [КТП - 521]: 40 років Перемоги д.45, 47 - 74, Гірського д.51, 53 - 79, Молодіжна д.26, 28, 30, 32 - 81 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 272]: 50 років Перемоги, Лінійна, Пролетарська кр 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 246 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Березня8, Центральна *Січня9*, Частника, Ларіонова, Шевченка , Суворова кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Морський, Набережна, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Першотравнева, Поштова, Річна *ТелігиО, Островського* кр 08.30-16.20
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна [НС - 3 по МК 1Т]: Каховська, Першотравнева, Петровського ТО 09.00-16.30
19.5.2017
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [КТП - 9]: Kомінтерна д.1 - 2, Б.Ружинського *Жигаліної*, Комунарів д.1 - 19, Ливарна д.3, 5, Осетрова д.1 - 34, 36, 38, 40, Пушкіна д.188А, 194, Щемилівська *Комінтерна* д.1, 10А, 12 - 12А, 14, 17, 19 - 19А ТО 09.00-13.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Костогризове [НС - 6 по Р - 1 - 1 1Т]: Гагаріна, Житомирська, Мічуріна, Чкалова, Шевченка ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Наталіївка [НС - 6 по Р - 1 - 1 1Т]: Зелена, Молодіжна, МорозоваП, Нова, Поштова, Шкільна ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [КТП - 209]: Будівельників д.1 - 40, 52, Нова д.1 - 18, 22, Садова д.1 - 19, 28, Українська д.1 - 23 ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ ка [ТП - 134 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Ворошилова, Дніпровська д.6 - 7, Леніна д.1 - 3, 5 - 15, 17, 22 - 23, 32 - 34, МарксаК д.1 - 20, Молодіжна ТО 09.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Більшовик [963]: Дачна, Миру, Невідома, Приморська, Степова ТО РТП-352 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [893]: Гагаріна, Гагарінапров, Жовтнева д.60 - 243, Леніна д.122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 142, 144 - 146, 148, 150, 157, 161 - 239, 243, 245, 249, 251 - 253, 255, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 273 - 277, 279 - 289, Молодіжний, Нова, Садова, Совхозний, Степова д.32, 34, 36 - 92, Учбова д.1 - 39, 47 - 48, 51, Шкільна ТО ПЛ 35 кВ діл. спільного підвісу ПЛ 35 кВ Гладківка - М.Копані 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка, П’ятихатки [823]: ТО ПЛ 10 кВ Л-823 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 43 Л - 1]: Набережна, Українська *Радянська* д.1, 3 ТО 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Білоцерківка, Скадовка [791]: Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка [КТП - 380]: 40 років перемоги, Жовтня, Молодіжна, Північна, Садова, Степова, Таврійська, Українська *Комсомольська*, Ювілейна, Яблунівська СРМ. СИЗПВ. Т.О. тр - ра, КТП. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка [ТП - 654 Л - 1, Л - 2]: Дружби, Мічуріна Т.О. ВЛ-0,4кВ. 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [КТП - 70]: Подова, Тельмана капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 44 Л - 3]: Ковпака, Пушкіна д.49 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка2, Вербове , Максима Горького, Південне, Привілля, Рибачий, Роздольне, Хорли [ПС 3510 Привілля] Т.О.,П.Р. тр - ра 1Т. 09.00-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1501]: Лермонтова, Нова д.01 - 19, Паркова, Степова, Щорса д.37, 39 - 46, 47 - 54 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [1501]: Горіхова, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Тополине [1501]: Степова, Центральна технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоне [КТП - 122 Воронцовка]: Комсомольська, Леніна капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [493]: Леніна, Тельмана, Чапаєва кр 09.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап, Пітомник [762]: Т.О. ВЛ-10кВ 10.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Заповітне [КТП - 337 Н.Сірогози]: Трудова кр 08.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Чеховка [444]: повністю ТО 09.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 266 Л - 2]: Дружби *Радянська* д.1А - 2, 8, Жовтнева д.1 - 58, Промислова По договору приєднання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 21 Олександрівка]: Воровського Соборна 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 271 Л - 1 Олександрівка]: Заводська д.1 - 2, 4, 6, 8, 10А, 12 - 12Б, Леніна д.219, 223 - 235, НасальськогоС д.30 - 32 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 271 Л - 2 Олександрівка]: Леніна д.158 - 162, 164 - 166, 168 - 217 технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 87 Л - 2]: Гагаріна д.50, 52, 54, 58, 62, 69 - 87, Садова д.1 - 3, 12, Таврійська д.2 - 6, Шевченка д.16, Янтарна д.5 - 7 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [1771]: Піонерська, Шкільна технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [1771]: Космонавтів, Леніна, Шкільна технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 272]: 50 років Перемоги, Лінійна, Пролетарська кр 09.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [1771]: Лісова технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 246 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Березня8, Центральна *Січня9*, Частника Ларіонова, Шевченка, Суворова кр 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [1771]: Миру, Новосілка технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Морський, Набережна, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Першотравнева, Поштова, Річна *ТелігиО, Островського* кр 08.30-15.20
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1771]: Пасічника д.112А технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [1771]: Молодіжна, Робоча, Степова технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Улянівка [КТП - 693]: Молодіжна д.19 - 61 технічне обслуговування 07.30-15.30
22.5.2017
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [74]: Березня8, Гагаріна, Гоголя, Грушевського *Островського*, Комарова, Ларіонова, Лермонтова, Лісгосп, Лісова *Фрунзе*, Миколаєва, Миру *Леніна*, Молодіжна, Олешківська *Маяковського*, Партизанська, Поповича, Пушкіна, Садова *ЦеткінК*, Соборна *Червонофлотська*, Соценка, Степова, Суворова, Східна, Східний, Тітова, Центральна *Січня9*, Чалбаська *Шмідта*, Частника, Шевченка, Шкільна *Кірова*, Щаслива *Піонерська* кр 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 87 Л - 2]: Гагаріна д.50, 52, 54, 58, 62, 69 - 87, Садова д.1 - 3, 12, Таврійська д.2 - 6, Шевченка д.16, Янтарна д.5 - 7 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ К.Лагері [1974]: Лісна, Мічуріна, Набережна, Шкільна Плановые работы 09.00-16.20
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1742]: 60 років Перемоги, Весняна *Комсомольська* д.1 - 77, 78 - 112А, Дніпровська, Дружби *Радянська* д.1 - 97, Жовтнева д.1 - 96, 99 - 106, 108 - 130, Квіткова, Козацька, Лісова, Металургів, Миру д.1 - 128Б, Молодіжна, Набережна, Промислова, Садова, Співдружність, Степова, Східна, Таврійська, Травнева, Центральна *Леніна* д.1 - 91, .42, Чорноморська технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ то
Каховський РЕЗ і ЕМ Волинське [ПС 3510 Роза Люксембург 1Т]: 35 років Перемоги, 8 Березня, Гагаріна, Денисова, Леніна, ЛюксембургР ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ а [ЗТП - 46 1Т Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ 2Т]: Будівельників д.4, 6, Мира д.8 ТО 09.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Остапенко [ПС 3510 Роза Люксембург 1Т]: МарксаК, Молодіжна, Східна, Центральна ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [233]: Будівельників, Дружби, Зелена, МарксаК, Мира, Молодіжна, Нова, Піонерська, Пролетарська, Садова, Українська, Ювілейна ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [КТП - 209]: Будівельників д.1 - 40, 52, Нова д.1 - 18, 22, Садова д.1 - 19, 28, Українська д.1 - 23 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Сліненко [ПС 3510 Роза Люксембург 1Т]: Колгоспна, Молодіжна, Першотравнева, Центральна ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Сокирки [ПС 3510 Роза Люксембург 1Т]: Колгоспна, Першотравнева, Українська ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Федорівка [ПС 3510 Роза Люксембург 1Т]: Гагаріна, Гатилова, Карбишева, Каховська, Леніна, Потапенко, Сонячна, Сонячний, Східний, Терешкової, Тітова, Ювілейна ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ ий Перекоп [ТП - 223 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Клубна, Леніна д.11 - 33, Перекопська, Степова д.1 - 20 ТО 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Сліпушинське, Долматівка [811]: Леніна д.1 - 40 ТО РТП-786 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка, П’ятихатки [823]: ТО ПЛ 10 кВ Л-823 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [Ф - 293 после Р - 103]: Комсомольська д.1 - 38, 47, Степова, Шкільна ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [294]: 40 років Перемоги, Елеваторська, Заводська, Залізнична, Мира, Робітнича, Степова, Урожайна, Шевченка д.1 - 58, 60 ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгіне [ТП - 262 Л - 1]: 40 років Перемоги д.17 - 32 ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Стара Лук’янівка [294]: Зоря, Перемоги ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [294]: Вишнева, Комсомольська, Леніна, Лікарняна, Молодіжна, Новоселів, Олімпійська, Піонерська, Пролетарська, Садова, Степова, Таврійська, Чинючина ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Білоцерківка, Скадовка [791]: Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка [ТП - 654 Л - 1, Л - 2]: Дружби, Мічуріна Т.О. ВЛ-0,4кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка [КТП - 442]: Горохова, Жовтнева, Каштанова *Радянська*, Кримська, Садова *Ватутіна*, Шкільна СРМ. К.Р. тр - ра, КТП. 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне [561]: 40 Років Жовтня, Виборна, Жовтнева, Кіровська, Ульянова, Щорса технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [577]: Березня8, Будьоного, Гагаріна, Декабристів, Жукова, Комарова, Леніна, Ломоносова, Фрунзе Замена РКТП-435 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 107]: Ульянова д.37 - 39, 41, 43 - 91 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ [КТП - 155]: Кірова, Садова д.6 - 37 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ [КТП - 163]: Леніна, Польова, Суворова, Ульянова д.93 - 99, Фрунзе, Широка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1501]: Лермонтова, Нова д.01 - 19, Паркова, Степова, Щорса д.37, 39 - 46, 47 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [1501]: Горіхова, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Тополине [1501]: Степова, Центральна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [1613]: Ленiна, Молодiжна, Одеська, Севастопольська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [КТП - 80 Воронцовка]: 60 рокiв Жовтня д.3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, Осипенка д.3, Чкалова д.1 - 14, 16, 18 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоне [1613]: Комсомольська, Леніна, Первомайська технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [КТП - 69]: Тельмана, Чапаєва кр 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 41 Л - 2]: Радянська КР 08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап, Пітомник [762]: Т.О. ВЛ-10кВ 10.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Чеховка [444]:повністю ТО 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 286 Л - 1]: Миру д.43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 73, 75, 79 - 79А, 81, 831 - 83А, 87, 89, 91 - 912, 93, 95, 97, 99 - 99А, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117 - 117А По договору приєднання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білогірка [ТП - 209 Л - 2 Олександрівка]: Колгоспна, Шевченка д.7 - 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 21 Олександрівка]: Воровського Соборна 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [Р - 7 1306 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Сухий Ставок [ТП - 206 Л - 1 Олександрівка]: Польова д.1 - 11, 13 - 39, Сухий Ставок технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [1947]: Березня8, Костіна, Маяк пров, Садова, Соборна *Леніна*, Таврійська кр 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В. Копані [КТП - 272]: 50 років Перемоги, Лінійна, Пролетарська кр 09.00-16.30
23.5.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Сейдеменуха [1324]: Заводська, Маяковського, Набережная, Сонячний, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новогреднєво [1324]: Миру, Новогреднєво технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [ПС 3510 Михайловка]: Піонерська, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1742]: 60 років Перемоги, Весняна *Комсомольська* д.1 - 77, 78 - 112А, Дніпровська, Дружби *Радянська* д.1 - 97, Жовтнева д.1 - 96, 99 - 106, 108 - 130, Квіткова, Козацька, Лісова, Металургів, Миру д.1 - 128Б, Молодіжна, Набережна, Промислова, Садова, Співдружність, Степова, Східна, Таврійська, Травнева, Центральна *Леніна* д.1 - 91, .42, Чорноморська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [ПС 3510 Михайловка]: Космонавтів, Леніна, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [ПС 3510 Михайловка]: Лісова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Михайловка]: Миколи Золотаревського *Жовтнева*, Спортивна, Степова, Таврійська *Комсомольська*, Урожайна, Центральна, Шкільна *Леніна*, Шульги капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ПС 3510 Михайловка]: Миру, Новосілка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ПС 3510 Михайловка]: Пасічника д.112А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [ПС 3510 Михайловка]: Молодіжна, Робоча, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне [ПС 3510 Заозерне]: Гагаріна, Київська, Леніна, Лугова, Набережна, Пархоменка, Пахомова, Радянська, Стара, Степовий, Шкільна ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ЗТП - 39 2Т]: Панкеєвська *ЛібкнехтаК* д.5, Пушкіна д.116, 122, 124, 130, 132 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольговка [ПС 3510 Заозерне]: Гагаріна, Леніна, Мелітопольська, Мічуріна, Молодіжна, Садова, Тракторна, Центральна ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [233]: Будівельників, Дружби, Зелена, МарксаК, Мира, Молодіжна, Нова, Піонерська, Пролетарська, Садова, Українська, Ювілейна ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [КТП - 209]: Будівельників д.1 - 40, 52, Нова д.1 - 18, 22, Садова д.1 - 19, 28, Українська д.1 - 23 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ ий Перекоп [ТП - 223 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Клубна, Леніна д.11 - 33, Перекопська, Степова д.1 - 20 ТО 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Нововолодимирівка, Зеленотропинське [812]: ТО РТП-813 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ; Чорноморське [КТП - 761 А]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-761 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 48 Л - 1 ]: Партизанська д.86, 88, 90, 92, 94, 96, 105А, Піщана д.1 - 4, 5, 7, Покровська *Леніна* д.151, 154 - 176, Торгова д.2, 8 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка [ТП - 90 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Нова, Північна *Комсомольська*, Шкільна, Космонавтів, Франка І, Кудрі, Садова Т.О. ВЛ-0,4кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка [752]: Асканійська, Гірського, Горохова, Жовтнева, Запорізька, Каштанова *Радянська*, Кримська, Миру *Леніна*, Нова, Першотравнева , Присивашська, Садова *Ватутіна*, Терешкової, Урожайна *Дзержинського*, Шкільна СРМ. К.Р. тр - ра, Р КТП-442. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [746]: Базарний провулок, Грушевського *Леніна*, Декабристів, Корольова *Калініна*, Кудрі, Лисенка *Баржака*, Матросова, Миру, Молодіжна, Паркова *Радянсь Плановые работы 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Василівка , Дружелюбівка [ПС 3510 Василівка 1Т]: Поточний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Качкарівка [ТП - 713 А Л - 1]: технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [КТП - 435]: Березня8, Будьоного, Комарова, Леніна, Ломоносова капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 139]: Заводська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [ПС 3510 Н.Київка] Т.О.,П.Р. тр - ра 1Т. 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Шестірня [ТП - 11 Л - 2]: Леніна д.1 - 48 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [1613]: Ленiна, Молодiжна, Одеська, Севастопольська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: Петровського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня, Кiрова, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Степова, Чкалова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоне [1613]: Комсомольська, Леніна, Первомайська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоне [КТП - 122 Воронцовка]: Комсомольська, Леніна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Шевченкiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: Жовтнева, Маслюка д.1 - 34, 36 - 52, Чапаєва капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [КТП - 69]: Тельмана, Чапаєва кр 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 41 Л - 2]: Радянська КР 08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап, Пітомник [762]: Т.О. ВЛ-10кВ 10.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Анатолівка [ТП - 186 Л - 1 Н.Сірогози]: Молодіжна, Чапаєва ТО 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [КТП - 229 Н.Сірогози]: Гагаріна, Галенко то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [КТП - 231 Н.Сірогози]: МарксаК, Молодіжна, Садова то 13.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Андріївка [1324]: Андріївка, Колгоспна, Колодязний, Павлова, Першотравнева, Степова, Трудова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатівка [1324]: Леніна, Набережна, Шевченка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 21 Олександрівка]: Воровського Соборна 07.30-16.30
24.5.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Андріївка [1324]: Андріївка, Колгоспна, Колодязний, Павлова, Першотравнева, Степова, Трудова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатівка [1324]: Леніна, Набережна, Шевченка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 21 Олександрівка]: Воровського Соборна 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Сейдеменуха [1324]: Заводська, Маяковського, Набережная, Сонячний, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новогреднєво [1324]: Миру, Новогреднєво технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 275]: Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна кр 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [74]: Березня8, Гагаріна, Гоголя, Грушевського *Островського*, Комарова, Ларіонова, Лермонтова, Лісгосп, Лісова *Фрунзе*, Миколаєва, Миру *Леніна*, Молодіжна, Олешківська *Маяковського*, Партизанська, Поповича, Пушкіна, Садова *ЦеткінК*, Соборна *Червонофлотська*, Соценка, Степова, Суворова, Східна, Східний, Тітова, Центральна *Січня9*, Чалбаська *Шмідта*, Частника, Шевченка, Шкільна *Кірова*, Щаслива *Піонерська* капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [ПС 3510 Михайловка]: Піонерська, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Морський, Набережна, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Першотравнева, Поштова, Річна *ТелігиО, Островського* кр 08.30-16.20
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Гагаріна, Молодіжна, Пролетарська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська, Таврійська, Хмельницкого Б технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комунарівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Комунарів, Коротка, Радянська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1742]: 60 років Перемоги, Весняна Комсомольська* д.1 - 77, 78 - 112А, Дніпровська, Дружби *Радянська* д.1 - 97, Жовтнева д.1 - 96, 99 - 106, 108 - 130, Квіткова, Козацька, Лісова, Металургів, Миру д.1 - 128Б, Молодіжна, Набережна, Промислова, Садова, Співдружність, Степова, Східна, Таврійська, Травнева, Центральна *Леніна* д.1 - 91, .42, Чорноморська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [ПС 3510 Михайловка]: Космонавтів, Леніна, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [ПС 3510 Михайловка]: Лісова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Жовтнева, Квіткова, Молодіжна, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Михайловка]: Миколи Золотаревського *Жовтнева*, Спортивна, Степова, Таврійська *Комсомольська*, Урожайна, Центральна, Шкільна *Леніна*, Шульги капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ПС 3510 Михайловка]: Миру, Новосілка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Птахівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Кожущенка, Молодіжна, Нова, провулок Самійлівський, Радянська, Червоноармійська, Шкільний провулок, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 79]: Гагаріна д.81А - 85, 104, 106, 108, 110 - 112, Леніна д.31, Маріїнська *Комунарів* д.84, 86 - 103, 105, 107 - 111, Поповича д.62А, Шевченко д.1 - 32, 34, 36, 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ПС 3510 Михайловка]: Пасічника д.112А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 9 Л - 1]: Гагаріна д.3 - 10, 12 - 44, 50, 52, 54, 56 - 56А, 58, Курортна *Лібкнехта К* д.31, 43, 45, 47, Торговий провулок д.2, Червоноармійська д.17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 - 36, 38, 40, 42, 44, Чкалова д.30 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [ПС 3510 Михайловка]: Молодіжна, Робоча, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [КТП - 209]: Будівельників д.1 - 40, 52, Нова д.1 - 18, 22, Садова д.1 - 19, 28, Українська д.1 - 23 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ ий Перекоп [ТП - 223 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Клубна, Леніна д.11 - 33, Перекопська, Степова д.1 - 20 ТО 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [844]: Кооперативна д.108Д, 270, Миру д.6, 53 - 54, 57 - 62, 63, Морська д.2Н, Садова д.1, 7 - 11, 14 - Е, 43Д - 45, 46, 47 - 582, 67 - 80, 82, Травня1 д.46, 75, 77, 79, 81, 83 - 101, 110 - 127, 135Б - 137, Чорноморська, Шкільна д.1, 2д, 50Е, 5315 - 535, 55 - 5530, 559 - 55З8, 59, 62 - 62А, 65В, 74С ТО РТП-868 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [КТП - 761 А]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-761 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [Ф - 293 после Р - 103]: Комсомольська д.1 - 38, 47, Степова, Шкільна ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгіне [ТП - 262 Л - 1]: 40 років Перемоги д.17 - 32 ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Качкарівка [ТП - 713 А Л - 1]: технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [КТП - 435]: Березня8, Будьоного, Комарова, Леніна, Ломоносова капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [331]: Більшовитська д.2 - 8, Заводська, Космонавтів д.2 - 11, 13, 15, 17, 19 - 21, 23 - 25, Орджонікідзе, Радянська д.130, 134, 136 - 139, Смоленська, ФранкоІ д.39, Чапаєва, Шлях Волі капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ [КТП - 139]: Заводська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [ТП - 4 Л - 2]: Кобзаря Радянська 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [1613]: Ленiна, Молодiжна, Одеська, Севастопольська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [1651]: Петровського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: Петровського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [КТП - 69]: Тельмана, Чапаєва кр 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [1651]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня, Кiрова, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Степова, Чкалова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 41 Л - 2]: Радянська КР 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [КТП - 80 Воронцовка]: 60 рокiв Жовтня д.3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, Осипенка д.3, Чкалова д.1 - 14, 16, 18 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня, Кiрова, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Степова, Чкалова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоне [1613]: Комсомольська, Леніна, Первомайська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Шевченкiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: Жовтнева, Маслюка д.1 - 34, 36 - 52, Чапаєва капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап, Пітомник [762]: Т.О. ВЛ-10кВ 10.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Степне [452]: повністю Плановые работы 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 588]: Чорновола В.*Паризької Комуни* д.5, 9 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
25.5.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Андріївка [1324]: Андріївка, Колгоспна, Колодязний, Павлова, Першотравнева, Степова, Трудова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [КТП - 268 Олександрівка]: Підгірна, Черняховського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатівка [1324]: Леніна, Набережна, Шевченка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 268 Олександрівка]: Лісна дача, Недогорський ліс капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Сейдеменуха [1324]: Заводська, Маяковського, Набережная, Сонячний, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 275]:Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна кр 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новогреднєво [1324]: Миру, Новогреднєво технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [74]: Березня8, Гагаріна, Гоголя, Грушевського *Островського*, Житлоселище Лісництво, Комарова, Ларіонова, Лермонтова, Лісгосп, Лісова *Фрунзе*, Миколаєва, Миру *Леніна*, Молодіжна, Олешківська *Маяковського*, Партизанська, Поповича, Пушкіна, Садова *ЦеткінК*, Соборна *Червонофлотська*, Соценка, Степова, Суворова, Східна, Східний, Тітова, Центральна*Січня9*, Чалбаська*Шмідта*, Частника, Шевченка, Шкільна *Кірова*, Щаслива *Піонерська* кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Морський, Набережна, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Першотравнева, Поштова, Річна *ТелігиО, Островського* кр 08.30-16.20
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Гагаріна, Молодіжна, Пролетарська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська, Таврійська, Хмельницкого Б технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комунарівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Комунарів, Коротка, Радянська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1742]: 60 років Перемоги, Весняна *Комсомольська* д.1 - 77, 78 - 112А, Дніпровська, Дружби *Радянська* д.1 - 97, Жовтнева д.1 - 96, 99 - 106, 108 - 130, Квіткова, Козацька, Лісова, Металургів, Миру д.1 - 128Б, Молодіжна, Набережна, Промислова, Садова, Співдружність, Степова, Східна, Таврійська, Травнева, Центральна *Леніна* д.1 - 91, .42, Чорноморська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Жовтнева, Квіткова, Молодіжна, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Птахівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Кожущенка, Молодіжна, Нова, провулок Самійлівський, Радянська, Червоноармійська, Шкільний провулок, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1709]: 33 Гвар. дивізії, Ворошилова д.220, 222, 224, 226 - 228, 230, 249 - 259, Гагаріна д.230, Гаражна, ГуманенкоВ д.8, 12 - 17, ГуманенкоВБудьоного, Затишна *Маркса К* д.122, 124, 126, 128, 130, 140 - 142, 144, 150, 152, 154, 156 - 157, 157А - 167, 167А - ГАРАЖ, Комсомольська д.165 - 165А7, 189 - 197, 266 - 294, Короленко д.51 - 51А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 - 73, 75, 77 - 121, Пушкіна д.54, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73, 75 - 76, 792, 98А - 118, ПушкінаМарксаК, ФранкаІ, Шмідта д.4012, 135 - 135А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна [ТП - 214 Л - 2]: Каховська, Першотравнева, Петровського ТО 08.30-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 9 Л - 2]: Жовтневої революції д.6, Поповича д.6, 8, 10, 12 - 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 35 - 352, 37, 39, 41, 43 - 49, 51 - 53, 55, 57, 59 - 61, С.СкадовськогоГагаріна, Червоноармійська д.37, 39, 41, 43, 45 - 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, Чкалова д.32, 34, 36, 38, 40 - 40А, 42, 44, 46 - 48, 50, 52, 54, 56, 58 - 58А, 60, 62, 64 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ЗТП - 39 2Т]: Панкеєвська *ЛібкнехтаК* д.5, Пушкіна д.116, 122, 124, 130, 132 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ ий Перекоп [ТП - 223 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Клубна, Леніна д.11 - 33, Перекопська, Степова д.1 - 20 ТО 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Більшовик [КТП - 1279]: Приморська ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-1279 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Долматівка [815]: 60роківЖовтня, Гагаріна д.1 - 37, 39 - 49, Горького д.1 - 32, 34, Калініна, Леніна д.41 - 72, Рівненська, Новософіївка [815]: Леніна д.КАНАЛ ТО РТП-873 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ знам’янка, П’ятихатки ТО ПЛ 10 кВ Л-823
Каховський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [КТП - 287]: 40 років Перемоги, Урожайна ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка [ПС 3510 Ольгино 2Т]: Степова ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Красне [ПС 3510 Ольгино 2Т]: Партизанська, Фрунзе ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Лопатки [ПС 3510 Ольгино 2Т]: Московська, Шевченка ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгіне [ПС 3510 Ольгино 2Т]: 40 років Перемоги, 70 років Жовтня, Волинська, Комсомольська, Леніна, Мира, Молодіжний, Ювілейна ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червоноблагодатне [ПС 3510 Ольгино 2Т]: Дружби народів, Мілько, Першотравнева, Середня, Шкільна ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [ПС 3510 Ольгино 2Т]: Хачкаляна ТО 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка [ТП - 90 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Нова, Північна *Комсомольська*, Шкільна, Космонавтів, Франка І, Кудрі, Садова Т.О. ВЛ-0,4кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка [КТП - 442]: Горохова, Жовтнева, Каштанова *Радянська*, Кримська, Садова *Ватутіна*, Шкільна СРМ. К.Р. тр - ра, КТП. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [746]: Базарний провулок, Грушевського *Леніна*, Декабристів, Корольова *Калініна*, Кудрі, Лисенка *Баржака*, Матросова, Миру, Молодіжна, Паркова *Радянська*, Преображенська, Пушкіна, Спортивна *Піонерська*, Франко, Хмельницького, Чорноморська Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Василівка , Дружелюбівка [ПС 3510 Василівка 1Т]: Поточний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Качкарівка [ТП - 713 А Л - 1]: технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [КТП - 435]: Березня8, Будьоного, Комарова, Леніна, Ломоносова капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [КТП - 99]: Нова, Приморська д.2 - 8, 10, 12, 18, Радянська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [485]: Нова, Пушкіна, Чкалова кр 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 41 Л - 2]: Радянська КР 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [1613]: Ленiна, Молодiжна, Одеська, Севастопольська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: Петровського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня, Кiрова, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Степова, Чкалова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоне [1613]: Комсомольська, Леніна, Первомайська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоне [КТП - 122 Воронцовка]: Комсомольська, Леніна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Шевченкiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: Жовтнева, Маслюка д.1 - 34, 36 - 52, Чапаєва капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап, Пітомник [762]: Т.О. ВЛ-10кВ 10.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Степне [КТП - 161 Н.Сірогози]: Гагаріна, Перемоги, Першотравнева кр 08.00-16.00
26.5.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Андріївка [1324]: Андріївка, Колгоспна, Колодязний, Павлова, Першотравнева, Степова, Трудова технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [КТП - 268 Олександрівка]: Підгірна, Черняховського капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 275]: Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна кр 09.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатівка [1324]: Леніна, Набережна, Шевченка технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [74]:Березня8, Гагаріна, Гоголя, Грушевського*Островського*, Комарова, Ларіонова, Лермонтова, Лісова *Фрунзе*, Миколаєва, Миру*Леніна*, Молодіжна, Олешківська*Маяковського*, Партизанська, Поповича, Пушкіна, Садова*ЦеткінК*, Соборна*Червонофлотська*, Соценка, Степова, Суворова, Східна, Східний, Тітова, Центральна *Січня9*, Чалбаська *Шмідта*, Частника, Шевченка, Шкільна *Кірова*, Щаслива *Піонерська* кр 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 268 Олександрівка]: Лісна дача, Недогорський ліс капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Морський, Набережна, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Першотравнева, Поштова, Річна *ТелігиО, Островського* кр 08.30-15.20
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Сейдеменуха [1324]: Заводська, Маяковського, Набережная, Сонячний, Шевченко технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новогреднєво [1324]: Миру, Новогреднєво технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Андріївка [ПС 3510 Широка]: Вишнева, Мирний провулок, Миру, Шевченка технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка [ПС 3510 Широка]: Колгоспна технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Гостроподолянське [ПС 3510 Широка]: Леніна, Пролетарська, Радянська технічне обслуговування 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна [ТП - 214 Л - 2]: Каховська, Першотравнева, Петровського ТО 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1742]: 60 років Перемоги, Весняна *Комсомольська* д.1 - 77, 78 - 112А, Дніпровська, Дружби *Радянська* д.1 - 97, Жовтнева д.1 - 96, 99 - 106, 108 - 130, Квіткова, Козацька, Лісова, Металургів, Миру д.1 - 128Б, Молодіжна, Набережна, Промислова, Садова, Співдружність, Степова, Східна, Таврійська, Травнева, Центральна *Леніна* д.1 - 91, .42, Чорноморська капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ ий Перекоп [ТП - 223 Л - 1 Плановые работы
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малаандронівка [ПС 3510 Широка]: Колгоспна технічне обслуговування 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Клубна, Леніна д.11 - 33, Перекопська, Степова д.1 - 20 ТО 09.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петрівка [ПС 3510 Широка]: 70 років Жовтня, Мира, Петровського, Степна технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 297]: Ворошилова д.220, 222, 224, 226 - 228, 230, 249 - 259, Гагаріна д.230, Гаражна, Затишна *Маркса К* д.122, 124, 126, 128, 130, 140 - 142, 144, 150, 152, 154, 156, 157А, 157В - 158, 160А, 162, 164, 166, 168 - 186, .., ГАРАЖ, Комсомольська д.165 - 165А7, 189 - 197, 266 - 274, Короленко д.51 - 51А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 - 73, 75, 77 - 121, Пушкіна д.54, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73, 75 - 76, 792, 98А - 106, 118, ПушкінаМарксаК, Шмідта д.4012 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Улянівка [ПС 3510 Широка]: 40 років Перемоги, Леніна, Молодіжна, Набережна, Нова, Пролетарська, Радгоспна, Центральна технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [ПС 3510 Широка]: 40 років Перемоги, Гірського, Молодіжна, Нова, Пролетарська технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке [ПС 3510 Широка]: 40 років Перемоги, Бордунова, Дубініна, Ладичука, Молодіжна, Полєтаєва, Спортивна, Торгівельний провулок технічне обслуговування 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Добропілля [КТП - 752]: Леніна, Макаренко д.1 - 2, 7 - 12, Тітова д.21, 22 - 30 ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-752 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка, П’ятихатки [823]: ТО ПЛ 10 кВ Л-823 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 44 Л - 1]: Партизанська д.64, 66 - 68, 70, 72, 74, 78 - 80, 82, 84 - 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, Покровська *Леніна* д.146 - 148 ТО 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Качкарівка [ТП - 713 А Л - 1]: технічне обслуговування 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [545]: Гагаріна, Леніна, Першотравнева, Чапаєва Замена РКТП-129 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [КТП - 313]: Фрунзе д.1 - 18, 20, 22 - 40, 60, Червонопрапорна д.1 - 11, 15 - 37 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: технічне обслуговування 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ [КТП - 42]: Дніпровський, Котовського, Садова, Фрунзе д.19, 42 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ [КТП - 99]: Нова, Приморська д.2 - 8, 10, 12, 18, Радянська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1501]: Лермонтова, Нова д.01 - 19, Паркова, Степова, Щорса д.37, 39 - 46, 47 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1502]: Горького, Жовтнева, Заводська1, Заводська2, Комсомольська, Маяковського, Першотравнева, Робоча, Українська, Херсонська, Червоноармійська д.1 - 52, 54 - 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [ТП - 4 Л - 2]: Кобзаря Радянська 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [1501]: Горіхова, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Потьомкине [1502]: Молодіжна, Новоселова, Центральний, Шевченка Тараса Жовтнева 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Тополине [1501]: Степова, Центральна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 322]: Нова кр 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 41 Л - 2]: Радянська КР 08.00-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [1613]: Ленiна, Молодiжна, Одеська, Севастопольська технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [1614]: Дніпровська Ленiна 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: Петровського капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Українка [1614]: Гагарiна, Котовського, Матроська, Чкалова технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [КТП - 80 Воронцовка]: 60 рокiв Жовтня д.3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, Осипенка д.3, Чкалова д.1 - 14, 16, 18 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня, Кiрова, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Степова, Чкалова капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоне [1613]: Комсомольська, Леніна, Первомайська технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Шевченкiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: Жовтнева, Маслюка д.1 - 34, 36 - 52, Чапаєва капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап, Пітомник [762]: Т.О. ВЛ-10кВ 10.00-15.30
29.5.2017
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [1942]50рок.Перемоги, Артилерійська, Бібліотечна, Дачний, Жовтнева, Костіна, Карбишева, Лінійна, Маяк пров, Олексія Болдирєва *Кірова*, Північна, Піонерська, Прикордонна, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Робоча, Соборна*Леніна*, Совхозна, Совхозний, Степова, Степовий, Східна, Українська, Червоноармійська, Шкільна кр 09.00-16.00:
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [1943]:40рок. Перемоги, Андрєєва, Дорожній, Карбишева, Костіна, Листопадна, Миру, Мозгольова, Охременка, Радянська, Садова, Січня9, Соборна *Леніна*, Соняшна, Українська, Червоноармійська, Шкільна кр 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [КТП - 268 Олександрівка]: Підгірна, Черняховського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [1947]: Березня8, Костіна, Маяк пров, Садова, Соборна *Леніна*, Таврійська капітальний ремонт обладнання 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [Р - 21 1305 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 275]: Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна кр 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бобровий Кут [1321]: Жовтнева, Молодіжна, Першотравнева, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [74]: Березня8, Гагаріна, Гоголя, Грушевського *Островського*, Комарова, Ларіонова, Лермонтова, Лісова *Фрунзе*, Миколаєва, Миру *Леніна*, Молодіжна, Олешківська *Маяковського*, Партизанська, Поповича, Пушкіна, Садова *ЦеткінК*, Соборна*Червонофлотська*, Соценка, Степова, Суворова, Східна, Східний, Тітова, Шкільна*Кірова*, Центральна*Січня9*, Чалбаська *Шмідта*, Частника, Шевченка, Щаслива *Піонерська* кр 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 268 Олександрівка]: Лісна дача, Недогорський ліс капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ К.Лагері [1974]Лісна, Мічуріна, Набережна, Шкільна Плановые работы 09.00-16.20:
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [Р - 21 1305 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ то
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заповіт [1321]: Заповіт технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна [ТП - 214 Л - 2]: Каховська, Першотравнева, Петровського ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Волинське [КТП - 268]: 8 Березня, Гагаріна, Денисова, ЛюксембургР ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Волинське [КТП - 420]: 35 років Перемоги, Леніна ТО 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [ПС 3510 Михайловка]: Піонерська, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [КТП - 153]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська д.13 - 52, Таврійська, Хмельницкого Б капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1742]: 60 років Перемоги, Весняна *Комсомольська* д.1 - 77, 78 - 112А, Дніпровська, Дружби *Радянська* д.1 - 97, Жовтнева д.1 - 96, 99 - 106, 108 - 130, Квіткова, Козацька, Лісова, Металургів, Миру д.1 - 128Б, Молодіжна, Набережна, Промислова, Садова, Співдружність, Степова, Східна, Таврійська, Травнева, Центральна *Леніна* д.1 - 91, .42, Чорноморська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [ПС 3510 Михайловка]: Космонавтів, Леніна, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [ПС 3510 Михайловка]: Лісова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Михайловка]: Миколи Золотаревського *Жовтнева*, Спортивна, Степова, Таврійська *Комсомольська*, Урожайна, Центральна, Шкільна *Леніна*, Шульги капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ПС 3510 Михайловка]: Миру, Новосілка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ПС 3510 Михайловка]: Пасічника д.112А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [ПС 3510 Михайловка]: Молодіжна, Робоча, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Більшовик [КТП - 1279]: Приморська ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-1279 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Нововолодимирівка, Зеленотропинське [812]: ТО РТП-155 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [КТП - 761 А]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-761 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 257 Л - 1]: Квіткова *Комсомольська* д.45 - 70, Осіння *Жовтнева* д.152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 176 - 178, 180 - 217, Садова д.5 ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [293]: Комсомольська, Молодіжна, Полтавська, Степова, Шкільна ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Запорізьке [293]: Київська, Леніна, Молодіжна, Північна ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Строганівка [825]: Гагаріна, Механізаторів, Олінчука, Таврійська, Шкільна *Фрунзе* СРМ. К.Р. тр - ра, Р КТП-463. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [746]: Базарний провулок, Грушевського *Леніна*, Декабристів, Корольова *Калініна*, Кудрі, Лисенка *Баржака*, Матросова, Миру, Молодіжна, Паркова *Радянська*, Преображенська, Пушкіна, Спортивна *Піонерська*, Франко, Хмельницького, Чорноморська Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Василівка, Дружелюбівка [ПС 3510 Василівка 1Т]: Поточний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [КТП - 129]: Леніна, Першотравнева, Чапаєва капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [КТП - 177]: Середнє капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [581]: Жовтнева, Лінійна, Першотравнева, Південа, Поштова, Чкалова капітальний ремонт обладнання ЗТП-322 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 322]: Нова кр 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка, Першотравневе [ПС 3510 Дружбівська]: повністю кр 09.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 41 Л - 2]: Радянська КР 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [1613]: Ленiна, Молодiжна, Одеська, Севастопольська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [1614]: Дніпровська Ленiна 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: Петровського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Українка [1614]: Гагарiна, Котовського, Матроська, Чкалова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня, Кiрова, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Степова, Чкалова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Етап, Пітомник [762]: Т.О. ВЛ-10кВ 10.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоне [1613]: Комсомольська, Леніна, Первомайська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоне [КТП - 122 Воронцовка]: Комсомольська, Леніна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Шевченкiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: Жовтнева, Маслюка д.1 - 34, 36 - 52, Чапаєва капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [ЗТП - 183 Н.Сірогози]: Поштова кр 07.30-16:30
30.5.2017
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [1942]: 50 років Перемоги, Артилерійська, Бібліотечна, Дачний, Жовтнева, Карбишева, Костіна, Лінійна, Маяк пров, Олексія Болдирєва *Кірова*, Північна, Піонерська, Прикордонна, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Робоча, Соборна *Леніна*, Совхозна, Совхозний, Степова, Степовий, Східна, Українська, Червоноармійська, Шкільна кр 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [КТП - 268 Олександрівка]: Підгірна, Черняховського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [1943]:40 рок.Перемоги, Андрєєва, Дорожній, Карбишева, Костіна, Листопадна, Миру, Мозгольова, Охременка, Радянська, Садова, Січня9, Соборна *Леніна*, Соняшна, Українська, Червоноармійська, Шкільна кр 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бобровий Кут [1321]: Жовтнева, Молодіжна, Першотравнева, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [1947]: Березня8, Костіна, Маяк пров, Садова, Соборна *Леніна*, Таврійська капітальний ремонт обладнання 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 268 Олександрівка]: Лісна дача, Недогорський ліс капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 275]: Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна кр 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заповіт [1321]: Заповіт технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [74]: Березня8, Гагаріна, Гоголя, Грушевського *Островського*, Комарова, Ларіонова, Лермонтова, Лісгосп, Лісова *Фрунзе*, Миколаєва, Миру *Леніна*, Молодіжна, Олешківська *Маяковського*, Партизанська, Поповича, Пушкіна, Садова *ЦеткінК*, Соборна *Червонофлотська*, Соценка, Степова, Суворова, Східна, Східний, Тітова, Центральна *Січня9*, Чалбаська *Шмідта*, Частника, Шевченка, Шкільна *Кірова*, Щаслива *Піонерська* кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Морський, Набережна, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Першотравнева, Поштова, Річна *ТелігиО, Островського* кр 08.30-16.20
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна [ТП - 214 Л - 2]: Каховська, Першотравнева, Петровського ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Федорівка [КТП - 249]: Гагаріна, Гатилова, Карбишева, Каховська, Леніна д.67, Потапенко, Терешкової д.2 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Федорівка [КТП - 250]: Леніна д.2 - 661, 68 - 101, Сонячна, Сонячний, Східний, Терешкової, Тітова, Ювілейна ТО 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 88 Л - 6]: Студентська д.7, 9 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [ПС 3510 Михайловка]: Піонерська, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1742]: 60 років Перемоги, Весняна *Комсомольська* д.1 - 77, 78 - 112А, Дніпровська, Дружби *Радянська* д.1 - 97, Жовтнева д.1 - 96, 99 - 106, 108 - 130, Квіткова, Козацька, Лісова, Металургів, Миру д.1 - 128Б, Молодіжна, Набережна, Промислова, Садова, Співдружність, Степова, Східна, Таврійська, Травнева, Центральна *Леніна* д.1 - 91, .42, Чорноморська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [ПС 3510 Михайловка]: Космонавтів, Леніна, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [ПС 3510 Михайловка]: Лісова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Михайловка]: Миколи Золотаревського *Жовтнева*, Спортивна, Степова, Таврійська *Комсомольська*, Урожайна, Центральна, Шкільна *Леніна*, Шульги капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ПС 3510 Михайловка]: Миру, Новосілка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 297]: Ворошилова д.220, 222, 224, 226 - 228, 230, 249 - 259, Гагаріна д.230, Гаражна, Затишна *Маркса К* д.122, 124, 126, 128, 130, 140 - 142, 144, 150, 152, 154, 156, 157А, 157В - 158, 160А, 162, 164, 166, 168 - 186, .., ГАРАЖ, Комсомольська д.165 - 165А7, 189 - 197, 266 - 274, Короленко д.51 - 51А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 - 73, 75, 77 - 121, Пушкіна д.54, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73, 75 - 76, 792, 98А - 106, 118, ПушкінаМарксаК, Шмідта д.4012 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ПС 3510 Михайловка]: Пасічника д.112А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [ПС 3510 Михайловка]: Молодіжна, Робоча, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Більшовик [КТП - 1279]: Приморська ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-1279 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [КТП - 761 А]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-761 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 257 Л - 2]: Осіння *Жовтнева* д.126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 - 140, 142 - 151, 153 - 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169 - 171, 173, 175, 179, 219 ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [Ф - 293 после Р - 103]: Комсомольська д.1 - 38, 47, Степова, Шкільна ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Стара Лук’янівка [294 от Р - 63]: Зоря, Перемоги ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Строганівка [825]: Гагаріна, Механізаторів, Олінчука, Таврійська, Шкільна *Фрунзе* СРМ. К.Р. тр - ра, Р КТП-463. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [746]: Базарний провулок, Грушевського *Леніна*, Декабристів, Корольова *Калініна*, Кудрі, Лисенка *Баржака*, Матросова, Миру, Молодіжна, Паркова *Радянська*, Преображенська, Пушкіна, Спортивна *Піонерська*, Франко, Хмельницького, Чорноморська Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [КТП 45А]: Адамяна д.27А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [КТП - 129]: Леніна, Першотравнева, Чапаєва капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [КТП - 177]: Середнє капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [ЗТП - 322]: Поштова капітальний ремонт обладнання ЗТП-322 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1501]: Лермонтова, Нова д.01 - 19, Паркова, Степова, Щорса д.37, 39 - 46, 47 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [1501]: Горіхова, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Тополине [1501]: Степова, Центральна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 322]: Нова кр 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка, Першотравневе [ПС 3510 Дружбівська]: повністю кр 09.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 41 Л - 2]: Радянська КР 08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Ворошилово, Новонаталівка, Шевченко [ПС 3510 Шевченко]: Т.О. ВЛ-35кВ 10.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [1612]: Зелена технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [1651]: Петровського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: Петровського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [1651]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня, Кiрова, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Степова, Чкалова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [КТП - 80 Воронцовка]: 60 рокiв Жовтня д.3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, Осипенка д.3, Чкалова д.1 - 14, 16, 18 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня, Кiрова, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Степова, Чкалова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Шевченкiвка [ПС - 3510 кВ Хрещенівська]: Жовтнева, Маслюка д.1 - 34, 36 - 52, Чапаєва капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [ЗТП - 183 Н.Сірогози]: Поштова кр 07:30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Степне1 [КТП - 155 Н.Сірогози]: 60 років Комсомолу, Братська, Зелена, Робоча, Чапаєва кр 13.00-16.00
31.5.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [КТП - 268 Олександрівка]: Підгірна, Черняховського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 268 Олександрівка]: Лісна дача, Недогорський ліс капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 275]: Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна кр 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [74]: Березня8, Гагаріна, Гоголя, Грушевського *Островського*, Комарова, Ларіонова, Лермонтова, Лісова *Фрунзе*, Миколаєва, Миру *Леніна*, Молодіжна, Олешківська *Маяковського*, Партизанська, Поповича, Пушкіна, Садова *ЦеткінК*, Соборна *Червонофлотська*, Соценка, Степова, Суворова, Східна, Східний, Тітова, Центральна *Січня9*, Чалбаська *Шмідта*, Частника, Шевченка, Шкільна *Кірова*, Щаслива *Піонерська* кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2, Л - 3]: Морський, Набережна, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Першотравнева, Поштова, Річна *ТелігиО, Островського* то 08.30-16.20
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна [ТП - 214 Л - 2]: Каховська, Першотравнева, Петровського ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Сліненко [КТП - 263]: Колгоспна, Молодіжна, Першотравнева, Центральна ТО 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1742]: 60 років Перемоги, Весняна *Комсомольська* д.1 - 77, 78 - 112А, Дніпровська, Дружби *Радянська* д.1 - 97, Жовтнева д.1 - 96, 99 - 106, 108 - 130, Квіткова, Козацька, Лісова, Металургів, Миру д.1 - 128Б, Молодіжна, Набережна, Промислова, Садова, Співдружність, Степова, Східна, Таврійська, Травнева, Центральна *Леніна* д.1 - 91, .42, Чорноморська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 297]: Ворошилова д.220, 222, 224, 226 - 228, 230, 249 - 259, Гагаріна д.230, Гаражна, Затишна *Маркса К* д.122, 124, 126, 128, 130, 140 - 142, 144, 150, 152, 154, 156, 157А, 157В - 158, 160А, 162, 164, 166, 168 - 186, .., ГАРАЖ, Комсомольська д.165 - 165А7, 189 - 197, 266 - 274, Короленко д.51 - 51А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 - 73, 75, 77 - 121, Пушкіна д.54, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73, 75 - 76, 792, 98А - 106, 118, ПушкінаМарксаК, Шмідта д.4012 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Більшовик [КТП - 1279]: Приморська ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-1279 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [КТП - 761 А]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-761 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 44 Л - 1]: Партизанська д.64, 66 - 68, 70, 72, 74, 78 - 80, 82, 84 - 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, Покровська *Леніна* д.146 - 148 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [КТП - 428]: Візгіна, Тимошенко СРМ. К.Р. тр - ра, КТП. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Строганівка [КТП - 463]: Гагаріна, Олінчука СРМ. К.Р. тр - ра, КТП. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [746]: Базарний провулок, Грушевського *Леніна*, Декабристів, Корольова *Калініна*, Кудрі, Лисенка *Баржака*, Матросова, Миру, Молодіжна, Паркова *Радянська*, Преображенська, Пушкіна, Спортивна *Піонерська*, Франко, Хмельницького, Чорноморська Т.О. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [КТП - 177]: Середнє капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Василівка , Дружелюбівка [ПС 3510 Василівка 1Т]: Поточний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [КТП - 129]: Леніна, Першотравнева, Чапаєва капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [ЗТП - 322]: Поштова капітальний ремонт обладнання ЗТП-322 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоне [КТП - 122 Воронцовка]: Комсомольська, Леніна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30