Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Планові відключення



Районний підрозділ Роботи Причина Час Час публікації
8.3.2021
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Гагаріна 125-127, 129, 131, 135, 137-139, 141, 143-143/2, 149, 153-232; ГуманенкоВ 2-7, 9-9 А; Затишна(МарксаК) 122 Б, 132-138, 167-167 А; Джарилгацька(Комсомольська) 159 а-163 А, 165/1-165 А, 167-167-А, 173, 175, 177, 179, 181-183, 232-260; Іллінська(Свердлова) 1-79; Короленко 4-52, 54-56, 58, 60, 62, 64, 66-66А, 68, 70, 74, 76; Маріїнська(Комунарів) 114-116 А, 118, 120-120А, 126-201; Морська(Артема) 1-81, 83, 85, 87, 89, 91; Морська(Артема)/Набережна 2/21; Набережна 17-69 А; Незалежності(Чапаєва) 47, 49, 136, 150, 152-152 А, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 174-176, 178, 180, 182, 184, 187-247; Незалежності(Чапаєва)/Пушкіна 223/41; Поповича 110, 112-114, 120, 122-122/1, 124, 126, 128, 130-209; Пушкіна 1-53, 55-64, 66, 68, 70А/1, 72, 74, 76-78 А, 80-96; Свердлова/Комсомольська 62/242; Святоюріївська(Будьонного) 197-202, 206, 212, 214, 216, 218, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 248, 250, 254, 281-331 А; Софіївська(Ворошилова) 190, 192, 198-200, 202, 204-204 А, 210, 212-214, 216, 229-229 А, 231-246, 263-275; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 2-14, 16, 18, 34, 36, 48-98; Шмідта 3-51, 53, 55-59, 61, 63, 65, 67-69, 71, 73-77, 79, 81-89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111-133; Шмідта/Будьоного 34/331; Шмідта/Ворошилова 83/277
В т.ч. особ. рахунки пром.: 41, 63, 66, 145, 197, 215, 321, 468, 475, 578, 670, 682, 683, 689, 727, 744, 814, 861, 901, 955, 981, 1001, 1071, 1079, 1082, 1098, 1189, 1240, 1285, 1346, 1359, 1362, 1374, 1394, 1422, 1434, 1488, 1501, 1505
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 17013 з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:01:59
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Гагаріна 125-127, 129, 131, 135, 137-139, 141, 143-143/2, 149, 153-216; Іллінська(Свердлова) 1-36, 37-37А, 39, 41, 43, 45, 47-47/1, 49, 51; Короленко 4-43, 44-47, 49, 51-51 А, 55; Маріїнська(Комунарів) 114-116 А, 118, 120-120А, 126-171, 173, 175, 177-187; Морська(Артема) 1-39; Морська(Артема)/Набережна 2/21; Набережна 17-67; Незалежності(Чапаєва) 184; Поповича 122-122/1, 124, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 163-199 А; Пушкіна 1-21, 24, 26, 28, 30; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 2-4A, 8, 10-14, 16, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 145, 215, 475, 682, 814, 955, 1071, 1082, 1394
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 17013 Р-15+ з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:02:17
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Короленко 43 А, 48; Незалежності(Чапаєва) 150, 152-152 А, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 174-176, 178, 180, 182, 188-190, 192, 194-194 А, 196; Пушкіна 23, 25, 27, 29, 31-42, 44-44 А, 46-52, 56, 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 578
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-2 з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:02:58
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Іллінська(Свердлова) 22, 24-32, 33-36, 37-37А, 39, 41, 43, 45, 47-47/1, 49, 51; Короленко 19-43, 44-47, 49, 51-51 А, 55; Незалежності(Чапаєва) 184; Поповича 122-122/1, 124, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 163-199 А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-1 з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:03:13
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Іллінська(Свердлова) 32-32А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-4 з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:03:25
Новокаховське ВДРМ Степне:
Акацієва 2; Крайня 1-15; Нова 1-36; Перемоги 1-16; Садова 2-16; Степова (Колгоспна) 11; Травня1 1-51; Херсонська 1-31; Шкільна 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673, 7134, 7142, 7197, 7293, 7344, 7347, 7393, 7583, 7696, 7787
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1026 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 16:12:53
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:57:51
Херсонське ВДРМ Херсон:
Жуковського 4А, 15; Нестерова 3, 8, 12/А; Польова4 21, 23-23А, 27-29, 31, 33-47, 48-102
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-409 Л-1 з 08:00 по 16:30 04.02.2021 14:37:05
Херсонське ВДРМ Херсон:
Жуковського 4А, 15; Нестерова 3, 8, 12/А; Польова4 21, 23-23А, 27-29, 31, 33-47, 48-102
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-409 Л-1 з 08:00 по 16:30 04.02.2021 14:38:19
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:30
9.3.2021
Каховське ВДРМ Кам’янка:
Кооперативна 1-40; Молодіжна 1-51; Перемоги 1-5; Садова 1-54; Соборна 9; Соборна (Радянська) 1-49; Спеціалістів 9-36; Степова 1-60
Сергіївка:
Молодіжна 1-117; Степова 1-33; Центральна 1-97; Шкільна 1-95/2
Цукури:
50 років Перемоги 1-26; Вишнева 1; Лесі Українки 17; Богдана Хмельницького (Радянська) 1-52; Кооперативна 1-21; Молодіжна 1-24; Першотравнева 1-36; Придніпровська 1-34; Садова 1-52; Степова 1-14; Таврійська 1-20; УкраїнкиЛ 1-23; Шевченка 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 93, 103, 245, 264, 3369, 3403, 3447, 3474, 3657, 3914, 3928, 3980, 4253, 4260, 4282, 4339, 4492, 4585, 4611, 4689, 4726, 4757, 4810, 4814, 86000341
Планові роботи на ПС 35 кВ ПС 35/10 "Камянка" 1Т з 15:00 по 16:30 17.02.2021 12:03:30
Скадовське ВДРМ Новосілка:
Миру 4-42; Новосілка 5-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1290
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-1 з 08:00 по 16:30 12.02.2021 10:26:39
Великолепетиське ВДРМ Катеринівка:
Горького 2-33; Комсомольська 2-30; Суворова 1-39; Чкалова 2-10; Шевченко 1-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1078, 1209, 1320
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-132 з 09:00 по 16:00 11.02.2021 10:07:08
Олешківське ВДРМ Олешки:
Березовий 1-22; Артилерійська 1-88; Артилерійський 1-50; Байдукова 33 В; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 6, 9-10; ВеликаСадова(Радянська) 189, 191-191 А, 193, 195, 197, 199-199А, 214, 216-220; Вузький 1-21; Гвардійська 1-13; Гвардійська/Самарця 15/32; Героїчний 10; Глиняний 1-5; Матросова 1-33; Голопристанська 1-38; Голопристанський 1-20; Декабристів 1-50, 52, 54, 56; Декабристів 4/54; Декабристів/Літвінова 46/35; Енергетиків 1 А-8; Західний 1 А-20; Івана Виговського(Воровського) 3-9, 15, 17, 19, 21-25; Казармений 3-3/1; Калганова 3-30, 32, 34, 36, 38, 40; Київська(БєдногоД) 1-23; Кожущенка 1-28; Космонавтів 1-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 22 Г, 24; Крилова 71 А; Лагерна 3-59, 61-77; Леваневського 2-64 А, 66, 68, 70, 72, 74; Літвінова 16, 23-73, 79, 81; Літвінова 1-15; Луки Балашова(Комсомольська) 3 А-38, 41-45; Медичний(Комунарів) 1-41; Миколаївський 1-18; Набережна 30-38; Нижня 1-40 А, 42-44, 46, 48, 50-50а, 54, 56, 58, 60; Овочевий 1-6; ОлешківськоїСічі(Ж.Революції) 3-49; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 1-3, 5-182; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 28, 30-32, 36, 40-120; Південний 4-34; Піонерський 2-21; Польова 62, 64, 66, 68-91; Поштова 9-62; Поштовий 1-54; Пристанський 4; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; Прудний 53; Пушкіна 1 Б-2 Г, 4-4 Д; Річковий 2-10; Санаторна(Фрунзе) 1; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 64, 66, 68, 72-151, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165, 167, 169, 173, 175-175 Д, 177-177 К, 181, 183; Тихий 1-17, 20; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10; Український 1-26; Херсонська 12; Херсонський 1-38; Центральна(Пролетарська) 4, 6-19; Шевченка 3-39, 40 А-41, 43, 45, 47, 49; Ярморочний 2-6, 8, 10, 12, 14, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 16, 20, 21, 24, 28, 29, 44, 48, 69, 70, 78, 155, 182, 217, 240, 344, 352, 360, 365, 401, 410, 416, 424, 501, 532, 542, 546, 569, 580, 591, 616, 634, 663, 667, 690, 700, 725, 729, 747, 771, 825, 834, 835, 841, 846, 868, 886, 895, 900, 938, 945, 954, 973, 990, 1010, 1062, 1067, 1082, 79000712
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1906 з 08:00 по 16:00 18.02.2021 11:12:44
Олешківське ВДРМ Великі Копані:
Листопадна 3, 5; Олексія Болдирєва(Кірова) 1-25; Східна 1-4; Червоноармійська 63, 71-75, 77-92
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-189 з 08:00 по 13:00 16.02.2021 08:12:12
Олешківське ВДРМ Великі Копані:
Березня8 6-6А, 9-13, 15-43; Енгельса 23, 36; Крайня 1-4; МарксаК 0-13, 21; Польова 1-15; Червонофлотська 2, 4
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-263 з 13:00 по 16:30 16.02.2021 08:12:55
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Авілова 1а-7, 10-Б/Н; Кутузова 1-10А, 12Б-Б\Н; Морська 1Б, 1у; Шкільна б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 909, 1102
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-111 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 18:28:04
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Українська (Радянська) 23, 26Н, 29 а, 31-31г, 32Н, 33аН, 34Н, 36Н, 38, 40Н, 42Н, 44Н-46, 48Н, 50Н, 52Н, 54Н, 56Н, 58Н, 60Н, 62, 64Н, 66Н, 68Н, 70Н-72Н, 74Н-76Н
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-258 Л-1 з 08:00 по 16:00 04.02.2021 11:40:06
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Миру 3, 5, 8; Садова 1-1А, 2-4, 11-14, 15-30 А, 64, б/н, Б\Н, кадастр.№; Шкільна 2, 2А, 4-6А, 7-9, 11, 12А, 13, 15 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 485, 870
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1282 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 18:29:47
Каховське ВДРМ Любимопавлівка:
Веселий 9-11; Зелена 15; Першотравнева 2-54; Хмельницька 2-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 275, 3446, 4668
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-188 Л-3 з 08:00 по 19:00 11.02.2021 10:12:45
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 4744 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-188 Л-2 з 08:00 по 19:00 11.02.2021 10:12:58
Каховське ВДРМ Любимопавлівка:
Зелена 1-13, 16-51
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3772
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-188 Л-1 з 08:00 по 19:00 11.02.2021 10:13:11
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Вишнева(МарксаК) 01а-2, 3-33, 35; Ключовий(Піонерський) 01а-23; Коняшиних 1-25; Масюткиних 02а-10; Наддніпрянська 02а-28, 30, 32-32а, 34а, 36-36а, 38-40а, 42, 44, 46-46А, 48-50, 52, 54-54а, 56, 58-58а; Подвойської 1-11; Садова 27-31; Ушакова 2, 4, 08а-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28-46а, 48; Шевченка 01а-19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Шкільний 1-14
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 218, 299, 405, 608, 678, 2148, 2154
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-127 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 14:13:35
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 73 Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ ГНС Правая цепь з 09:00 по 17:00 05.02.2021 13:13:30
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 173А, 183; Університетська(40роківЖовтня) 173А, 183
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 5571, 5796
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-457 1Т з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:02:46
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 173, 183А; Університетська(40роківЖовтня) 173, 183А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4772, 5212
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-457 2Т з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:03:22
Каховське ВДРМ Каховка:
ГетьманаСагайдачного(Пархоменка) 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114-114А; Гоголя 48, 50, 61; Мелітопольська 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107-111, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 129; МихайлаЖука(Свердлова) 56-корп. (274/400 частини житлового будинку), 58, 60, 83-87; ОсипенкоП 78, 80-80А, 82, 84, 86, 88, 100, 102-127; Прикордонна 1-4, 6; ФаїниГаєнко(Луначарського) 20-22, 26-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 17, 298, 3783, 3947, 4052, 4066, 86000054, 86000315, 86000322
Поточний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-3 з 08:00 по 17:00 05.02.2021 13:27:24
Чаплинське ВДРМ Першокостянтинівка:
Візгіна 45, 47, 49-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 985
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-428 Л-1 з 07:30 по 16:30 12.02.2021 10:44:46
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Горького 2-40; Свято Троїцька(Дімітрова) 2-40, 42, 44, 46, 48-50, 52, 54, 56, 58а-58А; Соборна(Леніна) 2-2а, 4а-4А, 6, 8, 12, 14-14а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30-68, 78-80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1396, 1423, 1431, 1566, 1592, 1601, 1615, 1619, 1627, 1703, 1729, 1741, 1798, 1809, 1812, 1833, 1872, 1875, 1880, 1885, 1889, 1897, 1901, 1911, 1924, 1926, 1929, 1934, 1940, 1954, 1957, 1971, 1994, 2018, 2020, 2042, 2044, 2083
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-213 з 08:00 по 17:00 19.02.2021 11:11:45
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дачна 1-9; ім. Татарченко Л.В. 1-7; Нафтогавань (пос.) 7-8; Острівське 36А; Проточний 1-95; П’ятихатська 3-105; Радісна 2-27/3; Рибацький 12, діл.1; Рибна1 3-122; Рибна2 4-22; Рибна3 1-17; Суднобудівна1 3-25; Суднобудівна2 2-25; Стеблієвська 1-122А; Суднобудівна3 3-26; Фортус Марії 1-265; ШевченкаТГ 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 273, 484, 591, 592, 647, 676, 975, 1095, 1102, 1480, 1557, 1898, 1973, 2027, 2719, 2792, 3507, 4912, 5106, 5165, 5245, 5253, 5573, 5585, 5586, 5600, 5668, 5676, 5679, 5957, 6096, 6365, 6369, 6491, 6751, 6854, 7009, 7056, H7117
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 3722 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:24:34
Великолепетиське ВДРМ Миколаївка:
Богуцького 0-83; Гагаріна 1-4; Колгоспна 2-42; Леніна 2-91; Петровського 0-87; Толбухіна 1-18; Фрунзе 1-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 842, 883, 894, 912, 1053, 1105, 1113, 1195, 1220, 1234, 1252, 1255, 1293, 1310, 1311, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 354 з 09:00 по 16:30 05.02.2021 13:57:39
Іванівське ВДРМ Новорогачинське:
Центральна 12-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18641
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-328 Н.Сірогози з 08:30 по 16:30 02.02.2021 09:12:13
Херсонське ВДРМ Херсон:
Авіаторів(Чкалова) Військове містечко 38-57; Військове містечко 44-57; Військове містечко23 22-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2737, 5115
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 А 2Т Л-18 з 09:00 по 15:30 08.02.2021 16:52:01
Чаплинське ВДРМ Магдалинівка:
Миру (Радянська) 2, 4, 6, 20-39; Урожайна (Колгоспна) 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 931
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-312 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:37:29
Чаплинське ВДРМ Чорна Долина:
Чорна Долина 62-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 703, 985
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-317 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:39:00
Новокаховське ВДРМ Козацьке:
Шевченка 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-53 Л-1 Берислав з 08:30 по 16:00 11.02.2021 15:38:40
Каховське ВДРМ Заводівка:
Чкалова 41, 64; Ювілейна 6, 11-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1193, 4318, 4414
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-1 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 12:32:50
Новокаховське ВДРМ Козацьке:
Шевченка 127, 129, 131, 133, 135, 137-147, 151-152, 154-199
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-53 Л-4 Берислав з 08:30 по 16:00 11.02.2021 15:38:55
Новокаховське ВДРМ Козацьке:
Чкалова 5-6; Шевченка 94-199
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3250, 7108
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-53 Берислав з 08:30 по 16:00 11.02.2021 15:39:14
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 7249 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 316 з 09:00 по 16:30 19.02.2021 12:19:25
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Свято Троїцька(Дімітрова) 3; Соборна(Леніна) 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1741, 1798, 1929
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-213 Л-4 з 08:00 по 17:00 16.02.2021 09:56:37
Високопільське ВДРМ Нововоскресенське:
Торгова 65-67, 71, 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041, 10047, 10048, 10063, 100125, 100189, 100222, 100332, 100335, 100375
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-97 Л-1 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:58:58
Високопільське ВДРМ Нововоскресенське:
Торгова 70, 72-99, 104-105
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100351
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-97 Л-3 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:59:11
Херсонське ВДРМ Правдине:
Вишнева(Радянська) 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65-76, 80-80А, 82-84, 102, 110; Садова 2-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7042, 20131
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-209 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:15:52
Херсонське ВДРМ Зимівник(Куйбишеве,Геологів):
Лугова 56, 64, 70; Персикова 54-66А; Степова 5, 51, 54-55, 57-63, 65-67Б, 69; Центральна 66А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1084 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 16:07:59
Херсонське ВДРМ Зимівник(Куйбишеве,Геологів):
Лугова 49, 53-88; Набережна 7; Персикова 54-66А; Степова 5, 37, 51, 54-55, 57-77; Центральна 11-12, 43-72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ТП-694 до ТП-748 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 16:08:23
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Іллінська(Свердлова) 32-32А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-4 з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:04:25
Каховське ВДРМ Червона Поляна:
Лікарняна 5-6; Молодіжна 1-16; Новоселів 1-16; Олімпійська 0-15; Садова 0; Таврійська 0-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1156, 4840, 6217, 6234, 6241
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-140 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 13:05:28
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Іллінська(Свердлова) 22, 24-32, 33-36, 37-37А, 39, 41, 43, 45, 47-47/1, 49, 51; Короленко 19-43, 44-47, 49, 51-51 А, 55; Незалежності(Чапаєва) 184; Поповича 122-122/1, 124, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 163-199 А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-1 з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:04:37
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Короленко 43 А, 48; Незалежності(Чапаєва) 150, 152-152 А, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 174-176, 178, 180, 182, 188-190, 192, 194-194 А, 196; Пушкіна 23, 25, 27, 29, 31-42, 44-44 А, 46-52, 56, 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 578
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-2 з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:04:51
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Гагаріна 125-127, 129, 131, 135, 137-139, 141, 143-143/2, 149, 153-216; Іллінська(Свердлова) 1-36, 37-37А, 39, 41, 43, 45, 47-47/1, 49, 51; Короленко 4-43, 44-47, 49, 51-51 А, 55; Маріїнська(Комунарів) 114-116 А, 118, 120-120А, 126-171, 173, 175, 177-187; Морська(Артема) 1-39; Морська(Артема)/Набережна 2/21; Набережна 17-67; Незалежності(Чапаєва) 184; Поповича 122-122/1, 124, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 163-199 А; Пушкіна 1-21, 24, 26, 28, 30; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 2-4A, 8, 10-14, 16, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 145, 215, 475, 682, 814, 955, 1071, 1082, 1394
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 17013 Р-15+ з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:05:06
Високопільське ВДРМ Дмитренки:
Колгоспна 1-9; Мічуріна 1-16
Степове:
Б.Хмельницького 20-30; Мира 3; Степова 1-45
Чкалово:
Паркова 1-22; Садова 1-93; Чкалова 1-49; Шкільна 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20092, 200103, 200141, 200188, 200219, 200248, 200272, 200275, 200373, 2001052, 75000654
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1343 з 08:00 по 16:00 12.02.2021 11:05:15
Каховське ВДРМ Любимівка:
Мелітопольська 3А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Садова 1, 13, 31; Софіївська(Котовського) 108-110
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-344 Л-3 з 07:30 по 19:00 24.02.2021 10:20:26
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Гагаріна 125-127, 129, 131, 135, 137-139, 141, 143-143/2, 149, 153-232; ГуманенкоВ 2-7, 9-9 А; Затишна(МарксаК) 122 Б, 132-138, 167-167 А; Джарилгацька(Комсомольська) 159 а-163 А, 165/1-165 А, 167-167-А, 173, 175, 177, 179, 181-183, 232-260; Іллінська(Свердлова) 1-79; Короленко 4-52, 54-56, 58, 60, 62, 64, 66-66А, 68, 70, 74, 76; Маріїнська(Комунарів) 114-116 А, 118, 120-120А, 126-201; Морська(Артема) 1-81, 83, 85, 87, 89, 91; Морська(Артема)/Набережна 2/21; Набережна 17-69 А; Незалежності(Чапаєва) 47, 49, 136, 150, 152-152 А, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 174-176, 178, 180, 182, 184, 187-247; Незалежності(Чапаєва)/Пушкіна 223/41; Поповича 110, 112-114, 120, 122-122/1, 124, 126, 128, 130-209; Пушкіна 1-53, 55-64, 66, 68, 70А/1, 72, 74, 76-78 А, 80-96; Свердлова/Комсомольська 62/242; Святоюріївська(Будьонного) 197-202, 206, 212, 214, 216, 218, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 248, 250, 254, 281-331 А; Софіївська(Ворошилова) 190, 192, 198-200, 202, 204-204 А, 210, 212-214, 216, 229-229 А, 231-246, 263-275; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 2-14, 16, 18, 34, 36, 48-98; Шмідта 3-51, 53, 55-59, 61, 63, 65, 67-69, 71, 73-77, 79, 81-89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111-133; Шмідта/Будьоного 34/331; Шмідта/Ворошилова 83/277
В т.ч. особ. рахунки пром.: 41, 63, 66, 145, 197, 215, 321, 468, 475, 578, 670, 682, 683, 689, 727, 744, 814, 861, 901, 955, 981, 1001, 1071, 1079, 1082, 1098, 1189, 1240, 1285, 1346, 1359, 1362, 1374, 1394, 1422, 1434, 1488, 1501, 1505
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 17013 з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:05:19
Новокаховське ВДРМ Степне:
Акацієва 2; Крайня 1-15; Нова 1-36; Перемоги 1-16; Садова 2-16; Степова (Колгоспна) 11; Травня1 1-51; Херсонська 1-31; Шкільна 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673, 7134, 7142, 7197, 7293, 7344, 7347, 7393, 7583, 7696, 7787
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1026 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 16:13:06
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 723, 3314 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2928 з 09:00 по 15:00 22.02.2021 08:28:12
Скадовське ВДРМ Благодатне(Радгоспне):
40 років Перемоги 3-80; Будівельників 1-77; Перемоги 2-83; Перемоги 40років 69; Першотравнева 2-7; Польова 8; Свято- Миколаївська (Леніна) 2-57; Степова 1-11; Таврійський провулок (Комсомольський провулок) 7-20; Терешкової В 1-46; Українська (Радянська) 0-61
Грушівка:
Кошового 1-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 56, 63, 66, 115, 223, 647, 744, 763, 841, 855, 988, 1002, 1259, 1286, 1315, 1333, 1355, 1396, 1399, 1429, 11118
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1792 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 10:37:44
Олешківське ВДРМ Олешки:
Березня8 3-47; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 1-5; ВеликаСадова(Радянська) 3, 5, 7-9, 13А, 33, 38, 54, 56-83, б/н; Корабельний 1-5; Військовий 1-17; Гвардійська 32-33, 35-96, 98, 100-120, 135; Гвардійський 1-59; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 1-68, 70, 72, 74, 78, 80-82, 84, 86-88; Крилова 2-70, 72-167А; Кузнечний 2-17; Куліша 2; Лодочний 1-13; Маркуцин берег 2-6; Мельничний 1-21; Морський 1-27; Набережна 1-27; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 4; Параходна(Енгельса) 2 А-25; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 2-27, 29, 33, 38; Першотравнева 0-223; Піщаний 3-12; Поштова 1-8А; Пристанський 1-3, 5-11; Річна(ТелігиО,Островського) 1-51; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 1-28/2; Спортивний 3-27; Театральний 2-8; Центральна(Пролетарська) 42, 44, 53-87, 89-91, 97, 114; Чернишевського 3-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 23, 24, 29, 33, 47, 57, 58, 69, 78, 90, 151, 170, 182, 205, 212, 215, 217, 220, 246, 295, 307, 386, 401, 410, 448, 460, 503, 512, 539, 557, 565, 587, 598, 602, 616, 637, 643, 649, 684, 688, 697, 700, 703, 710, 724, 736, 781, 825, 829, 834, 837, 841, 848, 855, 873, 874, 878, 887, 890, 913, 914, 920, 934, 957, 961, 982, 989, 998, 1012, 1069, 1074, 1101, 1107, 1477, 1478, 11118, 79000083
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1982 з 08:00 по 15:00 24.02.2021 10:23:27
Херсонське ВДРМ Приозерне:
Західна 44; Шаталова 2, 16, 19, 22
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-1 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 09:29:23
Скадовське ВДРМ Благодатне(Радгоспне):
40 років Перемоги 3-80; Будівельників 1-77; Перемоги 2-83; Перемоги 40років 69; Першотравнева 2-7; Польова 8; Свято- Миколаївська (Леніна) 2-57; Степова 1-11; Таврійський провулок (Комсомольський провулок) 7-20; Терешкової В 1-46; Українська (Радянська) 0-61
Грушівка:
Кошового 1-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 56, 63, 66, 115, 223, 647, 744, 763, 841, 855, 988, 1002, 1259, 1286, 1315, 1333, 1355, 1396, 1399, 1429, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1792 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 10:38:34
Херсонське ВДРМ Херсон:
Водопровідний2 1/64-19; Дніпропетровська (Героїв Крут) 60, 62, 64А, 68, 70-70А, 72-72А, 74, 76/13-78, 89-89А, 91-91/2, 93, 95-95А, 97; Короленка 1-33А; Ладичука 1-35, 36-40А, 42-44А; Рибацький 1-11, 13-52/3; Рибний 4-52; Трипільський 2А-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1070 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 15:47:14
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Дружби 9-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20065
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:30:48
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:57:52
Олешківське ВДРМ Винрозсадник:
Квіткова 17
за межами населеного пункту:
б/н Б/Н
Олешки:
Автодорога Олешки-ГПристань б/н; адміністративні межі Цюрупинської міської ради ЗЕМЕЛЬНА ДІЛ. ДЛЯ ВЕДЕННЯ ОСОБ. СЕЛЯН. ГОСП.; Арктична 1/3-43; Винрозсадник 0-71; Гордієнка 17-32, 34-41, 46-47, 51; Груднева 3-5; (за межами населеного пункту) б/н; Запорізька 5-27; кадастровий номер(6525010100:04:001:0131) б/н; Кар’ерна 3-6; Квіткова 1-49; Костогризівська 1-26; Лазурний 2; Майская 2-13; Молдавська 1-4; Олешківська 2-62; Перемоги 3-33; Східна 4 48; Східний 2зд 38; Травнева 2-13 А; Фабрична 3-32; Центральна(Пролетарська) 5, 8; Чорноморська 3-36
Саги:
Весняний 7; кадастровий номер:65225010100:23:004:0034 Б/н; Молодіжний 2-16; Бойко 1-79; Молодіжна 1-діл.43; Нечаєво 1; Підлісна 1-104
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20, 29, 45, 55, 69, 189, 393, 419, 426, 700, 834, 841, 874, 894, 1025, 1048, 1051, 1081, 1103, 79000097
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1908 з 07:00 по 16:00 25.02.2021 16:01:16
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28-28А, 30, 34, 36, 38-40, 42, 44-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 2-6; Херсонська 1-16; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:30 04.02.2021 13:49:30
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-561 Білозерка з 09:00 по 16:30 04.02.2021 13:50:32
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дніпропетровська (Героїв Крут) 24-24/19, 28-28А, 30, 32-34, 36, 42-59, 61, 63, 65-67/15, 69А, 71, 73, 75-75А, 79, 81, 83; Дніпропетровська (Героїв Кут)/Тарана 69/8; Короткий 5-12; Кременчуцька 1-21А, 45; Кременчуцька/Героїв Крут 20/40; Лабазний 3-13; Олексіївська(Воровського) 2-18; Офіцерська(Шмідта) 16, 25, 60-96, 98-98А/33; Проїзний 1-10; Тарана (Медова) 1-27, 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 592
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-33 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 11:25:13
Херсонське ВДРМ Херсон:
Водопровідний1 2-12А; Дніпропетровська (Героїв Крут) 1-23, 25-27, 29, 31, 35, 37-39А; Дніпропетровська (Героїв Крут)/Фабрична 20/25; Кулеметний 5, 8; Офіцерська(Шмідта) 1-15, 17-24, 26-36, 38-40; Південний 5-18; Південний/Торпедний 10/14-14/9; Торпедний 5-11, 13-22; Тягинська(БєдногоД) 14; Фабрична 12-34А; Шмідта(Старшинський) 2-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2650
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-262 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 11:25:46
Херсонське ВДРМ Херсон:
Водопровідний2 1/64-19; Дніпропетровська (Героїв Крут) 60, 62, 64А, 68, 70-70А, 72-72А, 74, 76/13-78, 89-89А, 91-91/2, 93, 95-95А, 97; Короленка 1-33А; Ладичука 1-35, 36-40А, 42-44А; Рибацький 1-11, 13-52/3; Рибний 4-52; Трипільський 2А-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1070 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 11:26:09
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Мічуріна 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-26, 28, 30, 34, 36-38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54; Молодіжний 2-4; Шевченка 1, 2-5 А, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-552 Л-1 з 08:30 по 16:30 16.02.2021 00:06:39
Херсонське ВДРМ Херсон:
Робоча 44; Свердлова (Форштадтська) 52, 54; Тракторна 1-14; Учбовий 1-29/10, 31-33, 35, 37-39, 41, 43; Учбовий/Тракторна 29/10; Філатова 2, 4-5
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-194 Л-6 з 09:00 по 15:30 22.02.2021 10:14:42
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Кошовий(Комунарів) 1-6; Набережна 1, 2А-19, 21-30, 32, 34, 36, 38, 40, 42
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-552 Л-2 з 08:30 по 16:30 16.02.2021 00:06:49
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Мічуріна 2, 4-4 А, 6 А-8 Б, 10-10 Б, 12, 14, 16, 18, 20; Молодіжний 6; Шевченка 1 А, 6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-552 Л-3 з 08:30 по 16:30 16.02.2021 00:06:59
Чаплинське ВДРМ Каїрка:
Придорожня 1-5; Ткаченка 2-10; Центральна 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5114, 5125, 15811
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-218 Каланчак з 08:30 по 16:30 11.02.2021 11:44:22
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Коняшиних 1-25; 8 Березня 1-33; Виноградна 2-34а; Вишнева(МарксаК) 01а-165; Ключовий(Піонерський) 01а-23; Масюткиних 02а-10; Наддніпрянська 02а-135, 138-148, 150, 152, 154, 156, 158, 160-160а, 164, 166, 168, 170-192; Новомаячковська 11, 13-13а, 15, 19а, 21, 23, 25-54, 56-80; Партизанський 1-28; Подвойської 1-65; Садова 27-154; Травня1 5-50; Ушакова 01б-74; Хитрий(Комсомольский) 01а-28; Червоноармійська 01а-29; Шевченка 01а-189, 191-215; Шкільний 1-14; Ювілейна 5-12
Маслівка:
Садова 01б-39; Степова 01а-37; Східна 1-41
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
Обривка:
Довженко 6-36; Зелена(Калініна) 1-42; Першотравнева 1-44; Південна(Комсомольська) 1-55; Пушкіна 2-38; Шевченка 29; Ювілейна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 128, 135, 143, 182, 218, 239, 299, 314, 387, 405, 445, 480, 608, 674, 678, 846, 883, 922, 2148, 2154, 2168, 2189, 2208, 2222, 2410, 2447, 2566, 2600, 3250, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 83 з 08:00 по 19:00 16.02.2021 12:08:47
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Лермонтова 86
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-344 Л-1 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 15:06:29
Новотроїцьке ВДРМ Софіївка:
Молодіжна 1-92; Робітнича 1-5; Східна 4-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1466, 1543, 1674, 1953
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-152 з 09:00 по 17:00 12.02.2021 15:24:44
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 264, 312, 4499 Технічне обслуговування лінії 35 кВ Ф-35 Орош.-2 от Кр.Херсонщины до НС-13 Р-1 з 08:00 по 16:30 17.02.2021 09:09:07
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Жовтнева 52Б; Лермонтова 75А; Українська 20, 22-22А, 24-24А, 26, 28, 30, 33-53; Чкалова 79, 81, 83, 100-110
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 1229
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-344 Л-2 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 15:06:53
Новотроїцьке ВДРМ Софіївка:
Миру (Леніна) 1-83
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1466, 1825, 1961, 1999
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-453 з 09:00 по 17:00 12.02.2021 15:25:36
Херсонське ВДРМ Херсон:
Жуковського 4А, 15; Нестерова 3, 8, 12/А; Польова4 21, 23-23А, 27-29, 31, 33-47, 48-102
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-409 Л-1 з 08:00 по 16:30 04.02.2021 14:37:26
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Лермонтова 75, 75Б, 77, 79, 81-82; Стадіонна 1-7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-344 Л-3 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 15:07:22
Херсонське ВДРМ Приозерне:
40років Перемоги 1-7; Абрикосова 6-27, 34-42А; Вишнева 10-40; Дружби народів 1, 10-11, 23, 44; Степова 1-5А, 7А-39; Українська 2А-6, 18, 32; Шаталова 1, 3-15, 17-21, 23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-3 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 09:41:50
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
межа Райської сільської ради водяной колодец; с/рада Райська свердловина для водопосточання
Райська сільська рада:
Райська сільська рада 0
Райське:
Весела(Піонерська) 1-13; Виноградна 7-26; Донецька 01а-47; ЄвгенаРимаренка(Жовтнева) 1-31; землі Райської сільської ради 0; Київська 1-21; Молодіжна 2-14; Піщане 1-14; Комарова 01а-48; Мічуріна 01а-52; Новорічна 2-26; Основська 1-22; Райська(Комсомольська) 1-14; Сонячна(Леніна) 02в-54; Тімірязєва 01а-51; Черняка 1-22; Шевченка 01а-49
Тополівка:
Березня8 1-58; Виноградна 6-44; Вишнева(Червоноармійська) 1-29; Космонавтів 1-57; Нахимова 2-27; Основська 2-26; Плодова(Комсомольська) 1-33; Польова 1-22; Садова 1-7; Студентська 1-14; Суворова 1-14; ТарасаШевченка(Краснофлотська) 1-14; Травня1 1-14; Урожайна 1-11; Ушакова 1-60; Центральна(Фрунзе) 2-39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 182, 193, 218, 269, 317, 393, 405, 447, 475, 506, 584, 650, 674, 856, 857, 858, 902, 910, 1818, 1978, 2010, 2034, 2189, 2201, 2511, 2611, 3201, 3232, 3250, 3300, 3303, 3356, 3380, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 81 з 09:00 по 15:30 18.02.2021 19:13:32
Херсонське ВДРМ Херсон:
Жуковського 4А, 15; Нестерова 3, 8, 12/А; Польова4 21, 23-23А, 27-29, 31, 33-47, 48-102
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-409 Л-1 з 08:00 по 16:30 04.02.2021 14:38:38
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
межа Райської сільської ради водяной колодец; с/рада Райська свердловина для водопосточання
Райська сільська рада:
Райська сільська рада 0
Райське:
Весела(Піонерська) 1-13; Виноградна 7-26; Донецька 01а-47; ЄвгенаРимаренка(Жовтнева) 1-31; землі Райської сільської ради 0; Київська 1-21; Молодіжна 2-14; Піщане 1-14; Комарова 01а-48; Мічуріна 01а-52; Новорічна 2-26; Основська 1-22; Райська(Комсомольська) 1-14; Сонячна(Леніна) 02в-54; Тімірязєва 01а-51; Черняка 1-22; Шевченка 01а-49
Тополівка:
Березня8 1-58; Виноградна 6-44; Вишнева(Червоноармійська) 1-29; Космонавтів 1-57; Нахимова 2-27; Основська 2-26; Плодова(Комсомольська) 1-33; Польова 1-22; Садова 1-7; Студентська 1-14; Суворова 1-14; ТарасаШевченка(Краснофлотська) 1-14; Травня1 1-14; Урожайна 1-11; Ушакова 1-60; Центральна(Фрунзе) 2-39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 182, 193, 218, 269, 317, 393, 405, 447, 475, 506, 584, 650, 674, 856, 857, 858, 902, 910, 1818, 1978, 2010, 2034, 2189, 2201, 2511, 2611, 3201, 3232, 3250, 3300, 3303, 3356, 3380, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 81 з 08:00 по 19:00 18.02.2021 19:15:35
Голопристанське ВДРМ Чулаківка:
Дзержинського 21, 23, 27; Жовтнева 1, 2, 4, 21-22; Мельнична 13; Шкільна 37; Шкільний 20-24; Щорса 2-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 92, 121, 125, 291, 309, 348, 350, 394, 421, 493, 511, 628, 681, 976, 1015, 1032, 1415
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-214 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 09:44:03
Голопристанське ВДРМ Геройське:
Берегова 2-23; Висовіна 1-61; Гниляка 1-31; Дубинди 1-119; Козацький 1-14; Лісова 4-8; Лісовий 2-17; Михасько 2-41; Молодіжна 1-6; Оводовського 1-б/н; Танського 1-18; Шевченка 2-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 30, 64, 92, 109, 116, 457, 485, 511, 681, 726, 791, 903, 969, 1211, 1365, 1415
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Геройськ" з 10:30 по 16:30 22.02.2021 11:08:01
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Ринкова (Радянська) 53, 55-92
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-929 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:20:39
Голопристанське ВДРМ Чулаківка:
ГенералаЗабілого 51; Калініна 01, 37-Б\Н; Калініна 3-50А; Лісова(Леніна) 100А, 102-104, 106-108, 116-120А, 125-173; Лісовий(Леніна) 1-9; Молодіжна(МарксаК) 1, 3-5А, 11, 60; Щербаченка 27, 52-67
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-372 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 09:47:23
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Алеєва 1-2 А; Молодіжна 39-47
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-929 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:20:48
Високопільське ВДРМ Бiляївка:
Центральна (Ленiна) 26, 28-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100121
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-118 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 07:51:04
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Ринкова (Радянська) 92 А-137
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-929 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:20:58
Високопільське ВДРМ Українка:
Гагарiна 1-19; Котовського 1-31; Матроська 5-38; Чкалова 1-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10048, 10049, 100332
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-34 (1614) з 08:00 по 16:00 11.02.2021 07:54:41
Високопільське ВДРМ Українка:
Гагарiна 1-19; Котовського 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10048, 10049
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-127 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 07:57:12
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 10049 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-288 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 07:58:42
Чаплинське ВДРМ Магдалинівка:
40 років перемоги 1-13; Жовтня 2-12; Молодіжна 1, 3-5, 7, 15-15А, 17; Північна 1-35; Садова 1-21; Степова 1-16; Таврійська 3-16; Українська (Комсомольська) 1-19; Ювілейна 23; Яблунівська 1-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 678, 985
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-380 з 07:30 по 16:30 12.02.2021 16:26:30
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 376 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:27:24
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Лисенка(Баржака) 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 582, 731
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:27:44
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 376 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:28:00
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 418, 962 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:28:15
Херсонське ВДРМ Херсон:
Антипенка 85-104, 106, 108/38; Бучми 5/2-13, 19-25, 35-37; Макаренка/Дровникова 34/27; Некрасова/Жуковського 105/1; Бойка 1/27-56/26, 77-77А, 79, 81А-100, 102; Вишнева(Блюхера ) 83-111; Дровникова 1/33-54, 81, 83-106, 108/20; Жуковського 3А, 4А-9, 14/104-18/103, 22, 28, 31, 40; Кольцова 48-50, 54-62; Королюка 81/23-104, 106-108/26; Литвинова 81/29, 84, 86, 88-105, 107-107/30; Макаренка 7-38, 42/28, 50; Польова6 2-68; Приміський 1-8; ХетагуроваК 1А/34-17; Некрасова 29-83, 85, 87, 89-126/8, 130, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 150-152; Нестерова 2-3, 8, 12/А; Польова1 1/15-103, 105, 107/2А; Польова2 1/9-132; Польова3 1/3-132; Польова4 1-102; Польова5 1-83; Ціолковського 2-21, 27, 31/82-39; Ціолковського/Королюка 25/82; ШульцаМихайла(Зрошувальний) 18, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 509, 559, 591, 592, 629, 708, 838, 1344, 2056, 2109, 2836, 3392, 4526, 4531, 4664, 5205, 5218, 5520, 5798, 6437, 6667, 6766, 6827
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2417 з 09:00 по 16:30 01.02.2021 15:16:57
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20038 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1373 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:13:06
Високопільське ВДРМ Новодмитрівка:
Зірковий 1-5; Миру 2, 5-10; Першотравнева 2-22; Степова 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20038, 20067, 200109, 200343, 2001052
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-30 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:15:33
Олешківське ВДРМ Виноградове:
Лермонтова 72; Соборна(Червонофлотська) 40, 42-53, 55-62, 63а-75; Таврійська 20, 22, 24
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-1 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 08:55:26
Олешківське ВДРМ Виноградове:
Південна 1-39; Соборна(Червонофлотська) 63; Таврійська 2, 4, 6, 8, 10, 12-12А, 14-14а, 18, 28, 30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1014
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-2 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 08:55:36
Олешківське ВДРМ Виноградове:
Лермонтова 55, 57а, 59, 61, 63, 65-66, 76, 80-86; Південна 41
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-3 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 08:55:48
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1017 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-4 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 08:55:58
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 6; Сагайдачного 5; Центральна 0, 2-2А, 4-6, 8-18, 26-30, 32, 35-36, 38-48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-561 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:13:47
Херсонське ВДРМ Херсон:
Михайловича(ГетьманаСагайдачного) 24; Радянська (Ярослава Мудрого) 46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 78, 1344, 4648, 4887, 4888, 5382, 5903, 6015, 6765
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-Микон 1Т з 09:00 по 16:30 01.02.2021 15:49:49
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Партизанська 1-60, 62
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-45 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:38:57
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Західна (Горького) 1-29, 31-33, 35, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-45 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:39:12
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28-28А, 30, 34, 36, 38-40, 42, 44-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 2-6; Херсонська 1-16; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:17:21
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Західна (Горького) 30, 34, 36, 38-94
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-45 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:39:29
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2; Центральна 1, 3, 7, 19-25, 31, 34, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-561 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:18:46
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Алеєва 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29-56, 58, 60, 62 А; Клімака 66; Кримський 2-41; Перекопська 32, 35-38; Перекопський 36; Пирогова 18-90; Січня9 23, 27, 29, 31-89; Соборна (Леніна) 63, 65, 67, 71-75
В т.ч. особ. рахунки пром.: 618, 631
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-119 з 08:00 по 16:00 18.02.2021 09:50:04
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Першотравнева 19-21, 23; Французька (Паризької Комуни) 9, 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 218, 296, 376, 469, 647, 653.1, 859, 974, 1874, 1894, 1937, 2053, 2085, 2150, 2309, 2344, 2356, 2419, 2422, 2590, 3036, 3037, 3053, 3058, 3297
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-29 1Т з 09:00 по 12:00 19.02.2021 07:42:34
Херсонське ВДРМ Янтарне:
Набережна 1-26; Центральна 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7046, 20955
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-126 Білозерка з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:06:30
Високопільське ВДРМ Кочубеївка:
Леніна 2, 6, 8, 10, 12, 34, 59-85, 87, 89, 92-117, 140-150; Менонітська 114; Ювілейна 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 12, 49, 186, 1188, 1271, 1409
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-187 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:53:55
Херсонське ВДРМ Берегове:
Пушкіна 12-15
Велетенське:
Канальна 1-2; МамкіноїШ 13а; Набережна 1-17; Пушкіна 1-45
Янтарне:
Набережна 1-26; Центральна 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 7046, 20038, 20145, 20749, 20955
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 776 з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:06:51
Олешківське ВДРМ Олешки:
Івана Виговського(Воровського) 3-9; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 64, 66, 68, 70-99, 101, 103; Піонерський 2-21; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 64, 66, 68, 72, 74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 416, 542, 690, 700
Планові роботи на лінії 0.4 кВ ТП-433 Л-1 з 08:00 по 16:00 17.02.2021 11:31:32
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:31
Новокаховське ВДРМ Зміївка:
Набережна 79, 81-81А, 83, 85, 87, 89-123; Урожайна 1-б/н; Чорновола 1-5
Нова Каховка:
Героїв України(МарксаК) 82/1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7576
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1051 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 10:49:41
Великолепетиське ВДРМ Ушкалка:
Гагаріна 0-26, 30-32, 34-34Г; Кірова 3-31; Набережна 32-72, 74-76; Резніченка 6-74, 84-88, 90, 92, 94, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11966
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 361 з 09:00 по 16:00 11.02.2021 09:49:52
Каховське ВДРМ Костянтинівка:
Без назви 0; Заводська 0-6; Робітнича 2-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1110, 1164, 4720, 6275
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-136 Л-1 Горностаевка з 09:00 по 16:00 05.02.2021 11:40:26
Каховське ВДРМ Кам’янка:
Кооперативна 1-40; Молодіжна 1-51; Перемоги 1-5; Садова 1-54; Соборна 9; Соборна (Радянська) 1-49; Спеціалістів 9-36; Степова 1-60
Сергіївка:
Молодіжна 1-117; Степова 1-33; Центральна 1-97; Шкільна 1-95/2
Цукури:
50 років Перемоги 1-26; Вишнева 1; Лесі Українки 17; Богдана Хмельницького (Радянська) 1-52; Кооперативна 1-21; Молодіжна 1-24; Першотравнева 1-36; Придніпровська 1-34; Садова 1-52; Степова 1-14; Таврійська 1-20; УкраїнкиЛ 1-23; Шевченка 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 93, 103, 245, 264, 3369, 3403, 3447, 3474, 3657, 3914, 3928, 3980, 4253, 4260, 4282, 4339, 4492, 4585, 4611, 4689, 4726, 4757, 4810, 4814, 86000341
Планові роботи на ПС 35 кВ ПС 35/10 "Камянка" 1Т з 08:00 по 10:00 17.02.2021 12:02:08
Новокаховське ВДРМ НовийБерислав:
Дніпровського 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7675
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-509 Л-4 Берислав з 09:00 по 16:30 18.02.2021 10:54:09
10.3.2021
Іванівське ВДРМ Новоолександрівка:
50 років утворення колгоспу "Дружба" 1-28; Кірова 2-55; Леніна 1-101; Миру 1-100; Садова 6-141; Центральна 1-106
Першопокровка:
Куйбишева 1, 10; Миру(Леніна) 11-16, 18, 20, 22-32, 34-42, 44-59, 60-62, 113-136, 194
В т.ч. особ. рахунки пром.: 506, 508, 511, 547, 555, 581, 679, 847, 918, 951, 1018, 1031, 18607, 18625, 18635, 18660, 18681
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 433 з 07:30 по 16:30 03.02.2021 09:09:31
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3115, 3118, 3261, 3355 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-60 1Т Л-15 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 11:01:34
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3115, 3118, 3261, 3355 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-60 1Т Л-15 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 11:01:52
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 15; Карбишева 10-18; Степова 3-25; Центральна (Урицького) 1-39
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-354 Л-1 з 08:00 по 19:00 10.02.2021 16:48:07
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
Магістральна (Блюхера) 2-14; Молодіжна 2-35, 65
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-354 Л-2 з 08:00 по 19:00 10.02.2021 16:48:20
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 13 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-178 з 08:00 по 16:00 25.02.2021 08:53:20
Скадовське ВДРМ Новосілка:
Миру 4-42; Новосілка 5-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1290
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-113 з 08:00 по 16:30 12.02.2021 10:28:26
Олешківське ВДРМ Олешки:
Березовий 1-22; Артилерійська 1-88; Артилерійський 1-50; Байдукова 33 В; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 6, 9-10; ВеликаСадова(Радянська) 189, 191-191 А, 193, 195, 197, 199-199А, 214, 216-220; Вузький 1-21; Гвардійська 1-13; Гвардійська/Самарця 15/32; Героїчний 10; Глиняний 1-5; Матросова 1-33; Голопристанська 1-38; Голопристанський 1-20; Декабристів 1-50, 52, 54, 56; Декабристів 4/54; Декабристів/Літвінова 46/35; Енергетиків 1 А-8; Західний 1 А-20; Івана Виговського(Воровського) 3-9, 15, 17, 19, 21-25; Казармений 3-3/1; Калганова 3-30, 32, 34, 36, 38, 40; Київська(БєдногоД) 1-23; Кожущенка 1-28; Космонавтів 1-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 22 Г, 24; Крилова 71 А; Лагерна 3-59, 61-77; Леваневського 2-64 А, 66, 68, 70, 72, 74; Літвінова 16, 23-73, 79, 81; Літвінова 1-15; Луки Балашова(Комсомольська) 3 А-38, 41-45; Медичний(Комунарів) 1-41; Миколаївський 1-18; Набережна 30-38; Нижня 1-40 А, 42-44, 46, 48, 50-50а, 54, 56, 58, 60; Овочевий 1-6; ОлешківськоїСічі(Ж.Революції) 3-49; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 1-3, 5-182; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 28, 30-32, 36, 40-120; Південний 4-34; Піонерський 2-21; Польова 62, 64, 66, 68-91; Поштова 9-62; Поштовий 1-54; Пристанський 4; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; Прудний 53; Пушкіна 1 Б-2 Г, 4-4 Д; Річковий 2-10; Санаторна(Фрунзе) 1; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 64, 66, 68, 72-151, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165, 167, 169, 173, 175-175 Д, 177-177 К, 181, 183; Тихий 1-17, 20; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10; Український 1-26; Херсонська 12; Херсонський 1-38; Центральна(Пролетарська) 4, 6-19; Шевченка 3-39, 40 А-41, 43, 45, 47, 49; Ярморочний 2-6, 8, 10, 12, 14, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 16, 20, 21, 24, 28, 29, 44, 48, 69, 70, 78, 155, 182, 217, 240, 344, 352, 360, 365, 401, 410, 416, 424, 501, 532, 542, 546, 569, 580, 591, 616, 634, 663, 667, 690, 700, 725, 729, 747, 771, 825, 834, 835, 841, 846, 868, 886, 895, 900, 938, 945, 954, 973, 990, 1010, 1062, 1067, 1082, 79000712
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1906 з 08:00 по 16:00 18.02.2021 11:13:42
Олешківське ВДРМ Великі Копані:
Артилерійська 8, 10-42, 44-46; Жовтнева 85-90, 92-94, 96-147; Івана Франка 16; Пролетарська 130; Робоча 20-58; Східна 5-11; Українська 22-23; Червоноармійська 57, 59, 61-63, 65, 70, 74-76; Шкільна 9, 11, 13, 15-38
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-274 з 08:00 по 13:00 16.02.2021 08:14:40
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
Чапаєва 17, 45-59; Чумацька(Чапаєва) 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11990
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-63 РОГАЧИК з 09:00 по 12:00 11.02.2021 10:11:14
Олешківське ВДРМ Олешки:
ВасиляСимоненка(Комсомольський) 7, 11-34; Зоряний 1, 5, 15; Мічуріна 9, 27; Параходна(Енгельса) 176, 194, 196, 204; Північний 1-13; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 152, 154, 156, 158, 160, 162-164, 166, 168, 170-172, 176, 178-180, 185, 187, 189 А, 191, 193, 195-199; Шаталова(МарксаК) 2-4Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 679
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-1 з 08:00 по 16:00 18.02.2021 11:15:50
Олешківське ВДРМ Великі Копані:
Кооперативна 1-50; Кооперативний 2; Покровська(Фрунзе) 1-33; Сільська 2-30; Соборна(Леніна) 62, 125-127; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-277 з 13:00 по 16:30 16.02.2021 08:15:27
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
Молодіжна 1А-27
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-88 РОГАЧИК з 12:00 по 16:00 11.02.2021 10:12:05
Іванівське ВДРМ Новомиколаївка:
Гришина 2бН, 16Н-27Н
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-312 А Л-1 з 09:00 по 16:00 04.02.2021 11:41:15
Великолепетиське ВДРМ Самійлівка:
Кооперативна 1-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7101
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-139 Л-1 Рогачик з 09:00 по 16:00 15.02.2021 13:18:37
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 656, 679, 702, 1015 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-312 А Л-2 з 09:00 по 16:00 04.02.2021 11:41:37
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
БідногоД 8-12, 16, 18; Кооперативна 1-22, б/н, Б/Н; Миру 21б; Садова 39; Травня1 1-7, 9-40А, 42, 44, б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 365, 1329
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1300 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 18:30:40
Новокаховське ВДРМ Таврійськ:
Гастелло 3-79; Лисенко 41-79; Молодіжна 2, 4, 6, 8-15; ЯрославаМудрого(Железняка) 39-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 255
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-170 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 14:14:50
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Новокаховське шосе 86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 127, 464, 620, 680, 3121, 3344, 8700032
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-225 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 14:16:39
Херсонське ВДРМ Херсон:
Карбишева 34; Покришева 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 542, 591, 2416, 3599, 4831
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-508 1Т з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:04:44
Херсонське ВДРМ Херсон:
Карбишева 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1261, 3539, 4757, 5531
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-508 2Т з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:08:45
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Горького 2-40; Свято Троїцька(Дімітрова) 2-40, 42, 44, 46, 48-50, 52, 54, 56, 58а-58А; Соборна(Леніна) 2-2а, 4а-4А, 6, 8, 12, 14-14а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30-68, 78-80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1396, 1423, 1431, 1566, 1592, 1601, 1615, 1619, 1627, 1703, 1729, 1741, 1798, 1809, 1812, 1833, 1872, 1875, 1880, 1885, 1889, 1897, 1901, 1911, 1924, 1926, 1929, 1934, 1940, 1954, 1957, 1971, 1994, 2018, 2020, 2042, 2044, 2083
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-213 з 08:00 по 17:00 19.02.2021 11:11:58
Чаплинське ВДРМ Першокостянтинівка:
Тимошенко 41, 45, 47, 51-77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-428 Л-3 з 07:30 по 16:30 12.02.2021 10:46:36
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дачна 1-9; ім. Татарченко Л.В. 1-7; Нафтогавань (пос.) 7-8; Острівське 36А; Проточний 1-95; П’ятихатська 3-105; Радісна 2-27/3; Рибацький 12, діл.1; Рибна1 3-122; Рибна2 4-22; Рибна3 1-17; Суднобудівна1 3-25; Суднобудівна2 2-25; Стеблієвська 1-122А; Суднобудівна3 3-26; Фортус Марії 1-265; ШевченкаТГ 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 273, 484, 591, 592, 647, 676, 975, 1095, 1102, 1480, 1557, 1898, 1973, 2027, 2719, 2792, 3507, 4912, 5106, 5165, 5245, 5253, 5573, 5585, 5586, 5600, 5668, 5676, 5679, 5957, 6096, 6365, 6369, 6491, 6751, 6854, 7009, 7056, H7117
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 3722 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:25:15
Великолепетиське ВДРМ Миколаївка:
Богуцького 0-83; Гагаріна 1-4; Колгоспна 2-42; Леніна 2-91; Петровського 0-87; Толбухіна 1-18; Фрунзе 1-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 842, 883, 894, 912, 1053, 1105, 1113, 1195, 1220, 1234, 1252, 1255, 1293, 1310, 1311, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 354 з 09:00 по 16:30 05.02.2021 13:58:05
Іванівське ВДРМ Верхні Сірогози:
КороткихІ 1-5, 9-31; Поштова 70-86; Українська (Леніна) 9, 16, 18, 60, 68-74, 78-79, 82-105
В т.ч. особ. рахунки пром.: 506, 546, 555, 567, 581, 679, 18634, 18655, 18669
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-54 Н.Сірогози з 08:30 по 16:30 02.02.2021 09:14:10
Херсонське ВДРМ Херсон:
Авіаторів(Чкалова) Військове містечко 38-57; Військове містечко 44-57; Військове містечко23 22-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2737, 5115
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 А 2Т Л-18 з 09:00 по 15:30 08.02.2021 16:52:13
Каховське ВДРМ Заводівка:
Чкалова 41, 64; Ювілейна 6, 11-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1193, 4318, 4414
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-1 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 12:33:18
Новокаховське ВДРМ Одрадокам'янка:
Виноградна (Будьоного) 19, 25-26, 28-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 72, 7121, 7130, 7810
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-63 Л-4 Берислав з 08:30 по 16:00 11.02.2021 15:40:21
Новокаховське ВДРМ Одрадокам'янка:
Виноградна (Будьоного) 19, 25-26, 28-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 72, 7121, 7130, 7810
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-63 Л-4 Берислав з 08:30 по 16:00 11.02.2021 15:41:01
Високопільське ВДРМ Андріївка:
Андріївка 6-87; Колодязний 4; Першотравнева 4-5; Степова 2-4; Трудова 1-34
Благодатівка:
Миру 6; Миру (Леніна) 1-61; Набережна 1-9; Шевченка 1-125
Мала Сейдеменуха:
Заводська 2-12; Маяковського 1-29; Набережная 1-6; Сонячний 0-12; Шевченко 1-59
Новогреднєво:
Миру 1-43; Новогреднєво 1-78
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20055, 200106, 200141, 200166, 200176, 200347, 2001052, 2001376, 20010166
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1324 з 08:00 по 16:00 12.02.2021 10:59:21
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Свято Троїцька(Дімітрова) 3; Соборна(Леніна) 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1741, 1798, 1929
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-213 Л-4 з 08:00 по 17:00 16.02.2021 09:57:15
Високопільське ВДРМ Нововоскресенське:
Торгова 70, 72-99, 104-105
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100351
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-97 Л-3 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:59:53
Високопільське ВДРМ Нововоскресенське:
Торгова 65-67, 71, 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041, 10047, 10048, 10063, 100125, 100189, 100222, 100332, 100335, 100375
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-97 Л-1 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 09:00:06
Каховське ВДРМ Коробки:
Вишнева (Фрунзе) 1-25; Західна 9-19; Зелена 1-7; Паркова (Блюхера) 9-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4027, 86000052
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-322 з 08:00 по 17:00 19.02.2021 13:51:19
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 283, 3403, 4074, 4363, 106693757474 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-319 з 08:00 по 17:00 19.02.2021 13:52:53
Каховське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 1/1-38; Львівська 1-17; Світанок 0-73; Сонячна 5-24; Східна 1-19; Шевченка 1-22
Зірка:
Жовтнева 0-20; Західна 2-18; Кооперативна 5-17; Мелітопольська 1-11; Робітнича 2-16; Селянська 1-11
Костянтинівка:
Молодіжна 1-115; Тітаренко 0-46; Шевченка 59, 61-74, 77-96
Миколаївка:
Польова 2-73
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1110, 1126, 1131, 1136, 1193, 4414, 4604, 4690, 6234, 6241, 6275, 6286, 6319, 6336, 6343
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 292 з 09:00 по 16:00 09.02.2021 13:28:44
Херсонське ВДРМ Правдине:
Вишнева(Радянська) 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65-76, 80-80А, 82-84, 102, 110; Садова 2-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7042, 20131
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-209 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:16:05
Херсонське ВДРМ Херсон:
Миру 43-43:2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1511, 5003, 6047, 6675
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 А 2Т Л-4 з 09:00 по 16:30 25.02.2021 14:40:22
Каховське ВДРМ Любимівка:
Мелітопольська 3А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Садова 1, 13, 31; Софіївська(Котовського) 108-110
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-344 Л-3 з 07:30 по 19:00 24.02.2021 10:20:59
Херсонське ВДРМ Херсон:
Миру 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 709, 989, 1344, 1573, 2413, 2570
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-175 з 09:00 по 16:30 25.02.2021 15:03:38
Херсонське ВДРМ Комишани:
Садова 116-136А; Центральна(Радянська) 102-102Б, 104-106В, 108-108А, 110, 112-112А; Червоноармійський 1; Широка(Червоноармійська) 2А, 4-4А, 6, 8-8В
територія Комишанської с/ради:
кадастровий номер 6510166400:06:001:0284 .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3921, 4619
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1085 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 16:14:28
Скадовське ВДРМ Благодатне(Радгоспне):
40 років Перемоги 3-80; Будівельників 1-77; Перемоги 2-83; Перемоги 40років 69; Першотравнева 2-7; Польова 8; Свято- Миколаївська (Леніна) 2-57; Степова 1-11; Таврійський провулок (Комсомольський провулок) 7-20; Терешкової В 1-46; Українська (Радянська) 0-61
Грушівка:
Кошового 1-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 56, 63, 66, 115, 223, 647, 744, 763, 841, 855, 988, 1002, 1259, 1286, 1315, 1333, 1355, 1396, 1399, 1429, 11118
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1792 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 10:38:01
Херсонське ВДРМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Монастирська 1-3; Причальна 2-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Західна 2; Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Дніпровська 1-10; Дунайський 1-11А; Зоряна(Бєлінського) 15-16А, 17-42; Кірова 1-15; Кооперативна 31-31А, 42-44В; Космонавтів 1; Котовського 1-14; Крилова 1-2А, 2В, 4-4А, 6-6Г, 12-12А, 14; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Мирний 1-12, 14, 16, 25, 27, 29, 31, 33, 44-46; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 92-92А, 94А, 96-96А, 98, 100, 102-102А, 104-150; Нова 1-14; Носенко 1-11; Південна(Крупської) 1-22; Польова 2-22, 74-112А; Пушкіна 1-17, 18, 20, 22-28Б, 30А, 36-38Б; Садова 28-35, 36Б-66, 66Б-67, 69, 71, 97В, 100, 102-136А; Спортивний 1-9; Фестивальна(Чапаєва) 5А, 6-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 36Б, 40-40А, 42А, 77А, 88-89А, 92-92А, 94-94Б, 96-96А, 98, 102-102Б, 104-106В, 108-108А, 110, 112-112А; Червоноармійський 1; Широка(Червоноармійська) 1-1В, 2А, 3-20А, 22-22А, 24, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А, 37
Приозерне:
c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А-8; Горіхова 2-7; Зелена 3-9; Квіткова 1-4; Монастирська 1-7; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
територія Комишанської с/ради:
кадастровий номер 6510166400:06:001:0284 .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 361, 591, 592, 629, 725, 884, 993, 1155, 1198, 1581, 1837, 1980, 1983, 2517, 2842, 2916, 2920, 3102, 3103, 3535, 3755, 3921, 4619, 5497, 6327, 6373, 7298
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3109 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 16:15:13
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Гагаріна 125-127, 129, 131, 135, 137-139, 141, 143-143/2, 149, 153-232; ГуманенкоВ 2-7, 9-9 А; Затишна(МарксаК) 122 Б, 132-138, 167-167 А; Джарилгацька(Комсомольська) 159 а-163 А, 165/1-165 А, 167-167-А, 173, 175, 177, 179, 181-183, 232-260; Іллінська(Свердлова) 1-79; Короленко 4-52, 54-56, 58, 60, 62, 64, 66-66А, 68, 70, 74, 76; Маріїнська(Комунарів) 114-116 А, 118, 120-120А, 126-201; Морська(Артема) 1-81, 83, 85, 87, 89, 91; Морська(Артема)/Набережна 2/21; Набережна 17-69 А; Незалежності(Чапаєва) 47, 49, 136, 150, 152-152 А, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 174-176, 178, 180, 182, 184, 187-247; Незалежності(Чапаєва)/Пушкіна 223/41; Поповича 110, 112-114, 120, 122-122/1, 124, 126, 128, 130-209; Пушкіна 1-53, 55-64, 66, 68, 70А/1, 72, 74, 76-78 А, 80-96; Свердлова/Комсомольська 62/242; Святоюріївська(Будьонного) 197-202, 206, 212, 214, 216, 218, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 248, 250, 254, 281-331 А; Софіївська(Ворошилова) 190, 192, 198-200, 202, 204-204 А, 210, 212-214, 216, 229-229 А, 231-246, 263-275; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 2-14, 16, 18, 34, 36, 48-98; Шмідта 3-51, 53, 55-59, 61, 63, 65, 67-69, 71, 73-77, 79, 81-89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111-133; Шмідта/Будьоного 34/331; Шмідта/Ворошилова 83/277
В т.ч. особ. рахунки пром.: 41, 63, 66, 145, 197, 215, 321, 468, 475, 578, 670, 682, 683, 689, 727, 744, 814, 861, 901, 955, 981, 1001, 1071, 1079, 1082, 1098, 1189, 1240, 1285, 1346, 1359, 1362, 1374, 1394, 1422, 1434, 1488, 1501, 1505
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 17013 з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:07:06
Каховське ВДРМ Славне:
Леніна 40-73
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4606
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-106 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 13:22:45
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Гагаріна 125-127, 129, 131, 135, 137-139, 141, 143-143/2, 149, 153-216; Іллінська(Свердлова) 1-36, 37-37А, 39, 41, 43, 45, 47-47/1, 49, 51; Короленко 4-43, 44-47, 49, 51-51 А, 55; Маріїнська(Комунарів) 114-116 А, 118, 120-120А, 126-171, 173, 175, 177-187; Морська(Артема) 1-39; Морська(Артема)/Набережна 2/21; Набережна 17-67; Незалежності(Чапаєва) 184; Поповича 122-122/1, 124, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 163-199 А; Пушкіна 1-21, 24, 26, 28, 30; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 2-4A, 8, 10-14, 16, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 145, 215, 475, 682, 814, 955, 1071, 1082, 1394
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 17013 Р-15+ з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:07:19
Скадовське ВДРМ Благодатне(Радгоспне):
40 років Перемоги 3-80; Будівельників 1-77; Перемоги 2-83; Перемоги 40років 69; Першотравнева 2-7; Польова 8; Свято- Миколаївська (Леніна) 2-57; Степова 1-11; Таврійський провулок (Комсомольський провулок) 7-20; Терешкової В 1-46; Українська (Радянська) 0-61
Грушівка:
Кошового 1-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 56, 63, 66, 115, 223, 647, 744, 763, 841, 855, 988, 1002, 1259, 1286, 1315, 1333, 1355, 1396, 1399, 1429, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1792 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 10:38:58
Іванівське ВДРМ Українське:
Воровського 3Н-Н9Д; Леніна 1Н-36Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 605
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-115 з 09:00 по 14:30 02.02.2021 10:43:08
Каховське ВДРМ Славне:
Леніна 2-73; Степова 0; Щорса 0-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1069, 4353, 4606
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 281 от Р-35 з 09:00 по 16:00 04.02.2021 13:23:11
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Іллінська(Свердлова) 22, 24-32, 33-36, 37-37А, 39, 41, 43, 45, 47-47/1, 49, 51; Короленко 19-43, 44-47, 49, 51-51 А, 55; Незалежності(Чапаєва) 184; Поповича 122-122/1, 124, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 163-199 А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-1 з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:07:38
Високопільське ВДРМ В.Олександрівка:
Весняний (Калініна) 1-6; Вільна 1-77; Воровського(Соборна) 1-4, 6А-7, 11, 13; Гоголя 1-16; Інгулецький (Червонофлотський) 1-19; Курортний 1-10; Лікарняна 2-23; Літучі піски 0-3; Молодіжний 1-5; Нєкрасова 1-9; Маяковського 1-4, 6, 8, 10, 12; Недогірська (Піонерська) 1-66, 68-68А, 70, 72; Нікітіна 6; Першотравнева 1-85; Пляжний 1-9; Річна 2-4, 6; Садова 1-21, 22-62/64, 66, 68, 70-72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86-88, 90, 92, 94-96, 98, 100-138; Свободи (Леніна) 16-18, 108, 123-152, 202; Суворова 1-10А, 12; Таврійська(Пролетарська) 1-3, 8, 10, 12, 14; Тичини 10; Тополиний (Жовтневий) 1-5; ЦациІ 1-3, 10, 12, 14; Чехова 1-7; Чкалова 1-37, 39, 41, 43; Шевченка 1-11; Шкільна 1, 3-6, 8; Ярмаркова 1-56
Твердомедово:
КраснікаІ 1-128; Невідома 0; Нова 3; Урожайна(60р Жовтня) 1-34; Хліборобська(Будьоного) 0-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11116.1, 20011, 20013, 20014, 20015, 20026, 20036, 20052, 20058, 20060, 20067, 20071, 20073, 20078, 20079, 20094, 20095, 20097, 200122, 200131, 200149, 200183, 200190, 200196, 200225, 200268, 200313, 200332, 200354, 200360, 200369, 200375, 200377, 200400, 200404, 2001052, 2001085, 20010162
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1301 з 09:00 по 16:00 03.02.2021 15:45:07
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Іллінська(Свердлова) 32-32А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-4 з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:07:50
Чаплинське ВДРМ Балтазарівка:
Кулика 8-10; Північна (Комсомольська) 3-7; Садова 4-8, 12, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 880
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-575 з 07:30 по 16:30 16.02.2021 10:41:52
Чаплинське ВДРМ Балтазарівка:
Вишневий провулок 1-7; Гагаріна 1, 3, 5, 9, 17, 26-32; Каштанова (МарксаК) 2-23, 27-; Кулика 4-6, 12-14; Садова 13-14, 19, 21, 26-30, 42, 154-160; Степова 7-15; Франка І 1; Черноморська 11-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 559, 818, 943
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-89 з 07:30 по 16:30 16.02.2021 10:45:04
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Короленко 43 А, 48; Незалежності(Чапаєва) 150, 152-152 А, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 174-176, 178, 180, 182, 188-190, 192, 194-194 А, 196; Пушкіна 23, 25, 27, 29, 31-42, 44-44 А, 46-52, 56, 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 578
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-2 з 08:00 по 20:00 12.02.2021 11:08:16
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гімназична(Червоностудентська) 26В; Порт- Елеватор 1, 7, 9-10, 12-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 187, 4907, 6136, 6830
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-255 А з 09:00 по 16:30 17.02.2021 15:58:21
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Горіхова 9-39; Миру 1-5, 9-42; ХмельницькогоБ 19-21, 35, 39
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:31:35
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:57:53
Високопільське ВДРМ Добрянка:
Червоноармійська 25а; Шевченка 1А-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 60, 368
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-36 Л-1 з 08:00 по 16:00 17.02.2021 07:37:16
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Агропромівська 1-21; Безіменний 1; Гагаріна 1-22; Жовтнева 126Б; Зелений 1-2; Інгулецька 0-5; Миру 1-19; Молодіжна 1-10; Набережна 0-5; Набережний 6; Новий 1-5; ОБЩЕЖИТИЯ БОЛЬНИЦЫ 0; ОБЩЕЖИТИЯ ПМК 0; Паркова 59; Першотравнева 1-70; Полтавська 1-72, 74, 76-78, 80-82, 100-106; Робоча 1-100; Сонячна 1-3; Степова 1-12; Торговий 1-8; Садова 1-69; Соборна(Жовтнева) 5-187; Українська 90; Херсонська 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3848, 5178, 5270, 5281, 5563, 5790, 5856, 5933, 5944, 6218, 6318, 6593, 6622, 6847, 6882, 6889, 7081, 7116, 7274, 20051, 20054, 20056, 20063, 20070, 20107, 20113, 20114, 20126, 20133, 20138, 20140, 20195, 20263, 20313, 20314, 20328, 20351, 20362, 20388, 20495, 20526, 20577, 20680, 20785, 20793, 20855, 20924, 20940, 20949, 20985, 20989, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 551 з 09:00 по 16:30 04.02.2021 13:55:31
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Паркова 59; Першотравнева 1-29, 32-60; Робоча 1-30, 32, 34, 36-36А, 38-38А, 40, 42, 44; Соборна(Жовтнева) 12-14, 16, 18А-71, 73, 75, 77-77А, 79, 81, 83-83А, 116
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5178, 6318, 6622, 6882, 20070, 20113, 20114, 20855, 20949
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-469 Білозерка з 09:00 по 16:30 04.02.2021 13:57:41
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Молодіжна 1-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20362, 20985
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-476 Білозерка з 09:00 по 16:30 04.02.2021 13:58:40
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Сонячна 68-77
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-833 Л-2 з 08:00 по 16:00 22.02.2021 09:57:04
Новотроїцьке ВДРМ Чкалово:
дом 16/1 16\1; дом 16/3 16\3-кв.6; дом 60 60; Дом 68 68; Поштова 13/3, 60-60/46, 68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1588
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-708 з 09:00 по 17:00 12.02.2021 15:08:14
Херсонське ВДРМ Херсон:
Йосипа Пачоського (Спартаківський) 30-39; Пилипа Орлика(Січня9) 22-26, 28; Успенський (Спартаківський) 34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 415, 1252, 1871, 2507, 2678, 2680, 2768, 3620, 3854, 4085, 4247, 4414, 4841, 5359, 5367, 5700, 5867, 6688, 6727, 6836, 7286
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-374 1Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 11:27:53
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 2190, 2869, 3176, 3412, 3834, 4585, 5700, 6072, 6399, 7168 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-374 2Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 11:28:10
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Мічуріна 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-26, 28, 30, 34, 36-38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54; Молодіжний 2-4; Шевченка 1, 2-5 А, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-552 Л-1 з 08:30 по 16:30 16.02.2021 00:07:15
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Кошовий(Комунарів) 1-6; Набережна 1, 2А-19, 21-30, 32, 34, 36, 38, 40, 42
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-552 Л-2 з 08:30 по 16:30 16.02.2021 00:07:25
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Мічуріна 2, 4-4 А, 6 А-8 Б, 10-10 Б, 12, 14, 16, 18, 20; Молодіжний 6; Шевченка 1 А, 6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-552 Л-3 з 08:30 по 16:30 16.02.2021 00:07:35
Високопільське ВДРМ Заградівка:
Жовтнева 2-101; Комсомольська 2-40; Кузнечна 1-37; Леніна 1-56; Надрічна 1-44; Рибний 1-24; Садова 1-67; Шкільна 2-25
Камянка:
Яковенка 1-45
Кочубеївка:
Менонітська 114; Арташанська 1-85; Леніна 1-150; Ювілейна 2-81
Красновка:
Сироватко 3-57
Микільське:
Шевченка 1-46
Нова Шестірня(Петровське):
Леніна 3-51; Сонячна 1-9
Орлове:
60 років Жовтня 44; БогунаІвана(Карла Маркса) 4, 6, 10, 18-20, 22-26, 28-30, 32, 34, 36-38, 40, 42, 54, 56, 58, 64-111, 121, 123-125, 129-130, 148-150, 156; Гагаріна 1-49
Пригір`я:
40 років Перемоги 1-13; Кірова 1-128; Садова(Леніна) 1-60
Рівнопілля:
Степова 1-18
Розівка:
Лопаткіна 1-80
Світлівка:
Першотравнева 1-15
Свободне:
Бахоніна 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 12, 17, 20, 31, 41, 49, 60, 124, 136, 138, 139, 149, 162, 164, 165, 171, 182, 186, 207, 209, 330, 382, 1087, 1153, 1186, 1188, 1271, 1367, 1409, 1467, 11116.1, 75000611, 75000625
Планові роботи на ПС 35 кВ ПС-35/10 кВ "Кочубеївська" з 08:00 по 16:00 24.02.2021 12:13:39
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 6727 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-1150 А з 09:00 по 16:30 12.02.2021 11:35:49
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Коняшиних 1-25; 8 Березня 1-33; Виноградна 2-34а; Вишнева(МарксаК) 01а-165; Ключовий(Піонерський) 01а-23; Масюткиних 02а-10; Наддніпрянська 02а-135, 138-148, 150, 152, 154, 156, 158, 160-160а, 164, 166, 168, 170-192; Новомаячковська 11, 13-13а, 15, 19а, 21, 23, 25-54, 56-80; Партизанський 1-28; Подвойської 1-65; Садова 27-154; Травня1 5-50; Ушакова 01б-74; Хитрий(Комсомольский) 01а-28; Червоноармійська 01а-29; Шевченка 01а-189, 191-215; Шкільний 1-14; Ювілейна 5-12
Маслівка:
Садова 01б-39; Степова 01а-37; Східна 1-41
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
Обривка:
Довженко 6-36; Зелена(Калініна) 1-42; Першотравнева 1-44; Південна(Комсомольська) 1-55; Пушкіна 2-38; Шевченка 29; Ювілейна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 128, 135, 143, 182, 218, 239, 299, 314, 387, 405, 445, 480, 608, 674, 678, 846, 883, 922, 2148, 2154, 2168, 2189, 2208, 2222, 2410, 2447, 2566, 2600, 3250, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 83 з 08:00 по 19:00 16.02.2021 12:09:13
Херсонське ВДРМ Херсон:
Жуковського 4А, 15; Нестерова 3, 8, 12/А; Польова4 21, 23-23А, 27-29, 31, 33-47, 48-102
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-409 Л-1 з 08:00 по 16:30 04.02.2021 14:37:40
Великолепетиське ВДРМ Князе-Григорівка:
Соборна(Червонопрапорна) 1-16, 37; Таврійська(Фрунзе) 32-33, 35, 39-40, 60
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-313 Л-1 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 15:08:58
Великолепетиське ВДРМ Князе-Григорівка:
Таврійська(Фрунзе) 1-18, 20, 22-32, 34, 36-38,
В т.ч. особ. рахунки пром.: 878, 1199
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-313 Л-2 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 15:09:27
Херсонське ВДРМ Херсон:
Жуковського 4А, 15; Нестерова 3, 8, 12/А; Польова4 21, 23-23А, 27-29, 31, 33-47, 48-102
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-409 Л-1 з 08:00 по 16:30 04.02.2021 14:38:52
Генічеське ВДРМ Стокопанi:
Виноградна 1-49; Гагарина 5-25; Молодіжна 3-30; Морська 9-20; Набережна 1-26; Новоселів 3-37; Паркова (60 років Жовтня) 3-19; Першетравневе 3-18; Центральна (МарксаК) 1-100; Шкільна 3-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1258, 1380, 4097, 4220, 4236, 4237, 4450, 4823, 4843, 4975, 5061
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 705 з 09:00 по 16:30 22.02.2021 11:06:16
Новокаховське ВДРМ Обривка:
Південна(Комсомольська) 1-55
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-167 Л-1 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 19:24:10
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Базарний 1-2; Виноградний 1-7; Вишнева(МорозоваП) 1-40; Виноградна 1-61, 63, 65-67А, 69, 81-83, 85, 87, 89, 91-93, 95, 97, 99а, 101-101А, 103, 105, 115; Військова 30, 32-115, 121, 123, 125, 127, 131, 133; Дніпрова(Червонофлотська) 16-69; Зоряна(МарксаК) 92-195, 201-211; Зоряний (МарксаК) 1-Д36; Космодем"янськоїЗ 20, 22, 24, 26, 30, 32-93; Кошового 2-22; Кузнечна 1, 2а-3, 4-5, 6, 11, 19, 24-62А; Кузнечний 2-6, 13, 25-54; Лікарняна 10, 12-12б, 14-14А, 16, 19а-85; Матросова 1А-4, 5А-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 24, 26-26А, 28-34, 36, 38-38 А, 40, 42, 44-46, 48, 50, 52, 54; Миру(Комсомольська) 1-71Б; Першотравнева 9, 11, 15, 17, 19-103; Піщаний 1-12; площа Гагаріна 5А; Пшенична(Кірова) 64, 66-68, 70, 72, 74-76, 78-80а, 83-87, 90-90 А, 94-141, 143, 145, 149-149А, 151; Ринкова(Щорса) 18, 20-33, 35, 37-54; Робоча 19; Центральна(Леніна) 100, 102, 104, 106, 108, 110, 113-135, 137, 139, 142-143, 145, 147-171, 173, 175-197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223-225, 231, 233, 237; Чумацький(Піонерський) 2-5; Шевченка 82, 84-88А, 90, 92а, 94, 96, 98-98а, 100-159; Шкільна 1-138; Щасливий(Жовтневий) 1-а-9
СтараЗбур’ївка:
ДніпроваЧайка(Комсомольська) 1, 3, 5, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 33, 36, 65, 92, 94, 165, 178, 185, 282, 401, 414, 438, 482, 485, 501, 507, 511, 537, 548, 577, 681, 748, 830, 863, 877, 898, 1019, 1094, 1120, 1144, 1169, 1241, 1243, 1257, 1258, 1279, 1284, 1310, 1312, 1356, 1365, 1418, 1425
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 944 з 08:30 по 12:30 22.02.2021 11:11:55
Голопристанське ВДРМ Забарино:
Забарська 1-65
Рибальче:
В'яземський 1-5; Друга Набережна 6-212; Лісний 1-4; Набережна 2-133 А, 163А, 167, 193-211; Петренко 62-81; Придніпровська 3-79; Степова 3-4, 58 -а-77; Торгова 1-6; Шкільний 2а
СтараЗбур’ївка:
Базарний 1-10; ГероївУкраїни(Кірова) 1-47; ДніпроваЧайка(Комсомольська) 2, 4, 6, 8-11, 13, 38, 40-63; КовпакаПанаса(Червоноармійська) 1-42; Козацький(Ворошилова) 1; Кутузова 1-18; Молодіжна 2-12; Набережна 1-5; Набережна(Леніна) 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148-150, 152, 154-158, 160, 164-166, 168, 170, 174, 176, 178, 180-184, 186-255; Нахімова 1-67; Партизанський 1-9; Першотравневий 2-19; Рибгосп 1-6; Рибний 1-14; Святотроїцька(Ворошилова) 1-46; Соснова 2; Степова 2-12; територія Старозбур'ївської с/ ради б/н; ШевцовоїЛ 2а-16; Шкільна 2-8; Шкільний 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 104, 106, 107, 145, 184, 375, 399, 485, 650, 681, 784, 824, 890, 921, 1054, 1215, 1308, 1377, 1415, 1423
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 945 з 12:30 по 16:30 22.02.2021 11:12:50
Чаплинське ВДРМ Першокостянтинівка:
Тимошенко 41, 45, 47, 51-77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-428 Л-3 з 07:30 по 16:30 12.02.2021 11:49:50
Генічеське ВДРМ Новоолексіївка:
Абрикосовий(Фрунзе) 1-24; Гагарина 1-13; Гоголя 3-60; Гончарова 1-19; Горіхова(Фрунзе) 3-пер 8; Горького 3-71; Деповська 2-12; Горького 4-22; Дослідна Станція 36; Дружби народів(Червоноармійська) 17; Елеваторна 15; Залізнична 3, 5, 11, 27, 29, 33-35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111-113, 117, 119; Інтернаціональна 2-24; ЛеонідаБикова(Кірова) 1-19; Лікарняна 2-19; Мiчурина 2-пер 8; Матросова 1-22; Новоселів(Калінiна) 1-36; Новоселів(Калініна) 0-73; Пiонерська 1-13; Пархоменко 1-14; Південа 31-32; Польова 3-22; Пушкiна 1-45; Різдвяна(Котовського) 1-41; Степова(Щорса) 1-58; Тургенєва 1-21; Футбольний 1-15; Херсонська(Енгельса) 2-18; Чагiна 2-26; Чкалова 1-пер 9; Шабовти 0-12; Шевченко 1-пер 9; Шевченко 28-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1206, 1208, 1251, 1267, 1272, 1380, 4030, 4047, 4166, 4263, 4280, 4307, 4423, 4607, 4640, 4780, 4823, 4842, 4904, 4924, 5118, 5119, 5123, 5170, 5174
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 714 з 09:00 по 16:30 22.02.2021 11:52:31
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 264 Технічне обслуговування лінії 35 кВ ВЛ-35 ПС Кр. Херсонщины - НС-2 МК з 08:00 по 16:30 17.02.2021 09:20:40
Чаплинське ВДРМ Привілля:
Садова 1-27; Шкільна 2-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5397, 15782
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-110 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 12:45:09
Чаплинське ВДРМ Бабенківка 2:
Першотравнева 0-54
с/рада Привільска:
Автодорога 0221114 Бабенківка Друга-Привілля 1км 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5406, 5440, 15760, 15782
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-121 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 12:50:19
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Громадянська 1-10, 12-15; Монастирська (Пролетарська) 52; Соборна (Леніна) 38, 40, 42, 44, 46-62, 64, 66, 68-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 892
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-87 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:23:51
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Соборна (Леніна) 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-87 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:24:07
Херсонське ВДРМ Приозерне:
40років Перемоги 1-7; Абрикосова 6-27, 34-42А; Вишнева 10-40; Дружби народів 1, 10-11, 23, 44; Степова 1-5А, 7А-39; Українська 2А-6, 18, 32; Шаталова 1, 3-15, 17-21, 23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-3 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 09:53:38
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Квітуча (Червоноармійська) 1-21 А, 23, 25; Клімака 16А; Соборна (Леніна) 3-5, 9-11, 13, 15-30, 32-34, 36
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-87 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:24:16
Каховське ВДРМ Каховка:
Матросова 1А; Мелітопольська 257-275, 277, 279, 281, 285, 287, 289, 291, 293, 326-374; МиколиКуліша(Комсомольська) 1-16; МудрогоЯ(Червоноармійська) 140-142; Осетрова 41, 43, 45, 47, 54, 56, 58, 60; ПатонаЄ(Блюхера) 82, 84, 119-127; УкраїнкиЛ 3, 6; Фоміна 7, 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3791, 4041
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-21 з 08:00 по 17:00 15.02.2021 09:23:50
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Клімака 68, 70, 72, 74, 76, 78-80, 82-115
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-87 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:24:27
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Гагаріна 15-17, 24-26; Центральна 51
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 407, 421, 443, 638, 776, 880, 91000507
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-100 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:24:04
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 880 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-100 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:24:20
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 350 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-100 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:24:35
Каховське ВДРМ Каховка:
Золіна 330-338; Матросова 1, 2-13, 15; МиколиКуліша(Комсомольська) 17-32; МудрогоЯ(Червоноармійська) 115 а, 121, 123, 125-125А, 127, 131, 133, 135, 137/1-140, 144-154; Першотравнева 1-5, 7, 9; Таванська(Цюрупи) 1, 3, 5, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 298, 4539
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-568 А Л-1 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:33:39
Каховське ВДРМ Каховка:
МудрогоЯ(Червоноармійська) 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; УкраїнкиЛ 5, 8, 10-10А, 12-12А, 14-14А, 16-16А, 18, 20, 24
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-568 А Л-2 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:34:17
Високопільське ВДРМ В.Олександрівка:
Армійська(Червоноармійська) 1-24; Вишнева(Комунарів) 1-14; Воровського(Соборна) 6, 8-10А, 12, 15; Горіхова(Войкова) 1-12; Козацька (Радянська) 1-17; Колгоспна 1-11, 31, 39-41; Партізанська(Червонопартизанська) 43-74, 77, 79-81, 85-89; Пушкіна 10; Свободи (Леніна) 5, 11, 13, 15, 19; Степова(Чапаєва) 1-7; Щаслива(Комсомольська) 1, 4-13, 15-23, 27, 29-47А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20052, 20097, 200120, 200432, 2004154
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-27 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:10:17
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вишнева(Блюхера ) 59-79; Литвинова/Нестерова 127/30; Антипенка 30/53-84, 110/37, 145/65, 147-152, 154, 156; Бойка 57-76, 78, 80/22, 101, 103-185/42; Державіна 1/11-42/13, ; Достоєвського 1/17-46; Дровникова 55/30-80, 82/19, 107-107А, 109-192/50; Жуковського 1-3, 4, 11-14, 19/110-21, 23/109-27, 29, 34-39, 41/109, 103/36; Королюка 30/41-80, 105, 110/25-203/54; Космічна 39-41/163, 46-67/170; Литвинова 29/45-81, 83, 85, 87, 106, 108-191/60; Макаренка 39/29, 43, 47/30, 51/25, 55; Миколи Гринька(Бегми) 1/18-72/155; Некрасова 84, 86, 88, 129, 131, 133, 135, 137-137А, 139, 141-141А, 143, 145-149/6, 153-198, 200-200/28, 202-202/35, 204, 206, 208, 210, 212, 214-216, 218, 220, 222; Нестерова 4-5, 9-10, 13/2-39, 45-51, 59/129, 63; Нестерова/Польова1 31/126; Огарьова 2-38, 40/8; Польова1 104, 106, 108-165, 167, 169; Ракетна 38-64; Тургенєва 1-40/26; Фонвізіна 2-2А, 4А-49; ХетагуроваК 22-55/57; Ціолковського 24, 28-30, 42, 46, 48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 370, 376, 591, 592, 778, 838, 1205, 1344, 2395, 2503, 2545, 2847, 4139, 4952, 5262, 7238, 7239, 7289
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2418 з 09:00 по 16:30 01.02.2021 15:18:06
Каховське ВДРМ Новокам’янка:
Першотравнева 0-4, 8-30; Садова 20-35, 37, 43, 45, 53, 56-63
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-2 з 08:00 по 16:30 23.02.2021 16:25:19
Олешківське ВДРМ Клини:
Степова 1-46; Ювілейна 3В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 960
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-1 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 08:57:01
Олешківське ВДРМ Клини:
Ювілейна 2б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60, 372, 704
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 08:57:10
Олешківське ВДРМ Клини:
Садова 1-11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-3 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 08:57:19
Високопільське ВДРМ В.Олександрівка:
Весняний (Калініна) 1-6; Вільна 1-77; Воровського(Соборна) 1-4, 6А-7, 11, 13; Гоголя 1-16; Інгулецький (Червонофлотський) 1-19; Курортний 1-10; Лікарняна 2-23; Літучі піски 0-3; Молодіжний 1-5; Нєкрасова 1-9; Маяковського 1-4, 6, 8, 10, 12; Недогірська (Піонерська) 1-66, 68-68А, 70, 72; Нікітіна 6; Першотравнева 1-85; Пляжний 1-9; Річна 2-4, 6; Садова 1-21, 22-62/64, 66, 68, 70-72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86-88, 90, 92, 94-96, 98, 100-138; Свободи (Леніна) 16-18, 108, 123-152, 202; Суворова 1-10А, 12; Таврійська(Пролетарська) 1-3, 8, 10, 12, 14; Тичини 10; Тополиний (Жовтневий) 1-5; ЦациІ 1-3, 10, 12, 14; Чехова 1-7; Чкалова 1-37, 39, 41, 43; Шевченка 1-11; Шкільна 1, 3-6, 8; Ярмаркова 1-56
Твердомедово:
КраснікаІ 1-128; Невідома 0; Нова 3; Урожайна(60р Жовтня) 1-34; Хліборобська(Будьоного) 0-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11116.1, 20011, 20013, 20014, 20015, 20026, 20036, 20052, 20058, 20060, 20067, 20071, 20073, 20078, 20079, 20094, 20095, 20097, 200122, 200131, 200149, 200183, 200190, 200196, 200225, 200268, 200313, 200332, 200354, 200360, 200369, 200375, 200377, 200400, 200404, 2001052, 2001085, 20010162
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1301 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:24:15
Високопільське ВДРМ В.Олександрівка:
Братська 11, 13-17; Міліцейська 1-2, 4-29, 30-32, 34А, 36А-38, 48; Нікітіна 1-5; Підстанційний 2-10; Садова 21,; Театральний 1-7; Червонохрестовий 1/3-6А; Ярмаркова 11А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1063, 20013, 20023, 20051, 20067, 20071, 20082, 20093, 20096, 20097, 200118, 200124, 200141, 200145, 200149, 200166, 200167, 200184, 200185, 200189, 200199, 200221, 200223, 200246, 200248, 200339, 200355, 200362, 200388, 200423, 200428, 200433, 2001303, 2002096, 75000601
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1302 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:24:52
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 6; Сагайдачного 5; Центральна 0, 2-2А, 4-6, 8-18, 26-30, 32, 35-36, 38-48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-561 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:14:18
Херсонське ВДРМ Херсон:
Михайловича(ГетьманаСагайдачного) 24; Радянська (Ярослава Мудрого) 46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 78, 1344, 4648, 4887, 4888, 5382, 5903, 6015, 6765
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-Микон 1Т з 09:00 по 16:30 01.02.2021 15:49:49
Високопільське ВДРМ В.Олександрівка:
Лікарняна 2-2А, 4-5; Молодіжний 1-5; Садова 35, 37, 39, 41, 43-43А, 51, 53-53Б, 55, 57, 59, 61, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86-88, 90, 92, 94-96, 98, 100-138
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-58 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:26:35
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2; Центральна 1, 3, 7, 19-25, 31, 34, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-561 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:19:35
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Алеєва 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29-56, 58, 60, 62 А; Клімака 66; Кримський 2-41; Перекопська 32, 35-38; Перекопський 36; Пирогова 18-90; Січня9 23, 27, 29, 31-89; Соборна (Леніна) 63, 65, 67, 71-75
В т.ч. особ. рахунки пром.: 618, 631
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-119 з 08:00 по 16:00 18.02.2021 09:50:13
Скадовське ВДРМ Петропавлівка(Комсомольське):
Грушевська(Радянська) 1-1Б, 24Б-24В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 56
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-152 Л-1 з 08:00 по 16:00 16.02.2021 13:46:59
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 7626 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-98 Л-1 Берислав з 08:00 по 16:30 19.02.2021 08:36:47
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Бережного 62 а, 69; Козацька(Ватутiна) 1-17; Невського 2-12, 14, 16, 18-26; Стаханова 1-25, 29; Степова 2, 8, 10, 12, 14-16; Чумацька (Петровського) 10-11, 13, 19-21, 24-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100234
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-13 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 09:42:15
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Бережного 1-12, 14-16, 18, 20-20 а, 24, 26-28, 30, 32-34, 36, 38, 40; Грудня5 1-13; Крупської 2; Приморська 2-24; Пушкiна 1-25; Ушакова 2-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10044, 100411
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-14 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 09:43:38
Херсонське ВДРМ Білозерка:
ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 192, 194, 196-198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 222-224, 230-232; Лікарняний 3-6; Михайлевського(Кооперативна) 172А, 174, 176, 178, 180-180А, 182, 186, 188, 190, 192-295; Набережна 70-130А; ФранкаІ 10, 12, 14-14А, 16, 18, 20, 22, 24-24А, 26, 28, 30/229, 34, 36, 38, 40, 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20065, 21010
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-17 Білозерка з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:08:49
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Гагаріна 3-37; ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 98-232; Лікарняний 3-17; Набережна 1-130А; Суворова 3-41; Торгівельний 2-40; Трояндовий(Колгоспний) 3-24, 29, 31; Ювілейна 3-7; Михайлевського(Кооперативна) 86, 90, 92-295; Пушкіна 97, 99-101, 103А, 105, 107, 111, 113-129, 132-134, 136-136а, 138, 140, 142-142А, 144, 146, 148, 150, 152; Свободи(МарксаК) 91-189, 191-193, 195, 197, 199, 201, 203-205, 207, 209, 211, 213, 219, 221, 225, 227, 229-231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245; ФранкаІ 10, 12, 14-14А, 16, 18, 20, 22, 24-24А, 26, 28, 30/229, 34, 36, 38, 40, 42; Шевченка 121/37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1982, 4065, 5216, 5280, 5281, 5693, 5889, 5997, 6275, 6692, 6695, 7005, 7385, 20060, 20065, 20067, 20074, 20078, 20080, 20092, 20156, 20179, 20209, 20326, 20333, 20377, 20438, 20543, 20544, 20863, 20906, 21010, 21025, 80000048
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 652 з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:10:21
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:31
Високопільське ВДРМ Архангельське:
Гвардійська 0-53; Нова 1-50, 56-58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 75, 113
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-114 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:55:46
Високопільське ВДРМ Архангельське:
Кірова 38; Піонерський 9-10, 18-27; Червоноармійська 10-39; ШевченкоТ(Леніна) 55-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 37, 48
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-115 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:56:36
Новокаховське ВДРМ Зміївка:
Булата 2-94; Дніпровська(Будьоного) 1-67; Молодіжна 1-54; Робоча 1-52, 56; Старошведська(Жовтнева) 1-64; Шевченка 2-46; Шкільна 1-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673, 730, 7118, 7139, 7151, 7291, 7399, 7576, 7591, 7679
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1052 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 10:50:07
11.3.2021
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 66; Незалежності(Чапаєва) 51, 53, 55, 57, 59-59Б, 63, 65, 69-83, 85-87, 89-89Б, 91, 95-97, 99, 101, 103, 105; Олександрівська/Незалежності 61/107; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 57; Софіївська(Ворошилова) 76-76/1, 78, 80-80 А, 82, 84, 90, 92, 94, 96; Чкалова 57, 59, 61, 63, 65-65А, 67-70, 72-104, 106, 108, 110
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1427
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-2 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:32:19
Олешківське ВДРМ Олешки:
Березовий 1-22; Артилерійська 1-88; Артилерійський 1-50; Байдукова 33 В; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 6, 9-10; ВеликаСадова(Радянська) 189, 191-191 А, 193, 195, 197, 199-199А, 214, 216-220; Вузький 1-21; Гвардійська 1-13; Гвардійська/Самарця 15/32; Героїчний 10; Глиняний 1-5; Матросова 1-33; Голопристанська 1-38; Голопристанський 1-20; Декабристів 1-50, 52, 54, 56; Декабристів 4/54; Декабристів/Літвінова 46/35; Енергетиків 1 А-8; Західний 1 А-20; Івана Виговського(Воровського) 3-9, 15, 17, 19, 21-25; Казармений 3-3/1; Калганова 3-30, 32, 34, 36, 38, 40; Київська(БєдногоД) 1-23; Кожущенка 1-28; Космонавтів 1-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 22 Г, 24; Крилова 71 А; Лагерна 3-59, 61-77; Леваневського 2-64 А, 66, 68, 70, 72, 74; Літвінова 16, 23-73, 79, 81; Літвінова 1-15; Луки Балашова(Комсомольська) 3 А-38, 41-45; Медичний(Комунарів) 1-41; Миколаївський 1-18; Набережна 30-38; Нижня 1-40 А, 42-44, 46, 48, 50-50а, 54, 56, 58, 60; Овочевий 1-6; ОлешківськоїСічі(Ж.Революції) 3-49; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 1-3, 5-182; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 28, 30-32, 36, 40-120; Південний 4-34; Піонерський 2-21; Польова 62, 64, 66, 68-91; Поштова 9-62; Поштовий 1-54; Пристанський 4; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; Прудний 53; Пушкіна 1 Б-2 Г, 4-4 Д; Річковий 2-10; Санаторна(Фрунзе) 1; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 64, 66, 68, 72-151, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165, 167, 169, 173, 175-175 Д, 177-177 К, 181, 183; Тихий 1-17, 20; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10; Український 1-26; Херсонська 12; Херсонський 1-38; Центральна(Пролетарська) 4, 6-19; Шевченка 3-39, 40 А-41, 43, 45, 47, 49; Ярморочний 2-6, 8, 10, 12, 14, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 16, 20, 21, 24, 28, 29, 44, 48, 69, 70, 78, 155, 182, 217, 240, 344, 352, 360, 365, 401, 410, 416, 424, 501, 532, 542, 546, 569, 580, 591, 616, 634, 663, 667, 690, 700, 725, 729, 747, 771, 825, 834, 835, 841, 846, 868, 886, 895, 900, 938, 945, 954, 973, 990, 1010, 1062, 1067, 1082, 79000712
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1906 з 08:00 по 16:00 18.02.2021 11:14:00
Олешківське ВДРМ Олешки:
ВасиляСимоненка(Комсомольський) 7, 11-34; Зоряний 1, 5, 15; Мічуріна 9, 27; Параходна(Енгельса) 176, 194, 196, 204; Північний 1-13; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 152, 154, 156, 158, 160, 162-164, 166, 168, 170-172, 176, 178-180, 185, 187, 189 А, 191, 193, 195-199; Шаталова(МарксаК) 2-4Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 679
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-1 з 08:00 по 16:00 18.02.2021 11:16:03
Каховське ВДРМ Коробки:
Терни 6-6-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1, 93, 3523, 3772, 3877, 4003, 4150, 4272, 4413, 4443, 4811
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 121 з 08:00 по 18:00 24.02.2021 08:44:43
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Морська 1, 1-К-1 М, 2 Н-3, 4, 5, 6/1-8-Б, 8В-11/1, 12, 13-14/1, 16/1-17, 18Б-20 А, 20 Г, 21/1, 23, 23Б/1, 25-25/1, 25/19, 25/8, 25 А, 25 Д, 25З, 29, 29-В, 29Е/1, 31, 34 А/2, Б/Н, Б\Н, діл.1; Перспективна Б\Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 452, 486, 915, 1062, 1150, 1276, 1293
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1305 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 18:31:58
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Березня8 1-24; Вінницька 1-19; Гагаріна 1-18; Дружби(Радянська) 1-9, 11; МарксаК 1-90; Мартьянова 1-11; Мира 1-3; Молодіжна(Радянської армії) 2-78; Набережна1 1А-31А; Набережна2 2-19; Нова 1-40; Перепелиці 1А-7; Світла 16А-28; Центральна 60; Паризької Комуни 1-39; Рибальська(Рибацька) 1-38; Садова 1-38; Соборна(60років Жовтня) 1-20; Тарасенка 1-22; УкраїнкиЛ 1А-20; Українська 1-48; Херсонське 1-29; Центральна(Леніна) 2-98, 100-102, 104; Шевченка 1-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5372, 5614, 6309, 6317, 6672, 7164, 7179, 7335, 20056, 20063, 20091, 20094, 20126, 20317, 20339, 20461, 20471, 20512, 20644, 20838, 20864, 20932, 20987, 21027
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 522 з 08:00 по 17:00 25.02.2021 10:35:14
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1344, 2068, 3220, 3848, 5136, 5718, 7059, 11118 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РП-Микон яч.05 з 09:00 по 16:30 02.02.2021 08:54:16
Новотроїцьке ВДРМ Олександрівка:
Куйбишева ( Вишнева ) 1а-22а, 25-29, 33, 35, 37, 39; Леніна ( Центральна ) 14, 16, 18-20, 22, 24-26, 28-68; Степова 1-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1507, 1703
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-112 Л-1 з 08:00 по 17:00 19.02.2021 11:22:25
Скадовське ВДРМ Дарівка:
Миру 1-42; Молодіжна 1-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1286
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-454 з 08:30 по 16:30 19.02.2021 11:28:10
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гірського 71-73; Ілька Борщака(Артема ) 23, 25, 27-38; Кавалерійський 3-11; Канатна/ Сагайдачного Гетьмана 21/41; Клубний 3-24А; Клубний/Тютюнова 24/25; Колодязна 19, 90-92, 94, 96-117; Комкова 4-23; Котляревського 12-19; Красіна (Староколодязна) 1-31/51; Лугова 1-20; Новопобутовий 2-10; Степовий 3-6; Маяковського 21, 35, 46-54; Михайловича(ГетьманаСагайдачного) 32, 34-53; МозолевськогоБ(Фрунзе) 61, 63, 65-65/48, 70-80/2; Мостова(Доброхотова ) 2-4А; Нижня(УльяноваД) 49, 51, 53, 55, 57-59А/10, 61, 63, 65-67, 69-142, 144, 146, 148-148А, 150, 152, 154, 156-158; Оборонський 5-21; Олександрівська(Червонопрапорна) 36, 50, 52-75, 77, 81, 83, 85-87, 89, 91-93, 95-95/16, 97-97/21, 99-99А, 101, 103, 105, 107, 109-109А, 111/7, 113, 115, 119, 121-121А, 125/9, 127, 129-131, 133, 137, 139, 141, 143-143А, 145, 147, 149; Підпільна(Кузнецька) 42, 44, 48, 51-79; Полякова Георгія (Канатна)/Нахімова 21/41; Полякова (Канатна) 12-24; Робоча 17, 25, 29-30, 33, 35; Сибірський 3-14; Смольна 1-4, 7-10; Тютюнова 3-27; УльяноваД(Нижня)/Сорокіна(Качельна) 139/20; Учбовий 36/6, 40, 42, 44, 46-48, 51, 54, 56-67, 69-89; Фрітаун 1-6, 8, 10; Чкалова 3-21, 23-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 452, 592, 1344, 1578, 2032, 4076, 4744, 4900, 4940, 5191, 5418, 5779, 6267, 7055, 7279, 7326
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ РП-Подпольный яч.07 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:29:23
Херсонське ВДРМ Херсон:
Авіаторів(Чкалова) Військове містечко 38-57; Військове містечко 44-57; Військове містечко23 22-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2737, 5115
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 А 2Т Л-18 з 09:00 по 15:30 08.02.2021 16:52:29
Олешківське ВДРМ Виноградове:
Ларіонова 51-69; Лермонтова 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 74, 78; Павлівська(МорозоваП) 1-21; Покровська(Московська) 1-22; Соборна(Червонофлотська) 54; Таврійська 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15-17, 19, 21-21А, 23, 25, 29, 32; Українська(Ж Революції) 1-24; Центральна(Січня9) 46-71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 871
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-781 з 08:00 по 16:00 25.02.2021 14:13:05
Олешківське ВДРМ Виноградове:
Миру(Леніна) 2-3, 4А, 5А, 28А-28 Е, 30, 32-33, 34-37; Шкільна(Кірова) 25-ГАРАЖ
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69, 372, 1064
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-248 Л-3 з 08:00 по 16:30 23.02.2021 12:02:38
Херсонське ВДРМ Правдине:
Вишнева(Радянська) 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65-76, 80-80А, 82-84, 102, 110; Садова 2-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7042, 20131
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-209 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:16:31
Херсонське ВДРМ Правдине:
Вишнева(Радянська) 60, 64, 77-79, 81, 88-100, 105-107, 111-128; Садова 12-32
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-209 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:16:54
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 7357, 7376 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1036 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 16:14:06
Херсонське ВДРМ Херсон:
Полтавська 89
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 4051
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-229 1Т з 09:00 по 16:30 11.02.2021 16:16:31
Херсонське ВДРМ Херсон:
Полтавська 89
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 4051
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-229 1Т з 09:00 по 16:30 11.02.2021 16:18:31
Скадовське ВДРМ Благодатне(Радгоспне):
40 років Перемоги 3-80; Будівельників 1-77; Перемоги 2-83; Перемоги 40років 69; Першотравнева 2-7; Польова 8; Свято- Миколаївська (Леніна) 2-57; Степова 1-11; Таврійський провулок (Комсомольський провулок) 7-20; Терешкової В 1-46; Українська (Радянська) 0-61
Грушівка:
Кошового 1-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 56, 63, 66, 115, 223, 647, 744, 763, 841, 855, 988, 1002, 1259, 1286, 1315, 1333, 1355, 1396, 1399, 1429, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1792 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 10:39:12
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вірьовчин1 1-15; Вірьовчин2 1/124-18; Вірьовчин3 1/28-18; Вірьовчин4 2; Полтавська 11, 89Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 595, 1626, 3151, 4712, 6338, 7330
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-229 2Т з 09:00 по 16:30 11.02.2021 16:19:35
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Бірючанська (Урицького) 27, 31-31А; Вадія Гака (Крупської) 20а-20А; Квіткова(Островського) 9, 32; Ковпака 1-3б, 5-5В, 7-7в, 9-9а, 11а-11б, 13, 15, 17-17а, 21, 23, 25-26, 34-40, 47а-47А; Паризької Комуни 65, 69, 71-71А, 88-90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4134, 4469, 4738, 5035
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-069 1Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 11:07:44
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:57:54
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Бірючанська (Урицького) 4-4а, 18, 20, 22-30; Вадія Гака (Крупської) 20А; Затишна (Птахова) 3-6; Квіткова(Островського) 1-34; Ковпака 23а-23А, 27-34, 42; Невського 3-5а; Паризької Комуни 63, 69-69Д, 71, 71В-71Д; Світлий (Щорса) 1-10а; Соборна(Воровського) 242-262а, 270-271А; Сонячна 5-12; Сонячний 1-2; Степна 1-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4279, 4513, 4637
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-069 2Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 11:09:17
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Білозерська 1-2, 4-7, 8-69
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:33:30
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Вишнева 52; Вишневий 2-5; Інгулецька 9-23; Меліораторів 1-22; Полтавська 73, 75, 79, 83-98; Річна 118
Микільське:
40років Перемоги 2-14; Вишнева(Тельмана) 1-16; Гагаріна 1-52; Героїв Плахотників(Радянська) 1-66; Затишна(Петровського) 1-47; Івана Франка(Ворошилова) 1-57; МалюгиС 1-14; Микільський 1А-4; Мирний 2-14; Миру 1-48; Молодіжна 1-37; Новий 1-7; Одеса-Мелітополь,121км. 0; Партизанська 1-42; Першотравнева 1А-33; Підпільна 1-29; Прогресивна(Фрунзе) 1-47; Профспілкова 1-12; Репринська(50років Жовтня) 1-18; Свято-Троїцька(Ленінградська) 1-18; Слобідська(Леніна) 1-181; Слов'янська(Комсомольська) 1-30; Степова 1-34; СТ "ОВОЩЕВИК" 1-ЫЙ УЧАСТОК; Суворова 1-16; Українська 1-б/н; Українського козацтва(Чапаєва) 1-46А; Футбольна(Піонерська) 1-16; Херсонська 1-68; Черкаська 1-42А; Чкалова 1-32
с/р Микільська:
(за межами населеного пункту) б/н
Федорівка:
СТ "Заріччя" 77-83
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 1762, 5232, 5281, 5476, 5486, 5683, 5850, 5851, 6573, 6873, 7070, 20007, 20112, 20113, 20126, 20163, 20188, 20195, 20216, 20330, 20346, 20424, 20495, 20541, 20642, 20780, 20976, 21010, 21017, 21022
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 556 з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:01:38
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Вишнева 52; Вишневий 2-5; Інгулецька 9, 14-23; Меліораторів 1-22; Полтавська 73, 83-98; Річна 118
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-520 Білозерка з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:02:36
Херсонське ВДРМ Херсон:
Жуковського 4А, 15; Нестерова 3, 8, 12/А; Польова4 21, 23-23А, 27-29, 31, 33-47, 48-102
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-409 Л-1 з 08:00 по 16:30 24.02.2021 11:38:28
Новотроїцьке ВДРМ Чкалово:
дом 16/1 16\1; дом 16/3 16\3-кв.6; дом 60 60; Дом 68 68; Поштова 13/3, 60-60/46, 68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1588
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-708 з 09:00 по 17:00 12.02.2021 15:08:27
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Безимянний 1-8 а; Бригада 1-2; ВійськоваЧастина 01-4; Військовий 1-6; Кузнечний 8, 18; Український 1-5; Виноградна 62, 64, 68, 70-80, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102-102А, 104, 106-114, 117-195; Військова 1-29, 31, 116-120, 122, 124А, 126, 128, 132, 134-227; Гастелло 1-41; Декабристів 1-37; Дніпрова(Червонофлотська) 1-15; Зоряна(МарксаК) 1а-89; Квіткова(Чапаева) 2-32; Космодем"янськоїЗ 1-19, 21, 23, 25, 27-29, 31; Кузнечна 2, 3А, 5-5а, 7-10, 12-14а, 20-22а; Лікарняна 1-9, 11, 13, 15, 17-19; Лісна 1а; Матросова 00, 5, 7, 9, 11-11а, 13, 15, 17-17а, 19, 21 А, 23, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 43а, 47, 49, 51, 53-186; Мельничний 1-16; Молодіжна 1-Б/Н; Першотравнева 1А-8, 10, 12-14, 16, 18; Пшенична(Кірова) 1-63, 65, 69, 71, 73, 77, 81, 89, 91-93, 140, 142, 144, 146, 150, 152-273; Ринкова(Щорса) 1-17, 19, 34, 36; Робоча 1-16, 21-81; Садова 1-185; Степова 1-41; Суворова 1-56; Центральна(Леніна) 2-99, 101, 103, 105, 107, 109, 111а, 118, 136, 138, 140, 144, 146, 150, 172, 174, 198, 200, 202, 204-206, 208, 210а, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 226-230, 232, 234-236а, 238-306; Шевченка 1-41, 43, 45, 47, 49, 53-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 65, 78, 165, 407, 431, 438, 470, 485, 507, 537, 668, 710, 712, 747, 815, 896, 930, 966, 985, 1121, 1175, 1219, 1403, 1425
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 801 з 08:30 по 16:30 24.02.2021 11:48:27
Каховське ВДРМ Каховка:
417Стрілецькоїдівізії 1-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Березня8 35-35Б, 37, 39, 41, 50, 52-90; Золіна 8, 14; Мічуріна 1-25, 26, 28, 30; Осетрова 69, 71-88; Солов'яненкаА(Ейдемана) 66-68
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-20 Л-1 з 08:00 по 18:00 24.02.2021 12:06:10
Новокаховське ВДРМ НовіЛагері:
Cтепова 1-35; Енергетиків 2-2/1; Кооперативна 2-13; Миру 1-65; Нова 1-40; Толстого 1-74
Пісчане:
Зелена 1-43а; Космічна 1-44; Південна 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 178, 184, 201, 239, 674, 1833, 1836, 2220, 2222, 2442, 3096, 3108, 3250
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 52 з 08:00 по 19:00 16.02.2021 12:23:46
Генічеське ВДРМ Новоолексіївка:
Абрикосовий(Фрунзе) 1-24; Гагарина 1-13; Гоголя 3-60; Гончарова 1-19; Горіхова(Фрунзе) 3-пер 8; Горького 3-71; Деповська 2-12; Горького 4-22; Дослідна Станція 36; Дружби народів(Червоноармійська) 17; Елеваторна 15; Залізнична 3, 5, 11, 27, 29, 33-35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111-113, 117, 119; Інтернаціональна 2-24; ЛеонідаБикова(Кірова) 1-19; Лікарняна 2-19; Мiчурина 2-пер 8; Матросова 1-22; Новоселів(Калінiна) 1-36; Новоселів(Калініна) 0-73; Пiонерська 1-13; Пархоменко 1-14; Південа 31-32; Польова 3-22; Пушкiна 1-45; Різдвяна(Котовського) 1-41; Степова(Щорса) 1-58; Тургенєва 1-21; Футбольний 1-15; Херсонська(Енгельса) 2-18; Чагiна 2-26; Чкалова 1-пер 9; Шабовти 0-12; Шевченко 1-пер 9; Шевченко 28-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1206, 1208, 1251, 1267, 1272, 1380, 4030, 4047, 4166, 4263, 4280, 4307, 4423, 4607, 4640, 4780, 4823, 4842, 4904, 4924, 5118, 5119, 5123, 5170, 5174
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 714 з 09:00 по 16:30 22.02.2021 11:52:45
Херсонське ВДРМ Приозерне:
40років Перемоги 1-7; Абрикосова 6-27, 34-42А; Вишнева 10-40; Дружби народів 1, 10-11, 23, 44; Степова 1-5А, 7А-39; Українська 2А-6, 18, 32; Шаталова 1, 3-15, 17-21, 23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-3 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 09:55:44
Голопристанське ВДРМ Виноградне:
Берегова 1-2; Шабська 1-6, 8-48
ВільнаДружина:
Незалежності 1-12
Геройське:
Дубинди Пирате Рыбальче
Іванівка:
Лісова 1-40; Морський 1-3; Приморська 1-92; Українська 2-60
НоваЗбур’ївка:
Зоряна(МарксаК) 197
Очаківське:
Південна 1а-12Б; Приморська 1А-34; Степова 2-38
Рибальче:
Набережна 134-163, 164-187; Петренка Г Я (Придніпровська) 25 А; Петренко 1-61; Піщаний 1-5; Річний 1-7; Степова 1-58, 121-142; Шкільний 2, 4-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 30, 64, 123, 303, 353, 375, 454, 511, 681, 737, 813, 874, 1009, 1047, 1128, 1257, 1318, 1351, 1390, 1406
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "В.Дружина" з 10:00 по 16:30 23.02.2021 15:23:34
Херсонське ВДРМ Приозерне:
Абрикосова 1-4, 32; Вишнева 2-9; Дружби народів 3-9, 11А-22, 24-41, 46-47; Комарова 5, 19, 26; Садова 46-48; Степова 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-4 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 09:56:28
Голопристанське ВДРМ Чулаківка:
Калініна 1-6, 10-14; Новоселівська 15-33; Садового 01, 62, 65-67 А; Степова 1, 4А, 7-Б/Н; Суворова 11-12А, 13-а-65; Шевченко 1, 2-32; Щербаченка 3-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11118
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-369 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 09:56:54
Каховське ВДРМ Каховка:
Золіна 330-338; Матросова 1, 2-13, 15; МиколиКуліша(Комсомольська) 17-32; МудрогоЯ(Червоноармійська) 115 а, 121, 123, 125-125А, 127, 131, 133, 135, 137/1-140, 144-154; Першотравнева 1-5, 7, 9; Таванська(Цюрупи) 1, 3, 5, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 298, 4539
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-568 А Л-1 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:34:40
Каховське ВДРМ Каховка:
МудрогоЯ(Червоноармійська) 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; УкраїнкиЛ 5, 8, 10-10А, 12-12А, 14-14А, 16-16А, 18, 20, 24
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-568 А Л-2 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:35:10
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 6; Сагайдачного 5; Центральна 0, 2-2А, 4-6, 8-18, 26-30, 32, 35-36, 38-48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-561 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:14:40
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2; Центральна 1, 3, 7, 19-25, 31, 34, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-561 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:19:58
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Алеєва 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29-56, 58, 60, 62 А; Клімака 66; Кримський 2-41; Перекопська 32, 35-38; Перекопський 36; Пирогова 18-90; Січня9 23, 27, 29, 31-89; Соборна (Леніна) 63, 65, 67, 71-75
В т.ч. особ. рахунки пром.: 618, 631
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-119 з 08:00 по 16:00 18.02.2021 09:50:21
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1-30; Квіткова (Комсомольська) 1-22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-49; Мира 11-19; Молодіжна 2-65; Садова 1-85; Степова 3-25; Східна 3-27; Центральна (Урицького) 1-82; Шкільна (Крупської) 1-88
Вільна Україна:
Каховська 3-36; Першотравнева 1-47; Центральна (Петровського) 1-33
Роздольне:
Херсонський 1-6; 40 років Перемоги 2-113; Абрикосова(Будьоного) 1-230; Виноградна(Фрунзе) 2-212; Гагаріна 2-118; Дружби(ЛюбарськоїД) 1-8; Київська 1-63; Макаренко 1-115; Мира 1-188; Молодіжна 2-143; Садова 1-26; Сафонова 1-97; Херсонська 1-54; Шевченка 80; Шкільна(Леніна) 1-13; Шуменська 2-190; Ювілейна 4-5; Ювілейна (Будівельників) 3-207
Червоне Поділля:
Вишнева 1-48; Гагаріна 1-47; Кооперативна 1-34; Молодіжна 1-23; Степова 2-22; Сумська 1-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 19, 25, 43, 68, 73, 93, 103, 245, 264, 274, 281, 292, 312, 3403, 3413, 3447, 3452, 3479, 3551, 3555, 3599, 3613, 3629, 3654, 3657, 3659, 3661, 3701, 3705, 3767, 3773, 3805, 3814, 3824, 3907, 3932, 3937, 3974, 3994, 4017, 4104, 4113, 4132, 4210, 4225, 4260, 4282, 4309, 4365, 4377, 4393, 4401, 4433, 4499, 4500, 4537, 4566, 4610, 4619, 4683, 4820, 4832, 11116.1, 86000036
Планові роботи на лінії 35 кВ ф.35 Орошение-2 з 11.03.2021 23:00 по 12.03.2021 02:00 19.02.2021 07:08:03
Херсонське ВДРМ Херсон:
Михайловича(ГетьманаСагайдачного) 26:1-26:2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6633
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-Микон 2Т з 09:00 по 16:30 01.02.2021 16:20:59
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:32
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Гагаріна 125-127, 129, 131, 135, 137-139, 141, 143-143/2, 149, 153-232; ГуманенкоВ 2-7, 9-9 А; Затишна(МарксаК) 122 Б, 132-138, 167-167 А; Джарилгацька(Комсомольська) 159 а-163 А, 165/1-165 А, 167-167-А, 173, 175, 177, 179, 181-183, 232-260; Іллінська(Свердлова) 1-79; Короленко 4-52, 54-56, 58, 60, 62, 64, 66-66А, 68, 70, 74, 76; Маріїнська(Комунарів) 114-116 А, 118, 120-120А, 126-201; Морська(Артема) 1-81, 83, 85, 87, 89, 91; Морська(Артема)/Набережна 2/21; Набережна 17-69 А; Незалежності(Чапаєва) 47, 49, 136, 150, 152-152 А, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 174-176, 178, 180, 182, 184, 187-247; Незалежності(Чапаєва)/Пушкіна 223/41; Поповича 110, 112-114, 120, 122-122/1, 124, 126, 128, 130-209; Пушкіна 1-53, 55-64, 66, 68, 70А/1, 72, 74, 76-78 А, 80-96; Свердлова/Комсомольська 62/242; Святоюріївська(Будьонного) 197-202, 206, 212, 214, 216, 218, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 248, 250, 254, 281-331 А; Софіївська(Ворошилова) 190, 192, 198-200, 202, 204-204 А, 210, 212-214, 216, 229-229 А, 231-246, 263-275; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 2-14, 16, 18, 34, 36, 48-98; Шмідта 3-51, 53, 55-59, 61, 63, 65, 67-69, 71, 73-77, 79, 81-89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111-133; Шмідта/Будьоного 34/331; Шмідта/Ворошилова 83/277
В т.ч. особ. рахунки пром.: 41, 63, 66, 145, 197, 215, 321, 468, 475, 578, 670, 682, 683, 689, 727, 744, 814, 861, 901, 955, 981, 1001, 1071, 1079, 1082, 1098, 1189, 1240, 1285, 1346, 1359, 1362, 1374, 1394, 1422, 1434, 1488, 1501, 1505
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 17013 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:20:28
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Короленко 43 А, 48; Незалежності(Чапаєва) 150, 152-152 А, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 174-176, 178, 180, 182, 188-190, 192, 194-194 А, 196; Пушкіна 23, 25, 27, 29, 31-42, 44-44 А, 46-52, 56, 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 578
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-2 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:22:26
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Іллінська(Свердлова) 22, 24-32, 33-36, 37-37А, 39, 41, 43, 45, 47-47/1, 49, 51; Короленко 19-43, 44-47, 49, 51-51 А, 55; Незалежності(Чапаєва) 184; Поповича 122-122/1, 124, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 163-199 А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-1 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:23:27
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Іллінська(Свердлова) 32-32А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-4 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:24:16
12.3.2021
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1-30; Квіткова (Комсомольська) 1-22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-49; Мира 11-19; Молодіжна 2-65; Садова 1-85; Степова 3-25; Східна 3-27; Центральна (Урицького) 1-82; Шкільна (Крупської) 1-88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 73, 103, 274, 281, 3403, 3479, 3555, 3661, 3805, 3932, 4104, 4225, 4500, 4537
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 181 з 08:00 по 19:00 10.02.2021 16:42:26
Великолепетиське ВДРМ Бабино:
Будівельний 1-19; Зарічна 6-37; Колгоспний 1-13; Малий 1-6; Морський 1-11; Портова 1-10; Приморська 0-52; Степова 6-67
Нижній Рогачик:
40 років Перемоги 0-100; Набережна 0-33; Радянська 5-67; Степова 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7074, 7125, 7169, 7178, 7192, 11957, 111002, 111006, 111042
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 364 з 09:00 по 15:00 11.02.2021 09:57:43
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Іллінська(Свердлова) 32-32А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-4 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:24:32
Скадовське ВДРМ Петропавлівка(Комсомольське):
Грушевська(Радянська) 2-12
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-54 Л-1 з 08:00 по 16:00 16.02.2021 14:04:44
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 66; Незалежності(Чапаєва) 51, 53, 55, 57, 59-59Б, 63, 65, 69-83, 85-87, 89-89Б, 91, 95-97, 99, 101, 103, 105; Олександрівська/Незалежності 61/107; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 57; Софіївська(Ворошилова) 76-76/1, 78, 80-80 А, 82, 84, 90, 92, 94, 96; Чкалова 57, 59, 61, 63, 65-65А, 67-70, 72-104, 106, 108, 110
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1427
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-2 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:32:32
Херсонське ВДРМ Херсон:
Покришева 49:1-49:4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 853, 1053, 1344, 1800, 3162, 4444, 4470, 4856, 5821, 6568, 6810
Капітальне будівництво ТП 10(6) кВ ЗТП-525 1Т з 09:00 по 16:30 01.03.2021 09:08:44
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 185-185А; Бериславський 3-50А; Джанкойський 13, 16; Залізнична 10/28; Залізничників 1-11, 12-18, 20-21, 26-40; Каховський 2В-18; Квітковий(Чапаєвський) 3-9; Польовий 7-28; Залізняка Партизана(Теплоенергетиків) 5, 7-9, 11, 13, 15-72; Каховська 1-61; Консервний 2-50; Кримська 146, 148; Новозаводська 1-54; Полярників 3-57; Поповича 14-15, 19-19Г; Призаводська 34; Призаводський 1-59; Промислова 3-51; Промислова1 3-48; Промислова1/Полярників 38/1; Промислова2 3-32; Промисловий 1-24; Селищна(Поселковая) 2-46; Склотарна2 2А-63; Склотарний 3, 5-8, 10А; Танкістів 1-51; Університетська(40роківЖовтня) 185; Чапаєва (Гетьмана Дорошенка) 1-76; Щорса(ВиговськогоІ) 1/29-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 125, 370, 407, 437, 449, 453, 486, 591, 592, 713, 717, 821, 1344, 2050, 2063, 2413, 2621, 2662, 3054, 3249, 3254, 3668, 3835, 4197, 4293, 4296, 4662, 4686, 4699, 5126, 5398, 5541, 5864, 5889, 6031, 6049, 6074, 6189, 6675, 6696, 6895, 7199, 80000030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2720 з 08:30 по 16:00 04.02.2021 11:22:52
Херсонське ВДРМ Херсон:
Покришева 47-49:1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4164, 4533, 4616, 6667, 7066
Капітальне будівництво ТП 10(6) кВ ЗТП-525 2Т з 09:00 по 16:30 01.03.2021 09:09:41
Каховське ВДРМ Костянтинівка:
40 років Перемоги 0, 3, 13-15, 17, 19, 21-23, 25-42; Будинок вчителів 17-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6306
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-287 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 16:00 05.02.2021 12:03:54
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Андріївська(Калініна) 49-64/2; Гідробудівників 63; Дружби(Дзержинського) 29, 46, 48, 50-52, 54, 56, 58, 60; Соборна(Щорса) 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 409, 2092
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-10 Л-4 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 11:07:45
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Ярошенко 1-9, 11-54
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-135 1Т Л-7 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 11:08:47
Високопільське ВДРМ Новокамянка:
Зелена 22-108; Нова 1-39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200280
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-137 Олександрівка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 13:56:35
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
Берегова 83; Набережна 50А-корп. 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1210, 1228, 1261, 1307, 1356, 1363, 1723, 1742, 1765, 4072, 4216, 4241, 4246, 4280, 4346, 4638, 4695, 4744, 4759, 4811, 4821, 4858, 4928, 5050, 5065, 5082, 5109, 5126, 5240
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 683 з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:18:42
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
Берегова 83; Набережна 50А-корп. 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1210, 1228, 1261, 1307, 1356, 1363, 1723, 1742, 1765, 4072, 4216, 4241, 4246, 4280, 4346, 4638, 4695, 4744, 4759, 4811, 4821, 4858, 4928, 5050, 5065, 5082, 5109, 5126, 5240
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 683 з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:19:56
Високопільське ВДРМ Новокамянка:
Зелена 22-88
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-137 Л-3 Олександрівка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 13:57:34
Каховське ВДРМ ЗеленийПід(ЧервонийПерекоп):
Клубна 1-19; Шкільна (Леніна) 11-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-223 Л-1 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:24:38
Каховське ВДРМ ЗеленийПід(ЧервонийПерекоп):
Перекопська 1-31; Степова 1-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-223 Л-2 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:24:56
Генічеське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5200 Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 687 з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:23:16
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 274 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-223 Л-3 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:25:14
Олешківське ВДРМ Олешки:
Березовий 1-22; Артилерійська 1-88; Артилерійський 1-50; Байдукова 33 В; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 6, 9-10; ВеликаСадова(Радянська) 189, 191-191 А, 193, 195, 197, 199-199А, 214, 216-220; Вузький 1-21; Гвардійська 1-13; Гвардійська/Самарця 15/32; Героїчний 10; Глиняний 1-5; Матросова 1-33; Голопристанська 1-38; Голопристанський 1-20; Декабристів 1-50, 52, 54, 56; Декабристів 4/54; Декабристів/Літвінова 46/35; Енергетиків 1 А-8; Західний 1 А-20; Івана Виговського(Воровського) 3-9, 15, 17, 19, 21-25; Казармений 3-3/1; Калганова 3-30, 32, 34, 36, 38, 40; Київська(БєдногоД) 1-23; Кожущенка 1-28; Космонавтів 1-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 22 Г, 24; Крилова 71 А; Лагерна 3-59, 61-77; Леваневського 2-64 А, 66, 68, 70, 72, 74; Літвінова 16, 23-73, 79, 81; Літвінова 1-15; Луки Балашова(Комсомольська) 3 А-38, 41-45; Медичний(Комунарів) 1-41; Миколаївський 1-18; Набережна 30-38; Нижня 1-40 А, 42-44, 46, 48, 50-50а, 54, 56, 58, 60; Овочевий 1-6; ОлешківськоїСічі(Ж.Революції) 3-49; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 1-3, 5-182; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 28, 30-32, 36, 40-120; Південний 4-34; Піонерський 2-21; Польова 62, 64, 66, 68-91; Поштова 9-62; Поштовий 1-54; Пристанський 4; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; Прудний 53; Пушкіна 1 Б-2 Г, 4-4 Д; Річковий 2-10; Санаторна(Фрунзе) 1; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 64, 66, 68, 72-151, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165, 167, 169, 173, 175-175 Д, 177-177 К, 181, 183; Тихий 1-17, 20; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10; Український 1-26; Херсонська 12; Херсонський 1-38; Центральна(Пролетарська) 4, 6-19; Шевченка 3-39, 40 А-41, 43, 45, 47, 49; Ярморочний 2-6, 8, 10, 12, 14, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 16, 20, 21, 24, 28, 29, 44, 48, 69, 70, 78, 155, 182, 217, 240, 344, 352, 360, 365, 401, 410, 416, 424, 501, 532, 542, 546, 569, 580, 591, 616, 634, 663, 667, 690, 700, 725, 729, 747, 771, 825, 834, 835, 841, 846, 868, 886, 895, 900, 938, 945, 954, 973, 990, 1010, 1062, 1067, 1082, 79000712
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1906 з 08:00 по 15:00 18.02.2021 11:14:20
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 68, 70, 72, 74, 76-79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105-107, 109; Лібкнехта К/Ворошилова 89/98; Софіївська(Ворошилова) 101, 103, 105, 107, 109-111 А, 113, 117-119, 121-125
В т.ч. особ. рахунки пром.: 683
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-3 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:41:23
Олешківське ВДРМ за межами населеного пункту:
б/н Б/Н
Олешки:
Автодорога Олешки-ГПристань б/н; Винрозсадник 0-71; Груднева 3-5; (за межами населеного пункту) б/н; кадастровий номер(6525010100:04:001:0131) б/н; Кар’ерна 3-6; Костогризівська 1-26; Майская 2-4; Молдавська 1-4; Олешківська 2-5, 7-8; Травнева 2-13 А; Центральна(Пролетарська) 5, 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 45, 55, 69
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-28 з 08:00 по 13:00 16.02.2021 08:16:14
Олешківське ВДРМ Олешки:
ВасиляСимоненка(Комсомольський) 7, 11-34; Зоряний 1, 5, 15; Мічуріна 9, 27; Параходна(Енгельса) 176, 194, 196, 204; Північний 1-13; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 152, 154, 156, 158, 160, 162-164, 166, 168, 170-172, 176, 178-180, 185, 187, 189 А, 191, 193, 195-199; Шаталова(МарксаК) 2-4Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 679
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-1 з 08:00 по 16:00 18.02.2021 11:16:12
Олешківське ВДРМ Олешки:
Глиняний 1-5; Луки Балашова(Комсомольська) 3Б-6; Медичний(Комунарів) 1, 2-41; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Польова 62, 64, 66, 68-91; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 86-86Б, 141, 145, 147, 149-151, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165, 167, 169; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 240, 501, 700, 771
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-9 з 13:00 по 15:30 16.02.2021 08:18:11
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Гастелло 2-11; Дружби народів(Махарадзе) 10; Миру 26-45; Монастирська(Червоного Жовтня) 3-25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39-41, 43-53
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1232, 1247, 1258, 1300, 1303, 1306, 1309, 1328, 1348, 1350, 1388, 1782, 4024, 4119, 4131, 4136, 4208, 4241, 4420, 4436, 4443, 4508, 4512, 4529, 4612, 4635, 4699, 4709, 4868, 4941, 4942, 4953, 4957, 4980, 5005, 5078, 5084, 5086, 5185, 5210, 5232
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-01 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 08:55:40
Великолепетиське ВДРМ Самійлівка:
35 років Перемоги 3-24; Ювілейна 3-11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-139 Л-2 Рогачик з 09:00 по 15:00 15.02.2021 13:18:57
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-22; 993стрілецькогоПолку 8; Адміралтейська 2; Азовська 1-36а, 37-43, 44а-45б, 59а, 75, 150-191; Берегова 83; Виноградна 1-28б, 30, 31-36, 37-42, 61, 63-76, 76Ж-80; Курортна 1/3; Меліораторів 16; Мисливська 12; Набережна 31Н-корп. 3; Полинна 1-25; Придорожна 1/1-39Д; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-10; Соляників 3-14
Щасливцеве:
Гагаріна 109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1204, 1210, 1223, 1228, 1244, 1253, 1254, 1256, 1258, 1261, 1307, 1356, 1363, 1708, 1723, 1742, 1765, 4038, 4072, 4082, 4097, 4132, 4195, 4216, 4241, 4246, 4280, 4305, 4318, 4346, 4426, 4434, 4472, 4475, 4502, 4518, 4559, 4564, 4582, 4599, 4604, 4638, 4683, 4695, 4744, 4759, 4776, 4777, 4809, 4811, 4821, 4835, 4858, 4861, 4881, 4895, 4928, 4977, 4997, 5044, 5050, 5051, 5053, 5065, 5077, 5079, 5082, 5109, 5113, 5126, 5171, 5182, 5194, 5200, 5207, 5240, 81000070
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Генгорка" 1Т з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:34:42
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Українська (Радянська) 5, 7, 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 625
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-319 А Л-1 з 08:00 по 16:00 04.02.2021 11:45:12
Великолепетиське ВДРМ Катеринівка:
Жовтнева 1-50; Пушкіна 1-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1141
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-133 з 09:00 по 15:00 11.02.2021 10:13:22
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 811 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-319 А Л-2 з 08:00 по 16:00 04.02.2021 11:45:45
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Кооперативна 270; Перспективна Б\Н; Травня1 46, 75, 77, 79, 81, 83-101, 110-137, Б\Н
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1325 з 08:30 по 15:30 12.02.2021 18:32:50
Каховське ВДРМ Новокам’янка:
Гагаріна 1-45; Каховська 1-15А; Овчаренко 1-41; Першотравнева 0-30; Пушкіна 2-31; Садова 7-71; Спортивна 5-15; (Спортивна) Нова 1-35; Шевченка 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 93, 103, 3403, 3719, 3813, 3844, 3914, 4092, 4260, 4285, 4448, 4587, 4612, 4704
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 908 з 08:00 по 18:00 24.02.2021 09:06:23
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Дніпровський 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137; Історична(Леніна ) 89, 91, 93, 95, 97-99, 101, 103, 124, 128-134; Мічуріна 1-19; Некрасова 01а, 3, 5, 7; Плеханова 1-24; Тихий 1-28а; Шевченка 1-20, 22-23; Шкільний 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 143, 526, 624
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-21 з 09:00 по 15:30 17.02.2021 14:18:25
Каховське ВДРМ Каховка:
ГетьманаСагайдачного(Пархоменка) 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114-114А; Гоголя 48, 50, 61; Мелітопольська 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107-111, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 129; МихайлаЖука(Свердлова) 56-корп. (274/400 частини житлового будинку), 58, 60, 83-87; ОсипенкоП 78, 80-80А, 82, 84, 86, 88, 100, 102-127; Прикордонна 1-4, 6; ФаїниГаєнко(Луначарського) 20-22, 26-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 17, 298, 3783, 3947, 4052, 4066, 86000054, 86000315, 86000322
Поточний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-3 з 08:00 по 17:00 05.02.2021 13:27:12
Херсонське ВДРМ Херсон:
49Гвардійської Херсонської дивізії 31, 33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 621, 1157, 3732, 5966, 6667, 7141
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-514 1Т з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:11:49
Херсонське ВДРМ Херсон:
49Гвардійської Херсонської дивізії 33, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4458, 5999
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-514 2Т з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:12:22
Чаплинське ВДРМ Першокостянтинівка:
Візгіна 45, 47, 49-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 985
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-428 Л-1 з 07:30 по 16:30 12.02.2021 10:47:48
Великолепетиське ВДРМ Миколаївка:
Богуцького 0-83; Гагаріна 1-4; Колгоспна 2-42; Леніна 2-91; Петровського 0-87; Толбухіна 1-18; Фрунзе 1-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 842, 883, 894, 912, 1053, 1105, 1113, 1195, 1220, 1234, 1252, 1255, 1293, 1310, 1311, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 354 з 09:00 по 16:30 05.02.2021 13:58:20
Скадовське ВДРМ Андріївка:
Вишнева 1-27, ...15, ...7; Мирний провулок 1-14; Миру 6; Шевченка 0-...15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 464, 842, 1040, 1286
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-122 з 08:30 по 15:30 19.02.2021 11:30:05
Великолепетиське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1014, 1038, 1251 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 345 з 09:00 по 16:30 05.02.2021 14:04:51
Скадовське ВДРМ Андріївка:
Вишнева 1-27, ...15, ...7; Мирний провулок 1-14; Миру 6; Шевченка 0-...15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 464, 842, 1040, 1286
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-122 з 08:30 по 15:30 19.02.2021 11:31:20
Іванівське ВДРМ Верхні Сірогози:
КороткихІ 4, 8, 24, 32, 36, 38-54; Поштова 4, 7-8; Українська (Леніна) 14, 16, 21, 25-26, 28-29, 35, 38-41, 51-55, 58, 63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 506, 18666
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-61 Н.Сірогози з 08:30 по 12:00 02.02.2021 09:16:00
Херсонське ВДРМ Херсон:
Авіаторів(Чкалова) Військове містечко 38-57; Військове містечко 44-57; Військове містечко23 22-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2737, 5115
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 А 2Т Л-18 з 09:00 по 15:30 08.02.2021 16:52:47
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Вишневий 1-11; Гайдара 1-15; Крупської 3-26 а; Терешкової 1-25
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-255 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 10:40:58
Каховське ВДРМ Заводівка:
Таврійська (Кірова) 30-47, 54А-60; Шкільна 1-9; Ювілейна 1-5, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1082, 4353, 6256, 6258, 6354
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-32 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 15:00 04.02.2021 12:35:13
Новокаховське ВДРМ Одрадокам'янка:
Виноградна (Будьоного) 17, 21; Мирний 2-3; Садова 1, 3-53
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-63 Л-1 Берислав з 08:30 по 16:00 11.02.2021 15:41:31
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 68, 70, 72, 74, 76-109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123; Лібкнехта К/Ворошилова 89/98; Святоюріївська(Будьонного) 61-114; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 63, 65, 67-67 А, 69, 71, 73, 75-112, 114, 116, 118, 120, 124, 126; Софіївська(Ворошилова) 100 А-111 А, 113, 117-119, 121-125, 129, 131, 133, 135-137
В т.ч. особ. рахунки пром.: 683
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-8 з 08:00 по 19:00 01.03.2021 11:32:39
Херсонське ВДРМ Херсон:
Кавалерійський 3-11; Клубний 3-24А; Клубний/Тютюнова 24/25; Котляревського 12-19; Мостова(Доброхотова ) 2-4А; Нижня(УльяноваД) 75/8-75А, 77, 79-79Б, 81, 83, 85, 87-87/2, 89, 91-91А/7, 93, 95, 97-142, 144, 146, 148-148А, 150, 152, 154, 156-158; Новопобутовий 2-10; Оборонський 5-21; Олександрівська(Червонопрапорна) 86, 92, 97-97/21, 99-99А, 101, 103, 105, 107, 109-109А, 111/7, 113, 115, 119, 121-121А, 125/9, 127, 129-131, 133, 137, 139, 141, 143-143А, 145, 147, 149; Сибірський 3-14; Смольна 1-4, 7-10; Степовий 3-6; Тютюнова 3-27; УльяноваД(Нижня)/Сорокіна(Качельна) 139/20; Чкалова 3-21, 23-28; Фрітаун 1-6, 8, 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 7326
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-21 з 09:00 по 16:30 25.02.2021 13:42:21
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
Базарний 2-9; Берегова 1-87; Владичанського 7-17, 19-19Б; Комунальний 1-25; Корбута 132-132А, 134, 136, 140, 142, 144, 150, 154, 156, 157А, 158-221; Крайній 1-8; Леніна 80-82, 84-88, 90, 92, 94-100, 102-115, 117, 119, 125-127, 129, 131; МудрогоЯ(Кірова) 1-156, 160, 164, 166, 168, 170, 172; Першотравнева 1-38; Поштовий 3-6; Успенська(Комсомольська) 1-54; Ювілейна 0, 70-72, 74-74А, 76-76А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7010, 7118, 7147, 7177, 7195, 11954, 11990, 111006
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 377 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 15:14:53
Скадовське ВДРМ Новомиколаївка:
Колгоспна 1-30
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-601 Л-1 з 08:00 по 16:00 16.02.2021 10:12:07
Херсонське ВДРМ Правдине:
Вишнева(Радянська) 60, 64, 77-79, 81, 88-100, 105-107, 111-128; Садова 12-32
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-209 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:17:08
Високопільське ВДРМ Нововоскресенське:
Дружби(МарксаК) 105-133
Петропавлiвка:
Жовтнева 2-91; Зелена 1-22; Перемоги 1-25; Степова 1-31; Травня1 1-47; Центральна(Радянська) 1Б-98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041, 100130, 100140, 100170, 100247, 100265, 100314, 100332, 100363, 75000628
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1663 з 08:00 по 16:00 05.02.2021 09:05:39
Скадовське ВДРМ Новомиколаївка:
Космонавтів 1-40
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-601 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 10:13:24
Каховське ВДРМ Велика Благовіщенка:
Івановського 43
Олешки:
Комсомольська 3-77; Мира 4-127
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1126, 4353
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-110 Горностаевка з 09:00 по 15:00 04.02.2021 13:07:30
Високопільське ВДРМ Дмитренки:
Колгоспна 1-9; Мічуріна 1-16
Степове:
Б.Хмельницького 20-30; Мира 3; Степова 1-45
Чкалово:
Паркова 1-22; Садова 1-93; Чкалова 1-49; Шкільна 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20092, 200103, 200141, 200188, 200219, 200248, 200272, 200275, 200373, 2001052, 75000654
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1343 з 08:00 по 16:00 12.02.2021 11:05:33
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 7357, 7376 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1036 з 09:00 по 15:30 11.02.2021 16:14:27
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1847, 2381, 2383, 2384, 2465, 2569, 2576, 2590, 3274 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 310 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 10:35:40
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 449, 621 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-79 з 09:00 по 15:30 17.02.2021 15:49:57
Херсонське ВДРМ Херсон:
Полтавська 89
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 4051
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-229 1Т з 09:00 по 16:30 11.02.2021 16:18:44
Скадовське ВДРМ Благодатне(Радгоспне):
40 років Перемоги 3-80; Будівельників 1-77; Перемоги 2-83; Перемоги 40років 69; Першотравнева 2-7; Польова 8; Свято- Миколаївська (Леніна) 2-57; Степова 1-11; Таврійський провулок (Комсомольський провулок) 7-20; Терешкової В 1-46; Українська (Радянська) 0-61
Грушівка:
Кошового 1-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 56, 63, 66, 115, 223, 647, 744, 763, 841, 855, 988, 1002, 1259, 1286, 1315, 1333, 1355, 1396, 1399, 1429, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1792 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 10:39:25
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 644 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-370 2Т з 09:00 по 15:30 17.02.2021 15:51:27
Херсонське ВДРМ Херсон:
Азовський 2-12/1; Артилерійська 4-24; Артилерійський 22; Кременчуцька 38-44, 46, 55, 59-61А; Офіцерська(Шмідта) 37, 41-59; Перекопська 14-18/51, 24-28; Тарана (Медова) 35; Тарана (Медова)/БєдногоД (Тягинська) 31/62-33/29; Тягинська(БєдногоД) 2-32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50-50/40, 52, 54, 56, 58, 60-62; Тягинська (БєдногоД)/Фабрична 28/48; Фабрична 37-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 249, 592, 621, 1336, 2676, 3036, 3232, 6664
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-29 з 09:00 по 15:30 17.02.2021 15:52:22
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 78Н-112Н; Молодіжна 25Н-50Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 950
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-133 з 09:00 по 14:30 02.02.2021 10:46:22
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вірьовчин1 1-15; Вірьовчин2 1/124-18; Вірьовчин3 1/28-18; Вірьовчин4 2; Полтавська 11, 89Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 595, 1626, 3151, 4712, 6338, 7330
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-229 2Т з 09:00 по 16:30 11.02.2021 16:19:01
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 706 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-197 А 1Т з 09:00 по 15:30 17.02.2021 15:53:09
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Каланчацька(60років Жовтня) 4-10, 12-20, 22, 24-24А, 28, 30, 36, 38-48, 50, 52, 54; Паркова(Радянська) 48-50; Попова 2; Пушкіна 1 А, 3, 5-7, 9, 11, 13, 17, 19, 21-23А, 25, 27, 29; Спортивна(Піонерська) 1-35, 37, 39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 443, 645, 665, 678, 861, 880, 892, 910, 969, 1018, 5300
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-19 з 07:30 по 16:30 16.02.2021 11:00:58
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 706 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-197 А 2Т з 09:00 по 15:30 17.02.2021 16:07:28
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Бірючанська (Урицького) 27, 31-31А; Вадія Гака (Крупської) 20а-20А; Квіткова(Островського) 9, 32; Ковпака 1-3б, 5-5В, 7-7в, 9-9а, 11а-11б, 13, 15, 17-17а, 21, 23, 25-26, 34-40, 47а-47А; Паризької Комуни 65, 69, 71-71А, 88-90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4134, 4469, 4738, 5035
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-069 1Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 11:07:57
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:57:55
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Бірючанська (Урицького) 4-4а, 18, 20, 22-30; Вадія Гака (Крупської) 20А; Затишна (Птахова) 3-6; Квіткова(Островського) 1-34; Ковпака 23а-23А, 27-34, 42; Невського 3-5а; Паризької Комуни 63, 69-69Д, 71, 71В-71Д; Світлий (Щорса) 1-10а; Соборна(Воровського) 242-262а, 270-271А; Сонячна 5-12; Сонячний 1-2; Степна 1-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4279, 4513, 4637
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-069 2Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 11:09:28
Високопільське ВДРМ Добрянка:
Чапаєва 5-16; Червоноармійська 2-23, 26-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 77, 102, 267
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-36 Л-2 з 08:00 по 16:00 17.02.2021 07:37:47
Новотроїцьке ВДРМ Чкалово:
дом 36 36; дом 37 37; дом 38 38; дом 62 62; дом 63 0; Поштова 36-38, 62-63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1485, 1505, 1511, 1588
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-322 з 08:00 по 16:00 12.02.2021 15:04:30
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Агропромівська 1-21; Безіменний 1; Гагаріна 1-22; Жовтнева 126Б; Зелений 1-2; Інгулецька 0-5; Миру 1-19; Молодіжна 1-10; Набережна 0-5; Набережний 6; Новий 1-5; ОБЩЕЖИТИЯ БОЛЬНИЦЫ 0; ОБЩЕЖИТИЯ ПМК 0; Паркова 59; Першотравнева 1-70; Полтавська 1-72, 74, 76-78, 80-82, 100-106; Робоча 1-100; Сонячна 1-3; Степова 1-12; Торговий 1-8; Садова 1-69; Соборна(Жовтнева) 5-187; Українська 90; Херсонська 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3848, 5178, 5270, 5281, 5563, 5790, 5856, 5933, 5944, 6218, 6318, 6593, 6622, 6847, 6882, 6889, 7081, 7116, 7274, 20051, 20054, 20056, 20063, 20070, 20107, 20113, 20114, 20126, 20133, 20138, 20140, 20195, 20263, 20313, 20314, 20328, 20351, 20362, 20388, 20495, 20526, 20577, 20680, 20785, 20793, 20855, 20924, 20940, 20949, 20985, 20989, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 551 з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:06:34
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Агропромівська 1-21; Миру 1-19; Новий 1-5; Садова 42, 46, 48-69; Сонячна 1-3; Степова 1-12; Українська 90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5270, 5856, 7274, 20263, 20526, 20940, 21010
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-472 Білозерка з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:07:45
Херсонське ВДРМ Херсон:
Жуковського 4А, 15; Нестерова 3, 8, 12/А; Польова4 21, 23-23А, 27-29, 31, 33-47, 48-102
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-409 Л-1 з 08:00 по 16:30 24.02.2021 11:39:04
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Жовтнева 126Б; ОБЩЕЖИТИЯ БОЛЬНИЦЫ 0; Соборна(Жовтнева) 118, 120, 122, 124-126В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5933, 6218, 20114, 20133, 20138, 20351
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-395 Білозерка з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:11:24
Херсонське ВДРМ Білозерка:
1040 Полку 3, 5-28; Пушкіна 24, 27-35, 37-37А; Свободи(МарксаК) 47, 57, 64; Станіславське 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1187, 4065, 5733, 5897, 6296, 20514, 20629, 20794, 20846, 20886
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-1 Білозерка з 08:00 по 16:30 11.02.2021 11:43:33
Голопристанське ВДРМ Круглоозерка:
Центральна(Леніна) 1-32, 36, 38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 511, 1350
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-366 з 08:30 по 15:30 24.02.2021 11:52:03
Каховське ВДРМ Вільна Україна:
Каховська 3-36; Першотравнева 1-47; Центральна (Петровського) 1-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 73, 264, 292, 3767
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ВЛ-35кВ НС-5МК - НС-2МК з 08:00 по 16:30 17.02.2021 09:11:29
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гімназична(Червоностудентська) 23, 25-25/10, 32, 38-40А; Дружби 6-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 418, 2719, 2750, 3488, 4889, 4925, 6399, 6589, 6665, 6675
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-297 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 11:40:24
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5, 708 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-159 А (старое) з 09:00 по 16:30 12.02.2021 11:40:49
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 677, 693, 958, 11118 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1911 з 08:00 по 15:30 16.02.2021 00:15:59
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гімназична(Червоностудентська) 32А-32Г
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200, 418, 591, 1137, 1940, 4450, 6799
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-451 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 11:42:59
Великолепетиське ВДРМ Сергіївка:
Сергіївка 5-11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-206 Л-1 з 09:00 по 16:30 05.02.2021 15:11:33
Високопільське ВДРМ Новокамянка:
Зелена 22-108; Нова 1-39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200280
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-137 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 07:38:30
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20056 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-83 А 1Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 11:44:16
Новокаховське ВДРМ НовіЛагері:
Cтепова 1-35; Енергетиків 2-2/1; Кооперативна 2-13; Миру 1-65; Нова 1-40; Толстого 1-74
Пісчане:
Зелена 1-43а; Космічна 1-44; Південна 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 178, 184, 201, 239, 674, 1833, 1836, 2220, 2222, 2442, 3096, 3108, 3250
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 52 з 08:00 по 19:00 16.02.2021 12:24:08
Високопільське ВДРМ Трифонівка:
Миру 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20035
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-146 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 07:45:58
Високопільське ВДРМ Нововасилівка:
Нововасилівка 4-52; Труда 17-25; Трудова 1-15
Новогригорівка:
Новогригорівка 10-63; Шевченка 1-23
Трифонівка:
Вільна 36-59А, 62-100; Гвардійська 0-3; Зелена 29-108; Миру 1-89; Підстанційна 3; П/С.ТРИФОНОВСКАЯ 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20035, 20062, 200104, 200105, 200123, 200141, 200193, 200201, 200204, 200205, 200227, 200248, 200311, 200333, 200356, 200370, 200385, 200399, 200415, 2001052
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1362 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 07:46:35
Генічеське ВДРМ Новоолексіївка:
Абрикосовий(Фрунзе) 1-24; Гагарина 1-13; Гоголя 3-60; Гончарова 1-19; Горіхова(Фрунзе) 3-пер 8; Горького 3-71; Деповська 2-12; Горького 4-22; Дослідна Станція 36; Дружби народів(Червоноармійська) 17; Елеваторна 15; Залізнична 3, 5, 11, 27, 29, 33-35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111-113, 117, 119; Інтернаціональна 2-24; ЛеонідаБикова(Кірова) 1-19; Лікарняна 2-19; Мiчурина 2-пер 8; Матросова 1-22; Новоселів(Калінiна) 1-36; Новоселів(Калініна) 0-73; Пiонерська 1-13; Пархоменко 1-14; Південа 31-32; Польова 3-22; Пушкiна 1-45; Різдвяна(Котовського) 1-41; Степова(Щорса) 1-58; Тургенєва 1-21; Футбольний 1-15; Херсонська(Енгельса) 2-18; Чагiна 2-26; Чкалова 1-пер 9; Шабовти 0-12; Шевченко 1-пер 9; Шевченко 28-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1206, 1208, 1251, 1267, 1272, 1380, 4030, 4047, 4166, 4263, 4280, 4307, 4423, 4607, 4640, 4780, 4823, 4842, 4904, 4924, 5118, 5119, 5123, 5170, 5174
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 714 з 09:00 по 16:30 22.02.2021 11:52:58
Голопристанське ВДРМ Чулаківка:
Калініна 1-6, 10-14; Новоселівська 15-33; Садового 01, 62, 65-67 А; Степова 1, 4А, 7-Б/Н; Суворова 11-12А, 13-а-65; Шевченко 1, 2-32; Щербаченка 3-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11118
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-369 з 08:30 по 15:30 12.02.2021 09:57:08
Новотроїцьке ВДРМ Новомиколаївка:
Мічуріна 3-7, 9, 11, 19-21, 23-27А, 29, 31, 43, 47-51, 53, 55-55А, 61, 63-65, 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1543, 1961
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-1 з 08:00 по 16:00 19.02.2021 03:58:02
Каховське ВДРМ Каховка:
Золіна 330-338; Матросова 1, 2-13, 15; МиколиКуліша(Комсомольська) 17-32; МудрогоЯ(Червоноармійська) 115 а, 121, 123, 125-125А, 127, 131, 133, 135, 137/1-140, 144-154; Першотравнева 1-5, 7, 9; Таванська(Цюрупи) 1, 3, 5, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 298, 4539
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-568 А Л-1 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:34:54
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 592, 688, 1344, 5471, 5935 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2902 з 09:00 по 15:00 23.02.2021 16:18:58
Каховське ВДРМ Каховка:
МудрогоЯ(Червоноармійська) 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; УкраїнкиЛ 5, 8, 10-10А, 12-12А, 14-14А, 16-16А, 18, 20, 24
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-568 А Л-2 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:35:22
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Чорноморська 2А, 4-29, 31; Шкільна 57-57А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-119 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:29:33
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 350, 591, 1344 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2905 з 09:00 по 15:00 23.02.2021 16:20:43
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Шкільна 58-73, 89
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 598
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-119 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:29:50
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 58, 190, 196, 197, 200, 676, 1064, 1152, 1153, 4570, 5235, 5829, 6606, 6850 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2901 з 09:00 по 15:00 23.02.2021 16:21:08
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 595 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2401 з 09:00 по 16:30 01.02.2021 15:19:59
Херсонське ВДРМ Приозерне:
40років Перемоги 1-7; Абрикосова 6-27, 34-42А; Вишнева 10-40; Дружби народів 1, 10-11, 23, 44; Степова 1-5А, 7А-39; Українська 2А-6, 18, 32; Шаталова 1, 3-15, 17-21, 23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-3 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 09:58:41
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 592 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2907 з 09:00 по 15:00 23.02.2021 16:21:40
Чаплинське ВДРМ Бабенківка 2:
Першотравнева 0-1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17-17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29-31, 33, 35-38, 41
с/рада Привільска:
Автодорога 0221114 Бабенківка Друга-Привілля 1км 1
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30 24.02.2021 15:57:54
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 6850 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2909 з 09:00 по 15:00 23.02.2021 16:24:33
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 591 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2911 з 09:00 по 15:00 23.02.2021 16:24:53
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 684 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2916 з 09:00 по 15:00 23.02.2021 16:25:24
Херсонське ВДРМ Приозерне:
Абрикосова 1-4, 32; Вишнева 2-9; Дружби народів 3-9, 11А-22, 24-41, 46-47; Комарова 5, 19, 26; Садова 46-48; Степова 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-4 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 09:59:22
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Кірова/Будьоного 75/40; Леніна провулок 152-158; Балтазарівська(Куйбишева) 54, 56, 58, 60-60 А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78-89, 91, 93, 95, 97-151; ВіталіяБєлікова(Котовського) 63-74, 77-79, 109; Гагаріна 3-66, 70; Джарилгацька(Комсомольська) 11, 13, 15-17, 19, 21, 23-27, 29, 31, 33, 35-35 А, 37, 43-107, 107 А, 112, 114, 118, 120, 126-146, 148-158, 164, 166, 168-172А, 174, 176, 178, 180, 186-188, 200-230; Єлизаветівська(Кірова) 1-65, 66 А/2-67, 69, 71-73, 77, 79-81, 83-85, 87, 89, 91; С.Скадовського/Гагаріна 35/33; Затишна(МарксаК) 22, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66-89, 95, 97, 99-112, 114, 116, ...; Курортна(ЛібкнехтаК) 1-123, 125, 127-127 А, 129-129 А, 131-131 Б, 133, 135; Лазурна(ЛюксембургР) 2-104; Лібкнехта К/Ворошилова 89/98; Мангубінська(Пролетарська) 5, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85-85-Б, 87; Маріїнська(Комунарів) 1-67, 85; Морська(Артема) 82, 84, 86, 88, 90, 92-103; Незалежності(Чапаєва) 18, 31-46, 48, 50-83, 85-87, 89-89Б, 91, 95-97, 99, 101, 103, 105; Олександрівська(Володарського) 5-35, 37, 41 є, 43-43а, 59, 78-80, 84, 86-88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-149; Олександрівська/Незалежності 61/107; Пасічника 72-98; Покровська(Колгоспна) 3, 5-6 А, 12, 38; Поповича 6, 8, 10, 12-14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 34/1-49, 51-53, 55, 57, 59-61, 63, 67-71-б, 73, 75, 77; Портова(Леніна) 74, 76, 80-114, 116-140, 142, 144-152, 154 А, 158; Радянська/Комсомольська 63/95; Свободи(Жовтневої революції) 6, 12; Святоюріївська(Будьонного) 50-114, 135-143, 154А, 156-160, 162, 164, 168-193, 205 А, 207-211, 213, 215-215 А, 217, 219-225, 229, 231, 233, 235, 237-239, 243-243 А, 245, 247, 249, 253, 255-277; Сергіївська/Бєлікова 85/76; Сергіївська(Радянська) 2, 9-9/16, 22-101; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 1-134, 136, 138-138 А, 140, 142; Скадовської авіагрупи(ЧервоноїЗірки) 72; Софіївська(Ворошилова) 44, 50, 52, 54, 56, 60, 66-70, 76-113, 116-119, 121-125, 129, 131, 133, 135-142, 144, 150, 152, 154-158, 164, 166, 168-189, 191, 193-195, 201, 203, 205-209, 211, 215 А, 217-219, 221-221/2, 223, 225; Торговий 2-18; Чкалова 1-122, 124, 126; Чкалова/Ворошилова 69/72; Шевченко 94
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11, 17, 27, 36, 41, 52, 63, 66, 69, 71, 72, 76, 82, 88, 115, 121, 125, 130, 134, 142, 191, 197, 213, 233, 257, 260, 270, 277, 292, 296, 298, 314, 321, 324, 327, 330, 336, 361, 363, 365, 371, 375, 382, 384, 388, 395, 399, 414, 421, 431, 436, 455, 477, 479, 482, 491, 506, 507, 509, 528, 535, 549, 567, 573, 577, 586, 588, 589, 590, 594, 639, 651, 654, 663, 680, 682, 683, 687, 710, 727, 744, 754, 762, 763, 766, 787, 795, 823, 827, 831, 865, 868, 877, 880, 889, 890, 891, 893, 918, 926, 938, 946, 951, 952, 954, 958, 959, 960, 973, 982, 991, 993, 1002, 1010, 1019, 1028, 1030, 1035, 1036, 1056, 1057, 1066, 1069, 1083, 1108, 1115, 1119, 1123, 1124, 1130, 1131, 1158, 1165, 1166, 1186, 1201, 1202, 1214, 1227, 1228, 1230, 1235, 1237, 1242, 1245, 1246, 1256, 1258, 1268, 1277, 1287, 1295, 1301, 1314, 1329, 1357, 1358, 1365, 1367, 1370, 1392, 1405, 1406, 1408, 1425, 1426, 1427, 1440, 1447, 1448, 1454, 1456, 1458, 1460, 1461, 1463, 1472, 1475, 1494, 1498, 1509, 78000043, 78000060, 78000623, 78000714
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1703 з 08:00 по 19:00 22.02.2021 14:41:14
Великолепетиське ВДРМ Чистопілля:
Гоголя 3-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7047, 7062, 7189, 11962, 84000013
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-27 РОГАЧИК з 09:00 по 13:00 22.02.2021 15:18:27
Олешківське ВДРМ Клини:
Степова 1-46; Ювілейна 3В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 960
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-1 з 08:00 по 15:30 11.02.2021 08:57:33
Олешківське ВДРМ Клини:
Ювілейна 2б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60, 372, 704
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 з 08:00 по 15:30 11.02.2021 08:57:42
Олешківське ВДРМ Олешки:
Гвардійська 97, 99, 122-126, 156; Мельничний 22-33; Ракитний 25-27, 29-31/22; Фермерська(Радгоспна) 12; Центральна(Пролетарська) 0, 99-104/3, 106-112, б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 227, 412, 421, 492, 771, 887, 972
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-36 Л-1 з 08:00 по 15:30 16.02.2021 00:47:16
Олешківське ВДРМ Клини:
Садова 1-11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-3 з 08:00 по 15:30 11.02.2021 08:57:51
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 254, 79000090 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-36 Л-6 з 08:00 по 15:30 16.02.2021 00:47:26
Новотроїцьке ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1393, 1505 Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Р2 з 08:30 по 16:30 24.02.2021 16:29:36
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 6; Сагайдачного 5; Центральна 0, 2-2А, 4-6, 8-18, 26-30, 32, 35-36, 38-48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-561 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:14:50
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1-30; Квіткова (Комсомольська) 1-22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-49; Мира 11-19; Молодіжна 2-65; Садова 1-85; Степова 3-25; Східна 3-27; Центральна (Урицького) 1-82; Шкільна (Крупської) 1-88
Вільна Україна:
Каховська 3-36; Першотравнева 1-47; Центральна (Петровського) 1-33
Роздольне:
Херсонський 1-6; 40 років Перемоги 2-113; Абрикосова(Будьоного) 1-230; Виноградна(Фрунзе) 2-212; Гагаріна 2-118; Дружби(ЛюбарськоїД) 1-8; Київська 1-63; Макаренко 1-115; Мира 1-188; Молодіжна 2-143; Садова 1-26; Сафонова 1-97; Херсонська 1-54; Шевченка 80; Шкільна(Леніна) 1-13; Шуменська 2-190; Ювілейна 4-5; Ювілейна (Будівельників) 3-207
Червоне Поділля:
Вишнева 1-48; Гагаріна 1-47; Кооперативна 1-34; Молодіжна 1-23; Степова 2-22; Сумська 1-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 19, 25, 43, 68, 73, 93, 103, 245, 264, 274, 281, 292, 312, 3403, 3413, 3447, 3452, 3479, 3551, 3555, 3599, 3613, 3629, 3654, 3657, 3659, 3661, 3701, 3705, 3767, 3773, 3805, 3814, 3824, 3907, 3932, 3937, 3974, 3994, 4017, 4104, 4113, 4132, 4210, 4225, 4260, 4282, 4309, 4365, 4377, 4393, 4401, 4433, 4499, 4500, 4537, 4566, 4610, 4619, 4683, 4820, 4832, 11116.1, 86000036
Планові роботи на лінії 35 кВ ф.35 Орошение-2 з 16:00 по 19:00 19.02.2021 07:07:46
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2; Центральна 1, 3, 7, 19-25, 31, 34, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-561 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:20:08
Голопристанське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 291, 339, 348, 485, 1081 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 55 з 08:30 по 13:00 28.02.2021 17:25:04
Херсонське ВДРМ Херсон:
Михайловича(ГетьманаСагайдачного) 26:1-26:2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6633
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-Микон 2Т з 09:00 по 16:30 01.02.2021 16:20:59
Чаплинське ВДРМ Новоолександрівка:
Водний 1, 4; Мочаліна 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Прибережна 1-11; Шевченко 1-41, 46-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5051, 5270, 5316, 5317, 15760, 15786
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-47 Каланчак з 08:30 по 15:30 16.02.2021 13:48:59
Чаплинське ВДРМ Пам'ятник:
Польова 0-4
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-245 Каланчак з 08:30 по 15:30 16.02.2021 13:51:01
Чаплинське ВДРМ Макарівка:
50 Років Перемоги 4-41; Вінницька 2-19 А; Дружби 1-47 А; Першотравнева 7-25; Степова 2-24; Шкільна 2-39
Пам'ятник:
Польова 0-4
Польове:
Центральна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5061, 5114, 5125, 5324, 5383, 11116.1, 11118, 15758, 15760, 15811
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8541 з 08:30 по 15:30 16.02.2021 13:53:44
Високопільське ВДРМ Кочубеївка:
Леніна 1, 3, 7, 9, 11, 13-33, 35-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 171, 186, 207, 209, 330
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-188 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:54:45
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Суворова 113; Чкалова 72, 74, 76, 78, 80-113
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-239 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 09:44:47
Херсонське ВДРМ Станіслав:
Гвардійська 37, 43, 54-60; Покровська(Колгоспна) 1, 5, 9, 11, 13, 17-17А, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43-45, 47, 51, 53-55, 57-59, 63, 65-67, 69, 73-83; Робоча 1-39; Свободи(Леніна) 80, 82, 87-111; Сонька Сергія Морпіха (Флотська) 56-58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095, 20944
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-600 Білозерка з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:11:50
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Абрикосова 1, 3-16; Виноградна 1-32; Горiхова 1-26; Зелена 2; Калинова(Кірова) 27, 29, 31, 34-74; Котляревського 4-14; Невського 13, 15, 17, 28-60; Спецiалiстiв 1-27; Степова 3-5; Суворова 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64-113; Теніста 1-31; Чкалова 72, 74, 76, 78, 80-113
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10060, 10087, 100145, 100172, 100173, 100242, 100270, 100281, 100359, 100386, 100391, 100413, 100419
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2114 з 08:00 по 16:00 11.02.2021 09:46:19
Херсонське ВДРМ Станіслав:
Будівельна 1-62; Гвардійська 1-60; Покровська(Колгоспна) 1-83; Річний 1-22; Робоча 1-39; Свободи(Леніна) 16, 70-76, 78-82, 87-125; Смутченка 1-72; Сонька Сергія Морпіха (Флотська) 1-58; Степова 1-58; Українська(Комсомольська) 1-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5988, 20095, 20126, 20226, 20533, 20894, 20944
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 566 з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:12:33
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:32
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Гагаріна 125-127, 129, 131, 135, 137-139, 141, 143-143/2, 149, 153-232; ГуманенкоВ 2-7, 9-9 А; Затишна(МарксаК) 122 Б, 132-138, 167-167 А; Джарилгацька(Комсомольська) 159 а-163 А, 165/1-165 А, 167-167-А, 173, 175, 177, 179, 181-183, 232-260; Іллінська(Свердлова) 1-79; Короленко 4-52, 54-56, 58, 60, 62, 64, 66-66А, 68, 70, 74, 76; Маріїнська(Комунарів) 114-116 А, 118, 120-120А, 126-201; Морська(Артема) 1-81, 83, 85, 87, 89, 91; Морська(Артема)/Набережна 2/21; Набережна 17-69 А; Незалежності(Чапаєва) 47, 49, 136, 150, 152-152 А, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 174-176, 178, 180, 182, 184, 187-247; Незалежності(Чапаєва)/Пушкіна 223/41; Поповича 110, 112-114, 120, 122-122/1, 124, 126, 128, 130-209; Пушкіна 1-53, 55-64, 66, 68, 70А/1, 72, 74, 76-78 А, 80-96; Свердлова/Комсомольська 62/242; Святоюріївська(Будьонного) 197-202, 206, 212, 214, 216, 218, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 244, 246, 248, 250, 254, 281-331 А; Софіївська(Ворошилова) 190, 192, 198-200, 202, 204-204 А, 210, 212-214, 216, 229-229 А, 231-246, 263-275; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 2-14, 16, 18, 34, 36, 48-98; Шмідта 3-51, 53, 55-59, 61, 63, 65, 67-69, 71, 73-77, 79, 81-89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111-133; Шмідта/Будьоного 34/331; Шмідта/Ворошилова 83/277
В т.ч. особ. рахунки пром.: 41, 63, 66, 145, 197, 215, 321, 468, 475, 578, 670, 682, 683, 689, 727, 744, 814, 861, 901, 955, 981, 1001, 1071, 1079, 1082, 1098, 1189, 1240, 1285, 1346, 1359, 1362, 1374, 1394, 1422, 1434, 1488, 1501, 1505
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 17013 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:21:06
Новокаховське ВДРМ Зміївка:
Миру 18; Польова 1-Б/Н; Степова 59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7576, 7655
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1053 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 10:51:22
Новокаховське ВДРМ Зміївка:
30 років Перемоги 1-82А; Гагаріна 1-60; Інтернаціональний 1-10; Миру 1-17; Набережна 1А-77, 80, 82, 84, 86, 88; Невідома 0; Нова 1-81; Робоча 53-55, 57; Степова 1-56А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673, 748, 7108, 7118, 7250, 7255, 7293, 7360, 7378, 7404, 7576, 7622, 7675, 7782, 87000854
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1054 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 10:52:32
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Короленко 43 А, 48; Незалежності(Чапаєва) 150, 152-152 А, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 174-176, 178, 180, 182, 188-190, 192, 194-194 А, 196; Пушкіна 23, 25, 27, 29, 31-42, 44-44 А, 46-52, 56, 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 578
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-2 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:22:40
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Іллінська(Свердлова) 22, 24-32, 33-36, 37-37А, 39, 41, 43, 45, 47-47/1, 49, 51; Короленко 19-43, 44-47, 49, 51-51 А, 55; Незалежності(Чапаєва) 184; Поповича 122-122/1, 124, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 163-199 А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-1 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:23:46
13.3.2021
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:57:56
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 599, 2116, 2590 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-155 А 1Т з 08:00 по 16:30 24.02.2021 19:09:27
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:33
14.3.2021
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:57:57
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:33
15.3.2021
Іванівське ВДРМ Верхні Торгаї:
Горького 7-14, 18; ФранкоІ 1-3; Щорса 9-18
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-179 Л-1 Н.Сірогози з 07:30 по 16:30 03.02.2021 09:11:53
Іванівське ВДРМ Верхні Торгаї:
Горького 1-5; Фрунзе 8, 10-22
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-179 Л-2 Н.Сірогози з 07:30 по 16:30 03.02.2021 09:12:18
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 66; Незалежності(Чапаєва) 51, 53, 55, 57, 59-59Б, 63, 65, 69-83, 85-87, 89-89Б, 91, 95-97, 99, 101, 103, 105; Олександрівська/Незалежності 61/107; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 57; Софіївська(Ворошилова) 76-76/1, 78, 80-80 А, 82, 84, 90, 92, 94, 96; Чкалова 57, 59, 61, 63, 65-65А, 67-70, 72-104, 106, 108, 110
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1427
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-2 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:33:22
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3342 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-99 Л-2 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 11:04:56
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 185-185А; Бериславський 3-50А; Джанкойський 13, 16; Залізнична 10/28; Залізничників 1-11, 12-18, 20-21, 26-40; Каховський 2В-18; Квітковий(Чапаєвський) 3-9; Польовий 7-28; Залізняка Партизана(Теплоенергетиків) 5, 7-9, 11, 13, 15-72; Каховська 1-61; Консервний 2-50; Кримська 146, 148; Новозаводська 1-54; Полярників 3-57; Поповича 14-15, 19-19Г; Призаводська 34; Призаводський 1-59; Промислова 3-51; Промислова1 3-48; Промислова1/Полярників 38/1; Промислова2 3-32; Промисловий 1-24; Селищна(Поселковая) 2-46; Склотарна2 2А-63; Склотарний 3, 5-8, 10А; Танкістів 1-51; Університетська(40роківЖовтня) 185; Чапаєва (Гетьмана Дорошенка) 1-76; Щорса(ВиговськогоІ) 1/29-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 125, 370, 407, 437, 449, 453, 486, 591, 592, 713, 717, 821, 1344, 2050, 2063, 2413, 2621, 2662, 3054, 3249, 3254, 3668, 3835, 4197, 4293, 4296, 4662, 4686, 4699, 5126, 5398, 5541, 5864, 5889, 6031, 6049, 6074, 6189, 6675, 6696, 6895, 7199, 80000030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2720 з 08:30 по 16:00 04.02.2021 11:23:30
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська) 48-52, 56А, 58-60, 64, 70, 72-74 А, 78 А, 80, 86, 88, 90, 92, 94-98 А, 100, 102, 104, 106, 112, 114, 118, 120; Лазурна(ЛюксембургР) 86; Чкалова 105-105 А, 107, 112
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-3 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:35:44
Каховське ВДРМ Костянтинівка:
40 років Перемоги 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 24; Урожайна 1-98
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-287 Л-1 Горностаевка з 09:00 по 16:00 05.02.2021 12:05:40
Скадовське ВДРМ Красне:
Московська 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 731, 790, 1174
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-61 Л-1 з 08:00 по 16:00 16.02.2021 14:12:52
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
Магістральна (Блюхера) 2-14; Молодіжна 2-35, 65
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-354 Л-2 з 08:00 по 19:00 10.02.2021 16:48:48
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 15; Карбишева 10-18; Степова 3-25; Центральна (Урицького) 1-39
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-354 Л-1 з 08:00 по 19:00 10.02.2021 16:49:03
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3629, 4738 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 205 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:20:09
Херсонське ВДРМ Комишани:
Космонавтів 1; Мирний 1-12, 14, 16; Польова 74-112А; Садова 28-35, 36Б-65, 67, 69, 71; Центральна(Радянська) 36Б, 40-40А, 42А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-661 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:22:14
Херсонське ВДРМ Комишани:
Кооперативна 31-31А, 42-44В; Космонавтів 1; Мирний 1-12, 14, 16, 25, 27, 29, 31, 33, 44-46; Польова 2-22, 74-112А; Садова 28-35, 36Б-66, 66Б-67, 69, 71, 97В, 100, 102-114Б; Центральна(Радянська) 36Б, 40-40А, 42А, 77А, 88-88А, 94-94Б, 96-96А, 98; Широка(Червоноармійська) 17А, 19, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 361, 591, 592, 629, 993, 1155, 1837, 1980, 2517, 2916, 3755, 7298
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ яч. 9 до ТП-1085 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:24:11
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 68, 70, 72, 74, 76-79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105-107, 109; Лібкнехта К/Ворошилова 89/98; Софіївська(Ворошилова) 101, 103, 105, 107, 109-111 А, 113, 117-119, 121-125
В т.ч. особ. рахунки пром.: 683
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-3 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:41:43
Олешківське ВДРМ Підстепне:
Західна 0-22; Західний 1-5; Першотравнева 63, 65, 69-69а, 71, 73-75, 77, 79, 92-118
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-864 з 08:00 по 13:00 16.02.2021 08:19:03
Олешківське ВДРМ Кринки:
Бєлова 5, 9; ВишніО 341, 351-357, 361-363В, 363 Е-369, 371В; Дачна 63-68; Землі К.Лагерської с/р 30, 61; Сосновий Бор 62; УкраїнкиЛ 0-17
с/рада Козаче-Лагерська:
"Автомібіліст -1" 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 149, 874
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-586 з 13:00 по 16:30 16.02.2021 08:19:48
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
Молодіжна 1А-27; Садовий 22/1; Чапаєва 1-59; Чумацька(Чапаєва) 1-86; Шевченко 2-60, 63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7153, 11990
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3712 з 08:30 по 16:00 15.02.2021 13:22:11
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
Зорянська 0-48; Кривий Ріг 5-31; Чкалова 2-75
Георгіївка:
Радянська 5-79
Олексіївка:
Ювілейна 2-116
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7028, 7078, 7082, 7151, 7153, 7181, 11116.1, 11957, 11962, 11990, 111010, 111012, 111026
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 379 з 08:30 по 12:00 15.02.2021 13:22:43
Іванівське ВДРМ Благодатне:
Нова 42-43Н, 45Н-72Н; Пушкіна 1-92Н; Чкалова 1Н-45Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 656, 679, 702, 764, 800, 822, 832, 852, 883, 910, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 485 з 09:00 по 16:00 04.02.2021 11:49:18
Великолепетиське ВДРМ Миколаївка:
Фрунзе 29-35, 39-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 842, 1053, 1234
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-182 з 09:00 по 16:00 11.02.2021 10:14:37
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Гоголя 59, 61, 65а; Соборна(Воровського) 4, 109, 111-153, 155-157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 193, 195-199, 201; Соборний (Воровського) 8, 37-39, 43-47, 51-53
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1253, 4470, 4823, 4951
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-042 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:09:19
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Відродження (Петровського) 44, 48, 51; Відродження (Петровського) 55; Вокзальна(Володарського) 14; Морська(УльяноваД) 5, 7, 11, 13; Соборна(Воровського) 2-12, 14, 16-27, 29-31; Центральна(Ленiна) 7-11, 13-30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1311, 1790, 1797, 4037, 4075, 4208, 4224, 4227, 4256, 4305, 4372, 4442, 4498, 4505, 4506, 4512, 4686, 4748, 4806, 4917, 5013, 5084, 5107, 5127, 5179, 81000040
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-04 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:10:53
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1802 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-215 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 14:19:36
Херсонське ВДРМ Херсон:
Антипенка 85-104, 106, 108/38; Бойка 77-77А, 79, 81А-100, 102; Вишнева(Блюхера ) 83-111; Дровникова 81, 83-106, 108/20; Жуковського 14/104, 16-18/103, 22, 28, 31, 40; Королюка 81/23-104, 106-108/26; Ціолковського 11/75, 13/22, 18-21, 27, 31/82-39; Ціолковського/Королюка 25/82; Литвинова 81/29, 84, 86, 88-105, 107-107/30; Некрасова 90, 92, 94, 96, 98, 100/11, 102/7, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124-126/8, 130, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 150-152
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 592, 629, 708, 6766
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-149 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:14:19
Херсонське ВДРМ Херсон:
Антипенка 85-104, 106, 108/38; Бойка 77-77А, 79, 81А-100, 102; Вишнева(Блюхера ) 83-111; Дровникова 81, 83-106, 108/20; Жуковського 3А, 4А-9, 14/104-18/103, 22, 28, 31, 40; Кольцова 48-50, 54-55:1, 56А-62; Королюка 81/23-104, 106-108/26; Литвинова 81/29, 84, 86, 88-105, 107-107/30; Некрасова 90, 92, 94, 96, 98-126/8, 130, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 150-152; Некрасова/Жуковського 105/1; Нестерова 2-3, 8, 12/А; Польова1 74/1, 76, 78, 80-103, 105, 107/2А; Польова2 78, 81-132; Польова3 80-132; Польова4 21, 23-23А, 27-29, 31, 33-102; Польова5 1-83; Польова6 2-68; Приміський 1-8; Ціолковського 3-5А, 7А, 9-11/75, 13/22-21, 27, 31/82-39; Ціолковського/Королюка 25/82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 592, 629, 708, 2056, 5520, 6667, 6766
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ЗТП-166 на ВЛ-10кВ ф-р.2417 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:15:02
Херсонське ВДРМ Херсон:
Антипенка 110/37, 145/65, 147-152, 154, 156; Державіна 1/11-42/13; Достоєвського 1/17-46; Бойка 101, 103-185/42; Дровникова 107-107А, 109-192/50; Жуковського 1-3, 4, 11-14, 19/110-21, 27, 29, 34-39, 41/109, 103/36; Жуковського/Королюка 23/109; Королюка 105, 110/25-203/54; Космічна 39-41/163, 46-67/170; Литвинова 106, 108-191/60; Литвинова/Нестерова 127/30; Миколи Гринька(Бегми) 1/18-72/155; Некрасова 129, 131, 133, 135, 137-137А, 139, 141-141А, 143, 145-149/6, 153-198, 200-200/28, 202-202/35, 204, 206, 208, 210, 212, 214-216, 218, 220, 222; Нестерова 4-5, 9-10, 13/2-39, 45-51, 59/129, 63; Нестерова/Польова1 31/126; Огарьова 2-38, 40/8; Польова1 104, 106, 108-165, 167, 169; Ракетна 38-64; Тургенєва 1-40/26; Фонвізіна 2-2А, 4А-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 592, 778, 1344, 2847, 5262, 7238, 7239
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ЗТП-241 на ВЛ-10кВ ф-р.2418 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:15:47
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Морська 20 Б, 23В/1, 25/20, 25/5-25/8, 25 Б, 25К-25 Н, 25 Ш, 29-Д, 38Г, б/н, Б\Н; Шкільна 15В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 564, 565, 567, 568, 574, 656, 798, 980
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-606 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 18:42:23
Каховське ВДРМ Любимівка:
Мелітопольська 1-1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Садова 4-9, 16-29, 33-34
Планові роботи на лінії 0.4 кВ ТП-573 А Л-2 з 08:00 по 16:00 02.03.2021 12:51:33
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 8; Мангубінська(Пролетарська) 5; Маріїнська(Комунарів) 85; Олександрівська(Володарського) 5-35, 37; Сергіївська(Радянська) 2, 9-9/16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 36, 52, 63, 69, 71, 142, 233, 260, 277, 298, 321, 330, 336, 363, 384, 388, 395, 436, 528, 535, 586, 589, 590, 651, 654, 682, 683, 687, 727, 766, 823, 926, 952, 959, 960, 993, 1010, 1030, 1035, 1056, 1057, 1069, 1115, 1131, 1201, 1202, 1227, 1246, 1268, 1277, 1295, 1358, 1370, 1408, 1425, 1440, 1456, 1458, 1475, 1494, 1509, 78000043, 78000060, 78000623, 78000714
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-16 з 08:30 по 16:30 19.02.2021 11:34:01
Іванівське ВДРМ Верхні Сірогози:
Кірова 12-104
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-68 Н.Сірогози з 07:30 по 12:00 02.02.2021 09:22:47
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 8; Мангубінська(Пролетарська) 5; Маріїнська(Комунарів) 85; Олександрівська(Володарського) 5-35, 37; Сергіївська(Радянська) 2, 9-9/16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 36, 52, 63, 69, 71, 142, 233, 260, 277, 298, 321, 330, 336, 363, 384, 388, 395, 436, 528, 535, 586, 589, 590, 651, 654, 682, 683, 687, 727, 766, 823, 926, 952, 959, 960, 993, 1010, 1030, 1035, 1056, 1057, 1069, 1115, 1131, 1201, 1202, 1227, 1246, 1268, 1277, 1295, 1358, 1370, 1408, 1425, 1440, 1456, 1458, 1475, 1494, 1509, 78000043, 78000060, 78000623, 78000714
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-16 з 08:30 по 16:30 19.02.2021 11:35:12
Іванівське ВДРМ Сірогози:
Залізнодорожна 2-42; Робоча 1-38; Свободи 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 555, 598, 18659
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-234 Н.Сірогози з 13:00 по 16:30 02.02.2021 09:24:27
Херсонське ВДРМ Херсон:
Авіаторів(Чкалова) Військове містечко 38-57; Військове містечко 44-57; Військове містечко23 22-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2737, 5115
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 А 2Т Л-18 з 09:00 по 15:30 08.02.2021 16:52:59
Великолепетиське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 837 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-11 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 14:15:12
Каховське ВДРМ Велика Благовіщенка:
Партизанська 0; Шевченка 0, 28, 36-74
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-98 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 12:38:00
Новокаховське ВДРМ Бургунка:
Гагаріна 1-81; Молодіжна(Жовтнева) 31
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-346 Берислав з 08:30 по 16:00 11.02.2021 15:44:04
Новокаховське ВДРМ Бургунка:
Зарічна(Енгельса) 11; Молодіжна(Жовтнева) 1, 9, 19-30; Нова 1-42; Садова 1-18, 20, 22, 26-30, 32, 34, 36, 38, 40-42, 44, 46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7125, 7549, 87000030
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-393 Берислав з 08:30 по 16:30 11.02.2021 15:45:08
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 68, 70, 72, 74, 76-109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123; Лібкнехта К/Ворошилова 89/98; Святоюріївська(Будьонного) 61-114; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 63, 65, 67-67 А, 69, 71, 73, 75-112, 114, 116, 118, 120, 124, 126; Софіївська(Ворошилова) 100 А-111 А, 113, 117-119, 121-125, 129, 131, 133, 135-137
В т.ч. особ. рахунки пром.: 683
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-8 з 08:00 по 19:00 01.03.2021 11:33:11
Високопільське ВДРМ Андріївка:
Андріївка 6-87; Колодязний 4; Першотравнева 4-5; Степова 2-4; Трудова 1-34
Благодатівка:
Миру 6; Миру (Леніна) 1-61; Набережна 1-9; Шевченка 1-125
Мала Сейдеменуха:
Заводська 2-12; Маяковського 1-29; Набережная 1-6; Сонячний 0-12; Шевченко 1-59
Новогреднєво:
Миру 1-43; Новогреднєво 1-78
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20055, 200106, 200141, 200166, 200176, 200347, 2001052, 2001376, 20010166
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1324 з 08:00 по 16:00 12.02.2021 10:59:37
Чаплинське ВДРМ Першокостянтинівка:
Миру 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 500, 926
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-429 Л-1 з 07:30 по 16:30 12.02.2021 10:59:40
Новотроїцьке ВДРМ Новомихайлівка:
Леніна ( Таврійська ) 14, 18, 20, 22-26, 28, 30-40, 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1475
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-462 Л-1 з 08:00 по 17:00 16.02.2021 10:07:07
Великолепетиське ВДРМ Павлівка:
Жовтнева 6-44; Першотравнева 2-29; Пролетарська 1-39; Українська 1-74
Самійлівка:
35 років Перемоги 3-54; Дружби 4-12; Комсомольська 1-52; Кооперативна 1-47; Леніна 1-29; Миру 1-52; Молодіжна 3-24; Степова 1-14; Ударна 10-33; Ювілейна 3-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7033, 7068, 7072, 7077, 7101, 7110, 7177, 7215, 11954, 11957, 111003, 111006, 111023, 111047
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Самійлівка" з 09:00 по 16:30 18.02.2021 14:50:51
Новотроїцьке ВДРМ Новомихайлівка:
Відродження 11, 13, 15-20; Леніна ( Таврійська ) 42, 46, 48-50, 52, 54, 56-58, 60, 66-69, 73-81, 87-109
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1475
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-462 Л-2 з 08:00 по 17:00 16.02.2021 10:09:55
Олешківське ВДРМ Олешки:
Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 29-58/3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 58, 174, 281, 599, 618
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-45 з 08:00 по 16:00 25.02.2021 14:29:11
Херсонське ВДРМ Правдине:
Вишнева(Радянська) 60, 64, 77-79, 81, 88-100, 105-107, 111-128; Садова 12-32
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-209 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:17:27
Високопільське ВДРМ Нововоскресенське:
Дружби(МарксаК) 105-133
Петропавлiвка:
Жовтнева 2-91; Зелена 1-22; Перемоги 1-25; Степова 1-31; Травня1 1-47; Центральна(Радянська) 1Б-98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041, 100130, 100140, 100170, 100247, 100265, 100314, 100332, 100363, 75000628
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1663 з 08:00 по 16:00 05.02.2021 09:06:23
Скадовське ВДРМ Новомиколаївка:
Вишнева(Котовського) 1-32, 34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 88
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-601 Л-2 з 08:00 по 16:00 16.02.2021 10:15:17
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Матросова 7, 9, 11, 15, 56-72; МорозоваП 1, 3-9, 11, 13-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5272, 15777
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-85 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30 25.02.2021 14:36:05
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Степова (Пролетарська) 32-33, 35-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97 а; Таврійська 18-67; Тарана 0, 27 А, 31, 33-76, 78; Чапаєва 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 727, 5272, 15782
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-169 Каланчак з 08:00 по 16:30 25.02.2021 14:39:16
Скадовське ВДРМ Новомиколаївка:
Вишнева(Котовського) 1-32, 34; Колгоспна 1-30; Космонавтів 1-40; Піонерська 20, 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 88
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-601 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 10:17:24
Олешківське ВДРМ Олешки:
Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 29-58/3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 58, 174, 281, 599, 618
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-45 з 07:30 по 16:30 25.02.2021 14:57:46
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 6234 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-171 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 13:10:34
Високопільське ВДРМ Любимівка:
Молодiжна 8, 10, 16; Нова 37-47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 69, 71; Садова 35-79; Таврійська (Ленiна) 42-58, 60, 62, 64; Центральна 13, 15, 17, 19-19А, 21, 23, 25-38, 40, 42, 44, 46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10011, 10043, 100123, 100209, 100225, 100227, 100238
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-182 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:23:54
Скадовське ВДРМ Таврія:
Гагаріна 4-16; Квіткова(Енгельса) 1-24; Молодіжна 4, 6, 8, 10-11
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-310 Л-3 з 08:00 по 17:00 25.02.2021 15:28:57
Високопільське ВДРМ Любимівка:
Молодiжна 8, 10, 16; Нова 37-47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 69, 71, 84, 88, 90, 92, 94-98, 100, 102-104, 108-149; Садова 35-153; Таврійська (Ленiна) 42-186; Центральна 13, 15, 17, 19-19А, 21, 23, 25-44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 61, 63-65, 67, 69, 71, 73, 75, 77-116
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10011, 10041, 10043, 10063, 100123, 100125, 100189, 100209, 100225, 100227, 100238, 100332
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1691 з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:24:59
Іванівське ВДРМ Воскресенка:
Жовтнева 43Н, 47Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 656
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-110 з 13:00 по 16:00 02.02.2021 10:39:37
Високопільське ВДРМ Любимівка:
Садова 81-153; Таврійська (Ленiна) 71-75, 79-85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-110, 112, 114-116, 122-124, 126, 138, 142, 144, 146, 148
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10043
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-194 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:25:34
Скадовське ВДРМ Таврія:
Гагаріна 1-16; Квіткова(Енгельса) 1-24; Космонавтів 1-38; Молодіжна 1-38, 40-42, 44-46, 48, 50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 747
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-310 з 08:00 по 17:00 25.02.2021 15:31:01
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 73 Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ ГНС Левая цепь з 09:00 по 17:00 05.02.2021 14:37:28
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гоголя 11-16, 18-18А; Преображенська(Декабристів ) 5-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 1240, 1541, 1898, 2141, 2546, 2756, 2957, 3108, 3369, 3393, 3409, 3429, 4105, 4163, 4549, 4723, 4994, 5031, 5835, 6712, 7038
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-50 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 15:56:45
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 66; Незалежності(Чапаєва) 51, 53, 55, 57, 59-59Б, 63, 65, 69-83, 85-87, 89-89Б, 91, 95-97, 99, 101, 103, 105; Олександрівська/Незалежності 61/107; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 57; Софіївська(Ворошилова) 76-76/1, 78, 80-80 А, 82, 84, 90, 92, 94, 96; Чкалова 57, 59, 61, 63, 65-65А, 67-70, 72-104, 106, 108, 110
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1427
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 10:57:43
Чаплинське ВДРМ Балтазарівка:
Кудрі 1-19, 22, 26, 30-31, ; Садова 15-18, 20, 25, 34-39, 53-99, 168; Таврійська 2, 16, 19, 21-25; Черноморська 1-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-86 з 15.03.2021 07:30 по 16.03.2021 16:30 16.02.2021 11:04:02
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-22; 993стрілецькогоПолку 8; Адміралтейська 2; Азовська 1-43, 44а-45б, 59а, 75, 150-191; Берегова 83; Виноградна 1-28б, 30, 31-36, 37-42, 61, 63-76, 76Ж-80; Курортна 1/3; Меліораторів 16; Мисливська 12; Набережна 31Н-корп. 3; Полинна 1-25; Придорожна 1/1-39Д; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-10; Соляників 3-14
Щасливцеве:
Гагаріна 109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1204, 1210, 1223, 1228, 1244, 1253, 1254, 1256, 1258, 1261, 1307, 1356, 1363, 1708, 1723, 1742, 1765, 4038, 4072, 4082, 4097, 4132, 4195, 4216, 4241, 4246, 4280, 4305, 4318, 4346, 4426, 4434, 4472, 4475, 4502, 4518, 4559, 4564, 4582, 4599, 4604, 4638, 4683, 4695, 4744, 4759, 4776, 4777, 4809, 4811, 4821, 4835, 4858, 4861, 4881, 4895, 4928, 4977, 4997, 5044, 5050, 5051, 5053, 5065, 5077, 5079, 5082, 5109, 5113, 5126, 5171, 5182, 5194, 5200, 5207, 5240, 81000070
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Генгорка" 1Т з 09:00 по 16:00 27.02.2021 13:11:56
Чаплинське ВДРМ Балтазарівка:
Кудрі 1-19, 22, 26, 30-31, ; Садова 15-18, 20, 25, 34-39, 53-99, 168; Таврійська 2, 16, 19, 21-25; Черноморська 1-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-86 з 07:30 по 16:30 16.02.2021 11:05:17
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Бірючанська (Урицького) 27, 31-31А; Вадія Гака (Крупської) 20а-20А; Квіткова(Островського) 9, 32; Ковпака 1-3б, 5-5В, 7-7в, 9-9а, 11а-11б, 13, 15, 17-17а, 21, 23, 25-26, 34-40, 47а-47А; Паризької Комуни 65, 69, 71-71А, 88-90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4134, 4469, 4738, 5035
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-069 1Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 11:10:19
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:57:58
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Бірючанська (Урицького) 4-4а, 18, 20, 22-30; Вадія Гака (Крупської) 20А; Затишна (Птахова) 3-6; Квіткова(Островського) 1-34; Ковпака 23а-23А, 27-34, 42; Невського 3-5а; Паризької Комуни 63, 69-69Д, 71, 71В-71Д; Світлий (Щорса) 1-10а; Соборна(Воровського) 242-262а, 270-271А; Сонячна 5-12; Сонячний 1-2; Степна 1-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4279, 4513, 4637
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-069 2Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 11:10:30
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Північна12 31
ГенічеськаГірка:
Азовська 40, 44, 46-74, 76-126А; Виноградна 21, 28, 29, 30а, 33А, 36Б, 42-58, 61А, 76-а, 95а-131; ДериглазоваГ 49А-95; Лісовий 1-5; Набережна 26Д; Озерна 15-23А; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б
Щасливцеве:
Амбулаторна 37-42; Арабатська 5-85; Будівельна 2-13; Вербна 1; Весняний 7; Водна 4-11; Гагаріна 1-129; Джерельна 28; Дніпровська 3-19; Енергетична 5; Зоряний 2; Зяблівська 5-11; Інтернаціональна 1-4; Квітковий 17; Ковильна 14-16; Комарова 0-97; КузнєцоваР 1-72; Центральна (Леніна) 188; Шевченка 1; Миру(Леніна) 1-184; Морська 1-185В; Набережна 1-діл.34; Нахімова 16; Паркова 2; Перлинна 6-20; Південний 2-6; Приморська 1-45; Радянська(Зелена) 1-86; Сивашська 0-99; Сонячний 15; Таврійська 9; Торгова 1; Туристична 19; УкраїнкиЛ 3-15; Уютна 7
Щасливцівська с/рада:
Азов плюс"-Дачний масив, вул.Березнева 85; "Чайка" Дачний масив, вул.Сонячна 1-63/1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1243, 1253, 1254, 1256, 1258, 1286, 1381, 1712, 1722, 1786, 4039, 4082, 4097, 4132, 4166, 4196, 4227, 4254, 4256, 4280, 4303, 4336, 4344, 4358, 4391, 4402, 4448, 4473, 4478, 4480, 4482, 4495, 4518, 4524, 4564, 4578, 4587, 4588, 4589, 4590, 4591, 4595, 4596, 4597, 4616, 4630, 4643, 4653, 4679, 4699, 4745, 4747, 4774, 4817, 4823, 4835, 4843, 4855, 4864, 4875, 4890, 4902, 4905, 4908, 4947, 4948, 4949, 4970, 5007, 5011, 5012, 5044, 5054, 5058, 5059, 5060, 5076, 5083, 5095, 5099, 5102, 5103, 5133, 5162, 5172, 5188, 5189, 5198, 5201, 5209, 5212, 5214, 5215, 5219, 5226, 5234, 5237, 11116.1, 81000530
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Щасливцеве" з 09:00 по 16:00 27.02.2021 13:13:31
Високопільське ВДРМ Добрянка:
Чапаєва 5-16; Червоноармійська 2-23, 26-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 77, 102, 267
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-36 Л-2 з 08:00 по 16:00 17.02.2021 07:39:00
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-102А; Азовська 1-120; Акацій 39; Берегова 7/2 А-71; Виноградна 4; Гагарина 1-17; Дорожня 6-11А; Київська 1; Ковильна 0-9; Маячний 7; Молодіжна 1-7; Морська 42; Морський 2; Новий 1-11; Південна 5; Садова 1-32; Світла 1-64А; Сивашська 50; Приморська 1-131; Східна 1-84; Центральна 19В-202А; Центральна(Леніна) 1-310-б; ЧерепковаВ 15-63в
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1231, 1245, 1254, 1258, 1268, 1339, 1364, 1380, 1693, 1701, 1704, 1715, 1755, 1769, 1788, 4034, 4065, 4082, 4123, 4139, 4280, 4285, 4366, 4368, 4374, 4427, 4496, 4509, 4518, 4564, 4585, 4596, 4600, 4608, 4618, 4623, 4627, 4628, 4642, 4646, 4663, 4671, 4681, 4689, 4693, 4697, 4709, 4737, 4746, 4752, 4783, 4812, 4822, 4823, 4827, 4843, 4857, 4862, 4872, 4873, 4880, 4901, 4920, 4940, 4950, 4970, 4983, 4996, 4998, 5019, 5022, 5040, 5043, 5056, 5071, 5075, 5096, 5097, 5106, 5128, 5172, 5206, 5213, 5219, 11116.1, 81000044
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Стрелкове" 1Т з 09:00 по 16:00 27.02.2021 13:15:34
Новокаховське ВДРМ Обривка:
Зелена(Калініна) 1-42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 480
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-160 Л-3 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 11:34:29
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 91а-91В
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Димитрова 1-119; Центральна(Леніна) 2-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1790, 4097, 4109, 4167, 4378, 4522, 4823, 4838, 4843, 4980, 4990, 5015, 5119
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 644 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 13:00:54
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28-28А, 30, 34, 36, 38-40, 42, 44-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 2-6; Херсонська 1-16; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:15:30
Херсонське ВДРМ Інгулець:
Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 28-28А, 30, 34; Інгулецька 1-28, 30-35, 37, 39; Набережна 1-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 20236, 20300, 20611, 20919
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-558 Білозерка з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:16:54
Херсонське ВДРМ Інгулець:
Гагаріна 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; Інгулецька 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52, 54, 56, 58-60, 100-136
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-559 Білозерка з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:17:50
Новотроїцьке ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1953 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-298 з 09:00 по 17:00 12.02.2021 15:20:09
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Свободи(МарксаК) 41, 43-43А, 45, 47Б, 49-51, 53-55, 58-62, 65-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4619, 6936, 7133, 20065, 20241, 20371, 20489, 20544, 20726, 20769, 20937, 20975
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-2 Білозерка з 08:00 по 16:30 11.02.2021 11:46:59
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Коняшиних 1-25; 8 Березня 1-33; Виноградна 2-34а; Вишнева(МарксаК) 01а-165; Ключовий(Піонерський) 01а-23; Масюткиних 02а-10; Наддніпрянська 02а-135, 138-148, 150, 152, 154, 156, 158, 160-160а, 164, 166, 168, 170-192; Новомаячковська 11, 13-13а, 15, 19а, 21, 23, 25-54, 56-80; Партизанський 1-28; Подвойської 1-65; Садова 27-154; Травня1 5-50; Ушакова 01б-74; Хитрий(Комсомольский) 01а-28; Червоноармійська 01а-29; Шевченка 01а-189, 191-215; Шкільний 1-14; Ювілейна 5-12
Маслівка:
Садова 01б-39; Степова 01а-37; Східна 1-41
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
Обривка:
Довженко 6-36; Зелена(Калініна) 1-42; Першотравнева 1-44; Південна(Комсомольська) 1-55; Пушкіна 2-38; Шевченка 29; Ювілейна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 128, 135, 143, 182, 218, 239, 299, 314, 387, 405, 445, 480, 608, 674, 678, 846, 883, 922, 2148, 2154, 2168, 2189, 2208, 2222, 2410, 2447, 2566, 2600, 3250, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 83 з 08:00 по 19:00 16.02.2021 12:11:03
Чаплинське ВДРМ Балтазарівка:
Гагаріна 2, 4, 6-8, 10-14, 18-22; Кримська 3-20; Мира 1-20; Степова 1-6; Таврійська 3-15, 17-18, 20; Торгова (Леніна) 3-15; Українська (Радянська) 1-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 943
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-87 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 09:12:07
Чаплинське ВДРМ Балтазарівка:
Гагаріна 2, 4, 6-8, 10-14, 18-22; Кримська 3-20; Мира 1-20; Степова 1-6; Таврійська 3-15, 17-18, 20; Торгова (Леніна) 3-15; Українська (Радянська) 1-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 943
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-87 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 09:14:12
Великолепетиське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 883, 912, 1220, 1252, 1310 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-129 Л-2 з 09:00 по 16:30 05.02.2021 15:14:33
Великолепетиське ВДРМ Миколаївка:
Леніна 34, 36, 39-63, 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 883, 894, 1105, 1195, 1293
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-129 Л-3 з 09:00 по 16:30 05.02.2021 15:14:49
Каховське ВДРМ Каховка:
Кошового 1-25; Мелітопольська 70; Островського 1-10; Паркова(Піонерська) 1-28; Суворова 1-31
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-158 Л-1 з 08:00 по 19:00 01.03.2021 14:49:38
Великолепетиське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 11115 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-129 Л-4 з 09:00 по 16:30 05.02.2021 15:15:10
Каховське ВДРМ Каховка:
Велика Куликовська (МарксаК) 65-69; Гоголя 2, 4, 6, 8-22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37-37А; МихайлаЖука(Свердлова) 1-24, 26, 28, 30-30Б, 32, 34, 42, ГАРАЖ; Набережна 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 29, 4302, 4434, 4435, 4828, 4829
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-5 2Т з 08:00 по 17:00 15.02.2021 09:18:42
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 606, 627, 700, 754 Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 МК Восток 2 з 08:00 по 16:30 17.02.2021 09:42:12
Голопристанське ВДРМ Бехтери:
Молодіжна 1-65; Молодіжна (Технікум) 1-54; Прикордонна 16; Таврійська(Радянська) 9; Чорноморська(Горького) 53; Шкільна(Леніна) 32, 34-37
Новочорномор’є:
Лісова 3-16; Нова 1-13; Приозерна 1-16; Степова 1-10; Фальц-Фейна(Леніна) 1-82; Ялтенська 2-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6, 28, 64, 121, 350, 681, 817, 939, 953, 978, 1178, 1182, 1246, 1368, 1372, 11118
Роботи на сторону лінії 10(6) кВ 865 з 08:30 по 10:00 01.03.2021 16:07:22
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Клімака 1-16, 17-48 Б, 51
В т.ч. особ. рахунки пром.: 862
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:28:54
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1367 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-106 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:27:09
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Перекопська 19Б-31, 33; Перекопський 20
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:29:03
Високопільське ВДРМ Пригір`я:
Кірова 1, 3-126, 128; Садова(Леніна) 29, 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 31, 60, 136, 149, 186
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-184 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:28:06
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Алеєва 4-16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Клімака 50, 52, 54-65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; Кримський 1-2А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:29:13
Новотроїцьке ВДРМ Новомиколаївка:
Мічуріна 3-7, 9, 11, 19-21, 23-27А, 29, 31, 43, 47-51, 53, 55-55А, 61, 63-65, 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1543, 1961
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-1 з 08:00 по 17:00 19.02.2021 03:58:21
Високопільське ВДРМ Камянка:
Яковенка 1-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 31, 186
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-185 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:29:01
Голопристанське ВДРМ Чулаківка:
Калініна 1-6, 10-14; Новоселівська 15-33; Садового 01, 62, 65-67 А; Степова 1, 4А, 7-Б/Н; Суворова 11-12А, 13-а-65; Шевченко 1, 2-32; Щербаченка 3-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11118
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-369 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 09:57:27
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Клімака 53; Перекопська 2А-17
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:29:30
Високопільське ВДРМ Високопілля:
Визволителів (Червоноармійська) 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17а, 21, 23, 29, 31, 35, 37, 39; Комсомольська 2-4, 6; Українська 2-4, 32, 34, 36-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 77
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-30 Л-1 з 08:00 по 16:00 24.02.2021 15:52:24
Каховське ВДРМ Каховка:
Велика Куликовська (МарксаК) 119-129, 131, 133, 135, 146-158; Набережна 23; ОлесяГончара(Кірова) 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3421, 3589, 3871, 4001, 4043, 4059, 4302, 4330, 4434, 4435
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-550 Л-1 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:38:28
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Блюхера 2-10; Гвардійська 3; Храмова(Червонофлотська) 2, 4, 6, 8, 10, 12А, 13А-14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30-30А, 32, 33А-34, 36, 38, 40, 42-42А, 44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 463
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:31:46
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 595 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2421 з 09:00 по 16:30 01.02.2021 15:20:59
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Гвардійська 1-2, 3А-4, 8, 10; Каланчацька(60років Жовтня) 21, 23, 25-27, 29, 31-35, 37; Чехова провулок 2 А-10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:32:03
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Гвардійська 5-7, 9, 11, 13-31
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:32:19
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20090 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-2 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:14:25
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 443 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:32:36
Херсонське ВДРМ Приозерне:
40років Перемоги 1-7; Абрикосова 6-27, 34-42А; Вишнева 10-40; Дружби народів 1, 10-11, 23, 44; Степова 1-5А, 7А-39; Українська 2А-6, 18, 32; Шаталова 1, 3-15, 17-21, 23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-3 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 10:00:24
Херсонське ВДРМ Приозерне:
Абрикосова 1-4, 32; Вишнева 2-9; Дружби народів 3-9, 11А-22, 24-41, 46-47; Комарова 5, 19, 26; Садова 46-48; Степова 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-4 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 10:01:26
Олешківське ВДРМ Клини:
Молодіжна 1-44; Ювілейна 2, 4, 8-8А, 10, 16, 32-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 704, 711
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-1 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 08:58:46
Олешківське ВДРМ Раденськ:
Добровольського (Добровольців) 16, 19, 23-25; Нарожного 1, 23-41, 43-44, 46-54; Нарожного 0; Першотравнева 0, 16, 18, 20
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:48:38
Олешківське ВДРМ Клини:
Ювілейна 1-2, 3-3А, 4А-7, 9, 12-31, 35-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 108, 704
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-2 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 08:59:01
Олешківське ВДРМ Раденськ:
Гагаріна 1А-8, 10, 12, 14 А-19, 22-34, 36-36а; Лісна 4; Нарожного 1-22, 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 98
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:48:49
Олешківське ВДРМ Клини:
Миру (Комсомольська) 1-41
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-3 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 08:59:12
Олешківське ВДРМ Раденськ:
Добровольського 29; Добровольського (Добровольців) 18, 27-31; Першотравнева 1-12, 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 701, 79000067
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:48:58
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 98 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:49:07
Олешківське ВДРМ Раденськ:
Гагаріна 11, 14, 20, 38-39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 497
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-5 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:49:17
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
Гагарина 17а-48; Квіткова 3; Морський 1-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1216, 1705, 1727, 4419, 4507, 4539, 4565, 4628, 4696, 5112
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Стрелкове" 2Т з 09:00 по 16:00 03.03.2021 11:20:16
Генічеське ВДРМ Азовське(Фрунзе):
Біла 1, 3-32; Східна 1, 3
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-273 Л-5 з 09:00 по 16:30 04.03.2021 10:43:10
Херсонське ВДРМ Херсон:
Богородицька(Червонофлотська) 36, 37-40А, 43А, 95А, 101; Воронцовська(Комунарів) 6А, 11-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 519, 571, 812, 2122, 2239, 2861, 3821, 4111, 4523, 5671, 5902, 6665, 7056, 7149, 7184
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-440 1Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:04:48
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5157, 5314, 15782 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-90 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 13:56:01
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Новий 1-5; Садова 42, 46, 48-57, 59; Сонячна 1-3; Українська 90
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-472 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:57:52
Херсонське ВДРМ Херсон:
Богородицька(Червонофлотська) 35, 36А, 39, 54; Санаторний 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 839, 4021, 7215
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-440 2Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:06:58
Херсонське ВДРМ Велетенське:
Вишнева 1-18; Горького 1-12; Мирна(Комсомольська) 1-14; Молодіжна 2, 4, 6, 8-14; Північна 1, 2, 3-11, 50; Степова 2, 4, 8, 10, 12, 16, 18, 20-22; Центральна(Радянська) 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Шевченка 1-21, 25-27, 29-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20038, 20406
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-107 Білозерка з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:13:57
Херсонське ВДРМ Велетенське:
Північна 0, 40-51; Центральна(Радянська) 98, 106, 116-122; Шевченка 114
Гончарне:
Зелена 3-11; Неизвестная 0; Центральна 1-8
Кізомис:
Горького 1-166; Зелена 12; Зелений 11-13; Маячна 3; Набережна 1-120; Касперівська(Радянська) 1-285; Робоча 1-56; Собка 1-21; Чехова 1-6; Шевченка 1-206; Шкільна 1-112
с/рада Кізомиська:
кадастровий номер б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 676, 5281, 5639, 5836, 6324, 7201, 20038, 20056, 20219, 20224, 20256, 20320, 20388, 20491, 20495, 20701, 20718, 20749, 20861, 20993, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-163 (30) з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:14:26
Херсонське ВДРМ Первомайське:
Східна 35/2, 39-43; Українська 52-92; Центральна 36-93
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 20696, 20869
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-119 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30 02.03.2021 10:28:55
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:34
Херсонське ВДРМ Дніпровське:
Білозерське 4, 11
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-99 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:30 02.03.2021 10:31:26
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Агропромівська 1-21; Миру 1-19; Садова 58, 60-69; Степова 1-12; Херсонська 32, 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5270, 5856, 7274, 20263, 20526, 20940
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-472 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:59:53
Новокаховське ВДРМ Таврійськ:
Молодіжна 33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 255, 322, 343, 2378, 2463
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-227 з 09:00 по 16:00 26.02.2021 14:22:50
Херсонське ВДРМ Дніпровське:
Білозерське 2, 6, 8, 10, 12-28, 32, 38-52; Глинище 4-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5665, 20955
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-57 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30 02.03.2021 10:35:32
16.3.2021
Великолепетиське ВДРМ Бабино:
Будівельний 1-19; Зарічна 6-37; Колгоспний 1-13; Малий 1-6; Морський 1-11; Портова 1-10; Приморська 0-52; Степова 6-67
Нижній Рогачик:
40 років Перемоги 0-100; Набережна 0-33; Радянська 5-67; Степова 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7074, 7125, 7169, 7178, 7192, 11957, 111002, 111006, 111042
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 364 з 09:00 по 16:00 11.02.2021 09:58:03
Херсонське ВДРМ СЛАВУТИЧ:
не визначено б/н
Степанівка:
Більшого Горича 11, 28-41; " Енергетик" Б/Н; Енергетична 79-86; Калинова 27-31, 42-45; Очаківська 8; Очаківський 1А-3-а; Христича 1В, 5В-7Б, 9А, 15, 23, 25, 29-31
територія Степанівської с/р:
СТ "Енергетик" б/н
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-922 Л-1 з 09:00 по 16:30 02.03.2021 10:44:05
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Виноградна 36-68; Гната Шила(Щорса) 1-9; Козацький(Радянський) 1-18; Корсунська 2-120; Межевича 2; Мижевича 01а-63; Молодіжний 1-17; Набережна 1-110; Наддніпрянська 137, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 212-232; Новолагерська 3-43; Новомаячковська 1-10, 12, 14, 16-18а, 20, 22, 24, 54а; Новоодеська 1-91а; Пушкіна 01б-14; Степова 1-16; Тихий 1-17; Шевченка 190; Ярошенко 1-54
Корсунка:
Hабережна 64, 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 182, 218, 239, 284, 405, 515, 631, 912, 925, 960, 1813, 2281, 2416, 2478, 2552, 3240, 3241, 3250, 3283, 3338, 3341, 3372
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 51 з 08:00 по 10:00 16.02.2021 14:06:03
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1-30; Квіткова (Комсомольська) 1-22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-49; Мира 11-19; Молодіжна 2-65; Садова 1-85; Степова 3-25; Східна 3-27; Центральна (Урицького) 1-82; Шкільна (Крупської) 1-88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 73, 103, 274, 281, 3403, 3479, 3555, 3661, 3805, 3932, 4104, 4225, 4365, 4500, 4537
Технічне обслуговування ПС 35 кВ НС-5 по МК 1Т з 07:30 по 16:30 01.03.2021 08:42:40
Іванівське ВДРМ Верхні Торгаї:
Горького 1-5; Фрунзе 8, 10-22
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-179 Л-2 Н.Сірогози з 07:30 по 16:30 03.02.2021 09:12:42
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 66; Незалежності(Чапаєва) 51, 53, 55, 57, 59-59Б, 63, 65, 69-83, 85-87, 89-89Б, 91, 95-97, 99, 101, 103, 105; Олександрівська/Незалежності 61/107; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 57; Софіївська(Ворошилова) 76-76/1, 78, 80-80 А, 82, 84, 90, 92, 94, 96; Чкалова 57, 59, 61, 63, 65-65А, 67-70, 72-104, 106, 108, 110
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1427
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-2 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:33:37
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3342 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-99 Л-2 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 11:05:06
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 185-185А; Бериславський 3-50А; Джанкойський 13, 16; Залізнична 10/28; Залізничників 1-11, 12-18, 20-21, 26-40; Каховський 2В-18; Квітковий(Чапаєвський) 3-9; Польовий 7-28; Залізняка Партизана(Теплоенергетиків) 5, 7-9, 11, 13, 15-72; Каховська 1-61; Консервний 2-50; Кримська 146, 148; Новозаводська 1-54; Полярників 3-57; Поповича 14-15, 19-19Г; Призаводська 34; Призаводський 1-59; Промислова 3-51; Промислова1 3-48; Промислова1/Полярників 38/1; Промислова2 3-32; Промисловий 1-24; Селищна(Поселковая) 2-46; Склотарна2 2А-63; Склотарний 3, 5-8, 10А; Танкістів 1-51; Університетська(40роківЖовтня) 185; Чапаєва (Гетьмана Дорошенка) 1-76; Щорса(ВиговськогоІ) 1/29-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 125, 370, 407, 437, 449, 453, 486, 591, 592, 713, 717, 821, 1344, 2050, 2063, 2413, 2621, 2662, 3054, 3249, 3254, 3668, 3835, 4197, 4293, 4296, 4662, 4686, 4699, 5126, 5398, 5541, 5864, 5889, 6031, 6049, 6074, 6189, 6675, 6696, 6895, 7199, 80000030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2720 з 08:30 по 16:00 04.02.2021 11:23:50
Скадовське ВДРМ Красне:
Московська 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 731, 790, 1174
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-61 Л-1 з 08:00 по 16:00 16.02.2021 14:13:38
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 15; Карбишева 10-18; Степова 3-25; Центральна (Урицького) 1-39
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-354 Л-1 з 08:00 по 19:00 10.02.2021 16:49:28
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
Магістральна (Блюхера) 2-14; Молодіжна 2-35, 65
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-354 Л-2 з 08:00 по 19:00 10.02.2021 16:49:42
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3629, 4738 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 205 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:20:34
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська) 48-52, 56А, 58-60, 64, 70, 72-74 А, 78 А, 80, 86, 88, 90, 92, 94-98 А, 100, 102, 104, 106, 112, 114, 118, 120; Лазурна(ЛюксембургР) 86; Чкалова 105-105 А, 107, 112
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-3 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:36:06
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3317 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-683 1Т Л-1 з 09:00 по 16:30 01.03.2021 10:19:02
Херсонське ВДРМ Херсон:
200-річчя Херсона 10; Добролюбова 3-7, 8, 10-14; проїзд Патона/Таврійський проїзд 15/5; Сенявіна Адмірала 80-84/1; Станіславського 3-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5833
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-683 2Т Л-11 з 09:00 по 16:30 01.03.2021 10:21:34
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 68, 70, 72, 74, 76-79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105-107, 109; Лібкнехта К/Ворошилова 89/98; Софіївська(Ворошилова) 101, 103, 105, 107, 109-111 А, 113, 117-119, 121-125
В т.ч. особ. рахунки пром.: 683
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-3 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:42:21
Чаплинське ВДРМ Балтазарівка:
Каштанова (МарксаК) 25; Пушкіна 1-10; Шевченко 1-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 943
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-144 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:07:31
Високопільське ВДРМ Високопілля:
Героїв Крут 42а; Комсомольська 5, 7-42; Українська 5-29, 33, 35
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-30 Л-6 з 08:00 по 16:00 01.03.2021 10:53:15
Олешківське ВДРМ Челбурда(Пролетарка):
Виноградна 1-4; Жовтнева 1-18; Молодіжна (Радянська) 1-1а, 1 Б-2, 2 В, 4-6, 7-8; Новожовтнева 1-6; Центральна (Леніна) 1-31, 86, 105а; Шкільна 1-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 16, 18, 98, 839, 874
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-316 з 08:00 по 13:00 16.02.2021 08:20:41
Олешківське ВДРМ Олешки:
Артилерійська 1-44; Лагерна 11, 14-26, 29-30; Леваневського 2-30, 32, 34, 36, 38; ОлешківськоїСічі(Ж.Революції) 3-49; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 217, 700
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-448 з 13:00 по 16:30 16.02.2021 08:21:28
Херсонське ВДРМ Комишани:
Дунайський 1-11А; Зоряна(Бєлінського) 16-16А, 17-22, 24-27, 29-37Б, 40-42; Крилова 6-6Г, 12-12А, 14; Лиманний 1-20А; Механізаторів 1-40; Морський 6-18; Набережна 1-7, 9-9А, 11-11А, 13-16А, 18, 20-24; Нижня 92-92А, 94А, 96-96А, 98, 100, 105, 107-107А, 109-109Б, 111, 115-115Б; Нова 1-14; Пушкіна 1-17, 18, 20, 22-28Б, 30А, 36-38Б; Спортивний 1-9; Фестивальна(Чапаєва) 5А, 6-38; Широка(Червоноармійська) 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А; Центральна(Радянська) 92-92А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 592, 884, 1198, 1983, 3102, 3921
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-722 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:30:20
Чаплинське ВДРМ Благодатне (Жовтневе):
Зелена 10-38; Нова 1
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-85 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:12:35
Херсонське ВДРМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Монастирська 1-3; Причальна 2-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Дніпровська 1-10; Дунайський 1-11А; Західна 2; Зоряна(Бєлінського) 15-16А, 17-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1-2А, 2В, 4-4А, 6-6Г, 12-12А, 14; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 92-92А, 94А, 96-96А, 98, 100, 102-102А, 104-150; Нова 1-14; Носенко 1-11; Південна(Крупської) 1-22; Пушкіна 1-17, 18, 20, 22-28Б, 30А, 36-38Б; Спортивний 1-9; Фестивальна(Чапаєва) 5А, 6-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 89-89А, 92-92А; Широка(Червоноармійська) 1-1В, 3-3А, 5-5А, 7-7Б, 9-17, 18, 20-20А, 22-22А, 24, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А
Приозерне:
Зелена 3-9; c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А-8; Горіхова 2-7; Квіткова 1-4; Монастирська 1-7; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 884, 1198, 1581, 1983, 2517, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:30:41
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
Аеродромна 1-49; МудрогоЯ(Кірова) 157-159, 161-163, 165, 167, 169, 171, 173-196, 198, 200-200А, 204, 206, 208, 210, 212-212А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7060, 7153, 11990
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-33 РОГАЧИК з 09:00 по 16:00 11.02.2021 10:15:49
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Дружби (МарксаК) 3-57; Степова 1Н-22Н; Франка Івана 2А-17; Горького 1-164Н; Іванівська (Стаханова) 1-58Н, 60Н, 62, 64Д, 66, 68Н, 70Д, 72, 74Н, 76Н, 78, 80, 82, 84 Н, 86Д, 88Н, 90Н, 92; Іванофранківська 1аН-Н; Кібенка(Леніна) 1-98Н; Миру (Крупської) 11H-99Н; Молодіжна 5Н-Н; Пушкіна 2-61Н; Соборна (Щорса) 11Н-228Н; Таврійська (Енгельса) 3-55Н, 57-59Н, 61 Н, 63Н, 65, 67, 69Н, 71Н, 73Н, 75Н, 77, 79Н, 81Н, 83Н, 85Н, 87Н, 89Н, 91Н, 95-95Н, 97Н-147Н, 149-175Н; Українська (Радянська) 1-4, 5, 7, 9, 18 г
В т.ч. особ. рахунки пром.: 606, 607, 624, 625, 651, 656, 659, 668, 675, 677, 678, 682, 691, 696, 702, 710, 713, 717, 718, 721, 736, 759, 761, 763, 767, 782, 784, 791, 798, 806, 811, 815, 817, 820, 824, 828, 830, 839, 848, 864, 870, 874, 888, 891, 892, 893, 894, 896, 919, 921, 926, 934, 935, 940, 943, 954, 976, 978, 984, 986, 998, 1000, 1005, 1015, 1016, 1027, 1034, 1037
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 463 з 08:00 по 16:00 04.02.2021 11:50:57
Великолепетиське ВДРМ Зелене:
Жовтнева 16, 28-47; Низова 16
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-62 Л-3 Рогачик з 09:00 по 11:00 15.02.2021 13:30:04
Великолепетиське ВДРМ Зелене:
Західна 1-15
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-62 Л-2 Рогачик з 10:00 по 16:00 15.02.2021 13:30:24
Високопільське ВДРМ Петропавлiвка:
Центральна(Радянська) 61-65, 66 а-98
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-1 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:31:22
Новокаховське ВДРМ Райське:
Магістральна 1-39, 43, 49; Паркова 1-32
Райське-2:
Магістральна 13-37; Паркова 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2489, 2530, 3250
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-250 з 09:00 по 13:00 17.02.2021 14:22:13
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Братів Коваленко 3-42, 48; Братів Коваленко 33а-44а; Коцюбинського 42а; Курасова 13-25а; Курасова 1А-25; Лободи 2б, 6-6а, 15а, 17, 19, 27з, 31; Лободи 2-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1388, 4259, 4515, 4751, 5247
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-0102 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:14:39
Новокаховське ВДРМ Райське:
Південна 2-16; Радгоспна 1-16; Садова 1-33; Червнева 1-16
Райське-2:
Південна 3
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-290 з 13:00 по 16:30 17.02.2021 14:23:01
Високопільське ВДРМ Петропавлiвка:
Центральна(Радянська) 41-60, 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-2 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:34:44
Херсонське ВДРМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Монастирська 1-3; Причальна 2-4, 8-9; Сонячна 2-3, 11-21; Травня1 2
Приозерне:
c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А-8; Горіхова 2-7; Зелена 3-9; Квіткова 1-4; Монастирська 1-7; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0(с.Петровское)
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1139 з 09:00 по 16:30 03.03.2021 14:54:10
Високопільське ВДРМ Петропавлiвка:
Перемоги 1-25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-3 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:35:45
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Вишнева(МарксаК) 18; Шевченка 01а-19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Шкільний 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2154
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-1 з 09:00 по 16:30 26.02.2021 16:36:21
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 200, 592 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-192 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:30:34
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Шкільна 2
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1383 А з 08:30 по 16:30 12.02.2021 18:45:01
Чаплинське ВДРМ Магдалинівка:
Миру (Радянська) 2, 4, 6, 20-39; Урожайна (Колгоспна) 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 931
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-312 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:26:23
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 717, 5864 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-198 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:32:56
Великолепетиське ВДРМ Рубанівка:
Белінського 3-5; Декабристів 1-33; Кірова 8-18; Комсомолська 1-48; Леніна 0-23; Партизанська 1-14, 18; Пененка Г(Жовтнева) 6-10, 12-14, 18-20А, 78; Садова 2-37; Суворова 0-15; Ульянова 2-4, 6-99; Фрунзе 0-42; Широка 10-12; Шуменська 1-53
В т.ч. особ. рахунки пром.: 885, 891, 987, 1010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-333 від Р-40 з 09:00 по 16:30 05.02.2021 14:02:38
Херсонське ВДРМ Херсон:
Бериславський 3-50А; Залізнична 10/28; Залізничників 1-11, 12-18, 20-21, 26-40; Залізняка Партизана(Теплоенергетиків) 39, 41 (80/100 частини), 43-43А, 45, 47, 56-72; Каховська 1-61; Каховський 2В-18; Консервний 13, 15/1, 19, 25-50; Новозаводська 1-54; Польовий 7-28; Полярників 14-57; Призаводська 34; Призаводський 1-59; Промисловий 12-24; Селищна(Поселковая) 2-46; Склотарна2 2А-63; Склотарний 3, 5-8, 10А; Танкістів 1-51; Щорса(ВиговськогоІ) 1/29-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 592, 717, 4293, 4296, 4686, 4699, 5126, 5864
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ЗТП-131 на ВЛ-6кВ к ТП-452 з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:36:30
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3668 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-131 А 1Т з 09:00 по 16:30 11.02.2021 15:36:45
Іванівське ВДРМ Першопокровка:
Миру(Леніна) 58, 63, 66-68, 70, 72-74, 77-78, 80, 82-83
В т.ч. особ. рахунки пром.: 508, 679, 876, 11115, 18625
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-94 Н.Сірогози з 08:30 по 16:30 02.02.2021 09:26:02
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Незалежності(Чапаєва) 111; Олександрівська(Володарського) 36, 38-41В, 42, 44-58, 60-77, 81-83, 85, 89-89 А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; Святоюріївська(Будьонного) 115-132; Софіївська(Ворошилова) 114, 120, 143, 145-149, 151, 153
В т.ч. особ. рахунки пром.: 64, 194, 349, 485, 499, 500, 530, 682, 683, 734, 903, 937, 1064, 1129, 1382, 1407
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1 з 08:30 по 16:30 19.02.2021 11:36:26
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Незалежності(Чапаєва) 111; Олександрівська(Володарського) 36, 38-41В, 42, 44-58, 60-77, 81-83, 85, 89-89 А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; Святоюріївська(Будьонного) 115-132; Софіївська(Ворошилова) 114, 120, 143, 145-149, 151, 153
В т.ч. особ. рахунки пром.: 64, 194, 349, 485, 499, 500, 530, 682, 683, 734, 903, 937, 1064, 1129, 1382, 1407
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1 з 08:30 по 16:30 19.02.2021 11:37:47
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Незалежності(Чапаєва) 111; Олександрівська(Володарського) 36, 38-41В, 42, 44-58, 60-77, 81-83, 85, 89-89 А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; Святоюріївська(Будьонного) 115-132; Софіївська(Ворошилова) 114, 120, 143, 145-149, 151, 153
В т.ч. особ. рахунки пром.: 64, 194, 349, 485, 499, 500, 530, 682, 683, 734, 903, 937, 1064, 1129, 1382, 1407
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1 з 08:30 по 16:30 19.02.2021 11:39:53
Херсонське ВДРМ Херсон:
Авіаторів(Чкалова) Військове містечко 38-57; Військове містечко 44-57; Військове містечко23 22-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2737, 5115
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 А 2Т Л-18 з 09:00 по 15:30 08.02.2021 16:53:10
Каховське ВДРМ Велика Благовіщенка:
Партизанська 2, 4, 6, 8, 12-14, 28-66
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-98 Л-3 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 12:38:41
Чаплинське ВДРМ Першокостянтинівка:
Тимошенко 32, 34, 36, 38-40, 44, 46, 50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-429 Л-2 з 07:30 по 16:30 12.02.2021 10:58:26
Новотроїцьке ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1479, 1505 Капітальний ремонт лінії 35 кВ ф.35 Р5 (Н.Троицкая) з 07:30 по 16:30 02.03.2021 15:24:50
Новотроїцьке ВДРМ Дивне:
Кіровська ( Квітуча ) 0-66; Миру (Січня21) 1-44; Неизвестная 1; Фрунзе ( Шкільна ) 8-48; Щорса ( Шевченка ) 1-54
Зелене:
Зелена 2-87; Молодіжна 5-47; Першотравнева 5-67
Перемога:
Перемога 2-72
Попелак:
40 Років Жовтня (Весела) 9-13; Виборна 5-6; Жовтнева ( Ювілейна ) 13-63; Ульянова ( Молодіжна ) 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1395, 1396, 1421, 1452, 1462, 1468, 1479, 1498, 1501, 1505, 1513, 1544, 1700, 1736, 1796, 1802, 1953, 1961, 1992, 2014, 11115
Капітальний ремонт лінії 35 кВ ф.35 Р5-1 з 07:30 по 16:30 02.03.2021 15:29:03
Новотроїцьке ВДРМ Новомихайлівка:
Леніна ( Таврійська ) 14, 18, 20, 22-26, 28, 30-40, 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1475
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-462 Л-1 з 08:00 по 17:00 16.02.2021 10:07:29
Великолепетиське ВДРМ Бабино:
Будівельний 1-19; Зарічна 6-37; Колгоспний 1-13; Малий 1-6; Морський 1-11; Портова 1-10; Приморська 0-52; Степова 6-67
Бережанка:
Горького 1-42; Жовтнева 1-72; Леніна 2А-70; Набережна 4-14; Софіївська 22; Степова 1-34
Михайлівка:
МарксаК 3-90; Приморська 1-67
Нижній Рогачик:
40 років Перемоги 0-100; Набережна 0-33; Радянська 5-67; Степова 1-11
Нова Знамянка:
Комсомольська 5А-128
Ушкалка:
Гагаріна 0-148; Кірова 3-31; Набережна 32-139; Пушкіна 5-14; Резніченка 6-192; Чкалова 1-18; Щорса 2-7; Ювілейна 0-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 898, 7074, 7084, 7090, 7108, 7110, 7125, 7131, 7146, 7169, 7177, 7178, 7192, 7206, 11954, 11957, 11966, 11983, 111002, 111006, 111007, 111042
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Ушкалка" 2Т з 09:00 по 16:30 18.02.2021 14:58:06
Новотроїцьке ВДРМ Новомихайлівка:
Відродження 11, 13, 15-20; Леніна ( Таврійська ) 42, 46, 48-50, 52, 54, 56-58, 60, 66-69, 73-81, 87-109
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1475
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-462 Л-2 з 08:00 по 17:00 16.02.2021 10:10:14
Новокаховське ВДРМ Миколаївка:
Виноградна 16-31, 35, 39; Комарова 1-34
Одрадокам'янка:
Виноградна (Будьоного) 1-86; Вишнева (Леніна) 1-38; Гагаріна 1-36; Дніпровська 1-62; Зелена 1-14; Київська 1-17; Лісний 1-4; Мирний 2-3; Космодем`янськоїЗ 2-82; Кошового 1-114; Матросова 1-38; Мічуріна 1-57; Молодіжна (Чапаєва) 1-19; Набережна 1-52; Садова 1, 3-53; Спартаковська 1-4; Східний 1-5А; Херсонська 1-72; Чапаєва 1-24; Шевченка 1-68; Шкільний 2-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 72, 673, 791, 7108, 7121, 7130, 7189, 7293, 7315, 7371, 7417, 7448, 7468, 7496, 7533, 7638, 7650, 7675, 7810
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1073 з 08:00 по 19:00 03.03.2021 16:22:13
Херсонське ВДРМ Станіслав:
200років Станіславу 1-39, 43, 47, 51, 53; Аптечний 1-22; Базарна 1-41; Балкова 2-7; Вишнева 2-21; Вишневий 2-19; Голобородька 2-24; Григор’єва 1-26; Культурна 1-11; Лиманська 2-51; Пляжна 2-18; Пушкіна 2-18, 24-26; Рибальчий 1-11; Свободи(Леніна) 3-13; Сітова 1-17; Соборна(Жовтневої революції) 77А, 79-109, 112-114; Спортивна 4-66; Стадіонна 1Є-20, 25-33; Театральна 1-20; Торговий 1-2, 4-9, 11-18; Яружна 3-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5680, 6251, 6599, 7009, 7157, 20056, 20063, 20091, 20095, 20388, 20495, 20533, 20704, 20761, 20767, 20771, 20796, 20861, 20890, 20952
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РЕК-1 з 09:00 по 16:30 02.02.2021 10:23:09
Каховське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 1/1-38; Львівська 1-17; Світанок 0-73; Сонячна 5-24; Східна 1-19; Шевченка 1-22
Зірка:
Жовтнева 0-20; Західна 2-18; Кооперативна 5-17; Мелітопольська 1-11; Робітнича 2-16; Селянська 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1131, 4414, 4604, 6234, 6241, 6286, 6319, 6343
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-292 от Р-48 з 09:00 по 16:00 09.02.2021 13:31:30
Херсонське ВДРМ Правдине:
Вишнева(Радянська) 60, 64, 77-79, 81, 88-100, 105-107, 111-128; Садова 12-32
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-209 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:17:44
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Степова (Пролетарська) 32-33, 35-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97 а; Таврійська 18-67; Тарана 0, 27 А, 31, 33-76, 78; Чапаєва 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 727, 5272, 15782
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-169 Каланчак з 08:00 по 16:30 25.02.2021 14:39:28
Високопільське ВДРМ Дмитренки:
Колгоспна 1-9; Мічуріна 1-16
Степове:
Б.Хмельницького 20-30; Мира 3; Степова 1-45
Чкалово:
Паркова 1-22; Садова 1-93; Чкалова 1-49; Шкільна 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20092, 200103, 200141, 200188, 200219, 200248, 200272, 200275, 200373, 2001052, 75000654
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1343 з 08:00 по 16:00 12.02.2021 11:05:54
Каховське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 1/1-38; Львівська 1-17; Світанок 0-73; Сонячна 5-24; Східна 1-19; Шевченка 1-22
Зірка:
Жовтнева 0-20; Західна 2-18; Кооперативна 5-17; Мелітопольська 1-11; Робітнича 2-16; Селянська 1-11
Костянтинівка:
Молодіжна 1-115; Тітаренко 0-46; Шевченка 59, 61-74, 77-96
Миколаївка:
Польова 2-73
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1110, 1126, 1131, 1136, 1193, 4414, 4604, 4690, 6234, 6241, 6275, 6286, 6319, 6336, 6343
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 292 з 09:00 по 10:00 09.02.2021 13:35:19
Каховське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 1/1-38; Львівська 1-17; Світанок 0-73; Сонячна 5-24; Східна 1-19; Шевченка 1-22
Зірка:
Жовтнева 0-20; Західна 2-18; Кооперативна 5-17; Мелітопольська 1-11; Робітнича 2-16; Селянська 1-11
Костянтинівка:
Молодіжна 1-115; Тітаренко 0-46; Шевченка 59, 61-74, 77-96
Миколаївка:
Польова 2-73
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1110, 1126, 1131, 1136, 1193, 4414, 4604, 4690, 6234, 6241, 6275, 6286, 6319, 6336, 6343
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 292 з 15:00 по 16:00 09.02.2021 13:36:11
Скадовське ВДРМ Таврія:
Гагаріна 4-16; Квіткова(Енгельса) 1-24; Молодіжна 4, 6, 8, 10-11
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-310 Л-3 з 08:00 по 17:00 25.02.2021 15:29:26
Скадовське ВДРМ Таврія:
Гагаріна 1-16; Квіткова(Енгельса) 1-24; Космонавтів 1-38; Молодіжна 1-38, 40-42, 44-46, 48, 50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 747
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-310 з 08:00 по 17:00 25.02.2021 15:31:14
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 39-77Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 802, 1032
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-117 з 13:00 по 16:00 02.02.2021 10:44:44
Високопільське ВДРМ Білогірка:
Колгоспна 1-20; Миру 1-19; Шевченка 1-18
Давидів Брід:
Виноградна (Радянська) 1-13; Гірська (Чапаєва) 2-32; Красна 2-56; Лугова 1-25; Миру 1-124; Набережна 1-32; Партизанська 2-31; Підгірна 4-68; Садовий 1-14; Стадіонна 1-37; Центральна (Леніна) 1-138; Ювілейна 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20052, 20055, 20067, 200101, 200141, 200165, 200244, 200248, 200251, 200253, 200259, 200374, 200398, 2001052, 2001059, 104383952078
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ пс Д.Брод з 09:00 по 16:30 03.02.2021 15:57:56
Іванівське ВДРМ Нововасилівка:
Молодіжна 3-19Н, 20Н-24, 30, 33, 40Н-54; Шкільна 18Н, 22Н-54Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 656, 679, 697, 799, 941, 1015
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-135 з 09:00 по 12:00 02.02.2021 10:49:10
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Бережного 1-81; Вишневий 1-11; Воронцова(Ленiна) 20; Гагарiна 4-12, 14, 20, 22; Гайдара 1-15; Грудня5 1-13; Калинова(Кірова) 1-26, 28, 30, 32; Карнаушенка 1-16; Козацька(Ватутiна) 1-17; Кооперативний 3; Крупської 2-26 а; Молодiжна 1-14; Невського 2-12, 14, 16, 18-26; Пiвнiчний 1-10; Прикордонна 1-32; Приморська 2-24; Пушкiна 1-25; Радянська 2 а; Стаханова 1-85; Степова 2, 8, 10, 12, 14-20; Суворова 5-51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Терешкової 1-27; Ушакова 2-38; Чкалова 8; Чумацька (Петровського) 6-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1063, 10021, 10025, 10028, 10044, 10051, 10054, 10068, 100100, 100125, 100127, 100128, 100129, 100134, 100153, 100154, 100160, 100168, 100184, 100201, 100218, 100221, 100234, 100236, 100272, 100275, 100279, 100281, 100290, 100291, 100294, 100299, 100310, 100313, 100316, 100320, 100323, 100333, 100342, 100346, 100350, 100352, 100396, 100411, 100416, 75000634
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2111 з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:27:32
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 4596 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-212 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 13:35:16
Каховське ВДРМ Василівка:
Гагаріна 0-40; Хмельницького (Фрунзе) 0, 11, 18-19, 25-29, 32-33, 36, 38
Нова Благовіщенка:
Гагаріна 5-9; Леніна 1-30; Шевченка 3-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1082, 1155, 4353, 4414, 4596, 6272, 6360
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 283 от Р-133 з 09:00 по 16:00 04.02.2021 13:35:42
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-22; 993стрілецькогоПолку 8; Адміралтейська 2; Азовська 1-43, 44а-45б, 59а, 75, 150-191; Берегова 83; Виноградна 1-28б, 30, 31-36, 37-42, 61, 63-76, 76Ж-80; Курортна 1/3; Меліораторів 16; Мисливська 12; Набережна 31Н-корп. 3; Полинна 1-25; Придорожна 1/1-39Д; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-10; Соляників 3-14
Щасливцеве:
Гагаріна 109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1204, 1210, 1223, 1228, 1244, 1253, 1254, 1256, 1258, 1261, 1307, 1356, 1363, 1708, 1723, 1742, 1765, 4038, 4072, 4082, 4097, 4132, 4195, 4216, 4241, 4246, 4280, 4305, 4318, 4346, 4426, 4434, 4472, 4475, 4502, 4518, 4559, 4564, 4582, 4599, 4604, 4638, 4683, 4695, 4744, 4759, 4776, 4777, 4809, 4811, 4821, 4835, 4858, 4861, 4881, 4895, 4928, 4977, 4997, 5044, 5050, 5051, 5053, 5065, 5077, 5079, 5082, 5109, 5113, 5126, 5171, 5182, 5194, 5200, 5207, 5240, 81000070
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Генгорка" 1Т з 09:00 по 16:00 27.02.2021 13:11:29
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Єлизаветівська(Кірова) 23, 25-25 А, 27, 29, 31, 33-33 а, 35, 37, 39, 41, 43, 45-47; Незалежності(Чапаєва) 18; Покровська(Колгоспна) 38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 795, 1365
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 11:04:04
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:57:59
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Північна12 31
ГенічеськаГірка:
Азовська 40, 44, 46-74, 76-126А; Виноградна 21, 28, 29, 30а, 33А, 36Б, 42-58, 61А, 76-а, 95а-131; ДериглазоваГ 49А-95; Лісовий 1-5; Набережна 26Д; Озерна 15-23А; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б
Щасливцеве:
Амбулаторна 37-42; Арабатська 5-85; Будівельна 2-13; Вербна 1; Весняний 7; Водна 4-11; Гагаріна 1-129; Джерельна 28; Дніпровська 3-19; Енергетична 5; Зоряний 2; Зяблівська 5-11; Інтернаціональна 1-4; Квітковий 17; Ковильна 14-16; Комарова 0-97; КузнєцоваР 1-72; Центральна (Леніна) 188; Шевченка 1; Миру(Леніна) 1-184; Морська 1-185В; Набережна 1-діл.34; Нахімова 16; Паркова 2; Перлинна 6-20; Південний 2-6; Приморська 1-45; Радянська(Зелена) 1-86; Сивашська 0-99; Сонячний 15; Таврійська 9; Торгова 1; Туристична 19; УкраїнкиЛ 3-15; Уютна 7
Щасливцівська с/рада:
Азов плюс"-Дачний масив, вул.Березнева 85; "Чайка" Дачний масив, вул.Сонячна 1-63/1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1243, 1253, 1254, 1256, 1258, 1286, 1381, 1712, 1722, 1786, 4039, 4082, 4097, 4132, 4166, 4196, 4227, 4254, 4256, 4280, 4303, 4336, 4344, 4358, 4391, 4402, 4448, 4473, 4478, 4480, 4482, 4495, 4518, 4524, 4564, 4578, 4587, 4588, 4589, 4590, 4591, 4595, 4596, 4597, 4616, 4630, 4643, 4653, 4679, 4699, 4745, 4747, 4774, 4817, 4823, 4835, 4843, 4855, 4864, 4875, 4890, 4902, 4905, 4908, 4947, 4948, 4949, 4970, 5007, 5011, 5012, 5044, 5054, 5058, 5059, 5060, 5076, 5083, 5095, 5099, 5102, 5103, 5133, 5162, 5172, 5188, 5189, 5198, 5201, 5209, 5212, 5214, 5215, 5219, 5226, 5234, 5237, 11116.1, 81000530
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Щасливцеве" з 09:00 по 16:00 27.02.2021 13:13:57
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3372 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-140 Л-1 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 11:37:10
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 91а-91В
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Димитрова 1-119; Центральна(Леніна) 2-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1790, 4097, 4109, 4167, 4378, 4522, 4823, 4838, 4843, 4980, 4990, 5015, 5119
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 644 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 13:00:54
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Агропромівська 1-21; Безіменний 1; Гагаріна 1-22; Жовтнева 126Б; Зелений 1-2; Інгулецька 0-5; Миру 1-19; Молодіжна 1-10; Набережна 0-5; Набережний 6; Новий 1-5; ОБЩЕЖИТИЯ БОЛЬНИЦЫ 0; ОБЩЕЖИТИЯ ПМК 0; Паркова 59; Першотравнева 1-70; Полтавська 1-72, 74, 76-78, 80-82, 100-106; Робоча 1-100; Сонячна 1-3; Степова 1-12; Торговий 1-8; Садова 1-69; Соборна(Жовтнева) 5-187; Українська 90; Херсонська 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3848, 5178, 5270, 5281, 5563, 5790, 5856, 5933, 5944, 6218, 6318, 6593, 6622, 6847, 6882, 6889, 7081, 7116, 7274, 20051, 20054, 20056, 20063, 20070, 20107, 20113, 20114, 20126, 20133, 20138, 20140, 20195, 20263, 20313, 20314, 20328, 20351, 20362, 20388, 20495, 20526, 20577, 20680, 20785, 20793, 20855, 20924, 20940, 20949, 20985, 20989, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 551 з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:20:35
Новотроїцьке ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1953 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-298 з 09:00 по 17:00 12.02.2021 15:20:21
Херсонське ВДРМ Білозерка:
1040 Полку 3, 5-28; Пушкіна 24, 27-35, 37-37А, 41; Свободи(МарксаК) 41, 43-43А, 45, 47-47Б, 49-51, 53-84; Станіславське 3-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1187, 4065, 4619, 5733, 5897, 6296, 6936, 7133, 20065, 20241, 20371, 20489, 20514, 20544, 20629, 20726, 20769, 20794, 20846, 20886, 20937, 20975
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-3 Білозерка з 08:00 по 16:30 11.02.2021 11:47:29
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Коняшиних 1-25; 8 Березня 1-33; Виноградна 2-34а; Вишнева(МарксаК) 01а-165; Ключовий(Піонерський) 01а-23; Масюткиних 02а-10; Наддніпрянська 02а-135, 138-148, 150, 152, 154, 156, 158, 160-160а, 164, 166, 168, 170-192; Новомаячковська 11, 13-13а, 15, 19а, 21, 23, 25-54, 56-80; Партизанський 1-28; Подвойської 1-65; Садова 27-154; Травня1 5-50; Ушакова 01б-74; Хитрий(Комсомольский) 01а-28; Червоноармійська 01а-29; Шевченка 01а-189, 191-215; Шкільний 1-14; Ювілейна 5-12
Маслівка:
Садова 01б-39; Степова 01а-37; Східна 1-41
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
Обривка:
Довженко 6-36; Зелена(Калініна) 1-42; Першотравнева 1-44; Південна(Комсомольська) 1-55; Пушкіна 2-38; Шевченка 29; Ювілейна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 128, 135, 143, 182, 218, 239, 299, 314, 387, 405, 445, 480, 608, 674, 678, 846, 883, 922, 2148, 2154, 2168, 2189, 2208, 2222, 2410, 2447, 2566, 2600, 3250, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 83 з 08:00 по 19:00 16.02.2021 12:11:24
Каховське ВДРМ Каховка:
Велика Куликовська (МарксаК) 101, 107; ОлесяГончара(Кірова) 17А; Пушкіна 110; Соборності(Леніна) 20, 22, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 31, 34, 45, 96, 290, 3350, 3384, 3573, 3783, 3871, 3947, 3975, 3976, 4137, 4260, 4302, 4364, 4434, 4435, 4562, 4657, 4665, 4745, 4845, 86000319
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-10 з 08:00 по 17:00 15.02.2021 09:04:16
Чаплинське ВДРМ Чорна Долина:
Чорна Долина 62-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 703, 985
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-317 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 09:16:37
Каховське ВДРМ Каїри:
Шевченка 1, 1 "Г", 1 "Ж"-1 "И", 1 "С", 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17-82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1126, 6248, 6264, 6339, 6370
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-1 Горностаевка з 08:00 по 19:00 01.03.2021 14:51:40
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Козацька(Радянської Армії) 1, 2-20А; Молодіжна 1-11; Покровська(Леніна) 177-204, 207
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1072
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-281 Л-1 Горностаевка з 08:00 по 19:00 01.03.2021 14:54:22
Голопристанське ВДРМ МаліКопані:
Вічної Віри Миколаївни 2; Гагаріна 12-13, 15-16, 18, 22; Садова 6; Спортивна 9, 12; Шевченко 1-31; Шкільна 1-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 578, 1365
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-741 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 09:48:20
Великолепетиське ВДРМ Миколаївка:
Богуцького 0-26; Петровського 15, 17, 19-40, 42, 44, 81
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-170 Л-1 з 09:00 по 16:30 05.02.2021 15:29:12
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Глібова Леоніда (Крилова) 2-12; Комарова 3-17; Мальовнича(Котовського) 1-20; МатросоваО. 1-22; Маяковського 17, 19, 21, 23, 25А-40; НевськогоО 48-58; Неизвестная ОСОБ СЕЛ. ГОСП.; Островського 2-45; ПетраДорошенка(Воровського) 1-26; Річкова 1-2; Севастопольський 1-16; Трансформаторна 7-20; Трансформаторний 1-20; Українська 2-34; Чукотський 1-4; Шевченка 48-77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 382, 449, 745, 1253, 1332, 1551, 3370, 4358
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1015 з 09:00 по 13:30 23.02.2021 14:51:30
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Громадянська 1-10, 12-15; Монастирська (Пролетарська) 52; Соборна (Леніна) 38, 40, 42, 44, 46-62, 64, 66, 68-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 892
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-87 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:24:57
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Соборна (Леніна) 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-87 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:25:08
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Квітуча (Червоноармійська) 1-21 А, 23, 25; Клімака 16А; Соборна (Леніна) 3-5, 9-11, 13, 15-30, 32-34, 36
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-87 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:25:16
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Клімака 68, 70, 72, 74, 76, 78-80, 82-115
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-87 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:25:28
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 606, 627, 700, 754 Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 МК Восток 2 з 08:00 по 16:30 17.02.2021 09:42:31
Високопільське ВДРМ Мала Олександрівка:
Вільна 1-28; Миру(Леніна) 6-7, 9, 17, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20040, 200100
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-270 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:08:58
Новотроїцьке ВДРМ Новомиколаївка:
Мічуріна 2, 8, 10, 12-16, 22, 28, 30, 32-42, 44-46, 52, 54, 56-60, 62, 66, 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1953
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-2 з 08:00 по 17:00 19.02.2021 03:58:59
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 124 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-195 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:30:18
Високопільське ВДРМ Орлове:
БогунаІвана(Карла Маркса) 4, 6, 10, 18-20, 22-26, 28-30, 32, 34, 36-38, 40, 42, 56, 58; Гагаріна 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 165, 186
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-197 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:31:09
Високопільське ВДРМ Орлове:
БогунаІвана(Карла Маркса) 110-111, 121, 123-125, 129, 148-150, 156
В т.ч. особ. рахунки пром.: 186
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-213 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:32:01
Каховське ВДРМ Каховка:
Квіткова 60-62, 64, 66-68, 70, 74, 76, 78, 82-90; Соснова 59-77
Малокаховка:
Виноградний 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-1 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:40:11
Олешківське ВДРМ Раденськ:
Інтернаціональна 20, 26, 29-35; Раденська(Радянська) 29, 32-34, 36, 38, 40-42, 44-45, 49, 53; Таврійська(Комсомольська) 71-73, 75, 77, 82, 84-85; Ювілейна 0-6А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1036
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-588 Л-2 з 08:00 по 16:00 26.02.2021 10:18:13
Голопристанське ВДРМ Білогрудове:
Без назви 15-143а; Білогрудово 1-181
Гола Пристань:
24ГвардійськойДивізії 5-21; Курортний 11; Берегова 2-177, б/н, Б/Н; Гагаріна 9-19, 21-21А, 23, 25, 27; Героїв(МарксаК) 6А, 122, 124 / 2-126; Гончарова 35 Б-35Д, 56, 58, 60, 62, 64, 66-66а, 68-70, 72-83; Горького 46, 48, 50-65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81; Депутатська 46-61а; Лісна 1-12; Мальовничий(МорозоваП.) 9-9а, 12-27; Набережна 1-34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 67-68, 70, 74-75, 77-78, 81-82, 83а, 85, 116, 138, 154а-208, 210а, 264, 284а-298; Нафтовий 3-19; Покришева 2-12, 62, 64, 67-68, 70-71, 74, 77а, 81, 83-108, 110-110-А, 112, 114, 116-116а, 122/34, 124/41-124а, 164а, 171, 173-173а, 175-184; Портовий 2-32; Поштовий 4-6, 7Б, 10; Прибережна 2 А-26; Прикордонний 3-57; Співдружності 3-17; Суботи 1-24, 25-27; Таврійська 1-64д; Травня1 7-9, 23-23/2, 25; Тургенєва 1-23; ФранкаІ 2-16а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 41, 50, 51, 65, 72, 79, 92, 95, 117, 154, 165, 203, 214, 247, 251, 277, 287, 299, 311, 364, 374, 376, 379, 396, 476, 482, 485, 506, 511, 529, 532, 542, 589, 607, 638, 646, 647, 681, 742, 743, 751, 752, 795, 829, 841, 851, 859, 881, 889, 910, 912, 929, 932, 944, 945, 965, 974, 986, 989, 998, 1068, 1072, 1082, 1091, 1114, 1125, 1136, 1139, 1168, 1175, 1204, 1208, 1216, 1244, 1262, 1367, 1371, 1383, 1386, 1392, 1398, 76000029
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Б.Острів" з 09:30 по 16:30 22.02.2021 14:06:31
Каховське ВДРМ Каховка:
Лісова 1, 3, 10-12, 14-15; Соснова 8, 20, 28, 30-32, 36, 40, 42, 44-57, 83-89; Тіниста 1-4, 7-21
Малокаховка:
Виноградний 25-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3640
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-2 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:41:14
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Блюхера 2-10; Гвардійська 3; Храмова(Червонофлотська) 2, 4, 6, 8, 10, 12А, 13А-14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30-30А, 32, 33А-34, 36, 38, 40, 42-42А, 44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 463
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:32:58
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Гвардійська 1-2, 3А-4, 8, 10; Каланчацька(60років Жовтня) 21, 23, 25-27, 29, 31-35, 37; Чехова провулок 2 А-10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:33:14
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Гвардійська 5-7, 9, 11, 13-31
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:33:30
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 443 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:33:46
Каховське ВДРМ Каховка:
Квіткова 55-59, 63, 65, 69, 71, 75, 77, 81; Сонячна 42, 44, 46-54, 58, 60, 62, 68, 72-74, 76, 80, 82-84; Сонячний 26
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-3 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:42:11
Каховське ВДРМ Каховка:
Квіткова 38-54
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-4 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:43:08
Херсонське ВДРМ Приозерне:
40років Перемоги 1-7; Абрикосова 6-27, 34-42А; Вишнева 10-40; Дружби народів 1, 10-11, 23, 44; Степова 1-5А, 7А-39; Українська 2А-6, 18, 32; Шаталова 1, 3-15, 17-21, 23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-3 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 10:02:26
Каховське ВДРМ Каховка:
Першотравнева 86-126; Сонячна 45, 55-57, 59, 61, 63-67, 69-71, 75, 79, 81, 85-89
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-5 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:44:10
Херсонське ВДРМ Приозерне:
Абрикосова 1-4, 32; Вишнева 2-9; Дружби народів 3-9, 11А-22, 24-41, 46-47; Комарова 5, 19, 26; Садова 46-48; Степова 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-4 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 10:03:08
Олешківське ВДРМ Клини:
Молодіжна 1-44; Ювілейна 2, 4, 8-8А, 10, 16, 32-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 704, 711
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-1 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 09:03:59
Олешківське ВДРМ Клини:
Ювілейна 1-2, 3-3А, 4А-7, 9, 12-31, 35-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 108, 704
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-2 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 09:04:08
Каховське ВДРМ Каховка:
Лісова 2, 9, 13; Тіниста 5-6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-6 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:45:43
Олешківське ВДРМ Клини:
Миру (Комсомольська) 1-41
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-3 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 09:04:18
Олешківське ВДРМ Раденськ:
Добровольського (Добровольців) 16, 19, 23-25; Нарожного 1, 23-41, 43-44, 46-54; Нарожного 0; Першотравнева 0, 16, 18, 20
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:49:33
Олешківське ВДРМ Раденськ:
Гагаріна 1А-8, 10, 12, 14 А-19, 22-34, 36-36а; Лісна 4; Нарожного 1-22, 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 98
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:49:43
Олешківське ВДРМ Раденськ:
Добровольського 29; Добровольського (Добровольців) 18, 27-31; Першотравнева 1-12, 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 701, 79000067
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:49:53
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 98 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:50:02
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
Гагарина 17а-48; Квіткова 3; Морський 1-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1216, 1705, 1727, 4419, 4507, 4539, 4565, 4628, 4696, 5112
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Стрелкове" 2Т з 09:00 по 16:00 03.03.2021 11:21:30
Олешківське ВДРМ Раденськ:
Гагаріна 11, 14, 20, 38-39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 497
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-5 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:50:12
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Виноградна 36-68; Гната Шила(Щорса) 1-9; Козацький(Радянський) 1-18; Корсунська 2-120; Межевича 2; Мижевича 01а-63; Молодіжний 1-17; Набережна 1-110; Наддніпрянська 137, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 212-232; Новолагерська 3-43; Новомаячковська 1-10, 12, 14, 16-18а, 20, 22, 24, 54а; Новоодеська 1-91а; Пушкіна 01б-14; Степова 1-16; Тихий 1-17; Шевченка 190; Ярошенко 1-54
Корсунка:
Hабережна 64, 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 182, 218, 239, 284, 405, 515, 631, 912, 925, 960, 1813, 2281, 2416, 2478, 2552, 3240, 3241, 3250, 3283, 3338, 3341, 3372
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 51 з 09:00 по 16:30 28.02.2021 17:43:34
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Глібова Леоніда (Крилова) 2-12; Мальовнича(Котовського) 15-20; МатросоваО. 1-22; НевськогоО 48-58; Островського 2-45; ПетраДорошенка(Воровського) 1-26; Річкова 1-2; Севастопольський 1-16; Трансформаторна 7-20; Трансформаторний 1-20; Українська 2-34; Чукотський 1-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 449, 745, 4358
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-793 з 09:00 по 16:30 04.03.2021 10:33:32
Генічеське ВДРМ Азовське(Фрунзе):
Біла 1, 3-32; Східна 1, 3
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-273 Л-5 з 09:00 по 16:30 04.03.2021 10:43:23
Новокаховське ВДРМ Козацьке:
Горького 4А-12; Жовтнева 140, 143-144, 147-151, 155, 157, 161-161А, 165-169, 173, 175, 177, 179; Заводський 3А-6; ЗД містечко 1; Козацький(Чапаєва) 3-10; Набережна 7, 9, 51-53-гар, 55-55-гар, 60-96, 98-148, 152-154, 168; Шевченка 201-203
В т.ч. особ. рахунки пром.: 729, 743, 7453
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-37 Берислав з 08:30 по 16:30 15.02.2021 11:24:21
Новокаховське ВДРМ Козацьке:
Горького 4А-12; Жовтнева 140, 143-144, 147-151, 155, 157, 161-161А, 165-169, 173, 175, 177, 179; Заводський 3А-6; ЗД містечко 1; Набережна 7, 9, 66, 73, 92, 108-148, 152-154, 168; Шевченка 201-203
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7453
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-37 Л-1 Берислав з 08:30 по 16:30 15.02.2021 11:25:32
Новокаховське ВДРМ Козацьке:
Козацький(Чапаєва) 3-10; Набережна 51-53-гар, 55-55-гар, 60-64, 67-72, 74-90, 94-96, 98-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-37 Л-2 Берислав з 08:30 по 16:30 15.02.2021 11:25:50
Новокаховське ВДРМ Веселе:
Бульварна 1-3; Видриганів 27А; Бериславська 1-68; Видригана 1-31; Видригана 1-28; Виноградна 3-5; Виноградний 11; Вишнева(Червонофлотська) 1-33; Гагаріна 1-66; Гаражна 11-23; Дорожня 1-12; Зарічна(Горького) 1-50; Західна 1-28; Західний 1-13; землі Веселівської с/р вагончик-побутовка, контур №121; Каховська 1-45; Козацький 1-15; Комарова 1-5; Космодем`янськоїЗ 1-12; Мирний 1-3; Молодіжна 1-26; Наддніпрянська(Леніна) 1-63; Південна 1-22; Північна 1-36; Польова 2-59; Садова 1-11; Східна 1-39; Східний 1-4; Таврійська 1-21; Терешкової 1-5; Українська(Радянська) 1-47; Херсонська 2-49; Чайковського 1-66; Чайковського(Калініна) 1-15; Чехова 1-6; Шевченка 4-11
Козацьке:
Садовий 3; Соборна(50р Жовтня) 1-26; Березня8 1-99; Видригана 19-87А; Вишнева(Ворошилова) 104-151; Гагаріна 1-7; Каховська 45; Козацький(Чапаєва) 21, 30, 40; Комарова 15-85; Маяковського 10; Миру 1-8, 41-73; Миру 2-5; Нова 1-24; Новий 3, 5; Першотравнева 12-108; Північний 1-7; Садова 1-65; Свободи(Леніна) 4-гараж; Степова 8-42; Степовий 1-67А; сщ/рада Козацька особ. селян госп; Травня1 1-110; Українська(Кірова) 105-151; Чкалова 15-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 73, 135, 182, 660, 674, 729, 743, 748, 765, 791, 797, 885, 3250, 7108, 7181, 7192, 7196, 7204, 7217, 7221, 7224, 7225, 7251, 7280, 7293, 7305, 7316, 7342, 7345, 7402, 7413, 7422, 7454, 7476, 7484, 7493, 7501, 7515, 7541, 7559, 7560, 7589, 7619, 7621, 7628, 7658, 7708, 7718, 7770, 7771, 7797, 7798, 7805, 7829, 7836
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1114 з 09:00 по 17:00 26.02.2021 14:03:17
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Новий 1-5; Садова 42, 46, 48-57, 59; Сонячна 1-3; Українська 90
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-472 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:58:04
Голопристанське ВДРМ ВеликаКардашинка:
Зелена 1-15; Козацька 1-30; Кримська 1-26; Лісна 1-36; Лісовий 1-6; Меліораторів 1; Мирний 2-9; Миру 1-15; Молодіжна 3-68; Новоселів 1-21; Одеська 1-25; Першотравнева 1-51; Підлісний 3-5; Подільська 1-68; Прокопенка 1-30; Садова 1-33; Середній 1-13; Степовий 1-19; ХмельницькогоБ 1-39; Шевченка 1-36; Українська 1-137; Черкаська 2-37; Шкільна 1-45А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 60, 130, 210, 212, 268, 271, 278, 279, 296, 485, 502, 505, 511, 615, 616, 733, 1073, 1087, 1297, 1365, 1391
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Кардашинка" 2Т з 08:30 по 16:30 04.02.2021 10:45:29
Чаплинське ВДРМ Преображенка (Червоний Чабан):
Молодіжна 1-38; Нова 5-7, 11; Преображенська 3-24; Степова (Комсомольська) 1-32; Ткачова 2, 4-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5114
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-305 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 13:57:49
Херсонське ВДРМ Херсон:
Козацький 27; Ушакова 56-62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 238, 592, 935, 1109, 1399, 1483, 2363, 2568, 2603, 2673, 3211, 3501, 3846, 4116, 4459, 4712, 5088, 5261, 5351, 5415, 6225, 6237, 6454, 7044, 7214
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-39 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:08:35
Новокаховське ВДРМ Веселе:
Бульварна 2
Козацьке:
Видригана 3-17; Горького 4А-12; Дніпровський 1-25; Жовтнева 1-201; Заводський 3А-6; Залізнична 7-29А; Залізничний 4-15; ЗД містечко 1-14; Зелений 3-13; Козацький(Чапаєва) 3-18, 23-25, 32; Матросова 3-16; Маяковського 10; Новий 1-2А, 4-15.; Овражний 1-3; Набережна 1А-170; Чехова 1-20; Чкалова 5-6; Шевченка 7-247; Шевченка 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 729, 743, 779, 3250, 3263, 7108, 7170, 7211, 7219, 7251, 7293, 7448, 7453, 7498, 7552, 7599, 7606, 7626, 7632, 7667, 7801
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1112 з 08:30 по 16:30 15.02.2021 11:33:05
Херсонське ВДРМ Велетенське:
Дніпровська(МарксаК) 2-10, 12-14, 17, 23А; Зелена 1-12; МамкіноїШ 1, 8-12, 14-17, 19, 23, 32; Паркова(Кірова) 1-12; УкраїнкиЛ(Леніна) 1-14; Центральна(Радянська) 5, 7, 9, 11-13, 15, 17, 19, 21, 23; Шкільна(30років Жовтня) 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 5281, 5861, 6489, 20038, 20056, 20224, 20438, 20604, 20906
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-104 Білозерка з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:16:35
Херсонське ВДРМ Велетенське:
Північна 0, 40-51; Центральна(Радянська) 98, 106, 116-122; Шевченка 114
Гончарне:
Зелена 3-11; Неизвестная 0; Центральна 1-8
Кізомис:
Горького 1-166; Зелена 12; Зелений 11-13; Маячна 3; Набережна 1-120; Касперівська(Радянська) 1-285; Робоча 1-56; Собка 1-21; Чехова 1-6; Шевченка 1-206; Шкільна 1-112
с/рада Кізомиська:
кадастровий номер б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 676, 5281, 5639, 5836, 6324, 7201, 20038, 20056, 20219, 20224, 20256, 20320, 20388, 20491, 20495, 20701, 20718, 20749, 20861, 20993, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-163 (30) з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:16:56
Херсонське ВДРМ Херсон:
Ушакова 64, 66, 68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 29, 114, 125, 1066, 1247, 1433, 1876, 2366, 4022, 4523, 4712, 5034, 5057, 6083, 6157, 6225, 6594, 6623, 6657, 6715, 7267
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-172 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:08:57
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5324, 5356, 5434, 5460 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-527 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 13:59:32
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:34
Херсонське ВДРМ Херсон:
Ушакова 66А, 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 573, 591, 592, 708, 713, 1550, 1931, 2319, 3218, 3268, 3466, 3884, 3926, 4140, 4492, 4795, 4982, 5057, 5112, 5528, 6158, 6225, 7347
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-500 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:09:24
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Агропромівська 1-21; Миру 1-19; Садова 58, 60-69; Степова 1-12; Херсонська 32, 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5270, 5856, 7274, 20263, 20526, 20940
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-472 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 18:00:05
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 675 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-501 А 1Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:09:38
Херсонське ВДРМ Херсон:
Миколаївське 26А-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 59, 449, 591, 592, 708, 713, 765, 802, 1000, 1273, 1326, 1377, 1399, 2611, 2700, 2814, 3818, 3846, 4619, 6225, 6580, 6608, 6750
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-284 з 09:00 по 16:00 01.03.2021 08:07:55
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 367, 838 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-104 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 12:02:52
17.3.2021
Чаплинське ВДРМ Олександрівка:
40 Років Перемоги 10-16; Будівельна 2-20; Гагаріна 1-51; Матросова 1-57; Морська 1-15; Північна 1-51; Піонерська 0-12; Полуянова 0-55; Поштова 1-28; Садова 0-30; Терешкової 1-21; Українська(Радянська) 0-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047, 5074, 5090, 5099, 5131, 5169, 5239, 5257, 5299, 5329, 5347, 5391, 5406, 5408, 11118, 15758, 15782
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8652 з 08:30 по 16:30 16.02.2021 14:02:21
Херсонське ВДРМ Херсон:
Арктична 9; Робоча 78А, 80, 117А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 19, 591, 2719, 5666, 7071, 7222
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-237 2Т з 09:00 по 16:30 01.03.2021 08:10:43
Каховське ВДРМ Дубівка:
Комсомольська 0-38, 47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6234, 6319
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-198 Л-4 Горностаевка з 09:00 по 16:00 05.02.2021 11:58:35
Чаплинське ВДРМ Гаврилівка:
Комсомольська 2-26; Ювілейна 1-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15782
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-93 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 14:03:52
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 629, 1982, 5044, 5116, 5229, 5251, 5483, 5532, 6801 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-413 1Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:11:17
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1-30; Квіткова (Комсомольська) 1-22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-49; Мира 11-19; Молодіжна 2-65; Садова 1-85; Степова 3-25; Східна 3-27; Центральна (Урицького) 1-82; Шкільна (Крупської) 1-88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 73, 103, 274, 281, 3403, 3479, 3555, 3661, 3805, 3932, 4104, 4225, 4365, 4500, 4537
Технічне обслуговування ПС 35 кВ НС-5 по МК 1Т з 07:30 по 16:30 01.03.2021 08:43:44
Новотроїцьке ВДРМ Громівка:
50 Років Перемоги 49-117; Березня8 1-53; Ватутина (Мира ) 1-75; ВласенкоСТ(Леніна) 1-3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-23; Гоголя 1-40; Комарова 46-48, 50, 52, 54, 56, 57-126; Комсомольська ( Шкільна ) 17-82; Молодіжна (Піонерська) 20, 24-26, 32-34, 36, 38-85А; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 33, 37-68; Степова 1-36; Таврійська (Калініна) 1-56; Фрунзе ( Садова ) 1-62; Шевченка 48-123
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1393, 1421, 1459, 1505, 1675, 1693, 1799, 1985, 2046, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 532 з 07:00 по 17:00 02.03.2021 11:14:03
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 73 Технічне обслуговування ПС 35 кВ НС-5 по МК 2Т з 07:30 по 16:30 01.03.2021 08:44:16
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 66; Незалежності(Чапаєва) 51, 53, 55, 57, 59-59Б, 63, 65, 69-83, 85-87, 89-89Б, 91, 95-97, 99, 101, 103, 105; Олександрівська/Незалежності 61/107; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 57; Софіївська(Ворошилова) 76-76/1, 78, 80-80 А, 82, 84, 90, 92, 94, 96; Чкалова 57, 59, 61, 63, 65-65А, 67-70, 72-104, 106, 108, 110
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1427
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-2 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:33:55
Іванівське ВДРМ Верхні Торгаї:
Горького 1-5; Фрунзе 8, 10-22
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-179 Л-2 Н.Сірогози з 07:30 по 16:30 03.02.2021 09:13:03
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3342 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-99 Л-2 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 11:05:20
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 621, 5339, 7006, 7259 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-413 2Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:16:02
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 185-185А; Бериславський 3-50А; Джанкойський 13, 16; Залізнична 10/28; Залізничників 1-11, 12-18, 20-21, 26-40; Каховський 2В-18; Квітковий(Чапаєвський) 3-9; Польовий 7-28; Залізняка Партизана(Теплоенергетиків) 5, 7-9, 11, 13, 15-72; Каховська 1-61; Консервний 2-50; Кримська 146, 148; Новозаводська 1-54; Полярників 3-57; Поповича 14-15, 19-19Г; Призаводська 34; Призаводський 1-59; Промислова 3-51; Промислова1 3-48; Промислова1/Полярників 38/1; Промислова2 3-32; Промисловий 1-24; Селищна(Поселковая) 2-46; Склотарна2 2А-63; Склотарний 3, 5-8, 10А; Танкістів 1-51; Університетська(40роківЖовтня) 185; Чапаєва (Гетьмана Дорошенка) 1-76; Щорса(ВиговськогоІ) 1/29-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 125, 370, 407, 437, 449, 453, 486, 591, 592, 713, 717, 821, 1344, 2050, 2063, 2413, 2621, 2662, 3054, 3249, 3254, 3668, 3835, 4197, 4293, 4296, 4662, 4686, 4699, 5126, 5398, 5541, 5864, 5889, 6031, 6049, 6074, 6189, 6675, 6696, 6895, 7199, 80000030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2720 з 08:30 по 16:00 04.02.2021 11:24:05
Скадовське ВДРМ Красне:
Українська (Щорса) 1-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-61 Л-2 з 08:00 по 16:00 16.02.2021 14:15:25
Чаплинське ВДРМ Гаврилівка:
Гагаріна 1-20; Радянська 2-37; Шевченко 1-37; Шкільна 8, 24, 26, 28, 30, 32
Гаврилівка Друга:
Садова(Радянська) 21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5102, 5155, 15782
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-127 Каланчак з 08:30 по 15:30 16.02.2021 14:15:47
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3629, 4738 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 205 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:20:50
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська) 48-52, 56А, 58-60, 64, 70, 72-74 А, 78 А, 80, 86, 88, 90, 92, 94-98 А, 100, 102, 104, 106, 112, 114, 118, 120; Лазурна(ЛюксембургР) 86; Чкалова 105-105 А, 107, 112
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-3 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:36:20
Великолепетиське ВДРМ Павлівка:
Жовтнева 6-44; Першотравнева 2-29; Пролетарська 1-39; Українська 1-74
Самійлівка:
35 років Перемоги 3-54; Дружби 4-12; Комсомольська 1-52; Кооперативна 1-47; Леніна 1-29; Миру 1-52; Молодіжна 3-24; Степова 1-14; Ударна 10-33; Ювілейна 3-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7033, 7068, 7072, 7077, 7101, 7110, 7177, 7215, 11954, 11957, 11990, 111003, 111006, 111023, 111047
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Самійлівка" з 09:00 по 16:30 01.03.2021 10:49:14
Чаплинське ВДРМ Балтазарівка:
Каштанова (МарксаК) 25; Пушкіна 1-10; Шевченко 1-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 943
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-144 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:07:43
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Гагаріна 1-14, 18-21, 30; Незалежна (60 років Жовтня) 38, 40, 42, 46; Центральна (Кірова) 42, 50-58, 60-79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 11115
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-150 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:08:45
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1-30; Квіткова (Комсомольська) 1-22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-49; Мира 11-19; Молодіжна 2-65; Садова 1-85; Степова 3-25; Східна 3-27; Центральна (Урицького) 1-82; Шкільна (Крупської) 1-88
Вільна Україна:
Каховська 3-36; Першотравнева 1-47; Центральна (Петровського) 1-33
Роздольне:
Херсонський 1-6; 40 років Перемоги 2-113; Абрикосова(Будьоного) 1-230; Виноградна(Фрунзе) 2-212; Гагаріна 2-118; Дружби(ЛюбарськоїД) 1-8; Київська 1-63; Макаренко 1-115; Мира 1-188; Молодіжна 2-143; Садова 1-26; Сафонова 1-97; Херсонська 1-54; Шевченка 80; Шкільна(Леніна) 1-13; Шуменська 2-190; Ювілейна 4-5; Ювілейна (Будівельників) 3-207
Червоне Поділля:
Вишнева 1-48; Гагаріна 1-47; Кооперативна 1-34; Молодіжна 1-23; Степова 2-22; Сумська 1-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 19, 25, 43, 68, 73, 93, 103, 245, 264, 274, 281, 292, 312, 3403, 3413, 3447, 3452, 3479, 3551, 3555, 3599, 3613, 3629, 3654, 3657, 3659, 3661, 3701, 3705, 3767, 3773, 3805, 3814, 3824, 3907, 3932, 3937, 3974, 3994, 4017, 4104, 4113, 4132, 4210, 4225, 4260, 4282, 4309, 4365, 4377, 4393, 4401, 4433, 4499, 4500, 4537, 4566, 4610, 4619, 4820, 4832, 4854, 11116.1, 86000036
Планові роботи на лінії 35 кВ ф.35 Орошение-2 з 08:30 по 09:30 01.03.2021 11:09:02
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1-30; Квіткова (Комсомольська) 1-22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-49; Мира 11-19; Молодіжна 2-65; Садова 1-85; Степова 3-25; Східна 3-27; Центральна (Урицького) 1-82; Шкільна (Крупської) 1-88
Вільна Україна:
Каховська 3-36; Першотравнева 1-47; Центральна (Петровського) 1-33
Роздольне:
Херсонський 1-6; 40 років Перемоги 2-113; Абрикосова(Будьоного) 1-230; Виноградна(Фрунзе) 2-212; Гагаріна 2-118; Дружби(ЛюбарськоїД) 1-8; Київська 1-63; Макаренко 1-115; Мира 1-188; Молодіжна 2-143; Садова 1-26; Сафонова 1-97; Херсонська 1-54; Шевченка 80; Шкільна(Леніна) 1-13; Шуменська 2-190; Ювілейна 4-5; Ювілейна (Будівельників) 3-207
Червоне Поділля:
Вишнева 1-48; Гагаріна 1-47; Кооперативна 1-34; Молодіжна 1-23; Степова 2-22; Сумська 1-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 19, 25, 43, 68, 73, 93, 103, 245, 264, 274, 281, 292, 312, 3403, 3413, 3447, 3452, 3479, 3551, 3555, 3599, 3613, 3629, 3654, 3657, 3659, 3661, 3701, 3705, 3767, 3773, 3805, 3814, 3824, 3907, 3932, 3937, 3974, 3994, 4017, 4104, 4113, 4132, 4210, 4225, 4260, 4282, 4309, 4365, 4377, 4393, 4401, 4433, 4499, 4500, 4537, 4566, 4610, 4619, 4820, 4832, 4854, 11116.1, 86000036
Планові роботи на лінії 35 кВ ф.35 Орошение-2 з 15:00 по 17:00 01.03.2021 11:10:57
Олешківське ВДРМ Олешки:
Будівельний 3-16; Горького 12-40; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 69/2; Ракитний 2-23, ГАРАЖ; Центральна(Пролетарська) 80, 88, 93-94
В т.ч. особ. рахунки пром.: 526, 1038
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-545 з 08:00 по 13:00 16.02.2021 08:22:40
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Белінського 1-26; Гагаріна 10А, 14А; Меліораторів(Жовтнева) 6, 16, 18, 26, 28, 34, 36, 93; Островського 10, 20А, 31А, 46А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-1 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:15:55
Олешківське ВДРМ Саги:
Вишневий 2-24; Козацький Шлях (Жовтнева) 1-17, 19, 21; Кринична 1-14; Лісна 3, 7-11; Соснова 1-16; Шляхова 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 455, 11116.1
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-684 з 13:00 по 16:30 16.02.2021 08:23:25
Чаплинське ВДРМ Благодатне (Жовтневе):
Зелена 10-38; Нова 1
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-85 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:13:00
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Островського 32-46, 47-57; Чкалова 6-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 944
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-2 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:16:43
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1-30; Квіткова (Комсомольська) 1-22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-49; Мира 11-19; Молодіжна 2-65; Садова 1-85; Степова 3-25; Східна 3-27; Центральна (Урицького) 1-82; Шкільна (Крупської) 1-88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 73, 103, 264, 274, 281, 3403, 3479, 3555, 3661, 3805, 3932, 4104, 4225, 4365, 4500, 4537
Планові роботи на лінії 35 кВ ВЛ-35кВ НС-3 МК - Дудчино з 07:30 по 16:30 01.03.2021 11:16:59
Каховське ВДРМ Любимопавлівка:
Зелена 1-13, 16-51
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3772
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-188 Л-1 з 08:00 по 19:00 11.02.2021 10:13:37
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Гагаріна 1-10, 11-14, 15-43; Каланчацька(60років Жовтня) 67 А, 69, 71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-3 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:17:03
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 4744 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-188 Л-2 з 08:00 по 19:00 11.02.2021 10:13:52
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Гвардійська 12А; Островського 1-9, 12-20, 21-31
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-4 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:17:20
Каховське ВДРМ Любимопавлівка:
Веселий 9-11; Зелена 15; Першотравнева 2-54; Хмельницька 2-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 275, 3446, 4668
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-188 Л-3 з 08:00 по 19:00 11.02.2021 10:14:04
Херсонське ВДРМ Херсон:
Бурзи 31, 33, 35, 37, 39-39А, 41-41А, 43-43А, 45-45Б, 47-47А, 49, 51-53Б, 55-55В, 57/20-57А, 59А, 61А, 63-63А, 65-67А, 69-69А, 71-92, 120а-120А, 122Б-130; Весняний 3-18; Донецька 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162-205; Макарова Адмірала 161-177, 185-189; Островського 59, 60-110/8; Островського 59А; Полтавська 69, 71, 81, 85/58; Приозерна 1-17; Якірний 1/17-27/10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274, 449, 592, 3091
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-59 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:32:17
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-22; 993стрілецькогоПолку 8; Адміралтейська 2; Азовська 1-36а, 37-43, 44а-45б, 59а, 75, 150-191; Берегова 83; Виноградна 1-28б, 30, 31-36, 37-42, 61, 63-76, 76Ж-80; Курортна 1/3; Меліораторів 16; Мисливська 12; Набережна 31Н-корп. 3; Полинна 1-25; Придорожна 1/1-39Д; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-10; Соляників 3-14
Щасливцеве:
Гагаріна 109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1204, 1210, 1223, 1228, 1244, 1253, 1254, 1256, 1258, 1261, 1307, 1356, 1363, 1708, 1723, 1742, 1765, 4038, 4072, 4082, 4097, 4132, 4195, 4216, 4241, 4246, 4280, 4305, 4318, 4346, 4426, 4434, 4472, 4475, 4502, 4518, 4559, 4564, 4582, 4599, 4604, 4638, 4683, 4695, 4744, 4759, 4776, 4777, 4809, 4811, 4821, 4835, 4858, 4861, 4881, 4895, 4928, 4977, 4997, 5044, 5050, 5051, 5053, 5065, 5077, 5079, 5082, 5109, 5113, 5126, 5171, 5182, 5194, 5200, 5207, 5240, 81000070
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Генгорка" 1Т з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:43:43
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
Лікарняний 1-12; Чапаєва 1, 3, 5, 7, 9, 13; Ювілейна 0, 81, 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7060, 7091, 7115, 7136, 7153, 7155, 7175, 7190, 7197, 7208, 11990, 11995, 111019, 111021, 111032, 111035, 111047
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-6 РОГАЧИК з 12:00 по 16:00 11.02.2021 10:17:47
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 6А, 9А, 78А, 88; Довженка(Червоноармійська) 39; Меліораторів(Жовтнева) 48 А, 50, 61а-63А; Храмова(Червонофлотська) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-49
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-1 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:20:18
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Довженка(Червоноармійська) 2-38А, 39 А-45, 47
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-2 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:20:38
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Дружби (МарксаК) 3-57; Степова 1Н-22Н; Франка Івана 2А-17; Горького 1-164Н; Іванівська (Стаханова) 1-58Н, 60Н, 62, 64Д, 66, 68Н, 70Д, 72, 74Н, 76Н, 78, 80, 82, 84 Н, 86Д, 88Н, 90Н, 92; Іванофранківська 1аН-Н; Кібенка(Леніна) 1-98Н; Миру (Крупської) 11H-99Н; Молодіжна 5Н-Н; Пушкіна 2-61Н; Соборна (Щорса) 11Н-228Н; Таврійська (Енгельса) 3-55Н, 57-59Н, 61 Н, 63Н, 65, 67, 69Н, 71Н, 73Н, 75Н, 77, 79Н, 81Н, 83Н, 85Н, 87Н, 89Н, 91Н, 95-95Н, 97Н-147Н, 149-175Н; Українська (Радянська) 1-4, 5, 7, 9, 18 г
В т.ч. особ. рахунки пром.: 606, 607, 624, 625, 651, 656, 659, 668, 675, 677, 678, 682, 691, 696, 702, 710, 713, 717, 718, 721, 736, 759, 761, 763, 767, 782, 784, 791, 798, 806, 811, 815, 817, 820, 824, 828, 830, 839, 848, 864, 870, 874, 888, 891, 892, 893, 894, 896, 919, 921, 926, 934, 935, 940, 943, 954, 976, 978, 984, 986, 998, 1000, 1005, 1015, 1016, 1027, 1034, 1037
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 463 з 08:00 по 16:00 04.02.2021 11:51:38
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
Владичанського 4, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7013, 7045, 7111, 7158, 7179, 7185, 7188, 7212
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-94 РОГАЧИК з 09:00 по 12:00 11.02.2021 10:18:49
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 50, 52, 70-72, 74А, 76, 78, 80-80 Б, 82-82 А, 84, 86; Меліораторів(Жовтнева) 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65-79, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 751
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-3 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:20:55
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Перекопська 1, 3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39-43
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-4 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:21:11
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 825 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-5 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:21:28
Голопристанське ВДРМ Новософіївка:
Паркова(Калініна) 41-45; Прикордонна 22, 36; Сонячна(Тельмана) 2-17, 18-21, 72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1017
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1336 Л-1 з 08:00 по 16:30 03.03.2021 14:51:52
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Миру 23, 25-44, 44 А-53, 55, 58, 60, 62-62/2, Б/Н; Садова 1Б, 38, 42a-42В; Шкільна 2 Г, 40, 44-50, 51, 52, 53Н-54, 56-58, 60, 62, 70 А, б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 452, 678, 803
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-478 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 18:40:35
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Перекопська 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-6 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:21:47
Високопільське ВДРМ Петропавлiвка:
Центральна(Радянська) 41-60, 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-2 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:33:37
Великолепетиське ВДРМ Зелене:
Низова 2-15
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-62 Л-1 Рогачик з 10:00 по 16:00 15.02.2021 13:31:16
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 443 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-7 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:22:05
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
30 років Перемоги 3-40; АндріяШептицького(Фрунзе) 2-58; Весняна 2-діл.24; ВіталіяБєлікова(Котовського) 2 А-62А, 75, 80-108, 114-139; Гагаріна 2A; ГончараО 16-32; Горького 6-26; Джарилгацька(Комсомольська) 2-10, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38-42, 107/2, 109-111, 113, 115-117, 119, 121-123; Єлизаветівська(Кірова) 66-66 А, 68, 70, 74-76, 78, 82, 86, 88-88 А, 90 А, 92-141; Жовтневої революції/Незалежності (Чапаєва) 3А/2А; Затишна(МарксаК) 0-21, 27, 29, 31, 33, 35-35 А, 41, 43, 45, 47, 49, 53-55, 57, 59, 61, 63, 65, 92-92А, 96, 98, 113, 115, 117-119, 123, 125-127, 129, 131, 139, 143, 147-149, 151, 153, 155; кадастровий номер 6524710100:01:001:1474 0; кадастровий номер 6524710100:01:002:0009 б/н; кадастровий номер 6524710100:01:002:0010 б/н; Курортна(ЛібкнехтаК) 22, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136-159 А; Лазурна(ЛюксембургР) 105, 107, 107 А-139; Мангубінська(Пролетарська) 91-91А, 93-95, 97, 99, 101, 103-105, 109-111, 113, 115-130, 132-140, 142, 144, 146-148; Незалежності(Чапаєва) 2-17, 21-27; Пасічника 1-6, 10, 14, 16-70, 108-136; Покровська(Колгоспна) 4, 8-11, 13-37, 40-146; Поповича 1 А-5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23-25, 27, 29; Портова(Леніна) 141, 143, 153, 157-157 Б, 159-172; Свободи(Жовтневої революції) 3-5, 7-10, 13-74; Свободи/Незалежності 3а/2а; Святоюріївська(Будьонного) 2 А-46; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 135, 137-137 А, 139, 141-141 А, 143-180; Софіївська(Ворошилова) 2-43, 45-49, 51, 53, 55, 59, 61-65, 71 А; Фрунзе/Поповича 2А/13; Червоноармійська/Котовського 149 33А; Чкалова 123, 125-125-А, 127-158; Чкалова/Котовського 139/21; Шевченко 95, 97, 99, 101-103, 105-107, 109, 111, 113-154; ШульгиІ 1-55 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 54.1, 63, 73, 96, 98, 166, 191, 197, 285, 291, 321, 324, 374, 377, 523, 581, 613, 682, 683, 727, 753, 767, 776, 785, 840, 848, 850, 878, 911, 938, 974, 985, 993, 998, 1002, 1005, 1041, 1075, 1088, 1152, 1198, 1203, 1205, 1236, 1252, 1287, 1304, 1310, 1332, 1360, 1368, 1381, 1409, 1419, 1428, 1451, 1453, 1462, 1513, 11118, 148001, 78000664
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1701 з 08:30 по 16:30 26.02.2021 16:05:46
Новокаховське ВДРМ Райське:
Виноградна 7-26; Новорічна 2-26; Основська 22
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-253 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 14:24:44
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
кадастровий номер: 6522384300:02:001:0564 б/н; кадастровий номер: 6522384300:02:001:0566 б/н; Кооперативна 54; Миру 22-22 В, 23 в; Садова 38, 40А-40В, 45А-45Б, 46А, 48, 65; Травня1 41, 46; Шкільна 16, 26В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 511, 626, 894, 931, 1092, 1097, 1250, 1373
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-899 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 18:43:47
Голопристанське ВДРМ Бехтери:
Молодіжна 1-59, 65; Молодіжна (Технікум) 1-24, 54; Чорноморська(Горького) 53; Шкільна(Леніна) 32, 34-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6, 121, 953
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-312 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 08:52:56
Високопільське ВДРМ Петропавлiвка:
Перемоги 1-25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-3 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:37:00
Високопільське ВДРМ Петропавлiвка:
Центральна(Радянська) 61-65, 66 а-98
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-1 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:37:28
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Азовська 2а-64а, 66-66а, 68, 70, 72; Горького 5, 23а, 47А; Курортна(Кiрова) 113-113А; Миру 84; Першетравнева 5-32; Першотравневий 7-17б, 19-34; Північна5 28; Приморська 58; Суворова 4, 10-12, 14-15, 17, 19, 21, 23-23б, 25, 27-29, 31, 33, 35, 37, 39-41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67-67А, 69, 71, 73; Суворова 21-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4383, 4921
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-021 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:30:15
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Абрикосова(Орджонiкiдзе) 6; Виноградна(ЛібкнихтаК) 3-3А, 5, 7-50; Колективна(Колгоспна) 1-3; Коцюбинського 72, 76-78; Паризької Комуни 1, 5, 7-7а, 9, 11, 13-13А, 15-15 а, 17, 19, 21, 23, 25-27, 29-48, 50, 52, 54-56, 58-62, 64, 66-68, 70, 72-78
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4288, 4460, 4546, 4871, 4932
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-092 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:32:22
Чаплинське ВДРМ Першокостянтинівка:
Миру 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 500, 926
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-429 Л-1 з 07:30 по 16:30 12.02.2021 10:55:48
Іванівське ВДРМ Нижні Сірогози:
МарксаК 23-25, 27, 29, 48; Миру 12, 24-54; Першотравнева 1-22; Шевченко 1-52, 56, 58, 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 576, 594, 872, 911, 937, 1027, 18628, 18633
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-34 Н.Сірогози з 08:30 по 12:00 02.02.2021 09:27:32
Іванівське ВДРМ Нижні Сірогози:
Садова (Леніна) 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1012, 18633, 18672
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-45 Н.Сірогози з 13:00 по 16:30 02.02.2021 09:28:44
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
АндріяШептицького(Фрунзе) 2-58; Горького 7 А; Джарилгацька(Комсомольська) 2, 2г-10, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Незалежності(Чапаєва) 2-17, 21-27; Покровська(Колгоспна) 9-11, 13-37, 40-68, 70, 72, 74, 76, 78-90, 92; Поповича 1 А-5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23-25, 27, 29; Свободи(Жовтневої революції) 10; Фрунзе/Поповича 2А/13; Святоюріївська(Будьонного) 14-41 А, 43, 45-45 А; Софіївська(Ворошилова) 8, 10, 12, 14, 16, 18 А, 20, 22, 24, 26, 31-43, 45-49, 51, 53, 55, 59, 61-65, 71 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 197, 374, 613, 683, 767, 840, 878, 1005, 1236, 1287, 1360
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-30 з 08:30 по 16:30 19.02.2021 11:42:41
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
АндріяШептицького(Фрунзе) 2-58; Горького 7 А; Джарилгацька(Комсомольська) 2, 2г-10, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Незалежності(Чапаєва) 2-17, 21-27; Покровська(Колгоспна) 9-11, 13-37, 40-68, 70, 72, 74, 76, 78-90, 92; Поповича 1 А-5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23-25, 27, 29; Свободи(Жовтневої революції) 10; Фрунзе/Поповича 2А/13; Святоюріївська(Будьонного) 14-41 А, 43, 45-45 А; Софіївська(Ворошилова) 8, 10, 12, 14, 16, 18 А, 20, 22, 24, 26, 31-43, 45-49, 51, 53, 55, 59, 61-65, 71 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 197, 374, 613, 683, 767, 840, 878, 1005, 1236, 1287, 1360
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-30 з 08:30 по 16:30 19.02.2021 11:45:13
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
30 років Перемоги 3-40; АндріяШептицького(Фрунзе) 2-58; Весняна 2-діл.24; ВіталіяБєлікова(Котовського) 2 А-62А, 75, 80-108, 114-139; Гагаріна 2A; ГончараО 16-32; Горького 6-26; Джарилгацька(Комсомольська) 2-10, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38-42, 107/2, 109-111, 113, 115-117, 119, 121-123; Єлизаветівська(Кірова) 66-66 А, 68, 70, 74-76, 78, 82, 86, 88-88 А, 90 А, 92-141; Жовтневої революції/Незалежності (Чапаєва) 3А/2А; Затишна(МарксаК) 0-21, 27, 29, 31, 33, 35-35 А, 41, 43, 45, 47, 49, 53-55, 57, 59, 61, 63, 65, 92-92А, 96, 98, 113, 115, 117-119, 123, 125-127, 129, 131, 139, 143, 147-149, 151, 153, 155; кадастровий номер 6524710100:01:001:1474 0; кадастровий номер 6524710100:01:002:0009 б/н; кадастровий номер 6524710100:01:002:0010 б/н; Курортна(ЛібкнехтаК) 22, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136-159 А; Лазурна(ЛюксембургР) 105, 107, 107 А-139; Мангубінська(Пролетарська) 91-91А, 93-95, 97, 99, 101, 103-105, 109-111, 113, 115-130, 132-140, 142, 144, 146-148; Незалежності(Чапаєва) 2-17, 21-27; Пасічника 1-6, 10, 14, 16-70, 108-136; Покровська(Колгоспна) 4, 8-11, 13-37, 40-146; Поповича 1 А-5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23-25, 27, 29; Портова(Леніна) 141, 143, 153, 157-157 Б, 159-172; Свободи(Жовтневої революції) 3-5, 7-10, 13-74; Свободи/Незалежності 3а/2а; Святоюріївська(Будьонного) 2 А-46; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 135, 137-137 А, 139, 141-141 А, 143-180; Софіївська(Ворошилова) 2-43, 45-49, 51, 53, 55, 59, 61-65, 71 А; Фрунзе/Поповича 2А/13; Червоноармійська/Котовського 149 33А; Чкалова 123, 125-125-А, 127-158; Чкалова/Котовського 139/21; Шевченко 95, 97, 99, 101-103, 105-107, 109, 111, 113-154; ШульгиІ 1-55 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 54.1, 63, 73, 96, 98, 166, 191, 197, 285, 291, 321, 324, 374, 377, 523, 581, 613, 682, 683, 727, 753, 767, 776, 785, 840, 848, 850, 878, 911, 938, 974, 985, 993, 998, 1002, 1005, 1041, 1075, 1088, 1152, 1198, 1203, 1205, 1236, 1252, 1287, 1304, 1310, 1332, 1360, 1368, 1381, 1409, 1419, 1428, 1451, 1453, 1462, 1513, 11118, 148001, 78000664
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1701 з 08:30 по 18:00 19.02.2021 11:48:45
Великолепетиське ВДРМ Рубанівка:
Горького 3, 5-11, 123; Першотравнева 1-22; Радянська 6; ФранкоІ 2; Чкалова 3-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 868, 891, 912, 987, 1004, 1149, 1189, 1224
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-159 з 09:00 по 16:30 05.02.2021 14:16:53
Каховське ВДРМ Велика Благовіщенка:
Леніна 17-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1102, 1157, 4353
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-98 Л-1 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 12:39:40
Херсонське ВДРМ Херсон:
Робоча 44; Свердлова (Форштадтська) 52, 54; Тракторна 1-14; Учбовий 1-29/10, 31-33, 35, 37-39, 41, 43; Учбовий/Тракторна 29/10; Філатова 2, 4-5
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-194 Л-6 з 09:00 по 15:30 08.02.2021 17:02:24
Новотроїцьке ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1479, 1505 Капітальний ремонт лінії 35 кВ ф.35 Р5 (Н.Троицкая) з 07:30 по 16:30 02.03.2021 15:24:51
Високопільське ВДРМ Андріївка:
Андріївка 6-87; Колодязний 4; Першотравнева 4-5; Степова 2-4; Трудова 1-34
Благодатівка:
Миру 6; Миру (Леніна) 1-61; Набережна 1-9; Шевченка 1-125
Мала Сейдеменуха:
Заводська 2-12; Маяковського 1-29; Набережная 1-6; Сонячний 0-12; Шевченко 1-59
Новогреднєво:
Миру 1-43; Новогреднєво 1-78
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20055, 200106, 200141, 200166, 200176, 200347, 2001052, 2001376, 20010166
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1324 з 08:00 по 16:00 12.02.2021 11:00:04
Новотроїцьке ВДРМ Дивне:
Кіровська ( Квітуча ) 0-66; Миру (Січня21) 1-44; Неизвестная 1; Фрунзе ( Шкільна ) 8-48; Щорса ( Шевченка ) 1-54
Зелене:
Зелена 2-87; Молодіжна 5-47; Першотравнева 5-67
Перемога:
Перемога 2-72
Попелак:
40 Років Жовтня (Весела) 9-13; Виборна 5-6; Жовтнева ( Ювілейна ) 13-63; Ульянова ( Молодіжна ) 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1395, 1396, 1421, 1452, 1462, 1468, 1479, 1498, 1501, 1505, 1513, 1544, 1700, 1736, 1796, 1802, 1953, 1961, 1992, 2014, 11115
Капітальний ремонт лінії 35 кВ ф.35 Р5-1 з 07:30 по 16:30 02.03.2021 15:29:03
Новотроїцьке ВДРМ Новомихайлівка:
Леніна ( Таврійська ) 14, 18, 20, 22-26, 28, 30-40, 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1475
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-462 Л-1 з 08:00 по 17:00 16.02.2021 10:07:44
Великолепетиське ВДРМ Бабино:
Будівельний 1-19; Зарічна 6-37; Колгоспний 1-13; Малий 1-6; Морський 1-11; Портова 1-10; Приморська 0-52; Степова 6-67
Бережанка:
Горького 1-42; Жовтнева 1-72; Леніна 2А-70; Набережна 4-14; Софіївська 22; Степова 1-34
Михайлівка:
МарксаК 3-90; Приморська 1-67
Нижній Рогачик:
40 років Перемоги 0-100; Набережна 0-33; Радянська 5-67; Степова 1-11
Нова Знамянка:
Комсомольська 5А-128
Ушкалка:
Гагаріна 0-148; Кірова 3-31; Набережна 32-139; Пушкіна 5-14; Резніченка 6-192; Чкалова 1-18; Щорса 2-7; Ювілейна 0-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 898, 7074, 7084, 7090, 7108, 7110, 7125, 7131, 7146, 7169, 7177, 7178, 7192, 7206, 11954, 11957, 11966, 11983, 111002, 111006, 111007, 111042
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Ушкалка" 2Т з 09:00 по 16:30 18.02.2021 15:00:18
Новотроїцьке ВДРМ Новомихайлівка:
Відродження 11, 13, 15-20; Леніна ( Таврійська ) 42, 46, 48-50, 52, 54, 56-58, 60, 66-69, 73-81, 87-109
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1475
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-462 Л-2 з 08:00 по 17:00 16.02.2021 10:10:26
Новокаховське ВДРМ Миколаївка:
Виноградна 16-31, 35, 39; Комарова 1-34
Одрадокам'янка:
Виноградна (Будьоного) 1-86; Вишнева (Леніна) 1-38; Гагаріна 1-36; Дніпровська 1-62; Зелена 1-14; Київська 1-17; Лісний 1-4; Мирний 2-3; Космодем`янськоїЗ 2-82; Кошового 1-114; Матросова 1-38; Мічуріна 1-57; Молодіжна (Чапаєва) 1-19; Набережна 1-52; Садова 1, 3-53; Спартаковська 1-4; Східний 1-5А; Херсонська 1-72; Чапаєва 1-24; Шевченка 1-68; Шкільний 2-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 72, 673, 791, 7108, 7121, 7130, 7189, 7293, 7315, 7371, 7417, 7448, 7468, 7496, 7533, 7638, 7650, 7675, 7810
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1073 з 08:00 по 19:00 03.03.2021 16:22:13
Херсонське ВДРМ Херсон:
АлексеєваП (Андрія Грабенка ) 3-55; Луначарського (Івана Карпенко-Карого) 3-21, 36/45А-45; Текстильна1 39/2-57; Текстильна10 21-63; Текстильна11 34-52; Текстильна12 22, 24, 28-28А, 32, 34, 37-69; Текстильна13 54; Текстильна17 21-72; Текстильна18 21-70; Текстильна19 46-70; Текстильна2 40, 42-65/7; Текстильна20 1-10; Текстильна21 1-70; Текстильна22 2-12; Текстильна3 39, 40/11-68; Текстильна4 21-64; Текстильна5 39/24-62/23; Текстильна6 17/27, 19/28-63/61; Текстильна7 21-64; Текстильна8 19/38-34, 36-60; Текстильна9 19-61; ТесленкаА 37; ТесленкаА1 1, 3, 5, 7А, 9, 11, 15А, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; ТесленкаА2 1-26; ТесленкаА3 1-24; ТесленкаА4 2А-20; Урицького (Дмитра Марковича) 14, 29-30, 32Б, 36, 85; Урожайна 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 209, 370, 374, 591, 592, 1425, 1631, 1785, 1894, 2088, 2776, 3848, 3964, 4523, 4553, 4604, 5364, 5401, 5873, 5889, 6173, 6783
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1026 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 09:20:09
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 591 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1004 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 09:20:55
Херсонське ВДРМ Правдине:
Висоцької 2-9, 14, 16-20, 24, 30, 34-34А, 36-38, 40, 42-46; Зелений(Жовтневий) 7-12; Новий 2-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20131, 20747
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-202 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:18:44
Херсонське ВДРМ Херсон:
Бабушкіна (Олександра Русова)/Текстильна4 33; Видригана 20; Луначарського (Івана Карпенко-Карого) 27; МирногоП 1-41; Нечуя-Левицького 1-64; Олександра Русова(Бабушкіна) 1Б-68; Текстильна1 3-37/1; Текстильна10 1-19; ТесленкаА 16, 48А; Текстильна11 1А-33; Текстильна12 1-21, 22А-23, 25-27, 29-31, 33, 35; Текстильна13 1-53, 55-71; Текстильна14 1-72; Текстильна15 1-72; Текстильна16 1-72; Текстильна2 1/8-39, 41-41/7; Текстильна3 1/14-38, 39/13; Текстильна4 1/20-18/13; Текстильна5 2/24-38/23; Текстильна6 1/32-16, 18/25; Текстильна7 1А-19; Текстильна8 1-18, 35/41; Текстильна9 1-18; ТесленкаА1 2, 4, 6, 8, 10, 12-14, 18, 20, 22, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41А-50; ТесленкаА2 52-66; Урицького (Дмитра Марковича) 2Б-12, 17-23, 31-31/18, 35, 39/17-78/45А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 565, 591, 592, 621, 629, 708, 1062, 2503, 2860, 3362, 3487, 3590, 4116, 4290, 6413
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1002-а з 09:00 по 16:30 12.02.2021 09:21:14
Олешківське ВДРМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 59-83; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 60, 64-64А; Піщаний 3-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-2 з 08:00 по 16:00 01.03.2021 13:11:48
Каховське ВДРМ Велика Благовіщенка:
Івановського 0-72; Леніна 0-60; Партизанська 0-66; Північна 0-62; Провулок 0; Шевченка 0-74
Горностаївка:
ХодосаВ 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1102, 1126, 1157, 1193, 4318, 4353, 4414, 4633, 6272, 6326, 6360, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 284 з 09:00 по 16:00 04.02.2021 13:27:25
Каховське ВДРМ Велика Благовіщенка:
Леніна 17-60; Партизанська 0, 2, 4, 6, 8, 12-14, 28-66; Шевченка 0, 28, 36-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1082, 1102, 1157, 4353
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-98 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 13:27:45
Іванівське ВДРМ Дружбівка:
Соборна(Леніна) 11-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 670, 672, 679, 702, 782, 941
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-134 з 09:00 по 14:30 02.02.2021 10:48:01
Високопільське ВДРМ Добрянка:
Чапаєва 5-16; Червоноармійська 2-28; Шевченка 1А-29
Костирка:
Леніна 2-20; Садова 1-63
Неопределено:
Неопределено 0
Нововознесенське:
Миру (МарксаК) 1-59; Молодіжна 1-21; Українська 2-37; Шевченка 2-69; Шкільна (Леніна) 1-74
Новомиколаївка:
Рослого 4-39; Садова(Чапаєва) 2-63; Суворова 1-69; Шкільна 1-4; Цвітаєва 1-54; Центральна (Леніна) 1-66; Шевченка 1-62
Черешневе(Червоноармійське):
Жовтнева 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 21, 23, 47, 60, 77, 80, 99, 102, 136, 157, 181, 198, 232, 267, 271, 368, 1047, 1197, 1667, 2367, 100227
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС-35/10 кВ "Н.Вознесенівська" з 10:00 по 16:30 03.02.2021 16:01:47
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 621, 5339, 7006, 7259 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-413 2Т з 09:00 по 16:30 17.02.2021 16:02:03
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
8 Березня 1-8; Аптечний 1-6; Бериславська 2a-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 а, 24, 26, 28, 30, 32-70, 72-110; Весела 2-28; Будiвельникiв 1-20; Вiльна 4, 6; Весняна(Свердлова) 1-52; ВишнiО 2-10; Воронцова(Ленiна) 11-19, 21-72; Гагарiна 13, 17-19, 21, 23-62; Горького 1-86, 88-92; Дiмiтрова 1-4, 6, 10, 12, б/н; Дудченка 1-95, 97; Калiнiна 1-36; Колгоспний 1-7; Комсомольський 1-13; Кооперативний 4-12; Лебедина 7-27; МарксаК 1-8; Миру 1-30; Надiї 1-21; Нахiмова 1-44; Незалежної України 2; Орлина 2-28; Покровська(Жовтнева) 1-17; Радянська 3-93; Соколина 3-25; Солов'їна 1-27; Суворова 1-5; Титова 1 а-70, 72, 74, 76-76 а, 78, 80, 82, 84-88 а, 90, 92, 94, 96, 98; Торговий 1-6; Травня1 2, 4, 8-20; Українська 4-22; Херсонська 5-20; ХмельницькогоБ 1-3, 5, 7, 9; Чкалова 1-6, 9-70, 73, 75, 77, 79; Чумацька (Петровського) 2-5; Шевченка 1-8; Шкільний 1-15; Щаслива(Щорса) 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10012, 10027, 10028, 10036, 10038, 10054, 10060, 10063, 10064, 10068, 10072, 10074, 10075, 10077, 10093, 100107, 100128, 100133, 100146, 100149, 100150, 100157, 100161, 100163, 100166, 100182, 100199, 100200, 100209, 100223, 100227, 100236, 100244, 100246, 100247, 100254, 100260, 100266, 100267, 100271, 100276, 100280, 100284, 100286, 100291, 100292, 100296, 100297, 100298, 100307, 100309, 100311, 100317, 100321, 100323, 100327, 100336, 100340, 100355, 100361, 100371, 100377, 100378, 100380, 100388, 100393, 100394, 100395, 100397, 100400, 100402, 100405, 100409, 100411, 200395, 2001312, 75000017, 75000029, 75000627, 75000645
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1601 з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:33:29
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-22; 993стрілецькогоПолку 8; Адміралтейська 2; Азовська 1-43, 44а-45б, 59а, 75, 150-191; Берегова 83; Виноградна 1-28б, 30, 31-36, 37-42, 61, 63-76, 76Ж-80; Курортна 1/3; Меліораторів 16; Мисливська 12; Набережна 31Н-корп. 3; Полинна 1-25; Придорожна 1/1-39Д; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-10; Соляників 3-14
Щасливцеве:
Гагаріна 109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1204, 1210, 1223, 1228, 1244, 1253, 1254, 1256, 1258, 1261, 1307, 1356, 1363, 1708, 1723, 1742, 1765, 4038, 4072, 4082, 4097, 4132, 4195, 4216, 4241, 4246, 4280, 4305, 4318, 4346, 4426, 4434, 4472, 4475, 4502, 4518, 4559, 4564, 4582, 4599, 4604, 4638, 4683, 4695, 4744, 4759, 4776, 4777, 4809, 4811, 4821, 4835, 4858, 4861, 4881, 4895, 4928, 4977, 4997, 5044, 5050, 5051, 5053, 5065, 5077, 5079, 5082, 5109, 5113, 5126, 5171, 5182, 5194, 5200, 5207, 5240, 81000070
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Генгорка" 1Т з 09:00 по 16:00 27.02.2021 13:12:21
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Північна12 31
Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17-17а, 19, 21, 23; Енергетична 5; Квітковий 17; Комарова 1, 1-г-3А, 5 в, 9, 66А, 72, 76, 78, 83-97; КузнєцоваР 1-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4, 5а/1-6-А, 7А-8А, 10-12Б, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32-32Б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-46а, 48-50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 76-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-108, 110-112, 117А, 123-а, 125А; Приморська 2; Сивашська 0-2А, 81-99; Набережна 1-14, 20, 25-27; Радянська(Зелена) 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4254, 4402, 4448, 4482, 4518, 4564, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4823, 4835, 4843, 4902, 4949, 5044
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 693 з 07:00 по 18:00 01.03.2021 14:04:34
Херсонське ВДРМ Томина Балка:
Садова 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20-79; Шевченка(Леніна) 37, 41, 43-51, 57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 20065, 20343, 20596, 20671
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-681 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:37:00
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:58:00
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Північна12 31
ГенічеськаГірка:
Азовська 40, 44, 46-74, 76-126А; Виноградна 21, 28, 29, 30а, 33А, 36Б, 42-58, 61А, 76-а, 95а-131; ДериглазоваГ 49А-95; Лісовий 1-5; Набережна 26Д; Озерна 15-23А; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б
Щасливцеве:
Амбулаторна 37-42; Арабатська 5-85; Будівельна 2-13; Вербна 1; Весняний 7; Водна 4-11; Гагаріна 1-129; Джерельна 28; Дніпровська 3-19; Енергетична 5; Зоряний 2; Зяблівська 5-11; Інтернаціональна 1-4; Квітковий 17; Ковильна 14-16; Комарова 0-97; КузнєцоваР 1-72; Центральна (Леніна) 188; Шевченка 1; Миру(Леніна) 1-184; Морська 1-185В; Набережна 1-діл.34; Нахімова 16; Паркова 2; Перлинна 6-20; Південний 2-6; Приморська 1-45; Радянська(Зелена) 1-86; Сивашська 0-99; Сонячний 15; Таврійська 9; Торгова 1; Туристична 19; УкраїнкиЛ 3-15; Уютна 7
Щасливцівська с/рада:
Азов плюс"-Дачний масив, вул.Березнева 85; "Чайка" Дачний масив, вул.Сонячна 1-63/1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1243, 1253, 1254, 1256, 1258, 1286, 1381, 1712, 1722, 1786, 4039, 4082, 4097, 4132, 4166, 4196, 4227, 4254, 4256, 4280, 4303, 4336, 4344, 4358, 4391, 4402, 4448, 4473, 4478, 4480, 4482, 4495, 4518, 4524, 4564, 4578, 4587, 4588, 4589, 4590, 4591, 4595, 4596, 4597, 4616, 4630, 4643, 4653, 4679, 4699, 4745, 4747, 4774, 4817, 4823, 4835, 4843, 4855, 4864, 4875, 4890, 4902, 4905, 4908, 4947, 4948, 4949, 4970, 5007, 5011, 5012, 5044, 5054, 5058, 5059, 5060, 5076, 5083, 5095, 5099, 5102, 5103, 5133, 5162, 5172, 5188, 5189, 5198, 5201, 5209, 5212, 5214, 5215, 5219, 5226, 5234, 5237, 11116.1, 81000530
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Щасливцеве" з 09:00 по 16:00 27.02.2021 13:14:17
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Єлизаветівська(Кірова) 48-65, 66 А/2-67, 69, 71-73, 77, 79-81, 83-85, 87, 89, 91; Кірова/Будьоного 75/40; Лазурна(ЛюксембургР) 45, 47, 49, 51, 51/1, 53, 55, 57; Незалежності(Чапаєва) 35; Святоюріївська(Будьонного) 51; Софіївська(Ворошилова) 44, 50, 52, 54, 56, 60, 66-70, 77, 79, 81, 83; Чкалова/Ворошилова 69/72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 639
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 11:33:00
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-102А; Азовська 1-120; Акацій 39; Берегова 7/2 А-10/1, 11/7-71; Виноградна 4; Гагарина 1-17; Дорожня 6-11А; Київська 1; Ковильна 0-9; Маячний 7; Молодіжна 1-7; Морська 42; Морський 2; Новий 1-11; Південна 5; Садова 1-32; Світла 1-64А; Сивашська 50; Приморська 1-131; Східна 1-84; Центральна 19В-202А; Центральна(Леніна) 1-310-б; ЧерепковаВ 15-63в
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1231, 1245, 1254, 1258, 1268, 1339, 1364, 1380, 1693, 1701, 1704, 1715, 1755, 1769, 1788, 4034, 4065, 4082, 4123, 4139, 4280, 4285, 4366, 4368, 4374, 4427, 4496, 4509, 4518, 4564, 4585, 4596, 4600, 4608, 4618, 4623, 4627, 4628, 4642, 4646, 4663, 4671, 4681, 4689, 4693, 4697, 4709, 4737, 4746, 4752, 4783, 4812, 4822, 4823, 4827, 4843, 4857, 4862, 4872, 4873, 4880, 4901, 4920, 4940, 4950, 4970, 4983, 4996, 4998, 5019, 5022, 5040, 5043, 5056, 5071, 5075, 5096, 5097, 5106, 5128, 5172, 5206, 5213, 5219, 11116.1, 81000044
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Стрелкове" 1Т з 09:00 по 16:00 27.02.2021 13:16:24
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 91а-91В
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Димитрова 1-119; Центральна(Леніна) 2-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1790, 4097, 4109, 4167, 4378, 4522, 4823, 4838, 4843, 4980, 4990, 5015, 5119
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 644 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 13:00:55
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Агропромівська 1-21; Безіменний 1; Гагаріна 1-22; Жовтнева 126Б; Зелений 1-2; Інгулецька 0-5; Миру 1-19; Молодіжна 1-10; Набережна 0-5; Набережний 6; Новий 1-5; ОБЩЕЖИТИЯ БОЛЬНИЦЫ 0; ОБЩЕЖИТИЯ ПМК 0; Паркова 59; Першотравнева 1-70; Полтавська 1-72, 74, 76-78, 80-82, 100-106; Робоча 1-100; Сонячна 1-3; Степова 1-12; Торговий 1-8; Садова 1-69; Соборна(Жовтнева) 5-187; Українська 90; Херсонська 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3848, 5178, 5270, 5281, 5563, 5790, 5856, 5933, 5944, 6218, 6318, 6593, 6622, 6847, 6882, 6889, 7081, 7116, 7274, 20051, 20054, 20056, 20063, 20070, 20107, 20113, 20114, 20126, 20133, 20138, 20140, 20195, 20263, 20313, 20314, 20328, 20351, 20362, 20388, 20495, 20526, 20577, 20680, 20785, 20793, 20855, 20924, 20940, 20949, 20985, 20989, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 551 з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:20:49
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Соборна(Жовтнева) 177-187
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5563, 20107, 20126, 20314
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-464 Білозерка з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:22:02
Новотроїцьке ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1953 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-298 з 09:00 по 17:00 12.02.2021 15:20:36
Новокаховське ВДРМ НовіЛагері:
Cтепова 1-35; Енергетиків 2-2/1; Кооперативна 2-13; Миру 1-65; Нова 1-40; Толстого 1-74
Пісчане:
Зелена 1-43а; Космічна 1-44; Південна 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 178, 184, 201, 239, 674, 1833, 1836, 2220, 2222, 2442, 3096, 3108, 3250
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 52 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 19:06:31
Новокаховське ВДРМ НовіЛагері:
Cтепова 1-35; Енергетиків 2-2/1; Кооперативна 2-13; Миру 1-65; Нова 1-40; Толстого 1-74
Пісчане:
Зелена 1-43а; Космічна 1-44; Південна 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 178, 184, 201, 239, 674, 1833, 1836, 2220, 2222, 2442, 3096, 3108, 3250
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 52 з 08:00 по 19:00 16.02.2021 12:24:41
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Козацька(Радянської Армії) 1, 2-20А; Молодіжна 1-11; Покровська(Леніна) 177-204, 207
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1072
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-281 Л-1 Горностаевка з 08:00 по 19:00 01.03.2021 14:54:37
Каховське ВДРМ Каховка:
Велика Куликовська (МарксаК) 65-69; Гоголя 2, 4, 6, 8-22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37-37А; МихайлаЖука(Свердлова) 1-24, 26, 28, 30-30Б, 32, 34, 42, ГАРАЖ; Набережна 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 29, 4302, 4434, 4435, 4828, 4829
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-5 2Т з 08:00 по 17:00 15.02.2021 09:18:56
Чаплинське ВДРМ Балтазарівка:
Кулика 8-10; Північна (Комсомольська) 3-7; Садова 4-8, 12, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 880
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-575 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 09:24:24
Великолепетиське ВДРМ Миколаївка:
Богуцького 0, 39-83; Гагаріна 1-4; Петровського 0, 22-24, 41, 43, 45-75
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1220, 1311
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-170 Л-2 з 09:00 по 16:30 05.02.2021 15:30:28
Чаплинське ВДРМ Строганівка:
Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 21-79; Петренко 65-67, 69, 71, 73, 75-100
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-464 з 07:30 по 16:30 01.03.2021 15:15:44
Іванівське ВДРМ Верби:
Молодіжна (60 років Жовтня) 1; Паркова 1-10
Вільне:
40роківПеремоги 1-101; Братів Вінниченко 1-26; БратівЯрмаш 1-36; Миру 2-24; Молодіжна(Комсомольська) 1-18; Некрасова 1-5; Свердлова 1-104; Суворова 1-25; Східна 1-15
Дем'янівка:
Белінського 1-19; Добролюбова 1-11; Кутузова 3-92; Леніна 1-51; Молодіжна 1-10; Подова 1-21; Суворова 1-80; Тельмана 4-92; Чапаєва 1-31
Змагання:
Інтернаціональна 0-51; Пархоменка 2-36
Комсомольське:
Степова 1-29; Терешкової 1-42; Тітова 1-50
Чеховка:
Інтернаціональна 0-23; Східна 0-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 544, 551, 553, 555, 581, 679, 853, 867, 871, 898, 933, 951, 969, 972, 974, 977, 18615, 18621, 18631, 18641, 18643, 18660, 18696, 18701, 18708, 83000016
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Верби 1Т" з 10:00 по 13:00 08.02.2021 09:37:31
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 606, 627, 700, 754 Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 МК Восток 2 з 08:00 по 16:30 17.02.2021 09:42:49
Високопільське ВДРМ Мала Олександрівка:
Дружби 3-35; Космічна 1-31А, 33, 42; Миру(Леніна) 30; Пролетарська 7-29, 30-45; Радянська 1А-20; Революції 1А-7, 8-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20040, 20055, 200100, 200262, 200304, 200352, 2001331
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-266 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:07:14
Олешківське ВДРМ Піщанівка:
Катерини Білокур (Жовтневий) 1; Набережна 1 Б, 2Б; Перемоги 3-12; Першотравнева 15-45; Підлісна 22; Східний 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-817 Л-1 з 08:30 по 16:30 17.02.2021 10:06:44
Олешківське ВДРМ Піщанівка:
Набережна 1, 2, 3-32; Перемоги 14-21; Першотравнева 1-13А; Підлісна 1-16А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-817 Л-2 з 08:30 по 16:30 17.02.2021 10:06:55
Новотроїцьке ВДРМ Новомиколаївка:
Мічуріна 2, 8, 10, 12-16, 22, 28, 30, 32-42, 44-46, 52, 54, 56-60, 62, 66, 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1953
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-2 з 08:00 по 17:00 19.02.2021 03:59:09
Голопристанське ВДРМ Пам`ятне:
Березня8 1-43; Вишнева 1-57; Миру 1-70; Новоселів 1-3; Перемоги 1-56; Чернігівська(Леніна) 34, 36, 38-40 А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58-58 А, 69-88; Шкільний 1-3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 316, 716, 734, 880, 1052, 1314, 1415, 76000044, -
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 951 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 15:59:05
Високопільське ВДРМ Заградівка:
Надрічна 1-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 17, 186
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-207 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:32:53
Каховське ВДРМ Каховка:
Квіткова 60-62, 64, 66-68, 70, 74, 76, 78, 82-90; Соснова 59-77
Малокаховка:
Виноградний 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-1 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:40:21
Високопільське ВДРМ Свободне:
Бахоніна 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 186, 1087, 1271
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-220 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:33:54
Високопільське ВДРМ Красновка:
Сироватко 3-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 186
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-222 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:34:34
Скадовське ВДРМ Зелене:
Гагаріна 2-19; Квіткова(Пролетарська) 1-48; Молодіжна 1-60
Комунарівка:
Кобзаря (Радянська) 4-46; Коротка 1-26; Молодіжна (Комунарів) 1-72
Миколаївка:
Миру (Жовтнева) 1-35; Молодіжна 2-56; Степова 1-14; Чапаєва 1-60
Олександрівка(Птахівка):
Квіткова(Червоноармійська) 1-50 А; Миру (Радянська) 1-40; Молодіжна 2-55; Нова 1-53; провулок Самійлівський 1; Центральна (Кожущенка) 1-127; Шкільний провулок 3; Ювілейна 1-36
Петропавлівка(Комсомольське):
Грушевська(Радянська) 1-52; Комсомольська 10-63; Молодіжна 0-67; Таврійська 0-49; Хмельницкого Б 4-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 56, 62, 63, 66, 115, 223, 298, 484, 657, 763, 779, 855, 857, 1027, 1047, 1144, 1223, 1286, 1289, 1327, 1429, 1473, 1485, 1486, 1512, 11118
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Птаховка" з 09:00 по 16:30 26.02.2021 10:28:03
Каховське ВДРМ Каховка:
Лісова 1, 3, 10-12, 14-15; Соснова 8, 20, 28, 30-32, 36, 40, 42, 44-57, 83-89; Тіниста 1-4, 7-21
Малокаховка:
Виноградний 25-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3640
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-2 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:41:25
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 11118 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1917 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:33:13
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Горького 19, 21, 23, 25-25А, 27, 29, 31-72; Мельнична 1, 3, 5; Перекопська 45, 48, 52-53; Робочий 2, 4, 9; Травня1 58, 66-68, 72а, 74, 76, 78, 82, 84, 88, 92, 94, 96, 100-102, 106, 108, 110, 116, 123-131; Червона 10, 12, 14, 18-79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 304, 468
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-97 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:34:55
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Перекопська 39а-40; Перекопський 39; Травня1 71, 73, 75, 77, 79-81, 83, 85-87, 91, 93, 95, 99, 103-105, 107, 109, 113-115, 119-121
В т.ч. особ. рахунки пром.: 137
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-749 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:36:08
Херсонське ВДРМ Херсон:
Антипенка 110/37; Бойка 101, 103-144/44; Дровникова 111, 114, 127-144, 146, 148; Жуковського 11-14, 21, 34, 103/36; Королюка 111, 130, 137; Миколи Гринька(Бегми) 40; Нестерова 19/2, 21, 25-27, 39, 45-47/125; Некрасова 154/37, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166А, 168, 170-172, 174, 176/38; Польова1 111, 131-131А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-228 Л-2 з 08:00 по 16:30 03.03.2021 10:32:24
Голопристанське ВДРМ Гладківка:
Миру(Жовтнева) 1-59; Степова 1-29, 33, 35-35 А; Учбова 40-46, 49-50; Центральна(Леніна) 1-121, 123, 125, 127, 129, 131, 133-135, 137, 139-141, 143, 147, 149, 151-155, 159, 291
В т.ч. особ. рахунки пром.: 328, 531, 536, 714, 776
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 912 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 10:00:32
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 18, 20-20А; Декабристів 4-31, 33-35, 37А, 39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 492, 525, 619, 734, 756, 827, 923, 927, 928, 948, 1013, 1014, 91000539
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-38 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:35:02
Каховське ВДРМ Каховка:
Квіткова 55-59, 63, 65, 69, 71, 75, 77, 81; Сонячна 42, 44, 46-54, 58, 60, 62, 68, 72-74, 76, 80, 82-84; Сонячний 26
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-3 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:42:24
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1006 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-38 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:35:19
Херсонське ВДРМ Херсон:
Макаренка 7, 13-13А; Польова1 31-55/12; Польова2 30/11-56/8; Польова3 27, 29-54, 56-56/2
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-6 з 08:00 по 16:30 03.03.2021 10:34:46
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 12 а, 16-16Г
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 472, 500
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-38 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:35:36
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 406 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-38 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:35:55
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 949 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-38 Л-5 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:36:13
Скадовське ВДРМ Зелене:
Гагаріна 2-19; Квіткова(Пролетарська) 1-48; Молодіжна 1-60
Комунарівка:
Кобзаря (Радянська) 4-46; Коротка 1-26; Молодіжна (Комунарів) 1-72
Миколаївка:
Миру (Жовтнева) 1-35; Молодіжна 2-56; Степова 1-14; Чапаєва 1-60
Олександрівка(Птахівка):
Квіткова(Червоноармійська) 1-50 А; Миру (Радянська) 1-40; Молодіжна 2-55; Нова 1-53; провулок Самійлівський 1; Центральна (Кожущенка) 1-127; Шкільний провулок 3; Ювілейна 1-36
Петропавлівка(Комсомольське):
Грушевська(Радянська) 1-52; Комсомольська 10-63; Молодіжна 0-67; Таврійська 0-49; Хмельницкого Б 4-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 56, 62, 63, 66, 115, 223, 298, 484, 657, 763, 779, 855, 857, 1027, 1047, 1144, 1223, 1286, 1289, 1327, 1429, 1473, 1485, 1486, 1512, 11118
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Чаплинка-Птахівка в Скад РЕЗ з 08:30 по 16:30 26.02.2021 10:45:41
Каховське ВДРМ Каховка:
Квіткова 38-54
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-4 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:43:23
Каховське ВДРМ Каховка:
Першотравнева 86-126; Сонячна 45, 55-57, 59, 61, 63-67, 69-71, 75, 79, 81, 85-89
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-5 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:44:33
Херсонське ВДРМ Приозерне:
40років Перемоги 1-7; Абрикосова 6-27, 34-42А; Вишнева 10-40; Дружби народів 1, 10-11, 23, 44; Степова 1-5А, 7А-39; Українська 2А-6, 18, 32; Шаталова 1, 3-15, 17-21, 23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-3 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 10:03:51
Херсонське ВДРМ Приозерне:
Абрикосова 1-4, 32; Вишнева 2-9; Дружби народів 3-9, 11А-22, 24-41, 46-47; Комарова 5, 19, 26; Садова 46-48; Степова 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-4 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 10:04:19
Каховське ВДРМ Каховка:
Лісова 2, 9, 13; Тіниста 5-6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-6 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:45:56
Олешківське ВДРМ Клини:
Молодіжна 1-44; Ювілейна 2, 4, 8-8А, 10, 16, 32-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 704, 711
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-1 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 09:04:31
Олешківське ВДРМ Клини:
Ювілейна 1-2, 3-3А, 4А-7, 9, 12-31, 35-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 108, 704
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-2 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 09:04:42
Олешківське ВДРМ Клини:
Миру (Комсомольська) 1-41
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-3 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 09:04:52
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
Гагарина 17а-48; Квіткова 3; Морський 1-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1216, 1705, 1727, 4419, 4507, 4539, 4565, 4628, 4696, 5112
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Стрелкове" 2Т з 09:00 по 16:00 03.03.2021 11:21:47
Скадовське ВДРМ Володимирівка:
Шкільна (Леніна) 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 21-23, 25, 27, 29, 31, 33-35, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 178, 1511
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-65 Л-3 з 08:00 по 16:00 02.03.2021 08:55:46
Скадовське ВДРМ Хатки:
Молодіжна (Радянська) 0-1, 3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37-39, 41, 43-45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 79-87
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1286
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:46:24
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Дніпровський 83, 85, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107; Історична(Леніна ) 116, 118; Кобзаря(Радянська) 1-14, 16; Куйбишева 2-10а, 12, 14; Толбухина 3-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 198, 473, 2397
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-5 з 09:00 по 16:30 28.02.2021 17:49:53
Генічеське ВДРМ Азовське(Фрунзе):
Біла 1, 3-32; Східна 1, 3
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-273 Л-5 з 09:00 по 16:30 04.03.2021 10:44:11
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 367, 838 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-104 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 11:46:44
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Новий 1-5; Садова 42, 46, 48-57, 59; Сонячна 1-3; Українська 90
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-472 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:59:00
Голопристанське ВДРМ ВеликаКардашинка:
Зелена 1-15; Козацька 1-30; Кримська 1-26; Лісна 1-36; Лісовий 1-6; Меліораторів 1; Мирний 2-9; Миру 1-15; Молодіжна 3-68; Новоселів 1-21; Одеська 1-25; Першотравнева 1-51; Підлісний 3-5; Подільська 1-68; Прокопенка 1-30; Садова 1-33; Середній 1-13; Степовий 1-19; ХмельницькогоБ 1-39; Шевченка 1-36; Українська 1-137; Черкаська 2-37; Шкільна 1-45А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 60, 130, 210, 212, 268, 271, 278, 279, 296, 485, 502, 505, 511, 615, 616, 733, 1073, 1087, 1297, 1365, 1391
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Кардашинка" 2Т з 08:30 по 16:30 04.02.2021 10:45:44
Новокаховське ВДРМ Веселе:
Дорожня 4А; Козацький 1; Космодем`янськоїЗ 1-12; Наддніпрянська(Леніна) 20, 20А, 22, 23-24, 27, 55, 59, 63; Польова 4-18, 20-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7108, 7305, 7798
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-143 Берислав з 08:30 по 16:00 15.02.2021 11:35:28
Херсонське ВДРМ Велетенське:
Північна 12-28; Степова 3, 5-7, 9, 11, 13-15, 17, 19; Центральна(Радянська) 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54-56, 58-70, 110; Шевченка 23-24, 28, 32-71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20038, 20406
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-108 Білозерка з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:18:25
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:35
Іванівське ВДРМ Трохимівка:
Гагаріна 1Н-26Н; Горького 1Н-20; Кірова 1-19Н; Миру 3Н-24Н; Сонячна 1Н-2Н; Східна 1Н-34Н; Шкільний провулок 1Н-3Н
Щасливе (Кірове):
Зоряна 1Н-54Н; Польова 2-26Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 606, 656, 811, 845, 941, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 501 з 09:30 по 16:30 11.02.2021 09:56:06
Херсонське ВДРМ Велетенське:
Північна 0, 40-51; Центральна(Радянська) 98, 106, 116-122; Шевченка 114
Гончарне:
Зелена 3-11; Неизвестная 0; Центральна 1-8
Кізомис:
Горького 1-166; Зелена 12; Зелений 11-13; Маячна 3; Набережна 1-120; Касперівська(Радянська) 1-285; Робоча 1-56; Собка 1-21; Чехова 1-6; Шевченка 1-206; Шкільна 1-112
с/рада Кізомиська:
кадастровий номер б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 676, 5281, 5639, 5836, 6324, 7201, 20038, 20056, 20219, 20224, 20256, 20320, 20388, 20491, 20495, 20701, 20718, 20749, 20861, 20993, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-163 (30) з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:18:44
Іванівське ВДРМ Захарівка:
Космічна 1Н-40Н
Новодмитрівка перша:
Степова 1Н-60Н
Трохимівка:
Молодіжна 1Н-38Н; Першотравнева 1Н-Д; Північна 1Н-16Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 656, 679, 702, 713, 838
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 502 з 09:30 по 16:30 11.02.2021 09:56:47
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Агропромівська 1-21; Миру 1-19; Садова 58, 60-69; Степова 1-12; Херсонська 32, 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5270, 5856, 7274, 20263, 20526, 20940
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-472 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 18:00:16
Херсонське ВДРМ Херсон:
Арктичний2 18; Робоча 80А; Садова 11Б-11В, 13Б-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 370, 4881, 5294, 6460, 6686, 6846, 7037, 7096
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-237 1Т з 09:00 по 16:30 01.03.2021 08:10:25
18.3.2021
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Агропромівська 1-21; Миру 1-19; Садова 58, 60-69; Степова 1-12; Херсонська 32, 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5270, 5856, 7274, 20263, 20526, 20940
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-472 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 18:00:35
Новокаховське ВДРМ Львово:
Жовтнева 5-17; Молодіжна 23-36; Одеська 1-19; Північна 1-13; Садова 1-9; Слобідська 1-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7162, 7338
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-321 Берислав з 09:00 по 16:30 15.02.2021 11:38:52
Херсонське ВДРМ Велетенське:
Північна 0, 40-51; Центральна(Радянська) 98, 106, 116-122; Шевченка 114
Гончарне:
Зелена 3-11; Неизвестная 0; Центральна 1-8
Кізомис:
Горького 1-166; Зелена 12; Зелений 11-13; Маячна 3; Набережна 1-120; Касперівська(Радянська) 1-285; Робоча 1-56; Собка 1-21; Чехова 1-6; Шевченка 1-206; Шкільна 1-112
с/рада Кізомиська:
кадастровий номер б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 676, 5281, 5639, 5836, 6324, 7201, 20038, 20056, 20219, 20224, 20256, 20320, 20388, 20491, 20495, 20701, 20718, 20749, 20861, 20993, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-163 (30) з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:20:34
Новокаховське ВДРМ Львово:
Леоніда Кринички (70 років Жовтня) 1-36; Овражна 4-14; Польова 1-11; Херсонська 28-30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7727, 7804
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-522 Берислав з 09:00 по 16:00 15.02.2021 11:39:51
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1-30; Квіткова (Комсомольська) 1-22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-49; Мира 11-19; Молодіжна 2-65; Садова 1-85; Степова 3-25; Східна 3-27; Центральна (Урицького) 1-82; Шкільна (Крупської) 1-88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 73, 103, 274, 281, 3403, 3479, 3555, 3661, 3805, 3932, 4104, 4225, 4500, 4537
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 181 з 08:00 по 19:00 10.02.2021 16:42:53
Великолепетиське ВДРМ Бабино:
Будівельний 1-19; Зарічна 6-37; Колгоспний 1-13; Малий 1-6; Морський 1-11; Портова 1-10; Приморська 0-52; Степова 6-67
Нижній Рогачик:
40 років Перемоги 0-100; Набережна 0-33; Радянська 5-67; Степова 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7074, 7125, 7169, 7178, 7192, 11957, 111002, 111006, 111042
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 364 з 09:00 по 16:00 11.02.2021 09:58:18
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 629, 1982, 5044, 5116, 5229, 5251, 5483, 5532, 6801 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-413 1Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:11:05
Каховське ВДРМ Дубівка:
Степова 2-16, 18
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-198 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 16:00 05.02.2021 12:00:06
Новотроїцьке ВДРМ Громівка:
50 Років Перемоги 49-117; Березня8 1-53; Ватутина (Мира ) 1-75; ВласенкоСТ(Леніна) 1-3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-23; Гоголя 1-40; Комарова 46-48, 50, 52, 54, 56, 57-126; Комсомольська ( Шкільна ) 17-82; Молодіжна (Піонерська) 20, 24-26, 32-34, 36, 38-85А; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 33, 37-68; Степова 1-36; Таврійська (Калініна) 1-56; Фрунзе ( Садова ) 1-62; Шевченка 48-123
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1393, 1421, 1459, 1505, 1675, 1693, 1799, 1985, 2046, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 532 з 07:00 по 17:00 02.03.2021 11:14:14
Каховське ВДРМ Дубівка:
Степова 2-16, 18
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-198 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 16:00 05.02.2021 12:00:38
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 66; Незалежності(Чапаєва) 51, 53, 55, 57, 59-59Б, 63, 65, 69-83, 85-87, 89-89Б, 91, 95-97, 99, 101, 103, 105; Олександрівська/Незалежності 61/107; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 57; Софіївська(Ворошилова) 76-76/1, 78, 80-80 А, 82, 84, 90, 92, 94, 96; Чкалова 57, 59, 61, 63, 65-65А, 67-70, 72-104, 106, 108, 110
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1427
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-2 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:34:09
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 621, 5339, 7006, 7259 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-413 2Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:16:18
Іванівське ВДРМ Верхні Торгаї:
Горького 6, 9, 20-25; Орджонікідзе 1-23; ФранкоІ 6; Фрунзе 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 581, 679, 946, 951, 952, 18636
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-30 Л-1 Н.Сірогози з 07:30 по 16:30 03.02.2021 09:15:00
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1-30; Квіткова (Комсомольська) 1-22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-49; Мира 11-19; Молодіжна 2-65; Садова 1-85; Степова 3-25; Східна 3-27; Центральна (Урицького) 1-82; Шкільна (Крупської) 1-88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 73, 103, 274, 281, 3403, 3479, 3555, 3661, 3805, 3932, 4104, 4225, 4365, 4500, 4537
Технічне обслуговування ПС 35 кВ НС-5 по МК 1Т з 07:30 по 16:30 01.03.2021 09:46:59
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 185-185А; Бериславський 3-50А; Джанкойський 13, 16; Залізнична 10/28; Залізничників 1-11, 12-18, 20-21, 26-40; Каховський 2В-18; Квітковий(Чапаєвський) 3-9; Польовий 7-28; Залізняка Партизана(Теплоенергетиків) 5, 7-9, 11, 13, 15-72; Каховська 1-61; Консервний 2-50; Кримська 146, 148; Новозаводська 1-54; Полярників 3-57; Поповича 14-15, 19-19Г; Призаводська 34; Призаводський 1-59; Промислова 3-51; Промислова1 3-48; Промислова1/Полярників 38/1; Промислова2 3-32; Промисловий 1-24; Селищна(Поселковая) 2-46; Склотарна2 2А-63; Склотарний 3, 5-8, 10А; Танкістів 1-51; Університетська(40роківЖовтня) 185; Чапаєва (Гетьмана Дорошенка) 1-76; Щорса(ВиговськогоІ) 1/29-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 125, 370, 407, 437, 449, 453, 486, 591, 592, 713, 717, 821, 1344, 2050, 2063, 2413, 2621, 2662, 3054, 3249, 3254, 3668, 3835, 4197, 4293, 4296, 4662, 4686, 4699, 5126, 5398, 5541, 5864, 5889, 6031, 6049, 6074, 6189, 6675, 6696, 6895, 7199, 80000030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2720 з 08:30 по 16:00 04.02.2021 11:24:23
Чаплинське ВДРМ Хорли:
Горького 1-22; Жовтнева 2-22, 24; Першотравнева 1-4, 17; Прикордонна 3-4, 32; Радгоспна 1-9, 13; Смірнова 0-58; Степова 2-22; Чорноморська 2-20; Шкільна 1-13, 15-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5017, 5061, 5081, 5128, 5316, 15758, 15760, 15776, 15790, 15820
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-116 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 14:19:47
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 362 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-34 1Т Л-3 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 11:13:30
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3629, 4738 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 205 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:21:06
Чаплинське ВДРМ Рибачий:
Рибачий 0-7
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-458 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 14:22:44
Чаплинське ВДРМ Максима Горького:
Космонавтів 0-21; Піонерська 1-18; Прибережна 24; Приморська 1-3, 7-15, 18; Садова 1 А-20, 23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5397, 15782
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-122 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 14:24:40
Генічеське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5200 Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 687 з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:25:11
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
Берегова 83; Набережна 50А-корп. 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1210, 1228, 1261, 1307, 1356, 1363, 1723, 1742, 1765, 4072, 4216, 4241, 4246, 4280, 4346, 4638, 4695, 4744, 4759, 4811, 4821, 4858, 4928, 5050, 5065, 5082, 5109, 5126, 5240
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 683 з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:25:46
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська) 48-52, 56А, 58-60, 64, 70, 72-74 А, 78 А, 80, 86, 88, 90, 92, 94-98 А, 100, 102, 104, 106, 112, 114, 118, 120; Лазурна(ЛюксембургР) 86; Чкалова 105-105 А, 107, 112
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-3 з 08:00 по 19:00 26.02.2021 14:36:33
Великолепетиське ВДРМ Павлівка:
Жовтнева 6-44; Першотравнева 2-29; Пролетарська 1-39; Українська 1-74
Самійлівка:
35 років Перемоги 3-54; Дружби 4-12; Комсомольська 1-52; Кооперативна 1-47; Леніна 1-29; Миру 1-52; Молодіжна 3-24; Степова 1-14; Ударна 10-33; Ювілейна 3-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7033, 7068, 7072, 7077, 7101, 7110, 7177, 7215, 11954, 11957, 11990, 111003, 111006, 111023, 111047
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Самійлівка" з 09:00 по 16:30 01.03.2021 10:49:31
Олешківське ВДРМ Олешки:
Артилерійський 1 А-50; Березовий 1-22; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 109, 111-111 А, 113-126, 128А, 130, 132-132 А; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 88-92 А, 94А-94 Б, 96, 98-98а, 100, 102 А, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128-130, 132, 134, 136, 138, 140, 173, 175-175 Д, 177-177 Д
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69, 580, 700
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-727 з 08:00 по 13:00 16.02.2021 08:24:41
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-22; 993стрілецькогоПолку 8; Адміралтейська 2; Азовська 1-36а, 37-43, 44а-45б, 59а, 75, 150-191; Берегова 83; Виноградна 1-28б, 30, 31-36, 37-42, 61, 63-76, 76Ж-80; Курортна 1/3; Меліораторів 16; Мисливська 12; Набережна 31Н-корп. 3; Полинна 1-25; Придорожна 1/1-39Д; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-10; Соляників 3-14
Щасливцеве:
Гагаріна 109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1204, 1210, 1223, 1228, 1244, 1253, 1254, 1256, 1258, 1261, 1307, 1356, 1363, 1708, 1723, 1742, 1765, 4038, 4072, 4082, 4097, 4132, 4195, 4216, 4241, 4246, 4280, 4305, 4318, 4346, 4426, 4434, 4472, 4475, 4502, 4518, 4559, 4564, 4582, 4599, 4604, 4638, 4683, 4695, 4744, 4759, 4776, 4777, 4809, 4811, 4821, 4835, 4858, 4861, 4881, 4895, 4928, 4977, 4997, 5044, 5050, 5051, 5053, 5065, 5077, 5079, 5082, 5109, 5113, 5126, 5171, 5182, 5194, 5200, 5207, 5240, 81000070
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Генгорка" 1Т з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:35:09
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 841 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-390 з 13:00 по 16:30 16.02.2021 08:25:36
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1396 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-178 Л-1 з 08:00 по 16:00 16.02.2021 15:08:49
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 789, 794, 11115 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-345 з 18.03.2021 07:30 по 19.03.2021 16:30 17.02.2021 14:15:43
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Белінського 1-26; Гагаріна 10А, 14А; Меліораторів(Жовтнева) 6, 16, 18, 26, 28, 34, 36, 93; Островського 10, 20А, 31А, 46А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-1 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:18:02
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Морська 15 А-15Б, 24Ж, 34А, 36 А-36 Б, 40 А-40А, 42А-42 Б, 42Г-42Д, 42 Л-42 Н, 43, 43М, 47-47В, 49-58, 65-73 А, 75, б/н, Б/Н, Б\Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 913, 1364
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1332 1Т з 08:30 по 16:30 12.02.2021 18:33:49
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 789, 794, 11115 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-345 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:16:01
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Островського 32-46, 47-57; Чкалова 6-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 944
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-2 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:18:20
Херсонське ВДРМ Херсон:
Будівельників 11-13; Лавреньова 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 76, 1053, 1573, 3045, 3381, 3490, 3708, 4650, 4696, 4725, 4834, 5120, 5189, 5948, 6124, 6134
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-821 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:33:59
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Гагаріна 1-10, 11-14, 15-43; Каланчацька(60років Жовтня) 67 А, 69, 71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-3 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:18:39
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 591, 2122 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-819 А 1Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:35:18
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Гвардійська 12А; Островського 1-9, 12-20, 21-31
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-4 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:18:58
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1527, 5250 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-813 2Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:35:48
Чаплинське ВДРМ Кучерявоволодимирівка:
Лермонтова 24, 26, 28, 30-66; Молодіжна 26, 28 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 789, 985
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-377 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:18:50
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Дружби (МарксаК) 3-57; Степова 1Н-22Н; Франка Івана 2А-17; Горького 1-164Н; Іванівська (Стаханова) 1-58Н, 60Н, 62, 64Д, 66, 68Н, 70Д, 72, 74Н, 76Н, 78, 80, 82, 84 Н, 86Д, 88Н, 90Н, 92; Іванофранківська 1аН-Н; Кібенка(Леніна) 1-98Н; Миру (Крупської) 11H-99Н; Молодіжна 5Н-Н; Пушкіна 2-61Н; Соборна (Щорса) 11Н-228Н; Таврійська (Енгельса) 3-55Н, 57-59Н, 61 Н, 63Н, 65, 67, 69Н, 71Н, 73Н, 75Н, 77, 79Н, 81Н, 83Н, 85Н, 87Н, 89Н, 91Н, 95-95Н, 97Н-147Н, 149-175Н; Українська (Радянська) 1-4, 5, 7, 9, 18 г
В т.ч. особ. рахунки пром.: 606, 607, 624, 625, 651, 656, 659, 668, 675, 677, 678, 682, 691, 696, 702, 710, 713, 717, 718, 721, 736, 759, 761, 763, 767, 782, 784, 791, 798, 806, 811, 815, 817, 820, 824, 828, 830, 839, 848, 864, 870, 874, 888, 891, 892, 893, 894, 896, 919, 921, 926, 934, 935, 940, 943, 954, 976, 978, 984, 986, 998, 1000, 1005, 1015, 1016, 1027, 1034, 1037
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 463 з 08:00 по 16:00 04.02.2021 11:51:55
Голопристанське ВДРМ Новософіївка:
Паркова(Калініна) 41-45; Прикордонна 22, 36; Сонячна(Тельмана) 2-17, 18-21, 72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1017
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1336 Л-1 з 08:00 по 16:30 03.03.2021 14:52:34
Великолепетиське ВДРМ Костянтинівка:
Дзержинського 2-13; Леніна 2-54; Миру 20-38; Центральна (Маяковського) 0-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 868, 877, 894, 912, 1015, 1252, 1320, 84000602
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-20 з 09:00 по 16:00 11.02.2021 10:20:22
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 6А, 9А, 78А, 88; Довженка(Червоноармійська) 39; Меліораторів(Жовтнева) 48 А, 50, 61а-63А; Храмова(Червонофлотська) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-49
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-1 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:22:31
Великолепетиське ВДРМ Зелене:
Демократична 2-11; Чапаєва 3-6, 10, 12, 18
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-160 Л-1 Рогачик з 09:00 по 12:00 15.02.2021 13:33:26
Великолепетиське ВДРМ Зелене:
Кільцева 22-28; Чапаєва 7-9, 13-17, 19-23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-160 Л-3 Рогачик з 11:00 по 16:00 15.02.2021 13:34:05
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Довженка(Червоноармійська) 2-38А, 39 А-45, 47
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-2 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:22:47
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1975 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-293 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 14:26:16
Новокаховське ВДРМ Зміївка:
Набережна 79, 81-81А, 83, 85, 87, 89-123; Урожайна 1-б/н; Чорновола 1-5
Нова Каховка:
Героїв України(МарксаК) 82/1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7576
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1051 з 09:00 по 17:00 23.02.2021 10:10:28
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 50, 52, 70-72, 74А, 76, 78, 80-80 Б, 82-82 А, 84, 86; Меліораторів(Жовтнева) 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65-79, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 751
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-3 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:23:03
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Перекопська 1, 3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39-43
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-4 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:23:20
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 825 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-5 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:23:37
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Перекопська 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-6 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:23:52
Високопільське ВДРМ Петропавлiвка:
Центральна(Радянська) 61-65, 66 а-98
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-1 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:38:25
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 443 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-7 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:24:09
Високопільське ВДРМ Петропавлiвка:
Центральна(Радянська) 41-60, 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-2 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:38:59
Високопільське ВДРМ Петропавлiвка:
Перемоги 1-25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-3 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:39:20
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 928, 1891 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-48 Л-1 з 09:00 по 16:30 26.02.2021 16:50:30
Новокаховське ВДРМ Таврійськ:
Козацька(Цюрупи) 37, 39, 41-68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Коцюбинського 30, 32-55; МирногоП 34А; Молодіжна 18, 20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 448
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-48 Л-5 з 09:00 по 16:30 26.02.2021 16:52:04
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Абрикосова(Орджонiкiдзе) 6; Виноградна(ЛібкнихтаК) 3-3А, 5, 7-50; Колективна(Колгоспна) 1-3; Коцюбинського 72, 76-78; Паризької Комуни 1, 5, 7-7а, 9, 11, 13-13А, 15-15 а, 17, 19, 21, 23, 25-27, 29-48, 50, 52, 54-56, 58-62, 64, 66-68, 70, 72-78
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4288, 4460, 4546, 4871, 4932
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-092 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:33:19
Генічеське ВДРМ Азовське(Фрунзе):
Васильевка 1-23; Вокзальна 1-37; Суворова 0-37; Українки 0-2; Широка 0-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4227
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-272 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:35:48
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Глухий 1-12; Квіткова(Фурманова) 31, 33, 35, 37-37А, 39, 41, 43, 47-49, 51-53, 55, 57, 59-90; Крутий(Крупської) 1-13; Молодіжна 33, 35-55; Польова 1А-39А; Севастопольська 1-4А, 6-15, 17, 21; Смоленський 1-16; Степова 1А-9А, 11, 13/11, 15-15/2, 17; Травня1 48-48А, 50-63
Херсон:
Східна24 1-32; Східна25 1-28/10; Східна26 1-28; Східна27 1-28; Східна28 1-32/22; Східна29 1-28; Східна30 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 708, 1105, 1691, 2323, 2566, 2770, 3516, 5085
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-208 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:36:58
Іванівське ВДРМ Нижні Сірогози:
МарксаК 126; Перемоги (Куйбишева) 122
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18633
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-41 Н.Сірогози з 08:30 по 12:00 02.02.2021 09:30:13
Чаплинське ВДРМ Першокостянтинівка:
Тимошенко 32, 34, 36, 38-40, 44, 46, 50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-429 Л-2 з 07:30 по 16:30 12.02.2021 10:56:48
Іванівське ВДРМ Нижні Сірогози:
Незалежності(Петровського) 69, 73-75, 77, 79, 83-106, 108, 110-112, 118, 120
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-42 Н.Сірогози з 13:00 по 16:30 02.02.2021 09:31:20
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
АндріяШептицького(Фрунзе) 2-58; Горького 7 А; Джарилгацька(Комсомольська) 2, 2г-10, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Незалежності(Чапаєва) 2-17, 21-27; Покровська(Колгоспна) 9-11, 13-37, 40-68, 70, 72, 74, 76, 78-90, 92; Поповича 1 А-5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23-25, 27, 29; Свободи(Жовтневої революції) 10; Фрунзе/Поповича 2А/13; Святоюріївська(Будьонного) 14-41 А, 43, 45-45 А; Софіївська(Ворошилова) 8, 10, 12, 14, 16, 18 А, 20, 22, 24, 26, 31-43, 45-49, 51, 53, 55, 59, 61-65, 71 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 197, 374, 613, 683, 767, 840, 878, 1005, 1236, 1287, 1360
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-30 з 08:30 по 18:00 19.02.2021 11:50:31
Каховське ВДРМ Ольгіне:
70 років Жовтня 1-21
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-81 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 12:41:30
Херсонське ВДРМ Херсон:
Робоча 44; Свердлова (Форштадтська) 52, 54; Тракторна 1-14; Учбовий 1-29/10, 31-33, 35, 37-39, 41, 43; Учбовий/Тракторна 29/10; Філатова 2, 4-5
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-194 Л-6 з 09:00 по 15:30 08.02.2021 17:02:39
Новокаховське ВДРМ Ольгівка:
Набережна 7, 9, 15, 17, 19-21, 25А, 27, 29, 31, 35-37, 41, 43-45, 49, 53, 55, 61, 63, 69-73, 75, 84
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-246 Л-3 Берислав з 09:00 по 16:00 02.03.2021 15:18:17
Новотроїцьке ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1479, 1505 Капітальний ремонт лінії 35 кВ ф.35 Р5 (Н.Троицкая) з 07:30 по 16:30 02.03.2021 15:24:51
Новотроїцьке ВДРМ Дивне:
Кіровська ( Квітуча ) 0-66; Миру (Січня21) 1-44; Неизвестная 1; Фрунзе ( Шкільна ) 8-48; Щорса ( Шевченка ) 1-54
Зелене:
Зелена 2-87; Молодіжна 5-47; Першотравнева 5-67
Перемога:
Перемога 2-72
Попелак:
40 Років Жовтня (Весела) 9-13; Виборна 5-6; Жовтнева ( Ювілейна ) 13-63; Ульянова ( Молодіжна ) 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1395, 1396, 1421, 1452, 1462, 1468, 1479, 1498, 1501, 1505, 1513, 1544, 1700, 1736, 1796, 1802, 1953, 1961, 1992, 2014, 11115
Капітальний ремонт лінії 35 кВ ф.35 Р5-1 з 07:30 по 16:30 02.03.2021 15:29:04
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Островського 14-88; Радянська 6А, 7А, 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 868, 894, 912, 1011, 1054, 1093, 1101, 1115, 1139, 1155, 1226, 1266, 1291, 1317, 1318, 84000016, 84000609
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-17 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 14:26:28
Новотроїцьке ВДРМ Новомихайлівка:
Леніна ( Таврійська ) 14, 18, 20, 22-26, 28, 30-40, 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1475
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-462 Л-1 з 08:00 по 17:00 16.02.2021 10:08:15
Голопристанське ВДРМ Бехтери:
Будівельників 18, 20-21; Лебедина(Жовтнева) 1, 3-11, 13-49; Степова 34-35, 42-51; Ушакова 1, 8, 10-48
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-306 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 09:15:10
Великолепетиське ВДРМ Бабино:
Будівельний 1-19; Зарічна 6-37; Колгоспний 1-13; Малий 1-6; Морський 1-11; Портова 1-10; Приморська 0-52; Степова 6-67
Бережанка:
Горького 1-42; Жовтнева 1-72; Леніна 2А-70; Набережна 4-14; Софіївська 22; Степова 1-34
Михайлівка:
МарксаК 3-90; Приморська 1-67
Нижній Рогачик:
40 років Перемоги 0-100; Набережна 0-33; Радянська 5-67; Степова 1-11
Нова Знамянка:
Комсомольська 5А-128
Ушкалка:
Гагаріна 0-148; Кірова 3-31; Набережна 32-139; Пушкіна 5-14; Резніченка 6-192; Чкалова 1-18; Щорса 2-7; Ювілейна 0-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 898, 7074, 7084, 7090, 7108, 7110, 7125, 7131, 7146, 7169, 7177, 7178, 7192, 7206, 11954, 11957, 11966, 11983, 111002, 111006, 111007, 111042
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Ушкалка" 2Т з 09:00 по 16:30 18.02.2021 15:01:20
Новотроїцьке ВДРМ Новомихайлівка:
Відродження 11, 13, 15-20; Леніна ( Таврійська ) 42, 46, 48-50, 52, 54, 56-58, 60, 66-69, 73-81, 87-109
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1475
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-462 Л-2 з 08:00 по 17:00 16.02.2021 10:10:39
Новокаховське ВДРМ Миколаївка:
Виноградна 16-31, 35, 39; Комарова 1-34
Одрадокам'янка:
Виноградна (Будьоного) 1-86; Вишнева (Леніна) 1-38; Гагаріна 1-36; Дніпровська 1-62; Зелена 1-14; Київська 1-17; Лісний 1-4; Мирний 2-3; Космодем`янськоїЗ 2-82; Кошового 1-114; Матросова 1-38; Мічуріна 1-57; Молодіжна (Чапаєва) 1-19; Набережна 1-52; Садова 1, 3-53; Спартаковська 1-4; Східний 1-5А; Херсонська 1-72; Чапаєва 1-24; Шевченка 1-68; Шкільний 2-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 72, 673, 791, 7108, 7121, 7130, 7189, 7293, 7315, 7371, 7417, 7448, 7468, 7496, 7533, 7638, 7650, 7675, 7810
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1073 з 08:00 по 19:00 03.03.2021 16:22:14
Іванівське ВДРМ Шотівка:
Садова 1-30Н, 39Н-43Н, 47; Фрунзе 1Н-28Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 831, 841
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-15 з 09:00 по 12:00 02.02.2021 10:29:27
Херсонське ВДРМ Правдине:
Висоцької 2-9, 14, 16-20, 24, 30, 34-34А, 36-38, 40, 42-46; Зелений(Жовтневий) 7-12; Новий 2-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20131, 20747
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-202 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:19:07
Чаплинське ВДРМ Червона Поляна:
Степова 48, 50
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-727 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 15:37:27
Херсонське ВДРМ Херсон:
295Херсонської стрілецької дивізії 15-24, ГАРАЖ; Гагаріна 15-28, 31-33, 36-39, 41, 43-43А, 45, 47, 49, 51-51/1, 53-53А, 55-55а, 57, 59-61; Гончарна (Котовського) 12-50, 51А-53, 57, 59-76, 78, 80; Молодіжна 30/56; РазінаСтепана 9-9/3, 11, 11/3-12, 14-35, 37, 39, 41; Тираспольська 2, 10, 12-56а; Тираспольська/Українська 27/40; Українська 5А-72, 74-78, 80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 769, 1120, 1618, 1698, 1860, 2012, 2168, 2677, 2994, 4578, 5626, 6513, 6750, 6796
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-23 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 15:38:42
Високопільське ВДРМ Дмитренки:
Колгоспна 1-9; Мічуріна 1-16
Степове:
Б.Хмельницького 20-30; Мира 3; Степова 1-45
Чкалово:
Паркова 1-22; Садова 1-93; Чкалова 1-49; Шкільна 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20092, 200103, 200141, 200188, 200219, 200248, 200272, 200275, 200373, 2001052, 75000654
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1343 з 08:00 по 16:00 12.02.2021 11:06:08
Чаплинське ВДРМ Червона Поляна:
Степова 48, 50
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-727 з 07:30 по 16:30 18.02.2021 16:29:28
Чаплинське ВДРМ Червона Поляна:
Шкільна 72, 80-82
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-728 з 07:30 по 16:30 18.02.2021 16:31:10
Каховське ВДРМ Кочубеївка:
Без назви 0; Степова 1-20
Ольгіне:
40 років Перемоги 0-32; Волинська 1-14; Комсомольська 1-88; Мира 1-42; Молодіжний 0-7; Соборності (Леніна) 23, 25, 27, 29-29А, 31, 34-35, 37, 39, 42-128; Ювілейна 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1106, 1193, 4318, 4353, 4414, 4450, 4697, 4830, 6280, 6332, 6348
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 312 з 09:00 по 16:00 04.02.2021 13:32:14
Каховське ВДРМ Кочубеївка:
Без назви 0; Степова 1-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4697, 6280, 6348
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-78 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 13:32:36
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Іванівська (Стаханова) 6 д, 8-10Д, 12Н, 16-16Д, 20Д, 22Н, 24-24Н, 26Н, 28-30Н, 32Н, 36 б-36-БД; Миру (Крупської) 11H-11Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 656, 978, 1000
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-308 з 13:00 по 16:00 02.02.2021 10:51:57
Новотроїцьке ВДРМ Чкалово:
Центральна 4-9/4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1485, 1543, 1749, 1906, 1909, 1953
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-314 Л-1 з 08:00 по 17:00 15.02.2021 05:45:00
Новотроїцьке ВДРМ Чкалово:
Зелена 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17; Матросова 1-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1482, 2040
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-314 Л-2 з 09:00 по 17:00 15.02.2021 05:46:00
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Бериславська 2a-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 а, 24, 26, 28, 30, 32-36, 38; Вiльна 4, 6; Дiмiтрова б/н; Титова 1 а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10012, 10054, 10077, 100128, 100157, 100199, 100200, 100209, 100223, 100260, 100266, 100267, 100271, 100280, 100291, 100296, 100297, 100298, 100340, 100394, 100395, 100400, 100402, 100405, 100409, 200395, 75000017, 75000029, 75000627
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-16 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:36:35
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Північна12 31
Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17-17а, 19, 21, 23; Енергетична 5; Квітковий 17; Комарова 1, 1-г-3А, 5 в, 9, 66А, 72, 76, 78, 83-97; КузнєцоваР 1-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4, 5а/1-6-А, 7А-8А, 10-12Б, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32-32Б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-46а, 48-50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 76-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-108, 110-112, 117А, 123-а, 125А; Приморська 2; Сивашська 0-2А, 81-99; Набережна 1-14, 20, 25-27; Радянська(Зелена) 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4254, 4402, 4448, 4482, 4518, 4564, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4823, 4835, 4843, 4902, 4949, 5044
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 693 з 07:00 по 18:00 01.03.2021 14:04:34
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Аптечний 1-6; Кооперативний 4-12; Радянська 3-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10027, 10064, 100227
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-18 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:37:18
Херсонське ВДРМ Томина Балка:
Шевченка(Леніна) 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38-40, 42, 52-56, 59-77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-681 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:37:20
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Шкільна(Крупської) 7А-11А, 13-26, 27А, 29А-34, 36, 38
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-56 Л-4 з 08:30 по 16:30 17.02.2021 16:27:36
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:58:01
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Єлизаветівська(Кірова) 48-65, 66 А/2-67, 69, 71-73, 77, 79-81, 83-85, 87, 89, 91; Кірова/Будьоного 75/40; Лазурна(ЛюксембургР) 45, 47, 49, 51, 51/1, 53, 55, 57; Незалежності(Чапаєва) 35; Святоюріївська(Будьонного) 51; Софіївська(Ворошилова) 44, 50, 52, 54, 56, 60, 66-70, 77, 79, 81, 83; Чкалова/Ворошилова 69/72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 639
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-3 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 11:33:12
Херсонське ВДРМ Херсон:
Жуковського 4А, 15; Нестерова 3, 8, 12/А; Польова4 21, 23-23А, 27-29, 31, 33-47, 48-102
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-409 Л-1 з 08:00 по 16:30 24.02.2021 11:39:44
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 91а-91В
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Димитрова 1-119; Центральна(Леніна) 2-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1790, 4097, 4109, 4167, 4378, 4522, 4823, 4838, 4843, 4980, 4990, 5015, 5119
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 644 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 13:00:55
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28-28А, 30, 34, 36, 38-40, 42, 44-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 2-6; Херсонська 1-16; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:25:31
Херсонське ВДРМ Інгулець:
Гагаріна 87, 91-139; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Миру 44-47; Степова 1-52; Українська 1-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6450, 20851
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-543 Білозерка з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:26:39
Херсонське ВДРМ Інгулець:
Миру 2-21; Таврійський 2-6; Урожайна(Жовтнева) 51-53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20851
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-448 Білозерка з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:27:58
Олешківське ВДРМ Олешки:
Бойко 1-23; Будівельний 3-16; ВасиляСтуса(Радянський) 1-10; ВеликаСадова(Радянська) 49, 51, 53, 55, 84-130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Виноградний 2А-31; Гвардійська 34, 97, 99, 122-126, 156; Гордієнка 33, 43-44, 50, 60; Горького 1-40; Дачний 1-18; Дубовий гай 1-32; Євгена Матвєєва(Матвеєва) 5-49; Івана Виговського(Воровського) 10-14, 16, 18, 20, 27-41; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 69/2, 71, 73, 75-77 А, 79, 83, 85, 89-122; Козацька 1-29; Козацький 12б-21; Куліша 6-6 корп.2; Кучугурна 1-33; Лісна 1-32, 34, 36-38, 40, 42-44А, 48, 57, 61, 63; Лісовий 1-5; Лісопарковий 37-51; Мельничний 22-33; Новий 1-15; Параходна(Енгельса) 35А-102, 103-103А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119; Перемоги(Енгельса) 2-26; Підлісний 2-18; Польова 1-42, 44, 46-46А, 48, 50, 52, 54, 56-56А, 58, 60; Польовий 3-15; Ракитний 2-ГАРАЖ; Садовий 1-11; Санаторний 1-27; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 29-58/3, 65, 67, 69-71; Східна 2-2А, 39; Таврійська 1-41; Фермерська(Радгоспна) 12; Центральна(Пролетарська) 0, 25-41А, 43, 45-50, 80, 88, 93-94, 99-104/3, 106-112, б/н; Ярморочний 7, 9, 11, 13, 15, 17-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3, 9, 19, 20, 25, 26, 43, 53, 58, 59, 65, 69, 84, 97, 140, 144, 152, 171, 174, 218, 227, 228, 238, 254, 281, 341, 377, 401, 410, 412, 419, 421, 424, 433, 472, 492, 499, 512, 525, 526, 569, 574, 599, 616, 618, 644, 658, 700, 702, 705, 722, 735, 740, 747, 771, 774, 782, 821, 824, 825, 834, 835, 841, 842, 849, 887, 897, 904, 928, 942, 944, 961, 971, 972, 977, 981, 994, 1010, 1020, 1026, 1027, 1030, 1038, 1061, 1071, 1097, 1102, 79000090
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 1981 з 08:00 по 16:00 04.03.2021 08:07:06
Херсонське ВДРМ Херсон:
АлексеєваП (Андрія Грабенка ) 15-27; Текстильна4 43-64; Текстильна5 39/24-50, 52-56, 58-62/23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 370
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-716 Л-1 з 08:00 по 16:30 04.02.2021 14:44:42
Каховське ВДРМ Каховка:
Айвазовського(МорозоваП) 63, 65, 74; Белінського 1-20А; Берегова 37-39; Декабристів 1-21; Космодем'янськоїЗ 55, 57, 72-76; Кутузова 1-26; Невського 1-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3783, 3905, 4302, 4435, 4497, 4522
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-115 з 08:00 по 17:00 15.02.2021 09:05:59
Новокаховське ВДРМ НовіЛагері:
Cтепова 1-35; Енергетиків 2-2/1; Кооперативна 2-13; Миру 1-65; Нова 1-40; Толстого 1-74
Пісчане:
Зелена 1-43а; Космічна 1-44; Південна 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 178, 184, 201, 239, 674, 1833, 1836, 2220, 2222, 2442, 3096, 3108, 3250
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 52 з 08:00 по 19:00 16.02.2021 12:28:24
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20031 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-159 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 07:49:34
Високопільське ВДРМ Борозенське:
Будівельників 1-14; Жовтнева 1-59; Миру 1-7; Мічуріна 10, 12-21; Молодіжна 3-67; Першотравнева 1-42, 44-82; Праці 1-59; Пролетарська 4-40; Робоча 1-14; Садова 1-51; Степова 6-13; Українська (Радянська) 1-18, 19-59; Шкільний 15, 17-20; Ювілейна 1-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20031, 20059, 20067, 200107, 200135, 200141, 200145, 200231, 200270, 200272, 200317, 200319, 200359, 200363, 200389, 200429, 2001320, 2001361, 2002059, 75000605, 75000642
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1352 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 07:50:37
Високопільське ВДРМ Борозенське:
Будівельників 1-14; Жовтнева 1-59; Миру 1-7; Мічуріна 10, 12-21; Молодіжна 3-67; Першотравнева 1-42, 44-82; Праці 1-59; Пролетарська 4-40; Робоча 1-14; Садова 1-51; Степова 6-13; Українська (Радянська) 1-18, 19-59; Шкільний 15, 17-20; Ювілейна 1-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20031, 20059, 20067, 200107, 200135, 200141, 200145, 200231, 200270, 200272, 200317, 200319, 200359, 200363, 200389, 200429, 2001320, 2001361, 2002059, 75000605, 75000642
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1352 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 07:52:25
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Київська(Дзержинського) 19, 22, 27-31, 37-54; Лермонтова 7, 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 859, 869, 1019, 1218, 1239, 1313
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-29 Л-4 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 15:33:44
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20031, 200272 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-300 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 07:52:49
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 606, 627, 700, 754 Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 МК Восток 2 з 08:00 по 16:30 17.02.2021 09:43:10
Олешківське ВДРМ Піщанівка:
Катерини Білокур (Жовтневий) 1; Набережна 1 Б, 2Б; Перемоги 3-12; Першотравнева 15-45; Підлісна 22; Східний 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-817 Л-1 з 08:30 по 16:30 17.02.2021 10:07:17
Новотроїцьке ВДРМ Новомиколаївка:
Польового провулок 2-31
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-3 з 08:00 по 17:00 19.02.2021 03:59:53
Олешківське ВДРМ Піщанівка:
Набережна 1, 2, 3-32; Перемоги 14-21; Першотравнева 1-13А; Підлісна 1-16А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-817 Л-2 з 08:30 по 16:30 17.02.2021 10:07:26
Каховське ВДРМ Каховка:
Квіткова 60-62, 64, 66-68, 70, 74, 76, 78, 82-90; Соснова 59-77
Малокаховка:
Виноградний 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-1 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:40:34
Голопристанське ВДРМ Виноградне:
Шабська 7
Пам`ятне:
Жовтнева 1-55; Лютого 1-49 a; Південна 1-5; Робоча 1-5; Чернігівська(Леніна) 1-32, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59-68; Шкільний 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10, 63, 123, 681, 745, 754, 1240, 1407
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 952 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 15:59:25
Голопристанське ВДРМ Буркути:
Асканійська 11-11Б; вулиця1 1-22
Гладківка:
Миру(Жовтнева) 1-59; Степова 1-29, 33, 35-35 А; Учбова 40-46, 49-50; Центральна(Леніна) 1-121, 123, 125, 127, 129, 131, 133-135, 137, 139-141, 143, 147, 149, 151-155, 159, 291
МаліКопані:
Вічної Віри Миколаївни 2; Кошового 1-6; Гагаріна 1-45; Горького 1-123; Комарова 2-13; Нова 1-199; Підстепна 1-29; Погранична 1-17; Покришева 1-45; Пушкіна 2-193; Садова 1А-20 -а; Садовий 10-А; Спортивна 2-45; Українська(Кірова) 5 А-191; Ушакова 1-22; Ушакова 1А-6; Чапаєва 1-19; Чкалова 2-40; Шевченко 1-31; Шкільна 1-17; Щорса 1-10
с/рада Малокопанівська:
кадастровий номер 6522383800:03:001:0031) б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 35, 48, 92, 328, 380, 439, 485, 511, 531, 536, 547, 559, 578, 602, 681, 714, 776, 819, 957, 1001, 1043, 1148, 1220, 1304, 1320, 1365, 1389
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "М.Копані" з 07:30 по 16:30 22.02.2021 14:09:02
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 200267 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-262 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:35:40
Каховське ВДРМ Каховка:
Лісова 1, 3, 10-12, 14-15; Соснова 8, 20, 28, 30-32, 36, 40, 42, 44-57, 83-89; Тіниста 1-4, 7-21
Малокаховка:
Виноградний 25-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3640
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-2 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:41:36
Олешківське ВДРМ Щасливе:
Садова 1, 3, 5-7, 9-11, 20-89; Степова 0-67
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-510 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:37:38
Херсонське ВДРМ Херсон:
Антипенка 110/37; Бойка 101, 103-144/44; Дровникова 111, 114, 127-144, 146, 148; Жуковського 11-14, 21, 34, 103/36; Королюка 111, 130, 137; Миколи Гринька(Бегми) 40; Нестерова 19/2, 21, 25-27, 39, 45-47/125; Некрасова 154/37, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166А, 168, 170-172, 174, 176/38; Польова1 111, 131-131А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-228 Л-2 з 08:00 по 16:30 03.03.2021 10:32:53
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Жовтнева 123А-128, 130, 134-136, 138, 140, 142, 144-144 А; Монастирська (Пролетарська) 1-31, 33, 35, 37-37Б; Свободи 1-61; Соборна (Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 208
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-173 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:38:30
Каховське ВДРМ Каховка:
Квіткова 55-59, 63, 65, 69, 71, 75, 77, 81; Сонячна 42, 44, 46-54, 58, 60, 62, 68, 72-74, 76, 80, 82-84; Сонячний 26
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-3 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:42:38
Голопристанське ВДРМ Гладківка:
Миру(Жовтнева) 1-59; Степова 1-29, 33, 35-35 А; Учбова 40-46, 49-50; Центральна(Леніна) 1-121, 123, 125, 127, 129, 131, 133-135, 137, 139-141, 143, 147, 149, 151-155, 159, 291
В т.ч. особ. рахунки пром.: 328, 531, 536, 714, 776
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 912 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 10:00:44
Олешківське ВДРМ Привільне:
Молодіжна 3-15
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-169 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:39:21
Херсонське ВДРМ Херсон:
Макаренка 7, 13-13А; Польова1 31-55/12; Польова2 30/11-56/8; Польова3 27, 29-54, 56-56/2
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-6 з 08:00 по 16:30 03.03.2021 10:35:15
Олешківське ВДРМ Щасливе:
Миру 0-13; Центральна (Леніна) 6, 22-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 408, 1080
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-148 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:39:53
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 18, 20-20А; Декабристів 4-31, 33-35, 37А, 39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 492, 525, 619, 734, 756, 827, 923, 927, 928, 948, 1013, 1014, 91000539
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-38 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:36:40
Каховське ВДРМ Каховка:
Квіткова 38-54
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-4 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:43:42
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1006 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-38 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:36:56
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 12 а, 16-16Г
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 472, 500
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-38 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:37:11
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 406 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-38 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:37:26
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 949 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-38 Л-5 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:37:40
Каховське ВДРМ Каховка:
Першотравнева 86-126; Сонячна 45, 55-57, 59, 61, 63-67, 69-71, 75, 79, 81, 85-89
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-5 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:44:45
Голопристанське ВДРМ Лиманівка:
Енгельса 1-40; Калініна 0-38; Мічуріна 2-7; Центральна(50років Жовтня) 1-41
Суворівка:
Пролетарська 1-48; Степова 0-б/н; Суворова 2-51; Шамикіна 2А-55
Чорноморське:
Березня8 1-34; Гагаріна 1-22А; Жовтнева 1-7, 30; Зелена (Кірова) 1-24; Леніна 1, 3-22; МарксаК. 1-напрот.бара; Миру 1-20; Перемоги 1-28; Робочий 5-10; с/рада Чорноморська господарська будівля; Травня1 1-14, 16-19; Херсонська 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 65, 142, 282, 324, 430, 485, 511, 618, 619, 725, 802, 953, 1323, 1365, 1368, 1373
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 824 з 09:00 по 16:30 03.03.2021 11:00:50
Голопристанське ВДРМ Виноградне:
Берегова 1-2; Шабська 1-6, 8-48
ВільнаДружина:
Незалежності 1-12
Геройське:
Дубинди Пирате Рыбальче
Іванівка:
Лісова 1-40; Морський 1-3; Приморська 1-92; Українська 2-60
НоваЗбур’ївка:
Зоряна(МарксаК) 197
Очаківське:
Південна 1а-12Б; Приморська 1А-34; Степова 2-38
Рибальче:
Набережна 134-163, 164-187; Петренка Г Я (Придніпровська) 25 А; Петренко 1-61; Піщаний 1-5; Річний 1-7; Степова 1-58, 121-142; Шкільний 2, 4-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 30, 64, 123, 303, 353, 375, 454, 511, 681, 737, 813, 874, 1009, 1047, 1128, 1257, 1318, 1351, 1390, 1406
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "В.Дружина" з 09:00 по 16:30 03.03.2021 11:16:43
Каховське ВДРМ Каховка:
Лісова 2, 9, 13; Тіниста 5-6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-6 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:46:07
Херсонське ВДРМ Приозерне:
Абрикосова 1-4, 32; Вишнева 2-9; Дружби народів 3-9, 11А-22, 24-41, 46-47; Комарова 5, 19, 26; Садова 46-48; Степова 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-4 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 10:04:37
Олешківське ВДРМ Виноградове:
Грушевського(Островського) 1-54; Соценка 1-44А; Частника 13, 15, 17, 19-42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 42, 372
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-245 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 09:10:03
Олешківське ВДРМ Ювілейне:
Андрєєва 25-30; Гагаріна 1-20А, 22-24, 26, 28, 30, 32, 34; Дружби народів 16а, 67-69; Командокова 1-30А; Літвінова 1-37; Молодіжна 1-16А; Робітнича (Робоча) 1-16; Степова 1-24; Таврійська(Пролетарська) 0-48; Черняховського 0-б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69, 533, 549, 874, 1080
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-521 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 09:10:57
Скадовське ВДРМ Хатки:
Шкільна 1-21-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1512
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:47:14
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Новий 1-5; Садова 42, 46, 48-57, 59; Сонячна 1-3; Українська 90
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-472 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 17:59:09
Голопристанське ВДРМ ВеликаКардашинка:
Зелена 1-15; Козацька 1-30; Кримська 1-26; Лісна 1-36; Лісовий 1-6; Меліораторів 1; Мирний 2-9; Миру 1-15; Молодіжна 3-68; Новоселів 1-21; Одеська 1-25; Першотравнева 1-51; Підлісний 3-5; Подільська 1-68; Прокопенка 1-30; Садова 1-33; Середній 1-13; Степовий 1-19; ХмельницькогоБ 1-39; Шевченка 1-36; Українська 1-137; Черкаська 2-37; Шкільна 1-45А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 60, 130, 210, 212, 268, 271, 278, 279, 296, 485, 502, 505, 511, 615, 616, 733, 1073, 1087, 1297, 1365, 1391
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Кардашинка" 2Т з 08:30 по 16:30 04.02.2021 10:46:04
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:35
Херсонське ВДРМ Велетенське:
Виноградна 2-52; Корольова 2-24А; МамкіноїШ 18, 20-22, 23А; Мирна(Комсомольська) 15; Центральна(Радянська) 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39-39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 76-84, 104
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20038, 21010, 21013
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-105 Білозерка з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:20:17
19.3.2021
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Агропромівська 1-21; Миру 1-19; Садова 58, 60-69; Степова 1-12; Херсонська 32, 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5270, 5856, 7274, 20263, 20526, 20940
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-472 Л-3 Білозерка з 09:00 по 15:30 12.02.2021 18:00:48
Херсонське ВДРМ Велетенське:
Дніпровська(МарксаК) 1, 11, 15, 19, 28; МамкіноїШ 2-6; Маяковського 2-24; Садова 1-6; Центральна(Радянська) 1, 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20361
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-103 Білозерка з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:21:30
Херсонське ВДРМ Велетенське:
Північна 0, 40-51; Центральна(Радянська) 98, 106, 116-122; Шевченка 114
Гончарне:
Зелена 3-11; Неизвестная 0; Центральна 1-8
Кізомис:
Горького 1-166; Зелена 12; Зелений 11-13; Маячна 3; Набережна 1-120; Касперівська(Радянська) 1-285; Робоча 1-56; Собка 1-21; Чехова 1-6; Шевченка 1-206; Шкільна 1-112
с/рада Кізомиська:
кадастровий номер б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 676, 5281, 5639, 5836, 6324, 7201, 20038, 20056, 20219, 20224, 20256, 20320, 20388, 20491, 20495, 20701, 20718, 20749, 20861, 20993, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-163 (30) з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:22:07
Каховське ВДРМ Дубівка:
Комсомольська 0-38, 47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6234, 6319
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-198 Л-4 Горностаевка з 09:00 по 16:00 05.02.2021 11:58:57
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1-30; Квіткова (Комсомольська) 1-22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-49; Мира 11-19; Молодіжна 2-65; Садова 1-85; Степова 3-25; Східна 3-27; Центральна (Урицького) 1-82; Шкільна (Крупської) 1-88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 73, 103, 274, 281, 3403, 3479, 3555, 3661, 3805, 3932, 4104, 4225, 4500, 4537
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 181 з 08:00 по 19:00 10.02.2021 16:43:11
Новокаховське ВДРМ Тягинка:
Бериславська б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7154
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-302 Берислав з 09:00 по 15:00 15.02.2021 11:41:50
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Виноградна 36-68; Гната Шила(Щорса) 1-9; Козацький(Радянський) 1-18; Корсунська 2-120; Межевича 2; Мижевича 01а-63; Молодіжний 1-17; Набережна 1-110; Наддніпрянська 137, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 212-232; Новолагерська 3-43; Новомаячковська 1-10, 12, 14, 16-18а, 20, 22, 24, 54а; Новоодеська 1-91а; Пушкіна 01б-14; Степова 1-16; Тихий 1-17; Шевченка 190; Ярошенко 1-54
Корсунка:
Hабережна 64, 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 182, 218, 239, 284, 405, 515, 631, 912, 925, 960, 1813, 2281, 2416, 2478, 2552, 3240, 3241, 3250, 3283, 3338, 3341, 3372
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 51 з 08:00 по 10:00 16.02.2021 14:06:30
Новокаховське ВДРМ Тягинка:
Вишнева(Цюрупи) 1-16, 18; Калініна 25 А; Степова 1-10, 10В-11, 12 А-14, 21-22; Таврійська(Калініна) 1-39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 847, 7108, 7127, 7631, 7736, 7753, 87000057
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-496 Берислав з 09:00 по 15:00 15.02.2021 11:42:51
Новотроїцьке ВДРМ Громівка:
50 Років Перемоги 49-117; Березня8 1-53; Ватутина (Мира ) 1-75; ВласенкоСТ(Леніна) 1-3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-23; Гоголя 1-40; Комарова 46-48, 50, 52, 54, 56, 57-126; Комсомольська ( Шкільна ) 17-82; Молодіжна (Піонерська) 20, 24-26, 32-34, 36, 38-85А; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 33, 37-68; Степова 1-36; Таврійська (Калініна) 1-56; Фрунзе ( Садова ) 1-62; Шевченка 48-123
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1393, 1421, 1459, 1505, 1675, 1693, 1799, 1985, 2046, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 532 з 07:00 по 17:00 02.03.2021 11:14:27
Херсонське ВДРМ Херсон:
Бавовняний 2-16; БєдногоД (Тягинська)/Матроська 136/20; Волгоградська 1А-10, 38, 44А-44Б, 47-49; Дніпропетровська (Героїв Крут) 86, 88, 90, 92, 94-94Б, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112-112А, 114, 116-118А, 120, 122-125, 127, 129, 131, 133-135, 137-137А, 139, 141, 143/17, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163-163/1, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177; Матроська 2, 5-5А, 6А-7, 8, 13-31, 33-35; Нафтовий 3-11; Офіцерська(Шмідта) 125-172, 174-174А, 176, 178, 180-180/25; СадовськогоМ(Сакко і Ванцетті ) 1А-46; Сиваська 21-34; Східний 2/10-8; Тягинська(БєдногоД) 71, 73/35, 75, 77, 79, 81, 83-85, 87-87/43, 89-89/2, 91, 93, 95, 97-114, 116, 118, 120, 122, 124, 126-126/40, 128, 130-130 (44/100 частини), 132, 134, 136, 138-138А, 140, 142; ХмельницькогоБ 1-16; Цегельний 1А-11А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1423
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-34 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:17:54
Іванівське ВДРМ Верхні Торгаї:
Горького 6, 9, 20-25; Орджонікідзе 1-23; ФранкоІ 6; Фрунзе 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 581, 679, 946, 951, 952, 18636
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-30 Л-1 Н.Сірогози з 07:30 по 16:30 03.02.2021 09:15:29
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 4261 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1030 А з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:18:14
Іванівське ВДРМ Верхні Торгаї:
Леніна 2, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 513, 550
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-30 Л-2 Н.Сірогози з 07:30 по 16:30 03.02.2021 09:15:52
Херсонське ВДРМ Херсон:
Авіаційний 3-6, 8, 10-16Б, 18-22; Бавовняний 2-16; БєдногоД (Тягинська)/Матроська 136/20; Волгоградська 1А-49; Дніпропетровська (Героїв Крут) 86, 88, 90, 92, 94-94Б, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112-112А, 114, 116-118А, 120, 122-125, 127, 129, 131, 133-135, 137-137А, 139, 141, 143/17, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163-163/1, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177; Кінгійський 3-8; Ливарна 32/7; Матроська 2, 5-5А, 6А-7, 8, 13-45А, 47, 49, 51-53; Матроська2 3-11; Нафтовий 3-11; Офіцерська(Шмідта) 125-172, 174-174А, 176, 178, 180-180/25; Перекопська 85-150/1, 154, 156; Перекопська/Матроська 110/28; Перекопська/Сакко і Ванцетті 87/50; Перекопська/Хмельницького Б. 136/46; СадовськогоМ(Сакко і Ванцетті ) 1А-63, 66; Сиваська 21-34; Січових стрільців(Калініна ) 16А, 19-27; Старостіна(Церковна) 37-37/57, 39-41, 43, 45, 47, 49, 51, 53-64, 66-68, 70, 72/47-102; Старостіна(Церковна)/Волгоградська 88/38; Стрілецький 4, 4А-13; Східний 2/10-8; Тягинська(БєдногоД) 71, 73/35, 75, 77, 79, 81, 83-85, 87-87/43, 89-89/2, 91, 93, 95, 97-184; Тягинська(Бєдного)/Чорноморська 186/13; Тягинська (Д.Бєдного)/Січових стрільців(Калініна) 143/20; ХмельницькогоБ 1-16, 41-64А, 66, 68-68/58; Цегельний 1А-11А; Чорноморська 17, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 592, 605, 1423, 2047, 3479, 3888, 3957, 4006, 4261, 4712, 4852, 6114, 7156
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РП-Черноморский яч.05 з 09:00 по 10:00 12.02.2021 13:19:08
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 185-185А; Бериславський 3-50А; Джанкойський 13, 16; Залізнична 10/28; Залізничників 1-11, 12-18, 20-21, 26-40; Каховський 2В-18; Квітковий(Чапаєвський) 3-9; Польовий 7-28; Залізняка Партизана(Теплоенергетиків) 5, 7-9, 11, 13, 15-72; Каховська 1-61; Консервний 2-50; Кримська 146, 148; Новозаводська 1-54; Полярників 3-57; Поповича 14-15, 19-19Г; Призаводська 34; Призаводський 1-59; Промислова 3-51; Промислова1 3-48; Промислова1/Полярників 38/1; Промислова2 3-32; Промисловий 1-24; Селищна(Поселковая) 2-46; Склотарна2 2А-63; Склотарний 3, 5-8, 10А; Танкістів 1-51; Університетська(40роківЖовтня) 185; Чапаєва (Гетьмана Дорошенка) 1-76; Щорса(ВиговськогоІ) 1/29-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 125, 370, 407, 437, 449, 453, 486, 591, 592, 713, 717, 821, 1344, 2050, 2063, 2413, 2621, 2662, 3054, 3249, 3254, 3668, 3835, 4197, 4293, 4296, 4662, 4686, 4699, 5126, 5398, 5541, 5864, 5889, 6031, 6049, 6074, 6189, 6675, 6696, 6895, 7199, 80000030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2720 з 08:30 по 16:00 04.02.2021 11:24:39
Херсонське ВДРМ Херсон:
Авіаційний 3-6, 8, 10-16Б, 18-22; Бавовняний 2-16; БєдногоД (Тягинська)/Матроська 136/20; Волгоградська 1А-49; Дніпропетровська (Героїв Крут) 86, 88, 90, 92, 94-94Б, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112-112А, 114, 116-118А, 120, 122-125, 127, 129, 131, 133-135, 137-137А, 139, 141, 143/17, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163-163/1, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177; Кінгійський 3-8; Ливарна 32/7; Матроська 2, 5-5А, 6А-7, 8, 13-45А, 47, 49, 51-53; Матроська2 3-11; Нафтовий 3-11; Офіцерська(Шмідта) 125-172, 174-174А, 176, 178, 180-180/25; Перекопська 85-150/1, 154, 156; Перекопська/Матроська 110/28; Перекопська/Сакко і Ванцетті 87/50; Перекопська/Хмельницького Б. 136/46; СадовськогоМ(Сакко і Ванцетті ) 1А-63, 66; Сиваська 21-34; Січових стрільців(Калініна ) 16А, 19-27; Старостіна(Церковна) 37-37/57, 39-41, 43, 45, 47, 49, 51, 53-64, 66-68, 70, 72/47-102; Старостіна(Церковна)/Волгоградська 88/38; Стрілецький 4, 4А-13; Східний 2/10-8; Тягинська(БєдногоД) 71, 73/35, 75, 77, 79, 81, 83-85, 87-87/43, 89-89/2, 91, 93, 95, 97-184; Тягинська(Бєдного)/Чорноморська 186/13; Тягинська (Д.Бєдного)/Січових стрільців(Калініна) 143/20; ХмельницькогоБ 1-16, 41-64А, 66, 68-68/58; Цегельний 1А-11А; Чорноморська 17, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 592, 605, 1423, 2047, 3479, 3888, 3957, 4006, 4261, 4712, 4852, 6114, 7156
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РП-Черноморский яч.05 з 14:00 по 15:00 12.02.2021 13:19:27
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 362 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-34 1Т Л-3 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 11:13:39
Скадовське ВДРМ Володимирівка:
Шкільна (Леніна) 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 21-23, 25, 27, 29, 31, 33-35, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 178, 1511
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-65 Л-3 з 08:00 по 16:00 19.02.2021 09:52:52
Каховське ВДРМ ЗеленийПід(ЧервонийПерекоп):
Клубна 1-19; Шкільна (Леніна) 11-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-223 Л-1 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:25:40
Каховське ВДРМ ЗеленийПід(ЧервонийПерекоп):
Перекопська 1-31; Степова 1-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-223 Л-2 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:25:55
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 274 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-223 Л-3 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:26:10
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Дружби(Дзержинського) 49а-49А, 53; Маяковського 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 439, 523, 570, 592, 689, 823, 2063, 2422, 3008
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-34 2Т з 09:00 по 16:30 18.02.2021 11:15:41
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
Берегова 83; Набережна 50А-корп. 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1210, 1228, 1261, 1307, 1356, 1363, 1723, 1742, 1765, 4072, 4216, 4241, 4246, 4280, 4346, 4638, 4695, 4744, 4759, 4811, 4821, 4858, 4928, 5050, 5065, 5082, 5109, 5126, 5240
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 683 з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:28:03
Генічеське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5200 Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 687 з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:28:28
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Левицького 94а; Виноградний провулок 1-12; Гагаріна 2-55; Запорожчука провулок 1-17; Зарічний провулок 2-21; Затишна (Радянська) 1-11; Зелений провулок 1-32; Іржика Юрія (Перекопська) 1-13; Каховська 0-14, 16, 18, 49-49 А, 51-б/н; Козацька (Жовтнева) 1-54; Котляревського 1А-35; Кримська 1-50; КуликаІ 1-а-47; Левицького 1-116; Маличенка(Калініна) 2-50, 59Д; Матросова 1-72; МорозоваП 1-29; Парижська Комуна 0-35; Першотравнева 6; Першотравневий провулок 1 А-26; Південний провулок 1-18; Північний 1-21, 25, 27; Преображенська (Комсомольська) 1-31; Робоча 1-50; Роздольний провулок 3-18; Сімферопольська 1-135; Сонячний провулок 1-18; Степова (Пролетарська) 1-118; Степовий провулок 1-7; Таврійська 2-67; Тарана 0-102; Толбухіна 2-100; УкраїнкиЛ 1-47, 49, 51, 53, 55, 59-65; Українська 14-16, 18, 19 А, 22, 24-24a, 26, 28-28 А, 30А-30Б, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Херсонська (Леніна) 2, 4, 16-16В, 20а, 28; Чапаєва 17 А-37; Шевченко 1-42, 44-114; Щорса 1-44, 48-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 727, 764, 5005, 5008, 5011, 5017, 5041, 5047, 5061, 5078, 5079, 5117, 5138, 5156, 5157, 5169, 5174, 5180, 5181, 5198, 5202, 5221, 5224, 5226, 5242, 5243, 5266, 5272, 5283, 5293, 5305, 5306, 5318, 5329, 5330, 5331, 5347, 5355, 5360, 5362, 5374, 5377, 5381, 5382, 5384, 5392, 5401, 5406, 5409, 5413, 5416, 5418, 5420, 5421, 5428, 5446, 5452, 5454, 11118, 15752, 15758, 15760, 15770, 15777, 15782, 15792, 15798, 15813, 91000023, 91000524, 91000526, 91000530, 91000534, 91000536
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8305 з 08:30 по 15:30 16.02.2021 14:53:52
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Виноградний провулок 1-12; Зарічний провулок 2-14, 16, 18; Затишна (Радянська) 1-11; Зелений провулок 4; Каховська 1-14, 16, 18; Маличенка(Калініна) 2-50; Херсонська (Леніна) 2, 4, 16-16В, 20а, 28; Шевченко 1-42, 44-46, 48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 727, 764, 5008, 5011, 5017, 5041, 5061, 5078, 5079, 5138, 5174, 5202, 5226, 5266, 5306, 5318, 5355, 5360, 5362, 5374, 5377, 5384, 5406, 5409, 5413, 5416, 5418, 5420, 5421, 5428, 5454, 11118, 15758, 15760, 15770, 15782, 15798, 15813, 91000524, 91000526, 91000530
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ВЛ-10кВ Ф-8305 откл. Р-54 з 08:30 по 15:30 16.02.2021 14:55:47
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-22; 993стрілецькогоПолку 8; Адміралтейська 2; Азовська 1-36а, 37-43, 44а-45б, 59а, 75, 150-191; Берегова 83; Виноградна 1-28б, 30, 31-36, 37-42, 61, 63-76, 76Ж-80; Курортна 1/3; Меліораторів 16; Мисливська 12; Набережна 31Н-корп. 3; Полинна 1-25; Придорожна 1/1-39Д; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-10; Соляників 3-14
Щасливцеве:
Гагаріна 109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1204, 1210, 1223, 1228, 1244, 1253, 1254, 1256, 1258, 1261, 1307, 1356, 1363, 1708, 1723, 1742, 1765, 4038, 4072, 4082, 4097, 4132, 4195, 4216, 4241, 4246, 4280, 4305, 4318, 4346, 4426, 4434, 4472, 4475, 4502, 4518, 4559, 4564, 4582, 4599, 4604, 4638, 4683, 4695, 4744, 4759, 4776, 4777, 4809, 4811, 4821, 4835, 4858, 4861, 4881, 4895, 4928, 4977, 4997, 5044, 5050, 5051, 5053, 5065, 5077, 5079, 5082, 5109, 5113, 5126, 5171, 5182, 5194, 5200, 5207, 5240, 81000070
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Генгорка" 1Т з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:35:29
Олешківське ВДРМ Олешки:
Нижня 204Б, 217, 219, 221, 223, 225, 227-227а, 229, 231, 237А, 243, 245-247, 249, 251-324; Тимчика 1-52; Шевченка 21, 23-28, 30-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-79 з 08:00 по 13:00 16.02.2021 08:35:33
Олешківське ВДРМ Олешки:
Крилова 155-159, 163; Першотравнева 165-165 А, 169-191, 193, 195-223
В т.ч. особ. рахунки пром.: 215, 565, 602, 700, 703, 989, 1012
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-14 з 13:00 по 16:30 16.02.2021 08:36:34
Олешківське ВДРМ Олешки:
Першотравнева 166-166А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 697, 703, 848, 920, 989, 1107, 1477
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-80 з 08:00 по 15:00 25.02.2021 10:13:24
Херсонське ВДРМ Херсон:
Привокзальна 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 1344, 1800, 1875, 2430, 5721, 7095
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-71 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:45:55
Херсонське ВДРМ Херсон:
Залізничників 11, 13; Привокзальна 4, 10-12; Ушакова/Залізнична 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 6094, 6225
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-342 (Од.ЖД) 1Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:47:11
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 4474, 4788, 6225 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-342 (Од.ЖД) 2Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:47:26
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Дружби (МарксаК) 3-57; Степова 1Н-22Н; Франка Івана 2А-17; Горького 1-164Н; Іванівська (Стаханова) 1-58Н, 60Н, 62, 64Д, 66, 68Н, 70Д, 72, 74Н, 76Н, 78, 80, 82, 84 Н, 86Д, 88Н, 90Н, 92; Іванофранківська 1аН-Н; Кібенка(Леніна) 1-98Н; Миру (Крупської) 11H-99Н; Молодіжна 5Н-Н; Пушкіна 2-61Н; Соборна (Щорса) 11Н-228Н; Таврійська (Енгельса) 3-55Н, 57-59Н, 61 Н, 63Н, 65, 67, 69Н, 71Н, 73Н, 75Н, 77, 79Н, 81Н, 83Н, 85Н, 87Н, 89Н, 91Н, 95-95Н, 97Н-147Н, 149-175Н; Українська (Радянська) 1-4, 5, 7, 9, 18 г
В т.ч. особ. рахунки пром.: 606, 607, 624, 625, 651, 656, 659, 668, 675, 677, 678, 682, 691, 696, 702, 710, 713, 717, 718, 721, 736, 759, 761, 763, 767, 782, 784, 791, 798, 806, 811, 815, 817, 820, 824, 828, 830, 839, 848, 864, 870, 874, 888, 891, 892, 893, 894, 896, 919, 921, 926, 934, 935, 940, 943, 954, 976, 978, 984, 986, 998, 1000, 1005, 1015, 1016, 1027, 1034, 1037
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 463 з 08:00 по 16:00 04.02.2021 11:53:01
Великолепетиське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 928, 1086 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-201 з 09:00 по 15:00 11.02.2021 10:21:14
Херсонське ВДРМ Херсон:
Залізнична 19; Залізничників 19; Привокзальна 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6225
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-399 (Од.ЖД) з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:47:52
Великолепетиське ВДРМ Зелене:
Кільцева 22-28; Чапаєва 7-9, 13-17, 19-23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-160 Л-3 Рогачик з 09:00 по 15:00 15.02.2021 13:34:57
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Вишнева(МарксаК) 35; Ключовий(Піонерський) 10, 12, 14, 16-18; Коняшиних 1-25; Ушакова 26, 28-46а, 48; Шевченка 33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-3 з 09:00 по 15:30 26.02.2021 16:40:50
Чаплинське ВДРМ Новонаталівка:
Мира 1-9, 11-33, 36, 38-41, 191
В т.ч. особ. рахунки пром.: 445, 963
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-344 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:30:46
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Затишна(Піонерська) 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 489, 622, 975, 2019, 3366
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-65 1Т з 11:00 по 16:30 17.02.2021 14:32:12
Чаплинське ВДРМ Скадовка:
Першотравнева 0-22, 25-28; Урожайна (Энгельса) 2-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 880
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-1 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:25:26
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
БідногоД 1, 5-7, 14-15, 17, 19-31, 34 А, 36, 38, 44А, Б/Н; Кооперативна 25; Миру 1-21, 22; Садова 35-37; Травня1 8
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-332 з 08:30 по 15:30 12.02.2021 18:51:03
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 182, 917, 3354 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-65 2Т з 11:00 по 16:30 17.02.2021 14:32:44
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 838 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-2 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:25:43
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 55; Космонавтів 1-3, 5, 7, 11, 12А-21; Таврійська 58-67, 68-88, 90; Турбаївська 45 А-75; Шевченко 50, 51-68, 70-78
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-43 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 16:12:11
Чаплинське ВДРМ Скадовка:
Дружби (Леніна) 1-38; Піонерська 1-38; Пушкіна 1, 3, 5-7, 9, 11-19, 21-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 443, 500, 689, 815
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-3 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:26:06
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Кудрі 58, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 80, 86, 88, 90-92, 94, 96-96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108-108А, 110, 112, 114; Садова 1, 3, 5-6, 8
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-43 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 16:12:36
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 367, 421 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-4 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:26:25
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Кудрі 24, 26, 28А-28/Б, 30-30А, 32, 34-34А, 36-36Б, 38, 40-40Б, 42-42А, 44, 46, 48, 50, 54, 56; Франка 28 А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-43 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 16:12:59
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Космонавтів 22-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 662, 768, 864, 990
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-43 Л-5 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 16:13:21
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Глухий 1-12; Квіткова(Фурманова) 31, 33, 35, 37-37А, 39, 41, 43, 47-49, 51-53, 55, 57, 59-90; Крутий(Крупської) 1-13; Молодіжна 33, 35-55; Польова 1А-39А; Севастопольська 1-4А, 6-15, 17, 21; Смоленський 1-16; Степова 1А-9А, 11, 13/11, 15-15/2, 17; Травня1 48-48А, 50-63
Херсон:
Східна24 1-32; Східна25 1-28/10; Східна26 1-28; Східна27 1-28; Східна28 1-32/22; Східна29 1-28; Східна30 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 708, 1105, 1691, 2323, 2566, 2770, 3516, 5085
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-208 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:37:26
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 350 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-71 Л-1 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:29:01
Генічеське ВДРМ Нова Праця:
Центральна 6
Чубарiвка:
Леніна 0-35
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-317 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:39:42
Іванівське ВДРМ Нижні Сірогози:
Жданова 43, 45, 47, 49, 55-57, 59-102; Зелена (Чапаєва) 26-27, 36, 48-50
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-40 Н.Сірогози з 08:30 по 12:00 02.02.2021 09:32:24
Іванівське ВДРМ Нижні Сірогози:
Зелена (Чапаєва) 2-20, 33, 38
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-47 Н.Сірогози з 13:00 по 15:30 02.02.2021 09:33:37
Чаплинське ВДРМ Новонаталівка:
40 років Перемоги 52-169; Мира 42-48, 50-63, 65-67, 68 А-70, 72, 76, 192
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 445, 500, 747, 996, 11115
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-382 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:45:51
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
ВіталіяБєлікова(Котовського) 77-79, 109; Джарилгацька(Комсомольська) 105А, 129; Мангубінська(Пролетарська) 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85-85-Б, 87; Пасічника 72-98; Радянська/Комсомольська 63/95; Святоюріївська(Будьонного) 135-143; Сергіївська/Бєлікова 85/76; Сергіївська(Радянська) 22-59, 61-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 41, 76, 130, 197, 257, 371, 479, 682, 683, 891, 993, 1258
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-231 з 08:30 по 15:30 19.02.2021 11:57:51
Каховське ВДРМ Заводівка:
Дніпровська (Леніна) 1-138; Набережна 5-27; Таврійська (Кірова) 5-94; Чкалова 1-112; Шкільна 1-10; Ювілейна 1-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1135, 1193, 4226, 4318, 4353, 4414, 6256, 6258, 6354
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-271 от Р-4 з 09:00 по 15:00 04.02.2021 12:44:01
Херсонське ВДРМ Херсон:
Робоча 44; Свердлова (Форштадтська) 52, 54; Тракторна 1-14; Учбовий 1-29/10, 31-33, 35, 37-39, 41, 43; Учбовий/Тракторна 29/10; Філатова 2, 4-5
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-194 Л-6 з 09:00 по 15:30 08.02.2021 17:02:50
Чаплинське ВДРМ Новонаталівка:
40 років Перемоги 52-169; Мира 42-48, 50-63, 65-67, 68 А-70, 72, 76, 192
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 445, 500, 747, 996, 11115
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-382 з 07:30 по 16:30 17.02.2021 14:48:12
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Дружби 0-24, 26; Перемоги 1-65, 67, 69, 71
Заводівка:
Дніпровська (Леніна) 1-138; Набережна 5-27; Таврійська (Кірова) 5-94; Чкалова 1-112; Шкільна 1-10; Ювілейна 1-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1072, 1076, 1082, 1135, 1193, 4209, 4226, 4318, 4353, 4414, 4783, 6256, 6258, 6354
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 271 з 09:00 по 10:00 04.02.2021 12:47:28
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Дружби 0-24, 26; Перемоги 1-65, 67, 69, 71
Заводівка:
Дніпровська (Леніна) 1-138; Набережна 5-27; Таврійська (Кірова) 5-94; Чкалова 1-112; Шкільна 1-10; Ювілейна 1-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1072, 1076, 1082, 1135, 1193, 4209, 4226, 4318, 4353, 4414, 4783, 6256, 6258, 6354
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 271 з 15:00 по 16:00 04.02.2021 12:47:51
Новотроїцьке ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1479, 1505 Капітальний ремонт лінії 35 кВ ф.35 Р5 (Н.Троицкая) з 07:30 по 16:30 02.03.2021 15:24:51
Новотроїцьке ВДРМ Дивне:
Кіровська ( Квітуча ) 0-66; Миру (Січня21) 1-44; Неизвестная 1; Фрунзе ( Шкільна ) 8-48; Щорса ( Шевченка ) 1-54
Зелене:
Зелена 2-87; Молодіжна 5-47; Першотравнева 5-67
Перемога:
Перемога 2-72
Попелак:
40 Років Жовтня (Весела) 9-13; Виборна 5-6; Жовтнева ( Ювілейна ) 13-63; Ульянова ( Молодіжна ) 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1395, 1396, 1421, 1452, 1462, 1468, 1479, 1498, 1501, 1505, 1513, 1544, 1700, 1736, 1796, 1802, 1953, 1961, 1992, 2014, 11115
Капітальний ремонт лінії 35 кВ ф.35 Р5-1 з 07:30 по 16:30 02.03.2021 15:29:04
Високопільське ВДРМ Андріївка:
Андріївка 6-87; Колодязний 4; Першотравнева 4-5; Степова 2-4; Трудова 1-34
Благодатівка:
Миру 6; Миру (Леніна) 1-61; Набережна 1-9; Шевченка 1-125
Мала Сейдеменуха:
Заводська 2-12; Маяковського 1-29; Набережная 1-6; Сонячний 0-12; Шевченко 1-59
Новогреднєво:
Миру 1-43; Новогреднєво 1-78
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20055, 200106, 200141, 200166, 200176, 200347, 2001052, 2001376, 20010166
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1324 з 08:00 по 16:00 12.02.2021 11:00:20
Новотроїцьке ВДРМ Новомихайлівка:
Леніна ( Таврійська ) 14, 18, 20, 22-26, 28, 30-40, 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1475
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-462 Л-1 з 08:00 по 17:00 16.02.2021 10:08:33
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Вишнева 0-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1260
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-332 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 14:28:17
Голопристанське ВДРМ Бехтери:
Будівельників 18, 20-21; Лебедина(Жовтнева) 1, 3-11, 13-49; Степова 34-35, 42-51; Ушакова 1, 8, 10-48
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-306 з 08:30 по 15:30 12.02.2021 09:15:28
Великолепетиське ВДРМ Кожум'яки:
60 років Жовтня 1-6; Гагаріна 2-23; Суворова 3-13; Шевченко 1-25
Первомаївка:
Будьоного 1-20; Вишнева(Терешкової) 3-27; Гагаріна 4-; Горького 1-27; Дніпровський (Комсомольський) 2-28; Жовтнева 1-5; Леніна 1-107; Лікарняний 1-35; Молодіжна 1-40; Набережна 2-; Першотравневий 1-36; Піонерський 1-20; Портовий 2А-16; Соборна (МарксаК) 2-96; Степова 1-38; Уральський 1-24; Центральна 55; Шевченко 1-36; Шкільний 2-25; Ювілейний 1-11
Пролетарій:
Комунарів 1-11; Чапаєва 2-23; Чкалова 2-16; Шевченко 0-17; Щорса 1-14
с.Чистопілля:
Суворова 27
Чистопілля:
Гоголя 3-24; Леніна 0-49; Молодіжна 1-26; Суворова 1-55; Чапаєва 1А-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7012, 7017, 7032, 7047, 7062, 7070, 7074, 7100, 7110, 7131, 7163, 7177, 7183, 7184, 7189, 7211, 7219, 7222, 11954, 11957, 11962, 111006, 111028, 111030, 84000013
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Первомаївка" з 09:00 по 16:30 18.02.2021 15:06:18
Новотроїцьке ВДРМ Новомихайлівка:
Відродження 11, 13, 15-20; Леніна ( Таврійська ) 42, 46, 48-50, 52, 54, 56-58, 60, 66-69, 73-81, 87-109
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1475
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-462 Л-2 з 08:00 по 17:00 16.02.2021 10:10:49
Новокаховське ВДРМ Миколаївка:
Виноградна 16-31, 35, 39; Комарова 1-34
Одрадокам'янка:
Виноградна (Будьоного) 1-86; Вишнева (Леніна) 1-38; Гагаріна 1-36; Дніпровська 1-62; Зелена 1-14; Київська 1-17; Лісний 1-4; Мирний 2-3; Космодем`янськоїЗ 2-82; Кошового 1-114; Матросова 1-38; Мічуріна 1-57; Молодіжна (Чапаєва) 1-19; Набережна 1-52; Садова 1, 3-53; Спартаковська 1-4; Східний 1-5А; Херсонська 1-72; Чапаєва 1-24; Шевченка 1-68; Шкільний 2-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 72, 673, 791, 7108, 7121, 7130, 7189, 7293, 7315, 7371, 7417, 7448, 7468, 7496, 7533, 7638, 7650, 7675, 7810
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1073 з 08:00 по 19:00 03.03.2021 16:22:15
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
8 Лютого 2; Будьоного 106-108; Довженка (Червоногвардійська) 1-2, 4, 8; Леніна пров 2-51; Ломоносова 1; МарксаК 1-8А, 10; Мельнична 2-6; Микояна 1-9; Набережна 5-114; Набережний 2-4; Народна (Комінтерна) 1Б, 3-59А, 64, 68; Незалежності(Тельмана) 37-37А, 39-39А, 41, 43, 45-47, 48А-72А, 74, 76, 80, 82, 84, 86; Островського 0-12А; Січня9 13, 15, 17А, 19-56; Радянська 9, 10А-51; Хмельницького (Леніна) 4-158, 162-162А, 164, 168, 170; Ярослава Мудрого(Енгельса) 69, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 882, 912, 913, 1054, 1057, 1096, 1113, 1122, 1137, 1148, 1180, 1219
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-323 від Рек-1 до кінця з 07:00 по 16:30 03.03.2021 16:30:29
Високопільське ВДРМ Нововоскресенське:
Дружби(МарксаК) 105-133
Петропавлiвка:
Жовтнева 2-91; Зелена 1-22; Перемоги 1-25; Степова 1-31; Травня1 1-47; Центральна(Радянська) 1Б-98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041, 100130, 100140, 100170, 100247, 100265, 100314, 100332, 100363, 75000628
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1663 з 08:00 по 16:00 05.02.2021 09:07:09
Херсонське ВДРМ Правдине:
Висоцької 2-9, 14, 16-20, 24, 30, 34-34А, 36-38, 40, 42-46; Зелений(Жовтневий) 7-12; Новий 2-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20131, 20747
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-202 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:19:20
Херсонське ВДРМ Правдине:
Вишнева(Радянська) 4-48, 50, 52, 54, 56, 58, 62; Голинського 2-37, 93
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-202 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:20:05
Іванівське ВДРМ Новомиколаївка:
Гагаріна 5Н-72Н, 76Н-78Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 779, 941, 1006, 1029
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-94 з 09:00 по 15:00 02.02.2021 10:33:06
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Крайній 1-3, 8; Партизанська 203-238; Покровська(Леніна) 279, 281, 283-303
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-207 Горностаевка з 09:00 по 15:00 04.02.2021 13:18:04
Скадовське ВДРМ Новоукраїнка:
Молодіжна 1-55; Польова 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 763
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-442 з 08:30 по 15:30 04.03.2021 15:56:26
Херсонське ВДРМ Херсон:
Авіаційний 3-6, 8, 10-16Б, 18-22; Бавовняний 2-16; БєдногоД (Тягинська)/Матроська 136/20; Волгоградська 1А-49; Дніпропетровська (Героїв Крут) 86, 88, 90, 92, 94-94Б, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112-112А, 114, 116-118А, 120, 122-125, 127, 129, 131, 133-135, 137-137А, 139, 141, 143/17, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163-163/1, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177; Кінгійський 3-8; Ливарна 32/7; Матроська 2, 5-5А, 6А-7, 8, 13-45А, 47, 49, 51-53; Матроська2 3-11; Нафтовий 3-11; Офіцерська(Шмідта) 125-172, 174-174А, 176, 178, 180-180/25; Перекопська 85-150/1, 154, 156; Перекопська/Матроська 110/28; Перекопська/Сакко і Ванцетті 87/50; Перекопська/Хмельницького Б. 136/46; СадовськогоМ(Сакко і Ванцетті ) 1А-63, 66; Сиваська 21-34; Січових стрільців(Калініна ) 16А, 19-27; Старостіна(Церковна) 37-37/57, 39-41, 43, 45, 47, 49, 51, 53-64, 66-68, 70, 72/47-102; Старостіна(Церковна)/Волгоградська 88/38; Стрілецький 4, 4А-13; Східний 2/10-8; Тягинська(БєдногоД) 71, 73/35, 75, 77, 79, 81, 83-85, 87-87/43, 89-89/2, 91, 93, 95, 97-184; Тягинська(Бєдного)/Чорноморська 186/13; Тягинська (Д.Бєдного)/Січових стрільців(Калініна) 143/20; ХмельницькогоБ 1-16, 41-64А, 66, 68-68/58; Цегельний 1А-11А; Чорноморська 17, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 592, 605, 1423, 2047, 3479, 3888, 3957, 4006, 4261, 4712, 4852, 6114, 7156
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РП-Черноморский яч.05 з 09:00 по 15:30 17.02.2021 15:45:09
Новотроїцьке ВДРМ Особ. рахунки пром.: 2070 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-288 Л-3 з 09:00 по 16:00 15.02.2021 05:33:00
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Північна12 31
Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17-17а, 19, 21, 23; Енергетична 5; Квітковий 17; Комарова 1, 1-г-3А, 5 в, 9, 66А, 72, 76, 78, 83-97; КузнєцоваР 1-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4, 5а/1-6-А, 7А-8А, 10-12Б, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32-32Б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-46а, 48-50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 76-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-108, 110-112, 117А, 123-а, 125А; Приморська 2; Сивашська 0-2А, 81-99; Набережна 1-14, 20, 25-27; Радянська(Зелена) 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4254, 4402, 4448, 4482, 4518, 4564, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4823, 4835, 4843, 4902, 4949, 5044
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 693 з 07:00 по 18:00 01.03.2021 14:04:35
Херсонське ВДРМ Томина Балка:
Садова 1-3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Шевченка(Леніна) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27-29, 31, 33, 35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-681 Л-4 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:37:43
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Шкільна(Крупської) 7А-11А, 13-26, 27А, 29А-34, 36, 38
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-56 Л-4 з 08:30 по 16:30 17.02.2021 16:27:48
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:58:02
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Будiвельникiв 1-20; Весела 2, 28; Лебедина 7-27; Надiї 5-21; Незалежної України 2; Соколина 9; Солов'їна 1-27; Херсонська 5-20
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-207 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:38:15
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Воронцова(Ленiна) 11-12, 17-19, 21-23; Радянська 8, 14; Суворова 1-5; Торговий 1-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10038, 10054, 10060, 100146, 100150, 100163, 100254, 100271, 100286, 100298, 100323, 100336, 100378, 2001312, 75000645
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-19 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:38:57
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 91а-91В
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Димитрова 1-119; Центральна(Леніна) 2-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1790, 4097, 4109, 4167, 4378, 4522, 4823, 4838, 4843, 4980, 4990, 5015, 5119
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 644 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 13:00:56
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 7, 1194 Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1725 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 11:43:13
Новотроїцьке ВДРМ Новорепівка:
Заречна 42-53
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-592 Л-2 з 09:00 по 16:00 12.02.2021 15:15:15
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 702 Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1724 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 11:47:58
Скадовське ВДРМ Хатки:
Молодіжна (Радянська) 0-1, 3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37-39, 41, 43-45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 79-87
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1286
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-1 з 08:00 по 16:30 17.02.2021 08:58:25
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28-28А, 30, 34, 36, 38-40, 42, 44-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 2-6; Херсонська 1-16; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:30:48
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Коняшиних 1-25; 8 Березня 1-33; Виноградна 2-34а; Вишнева(МарксаК) 01а-165; Ключовий(Піонерський) 01а-23; Масюткиних 02а-10; Наддніпрянська 02а-135, 138-148, 150, 152, 154, 156, 158, 160-160а, 164, 166, 168, 170-192; Новомаячковська 11, 13-13а, 15, 19а, 21, 23, 25-54, 56-80; Партизанський 1-28; Подвойської 1-65; Садова 27-154; Травня1 5-50; Ушакова 01б-74; Хитрий(Комсомольский) 01а-28; Червоноармійська 01а-29; Шевченка 01а-189, 191-215; Шкільний 1-14; Ювілейна 5-12
Маслівка:
Садова 01б-39; Степова 01а-37; Східна 1-41
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
Обривка:
Довженко 6-36; Зелена(Калініна) 1-42; Першотравнева 1-44; Південна(Комсомольська) 1-55; Пушкіна 2-38; Шевченка 29; Ювілейна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 128, 135, 143, 182, 218, 239, 299, 314, 387, 405, 445, 480, 608, 674, 678, 846, 883, 922, 2148, 2154, 2168, 2189, 2208, 2222, 2410, 2447, 2566, 2600, 3250, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 83 з 08:00 по 19:00 16.02.2021 12:11:50
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 677, 693, 958, 11118 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1911 з 08:00 по 15:30 16.02.2021 00:16:27
Олешківське ВДРМ Олешки:
Бойко 1-23; Будівельний 3-16; ВасиляСтуса(Радянський) 1-10; ВеликаСадова(Радянська) 49, 51, 53, 55, 84-130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Виноградний 2А-31; Гвардійська 34, 97, 99, 122-126, 156; Гордієнка 33, 43-44, 50, 60; Горького 1-40; Дачний 1-18; Дубовий гай 1-32; Євгена Матвєєва(Матвеєва) 5-49; Івана Виговського(Воровського) 10-14, 16, 18, 20, 27-41; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 69/2, 71, 73, 75-77 А, 79, 83, 85, 89-122; Козацька 1-29; Козацький 12б-21; Куліша 6-6 корп.2; Кучугурна 1-33; Лісна 1-32, 34, 36-38, 40, 42-44А, 48, 57, 61, 63; Лісовий 1-5; Лісопарковий 37-51; Мельничний 22-33; Новий 1-15; Параходна(Енгельса) 35А-102, 103-103А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119; Перемоги(Енгельса) 2-26; Підлісний 2-18; Польова 1-42, 44, 46-46А, 48, 50, 52, 54, 56-56А, 58, 60; Польовий 3-15; Ракитний 2-ГАРАЖ; Садовий 1-11; Санаторний 1-27; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 29-58/3, 65, 67, 69-71; Східна 2-2А, 39; Таврійська 1-41; Фермерська(Радгоспна) 12; Центральна(Пролетарська) 0, 25-41А, 43, 45-50, 80, 88, 93-94, 99-104/3, 106-112, б/н; Ярморочний 7, 9, 11, 13, 15, 17-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3, 9, 19, 20, 25, 26, 43, 53, 58, 59, 65, 69, 84, 97, 140, 144, 152, 171, 174, 218, 227, 228, 238, 254, 281, 341, 377, 401, 410, 412, 419, 421, 424, 433, 472, 492, 499, 512, 525, 526, 569, 574, 599, 616, 618, 644, 658, 700, 702, 705, 722, 735, 740, 747, 771, 774, 782, 821, 824, 825, 834, 835, 841, 842, 849, 887, 897, 904, 928, 942, 944, 961, 971, 972, 977, 981, 994, 1010, 1020, 1026, 1027, 1030, 1038, 1061, 1071, 1097, 1102, 79000090
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 1981 з 08:00 по 16:00 04.03.2021 08:07:45
Херсонське ВДРМ Херсон:
АлексеєваП (Андрія Грабенка ) 15-27; Текстильна4 43-64; Текстильна5 39/24-50, 52-56, 58-62/23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 370
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-716 Л-1 з 08:00 по 16:30 04.02.2021 14:44:57
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 43, 3371, 3659, 4151, 4387 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-274 1Т з 08:00 по 16:00 15.02.2021 09:12:47
Каховське ВДРМ Каховка:
Кооперативна 9-11Б, 22-26; Кооперативний 15; ПатонаЄ(Блюхера) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 36, 41, 68, 69, 89, 297, 3325, 3349, 3350, 3356, 3384, 3403, 3421, 3540, 3569, 3589, 3627, 3739, 3887, 3888, 3926, 4017, 4018, 4120, 4172, 4182, 4207, 4338, 4368, 4380, 4456, 4469, 4660, 4680, 4771, 11111, 77777777
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-274 2Т з 08:00 по 16:00 15.02.2021 09:13:03
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Пушкіна 1-2, 3-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 940, 1045, 1086, 1147
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-29 Л-1 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 15:34:10
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Київська(Дзержинського) 1-15; Пушкіна 2А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 852, 1057
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-29 Л-2 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 15:34:32
Херсонське ВДРМ Білозерка:
1040 Полку 3, 5-28; 500-річчя Українського козацтва 1-219; Будівельний 1; Будівельників 3-28; Виноградна 4-28; 30років Перемоги 3-76; Вишнева 1-21; Вінницька 1-137; Грушевського 17; Дачна 120-156; Джерельна 12-225; Європейська(Радянська) 0-82; Заозерна 0-108; Західний 3-5; Зелена 0-75; кадастровий номер 6520355100:01:110:0075 .; Київська(Жовтнева) 61; Кільцева 1-17; Лікарняний 21-33; Мирний 1-6; Молодіжна 2-41; Музикальна 0-55; Незалежності 9-28; Поштова 14, 16, 18, 20, 22-24; Пушкіна 24, 27-95, 98, 101А-102, 104, 106, 108-110, 112, 131, 134А-135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153-258; "Ріца" садівниче товариство 100,101-141; Свободи(МарксаК) 41, 43-43А, 45, 47-47Б, 49-51, 53-84, 190, 194/19, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214-218, 220, 222-224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246-250; Стадіонна 8-33; Станіславське 3-17, 35; територія Білозерської селищної ради ,; Торгівельний 41-47; Трояндовий(Колгоспний) 27, 30, 32-37/33; Українська(Свердлова) 3-25; Фестивальна 51-59; Харченка 34-55; Херсонська 1-207; Ценковського 39, 54-56; Чаленко 1; Шевченка 1-120, 122-256
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1187, 4065, 4140, 4619, 4712, 5269, 5732, 5733, 5897, 6113, 6296, 6402, 6414, 6453, 6468, 6936, 7089, 7133, 7234, 7348, 20035, 20039, 20065, 20076, 20080, 20100, 20156, 20162, 20232, 20241, 20277, 20331, 20371, 20377, 20388, 20437, 20438, 20489, 20495, 20514, 20544, 20579, 20581, 20582, 20606, 20629, 20635, 20665, 20684, 20726, 20769, 20778, 20781, 20783, 20794, 20823, 20844, 20846, 20847, 20853, 20880, 20886, 20891, 20930, 20936, 20937, 20975, 21010, 21028, 21029
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Білозерська" 2Т з 12:00 по 16:00 26.02.2021 08:48:15
Високопільське ВДРМ Калинівське:
Українська (Колгоспна) 85, 87-118, 124, 126, 132; Шкільна (Радянська) 133, 137-158, 161-193, 196, 198-198А, 200, 202, 204, 208-210, 214
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20017, 20077, 200209, 200397
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-180 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 07:55:46
Голопристанське ВДРМ МалаКардашинка:
Берегова 02-4, 6, 16-16А; Георгієвська 1-18, 22-24, 26, 30А-31, 39-41; Кардаша 1-16; Лугова 1-8; Мирний 15; Мирного 1, 6-8, 12, 18-18а, 20-33; Озерна 2-4
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1287 з 08:30 по 15:30 12.02.2021 09:55:40
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 606, 627, 700, 754 Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 МК Восток 2 з 08:00 по 16:30 17.02.2021 09:43:26
Високопільське ВДРМ Бобровий Кут:
Жовтнева 2-25, 29-31, 35; Першотравнева 3-15, 17; Степова 1-13
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-292 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:11:16
Високопільське ВДРМ Бобровий Кут:
Жовтнева 2-87; Молодіжна 3-29; Першотравнева 3-113; Степова 1-71
Заповіт:
Заповіт 1-58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 200112, 200141, 200160, 2001052, 2001376
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1321 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:11:45
Новотроїцьке ВДРМ Новомиколаївка:
Польового провулок 2-31
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-3 з 08:00 по 16:00 19.02.2021 04:00:08
Олешківське ВДРМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 23-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 825
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-381 2Т Л-7 з 08:30 по 15:30 17.02.2021 10:12:01
Олешківське ВДРМ Олешки:
Крилова 2, 4А-33, 37, 39, 41-43, 47-50, 81А; Морський 5, 7, 11-12, 16-27; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 23-25, 33; Поштова 4-8А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 217, 307, 643, 829, 873, 878, 887, 890, 913
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-381 1Т Л-12 з 08:30 по 15:30 17.02.2021 10:12:16
Каховське ВДРМ Каховка:
Квіткова 60-62, 64, 66-68, 70, 74, 76, 78, 82-90; Соснова 59-77
Малокаховка:
Виноградний 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-1 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:40:44
Голопристанське ВДРМ Садове:
Вишнева(Радянська) 1-17; Зелений 1-10; Миру 1-12; Молодіжна 1-32, 35; Паркова(Леніна) 1-16; Суботи 1-16; Травня1 1-21; Украінська 3-22; Урожайна 1-20; Херсонська 1-6; Шкільний 1-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 16, 123, 291, 485, 561, 681, 744, 813, 1232, 1257, 1314, 1365, 1415
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 954 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 15:59:42
Скадовське ВДРМ Зелене:
Гагаріна 2-19; Квіткова(Пролетарська) 1-48; Молодіжна 1-60
Комунарівка:
Кобзаря (Радянська) 4-46; Коротка 1-26; Молодіжна (Комунарів) 1-72
Миколаївка:
Миру (Жовтнева) 1-35; Молодіжна 2-56; Степова 1-14; Чапаєва 1-60
Олександрівка(Птахівка):
Квіткова(Червоноармійська) 1-50 А; Миру (Радянська) 1-40; Молодіжна 2-55; Нова 1-53; провулок Самійлівський 1; Центральна (Кожущенка) 1-127; Шкільний провулок 3; Ювілейна 1-36
Петропавлівка(Комсомольське):
Грушевська(Радянська) 1-52; Комсомольська 10-63; Молодіжна 0-67; Таврійська 0-49; Хмельницкого Б 4-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 56, 62, 63, 66, 115, 223, 298, 484, 657, 763, 779, 855, 857, 1027, 1047, 1144, 1223, 1286, 1289, 1327, 1429, 1473, 1485, 1486, 1512, 11118
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Птаховка" з 09:00 по 16:30 26.02.2021 10:32:27
Каховське ВДРМ Каховка:
Лісова 1, 3, 10-12, 14-15; Соснова 8, 20, 28, 30-32, 36, 40, 42, 44-57, 83-89; Тіниста 1-4, 7-21
Малокаховка:
Виноградний 25-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3640
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-2 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:41:50
Високопільське ВДРМ Довгово:
40 років Перемоги 1-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20010, 20067, 200114
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-35 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:37:02
Каховське ВДРМ Каховка:
Квіткова 55-59, 63, 65, 69, 71, 75, 77, 81; Сонячна 42, 44, 46-54, 58, 60, 62, 68, 72-74, 76, 80, 82-84; Сонячний 26
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-3 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:42:49
Скадовське ВДРМ Зелене:
Гагаріна 2-19; Квіткова(Пролетарська) 1-48; Молодіжна 1-60
Комунарівка:
Кобзаря (Радянська) 4-46; Коротка 1-26; Молодіжна (Комунарів) 1-72
Миколаївка:
Миру (Жовтнева) 1-35; Молодіжна 2-56; Степова 1-14; Чапаєва 1-60
Олександрівка(Птахівка):
Квіткова(Червоноармійська) 1-50 А; Миру (Радянська) 1-40; Молодіжна 2-55; Нова 1-53; провулок Самійлівський 1; Центральна (Кожущенка) 1-127; Шкільний провулок 3; Ювілейна 1-36
Петропавлівка(Комсомольське):
Грушевська(Радянська) 1-52; Комсомольська 10-63; Молодіжна 0-67; Таврійська 0-49; Хмельницкого Б 4-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 56, 62, 63, 66, 115, 223, 298, 484, 657, 763, 779, 855, 857, 1027, 1047, 1144, 1223, 1286, 1289, 1327, 1429, 1473, 1485, 1486, 1512, 11118
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Чаплинка-Птахівка в Скад РЕЗ з 08:30 по 15:30 26.02.2021 10:47:50
Каховське ВДРМ Каховка:
Квіткова 38-54
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-4 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:43:54
Каховське ВДРМ Каховка:
Першотравнева 86-126; Сонячна 45, 55-57, 59, 61, 63-67, 69-71, 75, 79, 81, 85-89
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-5 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:44:55
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Шевченко 36-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:40:47
Каховське ВДРМ Каховка:
Лісова 2, 9, 13; Тіниста 5-6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-6 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:46:19
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Шевченко 1-35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:41:04
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Східна 1-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:41:21
Олешківське ВДРМ Клини:
Миру (Комсомольська) 1-41; Молодіжна 1-44; Садова 1-11; Степова 1-46; Ювілейна 1-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60, 108, 115, 372, 704, 711, 960, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1951 з 08:00 по 15:30 11.02.2021 09:06:11
Херсонське ВДРМ Приозерне:
Абрикосова 1-4, 32; Вишнева 2-9; Дружби народів 3-9, 11А-22, 24-41, 46-47; Комарова 5, 19, 26; Садова 46-48; Степова 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-4 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 10:05:20
Скадовське ВДРМ Красне:
Українська (Щорса) 1-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-61 Л-2 з 08:00 по 16:00 02.03.2021 09:00:55
Скадовське ВДРМ Красне:
Українська (Щорса) 1-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-61 Л-2 з 08:00 по 16:00 02.03.2021 09:03:00
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Виноградна 36-68; Гната Шила(Щорса) 1-9; Козацький(Радянський) 1-18; Корсунська 2-120; Межевича 2; Мижевича 01а-63; Молодіжний 1-17; Набережна 1-110; Наддніпрянська 137, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 212-232; Новолагерська 3-43; Новомаячковська 1-10, 12, 14, 16-18а, 20, 22, 24, 54а; Новоодеська 1-91а; Пушкіна 01б-14; Степова 1-16; Тихий 1-17; Шевченка 190; Ярошенко 1-54
Корсунка:
Hабережна 64, 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 182, 218, 239, 284, 405, 515, 631, 912, 925, 960, 1813, 2281, 2416, 2478, 2552, 3240, 3241, 3250, 3283, 3338, 3341, 3372
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 51 з 09:00 по 15:30 28.02.2021 17:44:08
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Новий 1-5; Садова 42, 46, 48-57, 59; Сонячна 1-3; Українська 90
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-472 Л-2 Білозерка з 09:00 по 15:30 12.02.2021 17:59:25
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:36
20.3.2021
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:36
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Північна12 31
Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17-17а, 19, 21, 23; Енергетична 5; Квітковий 17; Комарова 1, 1-г-3А, 5 в, 9, 66А, 72, 76, 78, 83-97; КузнєцоваР 1-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4, 5а/1-6-А, 7А-8А, 10-12Б, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32-32Б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-46а, 48-50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 76-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-108, 110-112, 117А, 123-а, 125А; Приморська 2; Сивашська 0-2А, 81-99; Набережна 1-14, 20, 25-27; Радянська(Зелена) 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4254, 4402, 4448, 4482, 4518, 4564, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4823, 4835, 4843, 4902, 4949, 5044
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 693 з 07:00 по 18:00 01.03.2021 14:04:36
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:58:03
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 91а-91В
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Димитрова 1-119; Центральна(Леніна) 2-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1790, 4097, 4109, 4167, 4378, 4522, 4823, 4838, 4843, 4980, 4990, 5015, 5119
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 644 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 13:00:56
21.3.2021
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:36
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Північна12 31
Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17-17а, 19, 21, 23; Енергетична 5; Квітковий 17; Комарова 1, 1-г-3А, 5 в, 9, 66А, 72, 76, 78, 83-97; КузнєцоваР 1-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4, 5а/1-6-А, 7А-8А, 10-12Б, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32-32Б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-46а, 48-50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 76-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-108, 110-112, 117А, 123-а, 125А; Приморська 2; Сивашська 0-2А, 81-99; Набережна 1-14, 20, 25-27; Радянська(Зелена) 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4254, 4402, 4448, 4482, 4518, 4564, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4823, 4835, 4843, 4902, 4949, 5044
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 693 з 07:00 по 18:00 01.03.2021 14:04:37
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:58:04
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 91а-91В
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Димитрова 1-119; Центральна(Леніна) 2-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1790, 4097, 4109, 4167, 4378, 4522, 4823, 4838, 4843, 4980, 4990, 5015, 5119
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 644 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 13:00:57
22.3.2021
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Декабристів 2-29; Жовтнева 1-40, 42, 44, 46-52Б; Київська(Дзержинського) 1-54; Кірова 12-27; Леваневського 1-31; Лермонтова 1-3, 7, 9, 12-86; Миру(Куйбишева) 4-63, 65, 67, 69-71, 73-75, 77, 79, 81, 83А, 85, 87-87А, 89, 91-91А, 93-105; Стадіонна 1-7; Михайлівська(Чапаєва) 1-1А, 2; Пушкіна 1-42, 43; Пушкіна пров 1-15; Соборна 3А-5, 12, 14, 18, 22; Травня1 18А, 20-83А; Українська 20, 22-22А, 24-24А, 26, 28, 30, 33-55; Чкалова 2-110; Чкалова 2А-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 834, 836, 845, 852, 855, 856, 859, 865, 868, 869, 894, 897, 898, 907, 911, 912, 920, 924, 929, 930, 931, 933, 936, 940, 944, 949, 953, 954, 960, 965, 967, 970, 980, 985, 986, 988, 1005, 1014, 1019, 1024, 1037, 1045, 1057, 1059, 1086, 1091, 1100, 1113, 1125, 1131, 1133, 1142, 1147, 1151, 1152, 1154, 1155, 1160, 1166, 1174, 1175, 1176, 1182, 1185, 1196, 1205, 1207, 1218, 1220, 1222, 1223, 1225, 1226, 1227, 1229, 1238, 1239, 1240, 1242, 1244, 1252, 1265, 1268, 1271, 1283, 1295, 1296, 1299, 1300, 1301, 1303, 1304, 1305, 1313, 1316, 1321, 11115, 84000605
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 324 з 09:00 по 12:00 05.03.2021 11:44:12
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:37
Херсонське ВДРМ Олександрівка:
Центральна(Комсомольська) 2-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20096, 20482
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-797 Білозерка з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:23:41
Херсонське ВДРМ Олександрівка:
Банний 2; Гагаріна 1-44, 70-78; Князєва 4-99; Колгоспний 1-14; Мельнична 1-80; Молодіжна 3-50; Нова 2-97; Перемоги 1-48; Поперечна 2-33; Приозерна 1-12; Шевченко 2-24; Робоча 1-32; Садова 1-24; Степова 2-45; ХарькоД 3-36, 40, 42-44, 46, 48, 50, 52, 59, 63, 65-67, 84-96; Центральна(Комсомольська) 2-100; Шкільна 1-91
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6769, 20056, 20091, 20096, 20126, 20388, 20396, 20457, 20482, 20495, 20543, 20652, 20867, 20958, 21007, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 573 з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:25:21
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
ОБЩЕЖИТИЯ ПМК 0; Першотравнева 31, 60А-70; Робоча 31, 33, 35, 37, 39-39А, 41, 43, 45-100
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-467 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 18:04:45
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Виноградна 36-68; Гната Шила(Щорса) 1-9; Козацький(Радянський) 1-18; Корсунська 2-120; Межевича 2; Мижевича 01а-63; Молодіжний 1-17; Набережна 1-110; Наддніпрянська 137, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 212-232; Новолагерська 3-43; Новомаячковська 1-10, 12, 14, 16-18а, 20, 22, 24, 54а; Новоодеська 1-91а; Пушкіна 01б-14; Степова 1-16; Тихий 1-17; Шевченка 190; Ярошенко 1-54
Корсунка:
Hабережна 64, 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 182, 218, 239, 284, 405, 515, 631, 912, 925, 960, 1813, 2281, 2416, 2478, 2552, 3240, 3241, 3250, 3283, 3338, 3341, 3372
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 51 з 08:00 по 10:00 16.02.2021 14:06:56
Новокаховське ВДРМ Високе:
Молодіжна 2-25; Південна 2-12; Підстанція 0; Степова 1-б/н
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-341 Берислав з 09:00 по 16:00 15.02.2021 11:43:56
Новотроїцьке ВДРМ Громівка:
50 Років Перемоги 49-117; Березня8 1-53; Ватутина (Мира ) 1-75; ВласенкоСТ(Леніна) 1-3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-23; Гоголя 1-40; Комарова 46-48, 50, 52, 54, 56, 57-126; Комсомольська ( Шкільна ) 17-82; Молодіжна (Піонерська) 20, 24-26, 32-34, 36, 38-85А; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 33, 37-68; Степова 1-36; Таврійська (Калініна) 1-56; Фрунзе ( Садова ) 1-62; Шевченка 48-123
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1393, 1421, 1459, 1505, 1675, 1693, 1799, 1985, 2046, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 532 з 07:00 по 17:00 02.03.2021 11:14:44
Новокаховське ВДРМ Високе:
Молодіжна 2-25; Південна 2-12; Підстанція 0; Степова 1-б/н
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1015 з 09:00 по 16:00 15.02.2021 11:46:59
Каховське ВДРМ Каховка:
Кооперативна 9-11Б; Кооперативний 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 36, 41, 68, 69, 297, 3325, 3350, 3356, 3384, 3403, 3421, 3540, 3589, 3739, 4018, 4172, 4338, 4380, 4456, 4469, 4680, 4771, 11111
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-274 2Т Л-1 з 08:00 по 18:00 04.03.2021 11:23:35
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 4-33; Карбишева 1-30; Квіткова (Комсомольська) 1-22; Кільцева 1-10; Магістральна (Блюхера) 2-49; Мира 11-19; Молодіжна 2-65; Садова 1-85; Степова 3-25; Східна 3-27; Центральна (Урицького) 1-82; Шкільна (Крупської) 1-88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 73, 103, 274, 281, 3403, 3479, 3555, 3661, 3805, 3932, 4104, 4225, 4365, 4500, 4537
Технічне обслуговування ПС 35 кВ НС-5 по МК 1Т з 07:30 по 16:30 01.03.2021 09:48:40
Іванівське ВДРМ Верхні Торгаї:
Леніна 7, 9-26; Східна 0-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 555, 18660
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-30 Л-3 Н.Сірогози з 07:30 по 16:30 03.02.2021 09:16:26
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Благодатний(Куйбишева) 1-11; Ватутіна 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 51-107; Дубасова 1-68; Вишнева(Кірова) 1-4А, 6, 7, 9-79; Колодязна 15, 21-21Б, 23, 25, 27, 29, 31-74; Крайня 1-51; Лазурнй(ЛазоС) 1А-24; Миколаєва 2-10Б; Миколаєва 2Б; Мирна 5-5/16, 9, 43-58; Таврійський 1-30
Херсон:
183 КМ 0; Автомобілістів 6-9; Автомобілістів/Енергетиків 11/20; Антонівська 18/47-253; Вишневий 10-12, 35; Вишневий 10; Вишневий(сел.Янтарний) 7-39А; Волошкова 21; Гринченка/Яворницького 29/8; ГрінченкаБ 6-65; Джанкойська 61; Джерельний 3-19; Дніпрової Чайки 2-57; Дніпрової Чайки/Яворницького 6/20; Енергетиків 18-65; Затишний 7, 9, 22; Затишний(сел.Янтарний) 1-16; Згоди 3-44; Інтернаціональна 6/1-74; Каскадна 1/22-53; Козацька 10-13, 21, 27-110/45; Кришталевий 2/15-44-46; НаливайкаС 1-20; Олешківська 1-33; РОДНИКОВАЯ 9-30; Січовий 1-24; Східна31 1-28, 30, 32; Східна32 1-64; Східна33 1-64; Східна34 7-63; Чарівна 2А, 5, 10/39-57; ЧернявськогоМ 2/4-46; Яворницького 1/38-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 3096
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-2302 до РП-Мост яч.06 з 07:30 по 16:30 04.02.2021 11:29:18
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 4867, 5468, 6092, H7094 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-424 1Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:20:42
Каховське ВДРМ ЗеленийПід(ЧервонийПерекоп):
МарксаК 14; Молодіжна 1-10; Південна 8-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3666, 3825, 4098, 4348, 4441, 4528
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-218 Л-1 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:29:03
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 4198 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-218 Л-2 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:29:20
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3791 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-218 Л-3 з 07:30 по 16:30 24.02.2021 08:29:33
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
50р.Жовтня 1-18А; 50р.Перемоги 3-22; 993стрілецькогоПолку 8; Адміралтейська 2; Азовська 1-7а, 7 б, 8-8а, 10А, 11А, 12А-36а, 37-38К, 40-43, 44а-45б, 59а, 75, 175А-176, 179-180, 191; Виноградна 1-5а, 9, 13-14б, 16а, 17а-28б, 30, 31-36, 37-42, 61, 63-65, 67а-76, 76Ж-80; Курортна 1/3; Меліораторів 16; Набережна 31Н-32а; Полинна 1-25; Придорожна 1/1-39Д; Степова 2-45
Приозерне:
Заводська 1-19; Сивашська 0-10; Соляників 3-14
Щасливцеве:
Гагаріна 109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1223, 1253, 1254, 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4195, 4280, 4472, 4475, 4518, 4564, 4599, 4604, 4683, 4835, 4861, 4895, 5044, 5051, 5053, 5079, 5113, 5182, 5207, 81000070
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 684 з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:29:17
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
Азовська 7А, 7б-7в, 8а-10, 11-11а, 11б-12а, 39, 150-175, 177-178, 181-190; Виноградна 6а-12Д, 14, 14д-16, 17, 67, 79; Мисливська 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1204, 1244, 1708, 4038, 4305, 4318, 4426, 4434, 4502, 4559, 4582, 4776, 4777, 4809, 4881, 4977, 4997, 5077, 5171, 5194
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 685 з 09:00 по 16:00 25.02.2021 09:29:56
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
8 Березня 1-2, 4, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5058, 5070, 5079, 5142, 5208, 5211, 5224, 5251, 5330, 5333, 5351, 5360, 15758, 15761, 15782
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-464 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 14:58:38
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
8 Березня 1-2, 4, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5058, 5070, 5079, 5142, 5208, 5211, 5224, 5251, 5330, 5333, 5351, 5360, 15758, 15761, 15782
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-464 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 14:59:09
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
8 Березня 1-46; Будівельників (Фрунзе) 1-7А; Горького 1-59; Дніпровського 1-55; Затишна (Радянська) 11-48; Котовського 1-12, 19; КудріІ 3-14; Лисенко 0, 5; Каховська 15, 17, 18А-48, 50; Комарова 2-68; Космодем'янськоїЗ 1, 2-8, 12, 14, 16, 26 А, 28, 30; Маличенка(Калініна) 51-59, 61-б/н; Маяковського провулок 1-6, 8, 10-12; Михайлівська Б/Н; Михайлівська (Піонерська) 0-84, 86-88; Молодіжна 1-30; Олександра Берези 57-А; Першотравневий провулок 2 А; Північний 22-24, 26, 28-47; Роздольний провулок 2; Садова 1-98; Скадовська(Крупської) 3-23, 25, 27, б/н; Спортивний (Скадовський) 1-8; Теплична 0-2, 6-20, Б\Н; УкраїнкиЛ 48, 50, 52, 54, 58, 67-79; Українська 1-13, 17, 19, 21 А-21А, 23, 25, 27-27 А, 29-29А, 31, 33-33 А, 35, 37-37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49-55; Херсонська (Леніна) 0, 2 А-3, 5, 31-62, 66-76; Херсонський провулок 1-20; ХмельницькогоБ 1-82; Чапаєва 0-17; Чорноморська 0-46, 49-53, 55; Шевченко 43-43 А; Шкільний провулок 4А-12; Щорса 45, 52-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 727, 5002, 5003, 5005, 5017, 5026, 5028, 5040, 5041, 5047, 5058, 5070, 5072, 5079, 5088, 5107, 5113, 5120, 5135, 5142, 5146, 5150, 5153, 5184, 5208, 5211, 5216, 5224, 5232, 5237, 5240, 5251, 5253, 5266, 5274, 5276, 5303, 5309, 5320, 5330, 5333, 5338, 5339, 5341, 5342, 5351, 5357, 5360, 5369, 5373, 5393, 5401, 5403, 5404, 5405, 5426, 5431, 5455, 5459, 11118, 15738, 15742, 15750, 15758, 15760, 15761, 15782, 15791, 15809, 15819, 91000020, 91000525, 91000532, 91000535
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8303 з 08:30 по 16:30 16.02.2021 15:01:38
Новокаховське ВДРМ НовийБерислав:
Виноградна (Будьоного) 1-38, 40, 42, 44
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-92 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30 23.02.2021 09:23:58
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 19 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-371 1Т з 08:00 по 12:00 16.02.2021 08:38:53
Олешківське ВДРМ Олешки:
Медичний(Комунарів) 1А; Ярморочний 2-6, 8, 10, 12, 14, 16
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-371 2Т з 08:00 по 12:00 16.02.2021 08:39:23
Олешківське ВДРМ Олешки:
Медичний(Комунарів) 1А; Ярморочний 2-6, 8, 10, 12, 14, 16
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-371 2Т з 08:00 по 16:30 16.02.2021 08:40:11
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 19 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-371 1Т з 08:00 по 16:30 16.02.2021 08:40:45
Каховське ВДРМ Мар’янівка:
Київська 3-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 275
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-180 Л-1 з 08:00 по 19:00 11.02.2021 10:18:39
Великолепетиське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1272 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-204 з 09:00 по 16:00 11.02.2021 10:22:16
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Вишнева(МарксаК) 01а-2, 3-33; Ключовий(Піонерський) 11, 13, 15, 19-23; Масюткиних 02а-10; Садова 27-31; Ушакова 2, 4, 08а-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Шевченка 33
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 218, 299, 405, 608, 678, 2148
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-2 з 09:00 по 16:30 26.02.2021 16:37:34
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дорофєєва 6; ПатонаЄ 2/1-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 929, 959, 4922, 5586, 6182, 6198, 6679, 7242
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-765 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:53:16
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 182, 669, 2423 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-59 1Т з 11:00 по 16:30 17.02.2021 14:37:14
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дорофєєва 6; ПатонаЄ 2/1-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 929, 959, 4922, 5586, 6182, 6198, 6679, 6747, 7242
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3734 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 08:56:14
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Горького 36-42; Перемоги 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 187, 218, 270, 289, 346, 383, 460, 514, 634, 2020, 2022, 2052, 2240, 2296, 2404, 2422, 2425, 2498, 2520, 2523, 3034, 3051, 3070, 3086, 3139, 3158, 3225, 3243, 3255
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-59 2Т з 11:00 по 16:30 17.02.2021 14:37:59
Чаплинське ВДРМ Скадовка:
Першотравнева 0-22, 25-28; Урожайна (Энгельса) 2-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 880
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-1 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:26:52
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 838 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-2 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:27:09
Чаплинське ВДРМ Скадовка:
Дружби (Леніна) 1-38; Піонерська 1-38; Пушкіна 1, 3, 5-7, 9, 11-19, 21-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 443, 500, 689, 815
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-3 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:27:26
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Кудрі 6, 8, 10-23, 25, 27, 29-29А, 31, 33А, 35, 37, 39, 41-41А, 43, 45-45А, 47, 49, 51, 55, 57, 59-63, 65, 67; Таврійська 17 А, 31, 33-34, 37, 48, 50, 54; Франка 8А, 23-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 596
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-47 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 16:14:35
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 367, 421 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-4 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:27:44
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Таврійська 1-10, 12-14, 16, 18; Франка 11ЧАС, 18, 20; Шевченко 14-49, 50 А, 52, 54-55, 57
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-47 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 16:15:01
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Таврійська 11, 15, 20-30, 32, 35-36, 38-47, 49, 51-53, 55-56, 67А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-47 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 16:15:19
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 350 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-71 Л-1 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:29:14
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Франка 1, 1Д, 7-8, 10 А, 12а, 15 Ч/С, 19, 24; Шевченко 1-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 823, 964
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-47 Л-5 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 16:15:42
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Преображенська 2А-2Е, 22; Франка 45, 47, 72-74, 98-104
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-1 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:31:19
Чаплинське ВДРМ Нове:
Українська (Піонерська) 2-54; Урожайна (Комсомольська) 4-79
Чаплинка:
50 років перемоги 1-31; Глінки 2-34; Грушевського(Леніна) 55; Космонавтів 1-32; Кримська 1-46, 48; Куліша 16 А, 18-20, 22, 28, 29А, 49-61А; Меліораторів(Жовтнева) 1-22, 24, 80; Південна 2Ж; Садова 1-6, 8; Кудрі 6, 8, 10-77, 79-115, 117-129; Сонячна(Щорса) 1-45; Східна 54; Таврійська 1-88, 90; Турбаївська 1-75; УкраїнкиЛ(Комсомольська) 1-44; Франка 1, 1Д, 7-8А, 10 А, 11ЧАС, 12а, 15 Ч/С, 18-21, 23-25, 28 А, 30; Шевченко 1-68, 70-78
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388, 443, 466, 572, 596, 607, 612, 645, 660, 662, 686, 742, 749, 757, 768, 823, 861, 864, 880, 964, 990, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 742 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 16:17:23
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Лермонтова 1-22, 24, 26, 28
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-2 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:31:40
Високопільське ВДРМ Нововоскресенське:
Дружби(МарксаК) 1 5 2-19, 21; Першотравнева 3-5, 8, 14, 20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100176
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-312 Л-1 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:47:59
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Хліборобів(Фрунзе) 48, 50-68, 70-81
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-3 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:31:59
Високопільське ВДРМ Нововоскресенське:
Дружби(МарксаК) 20, 22; Першотравнева 7, 11-13, 16-42
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-312 Л-2 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:48:15
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 861 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-4 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:32:17
Іванівське ВДРМ Верхні Сірогози:
Поштова 33, 45, 87-112; Центральна (Радянська) 41, 47, 49, 55-57, 59, 63, 65, 67, 79, 154
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-51 Н.Сірогози з 08:30 по 12:00 02.02.2021 09:34:48
Іванівське ВДРМ Верхні Сірогози:
Миру 1-59, 64-66, 68
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-60 Н.Сірогози з 13:00 по 16:30 02.02.2021 09:35:56
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вишнева(Блюхера ) 56; Генерала Алмазова(Безродного) 41-корп. 2, 43-корп. 1, 96/79-140; Космічна 76-81, 83/119; ЛевицькогоТ 84/85, 86, 88, 90, 92, 94-141; Миколи Гринька(Бегми) 83/95; Ракетна 80-82, 88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 246, 281, 449, 621, 2952, 4375, 5309, 6183, 6581
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-411 1Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:55:25
Херсонське ВДРМ Херсон:
Робоча 44; Свердлова (Форштадтська) 52, 54; Тракторна 1-14; Учбовий 1-29/10, 31-33, 35, 37-39, 41, 43; Учбовий/Тракторна 29/10; Філатова 2, 4-5
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-194 Л-6 з 09:00 по 15:30 08.02.2021 17:03:05
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 966, 1985, 2387, 11118 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-489 А 1Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:56:04
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 2-6, 8-8А; Декабристів 32, 36, 38, 40-57; Західна (Горького) 1-141; Корольова(Калініна) 2Б, 2Г-2Д, 3А-3Б, 5 А-5Б; Лермонтова 1-77; Партизанська 1-116; Преображенська 2А-2Е, 22; Чорноморська 2А, 4-45 Г; Пушкіна 56-67, 72-72А, 74, 77-92; Франка 1В, 2-2Б, 4-6, 9-10, 11-11Б, 12, 13-15А, 16-17А, 20, 21а-22, 24, 27, 29-104; Хліборобів(Фрунзе) 1-81; Шкільна 1-89
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388, 421, 443, 570, 578, 598, 649, 861, 880, 888, 902, 940, 956, 91000038, 117716487001
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 748 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:35:13
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1030, 1032
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 482 з 09:00 по 16:00 04.02.2021 12:48:38
Херсонське ВДРМ Херсон:
Антипенка 153-153А, 155-155А, 157-192; Вишнева(Блюхера ) 58, 133/71-201; Генерала Алмазова(Безродного) 43; Космічна 69-72/179; Ракетна 70-72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 385, 592, 2222, 2321, 2503, 3098, 3502, 3848, 4712, 4918, 5052, 5558
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-411 2Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:57:55
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 2518 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-933 А 2Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 10:00:25
Каховське ВДРМ Каїри:
Березня8 0-17; Горностаївська 4, 6, 10; Комсомольська 1-10; Степова 29-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-5 Л-1 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 12:52:23
Високопільське ВДРМ В.Олександрівка:
14 Підпільщиків 1-9; Абрикосова(Кірова) 1-19; Будівельників 2-31; Армійська(Червоноармійська) 1-24; Братська 12, 21-51; Виноградна(ЛібкнехтаК) 1-31; Вишнева(Комунарів) 1-14; Воровського(Соборна) 6, 8-10А, 12, 15-75А; Горіхова(Войкова) 1-12; Горького 2-47; Горянська(Уріцького) 1-22; Декабристів 1-40; Дружби 1-20; Єсеніна 1-24; Заводська 1-15; Запорізька 1-54; Зелений 3-12; Квіткова(ЛазоС) 1-7; Козацька (Радянська) 1-17; Колгоспна 1-41; Комунальна 1-42А; Космоса 0-17; ЛесіУкраїнки(Фрунзе) 1-38; Лисогорська(Луначарського) 1-45; Лінійний 1-11А; Ломоносова 1-32; Маяковського 5, 7, 9, 11, 13-72, 74-90; Миру 2-65; Міліцейська 3, 29В, 33, 35, 39-47А, 49-54; Народна (Щорса) 1-6; НасальськогоС 1-32; Нікітіна 7-55; Нова 3-11; Паркова (Белінського) 1-34; Партізанська(Червонопартизанська) 1-93; Південна(ЦеткінаК) 1-28; Покровський(Пархоменко) 1-8; Пушкіна 1-40; Свободи 115A; Свободи (Леніна) 1-15, 19-107, 111-115, 158-235; Селянська 1-30; Сонячна(Свєрдлова) 1-16; Спортивний 1-13; Степова(Чапаєва) 1-39; Суворова 11, 13-20; Східний 4-9; Таврійська(Пролетарська) 4-7, 9, 11, 13, 15-44; Тичини 1-9, 11-23; Транспортна 1-18; Трудова 1-40; Українська 3-20; Успішна(Дзержинського) 2-10; ФранкаІ 15; ХмельницькогоБ 1-35; ЦациІ 5-9, 11, 13, 15-61; Шкільна 2, 7-75; Щаслива(Комсомольська) 1-53; Янтарний 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2004, 2009, 20012, 20013, 20015, 20022, 20026, 20027, 20036, 20052, 20055, 20056, 20058, 20067, 20080, 20081, 20083, 20089, 20091, 20097, 200120, 200127, 200145, 200148, 200156, 200158, 200166, 200174, 200175, 200192, 200199, 200203, 200221, 200228, 200232, 200238, 200242, 200244, 200248, 200254, 200258, 200260, 200263, 200264, 200265, 200282, 200283, 200285, 200288, 200289, 200290, 200291, 200292, 200295, 200299, 200300, 200302, 200306, 200307, 200308, 200310, 200321, 200327, 200328, 200330, 200334, 200339, 200341, 200346, 200348, 200350, 200351, 200365, 200369, 200372, 200375, 200378, 200401, 200402, 200403, 200409, 200424, 200425, 200431, 200432, 2001154, 2001175, 2001186, 2001250, 2001312, 2001357, 2003336, 2004154, 75000602, 75000617
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1306 з 08:00 по 16:00 25.02.2021 14:23:13
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Горького 1-46; Горького пров 1-8; Київська(Дзержинського) 6; Кірова 0, 29-121, 122, 124А; Коцюбинського 1, 2, 8, 10, 12; Лермонтова 5; Травня1 1-6, 7, 9-11А; Шевченко 1А-10
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-338 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 14:29:40
Голопристанське ВДРМ Виноградне:
Шабська 7
Пам`ятне:
Жовтнева 1-55; Лютого 1-49 a; Південна 1-5; Робоча 1-5; Чернігівська(Леніна) 1-32, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59-68; Шкільний 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10, 63, 123, 681, 745, 754, 1240
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 952 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 09:19:56
Великолепетиське ВДРМ Кожум'яки:
60 років Жовтня 1-6; Гагаріна 2-23; Суворова 3-13; Шевченко 1-25
с.Чистопілля:
Суворова 27
Чистопілля:
Гоголя 3-24; Леніна 0-49; Молодіжна 1-26; Суворова 1-55; Чапаєва 1А-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7012, 7047, 7062, 7163, 7177, 7189, 7219, 11954, 11957, 11962, 84000013
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 391 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 15:25:45
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
8 Лютого 2; Будьоного 106-108; Довженка (Червоногвардійська) 1-2, 4, 8; Леніна пров 2-51; Ломоносова 1; МарксаК 1-8А, 10; Мельнична 2-6; Микояна 1-9; Набережна 5-114; Набережний 2-4; Народна (Комінтерна) 1Б, 3-59А, 64, 68; Незалежності(Тельмана) 37-37А, 39-39А, 41, 43, 45-47, 48А-72А, 74, 76, 80, 82, 84, 86; Островського 0-12А; Січня9 13, 15, 17А, 19-56; Радянська 9, 10А-51; Хмельницького (Леніна) 4-158, 162-162А, 164, 168, 170; Ярослава Мудрого(Енгельса) 69, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 882, 912, 913, 1054, 1057, 1096, 1113, 1122, 1137, 1148, 1180, 1219
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-323 від Рек-1 до кінця з 07:00 по 16:30 03.03.2021 16:30:44
Чаплинське ВДРМ Хрестівка:
Асканійська 1-2, 4-18; Гагаріна 1-14А, 16-19; Першотравнева 1, 3, 5, 7-7А, 9, 13, 15, 50; Робоча 1-33; Степова 1-31; Хлібодарівська 1-23; Центральна (Леніна) 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 445, 520, 678, 758, 795, 933, 11115
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-157 з 07:30 по 16:30 19.02.2021 14:34:26
Херсонське ВДРМ Правдине:
Вишнева(Радянська) 4-48, 50, 52, 54, 56, 58, 62; Голинського 2-37, 93
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-202 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:21:09
Іванівське ВДРМ Нововасилівка:
Жовтнева 1Н-18Н, 20Н, 24Н, 26Н; Миру 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 656, 982, 1015
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-100 з 09:00 по 12:00 02.02.2021 10:34:43
Іванівське ВДРМ Нововасилівка:
Молодіжна 2, 20, 27Н-29, 30Н-32, 34-38Н; Шкільна 1-21, Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 818
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-101 з 13:00 по 16:00 02.02.2021 10:35:45
Каховське ВДРМ Стара Лук’янівка:
Зоря 1-24; Перемоги 1-5, 9-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1156, 4414, 4604, 6286
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-143 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 13:19:09
Високопільське ВДРМ Дмитренки:
Колгоспна 1-9; Мічуріна 1-16
Степове:
Б.Хмельницького 20-30; Мира 3; Степова 1-45
Чкалово:
Паркова 1-22; Садова 1-93; Чкалова 1-49; Шкільна 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20092, 200103, 200141, 200188, 200219, 200248, 200272, 200275, 200373, 2001052, 75000654
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1343 з 08:00 по 16:00 12.02.2021 11:06:24
Каховське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 1/1-38; Львівська 1-17; Світанок 0-73; Сонячна 5-24; Східна 1-19; Шевченка 1-22
Зірка:
Жовтнева 0-20; Західна 2-18; Кооперативна 5-17; Мелітопольська 1-11; Робітнича 2-16; Селянська 1-11
Костянтинівка:
Молодіжна 1-115; Тітаренко 0-46; Шевченка 59, 61-74, 77-96
Миколаївка:
Польова 2-73
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1110, 1126, 1131, 1136, 1193, 4414, 4604, 4690, 6234, 6241, 6275, 6286, 6319, 6336, 6343
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 292 з 09:00 по 10:00 09.02.2021 13:37:28
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гірського 71-73; Ілька Борщака(Артема ) 23, 25, 27-38; Кавалерійський 3-11; Канатна/ Сагайдачного Гетьмана 21/41; Клубний 3-24А; Клубний/Тютюнова 24/25; Колодязна 19, 90-92, 94, 96-117; Комкова 4-23; Котляревського 12-19; Красіна (Староколодязна) 1-31/51; Лугова 1-20; Новопобутовий 2-10; Степовий 3-6; Маяковського 21, 35, 46-54; Михайловича(ГетьманаСагайдачного) 32, 34-53; МозолевськогоБ(Фрунзе) 61, 63, 65-65/48, 70-80/2; Мостова(Доброхотова ) 2-4А; Нижня(УльяноваД) 49, 51, 53, 55, 57-59А/10, 61, 63, 65-67, 69-142, 144, 146, 148-148А, 150, 152, 154, 156-158; Оборонський 5-21; Олександрівська(Червонопрапорна) 36, 50, 52-75, 77, 81, 83, 85-87, 89, 91-93, 95-95/16, 97-97/21, 99-99А, 101, 103, 105, 107, 109-109А, 111/7, 113, 115, 119, 121-121А, 125/9, 127, 129-131, 133, 137, 139, 141, 143-143А, 145, 147, 149; Підпільна(Кузнецька) 42, 44, 48, 51-79; Полякова Георгія (Канатна)/Нахімова 21/41; Полякова (Канатна) 12-24; Робоча 17, 25, 29-30, 33, 35; Сибірський 3-14; Смольна 1-4, 7-10; Тютюнова 3-27; УльяноваД(Нижня)/Сорокіна(Качельна) 139/20; Учбовий 36/6, 40, 42, 44, 46-48, 51, 54, 56-67, 69-89; Фрітаун 1-5/2, 8, 10; Чкалова 3-21, 23-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 452, 592, 1344, 1578, 2032, 4076, 4744, 4900, 4940, 5191, 5418, 5779, 6267, 7055, 7279, 7326
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РП-Подпольный яч.07 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 15:43:08
Каховське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 1/1-38; Львівська 1-17; Світанок 0-73; Сонячна 5-24; Східна 1-19; Шевченка 1-22
Зірка:
Жовтнева 0-20; Західна 2-18; Кооперативна 5-17; Мелітопольська 1-11; Робітнича 2-16; Селянська 1-11
Костянтинівка:
Молодіжна 1-115; Тітаренко 0-46; Шевченка 59, 61-74, 77-96
Миколаївка:
Польова 2-73
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1110, 1126, 1131, 1136, 1193, 4414, 4604, 4690, 6234, 6241, 6275, 6286, 6319, 6336, 6343
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 292 з 15:00 по 16:00 09.02.2021 13:37:55
Чаплинське ВДРМ Хрестівка:
Врожайна 2-70; Першотравнева 2, 4, 6, 8, 10-12, 14, 16-49, 51-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 445, 500, 772
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-155 з 07:30 по 16:30 18.02.2021 16:35:45
Чаплинське ВДРМ Хрестівка:
Островського 1-25; Шкільна 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 445, 711, 773, 797, 877, 922, 975, 993
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-154 з 07:30 по 16:30 18.02.2021 16:37:54
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 795, 797 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-153 з 07:30 по 16:30 18.02.2021 16:38:39
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 521 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-253 з 07:30 по 16:30 18.02.2021 16:42:05
Каховське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 1/1-38; Львівська 1-17; Світанок 0-73; Сонячна 5-24; Східна 1-19; Шевченка 1-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1131, 4414, 4604, 6234, 6241, 6286, 6343
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-292 от Р-131 з 09:00 по 16:00 09.02.2021 13:44:08
Генічеське ВДРМ Стокопанi:
Виноградна 1-49; Набережна 1-26; Новоселів 3-19, 22-37; Паркова (60 років Жовтня) 17
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-325 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 11:28:58
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Шкільна(Крупської) 7А-11А, 13-26, 27А, 29А-34, 36, 38
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-56 Л-4 з 08:30 по 16:30 17.02.2021 16:28:04
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Північна12 31
Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17-17а, 19, 21, 23; Енергетична 5; Квітковий 17; Комарова 1, 1-г-3А, 5 в, 9, 66А, 72, 76, 78, 83-97; КузнєцоваР 1-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4, 5а/1-6-А, 7А-8А, 10-12Б, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32-32Б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-46а, 48-50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 76-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-108, 110-112, 117А, 123-а, 125А; Приморська 2; Сивашська 0-2А, 81-99; Набережна 1-14, 20, 25-27; Радянська(Зелена) 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4254, 4402, 4448, 4482, 4518, 4564, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4823, 4835, 4843, 4902, 4949, 5044
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 693 з 07:00 по 18:00 01.03.2021 14:04:38
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 10028, 100128, 100153, 100201, 100291, 100294, 100299 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-267 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:39:56
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Плавська 18; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняна 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5247
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 6411 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 12:58:05
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Дiмiтрова 2 а-4; Калiнiна 1-36; Радянська 41, 45, 89; ХмельницькогоБ 1-3, 5, 7, 9; Шкільний 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100380
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-27 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:40:36
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 100355 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-319 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:41:20
Новотроїцьке ВДРМ Чумацький Шлях (Володимиро-Іллінка):
Будьоного ( Польова ) 3-35; Комарова 4, 6, 8-10, 12, 22, 26, 28, 30-40, 44, 46, 48-52, 56-58, 60-62, 64-72, 76, 82-84, 88; Перемоги 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1466, 1674, 1742, 1767, 1829, 1912, 1953, 1961, 2000
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-134 з 09:00 по 17:00 12.02.2021 15:11:20
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 91а-91В
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Димитрова 1-119; Центральна(Леніна) 2-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1790, 4097, 4109, 4167, 4378, 4522, 4823, 4838, 4843, 4980, 4990, 5015, 5119
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 644 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 13:00:57
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Коняшиних 1-25; 8 Березня 1-33; Виноградна 2-34а; Вишнева(МарксаК) 01а-165; Ключовий(Піонерський) 01а-23; Масюткиних 02а-10; Наддніпрянська 02а-135, 138-148, 150, 152, 154, 156, 158, 160-160а, 164, 166, 168, 170-192; Новомаячковська 11, 13-13а, 15, 19а, 21, 23, 25-54, 56-80; Партизанський 1-28; Подвойської 1-65; Садова 27-154; Травня1 5-50; Ушакова 01б-74; Хитрий(Комсомольский) 01а-28; Червоноармійська 01а-29; Шевченка 01а-189, 191-215; Шкільний 1-14; Ювілейна 5-12
Маслівка:
Садова 01б-39; Степова 01а-37; Східна 1-41
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
Обривка:
Довженко 6-36; Зелена(Калініна) 1-42; Першотравнева 1-44; Південна(Комсомольська) 1-55; Пушкіна 2-38; Шевченка 29; Ювілейна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 128, 135, 143, 182, 218, 239, 299, 314, 387, 405, 445, 480, 608, 674, 678, 846, 883, 922, 2148, 2154, 2168, 2189, 2208, 2222, 2410, 2447, 2566, 2600, 3250, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 83 з 08:00 по 19:00 16.02.2021 12:12:20
Високопільське ВДРМ В.Олександрівка:
Декабристів 1-18, 20, 22-24; Квіткова(ЛазоС) 1-7; Комунальна 1-42А; ЛесіУкраїнки(Фрунзе) 1-38; Партізанська(Червонопартизанська) 3; Покровський(Пархоменко) 1-8; Свободи 115A; Східний 4-9; Трудова 2-40; ЦациІ 19А-21, 23, 25-30, 32, 34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20097, 200321
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-12 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 07:35:51
Херсонське ВДРМ Станіслав:
200років Станіславу 40-42, 44-46, 48-50, 52, 54-149; Вінницька 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20091, 20095, 20662, 20944
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-612 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:52:35
Високопільське ВДРМ В.Олександрівка:
Горького 2-17, 19, 23; Декабристів 1-40; Квіткова(ЛазоС) 1-7; Комунальна 1-42А; ЛесіУкраїнки(Фрунзе) 1-38; Ломоносова 1-32; Маяковського 5, 7, 9, 11, 13-44, 46; Партізанська(Червонопартизанська) 2-3, 5-42, 76, 78, 82, 91-93; Покровський(Пархоменко) 1-8; Свободи 115A; Свободи (Леніна) 21-107, 111-115; Сонячна(Свєрдлова) 1-16; Східний 4-9; Трудова 1-40; Українська 12-20; Успішна(Дзержинського) 8-10; ФранкаІ 15; ЦациІ 5-9, 11, 13, 15-30, 32, 34; Шкільна 2, 7-20, 25-27, 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20036, 20055, 20058, 20067, 20097, 200199, 200203, 200221, 200242, 200260, 200263, 200283, 200300, 200310, 200321, 200330, 200346, 200348, 200375, 200431, 2001154, 2001250, 2001357
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-4 (1306) з 08:00 по 16:00 10.02.2021 07:36:50
Херсонське ВДРМ Інгулець:
Гагаріна 1, 3-5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23-25, 27, 29, 31-33, 35, 37, 41, 43; Піонерська 1-49; Піонерський 1-13; Таврійський 1-1А; Тарасюка 1-33; Урожайна(Жовтнева) 1-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 6548, 7345, 20399, 20450, 20984
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 595 з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:42:51
Херсонське ВДРМ Інгулець:
Гагаріна 1, 3-5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23-25, 27, 29, 31-33, 35, 37, 41, 43; Піонерська 1-49; Піонерський 1-13; Таврійський 1-1А; Тарасюка 1-33; Урожайна(Жовтнева) 1-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 7345, 20450, 20984
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-548 Білозерка з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:43:57
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Одеська 30; Садова 14, 16, 18, 20, 22, 25-27, 29, 31, 33, 35-35 А, 37, 39, 41, 43, 45-45а, 47; Степова 8; Толстого 60, 62, 64, 66-68
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-117 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:18:58
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Дніпровська 19А, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 37-45, 47, 49, 51-53; Толстого 24
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-117 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:19:07
Олешківське ВДРМ Олешки:
Бойко 1-23; Будівельний 3-16; ВасиляСтуса(Радянський) 1-10; ВеликаСадова(Радянська) 49, 51, 53, 55, 84-130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Виноградний 2А-31; Гвардійська 34, 97, 99, 122-126, 156; Гордієнка 33, 43-44, 50, 60; Горького 1-40; Дачний 1-18; Дубовий гай 1-32; Євгена Матвєєва(Матвеєва) 5-49; Івана Виговського(Воровського) 10-14, 16, 18, 20, 27-41; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 69/2, 71, 73, 75-77 А, 79, 83, 85, 89-122; Козацька 1-29; Козацький 12б-21; Куліша 6-6 корп.2; Кучугурна 1-33; Лісна 1-32, 34, 36-38, 40, 42-44А, 48, 57, 61, 63; Лісовий 1-5; Лісопарковий 37-51; Мельничний 22-33; Новий 1-15; Параходна(Енгельса) 35А-102, 103-103А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119; Перемоги(Енгельса) 2-26; Підлісний 2-18; Польова 1-42, 44, 46-46А, 48, 50, 52, 54, 56-56А, 58, 60; Польовий 3-15; Ракитний 2-ГАРАЖ; Садовий 1-11; Санаторний 1-27; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 29-58/3, 65, 67, 69-71; Східна 2-2А, 39; Таврійська 1-41; Фермерська(Радгоспна) 12; Центральна(Пролетарська) 0, 25-41А, 43, 45-50, 80, 88, 93-94, 99-104/3, 106-112, б/н; Ярморочний 7, 9, 11, 13, 15, 17-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3, 9, 19, 20, 25, 26, 43, 53, 58, 59, 65, 69, 84, 97, 140, 144, 152, 171, 174, 218, 227, 228, 238, 254, 281, 341, 377, 401, 410, 412, 419, 421, 424, 433, 472, 492, 499, 512, 525, 526, 569, 574, 599, 616, 618, 644, 658, 700, 702, 705, 722, 735, 740, 747, 771, 774, 782, 821, 824, 825, 834, 835, 841, 842, 849, 887, 897, 904, 928, 942, 944, 961, 971, 972, 977, 981, 994, 1010, 1020, 1026, 1027, 1030, 1038, 1061, 1071, 1097, 1102, 79000090
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 1981 з 08:00 по 16:00 04.03.2021 08:08:01
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Дніпровська 2-6, 7Б-13, 19, 36; Степова 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 906
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-117 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:19:16
Генічеське ВДРМ Щасливцеве:
Морська 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 117А, 123-а, 125А
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-753 Л-1 з 09:00 по 16:30 04.03.2021 08:13:15
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Дніпровська 7 А, 14-18, 20, 22-24, 26, 28, 30, 32
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-117 Л-4 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:19:26
Каховське ВДРМ Каїри:
Шевченка 1, 1 "Г", 1 "Ж"-1 "И", 1 "С", 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17-82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1126, 6248, 6264, 6339, 6370
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-1 Горностаевка з 07:30 по 16:30 01.03.2021 14:51:07
Херсонське ВДРМ Херсон:
Луначарського (Івана Карпенко-Карого) 3, 5, 9-9А, 15; Текстильна3 39, 40/11; Текстильна4 21-35, 38-39/19; Урицького (Дмитра Марковича) 14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-716 Л-2 з 08:00 по 16:30 04.02.2021 14:45:32
Херсонське ВДРМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28-28А, 30, 34, 36, 38-40, 42, 44-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 2-6; Херсонська 1-16; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:30 04.02.2021 14:46:12
Каховське ВДРМ Каховка:
Велика Куликовська (МарксаК) 65-69; Гоголя 2, 4, 6, 8-22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37-37А; МихайлаЖука(Свердлова) 1-24, 26, 28, 30-30Б, 32, 34, 42, ГАРАЖ; Набережна 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 29, 4302, 4434, 4435, 4828, 4829
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-5 2Т з 08:00 по 17:00 15.02.2021 09:19:25
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
24ГвардійськойДивізії 5-21; Берегова 2-113, 119-177, б/н, Б/Н; Гагаріна 9-19, 21-21А, 23, 25, 27; Героїв(МарксаК) 122, 124 / 2-126; Гончарова 35 Б-35Д, 56, 58, 60, 62, 64, 66-66а, 68-70, 72-83; Депутатська 46-61а; Лісна 1-12; Мальовничий(МорозоваП.) 9-9а, 12-27; Набережна 1-34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 67-68, 70, 74-75, 77-78, 81-82, 83а, 85, 116, 138, 154а-208, 210а, 264, 284а-298; Нафтовий 3-19; Покришева 62, 64, 67-68, 70-71, 74, 77а, 81, 83-108, 110-110-А, 112, 114, 116-116а, 122/34, 124/41-124а, 164а, 171, 173-173а, 175-184; Портовий 2-32; Прибережна 2 А-26; Прикордонний 3-57; Співдружності 3-17; Суботи 1-24, 25-27; Таврійська 1-64д; Тургенєва 1-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 165, 299, 476, 529, 889, 989, 1068, 1072, 1082, 76000029
Роботи на сторону лінії 10(6) кВ 934 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 15:15:41
Голопристанське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 889, 1130, 1416 Роботи на сторону лінії 10(6) кВ 8010 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 15:16:41
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Декабристів 29; Леваневського 1-31; Пушкіна 28, 30-30А, 32-42, 43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-90 Л-1 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 15:36:01
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Декабристів 2-27; Пушкіна 25А-26, 27; Пушкіна пров 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1295
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-90 Л-3 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 15:36:24
Новотроїцьке ВДРМ Благовіщенка:
Зелена 1а-6; Леніна ( Центральна ) 1-54; Мира 2-54; Молодіжна 1-29; Степова 2-9
Заозерне:
Нова ( Молодіжна ) 2-59; Рибхозна 2-14; Центральна 2-47
Захарівка:
Генічеська 1-38; Степова 31-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434, 1455, 1479, 1505, 1543, 1587, 1698, 1953, 1961, 2010, 2037, 2042, 2085
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 616 з 08:00 по 17:00 05.03.2021 08:09:46
Голопристанське ВДРМ МалаКардашинка:
Берегова 02-4, 6, 16-16А; Георгієвська 1-18, 22-24, 26, 30А-31, 39-41; Кардаша 1-16; Лугова 1-8; Мирний 15; Мирного 1, 6-8, 12, 18-18а, 20-33; Озерна 2-4
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1287 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 09:55:54
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 670, 7569, 7744 Технічне обслуговування лінії 35 кВ ВЛ-35 Берислав - Костырка з 08:30 по 16:30 03.03.2021 10:15:11
Новотроїцьке ВДРМ Новопокровка:
Гагаріна 5, 14, 16; Суворова 2-41
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-110 Л-2 з 08:00 по 17:00 19.02.2021 04:04:12
Олешківське ВДРМ Костогризове:
Весела 12-75, корп. 5, 76, 78-90; Ладичука 3-9, 33-37; Піщана 1-60; Польова 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 264, 874
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-321 Л-1 з 08:30 по 16:30 17.02.2021 10:13:19
Олешківське ВДРМ Костогризове:
Весела 74А-75
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-321 Л-2 з 08:30 по 16:30 17.02.2021 10:13:30
Голопристанське ВДРМ Виноградне:
Шабська 7
Пам`ятне:
Березня8 1-43; Вишнева 1-57; Жовтнева 1-55; Лютого 1-49 a; Миру 1-70; Новоселів 1-3; Перемоги 1-56; Південна 1-5; Робоча 1-5; Чернігівська(Леніна) 1-88; Шкільний 1-4
Садове:
Вишнева(Радянська) 1-17; Херсонська 1-6; Зелений 1-10; Миру 1-12; Молодіжна 1-32, 35; Паркова(Леніна) 1-16; Суботи 1-16; Травня1 1-21; Украінська 3-22; Урожайна 1-20; Шкільний 1-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10, 16, 63, 123, 291, 316, 485, 561, 681, 716, 734, 744, 745, 754, 813, 880, 1052, 1232, 1240, 1257, 1314, 1365, 1407, 1415, 76000044, -
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Памятное" з 09:00 по 16:30 24.02.2021 16:00:37
Високопільське ВДРМ В.Олександрівка:
Горького 14, 16, 19, 23; Декабристів 19, 21, 25, 28; Ломоносова 1-32; Маяковського 22-44, 46; Сонячна(Свєрдлова) 1-16; Успішна(Дзержинського) 8-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200203
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-383 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:19:58
Високопільське ВДРМ Старосілля:
Жовтнева 3-11; Миру 1-24, 26, 28-30, 32, 34, 54-60; Південна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200114, 200244
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-272 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:38:17
Високопільське ВДРМ В.Олександрівка:
Горького 2-17, 19, 23; Декабристів 1-40; Квіткова(ЛазоС) 1-7; Комунальна 1-42А; ЛесіУкраїнки(Фрунзе) 1-38; Ломоносова 1-32; Маяковського 5, 7, 9, 11, 13-44, 46; Партізанська(Червонопартизанська) 2-3, 5-42, 76, 78, 82, 91-93; Покровський(Пархоменко) 1-8; Свободи 115A; Свободи (Леніна) 21-107, 111-115; Сонячна(Свєрдлова) 1-16; Східний 4-9; Трудова 1-40; Українська 12-20; Успішна(Дзержинського) 8-10; ФранкаІ 15; ЦациІ 5-9, 11, 13, 15-30, 32, 34; Шкільна 2, 7-20, 25-27, 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20036, 20055, 20058, 20067, 20097, 200199, 200203, 200221, 200242, 200260, 200263, 200283, 200300, 200310, 200321, 200330, 200346, 200348, 200375, 200431, 2001154, 2001250, 2001357
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-4 (1306) з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:20:54
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Дніпровська 2-45, 47, 49, 51-53; Одеська 30; Садова 14, 16, 18, 20, 22, 25-27, 29, 31, 33, 35-35 А, 37, 39, 41, 43, 45-45а, 47; Степова 8-10; Толстого 24, 60, 62, 64, 66-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 906
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-117 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:40:43
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Шевченко 36-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:41:42
Олешківське ВДРМ Клини:
Миру (Комсомольська) 1-41; Молодіжна 1-44; Садова 1-11; Степова 1-46; Ювілейна 1-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60, 108, 115, 372, 704, 711, 960, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1951 з 08:00 по 16:30 11.02.2021 09:06:26
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Шевченко 1-35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:41:57
Херсонське ВДРМ Приозерне:
Абрикосова 1-4, 32; Вишнева 2-9; Дружби народів 3-9, 11А-22, 24-41, 46-47; Комарова 5, 19, 26; Садова 46-48; Степова 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-4 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 10:05:49
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Східна 1-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:42:12
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 89, 3325, 3349, 3569, 3627, 3887, 3888, 4120, 4368, 77777777 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-274 2Т Л-3 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:51:30
Чаплинське ВДРМ Ворошилово:
Пушкіна 40
Григорівка:
Миру 7; Горького 1-14; Камінського 1-46; Кузнечна 2-47; Кутузова 5-53; Миру провулок 2-30; Молодіжна 2-59; Новікова 4-121; Паркова (Калініна) 1-54; провулок Виноградний 11; Пушкіна 1-42; Садова 1-25; Суворова 1-54; Таврійська (Комсомольська) 2-28; Толстого 1-38; Урожайна 1-27; Ушакова 3-46; Чехова 1-31; Шкільна (Піонерська) 1-49
Долинське:
Вінницька 1-72; Каховська 1-15; Кудрі 1-119; Миру 1-25; Молодіжна(Леніна) 1-32; Робоча 1-15; Степова 1-28; Торгівельний 1-8; Центральна(60р.Жовтня) 1-12; Шкільна 1-38
Іванівка:
Виноградна (Чапаєва) 2-53; Космонавтів 1-22; КуликаІ 1-32; Миру (Леніна) 2-73; Присивашська 1-31; Пушкіна 1-9; Садова (Радянська) 1-24; Таврійська 2-85; Українська (Фурманова) 1-69; Урожайна 1-31; Фонтанна (Фрунзе) 2-23; Шкільна 3-25
Надеждівка:
8 березня 1-37; Гагаріна 1-38; Корольова 1-41; МартинцяГ 1-41; Миру (Радянська) 1-38; Мічуріна 2-50; Молодіжна 1-75; Степова 2-64; Таврійська (Комсомольська) 1-53; ФранкоІ 1-46; Шевченка Т.Г.(60 років жовтня) 1-60
Нововолодимирівка:
Гирського 29
Новонаталівка:
40 років Перемоги 1-186; Мира 1-192; Молодіжна 1-160
Павлівка:
Асканійська 3-15; Гирського 1-43; Горохова 0-35; Жовтнева 2-44; Запорізька 2-24; Каштанова (Радянська) 1-44; Кримська 0-48; Миру (Леніна) 7-21; Нова 2-48; Першотравнева 1-68; Присивашська 1-59; Садова (Ватутіна) 1-39; Терешкової 1-44; Урожайна (Дзержинського) 1-50; Шкільна 1-39
Першокостянтинівка:
Свободи (Радянської Армії) 6-17; Сивашська 1-34; Степова 1-62; Будівельників 2-65; Весела (Радянська) 8-17; Візгіна 3-69; Миру 1-43; Нова 3А-67; Перекопська 1-19; Садова 1-66; Тимошенко 1-77; Толбухіна 2-70; Чаплинська 1-2; Шкільний провулок 4
Строганівка:
Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 1-79; Гагаріна 5-102; Механізаторів 1-35; Олінчука 3-93; Петренко 1-100; Таврійська 2-99; Шкільна (Фрунзе) 5-77
Хрестівка:
Степова 1-31; Асканійська 1-18; Врожайна 2-70; Гагаріна 1-42; Зелена 1-39; Миру 1-8; Олімпійська 1-55; Островського 1-25; Першотравнева 1-67; Пожарського 1-4; Робоча 1-33; Садова 1-36; Хлібодарівська 1-23; Центральна (Леніна) 1-72; Шкільна 1-12
Шевченка:
КудріІ 1-77; Степова 0-83; Шевченко 1-76; Шкільна 1-72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388, 407, 421, 436, 443, 445, 464, 500, 514, 520, 553, 561, 578, 581, 609, 614, 616, 622, 631, 635, 646, 647, 651, 653, 654, 672, 675, 678, 687, 695, 698, 699, 700, 711, 724, 744, 745, 747, 758, 772, 773, 775, 786, 795, 797, 810, 812, 816, 817, 821, 824, 825, 831, 854, 858, 863, 870, 874, 876, 877, 880, 881, 900, 906, 920, 922, 926, 933, 956, 963, 973, 974, 975, 976, 977, 985, 989, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 1001, 1009, 1010, 1011, 5348, 11115, 11116.1, 11118, 91000551
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Р2 з 09:00 по 10:00 02.03.2021 09:09:44
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Виноградна 36-68; Гната Шила(Щорса) 1-9; Козацький(Радянський) 1-18; Корсунська 2-120; Межевича 2; Мижевича 01а-63; Молодіжний 1-17; Набережна 1-110; Наддніпрянська 137, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 212-232; Новолагерська 3-43; Новомаячковська 1-10, 12, 14, 16-18а, 20, 22, 24, 54а; Новоодеська 1-91а; Пушкіна 01б-14; Степова 1-16; Тихий 1-17; Шевченка 190; Ярошенко 1-54
Корсунка:
Hабережна 64, 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 182, 218, 239, 284, 405, 515, 631, 912, 925, 960, 1813, 2281, 2416, 2478, 2552, 3240, 3241, 3250, 3283, 3338, 3341, 3372
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 51 з 09:00 по 16:30 28.02.2021 17:44:38
Чаплинське ВДРМ Ворошилово:
Пушкіна 40
Григорівка:
Миру 7; Горького 1-14; Камінського 1-46; Кузнечна 2-47; Кутузова 5-53; Миру провулок 2-30; Молодіжна 2-59; Новікова 4-121; Паркова (Калініна) 1-54; провулок Виноградний 11; Пушкіна 1-42; Садова 1-25; Суворова 1-54; Таврійська (Комсомольська) 2-28; Толстого 1-38; Урожайна 1-27; Ушакова 3-46; Чехова 1-31; Шкільна (Піонерська) 1-49
Долинське:
Вінницька 1-72; Каховська 1-15; Кудрі 1-119; Миру 1-25; Молодіжна(Леніна) 1-32; Робоча 1-15; Степова 1-28; Торгівельний 1-8; Центральна(60р.Жовтня) 1-12; Шкільна 1-38
Іванівка:
Виноградна (Чапаєва) 2-53; Космонавтів 1-22; КуликаІ 1-32; Миру (Леніна) 2-73; Присивашська 1-31; Пушкіна 1-9; Садова (Радянська) 1-24; Таврійська 2-85; Українська (Фурманова) 1-69; Урожайна 1-31; Фонтанна (Фрунзе) 2-23; Шкільна 3-25
Надеждівка:
8 березня 1-37; Гагаріна 1-38; Корольова 1-41; МартинцяГ 1-41; Миру (Радянська) 1-38; Мічуріна 2-50; Молодіжна 1-75; Степова 2-64; Таврійська (Комсомольська) 1-53; ФранкоІ 1-46; Шевченка Т.Г.(60 років жовтня) 1-60
Нововолодимирівка:
Гирського 29
Новонаталівка:
40 років Перемоги 1-186; Мира 1-192; Молодіжна 1-160
Павлівка:
Асканійська 3-15; Гирського 1-43; Горохова 0-35; Жовтнева 2-44; Запорізька 2-24; Каштанова (Радянська) 1-44; Кримська 0-48; Миру (Леніна) 7-21; Нова 2-48; Першотравнева 1-68; Присивашська 1-59; Садова (Ватутіна) 1-39; Терешкової 1-44; Урожайна (Дзержинського) 1-50; Шкільна 1-39
Першокостянтинівка:
Свободи (Радянської Армії) 6-17; Сивашська 1-34; Степова 1-62; Будівельників 2-65; Весела (Радянська) 8-17; Візгіна 3-69; Миру 1-43; Нова 3А-67; Перекопська 1-19; Садова 1-66; Тимошенко 1-77; Толбухіна 2-70; Чаплинська 1-2; Шкільний провулок 4
Строганівка:
Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 1-79; Гагаріна 5-102; Механізаторів 1-35; Олінчука 3-93; Петренко 1-100; Таврійська 2-99; Шкільна (Фрунзе) 5-77
Хрестівка:
Степова 1-31; Асканійська 1-18; Врожайна 2-70; Гагаріна 1-42; Зелена 1-39; Миру 1-8; Олімпійська 1-55; Островського 1-25; Першотравнева 1-67; Пожарського 1-4; Робоча 1-33; Садова 1-36; Хлібодарівська 1-23; Центральна (Леніна) 1-72; Шкільна 1-12
Шевченка:
КудріІ 1-77; Степова 0-83; Шевченко 1-76; Шкільна 1-72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388, 407, 421, 436, 443, 445, 464, 500, 514, 520, 553, 561, 578, 581, 609, 614, 616, 622, 631, 635, 646, 647, 651, 653, 654, 672, 675, 678, 687, 695, 698, 699, 700, 711, 724, 744, 745, 747, 758, 772, 773, 775, 786, 795, 797, 810, 812, 816, 817, 821, 824, 825, 831, 854, 858, 863, 870, 874, 876, 877, 880, 881, 900, 906, 920, 922, 926, 933, 956, 963, 973, 974, 975, 976, 977, 985, 989, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 1001, 1009, 1010, 1011, 5348, 11115, 11116.1, 11118, 91000551
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Р2 з 15:30 по 16:30 02.03.2021 09:13:33
Новокаховське ВДРМ Милове:
Бериславська 1-22; Робоча 21-22, 24-28; Шкільна (Леніна) 4, 8, 10, 12, 14-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7108, 7120, 7293, 7310, 7479, 7546, 7711, 7760
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-508 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30 19.02.2021 08:49:56
23.3.2021
Великолепетиське ВДРМ Бабино:
Будівельний 1-19; Зарічна 6-37; Колгоспний 1-13; Малий 1-6; Морський 1-11; Портова 1-10; Приморська 0-52; Степова 6-67
Нижній Рогачик:
40 років Перемоги 0-100; Набережна 0-33; Радянська 5-67; Степова 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7074, 7125, 7169, 7178, 7192, 11957, 111002, 111006, 111042
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 364 з 09:00 по 16:00 11.02.2021 09:58:35
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:37
Херсонське ВДРМ Станіслав:
Бригиди 1-3, 7; Миру(25з’їзду КПРС) 1-74; Шевченка 16-51, 53, 55, 57, 59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-615 Білозерка з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:37:43
Херсонське ВДРМ Станіслав:
200років Станіславу 40-42, 44-46, 48-50, 52, 54-149; 40років Перемоги 2А-90; Берегова 1-57; Бригиди 1-7; Вінницька 1-46; Гагаріна 1-11; Миру(25з’їзду КПРС) 1-74; Південна(Радгоспна) 1-40; Профспілковий 1-2; Соборна(Жовтневої революції) 1-77, 78, 111-111А, 115; Стадіонна 23, 37-39; УкраїнкиЛ 1-43; Херсонська(МарксаК) 1-17, 19-20; Шевченка 1А-51, 53, 55, 57, 59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6599, 6851, 6884, 20091, 20095, 20126, 20353, 20388, 20495, 20536, 20662, 20693, 20767, 20896, 20944, 20951
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 565 з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:38:35
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
ОБЩЕЖИТИЯ ПМК 0; Першотравнева 31, 60А-70; Робоча 31, 33, 35, 37, 39-39А, 41, 43, 45-100
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-467 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 18:04:54
Новотроїцьке ВДРМ Громівка:
50 Років Перемоги 49-117; Березня8 1-53; Ватутина (Мира ) 1-75; ВласенкоСТ(Леніна) 1-3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-23; Гоголя 1-40; Комарова 46-48, 50, 52, 54, 56, 57-126; Комсомольська ( Шкільна ) 17-82; Молодіжна (Піонерська) 20, 24-26, 32-34, 36, 38-85А; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 33, 37-68; Степова 1-36; Таврійська (Калініна) 1-56; Фрунзе ( Садова ) 1-62; Шевченка 48-123
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1393, 1421, 1459, 1505, 1675, 1693, 1799, 1985, 2046, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 532 з 07:00 по 17:00 02.03.2021 11:15:01
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Безіменний 1; Соборна(Жовтнева) 72, 74-74А, 76А, 78, 80, 82, 84-115, 117, 119, 121, 123, 127-151А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-467 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 18:05:48
Каховське ВДРМ Костянтинівка:
40 років Перемоги 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 24; Урожайна 1-98
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-287 Л-1 Горностаевка з 09:00 по 16:00 05.02.2021 12:06:10
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
28 Армії 1-52; Береговий(Свердлова) 54, 56-57; БолгаринаІ(Калініна) 43, 45-54; Будьоного 2-8; Дімітрова 1-8; Довженка (Червоногвардійська) 3 Б, 7, 9-19; Калинова (Дімітрова) 33-33А, 37-64; Комсомолська 3-13; МарксаК 9-17; Микояна 11-27; Соснова 1; Народна (Комінтерна) 1-1А, 2-2А, 4, 63-63А, 65А-67, 69-140; Національна(Орджонікідзе) 0-56А; Незалежності(Тельмана) 1-36, 38, 40, 42, 44, 48, 73, 75, 77Б-79Б, 81, 83-83А, 85-85А, 86Б-б/н; Садова 0-50; Хмельницького (Леніна) 159-161, 163, 165-167, 169, 172-200; Шкільна(Крупської) 1-52; Ярослава Мудрого(Енгельса) 1-80, 81А-94
Костянтинівка:
Дзержинського 2-13; Леніна 2-54; Миру 2-38; Центральна (Маяковського) 0-61
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 868, 877, 894, 912, 913, 941, 989, 1015, 1036, 1057, 1080, 1086, 1087, 1101, 1165, 1167, 1180, 1186, 1188, 1192, 1220, 1235, 1237, 1249, 1252, 1280, 1288, 1289, 1295, 1317, 1320, 1322, 11115, 84000601, 84000602
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 321 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 11:08:37
Іванівське ВДРМ Верхні Торгаї:
Леніна 7, 9-26; Східна 0-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 555, 18660
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-30 Л-3 Н.Сірогози з 07:30 по 16:30 03.02.2021 09:16:57
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Благодатний(Куйбишева) 1-11; Ватутіна 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 51-107; Дубасова 1-68; Вишнева(Кірова) 1-4А, 6, 7, 9-79; Колодязна 15, 21-21Б, 23, 25, 27, 29, 31-74; Крайня 1-51; Лазурнй(ЛазоС) 1А-24; Миколаєва 2-10Б; Миколаєва 2Б; Мирна 5-5/16, 9, 43-58; Таврійський 1-30
Херсон:
183 КМ 0; Автомобілістів 6-9; Автомобілістів/Енергетиків 11/20; Антонівська 18/47-253; Вишневий 10-12, 35; Вишневий 10; Вишневий(сел.Янтарний) 7-39А; Волошкова 21; Гринченка/Яворницького 29/8; ГрінченкаБ 6-65; Джанкойська 61; Джерельний 3-19; Дніпрової Чайки 2-57; Дніпрової Чайки/Яворницького 6/20; Енергетиків 18-65; Затишний 7, 9, 22; Затишний(сел.Янтарний) 1-16; Згоди 3-44; Інтернаціональна 6/1-74; Каскадна 1/22-53; Козацька 10-13, 21, 27-110/45; Кришталевий 2/15-44-46; НаливайкаС 1-20; Олешківська 1-33; РОДНИКОВАЯ 9-30; Січовий 1-24; Східна31 1-28, 30, 32; Східна32 1-64; Східна33 1-64; Східна34 7-63; Чарівна 2А, 5, 10/39-57; ЧернявськогоМ 2/4-46; Яворницького 1/38-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 3096
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-2302 до РП-Мост яч.06 з 07:30 по 16:30 04.02.2021 11:29:35
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гагаріна 34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 222, 591, 895
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-348 1Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:22:23
Херсонське ВДРМ Херсон:
Московська 49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 370, 7117
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-348 2Т з 09:00 по 16:30 12.02.2021 13:24:33
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гагаріна 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 895
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-486 Л-4 з 09:00 по 16:30 01.03.2021 10:58:00
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Херсонська (Леніна) 65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11116.1
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-208 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 15:03:24
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Горького 1-59; Дніпровського 2-55; Комарова 2-24, 28; Космодем'янськоїЗ 3, 16, 26 А, 28, 30; Лисенко 0, 5; Михайлівська (Піонерська) 18-80; Олександра Берези 57-А; Скадовська(Крупської) 3-21, 23, 25, б/н; Спортивний (Скадовський) 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5002, 5150, 5153, 5309, 5342, 5401, 5404, 5405, 15760, 15782
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-18 Каланчак з 08:30 по 16:30 16.02.2021 15:05:08
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
35 років Перемоги 0-101; Гагаріна 1-26; Жовтнева 5-74; Західний 1; Корбута 2-103, 105, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 127, 131, 132А-133, 135, 137-139, 141, 143, 147, 149, 153-153А, 155, 157; Леніна 1-2, 4, 6, 8, 10; Пархоменко 1-18; Пушкіна 2-55; Чапаєва 82-114; Шевченко 62, 64-109; Ювілейна 1-36, 40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7012, 7035, 7042, 7063, 7082, 7118, 7131, 7145, 7146, 7153, 7154, 7165, 7174, 7177, 7218, 11964, 11990, 11992, 11997, 111016, 111026, 111033, 111047
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 371 з 08:30 по 16:00 15.02.2021 13:24:07
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
Зорянська 0-48; Кривий Ріг 5-31; Чкалова 2-75
Георгіївка:
Радянська 5-79
Олексіївка:
Ювілейна 2-116
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7028, 7078, 7082, 7151, 7153, 7181, 11116.1, 11957, 11962, 11990, 111010, 111012, 111026
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 379 з 08:30 по 12:00 15.02.2021 13:24:28
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Горького 1, 3, 5-7, 9, 11-11А, 13, 15, 17-21, 23, 25, 27, 31-166; Зелена 12; Зелений 11-13; Касперівська(Радянська) 54, 58, 60, 68, 76-76А, 80-82, 86-88, 90, 92, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155-285; Маячна 3; Набережна 46-120; Робоча 1-56; Собка 1-21; Чехова 1-6; Шкільна 1-112; Шевченка 57, 59, 73, 75-75А, 77-77В, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93-95А, 97, 101, 103-103А, 105, 107, 115, 118-206
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 676, 5281, 5639, 6324, 7201, 20038, 20056, 20219, 20224, 20320, 20491, 20495, 20701, 20718, 20861, 20993, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Рек-1-Ф-773 з 09:00 по 16:00 18.02.2021 11:41:39
Олешківське ВДРМ Олешки:
Горобиний 32; ГрушевськогоМ(Кірова) 41, 43-80; Каховський 1-23; Леваневського 97Б-106, 107-118, 120, 122; Меліораторів діл.2; Михайлова Юхима(Котовського) 1-29, 31 А-45; Папаніна 1-7, 7 Б, 7Г-8 А, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22; Прудний 7-13; Роздольна 4-73; Сенявіна 1-19; Ягідний 7; Янтарна 4-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69, 700
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-33 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 08:49:09
Каховське ВДРМ Мар’янівка:
Київська 3-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 275
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-180 Л-1 з 08:00 по 19:00 11.02.2021 10:19:14
Великолепетиське ВДРМ Сергіївка:
Сергіївка 5-11
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-206 з 09:00 по 12:00 11.02.2021 10:23:10
Великолепетиське ВДРМ Мала Лепетиха:
Гагаріна 1; Комунарів 1-60; Набережна 1-56; Пушкіна 1-3, 4Б-7, 10-25, 33-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 880
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-231 з 12:00 по 16:00 11.02.2021 10:24:16
Новокаховське ВДРМ Зміївка:
30 років Перемоги 1-82А; Булата 2-94; Гагаріна 1-60; Дніпровська(Будьоного) 1-67; Інтернаціональний 1-10; Миру 1-18; Молодіжна 1-54; Невідома 0; Польова 1-Б/Н; Робоча 1-57; Набережна 1А-77, 80, 82, 84, 86, 88; Нова 1-81; Старошведська(Жовтнева) 1-64; Степова 1-59; Шевченка 2-46; Шкільна 1-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673, 730, 748, 7108, 7118, 7139, 7151, 7250, 7255, 7291, 7293, 7360, 7378, 7399, 7404, 7576, 7591, 7622, 7655, 7675, 7679, 7782, 87000854
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС Змеевская II СШ-10кВ з 09:00 по 17:00 23.02.2021 10:12:47
Новокаховське ВДРМ Таврійськ:
Грушевського(Пархоменко) 22-22а, 24, 26-43, 45, 47, 49; Молодіжна 28, 30, 32; Чкалова 28, 30, 32, 34, 36-36а, 38, 40-99
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-48 Л-2 з 09:00 по 16:30 26.02.2021 16:53:03
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Горького 44; Світлово 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 218, 523, 570, 633, 2422, 3115, 3118, 3261, 3272, 3339, 3355
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-60 1Т з 11:00 по 16:30 17.02.2021 14:40:31
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Горького 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 113, 285, 397, 496, 515, 570, 661, 921
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-60 2Т з 11:00 по 16:30 17.02.2021 14:40:56
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
УкраїнкиЛ(Комсомольська) 1-26, 28, 30
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-122 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 16:18:46
Генічеське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1214 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-357 з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:45:29
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
УкраїнкиЛ(Комсомольська) 27, 29, 31-44
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-122 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 16:19:09
Високопільське ВДРМ Нововоскресенське:
Дружби(МарксаК) 20, 22; Першотравнева 7, 11-13, 16-42
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-312 Л-2 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:48:57
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Космонавтів 4, 6, 8-10, 12; Турбаївська 1-45
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-122 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 16:19:25
Високопільське ВДРМ Нововоскресенське:
Дружби(МарксаК) 1 5 2-19, 21; Першотравнева 3-5, 8, 14, 20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100176
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-312 Л-1 Воронцовка з 08:00 по 16:00 05.02.2021 08:49:12
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Преображенська 2А-2Е, 22; Франка 45, 47, 72-74, 98-104
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-1 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:32:43
Херсонське ВДРМ Херсон:
Будівельний 1/112-54; Заміська 27-45, 47-62; Заміська/Весела(Пролетарська) 28/80; Заміська/Олешківська січ(Цюрупинська) 33/71-40/62; Запорізька 106/100, 108, 110, 112-116/82, 118, 120, 122-126, 128, 130/2-185; Олешківська1(Цюрупинська1) 3-26; Олешківська2(Цюрупинська2) 3-18; Олешківська3(Цюрупинська3) 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Олешківська4(Цюрупинська4) 9А/57; Олешківська січ(Цюрупинська) 56/14, 58, 60, 62/40, 66-68, 70-94; Олешківський(Цюрупинський) 1/108-56; Полтавська 42, 44-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62-64, 66-68, 70, 71А-80, 82-84, 86-88, 90-92/2; Пролетарська(Весела) 73/26, 108-108В, 109А-110/2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 131, 592, 621, 2503, 6628, 7389
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-116 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 09:03:16
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Лермонтова 1-22, 24, 26, 28
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-2 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:33:00
Херсонське ВДРМ Херсон:
Агрономічна/Олешківська січ(Цюрупинська) 9/54; Агрономічна 1-10, 12, 14/56, 16, 18, 22/27-45; Агрономічна/Пролетарська(Весела) 1/76-2/78; Будівельний 1/112-54; Виноградний 3-22/4; Громадянська 2; Єврейська(Войкова ) 53, 55-130; Заміська 1/2-62; Заміська/Весела(Пролетарська) 28/80; Заміська/Олешківська січ(Цюрупинська) 33/71-40/62; Запорізька 82-82Б, 84-185; Комунальний 3-18/71; Мостова(Доброхотова ) 57, 59, 62-76, 78-84; Мостовий 4-8; Олешківська1(Цюрупинська1) 3-26; Олешківська2(Цюрупинська2) 3-48; Олешківська3(Цюрупинська3) 4-54; Олешківська4(Цюрупинська4) 9-ГАРАЖ№490; ФранкаІ/Олешківська 18/49; Яружна/Котляревського 48/75; Яружна /Смольна 73/53; Олешківська січ(Цюрупинська) 36, 38, 40-94; Олешківський(Цюрупинський) 1/108-56; Полтавська 10, 12А-15, 24-28, 30, 32, 40, 42, 44-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62-64, 66-68, 70, 71А-80, 82-84, 86-88, 90-92/2; Пролетарська(Весела) 41-41А, 43-43А, 45, 47-49, 51-113; Пушкінська 49-50, 52-59, 61, 63; Садова 25, 27, 29, 31, 33, 39-39Б, 41, 43, 45, 47, 50-64; Садова/Смольна 66/72; Садова/Фрітаун 54/68А; Смольна 41, 43, 49, 51-70, 74, 76, 78, 80-82, 83/5-87/42, 89, 91, 93, 95/39, 99, 101, 106, 107 А, 110, 112, 114, 116, 118-118/37, 122; Сорокіна(Качельна) 59, 61, 65-68А, 70/101-73, 76/90-78; Стрітенська(ЛюксембургР) 35, 37-112, 114-114А, 116, 118, 120; СтусаВ(Енгельса ) 35, 39, 41-102А, 104, 106, 108-108А, 110, 112, 114, 116-116А, 118-118А, 120, 122/34; СтусаВ(Енгельса)/Запорізька 77/98; СтусаВ(Енгельса )/Смольна 37/85; Сумська 1-11, 12А-48, 50, 52, 54-54А, 56; Сухарна 1А-3/34, 10-76А, 78, 80, 82-112/38; ФранкаІ 1-11, 13, 20-51; Фрітаун 37-65/56, 68-68А, 119; Яружна(Овражна) 37-37А, 39, 41-41А, 43, 45, 47-48, 49-83А, 92А-94А, 96-96А, 98-102А, 104
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 131, 449, 591, 592, 621, 629, 1344, 1786, 2032, 2503, 2719, 3848, 4224, 6045, 6628, 7358, 7389
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-ТП-272 з 09:00 по 16:30 12.02.2021 09:03:54
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вишнева(Блюхера ) 56; Генерала Алмазова(Безродного) 41-корп. 2, 43-корп. 1, 96/79-140; Космічна 76-81, 83/119; ЛевицькогоТ 84/85, 86, 88, 90, 92, 94-141; Миколи Гринька(Бегми) 83/95; Ракетна 80-82, 88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 246, 281, 449, 621, 2952, 4375, 5309, 6183, 6581
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-411 1Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:55:44
Каховське ВДРМ Заводівка:
Дніпровська (Леніна) 1-138; Набережна 5-27; Таврійська (Кірова) 5-94; Чкалова 1-112; Шкільна 1-10; Ювілейна 1-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1135, 1193, 4226, 4318, 4353, 4414, 6256, 6258, 6354
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-271 от Р-4 з 09:00 по 16:00 04.02.2021 12:44:40
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Хліборобів(Фрунзе) 48, 50-68, 70-81
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-3 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:33:25
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 861 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-4 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:33:42
Херсонське ВДРМ Херсон:
Робоча 44; Свердлова (Форштадтська) 52, 54; Тракторна 1-14; Учбовий 1-29/10, 31-33, 35, 37-39, 41, 43; Учбовий/Тракторна 29/10; Філатова 2, 4-5
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-194 Л-6 з 09:00 по 15:30 08.02.2021 17:03:18
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 966, 1985, 2387, 11118 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-489 А 1Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:56:18
Іванівське ВДРМ Степне:
Братська 1-20; Европейська(Чапаєва) 1-15, 17; Миру 1-4; Молодіжна 1-24
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-323 Н.Сірогози з 08:30 по 12:00 02.02.2021 09:38:17
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 2-6, 8-8А; Декабристів 32, 36, 38, 40-57; Західна (Горького) 1-141; Корольова(Калініна) 2Б, 2Г-2Д, 3А-3Б, 5 А-5Б; Лермонтова 1-77; Партизанська 1-116; Преображенська 2А-2Е, 22; Чорноморська 2А, 4-45 Г; Пушкіна 56-67, 72-72А, 74, 77-92; Франка 1В, 2-2Б, 4-6, 9-10, 11-11Б, 12, 13-15А, 16-17А, 20, 21а-22, 24, 27, 29-104; Хліборобів(Фрунзе) 1-81; Шкільна 1-89
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388, 421, 443, 570, 578, 598, 649, 861, 880, 888, 902, 940, 956, 91000038, 117716487001
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 748 з 08:00 по 16:30 01.03.2021 11:35:36
Іванівське ВДРМ Степне:
Братська 1-20; Европейська(Чапаєва) 1-15, 17; Миру 1-4; Молодіжна 1-24
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-323 Н.Сірогози з 13:00 по 16:30 02.02.2021 09:39:23
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Дружби 0-24, 26; Перемоги 1-65, 67, 69, 71
Заводівка:
Дніпровська (Леніна) 1-138; Набережна 5-27; Таврійська (Кірова) 5-94; Чкалова 1-112; Шкільна 1-10; Ювілейна 1-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1072, 1076, 1082, 1135, 1193, 4209, 4226, 4318, 4353, 4414, 4783, 6256, 6258, 6354
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 271 з 09:00 по 10:00 04.02.2021 12:48:32
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Дружби 0-24, 26; Перемоги 1-65, 67, 69, 71
Заводівка:
Дніпровська (Леніна) 1-138; Набережна 5-27; Таврійська (Кірова) 5-94; Чкалова 1-112; Шкільна 1-10; Ювілейна 1-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1072, 1076, 1082, 1135, 1193, 4209, 4226, 4318, 4353, 4414, 4783, 6256, 6258, 6354
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 271 з 15:00 по 16:00 04.02.2021 12:48:56
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1030, 1032
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 482 з 09:00 по 16:00 04.02.2021 12:49:16
Херсонське ВДРМ Херсон:
Антипенка 153-153А, 155-155А, 157-192; Вишнева(Блюхера ) 58, 133/71-201; Генерала Алмазова(Безродного) 43; Космічна 69-72/179; Ракетна 70-72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 385, 592, 2222, 2321, 2503, 3098, 3502, 3848, 4712, 4918, 5052, 5558
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-411 2Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 09:58:09
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 2518 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-933 А 2Т з 09:00 по 16:30 24.02.2021 10:00:38
Олешківське ВДРМ Адміністративні межі Олешківської міської ради:
Тимчасова споруда для ведення ОСГ 0
Олешки:
Абрикосовий 0-65; Байдукова 1-33, 34-41; Баштанний(Куйбишева пров) 1-12; Бузьковий 1-7; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 7, 11-34; Веселковий (Райдужний) 1-9; Вишневий 2-17; Горіховий 2-16; Горобиний 2-32; ГрушевськогоМ(Кірова) 2-82; Декабристів 3, 10, 51А, 53, 55, 57-204; Декабристів 4, 6-105а; Декабристів/Байдукова 56/43; Дніпровська 1-109; Зелений 1-6; землі Олешківської міської ради б/н; Зоряний 1-15; Калганова 31, 33, 35, 37, 39, 41-85; Калиновий 1-31; Каховський 1-23; Каштановий 1-28; Квітковий 1-8; Квітучий(Олешківський,Стаханова) 1-15; Київська(БєдногоД) 4; Київський 1-5; Ягідний 7-9; Колхозний 1-28; Космонавтів 9, 11, 13, 15, 17-17А, 19-19 А, 21, 22 В, 23, 25-58; Кудієвського 1-9; Лагерна 60, 73; Лебединий 1-25; Леваневського 65, 67-67А, 69, 71-71А, 73, 75-152; Літвінова 2-20, 74-78, 80, 82-92; Луки Балашова(Комсомольська) 51; Луний 1-19; Малий 1-9; Медовий 2-19; Меліораторів діл.2; Мирний 1А-61; Михайлова Юхима(Котовського) 1-45; Мічуріна 1-33; Молодіжна 3-87; Московський 1-7; Набережна 40; Нижня 41, 45, 47, 49, 51-53, 55, 57, 59, 62-324; Одеська 4-22; Озерна 4-34/5; Озерний 1-31; ОлегаОльжича(Кірова ) 1 А-12; Панкєєвих(Петровського) 2А-7; Папаніна 1-50; Параходна(Енгельса) 176, 178, 180, 182, 184-184А, 186-186Б, 188-188А, 192-225; Парниковий 2-11; Північний 1-13; Піроцького 2-30; Полтавський 2-29; Прудний 7-13; Пушкіна 1-1А, 3-3 А, 5-21; Райдужний 7-10; Роздольна 4-73; Санаторна(Фрунзе) 2А-49; Сенявіна 1-19; СікорськогоІ(Куйбишева) 15-74; Соняшний 1-18; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 152, 154, 156, 158, 160, 162-164, 166, 168, 170-172, 174, 176, 178-180, 182-182А, 184-199; Спартака 1; Тимчика 1-52; Тихий 18; ХмельницькогоБ(Стаханова) 2-81; Часника 1-26; Шаталова(МарксаК) 1-62; Шевченка 40, 42, 44, 46, 48, 50-240; Шевченка 1а-44; Шкільна 1-72; Шукшина 1-6; Южакова(Чапаєва) 2-33; Янтарна 4-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 24, 27, 29, 48, 69, 82, 244, 251, 260, 287, 363, 410, 418, 480, 493, 551, 610, 614, 628, 679, 700, 771, 818, 834, 841, 846, 859, 917, 932, 953, 973, 977, 1018, 1066, 1082
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 1907 з 08:00 по 18:00 04.03.2021 15:02:54
Голопристанське ВДРМ Виноградне:
Шабська 7
Пам`ятне:
Жовтнева 1-55; Лютого 1-49 a; Південна 1-5; Робоча 1-5; Чернігівська(Леніна) 1-32, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59-68; Шкільний 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10, 63, 123, 681, 745, 754, 1240
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 952 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 09:20:13
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Народна (Комінтерна) 63-63А, 65А-67, 69-140; Незалежності(Тельмана) 73, 75, 77Б-79Б, 81, 83-83А, 85-85А, 86Б, б/н; Хмельницького (Леніна) 159-161, 163, 165-167, 169, 172-200
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 1087, 1180, 84000601
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-79 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 14:32:11
Великолепетиське ВДРМ Первомаївка:
Будьоного 1-20; Гагаріна 30, 32, 34, 36, 38-44; Леніна 1-5, 9, 11-13, 15; Лікарняний 2-19; Молодіжна 1-40; Набережна 2-28, ; Піонерський 19-20; Соборна (МарксаК) 2-34
Пролетарій:
Комунарів 1-11; Чапаєва 2-23; Чкалова 2-16; Шевченко 0-17; Щорса 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7032, 7074, 7222, 11957, 111028
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 392 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 15:26:15
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
8 Лютого 2; Будьоного 106-108; Довженка (Червоногвардійська) 1-2, 4, 8; Леніна пров 2-51; Ломоносова 1; МарксаК 1-8А, 10; Мельнична 2-6; Микояна 1-9; Набережна 5-114; Набережний 2-4; Народна (Комінтерна) 1Б, 3-59А, 64, 68; Незалежності(Тельмана) 37-37А, 39-39А, 41, 43, 45-47, 48А-72А, 74, 76, 80, 82, 84, 86; Островського 0-12А; Січня9 13, 15, 17А, 19-56; Радянська 9, 10А-51; Хмельницького (Леніна) 4-158, 162-162А, 164, 168, 170; Ярослава Мудрого(Енгельса) 69, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 882, 912, 913, 1054, 1057, 1096, 1113, 1122, 1137, 1148, 1180, 1219
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-323 від Рек-1 до кінця з 07:00 по 16:30 03.03.2021 16:31:11
Великолепетиське ВДРМ Первомаївка:
Вишнева(Терешкової) 3-27; Гагаріна 4-29, 31, 33, 35, 37, ; Горького 1-27; Дніпровський (Комсомольський) 2-28; Жовтнева 1-5; Леніна 6, 10, 14, 16-107; Лікарняний 1, 25-35; Набережна 29-50; Першотравневий 1-36; Піонерський 1-18А; Портовий 2А-16; Соборна (МарксаК) 35-96; Степова 1-38; Уральський 1-24; Центральна 55; Шевченко 1-36; Шкільний 2-25; Ювілейний 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7017, 7032, 7070, 7100, 7110, 7131, 7177, 7183, 7184, 7211, 11954, 111006, 111028, 111030
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 394 з 09:00 по 16:30 17.02.2021 15:26:33
Херсонське ВДРМ Правдине:
Вишнева(Радянська) 4-48, 50, 52, 54, 56, 58, 62; Голинського 2-37, 93
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-202 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:22:01
Іванівське ВДРМ Воскресенка:
Київська(Комсомольська) 1Н-32Н; Матросова 1Н-15Н; Миру 1Н-16Н, 18Н-32Н; Центральна 1Н-Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 809, 811, 1015
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-108 з 09:00 по 12:00 02.02.2021 10:37:06
Іванівське ВДРМ Воскресенка:
Молодіжна 2Н-4Н, 6Н, 8Н, 10Н, 12Н, 14Н, 16Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1015
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-109 з 13:00 по 16:00 02.02.2021 10:37:59
Каховське ВДРМ Ясна Поляна:
Хачкаляна 0-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4699
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-181 Горностаевка з 09:00 по 16:00 04.02.2021 13:21:19
Чаплинське ВДРМ Новий Гай:
Миру 2-26; Таврійська (Леніна) 1-36; Шевченко 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 985
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-302 з 07:30 по 16:30 18.02.2021 16:43:59
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 985 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-303 з 07:30 по 16:30 18.02.2021 16:45:04
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Північна12 31
Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17-17а, 19, 21, 23; Енергетична 5; Квітковий 17; Комарова 1, 1-г-3А, 5 в, 9, 66А, 72, 76, 78, 83-97; КузнєцоваР 1-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4, 5а/1-6-А, 7А-8А, 10-12Б, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32-32Б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-46а, 48-50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 76-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-108, 110-112, 117А, 123-а, 125А; Приморська 2; Сивашська 0-2А, 81-99; Набережна 1-14, 20, 25-27; Радянська(Зелена) 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4254, 4402, 4448, 4482, 4518, 4564, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4823, 4835, 4843, 4902, 4949, 5044
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 693 з 07:00 по 18:00 01.03.2021 14:04:39
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Титова 3-15, 17, 19, 21, 23, 25, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100236, 100276, 100292
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-2 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:42:20
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Бериславська 37, 39-39а, 41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100244
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-308 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:43:22
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Горького 53, 55, 57, 59-86, 88-92; Дудченка 46, 48-95, 97; Травня1 10-20
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-316 Воронцовка з 08:00 по 16:00 11.02.2021 11:44:06
Новотроїцьке ВДРМ Чумацький Шлях (Володимиро-Іллінка):
Будьоного ( Польова ) 3-35; Комарова 4, 6, 8-10, 12, 22, 26, 28, 30-40, 44, 46, 48-52, 56-58, 60-62, 64-72, 76, 82-84, 88; Перемоги 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1466, 1674, 1742, 1767, 1829, 1912, 1953, 1961, 2000
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-134 з 09:00 по 17:00 12.02.2021 15:11:34
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 91а-91В
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Димитрова 1-119; Центральна(Леніна) 2-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1790, 4097, 4109, 4167, 4378, 4522, 4823, 4838, 4843, 4980, 4990, 5015, 5119
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 644 з 09:00 по 20:00 23.02.2021 13:00:58
Новокаховське ВДРМ НовіЛагері:
Cтепова 1-35; Енергетиків 2-2/1; Кооперативна 2-13; Миру 1-65; Нова 1-40; Толстого 1-74
Пісчане:
Зелена 1-43а; Космічна 1-44; Південна 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 178, 184, 201, 239, 674, 1833, 1836, 2220, 2222, 2442, 3096, 3108, 3250
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 52 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 19:06:51
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 677, 693, 958, 11118 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1911 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 00:16:50
Херсонське ВДРМ Станіслав:
200років Станіславу 40-42, 44-46, 48-50, 52, 54-149; Вінницька 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20091, 20095, 20662, 20944
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-612 Білозерка з 09:00 по 16:30 11.02.2021 11:52:49
Каховське ВДРМ Каховка:
Кошового 1-25; Мелітопольська 70; Островського 1-10; Паркова(Піонерська) 1-28; Суворова 1-31
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-158 Л-1 з 08:00 по 19:00 01.03.2021 14:49:06
Генічеське ВДРМ Щасливцеве:
Морська 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 117А, 123-а, 125А
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-753 Л-1 з 09:00 по 16:30 04.03.2021 08:13:25
Новокаховське ВДРМ НовіЛагері:
Cтепова 1-35; Енергетиків 2-2/1; Кооперативна 2-13; Миру 1-65; Нова 1-40; Толстого 1-74
Пісчане:
Зелена 1-43а; Космічна 1-44; Південна 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 178, 184, 201, 239, 674, 1833, 1836, 2220, 2222, 2442, 3096, 3108, 3250
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 52 з 08:00 по 19:00 16.02.2021 12:28:54
Херсонське ВДРМ Херсон:
Луначарського (Івана Карпенко-Карого) 3, 5, 9-9А, 15; Текстильна3 39, 40/11; Текстильна4 21-35, 38-39/19; Урицького (Дмитра Марковича) 14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-716 Л-2 з 08:00 по 16:30 04.02.2021 14:46:06
Каховське ВДРМ Каховка:
417Стрілецькоїдівізії 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 37-49, 51-53, 55, 57, 59, 61; Європейська(Ворошилова) 22; Золіна 173-175, 177; МиколиКуліша(Комсомольська) 43; Мічуріна 25 А, 27-27 А, 29, 31-50; Осетрова 90; УкраїнкиЛ 25, 46-58; Фоміна 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4434, 4775
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-30 з 08:00 по 17:00 15.02.2021 09:14:44
Новокаховське ВДРМ Львово:
1-го Травня 1-30; 8 Березня 1-31; Перемоги 2-19; Південна (Комсомольська) 1-15; Східна 1-11; Херсонська 1-26; Шосейна 1-3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7337, 7564
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-345 Берислав з 08:30 по 16:00 23.02.2021 14:56:35
Новокаховське ВДРМ Львово:
Вишневий 10; Лікарняна 1-21, 23-37, 39, 41; Миру 1-19; Молодіжна 1-22; Нова 1-31, 34, 39; Продольна 1-4
Ольгівка:
Миру 8
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-242 Берислав з 08:30 по 16:00 23.02.2021 14:57:23
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Народна (Комінтерна) 63-63А, 65А-67, 69-71, 80, 82-102, 104
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1180
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-79 Л-1 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 15:37:21
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Народна (Комінтерна) 71А-79А, 81, 102А, 104А-140; Незалежності(Тельмана) 73, 75, 77Б-79Б, 81, 83-83А, 85-85А, 86Б, б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1087
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-79 Л-2 з 08:30 по 16:30 05.02.2021 15:37:48
Високопільське ВДРМ Новопавлівка:
Миру 56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2001393
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-226 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:00:41
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 670, 7569, 7744 Технічне обслуговування лінії 35 кВ ВЛ-35 Берислав - Костырка з 08:30 по 16:30 03.03.2021 10:15:12
Голопристанське ВДРМ Гладківка:
Миру(Жовтнева) 19, 21, 23-59; Степова 1-29, 33, 35-35 А; Центральна(Леніна) 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55-68, 70, 72, 74, 76, 78
В т.ч. особ. рахунки пром.: 531, 536
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-73 з 08:30 по 16:30 12.02.2021 09:58:52
Новотроїцьке ВДРМ Новопокровка:
Гагаріна 5, 14, 16; Суворова 2-41
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-110 Л-2 з 08:00 по 17:00 19.02.2021 04:04:22
Олешківське ВДРМ Раденськ:
40рПеремоги 1-14; Березня8 0-8; БугаєнкоО 0-34; Грушевського 19; Декабристів 1-29, 30-32, 36-44, 48 А; Горького 1-105; Добровольського (Добровольців) 1-15, 17, 21; Заводська 1-13; Залізнична 3-27а/1; Інтернаціональна 0-35; Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13, 16; Космонавтів 4, 6, 8, 10-21; Крилова 1-14; Маяковського 1-10/2; Миру 1-27, 29-32, 33-35; Мозгальова(Гвардійська) 3-Е; Мозгальова(Гвардійський) 6; Островського 0-26; Північна(Червонофлотська) 0-НЕТ; Праці 1-8; Пролетарська 1-41, 43, 45, 47, 49, 51; Раденська(Радянська) 29, 32-34, 36, 38, 40-42, 44-69, 71, 73, 75, 77; Соборна(60р.Жовтня) 1-26; Спортивний 1-10; Таврійська(Комсомольська) 65, 68, 70-78, 80, 82, 84-85; Технічний 1-13; Шевченка 1-81; Шкільна 1-18, 20, 22, 24-26, 28, 30, 34, 36-37, 39-45, 56А-70; Ювілейна 0-19, 49, 51, 53, 55, 57-67
с/рада Раденська:
кадастровий номер 6525083500:03:001:0086 0
Челбурда(Пролетарка):
Виноградна 1-4; Жовтнева 1-43; Молодіжна (Радянська) 0-41; Новожовтнева 1-6; Підлісна 0-25; Центральна (Леніна) 1-124; Шкільна 1-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 13, 16, 18, 29, 97, 98, 106, 115, 139, 295, 300, 336, 340, 359, 401, 410, 450, 459, 464, 465, 486, 490, 520, 564, 587, 590, 593, 640, 662, 683, 764, 783, 825, 839, 844, 872, 874, 898, 903, 909, 951, 952, 969, 1029, 1036, 79000001
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 2002 з 09:00 по 16:00 05.03.2021 08:37:42
Олешківське ВДРМ Костогризове:
Весела 12-75, корп. 5, 76, 78-90; Ладичука 3-9, 33-37; Піщана 1-60; Польова 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 264, 874
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-321 Л-1 з 08:30 по 16:30 17.02.2021 10:13:53
Голопристанське ВДРМ Виноградне:
Шабська 7
Пам`ятне:
Березня8 1-43; Вишнева 1-57; Жовтнева 1-55; Лютого 1-49 a; Миру 1-70; Новоселів 1-3; Перемоги 1-56; Південна 1-5; Робоча 1-5; Чернігівська(Леніна) 1-88; Шкільний 1-4
Садове:
Вишнева(Радянська) 1-17; Херсонська 1-6; Зелений 1-10; Миру 1-12; Молодіжна 1-32, 35; Паркова(Леніна) 1-16; Суботи 1-16; Травня1 1-21; Украінська 3-22; Урожайна 1-20; Шкільний 1-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10, 16, 63, 123, 291, 316, 485, 561, 681, 716, 734, 744, 745, 754, 813, 880, 1052, 1232, 1240, 1257, 1314, 1365, 1407, 1415, 76000044, -
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Памятное" з 09:00 по 16:30 24.02.2021 16:00:38
Олешківське ВДРМ Костогризове:
Весела 74А-75
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-321 Л-2 з 08:30 по 16:30 17.02.2021 10:14:05
Високопільське ВДРМ Білоусово - 2:
Набережна (Леніна) 1-69; Перемоги 1-21; Центральний (Радянський) 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 200115, 200141, 2001052
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-356 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:17:34
Високопільське ВДРМ Білоусово:
Степова 1
Білоусово - 2:
Молодіжна 1-27; Набережна (Леніна) 1-69; Перемоги 1-21; Степова 2-5; Центральний (Радянський) 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 200115, 200141, 2001052
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1384 з 08:00 по 16:00 10.02.2021 08:18:14
Високопільське ВДРМ Старосілля:
Сільгоспвиробнича 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200267
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-40 Олександрівка з 08:00 по 16:00 10.02.2021 14:39:28
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Шевченко 36-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-1 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:43:14
Херсонське ВДРМ Приозерне:
Абрикосова 1-4, 32; Вишнева 2-9; Дружби народів 3-9, 11А-22, 24-41, 46-47; Комарова 5, 19, 26; Садова 46-48; Степова 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-975 Л-4 з 08:30 по 16:00 12.02.2021 10:06:07
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Шевченко 1-35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-2 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:43:31
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Східна 1-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-3 з 08:00 по 16:30 16.02.2021 13:43:47
Каховське ВДРМ Каховка:
Вишнева(ЛюксембургР) 1-16
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-39 1Т Л-1 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:54:48
Каховське ВДРМ Каховка:
Пушкіна 116, 122, 124
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3350, 3586, 3783, 3931, 3936, 4004, 4302, 4435, 4520, 4594
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-39 2Т Л-2 з 08:00 по 18:00 11.02.2021 12:55:10
Новокаховське ВДРМ Корсунка:
Hабережна 01а-60, 64а, 68-78; Комінтерна 38А, 40, 42-42а, 44, 46-63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 239, 3250, 3369
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-141 Л-1 з 09:00 по 16:30 28.02.2021 17:52:30
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Вишнева(МарксаК) 18; Шевченка 01а-19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Шкільний 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2154
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-1 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 10:37:38
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Вишнева(МарксаК) 01а-2, 3-33; Ключовий(Піонерський) 11, 13, 15, 19-23; Масюткиних 02а-10; Садова 27-31; Ушакова 2, 4, 08а-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Шевченка 33
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 218, 299, 405, 608, 678, 2148
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-2 з 09:00 по 16:30 18.02.2021 10:37:53
Новокаховське ВДРМ Милове:
І.Франка (Комсомольська) 1-8, 10, 12; Л.Українки (Радянська) 24, 26, 30-39
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-508 Л-2 Берислав з 09:00 по 16:30 19.02.2021 08:50:22
24.3.2021
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 4-66, 68-80, 86-102А; Берегова 7/2 А-7/7, 9/1-12/17, 12/4-12/7; Дорожня 6-11А; Київська 1; Маячний 7; Східна 62Б; Центральна(Леніна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1245, 1268, 1364, 1380, 1704, 4034, 4123, 4496, 4623, 4671, 4693, 4697, 4783, 4873, 4880, 4970, 4998, 5019, 5106, 5128, 5172, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 721 з 09:00 по 17:00 24.02.2021 08:11:38
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
ОБЩЕЖИТИЯ ПМК 0; Першотравнева 31, 60А-70; Робоча 31, 33, 35, 37, 39-39А, 41, 43, 45-100
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-467 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 12.02.2021 18:05:02
Херсонське ВДРМ Киселівка:
Гагаріна 1-39; Лугова 4-10; Молодогвардійська 26-36; Перемоги 1-18; Південна 1-33; Пушкіна 2-12; Садова 1А-12; Херсонська 0-20; Шевченко 1-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6831, 20819
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-257 Білозерка з 09:00 по 16:30 16.02.2021 07:41:54
Новотроїцьке ВДРМ Громівка:
50 Років Перемоги 49-117; Березня8 1-53; Ватутина (Мира ) 1-75; ВласенкоСТ(Леніна) 1-3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-23; Гоголя 1-40; Комарова 46-48, 50, 52, 54, 56, 57-126; Комсомольська ( Шкільна ) 17-82; Молодіжна (Піонерська) 20, 24-26, 32-34, 36, 38-85А; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 33, 37-68; Степова 1-36; Таврійська (Калініна) 1-56; Фрунзе ( Садова ) 1-62; Шевченка 48-123
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1393, 1421, 1459, 1505, 1675, 1693, 1799, 1985, 2046, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 532 з 07:00 по 17:00 02.03.2021 11:15:22
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Бережного 1-81; Вишневий 1-11; Воронцова(Ленiна) 20; Гагарiна 4-12, 14, 20, 22; Гайдара 1-15; Грудня5 1-13; Калинова(Кірова) 1-26, 28, 30, 32; Карнаушенка 1-16; Козацька(Ватутiна) 1-17; Кооперативний 3; Крупської 2-26 а; Молодiжна 1-14; Невського 2-12, 14, 16, 18-26; Пiвнiчний 1-10; Прикордонна 1-32; Приморська 2-24; Пушкiна 1-25; Радянська 2 а; Стаханова 1-85; Степова 2, 8, 10, 12, 14-20; Суворова 5-51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Терешкової 1-27; Ушакова 2-38; Чкалова 8; Чумацька (Петровського) 6-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1063, 10021, 10025, 10028, 10044, 10051, 10054, 10068, 100100, 100125, 100127, 100128, 100129, 100134, 100153, 100154, 100160, 100168, 100184, 100201, 100218, 100221, 100234, 100236, 100272, 100275, 100279, 100281, 100290, 100291, 100294, 100299, 100310, 100313, 100316, 100320, 100323, 100333, 100342, 100346, 100350, 100352, 100396, 100411, 100416, 75000634
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 2111 з 09:00 по 16:00 10.02.2021 16:48:25
Херсонське ВДРМ Дар’ївка:
Безіменний 1; С