Планові відключення



Районний підрозділ Роботи Причина Час
13.2.2019
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Українська 2-9, 11, 15-21, 23-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1155
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-153 з 09:56 по 14:27
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Горностаївська 5; Лікарняна 45-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1167, 4414, 6303
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-311 Горностаевка з 09:50 по 14:35
Херсонські МЕМ Херсон:

Лавреньова 21; Святих Кирила та Мефодія 25А

В т.ч. особ. рахунки пром.: 2034, 2466, 2767, 3163, 3243, 3369, 3651, 3855, 4619, 5167, 6037, 6756
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-834 1Т з 09:58 по 15:38
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
40 років Перемоги 0-33; Березня8 0-17; Горностаївська 4-10; Жовтнева 2-3, 5-6, 8-11, 14, 16-22; Калініна 33-58, 60-72, 74-76, 78-80, 82-87, 89-98, 101-113, 117-121; Комсомольська 1-2, 4-10; Леніна 2-2Б; Лікарняна 1-8, 10-52; Набережна 58А-58Б; Піщана 2; Садова 1, 3-7, 9-30; Степова 6, 10, 12, 14, 18-18Б, 20, 29-33, 37-43, 47-67, 71-87; Чапаєва 1-10, 12, 14, 16-18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 55, 57; Шкільна 1-4, 8, 10-18, 20, 22-25, 32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1167, 4304, 4358, 4414, 4605, 6204, 6264, 6287, 6303, 6320, 6330
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-261 до Р-106 з 09:38 по 15:15
Херсонські МЕМ Степанівка:
Весела (Радянської Армії) 1; Горіхова 72, 74-74А; Джона Говарда 6, 10, 12, 14, 16, 26, 28, 56-58, 60, 62-69, 71-95, 97-104, 106-118; Квіткова 1, 6-7, 12, 15-17; Мирний 2-3, 5-7, 9-14; Тихий 1-4, 6; Ягідний 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5200, 5765, 20775
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-833 Л-1 Білозерка з 09:28 по 15:17
Херсонські МЕМ Херсон:

КулішаМ 15-15Б; Лавреньова 25-25А, 27-27А, 29-29А

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 592, 2719, 3430, 6227
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-833 1Т з 09:58 по 15:38
Херсонські МЕМ Степанівка:

Інгулецька 9А

Херсон:

Лавреньова 23А; Святих Кирила та Мефодія 23

В т.ч. особ. рахунки пром.: 453, 839, 2741, 2853, 2889, 3136, 4872, 5077, 5407, 5692, 6163, 6560
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-834 2Т з 09:59 по 15:38
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 6227 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-833 2Т з 09:59 по 15:38
Херсонські МЕМ Херсон:

Лавреньова 18, 26;

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 5350, 6199, 6680
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-840 2Т з 09:59 по 15:38
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Відродження (Петровського) 70, 86; Пушкiна 5, 7, 9; Соборна(Воровського) 42, 44, 46, 48, 50, 52-74, 76, 77-78, 80-108, 109а-110; Шевченкa 109-109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4241, 4343, 4512, 4625, 4787, 4982
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-040 Л-5 з 15:16 по 16:29
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Торгаї:
Мішкурова 18-26, 28-32
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-225 Л-2 Н.Сірогози з 10:10 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Таврічеська 2, 51-99
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-46 Л-4 з 11:05 по 13:29
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Ленiна 150-166, 172-186
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100238
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-84 Л-3 Воронцовка з 09:55 по 15:16
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Північна 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 45, 47, 49, 51; Східна 4, 6; Українська 1-11; Ювілейна 1-8
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-46 Л-8 з 09:13 по 11:04
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопавлівка:
Миру 56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200392
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-226 Олександрівка з 10:35 по 13:18
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Калуга:
Садова 32; Шкільна 1, 2-3, 5-17, 19-21, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20049
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-256 Олександрівка з 13:35 по 15:11
Херсонські МЕМ Херсон:

Білозерський 3-38/70; Видригана 22-38А, 37,41-58; Донський 44-46; Ісаака Гуревича 1,3-9; КуликаІ 62-82; Ладичука 108; Родини Вадонів, 3-10; Молодіжна 45,120; Нікопольський 3-10, 12-22; Пугачова 87-116; Січових стрільців 99; СуботиМ 85-117; ШевченкаТГ 80-106, 107-139

В т.ч. особ. рахунки пром.: 332, 591, 592, 6232
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-64 з 09:56 по 15:59
Херсонські МЕМ Херсон:

Білозерський 3-38; КуликаІ 62-76; Пугачова 87-92, 94-98; СуботиМ 85-117
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-64 Л-5 з 09:41 по 15:59
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Молочне:
Лесі Українки (Жовтнева) 1-7, 9-17; Спортивна 1-2, 4-8; Уральська 2-6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-247 Л-2 з 10:14 по 12:43
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Кучерявоволодимирівка:
Космічна 3-6, 8, 10-13, 15, 18-26, 28, 32-33, 35, 37-40, 42-46, 50-52, 56-58; Леніна (Шкільна) 1, 3-6, 9, 11, 14-17, 20-21, 24-27, 30-42, 46-47, 51-55, 56-76, 80, 88-90; Лермонтова 1-3, 5-6, 10-13, 16-17, 19, 21-22, 24-48, 50-60, 62-64, 66; Молодіжна 2, 5-6, 8-9, 11-12, 14, 16-28 А, 31, 35-45; Степова 2-3, 5, 8-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 577, 585, 789, 794, 880, 985, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 775 з 09:36 по 14:46
Генічеський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 4823, 4995 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-064 з 11:09 по 12:59
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Вадія Гака (Крупської) 20А; Квіткова(Островського) 9, 32; Ковпака 1-3б, 5-5В, 7-7в, 9-9а, 11а-11б, 13, 15, 17-17а, 21, 23, 25-26, 34-40, 47а-47А; Парижської Комуни 71, 88-90; Парижської Комуни 71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4134, 4469, 4738, 5035
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-069 1Т з 13:11 по 16:02
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Бірючанська (Урицького) 4-4а, 18, 20, 22-31А; Вадія Гака (Крупської) 20-20А; Затишна (Птахова) 3-6; Квіткова(Островського) 1-11, 14-34; Ковпака 23а-23А, 27, 42; Невського 3, 5-5а; Парижської Комуни 63, 65, 69-69Д, 71В-71Д; Світлий (Щорса) 1-10а; Соборна(Воровського) 242-264, 266-271А; Сонячна 1а-12; Сонячний 1-2; Степна 1-33; Шкільний 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4279, 4513, 4637
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-069 2Т з 13:12 по 16:02
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чумацький Шлях (Володимиро-Іллінка):

Братів Польченко 2-6, 10-12, 14-16, 18, 22, 24, 26, 28; Комарова 3, 5, 7, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 36-37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 73-75, 77-79, 81, 85, 89

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1674, 1742, 1850, 2013, 2024
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-164 Л-1 з 10:38 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Запорізьке:
Київська 1-2, 5-7, 9-11, 12-14, 18-21, 23-24; Молодіжна 2-6, 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1166, 4414, 4669
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-3 Горностаевка з 09:58 по 15:25
Олешківський РЕЗ і ЕМ Підстепне:
Молодіжна 2-26; Шкільна 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 825
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-595 Л-1 з 12:05 по 15:45
Херсонські МЕМ Херсон:

Святих Кирила та Мефодія 19

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 592, 2503, 3330, 3373, 3706, 4698, 6054
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-835 1Т з 13:37 по 18:40
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 1344, 3106, 4969, 5435 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-835 2Т з 13:37 по 18:09
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна:
Пушкіна 5-22, 26-33, 37-43, 45-53, 56-58, 61-62, 68-70, 73-85
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-391 А Л-1 з 08:35 по 15:20
Херсонські МЕМ Херсон:

Московська 49; РазінаСтепана 7

В т.ч. особ. рахунки пром.: 222, 370, 895
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-348 2Т з 14:55 по 17:43
Херсонські МЕМ Херсон:

Гагаріна 34

В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 895
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-348 1Т з 14:55 по 17:43
Херсонські МЕМ Херсон:

40років Жовтня 5, 7; Інженера Корсакова 3А; Свободи 9-9А; Тираспольська 1А

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 591, 592, 895, 1013, 1129, 1332, 2719, 2786, 5675, 5881, 6209, 6480
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-163 з 10:30 по 16:06
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка:
40 років Жовтня 7, 10-12, 18, 22-27, 29-41, 43-50, 54, 57-59, 63-64, 69-88, 93-98, 106-110, 112-113, 115-118, 120, 124, 128, 132-134; Калінiна 1-8а, 10-11, 13-21, 24-28, 30-31, 33-35, 37-45, 49, 52-54; Кооперативна 10; Ленiна 24, 29-30, 59; МарксаK 2-13, 16, 23, 25-26, 30, 32-38, 40а-41, 44-47, 49, 52-53, 55-57, 60-66, 68-73, 75, 78-82; Поштова 4-5, 8-9, 14, 16, 18-20, 22-24, 34, 38, 47-49, 57, 63, 67-73, 91-95, 101-103, 109-111, 119-121
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4140, 4176, 4235, 4678
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 663 з 13:12 по 14:55
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Лермонтова 1-22, 24, 26, 28, 34 А; Преображенська 2А, 2 Г-2Е; Франка 45, 47, 74, 98-104; Хліборобів(Фрунзе) 48, 50-68, 70-71, 73-81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 861
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-250 з 15:02 по 15:50
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Блюхера 2-10; Гвардійська 1-3 В, 3Г-11, 13-27, 31; Каланчацька(60років Жовтня) 21, 23, 25-27, 29, 31-35, 37; Храмова(Червонофлотська) 2, 4, 6, 8, 10, 12А, 13А-14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30-30А, 32, 33А-34, 36, 38, 40, 42-42А, 44; Чехова провулок 1-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 463
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-121 з 09:12 по 10:49
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:

Безроднього 15; Матросова 8, 10-12; Суворова 4-18

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1415, 1813, 1864, 2011, 2043
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-240 з 12:13 по 13:28
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 376, 895, 919, 922 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-44 з 11:14 по 12:45
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Лісова 3; Металургів 1-корп. в; Чорноморська 51 А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79-81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-268 Л-3 з 09:05 по 15:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:

Городній 10, 12, 16а-22; Першотравнева 1, 2-46; Сергіївська(Котовського) 8-8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20-20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34-119

В т.ч. особ. рахунки пром.: 2042
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-509 з 13:50 по 15:01
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Виговського(Воровського) 27; Новий 1-15; Параходна(Енгельса) 44-48, 50-67, 69, 71, 73; Перемоги(Енгельса) 2-26; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 65, 67, 69-71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 9, 20, 525, 849
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-22 Л-4 з 14:25 по 16:15
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 825 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-22 Л-6 з 09:50 по 13:20
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Лиманець (Кірово):
Білоруська 1-29; Зелений 1-9, 11, 13-17, 21; Набережна 4-19, 20-21А, 23-30, 31А-40, 42-43, 44-47, 50-52, 54-55, 56-84; Ніни Токар (Жовтнева) 1-2А, 3-12, 13, 13А.-16, 18-23, 25, 26 А-30, 32, 34, 37, 41, 45А, 55-63; Садовий 1-4 А, 6-12, 14; Степова 22, 24-49, 51-60; Студентська 1-9, 11, 13-17, 21-23, 27-41; Травня1 2, 4-4А, 6, 10, 14, 18-21, 23, 25, 28, 29, 31-38, 39-41, 44, 45-50, 52-80; Шкільна 0-10, 12-14, 16-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673, 7108, 7126, 7293, 7302, 7395, 7400, 7508, 7530, 7640, 7641, 7675
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1093 з 09:00 по 15:18
Скадовський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 682, 683, 1258, 1286 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-515 1Т з 13:20 по 15:35
Херсонські МЕМ Херсон:

Гончарова 1-53; Грибоєдова 1-36; Державіна 42-61, 64; Достоєвського 24, 45, 47-48, 51-84; Космічна 1-1А, 4, 10А, 14, 19-34; Миколи Гринька 1-9, 15-16, 27, 59, 81, 83-88, 93-97, 102, 112; Некрасова 199- -227; Огарьова 40; Польова1 166, 170-191; Ракетна 3- 19, 22-36; Серафимовича 1-10А, 12-16; Тургенєва 41-63

В т.ч. особ. рахунки пром.: 4305, 4652
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-652 з 10:23
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Затишна(МарксаК) 27, 29, 31, 33, 35-35 А, 41, 43, 45, 47, 49, 53-55, 57, 59, 61, 63, 65; Курортна(ЛібкнехтаК) 124, 126, 128, 130, 132, 137, 139, 141, 143, 145; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 135, 137-137 А, 139, 141-141 А, 143-148, 150-150 А, 154-154 А, 156; Чкалова 123, 125-125-А, 127-140, 142
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-705 Л-1 з 13:40 по 15:45
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
ВіталіяБєлікова(Котовського) 23, 25-36а; Пасічника 48-72; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161-161 А, 162 А-174, 178-180; Червоноармійська/Котовського 149 33А; Чкалова 141, 143-146, 148-158; Чкалова/Котовського 139/21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1310
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-705 Л-2 з 09:01 по 12:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове:

Гагаріна 1-12; Добровольского 2, 4-32; Леніна ( вул. імені Анатолія Сторчака ) 1-28, 31; Маркса К. ( Шевченка ) 2а, 4-6, 8-10, 12, 15-20, 22-28, 30-36, 38; Мира 1-6, 8-11; Подовська 1-8, 10-12, 14-23, 26-27, 29-30; Пушкина 1-12, 14-41; Садова 1-17, 19-24, 26-41; Східна 1-4, 6-11, 13-26; Торгова 42-52; Чкалова 1-16, 18-21, 23-24, 26-27

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1538, 1580, 1802, 14071
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 554 з 09:33 по 16:28
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Калініна 1-8, 10-11, 13; Шевченко 3, 7, 9-32
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-192 Л-2 з 09:24 по 15:57
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка:
Героїв Майдану (Жовтнева) 58-60, 64-66, 68, 70-94; Російська 2-5, 7А, 9, 12-20, 24-28, 40А, 47; Херсонська 62, 64, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 84-92
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3424, 4296, 4321
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-542 Л-1 з 09:09 по 15:15
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Космонавтів 1-40
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-601 Л-3 з 09:15 по 15:10
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка:
Шкільна (Леніна) 16-21, 29-31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20038, 20067, 200109, 200138, 200141, 200154
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-1 Олександрівка з 10:15 по 15:40
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Набережна 111, 115-133, 139; Резніченка 107А-109, 113, 115-117, 121, 123, 125, 137Б, 158-168, 172-178
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-192 Л-1 Рогачик з 09:22 по 15:56
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Таврійська (Енгельса) 11Н-13Н, 15Н, 17 Н, 21 Н-23Н, 25Н, 27Н, 29, 31 Н-31Н, 33, 35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-92 А Л-1 з 09:00 по 15:50
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Миколаєва 40-58; Соценка 45-67; Тітова 15, 17, 19-67
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-243 Л-1 з 10:30 по 16:15
Херсонські МЕМ Кізомис:

Касперівська 1-33, 34А-35, 37-51А

В т.ч. особ. рахунки пром.: 20038, 20224
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-115 Л-2 Білозерка з 10:05 по 15:20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе-Григорівка:
Приморська 11, 13-15, 31, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 64-70, 74-92, 100-123
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-37 Л-1 з 09:21 по 16:16
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 4446 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-82 1Т з 09:00 по 12:10
Каховський РЕЗ і ЕМ Кам’янка:
Кооперативна 1; Молодіжна 1-14, 16-51; Степова 1-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4260
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-372 з 09:05 по 15:17
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
417Стрілецькоїдівізії 63; Європейська(Ворошилова) 11-18, 26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 96, 3659, 3712, 4376, 4583, 4595, 4614, 4615
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-82 2Т з 09:00 по 12:10
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-4, 6, 8-9, 11-16, 18-30, 32, 34-42, 44-48, 50-61, 63-64, 66-78, 81-82, 84, 89; Леніна 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27-29, 31, 50, 54-70
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-088 Л-1 з 11:23 по 15:55
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Невського 2, 10, 12, 18
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-90 Л-1 Рогачик з 08:58 по 15:02
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт:

кадастровий номер 6522384300:02:039:0041 .; Шкільна 10, 12-12Б, 14-15, 15 А, 16-17, 17б-18А, 19-26, 27-39А, 41-41 В, 43-43а, 43 Г, б/н, Б/Н

В т.ч. особ. рахунки пром.: 168, 350, 453, 461, 477, 481, 620, 812, 870, 905, 923, 1059, 1199, 1208, 1209, 1328
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1266 з 10:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Богородицька 71; Михайлівська 83-84, 86, 88-112А

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 449, 6390
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-442 1Т з 12:45 по 14:44
Херсонські МЕМ Херсон:

Михайлівська 85

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 125, 2018
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-442 2Т з 12:45 по 14:44
Херсонські МЕМ Херсон:

Фортус Марії 85

В т.ч. особ. рахунки пром.: 273, 438
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-3 з 09:12 по 17:25
Херсонські МЕМ Станіслав:
Таврійська(Піонерська) 1-4, 6-29, 31, 32 А, 35-37; Ювілейна 1-3, 5-23, 26-38
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-606 Білозерка з 13:04 по 15:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове:
Гагарина 1-48; Морський 1-3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4419, 4920
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-742 Л-2 з 10:35 по 14:51
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка:
Молодіжна 17, 19, 20А-35, 37-45, 48-54; Шкільна 1-8, 10-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673, 7591
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-22 Л-3 Берислав з 10:26 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон:

Мідний 1-11, 15-67; Озерна 2-62

В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 09:15 по 16:28
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Космічна 6-8; Партизанська 0-11, 15; Східна 1-6, 8-21, 23-25, 30-34
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-158 РОГАЧИК з 09:19 по 14:59
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка:
Зелена(Калініна) 1-14, 16-22, 25-26, 29-42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 480, 2410, 2600
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-160 з 10:06 по 11:49
Іванівський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 18680 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-150 Н.Сірогози з 10:40 по 12:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Братське:
Дружби 2-6, 9-19, 23-108
В т.ч. особ. рахунки пром.: 593, 679, 18648
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-244 Н.Сірогози з 13:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Сонячна(Чапаєва) 1-13, 15-47, 49-65, 68-70, 72, 74, 76, 78, 80, 82
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-124 Воронцовка з 09:10 по 09:58
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка:
Леніна 0-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1082, 1126, 6272, 11115
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-99 Л-3 Горностаевка з 10:20 по 15:40
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Кiрова 21-24; Нагорного 1-10
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-368 Воронцовка з 13:17 по 14:47
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 76, 4017, 4056, 4502, 4636 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-818 после ТП-418 з 08:05 по 15:45
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Миру 1-2, 5-9, 12-15, 17-25
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-382 Воронцовка з 10:05 по 11:42
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Днiпровська 1-3, 5-25, 27-38, 41-43; Кiрова 1-24; Комсомольська 1-18; Ленiна 34-38; Мiчурiна 1-18, 20-31, 33-40; Миру 1-2, 5-9, 12-15, 17-25; Нагорного 1-32; Нова 3-15, 17-26, 28-29; Садова 1, 3-6, 8-16, 19-52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Сонячна(Чапаєва) 1-13, 15-47, 49-65, 68-70, 72, 74, 76, 78, 80, 82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10038, 10041, 10057, 10060, 100125, 100142, 100178, 100192, 100235, 100332, 100385
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1681 з 09:10 по 14:47
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни:
Вишнева(МарксаК) 34-34а, 36-52, 54-60, 63-67, 68-85, 88-90, 92, 94, 96; Наддніпрянська 29, 31, 33, 35-35а, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59-62, 64-74, 76, 78, 80а, 84, 86, 88а, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110; Партизанський 09а-9, 11, 18-20, 24-26; Подвойської 13, 15-23а; Садова 86; Ушакова 01б-1В, 3, 46б; Хитрий(Комсомольский) 01а-15, 18; Шевченка 20, 22, 24, 26-28, 30, 32, 34-45, 46, 48, 50-65, 67-70, 72-75; Ювілейна 5-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 387, 1816, 3250
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-128 з 09:31 по 11:35
Херсонські МЕМ Херсон:

Київська 27А, 29, 31-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28А, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82-94А

В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:58 по 17:15
14.2.2019
Херсонські МЕМ Херсон:

Київська 27А, 29, 31-38; Кримська 3-11Б, 14, 16-25, 27-28А, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82--94А

В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 09:22 по 16:09
Херсонські МЕМ Степанівка:
Весела (Радянської Армії) 2, 3-6, 9-23, 25-39, 40-55; Інгулецька 1, 9, 13-17, 21-27, 31-59; Квіткова 1В-5, 8-11, 13; Мирний 1, 8; Тихий 5
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-833 Л-2 Білозерка з 11:18 по 15:49
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 76, 2406, 5250 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-813 1Т з 10:53 по 15:16
Херсонські МЕМ Херсон:



В т.ч. особ. рахунки пром.: 1527, 6791
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-813 2Т з 10:53 по 15:16
Херсонські МЕМ Херсон:

40років Жовтня 199; Говорова 40; Теплоенергетиків 3, 10; Пархоменка 11

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1223
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-503 Л-4 з 10:09 по 11:53
Херсонські МЕМ Херсон:

Леніна 28, 30, 32; Старообрядницька 16, 23, 25; Суворова 28-30; Торгова 18

В т.ч. особ. рахунки пром.: 139, 1670, 1696, 2555, 3185, 3380, 3597, 4005, 5837, 5919, 6527
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-318 Л-6 з 13:08 по 14:09
Херсонські МЕМ Херсон:

Старообрядницька 10, 14-16; Театральна 11, 13, 19-корп. прим.2, 22-24, 26

В т.ч. особ. рахунки пром.: 249, 536, 669, 2572, 2845, 2868, 3798, 3970, 4109, 4340, 4419, 4482, 4835, 5064, 5709, 5855, 5884, 6289, 6394, 6577, 6700, 6742
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-318 Л-14 з 11:01 по 12:18
Херсонські МЕМ Херсон:

Кримська 112; КуликаІ 114, 114А, 114Б-114Є, 116-116Д, 118; Миру 21, 23, 25-25Б, 27; Чорноморська 20-24А, 26, 28-28А, 30-34

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 531, 591, 621, 713, 945, 1344, 1414, 1564, 1732, 1946, 2029, 2413, 2418, 2419, 2456, 2554, 2579, 2581, 2679, 2695, 2718, 2835, 2946, 2999, 3110, 3166, 3204, 3216, 3296, 3320, 3357, 3397, 3402, 3421, 3566, 3569, 3604, 3636, 3749, 3762, 3856, 3878, 3886, 3953, 3960, 3987, 4003, 4039, 4045, 4046, 4117, 4145, 4467, 4481, 4537, 4666, 4700, 4800, 4847, 4914, 4961, 4984, 5009, 5039, 5097, 5174, 5272, 5335, 5379, 5398, 5825, 5860, 6008, 6076, 6246, 6294, 6363, 6381, 6403, 6408, 6578, 6651, 6670, 6675, 6788, 6807
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2525 з 10:02 по 15:40
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чумацький Шлях (Володимиро-Іллінка):

Братів Польченко 2-6, 10-12, 14-16, 18, 22, 24, 26, 28; Комарова 3, 5, 7, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 36-37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 73-75, 77-79, 81, 85, 89

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1674, 1742, 1850, 2013, 2024
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-164 Л-1 з 11:01 по 15:24
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 1573, 4246, 5157, 6675 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-601 1Т з 11:33 по 15:02
Херсонські МЕМ Херсон:

Бериславське 4-6

В т.ч. особ. рахунки пром.: 6333
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-601 2Т з 11:33 по 15:02
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Чорноморська 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 183, 1349
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-268 Л-4 з 13:50 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Горностаївка:

Доброскока 1-11, 13-58; Степова 1-30

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1506, 1834, 11115
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-628 з 09:50 по 11:17
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
ГуманенкоВ 12, 12 А, 12 Б, 14, 17; Джарилгацька(Комсомольська) 286-290, 294
В т.ч. особ. рахунки пром.: 42, 682, 1270, 1361
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-698 з 12:50 по 16:10
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:

Соборна(Леніна) 148-174/2; Степова 1-33

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1549
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-172 Л-1 з 09:00 по 15:58
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
ВіталіяБєлікова(Котовського) 39-56, 58-62; Курортна(ЛібкнехтаК) 134, 136-136А, 138, 140, 142, 144, 145 А-159 А; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 158, 160, 162
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1453, 1462
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-705 Л-3 з 14:10 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Качкарівка:

Мира 1-2, 9-15, 19; Перемоги 3-5

Подове:

Зелена 1, 1Б-7, 9-10, 12-13, 15-16, 18-23, 25-29, 33-48; Морозова П ( Л. Українки ) 1, 6; Приканальна 1-12; Радянська ( Соборна ) 1-5, 7, 10; Торгова 1-6, 8-9, 12-36; Шкільна 2-3, 5-9, 11-14, 16-26, 28, 30-33, 35-40, 48-54, 58-64

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1477, 1543, 1721, 1953, 1961, 1982, 1996, 14071
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 555 з 10:41 по 15:37
Олешківський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері:
Дружби 9; Маяковського 2, 4, 6, 8-11, 13-17; ФедораЛозенка(Щорса ) 1-2, 4-6; Шевченка 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 56, 60, 62, 64, 66-68, 70, 72, 74, 99, 101, 103, 105, 107-115, 119-129, 133-143; Шкільна 102, 126, 245
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 275, 485, 825
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-571 з 10:00 по 11:55
Олешківський РЕЗ і ЕМ Підстепне:
Виноградна 4-8; Виноградний 0-12; Луговий 0-3; Молодіжна 2-26; Першотравнева 37, 39, 43, 45, 47-49, 51, 55, 57-58, 60-61, 64, 68, 70, 72, 76, 78, 80-88; Садова 1; Шкільна 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 825
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-595 з 13:10 по 16:20
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 42, 264, 3600, 3608, 3772, 3857, 3958, 4259, 4274, 4275, 4397, 4489, 4493, 4545, 4559, 4597, 4739, 11333 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-92 от Р-31 з 11:44 по 15:31
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Вишнева(Котовського) 1-2, 4-32, 34; Колгоспна 1-26, 28-30; Космонавтів 1-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 88
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-601 з 12:30 по 14:35
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Гвардійський провулок 2-24, 38; Космонавтів 41-65, 67; Поштова 1-5, 7-28, 30-33, 35-37, 38-59 А; проспект Миру (Кірова проспект) 10, 16-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 57, 63, 197, 947, 1087, 1229, 1250, 1286, 1412
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-405 з 14:45 по 16:15
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне(Радгоспне):
40 років Перемоги 10, 13/2, 64, 74-80; Будівельників 28, 30, 34, 36, 38-61, 63-77; Перемоги 1, 3-4, 5, 7-8, 14-19, 22-25, 27, 37, 66-72, 74, 78-79, 81-83; Перемоги 40років 69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 56, 66, 115, 988, 1315
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-487 Л-1 з 10:17 по 12:25
Херсонські МЕМ Широка Балка:

Молодіжна 62-78; Соборна 1-20

В т.ч. особ. рахунки пром.: 6317, 20094, 20838
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-712 Л-1 Білозерка з 11:37 по 15:49
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Бузьковий 1-7; Квіткова 2Б; Квітковий 1-8; Московський 1-7; Одеська 4-7А, 12; Піроцького 3-28; Шукшина 1-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-866 Л-1 з 13:20 по 16:15
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Лісна 33-33/1, 35, 39, 41, 46-47, 49-56, 58-60, 62, 64-102, 122; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 16, 19-29
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-523 1Т Л-1 з 10:05 по 12:50
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-4, 6, 8-9, 11-16, 18-30, 32, 34-42, 44-48, 50-61, 63-64, 66-78, 81-82, 84, 89; Леніна 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27-29, 31, 50, 54-70
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-088 Л-1 з 11:27 по 15:18
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове:
Приморська 1-1б, 3-4, 5а-5б, 7-8, 9-10, 12-26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52-52а
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-742 Л-3 з 12:14 по 15:07
Херсонські МЕМ Херсон:

Мідний 1-11, 15-67; Озерна 2-62

В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 09:20 по 16:09
15.2.2019
Іванівський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 18633 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-39 Н.Сірогози з 09:40 по 11:40
Іванівський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1012, 18633, 18672 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-45 Н.Сірогози з 13:00 по 14:40
Високопільський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 100300, 100312 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-74 Воронцовка з 10:10 по 10:50
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Шестірня(Петровське):
Сонячна 1-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 186
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-215 з 10:25 по 13:40
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка:
60 рокiв Жовтня 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Осипенка 3; Чкалова 1-14, 16, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041, 10058, 10080, 100125
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-80 Воронцовка з 10:55 по 11:40
Херсонські МЕМ Херсон:

Київська 43, 46-51, 54-62А; Молодіжна 17-47А, 60-72, 80; РазінаСтепана 36-42А, 47- 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55--59

В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 09:07 по 16:50
Херсонські МЕМ Олександрівка:

Гагаріна 45-68; Гомана 1-28; Князєва 39; Кооперативна 1-58; Лиманська 1-43; Миру(Леніна) 4-6; Спортивний 1-6; ХарькоД 39-82

Станіслав:

В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3996, 5281, 5546, 5680, 5689, 5816, 5988, 6166, 6251, 6526, 6599, 11116, 20018, 20056, 20063, 20084, 20091, 20095, 20096, 20126, 20226, 20315, 20353, 20388, 20482, 20495, 20523, 20533, 20536, 20662, 20693, 20699, 20704, 20739, 20752, 20761, 20767, 20771, 20792, 20796, 20853, 20860, 20861, 20890, 20892, 20894, 20896, 20944, 20951, 20952, 21001, 21010, 21024, 21037
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Станіславська" з 09:53 по 14:06
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Гаражі 0; Козацька(Радянської Армії) 24; Колгоспний 2-3, 6; Перемоги 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132-185; Першотравнева 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123-145, 147-149, 150A-156, 158, 160; Сонячна 1-20, 22-45; Ювілейна 1-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4650
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-52 Горностаевка з 09:06 по 14:55
Херсонські МЕМ Херсон:

295Херсонської стрілецької дивізії 3-8/9, 17; 40років Жовтня 3, 5А; Інженера Корсакова 3, 5А; Гагаріна 3-10; Гончарна 4; КуликаІ 31:2; Молодіжна 1А; Московська 3-6, 9/7-30, 52-52А; Нижня5; Потьомкінська 97; Тираспольська 5-5:2; Ушакова 34-50

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 132, 175, 213, 251, 291, 294, 370, 449, 591, 592, 608, 618, 621, 675, 713, 895, 995, 1002, 1070, 1233, 1362, 1573, 1727, 1961, 1968, 1993, 2190, 2312, 2317, 2420, 2467, 2487, 2488, 2657, 2719, 2885, 3191, 3207, 3359, 3371, 3432, 3538, 3656, 3732, 3756, 3807, 3919, 3945, 4009, 4208, 4267, 4520, 4701, 4780, 4988, 5010, 5019, 5023, 5037, 5059, 5077, 5209, 5216, 5459, 5629, 5722, 5780, 5785, 5824, 5840, 5870, 5954, 6122, 6172, 6235, 6249, 6261, 6387, 6388, 6418, 6466, 6480, 6504, 6549, 6657, 6733, 6762, 6777, 20982
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2106 з 14:14 по 14:39
Херсонські МЕМ Степанівка:
Мирний 16; Українська 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5196
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-833 Л-3 Білозерка з 11:42 по 13:54
Херсонські МЕМ Херсон:

Фонтанна 19:1

В т.ч. особ. рахунки пром.: 2417, 4956
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-809 1Т з 09:46 по 14:31
Херсонські МЕМ Херсон:

Фонтанна 19:2-19:3

В т.ч. особ. рахунки пром.: 2414
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-809 2Т з 09:45 по 14:31
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Торгаї:
Горького 16-18, 27-29; ФранкоІ 4, 7-17; Фрунзе 1-7; Щорса 2, 5-8
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-205 Л-1 Н.Сірогози з 10:20 по 14:45
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Котляревського 86-104; Лисенко 83-100; ЯрославаМудрого(Железняка) 61-100
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-49 Л-3 з 09:46 по 12:25
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Котляревського 41-64, 66-86; Лисенко 81-82
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-49 Л-8 з 13:10 по 14:34
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка:
Дружби 3-35; Космічна 1-12, 14-20А, 21А-31А, 33, 42; Миру(Леніна) 30; Пролетарська 7-8А, 10-14, 16-23, 26-29, 30-31А, 32А-35, 36-37, 38А-42, 44-45; Радянська 1А-4, 5А-13, 15-20; Революції 1А-5А, 6А-18, 20-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20040, 20055, 200100, 200171, 200262, 200304, 2001331
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-266 Олександрівка з 13:45 по 15:05
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Кубань:
Гагаріна 75-76, 79, 83-84, 90-91, 99; Шкільна 1, 3, 8-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200233, 200387
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-99 Олександрівка з 09:45 по 12:05
Херсонські МЕМ Херсон:

ГетьманаСагайдачного 18-19; Преображенська19, 38, 42, 46, 51-корп. 23, 55, 59, 61, 63-65; Ярослава Мудрого 41; Шолом Алейхема 15-22, 24, 26, 28
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-244 А 2Т Л-10 з 09:44 по 11:02
Херсонські МЕМ Херсон:

Богородицька 16-18; Потьомкінська 4-7, 9-13

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 303, 613, 2719, 4199, 5636, 5853
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ РП-Шмидта 1Т Л-5 з 11:34 по 14:11
Херсонські МЕМ Херсон:

Білоруська 39;Запорізький1 3-9/112; Громадянська 1А, 2А-68; Єврейська 27-51, 48.54; Запорізька 81, 83; Запорізький2 3-10А; Капітана Ванденка 27, 48А; Комкова 35-69, 72; Комунальна 1-10, 12-14А, 17-28, 31-43; Комунальний 29; Корабельний 1-11, 13-19; Котляревського 42-76; Кошовий3 1-10; Кошовий4 3А-16; Вільхова 1-70, 76; Насипний 2-28; Наскрізний2 1-9; Полтавська 1-5; Полтавський 3-16; Причальна 20-66, 102-186; Прямий 1-59; Пушкінська 21А-30, 31, 33А, 37, 36-42, 44-47А, 51; Садова 40-40А, 42; Склотарна2 3-4, 9, 12; Смольна 71А-79, 86-104; Стрітенська 25, 29А, 35; Сумська 14, 31/6; Сухарна 4-9; Тимірязєва 1-42, 44-50, 64; Тупиковий 8; Флотський1 3-25; Флотський2 1-14; Флотський3 1-14; Фрітаун 64, 67--115; Чайковського 1-44, 46-58, 97-165, 167-234, 238; Яружна 19-48

В т.ч. особ. рахунки пром.: 190, 202, 390, 449, 571, 578, 579, 591, 592, 595, 692, 718, 775, 925, 933, 1025, 1334, 1348, 2011, 2392, 2503, 2758, 3019, 3031, 3084, 3927, 4676, 4982, 5063, 5514, 5521, 5814, 6290, 6488
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3534 з 09:26 по 10:16
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Кучерявоволодимирівка:
Космічна 3-6, 8, 10-13, 15, 18-26, 28, 32-33, 35, 37-40, 42-46, 50-52, 56-58; Леніна (Шкільна) 1, 3-6, 9, 11, 14-17, 20-21, 24-27, 30-42, 46-47, 51-55, 56-76, 80, 88-90; Лермонтова 1-3, 5-6, 10-13, 16-17, 19, 21-22, 24-48, 50-60, 62-64, 66; Молодіжна 2, 5-6, 8-9, 11-12, 14, 16-28 А, 31, 35-45; Степова 2-3, 5, 8-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 577, 585, 789, 794, 880, 985, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 775 з 10:28 по 14:25
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2, 5а-6, 8а-8А, 61; Курасова 9б-9Б, 11
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-076 2Т з 11:35 по 11:35
Генічеський РЕЗ і ЕМ Плавське:
Романенко 2-5, 7-10, 13-15, 18-22, 25-30, 32-37, 39-46, 48-50, 54-73; Степова (Радянська) 1-24, 26-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-13, 16, 18, 20-24, 27-36, 38-46, 48-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1258, 1746, 4097, 4958
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-648 з 13:25 по 14:52
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Привілля:

Миру 0, 18, 20-35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-149 Л-2 Каланчак з 13:23 по 14:14
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 19, 25, 3413, 3551, 3593, 3629, 3654, 3657, 3701, 3814, 3974, 4266, 4332, 4377, 4401, 4566, 4683 Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Любимівка" 2Т з 09:03 по 13:57
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Привілля:

Шкільна 2-29

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5397
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-110 Л-2 Каланчак з 11:32 по 13:10
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка:

Першотравнева 11-28
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-68 Л-2 Каланчак з 10:30 по 11:33
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 6234 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-171 Л-1 Горностаевка з 09:51 по 14:36
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Франка 2А
Таврійськ:
Березня8 2; Зелена 01а-01б; Каховська 56; Незалежності(Героїв Сталінграду) 1-9; Північна 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16-32, 34-36, 38-51, 54, 56, 58, 60-98, 102; Портова 1, 3, 5, 7, 42а-42А; Солодухіна 1-100; Східна 4, 6; Таврічеська 1-99; Українська 1-11; Франка 2-2А, 04а-4А, 6-11Б, 15а-15А; Ювілейна 1-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 255, 282, 343, 348, 359, 362, 568, 675, 802, 1907, 2041, 2116, 2182, 2211, 2217, 2232, 2277, 2347, 2358, 2388, 2535, 2545, 2591, 2593, 3062, 3063, 3116, 3129, 3210, 3211, 3213
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 48 з 09:37 по 13:40
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка:

Пушкіна 31, 33; Тишкевича 1-9, 11-30, 32-52, 55-57
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-45 Л-3 Каланчак з 08:55 по 10:26
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Гвардійська 138А-140; Заводський 2-16; Фермерська(Радгоспна) 1-5, 7-11, 13-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 700, 950
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-807 Л-5 з 11:04 по 11:06
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна:
Пушкіна 5-22, 26-33, 37-43, 45-53, 56-58, 61-62, 68-70, 73-85
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-391 А Л-1 з 10:07 по 14:03
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 861 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-135 з 09:20 по 10:40
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 861 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-51 1Т з 11:40 по 12:50
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 388 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-79 з 14:20 по 15:08
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне:
Білого С 2, 4, 7-29 А; Миру 1-2, 4-9; Сонячна(Красіна) 31 А-32; Шкільна(Октярська) 1, 2-17, 19, 21
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-34 Л-1 з 09:00 по 13:50
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Артилерійська 46-68, 72-72А, 74-76, 78, 80, 82, 84-88; Артилерійський 1; Голопристанська 11-20А, 22, 38; Голопристанський 1-20; Лагерна 3-10, 12; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 66-68, 70, 72, 74/2, 76-82 А, 86А-87, 87А, 91-93, 95, 97 А; Піонерський 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-589 Л-1 з 13:50 по 15:10
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Голопристанська 21-21Е, 23-36; Енергетиків 1 А-5; Київська(БєдногоД) 1-23; Пушкіна 1 Б-2 Г, 4-4 Д; Санаторна(Фрунзе) 1; Тихий 1-10, 11.13-14, 17, 20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 532
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-589 Л-2 з 13:50 по 15:10
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Артилерійська 69-71 А, 73, 77, 79, 81, 83
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-589 Л-3 з 13:50 по 15:10
Херсонські МЕМ Херсон:

200-річчя Херсона 18-22; Некрасова 28; Сенявіна Адмірала 94-96

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 297, 591, 592, 629, 1438, 1823, 2042, 2394, 2863, 2966, 3601, 4065, 5720, 5975, 6003, 6046
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-692 1Т з 11:06 по 14:30
Херсонські МЕМ Херсон:

200-річчя Херсона 16, 22

В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 629, 2315, 2811, 2875, 4793, 4869, 5459, 6003, 6667
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-692 2Т з 11:06 по 14:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Одрадокам'янка:
Вишнева (Леніна) 2, 4-18, 22-38; Київська 1-17; Кошового 1-40, 42-61, 62А-114; Молодіжна (Чапаєва) 1-17; Чапаєва 1-12, 14-22, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 791, 7417, 7496, 7650
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-93 Берислав з 09:00 по 12:05
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська) 35 А, 37, 43А; Затишна(МарксаК) 22, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66-68; Курортна(ЛібкнехтаК) 110, 112, 114, 116-116 А, 118, 120, 122, 125, 127-127 А, 129-129 А, 131-131 Б, 133, 135; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-129, 131-132, 134, 136, 138-138 А, 140, 142; Чкалова 109, 111, 113-122, 124, 126
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-1 з 13:20 по 15:15
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська) 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23-27, 29, 31, 33, 35; Лазурна(ЛюксембургР) 40, 42-44, 46, 48, 50 (37/100-корп. (37/100), 52, 54, 56, 58-86 А, 88-104; Святоюріївська(Будьонного) 50, 52-56; Софіївська(Ворошилова) 89, 91, 93; Чкалова 71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 683
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-4 з 09:05 по 11:50
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Пам`ятне:

Березня8 0-43; Новоселів 1-3; Перемоги 56; Чернігівська(Леніна) 34, 36, 38-40 А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58-58 А, 69-88

В т.ч. особ. рахунки пром.: 880, 1052
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-956 з 09:30 по 14:29
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
ЛесіУкраїнки(КрупськоїН) 2, 4, 6, 8; МарксаК 12, 14-51, 55А; Садова 39, 41, 43-56, 58, 62, 64; Соборна(Леніна) 10-10А, 12, 14, 18, 20, 42А; Червонофлотська 1, 3, 5-10, 12, 14, 16, 18
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-268 з 09:46 по 12:55
Олешківський РЕЗ і ЕМ Челбурда(Пролетарка):
Виноградна 1-4; Жовтнева 1-18; Молодіжна (Радянська) 1-1а, 1 Б-2 А, 4-6, 7-8; Новожовтнева 1-6; Центральна (Леніна) 1-31, 86, 105а; Шкільна 1-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 16, 18, 98, 839, 874
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-316 з 13:53 по 15:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Жовтнева 22, 24, 26-36, 38-45, 47-55, 57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-192 Л-1 з 09:43 по 12:59
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Жовтнева 23, 25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-192 Л-3 з 13:05 по 14:47
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка:
Героїв Майдану (Жовтнева) 72; Російська 11, 34-38, 40, 42-46, 52-52Б; Соборна (Фрунзе) 22, 24, 26, 29-39, 41-43
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-542 Л-2 з 09:00 по 14:17
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка:
Квіткова 1-10; Сумська 1-12; Херсонська 3-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20038, 200109
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-2 Олександрівка з 09:25 по 14:45
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка:
Урожайна 77-82, 84-93, 95-111; Шульги 108
В т.ч. особ. рахунки пром.: 59, 1200
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-586 з 09:05 по 15:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Гагаріна 89-90, 95, 97, 99, 102-106, 110-117, 138-140, 144, 148; Пушкіна 5-6, 9, 14; Чкалова 1-6, 10, 14-18; Щорса 2-4, 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-192 Л-2 Рогачик з 08:46 по 14:55
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка2:
Першотравнева 2, 4, 6-6 А, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 39, 54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5406, 15760
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-2 Каланчак з 11:42 по 13:12
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Миколаєва 40-58; Соценка 45-67; Тітова 15, 17, 19-67
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-243 Л-1 з 09:45 по 11:35
Херсонські МЕМ Широка Балка:

Молодіжна 62-78; Соборна 1-20

В т.ч. особ. рахунки пром.: 6317, 20094, 20838
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-712 Л-1 Білозерка з 11:19 по 13:48
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Миколаєва 36А; Соценка 68-73, 76-82
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-243 Л-2 з 09:45 по 11:35
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 372 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-243 Л-3 з 12:17 по 12:41
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Гагаріна 2-20, 22-29, 31, 33, 35, 37, 39а, 41, 43, 45, 47, 49 а, 51, 53, 55-57; Гоголя 1-4, 5-37, 39-59; Суворова 31, 58, 63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-244 з 13:25 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Піщанівка:
Катерини Білокур (Жовтневий) 1; Набережна 1 Б, 2Б; Перемоги 3-12; Першотравнева 15-21, 23-29, 32-45; Підлісна 22; Східний 1-11 А, 13-13 А, 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-817 Л-1 з 13:28 по 14:50
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе-Григорівка:
Козацька(ПарижськоїКомуни) 53-55, 57-59, 61, 63, 65, 67, 69-74, 77-100, 104-114; Приморська 24, 28, 32, 34, 36, 39, 45, 49, 51, 53, 55, 57-58; Соборна(Червонопрапорна) 57
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-37 Л-2 з 09:50 по 15:12
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Безіменна 2-11; Гагаріна 21, 35, 37, 40-44, 46-48; Незалежності 0, 2-22; Соняшна 4-9
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-514 Л-1 з 11:00 по 12:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Волинське:
35 років Перемоги 1-4, 7-9, 12-18, 22-23, 25-28, 30-32, 34, 40, 45, 50; Леніна 1-4, 6-17, 22, 25, 28-29, 40-54, 186, 189, 250-252
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3403, 3448, 4402
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-420 з 11:07 по 14:05
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Березня8 29, 31, 33-33А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Золіна 125, 127, 129, 131, 133, 135, 246-290; Мелітопольська 195-225, 229-255, 276, 278-278/1, 280, 284, 286, 288, 290, 292, 294-306; МудрогоЯ(Червоноармійська) 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43-72, 74, 76, 78, 80; Осетрова 59, 61; Панкеєвська(ЛібкнехтаК) 60-84; Солов'яненкаА(Ейдемана) 25-25А, 27, 29, 31-31А, 33, 35, 37, 39, 41-64; Спендіарова 28, 30-84, 86, 88, 90, 92
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 3391, 3439, 3662, 3783, 3918, 4302, 4336, 4707
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-7 з 09:01 по 11:55
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Невського 36, 54-62
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-90 Л-2 Рогачик з 08:53 по 11:59
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-4, 6, 8-9, 11-16, 18-30, 32, 34-42, 44-48, 50-61, 63-64, 66-78, 81-82, 84, 89; Леніна 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27-29, 31, 50, 54-70
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-088 Л-1 з 10:46 по 15:27
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Банкова (Леніна) 21-41, 45, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 81; Шевченко 1-3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 42, 51, 60, 96, 104, 115, 142, 153, 167, 275, 468, 1353
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-101 Л-1 з 09:25 по 14:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт:

кадастровий номер 6522384300:02:039:0041 .; Шкільна 10, 12-12Б, 14-15, 15 А, 16-17, 17б-18А, 19-26, 27-39А, 41-41 В, 43-43а, 43 Г, б/н, Б/Н

В т.ч. особ. рахунки пром.: 168, 350, 453, 461, 477, 481, 620, 812, 870, 905, 923, 1059, 1199, 1208, 1209, 1328
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1266 з 09:34 по 14:22
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Вишнева(Піонерська) 17, 19-24; Бериславська 1, 3, 5, 7, 9, 13-13А, 15-15А, 17-17А, 21, 25, 27, 29, 31, 33; Введенська(25рЖовтня) 77, 79, 81, 83-93, 96-110, 111-118, 120-136; Володимирська(Ворошилова) 1-30; Гагаріна 23-25, 27, 29, 34, 36/1-40, 42-51, 53-61, 63-70, 74-90А; Гетьманська (Чапаєва) 18-21, 26-30; Грушевського(Мануйленко) 14, 16-24, 26-28, 30-33, 35-38; Заводська 4-8, 10, 16-26, 28-35, 37-51, 53-86; Затишна(Будьонного) 1-6, 8-11, 14-19, 21-25, 27, 30-37; Каховський 14, 28; КостіГордієнка(Червоноармійська) 15, 18-19, 21, 24-31, 33-38, 42-46, 48-66; Котляревського(Колгоспна) 39-40, 42-50; ЛеонідаБикова(Калініна) 1-11, 13-24, 27-45, 47-57, 59-62, 64, 67-68, 69А-85, 87-93, 95-129, 133-147; Лугова 1-5; Мирний 1-25, 27-28, 37-40; Миру 5; Мисливський 2-4, 6-14; Молодіжна 1-19; Незалежності 8; Некрасова 15-18, 21-25; Новий 3-12А; Овражна 11, 13-13А, 15-15А, 16-25, 27-32А, 34-68; Овражний 1-39; Павловського 10, 12, 14, 16, 18-20, 22-24, 25А-36А, 38, 41-42, 43-46, 48.-56, 58-71; Польова 8-16; Радянська 2-6; Рибацький 2-10, 12-16; Різдвяна(ЦеткінК) 16, 19-25, 27, 30-63; Садовий 1-3, 5А-10А, 12-32, 33 А-42, 44А-48, 52-54; Солов'їна(Крупської) 23-25, 34-38; Сонячний 3-7, 9-14, 16-26; Степова 2Б-20, 24-59; Херсонська 74, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93 ..-94, 96-109, 110-110А, 112-115, 117-121, 123-126А, 128-135, 136А-164, 167-208, 212-234, 236-240, 252-286; Центральна(Леніна) 304-306, 308, 310, 312, 314-314А, 318-318 А, 320, 322, 324, 325А, 330-371, 373-378, 381-383, 386-387, 391, 393, 395, 397-397 А, 399, 401, 405, 409-411, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431-431 .., 433, 435-443, 445-458, 460, 463-469, 471-473, 477-505, 509-551; Центральний(Леніна) 1-3, 5-6, 8-15; Шкільний 2-7, 9-18; ЯрославаМудрого(Комінтерна) 19-21, 23-25, 27-30, 31-45, 51-55
НовийБерислав:
Виноградна (Будьоного) 1-53, 54-60, 61-78, 80-101; Гагаріна 1-27, 29-33, 35-51, 52-100, 104, 108; Дніпровського 1-63; Комарова 1-50, 52-64, 66-75, 78-88; Набережна 1-13, 15-53, 55-59, 61-76, 78-85, 87-96, 100-102, 106-108А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 76, 670, 673, 730, 743, 758, 793, 949, 965, 7108, 7129, 7137, 7149, 7187, 7293, 7318, 7323, 7363, 7375, 7390, 7391, 7411, 7428, 7440, 7442, 7448, 7460, 7462, 7472, 7478, 7483, 7485, 7488, 7540, 7574, 7578, 7644, 7651, 7657, 7675, 7677, 7720, 7733, 7741, 7748, 7764, 7772, 7795
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1110 з 10:23 по 15:02
Херсонські МЕМ Кізомис:
Горького 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Касперівська(Радянська) 36, 50, 52-52А, 56, 64, 70, 72, 74, 78, 84, 94, 96; Шевченка 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65-65А, 67, 69, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90-90А, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108-114, 116-118
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21010
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-109 Білозерка з 13:05 по 14:26
Херсонські МЕМ Херсон:

Мідний 1-11, 15-67; Озерна 2-62

В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 09:26 по 14:33
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Гагаріна 218-232; ГуманенкоВ 2-7, 9-9 А; Маріїнська(Комунарів) 172, 174, 176, 189-201; Набережна 69 А; Шмідта 3-11, 12-20, 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 41, 682, 689, 1098
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-740 2Т з 13:52 по 15:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Корбута 34, 46-49, 52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7007, 7073, 7115, 7122, 7177, 11954, 11957, 11967, 111006
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-76 РОГАЧИК з 09:09 по 14:10
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Дорошенко 4-12; Котляревського 01а-40/2; Кошового 1; ЛевицькогоН 27а; Лисенко 4-36; Молодіжна 1, 3, 5, 7, 9; Портова 2, 4, 6, 8; Прибережна 43; Сагайдачного 2-10, 12, 15-20; Тіньова 31; УкраїнкиЛ 1-25, 27, 29-35, 37, 39; ЯрославаМудрого(Железняка) 2-6, 8-36
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-38 з 11:05 по 12:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка:
Північна 0-2, 4, 6, 9-11, 13-14, 16-22, 24-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4414
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-99 Л-2 Горностаевка з 09:42 по 14:50
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Островського 10; Паркова(Піонерська) 20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20, 3659, 3791, 4379
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-821 от Р-198 з 08:37 по 14:56
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 7120 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-367 Берислав з 09:04 по 13:40
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка:
Петровського 1-3, 7-9, 11-12, 13-21, 23-34, 40-42, 46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100312
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-73 Воронцовка з 08:40 по 10:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Дорошенко 13-45; Сагайдачного 11, 13, 22-61; Тіньова 47; УкраїнкиЛ 26, 28, 36, 38, 40-54, 55-65, 67-103
В т.ч. особ. рахунки пром.: 218, 308
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-108 з 09:54 по 11:55
16.2.2019
Херсонські МЕМ Херсон:

Київська 27А, 29, 31-38; Кримська 3-11Б, 14, 16-25, 27-28А, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82--94А

В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:29 по 15:21
Херсонські МЕМ Херсон:

Київська 43, 46-51, 54-62А; Молодіжна 17-47А, 60-72, 80; РазінаСтепана 36-42А, 47- 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55--59

В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:29 по 15:21
Херсонські МЕМ Херсон:

Фортус Марії 85

В т.ч. особ. рахунки пром.: 273, 438
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-3 з 09:29 по 15:21
17.2.2019
Херсонські МЕМ Херсон:

Київська 43, 46-51, 54-62А; Молодіжна 17-47А, 60-72, 80; РазінаСтепана 36-42А, 47- 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55--59

В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:35 по 14:48
Херсонські МЕМ Херсон:

Фортус Марії 85

В т.ч. особ. рахунки пром.: 273, 438
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-3 з 12:22 по 12:32
18.2.2019
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Зорге 4, 24а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 911, 2422, 3186
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-98 2Т з 09:29 по 13:34
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Торгаї:
Мішкурова 1-7; Молодіжна 1; Шевченко 1-6, 49, 91
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18615
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-21 Н.Сірогози з 10:00 по 12:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Заповітне:
Трудова 1-3, 5-7, 10-16, 18-19, 21-60
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-337 Н.Сірогози з 13:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 33, 159, 267 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-32 з 09:35 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
Дніпровська (Ленiна) 65, 67, 69, 75-80, 86, 88, 90; Приморська 34-47, 49-59, 61-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10045, 10053, 100125, 100259
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-134 Л-1 Воронцовка з 10:00 по 14:45
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 1733, 5025 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-768 1Т з 10:59 по 14:09
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
50 років перемоги 1; Глінки 2-9, 10А-14, 16-19, 21-34
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-3 з 08:50 по 16:17
Високопільський РЕЗ і ЕМ Твердомедово:
КраснікаІ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 45, 47, 49, 51; Нова 3; Хліборобська(Будьоного) 0-2, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20036, 20097, 200152, 20010162
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-65 Л-1 Олександрівка з 14:30 по 16:15
Високопільський РЕЗ і ЕМ Твердомедово:
КраснікаІ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40-42, 44, 46, 48, 50, 52-58, 62-84; Урожайна(60р Жовтня) 1-28, 30-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20026, 2001052
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-65 Л-2 Олександрівка з 09:30 по 14:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Фортус Марії 85

В т.ч. особ. рахунки пром.: 273, 438
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-3 з 15:53 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська) 48-50/2, 52, 56А, 58-60, 64, 70, 72-74 А, 78 А, 80, 86, 88, 90, 92, 94, 98 А, 100, 102, 104, 106, 112, 114, 118, 120; Лазурна(ЛюксембургР) 87; Чкалова 105, 112
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-3 з 14:15 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська) 43-43 А, 45-47, 53-55, 57, 63, 65-69, 71, 77, 79, 81-85, 87, 89, 91 А, 93
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-2 з 09:10 по 11:50
Херсонські МЕМ Херсон:

Мідний 1-11, 15-67; Озерна 2-62

В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 09:33 по 15:20
Херсонські МЕМ Херсон:
295Херсонської стрілецької дивізії 3-8/9, 17; 40років Жовтня 3; 40років Жовтня (Інженера Корсакова) 3, 5А; Гагаріна 3-10; Гончарна (Котовського) 4; КуликаІ 31:2; Молодіжна 1А; Московська 3-6, 9/7-30, 52-52А; Нижня(УльяноваД) 5; Потьомкінська(МарксаК ) 97; Тираспольська 5-5:2; Ушакова 34-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 132, 175, 213, 251, 291, 294, 370, 449, 591, 592, 608, 618, 621, 675, 713, 895, 995, 1002, 1070, 1233, 1362, 1573, 1727, 1961, 1968, 1993, 2190, 2312, 2317, 2420, 2467, 2487, 2488, 2657, 2719, 2885, 3191, 3207, 3359, 3371, 3432, 3538, 3656, 3732, 3756, 3807, 3919, 3945, 4009, 4208, 4267, 4520, 4701, 4780, 4988, 5010, 5019, 5023, 5037, 5059, 5077, 5209, 5216, 5459, 5629, 5722, 5780, 5785, 5824, 5840, 5870, 5954, 6122, 6172, 6235, 6249, 6261, 6387, 6388, 6418, 6466, 6480, 6504, 6549, 6657, 6733, 6762, 6777, 20982
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2106 з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Степанівка:
Весела (Радянської Армії) 1; Горіхова 72, 74-74А; Джона Говарда 6, 10, 12, 14, 16, 26, 28, 56-58, 60, 62-69, 71-95, 97-104, 106-118; Квіткова 1, 6-7, 12, 15-17; Мирний 2-3, 5-7, 9-14; Тихий 1-4, 6; Ягідний 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5200, 5765, 20775
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-833 Л-1 Білозерка з 13:05 по 15:32
Херсонські МЕМ Степанівка:
Мирний 16; Українська 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5196
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-833 Л-3 Білозерка з 10:07 по 12:59
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Дружби 0-11, 15-24, 26; Перемоги 1, 1-Б-20, 22-34, 36-65, 67, 69, 71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1177
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-270 Горностаевка з 11:00 по 12:20
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Дружби 0-11, 15-24, 26; Перемоги 1, 1-Б-20, 22-34, 36-65, 67, 69, 71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1177, 4209
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-271 до Р-4 з 11:00 по 12:20
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 591, 2089, 5097, 6594, 6598 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-914 2Т з 12:11 по 15:37
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Торгаї:
Горького 16-18, 27-29; ФранкоІ 4, 7-17; Фрунзе 1-7; Щорса 2, 5-8
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-205 Л-1 Н.Сірогози з 09:30 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Нова 1-18, 21, 24-34, 36; Центральна 6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-362 Л-1 Воронцовка з 09:20 по 15:10
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 2114, 2212, 2536, 3098, 3221 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-5 Л-4 з 11:23 по 13:07
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Дніпровський 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Соборна(Щорса) 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 357, 523, 2546, 3060, 3109, 3141, 3219
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-5 Л-8 з 13:16 по 14:23
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Меліораторів(Жовтнева) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-7 з 08:50 по 16:17
Херсонські МЕМ Херсон:

Кременчуцька 78, 80А, 87-97; Українська 79, 96, 98, 100-100Б

В т.ч. особ. рахунки пром.: 329, 4154, 5773, 5857, 5882
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-309 2Т Л-2 з 11:50 по 15:31
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Паркова (Белінського) 34
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-372 Олександрівка з 08:50 по 10:35
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Весняний (Калініна) 1-2А; Гоголя 1-2, 4-6, 8-16; Лікарняна 3, 6-8, 10-19, 21-23; Недогірська (Піонерська) 1-11, 12А-20, 22-32, 34-40, 42-57, 59-66, 68-68А, 70, 72; Суворова 10А, 12; Тополиний (Жовтневий) 1-4, 5; Чехова 1-4, 6А; Чкалова 1-31, 33-37, 39, 41, 43; Шевченка 8, 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20011, 20067, 20079, 20097, 200183, 200268, 200354
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-57 Олександрівка з 10:50 по 11:55
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки:
Молодіжна (Радянська) 0-1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43-45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 79-87
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1286
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-1 з 10:30 по 12:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки:
Шкільна 1-21-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 662
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-2 з 12:05 по 14:15
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Будівельників 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 96, 257, 4434
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-417 1Т з 09:05 по 12:10
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Гвардійський провулок 2-8; Космонавтів 41-65, 67; Поштова 1-5, 7-28, 30-33, 35-37, 38-52, 54, 56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 197, 947
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-405 Л-1 з 09:05 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Зорге 6-10, 26; Соборна(Щорса) 57-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 523, 839, 906, 991, 2098, 2260, 2422, 3047, 3192, 3222
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-98 1Т з 09:29 по 13:34
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хлібодарівка:
Горького 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1000
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-241 Л-1 з 11:51 по 15:13
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка:
Гірського 1-10, 14-97; Сонячна 3-4, 6-8; Степова 1-3, ...4; Тельмана 1-27, ...25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 58, 213, 1114, 1286
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-120 з 09:35 по 13:40
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210-210А; Приморська 51, 55, 61-63; Слов`янська (Радянська) 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 60а-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1308, 1388, 4213, 4502
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-017 з 10:05 по 11:49
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
БiдногоД 1, 3-4, 6-7, 10, 13-14А; БідногоД 8, 44А; Відродження (Петровського) 46; Дружби народів (Махарадзе) 18; Дружби народів(Махарадзе) 7-7а, 13 ПЕРЕУЛОК, 15 ПЕРЕУЛОК, 19 ПЕРЕУЛОК, 20 Переулок, 25а ПЕРЕУЛОК, 47, 52, 54, 56-65, 68-101; Міська(Червоноармійська) 17-22, 24-29, 31-36, 37-51, 53-62, 64-105, 106а-108; Парижської Комуни 3-4, 6, 8, 10, 12, 14-14а, 16-16 а, 18, 20, 22а, 24, 28; Парижської Комуни 3-20; Спортивна 11-33; Спортивний 21; Таврічеський 3-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1315, 1335, 1385, 1754, 4006, 4054, 4061, 4150, 4152, 4154, 4161, 4168, 4358, 4365, 4405, 4479, 4512, 4775, 4810, 4820, 4906, 4964, 4978, 5046, 5100, 5114
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-033 з 12:07 по 14:05
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чумацький Шлях (Володимиро-Іллінка):

Братів Польченко 2-6, 10-12, 14-16, 18, 22, 24, 26, 28; Комарова 3, 5, 7, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 36-37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 73-75, 77-79, 81, 85, 89

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1674, 1742, 1850, 2013, 2024
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-164 Л-1 з 10:37 по 14:58
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Південне:

Левицького 1-9 а, 11-16, 18-48

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5145, 5257
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-103 Л-1 Каланчак з 10:15 по 11:12
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Гагаріна 0, 5-7, 12-20, 22-27, 30-35, 40; Хмельницького (Фрунзе) 0, 11, 18-19, 25, 27-29, 32-33, 36, 38
Нова Благовіщенка:
Гагаріна 5-9; Леніна 1, 3, 5, 7-12, 17-18, 21-22, 25-26, 28-30; Шевченка 3-5, 8, 10-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1082, 1155, 4353, 4414, 4596, 6272, 6360
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 283 от Р-39 з 09:40 по 15:22
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Дружби 11, 15; Молодіжна 2, 6, 8-10, 12-13, 16; Шкільна 1-9, 11-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 880
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-306 Л-1 з 10:55 по 15:31
Олешківський РЕЗ і ЕМ Підстепне:
Західна 0-3, 6, 8-22; Західний 1-5; Першотравнева 63, 65, 69-69а, 71, 73, 75, 77, 79, 92-96, 100-118
В т.ч. особ. рахунки пром.: 454
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-864 Л-1 з 13:15 по 15:15
Генічеський РЕЗ і ЕМ Догмарівка:
Колгоспна 1-2, 5-24; Садова(50р Жовтня) 1-3, 5, 7-40, 42, 46; Шевченка 25
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 з 13:09 по 16:15
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
Азовська 44, 46-57 Л, 59а-74, 76-79, 80 б-126А, 178; Виноградна 21, 28, 29, 30а, 33А, 36Б, 42-58, 61А, 76-а, 95а-129; ДериглазоваГ 81-95; Озерна 15-17; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б
Щасливцеве:
Амбулаторна 37-42; Арабатська 13-77; Будівельна 2; Водна 4; Гагаріна 87-91, 105Б-129; Зяблівська 5-9; Миру(Леніна) 181-184; Паркова 2; Таврійська 9; УкраїнкиЛ 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1286, 1381, 1712, 1786, 4039, 4132, 4196, 4256, 4336, 4358, 4391, 4478, 4480, 4495, 4595, 4653, 4699, 4745, 4747, 4774, 4817, 4835, 4864, 4875, 4908, 5012, 5054, 5058, 5059, 5060, 5095, 5102, 5103
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 692 з 11:18 по 16:29
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське:

Жовтнева ( Центральна ) 5-37; Суворова 1-4, 6-14; Східна 1-14

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1398, 1421, 1451, 1779, 1907, 1960
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-400 з 10:29 по 12:59
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка:
Кудрі 1, 4, 6-10, 13-19, 22, 26, 30-31, ; Черноморська 1, 7, 9
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-86 Л-1 з 15:38 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія-Нова:
Соборна(Червоноармійська) 12-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 587, 765, 796, 800
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-222 з 09:54 по 12:04
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія-Нова:
Альошина 1, 3, 5, 7-7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23-45; Зелена 1-9; Лугова 1-5, 10, 12А-14, 20, 24; Нова 1-4, 5-9; Робоча 1-9; Садова 1-21; Соборна(Червоноармійська) 24-26, 32-42; Степова 1-16, 20-24; Центральна(Жовтнева) 7-7А, 9, 11, 13, 15-17, 18-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388, 416, 421, 492, 500, 518, 529, 591, 715, 756, 784, 805, 809, 835, 868, 884, 913, 960
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-224 з 12:33 по 13:35
Генічеський РЕЗ і ЕМ Драгоманiвка:
Хліборобська 0, 3, 5-6, 10, 13, 17-21, 24-30, 33-35, 38-40, 48-50, 54, 58-63, 74, 80-86
Нова Праця:
Центральна 6
Новогригорівка:
БідногоД 8, 14-30; Воровського 1-2, 5, 9-12, 14, 18-32; Ленiна 1-3, 5, 7-23, 27, 35-50, 52, 54-55, 57-58, 60-79, 83, 86-87, 93, 96-98, 102, 105-111, 119-129, 133, 141; Нова 1-12, 14, 16-39; Поштова 3, 15, 17, 21, 25, 27; Пушкiна 1, 3, 5-7, 9; Свердлова 4, 6-13, 16, 21, 28-30; Тельмана 2-3, 7-10, 16-17, 24-30, 36-40, 46-48; Чапаева 1-4, 6-9, 13-14, 16-18, 20-23, 28, 32
Чубарiвка:
Леніна 0, 3-а-4, 16, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1258, 1300, 1713, 4237, 4843, 4911
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 665 з 11:39 по 15:09
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
40 років Перемоги 1-23; Андрєєва 7, 13, 14/3, 18-20; Дорожній 1-13; Карбишева 20, 22, 24, 26, 29-49, 51-53, 63-65; Костіна 1-29; Листопадна 2А, 4-4Б, 6-31; Миру 1-12; Мозгольова 1-41; Охременка 46, 48, 50, 54, 56-75; Радянська 1, 3, 5, 7, 9-10; Садова 57, 59-61, 63, 65, 67, 69, 71, 73-88; Січня9 1-57; Соборна(Леніна) 77-79, 101; Соняшна 1-35; Українська 1-18; Червоноармійська 1-7, 9-56, 58, 60, 64, 66-68; Шкільна 1-3, 5-8, 10, 12, 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 93, 370, 594, 877, 1013
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1943 з 09:40 по 15:20
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:

Радянська ( Центральна ) 1-2, 4-18, 20, 22-22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-1 з 09:33 по 15:15
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Лиманець (Кірово):
Білоруська 1-29; Зелений 1-9, 11, 13-17, 21; Набережна 4-19, 20-21А, 23-30, 31А-40, 42-43, 44-47, 50-52, 54-55, 56-84; Ніни Токар (Жовтнева) 1-2А, 3-12, 13, 13А.-16, 18-23, 25, 26 А-30, 32, 34, 37, 41, 45А, 55-63; Садовий 1-4 А, 6-12, 14; Степова 22, 24-49, 51-60; Студентська 1-9, 11, 13-17, 21-23, 27-41; Травня1 2, 4-4А, 6, 10, 14, 18-21, 23, 25, 28, 29, 31-38, 39-41, 44, 45-50, 52-80; Шкільна 0-10, 12-14, 16-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673, 7108, 7126, 7293, 7302, 7395, 7400, 7508, 7530, 7640, 7641, 7675
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1093 з 10:55 по 14:44
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Житлоселище 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 295, 327, 373, 557, 835, 989
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-808 1Т з 09:10 по 11:35
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Гвардійська 150-150Б; Житлоселище 21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 700, 825, 912
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-808 2Т з 09:10 по 11:35
Херсонські МЕМ Херсон:
49Гвардійської Херсонської дивізії 57--113.120; Віннера 45-50, 51А-121; Генерала Алмазова 48-94; Гридасова 43-121; Жуковського 50-71, 75-89; Космічна 82, 85-118; ЛевицькогоТ 44-94А; Миколи Гринька 70, 82, 89-111, 113-126А; Нестерова 52, 58-66, 68-119; Північна11 43, 44А-47, 49-62, 65-68, 71-140; Північна12 47-139; Північна13 49-115; Північна14 51-112; Ракетна 84, 92-108

В т.ч. особ. рахунки пром.: 310, 396, 591, 592, 1007, 2161, 2315, 2518, 2630, 2761, 3132, 3463, 3508, 3527, 4204, 4949, 5845, 5920
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ КТП-150 на ВЛ-10кВ ф-р.№2430 з 13:55 по 15:04
Херсонські МЕМ Херсон:

Київська 43, 46-51, 54-62А; Молодіжна 17-47А, 60-80; РазінаСтепана 36-42А, 47-51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-24А, 26-53А, 55--59

В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 09:28 по 15:37
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 14:40 по 15:50
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Коцюбинського 1-6, 13-14, 22-24; Радянська 117-123, 127, 133, 135
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-194 Л-1 з 09:33 по 15:45
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка:
Героїв Майдану (Жовтнева) 58-60, 64-66, 68, 70-94; Російська 2-5, 7А, 9, 12-20, 24-28, 40А, 47; Херсонська 62, 64, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 84-92
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3424, 4296, 4321
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-542 Л-1 з 13:20 по 15:15
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка:
Героїв Майдану (Жовтнева) 72; Російська 11, 34-38, 40, 42-46, 52-52Б; Соборна (Фрунзе) 22, 24, 26, 29-39, 41-43
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-542 Л-2 з 09:07 по 13:20
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Гагаріна 2; Радянська 2-23, 25-33, 35-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5102, 5155
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-2 Каланчак з 13:15 по 14:33
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 13:20 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Іванофранківська 1аН-23Н, 25Н, 27Н-48Н, 50Н-Н; Молодіжна 5Н-9Н, 12Н-Н; Степова 1Н-8Н, 22Н; Франка Івана 17; Горького 1Н-5, 6Н-35Н, 37-53Н, 56Н-64аН, 65-68, 69Н-71Н, 73Н-89Н, 91Н-93Н, 96-101Н, 103Н-108Н, 110-119Н, 121-132, 133Н-160Н, 164Н; Леніна 1-4, 5Н-8, 9Н-20, 22-63Н, 65Н-70, 71Н-85Н, 87Н-98Н; МарксаК 3Н-7, 9-13Н, 14Н, 16Н-49Н, 50Н-57Н; Миру (Крупської) 11H-44 Н, 45 Н-49, 51 Н-60Н, 61Н-66Н, 68Н-84Н, 87Н-99Н; Пушкіна 2-6, 8Н-24Н, 25Н-36Н, 37Н-61Н; Соборна (Щорса) 11Н-29Н, 30Н-34Н, 35Н-47, 48Н-57Н, 58Н-82Н, 84-86, 87Н, 89Н-114Н, 116-117Н, 119Н-121Н, 122Н, 125Н-128, 129Н-133Н, 135Н-136Н, 138Н-163Н, 166-175Н, 177-199Н, 201-218, 220Н, 224Н-228Н; Стаханова 1-16Д, 17 Н-28, 30Н-39, 41Н, 42Н-44, 46Н-52, 53Н-58Н, 60Н, 64Д, 66-66 Н, 68Н, 70Д, 72, 74Н, 76Н, 78, 80, 82, 84 Н, 86Д, 88Н, 90Н, 92Н; Таврійська (Енгельса) 3-16, 17 Н-29, 30Н-55Н, 57, 59Н, 61 Н, 63Н, 65, 67, 69Н, 71Н, 73Н, 75Н, 77, 79Н, 81Н, 83Н, 85Н, 87Н, 89Н, 91Н, 95Н, 97Н-124Н, 126Н-145, 147Н, 149, 150Н-157Н, 159Н-170Н, 172Н-175Н; Українська (Радянська) 1-4, 5-7, 9, 18 г
В т.ч. особ. рахунки пром.: 606, 607, 624, 625, 651, 656, 659, 668, 673, 675, 677, 678, 682, 683, 691, 693, 696, 702, 710, 713, 717, 718, 721, 736, 740, 748, 759, 761, 763, 767, 782, 784, 791, 798, 806, 811, 815, 817, 820, 824, 828, 830, 839, 848, 864, 870, 874, 888, 891, 892, 893, 894, 896, 919, 921, 926, 934, 935, 940, 943, 954, 968, 976, 978, 984, 986, 998, 1000, 1003, 1005, 1010, 1015, 1016
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 463 з 09:05 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Гагаріна 89-90, 95, 97, 99, 102-106, 110-117, 138-140, 144, 148; Пушкіна 5-6, 9, 14; Чкалова 1-6, 10, 14-18; Щорса 2-4, 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-192 Л-2 Рогачик з 08:18 по 15:59
Херсонські МЕМ Херсон:

Антипенка 81-104, 106, 108; Бучми 5, 19-25, 35-37, 49-53; Вишнева 83-105, 111; Бойка 1-56, 77- 79, 81А-100, 102; Дровникова 1-54, 81-108; Жуковського 1-3А, 9, 14-28, 31, 39-40; Зрошувальний 18; Кольцова 48-50, 54-55:1, 62; Королюка 81-108; Литвинова 81-106, 107; Макаренка 7-38; Приміський 1-8; ХетагуроваК 2А-6, 16; Ціолковського 3-21, 25.27, 30-39; Некрасова 30-31, 33-77, 90-152, 105.221; Нестерова 2-4А, 8-9, 12/А; Польова1 1-55, 74-78, 80-101, 103-109А; Польова2 1-56, 65, 67-68, 70, 74, 81-132; Польова3 1-54, 56-56/2, 80-132; Польова4 1-16, 18, 20-39, 41-45, 47-102; Польова5 3-5, 10, 15А-18, 21-83; Польова6 2-68

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 591, 592, 629, 708, 1344, 2056, 2109, 4952, 5218, 5520, 5798, 6437, 6667, 6766
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ ЗТП-655 до ЗТП-166 з 09:52 по 15:26
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Вершинна 19-28, 30-67, 69-74, 76-85; Днiпровська 1-3, 5-25, 27-38, 41-69, 71-86; Жовтнева 1-2, 4-11, 13-26; Забалка 2-12; Кiрова 1-24; Карєрна 1-3; Комсомольська 1-18; Ленiна 1-2, 4-7, 9-13, 16-24, 34-38; Мiчурiна 1-18, 20-31, 33-40; Миру 1-2, 5-9, 12-15, 17-25; Молодiжна 1-33, 36-76; Приклубна 3-3 а, 6, 8-15, 17-27; Шкiльний 1-14; Набережна 1-10, 14-22, 24-44; Нагорного 1-32; Нова 3-15, 17-26, 28-31, 34-36, 38, 41-52, 54-56, 58-65; Садова 1, 3-6, 8-16, 19-53, 56-88, 90-108; Сонячна(Чапаєва) 1-13, 15-47, 49-65, 67-70, 72-74, 76-97, 100-117, 124; Шевченка 1-6, 8-18; Щорса 1-30, 32-44, 47-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10038, 10041, 10044, 10057, 10060, 100109, 100112, 100125, 100142, 100147, 100178, 100185, 100192, 100207, 100210, 100213, 100226, 100231, 100235, 100303, 100308, 100332, 100337, 100362, 100385
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС-35/10 кВ "Осокорівська" з 11:21 по 14:25
Херсонські МЕМ Станіслав:

Вишнева 2-21; Вишневий 6-19; Голобородька 2-12

В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095, 20704, 20767, 20771
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-620 Л-1 Білозерка з 11:26 по 14:38
Каховський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка:
40 років Перемоги 0-13, 15-29, 31-42; Без назви 0; Будинок вчителів 17-19; Елеваторська 0-14; Заводська 0, 2-6; Залізнична 1 "А"-3А; Мира 1-16, 18-27, 29-50, 56-70, 74-118; Робітнича 2-28; Степова 1-9; Урожайна 1-41, 45-77, 81-98; Шевченка 0-9, 11-18, 20-26, 28-42, 44-48, 50-58, 60, 75
Стара Лук’янівка:
Зоря 1-24; Перемоги 1-6, 9-15, 19, 22, 24-27, 29-34, 36-38, 41-42, 44-52, 59, 61, 67
Червона Поляна:
Вишнева 1-19, 34; Лікарняна 5-6; Миру (Леніна) 2-31; Молодіжна 1-16; Незалежна (Пролетарська) 1-8, 11-34, 40, 42 "А"-50; Новоселів 1-5, 7-12, 14-16; Олімпійська 0-7, 10-15; Садова 0-4, 6-21; Сонячна (Комсомольська) 1-16, 18; Степова 1-10; Таврійська 0-14; Чинючина 2-16, 22; Шкільна (Піонерська) 3-12, 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1110, 1156, 1164, 1193, 4211, 4414, 4510, 4631, 4720, 6217, 6234, 6241, 6268, 6273, 6275, 6286, 6306, 6319, 6326, 6367, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 294 з 11:45 по 14:15
Херсонські МЕМ Херсон:

Зрошувальний 18; Кольцова 50; Макаренка 8; Польова1 1-26; Польова2 2-3А, 5-28; Польова3 1-6, 8-26, 28; Польова4 15

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1344
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-5 з 09:52 по 15:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
Горького 25, 27, 29-31, 32А-33, 34-46; Дзержинського 6; Кірова 0, 81, 85-85А, 87-99, 101-102, 104, 106-116, 118-121, 122, 124А; Шевченко 0-8, 9А-10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-338 Л-1 з 08:56 по 16:12
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Південна 1-39; Таврійська 2, 4, 6, 8, 10, 12-12А, 14, 18, 28, 30
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-2 з 09:30 по 15:15
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Будівельників 10; Першотравнева 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4302, 4422, 4521, 4581
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-417 2Т з 09:05 по 12:10
Каховський РЕЗ і ЕМ Кам’янка:
Кооперативна 3-9, 11, 13, 15, 17, 19-40; Перемоги 1-5; Соборна 9; Соборна (Радянська) 1-7, 10-49; Спеціалістів 9-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 103, 245, 3403, 3447, 4260, 4339
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-70 з 09:20 по 15:55
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бойове:
Горького 0-17, 19-39, 41-51, 53-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4097, 4499, 4843
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-620 з 15:02 по 16:12
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
Гагаріна 56-59, 60-60а, 62, 64, 68-69, 72-73, 75-77, 79а-89, 93-105; Морська 81, 83Б; Набережна 82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4097, 4616, 4844, 5011
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-763 Л-4 з 11:47 по 16:27
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Низова 2-3, 7, 10-11, 15
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-62 Л-1 Рогачик з 10:07 по 15:26
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт:

кадастровий номер 6522384300:02:039:0041 .; Шкільна 10, 12-12Б, 14-15, 15 А, 16-17, 17б-18А, 19-26, 27-39А, 41-41 В, 43-43а, 43 Г, б/н, Б/Н

В т.ч. особ. рахунки пром.: 168, 350, 453, 461, 477, 481, 620, 812, 870, 905, 923, 1059, 1199, 1208, 1209, 1328
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1266 з 09:24 по 15:21
Херсонські МЕМ Херсон:

Лютеранська 14

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5889, 6058
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-324 1Т з 11:04 по 13:09
Херсонські МЕМ Херсон:

Лютеранська 12-14

В т.ч. особ. рахунки пром.: 2719, 5111, 5889, 6111
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-324 2Т з 11:04 по 13:09
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Визволителів (Червоноармійська) 53, 82, 90; Вокзальна 33; Гоголя 1-49; Кобзаря (Радянська) 2-13, 14-24, 25-27, 29-31, 33, 35-49, 52; Нова 21-40, 44-94; Південа 1-27, 29-51, 55-57, 60-63; Щорса 1-4, 6, 8-38, 46а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4, 18, 24, 34, 35, 77, 98, 104, 147, 220, 259, 268, 281, 316, 318, 324, 368, 1053, 1105
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1504 з 09:38 по 14:35
Херсонські МЕМ Кізомис:
Горького 1, 3, 5-7, 9, 11-11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31-42, 44, 46, 48-50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64-64А, 66, 68-86, 92-96А; Касперівська(Радянська) 38, 40, 48А, 54, 58, 60, 68, 76-76А, 80, 82, 86, 88, 90, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159А-166, 168-172, 174-176, 177Б-183, 185-192, 194-199, 201, 205, 207, 209, 211, 213; Набережна 45-59, 62-63; Робоча 1-4, 7, 9-10, 12-19; Шевченка 73, 75-75А, 77-77В, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95-95А, 97, 101, 103-103А, 105, 107, 115, 120-132, 136-148, 152-154, 158, 162А, 166-199, 206; Шкільна 1-4, 6, 8, 10, 16, 20, 22, 24, 28, 30, 32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 6324, 20038, 20056, 20219, 20224, 20491, 20495, 21010
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-113 Білозерка з 13:04 по 14:56
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Демократична 2-6, 9-11; Кільцева 22-26, 28; Садова 1-5, 7, 9-10, 14-20, 30; Трихатки 2; Чапаєва 3, 6-7, 9-10, 12-13, 15, 17-19, 21, 23-24, 34, 36, 38
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-160 РОГАЧИК з 10:39 по 14:54
Херсонські МЕМ Зарічне:



Інгулець:



Ясна Поляна:



В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6548, 6570, 20138, 20236, 20262, 20300, 20399, 20450, 20456, 20611, 20614, 20721, 20851, 20885, 20919, 20984, 21010
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Інгулецька" з 14:09 по 14:50
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка:
Гірського 1-10, 14-97; Сонячна 3-4, 6-8; Степова 1-3, ...4; Тельмана 1-27, ...25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 58, 213, 1114, 1286
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-120 з 09:35 по 13:40
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Дніпровський 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Історична(Леніна ) 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76; Пушкіна 1, 3; Соборна(Щорса) 2, 4, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 182, 357, 523, 2114, 2212, 2536, 2546, 3010, 3060, 3098, 3109, 3141, 3219, 3221
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-5 з 11:01 по 13:20
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 7519, 7649 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-179 Берислав з 09:10 по 13:20
Херсонські МЕМ Степанівка:
Більшого Горича 1-41; Давидова Дениса 13-14; Енергетична 79-86; Зарічна 65; Калинова 9-46/8; Очаківська 2-8; Очаківський 1А-3-а; Христича 5В--15, 23-31, 37, 44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 717
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 210 з 13:30 по 14:40
Каховський РЕЗ і ЕМ Заводівка:
Дніпровська (Леніна) 105, 107, 109, 111-113, 116-120, 123-125, 128-138
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-33 Л-2 Горностаевка з 09:55 по 13:20
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Абрикосова 2-42; Абрикосовий 11, 15; Зелена 2, 4-16; Зелений1 1-7; Зелений2 1-15; Каштанова 4-22; Каштановий 7-11; Лугова 1-2, 7-61; Луговий1 5-13; Луговий2 9; Перекопська 7-39; Перекопський1 9-15; Перекопський2 9; Перекопський3 5-15; Соборності(Леніна) 73-101; Степова 14-42; Степовий1 7-11; Степовий2 7-9; Таврійська 5-16, 18, 21-44; Таврійський1 5-15; Таврійський2 9-15; Таврійський3 1-13; Таврійський4 3-9; Чкалова 21, 23, 29, 37, 39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 69, 298, 3344, 3657, 3783, 4301, 4405, 4411, 77777, 8457342475
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-818 до ТП-418 з 08:20 по 16:00
19.2.2019
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Перемоги 21, 29-31, 33, 35; Соборна(Щорса) 31-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 218, 810, 868, 982, 993, 2226, 2422, 3022, 3032, 3124, 3204
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-76 2Т з 11:09
Іванівський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 555, 951, 18621 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-334 Н.Сірогози з 10:50 по 12:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Комсомольське:
Терешкової 1, 3-4, 6-11, 13, 15, 17-19, 21-28, 30-32, 34-42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 551, 18615
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-344 Н.Сірогози з 13:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новоолександрiвка:
Березня8 1-11, 13-29, 32, 34-57, 59-81; Комсомольська 2-3, 5-13, 15-28, 32-51, 52 а-68, 71-100, 102-103, 107; Лiсництво 1-6; Лісова 1, 3-11Б; Молодiжна 1-34, 36-81; Нова 1-23, 25, 27-40, 42-74; Торговий 1-4; Травня1 1-8, 10-16, 18-40, 42-50, 52-56, 60, 63-110, 112-134; Шкiльний 3-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10012, 10045, 10079, 10089, 10095, 10097, 100111, 100253, 100257, 100259, 100277, 100289, 100332, 100365, 100366, 100379
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1592 з 09:35
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Горького 1-17; Садова 72; Соборна(Леніна) 24, 26, 28/2, 32, 36, 103
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1035
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-849 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:

Полковника Кедровського 2А-6

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 592, 621, 814, 856, 4317, 4712, 5377, 5823, 6151, 6392, 6667
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-684 1Т з 11:55
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олексіївка:
Шевченко 0-2, 5-9, 11-19, 22-23 А, 27, 32; Шкільна 10, 13, 15, 17, 19-20, 29-30, 32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15760
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-134 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 273, 438
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-3 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олексіївка:
Шевченко 21, 24-26, 28-31, 33-42; Шкільна 35-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5061, 5316, 15758, 15800
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-134 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олексіївка:
Комсомольська 28-51; Поштова 1-5, 8-16
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-134 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Мідний 1-11, 15-65; Озерна 2-8, 10-15, 17-33, 35-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 08:00 по 17:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Стара Лук’янівка:
Зоря 1-24; Перемоги 1-5, 9-15, 19, 22, 24-27, 29-34, 36-38, 41-42, 44-52, 59, 61, 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1156, 4414, 4510, 6286
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-143 Горностаевка з 10:32
Каховський РЕЗ і ЕМ Стара Лук’янівка:
Зоря 1-24; Перемоги 1-6, 9-15, 19, 22, 24-27, 29-34, 36-38, 41-42, 44-52, 59, 61, 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1156, 4414, 4510, 6234, 6268, 6286
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 294 от Р-63 з 10:32
Херсонські МЕМ Херсон:
Капітана Ванденка(ЛюксембургР ) 27; Смольна 71А-73, 75, 77, 79, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104; Стрітенська(ЛюксембургР) 25, 29А, 35/79А; Сухарна 4-7; Тимірязєва 1-19, 21-42, 44-48, 50/27, 64; Фрітаун 64, 67, 69-73, 75-77, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-99, 101-107, 109-115
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 775, 925, 933, 1025, 1334, 1348, 3084, 4676
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-62 Л-5 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Адміністративні межі Олешківської міської ради:
Тимчасова споруда для ведення ОСГ 0
Олешки:
Абрикосовий 0-7, 10, 14-16, 19-40, 42-65; Байдукова 1-33, 34-41; Баштанний(Куйбишева пров) 1-12; Бузьковий 1-7; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 10-20, 22-34; Веселковий (Райдужний) 1-4, 6-9; Вишневий 2-17; Горіховий 2-16; Горобиновий 2-32; ГрушевськогоМ(Кірова) 2-61А, 62-64В, 65-82; Декабристів 3, 51А, 53, 55, 57-96, 97/2-204; Декабристів 4, 6-12; Декабристів/Байдукова 56/43; Дніпровська 1-31, 33-38, 43-58, 60-75, 79-101, 105-109; Енергетиків 5А-8; Зелений 1-6; землі Цюрупинської міської ради б/н; Зоряний 1-15; Калганова 31, 33, 35, 37, 39, 41-42, 44-49, 51-85; Калиновий 1-16, 20-31; Каховський 1-7, 17-20; Каштановий 1-6, 11-28; Квіткова 2Б; Квітковий 1-8; Квітучий(Олешківський,Стаханова) 1-15; Київська(БєдногоД) 4; Київський 1-5; Колхозний 1-28; Космонавтів 9, 11, 13, 15, 17-17А, 19-19 А, 21, 22 В, 23, 25-58; Кудієвського 1-9; Лагерна 60; Лебединий 1-25; Леваневського 65, 67-67А, 69, 71-71А, 73, 75-113, 115/2-123, 123а-136 Е, 136 З-141Г, 142-152; Літвінова 2-20, 74-78, 80, 82-92; Луки Балашова(Комсомольська) 51; Луний 1-5, 11-19; Малий 1-9; Медовий 2-19; Меліораторів діл.2; Мирний 1А-51, 55-61; Михайлова Юхима(Котовського) 1-28, 28В-39, 43-45; Мічуріна 1-11, 12 А-33; Молодіжна 3-87; Московський 1-7; Нижня 41, 45, 47, 49, 51-53, 55, 57, 59, 62-234, 236-238, 240-265, 267-279, 280А-287в, 290-324; Одеська 4-22; Озерна 4-8, 11-34/5; Озерний 1-31; ОлегаОльжича(Кірова ) 1 А-12; Панкєєвих(Петровського) 2А-7; Папаніна 1-34, 40 А, 44-50; Параходна(Енгельса) 176, 178, 180, 182, 184-184А, 186-186Б, 188-188А, 192-225; Парниковий 2-5, 9-11; Північний 1-13; Піроцького 2-30; Полтавський 2-9, 11-29; Прудний 7-13; Пушкіна 1-1А, 3-3 А, 5-21; Райдужний 7-10; Роздольна 4-7, 13-32, 36-73; Санаторна(Фрунзе) 2А-19, 22-26 Ж, 28-31, 34, 41-49; Сенявіна 3; СікорськогоІ(Куйбишева) 15-41, 43-56, 60-74; Соняшний 1-18; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 152, 154, 156, 158, 160, 162-164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178-180, 182-182А, 184-188, 189 А-199; Спартака 1; Тимчика 1-5, 7-13, 15-52; Тихий 18; ХмельницькогоБ(Стаханова) 2-26 А, 29-34 А, 35 А-48, 49-50А, 51А-81; Часника 1-9, 11-17, 19-26; Шаталова(МарксаК) 1-19, 20 А-62; Шевченка 40, 42, 44, 46, 48а, 50-112, 114-240; Шевченка 1а-30, 31а-44; Шкільна 1-7, 8 А-39, 41-53, 55-72; Шукшина 1-6; Южакова(Чапаєва) 2-33; Ягідний 7-9; Янтарна 4, 8, 10-52, 54-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 24, 27, 29, 42, 69, 244, 251, 260, 287, 363, 410, 418, 474, 480, 493, 551, 610, 614, 628, 679, 700, 771, 818, 834, 841, 846, 859, 917, 932, 953, 973, 1018
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1907 з 11:46 по 12:06
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чарівне:
Берези (Ворошилова) 6, 8, 10, 12, 19, 23-46, 48, 52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200107, 200243
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-104 Л-1 Олександрівка з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чарівне:
Молодіжна 1, 3-18, 20-21, 23-25, 27-30, 32-37, 39-52, 55-62, 64-72; Перемоги 2-16, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2001052
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-102 Л-1 Олександрівка з 11:05
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 1171, 2716, 3997, 5794 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3602 з 10:06
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Торгаї:
Горького 16-18, 27-29; ФранкоІ 4, 7-17; Фрунзе 1-7; Щорса 2, 5-8
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-205 Л-1 Н.Сірогози з 10:20
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Центральна 1-5, 7-14, 16, 18, 20, 22, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100256
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-362 Л-2 Воронцовка з 09:00 по 12:04
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Горького 6; Свободи(Жовтневої революції) 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 682, 683
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-1 з 09:10 по 11:50
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Березня8 2; Північна 54, 56, 58, 60-98, 102; Солодухіна 51-100
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-124 Л-1 з 12:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Горького 7, 10-26; Свободи(Жовтневої революції) 9, 13-19, 21-72; Святоюріївська(Будьонного) 2 А-11; Софіївська(Ворошилова) 2, 3-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 682, 938, 1332
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-3 з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе):
Балка 3-8, 10-14, 16-17, 19-20, 23, 25, 29-35; Большак 55А, 60-84, 86-88, 90-91, 93-99, 101-111; Водяна 1-5, 7-13, 15, 18-27; Городок 0-30, 107; Горького 0-6, 10-12, 16; Прилиманна 93-97; Степна 1-1а, 2а, 5-10, 12-18, 19а-33, 36-49, 53-66; Українки 7-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4097, 4245, 4330, 4727
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 704 з 09:51
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни:
Вишнева(МарксаК) 91, 93, 95, 97, 99-108, 110, 112-117, 120; Ушакова 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 50-74; Червоноармійська 9, 11-16, 18-26, 28; Шевченка 145
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-129 Л-2 з 09:00 по 12:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
50 років перемоги 1; Глінки 2-9, 10А-14, 16-19, 21-34
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-3 з 08:45
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Меліораторів(Жовтнева) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-7 з 08:57
Херсонські МЕМ Херсон:

Кременчуцька 78, 80А, 87-97; Українська 79, 96, 98, 100-100Б

В т.ч. особ. рахунки пром.: 329, 4154, 5773, 5857, 5882
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-309 2Т Л-2 з 09:29
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Козацька 1-18, 29; Козацький 12б; Ракитний 28; Таврійська 1-3, 6-12, 15-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-787 Л-2 з 08:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки:
Шкільна 1-21-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 662
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-2 з 09:35
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Доброскока 12
Громівка:
50 Років Перемоги 1-2, 5, 7-8, 11-16, 18-27, 30-43, 45-62, 64-68, 70-73, 76-79, 85, 87, 90, 92-101, 103-104, 106-109, 111, 114-117; Березня8 1-6, 9-28, 30-40, 42-47, 51-53; Ватутина (Мира ) 1-1а, 1Б-4, 6-13, 16-25, 27-49, 51-71, 73-75; ВласенкоСТ(Леніна) 1-1\4, 3-5, 7-23; Гоголя 1-7, 8а-13, 15-40; Дзержинского ( Урожайна ) 1-1в, 1д-29; Комарова 1-2, 5-8, 10-11а, 14-19, 21-23, 25-29, 33-35, 40-41, 46-58, 60-61, 63, 65-68, 70-77, 79-98, 99а-102, 105-124; Комсомольська ( Шкільна ) 1-15, 16-26, 28-30, 32-76, 80-82; Молодіжна (Піонерська) 1-10, 12, 14-21, 24, 26-38, 40-51, 53, 55-59, 62-66, 69 А-70, 77-85А; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 2-5, 7-12, 14-16, 19-27, 30-37, 38А-39, 40а-43, 48-52, 58-59, 68; Степова 1-7, 9, 11-24, 30, 36; Таврійська (Калініна) 1-10, 12-19а, 21-40, 44, 46-56; Фрунзе ( Садова ) 1-5, 7-16, 18-21, 23-28, 30-44, 52-54, 58, 62; Шевченка 2-30, 32-46, 48-80а, 82-82а, 84-96, 98, 100-107, 109-123
Новомиколаївка:
Буденного ( Молодіжна ) 2-14, 16, 18, 21-25, 29-30, 32-33, 36-38; Григорюка 0-3, 5-6; Жовтнева ( Таврійська ) 1-10, 13-14, 18, 20-27, 29-45; Мічуріна 2-14, 16, 19, 21-23, 27А-32, 40-44, 46-47, 51-58, 60-63, 65-70; Польового провулок 2, 4, 6-7, 11-12, 15, 17, 19-26, 30-31; Садова 1-7, 10-19, 21-41, 43-47, 49-53; Фрунзе ( Зелена ) 1-4, 6-7, 13-14, 20-71; Чапаева ( Степова ) 1-2, 4-10, 12-13, 15-18, 23, 61-73; Шевченко 3-8, 10-18, 20-27, 29, 31-32, 34-37, 39, 41-43, 45-48, 51, 53, 55-71, 73-75, 78-80
Новопокровка:
Терешкова 3, 5, 8, 10, 12-14, 16, 20-25; Гагаріна 1-8, 10, 13-17, 20, 21 А-23, 25-31, 34-35а, 37-38, 40-43, 45, 48-56а, 58, 61-63; Кірова ( Миру ) 1-2, 7-10, 12-13, 16, 18-22; Леніна ( Центральна ) 1-12, 15-25, 27-40, 43-44, 46-50, 52, 54-60; Пірогова 1-9, 14-16, 18-20, 22-24, 25/1, 27/1-27/2, 28; Пушкіна 1-4, 6-18, 20-22, 23-38; Садова 2-7, 9-20, 23, 29-33, 35-36, 42-46, 50-51, 53-54, 56-66, 68-70, 72, 74, 76-91; Суворова 2-11, 15-17, 19, 21, 23-29, 32-33, 37, 39-51, 53-57, 61-67, 70-73, 79; Хмельницького Богдана 2-13, 16, 19-20, 22-25, 27-31; Шевченко 1-3, 5/1-10а, 11/1-14, 15а-16а, 18-36, 39, 41-43, 46, 48-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1393, 1421, 1431, 1459, 1460, 1479, 1505, 1543, 1675, 1693, 1720, 1799, 1800, 1802, 1805, 1826, 1893, 1925, 1932, 1953, 1961, 2033, 2046, 11115
Технічне обслуговування ПС 35 кВ 1-СШ-10 кВ. з 08:30 по 18:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки:
Молодіжна (Радянська) 0-1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43-45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 79-87
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1286
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-1 з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1479, 1505 Технічне обслуговування ПС 35 кВ НС 6 Р-2-2 (аб-1505) з 08:30 по 18:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 20036 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-321 Олександрівка з 10:54 по 12:05
Високопільський РЕЗ і ЕМ Твердомедово:
КраснікаІ 1-24, 26-38, 40-42, 44-58, 62-84; Нова 3; Урожайна(60р Жовтня) 1-28, 30-34; Хліборобська(Будьоного) 0-2, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20026, 20036, 20097, 200152, 2001052, 20010162
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-65 Олександрівка з 09:00 по 10:45
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Затиса 59-76, 78-82, 84-94, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1506, 1953
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-348 Л-1 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Гвардійський 1-59; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 27, 29-36, 38, 40; Крилова 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 161
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-3 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Загорянівка:
Без назви б/н; Виноградна 1-21; Вишнева 0-10; Дачний 3; Джерельна 6; МазепиІ 8-16; Набережна 0-32; не визначено 0; Південна 2-17; Садовий 6; Степова 0-9; Херсонська 0-7; ХмельницькогоБ 0-6А, 13; Центральна 3-21; Четверта 2
Східне:
Будівельників 1-11; Молодіжна 1-26, 28-43; Південна 1-5, 7-20, 22-51; РУСОВА БАЛКА 14; Східна 1-9, 12-18; Українська(Жовтнева) 1-29, 31-49; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 3, 5, 9-11, 13, 23-25; Ювілейна 1-9, 12
Шкуринівка:
Виноградна 1-2; Невідома 0-10; ШКУРИНОВКА 1-2, 5-10, 14, 19-21, 27, 30, 33, 39-40, 44-46, 50-52, 57, 59-61, 65-78, 83, 86, 96-102, 106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1590, 5681, 6798, 11116, 20057, 20110, 20126, 20189, 20210, 20250, 20309, 20418, 20426, 20436, 20495, 20877
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 601 з 09:54
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Скадовка:
Першотравнева 0-2, 4-22, 25-28; Урожайна (Энгельса) 2-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 880
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 838 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-2 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Скадовка:
Дружби (Леніна) 1-38; Піонерська 1-28, 30-38; Пушкіна 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15-17, 19, 21-23, 27-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 443, 500, 689, 815
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-3 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 367, 421 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-4 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хлібодарівка:
Горького 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1000
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-241 Л-1 з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хлібодарівка:
Кудрі 2, 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 540, 856
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-241 Л-2 з 10:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Захарівка:
Генічеська 1-5, 7, 10, 12-13, 19, 23-24, 26а, 28, 30, 33-42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-1 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хлібодарівка:
Вишнева (Леніна) 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 500
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-241 Л-3 з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Леніна 29, 31, 33, 37; Радгоспна 20, 22-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-521 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Гвардійський провулок 2-8; Космонавтів 41-65, 67; Поштова 1-5, 7-28, 30-33, 35-37, 38-52, 54, 56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 197, 947
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-405 Л-1 з 09:05 по 12:15
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Поштова 53, 55, 57-59 А; проспект Миру (Кірова проспект) 10, 16-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 57, 1250, 1412
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-405 Л-2 з 09:05 по 12:15
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Морська(Артема) 40-81, 83, 85, 87, 89, 91; Незалежності(Чапаєва) 136, 187, 191 А, 193, 195, 197-201; Поповича 110, 112-114, 120, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 149, 151, 153, 155, 157-157/2; Святоюріївська(Будьонного) 197-202, 206, 212, 214, 216, 218; Софіївська(Ворошилова) 190, 192, 198-200, 202, 204-204 А, 210, 212-214, 216, 229-229 А, 231-235, 237, 239, 241, 243; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 34, 36, 49-98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 88, 321, 670, 683, 1079
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-2 з 09:02 по 10:55
Скадовський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 581, 11116 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-228 з 11:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Мира 2-4, 6, 8-26, 28; Олімпійська 3-14, 19, 21, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1970
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-510 Л-2 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Леніна 29, 31, 33, 37; Радгоспна 20, 22-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-521 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Добичиних 18; Північна 4, 271-277; Північна3 2-6, 9, 18; Північна4 2-4, 8, 14-18, 22-51; Північна5 11-14, 17-18, 27, 31-52; Соборна(Воровського) 273
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-087 з 09:00 по 12:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Привілля:
Миру 18, 20, 22-30, 32-35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-149 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе):
Українки 7-36
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-286 з 12:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Привілля:
Шкільна 2-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5397
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-110 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 5224, 5401 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-432 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка:
Першотравнева 11-27
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-68 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Дружби (Карла Маркса) 3, 5, 7, 9; Молодіжна 3-5, 7-46; Соборна(Леніна) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-21а, 23, 25-25А, 27, 29-29А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1842, 1915, 1969, 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Космодем'янськоїЗ 60, 62, 64, 66, 68-70, 72-74
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-59 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Південне:
Левицького 1-9 а, 11-16, 18-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5145, 5257
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-103 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чумацький Шлях (Володимиро-Іллінка):

Братів Польченко 2-6, 10-12, 14-16, 18, 22, 24, 26, 28; Комарова 3, 5, 7, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 36-37, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 63, 73-75, 77-79, 81, 85, 89

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1674, 1742, 1850, 2013, 2024
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-164 Л-1 з 10:14
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 11115 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-164 Л-2 з 09:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка:
Комсомольська 0-25, 27-30, 33-38, 47; Степова 0-25, 27-64; Шкільна 0-2, 4-6, 8-14, 17-24, 26-30, 32-38, 40-51, 54-55, 57-58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1135, 1166, 1193, 4414, 4669, 4702, 4711, 6234, 6255, 6261, 6319
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-293 после Р-103 з 09:56
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка:
Пушкіна 31, 33; Тишкевича 1-9, 11-14, 17-29 А, 32-34, 37-45, 48, 51, 56-57
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-45 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Дружби 11, 15; Молодіжна 2, 6, 8-10, 12-13, 16; Шкільна 1-9, 11-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 880
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-306 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Дружби 0-2, 4, 9, 13, 17; Миру (Радянська) 1; Шкільна 1
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-306 Л-2 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Підстепне:
Незалежності(Жовтнева) 2-6, 7-10а, 12-44, 46а-54, 56, 60, 62
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-593 Л-1 з 09:49
Олешківський РЕЗ і ЕМ Підстепне:
Незалежності(Жовтнева) 1, 11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-593 Л-2 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Марченко:
Горіхова 5-7/1, 24; Дніпровська 2-3, 5, 9-11, 12а-13, 15А, 19-19/2, 21-26А, 28А-29
Привільне:
Гагаріна 1-2, 4-10, 16-19, 21-24, 26, 29, 31-33, 35; Молодіжна 3-15; Польова 0-2; Пушкіна 2-6, 8-12, 15-20; Степова 4
Щасливе:
Миру 0-3, 7-13; Молодіжна 1-14; Центральна (Леніна) 1, 6, 22-23, 25-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 123, 127, 129, 282, 304, 408, 738, 760, 874, 880, 949, 1004
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1915 з 10:26
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сивашівка:

Набережная 1-47, 52; Таврическая 1, 3-9б, 11/1-47, 50-54

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1684
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-491 з 09:14 по 10:57
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 468 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1919 з 10:26
Генічеський РЕЗ і ЕМ Догмарівка:
Колгоспна 1-2, 5-24; Садова(50р Жовтня) 1-3, 5, 7-40, 42, 46; Шевченка 25
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 з 09:29
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
Азовська 44, 46-57 Л, 59а-74, 76-79, 80 б-126А, 178; Виноградна 21, 28, 29, 30а, 33А, 36Б, 42-58, 61А, 76-а, 95а-129; ДериглазоваГ 81-95; Озерна 15-17; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б
Щасливцеве:
Амбулаторна 37-42; Арабатська 13-77; Будівельна 2; Водна 4; Гагаріна 87-91, 105Б-129; Зяблівська 5-9; Миру(Леніна) 181-184; Паркова 2; Таврійська 9; УкраїнкиЛ 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1286, 1381, 1712, 1786, 4039, 4132, 4196, 4256, 4336, 4358, 4391, 4478, 4480, 4495, 4595, 4653, 4699, 4745, 4747, 4774, 4817, 4835, 4864, 4875, 4908, 5012, 5054, 5058, 5059, 5060, 5095, 5102, 5103
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 692 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Візгіна 3, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 745, 786, 880
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-425 Л-1 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка:
Комсомольська 0-25, 27-30, 33-40, 43-73, 76-85, 87-89; Молодіжна 2-24; Полтавська 1-27, 29-35, 38, 41-46, 50-54, 58-72, 76-78; Степова 0-25, 27-64; Шкільна 0-2, 4-6, 8-14, 17-24, 26-30, 32-38, 40-51, 54-55, 57-58
Запорізьке:
Київська 1-2, 5-7, 9-11, 12-14, 18-21, 23-24; Леніна 1, 3-4, 6, 8-10, 13-19, 21-22, 24-30, 33-39, 41-51; Молодіжна 2-6, 8; Північна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1110, 1135, 1136, 1166, 1193, 4349, 4414, 4669, 4702, 4711, 6234, 6255, 6261, 6319
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 293 з 09:21 по 09:56
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка:
Комсомольська 0-25, 27-30, 33-40, 43-73, 76-85, 87-89; Молодіжна 2-24; Полтавська 1-27, 29-35, 38, 41-46, 50-54, 58-72, 76-78; Степова 0-25, 27-64; Шкільна 0-2, 4-6, 8-14, 17-24, 26-30, 32-38, 40-51, 54-55, 57-58
Запорізьке:
Київська 1-2, 5-7, 9-11, 12-14, 18-21, 23-24; Леніна 1, 3-4, 6, 8-10, 13-19, 21-22, 24-30, 33-39, 41-51; Молодіжна 2-6, 8; Північна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1110, 1135, 1136, 1166, 1193, 4349, 4414, 4669, 4711, 6234, 6255, 6261, 6319
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 293 з 15:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Таврійське:
Леніна 476-476а, 478, 480, 482, 484, 486, 488, 490, 492, 494, 579-595; Миру 1-38а; Таврічеська 2а, 4-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 34, 428
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-655 з 08:30 по 12:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка:
Кудрі 1, 4, 6-10, 13-19, 22, 26, 30-31, ; Черноморська 1, 7, 9
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-86 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво:
40 років Перемоги 1-7, 11-27; Асканійська 1, 5, 9, 17, 27; Зелена 5-8, 10-13; Кримська 4-6, 10-12, 18-22, 26; Миру 1, 4, 12, 18, 22, 26, 30-36; Першотравнева 1, 3-4, 7, 10; Робоча 2-3, 5-7, 9-11, 13; Спортивна 5; Шкільна 15, 19-23, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 416, 544, 960
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-281 з 11:45
Генічеський РЕЗ і ЕМ Драгоманiвка:
Хліборобська 0, 3, 5-6, 10, 13, 17-21, 24-30, 33-35, 38-40, 48-50, 54, 58-63, 74, 80-86
Нова Праця:
Центральна 6
Новогригорівка:
БідногоД 8, 14-30; Воровського 1-2, 5, 9-12, 14, 18-32; Ленiна 1-3, 5, 7-23, 27, 35-50, 52, 54-55, 57-58, 60-79, 83, 86-87, 93, 96-98, 102, 105-111, 119-129, 133, 141; Нова 1-12, 14, 16-39; Поштова 3, 15, 17, 21, 25, 27; Пушкiна 1, 3, 5-7, 9; Свердлова 4, 6-13, 16, 21, 28-30; Тельмана 2-3, 7-10, 16-17, 24-30, 36-40, 46-48; Чапаева 1-4, 6-9, 13-14, 16-18, 20-23, 28, 32
Чубарiвка:
Леніна 0, 3-а-4, 16, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1258, 1300, 1713, 4237, 4843, 4911
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 665 з 10:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Молочне:
Гагаріна 1-4, 6-9, 11-14, 16-22, 24-27, 29; Дмитра Жарука (Леніна) 1-11, 13-15, 17-29; Зелена 1-12; Маяковського 1-2; Нова 1, 4-16, 18-23, 25-26; Степна 4-10, 14; Тваринників 1-26; Уральська 7-15; Шевченка (Першотравнева) 1-19, 21-27, 34-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 791, 960
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-285 з 12:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Таврійське:
Виноградна 1-31, 33-43, 45-48; Жовтнева 7-12, 14-90
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-223 з 13:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Пролетарська 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96-97, 97 А-115, 117-118
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-284 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Миру 1-4, 6-8, 10-22, 24-35, 37-40, 42-43; Тимошенко 50, 57, 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 500
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-429 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Ковальський (Ковальний) 16-29; Соборна(Леніна) 56; Спортивний 1-18; Чалбаська 1-15, 17, 21; Чумацька(Комсомольська) 22-22 А, 24, 27-31, 33А, 35, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 95, 261
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-261 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Тимошенко 41, 45, 47, 51-58, 62-69, 71-77
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-428 Л-3 з 09:40 по 11:28
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Радянська ( Центральна ) 1-2, 4, 6-11, 14-15, 17-18, 20, 22-22А, 24, 26, 30, 32, 34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-1 з 08:00 по 17:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:

Відродження 1-14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-2 з 09:18
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Східна 1-2, 3-32, 34А-38, 40-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 26, 61, 71, 700, 707, 835
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-810 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна:
Пушкіна 5-22, 26-33, 37-43, 45-53, 56-58, 61-62, 68-70, 73-85
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-391 А Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
ЛесіУкраїнки(КрупськоїН) 31, 33, 35, 37, 41-85; Молодіжна 0-37; Південна 1-2, 5-6, 9-12; Чалбаська 16, 18-20, 22-63; Чумацька(Комсомольська) 1-19, 21, 23, 25; Шевченка 0, 37-60
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-590 з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Високе:
Новоселівська 1-6, 12; Широка 5-7, 9, 17, 19, 20 А; Шкільна 1-3, 5-6, 7/2-9, 11 А-18; Шкільний 7-8, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7108, 7122, 7222, 7256, 7293, 7329, 7388, 7448, 7796
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-343 Берислав з 10:51
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна:
Вишнева 1-9, 14-22, 27-32, 34, 36-38, 47-53
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-374 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Cпортивна 12; Лугова 1-13, 15-19, 21А-37, 39-46А; Першотравнева 36; Піонерська 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5265
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-128 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Арктична 1/3-9, 13-35, 41-43; Гордієнка 17-19, 32, 34-40; Запорізька 5-27; Квіткова 1-2А, 4, 6-9, 13-16, 18-35, 49; Лазурний 2; Майская 12А-13; Олешківська 6, 9-33, 36-41, 48-62; Перемоги 3-33; Східний 2зд 38; Фабрична 3-32; Чорноморська 3-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 700
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-813 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Видригана 20; ЛевицькогоТ 31; Луначарського (Івана Карпенко-Карого) 27; МирногоП 1, 3-41; Нечуя-Левицького 1-27, 29-59; Олександра Русова(Бабушкіна) 1Б-2, 4-28, 29-54; Текстильна1 3-37/1; Текстильна2 1/8-39, 41-41/7; Текстильна3 1/14-38, 39/13; Текстильна4 1/20-18/13; Текстильна5 2/24-38/23; ТесленкаА 16, 48А; Текстильна6 1/32-16, 18/25; Текстильна7 1А-19; Текстильна8 1-18, 35/41; Текстильна9 1-18; ТесленкаА1 2, 4, 6, 8, 10, 12-14, 18, 20, 22, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41А-50; ТесленкаА2 52; Урицького (Дмитра Марковича) 2Б-12, 17-23, 31-31/18, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 565, 591, 592, 621, 629, 708, 1062, 2503, 2860, 3362, 3487, 3590, 4116, 4290
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-181 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Миру (Радянська) 2, 4, 6, 20-27, 30-35, 37-39
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-312 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Інтернаціональна 20, 26, 29-35; Раденська(Радянська) 29, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-45, 49, 53; Таврійська(Комсомольська) 65, 67-75, 76-78, 80, 82, 84-85; Технічний 1-3; Ювілейна 0-2, 4-6А, 49, 51, 53, 55, 57-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 952
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-588 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:

49Гвардійської Херсонської дивізії 57-113.120; Віннера 3-121; Генерала Алмазова 2-94; Гридасова 3-121; Жуковського 44-95А; Космічна 82, 85-118; ЛевицькогоТ 1-30Б, 32-94А; Миколи Гринька 70, 82, 89-126А; Нестерова 52, 58--66, 68-119; Північна11 3-140; Північна12 3-139; Північна13 2-115; Північна14 5-112; Ракетна 84, 92-108; ХетагуроваК 63-101; Ціолковського 41, 45-45А, 47-90

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 310, 396, 449, 591, 592, 1007, 1081, 2161, 2315, 2518, 2630, 2761, 3132, 3463, 3508, 3527, 4204, 4949, 5845, 5920, 6661
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ЗТП-631 1 с.ш до КТП-150 з 10:02
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 27А, 29, 31/22-37/2, 37А-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82, 84, 90, 92А, 94-94А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Андріївка:
Андріївка 11; Степова 1-2, 7-17, 21-27; Яблунівська 9-30, 32-35, 38-40, 42-53, 55-58; Яблуновська 2-24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-313 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Абрикосова 4; Жовтнева 8; Західна 0; Лісна 0-3, 5-41; Молодіжна 1-20; Незалежності 35; Садова 1-27; Соняшна 1-3; Шкільна 23, 27-29А, 31-33, 35, 38, 46-56; Шкільний 7; Яблочна 5-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 573, 1039
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-306 з 09:47
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Кооперативна 1-50; Кооперативний 2; Покровська(Фрунзе) 1-33; Сільська 2-4, 6-30; Соборна(Леніна) 62, 125-127; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-277 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Видригана 20; ЛевицькогоТ 31; Луначарського (Івана Карпенко-Карого) 27; МирногоП 1, 3-41; Нечуя-Левицького 1-27, 29-59; Олександра Русова(Бабушкіна) 1Б-2, 4-28, 29-54; Текстильна1 3-37/1; Текстильна2 1/8-39, 41-41/7; Текстильна3 1/14-38, 39/13; Текстильна4 1/20-18/13; Текстильна5 2/24-38/23; ТесленкаА 16, 48А; Текстильна6 1/32-16, 18/25; Текстильна7 1А-19; Текстильна8 1-18, 35/41; Текстильна9 1-18; ТесленкаА1 2, 4, 6, 8, 10, 12-14, 18, 20, 22, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41А-50; ТесленкаА2 52; Урицького (Дмитра Марковича) 2Б-12, 17-23, 31-31/18, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 565, 591, 592, 621, 629, 708, 1062, 2503, 2860, 3362, 3487, 3590, 4116, 4290
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-181 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 43, 46-49, 50/36-51, 54-54А, 56, 58-58А, 62; Молодіжна 17-29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80; РазінаСтепана 36, 38, 40, 42-42А, 47, 49, 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55, 57, 59-59/107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Гоголя 3, 43-50; Космодем'янськоїЗ 1/16, 11, 13, 15, 17-17 А, 19, 23, 25, 27, 30А, 32-57, 59, 61, 63-63А, 65-65 А, 67, 71, 76-116, 120-122; Курчатова провулок 7; Лисенко 2; Партизанська 20
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-59 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Пам`ятне:
Березня8 1-39, 41-43; Новоселів 1-3; Перемоги 56; Чернігівська(Леніна) 34, 36, 38-40 А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58-58 А, 69-88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 880, 1052
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-956 з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Листопадна 3, 5
Раденськ:
Маяковського 0, 3, 10А-29; Миру 28, 32-32 А, 36, 39-59; Мозгальова(Гвардійська) 1 А, 3-4Г, 16 А; Таврійська(Комсомольська) 44А-46, 47А-64, 66
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-902 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Калініна 77, 118-130; Щорса 1, 5-10, 12-13, 20-26, 28-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1285
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-194 Л-2 з 09:32
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
40 років Перемоги 1-23; Андрєєва 7, 13, 14/3, 18-20; Карбишева 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37-37 А, 39; Мозгольова 1-41; Січня9 1-57; Соняшна 1-35; Червоноармійська 1-7, 9-56, 58, 60, 64, 66-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 594, 1013
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-546 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:

Київська 23--51, 54-55, 56, 58-62А; Кримська 3-11Б, 14-31; Молодіжна 17-47А, 60- 82; РазінаСтепана 34-40, 42-45, 47-51; Тираспольська 46; Українська 71, 73, 79, 82-94А; ШевченкаТГ 18-24А, 26-53А, 55-59

В т.ч. особ. рахунки пром.: 370, 449, 646, 1516, 1808, 2503, 4032, 4523, 4911, 6304, 6349
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-55 з 09:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Cпортивна 12; Лугова 1-13, 15-19, 21А-37, 39-46А; Першотравнева 36; Піонерська 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5265
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-128 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 2503, 4523, 6257 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-477 А 1Т з 09:01
Херсонські МЕМ Херсон:

Фортус Марії 1-107

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 273, 438, 591, 647, 1973, 5245, 5585, 6369
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Сума ТП-122 з 09:54
Херсонські МЕМ Херсон:
Арктична 2, 6/12, 8, 10-20; Арктичний1 1-21, 23-25/4; Арктичний2 6-12, 28А; Стрітенська(ЛюксембургР) 9/39-11, 11Б
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-236 Л-8 з 08:30 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Гагаріна 2; Радянська 2-23, 25-33, 35-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5102, 5155
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-2 Каланчак з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Вишнева (Кірова) 1-4, 5Н-12/1, 13-32; МарксаК 58-65, 67, 69Н-114Н, 115Н-147Н, 150Н-167Н, 171Н, 175-175Н; Степова 24Н; Чернишевського 1Н-5Н, 8Н-9Н, 11Н-15Н
Новосеменівка:
Леніна 2Н-11Н, 13Н-16Н, 20Н, 23Н-24Н, 27Н-31Н, 34Н-35, 38Н-40Н, 43Н, 49Н, 51Н-56Н, 58Н-60Н; Миколаївська 2Н-3Н, 6Н, 9Н-18Н, 21Н-26Н; Чапаєва 1Н, 3Н-7Н, 9Н-14Н, 15Н-20Н, 23Н-24, 26Н-27Н, 29Н, 31Н-34Н, 36Н-39Н, 41Н-42Н, 44Н, 46Н-52Н; Чернівецька 1 Н, 2Н-3, 5Н-11, 14Н, 16Н, 18Н-19Н, 22Н, 25Н, 27Н, 29Н-34Н; Шкільна 1-6Н, 8Н-37Н, 41Н-43Н, 47Н, 51-53Н, 57Н-69Н, 73Н
Українське:
60 років Жовтня 1-4Н, 9Н-10Н, 12Н, 20Н-21, 31Н, 34Н, 36Н-38Н; Бобровного 2Н-7Н, 10Н-17Н, 19Н-20Н, 23Н-24Н, 30Н-32Н; Воровського 3Н-4Н, 6Н, 10Н-11Н, 13, 16Н-20Н, 23Н, 25Н-29Н, 31Н-Н9Д; Леніна 1Н-3Н, 7Н-8Н, 11Н, 13Н-14Н, 16-18Н, 21Н, 25Н-26Н, 27Н-28Н, 31-31Н, 33Н, 35-36Н; Степова 3Н-6Н, 8Д, 11Н-12Н, 18Н, 24Н-27Н, 33Н; Терешкової 1Н-6Н, 8Н-10Н, 12Н, 14Н-15Н, 20, 24Н-26Н, 28Н, 32, 36Н; Шевченко 1Н, 3, 6Н, 10Н, 14Н-16Н, 18Н-23Н, 25Д, 29Н-32Н, 36Н
Червоний прапор:
Леніна 3Н-5Н, 13-14Н, 16Н-21Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 601, 602, 605, 606, 638, 650, 679, 681, 702, 709, 712, 713, 752, 754, 768, 789, 827, 864, 881, 941, 957, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 464 з 10:28
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Гагаріна 89-90, 95, 97, 99, 102-106, 110-117, 138-140, 144, 148; Пушкіна 5-6, 9, 14; Чкалова 1-6, 10, 14-18; Щорса 2-4, 7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-192 Л-2 Рогачик з 08:15
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Таврійська(Комсомольська) 75 А; Технічний 5-13
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-301 Л-1 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка2:
Першотравнева 2, 4, 6-6 А, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 39, 54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5406, 15760
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-2 Каланчак з 08:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери:
Абрикосова (Ворошилова) 01-12, 14-24, 26-31, 33-43; Озерний(Радянський) 4, 7-16; Таврійська(Радянська) 19; Українська(Кірова) 1-13, 15-17, 19-25, 28, 30-42, 44-45, 47-67, 69-89, 92, 94, 96, 98; Шкільна(Леніна) 1-1Б, 2-7, 10
Збур’ївка:
Дружби 2-7, 8-12, 14, 16-32, 35-38; Леніна 1-8, 11-33, 35-43, 45-64; Перемоги 1-115-А; Садова 1-10; Степова 1-11; Травня1 1-2, 4-5, 7, 9-22, 25А-33, 37-39; Шкільна 1-24
Коммуна:
Молодіжна 1-11; Пролетарська 1-7, 11-13, 17-24, 26, 28-38, 40-46; Радянська 1, 5, 7-9, 11-15, 17-19, 21, 25-27, 32, 35, 37-42
Облої:
Берегова 0; Бивший п/т "Приморський" 01; Зелена 1; Комсомольська 3-13, 15-25, 28-40, 43-55, б/н; Робоча 3-5, 7-13, 15-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 58, 92, 102, 206, 282, 291, 350, 593, 681, 774, 807, 934, 1162, 1205, 1212, 1248, 1257, 1290, 1047870/53124
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 864 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Антипенка 81-104, 106, 108; Бучми 5, 19-25, 35-37, 49-53; Вишнева 83-105, 111; Бойка 1-56, 77- 79, 81А- 102; Дровникова 1-54, 81-108; Жуковського 1-3А, 9, 14-28, 31, 39-40; Зрошувальний 18; Кольцова 48-50, 54-55:1, 62; Королюка 81-108; Литвинова 81-106, 107; Макаренка 7-38; Приміський 1-8; ХетагуроваК 2А-6, 16; Ціолковського 3-21, 25.27, 30-39; Некрасова 30-31, 33-77, 90-152, 105.221; Нестерова 2-4А, 8-9, 12/А; Польова1 1-55, 74-78, 80-101, 103-109А; Польова2 1-56, 65, 67-68, 70, 74, 81-132; Польова3 1-54, 56-56/2, 80-132; Польова4 1-16, 18, 20-39, 41-45, 47-102; Польова5 3-5, 10, 15А-18, 21-83; Польова6 2-68

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 591, 592, 629, 708, 1344, 2056, 2109, 4952, 5218, 5520, 5798, 6437, 6667, 6766
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ ЗТП-655 до ЗТП-166 з 09:55
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Максима Горького:
Ентузіастів 1-29; Шкільна 1-8
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-307 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Виноградна 2-13; Жовтнева 6; Лесі Українки 4; Пушкіна 1-13; ХмельницькогоБ 4
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-865 Л-2 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Михайлівка:
130 Таганрогської дивізії 1-3; Анастасiївська 1-3, 6, 9-13, 15-34, 36/1-42, 44, 46-49, 51-53, 56-57, 59-69, 72, 75-112; Дiмiтрова 2-7, 10-15; Журавинська 0-22, 25-26, 28, 31-52, 54-55, 57-59, 61-66, 68-105, 107-120, 124-142, 144-148; Зелений 2-16; Леонтiївська 1-8, 11, 13-21, 23, 29-55, 58-62, 64-95, 97-106, 108-111, 113-148; Молодіжний 1-8; Садовий 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1003, 10041, 10056, 10090, 100120, 100125, 100168, 100194, 100195, 100237, 100252, 100259, 100295, 100332, 100370, 100383
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС-35/10 кВ "Янтарна" з 11:40
Херсонські МЕМ Станіслав:

Базарна 1-41; Вишневий 2; Голобородька 14-24; Торговий 1-2, 4-18

В т.ч. особ. рахунки пром.: 20091, 20761, 20771, 20890
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-620 Л-2 Білозерка з 11:57
Херсонські МЕМ Херсон:

Зрошувальний 18; Кольцова 50; Макаренка 8; Польова1 1-26; Польова2 2-3А, 5-28; Польова3 1-6, 8-26, 28; Польова4 15

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1344
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-5 з 10:20
Херсонські МЕМ Херсон:
Зрошувальний 18; Кольцова 50; Макаренка 8; Польова1 1-26; Польова2 2-3А, 5-28; Польова3 1-6, 8-26, 28; Польова4 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1344
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-5 з 10:20
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-127А, 129, 130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Лісна 18, 20, 22-24 А, 26А, 30; Санаторний 1-27
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-466 Л-1 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
Горького пров 1, 3-8; Кірова 29, 31-33, 34А, 36-37, 39-69, 70-72, 76-80; Коцюбинського 1, 2, 8, 10, 12; Лермонтова 5; Травня1 1-2, 2В, 4-6, 7, 9-11А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-338 Л-2 з 08:32
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 60, 372, 704 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 72; Соборна(Червонофлотська) 40, 42-53, 55-62, 63а-75; Таврійська 20, 22, 24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-1 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Березня8 43, 45, 47, 49, 51; Солов'яненкаА(Ейдемана) 70-76; ХмельницькогоБ 2-12, 14-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3359, 4302, 4482
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-301 з 09:05 по 11:48
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Південна 1-39; Таврійська 2, 4, 6, 8, 10, 12-12А, 14, 18, 28, 30
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-2 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 57а, 59, 61, 63, 65-66, 76, 80-86; Південна 41
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-3 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1017 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-4 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Цукури:
Богдана Хмельницького (Радянська) 14-31, 34-46, 52; Вишнева 1; Кооперативна 1-21; Лесі Українки 17; Першотравнева 14-38; Придніпровська 1-3, 5-11, 14-24, 34; Садова 10, 15, 17, 19-52; Степова 1-6, 8-14; УкраїнкиЛ 18-23; Шевченка 14-27, 32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3403, 3447, 4246, 4585, 4726
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-71 з 09:19
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне:
Гагаріна 1-3, 6-8, 10, 13-16, 18, 20-22, 25, 28; Миру 25; Миру(Леніна) 2/Б-5, 10-19, 22-27, 29-31; Степовий 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 103, 288, 3403
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-152 Л-1 з 09:37
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щорсiвка:
Червоноармійська 1; Шабовти 1-12, 14, 17-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4673, 4843
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-188 з 09:35
Генічеський РЕЗ і ЕМ Ярошик:
Дружби 0-34, 36-37, 39-40, 46, 48-55, 57, 63-72, 74-85, 88-91, 93-94, 96-106, 109, 111-112, 114, 116, 118-119, 121, 123, 125-133
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4097, 4243
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-173 з 12:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт:
Кооперативна 26-47, 54-77, 83, Б/Н; Степова 4, 6, 27, 32-32А, 33 А-38, 40-47-а, 49; Травня1 62-62/2; Шкільна 55/8
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-988 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Березня8 3-47; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 1-5; Військовий 1-17; Гвардійська 32-45, 47-51, 53-59, 61-96, 98, 100-102, 104-106, 112-114, 118; Гвардійський 1-59; Корабельний 1-5; Кузнечний 2-17; ВеликаСадова(Радянська) 1, 3-13А, 15-18, 20-22, 24-38, 42, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56-68, 70-83, 88, 90, б/н; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 1-9, 15, 17-19, 21-41, 43-68, 70, 72, 74, 78, 80, 82А, 84, 86-88; Крилова 2, 3 А-41, 43-58, 60-70, 72-73, 75, 77-157, 161-167А; Куліша 2; Лодочний 1-13; Маркуцин берег 2-6; Мельничний 1-21; Морський 1-27; Набережна 1-27; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 4; Параходна(Енгельса) 2 А-17, 20-25; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 2-27, 29, 33, 38; Першотравнева 0-1, 3-155, 156-223; Піщаний 3-12; Поштова 1-8А; Пристанський 1-3, 5, 11; Річна(ТелігиО,Островського) 1-23, 31-51; Санаторний 23; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 1-22, 24-28/2; Спортивний 3-15А, 17-27; Театральний 2-8; Центральна(Пролетарська) 42, 44, 53-81, 83-87, 89-93, 97, 114; Чернишевського 3-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 23, 24, 29, 33, 47, 57, 58, 69, 78, 90, 123, 151, 170, 174, 182, 205, 212, 215, 217, 220, 246, 295, 307, 386, 401, 410, 427, 448, 452, 460, 503, 512, 539, 557, 565, 587, 598, 602, 616, 637, 643, 649, 684, 688, 697, 700, 703, 710, 724, 736, 781, 825, 829, 834, 837, 841, 848, 855, 873, 874, 878, 887, 890, 913, 914, 920, 924, 934, 943, 957, 961, 982, 989, 998, 1012, 1477, 1478
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 1982 з 09:21
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Західна 1-2, 4-6, 8, 10-13, 15
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-62 Л-2 Рогачик з 09:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Глиняний 1-5; Луки Балашова(Комсомольська) 3Б-6; Медичний(Комунарів) 1, 2-41; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Польова 62, 64, 66, 68-91; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 86-86Б, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 240, 501, 700, 771
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-9 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Банкова (Леніна) 21-41, 45, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 81; Шевченко 1-3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 42, 51, 60, 96, 104, 115, 142, 153, 167, 275, 468, 1353
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-101 Л-1 з 09:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Вишнева(Піонерська) 17, 19-24; Бериславська 1, 3, 5, 7, 9, 13-13А, 15-15А, 17-17А, 21, 25, 27, 29, 31, 33; Введенська(25рЖовтня) 77, 79, 81, 83-93, 96-110, 111-118, 120-136; Володимирська(Ворошилова) 1-30; Гагаріна 23-25, 27, 29, 34, 36/1-40, 42-51, 53-61, 63-70, 74-90А; Гетьманська (Чапаєва) 18-21, 26-30; Грушевського(Мануйленко) 14, 16-24, 26-28, 30-33, 35-38; Заводська 4-8, 10, 16-26, 28-35, 37-51, 53-86; Затишна(Будьонного) 1-6, 8-11, 14-19, 21-25, 27, 30-37; Каховський 14, 28; КостіГордієнка(Червоноармійська) 15, 18-19, 21, 24-31, 33-38, 42-46, 48-66; Котляревського(Колгоспна) 39-40, 42-50; ЛеонідаБикова(Калініна) 1-11, 13-24, 27-45, 47-57, 59-62, 64, 67-68, 69А-85, 87-93, 95-129, 133-147; Лугова 1-5; Мирний 1-25, 27-28, 37-40; Миру 5; Мисливський 2-4, 6-14; Молодіжна 1-19; Незалежності 8; Некрасова 15-18, 21-25; Новий 3-12А; Овражна 11, 13-13А, 15-15А, 16-25, 27-32А, 34-68; Овражний 1-39; Павловського 10, 12, 14, 16, 18-20, 22-24, 25А-36А, 38, 41-42, 43-46, 48.-56, 58-71; Польова 8-16; Радянська 2-6; Рибацький 2-10, 12-16; Різдвяна(ЦеткінК) 16, 19-25, 27, 30-63; Садовий 1-3, 5А-10А, 12-32, 33 А-42, 44А-48, 52-54; Солов'їна(Крупської) 23-25, 34-38; Сонячний 3-7, 9-14, 16-26; Степова 2Б-20, 24-59; Херсонська 74, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93 ..-94, 96-109, 110-110А, 112-115, 117-121, 123-126А, 128-135, 136А-164, 167-208, 212-234, 236-240, 252-286; Центральна(Леніна) 304-306, 308, 310, 312, 314-314А, 318-318 А, 320, 322, 324, 325А, 330-371, 373-378, 381-383, 386-387, 391, 393, 395, 397-397 А, 399, 401, 405, 409-411, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431-431 .., 433, 435-443, 445-458, 460, 463-469, 471-473, 477-505, 509-551; Центральний(Леніна) 1-3, 5-6, 8-15; Шкільний 2-7, 9-18; ЯрославаМудрого(Комінтерна) 19-21, 23-25, 27-30, 31-45, 51-55
НовийБерислав:
Виноградна (Будьоного) 1-53, 54-60, 61-78, 80-101; Гагаріна 1-27, 29-33, 35-51, 52-100, 104, 108; Дніпровського 1-63; Комарова 1-50, 52-64, 66-75, 78-88; Набережна 1-13, 15-53, 55-59, 61-76, 78-85, 87-96, 100-102, 106-108А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 76, 670, 673, 730, 743, 758, 793, 949, 965, 7108, 7129, 7137, 7149, 7187, 7293, 7318, 7323, 7363, 7375, 7390, 7391, 7411, 7428, 7440, 7442, 7448, 7460, 7462, 7472, 7478, 7483, 7485, 7488, 7540, 7574, 7578, 7644, 7651, 7657, 7675, 7677, 7720, 7733, 7741, 7748, 7764, 7772, 7795
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1110 з 10:28
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво:
40 років Перемоги 1-7, 11-27; Асканійська 1-2, 5-6, 8-9, 14, 16-17, 26-27, 30, 38, 42, 54; Гагаріна 2-7, 13, 17-23, 26-28, 30, 32, 36-37, 40, 43, 51; Зелена 5-8, 10-13; Кримська 4-6, 10-12, 18-22, 26; Миру 1, 4, 12, 18, 22, 26, 30-36; Першотравнева 1, 3-4, 7, 10; Робоча 2-3, 5-7, 9-11, 13; Спортивна 5; Степова (Комсомольська) 6-8, 14-24, 32-34, 40; Шевченка (Леніна) 1, 5-11, 14-18, 21-26, 29-30, 33-37, 41-48; Шкільна 1-15, 19-23, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 416, 544, 692, 960, 980, 981
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Чкалово-А.Нова в Чапл РЭС з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Гімназична 32А-32Г

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 200, 418, 591, 1137, 1940, 2719, 4450, 6799
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-451 з 10:26
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове:
Зелена 3; Леніна 199; Приморська 96а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4509, 4585, 4681, 5022
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-739 Л-3 з 11:03
Херсонські МЕМ Станіслав:
Аптечний 24; Голобородька 28, 34-38; Карпоухова 2-4, 6, 8; Культурна 12-16, 18-21, 23-35, 37-38, 40-42; Пушкіна 32; Свободи(Леніна) 18-21, 23-25, 27-36, 38-51, 53-58, 60-62, 64-69, 77, 82-83
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 5546, 20095, 20315, 20482, 20860
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-618 Білозерка з 13:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 24; Миру 2-2 А, 4, 6, 8, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 405, 473, 478, 539, 623, 668, 701, 714, 802, 834, 843, 852, 871
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-3 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Станіслав:
200років Станіславу 1, 3-6, 8-11, 13-20, 22-25, 27-32, 34-37А, 41-43, 47, 51, 53; Аптечний 1-10, 12-24; Базарна 1-2, 4-41; Балкова 2-7; Вишнева 2-21; Вишневий 2-19; Голобородька 2-28, 34-38; Григор’єва 1, 3, 6, 9-13, 16, 24-26; Карпоухова 2-4, 6, 8; Комунальна 1-17; Культурна 1-6, 8-16, 18-21, 23-35, 37-38, 40-42; Лиманська 2-6, 9-51; Лікарняний 1-2, 4-6; Пляжна 2-12, 18; Пушкіна 2-10, 12-18, 20-22, 24-32; Рибальчий 1-3, 9-11; Сітова 1-3, 6, 9-10, 13, 17; Спортивна 4, 8, 12-16, 20-32, 36-38, 52-58, 64-66; Театральна 1-4, 6-7, 12-20; Свободи(Леніна) 3, 13, 18-21, 23-25, 27-51, 53-58, 60-62, 64-69, 77, 82-83; Соборна(Жовтневої революції) 77А, 79-96, 99-103, 104А-109, 112, 114; Стадіонна 1Є-3, 5, 8, 10, 12, 14-16, 19-20, 25, 29-33; Таврійська(Піонерська) 1-4, 6-12, 13-29, 31, 32 А, 35-37; Торговий 1-18; Шкільний 1-6; Ювілейна 1-3, 5-23, 26-38; Яружна 3-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3996, 5281, 5546, 5680, 5689, 6251, 6599, 20056, 20063, 20084, 20091, 20095, 20126, 20315, 20388, 20482, 20495, 20533, 20704, 20739, 20761, 20767, 20771, 20792, 20796, 20853, 20860, 20861, 20890, 20944, 20952, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 561 з 09:00 по 13:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Потьомкине:
Молодіжна 1-14; Новоселова 1-2, 4-16; Центральний 2-6; Шевченка Тараса (Жовтнева) 1-6, 6/3-33, 35-38, 41-58, 59-64, 66-83, 87-89; Шкільна 1-15, 16-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 33, 77, 123, 136, 271, 368, 2267
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-34 з 09:33
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Березня8 16; Центральна(Січня9) 1-13, 15-23, 25-32, 34-45; Частника 2, 4, 10, 14, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 69, 247, 342, 440, 441, 578, 704, 755, 819, 874
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-246 Л-1 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля:
Леніна 0, 1А-3А, 5, 7-7А, 11; Суворова 7; Чапаєва 1А-2, 3-3В, 5-5Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7012, 7177, 11954, 11962
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-115 РОГАЧИК з 09:18
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Ларіонова 19-49; Центральна(Січня9) 14, 24; Шевченка 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 410, 440, 616
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-246 Л-2 з 11:25
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Березня8 1-15; Ларіонова 2-10; Суворова 2-6, 9а, 14, 16-18; Частника 1а, 3, 5, 7-9, 11, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 342, 372, 495, 567, 857, 910, 941
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-246 Л-3 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 372 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-246 Л-4 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 7495 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-178 Берислав з 12:31
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Андріївська(Калініна) 35-48; Героїв України(МарксаК) 24, 26, 28-28Б, 30, 32-33, 35, 37, 39, 41-41А, 43, 45, 47; Гідробудівників 33-48; Горького 8, 10, 12; Дружби(Дзержинського) 32, 34-34А, 36, 38, 40-44; Історична(Леніна ) 19, 21, 23, 25, 46; Новоселівська(Жовтнева) 7-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 189, 478, 523, 526, 605, 800, 918, 1831, 2255, 2293, 2421, 2422, 2446, 2476, 3004, 3018, 3099
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-9 з 11:47
Херсонські МЕМ Степанівка:
Більшого Горича 1-41; Давидова Дениса 13-14; Енергетична 79-86; Зарічна 65; Калинова 9-46/8; Очаківська 2-8; Очаківський 1А-3-а; Христича 5В--15, 23-31, 37, 44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 717
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 210 з 08:53
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгіне:
Соборності (Леніна) 23, 25, 27, 29-29А, 31, 35, 37, 39, 42, 44-48, 50, 52-54, 56, 57А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 89
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6280, 6332
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-75 Л-1 Горностаевка з 09:12
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 3669 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-52 Л-1 з 10:03
20.2.2019
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка:
Вишневий (Фрунзе) 25; Таврійська 1, 3-36, 38-57
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-144 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 662, 2275, 5694 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 217 з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Перемоги 17, 23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 495, 687, 1871, 2191, 2367, 2415, 2422
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-57 1Т з 11:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Перемоги 13, 19, 21, 25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 182, 187, 374, 534, 806, 968, 2184, 2399, 2422, 3016, 3070, 3202, 3203
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-57 2Т з 11:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
Молодіжна(Комсомольська) 55-58, 61-81, 83; Підстепна 25-31, 33-39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100338
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-134 Л-2 Воронцовка з 08:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Чеховка:
Інтернаціональна 1-5, 8-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 972, 18631, 18660
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-301 Н.Сірогози з 08:00 по 12:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Чеховка:
Інтернаціональна 0; Східна 0-22, 25-43, 46-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 974
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-143 Н.Сірогози з 13:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Білозерка:
Свободи(МарксаК) 190
Степанівка:
Виноградна 2-3, 7; Запорізька 1, 7; Зарічна 2-9, 19, 26, 29, 51; Кар’єрний 3; Кільцева 1А; Миколаївське 154/35; Моторного 18; Селянська 8А, 10В; Христича 4А, 8А, 28-28А, 40, 52А, 54А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 323, 591, 631, 742, 1480, 1690, 2019, 3322, 3992, 5381
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 221 з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Горького 1-17; Садова 72; Соборна(Леніна) 24, 26, 28/2, 32, 36, 103
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1035
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-849 Л-1 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгіне:
Соборності (Леніна) 1-13, 15-17, 19-24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4697, 6280, 6326
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-79 Горностаевка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 273, 438
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-3 з 08:00 по 17:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця:
Вільна (Дзержинського) 2; Залізнична 2-3, 9, 13-19, 23-27, 37-41, 45-63, 71-73
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20098Б
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-1 Олександрівка з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Комсомольська 2-7, 9-25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-93 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Суворова 26, 28, 30, 32, 34, 36-45, 47-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1173
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-152 Л-2 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Комсомольська 26; Ювілейна 1-12, 14-33, 35, 38-43, 48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-93 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Українська 2-9, 11, 15-21, 23-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1155
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-153 Л-1 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Мідний 1-11, 15-65; Озерна 2-8, 10-15, 17-33, 35-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 08:00 по 17:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Перемоги 76-79, 83-87 б, 95-95а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 82
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-138 Л-2 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Капітана Ванденка(ЛюксембургР ) 27; Смольна 71А-73, 75, 77, 79, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104; Стрітенська(ЛюксембургР) 25, 29А, 35/79А; Сухарна 4-7; Тимірязєва 1-19, 21-42, 44-48, 50/27, 64; Фрітаун 64, 67, 69-73, 75-77, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-99, 101-107, 109-115
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 775, 925, 933, 1025, 1334, 1348, 3084, 4676
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-62 Л-5 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Горіхова 34, 51, 55, 73; Кар’єрний 7; Селянська 1Г
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-836 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Горіхова 139
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-836 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Виноградна 12, 28; Горіхова 14, 16-а, 22, 24, 26, 28, 30-33, 35-50, 52-54, 56-61А, 63, 65-68А, 69А-71, 75-137, 141-181; Запорізька 1, 3-5; Кар’єрний 1, 3-8, 9, 13, 16-18; Кільцева 2, 4-12А, 16-16А; Піщаний 4, 8; Селянська 1-1А, 4-5, 7, 10А-10Б, 12, 13-14, 17, 19-20, 21А, 25-27, 29-32, 34, 44-46А, 48-50, 52-56, 59-89, 90; Українська 4; Христича 2Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20818
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-836 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чарівне:
Берези (Ворошилова) 49-51, 53-64, 68, 70
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-103 Л-2 Олександрівка з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Красносільське:
Садова 5, 9, 13-15, 19, 29, 31, 35-37, 39, 47, 51
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200272
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-100 Л-1 Олександрівка з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Нова 1-18, 21, 24-34, 36; Центральна 6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-362 Л-1 Воронцовка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 3505 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-Мебель з 09:00 по 15:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Торгаї:
Гагаріна 1-7, 9-11, 13-17; Леніна 5, 8
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-33 Л-1 Н.Сірогози з 09:30 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
50 років перемоги 1; Глінки 2-9, 10А-14, 16-19, 21-34
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-3 з 08:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Гагаріна 3-10, 12-44, 50, 52, 54, 56-56 А, 58; Курортна(ЛібкнехтаК) 31, 43, 45, 47; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29-36, 38, 40, 42, 44; Торговий 2; Чкалова 30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 17, 324, 399, 982, 1190, 1460
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Поповича 6, 8, 10, 12-14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 35-35/2, 37, 39, 41, 43, 45-49, 51, 53, 55, 57, 59-61; Свободи(Жовтневої революції) 6; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 37, 39, 41, 43, 45-56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; С.Скадовського/Гагаріна 35/33; Чкалова 32, 34, 36, 38, 40-40А, 42, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58-58А, 60, 62, 64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 134, 455, 1186
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-2 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Історична(Леніна ) 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76; Пушкіна 1, 3; Соборна(Щорса) 4, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 182, 523, 3060
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-5 Л-6 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Меліораторів(Жовтнева) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-7 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Кременчуцька 78, 80А, 87, 89, 91-91А, 95А, 97; Українська 79, 96, 98, 100-100Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 329, 4154, 5773, 5857, 5882
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-309 2Т Л-2 з 09:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Козацька 1-18, 29; Козацький 12б; Ракитний 28; Таврійська 1-3, 6-12, 15-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-787 Л-2 з 08:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки:
Шкільна 1-21-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 662
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-2 з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Карєрне:
Жовтнева 1-5, 7-24; Заводська (Молодої Гвардії) 1-11; Каховська 1-5, 9-25; Лікарняна 1-8; Перемоги 1-18, 20-23, 25-34, 36-44; Пушкіна 1-7, 9-11, 13-17, 20; Степова 1, 3-14; Степовий 1-14; Шкільна 1-11, 13-14, 16-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20098, 200141, 200191, 2001052
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-108 Олександрівка з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 5396, 5406 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-364 Каланчак з 09:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Затиса 59-76, 78-82, 84-94, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1506, 1953
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-348 Л-1 з 08:00 по 17:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Підстанційний 2-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20023, 20067, 20097, 200166, 200248
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-348 Олександрівка з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Гвардійський 1-59; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 27, 29-36, 38, 40; Крилова 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 161
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-3 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Загорянівка:
Без назви б/н; Виноградна 1-21; Вишнева 0-10; Дачний 3; Джерельна 6; МазепиІ 8-16; Набережна 0-32; не визначено 0; Неизвестная 0; Південна 2-17; Садовий 6; Степова 0-9; Херсонська 0-7; ХмельницькогоБ 0-6А, 13; Центральна 3-21; Четверта 2
Східне:
Будівельників 1-11; Молодіжна 1-26, 28-43; Південна 1-5, 7-20, 22-51; РУСОВА БАЛКА 14; Східна 1-9, 12-18; Українська(Жовтнева) 1-29, 31-49; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 3, 5, 9-11, 13, 23-25; Ювілейна 1-9, 12
Шкуринівка:
Виноградна 1-2; Невідома 0-10; ШКУРИНОВКА 1-2, 5-10, 14, 19-21, 27, 30, 33, 39-40, 44-46, 50-52, 57, 59-61, 65-78, 83, 86, 96-102, 106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1590, 5681, 11116, 20057, 20110, 20126, 20189, 20210, 20250, 20309, 20418, 20426, 20436, 20495, 20877
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 601 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Скадовка:
Першотравнева 0-2, 4-22, 25-28; Урожайна (Энгельса) 2-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 880
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 838 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-2 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Захарівка:
Генічеська 1-5, 7, 10, 12-13, 19, 23-24, 26а, 28, 30, 33-42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-1 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Скадовка:
Дружби (Леніна) 1-38; Піонерська 1-28, 30-38; Пушкіна 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15-17, 19, 21-23, 27-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 443, 500, 689, 815
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-3 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 367, 421 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-4 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Леніна 29, 31, 33, 37; Радгоспна 20, 22-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-521 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Молочне:
Миру 2-20; Молодіжна 1-9, 11-24, 26-29, 31, 33-38; Польова (Комсомольська) 1-5, 9-10, 12-15
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-247 Л-1 з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Молочне:
Лесі Українки (Жовтнева) 1-7, 9-17; Спортивна 1-2, 4-8; Уральська 2-6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-247 Л-2 з 10:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Гвардійський провулок 10-24, 38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 57, 63, 1087, 1229, 1286
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-405 Л-3 з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
АндріяШептицького(Фрунзе) 2-11, 12 А-58; Горького 7-7 А; Джарилгацька(Комсомольська) 2, 2г-10, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Незалежності(Чапаєва) 2-17, 21-27; Покровська(Колгоспна) 9-11, 13-37, 40-70, 72, 74, 76, 78-90, 92; Поповича 1 А-5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Свободи(Жовтневої революції) 74; Фрунзе/Поповича 2А/13; Святоюріївська(Будьонного) 14-41 А, 43, 45-45 А; Софіївська(Ворошилова) 8, 10, 12, 14, 16, 18 А, 20, 22, 24, 26, 31-43, 45-49, 51, 53, 55, 59, 61-65, 71 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 197, 374, 613, 683, 767, 840, 878, 1005, 1236, 1287, 1360
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-30 з 13:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Мира 2-4, 6, 8-26, 28; Олімпійська 3-14, 19, 21, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1970
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-510 Л-2 з 08:00 по 17:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
АндріяШептицького(Фрунзе) 2-11, 12 А-58; Горького 7-7 А; Джарилгацька(Комсомольська) 2, 2г-10, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Незалежності(Чапаєва) 2-17, 21-27; Покровська(Колгоспна) 9-11, 13-37, 40-70, 72, 74, 76, 78-90, 92; Поповича 1 А-5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Свободи(Жовтневої революції) 74; Фрунзе/Поповича 2А/13; Святоюріївська(Будьонного) 14-41 А, 43, 45-45 А; Софіївська(Ворошилова) 8, 10, 12, 14, 16, 18 А, 20, 22, 24, 26, 31-43, 45-49, 51, 53, 55, 59, 61-65, 71 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 197, 374, 613, 683, 767, 840, 878, 1005, 1236, 1287, 1360
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-30 з 13:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Леніна 29, 31, 33, 37; Радгоспна 20, 22-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-521 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Привілля:
Миру 18, 20, 22-30, 32-35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-149 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Пробудження:
Запоріжя 0, 5-7, 19-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4280
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-494 з 09:00 по 12:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Петрiвка:
Безсмертного 1-5, 7-9; Кужеля 20; Червона 9-14, 19-21, 23, 26-30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4238
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-514 з 12:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Привілля:
Шкільна 2-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5397
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-110 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 5224, 5401 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-432 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 2189 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-199 з 10:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка:
Першотравнева 11-27
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-68 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Дружби (Карла Маркса) 3, 5, 7, 9; Молодіжна 3-5, 7-46; Соборна(Леніна) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-21а, 23, 25-25А, 27, 29-29А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1842, 1915, 1969, 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Космодем'янськоїЗ 60, 62, 64, 66, 68-70, 72-74
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-59 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Південне:
Левицького 1-9 а, 11-16, 18-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5145, 5257
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-103 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Запорізьке:
Київська 1-2, 5-7, 9-11, 12-14, 18-21, 23-24; Леніна 1, 3-4, 6, 8-10, 13-19, 21-22, 24-30, 33-39, 41-51; Молодіжна 2-6, 8; Північна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1166, 4349, 4414, 4669
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-293 от Р-51 з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 11115 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-164 Л-2 з 09:00 по 15:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чумацький Шлях (Володимиро-Іллінка):
Братів Польченко 2-6, 10-12, 14-16, 18, 22, 24, 26, 28; Комарова 3, 5, 7, 13, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 59, 63, 73-75, 77-79, 81, 85, 89
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1674, 1742, 1850, 2013, 2024
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-164 Л-1 з 09:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка:
Пушкіна 31, 33; Тишкевича 1-9, 11-14, 17-29 А, 32-34, 37-45, 48, 51, 56-57
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-45 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Дружби 0-2, 4, 9, 13, 17; Миру (Радянська) 1; Шкільна 1
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-306 Л-2 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Дружби 11, 15; Молодіжна 2, 6, 8-10, 12-13, 16; Шкільна 1-9, 11-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 880
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-306 Л-1 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червоне(Червонопрапорне):
Димитрова 1-8, 10-43, 47-48, 50-58, 60-64, 66-69, 71-78, 80-85, 87-96, 98, 100-105, 107-110, 112-119; Леніна 2-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1790, 4109, 4823
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-785 з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Підстепне:
Незалежності(Жовтнева) 1, 11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-593 Л-2 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Підстепне:
Незалежності(Жовтнева) 2-6, 7-10а, 12-44, 46а-54, 56, 60, 62
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-593 Л-1 з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка:
Дорожня 2-10, 14-22; Елеваторна 1-6, 8-12, 14, 16, 20-24; Центральна(Петровського) 132-162
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-93 Л-3 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 376, 411, 860, 952 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-2 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Братів Коваленко 33-33д, 39, 48; Коцюбинського 42а; Курасова 19; Курасова 16, 25; Лободи 2б, 6-6а, 15а, 17, 19, 27, 31; Лободи 2-33
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-0102 Л-2 з 09:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
Азовська 44, 46-57 Л, 59а-74, 76-79, 80 б-126А, 178; Виноградна 21, 28, 29, 30а, 33А, 36Б, 42-58, 61А, 76-а, 95а-129; ДериглазоваГ 81-95; Озерна 15-17; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б
Щасливцеве:
Амбулаторна 37-42; Арабатська 13-77; Будівельна 2; Водна 4; Гагаріна 87-91, 105Б-129; Зяблівська 5-9; Миру(Леніна) 181-184; Паркова 2; Таврійська 9; УкраїнкиЛ 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1286, 1381, 1712, 1786, 4039, 4132, 4196, 4256, 4336, 4358, 4391, 4478, 4480, 4495, 4595, 4653, 4699, 4745, 4747, 4774, 4817, 4835, 4864, 4875, 4908, 5012, 5054, 5058, 5059, 5060, 5095, 5102, 5103
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 692 з 09:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське:
Гагаріна 1-10, 14, 16-25, 27-34, 36-68; Декабристів 4, 14, 16, 20-21, 23, 25-29, 32-43; Жукова 1-12; Фрунзе ( Вишнева ) 51-53, 55-63, 66-75, 77, 81-93
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1761
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-428 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Візгіна 3, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 745, 786, 880
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-425 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка:
Кудрі 1, 4, 6-10, 13-19, 22, 26, 30-31, ; Черноморська 1, 7, 9
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-86 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Миру (Радянська) 3, 5, 7-9, 11, 13-20, 22; Молодіжна 21-38, 40-44; Урожайна (Колгоспна) 3-3В; Ювілейна 1-3, 5-10, 12-22, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 885, 983
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-311 з 08:30 по 12:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин:
Молодiжна 1-5, 7-11; Першетравнева 1, 3-10, 13-23, 26-42, 44-74; Плавська 1-14, 17-18, 20-23, 25-31, 33-37, 39, 44, 46
Новоєфремiвка:
Квіткова 2-13, 18-19, 21-24, 27-31, 33, 35, 37, 40, 42-43, 45, 47-49; Степна 1-23, 26-28, 30, 32-33, 38-42, 46-47, 49-55, 58
Ногайське(Жовтневе):
ФранкаІ 12
Сокологiрне:
Елеваторна 4-22, 28-32; Залізнична 5-13; Західний 1-5, 9; Кузнечнuй 3-5; Миру 3-36, 39-43, 45-74, 78-88, 92-100, 108-112, 116-124; Патріотична (Леніна) 6-16, 21-52, 56-68, 72-84, 88-112; Переїздна 2-22; Пролетарська (Південна) 4-10; Садова 4-15; Степна 1; Східна 2-10, 12-63, 67-81; Центральна (Радянська) 5-31, 33; Таврiйська 4-7, 15-16, 18-21, 27, 30, 32, 34-41, 44, 47, 49-55; Чапаєва 2-8; Чапаєва 3; Шкільна 1-7, 21-53; Шкільний 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1214, 1217, 1258, 1771, 4097, 4272, 4518, 4823, 4843
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 666 з 10:00 по 15:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Таврійське:
Виноградна 1-31, 33-43, 45-48; Жовтнева 7-12, 14-90
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-223 з 08:30 по 12:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Дружби 0-2, 4, 9, 11, 13, 15, 17; Миру (Радянська) 1; Молодіжна 2, 6, 8-10, 12-13, 16; Шкільна 1-9, 11-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 880, 985
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-306 з 12:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Пролетарська 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96-97, 97 А-115, 117-118
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-284 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Андрєєва 1-34; Банкова (Леніна) 3-41, 45-57, 60-73, 75-76, 77-91, 92-118; Визволителів (Червоноармійська) 86, 96 а, 118-140; Гагаріна 124-134; Молодіжна 1-3, 4, 6-31, 33-44, 46-62, 63-75; Піонерська 1-51, 53-98; Садова 1-73, 75-84, 86-93, 103-105; Суворова 48-48а, 50, 52, 58, 60-62, 65-69, 71-82, 84-103; Шевченко 1-3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 39, 42, 43, 51, 52, 53, 60, 65, 69, 73, 77, 92, 94, 96, 101, 104, 115, 119, 126, 136, 137, 142, 144, 153, 156, 167, 172, 182, 188, 196, 199, 200, 211, 219, 237, 238, 248, 265, 267, 272, 275, 285, 409, 468, 1063, 1188, 1353, 1967
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ до Р-111 Ф-1505 з 13:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Арктична 3, 7; Садова 5-9Б; Філатова 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 215, 591, 629, 2115, 2182, 2414, 4225, 5398, 6162, 6710, 6718
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-391 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Миру 1-4, 6-8, 10-22, 24-35, 37-40, 42-43; Тимошенко 50, 57, 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 500
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-429 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Ковальський (Ковальний) 16-29; Соборна(Леніна) 56; Спортивний 1-18; Чалбаська 1-15, 17, 21; Чумацька(Комсомольська) 22-22 А, 24, 27-31, 33А, 35, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 95, 261
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-261 з 08:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Таврійське:
Лісна 36, 38-64, 66-78; Першотравнева 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 34, 35, 92, 337, 536, 681, 883, 981, 1257
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1329 з 13:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Тимошенко 41, 45, 47, 51-56, 58, 62-66, 69, 71-77
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-428 Л-3 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Радянська ( Центральна ) 1-2, 4, 6-11, 14-15, 17-18, 20, 22-22А, 24, 26, 30, 32, 34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-1 з 08:00 по 17:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Відродження 1-4, 6-14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-2 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Східна 1-2, 3-32, 34А-38, 40-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 26, 61, 71, 700, 707, 835
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-810 з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Високе:
Зелена 19-21, 23-36, 55; Зелений 2; Новоселівська 8-10; Східна 1/1-9/1, 10/2-11, 12; Центральна(Жовтнева) 4-гараж; Широка 1-4, 11, 13-16, 18, 21-29, 32-36, 38-43, 45-60; Шкільна 19-24/2, 25/2, 26/2-27/1, 29-31, 32/2, 33/2, 36/2-38/2, 47; Шкільний 2-6, 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7693, 7802
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-340 Берислав з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна:
Пушкіна 5-22, 26-33, 37-43, 45-53, 56-58, 61-62, 68-70, 73-85
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-391 А Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
ЛесіУкраїнки(КрупськоїН) 31, 33, 35, 37, 41-85; Молодіжна 0-37; Південна 1-2, 5-6, 9-12; Чалбаська 16, 18-20, 22-63; Чумацька(Комсомольська) 1-19, 21, 23, 25; Шевченка 0, 37-60
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-590 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна:
Вишнева 1-9, 14-22, 27-32, 34, 36-38, 47-53
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-374 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Cпортивна 12; Лугова 1-13, 15-19, 21А-37, 39-46А; Першотравнева 36; Піонерська 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5265
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-128 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Арктична 1/3-9, 13-35, 41-43; Гордієнка 17-19, 32, 34-40; Запорізька 5-27; Квіткова 1-2А, 4, 6-9, 13-16, 18-35, 49; Лазурний 2; Майская 12А-13; Олешківська 6, 9-33, 36-41, 48-62; Перемоги 3-33; Східний 2зд 38; Фабрична 3-32; Чорноморська 3-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 700
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-813 з 08:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка:
Безимянний 1, 5-8 а; Бригада 1-2; ВійськоваЧастина 01-4; Військовий 1-6; Квіткова(Чапаева) 2-7, 9, 11-13, 15-32; Виноградна 62, 64, 68, 70-74, 76, 78-80, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102-102А, 104, 106-114, 117-149, 153-167А, 171а-181, 185-195; Військова 1-8, 9/2-27, 29, 31, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134-151, 153-170, 172-227; Гастелло 1-19, 21-30, 32-35, 39-41; Декабристів 1-37; Дніпрова(Червонофлотська) 1-4, 6-15; Зоряна(МарксаК) 1а, 3, 4-7, 9-12-б, 13-19, 23-33, 35-40, 42-44, 46, 48-76а, 78-89; Космодем"янськоїЗ 1-19, 21, 23-25, 27, 29, 31; Кузнечна 2, 3А, 5-5а, 7-14а, 20-22а; Кузнечний 8, 18; Лікарняна 1-9, 11, 13, 15, 17, 19; Лісова 1а; Матросова 00, 5, 7, 9, 11-11а, 13, 15, 17-17а, 19, 21 А, 23, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 43а, 47, 49, 51, 53-78, 80-94, 96-115, 118-186; Мельничний 1-17; Молодіжна 1-Б/Н; Першотравнева 1А-8, 10, 12, 14, 16, 18; Пшенична(Кірова) 1-5, 6-8, 9-29, 31-33, 35-63, 65, 69, 71, 73, 89, 91, 140, 142, 144, 146, 150, 152-171, 173-174, 175-177, 179-187, 189-190, 192-222, 224-247, 249-253, 257-273; Ринкова(Щорса) 1-10, 12-17, 19, 34, 36; Робоча 1-16, 19-23, 27-53, 55-69, 73-81; Садова 1-23а, 25-48, 50-53, 55-92, 94-96, 97а-98, 100-108, 109-135 А, 137-185; Степова 1-41; Суворова 1, 3-16, 18-33, 35-56; Український 1-5; Центральна(Леніна) 2-7а, 8-12, 14-22а, 24-53, 55-97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111а, 136, 138, 140, 144, 146, 150, 172, 174, 198, 200, 202, 204-206, 208, 210а, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 228, 230, 232, 234-236а, 240-248, 250-257, 259-276, 279-306; Шевченка 1-3, 4-18, 20-22, 24, 26-33, 35-41, 43, 45, 47, 49, 53, 55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 58, 63, 65, 78, 165, 282, 404, 407, 431, 438, 470, 485, 507, 537, 668, 710, 712, 747, 815, 896, 930, 966, 985, 1121, 1175, 1219
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 801 з 08:00 по 12:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Миру (Радянська) 2, 4, 6, 20-27, 30-35, 37-39
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-312 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Інтернаціональна 20, 26, 29-35; Раденська(Радянська) 29, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-45, 49, 53; Таврійська(Комсомольська) 65, 67-75, 76-78, 80, 82, 84-85; Технічний 1-3; Ювілейна 0-2, 4-6А, 49, 51, 53, 55, 57-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 952
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-588 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 27А, 29, 31/22-37/2, 37А-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82, 84, 90, 92А, 94-94А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:00 по 17:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка:
Дніпрова(Червонофлотська) 70-79, 82-99, 105-112; Лісова 4, 6, 8-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 30
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-47 А з 13:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Андріївка:
Андріївка 11; Степова 1-2, 7-17, 21-27; Яблунівська 9-30, 32-35, 38-40, 42-53, 55-58; Яблуновська 2-24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-313 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Абрикосова 4; Жовтнева 8; Західна 0; Лісна 0-3, 5-41; Молодіжна 1-20; Незалежності 35; Садова 1-27; Соняшна 1-3; Шкільна 23, 27-29А, 31-33, 35, 38, 46-56; Шкільний 7; Яблочна 5-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 573, 1039
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-306 з 08:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Василівка:
Молодіжна 1, 20, 22, 28; Присиваська 2, 4-15, 18-22, 25, 27-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1478, 1740
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-54 Л-2 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Кооперативна 1-50; Кооперативний 2; Покровська(Фрунзе) 1-33; Сільська 2-4, 6-30; Соборна(Леніна) 62, 125-127; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-277 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 43, 46-49, 50/36-51, 54-54А, 56, 58-58А, 62; Молодіжна 17-29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80; РазінаСтепана 36, 38, 40, 42-42А, 47, 49, 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55, 57, 59-59/107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Гоголя 3, 43-50; Космодем'янськоїЗ 1/16, 11, 13, 15, 17-17 А, 19, 23, 25, 27, 30А, 32-57, 59, 61, 63-63А, 65-65 А, 67, 71, 76-116, 120-122; Курчатова провулок 7; Лисенко 2; Партизанська 20
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-59 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Листопадна 3, 5
Раденськ:
Маяковського 0, 3, 10А-29; Миру 28, 32-32 А, 36, 39-59; Мозгальова(Гвардійська) 1 А, 3-4Г, 16 А; Таврійська(Комсомольська) 44А-46, 47А-64, 66
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-902 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Калініна 77, 118-130; Щорса 1, 5-10, 12-13, 20-26, 28-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1285
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-194 Л-2 з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
40 років Перемоги 1-23; Андрєєва 7, 13, 14/3, 18-20; Карбишева 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37-37 А, 39; Мозгольова 1-41; Січня9 1-57; Соняшна 1-35; Червоноармійська 1-7, 9-56, 58, 60, 64, 66-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 594, 1013
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-546 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Cпортивна 12; Лугова 1-13, 15-19, 21А-37, 39-46А; Першотравнева 36; Піонерська 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5265
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-128 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 1-7, 9-15, 16А, 18, 20-24, 26А, 28-43, 45, 47, 49, 51, 53-53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75-75А, 77, 79-81, 83, 85, 89А, 93-95, 97-97А, 99-101, 103, 105, 107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 273, 438, 591, 647, 1973, 5245, 5585, 6369
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Сума ТП-122 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Станіслав:
Берегова 31; Бригиди 1-2, 6-7; Миру(25з’їзду КПРС) 52; Шевченка 14, 16-17, 19, 21-30, 33, 35-39, 41-42, 44-51, 53, 55, 57, 59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-615 Л-1 Білозерка з 09:30 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Гагаріна 2; Радянська 2-23, 25-33, 35-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5102, 5155
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-2 Каланчак з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Арктична 2, 6/12, 8, 10-20; Арктичний1 1-21, 23-25/4; Арктичний2 6-12, 28А; Стрітенська(ЛюксембургР) 9/39-11, 11Б
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-236 Л-8 з 08:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Вишнева (Кірова) 1-4, 5Н-12/1, 13-32; МарксаК 58-65Н, 67, 69Н-114Н, 115Н-147Н, 150Н-167Н, 171Н, 175-175Н; Степова 24Н; Чернишевського 1Н-5Н, 8Н-9Н, 11Н-15Н
Новосеменівка:
Леніна 2Н-11Н, 13Н-16Н, 20Н, 23Н-24Н, 27Н-31Н, 34Н-35, 38Н-40Н, 43Н, 49Н, 51Н-56Н, 58Н-60Н; Миколаївська 2Н-3Н, 6Н, 9Н-18Н, 21Н-26Н; Чапаєва 1Н, 3Н-7Н, 9Н-14Н, 15Н-20Н, 23Н-24, 26Н-27Н, 29Н, 31Н-34Н, 36Н-39Н, 41Н-42Н, 44Н, 46Н-52Н; Чернівецька 1 Н, 2Н-3, 5Н-11, 14Н, 16Н, 18Н-19Н, 22Н, 25Н, 27Н, 29Н-34Н; Шкільна 1-6Н, 8Н-37Н, 41Н-43Н, 47Н, 51-53Н, 57Н-69Н, 73Н
Українське:
60 років Жовтня 1-4Н, 9Н-10Н, 12Н, 20Н-21, 31Н, 34Н, 36Н-38Н; Бобровного 2Н-7Н, 10Н-17Н, 19Н-20Н, 23Н-24Н, 30Н-32Н; Воровського 3Н-4Н, 6Н, 10Н-11Н, 13, 16Н-20Н, 23Н, 25Н-29Н, 31Н-Н9Д; Леніна 1Н-3Н, 7Н-8Н, 11Н, 13Н-14Н, 16-18Н, 21Н, 25Н-26Н, 27Н-28Н, 31-31Н, 33Н, 35-36Н; Степова 3Н-6Н, 8Д, 11Н-12Н, 18Н, 24Н-27Н, 33Н; Терешкової 1Н-6Н, 8Н-10Н, 12Н, 14Н-15Н, 20, 24Н-26Н, 28Н, 32, 36Н; Шевченко 1Н, 3, 6Н, 10Н, 14Н-16Н, 18Н-23Н, 25Д, 29Н-32Н, 36Н
Червоний прапор:
Леніна 3Н-5Н, 13-14Н, 16Н-21Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 601, 602, 605, 606, 638, 650, 679, 681, 702, 709, 712, 713, 752, 754, 768, 789, 827, 864, 881, 941, 957, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 464 з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Резніченка 137, 139А, 184, 190-192
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-192 Л-3 Рогачик з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Таврійська(Комсомольська) 75 А; Технічний 5-13
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-301 Л-1 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка2:
Першотравнева 2, 4, 6-6 А, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 39, 54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5406, 15760
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-2 Каланчак з 08:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваФедорівка:
Жовтнева 1-13, 16-34, 36-40, 42-45, 47-58 А, 59-98; Незалежності(Леніна) 1-а-14, 16-36, 38-54, 56-73, 85-119; Перспективна 1-5, 7-12; Першотравнева 1-5, 7-46, 48-50, 52-88, 90, 92-102, б/н; Степова 2-8, 10-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 58, 92, 168, 461, 681, 891, 949, 993, 1189, 1257
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 841 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Станіслав:
Вишнева 2-21; Вишневий 6-19; Голобородька 2-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095, 20704, 20767, 20771
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-620 Л-1 Білозерка з 10:30 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Максима Горького:
Ентузіастів 1-29; Шкільна 1-8
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-307 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Виноградна 2-13; Жовтнева 6; Лесі Українки 4; Пушкіна 1-13; ХмельницькогоБ 4
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-865 Л-2 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Станіслав:
Базарна 1-2, 4-27, 29Б-41; Вишневий 2; Голобородька 14-24; Торговий 1-2, 4-9, 11-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20091, 20761, 20771, 20890
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-620 Л-2 Білозерка з 10:30 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Остапенко:
МарксаК 7, 18-28, 45-47, 51-53, 56-58; Молодіжна 3-35; Східна 1-7; Центральна 2-3
Сліненко:
Молодіжна 15-21; Першотравнева 5-22, 31; Січова (Колгоспна) 13-30; Центральна 4-5, 10, 12, 19-27, 35-36, 38, 40, 50-51, 56, 80-81, 85, 88-90
Сокирки:
Без назви 2-4, 7, 13-21, 24-36; Івана Котляревського (Колгоспна) 1-21; Першотравнева 1-26; Українська 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3453, 3656, 3954
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 221 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Донецька 2/191-4, 6, 8А-15, 17/38-20, 22-24, 25/32-49, 51-71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; Західна5 24; Качалова 1-11, 13-14, 16-31, 42; Комкова 89:1, 91, 93, 95-130А, 132А; Котляревського 47, 98/43, 102, 104-113; Макарова Адмірала 11/141-55А, 59-81, 85-91; Москвіна 1/15-10, 12-41, 43-45, 50; Островського 49, 51, 53; Перова 1/49-7; УкраїнкиЛ 1/37, 3-19; Островського 23А, 27, 33-35, 35В-39, 41А-57, 61; Фонтанна 70; Фрітаун 131/55, 163/63; Шумського 1/2-20А, 22-37, 39-39А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 592, 1272, 3097, 3784, 4242
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-162 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-127А, 129, 130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Лісна 18, 20, 22-24 А, 26А, 30; Санаторний 1-27
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-466 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 592, 1985, 2763, 5051 Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ ф-р ТП-323(А) з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
Горького 1, 3, 5, 7-7А, 10-24, 26, 28-30
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-338 Л-4 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 60, 372, 704 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Олешківська4(Цюрупинська4) 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6775
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ ф-р ТП-162 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
40 років Перемоги 1-5, 9; Мелітопольська 1Я-2, 4, 6, 7А, 9А, 14-16, 18А; Олімпійська 11; Південна 1-21, 23-47; Південний 2-4; Рівенська 1-33; СіркаІ(Стахановська) 1-24; Східна(Фрунзе) 62, 64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3793
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-477 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Донецька 17/38, 19, 25/32, 27, 29, 31/130; Качалова 1-11, 13-14, 16-31; Комкова 89:1, 91, 93, 95-128; Макарова Адмірала 23/2-35; Фонтанна 70; Шумського 1/2-20А, 22-27, 29-37, 39-39А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4242
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-162 Л-1 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 72; Соборна(Червонофлотська) 40, 42-53, 55-62, 63а-75; Таврійська 20, 22, 24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Південна 1-39; Таврійська 2, 4, 6, 8, 10, 12-12А, 14, 18, 28, 30
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-2 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 57а, 59, 61, 63, 65-66, 76, 80-86; Південна 41
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-3 з 08:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 864 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1278 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1017 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-4 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 4509 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-152 Л-3 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне:
Лугова 1-4, 7-9, 12-16, 19-23, 29; Набережна 5, 7, 12-13, 15-16, 22, 26; Пархоменка 5; Шкільна 5-8, 11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-152 Л-2 з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1193, 1214 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-41 з 10:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне:
Гагаріна 1-3, 6-8, 10, 13-16, 18, 20-22, 25, 28; Миру 25; Миру(Леніна) 2/Б-5, 10-19, 22-27, 29-31; Степовий 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 103, 288, 3403
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-152 Л-1 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Березня8 3-47; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 1-5; Військовий 1-17; Гвардійська 32-45, 47-51, 53-59, 61-96, 98, 100-102, 104-106, 112-114, 118; Гвардійський 1-59; Корабельний 1-5; Кузнечний 2-17; ВеликаСадова(Радянська) 1, 3-13А, 15-18, 20-22, 24-38, 42, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56-68, 70-83, 88, 90, б/н; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 1-9, 15, 17-19, 21-41, 43-68, 70, 72, 74, 78, 80, 82А, 84, 86-88; Крилова 2, 3 А-41, 43-58, 60-70, 72-73, 75, 77-157, 161-167А; Куліша 2; Лодочний 1-13; Маркуцин берег 2-6; Мельничний 1-21; Морський 1-27; Набережна 1-27; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 4; Параходна(Енгельса) 2 А-17, 20-25; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 2-27, 29, 33, 38; Першотравнева 0-1, 3-155, 156-223; Піщаний 3-12; Поштова 1-8А; Пристанський 1-3, 5, 11; Річна(ТелігиО,Островського) 1-23, 31-51; Санаторний 23; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 1-22, 24-28/2; Спортивний 3-15А, 17-27; Театральний 2-8; Центральна(Пролетарська) 42, 44, 53-81, 83-87, 89-93, 97, 114; Чернишевського 3-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 23, 24, 29, 33, 47, 57, 58, 69, 78, 90, 123, 151, 170, 174, 182, 205, 212, 215, 217, 220, 246, 295, 307, 386, 401, 410, 427, 448, 452, 460, 503, 512, 539, 557, 565, 587, 598, 602, 616, 637, 643, 649, 684, 688, 697, 700, 703, 710, 724, 736, 781, 825, 829, 834, 837, 841, 848, 855, 873, 874, 878, 887, 890, 913, 914, 920, 924, 934, 943, 957, 961, 982, 989, 998, 1012, 1477, 1478
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 1982 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Жовтнева 16, 28-32, 37-47; Низова 16
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-62 Л-3 Рогачик з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Глиняний 1-5; Луки Балашова(Комсомольська) 3Б-6; Медичний(Комунарів) 1, 2-41; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Польова 62, 64, 66, 68-91; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 86-86Б, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 240, 501, 700, 771
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-9 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
Дніпровська (Ленiна) 65, 67, 69, 75-80, 86, 88, 90; Молодіжна(Комсомольська) 55-58, 61-81, 83, 85, 87; Підстепна 25-31, 33-39; Приморська 34-47, 49-59, 61-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10045, 10053, 100125, 100259, 100338
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-134 Воронцовка з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Визволителів (Червоноармійська) 53, 82, 90; Вокзальна 33; Гоголя 1-49; Кобзаря (Радянська) 2-13, 14-24, 25-27, 29-31, 33, 35-49, 52; Нова 21-40, 44-94; Південа 1-27, 29-51, 55-57, 60-63; Щорса 1-4, 6, 8-38, 46а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4, 18, 24, 34, 35, 77, 98, 104, 147, 220, 259, 268, 281, 316, 318, 324, 368, 1053, 1105
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1504 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво:
40 років Перемоги 1-7, 11-27; Асканійська 1-2, 5-6, 8-9, 14, 16-17, 26-27, 30, 38, 42, 54; Гагаріна 2-7, 13, 17-23, 26-28, 30, 32, 36-37, 40, 43, 51; Зелена 5-8, 10-13; Кримська 4-6, 10-12, 18-22, 26; Миру 1, 4, 12, 18, 22, 26, 30-36; Першотравнева 1, 3-4, 7, 10; Робоча 2-3, 5-7, 9-11, 13; Спортивна 5; Степова (Комсомольська) 6-8, 14-24, 32-34, 40; Шевченка (Леніна) 1, 5-11, 14-18, 21-26, 29-30, 33-37, 41-48; Шкільна 1-15, 19-23, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 416, 544, 692, 960, 980, 981
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Чкалово-А.Нова в Чапл РЭС з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовийБерислав:
Виноградна (Будьоного) 1-38, 40, 42, 44
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-92 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Йосипа Пачоського (Спартаківський) 18; Старообрядницька(Комсомольська) 15; Суворова 17-22; Успенський (Спартаківський) 18-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 580, 755, 1118, 1644, 1737, 1759, 1861, 2093, 2515, 2707, 3290, 3564, 3575, 3874, 4108, 4124, 4266, 4743, 5077, 5553, 5847, 5976, 6630
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-103 з 09:30 по 14:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове:
Леніна 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187-187а, 189, 191, 193, 195, 197; Центральна 157А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1755
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-739 Л-5 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 24; Миру 2-2 А, 4, 6, 8, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 405, 473, 478, 539, 623, 668, 701, 714, 802, 834, 843, 852, 871
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-3 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Кізомис:
Горького 166; Зелена 12; Зелений 11-13; Касперівська(Радянська) 256-285; Набережна 107-114, 115А-120; Собка 21; Чехова 1-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5639, 20038
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-116 Білозерка з 13:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Визволителів (Червоноармійська) 82, 90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 35, 220, 324
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-75 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Кізомис:
Горького 166; Зелена 12; Зелений 11-13; Касперівська(Радянська) 256-285; Набережна 107-114, 115А-120; Собка 21; Чехова 1-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 676, 5639, 20038, 20320, 20701, 20718
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-164 з 09:00 по 13:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Базарний 2-9; Леніна 80-82, 84-88, 90, 92, 94, 97-100, 102-111, 113-115, 117, 119, 125-127, 129, 131; Ювілейна 0, 70-72, 74-74А, 76-76А
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-97 РОГАЧИК з 08:30 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Березня8 16; Центральна(Січня9) 1-13, 15-23, 25-32, 34-45; Частника 2, 4, 10, 14, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 69, 247, 342, 440, 441, 578, 704, 755, 819, 874
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-246 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Ларіонова 19-49; Центральна(Січня9) 14, 24; Шевченка 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 410, 440, 616
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-246 Л-2 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Березня8 1-15; Ларіонова 2-10; Суворова 2-6, 9а, 14, 16-18; Частника 1а, 3, 5, 7-9, 11, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 342, 372, 495, 567, 857, 910, 941
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-246 Л-3 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 372 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-246 Л-4 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгіне:
40 років Перемоги 1-16; Молодіжний 0-7; Соборності (Леніна) 55, 57, 59, 61, 63-63А, 65, 67, 71, 73-84, 86-88, 90-108, 112, 114А-122, 128
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1106, 4450
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-75 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Милове:
Жовтневий 1, 2А-8; І.Франка (Комсомольська) 9, 11, 13-44; Л.Українки (Радянська) 1, 3-5, 7-8, 10-12, 15, 17-18, 20-23, 25, 27, 29; Милодіжна (Піонерська) 1-38; Придніпровська 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22-24, 26, 28, 54-60; Робоча 1-4, 6-17; Садова 1-3, 5-7, 10-16, 18-24, 26-40; Шевченка 7-9, 11-28, 34-42, 46-50, 54-60, 64; Шкільна (Леніна) 1, 3, 5-7, 9, 11, 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7273, 7499, 7582
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-172 Берислав з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
21.2.2019
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка:
Вишневий (Фрунзе) 25; Таврійська 1, 3-36, 38-57
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-144 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 662, 2275, 5694 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 217 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка:
Чапаєва 5-6, 8-10, 16; Червоноармійська 2-4, 7-15, 17-23, 25а-28, 31; Шевченка 1, 5-12, 14-17, 20-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 47, 60, 102, 267, 368
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-36 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Горького 16а, 18-18А; Дружби(Дзержинського) 21; Новоселівська(Жовтнева) 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 150, 280, 384, 523, 873, 967, 2275, 2422, 3001, 3039
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-24 1Т з 11:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новоолександрiвка:
Березня8 1-11, 13-29, 32, 34-57, 59-81; Комсомольська 2-3, 5-13, 15-28, 32-51, 52 а-68, 71-100, 102-103, 107; Лiсництво 1-6; Лісова 1, 3-11Б; Молодiжна 1-34, 36-81; Нова 1-23, 25, 27-40, 42-74; Торговий 1-4; Травня1 1-8, 10-16, 18-40, 42-50, 52-56, 60, 63-110, 112-134; Шкiльний 3-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10012, 10045, 10079, 10089, 10095, 10097, 100111, 100253, 100257, 100259, 100277, 100289, 100332, 100365, 100366, 100379
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1592 з 10:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка:
Леніна 39; Миру 1-14, 18-26, 29-48, 50, 54-68, 72-76, 80-100
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-100 Н.Сірогози з 08:00 по 12:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Горького 16б-16Б; Дружби(Дзержинського) 25, 27; Новоселівська(Жовтнева) 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 150, 361, 523, 941, 2032, 2092, 2258, 2330, 2422, 3045, 3061
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-24 2Т з 11:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
Свободи(МарксаК) 190
Степанівка:
Виноградна 2-3, 7; Запорізька 1, 7; Зарічна 2-9, 19, 26, 29, 51; Кар’єрний 3; Кільцева 1А; Миколаївське 154/35; Моторного 18; Селянська 8А, 10В; Христича 4А, 8А, 28-28А, 40, 52А, 54А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 323, 591, 631, 742, 1480, 1690, 2019, 3322, 3992, 5381
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 221 з 09:00 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка:
Центральна 1, 3-12, 15-18, 20-22, 24-25, 29, 31, 34-35, 54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 547
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-104 Н.Сірогози з 13:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Горького 1-17; Садова 72; Соборна(Леніна) 24, 26, 28/2, 32, 36, 103
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1035
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-849 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ "Будівельник-С" садівниче товариство":
Будівельників 60-105
Садове:
40років Перемоги 4-7, 9-15; 60років України 1-11, 13-16; Будівельник-С" садівниче товариство 62; Вороненка 1-16; Гагаріна 1-16А; Джона Говарда 0-2, 4-5, 7-10, 12-20, 22-37; Дніпровська 3-76; Зелена 1; Козацька 1-15; Колодязний(Радянський) 1-14, 15-16; КООПЕРАТИВ "ПЕТРОВЕЦ" 1; Космодем’янськоїЗ 1, 4, 7-38, 42-50; КошевогоО 1-20; Молодіжна 1; Південна 2, 11; Набережна 2-2А, 4-33, 35-68, 72-98, 102А-148; Польова 5-18; Сагайдачного 2-11; Садівська селищна рада з/діл.80; Садова 1-29, 31-33; Сонячна 14-24; СТ "ГРАЖДАНСКАЯ ОБОРОНА" Б/Н-СТРОЙ ПЛОЩ; Степова 2-14, 18; Українська 0-20; Фалєєвська 9-21; Харченка 0-4, 6-9, 11-12А, 14-23, 25-31, 33-41А, 44-46, 48-69, 71-79, 81-97, 99, 101-107, 110-120, 122-142; Херсонська 3-12; Центральна 11; Шевченка 10-26; Ювілейна 1-28
с/р Садівська:
б/н 32/3; Будівельників 75-121; "Будівельник-С" садівниче товариство" 27-98
територія Садівської с/р:
СТ "Петровець" 111
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5615, 6404, 11116, 20056, 20126, 20146.1, 20149, 20168, 20175, 20202, 20244, 20302, 20304, 20321, 20368, 20388, 20395, 20462, 20499, 20521, 20553, 20690, 20746, 20842, 20852, 20856, 20902, 20903, 20957, 20983, 21008, 21010, 21035
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Садово" з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 273, 438
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-3 з 08:00 по 17:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця:
Вільна (Дзержинського) 3-7, 9-26, 30-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200266
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-2 Олександрівка з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Комсомольська 2-7, 9-25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-93 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Комсомольська 26; Ювілейна 1-12, 14-33, 35, 38-43, 48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-93 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка2:
Зелена 23; Лугова 0-22, 24-25, 28-34; Молодіжна 0-11, 13, 15-24; Першотравнева 0-29, 31-41, 54
с/рада Привільска:
Автодорога 0221114 Бабенківка Друга-Привілля 1км 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5129, 5173, 5329, 5406, 5419, 15731, 15760
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8413 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Мідний 1-11, 15-65; Озерна 2-8, 10-15, 17-33, 35-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 08:00 по 17:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 4396, 4699, 6345 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-176 Горностаевка з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Красне:
Партизанська 0-36, 38-44, 46-56, 58-60; Фрунзе 1-33
Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-16; Мілько 1-3; Першотравнева 1-7, 9-44, 47-48, 50-51, 58-60; Середня 0-21; Шкільна 0-4, 9-22, 25-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1193, 4318, 4353, 4396, 4414, 4699, 6218, 6280, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 от Р-61 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Капітана Ванденка(ЛюксембургР ) 27; Смольна 71А-73, 75, 77, 79, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104; Стрітенська(ЛюксембургР) 25, 29А, 35/79А; Сухарна 4-7; Тимірязєва 1-19, 21-42, 44-48, 50/27, 64; Фрітаун 64, 67, 69-73, 75-77, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-99, 101-107, 109-115
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 775, 925, 933, 1025, 1334, 1348, 3084, 4676
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-62 Л-5 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Горіхова 34, 51, 55, 73; Кар’єрний 7; Селянська 1Г
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-836 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Спеціалістів 1-5; Суворова 2-3; Східна 7, 9; Ушакова 2-23, 25-30; Хмельницького (Фрунзе) 4, 9, 49-53, 55, 58-60, 67, 71-75, 77, 79-81, 83, 85, 87-88, 91-105
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-1 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Горіхова 139
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-836 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Миру (Радянська) 3-16, 18-19; УкраїнкиЛ(Леніна) 1, 14; Українська 19; Хмельницького (Фрунзе) 4-8, 11-12, 16-18, 20-21, 23, 25, 27-32, 34, 37-48; Ювілейна 2-24, 29, 33; Ювілейний 2-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 3720
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-2 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
60 років Комсомолу 1, 4-11; Зелена 1-50, 52-58; Колгоспна 1, 2, 4, 6-9; Леніна 1, 3-17, 19-30, 32, 34, 36-36А, 38, 40-42, 46, 48, 50, 50Б-50В, 52, 56, 58, 60, 62; Новоселів 1-5, 9-10, 12-18, 21-32, 34; Партизанська 2-8, 10-13, 15; Піщана 1, 4, 8-26, 29-42, 43 "А"-53, 53 "В"-56, 58 "А"-60, 64-66; Рибальська 2-7, 8-14; Спеціалістів 1-13; Чапаєва 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31-31А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62-62А, 64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1080, 1097, 1117, 1135, 1193, 4356, 4398, 4460, 4464, 4473, 4605, 6204, 6226, 6264, 6284, 6289, 6313, 6316, 6325, 6326, 6328, 6329, 6335, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 262 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Виноградна 12, 28; Горіхова 14, 16-а, 22, 24, 26, 28, 30-33, 35-50, 52-54, 56-61А, 63, 65-68А, 69А-71, 75-137, 141-181; Запорізька 1, 3-5; Кар’єрний 1, 3-8, 9, 13, 16-18; Кільцева 2, 4-12А, 16-16А; Піщаний 4, 8; Селянська 1-1А, 4-5, 7, 10А-10Б, 12, 13-14, 17, 19-20, 21А, 25-27, 29-32, 34, 44-46А, 48-50, 52-56, 59-89, 90; Українська 4; Христича 2Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20818
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-836 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Хмельницького (Фрунзе) 64, 68, 70, 76, 78, 82, 86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3727
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-3 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Миру (Радянська) 3-16, 18-19; Спеціалістів 1-5; Суворова 2-3; Східна 7, 9; УкраїнкиЛ(Леніна) 1, 14; Українська 19; Ушакова 2-23, 25-30; Хмельницького (Фрунзе) 4-9, 11-12, 16-18, 20-21, 23, 25, 27-32, 34, 37-53, 55, 58-68, 70-83, 85-88, 91-105; Ювілейна 2-24, 29, 33; Ювілейний 2-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 3720, 3727
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-311 з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Торгаї:
Ворошилова 1-3; Гагаріна 95; Леніна 1, 3-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18636
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-33 Л-2 Н.Сірогози з 09:30 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Центральна 1-5, 7-14, 16, 18, 20, 22, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100256
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-362 Л-2 Воронцовка з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
50 років перемоги 1; Глінки 2-9, 10А-14, 16-19, 21-34
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-3 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Дорофєєва 25, 27-33, 35, 37, 39, 41-49, 53-63, 67; Шенгелія 1, 3, 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1440, 1720, 1897, 3369, 6176, 6239
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-Шенгелия 1Т з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Приозерне:
Дружби народів 11А
Херсон:
Дорофєєва 40, 51, 65; Стапельна 17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4152
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-915 1Т з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Дорофєєва 21.23, 28; Шенгелія 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 592, 717, 1781, 3966, 5004, 5059, 6148
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-Шенгелия 2Т з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Вітрильна 1-25; Дорофєєва 38, 69, 77-79; Стапельна 1-15, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2719, 3928, 4153, 5308
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-915 2Т з 09:00 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Дніпровський 75, 77, 79, 81; Історична(Леніна ) 84 а, 86, 88, 90; Маяковського 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 523, 1896, 3168
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-6 Л-1 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 1712, 1773, 1782, 2306, 5747 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-Автогаражи А з 09:00 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Дніпровський 73; Історична(Леніна ) 78, 80, 82; Пушкіна 2, 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 476, 3059, 3168
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-6 Л-3 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Приозерне:
Дружби народів 11А
Херсон:
Дорофєєва 40, 51, 65; Стапельна 17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4152
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-915 1Т з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Меліораторів(Жовтнева) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-7 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Кременчуцька 78, 80А, 87, 89, 91-91А, 95А, 97; Українська 79, 96, 98, 100-100Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 329, 4154, 5773, 5857, 5882
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-309 2Т Л-2 з 09:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Козацька 1-18, 29; Козацький 12б; Ракитний 28; Таврійська 1-3, 6-12, 15-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-787 Л-2 з 08:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Дружби(Радянська) 1, 2-3, 5-20, 22-47, 50-52, 54-88 А, 90, 92-95, 97; Металургів 4, 6-10; Центральна(Леніна) 47Б, 49 Б-49 Г, 55А-75, 76-91
В т.ч. особ. рахунки пром.: 66, 115, 150, 183, 224, 284, 295, 312, 347, 402, 515, 521, 594, 645, 727, 744, 757, 758, 763, 775, 869, 928, 1046, 1073, 1085, 1095, 1127, 1134, 1226, 1238, 1286, 1325, 1386, 1402, 1414, 1433, 1447, 1468
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-265 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка:
Виноградний 36-52; Водопровідний 14, 16-16А; Зелена 70-82, 85-125; Новоселів 56-109; Садовий 13-20; Сонячний 26; Таврійська 58-66, 69-73, 75, 77-138; Шевченка 43, 45, 47-55, 58-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3789
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-329 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 1-3, 3А-22; Жовтнева 2-22; Першотравнева 1-4, 4 А; Прикордонна 3, 32; Радгоспна 1-4А, 6, 8-9, 13; Смірнова 0-2, 5-11, 13-25, 27-58; Степова 2-15, 19-Б/Н; Чорноморська 2-3, 10-20; Шкільна 1-3 А, 6, 8-13, 15-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5017, 5061, 5081, 5128, 5316, 15758, 15760, 15776, 15790, 15820
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-116 Каланчак з 21.02.2019 08:30 по 25.02.2019 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Дружби(Радянська) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 55, 57, 59-59 А, 61, 63, 65, 67, 69-69В, 71-71 А, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87-А, 93, 95, 97; Металургів 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 402, 763
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-265 Л-1 з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Дружби(Радянська) 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50-52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88-88 А, 90, 92-92-А, 94
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-265 Л-6 з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Затиса 59-76, 78-82, 84-94, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1506, 1953
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-348 Л-1 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія-Нова:
Альошина 1-45; Березня8 1-24; Ботанічна 1-27; Будівельна 1-11, 13, 15, 20-24; ДмитраЖарука(60роківСРСР) 1-20; Зелена 1-9; Іванова 1-12, 14-15, 17-46; Лугова 1-5, 10, 12А-14, 20, 24; Молодіжна 1-18; Нова 1-4, 5-9; Паркова(Фрунзе) 2-6, 13; Покришкіна 2-17; Робоча 1-9; Садова 1-21; Соборна(Червоноармійська) 2-4, 12-26, 32-42; Степова 1-16, 20-24; Фальц-Фейна(Леніна) 9, 23-67; Центральна(Жовтнева) 1-17, 18-46; Шевченко 1А-2, 4-18; Шкільна 1-12
Іллінка:
Асканія 2, 4-20; Ватутіна 2-6, 8, 10-12, 17-24; Гагаріна 2, 6-9, 12, 14-15, 17-19, 21, 23-31, 33-34, 37-49, 53-57; Єфімова 2-6, 9, 10А-13, 15, 17, 19, 21-22; Жовтнева 2-4, 6-10; Комарова 2-5, 8-15; Лугова 1-3, 5, 8; Миру (Фрунзе) 1-8; Садовий провулок 1-2, 4-8; Степова 1, 3-7, 9, 11-12, 14; Шевченка (Леніна) 1-5, 7-8, 10-14
Новий Етап:
Автогаражна 7; Новий Етап 1-3, 5, 8-10, 12, 18
Пітомник:
Будівельна 2, 6-14, 17-19; Гагаріна 1-3, 15, 29; Космічна 1-2, 6-7, 9-12, 14-31, 33-38; КудріІ 0-7, 9-16, 18, 20-23, 27-31, 33-35, 40; Нова 1-10А; Полева 4, 12-14; Робоча 1-3, 5-6, 7-9; Садова 1, 2-3, 4-6; Степна 1, 25; Степова (Фрунзе) 5-15, 21-23; Тутарінова 1-3, 5-14, 17-29, 33, 39-41; Центральна (Леніна) 1-4, 6, 8-15, 18-19, 21-37; Шкільна (Комсомольська) 2-11, 13-18, 20-22, 24-29, 32-34, 38-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388, 396, 416, 418, 421, 423, 467, 475, 492, 495, 500, 506, 518, 521, 529, 530, 544, 555, 556, 587, 591, 617, 620, 652, 677, 678, 715, 721, 746, 756, 761, 765, 766, 774, 784, 796, 800, 805, 809, 822, 833, 835, 836, 851, 868, 884, 904, 960, 981, 5300, 11115, 11116
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Асканія Нова" 1Т з 10:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 200166, 20010166 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-309 Олександрівка з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Гвардійський 1-59; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 27, 29-36, 38, 40; Крилова 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 161
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-3 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Геологів:
Теплична3 25
Чорнобаївка:
200років Чорнобаївки 2-25; Аерофлотська 1-35; Будівельна 2-14; Вишнева 2-18; Військовий 1; Вознесенська(Колгоспна) 5, 7, 9; Галицька 7; Горіховий 2-5; Гусаківська 1-53; Дружби 20-22, 26, 32; Західна 1-26; Зоряна 1-3; Квіткова 1-20; Козацька 6-11; Козацький 1-19; Колодязна 1-23; Космонавтів 3-17; Кривий 2-20; Лейтенантська 1-15; Лісова 1-15; Лугова 2-10; Матроська 1-11, 13-32; Миколаївська 1-10, 12-26, 29-41, 42-50, 52-56, 58-60, 62, 64-71, 78-86; Овражна (Яружна) 2-7, 9-18; Озерний 1, 3-4/12; Олімпійська 1-28; ОТМИРАЮЩАЯ ЗОНА 2; Паркова 1А-11, 13-15; Першотравнева 1-4, 6-29, 31-42, 43А-44, 45-46, 51-52, 55-55А, 58-59А; Південна 1-4, 6-42, 44-58; Покровська(Комсомольська) 0-31, 33-33Б, 39; Польова 1-10; Рибальська 1-9, 13-27; Соборна 14; Соборна(Жовтнева) 1А-8, 10, 12-16, 18, 20-26, 28, 30-36, 38, 40, 50-54, 58-60, 68, 72-82; Соколина 2-2-А, 6-43; Сонячна 2-20; Спортивна 1-7, 9-47; Спусковий 1-29; Стадіонна 1-33, 35-47, 100, 103-105; Тиха 2; Тихий 6-9; Українська(Радянська) 1-12, 14-24, 26, 28, 34-34А, 36, 38, 40-40А, 42, 44, 46, 48; Урожайна 1-6, 8-27, 29-53, 60-65А, 67-67А, 69, 75; Фестивальна 0, 4, 6-7, 9-11, 13-19, 21-30; Херсонська 1-32, 34-37, 39-42А, 44-48, 50, 52, 54, 54Б-54В; Чорнобаївська 2-36, 38, 40-42, 44, 46, 48-48 А, 50, 52, 54, 85, 93, 95, 97, 99, 116, 118-119; Ювілейний 4; Явірна 1-13, 17-27; Ярова 1-4, 6-8, 11, 17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 370, 449, 5705, 6478, 20105, 20283, 20303, 20403, 20436, 20591, 20599, 20615, 20660, 20664, 20689, 20694, 20933
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 632 з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід:
Лугова 1-25; Центральна (Леніна) 1, 3, 5-9, 11-25, 27-28, 30-40, 42, 52, 56, 58, 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200101, 200165, 200259, 2001052
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-328 Олександрівка з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Балтазарівська(Куйбишева) 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Гагаріна 121; Мангубінська(Пролетарська) 104; П.Комуни/Поповича 27/106; Поповича 50, 54, 56, 58, 64-66, 72, 74, 76, 81-109, 111-111/1, 115-115/2, 121, 123, 125, 127, 129; Портова(Леніна) 51-56, 59-73/1, 75, 77, 79, 115; Святоюріївська(Будьонного) 146-150, 151-153, 155, 161-161 А, 163-163 А, 165-167; Скадовської авіагрупи(ЧервоноїЗірки) 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 15, 17, 19-28, 30, 32; Шевченко 33, 35, 37, 41-48, 51-63, 65-73, 75-92, 96, 98, 100, 104, 108, 110, 112
В т.ч. особ. рахунки пром.: 72, 197, 208, 535, 845, 1052, 1338, 1441
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-10 з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Балтазарівська(Куйбишева) 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Гагаріна 121; П.Комуни/Поповича 27/106; Поповича 64-66, 72, 74, 76, 82, 84-109, 111-111/1, 115-115/2, 121, 123, 125, 127, 129; Портова(Леніна) 51-56, 59-73/1, 75, 77, 79; Скадовської авіагрупи(ЧервоноїЗірки) 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 15, 17, 19-28, 30, 32; Шевченко 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 197, 535, 845
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-10 Л-2 з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Захарівка:
Генічеська 1-5, 7, 10, 12-13, 19, 23-24, 26а, 28, 30, 33-42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-1 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Скадовка:
Першотравнева 0-2, 4-22, 25-28; Урожайна (Энгельса) 2-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 880
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Леніна 29, 31, 33, 37; Радгоспна 20, 22-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-521 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 838 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-2 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Скадовка:
Дружби (Леніна) 1-38; Піонерська 1-28, 30-38; Пушкіна 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15-17, 19, 21-23, 27-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 443, 500, 689, 815
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-3 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Молочне:
Миру 2-20; Молодіжна 1-9, 11-24, 26-29, 31, 33-38; Польова (Комсомольська) 1-5, 9-10, 12-15
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-247 Л-1 з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 367, 421 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-4 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Молочне:
Лесі Українки (Жовтнева) 1-7, 9-17; Спортивна 1-2, 4-8; Уральська 2-6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-247 Л-2 з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 23-25, 27-31, 33-36; Жовтнева 23, 25-27, 29, 33; Леніна 29, 31, 33, 37; Першотравнева 4/1, 6-21, 23-37; Радгоспна 10-12, 14-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36; Шкільна 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-521 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Мира 2-4, 6, 8-26, 28; Олімпійська 3-14, 19, 21, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1970
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-510 Л-2 з 08:00 по 17:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка:
Поштова 1-5, 7-21; Чорноморська 2-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 61, 115, 1114, 1286
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-441 з 09:00 по 14:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка:
Поштова 1-5, 7-21; Чорноморська 2-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 61, 115, 1114, 1286
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-441 з 09:00 по 14:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Запорізьке:
Леніна 1, 3, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 33, 35, 37, 39, 41-51
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-1 Горностаевка з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Роздолля:
Українська 8, 11, 35
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-650 з 09:00 по 12:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
БiдногоД 2-5, 7-12, 15-24, 26, 28-48; БідногоД 5, 12-38; Дружби народів(Махарадзе) 101; Соборна(Воровського) 104; Соборний (Воровського) 3-7, 9-31, 35; Спортивна 2-4, 5-10; Спортивний 12; Ушакова 1-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1335, 1388
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-1 з 12:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 5224, 5401 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-432 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Дружби (Карла Маркса) 3, 5, 7, 9; Молодіжна 3-5, 7-46; Соборна(Леніна) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-21а, 23, 25-25А, 27, 29-29А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1842, 1915, 1969, 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Космодем'янськоїЗ 60, 62, 64, 66, 68-70, 72-74
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-59 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне:
Кіровська ( Квітуча ) 0-12, 14-17, 20, 22-23, 25, 27, 29, 31-37, 39, 42-43, 45-53, 55-58, 60-66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1395, 1796, 1992
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-373 Л-1 з 09:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Молодіжна 21-38, 40-44; Ювілейна 1-3, 5-10, 12-22, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-1 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червоне(Червонопрапорне):
Димитрова 1-8, 10-43, 47-48, 50-58, 60-64, 66-69, 71-78, 80-85, 87-96, 98, 100-105, 107-110, 112-119; Леніна 2-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1790, 4109, 4823
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-785 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Миру (Радянська) 3, 5, 7-9, 11, 13-20, 22; Урожайна (Колгоспна) 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-2 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 885 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-3 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Байдукова 33 В; Артилерійська 1-24, 27-88; Артилерійський 1-26, 28-50; Березовий 1-22; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 6, 9; ВеликаСадова(Радянська) 189, 191-191 А, 193, 195, 197, 199-199А, 214, 216-220; Вузький 1-21; Гвардійська 1-13; Гвардійська/Самарця 15/32; Глиняний 1-5; Матросова 1-33; Пристанський 4; Голопристанська 1-38; Голопристанський 1-20; Декабристів 1-50, 52, 54, 56; Декабристів 4/54; Декабристів/Літвінова 46/35; Енергетиків 1 А-5; Західний 1 А-20; Івана Виговського(Воровського) 3-9, 15, 17, 19, 21-25; Казармений 3-3/1; Калганова 3-23, 25-30, 32, 34, 36, 38, 40; Київська(БєдногоД) 1-23; Кожущенка 1-28; Космонавтів 1-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 22 Г, 24; Крилова 71 А; Лагерна 3-14, 17-26, 28-52, 54-55, 57-59, 61-77; Леваневського 2-14 А, 17-64 А, 66, 68, 70, 72, 74; Літвінова 16, 23-26Б, 28-73, 79, 81; Літвінова 1-15; Луки Балашова(Комсомольська) 3 А-38, 41-45; Медичний(Комунарів) 1-41; Миколаївський 1-18; Набережна 30-40; Нижня 1-9, 12-40 А, 42-44, 46, 48, 50-50а, 54, 56, 58, 60; Овочевий 1-6; ОлешківськоїСічі(Ж.Революції) 3-12, 14-33, 35-41, 43-49; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 1-3, 5-60, 62, 64-87, 87А-88, 90-118А, 121-127, 128А-163, 165-182; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 28, 30-32, 36, 40-74, 76-120; Південний 4-32; Піонерський 2-21; Польова 62, 64, 66, 68-91; Поштова 9-42, 44-62; Поштовий 1, 3-54; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; Прудний 53; Пушкіна 1 Б-2 Г, 4-4 Д; Річковий 2-10; Санаторна(Фрунзе) 1; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 64, 66, 68, 72-108, 109 А-121, 123-142А, 145-150, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 175Б-175 Д, 177-177 К, 181, 183; Тихий 1-10, 11.13-14, 17, 20; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10; Український 1-9, 12-26; Херсонська 12; Херсонський 1-8, 10-38; Центральна(Пролетарська) 4, 7-9, 12-19; Шевченка 3-39, 40 А-41, 43, 45, 47, 49; Ярморочний 2-6, 8, 10, 12, 14, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 16, 20, 24, 28, 29, 42, 44, 48, 69, 70, 78, 82, 155, 182, 217, 240, 344, 352, 360, 365, 401, 410, 416, 424, 501, 532, 542, 546, 569, 580, 591, 616, 634, 663, 667, 690, 700, 725, 729, 747, 771, 825, 834, 835, 841, 846, 850, 868, 886, 895, 900, 933, 938, 945, 954, 963, 973, 989, 990, 1010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1906 з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 6-64; Берегова 9/1-9/3, 9-А-9Є; Дорожня 6-11А
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-835 з 10:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 376, 411, 860, 952 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-2 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Братів Коваленко 33-33д, 39, 48; Коцюбинського 42а; Курасова 19; Курасова 16, 25; Лободи 2б, 6-6а, 15а, 17, 19, 27, 31; Лободи 2-33
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-0102 Л-2 з 09:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Арабатський 5; Братів Коваленко 3-29, 30а-42, 48; Братів Коваленко 33а-44а; Коцюбинського 42а; Курасова 13-25а; Курасова 2а-25; Лободи 2б, 6-6а, 15а, 17, 19, 27, 31; Лободи 2-33; Шкільний 1, 4, 7-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1388, 1734, 4259, 4515, 4751
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-0102 з 09:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське:
Шевченко 32, 38, 40-40а, 44, 51, 53-54, 56, 59-65, 71-77, 81, 85-89
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-422 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Візгіна 3, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 745, 786, 880
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-425 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка:
Кудрі 1, 4, 6-10, 13-19, 22, 26, 30-31, ; Черноморська 1, 7, 9
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-86 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка:
Каштанова (МарксаК) 25; Пушкіна 1-10; Шевченко 1-2, 4-14, 16-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 943
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-144 з 08:30 по 12:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин:
Молодiжна 1-5, 7-11; Першетравнева 1, 3-10, 13-23, 26-42, 44-74; Плавська 1-14, 17-18, 20-23, 25-31, 33-37, 39, 44, 46
Новоєфремiвка:
Квіткова 2-13, 18-19, 21-24, 27-31, 33, 35, 37, 40, 42-43, 45, 47-49; Степна 1-23, 26-28, 30, 32-33, 38-42, 46-47, 49-55, 58
Ногайське(Жовтневе):
ФранкаІ 12
Сокологiрне:
Елеваторна 4-22, 28-32; Залізнична 5-13; Західний 1-5, 9; Кузнечнuй 3-5; Миру 3-36, 39-43, 45-74, 78-88, 92-100, 108-112, 116-124; Патріотична (Леніна) 6-16, 21-52, 56-68, 72-84, 88-112; Переїздна 2-22; Пролетарська (Південна) 4-10; Садова 4-15; Степна 1; Східна 2-10, 12-63, 67-81; Центральна (Радянська) 5-31, 33; Таврiйська 4-7, 15-16, 18-21, 27, 30, 32, 34-41, 44, 47, 49-55; Чапаєва 2-8; Чапаєва 3; Шкільна 1-7, 21-53; Шкільний 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1214, 1217, 1258, 1771, 4097, 4272, 4518, 4823, 4843
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 666 з 10:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Пролетарська 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96-97, 97 А-115, 117-118
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-284 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Декабристів 32, 36, 38, 40-57; Корольова(Калініна) 2Б, 3Б, 5 А-5Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 880
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-56 1Т з 12:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Миру 1-4, 6-8, 10-22, 24-35, 37-40, 42-43; Тимошенко 50, 57, 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 500
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-429 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Ковальський (Ковальний) 16-29; Соборна(Леніна) 56; Спортивний 1-18; Чалбаська 1-15, 17, 21; Чумацька(Комсомольська) 22-22 А, 24, 27-31, 33А, 35, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 95, 261
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-261 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Корольова(Калініна) 2-2А, 4-5 А, 6-16, 17А-32, 34, 37; Матросова 2-6; Миру 7, 9, 11, 13, 16А-23; Молодіжна 1-2, 4-8; Пушкіна 2-2А, 4, 8, 10, 12, 14-16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 36; Спортивна(Піонерська) 36, 38; Хмельницького 3-24А, 25-30, 32, 34, 36, 38, 40, 42-44, 46-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 636, 880, 890
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-148 з 11:00 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Таврійське:
Лісна 36, 38-64, 66-78; Першотравнева 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 34, 35, 92, 337, 536, 681, 883, 981, 1257
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1329 з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Тимошенко 41, 45, 47, 51-56, 58, 62-66, 69, 71-77
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-428 Л-3 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Радянська ( Центральна ) 1-2, 4, 6-11, 14-15, 17-18, 20, 22-22А, 24, 26, 30, 32, 34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-1 з 08:00 по 17:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Відродження 1-4, 6-14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-2 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Східна 1-2, 3-32, 34А-38, 40-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 26, 61, 71, 700, 707, 835
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-810 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна:
Пушкіна 5-22, 26-33, 37-43, 45-53, 56-58, 61-62, 68-70, 73-85
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-391 А Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Cпортивна 12; Лугова 1-13, 15-19, 21А-37, 39-46А; Першотравнева 36; Піонерська 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5265
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-128 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
ЛесіУкраїнки(КрупськоїН) 31, 33, 35, 37, 41-85; Молодіжна 0-37; Південна 1-2, 5-6, 9-12; Чалбаська 16, 18-20, 22-63; Чумацька(Комсомольська) 1-19, 21, 23, 25; Шевченка 0, 37-60
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-590 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна:
Вишнева 1-9, 14-22, 27-32, 34, 36-38, 47-53
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-374 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Арктична 1/3-9, 13-35, 41-43; Гордієнка 17-19, 32, 34-40; Запорізька 5-27; Квіткова 1-2А, 4, 6-9, 13-16, 18-35, 49; Лазурний 2; Майская 12А-13; Олешківська 6, 9-33, 36-41, 48-62; Перемоги 3-33; Східний 2зд 38; Фабрична 3-32; Чорноморська 3-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 700
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-813 з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Віровка:
Зелена 2-6, 8-10, 12, 14-20, 23; Степова 1, 3-11, 12-14, 16-19, 20, 21-24Б, 26-29, 31-31А, 34, 45, 49; Сумська 1-9, 11-17, 19-21
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-286 Берислав з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:

Івана Карпенко-Карого 27; МирногоП 1-41; Нечуя-Левицького 1-64; Текстильна1 3-37/1; Олександра Русова 1Б-68; Текстильна10 1-19; Текстильна11 1А-33; Текстильна12 1- 27; Текстильна13 1-71; Текстильна14 1-72; Текстильна15 1-72; Текстильна16 1-72; Текстильна2 1-39, 41-41; Текстильна3 1-38, 39/13; Текстильна4 1-18; Текстильна5 2-38; Текстильна6 1-16, 18; Текстильна7 1А-19; Текстильна8 1-18, 35; Текстильна9 1-20; ТесленкаА 16, 48А; ТесленкаА1 2-40, 41А-50; ТесленкаА2 52-66; Дмитра Марковича 2Б-12, 17-24, 31-35, 39-78

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 565, 591, 592, 621, 629, 708, 1062, 2503, 2860, 3362, 3487, 3590, 4116, 4290, 6413
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1002-а з 13:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Миру (Радянська) 2, 4, 6, 20-27, 30-35, 37-39
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-312 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Інтернаціональна 20, 26, 29-35; Раденська(Радянська) 29, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-45, 49, 53; Таврійська(Комсомольська) 65, 67-75, 76-78, 80, 82, 84-85; Технічний 1-3; Ювілейна 0-2, 4-6А, 49, 51, 53, 55, 57-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 952
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-588 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
АлексеєваП (Андрія Грабенка ) 3-55; Луначарського (Івана Карпенко-Карого) 3-16, 18/41, 21, 36/45А-45; Текстильна1 39/2-57; Текстильна10 21-63; Текстильна11 34-52; Текстильна12 22-22А, 24, 26, 28-65, 69; Текстильна13 54, 56; Текстильна17 21-72; Текстильна18 21-70; Текстильна19 46-70; Текстильна2 40, 42-53, 54-65/7; Текстильна20 1-10; Текстильна21 1-2, 3-70; Текстильна22 2-12; Текстильна3 39, 40/11-45, 47-68; Текстильна4 21-35, 37-57, 58А-64; Текстильна5 39/24-53, 55-62/23; Текстильна6 17/27, 19/28-63/61; Текстильна7 21-64; Текстильна8 19/38-34, 36-56, 60; Текстильна9 21-61; ТесленкаА 37; ТесленкаА1 1, 3, 5, 7-7А, 9, 11, 15А, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; ТесленкаА2 1-26; ТесленкаА3 1-17, 19-24; ТесленкаА4 2А-20; Урицького (Дмитра Марковича) 14, 29-30, 32Б, 36, 52, 85; Урожайна 1-10А, 12-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 209, 374, 591, 592, 1344, 1425, 1631, 1894, 2088, 2776, 3848, 3964, 4523, 4553, 4604, 5364, 5401, 5873, 5889, 6173, 6783
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1026 з 13:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Антипенка 110/37, 145/65, 147-154, 156, 158-158А, 160-160А; Державіна 1/11-37, 39/12; Достоєвського 1/17-21, 26/19, 28, 30-44, 46, 50; Нестерова/Польова1 31/126; Бойка 101, 103-148, 149А-154, 155-185/42; Дровникова 107-107А, 109-115А, 117-149, 150-182, 184-192/50; Жуковського 2-2Б, 4-4А, 11-14, 19/110-21, 23/109-27, 29, 34, 41/109, 103/36; Королюка 110/25-146, 147-171, 172-203/54; Космічна 39-67/170; Литвинова 107, 108-163, 165-180, 182-191/60; Миколи Гринька(Бегми) 1/18, 4, 10-15, 17-25, 28-58, 59/149-69, 108/93; Некрасова 129, 131, 133, 135, 137-137А, 139, 141-141А, 143, 145-149/6, 153-187, 189-198, 200-200/28, 202-202/35, 204, 206, 208, 210, 212, 214-218, 220, 222; Нестерова 3, 5, 10, 13/2-34, 39, 45-51, 59/129; Огарьова 2-38; Польова1 102-102/1, 104, 106, 108-109, 110-136А, 138-165, 167-169; Ракетна 38-56, 64-72; Тургенєва 1-5А, 7-40/26; Фонвізіна 2-2Б, 4А-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 592, 778, 1214, 1832, 2386, 2847, 5262
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ЗТП-241 на ВЛ-10кВ ф-р.2418 з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 27А, 29, 31/22-37/2, 37А-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82, 84, 90, 92А, 94-94А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Андріївка:
Андріївка 11; Степова 1-2, 7-17, 21-27; Яблунівська 9-30, 32-35, 38-40, 42-53, 55-58; Яблуновська 2-24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-313 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Абрикосова 4; Жовтнева 8; Західна 0; Лісна 0-3, 5-41; Молодіжна 1-20; Незалежності 35; Садова 1-27; Соняшна 1-3; Шкільна 23, 27-29А, 31-33, 35, 38, 46-56; Шкільний 7; Яблочна 5-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 573, 1039
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-306 з 08:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Василівка:
Молодіжна 1, 20, 22, 28; Присиваська 2, 4-15, 18-22, 25, 27-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1478, 1740
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-54 Л-2 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Кооперативна 1-50; Кооперативний 2; Покровська(Фрунзе) 1-33; Сільська 2-4, 6-30; Соборна(Леніна) 62, 125-127; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-277 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 43, 46-49, 50/36-51, 54-54А, 56, 58-58А, 62; Молодіжна 17-29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80; РазінаСтепана 36, 38, 40, 42-42А, 47, 49, 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55, 57, 59-59/107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Гоголя 3, 43-50; Космодем'янськоїЗ 1/16, 11, 13, 15, 17-17 А, 19, 23, 25, 27, 30А, 32-57, 59, 61, 63-63А, 65-65 А, 67, 71, 76-116, 120-122; Курчатова провулок 7; Лисенко 2; Партизанська 20
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-59 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Івана Карпенко-Карого 27; МирногоП 1-41; Нечуя-Левицького 1-64; Текстильна1 3-37/1; Олександра Русова 1Б-68; Текстильна10 1-19; Текстильна11 1А-33; Текстильна12 1- 27; Текстильна13 1-71; Текстильна14 1-72; Текстильна15 1-72; Текстильна16 1-72; Текстильна2 1-39, 41-41; Текстильна3 1-38, 39/13; Текстильна4 1-18; Текстильна5 2-38; Текстильна6 1-16, 18; Текстильна7 1А-19; Текстильна8 1-18, 35; Текстильна9 1-20; ТесленкаА 16, 48А; ТесленкаА1 2-40, 41А-50; ТесленкаА2 52-66; Дмитра Марковича 2Б-12, 17-24, 31-35, 39-78

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 565, 591, 592, 621, 629, 708, 1062, 2503, 2860, 3362, 3487, 3590, 4116, 4290, 6413
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1002-а з 13:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Листопадна 3, 5
Раденськ:
Маяковського 0, 3, 10А-29; Миру 28, 32-32 А, 36, 39-59; Мозгальова(Гвардійська) 1 А, 3-4Г, 16 А; Таврійська(Комсомольська) 44А-46, 47А-64, 66
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-902 з 08:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка:
ГромовоїУ 1, 2а-14; Дніпрова(Червонофлотська) 70-79, 82-99, 105-112; Лісова 1-29; Шевченка 42а, 44, 46, 48, 50-52, 56-81, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99
СтараЗбур’ївка:
24ГвардійськойДивізії 2В-5, 7, 9-30, 32-36, 40-42-А; Виноградна 1-14, 16-38; Виноградний 4-7; Військове містечко 1-81 а; Кривий 1-4; Набережна 65А; Комсомольська 4, 12, 14-21, 24-28, 30-35, 37, 39; Красна 1, 2А-4 Г, 6а-10, 11-18, 20-31; Лісна 1-1а, 2 Б-17; Лісний 2а-16; Набережна(Леніна) 1, 4-8, 10-16, 18-19, 21-33, 35-60, 62-110, 112-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 153, 159, 161-163, 167-169, 171, 173, 175, 177, 179, 185; Перемоги 1-9, 11-36, 38-49, 51-71; Першотравнева 1-11, 13-21, 23-28, 29-36, 39-57; Піонерська 2-4; Портовий 1-9; Стаханова 1, 2-18; Тюленіна 1, 3-4, 6-21; ХмельницькогоБ 1; Червонофлотська 1-24, 26-58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 30, 58, 63, 92, 135, 145, 282, 387, 420, 501, 511, 665, 681, 790, 823, 875, 927, 942, 950, 1036, 1109, 1280
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 943 з 08:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Поштова 45-51; Чернишевського 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-403 Л-1 з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
40 років Перемоги 1-23; Андрєєва 7, 13, 14/3, 18-20; Карбишева 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37-37 А, 39; Мозгольова 1-41; Січня9 1-57; Соняшна 1-35; Червоноармійська 1-7, 9-56, 58, 60, 64, 66-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 594, 1013
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-546 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Cпортивна 12; Лугова 1-13, 15-19, 21А-37, 39-46А; Першотравнева 36; Піонерська 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5265
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-128 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 72; Соборна(Червонофлотська) 40, 42-53, 55-62, 63а-75; Таврійська 20, 22, 24
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-1 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 1080, 4983 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-4 Л-10 з 09:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Південна 1-39; Таврійська 2, 4, 6, 8, 10, 12-12А, 14, 18, 28, 30
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-2 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Станіслав:
Голобородька 28, 34-38; Культурна 18, 32А; Пушкіна 32; Свободи(Леніна) 18-21, 23-25, 27-29, 31-36, 38, 40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 20095, 20315
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-618 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Гагаріна 2; Радянська 2-23, 25-33, 35-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5102, 5155
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-2 Каланчак з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Декабристів 154, 156, 162, 166-204; Декабристів 12; Калиновий 1; Шевченка 190Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 917
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-751 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Арктична 2, 6/12, 8, 10-20; Арктичний1 1-21, 23-25/4; Арктичний2 6-12, 28А; Стрітенська(ЛюксембургР) 9/39-11, 11Б
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-236 Л-8 з 08:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 57а, 59, 61, 63, 65-66, 76, 80-86; Південна 41
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-3 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1017 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-4 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Вишнева (Кірова) 1-4, 5Н-12/1, 13-32; МарксаК 58-65Н, 67, 69Н-114Н, 115Н-147Н, 150Н-167Н, 171Н, 175-175Н; Степова 24Н; Чернишевського 1Н-5Н, 8Н-9Н, 11Н-15Н
Новосеменівка:
Леніна 2Н-11Н, 13Н-16Н, 20Н, 23Н-24Н, 27Н-31Н, 34Н-35, 38Н-40Н, 43Н, 49Н, 51Н-56Н, 58Н-60Н; Миколаївська 2Н-3Н, 6Н, 9Н-18Н, 21Н-26Н; Чапаєва 1Н, 3Н-7Н, 9Н-14Н, 15Н-20Н, 23Н-24, 26Н-27Н, 29Н, 31Н-34Н, 36Н-39Н, 41Н-42Н, 44Н, 46Н-52Н; Чернівецька 1 Н, 2Н-3, 5Н-11, 14Н, 16Н, 18Н-19Н, 22Н, 25Н, 27Н, 29Н-34Н; Шкільна 1-6Н, 8Н-37Н, 41Н-43Н, 47Н, 51-53Н, 57Н-69Н, 73Н
Українське:
60 років Жовтня 1-4Н, 9Н-10Н, 12Н, 20Н-21, 31Н, 34Н, 36Н-38Н; Бобровного 2Н-7Н, 10Н-17Н, 19Н-20Н, 23Н-24Н, 30Н-32Н; Воровського 3Н-4Н, 6Н, 10Н-11Н, 13, 16Н-20Н, 23Н, 25Н-29Н, 31Н-Н9Д; Леніна 1Н-3Н, 7Н-8Н, 11Н, 13Н-14Н, 16-18Н, 21Н, 25Н-26Н, 27Н-28Н, 31-31Н, 33Н, 35-36Н; Степова 3Н-6Н, 8Д, 11Н-12Н, 18Н, 24Н-27Н, 33Н; Терешкової 1Н-6Н, 8Н-10Н, 12Н, 14Н-15Н, 20, 24Н-26Н, 28Н, 32, 36Н; Шевченко 1Н, 3, 6Н, 10Н, 14Н-16Н, 18Н-23Н, 25Д, 29Н-32Н, 36Н
Червоний прапор:
Леніна 3Н-5Н, 13-14Н, 16Н-21Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 601, 602, 605, 606, 638, 650, 679, 681, 702, 709, 712, 713, 752, 754, 768, 789, 827, 864, 881, 941, 957, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 464 з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Резніченка 137, 139А, 184, 190-192
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-192 Л-3 Рогачик з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Таврійська(Комсомольська) 75 А; Технічний 5-13
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-301 Л-1 з 08:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка:
Миру 9-28; Перемоги 1-3, 5-7, 9-17, 19-20, 24, 27, 30, б/н; Таврійська 1-3, 4 А-12, 15-17, 24-26, 28-30, 35-42А; Хуторська 2-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 485, 511, 566
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-800 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Виноградна 2-13; Жовтнева 6; Лесі Українки 4; Пушкіна 1-13; ХмельницькогоБ 4
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-865 Л-2 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Миколаєва 1-35, 38; Поповича 2-3, 5-21; Суворова 7, 9, 13-13А, 15, 19-30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Тітова 1а-13, 16, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 342, 711
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-611 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Софіївка:
Робоча 1-9, 11, 12А-15А, 17-30, 34-48; Степова 4-15А; Шмідта 35-37, 45А, 56-56А, 60А, 66, 74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-724 Л-1 Білозерка з 10:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Донецька 2/191-4, 6, 8А-15, 17/38-20, 22-24, 25/32-49, 51-71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; Західна5 24; Качалова 1-11, 13-14, 16-31, 42; Комкова 89:1, 91, 93, 95-130А, 132А; Котляревського 47, 98/43, 102, 104-113; Макарова Адмірала 11/141-55А, 59-81, 85-91; Москвіна 1/15-10, 12-41, 43-45, 50; Островського 49, 51, 53; Перова 1/49-7; УкраїнкиЛ 1/37, 3-19; Островського 23А, 27, 33-35, 35В-39, 41А-57, 61; Фонтанна 70; Фрітаун 131/55, 163/63; Шумського 1/2-20А, 22-37, 39-39А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 592, 1272, 3097, 3784, 4242
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-162 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-127А, 129, 130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Лісна 18, 20, 22-24 А, 26А, 30; Санаторний 1-27
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-466 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 592, 1985, 2763, 5051 Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ ф-р ТП-323(А) з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка:
Вінницька 1-31, 34-44, 46-51; Гагаріна 0-19, 21-42; Західна 16; Казацька (Фрунзе) 1-2, 3-43; Кооперативна 1-26; Львівська 1-22; Молодіжна 1-35; Олешківська (Піонерська) 1-11; Південна 0-27; Північна 1-44; Полтавська 1-29, 31-42; Садова 1-26, 28-44; СущаП 1-26; Східна 1-31; Фермерська (Совхозна/Радгоспна) 1-6; ХмельницькогоБ 0-40; Центральна (50 років Жовтня) 3-36
Подо-Калинівка:
Вишнева(Цюрупи) 1-25, 27-29, 31-65, 66-67, 69-72, 76-88; Волі (Свободи) пров 0-1, 3; Жовтнева 1-9, 11-45, 47, 49-78; Лісна 0-30, 32-37, 39-78, 82-116, 120-130; Миру(Леніна) 1-51, 53-96, 100-115, 117-142; Молодіжний 1; Островського 1-14, 15-24; Польова 1-5; Самойлова 1-34; Соняшна 1-13; Степова(Радянська) 0-3, 5-9, 10-11, 13-14, 16-37, 39-55, 63-75, 79-91; Східна 5-8; Труда 1-4; УкраїнкиЛ(Пролетарська) 1-3, 5-11, 13-18, 21-25; Хліборобів 1-10; Центральна(Калініна) 1-6, 8-16, 18-26, 30-48, 50-54, 55-110; Шкільна(Піонерська) 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 69, 93, 127, 135, 142, 224, 257, 409, 536, 594, 815, 816, 861, 874, 883, 949, 978, 1013, 1021
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Подокалинівка" 2Т з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Олешківська4(Цюрупинська4) 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6775
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ ф-р ТП-162 з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка:
Дзержинського 2-5, 8, 10-13; Леніна 10; Миру 20, 23, 26-29, 31, 33-35, 38; Центральна (Маяковського) 0-13, 15-17, 19-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 868, 877, 894, 912, 1015, 1252
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-20 Л-1 з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 60, 372, 704 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Донецька 17/38, 19, 25/32, 27, 29, 31/130; Качалова 1-11, 13-14, 16-31; Комкова 89:1, 91, 93, 95-128; Макарова Адмірала 23/2-35; Фонтанна 70; Шумського 1/2-20А, 22-27, 29-37, 39-39А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4242
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-162 Л-1 з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт:
Миру 44-44/1, Б/Н; Травня1 41, 43, 45, 47-62, 62А-74, 76, 78, 80, 82, 108
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1189 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 72; Соборна(Червонофлотська) 40, 42-53, 55-62, 63а-75; Таврійська 20, 22, 24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Південна 1-39; Таврійська 2, 4, 6, 8, 10, 12-12А, 14, 18, 28, 30
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-2 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 57а, 59, 61, 63, 65-66, 76, 80-86; Південна 41
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-3 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1017 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-4 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 4904 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-9 з 10:00 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Березня8 3-47; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 1-5; Військовий 1-17; Гвардійська 32-45, 47-51, 53-59, 61-96, 98, 100-102, 104-106, 112-114, 118; Гвардійський 1-59; Корабельний 1-5; Кузнечний 2-17; ВеликаСадова(Радянська) 1, 3-13А, 15-18, 20-22, 24-38, 42, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56-68, 70-83, 88, 90, б/н; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 1-9, 15, 17-19, 21-41, 43-68, 70, 72, 74, 78, 80, 82А, 84, 86-88; Крилова 2, 3 А-41, 43-58, 60-70, 72-73, 75, 77-157, 161-167А; Куліша 2; Лодочний 1-13; Маркуцин берег 2-6; Мельничний 1-21; Морський 1-27; Набережна 1-27; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 4; Параходна(Енгельса) 2 А-17, 20-25; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 2-27, 29, 33, 38; Першотравнева 0-1, 3-155, 156-223; Піщаний 3-12; Поштова 1-8А; Пристанський 1-3, 5, 11; Річна(ТелігиО,Островського) 1-23, 31-51; Санаторний 23; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 1-22, 24-28/2; Спортивний 3-15А, 17-27; Театральний 2-8; Центральна(Пролетарська) 42, 44, 53-81, 83-87, 89-93, 97, 114; Чернишевського 3-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 23, 24, 29, 33, 47, 57, 58, 69, 78, 90, 123, 151, 170, 174, 182, 205, 212, 215, 217, 220, 246, 295, 307, 386, 401, 410, 427, 448, 452, 460, 503, 512, 539, 557, 565, 587, 598, 602, 616, 637, 643, 649, 684, 688, 697, 700, 703, 710, 724, 736, 781, 825, 829, 834, 837, 841, 848, 855, 873, 874, 878, 887, 890, 913, 914, 920, 924, 934, 943, 957, 961, 982, 989, 998, 1012, 1477, 1478
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 1982 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка:
Червоноармійська 25а; Шевченка 1, 5-12, 14-17, 20-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 60, 368
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-36 Л-1 з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово:
дом 36 36; дом 37 37; дом 38 38; дом 62 62; дом 63 0; Поштова 36-38, 62-63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1479, 1485, 1505, 1511, 1588
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-322 з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Новокам’янка:
Каховська 13-15А; Овчаренко 1-15, 17, 21-23, 25-31, 33-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 3813, 4612
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-494 А Л-1 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Новокам’янка:
Гагаріна 4, 6, 10, 14, 16, 18-20, 22-22А, 30-31, 34; Пушкіна 2-33; Шевченка 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3813, 4092, 4704
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-494 А Л-2 з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Кільцева 1-9, 11-15, 17-18А, 20-21; Чапаєва 38
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-2 Рогачик з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Глиняний 1-5; Луки Балашова(Комсомольська) 3Б-6; Медичний(Комунарів) 1, 2-41; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Польова 62, 64, 66, 68-91; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 86-86Б, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 240, 501, 700, 771
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-9 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво:
40 років Перемоги 1-7, 11-27; Асканійська 1-2, 5-6, 8-9, 14, 16-17, 26-27, 30, 38, 42, 54; Гагаріна 2-7, 13, 17-23, 26-28, 30, 32, 36-37, 40, 43, 51; Зелена 5-8, 10-13; Кримська 4-6, 10-12, 18-22, 26; Миру 1, 4, 12, 18, 22, 26, 30-36; Першотравнева 1, 3-4, 7, 10; Робоча 2-3, 5-7, 9-11, 13; Спортивна 5; Степова (Комсомольська) 6-8, 14-24, 32-34, 40; Шевченка (Леніна) 1, 5-11, 14-18, 21-26, 29-30, 33-37, 41-48; Шкільна 1-15, 19-23, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 416, 544, 692, 960, 980, 981
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Чкалово-А.Нова в Чапл РЭС з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовийБерислав:
Комарова 1-42
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-92 Л-2 Берислав з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 213, 592, 616, 792, 862, 4971 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-296 з 09:30 по 14:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове:
Приморська 51, 53, 55-55а, 57-57а, 59, 61-61А, 63, 65, 67, 69-77, 79-86, 88, 90, 92, 94, 96
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4366
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-739 Л-6 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 24; Миру 2-2 А, 4, 6, 8, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 405, 473, 478, 539, 623, 668, 701, 714, 802, 834, 843, 852, 871
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-3 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Станіслав:
Будівельна 1-4, 6-8, 10-60, 62; Річний 10-14А, 18-22; Степова 1-3, 5-6, 10, 12-17, 19, 21-22, 24-26, 28-33, 35-39, 41-58; Українська(Комсомольська) 1-2, 4-6, 8-17, 19, 21-25, 26, 28-33, 35-42, 44-56, 58-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5988, 20126
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-603 Білозерка з 13:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Леніна 72, 78, 83, 89А, 91, 93, 101; Лікарняний 14; Поштовий 0-2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7102, 7153, 7177, 7199, 11954, 11990, 11999, 111051
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-96 РОГАЧИК з 09:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Станіслав:
Будівельна 1-4, 6-8, 10-60, 62; Гвардійська 1-5, 8-9, 11-12, 14-35, 37-46, 54-60; Покровська(Колгоспна) 1А-2, 4-6, 8-13, 16-43, 45-53, 55-83; Річний 1-14А, 18-22; Робоча 1-22, 24-26, 31-39; Свободи(Леніна) 16, 70-76, 78, 80-81, 87-125; Смутченка 1-2, 4, 6-14, 16-42, 44-51, 53-54, 56-72; Сонька Сергія Морпіха (Флотська) 1-5, 7-35, 36-41, 43-44, 47-49, 51-52, 56-58; Степова 1-3, 5-6, 10, 12-17, 19, 21-22, 24-26, 28-33, 35-39, 41-58; Українська(Комсомольська) 1-2, 4-6, 8-17, 19, 21-25, 26, 28-33, 35-42, 44-56, 58-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5988, 20095, 20126, 20226, 20533, 20894, 20944, 21037
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 566 з 09:00 по 13:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 7495 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-170 Берислав з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Березня8 1-16; Ларіонова 2-49; Суворова 2-6, 9а, 14, 16-18; Центральна(Січня9) 1-32, 34-45; Частника 1а-5, 7-11, 14, 16, 18; Шевченка 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 69, 247, 342, 372, 410, 440, 441, 495, 567, 578, 616, 704, 755, 819, 857, 874, 910, 941
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-246 з 08:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка:
Молодіжна(Червоноармійська) 2-35, 37-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15, 1429, 1436
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1791 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
50 років перемоги 1-31; Глінки 2-9, 10А-14, 16-19, 21-34; Куліша 24, 49-61А; Меліораторів(Жовтнева) 1-14, 14Б-22, 24; Сонячна(Щорса) 1-15, 16А-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 861
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-707 з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
60 років Комсомолу 1, 4-11; Зелена 1-50, 52-58; Колгоспна 1, 2, 4, 6-9; Леніна 1, 3-17, 19-30, 32, 34, 36-36А, 38, 40-42, 46, 48, 50, 50Б-50В, 52, 56, 58, 60, 62; Новоселів 1-5, 9-10, 12-18, 21-32, 34; Партизанська 2-8, 10-13, 15; Піщана 1, 4, 8-26, 29-42, 43 "А"-53, 53 "В"-56, 58 "А"-60, 64-66; Рибальська 2-7, 8-14; Спеціалістів 1-13; Чапаєва 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31-31А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62-62А, 64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1080, 1097, 1117, 1135, 1193, 4356, 4398, 4460, 4464, 4473, 4605, 6204, 6226, 6264, 6284, 6289, 6313, 6316, 6325, 6326, 6328, 6329, 6335, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 262 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
22.2.2019
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Будьоного 1-7; Леніна 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53-55, 57, 59, 61, 63-65, 67-98; Мирного 1-13; Партизанська 14, 15 "А"-17 "А", 19-24; Першотравнева 1-2, 4-37, 41-43, 45-73, 77 "А"-87; Приморська 1-11, 14, 15-21, 25-27, 28-31; Чапаєва 31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65-104; Шевченка 1-1 "С", 2-22, 24, 26-39, 42, 46-50, 52-68, 70-82; Щорса 1 "А"-14, 17-18, 20 "А"-25, 27-31, 33, 34-37, 39-48, 51-56, 59-77, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1126, 4264, 4414, 6248, 6264, 6316, 6335, 6339, 6342, 6370
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 263 з 09:00 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Визволителів (Червоноармійська) 1-32, 34-50\1, 54-58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Горького 1-2, 5-11, 13-20, 23-27, 29, 31-33; Жовтнева 1-39; Комсомольська 2-7, 9-21, 23-24, 26-29, 31, 33-42; Першотравнева 1-18, 19, 22-35; Українська 1-25, 27-29, 32-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60, 77, 102, 105, 180, 258, 270
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-30 з 09:00 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Перемоги 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 515, 526, 564, 840, 2383, 2423, 2590, 3092, 3093, 3100, 3104, 3105, 3106, 3176
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-111 1Т з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Догмаровка:
Матросова 1-3, 8, 10-15, 17, 19, 21-22, 25-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 510
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-101 Н.Сірогози з 08:00 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Мелітопольська 42-44, 46; Радіщева 81, 85; Рилеєва 23; Тюленіна 27-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4302, 4425
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-64 2Т Л-1 з 08:00 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Перемоги 12Б, 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 108, 140, 259, 284, 433, 840, 951, 2058, 2178, 2200, 2453, 2454, 3093, 3094, 3115, 3119
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-111 2Т з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Горького 1-17; Садова 72; Соборна(Леніна) 24, 26, 28/2, 32, 36, 103
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1035
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-849 Л-1 з 08:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 4424 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-64 2Т Л-2 з 08:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 100142 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-170 Воронцовка з 08:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 4325 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-64 1Т Л-10 з 08:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Днiпровська 1-3, 5-9; Кiрова 1, 22; Мiчурiна 1-18, 20-31, 33-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10060, 100235
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-345 Воронцовка з 08:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Ленiна 34-38; Садова 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10038, 10041, 10057, 100125, 100142, 100192, 100332
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-350 Воронцовка з 08:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 273, 438
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-3 з 08:00 по 17:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Перемоги 31, 33, 35-37, 39, 41, 43, 45, 47-47а
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-118 А Л-5 з 08:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця:
Широка ( МарксаК) 1-4, 6-9, 11, 13-17, 19-20, 24-25, 30-32, 34-41, 43-44, 46-50, 52-60, 62-64, 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20098
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-3 Олександрівка з 08:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Нова 1-2, 5-8, 11-27, 29-30; Перемоги 1, 3, 5, 7, 11, 15, 17, 20-23, 25-27, 29
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-168 Л-3 з 09:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка2:
Зелена 23; Лугова 0-22, 24-25, 28-34; Молодіжна 0-11, 13, 15-24; Першотравнева 0-29, 31-41, 54
с/рада Привільска:
Автодорога 0221114 Бабенківка Друга-Привілля 1км 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5129, 5173, 5329, 5406, 5419, 15731, 15760
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8413 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Мідний 1-11, 15-65; Озерна 2-8, 10-15, 17-33, 35-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Південне:
60 років Жовтня 1-32, 34, 36-46; 60 років СРСР 1-16, 18-23, 25-38, 40-47, 48 A-54; Березня8 1-13, 15-25, 27-30, 32-40, 42-49; Левицького 1-9 а, 11-16, 18-48
Роздольне:
Березня8 36; Виноградна 1-27, 28-37, 40-49, 51-58; Винцех 0; Каланчацька 1-17, 19-40; Комсомольська 0-4, 6-11, 13-66; Північний провулок 2-16-ка; Поштова 0-15; Приморська 3-45, 51-79; Садова 0-4, 5/1-46; Степова 2-49; Шкільний провулок 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5005, 5061, 5104, 5131, 5145, 5159, 5169, 5257, 5329, 5388, 5406, 5414, 15731, 15758, 15760, 15782
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8411 з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1061 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-58 Горностаевка з 09:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Березня8 2-31, 33-39, 41-2-60; Вільна 1-19; Квіткова(Комсомольська) 1-70; Молодіжна 11А-46, 48-60; Об’їздна 0, 2, 4, 13-15, 17; Осіння(Жовтнева) 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142-169, 171-176, 178-219; Партизанська 98-100, 102, 104, 106А, 110-112, 114, 116-125, 129, 133, 135, 137, 139-141, 143; Південна 1-2, 6A-6А, 12; Садова 1-12; Першотравнева 157, 161-194; Покровська(Леніна) 206, 210-235, 237-265-А, 267-278, 280, 282; Шевченка 177-189, 191-273, 275-286
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1072, 1126, 1137, 1183, 4650, 6282, 6290, 6312
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-274 от Р-18, Р-49 до Р-115 з 09:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Капітана Ванденка(ЛюксембургР ) 27; Смольна 71А-73, 75, 77, 79, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104; Стрітенська(ЛюксембургР) 25, 29А, 35/79А; Сухарна 4-7; Тимірязєва 1-19, 21-42, 44-48, 50/27, 64; Фрітаун 64, 67, 69-73, 75-77, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-99, 101-107, 109-115
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 775, 925, 933, 1025, 1334, 1348, 3084, 4676
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-62 Л-5 з 08:00 по 17:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Будьоного 1-7; Леніна 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53-55, 57, 59, 61, 63-65, 67-98; Мирного 1-13; Партизанська 14, 15 "А"-17 "А", 19-24; Першотравнева 1-2, 4-37, 41-43, 45-73, 77 "А"-87; Приморська 1-11, 14, 15-21, 25-27, 28-31; Чапаєва 31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65-104; Шевченка 1-1 "С", 2-22, 24, 26-39, 42, 46-50, 52-68, 70-82; Щорса 1 "А"-14, 17-18, 20 "А"-25, 27-31, 33, 34-37, 39-48, 51-56, 59-77, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1126, 4264, 4414, 6248, 6264, 6316, 6335, 6339, 6342, 6370
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 263 з 09:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Будівельна 1/1-11, 16, 23-30, 38; Львівська 1-12, 14-17; Світанок 0-3, 5-7, 9-12, 19-26, 30-33, 35, 41, 43-44, 46-50, 53-54, 59-61, 65-73; Сонячна 5-9, 13-24; Східна 1-11, 13-17, 19; Шевченка 1-19, 21-22
Братолюбівка:
Піонерська 2-34, 42-52; Ударна 3-27, 30-31, 34-36, 38-42, 44-45, 47-53, 55-59, 61-63, 66-67, 70-100
Дубівка:
Комсомольська 0-25, 27-30, 33-40, 43-73, 76-85, 87-89; Молодіжна 2-24; Полтавська 1-27, 29-35, 38, 41-46, 50-54, 58-72, 76-78; Степова 0-25, 27-64; Шкільна 0-2, 4-6, 8-14, 17-24, 26-30, 32-38, 40-51, 54-55, 57-58
Запорізьке:
Київська 1-2, 5-7, 9-11, 12-14, 18-21, 23-24; Леніна 1, 3-4, 6, 8-10, 13-19, 21-22, 24-30, 33-39, 41-51; Молодіжна 2-6, 8; Північна 1
Зірка:
Жовтнева 0-15, 17, 19-21; Західна 2-13, 17-18; Кооперативна 4-5, 7, 9-17; Мелітопольська 1-11; Робітнича 1-16; Селянська 1, 3-11
Костянтинівка:
40 років Перемоги 0-13, 15-29, 31-42; Без назви 0; Будинок вчителів 17-19; Елеваторська 0-14; Заводська 0, 2-6; Залізнична 1 "А"-3А; Мира 1-16, 18-27, 29-50, 56-70, 74-118; Молодіжна 1-6, 8-11, 13-25, 27-28, 30, 32-52, 54-60, 62-115; Робітнича 2-28; Степова 1-9; Тітаренко 0-10, 12-34, 36-40, 42, 46; Урожайна 1-41, 45-77, 81-98; Шевченка 0-9, 11-18, 20-26, 28-42, 44-48, 50-71, 73-75, 77-96
Миколаївка:
Польова 2, 4, 7-8, 10-11, 14, 18-19, 24-25, 28, 31-35, 37, 43-48, 50, 53, 55-56, 59, 61, 63, 71-73
Стара Лук’янівка:
Зоря 1-24; Перемоги 1-6, 9-15, 19, 22, 24-27, 29-34, 36-38, 41-42, 44-52, 59, 61, 67
Червона Поляна:
Вишнева 1-19, 34; Лікарняна 5-6; Миру (Леніна) 2-31; Молодіжна 1-16; Незалежна (Пролетарська) 1-8, 11-34, 40, 42 "А"-50; Новоселів 1-5, 7-12, 14-16; Олімпійська 0-7, 10-15; Садова 0-4, 6-21; Сонячна (Комсомольська) 1-16, 18; Степова 1-10; Таврійська 0-14; Чинючина 2-16, 22; Шкільна (Піонерська) 3-12, 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1110, 1126, 1131, 1135, 1136, 1156, 1164, 1166, 1178, 1193, 4211, 4349, 4414, 4464, 4510, 4511, 4604, 4631, 4669, 4690, 4711, 4720, 6217, 6234, 6241, 6246, 6255, 6259, 6261, 6268, 6273, 6275, 6286, 6306, 6319, 6326, 6336, 6343, 6364, 6367, 11115
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Костянтинівка" 1Т з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1135 Технічне обслуговування лінії 35 кВ Ф-35кВ Константиновка - В.Благовещенка. з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Горіхова 34, 51, 55, 73; Кар’єрний 7; Селянська 1Г
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-836 Л-1 Білозерка з 09:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Горіхова 139
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-836 Л-2 Білозерка з 09:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Виноградна 12, 28; Горіхова 14, 16-а, 22, 24, 26, 28, 30-33, 35-50, 52-54, 56-61А, 63, 65-68А, 69А-71, 75-137, 141-181; Запорізька 1, 3-5; Кар’єрний 1, 3-8, 9, 13, 16-18; Кільцева 2, 4-12А, 16-16А; Піщаний 4, 8; Селянська 1-1А, 4-5, 7, 10А-10Б, 12, 13-14, 17, 19-20, 21А, 25-27, 29-32, 34, 44-46А, 48-50, 52-56, 59-89, 90; Українська 4; Христича 2Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20818
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-836 Л-3 Білозерка з 09:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Миру (Радянська) 3-16, 18-19; Спеціалістів 1-5; Суворова 2-3; Східна 7, 9; УкраїнкиЛ(Леніна) 1, 14; Українська 19; Ушакова 2-23, 25-30; Хмельницького (Фрунзе) 4-9, 11-12, 16-18, 20-21, 23, 25, 27-32, 34, 37-53, 55, 58-68, 70-83, 85-88, 91-105; Ювілейна 2-24, 29, 33; Ювілейний 2-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 3720, 3727
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-311 з 09:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Нова 1-18, 21, 24-34, 36; Центральна 6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-362 Л-1 Воронцовка з 09:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Спеціалістів 1-5; Суворова 2-3; Східна 7, 9; Ушакова 2-23, 25-30; Хмельницького (Фрунзе) 4, 9, 49-53, 55, 58-60, 67, 71-75, 77, 79-81, 83, 85, 87-88, 91-105
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-1 з 09:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Молодiжна 1-7
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-362 Л-3 Воронцовка з 09:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Миру (Радянська) 3-16, 18-19; УкраїнкиЛ(Леніна) 1, 14; Українська 19; Хмельницького (Фрунзе) 4-8, 11-12, 16-18, 20-21, 23, 25, 27-32, 34, 37-48; Ювілейна 2-24, 29, 33; Ювілейний 2-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 3720
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-2 з 09:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Хмельницького (Фрунзе) 64, 68, 70, 76, 78, 82, 86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3727
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-3 з 09:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
50 років перемоги 1; Глінки 2-9, 10А-14, 16-19, 21-34
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-3 з 08:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Степне:
40 років Перемоги 1-10, 13, 15-24, 27-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-324 Л-1 Н.Сірогози з 09:30 по 15:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове:
Леніна 126, 128, 130, 132, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168-170, 172, 174, 176, 178
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-739 Л-7 з 09:00 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Плодове:
Садова 10-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 240, 364
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-85 Л-1 з 09:00 по 15:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Святоюріївська(Будьонного) 61-98, 100, 102-102 А, 106; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 63, 65, 67-67 А, 69, 71, 73, 75-112, 114, 116, 118, 120, 124, 126
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-1 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Меліораторів(Жовтнева) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-7 з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Плодове:
Садова 20-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 240, 837
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-85 Л-2 з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Кременчуцька 78, 80А, 87, 89, 91-91А, 95А, 97; Українська 79, 96, 98, 100-100Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 329, 4154, 5773, 5857, 5882
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-309 2Т Л-2 з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 5, 115, 747, 2455, 2752, 2919, 4874 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 320 з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Стрітенська(ЛюксембургР) 1А, б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 115, 1176, 1665, 2752, 4188, 4874, 5115, 5786
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 313 з 09:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Козацька 1-18, 29; Козацький 12б; Ракитний 28; Таврійська 1-3, 6-12, 15-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-787 Л-2 з 08:30 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
417Стрілецькоїдівізії 1-17, 19, 21, 23-25, 27, 29, 31, 33, 35-36, 48, 50, 54, 56, 58, 60-62, 64-88; Золіна 1-14; Kомінтерна 1-14; Березня8 2, 19, 21, 23, 28, 30, 32, 34-35Б, 37, 39, 41, 50, 52-90; Береславська (Комунарів) 1-31; Виноградна 1-20; Золіна 8, 12, 14, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 292-366, 370; Ливарна 1-6, 8-12, 14, 15-20А, 22-34; Ливарна/Щемилівська 24/20; Ливарний 2-10; ЛіфінцеваО 3/1; Матросова 1-3, 5-39; Мелітопольська 257-263, 267-275, 277, 279, 281, 285, 287, 289, 291, 293, 326-374; МиколиКуліша(Комсомольська) 1-41; Мічуріна 1-25, 26, 28, 30; МудрогоЯ(Червоноармійська) 73-73А, 75, 77, 79-154; Набережна 33; Новий 2-10; Осетрова 1-13, 15-34, 36, 38, 40-41, 43, 45, 47, 49, 51, 53-58, 60, 62-88; Осипових 2-24; Панкеєвська(ЛібкнехтаК) 102А; ПатонаЄ(Блюхера) 82, 84, 119-127; Першотравнева 1-25; Південна 7-12; Південний 1-20; Пушкіна 179, 181, 183, 185, 187, 188А-189, 194-220; РужинськогоБ(Жигаліної) 1-47, 49-51; Садовий 1-6, 8-11; Свободний 1-13, 15-23; Селянський(Колгоспний) 1, 3-11А, 17-19; Солов'яненкаА(Ейдемана) 2-6, 8, 66-68; Спендіарова 85, 87, 89, 91, 93-108; Таванська(Цюрупи) 1-21/1; Таванський(Цюрупи ) 2А-13; Тургенєва 1, 3-25, 31, 35-45; УкраїнкиЛ 3, 5-24, 26-44; Фоміна 2, 7-27; ФранкаІ(ЛюбарськоїД) 4-34, 38-40; Шкільна 2-6; Щемилівська(Комінтерна) 1-14, 15А-19А, 20А-35, 39-41; Щемилівська (Комінтерна)/Б.Ружинського (Жигаліної) 10А/36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 14, 35, 54, 96, 265, 298, 3332, 3337, 3356, 3395, 3403, 3499, 3703, 3759, 3783, 3790, 3791, 3808, 3866, 3897, 3920, 3921, 3947, 3956, 4009, 4028, 4041, 4055, 4100, 4106, 4299, 4302, 4324, 4369, 4371, 4399, 4428, 4445, 4490, 4491, 4539
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 825 з 09:00 по 15:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Дружби(Радянська) 1, 2-3, 5-20, 22-47, 50-52, 54-88 А, 90, 92-95, 97; Металургів 4, 6-10; Центральна(Леніна) 47Б, 49 Б-49 Г, 55А-75, 76-91
В т.ч. особ. рахунки пром.: 66, 115, 150, 183, 224, 284, 295, 312, 347, 402, 515, 521, 594, 645, 727, 744, 757, 758, 763, 775, 869, 928, 1046, 1073, 1085, 1095, 1127, 1134, 1226, 1238, 1286, 1325, 1386, 1402, 1414, 1433, 1447, 1468
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-265 з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 1-3, 3А-22; Жовтнева 2-22; Першотравнева 1-4, 4 А; Прикордонна 3, 32; Радгоспна 1-4А, 6, 8-9, 13; Смірнова 0-2, 5-11, 13-25, 27-58; Степова 2-15, 19-Б/Н; Чорноморська 2-3, 10-20; Шкільна 1-3 А, 6, 8-13, 15-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5017, 5061, 5081, 5128, 5316, 15758, 15760, 15776, 15790, 15820
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-116 Каланчак з 08:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Дружби(Радянська) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 55, 57, 59-59 А, 61, 63, 65, 67, 69-69В, 71-71 А, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87-А, 93, 95, 97; Металургів 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 402, 763
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-265 Л-1 з 09:00 по 15:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Затиса 59-76, 78-82, 84-94, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1506, 1953
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-348 Л-1 з 08:00 по 17:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Дружби(Радянська) 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50-52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88-88 А, 90, 92-92-А, 94
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-265 Л-6 з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Гвардійський 1-59; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 27, 29-36, 38, 40; Крилова 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 161
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-3 з 08:30 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калинівське:
МТС 1-6, 8-16, 18-22, 24-36, 38-41, 43-45, 47, 49-51, 53-61, 63, 65, 69; Торговий 2-8, 11, 13-14; Українська (Колгоспна) 8-9, 14-20, 22, 24-26, 29-31, 33-36, 38-39, 41-43, 45-46, 48-52, 55-56, 58-60, 66-70, 72-73, 76-77, 79-82, 86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20077, 200215, 200276
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-211 Олександрівка з 09:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Аптечний 1-6; Кооперативний 4-12; Радянська 3-5, 7-13, 15-31, 33-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10027, 10064, 100168
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-18 Воронцовка з 08:00 по 15:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Балтазарівська(Куйбишева) 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Гагаріна 121; Мангубінська(Пролетарська) 104; П.Комуни/Поповича 27/106; Поповича 50, 54, 56, 58, 64-66, 72, 74, 76, 81-109, 111-111/1, 115-115/2, 121, 123, 125, 127, 129; Портова(Леніна) 51-56, 59-73/1, 75, 77, 79, 115; Святоюріївська(Будьонного) 146-150, 151-153, 155, 161-161 А, 163-163 А, 165-167; Скадовської авіагрупи(ЧервоноїЗірки) 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 15, 17, 19-28, 30, 32; Шевченко 33, 35, 37, 41-48, 51-63, 65-73, 75-92, 96, 98, 100, 104, 108, 110, 112
В т.ч. особ. рахунки пром.: 72, 197, 208, 535, 845, 1052, 1338, 1441
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-10 з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калинівське:
Нова 2-5, 7-9, 11-16, 19-21, 25-27, 29, 31-32, 35-51; Українська (Колгоспна) 119-121, 123, 125, 127, 129-131, 137-141, 145-147, 153-155, 159-163, 167-171, 177-187
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200397
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-291 Олександрівка з 09:00 по 15:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Балтазарівська(Куйбишева) 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Гагаріна 121; П.Комуни/Поповича 27/106; Поповича 64-66, 72, 74, 76, 82, 84-109, 111-111/1, 115-115/2, 121, 123, 125, 127, 129; Портова(Леніна) 51-56, 59-73/1, 75, 77, 79; Скадовської авіагрупи(ЧервоноїЗірки) 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 15, 17, 19-28, 30, 32; Шевченко 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 197, 535, 845
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-10 Л-2 з 09:00 по 15:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Захарівка:
Генічеська 1-5, 7, 10, 12-13, 19, 23-24, 26а, 28, 30, 33-42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-254 Л-1 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Леніна 29, 31, 33, 37; Радгоспна 20, 22-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-521 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Березня8 3-61; Верхня Слобідка (Фрунзе) 21; Відродження (Петровського) 170; Геройська (Полеглих за революцiю) 14, 16, 18, 20, 22, 24-26, 39, 41, 43, 45, 51, 53; Козацька (Куйбишева) 50-66; Козинця 3-39; Гоголя 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-83А, 85-102, 104, 106, 108, 110, 112-112а, 114, 116, 118, 120, 122-122а; Зелена 43-46, 48-72, 74-91, 93-95, 96-117; Колективна(Колгоспна) 37, 39, 41-45, 47-59, 61-83; Космонавтів 1-33; Лазурна(МарксаК) 15-15а, 19-31, 33-49а, 50а-59, 61-65, 68-74, 76, 76А-146; Лермонтова 1-48, 50-65; МатросоваA 1-11, 13-59; Південна(Дзержинського) 47, 49-67, 69-112; Пушкіна 47, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-86, 87-99, 102-105, 107-158; Січня9 3, 4-15, 17-29, 31, 33-41, 43, 45, 47, 49-49а; Тіниста (Eнгельса) 1-35; Шевченкa 3-49, 51-81, 83, 85, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1339, 4036, 4076, 4208, 4262, 4315, 4340, 4785, 4993, 5101
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф642 участок ЗТП-053-042 з 07:30 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Молочне:
Миру 2-20; Молодіжна 1-9, 11-24, 26-29, 31, 33-38; Польова (Комсомольська) 1-5, 9-10, 12-15
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-247 Л-1 з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Молочне:
Лесі Українки (Жовтнева) 1-7, 9-17; Спортивна 1-2, 4-8; Уральська 2-6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-247 Л-2 з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія-Нова:
Альошина 1-45; Березня8 1-24; Ботанічна 1-27; Будівельна 1-11, 13, 15, 20-24; ДмитраЖарука(60роківСРСР) 1-20; Зелена 1-9; Іванова 1-12, 14-15, 17-46; Лугова 1-5, 10, 12А-14, 20, 24; Молодіжна 1-18; Нова 1-4, 5-9; Паркова(Фрунзе) 2-6, 13; Покришкіна 2-17; Робоча 1-9; Садова 1-21; Соборна(Червоноармійська) 2-4, 12-26, 32-42; Степова 1-16, 20-24; Фальц-Фейна(Леніна) 9, 23-67; Центральна(Жовтнева) 1-17, 18-46; Шевченко 1А-2, 4-18; Шкільна 1-12
Іллінка:
Асканія 2, 4-20; Ватутіна 2-6, 8, 10-12, 17-24; Гагаріна 2, 6-9, 12, 14-15, 17-19, 21, 23-31, 33-34, 37-49, 53-57; Єфімова 2-6, 9, 10А-13, 15, 17, 19, 21-22; Жовтнева 2-4, 6-10; Комарова 2-5, 8-15; Лугова 1-3, 5, 8; Миру (Фрунзе) 1-8; Садовий провулок 1-2, 4-8; Степова 1, 3-7, 9, 11-12, 14; Шевченка (Леніна) 1-5, 7-8, 10-14
Новий Етап:
Автогаражна 7; Новий Етап 1-3, 5, 8-10, 12, 18
Пітомник:
Будівельна 2, 6-14, 17-19; Гагаріна 1-3, 15, 29; Космічна 1-2, 6-7, 9-12, 14-31, 33-38; КудріІ 0-7, 9-16, 18, 20-23, 27-31, 33-35, 40; Нова 1-10А; Полева 4, 12-14; Робоча 1-3, 5-6, 7-9; Садова 1, 2-3, 4-6; Степна 1, 25; Степова (Фрунзе) 5-15, 21-23; Тутарінова 1-3, 5-14, 17-29, 33, 39-41; Центральна (Леніна) 1-4, 6, 8-15, 18-19, 21-37; Шкільна (Комсомольська) 2-11, 13-18, 20-22, 24-29, 32-34, 38-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388, 396, 416, 418, 421, 423, 467, 475, 492, 495, 500, 506, 518, 521, 529, 530, 544, 555, 556, 587, 591, 617, 620, 652, 677, 678, 715, 721, 746, 756, 761, 765, 766, 774, 784, 796, 800, 805, 809, 822, 833, 835, 836, 851, 868, 884, 904, 960, 981, 5300, 11115, 11116
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Асканія Нова" 1Т з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 23-25, 27-31, 33-36; Жовтнева 23, 25-27, 29, 33; Леніна 29, 31, 33, 37; Першотравнева 4/1, 6-21, 23-37; Радгоспна 10-12, 14-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36; Шкільна 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-521 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Мира 2-4, 6, 8-26, 28; Олімпійська 3-14, 19, 21, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1970
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-510 Л-2 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 789, 794 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 772 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Асканійська 1-15, 17-25, 27-28, 30-38; Садова 7, 9-24; Таврійська 89-105, 106-124; Шевченко 69, 80-104
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388, 443, 447, 465, 704
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-25 з 08:30 по 12:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Белінського 42а; Пушкіна 3-7, 9, 11, 13; Сергіївська(Котовського) 1-5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Херсонська 25, 27, 29-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1415, 1434, 1854, 1900, 2009, 2042, 2058
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-211 Л-1 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Пушкіна 56-58, 60, 62-64, 72-72А
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-31 з 11:00 по 14:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Лермонтова 1-22, 24, 26, 28, 34 А; Преображенська 2А, 2 Г-2Е; Франка 45, 47, 74, 98-104; Хліборобів(Фрунзе) 48, 50-68, 70-71, 73-81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 861
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-250 з 14:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Залізнична 1-8, 12-14, 16-24, 28-34А, 40-60; Квітнева(Кірова) 75, 77, 95-101; Меліораторів 7; Шевченко 128-128а, 132, 132А-150
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-200 Л-1 з 08:00 по 17:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Молодіжна 5-21; Перемоги 28-31, 33-53; Українки Л 33-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3, 66, 217, 830, 1042, 1146, 1225
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-630 з 09:00 по 14:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Молодіжна 5-21; Перемоги 28-31, 33-53; Українки Л 33-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3, 66, 217, 830, 1042, 1146, 1225
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-630 з 09:00 по 14:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Запорізьке:
Леніна 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 22, 24, 26-28, 30, 34, 36, 38; Північна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4669
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 5224, 5401 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-432 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Дружби (Карла Маркса) 3, 5, 7, 9; Молодіжна 3-5, 7-46; Соборна(Леніна) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-21а, 23, 25-25А, 27, 29-29А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1842, 1915, 1969, 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Космодем'янськоїЗ 60, 62, 64, 66, 68-70, 72-74
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-59 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Котляревського 01а-2, 3-38; Кошового 1; ЛевицькогоН 27а; Лисенко 3-36; Молодіжна 1, 3, 5, 7, 9; Портова 6, 8; ЯрославаМудрого(Железняка) 2-6, 8-36
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-38 Л-3 з 09:00 по 15:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне:
Кіровська ( Квітуча ) 0-12, 14-17, 20, 22-23, 25, 27, 29, 31-37, 39, 42-43, 45-53, 55-58, 60-66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1395, 1796, 1992
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-373 Л-1 з 09:00 по 15:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червоне(Червонопрапорне):
Димитрова 1-8, 10-43, 47-48, 50-58, 60-64, 66-69, 71-78, 80-85, 87-96, 98, 100-105, 107-110, 112-119; Леніна 2-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1790, 4109, 4823
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-785 з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Молодіжна 21-38, 40-44; Ювілейна 1-3, 5-10, 12-22, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Байдукова 33 В; Артилерійська 1-24, 27-88; Артилерійський 1-26, 28-50; Березовий 1-22; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 6, 9; ВеликаСадова(Радянська) 189, 191-191 А, 193, 195, 197, 199-199А, 214, 216-220; Вузький 1-21; Гвардійська 1-13; Гвардійська/Самарця 15/32; Глиняний 1-5; Матросова 1-33; Пристанський 4; Голопристанська 1-38; Голопристанський 1-20; Декабристів 1-50, 52, 54, 56; Декабристів 4/54; Декабристів/Літвінова 46/35; Енергетиків 1 А-5; Західний 1 А-20; Івана Виговського(Воровського) 3-9, 15, 17, 19, 21-25; Казармений 3-3/1; Калганова 3-23, 25-30, 32, 34, 36, 38, 40; Київська(БєдногоД) 1-23; Кожущенка 1-28; Космонавтів 1-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 22 Г, 24; Крилова 71 А; Лагерна 3-14, 17-26, 28-52, 54-55, 57-59, 61-77; Леваневського 2-14 А, 17-64 А, 66, 68, 70, 72, 74; Літвінова 16, 23-26Б, 28-73, 79, 81; Літвінова 1-15; Луки Балашова(Комсомольська) 3 А-38, 41-45; Медичний(Комунарів) 1-41; Миколаївський 1-18; Набережна 30-40; Нижня 1-9, 12-40 А, 42-44, 46, 48, 50-50а, 54, 56, 58, 60; Овочевий 1-6; ОлешківськоїСічі(Ж.Революції) 3-12, 14-33, 35-41, 43-49; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 1-3, 5-60, 62, 64-87, 87А-88, 90-118А, 121-127, 128А-163, 165-182; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 28, 30-32, 36, 40-74, 76-120; Південний 4-32; Піонерський 2-21; Польова 62, 64, 66, 68-91; Поштова 9-42, 44-62; Поштовий 1, 3-54; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; Прудний 53; Пушкіна 1 Б-2 Г, 4-4 Д; Річковий 2-10; Санаторна(Фрунзе) 1; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 64, 66, 68, 72-108, 109 А-121, 123-142А, 145-150, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 175Б-175 Д, 177-177 К, 181, 183; Тихий 1-10, 11.13-14, 17, 20; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10; Український 1-9, 12-26; Херсонська 12; Херсонський 1-8, 10-38; Центральна(Пролетарська) 4, 7-9, 12-19; Шевченка 3-39, 40 А-41, 43, 45, 47, 49; Ярморочний 2-6, 8, 10, 12, 14, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 16, 20, 24, 28, 29, 42, 44, 48, 69, 70, 78, 82, 155, 182, 217, 240, 344, 352, 360, 365, 401, 410, 416, 424, 501, 532, 542, 546, 569, 580, 591, 616, 634, 663, 667, 690, 700, 725, 729, 747, 771, 825, 834, 835, 841, 846, 850, 868, 886, 895, 900, 933, 938, 945, 954, 963, 973, 989, 990, 1010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1906 з 08:30 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Миру (Радянська) 3, 5, 7-9, 11, 13-20, 22; Урожайна (Колгоспна) 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-2 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 885 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-3 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове:
50роківПеремоги 6-64; Берегова 9/1-9/3, 9-А-9Є; Дорожня 6-11А
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-835 з 10:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 376, 411, 860, 952 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-2 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Братів Коваленко 33-33д, 39, 48; Коцюбинського 42а; Курасова 19; Курасова 16, 25; Лободи 2б, 6-6а, 15а, 17, 19, 27, 31; Лободи 2-33
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-0102 Л-2 з 09:00 по 15:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське:
Жовтнева ( Центральна ) 3, 40-45, 47-50, 52-56, 59-67, 70-83, 85-94; Леніна ( Миру ) 132, 136, 140, 142, 144, 146, 173-191, 195-237; Чапаєва ( Квіткова ) 1-19, 21-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1398, 1856
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-394 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Візгіна 3, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 745, 786, 880
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-425 Л-1 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка:
9 Травня 1-35, 37-60; Гаращенко 1-6; Комсомольська 1-41, 44-58; Онiщенко 3-10, 14-35, 37-38, 42-64; Пушкiна 1а, 7а, 10-25, 27-41, 43, 44а-46, 48-55, 59-64, 66, 69-73, 75-84; Толстого 1-2а, 5-9, 11-13, 15-23, 25-34, 36-48; Трощина 2-4, 7-25, 27, 30; Чапаєва 27, 42-48, 56; Чванiна 1-20, 23, 25-30, 34; Чкалова 0, 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1372, 1713, 4097, 4156, 4493, 4711, 4728, 4823, 4830, 4852, 5001
Технічне обслуговування ПС 35 кВ 2 СШ-10 з 10:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 82, 200 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-545 2Т з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 125, 4536, 4850 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-547 1Т з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка:
Миру(Жовтнева) 19, 21, 23-59; Степова 1-3, 5-29, 33, 35-35 А; Центральна(Леніна) 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55-56, 58-68, 70, 72, 74, 76, 78
В т.ч. особ. рахунки пром.: 34, 531
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-73 з 08:30 по 10:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Старостіна(Церковна) 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-547 2Т з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка:
Кудрі 1, 4, 6-10, 13-19, 22, 26, 30-31, ; Черноморська 1, 7, 9
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-86 Л-1 з 08:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка:
Миру(Жовтнева) 121-130, 132-140, 142-144, 146-157, 159-169, 170, 181, 183, 193, 197-199; Садова 1, 3-60; Шкільна 4
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-614 з 10:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Пролетарська 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96-97, 97 А-115, 117-118
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-284 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Миру 1-4, 6-8, 10-22, 24-35, 37-40, 42-43; Тимошенко 50, 57, 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 500
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-429 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Космонавтів 2, 4, 6, 8, 10, 12; Турбаївська 1-3, 7-18, 29-42; УкраїнкиЛ(Комсомольська) 1-2, 4-9В, 11-18 А, 20, 21А-37, 38А-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-122 з 11:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Ковальський (Ковальний) 16-29; Соборна(Леніна) 56; Спортивний 1-18; Чалбаська 1-15, 17, 21; Чумацька(Комсомольська) 22-22 А, 24, 27-31, 33А, 35, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 95, 261
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-261 з 08:00 по 15:00
Херсонські МЕМ СЛАВУТИЧ:
не визначено б/н
Степанівка:
Більшого Горича 1, 33/3; " Енергетик" Б/Н; Калинова 27; Христича 5В, 7А, 23, 29
територія Степанівської с/р:
СТ "Енергетик" б/н
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-922 Л-1 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе:
Дорожня 1-5; Зарічна(Горького) 1-7, 8А-9, 10-14, 15-19, 21-32, 33-36, 38-50; Західна 1-3, 5-6, 8-15, 17-18, 19-28; Західний 1-13; землі Веселівської с/р вагончик-побутовка; Козацький 9-11; Мирний 1-3; Польова 19; Таврійська 15-21; Терешкової 1-5; Херсонська 40-42, 46-48; Чайковського 8А-9, 11, 13, 14-15, 17-52, 53-66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 73, 748, 791, 7181, 7192, 7196, 7221, 7224, 7225, 7251, 7413, 7589, 7621, 7628, 7771
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-43 Берислав з 09:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Тимошенко 41, 45, 47, 51-56, 58, 62-66, 69, 71-77
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-428 Л-3 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Відродження 1-4, 6-14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-2 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Східна 1-2, 3-32, 34А-38, 40-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 26, 61, 71, 700, 707, 835
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-810 з 08:00 по 15:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Радянська ( Центральна ) 1-2, 4, 6-11, 14-15, 17-18, 20, 22-22А, 24, 26, 30, 32, 34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-1 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна:
Пушкіна 5-22, 26-33, 37-43, 45-53, 56-58, 61-62, 68-70, 73-85
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-391 А Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Cпортивна 12; Лугова 1-13, 15-19, 21А-37, 39-46А; Першотравнева 36; Піонерська 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5265
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-128 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
ЛесіУкраїнки(КрупськоїН) 31, 33, 35, 37, 41-85; Молодіжна 0-37; Південна 1-2, 5-6, 9-12; Чалбаська 16, 18-20, 22-63; Чумацька(Комсомольська) 1-19, 21, 23, 25; Шевченка 0, 37-60
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-590 з 08:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна:
Вишнева 1-9, 14-22, 27-32, 34, 36-38, 47-53
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-374 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Арктична 1/3-9, 13-35, 41-43; Гордієнка 17-19, 32, 34-40; Запорізька 5-27; Квіткова 1-2А, 4, 6-9, 13-16, 18-35, 49; Лазурний 2; Майская 12А-13; Олешківська 6, 9-33, 36-41, 48-62; Перемоги 3-33; Східний 2зд 38; Фабрична 3-32; Чорноморська 3-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 700
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-813 з 08:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:
Миру (Радянська) 2, 4, 6, 20-27, 30-35, 37-39
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-312 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Інтернаціональна 20, 26, 29-35; Раденська(Радянська) 29, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-45, 49, 53; Таврійська(Комсомольська) 65, 67-75, 76-78, 80, 82, 84-85; Технічний 1-3; Ювілейна 0-2, 4-6А, 49, 51, 53, 55, 57-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 952
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-588 з 08:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон:
49Гвардійської Херсонської дивізії 57--113.120; Віннера 45-50, 51А-121; Генерала Алмазова 48-94; Гридасова 43-121; Жуковського 50-71, 75-89; Космічна 82, 85-118; ЛевицькогоТ 44-94А; Миколи Гринька 70, 82, 89-111, 113-126А; Нестерова 52, 58-66, 68-119; Північна11 43, 44А-47, 49-62, 65-68, 71-140; Північна12 47-139; Північна13 49-115; Північна14 51-112; Ракетна 84, 92-108
В т.ч. особ. рахунки пром.: 310, 396, 591, 592, 1007, 2161, 2315, 2518, 2630, 2761, 3132, 3463, 3508, 3527, 4204, 4949, 5845, 5920
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ КТП-150 на ВЛ-10кВ ф-р.№2430 з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 27А, 29, 31/22-37/2, 37А-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82, 84, 90, 92А, 94-94А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Андріївка:
Андріївка 11; Степова 1-2, 7-17, 21-27; Яблунівська 9-30, 32-35, 38-40, 42-53, 55-58; Яблуновська 2-24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-313 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Абрикосова 4; Жовтнева 8; Західна 0; Лісна 0-3, 5-41; Молодіжна 1-20; Незалежності 35; Садова 1-27; Соняшна 1-3; Шкільна 23, 27-29А, 31-33, 35, 38, 46-56; Шкільний 7; Яблочна 5-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 573, 1039
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-306 з 08:00 по 15:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Василівка:
Молодіжна 1, 20, 22, 28; Присиваська 2, 4-15, 18-22, 25, 27-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1478, 1740
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-54 Л-2 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Кооперативна 1-50; Кооперативний 2; Покровська(Фрунзе) 1-33; Сільська 2-4, 6-30; Соборна(Леніна) 62, 125-127; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-277 з 08:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 43, 46-49, 50/36-51, 54-54А, 56, 58-58А, 62; Молодіжна 17-29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80; РазінаСтепана 36, 38, 40, 42-42А, 47, 49, 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55, 57, 59-59/107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Гоголя 3, 43-50; Космодем'янськоїЗ 1/16, 11, 13, 15, 17-17 А, 19, 23, 25, 27, 30А, 32-57, 59, 61, 63-63А, 65-65 А, 67, 71, 76-116, 120-122; Курчатова провулок 7; Лисенко 2; Партизанська 20
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-59 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка1:
Дружби 1-4, 6-16; Молодіжна 2-27, 31, 33-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-156 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Листопадна 3, 5
Раденськ:
Маяковського 0, 3, 10А-29; Миру 28, 32-32 А, 36, 39-59; Мозгальова(Гвардійська) 1 А, 3-4Г, 16 А; Таврійська(Комсомольська) 44А-46, 47А-64, 66
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-902 з 08:00 по 15:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка:
ГромовоїУ 1, 2а-14; Дніпрова(Червонофлотська) 70-79, 82-99, 105-112; Лісова 1-29; Шевченка 42а, 44, 46, 48, 50-52, 56-81, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99
СтараЗбур’ївка:
24ГвардійськойДивізії 2В-5, 7, 9-30, 32-36, 40-42-А; Виноградна 1-14, 16-38; Виноградний 4-7; Військове містечко 1-81 а; Кривий 1-4; Набережна 65А; Комсомольська 4, 12, 14-21, 24-28, 30-35, 37, 39; Красна 1, 2А-4 Г, 6а-10, 11-18, 20-31; Лісна 1-1а, 2 Б-17; Лісний 2а-16; Набережна(Леніна) 1, 4-8, 10-16, 18-19, 21-33, 35-60, 62-110, 112-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 153, 159, 161-163, 167-169, 171, 173, 175, 177, 179, 185; Перемоги 1-9, 11-36, 38-49, 51-71; Першотравнева 1-11, 13-21, 23-28, 29-36, 39-57; Піонерська 2-4; Портовий 1-9; Стаханова 1, 2-18; Тюленіна 1, 3-4, 6-21; ХмельницькогоБ 1; Червонофлотська 1-24, 26-58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 30, 58, 63, 92, 135, 145, 282, 387, 420, 501, 511, 665, 681, 790, 823, 875, 927, 942, 950, 1036, 1109, 1280
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 943 з 08:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
40 років Перемоги 1-23; Андрєєва 7, 13, 14/3, 18-20; Карбишева 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37-37 А, 39; Мозгольова 1-41; Січня9 1-57; Соняшна 1-35; Червоноармійська 1-7, 9-56, 58, 60, 64, 66-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 594, 1013
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-546 з 08:00 по 15:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Чернишевського 1А-2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18-22
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-403 Л-2 з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Cпортивна 12; Лугова 1-13, 15-19, 21А-37, 39-46А; Першотравнева 36; Піонерська 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5265
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-128 Л-1 Каланчак з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Ларіонова 51-67; Лермонтова 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53-56, 57а-86; Павлівська(МорозоваП) 1-21; Південна 1-41; Покровська(Московська) 1-2, 4-22; Соборна(Червонофлотська) 40, 42-75; Таврійська 2-25, 28-32; Українська(Ж Революції) 1-10, 12-24; Центральна(Січня9) 46-53, 57-71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 372, 871, 1017
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ Ф-79 отп. Р-183 з 10:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Гаврилівка:
Гагаріна 2; Радянська 2-23, 25-33, 35-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5102, 5155
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-2 Каланчак з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Арктична 2, 6/12, 8, 10-20; Арктичний1 1-21, 23-25/4; Арктичний2 6-12, 28А; Стрітенська(ЛюксембургР) 9/39-11, 11Б
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-236 Л-8 з 08:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:00 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Таврійська(Комсомольська) 75 А; Технічний 5-13
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-301 Л-1 з 08:00 по 15:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка:
Миру 9-28; Перемоги 1-3, 5-7, 9-17, 19-20, 24, 27, 30, б/н; Таврійська 1-3, 4 А-12, 15-17, 24-26, 28-30, 35-42А; Хуторська 2-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 485, 511, 566
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-800 з 08:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Виноградна 2-13; Жовтнева 6; Лесі Українки 4; Пушкіна 1-13; ХмельницькогоБ 4
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-865 Л-2 з 08:00 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-127А, 129, 130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Лісна 18, 20, 22-24 А, 26А, 30; Санаторний 1-27
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-466 Л-1 з 08:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Софіївка:
Набережна 6Г; Шмідта 37А, 42-42А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-724 Л-2 Білозерка з 10:30 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка:
Леніна 2-3, 5-6, 9, 10, 13-24, 27-30, 33-36, 38, 41-46, 50-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1212
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-20 Л-3 з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 60, 372, 704 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 з 08:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Антонівка:
Глухий 1-3, 5-12; Квіткова(Фурманова) 29А, 31, 33, 35, 37-37А, 39, 41, 43, 47, 49, 51-53, 55, 57, 68-72, 78-84; Крутий(Крупської) 1-13; Молодіжна 35-44, 45-55; Польова 1А, 3А-5, 7-7А, 9-13А, 15-25, 29-35; Севастопольська 1-4А, 6-8А, 10-15, 17; Смоленський 1-16; Степова 1А-9А, 11, 13/11, 15-15/2, 17; Травня1 48-48А, 50-57А, 58Б-63
Херсон:
Східна24 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19-21, 23, 25, 27, 29; Східна25 1-2, 4-12, 13А-21, 23-28/10; Східна26 1-15, 16-28; Східна27 1-4, 6-28; Східна28 1-10, 12-24, 26-27, 29-32/22; Східна29 1-10, 12-28; Східна30 1-28, 56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 708, 1105, 1691, 2323, 2566, 2770, 5085
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-208 з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Комкова 78-80А; Мала Садова(Владимирова ) 6Б, 12-18А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 621, 4235
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-43 Л-5 з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 72; Соборна(Червонофлотська) 40, 42-53, 55-62, 63а-75; Таврійська 20, 22, 24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-1 з 08:00 по 15:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
50 років Жовтня 2, 8, 12, 31, 36; Жданова 0-3, 5-8, 10-11, 13, 15-17, 20-22, 25-38, 42-44; Калініна 4-5, 6-7, 9-16, 18-24; Комарова 1-4, 6-12, 14, 16-18, 20; Кузнєцова 4, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30-34, 36, 38, 40а, 42, 44, 46, 52, 60, 64, 66, 68, 70; Осипенко 1-7, 9-14, 16-23, 26-30, 34-46; Петровського 3-6, 8-12, 15, 18-24, 26-30, 33-36, 38-40, 42-46, 48-57, 59-63, 66-67, 71-77, 81-115; Пушкіна 14, 16, 18, 20, 22, 28-30, 32-51; Садова 35; Фрунзе 3-14, 15/34-16, 19-20, 24-31, 33, 35-36, 38-39, 41-53, 56-74; Фрунзе 2-5, 18-22; Щорса 2-4, 7-13, 16-17, 20а, 24-25, 27-34, 37-39, 42-43, 46-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1188, 1250, 1707, 4021, 4097, 4114, 4393, 4414, 4521, 4633, 4650, 4823, 5037
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-652 отпайка ЛР-70 з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Південна 1-39; Таврійська 2, 4, 6, 8, 10, 12-12А, 14, 18, 28, 30
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-2 з 08:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Березня8 3-47; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 1-5; Військовий 1-17; Гвардійська 32-45, 47-51, 53-59, 61-96, 98, 100-102, 104-106, 112-114, 118; Гвардійський 1-59; Корабельний 1-5; Кузнечний 2-17; ВеликаСадова(Радянська) 1, 3-13А, 15-18, 20-22, 24-38, 42, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56-68, 70-83, 88, 90, б/н; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 1-9, 15, 17-19, 21-41, 43-68, 70, 72, 74, 78, 80, 82А, 84, 86-88; Крилова 2, 3 А-41, 43-58, 60-70, 72-73, 75, 77-157, 161-167А; Куліша 2; Лодочний 1-13; Маркуцин берег 2-6; Мельничний 1-21; Морський 1-27; Набережна 1-27; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 4; Параходна(Енгельса) 2 А-17, 20-25; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 2-27, 29, 33, 38; Першотравнева 0-1, 3-155, 156-223; Піщаний 3-12; Поштова 1-8А; Пристанський 1-3, 5, 11; Річна(ТелігиО,Островського) 1-23, 31-51; Санаторний 23; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 1-22, 24-28/2; Спортивний 3-15А, 17-27; Театральний 2-8; Центральна(Пролетарська) 42, 44, 53-81, 83-87, 89-93, 97, 114; Чернишевського 3-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 23, 24, 29, 33, 47, 57, 58, 69, 78, 90, 123, 151, 170, 174, 182, 205, 212, 215, 217, 220, 246, 295, 307, 386, 401, 410, 427, 448, 452, 460, 503, 512, 539, 557, 565, 587, 598, 602, 616, 637, 643, 649, 684, 688, 697, 700, 703, 710, 724, 736, 781, 825, 829, 834, 837, 841, 848, 855, 873, 874, 878, 887, 890, 913, 914, 920, 924, 934, 943, 957, 961, 982, 989, 998, 1012, 1477, 1478
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 1982 з 08:00 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 57а, 59, 61, 63, 65-66, 76, 80-86; Південна 41
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-3 з 08:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1017 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-4 з 08:00 по 15:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Жовтнева 0-6, 12-17, 20-21, 24; Степовий 0-7; Чапаєва 11-11А, 17, 19, 21, 23, 31, 35, 37-54, 62-64, 72-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7085
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-1 Рогачик з 09:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Новокам’янка:
Гагаріна 4, 6, 10, 14, 16, 18-20, 22-22А, 30-31, 34; Пушкіна 2-33; Шевченка 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3813, 4092, 4704
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-494 А Л-2 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Глиняний 1-5; Луки Балашова(Комсомольська) 3Б-6; Медичний(Комунарів) 1, 2-41; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Польова 62, 64, 66, 68-91; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 86-86Б, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 240, 501, 700, 771
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-9 з 08:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Новокам’янка:
Каховська 13-15А; Овчаренко 1-15, 17, 21-23, 25-31, 33-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 3813, 4612
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-494 А Л-1 з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Приморське(Більшовик):
Степова 1, 2-2 А, 3а-6, 8-33, 33б-33Г, 34/2-42, 44, 46-54; Степова 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 171, 1003
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1280 з 08:30 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Визволителів (Червоноармійська) 1-32, 34-50\1, 54-58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Горького 1-2, 5-11, 13-20, 23-27, 29, 31-33; Жовтнева 1-39; Заводська1 1-3, 4-25, 27-32; Заводська2 2-3, 5-16; Комсомольська 2-7, 9-21, 23-24, 26-29, 31, 33-42; Маяковського 1-5, 7-46, 48-68; Першотравнева 1-18, 19, 22-35; Робоча 1-20; Українська 1-25, 27-29, 32-41; Херсонська 1-3, 5, 7-16
Потьомкине:
Молодіжна 1-14; Новоселова 1-2, 4-16; Центральний 2-6; Шкільна 1-15, 16-27; Шевченка Тараса (Жовтнева) 1-6, 6/3-33, 35-38, 41-58, 59-64, 66-83, 87-89
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 18, 33, 60, 77, 102, 105, 123, 136, 159, 180, 202, 258, 267, 270, 271, 368, 2267
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1502 з 08:00 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовийБерислав:
Гагаріна 1-24, 26, 32, 39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7442
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-92 Л-3 Берислав з 09:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Лермонтова 1-18, 20-28, 31, 33, 35-53; Нова 01-8, 10-19; Паркова 2-14, 18; Степова 1-23, 25-42, 44-59, 63; Щорса 37, 39-46, 47-54
Князівка:
Горіхова 1-38; Степова 1, 3, 4-12, 15-17, 19-22, 25, 27-30, 34, 37; Чапаєва 1, 3-5, 7-12, 15-16, 18-29, 31-36, 39-43, 47-48, 51-54, 56-59, 61-68, 70, 73-76, 78
Тополине:
Степова 2, 5-30, 34-46, 50-54; Центральна 1, 5-14, 19, 24, 28, 30-45, 47-49, 55, 59, 60, 62-63, 67-73, 79-89
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 24, 42, 47, 60, 77, 130, 131, 212, 264, 271, 368, 1124, 1224, 2067
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1501 з 08:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 1344, 2275, 2961, 4351, 5889, 5953, 6454 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-326 1Т з 09:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 5358, 5542 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-326 2Т з 09:30 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 24; Миру 2-2 А, 4, 6, 8, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 405, 473, 478, 539, 623, 668, 701, 714, 802, 834, 843, 852, 871
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-3 з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийЯр:
Клубна 4; Нова 1, 3-4; Степова(Радянська) 4-5, 9-11, 14, 18; Шкільна 3А-4, 8-9, 10-11Б, 15-16, 18
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-169 Берислав з 09:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Первомайське:
Східна 35/2-57; Українська 52-64, 68-92; Центральна 36-52, 54-57, 59-87, 91-93
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 20696, 20869, 20955
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-119 Білозерка з 09:00 по 13:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 15:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Успенська(Комсомольська) 1-3, 5, 7-16, 18-21, 23-26, 28-29, 31-48, 50А-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11990
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-77 РОГАЧИК з 08:30 по 15:00
Херсонські МЕМ Первомайське:
Східна 35/2-57; Українська 52-64, 68-92; Центральна 36-52, 54-57, 59-87, 91-93
Розлив:
Молодіжна 1-31; Північна 0-45; Центральна 0-17, 20-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 5858, 20035, 20065, 20530, 20696, 20869, 20955
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 777 з 09:00 по 13:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Успенська(Комсомольська) 1-3, 5, 7-16, 18-21, 23-26, 28-29, 31-48, 50А-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11990
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-77 РОГАЧИК з 08:30 по 15:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
Білозерська 1-69; Горіхова 9-39; Дружби 2А-21, 24-48, 54; Миру 1-5, 7-29, 32-42; ХмельницькогоБ 19-21, 30-39; Ценковського 61, 78А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20065
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-89 Білозерка з 13:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Березня8 1-16; Ларіонова 2-49; Суворова 2-6, 9а, 14, 16-18; Центральна(Січня9) 1-32, 34-45; Частника 1а-5, 7-11, 14, 16, 18; Шевченка 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 69, 247, 342, 372, 410, 440, 441, 495, 567, 578, 616, 704, 755, 819, 857, 874, 910, 941
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-246 з 08:00 по 15:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка:
Молодіжна(Червоноармійська) 2-35, 37-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15, 1429, 1436
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1791 з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Білозерка:
Батумська 1, 2-39; Білозерська 1-69; Горіхова 9-39; Дружби 2А-21, 24-48, 54; Зоряна(Комсомольська) 1-8, 10-30, 32; Миру 1-5, 7-29, 32-42; Соборна(Будьоного) 1-40; Станіславське 28-35; ХмельницькогоБ 19-21, 30-39; Ценковського 61-78А; ЯрославаМудрого(Пролетарська) 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5437, 11116, 20035, 20035.1, 20065, 20087, 20388, 20620, 20621, 20731, 20822, 20917, 20929, 20980, 20995
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 503 з 13:00 по 15:30
23.2.2019
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 273, 438
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-3 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Мідний 1-11, 15-65; Озерна 2-8, 10-15, 17-33, 35-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Капітана Ванденка(ЛюксембургР ) 27; Смольна 71А-73, 75, 77, 79, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104; Стрітенська(ЛюксембургР) 25, 29А, 35/79А; Сухарна 4-7; Тимірязєва 1-19, 21-42, 44-48, 50/27, 64; Фрітаун 64, 67, 69-73, 75-77, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-99, 101-107, 109-115
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 775, 925, 933, 1025, 1334, 1348, 3084, 4676
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-62 Л-5 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
Горіхова 9-39; Дружби 2А-21, 24-48, 54; Миру 1-3, 5, 7-29, 32-42; ХмельницькогоБ 19-21, 31-39
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
ХмельницькогоБ 30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20065
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
Білозерська 1-69; Горіхова 9-39; Дружби 2А-21, 24-48, 54; Миру 1-5, 7-29, 32-42; ХмельницькогоБ 19-21, 30-39; Ценковського 61, 78А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20065
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-89 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 27А, 29, 31/22-37/2, 37А-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82, 84, 90, 92А, 94-94А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 43, 46-49, 50/36-51, 54-54А, 56, 58-58А, 62; Молодіжна 17-29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80; РазінаСтепана 36, 38, 40, 42-42А, 47, 49, 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55, 57, 59-59/107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:00 по 17:00
24.2.2019
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 273, 438
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-3 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Мідний 1-11, 15-65; Озерна 2-8, 10-15, 17-33, 35-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Капітана Ванденка(ЛюксембургР ) 27; Смольна 71А-73, 75, 77, 79, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104; Стрітенська(ЛюксембургР) 25, 29А, 35/79А; Сухарна 4-7; Тимірязєва 1-19, 21-42, 44-48, 50/27, 64; Фрітаун 64, 67, 69-73, 75-77, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-99, 101-107, 109-115
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 775, 925, 933, 1025, 1334, 1348, 3084, 4676
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-62 Л-5 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
Горіхова 9-39; Дружби 2А-21, 24-48, 54; Миру 1-3, 5, 7-29, 32-42; ХмельницькогоБ 19-21, 31-39
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
ХмельницькогоБ 30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20065
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
Білозерська 1-69; Горіхова 9-39; Дружби 2А-21, 24-48, 54; Миру 1-5, 7-29, 32-42; ХмельницькогоБ 19-21, 30-39; Ценковського 61, 78А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20065
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-89 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 27А, 29, 31/22-37/2, 37А-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82, 84, 90, 92А, 94-94А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 43, 46-49, 50/36-51, 54-54А, 56, 58-58А, 62; Молодіжна 17-29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80; РазінаСтепана 36, 38, 40, 42-42А, 47, 49, 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55, 57, 59-59/107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:00 по 17:00
25.2.2019
Херсонські МЕМ Білозерка:
Батумська 1, 2-23А; Зоряна(Комсомольська) 1-8, 10-30, 32; ЯрославаМудрого(Пролетарська) 1-36
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-41 Білозерка з 13:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Дружби 1-35; Робітнича 37-62, 64-68, 70, 72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1153
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-136 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
Батумська 1, 2-39; Білозерська 1-69; Горіхова 9-39; Дружби 2А-21, 24-48, 54; Зоряна(Комсомольська) 1-8, 10-30, 32; Миру 1-5, 7-29, 32-42; Соборна(Будьоного) 1-40; Станіславське 28-35; ХмельницькогоБ 19-21, 30-39; Ценковського 61-78А; ЯрославаМудрого(Пролетарська) 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5437, 11116, 20035, 20035.1, 20065, 20087, 20388, 20620, 20621, 20731, 20822, 20917, 20929, 20980, 20995
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 503 з 09:00 по 13:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Айвазовського(МорозоваП) 3-14, 18А; Айвазовського(МорозоваП) 1, 9; Берегова 1; БорисаКенджієва(ЧайкінойЛ) 1-9; Космодем'янськоїЗ 46, 48; Рилеєва 1-10/1; Чайковського 1-10, 12, 14; Шкільна(Крупської) 1-8, 10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-1 з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Робітнича 37-62, 64-68, 70, 72
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-136 Л-1 з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Гагаріна 28-43, 45-56 А; проспект Миру (Кірова проспект) 31; Робітнича 69, 71, 74-103, 105-136
В т.ч. особ. рахунки пром.: 57
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-344 з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Гагаріна 28-43, 45-56 А; проспект Миру (Кірова проспект) 31; Робітнича 69, 71, 74-86, 88, 90, 92
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-344 Л-1 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Заводська2 2-3, 5-16; Маяковського 1-5, 7-46, 48-68; Робоча 1-20; Херсонська 1-3, 5, 7-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 202
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-31 з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новоолександрiвка:
Березня8 1-11, 13-29, 32, 34-57, 59-81; Комсомольська 2-3, 5-13, 15-28, 32-51, 52 а-68, 71-100, 102-103, 107; Лiсництво 1-6; Лісова 1, 3-11Б; Молодiжна 1-34, 36-81; Нова 1-23, 25, 27-40, 42-74; Торговий 1-4; Травня1 1-8, 10-16, 18-40, 42-50, 52-56, 60, 63-110, 112-134; Шкiльний 3-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10012, 10045, 10079, 10089, 10095, 10097, 100111, 100253, 100257, 100259, 100277, 100289, 100332, 100365, 100366, 100379
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1592 з 10:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
БорисаКенджієва(ЧайкінойЛ) 11-25; Дунаєвського 1-4, 6; Земнухова 15-30; Комарова 1-6; Космодем'янськоїЗ 15-15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 34, 36, 40, 42, 44, 48; Радіщева 41-42, 44-62, 63-71, 73, 75, 77, 79; Рилеєва 11-24; Чайковського 11, 13, 15-28; Шкільна(Крупської) 9, 11-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3783
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-2 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 4450, 4697, 6322 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 314 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 591, 2781, 3433, 3810, 4401, 4571, 4679, 4987, 6660 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 235 з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Гайдара 5-5В, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 255, 391, 431, 693, 2544, 2610, 3178
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-3 1Т з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 80, 82, 84, 86-86 А, 88-90, 92, 94, 96-96 А, 98, 100, 102, 104, 108, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123; Олександрівська/Святоюріївська 93/116; Святоюріївська(Будьонного) 99, 101, 103, 107-108, 110-114; Софіївська(Ворошилова) 100 А-100 Б, 102, 104, 106, 108, 129, 131, 133, 135-137
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-2 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Горького 1-17; Садова 72; Соборна(Леніна) 24, 26, 28/2, 32, 36, 103
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1035
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-849 Л-1 з 08:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка:
Матросова 2-3, 5-11, 13-17, 22-29, 34, 46, 50-55, 57-67, 69-71, 75-82, 92
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-87 Н.Сірогози з 08:00 по 12:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 568, 850 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-3 2Т з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 68, 70, 72, 76-79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109; Лібкнехта К/Ворошилова 89/98; Святоюріївська(Будьонного) 105; Софіївська(Ворошилова) 101, 103, 105, 107, 109-111 А, 113, 117-119, 121-125
В т.ч. особ. рахунки пром.: 683
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-3 з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 18681 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-92 Н.Сірогози з 13:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовіЛагері:
Cтепова 1-6, 8-35; Енергетиків 2; Кооперативна 2-7, 9-13; Миру 1-23А, 25а-28а, 31-33, 35-59, 63-65; Нова 1-8, 10-20, 22, 24-25, 27-28, 31-33, 35-40; Толстого 1-13, 14а, 15А-27а, 29, 31-42, 44-45, 47-49, 51-60, 61а-74
Пісчане:
Зелена 1-8, 11-27, 29-38, 41, 43-43а; Космічна 1-5, 9-12, 14-25, 27-44; Південна 1-10, 12, 14-26, 29, 33-35, 39-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 178, 184, 201, 239, 674, 1816, 1833, 1836, 2220, 2222, 2442, 3096, 3108
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 52 з 09:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко:
40 років Перемоги 1-4, 6-16, 18-35, 39-44, 46; Гірського 31-33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Молодіжна 1-29, 31; Нова 17-...
В т.ч. особ. рахунки пром.: 207, 213, 560, 885, 1308, 1369
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-631 з 09:00 по 14:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
Азовська 44, 46-57 Л, 59а-74, 76-79, 80 б-126А, 178; Виноградна 21, 28, 29, 30а, 33А, 36Б, 42-58, 61А, 76-а, 95а-129; ДериглазоваГ 81-95; Озерна 15-17; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б
Щасливцеве:
Амбулаторна 37-42; Арабатська 13-77; Будівельна 2; Водна 4; Гагаріна 87-91, 105Б-129; Зяблівська 5-9; Миру(Леніна) 181-184; Паркова 2; Таврійська 9; УкраїнкиЛ 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1286, 1381, 1712, 1786, 4039, 4132, 4196, 4256, 4336, 4358, 4391, 4478, 4480, 4495, 4595, 4653, 4699, 4745, 4747, 4774, 4817, 4835, 4864, 4875, 4908, 5012, 5054, 5058, 5059, 5060, 5095, 5102, 5103
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 692 з 08:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця:
Суворова 1-2, 4-6, 8-21, 23-38, 42-58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20059
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-4 Олександрівка з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко:
40 років Перемоги 1-4, 6-16, 18-35, 39-44, 46; Гірського 31-33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Молодіжна 1-29, 31; Нова 17-...
В т.ч. особ. рахунки пром.: 207, 213, 560, 885, 1308, 1369
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-631 з 09:00 по 14:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17, 19, 21, 23; Комарова 5 в, 89-97; КузнєцоваР 1-52, 54-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-77, 78-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4, 5а/1-6а, 7А-8А, 10-12а, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40-42, 44, 46-46а, 48-48а, 56-56а, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68-70А, 72-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-90, 92, 95-98, 101Б-108, 110-112, 117А, 123-а; Набережна 1-14, 25-27; Приморська 2; Радянська(Зелена) 1-34, 38-84; Сивашська 0-2, 81-91а; УкраїнкиЛ 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4254, 4402, 4448, 4482, 4564, 4581, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4823, 4835, 4843, 4902, 4949, 5044, 5083
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 693 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Південне:
60 років Жовтня 1-32, 34, 36-46; 60 років СРСР 1-16, 18-23, 25-38, 40-47, 48 A-54; Березня8 1-13, 15-25, 27-30, 32-40, 42-49; Левицького 1-9 а, 11-16, 18-48
Роздольне:
Березня8 36; Виноградна 1-27, 28-37, 40-49, 51-58; Винцех 0; Каланчацька 1-17, 19-40; Комсомольська 0-4, 6-11, 13-66; Північний провулок 2-16-ка; Поштова 0-15; Приморська 3-45, 51-79; Садова 0-4, 5/1-46; Степова 2-49; Шкільний провулок 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5005, 5061, 5104, 5131, 5145, 5159, 5169, 5257, 5329, 5388, 5406, 5414, 15731, 15758, 15760, 15782
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8411 з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2; Комарова 5 в; КузнєцоваР 1-34, 37-39, 65; Миру(Леніна) 1-16, 17-67, 69, 71, 73, 75, 77; Радянська(Зелена) 1, 3-34, 38-48; Сивашська 1-2, 81-91а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4097, 4132, 4589, 4591, 4823, 4835, 4843, 5044
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-752 з 09:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне:
Білого С 1, 3, 5; Красіна провулок 3; Приморська 1-5; Сонячна(Красіна) 1-11, 13-23, 25, 27, 29, 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 227
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-34 Л-2 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Дружби 0-11, 15-24, 26; Перемоги 1, 1-Б-20, 22-34, 36-48, 50-65, 67, 69, 71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1177
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-270 Горностаевка з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-127А, 129, 130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Євгена Матвєєва(Матвеєва) 8, 10, 12-12Г; Лісна 4, 6, 8-8А, 10, 12, 18, 20, 22-24 А, 26А, 30; Лісовий 1-5; Санаторний 1-27
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-466 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1135 Технічне обслуговування лінії 35 кВ Ф-35кВ Константиновка - В.Благовещенка. з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Будівельна 1/1-11, 16, 23-30, 38; Львівська 1-12, 14-17; Світанок 0-3, 5-7, 9-12, 19-26, 30-33, 35, 41, 43-44, 46-50, 53-54, 59-61, 65-73; Сонячна 5-9, 13-24; Східна 1-11, 13-17, 19; Шевченка 1-19, 21-22
Братолюбівка:
Піонерська 2-34, 42-52; Ударна 3-27, 30-31, 34-36, 38-42, 44-45, 47-53, 55-59, 61-63, 66-67, 70-100
Дубівка:
Комсомольська 0-25, 27-30, 33-40, 43-73, 76-85, 87-89; Молодіжна 2-24; Полтавська 1-27, 29-35, 38, 41-46, 50-54, 58-72, 76-78; Степова 0-25, 27-64; Шкільна 0-2, 4-6, 8-14, 17-24, 26-30, 32-38, 40-51, 54-55, 57-58
Запорізьке:
Київська 1-2, 5-7, 9-11, 12-14, 18-21, 23-24; Леніна 1, 3-4, 6, 8-10, 13-19, 21-22, 24-30, 33-39, 41-51; Молодіжна 2-6, 8; Північна 1
Зірка:
Жовтнева 0-15, 17, 19-21; Західна 2-13, 17-18; Кооперативна 4-5, 7, 9-17; Мелітопольська 1-11; Робітнича 1-16; Селянська 1, 3-11
Костянтинівка:
40 років Перемоги 0-13, 15-29, 31-42; Без назви 0; Будинок вчителів 17-19; Елеваторська 0-14; Заводська 0, 2-6; Залізнична 1 "А"-3А; Мира 1-16, 18-27, 29-50, 56-70, 74-118; Молодіжна 1-6, 8-11, 13-25, 27-28, 30, 32-52, 54-60, 62-115; Робітнича 2-28; Степова 1-9; Тітаренко 0-10, 12-34, 36-40, 42, 46; Урожайна 1-41, 45-77, 81-98; Шевченка 0-9, 11-18, 20-26, 28-42, 44-48, 50-71, 73-75, 77-96
Миколаївка:
Польова 2, 4, 7-8, 10-11, 14, 18-19, 24-25, 28, 31-35, 37, 43-48, 50, 53, 55-56, 59, 61, 63, 71-73
Стара Лук’янівка:
Зоря 1-24; Перемоги 1-6, 9-15, 19, 22, 24-27, 29-34, 36-38, 41-42, 44-52, 59, 61, 67
Червона Поляна:
Вишнева 1-19, 34; Лікарняна 5-6; Миру (Леніна) 2-31; Молодіжна 1-16; Незалежна (Пролетарська) 1-8, 11-34, 40, 42 "А"-50; Новоселів 1-5, 7-12, 14-16; Олімпійська 0-7, 10-15; Садова 0-4, 6-21; Сонячна (Комсомольська) 1-16, 18; Степова 1-10; Таврійська 0-14; Чинючина 2-16, 22; Шкільна (Піонерська) 3-12, 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1110, 1126, 1131, 1135, 1136, 1156, 1164, 1166, 1178, 1193, 4211, 4349, 4414, 4464, 4510, 4511, 4604, 4631, 4669, 4690, 4711, 4720, 6217, 6234, 6241, 6246, 6255, 6259, 6261, 6268, 6273, 6275, 6286, 6306, 6319, 6326, 6336, 6343, 6364, 6367, 11115
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Костянтинівка" 1Т з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
50 років перемоги 1; Глінки 2-9, 10А-14, 16-19, 21-34
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-3 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Степанівка:
Джона Говарда 1-5, 7-9, 11, 13, 15, 17-18, 20-23, 25; Заводська 9; Кам’яна 1-11, 13-16; Торговий 14-16; Тракторна 1А-5, 6-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20148, 20603
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-837 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Горіхова 1-9, 10-13, 14А-15, 17-21, 23, 25, 27А, 29
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-837 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Тракторна 21
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-837 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Миру (Радянська) 3-16, 18-19; Спеціалістів 1-5; Суворова 2-3; Східна 7, 9; УкраїнкиЛ(Леніна) 1, 14; Українська 19; Ушакова 2-23, 25-30; Хмельницького (Фрунзе) 4-9, 11-12, 16-18, 20-21, 23, 25, 27-32, 34, 37-53, 55, 58-68, 70-83, 85-88, 91-105; Ювілейна 2-24, 29, 33; Ювілейний 2-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 3720, 3727
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-311 з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Степне:
40 років Перемоги 1-10, 13, 15-24, 27-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-324 Л-1 Н.Сірогози з 09:30 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Ленiна 36; Садова 1-34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-360 Л-1 Воронцовка з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Спеціалістів 1-5; Суворова 2-3; Східна 7, 9; Ушакова 2-23, 25-30; Хмельницького (Фрунзе) 4, 9, 49-53, 55, 58-60, 67, 71-75, 77, 79-81, 83, 85, 87-88, 91-105
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-1 з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Степне:
60 років Жовтня 1-4, 8-12, 15-50; Перемоги 2, 15-17, 25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 549, 581, 679, 951, 18626, 18639, 18661
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-170 Л-1 Н.Сірогози з 09:30 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
Гагаріна 17, 19, 21, 23; Миру(Леніна) 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80А, 86-86а, 88-90, 92-94, 96, 98, 100, 102-104, 106, 108, 110-112, 114, 116, 130; УкраїнкиЛ 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4082, 4254, 4402, 4587, 4596, 4902, 5083
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-750 Л-1 з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Миру (Радянська) 3-16, 18-19; УкраїнкиЛ(Леніна) 1, 14; Українська 19; Хмельницького (Фрунзе) 4-8, 11-12, 16-18, 20-21, 23, 25, 27-32, 34, 37-48; Ювілейна 2-24, 29, 33; Ювілейний 2-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 3720
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-2 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Хмельницького (Фрунзе) 64, 68, 70, 76, 78, 82, 86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3727
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-3 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Меліораторів(Жовтнева) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-7 з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Макарівка:
50 Років Перемоги 4-7, 9, 12-25, 33-41; Вінницька 2-4, 7, 10-13, 15-19 А; Дружби 1-8, 10-14, 16-22, 23 а-33, 36, 38, 40-46, 47 А; Першотравнева 7, 10-16, 18, 20-22, 25; Степова 2-15, 18, 20, 22-24; Шкільна 2-8, 11-12, 14, 17-23, 25-39
Мирне:
295 Херсонської дивізї б/н; 40 років Перемоги 2-8, 10-31; Горького 1-2, 3-4, 6-12, 14-19; Елеваторна 2-18; Жовтнева 1-21, 25, 29; Карбишева 1-2, 4-51; Левицького 1-19; Леніна 2-8; Мала 1-9; Мічуріна 1, 3-8, 11-12; Молодіжна 1, 3-10, 12-20; Мочаліна 5-10, 14-18, 20-23, 25-28, 30-40, 42, 44-64, 66-95; Нафтобазівська 0, 2А-3, 6-7, 8А-17, 23, 27, 31-59; Некрасова 1-32; Перекопська 2, 4-48; Першотравнева 1-49; Пушкіна 1-5; Радянська 0-4, 6-14, 16-23, 25-30 А, 32, 34-40, 42-60, 62-88; Степовий провулок 1-11; Таврійська 1-11, 13-17, 19-28; Херсонська 1-5, 7-26; Шевченко 1-44, 47, 50-51, 53-65
Пам'ятник:
Польова 0-4
Польове:
Центральна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 922, 5047, 5051, 5052, 5061, 5063, 5114, 5118, 5125, 5134, 5179, 5207, 5252, 5256, 5261, 5324, 5334, 5344, 5346, 5350, 5379, 5383, 5412, 11116, 15731, 15758, 15760, 15768, 15806, 15810, 15811, 15812
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Мирна" 2Т з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія-Нова:
Альошина 1-45; Березня8 1-24; Ботанічна 1-27; Будівельна 1-24; ДмитраЖарука(60роківСРСР) 1-20; Зелена 1-9; Іванова 1-12, 14-15, 17-46; Лугова 1-5, 10, 12А-14, 20, 24; Молодіжна 1-18; Нова 1-4, 5-9; Паркова(Фрунзе) 2-6, 13; Покришкіна 2-17; Робоча 1-9; Садова 1-21; Соборна(Червоноармійська) 2-4, 12-26, 32-42; Степова 1-16, 20-24; Фальц-Фейна(Леніна) 9, 23-67; Центральна(Жовтнева) 1-17, 18-46; Шевченко 1А-2, 4-18; Шкільна 1-12
Веселе-2:
Веселе 2, 5, 7-9, 13-14, 17, 20, 23, 26
Іллінка:
Асканія 2, 4-20; Ватутіна 2-6, 8, 10-12, 17-24; Гагаріна 2, 6-9, 12, 14-15, 17-19, 21, 23-31, 33-34, 37-49, 53-57; Єфімова 2-6, 9, 10А-13, 15, 17, 19, 21-22; Жовтнева 2-4, 6-10; Комарова 2-5, 8-15; Лугова 1-3, 5, 8; Миру (Фрунзе) 1-8; Садовий провулок 1-2, 4-8; Степова 1, 3-7, 9, 11-12, 14; Шевченка (Леніна) 1-5, 7-8, 10-14
Камиш:
Зелена 1-2, 7, 9; Лугова (Червоноармійська) 2, 6; Робоча 1, 9, 12, 14-15; Степова 1, 4-5, 7-8, 10-13, 27, 29-31, 40-42, 47; Червоноармійська (Леніна) 9, 21
Молочне:
Гагаріна 1-4, 6-9, 11-14, 16-22, 24-27, 29; Дмитра Жарука (Леніна) 1-11, 13-15, 17-29; Зелена 1-12; Лесі Українки (Жовтнева) 1-7, 9-17; Маяковського 1-2; Миру 2-20; Молодіжна 1-9, 11-24, 26-29, 31, 33-38; Нова 1, 4-16, 18-23, 25-26; Польова (Комсомольська) 1-5, 9-10, 12-15; Спортивна 1-2, 4-8; Степна 4-10, 14; Тваринників 1-26; Уральська 2-15; Шевченка (Першотравнева) 1-19, 21-27, 34-35
Новий Етап:
Автогаражна 7; Новий Етап 1-3, 5, 8-10, 12, 18
Пітомник:
Степова (Фрунзе) 5-15, 21-23; Будівельна 2, 6-14, 17-19; Гагаріна 1-3, 15, 29; Космічна 1-2, 6-7, 9-12, 14-31, 33-38; КудріІ 0-7, 9-16, 18, 20-23, 27-31, 33-35, 40; Нова 1-10А; Полева 4, 12-14; Робоча 1-3, 5-6, 7-9; Садова 1, 2-3, 4-6; Степна 1, 25; Тутарінова 1-3, 5-14, 17-29, 33, 39-41; Центральна (Леніна) 1-4, 6, 8-15, 18-19, 21-37; Шкільна (Комсомольська) 2-11, 13-18, 20-22, 24-29, 32-34, 38-44
Хлібодарівка:
Виноградна (Комсомольська) 2-34; Вишнева (Леніна) 1-36; Горького 1-24; Кудрі 2, 4-22; Миру (Фрунзе) 1-17, 19-30, 32-35; Молодіжна 1-13, 15-39, 41-44, 46-52, 55-56, 58-66, 68-74, 76-105, 107-124; Паркова 1, 4-6, 10; Полева 1-2; Степова 1-29; Українська (Радянська) 1А, 2-14, 16-28, 38-42, 46-60; Шкільна 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 387, 388, 396, 416, 418, 421, 423, 442, 467, 475, 492, 495, 500, 506, 513, 518, 521, 529, 530, 540, 544, 555, 556, 579, 587, 591, 599, 617, 620, 652, 677, 678, 715, 721, 746, 754, 756, 761, 765, 766, 774, 784, 791, 796, 800, 801, 805, 809, 811, 822, 833, 835, 836, 839, 842, 851, 855, 856, 868, 884, 904, 911, 936, 951, 960, 981, 982, 1000, 5300, 11115, 11116
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Асканія Нова" 1Т з 10:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Макарівка:
50 Років Перемоги 4-7, 9, 12-25, 33-41; Вінницька 2-4, 7, 10-13, 15-19 А; Дружби 1-8, 10-14, 16-22, 23 а-33, 36, 38, 40-46, 47 А; Першотравнева 7, 10-16, 18, 20-22, 25; Степова 2-15, 18, 20, 22-24; Шкільна 2-8, 11-12, 14, 17-23, 25-39
Мирне:
295 Херсонської дивізї б/н; 40 років Перемоги 2-8, 10-31; Горького 1-2, 3-4, 6-12, 14-19; Елеваторна 2-18; Жовтнева 1-21, 25, 29; Карбишева 1-2, 4-51; Левицького 1-19; Леніна 2-8; Мала 1-9; Мічуріна 1, 3-8, 11-12; Молодіжна 1, 3-10, 12-20; Мочаліна 5-10, 14-18, 20-23, 25-28, 30-40, 42, 44-64, 66-95; Нафтобазівська 0, 2А-3, 6-7, 8А-17, 23, 27, 31-59; Некрасова 1-32; Перекопська 2, 4-48; Першотравнева 1-49; Пушкіна 1-5; Радянська 0-4, 6-14, 16-23, 25-30 А, 32, 34-40, 42-60, 62-88; Степовий провулок 1-11; Таврійська 1-11, 13-17, 19-28; Херсонська 1-5, 7-26; Шевченко 1-44, 47, 50-51, 53-65
Пам'ятник:
Польова 0-4
Польове:
Центральна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 922, 5047, 5051, 5052, 5061, 5063, 5114, 5118, 5125, 5134, 5179, 5207, 5252, 5256, 5261, 5324, 5334, 5344, 5346, 5350, 5379, 5383, 5412, 11116, 15731, 15758, 15760, 15768, 15806, 15810, 15811, 15812
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Мирна" 2Т з 10:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Козацька 1-18, 29; Козацький 12б; Ракитний 28; Таврійська 1-3, 6-12, 15-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-787 Л-2 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Приозерне:
Південно-Західне 4 КМ
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3096, 5512, 5534, 6228
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Л-32 з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 1-3, 3А-22; Жовтнева 2-22; Першотравнева 1-4, 4 А; Прикордонна 3, 32; Радгоспна 1-4А, 6, 8-9, 13; Смірнова 0-2, 5-11, 13-25, 27-58; Степова 2-15, 19-Б/Н; Чорноморська 2-3, 10-20; Шкільна 1-3 А, 6, 8-13, 15-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5017, 5061, 5081, 5128, 5316, 15758, 15760, 15776, 15790, 15820
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-116 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Затиса 59-76, 78-82, 84-94, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1506, 1953
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-348 Л-1 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне:
Горького 1-2, 3-4, 6-12, 14-19; Мочаліна 5-7, 15; Перекопська 2, 4-8, 12, 14, 16-18; Радянська 1-4, 6-14; Шевченко 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047, 5052
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-341 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Гвардійський 1-59; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 27, 29-36, 38, 40; Крилова 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 161
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-3 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Киселівка:
Комарова 13А; Курилівська(Жовтнева) 65; Набережна 10-18, 20-22, 24-38; Освітянська(Радянська) 45А; Степова 1, 11, 14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця:
Каховська 10А-12; Привокзальна 3-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20084, 20098, 200221, 200255, 2001052
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-252 Олександрівка з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця:
Молодіжна (Горького) 3, 5-7, 9-10, 12-21; Таврійська (Калініна) 1-1В, 3, 5-18; Торгова 3-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200407
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-85 Олександрівка з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Леніна 29, 31, 33, 37; Радгоспна 20, 22-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-521 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Белiнського 3-6, 8-19, 21-27; Бірючанська (Урицького) 3, 5, 7-17, 19, 21; Вадія Гака (Крупської) 1-19, 23-29; Виноградна(ЛібкнихтаК) 3-3а, 5, 7-26, 28-50; Гоголя 7; Ковпака 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18-20, 22, 24-24б, 34; Колективна(Колгоспна) 1-3; Коцюбинського 72, 76-78; Некрасова 3-6, 8-35; Ордженiкiдзе 3-43; Парижської Комуни 1, 5, 7-7а, 9, 11, 13-13А, 15-15 а, 17, 19, 21, 23, 25-27, 29-62, 64, 66-68, 70, 72-78; Північна8 4-10; Соборна(Воровського) 200, 202-204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228-228а, 230, 232, 234, 236, 238, 240; Щаслива(Котовського) 1-11, 13-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1253, 1388, 1790, 4288, 4460, 4512, 4546, 4713, 4819, 4871, 4932, 5115
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-645 уч. ЗТП-091-069 з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Молочне:
Миру 2-20; Молодіжна 1-9, 11-24, 26-29, 31, 33-38; Польова (Комсомольська) 1-5, 9-10, 12-15
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-247 Л-1 з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Молочне:
Лесі Українки (Жовтнева) 1-7, 9-17; Спортивна 1-2, 4-8; Уральська 2-6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-247 Л-2 з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 23-25, 27-31, 33-36; Жовтнева 23, 25-27, 29, 33; Леніна 29, 31, 33, 37; Першотравнева 4/1, 6-21, 23-37; Радгоспна 10-12, 14-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36; Шкільна 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-521 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 789, 794 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 772 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Белінського 42а; Пушкіна 3-7, 9, 11, 13; Сергіївська(Котовського) 1-5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Херсонська 25, 27, 29-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1415, 1434, 1854, 1900, 2009, 2042, 2058
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-211 Л-1 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Кудрі 6, 8, 10-23, 25, 29, 30, 31-32, 35-36, 37-39, 41, 43, 45, 46-48, 51, 55-56, 62; Таврійська 1-12А, 14-25, 26-51, 53-57; Франка 1, 1Д, 7-8, 10 А, 12а-12Б, 15 Ч/С, 18-21, 22-25, 29-30; Шевченко 1-1 А, 2 А-10, 13-17, 21-28, 31-49, 50 А, 52, 54-55, 58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 596, 823, 964
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-47 з 08:30 по 12:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Залізнична 1-8, 12-14, 16-24, 28-34А, 40-60; Квітнева(Кірова) 75, 77, 95-101; Меліораторів 7; Шевченко 128-128а, 132, 132А-150
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-200 Л-1 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Кучерявоволодимирівка:
Леніна (Шкільна) 1, 3-6, 9, 11, 14-17, 20-21, 24-27, 30-42, 46-47, 51-55, 56-76, 80, 88-90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 577, 789, 880
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-332 з 08:30 по 12:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Безроднього 41, 43, 45, 49, 53, 55-57, 59; Калинова(Калініна) 3-28а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-3 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка:
Жовтнева 2-5, 9-17, 19-25; Каштанова (Радянська) 9; Шкільна 1-7, 9-11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-442 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 789 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-330 з 12:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка:
Жовтнева 27; Каштанова (Радянська) 10-11, 13-15; Кримська 10, 12-13; Садова (Ватутіна) 9, 11-26, 28; Шкільна 21, 26, 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 384
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-442 Л-2 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка:
Горохова 0-5, 7; Каштанова (Радянська) 1, 3-8; Кримська 2-9, 11; Садова (Ватутіна) 1-8, 10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-442 Л-3 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Михайлівська Б/Н; Піонерська 86-88; Херсонська (Леніна) 0, 31А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5107
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-188 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Безроднього 15; Матросова 8, 10-12; Суворова 4-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1415, 1813, 1864, 2011, 2043
Капітальне будівництво ТП 10(6) кВ КТП-240 з 08:00 по 17:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Дружби (Карла Маркса) 3, 5, 7, 9; Молодіжна 3-5, 7-46; Соборна(Леніна) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-21а, 23, 25-25А, 27, 29-29А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1842, 1915, 1969, 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 з 08:00 по 17:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Єлизаветівка:
Без назви 0; Димитрова 0-7, 18, 20-21, 23, 26, 31-41, 46-54; Садова 0, 3-5, 8-10, 12, 22-32, 35-38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4414, 6272
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 283 от Р-38 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Жовтнева 35 А, 37, 41-51; Молодіжна 1-2, 5-12; Радгоспна 32, 35, 37, 43-64 А; Червоноармійська 1-3, 5-6, 8-12, 15-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288, 15731
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-115 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка:
Дружби народів(Червоноармійська) 2, 4; Залізнична 36, 38-40, 42-44, 46, 48, 50-52, 54, 56, 58-60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 116; Свято-Покровська(40рЖовтня) 2-5, 8-12, 13, 16, 18, 20, 22, 24-26, 28; Центральна(Петровського) 1а-3, 5, 6, 7-8, 9-27, 28а-50, 56-60а, 64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1258, 1300, 4004, 4097, 4206, 4257, 4302, 4586, 4781, 4842, 5002
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-163 з 09:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Городній 33-50; Дружби (Карла Маркса) 20, 22, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36; Свято Троїцька(Дімітрова) 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59-59а, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Таврійська 3, 6-7; Тупіковий 1-6
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-295 Л-2 з 08:00 по 17:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ:
Портова 3, 5, 7, 42а-42А; Франка 11а-11А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 282, 343, 1907, 2116, 3129, 3213
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-222 з 10:00 по 14:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Корольова(Калініна) 1-1 Б, 3; Північна 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34-34А, 36, 40, 42, 51-71
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-589 Л-2 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне:
Кіровська ( Квітуча ) 0-12, 14-17, 20, 22-23, 25, 27, 29, 31-37, 39, 42-43, 45-53, 55-58, 60-66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1395, 1796, 1992
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-373 Л-1 з 09:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хрестівка:
Островського 1-11, 13-13А, 15-21, 23-25; Шкільна 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 445, 711, 773, 877, 922, 975, 993
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-154 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Байдукова 33 В; Артилерійська 1-24, 27-88; Артилерійський 1-26, 28-50; Березовий 1-22; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 6, 9; ВеликаСадова(Радянська) 189, 191-191 А, 193, 195, 197, 199-199А, 214, 216-220; Вузький 1-21; Гвардійська 1-13; Гвардійська/Самарця 15/32; Глиняний 1-5; Матросова 1-33; Пристанський 4; Голопристанська 1-38; Голопристанський 1-20; Декабристів 1-50, 52, 54, 56; Декабристів 4/54; Декабристів/Літвінова 46/35; Енергетиків 1 А-5; Західний 1 А-20; Івана Виговського(Воровського) 3-9, 15, 17, 19, 21-25; Казармений 3-3/1; Калганова 3-23, 25-30, 32, 34, 36, 38, 40; Київська(БєдногоД) 1-23; Кожущенка 1-28; Космонавтів 1-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 22 Г, 24; Крилова 71 А; Лагерна 3-14, 17-26, 28-52, 54-55, 57-59, 61-77; Леваневського 2-14 А, 17-64 А, 66, 68, 70, 72, 74; Літвінова 16, 23-26Б, 28-73, 79, 81; Літвінова 1-15; Луки Балашова(Комсомольська) 3 А-38, 41-45; Медичний(Комунарів) 1-41; Миколаївський 1-18; Набережна 30-40; Нижня 1-9, 12-40 А, 42-44, 46, 48, 50-50а, 54, 56, 58, 60; Овочевий 1-6; ОлешківськоїСічі(Ж.Революції) 3-12, 14-33, 35-41, 43-49; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 1-3, 5-60, 62, 64-87, 87А-88, 90-118А, 121-127, 128А-163, 165-182; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 28, 30-32, 36, 40-74, 76-120; Південний 4-32; Піонерський 2-21; Польова 62, 64, 66, 68-91; Поштова 9-42, 44-62; Поштовий 1, 3-54; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; Прудний 53; Пушкіна 1 Б-2 Г, 4-4 Д; Річковий 2-10; Санаторна(Фрунзе) 1; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 64, 66, 68, 72-108, 109 А-121, 123-142А, 145-150, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 175Б-175 Д, 177-177 К, 181, 183; Тихий 1-10, 11.13-14, 17, 20; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10; Український 1-9, 12-26; Херсонська 12; Херсонський 1-8, 10-38; Центральна(Пролетарська) 4, 7-9, 12-19; Шевченка 3-39, 40 А-41, 43, 45, 47, 49; Ярморочний 2-6, 8, 10, 12, 14, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 16, 20, 24, 28, 29, 42, 44, 48, 69, 70, 78, 82, 155, 182, 217, 240, 344, 352, 360, 365, 401, 410, 416, 424, 501, 532, 542, 546, 569, 580, 591, 616, 634, 663, 667, 690, 700, 725, 729, 747, 771, 825, 834, 835, 841, 846, 850, 868, 886, 895, 900, 933, 938, 945, 954, 963, 973, 989, 990, 1010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1906 з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Кривий Ріг:
Молодіжна 0, 2-4, 6-22; Чкалова 23-24, 26-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1467
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-340 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 376, 411, 860, 952 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-2 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Гоголя 3, 43-50; Космодем'янськоїЗ 1/16, 11, 13, 15, 17-17 А, 19, 23, 25, 27, 30А, 32-57, 59, 61, 63-63А, 65-65 А, 67, 71, 76-116, 120-122; Курчатова провулок 7; Лисенко 2; Партизанська 20
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-59 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Гоголя 3, 43-50; Космодем'янськоїЗ 1/16, 11, 13, 15, 17-17 А, 19, 23, 25, 27, 30А-116, 120-Б/Н; Курчатова провулок 7; Лисенко 2; Партизанська 20; Урус-Мартанівська 23-24, 26-46, 48-49, 51-67, 69-73
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-59 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Кримська 15, 17-17А, 19-21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43; Південна 2Ж
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11116
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-1 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка:
Бериславська 1-9, 10-12, 14-15, 22-31, 33-38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 748, 948, 7127, 7407, 7480
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-260 Берислав з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ВеликаКардашинка:
Миру 1-15; Новоселів 9; Одеська 1-25; Першотравнева 1-8, 10-51; Українська 1; ХмельницькогоБ 1, 3-4, 8-39; Черкаська 2-4, 6-29а, 35-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 505
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 882 з 08:30 по 12:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Баку 15А, 16Б; Газова 6-12; Донцова Дмитра(Тельмана) 43/40-61/36; Західна4 1/24-18; Західна5 1-9, 10А-23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Західна6 2/134-7, 8А-16, 18-38; Західна7 1-47/57; Західна8 1-26, 30-34; Західна9 10Б; Махарадзе (С Параджанова) 31, 33/20, 35/19-39/20, 41/19, 43, 45/20, 49-64; Нафтовиків 56/2-56Г, 84-120, 122-130, 132-138; Партизанська 1-8, 10-13, 15-21, 22-41, 43А-45А; Робоча 126-142/А, 144-144А, 146, 148, 150; Стадіонна 2-8, 10А-14А; Української Армії(Червоноармійська) 1-1Б, 3-11, 15-35, 39-109; Яружний(Овражний) 3, 5-6, 14-14А
Херсон,Садове:
Партизанська 2А-20А; Яружний 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 66, 139, 149, 430, 449, 592, 1209, 1448, 1591, 2035, 2385, 2503, 2658, 2753, 2867, 3055, 3189, 3260, 3284, 3911, 3998, 4041, 5663, 5830, 6809, 6818, 6845
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3121 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Баку 15А, 16Б; Газова 6-12; Нафтовиків 56/2-56Г
Херсон,Садове:
Партизанська 2А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 149, 1448, 1591, 2385, 2503, 2658, 2753, 3055, 3260, 3911, 5663, 6809
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-184 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Ковальський (Ковальний) 16-29; Соборна(Леніна) 56; Спортивний 1-18; Чалбаська 1-15, 17, 21; Чумацька(Комсомольська) 22-22 А, 24, 27-31, 33А, 35, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 95, 261
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-261 з 08:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ВеликаКардашинка:
Кримська 1, 3-26; Мирний 2-5, 9; Молодіжна 3-14, 16, 20; Подільська 1-42, 46, 50-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-221 з 13:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
Островського 14-82, 86-88; Радянська 6А, 7А, 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 868, 893, 894, 912, 1011, 1054, 1093, 1101, 1115, 1139, 1155, 1226, 1266, 1291
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-17 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Мірошниківка:
Зелена 3; Набережна 14-31; Неизвестная 0; Центральна 0
Музиківка:
Зелена 25; КарлаВ Б/Н; Мірошниківська 1-8; Молодіжна 1; Набережна 0-13, 17-26
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-865 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
Коцюбинського 36, 38, 40А-42, 44, 46-61А; Лазо 1; Шевченко 39, 41, 42А-77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 898, 1057, 1144
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-55 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Східна 1-2, 3-32, 34А-38, 40-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 26, 61, 71, 700, 707, 835
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-810 з 08:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Радянська ( Центральна ) 1-2, 4, 6-11, 14-15, 17-18, 20, 22-22А, 24, 26, 30, 32, 34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-1 з 08:00 по 17:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Відродження 1-4, 6-14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-2 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
ЛесіУкраїнки(КрупськоїН) 31, 33, 35, 37, 41-85; Молодіжна 0-37; Південна 1-2, 5-6, 9-12; Чалбаська 16, 18-20, 22-63; Чумацька(Комсомольська) 1-19, 21, 23, 25; Шевченка 0, 37-60
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-590 з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Молодіжна 1 а-1б
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-183 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 20-20Б, 22-22Б, 24, 26А, 28, 30, 32, 69, 75А, 77, 79-81, 83, 93-95, 97-97А, 99-101, 103, 105, 107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 1973, 6369
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-2 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Антонівка:
Васильковський(Свердлова) 1-9; Ватутіна 1-12, 14-22, 24-27, 29-31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47-49; Джона Горварда(Фрунзе) 1-12, 13А-24А, 26, 30-42; Пляжний 1-24; Сонячний 1-9; Український 1-4, 6-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 621, 6717
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-209 з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Арктична 1/3-9, 13-35, 41-43; Гордієнка 17-19, 32, 34-40; Запорізька 5-27; Квіткова 1-2А, 4, 6-9, 13-16, 18-35, 49; Лазурний 2; Майская 12А-13; Олешківська 6, 9-33, 36-41, 48-62; Перемоги 3-33; Східний 2зд 38; Фабрична 3-32; Чорноморська 3-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 700
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-813 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Антонівка:
Миколаєва 1В; Мирна 1-4А, 6-8, 10-12, 14-18, 20-42; Мирний 2А-22, 24-34; Титова 1-12; Тітова 2-3А; Херсонська 126А, 128-130Б, 134-144, 148; ЯрославаМудрого(Леніна) 1-7, 8-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 73, 5322, 5889
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-81 з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Інтернаціональна 20, 26, 29-35; Раденська(Радянська) 29, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-45, 49, 53; Таврійська(Комсомольська) 65, 67-75, 76-78, 80, 82, 84-85; Технічний 1-3; Ювілейна 0-2, 4-6А, 49, 51, 53, 55, 57-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 952
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-588 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 27А, 29, 31/22-37/2, 37А-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82, 84, 90, 92А, 94-94А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:00 по 17:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дружелюбівка:
Гагаріна 4, 10, 12-12а, 14-15, 17-18, 21, 24-25; Героїв Сиваша 1, 3, 5-11, 13, 15-16, 18-19, 21-25, 29-31; Молодіжна 1-2, 4-7, 11-15, 17-18, 22-29, 30; Степова 1-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1478
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-1 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Абрикосова 4; Жовтнева 8; Західна 0; Лісна 0-3, 5-41; Молодіжна 1-20; Незалежності 35; Садова 1-27; Соняшна 1-3; Шкільна 23, 27-29А, 31-33, 35, 38, 46-56; Шкільний 7; Яблочна 5-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 573, 1039
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-306 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Кооперативна 1-50; Кооперативний 2; Покровська(Фрунзе) 1-33; Сільська 2-4, 6-30; Соборна(Леніна) 62, 125-127; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-277 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 43, 46-49, 50/36-51, 54-54А, 56, 58-58А, 62; Молодіжна 17-29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80; РазінаСтепана 36, 38, 40, 42-42А, 47, 49, 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55, 57, 59-59/107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Листопадна 3, 5
Раденськ:
Маяковського 0, 3, 10А-29; Миру 28, 32-32 А, 36, 39-59; Мозгальова(Гвардійська) 1 А, 3-4Г, 16 А; Таврійська(Комсомольська) 44А-46, 47А-64, 66
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-902 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
40 років Перемоги 1-23; Андрєєва 7, 13, 14/3, 18-20; Карбишева 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37-37 А, 39; Мозгольова 1-41; Січня9 1-57; Соняшна 1-35; Червоноармійська 1-7, 9-56, 58, 60, 64, 66-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 594, 1013
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-546 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Червоне Поділля:
Вишнева 1-4, 9-11, 13-18, 20-48; Кооперативна 1-2, 4-11, 17-22, 25-29, 31-34; Степова 3, 15-19, 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3403, 3447, 4282, 4393
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-229 з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Комсомолська 11-16, 17-25, 27-28, 30-34, 36-40, 43, 46-48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-407 Л-1 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Мідний 1-11, 15-65; Озерна 2-8, 10-15, 17-33, 35-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 08:00 по 17:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка:
Базарний 1-2; Виноградний 1-7; Вишнева(МорозоваП) 2-29, 31а-36, 40; Кошового 2-12, 14а, 16-22; Піщаний 1-12; Виноградна 1-2, 5-6, 7-11, 15-28, 30-36а, 37а-51, 53-61, 63, 65-67А, 69, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99а, 101-101А, 103, 105, 115; Військова 30, 32-36, 38-39, 41-44, 47-80, 83-87, 90, 91 А-92, 94-113А, 115, 121, 123, 125, 127, 131, 133; Дніпрова(Червонофлотська) 16-20, 22, 24-40, 42-57, 59-69; Зоряна(МарксаК) 92-123, 127, 129, 131, 133, 135-135Б, 137, 139, 143, 145, 147А-149, 164-165; Космодем"янськоїЗ 20, 22, 26, 28, 30, 32-40, 42-47, 49-54, 56-87, 91-93; Кузнечна 1, 2а-3, 4-5, 6, 19, 24-33, 36-62; Кузнечний 2, 13, 25, 29-35, 50-а, 54; Лікарняна 10, 12-12б, 14-14А, 16, 19а-27, 29-31, 33-39, 41, 44-85; МарксаК 1-8, 10-Д36; Матросова 1А-4, 5А-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 24, 26, 28-30, 32, 34, 36, 38-38 А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Щасливий(Жовтневий) 1-а-9; Миру(Комсомольська) 1-9, 11-12, 14-33, 35-36, 38-66, 69-71Б; Першотравнева 9, 11, 15, 17, 19, 21-28, 29 А-60, 62-71, 72-75, 78-88, 90-91, 93-97, 100-103; площа Гагаріна 5А; Пшенична(Кірова) 64, 66-68, 70, 72, 74-87, 90-90 А, 93-94, 96-98, 100-115, 118-122, 124-141, 143, 145, 149-149А, 151; Ринкова(Щорса) 18, 20-33, 35, 37-54; Центральна(Леніна) 100, 102, 104, 106, 108, 110, 113-118, 120, 123-135, 137, 139, 142, 143, 145, 147-152, 154-161, 163-164, 166, 168-171, 173, 175-180, 182-193, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 231, 233, 237; Чумацький(Піонерський) 2-5; Шевченка 82, 84-86, 88-88А, 90, 92а, 94, 96, 98-98а, 100, 102-105, 107-118, 120-127, 131-147, 151-159; Шкільна 1-30, 33-38, 40-42, 44-50, 52-56, 58-61, 63-90, 92-127, 131-138
НоваФедорівка:
Незалежності(Леніна) 75
СтараЗбур’ївка:
Комсомольська 1, 3, 5, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 33, 36, 58, 65, 92, 94, 165, 178, 185, 282, 401, 414, 438, 482, 485, 501, 507, 511, 537, 548, 577, 681, 816, 829, 830, 863, 877, 898, 1019, 1094, 1120, 1144, 1169, 1241, 1243, 1257, 1258, 1279, 1284, 1310, 1312
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 944 з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 245 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-80 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Арктична 2, 6/12, 8, 10-20; Арктичний1 1-21, 23-25/4; Арктичний2 6-12, 28А; Стрітенська(ЛюксембургР) 9/39-11, 11Б
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-236 Л-8 з 08:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Таврійська(Комсомольська) 75 А; Технічний 5-13
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-301 Л-1 з 08:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка:
Миру 9-28; Перемоги 1-3, 5-7, 9-17, 19-20, 24, 27, 30, б/н; Таврійська 1-3, 4 А-12, 15-17, 24-26, 28-30, 35-42А; Хуторська 2-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 485, 511, 566
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-800 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Виноградна 2-13; Жовтнева 6; Лесі Українки 4; Пушкіна 1-13; ХмельницькогоБ 4
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-865 Л-2 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Софіївка:
Робоча 1-9, 11, 12А-15А, 17-30, 34-48; Степова 4-15А; Шмідта 35-37, 45А, 56-56А, 60А, 66, 74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-724 Л-1 Білозерка з 10:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Софіївка:
Набережна 6Г; Шмідта 37А, 42-42А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-724 Л-2 Білозерка з 10:30 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-127А, 129, 130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Лісна 18, 20, 22-24 А, 26А, 30; Санаторний 1-27
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-466 Л-1 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка:
Дзержинського 2-5, 8, 10-13; Леніна 10; Миру 20, 23, 26-29, 31, 33-35, 38; Центральна (Маяковського) 0-13, 15-17, 19-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 868, 877, 894, 912, 1015, 1252
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-20 Л-1 з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 60, 372, 704 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 125, 717, 2965 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-447 1Т з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 157, 291 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-398 А 1Т з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 157 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-398 А 2Т з 09:30 по 15:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
50 років Жовтня 2, 8, 12, 31, 36; Жданова 0-3, 5-8, 10-11, 13, 15-17, 20-22, 25-38, 42-44; Калініна 4-5, 6-7, 9-16, 18-24; Комарова 1-4, 6-12, 14, 16-18, 20; Кузнєцова 4, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30-34, 36, 38, 40а, 42, 44, 46, 52, 60, 64, 66, 68, 70; Осипенко 1-7, 9-14, 16-23, 26-30, 34-46; Петровського 3-6, 8-12, 15, 18-24, 26-30, 33-36, 38-40, 42-46, 48-57, 59-63, 66-67, 71-77, 81-115; Пушкіна 14, 16, 18, 20, 22, 28-30, 32-51; Садова 35; Фрунзе 3-14, 15/34-16, 19-20, 24-31, 33, 35-36, 38-39, 41-53, 56-74; Фрунзе 2-5, 18-22; Щорса 2-4, 7-13, 16-17, 20а, 24-25, 27-34, 37-39, 42-43, 46-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1188, 1250, 1707, 4021, 4097, 4114, 4393, 4414, 4521, 4633, 4650, 4823, 5037
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-652 отпайка ЛР-70 з 09:00 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка:
Чапаєва 5-6, 8-10, 16; Червоноармійська 2-4, 7-15, 17-23, 26-28, 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 102, 267
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-36 Л-2 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Олександра Русова(Бабушкіна) 2, 4, 16; Текстильна1 3-37/1; Текстильна2 1/8-39, 41-41/7; Текстильна3 1/14-38, 39/13; Текстильна4 2-3, 6-18/13; Урицького (Дмитра Марковича) 2Б, 6-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 565, 592, 621, 629, 1062, 3362
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-9 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 72; Соборна(Червонофлотська) 40, 42-53, 55-62, 63а-75; Таврійська 20, 22, 24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Південна 1-39; Таврійська 2, 4, 6, 8, 10, 12-12А, 14, 18, 28, 30
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-2 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Жовтнева 0-6, 12-17, 20-21, 24; Степовий 0-7; Чапаєва 11-11А, 17, 19, 21, 23, 31, 35, 37-54, 62-64, 72-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7085
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-1 Рогачик з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 57а, 59, 61, 63, 65-66, 76, 80-86; Південна 41
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-3 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1017 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-4 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Глиняний 1-5; Луки Балашова(Комсомольська) 3Б-6; Медичний(Комунарів) 1, 2-41; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Польова 62, 64, 66, 68-91; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 86-86Б, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 240, 501, 700, 771
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-9 з 08:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Приморське(Більшовик):
Степова 1, 2-2 А, 3а-6, 8-33, 33б-33Г, 34/2-42, 44, 46-54; Степова 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 171, 1003
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1280 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Гончарна (Котовського) 42; Московська 41-41/11, 43, 54; Тираспольська 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 828, 895, 2272, 2908, 3184
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-76 з 09:30 по 14:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Добропілля:
Леніна 2-6, 9-церковь; Макаренко 1-21; Миру 1-38; Молодіжна 1-25; Новоселів 01, 2-7, 13; Першотравнева 1, 2/1-4/2, 6-10, 11-33, 34-41, 43-46; Піонерська 1-30; Покришева 1-26/1; Радянська 1-10, 11-18, 20, 21-28, 37А-55, б/н; Тітова 1-30
Долматівка:
60роківЖовтня 1-21; Гагаріна 1-40, 43-48; Горького 1-26, 28-43, 46-47, 49-70; Калініна 1-6, 8-37, 39-70; Київська 0-8; Леніна 2-5, 7-72; Львівська 1-16, 20-31, 33-57; Першотравнева 1-31, 33-36; Рівненська 1-19; Садова 1-52; Чапаева 3-18, 20-27, 29-37, 39-58; Шкільний 1-3
Жовтневе:
Висовіна 1-31; Кірова 1-2, 3-4, 5, 6, 7-9, 11, 13-19, 21-38; Комсомольська 1-Б/н; Кошового 1-а-5, 7-8, 9-26, 28, Б/Н; Неизвестная КОШАРА
Зеленотропинське:
70 роківЖовтня 1-16, 18-29, 31-49; Миру 1-27, 30-46, 48-52; Молодіжна 1-2, 4-30, 32, 36-38; Радянська 1-54
Київка:
Гагаріна 1-27, 29, 31-50, 52-58; Чапаєва 1, 3-9, 12-20, 22-35, 38-39А, 41-54, Б/Н
Нововолодимирівка:
Виноградна 1-19, 21, 23-25, 27-30, 32-35, 36А-40, 44-48, 50, 52-84; Горького 1-10, 13-18, 20-31, 33-35, 37-41, 43-51, 53-65, 67-83, 87-89; Леніна 1-18, 20-27, 28-32, 34-36, 38-52, 54-59, 61-62; Степова 01-1, 2/1-5, 5Б-13, 15, 17, 18 А-131; Червоноармійська 1-40, 42-45а, 48-63
Новософіївка:
Леніна КАНАЛ
Сліпушинське:
Польова 1-13, 15-22; Пундалова 1-4, 6-14, 16, 19-32; Тельмана 1-45, 47-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15, 92, 102, 112, 139, 148, 282, 306, 309, 321, 348, 485, 511, 526, 545, 635, 637, 648, 652, 655, 681, 789, 828, 836, 858, 876, 893, 924, 937, 951, 971, 973, 1046, 1167, 1180, 1197, 1202, 1257, 1259, 1263
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Долматівка" 1Т з 08:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Армійська 86-97; Приозерна 94; Українська 95
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-815 Л-2 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 7483 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-315 Берислав з 09:00 по 13:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Армійська 99; Західна 92, 98; Приозерна 99-100
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-815 Л-1 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 24; Миру 2-2 А, 4, 6, 8, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 405, 473, 478, 539, 623, 668, 701, 714, 802, 834, 843, 852, 871
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-3 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Суханове:
Бериславська 1, 4, 6, 8-9; Гагаріна 1; Молодіжна 1-4А, 8, 10-15, 17; Нова 1-8; Робоча 2, 18-21; Східна 2, 4, 7-8; Шевченка (Комсомольська) 2-2., 11, 16, 18; Шкільна 4А-6, 9, 11-16, 18-20, 22, 26А, 29, 33, 34А; Шкільний 10; Ярова (Кірова) 1-3, 5.-10, 12-13, 17-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673, 7293, 7448, 7675, 7709
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-168 Берислав з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Козацька (Урицького) 10; Центральна(Леніна) 216
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7678
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-363 2Т Берислав з 13:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
БідногоД 1-12, 14-48, 50, 52-63, 65А; Українська 162; Ювілейна 84, 88, 90, 161-165, 175
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11990
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-38 РОГАЧИК з 08:30 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Березня8 1-16; Ларіонова 2-49; Суворова 2-6, 9а, 14, 16-18; Центральна(Січня9) 1-32, 34-45; Частника 1а-5, 7-11, 14, 16, 18; Шевченка 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 69, 247, 342, 372, 410, 440, 441, 495, 567, 578, 616, 704, 755, 819, 857, 874, 910, 941
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-246 з 08:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка:
Молодіжна(Червоноармійська) 2-35, 37-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15, 1429, 1436
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1791 з 09:00 по 16:00
26.2.2019
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Айвазовського(МорозоваП) 3-14, 18А; Айвазовського(МорозоваП) 1, 9; Берегова 1; БорисаКенджієва(ЧайкінойЛ) 1-9; Космодем'янськоїЗ 46, 48; Рилеєва 1-10/1; Чайковського 1-10, 12, 14; Шкільна(Крупської) 1-8, 10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Розлив:
Молодіжна 1-31; Північна 0-45; Центральна 0-17, 20-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20035, 20065, 20530
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-137 Білозерка з 13:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка:
Мороза 2, 4-6, 9-11, 12А-14, 17-18, 21-28, 37, 43; Придніпровська(Ворошилова) 4, 6-7, 9-10, 18-19, 24, 28, 30-32, 39, 41
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-154 Берислав з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Розлив:
Молодіжна 1-31; Північна 0-45; Центральна 0-17, 20-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 20035, 20065, 20530
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-12 з 09:00 по 13:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Гагаріна 28-43, 45-56 А; проспект Миру (Кірова проспект) 31; Робітнича 69, 71, 74-86, 88, 90, 92
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-344 Л-1 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
БорисаКенджієва(ЧайкінойЛ) 11-25; Дунаєвського 1-4, 6; Земнухова 15-30; Комарова 1-6; Космодем'янськоїЗ 15-15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 34, 36, 40, 42, 44, 48; Радіщева 41-42, 44-62, 63-71, 73, 75, 77, 79; Рилеєва 11-24; Чайковського 11, 13, 15-28; Шкільна(Крупської) 9, 11-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3783
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-2 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камянка:
Яковенка 1-2, 5-9, 11-12, 14, 16-27, 31-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 31, 186
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-185 з 10:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Будьоного 1-7; Леніна 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53-55, 57, 59, 61, 63-65, 67-98; Мирного 1-13; Партизанська 14, 15 "А"-17 "А", 19-24; Першотравнева 1-2, 4-37, 41-43, 45-73, 77 "А"-87; Приморська 1-11, 14, 15-21, 25-27, 28-31; Чапаєва 31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65-104; Шевченка 1-1 "С", 2-22, 24, 26-39, 42, 46-50, 52-68, 70-82; Щорса 1 "А"-14, 17-18, 20 "А"-25, 27-31, 33, 34-37, 39-48, 51-56, 59-77, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1126, 4264, 4414, 6248, 6264, 6316, 6335, 6339, 6342, 6370
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 263 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Нестерова 173
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 1344, 2719
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1005 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Горького 1-17; Садова 72; Соборна(Леніна) 24, 26, 28/2, 32, 36, 103
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1035
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-849 Л-1 з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 7 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1726 з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози:
Петровського 69, 73-75, 77, 79, 83-106, 108, 110, 112, 118, 120
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-42 Н.Сірогози з 08:00 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
МарксаК 58-65Н, 67, 69Н-109
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-144 Л-2 з 08:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
Азовська 44, 46-57 Л, 59а-74, 76-79, 80 б-126А, 178; Виноградна 21, 28, 29, 30а, 33А, 36Б, 42-58, 61А, 76-а, 95а-129; ДериглазоваГ 81-95; Озерна 15-17; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б
Щасливцеве:
Амбулаторна 37-42; Арабатська 13-77; Будівельна 2; Водна 4; Гагаріна 87-91, 105Б-129; Зяблівська 5-9; Миру(Леніна) 181-184; Паркова 2; Таврійська 9; УкраїнкиЛ 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1286, 1381, 1712, 1786, 4039, 4132, 4196, 4256, 4336, 4358, 4391, 4478, 4480, 4495, 4595, 4653, 4699, 4745, 4747, 4774, 4817, 4835, 4864, 4875, 4908, 5012, 5054, 5058, 5059, 5060, 5095, 5102, 5103
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 692 з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця:
Гагаріна 1-15; Комарова 1-6, 8-9; Садова 1-26, 34; Стадіонна (Свердлова) 1-3, 6-7, 9-22, 28-32, 36-40, 44-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20098
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-302 Л-5 Олександрівка з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 68, 70, 72, 76-105, 107-109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123; Лібкнехта К/Ворошилова 89/98; Олександрівська/Святоюріївська 93/116; Святоюріївська(Будьонного) 61-108, 110-114; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 63, 65, 67-67 А, 69, 71, 73, 75-112, 114, 116, 118, 120, 124, 126; Софіївська(Ворошилова) 100 А-111 А, 113, 117-119, 121-125, 129, 131, 133, 135-137
В т.ч. особ. рахунки пром.: 683
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-8 з 09:00 по 14:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17, 19, 21, 23; Комарова 5 в, 89-97; КузнєцоваР 1-52, 54-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-77, 78-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4, 5а/1-6а, 7А-8А, 10-12а, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40-42, 44, 46-46а, 48-48а, 56-56а, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68-70А, 72-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-90, 92, 95-98, 101Б-108, 110-112, 117А, 123-а; Набережна 1-14, 25-27; Приморська 2; Радянська(Зелена) 1-34, 38-84; Сивашська 0-2, 81-91а; УкраїнкиЛ 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4254, 4402, 4448, 4482, 4564, 4581, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4823, 4835, 4843, 4902, 4949, 5044, 5083
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 693 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Південне:
60 років Жовтня 1-32, 34, 36-46; 60 років СРСР 1-16, 18-23, 25-38, 40-47, 48 A-54; Березня8 1-13, 15-25, 27-30, 32-40, 42-49; Левицького 1-9 а, 11-16, 18-48
Роздольне:
Березня8 36; Виноградна 1-27, 28-37, 40-49, 51-58; Винцех 0; Каланчацька 1-17, 19-40; Комсомольська 0-4, 6-11, 13-66; Північний провулок 2-16-ка; Поштова 0-15; Приморська 3-45, 51-79; Садова 0-4, 5/1-46; Степова 2-49; Шкільний провулок 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5005, 5061, 5104, 5131, 5145, 5159, 5169, 5257, 5329, 5388, 5406, 5414, 15731, 15758, 15760, 15782
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8411 з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2; Комарова 5 в; КузнєцоваР 1-34, 37-39, 65; Миру(Леніна) 1-16, 17-67, 69, 71, 73, 75, 77; Радянська(Зелена) 1, 3-34, 38-48; Сивашська 1-2, 81-91а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4097, 4132, 4589, 4591, 4823, 4835, 4843, 5044
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-752 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Вербове:
Вербове 0, 2-5, 7-34; Колодязна 16
Максима Горького:
Ентузіастів 1-29; Космонавтів 0-5, 7-21; Новобудова 1-21; Піонерська 1-15, 18; Польова 1-26; Поштовий провулок 4; Прибережна 1, 2а, 6-7, 9-24; Приморська 1-19; Садова 1 А-23; Шкільна 1-8; Ювілейна 1-4, 6-14
Рибачий:
Рибачий 0-7
Хорли:
Горького 1-3, 3А-25, 27-31, 33-44, 49-52; Жовтнева 2-34, 35 А-51; Леніна 1-46; Молодіжна 1-12; Морська 1-5; Набережна 6 Б-7; Першотравнева 1-21, 23-37; Прикордонна 1А-Б/о Строитель; Радгоспна 1-4А, 6, 8-33, 35-64 А; Смірнова 0-2, 5-11, 13-25, 27-58; Степова 2-15, 19-Б/Н; Червоноармійська 1-3, 5-6, 8-16; Чорноморська 0-3, 10-23, 27-54; Шкільна 1-6, 8-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 423, 5005, 5017, 5031, 5046, 5047, 5050, 5053, 5061, 5069, 5070, 5074, 5081, 5097, 5099, 5128, 5129, 5145, 5169, 5186, 5188, 5189, 5191, 5192, 5193, 5195, 5197, 5224, 5245, 5254, 5255, 5260, 5267, 5270, 5278, 5281, 5288, 5296, 5301, 5308, 5310, 5312, 5313, 5316, 5318, 5319, 5324, 5327, 5329, 5332, 5337, 5354, 5363, 5364, 5366, 5370, 5397, 5422, 5424, 5433, 5437, 15731, 15742, 15743, 15750, 15758, 15760, 15768, 15771, 15776, 15777, 15778, 15781, 15782, 15790, 15818, 15820
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8412 з 08:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне:
Гагаріна 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15; Горького 2, 4-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28-28 А, 30, 32, 34, 36-38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Космонавтів 10-15
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-714 Л-1 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1061 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-58 Горностаевка з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Морська 1-5; Прикордонна 1А; Шкільна 34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5031, 5050, 5097, 5188, 5191, 5192, 5193, 5224, 5245, 5254, 5337, 5424, 5433, 15743, 15771, 15777
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-437 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Прикордонна Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5046, 5047, 5069, 5186, 5197, 5260, 5327, 5332, 5363, 5366, 5433, 5437, 15743
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-437 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Будьоного 1-7; Леніна 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53-55, 57, 59, 61, 63-65, 67-98; Мирного 1-13; Партизанська 14, 15 "А"-17 "А", 19-24; Першотравнева 1-2, 4-37, 41-43, 45-73, 77 "А"-87; Приморська 1-11, 14, 15-21, 25-27, 28-31; Чапаєва 31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65-104; Шевченка 1-1 "С", 2-22, 24, 26-39, 42, 46-50, 52-68, 70-82; Щорса 1 "А"-14, 17-18, 20 "А"-25, 27-31, 33, 34-37, 39-48, 51-56, 59-77, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1126, 4264, 4414, 6248, 6264, 6316, 6335, 6339, 6342, 6370
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 263 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-127А, 129, 130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Євгена Матвєєва(Матвеєва) 8, 10, 12-12Г; Лісна 4, 6, 8-8А, 10, 12, 18, 20, 22-24 А, 26А, 30; Лісовий 1-5; Санаторний 1-27
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-466 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
50 років перемоги 1; Глінки 2-9, 10А-14, 16-19, 21-34
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-3 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Степанівка:
Джона Говарда 1-5, 7-9, 11, 13, 15, 17-18, 20-23, 25; Заводська 9; Кам’яна 1-11, 13-16; Торговий 14-16; Тракторна 1А-5, 6-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20148, 20603
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-837 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Горіхова 1-9, 10-13, 14А-15, 17-21, 23, 25, 27А, 29
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-837 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
Миру(Леніна) 79, 81-85, 87, 91, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4949, 5044
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-750 Л-2 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Степанівка:
Тракторна 21
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-837 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Ленiна 2, 6, 8, 12-14, 16, 18, 20-22, 26, 28, 32, 34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-360 Л-2 Воронцовка з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Миру (Радянська) 3-16, 18-19; Спеціалістів 1-5; Суворова 2-3; Східна 7, 9; УкраїнкиЛ(Леніна) 1, 14; Українська 19; Ушакова 2-23, 25-30; Хмельницького (Фрунзе) 4-9, 11-12, 16-18, 20-21, 23, 25, 27-32, 34, 37-53, 55, 58-68, 70-83, 85-88, 91-105; Ювілейна 2-24, 29, 33; Ювілейний 2-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 3720, 3727
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-311 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Спеціалістів 1-5; Суворова 2-3; Східна 7, 9; Ушакова 2-23, 25-30; Хмельницького (Фрунзе) 4, 9, 49-53, 55, 58-60, 67, 71-75, 77, 79-81, 83, 85, 87-88, 91-105
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-1 з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Заповітне:
Перемоги 11, 13, 17-20, 22-23, 35-36, 81-82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 593, 951
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-336 Л-1 Н.Сірогози з 09:30 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Миру (Радянська) 3-16, 18-19; УкраїнкиЛ(Леніна) 1, 14; Українська 19; Хмельницького (Фрунзе) 4-8, 11-12, 16-18, 20-21, 23, 25, 27-32, 34, 37-48; Ювілейна 2-24, 29, 33; Ювілейний 2-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 3720
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-2 з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Заповітне:
Перемоги 1, 3-6, 10, 12, 24
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-336 Л-2 Н.Сірогози з 09:30 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Хмельницького (Фрунзе) 64, 68, 70, 76, 78, 82, 86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3727
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-3 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Меліораторів(Жовтнева) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-7 з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія-Нова:
Альошина 1-45; Березня8 1-24; Ботанічна 1-27; Будівельна 1-24; ДмитраЖарука(60роківСРСР) 1-20; Зелена 1-9; Іванова 1-12, 14-15, 17-46; Лугова 1-5, 10, 12А-14, 20, 24; Молодіжна 1-18; Нова 1-4, 5-9; Паркова(Фрунзе) 2-6, 13; Покришкіна 2-17; Робоча 1-9; Садова 1-21; Соборна(Червоноармійська) 2-4, 12-26, 32-42; Степова 1-16, 20-24; Фальц-Фейна(Леніна) 9, 23-67; Центральна(Жовтнева) 1-17, 18-46; Шевченко 1А-2, 4-18; Шкільна 1-12
Веселе-2:
Веселе 2, 5, 7-9, 13-14, 17, 20, 23, 26
Іллінка:
Асканія 2, 4-20; Ватутіна 2-6, 8, 10-12, 17-24; Гагаріна 2, 6-9, 12, 14-15, 17-19, 21, 23-31, 33-34, 37-49, 53-57; Єфімова 2-6, 9, 10А-13, 15, 17, 19, 21-22; Жовтнева 2-4, 6-10; Комарова 2-5, 8-15; Лугова 1-3, 5, 8; Миру (Фрунзе) 1-8; Садовий провулок 1-2, 4-8; Степова 1, 3-7, 9, 11-12, 14; Шевченка (Леніна) 1-5, 7-8, 10-14
Камиш:
Зелена 1-2, 7, 9; Лугова (Червоноармійська) 2, 6; Робоча 1, 9, 12, 14-15; Степова 1, 4-5, 7-8, 10-13, 27, 29-31, 40-42, 47; Червоноармійська (Леніна) 9, 21
Молочне:
Гагаріна 1-4, 6-9, 11-14, 16-22, 24-27, 29; Дмитра Жарука (Леніна) 1-11, 13-15, 17-29; Зелена 1-12; Лесі Українки (Жовтнева) 1-7, 9-17; Маяковського 1-2; Миру 2-20; Молодіжна 1-9, 11-24, 26-29, 31, 33-38; Нова 1, 4-16, 18-23, 25-26; Польова (Комсомольська) 1-5, 9-10, 12-15; Спортивна 1-2, 4-8; Степна 4-10, 14; Тваринників 1-26; Уральська 2-15; Шевченка (Першотравнева) 1-19, 21-27, 34-35
Новий Етап:
Автогаражна 7; Новий Етап 1-3, 5, 8-10, 12, 18
Пітомник:
Степова (Фрунзе) 5-15, 21-23; Будівельна 2, 6-14, 17-19; Гагаріна 1-3, 15, 29; Космічна 1-2, 6-7, 9-12, 14-31, 33-38; КудріІ 0-7, 9-16, 18, 20-23, 27-31, 33-35, 40; Нова 1-10А; Полева 4, 12-14; Робоча 1-3, 5-6, 7-9; Садова 1, 2-3, 4-6; Степна 1, 25; Тутарінова 1-3, 5-14, 17-29, 33, 39-41; Центральна (Леніна) 1-4, 6, 8-15, 18-19, 21-37; Шкільна (Комсомольська) 2-11, 13-18, 20-22, 24-29, 32-34, 38-44
Хлібодарівка:
Виноградна (Комсомольська) 2-34; Вишнева (Леніна) 1-36; Горького 1-24; Кудрі 2, 4-22; Миру (Фрунзе) 1-17, 19-30, 32-35; Молодіжна 1-13, 15-39, 41-44, 46-52, 55-56, 58-66, 68-74, 76-105, 107-124; Паркова 1, 4-6, 10; Полева 1-2; Степова 1-29; Українська (Радянська) 1А, 2-14, 16-28, 38-42, 46-60; Шкільна 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 387, 388, 396, 416, 418, 421, 423, 442, 467, 475, 492, 495, 500, 506, 513, 518, 521, 529, 530, 540, 544, 555, 556, 579, 587, 591, 599, 617, 620, 652, 677, 678, 715, 721, 746, 754, 756, 761, 765, 766, 774, 784, 791, 796, 800, 801, 805, 809, 811, 822, 833, 835, 836, 839, 842, 851, 855, 856, 868, 884, 904, 911, 936, 951, 960, 981, 982, 1000, 5300, 11115, 11116
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Асканія Нова" 1Т з 10:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1479, 1505 Технічне обслуговування ПС 35 кВ НС 6 Р-2-2 (аб-1505) з 08:30 по 18:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Доброскока 12
Громівка:
50 Років Перемоги 1-2, 5, 7-8, 11-16, 18-27, 30-43, 45-62, 64-68, 70-73, 76-79, 85, 87, 90, 92-101, 103-104, 106-109, 111, 114-117; Березня8 1-6, 9-28, 30-40, 42-47, 51-53; Ватутина (Мира ) 1-1а, 1Б-4, 6-13, 16-25, 27-49, 51-71, 73-75; ВласенкоСТ(Леніна) 1-1\4, 3-5, 7-23; Гоголя 1-7, 8а-13, 15-40; Дзержинского ( Урожайна ) 1-1в, 1д-29; Комарова 1-2, 5-8, 10-11а, 14-19, 21-23, 25-29, 33-35, 40-41, 46-58, 60-61, 63, 65-68, 70-77, 79-98, 99а-102, 105-124; Комсомольська ( Шкільна ) 1-15, 16-26, 28-30, 32-76, 80-82; Молодіжна (Піонерська) 1-10, 12, 14-21, 24, 26-38, 40-51, 53, 55-59, 62-66, 69 А-70, 77-85А; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 2-5, 7-12, 14-16, 19-27, 30-37, 38А-39, 40а-43, 48-52, 58-59, 68; Степова 1-7, 9, 11-24, 30, 36; Таврійська (Калініна) 1-10, 12-19а, 21-40, 44, 46-56; Фрунзе ( Садова ) 1-5, 7-16, 18-21, 23-28, 30-44, 52-54, 58, 62; Шевченка 2-30, 32-46, 48-80а, 82-82а, 84-96, 98, 100-107, 109-123
Новомиколаївка:
Буденного ( Молодіжна ) 2-14, 16, 18, 21-25, 29-30, 32-33, 36-38; Григорюка 0-3, 5-6; Жовтнева ( Таврійська ) 1-10, 13-14, 18, 20-27, 29-45; Мічуріна 2-14, 16, 19, 21-23, 27А-32, 40-44, 46-47, 51-58, 60-63, 65-70; Польового провулок 2, 4, 6-7, 11-12, 15, 17, 19-26, 30-31; Садова 1-7, 10-19, 21-41, 43-47, 49-53; Фрунзе ( Зелена ) 1-4, 6-7, 13-14, 20-71; Чапаева ( Степова ) 1-2, 4-10, 12-13, 15-18, 23, 61-73; Шевченко 3-8, 10-18, 20-27, 29, 31-32, 34-37, 39, 41-43, 45-48, 51, 53, 55-71, 73-75, 78-80
Новопокровка:
Терешкова 3, 5, 8, 10, 12-14, 16, 20-25; Гагаріна 1-8, 10, 13-17, 20, 21 А-23, 25-31, 34-35а, 37-38, 40-43, 45, 48-56а, 58, 61-63; Кірова ( Миру ) 1-2, 7-10, 12-13, 16, 18-22; Леніна ( Центральна ) 1-12, 15-25, 27-40, 43-44, 46-50, 52, 54-60; Пірогова 1-9, 14-16, 18-20, 22-24, 25/1, 27/1-27/2, 28; Пушкіна 1-4, 6-18, 20-22, 23-38; Садова 2-7, 9-20, 23, 29-33, 35-36, 42-46, 50-51, 53-54, 56-66, 68-70, 72, 74, 76-91; Суворова 2-11, 15-17, 19, 21, 23-29, 32-33, 37, 39-51, 53-57, 61-67, 70-73, 79; Хмельницького Богдана 2-13, 16, 19-20, 22-25, 27-31; Шевченко 1-3, 5/1-10а, 11/1-14, 15а-16а, 18-36, 39, 41-43, 46, 48-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1393, 1421, 1431, 1459, 1460, 1479, 1505, 1543, 1675, 1693, 1720, 1799, 1800, 1802, 1805, 1826, 1893, 1925, 1932, 1953, 1961, 2033, 2046, 11115
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Громівка" 1T з 08:30 по 18:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Козацька 1-18, 29; Козацький 12б; Ракитний 28; Таврійська 1-3, 6-12, 15-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-787 Л-2 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 161, 3848 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-803 1Т з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне:
295 Херсонської дивізї б/н; Карбишева 30-51; Леніна 2-8; Мочаліна 48-51, 53, 63; Радянська 0, 25-27, 35, 37-39; Таврійська 17, 19-28; Херсонська 16-26; Шевченко 26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 922, 5051, 5052, 5061, 5063, 5118, 5134, 5179, 5256, 5261, 5344, 15760, 15811, 15812
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-251 Каланчак 1Т з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 161 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-803 2Т з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 1-3, 3А-22; Жовтнева 2-22; Першотравнева 1-4, 4 А; Прикордонна 3, 32; Радгоспна 1-4А, 6, 8-9, 13; Смірнова 0-2, 5-11, 13-25, 27-58; Степова 2-15, 19-Б/Н; Чорноморська 2-3, 10-20; Шкільна 1-3 А, 6, 8-13, 15-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5017, 5061, 5081, 5128, 5316, 15758, 15760, 15776, 15790, 15820
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-116 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Затиса 59-76, 78-82, 84-94, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1506, 1953
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-348 Л-1 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне:
Горького 1-2, 3-4, 6-12, 14-19; Мочаліна 5-7, 15; Перекопська 2, 4-8, 12, 14, 16-18; Радянська 1-4, 6-14; Шевченко 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047, 5052
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-341 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Гвардійський 1-59; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 27, 29-36, 38, 40; Крилова 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 161
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-3 з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка:
Центральна(Радянська) 1, 3-4, 6-9, 11-13, 15, 17, 20-22, 28-33, 38-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100140, 100170, 100265
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-2 Воронцовка з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Нєкрасова 1-9; Нікітіна 6; Садова 1, 3, 5-21, 22-24, 26-28, 30-34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-48, 50А, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62/64, 66, 68, 70; Свободи (Леніна) 108, 123-124Б, 126-127, 129-152; Суворова 1-8, 10; Таврійська(Пролетарська) 1-3, 8, 10, 12, 14; Тичини 10; Шевченка 1-7, 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20014, 20029, 20054, 20058, 20060, 20071, 20073, 20078, 20095, 20097, 200122, 200131, 200149, 200190, 200196, 200225, 200313, 200332, 200360, 200377, 2001085
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-61 Олександрівка з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Білоруська 4-28, 29-38, 40-42; Єврейська(Войкова ) 83/42, 102; Затишний 3-12А; Запорізька 1-1А, 1В-22/130, 26-27, 32-58, 60-61, 63-80; ЗапорожчукаА 1-3, 4-25; Комарова 36/33А, 38, 40, 42-42А, 44-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62, 64-64А, 66-70, 72-94, 96-106, 108-117, 118А, 120-127, 129-161, 163/10А-185; Куйбишева(Вільхова) 72-74, 78-82; Ломоносова 48-51, 53, 54-60, 61-106, 107-116, 118-119, 121-125, 129-143, 145-145/1; Ломоносова/Сорокіна(Качельна) 76/43; Мостова(Доброхотова ) 5-10, 17-19, 20-56, 58, 61; Наскрізний1 (Сквозной) 2-2А, 4А-22; Нижня(УльяноваД) 143, 145-145/2, 147, 149, 151-151Б, 153, 155, 159-167, 169-182А, 183А-206; Новосельський 1-12, 16; Олександрівська(Червонопрапорна) 76, 78-82А, 84, 86, 88, 90-90/13, 94-94А, 96, 98, 100, 102, 104, 106-106А, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126-128, 132, 134-136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150-179А; Піонерська(Купецька) 47, 49, 51-51А, 53-53А, 55, 57, 59, 64-74, 75-100, 102-114, 115А-136, 138 А-156; Причальна 68-100; Пушкінська 33, 35, 60/37, 62, 64-84, 86-89, 90/66-95, 97-107, 108-113, 114-119, 121-123, 125, 127-160; Пушкінська/Фрітаун 48/46; Садова 68, 72-100/84; Смольна 1, 8-35, 36-38А, 40, 42, 44/59-48, 50, 83, 97; Сорокіна(Качельна) 1А-9, 10-14, 18, 24, 25А-28, 30-39, 40-54, 58, 60-60/67, 64-64А, 74-82; Степовий 6; Тупиковий 3-9; Тютюнова 15/6; УльяноваД(Нижня)/Сорокіна(Качельна) 139/20; Фрітаун 7/114, 11, 17-22, 26-28; Чайковського 2, 45, 47, 49-50, 51-51А, 53-57, 59-61, 63А-69/2, 70А, 72-81А, 83-87, 89-96, 98, 100-100А, 102-102А, 104-104А, 106, 108, 110-110А, 112-112А, 114, 116; Яружна(Овражна) 13, 86-91, 94-94А, 96-96А, 102А-116, 120А, 126, 132, 136-144
Херсон,Садове:
Яружна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 363, 370, 449, 592, 609, 1090, 1370, 1505, 1511, 1618, 1625, 1653, 2337, 2503, 3196, 3903, 4052, 4115, 4233, 4440, 4712, 4818, 5102, 5472, 5502, 5702, 6279
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ РП-Подпольный яч.6 з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово - 2:
Набережна (Леніна) 1, 2Б-3, 5, 7, 12, 15, 17-18, 27, 31-41, 45-49, 53-59, 63-69; Перемоги 1-5, 7, 11-21; Центральний (Радянський) 1-6, 9-11, 13-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 200115, 200141, 2001052
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-356 Олександрівка з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Леніна 29, 31, 33, 37; Радгоспна 20, 22-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-521 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Соборна(Щорса) 35, 39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 981, 2422, 3044
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-77 2Т з 13:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Соборна(Щорса) 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 542, 2422, 3220
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-77 1Т з 13:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське:
Донецька 27, 29-43, 45-47; землі Райської сільської ради 0; Київська 1-11, 15, 19; Комарова 2-2А, 29, 31-35, 37-48; Мічуріна 01а-15, 17-41, 43, 45, 47; Тімірязєва 01а-3, 5-51; Шевченка 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 393, 405, 848
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-188 з 09:00 по 13:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 23-25, 27-31, 33-36; Жовтнева 23, 25-27, 29, 33; Леніна 29, 31, 33, 37; Першотравнева 4/1, 6-21, 23-37; Радгоспна 10-12, 14-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36; Шкільна 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-521 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Гай:
Миру 2-4, 6, 8, 16-21, 23-26; Таврійська (Леніна) 1-4, 7-18, 24-36; Шевченко 28
Червона Поляна:
Вишнева 1-9, 14-22, 27-32, 34, 36-38, 47-53; Заводська 2-4, 6, 8-12; Мирний провулок 3-10; Пушкіна 5-22, 26-33, 37-43, 45-53, 56-58, 61-62, 68-70, 73-85; Соборна (Жовтнева) 1А-9, 11-21, 23-25, 27-31, 38-41, 47-66, 68-94; Степова 1-15, 17, 19-22, 25-28, 33-41, 46, 48-56, 58, 60, 62-71, 73-85; Шкільна 2-18, 22, 24-35, 37-45, 50-54, 56-57, 59-61, 64-68, 74-82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 674, 703, 794, 849, 880, 967, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 776 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Безроднього 41, 43, 45, 49, 53, 55-57, 59; Калинова(Калініна) 3-28а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-3 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Космонавтів 1-11, 13, 16-22; Миру (Леніна) 2, 5-15, 18-20, 25
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-571 з 08:30 по 12:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка:
Кузнечна 28-35, 37-47; Кутузова 30, 32-33, 35, 38-40, 42, 44-48, 50-53; Миру провулок 18-30; Новікова 15, 17, 19, 23, 25, 47; Паркова (Калініна) 36, 38-54; провулок Виноградний 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 514, 678, 1001
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-414 з 11:30 по 14:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка:
Жовтнева 2-5, 9-17, 19-25; Каштанова (Радянська) 9; Шкільна 1-7, 9-11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-442 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка:
Садова 36; Степова 1-2, 4-11, 13-14, 16-17, 20, 22-34, 36-42, 44-46, 62
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-482 з 14:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Михайлівська Б/Н; Піонерська 86-88; Херсонська (Леніна) 0, 31А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5107
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-188 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка:
Жовтнева 27; Каштанова (Радянська) 10-11, 13-15; Кримська 10, 12-13; Садова (Ватутіна) 9, 11-26, 28; Шкільна 21, 26, 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 384
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-442 Л-2 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка:
Горохова 0-5, 7; Каштанова (Радянська) 1, 3-8; Кримська 2-9, 11; Садова (Ватутіна) 1-8, 10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-442 Л-3 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Безроднього 15; Матросова 8, 10-12; Суворова 4-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1415, 1813, 1864, 2011, 2043
Капітальне будівництво ТП 10(6) кВ КТП-240 з 08:00 по 17:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Миколи Букіна 42-44А; Першотравнева 33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 143, 145, 182, 515, 885, 939, 940, 2422, 3023, 3045, 3080
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-31 1Т з 11:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське:
Донецька 27, 29-43, 45-47; Київська 1-11, 15, 19; Комарова 29, 31-35, 37-48; Мічуріна 28-41, 43, 45, 47; Шевченка 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 393
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-188 Л-1 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Миколи Букіна 32, 40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 546, 963, 1830, 1972, 2056, 2422
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-31 2Т з 11:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Дружби (Карла Маркса) 3, 5, 7, 9; Молодіжна 3-5, 7-46; Соборна(Леніна) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-21а, 23, 25-25А, 27, 29-29А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1842, 1915, 1969, 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 з 08:00 по 17:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Запорізьке:
Київська 1-2, 5-7, 9-11, 12-14, 18-21, 23-24; Леніна 1, 3-4, 6, 8-10, 13-19, 21-22, 24-30, 33-39, 41-51; Молодіжна 2-6, 8; Північна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1166, 4349, 4414, 4669
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-293 от Р-51 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське:
ЄвгенаРимаренка(Жовтнева) 2-21, 23-31; Мічуріна 46, 48-52; Сонячна(Леніна) 18
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-218 Л-1 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Жовтнева 35 А, 37, 41-51; Молодіжна 1-2, 5-12; Радгоспна 32, 35, 37, 43-64 А; Червоноармійська 1-3, 5-6, 8-12, 15-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288, 15731
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-115 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка:
Дружби народів(Червоноармійська) 2, 4; Залізнична 36, 38-40, 42-44, 46, 48, 50-52, 54, 56, 58-60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 116; Свято-Покровська(40рЖовтня) 2-5, 8-12, 13, 16, 18, 20, 22, 24-26, 28; Центральна(Петровського) 1а-3, 5, 6, 7-8, 9-27, 28а-50, 56-60а, 64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1258, 1300, 4004, 4097, 4206, 4257, 4302, 4586, 4781, 4842, 5002
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-163 з 09:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Городній 33-50; Дружби (Карла Маркса) 20, 22, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36; Свято Троїцька(Дімітрова) 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59-59а, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Таврійська 3, 6-7; Тупіковий 1-6
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-295 Л-2 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Корольова(Калініна) 1-1 Б, 3; Північна 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34-34А, 36, 40, 42, 51-71
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-589 Л-2 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Дніпровський 109; Історична(Леніна ) 89, 124; Мічуріна 17; Плеханова 1-24; Шевченка 1-20, 22-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 143, 526
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-21 Л-2 з 09:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне:
Кіровська ( Квітуча ) 0-12, 14-17, 20, 22-23, 25, 27, 29, 31-37, 39, 42-43, 45-53, 55-58, 60-66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1395, 1796, 1992
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-373 Л-1 з 09:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хрестівка:
Островського 1-11, 13-13А, 15-21, 23-25; Шкільна 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 445, 711, 773, 877, 922, 975, 993
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-154 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Костогризове:
Весела 12-33, 35-45, 47-70, 73-86, 88-90; Виноградна (70 років Жовтня) 1-9; Вузький 1-11; Гірського 1-5, 6А-14, 16-37, 39-48, 50-59; Ладичука 1-21, 33-39; Лісна 0-12А, 13А-20; Молодіжна 1-6; Нова 1-1 А, 3-30, 32-41, 43-46; Піщана 1-12А, 14-60; Польова 0-35; Раденська 0-28, 29А-41; Таврійська (Радянська) 1-10, 12-16, 19-30, 32-57, 62-ЦЕРКВА; Терешкової 1-9; Шкільна 1-13, 15-25, 28-48, 50-56
Поди:
Адмінистративні межі Костогризівської с/ради б/н; Лісна 86-88; Малокопанська 0-19, 23-24, 27-45, 47-52, 57-72, НЕ УКАЗАН; Поди Праві 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 16, 18, 21, 111, 173, 264, 401, 410, 535, 558, 570, 825, 874, 921, 936
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1993 з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Федорівка:
Cадова 2, 6, 8-9, 11-17, 19, 21, 24-26, 28, 30-32, 34, 38-39, 41-45, 47-50, 53-55, 59; Шкільна (Фрунзе) 1, 1б, 2-7, 9-16, 17а-32, 34-42, 44-55, 57, 59-63
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-335 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 376, 411, 860, 952 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-2 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Гоголя 3, 43-50; Космодем'янськоїЗ 1/16, 11, 13, 15, 17-17 А, 19, 23, 25, 27, 30А, 32-57, 59, 61, 63-63А, 65-65 А, 67, 71, 76-116, 120-122; Курчатова провулок 7; Лисенко 2; Партизанська 20
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-59 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
200-річчя Херсона 16, 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 629, 2315, 2811, 2875, 4793, 4869, 5459, 6003, 6667
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-692 2Т з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
200-річчя Херсона 18-22; Некрасова 28; Сенявіна Адмірала 94-96
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 297, 591, 592, 629, 1438, 1823, 2042, 2394, 2863, 2966, 3601, 4065, 5720, 5975, 6003, 6046
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-692 1Т з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Кримська 15, 17-17А, 19-21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43; Південна 2Ж
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11116
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Гоголя 3, 43-50; Космодем'янськоїЗ 1/16, 11, 13, 15, 17-17 А, 19, 23, 25, 27, 30А-116, 120-Б/Н; Курчатова провулок 7; Лисенко 2; Партизанська 20; Урус-Мартанівська 23-24, 26-46, 48-49, 51-67, 69-73
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-59 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка:
Вишнева(Цюрупи) 70-71, 73-76; Гоголя 5-9, 11; Поштова 60-64, 66-77А, 79-83, 85-86, 89; Таврійська(Калініна) 82-103, 105, 107-119, 125-127
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7513, 7669
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-255 Берислав з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ВеликаКардашинка:
Козацька 1-11, 15-19, 23-25, 29-30; Садова 1-13, 15-17, 19-27; Українська 27, 54-64, 68-70, 72-82, 86-94, 98, 102-124; Шкільна 1-2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 130, 485, 615, 616, 1087, 1297
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-95 з 08:30 по 10:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері:
Аптечний 1-2; Артезіанська свердловина Б/Н; Березня8 2; Виноградна 0-34, 56; Гагаріна 1-4; Горького 1; Горького пров 2-6; Дружби 2, 4, 6-6а, 9-15; Зелений(Дзержинського) 1-7, 9-33; Землі Козачелагерської с-ради госпприм для збер. с/г інв.; Каховська 0-27; Квіткова 6; Козацький 0; Козачелагерська С/Р (за межами населенного пун б/н; Кошовий(Комунарів) 1-6; Кримська 15-22; Кримський 0-10; Кринківський(Октябрьський) 1-4, 6-15; Лікарський(Кірова) 1-4, 6-7, 9-21; Лісна 1-8; Лісовий 6; Матросова 1, 3-9, 11-19; Маяковського 1-21; Миру 1-21, 25-29; Мічуріна 1-1 Б, 2, 3-49, 51-64 Б, 67-74, 76-119, 123-130, 132-171, 173-192, 194А-220, 224-226б, 228, 230-232, 236-264; Молодіжний 2-12; Територія Козачелагерської С/Р БУД. МАЙД.; Тітова 1-6; Український 0-84 А; Хутір Кудасово 0; Набережна 1-19, 21-51, 53-124, 126-152А, 158-198а, 202-204, 208-226, 230-242, 246-256; ОлегаГребінського(Котовського) 0-10; ОлександраКостини(Чапаєва) 2-3, 5-18; Олешківська 3-47; Панфілова 1-12; Першотравнева 0-111; Покровська(Комсомольська) 2-10, 11А-18, 21-44, 46-71, 73-74, 76-177, 179-231; Пролетарська 1-19; Пушкіна 1-6, 7а-13; Робоча 0-15; Садова 0-20, 22-37, 40-59, 61-65, 67-77, 79-108, 110-140, 144-162, 168-184; Сілевозний (Пролетарський) 2-12; Сонячний (Червоноармійський) 1-16; Спортивний 1-8; ФедораЛозенка(Щорса ) 1-20; Черемхова(Радянська) 0-17, 19-70; Чернишевського 1-13; Шевченка 1-23, 24-46, 49-96, 97-115, 119-129, 133-157, 161-179, 183-215; Шкільна 0-22, 24-65, 67-69, 71-95, 97-104, 106-160, 162-195, 197-207, 209-225, 227-239, 245, 251-255; ЯрославаСінька(Піонерський) 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 40, 149, 264, 274, 275, 288, 292, 320, 357, 384, 401, 410, 417, 422, 425, 462, 485, 521, 531, 572, 605, 607, 617, 665, 692, 714, 762, 825, 854, 865, 874, 916, 923, 926, 929, 962, 965, 966
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Козачьи Лагеря 1 з 08:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка:
Кiрова 1, 3, 6, 8, 10, 12-15, 17, 20-24, 26-29, 32-34, 36-38, 40-43, 45-48, 50, 53-56, 59а-77, 79, 81, 83, 85-87, 89-99, 101, 104, 106, 108, 110-111, 113-125, 128, 130-132, 134-147, 149-152, 154-157, 160-167, 169-170, 173-190; Молодіжна 0, 2-13, 15-19, 21-23, 26-30, 32-33, 37-38, 40, 42-50, 52-84, 86, 88-97, 100, 102-105, 110-113; Плавська 5, 118; Радянська 0, 10-18, 20-21, 24-29, 31, 33-34, 37, 39-43, 45-48, 50, 52, 54, 57, 59-62, 64-77, 80, 86-88, 91, 94-97, 101, 103; Шевченко 0, 3-10, 12-13, 16, 18-20, 22-23, 26-30, 35, 42-43, 46-60, 62-69, 74, 76, 79, 81-85, 87-90, 95-98, 100, 102-103, 106-108, 111-113, 117-123, 126-129, 132-133, 137, 139-153, 173-175; Шкільний 2-5; Ювілейна 0-1, 3-4, 6-22, 24-35
Петрiвка:
Трансформаторна 0-10, 13-66, 70, 74, 84; Чапаєва 0, 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1258, 4097, 4122, 4192, 4271, 4364, 4386, 4390, 4518, 4522, 4823, 4843
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 674 з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері:
Дніпровське Лісництво 1; Лісна 0; СТ"Медтехнік" 6; Мічуріна 227, 229, 266-346; Набережна 20А; СТ "Енергія" 146-274; Шкільна 208
Кринки:
Абрикосова 2-6, 13-15; Бєлова 2-9; ВишніО 1-27, 29-29А, 32-71, 74-144, 148-156, 164-261, 263-266, 267 А, 269, 271-283, 284-285, 287-303/12, 305-315, 317А-337, 341-343, 347-351, 357-415а, 419-429, 433-439, 447-459, 463-480А, 483-493, 495-503, 507-515, 515В-СОТ "МЕДТЕХНИК"; Дачна 63-68; Землі К.Лагерської с/р 11-№20; Козачелагерська 17; Корсунська 14-28; Прибрежна 2; Прибрежний 1-10; Рибальський 1-3; Сосновий Бор 0-20, 24-62; Таврійська 1; ТОВ Медтехнік 0-8; УкраїнкиЛ 0-17
Підстепне:
Виноградна 4-8; Виноградний 0-12; Західна 0-3, 6, 8-22; Західний 1-5; Луговий 0-3; Молодіжна 2-26; Незалежності(Жовтнева) 1-6, 7-44, 46а-57, 59-69, 70А, 72-84; Озерна 75; Першотравнева 1-28, 30-40, 42-52, 55-58, 60-61, 63-73, 75-88, 92-96, 100-118; Підлісна 1-12, 14-27; Садова 1; Шкільна 1-11
Піщанівка:
Виноградна 1-3, 12-14; Зелений 0-4, 6-9; Катерини Білокур (Жовтневий) 1-*; Лугова 0; Луговий 0-6; Молодіжна 1 А-6, 8-22А; Набережна 1-8, 10-38А, 38В-45 А; Перемоги 1-21; Першотравнева 1-4, 6-21, 23-29, 32-45; Підлісна 1-6, 8-12, 14-22; Садовий 0-4; Східний 1-11 А, 13-13 А, 15-19; Філіпових 7; Шкільна 1-3, 5-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 16, 21, 31, 56, 89, 149, 162, 164, 229, 230, 231, 248, 258, 259, 262, 263, 266, 268, 269, 272, 273, 279, 301, 303, 405, 410, 430, 454, 488, 541, 611, 718, 825, 828, 874, 922, 927, 951, 1006, 1028
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Козачьи Лагеря 2 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Ковальський (Ковальний) 16-29; Соборна(Леніна) 56; Спортивний 1-18; Чалбаська 1-15, 17, 21; Чумацька(Комсомольська) 22-22 А, 24, 27-31, 33А, 35, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 95, 261
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-261 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Поштова 45-51; Чернишевського 1-22
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-403 з 09:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ВеликаКардашинка:
Кримська 1, 3-26; Мирний 2-5, 9; Молодіжна 3-14, 16, 20; Подільська 1-42, 46, 50-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-221 з 10:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 130, 909, 1975, 2282, 4150, 4691, 5645, 6311 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-462 1Т з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 381, 1344 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-462 2Т з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
Островського 14-82, 86-88; Радянська 6А, 7А, 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 868, 893, 894, 912, 1011, 1054, 1093, 1101, 1115, 1139, 1155, 1226, 1266, 1291
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-17 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 4261 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1030 А з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Бавовняний 2-10, 13-16; Волгоградська 1А-14, 16-16А, 38-38А, 40-41, 44А, 45-47, 49; Дніпропетровська (Героїв Крут) 86, 88, 90, 92, 94-94Б, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112-112А, 114, 116, 118-118А, 120-125, 127, 129, 131, 133, 135, 137-137А, 139, 141, 143/17, 145, 147, 149, 151-153, 155, 157, 159, 161, 163-163/1, 165, 167, 171, 173, 175, 177, 179; Кам’яний 11А; Матроська 1-4, 5-31, 33, 35; Нафтовий 1, 3-11; Офіцерська(Шмідта) 125, 127-163, 164-170, 172, 174-174А, 176, 178, 180-180/25; СадовськогоМ(Сакко і Ванцетті ) 1А-2А, 4-5, 7-10Б, 11Б-12, 12А-13, 13Б-20, 23-39, 43-46; Слобідський 14; Східний 2/10-8; Перекопська 108-108/37; Сиваська 19, 21-28, 29/123-34; Тягинська(БєдногоД) 71, 73-73/35, 75, 77, 81, 85, 87, 89/2, 91, 93, 95, 97-111, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126-126/40, 128, 130, 132, 134, 136, 138-138А, 140, 142; ХмельницькогоБ 1-3, 5, 6/2-12; Цегельний 1А-11А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1423
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-34 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Мірошниківка:
Зелена 3; Набережна 14-31; Неизвестная 0; Центральна 0
Музиківка:
Зелена 25; КарлаВ Б/Н; Мірошниківська 1-8; Молодіжна 1; Набережна 0-13, 17-26
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-865 Білозерка з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
Коцюбинського 36, 38, 40А-42, 44, 46-61А; Лазо 1; Шевченко 39, 41, 42А-77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 898, 1057, 1144
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-55 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 4261 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1030 А з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Східна 1-2, 3-32, 34А-38, 40-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 26, 61, 71, 700, 707, 835
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-810 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
Миру(Куйбишева) 18А, 23, 39, 43, 45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 845, 855, 953, 985, 1037, 1220
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-71 Л-1 з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Радянська ( Центральна ) 1-2, 4, 6-11, 14-15, 17-18, 20, 22-22А, 24, 26, 30, 32, 34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-1 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
ЛесіУкраїнки(КрупськоїН) 31, 33, 35, 37, 41-85; Молодіжна 0-37; Південна 1-2, 5-6, 9-12; Чалбаська 16, 18-20, 22-63; Чумацька(Комсомольська) 1-19, 21, 23, 25; Шевченка 0, 37-60
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-590 з 08:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Відродження 1-4, 6-14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-445 Л-2 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 20-20Б, 22-22Б, 24, 26А, 28, 30, 32, 69, 75А, 77, 79-81, 83, 93-95, 97-97А, 99-101, 103, 105, 107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 1973, 6369
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-2 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Арктична 1/3-9, 13-35, 41-43; Гордієнка 17-19, 32, 34-40; Запорізька 5-27; Квіткова 1-2А, 4, 6-9, 13-16, 18-35, 49; Лазурний 2; Майская 12А-13; Олешківська 6, 9-33, 36-41, 48-62; Перемоги 3-33; Східний 2зд 38; Фабрична 3-32; Чорноморська 3-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 700
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-813 з 08:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
50 років Жовтня 31, 36; Комарова 1-4, 6-12, 14, 16-18, 20; Пушкіна 14, 16, 18, 20, 22, 28-30, 32-51; Фрунзе 3-14, 15/34-16, 19-20, 24-31, 33, 35-36, 38-39, 41-53, 56-74; Фрунзе 2-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1250, 4021, 4414, 4650
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-226 Л-1 з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Інтернаціональна 20, 26, 29-35; Раденська(Радянська) 29, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-45, 49, 53; Таврійська(Комсомольська) 65, 67-75, 76-78, 80, 82, 84-85; Технічний 1-3; Ювілейна 0-2, 4-6А, 49, 51, 53, 55, 57-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 952
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-588 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 27А, 29, 31/22-37/2, 37А-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82, 84, 90, 92А, 94-94А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:00 по 17:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дружелюбівка:
Гагаріна 4, 10, 12-12а, 14-15, 17-18, 21, 24-25; Героїв Сиваша 1, 3, 5-11, 13, 15-16, 18-19, 21-25, 29-31; Молодіжна 1-2, 4-7, 11-15, 17-18, 22-29, 30; Степова 1-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1478
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-1 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Абрикосова 4; Жовтнева 8; Західна 0; Лісна 0-3, 5-41; Молодіжна 1-20; Незалежності 35; Садова 1-27; Соняшна 1-3; Шкільна 23, 27-29А, 31-33, 35, 38, 46-56; Шкільний 7; Яблочна 5-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 573, 1039
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-306 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Кооперативна 1-50; Кооперативний 2; Покровська(Фрунзе) 1-33; Сільська 2-4, 6-30; Соборна(Леніна) 62, 125-127; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-277 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 43, 46-49, 50/36-51, 54-54А, 56, 58-58А, 62; Молодіжна 17-29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80; РазінаСтепана 36, 38, 40, 42-42А, 47, 49, 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55, 57, 59-59/107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Листопадна 3, 5
Раденськ:
Маяковського 0, 3, 10А-29; Миру 28, 32-32 А, 36, 39-59; Мозгальова(Гвардійська) 1 А, 3-4Г, 16 А; Таврійська(Комсомольська) 44А-46, 47А-64, 66
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-902 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нова Знамянка:
Комсомольська 5А, 12-18, 21, 24, 26-27, 39, 46-48, 50А-53, 55-59, 64, 66, 74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7110, 11957, 111007
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-189 РОГАЧИК з 08:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
40 років Перемоги 1-23; Андрєєва 7, 13, 14/3, 18-20; Карбишева 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37-37 А, 39; Мозгольова 1-41; Січня9 1-57; Соняшна 1-35; Червоноармійська 1-7, 9-56, 58, 60, 64, 66-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 594, 1013
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-546 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Комсомолська 11-16, 17-25, 27-28, 30-34, 36-40, 43, 46-48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-407 Л-1 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Мідний 1-11, 15-65; Озерна 2-8, 10-15, 17-33, 35-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-700 з 08:00 по 17:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка:
Нова 19-24, 27-39, 64; Садова 20-22, 28-29, 33-47; Українська 15, 23-59
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-466 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Мідний 1-11, 15-65; Озерна 2-8, 10-15, 17-33, 35-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 08:00 по 17:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка:
Мира 2-3, 5-6, 9-11, 13, 15-18, 20-25, 28; Молодіжна 3, 5, 9-10, 12-14; Таврійська (Пролетарська) 3, 9-42, 44, 47-48, 53-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 103, 282, 4070, 4674
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-610 з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка:
Базарний 1-2; Виноградний 1-7; Вишнева(МорозоваП) 2-29, 31а-36, 40; Кошового 2-12, 14а, 16-22; Піщаний 1-12; Виноградна 1-2, 5-6, 7-11, 15-28, 30-36а, 37а-51, 53-61, 63, 65-67А, 69, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99а, 101-101А, 103, 105, 115; Військова 30, 32-36, 38-39, 41-44, 47-80, 83-87, 90, 91 А-92, 94-113А, 115, 121, 123, 125, 127, 131, 133; Дніпрова(Червонофлотська) 16-20, 22, 24-40, 42-57, 59-69; Зоряна(МарксаК) 92-123, 127, 129, 131, 133, 135-135Б, 137, 139, 143, 145, 147А-149, 164-165; Космодем"янськоїЗ 20, 22, 26, 28, 30, 32-40, 42-47, 49-54, 56-87, 91-93; Кузнечна 1, 2а-3, 4-5, 6, 19, 24-33, 36-62; Кузнечний 2, 13, 25, 29-35, 50-а, 54; Лікарняна 10, 12-12б, 14-14А, 16, 19а-27, 29-31, 33-39, 41, 44-85; МарксаК 1-8, 10-Д36; Матросова 1А-4, 5А-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 24, 26, 28-30, 32, 34, 36, 38-38 А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Щасливий(Жовтневий) 1-а-9; Миру(Комсомольська) 1-9, 11-12, 14-33, 35-36, 38-66, 69-71Б; Першотравнева 9, 11, 15, 17, 19, 21-28, 29 А-60, 62-71, 72-75, 78-88, 90-91, 93-97, 100-103; площа Гагаріна 5А; Пшенична(Кірова) 64, 66-68, 70, 72, 74-87, 90-90 А, 93-94, 96-98, 100-115, 118-122, 124-141, 143, 145, 149-149А, 151; Ринкова(Щорса) 18, 20-33, 35, 37-54; Центральна(Леніна) 100, 102, 104, 106, 108, 110, 113-118, 120, 123-135, 137, 139, 142, 143, 145, 147-152, 154-161, 163-164, 166, 168-171, 173, 175-180, 182-193, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 231, 233, 237; Чумацький(Піонерський) 2-5; Шевченка 82, 84-86, 88-88А, 90, 92а, 94, 96, 98-98а, 100, 102-105, 107-118, 120-127, 131-147, 151-159; Шкільна 1-30, 33-38, 40-42, 44-50, 52-56, 58-61, 63-90, 92-127, 131-138
НоваФедорівка:
Незалежності(Леніна) 75
СтараЗбур’ївка:
Комсомольська 1, 3, 5, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 33, 36, 58, 65, 92, 94, 165, 178, 185, 282, 401, 414, 438, 482, 485, 501, 507, 511, 537, 548, 577, 681, 816, 829, 830, 863, 877, 898, 1019, 1094, 1120, 1144, 1169, 1241, 1243, 1257, 1258, 1279, 1284, 1310, 1312
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 944 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Арктична 2, 6/12, 8, 10-20; Арктичний1 1-21, 23-25/4; Арктичний2 6-12, 28А; Стрітенська(ЛюксембургР) 9/39-11, 11Б
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-236 Л-8 з 08:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Таврійська(Комсомольська) 75 А; Технічний 5-13
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-301 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 5194, 5627 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-538 2Т з 09:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Сенявіна Адмірала 156:4-156:5, 160, 160Б, 160Ж, 162Б, 162Ж, 164Д, 164Ж-166:4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 1227, 4815, 5249, 5529, 6152, 6499, 6667, 6763
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-539 2Т з 09:00 по 17:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка:
Миру 9-28; Перемоги 1-3, 5-7, 9-17, 19-20, 24, 27, 30, б/н; Таврійська 1-3, 4 А-12, 15-17, 24-26, 28-30, 35-42А; Хуторська 2-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 485, 511, 566
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-800 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Виноградна 2-13; Жовтнева 6; Лесі Українки 4; Пушкіна 1-13; ХмельницькогоБ 4
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-865 Л-2 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Економічний 4; Леніна 39, 41, 43-43А, 45, 47; Лікарняний 4-9; Орджонікідзе (Поштова) 4-8; Шкільний 3-6/10, 8-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5801, 6328, 6582
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-10 1Т Л-10 з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Волгоградська 47А; Леніна 51, 74; Лікарняний 3; Орджонікідзе (Поштова) 1-1А; Пилипа Орлика(Січня9) 53А-55, 57, 59-61, 63-72; Попова 3-5; Преображенська(Декабристів ) 58, 60, 62, 71-75; Суворова 57; Театральна(Горького) 43, 56-62, 70; ТолстогоЛ 1-15, 17; Тягинська(БєдногоД) 113А; Шкільний/Орджонікідзе (Поштова) 6/10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 144, 197, 629, 834, 4057, 4282, 4810, 5119, 5131, 6529
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-10 1Т Л-6 з 09:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-127А, 129, 130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Лісна 18, 20, 22-24 А, 26А, 30; Санаторний 1-27
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-466 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Широка Балка:
Дружби(Радянська) 10, 12, 14-16, 18, 21-26, 29-31, 33-37, 39, 41-45, 47, 49-51, 55-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-640 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 60, 372, 704 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1186, 1188, 1237, 1280, 1295 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-7 з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
50 років Жовтня 2, 8, 12, 31, 36; Жданова 0-3, 5-8, 10-11, 13, 15-17, 20-22, 25-38, 42-44; Калініна 4-5, 6-7, 9-16, 18-24; Комарова 1-4, 6-12, 14, 16-18, 20; Кузнєцова 4, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30-34, 36, 38, 40а, 42, 44, 46, 52, 60, 64, 66, 68, 70; Осипенко 1-7, 9-14, 16-23, 26-30, 34-46; Петровського 3-6, 8-12, 15, 18-24, 26-30, 33-36, 38-40, 42-46, 48-57, 59-63, 66-67, 71-77, 81-115; Пушкіна 14, 16, 18, 20, 22, 28-30, 32-51; Садова 35; Фрунзе 3-14, 15/34-16, 19-20, 24-31, 33, 35-36, 38-39, 41-53, 56-74; Фрунзе 2-5, 18-22; Щорса 2-4, 7-13, 16-17, 20а, 24-25, 27-34, 37-39, 42-43, 46-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1188, 1250, 1707, 4021, 4097, 4114, 4393, 4414, 4521, 4633, 4650, 4823, 5037
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-652 отпайка ЛР-70 з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Банкова (Леніна) 21-41, 45, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 81; Шевченко 1-3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 42, 51, 60, 96, 104, 115, 142, 153, 167, 275, 468, 1353
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-101 Л-1 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка:
Степова 1-4, 6, 8-14, 17, 19-27, 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100130
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-307 Воронцовка з 08:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
50 років Жовтня 2, 8, 12, 31, 36; Калініна 4-5, 6-7, 9-16, 18-24; Комарова 1-4, 6-12, 14, 16-18, 20; Петровського 3-6, 8-12, 15, 23, 27, 29, 33, 35, 39, 45, 49; Пушкіна 14, 16, 18, 20, 22, 28-30, 32-51; Фрунзе 3-14, 15/34-16, 19-20, 24-31, 33, 35-36, 38-39, 41-53, 56-74; Фрунзе 2-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1250, 4021, 4097, 4114, 4393, 4414, 4650, 4823
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-226 з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Демократична 2-6, 9-11; Чапаєва 3, 6, 10, 12, 18
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-160 Л-1 Рогачик з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 72; Соборна(Червонофлотська) 40, 42-53, 55-62, 63а-75; Таврійська 20, 22, 24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-1 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Глиняний 1-5; Луки Балашова(Комсомольська) 3Б-6; Медичний(Комунарів) 1, 2-41; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Польова 62, 64, 66, 68-91; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 86-86Б, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 240, 501, 700, 771
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-9 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Південна 1-39; Таврійська 2, 4, 6, 8, 10, 12-12А, 14, 18, 28, 30
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-2 з 08:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Приморське(Більшовик):
Степова 1, 2-2 А, 3а-6, 8-33, 33б-33Г, 34/2-42, 44, 46-54; Степова 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 171, 1003
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1280 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 57а, 59, 61, 63, 65-66, 76, 80-86; Південна 41
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-3 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1017 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-4 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Балка"Кизи-Кермен" 5-5-гараж, 19; Горний 8; Козацька (Урицького) 1-9, 13-15; Паркова(МарксаК) 1, 3, 9-9А; Прикордонна 4-8, 12-32; Пушкіна 1-8А., 10-11, 12-29; Травня1 185, 187, 195-196А, 198-216; Центральна(Леніна) 202, 204, 206, 211-215, 217-225, 229, 231-235; Шевченка 1-11, 13-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 514, 748, 793, 7154, 7169, 7228, 7229, 7358, 7364, 7365, 7390, 7394, 7439, 7469, 7475, 7483, 7523, 7529, 7551, 7596, 7628, 7652, 7661, 7668, 7672, 7674, 7750, 7755, 7778
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-68 Берислав з 13:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 54, 81, 200, 232, 506, 592, 865, 5955, 6310 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-291 з 09:00 по 14:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Армійська 99; Західна 92, 98; Приозерна 99-100
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-815 Л-1 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино:
Бериславська 1-4; Миру 1, 2-9, 13-19; Молодіжна 4-8; Новоселів 47; Польова (40 років Перемоги) 31-45, 53; Травня1 1-3, 7-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7146, 7448, 7487
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-484 Берислав з 09:00 по 13:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 24; Миру 2-2 А, 4, 6, 8, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 405, 473, 478, 539, 623, 668, 701, 714, 802, 834, 843, 852, 871
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-3 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Гоголя 1-2, 6, 14, 17-18, 20-21, 24-25, 27-32, 37, 44-45, 49, 54, 66
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-48 РОГАЧИК з 08:30 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Березня8 1-16; Ларіонова 2-49; Суворова 2-6, 9а, 14, 16-18; Центральна(Січня9) 1-32, 34-45; Частника 1а-5, 7-11, 14, 16, 18; Шевченка 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 69, 247, 342, 372, 410, 440, 441, 495, 567, 578, 616, 704, 755, 819, 857, 874, 910, 941
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-246 з 08:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка:
Молодіжна(Червоноармійська) 2-35, 37-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15, 1429, 1436
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1791 з 09:00 по 16:00
27.2.2019
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Айвазовського(МорозоваП) 3-14, 18А; Айвазовського(МорозоваП) 1, 9; Берегова 1; БорисаКенджієва(ЧайкінойЛ) 1-9; Космодем'янськоїЗ 46, 48; Рилеєва 1-10/1; Чайковського 1-10, 12, 14; Шкільна(Крупської) 1-8, 10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-1 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
БорисаКенджієва(ЧайкінойЛ) 11-25; Дунаєвського 1-4, 6; Земнухова 15-30; Комарова 1-6; Космодем'янськоїЗ 15-15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 34, 36, 40, 42, 44, 48; Радіщева 41-42, 44-62, 63-71, 73, 75, 77, 79; Рилеєва 11-24; Чайковського 11, 13, 15-28; Шкільна(Крупської) 9, 11-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3783
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-2 з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Гагаріна 28-43, 45-56 А; проспект Миру (Кірова проспект) 31; Робітнича 69, 71, 74-86, 88, 90, 92
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-344 Л-1 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новоолександрiвка:
Березня8 1-11, 13-29, 32, 34-57, 59-81; Комсомольська 2-3, 5-13, 15-28, 32-51, 52 а-68, 71-100, 102-103, 107; Лiсництво 1-6; Лісова 1, 3-11Б; Молодiжна 1-34, 36-81; Нова 1-23, 25, 27-40, 42-74; Торговий 1-4; Травня1 1-8, 10-16, 18-40, 42-50, 52-56, 60, 63-110, 112-134; Шкiльний 3-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10012, 10045, 10079, 10089, 10095, 10097, 100111, 100253, 100257, 100259, 100277, 100289, 100332, 100365, 100366, 100379
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1592 з 10:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське:
Українська 2-4, 6-9а, 11-15, 18-18a, 20-24, 28-31, 35-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-37 з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне:
295 Херсонської дивізї б/н; 40 років Перемоги 2-8, 10-31; Горького 1-2, 3-4, 6-12, 14-19; Елеваторна 5; Жовтнева 1-21, 25, 29; Карбишева 1-2, 4-51; Левицького 1-19; Леніна 2-8; Мала 1-9; Мічуріна 1, 3-8, 11-12; Молодіжна 1, 3-10, 12-20; Мочаліна 5-10, 14-18, 20-23, 25-28, 30-40, 42, 44-64, 66-95; Некрасова 1-32; Перекопська 2, 4-48; Першотравнева 1-49; Пушкіна 1-5; Радянська 0-4, 6-14, 16-23, 25-30 А, 32, 34-40, 42-60, 62-88; Степовий провулок 1-11; Таврійська 1-11, 13-17, 19-28; Херсонська 1-5, 7-26; Шевченко 1-44, 47, 50-51, 53-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 922, 5047, 5051, 5052, 5061, 5063, 5118, 5134, 5179, 5252, 5256, 5261, 5334, 5344, 5346, 5350, 11116, 15758, 15760, 15806, 15810, 15811, 15812
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 8545 з 07:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 4450, 4697, 6322 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 314 з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське:
Шкільна (Леніна) 1-2, 4-12, 14-22, 24-26, 28-30, 32-37, 39-41, 43-45, 47-57а, 59, 63-66, 70-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 47, 77, 136, 183, 232, 368, 1047, 1197, 100227
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-38 з 10:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Горького 1-17; Садова 72; Соборна(Леніна) 24, 26, 28/2, 32, 36, 103
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1035
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-849 Л-1 з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 7 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1726 з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Братів Коваленко 43, 45, 47, 49, 53-55а, 59, 67; Братів Коваленко 55а, 65-67; Курасова 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1328, 1790, 4208, 4294, 4327, 4438, 4741, 4786, 4805, 4874, 4885, 4886, 5021
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-052 1Т з 09:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Курасова 7-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1388, 1790, 4043, 4159, 4314, 4807, 4856, 4865, 4887, 4971
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-052 2Т з 09:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
Азовська 44, 46-57 Л, 59а-74, 76-79, 80 б-126А, 178; Виноградна 21, 28, 29, 30а, 33А, 36Б, 42-58, 61А, 76-а, 95а-129; ДериглазоваГ 81-95; Озерна 15-17; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б
Щасливцеве:
Амбулаторна 37-42; Арабатська 13-77; Будівельна 2; Водна 4; Гагаріна 87-91, 105Б-129; Зяблівська 5-9; Миру(Леніна) 181-184; Паркова 2; Таврійська 9; УкраїнкиЛ 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1286, 1381, 1712, 1786, 4039, 4132, 4196, 4256, 4336, 4358, 4391, 4478, 4480, 4495, 4595, 4653, 4699, 4745, 4747, 4774, 4817, 4835, 4864, 4875, 4908, 5012, 5054, 5058, 5059, 5060, 5095, 5102, 5103
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 692 з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка:
Космічна 32, 34-37А, 41; Революції 1А; Шевченка 1-7, 9; Шкільна 2-6, 7-10, 12-16, 17-19А, 20, 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20067, 200100
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-217 Л-1 Олександрівка з 08:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17, 19, 21, 23; Комарова 5 в, 89-97; КузнєцоваР 1-52, 54-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-77, 78-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4, 5а/1-6а, 7А-8А, 10-12а, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40-42, 44, 46-46а, 48-48а, 56-56а, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68-70А, 72-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-90, 92, 95-98, 101Б-108, 110-112, 117А, 123-а; Набережна 1-14, 25-27; Приморська 2; Радянська(Зелена) 1-34, 38-84; Сивашська 0-2, 81-91а; УкраїнкиЛ 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4254, 4402, 4448, 4482, 4564, 4581, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4823, 4835, 4843, 4902, 4949, 5044, 5083
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 693 з 09:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 7 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-92 з 09:00 по 14:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 7 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-92 з 09:00 по 14:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2; Комарова 5 в; КузнєцоваР 1-34, 37-39, 65; Миру(Леніна) 1-16, 17-67, 69, 71, 73, 75, 77; Радянська(Зелена) 1, 3-34, 38-48; Сивашська 1-2, 81-91а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4097, 4132, 4589, 4591, 4823, 4835, 4843, 5044
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-752 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Вербове:
Вербове 0, 2-5, 7-34; Колодязна 16
Максима Горького:
Ентузіастів 1-29; Космонавтів 0-5, 7-21; Новобудова 1-21; Піонерська 1-15, 18; Польова 1-26; Поштовий провулок 4; Прибережна 1, 2а, 6-7, 9-24; Приморська 1-19; Садова 1 А-23; Шкільна 1-8; Ювілейна 1-4, 6-14
Рибачий:
Рибачий 0-7
Хорли:
Горького 1-3, 3А-25, 27-31, 33-44, 49-52; Жовтнева 2-34, 35 А-51; Леніна 1-46; Молодіжна 1-12; Морська 1-5; Набережна 6 Б-7; Першотравнева 1-21, 23-37; Прикордонна 1А-Б/о Строитель; Радгоспна 1-4А, 6, 8-33, 35-64 А; Смірнова 0-2, 5-11, 13-25, 27-58; Степова 2-15, 19-Б/Н; Червоноармійська 1-3, 5-6, 8-16; Чорноморська 0-3, 10-23, 27-54; Шкільна 1-6, 8-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 423, 5005, 5017, 5031, 5046, 5047, 5050, 5053, 5061, 5069, 5070, 5074, 5081, 5097, 5099, 5128, 5129, 5145, 5169, 5186, 5188, 5189, 5191, 5192, 5193, 5195, 5197, 5224, 5245, 5254, 5255, 5260, 5267, 5270, 5278, 5281, 5288, 5296, 5301, 5308, 5310, 5312, 5313, 5316, 5318, 5319, 5324, 5327, 5329, 5332, 5337, 5354, 5363, 5364, 5366, 5370, 5397, 5422, 5424, 5433, 5437, 15731, 15742, 15743, 15750, 15758, 15760, 15768, 15771, 15776, 15777, 15778, 15781, 15782, 15790, 15818, 15820
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8412 з 08:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне:
Горького 1-1-А, 3, 9, 11, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 59 А; Космонавтів 1-9
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-714 Л-2 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Морська 1-5; Прикордонна 1А; Шкільна 34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5031, 5050, 5097, 5188, 5191, 5192, 5193, 5224, 5245, 5254, 5337, 5424, 5433, 15743, 15771, 15777
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-437 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Прикордонна Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5046, 5047, 5069, 5186, 5197, 5260, 5327, 5332, 5363, 5366, 5433, 5437, 15743
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-437 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Будівельна 38; Світанок 20, 26, 30-33, 35, 41, 43-44, 46-50, 53-54, 59-61, 65-73
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1131, 4414
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-214 Горностаевка з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Будівельна 1/1-11, 16, 23-30, 38; Львівська 1-12, 14-17; Світанок 0-3, 5-7, 9-12, 19-26, 30-33, 35, 41, 43-44, 46-50, 53-54, 59-61, 65-73; Сонячна 5-9, 13-24; Східна 1-11, 13-17, 19; Шевченка 1-19, 21-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1131, 4414, 6246
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-292 от Р-75 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-127А, 129, 130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Євгена Матвєєва(Матвеєва) 8, 10, 12-12Г; Лісна 4, 6, 8-8А, 10, 12, 18, 20, 22-24 А, 26А, 30; Лісовий 1-5; Санаторний 1-27
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-466 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка:
Шевченка 13-15, 16-17, 18-21, 23-33; Шкільна 19Б, 22-32, 34-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20067, 200164
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-313 Л-1 Олександрівка з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
50 років перемоги 1; Глінки 2-9, 10А-14, 16-19, 21-34
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-3 з 08:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Заповітне:
Трудова 2-3, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30-60
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-337 Л-2 Н.Сірогози з 09:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Даника 1-14, 16-25; Джона Говарда 27/11; Дитячий 1-8; Журби 1 А-4, 9-17, 23; Заводська 1-7А, 9А-11, 15; Залізна 1-6, 8-21; Торговий 1-12, 16А-24; Шкільна 14, 22, 24, 27, 30; Яблучний 1-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20161, 20715
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-840 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Ленiна 3, 5, 7, 15, 17, 19, 23-25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10085
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-360 Л-3 Воронцовка з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Софіївка:
Гагаріна 33, 35, 37-47; Дніпровська 1-33; Миру (Леніна) 8, 18-21, 24-30, 35; Миру (Леніна) 16; Нова 1-8, 11-20, 24-27, 33; Тараса Горобця (Радянська) 1-9, 12, 15-21, 23-43, 48-54; Шкільна 2-12; Шкільний 2-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 279, 3403, 4728
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-135 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Камишанка:
Лук`яна Павленка (МарксаК) 3, 6-7, 9-10, 15-33, 40; Лук’янівка 1, 4-6, 8-23, 25-29; Мелітопольська 1, 4-13, 16, 20-24; Незалежності (Леніна) 1, 3-6, 8-10, 12-23, 28-29, 32-39, 41-42, 44
Лук’янівка:
Cуворова 8; Дача 0-1; Лук’янівка 14-16, 18, 27-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 73, 278, 3347, 3521, 3536, 3709, 3835, 4220, 4272, 4719
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 101 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 279 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-135 Л-1 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Софіївка:
Гагаріна 33, 35, 37-47; Миру (Леніна) 8, 18-21, 24-30, 35; Миру (Леніна) 16; Шкільна 2; Шкільний 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 3403, 4728
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-135 Л-2 з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
КузнєцоваР 19, 30, 34а-36, 39-52, 54-58, 60А-64, 67; Радянська(Зелена) 2, 17, 54, 56, 61, 74-77, 81-84
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-750 Л-3 з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Софіївка:
Дніпровська 1-33; Нова 1-8, 11-20, 24-27, 33; Тараса Горобця (Радянська) 1-9, 12, 15-21, 23-43, 48-54; Шкільна 3-12; Шкільний 3-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 279
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-135 Л-3 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Меліораторів(Жовтнева) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-7 з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія-Нова:
Альошина 1-45; Березня8 1-24; Ботанічна 1-27; Будівельна 1-24; ДмитраЖарука(60роківСРСР) 1-20; Зелена 1-9; Іванова 1-12, 14-15, 17-46; Лугова 1-5, 10, 12А-14, 20, 24; Молодіжна 1-18; Нова 1-4, 5-9; Паркова(Фрунзе) 2-6, 13; Покришкіна 2-17; Робоча 1-9; Садова 1-21; Соборна(Червоноармійська) 2-4, 12-26, 32-42; Степова 1-16, 20-24; Фальц-Фейна(Леніна) 9, 23-67; Центральна(Жовтнева) 1-17, 18-46; Шевченко 1А-2, 4-18; Шкільна 1-12
Веселе-2:
Веселе 2, 5, 7-9, 13-14, 17, 20, 23, 26
Іллінка:
Асканія 2, 4-20; Ватутіна 2-6, 8, 10-12, 17-24; Гагаріна 2, 6-9, 12, 14-15, 17-19, 21, 23-31, 33-34, 37-49, 53-57; Єфімова 2-6, 9, 10А-13, 15, 17, 19, 21-22; Жовтнева 2-4, 6-10; Комарова 2-5, 8-15; Лугова 1-3, 5, 8; Миру (Фрунзе) 1-8; Садовий провулок 1-2, 4-8; Степова 1, 3-7, 9, 11-12, 14; Шевченка (Леніна) 1-5, 7-8, 10-14
Камиш:
Зелена 1-2, 7, 9; Лугова (Червоноармійська) 2, 6; Робоча 1, 9, 12, 14-15; Степова 1, 4-5, 7-8, 10-13, 27, 29-31, 40-42, 47; Червоноармійська (Леніна) 9, 21
Молочне:
Гагаріна 1-4, 6-9, 11-14, 16-22, 24-27, 29; Дмитра Жарука (Леніна) 1-11, 13-15, 17-29; Зелена 1-12; Лесі Українки (Жовтнева) 1-7, 9-17; Маяковського 1-2; Миру 2-20; Молодіжна 1-9, 11-24, 26-29, 31, 33-38; Нова 1, 4-16, 18-23, 25-26; Польова (Комсомольська) 1-5, 9-10, 12-15; Спортивна 1-2, 4-8; Степна 4-10, 14; Тваринників 1-26; Уральська 2-15; Шевченка (Першотравнева) 1-19, 21-27, 34-35
Новий Етап:
Автогаражна 7; Новий Етап 1-3, 5, 8-10, 12, 18
Пітомник:
Степова (Фрунзе) 5-15, 21-23; Будівельна 2, 6-14, 17-19; Гагаріна 1-3, 15, 29; Космічна 1-2, 6-7, 9-12, 14-31, 33-38; КудріІ 0-7, 9-16, 18, 20-23, 27-31, 33-35, 40; Нова 1-10А; Полева 4, 12-14; Робоча 1-3, 5-6, 7-9; Садова 1, 2-3, 4-6; Степна 1, 25; Тутарінова 1-3, 5-14, 17-29, 33, 39-41; Центральна (Леніна) 1-4, 6, 8-15, 18-19, 21-37; Шкільна (Комсомольська) 2-11, 13-18, 20-22, 24-29, 32-34, 38-44
Хлібодарівка:
Виноградна (Комсомольська) 2-34; Вишнева (Леніна) 1-36; Горького 1-24; Кудрі 2, 4-22; Миру (Фрунзе) 1-17, 19-30, 32-35; Молодіжна 1-13, 15-39, 41-44, 46-52, 55-56, 58-66, 68-74, 76-105, 107-124; Паркова 1, 4-6, 10; Полева 1-2; Степова 1-29; Українська (Радянська) 1А, 2-14, 16-28, 38-42, 46-60; Шкільна 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 387, 388, 396, 416, 418, 421, 423, 442, 467, 475, 492, 495, 500, 506, 513, 518, 521, 529, 530, 540, 544, 555, 556, 579, 587, 591, 599, 617, 620, 652, 677, 678, 715, 721, 746, 754, 756, 761, 765, 766, 774, 784, 791, 796, 800, 801, 805, 809, 811, 822, 833, 835, 836, 839, 842, 851, 855, 856, 868, 884, 904, 911, 936, 951, 960, 981, 982, 1000, 5300, 11115, 11116
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Асканія Нова" 1Т з 10:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Козацька 1-18, 29; Козацький 12б; Ракитний 28; Таврійська 1-3, 6-12, 15-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-787 Л-2 з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 1-3, 3А-22; Жовтнева 2-22; Першотравнева 1-4, 4 А; Прикордонна 3, 32; Радгоспна 1-4А, 6, 8-9, 13; Смірнова 0-2, 5-11, 13-25, 27-58; Степова 2-15, 19-Б/Н; Чорноморська 2-3, 10-20; Шкільна 1-3 А, 6, 8-13, 15-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5017, 5061, 5081, 5128, 5316, 15758, 15760, 15776, 15790, 15820
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-116 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Затиса 59-76, 78-82, 84-94, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1506, 1953
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-348 Л-1 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне:
Горького 1-2, 3-4, 6-12, 14-19; Мочаліна 5-7, 15; Перекопська 2, 4-8, 12, 14, 16-18; Радянська 1-4, 6-14; Шевченко 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047, 5052
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-341 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Гвардійський 1-59; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 27, 29-36, 38, 40; Крилова 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 161
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-3 з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калинівське:
Шкільна (Радянська) 1-12, 14-15, 18, 20-27А, 30, 32-44, 46-50, 52, 54, 56-63, 65-75, 77-83, 85-118, 122-124, 126-137
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20017, 20052, 20066, 20077, 20099, 200141, 200170, 200259, 200340, 200364, 200376
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-299 Олександрівка з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Леніна 29, 31, 33, 37; Радгоспна 20, 22-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-521 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Горького 36-42; Перемоги 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 159, 262, 270, 289, 346, 383, 460, 514, 634, 669, 820, 2020, 2022, 2052, 2240, 2296, 2400, 2404, 2422, 2425, 2498, 2520, 2523, 3034, 3051, 3070, 3086, 3139, 3158, 3225
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-59 2Т з 13:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 182, 2423 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-59 1Т з 13:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 23-25, 27-31, 33-36; Жовтнева 23, 25-27, 29, 33; Леніна 29, 31, 33, 37; Першотравнева 4/1, 6-21, 23-37; Радгоспна 10-12, 14-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36; Шкільна 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-521 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Гай:
Миру 2-4, 6, 8, 16-21, 23-26; Таврійська (Леніна) 1-4, 7-18, 24-36; Шевченко 28
Червона Поляна:
Вишнева 1-9, 14-22, 27-32, 34, 36-38, 47-53; Заводська 2-4, 6, 8-12; Мирний провулок 3-10; Пушкіна 5-22, 26-33, 37-43, 45-53, 56-58, 61-62, 68-70, 73-85; Соборна (Жовтнева) 1А-9, 11-21, 23-25, 27-31, 38-41, 47-66, 68-94; Степова 1-15, 17, 19-22, 25-28, 33-41, 46, 48-56, 58, 60, 62-71, 73-85; Шкільна 2-18, 22, 24-35, 37-45, 50-54, 56-57, 59-61, 64-68, 74-82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 674, 703, 794, 849, 880, 967, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 776 з 08:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Набережна 1-6А, 8-83; Садова 75-75А, 77, 79, 182-194, 198-200
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 Олександрівка з 08:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Безроднього 41, 43, 45, 49, 53, 55-57, 59; Калинова(Калініна) 3-28а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-3 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Західна (Горького) 141; Лермонтова 54, 55-62, 66-72, 74-77; Партизанська 4, 40 А, 108-116; Пушкіна 77А, 79, 81, 83, 85-92; Чорноморська 2А, 30, 32-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 861
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-32 з 08:30 по 12:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Михайлівська Б/Н; Піонерська 86-88; Херсонська (Леніна) 0, 31А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5107
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-188 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка:
Новікова 4, 7; Пушкіна 27, 31, 41; Толстого 1, 4-7, 9, 11-35, 37-38; Шкільна (Піонерська) 1-2, 5-9, 11-18, 20-21, 23-25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-406 Л-1 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Безроднього 15; Матросова 8, 10-12; Суворова 4-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1415, 1813, 1864, 2011, 2043
Капітальне будівництво ТП 10(6) кВ КТП-240 з 08:00 по 17:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Запорізьке:
Леніна 1, 3, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 33, 35, 37, 39, 41-51
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-1 Горностаевка з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка:
Пушкіна 21-25, 29-30, 32-40, 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436, 647, 860, 956, 973
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-406 Л-2 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хрестівка:
Островського 1-11, 13-13А, 15-21, 23-25; Шкільна 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 445, 711, 773, 877, 922, 975, 993
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-154 з 11:00 по 14:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка:
Паркова (Калініна) 1; Пушкіна 1, 3, 5-6, 9-10, 12-14, 16, 18-20; Урожайна 1
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-406 Л-4 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Першотравнева 25а-25А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 123, 321, 804, 2422, 2536, 3006
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-63 1Т з 11:00 по 13:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Дружби (Карла Маркса) 3, 5, 7, 9; Молодіжна 3-5, 7-46; Соборна(Леніна) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-21а, 23, 25-25А, 27, 29-29А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1842, 1915, 1969, 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 з 08:00 по 17:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське:
ЄвгенаРимаренка(Жовтнева) 2-21, 23-31; Мічуріна 46, 48-52; Сонячна(Леніна) 18
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-218 Л-1 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Жовтнева 35 А, 37, 41-51; Молодіжна 1-2, 5-12; Радгоспна 32, 35, 37, 43-64 А; Червоноармійська 1-3, 5-6, 8-12, 15-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288, 15731
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-115 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка:
Дружби народів(Червоноармійська) 2, 4; Залізнична 36, 38-40, 42-44, 46, 48, 50-52, 54, 56, 58-60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 116; Свято-Покровська(40рЖовтня) 2-5, 8-12, 13, 16, 18, 20, 22, 24-26, 28; Центральна(Петровського) 1а-3, 5, 6, 7-8, 9-27, 28а-50, 56-60а, 64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1258, 1300, 4004, 4097, 4206, 4257, 4302, 4586, 4781, 4842, 5002
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-163 з 09:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Городній 33-50; Дружби (Карла Маркса) 20, 22, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36; Свято Троїцька(Дімітрова) 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59-59а, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Таврійська 3, 6-7; Тупіковий 1-6
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-295 Л-2 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Корольова(Калініна) 1-1 Б, 3; Північна 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34-34А, 36, 40, 42, 51-71
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-589 Л-2 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Героїв України(МарксаК) 4, 10; Затишна(Піонерська) 7; Історична(Леніна ) 1-3, 7; Першотравнева 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 130, 226, 253, 318, 390, 404, 432, 494, 523, 564, 691, 692, 930, 994, 2138, 2422, 2548, 3125, 3147, 3207
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-1 з 13:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне:
Кіровська ( Квітуча ) 0-12, 14-17, 20, 22-23, 25, 27, 29, 31-37, 39, 42-43, 45-53, 55-58, 60-66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1395, 1796, 1992
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-373 Л-1 з 09:00 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 466, 3115 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-29 2Т Л-13 з 09:00 по 13:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хрестівка:
Островського 1-11, 13-13А, 15-21, 23-25; Шкільна 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 445, 711, 773, 877, 922, 975, 993
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-154 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Федорівка:
Cадова 1, 5; Чкалова 2-3; Шкільна (Фрунзе) 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1467, 1953
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-333 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Костогризове:
Весела 12-33, 35-45, 47-70, 73-86, 88-90; Виноградна (70 років Жовтня) 1-9; Вузький 1-11; Гірського 1-5, 6А-14, 16-37, 39-48, 50-59; Ладичука 1-21, 33-39; Лісна 0-12А, 13А-20; Молодіжна 1-6; Нова 1-1 А, 3-30, 32-41, 43-46; Піщана 1-12А, 14-60; Польова 0-35; Раденська 0-28, 29А-41; Таврійська (Радянська) 1-10, 12-16, 19-30, 32-57, 62-ЦЕРКВА; Терешкової 1-9; Шкільна 1-13, 15-25, 28-48, 50-56
Поди:
Адмінистративні межі Костогризівської с/ради б/н; Лісна 86-88; Малокопанська 0-19, 23-24, 27-45, 47-52, 57-72, НЕ УКАЗАН; Поди Праві 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 16, 18, 21, 111, 173, 264, 401, 410, 535, 558, 570, 825, 874, 921, 936
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1993 з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 376, 411, 860, 952 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-2 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Гоголя 3, 43-50; Космодем'янськоїЗ 1/16, 11, 13, 15, 17-17 А, 19, 23, 25, 27, 30А, 32-57, 59, 61, 63-63А, 65-65 А, 67, 71, 76-116, 120-122; Курчатова провулок 7; Лисенко 2; Партизанська 20
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-59 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Кримська 15, 17-17А, 19-21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43; Південна 2Ж
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11116
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Гоголя 3, 43-50; Космодем'янськоїЗ 1/16, 11, 13, 15, 17-17 А, 19, 23, 25, 27, 30А-116, 120-Б/Н; Курчатова провулок 7; Лисенко 2; Партизанська 20; Урус-Мартанівська 23-24, 26-46, 48-49, 51-67, 69-73
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-59 Каланчак з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Антонівка:
Виноградна4 7, 8; Високосна 21А; Високосний 1-3, 7-10, 12; Зелена 18, 22А; Квіткова(Фурманова) 1-6, 8-10А, 45; Кобзаря 4; Козацька 4-26; Кутузова 1-5, 7-25, 27-35, 39-95; Лугова 39-51, 53, 55, 57-59; Нахімова 34-52; Оксамитова 13, 17, 19-26; Сікалко 6, 20, 26; Тарний 1-8; Торпедний 1Б-25
Херсон:
Бордунова 1-22; Бурназяна 1/33, 2Б-29; В'ячеслава Чорновола(Кіндійське) 3А, 9-26; Кіндійська 6-25А, 87/1; Козацька 3-5, 14-18, 24; Нікольський1 3, 9, 13-13А; Нікольський2 3-15; Нікольський4 1-25; Нікольський5 4-26; Олени Казимирчак-Полонської(Дибенка) 1-13А, 15-39; Сікалко 8-22; Східна10 5, 7-8, 11, 13/20, 15/21, 17, 19/22, 23, 25/-25А; Східна11 19; Східна12 43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 504, 621, 769, 992, 995, 1344, 1673, 1788, 2892, 3689, 4140, 4433, 5067, 5857, 6242, 6675
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ від ТП-628 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка:
Поштова 12-12А, 18-42, 43, 45-59, 92; Таврійська(Калініна) 40-44, 46-49, 52-55, 57 А-58, 60, 62-67, 69-81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7350
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-252 Берислав з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Антонівка:
Високосна 21А; Високосний 1-3, 7-10, 12; Зелена 18, 22А; Квіткова(Фурманова) 1-6, 8-10А, 45; Кутузова 1-5, 7-25, 27-35, 39-95; Лугова 39-51, 53, 55, 57-59; Нахімова 34-52; Тарний 1-8; Торпедний 1Б-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 769, 1344, 6242
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-204 з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Леніна ( Таврійська ) 82, 84-84 а, 119
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-446 Л-1 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері:
Аптечний 1-2; Артезіанська свердловина Б/Н; Березня8 2; Виноградна 0-34, 56; Гагаріна 1-4; Горького 1; Горького пров 2-6; Дружби 2, 4, 6-6а, 9-15; Зелений(Дзержинського) 1-7, 9-33; Землі Козачелагерської с-ради госпприм для збер. с/г інв.; Каховська 0-27; Квіткова 6; Козацький 0; Козачелагерська С/Р (за межами населенного пун б/н; Кошовий(Комунарів) 1-6; Кримська 15-22; Кримський 0-10; Кринківський(Октябрьський) 1-4, 6-15; Лікарський(Кірова) 1-4, 6-7, 9-21; Лісна 1-8; Лісовий 6; Матросова 1, 3-9, 11-19; Маяковського 1-21; Миру 1-21, 25-29; Мічуріна 1-1 Б, 2, 3-49, 51-64 Б, 67-74, 76-119, 123-130, 132-171, 173-192, 194А-220, 224-226б, 228, 230-232, 236-264; Молодіжний 2-12; Територія Козачелагерської С/Р БУД. МАЙД.; Тітова 1-6; Український 0-84 А; Хутір Кудасово 0; Набережна 1-19, 21-51, 53-124, 126-152А, 158-198а, 202-204, 208-226, 230-242, 246-256; ОлегаГребінського(Котовського) 0-10; ОлександраКостини(Чапаєва) 2-3, 5-18; Олешківська 3-47; Панфілова 1-12; Першотравнева 0-111; Покровська(Комсомольська) 2-10, 11А-18, 21-44, 46-71, 73-74, 76-177, 179-231; Пролетарська 1-19; Пушкіна 1-6, 7а-13; Робоча 0-15; Садова 0-20, 22-37, 40-59, 61-65, 67-77, 79-108, 110-140, 144-162, 168-184; Сілевозний (Пролетарський) 2-12; Сонячний (Червоноармійський) 1-16; Спортивний 1-8; ФедораЛозенка(Щорса ) 1-20; Черемхова(Радянська) 0-17, 19-70; Чернишевського 1-13; Шевченка 1-23, 24-46, 49-96, 97-115, 119-129, 133-157, 161-179, 183-215; Шкільна 0-22, 24-65, 67-69, 71-95, 97-104, 106-160, 162-195, 197-207, 209-225, 227-239, 245, 251-255; ЯрославаСінька(Піонерський) 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 40, 149, 264, 274, 275, 288, 292, 320, 357, 384, 401, 410, 417, 422, 425, 462, 485, 521, 531, 572, 605, 607, 617, 665, 692, 714, 762, 825, 854, 865, 874, 916, 923, 926, 929, 962, 965, 966
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Козачьи Лагеря 1 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері:
Дніпровське Лісництво 1; Лісна 0; СТ"Медтехнік" 6; Мічуріна 227, 229, 266-346; Набережна 20А; СТ "Енергія" 146-274; Шкільна 208
Кринки:
Абрикосова 2-6, 13-15; Бєлова 2-9; ВишніО 1-27, 29-29А, 32-71, 74-144, 148-156, 164-261, 263-266, 267 А, 269, 271-283, 284-285, 287-303/12, 305-315, 317А-337, 341-343, 347-351, 357-415а, 419-429, 433-439, 447-459, 463-480А, 483-493, 495-503, 507-515, 515В-СОТ "МЕДТЕХНИК"; Дачна 63-68; Землі К.Лагерської с/р 11-№20; Козачелагерська 17; Корсунська 14-28; Прибрежна 2; Прибрежний 1-10; Рибальський 1-3; Сосновий Бор 0-20, 24-62; Таврійська 1; ТОВ Медтехнік 0-8; УкраїнкиЛ 0-17
Підстепне:
Виноградна 4-8; Виноградний 0-12; Західна 0-3, 6, 8-22; Західний 1-5; Луговий 0-3; Молодіжна 2-26; Незалежності(Жовтнева) 1-6, 7-44, 46а-57, 59-69, 70А, 72-84; Озерна 75; Першотравнева 1-28, 30-40, 42-52, 55-58, 60-61, 63-73, 75-88, 92-96, 100-118; Підлісна 1-12, 14-27; Садова 1; Шкільна 1-11
Піщанівка:
Виноградна 1-3, 12-14; Зелений 0-4, 6-9; Катерини Білокур (Жовтневий) 1-*; Лугова 0; Луговий 0-6; Молодіжна 1 А-6, 8-22А; Набережна 1-8, 10-38А, 38В-45 А; Перемоги 1-21; Першотравнева 1-4, 6-21, 23-29, 32-45; Підлісна 1-6, 8-12, 14-22; Садовий 0-4; Східний 1-11 А, 13-13 А, 15-19; Філіпових 7; Шкільна 1-3, 5-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 16, 21, 31, 56, 89, 149, 162, 164, 229, 230, 231, 248, 258, 259, 262, 263, 266, 268, 269, 272, 273, 279, 301, 303, 405, 410, 430, 454, 488, 541, 611, 718, 825, 828, 874, 922, 927, 951, 1006, 1028
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Козачьи Лагеря 2 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Ковальський (Ковальний) 16-29; Соборна(Леніна) 56; Спортивний 1-18; Чалбаська 1-15, 17, 21; Чумацька(Комсомольська) 22-22 А, 24, 27-31, 33А, 35, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 95, 261
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-261 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Поштова 45-51; Чернишевського 1-22
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-403 з 09:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МалаКардашинка:
Вишнева 1-57; Георгієвська 29, 31-35, 37, 43, 46-47А, 49-51, 56А-68; Перемоги 2-33; Садовий 10а-28; Східний 1-3, 5-7; Українська 2-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 492
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-115 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Мірошниківка:
Зелена 3; Набережна 14-31; Неизвестная 0; Центральна 0
Музиківка:
Зелена 25; КарлаВ Б/Н; Мірошниківська 1-8; Молодіжна 1; Набережна 0-13, 17-26
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-865 Білозерка з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Східна 1-2, 3-32, 34А-38, 40-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 26, 61, 71, 700, 707, 835
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-810 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
Миру(Куйбишева) 18А, 23, 39, 43, 45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 845, 855, 953, 985, 1037, 1220
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-71 Л-1 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
ЛесіУкраїнки(КрупськоїН) 31, 33, 35, 37, 41-85; Молодіжна 0-37; Південна 1-2, 5-6, 9-12; Чалбаська 16, 18-20, 22-63; Чумацька(Комсомольська) 1-19, 21, 23, 25; Шевченка 0, 37-60
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-590 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 6329 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3215 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 20-20Б, 22-22Б, 24, 26А, 28, 30, 32, 69, 75А, 77, 79-81, 83, 93-95, 97-97А, 99-101, 103, 105, 107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 1973, 6369
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-2 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Арктична 1/3-9, 13-35, 41-43; Гордієнка 17-19, 32, 34-40; Запорізька 5-27; Квіткова 1-2А, 4, 6-9, 13-16, 18-35, 49; Лазурний 2; Майская 12А-13; Олешківська 6, 9-33, 36-41, 48-62; Перемоги 3-33; Східний 2зд 38; Фабрична 3-32; Чорноморська 3-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 700
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-813 з 08:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
50 років Жовтня 31, 36; Комарова 1-4, 6-12, 14, 16-18, 20; Пушкіна 14, 16, 18, 20, 22, 28-30, 32-51; Фрунзе 3-14, 15/34-16, 19-20, 24-31, 33, 35-36, 38-39, 41-53, 56-74; Фрунзе 2-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1250, 4021, 4414, 4650
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-226 Л-1 з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Інтернаціональна 20, 26, 29-35; Раденська(Радянська) 29, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-45, 49, 53; Таврійська(Комсомольська) 65, 67-75, 76-78, 80, 82, 84-85; Технічний 1-3; Ювілейна 0-2, 4-6А, 49, 51, 53, 55, 57-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 952
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-588 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 27А, 29, 31/22-37/2, 37А-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82, 84, 90, 92А, 94-94А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:00 по 17:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дружелюбівка:
Гагаріна 4, 10, 12-12а, 14-15, 17-18, 21, 24-25; Героїв Сиваша 1, 3, 5-11, 13, 15-16, 18-19, 21-25, 29-31; Молодіжна 1-2, 4-7, 11-15, 17-18, 22-29, 30; Степова 1-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1478
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-1 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Абрикосова 4; Жовтнева 8; Західна 0; Лісна 0-3, 5-41; Молодіжна 1-20; Незалежності 35; Садова 1-27; Соняшна 1-3; Шкільна 23, 27-29А, 31-33, 35, 38, 46-56; Шкільний 7; Яблочна 5-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 573, 1039
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-306 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Кооперативна 1-50; Кооперативний 2; Покровська(Фрунзе) 1-33; Сільська 2-4, 6-30; Соборна(Леніна) 62, 125-127; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-277 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 43, 46-49, 50/36-51, 54-54А, 56, 58-58А, 62; Молодіжна 17-29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80; РазінаСтепана 36, 38, 40, 42-42А, 47, 49, 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55, 57, 59-59/107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Киселівка:
Амосова 3-8; Козацька(Кірова) 1-3, 4-10; Комарова 6, 8; Маяковського 1-39, 43-49; Маяковського 2-7; Молодіжна 1-4, 6-17, 19, 21, 27-39, 43-65; Молодогвардійська 39-43, 45-55; Набережна 1-6А, 8-9; Освітянська(Радянська) 33, 37, 39-39A, 44-44А, 63; Поштова(Леніна) 1, 3-31; Українська(Фрунзе) 2-3, 5-22; Урожайний(Кірова) 7; Шкільна 1-12, 14-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5725, 6129, 6831, 20056, 20101, 20360, 20638, 20789, 20798, 20848, 20926, 20953, 21010
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-253 Білозерка з 10:00 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Листопадна 3, 5
Раденськ:
Маяковського 0, 3, 10А-29; Миру 28, 32-32 А, 36, 39-59; Мозгальова(Гвардійська) 1 А, 3-4Г, 16 А; Таврійська(Комсомольська) 44А-46, 47А-64, 66
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-902 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нова Знамянка:
Комсомольська 5А, 12-18, 21, 24, 26-27, 39, 46-48, 50А-53, 55-59, 64, 66, 74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7110, 11957, 111007
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-189 РОГАЧИК з 08:30 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне:
Київська 1-7, 10-12, 15-16, 18-19, 21-24, 34-36, 38; Пархоменка 30; Пахомова 1-12, 16-25, 31; Шкільна 1-2, 5, 7, 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4109, 4668
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-309 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
40 років Перемоги 1-23; Андрєєва 7, 13, 14/3, 18-20; Карбишева 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37-37 А, 39; Мозгольова 1-41; Січня9 1-57; Соняшна 1-35; Червоноармійська 1-7, 9-56, 58, 60, 64, 66-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 594, 1013
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-546 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Комсомолська 1, 3, 5, 7, 9; Садова 2-6; Ульянова 29, 31, 40, 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891, 1010
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-407 Л-2 з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне:
Лесі Українки (Радянська) 1-6, 29-102; Стара 1-2, 5-7, 13-27, 31-42, 50-55, 57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 275, 288, 3791, 4017, 4250, 4553, 4668
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-523 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Мідний 1-11, 15-65; Озерна 2-8, 10-15, 17-33, 35-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 08:00 по 17:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка:
Базарний 1-2; Виноградний 1-7; Вишнева(МорозоваП) 2-29, 31а-36, 40; Кошового 2-12, 14а, 16-22; Піщаний 1-12; Виноградна 1-2, 5-6, 7-11, 15-28, 30-36а, 37а-51, 53-61, 63, 65-67А, 69, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99а, 101-101А, 103, 105, 115; Військова 30, 32-36, 38-39, 41-44, 47-80, 83-87, 90, 91 А-92, 94-113А, 115, 121, 123, 125, 127, 131, 133; Дніпрова(Червонофлотська) 16-20, 22, 24-40, 42-57, 59-69; Зоряна(МарксаК) 92-123, 127, 129, 131, 133, 135-135Б, 137, 139, 143, 145, 147А-149, 164-165; Космодем"янськоїЗ 20, 22, 26, 28, 30, 32-40, 42-47, 49-54, 56-87, 91-93; Кузнечна 1, 2а-3, 4-5, 6, 19, 24-33, 36-62; Кузнечний 2, 13, 25, 29-35, 50-а, 54; Лікарняна 10, 12-12б, 14-14А, 16, 19а-27, 29-31, 33-39, 41, 44-85; МарксаК 1-8, 10-Д36; Матросова 1А-4, 5А-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 24, 26, 28-30, 32, 34, 36, 38-38 А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Щасливий(Жовтневий) 1-а-9; Миру(Комсомольська) 1-9, 11-12, 14-33, 35-36, 38-66, 69-71Б; Першотравнева 9, 11, 15, 17, 19, 21-28, 29 А-60, 62-71, 72-75, 78-88, 90-91, 93-97, 100-103; площа Гагаріна 5А; Пшенична(Кірова) 64, 66-68, 70, 72, 74-87, 90-90 А, 93-94, 96-98, 100-115, 118-122, 124-141, 143, 145, 149-149А, 151; Ринкова(Щорса) 18, 20-33, 35, 37-54; Центральна(Леніна) 100, 102, 104, 106, 108, 110, 113-118, 120, 123-135, 137, 139, 142, 143, 145, 147-152, 154-161, 163-164, 166, 168-171, 173, 175-180, 182-193, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 231, 233, 237; Чумацький(Піонерський) 2-5; Шевченка 82, 84-86, 88-88А, 90, 92а, 94, 96, 98-98а, 100, 102-105, 107-118, 120-127, 131-147, 151-159; Шкільна 1-30, 33-38, 40-42, 44-50, 52-56, 58-61, 63-90, 92-127, 131-138
НоваФедорівка:
Незалежності(Леніна) 75
СтараЗбур’ївка:
Комсомольська 1, 3, 5, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 33, 36, 58, 65, 92, 94, 165, 178, 185, 282, 401, 414, 438, 482, 485, 501, 507, 511, 537, 548, 577, 681, 816, 829, 830, 863, 877, 898, 1019, 1094, 1120, 1144, 1169, 1241, 1243, 1257, 1258, 1279, 1284, 1310, 1312
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 944 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Арктична 2, 6/12, 8, 10-20; Арктичний1 1-21, 23-25/4; Арктичний2 6-12, 28А; Стрітенська(ЛюксембургР) 9/39-11, 11Б
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-236 Л-8 з 08:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Таврійська(Комсомольська) 75 А; Технічний 5-13
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-301 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Суворова 25-26, 30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 40, 590, 1348, 1670, 1808, 1831, 2924, 3671, 3739, 3936, 4488, 5755, 5941
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-20 Л-1 з 09:00 по 18:00
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 696, 1146, 1810, 2510, 3354, 3932, 4500 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-20 Л-9 з 09:00 по 18:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Бериславська 1, 3, 5, 7, 9, 13-13А, 15-15А, 17-17А, 21, 25, 27, 29, 31, 33; Гетьманська (Чапаєва) 18-21, 26-30; Затишна(Будьонного) 1-6, 8-11, 14-19, 21-25, 27, 30-37; ЛеонідаБикова(Калініна) 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 96, 115-129, 133-147; Лугова 1-5; Мирний 1-25, 27-28, 37-40; Миру 5; Херсонська 74, 80, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147-150, 258, 262; Центральна(Леніна) 438, 440, 442, 446, 448, 450, 452, 454, 456, 458, 460, 466, 468, 478, 480, 482, 484, 503-505, 509-551
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7657
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-292 Берислав з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Виноградна 2-13; Жовтнева 6; Лесі Українки 4; Пушкіна 1-13; ХмельницькогоБ 4
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-865 Л-2 з 08:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка:
Миру 9-28; Перемоги 1-3, 5-7, 9-17, 19-20, 24, 27, 30, б/н; Таврійська 1-3, 4 А-12, 15-17, 24-26, 28-30, 35-42А; Хуторська 2-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 485, 511, 566
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-800 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-127А, 129, 130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Лісна 18, 20, 22-24 А, 26А, 30; Санаторний 1-27
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-466 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Широка Балка:
Дружби(Радянська) 10, 12, 14-16, 18, 21-26, 29-31, 33-37, 39, 41-45, 47, 49-51, 55-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-640 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Орджонікідзе (Поштова) 22; Старообрядницька(Комсомольська) 40; Театральна(Горького) 33, 35, 37-40, 44, 48-50; Шолом Алейхема 4-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 96, 589, 1784, 2052, 5479
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-2 з 09:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 60, 372, 704 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Віктора Гошкевича(Дзержинського) 19А-21; Йосипа Пачоського (Спартаківський) 11-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3907, 6393
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-4 Л-8 з 09:30 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Гагаріна 0, 5-7, 12-20, 22-27, 30-35, 40; Хмельницького (Фрунзе) 0, 11, 18-19, 25, 27-29, 32-33, 36, 38
Нова Благовіщенка:
Гагаріна 5-9; Леніна 1, 3, 5, 7-12, 17-18, 21-22, 25-26, 28-30; Шевченка 3-5, 8, 10-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1082, 1155, 4353, 4414, 4596, 6272, 6360
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 283 от Р-39 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Антонівка:
Залізнична 1-30
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-778 Л-2 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Антонівка:
Кримська 12, 20, 25, 35А-37, 37Б, 48; Спортивна 15А, 28-40, 54
Херсон:
Кримська 12-13, 15, 34Б, 39, 41-41/95, 45, 47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-410 Л-1 з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
50 років Жовтня 2, 8, 12, 31, 36; Жданова 0-3, 5-8, 10-11, 13, 15-17, 20-22, 25-38, 42-44; Калініна 4-5, 6-7, 9-16, 18-24; Комарова 1-4, 6-12, 14, 16-18, 20; Кузнєцова 4, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30-34, 36, 38, 40а, 42, 44, 46, 52, 60, 64, 66, 68, 70; Осипенко 1-7, 9-14, 16-23, 26-30, 34-46; Петровського 3-6, 8-12, 15, 18-24, 26-30, 33-36, 38-40, 42-46, 48-57, 59-63, 66-67, 71-77, 81-115; Пушкіна 14, 16, 18, 20, 22, 28-30, 32-51; Садова 35; Фрунзе 3-14, 15/34-16, 19-20, 24-31, 33, 35-36, 38-39, 41-53, 56-74; Фрунзе 2-5, 18-22; Щорса 2-4, 7-13, 16-17, 20а, 24-25, 27-34, 37-39, 42-43, 46-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1188, 1250, 1707, 4021, 4097, 4114, 4393, 4414, 4521, 4633, 4650, 4823, 5037
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-652 отпайка ЛР-70 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
ТесленкаА 37; ТесленкаА1 1, 3, 5, 7-7А, 9, 11, 15А, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; ТесленкаА2 1-26; ТесленкаА3 1-17, 19-24; ТесленкаА4 2А-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-210 Л-4 з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
50 років Жовтня 2, 8, 12, 31, 36; Калініна 4-5, 6-7, 9-16, 18-24; Комарова 1-4, 6-12, 14, 16-18, 20; Петровського 3-6, 8-12, 15, 23, 27, 29, 33, 35, 39, 45, 49; Пушкіна 14, 16, 18, 20, 22, 28-30, 32-51; Фрунзе 3-14, 15/34-16, 19-20, 24-31, 33, 35-36, 38-39, 41-53, 56-74; Фрунзе 2-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1250, 4021, 4097, 4114, 4393, 4414, 4650, 4823
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-226 з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 43 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-101 Л-3 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 199 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-101 Л-5 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Садова 1-5, 7, 9-10, 14-20, 30; Трихатки 2; Чапаєва 24, 34, 36
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-160 Л-2 Рогачик з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Глиняний 1-5; Луки Балашова(Комсомольська) 3Б-6; Медичний(Комунарів) 1, 2-41; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Польова 62, 64, 66, 68-91; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 86-86Б, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 240, 501, 700, 771
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-9 з 08:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Приморське(Більшовик):
Степова 1, 2-2 А, 3а-6, 8-33, 33б-33Г, 34/2-42, 44, 46-54; Степова 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 171, 1003
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1280 з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне:
Фрунзе ( Шкільна ) 8, 10, 12, 16, 18, 20-22, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1395, 1421, 1468, 1961, 11115
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-629 Л-1 з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 72; Соборна(Червонофлотська) 40, 42-53, 55-62, 63а-75; Таврійська 20, 22, 24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-1 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне:
Фрунзе ( Шкільна ) 9А, 11, 13-15, 17, 19, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1462
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-629 Л-2 з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Південна 1-39; Таврійська 2, 4, 6, 8, 10, 12-12А, 14, 18, 28, 30
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-2 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Лермонтова 57а, 59, 61, 63, 65-66, 76, 80-86; Південна 41
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-3 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 1017 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-237 Л-4 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Всхід 1-3, 4-6; Котляревського(Колгоспна) 1-1А, 3, 5-26, 27А-38; Першотравневий 1А-4, 6-21; Покровський(Колгоспний) 1, 2А.-9, 11, 13-42; Скіфський(Крупської) 12-23, 25-34; Солов'їна(Крупської) 1-1А, 3-6А, 8-14, 16-21, 26-28; Травня1 354, 357, 360-376, 378-381, 384-387, 389, 393-402, 406; Центральна(Леніна) 388-390, 392, 394, 396, 398, 400, 402-404, 406-408, 412, 414-418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434; Шевченка 75, 123А, 125, 127, 129, 131, 133, 137-147, 149-155, 157, 159, 161-170, 172
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-83 Берислав з 09:00 по 13:00
Херсонські МЕМ Херсон:
КуликаІ 31:1, 31:3-корп. 7; Тираспольська 1; Торгова(Січня21) 50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5849, 6395, 6495, 6726
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-1068 1Т з 09:30 по 14:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Добропілля:
Леніна 2-6, 9-церковь; Макаренко 1-21; Миру 1-38; Молодіжна 1-25; Новоселів 01, 2-7, 13; Першотравнева 1, 2/1-4/2, 6-10, 11-33, 34-41, 43-46; Піонерська 1-30; Покришева 1-26/1; Радянська 1-10, 11-18, 20, 21-28, 37А-55, б/н; Тітова 1-30
Долматівка:
60роківЖовтня 1-21; Гагаріна 1-40, 43-48; Горького 1-26, 28-43, 46-47, 49-70; Калініна 1-6, 8-37, 39-70; Київська 0-8; Леніна 2-5, 7-72; Львівська 1-16, 20-31, 33-57; Першотравнева 1-31, 33-36; Рівненська 1-19; Садова 1-52; Чапаева 3-18, 20-27, 29-37, 39-58; Шкільний 1-3
Жовтневе:
Висовіна 1-31; Кірова 1-2, 3-4, 5, 6, 7-9, 11, 13-19, 21-38; Комсомольська 1-Б/н; Кошового 1-а-5, 7-8, 9-26, 28, Б/Н; Неизвестная КОШАРА
Зеленотропинське:
70 роківЖовтня 1-16, 18-29, 31-49; Миру 1-27, 30-46, 48-52; Молодіжна 1-2, 4-30, 32, 36-38; Радянська 1-54
Київка:
Гагаріна 1-27, 29, 31-50, 52-58; Чапаєва 1, 3-9, 12-20, 22-35, 38-39А, 41-54, Б/Н
Нововолодимирівка:
Виноградна 1-19, 21, 23-25, 27-30, 32-35, 36А-40, 44-48, 50, 52-84; Горького 1-10, 13-18, 20-31, 33-35, 37-41, 43-51, 53-65, 67-83, 87-89; Леніна 1-18, 20-27, 28-32, 34-36, 38-52, 54-59, 61-62; Степова 01-1, 2/1-5, 5Б-13, 15, 17, 18 А-131; Червоноармійська 1-40, 42-45а, 48-63
Новософіївка:
Леніна КАНАЛ
Сліпушинське:
Польова 1-13, 15-22; Пундалова 1-4, 6-14, 16, 19-32; Тельмана 1-45, 47-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15, 92, 102, 112, 139, 148, 282, 306, 309, 321, 348, 485, 511, 526, 545, 635, 637, 648, 652, 655, 681, 789, 828, 836, 858, 876, 893, 924, 937, 951, 971, 973, 1046, 1167, 1180, 1197, 1202, 1257, 1259, 1263
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Долматівка" 1Т з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Воскресенська(ЛюксембургР) 1-7, 9-14, 15-17, 19-20, 23-26, 28a-30; Гоголя 9-11; Паркова(МарксаК) 2А, 4-8, 10-14, 16А-25, 27-39; Херсонська 16, 18-18А, 29, 31-31А, 33; Центральна(Леніна) 228, 230, 251, 253, 255, 257, 261
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673, 743, 759, 760, 772, 7102, 7108, 7147, 7249, 7262, 7278, 7293, 7395, 7409, 7414, 7489, 7587, 7628, 7643, 7653, 7680, 7742
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-73 Берислав з 13:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
КуликаІ 31:2
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-1068 2Т з 09:30 по 14:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 673 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-275 Берислав з 12:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
КуликаІ 31:1, 31:3-корп. 7; Тираспольська 1; Торгова(Січня21) 50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5849, 6395, 6495, 6726
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-1068 1Т з 09:30 по 14:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Лісова 3; Металургів 1-корп. в; Чорноморська 51 А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79-81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-268 Л-3 з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Армійська 99; Західна 92, 98; Приозерна 99-100
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-815 Л-1 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 24; Миру 2-2 А, 4, 6, 8, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 405, 473, 478, 539, 623, 668, 701, 714, 802, 834, 843, 852, 871
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-3 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Милове:
Бериславська 24, 27, 35-38; Степова 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7120, 7448, 7495, 7498, 7499, 7570, 7575, 7675
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-160 Берислав з 12:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Українська 1А-3, 5-7, 16-22, 26-27, 30, 32, 34, 37-38, 41-48, 50-58, 61, 63-67, 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7010
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-49 РОГАЧИК з 08:30 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове:
Березня8 1-16; Ларіонова 2-49; Суворова 2-6, 9а, 14, 16-18; Центральна(Січня9) 1-32, 34-45; Частника 1а-5, 7-11, 14, 16, 18; Шевченка 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 69, 247, 342, 372, 410, 440, 441, 495, 567, 578, 616, 704, 755, 819, 857, 874, 910, 941
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-246 з 08:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка:
Молодіжна(Червоноармійська) 2-35, 37-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15, 1429, 1436
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1791 з 09:00 по 16:00
28.2.2019
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
50 років перемоги 1-31; Глінки 2-9, 10А-14, 16-19, 21-34; Куліша 24, 49-61А; Меліораторів(Жовтнева) 1-14, 14Б-22, 24; Сонячна(Щорса) 1-15, 16А-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 861
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-707 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Айвазовського(МорозоваП) 3-14, 18А; Айвазовського(МорозоваП) 1, 9; Берегова 1; БорисаКенджієва(ЧайкінойЛ) 1-9; Космодем'янськоїЗ 46, 48; Рилеєва 1-10/1; Чайковського 1-10, 12, 14; Шкільна(Крупської) 1-8, 10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-1 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
БорисаКенджієва(ЧайкінойЛ) 11-25; Дунаєвського 1-4, 6; Земнухова 15-30; Комарова 1-6; Космодем'янськоїЗ 15-15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 34, 36, 40, 42, 44, 48; Радіщева 41-42, 44-62, 63-71, 73, 75, 77, 79; Рилеєва 11-24; Чайковського 11, 13, 15-28; Шкільна(Крупської) 9, 11-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3783
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-2 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Будьоного 1-7; Леніна 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53-55, 57, 59, 61, 63-65, 67-98; Мирного 1-13; Партизанська 14, 15 "А"-17 "А", 19-24; Першотравнева 1-2, 4-37, 41-43, 45-73, 77 "А"-87; Приморська 1-11, 14, 15-21, 25-27, 28-31; Чапаєва 31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65-104; Шевченка 1-1 "С", 2-22, 24, 26-39, 42, 46-50, 52-68, 70-82; Щорса 1 "А"-14, 17-18, 20 "А"-25, 27-31, 33, 34-37, 39-48, 51-56, 59-77, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1126, 4264, 4414, 6248, 6264, 6316, 6335, 6339, 6342, 6370
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 263 з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Сергіївська(Радянська) 22-28, 30, 30 а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 130, 257, 682, 1258
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-231 Л-1 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Нова 1-2, 5-8, 11-27, 29-30; Перемоги 1-12, 14-15, 17, 20-30, 32, 34; Рибальська 2, 4-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-168 з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська) 105А; Мангубінська(Пролетарська) 75, 77, 79, 81, 83, 85-85-Б, 87; Святоюріївська(Будьонного) 135-137, 139-143; Сергіївська(Радянська) 52/1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 76
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-231 Л-2 з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Пасічника 78-84, 92-98; Радянська/Комсомольська 63/95; Сергіївська/Бєлікова 85/76; Сергіївська(Радянська) 31, 33-43, 45-47, 49, 51, 53-55, 57, 59, 61, 65-69, 71, 73-73 А, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 479, 683
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-231 Л-6 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне:
295 Херсонської дивізї б/н; 40 років Перемоги 2-8, 10-31; Горького 1-2, 3-4, 6-12, 14-19; Елеваторна 5; Жовтнева 1-21, 25, 29; Карбишева 1-2, 4-51; Левицького 1-19; Леніна 2-8; Мала 1-9; Мічуріна 1, 3-8, 11-12; Молодіжна 1, 3-10, 12-20; Мочаліна 5-10, 14-18, 20-23, 25-28, 30-40, 42, 44-64, 66-95; Некрасова 1-32; Перекопська 2, 4-48; Першотравнева 1-49; Пушкіна 1-5; Радянська 0-4, 6-14, 16-23, 25-30 А, 32, 34-40, 42-60, 62-88; Степовий провулок 1-11; Таврійська 1-11, 13-17, 19-28; Херсонська 1-5, 7-26; Шевченко 1-44, 47, 50-51, 53-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 922, 5047, 5051, 5052, 5061, 5063, 5118, 5134, 5179, 5252, 5256, 5261, 5334, 5344, 5346, 5350, 11116, 15758, 15760, 15806, 15810, 15811, 15812
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 8545 з 07:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Горького 1-17; Садова 72; Соборна(Леніна) 24, 26, 28/2, 32, 36, 103
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1035
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-849 Л-1 з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 7 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1726 з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Бережного 64, 66, 68, 70-81; Прикордонна 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100275
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-39 Воронцовка з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовіЛагері:
Cтепова 1-6, 8-35; Енергетиків 2; Кооперативна 2-7, 9-13; Миру 1-23А, 25а-28а, 31-33, 35-59, 63-65; Нова 1-8, 10-20, 22, 24-25, 27-28, 31-33, 35-40; Толстого 1-13, 14а, 15А-27а, 29, 31-42, 44-45, 47-49, 51-60, 61а-74
Пісчане:
Зелена 1-8, 11-27, 29-38, 41, 43-43а; Космічна 1-5, 9-12, 14-25, 27-44; Південна 1-10, 12, 14-26, 29, 33-35, 39-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 178, 184, 201, 239, 674, 1816, 1833, 1836, 2220, 2222, 2442, 3096, 3108
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 52 з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
50 років перемоги 1; Глінки 2-9, 10А-14, 16-19, 21-34
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-3 з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка:
Азовська 44, 46-57 Л, 59а-74, 76-79, 80 б-126А, 178; Виноградна 21, 28, 29, 30а, 33А, 36Б, 42-58, 61А, 76-а, 95а-129; ДериглазоваГ 81-95; Озерна 15-17; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б
Щасливцеве:
Амбулаторна 37-42; Арабатська 13-77; Будівельна 2; Водна 4; Гагаріна 87-91, 105Б-129; Зяблівська 5-9; Миру(Леніна) 181-184; Паркова 2; Таврійська 9; УкраїнкиЛ 14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1286, 1381, 1712, 1786, 4039, 4132, 4196, 4256, 4336, 4358, 4391, 4478, 4480, 4495, 4595, 4653, 4699, 4745, 4747, 4774, 4817, 4835, 4864, 4875, 4908, 5012, 5054, 5058, 5059, 5060, 5095, 5102, 5103
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 692 з 09:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17, 19, 21, 23; Комарова 5 в, 89-97; КузнєцоваР 1-52, 54-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-77, 78-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4, 5а/1-6а, 7А-8А, 10-12а, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40-42, 44, 46-46а, 48-48а, 56-56а, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68-70А, 72-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-90, 92, 95-98, 101Б-108, 110-112, 117А, 123-а; Набережна 1-14, 25-27; Приморська 2; Радянська(Зелена) 1-34, 38-84; Сивашська 0-2, 81-91а; УкраїнкиЛ 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4082, 4097, 4132, 4254, 4402, 4448, 4482, 4564, 4581, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4823, 4835, 4843, 4902, 4949, 5044, 5083
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 693 з 09:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2; Комарова 5 в; КузнєцоваР 1-34, 37-39, 65; Миру(Леніна) 1-16, 17-67, 69, 71, 73, 75, 77; Радянська(Зелена) 1, 3-34, 38-48; Сивашська 1-2, 81-91а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 1258, 4097, 4132, 4589, 4591, 4823, 4835, 4843, 5044
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-752 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Вербове:
Вербове 0, 2-5, 7-34; Колодязна 16
Максима Горького:
Ентузіастів 1-29; Космонавтів 0-5, 7-21; Новобудова 1-21; Піонерська 1-15, 18; Польова 1-26; Поштовий провулок 4; Прибережна 1, 2а, 6-7, 9-24; Приморська 1-19; Садова 1 А-23; Шкільна 1-8; Ювілейна 1-4, 6-14
Рибачий:
Рибачий 0-7
Хорли:
Горького 1-3, 3А-25, 27-31, 33-44, 49-52; Жовтнева 2-34, 35 А-51; Леніна 1-46; Молодіжна 1-12; Морська 1-5; Набережна 6 Б-7; Першотравнева 1-21, 23-37; Прикордонна 1А-Б/о Строитель; Радгоспна 1-4А, 6, 8-33, 35-64 А; Смірнова 0-2, 5-11, 13-25, 27-58; Степова 2-15, 19-Б/Н; Червоноармійська 1-3, 5-6, 8-16; Чорноморська 0-3, 10-23, 27-54; Шкільна 1-6, 8-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 423, 5005, 5017, 5031, 5046, 5047, 5050, 5053, 5061, 5069, 5070, 5074, 5081, 5097, 5099, 5128, 5129, 5145, 5169, 5186, 5188, 5189, 5191, 5192, 5193, 5195, 5197, 5224, 5245, 5254, 5255, 5260, 5267, 5270, 5278, 5281, 5288, 5296, 5301, 5308, 5310, 5312, 5313, 5316, 5318, 5319, 5324, 5327, 5329, 5332, 5337, 5354, 5363, 5364, 5366, 5370, 5397, 5422, 5424, 5433, 5437, 15731, 15742, 15743, 15750, 15758, 15760, 15768, 15771, 15776, 15777, 15778, 15781, 15782, 15790, 15818, 15820
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8412 з 08:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Армійська 99; Західна 92, 98; Приозерна 99-100
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-815 Л-1 з 09:00 по 11:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Армійська 86-97; Приозерна 94; Українська 95
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-815 Л-2 з 11:00 по 13:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Морська 99; Незалежна 100
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-815 Л-3 з 13:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Будьоного 1-7; Леніна 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53-55, 57, 59, 61, 63-65, 67-98; Мирного 1-13; Партизанська 14, 15 "А"-17 "А", 19-24; Першотравнева 1-2, 4-37, 41-43, 45-73, 77 "А"-87; Приморська 1-11, 14, 15-21, 25-27, 28-31; Чапаєва 31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65-104; Шевченка 1-1 "С", 2-22, 24, 26-39, 42, 46-50, 52-68, 70-82; Щорса 1 "А"-14, 17-18, 20 "А"-25, 27-31, 33, 34-37, 39-48, 51-56, 59-77, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1126, 4264, 4414, 6248, 6264, 6316, 6335, 6339, 6342, 6370
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 263 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-127А, 129, 130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Євгена Матвєєва(Матвеєва) 8, 10, 12-12Г; Лісна 4, 6, 8-8А, 10, 12, 18, 20, 22-24 А, 26А, 30; Лісовий 1-5; Санаторний 1-27
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-466 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка:
Братський 3-5; Лазурний 2-5; Миру 3; Садова (Московський ) 1-2, 4, 7, 9-17; Херсонська 1-2; Шкільна (Леніна) 1, 3-5, 7, 10-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20038
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-378 Л-1 Олександрівка з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка:
Молодіжна (Пятирічки) 1-2, 7-11, 13-14, 17-24, 26, 28-29; Надії (Колгоспна ) 3А-8, 12-20, 23; Південна 1, 3-5; Привітний (Робочий) 1; Шкільна (Леніна) 15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-28 Л-1 Олександрівка з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка:
200 років Чорнянкі 1-5; 40 років Перемоги 1-15, 43; Гагаріна 1А-10, 12-15, 17-30; Героїв Майдану (Жовтнева) 1-2, 4-12, 15-24, 27-94; Давида Бурлюка (Комсомольська) 1-47, 49-52; Дніпровська 2-5; Дерібасівська 1-25; Дніпровський 1, 4-8, 13-18; Каховська 1-53, 57-65, 69-94; Ломоносова 1-8; Маяковського 1-42A, 44-70, 72-76А, 79-106; Мира 1; Молодіжна 3-6, 8-42; Незалежності 51А; Незалежності (Леніна) 1-1А, 4-19, 21-27, 30-39, 42-57, 59-86; Нова 1, 3-22; Новокаховська 1-2, 2Б-26; Основський 2-9, 12; Першотравнева 1-11, 13-22, 24А-32А, 34-66; Першотравневий 2-56; Петра Калнишевського (Цюрупи) 1-6, 8-30, 32-66, 69-71; Пушкіна 1-58; Російська 2-20, 24-38, 40-52Б; Садова 1-9А, 15-21; Садовий 3-11, 17-19; Соборна (Фрунзе) 1-6, 9-26, 29-39, 41-43; Степова 1-49, 52-63; Тітова 1-8, 10-30; Херсонська 2-21, 25-55, 57-72, 75-92; Шевченка 1-34, 36-53; Ювілейна 1-15, 17-71; Ярослава Мудрого (Радянська) 1-10, 13-14, 16-21, 23А, 25, 27-35, 37-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 22, 43, 68, 103, 264, 273, 3353, 3403, 3424, 3483, 3487, 3571, 3629, 3714, 3809, 3852, 4077, 4084, 4160, 4185, 4260, 4278, 4291, 4296, 4319, 4321, 4488, 4530, 4611, 4618, 4627, 4648, 4688
Технічне обслуговування лінії 35 кВ ф.35 Чорнянка з 10:00 по 12:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Ленiна 36; Садова 1-34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-360 Л-1 Воронцовка з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Дружби народів(Махарадзе) 8Б, 25, 27-33, 35-36, 40, 44-44А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4314, 4823
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-054 Л-1 з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Заповітне:
Трудова 1, 5, 7, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-337 Л-1 Н.Сірогози з 09:30 по 15:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
Даника 1-14, 16-25; Джона Говарда 27/11; Дитячий 1-8; Журби 1 А-4, 9-17, 23; Заводська 1-7А, 9А-11, 15; Залізна 1-6, 8-21; Торговий 1-12, 16А-24; Шкільна 14, 22, 24, 27, 30; Яблучний 1-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20161, 20715
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-840 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Софіївка:
Гагаріна 33, 35, 37-47; Дніпровська 1-33; Миру (Леніна) 8, 18-21, 24-30, 35; Миру (Леніна) 16; Нова 1-8, 11-20, 24-27, 33; Тараса Горобця (Радянська) 1-9, 12, 15-21, 23-43, 48-54; Шкільна 2-12; Шкільний 2-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 279, 3403, 4728
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-135 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Меліораторів(Жовтнева) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-707 Л-7 з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 279 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-135 Л-1 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Софіївка:
Гагаріна 33, 35, 37-47; Миру (Леніна) 8, 18-21, 24-30, 35; Миру (Леніна) 16; Шкільна 2; Шкільний 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 3403, 4728
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-135 Л-2 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Софіївка:
Дніпровська 1-33; Нова 1-8, 11-20, 24-27, 33; Тараса Горобця (Радянська) 1-9, 12, 15-21, 23-43, 48-54; Шкільна 3-12; Шкільний 3-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 279
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-135 Л-3 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія-Нова:
Альошина 1-45; Березня8 1-24; Ботанічна 1-27; Будівельна 1-24; ДмитраЖарука(60роківСРСР) 1-20; Зелена 1-9; Іванова 1-12, 14-15, 17-46; Лугова 1-5, 10, 12А-14, 20, 24; Молодіжна 1-18; Нова 1-4, 5-9; Паркова(Фрунзе) 2-6, 13; Покришкіна 2-17; Робоча 1-9; Садова 1-21; Соборна(Червоноармійська) 2-4, 12-26, 32-42; Степова 1-16, 20-24; Фальц-Фейна(Леніна) 9, 23-67; Центральна(Жовтнева) 1-17, 18-46; Шевченко 1А-2, 4-18; Шкільна 1-12
Веселе-2:
Веселе 2, 5, 7-9, 13-14, 17, 20, 23, 26
Іллінка:
Асканія 2, 4-20; Ватутіна 2-6, 8, 10-12, 17-24; Гагаріна 2, 6-9, 12, 14-15, 17-19, 21, 23-31, 33-34, 37-49, 53-57; Єфімова 2-6, 9, 10А-13, 15, 17, 19, 21-22; Жовтнева 2-4, 6-10; Комарова 2-5, 8-15; Лугова 1-3, 5, 8; Миру (Фрунзе) 1-8; Садовий провулок 1-2, 4-8; Степова 1, 3-7, 9, 11-12, 14; Шевченка (Леніна) 1-5, 7-8, 10-14
Камиш:
Зелена 1-2, 7, 9; Лугова (Червоноармійська) 2, 6; Робоча 1, 9, 12, 14-15; Степова 1, 4-5, 7-8, 10-13, 27, 29-31, 40-42, 47; Червоноармійська (Леніна) 9, 21
Молочне:
Гагаріна 1-4, 6-9, 11-14, 16-22, 24-27, 29; Дмитра Жарука (Леніна) 1-11, 13-15, 17-29; Зелена 1-12; Лесі Українки (Жовтнева) 1-7, 9-17; Маяковського 1-2; Миру 2-20; Молодіжна 1-9, 11-24, 26-29, 31, 33-38; Нова 1, 4-16, 18-23, 25-26; Польова (Комсомольська) 1-5, 9-10, 12-15; Спортивна 1-2, 4-8; Степна 4-10, 14; Тваринників 1-26; Уральська 2-15; Шевченка (Першотравнева) 1-19, 21-27, 34-35
Новий Етап:
Автогаражна 7; Новий Етап 1-3, 5, 8-10, 12, 18
Пітомник:
Степова (Фрунзе) 5-15, 21-23; Будівельна 2, 6-14, 17-19; Гагаріна 1-3, 15, 29; Космічна 1-2, 6-7, 9-12, 14-31, 33-38; КудріІ 0-7, 9-16, 18, 20-23, 27-31, 33-35, 40; Нова 1-10А; Полева 4, 12-14; Робоча 1-3, 5-6, 7-9; Садова 1, 2-3, 4-6; Степна 1, 25; Тутарінова 1-3, 5-14, 17-29, 33, 39-41; Центральна (Леніна) 1-4, 6, 8-15, 18-19, 21-37; Шкільна (Комсомольська) 2-11, 13-18, 20-22, 24-29, 32-34, 38-44
Хлібодарівка:
Виноградна (Комсомольська) 2-34; Вишнева (Леніна) 1-36; Горького 1-24; Кудрі 2, 4-22; Миру (Фрунзе) 1-17, 19-30, 32-35; Молодіжна 1-13, 15-39, 41-44, 46-52, 55-56, 58-66, 68-74, 76-105, 107-124; Паркова 1, 4-6, 10; Полева 1-2; Степова 1-29; Українська (Радянська) 1А, 2-14, 16-28, 38-42, 46-60; Шкільна 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 387, 388, 396, 416, 418, 421, 423, 442, 467, 475, 492, 495, 500, 506, 513, 518, 521, 529, 530, 540, 544, 555, 556, 579, 587, 591, 599, 617, 620, 652, 677, 678, 715, 721, 746, 754, 756, 761, 765, 766, 774, 784, 791, 796, 800, 801, 805, 809, 811, 822, 833, 835, 836, 839, 842, 851, 855, 856, 868, 884, 904, 911, 936, 951, 960, 981, 982, 1000, 5300, 11115, 11116
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Асканія Нова" 1Т з 10:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Козацька 1-18, 29; Козацький 12б; Ракитний 28; Таврійська 1-3, 6-12, 15-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-787 Л-2 з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 1-3, 3А-22; Жовтнева 2-22; Першотравнева 1-4, 4 А; Прикордонна 3, 32; Радгоспна 1-4А, 6, 8-9, 13; Смірнова 0-2, 5-11, 13-25, 27-58; Степова 2-15, 19-Б/Н; Чорноморська 2-3, 10-20; Шкільна 1-3 А, 6, 8-13, 15-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5017, 5061, 5081, 5128, 5316, 15758, 15760, 15776, 15790, 15820
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-116 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Затиса 59-76, 78-82, 84-94, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1506, 1953
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-348 Л-1 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне:
Горького 1-2, 3-4, 6-12, 14-19; Мочаліна 5-7, 15; Перекопська 2, 4-8, 12, 14, 16-18; Радянська 1-4, 6-14; Шевченко 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047, 5052
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-341 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Гвардійський 1-59; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 27, 29-36, 38, 40; Крилова 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 161
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-3 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Білоруська 4-28, 29-38, 40-42; Єврейська(Войкова ) 83/42, 102; Затишний 3-12А; Запорізька 1-1А, 1В-22/130, 26-27, 32-58, 60-61, 63-80; ЗапорожчукаА 1-3, 4-25; Комарова 36/33А, 38, 40, 42-42А, 44-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62, 64-64А, 66-70, 72-94, 96-106, 108-117, 118А, 120-127, 129-161, 163/10А-185; Куйбишева(Вільхова) 72-74, 78-82; Ломоносова 48-51, 53, 54-60, 61-106, 107-116, 118-119, 121-125, 129-143, 145-145/1; Ломоносова/Сорокіна(Качельна) 76/43; Мостова(Доброхотова ) 5-10, 17-19, 20-56, 58, 61; Наскрізний1 (Сквозной) 2-2А, 4А-22; Нижня(УльяноваД) 143, 145-145/2, 147, 149, 151-151Б, 153, 155, 159-167, 169-182А, 183А-206; Новосельський 1-12, 16; Олександрівська(Червонопрапорна) 76, 78-82А, 84, 86, 88, 90-90/13, 94-94А, 96, 98, 100, 102, 104, 106-106А, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126-128, 132, 134-136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150-179А; Піонерська(Купецька) 47, 49, 51-51А, 53-53А, 55, 57, 59, 64-74, 75-100, 102-114, 115А-136, 138 А-156; Причальна 68-100; Пушкінська 33, 35, 60/37, 62, 64-84, 86-89, 90/66-95, 97-107, 108-113, 114-119, 121-123, 125, 127-160; Пушкінська/Фрітаун 48/46; Садова 68, 72-100/84; Смольна 1, 8-35, 36-38А, 40, 42, 44/59-48, 50, 83, 97; Сорокіна(Качельна) 1А-9, 10-14, 18, 24, 25А-28, 30-39, 40-54, 58, 60-60/67, 64-64А, 74-82; Степовий 6; Тупиковий 3-9; Тютюнова 15/6; УльяноваД(Нижня)/Сорокіна(Качельна) 139/20; Фрітаун 7/114, 11, 17-22, 26-28; Чайковського 2, 45, 47, 49-50, 51-51А, 53-57, 59-61, 63А-69/2, 70А, 72-81А, 83-87, 89-96, 98, 100-100А, 102-102А, 104-104А, 106, 108, 110-110А, 112-112А, 114, 116; Яружна(Овражна) 13, 86-91, 94-94А, 96-96А, 102А-116, 120А, 126, 132, 136-144
Херсон,Садове:
Яружна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 363, 370, 449, 592, 609, 1090, 1370, 1505, 1511, 1618, 1625, 1653, 2337, 2503, 3196, 3903, 4052, 4115, 4233, 4440, 4712, 4818, 5102, 5472, 5502, 5702, 6279
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ РП-Подпольный яч.6 з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Борозенське:
Будівельників 1-14; Жовтнева 1-20, 22-59; Мічуріна 12; Молодіжна 54-56, 58-63, 65-67; Робоча 1-14; Садова 47-51
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20051, 20059, 200107, 200135, 200141, 200145, 200272
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-366 1Т Олександрівка з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 200107, 200389 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-366 2Т Олександрівка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Молодіжне:
Ботанічна 42, 52; Садова 11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-738 Л-5 з 09:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Леніна 29, 31, 33, 37; Радгоспна 20, 22-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-521 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Горького 23-25, 27-31, 33-36; Жовтнева 23, 25-27, 29, 33; Леніна 29, 31, 33, 37; Першотравнева 4/1, 6-21, 23-37; Радгоспна 10-12, 14-31, 33, 36, 38-40; Чорноморська 1, 27-36; Шкільна 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-521 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Гай:
Миру 2-4, 6, 8, 16-21, 23-26; Таврійська (Леніна) 1-4, 7-18, 24-36; Шевченко 28
Червона Поляна:
Вишнева 1-9, 14-22, 27-32, 34, 36-38, 47-53; Заводська 2-4, 6, 8-12; Мирний провулок 3-10; Пушкіна 5-22, 26-33, 37-43, 45-53, 56-58, 61-62, 68-70, 73-85; Соборна (Жовтнева) 1А-9, 11-21, 23-25, 27-31, 38-41, 47-66, 68-94; Степова 1-15, 17, 19-22, 25-28, 33-41, 46, 48-56, 58, 60, 62-71, 73-85; Шкільна 2-18, 22, 24-35, 37-45, 50-54, 56-57, 59-61, 64-68, 74-82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 674, 703, 794, 849, 880, 967, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 776 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Безроднього 41, 43, 45, 49, 53, 55-57, 59; Калинова(Калініна) 3-28а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-3 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Кримська 81, 85, 87-97
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-381 з 08:30 по 12:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Михайлівська Б/Н; Піонерська 86-88; Херсонська (Леніна) 0, 31А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5107
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-188 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 388 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-79 з 11:00 по 15:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Безроднього 15; Матросова 8, 10-12; Суворова 4-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1415, 1813, 1864, 2011, 2043
Капітальне будівництво ТП 10(6) кВ КТП-240 з 08:00 по 17:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Запорізьке:
Леніна 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 22, 24, 26-28, 30, 34, 36, 38; Північна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4669
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка:
Новікова 4, 7; Пушкіна 27, 31, 41; Толстого 1, 4-7, 9, 11-35, 37-38; Шкільна (Піонерська) 1-2, 5-9, 11-18, 20-21, 23-25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-406 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка:
Пушкіна 21-25, 29-30, 32-40, 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436, 647, 860, 956, 973
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-406 Л-2 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Миколи Букіна 70-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 362, 523, 570, 2422, 3012, 3068
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-34 1Т з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка:
Паркова (Калініна) 1; Пушкіна 1, 3, 5-6, 9-10, 12-14, 16, 18-20; Урожайна 1
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-406 Л-4 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Дружби (Карла Маркса) 3, 5, 7, 9; Молодіжна 3-5, 7-46; Соборна(Леніна) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-21а, 23, 25-25А, 27, 29-29А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1842, 1915, 1969, 2042
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли:
Жовтнева 35 А, 37, 41-51; Молодіжна 1-2, 5-12; Радгоспна 32, 35, 37, 43-64 А; Червоноармійська 1-3, 5-6, 8-12, 15-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5288, 15731
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-115 Л-3 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
Городній 33-50; Дружби (Карла Маркса) 20, 22, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36; Свято Троїцька(Дімітрова) 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59-59а, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Таврійська 3, 6-7; Тупіковий 1-6
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-295 Л-2 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Корольова(Калініна) 1-1 Б, 3; Північна 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34-34А, 36, 40, 42, 51-71
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-589 Л-2 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне:
Кіровська ( Квітуча ) 0-12, 14-17, 20, 22-23, 25, 27, 29, 31-37, 39, 42-43, 45-53, 55-58, 60-66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1395, 1796, 1992
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-373 Л-1 з 09:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хрестівка:
Островського 1-11, 13-13А, 15-21, 23-25; Шкільна 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 445, 711, 773, 877, 922, 975, 993
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-154 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Костогризове:
Весела 12-33, 35-45, 47-70, 73-86, 88-90; Виноградна (70 років Жовтня) 1-9; Вузький 1-11; Гірського 1-5, 6А-14, 16-37, 39-48, 50-59; Ладичука 1-21, 33-39; Лісна 0-12А, 13А-20; Молодіжна 1-6; Нова 1-1 А, 3-30, 32-41, 43-46; Піщана 1-12А, 14-60; Польова 0-35; Раденська 0-28, 29А-41; Таврійська (Радянська) 1-10, 12-16, 19-30, 32-57, 62-ЦЕРКВА; Терешкової 1-9; Шкільна 1-13, 15-25, 28-48, 50-56
Поди:
Адмінистративні межі Костогризівської с/ради б/н; Лісна 86-88; Малокопанська 0-19, 23-24, 27-45, 47-52, 57-72, НЕ УКАЗАН; Поди Праві 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 16, 18, 21, 111, 173, 264, 401, 410, 535, 558, 570, 825, 874, 921, 936
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1993 з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 376, 411, 860, 952 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-2 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Гоголя 3, 43-50; Космодем'янськоїЗ 1/16, 11, 13, 15, 17-17 А, 19, 23, 25, 27, 30А, 32-57, 59, 61, 63-63А, 65-65 А, 67, 71, 76-116, 120-122; Курчатова провулок 7; Лисенко 2; Партизанська 20
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-59 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка:
Вавілкіна 1-4, 5 А, 6А, 8-10, 12 А-14, 16-24, 27, 30-31, 32А-33, 36-38, 42; Козацький(Колгоспний) 1-7, 8, 12; Лікарняна 1-2, 5-7, 10 А, 10 Б-16, 18-19, 21-24, 26, 29-30, 32-34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 59А-60, 62, 64, 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7102, 7130, 7398, 7406, 7467, 7751
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-251 Берислав з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Кримська 15, 17-17А, 19-21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43; Південна 2Ж
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11116
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-1 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Гоголя 3, 43-50; Космодем'янськоїЗ 1/16, 11, 13, 15, 17-17 А, 19, 23, 25, 27, 30А-116, 120-Б/Н; Курчатова провулок 7; Лисенко 2; Партизанська 20; Урус-Мартанівська 23-24, 26-46, 48-49, 51-67, 69-73
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-59 Каланчак з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка:
Леніна ( Таврійська ) 82, 84-84 а, 119
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-446 Л-1 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Видригана 39-41; Дніпрогеський 7-8, 10, 13, 15; Донський 27, 36-38; Житомирський 18, 24, 29; Колективний 4, 6, 8, 10; Кримська 74, 76, 80, 85, 93, 101, 103-103А, 119; КуликаІ 80; Нікопольський 11; Партизанський 7, 9, 13/105-14/103; Січових стрільців(Калініна ) 78, 94, 97, 98, 104; Уманський 9, 12, 24, 31, 35; Чорноморська 71, 79, 93, 101; ШевченкаТГ 122, 132, 140, 145
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-1105 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Видригана 21
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-986 А з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Ковальський (Ковальний) 16-29; Соборна(Леніна) 56; Спортивний 1-18; Чалбаська 1-15, 17, 21; Чумацька(Комсомольська) 22-22 А, 24, 27-31, 33А, 35, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 95, 261
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-261 з 08:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ВеликаКардашинка:
Степовий 1-19
НоваЗбур’ївка:
Безимянний 3
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 884 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Східна 1-2, 3-32, 34А-38, 40-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 26, 61, 71, 700, 707, 835
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-810 з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Молодіжна 1 а-1б
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-183 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
ЛесіУкраїнки(КрупськоїН) 31, 33, 35, 37, 41-85; Молодіжна 0-37; Південна 1-2, 5-6, 9-12; Чалбаська 16, 18-20, 22-63; Чумацька(Комсомольська) 1-19, 21, 23, 25; Шевченка 0, 37-60
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-590 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Куйбишева(Вільхова) 1-3, 5-7; Чайковського 103, 105, 107, 113, 115, 117-118, 119, 123-133, 135-141, 144, 146, 148, 154А, 156, 158
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-49 Л-3 з 09:30 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 20-20Б, 22-22Б, 24, 26А, 28, 30, 32, 69, 75А, 77, 79-81, 83, 93-95, 97-97А, 99-101, 103, 105, 107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 1973, 6369
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-2 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Арктична 1/3-9, 13-35, 41-43; Гордієнка 17-19, 32, 34-40; Запорізька 5-27; Квіткова 1-2А, 4, 6-9, 13-16, 18-35, 49; Лазурний 2; Майская 12А-13; Олешківська 6, 9-33, 36-41, 48-62; Перемоги 3-33; Східний 2зд 38; Фабрична 3-32; Чорноморська 3-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 700
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-813 з 08:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
50 років Жовтня 31, 36; Комарова 1-4, 6-12, 14, 16-18, 20; Пушкіна 14, 16, 18, 20, 22, 28-30, 32-51; Фрунзе 3-14, 15/34-16, 19-20, 24-31, 33, 35-36, 38-39, 41-53, 56-74; Фрунзе 2-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1250, 4021, 4414, 4650
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-226 Л-1 з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Інтернаціональна 20, 26, 29-35; Раденська(Радянська) 29, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-45, 49, 53; Таврійська(Комсомольська) 65, 67-75, 76-78, 80, 82, 84-85; Технічний 1-3; Ювілейна 0-2, 4-6А, 49, 51, 53, 55, 57-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 952
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-588 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 27А, 29, 31/22-37/2, 37А-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82, 84, 90, 92А, 94-94А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Абрикосова 4; Жовтнева 8; Західна 0; Лісна 0-3, 5-41; Молодіжна 1-20; Незалежності 35; Садова 1-27; Соняшна 1-3; Шкільна 23, 27-29А, 31-33, 35, 38, 46-56; Шкільний 7; Яблочна 5-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 573, 1039
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-306 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Кооперативна 1-50; Кооперативний 2; Покровська(Фрунзе) 1-33; Сільська 2-4, 6-30; Соборна(Леніна) 62, 125-127; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-277 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 43, 46-49, 50/36-51, 54-54А, 56, 58-58А, 62; Молодіжна 17-29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80; РазінаСтепана 36, 38, 40, 42-42А, 47, 49, 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55, 57, 59-59/107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:00 по 17:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
Листопадна 3, 5
Раденськ:
Маяковського 0, 3, 10А-29; Миру 28, 32-32 А, 36, 39-59; Мозгальова(Гвардійська) 1 А, 3-4Г, 16 А; Таврійська(Комсомольська) 44А-46, 47А-64, 66
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-902 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка:
Горького 1-11, 13-14, 16, 20, 23-30, 33-42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 111007
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-210 РОГАЧИК з 08:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані:
40 років Перемоги 1-23; Андрєєва 7, 13, 14/3, 18-20; Карбишева 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37-37 А, 39; Мозгольова 1-41; Січня9 1-57; Соняшна 1-35; Червоноармійська 1-7, 9-56, 58, 60, 64, 66-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 594, 1013
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-546 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 3487 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-468 з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Комсомолська 2, 4, 6, 8, 10; Ульянова 7, 9, 11, 13-28, 30, 32, 34-36; Шуменська 10, 12, 14, 16, 18, 20-22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-407 Л-3 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Мідний 1-11, 15-65; Озерна 2-8, 10-15, 17-33, 35-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 08:00 по 17:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка:
Базарний 1-2; Виноградний 1-7; Вишнева(МорозоваП) 2-29, 31а-36, 40; Кошового 2-12, 14а, 16-22; Піщаний 1-12; Виноградна 1-2, 5-6, 7-11, 15-28, 30-36а, 37а-51, 53-61, 63, 65-67А, 69, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99а, 101-101А, 103, 105, 115; Військова 30, 32-36, 38-39, 41-44, 47-80, 83-87, 90, 91 А-92, 94-113А, 115, 121, 123, 125, 127, 131, 133; Дніпрова(Червонофлотська) 16-20, 22, 24-40, 42-57, 59-69; Зоряна(МарксаК) 92-123, 127, 129, 131, 133, 135-135Б, 137, 139, 143, 145, 147А-149, 164-165; Космодем"янськоїЗ 20, 22, 26, 28, 30, 32-40, 42-47, 49-54, 56-87, 91-93; Кузнечна 1, 2а-3, 4-5, 6, 19, 24-33, 36-62; Кузнечний 2, 13, 25, 29-35, 50-а, 54; Лікарняна 10, 12-12б, 14-14А, 16, 19а-27, 29-31, 33-39, 41, 44-85; МарксаК 1-8, 10-Д36; Матросова 1А-4, 5А-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 24, 26, 28-30, 32, 34, 36, 38-38 А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Щасливий(Жовтневий) 1-а-9; Миру(Комсомольська) 1-9, 11-12, 14-33, 35-36, 38-66, 69-71Б; Першотравнева 9, 11, 15, 17, 19, 21-28, 29 А-60, 62-71, 72-75, 78-88, 90-91, 93-97, 100-103; площа Гагаріна 5А; Пшенична(Кірова) 64, 66-68, 70, 72, 74-87, 90-90 А, 93-94, 96-98, 100-115, 118-122, 124-141, 143, 145, 149-149А, 151; Ринкова(Щорса) 18, 20-33, 35, 37-54; Центральна(Леніна) 100, 102, 104, 106, 108, 110, 113-118, 120, 123-135, 137, 139, 142, 143, 145, 147-152, 154-161, 163-164, 166, 168-171, 173, 175-180, 182-193, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 231, 233, 237; Чумацький(Піонерський) 2-5; Шевченка 82, 84-86, 88-88А, 90, 92а, 94, 96, 98-98а, 100, 102-105, 107-118, 120-127, 131-147, 151-159; Шкільна 1-30, 33-38, 40-42, 44-50, 52-56, 58-61, 63-90, 92-127, 131-138
НоваФедорівка:
Незалежності(Леніна) 75
СтараЗбур’ївка:
Комсомольська 1, 3, 5, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 33, 36, 58, 65, 92, 94, 165, 178, 185, 282, 401, 414, 438, 482, 485, 501, 507, 511, 537, 548, 577, 681, 816, 829, 830, 863, 877, 898, 1019, 1094, 1120, 1144, 1169, 1241, 1243, 1257, 1258, 1279, 1284, 1310, 1312
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 944 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Арктична 2, 6/12, 8, 10-20; Арктичний1 1-21, 23-25/4; Арктичний2 6-12, 28А; Стрітенська(ЛюксембургР) 9/39-11, 11Б
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-236 Л-8 з 08:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Івана Мазепи(Інтернаціональна) 23; Кузнечний 17; Першотравнева 78, 83-84, 95, 97, 99, 101, 103-112, 113А-119, 121-123, 125, 128, 129 А-130, 132, 134
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Таврійська(Комсомольська) 75 А; Технічний 5-13
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-301 Л-1 з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Брилівка:
8 Березня 0; Казацька 14; Олешківська 1-55; Таврійська 9, 13; УкраїнкиЛ 1-8, 15-31, 35-41; Українська 4, 8-18, 34
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-279 з 08:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Перемоги 30, 32, 34; Рибальська 2, 4-9, 12-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-168 Л-4 з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка:
Гірського 1-10, 14-97; Сонячна 3-4, 6-8; Степова 1-3, ...4; Тельмана 1-27, ...25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 58, 213, 486, 813, 1114, 1286
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 78 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Березня8 3-47; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 1-5; Військовий 1-17; Гвардійська 32-45, 47-51, 53-59, 61-96, 98, 100-102, 104-106, 112-114, 118; Гвардійський 1-59; Корабельний 1-5; Кузнечний 2-17; ВеликаСадова(Радянська) 1, 3-13А, 15-18, 20-22, 24-38, 42, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56-68, 70-83, 88, 90, б/н; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 1-9, 15, 17-19, 21-41, 43-68, 70, 72, 74, 78, 80, 82А, 84, 86-88; Крилова 2, 3 А-41, 43-58, 60-70, 72-73, 75, 77-157, 161-167А; Куліша 2; Лодочний 1-13; Маркуцин берег 2-6; Мельничний 1-21; Морський 1-27; Набережна 1-27; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 4; Параходна(Енгельса) 2 А-17, 20-25; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 2-27, 29, 33, 38; Першотравнева 0-1, 3-155, 156-223; Піщаний 3-12; Поштова 1-8А; Пристанський 1-3, 5, 11; Річна(ТелігиО,Островського) 1-23, 31-51; Санаторний 23; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 1-22, 24-28/2; Спортивний 3-15А, 17-27; Театральний 2-8; Центральна(Пролетарська) 42, 44, 53-81, 83-87, 89-93, 97, 114; Чернишевського 3-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 23, 24, 29, 33, 47, 57, 58, 69, 78, 90, 123, 151, 170, 174, 182, 205, 212, 215, 217, 220, 246, 295, 307, 386, 401, 410, 427, 448, 452, 460, 503, 512, 539, 557, 565, 587, 598, 602, 616, 637, 643, 649, 684, 688, 697, 700, 703, 710, 724, 736, 781, 825, 829, 834, 837, 841, 848, 855, 873, 874, 878, 887, 890, 913, 914, 920, 924, 934, 943, 957, 961, 982, 989, 998, 1012, 1477, 1478
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 1982 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
(Гецька) 46; Грецька 29-корп. 2-4,2-6; Леніна 11-11А, 13, 15, 23, 25, 29, 31, 33-37, 40, 42, 44, 46, 48-50, 52-58; Санаторний 9; Суворова 51/17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 163, 308, 309, 519, 592, 1112, 1901, 2719, 2758, 2855, 3396, 3712, 3785, 3813, 3840, 3955, 4111, 4260, 5680, 6136, 6649
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-260 з 09:00 по 18:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка:
Булата 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22 Б, 24 А-24 Б, 26, 28, 34, 36, 39А, 41-42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 93
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7591, 7679
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-22 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
Виноградна 2-13; Жовтнева 6; Лесі Українки 4; Пушкіна 1-13; ХмельницькогоБ 4
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-865 Л-2 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
40років Жовтня (Інженера Корсакова) 25А-29А, 33-39; Московська 35-39, 49, 51-52, 56, 58, 62; РазінаСтепана 9; Тираспольська 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 307
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-160 2Т Л-12 з 09:30 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка:
Миру 9-28; Перемоги 1-3, 5-7, 9-17, 19-20, 24, 27, 30, б/н; Таврійська 1-3, 4 А-12, 15-17, 24-26, 28-30, 35-42А; Хуторська 2-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 485, 511, 566
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-800 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
ВеликаСадова(Радянська) 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127-127А, 129, 130А, 132, 134, 136, 138, 140-140 А, 142, 144, 146, 148, 150-150А, 152, 154, 156, 158; Лісна 18, 20, 22-24 А, 26А, 30; Санаторний 1-27
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-466 Л-1 з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Широка Балка:
Дружби(Радянська) 10, 12, 14-16, 18, 21-26, 29-31, 33-37, 39, 41-45, 47, 49-51, 55-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-640 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 60, 372, 704 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 з 08:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
50 років Жовтня 2, 8, 12, 31, 36; Жданова 0-3, 5-8, 10-11, 13, 15-17, 20-22, 25-38, 42-44; Калініна 4-5, 6-7, 9-16, 18-24; Комарова 1-4, 6-12, 14, 16-18, 20; Кузнєцова 4, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30-34, 36, 38, 40а, 42, 44, 46, 52, 60, 64, 66, 68, 70; Осипенко 1-7, 9-14, 16-23, 26-30, 34-46; Петровського 3-6, 8-12, 15, 18-24, 26-30, 33-36, 38-40, 42-46, 48-57, 59-63, 66-67, 71-77, 81-115; Пушкіна 14, 16, 18, 20, 22, 28-30, 32-51; Садова 35; Фрунзе 3-14, 15/34-16, 19-20, 24-31, 33, 35-36, 38-39, 41-53, 56-74; Фрунзе 2-5, 18-22; Щорса 2-4, 7-13, 16-17, 20а, 24-25, 27-34, 37-39, 42-43, 46-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1188, 1250, 1707, 4021, 4097, 4114, 4393, 4414, 4521, 4633, 4650, 4823, 5037
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-652 отпайка ЛР-70 з 09:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
50 років Жовтня 2, 8, 12, 31, 36; Калініна 4-5, 6-7, 9-16, 18-24; Комарова 1-4, 6-12, 14, 16-18, 20; Петровського 3-6, 8-12, 15, 23, 27, 29, 33, 35, 39, 45, 49; Пушкіна 14, 16, 18, 20, 22, 28-30, 32-51; Фрунзе 3-14, 15/34-16, 19-20, 24-31, 33, 35-36, 38-39, 41-53, 56-74; Фрунзе 2-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1250, 4021, 4097, 4114, 4393, 4414, 4650, 4823
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-226 з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Кільцева 22-26, 28; Чапаєва 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 38
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-160 Л-3 Рогачик з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Глиняний 1-5; Луки Балашова(Комсомольська) 3Б-6; Медичний(Комунарів) 1, 2-41; Параходна(Енгельса) 102А, 104, 106, 108, 110, 112-112 А, 114, 116, 118, 120-141А, 142-171 А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185-185А, 187, 189-191; Польова 62, 64, 66, 68-91; провГлиняний/вулСофіївська 2/141; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-12; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 86-86Б, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159-159А, 161-161А, 165; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 240, 501, 700, 771
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-9 з 08:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Приморське(Більшовик):
Степова 1, 2-2 А, 3а-6, 8-33, 33б-33Г, 34/2-42, 44, 46-54; Степова 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 171, 1003
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1280 з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне:
Фрунзе ( Шкільна ) 8, 10, 12, 16, 18, 20-22, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1395, 1421, 1468, 1961, 11115
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-629 Л-1 з 09:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Дивне:
Фрунзе ( Шкільна ) 9А, 11, 13-15, 17, 19, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1462
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-629 Л-2 з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри:
Бархутова 1-11, 13-20, 22, 24-37, 39, 41-44, 45-60, 61Б, 63, 66-68, 71-75; Зелена 1-5А, 7-11, 13-14, 15, 17-24, 26-27, 28А-33, 36-39, 41-42, 44-48, 50, 52-58, 60, 62-67ДАЧА, 70-83
В т.ч. особ. рахунки пром.: 677, 7108, 7128, 7191, 7284, 7293, 7675
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-124 Берислав з 09:00 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 24; Миру 2-2 А, 4, 6, 8, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 405, 473, 478, 539, 623, 668, 701, 714, 802, 834, 843, 852, 871
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-3 з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово:
Зелена 2, 4, 6-8, 10, 12, 14, 16, 18-24, 26, 28, 30-66, 70-78; Спутника 1-24; Степова 1-36, 38-43, 45-52, 54-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1588, 1936
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-299 з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141А, 150А, 153, 155; Польова 62, 64, 66, 68-91; СікорськогоІ(Куйбишева) 1-4; УкраїнкиЛ(Будьоного пров) 4-10
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Українська 0, 69, 73-74, 76-87, 89-95, 97-104, 106-118, 120-120А, 122
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11990
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-101 РОГАЧИК з 08:30 по 15:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
ГуманенкоВ 15-15 А; ГуманенкоВ/Будьоного 15/337
В т.ч. особ. рахунки пром.: 682, 683
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-757 з 09:00 по 12:00
1.3.2019
Високопільський РЕЗ і ЕМ Токарєво:
Набережна 0; Степова 1-11; Центральна 13
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-350 Олександрівка з 08:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Токарєво:
Миру 1-5, 7-8, 11-14, 16-24, 26-30; Набережна 0, 3-5, 11-27; Першотравнева 0, 5-7, 11-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20055, 200197, 200222
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-351 Олександрівка з 08:00 по 15:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка:
Будьоного 1-8, 10, 13, 15-18, 20; Молодіжна 19-23, 25-34, 36-40
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-130 Л-1 Рогачик з 09:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Зеленівка:
Нижня1 37-39; Пушкінська 6, 14; Пушкінський 15-23, 27-35; Чехова 2, 7-9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21-23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-1071 Л-5 з 09:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка:
Іванівського 43
Козачі Лагері:
40 років Перемоги 1-14, 16-19, 21-27, 29-30, 32; Зелена 1-2, 4-9, 11-12, 14-16, 19-22; Леніна 0-2, 3-7, 10-11, 13-21, 23-27, 32-39; Піонерська 1-23, 25-26, 28-32, 34-40, 43-69; Чапаєва 3-9, 60-67; Шкільна 1-10, 12-16, 18-22
Олешки:
Комсомольська 3, 8-14, 16-19, 21-22, 29-38, 58-60, 62-66, 68-69, 72-74, 77; Мира 4-13, 110-118, 124-127
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1064, 1076, 1082, 1126, 4318, 4353, 4414, 4695, 6363
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 282 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Партизанська 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35А-36, 40; Української Армії(Червоноармійська) 27-35, 39-41А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-744 Л-1 з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 188 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-136 1Т з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 159, 188 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-136 2Т з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Особ. рахунки пром.: 595 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ЗТП-136 2 с.ш до ЗТП-225 з 09:30 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани:
Шульги 1-3, 5-13, 16, 17, 19-19/1, 21-26, 28; Щорса 1-2, 3, 5-7, 9-22, 24-33, 37, 40, 42-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100404
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-157 Л-1 Воронцовка з 08:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петропавлівка(Комсомольське):
Грушевська(Радянська) 2-4, 7-12
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-54 Л-1 з 09:00 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Ведомственное жилье ПСТ:
ПС 150
Нова Каховка:
Чаплинське шосе 150-10
Таврійськ:
Веселкова 2-4, 7-35; Південна 21; Сонячна 3-23; Центральна 3, 5, 11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-122 Л-1 з 09:00 по 15:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Карабулат(Ленінське):
Космонавтів 5-8, 11-12, 16, 18-20, 22-25, 27, 32, 40, 42, 47; Космонавтів 1-43; Шкільна 54, 61-62, 77, 91-93
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-116 Л-1 з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Волгоградська 13, 15, 18-27, 30; Кінгійський 3, 8; Офіцерська(Шмідта) 171/30; Перекопська 122; Січових стрільців(Калініна ) 19-27; Тягинська(БєдногоД) 115, 119-119/2, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137-137А, 139, 141, 144-147, 149, 150-154, 156-158, 160А, 166-170А, 176-178, 186; ХмельницькогоБ 29
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-27 Л-8 з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Мангубінська(Пролетарська) 53, 55, 61, 63-69, 70-72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88-90А, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 112, 114; Софіївська(Ворошилова) 128-128 А, 130, 132, 134, 159-163, 165, 167
В т.ч. особ. рахунки пром.: 254
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-4 Л-8 з 08:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Пушкіна 74, 78, 80-80А, 82-82Б, 84; Шкільна 74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 649
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-30 з 08:30 по 13:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 20-20Б, 22-22Б, 24, 26А, 28, 30, 32, 69, 75А, 77, 79-81, 83, 93-95, 97-97А, 99-101, 103, 105, 107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 1973, 6369
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-2 з 08:00 по 17:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля:
Банкова (Леніна) 5-15; Визволителів (Червоноармійська) 86, 96 а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 51, 52, 53, 65, 69, 73, 77, 92, 101, 104, 115, 119, 126, 136, 137, 156, 172, 188, 196, 211, 219, 238, 248, 265, 272, 285, 409, 1063
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-91 з 08:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Шестірня:
Леніна 1-5, 7-11, 14-23, 25-27, 29-31, 36-38, 40-48, 53, 55-56, 60-63, 65, 67-71, 74-76, 81-92
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 77, 136, 143, 191, 322, 368
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-11 з 08:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Особ. рахунки пром.: 163, 178, 191, 222, 267 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-12 з 08:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 27А, 29, 31/22-37/2, 37А-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82, 84, 90, 92А, 94-94А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 43, 46-49, 50/36-51, 54-54А, 56, 58-58А, 62; Молодіжна 17-29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80; РазінаСтепана 36, 38, 40, 42-42А, 47, 49, 51; Тираспольська 46; ШевченкаТГ 18-20, 24А, 26-53А, 55, 57, 59-59/107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 646
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-8 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Мідний 1-11, 15-65; Озерна 2-8, 10-15, 17-33, 35-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-700 Л-2 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Готельний 2-3, 5-9; Потьомкінська(МарксаК ) 28/30-31, 33; Преображенська(Декабристів ) 25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 592, 1344, 1350, 1634, 2258, 4091, 4106, 4132, 4413, 4416, 4438, 4683, 6409
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-44 3Т з 09:00 по 18:00
Херсонські МЕМ "Будівельник-С" садівниче товариство":
Будівельників 60-105
Садове:
Будівельник-С" садівниче товариство 62; Дніпровська 3, 13, 24; Зелена 1; Козацька 1-15; Південна 2, 11; Садівська селищна рада з/діл.80; Українська 0-20; Шевченка 26
с/р Садівська:
Будівельників 75-121; "Будівельник-С" садівниче товариство" 27-98
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-570 Білозерка з 09:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Антонівка:
Мирна 44-58
Херсон:
Вишневий 12; Вишневий(сел.Янтарний) 7-12, 16, 23-27; Затишний(сел.Янтарний) 3, 7-16; НаливайкаС 1-6, 8, 11-20; Січовий 3-24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1035 Л-3 з 09:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
МирногоП 35-35А, 38-41; Нечуя-Левицького 37-43, 48, 50; Олександра Русова(Бабушкіна) 21; ТесленкаА 16, 48А; ТесленкаА1 2, 4, 6, 8, 10, 12-14, 18, 20, 22, 24-26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41А-48; ТесленкаА2 52
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-3 з 09:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Державіна 5, 11, 12, 20/14, 35; Достоєвського 15, 19, 21; Миколи Гринька(Бегми) 10, 18, 21; Нестерова 3; Огарьова 2-12, 15; Тургенєва 20/26; Фонвізіна 2-2Б, 4А-24А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1214
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-252 Л-4 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Перекопська 151, 153-153А, 155-155А; Текстильників 3-3А, 5А; Чорноморська 8-8Д
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 592, 629, 708, 984, 998, 1033, 1188, 1196, 1238, 1331, 1423, 1592, 1890, 3021, 3551, 3935, 4120, 4712, 5648, 5658, 6153, 6254, 6281, 6339, 6445, 6604, 6675, 6701
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-114 з 09:30 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри:
Набережна 14, 16-21, 23-27
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-126 Л-2 Берислав з 09:00 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри:
Набережна 2-4, 5А-7, 9-13, 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 677
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-126 Л-1 Берислав з 09:00 по 15:00
2.3.2019
Херсонські МЕМ Херсон:
Фортус Марії 20-20Б, 22-22Б, 24, 26А, 28, 30, 32, 69, 75А, 77, 79-81, 83, 93-95, 97-97А, 99-101, 103, 105, 107
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 1973, 6369
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-261 1Т Л-2 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 27А, 29, 31/22-37/2, 37А-38; Кримська 3-9, 9Б-11Б, 14, 16-25, 27-28, 31; Молодіжна 68; РазінаСтепана 45; Українська 73, 79, 82, 84, 90, 92А, 94-94А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6304
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-55 Л-7 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 43, 46-49, 50/36-51, 54-54