Плановые отключения



Районное подразделение Работы Причина Время
27.3.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Озерне [ТП - 90 А Л - 1]: Квіткова, Миру, Молодіжна, Озерне, Тіниста По договору приєднання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 225 РОГАЧИК]: Будівельний д.1 - 10, Приморська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича Самарця, Морський, Набережна, Олени Теліги Островського, Першотравнева, Поштова кр 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Піщанівка [КТП - 817]: Катерини Білокур Жовтневий, Набережна, Перемоги, Першотравнева, Підлісна, Східний КР 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [КТП - 139]: Леніна, Садова, Червонофлотська ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [КТП - 510]: Садова, Степова ТО 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1708]: Весняна д.2в, Ворошилова д.2, Затишна Маркса К д.0, 925, 113, Комсомольська д.1А, Леніна д.106, Лісний провулок капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 32]: Коцюбинського д.3А, 5 - 7, 9 - 9А, 12А, 14, 16 - 18, 20, Травня1 д.16Б, 18, Чапаєва д.1Б, 3 - 26А, 28 - 36А, Шевченко д.11А - 14Б, 16 - 23, Щорса д.27 - 29, 31 - 31А, 33, 44 - 44А, 46, 48, 50, 52, 58А - 67 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 32 Л - 3]: Коцюбинського д.3А, 5 - 7, 9 - 9А, 12А, 14, 16 - 18, 20, Травня1 д.16Б, 18, Чапаєва д.1Б, 3 - 26А, 28 - 36А, Щорса д.27 - 29, 31 - 31А, 33, 44 - 44А, 46, 48, 50, 52 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Трохимівка [КТП - 29]: Гагаріна, Горького, Кірова ТО 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Гагаріна, Молодіжна, Пролетарська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська, Таврійська, Хмельницкого Б технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комунарівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Комунарів, Коротка, Радянська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Жовтнева, Квіткова, Молодіжна, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Птахівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Кожущенка, Молодіжна, Нова, провулок Самійлівський, Радянська, Червоноармійська, Шкільний провулок, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
28.3.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 196 РОГАЧИК]: Зарічна, Портова, Степова д.6 - 15 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 197 РОГАЧИК]: Будівельний д.17 - 19, Колгоспний, Малий, Морський капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 219 РОГАЧИК]: Степова д.18 - 67 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 225 РОГАЧИК]: Будівельний д.1 - 10, Приморська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915] Н.Маячка 1Т] 08.00 - 16.30: Горіхова, Дніпровська КР , [ПС 3510
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 68 Л - 2 Рогачик]: Західний д.0, 2 - 8, Корбута д.104, 106, 110, 112, 114, 116 - 118, 120, 124 - 126, 128 - 130А, 157Б, Леніна д.3, 5, 7, 9, 11 - 39, 41, 45 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [ПС 3510 Н.Маячка 1Т]: Алеєва, Білоцерковський, Військовий, Гоголя, Горького, Громадянська, Дніпровська, Жовтнева, Квітуча Червоноармійська, Клімака, Кримський, Мар’ївський, Мельнична, Мельничний, Молодіжна, Монастирська Пролетарська, Одеська, Основська, Перекопська, Перекопський, Петровського, Пирогова, Південний, Раффтопуло, Реміснича, Ремісничий, Ринкова Радянська, Робочий, Садова, Свободи, Січня9, Соборна Леніна, Соняшний, Степова, Телеграфна, Толстого, Травня1, Український, Червона, Шевченка, Шкільна Комунарів ТР 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича Самарця, Морський, Набережна, Олени Теліги Островського, Першотравнева, Поштова кр 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Піщанівка [КТП - 597]0 А], [КТП - 817] 10.00 - 17.00: все село КР , [КТП-75
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915] Н.Маячка 1Т] 08.00 - 16.30: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова ТР , [ПС 3510
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915] Н.Маячка 1Т] 08.00 - 16.30: Бережного, Леніна, Миру, Молодіжна, Садова, Степова, Східна, Червонофлотська КР , [ПС 3510
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [КТП - 127]: Центральна Леніна д.1 - 46, 48, 50 - 52, .42 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [КТП - 266]: 60 років Перемоги, Дружби Радянська д.1А - 2, 8, Жовтнева д.1 - 96, 99 - 106, 108 - 130, Промислова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 815 Л - 1]: Западна д.92, Приозерна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1708]: Весняна д.2в, Ворошилова д.2, Затишна Маркса К д.0, 925, 113, Комсомольська д.1А, Леніна д.106, Лісний провулок капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 32 Л - 1]: Шевченко д.11А - 14Б, 16 - 23, Щорса д.58А - 67 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [КТП - 42]: Дніпровський, Котовського, Садова, Степова д.67, Фрунзе д.19, 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 284]: Франка Івана ТО 08.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Гагаріна, Молодіжна, Пролетарська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська, Таврійська, Хмельницкого Б технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комунарівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Комунарів, Коротка, Радянська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Жовтнева, Квіткова, Молодіжна, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Птахівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Кожущенка, Молодіжна, Нова, провулок Самійлівський, Радянська, Червоноармійська, Шкільний провулок, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
29.3.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Гагаріна, Молодіжна, Пролетарська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комсомольське [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська, Таврійська, Хмельницкого Б технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комунарівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Комунарів, Коротка, Радянська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Жовтнева, Квіткова, Молодіжна, Степова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Птахівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка]: Кожущенка, Молодіжна, Нова, провулок Самійлівський, Радянська, Червоноармійська, Шкільний провулок, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 225 РОГАЧИК]: Будівельний д.1 - 10, Приморська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ПС 3510 В.Рогачик 1Т]: 100 років Ілліча, 35 років Перемоги, 40 років Перемоги, Аеродромна, Базарний, Берегова, БідногоД, Владичанського, Гагаріна, Гоголя, Горького, Жовтнева, Західний, Зорянська, Калініна, Кірова, Комсомольська, Комунальний, Корбута, Крайній, Кривий Ріг, Леніна, Лікарняний, Мічуріна, Молодіжна, Невського, Партизанська, Пархоменко, Першотравнева, Поштовий, Пушкіна, Радянська, Радянський, Свердлова, Східний, Українська, Чапаєва, Чапаєва площ, Чкалова, Шевченко, Щорса, Ювілейна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Вишневе [ПС 3510 В.Рогачик 1Т]: Весела, Петровського, Фрунзе, Шкільна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Георгіївка [ПС 3510 В.Рогачик 1Т]: Радянська Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ПС 3510 В.Рогачик 1Т]: Демократична, Жовтнева, Західна, Кільцева, Корбута, Космічна, Низова, Партизанська, Садова, Степовий, Східна, Трихатки, Чапаєва Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [ПС 3510 Н.Маячка 2Т]: Горіхова, Дніпровська ТР 10.00-15.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Леніне [ПС 3510 В.Рогачик 1Т]: 30 років Перемоги Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [КТП - 173] 08.00 - 16.30: Жовтнева, Монастирська Пролетарська, Свободи, Соборна Леніна, Громадянська, Квітуча Червоноармійська, Клімака ТО ,[КТП-87]
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Олексіївка [ПС 3510 В.Рогачик 1Т]: Ювілейна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ПС 3510 Н.Маячка 2Т]: Алеєва, Білоцерковський, Військовий, Гоголя, Горького, Дніпровська, Кримський, Мар’ївський, Мельнична, Молодіжна, Одеська, Основська, Перекопська, Перекопський, Петровського, Пирогова, Південний, Реміснича, Ремісничий, Ринкова Радянська, Робочий, Садова, Січня9, Соняшний, Степова, Телеграфна, Толстого, Травня1, Український, Червона ТР 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича Самарця, Морський, Набережна, Олени Теліги Островського, Першотравнева, Поштова кр 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Піщанівка [КТП - 597]0 А], [КТП - 817] 10.00 - 17.00: все село КР , [КТП-75
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [ПС 3510 Н.Маячка 2Т]: Леніна, Миру, Молодіжна ТР 10.00-15.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [КТП - 119]: Лісова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [КТП - 113]: Миру, Новосілка технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1708]: Весняна д.2в, Ворошилова д.2, Затишна Маркса К д.0, 925, 113, Комсомольська д.1А, Леніна д.106, Лісний провулок капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 117]: Пасічника д.112А технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Труд [КТП - 117]: Молодіжна, Робоча, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 90]: Декабристів, Леваневського, Пушкіна д.18 - 42, Пушкіна пров технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 4 1Т]: Пролетарська д.67, 81, Чапаєва д.127 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 4 2Т]: Ворошилова д.128 - 128А, 130, 132, 134, 159 - 163, 165, 167, Пролетарська д.43, 53, 55, 61, 63 - 66, 68 - 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 90А, 92, 94, 96, 98 - 100, 102, 106 - 108, 112 - 114 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
30.3.2017
Скадовський РЕЗ і ЕМ Озерне [1722]: Квіткова, Миру, Молодіжна, Озерне, Тіниста технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Приморське [1722]: Гагаріна д.11 - 13, 15, 17, 19, 21 - 70, Зарічна, Комсомольська д.64 - 71, Леніна д.37 - 39, 49, 55, 57, 64 - 70, Піонерська д.52 - А, Поштова д.6, 8, 10 - 11, 13 - 19, Радянська, Червонофлотська технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 225 РОГАЧИК]: Будівельний д.1 - 10, Приморська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 15 Л - 1 Рогачик]: Зорянська технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: В.Гошкевича Самарця, Морський, Набережна, Олени Теліги Островського, Першотравнева, Поштова кр 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Піщанівка [КТП - 817]: Катерини Білокур Жовтневий, Набережна, Перемоги, Першотравнева, Підлісна, Східний КР 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Бережного, Леніна, Миру, Молодіжна, Садова, Степова, Східна, Червонофлотська КР 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1708]: Весняна д.2в, Ворошилова д.2, Затишна Маркса К д.0, 925, 113, Комсомольська д.1А, Леніна д.106, Лісний провулок капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 194]: Карла Маркса ТО 08.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 4 1Т]: Пролетарська д.67, 81, Чапаєва д.127 капітальний ремонт обладнання 07.30-12.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 4 2Т]: Ворошилова д.128 - 128А, 130, 132, 134, 159 - 163, 165, 167, Пролетарська д.43, 53, 55, 61, 63 - 66, 68 - 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 90А, 92, 94, 96, 98 - 100, 102, 106 - 108, 112 - 114 капітальний ремонт обладнання 12.00-16.30
31.3.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 225 РОГАЧИК]: Будівельний д.1 - 10, Приморська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Олексіївка [ТП - 17 Л - 1 Рогачик]: Ювілейна д.2 - 18, 24, 28, 32 - 36 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 902 Л - 2]: Листопадна то 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [1915]: Горіхова, Дніпровська КР 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Піщанівка [КТП - 817]: Катерини Білокур Жовтневий, Набережна, Перемоги, Першотравнева, Підлісна, Східний КР 09.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [1915]: Гагаріна, Молодіжна, Польова, Пушкіна, Степова КР 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [ТП - 902 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Маяковського, Миру Гвардійська, Таврійська Комсомольська то 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1915]: Бережного, Леніна, Миру, Молодіжна, Садова, Степова, Східна, Червонофлотська КР 08.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1708]: Весняна д.2в, Ворошилова д.2, Затишна Маркса К д.0, 925, 113, Комсомольська д.1А, Леніна д.106, Лісний провулок капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
3.4.2017
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 523 1Т Л - 1]: Лесі Українки _Будьоного пров_, Лісна то 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нова Знамянка [ТП - 189 Л - 1 Рогачик]: Комсомольська д.5А - 59, 62, 64, 66, 74 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка [КТП - 37 РОГАЧИК]: Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка [КТП - 214]: Дзержинського д.19, 21, 23, Жовтнева д.1, 2, 4, 21 - 22, Мельнична д.13, Шкільна, Шкільний, Щорса ТО КТП-214 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [ТП - 313 Л - 1]: Фрунзе д.32 - 33, 35, 39 - 40, 60, Червонопрапорна д.1 - 11, 15 - 37 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 119 Л - 1]: Радянська д.130, 134, 136 - 139, ФранкоІ д.0, 39 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Гостроподолянське [ТП - 125 Л - 1]: Леніна д.2 - 2А, 4, 6, 8, 10 - 26, 28, 30, 32 - 34, 36, 38, 40, 42, Пролетарська технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 376]: Військовий, Дніпровська, Основська, Травня1 ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 118]: Жовтнева, Квітуча _Червоноармійська_, Одеська, Садова ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 85]: Монастирська _Пролетарська_, Одеська, Реміснича, Ремісничий ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 867]: Садова, Шкільна _Комунарів_ ТО 08.30-16.30
4.4.2017
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [ТП - 254 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Молодіжна, Ювілейна, Миру _Комсомольська_, Садова то 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: все село ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [ТП - 305 Л - 1, Л - 3]: Декабристів, Козацька _Піонерський_, Космонавтів, Пролетарська, Раденська _Радянська_, Тимчика технічне обслуговування 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 684 Л - 1, Л - 2]: Лісна, Вишневий, Козацький Шлях _Жовтнева_, Кринична, Соснова, Шляхова то 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нова Знамянка [ТП - 189 Л - 1 Рогачик]: Комсомольська д.5А - 59, 62, 64, 66, 74 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Павлівка [КТП - 50 РОГАЧИК]: Жовтнева, Пролетарська технічне обслуговування 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка [КТП - 1168]: Військова д.1 - 29, 31, Дніпрова _Червонофлотська_ д.1 - 2, 4, КосмодемянськоїЗ д.4 - 8, 11 - 13, 15, 17, 19, 21, Пшенична _Кірова_ д.12а, 16, 20, 24 - 63, 65, 69, 71, 73, 89, Центральна _Леніна_ д.96 ТО КТП-1164 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [ТП - 313 Л - 2]: Фрунзе д.1 - 18, 20, 22 - 31, 34, 36 - 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 112]: Белінського д.3 - 5, Декабристів, Жовтнева д.6 - 10, 12, 18 - 22, 78, Партизанська д.1 - 14, 18, Ульянова д.2 - 4, 6, 8, 10, 12, Шуменська д.1 - 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23 - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 47, 49, 51, 53 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Гостроподолянське [ТП - 125 Л - 1]: Леніна д.2 - 2А, 4, 6, 8, 10 - 26, 28, 30, 32 - 34, 36, 38, 40, 42, Пролетарська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Гостроподолянське [ТП - 125 Л - 2]: Леніна д.1, 3, 5, 7, 9, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, Радянська технічне обслуговування 07.30-16.30
5.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 90 РОГАЧИК]: Невського д.2, 10, 12, 16 - 18, 28, 36 - 62 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 113 Л - 1 Рогачик]: Шевченко д.1 - 27 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 113 Л - 2 Рогачик]: Шевченко д.28 - 60, 63 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нова Знамянка [ТП - 189 Л - 1 Рогачик]: Комсомольська д.5А - 59, 62, 64, 66, 74 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 344 Л - 2]: Жовтнева д.52Б, Лермонтова д.75А, Українська д.20, 22 - 22А, 24 - 24А, 26, 28, 30, 33 - 53, Чкалова д.79, 81, 83, 100 - 110 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 112 Л - 1]: Декабристів, Жовтнева д.6 - 10, 12, 18 - 20, Ульянова д.2 - 4, 6, 8, 10, 12, Шуменська д.1 - 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23 - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 47, 49, 51, 53 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Гостроподолянське [ТП - 125 Л - 2]: Леніна д.1, 3, 5, 7, 9, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, Радянська технічне обслуговування 07.30-16.30
6.4.2017
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 263 Л - 1, Л - 2]: Березня8, МарксаК, Червонофлотська, Крайня, Польова то 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [ТП - 253 Л - 1, Л - 3]: Степова, Ювілейна, Садова то 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [ТП - 323 Л - 1]: Вузький, Гірського, Лісна, Терешкової то 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 477]: Винрозсадник то 09.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: все село ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 808 2Т]: Гвардійська, Житлоселище то 13.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ст.Маячка [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: все село Плановые работы 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ не: все село Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ пр
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 63 Л - 1 Рогачик]: Чапаєва д.1, 2 - 4, 5, 7 - 8, 11 - 14, 16 - 18, 20, 22 - 33, 34 - 42, 44, 46, 48, 50 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 63 Л - 2 Рогачик]: Чапаєва д.17, 43, 45 - 45А, 47, 49, 51 - 86 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [КТП - 110 РОГАЧИК]: Леніна д.102 - 102А, 105 - 107, МарксаК д.54 - 96, Портовий, Степова д.20 - 38, Терешкової, Уральський, Шевченко, Ювілейний технічне обслуговування 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [912]: Жовтнева д.1 - 59, Леніна д.1 - 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133 - 135, 137, 139 - 141, 143, 147, 149, 151 - 155, 159, 291, 317, Степова д.1 - 29, 33, 35 - 35А, Учбова д.40 - 46, 49 - 50 ТО ПЛ 10 кВ Л-912 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [ЗТП - 1212]: Морська д.1, 130, 1з - 1И, 2 - 2Ж, 3 - 3Д, 4А - 4К, 6, 8Б, 11А - 11Б, 12А, 15з, 24ЖМорська МАЛАЯ14А, Шкільна д.39В ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-1212 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 344 Л - 3]: Лермонтова д.75, 75Б, 77, 79, 81 - 82, Стадіонна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 112 Л - 2]: Белінського д.3 - 5, Жовтнева д.20А - 22, 78, Партизанська д.1 - 14, 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 811 Л - 1]: Чорноморська д.99 - 99А, 101, 103, 105 - 115 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 811 Л - 2]: Степова д.97, Чорноморська д.88, 90, 92 - 94А, 96 - 96А, 98, 100, 102 - 102А, 104 - 104А технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 98 А Л - 2]: Балтазарівська _Куйбишева_ д.38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 63 - 63А, 65, 67 - 671, 69, 71 - 71А, 73, 75А, 77, Пролетарська д.62 - 628, Чапаєва д.84, 88, 90, 92 - 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 114 - 126, 128 - 149, 151, 153, 155, 159 - 161, Червоної Зірки д.23 - 32, 34, Чорновола В._Паризької Комуни_ д.29, 31, 33, 35 - 46, діл.45 технічне обслуговування 07.30-16.30
7.4.2017
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 263 Л - 1, Л - 2]: Березня8, МарксаК, Червонофлотська, Крайня, Польова то 09.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [ТП - 253 Л - 1, Л - 3]: Степова, Ювілейна, Садова то 09.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [ТП - 323 Л - 2]: Гірського, Лісна, Терешкової то 09.00-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 91 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Громадянська, Монастирська _Пролетарська_, Садова, Дніпровська, Соняшний, Телеграфна ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 463]: Крилова, Першотравнева то 13.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 489]: Параходна _Енгельса_, Польова то 09.00-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 132 Л - 1 Рогачик]: Корбута д.1 - 7, 9, 11, 13, 17 - 19, 23, 27 - 29, Космічна д.11 - 12 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 132 Л - 2 Рогачик]: Корбута д.8, 10, 12, 14 - 16, 20 - 22, 26, 30 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [КТП - 115 РОГАЧИК]: Леніна д.0 - 5, 7 - 7А, 11, Суворова д.7, Чапаєва д.1Б - 2, 3 - 3В, 5 - 5Б технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Сергіївка [ТП - 206 Л - 1]: Сергіївка технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 811 Л - 3]: Степова д.63А - 65, 67 - 88 технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 781 Л - 1]: Затишна _Маркса К_ д.71 - 87, 89, 95, 97, 99, 109, Котовського д.63 - 74, Олександрівська _Володарського_ д.78 - 80, 82, 84, 86 - 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 - 149 технічне обслуговування 07.30-15.30
10.4.2017
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 189]: Олексія Болдирєва _Кірова_, Східна, Червоноармійська то 09.12-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 266]: Спартака, Червонофлотська то 13.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [1951]: все село то 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [КТП - 117 РОГАЧИК]: Леніна д.44, 50, 52, 56 - 99, 103, МарксаК д.52, Шкільний д.1, 3, 5 - 25 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: все село ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ТП - 16 Л - 1 Рогачик]: Набережна д.1 - 28 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 6 Л - 1, Л - 2]: Декабристів, Богдана Хмельницького _Стаханова_, Космонавтів, Лагірна, Леваневського то 08.30-16.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ТП - 16 Л - 2 Рогачик]: Гагаріна д.28, 30, 32, 34, 36, 38 - 44 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [яч. 12]: Аметистова, Виноградний, Вишневий, Козацький Шлях _Жовтнева_, Кринична, Лісна, Малахитова, Піщана, Соняшна, Соснова, Шляхова то 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [363]: Гагаріна д.0, 27 - 29, 33, 37 - 148, Набережна д.73, 78 - 139, Пушкіна, Резніченка д.79 - 81, 89, 91, 93, 95 - 97, 102 - 192, Чкалова, Щорса, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Збур’ївка, Коммуна, Облої, Бехтери [864]: Ворошилова, Кірова д.1 - 92, 94, 96, 98, Леніна д.1 - 1Б, 2 - 7, 10, Радянська д.19, Радянський д.4, 7 - 16 ТО РТП-313 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [КТП - 161]: Молодіжна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 118 Л - 3]: Калініна д.60, Чернишевського д.17 - 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 266 Л - 1]: 60 років Перемоги, Жовтнева д.60, 62 - 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86 - 86А, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108 - 108А, 110, 112, 114, 116 - 130 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 266 Л - 3]: Жовтнева д.59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 - 81, 83, 85 - 85А, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 4 Л - 8]: Ворошилова д.128 - 128А, 130, 132, 134, 159 - 163, 165, 167, Пролетарська д.53, 55, 61, 63 - 66, 68 - 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 90А, 92, 94, 96, 98 - 100, 102, 106 - 108, 112 - 114 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 781 Л - 1]: Затишна _Маркса К_ д.71 - 87, 89, 95, 97, 99, 109, Котовського д.63 - 74, Олександрівська _Володарського_ д.78 - 80, 82, 84, 86 - 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 - 149 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 781 Л - 2]: Затишна _Маркса К_ д.8834, 107, Олександрівська _Володарського_ д.90 технічне обслуговування 07.30-16.30
11.4.2017
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 546]: 40 років Перемоги, Андрєєва, Карбишева, Мозгольова, Січня9, Соняшна, Червоноармійська то 13.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 134 РОГАЧИК]: Чкалова технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [1951]: все село то 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ТП - 16 Л - 3 Рогачик]: Леніна д.1 - 5, 9, 11 - 13, 15, Лікарняний д.1 - 15, 19 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: все село ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [363]: Гагаріна д.0, 27 - 29, 33, 37 - 148, Набережна д.73, 78 - 139, Пушкіна, Резніченка д.79 - 81, 89, 91, 93, 95 - 97, 102 - 192, Чкалова, Щорса, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [КТП - 514]: Безіменна, Гагаріна, Незалежності, Соняшна то 09.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 6 Л - 3, Л - 4]: Богдана Хмельницького _Стаханова_, Декабристів, Кудієвського, Молодіжна, Декабристів пров, Леваневського, Озерна, Озерний то 08.30-16.20
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 72]: Жовтнева д.60 - 120, 128, 131, 141, Молодіжний, Степова д.32, 34, 36 - 86, 88 - 92 ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-72 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [844]: Кооперативна д.108Д, 270, Миру д.6, 53 - 54, 57 - 62, 63 - 113, Морська д.2Н, Садова д.1, 7 - 11, 14 - Е, 43Д - 45, 46, 47 - 582, 67 - 80, 82, Травня1 д.46, 75, 77, 79, 81, 83 - 101, 110 - 127, 135Б - 137, Чорноморська, Шкільна д.1, 2д, 50Е, 5315 - 535, 55 - 5530, 559 - 55З8, 59, 62 - 62А, 65В, 74С ТО РТП-1325 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ СтараЗбур’ївка [КТП - 1158]: Комсомольська д.12, 14 - 37, 39, Красна д.1 - 11, Лісна д.1, 2Б - 3, 5, 7 - 7б, 9 - 11А, 13, Лісний, Першотравнева д.1 - 41А, 43, 47, 49, 53, Тюленіна д.1 - 11а ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-1158 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери [863]: Будівельників, Виноградна, Горького д.1 - 52, Жовтнева, Калініна, Кірова д.93, 95, 97, 99 - 197, Кутузова, Леніна д.1Б - 1Д, 7 - 9, 11 - 30, 33, Лікарняна, Нова, Прикордонна д.1 - 15А, 17, Радянська д.1 - 8, 10 - 18, 20 - 28, Радянський д.1 - 5, 13, 24, Садова, Степова, Степовий, Суботи, Суворова, Торговий, Травня1, Ушакова, Фрунзе, Чапаева ТО ПЛ 10 кВ Л-863 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 18]: Коцюбинського д.9Б, 11, 13, 15, 19, 20А - 35, 37, 39, 43, 45, Чапаєва д.27, Шевченко д.1 - 6, 7 - 9, 10 - 11, 12 - 14, 15 - 16, 23А - 38А, 40 - 40А, 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 49]: Будьоного д.106 - 108, Комінтерна д.1А - 1Б, 3 - 59А, 64, 68, Мельнична, Набережна д.63 - 114, Тельмана д.37 - 37А, 39 - 39А, 41, 43, 45 - 47, 48А - 72А, 74, 76, 80, 82, 84, 86, Хмельницького _Леніна_ д.109А, 111, 113 - 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 136А - 158, 162 - 162А, 164, 168, 170 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [ПС 3510 Миколаївка]: Весела, Молодіжна, Основікова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [ТП - 126 Л - 2]: Основікова д.9, 19, 24, 71, 73 - 84, 86 - 98 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ПС 3510 Миколаївка]: Основікова, Поштова, Садова, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ПС 3510 Миколаївка]: Горького, Жовтнева, Комсомольська, Пушкіна, Суворова, Чапаєва, Чкалова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ПС 3510 Миколаївка]: Богуцького, Гагаріна, Колгоспна, Леніна, Петровського, Толбухіна, Фрунзе технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 266 Л - 2]: Дружби _Радянська_ д.1А - 2, 8, Жовтнева д.1 - 58, Промислова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 4 Л - 8]: Ворошилова д.128 - 128А, 130, 132, 134, 159 - 163, 165, 167, Пролетарська д.53, 55, 61, 63 - 66, 68 - 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 90А, 92, 94, 96, 98 - 100, 102, 106 - 108, 112 - 114 технічне обслуговування 07.30-16.30
12.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 155 РОГАЧИК]: Владичанського д.0, 15 - 17, 19 - 19Б технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 62 Л - 1 Рогачик]: Низова д.2 - 15 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [1951]: все село то 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 62 Л - 2 Рогачик]: Західна технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [ЗТП - 635]: Молодіжна, Раденська, Радянська то 13.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 62 Л - 3 Рогачик]: Жовтнева д.16, 28 - 47, Низова д.16 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [КТП - 583]: 70 років Жовтня, Вузький, Гірського, Лісна, Шкільна то 09.00-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [363]: Гагаріна д.0, 27 - 29, 33, 37 - 148, Набережна д.73, 78 - 139, Пушкіна, Резніченка д.79 - 81, 89, 91, 93, 95 - 97, 102 - 192, Чкалова, Щорса, Ювілейна технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: все село ТО 08.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [КТП - 171]: Берегова д.2 - З, Нафтовий д.3 - 19, Покришева д.76, Портовий д.2 - 7, 10 - 32 ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-171 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [842]: Кооперативна д.54, Миру д.22 - 22В, 23в, 441, Морська д.1, 1 - К, 1М, 3, 41, 5, 61 - 8 - Б, 8В - 111, 12, 13 - 15Б, 161 - 17, 181 - 20А, 20Г, 21 - 23, 23Б1, 24 - 24ж, 25 - 251, 2516 - 2519, 259 - 25А, 25Д, 25З, 25Я - 29Г1, 29Д - 31В, 32 - 33Б, 34 - 38а, 40 - 75, Перспективна, Садова д.38, 40А - 40В, 45А - 45Б, 46А, 48, 65, Травня1 д.41, 43, 45 - 74, 76, 78, 80, 82, 108, Шкільна д.12, 12А - 12Б, 14 - 15, 15А, 16 - 17, 17б - 18 - а, 19 - 39А, 41 - 43а, 43Г ТО РТП-1266 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Збур’ївка [КТП - 154]: Леніна д.29 - 64, Перемоги д.2 - 5, 13Б - 115 - А, Садова, Травня1 д.2 - 9, 11, 13, 15, 17 ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-154 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МалаКардашинка [КТП - 105]: Берегова д.5, 7 - 15, 17 - 30, Георгієвська д.15, 42, 44, 48, Копаньська д.1, 3 - 34, Лісна д.16, 23, Сонячна, Шкільна д.25, 27 - 40, 44, 54 - 64 ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-105 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери [863]: Будівельників, Виноградна, Горького д.1 - 52, Жовтнева, Калініна, Кірова д.93, 95, 97, 99 - 197, Кутузова, Леніна д.1Б - 1Д, 7 - 9, 11 - 30, 33, Лікарняна, Нова, Прикордонна д.1 - 15А, 17, Радянська д.1 - 8, 10 - 18, 20 - 28, Радянський д.1 - 5, 13, 24, Садова, Степова, Степовий, Суботи, Суворова, Торговий, Травня1, Ушакова, Фрунзе, Чапаева ТО ПЛ 10 кВ Л-863 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Індустріальне, Садово [822]: ТО РТП-250 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 43]: Тельмана д.85, 87 - 115 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [ПС 3510 Миколаївка]: Весела, Молодіжна, Основікова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [ТП - 126 Л - 3]: Основікова д.2 - 18, 22, 29 - 72, 85 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ПС 3510 Миколаївка]: Основікова, Поштова, Садова, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ПС 3510 Миколаївка]: Горького, Жовтнева, Комсомольська, Пушкіна, Суворова, Чапаєва, Чкалова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [КТП - 19]: Маяковського д.23 - 61, Миру д.2 - 19 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [КТП - 20]: Дзержинського, Леніна, Маяковського д.0 - 22, Миру д.20 - 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ПС 3510 Миколаївка]: Богуцького, Гагаріна, Колгоспна, Леніна, Петровського, Толбухіна, Фрунзе технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [ПС 3510 Грушевка 1Т]: Кошового, Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [ПС 3510 Грушевка 1Т]: 40 років Перемоги, Будівельників, Комсомольський провулок, Леніна, Перемоги, Перемоги 40років, Першотравнева, Польова, Радянська, Степова, Терешкової В технічне обслуговування 07.30-16.30
13.4.2017
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [846]: БідногоД д.1 - 43, 45, Кооперативна д.1 - 107, 111 - 130Г, Маячна д.11 - 6, 6 - б, Маячний д.57, 6А, Миру д.1 - 22, Морська д.1К, 18, 20А - 20Б, 20Д, 23А, 23В1, 2511, 2520 - 258, 25Б, 25Ж, 25И - 25Ш, 29 - Д, 31Д, 33Ш, 38Г, 131, Перспективна д.85В - 149, Садова д.1 - 4, 11 - 14Г, 15 - 37, 39, 64, Степова, Травня1 д.1 - 40А, 42, 44, 1351, Хмельницького, Шкільна д.1В - 2, 2А - 2В, 2д - 11А, 13 - 13Б, 15 - 3 - 15В, 17 - 17А, 18а - 1, 43А, 558 ТО РТП-1328 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ (1327) Плановые работы ТО РТП-
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МалаКардашинка [КТП - 105]: Берегова д.5, 7 - 15, 17 - 30, Георгієвська д.15, 42, 44, 48, Копаньська д.1, 3 - 34, Лісна д.16, 23, Сонячна, Шкільна д.25, 27 - 40, 44, 54 - 64 ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-105 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ СтараЗбур’ївка [КТП - 186]: Леніна д.180, 186, 188, 190, 192, 194 - 196, 198, 200 - 204, 206 - 208, 212, 214, 216 - 217, 220, 222, 224, 226 - 226А, 228, 230 - 255, Набережна, Нахімова д.31, 37 - 67, Рибний д.1 - 12 ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-186 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Збур’ївка, Коммуна, Облої, Бехтери [864] Плановые работы
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ [863]: ТО РТП-154 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ( кВ Л - 863) Плановые работы ТО ПЛ 10
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 623 Л - 3]: Лесі Українки _Будьоного пров_, Лісна, Соснова, Торгова Приєднання 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 2]: Гордієнка, Олешківська, Фабрична Приєднання 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [ПС 3510 Миколаївка]: Весела, Молодіжна, Основікова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ПС 3510 Миколаївка]: Основікова, Поштова, Садова, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ПС 3510 Миколаївка]: Горького, Жовтнева, Комсомольська, Пушкіна, Суворова, Чапаєва, Чкалова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ПС 3510 Миколаївка]: Богуцького, Гагаріна, Колгоспна, Леніна, Петровського, Толбухіна, Фрунзе технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [ПС 3510 Грушевка 1Т]: Кошового, Червоноармійська технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Радгоспне [ПС 3510 Грушевка 1Т]: 40 років Перемоги, Будівельників, Комсомольський провулок, Леніна, Перемоги, Перемоги 40років, Першотравнева, Польова, Радянська, Степова, Терешкової В технічне обслуговування 07.30-16.30
14.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 76 Л - 3 Рогачик]: Корбута д.46, 52 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1942]: 50 років Перемоги, Артилерійська, Бібліотечна, Дачний, Жовтнева, Карбишева, Костіна, Лінійна, Лісгосп, Маяк пров, Олексія Болдирєва _Кірова_, Північна, Піонерська, Прикордонна, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Робоча, Соборна _Леніна_, Совхозна, Совхозний, Степова, Степовий, Східна, Українська, Червоноармійська, Шкільна то 10.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 76 Л - 4 Рогачик]: Корбута д.34, 47 - 49 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [71]15.30: все село Заміна розєднувача 10 кВ ,[74] 09.00-
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [КТП - 370]: Нова то 13.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [КТП - 686]: Леніна, Мічуріна, Молодіжна, Цюрупи, Ювілейна то 09.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 818]: Одеська, Телеграфна ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 94]: Червона, Шевченка ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 122 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Алеєва, Жовтнева, Соборна _Леніна_, Ринкова _Радянська_ ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича _Самарця_, Морський, Набережна, Олени Теліги _Островського_, Першотравнева, Поштова то 08.30-15.20
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [912]: Жовтнева д.1 - 59, Леніна д.1 - 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133 - 135, 137, 139 - 141, 143, 147, 149, 151 - 155, 159, 291, 317, Степова д.1 - 29, 33, 35 - 35А, Учбова д.40 - 46, 49 - 50 ТО ПЛ 10 кВ Л-912 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [КТП - 24]: 9Січня, ГромовоїУ, Єсєніна, Комсомольська д.1 - 12, 13а, 152, 17, 19, 23 - 23А, 25, Комунарів д.1 - 8а, 11, 13 - 15, 17 - 17а, 19, 21, 23, Петровського д.1а - 4, 5в - 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22а, Пролетарський, Спортивна д.25, Травня1 д.197, 199, 201 - 201а, Тюленіна д.1 - 7, 9 - 11, 15 - 15А ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-24 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери [863]: Будівельників, Виноградна, Горького д.1 - 52, Жовтнева, Калініна, Кірова д.93, 95, 97, 99 - 197, Кутузова, Леніна д.1Б - 1Д, 7 - 9, 11 - 30, 33, Лікарняна, Нова, Прикордонна д.1 - 15А, 17, Радянська д.1 - 8, 10 - 18, 20 - 28, Радянський д.1 - 5, 13, 24, Садова, Степова, Степовий, Суботи, Суворова, Торговий, Травня1, Ушакова, Фрунзе, Чапаева ТО ПЛ 10 кВ Л-863 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [ПС 3510 Миколаївка]: Весела, Молодіжна, Основікова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ПС 3510 Миколаївка]: Основікова, Поштова, Садова, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ПС 3510 Миколаївка]: Горького, Жовтнева, Комсомольська, Пушкіна, Суворова, Чапаєва, Чкалова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [КТП - 19]: Маяковського д.23 - 61, Миру д.2 - 19 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [КТП - 20]: Дзержинського, Леніна, Маяковського д.0 - 22, Миру д.20 - 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ПС 3510 Миколаївка]: Богуцького, Гагаріна, Колгоспна, Леніна, Петровського, Толбухіна, Фрунзе технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малоолександрівка [КТП - 156]: Горєлого д.1 - 71 технічне обслуговування 07.30-16.30
17.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [КТП - 220 РОГАЧИК]: Жовтнева д.31 - 72, Леніна д.25 - 70 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 91 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.18, Леніна д.60, 62 технічне обслуговування 07.30-16.30
18.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [КТП - 220 РОГАЧИК]: Жовтнева д.31 - 72, Леніна д.25 - 70 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 91 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.18, Леніна д.60, 62 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 168 Л - 1 Рогачик]: Радянська д.11, 13 - 15, 17, 19, 21, 23 - 25, 31, 33, 35, 37, 39 - 41, 43, 45, 47, 49 - 51, 53, 55А, 59 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 245]: Грушевського _Островського_, Соценка, Частника то 11.00-13.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 246]: Березня8, Ларіонова, Суворова, Центральна _Січня9_, Частника, Шевченка то 08.00-11.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: все село ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 15]: Байдукова, Декабристів, ДекабристівБайдукова, Калганова, Літвінова, Мирний, Нижня, Соняшний, Шевченка, Шкільна то 09.30-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича _Самарця_, Морський, Набережна, Олени Теліги _Островського_, Першотравнева, Поштова кр 08.30-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 876]: Дружби, Степова кр 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [КТП - 521]: Андрєєва, Гагаріна, Дружби народів, Командокова, Літвінова, Молодіжна, Пролетарська, Робоча, Степова, Черняховського то 13.00-15.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [ЗТП - 405 А]: Горького д.66, 85, Курортний д.3 - 38, 39, Травня1 д.49, 53, 55, 57, 59, 61 - 63а, 65, 69, 71, 75 ТО ПЛ 0.4 кВ від ЗТП-405 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [846]: БідногоД д.1 - 43, 45, Кооперативна д.1 - 107, 111 - 130Г, Маячна д.11 - 6, 6 - б, Маячний д.57, 6А, Миру д.1 - 22, Морська д.1К, 18, 20А - 20Б, 20Д, 23А, 23В1, 2511, 2520 - 258, 25Б, 25Ж, 25И - 25Ш, 29 - Д, 31Д, 33Ш, 38Г, 131, Перспективна д.85В - 149, Садова д.1 - 4, 11 - 14Г, 15 - 37, 39, 64, Степова, Травня1 д.1 - 40А, 42, 44, 1351, Хмельницького, Шкільна д.1В - 2, 2А - 2В, 2д - 11А, 13 - 13Б, 15 - 3 - 15В, 17 - 17А, 18а - 1, 43А, 558 ТО РТП-332 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МаліКопані, , Буркути [911]: ТО РТП-741 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Нововолодимирівка, Зеленотропинське [812]: ТО РТП-157 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери [863]: Будівельників, Виноградна, Горького д.1 - 52, Жовтнева, Калініна, Кірова д.93, 95, 97, 99 - 197, Кутузова, Леніна д.1Б - 1Д, 7 - 9, 11 - 30, 33, Лікарняна, Нова, Прикордонна д.1 - 15А, 17, Радянська д.1 - 8, 10 - 18, 20 - 28, Радянський д.1 - 5, 13, 24, Садова, Степова, Степовий, Суботи, Суворова, Торговий, Травня1, Ушакова, Фрунзе, Чапаева ТО ПЛ 10 кВ Л-863 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери [КТП - 313]: Ворошилова, Кірова д.98, Леніна д.1 - 1Б, 2 - 7, Радянський д.4, 7 - 16 ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-313 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 17]: Островського д.14 - 88, Радянська д.6А, 7А, 10 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 335]: 9 Січня д.1 - 12, 14, 16, 18, Артема, Дімітрова д.1 - 23, 29А, Свердлова д.0 - 3, 4 - 28 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 74]: 28 Армії д.11А, 17А, 35А, Дімітрова д.25А - 29, 30А - 32, 34 - 36, Калініна д.1Б - 42А, 44, Радянська д.1 - 6, 7, Свердлова д.3А - 3Б, 29 - 53, 55 технічне обслуговування 07.30-16.30
19.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [КТП - 220 РОГАЧИК]: Жовтнева д.31 - 72, Леніна д.25 - 70 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 168 Л - 2 Рогачик]: Радянська д.12, 16, 18, 20, 22, 26 - 28, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56 - 58, 60Б - 62, 64, 66 - 68 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ПС 3510 Самійлівка]: Жовтнева, Першотравнева, Пролетарська, Українська Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка [ПС 3510 Самійлівка]: 35 років Перемоги, Дружби, Комсомольська, Кооперативна, Леніна, Миру, Молодіжна, Степова, Ударна, Ювілейна Поточний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: все село ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 80]: Першотравнева кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича _Самарця_, Морський, Набережна, Олени Теліги _Островського_, Першотравнева, Поштова _кр_ Плановые работы 08.30-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 876]: Дружби, Степова кр 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Добропілля, Жовтневе, Київка [816, 813]0: ТО РТП-752 07.30-16.3
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [846]: БідногоД д.1 - 43, 45, Кооперативна д.1 - 107, 111 - 130Г, Маячна д.11 - 6, 6 - б, Маячний д.57, 6А, Миру д.1 - 22, Морська д.1К, 18, 20А - 20Б, 20Д, 23А, 23В1, 2511, 2520 - 258, 25Б, 25Ж, 25И - 25Ш, 29 - Д, 31Д, 33Ш, 38Г, 131, Перспективна д.85В - 149, Садова д.1 - 4, 11 - 14Г, 15 - 37, 39, 64, Степова, Травня1 д.1 - 40А, 42, 44, 1351, Хмельницького, Шкільна д.1В - 2, 2А - 2В, 2д - 11А, 13 - 13Б, 15 - 3 - 15В, 17 - 17А, 18а - 1, 43А, 558 ТО РТП-606 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ СтараЗбур’ївка [КТП - 56]: Леніна д.128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148 - 150, 152, 154 - 158, 160, 164 - 166, 170, 174, 176, 178, 182 - 184, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 205, 209 - 211, 213, 215, 219, 221, 223, 225, 227, 229, Нахімова д.19, 25, 27, 32, 34, 36, Партизанський, Рибний д.14 ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-56 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 22]: Леніна пров, МарксаК д.1А, Микояна д.1 - 9, Набережна д.24, 28, 30, 32, 34 - 34А, 36, 41 - 57, Хмельницького _Леніна_ д.53 - 53А, 55, 59, 61 - 61А, 63 - 63А, 67 - 109, 110, 112, 116, 118, 120, 124, 126 - 126А, 128, 130, 132, 134, 136 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 48]: 9 Січня д.13, 15, 17А, 19 - 56, Ломоносова, МарксаК д.1, 3 - 8А, 10, Набережна д.5 - 27, 29, 31 - 31А, 33, 35, 37А - 41, Набережний, Островського д.0 - 12А, Радянська д.9, 10А - 51, Хмельницького _Леніна_ д.4 - 52, 54, 56 - 58А, 60, 62, 64 - 66, Червоногвардійська д.1 - 2, 4, 8 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 49]: Будьоного д.106 - 108, Комінтерна д.1А - 1Б, 3 - 59А, 64, 68, Мельнична, Набережна д.63 - 114, Тельмана д.37 - 37А, 39 - 39А, 41, 43, 45 - 47, 48А - 72А, 74, 76, 80, 82, 84, 86, Хмельницького _Леніна_ д.109А, 111, 113 - 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 136А - 158, 162 - 162А, 164, 168, 170 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [КТП - 128]: Колгоспна, Леніна д.2 - 28, 35, 37, Петровського д.87, Толбухіна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [КТП - 129]: Леніна д.34, 36, 39 - 63, 70 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [КТП - 130]: Леніна д.64 - 69, 71 - 91, Петровського д.8 - 13, 16, 18, Фрунзе д.1 - 28, 38 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [КТП - 170]: Богуцького, Гагаріна, Петровського д.0, 15, 17, 19 - 81 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [КТП - 182]: Фрунзе д.29 - 35, 39 - 69 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
20.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [371]: 35 років Перемоги, Гагаріна, Жовтнева д.5 - 74, Західний д.1, Корбута д.2 - 103, 105, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 127, 131, 132А - 133, 135, 137 - 139, 141, 143, 147, 149, 153 - 153А, 155, 157, Леніна д.1 - 2, 4, 6, 8, 10, Пархоменко, Пушкіна, Чапаєва площ д.82 - 114, Шевченко д.62, 64 - 109, Ювілейна д.1 - 32, 40 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [КТП - 199 РОГАЧИК]: 40 років Перемоги д.0 - 59, Радянська д.26, 28, 30, 32, 38 - 67 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Б.Копані 1Т]: все село то 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: все село ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1908], [КТП - 899 А], КТП - 813], 08.30 - 16.30: Винрозсадник, Груднева, Кар’ерна, Костогризівська, Майская, Молдавська, Олешківська, Травнева, Центральна _Пролетарська_, Арктична, Гордієнка, Запорізька, Квіткова, Лазурний, Майская, Олешківська, Перемоги, Східний, Фабрична, Чорноморська, Саги [КТП - 29 А ] Нечаєво то ,[КТП-28]
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Праві Саги, Саги [Ф - 1908 ] 08.30 - 16.30: Арт.свердловина, Бойко, Молодіжна, Молодіжний, Підлісна то ,[КТП-41]
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 876]: Дружби, Степова кр 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [КТП - 803]: Енгельса д.3, 5, 7 - 20а, МарксаК д.981, Нафтовий, Покришева д.37, 39, 41, 43 - 44, 45 - 56, 60, 71 - 73, 75, 80, 82, Травня1 д.12 - 12а ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-803 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Долматівка [815]: 60роківЖовтня, Гагаріна д.1 - 37, 39 - 49, Горького д.1 - 32, 34, Калініна, Леніна д.41 - 72, Рівненська ТО РТП-874 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [846]: БідногоД д.1 - 43, 45, Кооперативна д.1 - 107, 111 - 130Г, Маячна д.11 - 6, 6 - б, Маячний д.57, 6А, Миру д.1 - 22, Морська д.1К, 18, 20А - 20Б, 20Д, 23А, 23В1, 2511, 2520 - 258, 25Б, 25Ж, 25И - 25Ш, 29 - Д, 31Д, 33Ш, 38Г, 131, Перспективна д.85В - 149, Садова д.1 - 4, 11 - 14Г, 15 - 37, 39, 64, Степова, Травня1 д.1 - 40А, 42, 44, 1351, Хмельницького, Шкільна д.1В - 2, 2А - 2В, 2д - 11А, 13 - 13Б, 15 - 3 - 15В, 17 - 17А, 18а - 1, 43А, 558 ТО РТП-1319 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Круглоозерка [962]: ТО РТП-758 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Новософіївка [815]: Леніна д.КАНАЛ ТО РТП-874 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Облої [КТП - 278]: Зелена, Комсомольська, Робоча КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-278 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [КТП - 170]: Богуцького, Гагаріна, Петровського д.0, 15, 17, 19 - 81 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
21.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [3712]: Молодіжна, Чапаєва, Шевченко д.1 - 60, 63 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [КТП - 199 РОГАЧИК]: 40 років Перемоги д.0 - 59, Радянська д.26, 28, 30, 32, 38 - 67 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 91 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Громадянська, Монастирська _Пролетарська_, Садова, Дніпровська, Соняшний, Телеграфна ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича _Самарця_, Морський, Набережна, Олени Теліги _Островського_, Першотравнева, Поштова то 08.30-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 876]: Дружби, Степова кр 08.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Приморське _Більшовик_, Круглоозерка [ПС 3510 Більшовик]: ПР силового трансформатора 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [842]: Кооперативна д.54, Миру д.22 - 22В, 23в, 441, Морська д.1, 1 - К, 1М, 3, 41, 5, 61 - 8 - Б, 8В - 111, 12, 13 - 15Б, 161 - 17, 181 - 20А, 20Г, 21 - 23, 23Б1, 24 - 24ж, 25 - 251, 2516 - 2519, 259 - 25А, 25Д, 25З, 25Я - 29Г1, 29Д - 31В, 32 - 33Б, 34 - 38а, 40 - 75, Перспективна , Садова д.38, 40А - 40В, 45А - 45Б, 46А, 48, 65, Травня1 д.41, 43, 45 - 74, 76, 78, 80, 82, 108, Шкільна д.12, 12А - 12Б, 14 - 15, 15А, 16 - 17, 17б - 18 - а, 19 - 39А, 41 - 43а, 43Г ТО РТП-287 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Калинівка, Новософіївка [921]: Леніна д.31 - 55, Молодіжна д.2 - 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Покришева, Степова, Фрунзе д.2 - 22 ТО РТП-959 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Облої [КТП - 278]: Зелена, Комсомольська, Робоча КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-278 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 31]: Лазо д.24 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
24.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: Будівельний, Зарічна, Колгоспний, Малий, Морський, Портова, Приморська, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: Горького, Жовтнева, Леніна, Набережна, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [377]: Базарний, Берегова, Владичанського д.0, 7 - 17, 19 - 19Б, Кірова д.1 - 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, Комунальний, Корбута д.132 - 132А, 134, 136, 140, 142, 144, 150, 154, 156, 157А, 158 - 221, Крайній, Леніна д.80 - 82, 84 - 88, 90, 92, 94 - 100, 102 - 115, 117, 119, 123 - 127, 129, 131, Першотравнева, Поштовий д.3 - 6, Успенська _Комсомольська_ д.1 - 21, 24 - 54, Ювілейна д.0, 70 - 72, 74 - 74А, 76 - 76А технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 216 РОГАЧИК]: МарксаК д.3 - 53 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: МарксаК, Приморська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: 40 років Перемоги, Набережна, Радянська, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нова Знамянка [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: Комсомольська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ПС 3510 Ушкалка 2Т]: Гагаріна, Кірова, Набережна, Пушкіна, Резніченка, Чкалова, Щорса, Ювілейна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [КТП - 438]: Вінницька, Полтавська, Садова, Центральна _50 років Жовтня_ ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [КТП - 460]: Вінницька, Гагаріна, Казацька _Фрунзе_, Центральна _50 років Жовтня_ ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [КТП - 642]: Південна, СущаП, Східна, ХмельницькогоБ ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Б.Копані 1Т]: все село то 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 80]: Першотравнева кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича _Самарця_, Морський, Набережна, Олени Теліги _Островського_, Першотравнева, Поштова кр 08.30-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [КТП - 625]: Калініна, Лісна, Радянська ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 876]: Дружби, Степова кр 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [803]: Квіткова, Козацька, Московська д.19 - 27, Радужна, Соснова, Яковенко ТО ПЛ 10 кВ Л-803 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [ЗТП - 1212]: Морська д.1, 130, 1з - 1И, 2 - 2Ж, 3 - 3Д, 4А - 4К, 6, 8Б, 11А - 11Б, 12А, 15з, 24ЖМорська МАЛАЯ14А, Шкільна д.39В ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-1212 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Облої [КТП - 278]: Зелена, Комсомольська, Робоча КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-278 07.30-16.30
25.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [362]: Горького, Жовтнева, Леніна, Набережна, Степова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 98 РОГАЧИК]: Ювілейна д.62 - 68, 87, 89, 93 - 133А, 135 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [362]: МарксаК, Приморська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нова Знамянка [362]: Комсомольська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка [412]: Дружби, Комсомольська, Миру д.1 - 20, Молодіжна, Ударна технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: все село ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича _Самарця_, Морський, Набережна, Олени Теліги _Островського_, Першотравнева, Поштова кр 08.30-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 876]: Дружби, Степова кр 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [803]: Квіткова, Козацька, Московська д.19 - 27, Радужна, Соснова, Яковенко ТО ПЛ 10 кВ Л-803 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [ЗТП - 1212]: Морська д.1, 130, 1з - 1И, 2 - 2Ж, 3 - 3Д, 4А - 4К, 6, 8Б, 11А - 11Б, 12А, 15з, 24ЖМорська МАЛАЯ14А, Шкільна д.39В ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-1212 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Облої [КТП - 278]: Зелена, Комсомольська, Робоча КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-278 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 72]: Дзержинського д.54А - 63, 66, Лермонтова д.0, 8, 11, Травня1 д.6А, 8, 12 - 16А, 17, 19, Щорса д.7 - 11, 13, 15 - 17, 19, 22А - 26, 30, 32, 34, 36 - 36А, 38, 40, 42, 44 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
26.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 98 РОГАЧИК]: Ювілейна д.62 - 68, 87, 89, 93 - 133А, 135 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 216 РОГАЧИК]: МарксаК д.3 - 53 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича _Самарця_, Морський, Набережна, Олени Теліги _Островського_, Першотравнева, Поштова кр 08.30-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 876]: Дружби, Степова кр 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [803]: Квіткова, Козацька, Московська д.19 - 27, Радужна, Соснова, Яковенко ТО ПЛ 10 кВ Л-803 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Долматівка [КТП - 197]: Київська, Першотравнева ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-197 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МалаКардашинка [803]: ТО ПЛ 10 кВ Л-803 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Облої [КТП - 278]: Бивший пт Приморський, Зелена, Комсомольська, Робоча КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-278 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 72]: Дзержинського д.54А - 63, 66, Лермонтова д.0, 8, 11, Травня1 д.6А, 8, 12 - 16А, 17, 19, Щорса д.7 - 11, 13, 15 - 17, 19, 22А - 26, 30, 32, 34, 36 - 36А, 38, 40, 42, 44 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
27.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Георгіївка [КТП - 18 РОГАЧИК]: Радянська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: 60 років Жовтня, Гагаріна, Суворова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 216 РОГАЧИК]: МарксаК д.3 - 53 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Будьоного, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Комсомольський, Леніна, Лікарняний, МарксаК, Молодіжна, Набережна, Першотравневий, Піонерський, Портовий, Степова, Терешкової, Уральський, Шевченко, Шкільний, Ювілейний технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Комунарів, Чапаєва, Чкалова, Шевченко, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Гоголя, Леніна, Молодіжна, Суворова, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 375]: Північний кр 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: все село ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 80]: Першотравнева кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 77 Л - 2]: Віктора Гошкевича _Самарця_, Морський, Набережна, Олени Теліги _Островського_, Першотравнева, Поштова кр 08.30-16.20
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [803]: Квіткова, Козацька, Московська д.19 - 27, Радужна, Соснова, Яковенко ТО ПЛ 10 кВ Л-803 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 876]: Дружби, Степова кр 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Долматівка [КТП - 197]: Київська, Першотравнева ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-197 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МалаКардашинка [803]: ТО ПЛ 10 кВ Л-803 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Облої [КТП - 278]: Зелена, Комсомольська, Робоча КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-278 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [КТП 45А]: Адамяна д.27А капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [КТП - 177]: Середнє капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
28.4.2017
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Георгіївка [КТП - 18 РОГАЧИК]: Радянська капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 216 РОГАЧИК]: МарксаК д.3 - 53 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ТП - 88 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Одеська ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 80]: Першотравнева кр 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [Ф - 1908], [КТП - 813] 08.30 - 15.30: Винрозсадник, Груднева, Кар’ерна, Костогризівська, Майская, Молдавська, Олешківська, Травнева, Центральна _Пролетарська_, Арктична, Гордієнка, Запорізька, Квіткова, Лазурний, Майская, Олешківська, Перемоги, Східний, Фабрична, Чорноморська, Саги [КТП - 41] Бойко, Молодіжна, Молодіжний, Підлісна то ,[КТП-28]
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [КТП - 29]: 200 років Голій Пристані д.4, 6, 8, 10а, 12 - 18, 20, 22, 25 - 26, 28 - 33, 37, 39 - 41, 43, 45, 49, 51, 91, БрагиМ, Ворошилова д.99, 101, 103, 105 - 126, Каховська, Коцюбинського д.1, 3 - 23, Кошового, Ларіонова д.126, Херсонська ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-29 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ТП - 876]: Дружби, Степова кр 08.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Долматівка [КТП - 197]: Київська, Першотравнева ТО ПЛ 0.4 кВ від КТП-197 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Облої [КТП - 278] Зелена, Комсомольська, Робоча КР ПЛ 0.4 кВ від КТП-278 07.30-15.30