Планові відключення



Районний підрозділ Роботи Причина Час
13.7.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [323]: 28 Армії д.11А, 17А, 35А, 9 Січня, Артема, Байдукова, Будьоного д.106 - 108, Гоголя, Дімітрова д.1 - 32, 34 - 36, Енгельса д.69, 81, Жовтнева д.41 - 41А, 43 - 43А, 45, 54 - 58, Калініна д.1Б - 42А, 44, Ковпака, Комарова д.1 - 19, Комінтерна д.1А - 1Б, 3 - 59А, 63А - 64, 68, Котляревського д.2, 4, 6 - 6А, 8 - 8А, 10 - 10А, 12, 16, 18, 20, 22, Куйбишева д.64 - 64Б, 66, 68, 72, 76 - 76А, 78, 80, 82, 109 - 125А, Леваневського д.4А, 9, 15, 23, Леніна пров, Ломоносова, МарксаК д.1 - 8А, 10, Мельнична, Микояна д.1 - 9, Набережна, Набережний, Некрасова, Осипенко, Островського, Пушкіна д.37, 42А - 74, Радянська, Свердлова д.0 - 53, 55, Тельмана д.37 - 37А, 39 - 39А, 41, 43, 45 - 47, 48А - 72А, 74, 76, 80, 82, 84, 86, Українська д.1 - 19, 21, 23 - 23А, 25, 27, 29, 31 - 31А, Хмельницького *Леніна* д.4 - 158, 162 - 162А, 164, 168, 170, 172А, Цибулькіна, Червоногвардійська д.1 - 2, 4, 8, Чкалова д.112 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 674 Л - 2]: Гагаріна д.2, Кірова, Коцюбинського д.1 - 2, 8 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 674 Л - 3]: Скадовської авіагрупи технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [ПС 3510 Михайловка]: Піонерська, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [КТП - 714]: Гагаріна д.1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, Горького д.1 - 51, 53, 55, 59А, Космонавтів технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [ПС 3510 Михайловка]: Космонавтів, Леніна, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [ПС 3510 Михайловка]: Лісова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 769 Л - 2]: Молодіжна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Михайловка]: Миколи Золотаревського *Жовтнева*, Спортивна, Степова, Таврійська *Комсомольська*, Урожайна, Центральна, Шкільна *Леніна*, Шульги капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ПС 3510 Михайловка]: Миру, Новосілка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [ПС 3510 Михайловка]: Молодіжна, Робоча, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [КТП - 219]: Маяковського, Шевченко технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ [КТП - 220]: Комарова, Леніна, Шевченко технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ [КТП - 229]: Дімітрова, Дружби *Маркса К*, Шкільний технічне обслуговування 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 3]: Олімпійська*ПулюяІ, Червоноармійська*, Софіївська *ГірникаО, Комунарів* По договору приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 676 А Л - 2]: Садова По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ЗТП - 282 1Т]: Дружний, Механізаторів, Сонячна *Шмідта* д.2 - 9, 11, 13, Квіткова *Фурманова* д.16А - 90, 17 - 25, 75, Пушкіна д.10, Нахімова д.1 - 27, 32А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 87 Л - 3]: КошовогоО д.14, 17, 27, 50, Горького д.36А, 71, Лермонтова д.36, 45, Центральна *Будьонного* д.32 - 82 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 862 Л - 1, Л - 2]: Садова д.1 - 48, Виноградна, ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 590]: Залаегерсег д.31А КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 683 1Т Л - 30]: Некрасова д.3 - 11, 14, 20, 25, Сурикова, Кутузова д.37, 37Б, 41, 49 ТО 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ ТП-523 Л-1 . с.Вол
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Калинівка [КТП - 959]: Вишнева, Вулиця3, Вулиця4, Паркова ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-959 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МалаКардашинка [КТП - 105]: Берегова д.5, 7 - 15, 17 - 30, Георгієвська д.15, 42, 44, 48, Копаньська д.1, 3 - 34, Лісна д.16, 23, Сонячна, Шкільна д.25, 27 - 40, 44, 54 - 64 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-105 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Рибальче [КТП - 266]: Набережна д.134 - 175, Петренка Г Я *Придніпровська*, Петренко д.20, 22 - 61, Піщаний, Річний, Степова д.2 - 6, 8 - 15, 17 - 49, 121 ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-266 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Комишани [ТП - 881 Л - 3]: Річковий, Комишанський, Шмідта По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 117 А Л - 2]: Бузький1 д.4, 7, 16, Дністровський1, Пугачова д.53 - 70, Кременчуцька д.86 - 158, Сєдова, Молодіжна д.49А, 51 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 119 Л - 3]: Січових стрільців *Калініна * д.61 - 114 , Житомирський д.27 - 33, 28 - 36, Партизанський , ШевченкаТГ д.147 - 149, Чорноморська д.59 - 109, Кримська д.115 - 123, Колективний , КуликаІ д.80 - 108, Дніпровський, Інгульський, Уманський д.20 - 37 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 298 А 1Т Л - 5]: Герцена д.14 - 23, 26 - 36, Павлова Академіка д.3, 5 - 11, 14, 16 - 22, ШевченкаТГ д.2 - 8, 10, 12, Успенського д.12А, Вишневий д.1 - 14, 18, Кутузова д.89 - 99, Дар’ївська д.1, 3, 6 - 17, Сенявіна Адмірала д.90, 98 - 116, 122 - 124 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 636 А Л - 2]: Сенявіна Адмірала д.86 - 88, 92, 94 - 96, Некрасова д.4 - 7, 10, 18, 26, 26А, Гастелло д.4 - 7А, 9 - 28, Герцена д.3, 5 - 13, Успенського д.2А - 23 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 64 Л - 4]: Видригана д.43 - 46, Ісаака Гуревича *Баумана*, ШевченкаТГ д.82 - 135, Нікопольський РМ 08.00-16.30
14.7.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 199 Л - 2 Рогачик]: Радянська д.26, 28, 30, 32, 38 - 66 технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [КТП - 146]: Основікова, Поштова, Садова технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ТП - 146 Л - 2]: Поштова д.1 - 7, 9 - 33 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 106]: Гагаріна д.124 - 134 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [КТП - 98]: Південа, Степова, Східна технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 769 Л - 3]: Жовтнева, Квіткова, Степова технічне обслуговування 07.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Долинське [803]: К.Р. ВЛ-10кВ. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Морозівка [КТП - 109]: Вїздна, Мира, Північна, Сонячна, Українська, Шкільна СРМ. Т.О.К.Р. тр-ра. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Скадовка [КТП - 113]: Дружби *Леніна*, Першотравнева, Піонерська, Пушкіна, Урожайна *Энгельса* СРМ. К.Р. тр-ра. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Скадовка [КТП - 114]: Гагаріна, Жовтнева, Зелена *Комсомольська*, Перемоги, Першотравнева, Пушкіна, Садова *Дзержинського*, Таврійська СРМ. К.Р. Т.О. тр-ра. 08.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [ТП - 118 Л - 1 Воронцовка]: Ленiна д.47 - 65 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [ТП - 118 Л - 2 Воронцовка]: Ленiна д.26, 28 - 43 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [КТП - 77 Воронцовка]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня д.4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Молодiжна, Осипенка д.1 - 32 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [КТП - 172]: Леніна, Степова технічне обслуговування 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ [ТП - 229 Л - 1, Л - 3]: Дружби *Маркса К* , Дімітрова, Шкільний технічне обслуговування ПЛ 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [КТП - 318]: 8 - Березня, Красногвардійська, Північна, Поштова, Садова технічне обслуговування 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 87 Л - 3]: Центральна *Будьонного* д.32 - 82, Лермонтова д.36, 45, Горького д.36А, 71, КошовогоО д.14, 17, 27, 50 ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 862 Л - 2]: Садова д.25А ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 210]: ТесленкаА1 д.1 - 41А, ТесленкаА д.37, ТесленкаА2 д.1 - 26, ТесленкаА3, ТесленкаА4 ТО 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник [ТП - 300 Л - 1, Л - 2]: Асфальтна, КудріІ Т. О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 390 1Т, 2Т]: Філатова д.26 - 28, Уварова д.4, 6, 8 ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 590]: Залаегерсег д.31А КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 777 А 1Т]: Урожайна ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1056]: Текстильна22, Урицького *Дмитра Марковича* д.83 - 85, Текстильна19, Текстильна21, Текстильна17, Текстильна18, Текстильна20 ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 498]716] 08.00 - 15.30: Текстильна11 д.34 - 52, Текстильна12 д.26 - 69, Текстильна8 д.19 - 60, Текстильна13 д.54, 56, Текстильна9 д.21 - 61, Текстильна7 д.19 - 64, Текстильна10 д.21 - 63 АлексеєваП *Андрія Грабенка * д.3 - 27, 55, Луначарського *Івана Карпенко - Карого* д.3 - 27, 36 - 45, Урицького *Дмитра Марковича* д.14, 29 - 30, 32Б, 36, Текстильна1 д.39 - 57, Текстильна2 д.40, 42 - 65, Текстильна3 д.39 - 68, Текстильна4 д.21 - 64, Текстильна5 д.39 - 62, Текстильна6 д.17 - 63 ТО та[КТП-
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 262 Л - 3]: Водопровідний1 д.2 - 3, 12, 12А, Шмідта *Старшинський* д.4 - 10, 13, 13А, 17, Офіцерська *Шмідта* д.2А, 3 - 8, 9 - 23, 25 - 36, 40 ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 683 1Т Л - 29]: Патона д.4, 6 - 29, Таврійський, Шота Руставелі д.1, 8 - 26, Сенявіна Адмірала д.50 - 76 ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [ЗТП - 339]: Богдана Хмельницького *Цюрупи*, Весняна *МарксаК*, Центральна *Горького*, Ювілейна *ТО* Плановые работы 15.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 375]: Північний *ТО* Плановые работы 13.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 781]: Ларіонова, Лермонтова, Павлівська *МорозоваП*, Покровська *Московська*, Соборна *Червонофлотська*, Таврійська, Українська *Ж Революції*, Центральна *Січня9* ТО 08.00-11.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [ТП - 325 Л - 2]: Радянська ТО 09.00-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [ТП - 325 Л - 3]: Гірського, Шкільна ТО 09.00-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська КР 08.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [КТП - 343]: Жовтнева, Миру, Молодіжна ТО 09.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 808 1Т]: Житлоселище КР 09.00-13.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [ТП - 408 Л - 1 Л - 2]: Тельмана ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 808 2Т]: Гвардійська, Житлоселище КР 09.00-13.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова КР 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна КР 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [ПС 3510 Н.Київка]: с.Н.Київка К.Р,Т.О. ЛР-35Виноградово 09.00-15.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Калинівка [КТП - 959]: Вишнева, Вулиця3, Вулиця4, Паркова ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-959 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МалаКардашинка [КТП - 105]: Берегова д.5, 7 - 15, 17 - 30, Георгієвська д.15, 42, 44, 48, Копаньська д.1, 3 - 34, Лісна д.16, 23, Сонячна, Шкільна д.25, 27 - 40, 44, 54 - 64 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-105 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Рибальче [КТП - 266]: Набережна д.134 - 175, Петренка Г Я *Придніпровська*, Петренко д.20, 22 - 61, Піщаний, Річний, Степова д.2 - 6, 8 - 15, 17 - 49, 121 ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-266 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [КТП - 210 Н.Сірогози]: Центральна ТО 13.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 119 Л - 3]: Січових стрільців *Калініна * д.61 - 114 , Житомирський д.27 - 33, 28 - 36, , Партизанський , ШевченкаТГ д.147 - 149, Чорноморська д.59 - 109, Кримська д.115 - 123, Колективний , КуликаІ д.80 - 108, Дніпровський , Інгульський, Уманський д.20 - 37 РМ 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 298 А 1Т Л - 5]: Герцена д.14 - 23, 26 - 36, Павлова Академіка д.3, 5 - 11, 14, 16 - 22, ШевченкаТГ д.2 - 8, 10, 12, Успенського д.12А, Вишневий д.1 - 14, 18, Кутузова д.89 - 99, Дар’ївська д.1, 3, 6 - 17, Сенявіна Адмірала д.90, 98 - 116, 122 - 124 РМ 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 44 1Т Л - 6]: Потьомкінська *МарксаК * д.28 - 33, Преображенська *Декабристів * д.18 - 20, 25, 33 - 33А, Готельний По договору приєднання 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 636 А Л - 2]: Сенявіна Адмірала д.86 - 88, 92, 94 - 96, Некрасова д.4, 6 - 7, 10, 18, 26, 26А, Гастелло д.4 - 7А, 9 - 28, Герцена д.3, 5 - 13, Успенського д.2А - 23 РМ 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 64 Л - 4]: Видригана д.43 - 46, Ісаака Гуревича *Баумана*, ШевченкаТГ д.82 - 135, Нікопольський РМ 08.00-15.30
17.7.2017
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 87 Л - 3]: КошовогоО, Лермонтова д.3 - 75, 10 - 70, Горького д.67 - 99, 36А - 68, Космодемянської З.д.3 - 20 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 862 Л - 2]: Лиманна, Річна, Заозерна, ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 38]: Потьомкінська *МарксаК * д.100, Ушакова д.79, 81, Козацький д.19 - 21 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 590]: Залаегерсег д.31А КР 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 97 РОГАЧИК]: Базарний, Леніна д.80 - 82, 84 - 88, 90, 92, 94 - 100, 102 - 115, 117, 119, 123 - 127, 129, 131, Ювілейна д.0, 70 - 72, 74 - 74А, 76 - 76А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 766 1Т, 2Т]: ПатонаЄ д.5, 5А, 7 - 9 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 199 Л - 1 Рогачик]: 40 років Перемоги д.0 - 59, Радянська д.67 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 1Т Л - 2]: Вишнева *Блюхера * д.137 - 201, Антипенка д.155 - 192 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 9 1Т Л - 7]: Ладичука д.65 - 82, Кременчуцька д.83А, Гончарна *Котовського* д.93 - 106, 108 - 131, Гагаріна д.123 - 129А ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [322]: Кірова д.121А, 123А - 123Б, 125 - 182, Котовського, Лазо д.0, 2Б - 19, 21, 27, Маяковського д.1 - 37А, 39А, 41, Маяковського пров, Молодіжна, Петровського технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [322]: Адамяна д.0 - 26, 30 - 46, Гагаріна, Дніпровський, Котовського, Набережна, Нова, Парижської Комуни, Приморська, Радянська, Садова, Степова, Фрунзе, Червонопрапорна, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [КТП - 20]: Дзержинського, Леніна, Маяковського д.0 - 22, Миру д.20 - 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 159 Л - 4]: Першотравнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 87 Л - 3]: КошовогоО, Лермонтова д.3 - 75, 10 - 70, Горького д.67 - 99, 36А - 68, Космодемянської З.д.3 - 20 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 862 Л - 2]:Лиманна, Річна, Заозерна, ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 38]: Потьомкінська *МарксаК * д.100, Ушакова д.79, 81, Козацький д.19 - 21 ТО 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 156]: Гагарина капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 590]: Залаегерсег д.31А КР 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1505]: Андрєєва, Банкова Леніна, Вокзальна д.1 - 32, 34 - 368, Гагаріна, Кісільова, Молодіжна, Піонерська, Пушкіна д.2 - 53, 55, Садова, Суворова, Червоноармійська д.59, 61, 63, 65 - 651, 67, 69, 71, 73 - 81, 83 - 89, 91 - 146, Шевченко, Шкільний, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 766 1Т, 2Т]: ПатонаЄ д.5, 5А, 7 - 9 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 298 А 1Т Л - 5]: Герцена д.14 - 23, 26 - 36, Павлова Академіка д.3, 5 - 11, 16 - 22, ШевченкаТГ д.2 - 8, 10, 12, Успенського д.12А, Вишневий д.1 - 14, 18, Кутузова д.89 - 99, Дар’ївська д.1, 3, 6 - 17, Сенявіна Адмірала д.90, 98 - 116, 122 - 124 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 1Т Л - 2]: Вишнева *Блюхера * д.137 - 201, Антипенка д.155 - 192 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 54 Л - 3]: Кримський, Кримська д.70 - 113, Чорноморська д.63, Житомирський д.3 - 25, Уманський д.3 - 23, Донський д.2А - 42, 17 - 27 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 636 А Л - 2]: Сенявіна Адмірала д.86 - 96, Некрасова д.4 - 7, 10, 18, 26, 26А, Гастелло д.4 - 7А, 9 - 28, Герцена д.3, 5 - 13, Успенського д.2А - 23 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 64 Л - 4]:Видригана д.43 - 46, Ісаака Гуревича *Баумана*, ШевченкаТГ д.82 - 135, Нікопольський РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 116 Л - 3]: Запорізька д.108 - 114, 131 - 143, Заміська д.27 - 38, Пролетарська *Весела* д.82, 108, 110, Цюрупинська *Олешківська* д.73 - 85, 94, Цюрупинський *Олешківський* д.1 - 14, Полтавська д.44 - 56, Будівельний д.1 - 13 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 121 Л - 1]:Стеблієвська д.14, Рибна1 д.3 - 49 По договору приєднання 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Долинське [803]: К.Р. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ВЛ - 10кВ Л - 746 откл. Р - 280.]: Кудрі СИЗПВ. СРМ. Т.О. тр-ра, РЗТП. 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [ТП - 118 Л - 1 Воронцовка]: Ленiна д.47 - 65 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [ТП - 118 Л - 2 Воронцовка]: Ленiна д.26, 28 - 43 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [КТП - 348 Воронцовка]: Губайдулiна д.6 - 9, Дружби д.1 - 4, Калiнiна д.2 - 34, 36, 38, Перемоги д.18, 20, 24, 33, 35 - 39 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Двійне [ТП - 304 Л - 2]: 9 Січня, Мира, Молодіжна, Солідарна технічне обслуговування ПЛ 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [612]: Безроднього, Белінського, Будівельників, Вузький пров, Гагаріна, Гоголя, Дімітрова, Дружби *Маркса К*, Калініна, Космонавтів, Котовського, Леніна, Лісова, Мира, Молодіжна, Олімпійська, Першотравнева, Південна, Польова, провулок Городній, Пушкіна, Радянська, Робітнича, Таврійська, Теплоогарівська, Тупіковий пров, Херсонська, Чапаєва, Шкільний, Ювілейна Заміна РКТП-510 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Садок [1313]: Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Нижня, Пролетарська, Сумська, Шевченка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чарівне [КТП - 104 Олександрівка]: Ворошилова д.1 - 48, 52 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 358 Л - 1]: Космонавтів д.66А, 68 - 123 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 8]: Будьонного д.61 - 114, 116, Ворошилова д.100А - 111А, 113, 117 - 119, 121 - 125, 129, 131, 133, 135 - 137, Курортна *Лібкнехта К* д.68, 70, 72, 76 - 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121 - 123, Лібкнехта КВорошилова, Червоноармійська д.63, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73, 75 - 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [1831]: Виноградна, Квіткова, Комсомольська, Молодіжна, Степова, Центральна *Леніна*, Чорноморська, Чорноморська *Будьонного*, Шкільний провулок технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник [ТП - 300 Л - 1, Л - 2]: Асфальтна, КудріІ Т. О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [КТП - 055]: 993 Стрілкового полку, Козацька *Куйбишева*, Центральна *Ленiна*, Шевченкa ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [КТП - 316]: БідногоД, Воровського, Свердлова, Чапаева ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [КТП - 342]: Воровського, Ленiна, Поштова, Тельмана ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [465]: * повністю* Плановые работы 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [ТП - 72 Л - 1Л - 2 ]: Радянська, Степова ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [465] Плановые работы * пвні
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [КТП - 346]: Вінницька, Гагаріна, Західна, Казацька *Фрунзе*, Кооперативна, Львівська, Олешківська *Піонерська*, Фермерська *СовхознаРадгоспна* ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нововасилівка [465] КР * повн
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [КТП - 204]: Лісна, Миру *Леніна*, Центральна *Калініна* ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [КТП - 205]: Лісна, Миру *Леніна*, Самойлова, УкраїнкиЛ *Пролетарська* ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [КТП - 209]: Вишнева *Цюрупи*, Миру *Леніна*, Островського ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [КТП - 725]: Польова, Соняшна ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [ТП - 147 Л - 1 Каланчак]: Теплична д.5, УкраїнкиЛ д.81 Т.О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [8762]00 - 16.00: Гоголя, Першотравнева , Тишкевича, Залізнична, Комсомольська, Профспілкова, Пушкіна, Радянська, Леніна, Молодіжна, Нова, Одеська, Шевченко К.Р. ,Т.О. Замена ЛР-35 РП. ,[8763] 09.
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Кардашинка, Кохани [901]: ТО ПЛ 10 кВ Л-901 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Круглоозерка [КТП - 348]: Ветеранів д.35, 37, 41 - 49, Леніна д.33 - 352, 37, 43 - 50, 56 - 57, Східна д.33 - 40, Шкільна д.25 - 50, 53 - 60А ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-348 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МалаКардашинка [КТП - 105]: Берегова д.5, 7 - 15, 17 - 30, Георгієвська д.15, 42, 44, 48, Копаньська д.1, 3 - 34, Лісна д.16, 23, Сонячна, Шкільна д.25, 27 - 40, 44, 54 - 64 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-105 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [428]: *Повністю* КР 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Білозерка [ПС 3510 Батумская]: Соборна *Будьоного* д.41 - 43, Київська *Жовтнева* д.1 - 57, Кооперативна *Михайлевського* д.108 - 295, Лікарняний д.3 - 17, Колгоспний д.15 - 24, Дмитра Яворницького *ВдовиченкаР* д.98 - 232, Набережна д.1 - 130А, Гагаріна, Ювілейна, Чаленко д.6, ФранкаІ, Фестивальна д.1 - 46, 48, Торгівельний д.11А - 28А, Тайгова, Суворова, Свободи *МарксаК* д.91 - 245, Степова РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Велетенське, Кізомис, Гончарне [ПС 3510 Г.Велетень 1Т]: РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Дніпровське, Ромашкове [ПС 3510 Батумская]: РМ 08.00-16.30
18.7.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [377]: Базарний, Берегова, Владичанського д.0, 7 - 17, 19 - 19Б, Кірова д.1 - 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, Комунальний, Корбута д.132 - 132А, 134, 136, 140, 142, 144, 150, 154, 156, 157А, 158 - 221, Крайній, Леніна д.80 - 82, 84 - 88, 90, 92, 94 - 100, 102 - 115, 117, 119, 123 - 127, 129, 131, Першотравнева, Поштовий д.3 - 6, Успенська *Комсомольська*, Ювілейна д.0, 70 - 72, 74 - 74А, 76 - 76А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 199 Л - 1 Рогачик]: 40 років Перемоги д.0 - 59, Радянська д.67 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 87 Л - 3]: КошовогоО, Лермонтова д.3 - 75, 10 - 70, Горького д.67 - 99, 36А - 68, Космодемянської З.д.3 - 20 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 590]: Залаегерсег д.31А КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 766 1Т, 2Т]: ПатонаЄ д.5, 5А, 7 - 9 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 1Т]: Бурзи д.2В, 68, 70, 72, 88 - 92, Докучаєва д.13 - 17, Фонтанна д.14, 21:1 - 21:3, 23:1 - 23:3, 25, 27, 128 - 152 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 1Т Л - 2]: Вишнева *Блюхера * д.137 - 201, Антипенка д.155 - 192 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 9 1Т Л - 7]: Ладичука д.65 - 82, Кременчуцька д.83А, Гончарна *Котовського* д.93 - 106, 108 - 131, Гагаріна д.123 - 129А ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [324]: Декабристів, Дзержинського д.1 - 54, Жовтнева д.1 - 40, 42, 44, 46 - 52Б, Кірова д.12 - 27, Куйбишева д.4 - 63, 65, 67, 69 - 71, 73 - 75, 77, 79, 81, 83А, 85, 87 - 87А, 89, 91 - 91А, 93 - 105, Леваневського, Лермонтова д.1 - 3, 7, 9 - 10, 12 - 86, Пушкіна д.1 - 42, Пушкіна пров, Стадіонна, Травня1 д.18А, 20 - 83А, Українська д.20, 22 - 22А, 24 - 24А, 26, 28, 30, 33 - 55, Чапаєва д.1 - 1А, 2, Чкалова д.2 - 110, Щорса д.3А - 5, 12, 14, 18, 22 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [ПС 3510 М.Лепетиха 2Т]: Дзержинського, Комарова, Попова, Торгова Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ПС 3510 М.Лепетиха 2Т]: 200 років М.Лепетисі, 60 років Жовтня, Гагаріна, Гречихіна, Декабристів, Забалка, Калашнікова, Кірова, Комунарів, Маяковського, Набережна, Нова, Одеська, Приморська, Пролетарська, Пушкіна, Садова, Стадіонна, Степова, Суворова, Ушакова, Червонофлотська, Чернишевського, Чкалова, Шевченко, Шкільна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 215 Л - 1]: Стадіонна д.2 - 26, 28 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 159 Л - 1]: Горького д.3, 5 - 11, 123, ФранкоІ д.2, Чкалова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Сергіївка [ПС 3510 М.Лепетиха 2Т]: Сергіївка Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [КТП - 135]: Попова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Тополине [ТП - 5 Л - 3]: Степова д.2 - 16, Центральна д.1 - 7, 9, 11, 14 - 19, 33 - 59, 63 - 89 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 87 Л - 3]:КошовогоО, Лермонтова д.3 - 75, 10 - 70, Горького д.67 - 99, 36А - 68, Космодемянської З.д.3 - 20 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [1006]: Володимира Великого *Ворошилова * д.29:2, 49Гвардійської Херсонської дивізії д.28, 28:1 - 28корп.1, Тарле д.4:1 - 16:1, 18:1 - 18:2, Покришева д.45:2, 45:4 - 47, 51 - 53:4 КР 11.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [1032]: Покришева д.45:1, 45:3 - 45:4, 49:1 - 49:4, 55 - 57:3, Нестерова д.173 - 173А, Володимира Великого *Ворошилова * д.23 - 29:1, Жуковського д.132, Чумацький, Тарле д.2, 16:2 - 16:3, 47 КР 11.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 590]: Залаегерсег д.31А КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 766 1Т, 2Т]: ПатонаЄ д.5, 5А, 7 - 9 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 1Т]: Бурзи д.2В, 68, 70, 72, 88 - 92, Докучаєва д.13 - 17, Фонтанна д.14, 21:1 - 21:3, 23:1 - 23:3, 25, 27, 128 - 152 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 298 А 1Т Л - 5]:Герцена д.14 - 23, 26 - 36, Павлова Академіка д.3, 5 - 11, 16 - 22, ШевченкаТГ д.2 - 8, 10, 12, Успенського д.12А, Вишневий д.1 - 14, 18, Кутузова д.89 - 99, Дар’ївська д.1, 3, 6 - 17, Сенявіна Адмірала д.90, 98 - 116, 122 - 124 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 1Т Л - 2]: Вишнева *Блюхера * д.137 - 201, Антипенка д.155 - 192 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 54 Л - 3]:Кримський, Кримська д.70 - 113, Чорноморська д.63, Житомирський д.3 - 25, Уманський д.3 - 23, Донський д.2А - 42, 17 - 27 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 636 А Л - 2]: Сенявіна Адмірала д.86 - 96, Некрасова д.4 - 7, 10, 18, 26, 26А, Гастелло д.4 - 7А, 9 - 28, Герцена д.3, 5 - 13, Успенського д.2А - 23 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 64 Л - 4]: Видригана д.43 - 46, Ісаака Гуревича *Баумана*, ШевченкаТГ д.82 - 135, Нікопольський РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 9 1Т Л - 7]: Ладичука д.65 - 82, Кременчуцька д.83А, Гончарна *Котовського* д.93 - 131, Гагаріна д.123 - 129А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 119 Л - 6]: Дніпрогеський д.1 - 20, Житомирський д.27 - 32, Партизанська д.4 - 6, 13, ШевченкаТГ д.138, 141 - 144, Інгульський д.1А - 19, Колективний д.2 - 9, Січових стрільців *Калініна * д.76 - 123, 126, Чорноморська д.59, 71, 77, 81, 87, 97 - 125, Кримська д.121 - 123, Лермонтова д.4, КуликаІ д.82 - 108, 119, Партизанський д.3 - 6, 9, 13, Уманський д.26 - 31, 35 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 445 1Т Л - 1]: Молодіжна д.4, Ушаковад.42, 44 По договору приєднання 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Долинське [803]: К.Р. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 17]: Белінського, Гагаріна, Гвардійська, Каланчацька *60років Жовтня*, Меліораторів *Жовтнева*, Островського, Чкалова СИЗПВ. СРМ. Т.О. тр-ра, КТП. 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [ТП - 323 Л - 1 Воронцовка]: Зелена д.1 - 2, 6, 8, 10 - 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30 - 32, 36, 38, 40, 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 310 Воронцовка]: Жовтнева, Садова д.53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 - 108 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Двійне [ТП - 304 Л - 2]: 9 Січня, Мира, Молодіжна, Солідарна технічне обслуговування ПЛ 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [КТП - 510]: Мира, Олімпійська капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 140 Л - 1, Л - 2]: Київська , Московська технічне обслуговування ПЛ 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [КТП - 296 Олександрівка]: Леніна д.51, 55, 57, 59, 65 - 99, 102 - 138, Підгірна д.60 - 68 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Садок [1313]: Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Нижня, Пролетарська, Сумська, Шевченка технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоросійське [ТП - 672 Л - 2]: Чкалова д.1 - 26 По договору приєднання 10.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 358 Л - 2]: Кірова провулок д.11, Поштова д.61 - 124 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 504 1Т]: Жовтневої революції д.3 - 3А, Жовтневої революціїЧапаєва для безопасности работ по замене тр-ра. 14.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [1831]: Виноградна, Квіткова, Комсомольська, Молодіжна, Степова, Центральна *Леніна*, Чорноморська, Чорноморська *Будьонного*, Шкільний провулок технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник [ТП - 300 Л - 1, Л - 2]: Асфальтна, КудріІ Т. О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [КТП - 436]: Виноградна д.2 - 3, Комсомольська, Чорноморська д.54 - 58, 67 - 75, Чорноморська *Будьонного* д.56 - 65, 69, 74 - 82 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеська Гірка [685]: Азовська, Виноградна ТО 13.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеська Гірка [691]: Азовська ТО 15.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Пчiлка [КТП - 387]: Зелена, Пчілка ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [691]: Арабатська, Гагаріна, Комарова, Миру*Леніна*, Морська, Набережна ТО 15.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [КТП - 231]: Леніна КР 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [ТП - 69 Л - 1]: Тельмана, Чапаєва ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 556 Л - 1]: Лікарський *Кірова пров*, Шевченка ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 556 Л - 2]: Горького, Горького пров, Шевченка ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 556 Л - 3]: Артезіанська свердловина, Лікарський *Кірова пров*, Мічуріна, Набережна, Пролетарська, Сілевозний *Пролетарський* ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 176]: Перекопська, Соборна *Леніна* ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [ТП - 35 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4 Каланчак]: пр.Північний д.22 - 24, 26, 28 - 47, пр.Херсонський , Теплична , УкраїнкиЛ, ХмельницькогоБ , Щорса д.45, 52 - 56, Каховська, Радянська , Українська , Шевченко д.43 - 43А Т.О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 678]: Монастирська *Пролетарська* ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [ПС 3510 Н.Київка]: с.Н.Київка К.Р.,Т.О. СР-35-1. 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 88]: Одеська ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 89]: Петровського, Робочий, Соборна *Леніна*, Шевченка ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 95]: Мельнична, Петровського, Робочий, Червона ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ПС 3510 Н.Маячка 1Т]: Дніпровська, Мельнична, Мельничний, Монастирська *Пролетарська*, Одеська, Основська, Перекопська, Перекопський, Петровського, Раффтопуло, Робочий, Садова, Соборна *Леніна*, Степова, Телеграфна, Червона, Шевченка, Шкільна *Комунарів* КР 09.30-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 72]: Жовтнева д.60 - 120, 128, 131, 141, Молодіжний, Степова д.32, 34, 36 - 86, 88 - 92 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-72 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [ПС 3510 Н.Маячка 1Т]: Бережного, Леніна, Садова, Степова, Східна, Червонофлотська КР 09.30-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Кардашинка, Кохани [901]: ТО ПЛ 10 кВ Л-901 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського КР 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [КТП - 169 Н.Сірогози]: Калініна КР 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Білозерка [ПС 3510 Батумская]: Гагаріна, Свободи *МарксаК* д.91 - 245, Дмитра Яворницького *ВдовиченкаР* д.98 - 232, Київська *Жовтнева* д.1 - 57, Колгоспний д.15 - 24, Кооперативна *Михайлевського* д.108 - 295, Лікарняний д.3 - 17, Набережна д.1 - 130А, Ювілейна, Чаленко д.6, ФранкаІ, Фестивальна д.1 - 46, 48, Торгівельний д.11А - 28А, Тайгова, Суворова, Степова, Соборна *Будьоного* д.41 - 43 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Гончарне, Велетенське, Кізомис [ПС 3510 Г.Велетень 1Т]: РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Дніпровське, Ромашкове [ПС 3510 Батумская]: РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [КТП - 808 Білозерка]: Фестивальна д.1 - 2, Червонофлотська д.10 - 27, 30, Стадіонна д.52 - 78, 89, 95, 99, 101, Чорнобаївська д.65, 67, 70 - 115, 120, 124, 132, 134, 137 - 162, Галицька д.23, 29, 70 - 86, Садовий, Гаражний, Нова, Жовтнева д.9 - 19, 27, 29, 37 - 50, 56, 62 - 66, 70, Ювілейний д.2, Зворотній, Молодіжна д.1 - 6А, 9, Механічна д.49, 54А, 58 - 103 По договору приєднання 08.00-16.30
19.7.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 97 РОГАЧИК]: Базарний, Леніна д.80 - 82, 84 - 88, 90, 92, 94 - 100, 102 - 115, 117, 119, 123 - 127, 129, 131, Ювілейна д.0, 70 - 72, 74 - 74А, 76 - 76А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 199 Л - 1 Рогачик]: 40 років Перемоги д.0 - 59, Радянська д.67 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 87 Л - 1]: Молодіжна д.44А, Космодем’янськоїЗ д.1, Горького д.30, 45 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 862 Л - 2]: Лиманна, Річна, Заозерна, ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 2Т]: Докучаєва д.18 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 1Т Л - 2]: Вишнева *Блюхера * д.137 - 201, Антипенка д.155 - 192 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 9 2Т Л - 12]: Кременчуцька д.80, Українська д.83 - 95, 104 - 138, Кримська д.46 - 46А ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [325]: Вишнева, Лазо д.20 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [ПС 3510 М.Лепетиха 2Т]: Дзержинського, Комарова, Попова, Торгова Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [325]: Адамяна д.27А технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ПС 3510 М.Лепетиха 2Т]: 200 років М.Лепетисі, 60 років Жовтня, Гагаріна, Гречихіна, Декабристів, Забалка, Калашнікова, Кірова, Комунарів, Маяковського, Набережна, Нова, Одеська, Приморська, Пролетарська, Пушкіна, Садова, Стадіонна, Степова, Суворова, Ушакова, Червонофлотська, Чернишевського, Чкалова, Шевченко, Шкільна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 215 Л - 2]: Декабристів д.4 - 14, 17 - 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 159 Л - 3]: Радянська д.6 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Сергіївка [ПС 3510 М.Лепетиха 2Т]: Сергіївка Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [325]: Середнє технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 156]: Гагарина капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [Р - 18 1505 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 87 Л - 1]: Молодіжна д.44А, Космодем’янськоїЗ д.1, Горького д.30, 45 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 862 Л - 2]: Лиманна, Річна, Заозерна, ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1054 А]: Покришева д.51 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 2Т]: Докучаєва д.18 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 298 А 1Т Л - 5]: Герцена д.14 - 23, 26 - 36, Павлова Академіка д.3, 5 - 11, 16 - 22, ШевченкаТГ д.2 - 8, 10, 12, Успенського д.12А, Вишневий д.1 - 14, 18, Кутузова д.89 - 99, Дар’ївська д.1, 3, 6 - 17, Сенявіна Адмірала д.90, 98 - 116, 122 - 124 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 1Т Л - 2]: Вишнева *Блюхера * д.137 - 201, Антипенка д.155 - 192 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 54 Л - 3]: Кримський, Кримська д.70 - 113, Чорноморська д.63, Житомирський д.3 - 25, Уманський д.3 - 23, Донський д.2А - 42, 17 - 27 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 636 А Л - 2]: Сенявіна Адмірала д.86 - 96, Некрасова д.4 - 7, 10, 18, 26, 26А, Гастелло д.4 - 7А, 9 - 28, Герцена д.3, 5 - 13, Успенського д.2А - 23 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 64 Л - 4]:Видригана д.43 - 46, Ісаака Гуревича *Баумана*, ШевченкаТГ д.82 - 135, Нікопольський РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 9 2Т Л - 12]: Кременчуцька д.80, Українська д.83 - 95, 104 - 138, Кримська д.46 - 46А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 295 Л - 9]: 40років Жовтня д.185 - 195, Перекопська д.181 - 193 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 42 Л - 2]: Пушкінська д.21А - 51, Єврейська *Войкова * д.27 - 51, 54, 56, 76, Яружна д.19 - 48, Садова д.38 - 46, Комарова д.16, 53, 59, 61, 63, 65, Котляревського д.42 - 76, Комкова д.27, 35 - 69, 72 По договору приєднання 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка [КТП - 575]: Кулика, Північна *Комсомольська*, Садова СРМ. К.Р. Т.О. тр-ра. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка [КТП - 89]: Вишневий провулок, Гагаріна, Каштанова *МарксаК*, Кулика, Садова, Степова, Франка І, Черноморська СРМ. К.Р. тр-ра. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Долинське [803]: К.Р. ВЛ-10кВ. 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [ТП - 323 Л - 2 Воронцовка]: Зелена д.3, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21 - 23, 25, 27, 29, 35, 37 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [1651]: Петровського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [1651]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня, Кiрова, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Степова, Чкалова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [КТП - 77 Воронцовка]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня д.4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Молодiжна, Осипенка д.1 - 32 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Двійне [ТП - 304 Л - 2]: 9 Січня, Мира, Молодіжна, Солідарна технічне обслуговування ПЛ 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [КТП - 510]: Мира, Олімпійська капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 140 Л - 1, Л - 2]: Київська, Московська технічне обслуговування ПЛ 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Буцівське [1337]: Набережна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Вишневе [КТП - 117 Олександрівка]: Вишнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камене [1337]: Камене, Миру, Садова, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Калуга [1337]: Садова, Степова, Шевченка, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопавлівка [1337]: Гагаріна д.1 - 6, Корольова д.81, 83, 91, 93 - 93А, 95 - 114, Миру д.1 - 7, 12 - 30, 34 - 36 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Первомайське [1337]: Молодіжна, Чапаєва, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червона Людмилівка [1337]: КосмодемянськоїЗ технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник [ТП - 263 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Центральна *Леніна*, Космічна, Будівельна Т. О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [КТП - 180]: Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Андріївка, Кудряве, Кучерявоволодимирівка, Магдалинівка, Новий Гай, Червона Поляна, Чорна Долина [ф.35 К.Володимирівка]: Подключение насосной станции 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [КТП - 488]: Кошового технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [КТП - 436]: Виноградна д.2 - 3, Комсомольська, Чорноморська д.54 - 58, 67 - 75, Чорноморська *Будьонного* д.56 - 65, 69, 74 - 82 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке [ТП - 293 Л - 1]: Бордунова д.57 - 111 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Ярошик [КТП - 173]: Дружби ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [КТП - 231]: Леніна КР 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [ПС 3510 Н.Київка]: с.Н.Київка К.Р.,Т.О. Р-35 1Т. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [8306]: Шевченко Т.О. ВЛ-10кВ. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новопавлівка [8306]: Билова, Гагаріна, Жовтнева, Молодіжна, Садова, Шкільна Т.О. ВЛ-10кВ. 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 72]: Жовтнева д.60 - 120, 128, 131, 141, Молодіжний, Степова д.32, 34, 36 - 86, 88 - 92 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-72 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Б.Копані 1Т]: 40 років Перемоги, 50 років Перемоги, Андрєєва, Артилерійська, Березня8, Бібліотечна, Дачний, Дорожній, Жовтнева, Карбишева, Костіна, Листопадна, Лінійна, Лісгосп, Маяк пров, Миру, Мозгольова, Олексія Болдирєва *Кірова*, Охременка, Північна, Піонерська, Прикордонна, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Робоча, Садова, Січня9, Соборна *Леніна*, Совхозна, Совхозний, Соняшна, Степова, Степовий, Східна, Таврійська, Українська, Червоноармійська, Шкільна КР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Б.Копані 2Т]: Андрєєва, Березня8, Бригадний, Виноградна, Вишневий, Горького, Декабристів, Енгельса, Карбишева, Ковальський, Кооперативна, Кооперативний, Крайня, Лесі Українки *КрупськоїН*, Листопадна, Листопадовий, МарксаК, Молодіжна, Охременка, Першотравнева, Південна, Покровська *Фрунзе*, Польова, Радянська, Садова, Сільська, Соборна *Леніна*, Спартака, Спортивний, Суворова, Чалбаська, Червонофлотська, Чумацька *Комсомольська*, Шевченка КР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 556 Л - 1]: Лікарський *Кірова пров*, Шевченка ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 556 Л - 2]: Горького, Горького пров, Шевченка ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 556 Л - 3]: Артезіанська свердловина, Лікарський *Кірова пров*, Мічуріна, Набережна, Пролетарська, Сілевозний *Пролетарський* ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [КТП - 129]: Леніна, Молодіжна ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського КР 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [КТП - 808 Білозерка]: Фестивальна д.1 - 2, Червонофлотська д.10 - 27, 30, Стадіонна д.52 - 78, 89, 95, 99, 101, Чорнобаївська д.65, 67, 70 - 115, 120, 124, 132, 134, 137 - 162, Галицька д.23, 29, 70 - 86, Садовий, Гаражний, Нова, Жовтнева д.9 - 19, 27, 29, 37 - 50, 56, 62 - 66, 70, Ювілейний д.2, Зворотній, Молодіжна д.1 - 6А, 9, Механічна д.49, 54А, 58 - 103 По договору приєднання 08.00-16.30
20.7.2017
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [ПС 3510 Н.Маячка 2Т]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова КР 09.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [ПС 3510 Н.Маячка 2Т]: Леніна, Миру, Молодіжна КР 09.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського КР 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 97 РОГАЧИК]: Базарний, Леніна д.80 - 82, 84 - 88, 90, 92, 94 - 100, 102 - 115, 117, 119, 123 - 127, 129, 131, Ювілейна д.0, 70 - 72, 74 - 74А, 76 - 76А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 199 Л - 1 Рогачик]: 40 років Перемоги д.0 - 59, Радянська д.67 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 862 Л - 2]:Лиманна, Річна, Заозерна, ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 1Т]: Бурзи д.2В, 68, 70, 72, 88 - 92, Фонтанна д.14, 21:1 - 21:3, 23:1 - 23:3, 25, 27, 128 - 152, Докучаєва д.13 - 17 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 2Т]: Докучаєва д.18 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 1Т Л - 2]: Вишнева *Блюхера * д.137 - 201, Антипенка д.155 - 192 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ ; Херсон [ТП - 9 2Т Л - 12]: Кременчуцька д.80, Українська д.83 - 95, 104 - 138, Кримська д.46, 46А ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [326]: Ватутіна, Комарова д.20 - 29, Котляревського д.1, 3, 5, 7 - 7А, 9 - 9А, 11А, 13 - 15, 17, 19, 21 - 21А, 23А, Куйбишева д.84 - 84А, 86, 88, 90, 92, 125, 125Б - 127, Степна, Степний технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [ПС 3510 М.Лепетиха 2Т]: Дзержинського, Комарова, Попова, Торгова Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ПС 3510 М.Лепетиха 2Т]: 200 років М.Лепетисі, 60 років Жовтня, Гагаріна, Гречихіна, Декабристів, Забалка, Калашнікова, Кірова, Комунарів, Маяковського, Набережна, Нова, Одеська, Приморська, Пролетарська, Пушкіна, Садова, Стадіонна, Степова, Суворова, Ушакова, Червонофлотська, Чернишевського, Чкалова, Шевченко, Шкільна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 215 Л - 3]: Декабристів д.15, 24 - 53, Забалка, Стадіонна д.27, 29 - 44, Чернишевського технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 172 Л - 1]: Партизанська д.15 - 17, 19 - 43 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Сергіївка [ПС 3510 М.Лепетиха 2Т]: Сергіївка Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [КТП - 134]: Тихонова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Тополине [ТП - 5 Л - 2]: Степова д.22 - 54, Центральна д.8, 10, 12, 24 - 30 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 862 Л - 2]: Лиманна, Річна, Заозерна, ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 594 1Т]: Перекопська д.164 КР 10.00-15.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1054 А]: Покришева д.51 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 1Т, 2Т]: Фонтанна д.14, 21:1 - 21:3, 23:1 - 23:3, 25, 27, 128 - 152, Бурзи д.2В, 68, 70, 72, 88 - 92, Докучаєва д.13 - 17, 18 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 298 А 1Т Л - 5]: Герцена д.14 - 23, 26 - 36, Павлова Академіка д.3, 5 - 11, 16 - 22, ШевченкаТГ д.2 - 8, 10, 12, Успенського д.12А, Вишневий д.1 - 14, 18, Кутузова д.89 - 99, Дар’ївська д.1, 3, 6 - 17, Сенявіна Адмірала д.90, 98 - 116, 122 - 124 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 1Т Л - 2]:Вишнева *Блюхера * д.137 - 201, Антипенка д.155 - 192 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 54 Л - 3]: Кримський, Кримська д.70 - 113, Чорноморська д.63, Житомирський д.3 - 25, Уманський д.3 - 23, Донський д.2А - 42, 17 - 27 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 636 А Л - 2]: Сенявіна Адмірала д.86 - 96, Некрасова д.4 - 7, 10, 18, 26, 26А, Гастелло д.4 - 7А, 9 - 28, Герцена д.3, 5 - 13, Успенського д.2А - 23 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 64 Л - 4]: Видригана д.43 - 46, Ісаака Гуревича *Баумана*, ШевченкаТГ д.82 - 135, Нікопольський РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 9 2Т Л - 12]: Кременчуцька д.80, Українська д.83 - 95, 104 - 138, Кримська д.46 - 46А ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Долинське [803]: К.Р. ВЛ-10кВ. СРМ. К.Р. тр-ра КТП-189 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [ТП - 323 Л - 1 Воронцовка]: Зелена д.1 - 2, 6, 8, 10 - 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30 - 32, 36, 38, 40, 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Бiляївка [ТП - 323 Л - 2 Воронцовка]: Зелена д.3, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21 - 23, 25, 27, 29, 35, 37 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [1623]: 50 років Жовтня, Iсаченко, Гагарiна, Губайдулiна, Дружби, Калiнiна, Комсомольська, Ленiна, МарксаК д.171, 19, 21, 23, 25, 32 - 40, Набержна, Пiонерська, Перемоги д.1 - 25, 27, 29, 31, 33, 35 - 39, Пушкiна, ХмельницькогоБ, Чапаєва, Червонофлотська д.131, 16 - 40 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [КТП - 348 Воронцовка]: Губайдулiна д.6 - 9, Дружби д.1 - 4, Калiнiна д.2 - 34, 36, 38, Перемоги д.18, 20, 24, 33, 35 - 39 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Двійне [ТП - 304 Л - 2]: 9 Січня, Мира, Молодіжна, Солідарна технічне обслуговування ПЛ 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [612]: Безроднього, Белінського, Будівельників, Вузький пров, Гагаріна, Гоголя, Дімітрова, Дружби *Маркса К*, Калініна, Космонавтів, Котовського, Леніна, Лісова, Мира, Молодіжна, Олімпійська, Першотравнева, Південна, Польова, провулок Городній, Пушкіна, Радянська, Робітнича, Таврійська, Теплоогарівська, Тупіковий пров, Херсонська, Чапаєва, Шкільний, Ювілейна Заміна РКТП-225 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 140 Л - 1, Л - 2]: Київська , Московська технічне обслуговування ПЛ 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Буцівське [1337]: Набережна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камене [1337]: Камене, Миру, Садова, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник [ТП - 263 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Центральна *Леніна*, Космічна, Будівельна Т. О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Калуга [1337]: Садова, Степова, Шевченка, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Андріївка, Кудряве, Кучерявоволодимирівка, Магдалинівка, Новий Гай, Червона Поляна, Чорна Долина [ф.35 К.Володимирівка]: Подключение насосной станции 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопавлівка [1337]: Гагаріна д.1 - 6, Корольова д.81, 83, 91, 93 - 93А, 95 - 114, Миру д.1 - 7, 12 - 30, 34 - 36 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Первомайське [1337]: Молодіжна, Чапаєва, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червона Людмилівка [1337]: КосмодемянськоїЗ технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [1832]: Лугова, Миру, Молодіжна, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1744]: Вишнева, Польова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [1832]: Козацька, Леніна, Молодіжна, Польова, Поштова, Чорноморська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1703 до КТП - 8]: Артема д.84, 86, 88, 90, 92 - 103, Балтазарівська *Куйбишева* д.54, 56, 58, 60 - 60А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 - 89, 91, 95, 97 - 151, Будьонного д.46, 52 - 114, 116, 135 - 143, 154А, 156 - 160, 162, 164, 167 - 193, 205А, 207 - 211, 213, 215 - 215А, 217, 219 - 225, 229, 231, 233, 235, 237 - 239, 243 - 243А, 245, 247, 249, 253, 255 - 277, Ворошилова д.89, 91, 93, 100А - 111А, 113, 117 - 119, 121 - 125, 129, 131, 133, 135 - 142, 144, 150, 152, 154 - 158, 164, 166, 168 - 189, 191, 193 - 195, 201, 203, 205 - 209, 211, 215А, 217 - 219, 221 - 2212, 223, 225, Затишна *Маркса К* д.22, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66 - 89, 95, 97, 99, 102, 106 - 112, 114, 116, 157 - а, Комсомольська д.11, 13, 15 - 17, 19, 21, 23 - 27, 29, 31, 33, 35 - 35А, 37, 43 - 107, 107А, 112, 114, 116, 118, 120, 126 - 146, 148 - 158, 164, 166, 168 - 172А, 174, 176, 178, 180, 186 - 188, 200 - 230, Котовського д.63 - 74, 128А, Курортна *Лібкнехта К* д.68, 70, 72, 76 - 123, 125, 127 - 127А, 129 - 129А, 131 - 131Б, 133, 135, Леніна д.74, 76, 78, 80 - 114, 117 - 140, 142 - 152, 154А, 158, Леніна провулок, Лібкнехта КВорошилова, Люксембург Р д.40, 42 - 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 - 104, Мангубінська *Пролетарська* д.73, 75, 77, 79, 83, 85 - 85 - Б, 87, Олександрівська *Володарського* д.78 - 80, 82, 84, 86 - 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 - 149, Пасічника д.78 - 98, Радянська д.22 - 83, 85А - 101, РадянськаКомсомольська, Червоноармійська д.63, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73, 75 - 134, 136, 138 - 138А, 140, 142, Чкалова д.71, 105, 109, 111 - 122, 124, 126, Шевченко д.91 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке [ТП - 293 Л - 1]: Бордунова д.57 - 111 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [КТП - 560]: Плавська, Шевченко ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [КТП - 578]: Кiрова, Молодіжна, Ювілейна ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [ТП - 763 Л - 4]: Гагаріна, Морська, Набережна ТО 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [8762]0 - 16.00: Гоголя , Першотравнева, Тишкевича, Залізнична, Комсомольська, Леніна, Молодіжна, Нова, Одеська, Профспілкова, Пушкіна, Радянська, Шевченко К.Р.,Т.О. СМВ-35. [8763] 09.0
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 72]: Жовтнева д.60 - 120, 128, 131, 141, Молодіжний, Степова д.32, 34, 36 - 86, 88 - 92 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-72 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Демянівка [445]: * Повністю* КР 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [1971]: Березня8, Землі Козачелагерської с - ради, Квіткова, Кошовий, Кринківський *Октябрьський*, Миру, Мічуріна, Молодіжний, Набережна, Панфілова пров, Покровська *Комсомольська*, Пролетарська, Пушкіна пров, Садова, Територія Козачелагерської СР, Хутір Кудасово, Шевченка, Шкільна ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [ПС 3510 Н.Маячка 2Т]: Горіхова, Дніпровська КР 09.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 113]: Білоцерковський, Мар’ївський, Січня9 ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 116]: Алеєва, Клімака, Кримський, Перекопська, Перекопський ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 122]: Алеєва, Жовтнева, Ринкова *Радянська*, Соборна *Леніна* ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [КТП - 888 Білозерка]: Чорнобаївська д.37, 43 - 68, Радянська д.27, 31, 39, 39А, 56, 60, Стадіонна д.48а - 49, 59А, 109Б - 129, Першотравнева д.30, 53, 53Б, 60 - 75, Фестивальна д.3, 5, 8, 12, 20, Трудова д.1 - 69, Механічна д.2 - 57А КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 145]: Жовтнева, Молодіжна, Південний, Ринкова *Радянська* ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [ТП - 917 Л - 1 Білозерка]: Першотравнева д.1 - 34, 58 По договору приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 744]: Український ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ПС 3510 Н.Маячка 2Т]: Алеєва, Білоцерковський, Військовий, Гоголя, Горького, Громадянська, Дніпровська, Жовтнева, Квітуча *Червоноармійська*, Клімака, Кримський, Мар’ївський, Мельнична, Молодіжна, Монастирська *Пролетарська*, Одеська, Основська, Перекопська, Перекопський, Петровського, Пирогова, Південний, Реміснича, Ремісничий, Ринкова *Радянська*, Робочий, Садова, Свободи, Січня9, Соборна *Леніна*, Соняшний, Степова, Телеграфна, Толстого, Травня1, Український, Червона КР 09.30-16.00
21.7.2017
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [КТП - 816 Білозерка]: Жовтнева д.1А - 40, 50 - 60, 68 - 82, Херсонська д.2, 2Б, 4, 10, 12, 14, 31, 35, 37 - 41, 45, Урожайна д.1 - 4, 8 - 51, 60 - 67А, Першотравнева д.31 - 46, 49А - 59А, Вишнева, Паркова, Соборна, Гусаківська д.3 - 33, 36 - 53, Південна д.54, Сонячна, Колгоспна д.5 - 9, Колодязна ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* КР 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 557 Л - 1]: Черемхова *Радянська* ТО 09.00-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 557 Л - 2]: Пролетарська ТО 09.00-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 687 Л - 1]: Дніпровська ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 687 Л - 2]: Дніпровська, Степова ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 687 Л - 3]: Дніпровська ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [КТП - 388]: Гвардійська, Поштова, Степова *Радянська* КР 09.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського КР 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 97 РОГАЧИК]: Базарний, Леніна д.80 - 82, 84 - 88, 90, 92, 94 - 100, 102 - 115, 117, 119, 123 - 127, 129, 131, Ювілейна д.0, 70 - 72, 74 - 74А, 76 - 76А капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 186 РОГАЧИК]: Приморська технічне обслуговування 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 862 Л - 2]: Лиманна, Річна, Заозерна, ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 809 1Т]: Фонтанна д.19:1 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 843 1Т]: Богуна Івана *Ілліча * д.103 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 55]: Молодіжна д.17 - 47, 60 - 82, Разіна Степана д.36 - 51, Тираспольська д.46, Українська д.71 - 94А, ШевченкаТГ д.18Б - 59, Київська д.23, 27 - 62А, Кримська д.3 - 31, 38 - 49 ВВ випробування 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 1Т, 2Т]: Бурзи д.2В, 68, 70, 72, 88 - 92, Докучаєва д.13 - 17, 18, Фонтанна д.14, 21:1 - 21:3, 23:1 - 23:3, 25, 27, 128 - 152 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 1Т Л - 2]: Вишнева *Блюхера * д.137 - 201, Антипенка д.155 - 192 ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 9 2Т Л - 12]: Кременчуцька д.80, Українська д.83 - 95, 104 - 138, Кримська д.46, 46А ТО 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [ТП - 177 Л - 3]: Середнє д.1 - 3, 7 - 13, 50 - 51, 56 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [Р - 27 1514 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [Р - 27 1514 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1505]: Андрєєва, Банкова Леніна, Вокзальна д.1 - 32, 34 - 368, Гагаріна, Кісільова, Молодіжна, Піонерська, Пушкіна д.2 - 53, 55, Садова, Суворова, Червоноармійська д.59, 61, 63, 65 - 651, 67, 69, 71, 73 - 81, 83 - 89, 91 - 146, Шевченко, Шкільний, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [Р - 27 1514 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [Р - 27 1514 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [Р - 27 1514 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 410 Л - 4]: Спортивна д.78 - 114, Воронцовська, Коцюбинського д.1 - 36, Вишні Остапа д.110 - 114 По договору приєднання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 862 Л - 2]: Лиманна, Річна, Заозерна, ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [2413]: Паровозна д.28, Дар’ївська, Гастелло, Сенявіна Адмірала д.27, 86 - 124, Павлова Академіка, Кутузова д.73 - 99, Герцена, Некрасова д.4, 6 - 7, 10, 18, 26, 26А, Вишневий д.1 - 18, ШевченкаТГ д.2 - 10, 12, Успенського КР 10.00-15.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 809 1Т]: Фонтанна д.19:1 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 843 1Т]: Богуна Івана *Ілліча * д.103 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 55]: Молодіжна д.17 - 47, 60 - 82, Разіна Степана д.36 - 51, Тираспольська д.46, Українська д.71 - 94А, ШевченкаТГ д.18Б - 24А, 26 - 59, Київська д.23, 27 - 62А, Кримська д.3 - 31, 38 - 49 ВВ випробування 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 1Т, 2Т]: Фонтанна д.14, 21:1 - 21:3, 23:1 - 23:3, 25, 27, 128 - 152, Докучаєва д.13 - 17, 18, Бурзи д.2В, 68, 70, 72, 88 - 92 КР 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Долинське [803]: К.Р. ВЛ-10кВ. СРМ. К.Р. тр-ра КТП-189 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 298 А 1Т Л - 5]: Герцена д.14 - 23, 26 - 36, Павлова Академіка д.3, 5 - 11, 16 - 22, ШевченкаТГ д.2 - 8, 10, 12, Успенського д.12А, Вишневий д.1 - 14, 18, Кутузова д.89 - 99, Дар’ївська д.1, 3, 6 - 17, Сенявіна Адмірала д.90, 98 - 116, 122 - 124 РМ 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 1Т Л - 2]: Вишнева *Блюхера * д.137 - 201, Антипенка д.155 - 192 ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 54 Л - 3]:Кримський, Кримська д.70 - 113, Чорноморська д.63, Житомирський д.3 - 25, Уманський д.3 - 23, Донський д.2А - 42, 17 - 27 РМ 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 636 А Л - 2]: Сенявіна Адмірала д.86 - 96, Некрасова д.4 - 7, 10, 18, 26, 26А, Гастелло д.4 - 7А, 9 - 28, Герцена д.3, 5 - 13, Успенського д.2А - 23 РМ 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 64 Л - 4]: Видригана д.43 - 46, Ісаака Гуревича *Баумана*, ШевченкаТГ д.82 - 135, Нікопольський РМ 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 9 2Т Л - 12]: Кременчуцька д.80, Українська д.83 - 95, 104 - 138, Кримська д.46, 46А ТО 08.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1683]: Днiпровська д.43 - 86, Жовтнева, Забалка, Ленiна д.1 - 24, Молодiжна, Нова д.31 - 65, Садова д.53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 - 108, Чапаєва д.67, 71, 73, 77, 79, 81, 83 - 124, Шевченка, Шкiльний капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 310 Воронцовка]: Жовтнева, Садова д.53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 - 108 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Двійне [ТП - 304 Л - 2]: 9 Січня, Мира, Молодіжна, Солідарна технічне обслуговування ПЛ 09.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [КТП - 225]: Пушкіна, Чапаєва, Шкільний, Ювілейна капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 140 Л - 1, Л - 2]: Київська, Московська технічне обслуговування ПЛ 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Арктична, Запорізька, Квіткова, Лазурний, Майская, Олешківська, Перемоги, Східний, Фабрична, Чорноморська приєднання 08.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [ТП - 206 Л - 1]: Жовтнева приєднання 09.00-13.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 344 Л - 2]: Робітнича д.87, 89, 91, 93 - 136 По договору приєднання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 358 Л - 2]: Кірова провулок д.11, Поштова д.61 - 124 По договору приєднання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 732 Л - 1]: Кірова провулок д.3, 5, 7 - 7Б, 13, Колгоспна д.56, Котовського д.67, 69, 71 - 72, 74 - 79, 82 - 84, 86 По договору приєднання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник [ТП - 263 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Центральна *Леніна*, Космічна, Будівельна Т. О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Андріївка, Кудряве, Кучерявоволодимирівка, Магдалинівка, Новий Гай, Червона Поляна, Чорна Долина [ф.35 К.Володимирівка]: Подключение насосной станции 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Буцівське [1337]: Набережна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камене [1337]: Камене, Миру, Садова, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Калуга [1337]: Садова, Степова, Шевченка, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопавлівка [1337]: Гагаріна д.1 - 6, Корольова д.81, 83, 91, 93 - 93А, 95 - 114, Миру д.1 - 7, 12 - 30, 34 - 36 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Первомайське [1337]: Молодіжна, Чапаєва, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [1832]: Лугова, Миру, Молодіжна, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червона Людмилівка [1337]: КосмодемянськоїЗ технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1744]: Вишнева, Польова технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [1832]: Козацька, Леніна, Молодіжна, Польова, Поштова, Чорноморська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [КТП - 436]: Виноградна д.2 - 3, Комсомольська, Чорноморська д.54 - 58, 67 - 75, Чорноморська *Будьонного* д.56 - 65, 69, 74 - 82 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Привiльне [КТП - 600]: Гагаріна, УкраїнкиЛ, Шкільна ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [ТП - 763 Л - 4]: Гагаріна, Морська, Набережна ТО 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [8762]0 - 15.00: Гоголя , Першотравнева, Тишкевича, Залізнична, Комсомольська, Леніна, Молодіжна, Нова, Одеська, Профспілкова, Пушкіна, Радянська, Шевченко К.Р.,Т.О. СМВ-35. [8763] 09.0
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 72]: Жовтнева д.60 - 120, 128, 131, 141, Молодіжний, Степова д.32, 34, 36 - 86, 88 - 92 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-72 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Круглоозерка [КТП - 348]: Ветеранів д.35, 37, 41 - 49, Леніна д.33 - 352, 37, 43 - 50, 56 - 57, Східна д.33 - 40, Шкільна д.25 - 50, 53 - 60А ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-348 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Демянівка [КТП - 263 Н.Сірогози]: Кутузова, Молодіжна КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Понятівка [КТП - 417 Білозерка]: Миру, Степова, Молодіжна КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Правдине [ТП - 210 Л - 2 Білозерка]: Висоцької д.33, 52В, 67, 71, 75 - 110 По договору приєднання 08.00-15.30
24.7.2017
Херсонське МВЕ Білозерка [ПС 3510 Білозерська 2Т]: Виноградна, Станіславське, Вишнева, Джерельна, Харченка, Військовий, Дачна, Вінницька, 1040 Полку, *Георгія Скадовського Медвєдєва*, Грушевського, Соняшна, Херсонська, Горіхова, Ценковського, Свободи *МарксаК* д.7В, 11А - 84, 194 - 250, Чаленко д.1, 500 - річчя Українського козацтва, Пушкіна, Шевченка, Незалежності, 30років Перемоги, Робоча, Ярослава Мудрого *Пролетарська*, УкраїнкиЛ, Колгоспний д.3 - 10, 27 - 37, Стадіонна д.17 - 33, Кірова, Фестивальна д.47, 51 - 57, Кільцева, Приозерна, Київська *Жовтнева* д.61, Калініна, Зелена, Поштова, Білозерська, Західний, БондарчукаС, Заозерна, Соборна *Будьоного* д.1 - 40, Будівельний, Європейська *Радянська* д.1 - 59, 60 - 82А, Фрунзе, Будівельників, Дружби, Дмитра Яворницького *ВдовиченкаР* д.1 - 91, Набережна д.2 - 2А, 4, 6 - 10, 12, 14 - 30, 36 - 50, Музикальна, Молодіжна, Спортивна, Миру, Торгівельний д.2 - 4, 33 - 47, Мирний, Свердлова, Батумська, Лікарняний д.21 - 33, Кооперативна *Михайлевського* д.1 - 123, Садова, Комсомольська РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Знам’янка, Зорівка, Надеждівка, Черешеньки [ПС 3510 Білозерська 2Т]: РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [ПС 3510 Батумская]: Київська *Жовтнева* д.1 - 57, Лікарняний д.3 - 17, Набережна д.1 - 13, 34, 52 - 130А, Свободи *МарксаК* д.91 - 245, Гагаріна, Соборна *Будьоного* д.41 - 43, Степова, Суворова, Тайгова, Торгівельний д.11А - 28А, Кооперативна *Михайлевського* д.108 - 295, Фестивальна д.1 - 46, 48, ФранкаІ, Чаленко д.6, Колгоспний д.15 - 24, Ювілейна, Дмитра Яворницького *ВдовиченкаР* д.98 - 232 КР 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Велетенське, Гончарне, Первомайське, Кізомис, Розлив, Янтарне [ПС 3510 Г.Велетень 1Т]: КР 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Дніпровське, Ромашкове[ПС 3510 Батумская]: КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* КР 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Іванівка, Новотягинка [583]: КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Токарівка [583]: Садова, Низова д.1 - 28, Шевченка, Степова, Приовражна, Шкільна, Гагаріна, Придніпровська д.7 - 79 КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [КТП - 388]: Гвардійська, Поштова, Степова *Радянська* КР 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 97 РОГАЧИК]: Базарний, Леніна д.80 - 82, 84 - 88, 90, 92, 94 - 100, 102 - 115, 117, 119, 123 - 127, 129, 131, Ювілейна д.0, 70 - 72, 74 - 74А, 76 - 76А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна КР 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [КТП - 201 РОГАЧИК]: Гагаріна д.0 - 22, 24, 26, 30 - 32, 34 - 34Г, Кірова, Набережна д.32 - 34, Резніченка д.6 - 30, 36 - 40 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського КР 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [3408]] 08.00 - 16.30: Некрасова, Ак. Вернадського *МорозоваП*, Антонівська *Червоноармійська*, Бєлінського , Будівельна, Будівельників, Вишні Остапа, Воронцовська, Горького, Дніпровська, Дніпровський, Довженка *Червонофлотська*, Залізнична, Комарова, Космодем’янськоїЗ, Коцюбинського, КошовогоО, Кримська, Лермонтова , Мересьєва, Молодіжна, Ювілейна, Шевченка, Шахтарська, Центральна *Будьонного* , Українська *Радянська*, УкраїнкиЛ, Мостовий д.16, Спортивна, Сергія Параджанова *Мікояна*, Садова, Прикордонний, Прикордонна, Пирогова, Олімпійська КР , [КТП-88
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 862 Л - 2]:Лиманна, Річна, Заозерна, ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 151 А 1Т]: Військове містечко д.44, 54, Чкалова д.38 - 57, Миру д.43 - 43:2 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 590]: Залаегерсег д.31А КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 596 А]: Залаегерсег д.31 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 1Т]: Докучаєва д.13 - 17, Фонтанна д.14, 21:1 - 21:3, 23:1 - 23:3, 25, 27, 128 - 152, Бурзи д.2В, 68, 70, 72, 88 - 92 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 30 Л - 2]: Кірова *Лютеранська* д.16 - 18А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 2Т Л - 17]: Космічна д.69 - 87, Ракетна д.80 - 82, Генерала Алмазова *Безродного* д.96 - 140, ЛевицькогоТ д.84 - 92, 94 - 141, Миколи Гринька *Бегми* д.72 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 970 Л - 1]: Антонівська д.18, 39 - 43, 137 - 243, Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 78 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [322]: Кірова д.121А, 123А - 123Б, 125 - 182, Котовського, Лазо д.0, 2Б - 19, 21, 27, Маяковського д.1 - 37А, 39А, 41, Маяковського пров, Молодіжна, Петровського технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 34]: Кірова д.121А, 123А - 123Б, 125 - 128А, 130, 132 - 132А, 134 - 134А, 136, 138, 140 - 142, Котовського д.6, 8, 10, 12 - 12В, 14, 16, 18 - 18Б, 20 - 20А, 22 - 22А, 24А, 26, 28 - 28А, 32 - 34, 36, 38, 40, Маяковського д.1 - 3А, 5, 7, Маяковського пров д.8 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 358]: Кірова д.129, 131, 133, 135 - 135А, 137, 139, 143 - 182, Котовського д.2, 4, Петровського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 87]: Котовського д.44 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 94]: Котовського д.3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 - 17А, 19 - 19А, 21 - 21А, 23, 25, 27 - 27А, 29 - 31А, 35А, 37, 39, 41 - 43, 49 - 53, Маяковського д.4 - 4А, 6А, 7Б - 37А, 39А, 41, Маяковського пров д.1 - 7, 9 - 11, Молодіжна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 98]: Лазо д.0, 2Б - 19, 21, 27 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [322]: Адамяна д.0 - 26, 30 - 46, Гагаріна, Дніпровський, Котовського, Набережна, Нова, Парижської Комуни, Приморська, Радянська, Садова, Степова, Фрунзе, Червонопрапорна, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [ТП - 177 Л - 1]: Середнє д.5 - 6, 34 - 37, 49, 53 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1505]: Андрєєва, Банкова Леніна, Вокзальна д.1 - 32, 34 - 368, Гагаріна, Кісільова, Молодіжна, Піонерська, Пушкіна д.2 - 53, 55, Садова, Суворова, Червоноармійська д.59, 61, 63, 65 - 651, 67, 69, 71, 73 - 81, 83 - 89, 91 - 146, Шевченко, Шкільний, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [КТП - 155]: Миру капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Долинське [803]: К.Р. ВЛ-10кВ. СРМ. К.Р. тр-ра, РКТП-189. Откл. Р-47 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [3408]] 08.00 - 16.30: Некрасова, Ак. Вернадського *МорозоваП*, Антонівська *Червоноармійська*, Бєлінського , Будівельна, Будівельників, Вишні Остапа, Воронцовська, Горького, Дніпровська, Дніпровський, Довженка *Червонофлотська*, Залізнична, Комарова, Космодем’янськоїЗ, Коцюбинського, КошовогоО, Кримська, Лермонтова , Мересьєва, Молодіжна, Ювілейна, Шевченка, Шахтарська, Центральна *Будьонного* , Українська *Радянська*, УкраїнкиЛ, Мостовий д.16, Спортивна, Сергія Параджанова *Мікояна*, Садова, Прикордонний, Прикордонна, Пирогова, Олімпійська КР , [КТП-88
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 862 Л - 2]:Лиманна, Річна, Заозерна, ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [2730]: Перекопська д.199А - 203 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 151 А 1Т]:Чкалова д.38 - 57, Миру д.43 - 43:2, Військове містечко д.44, 54 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 590]: Залаегерсег д.31А КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 596 А]: Залаегерсег д.31 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 1Т]: Фонтанна д.14, 21:1 - 21:3, 23:1 - 23:3, 25, 27, 128 - 152, Докучаєва д.13 - 17, Бурзи д.2В, 68, 70, 72, 88 - 92 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 30 Л - 2]: Червоностудентська*Гімназична* д.15, Кірова *Лютеранська* д.16 - 18А ТО 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [1651]: Петровського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 2Т Л - 17]:Космічна д.69 - 87, Ракетна д.80 - 82, Генерала Алмазова *Безродного* д.96 - 140, ЛевицькогоТ д.84 - 92, 94 - 141, Миколи Гринька *Бегми* д.72 ТО 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [1651]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня, Кiрова, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Степова, Чкалова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 970 Л - 1]: Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 78, Антонівська д.18, 39 - 43, 137 - 243 ТО 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [КТП - 77 Воронцовка]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня д.4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Молодiжна, Осипенка д.1 - 32 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ТП - 161 Л - 1]: Жовтнева, Центральна технічне обслуговування ПЛ 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [КТП - 225]: Пушкіна, Чапаєва, Шкільний, Ювілейна капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 140 Л - 1, Л - 2]: Київська, Московська технічне обслуговування ПЛ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 43 Л - 1]: Михайла Грушевського *Кірова*, Шевченка приєднання 09.00-15.00
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 189 Л - 4]: Різдвяний *Колгоспний* д.1 - 13, ТолстогоЛ д.1 - 9А, 12 - 16, 17 - 33, Сонячна *Шмідта* д.26 - 40, Херсонська д.32 - 54Б, Набережна д.5 - 54А, Лугова д.11В По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Зимівник *Куйбишеве* [КТП - 892 А]: Персикова д.54В - 56, Центральна д.1А - 24, 26 - 37, 40 - 72, Лугова д.45, 57, 61, 65, 70 - 74, 80 - 86, Степова д.37, 62 - 71, 77 РМ 08.30-13.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 184]: Газова, Баку, Нафтовиків д.56 - 76 РМ 08.30-13.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 287]: Воронцовська *Комунарів * д.19 - 27, 21, 23, Жовтневої революції *Рішельєвська* д.19, Лікарняний д.1, Театральна *Горького* д.29, 34, 36, Суворова д.23 - 26, 31 - 53, Михайловича*ГетьманаСагайдачного* д.7 - 11А, Старообрядницька *Комсомольська* д.31 - 35, 30 - 34 По договору приєднання 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник [ТП - 262 Л - 1, Л - 2]: Будівельна, Космічна, Шкільна *Комсомольська*, Гагаріна, Нова, Полева, Робоча, Садова, Степова *Фрунзе* Т. О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 316]: Червоноармійська *Української Армії* д.1 - 25, Яружний *Овражний* д.2 - 2А, 8, 14 - 14А, Нафтовиків д.84 - 112, Партизанська д.1 - 2, 7 - 8, 10 - 19А РМ 08.30-13.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 505]: Тельмана д.4340 - 61, Стадіонна, Західна4 д.124 - 18, Західна6, Західна7 д.3 - 4757, Робоча д.126 - 150, Махарадзе *С Параджанова* д.31 - 64, Західна8, Донцова Дмитра*Тельмана*, Західна5 д.1 - 37 РМ 08.30-13.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 719 А]: Нафтовиків д.131 - 131А РМ 08.30-13.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 744]: Червоноармійська *Української Армії* д.27 - 109, Партизанська д.20 - 45А, Нафтовиків д.114 - 130, 132 - 138 РМ 08.30-13.00
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 119 Л - 3]: Січових стрільців *Калініна * д.89, 98, 104, 109, 61 - 114 , Житомирський д.34 - 35, 27 - 33, 28 - 36, , Партизанський , ШевченкаТГ д.147 - 149, Чорноморська д.61, 73, 85, 59 - 109, Кримська д.115 - 123, Колективний , КуликаІ д.104, 106, 80 - 108, Дніпровський , Інгульський, Уманський д.20 - 37 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 298 А 1Т Л - 5]: Герцена д.14 - 23, 26 - 36, Павлова Академіка д.3, 5 - 11, 16 - 22, ШевченкаТГ д.2 - 8, 10, 12, Успенського д.12А, Вишневий д.1 - 14, 18, Кутузова д.89 - 99, Дар’ївська д.1, 3, 6 - 17, Сенявіна Адмірала д.90, 98 - 116, 122 - 124 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 49 Л - 5]: Чайковського д.159 - 189, 191 - 234 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 54 Л - 3]: Кримський, Кримська д.70 - 113, Чорноморська д.63, Житомирський д.3 - 25, Уманський д.3 - 23, Донський д.2А - 42, 17 - 27, РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 636 А Л - 2]: Сенявіна Адмірала д.86 - 88, 92, 94 - 96, Некрасова д.4 - 7, 10, 18, 26, 26А, Гастелло д.4 - 7А, 9 - 28, Герцена д.3, 5 - 13, Успенського д.2А - 23 РМ 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське [1351]: Жовтнева, Механізаторів, Садова, Степова, Сумська, Східний, Театральний технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка [КТП - 81 Олександрівка]: Набережна д.1 - 19 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [1753]: Лазо С, Лазурна, Леніна, Маркса К, Пролетарська, Радянська, Червоноармійська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [1832]: Лугова, Миру, Молодіжна, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лиманське [1753]: Мороз В, Суворова, Чапаєва капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 137 Л - 1]: Гвардійський провулок д.32 - 34, Кооперативна д.1 - 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 137 Л - 4]: Кооперативна д.44 - 63, 65, 67, 69 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стокопанi [КТП - 365]: Молодіжна, Морська, Новоселовa, Паркова *60 років Жовтня*, Першетравневе, Центральна *МарксаК*, Шкільна ТО 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [1832]: Козацька, Леніна, Молодіжна, Польова, Поштова, Чорноморська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 81]: Артема д.84, 86, 88, 90, 92 - 103, Будьонного д.205А, 207 - 211, 213, 215 - 215А, 217, 219 - 225, 229, 231, 233, 235, 237 - 239, 243 - 243А, 245, 247, 249, 253, 255 - 277, Комсомольська д.186 - 188, 200 - 230 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [462]: К Маркса Садова, Стаханова, Українська *Радянська*, Чапаєва Плановые работы 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ ова Плановые работы
Іванівський РЕЗ і ЕМ колаївка * повністю* Плановые работы
Іванівський РЕЗ і ЕМ КР
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [ПС 3510 Н.Київка]: с.Н.Київка К.Р.,Т.О. МВ-35 1Т. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка *Червоний Чабан* [ТП - 305 Л - 2 Каланчак]: Молодіжна, Нова д.5 - 7, 11, Преображенська, Ткачова д.5 - 36 Т.О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 72]: Жовтнева д.60 - 120, 128, 131, 141, Молодіжний, Степова д.32, 34, 36 - 86, 88 - 92 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-72 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Круглоозерка [КТП - 348]: Ветеранів д.35, 37, 41 - 49, Леніна д.33 - 352, 37, 43 - 50, 56 - 57, Східна д.33 - 40, Шкільна д.25 - 50, 53 - 60А ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-348 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Демянівка [КТП - 263 Н.Сірогози]: Кутузова, Молодіжна ТО 08.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ТП - 106 Л - 2 Н.Сірогози]: Леніна Плановые работы 09.00-16.00
25.7.2017
Херсонське МВЕ Білозерка [ПС 3510 Білозерська 2Т]: Виноградна, Станіславське, Вишнева, Джерельна, Харченка, Військовий, Дачна, Вінницька, 1040 Полку, *Георгія Скадовського Медвєдєва*, Грушевського, Соняшна, Херсонська, Горіхова, ХмельницькогоБ, Ценковського, Свободи *МарксаК* д.7В, 11А - 84, 194 - 250, Чаленко д.1, 500 - річчя Українського козацтва, Пушкіна, Шевченка, Незалежності, 30років Перемоги, Робоча, Ярослава Мудрого *Пролетарська*, УкраїнкиЛ, Колгоспний д.3 - 10, 27 - 37, Стадіонна д.17 - 33, Кірова, Фестивальна д.47, 51 - 57, Кільцева, Приозерна, Київська *Жовтнева* д.61, Калініна, Зелена, Поштова, Білозерська, Західний, БондарчукаС, Заозерна, Соборна *Будьоного* д.1 - 40, Будівельний, Європейська *Радянська* д.1 - 59, 60 - 82А, Фрунзе, Будівельників, Дружби, Дмитра Яворницького *ВдовиченкаР* д.1 - 91, Набережна д.2 - 2А, 4, 6 - 10, 12, 14 - 30, 36 - 50, Музикальна, Молодіжна, Спортивна, Миру, Торгівельний д.2 - 4, 33 - 47, Мирний, Свердлова, Батумська, Лікарняний д.21 - 33, Кооперативна *Михайлевського* д.1 - 123, Садова, Комсомольська РМ 10.00-13.30
Херсонське МВЕ Знам’янка, Зорівка, Надеждівка, Черешеньки [ПС 3510 Білозерська 2Т]: РМ 10.00-13.30
Херсонське МВЕ Білозерка [ПС 3510 Батумская]: Київська *Жовтнева* д.1 - 57, Лікарняний д.3 - 17, Набережна д.1 - 13, 34, 52 - 130А, Свободи *МарксаК* д.91 - 245, Гагаріна, Соборна *Будьоного* д.41 - 43, Степова, Суворова, Тайгова, Торгівельний д.11А - 28А, Кооперативна *Михайлевського* д.108 - 295, Фестивальна д.1 - 46, 48, ФранкаІ, Чаленко д.6, Колгоспний д.15 - 24, Ювілейна, Дмитра Яворницького *ВдовиченкаР* д.98 - 232 КР 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Велетенське, Гончарне, Первомайське, Кізомис, Розлив, Янтарне [ПС 3510 Г.Велетень 1Т]: КР 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Дніпровське, Ромашкове[ПС 3510 Батумская]: КР 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 97 РОГАЧИК]: Базарний, Леніна д.80 - 82, 84 - 88, 90, 92, 94 - 100, 102 - 115, 117, 119, 123 - 127, 129, 131, Ювілейна д.0, 70 - 72, 74 - 74А, 76 - 76А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [КТП - 882, КТП - 888, ТП - 900 Л - 1 Білозерка]: Фестивальна д.0, 1 - 30, Радянська д.23 - 60, Рибальська д.13 - 27, Стадіонна д.48а - 49, 59А, 100, 103 - 105, 109Б - 129, Чорнобаївська д.2 - 119, Будівельна, Лугова, Миколаївська д.13 - 72, 76 - 86, Польова, Механічна д.2 - 57А, Першотравнева д.30, 53, 53Б, 60 - 75, Трудова д.1 - 69, Фестивальна д.3, 5, 8, 12, 20 Ярова д.5, 9, Степовий, Червонопрапорна*Троїцька* д.20 - 20А, 24, 26 - 33, 40 - 51, 53 - 57А, Виноградна, Визволення д.5 - 8, 41, 43 - 70, Набережна д.64, 66, Білі Акації д.12 - 19А, 21, Ковальський, Робоча д.40 РМ та ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Б.Копані 1Т]: 40 років Перемоги, 50 років Перемоги, Андрєєва, Артилерійська, Березня8, Бібліотечна, Дачний, Дорожній, Жовтнева, Карбишева, Костіна, Листопадна, Лінійна, Лісгосп, Маяк пров, Миру, Мозгольова, Олексія Болдирєва *Кірова*, Охременка, Північна, Піонерська, Прикордонна, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Робоча, Садова, Січня9, Соборна *Леніна*, Совхозна, Совхозний, Соняшна, Степова, Степовий, Східна, Таврійська, Українська, Червоноармійська, Шкільна КР 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [361]: Гагаріна д.0 - 26, 30 - 32, 34 - 34Г, Кірова, Набережна д.32 - 72, 74 - 76, Резніченка д.6 - 74, 84 - 88, 90, 92, 94, 98 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Б.Копані 2Т]: Андрєєва, Березня8, Бригадний, Виноградна, Вишневий, Горького, Декабристів, Енгельса, Карбишева, Ковальський, Кооперативна, Кооперативний, Крайня, Лесі Українки *КрупськоїН*, Листопадна, Листопадовий, МарксаК, Молодіжна, Охременка, Першотравнева, Південна, Покровська *Фрунзе*, Польова, Радянська, Садова, Сільська, Соборна *Леніна*, Спартака, Спортивний, Суворова, Чалбаська, Червонофлотська, Чумацька *Комсомольська*, Шевченка КР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: 40 років Перемоги пров, 8 Березня пров, БугаєнкоО, Горького, Декабристів, Добровольців, Заводська, Залізнична, Інтернаціональна, Козацька *Піонерський*, Космонавтів, Крилова, Маяковського, Миру, Островського, Північна *Червонофлотська*, Праці пров, Пролетарська, Раденська *Радянська*, Соборна *60 років Жовтня*, Спортивний, Таврійська *Комсомольська*, Технічний, Шевченка, Шкільна, Ювілейна ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [КТП - 388]: Гвардійська, Поштова, Степова *Радянська* КР 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда *Пролетарка* [2002]: Виноградна, Жовтнева, Молодіжна *Радянська*, Новожовтнева, Підлісна, Центральна *Леніна*, Шкільна ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського КР 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [3408]: Некрасова, Ак. Вернадського *МорозоваП*, Антонівська *Червоноармійська*, Бєлінського , Будівельна, Будівельників, Вишні Остапа, Воронцовська, Горького, Дніпровська, Дніпровський, Довженка *Червонофлотська*, Залізнична, Комарова, Космодем’янськоїЗ, Коцюбинського, КошовогоО, Кримська, Лермонтова , Мересьєва, Молодіжна, Ювілейна, Шевченка, Шахтарська, Центральна *Будьонного* , Українська *Радянська*, УкраїнкиЛ, Мостовий д.16, Спортивна, Сергія Параджанова *Мікояна*, Садова, Прикордонний, Прикордонна, Пирогова, Олімпійська КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 1Т]: Бурзи д.2В, 68, 70, 72, 88 - 92, Фонтанна д.14, 21:1 - 21:3, 23:1 - 23:3, 25, 27, 128 - 152, Докучаєва д.13 - 17 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 30 Л - 2]: Кірова *Лютеранська* д.16 - 18А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 970 Л - 1]: Антонівська д.18, 39 - 43, 137 - 243, Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 78 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [327]: Українська д.55 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [ТП - 177 Л - 2]: Середнє д.17 - 31, 46, 54 - 55, 57 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [ТП - 96 Л - 1]: Гагаріна д.10 - 13, 25 - 122, Червоноармійська д.144 - 146 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Долинське [803]: К.Р. ВЛ-10кВ. СРМ. К.Р. тр-ра, РКТП-189. Откл. Р-47 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [3408]] 08.00 - 16.30: Некрасова, Ак. Вернадського *МорозоваП*, Антонівська *Червоноармійська*, Бєлінського , Будівельна, Будівельників, Вишні Остапа, Воронцовська, Горького, Дніпровська, Дніпровський, Довженка *Червонофлотська*, Залізнична, Комарова, Космодем’янськоїЗ, Коцюбинського, КошовогоО, Кримська, Лермонтова , Мересьєва, Молодіжна, Ювілейна, Шевченка, Шахтарська, Центральна *Будьонного* , Українська *Радянська*, УкраїнкиЛ, Мостовий д.16, Спортивна, Сергія Параджанова *Мікояна*, Садова, Прикордонний, Прикордонна, Пирогова, Олімпійська КР , [КТП-88
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [1623]: 50 років Жовтня, Iсаченко, Гагарiна, Губайдулiна, Дружби, Калiнiна, Комсомольська, Ленiна, МарксаК д.171, 19, 21, 23, 25, 32 - 40, Набержна, Пiонерська, Перемоги д.1 - 25, 27, 29, 31, 33, 35 - 39, Пушкiна, ХмельницькогоБ, Чапаєва, Червонофлотська д.131, 16 - 40 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [2730]: Перекопська д.199А - 203 ТО 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [КТП - 348 Воронцовка]: Губайдулiна д.6 - 9, Дружби д.1 - 4, Калiнiна д.2 - 34, 36, 38, Перемоги д.18, 20, 24, 33, 35 - 39 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 1Т]: Докучаєва д.13 - 17, Бурзи д.2В, 68, 70, 72, 88 - 92, Фонтанна д.14, 21:1 - 21:3, 23:1 - 23:3, 25, 27, 128 - 152 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 30 Л - 2]: Червоностудентська*Гімназична* д.15, Кірова *Лютеранська* д.16 - 18А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 970 Л - 1]: Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 78, Антонівська д.18, 39 - 43, 137 - 243 ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ [ПС 3510 Н.Михаїлівка 2Т]:Новомихайлівка, Водославка, Маячка, Оверянівка, Садове, Сивашівка технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ТП - 161 Л - 1]: Жовтнева, Центральна технічне обслуговування ПЛ 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [612]: Безроднього, Белінського, Будівельників, Вузький пров, Гагаріна, Гоголя, Дімітрова, Дружби *Маркса К*, Калініна, Космонавтів, Котовського, Леніна, Лісова, Мира, Молодіжна, Олімпійська, Першотравнева, Південна, Польова, провулок Городній, Пушкіна, Радянська, Робітнича, Таврійська, Теплоогарівська, Тупіковий пров, Херсонська, Чапаєва, Шкільний, Ювілейна Заміна РКТП-215 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 140 Л - 1, Л - 2]: Київська, Московська технічне обслуговування ПЛ 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник [ТП - 262 Л - 1, Л - 2]: Будівельна, Космічна, Шкільна *Комсомольська*, Гагаріна, Нова, Полева, Робоча, Садова, Степова *Фрунзе* Т. О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 119 Л - 3]: Дніпрогеський д.6, 9, 15, Січових стрільців *Калініна * д.89, 98, 104, 109, 61 - 114 , Житомирський д.34 - 35, 27 - 33, 28 - 36, , Партизанський , ШевченкаТГ д.147 - 149, Чорноморська д.61, 73, 85, 12712, 59 - 109, Кримська д.115 - 123, Колективний , КуликаІ д.104, 106, 80 - 108, Дніпровський , Інгульський, Уманський д.20 - 37 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 150 Л - 2]: Ціолковського д.60 По договору приєднання 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Борозенське [1352]: Будівельників, Жовтнева, Миру, Мічуріна д.10, 12 - 23, Молодіжна, Першотравнева, Праці, Пролетарська, Радянська, Робоча, Садова, Степова, Шкільний д.15, 17 - 20, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 298 А 1Т Л - 5]:Герцена д.14 - 23, 26 - 36, Шевченко д.1, Павлова Академіка д.3, 5 - 11, 16 - 22, ШевченкаТГ д.2 - 8, 10, 12, Успенського д.12А, Вишневий д.1 - 14, 18, Кутузова д.89 - 99, Дар’ївська д.1, 3, 6 - 17, Сенявіна Адмірала д.90, 98 - 116, 122 - 124 РМ 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка [КТП - 82 Олександрівка]: Набережна д.21 - 50, Степова, Суворова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 314 Л - 4]: Фортус Марії д.104, 106, 114Б, 235 - 263, Суднобудівна1 д.3 - 12, 15 - 19, 23 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 378 Л - 5]: Робоча д.55, 57 - 57Б, 59 - 69, 71 - 71А, 73, 79, 85 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 54 Л - 3]: Кримський, Кримська д.70 - 113, 119, Чорноморська д.63, Житомирський д.3 - 25, Уманський д.3 - 23, Донський д.2А - 42, 17 - 27, Січових стрільців *Калініна * д.72 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 636 А Л - 2]: Сенявіна Адмірала д.86 - 88, 92, 94 - 96, Некрасова д.4 - 7, 10, 18, 26, 26А, Гастелло д.4 - 7А, 9 - 28, Герцена д.3, 5 - 13, Успенського д.2А - 23 РМ 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф6411. уч пс до РП - 3]: 78 Укріпрайона, Генічеська, Добичиних, КомбатаД, КривоносаД, Північна, Північна1, Північна10, Північна11, Північна12, Північна13, Північна14, Північна15, Північна2, Північна3, Північна4, Північна5, Північна6, Північна7, Північна8, Північна9, Плавська, Сивашська, Соборна *Воровського* ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [КТП - 312]: Гаращенко, Толстого ТО 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [КТП - 497]: Пролетарська, Радянська, Червоноармійська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [КТП - 315]: Чапаєва, Чкалова ТО 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [1832]: Лугова, Миру, Молодіжна, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малоолександрівка [1805]: Горєлого технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 137 Л - 2]: Лихни технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [1832]: Козацька, Леніна, Молодіжна, Польова, Поштова, Чорноморська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [1805]: Гагаріна, Енгельса, Космонавтів, Миру, Молодіжна д.1 - 30, Шкільна д.2, 6 - 8, 10, 14, 16, 20 - 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [КТП - 310]: Гагаріна, Енгельса, Космонавтів, Миру, Молодіжна д.1 - 30, Шкільна д.2, 6 - 8, 10, 14, 16, 20 - 24 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки [1805]: Радянська, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 165]: Стаханова КР 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [ПС 3510 Н.Київка]: с.Н.Київка Т.О. МВ-35 1Т. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка *Червоний Чабан* [ТП - 305 Л - 2 Каланчак]: Молодіжна, Нова д.5 - 7, 11, Преображенська, Ткачова д.5 - 36 Т.О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 72]: Жовтнева д.60 - 120, 128, 131, 141, Молодіжний, Степова д.32, 34, 36 - 86, 88 - 92 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-72 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Круглоозерка [КТП - 348]: Ветеранів д.35, 37, 41 - 49, Леніна д.33 - 352, 37, 43 - 50, 56 - 57, Східна д.33 - 40, Шкільна д.25 - 50, 53 - 60А ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-348 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ТП - 106 Л - 2 Н.Сірогози]: Леніна Плановые работы 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Степне1 [КТП - 323 Н.Сірогози]: Братська, Миру, Молодіжна, Чапаєва КР 13.00-16.00
26.7.2017
Херсонське МВЕ Степанівка [ТП - 834 Л - 3 Білозерка]: Вузький д.10 По договору приєднання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 97 РОГАЧИК]: Базарний, Леніна д.80 - 82, 84 - 88, 90, 92, 94 - 100, 102 - 115, 117, 119, 123 - 127, 129, 131, Ювілейна д.0, 70 - 72, 74 - 74А, 76 - 76А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [КТП - 927, КТП - 928 Білозерка]: Озерний, Радянська д.1 - 17Д, 20 - 20А, Рибальська д.1 - 9, Горіховий, Миколаївська д.1 - 18А, 20, 24, Комсомольська д.1 - 33Б, 35, 39, Херсонська д.1 - 29, Лейтенантська, Миколаївська д.32а, Стадіонна д.1 - 47, 50 - 51А, Радянська д.18 - 28, 40, Фестивальна д.11, 16 РМ 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [КТП - 201 РОГАЧИК]: Гагаріна д.0 - 22, 24, 26, 30 - 32, 34 - 34Г, Кірова, Набережна д.32 - 34, Резніченка д.6 - 30, 36 - 40 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [1971]: Березня8, Землі Козачелагерської с - ради, Квіткова, Кошовий, Кринківський *Октябрьський*, Миру, Мічуріна, Молодіжний, Набережна, Панфілова пров, Покровська *Комсомольська*, Пролетарська, Пушкіна пров, Садова, Територія Козачелагерської СР, Хутір Кудасово, Шевченка, Шкільна ТО 09.00-16.20
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [ПС 3510 Михайловка]: Піонерська, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська КР 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [ПС 3510 Михайловка]: Космонавтів, Леніна, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова КР 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [ПС 3510 Михайловка]: Лісова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [КТП - 388]: Гвардійська, Поштова, Степова *Радянська* КР 09.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Михайловка]: Миколи Золотаревського *Жовтнева*, Спортивна, Степова, Таврійська *Комсомольська*, Урожайна, Центральна, Шкільна *Леніна*, Шульги капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна КР 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ПС 3510 Михайловка]: Миру, Новосілка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського КР 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [ПС 3510 Михайловка]: Молодіжна, Робоча, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 88]: УкраїнкиЛ, Ювілейна, Ак. Вернадського *МорозоваП*, Довженка *Червонофлотська* д.17А, Мересьєва, Сергія Параджанова *Мікояна*, Комарова д.1 - 46, Коцюбинського д.38 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 151 А 1Т]: Чкалова д.38 - 57, Миру д.43 - 43:2, Військове містечко д.44, 54 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 809 1Т, 2Т]: Фонтанна д.19:1 - 19:3 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 841 А 1Т]: Людвіка Заменгофа *БлагоєваД* д.1 - 1:2 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 843 1Т]: Богуна Івана *Ілліча * д.103 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 2Т]: Докучаєва д.18 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 30 Л - 13]: Червоностудентська*Гімназична* д.3 - 17А, Морська д.3 - 7А, 13А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 2Т Л - 17]: Космічна д.69 - 87, Ракетна д.80 - 82, Генерала Алмазова *Безродного* д.96 - 140, ЛевицькогоТ д.84 - 92, 94 - 141, Миколи Гринька *Бегми* д.72 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 970 Л - 1]: Антонівська д.18, 39 - 43, 137 - 243, Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 78 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [328]: Горького, Горького пров, Дзержинського д.6, 54А - 105, Кірова д.0, 29 - 121, 122, 124А, Коцюбинського, Лазо д.1, Лермонтова д.0, 5, 8, 11, Маяковського д.38, 40 - 40А, 41А - 81, Суворова, Травня1 д.1 - 18, 19, Чапаєва д.1Б, 3 - 36А, Шевченко, Щорса д.7 - 11, 13, 15 - 17, 19, 22А - 67 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [342]: Гречихіна, Декабристів, Забалка, Кірова, Маяковського, Приморська, Стадіонна, Суворова, Ушакова, Чернишевського, Чкалова, Шевченко д.18 - 54, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 410 Л - 1]: Височана, Горького д.0, 4, 13 - 34 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Сергіївка [342]: Сергіївка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1505]: Андрєєва, Банкова Леніна 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1512]: Пушкіна д.54, 56 - 73, Червоноармійська д.148 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1512]: Перемоги д.76 - 95а технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [КТП - 155]: Миру капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [1512]: Зарічна д.1 - 14, 17 - 31, Миру, Південа, Садова, Соловїна, Шаганка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [1512]: Будьоного, Південа, Степова, Східна технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Шевченко [783]: КудріІ, Шевченко, Шкільна СРМ. К.Р. тр-ра, РКТП. 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [1671]: Журавинська д.2, Зелений д.14 - 16, Леонтiївська д.1 - 29, 34 - 50 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1683]: Днiпровська д.43 - 86, Жовтнева, Забалка, Ленiна д.1 - 24, Молодiжна, Нова д.31 - 65, Садова д.53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 - 108, Чапаєва д.67, 71, 73, 77, 79, 81, 83 - 124, Шевченка, Шкiльний капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 310 Воронцовка]: Жовтнева, Садова д.53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 - 108 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 88]: УкраїнкиЛ, Ювілейна, Ак. Вернадського *МорозоваП*, Довженка *Червонофлотська* д.17А, Мересьєва, Сергія Параджанова *Мікояна*, Комарова д.1 - 46, Коцюбинського д.38 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 151 А 1Т]: Чкалова д.38 - 57, Миру д.43 - 43:2, Військове містечко д.44, 54 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 809 1Т, 2Т]: Фонтанна д.19:1 - 19:3 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 841 А 1Т]: Людвіка Заменгофа *БлагоєваД* д.1 - 1:2 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 843 1Т]: Богуна Івана *Ілліча * д.103 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 2Т]: Докучаєва д.18 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 30 Л - 13]: Червоностудентська*Гімназична* д.3 - 7А, 9, 11 - 11А, 13 - 17А, Морська д.3 - 7А, 13А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 2Т Л - 17]:Космічна д.69 - 87, Ракетна д.80 - 82, Генерала Алмазова *Безродного* д.96 - 140, ЛевицькогоТ д.84 - 92, 94 - 141, Миколи Гринька *Бегми* д.72 ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ТП - 161 Л - 1]: Жовтнева, Центральна технічне обслуговування ПЛ 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 970 Л - 1]:Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 78, Антонівська д.18, 39 - 43, 137 - 243 ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [КТП - 215]: Вузький пров, Дружби *Маркса К*, Леніна, Молодіжна капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ [ПС 3510 Отрадівка 2Т]: Одрадівка, Олександрівка технічне обслуговування 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 705]: Затишна *Маркса К* д.27, 29, 31, 33, 35 - 35А, 41, 43 - 45, 47, 49, 53 - 55, 57, 59, 61, 63, 65, Котовського д.23, 25 - 62, Курортна *Лібкнехта К* д.124, 126, 128, 130, 132, 134, 136 - 159А, Пасічника д.48 - 72, Червоноармійська д.135, 137 - 137А, 139, 141 - 141А, 143 - 180, ЧервоноармійськаКотовського 149, Чкалова д.123, 125 - 125 - А, 127 - 158, ЧкаловаКотовського По договору приєднання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник [ТП - 262 Л - 1, Л - 2]: Будівельна, Космічна, Шкільна *Комсомольська*, Гагаріна, Нова, Полева, Робоча, Садова, Степова *Фрунзе* Т. О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Красносільське [КТП - 100 Олександрівка]: Садова, Слобітська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Красносільське [Р - 80 1311 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [1353]: Зарічна д.16 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чарівне [Р - 80 1311 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 760 1Т, 2Т]: Дорофєєва д.20, 24, 24а, 25А, 26, Шенгелія д.2 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 761 2Т]: ПатонаЄ д.17 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 770 2Т]: ПатонаЄ д.17А, Шенгелія д.8 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф6411. уч пс до РП - 3]: 78 Укріпрайона, Генічеська, Добичиних, КомбатаД, КривоносаД, Північна, Північна1, Північна10, Північна11, Північна12, Північна13, Північна14, Північна15, Північна2, Північна3, Північна4, Північна5, Північна6, Північна7, Північна8, Північна9, Плавська, Сивашська, Соборна *Воровського* ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 910 1Т]: Дорофєєва д.20А, Шенгелія д.4 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоєфремiвка [КТП - 383]: Квіткова ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Дорофеева]: Дорофєєва д.12 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Сокологiрне [КТП - 537]: Таврiчеська ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 119 Л - 3]: Дніпрогеський д.6, 9, 15, Січових стрільців *Калініна * д.89, 98, 104, 109, 61 - 114 , Житомирський д.34 - 35, 27 - 33, 28 - 36, , Партизанський , ШевченкаТГ д.147 - 149, Чорноморська д.61, 73, 85, 12712, 59 - 109, Кримська д.115 - 123, Колективний , КуликаІ д.104, 106, 80 - 108, Дніпровський , Інгульський, Уманський д.20 - 37 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 298 А 1Т Л - 5]: Герцена д.14 - 23, 26 - 36, Шевченко д.1, Павлова Академіка д.3, 5 - 11, 16 - 22, ШевченкаТГ д.2 - 8, 10, 12, Успенського д.12А, Вишневий д.1 - 14, 18, Кутузова д.89 - 99, Дар’ївська д.1, 3, 6 - 17, Сенявіна Адмірала д.90, 98 - 116, 122 - 124 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 378 Л - 4]: Садова д.24 - 32А, Робоча д.83 - 93, 97, 101, 103, Яружна д.9 - 15А, 24 - 34, Комкова д.29, Єврейська *Войкова * д.3, 5, 11, Лугова д.38 - 52, 54 - 61 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 54 Л - 3]: Кримський, Кримська д.70 - 113, 119, Чорноморська д.63, Житомирський д.3 - 25, Уманський д.3 - 23, Донський д.2А - 42, 17 - 27, Січових стрільців *Калініна * д.72 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 636 А Л - 2]: Сенявіна Адмірала д.86 - 88, 92, 94 - 96, Некрасова д.4 - 7, 10, 18, 26, 26А, Гастелло д.4 - 7А, 9 - 28, Герцена д.3, 5 - 13, Успенського д.2А - 23 РМ 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [КТП - 523]: Лазурна, Маркса К капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 99 Л - 4]: Цюрупинська1 *Олешківська1* д.31 - 53, ФранкаІ д.10, 12, 15 - 16, Смольна д.107 - 147, Агрономічна д.9 - 15, 17 - 22, 24 - 26, АгрономічнаЦюрупинська1 *Олешківська1* ТО 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малоолександрівка [1805]: Горєлого технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 137 Л - 3]: Радянська д.43, 45 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [1805]: Гагаріна, Енгельса, Космонавтів, Миру, Молодіжна д.1 - 30, Шкільна д.2, 6 - 8, 10, 14, 16, 20 - 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [КТП - 310]: Гагаріна, Енгельса, Космонавтів, Миру, Молодіжна д.1 - 30, Шкільна д.2, 6 - 8, 10, 14, 16, 20 - 24 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки [1805]: Радянська, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [ПС 3510 Н.Київка]:с.Н.Київка К.Р.,Т.О. шинного моста от МВ-35 1Т до 1Т. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка *Червоний Чабан* [ТП - 305 Л - 2 Каланчак]: Молодіжна, Нова д.5 - 7, 11, Преображенська, Ткачова д.5 - 36 Т.О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 72]: Жовтнева д.60 - 120, 128, 131, 141, Молодіжний, Степова д.32, 34, 36 - 86, 88 - 92 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-72 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Круглоозерка [КТП - 348]: Ветеранів д.35, 37, 41 - 49, Леніна д.33 - 352, 37, 43 - 50, 56 - 57, Східна д.33 - 40, Шкільна д.25 - 50, 53 - 60А ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-348 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Заповітне [454]: * Повністю* Нижні Сірогози [ТП - 106 Л - 2 Н.Сірогози] 09.00 - 16.00: Леніна Плановые работы 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ КР
27.7.2017
Херсонське МВЕ Білозерка [КТП - 10 Білозерка]: Військовий д.8 - 18, Кооперативна *Михайлевського* д.84 - 123, Харченка д.2 - 22, Торгівельний д.2 - 4, Набережна д.2 - 30, 36 - 50, Дмитра Яворницького *ВдовиченкаР* д.24, 26, 28, 30, 34 - 83, 85, 87, 89, 91, Колгоспний д.3 - 10 *По договору приєднання* Плановые работы 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 97 РОГАЧИК]: Базарний, Леніна д.80 - 82, 84 - 88, 90, 92, 94 - 100, 102 - 115, 117, 119, 123 - 127, 129, 131, Ювілейна д.0, 70 - 72, 74 - 74А, 76 - 76А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [632]927 Білозерка]08.00 - 16.30: Квіткова, Західна, Ярова д.1 - 8, 11 - 17, Явірна, Ювілейний д.4, Чорнобаївська д.2 - 54, 85, 93, 95, 97, 99, 116 - 119, Херсонська д.1 - 54В, Фестивальна д.4 - 30, Урожайна д.1 - 51, 60 - 67А, Тихий, Стадіонна д.1 - 47, 50, 51А, 100, 103 - 105, Спусковий, Спортивна, Сонячна, Соколина, Соборна, Рибальська д.1 - 9, 13 - 27, Радянська д.1 - 48, Польова, Південна, Першотравнева д.1 - 59А, Паркова, Олімпійська, Озерний, Овражна *Яружна*, Миколаївська д.1 - 72, 76 - 86, Матроська, Лугова, Лісова, 200років Чорнобаївки, Лейтенантська, Кривий, Аерофлотська, Колодязна, Гусаківська, Дружби д.20 - 22, 26, 32, Колгоспна д.5 - 9, Козацький, Жовтнева д.1А - 82, Козацька, Зоряна, Будівельна, Космонавтів, Вишнева, Військовий, Горіховий, Комсомольська д.1 - 35, 39 По договору приєднання та РМ та[КТП-
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [КТП - 201 РОГАЧИК]: Гагаріна д.0 - 22, 24, 26, 30 - 32, 34 - 34Г, Кірова, Набережна д.32 - 34, Резніченка д.6 - 30, 36 - 40 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* КР 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [ПС 3510 Михайловка]: Піонерська, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 557 Л - 2]: Пролетарська ТО 09.00-16.20
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [ПС 3510 Михайловка]: Космонавтів, Леніна, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 557 Л - 3]: Зелена *Дзержинського пров*, Черемхова *Радянська* ТО 09.00-16.20
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [ПС 3510 Михайловка]: Лісова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська КР 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Михайловка]: Миколи Золотаревського *Жовтнева*, Спортивна, Степова, Таврійська *Комсомольська*, Урожайна, Центральна, Шкільна *Леніна*, Шульги капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова КР 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ПС 3510 Михайловка]: Миру, Новосілка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [1921]: Гвардійська, Зелена, Олешківська *Цюрупи*, Південна, Польовий, Поштова, Соборна *Ленінградська*, Сонячна *Пролетарська*, Степова, Степова *Радянська*, Східна, Центральна *Леніна* КР 10.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [ПС 3510 Михайловка]: Молодіжна, Робоча, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [КТП - 388]: Гвардійська, Поштова, Степова *Радянська* КР 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського КР 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 88]: Ювілейна, Ак. Вернадського *МорозоваП*, Сергія Параджанова *Мікояна*, Мересьєва, Коцюбинського д.38, УкраїнкиЛ, Комарова д.1 - 46, Довженка *Червонофлотська* д.17А КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 151 А 1Т]: Військове містечко д.44, Військове містечко23 д.54, Чкалова д.38 - 57, Миру д.43 - 43:2 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 809 1Т, 2Т]: Фонтанна д.19:1 - 19:3 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 841 А 1Т]: Людвіка Заменгофа *БлагоєваД* д.1 - 1:2 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 843 1Т]: Богуна Івана *Ілліча * д.103 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 2Т]: Докучаєва д.18 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 2Т Л - 17]: Космічна д.69 - 87, Ракетна д.80 - 82, Генерала Алмазова *Безродного* д.96 - 140, ЛевицькогоТ д.84 - 92, 94 - 141, Миколи Гринька *Бегми* д.72 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 970 Л - 1]: Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 78, Антонівська д.18, 39 - 43, 137 - 243 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [329]: Лазо д.24 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 410 Л - 2]: Гридасова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [КТП - 129]: Калініна д.54 - 54а, 60, 64 - 66, 68 - 87, 89 - 122 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [КТП - 130]: Калініна д.1 - 53, 55 - 59, 61 - 62, 67, 88 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Тополине [ТП - 5 Л - 3]: Степова д.2 - 16, Центральна д.1 - 7, 9, 11, 14 - 19, 33 - 59, 63 - 89 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Шевченко [783]: КудріІ, Шевченко, Шкільна СРМ. К.Р. тр-ра, РКТП. 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1605]: Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 13, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Днiпровська, Енгельса, Енергетиків, Кiрпiчний, Квiткова, Кутузова, Ломоносова, Мiчурiна, Маяковського, Промислова, Уренгойська, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65, Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [КТП - 77 Воронцовка]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня д.4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Молодiжна, Осипенка д.1 - 32 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 88]: Коцюбинського д.38, Комарова д.1 - 46, УкраїнкиЛ, Ак. Вернадського *МорозоваП*, Довженка *Червонофлотська* д.17А, Мересьєва, Ювілейна, Сергія Параджанова *Мікояна* КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 151 А 1Т]: Чкалова д.38 - 57, Миру д.43 - 43:2, Військове містечко д.44, 54 КР 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ТП - 161 Л - 1]: Жовтнева, Центральна технічне обслуговування ПЛ 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 809 1Т, 2Т]: Фонтанна д.19:1 - 19:3 КР 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [КТП - 215]: Вузький пров, Дружби *Маркса К*, Леніна, Молодіжна капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 841 А 1Т]: Людвіка Заменгофа *БлагоєваД* д.1 - 1:2 КР 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ [ПС 3510 Отрадівка 2Т]: Одрадівка, Олександрівка технічне обслуговування 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 843 1Т]: Богуна Івана *Ілліча * д.103 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 2Т]: Докучаєва д.18 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 2Т Л - 17]: Космічна д.69 - 87, Ракетна д.80 - 82, Генерала Алмазова *Безродного* д.96 - 140, ЛевицькогоТ д.84 - 92, 94 - 141, Миколи Гринька *Бегми* д.72 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 970 Л - 1]: Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 78, Антонівська д.18, 39 - 43, 137 - 243 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 251 Л - 1, Л - 2]: Веселе Т. О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Борозенське [1354]: Мічуріна д.4 - 9, 11, Шкільний д.1 - 14, 16 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське [КТП - 153 Олександрівка]: Жовтнева, Механізаторів, Садова, Степова, Сумська, Східний, Театральний технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пятихатки [1354]: Жовтнева, Першотравнева, Радянська, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф6411. уч пс до РП - 3]: 78 Укріпрайона, Генічеська, Добичиних, КомбатаД, КривоносаД, Північна, Північна1, Північна10, Північна11, Північна12, Північна13, Північна14, Північна15, Північна2, Північна3, Північна4, Північна5, Північна6, Північна7, Північна8, Північна9, Плавська, Сивашська, Соборна *Воровського* ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [КТП - 371]: Калінiна ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [КТП - 373]: 40 років Жовтня ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 301 1Т]Л - 16] 08.00 - 16.30: Кошовий д.1А - 3, Корабельний д.12, Причальна д.6А, Червонофлотська *Богородицька* д.101, 103, 102 - 128, Шкільний д.35 По договору приєднання , [ТП-301
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 482 2Т]: Житомирський д.36 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 54] - 3] 08.00 - 16.30: Перекопська д.98, 128, Уманський д.3 - 16, 17 - 23, Сакко і Ванцетті *Миколи Садовського* д.53А2, Житомирський д.3 - 25, Донський д.1 - 42, ХмельницькогоБ д.65, 67, 74 - 76, Чорноморська2, 40років Жовтня *Інженера Корсакова* д.51, 93 - 131, Авіаційний д.9 - 9А, 17, Ливарна д.50 - 93, Видригана д.2 - - 14Г, Кримський, Чорноморська д.49 - 69, Чорноморський д.1 - 3, 6А, 8 - 14Б, 16, Січових стрільців *Калініна * д.56 - 73, 8319, Кременчуцька д.69, Кримська д.70 - 119, 40років Жовтня д.56, 66 - 83, 85 - 143, Матроська2 д.3, 8, Матроська д.1 - 1А, 3 РМ [ТП-54 Л
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 986 А]: Видригана д.21 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 119 Л - 3]: Дніпрогеський д.6, 9, 15, Січових стрільців *Калініна * д.89, 98, 104, 109, 61 - 114 , Житомирський д.34 - 35, 27 - 33, 28 - 36, , Партизанський , ШевченкаТГ д.147 - 149, Чорноморська д.61, 73, 85, 12712, 59 - 109, Кримська д.115 - 123, Колективний , КуликаІ д.104, 106, 80 - 108, Дніпровський , Інгульський, Уманський д.20 - 37 РМ 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [КТП - 523]: Лазурна, Маркса К капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 272 Л - 6]: Цюрупинська3 *Олешківська3* д.42, Агрономічна д.2828, 30, Цюрупинська4 *Олешківська4* д.9, 18 - 58, - ГАРАЖ№490, ФранкаІ д.5, 20 - - 51 ТО 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петропавлівка *Комсомольське* [КТП - 152]: Радянська д.1 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 298 А 1Т Л - 5]: Герцена д.14 - 23, 26 - 36, Шевченко д.1, Павлова Академіка д.3, 5 - 11, 16 - 22, ШевченкаТГ д.2 - 8, 10, 12, Успенського д.12А, Вишневий д.1 - 14, 18, Кутузова д.89 - 99, Дар’ївська д.1, 3, 6 - 17, Сенявіна Адмірала д.90, 98 - 116, 122 - 124 РМ 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [1801]: Комсомольська, Комунарів, Леніна, Ленінський провулок, Лугова, Молодіжна д.31 - 90, Нова, Північна, Поповича, Радянська, Садова, Сонячна, Чапаєва, Шкільна д.1 - 3, 9, 11 - 13, 15, 17 - 19 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 54 Л - 3]:Кримський, Кримська д.70 - 113, 119, Чорноморська д.63, Житомирський д.3 - 25, Уманський д.3 - 23, Донський д.2А - 42, 17 - 27, Січових стрільців *Калініна * д.72 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 636 А Л - 2]: Сенявіна Адмірала д.86 - 88, 92, 94 - 96, Некрасова д.4 - 7, 10, 18, 26, 26А, Гастелло д.4 - 7А, 9 - 28, Герцена д.3, 5 - 13, Успенського д.2А - 23 РМ 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 165]: Стаханова КР 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [ПС 3510 Н.Київка]: с.Н.Київка К.Р.,Т.О. КРУН-10. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка *Червоний Чабан* [ТП - 305 Л - 2 Каланчак]: Молодіжна, Нова д.5 - 7, 11, Преображенська, Ткачова д.5 - 36 Т.О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 72]: Жовтнева д.60 - 120, 128, 131, 141, Молодіжний, Степова д.32, 34, 36 - 86, 88 - 92 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-72 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Круглоозерка [КТП - 348]: Ветеранів д.35, 37, 41 - 49, Леніна д.33 - 352, 37, 43 - 50, 56 - 57, Східна д.33 - 40, Шкільна д.25 - 50, 53 - 60А ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-348 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ТП - 106 Л - 2 Н.Сірогози]: Леніна Плановые работы 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Торгаї [ЗТП - 19 Н.Сірогози]: 60 років Жовтня, Леніна КР 08.00-16.00
28.7.2017
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [ТП - 2 Л - 1 Каланчак]: п - к. Вишневий , Шмідта Присоединение 07.30-15.00
Херсонське МВЕ Посад - Покровське [814]332, КТП - 333 Білозерка] 08.00 - 15.30: Херсонська д.45 - 97, 103, Раковського, Приозерна д.26 - 109, Садова д.27 - 104, Інгулецька, 1Травня, Гагаріна д.4 - 20, Перемоги, Воєнна, Гусинська, Полтавська, Бобровського д.29 - 112, Дєдуха д.37 - 111 ТО та[КТП-
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [КТП - 185 РОГАЧИК]: Жовтнева д.1 - 28, Леніна д.2А - 22А, Набережна капітальний ремонт обладнання 07.30-12.00
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [КТП - 816, ТП - 818 Л - 1, Л - 2 Білозерка]: Гусаківська д.3 - 53, Колодязна, Вишнева, Урожайна д.1 - 67А, Жовтнева д.1А - 60, 68, 72 - 82, Паркова, Сонячна, Першотравнева д.31 - 59А, Соборна, Херсонська д.2 - 41, 45, Колгоспна д.5 - 9, Аерофлотська д.33, Кривий, Західна д.1 - 28, 200років Чорнобаївки д.3 - 25, Спусковий, Ювілейний д.4, Квіткова д.16, Матроська, Явірна д.1, Південна д.1 - 58 РМ 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 97 РОГАЧИК]: Базарний, Леніна д.80 - 82, 84 - 88, 90, 92, 94 - 100, 102 - 115, 117, 119, 123 - 127, 129, 131, Ювілейна д.0, 70 - 72, 74 - 74А, 76 - 76А капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [ПС 3510 Михайловка]: Піонерська, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [ПС 3510 Михайловка]: Космонавтів, Леніна, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [ПС 3510 Михайловка]: Лісова капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* КР) Плановые работы 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Михайловка]: Миколи Золотаревського *Жовтнева*, Спортивна, Степова, Таврійська *Комсомольська*, Урожайна, Центральна, Шкільна *Леніна*, Шульги капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 570 Л - 1]: Гагаріна пров, Дружби пров, Кримський, Матросова пров, Маяковського пров, Мічуріна, Набережна, Панфілова пров, Робоча, Спортивний, Український ТО 09.00-15.20
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ПС 3510 Михайловка]: Миру, Новосілка капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 97 Л - 1]: Горького, Робочий ТО 08.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [ПС 3510 Михайловка]: Молодіжна, Робоча, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 97 Л - 2]: Мельнична, Перекопська, Травня1, Червона ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 97 Л - 3]: Горького, Червона ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 97 Л - 4]: Перекопська, Травня1 ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 97 Л - 5]: Травня1 ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [1921]: Гвардійська, Зелена, Олешківська *Цюрупи*, Південна, Польовий, Поштова, Соборна *Ленінградська*, Сонячна *Пролетарська*, Степова, Степова *Радянська*, Східна, Центральна *Леніна* КР 10.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [КТП - 388]: Гвардійська, Поштова, Степова *Радянська* КР 09.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського КР 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 88]: Комарова д.1 - 46, Коцюбинського д.38, УкраїнкиЛ, Ювілейна, Ак. Вернадського *МорозоваП*, Довженка *Червонофлотська* д.17А, Сергія Параджанова *Мікояна*, Мересьєва КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 151 А 1Т]: Чкалова д.38 - 57, Військове містечко д.44, 54, Миру д.43 - 43:2 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 809 2Т]: Фонтанна д.19:2 - 19:3 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 841 А 1Т]: Людвіка Заменгофа *БлагоєваД* д.1 - 1:2 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 843 1Т]: Богуна Івана *Ілліча * д.103 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 1Т, 2Т]: Докучаєва д.13 - 18, Фонтанна д.14, 21:1 - 21:3, 23:1 - 23:3, 25, 27, 128 - 152, Бурзи д.2В, 68, 70, 72, 88 - 92 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 30 Л - 13]: Червоностудентська*Гімназична* д.3 - 17А, Морська д.3 - 7А, 13А ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 2Т Л - 17]:Космічна д.69 - 87, Ракетна д.80 - 82, Генерала Алмазова *Безродного* д.96 - 140, ЛевицькогоТ д.84 - 92, 94 - 141, Миколи Гринька *Бегми* д.72 ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 970 Л - 1]: Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 78, Антонівська д.18, 39 - 43, 137 - 243 ТО 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [ПС 3510 Миколаївка]: Весела, Молодіжна, Основікова капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [341]: Дзержинського, Комарова, Попова, Торгова технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ПС 3510 Миколаївка]: Основікова, Поштова, Садова, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ПС 3510 Миколаївка]: Горького, Жовтнева, Комсомольська, Пушкіна, Суворова, Чапаєва, Чкалова, Шевченко капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ПС 3510 Миколаївка]: Богуцького, Гагаріна, Колгоспна, Леніна, Петровського, Толбухіна, Фрунзе капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 156]: Гагарина капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [Р - 27 1514 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [Р - 27 1514 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [Р - 10 1512 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [Р - 111 1505 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [КТП - 155]: Миру капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [Р - 27 1514 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [Р - 27 1514 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [Р - 27 1514 07.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Шевченко [783]: КудріІ, Шевченко, Шкільна СРМ. К.Р. тр-ра, РКТП. 08.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [КТП - 348 Воронцовка]: Губайдулiна д.6 - 9, Дружби д.1 - 4, Калiнiна д.2 - 34, 36, 38, Перемоги д.18, 20, 24, 33, 35 - 39 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ТП - 161 Л - 1]: Жовтнева, Центральна технічне обслуговування ПЛ 09.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [КТП - 215]: Вузький пров, Дружби *Маркса К*, Леніна, Молодіжна капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 140 Л - 1, Л - 2]: Київська, Московська технічне обслуговування ПЛ 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 88]: Мересьєва, Ювілейна, УкраїнкиЛ, Коцюбинського д.38, Довженка *Червонофлотська* д.17А, Ак. Вернадського *МорозоваП*, Сергія Параджанова *Мікояна*, Комарова д.1 - 46 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 151 А 1Т]: Чкалова д.38 - 57, Миру д.43 - 43:2, Військове містечко д.44, 54 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 809 2Т]: Фонтанна д.19:2 - 19:3 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 841 А 1Т]: Людвіка Заменгофа *БлагоєваД* д.1 - 1:2 КР 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка, Павлівка, Першокостянтинівка [ПС 3510 Григорївка 1Т]: Т.О. тр-ров тока 10кВ СМВ-10.Для безопасности работ откл. МВ-10 1Т. 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 843 1Т]: Богуна Івана *Ілліча * д.103 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Западный 1Т, 2Т]: Фонтанна д.14, 21:1 - 21:3, 23:1 - 23:3, 25, 27, 128 - 152, Докучаєва д.13 - 18, Бурзи д.2В, 68, 70, 72, 88 - 92 КР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 30 Л - 13]: Морська д.3 - 7А, 13А, Червоностудентська*Гімназична* д.3 - 7А, 9, 11 - 11А, 13 - 17А ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 2Т Л - 17]: Космічна д.69 - 87, Ракетна д.80 - 82, Генерала Алмазова *Безродного* д.96 - 140, ЛевицькогоТ д.84 - 92, 94 - 141, Миколи Гринька *Бегми* д.72 ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 970 Л - 1]: Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 78, Антонівська д.18, 39 - 43, 137 - 243 ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 275 Л - 1]: Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Шкільна приєднання 09.00-14.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 251 Л - 1, Л - 2]: Веселе Т. О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Борозенське [1354]: Мічуріна д.4 - 9, 11, Шкільний д.1 - 14, 16 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пятихатки [1354]: Жовтнева, Першотравнева, Радянська, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [КТП - 497]: Пролетарська, Радянська, Червоноармійська капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [КТП - 182]: Пролетарська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Інженерне *Жовтневе* [4012]: ПР 08.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [КТП - 292]: Комсомольська, Ленінський провулок, Лугова, Радянська, Чапаєва, Шкільна д.1 - 3, 9, 11 - 13, 15, 17 - 19 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Молодіжне [4017]: ПР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Наддніпрянське [4014].00 - 15.30: ПР , [4018] 08
Херсонське МВЕ Херсон [2929]: Порт - Елеватор д.3А ПР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [4012]: Жовтневе сел. ПР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [4014]: Надніпрянське сел. д.5 - 7 ПР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [4018]: Надніпрянське сел. д.1 - 4 ПР 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Подпольный Л - 3]: Бєлінського д.32 - 36, 47 - 51, Колодязна д.74 - 76А, 81, 96, Котляревського д.2, 5 - 6, Михайловича*ГетьманаСагайдачного* д.35, Підпільна *Кузнецька* д.34 - 38, 41 - 51, ТолстогоЛ д.20 - 26, 31 - 43, Учбовий д.68, 72, Чкалова, Шолом Алейхема д.23 - 29, 36 - 36А По договору приєднання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 119 Л - 3]:Дніпрогеський д.6, 9, 15, Січових стрільців *Калініна * д.89, 98, 104, 109, 61 - 114 , Житомирський д.34 - 35, 27 - 33, 28 - 36, , Партизанський , ШевченкаТГ д.147 - 149, Чорноморська д.61, 73, 85, 12712, 59 - 109, Кримська д.115 - 123, Колективний , КуликаІ д.104, 106, 80 - 108, Дніпровський , Інгульський, Уманський д.20 - 37 РМ 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 181 Л - 3]: ТесленкаА д.6, МирногоП д.35 - 41, ТесленкаА1 д.2 - 48, Олександра Русова *Бабушкіна* д.17 - 25, 23, Нечуя - Левицького д.37 - 43 По договору приєднання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 272 Л - 6]: Цюрупинська3 *Олешківська3* д.42, Агрономічна д.2828, 30, Цюрупинська4 *Олешківська4* д.9, 18 - 58, - ГАРАЖ№490, ФранкаІ д.5, 20 - 51 ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 298 А 1Т Л - 5]: Герцена д.14 - 23, 26 - 36, Шевченко д.1, Павлова Академіка д.3, 5 - 11, 16 - 22, ШевченкаТГ д.2 - 8, 10, 12, Успенського д.12А, Вишневий д.1 - 14, 18, Кутузова д.89 - 99, Дар’ївська д.1, 3, 6 - 17, Сенявіна Адмірала д.90, 98 - 116, 122 - 124 РМ 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 54 Л - 3]: Кримський, Кримська д.70 - 113, 119, Чорноморська д.63, Житомирський д.3 - 25, Уманський д.3 - 23, Донський д.2А - 42, 17 - 27, Січових стрільців *Калініна * д.72 РМ 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 608 1Т Л - 8]: КуликаІ д.133, 135 По договору приєднання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 636 А Л - 2]:Сенявіна Адмірала д.86 - 88, 92, 94 - 96, Некрасова д.4 - 7, 10, 18, 26, 26А, Гастелло д.4 - 7А, 9 - 28, Герцена д.3, 5 - 13, Успенського д.2А - 23 РМ 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка *Червоний Чабан* [ТП - 305 Л - 2 Каланчак]: Молодіжна, Нова д.5 - 7, 11, Преображенська, Ткачова д.5 - 36 Т.О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-15.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 72]: Жовтнева д.60 - 120, 128, 131, 141, Молодіжний, Степова д.32, 34, 36 - 86, 88 - 92 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-72 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Круглоозерка [КТП - 348]: Ветеранів д.35, 37, 41 - 49, Леніна д.33 - 352, 37, 43 - 50, 56 - 57, Східна д.33 - 40, Шкільна д.25 - 50, 53 - 60А ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-348 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ТП - 106 Л - 2 Н.Сірогози]: Леніна Плановые работы 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Торгаї [ЗТП - 19 Н.Сірогози]: 60 років Жовтня, Леніна КР 08.00-15.30
31.7.2017
Херсонське МВЕ Білозерка[ПС 3510 Білозерська 2Т]: Виноградна, Станіславське, Вишнева, Джерельна, Харченка, Військовий, Дачна, Вінницька, 1040 Полку, *Георгія Скадовського Медвєдєва*, Грушевського, Соняшна, Херсонська, Горіхова, ХмельницькогоБ, Ценковського, Свободи *МарксаК* д.7В, 11А - 84, 194 - 250, Чаленко д.1, 500 - річчя Українського козацтва, Пушкіна, Шевченка, Незалежності, 30років Перемоги, Робоча, Ярослава Мудрого *Пролетарська*, УкраїнкиЛ, Колгоспний д.3 - 10, 27 - 37, Стадіонна д.17 - 33, Кірова, Фестивальна д.47, 51 - 57, Кільцева, Приозерна, Київська *Жовтнева* д.61, Калініна, Зелена, Поштова, Білозерська, Західний, БондарчукаС, Заозерна, Соборна *Будьоного* д.1 - 40, Будівельний, Європейська *Радянська* д.1 - 59, 60 - 82А, Фрунзе, Будівельників, Дружби, Дмитра Яворницького *ВдовиченкаР* д.1 - 91, Набережна д.2 - 2А, 4, 6 - 10, 12, 14 - 30, 36 - 50, Музикальна, Молодіжна, Спортивна, Миру, Торгівельний д.2 - 4, 33 - 47, Мирний, Свердлова, Батумська, Лікарняний д.21 - 33, Кооперативна *Михайлевського* д.1 - 123, Садова, Комсомольська РМ 10.00-13.30
Херсонське МВЕ Знам’янка, Зорівка, Надеждівка, Черешеньки [ПС 3510 Білозерська 2Т]: РМ 10.00-13.30
Херсонське МВЕ Копані, Петрівське *Благодатнівське* [820]: ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 97 РОГАЧИК]: Базарний, Леніна д.80 - 82, 84 - 88, 90, 92, 94 - 100, 102 - 115, 117, 119, 123 - 127, 129, 131, Ювілейна д.0, 70 - 72, 74 - 74А, 76 - 76А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Посад - Покровське [820] - 336, КТП - 337 Білозерка] 08.00 - 16.30: Бобровського д.1 - 28, 32, 34, 36, 38, Степова, Спортивна, Молодіжна, Радянська, Зелена, Южна, Садова д.1 - 26, 28, 30, 44А, 46А, 52А, Приозерна д.1 - 25, 27, 29, Дєдуха д.1 - 35, Херсонська д.1 - 43Д, 48 - 86, 92, 96А, 98 ТО та [КТП
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [КТП - 816, КТП - 888, ТП - 818 Л - 1, Л - 2 Білозерка]: Колодязна, Паркова, Колгоспна д.5 - 9, Урожайна д.1 - 67А, Херсонська д.2 - 39А, 41, 45, Першотравнева д.30 - 75, Вишнева, Гусаківська д.3 - 33, 36 - 53, Жовтнева д.1А - 82, Сонячна, Соборна, Фестивальна д.3, 5, 8, 12, 20, Механічна д.2 - 57А, Радянська д.27, 31, 39, 39А, 56, 60, Стадіонна д.48а - 49, 59А, 109Б - 129, Трудова д.1 - 69, Чорнобаївська д.37, 43 - 68, 200років Чорнобаївки д.3 - 25, Квіткова д.16, Аерофлотська д.33, Кривий, Західна д.1А - 28, Ювілейний д.4, Спусковий, Матроська, Південна д.1А - 58, Явірна д.1 РМ та КР 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Гагаріна, Молодіжна, Пролетарська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комунарівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Комунарів, Коротка, Радянська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Жовтнева, Квіткова, Молодіжна, Степова, Чапаєва капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Олександрівка *Птахівка* [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Кожущенка, Молодіжна, Нова, провулок Самійлівський, Радянська, Червоноармійська, Шкільний провулок, Ювілейна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петропавлівка *Комсомольське* [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська, Таврійська, Хмельницкого Б капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: 40 років Перемоги пров, 8 Березня пров, БугаєнкоО, Горького, Декабристів, Добровольців, Заводська, Залізнична, Інтернаціональна, Козацька *Піонерський*, Космонавтів, Крилова, Маяковського, Миру, Островського, Північна *Червонофлотська*, Праці пров, Пролетарська, Раденська *Радянська*, Соборна *60 років Жовтня*, Спортивний, Таврійська *Комсомольська*, Технічний, Шевченка, Шкільна, Ювілейна ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [КТП - 388]: Гвардійська, Поштова, Степова *Радянська* КР 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда *Пролетарка* [2002]: Виноградна, Жовтнева, Молодіжна *Радянська*, Новожовтнева, Підлісна, Центральна *Леніна*, Шкільна ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського КР 08.30-16.30
Херсонське МВЕ ТО , [КТП-70
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 492 1Т, 2Т]: 49Гвардійської Херсонської дивізії д.49, 49:2, 51, 53 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 2Т Л - 17]: Космічна д.69 - 87, Ракетна д.80 - 82, Генерала Алмазова *Безродного* д.96 - 140, ЛевицькогоТ д.84 - 92, 94 - 141, Миколи Гринька *Бегми* д.72 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 970 Л - 1]:Антонівська д.18, 39 - 43, 137 - 243, Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 78 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 55]: Коцюбинського д.36, 38, 40А - 42, 44, 46 - 61А, Лазо д.1, Шевченко д.39, 41, 42А - 77 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [341]: Дзержинського, Комарова, Попова, Торгова технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [КТП - 159]: Першотравнева, Шевченка д.27 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 152]: Суворова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Шевченко [783]: КудріІ, Шевченко, Шкільна СРМ. К.Р. тр-ра, РКТП. 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [ТП - 275 Л - 1 Воронцовка]: Дніпровська Ленiна д.30 - 32, 36 - 40, 47 - 63, 66, 68, 70 - 72 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [ТП - 275 Л - 2 Воронцовка]: Дніпровська Ленiна д.1 - 3, 7, 9, 11, 13, 15, 21 - 23, 25, 27, 29 - 29а, 33 - 35, 41 - 43, Приморська д.1 - 32 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [ТП - 275 Л - 3 Воронцовка]: Дніпровська Ленiна д.4, 8, 10, 12, 14, 16 - 18, 24, 26, 28, Молодіжна Комсомольська 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новоолександрiвка [ТП - 181 Л - 1 Воронцовка]: Торговий, Травня1 д.70, 64, 66, 69 - 134 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 310 Воронцовка]: Жовтнева, Садова д.53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 - 108 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ТП - 161 Л - 1]: Жовтнева, Центральна технічне обслуговування ПЛ 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 140 Л - 1, Л - 2]: Київська, Московська технічне обслуговування ПЛ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ ТО , [КТП-70
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 492 1Т, 2Т]: 49Гвардійської Херсонської дивізії д.49, 49:2, 51, 53 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 411 2Т Л - 17]: Космічна д.69 - 87, Ракетна д.80 - 82, Генерала Алмазова *Безродного* д.96 - 140, ЛевицькогоТ д.84 - 92, 94 - 141, Миколи Гринька *Бегми* д.72 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 970 Л - 1]: Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 78, Антонівська д.18, 39 - 43, 137 - 243 ТО 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Борозенське [1354]: Мічуріна д.4 - 9, 11, Шкільний д.1 - 14, 16 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пятихатки [1354]: Жовтнева, Першотравнева, Радянська, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [6410]: 40 років Перемоги, Заповiдна ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф6411. уч пс до РП - 3]: 78 Укріпрайона, Генічеська, Добичиних, КомбатаД, КривоносаД, Північна, Північна1, Північна10, Північна11, Північна12, Північна13, Північна14, Північна15, Північна2, Північна3, Північна4, Північна5, Північна6, Північна7, Північна8, Північна9, Плавська, Сивашська, Соборна *Воровського* ТО 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [КТП - 523]: Лазурна, Маркса К капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 8]: Будьонного д.61 - 114, 116, Ворошилова д.100А - 111А, 113, 117 - 119, 121 - 125, 129, 131, 133, 135 - 137, Курортна *Лібкнехта К* д.68, 70, 72, 76 - 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121 - 123, Лібкнехта КВорошилова, Червоноармійська д.63, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73, 75 - 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 796 Л - 1]: Козацька, Скіфська, Словянська, Хмельницького Б, Чумацька технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [4019]: Абрикосова, Радянська, Радгоспний, Радгоспна, Пушкінський, Пушкінська, Прикордонний, Підпільна, Північний, Південний, Першотравнева, Парникова, Олімпійська, Овочева, Чехова, Херсонський, Фрунзе, Українки Лесі, Тухачевського, Торговий, Східний, Степова, Старостіна, Спортивний, Сонячна, Світла, Свердлова, Робоча, Нижня2, Нижня1, Некрасова, Надії, Набережна2, Набережна1, 9Січня, Миру, Лісна, Лермонтова, Лавреньова, Крива, Красіна, Виноградний, Комунарів, Київська, Каштанова, Зелена, Зарічна, Дунайський, Дружби, Довженка, Дніпровська, Дальній, Гагаріна д.1 - 10, 13, Вузький, 40років Перемоги, Вишнева, Червонопрапорна ПР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Молодіжне [4017]: Мічуріна, Беляєва, Садова, Нижня, Українська *Жовтнева*, Ювілейна, Ботанічна ПР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Наддніпрянське [4018]: ПР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 119 Л - 7]: Славутич д.7, Білозерська д.26, Мічуріна д.5, 9 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [4018]: Надніпрянське сел. д.1 - 4 ПР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [4019]: Некрасова д.8, 12 - 135, 156 - 17, 21 - 24, 2767 - 28, 32, 35 - 36, 40 ПР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 119 Л - 3, Л - 7]: Чорноморська д.61 - 93, 103, 113, 127, ШевченкаТГ д.140, 142, 145 - 151, КуликаІ д.100 - 108, 111, 121, , Житомирський д.26, 33, 34 - 36, Інгульський , Колективний Уманський д.22, 3575, КримськаЧорноморська, Дніпровський, , Кримська д.115, 121, Січових стрільців *Калініна * д.79, 86 - 132, ЖитомирськийКалініна *Січових стрільців*, ШевченкаКалініна *Січових стрільців* д.13696, Партизанська д.3, 9, Партизанський д.1 - - 14, Дніпрогеський д.6 - 19, Видригана д.4991 - 49Б, 51 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка *Червоний Чабан* [ТП - 305 Л - 2 Каланчак]: Молодіжна, Нова д.5 - 7, 11, Преображенська, Ткачова д.5 - 36 Т.О. ВЛ-0,4кВ. 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 72]: Жовтнева д.60 - 120, 128, 131, 141, Молодіжний, Степова д.32, 34, 36 - 86, 88 - 92 КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-72 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Круглоозерка [КТП - 348]: Ветеранів д.35, 37, 41 - 49, Леніна д.33 - 352, 37, 43 - 50, 56 - 57, Східна д.33 - 40, Шкільна д.25 - 50, 53 - 60А ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-348 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Демянівка [КТП - 116 Н.Сірогози]: Леніна, Чапаєва КР 08.00-12.00
1.8.2017
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 251 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4, Л - 5 Каланчак]: Карбишева , Таврійська , Херсонська, Леніна, Мочаліна, Радянська, Шевченко ТО ВЛ 0,4 кВ 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововасилівка [ТП - 136 Л - 2 Олександрівка]: Нововасилівка д.4, 21, Трудова д.15 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововасилівка [ТП - 136 Л - 3 Олександрівка]: Нововасилівка д.6 - 20, 22 - 52, Труда, Трудова д.1 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 121 Л - 1]: Шевченко то 08.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [ТП - 15 Л - 1]: Гагаріна д.1, 3, 5, 7, 9 - 60 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 219 Л - 1]: Шкільна д.1 - 16, 18, 20 - 22, 24 - 26 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [1962]: Будівельна, Весняна *МарксаК*, Дружби, Елеваторна *Червонознамена*, Елеваторна *Червонопрапорна*, Лікарняна, Миру, Молодіжний, Першотравнева, Північний, Робочий, Центральна *Горького*, Шевченка то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1941]: Андрєєва, Карбишева, Ковальський, Кооперативна, Кооперативний, Лесі Українки *КрупськоїН*, Листопадна, Листопадовий, МарксаК, Молодіжна, Охременка, Південна, Покровська *Фрунзе*, Радянська, Сільська, Соборна *Леніна*, Спортивний, Чалбаська, Чумацька *Комсомольська*, Шевченка ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке [КТП - 579]: Дубініна, Ладичука д.46 - 92, Полєтаєва д.55, 57 - 100, Спортивна д.0, 15, 17, 19 - 21, 27, 29 - 80 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 31]: Заводська2, Маяковського, Робоча, Херсонська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [1522]: 40 років Перемоги, Кірова, Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Розівка [1522]: Лопаткіна технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 125 А Л - 1]: Першотравнева технічне обслуговування 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 387 Л - 1 Воронцовка]: Бериславська д.51, 53, 55, 82 - 110 технічне обслуговування 07.30-16.30
2.8.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 12 Л - 1 Рогачик]: Кірова д.1, 3, 7 - 9, 11, 13, 17А - 17Г, 23, 25, 27, 29А, 30А - 31, 33, 39, 41, 43, 45 - 45А технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 12 Л - 2 Рогачик]: Першотравнева д.1 - 19, 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Приморське [ТП - 136 Л - 1 Каланчак]: Вулиця1, Садова ТО ПЛ-0,4кВ 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Калуга [КТП - 256 Олександрівка]: Садова д.32, Шкільна д.1, 2 - 17, 19 - 21, 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Калуга [ТП - 256 Л - 1 Олександрівка]: Садова д.32, Шкільна д.1, 2 - 17, 19 - 21, 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ТП - 178 Л - 1]: Садового то 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ТП - 178 Л - 2]: Кірова то 08.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [ТП - 15 Л - 2]: Адамяна д.15, 17, 30 - 46, Гагаріна д.2, 4, 6, 8 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 219 Л - 3]: Шкільна д.17, 19, 21, 23, 26 - 46 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [1962]: Будівельна, Весняна *МарксаК*, Дружби, Елеваторна *Червонознамена*, Елеваторна *Червонопрапорна*, Лікарняна, Миру, Молодіжний, Першотравнева, Північний, Робочий, Центральна *Горького*, Шевченка то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1941]: Андрєєва, Карбишева, Ковальський, Кооперативна, Кооперативний, Лесі Українки *КрупськоїН*, Листопадна, Листопадовий, МарксаК, Молодіжна, Охременка, Південна, Покровська *Фрунзе*, Радянська, Сільська, Соборна *Леніна*, Спортивний, Чалбаська, Чумацька *Комсомольська*, Шевченка ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська кро 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 793 А Л - 1]: Будівельників д.3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Перемоги д.3 - 4, 6 - 28, 32, 34, Перемоги провулок д.2А, 9 - 11, 28 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 2 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Гвардійська, ГвардійськаСамарця, Казармений, Крилова, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Поштова, Калганова, Олімпійська*ПулюяІ, Червоноармійська*, Херсонська, Херсонський, Вузький, Калганова, Набережна, Нижня, Річковий, Херсонський то 09.00-16.20
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [ТП - 176 Л - 1]: Комсомольський провулок д.7, Радянська д.1 - 15, 23 - 61, Терешкової В д.23 - 45 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 102]: Петровського д.НЕТ№, Північна місцевість технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке [КТП - 106]: 40 років Перемоги д.2А, Полєтаєва д.1 - 54, 56 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке [ТП - 106 Л - 1]: 40 років Перемоги д.2А, Полєтаєва д.1 - 54, 56 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Красновка [ТП - 222 Л - 1]: Сироватко д.23 - 46 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ђаївка : Доброскока, Затиса, Молодіжна, Степова , Кривий Ріг : Молодіжна, Першотравнева, Чкалова Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ оль : Нова, Шкільна Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Федорівка : Cадова, Гагаріна, Леніна, Молодіжна, Спортивна, Степова, Фрунзе, Чкалова [ПС 3510 Федорівка 2Т] капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 125 А Л - 1]: Першотравнева технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Олександрівка [КТП - 112, КТП - 116]: Білецького, Ворошилова, Жданова пров, Кірова, Куйбишева, Леніна, Степова Плановые работы 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 379 Л - 1 Воронцовка]: Бережного д.46, 48, 50 - 62, 63, 65, Молодiжна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 387 Л - 1 Воронцовка]: Бериславська д.51, 53, 55, 82 - 110 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петропавлівка *Комсомольське* [ТП - 152 Л - 1]: Радянська д.1 По договору приєднання 07.30-16.30
3.8.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 210 Л - 1 Рогачик]: Горького д.28 - 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 12 Л - 3 Рогачик]: Кірова д.2 - 2Б, 4 - 6, 10, 12, 14 - 16, 18 - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 - 38, 40, 42, 44, 46 - 48, 50, 56, 58, 60 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [КТП - 21 РОГАЧИК]: Лікарняний д.21 - 35, Степова д.1 - 19 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 341 Л - 1, Л - 2, Л - 3 Каланчак]: Жовтнева, Мочаліна, Перекопська, Першотравнева, Радянська, Шевченко, 40 років Перемоги, Карбишева, Некрасова, Горького ТО ПЛ-0,4кВ 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 237 Л - 1 Олександрівка]: Підгірна д.4 - 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 - 34А, 38, 40 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 237 Л - 2 Олександрівка]: Радянська, Садовий, Чапаєва, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новокамянка [КТП - 137 Олександрівка]: Зелена д.22 - 111, Нова технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ТП - 180 Л - 1]: Калініна, Садового, Свердлова то 08.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 26 Л - 1]: Чапаєва д.1, 2, Чкалова д.17, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43 - 48, 50 - 50А, 52, 56А, 58, 60, 62, 64, 66 - 68, 70 - 72А, 74 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 217 Л - 1]: Ушакова д.12 - 14, 18 - 28, 30 - 65 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [1962]: Будівельна, Весняна *МарксаК*, Дружби, Елеваторна *Червонознамена*, Елеваторна *Червонопрапорна*, Лікарняна, Миру, Молодіжний, Першотравнева, Північний, Робочий, Центральна *Горького*, Шевченка то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 264]: Бригадний, Виноградна, Вишневий, Декабристів, Енгельса, Ковальський, Лесі Українки *КрупськоїН*, Першотравнева, Спартака то 09.00-12.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 793 А Л - 2]: Молодіжна д.13 - 21, Перемоги провулок д.20, Студентська д.6, 8, 10 - 14, Українки Л д.1А - 3, 5, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, УкраїнкиЛ провулок технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 268]: Лесі Українки *КрупськоїН*, МарксаК, Садова, Соборна *Леніна*, Червонофлотська то 13.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [ТП - 176 Л - 2]: 40 років Перемоги д.31, Леніна д.2 - 17, 19 - 29, 32 - 34, 39, 42, 50 - 57 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 274 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Артилерійська, Пролетарська, Робоча, Червоноармійська, Жовтнева, Робоча, Східна, Українська, Шкільна ТО 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке [ТП - 106 Л - 1]: 40 років Перемоги д.2А, Полєтаєва д.1 - 54, 56 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [ТП - 309 Л - 1, Л - 2]: Інтернаціональна, Миру, БугаєнкоО то 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Потьомкине [КТП - 34]: Молодіжна, Новоселова, Центральний, Шевченка Тараса Жовтнева 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [1522]: 40 років Перемоги, Кірова, Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Розівка [1522]: Лопаткіна технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 125 А Л - 1]: Першотравнева технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [КТП - 406, КТП - 407]: Залати, Степова технічне обслуговування 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 379 Л - 2 Воронцовка]: Бережного д.42, 44, Пiвнiчний технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 379 Л - 3 Воронцовка]: Бережного д.13а, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 35, 37, 39, 41 - 41а, 43, 45, 47, 49, Терешкової д.27, Ушакова д.36 - 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 3 Л - 2]: Ворошилова д.76 - 761, 78, 80 - 80А, 82, 84, 90, 92, 94 - 96, Курортна *Лібкнехта К* д.66, Чапаєва д.49, 51, 53, 55, 57, 59 - 59А, 63, 65, 69 - 83, 85 - 87, 89 - 89Б, 91, 95А - 97, 99, 101, 103, 105, 107, Червоноармійська д.57 - 59, Чкалова д.57, 59, 61, 63, 65 - 65А, 67 - 70, 72 - 104, 105А - 108, 110, ЧкаловаВорошилова По договору приєднання 07.30-16.30
4.8.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 210 Л - 1 Рогачик]: Горького д.28 - 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 78 Л - 1 Рогачик]: Берегова д.43 - 49, 51 технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка [КТП - 125 РОГАЧИК]: Дружби технічне обслуговування 07.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [ТП - 44 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4 Каланчак]: Залізнична, Одеська, Нова, Профспілкова, Радянська, Шевченко ТО ПЛ-0,4кВ 09.00-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 336 Л - 2 Олександрівка]: Миру д.1 - 47, 49, Стадіонна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новокамянка [КТП - 141 Олександрівка]: Гвардійська, Зелена д.1 - 20, Першотравнева д.1 - 3 технічне обслуговування 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ТП - 191 Л - 1 Л - 2 Л - 3]: 8 Березня : Гоголя, ФранкаІ Шевченко то 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 410 Л - 2]: Робоча приєднання 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Солонці [ТП - 67 Л - 2]: Зарічна, Кардашинський приєднання 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 26 Л - 2]: Чкалова д.49, 51, 53 - 55, 571, 59, 61, 63, 65, 69, 73 - 73А, 75 - 78А, 80, 82, 84 - 98 технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 217 Л - 3]: Чкалова технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [1962]: Будівельна, Весняна *МарксаК*, Дружби, Елеваторна *Червонознамена*, Елеваторна *Червонопрапорна*, Лікарняна, Миру, Молодіжний, Першотравнева, Північний, Робочий, Центральна *Горького*, Шевченка то 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 274 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Артилерійська, Пролетарська, Робоча, Червоноармійська, Жовтнева, Робоча, Східна, Українська, Шкільна ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [КТП - 570]: Гагаріна пров, Дружби пров, Кримський, Матросова пров, Маяковського пров, Мічуріна, Набережна, Панфілова пров, Робоча, Спортивний, Український то 09.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [КТП - 573]: Виноградна, Дружби пров, Кримський, Першотравнева, Пролетарська, Робоча, Садова, Чернишевського пров то 13.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 885]: Одеська то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 894]: Степова, Шкільна *Комунарів* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 79 Л - 1, Л - 2]: Нижня, Тимчика, Шевченка пров то 09.00-15.20
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1512]: Пушкіна д.54, 56 - 73, Червоноармійська д.148 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1512]: Перемоги д.76 - 95а технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [1512]: Зарічна д.1 - 14, 17 - 31, Миру, Південа, Садова, Соловїна, Шаганка технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [КТП - 37]: Українська технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [1512]: Будьоного, Південа, Степова, Східна технічне обслуговування 07.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новопокровка [КТП - 110, КТП - 44]: Гагаріна, Суворова , Садова, технічне обслуговування 09.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 127 Л - 1, Л - 2]: Леніна , Гагаріна технічне обслуговування 08.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1682]: Вершинна, Карєрна, Набережна, Приклубна, Щорса технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 400 Л - 2]: Курортна *Лібкнехта К* д.38 - 42, 44 - 441, 46, 48 - 65, 67, 69, 71, 73, 75 - 75А, Олександрівська *Володарського* д.51, 55, 59, Поповича д.341 - 342, 36, 38, 40, 42 - 42Б, 63, 67 - 71 - б, 73, 75, 77, Чапаєва д.34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 62, 64, 66 - 68, Червоноармійська д.61, Чкалова д.66 По договору приєднання 07.30-15.30
7.8.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 210 Л - 1 Рогачик]: Горького д.28 - 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 172 Л - 1 Рогачик]: Берегова д.50, 51А - 65А, 69, 73 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка [КТП - 126 РОГАЧИК]: Ударна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 296 Л - 2 Олександрівка]: Леніна д.51, 55, 57, 59, 65 - 99, 102 - 138, Підгірна д.60 - 68 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 318 Л - 1 Олександрівка]: Першотравнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Карєрне [ЗТП - 108 Олександрівка]: Жовтнева, Каховська, Лікарняна, Молодої Гвардії, Перемоги, Пушкіна, Степова, Степовий, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 211]: Кірова КР 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 231 Л - 2]: Леніна то 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Квіткове [КТП - 215]: Леніна то 13.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ТП - 212 Л - 1]: Східна кр 08.00-17.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [ТП - 19 Л - 3]: Маяковського д.23 - 61 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [ТП - 100 Л - 1 Н.Сірогози]: Миру ТО 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 47 Л - 1]: Горького д.64, 66, 68, 70, 74А - 117 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 17]: 30 років Перемоги, Затишна *Маркса К* д.92, 92А, 96, 98 - 101, 103, 113, 115, 117 - 119, 123, 127, 129, 131, 139, 143, 147А - 149, 151, 153, 155, .., Комсомольська д.1072, 109 - 111, 113, 115, 117, 119, 121 - 123, Котовського д.75 - 128, 129 - 139, Леніна д.141, 153, 157 - 157А, 159 - 172, Мангубінська *Пролетарська* д.91 - 91А, 93, 95, 97А, 101, 103, 105, 109 - 111, 113, 115 - 140, 142, 144, 146 - 148, Пасічника д.19Б - 19Г, 108 - 136, Радянська д.84, Шевченко д.95, 97, 99, 101 - 103, 105 - 107, 109 - 154 технічне обслуговування 09.00-11.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [ТП - 292 Л - 1]: Комсомольська, Ленінський провулок, Радянська, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 277]: Кооперативна, Кооперативний, Покровська *Фрунзе*, Сільська, Соборна *Леніна*, Чумацька *Комсомольська* то 09.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 880]: 50 років Перемоги, Лінійна, Пушкіна, Радянська то 13.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 275 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Шкільна, Українська ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [КТП - 387]: Олешківська *Цюрупи*, Поштова, Соборна *Ленінградська*, Східна, Центральна *Леніна* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [1522]: 40 років Перемоги, Кірова, Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Розівка [1522]: Лопаткіна технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 127 Л - 1, Л - 2]: Леніна, Гагаріна технічне обслуговування 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1681]: Днiпровська д.1 - 43, Кiрова, Комсомольська, Ленiна д.34 - 38, Мiчурiна, Миру, Нагорного, Нова д.2 - 29, Садова д.1 - 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Сонячна Чапаєва д.1 - 65, 68 - 70, 72, 74 - 76, 78, 80, 82 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 124 Воронцовка]: Сонячна Чапаєва д.1 - 65, 68 - 70, 72, 74 - 76, 78, 80, 82 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 46 Воронцовка]: Кiрова д.2 - 20, Садова д.1 - 12, 14 - 16, 20 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 48 Воронцовка]: Днiпровська д.11 - 43, Комсомольська, Нова д.2 - 29 технічне обслуговування 07.30-16.30
8.8.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 210 Л - 2 Рогачик]: Горького д.1 - 27 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 172 Л - 2 Рогачик]: Берегова д.66, 70 - 72, 74 - 87 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [КТП - 160 РОГАЧИК]: Демократична, Кільцева д.22 - 28, Садова, Трихатки, Чапаєва д.1 - 10, 12 - 24, 34, 36, 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Борозенське [ЗТП - 366 1Т Олександрівка]: Будівельників, Жовтнева, Мічуріна д.12, Молодіжна д.54 - 56, 58, 60, 63 - 67, Робоча, Садова д.47 - 51 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка [ТП - 31 Л - 1 Олександрівка]: Шкільна Леніна д.16 - 21, 29 - 31, 35, 37, 39, 41 - 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка [ТП - 31 Л - 2 Олександрівка]: Квіткова, Сумська, Херсонська д.1, 3 - 21 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Балашово [КТП - 212]: Новоселів, Рєзніка, Степова, Тавричеська то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Балашово [КТП - 221]: Радянська то 13.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 255 Л - 1Л - 2 Л - 3]: Горького, МарксаК, Пушкіна то 08.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [ТП - 19 Л - 2]: Миру д.2 - 19 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 155 Л - 4]: Садова д.6 - 37 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [ТП - 100 Л - 1 Н.Сірогози]: Миру ТО 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [КТП - 47]: Гагаріна д.2, 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 97, Горького д.52, 54, 56 - 58, 60 - 117, Октябрьский провулок д.9 - 14 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 47 Л - 2]: Гагаріна д.2, 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 97, Горького д.52, 54, 56 - 58, 60 - 63, 65, 67, 69, 71, Октябрьский провулок д.9 - 14 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 503 1Т]: Комсомольська д.2 - 2А технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [ТП - 292 Л - 2]: Ленінський провулок, Лугова, Шкільна д.1 - 3, 9, 11 - 13, 15, 17 - 19 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [ТП - 110 Л - 1]: Гірського д.34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, Пролетарська д.41 - 74 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 275 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Шкільна, Українська ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 813]: Арктична, Гордієнка, Запорізька, Квіткова, Лазурний, Майская, Олешківська, Перемоги, Східний, Фабрична, Чорноморська то 08.30-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [1931]: Вишнева *Цюрупи*, Жовтнева, Лісна, Миру *Леніна*, Польова, Самойлова, Соняшна, УкраїнкиЛ *Пролетарська*, Шкільна *Піонерська* то 09.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [1932]: Лісна, Молодіжний, Свободи пров, Степова *Радянська*, Східна, Труда, Хліборобів, Центральна *Калініна* то 09.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Солонці [КТП - 65]: Веселковий, Виноградна, Джерельний, Зарічна, Казацький, Молодіжна, Південний, Польовий, Соняшний, Срібний Ключ, Ювілейна то 13.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [КТП - 387]: Олешківська *Цюрупи*, Поштова, Соборна *Ленінградська*, Східна, Центральна *Леніна* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Красновка [ТП - 222 Л - 2]: Сироватко д.1 - 22 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [КТП - 39 1Т]: МарксаК д.1 - 13, 16 - 40, 42, 59 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 127 Л - 1, Л - 2]: Леніна, Гагаріна технічне обслуговування 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 230 Л - 3 Воронцовка]: Дудченка д.3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1683]: Днiпровська д.44 - 86, Жовтнева, Забалка, Ленiна д.1 - 24, Молодiжна, Нова д.31 - 65, Садова д.53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 - 108, Сонячна Чапаєва д.67, 71, 73, 77, 79, 81, 83 - 124, Шевченка, Шкiльний технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 162 Воронцовка]: Забалка д.2 - 11 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 174 Воронцовка]: Сонячна Чапаєва д.67, 71, 73, 77, 79, 81, 83 - 124 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 47 Воронцовка]: Нагорного д.11 - 33, Садова д.19, 21 - 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 технічне обслуговування 07.30-16.30
9.8.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 210 Л - 2 Рогачик]: Горького д.1 - 27 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [КТП - 165 РОГАЧИК]: Леніна д.6, 8 - 10Б, 12 - 49, Суворова д.39, 41 - 55, Чапаєва д.2В - 3, 4 - 5, 6 - 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ТП - 27 Л - 2 Рогачик]: Гоголя технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 52 Л - 1 Олександрівка]: Леніна д.100, Миру д.48, 50 - 124, Набережна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калінінськ [КТП - 211 Олександрівка]: Колгоспна д.8 - 82, 86, МТС д.1 - 63, 65, 69, Торговий технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 223]: Нова то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 225]: Воровського, Дружби, Кірова то 13.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 294 Л - 1]: 40 - років Перемоги, Дружби, Жовтнева то 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ТП - 212 Л - 1]: Східна кр 08.00-17.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 43 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Михайла Грушевського *Кірова*, Шевченка, Богдана Хмельницького *Стаханова*, Малий, Озерна то 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [КТП - 595]: Виноградна, Виноградний, Луговий, Молодіжна, Першотравнева, Садова, Шкільна то 13.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [ТП - 19 Л - 3]: Маяковського д.23 - 61 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 155 Л - 2]: Кірова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 155 Л - 4]: Садова д.6 - 37 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 47 Л - 2]: Гагаріна д.2, 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 97, Горького д.52, 54, 56 - 58, 60 - 63, 65, 67, 69, 71, Октябрьский провулок д.9 - 14 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 783 1Т]: 45 років Перемоги, Височенко М, Заводська, Заводський провулок, Лісопаркова, Лугова, Південна, Польова, Робітнича д.5 - 9, 17 - 33, Таврійська д.20, 22, 24 - 39, Чорноморська д.5 - 42, Шмідта д.70, 72, 78, 80, 92, 94, 96, 98, 100 - 100А, 102, 104, 106, 108, 110, 165А - 175 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [ТП - 308 Л - 1]: Молодіжна д.31 - 68, Нова, Поповича технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [ТП - 110 Л - 2]: Пролетарська д.1 - 40 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 590 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Чалбаська, Чумацька *Комсомольська*, Молодіжна, Л.Українки *КрупськоїН*, Південна, Чумацька *Комсомольська*, Шевченка ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 44]: Бойко, Велика Садова *Радянська*, Горького, Дачний, Євгена Матвєєва *Матвеєва*, Івана Мазепи *Інтернаціональна*, Кучугурна, Підлісний, Садовий то 08.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [КТП - 595]: Виноградна, Виноградний, Луговий, Молодіжна, Першотравнева, Садова, Шкільна то 08.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [КТП - 387]: Олешківська *Цюрупи*, Поштова, Соборна *Ленінградська*, Східна, Центральна *Леніна* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [КТП - 38]: Шкільна Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [1522]: 40 років Перемоги, Кірова, Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Розівка [1522]: Лопаткіна технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ђаївка : Доброскока, Затиса, Молодіжна, Степова Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ оль: Нова, Шкільна Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Федорівка : Cадова, Гагаріна, Леніна, Молодіжна, Спортивна, Степова, Фрунзе, Чкалова [ПС 3510 Федорівка 2Т] капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [1674]: 130 Таганрогської дивізії, Анастасiївська, Дiмiтрова, Журавинська, Зелений д.1 - 13, Леонтiївська д.33, 51 - 148, Молодіжний, Садовий технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 365 Воронцовка]: Анастасiївська д.1 - 56, 60, 62, 64, Дiмiтрова д.2 - 5, Зелений д.1 - 13 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 230 Л - 1 Воронцовка]: ВишнiО, Дудченка д.1 - 2 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 230 Л - 2 Воронцовка]: Дудченка д.4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 - 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 технічне обслуговування 07.30-16.30
10.8.2017
Іванівський РЕЗ і ЕМ Українське [КТП - 156]: Степова, Шевченко то 08.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ТП - 212 Л - 1]: Східна кр 08.00-17.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Олександрівка *Птахівка* [КТП - 186]: Молодіжна, Шкільний провулок, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 24 Л - 1]: Гайдара д.23 - 27 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 24 Л - 2]: Мангубінська *Пролетарська* д.145, 178, Миру д.27 - 30, 35, 37, Петровського д.7, 9 - 29, ТокареваМиру, Токарєва д.16 - 22, Шостаковича технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [ТП - 308 Л - 2]: Сонячна технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [71]: Миколаєва, Соценка, Тітова то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне [ТП - 370 А Л - 1]: Миру *Січня21* технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 127 Л - 1, Л - 2]: Леніна , Гагаріна технічне обслуговування 08.00-16.30
11.8.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 210 Л - 2 Рогачик]: Горького д.1 - 27 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Вишневе [КТП - 47 РОГАЧИК]: Весела технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 158 Л - 1 Рогачик]: Космічна д.6 - 8, Східна д.1 - 8, 10 - 14 технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 158 Л - 2 Рогачик]: Партизанська, Східна д.9 технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 158 Л - 3 Рогачик]: Східна д.21 - 34 технічне обслуговування 07.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8303]: 8 Березня, Горького, Дніпровського, пр.Зарічний, Калініна, Каховська д.15, 17, 18А - 48, 50, Комарова КосмодемянськоїЗ д.1, 2 - 8, 12, 14, 16, 28, 30, Котовського д.1 - 12, 19, Крупської д.3 - 23, 25, 27, КудріІ, Леніна д.2А - 3, 5, 29а - 62, 66 - 76, Лисенко д.5, пр.Маяковського д.1 - 6, 8, 12, Молодіжна, пр. Першотравневий д.2А, пр.Північний , Піонерська, Радянська , пр.Роздольний д.2, Садова, пр.Скадовський , Теплична, Л.Українки , Українська , Фрунзе д.1 - 7А, пр.Херсонський , ХмельницькогоБ, Чапаєва д.17, Чорноморська д.4 - 46, 49 - 53, 55, Шевченко д.43 - 43А, пр.Шкільний , Щорса д.45, 52 - 56 ТО КТП 430,ТО КТП 157 09.00-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 87 Л - 1 Олександрівка]: Красна технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 87 Л - 3 Олександрівка]: Партизанська технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Трифонівка [КТП - 134 Олександрівка]: Миру технічне обслуговування 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 315 А Л - 1]: Радянська то 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ТП - 212 Л - 1]: Східна кр 08.00-17.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ТП - 642 Л - 1]: Південна, СущаП, Східна, ХмельницькогоБ приєднання 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 546]: 40 років Перемоги, Андрєєва, Карбишева, Мозгольова, Січня9, Соняшна, Червоноармійська то 08.00-14.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [1976]: Виноградна, Виноградний, Західна, Західний, Луговий, Молодіжна, Незалежності *Жовтнева*, Озерна, Першотравнева, Підлісна, Садова, Шкільна то 09.30-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Піщанівка [1976]: Виноградна, Зелений, Катерини Білокур *Жовтневий*, Лугова, Луговий, Молодіжна, Набережна, Перемоги, Першотравнева, Підлісна, Садовий, Східний, Філіпових, Шкільна то 09.30-15.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [ТП - 161 Л - 1]: Молодіжна технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Олександрівка *Птахівка* [КТП - 187]: провулок Самійлівський, Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [ТП - 680 Л - 1]: Перемоги д.2 - 42, 6, 8 - 16 технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 24 Л - 3]: Гайдара д.11 - 19 - А, Мангубінська *Пролетарська* д.154, 166, Миру д.11 - 27 технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [71]: Миколаєва, Соценка, Тітова то 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 173]: Жовтнева, Монастирська *Пролетарська*, Свободи, Соборна *Леніна* то 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [КТП - 372]: Лісна, Свободи пров, Степова *Радянська*, Східна, Труда, Хліборобів, Центральна *Калініна* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Солонці [ТП - 65 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Веселковий, Зарічна, Молодіжна, Срібний Ключ, Ювілейна, Соняшний Виноградна, Джерельний, Казацький, Південний, Польовий ТО 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1512]: Пушкіна д.54, 56 - 73, Червоноармійська д.148 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 31]: Заводська2, Маяковського, Робоча, Херсонська технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1512]: Перемоги д.76 - 95а технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [1512]: Зарічна д.1 - 14, 17 - 31, Миру, Південа, Садова, Соловїна, Шаганка технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [1512]: Будьоного, Південа, Степова, Східна технічне обслуговування 07.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне [ТП - 370 А Л - 1]: Миру *Січня21* технічне обслуговування 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [КТП - 129]: Леніна, Першотравнева, Чапаєва технічне обслуговування 08.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка [1693]: Ленiна д.2 - 41, Молодiжна д.1 - 7, 9, 11, 18 - 28, Нова д.1 - 36, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 62, 64, 66 - 68, 70, 73 - 83, 85 - 87, 89, 91, 93, 99, 101, 105 - 107, Садова д.1 - 34, Центральна д.1 - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 - 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 262 Л - 1 Воронцовка]: Горького д.87, 94 - 100, Дудченка д.96, 98 - 103, Орленка, Робітнича, Степова д.76 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 262 Л - 2 Воронцовка]: Дудченка д.103 - 105, Степова д.78 - 96 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 262 Л - 3 Воронцовка]: Горького д.100 технічне обслуговування 07.30-15.30
14.8.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 33 РОГАЧИК]: Аеродромна, Кірова д.157 - 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173 - 196, 198, 200 - 200А, 204, 206, 208, 210, 212 - 212А технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8304]: пр.Вишневий , Теплична д.5, 16, Л.Українки д.81, Шмідта ТО ПЛ-10кВ 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 82 Л - 1 Рогачик]: Кірова д.49, 53 - 55Б, 57, 59, 62 - 85А, 94, 96, 98, 100, 102 - 104, 106, 110, 114 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [Ф - 8305 за СМВ]: Жовтнева, пр.Запорожчука , Комсомольська, Котляревського, Кримська, Левицького, Перекопська д.2 - 4, пр.Південний д.16 - 18, Пролетарська, пр.Роздольний д.3 - 18, Сімферопольська, пр.Сонячний , Таврійська, Тарана, Чапаєва д.30, 32, 34, 36 ТО КТП 169,КТП 284,КТП 71 08.30-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [8762]: Гоголя д.47, 49, 54 - 70, Першотравнева д.11 - 27, Тишкевича д.60 - 87 КР,ТО МВ 10 Л-8762 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [8304]: Весела, пр.Водяний Залізнична, Миру, Молодіжна, Мочаліна, Прибережна, Шевченко, Ювілейна ТО ПЛ-10кВ 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [КТП - 89 Олександрівка]: Підгірна д.21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 44 - 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 89 Л - 1 Олександрівка]: Підгірна д.21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 44 - 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ТП - 92 Л - 1 Олександрівка]: Набережна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 363]: Чапаєва то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 84]: Горького то 13.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [1974]: Дніпровське Лісництво, Лісна, Мічуріна, Набережна, Шкільна то 09.30-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Кринки [1974]: Абрикосова, Бєлова, ВишніО, Дачна, Енергія, Корсунська, Прибрежна, Прибрежний, Рибальський, Сосновий Бор, Таврійська, УкраїнкиЛ то 09.30-16.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 34 Л - 1]: Кірова д.121А, 123А - 123Б, 126, 128 - 128А, 130, 132 - 132А, 134 - 134А, 136, 138, 140 - 142, Маяковського д.1 - 3А, 5, 7 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 131 Н.Сірогози]: Леніна, Петровського кр 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 146 Н.Сірогози]: Пушкіна кр 13.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [ТП - 104 Л - 2 Н.Сірогози]: Центральна ТО 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [1753]: Лазо С, Лазурна, Леніна, Маркса К, Пролетарська, Радянська, Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [КТП - 523]: Лазурна, Маркса К капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лиманське [1753]: Мороз В, Суворова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 30]: Будьонного д.14 - 41А, 43, 45 - 45А, Ворошилова д.8, 10, 12, 14, 16, 18А, 20, 22, 24, 26, 31 - 41, 43, 45 - 49, 51, 53, 55, 59, 61 - 65, Жовтневої революції д.74, Комсомольська д.2, 2г - 10, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, Покровська *Колгоспна* д.9 - 11, 13 - 37, 40 - 70, 72, 74, 76, 78 - 90, 92, Поповича д.1А - 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23 - 25, 27, 29, Фрунзе, ФрунзеПоповича, Чапаєва д.2 - 17, 21 - 27 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 37 Л - 1]: Комсомольська д.1А технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [71]: Миколаєва, Соценка, Тітова то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [КТП - 38]: Шкільна Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [КТП - 39 1Т]: МарксаК д.1 - 13, 16 - 40, 42, 59 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [1522]: 40 років Перемоги, Кірова, Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Розівка [1522]: Лопаткіна технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ђаївка : Доброскока, Затиса, Молодіжна, Степова Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ оль: Нова, Шкільна Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Федорівка: Cадова, Гагаріна, Леніна, Молодіжна, Спортивна, Степова, Фрунзе, Чкалова [ПС 3510 Федорівка 2Т] капітальний ремонт обладнання 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новопокровка [ТП - 594 Л - 1]: Леніна, Шевченко технічне обслуговування 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [КТП - 129]: Леніна, Першотравнева, Чапаєва технічне обслуговування 08.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [КТП - 134 Воронцовка]: Дніпровська Ленiна д.65, 67, 69, 75 - 80, 86, 88, 90, Молодіжна Комсомольська д.55 - 85, 87, Підстепна д.25 - 39, Приморська д.34 - 76 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 255 Л - 1 Воронцовка]: Терешкової д.19 - 25 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 255 Л - 2 Воронцовка]: Вишневий, Гайдара, Крупської, Терешкової д.1 - 17 технічне обслуговування 07.30-16.30
15.8.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 197 РОГАЧИК]: Будівельний д.17 - 19, Колгоспний, Малий, Морський технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 42 РОГАЧИК]: Кірова д.197 - 197А, 199, 201 - 203, 205 - 205А, 207, 209, 211, 213 - 220, 224 - 224А, 226, 228, 232 - 234, 236, 238 - 240, 242, 244 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 82 Л - 2 Рогачик]: Кірова д.116, 118, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142 - 144, 146 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8304]: пр.Вишневий , Теплична д.5, 16, Л.Українки д.81, Шмідта ТО ПЛ-10кВ 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 82 Л - 3 Рогачик]: Кірова д.87 - 91, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 111, Крайній, Першотравнева д.22, 26 - 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [ВЛ - 10кВ Ф - 8305 откл. Р - 54, КТП - 165 Каланчак]: пр.Виноградний , пр.Зарічний д.2 - 6, 8, 10 - 14, 16, 18, пр.Зелений д.4, Калініна , Каховська, Леніна д.2, 4, 16 - 16В, 28, Радянська д.1 - 11, Шевченко д.1 - 42, 44 - 46, 48, Українська д.19А ТО КТП 154,КТП 165 08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [8304]: Весела, пр.Водяний , Залізнична, Миру, Молодіжна, Мочаліна, Прибережна, Шевченко, Ювілейна ТО ПЛ-10кВ 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 20 Олександрівка]: Горького д.2 - 13, 15, 17, Декабристів д.27 - 27А, 29 - 40, Леніна д.20 - 107, 111 - 115, Маяковського д.5, 7, 9, 11, 13 - 21, Трудова д.1, ЦациІ д.5 - 11, 13, 15 - 18А, 22, 24, Червонопартизанська д.2 - 3, 5 - 42, 76, 78, 82, 91 - 93, Шкільна д.2, 7 - 27, 29 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [Р - 4 1306 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [463]: Горького, Іванофранківська, Крупської, Леніна, МарксаК, Молодіжна, Пушкіна, Стаханова, Степова, Таврійська *Енгельса*, Українська *Радянська*, Франка Івана, Щорса кр 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ : кр Стаха
Іванівський РЕЗ і ЕМ Любимівка [483]: * повністю* КР 10.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Звка *повністю* КР
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ТП - 353 Л - 1Л - 2]: 23 липня, ЛібнехтаК то 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 371 2Т Л - 2]: Ярморочний кр 08.00-17.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 727 Л - 1]: Артилерійський, Березовий, Софіївська *ГірникаО, Комунарів* то 09.00-16.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 34 Л - 3]: Котовського д.6, 8, 10, 12 - 12В, 14, 16, 18 - 18Б, 20 - 20А, 22 - 22А, 24А, 26, 28 - 28А, 32 - 34, 36, 38, 40, Маяковського пров д.8 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 182 Л - 3]: Фрунзе д.29 - 35, 39 - 69 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Партизани [КТП - 133 Н.Сірогози]: Маслових, Новосільна ТО 08.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [1753]: Лазо С, Лазурна, Леніна, Маркса К, Пролетарська, Радянська, Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [КТП - 65]: Лазо С, Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лиманське [1753]: Мороз В, Суворова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лиманське [КТП - 64]: Мороз В, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 312]: Будьонного д.228, 230, 232, 234, 236, 281 - 305, Затишна *Маркса К* д.122Б, 132 - 138, 167 - 167А, Комсомольська д.159а - 163А, 167 - 167 - А, 173, 175, 177, 179, 181 - 183, 232 - 260, Пушкіна д.43, 45, 53, 55, 57 - 58, 61 - 64, 66, 68, 70А1, 72, 74, 76 - 78А, 80 - 98, Свердлова д.52, 54, 56, 58, 60, 71 - 79, СвердловаКомсомольська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [ТП - 631 Л - 1]: Молодіжна д.1 - 29, 31, Нова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [ТП - 631 Л - 2]: 40 років Перемоги д.1 - 26 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ПС 3510 Подокалинівка 2Т]: Вінницька, Гагаріна, Західна, Казацька *Фрунзе*, Кооперативна, Львівська, Молодіжна, Олешківська *Піонерська*, Південна, Північна, Полтавська, Садова, СущаП, Східна, Фермерська *СовхознаРадгоспна*, ХмельницькогоБ, Центральна *50 років Жовтня* то 09.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 343]: 8 Березня, Вишнева *Радянська*, Дніпровська, Залізнична, Іскри пров, Космонавтів, Ліпая, Луний, Мирний, Новокиївська, Новоселівська, Південна, Привокзальна, Пушкіна, Соняшний, Степова то 14.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 908]: Олешківська *Маяковського*, Степова, Частника то 08.30-11.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [ПС 3510 Подокалинівка 2Т]: Вишнева *Цюрупи*, Жовтнева, Лісна, Миру *Леніна*, Молодіжний, Островського, Польова, Самойлова, Свободи пров, Соняшна, Степова *Радянська*, Східна, Труда, УкраїнкиЛ *Пролетарська*, Хліборобів, Центральна *Калініна*, Шкільна *Піонерська* то 09.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [КТП - 171]: Весела, Литвиненка *Комсомольська*, Магістральна то 11.00-14.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1512]: Пушкіна д.54, 56 - 73, Червоноармійська д.148 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка [КТП - 36]: Чапаєва, Червоноармійська, Шевченка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1512]: Перемоги д.76 - 95а технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [1512]: Зарічна д.1 - 14, 17 - 31, Миру, Південа, Садова, Соловїна, Шаганка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [КТП - 37]: Українська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [1512]: Будьоного, Південа, Степова, Східна технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне [ТП - 370 А Л - 1]: Миру *Січня21* технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новопокровка [ТП - 594 Л - 1]: Леніна, Шевченко технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [КТП - 129]: Леніна, Першотравнева, Чапаєва технічне обслуговування 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 244 Воронцовка]: Жовтнева, Молодіжна 50 років Жовтня, Набережна д.12, 14, 17 - 21 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 255 Л - 2 Воронцовка]: Вишневий, Гайдара, Крупської, Терешкової д.1 - 17 технічне обслуговування 07.30-16.30
16.8.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 197 РОГАЧИК]: Будівельний д.17 - 19, Колгоспний, Малий, Морський технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Леніне [ТП - 103 Л - 1 Рогачик]: 30 років Перемоги технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [ВЛ - 10кВ Ф - 8302 от Р - 165] ТО ЗТП 24,ТО ЗТП 19,ЗТП 3 [Ф-8303 о
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [8763]: Гоголя , Залізнична, Комсомольська, Леніна, Молодіжна, Нова, Одеська, Першотравнева , Профспілкова, Пушкіна, Радянська, Тишкевича , Шевченко КР,ТО МВ 10 Л-8763 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олександрівка [8652]: 40 Років Перемоги, Будівельна, Гагаріна, Матросова, Морська, Північна, Піонерська, Полуянова, Поштова, Радянська, Садова, Терешкової ТО ПЛ-10кВ 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 87 Л - 1 Олександрівка]: Красна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 87 Л - 3 Олександрівка]: Партизанська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка [КТП - 31 Олександрівка]: Квіткова, Сумська, Херсонська д.1, 3 - 21, Шкільна Леніна д.16 - 21, 29 - 31, 35, 37, 39, 41 - 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 6 Л - 1Л - 2]: 40 - років Перемоги , то 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 347]: Стаханова кр 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Любимівка [483]: * повністю* Плановые работы 10.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Звка * повністю* КР
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [1976]: Виноградна, Виноградний, Західна, Західний, Луговий, Молодіжна, Незалежності *Жовтнева*, Озерна, Першотравнева, Підлісна, Садова, Шкільна то 09.30-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Піщанівка [1976]: Виноградна, Зелений, Катерини Білокур *Жовтневий*, Лугова, Луговий, Молодіжна, Набережна, Перемоги, Першотравнева, Підлісна, Садовий, Східний, Філіпових, Шкільна то 09.30-16.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 64 Л - 1]: Дзержинського д.33, Чкалова д.10, 12, Щорса д.3А - 5, 12, 14, 18, 22 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 182 Л - 3]: Фрунзе д.29 - 35, 39 - 69 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Зернове [КТП - 139 Н.Сірогози]: Дзержинського, Північна, Садова ТО 13.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [1753]: Лазо С, Лазурна, Леніна, Маркса К, Пролетарська, Радянська, Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лиманське [1753]: Мороз В, Суворова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лиманське [КТП - 666]: Суворова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 400]: Гагаріна д.47 - 49, 51, 53, 55, 57 - 571, 64 - 66, Курортна *Лібкнехта К* д.1 - 7А, 9 - 30, 32 - 42, 44 - 441, 46, 48 - 65, 67, 69, 71, 73, 75 - 75А, Маріїнська *Комунарів* д.59 - а, Олександрівська *Володарського* д.43, 51, 55, 59, Поповича д.341 - 342, 36, 38, 40, 42 - 42Б, 63, 67 - 71 - б, 73, 75, 77, Чапаєва д.34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 62, 64, 66 - 68, Червоноармійська д.42А, 61, Чкалова д.66 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [ТП - 631 Л - 2]: 40 років Перемоги д.1 - 26 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [ТП - 631 Л - 3]: 40 років Перемоги д.27 - 44, 46, Гірського д.31 - 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського то 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [КТП - 48]: Шевченка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [1522]: 40 років Перемоги, Кірова, Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Розівка [1522]: Лопаткіна технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ђаївка : Доброскока, Затиса, Молодіжна, Степова Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ оль : Нова, Шкільна Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Федорівка: Cадова, Гагаріна, Леніна, Молодіжна, Спортивна, Степова, Фрунзе, Чкалова . [ПС 3510 Федорівка 2Т] капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новопокровка [ТП - 594 Л - 1]: Леніна, Шевченко технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [КТП - 129]: Леніна, Першотравнева, Чапаєва технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне [ТП - 370 А Л - 1]: Миру *Січня21* технічне обслуговування 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 269 Л - 1 Воронцовка]: Спецiалiстiв д.27, Тiниста, Чкалова д.106 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1683]: Днiпровська д.44 - 86, Жовтнева, Забалка, Ленiна д.1 - 24, Молодiжна, Нова д.31 - 65, Садова д.53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 - 108, Сонячна Чапаєва д.67, 71, 73, 77, 79, 81, 83 - 124, Шевченка, Шкiльний технічне обслуговування 07.30-16.30
17.8.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 269 Л - 2 Воронцовка]: Спецiалiстiв д.1, 3, 5, 7 - 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 - 25 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 269 Л - 3 Воронцовка]: Спецiалiстiв д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Леніне [ТП - 103 Л - 1 Рогачик]: 30 років Перемоги технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка [КТП - 167 Каланчак]: Cпортивна д.1 - 11, 13 - 18 ТО КТП 167 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [8762, 8763]: Гоголя , Першотравнева, Тишкевича, Залізнична, Комсомольська, Леніна, Молодіжна, Нова, Одеська, Профспілкова, Пушкіна, Радянська, Шевченко КР,ТО МВ 10 ввода 1Т 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олександрівка [8652]: 40 Років Перемоги, Будівельна, Гагаріна, Матросова, Морська, Північна, Піонерська, Полуянова, Поштова, Радянська, Садова, Терешкової ТО ПЛ-10кВ 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олексіївка [8651]: Комсомольська, Молодіжна, Поштова, Шевченко, Шкільна ТО КТП 134 09.00-16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Привілля [8410]: Миру, Молодіжна, Садова, Шкільна д.2 - 47 ТО КТП 110 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Приморське [8651]: Вулиця1, Садова ТО КТП 136 09.00-16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 328 Л - 1 Олександрівка]: Леніна д.1 - 6, 9 - 11, 13, 19, 23, 25 - 27, 33, 35 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 328 Л - 2 Олександрівка]: Леніна д.8, 12, 14 - 18, 20 - 22, 24, 28 - 32, 34, 36 - 42, 52, 56, 58, 60, Лугова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калінінськ [КТП - 180 Олександрівка]: Колгоспна д.85, 87 - 118, 124, 126, 132, Радянська д.139 - 193, 196, 198 - 198А, 200, 202, 204, 208 - 210, 214 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 347]: Стаханова кр 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 479]: Меліораторів кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 403 Л - 1]: Поштова д.45 - 51, Чернишевського д.1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Братське [КТП - 157 Н.Сірогози]: Першотравнева, Садова ТО 13.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1512]: Пушкіна д.54, 56 - 73, Червоноармійська д.148 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського то 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1512]: Перемоги д.76 - 95а технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [1512]: Зарічна д.1 - 14, 17 - 31, Миру, Південа, Садова, Соловїна, Шаганка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [1512]: Будьоного, Південа, Степова, Східна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Потьомкине [КТП - 34]: Молодіжна, Новоселова, Центральний, Шевченка Тараса Жовтнева 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне [ТП - 370 А Л - 1]: Миру *Січня21* технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новопокровка [ТП - 594 Л - 1]: Леніна, Шевченко технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [КТП - 129]: Леніна, Першотравнева, Чапаєва технічне обслуговування 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [КТП - 48]: Жовтнева д.20, 22 - 28, 30, 36 - 40, 42, Маркса К д.1 - 3, Октябрьська д.38 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 762 Л - 1]: Піонерська д.2, 3 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Приморське [ТП - 96 Л - 1]: Комсомольська д.64 - 71, Леніна д.37 - 39, 70, Піонерська д.52 - А, Радянська д.17, 19, 21, 23 - 72 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [КТП - 175]: 40 років Перемоги д.3, 12, 15 - 24, 32, 72, 77, Будівельників д.1 - 27, 29, 33, 35, Перемоги д.4, 10, 33, 51, 54 - 62, 64 - 66, 70, 73 - 76, 80, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [КТП - 134 Воронцовка]: Дніпровська Ленiна д.65, 67, 69, 75 - 80, 86, 88, 90, Молодіжна Комсомольська 07.30-16.30
18.8.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 239 Л - 1 Воронцовка]: Суворова д.113, Чкалова д.84, 88, 92, 98, 102, 104, 106 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 239 Л - 2 Воронцовка]: Чкалова д.72, 74, 76, 78, 80 - 82, 83, 85 - 87, 89 - 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 239 Л - 3 Воронцовка]: Чкалова д.94, 96, 100, 108, 110, 112 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 274 Л - 1 Воронцовка]: Абрикосова д.2 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 274 Л - 2 Воронцовка]: Садова, Степова д.7, 9, 11, 13, 21 - 23, 25, 27 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [1651]: Петровського технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [1651]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня, Кiрова, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Степова, Чкалова технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 196 РОГАЧИК]: Зарічна, Портова, Степова д.6 - 15 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 167 Л - 1 Рогачик]: Горького д.1 - 3, 9, 17, 21 - 25, 29, 31, 37 - 40, 45 - 46 технічне обслуговування 07.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [8762]0 - 15.00: Гоголя, Першотравнева, Тишкевича, Залізнична, Комсомольська, Леніна, Молодіжна, Нова, Одеська, Профспілкова, Пушкіна, Радянська, Шевченко КР,ТО ШР 10,ЛР 10 [8763] 09.0
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [КТП - 68 Каланчак]: Гоголя д.47, 49, 54 - 70, Першотравнева д.11 - 27, Тишкевича д.60 - 87 ТО КТП 68 09.00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олександрівка [8652]: 40 Років Перемоги, Будівельна, Гагаріна, Матросова, Морська, Північна, Піонерська, Полуянова, Поштова, Радянська, Садова, Терешкової ТО ПЛ-10кВ 09.00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олексіївка [8651]: Комсомольська, Молодіжна, Поштова, Шевченко, Шкільна ТО КТП 134 08:00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Приморське [8651]: Вулиця1, Садова ТО КТП 136 08:30-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 328 Л - 1 Олександрівка]: Леніна д.1 - 6, 9 - 11, 13, 19, 23, 25 - 27, 33, 35 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 328 Л - 2 Олександрівка]: Леніна д.8, 12, 14 - 18, 20 - 22, 24, 28 - 32, 34, 36 - 42, 52, 56, 58, 60, Лугова технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Садок [КТП - 147 Олександрівка]: Комсомольська, Леніна, Пролетарська д.31, Сумська, Шевченка технічне обслуговування 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 347]: Стаханова кр 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 479]: Меліораторів кр 08.00-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Арктична, Запорізька, Квіткова, Лазурний, Майская, Олешківська, Перемоги, Східний, Фабрична, Чорноморська кр 09.00-15.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 62 Л - 1]: Дзержинського д.65, 67 - 81, 83, 85, 89, 91, 95, 97 - 101, Коцюбинського д.1А, 3 - 3В, Травня1 д.6Б технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 403 Л - 1]: Поштова д.45 - 51, Чернишевського д.1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 403 Л - 2]: Чернишевського д.2 - 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 - 22 технічне обслуговування 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Демянівка [КТП - 181 Н.Сірогози]: Тельмана ТО 08.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ то 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 119]: Алеєва, Клімака, Кримський, Перекопська, Перекопський, Пирогова, Січня9, Соборна *Леніна* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1905]: Богдана Хмельницького *Стаханова*, Луки Балашова *Комсомольська*, Червоноармійський то 09.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1907]: Абрикосовий, Байдукова, Баштанний *Куйбишева пров*, Богдана Хмельницького *Стаханова*, Бузьковий, Василя Симоненка *Комсомольський*, Веселковий, Вишневий, Горобиновий, Декабристів, ДекабристівБайдукова, Декабристів пров, Дніпровська, Енергетиків пров, Зелений, землі Цюрупинської міської ради, Зоряний, Ігора Сікорського *Куйбишева*, Калганова, Калиновий, Каховський, Каштановий, Квіткова, Квітковий, Квітучий *Олешківський, Стаханова*, Київська *БєдногоД*, Київський, Колхозний, Космонавтів, Кудієвського, Лагірна, Лебединий, Леваневського, Літвінова, Луки Балашова *Комсомольська*, Луний, Малий, Медовий, Меліораторів, Мирний, Михайла Грушевського *Кірова*, Михайлова Юхима *Котовського*, Мічуріна, Молодіжна, Московський, Нижня, Одеська, Озерна, Озерний, Олега Ольжича *Кірова пров*, Ореховий, Панкєєвих *Петровського*, Папаніна, Параходна *Енгельса*, Парниковий, Північний, Піроцького, Полтавський, Прудний, Пушкіна, Райдужний, Роздольна, Санаторна *Фрунзе*, Сенявіна, Соняшний, Софіївська *ГірникаО, Комунарів*, Спартака, Тимчика, Тихий, Часника пров, Шаталова *МарксаК*, Шевченка, Шевченка пров, Шкільна, Шукшина пров, Южакова *Чапаєва*, Ягідний, Янтарна то 09.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [КТП - 48]: Шевченка капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підлісне [1905]: Абрикосова *Комунарів*, Виноргадний, Військова, Військова Частина, Лісна, Садова, Центральна то 09.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [1522]: 40 років Перемоги, Кірова, Леніна технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Солонці [1905]: Веселковий, Виноградна, Джерельний, Зарічна, Зелений, Інтернаціональна, Казацький, Кардашинський, Клиновий, Лиманський, Лісна, Луговий, Миру, Молодіжна, Молодіжний, Озерна, Озерний, Південний, Польовий, Прудний, Садовий, Соняшний, Срібний Ключ, Степова, Ювілейна то 09.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Розівка [1522]: Лопаткіна технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського то 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ђаївка: Доброскока, Затиса, Молодіжна, Степова Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ оль: Нова, Шкільна Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Федорівка : Cадова, Гагарина, Леніна, Молодіжна, Спортивна, Степова, Фрунзе, Чкалова [ПС 3510 Федорівка 2Т] Плановые работы 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [583]: 8 - Березня, Зелена, Леніна, Нова, Спутника, Степова Плановые работы 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ капітальний ремонт обладнання
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [КТП - 129]: Леніна, Першотравнева, Чапаєва технічне обслуговування 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новопокровка [ТП - 594 Л - 1]: Леніна, Шевченко технічне обслуговування 08.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [КТП - 183]: Молодіжна д.1а - 1б технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Олександрівка *Птахівка* [КТП - 185]: Кожущенка, Нова технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Олександрівка *Птахівка* [КТП - 553]: Радянська технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Приморське [ТП - 96 Л - 2]: Гагаріна д.11 - 13, 15, 17, 19, 21 - 25, 28, 30, 32 - 32А, 34, 36 - 46, Леніна д.49, 55, 57, 64 - 68, Радянська д.2 - 16, 18, 20, 22 технічне обслуговування 07.30-15.30
19.8.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [1622]: Вчителiв, Дніпровська Ленiна д.65, 67, 69, 75 - 212, Молодіжна Комсомольська д.55 - 193а, Підстепна, Приморська д.34 - 76, Робоча капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [КТП - 134 Воронцовка]: Дніпровська Ленiна д.65, 67, 69, 75 - 80, 86, 88, 90, Молодіжна Комсомольська д.55 - 85, 87, Підстепна д.25 - 39, Приморська д.34 - 76 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 39 Л - 2 Воронцовка]: Прикордонна технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 196 РОГАЧИК]: Зарічна, Портова, Степова д.6 - 15 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 167 Л - 1 Рогачик]: Горького д.1 - 3, 9, 17, 21 - 25, 29, 31, 37 - 40, 45 - 46 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [КТП - 257 Каланчак]: Перекопська д.9 - 11, 13, 15 КР КТП 257 09.00-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білогірка [мв - 10 - 1393]: Колгоспна, Миру, Шевченка технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [мв - 10 - 1393]: Леніна д.51, 55, 57, 59, 65 - 138, Миру, Набережна, Підгірна д.21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 44 - 68, Стадіонна технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іщенка [КТП - 169 Олександрівка]: Іщенка д.1 - 42, 96, Українська д.13, 19 - 61, ХмельницькогоБ, ШевченкаТ д.10, 28 технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 479]: Меліораторів кр 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1512]: Пушкіна д.54, 56 - 73, Червоноармійська д.148 технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* то 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1512]: Перемоги д.76 - 95а технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [ТП - 504 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Садова, Східна, Бережного кро 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 168]: Нова, Перемоги д.1 - 30, 32, 34, Рибальська капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського то 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [1512]: Зарічна д.1 - 14, 17 - 31, Миру, Південа, Садова, Соловїна, Шаганка технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [1512]: Будьоного, Південа, Степова, Східна технічне обслуговування 07.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ђаївка: Доброскока, Затиса, Молодіжна, Степова Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ оль : Нова, Шкільна Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Федорівка: Cадова, Гагарина, Леніна, Молодіжна, Спортивна, Степова, Фрунзе, Чкалова [ПС 3510 Федорівка 2Т] капітальний ремонт обладнання 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [КТП - 399]: Гагаріна, Молодіжна д.1, 2 - 60 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [КТП - 61]: Колгоспна, Маркса К д.35, 48 - 66, Московська, Чапаєва, Щорса технічне обслуговування 07.30-15.30
21.8.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [КТП - 134 Воронцовка]: Дніпровська Ленiна д.65, 67, 69, 75 - 80, 86, 88, 90, Молодіжна Комсомольська д.55 - 85, 87, Підстепна д.25 - 39, Приморська д.34 - 76 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 334 Л - 1 Воронцовка]: Енгельса технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 334 Л - 2 Воронцовка]: Мiчурiна, Червоноармійська д.45 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 196 РОГАЧИК]: Зарічна, Портова, Степова д.6 - 15 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 78 РОГАЧИК]: Берегова д.43 - 49, 51 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 167 Л - 2 Рогачик]: Горького д.4, 10 - 14А, 18, 28, 30, 32 - 36, 43 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [КТП - 477 Каланчак]: Елеваторна д.5 То КТП 477 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [8762]0 - 16.00: Гоголя, Першотравнева, Тишкевича, Залізнична, Комсомольська, Леніна, Молодіжна, Нова, Одеська, Профспілкова, Пушкіна, Радянська, Шевченко КР,ТО ШР 10,ЛР 10 [8763] 09.0
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олександрівка [8652]: 40 Років Перемоги, Будівельна, Гагаріна, Матросова, Морська, Північна, Піонерська, Полуянова, Поштова, Радянська, Садова, Терешкової ТО ПЛ-10кВ 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця [ЗТП - 252 Олександрівка]: Каховська д.10А - 12, Привокзальна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [ТП - 225 Л - 3]: Воровського, Кірова кр 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білогірка [мв - 10 - 1393]: Колгоспна, Миру, Шевченка технічне обслуговування 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [464]: Кірова, МарксаК, Степова, Чернишевського кр 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [мв - 10 - 1393]: Леніна д.51, 55, 57, 59, 65 - 138, Миру, Набережна, Підгірна д.21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 44 - 68, Стадіонна технічне обслуговування 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новосеменівка [464]: * повністю* Плановые работы 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Українське [464]істю* Плановые работы * повн
Іванівський РЕЗ і ЕМ Червоний прапор [464] кр * повн
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 479]: Меліораторів кр 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [1976]: Виноградна, Виноградний, Західна, Західний, Луговий, Молодіжна, Незалежності *Жовтнева*, Озерна, Першотравнева, Підлісна, Садова, Шкільна то 09.30-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Піщанівка [1976]: Виноградна, Зелений, Катерини Білокур *Жовтневий*, Лугова, Луговий, Молодіжна, Набережна, Перемоги, Першотравнева, Підлісна, Садовий, Східний, Філіпових, Шкільна то 09.30-16.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 62 Л - 3]: Дзержинського д.82, 84, 86 - 88, 90, 92 - 94, 96, 103 - 105, Щорса д.35, 37 - 37А, 39 - 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54А - 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Торгаї [КТП - 223 Н.Сірогози]: Мішкурова то 08.00-15.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 403 Л - 2]: Чернишевського д.2 - 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 - 22 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [КТП - 504 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Бережного, Садова, Східна кро 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 153]: Українська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського то 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [1522]: 40 років Перемоги, Кірова, Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Розівка [1522]: Лопаткіна технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 182 Л - 1, Л - 2]: Жовтневий пров, Островського, Польова, Пролетарська, Сквозний пров. капітальний ремонт обладнання 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [1792]: Кошового капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [1792]: 40 років Перемоги, Будівельників, Комсомольський провулок, Леніна, Перемоги, Перемоги 40років, Першотравнева, Польова, Радянська, Степова, Терешкової В капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
22.8.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [1622]: Вчителiв, Дніпровська Ленiна д.65, 67, 69, 75 - 212, Молодіжна Комсомольська д.55 - 193а, Підстепна, Приморська д.34 - 76, Робоча капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [КТП - 134 Воронцовка]: Дніпровська Ленiна д.65, 67, 69, 75 - 80, 86, 88, 90, Молодіжна Комсомольська 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 327 Л - 1 Воронцовка]: Свердлова д.17, 19, 21, 23, 25 - 40, 42 - 52 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 327 Л - 2 Воронцовка]: Миру, Свердлова д.41 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [364]: Будівельний, Зарічна, Колгоспний, Малий, Морський, Портова, Приморська, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 83 РОГАЧИК]: Калініна д.1 - 34, 36А, 40 - 44, Свердлова д.2А, 3А, 4А, 5А, 6А - 7А, 8А, 9А, 10А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 58 Л - 1 Рогачик]: Жовтнева д.0 - 24, Степовий, Чапаєва д.11 - 11А, 17, 19 - 21, 23, 31, 35, 37 - 76 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [364]: 40 років Перемоги, Набережна, Радянська, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [8762]0 - 16.00: Гоголя, Першотравнева, Тишкевича, Залізнична, Комсомольська, Леніна, Молодіжна, Нова, Одеська, Профспілкова, Пушкіна, Радянська, Шевченко ТО,КР КРУН 10 [8763] 09.0
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [КТП - 46 Каланчак]: Весела ТО КТП 46 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [Р - 46 от Л - 8304]: Весела, пр.Водяний , Залізнична, Миру, Молодіжна, Мочаліна, Прибережна, Шевченко д.1 - 82, Ювілейна ТО КТП 373,КТП 49 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олександрівка [8652]: 40 Років Перемоги, Будівельна, Гагаріна, Матросова, Морська, Північна, Піонерська, Полуянова, Поштова, Радянська, Садова, Терешкової ТО ПЛ-10кВ 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білогірка [мв - 10 - 1393]: Колгоспна, Миру, Шевченка технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ЗТП - 57 Олександрівка]: Гоголя, Жовтневий, Калініна д.1 - 2А, Лікарняна д.3, 6 - 19, 21 - 23, Піонерська д.1 - 66, 68 - 68А, 70, 72, Суворова д.10А, 12, Чехова д.1 - 6А, Чкалова д.1 - 37, 39, 41, 43, Шевченка д.8, 11 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [мв - 10 - 1393]: Леніна д.51, 55, 57, 59, 65 - 138, Миру, Набережна, Підгірна д.21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 44 - 68, Стадіонна технічне обслуговування 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [ТП - 225 Л - 3]: Воровського, Кірова кр 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Захарівка [ПС 3510 Трофимівська]: * повністю* Кірово * повністю* Плановые работы 10.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка перша* повністю* Новосеменівка [КТП - 175]: Фрунзе кр 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ * Плановые работы повні
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 479]: Меліораторів кр 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [1974]: Дніпровське Лісництво, Лісна, Мічуріна, Набережна, Шкільна то 09.30-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Кринки [1974]: Абрикосова, Бєлова, ВишніО, Дачна, Енергія, Корсунська, Прибрежна, Прибрежний, Рибальський, Сосновий Бор, Таврійська, УкраїнкиЛ то 09.30-16.20
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ЗТП - 329 Н.Сірогози]: Жданова, Леніна, Чапаєва КР 08.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 72 Л - 2]: Дзержинського д.54А - 63, 66, Лермонтова д.0, 8, 11, Травня1 д.6А, 8, 12, 15, 17, 19 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [334]: Белінського д.2, 25 - 27, Жовтнева д.1, 11, 14 - 17, 46, Калініна д.77, 114, Котовського, Крайній, Леваневського, Лермонтова, Льва Толстого д.4 - 6, Новий, Партизанська д.15 - 17, 19 - 43, Поштова д.11, 26 - 43, Степний, ТолстогоЛ, Ульянова д.1, 5 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська кро 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [1512]: Пушкіна д.54, 56 - 73, Червоноармійська д.148 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1905]: Богдана Хмельницького *Стаханова*, Луки Балашова *Комсомольська*, Червоноармійський то 09.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1512]: Перемоги д.76 - 95а технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1907]: Абрикосовий, Байдукова, Баштанний *Куйбишева пров*, Богдана Хмельницького *Стаханова*, Бузьковий, Василя Симоненка *Комсомольський*, Веселковий, Вишневий, Горобиновий, Декабристів, ДекабристівБайдукова, Декабристів пров, Дніпровська, Енергетиків пров, Зелений, землі Цюрупинської міської ради, Зоряний, Ігора Сікорського *Куйбишева*, Калганова, Калиновий, Каховський, Каштановий, Квіткова, Квітковий, Квітучий *Олешківський, Стаханова*, Київська *БєдногоД*, Київський, Колхозний, Космонавтів, Кудієвського, Лагірна, Лебединий, Леваневського, Літвінова, Луки Балашова *Комсомольська*, Луний, Малий, Медовий, Меліораторів, Мирний, Михайла Грушевського *Кірова*, Михайлова Юхима *Котовського*, Мічуріна, Молодіжна, Московський, Нижня, Одеська, Озерна, Озерний, Олега Ольжича *Кірова пров*, Ореховий, Панкєєвих *Петровського*, Папаніна, Параходна *Енгельса*, Парниковий, Північний, Піроцького, Полтавський, Прудний, Пушкіна, Райдужний, Роздольна, Санаторна *Фрунзе*, Сенявіна, Соняшний, Софіївська *ГірникаО, Комунарів*, Спартака, Тимчика, Тихий, Часника пров, Шаталова *МарксаК*, Шевченка, Шевченка пров, Шкільна, Шукшина пров, Южакова *Чапаєва*, Ягідний, Янтарна то 09.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [1512]: Зарічна д.1 - 14, 17 - 31, Миру, Південа, Садова, Соловїна, Шаганка технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підлісне [1905]: Абрикосова *Комунарів*, Виноргадний, Військова, Військова Частина, Лісна, Садова, Центральна то 09.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [КТП - 48]: Шевченка капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [Р - 153]: МарксаК д.1 - 13, 16 - 40, 42, 59, Українська, Шевченка, Шкільна Леніна капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Солонці [1905]: Веселковий, Виноградна, Джерельний, Зарічна, Зелений, Інтернаціональна, Казацький, Кардашинський, Клиновий, Лиманський, Лісна, Луговий, Миру, Молодіжна, Молодіжний, Озерна, Озерний, Південний, Польовий, Прудний, Садовий, Соняшний, Срібний Ключ, Степова, Ювілейна то 09.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [1512]: Будьоного, Південа, Степова, Східна технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського то 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 182 Л - 1, Л - 2]: Жовтневий пров, Островського, Польова, Пролетарська, Сквозний пров. капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [581]: Жовтнева, Лінійна, Першотравнева, Південа, Поштова, Чкалова капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [1733]: Будівельників, Восточна, Гагаріна д.2, 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 97, Горького д.52, 54, 56 - 58, 60 - 117, Жовтнева д.20, 22 - 114, Калініна, Кірова, Комсомольська, Комунарів, Котовського, Маркса К д.1 - 33, 36 - 46, Молодіжна, Нова, Октябрьский провулок, Октябрьська, Садова, Садовий провулок, Сонячна *Красіна* д.24 - 24А, 26, 28, 30, 35 - 117, Строітелів капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [КТП - 679]: 40 років Перемоги д.46 - 58, Леніна д.3, 7, 17 - 18, 20, 27, 29 - 31, 35 - 38, 40 - 50, Перемоги д.20, 29 - 49, 52, 63, Радянська д.0 - 1, 21, Терешкової В д.1 - 22 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
23.8.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [1631]: 1 Травня, Больнична, Дніпрова Кiрова, Жовтнева, Молодіжна 50 років Жовтня, Набережна, Приморська, Робоча, Степова, Центральна Ленiна, Шевченка, Шкiльна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 244 Воронцовка]: Жовтнева, Молодіжна 50 років Жовтня, Набережна д.12, 14, 17 - 21 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 39 Л - 1 Воронцовка]: Бережного д.64, 66 - 68, 70 - 81 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 196 РОГАЧИК]: Зарічна, Портова, Степова д.6 - 15 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 83 РОГАЧИК]: Калініна д.1 - 34, 36А, 40 - 44, Свердлова д.2А, 3А, 4А, 5А, 6А - 7А, 8А, 9А, 10А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 58 Л - 1 Рогачик]: Жовтнева д.0 - 24, Степовий, Чапаєва д.11 - 11А, 17, 19 - 21, 23, 31, 35, 37 - 76 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8301]: Леніна д.65, Піонерська д.85 КР ПЛ-10кВ 09.00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [8545]: 40 років Перемоги, Горького, Елеваторна д.5, Жовтнева, Карбишева, Левицького, Леніна, Мала, Мічуріна, Молодіжна, Мочаліна, Некрасова, Перекопська, Першотравнева, Пушкіна, Радянська, Степовий провулок, Таврійська, Херсонська, Шевченко КР КТП 257 09.00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [8301]: Шевченко КР ПЛ-10кВ 09.00-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Безводнє [КТП - 168 Олександрівка]: Безводня, Гагаріна, Миру, УкраїнкиЛ технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 237 Л - 1 Олександрівка]: Підгірна д.4 - 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 - 34А, 38, 40 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [ТП - 237 Л - 2 Олександрівка]: Радянська, Садовий, Чапаєва, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [ТП - 225 Л - 3]: Воровського, Кірова кр 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новосеменівка [КТП - 175] Фрунзе кр 08.00-1530:
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 479]: Меліораторів кр 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [1976]: Виноградна, Виноградний, Західна, Західний, Луговий, Молодіжна, Незалежності *Жовтнева*, Озерна, Першотравнева, Підлісна, Садова, Шкільна то 09.30-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Піщанівка [1976]7], [КТП - 750 А], [КТП - 817] 09.30 - 15.20: все село то , [КТП-59
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ЗТП - 329 Н.Сірогози]: Жданова, Леніна, Чапаєва КР 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [ТП - 108 Л - 1 Н.Сірогози]: 50 років утворення колгоспу Дружба ТО 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 72 Л - 4]: Травня1 д.12А - 14, 16 - 16А, Щорса д.7 - 11, 13, 15 - 17, 19, 22А - 26, 30, 32, 34, 36 - 36А, 38, 42, 44 технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [334]: Белінського д.2, 25 - 27, Жовтнева д.1, 11, 14 - 17, 46, Калініна д.77, 114, Котовського, Крайній, Леваневського, Лермонтова, Льва Толстого д.4 - 6, Новий, Партизанська д.15 - 17, 19 - 43, Поштова д.11, 26 - 43, Степний, ТолстогоЛ, Ульянова д.1, 5 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 153]: Українська капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [КТП - 504]: Бережного, Садова, Східна кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського то 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 182 Л - 1, Л - 2]: Жовтневий пров, Островського, Польова, Пролетарська, Сквозний пров. капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [581]: Жовтнева, Лінійна, Першотравнева, Південа, Поштова, Чкалова капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [КТП - 716]: Молодіжна, Нова, Садова д.60 - 64, 66 - 123, 125 - 138 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [КТП - 308]: Комунарів, Молодіжна д.31 - 90, Нова, Північна, Поповича, Садова, Сонячна технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [ТП - 114 Л - 1]: Гірського д.1 - 28 технічне обслуговування 07.30-15.30
24.8.2017
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [ТП - 108 Л - 1 Н.Сірогози]: 50 років утворення колгоспу Дружба ТО 09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [ЗТП - 708]: Поштова капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
25.8.2017
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [ТП - 225 Л - 3]: Воровського, Кірова кр 08.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [ТП - 108 Л - 1 Н.Сірогози]: 50 років утворення колгоспу Дружба ТО 09.00-16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [ЗТП - 708]: Поштова капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
28.8.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [1631]: 1 Травня, Больнична, Дніпрова Кiрова 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 244 Воронцовка]: Жовтнева, Молодіжна 50 років Жовтня, Набережна д.12, 14, 17 - 21 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 49 Л - 1 Воронцовка]: Єсенiна, Степова д.24, 26, 28 - 64, Травня1 д.26 - 32 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: Будівельний, Зарічна, Колгоспний, Малий, Морський, Портова, Приморська, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: Горького, Жовтнева, Леніна д.2А - 39, 42 - 70, Набережна, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 78 РОГАЧИК]: Берегова д.43 - 49, 51 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: МарксаК, Приморська технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [КТП - 203 РОГАЧИК]: Набережна д.0, 11 - 33 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: 40 років Перемоги, Набережна, Радянська, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нова Знамянка [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: Комсомольська технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: Гагаріна, Кірова, Набережна, Пушкіна, Резніченка, Чкалова, Щорса, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [КТП - 257 Каланчак]: Перекопська д.9 - 11, 13, 15 КР КТП 257 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [8306]: Шевченко ТО ПЛ-10кВ 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новопавлівка [8306]: Билова, Гагаріна, Жовтнева, Молодіжна, Садова, Шкільна ТО ПЛ-10кВ 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка [КТП - 313 Олександрівка]: Шевченка д.13 - 33, Шкільна д.19Б, 22 - 43 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [ТП - 225 Л - 3]: Воровського, Кірова кр 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 330]: Іванофранківська, Таврійська Енгельса 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 479]: Меліораторів кр 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Кринки [ТП - 582 Л - 3]: ВишніО то 09.30-16.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 104 Л - 2]: Льва Толстого д.0 - 1, ФранкоІ д.3 - 36, 41 - 50 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Торгаї [422]: * повністю* ТО 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ЗТП - 329 Н.Сірогози]: Жданова, Леніна, Чапаєва КР 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 168]: Нова, Перемоги д.1 - 30, 32, 34, Рибальська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Б.Копані 1Т]: 40 років Перемоги, 50 років Перемоги, Андрєєва, Артилерійська, Березня8, Бібліотечна, Дачний, Дорожній, Жовтнева, Карбишева, Костіна, Листопадна, Лінійна, Лісгосп, Маяк пров, Миру, Мозгольова, Олексія Болдирєва *Кірова*, Охременка, Північна, Піонерська, Прикордонна, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Робоча, Садова, Січня9, Соборна *Леніна*, Совхозна, Совхозний, Соняшна, Степова, Степовий, Східна, Таврійська, Українська, Червоноармійська, Шкільна кро 09.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Б.Копані 2Т]: Андрєєва, Березня8, Бригадний, Виноградна, Вишневий, Горького, Декабристів, Енгельса, Карбишева, Ковальський, Кооперативна, Кооперативний, Крайня, Лесі Українки *КрупськоїН*, Листопадна, Листопадовий, МарксаК, Молодіжна, Охременка, Першотравнева, Південна, Покровська *Фрунзе*, Польова, Радянська, Садова, Сільська, Соборна *Леніна*, Спартака, Спортивний, Суворова, Чалбаська, Червонофлотська, Чумацька *Комсомольська*, Шевченка капітальний ремонт обладнання 09.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [КТП - 504]: Бережного, Садова, Східна кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського то 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 182 Л - 1, Л - 2]: Жовтневий пров, Островського, Польова, Пролетарська, Сквозний пров. капітальний ремонт обладнання 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Улянівка [КТП - 109]: Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Улянівка [ТП - 109 Л - 1]: Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке [ЗТП - 686]: 40 років Перемоги д.1 - 2, 3 - ...41, Бордунова д.1 - 56, Ладичука д.1 - 45, Молодіжна, Спортивна д.2 - 14, 16, 18, 24 - 26, 28А, Торгівельний провулок технічне обслуговування 07.30-16.30
29.8.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [ПС 3510 Берегова 1Т]: Козацька, Леніна, Молодіжна, Польова, Поштова, Чорноморська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ПС 3510 Берегова 1Т]: Виноградна, Квіткова, Комсомольська, Молодіжна, Степова, Центральна *Леніна*, Чорноморська, Чорноморська *Будьонного*, Шкільний провулок технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Улянівка [ТП - 109 Л - 1]: Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 244 Воронцовка]: Жовтнева, Молодіжна 50 років Жовтня, Набережна д.12, 14, 17 - 21 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 49 Л - 1 Воронцовка]: Єсенiна, Степова д.24, 26, 28 - 64, Травня1 д.26 - 32 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 49 Л - 2 Воронцовка]: Перемоги, Сонячний, Степова д.66а - 74, Травня1 д.1, 3, 5 - 7, 22 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [364]: Будівельний, Зарічна, Колгоспний, Малий, Морський, Портова, Приморська, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: Будівельний, Зарічна, Колгоспний, Малий, Морський, Портова, Приморська, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: Горького, Жовтнева, Леніна д.2А - 39, 42 - 70, Набережна, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 74 РОГАЧИК]: Калініна д.77 - 92, Кірова д.261А - 263, 269, 300 - 318 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: МарксаК, Приморська технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305]: пр.Виноградний , Гагаріна, Жовтнева, пр. Запорожчука , пр.Зарічний , пр.Зелений , Калініна, Каховська, Комсомольська, Котляревського, Кримська, І. Кулика, Левицького, Леніна д.2, 4, 16 - 16В, 28, Матросова, П. Морозова, Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, пр.Першотравневий , пр.Південний , Північний , Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, пр. Роздольний , Сімферопольська, пр. Сонячний , пр. Степовий, Таврійська, Тарана, Толбухіна, Л.Українки , Українська , Чапаєва, Шевченко, Щорса ТО ПЛ-10кВ,КР КТП 23 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [364]: 40 років Перемоги, Набережна, Радянська, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: 40 років Перемоги, Набережна, Радянська, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нова Знамянка [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: Комсомольська технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: Гагаріна, Кірова, Набережна, Пушкіна, Резніченка, Чкалова, Щорса, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця [КТП - 85 Олександрівка]: Горького, Калініна, Торгова технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [ТП - 225 Л - 3]: Воровського, Кірова кр 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 479]: Меліораторів кр 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 546 Л - 1]:40 років Перемоги, Андрєєва, Січня9, Червоноармійська то 09.30-16.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 104 Л - 2]: Льва Толстого д.0 - 1, ФранкоІ д.3 - 36, 41 - 50 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Торгаї [422]:* повністю* ТО 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ЗТП - 329 Н.Сірогози]: Жданова, Леніна, Чапаєва КР 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Леніна, Шевченка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Макаренка, Першотравнева, Шевченка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Молодiжна, Нова, Перемоги д.1 - 74, Радянська, Рибальська, Садова, Суворова, Українська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 153]: Українська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Інгулецька, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Леніна, Миру, Молодіжна кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського то 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ђаївка : Доброскока, Затиса, Молодіжна, Степова Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ оль : Нова, Шкільна поточний
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Федорівка: Cадова, Гагаріна, Леніна, Молодіжна, Спортивна, Степова, Фрунзе, Чкалова [ПС 3510 Федорівка 2Т] Поточний ремонт обладнання 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [ЗТП - 708]: Поштова капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [КТП - 647]: Перемоги д.5, 8, Перемоги провулок д.1 - 2, 3 - 6, 18, 22 - 24, Садова д.4, 17, Сонячна, Таврійська д.13 - 18, Шевченка д.9, Янтарна д.42, 11 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [ПС 3510 Берегова 1Т]: Лугова, Миру, Молодіжна, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [КТП - 399]: Гагаріна, Молодіжна д.1, 2 - 60 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
30.8.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 147]: Дружби д.36 - 53, Кірова провулок д.21 - 27, Кооперативна д.64, 66, 68, 70 - 124, Паркова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [КТП - 679]: 40 років Перемоги д.46 - 58, Леніна д.3, 7, 17 - 18, 20, 27, 29 - 31, 35 - 38, 40 - 50, Перемоги д.20, 29 - 49, 52, 63, Радянська д.0 - 1, 21, Терешкової В д.1 - 22 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 796]: Козацька, Скіфська, Словянська, Хмельницького Б, Чумацька технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Улянівка [ТП - 109 Л - 1]: Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 56 Воронцовка]: Центральна Ленiна д.46 - 66 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 49 Л - 2 Воронцовка]: Перемоги, Сонячний, Степова д.66а - 74, Травня1 д.1, 3, 5 - 7, 22 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305]: пр.Виноградний , Гагаріна, Жовтнева, пр. Запорожчука , пр.Зарічний , пр.Зелений , Калініна, Каховська, Комсомольська, Котляревського, Кримська, І. Кулика, Левицького, Леніна д.2, 4, 16 - 16В, 28, Матросова, П. Морозова, Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, пр.Першотравневий , пр.Південний , Північний , Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, пр. Роздольний , Сімферопольська, пр. Сонячний , пр. Степовий, Таврійська, Тарана, Толбухіна, Л.Українки , Українська , Чапаєва, Шевченко, Щорса ТО ПЛ-10кВ 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 74 РОГАЧИК]: Калініна д.77 - 92, Кірова д.261А - 263, 269, 300 - 318 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [КТП - 203 РОГАЧИК]: Набережна д.0, 11 - 33 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [ТП - 225 Л - 3]: Воровського, Кірова кр 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 34 Л - 2]: Байдукова, Декабристів, Кожущенка пров, Літвінова, Олімпійська*ПулюяІ, Червоноармійська*, Херсонський кр 09.00-16.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [327]: Українська д.55 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 104 Л - 2]: Льва Толстого д.0 - 1, ФранкоІ д.3 - 36, 41 - 50 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Торгаї [422]: * повністю* Плановые работы 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Партизани [КТП - 136 Н.Сірогози]: Маслових, Новосільна КР 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Леніна, Шевченка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Макаренка, Першотравнева, Шевченка капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Молодiжна, Нова, Перемоги д.1 - 74, Радянська, Рибальська, Садова, Суворова, Українська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 168]: Нова, Перемоги д.1 - 30, 32, 34, Рибальська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Б.Копані 1Т, 2Т]: 40 років Перемоги, 50 років Перемоги, Андрєєва, Артилерійська, Березня8, Бібліотечна, Дачний, Дорожній, Жовтнева, Карбишева, Костіна, Листопадна, Лінійна, Лісгосп, Маяк пров, Миру, Мозгольова, Олексія Болдирєва *Кірова*, Охременка, Північна, Піонерська, Прикордонна, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Робоча, Садова, Січня9, Соборна *Леніна*, Совхозна, Совхозний, Соняшна, Степова, Степовий, Східна, Таврійська, Українська, Червоноармійська, Шкільна кро 09.30-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Б.Копані 2Т]: Андрєєва, Березня8, Бригадний, Виноградна, Вишневий, Горького, Декабристів, Енгельса, Карбишева, Ковальський, Кооперативна, Кооперативний, Крайня, Лесі Українки *КрупськоїН*, Листопадна, Листопадовий, МарксаК, Молодіжна, Охременка, Першотравнева, Південна, Покровська *Фрунзе*, Польова, Радянська, Садова, Сільська, Соборна *Леніна*, Спартака, Спортивний, Суворова, Чалбаська, Червонофлотська, Чумацька *Комсомольська*, Шевченка кро 09.30-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Інгулецька, Шкільна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: все село то 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [КТП - 504]: Бережного, Садова, Східна кро 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: все село то 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 182 Л - 1, Л - 2]: Жовтневий пров, Островського, Польова , Пролетарська, Сквозний пров. капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [ЗТП - 708]:Поштова капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
31.8.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [КТП - 716]: Молодіжна, Нова, Садова д.60 - 64, 66 - 123, 125 - 138 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 762 Л - 1]: Піонерська д.2, 3 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 244 Воронцовка]: Жовтнева, Молодіжна 50 років Жовтня 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 262 Л - 1 Воронцовка]: Горького д.87, 94 - 100, Дудченка д.96, 98 - 103, Орленка, Робітнича, Степова д.76 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 262 Л - 2 Воронцовка]: Дудченка д.103 - 105, Степова д.78 - 96 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 262 Л - 3 Воронцовка]: Горького д.100 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 334 Л - 1 Воронцовка]: Енгельса технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 334 Л - 2 Воронцовка]: Мiчурiна, Червоноармійська д.45 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305]: пр.Виноградний , Гагаріна, Жовтнева, пр. Запорожчука , пр.Зарічний , пр.Зелений , Калініна, Каховська, Комсомольська, Котляревського, Кримська, І. Кулика, Левицького, Леніна д.2, 4, 16 - 16В, 28, Матросова, П. Морозова, Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, пр.Першотравневий , пр.Південний , Північний , Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, пр. Роздольний , Сімферопольська, пр. Сонячний , пр. Степовий, Таврійська, Тарана, Толбухіна, Л.Українки , Українська , Чапаєва, Шевченко, Щорса ТО ПЛ-10кВ 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 74 РОГАЧИК]: Калініна д.77 - 92, Кірова д.261А - 263, 269, 300 - 318 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [КТП - 203 РОГАЧИК]: Набережна д.0, 11 - 33 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [ТП - 225 Л - 3]: Воровського, Кірова кр 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 448 Л - 3]: Артилерійська, Леваневського, Олешківської Січі *Ж.Революції*, Олімпійська*ПулюяІ, Червоноармійська* то 09.00-16.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [327]: Українська д.55 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 104 Л - 2]: Льва Толстого д.0 - 1, ФранкоІ д.3 - 36, 41 - 50 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Торгаї [422]:*повністю* ТО 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 30]: Горького, Жовтнева, Комсомольська, Першотравнева, Українська, Червоноармійська д.1 - 52, 54 - 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [1924]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська*Миру* технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [КТП - 504]: Бережного, Садова, Східна капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [1924]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Робоча, Степова, Таврійська *Пролетарська*, Черняховського технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 182 Л - 1, Л - 2]: Жовтневий пров, Островського, Польова, Пролетарська, Сквозний пров. капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [ЗТП - 708]: , Поштова капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30