Аварийные отключения




Районное подразделение Населенный пункт Причина Время
22.5.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка, Больнична Золота Балка, 50 років Жовтня Золота Балка, 1 Травня Золота Балка, Жовтнева Золота Балка, Кiрова Золота Балка, Ленiна Золота Балка, Набережна Золота Балка, Приморська Золота Балка, Робоча Золота Балка, Степова Золота Балка, Шевченка Золота Балка, Шкiльна Золота Балка, 24-й км траса Харків-Херсон Золота Балка, берег відключення на ПС35кВ з 22.05.2017 11:30 по 22.05.2017 11:50
Високопільський РЕЗ і ЕМ Михайлівка, Анастасiївська Михайлівка, Дiмiтрова Михайлівка, Журавинська Михайлівка, Зелений Михайлівка, Леонтiївська Михайлівка, Молодіжний Михайлівка, Садовий Золота Балка, Ленiна Михайлівка, 130 Таганрогської дивізії відключення на ПС35кВ з 22.05.2017 12:25 по 22.05.2017 12:35
Генічеський РЕЗ і ЕМ Партизани, Червонопрапорна Партизани, Молодіжна Партизани, Заводська відключення ПЛ10кВ з 22.05.2017 08:29 по 22.05.2017 11:45
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новий Мир, Нова Новий Мир, Центральна Шлях Незаможника, РуставелліШ Шлях Незаможника, Шевченко Нова Праця, Центральна Новий Мир, Придорожна відключення ПЛ10кВ з 22.05.2017 08:29 по 22.05.2017 11:45
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне, Шевченко Рiвне, Леніна відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 10:54 по 22.05.2017 12:16
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новий Мир, Нова Новий Мир, Придорожна Новий Мир, Центральна відключення ПЛ10кВ з 22.05.2017 12:38 по 22.05.2017 14:13
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ, Миру відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 14:40 по 22.05.2017 17:54
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт, Морська 18Б відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 14:42 по 22.05.2017 14:49
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Торгаї, ФранкоІ 3 відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 11:00 по 22.05.2017 11:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нововасилівка, Садова 67Н відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 17:15 по 22.05.2017 18:10
Каховський РЕЗ і ЕМ Кам’янка, Молодіжна Кам’янка, Перемоги Кам’янка, Радянська Кам’янка, Садова Кам’янка, Спеціалістів Кам’янка, Степова Каховка, СКК Петропавлівка, автошлях.Цюрупинськ-Роздольне-Петропавлівка,53 Сергіївка, землі Камянської с/р Сергіївка, Молодіжна Сергіївка, Степова Сергіївка, Східна Сергіївка, Центральна Сергіївка, Шкільна Цукури, 50 років Перемоги Цукури, автошлях Цюрупинськ - Петропавлівка 53км. Цукури, Вишнева Цукури, Кооперативна Цукури, Лесі Українки Цукури, Молодіжна Цукури, Першотравнева Цукури, Південна Цукури, Придніпровська Цукури, Радянська Цукури, Садова Цукури, Степова Цукури, Таврійська Цукури, УкраїнкиЛ Цукури, Шевченка Червоне Поділля, Степова Чорнянка, Леніна Автошлях М-14, Петропавлівка - Цюрупинськ Кам’янка, Автошлях Т-2202 Кам’янка, Кооперативна відключення на ПС35кВ з 22.05.2017 04:57 по 22.05.2017 05:06
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ, Центральна Ведомственное жилье ПСТ, ПС Нова Каховка, Перемоги Нова Каховка, Чаплинське шосе Таврійськ, 40 років Перемоги Таврійськ, Амосова (ЛумумбиП) Таврійськ, Вернадського (Воровського) Таврійськ, Веселкова Таврійськ, Виноградна Таврійськ, Вокзальна Таврійськ, Зелена Таврійськ, Каховська Таврійськ, Квіткова Таврійськ, КосмодемянськоїЗ Таврійськ, Космодемянської З Таврійськ, Локомативна Таврійськ, Перекопська Таврійськ, Південна Таврійськ, Північна Таврійськ, Польова Таврійськ, Путейная Таврійськ, Сонячна Таврійськ, Станціонний Таврійськ, Східна Таврійськ, Урожайна Таврійськ, Франка Таврійськ, ХмельницькогоБ Таврійськ, Шептицького (МорозоваП) відключення ПЛ10кВ з 22.05.2017 01:07 по 22.05.2017 01:51
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка, неопределено Нова Каховка, Франка Таврійськ, 8 Березня Таврійськ, Богдана Ступки (9 Січня) Таврійськ, Вокзальна Таврійськ, Зелена Таврійськ, Землі Малокаховської, с/с Таврійськ, Каховська Таврійськ, Незалежності (Героїв Сталінграду) Таврійськ, Перекопська Таврійськ, Північна Таврійськ, Польова Таврійськ, Портова Таврійськ, Солодухіна Таврійськ, Східна Таврійськ, Таврічеська Таврійськ, Українська Таврійськ, Франка Таврійськ, Ювілейна відключення ПЛ10кВ з 22.05.2017 01:08 по 22.05.2017 01:53
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка, Миру (Червоноармійська) відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 09:03 по 22.05.2017 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгівка, Київська (Радянська) Ольгівка, Нова Ольгівка, Овражний Ольгівка, Шкільна відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 10:40 по 22.05.2017 15:35
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Коробки, Промислова Нова Каховка, Індустріальна Нова Каховка, Мічуріна Нова Каховка, Новокаховське шосе Плодове, Індустріальна Таврійськ, Залізнична Таврійськ, Залізничників Таврійськ, Індустріальна Таврійськ, Привокзальна Таврійськ, Промислова відключення ПЛ10кВ з 22.05.2017 12:05 по 22.05.2017 12:33
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Коробки, Промислова Нова Каховка, Індустріальна Нова Каховка, Мічуріна Нова Каховка, Новокаховське шосе Плодове, Індустріальна Таврійськ, Залізнична Таврійськ, Залізничників Таврійськ, Індустріальна Таврійськ, Привокзальна Таврійськ, Промислова відключення ПЛ10кВ з 22.05.2017 17:37 по 22.05.2017 20:11
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка, неопределено Таврійськ, Гайдара Таврійськ, Землі Малокаховської, с/с Таврійськ, Чкалова відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 17:38 по 22.05.2017 18:55
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Коробки, Промислова Нова Каховка, Індустріальна Нова Каховка, Мічуріна Нова Каховка, Новокаховське шосе Плодове, Індустріальна Таврійськ, Залізнична Таврійськ, Залізничників Таврійськ, Індустріальна Таврійськ, Привокзальна Таврійськ, Промислова відключення ПЛ10кВ з 22.05.2017 21:00 по 22.05.2017 21:50
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське, Східна 6 відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 18:05 по 22.05.2017 18:45
Олешківський РЕЗ і ЕМ Челбурда (Пролетарка), Виноградна Великі Копані, Листопадна Олешки, Велика Садова (Радянська) Раденськ, 40 років Перемоги пров Раденськ, 49 Гвард. дивізії Раденськ, 8 Березня пров Раденськ, Абрикосова Раденськ, Безіменна Раденськ, БугаєнкоО Раденськ, Виноградна Раденськ, Гагаріна Раденськ, Гвардійська Раденськ, Гвардійський Раденськ, Горького Раденськ, Грушевського Раденськ, Декабристів Раденськ, Добровольського Раденськ, Добровольців Раденськ, Енергетиків Раденськ, Жовтнева Раденськ, Заводська Раденськ, Залізнична Раденськ, Західна Раденськ, Землі Раденської сільської ради Раденськ, Інтернаціональна Раденськ, Козацька (Піонерський) Раденськ, Космонавтів Раденськ, Крилова Раденськ, Лесі Українки Раденськ, Лісна Раденськ, Маяковського Раденськ, Миру Раденськ, Молодіжна Раденськ, Нарожного Раденськ, Нарожного пров Раденськ, Незалежності Раденськ, Островського Раденськ, Першотравнева Раденськ, Північна (Червонофлотська) Раденськ, Польова Раденськ, Праці пров Раденськ, Пролетарська Раденськ, Пушкіна Раденськ, Раденська (Радянська) Раденськ, Радянський Раденськ, Садова Раденськ, Соборна (60 років Жовтня) Раденськ, Соняшна Раденськ, Спортивний Раденськ, Таврійська (Комсомольська) Раденськ, Технічний Раденськ, Тимчика Раденськ, ХмельницькогоБ Раденськ, Шевченка Раденськ, Шкільна Раденськ, Шкільний Раденськ, Ювілейна Раденськ, Яблочна с/рада Раденська, кадастровий номер 6525083500:03:001:0086 Трасса на Н.Каховку, Траса на Н. Каховку Челбурда (Пролетарка), Жовтнева Челбурда (Пролетарка), Землі Раденської с/ради Челбурда (Пролетарка), Молодіжна (Радянська) Челбурда (Пролетарка), Новожовтнева Челбурда (Пролетарка), Підлісна Челбурда (Пролетарка), Центральна (Леніна) Челбурда (Пролетарка), Шкільна відключення на ПС35кВ з 22.05.2017 11:23 по 22.05.2017 11:36
Олешківський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері, Пролетарська 6А відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 12:22 по 22.05.2017 13:05
Олешківський РЕЗ і ЕМ Кардашинка, Дачі Кардашинка, землі Голопристанської міської ради Ліві Солонці, Озерна Олешки, Богдана Хмельницького (Стаханова) Олешки, землі Цюрупинської міської ради Олешки, Луки Балашова (Комсомольська) Олешки, Червоноармійський Підлісне, Абрикосова (Комунарів) Підлісне, Виноргадний Підлісне, Військова Підлісне, Військова Частина Підлісне, Землі Солонцівської с/ради Підлісне, Лісна Підлісне, Садова Підлісне, Центральна Солонці, Веселковий Солонці, Виноградна Солонці, Джерельний Солонці, Зарічна Солонці, Зелений Солонці, Землі Солонцівської с/ради Солонці, Інтернаціональна Солонці, Казацький Солонці, Кардашинський Солонці, Клиновий Солонці, Лиманський Солонці, Лісна Солонці, Луговий Солонці, Миру Солонці, Молодіжна Солонці, Молодіжний Солонці, Озерна Солонці, Озерний Солонці, Південний Солонці, Польовий Солонці, Прудний Солонці, Садовий Солонці, Соняшний Солонці, Срібний Ключ Солонці, Степова Солонці, Ювілейна відключення ПЛ10кВ з 22.05.2017 16:11 по 22.05.2017 16:30
Херсонські МЕМ Херсон, 40років Жовтня Херсон, Текстильників Херсон, Університетська Херсон, Чорноморська відключення ПЛ10кВ з 22.05.2017 06:20 по 22.05.2017 09:50
Херсонські МЕМ Херсон, Гончарна (Котовського) Херсон, КуликаІ Херсон, Молодіжна Херсон, Разіна Степана Херсон, Тираспольська Херсон, Українська відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 10:13 по 22.05.2017 15:08
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1, Дружби Бабенківка1, Молодіжна Бабенківка1, Перекопська Бабенківка1, УкраїнкиЛ Бабенківка2, Молодіжна Бабенківка2, Перекопська Гаврилівка, Cпортивна Гаврилівка, Гагаріна Гаврилівка, Жовтневий провулок Гаврилівка, Комсомольська Гаврилівка, Лугова Гаврилівка, Миру Гаврилівка, Насосна Гаврилівка, Першотравнева Гаврилівка, Піонерська Гаврилівка, Радянська Гаврилівка, Українська Гаврилівка, Шевченко Гаврилівка, Шкільна Гаврилівка, Ювілейна за межами населеного пункту, за межами населеного пункту Олександрівка, 40 Років Перемоги Олександрівка, Будівельна Олександрівка, Гагаріна Олександрівка, Матросова Олександрівка, Морська Олександрівка, Північна Олександрівка, Піонерська Олександрівка, Полуянова Олександрівка, Поштова Олександрівка, Радянська Олександрівка, Садова Олександрівка, Терешкової Олександрівка, Українська Олексіївка, 40 Років Перемоги Олексіївка, Комсомольська Олексіївка, Леніна Олексіївка, Молодіжна Олексіївка, Поштова Олексіївка, Шевченко Олексіївка, Шкільна Приморське, Вулиця1 Приморське, Морська Приморське, Садова відключення на ПС35кВ з 22.05.2017 08:37 по 22.05.2017 10:12
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олександрівка, 40 Років Перемоги Олександрівка, Будівельна Олександрівка, Гагаріна Олександрівка, Матросова Олександрівка, Морська Олександрівка, Північна Олександрівка, Піонерська Олександрівка, Полуянова Олександрівка, Поштова Олександрівка, Радянська Олександрівка, Садова Олександрівка, Терешкової Олександрівка, Українська відключення ПЛ10кВ з 22.05.2017 10:18 по 22.05.2017 12:12
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво, Асканійська Маркеєво, Гагаріна Маркеєво, Степова (Комсомольська) відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 10:31 по 22.05.2017 11:12
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка, Гагаріна Преображенка, Кірова Преображенка, Центральна відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 10:52 по 22.05.2017 12:10
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Строганівка, Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) Строганівка, Механізаторів Строганівка, Петренко відключення ПЛ10кВ з 22.05.2017 15:21 по 22.05.2017 16:20
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка, Каштанова (МарксаК) відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 16:41 по 23.05.2017 00:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іллінка, Гагаріна 33 відключення ПЛ04кВ з 22.05.2017 17:08 по 22.05.2017 17:28
23.5.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка, Шкільна (Леніна) відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 07:40 по 23.05.2017 08:50
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське, Жовтнева Архангельське, Садова Архангельське, Чапаєва відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 09:23 по 23.05.2017 09:23
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка, Космічна Мала Олександрівка, Степова Мала Олександрівка, Шевченка Мала Олександрівка, Шкільна відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 14:25 по 23.05.2017 14:38
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка, Рибна відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 15:37 по 23.05.2017 15:37
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка, Чкалова відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 16:30 по 23.05.2017 17:05
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка, Комсомольська відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 17:00 по 23.05.2017 17:32
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка, Перемоги Іванівка, Садова відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 17:50 по 23.05.2017 19:20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя, Степова відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 14:53 по 24.05.2017 00:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань, Ворошилова Атамань, Ленiна Атамань, Свердлова Атамань, Тітова Нова Праця, В полi за вул. Гагарина Нова Праця, Гагаріна Нова Праця, Лермонтова Нова Праця, Мiчурина Нова Праця, Пiонерська Попiвка, Зелена Попiвка, Південна Попiвка, Степова Попiвка, Тітова Сиваш, Берегова Сиваш, Ветеранів Сиваш, Залізнична Сиваш, Зелена Сиваш, Комсомольска Сиваш, Молодіжна відключення ПЛ10кВ з 23.05.2017 10:51 по 23.05.2017 16:18
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ВеликаКардашинка, За межами села ф/ г-во ВеликаКардашинка, Степовий ВеликаКардашинка, Траса Гопри Цюрупинск ВеликаКардашинка, Шевченка Гола Пристань, Ларіонова Дачі Кардашинка, Траса Гопри Кардашинка 9 км Кардашинка, Берегова Кардашинка, Дачна Кардашинка, Дніпрова Кардашинка, Калиновий Кардашинка, Кузнечна Кардашинка, Лісна Кардашинка, Лугова Кардашинка, Миру Кардашинка, Нет Кардашинка, Обєкт на річці 9 км Кардашинка, Озерна Кардашинка, Сагайдачний Кардашинка, Сагайдачного Кардашинка, Сонячна Кардашинка, Травня1 Кардашинка, УкраїнкиЛ Кардашинка, Ф/г-во траса Гопри Кардашинка 9 км Кардашинка, Херсонський Кардашинка, Шевченка Кардашинка, Шкільний Кохани, Береговий Кохани, Будівельник-3 Садівниче тов-во Кохани, В/Ч Кохани, Гопри Кохани 6 км землі Кардашинської с/р Кохани, Дачні товариства землі Кардашинської с/р 6 км Кохани, Зелена Кохани, Зелена в/ч Кохани, Лісна Кохани, Миру Кохани, Молодіжна Кохани, Озерна Кохани, Торговий с/рада Великокардашинська, Азімут Товариство житлового типу с/рада Великокардашинська, Електромаш Товариство житлового типу с/рада Великокардашинська, Здоровя Товариство житлового типу відключення ПЛ10кВ з 23.05.2017 15:11 по 23.05.2017 16:06
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Виноградне, Берегова Виноградне, Шабська Геройське, Дубинди Забарино, Забарська Памятне, Леніна Рибальче, Вяземський Рибальче, Друга Набережна Рибальче, Лісгосп Рибальче, Лісний Рибальче, Набережна Рибальче, Насосна землі Рибальчанської с/р 37 км Рибальче, На території риб.колгоспу Перемога Рибальче, Петренка Г Я (Придніпровська) Рибальче, Петренко Рибальче, Піщаний Рибальче, Придніпровська Рибальче, Річний Рибальче, Степова Рибальче, Торгова Рибальче, Ф/г-во землі Рибальч с/ р 37 км Рибальче, Шкільний СтараЗбур’ївка, територія Старозбурївської с/ ради Чорноморське, МарксаК. відключення ПЛ10кВ з 23.05.2017 19:13 по 23.05.2017 20:14
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Виноградне, Берегова Виноградне, Шабська Геройське, Дубинди Забарино, Забарська Памятне, Леніна Рибальче, Вяземський Рибальче, Друга Набережна Рибальче, Лісгосп Рибальче, Лісний Рибальче, Набережна Рибальче, Насосна землі Рибальчанської с/р 37 км Рибальче, На території риб.колгоспу Перемога Рибальче, Петренка Г Я (Придніпровська) Рибальче, Петренко Рибальче, Піщаний Рибальче, Придніпровська Рибальче, Річний Рибальче, Степова Рибальче, Торгова Рибальче, Ф/г-во землі Рибальч с/ р 37 км Рибальче, Шкільний СтараЗбур’ївка, територія Старозбурївської с/ ради Чорноморське, МарксаК. відключення ПЛ10кВ з 23.05.2017 20:16 по 24.05.2017 00:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка, Вишнева (ЛюксембургР) Каховка, Олеся Гончара (Кірова) Каховка, Панкеєвська (ЛібкнехтаК) Каховка, Пушкіна Каховка, Соборності (Леніна) відключення в ТП з 23.05.2017 09:00 по 23.05.2017 15:50
Каховський РЕЗ і ЕМ Дудчине, Будівельників Дудчине, від села 1.5км Дудчине, Зелена Дудчине, Київська Дудчине, Нова Дудчине, Радянська Дудчине, Садова Дудчине, Українська Дудчине, ХмельницькогоБ Любимопавлівка, Веселий Любимопавлівка, Зелена Любимопавлівка, Першотравнева Любимопавлівка, Хмельницька відключення на ПС150кВ з 23.05.2017 12:18 по 23.05.2017 17:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка, Гагаріна Каховка, Геологів Каховка, КосмодемянськоїЗ Каховка, Радіщева Каховка, Шостаковича відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 14:50 по 23.05.2017 15:10
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка, Балка Вали-Воли Василівка, землі Василівської сільської ради Камишанка, за 1км до с. Комишанка Камишанка, Леніна Камишанка, Лук’янівка Камишанка, МарксаК Камишанка, Мелітопольська Лук’янівка, Cуворова Лук’янівка, Дача Лук’янівка, Лук’янівка Лук’янівка, паралельно від села 700м Лук’янівка, Соснова Любимівка, Індустріальна Софіївка, Дніпровська відключення ПЛ10кВ з 23.05.2017 15:59 по 23.05.2017 17:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нові Лагері, Cтепова Нові Лагері, Нова відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 12:10 по 23.05.2017 15:14
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни, Травня1 відключення в ТП з 23.05.2017 12:58 по 23.05.2017 16:01
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Корсунка, Кузнечний Корсунка, Суворова відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 13:28 по 23.05.2017 17:13
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке, Видригана Козацьке, Гагаріна Козацьке, Каховська Козацьке, Миру Козацьке, Невідома Козацьке, Північний Козацьке, Садова Козацьке, Садовий Козацьке, Степова відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 16:00 по 23.05.2017 17:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новий Берислав, Виноградна (Будьоного) Новий Берислав, Комарова Новий Берислав, Невідома Новий Берислав, р-н Центра біляТП -65 відключення в ТП з 23.05.2017 20:05 по 24.05.2017 00:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка, Андріївська (Калініна) Нова Каховка, Героїв України (МарксаК) Нова Каховка, Гідробудівників Нова Каховка, Дружби (Дзержинського) Нова Каховка, Затишна (Піонерська) Нова Каховка, Історична (Леніна ) Нова Каховка, Паркова (Комсомольська) відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 20:15 по 23.05.2017 21:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово, Автодорога Херсон-Н.Каховка-Генічеськ Чкалово, Зелена Чкалово, Матросова Чкалово, Поштова Чкалово, Центральна відключення в ТП з 23.05.2017 11:45 по 24.05.2017 00:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке, Леніна Новотроїцьке, Соборна відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 18:00 по 23.05.2017 18:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері, Зелена (Дзержинського пров) Козачі Лагері, Черемхова (Радянська) відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 14:20 по 23.05.2017 14:50
Олешківський РЕЗ і ЕМ Дружне, Землі Ювілейненської с-ради Дружне, Радянська(Миру) відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 15:07 по 23.05.2017 18:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки, Бойко Олешки, Будівельний Олешки, Василя Стуса (Радянський) Олешки, Велика Садова (Радянська) Олешки, Виноградний Олешки, Винрозсадник Олешки, Гвардійська Олешки, Гордієнка Олешки, Горького Олешки, Дачний Олешки, Дубовий гай Олешки, Євгена Матвєєва (Матвеєва) Олешки, землі Цюрупинської міської ради Олешки, Івана Виговського (Воровського) Олешки, Івана Мазепи (Інтернаціональна) Олешки, Казацька Олешки, Казацький Олешки, Куліша Олешки, Кучугурна Олешки, Лісна Олешки, Лісовий тупик Олешки, Лісопарковий Олешки, Мельничний Олешки, Новий Олешки, Параходна (Енгельса) Олешки, Перемоги (Енгельса пров) Олешки, Підлісна Олешки, Підлісний Олешки, Польова Олешки, Польовий Олешки, Пролетарська/Енгельса Олешки, Пролетарська/Комунарів Олешки, Промислова Олешки, Ракитний Олешки, Садовий Олешки, Санаторний Олешки, Софіївська (ГірникаО,Комунарів) Олешки, Східна Олешки, Таврійська Олешки, Фермерська (Радгоспна) Олешки, Центральна (Пролетарська) Олешки, Ярморочний відключення ПЛ10кВ з 23.05.2017 21:44 по 23.05.2017 21:55
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки, 11км а/д Херсон-Джанкой-Феодосія-Керч Олешки, Березня8 Олешки, Василя Симоненка (Комсомольський) Олешки, Велика Садова (Радянська) Олешки, Військовий Олешки, Гвардійська Олешки, Гвардійський Олешки, Житлоселище Олешки, Івана Мазепи (Інтернаціональна) Олешки, Конка річка Олешки, Корабельний Олешки, Крилова Олешки, Кузнечний Олешки, Куліша Олешки, Лодочний Олешки, Маркуцин берег Олешки, Мельничний Олешки, Миру Олешки, Морський Олешки, Набережна Олешки, Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) Олешки, Параходна (Енгельса) Олешки, Паркова (Гошкевича В,Самарця) Олешки, Першотравнева Олешки, Піщаний Олешки, Поштова Олешки, Пристанський Олешки, Річна (ТелігиО,Островського) Олешки, Санаторний Олешки, Софіївська (ГірникаО,Комунарів) Олешки, Спортивний Олешки, Театральний Олешки, Центральна (Пролетарська) Олешки, Центральний ринок Олешки, Чернишевського відключення ПЛ10кВ з 23.05.2017 21:45 по 23.05.2017 22:05
Херсонські МЕМ Херсон, Бурзи Херсон, Донецька Херсон, Донецька/Комкова Херсон, Качалова Херсон, Комкова Херсон, Котляревського Херсон, Макарова Адмірала Херсон, Москвіна Херсон, Островського Херсон, Перова Херсон, УкраїнкиЛ Херсон, Фрітаун Херсон, Шумського відключення в ТП з 23.05.2017 10:20 по 23.05.2017 10:38
Херсонські МЕМ Херсон, 200-річчя Херсона Херсон, Полковника Кедровського (Будьоного) відключення в ТП з 23.05.2017 13:28 по 23.05.2017 14:52
Херсонські МЕМ Антонівка, Благодатний (Куйбишева) Антонівка, Ватутіна Антонівка, Джона Горварда (Фрунзе) Антонівка, Колодязна Антонівка, Таврійський Херсон, Волошкова відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 13:41 по 24.05.2017 00:00
Херсонські МЕМ Інгулець, . Інгулець, Гагаріна Інгулець, Жовтнева Інгулець, ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP Інгулець, Інгулецька Інгулець, Комсомольська Інгулець, Миру Інгулець, Молодіжна Інгулець, Набережна Інгулець, Радянська Інгулець, Робоча Інгулець, Садова Інгулець, Степова Інгулець, Таврійський Інгулець, Українська Інгулець, Херсонська Тельмана, Набережний Тельмана, Сагайдачного Тельмана, Центральна відключення ПЛ10кВ з 23.05.2017 15:28 по 23.05.2017 18:20
Херсонські МЕМ Херсон, Покришева відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 19:05 по 23.05.2017 19:25
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хлібодарівка, Полева Чаплинка, Асканійська Чаплинка, Базарний провулок Чаплинка, Грушевського (Леніна) Чаплинка, Кудрі Чаплинка, центральний ринок відключення в ТП з 23.05.2017 08:17 по 23.05.2017 10:05
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка, Комсомольська Новокиївка, Леніна Новокиївка, Пушкіна Новокиївка, Шевченко відключення ПЛ04кВ з 23.05.2017 20:24 по 24.05.2017 00:00
24.5.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка, Фрунзе В.Олександрівка, Трудова В.Олександрівка, ЛазоС В.Олександрівка, Декабристів В.Олександрівка, Пархоменко В.Олександрівка, ЦациІ відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 10:20 по 24.05.2017 10:47
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка, Нова В.Олександрівка, Селянська В.Олександрівка, Єсеніна відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 10:50 по 24.05.2017 11:15
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля, Червоноармійська Високопілля, Садова Високопілля, Піонерська Високопілля, Молодіжна Високопілля, Банкова (Леніна) відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 15:30 по 24.05.2017 16:20
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка, Щорса В.Олександрівка, Запорізька В.Олександрівка, Леніна В.Олександрівка, Міліцейська В.Олександрівка, Театральний В.Олександрівка, Тичини відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 17:18 по 24.05.2017 17:45
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя, Степова відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 00:00 по 24.05.2017 13:02
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ СтараЗбур’ївка, територія Старозбурївської с/ ради Чорноморське, МарксаК. Рибальче, Лісгосп Виноградне, Берегова Виноградне, Шабська Геройське, Дубинди Забарино, Забарська Памятне, Леніна Рибальче, Вяземський Рибальче, Друга Набережна Рибальче, Лісний Рибальче, Набережна Рибальче, Насосна землі Рибальчанської с/р 37 км Рибальче, На території риб.колгоспу Перемога Рибальче, Петренка Г Я (Придніпровська) Рибальче, Петренко Рибальче, Піщаний Рибальче, Придніпровська Рибальче, Річний Рибальче, Степова Рибальче, Торгова Рибальче, Ф/г-во землі Рибальч с/ р 37 км Рибальче, Шкільний відключення ПЛ 10 кВ з 24.05.2017 00:00 по 24.05.2017 14:57
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт, Кооперативна ЗалізнийПорт, Маячний ЗалізнийПорт, Миру ЗалізнийПорт, БідногоД ЗалізнийПорт, Морська ЗалізнийПорт, На узбережжі ЗалізнийПорт, Перспективна ЗалізнийПорт, Садова ЗалізнийПорт, Степова ЗалізнийПорт, Травня1 ЗалізнийПорт, Хмельницького ЗалізнийПорт, Шкільна ЗалізнийПорт, Маячна відключення ПЛ 10 кВ з 24.05.2017 16:47 по 24.05.2017 18:10
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимомар’ївка, Мирна Любимомар’ївка, Поперечна Любимомар’ївка, Садова Дудчине, Українська Любимомар’ївка, Польова відключення ПЛ 10 кВ з 24.05.2017 13:22 по 24.05.2017 19:36
Каховський РЕЗ і ЕМ Дудчине, від села 7км в сторону с Л.Павлівка Дудчине, від села 6.5 км в сторонуЧаплинського р-ну Дудчине, від села 7км. в сторону Чаплинського р-ну Дудчине, Молодіжна відключення ПЛ 10 кВ з 24.05.2017 13:22 по 24.05.2017 19:36
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новий Берислав, Виноградна (Будьоного) Новий Берислав, Комарова Новий Берислав, Невідома Новий Берислав, р-н Центра біляТП -65 відключення в ТП з 24.05.2017 00:00 по 24.05.2017 11:35
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Слободський проїзд Берислав, Будівельний Берислав, Григорія Сковороди (Дзержинського) Берислав, Губайдуліна Берислав, Дніпровський Берислав, Зелений Берислав, Зоряна Берислав, Київська Берислав, Козачий Берислав, Комарова Берислав, Кримська (Енгельса) Берислав, Мех.бригади4 Берислав, Михайла Горіккера (Ленінградська) Берислав, Одеська Берислав, Олеся Гончара(Фрунзе) Берислав, Островського Берислав, Пархоменко Берислав, перехрестя 1 Травня та 4 мех.бригади Берислав, Північна Берислав, Прикордонна Берислав, Приморська Берислав, Промисловий Берислав, Робоча Берислав, Січових стрільців (Латиських стрільців) Берислав, Скіфська (Радгоспна) Берислав, Слобідська Берислав, Смеричинського Берислав, Травня1 Берислав, Франка Берислав, ХмельницькогоБ Берислав, Центральна (Леніна) Берислав, Шалімова (Щорса) Берислав, Шкільна (Артема) Нова Каховка, Дніпровський Новий Берислав, Набережна відключення ПЛ 10 кВ з 24.05.2017 10:02 по 24.05.2017 10:05
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгівка, Київська (Радянська) Ольгівка, Нова Ольгівка, Овражний Ольгівка, Шкільна відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 15:02 по 24.05.2017 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Будівельний Берислав, Григорія Сковороди (Дзержинського) Берислав, Губайдуліна Берислав, Дніпровський Берислав, Зелений Берислав, Зоряна Берислав, Київська Берислав, Козачий Берислав, Комарова Берислав, Кримська (Енгельса) Берислав, Мех.бригади4 Берислав, Михайла Горіккера (Ленінградська) Берислав, Одеська Берислав, Олеся Гончара(Фрунзе) Берислав, Островського Берислав, Пархоменко Берислав, перехрестя 1 Травня та 4 мех.бригади Берислав, Північна Берислав, Прикордонна Берислав, Приморська Берислав, Промисловий Берислав, Робоча Берислав, Січових стрільців (Латиських стрільців) Берислав, Скіфська (Радгоспна) Берислав, Слобідська Берислав, Слободський проїзд Берислав, Смеричинського Берислав, Травня1 Берислав, Франка Берислав, ХмельницькогоБ Берислав, Центральна (Леніна) Берислав, Шалімова (Щорса) Берислав, Шкільна (Артема) Нова Каховка, Дніпровський Новий Берислав, Набережна відключення ПЛ 10 кВ з 24.05.2017 15:51 по 24.05.2017 15:55
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово, Автодорога Херсон-Н.Каховка-Генічеськ Чкалово, Зелена Чкалово, Матросова Чкалово, Поштова Чкалово, Центральна відключення в ТП з 24.05.2017 00:00 по 24.05.2017 11:20
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка, Гагаріна Одрадівка, Леніна Одрадівка, Молодіжна відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 11:50 по 24.05.2017 14:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Солонці, Миру Адміністративні межі Олешківської міської ради, Тимчасова споруда для ведення ОСГ Кардашинка, Дачі Кардашинка, землі Голопристанської міської ради Ліві Солонці, Озерна Олешки, Баштанний (Куйбишева пров) Олешки, Богдана Хмельницького (Стаханова) Олешки, Василя Симоненка (Комсомольський) Олешки, Вишневий Олешки, Горобиновий Олешки, Енергетиків пров Олешки, землі Цюрупинської міської ради Олешки, Зоряний Олешки, Ігора Сікорського (Куйбишева) Олешки, Каховський Олешки, Київська (БєдногоД) Олешки, Леваневського Олешки, Літвінова Олешки, Луки Балашова (Комсомольська) Олешки, Луний Олешки, Медовий Олешки, Меліораторів Олешки, Михайла Грушевського (Кірова) Олешки, Михайлова Юхима (Котовського) Олешки, Мічуріна Олешки, Ореховий Олешки, Панкєєвих (Петровського) Олешки, Папаніна Олешки, Параходна (Енгельса) Олешки, Парниковий Олешки, Північний Олешки, Полтавський Олешки, Прудний Олешки, Роздольна Олешки, Санаторна (Фрунзе) Олешки, Сенявіна Олешки, Софіївська (ГірникаО,Комунарів) Олешки, Тихий Олешки, Червоноармійський Олешки, Шаталова (МарксаК) Олешки, Южакова (Чапаєва) Олешки, Ягідний Олешки, Янтарна Підлісне, Абрикосова (Комунарів) Підлісне, Виноргадний Підлісне, Військова Підлісне, Військова Частина Підлісне, Землі Солонцівської с/ради Підлісне, Лісна Підлісне, Садова Підлісне, Центральна Солонці, Веселковий Солонці, Виноградна Солонці, Джерельний Солонці, Зарічна Солонці, Зелений Солонці, Землі Солонцівської с/ради Солонці, Інтернаціональна Солонці, Казацький Солонці, Кардашинський Солонці, Клиновий Солонці, Лиманський Солонці, Лісна Солонці, Луговий Солонці, Молодіжна Солонці, Молодіжний Солонці, Озерна Солонці, Озерний Солонці, Південний Солонці, Польовий Солонці, Прудний Солонці, Садовий Солонці, Соняшний Солонці, Срібний Ключ Солонці, Степова Солонці, Ювілейна відключення на ПС35кВ з 24.05.2017 09:04 по 24.05.2017 10:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка, Гагаріна Абрикосівка, Західна Абрикосівка, Землі Абрикосівської с-ради Абрикосівка, Вінницька Абрикосівка, Казацька (Фрунзе) Абрикосівка, Кооперативна Абрикосівка, Львівська Абрикосівка, Молодіжна Абрикосівка, Олешківська (Піонерська) Абрикосівка, Південна Абрикосівка, Північна Абрикосівка, Полтавська Абрикосівка, Садова Абрикосівка, СущаП Абрикосівка, Східна Абрикосівка, Фермерська (Совхозна/Радгоспна) Абрикосівка, ХмельницькогоБ Абрикосівка, Центральна (50 років Жовтня) Подо-Калинівка, Вишнева (Цюрупи) Подо-Калинівка, Жовтнева Подо-Калинівка, Лісна Подо-Калинівка, Миру (Леніна) Подо-Калинівка, Молодіжний Подо-Калинівка, Островського Подо-Калинівка, Польова Подо-Калинівка, Самойлова Подо-Калинівка, Свободи пров Подо-Калинівка, Соняшна Подо-Калинівка, Степова (Радянська) Подо-Калинівка, Східна Подо-Калинівка, Труда Подо-Калинівка, УкраїнкиЛ (Пролетарська) Подо-Калинівка, Хліборобів Подо-Калинівка, Центральна (Калініна) Подо-Калинівка, Шкільна (Піонерська) відключення на ПС35кВ з 24.05.2017 10:30 по 24.05.2017 14:00
Херсонські МЕМ Антонівка, Благодатний (Куйбишева) Антонівка, Ватутіна Антонівка, Джона Горварда (Фрунзе) Антонівка, Колодязна Антонівка, Таврійський Херсон, Волошкова відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 00:00 по 24.05.2017 11:13
Херсонські МЕМ Степанівка, Виноградна Станіслав, Голобородька Степанівка, . Степанівка, Весела (Радянської Армії) Степанівка, Горіхова Степанівка, Джона Говарда Степанівка, Запорізька Степанівка, Зарічна Степанівка, Інгулецька Степанівка, Кар’єрний Степанівка, Квіткова Степанівка, Кільцева Степанівка, Літній Степанівка, Мирний Степанівка, Музиківське Степанівка, Підхозна Степанівка, Піщаний Степанівка, Селянська Степанівка, Тихий Степанівка, Українська Степанівка, Христича Степанівка, Ягідний відключення ПЛ 10 кВ з 24.05.2017 09:15 по 24.05.2017 13:43
Херсонські МЕМ Херсон, 40років Жовтня відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 14:22 по 24.05.2017 20:45
Херсонські МЕМ Інгулець, Гагаріна відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 17:28 по 24.05.2017 18:43
Херсонські МЕМ Білозерка, Степова Білозерка, ФранкаІ відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 19:33 по 24.05.2017 20:56
Херсонські МЕМ Херсон, Карбишева відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 22:26 по 25.05.2017 00:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка, Комсомольська Новокиївка, Леніна Новокиївка, Пушкіна Новокиївка, Шевченко відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 00:00 по 24.05.2017 12:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка, Матросова Чаплинка, Декабристів Чаплинка, Корольова (Калініна) Чаплинка, Миру Чаплинка, Молодіжна Чаплинка, Преображенська Чаплинка, Пушкіна Чаплинка, Спортивна (Піонерська) Чаплинка, Хмельницького Чаплинка, Чорноморська відключення ПЛ 10 кВ з 24.05.2017 08:40 по 24.05.2017 08:45
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка, Кудрі Чаплинка, Лисенка (Баржака) Хлібодарівка, Полева Чаплинка, Миру Чаплинка, Паркова (Радянська) Чаплинка, Північна Чаплинка, Таврійська Чаплинка, Франко Чаплинка, центральний ринок Чаплинка, Чорноморська Чаплинка, Шевченко Чаплинка, Асканійська Чаплинка, Базарний провулок Чаплинка, Грушевського (Леніна) Чаплинка, Декабристів Чаплинка, Корольова (Калініна) Чаплинка, Космонавтів Чаплинка, Леніна відключення ПЛ 10 кВ з 24.05.2017 08:40 по 24.05.2017 08:45
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка, Першотравнева Новокиївка, Гоголя Новокиївка, Профспілкова Новокиївка, Залізнична Новокиївка, Пушкіна Новокиївка, Комсомольська Новокиївка, Леніна Новокиївка, Радянська Новокиївка, Тишкевича Новокиївка, Шевченко Новокиївка, Молодіжна Новокиївка, Нова Новокиївка, Поштова за межами населеного пункту, за межами населеного пункту Новокиївка, Одеська відключення на ПС35кВ з 24.05.2017 09:06 по 24.05.2017 09:25
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка, Гоголя Новокиївка, Тишкевича відключення ПЛ04кВ з 24.05.2017 13:00 по 24.05.2017 13:50
25.5.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля, Нова Високопілля, Степова відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 09:00 по 25.05.2017 09:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля, Садова Високопілля, Банкова (Леніна) Високопілля, Піонерська Високопілля, Молодіжна Високопілля, Червоноармійська відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 09:35 по 25.05.2017 10:20
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине, Південа Ольгине, Степова відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 10:30 по 25.05.2017 11:05
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне, Леніна відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 11:30 по 25.05.2017 12:15
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка, Тихонова відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 12:30 по 25.05.2017 13:15
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка, Суворова Мала Олександрівка, Степова Мала Олександрівка, Чапаєва відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 15:41 по 25.05.2017 16:35
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іщенка, Українська Іщенка, ХмельницькогоБ Іщенка, ШевченкаТ Костромка, Костромка Костромка, К.Пайкова Костромка, Степова Красносільське, Садова Красносільське, с. Красносільське 0.2 км до с. Чарівне Красносільське, Слобітська Максима Горького, Бериславський район, Бериславська МарксаК, Молодіжна МарксаК, Паркова Нова Кубань, Гагаріна Нова Кубань, Леніна Нова Кубань, Молодіжна Нова Кубань, Площадь победы Нова Кубань, Шкільна Садок, Гагаріна Садок, Комсомольська Садок, Леніна Садок, Нижня Садок, Пролетарська Садок, Пролетарська/Гагаріна/Нижня Садок, Сумська Садок, Шевченка Садок, Шевченка/Вишнева/Виноградна/Сумська Стариця, Механизаторов Стариця, Миру Стариця, Стариця Чарівне, Ворошилова Чарівне, Миру Чарівне, Молодіжна Чарівне, Перемоги Іщенка, 8 Березня Безводнє, Безводня Безводнє, Гагаріна Безводнє, Миру Безводнє, УкраїнкиЛ Борозенське, Комсомольская Брускінське, Горького Брускінське, Колгоспна Брускінське, Міліцейська Брускінське, Молодіжна Брускінське, Першотравнева Брускінське, Садова Брускінське, с.Брускінське 0.1 км до с. К.Маркса Іщенка, Іщенка відключення на ПС35кВ з 25.05.2017 15:58 по 25.05.2017 17:48
Високопільський РЕЗ і ЕМ Красносільське, Садова Красносільське, с. Красносільське 0.2 км до с. Чарівне Красносільське, Слобітська Максима Горького, Бериславський район, Бериславська Нова Кубань, Гагаріна Нова Кубань, Молодіжна Нова Кубань, Шкільна Чарівне, Ворошилова Чарівне, Миру Чарівне, Молодіжна Чарівне, Перемоги відключення ПЛ10кВ з 25.05.2017 17:53 по 25.05.2017 18:53
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха, Суворова Мала Лепетиха, Шкільна відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 09:07 по 25.05.2017 11:23
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха, Лермонтова Велика Лепетиха, Стадіонна відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 14:00 по 25.05.2017 14:50
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ, Пушкіна відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 11:26 по 25.05.2017 15:50
Каховський РЕЗ і ЕМ Роздольне, земля Роздолянської с/р Роздольне, Сафонова Чорноморівка, Жовтнева Чорноморівка, Каховська Чорноморівка, Комплексна Чорноморівка, Кусайко Чорноморівка, Нова Чорноморівка, Першотравнева Чорноморівка, Польова Чорноморівка, Пушкіна Чорноморівка, Східна Чорноморівка, Урожайна Чорноморівка, Чапаєва Чорноморівка, Ювілейна Чорноморівська с/рада, (кадастровий номер: 6523586500:04:017:0003) відключення ПЛ10кВ з 25.05.2017 15:43 по 25.05.2017 16:40
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ, Зелена Таврійськ, Польова Таврійськ, Урожайна Таврійськ, Центральна відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 12:15 по 25.05.2017 13:16
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке, Березня8 Козацьке, Козацький (Чапаєва) Козацьке, на розі вулЧкалова та Першотравневої Козацьке, Новий Козацьке, Першотравнева Козацьке, Степовий Козацьке, Травня1 Козацьке, Чкалова відключення в ТП з 25.05.2017 15:46 по 25.05.2017 19:45
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ, Франка Нова Каховка, Франка Таврійськ, Портова Таврійськ, Франко відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 16:51 по 25.05.2017 20:14
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Катеринівка, північна околиця Катеринівка, Центральна Володимиро-Іллінка, Кальченка Володимиро-Іллінка, Комарова Володимиро-Іллінка, Леніна Володимиро-Іллінка, Лукьянова Володимиро-Іллінка, Молодіжна Володимиро-Іллінка, Перемоги Володимиро-Іллінка, північна околиця Володимиро-Іллінка, Садова канал Р-3, пк Катеринівка, 70р. Жовтня Катеринівка, Жовтнева Чумацький шлях, Кальченка Володимиро-Іллінка, Братів Польченко Володимиро-Іллінка, За межами села Володимиро-Іллінка, Гагаріна Володимиро-Іллінка, Будьоного Магистральний канал, пк відключення ПЛ10кВ з 25.05.2017 06:35 по 25.05.2017 06:40
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Софіївка, Леніна Софіївка, Лесі Українки Софіївка, Молодіжна Софіївка, Робітнича Софіївка, Східна Подове, Пугача відключення ПЛ10кВ з 25.05.2017 06:35 по 25.05.2017 06:40
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новорепівка, Заречна Новорепівка, Леніна Новорепівка, Молодіжна Новорепівка, Центральна відключення ПЛ10кВ з 25.05.2017 06:35 по 25.05.2017 06:40
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове, Чкалова Подове, Гагаріна Подове, Добровольского Подове, Зернотоківська Подове, Леніна Подове, Маркса К. Подове, Мира Подове, Подовська Подове, Польова Подове, Пушкина Подове, Садова Подове, Східна Подове, Торгова відключення ПЛ10кВ з 25.05.2017 06:35 по 25.05.2017 06:40
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове, Приканальна Подове, Радянська Подове, Східна Подове, Торгова Подове, Шкільна Подове, Зелена Подове, 1-го Травня Качкарівка, Перемоги Качкарівка, Мира відключення ПЛ10кВ з 25.05.2017 06:35 по 25.05.2017 10:20
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки, Михайлова Юхима (Котовського) Адміністративні межі Олешківської міської ради, Тимчасова споруда для ведення ОСГ Кардашинка, Дачі Кардашинка, землі Голопристанської міської ради Ліві Солонці, Озерна Олешки, Баштанний (Куйбишева пров) Олешки, Богдана Хмельницького (Стаханова) Олешки, Василя Симоненка (Комсомольський) Олешки, Вишневий Олешки, Горобиновий Олешки, Енергетиків пров Олешки, землі Цюрупинської міської ради Олешки, Зоряний Олешки, Ігора Сікорського (Куйбишева) Олешки, Каховський Олешки, Київська (БєдногоД) Олешки, Леваневського Олешки, Літвінова Олешки, Луки Балашова (Комсомольська) Олешки, Луний Олешки, Медовий Олешки, Меліораторів Олешки, Михайла Грушевського (Кірова) Олешки, Мічуріна Олешки, Ореховий Олешки, Панкєєвих (Петровського) Олешки, Папаніна Олешки, Параходна (Енгельса) Олешки, Парниковий Олешки, Північний Олешки, Полтавський Олешки, Прудний Олешки, Роздольна Олешки, Санаторна (Фрунзе) Олешки, Сенявіна Олешки, Софіївська (ГірникаО,Комунарів) Олешки, Тихий Олешки, Червоноармійський Олешки, Шаталова (МарксаК) Олешки, Южакова (Чапаєва) Олешки, Ягідний Олешки, Янтарна Підлісне, Абрикосова (Комунарів) Підлісне, Виноргадний Підлісне, Військова Підлісне, Військова Частина Підлісне, Землі Солонцівської с/ради Підлісне, Лісна Підлісне, Садова Підлісне, Центральна Солонці, Веселковий Солонці, Виноградна Солонці, Джерельний Солонці, Зарічна Солонці, Зелений Солонці, Землі Солонцівської с/ради Солонці, Інтернаціональна Солонці, Казацький Солонці, Кардашинський Солонці, Клиновий Солонці, Лиманський Солонці, Лісна Солонці, Луговий Солонці, Миру Солонці, Молодіжна Солонці, Молодіжний Солонці, Озерна Солонці, Озерний Солонці, Південний Солонці, Польовий Солонці, Прудний Солонці, Садовий Солонці, Соняшний Солонці, Срібний Ключ Солонці, Степова Солонці, Ювілейна відключення на ПС35кВ з 25.05.2017 16:46 по 25.05.2017 16:51
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне, 0 Лазурне, 114км Краснознаменского каналу Лазурне, 60 років Перемоги Лазурне, Армійська Лазурне, Будівельників Лазурне, Будівельників провулок Лазурне, Весняна (Комсомольська) Лазурне, Вишнева Лазурне, Гагарііна/Ювілейна Лазурне, Гагаріна Лазурне, Дніпровська Лазурне, Дружби (Радянська) Лазурне, Жовтнева Лазурне, Западна Лазурне, Квіткова Лазурне, Козацька Лазурне, Корабельна Лазурне, КТП-192 Ф1747 Лазурне, Курортна Лазурне, Лісова Лазурне, Металургів Лазурне, Металургів/Садова Лазурне, Миру Лазурне, Молодіжна Лазурне, Морська Лазурне, Набережна Лазурне, Набережна/Жовтнева Лазурне, Набережна/Морська Лазурне, Набережна/Центральна (Леніна) Лазурне, Набережна/Шевченка Лазурне, Набережная Лазурне, Нафтовиків провулок Лазурне, Незалежна Лазурне, північно- східна район від села, 7 км Лазурне, Пляжна Лазурне, Польова Лазурне, Прибрежна Лазурне, Прикордонна Лазурне, Приозерна Лазурне, Причальна Лазурне, Промислова Лазурне, Садова Лазурне, Садова/Весняна (Комсомольська)/Металургів Лазурне, Сонячна Лазурне, Співдружність Лазурне, Степова Лазурне, Степова/Чорноморська Лазурне, Східна Лазурне, Таврійська Лазурне, Торгова Лазурне, Травнева Лазурне, Українська Лазурне, Центральна (Леніна) Лазурне, Центральна (Леніна)/Миру Лазурне, Чорноморська Лазурне, Шевченка Лазурне, Шевченка/Гагарина/Металургив/Шевченка Лазурне, Ювілейна Лазурне, Ювілейна/Дружби (Радянська)/Жовтнева відключення на ПС35кВ з 25.05.2017 17:36 по 25.05.2017 19:21
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне, Весняна (Комсомольська) Лазурне, Жовтнева Лазурне, КТП-192 Ф1747 Лазурне, Курортна Лазурне, Миру Лазурне, Набережна/Жовтнева Лазурне, Набережна/Центральна (Леніна) Лазурне, Набережная Лазурне, Пляжна Лазурне, Прибрежна Лазурне, Причальна Лазурне, Східна Лазурне, Центральна (Леніна) Лазурне, Чорноморська відключення ПЛ10кВ з 25.05.2017 19:21 по 25.05.2017 19:54
Херсонські МЕМ Херсон, Карбишева відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 00:00 по 25.05.2017 15:41
Херсонські МЕМ Херсон, Йосипа Пачоського (Спартаківський) Херсон, Пилипа Орлика (Січня9) Херсон, Потьомкінська (МарксаК ) Херсон, Театральна (Горького) відключення в ТП з 25.05.2017 02:09 по 25.05.2017 02:16
Херсонські МЕМ Херсон, Потьомкінська (МарксаК ) відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 09:05 по 25.05.2017 11:31
Херсонські МЕМ Херсон, Гончарова Херсон, Грибоєдова Херсон, Достоєвського Херсон, Польова1 Херсон, Тургенєва відключення ПЛ04кВ з 25.05.2017 11:37 по 25.05.2017 13:24
Херсонські МЕМ Херсон, 200-річчя Херсона Херсон, Бучми відключення в ТП з 25.05.2017 13:00 по 25.05.2017 13:38
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка, Грушевського (Леніна) Чаплинка, Корольова (Калініна) Чаплинка, Кудрі Чаплинка, Леніна Чаплинка, Північна Чаплинка, Таврійська Чаплинка, Франко Чаплинка, Чорноморська Чаплинка, Шевченко відключення ПЛ10кВ з 25.05.2017 08:48 по 25.05.2017 15:57
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія-Нова, Альошина Асканія-Нова, Березня8 Асканія-Нова, Ботанічна Асканія-Нова, Будівельна Асканія-Нова, Дмитра Жарука (60 років СРСР) Асканія-Нова, Зелена Асканія-Нова, Іванова Асканія-Нова, Лугова Асканія-Нова, Молодіжна Асканія-Нова, Нова Асканія-Нова, Новий Етап Асканія-Нова, Паркова (Фрунзе) Асканія-Нова, Покришкіна Асканія-Нова, ринкова площа Асканія-Нова, Робоча Асканія-Нова, Садова Асканія-Нова, Соборна Асканія-Нова, Соборна (Червоноармійська) Асканія-Нова, Степова Асканія-Нова, Фальц-Фейна (Леніна) Асканія-Нова, Центральна (Жовтнева) Асканія-Нова, Шевченко Асканія-Нова, Шкільна Веселе, Веселе за межами населеного пункту, за межами населеного пункту за межами населеного пункту, канал К-17 за межами населеного пункту, канал Р-2 Іллінка, Асканія Іллінка, Ватутіна Іллінка, Гагаріна Іллінка, Єфімова Іллінка, Жовтнева Іллінка, Комарова Іллінка, Лугова Іллінка, Миру (Фрунзе) Іллінка, Садовий провулок Іллінка, Степова Іллінка, Шевченка (Леніна) Іллінка, Шкільна Камиш, Асканійська Камиш, Зелена Камиш, Лугова (Червоноармійська) Камиш, Робоча Камиш, Степова Камиш, Червоноармійська (Леніна) Молочне, Гагаріна Молочне, Дмитра Жарука (Леніна) Молочне, Зелена Молочне, Лесі Українки (Жовтнева) Молочне, Маяковського Молочне, Миру Молочне, Молодіжна Молочне, Нова Молочне, Польова (Комсомольська) Молочне, Спортивна Молочне, Степна Молочне, Тваринників Молочне, Уральська Молочне, Шевченка (Першотравнева) Новий Етап, Автогаражна Новий Етап, Новий Етап Пітомник, Асфальтна Пітомник, Будівельна Пітомник, Гагаріна Пітомник, Космічна Пітомник, КудріІ Пітомник, Нова Пітомник, Полева Пітомник, Робоча Пітомник, Садова Пітомник, Степна Пітомник, Степова (Фрунзе) Пітомник, Татарінова Пітомник, Центральна (Леніна) Пітомник, Шкільна (Комсомольська) Тишкове, Тишково Хлібодарівка, Виноградна (Комсомольська) Хлібодарівка, Вишнева (Леніна) Хлібодарівка, Горького Хлібодарівка, Кудрі Хлібодарівка, Миру (Фрунзе) Хлібодарівка, Молодіжна Хлібодарівка, Паркова Хлібодарівка, Полева Хлібодарівка, Степова Хлібодарівка, Українська (Радянська) Хлібодарівка, Шкільна відключення ПЛ35кВ з 25.05.2017 09:44 по 25.05.2017 09:44