Плановые отключения



Районное подразделение Работы Причина Время
20.1.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 83 Л - 2 Рогачик]: Калініна д.9 - 9А, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25А, 27, 29 - 29А технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 83 Л - 3 Рогачик]: Свердлова д.2А, 3А, 4А, 5А, 6А - 7А, 8А, 9А, 10А технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 192 Л - 2 Рогачик]: Гагаріна д.89 - 90, 95, 97, 99, 102 - 148, Пушкіна, Чкалова, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 6 Л - 2]: 28 Армії д.13 - 13А, 17 - 17А, 19А - 19Б, 21, 25А, 27, 29 - 31А, 33, 35А, 37 - 37А, 39, 41, Дімітрова д.33 - 33А, 37 - 62, Дімітрова пров, Калініна д.43, 45 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 6 Л - 2]: Комунарів д.10 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 1056 Л - 4]: Текстильна21 д.2 - 8А, Текстильна22 д.2 - 10, Текстильна20 д.2 - 8, Текстильна19 д.60 - 70, 65 - 69, Текстильна18 д.60 - 70, 59 - 67 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 166 Л - 1]: Макаренка д.5 - 15, Польова2 д.30 - 56, ХетагуроваК д.2А - 16, Польова3 д.31 - 56, Польова1 д.31 - 55 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 409 Л - 1]: Польова4 д.1 - 69, 36 - 102, Польова3 д.25 - 132, Польова2 д.81 - 132, Польова1 д.74 - 107, 131а, Ціолковського д.7А - 8А, Нестерова д.6 - 12, Некрасова д.97 - 125, Жуковського д.4а, 15 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 416 Л - 9]: Вишневий д.13, Автомобілістів По договору приєднання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [КТП - 227]: Жовтнева д.39, 53 - 101, Кузнечна д.1 - 8, Шкільна д.2 - 22, 24 - 25 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [ТП - 95 Л - 2]: Будьоного д.1, 3, 5, 7 - 9, 11, 21, 31, 35 - 39 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 144]: МарксаК, Чернишевського то 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 41 Л - 1, Л - 2]: Радянська то 09.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [713]: Виноградна, Грушова 50 років СРСР, Дружби народів Червоноармійська д.16, 18а, 59, 61, 63, 65, 71, 73, 77, 79, 81, 89, 93, 95 - 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 115, 119а, 121, 123, Квіткова 60 років СРСР, Комаровська Ленiна, Космiчна, Молодiжна д.1 - 20, 22 - 33, Парижської Комуни д.134, Фонтанна д.2, 4, 6а, 8, 18 - 37, Шкiльна д.35 - 68 проверка РЗА 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дальнє [453]ітне [454] :Нижні Торгаї [454] ПС 3510 Степова 1Т Запов
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 8 Н.Сірогози]: Будьоного, Степова то 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 316 Л - 2 Воронцовка]: Дудченка д.46, 48 - 88 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [КТП - 130]: Садова д.107, 109, 111 - 154, 8 Березня д.11 - 31, Шевченка д.143, 145, 147 - 147а, 149, 151, 153, 155, 157, 159 - 189, 191 - 215, Вишнева МарксаК д.119, 122 - 165, Травня1 технічне обслуговування 09.00-16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 1]: Першотравнева д.1л, 4, 6, Історична Леніна д.4, 6, 10, 12, Дніпровський д.3 - 9, 11, Затишна Піонерська д.1 - 3, 5 Заміна вимикача ФОП Качмарик 11.11-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 507 Л - 1]: Андрєєва, Карбишева, Листопадовий, МарксаК, Охременка, Радянська приєднання 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 267]: Соборна Леніна то 09.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Благодатна Леніна, Миру то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда Пролетарка [ТП - 316 Л - 1, 2, 3, 4]: Жовтнева, Центральна Леніна, Новожовтнева, Виноградна, Молодіжна Радянська, Шкільна то 09.00-15.20
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 521 Л - 1 Берислав]: Бєлгородська д.1, Виноградна технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [КТП - 273 Берислав]: Карачинівська д.11, Мисливська, Нова д.49 - 68, Панова, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 211]: Колодязна д.23 - 31 - 74, Ватутіна д.32 - 42, 51 - 107, Лазурнй ЛазоС д.1А - 16, 18 - 24, Благодатний Куйбишева, Вишнева Кірова д.1 - 7, 9 - 79, Таврійський технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 347]: Дубасова технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 416]: Миколаєва д.1, 2Б технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 3]: Лугова д.39 - 55, Кутузова д.1 - 28, 30 - 63, Квіткова Фурманова д.1 - 13, Торпедний д.1А - 16А, 19 - 25 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 798 Л - 1]: Фрунзе д.7, Київська, Пушкінська д.7, Набережна1, Радянська д.36, 38 - 40, 42, 44, 46, 48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, Крива д.1 - 7, 9 - 24А, 26, 30, 32 - 34, Прикордонний, Вузький, Набережна2 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 581]: КуликаІ д.116В, 118, Миру д.21 - 27 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 584]: Чорноморська д.12, 16, 18, 40років Жовтня д.145 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 691 1Т]: 200 - річчя Херсона д.23 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1035]: Затишний д.3, 16, Кришталевий д.215 - 25, 27 - діл.38, Мирна д.516, 44 - 52, 56, Автомобілістів д.8, НаливайкаС, Джерельний, Січовий технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 211]: Волошкова технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 347]: Інтернаціональна д.42 - 74, Східна34, Східна33 д.1 - 3331, 36 - 37, 50 - 51, 62, Східна32 д.1 - 32, 40, 45, 57, 59, Східна31 д.1 - 28, 30, 32, 3425, 55, 58, 6434, КРАЙНЯЯ д.3 - 15А, 17А - 25, 29 - 51, Джанкойська д.61 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [КТП - 268 Олександрівка]: Підгірна, Черняховського технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 416]: Олешківська, Автомобілістів д.7, 9, Антонівська д.227, 237, 245, Вишневий д.13, Енергетиків, Затишний д.1, 6, 22, Згоди д.3, 5 - 44, Кришталевий д.26, Миколаїва, Мирна д.43 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 268 Олександрівка]: Лісна дача, Недогорський ліс технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 617]: Яворницького, ЧернявськогоМ, Антонівська д.3740, 46 - 131, 147, Чарівна д.12 - 18, 20 - 57, Дніпрової Чайки, Каскадна, Інтернаціональна д.61 - 30, ГрінченкаБ д.6 - 63, технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чкалово [ТП - 247 Л - 1 Олександрівка]: Паркова, Садова д.48 - 93 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 898 А]: Чарівна д.5 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чкалово [ТП - 247 Л - 3 Олександрівка]: Садова д.1 - 44 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 970]: Козацька д.13 - 15, 21, 27 - 78, Згоди д.4, Антонівська д.1847, 39 - 43, 137 - 139, 163 - 209, 235, 243 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [ТП - 213 А Л - 1]: Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 1007 Л - 4]: П’ятихатська д.103 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 121 Л - 4]: Фортус Марії д.86 - 884, 902 - 921 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 162 Л - 7]: Макарова Адмірала д.3 - 19, Москвіна д.115 - 42 - 5365, Качалова д.37, 42, 44 - 4777, Шумського д.28, Котляревського д.9843 - 113, Донецька д.2191 - 26А технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [644]: Центральна Ленiна д.91а - 91В ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 044 Л - 4]: Вишнева Комсомольська д.30, 32, 34, 38 - 42, 46, 50, Вишневий Комсомольський д.40, Коцюбинського д.3 - 17, 19, 20 - 23, 25, 28 - 41, 43 - 50, Шабовти д.8 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Пробудження [КТП - 494]: Запоріжя ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне [ТП - 243 Л - 2]: Леніна д.33а - 33б, 37а - 39, 41 - 43, 45, 47, 49, 51, 54, 61, 64 - 65, 67 - 69, 71, 73, 75, 77, 79, Молодіжна д.36 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Семіхатки [644]: ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Молодецьке [КТП - 293 Білозерка]302 Білозерка] 07.30 - 16.30: технічне обслуговування та[КТП-
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червонопрапорне [644]: ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Станіслав [ТП - 740 Л - 1 Білозерка]: Білозерське д.19 - 101 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Ясная Поляна [644]: ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [542]: Набережна, Галицька д.1 - 46, Виноградна, Консервна д.1, 10, Ковальський, Шкільний, Дружби д.1 - 34, Механічна д.20 - 28, Зелена роща, Урожайна д.52 - 81, Піонерський д.1 - 17, 79, Херсонська д.53, 54А, 56 - 91, Партизанська, Світлий, Закопна, Чорнобаївська д.123 - 172, Робоча д.3А, 40, Спартаківський, Радянська д.41 - 55, Степовий, Стадіонна д.70 - 109, Комсомольська д.40 - 122, Червонофлотська д.1 - 125, Мостова, Партизанський, Визволення д.5 - 70, Червонопрапорна Троїцька д.20 - 57А, Ярова, Січня9 д.1 - 14, Білі Акації д.12 - 21, Якірний д.2 - 15 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Нова Праця [ТП - 15 А Л - 2]: Мiчурина д.1 - 10, 12 - 37 ТО 08.00-16.30
23.1.2017
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [КТП - 733]: Леніна д.1 - 89, 90 - 110, 114, Молодіжна д.1а, Новий д.1 - 11, Садова, Східна д.8а ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 83 Л - 1 Рогачик]: Калініна д.1 - 8А, 10, 12, 14, 16 - 16Б, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 - 34, 36А, 40 - 44 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 192 Л - 3 Рогачик]: Резніченка д.137, 139А, 190 - 192 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоросійське [ТП - 672 Л - 1]: Молодіжна д.1, 3, 5 - 7, 9 - 11, 13 - 15, 17, 19, 21, 23 - 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 - 62, 65 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 6 Л - 2]: 28 Армії д.13 - 13А, 17 - 17А, 19А - 19Б, 21, 25А, 27, 29 - 31А, 33, 35А, 37 - 37А, 39, 41, Дімітрова д.33 - 33А, 37 - 62, Дімітрова пров, Калініна д.43, 45 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоросійське [ТП - 672 Л - 4]: Молодіжна д.2, 4, 8, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64, 66 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [КТП - 19]: Маяковського д.23 - 61, Миру д.2 - 19 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 6 Л - 2]: Комунарів д.10 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 167 Л - 1]: Жовтнева д.46, Льва Толстого д.4 - 6, Поштова д.1 - 43, ТолстогоЛ, Шевченко д.2 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ЗТП - 553]: Молодіжна, Чапаєва, Таврійська д.2 - 82, Парковий, Луговий, Івна Мазепи Кірова д.2 - 64 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 1101]: Івна Мазепи Кірова д.49 - 113, Шкільнад.6 - 12а, 9 - 23, Вірьовчина Балка, Гагаріна д.1 - 15, Нова д.2 - 14, Д.Бєдногод.1 - 5а, 4 - 8 По договору приєднання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [ТП - 95 Л - 3]: Будьоного д.2, 4, 6, 10, 12 - 20, 24 - 30, 34, 42, 44, 46 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 1103]: Івна Мазепи Кірова д.114 - 174, 123 - 165, 148, Таврійська д.221, 223 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 558]: Луначарського, Березня8, Мирного Панаса, Польова, Студентська, Тупиковий, Щорса д.2 - 13 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 792]: Шевченка д.1 - 33А, Озерна, Разіна Степана д.1 - 12А, 15, Новий По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 788 Л - 3]: Спортивний д.1, 2, Олімпійська, Надії, капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 152 А 1Т]: Козацький д.3 - 9, 11, 21А, Молодогвардійська, Миколаївське д.8 - 10, 12, 14, МарксаК Потьомкінська д.125 - 151, Комбайновий , Залізнична д.10 - 27 По договору приєднання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 86]: Таврійська Енгельса то 08.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [713]: Виноградна, Грушова 50 років СРСР, Дружби народів Червоноармійська д.16, 18а, 59, 61, 63, 65, 71, 73, 77, 79, 81, 89, 93, 95 - 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 115, 119а, 121, 123, Квіткова 60 років СРСР, Комаровська Ленiна, Космiчна, Молодiжна д.1 - 20, 22 - 33, Парижської Комуни д.134, Фонтанна д.2, 4, 6а, 8, 18 - 37, Шкiльна д.35 - 68 проверка РЗА 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне [ТП - 236 Л - 1]: Леніна д.18, Шевченко д.16, 27 - 82, 84 - 90, 106 проверка РЗА 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [КТП - 89 Воронцовка]: Косий Яр д.6 - 18, Українська, Шевченка д.3 - 38, 40 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [КТП - 90 Воронцовка]: Шевченка д.39, 41 - 160 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ЗТП - 341 Воронцовка]: Бериславська д.31 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 370 Воронцовка]: Днiпровська, Енергетиків, Квiткова, Маяковського д.23, 32 - 36, Уренгойська д.1 - 14 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 316 Л - 1 Воронцовка]: Горького д.53, 55, 57, 59 - 86, 88 - 92, Дудченка д.90 - 95, 97, Травня1 д.10 - 20 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 316 Л - 2 Воронцовка]: Дудченка д.46, 48 - 88 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 270]: 50 років Перемоги, Лінійна, Маяк пров, Пролетарська, Радянська, Совхозна, Совхозний то 09.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Благодатна Леніна, Миру то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [КТП - 145]: Жовтнева, Молодіжна, Південний, Ринкова Радянська то 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда Пролетарка [ТП - 317 Л - 1, 2, 3]: Молодіжна Радянська, Новожовтнева, Центральна Леніна Жовтнева то 09.00-16.20
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 71 Л - 3 Берислав]: Введенська д.42, Торгова д.13 - 19, 20 - 30, Травня1 д.229, 237, Херсонська д.34, Центральна д.248 - 250, 252, 254, 256, 258 - 260, 264, 266, 285, 287, Чернігівська Луначарського д.5, 7 - 16, 17 - 23А, 25 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [КТП - 491 Берислав]: Гагаріна, Горького д.3 - 32, Мельничний, Травня1 д.2 - 30 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Червоний Маяк [КТП - 424 Берислав]: Центральна д.10 - 11 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця [1303]: Асфальтний завод, Гагаріна, Горького, Дзержинського, Залізнична, Калініна, Каховська, Комарова, Леніна, МарксаК, Миру, Нафтобазівський, Привокзальна, Садова, Садовий, Свердлова, Суворова, Торгова, УкраїнкиЛ, Шевченка, Шкільна, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [ТП - 152 Л - 1]: Радянська д.1 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [1305]: Підгірна, Черняховського технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [КТП - 444]: Козацька д.52, 60, Чорноморська д.34, 44 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1303]: Грибоєдова, Котовського, Лісна, Набережна, Піонерська д.67, 69, 71, 73 - 101, Річна д.5, Садова д.63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 - 75А, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 140 - 232, Чкалова д.38, 40, 42, 44 - 55 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [КТП - 438]: Будьонного д.1 - 49, Виноградна д.1 - 51, Леніна д.1 - 37, 41, Молодіжна, Степова, Чорноморська д.12 - 46, Шкільний провулок технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1305]: Лісна дача, Недогорський ліс технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 3]: Кутузова д.1 - 28, , Квіткова Фурманова д.1 - 13, Торпедний д.1А - 16А, 19 - 25, Лугова д.39 - 55 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [1303]: Красна д.54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 798 Л - 1]: Прикордонний, Пушкінська д.7, Крива д.1 - 7, 9 - 24А, 26, 30, 32 - 34, Вузький, Київська, Набережна1, Набережна2, Радянська д.36, 38 - 40, 42, 44, 46, 48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, Фрунзе д.7 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка [КТП - 217 Олександрівка]: Космічна д.32, 34 - 41, Шевченка д.1 - 9, 11, Шкільна д.2 - 19А, 20, 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 602 2Т]: Військове містечко д.53 - 57, Крамського, Військове містечко23 д.56, ШовкуненкаО д.107 - 113, 1172, Брюллова, Бериславське д.8, Айвазовського д.255 - 5А, 10 - 1814, Левітана, Шишкіна технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 826 1Т, 2Т]: БлагоєваД Людвіка Заменгофа д.1, 6, ДимитроваГ Святих Кирила та Мефодія д.8 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 832 А 1Т]: Садова д.52 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 62]: Тимірязєва д.1 - 42 - 64, Сухарна д.4 - 9, Фрітаун д.67 - 115, 131, ЛюксембургР Стрітенська д.25 - 29А, Смольна д.71А, 75, 79, 86 - 104 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 1007 Л - 4]: П’ятихатська д.103 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 121 Л - 4]: Фортус Марії д.86 - 884, 902 - 921 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [543]: Березня8, Білі Акації д.1 - 25, Бульварна, Визволення д.1 - 42, Галицька д.3 - 6, 13, 15 - 17, 20 - 20А, 23, 29, 47 - 98, 100 - 160, Гаражний, Жовтнева д.9 - 70, Зарічна, Зворотній, Інтернатський, Калинова, Колгоспна д.1 - 19, Комсомольська д.32, 34, 36 - 37, 41 - 41А, Консервна д.2 - 14, Крайня, Механічна д.1 - 103, Миколаївська д.74, Молодіжна, Нижня, Нова, Овочева, Першотравнева д.30 - 75, Північна, Піонерський д.18 - 20а, Радянська д.13 - 66, Рибальська д.11, Робоча д.1 - 42, Садовий, Січня9 д.9 - 22, Стадіонна д.48а - 129, Східна, Трудова, Фестивальна д.1 - 3, 5, 8, 12, 20, Херсонська д.43, 47, 49, Червонопрапорна Троїцька д.1 - 39, Червонофлотська д.6 - 106, Чорнобаївська д.37 - 162, Чорноморська, Шуменська, Ювілейний , Якірний технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф647. уч. ЗТП - 042 - 045]: Арабатський д.17, БiдногоД д.1, 3, 6 - 6а, 13 - 14а, 44а, БідногоД д.8, Виноградна ЛібкнихтаК д.4, 6, Вишнева Комсомольська, Вишневий Комсомольський д.40, Гоголя д.28 - 58, 60, 62 - 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, Дружби народів Махарадзе д.7 - 7а, 13, 15, 19, 20.25а Плановые работы 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ 401, Жовтнева д.33 - 43, Колективна Колгоспна д.11, 13, Коцюбинського д.3 - 41, 43 - 70, 74, Мiчурина, Міська Червоноармійська д.17 - 29, 31 - 108, Парижської Комуни д.3 - 7, 8 - 13, 14 - 16а, 18, 20, 22а, 24, 28, 62, Соборна Воровського д.154, 158, 160, 162, 164, 166 - 166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186 - 188, 190, 192, 194, Спортивна д.11, 13 - 33, Таврічеський, Шабовти ТО 7,52,54,56-1
Генічеський РЕЗ і ЕМ Партизани [ТП - 262 Л - 1]: Південний д.31, Червонопрапорна д.97, 99 - 104, 107 - 142 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Плавське [КТП - 622]: Молодіжна, Степна ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Нова Праця [ТП - 15 А Л - 2]: Мiчурина д.1 - 10, 12 - 37 ТО 08.00-16.30
24.1.2017
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеська Гірка [КТП - 732]: Азовська д.1 - 2, 3 - 7а, 7б, 8, 11А, 12б, 13б, 14а, 15а, Виноградна д.1, 5 ТО 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 169 РОГАЧИК]: 35 років Перемоги д.42, 44, 46, 48 - 50, 53, 55 - 76 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 88 Л - 2 Рогачик]: Молодіжна д.10, 12, 14, 16 - 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 88 Л - 3 Рогачик]: Молодіжна д.1А - 9, 11, 13, 15, 25 - 27 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 192 Л - 3 Рогачик]: Резніченка д.137, 139А, 190 - 192 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоросійське [ТП - 672 Л - 2]: Чкалова д.1 - 26 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоросійське [ТП - 672 Л - 3]: Чкалова д.26 - 64 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 6 Л - 3]: 28 Армії д.1 - 12А, 14 - 16А, 18, 20 - 20А, 22 - 22А, 26 - 26А, 28 - 28А, 32, 34 - 34А, 36, 38 - 38А, 40, 42А, Свердлова д.54, 56 - 57 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 121]: Орджонікідзе д.2, 4, 6, 8, 10 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 121 Л - 1]: Орджонікідзе д.2, 4, 6, 8, 10 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [ТП - 95 Л - 1]: Будьоного д.41, 43, 45, 55 - 116 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ЗТП - 553]: Молодіжна, Чапаєва, Таврійська д.2 - 82, Парковий, Луговий, Івна Мазепи Кірова д.2 - 64 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 1101]: Івна Мазепи Кірова д.49 - 113, Шкільнад.6 - 12а, 9 - 23, Вірьовчина Балка, Гагаріна д.1 - 15, Нова д.2 - 14, Д.Бєдногод.1 - 5а, 4 - 8 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 1103]: Івна Мазепи Кірова д.114 - 174, 123 - 165, 148, Таврійська д.221, 223 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 558]: Луначарського, Березня8, Мирного Панаса, Польова, Студентська, Тупиковий, Щорса д.2 - 13 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 792]: Шевченка д.1 - 33А, Озерна, Разіна Степана д.1 - 12А, 15, Новий По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 788 Л - 3]: Спортивний д.1, 2, Олімпійська, Надії, капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [КТП - 294]: 40 - років Перемоги, Дружби, Жовтнева то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нововасилівка [ТП - 320 Л - 1, Л - 2]: Садова, ЧайкіноїЛ то 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [714]: Абрикосовий Фрунзе, Гагарина, Гоголя, Гончарова, Горіхова Фрунзе, Горького, Деповська, Дослідна Станція д.36, Дружби народів Червоноармійська д.17, Елеваторна д.15, Залізнична д.3, 5, 11, 27, 29, 33 - 35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 - 95, 97, 99, 105, 107, 109, 111 - 113, 117, 119, Інтернаціональна, Леоніда Бикова Кірова, Лікарняна, Мiчурина д.2 - 4, 8 - 26, 28 - пер8, Матросова, Новоселів Калінiна, Пiонерська, Пархоменко, Південна д.31 - 32, Полева, Пушкiна, Різдвяна Котовського д.1 - 3, 24 - 41, Степова Щорса, Тургенєва, Футбольний, Херсонська Енгельса, Чагiна, Чкалова, Шабовти, Шевченко проверка РЗА 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне [ТП - 236 Л - 2]: Шевченко д.1 - 15, 17 - 26 проверка РЗА 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [721]: 50 років Перемоги д.4 - 66, 68 - 80, Берегова д.91 - 12, 1214 - 127, Новий д.СТФ присоединение 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [КТП - 104 Н.Сірогози]: Центральна то 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [КТП - 314 Воронцовка]: Урожайна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [КТП - 3 Воронцовка]: Загородівська д.27, 29, 31, 33 - 130 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 49 Воронцовка]: Єсенiна, Перемоги, Сонячний, Степова д.24, 26, 28 - 74, Травня1 д.1, 3, 5 - 7, 22 - 32 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 19 Л - 2 Воронцовка]: Ленiна д.11 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 19 Л - 4 Воронцовка]: Ленiна д.12 - 19, 21 - 23, Суворова д.1 - 5 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 64 2Т]: БукінаМ д.36а - 36А, Французьська Паризської Комуни д.1, 3, 5 - 7, 15 технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП - 7 Л - 11 , Л - 2]: Андріївська Калініна д.2 - 16, Дружби Дзержинського д.4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Андріївська Калініна д.17 - 18, 20 - 21, 24 - 31, Героїв України МарксаК д.17 - 21, 23, 25, 27, 29, 31, Гідробудівників д.19, 21, 23 - 24, 30, Дружби Дзержинського д.18 - 20, 22 - 24, 26, 28, 30, Затишна Піонерська д.10, 12, Паркова Комсомольська д.9 - 11 обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [ТП - 336 Л - 1, 2]: Богдана Хмельницького Цюрупи, Дружби, Лікарняна, Ліпая, Першотравнева, Південна, Спортивний Піонерський то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 272]: 50 років Перемоги, Лінійна, Пролетарська то 09.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [КТП - 274]: Артилерійська, Жовтнева, Пролетарська, Робоча, Східна, Українська, Червоноармійська, Шкільна то 13.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда Пролетарка [ТП - 318 Л - 1, 2, 3]: Підлісна, Центральна Леніна то 09.00-16.20
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 79 Л - 6 Берислав]: Заводська д.23 - 62, Овражна д.43, 45 - 68, Овражний д.10А - 39, Садовий д.25, 27, 29, 31, 33А - 36А, 39, 41 - 46, 52 - 54, Степова д.37, 39, 41, Центральна д.1 - 15 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 242 Л - 1 Берислав]: Вишневий д.10, Лікарняна д.1 - 21, 23 - 37, 39, 41, Миру д.1 - 14, 16 - 19, Нова д.1 - 45, Продольна технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Саблуківка [КТП - 164 Берислав]: Гагаріна, Мирна , Молодіжна, Придніпровська, Степова, Центральна , Шевченка, Шейка технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [КТП - 453]: Лугова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 732]: Кірова провулок д.3, 5 - 8, 10, 13, Колгоспна д.31 - 118, Котовського д.67, 69, 71 - 72, 74 - 80, 82 - 84, 86, Піонерська д.13, 37, 39 - 41, 43, 45, 49, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [1305]: Підгірна, Черняховського технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1305]: Лісна дача, Недогорський ліс технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Краснолюбецьке [КТП - 278 Олександрівка]: Виноградна, Молодіжна д.1 - 29, 34, 38, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 1052]: Виноградна1, Виноградна2 д.1, 2, 4 - 26 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [3722]: Суднобудівна3, Нафтогавань пос. 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 610 1Т]: ШовкуненкаО д.82 - 82А, 84, КуликаІ д.131А технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Подпольный Л - 1]: Підпільна Кузнецька д.21 - 2379, 2853 - 32, Орджонікідзе Поштова д.15 - 23, 28 - 34, Декабристів Преображенська д.50 - 60, 65А - 71, 81, Радянська Ярослава Мудрого д.41, 47 - 51, 57 - 59, 64 - 76, Кузнецька, Степовий д.4, Шолом Алейхема д.30, Попова д.6, 8 - 8А технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [ПС 3510 Батумская]: Гагаріна, Дмитра Яворницького ВдовиченкаР д.98 - 232, Київська Жовтнева д.1 - 57, Колгоспний д.15 - 24, Кооперативна Михайлевського д.108 - 295, Лікарняний д.3 - 17, Набережна д.1, 3, 5 - 5А, 11, 13, 34, 52 - 130А, Свободи МарксаК д.91 - 245, 104 - 186, Соборна Будьоного д.41 - 43, Степова, Суворова, Тайгова, Торгівельний д.11А - 28А, Фестивальна , ФранкаІ, Чаленко , Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Дніпровське, Ромашкове [ПС 3510 Батумская]: технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [543]: Березня8, Білі Акації д.1 - 25, Бульварна, Визволення д.1 - 42, Галицька д.3 - 6, 13, 15 - 17, 20 - 20А, 23, 29, 47 - 98, 100 - 160, Гаражний, Жовтнева д.9 - 70, Зарічна, Зворотній, Інтернатський, Калинова, Колгоспна д.1 - 19, Комсомольська д.32, 34, 36 - 37, 41 - 41А, Консервна д.2 - 14, Крайня, Механічна д.1 - 103, Миколаївська д.74, Молодіжна, Нижня, Нова, Овочева, Першотравнева д.30 - 75, Північна, Піонерський д.18 - 20а, Радянська д.13 - 66, Рибальська д.11, Робоча д.1 - 42, Садовий, Січня9 д.9 - 22, Стадіонна д.48а - 129, Східна, Трудова, Фестивальна д.1 - 3, 5, 8, 12, 20, Херсонська д.43, 47, 49, Червонопрапорна Троїцька д.1 - 39, Червонофлотська д.6 - 106, Чорнобаївська д.37 - 162, Чорноморська, Шуменська, Ювілейний , Якірний технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [РП - 1 Л - 1]: БiдногоД д.2 - 5, 7 - 12, 15 - 44, 44Б - 48, Дружби народів Махарадзе д.101, Соборна Воровського д.102, 104, Соборний Воровського д.14, 16, 21, 31, Спортивна д.2 - 10, 12, Ушакова д.10, 21, 27 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Партизани [ТП - 262 Л - 2]: Колгоспна д.1 - 31, 35, 37, 39, Першотравнева д.25 - 28, 33 - 38, 40, 80, Південний д.29, Червонопрапорна д.68, 70, 72, 74 - 74а, 78, 80, 82, 84, 86 - 96, 98, 105 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Роздолля [КТП - 650]: Українська ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чонгар [634]: 50 років СРСР, Ворошилова, Вчительська, Гагарина, Калініна, Легунова, Легунова Г.А. 40 років Перемоги 08.00-16.30
25.1.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [3711]: Аеродромна, Кірова д.157 - 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173 - 220, 224 - 224А, 226, 228, 232 - 234, 236, 238 - 240, 242, 244, Леніна д.116, 118, 120 - 122, 128, 130, 132 - 159, Ювілейна д.80, 82 - 84, 127, 133А - 157 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [КТП - 16 РОГАЧИК]: Гагаріна д.28, 30, 32, 34, 36, 38 - 44, Леніна д.1 - 5, 9, 11 - 13, 15, Лікарняний д.1 - 15, 19, Набережна д.1 - 28 технічне обслуговування 07.30-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [КТП - 22 РОГАЧИК]: Гагаріна д.1, Горького, Комсомольський, Леніна д.6, 10, 14, 16 - 43, 47А - 49А, 51, 53, МарксаК д.35 - 37, Першотравневий д.1 - 5, Піонерський д.1 - 18, 20, Степова д.19А технічне обслуговування 13.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 192 Л - 3 Рогачик]: Резніченка д.137, 139А, 190 - 192 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 704 Л - 1]: Восточна, Котовського д.1 - 5 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 704 Л - 2]: Котовського д.0, 7 - 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [ТП - 95 Л - 2]: Будьоного д.1, 3, 5, 7 - 9, 11, 21, 31, 35 - 39 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ЗТП - 553]: Молодіжна, Чапаєва, Таврійська д.2 - 82, Парковий, Луговий, Івна Мазепи Кірова д.2 - 64 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 1101]: Івна Мазепи Кірова д.49 - 113, Шкільнад.6 - 12а, 9 - 23, Вірьовчина Балка, Гагаріна д.1 - 15, Нова д.2 - 14, Д.Бєдногод.1 - 5а, 4 - 8 По договору приєднання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новосеменівка [КТП - 107]: Фрунзе то 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 1103]: Івна Мазепи Кірова д.114 - 174, 123 - 165, 148, Таврійська д.221, 223 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 558]: Луначарського, Березня8, Мирного Панаса, Польова, Студентська, Тупиковий, Щорса д.2 - 13 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 792]: Шевченка д.1 - 33А, Озерна, Разіна Степана д.1 - 12А, 15, Новий По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 788 Л - 3]: Спортивний д.1, 2, Олімпійська, Надії, капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [714]: Абрикосовий Фрунзе, Гагарина, Гоголя, Гончарова, Горіхова Фрунзе, Горького, Деповська, Дослідна Станція д.36, Дружби народів Червоноармійська д.17, Елеваторна д.15, Залізнична д.3, 5, 11, 27, 29, 33 - 35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 - 95, 97, 99, 105, 107, 109, 111 - 113, 117, 119, Інтернаціональна, Леоніда Бикова Кірова, Лікарняна, Мiчурина д.2 - 4, 8 - 26, 28 - пер8, Матросова, Новоселів Калінiна, Новоселів Калініна, Пiонерська, Пархоменко, Південна д.31 - 32, Полева, Пушкiна, Різдвяна Котовського д.1 - 3, 24 - 41, Степова Щорса, Тургенєва, Футбольний, Херсонська Енгельса, Чагiна, Чкалова, Шабовти, Шевченко проверка РЗА 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне [ТП - 236 Л - 3]: Леніна д.2 - 16, 19 - 27, 34, 40, 44 - 46, 48, 50, 52 - 60, 62 - 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80 - 95, Шевченко д.94 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [ТП - 371 Л - 1]: Калінiна д.1, 3, 5 - 7, 11 - 15, 17, 21, 25, 27, 31 - 33, 35 - 37, 39, 45 - 49 ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [КТП - 98 Н.Сірогози]: Кірова то 13.30-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [721]: 50 років Перемоги д.4 - 66, 68 - 80, Берегова д.91 - 12, 1214 - 127, Новий д.СТФ присоединение 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 327 Воронцовка]: Миру, Свердлова д.17, 19, 21, 23, 25 - 52 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 366 Воронцовка]: Горького д.1 - 6, Жовтнева, Комсомольський д.2 - 4, 6, 8, Петровського д.2 - 5 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 19 Л - 3 Воронцовка]: Радянська д.6, 8, 14, 16, Торговий технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ЗТП - 52 2Т]: Будівельна, Вишнева, Крушельницької Фрунзе, Портова д.50 - 54, Франка д.21 технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 127 Л - 2]: Ушакова д.2, 4, 08а - 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, Ключовий Піонерський д.11, 13, 15, 19 - 23, Садова д.27 - 31, Вишнева МарксаК д.01а - 33, Наддніпрянська д.22а, Масюткиних, Коняшиних д.16, Шевченка д.33 капітальний ремонт обладнання 09.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Андріївка [ПС 3510 Широка]: Вишнева, Мирний провулок, Миру, Шевченка Измерения и испытания 1Т 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка [ПС 3510 Широка]: Колгоспна Измерения и испытания 1Т 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Гостроподолянське [ПС 3510 Широка]: Леніна, Пролетарська, Радянська Измерения и испытания 1Т 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малаандронівка [ПС 3510 Широка]: Колгоспна Измерения и испытания 1Т 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петрівка [ПС 3510 Широка]: 70 років Жовтня, Мира, Петровського, Степна Измерения и испытания 1Т 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Улянівка [ПС 3510 Широка]: 40 років Перемоги, Леніна, Молодіжна, Набережна, Нова, Пролетарська, Радгоспна, Центральна Измерения и испытания 1Т 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [ПС 3510 Широка]: 40 років Перемоги, Гірського, Молодіжна, Нова, Пролетарська Измерения и испытания 1Т 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке [ПС 3510 Широка]: 40 років Перемоги, Бордунова, Дубініна, Ладичука, Молодіжна, Полєтаєва, Спортивна, Торгівельний провулок Измерения и испытания 1Т 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: Молодіжна, Пролетарська, Радянська Миру то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ст.Маячка [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: Гвардійська, Зелена, Леніна, Ленінградська, Олешківська Цюрупи, Південна, Польовий, Поштова, Сонячна Пролетарська, Степова Радянська, Східна то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: Андрєєва, Вишнева Жовтнева, Гагаріна, Горького, Дружби народів, Командокова, Леніна, Літвінова, ЛюксембургР, Молодіжна, Пролетарська, Робоча, Степова, Черняховського, Шевченка то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ТП - 346 Л - 2, 3]: Кооперативна, Олешківська Піонерська, Львівська, Вінницька, Гагаріна, Західна, Казацька Фрунзе, Фермерська СовхознаРадгоспна то 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [ТП - 336 Л - 1, 2]: Богдана Хмельницького Цюрупи, Дружби, Лікарняна, Ліпая, Першотравнева, Південна Спортивний Піонерський то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [КТП - 322]: Ладичука, Польова то 09.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [ТП - 593 Л - 1]: Незалежності Жовтнева то 09.00-16.20
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 79 Л - 6 Берислав]: Заводська д.23 - 62, Овражна д.43, 45 - 68, Овражний д.10А - 39, Садовий д.25, 27, 29, 31, 33А - 36А, 39, 41 - 46, 52 - 54, Степова д.37, 39, 41, Центральна д.1 - 15 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [КТП - 163 Берислав]: Мороза д.138 - 152, 165, 173 - 215, Придніпровська д.0, 102 - 121 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 242 Л - 2 Берислав]: Молодіжна д.1 - 22 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 584]: Пасічника д.140 - 142 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 600]: Гагаріна д.91 - 97, 118, 120, 122, Куйбишева д.3 - 14, 16 - 34, 35, 37, 39, 41 - 41Б, 43, 45, Леніна д.1 - 30, 32 - 50, 58, Маріїнська Комунарів д.104А, 106, 117, 119, 121 - 1211, Набережна д.3 - 7 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [1305]: Підгірна, Черняховського технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1305]: Лісна дача, Недогорський ліс технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Кубань [КТП - 379 Олександрівка]: Гагаріна д.2 - 69, Леніна, Молодіжна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля [КТП - 272 Олександрівка]: Жовтнева, Миру д.1 - 30, 32, 34, 54 - 60, Південна технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [РП - Мост]: Мостовий, ТерешковаВ, Центральна Будьонного д.75А, 77 - 77В, 79, Горького д.2 - 19, 21 - 43, Лазарева, Лермонтова д.1 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [1015]: А.НЕВСКОГО д.48 - 58, Річкова, Севастопольська, Трансформаторна, Трансформаторний, Комарова, Котовського, Петра Дорошенка Воровського 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 76]: Котовського Гончарна д.42, Московська д.41 - 4111, 43, 53 - 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1070]: Короленка, Трипільський, Рибний, Ладичука д.1 - 42, Дніпропетровська Героїв Крут д.60 - 76, 89 - 95А, Водопровідний2 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 28]: БєдногоД Тягинська д.3126А - 80А, 83 - - 89, 90 - 114, СуботиМ д.261 - 32, 35, 37, Міліцейський д.7, Ливарна д.40, 42 - 42А, 44, 87, Ладичука д.27 - 41А, 44 - 52, 54, Шмідта Офіцерська д.102, Перекопська д.21 - 23А, 33 - 85, Старостіна Церковна д.14 - 30, 56, Сиваська д.37 - 39, 42 - 46, Тарана Медова д.28, 3044 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Подпольный Л - 1]: Радянська Ярослава Мудрого д.41, 47 - 51, 57 - 59, 64 - 76, Шолом Алейхема д.30, Кузнецька, Декабристів Преображенська д.50 - 56, 65А - 71, 81, Степовий д.4, Підпільна Кузнецька д.21, 23 - 2379, 2853, 30, 32, Орджонікідзе Поштова д.15 - 23, 28 - 34, Попова д.6, 8 - 8А технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [543]: Березня8, Білі Акації д.1 - 25, Бульварна, Визволення д.1 - 42, Галицька д.3 - 6, 13, 15 - 17, 20 - 20А, 23, 29, 47 - 98, 100 - 160, Гаражний, Жовтнева д.9 - 70, Зарічна, Зворотній, Інтернатський, Калинова, Колгоспна д.1 - 19, Комсомольська д.32, 34, 36 - 37, 41 - 41А, Консервна д.2 - 14, Крайня, Механічна д.1 - 103, Миколаївська д.74, Молодіжна, Нижня, Нова, Овочева, Першотравнева д.30 - 75, Північна, Піонерський д.18 - 20а, Радянська д.13 - 66, Рибальська д.11, Робоча д.1 - 42, Садовий, Січня9 д.9 - 22, Стадіонна д.48а - 129, Східна, Трудова, Фестивальна д.1 - 3, 5, 8, 12, 20, Херсонська д.43, 47, 49, Червонопрапорна Троїцька д.1 - 39, Червонофлотська д.6 - 106, Чорнобаївська д.37 - 162, Чорноморська, Шуменська, Ювілейний , Якірний технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ПС 3510 Новомиколаївка 1Т]: Гагаріна, Гвардійський провулок, Дружби, Кірова провулок, Колгоспна, Кооперативна, Космонавтів, Котовського, Лихни, Молодіжна, Молодіжний провулок, Паркова, Південна, Піонерська, Поштова, Радянська, Робітнича, Степова Комсомольська 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [РП - 1 Л - 4]: БідногоД д.5, Соборний Воровського д.3 - 13, 15, 17 - 19, 22 - 29, 35, Ушакова д.1 - 9, 11 - 19, 23 ТО 09.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Птахівка [КТП - 186]: Молодіжна, Шкільний провулок, Ювілейна По договору приєднання 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [ТП - 446 Л - 1]: Леніна, Шевченко ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чонгар [634]: 50 років СРСР, Ворошилова, Вчительська, Гагарина, Калініна, Легунова, Легунова Г.А. 40 років Перемоги, Леніна, Махарадзе, Миколаївка, Миру, Молодіжна, Нова, Першетравнева, Садова, Чхаидзе ТО 08.00-16.30
26.1.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 220 Л - 1 Рогачик]: Жовтнева д.31 - 72, Леніна д.34 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [3711]: Аеродромна, Кірова д.157 - 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173 - 220, 224 - 224А, 226, 228, 232 - 234, 236, 238 - 240, 242, 244, Леніна д.116, 118, 120 - 122, 128, 130, 132 - 159, Ювілейна д.80, 82 - 84, 127, 133А - 157 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 23 Л - 1]: Першотравнева, Івана Мазепи Інтернаціональна, Кузнечний По договору приєднання Плановые работы 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Поди [ТП - 324 Л - 1]: Поди Праві, Лісна, Малокопанська По договору приєднання 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 704 Л - 3]: Калініна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 90]: Декабристів, Леваневського, Пушкіна д.18 - 42, Пушкіна пров технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 220]: Більшовитська д.2 - 8, Космонавтів д.2 - 11, 13, 15, 17, 19 - 21, 23 - 25, Смоленська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 79]: Вокзальна д.33, Південа, Червоноармійська д.53 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 92]: Вокзальна д.1 - 26, Гагаріна д.14 - 20, 22 - 24а, Садова д.35, Суворова д.1 - 46, 49, 51, 53 - 57, 59, 63, Червоноармійська д.59, 61, 63, 65 - 651, 67, 69, 71, 73 - 81, 83 - 85, 87 - 89, 91 - 93, 97 - 103 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [ТП - 95 Л - 3]: Будьоного д.2, 4, 6, 10, 12 - 20, 24 - 30, 34, 42, 44, 46 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 73]: Радянська, Стаханова то 12.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нововасилівка [ТП - 371 Л - 1, Л - 2]: Жовтнева то 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ то
Херсонське МВЕ Зеленівка [ЗТП - 553]: Молодіжна, Чапаєва, Таврійська д.2 - 82, Парковий, Луговий, Івна Мазепи Кірова д.2 - 64 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 1101]: Івна Мазепи Кірова д.49 - 113, Шкільнад.6 - 12а, 9 - 23, Вірьовчина Балка, Гагаріна д.1 - 15, Нова д.2 - 14, Д.Бєдногод.1 - 5а, 4 - 8 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 1103]: Івна Мазепи Кірова д.114 - 174, 123 - 165, 148, Таврійська д.221, 223 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 558]: Луначарського, Березня8, Мирного Панаса, Польова, Студентська, Тупиковий, Щорса д.2 - 13 По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [КТП - 792]: Шевченка д.1 - 33А, Озерна, Разіна Степана д.1 - 12А, 15, Новий По договору приєднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 788 Л - 3]: Спортивний д.1, 2, Олімпійська, Надії, капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [714]: Абрикосовий Фрунзе, Гагарина, Гоголя, Гончарова, Горіхова Фрунзе, Горького, Деповська, Дослідна Станція д.36, Дружби народів Червоноармійська д.17, Елеваторна д.15, Залізнична д.3, 5, 11, 27, 29, 33 - 35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 - 95, 97, 99, 105, 107, 109, 111 - 113, 117, 119, Інтернаціональна, Леоніда Бикова Кірова, Лікарняна, Мiчурина д.2 - 4, 8 - 26, 28 - пер8, Матросова, Новоселів Калінiна, Пiонерська, Пархоменко, Південна д.31 - 32, Полева, Пушкiна, Різдвяна Котовського д.1 - 3, 24 - 41, Степова Щорса, Тургенєва, Футбольний, Херсонська Енгельса, Чагiна, Чкалова, Шабовти, Шевченко проверка РЗА 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [КТП - 95 Н.Сірогози]: Садова то 08.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [ТП - 371 Л - 1]: Калінiна д.1, 3, 5 - 7, 11 - 15, 17, 21, 25, 27, 31 - 33, 35 - 37, 39, 45 - 49 ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [721]: 50 років Перемоги д.4 - 66, 68 - 80, Берегова д.91 - 12, 1214 - 127, Новий д.СТФ присоединение 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1604]: Абрикосова д.2, Горького д.87, 94 - 100, Дудченка д.96, 98 - 105, Єсенiна, Орленка, Перемоги, Робітнича, Садова, Сонячний, Степова д.7, 9, 11, 13, 21 - 96, Травня1 д.1, 3, 5 - 7, 22 - 32 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 274 Воронцовка]: Абрикосова д.2, Садова, Степова д.7, 9, 11, 13, 21 - 23, 25, 27 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 376 Л - 1 Воронцовка]: Чкалова д.48 - 71, 73, 75, 77, 79 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 376 Л - 2 Воронцовка]: Свердлова д.1 - 16, 18, 20, 22, 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ЗТП - 47 2Т]: Незалежності Героїв Сталінграду д.11 - 21, Портова д.42, Франка д.13 - 15, 17, 23 - 27А технічне обслуговування 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ТП - 346 Л - 2, 3]: Кооперативна, Олешківська Піонерська, Львівська, Вінницька, Гагаріна, Західна, Казацька Фрунзе, Фермерська СовхознаРадгоспна то 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 237]: Лермонтова, Південна, Соборна Червонофлотська, Таврійська то 11.00-13.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 241]: Миру Леніна, Польова Колгоспна, Чорноморська Перекопська, Шкільна Кірова то 08.00-11.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [ТП - 595 Л - 1, 2]: Виноградна, Молодіжна, Шкільна, Виноградний, Луговий, Першотравнева, Садова то 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ст.Маячка [КТП - 152]: Сонячна Пролетарська то 13.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ст.Маячка [КТП - 728]: Гвардійська т.о. 15.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда Пролетарка [КТП - 316]: Виноградна, Жовтнева, Молодіжна Радянська, Новожовтнева, Центральна Леніна, Шкільна то 09.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда Пролетарка 13.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 79 Л - 2 Берислав]: Введенська д.99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113 - 132, 136, Павловського д.46 - 68 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 273 Л - 1, Л - 3Берислав]: Карачинівська д.11, Мисливська, Степова, Нова д.49 - 68 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоросійське [КТП - 671]: Чорноморська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 7]: Артема д.10 - 39, 41, Гагаріна д.125 - 127, 129, 131, 135, 137 - 139, 141, 143 - 1432, 149, 153 - 216, Короленко д.19 - 47, 49, Маріїнська Комунарів д.174, Паризької Комуни д.10Б - 14, 16, 18, Поповича д.120, 122, 124, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 163 - 199А, Пушкіна д.24, 26, 28, 30, Свердлова д.7, 9 - 36, 37 - 37А, 39, 41, 43, 45, 47 - 471, 49, 51, Чапаєва д.184 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [Р - 7 1306 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 22 Л - 2 Олександрівка]: Воровського д.18, 20, 24 - 32, 34, 36 - 46, 47 - 75А, Дружби, Комсомольська д.2, 14, 24 - 26, 28, 49 - 53, Космоса, Пушкіна д.31А, 40, Чапаєва д.14, 16, 23 - 39, Янтарний технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 798 Л - 3]:Першотравневад.69 - 73, Степова д. 69 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [502]: 1040 Полку д.1, 4, БондарчукаС, Військовий, Георгія Скадовського Медвєдєва, Дмитра Яворницького ВдовиченкаР д.1 - 91, Калініна, Кірова, Колгоспний д.3 - 10, Кооперативна Михайлевського д.1 - 123, 2 - 94, Набережна д.2 - 50, Поштова д.1 - 31, 2 - 10, Приозерна, Пушкіна д.1 - 23, Робоча, Садова, Свободи МарксаК д.7В, 11А - 40, 42, 44, 46, 48, 52, Соняшна, Спортивна, Торгівельний д.1 - 7, 2 - 4, УкраїнкиЛ, Фрунзе, Харченка д.2 - 22, Ценковського д.2 - 38А, 42 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 285 1Т, 2Т]: Тиха д.4 - 46, Дніпропетровська Героїв Крут д.176 - 192, 247 - 301, Слободка2 , Тиха д.48 - 78, технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [503]: Ценковського д.61 - 78А, Соборна Будьоного д.1 - 40, ХмельницькогоБ, Дружби, Комсомольська, Станіславське д.28 - 35, Миру, Горіхова, Батумська, Ярослава Мудрого Пролетарська, Білозерська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [КТП - 153]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська д.13 - 52, Таврійська, Хмельницкого Б приеднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 344]: Ушакова д.262, Свободи д.4, 6, 8 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [543]: Березня8, Білі Акації д.1 - 25, Бульварна, Визволення д.1 - 42, Галицька д.3 - 6, 13, 15 - 17, 20 - 20А, 23, 29, 47 - 98, 100 - 160, Гаражний, Жовтнева д.9, 11, 17 - 17А, 19, 27, 29, 39, 41 - 43, 48 - 50, 56, 62 - 66, 70, Зарічна, Зворотній, Інтернатський, Калинова, Колгоспна д.1 - 19, Комсомольська д.32, 34, 36 - 37, 41 - 41А, Консервна д.2 - 14, Крайня, Механічна д.1 - 103, Миколаївська д.74, Молодіжна, Нижня, Нова, Овочева, Першотравнева д.30 - 75, Північна, Піонерський д.18 - 20а, Радянська д.13 - 66, Рибальська д.11, Робоча д.1 - 42, Садовий, Січня9 д.9 - 22, Стадіонна д.48а - 129, Східна, Трудова, Фестивальна д.1 - 3, 5, 8, 12, 20, Херсонська д.43, 47, 49, Червонопрапорна Троїцька д.1 - 39, Червонофлотська д.6 - 106, Чорнобаївська д.37 - 162, Чорноморська, Шуменська, Ювілейний , Якірний технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [ТП - 153 Л - 1]: Комсомольська д.10 - 21, 60 - 63, Молодіжна, Радянська д.13 - 52, Таврійська приеднання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Подпольный Л - 1]: Попова д.6, 8 - 8А, Декабристів Преображенська д.50 - 71, 81, Кузнецька, Радянська Ярослава Мудрого д.41 - 59, 64 - 76, Шолом Алейхема д.30, Орджонікідзе Поштова д.15 - 23, 28 - 34, Степовий д.4, Підпільна Кузнецька д.21, 23 - 2379, 2853 - 32 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [ПС 3510 Михайловка]: Піонерська, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ленінське [ПС 3510 Михайловка]: Космонавтів, Леніна, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Веснянка [712]: работы для Н-троицкого РЭС 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [ПС 3510 Михайловка]: Лісова технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новодмитрiвка [712]: Переключение для Н-троицкого РЭС 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Михайловка]: Леніна, Миколи Золотаревського Жовтнева, Спортивна, Степова, Таврійська Комсомольська, Урожайна, Центральна, Шульги технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [711]: Азовська, Будівельників, Меліораторів д.3А - 21, Новоолексіївська д.0, 2 - 12 Переключение для Н-троицкого РЭС 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ПС 3510 Михайловка]: Миру, Новосілка технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [712]: Титова Переключение для Н-троицкого РЭС 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ПС 3510 Михайловка]: Пасічника д.112А технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [713]: Виноградна, Грушова 50 років СРСР, Дружба народів Червоноармійська д.16, 17а - 17В, 18а, 59, 61, 63, 65, 71, 73, 77, 79, 81, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 119а, 121, 123, Квіткова 60 років СРСР, Комаровська Ленiна, Космiчна, Молодiжна д.1 - 20, 22 - 33, Парижської Комуни д.134, Фонтанна д.2, 4, 6а, 8, 18 - 37, Шкiльна д.35 - 68 Работы Н-Троицкого РЭС 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [ПС 3510 Михайловка]: Молодіжна, Робоча, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [717]: Лесі Українки 30 років Жовтня д.60, 64 - 6465, 72 Работы Н-Троицкого РЭС 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [720]:Центральна Петровськогод.105, 107, Елеваторнад.105 Плановые работы 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 085 Л - 1]: 78 Укріпрайона д.11, 17, 23 - 25, КривоносаД д.3 - 5, 7, 13, 17 - 19, 25 - 27, 29, Північна10, 11, 7 д.4 - 14, 8 д.24 - 40, 9 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [ТП - 104 Л - 1]: Залізнична д.27, 29, 33 - 35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 - 95, 97, 99, 105, 107, 109, 111 - 113, 117, 119, Різдвяна Котовського д.24 - 41, Чкалова д.1 - 10а, 41, 71а, пер4 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [ТП - 446 Л - 2]: Белікова, Гагаріна ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щорсiвка [КТП - 676]: Залізнична, Інтернаціональна д.22, 24 - 44, Чкалова д.7, 9, 11 - 13 ТО 08.00-16.30
27.1.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 220 Л - 1 Рогачик]: Жовтнева д.31 - 72, Леніна д.34 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [3711]: Аеродромна, Кірова д.157 - 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173 - 220, 224 - 224А, 226, 228, 232 - 234, 236, 238 - 240, 242, 244, Леніна д.116, 118, 120 - 122, 128, 130, 132 - 159, Ювілейна д.80, 82 - 84, 127, 133А - 157 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [КТП - 27 РОГАЧИК]: Гоголя технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [ТП - 253 Л - 1]: Степова По договору приєднання 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 73]: Ватутіна, Комарова д.20 - 29, Котляревського д.1, 3, 5, 7 - 7А, 9 - 9А, 11А, 13 - 15, 17, 19, 21 - 21А, 23А, Куйбишева д.84 - 84А, 86, 88, 90, 92, 125, 125Б - 127, Степна, Степний технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [354]: Богуцького, Гагаріна, Колгоспна, Леніна, Петровського, Толбухіна, Фрунзе технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Сергіївка [КТП - 206]: Сергіївка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [ЗТП - 94]: Вокзальна д.28 - 30, 32, 34, Гагаріна д.2 - 4, 6 - 8 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 103]: Вокзальна д.1, 31, 36 - 368, Гагаріна д.1, 5, Кісільова, Пушкіна д.2 - 53, 55, Ювілейна д.4 - 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [ТП - 98 Л - 1]: Степова д.2, 10 - 12, 16, 20, 22, Східна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 78 Л - 1]: Радянська то 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першотравневе [КТП - 54]: Меліоративна, Спортивна то 08.00-12.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 1055]: Міліцейський д.6, 8, 40років Жовтня д.12 - 40, Ковальський, Сиваська д.45 - 67, 48 - 70, Старостіна Церковна д.27 - 31, 32 - 54, Ладичука д.53, 55 - 64, 66, СуботиМ д.34, 36, 39 - 49, Тарана Медова д.48 - 52, Ливарна д.6 - 30, 9 - 47А По договору приєднання 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [711]: Азовська, Будівельників, Меліораторів д.3А - 21, Новоолексіївська д.0, 2 - 12 проверка РЗА 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 38 Н.Сірогози]: Куйбишева, Чкалова то 13.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Сірогози [КТП - 235 Н.Сірогози]: 40 років Перемоги, Елеваторна, Миру, Свободи то 08.30-12.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Приозерне [ТП - 765 А Л - 1]: Заводська, Сивашська, Соляників присоединение 09.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [721]: 50 років Перемоги д.4 - 66, 68 - 80, Берегова д.91 - 12, 1214 - 127, Новий д.СТФ присоединение 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 381 Воронцовка]: Бериславська д.23, 25, 27, 29 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 18 Л - 1 Воронцовка]: Аптечний д.6, Кооперативний д.4 - 12, Радянська д.3 - 5, 7 - 13, 15 - 25, 27, 31 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 18 Л - 2 Воронцовка]: Радянська д.33 - 37 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 83 1Т, 2Т]: БукінаМ д.62а - 62А, БукінаМ д.64а - 64А, Новоселівська Жовтнева д.12 технічне обслуговування 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 18 Л - 4 Воронцовка]: Аптечний д.1 - 5, Радянська д.26, 28 - 30 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 376 Л - 1 Воронцовка]: Чкалова д.48 - 71, 73, 75, 77, 79 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 376 Л - 2 Воронцовка]: Свердлова д.1 - 16, 18, 20, 22, 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 22]: Велика Садова Радянська, Гвардійська, Івана Виговського Воровського, Новий, Олекси Гірника Комунарів, Параходна Енгельса, Перемоги Енгельса пров, Центральна Пролетарська то 12.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [КТП - 460]: Вінницька, Гагаріна, Казацька Фрунзе, Центральна 50 років Жовтня кап.р. 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [ТП - 726 Л - 1, 2, 3]: Запорізька, Котляревського, Таврійська, Українська, Херсонська, Степова, Садова, Заводський, Гвардійського, Фермерський Радгоспний то 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Піщанівка [ТП - 597 Л - 1, 2, 3]: Зелений, Молодіжна, Садовий, Східний, Шкільна, Катерини Білокур Жовтневий, Виноградна, Луговий, Набережна, Перемоги то 09.00-15.20
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [КТП - 59 Берислав]: Виноградний д.1, 8, Комарова д.1 - 22, Кулика д.1 - 9, 13 - 31, Тараса Шевченка , Терешкової, Центральна д.1 - 12, 14 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [КТП - 152 Берислав]: Миру д.3, 109, 123А - 123Б, 125 - 127А, 131 - 131А, 133, 135 - 137, 139, 141, 143 - 199, Садова д.51, 55 - 55А, 61, 67, 69 - 73, 75 - 85, 90 - 105, 108 - 127 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1306]: 14 Підпільщиків, Белінського, Братська д.12, 21 - 51, Будівельників, Войкова, Воровського д.6, 8, 10 - 10А, 12, 15 - 75А, Горького, Декабристів, Дзержинського, Дружби, Єсеніна, Заводська, Запорізька, Зелений, Кірова, Колгоспна, Комсомольська, Комунальна, Комунарів, Космоса, ЛазоС, Леніна д.1 - 107, 111 - 115, 158 - 235, ЛібкнехтаК, Лінійний, Ломоносова, Луначарського, Маяковського д.5, 7, 9, 11, 13 - 72, 74 - 90, Миру, Міліцейська д.3, 33, 35, 37, 39 - 47А, 49, 51 - 54, НасальськогоС, Нікітіна д.7 - 55, Нова, Пархоменко, Пролетарська д.4 - 9, 11, 13, 15 - 44, Пушкіна, Радянський, Свєрдлова, Селянська, Спортивний, Суворова д.11, 13 - 20, Східний, Тичини д.1 - 9, 11 - 23, Транспортна, Трудова, Українська, Уріцького, ФранкаІ, Фрунзе, ХмельницькогоБ, ЦациІ д.5, 7 - 11, 13, 15 - 61, ЦеткінаК, Чапаєва, Червоноармійська, Червонопартизанська, Шкільна д.2, 7 - 75, Щорса, Янтарний технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 7 Л - 1 Олександрівка]: Заводська д.13, 13В - 15, Суворова д.19 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 7 Л - 2 Олександрівка]: Заводська д.3, 5, 13А - 13Б, НасальськогоС д.7А, ХмельницькогоБ д.20 - 20А, 22 - 24, 26, 28 - 35 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [501]: Мирний, Будівельний, Поштова д.14, 16, 18, 20, 22 - 24, Молодіжна, Шевченка, Чаленко д.1, Ценковського д.39, 56, Європейська Радянська, 1040 Полку д.3, 5 - 28, Херсонська, Харченка д.34 - 40, Західний, Фестивальна д.47, 51 - 57, Київська Жовтнева д.61, 30років Перемоги, Лікарняний д.21 - 33, Торгівельний д.33 - 47, Станіславське д.3 - 17, Вінницька, Свободи МарксаК д.41, 43 - 43А, 45, 47, 49 - 84, 194в - 250, Свердлова, Колгоспний д.27 - 37, Пушкіна д.24 - 258 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [КТП - 862]: Монастирська д.5 - 7, Садова, Берегова д.3, Виноградна, Причальна д.10, Заозерна, Білозерська д.1 - 55, Лиманна, Річна, технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [505]: Стадіонна д.17 - 33, Виноградна, Дачна, Будівельників, Кільцева, Ріца садівниче товариство, Грушевського, Незалежності, Музикальна, Джерельна, 500 - річчя Українського козацтва, Вишнева, Заозерна, Зелена технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [КТП - 863 А]: Південно - Західне технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [543]: Березня8, Білі Акації д.1 - 25, Бульварна, Визволення д.1 - 42, Галицька д.3 - 6, 13, 15 - 17, 20 - 20А, 23, 29, 47 - 98, 100 - 160, Гаражний, Жовтнева д.9, 11, 17 - 17А, 19, 27, 29, 39, 41 - 43, 48 - 50, 56, 62 - 66, 70, Зарічна, Зворотній, Інтернатський, Калинова, Колгоспна д.1 - 19, Комсомольська д.32, 34, 36 - 37, 41 - 41А, Консервна д.2 - 14, Крайня, Механічна д.1 - 103, Миколаївська д.74, Молодіжна, Нижня, Нова, Овочева, Першотравнева д.30 - 75, Північна, Піонерський д.18 - 20а, Радянська д.13 - 66, Рибальська д.11, Робоча д.1 - 42, Садовий, Січня9 д.9 - 22, Стадіонна д.48а - 129, Східна, Трудова, Фестивальна д.1 - 3, 5, 8, 12, 20, Херсонська д.43, 47, 49, Червонопрапорна Троїцька д.1 - 39, Червонофлотська д.6 - 106, Чорнобаївська д.37 - 162, Чорноморська, Шуменська, Ювілейний , Якірний технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [КТП - 864]: Гагаріна, Пестеля д.5 - 8, Молодіжна, Свободи, Миру, Західна д.33, Братська, Терешкової, Білозерська д.2ж, Тітова, Українська д.14 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [КТП - 947 А]: Центральна Садиба технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [КТП - 975]: Українська д.2А - 6, 18, 32, 40років Перемоги, Абрикосова, Вишнева, Дружби народів д.1 - 11, 12 - 47, Західна д.44, 46, Шаталова, Степова д.1А - 39 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 230]: Парковий1, Придніпровський3, Придніпровська2, Придніпровський, Придніпровський2, Придніпровська3, Придніпровська1 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 085 Л - 2, Л - 3]: Генічеська д.1, 10, 18, 20, КривоносаД д.1, 6, 8, 10 - 12, Північна д.5, 13, Північна1, Північна2 д.13 - 21, Північна8 д.14, Сивашська ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [714]: Абрикосовий Фрунзе, Гагарина, Гоголя, Гончарова, Горіхова Фрунзе, Горького, Деповська, Дослідна Станція д.36, Інтернаціональна, Леоніда Бикова Кірова, Лікарняна, Мiчурина д.2 - 4, 8 - 16, 18 - 26, 28 - пер8, Матросова, Новоселів Калінiна, Пiонерська, Пархоменко, Полева, Пушкiна, Різдвяна Котовського д.1 - 3, 24 - 41, Степова Щорса, Тургенєва, Футбольний, Херсонська Енгельса, Чагiна, Чкалова, Шабовти, Шевченко ТО, Н-Троицкого РЭС 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [715]: Дорожня, , Елеваторна д.1 - 22, Меліораторів д.0 - 3, Новоолексіївська д.1, Центральна Петровського д.1а - 3, 5 - 6, 7 - 64, пер4, пер6, 70 - 106, 108 - 162 ТО, Н-Троицкого РЭС 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [716]: Дружба народів Червоноармійська д.1, 15, 17 - 40, 43 - 47, 50 - 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 - 75, 78, 80, 82 - 88, 90 - 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 - 108, 110, 112, 114, 116 - 118, 120, 122, 124 - 126, Залізнична д.2 - 11, 14 - 18, 20 - 166, Злагоди Чапаєва д.1 - 119, Комсомольська д.3 - 105, Лесі Українки 30 років Жовтня д.1 - 20, 23 - 59, 61 - 63, 65 - 71, 73 - 89, Литвiнова, Мирy д.0, 2 - 15, Молодiжна д.21, Нова, Олiмпiйська, Парижської Комуни д.1 - 133а, 135 - 196, Садова, Свято - Покровська 40 років Жовтня, Соборний 40 років Жовтня, Фонтанна д.1, 3, 5, 7, 9, Чушкiна, Шкiльна д.1 - 34 ТО, Н-Троицкого РЭС 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [718]:Південнад.3 - 29, 31 - 3236, 3659 Переключение для Н-троицкого РЭС 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ( Плановые работы ТО, Н-Т
30.1.2017
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ЗТП - 069 1Т]: Вадія Гака Крупської д.20А, Квіткова Островського д.9, 32, Ковпака д.1 - 3б, 5 - 5В, 7 - 7в, 9 - 9а, 11а - 11б, 13, 15, 17 - 17а, 21, 23, 25 - 26, 34 - 40, 47а - 47А, Парижської Комуни д.71, 88 - 90 прис. Мищенко 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 220 Л - 2 Рогачик]: Леніна д.25 - 33А, 36 - 70 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [КТП - 29 РОГАЧИК]: 60 років Жовтня, Гагаріна, Суворова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 578 Л - 2]: Лісовий, Ярослава Сінька Піонерський, Аптечний, Шкільна, Олешківська, Мічуріна, Лісна По договору приєднання 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1747]: Весняна Комсомольська 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 344]: Жовтнева д.52Б, Лермонтова д.75 - 75Б, 77, 79, 81 - 86, Стадіонна, Українська д.20, 22 - 22А, 24 - 24А, 26, 28, 30, 33 - 53, Чкалова д.79, 81, 83, 100 - 110 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [342]: Гречихіна, Декабристів, Забалка, Кірова, Маяковського, Приморська, Стадіонна, Суворова, Ушакова, Чернишевського, Чкалова, Шевченко д.18 - 54, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Сергіївка [342]: Сергіївка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 90]: Леніна д.47 - 49а, 51а, 53, 55, 57, 61, 63 - 80, 83 - 118, Піонерська д.21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 - 98, Садова д.3 - 105, Суворова д.48 - 48а, 50, 52, 58, 60 - 62, 65 - 103 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [ТП - 98 Л - 2]: Степова д.1, 3 - 5, 15, 17 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 34]: Радянська то 12.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 44 Л - 1]: МарксаК то 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 227 Л - 5]: СуботиМ д.1 - 1А, 3 - 3А, 5 - 5А, 9 - 9А, 11, Дніпропетровськад.101 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Партизани [КТП - 201]: 50 років Жовтня д.11, 13 - 29, 32 - 33, 37 - 76, Вокзальна, Кірова, Комарова д.17, 19, 21 - 60, Миру д.1 - 67, 69 - 71, 73 - 169, Пушкіна д.2 - 13, 15, 19, 21, 23 - 27, 31 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [ТП - 371 Л - 2]: Калінiна д.2, 4, 8 - 10, 16, 18 - 20, 24, 26, 28 - 30, 34, 38, 40 - 44, 52 - 54 ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [711]: Азовська, Будівельників, Меліораторів д.3А - 21, Новоолексіївська д.0, 2 - 12 ТО Н-Троицкого РЭС 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 28 2Т]: БукінаМ д.60 - 62, Горького д.3, 20, Новоселівська Жовтнева д.17 технічне обслуговування 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 18 Л - 1 Воронцовка]: Аптечний д.6, Кооперативний д.4 - 12, Радянська д.3 - 5, 7 - 13, 15 - 25, 27, 31 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 18 Л - 2 Воронцовка]: Радянська д.33 - 37 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 18 Л - 4 Воронцовка]: Аптечний д.1 - 5, Радянська д.26, 28 - 30 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [КТП - 97 Воронцовка]: Торгова д.65 - 99, 104 - 105 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП - 183 Л - 8]: Таврійська 60 років Радянської влади д.3, 7 допуск персоналу підрядної організаціі 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [ТП - 726 Л - 1, 2, 3]: Запорізька, Котляревського, Таврійська, Українська, Херсонська, Степова, Садова, Заводський, Гвардійського, Фермерський Радгоспний то 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Кринки [КТП - 585]: Бєлова, ВишніО, Енергія, Сосновий Бор, Таврійська кап.рем. 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [ТП - 864 Л - 1]: Західна, Західний, Першотравнева т.о. 09.00-16.20
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Ударник [КТП - 418 Берислав]: Будівельна, Виноградна, Дружби, Нова, Садова, Східна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [КТП - 86]: Коцюбинського д.1, 41 - 6, Перемоги д.28А, Студентська д.16, Шкільний провулок д.16, 18 - 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 9]: Гагаріна д.3 - 10, 12 - 44, 50, 52, 54, 56 - 56А, 58, Єлизаветівська Кірова д.11 - 22, 24, 26, 30, Жовтневої революції д.6, Курортна Лібкнехта К д.31, 43, 45, 47, Люксембург Р д.7, 11, 13, 15 - 30, 32, Маріїнська Комунарів д.1, 3 - 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 31 - 37, 39, 43, 45, 47 - 51, 53, 55, 61 - 67, Покровська Колгоспна д.12, Поповича д.6, 8, 10, 12 - 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 35 - 352, 37, 39, 41, 43 - 49, 51 - 53, 55, 57, 59 - 61, Торговий провулок д.2, Червоноармійська д.17, 19, 21, 23, 25, 27 - 42, 43 - 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, Чкалова д.12, 14, 15А - 38, 40 - 40А, 42, 44, 46 - 48, 50, 52, 54, 56, 58 - 58А, 60, 62, 64 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця [1303]: Асфальтний завод, Гагаріна, Горького, Дзержинського, Залізнична, Калініна, Каховська, Комарова, Леніна, МарксаК, Миру, Нафтобазівський, Привокзальна, Садова, Садовий, Свердлова, Суворова, Торгова, УкраїнкиЛ, Шевченка, Шкільна, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1303]: Грибоєдова, Котовського, Лісна, Набережна, Піонерська д.67, 69, 71, 73 - 101, Річна д.5, Садова д.63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 - 75А, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 140 - 232, Чкалова д.38, 40, 42, 44 - 55 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [1303]: Красна д.54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Станіслав [ТП - 628 Л - 2 Білозерка]: Меліоративна, Березня8, Нова, Білозерське д.16 - 18, 20, 26, 30, 32, Виноградна, Гомельська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 321 Л - 2]: Жовтнева д.107, Набережная, Центральна Леніна д.124Б - 132 По договору приєднання 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [ТП - 86 Л - 3]: Нова, Парижської Комуни д.11, 14, 16, 18, 20, 22, 28 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Придорожне [702]: ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [702]: Більшовик, Комарова, Леніна, Приципіловка ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червонопрапорне [ТП - 785 Л - 2, Л - 3]: Димитрова д.1 - 119, Леніна д.2 - 14 ТО 09.00-16.30
31.1.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 220 Л - 2 Рогачик]: Леніна д.25 - 33А, 36 - 70 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 40 РОГАЧИК]: Кірова д.275, 281, 320 - 374, Партизанська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 103]: Вокзальна д.1, 31, 36 - 368, Гагаріна д.1, 5, Кісільова, Пушкіна д.2 - 53, 55, Ювілейна д.4 - 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [ТП - 98 Л - 3]: Південа, Степова д.14, 18, 21, 23 - 66 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Догмарівка [КТП - 215]: 50 років Жовтня, Колгоспна, Пролетарська, Шевченка ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка [ТП - 371 Л - 2]: Калінiна д.2, 4, 8 - 10, 16, 18 - 20, 24, 26, 28 - 30, 34, 38, 40 - 44, 52 - 54 ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [711]: Азовська, Будівельників, Меліораторів д.3А - 21, Новоолексіївська д.0, 2 - 12 ТО Н-Троицкого РЭС 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [КТП - 865]: Виноградна, Грушевського, Добровольців, Жовтнева, Лесі Українки, Першотравнева, Пушкіна, ХмельницькогоБ ТО 12.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 22 2Т]: Дніпровський д.10 технічне обслуговування 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 18 Л - 1 Воронцовка]: Аптечний д.6, Кооперативний д.4 - 12, Радянська д.3 - 5, 7 - 13, 15 - 25, 27, 31 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 18 Л - 2 Воронцовка]: Радянська д.33 - 37 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ТП - 18 Л - 4 Воронцовка]: Аптечний д.1 - 5, Радянська д.26, 28 - 30 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [ТП - 726 Л - 1, 2, 3]: Запорізька, Котляревського, Таврійська, Українська, Херсонська, Степова, Садова, Заводський, Гвардійського, Фермерський Радгоспний то 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 807 Л - 5]: Гвардійська, Заводський, Фермерська Радгоспна то 09.00-16.20
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [ТП - 55 Л - 2 Берислав]: Видригана д.17 - 30, 59, Гагаріна, Каховська, Північний д.3 - 7, Садова, Садовий, Степова д.8 - 12, 14, 16 - 26, 28 - 30, 42 присоединение 09.00-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця [Р - 20 1303 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [Р - 20 1303 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Станіслав [ТП - 628 Л - 2 Білозерка]: Гомельська, Нова, Березня8, Виноградна, Білозерське д.16 - 18, 20, 26, 30, 32, Меліоративна технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [ТП - 86 Л - 1, Л - 2]: Залізнична д.2, Садова д.3 - 113, Литвiнова ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Придорожне [702]: Мелітопольська, Приморська, Сереневая, Шевченко ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [702]: Більшовик, Комарова, Леніна, Приципіловка ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червонопрапорне [ТП - 785 Л - 2, Л - 4]: Димитрова д.1 - 47 ТО 09.00-16.30
1.2.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 16 Л - 2 Олександрівка]: Запорізька д.2, 7 - 9, 11 - 12, 20 - 22, 24, Леніна д.163, Міліцейська д.35, 37, 39 - 46, 49, 51 - 54, Тичини д.1 - 9, 11 - 15, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеська Гірка [692]: Азовська д.44, 46 - 57Л, 57А, 59а - 74, 76 - 126А, 178, Виноградна д.28б - 29, 30а, 33А, 42 - 58, 76 - а, 95а - 128, ДериглазоваГ, Нова, Садовa, Садовий ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 1]: Баранова, Гагарина д.33, 35, 37 - 39, 41 - 59, Шевченко д.35 - 73 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [692]: Арабатська д.13 - 43, Гагаріна д.87 - 91, 107 - 129, Леніна Миру д.181 - 184 ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 85 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Реміснича, Монастирська Пролетарська, Ремісничий, Одеська то 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 22 Л - 4, Л - 7]: Івана Виговського Воровського, Параходна Енгельса, Олекси Гірника Комунарів, Перемоги Енгельса пров, Новий, Велика Садова Радянська, Гвардійська, Центральна Пролетарська то 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Високе [ТП - 341 Л - 1, Л - 2 Берислав]: Молодіжна д.2 - 23, 24, 25, Степова, Південна. технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 144 Л - 1, Л - 2]: Чернишевського то 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ К то
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 172 Л - 1]: Садова д.32 - 85, 87 - 104, 106, 108, 110, Партизанський д.13, 28 - 30, Ушакова д.5, Хитрий д.17, 19 - 28 обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 1]: Лермонтова, Нова д.01 - 19, Степова, Щорса д.37, 39 - 46, 47 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 144 Л - 1, Л - 2]: Чернишевського то 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ К то
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 160 Л - 1]: Миколи Золотаревського Жовтнева д.60, 62, 64, 66 - 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86 - 127 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 12]: Гагаріна д.69, 71 - 78, ГагарінаШевченко, Маріїнська Комунарів д.75 - в - 83, 85, Пролетарська д.4, 6, 8 - 23, 25 - 29, 37 - 42, 44 - 46, 50 - 52, 54, 56 - 60, ГАРАЖ, ПролетарськаКомунарів, ПролетарськаПролетарський, Радянська д.4, 10 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 4 1Т]: Пролетарська д.67, 81, Чапаєва д.127 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 4 2Т]: Ворошилова д.128 - 128А, 130, 132, 134, 159 - 163, 165, 167, Пролетарська д.43, 53, 55, 61, 63 - 66, 68 - 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 90А, 92, 94, 96, 98 - 100, 102, 106 - 108, 112 - 114 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 637 Л - 1]: Куйбишева д.90, 92 - 92А технічне обслуговування 07.30-16.30
2.2.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 57 Л - 1 Олександрівка]: Гоголя, Жовтневий, Лікарняна д.3, 6 - 19, 21 - 23, Піонерська д.1 - 66, 68 - 68А, 70, 72, Суворова д.10А, 12, Шевченка д.8, 11 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Гагарина д.2 - 30, 34, 36, 40, Шевченко д.1 - 29 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [ТП - 740 Л - 1, Л - 2]: Азовська, Берегова д.45 - 53, Леніна д.224, 226 - 232, 234 - 238, 240, 242 - 248, 250 - 264, 266, 266а, 268 - 310 - б, Приморська д.125 - 131Сивашська ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 237 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Соборна Червонофлотська, Лермонтова, Таврійська Південна то 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 85 Л - 1, Л - 2, 3]: Монастирська Пролетарська, Реміснича, Одеська то 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 36 Л - 1]: Фермерська Радгоспна, Гвардійська, Мельничний, Центральна Пролетарська, Ракитний ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 822 Л - 1, Л - 2]: Дубовий гай, Лісна, Лісопарковий то 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ЗТП - 363 1Т Берислав]: Козацька д.10, Центральнад.216 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 273 Л - 1 Берислав]: Мисливська, Степова, Карачинівська д.11 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нові Каїри [ТП - 166 Л - 1 Берислав]: Ювілейна д.1, 6, 27А, Українська д.9, 22, 30 років Перемоги д.7 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 18 Л - 1]: Коцюбинського д.9Б, 11, 13, 15, 19, 20А - 35, 37, 39, 43, 45, Шевченко д.1 - 6, 7 - 9, 10 - 11, 12 - 14, 15 - 16, 35, 40 - 40А, 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 139 Л - 1]: Заводська д.2 - 4 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 165 Л - 1 Л - 2 Л - 3]: Стаханова то 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Пісчане [ТП - 228 Л - 1]: Зелена д.1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17 - 21, 23, 25, 27 - 29, 31 - 33, 35, 37 - 43а обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петровське [КТП - 198]: Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 165 Л - 1 Л - 2 Л - 3]: Стаханова то 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [ТП - 54 Л - 1]: Комсомольська д.13, Радянська д.2 - 12 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 264 Л - 1]: Весняна Комсомольська д.1 - 36, 38, 40, 42, 46, 48 - 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 264 Л - 2]: Весняна Комсомольська д.37 - 37А, 39, 41, 43 - 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 - 67А, 69 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 160]: Леніна д.64 - 76, 78, Миколи Золотаревського Жовтнева д.38, 40, 42, 44, 46 - 127 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 160 Л - 2]: Леніна д.64 - 76, 78 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 160 Л - 3]: Миколи Золотаревського Жовтнева д.38, 40, 42, 44, 46 - 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 20]: Гагаріна д.11, Єлизаветівська Кірова д.32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, Люксембург Р д.31, 33 - 39А, 41, Торговий провулок, Чкалова д.39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 14 Л - 1]: Затишна Маркса К д.22, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66 - 68, 157 - а, Комсомольська д.35А, 37, 43А, Курортна Лібкнехта К д.110, 112, 114, 116 - 116А, 118, 120, 122, 125, 127 - 127А, 129 - 129А, 131 - 131Б, 133, 135, Червоноармійська д.113, 115, 117, 119, 121 - 123, 125, 127 - 134, 136, 138 - 138А, 140, 142, Чкалова д.109, 111, 113 - 122, 124, 126 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 14 Л - 2]: Комсомольська д.43 - 47, 53 - 55, 57, 63, 65 - 69, 71, 77, 79, 81 - 85, 87, 89, 91А, 93 технічне обслуговування 07.30-16.30
3.2.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 61 Л - 1 Олександрівка]: Леніна д.108, 123, 129 - 139, 148, 152, Нікітіна д.6, Садова д.50А технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 61 Л - 2 Олександрівка]: Леніна д.124Б - 127, 146, 148А - 150, Нєкрасова, Пролетарська д.1 - 3, 10, 12, 14, Садова д.1 - 21, 22, 23 - 34, 36, 38, 40, 42, 44 - 48, 52, 54, 56 - 56А, 58, 60, 62 - 6264, 66, 68, 70, Суворова д.1 - 10, Тичини д.10, Шевченка д.1 - 7, 9 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Гагарина д.2 - 30, 34, 36, 40, Шевченко д.1 - 29 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Нова Праця [ТП - 16 А Л - 1]: Лермонтова, Пiонерська ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 237 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Соборна Червонофлотська, Таврійська, Лермонтова, Південна технічне обслуговування 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Солонці [ТП - 67 Л - 1, Л - 2]: Зарічна, Кардашинський технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [ТП - 55 Л - 1 Берислав]: Нова, Березня8 д.1 - 2, 4 - 7, 8А - 12, 18, 20, Степова д.11, 13, 15, 17, 27, Видригана д.31 - 58А, 60 - 83, Соборна д.15, 26, Маяковського, Миру д.2 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нові Каїри [ТП - 166 Л - 2 Берислав]: Ювілейна д.2 - 3, 7 - 27, 28 - 44, 30 років Перемоги д.1 - 6, 8 - 37, Українська д.1 - 8, 10 - 21, 24 - 35 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 18 Л - 2]: Чапаєва д.27, Шевченко д.23А - 34, 36 - 38А технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 240 Л - 1]: Радянська то 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП - 3 Л - 1, Л - 3]0: Горького д.4 - 4б, 6, Новоселівська д.1, 3, 5, Дніпровський д.25, Історична д.26, 30, 36, 38, 42, 34 Плановые работы , 09.00-16.3
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ вський д.27 - 37 обрізання гілок дерев
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 2]: Паркова технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 240 Л - 1]: Радянська то 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 264 Л - 3]: Садова д.40 - 71 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 14 Л - 3]: Комсомольська д.48 - 52, 56А, 58 - 60, 64, 70, 72 - 74А, 78А, 80, 86, 88, 90, 92, 94 - 98А, 100, 102, 104, 106, 112, 114, 116, 118, 120, Чкалова д.105, 112 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 14 Л - 4]: Будьонного д.46 - 50, 52 - 56, Ворошилова д.89, 91, 93, Комсомольська д.11, 13, 15 - 17, 19, 21, 23 - 27, 29, 31, 33, 35, Люксембург Р д.40, 42 - 44, 46 - 48, 50, 52, 54, 56, 58 - 104, Чкалова д.71 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ЗТП - 437]: Квіткова технічне обслуговування 07.30-16.30
6.2.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 61 Л - 1 Олександрівка]: Леніна д.108, 123, 129 - 139, 148, 152, Нікітіна д.6, Садова д.50А технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 61 Л - 2 Олександрівка]: Леніна д.124Б - 127, 146, 148А - 150, Нєкрасова, Пролетарська д.1 - 3, 10, 12, 14, Садова д.1 - 21, 22, 23 - 34, 36, 38, 40, 42, 44 - 48, 52, 54, 56 - 56А, 58, 60, 62 - 6264, 66, 68, 70, Суворова д.1 - 10, Тичини д.10, Шевченка д.1 - 7, 9 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Нова Праця [ТП - 16 А Л - 1]: Лермонтова, Пiонерська ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новий Мир, Шлях Незаможника [ФК - 11]: ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [ТП - 731 Л - 1, Л - 2]: Морська д.50, 52, 53а, 54, 56а, 56 - в, 100, 114 - 116, 118 - 122, 124 - 126, 128 - 142, Гагаріна д.1, 5, 7 - 11, 13, Комарова д.0, 1а - 1в, 3 - 5, 6, 10, 12 - 38, 39а, 43, 53, 59а, 63б - 63з ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [ТП - 343 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Степова, Луний, 8 Березня, Мирний, Вишнева Радянська, Соняшний, Новоселівська, Південна, Залізнична, Пушкіна, Іскри пров, Космонавтів, Дніпровська Ліпая, Привокзальна, Новокиївська то 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 268 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Лесі Українки КрупськоїН, Соборна Леніна, Садова, Червонофлотська, МарксаК то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [ТП - 321 Л - 1]: Ладичука, Весела, Піщана, Польова ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 90 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Горького, Робочий, Петровського, Пирогова, Травня1 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ТП - 162 Л - 1 Рогачик]: Чапаєва д.3 - 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ТП - 162 Л - 2 Рогачик]: Чкалова, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 193 Л - 1 Рогачик]: Гагаріна д.0, Набережна д.95 - 103, Резніченка д.79 - 81, 89, 91, 93, 95 - 97, 103 - 107, 112, 114, 118 - 120, 122, 124, 126 - 134, 140 - 156 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ЗТП - 284 Берислав]: Гоголя д.6, 12 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [ТП - 55 Л - 2 Берислав]: Гагаріна, Садовий, Степова д.8 - 12, 14, 16 - 26, 28 - 30, 42, Садова, Видригана д.17 - 30, 59, Північний д.3 - 7, Каховська технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Шляхове [ЗТП - 388 Берислав]: Новоселів, Овражна, Молодіжна, Щаслива, Миру технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [ТП - 20 Л - 3]: Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 258 Л - 1 Л - 2 Л - 3]: Радянська то 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Пісчане [КТП - 228]: Зелена технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ (ння гілок дерев) Плановые работы обріза
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 106]: Гагаріна д.124 - 134 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 258 Л - 1 Л - 2 Л - 3]: Радянська то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [1671]: Журавинська д.2, Зелений д.14 - 16, Леонтiївська д.1 - 29, 34 - 50 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 364 Воронцовка]: Зелений д.14 - 16, Леонтiївська д.1 - 29, 34 - 50 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 68 Воронцовка]: 130 Таганрогської дивізії, Леонтiївська д.33, 51 - 75 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 204 Л - 1]: Леніна д.1 - 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 204 Л - 2]: Миколи Золотаревського Жовтнева д.25, 27, 29, 31, 33, 35 - 37, 39, 41, 43, 45 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 5]: Поповича д.148, 150, 152 - 154, 156 - 156А, 203 - 209, Шмідта д.21 - 21А, 23 - 33, 35, 37, 39, 41 - 51, 53, 55 - 59, 61, 63, 65, 67 - 69, 71, 73 - 77, 79 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 695 Л - 2]: Гагаріна д.103, 105, 107, 109, 113 - 117, 119, 128, 130, 132 - 134, 136, 140, 142, 144 - 148А, 150, Червоної Зірки д.1 - 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 технічне обслуговування 07.30-16.30
7.2.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Вишневе [ТП - 117 Л - 1 Олександрівка]: Вишнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калінінськ [КТП - 291 Олександрівка]: Колгоспна д.119 - 123, 125, 127 - 131, 137 - 187, Нова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чарівне [ТП - 102 Л - 1 Олександрівка]: Молодіжна, Перемоги д.2 - 18 Непланові роботі 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чкалово [ТП - 116 Л - 1 Олександрівка]: Трудова д.1 - 21 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чкалово [ТП - 116 Л - 3 Олександрівка]: Трудова д.25 - 49, Чкалова д.50 - 96 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 018 А Л - 1]: Вокзальна Володарського д.3, 4ПЕРЕУЛОК, 7 - 7б, 9 - 9А ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеська Гірка [КТП - 812]: 50 років Жовтня, 50 років Перемоги, Азовська д.2а, 10а, 59а, Виноградна д.1 - 3, 4а, 9, 23 - 24, 25а, 26А, 61 - 65, 67а - 70, 79 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Нова Праця [ТП - 16 А Л - 1]: Лермонтова, Пiонерська ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новий Мир, Шлях Незаможника [ФК - 11]: ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [ТП - 343 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Степова, Луний, 8 Березня, Мирний, Вишнева Радянська, Соняшний, Новоселівська, Південна, Залізнична, Пушкіна, Іскри пров, Космонавтів, Дніпровська, Ліпая, Привокзальна, Новокиївська то 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 268 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Лесі Українки КрупськоїН, Соборна Леніна, Садова, Червонофлотська, МарксаК то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [ТП - 321 Л - 1]: Ладичука, Весела, Піщана, Польова ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 90 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Горького, Робочий, Петровського, Пирогова, Травня1 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [КТП - 76 РОГАЧИК]: Корбута д.34 - 52 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ТП - 162 Л - 3 Рогачик]: Комунарів, Чапаєва д.2 - 3, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 193 Л - 2 Рогачик]: Набережна д.73, 78 - 89, Резніченка д.102 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 193 Л - 3 Рогачик]: Гагаріна д.0 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ЗТП - 353 Берислав]: Херсонська д.20, 22, 24, 28, 30, 32, 35, 37, 39, 41, 43, 49, Березня8 д.1 - 3, 5, 8 - 16А, 18 - 22, 24, 26 - 30, Гоголя д.13 - 34, 36, Центральна д.263, 265, 269 - 271, 275, 285 технічне обслуговування 08.30-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино [ЗТП - 484 Берислав]: Миру, Травня1, Польова д.31 - 53, Новоселів д.47, Молодіжна д.4 - 8, Бериславська технічне обслуговування 13.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [ПС 3510 Тягинська 2Т]: повністю технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ТП - 133 Л - 1]: Жовтнева д.17, 19, 21 - 23, 25 - 50, Пушкіна д.1 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [ТП - 20 Л - 1]: Дзержинського, Леніна д.10, Маяковського д.0 - 22, Миру д.20 - 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 266 Л - 1Л - 2 Л - 3]: Крупської то 07:30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ жна то
Іванівський РЕЗ і ЕМ ова то
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 42 Л - 1]: Гайдара д.42 - 100, Чкалова д.101 обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 266 Л - 1Л - 2 Л - 3]: Крупської то 07:30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ жна то
Іванівський РЕЗ і ЕМ ова то
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [1642]: Бериславська, Гоголя, Горького, Приморська, Шевченка, Шульги, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [КТП - 157 Воронцовка]: Шевченка д.1, 4 - 44, Шульги, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [КТП - 153]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська д.13 - 52, Таврійська, Хмельницкого Б технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 265 Л - 1]: Дружби Радянська д.1, 3 - 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 55, 57, 59 - 59А, 61, 63, 65, 67, 69 - 69В, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87 - А, 91, 93, 95 - 97, Металургів д.10 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 265 Л - 6]: Дружби Радянська д.2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50 - 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 90, 92 - 92 - А, 94 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 204]: Леніна д.1 - 58, Миколи Золотаревського Жовтнева д.1 - 37, 39, 41, 43, 45 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 204 Л - 3]: Миколи Золотаревського Жовтнева д.1 - 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 204 Л - 4]: Миколи Золотаревського Жовтнева д.24, 26, 28, 30, 32, 34 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [ТП - 629 Л - 1]: Комсомольський провулок д.14 - 20, Першотравнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 17 Л - 1]: 30 років Перемоги д.11, 13, 15 - 40, Котовського д.80, 114 - 128, 129 - 139, Леніна д.153 - 157А, 159 - 172, Пасічника д.122 - 136, Шевченко д.128 - 154 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 17 Л - 2]: Затишна Маркса К д.99 - 101, Котовського д.82, 89 - 109, Пасічника д.19Б - 19Г, 108 - 112, 114 - 116, Пролетарська д.109 - 111, 115 - 117, 119, 121, 131, 138 - 140, 142, 144, 146 - 148, Шевченко д.107, 109, 111, 113 - 113А, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 технічне обслуговування 07.30-16.30
8.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 502 Л - 1]: Піонерська д.1 - 12, 14 - 30, 32, 36, 38, 42, 44, 46 - 48, 50, 52, 56, 58А технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 532]: ГуманенкоВ д.17, Комсомольська д.278А - 284 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 17 Л - 3]: 30 років Перемоги д.3 - 10, 12, 14, Затишна Маркса К д.92, 92А, 96, 98, Комсомольська д.1072, 109 - 111, 113, 115, 117, 119, 121 - 123, Шевченко д.95, 97, 99, 103, 105, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 17 Л - 4]: Затишна Маркса К д.103, 113, 115, 117 - 119, 123, 125, 127, 129, 131, 139, 143, 147А - 149, 151, 153, 155, .., Котовського д.75 - 79, 81, 83 - 88, Леніна д.141, Пролетарська д.91 - 91А, 93, 95, 97А, 101, 103, 105, 118, 120, 122 - 130, 132 - 136, Радянська д.84, Шевченко д.101, 110, 112 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 271 Л - 1 Олександрівка]: Заводська д.1 - 2, 4, 6, 8, 10А, 12 - 12Б, Леніна д.219, 223 - 235, НасальськогоС д.30 - 32 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 271 Л - 2 Олександрівка]: Леніна д.158 - 162, 164 - 166, 168 - 217 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калінінськ [КТП - 299 Олександрівка]: Радянська д.1 - 137 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калінінськ [КТП - 360 Олександрівка]: Братів Сокорянських д.37, 39, 43, 52 - 72, Лікарняна, МТС д.64, 66 - 68, 70, Пролетарська, Сонячна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське [ТП - 153 Л - 3 Олександрівка]: Жовтнева д.0 - 19, Садова, Східний, Театральний Непланові роботі 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Нова Праця [ТП - 16 А Л - 1]: Лермонтова, Пiонерська ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новий Мир, Шлях Незаможника [ФК - 11]: ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червонопрапорне [ТП - 088 Л - 1, Л - 2]: Гагаріна, Леніна д.15 - 48, 50, 52, 54 - 70 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [КТП - 750]: Гагаріна д.17 - 17а, 19, 21, 23, КузнєцоваР д.19, 30, 34а - 36, 39 - 64, 67, Леніна Миру д.68, 70, 74, 76, 78 - 86, 87 - 117, 119, 121, 123, 130, 155, Радянська Зелена д.2, 17, 54, 56, 61, 74 - 77, 81 - 84 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [КТП - 751]: Радянська Зелена д.49 - 73, 79 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [КТП - 763]: Гагаріна д.31, 34, 36 - 89, 93 - 105, Леніна Миру д.156а, 170а, Морська д.51, 53, 57 - 57А, 59, 63, 65, 67, 79, 81, 83Б, 91, 95, 185 - А, Набережна д.32 - 60, 76 - 80, діл.34 ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [КТП - 346]: Західна, Олешківська Піонерська, Львівська, Кооперативна, Казацька Фрунзе, Фермерська СовхознаРадгоспна, Вінницька, Гагаріна технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [КТП - 460]: Центральна 50 років Жовтня, Гагаріна, Вінницька, Казацька Фрунзе технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ТП - 212 Л - 1]: Східна технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [ТП - 343 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Степова, Луний, 8 Березня, Мирний, Вишнева Радянська, Соняшний, Новоселівська, Південна, Залізнична, Пушкіна, Іскри пров, Космонавтів, Дніпровська Ліпая, Привокзальна, Новокиївська технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 147 РОГАЧИК]: Українська д.119, 121, 123 - 161, 165 - 171 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1943]: Листопадна, Костіна, Карбишева, Миру, Мозгольова, Охременка, Радянська, Садова, Січня9, Соборна Леніна, Дорожній, Соняшна, Українська, Червоноармійська, Андрєєва, 40 років Перемоги, Шкільна технічне обслуговування 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 160 Л - 3 Рогачик]: Кільцева д.22 - 28, Чапаєва д.7 - 9, 13 - 15, 17, 19 - 21, 23, 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 193 Л - 2 Рогачик]: Набережна д.73, 78 - 89, Резніченка д.102 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ЗТП - 68 Берислав]: Полтавська 1 - 9, 13 - 15, Прикордонна д.6 - 32, Центральна д.202 - 206, 211 - 215, 217 - 225, 229, 231 - 235, Пушкіна, Балка Кизи - Кермен 5, Горний д.8, Шевченка д.1 - 19, Паркова д.1, 3, 9 - 9А, Травня1 д.185, 187, 195 - 216 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ЗТП - 73 Берислав]: Херсонська д.16, 18 - 18А, 29, 31 - 31А, 33, Воскресенка д.1 - 17, 19 - 20, 23 - 26, 28a - 30, Гоголя д.9 - 11, Центральна д.228, 230, 251, 253, 255, 257, 261, Парковад.2А, 4 - 8, 10 - 25, 27 - 39 технічне обслуговування 13.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Високе, Віровка, Чайкіно, Дружнє, Куйбишево, Матросівка, Таврічеське [ПС 3510 Високовська 1Т]: повністю технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 242 Л - 1 Берислав]: Продольна, Миру д.1 - 14, 16 - 19, Вишневий д.10, Нова д.1 - 45, Лікарняна д.1 - 21, 23 - 37, 39, 41 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 29 Л - 4]: Дзержинського д.19, 22, 27 - 31, 38 - 54, Лермонтова д.7, 9 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ТП - 133 Л - 2]: Жовтнева д.1 - 16, 18, 20, 24, Пушкіна д.4 - 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 286 Л - 1]: Щорса то 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [КТП - 224]: Шевченка д.66, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 - 96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118 - 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134 - 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, Наддніпрянська д.75 - 75б, 77, 79 - 79а, 81 - 83а, 85, 87, 89 - 89а, 91, 93, 95, 97, 99, 101 - 103, 105 - 107, 109, 111 - 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160 - 160а, 164, 166, 168, 170 - 192, Партизанський д.1 - 2, 4 - 6, 8, Подвойської д.25 - 65, Червоноармійська д.01а - 07а, 10 - 10б, 8 Березня д.1 - 10 технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 44 Л - 9]: Чкалова д.1 - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, Гайдара д.2 - 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 40 обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [ТП - 7 Л - 1]: Чапаєва д.1 - 23, 25, 27, 29 - 31, 33, 35, 39 - 41 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Костирка [КТП - 57]: Леніна, Садова технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 286 Л - 1]: Щорса то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 235 Воронцовка]: Дiмiтрова д.6 - 15, Журавинська д.1 - 104, 106, 108, 110 - 122, Молодіжний технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 237 Воронцовка]: Анастасiївська д.57 - 59, 61, 63, 65 - 112, Журавинська д.0, 105, 107, 109, 112, 124 - 148, Леонтiївська д.77 - 116, Садовий технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 70 Воронцовка]: Леонтiївська д.117 - 148 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 265 Л - 2]: Металургів д.4 - 8, Центральна Леніна д.47Б, 49Б, 57 - 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81 - 83, 85, 87, 89, 91 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 265 Л - 3]: Центральна Леніна д.62, 64 - 66А, 68 - 68А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90 технічне обслуговування 07.30-16.30
9.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Вишневе [ТП - 133 Л - 1]: Вишнева, Квіткова, Першотравнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 502 Л - 2]: Кірова провулок д.1 - 2, 4, 6, Південна, Піонерська д.31, 33 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 231 Л - 2]: Будьонного д.135 - 137, 139 - 143, Комсомольська д.105А, 129, Пролетарська д.83, 87, Радянська д.521 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 231 Л - 3]: Радянська д.44, 48, 50, 58, 64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [КТП - 310]: Гагаріна, Енгельса, Космонавтів, Миру, Молодіжна д.1 - 30, Шкільна д.2, 6 - 8, 10, 14, 16, 20 - 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеська Гірка [КТП - 742]: Виноградна д.129 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новий Мир, Шлях Незаможника [ФК - 11, ТП - 331 Л - 1]: ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [КТП - 737]: Берегова д.9 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [КТП - 742]: Гагарина, Ковильна, Морський, Приморська д.1 - 1б, 3 - 8, 9 - 26А, 27 - 50, 52 - 52а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68 - 68А, Світла д.58 - 64А ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червонопрапорне [ТП - 088 Л - 1, Л - 2]: Гагаріна, Леніна д.15 - 48, 50, 52, 54 - 70 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чонгар [ТП - 24 А Л - 1]: Леніна, Миру д.1 - 18 ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1943]: 40 років Перемоги, Листопадна, Мозгольова, Охременка, Радянська, Костіна, Миру, Садова, Червоноармійська, Дорожній, Андрєєва, Шкільна, Карбишева, Січня9, Соборна Леніна, Соняшна, Українська технічне обслуговування 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 553 Л - 3]: Кринківський Октябрьський, Набережна, Березня8, Мічуріна ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка [ТП - 728 Л - 1]: Гвардійська технічне обслуговування 09.00-16.30
10.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Вишневе [ТП - 133 Л - 1]: Вишнева, Квіткова, Першотравнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 231 Л - 1]: Радянська д.22 - 30а технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 231 Л - 6]: Пасічника д.78 - 98, Радянська д.31, 33 - 43, 45 - 47, 49, 51, 53 - 57, 59, 61, 65 - 69, 71, 73 - 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 85А, 87, 89, 91 - 101, РадянськаКомсомольська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Улянівка [ЗТП - 759]: Молодіжна д.1 - 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 23 Л - 1 Олександрівка]: Єсеніна д.1 - 10, 11А - 24, Нова, Селянська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 23 Л - 2 Олександрівка]: Єсеніна д.11, Леніна д.1 - 6, 8 - 10, 12, 14 - 14А, Луначарського технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка [КТП - 28 Олександрівка]: Колгоспна, Леніна д.2, 6, 8, 15, Південна, Пятирічки, Робочий д.1 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 050 1Т Л - 2]: Азовська д.65, 67, 69 - 69А, 71, 74 - 88, Лікарняна, Приморська д.6б, 8 - 8б, 10 - 14, 16, 18, 20 - 20а, 22 - 22а, 24, 28 - 28б, 30, 52 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новий Мир, Шлях Незаможника [ФК - 11, ТП - 331 Л - 1]: ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чонгар [ТП - 24 А Л - 1]: Леніна, Миру д.1 - 18 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 160 Л - 2 Рогачик]: Садова, Трихатки, Чапаєва д.24, 34, 36 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [КТП - 162 РОГАЧИК]: Комунарів, Чапаєва, Чкалова, Шевченко, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 744]: Український технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 193 Л - 2 Рогачик]: Набережна д.73, 78 - 89, Резніченка д.102 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 376 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Травня1, Основська Дніпровська, Військовий технічне обслуговування 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 14]: Крилова, Першотравнева ТО 09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 80]: Першотравнева ТО 09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 1]: Олекси Гірника Комунарів, Івана Мазепи Інтернаціональна, Першотравнева, Параходна Енгельса, Олени Теліги Островського, Театральний, Велика Садова Радянська, Маркуцин берег, Крилова, Корабельний ТО 09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 23]: Першотравнева, Маркуцин берег, Івана Мазепи Інтернаціональна, Березня8, Кузнечний, Військовий ТО 09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 296 А]: Гвардійська ТО 09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 461]: Олекси Гірника Комунарів, Набережна, Першотравнева, Олени Теліги Островського, Параходна Енгельса ТО 09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 711]: Мельничний, Першотравнева, Куліша ТО 09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 77]: Морський, Набережна, Крилова, Пристанський, Першотравнева, Поштова, Віктора Гошкевича Самарця, Івана Пулюя Червоноармійська, Лодочний, Олени Теліги Островського ТО 09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 875 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Магістральна, Поштова технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 49 Л - 2 Берислав]: Центральна д.431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451, Херсонська д.152, 154, 156, 158, 160 - 164, 168 - 170, Котляревського д.39 - 42 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 242 Л - 2 Берислав]: Молодіжна д.1 - 22 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 29 Л - 2]: Дзержинського д.1 - 15, Пушкіна д.2А технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 308 Л - 1 Л - 2 Л - 3]: Крупської, Стаханова то 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 46 Л - 2]: Північна д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 - 18, 20, 22, 24 - 26, 28, 30, 32 - 34, 36 - 38, 40, 42 - 44, 46, 48, 50, Солодухіна д.1 - 50, Таврічеська д.1, 3 - 49, Зелена д.01а - 01б обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 1]: Лермонтова, Нова д.01 - 19, Степова, Щорса д.37, 39 - 46, 47 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [ТП - 7 Л - 2]: Степова, Чапаєва д.43 - 47, 51, 53, 57, 59 - 61, 63, 65, 67, 73 - 73а, 75, 79 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 308 Л - 1 Л - 2 Л - 3]: Крупської, Стаханова то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [КТП - 73 Воронцовка]: Петровського технічне обслуговування 07.30-16.30
13.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 30 Л - 4]: Покровська Колгоспна д.17, 19, 21 - 211, 23, 25, Фрунзе д.2 - 2А, 4, 8 - 8А, 10, 12А, 14, 16 - 161, 18, 20 - 20а, 22 - 26, 28 - 28А, 30, 32, ФрунзеПоповича, Чапаєва д.14, 16, 21 - 27 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 27 Л - 1 Олександрівка]: Войкова, Комсомольська д.16 - 16А, 18 - 18А, 20 - 20А, 22 - 23, 29 - 47А, Комунарів, Чапаєва д.1 - 7, Червоноармійська д.1 - 16 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 27 Л - 4 Олександрівка]: Радянський, Червоноармійська д.18А - 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Сейдеменуха [КТП - 192 Олександрівка]: Заводська, Маяковського, Набережная, Сонячний, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 050 1Т Л - 2]: Азовська д.65, 67, 69 - 69А, 71, 74 - 88, Лікарняна, Приморська д.6б, 8 - 8б, 10 - 14, 16, 18, 20 - 20а, 22 - 22а, 24, 28 - 28б, 30, 52 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Партизани [ТП - 226 Л - 1]: 50 років Жовтня д.31, 36, Комарова д.1 - 18, 20, Пушкіна д.14, 16 - 18, 20, 22, 28 - 30, 32 - 51, Фрунзе д.2 - 9, 10 - 16, 19 - 20, 24 - 74 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чонгар [ТП - 25 А Л - 1]: Махарадзе ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 31 Л - 1 Рогачик]: Щорса д.2, 4, 8 - 18, 20, 21 - 39 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 201 Л - 1 Рогачик]: Гагаріна д.1 - 21, 22, 24, 26, Набережна д.32 - 34, Резніченка д.6 - 30, 36 - 40 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 10]: Поштовий, Івана Пулюя Червоноармійська, Поштова ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 290 А 1Т]: Поштова ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 2]: Нижня, Івана Пулюя Червоноармійська, Віктора Гошкевича Самарця, Вузький, Гвардійська, Крилова, Херсонський, Херсонська, Калганова, Казармений, Річковий, Набережна, Поштова ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 34]: Декабристів, Літвінова, Гвардійська, Прудний, Поштова, Центральна Пролетарська, Віктора Гошкевича Самарця, Байдукова, Декабристів пров, Кожущенка пров, Херсонський, Івана Пулюя Червоноармійська ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 371 2Т]: Ярморочний ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 399]: Західний, Шевченка, Херсонський, Івана Пулюя Червоноармійська, Український ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433]: Піонерський, Олекси Гірника Комунарів, Голопристанська, Березовий, Віктора Гошкевича Самарця, Івана Виговського Воровського, Івана Пулюя Червоноармійська ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 448]: Івана Пулюя Червоноармійська, Леваневського, Лагірна, Артилерійська, Олешківської Січі Ж.Революції ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 55 А]: Олекси Гірника Комунарів, Івана Виговського Воровського ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 589]Л - 1, Л - 2, Л - 3] 08.30 - 16.30: Енергетиків пров, Артилерійська, Артилерійський, Голопристанська, Голопристанський, Івана Пулюя Червоноармійська, Київська БідногоД, Лагірна, Пушкіна, Санаторна Фрунзе, Тихий ТО , [ТП-589
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 9]: Олекси Гірника Комунарів, Луки Балашова Комсомольська, Параходна Енгельса, Ігора Сікорського Куйбишева, Лесі Українки Будьоного пров, Медичний Комунарів, Глиняний, Польова ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 875 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Магістральна, Поштова то 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 464 Л - 2 Берислав]: Херсонська д.84, Кості Гордієнка д.15, 18 - 26, 28 - 38, Павловського д.23, 25А, Центральна д.304 - 306, 308, 310, 312, 314 - 314А, 318 - 318А, 320, 322, 324, 330 - 351, 353, 355, 359, 361 - 365, 367, 369, 371 - 373, 375, 377, 381, 383 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [КТП - 232 Берислав]: Покровська д.24А, Миру д.40, 73, 76, 94, Мороза д.32, 40, 45 - 56, 63, 67 - 75, 77 - 79, Садова д.1 - 42, 44 - 46 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [ТП - 54 Л - 1 Берислав]: Соборна 50 років Жовтня д.1 - 12, 16 - 24, Комарова д.15 - 34, Березня8 д.3, 8, 13 - 17, 19, 21 - 39, 41, 47 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 317 Л - 1]: Куйбишева д.20 - 22, 24 - 38, 40 - 42, 44, 46 - 63, 65, 67, 69 - 71, 73 - 75, 77, 79, 81, 83А, 85, 87 - 87А, 89, 91 - 91А, 93 - 105, Чкалова д.8 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 101]: Жовтнева д.80, 82 - 84, 86 - 90, 92 - 105, Калініна д.39 - 39А, 41, 43, 45, 47 - 49, 53 - 59, 61 - 76, 78 - 108, Комунарів технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 163 Л - 1]: Леніна, Ульянова д.93 - 99, Фрунзе технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 309 Л - 1, Л - 2]: Леніна то 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [КТП - 138]: Набережна д.1 - 56, 60, 62, Новолагерська д.20, 22, 24, Корсунська д.02а - 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 - 64 технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 46 Л - 4]: Таврічеська д.51 - 99 обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 106]: Гагаріна д.124 - 134 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [ТП - 7 Л - 3]: Горіхова, Чапаєва д.24, 26, 28, 32, 34, 36, 48, 52, 54 - 56, 58, 62, 64, 66, 68 - 70, 74, 76 - 78 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 309 Л - 1, Л - 2]: Леніна то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1682]: Вершинна, Карєрна, Набережна, Приклубна, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 287 Воронцовка]: Вершинна д.16 - 36 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 37 Воронцовка]: Вершинна д.37, 39, Набережна д.28 - 44, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка [КТП - 121]: Колгоспна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малаандронівка [КТП - 121]: Колгоспна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 366]: Степова д.18, 22, 24, 26, 28 - 34, 36 - 49, 51, 53, 55, 57, 102, Таврійська Комсомольська д.34, 36, 38, 40, 42 - 65, 69А, 71, 73, 75 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 366 Л - 1]: Степова д.18, 22, 24, 26, 28 - 34, 36 - 49, 51, 53, 55, 57, 102 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 30 Л - 1]: Будьонного д.14 - 41А, 43, 45 - 45А, Ворошилова д.8, 10, 12, 14, 16, 18А, 20, 24, 26, 31, 33, 35, 37 - 41, 43, 45 - 49, 51, 53, 55, Жовтневої революції д.74, Комсомольська д.2, 2г - 10, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, Покровська Колгоспна д.41 - 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, Фрунзе д.36 - 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 30 Л - 2]: Ворошилова д.32, 34, 36, 59, 61 - 65, Покровська Колгоспна д.29, 31, 33, 35, 37, 68 - 70, 72, 74, 76, 78 - 90, 92 технічне обслуговування 07.30-16.30
14.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 268 Л - 1]: Степова д.1 - 36 - А, Чорноморська д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 - 20 - а, 22 - 22А, 24, 26, 28, 30, 32 - 34, 36, 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 268 Л - 4]: Чорноморська д.1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 45, 47, 49 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 366 Л - 2]: Таврійська Комсомольська д.34, 36, 38, 40, 42 - 65, 69А, 71, 73, 75 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петрівка [КТП - 126]: 70 років Жовтня д.1 - 12, Мира д.1 - 9, 11 - 13, 15, 17, 19, 21, Петровського д.1 - 13, Степна д.1 - 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 30 Л - 3]: Поповича д.1А - 5, 7, 9, 11, Фрунзе д.3, 5 - 7В, 9, 11, 13, 15, 17 - 17А, 19, 21, 27, 29, 31, 33 - 35, Чапаєва д.2 - 13, 15, 17 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 30 Л - 6]: Покровська Колгоспна д.9 - 11, 13 - 16, 18, 20, 22, 241, 26 - 28, 30, 32, 34 - 34А, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50 - 501, 52, 54, 58, 60, 62, 64 - 66, Поповича д.15, 17, 19, 21, 23 - 25, 27, 29 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки [ТП - 155 Л - 1]: Радянська д.2, 4 - 5, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54 - 56, 58, 60 - 62, 64 - 66, 70, 72, 74, 76, 78 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця [КТП - 229 Олександрівка]: Каховська д.14 - 66, Леніна д.42 - 91, Миру, УкраїнкиЛ, Шевченка д.27 - 71, Шкільна д.3 - 6А, 9, 12, 14, 16, 18 - 20, 24 - 28, 32 - 73, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 27 Л - 2 Олександрівка]: Воровського д.6, 8, 10 - 10А, 12, Колгоспна д.1 - 11, Комсомольська д.1, 4 - 12, Червонопартизанська д.43 - 74, 77, 79, 81, 85 - 89 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 27 Л - 5 Олександрівка]: Колгоспна д.31, 39 - 41, Комсомольська д.13, 15, 17, 19А, 21, 27, Леніна д.5, 7, 11, 13, 15, 19, Червонопартизанська д.80 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [КТП - 229 Олександрівка]: Красна д.54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопавлівка [КТП - 121 Олександрівка]: Гагаріна д.1 - 6, Корольова д.81, 83, 91, 93 - 93А, 95 - 114, Миру д.1 - 7, 12 - 30, 34 - 36 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 050 1Т Л - 1]: Дровникова д.10, 17, Приморська д.7, 9, Слов`янська Радянська д.1 - 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 - 56, 58 - 60 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Партизани [ТП - 226 Л - 1]: 50 років Жовтня д.31, 36, Комарова д.1 - 18, 20, Пушкіна д.14, 16 - 18, 20, 22, 28 - 30, 32 - 51, Фрунзе д.2 - 9, 10 - 16, 19 - 20, 24 - 74 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чонгар [ТП - 25 А Л - 1]: Махарадзе ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 1 РОГАЧИК]: Жовтнева д.1 - 3А технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 31 Л - 2 Рогачик]: 40 років Перемоги, Щорса д.17, 18Б - 19, 20А технічне обслуговування 07.30-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 201 Л - 2 Рогачик]: Кірова технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ТП - 544 Л - 1]: Північна, Молодіжна то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 266 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Червонофлотська, Спартака то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 243 Л - 1]: Соценка, Тітова, Миколаєва то 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 243 Л - 2]: Миколаєва, Соценка то 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 56 Л - 1]: Польова, Польовий, Виноградний то 08.00-16.20
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 68 Л - 1 Берислав]: Пушкіна д.1 - 19, Парковад.1, 3, 9 - 9А, Травня1 д.195 - 216, Шевченка д.1 - 19, Козацька д.1 - 9, 13 - 13А технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [КТП - 158 Берислав]: Садова д.86 - 88, Придніпровська д.58 - 89, Мороза д.76, 86, 92, 94, 106ДАЧА - 137, 159 - 161, 167А - 169 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [КТП - 260 Берислав]: Бериславська д.1 - 38, 40 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 317 Л - 2]: Жовтнева д.1 - 40, 42, 44, 46 - 52А, Чкалова д.2А, 6 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Веселе [КТП - 150]: Веселе технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 163 Л - 2]: Польова, Суворова, Широка технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 330 Л - 1, Л - 2]: Іванофранківська то 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Ёька Енгельса то
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [КТП - 128]: Вишнева д.34 - 34а, 36 - 90, 92, 94, 96, Ювілейна, Шевченка д.20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 - 65, 67 - 75, Хитрий д.01а - 15, 18, Ушакова д.01б - 1В, 3, 46б, Садова д.86, Подвойської д.1 - 23а, Партизанський д.09а - 9, 11, 18 - 26, Наддніпрянська д.29, 31, 33, 35 - 35а, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 - 74, 76, 78, 80а, 84, 86, 88а, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 108, 110 технічне обслуговування 11.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 49 Л - 3]: Лисенко д.83 - 100, Ярослава Мудрого д.61 - 100, Котляревського д.86 - 104 обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 2]: Паркова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 118 А Л - 1]: Перемоги д.40, Садова технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 330 Л - 1, Л - 2]: Іванофранківська то 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Ёька Енгельса то
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 226 Воронцовка]: Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 13, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Кiрпiчний, Кутузова, Ломоносова, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 7 Воронцовка]: Кiрова д.27, 29, 31, 34 - 74, Котляревського, Невського д.11, 13, 15, 17, 28 - 60, Степова д.3, 5, Суворова д.52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 111, Чкалова д.82Б технічне обслуговування 07.30-16.30
15.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 268 Л - 2]: Степова д.37 - 63, 65А, Чорноморська д.40 - 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 - 70А, 72, 74, 76, 78 - 78А, 82, 84, 86, діл.80 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 268 Л - 3]: Лісова д.3, Металургів д.1, Чорноморська д.51А, 53 - 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 - 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 761 Л - 1]: Спортивна д.1 - 16 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 761 Л - 2]: Спортивна д.17 - 21, Урожайна д.1 - 53, 55, 57, Центральна д.1 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 31 Л - 1]: Горького д.6, Жовтневої революції д.7 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 31 Л - 3]: Будьонного д.2А - 9, Ворошилова д.2 - 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 - 23, 25, 27 - 29, Горького д.7 - 26, Жовтневої революції д.9 - 72 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 308 Л - 1 Олександрівка]: Маяковського д.1 - 4, 6, 8, 10, 12, Першотравнева д.1 - 53, Пляжний, ЦациІ д.1 - 3, 6, 12, 14, Червонофлотська, Шкільна д.1, 3 - 6, 8 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 308 Л - 3 Олександрівка]: Воровського д.1 - 7, 9, 11, 13, Курортний, Літучі піски д.0 - 2, Першотравнева д.54 - 85 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [КТП - 52 Олександрівка]: Леніна д.100, Миру д.48, 50 - 124, Набережна технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Виноградний Клин, Нова Праця, Драгоманiвка, Жовтневе, Новогригорівка, Новоєфремiвка, Сокологiрне, Чубарiвка[ПС 3510 Н - Григорівка 1Т]: ТО РЗА 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 050 1Т Л - 3]: Дровникова д.1а - 9, 11 - 16, 18 - 53а, Приморська д.4а, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31 - 39 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Партизани [ТП - 226 Л - 2]: 50 років Жовтня д.2 - 8, 12, Калініна, Петровського д.3 - 15, 23, 29, 33, 35, 39, 41, 45, 49 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ТП - 278 Л - 1]: Морська д.0 - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45 - 47, 51, 55, 57, 78 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [КТП - 24 РОГАЧИК]: Гагаріна д.5 - 26, 29, 31, 33, 35, 37, Набережна д.29 - 50, Шкільний д.2, 4 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка [ТП - 139 Л - 1 Рогачик]: Кооперативна д.1 - 22 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка [ТП - 139 Л - 2 Рогачик]: 35 років Перемоги д.3 - 24, Ювілейна д.3 - 11 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 201 Л - 3 Рогачик]: Гагаріна д.0, 21В - 21Ж, 30 - 32, 34 - 34Г технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 266 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Червонофлотська, Спартака технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 243 Л - 1, Л - 2]: Миколаєва, Тітова, Соценка технічне обслуговування 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 56 Л - 2]: Польова, Виноградний, Велика Садова Радянська ТО 08.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [ТП - 136 Л - 1, Л - 2]: Польова, Степова, Пушкіна Гагаріна технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 68 Л - 3 Берислав]: Горний д.8, Центральна д.202 - 206, 211 - 215, 217 - 225, 229, 231 - 235, Пушкіна д.20 - 29, Прикордонна д.6 - 32, Балка Кизи - Кермен д.5 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Високе, Віровка, Чайкіно, Дружнє, Куйбишево, Матросівка, Таврічеське [ПС 3510 Високовська 1Т]: повністю технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [ТП - 252 Л - 2 Берислав]: Поштова д.12 - 12А, 92, Таврійськад.40 - 81 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [КТП - 133]: Жовтнева, Пушкіна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [ТП - 37 Л - 1]: Приморська д.11, 13 - 15, 31, 40 - 44, 46, 48, 50, 54, 56, 64 - 123 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 361 Л - 1]: Крупської, Щорса то 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП - 5 Л - 6, Л - 8]: Історична д.62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, Пушкіна д.1, 3, Соборна д.2, 4, 6, Дніпровський д.57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 118 А Л - 3]: Перемоги д.42, 46, 48 - 74, Радянська д.10 - 22, 24 - 28 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка [КТП - 225]: Ювілейна д.39, 41, 43, 45 - 76 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петровське [КТП - 198]: Леніна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 361 Л - 1]: Крупської, Щорса то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [1623]: 50 років Жовтня, Iсаченко, Гагарiна, Губайдулiна, Дружби, Калiнiна, Комсомольська, Ленiна, МарксаК д.171, 19, 21, 23, 25, 32 - 40, Набержна, Пiонерська, Перемоги д.1 - 25, 27, 29, 31, 33, 35 - 39, Пушкiна, ХмельницькогоБ, Чапаєва, Червонофлотська д.131, 16 - 40 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [КТП - 263 Воронцовка]: Гагарiна д.1 - 21, Набержна д.12, 14 - 31, Пушкiна д.21, 23, 29 - 52, Чапаєва д.20 - 33, 35 - 53 технічне обслуговування 07.30-16.30
16.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [КТП - 674]: Гагаріна д.1 - 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, Кірова, Коцюбинського д.1 - 2, 8 - 34гараж, Скадовської авіагрупи, Шевченка д.2, 13, 17 - 20, Янтарна д.3, 17 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово - 2 [КТП - 356 Олександрівка]: Леніна, Перемоги, Радянський технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 33 Л - 1 Олександрівка]: 14 Підпільщиків, Белінського д.1 - 13, 14 - 14А, 16 - 16А, Братська д.21, 27 - 31, Нікітіна д.7 - 55, Транспортна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 33 Л - 2 Олександрівка]: Будівельників, Лінійний, Миру, Міліцейська д.3 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Твердомедово [КТП - 267 Олександрівка]: Будьоного д.0, 3, Невідома технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Виноградний Клин, Нова Праця, Драгоманiвка, Жовтневе, Новогригорівка, Новоєфремiвка, Сокологiрне, Чубарiвка [ПС 3510 Н - Григорівка 1Т]: Молодiжна, Першетравнева, Плавська ТО РЗА 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 050 1Т Л - 3]: Дровникова д.1а - 9, 11 - 16, 18 - 53а, Приморська д.4а, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31 - 39 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Драгоманiвка [ПС 3510 Н - Григорівка 1Т]: ТО РЗА 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Партизани [ТП - 226 Л - 2]: 50 років Жовтня д.2 - 8, 12, Калініна, Петровського д.3 - 15, 23, 29, 33, 35, 39, 41, 45, 49 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ТП - 278 Л - 1]: Морська д.0 - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45 - 47, 51, 55, 57, 78 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 63 РОГАЧИК]: Чапаєва д.1, 2 - 4, 5, 7 - 8, 11 - 14, 16 - 18, 20, 22 - 33, 34 - 86 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [392]: Будьоного, Гагаріна д.28, 30, 32, 34, 36, 38 - 44, Леніна д.1 - 5, 9, 11 - 13, 15, Лікарняний д.1 - 19, МарксаК д.2 - 34, Молодіжна, Набережна д.1 - 28, Піонерський д.19 - 20 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [392]: Комунарів, Чапаєва, Чкалова, Шевченко, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 243 Л - 1, Л - 2]: Соценка, Миколаєва, Тітова технічне обслуговування 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [ТП - 137 Л - 1, Л - 2]: Дніпровська, Горіхова технічне обслуговування 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [ТП - 136 Л - 1, Л - 2]: Пушкіна, Степова, Польова Гагаріна технічне обслуговування 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 36 Л - 1]: Гвардійська, Мельничний, Ракитний, Фермерська Радгоспна, Центральна Пролетарська кр 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 2 Л - 1 Берислав]: Франка д.1 - 9, 13, 15, Травня1 д.141 - 155, 159, 161 - 163, 165, Кримська д.1 - 17, 21, 23, Смеричинського д.8Б - 9, 35 - 37, Олеся Гончарад.7 - 14А, Островського д.27, 29, 30, 54 - 62 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Степне [КТП - 141 Берислав]: Перемоги, Травня1 д.4 - 6, 8 - 12, 14 - 16, 22, 24, 36, 40, 42, 44 - 46, 48, 50, Котляревського, Херсонська, Шкільна технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [ПС 3510 Тягинська 2Т]0: повністю технічне обслуговування 08.30-16.3
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [ТП - 37 Л - 2]: Парижської Комуни д.53 - 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 - 114, Приморська д.24, 28, 32 - 34, 36, 39, 45, 49, 51 - 53, 55, 57 - 58, Червонопрапорна д.57 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 155]: Кірова, Садова д.6 - 37 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 163]: Леніна, Польова, Суворова, Ульянова д.93 - 99, Фрунзе, Широка технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 363 Л - 1 Л - 2 Л - 3]: Чапаєва то 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [КТП - 108]: Сагайдачного д.11, 13, 22 - 25, 37 - 43, 51, Дорошенко д.13, УкраїнкиЛ д.28, 36, 38, 40 - 103 технічне обслуговування 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 118 А Л - 4]: Молодiжна, Радянська д.1 - 7, 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [КТП - 197]: Гагаріна, Карла Маркса д.4, 6, 8, 10 - 18, 20, 22 - 26, 28 - 30, 32, 34, 36 - 38, 40 - 40а, 42, 56, 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Рівнопілля [КТП - 200]: Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 363 Л - 1 Л - 2 Л - 3]: Чапаєва то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [1631]: 1 Травня, 50 років Жовтня, Больнична, Жовтнева, Кiрова, Ленiна, Набережна, Приморська, Робоча, Степова, Шевченка, Шкiльна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 52 Воронцовка]: 1 Травня д.3, Кiрова, Робоча технічне обслуговування 07.30-16.30
17.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [КТП - 169]: Чапаєва д.1 - 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 157]: Степова д.1 - 17, 19А - 21 - А, 23, 25, 27, 35, .8, Таврійська Комсомольська д.1 - 33, 35, 37, 39, 41 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 382]: Леніна д.77, 79 - 119, Шульги д.77, 79 - 81, 83, 87, 89 - 107, 109 - 118 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 586]: Урожайна д.77 - 111, Шульги д.108 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 73]: Артема д.19, Куйбишева д.15, КуйбишеваКомунарів технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 400 Л - 1]: Курортна Лібкнехта К д.1 - 7А, 9 - 30, 32 - 35, 39, Маріїнська Комунарів д.59 - а, Олександрівська Володарського д.17 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 400 Л - 3]: Гагаріна д.47 - 49, 51, 53, 55, 57 - 571, 64 - 66, Олександрівська Володарського д.43, 55 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 23 Олександрівка]: Єсеніна, Леніна д.1 - 6, 8 - 10, 12, 14 - 14А, Луначарського, Нова, Селянська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 58 Л - 1 Олександрівка]: Садова д.43, 43А, 49, 51, 53 - 53Б, 55, 57, 59, 61, 100 - 138 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 58 Л - 2 Олександрівка]: Лікарняна д.2 - 2А, 4 - 5, Молодіжний, Садова д.35, 37, 39, 41, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86 - 88, 90, 92, 94 - 96, 98 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Виноградний Клин, Нова Праця, Драгоманiвка, Жовтневе, Новогригорівка, Новоєфремiвка, Сокологiрне, Чубарiвка [ПС 3510 Н - Григорівка 1Т]: Молодiжна, Першетравнева, Плавська ТО РЗА 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 01 Л - 4, Л - 5, Л - 6]: Гастелло, Дружби народів Махарадзе д.10, Миру д.26 - 34, 35а, 38 - 40, 42 - 45 , Монастирська Червоного Жовтня д.3 - 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 - 53 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Партизани [ТП - 296 Л - 1, Л - 2]: Дзержинського д.30, 32 - 38, 40, 42, 44 - 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78 - 80, 82, 84, 90, 92, 94, Колгоспна д.49, Першотравнева д.3 - 19, 22, 24, 28 - 32, 34, 38 - 56, 74, Південa, Південний д.4 - 18, Радянська д.1, 3 - 45, УкраїнкиЛ ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ТП - 278 Л - 2]: Морська д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва площ д.2А, 4, 6, 8, 10 - 12, 14 - 20, 24, 27Б - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 169 Л - 1 Рогачик]: 35 років Перемоги д.42, 44, 46, 48 - 50, 53, 55 - 76 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 203 Л - 1 Рогачик]: Набережна д.0, 11 - 33 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [ТП - 372 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Хліборобів, Радянська, Східна Лісна, Калініна Свободи пров, Труда технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [КТП - 83 Берислав]: Котляревськогод.1 - 38, Центральна д.388 - 390, 392, 394, 396, 398, 400, 402 - 404, 406 - 408, 412 - 418, 420, 422, 424 - 426, 428, 430, 432, 434, Травня1 д.354 - 402, 406, Шевченка д.75, 123А, 125 - 127, 129, 131, 133, 137 - 170, 172, Солов`їна, Першотравневий, Покровський, Всхід технічне обслуговування 08.30-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 68 Л - 6, Л - 7 Берислав]: Травня1 д.187, Козацька д.15 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [КТП - 255 Берислав]: Поштова д.60 - 89, Вишнева д.70 - 76, Таврійська д.82 - 127, Гоголя технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [КТП - 36]: Фрунзе д.48, 71, 73 - 73А, 75, 77, 79, 81 - 81А, 83А - 111, 117, 130 - 218, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 365 Л - 1, Л - 2]: Щорса то 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 98 2Т]: Зорге д.4 - 10, 24а - 26, Соборна д.57 - 59 технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 9]: Горького д.8, 10, 12, Андріївська д.35 - 48, Героїв України д.24, 26, 28 - 28Б, 30, 32 - 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, Гідробудівників д.33 - 48, Дружби д.32, 34, 36, 38, 40 - 44, Історична д.19, 21, 23 - 25, 46, Новоселівська д.7 - 11 технічне обслуговування 11.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 46 Л - 8]: Північна д.19, 21, 23, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 45, 47, 49, 51, Східна д.4, 6, Ювілейна, Українська д.1 - 11 обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Леніна, Шевченка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Макаренка, Першотравнева, Шевченка технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Молодiжна, Нова, Перемоги д.1 - 74, Радянська, Рибальська, Садова, Суворова, Українська технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 118 А Л - 5]: Перемоги д.31, 33, 35 - 39, 41, 43 - 45, 47 - 47а технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Інгулецька, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7, 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петровське [КТП - 215]: Сонячна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 365 Л - 1, Л - 2]: Щорса то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1682]: Вершинна, Карєрна, Набережна, Приклубна, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 36 Воронцовка]: Вершинна д.38, 40 - 85, Карєрна, Набережна д.1 - 26 технічне обслуговування 07.30-16.30
20.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 147]: Дружби д.36 - 53, Кірова провулок д.21 - 27, Кооперативна д.64, 66, 68, 70 - 124, Паркова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 199]: Короленко д.43А, 48, Пушкіна д.23, 25, 27, 29, 31 - 42, 44 - 44А, 46 - 52, 56, 60, Свердлова д.36А, 38, 40, 42, 44 - 44А, 46, 48, 50, 53, 55, 57, 59, 69, Чапаєва д.150, 152 - 152А, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 174 - 176, 178, 180, 182, 188 - 190, 192, 194 - 194А, 196, 205 - 247, ЧапаєваПушкіна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 400 Л - 2]: Курортна Лібкнехта К д.35 - 42, 44 - 441, 46, 48 - 65, 67, 69, 71, 73, 75 - 75А, Олександрівська Володарського д.51, 55, 59, Поповича д.341 - 342, 36, 38, 40, 42 - 42Б, 63, 67 - 69, 71 - 71 - б, 73, 75, 77, Чапаєва д.34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 62, 64, 66 - 68, Червоноармійська д.61, Чкалова д.66 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ЗТП - 61 Олександрівка]: Леніна д.108, 123 - 152, Нєкрасова, Нікітіна д.6, Пролетарська д.1 - 3, 10, 12, 14, Садова д.1 - 21, 22, 23 - 34, 36, 38, 40, 42, 44 - 48, 50А, 52, 54, 56 - 56А, 58, 60, 62 - 6264, 66, 68, 70, Суворова д.1 - 10, Тичини д.10, Шевченка д.1 - 7, 9 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 271 Олександрівка]: Заводська д.1 - 2, 4, 6, 8, 10А, 12 - 12Б, Леніна д.158 - 162, 164 - 166, 168 - 219, 223 - 235, НасальськогоС д.30 - 32 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 74 Л - 1 Олександрівка]: Грибоєдова, Котовського, Лісна, Піонерська д.88, 90, 92 - 101, Садова д.81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 202 - 232, Чкалова д.38, 40, 42, 44 - 55 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 74 Л - 2 Олександрівка]: Піонерська д.67, 69, 71, 73 - 87, 89, 91, Садова д.63, 65, 67, 69, 71, 73, 140 - 178 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 74 Л - 3 Олександрівка]: Набережна, Садова д.75, 75А, 77, 79, 182 - 200 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бойове, Щорсiвка, Ярошик [646]: Горького, Петровського ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 01 Л - 4, Л - 5, Л - 6]: Гастелло, Дружби народів Махарадзе д.10, Миру д.26 - 34, 35а, 38 - 40, 42 - 45 , Монастирська Червоного Жовтня д.3 - 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 - 53 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [646]: Дослідна Станція ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Партизани [ТП - 296 Л - 3, Л - 4]: Дзержинського д.1 - 29, 31, 39, 41, 43, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 7375, 77, 81, 83, 85 - 89, 91, 93, 95 - 117, Колгоспна д.34, 36, 38, 40 - 47, 50 - 101, Південний д.3, 21 - 26, 32, Першотравнева д.23, 58 - 72 ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ТП - 278 Л - 3]: Морська д.38, 40 - 42, 44, 48 - 50, 52 - 54, 56, 60 - 68 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва площ д.2А, 4, 6, 8, 10 - 12, 14 - 20, 24, 27Б - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 49 Л - 1 Рогачик]: Українська д.1А - 41, 44, 48 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 49 Л - 2 Рогачик]: Українська д.43, 45 - 47, 50 - 67, 70 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 203 Л - 1 Рогачик]: Набережна д.0, 11 - 33 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 90 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Робочий, Петровського, Горького, Травня1, Пирогова то 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1906]: Байдукова, Артилерійський, Артилерійська, Літвінова пр, Західний, Олешківської Січі Ж.Революції, Поштовий, Літвінова, Параходна Енгельса, Л.Українки Будьоного пр, Віктора Гошкевича Самарця, Леваневського, Вузький, Центральна Пролетарська, Лагірна, Херсонський, Херсонська, Гвардійська, Український, Глиняний, Івана Виговського Воровського, Тихий, Голопристанська, Крилова, Санаторна Фрунзе, Космонавтів, Річковий, Голопристанський, Південний, Піонерський, Декабристів, Кожущенка пр, Польова, Декабристів пров, І.Пулюя Червоноармійська, Київська БідногоД, Енергетиків пров, Пушкіна, Калганова, Поштова, Прудний, Казармений, І.Сікорського Куйбишева, Миколаївський, Медичний Комунарів, В.Садова Радянська, Матросова, Набережна, Ярморочний, В.Симоненка Комсомольський, Нижня, Березовий, Л.Балашова Комсомольська, Овочевий, Шевченка, О.Гірника Комунарів то 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 30 Л - 1, Л - 2]: Луний, Санаторна Фрунзе, Літвінова, Южакова Чапаєва, Енергетиків пр, Вишневий то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 877 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4, Л - 5, Л - 6]: Степова, Дружби Миру то 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ К.Лагері [1971]: Березня8, Квіткова, Кошовий, Кринківський Октябрьський, Миру, Мічуріна, Молодіжний, Набережна, Панфілова пров, Покровська Комсомольська, Пролетарська, Пушкіна пров, Садова, Хутір Кудасово, Шевченка, Шкільна то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ К.Лагері [1972]: Горького, Горького пров, Зелена Дзержинського пров, Лікарський Кірова пр, Сілевозний Пролетарський, Черемхова Радянська то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ К.Лагері [1973]: Аптечний, Виноградна, Гагаріна пров, Дружби пров, Каховська, Козацький, Кримська, Кримський, Лісна, Лісовий, Матросова пров, Маяковського пров, Набережна, О.Гребінського Котовського, О.Костини Чапаєва, Олешківська, Першотравнева, Робоча, Спортивний, Тітова, Український, Федора Лозенка Щорса пров, Червоноармійський, Чернишевського пров, Я. Сінька Піонерський то 10.00-15.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 2 Л - 2 Берислав]: Травня1 д.157 - 158, 159А, 163 - 164, 166, 170, Кримськад.18 - 20, Смеричинського д.2 - 7, Олеся Гончара д.5 - 6, Островського д.11 - 26, 28, 29А, 32 - 48 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [КТП - 119 Берислав]: Західна 50 років Жовтня д.1 - 2, 5 - 30, Шевченка д.2А - 31, 1 - го Травня д.6, Мічуріна д.0, 5 - 6, 9:А - 72, Конституції д.7 - 8 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [КТП - 251 Берислав]: Козацький, Вавілкіна, Лікарняна д.1 - 38, 56, 58, 59А - 62, 64, 66 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 17]: Островського д.14 - 88, Радянська д.6А, 7А, 10 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 87]: Котовського д.44 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 231 Л - 1]: Гагаріна д.1, Пушкіна д.1 - 3, 4Б - 7, 10 - 25, 33 - 36 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 84 Л - 1]: Горького то 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 5]: Соборна д.2, 4, 6, Пушкіна д.1, 3, Історична д.62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, Дніпровський д.53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 76 2Т]: Перемоги д.29 - 31, 33, 35, Соборна д.31 - 33 технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 49 Л - 8]: Котляревського д.41 - 86, Лисенко д.81 - 82 обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка [ПС - 3510 кВ Н.Вознесенівська]: Чапаєва, Червоноармійська, Шевченка Виміри СІЗПВ 12.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [ТП - 7 Л - 1]: Чапаєва д.1 - 23, 25, 27, 29 - 31, 33, 35, 39 - 41 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Костирка [ПС - 3510 кВ Н.Вознесенівська]: Леніна, Садова Виміри СІЗПВ 12.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [ПС - 3510 кВ Н.Вознесенівська]: Леніна, МарксаК, Молодіжна, Українська, Шевченка Виміри СІЗПВ 12.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ПС - 3510 кВ Н.Вознесенівська]: Леніна, Рослого, Суворова, Цвітаєва, Чапаєва, Шевченка, Шкільна Виміри СІЗПВ 12.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [КТП - 213]: Карла Маркса д.110 - 111, 121, 123 - 125, 129 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [КТП - 236]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7, 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоноармійське [ПС - 3510 кВ Н.Вознесенівська]: Жовтнева Виміри СІЗПВ 12.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 84 Л - 1]: Горького то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 248 Воронцовка]: Приклубна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 345 Воронцовка]: Днiпровська д.1 - 9, Кiрова д.1, 22, Мiчурiна технічне обслуговування 07.30-16.30
21.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 34 Л - 1]: Білого С д.2, 4, 7 - 29А, Жовтнева д.1 - 19, 21, Красіна д.31А - 32, Миру технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малоолександрівка [ТП - 156 Л - 1]: Горєлого д.1 - 71 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 358]: Кірова провулок д.11, Космонавтів д.66А, 68 - 123, Поштова д.61 - 124 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 200]: Корнійчука, Мендуса, Миру д.32 - 34, 36, 38 - 40, Степова, Токарєва д.27 - 34, Шостаковича д.31, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 410 Л - 1]: Весняна д.39, 43, Пасічника д.1, Покровська Колгоспна д.71, 73, 77, 91, 95 - 124, 130 - 146, Шульги І провулок технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 74 Л - 1 Олександрівка]: Грибоєдова, Котовського, Лісна, Піонерська д.88, 90, 92 - 101, Садова д.81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 202 - 232, Чкалова д.38, 40, 42, 44 - 55 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 74 Л - 2 Олександрівка]: Піонерська д.67, 69, 71, 73 - 87, 89, 91, Садова д.63, 65, 67, 69, 71, 73, 140 - 178 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 74 Л - 3 Олександрівка]: Набережна, Садова д.75, 75А, 77, 79, 182 - 200 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Карєрне [1335]: Жовтнева, Каховська, Лікарняна, Молодої Гвардії, Перемоги, Пушкіна, Степова, Степовий, Шкільна Виміри СІЗПВ 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бойове, Щорсiвка, Ярошик [646, КТП - 665]: ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 01 Л - 4, Л - 5, Л - 6]: Гастелло, Дружби народів Махарадзе д.10, Миру д.26 - 34, 35а, 38 - 40, 42 - 45 , Монастирська Червоного Жовтня д.3 - 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 - 53 ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ; Новоолексіївка [646]: Дослідна Станція ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва площ д.2А, 4, 6, 8, 10 - 12, 14 - 20, 24, 27Б - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [391]: 60 років Жовтня, Гагаріна, Суворова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 203 Л - 1 Рогачик]: Набережна д.0, 11 - 33 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [391]: Суворова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [391]: Гоголя, Леніна, Молодіжна, Суворова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [ТП - 372 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Хліборобів, Радянська, Східна, Лісна, Калініна, Свободи пров, Труда то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [ТП - 302 Л - 1, Л - 2]: Добровольців, Нарожного, Нарожного пров, Першотравнева Гагаріна, Лісна ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 877 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4, Л - 5, Л - 6]: Степова, Дружби Миру то 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [1974]: Дніпровське Лісництво, Лісна, Мічуріна, Набережна, Шкільна то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Кринки [1974]: Абрикосова, Бєлова, ВишніО, Дачна, Енергія, Корсунська, Прибрежна, Прибрежний, Рибальський, Сосновий Бор, Таврійська, ТОВ Медтехнік, УкраїнкиЛ то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [1976]: Виноградна, Виноградний, Західна, Західний, Луговий, Молодіжна, Незалежності Жовтнева 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Піщанівка [1976]: Виноградна, Зелений, Катерини Білокур Жовтневий, Лугова, Луговий, Молодіжна, Набережна, Перемоги, Першотравнева, Підлісна, Садовий, Східний, Філіпових, Шкільна то 10.00-15.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 500 Л - 1 Берислав]: Володимирськад.34 - 63, Незалежностід.31, Шкільнийд.18а - 47, Заводськад.97 - 111 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 243 Л - 1 Берислав]: Набережна д.0 - 6, 8 - 11, 13 - 65, 102 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгівка [ТП - 243 Л - 1 Берислав]: Набережна д.2 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 231 Л - 2]: Комунарів д.10, 13, 15, 21, 23 - 27, 30 - 32, 38, 42 - 53, 58 - 60 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 192]: Жовтнева д.22 - 45, 47 - 55, 57, Калініна д.1 - 11, 13, Шевченко д.3 - 32 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 86 Л - 1]: Таврійська Енгельса то 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ ( Плановые работы то)
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ПС 3510 Фрунзенська]: повністю 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 57 1Т]: Перемоги д.13, 17, 19, 21, 23, 25 технічне обслуговування 11.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП - 6 Л - 1]: Дніпровський д.75, 77, 79, 81, Маяковського д.3, Історична д.84а, 86, 88, 90 обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ЗТП - 38]: Портова д.2, 4, 6, 8, Прибережна, Сагайдачного д.2 - 10, 12, 15 - 20, ЛевицькогоН д.27а, Ярослава Мудрого д.2 - 36, Лисенко д.3 - 36, Дорошенко д.4 - 12, 41 - 45, Молодіжна д.1, 3, 5, 7, 9, УкраїнкиЛ д.1 - 27, 29 - 35, 37, 39, Тіньова, Котляревського д.01а - 40, Кошового д.1 технічне обслуговування 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [ТП - 7 Л - 2]: Степова, Чапаєва д.43 - 47, 51, 53, 57, 59 - 61, 63, 65, 67, 73 - 73а, 75, 79 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Костирка [КТП - 57]: Леніна, Садова технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 86 Л - 1]: Таврійська Енгельса то 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ ( Плановые работы то)
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ПС 3510 Фрунзенська]: повністю 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1681]: Днiпровська д.1 - 43, Кiрова, Комсомольська, Ленiна д.34 - 38, Мiчурiна, Миру, Нагорного, Нова д.2 - 29, Садова д.1 - 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Чапаєва д.1 - 65, 68 - 70, 72, 74 - 76, 78, 80, 82 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 368 Воронцовка]: Кiрова д.21 - 24, Нагорного д.1 - 10 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 382 Воронцовка]: Миру технічне обслуговування 07.30-16.30
22.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 34 Л - 2]: Білого С д.1, 3, 5, Красіна д.1А - 23, 25, 27, 29, 31, Красіна провулок, Приморська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малоолександрівка [ТП - 156 Л - 1]: Горєлого д.1 - 71 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 306]: Спортивна д.24 - 53, Урожайна д.54, 56 - 56А, 59 - 76, Центральна д.2, Шульги д.63 - 76, 78, 82, 86, 88 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 761]: Спортивна д.1 - 21, Урожайна д.1 - 53, 55, 57, Центральна д.1 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 410 Л - 1]: Весняна д.39, 43, Пасічника д.1, Покровська Колгоспна д.71, 73, 77, 91, 95 - 124, 130 - 146, Шульги І провулок технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 410 Л - 2]: Весняна д.2 - 2А, 4 - 30, 40 - 41, 46 - діл.24, ГончараО, Покровська Колгоспна д.75 - 75А технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1309]: Маяковського д.73 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 339 Олександрівка]: Українська д.12 - 20, ФранкаІ технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 348 Олександрівка]: Підстанційний технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бойове, Щорсiвка, Ярошик [646, КТП - 620, КТП - 188]: ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [646]: Дослідна Станція ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [ТП - 471 Л - 1]: Радянська, Толбухіна д.21, 23 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [391]: 60 років Жовтня, Гагаріна, Суворова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 203 Л - 1 Рогачик]: Набережна д.0, 11 - 33 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [391]: Суворова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [391]: Гоголя, Леніна, Молодіжна, Суворова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ТП - 544 Л - 1]: Молодіжна, Північна технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 553 Л - 1, Л - 2]: Пушкіна пров, Набережна, Панфілова пров Шевченка, Кринківський Октябрьський ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 877 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4, Л - 5, Л - 6]: Степова, Дружби Миру технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Високе, Віровка, Чайкіно, Дружнє, Куйбишево, Матросівка, Таврічеське [ПС 3510 Високовська 1Т]: повністю технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 243 Л - 2 Берислав]: Магістральна д.1 - 78, 80 - 91, 93, 95 - 98, 112 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [ПС 3510 Тягинська 2Т]: повністю технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [КТП - 228]: Комарова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [КТП - 231]: Гагаріна д.1, Комунарів, Набережна, Пушкіна д.1 - 3, 4Б - 7, 10 - 25, 33 - 36 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 87 Л - 1 Л - 2]: Горького, Степова то 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ ( Плановые работы то)
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ПС 3510 Фрунзенська]: повністю 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 24 2Т]: Дружби д.21, 25, 27, 29, Новоселівська д.13 - 15, Горького д.16а - 18А технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тополівка [ТП - 196 Л - 1, Л - 4]: Виноградна д.20 - 22, 34 - 44, Урожайна д.1, Тараса Шевченка д.1 - 14, Березня8 д.1 - 14, Травня1, Ушакова д.1 - 14, Суворова, Нахимова д.2 - 4, 6 - 8, технічне обслуговування 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Князівка [ТП - 7 Л - 3]: Горіхова, Чапаєва д.24, 26, 28, 32, 34, 36, 48, 52, 54 - 56, 58, 62, 64, 66, 68 - 70, 74, 76 - 78 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоноармійське [КТП - 60]: Жовтнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 87 Л - 1 Л - 2]: Горького, Степова то 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ ( Плановые работы то)
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [ПС 3510 Фрунзенська]: повністю 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1681]: Днiпровська д.1 - 43, Кiрова, Комсомольська, Ленiна д.34 - 38, Мiчурiна, Миру, Нагорного, Нова д.2 - 29, Садова д.1 - 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Чапаєва д.1 - 65, 68 - 70, 72, 74 - 76, 78, 80, 82 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 350 Воронцовка]: Ленiна д.34 - 38, Садова д.13 технічне обслуговування 07.30-16.30
23.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [ТП - 488 Л - 1]: Кошового д.19, 21, 23, 25 - 41 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [КТП - 34]: Білого С, Жовтнева д.1 - 19, 21, Красіна д.1А - 23, 25, 27, 29, 31 - 32, Красіна провулок, Миру, Приморська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 1]: КіроваПасічника, Люксембург Р д.120, 122 - 139, Пасічника д.4 - 6, 10, 12, 14, 16 - 18, 24 - 44 технічне обслуговування 07.30-16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 3]: Єлизаветівська Кірова д.95, 97, 99 - 99А, 101, 103, 105, 107 - 107А, 109, 111, 113 - 139, Котовського д.3, 5, 7 - 7А, 9, 11, Покровська Колгоспна д.126 - 128 технічне обслуговування 07.30-16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [Р - 132 1309 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [КТП - 87 Олександрівка]: Красна, Партизанська технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бойове, Щорсiвка, Ярошик [646, КТП - 186, КТП - 173]: ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [646]: Дослідна Станція ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [ТП - 471 Л - 2]: Енгельса д.0, 7 - 46, Толбухіна д.7, 25 - 43 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [391]: 60 років Жовтня, Гагаріна, Суворова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 203 Л - 1 Рогачик]: Набережна д.0, 11 - 33 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [391]: Суворова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [391]: Гоголя, Леніна, Молодіжна, Суворова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 279]: Казацька, 8 Березня, Таврійська, Українська, Олешківська, УкраїнкиЛ технічне обслуговування 15.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 243]: Соценка, Миколаєва, Тітова технічне обслуговування 08.30-11.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 244]: Гагаріна, Гоголя, Суворова технічне обслуговування 11.00-13.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [КТП - 253]: Степова, Садова технічне обслуговування 13.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 463]: Крилова, Першотравнева ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [ТП - 372 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Хліборобів, Радянська, Східна, Лісна, Калініна, Свободи пров, Труда технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1953]: Соборна Леніна то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Добросілля [1953]: Весняна, Підлісна, УкраїнкиЛ, Шевченка, Щаслива то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [1953]: Будівельний, Весела, Дружби, Литвиненка Комсомольська, Магістральна, Миру, Молодіжна, Нова, Озерна, Поштова, Садова, Степова то 10.00-15.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 243 Л - 3 Берислав]: Магістральнад.92, Соборна технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 338]: Горького, Горького пров, Дзержинського д.6, Кірова д.0, 29 - 121, 122, 124А, Коцюбинського д.1, 2, 8, 10, 12, Лермонтова д.5, Травня1 д.1 - 6, 7, 9 - 11А, Шевченко д.0, 2, 3 - 8, 9А - 10 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ колаївка Плановые работы
Іванівський РЕЗ і ЕМ Широка долина [462]: повністю(то 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 111 2Т]: Перемоги д.12, 12Б, 14 технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка [ЗТП - 152]: Пушкіна д.7 капітальний ремонт обладнання 11.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Плодове [ТП - 85 Л - 1, Л - 2]: Садова д.10 - 12, 20 - 22 обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 118 А Л - 3]: Перемоги д.42, 46, 48 - 74, Радянська д.10 - 22, 24 - 28 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 62]: Рослого, Суворова д.1 - 41, Чапаєва д.35 - 63 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 63]: Суворова д.44 - 69, Цвітаєва, Шевченка технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ колаївка Плановые работы
Іванівський РЕЗ і ЕМ Широка долина [462]: повністю(то 09.00-16.00
24.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [ТП - 488 Л - 2]: Кошового д.1 - 16, 20 - 22, 232 - 24, 28 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петрівка [КТП - 406]: 70 років Жовтня д.13 - 46, Мира д.10, 14, 16, 18, 20, 23 - 52, Петровського д.14 - 29, Степна д.19 - 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 1]: КіроваПасічника, Люксембург Р д.120, 122 - 139, Пасічника д.4 - 6, 10, 12, 14, 16 - 18, 24 - 44 технічне обслуговування 07:30-16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 2]: Будьонного д.42А, 44 - 44А, Єлизаветівська Кірова д.66 - 66А, 68, 70, 74 - 76, 78, 82, 86, 88 - 88А, 90А, 92 - 94, 96, 98, 100А, 102 - 102А, 104, 106, 108, 110 - 110А, 112, Затишна Маркса К д.3 - 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16, Комсомольська д.42, Котовського д.2А, 4, 6, 8, 10, Покровська Колгоспна д.94 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 3]: Єлизаветівська Кірова д.95, 97, 99 - 99А, 101, 103, 105, 107 - 107А, 109, 111, 113 - 139, Котовського д.3, 5, 7 - 7А, 9, 11, Покровська Колгоспна д.126 - 128 технічне обслуговування 07:30-16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 4]: Затишна Маркса К д.5, 7, 11, 13, 15А, 17 - 21, Котовського д.15 - 22, 24, Люксембург Р д.105 - 119, 121 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [КТП - 582]: Будьонного д.68, 70, 85 - 116, Виноградна д.52 - 131, Леніна д.40, 42 - 101, Чорноморська д.66, 83 - 117 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Вишневе [1342]: Вишнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [КТП - 237 Олександрівка]: Підгірна д.4 - 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 - 34А, 36 - 38, 40, Радянська, Садовий, Чапаєва, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чкалово [1342]: Трудова, Чкалова д.50 - 96 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бойове, Щорсiвка, Ярошик [646]: ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новодмитрiвка [КТП - 133]: Мирy, Молодіжна, Шевченка д.1 - 24, 33, 41а, 75, 77, Шкільна ТО 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [646]: Дослідна Станція ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [ТП - 471 Л - 2]: Енгельса д.0, 7 - 46, Толбухіна д.7, 25 - 43 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 219 РОГАЧИК]: Степова д.18 - 67 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 156 Л - 2 Рогачик]: Невського д.3 - 7, 11, 13, 21 - 27, 29, 67 - 94, Радянська д.5 - 7 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [КТП - 594]: Озерна, Підлісна, Першотравнева, Незалежності Жовтнева ТО 09.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 366 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Весела, Миру, Озерна, Садова, Дружби технічне обслуговування 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [1951]: Миру Комсомольська, Молодіжна, Садова, Степова, Ювілейна то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привітне [1954]: Жовтнева, Зелена, Київська, Магістральна, Миру, Молодіжна, Перемоги, Першотравнева, Польовий, Ротмістрова, Степова, Ювілейний то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Рідне Ленінка [1954]: Вишнева Леніна то 10.00-15.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Віровка [КТП - 286 Берислав]: Зелена, Степова, Сумська технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [471]: 23 липня, Гагаріна, Калініна, Кірова, ЛібнехтаК, Радянська, Садового, Свердлова, Спартака то 09.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ЗТП - 135 1Т]: Корсунська д.5, 7, 9, 11 - 11а, 13, 17, Новолагерська д.1 - 19, 20а - 21, 23, 25 - 43, Мижевича д.01а - 9, Ярошенко, Гната Шила технічне обслуговування 11.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ЗТП - 102 2Т]: Гайдара д.11, 13, 15 технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тополівка [ТП - 200 Л - 3]: Березня8 д.15 - 56, Ушакова д.15 - 37 технічне обслуговування 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [ПС - 3510 кВ Кочубеївська]: Жовтнева, Комсомольська, Кузнечна, Леніна, Надрічна, Рибний, Садова, Шкільна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 118 А Л - 4]: Молодiжна, Радянська д.1 - 7, 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камянка [ПС - 3510 кВ Кочубеївська]: Яковенка Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка [ПС - 3510 кВ Кочубеївська]: Арташанська, Леніна, Ювілейна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Красновка [ПС - 3510 кВ Кочубеївська]: Сироватко Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Микільське [ПС - 3510 кВ Кочубеївська]: Шевченка Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 68]: Леніна, Чапаєва д.2 - 34, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [ПС - 3510 кВ Кочубеївська]: 60 років Жовтня д.44, Гагаріна, Карла Маркса д.4, 6, 8, 10 - 18, 20, 22 - 26, 28 - 30, 32, 34, 36 - 38, 40 - 40а, 42, 56, 58, 66 - 111, 121, 123 - 125, 129 - 130 Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петровське [ПС - 3510 кВ Кочубеївська]: Леніна, Сонячна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [ПС - 3510 кВ Кочубеївська]: 40 років Перемоги, Кірова, Леніна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Рівнопілля [ПС - 3510 кВ Кочубеївська]: Степова Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Розівка [ПС - 3510 кВ Кочубеївська]: Лопаткіна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Світлівка [ПС - 3510 кВ Кочубеївська]: Першотравнева Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Свободне [ПС - 3510 кВ Кочубеївська]: Бахоніна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [471]: 23 липня, Гагаріна, Калініна, Кірова, ЛібнехтаК, Радянська, Садового, Свердлова, Спартака то 09.30-16.00
25.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 1]: КіроваПасічника, Люксембург Р д.120, 122 - 139, Пасічника д.4 - 6, 10, 12, 14, 16 - 18, 24 - 44 технічне обслуговування 07:30-16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 3]: Єлизаветівська Кірова д.95, 97, 99 - 99А, 101, 103, 105, 107 - 107А, 109, 111, 113 - 139, Котовського д.3, 5, 7 - 7А, 9, 11, Покровська Колгоспна д.126 - 128 технічне обслуговування 07:30-16:30
26.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 1]: КіроваПасічника, Люксембург Р д.120, 122 - 139, Пасічника д.4 - 6, 10, 12, 14, 16 - 18, 24 - 44 технічне обслуговування 07:30-16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 3]: Єлизаветівська Кірова д.95, 97, 99 - 99А, 101, 103, 105, 107 - 107А, 109, 111, 113 - 139, Котовського д.3, 5, 7 - 7А, 9, 11, Покровська Колгоспна д.126 - 128 технічне обслуговування 07:30-16:30
27.2.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [КТП - 704]: Восточна, Калініна, Котовського технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 744]: Жовтневої революції д.3 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 1]: КіроваПасічника, Люксембург Р д.120, 122 - 139, Пасічника д.4 - 6, 10, 12, 14, 16 - 18, 24 - 44 технічне обслуговування 07:30-16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 3]: Єлизаветівська Кірова д.95, 97, 99 - 99А, 101, 103, 105, 107 - 107А, 109, 111, 113 - 139, Котовського д.3, 5, 7 - 7А, 9, 11, Покровська Колгоспна д.126 - 128 технічне обслуговування 07:30-16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 705 Л - 1]: Затишна Маркса К д.27, 29, 31, 33, 35 - 35А, 41, 43 - 45, 47, 49, 53 - 55, 57, 59, 61, 63, 65, Курортна Лібкнехта К д.124, 126, 128, 130, 132, 137, 139, 141, 143, 145, Червоноармійська д.135, 137 - 137А, 139, 141 - 141А, 143 - 148, 150 - 150А, 152, 154 - 154А, 156, Чкалова д.123, 125 - 125 - А, 127 - 140, 142 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новокамянка [ЛРП - 11 1361 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 705 Л - 3]: Котовського д.39 - 62, Курортна Лібкнехта К д.134, 136 - 136А, 138, 140, 142, 144, 145А - 159А, Червоноармійська д.158, 160, 162 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новокамянка [ЛРП - 12 1361 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [1801]: Комсомольська, Комунарів, Леніна, Ленінський провулок, Лугова, Молодіжна д.31 - 90, Нова, Північна, Поповича, Радянська, Садова, Сонячна, Чапаєва, Шкільна д.1 - 3, 9, 11 - 13, 15, 17 - 19 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [ТП - 595 А Л - 1]: Молодіжна д.0 - 62, 64, 66 - 67, 71, 102, 111 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 219 РОГАЧИК]: Степова д.18 - 67 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ПС 3510 В.Рогачик 1Т]: 100 років Ілліча, 35 років Перемоги, 40 років Перемоги, Аеродромна, Базарний, Берегова, БідногоД, Владичанського, Гагаріна, Гоголя, Горького, Жовтнева, Західний, Зорянська, Калініна, Кірова, Комсомольська, Комунальний, Корбута, Крайній, Кривий Ріг, Леніна, Лікарняний, Мічуріна, Молодіжна, Невського, Партизанська, Пархоменко, Першотравнева, Поштовий, Пушкіна, Радянська, Радянський, Свердлова, Східний, Українська, Чапаєва, Чапаєва площ, Чкалова, Шевченко, Щорса, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Вишневе [ПС 3510 В.Рогачик 1Т]: Весела, Петровського, Фрунзе, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Георгіївка [ПС 3510 В.Рогачик 1Т]: Радянська технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ПС 3510 В.Рогачик 1Т]: Демократична, Жовтнева, Західна, Кільцева, Корбута, Космічна, Низова, Партизанська, Садова, Степовий, Східна, Трихатки, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Леніне [ПС 3510 В.Рогачик 1Т]: 30 років Перемоги технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Олексіївка [ПС 3510 В.Рогачик 1Т]: Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [394]: Гагаріна д.1 - 26, 29, 31, 33, 35, 37, Горького, Жовтнева, Комсомольський, Леніна д.6, 10, 14, 16 - 107, Лікарняний д.21 - 35, МарксаК д.35 - 96, Набережна д.29 - 50, Першотравневий, Піонерський д.1 - 18, 20, Портовий, Степова, Терешкової, Уральський, Шевченко, Шкільний, Ювілейний технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 14]: Першотравнева, Крилова ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 7]: Піщаний, Івана Мазепи Інтернаціональна, Велика Садова Радянська, Спортивний, Центральна Пролетарська ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 80]: Першотравнева ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 12]: Кузнечний, Мельничний, Івана Мазепи Інтернаціональна, Крилова, Гвардійський, Василя Симоненка Комсомольський, Чернишевського, Першотравнева ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 23]: Маркуцин берег, Військовий, Івана Мазепи Інтернаціональна, Кузнечний, Першотравнева, Березня8 ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: все село то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 296 А]: Гвардійська ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ст.Маячка [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: все село то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 461]: Першотравнева, Набережна, Олекси Гірника Комунарів, Олени Теліги Островського, Параходна Енгельса ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: все село то 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 610]: Велика Садова Радянська, Гвардійська, Центральна Пролетарська ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 711]: Першотравнева, Куліша, Мельничний ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 77]: Віктора Гошкевича Самарця, Першотравнева, Лодочний, Івана Пулюя Червоноармійська, Поштова, Крилова, Набережна, Пристанський, Морський, Олени Теліги Островського ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [ТП - 372 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Хліборобів, Радянська, Східна, Лісна, Калініна, Свободи пров, Труда технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 366 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Весела, Миру, Озерна, Садова, Дружби технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Високе [ТП - 230 Л - 2 Берислав]: Зелений, Зелена д.11, 13, 18 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 98]: Лазо д.0, 2А - 19, 21, 27 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Балашово [481]: 9 Травня, Жовтневої революції, Миру, Новоселів, Радянська, Рєзніка, Степова, Тавричеська то 09.30-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Квіткове [481]: Леніна то 09.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське, Тополівка [81]: повністю Райське [ТП - 190 Л - 1] 09.00 - 16.30: Шевченка д.01а - 26, Комарова д.01а - 1, 3 - 28, Санячна д.02в - 8, 10, 12 обрізання гілок дерев 11.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка [ПС - 3510 кВ Н.Вознесенівська]: Чапаєва, Червоноармійська, Шевченка Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Костирка [ПС - 3510 кВ Н.Вознесенівська]: Леніна, Садова Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [ПС - 3510 кВ Н.Вознесенівська]: Леніна, МарксаК, Молодіжна, Українська, Шевченка Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ПС - 3510 кВ Н.Вознесенівська]: Леніна, Рослого, Суворова, Цвітаєва, Чапаєва, Шевченка, Шкільна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоноармійське [ПС - 3510 кВ Н.Вознесенівська]: Жовтнева Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Балашово [481]: 9 Травня, Жовтневої революції, Миру, Новоселів, Радянська, Рєзніка, Степова, Тавричеська то 09.30-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Квіткове [481]: Леніна то 09.30-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 43 Воронцовка]: Днiпровська д.43 - 86, Нова д.31 - 65 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Трудолюбівка [КТП - 377 Воронцовка]: Суворова д.30, 36 - 38, 40 - 43, 45, 48 - 84 технічне обслуговування 07.30-16.30
28.2.2017
Високопільський РЕЗ і ЕМ Трудолюбівка [КТП - 88 Воронцовка]: Суворова д.1 - 29, 31 - 35, 39, 44, 46, 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 1]: КіроваПасічника, Люксембург Р д.120, 122 - 139, Пасічника д.4 - 6, 10, 12, 14, 16 - 18, 24 - 44 технічне обслуговування 07:30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 41 Л - 3]: Єлизаветівська Кірова д.95, 97, 99 - 99А, 101, 103, 105, 107 - 107А, 109, 111, 113 - 139, Котовського д.3, 5, 7 - 7А, 9, 11, Покровська Колгоспна д.126 - 128 технічне обслуговування 07:30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 705 Л - 2]: Котовського д.23, 25 - 36а, Пасічника д.48 - 72, Червоноармійська д.149, 151, 153, 155, 157, 159, 161 - 161А, 162А - 180, ЧервоноармійськаКотовського 149, Чкалова д.141, 143 - 158, ЧкаловаКотовського технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [ТП - 595 А Л - 1]: Молодіжна д.0 - 62, 64, 66 - 67, 71, 102, 111 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [394]: Гагаріна д.1 - 26, 29, 31, 33, 35, 37, Горького, Жовтнева, Комсомольський, Леніна д.6, 10, 14, 16 - 107, Лікарняний д.21 - 35, МарксаК д.35 - 96, Набережна д.29 - 50, Першотравневий, Піонерський д.1 - 18, 20, Портовий, Степова, Терешкової, Уральський, Шевченко, Шкільний, Ювілейний технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 381 Л - 12]: Морський, Крилова, Поштова, Віктора Гошкевича Самарця ТО 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ )Подо - Калинівка [ТП - 372 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Хліборобів, Радянська, Східна, Лісна, Калініна, Свободи пров, Труда 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 366 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Весела, Миру, Озерна, Садова, Дружби технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Одрадокамянка [КТП - 93 Берислав]: Київська, Кошового, Молодіжна, Вишнева д.15, 17А, 34 - 36, Чапаєва технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Корсунка [54]:повністю капітальний ремонт обладнання 11.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське [ТП - 190 Л - 2]: Донецька д.01а - 26, 28 обрізання гілок дерев 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Трудолюбівка [КТП - 177 Воронцовка]: Галаганова, Комсомольська технічне обслуговування 07.30-16.30