Планові відключення



Районний підрозділ Роботи Причина Час
13.7.2018
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП - 846 Л - 2]: Толстого Льва, Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 - 72, 74 - 115, Садовий д.1 КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Кізомис [ТП - 114 Л - 1 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.200, 202 - 204, 206, 208, 210, 212, 215 - 230, 236 - 236 - а, 242, Маячна, Горького д.43, 45, 47, 51 - 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 98 - 126А, Робоча д.22 - 56, Шкільна д.36 КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Кізомис [ТП - 114 Л - 2 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.235, 237 - 241, 243, Шкільна д.7, 9, 13 - 15, 17 - 19, 21, 23, 25 - 27, 29, 31, 33 - 34, 40, 44, 46 - 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 60А, 62 - 78, Набережна д.64 - 67, 71 - 78, 82, 83, 85 КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Кізомис [ТП - 114 Л - 3 Білозерка]: Горького д.144 - 164, Шевченка д.203, Набережна д.78А, 82А, 84 - 84А, 86 - 106, Шкільна д.35, 39 - 39Б, 41 - 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 80 - 112, Касперівська *Радянська* д.245 - 253, Собка д.1 - 16 КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Мірошниківка [ТП - 859 Л - 1 Білозерка]: Центральна, Шахтна д.11, МазепиГ д.2, Сонячна, Мірошниківська КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Музиківка [ТП - 859 Л - 1 Білозерка]: Мірошниківська д.65, Механічна, Кар’єрна д.7 КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Степанівка [638]: Христича д.2, 2Б, 16, 24, 40А, 44А - 46А, 52, Ягідний, Джона Говарда д.6, 10, 12, 14, 16, 26, 28, 56 - 58, 60, 62 - 118, Мирний, Піщаний, Горіхова д.14, 16 - а, 22, 24, 26, 28, 30 - 181, Виноградна д.1, 4 - 5, 9 - 13, 17, 20 - 33, Квіткова, Тихий, Весела *Радянської Армії*, Селянська д.1 - 8, 9 - 10Б, 12 - 90, Запорізька д.1 - 5, Кільцева, Зарічна д.12 - 13, 27, 37, 69 - 89, Літній д.4 - 11, 18 - 20, Інгулецька д.1 - 3, 7 - 9, 11, 13 - 59, Українська, Кар’єрний ТО 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Степанівка [КТП - 836 Білозерка]: Кар’єрний д.1, 3 - 8, 9, 13, 16 - 18, Піщаний, Христича д.2Б, Селянська д.1 - 7, 10А - 10Б, 12, 13 - 14, 19 - 21А, 25 - 27, 29 - 32, 34, 44 - 46А, 48 - 50, 52 - 56, 59 - 90, Горіхова д.14, 16 - а, 22, 24, 26, 28, 30 - 71, 73, 75 - 181, Кільцева д.2, 4 - 12А, 16 - 16А, Виноградна д.12, 28, Українська д.4, Запорізька д.1, 3 - 5 ТО 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Шуменский]: Шумського д.38А, 40 - 46, Фонтанна д.76, 80, БогунаІвана*Ілліча * д.43, 58А - 63, 69 - 71, 7347, 79, 87 - 87А, 89, Комкова д.132, 140 - 142, Качалова д.12, 15, 3523 - 4777, Москвіна д.42 - 42А, 466 - 49А, 51 - 5365, Фінансистів д.4А - 8А, 16, 20138, 43 Приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 758 А 2Т Л - 11]: Ломоносова д.11, 15, 1640, 18 - 1840, Пушкінська д.2 - 8, 10, 17, 30В, 32, 34, Олександрівська*Червонопрапорна* д.34, 38 - 38А, 40 - 40А, 42, 44, ЛуговаПіонерська*Купецька*, Комарова д.6АГАРАЖ, 12, 18, 29 - 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, Солдатський д.1А, Комкова д.25, 42, Лугова д.24, 25 - 30А, 39, 41, 43, 45, Піонерська*Купецька* д.4, 7 - 14, 16 - 18, 20, 22 - 22Б, 24, 26 - 262, 28, 30 Приєднання 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 920 Л - 1]: Рибацький д.діл.1, Фортус Марії д.134 - 134136, 144, Дачна, Суднобудівна1 д.14, ім. Татарченко Л.В, Стеблієвська д.1, 5, 13А - 13Б, 19, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43А, 47, 49, 51 - 53, 55 - 55Б, 57, 59, 63, 82 - 86, 92, 98 - 122А Приєднання 08.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новознам`янка [ТП - 232 Л - 1]: Калініна, Свердлова ТО 08.00-15.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [КТП - 87 Берислав]: Соловїна д.23 - 25, 34 - 38, Центральнад.453, 455, 457, 463, 465, 467, 469 - 477, 479, 481, 483 - 483А, 485 - 499А, Некрасова д.15 - 23, Херсонська д.171 - 216, 218, 220, 222 - 224, 226, 228 - 230, 232, 234 - 236, Котляревського д.44, ЛеонідаБикова д.24 - 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85 - 87, 89, 91, 93 - 95, 97 - 111 ТО 13.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри [ТП - 124 Л - 3, Л - 4 Берислав]: Зелена д.52 - 54, 56, 58 - 83, 1 - 50, 55, 57 ТО 08.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [ТП - 276 Л - 1, Л - 2 Берислав]: Поштова д.1 - 1А, 9, 13 - 17, 1Б - 7 ТО 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [1003]: Північна д.3 - 32, 34, 42А, Севастопольська, Виноградна, МихайлаГоріккера д.2, Мостовий, Одеська д.52 - 68, 70, 72, 74 - 78, 1 Травня д.105 - 117, 120, 122, Бєлгородська, Слободський д.1, 6, Севастопольський, Центральна д.80 - 107А, Північний, проїзд Слободський2, Слобідська д.2 - 19, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, Слободський проїзд д.2:2, 2:5, Грушевий, Губайдуліна д.67 - 71, Західна ввод в работу реклоузера 13.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка [ТП - 87 Л - 2 Н.Сірогози]: Матросова ТО 09.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 033 Л - 8] 12.00 - 16.30: Міська, Дружби народів *npuc*, ГенічеськаГірка [692]: Виноградна, Азовська, Озерна, Садовa, Нова, Садовий, ДериглазоваГ прис. 07.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [692]: 50роківПеремоги прис. 07.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [692]: Миру, Гагаріна, Водна, Арабатська, Амбулаторна, УкраїнкиЛ прис. 07.00-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ЗТП - 135]: Новолагерська д.3 - 19, 20А - 21, 23, 25 - 41, 43, Ярошенко, Новомаячковська д.2А, Корсунська д.5, 7, 9, 11 - 11А, 13, 17, Гната Шилад.1 - 8, Мижевича д.1а - 9 ТО 11.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Шевченка, Леніна технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 59 2Т]: Горького д.36 - 42, Перемоги д.13 ТО 09.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Шевченка, Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Макаренка, Першотравнева технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Нова, Радянська, Молодiжна, Перемоги д.1 - 74, Українська, Садова, Суворова, Рибальська технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Шкільна, Інгулецька технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [КТП - 130]: Калініна д.1 - 53, 55 - 62, 67, 88 Капітальний ремонт обладнання 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162 технічне обслуговування 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 202 Л - 1 Рогачик]: Степова технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 1 Л - 2 Рогачик]: Жовтнева д.1 - 3А технічне обслуговування 07.30-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: Гагаріна, 60 років Жовтня, Шевченко, Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Горького, Ювілейний, Шкільний, Шевченко, Уральський, Терешкової, Степова, Портовий, Піонерський, Першотравневий, Набережна, Молодіжна, МарксаК, Лікарняний, Леніна, Жовтнева, Дніпровський *Комсомольський*, Гагаріна, Будьоного Капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Чкалова, Щорса, Шевченко, Чапаєва, Комунарів Капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Волинське [224]: ТО 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Леніна, Суворова, Молодіжна, Гоголя, Чапаєва Капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ не [ТП - 523 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Радянська д.1 - 50, 51Б - 66, 70 - 75, 92 - 96, 98, 100 - 102, Стара д.1 - 7, 13 - 57 ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [253]: Гагаріна, Тюленіна, Олександра Довженка, Некрасова, Невського д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 29, Нафтовиків, ГромовоїУ, Чайковського, Мелітопольська д.2А - 16А, 18А - 26А, 28 - 28А, 30 - 30Б, 34 - 34А, 36, 40, 42 - 44, 46, 48 - 48А, 50 - 50А, Земнухова, Дунаєвського, Айвазовськогод.1, 3 - 70, 72, Чернишевського, Берегова д.1 - 27, Лермонтова, Космонавтів, КосмодемянськоїЗ д.1 - 49, 51 - 54, 56 - 561, 58 - 70, БорисаКенджієва, Шкільна, Комарова, Шостаковича, Геологів, Герцена, Гірників д.2 - 6, 8, Радіщева, Рилеєва ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [КТП - 335]: Некрасова, Мелітопольська д.2А - 6А, 8А, 10А - 16А, 18А - 26А, 28 - 28А, 30 - 30Б ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 1 1Т Л - 4]: Партизанська д.21, 23, 25, 29 - 38А, МихайлаЖука д.25, 27, 29, 31, 33, 35 - 41, 43 - 45, 47, 49 - 55, 57, 59, 61, 63 - 63А, 65, Пушкіна д.74 - 86А, Гоголя д.22А, 24 ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка [253]: Нова, Пролетарська д.68, 70, 72 - 141, Блюхера, Сонячний, Сонячна, Космонавтів, Пушкіна д.22 - 42, Будівельників, Ворошилова д.1 - 4, 6 - 18, Дніпровська, Мелітопольська д.17, 18А, 104 - 170, Морська, Каховська ТО 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Благовіщенка [КТП - 354]: Мира, Молодіжна, Зелена КР 09.00-15.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 692 1Т]: 200 - річчя Херсона д.18 - 22, Сенявіна Адмірала д.94 - 96 ТО 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 421 Л - 2]: Миру, Березня8, Робітнича, Серьогіна КР 08.30-15.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 692 2Т]: 200 - річчя Херсона д.16, 22 ТО 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [КТП - 314]: Центральна, Матросова, Зелена КР 09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [ТП - 113 Л - 1, Л - 2] Січня9, Мар’ївський, Білоцерковський кр 07.30-15.30:
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне, Піщанівка [1976]: ТО 09.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф - 645 уч. ЗТП - 091 - 069, ТП - 034 Л - 2, ТП - 091 Л - 2]: Колективна, Космонавтів, Молодiжна, Соборна, Белiнського, 8Північна, Парижської Комуни, Ордженiкiдзе, Некрасова, Коцюбинського, Щаслива, Ковпака, Гоголя, Виноградна, Вадія Гака, Бірючанська ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Пчiлка [КТП - 387]: Зелена, Пчілка ТО 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво [КТП - 295]: Гагаріна, Шевченка *Леніна*, Шкільна, Асканійська , Степова *Комсомольська* Т.О. 08.00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник [ЗТП - 263]: Центральна *Леніна*, Будівельна , Космічна Т.О. 08.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [713]: Парижської Комуни, Виноградна, Грушова, пров.Дружба народів, Дружби народів, Квіткова, Комаровська, Космiчна, Молодiжна, Фонтанна, пров.Фонтанний, Шкiльна ТО 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 2]: Торпедний, Лугова д.39 - 55, Квіткова*Фурманова* д.1 - 6, 8 - 10А, 45, Кутузова д.1 - 25, 27 - 63 ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 785 Л - 2]: СковородиГ*Свердлова* д.4 - 8, 16, Абрикосова д.39, 43 - 45, 51, Зелена, Каштанова д.6, 22 - 25, 29 - 32, 50, Дніпровська д.4, 8, 11 - 15Б, Лермонтова д.5 - 6, 19 - 20, Овочева д.1, 17, 20, Вишнева д.3, 15, Парникова д.1 - 21, Гагаріна д.2 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Садове [ЗТП - 583 1Т]: дачи ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 151 А 1Т]: Чкалова д.38 - 57, Військове містечко23 д.39 - 57, Миру д.43 - 43:2, Військове містечко д.44, 54 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 583 1Т]: Кримська д.137, 40років Жовтня д.157, Миру д.15, 17, 19 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 583 2Т]: Текстильників д.14 - 14А, 16, 18 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 590]: Залаегерсег д.31А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 596 А]: Залаегерсег д.31 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 815 1Т]: Святих Кирила та Мефодія*ДимитроваГ* д.26 - 26А, Будівельників д.14А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 815 2Т]: Будівельників д.19 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каїрка, Преображенка *Червоний Чабан* [8821][8823* [КТП - 224 Каланчак]0: Т.О. 09.00-15.0
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [ЗТП - 815 1Т]: Дружби д.3 ТО 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 269 Воронцовка]: Тiниста, Спецiалiстiв, Чкалова д.106 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 274 Воронцовка]: Абрикосова д.2, Садова, Степова д.7, 9, 11, 13, 21 - 23, 25, 27 технічне обслуговування 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 37 Л - 1 Горностаевка]: Осіння д.28 - 28 - А, 30, 32 - 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 - 1 - 61, 63 - 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, Дніпровський д.1, 3, ХодосаВ д.4 - 9, 24, 51 - 58 ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [ТП - 170 Л - 1 Горностаевка]: Комсомольська д.43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 63, 65 - 69, 71, 73, 79, 81 - 83, 85 - 89 ТО 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне*Радгоспне* [ЗТП - 680]: Перемоги д.2 - 42, 6, 8 - 16 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [Ф - 293 от Р - 56]: Полтавська, Комсомольська д.40 - 89, Молодіжна ТО 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне*Радгоспне* [КТП - 487]: 40 років Перемоги д.10, 132, 64, 74 - 80, Будівельників д.28, 30 - 32, 34, 36 - 77, Перемоги д.1, 3 - 4, 5, 7 - 8, 14 - 19, 22 - 25, 27, 37, 66 - 72, 74, 78 - 79, 81 - 83, Перемоги 40років технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [КТП - 180]: Молодіжна*Червоноармійська* технічне обслуговування 07.30-13.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч [ТП - 119 Л - 2]: Лісова д.2 - 4, 6, 8, 10, 12 - 18, 20, 24, 26, 28, 30, 36 - 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54 технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малоолександрівка [1805]: Горєлого технічне обслуговування ВЛ 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петрівка [ТП - 406 Л - 2]: 70 років Жовтня д.13 - 29, 31, Мира д.10, 14, 16, 18, 20, 24 - 26, 28 - 30, 32, 34 - 36, Петровського д.18, 20 - 22 технічне обслуговування ВЛ 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія [1805]: Гагаріна, Квіткова *Енгельса*, Космонавтів, Молодіжна д.8, 10, 13 - 38, 40 - 42, 44 - 46, 48, 50 технічне обслуговування ВЛ 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 112]: Белінського д.3 - 5, Партизанська д.1 - 14, 18, Шуменська д.1 - 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23 - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 47, 49, 51, 53, Ульянова д.2 - 4, 6, 8, 10, 12, Жовтнева д.6 - 10, 12, 18 - 20А, 78, Декабристів то 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Вишневе [КТП - 117 Олександрівка]: Вишнева технічне обслуговування 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки [1805]: Молодіжна *Радянська*, Шкільна технічне обслуговування ВЛ 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 194 Л - 1]: Радянська д.117 - 127, 133, 135, Коцюбинського то 07.30-16.30
16.7.2018
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Запорізька, Перемоги, Чорноморська, Майская, Фабрична, Олешківська, Гордієнка, Квіткова, Східний, Арктична, Лазурний приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 1, Л - 2]: Матросова, Миколаївський, Луки Балашова, Софіївська, ВасиляСимоненка, Овочевий, Велика Садова приєднання 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Приморське [ТП - 96 Л - 1]: Комсомольська д.64 - 71, Піонерська д.50, 52 - А, Радянська д.17, 19, 21, 23 - 72, Соборна *Леніна* д.37 - 39, 70 технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП - 846 Л - 2]: Толстого Льва, Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 - 72, 74 - 115, Садовий д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Висунці [544]: Лісовий, Північна, Меліораторів, Набережна, Південна, Райдужний, Садова, Квіткова, Українська, Забалка, Зв’язківців, Лісна, Польова, Новоселів, Райдужна, Мостобудівників ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: не визначено, Східна, Незалежна, Незалежності КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Українська, Комунарів, Українська*Радянська*, Пролетарська, Новоселів, Східна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Мірошниківка [ТП - 859 Л - 1 Білозерка]: Шахтна д.11, Мірошниківська, МазепиГ д.2, Сонячна, Центральна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Музиківка [544]: Квіткова, Північна2*Висунці*, Українська, Південна, Польова д.бн, Мостобудівників, Північна*Висунці*, Райдужна, Садова ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Музиківка [ТП - 859 Л - 1 Білозерка]: Мірошниківська д.65, Кар’єрна д.7, Механічна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Вишнева, Вінницька, Миру, Молодіжна, Центральна, Набережна, Нова, Степова, Новоселів КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Степанівка [544]: Шкільна, Залізна, Тракторна д.1А - 5, 6 - 19, Вузький, Ломоносова, Горіхова д.1 - 9, 10 - 13, 14А - 15, 17 - 21, 23, 25, 27А, 29, Малий, Журби, Літній д.3, 17, Водопровідна д.1 - 2, 2А - 30, Лікувальна, Музиківська, Павлова, Христичапров.Електронний, Вишнева, Джона Говарда д.1 - 5, 7 - 9, 11, 13, 15, 17 - 25, 27 - 2711, 29 - 54, 59, 61, Даника, Підхозна, Лікарняний, Планетна, Кам’яна, Виноградна д.36, Інгулецька д.5, 115, Зелена, Зарічна д.33, 45, 57 - 63, Больничний, Поштова, Профспілкова, Електронний, Ракетна, Яблучний, Заводська, Торговий, Христича д.26А, 362 - 36А, 50А, 54, Дитячий, Травневий ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Степанівка [КТП - 837 Білозерка]: Торговий д.14, Тракторна д.1А - 5, 6 - 19, Горіхова д.1 - 9, 10 - 13, 14А - 15, 17 - 21, 23, 25, 27А, 29, Кам’яна, Заводська д.9, Джона Говарда д.1 - 5, 7 - 9, 11, 13, 15, 17 - 23, 25 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Степанівка [КТП - 840 Білозерка]: Шкільна д.14, 22, 24, 30, Торговий д.1 - 12, 16 - 24, Даника, Джона Говарда д.2711, Журби д.1А - 5, 9 - 23, Дитячий, Заводська д.1 - 7А, 9А - 11, 15, Яблучний, Залізна ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Польова, Вінницький, Садова, Центральна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 2]: Кутузова д.1 - 25, 27 - 63, Торпедний, Квіткова*Фурманова* д.1 - 6, 8 - 10А, 45, Лугова д.39 - 55 ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 785 Л - 5]: СковородиГ*Свердлова* д.21, 10, Овочева д.2 - 15, 18 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Сонячне [ПС 3510 Солнечная]: Центральна, Юності, Шкільна, Стадіонна, Робоча, Молодіжна, Дзержинського, Івасюка Володимира *Піонерська*, Садова ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 104]: Стрітенська*ЛюксембургР* д.11В ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 6 1Т]: Торгова*Січня21* д.32, 34, Театральна*Горького* д.21, 30 - 32, Старообрядницька*Комсомольська* д.24, 26 - 27, Пилипа Орлика*Січня9* д.21, 32, 38, Воронцовська*Комунарів* д.16 - 20А, 22, 24 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 6 2Т]: Театральна*Горького* д.25 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 812]: Західна9 д.2 - 10, 11 - 20, Західна10, Москвіна д.72 - 80А, Робоча д.251 - 291 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 814]: Будівельників д.14, 16, 26, Робоча д.207 - 211, Святих Кирила та Мефодія*ДимитроваГ* д.28 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 815 1Т]: Будівельників д.14А, Святих Кирила та Мефодія*ДимитроваГ* д.26 - 26А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 815 2Т]: Будівельників д.19 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 816 2Т]: Будівельників д.27А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [ЗТП - 815 1Т]: Дружби д.3 ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Балашово [КТП - 120]: Радянська ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [ТП - 247 Л - 1]: Леніна, Щорса ТО 08.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 70 Л - 1 Берислав]: Березня8 д.4, 6, 1 Травня д.219 - 227, 246, 248 - 250, Шевченка д.31 - 36, 38, 40, 44, Успенська д.2 - 4, 6 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [ТП - 176 Л - 4 Берислав]: Гагаріна д.66, 68, 70, 74, 76 - 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 107 - 153 послуги на сторону 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [КТП - 53 Берислав]: Чкалова д.5 - 6, Шевченка д.18, 94 - 199 ТО 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Братське [КТП - 157 Н.Сірогози]: Першотравнева, Садова ТО 13.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка [ТП - 89 Л - 1 Н.Сірогози]: Матросова ТО 09.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [КТП - 044 та ТП - 044 Л - 1]: Гоголя, Парижської Комуни, Шабовти, Вишнева, Вишневий, Коцюбинського, Арабатський, Жовтнева прис 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [КТП - 430]: Степова, Придорожна прис 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовіЛагері [ТП - 229 Л - 1, Л - 2]: Толстого д.1 - 48 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка [ЗТП - 152]: Пушкіна д.7 ТО 11.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка [ЗТП - 167]: Південна КР 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Леніна, Шевченка технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка [КТП - 36]: Шевченка, Чапаєва, Червоноармійська Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Першотравнева, Макаренка, Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Шевченка технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Рибальська, Молодiжна, Суворова, Радянська, Нова, Садова, Українська, Перемоги д.1 - 74 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Інгулецька, Шкільна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 202 Л - 1 Рогачик]: Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 59 Л - 1 Рогачик]: Чапаєва д.1 - 6Б, 10 - 13, 15, 19, 21, 22 - 23, 25, 29, 31, 33А, 36 - 37, 41 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 59 Л - 2 Рогачик]: Чапаєва д.8 - 9, 16, 18, 19А - 20, 27 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: Шевченко, Гагаріна, 60 років Жовтня, Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Гагаріна, Ювілейний, Уральський, Шкільний, Шевченко, Молодіжна, Терешкової, Степова, Горького, Портовий, Дніпровський *Комсомольський*, Піонерський, Першотравневий, Жовтнева, Леніна, Лікарняний, МарксаК, Набережна, Будьоного Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Чкалова, Щорса, Чапаєва, Шевченко, Комунарів Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Архангельська Слобода [КТП - 349]: Урицького д.40 - 49, 55 - 69, Крупської, Молодіжна д.37, 41 ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Архангельська Слобода [КТП - 354]: Блюхера д.2 - 14, Карбишева д.10 - 18, Молодіжна д.2 - 35, 65, Урицького д.1 - 39, Степова ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Гоголя, Молодіжна, Чапаєва, Суворова, Леніна Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 1 1Т Л - 4]: МихайлаЖукад.25, 27, 29, 31, 33, 35 - 41, 43 - 45, 47, 49 - 55, 57, 59, 61, 63 - 63А, 65, Пушкіна д.74 - 86А, Партизанська д.21, 23, 25, 29 - 38А, Гоголя д.22А, 24 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка [КТП - 339]: Степова д.1 - 4, 6, 8, Калініна д.1 - 2, 4, Шевченка д.10, 14 - 14А, 16, 18 - 31, 33, 35, Пролетарська д.3 - 15, 17 - 66, 69, 71 - 71А ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Остапенко, Сліненко, Сокирки [221]: ТО 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Приозерне [ТП - 975 Л - 1]: Західна д.44 Приєднання 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка [605]: Відродження, Таврійська , Шкільний пров, Шевченко, Центральна КР 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 318 Л - 15]: Йосипа Пачоського *Спартаківський* д.18, Старообрядницька*Комсомольська* д.14 - 15, 19, Успенський *Спартаківський* д.18 - 19, Жовтневої революції *Рішельєвська* д.12, Суворова д.17 - 22 Приєднання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 421 Л - 2]: Миру , Серьогіна, Робітнича, Березня8 КР 08.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1953]: Соборна КР 10.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Добросілля [1953]: КР 10.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Поди [ТП - 324 Л - 2]: ТО 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [КТП - 205], [КТП - 372], [КТП - 725]: Самойлова, Лісна, Миру, УкраїнкиЛ, Свободи пров, Труда, Хліборобів, Східна, Степова, Центральна, Польова, Соняшна то 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [1953]: Озерна, Весела, Степова, Будівельний, Поштова, Садова, Дружби, Молодіжна, Литвиненка, Магістральна, Нова, Миру КР 10.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Сокологiрне [КТП - 537]: Таврiйська ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ЗТП - 440]: Запорізька, Жовтнева , Шкільна Т.О. 08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ЗТП - 54][ЗТП - 560]: Франка , Грушевського*Леніна*, Кудрі , п - к Базарний Т.О. 08.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [683]: Набережна ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [ТП - 162 Л - 1]: Свято - Покровська, Дружби народів, Соборний ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [ТП - 8 Л - 2 Білозерка]: Харченка д.40, Шевченка д.43, 45, 47 - 68, 70 - 86, 90, 92 приєднання 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Понятівка [КТП - 413 Білозерка]: Горіхова*Будьоного* д.1 - 9, 15 - 27, 31 - 37, Набережна д.5, ОлеcяКурбаса*Фрунзе* КР 09.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка [1843]: Колгоспна Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305][ВЛ 10кВ Ф - 8303 откл. Р - 140] [ЗТП - 153 Каланчак]: Херсонська *Леніна*, п - к.Виноградний , Гагаріна, Горького д.1 - 59, Дніпровського, КосмодемянськоїЗ д.3, 16, 28, 30, Жовтнева, п - к.Запорожчука, п - к.Зарічний , п - к.Зелений , Калініна д.2 - 50, 59Д, Каховська д.2 - 14, 16, 18, 49 - 49А, 51, Комсомольська, Комарова д.2 - 68, Котляревського, Кримська, КуликаІ, Котовського д.1 - 12, 19, Крупської, КудріІ, Садова, Левицького, Лисенко д.5, Матросова, п - к.Маяковського, МорозоваП, Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, п - к.Першотравневий , п - к.Південний , Піонерська, Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, п - к.Роздольний д.3 - 18, Сімферопольська, п - к.Сонячний , п - к. Степовий , п - к. Скадовський, Таврійська, Тарана, Толбухіна, УкраїнкиЛ д.1 - 47, 49, 51, 53, 55, 59 - 65, Українська, Чапаєва, Чорноморська д.4 - 46, 49 - 53, 55, Шевченко д.1 - 42, 44 - 114, п - к, Шкільний, Щорса д.1 - 44, 48 - 50, Фрунзе д.1 - 7А К.Р.,Т.О. 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Гостроподолянське [1843]: Затишна *Пролетарська*, Леніна, Таврійська *Радянська* Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малаандронівка [1843]: Колгоспна Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петрівка [1843]: 70 років Жовтня, Мира, Петровського, Степна Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [1843]: 40 років Перемоги, Гірського, Молодіжна, Нова, Пролетарська д.1 - 61, 63 - 75 Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке [1843]: Бордунова д.57 - 111 Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ЗТП - 340 1Т Воронцовка]: Голубина, Бериславська д.71, 112 - 148, Титова д.71, 73, 75, 77, 79 - 79а, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99 - 119 технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП - 15 Л - 1]: Андріївська д.97 - 119, Героїв України д.103, 105, 107, Гідробудівників д.97 - 117, 123, 125, 127, 129, Дружби д.55, 57, 59, 61, 63, 65, 96 - 114, Куйбишева д.11, 13 - 13а, 15 - 19, 23, 25, 30 - 40, 44 - 46, Маяковського д.14, 16 - 30, Толбухина д.35 Приєднання 08.30-12.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 37 Л - 2 Горностаевка]: Покровськад.81 - 81 - А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97 - 99, 101, 103, 105, Затишна ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [ТП - 170 Л - 2 Горностаевка]: Комсомольська д.40, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 60 - 62, 64, 70, 72, 76 - 78, 80, 84 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Лопатки [311 от Р - 66]: Шевченка, Московська ТО 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ЗТП - 16 Олександрівка]: Запорізька д.2, 7 - 9, 11 - 12, 20 - 22, 24, Братська д.25, Міліцейська д.33, 35, 39 - 47А, 49, 51 - 54, Народна *Щорса*, Свободи *Леніна* д.163, Тичини д.1 - 9, 11 - 15 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Свердлова д.3А, 43А - 53, 55, Калініна д.0 - 42А, 44 кр 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 27 Л - 1 Олександрівка]: Армійська*Червоноармійська* д.1 - 16, Щаслива*Комсомольська* д.16 - 16А, 18 - 18А, 20 - 20А, 22 - 23, 29 - 47А, Пушкіна д.10, Воровського*Соборна* д.15, Вишнева*Комунарів*, Горіхова*Войкова*, Степова*Чапаєва* д.1 - 7 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 106]: Ульянова д.1, 5, Котовського, Леваневського, Лермонтова, Новий, Крайній, Белінського д.2, 25 - 27, Жовтнева д.1, 11, 14 - 17 кр 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 27 Л - 2 Олександрівка]: Воровського*Соборна* д.6, 8, 10 - 10А, 12, Партізанська*Червонопартизанська* д.43 - 74, 77, 79, 81, 85 - 89, Щаслива*Комсомольська* д.1, 4 - 12, Колгоспна д.1 - 11 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 194 Л - 1]: Радянська д.117 - 127, 133, 135, Коцюбинського то 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 27 Л - 4 Олександрівка]: Козацька*Радянський*, Армійська*Червоноармійська* д.18А - 24 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 27 Л - 5 Олександрівка]: Партізанська*Червонопартизанська* д.80, Колгоспна д.31, 39 - 41, Щаслива*Комсомольська* д.13, 15, 17, 19А, 21, 27, Свободи *Леніна* д.5, 11, 13, 15, 19 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 28 Л - 1]: Костогризівська, Кар’ерна, Винрозсадник, Травнева, Олешківська, Груднева, Центральна, Молдавська приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 41 Л - 1]: Бойко, Підлісна РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 684 Л - 1]: Соснова, Вишневий, Лісна, Шляхова, Козацький Шлях РМ 08.00-16.30
17.7.2018
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 28 Л - 1]: Центральна, Груднева, Молдавська, Кар’ерна, Костогризівська, Олешківська, Травнева, Винрозсадник приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 41 Л - 1]: Бойко, Підлісна РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 684 Л - 1]: Соснова, Козацький Шлях, Лісна, Шляхова, Вишневий РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Запорізька, Арктична, Східний, Квіткова, Лазурний, Олешківська, Гордієнка, Перемоги, Фабрична, Майская, Чорноморська приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 1, Л - 2]: Матросова, Луки Балашова, Овочевий, Велика Садова, Василя Симоненка, Софіївська, Миколаївський приєднання 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [КТП - 497]: Центральна *Радянська*, Затишна *Пролетарська*, Таврійська*Червоноармійська* технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ТП - 113 Л - 1]: Новосілка, Миру Капітальний ремонтВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Приморське [ТП - 96 Л - 2]: Радянська д.2 - 16, 18, 20, 22, Соборна *Леніна* д.49, 51, 55, 57, 64 - 68, Гагаріна д.11, 13, 15, 17, 19, 21 - 25, 28, 30, 32 - 32А, 34, 36 - 46 технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП - 846 Л - 2]: Садовий д.1, Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 - 72, 74 - 115, Толстого Льва КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Загорянівка [601]: Херсонська, без назви, Виноградна, Вишнева, Дачний, Джерельна, МазепиІ, Набережна, не визначено, Південна, Садовий, Степова, ХмельницькогоБ, Центральна, Четверта ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: Незалежна, Східна, не визначено, Незалежності КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Пролетарська, Новоселів, Східна, Українська, Українська*Радянська*, Комунарів КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Мірошниківка [ТП - 859 Л - 2 Білозерка]: Центральна, Магаданська д.23 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Нова, Молодіжна, Центральна, Миру, Вінницька, Вишнева, Новоселів, Степова, Набережна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Східне [601]: РУСОВА БАЛКА, Південна, Українська*Жовтнева*, Молодіжна, ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.3, 5, 9 - 11, 13, 23 - 25, Ювілейна д.1 - 9, 12, Будівельників, Східна ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Східне [КТП - 887 Білозерка]: Південна д.26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42 - 51, Українська*Жовтнева* ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Вінницький, Центральна, Садова, Польова КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Шкуринівка [601]: ШКУРИНОВКА, Невідома, Виноградна ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 2]: Квіткова*Фурманова* д.1 - 6, 8 - 10А, 45, Кутузова д.1 - 25, 27 - 63, Торпедний, Лугова д.39 - 55 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 785 Л - 5]: Овочева д.2 - 15, 18, СковородиГ*Свердлова* д.21, 10 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 604]: Зелений1, Січових стрільців*Калініна * д.128, 138, Севастопольська д.61, 63, 65, 70, СевастопольськаФеодосійський, ШовкуненкаО д.80, Чорноморська д.40, 42, 44 - 46, 48, 50, 52, 54 - 542, 56, 12712 - 13111, 13911 - 16576, Феодосійський, Зелений2, Таманський, Заводська д.82 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 812]: Робоча д.251 - 291, Західна10, Москвіна д.72 - 80А, Західна9 д.2 - 10, 11 - 20 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 814]: Святих Кирила та Мефодія*ДимитроваГ* д.28, Робоча д.207 - 211, Будівельників д.14, 16, 26 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 815 1Т]: Будівельників д.14А, Святих Кирила та Мефодія*ДимитроваГ* д.26 - 26А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 815 2Т]: Будівельників д.19 ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [КТП - 108]: Комсомольська, Матросова, Миру, Центральна ТО 08.00-12.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 816 2Т]: Будівельників д.27А ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [КТП - 109]: Молодіжна ТО 13.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 818 1Т]: Робоча д.201 - 203 ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 343 Л - 1Л - 2]: Жовтнева, Молодіжна, Миру ТО 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 818 2Т]: Робоча д.203А, БогунаІвана*Ілліча * д.56 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [ЗТП - 815 1Т]: Дружби д.3 ТО 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 79 Л - 4 Берислав]: Гагаріна д.45 - 45А, 47 - 49, 51 - 53, 55, 57, 59, 61 - 63, 65 - 74, 82 - 90А, Степова д.2Б - 14, 24 - 34, 40, 48, КостіГордієнка д.64 - 66, Павловського д.27 - 30, 71, Садовий д.1 - 24, 26, 30 Приєднання 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [ТП - 176 Л - 4 Берислав]: Гагаріна д.66, 68, 70, 74, 76 - 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 107 - 153 послуги на сторону 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 246 Л - 2 Берислав]: Набережна д.66 - 67, 76, 92 - 94, 98 - 99 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгівка [ТП - 246 Л - 1, Л - 2 Берислав]: Миру д.12 - 66, Набережна ТО 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби [КТП - 236 Н.Сірогози]: 60 років Жовтня, Північна ТО 13.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Вільне [КТП - 125 Н.Сірогози]: Східна ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка [ТП - 89 Л - 1 Н.Сірогози]: Матросова ТО 09.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [КТП - 044 та ТП - 044 Л - 1]: Арабатський, Вишнева, Вишневий, Гоголя, Жовтнева, Коцюбинського, Парижської Комуни, Шабовти прис 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [684]: Полина, 50р.Жовтня, 50р.Перемоги, 993стрілецького Полку, Азовська, Виноградна, Дорожня, Курортна, Набережна, Придорожна, Степова прис. 07.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Приозерне [684]: прис. 07.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ЗТП - 018 А]: Вокзальна*Володарського* ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 2]: Затишна д.4, 6, Дніпровський д.13 - 21, Парковад.3 - 5, Історична д.14, 16, 20, 22 ТО 11.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 60 1Т]: Світлово д.4, Горького д.42, 44 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [625]: ЯрославаМудрого, Чкалова, УкраїнкиЛ, Грушевського, Кошового, Коцюбинського, Котляревського, Комунальний, Козацька, Дорошенко, Тіньова, Сагайдачного, Прибережна, Портова д.2, 4, 6, 8 - 40, Партизанська, Молодіжна д.1 - 32, МирногоП, Лисенко, ЛевицькогоН, Лазурна, Гайдара д.2 - 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 100, Гастелло ТО 11.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [ТП - 202 Л - 2]: Садова технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 106 Л - 4 Рогачик]: Чапаєва д.21 - 21А, 23 - 23А, 25, 27 - 27А технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: 60 років Жовтня, Шевченко, Гагаріна, Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Дніпровський *Комсомольський*, Уральський, Горького, Набережна, Шкільний, Будьоного, Піонерський, Лікарняний, Молодіжна, Шевченко, МарксаК, Леніна, Ювілейний, Степова, Гагаріна, Першотравневий, Жовтнева, Терешкової, Портовий Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ а [ТП - 5 2Т Л - 1 Плановые работы
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Чкалова, Чапаєва, Шевченко, Комунарів, Щорса Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Набережна д.13, МихайлаЖукад.1 - 13, 18 - 24, 26, 28, 30 - 30Б, 32, 42), Гоголя д.2, 4, 6, 8 - 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 - 37А, Велика Куликовська д.65 - 67, 69 - 69А 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка [КТП - 212]: Колгоспна д.12, 14 - 20Б, Калініна д.3 - 3А, 5 - 40, Червоноармійська д.47, Леніна д.31, 54, 59 - 71, Мелітопольська д.10, 12, 18, 36, 46, 51, 62, 64, Шевченка д.5 КР 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Молодіжна, Суворова, Леніна, Чапаєва, Гоголя Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Остапенко, Сліненко, Сокирки [221]: ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Червоне Поділля [КТП - 229]: Степова д.3, 15 - 22, Вишнева, Кооперативна ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 264 А]: Нафтогавань *пос.* д.7 Приєднання 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка [КТП - 463]: Шевченко, Центральна КР 09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 421 Л - 2]: Робітнича, Миру , Березня8, Серьогіна КР 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 42 Л - 2]: Садова ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [1951]: КР 10.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 570 Л - 1]: Мічуріна, Український, Спортивний, Робоча, Панфілова, Набережна, Гагаріна, Дружби, Кримський, Матросова, Маяковського ТО 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [ТП - 113 Л - 1, Л - 2] Січня9, Мар’ївський, Білоцерковський кр 07.30-16.30:
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка [КТП - 415]: Ушакова, Кузнечна , Камінського , Новікова К.Р. 08.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [685]: Виноградна, Азовська ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [ТП - 162 Л - 2]: Свято - Покровська, Дружби народів, Олiмпiйська, Соборний ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Дар’ївка [556]: Набережний, Вишнева, Полтавська д.73, 75, 79, 84 - 98, Вишневий д.2 - 3, 5, Річна, Інгулецька д.14 - 16, 22 - 23, Набережна, Меліораторів д.1 - 8, 12 - 22 ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Микільське [556]: Одеса - Мелітополь, 121км, Партизанська, Першотравнева, Підпільна, Прогресивна*Фрунзе*, Профспілкова, Репринська*50років Жовтня*, Свято - Троїцька*Ленінградська*, Слобідська*Леніна*, Словянська*Комсомольська*, Степова, СТ ОВОЩЕВИК, Суворова, Українська, Українського козацтва*Чапаєва*, Футбольна*Піонерська*, Херсонська, Черкаська, Чкалова, Тепличний, 40років Перемоги, Вишнева*Тельмана*, Гагаріна, Героїв Плахотників*Радянська*, Затишна*Петровського*, Івана Франка*Ворошилова*, МалюгиС, Микільський, Мирний, Миру, Молодіжна, Новий ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ ср Микільська [556]: *за межами населеного пункту* ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Федорівка [556]: СТ Заріччя ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305]: Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, п - к.Першотравневий, п - к.Степовий, Л. Українкид.1 - 47, 49, 51, 53, 55, 59 - 65, п - к. Південний , п - к.Північний*1 - 21, 25, 27, Левицького, п - к. Сонячний, п - к. Запорожчука , Щорса д.1 - 44, 48 - 50, п - к.Зарічний , п - к.Зелений, Калініна д.2 - 50, 59Д, Каховська д.14, 16, 18, 49 - 49А, 51, Таврійська, Тарана, Комсомольська, Котляревського, Кримська, КуликаІ, Сімферопольська, п - к.Виноградний, Толбухіна, Матросова, МорозоваП, Гагаріна, Українська , Херсонська *Леніна* д.2, 4, 16 - 16В, 20а, 28, Чапаєва д.17А - 37, Жовтнева, Шевченко д.1 - 42, 44 - 114, Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, п - к. Роздольний д.3 - 18 К.Р. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Макарівка [8541]: Першотравнева, 50 Років Перемоги, Вінницька, Дружби, Степова, Шкільна Т.О. РКТП-237 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [8545]: Карбишева, 295Херсонської дивізї, Пушкіна, Жовтнева, Херсонська, Елеваторна д.5, Мочаліна, Радянська, Молодіжна, Горького, Мічуріна, Таврійська, Мала, 40 років Перемоги, Леніна, п - к. Степовий , Левицького, Шевченко, Некрасова, Перекопська, Першотравнева, Пушкіна, Т.О. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Памятник [8541]: Польова Т.О. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Польове [8541]: Центральна Т.О. 09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 6]: Іллінська*Свердлова* д.1 - 6, 8, Короленко д.4 - 18 - а, Маріїнська*Комунарів* д.114 - 116А, 118, 120 - 120А, 126 - 171, 173, 175, 177 - 187, Морська*Артема* д.1 - 9, Набережна д.17 - 67, Пушкіна д.1 - 21, ЧорноволаВ*ПаризькоїКомуни* д.2 - 4, 8, 10 - 10А Замена РВО-10 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 81]: Джарилгацька*Комсомольська* д.186 - 188, 200 - 230, Морська*Артема* д.84, 86, 88, 90, 92 - 103, Святоюріївська*Будьонного* д.205А, 207 - 211, 213, 215 - 215А, 217, 219 - 225, 229, 231, 233, 235, 237 - 239, 243 - 243А, 245, 247, 249, 253, 255 - 277 Замена РВО-10 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [КТП - 3 Воронцовка]: Загородівська д.27, 29, 31, 33 - 130 Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 124 Л - 1]: Березня8 д.2, Північна д.54, 56, 58, 60 - 102, Солодухіна д.51 - 100 Приєднання 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Антонівка [Ф - 292 от Р - 75]: Сонячна, Шевченка, Світанок, Львівська, Східна, Будівельна КР 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 37 Л - 3 Горностаевка]: Шевченка д.57 - 98, 102 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3 Горностаевка]: Зоря, Перемоги д.1 - 5, 10 - 36, 41, 45 - 52 ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [334]: Ульянова д.1, 5, Калініна д.114, Белінського д.2, 25 - 27, Котовського, Крайній, Леваневського, Лермонтова, Жовтнева д.1, 11, 14 - 17, 46, Льва Толстого д.4 - 6, Новий, Партизанська д.17, 19 - 41, Поштова д.11, 26 - 43, Степний, ТолстогоЛ кр 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 15 Олександрівка]: Запорізька д.1, 3 - 6, 10, 13 - 19, 23, 26, 28, 30, 32, Тичини д.17 - 23, Таврійська*Пролетарська* д.4 - 9, 11, 13, 15 - 44, Заводська д.5А, 11, 13В, Суворова д.11, 13 - 18, 20, НасальськогоС д.1 - 7, 8 - 28, Паркова *Белінського* д.13А - 13Б, 15 - 16, 17 - 33, ХмельницькогоБ д.1 - 19, 21, 25, 27, Свободи *Леніна* д.167 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 194 Л - 2]: Калініна д.77, 118 - 130, Щорса то 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 27 Л - 1 Олександрівка]: Горіхова*Войкова*, Армійська*Червоноармійська* д.1 - 16, Пушкіна д.10, Вишнева*Комунарів*, Щаслива*Комсомольська* д.16 - 16А, 18 - 18А, 20 - 20А, 22 - 23, 29 - 47А, Степова*Чапаєва* д.1 - 7, Воровського*Соборна* д.15 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 27 Л - 2 Олександрівка]: Колгоспна д.1 - 11, Партізанська*Червонопартизанська* д.43 - 74, 77, 79, 81, 85 - 89, Воровського*Соборна* д.6, 8, 10 - 10А, 12, Щаслива*Комсомольська* д.1, 4 - 12 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 27 Л - 4 Олександрівка]: Армійська*Червоноармійська* д.18А - 24, Козацька*Радянський* технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 27 Л - 5 Олександрівка]: Партізанська*Червонопартизанська* д.80, Колгоспна д.31, 39 - 41, Щаслива*Комсомольська* д.13, 15, 17, 19А, 21, 27, Свободи *Леніна* д.5, 11, 13, 15, 19 технічне обслуговування 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ капітальний ремонт обладнання . села:
18.7.2018
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 28 Л - 1]: Кар’ерна, Костогризівська, Олешківська, Центральна, Травнева, Винрозсадник, Молдавська, Груднева, приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 41 Л - 1]: Бойко, Підлісна РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 684 Л - 1]: Шляхова, Соснова, Лісна, Вишневий, К.Шлях РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Лазурний, Східний, Майская, Гордієнка, Олешківська, Квіткова, Арктична, Перемоги, Чорноморська, Запорізька, Фабрична приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 1, Л - 2]: Матросова, Миколаївський, Овочевий, Луки Балашова, ВеликаСадова, Софіївська, ВасиляСимоненка приєднання 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [КТП - 523]: Лазурна, Зелена *Маркса К* технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лиманське [КТП - 64]: Мороз В, Степова *Чапаєва* технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ТП - 113 Л - 1]: Новосілка, Миру Капітальний ремонтВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1702]: ГагарінаСкадовької авіагрупи, Гагаріна д.86 - 103, 105, 107, 109, 113 - 120, 122, 128, 130, 132 - 134, 136, 140, 142, 144 - 148А, 150, Балтазарівська*Куйбишева* д.3 - 34, 35, 37, 39, 41 - 41Б, 43, 45, 90, 92 - 92А, 94, 96, Мангубінська*Пролетарська* д.24, 31 - 31102, Маріїнська*Комунарів* д.106, 117, 119, 121 - 1211, Портова*Леніна* д.1 - 30, 32 - 50, 58, Набережна д.3 - 7, Скадовської авіагрупи*ЧервоноїЗірки* д.4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Пасічника д.140 - 142, КуйбишеваКомунарів, Джарилгацька*Комсомольська* д.1А, 147 - Б - 147Б Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [1831]: Шкільний провулок, Виноградна, Квіткова, Комсомольська, Молодіжна, Степова, Центральна *Леніна*, Чорноморська, Чорноморська *Будьонного* технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП - 846 Л - 2]: Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 - 72, 74 - 115, Садовий д.1, Толстого Льва КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Будівельник - С садівниче товариство [ПС 3510 Садово]: Будівельників РМ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Висунці [544]: Південна, Квіткова, Райдужний, Мостобудівників, Райдужна, Набережна, Новоселів, Польова, Північна, Зв’язківців, Забалка, Лісна, Лісовий, Меліораторів, Українська, Садова ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Висунці [КТП - 860 Білозерка]: Мостобудівників д.0, 19 - 46, 70 - 80, Лісна, Квіткова д.1А - 2, 10, Зв’язківців, Забалка д.0, Північна д.2 - 5, Південна д.3, 21, Польова, Райдужна, Райдужний, Садова д.5 - 9 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Дар’ївка [ПС 3510 Дарївка 1Т]: Річна, Інгулецька д.14 - 16, 22 - 23, Меліораторів д.1 - 8, 12 - 22, Набережна, Полтавська д.73, 75, 79, 84 - 98, Набережний, Вишнева, Вишневий д.2 - 3, 5 РМ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Дар’ївка [ПС 3510 Дарївка 2Т]: Молодіжна, Агропромівська, Безіменний, Вишневий д.4, Гагаріна, Зелений, Інгулецька д.0 - 12, 17 - 20, Миру, Новий, ОБЩЕЖИТИЯ БОЛЬНИЦЫ, ОБЩЕЖИТИЯ ПМК, Паркова, Першотравнева, Полтавська д.1 - 72, 74, 76 - 78, 80 - 82, 100 - 106, Робоча, Садова, Соборна*Жовтнева*, Сонячна д.1, Степова, Торговий, Українська, Херсонська РМ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: не визначено, Незалежності, Незалежна, Східна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Українська, Новоселів, Українська*Радянська*, Пролетарська, Східна, Комунарів КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Микільське [ПС 3510 Дарївка 1Т]: Гагаріна, Микільський, Чкалова, Мирний, Партизанська, Миру, Одеса - Мелітополь, 121км, Молодіжна, Новий, Словянська*Комсомольська*, СТ ОВОЩЕВИК, Слобідська*Леніна*, Суворова, Свято - Троїцька*Ленінградська*, Тепличний, Репринська*50років Жовтня*, Українська, Профспілкова, 40років Перемоги, Вишнева*Тельмана*, Українського козацтва*Чапаєва*, Прогресивна*Фрунзе*, Героїв Плахотників*Радянська*, Футбольна*Піонерська*, Херсонська, Затишна*Петровського*, Підпільна, Івана Франка*Ворошилова*, Першотравнева, МалюгиС, Черкаська, Степова РМ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Мірошниківка [ТП - 859 Л - 2 Білозерка]: Центральна, Магаданська д.23 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Музиківка [544]: Садова, Райдужна, Квіткова, Українська, Південна, Північна*Висунці*, Польова д.бн, Мостобудівників, Північна2*Висунці* ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Музиківка [КТП - 860 Білозерка]: Південна, Польова д.бн, Мостобудівників д.64А, Райдужна ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Миру, Центральна, Степова, Новоселів, Нова, Набережна, Молодіжна, Вінницька, Вишнева КР 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1], [ТП - 492]: Миру, Благодатна кр 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [КТП - 53 Берислав]: Чкалова д.5 - 6, Шевченка д.18, 94 - 199 Р.М. 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Садове [ПС 3510 Садово]: Шевченка, Фалєєвська, Центральна, 60років України, Херсонська, 40років Перемоги, Харченка, Будівельник - С садівниче товариство, Українська, Вороненка, Ювілейна, Гагаріна, Степова, СТ ГРАЖДАНСКАЯ ОБОРОНА, Джона Говарда, Дніпровська, Сонячна, Садова, Садівська селищна рада, Сагайдачного, Польова, Південна, Зелена, Козацька, Колодязний*Радянський*, КООПЕРАТИВ ПЕТРОВЕЦ, Космодем’янськоїЗ, КошевогоО, Молодіжна, Набережна РМ 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 343 Л - 1Л - 2]: Жовтнева, Молодіжна, Миру ТО 08.00-16.00
Херсонське МВЕ ср Микільська [ПС 3510 Дарївка 1Т]: *за межами населеного пункту* РМ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 2]: Торпедний, Кутузова д.1 - 25, 27 - 63, Квіткова*Фурманова* д.1 - 6, 8 - 10А, 45, Лугова д.39 - 55 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ ср Садівська [ПС 3510 Садово]: Будівельник - С садівниче товариство, Будівельників РМ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 785 Л - 5]: СковородиГ*Свердлова* д.21, 10, Овочева д.2 - 15, 18 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Степанівка [544]: Вузький, Лікарняний, Даника, Малий, Водопровідна д.1 - 2, 2А - 30, Музиківська, Вишнева, Павлова, Підхозна, Планетна, Виноградна д.36, Больничний, Поштова, Профспілкова, Зелена, Інгулецька д.5, 115, Ракетна, Торговий, Травневий, Кам’яна, Тракторна д.1А - 5, 6 - 19, Дитячий, Христича д.26А, 362 - 36А, 50А, 54, Христичапров.Електронний, Лікувальна, Шкільна, Горіхова д.1 - 9, 10 - 13, 14А - 15, 17 - 21, 23, 25, 27А, 29, Яблучний, Літній д.3, 17, Ломоносова, Зарічна д.33, 45, 57 - 63, Залізна, Заводська, Журби, Джона Говарда д.1 - 5, 7 - 9, 11, 13, 15, 17 - 25, 27 - 2711, 29 - 54, 59, 61, Електронний ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 64]: ШевченкаКалініна *Січових стрільців* д.139101, Білозерський, Пугачова д.87 - 116, ПугачоваСуботи, Видригана д.22 - 58, 60 - 60А, 64, ВидриганаШевченка, КуликаІ д.62, 64, 66 - 76, 80 - 80А, 8221, Нікопольський, Січових стрільців*Калініна * д.99, Донський д.44 - 46, СуботиМ д.85 - 117, МолодіжнийВидригана, Молодіжна д.12027, Ісаака Гуревича*Баумана*, Чорноморська д.93, ШевченкаВидригана З.П. Генерала, Шевченкапров.І.Гуревича*Баумана*, ШевченкаТГ д.80, 82 - 105, 107 - 135, ЛазоС *Родини Вадонів*, Ладичука д.108 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ територія Садівської ср [ПС 3510 Садово]: СТ Петровець РМ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 821]: Будівельників д.11 - 13, Лавреньова д.12 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Ульянівка [ПС 3510 Дарївка 1Т]: Вишнева*Жовтнева*, Братів Плохотників, Комарова, Шкільна д.1 - 1А, 1Д - 52, Сонячна, Вінницька, Роздольна РМ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 822 1Т]: Будівельників д.3, 7 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Федорівка [ПС 3510 Дарївка 1Т]: Садова, СТ Заріччя, Терешкової, Інгулецька, Вінницька, 40років Перемоги, Гагаріна, Гастелло, Молодіжна, Набережна, Нова, Першотравнева, Проїздний, Прохідний РМ 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 80 Л - 1 Берислав]: ЛеонідаБикова д.1 - 23, ЯрославаМудрого д.19, 21, 23 - 23А, 25, 28 - 29А, 31А, 33, 35, 37 - 39А, 41, 54, Володимирська д.8 - 10, Центральна д.374, 376, 378, 382, 386, 411, 419, 421, 423, 427, 429, Рибацький, Введенська д.134 ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 822 2Т]: Лавреньова д.8, Будівельників д.8 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Польова, Вінницький, Центральна, Садова КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [ТП - 176 Л - 4 Берислав]: Гагаріна д.66, 68, 70, 74, 76 - 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 107 - 153 послуги на сторону 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Кірово [КТП - 259 Берислав]: Степова д.22, 24 - 38, Ніни Токар д.20, 26А, 28, 30 - 63, Травня1 д.2 - 4, 14, 19 - 29, 34, 44, 46, 48 - 52, 56 - 58, 66 - 68, 72 - 74А, Шкільна д.7 - 7А, 9 - 21 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Кірово [КТП - 368 Берислав]: Набережна д.6, 17, 19, 21 - 23, 25А - 84 ТО 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 262 Н.Сірогози]: Свердлова, Шевченко ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Торгаї [КТП - 16 Н.Сірогози]: Шевченко ТО 13.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка [ТП - 89 Л - 2 Н.Сірогози]: Матросова ТО 09.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ЗТП - 018 А]: Вокзальна*Володарського* ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 67]: Миколи Букіна д.16 - 24, 26, 28, 30, 34 - 36 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовіЛагері [ТП - 229 Л - 3, Л - 4]: Толстого д.45 - 74 ТО 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Леніна, Шевченка технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка [1534]: Чапаєва, Шевченка, Червоноармійська Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка [КТП - 36]: Шевченка, Чапаєва, Червоноармійська Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Першотравнева, Шевченка, Макаренка, Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Садова, Українська, Радянська, Рибальська, Молодiжна, Нова, Перемоги д.1 - 74, Суворова технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Шкільна, Інгулецька технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [1534]: Молодіжна, Шевченка, Шкільна *Леніна*, МарксаК, Українська Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162, 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова, 60 років Жовтня, Шевченко, Гагаріна Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ПС 3510 Самійлівка]: Першотравнева, Жовтнева, Пролетарська, Українська Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ а [ТП - 5 2Т Л - 1 Плановые работы
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ТП - 121 Л - 1 Рогачик]: Першотравнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: МихайлаЖукад.1 - 13, 18 - 24, 26, 28, 30 - 30Б, 32, 42, Набережна д.13, Велика Куликовська д.65 - 67, 69 - 69А, Гоголя д.2, 4, 6, 8 - 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 - 37А ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ТП - 121 Л - 2 Рогачик]: Українська д.1 - 30 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка [КТП - 619]: Каховська д.4, 10 - 88, Садовий д.6, 21 - 38, Фрунзе д.2, 6 - 10, 12 - 13, 16 - 23, 26 - 27, 30, 33, 37, Дніпровська д.16 - 19, 38 - 91, Вишневий, Центральний д.19, 37, Водопровідний д.23, 30, 33 - 39, Лісна д.29, Вишневад.56, Шкільна д.65, Виноградний д.1А, 3, 5 - 9, 15, 23, 34 - 36, Молодіжна д.12 - 84, Піщана д.7 - 34, 46 - зем.діл.4, Морський д.46, Водопровідна д.6 КР 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ТП - 121 Л - 3 Рогачик]: Українська д.33 - 74 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Наталіївка [КТП - 363]: Молодіжна д.20 - 39, Шкільна, МорозоваП д.6, 12 - 13, 20 - 24, 26 ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Уральський, Набережна, Молодіжна, МарксаК, Лікарняний, Будьоного, Першотравневий, Леніна, Жовтнева, Піонерський, Портовий, Дніпровський *Комсомольський*, Степова, Горького, Терешкової, Гагаріна, Шевченко, Шкільний, Ювілейний Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Остапенко, Сліненко, Сокирки [221]: ТО 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Чапаєва, Чкалова, Щорса, Комунарів, Шевченко Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [КТП - 209]: Садова д.1 - 19, 28, Українська д.1 - 13, 21 - 23, Будівельників д.1 - 40, 52, Нова д.1 - 18, 22 ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка [ПС 3510 Самійлівка]: 35 років Перемоги, Ювілейна, Ударна, Леніна, Кооперативна, Степова, Молодіжна, Комсомольська, Дружби, Миру Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [КТП - 610]: Молодіжна, Пролетарська д.3, 9 - 55, Мира ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Гоголя, Молодіжна, Чапаєва, Суворова, Леніна Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 264 А]: Нафтогавань *пос.* д.7 Приєднання 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка [КТП - 463]: Шевченко, Центральна КР 09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 421 Л - 2]: Березня8, Серьогіна, Миру, Робітнича КР 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 42 Л - 2]: Садова ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [1971]: Пролетарська, Покровська, Панфілова, Квіткова, Кошовий, Пушкіна, Кринківський, Набережна, Молодіжний, Шевченка, Шкільна, Мічуріна, Березня8, Хутір Кудасово, Садова, Миру, Горького пров ТО 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [ТП - 113 Л - 1, Л - 2] Січня9, Мар’ївський, Білоцерковський кр 07.30-16.30:
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка [754]: Таврійська *Комсомольська*, Камінського, Кузнечна , Ушакова, Кутузова, Новікова , Чехова К.Р. 08.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [ТП - 162 Л - 3]: Дружби народів, Свято - Покровська, Центральна ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305] [КТП - 208 Каланчак] Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, п - к.Першотравневий, п - к.Степовий, Л. Українкид.1 - 47, 49, 51, 53, 55, 59 - 65, п - к. Південний , п - к.Північний*1 - 21, 25, 27, Левицького, п - к. Сонячний, п - к. Запорожчука , Щорса д.1 - 44, 48 - 50, п - к.Зарічний , п - к.Зелений, Калініна д.2 - 50, 59Д, Каховська д.14, 16, 18, 49 - 49А, 51, Таврійська, Тарана, Комсомольська, Котляревського, Кримська, КуликаІ, Сімферопольська, п - к.Виноградний, Толбухіна, Матросова, МорозоваП, Гагаріна, Українська , Херсонська *Леніна* д.2, 4, 16 - 16В, 20а, 28, Чапаєва д.17А - 37, Жовтнева, Шевченко д.1 - 42, 44 - 114, Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, п - к. Роздольний д.3 - 18 К.Р. 09.00-16.00:
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка [1693]: Молодiжна д.1 - 7, 9, 11, 18 - 28, Нова д.1 - 36, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 62, 64, 66 - 68, 70, 73 - 83, 85 - 87, 89, 91, 93, 99, 101, 105 - 107, Ленiна д.2 - 41, Центральна д.1 - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 - 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, Садова д.1 - 34 Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 53 Л - 3 Горностаевка]: Молодіжна д.11А - 60 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри [262]: Леніна д.1, 3 - 30, 32, 34, 36 - 36А, 38, 40 - 42, 46, 48, 50 - 50В, 52, 56, 58, 60, 62, Чапаєва д.11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 - 31А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 - 62А, 64, Спеціалістів, Рибальська, Піщана д.1, 4 - 66, Партизанська д.2 - 13, Новоселів, Колгоспна, Зелена, 60 років Комсомолу ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [ТП - 133 Л - 2 Горностаевка]: Степова, Сонячна ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [КТП - 146]: Садова, Поштова, Основікова кр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 194 Л - 2]: Калініна д.77, 118 - 130, Щорса то 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [Р - 4 *1306*]: Горького д.2 - 17, 19 - 21, Декабристів, Квіткова*ЛазоС*, Комунальна, ЛесіУкраїнки*Фрунзе*, Ломоносова, Маяковського д.5, 7, 9, 11, 14 - 44, 46, Трудова, Партізанська*Червонопартизанська* д.2 - 3, 5 - 42, 76, 78, 82, 91 - 93, Шкільна д.2, 7 - 27, 29, ЦациІ д.5 - 11, 13, 15 - 30, 32, 34, Покровський*Пархоменко*, Свободи, Успішна*Дзержинського* д.8 - 10, Свободи *Леніна* д.20 - 107, 111 - 115, Сонячна*Свєрдлова*, ФранкаІ, Східний, Українська д.12 - 20 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 21 Л - 1 Олександрівка]: Маяковського д.45А, 46А - 56, 60, 62, 64 - 72, 74 - 90, Шкільна д.33А, 75, Партізанська*Червонопартизанська* д.1, 4, Горького д.31А, Південна*ЦеткінаК* д.25, Успішна*Дзержинського* д.5, ЦациІ д.31, 33, 35 - 61, Українська д.3 - 9, Горянська*Уріцького* технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 21 Л - 2 Олександрівка]: Шкільна д.28, 30 - 33, 34 - 71А, Воровського*Соборна* д.46А, Горького д.47, Спортивний, Південна*ЦеткінаК* д.15 - 24, 26 - 28 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 21 Л - 3 Олександрівка]: Зелений, Горького д.18, 22 - 29, 32 - 45, Маяковського д.59, 61, 63, Виноградна*ЛібкнехтаК*, Південна*ЦеткінаК* д.1 - 14, Успішна*Дзержинського* д.2 - 4, 6 - 7 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка [КТП - 313 Олександрівка]: Шкільна д.19Б, 22 - 43, Шевченка д.13 - 33 технічне обслуговування 08.30-16.30
19.7.2018
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 21 Л - 2 Олександрівка]: Воровського*Соборна* д.46А, Південна*ЦеткінаК* д.15 - 24, 26 - 28, Горького д.47, Спортивний, Шкільна д.28, 30 - 33, 34 - 71А технічне обслуговування 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ капітальний ремонт обладнання . с.Тар
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 21 Л - 3 Олександрівка]: Маяковського д.59, 61, 63, Зелений, Південна*ЦеткінаК* д.1 - 14, Успішна*Дзержинського* д.2 - 4, 6 - 7, Горького д.18, 22 - 29, 32 - 45, Виноградна*ЛібкнехтаК* технічне обслуговування 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ѱрівка, Новоукраїнка *1832* 07.30 - 16.30 - повністю капітальний ремонт обладнання
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 28 Л - 1]: Винрозсадник, Костогризівська, Груднева, Центральна, Олешківська, Молдавська, Травнева, Кар’ерна приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 410 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Польова, Робоча, В.Садова, Польовий, Лісна приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 41 Л - 1]: Бойко, Підлісна РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 684 Л - 1]: Лісна, Шляхова, Соснова, Козацький Шлях, Вишневий РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Лазурний, Гордієнка, Чорноморська, Запорізька, Східний, Майская, Олешківська, Квіткова, Арктична, Перемоги, Фабрична приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 1, Л - 2]: Матросова, Велика Садова, Овочевий, Софіївська, Луки Балашова, Василя Симоненка, Миколаївський приєднання 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [КТП - 65]: Шкільна *Леніна*, Лозова *Лазо С* технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лиманське [КТП - 666]: Суворова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 586 Л - 1]: Шульги д.108, Урожайна д.77 - 111 Капітальний ремонтВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ЗТП - 437]: Квіткова технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Благодатна, Миру кр 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [КТП - 53 Берислав]: Шевченка д.18, 94 - 199, Чкалова д.5 - 6 Р.М. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ с. Агаймани [КТП - 192]: Південна ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Федорівка [КТП - 197]: Кірова, Маяковського ТО 13.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Агаймани[КТП - 192]: Південна, Чкалова ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Широка долина [ТП - 367 Л - 1Л - 2]: Куйбишева, Садова ТО 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 2]: Квіткова*Фурманова* д.1 - 6, 8 - 10А, 45, Торпедний, Кутузова д.1 - 25, 27 - 63, Лугова д.39 - 55 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 785 Л - 5]: СковородиГ*Свердлова* д.21, 10, Овочева д.2 - 15, 18 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП - 846 Л - 2]: Толстого Льва, Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 - 72, 74 - 115, Садовий д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Степанівка [ЗТП - 825 1Т]: Христича д.6 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: Незалежна, не визначено, Східна, Незалежності КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ЗТП - 225 Берислав]: Центральна д.164, 166 - 169, Кримська д.22 - 44, 46 - 48 Капітальний ремонт обладнання 10.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 318]: Суворова д.17 - 22, 28 - 30, Леніна д.28, 30, 32, Старообрядницька*Комсомольська* д.10 - 23, 25, Жовтневої революції *Рішельєвська* д.12, Йосипа Пачоського *Спартаківський* д.18, Успенський *Спартаківський* д.18 - 19, Театральна*Горького* д.11, 13, 19 - корп.прим.2, 22 - 24, 26, Торгова*Січня21* д.18 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Східна, Українська, Пролетарська, Комунарів, Українська*Радянська*, Новоселів КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [КТП - 2 Берислав]: Кримська д.1 - 21, Смеричинського д.2 - 7, 8Б - 9, 36 - 37, 1 Травня д.141 - 166, 170, Франка д.1 - 9, 13, 15, Островського д.11 - 62, Олеся Гончара д.5 - 14А, Шкільна д.51 - 59, 77 ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 516 1Т]: 200 - річчя Херсона д.41 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Мірошниківка [ТП - 859 Л - 3 Білозерка]: Центральна, МазепиГ д.1, Зелена д.20 - БН КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 80 Л - 2 Берислав]: Різдвяна д.31 - 40А, ЯрославаМудрого д.20, 24, 30, 32, 34, 36, 40, 42 - 45, Херсонська д.155, 157, 159, Овражний д.1 - 7, Котляревського д.43, 45 ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 516 2Т]: 49Гвардійської Херсонської дивізії д.15, 21, 200 - річчя Херсона д.41 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Музиківка [ТП - 859 Л - 3 Білозерка]: Набережна д.0 КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 8 Л - 1, Л - 2 Берислав]: Польова д.2 - 3, Чайковського, Гаражна д.11, 23, Бульварна д.1, Каховська д.1 - 29, 31, 33 - 39, Козацький д.1 - 8, 13 - 15, Леніна д.1 - 1А, 2, 6, 13 - 22А, 24 - 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41 - 43, 45, 47 - 55, 63, 2А, 3 - 5А, 7 - 12А, Видригана д.2 - 14, 16 ТО 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 823 1Т]: Лавреньова д.3 - 3А, БогунаІвана*Ілліча * д.74 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Миру, Вишнева, Степова, Молодіжна, Нова, Вінницька, Центральна, Набережна, Новоселів КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [ЗТП - 176 Берислав]: Садова д.43, 48 - 50, 52 - 54А, 56 - 58, 66, 68, 74, 106, 118, Придніпровська д.43 - 48, Покровська д.1 - 23, 26, Мороза д.60 - 62, 64 - 66, 83 - 91, 93 - 93А, 95 - 103, Миру д.85, 89, 91, 93, 95 - 97, 101, 110 - 123, 124, 128 - 130, 132, 134, 138 - 138Б, 140, 142, Гагаріна д.66, 68, 70, 74, 76 - 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 107 - 153 Приєднання 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 823 2Т]: БогунаІвана*Ілліча * д.72, Лавреньова д.5 - 7А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Східне [603]: Чорновола, Миру, Ювілейна д.10 - 11, 13, Шкільна, ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.4, 6 - 8, 12, 16 КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [1110]: Новий, Введенська д.77, 79, 81, 83 - 136, Миру, Лугова, Мисливський, ЛеонідаБикова, Молодіжна, Незалежності д.8, Некрасова д.15 - 23, Вишнева д.17, 19 - 24, Овражна д.11, 13 - 13А, 15 - 68, Овражний, Володимирська д.1 - 30, Гагаріна д.23 - 25, 27, 29, 34 - 90А, Павловського д.10, 12, 14, 16, 18 - 20, 22 - 24, 25А - 71, Польова, Радянська, Рибацький, Різдвяна*ЦеткінК* д.16 - 63, Садовий, Соловїна д.23 - 25, 34 - 38, Сонячний, Степова, Херсонська д.74, 80 - 82, 84, 86, 88, 90, 92 - 94, 96 - 110А, 112 - 286, Бериславська д.1, 3, 5, 7, 9, 13 - 13А, 15 - 15А, 17 - 17А, 21, 25, 27, 29, 31, 33, Центральна д.1 - 15, 304 - 306, 308, 310, 312, 314 - 314А, 318 - 318А, 320, 322, 324, 325А, 330 - 387, 391, 393, 395, 397 - 397А, 399, 401, 405, 409 - 411, 419, 421, 423, 427, 429, 431, 433, 435 - 551, Шкільний д.2 - 18, ЯрославаМудрого д.19, 20, 21 - 55, Гетьманська д.18 - 21, 26 - 30, Грушевського д.14, 16 - 28, 30 - 38, Заводська д.4 - 86, Мирний д.1 - 40, Затишна , Каховський д.14, 28, КостіГордієнка д.15, 18 - 66, Котляревського д.39 - 50 ввод в работу реклоузера 13.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 824 1Т]: БогунаІвана*Ілліча * д.80 - 82А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Польова, Центральна, Вінницький, Садова КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовийБерислав [1110]: повністю Плановые работы 13.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 824 2Т]: БогунаІвана*Ілліча * д.78 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 825 1Т]: Людвіка Заменгофа*БлагоєваД* д.4Г - 4Є ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 825 2Т]: БогунаІвана*Ілліча * д.86, 88, Людвіка Заменгофа*БлагоєваД* д.4 - 4Б ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 842 1Т]: Фонтанна д.122, Лавреньова д.2, Бурзи д.130 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 842 2Т]: БогунаІвана*Ілліча * д.91 - 93, Комкова д.130Б - 132Б, Фонтанна д.30, 38, 78 - 118, Фінансистів д.2 - 2А, 9 - 15А, 17 - 19, 2715Б - 39, 45 - 55, Бурзи д.112 - 122Б ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Анатолівка Богданівка Догмаровка Новоолександрівка Новопетрівка Першопокровка [ПС 3510 П.Покровська 1Т] 09.00 - 16.00: Нижні Сірогози [КТП - 29 Н.Сірогози]: Суворова ТО 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП - 22 1Т Л - 7]: Дніпровський д.10 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка [ЗТП - 167]: Південна КР 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [ТП - 202 Л - 3]: Комсомольська, Шкільна д.23 технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне [КТП - 309]: Пахомова, Пархоменка д.30, Київська, Шкільна д.1 - 5, 7, 10 ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [821]: Суворова, МихайлаЖукад.62, 64, 87А - 89А, Мелітопольська д.31 - 33, 35, 39, 41, 53 - 73, 75, 77, 79, 112, 114, 116, 118, 120, 122 - 124, 126, 128, 130 - 132, 134, 136 - 138, 140, Невського д.1 - 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, Абрикосовий д.13, Таврійська д.17, СковородиГд.73, Айвазовськогод.71, 74, Белінського, Берегова д.37 - 39, Шевченка д.44, 46 - 66, Кутузова, Кошового, КосмодемянськоїЗ д.55, 57, 72 - 76, Островського, Панкеєвськад.41, 43, ВасиляХоменкод.62 - 62А, 64, 89 - 891, Соборності д.69 - 71, Чкалова д.2 - 10, 12 - 20, 22, 26 - 28А, 30 - 36, 38, 40, Паркова, ГетьманаСагайдачногод.1 - 87, 89, 91, 93 - 93А, 95 - 95А, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139А, Декабристів, Кобзарська д.73, 80, 85, 92, ГрушевськогоМд.68, 69А - 76, Прикордонна д.5, 7 - 12, Золіна д.1 - 3В, 5 - 5Б, 7А, 7В - 7Г, 9 - 9Г, 11 - 11Г, 13 - 13В, 15 - 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110А, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136 - 140, 142, 144, 146А, 148, 150 - 150А, 152 - 152А, 154, 156 КР 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: Шевченко, Гагаріна, Суворова, 60 років Жовтня Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [Ф - 818 до ТП - 418]: Абрикосова, Таврійський1, 2, 3, 4, Лугова, Луговий1, 2, Абрикосовий д.11, 15, Таврійська д.5 - 16, 18 - 44, Зелений1, 2, Перекопська, Перекопський1, 2, 3, Чкалова д.11, 21, 23, 29, 37, 39, Каштанова, Соборностід.73 - 101, Зелена, Степова, Степовий1, 2, Каштановий КР 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ТП - 121 Л - 1 Рогачик]: Першотравнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимопавлівка [КТП - 188]: Першотравнева, Зелена, Веселий, Хмельницька ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Горького, Портовий, Уральський, Степова, Піонерський, Будьоного, Жовтнева, Шкільний, Набережна, Дніпровський *Комсомольський*, Першотравневий, Терешкової, Гагаріна, Леніна, Лікарняний, МарксаК, Молодіжна, Шевченко, Ювілейний Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Остапенко, Сокирки, Сліненко [221]: ТО 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 264 А]: Нафтогавань *пос.* д.7 Приєднання 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Чапаєва, Чкалова, Щорса, Комунарів, Шевченко Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЦРП - НОТ яч.№3]: Суднобудівна3, Дачна, ім. Татарченко Л.В, Нафтогавань *пос.* д.7 - 8, Острівське, Проточний, П’ятихатська, Рибацький д.діл.1, Рибна1, Рибна2, Рибна3, Стеблієвська, Суднобудівна1, Суднобудівна2, Фортус Марії Приєднання 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Молодіжна, Гоголя, Чапаєва, Суворова, Леніна Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка [КТП - 463]: Шевченко, Центральна КР 09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 421 Л - 2]: Миру, Робітнича, Серьогіна, Березня8 КР 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 42 Л - 2]: Садова ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1953] , [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Соборна, Пролетарська, Лінійна, 50 років Перемоги КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Добросілля [1953]: КР 10.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [1951]: КР 10.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП - 570 Л - 1]: Робоча, Спортивний, Український, Гагаріна, Дружби, Набережна, Кримський, Мічуріна, Матросова, Маяковського, Панфілова ТО 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [ТП - 113 Л - 1, Л - 2] Січня9, Мар’ївський, Білоцерковський кр 07.30-16.30:
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [1953]: Молодіжна, Будівельний, Литвиненка, Степова, Дружби, Нова, Садова, Озерна, Миру, Весела, Магістральна, Поштова КР 10.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка [754]: Камінського, Новікова , Кузнечна , Таврійська *Комсомольська*, Кутузова , Ушакова, Чехова К.Р. 08.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [ТП - 671 Л - 1 та Л - 3]: Молодiжна, Парижської Комуни, пров. Дружба народів, Дружби народів ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305]: Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, п - к.Першотравневий, п - к.Степовий, Л. Українкид.1 - 47, 49, 51, 53, 55, 59 - 65, п - к. Південний , п - к.Північний*1 - 21, 25, 27, Левицького, п - к. Сонячний, п - к. Запорожчука , Щорса д.1 - 44, 48 - 50, п - к.Зарічний , п - к.Зелений, Калініна д.2 - 50, 59Д, Каховська д.14, 16, 18, 49 - 49А, 51, Таврійська, Тарана, Комсомольська, Котляревського, Кримська, КуликаІ, Сімферопольська, п - к.Виноградний, Толбухіна, Матросова, МорозоваП, Гагаріна, Українська , Херсонська *Леніна* д.2, 4, 16 - 16В, 20а, 28, Чапаєва д.17А - 37, Жовтнева, Шевченко д.1 - 42, 44 - 114, Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, п - к. Роздольний д.3 - 18 К.Р. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [ВЛ - 10кВ Ф - 8304 откл.Р - 112.]: Залізнична Т.О 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [1694]: Косий Яр, Українська, Урожайна, Шевченка, Загородівська Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [КТП - 3 Воронцовка]: Загородівська д.27, 29, 31, 33 - 130 Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [271] Плановые работы 08.30-09.30
Каховський РЕЗ і ЕМ 1Перемоги д.1 - 65, 67, 69, 71, Дружби д.1 - 24, 26, 28 оперативні перемикання 5.30-16.30:
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 53 Л - 1 Горностаевка]: Шевченка д.177 - 206, 208, Квіткова д.1 - 43, Садова д.1 - 3, Вільна д.15 - 19 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заводівка [271] Плановые работы 08.30-09.30
Каховський РЕЗ і ЕМ 1Кірова, Чкалова, Леніна, Ювілейна, Набережна, Шкільна оперативні перемикання 5.30-16.30:
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заводівка [Ф - 271 от Р - 4 до Р - 5]: Чкалова д.1 - 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 - 54, 56, Кірова д.5 - 28, Леніна д.1 - 26, 28 - 41, 46А, 48, 58 ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Веселе [КТП - 150]: Веселе кр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Маринське [276] Плановые работы 08.30-09.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [КТП - 146]: Садова, Поштова, Основікова кр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ 1Молодіжна, Ювілейна, Миру, Сонячний оперативні перемикання 5.30-16.30:
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [КТП - 168]: Степова кр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [ТП - 133 Л - 1 Горностаевка]: Миру, Шкільна ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 194 Л - 2]: Калініна д.77, 118 - 130, Щорса то 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червоноармійське [276] Плановые работы 08.30-09.30
Каховський РЕЗ і ЕМ 1ХмельницькогоБ оперативні перемикання 5.30-16.30:
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 21 Л - 1 Олександрівка]: ЦациІ д.31, 33, 35 - 61, Горького д.31А, Горянська*Уріцького*, Маяковського д.45А, 46А - 56, 60, 62, 64 - 72, 74 - 90, Партізанська*Червонопартизанська* д.1, 4, Південна*ЦеткінаК* д.25, Українська д.3 - 9, Успішна*Дзержинського* д.5, Шкільна д.33А, 75 технічне обслуговування 08.30-16.30
20.7.2018
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 53 Л - 2 Горностаевка]: Партизанська д.98 - 100, 102, 104, 106А, 110 - 112, 114, 116 - 125, 129, 133, 135, 137, 139 - 141, 143, Березня8, Вільна д.1 - 14 ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під [Ф - 275 от Р - 20]: Молодіжна, Сонячна, Степова ТО 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 21 Л - 1 Олександрівка]: Маяковського д.45А, 46А - 56, 60, 62, 64 - 72, 74 - 90, Українська д.3 - 9, ЦациІ д.31, 33, 35 - 61, Шкільна д.33А, 75, Південна*ЦеткінаК* д.25, Партізанська*Червонопартизанська* д.1, 4, Успішна*Дзержинського* д.5, Горянська*Уріцького*, Горького д.31А технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 21 Л - 2 Олександрівка]: Горького д.47, Воровського*Соборна* д.46А, Південна*ЦеткінаК* д.15 - 24, 26 - 28, Шкільна д.28, 30 - 33, 34 - 71А, Спортивний технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 21 Л - 3 Олександрівка]: Зелений, Маяковського д.59, 61, 63, Південна*ЦеткінаК* д.1 - 14, Успішна*Дзержинського* д.2 - 4, 6 - 7, Горького д.18, 22 - 29, 32 - 45, Виноградна*ЛібкнехтаК* технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське [КТП - 153 Олександрівка]: Східний, Садова, Степова, Театральний, Жовтнева, Сумська, Механізаторів технічне обслуговування 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 28 Л - 1]: Груднева, Травнева, Винрозсадник, Кар’ерна, Костогризівська, Майская, Молдавська, Олешківська, Центральна приєднання 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 410 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Польова, Робоча, Польовий, В.Садова, Лісна приєднання 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Лазурний, Арктична, Чорноморська, Фабрична, Гордієнка, Запорізька, Східний, Квіткова, Перемоги, Олешківська, Майская приєднання 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 41 Л - 1]: Підлісна, Бойко РМ 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 1, Л - 2]: Матросова, Овочевий, Луки Балашова, Софіївська, Василя Симоненка, Миколаївський, Велика Садова приєднання 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 684 Л - 1]: Вишневий, Соснова, Козацький Шлях *Жовтнева*, Шляхова, Лісна РМ 08.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 586 Л - 1]: Шульги д.108, Урожайна д.77 - 111 Капітальний ремонтВЛ 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоросійське [КТП - 671]: Чорноморська технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Миру, Благодатна кр 08.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 17 Л - 1 Берислав]: Гагаріна д.10, 14, 16, 18, 20, 22, 26 - 28, 30, 35, 37, 39, 41 - 60 Приєднання 13.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [КТП - 53 Берислав]: Шевченка д.18, 94 - 199, Чкалова д.5 - 6 Р.М. 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 225]: Воровського, Дружби, Миру ТО 08.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Широка долина [ТП - 367 Л - 1Л - 2]: Куйбишева, Садова ТО 08.00-15.00
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 80 Л - 3 Берислав]: Сонячний, Шкільний д.3 - 18, ЯрославаМудрого*Комінтерна* д.54, 54 - гар, Володимирська*Ворошилова* д.6, 16 - 30 ТО 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП - 846 Л - 2]: Садовий д.1, Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 - 72, 74 - 115, Толстого Льва КР 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ЗТП - 8 1Т Берислав]: Бульварна, Чайковського, Польова д.2 - 3, Козацький д.1 - 8, 13 - 15, Каховська д.1 - 29, 31, 33 - 39, Леніна д.1 - 22А, 24 - 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41 - 43, 45, 47 - 55, 63, Видригана д.2 - 14, Гаражна ТО 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: Східна, Незалежна, Незалежності, не визначено КР 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 8 Л - 1, Л - 2 Берислав]: Польова д.2 - 3, Чайковського, Видригана д.2 - 14, 16, Каховська д.1 - 29, 31, 33 - 39, Гаражна д.11, 23, Леніна д.1А, 2А, 3 - 5А, 7 - 12А, Бульварна д.1 Леніна д.1 - 1А, 2, 6, 13 - 22А, 24 - 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41 - 43, 45, 47 - 55, 63, 1А, 2А, 3 - 5А, 7 - 12А, Козацький д.1 - 8, 13 - 15 ТО 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Українська, Комунарів, Пролетарська, Східна, Українська*Радянська*, Новоселів КР 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 17 Л - 4 Берислав]: Нова д.1 - 12, 14 - 37, 40 - 41, 43 - 61, 63, 65 - 81 присоединение 10.00-14.00
Херсонське МВЕ Мірошниківка [ТП - 859 Л - 3 Білозерка]: МазепиГ д.1, Центральна, Зелена д.20 - БН КР 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [КТП - 54 Берислав]: Миру д.2, 5, Комарова д.15 - 34, Соборна д.1 - 12, 16 - 24, Березня8 д.3, 8, 13 - 17, 19, 21 - 39, 41, 47 ТО 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 2]: Квіткова*Фурманова* д.1 - 6, 8 - 10А, 45, Торпедний, Кутузова д.1 - 25, 27 - 63, Лугова д.39 - 55 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Музиківка [ТП - 859 Л - 3 Білозерка]: Набережна д.0 КР 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Крупиця [КТП - 429 Берислав]: Степова, Овражний, Партизанська, Веремко ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 785 Л - 1]: Гагаріна д.1 - 1В, 3, 5 - 7, 9 - 10 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Степова, Миру, Набережна, Молодіжна, Вишнева, Центральна, Нова, Вінницька, Новоселів КР 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [КТП - 422 Берислав]: Комарова, Добровольського, Пушкіна, Гагаріна, Біляєва, Волкова ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Степанівка [ЗТП - 834 2Т]: Інгулецька д.9А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Східне [603]: Шкільна, ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.4, 6 - 8, 12, 16, Ювілейна д.10 - 11, 13, Чорновола, Миру КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 827 1Т]: Святих Кирила та Мефодія*ДимитроваГ* д.10, 14 - 14Б, ВазоваІ д.1 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Польова, Вінницький, Садова, Центральна КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 828 1Т]: Святих Кирила та Мефодія*ДимитроваГ* д.18Г - 18Д, 20 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 828 2Т]: Святих Кирила та Мефодія*ДимитроваГ* д.18А - 18Б ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 833 1Т]: Лавреньова д.25 - 25А, 27 - 27А, 29 - 29А, КулішаМ д.15 - 15Б ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 834 1Т]: Лавреньова д.21, Святих Кирила та Мефодія*ДимитроваГ* д.25А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 834 2Т]: Лавреньова д.23А, Святих Кирила та Мефодія*ДимитроваГ* д.23 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 835 1Т]: Святих Кирила та Мефодія*ДимитроваГ* д.19, СвятихКирила та Меф ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 840 1Т]: Лавреньова д.16, 20, 22, 24, 28 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 840 2Т]: Лавреньова д.18, 26 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Микон 1Т]: Михайловича*ГетьманаСагайдачного* д.24 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Микон 2Т]: Михайловича*ГетьманаСагайдачного* д.26:1 - 26:2 ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [ТП - 51 Л - 1 Н.Сірогози]: Поштова, Радянська ТО 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [425]: Горєлова, Калініна, Купрія, Леніна, МарксаК, Миру, Папаніна, Першотравнева, Свердлова, Суворова, Чкалова, Шевченко КР 08.00-15.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [1741]: Армійська, Гагаріна д.1 - 132, Дружби*Радянська* д.97А - 123, Западна д.92, 98, Морська, НабережнаШевченка д.бн, Незалежна, Приозерна, Сонячна, Українська д.95, Шевченка, Ювілейна технічне обслуговування 11.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 71]: Миколи Букіна д.2, 2А, 2В - 2Г, 2Д, 6А, 64А ТО 09.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Леніна, Шевченка технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Макаренка, Першотравнева, Шевченка технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Суворова, Молодiжна, Нова, Радянська, Українська, Перемоги д.1 - 74, Садова, Рибальська технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Шкільна, Інгулецька технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162 технічне обслуговування 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 11 Л - 1]: МудрогоЯд.73 - 73А, 75, 77, 79 - 112, 114, Новий, Осетрова д.49, 51, 53, 55, 57, 62, 64, 66, Південна д.12, Спендіарова д.85, 87, 89, 91, 93 - 108, Березня8 д.19, 21, 23, 28, 30, 32, 34, Фоміна д.8, 10 - 13, 15, 17, 19, 21, Свободний д.1 - 13, 16, 18 КР 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Костогризове, Наталіївка [212]: КР КТП-496 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 220 Л - 3]: Гоголя д.1 - 8, 15 - 15А, Поштовий д.1Б - 6, 8, 12, Херсонська д.58Б - 58В, 60, 62 - 62А, 64, 66 - 68, 70, 72, 74, 78 - 80, Лугова д.2, Пацаєва Приєднання 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка [Ф - 102 от Р - 13]: Колгоспна д.3, 7 - 9, 11 - 20Б, Шевченка д.1 - 9, 11 - 13, 15, 17, Червонофлотська, Червоноармійська, Радянська, Піонерська, Мелітопольська д.10, 12, 18, 36, 46, 48, 51 - 52, 54, 58, 62, 64, Леніна, Калініна д.3 - 3А, 5 - 40, Жовтнева д.7 - 9, Горького, Гагаріна д.15, 18, Будьоного КР 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 17 Л - 4]: ЯружнаКотляревського, Фрітаун д.37 - 50, 52 - 62, Пушкінська д.43, 45, 49, 58, 61, 63, Єврейська*Войкова * д.53, 55 - 58, 61 - 62, 63 - 70, 72 - 72А, 74 - 76, Яружна*Овражна* д.37 - 37А, 41 - 41А, 43, 45, 47 - 48, 49 - 52А, 5559 - 56, 58, 63, 66, 68 - 68А Приєднання 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 74 Л - 1 Рогачик]: Калініна д.77 - 92 технічне обслуговування 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Остапенко, Сліненко, Сокирки [221]: ТО 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 220 Л - 3]: Колодязна д.76Б - 79 Приєднання 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 74 Л - 2 Рогачик]: Кірова д.261А - 263, 269, 300 - 318 технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: 60 років Жовтня, Шевченко, Суворова, Гагаріна Капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 186 РОГАЧИК]: Приморська технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Горького, Набережна, Портовий, Леніна, Піонерський, Жовтнева, Дніпровський *Комсомольський*, Першотравневий, Шкільний, Терешкової, Будьоного, Ювілейний, Уральський, Лікарняний, Молодіжна, Шевченко, МарксаК, Гагаріна, Степова Капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 421 Л - 2]: Миру, Серьогіна, Березня8, Робітнича КР 08.30-15.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Шевченко, Чкалова, Чапаєва, Щорса, Комунарів Капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 42 Л - 2]: Садова ТО 08.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Чапаєва, Молодіжна, Суворова, Гоголя, Леніна Капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 034 Л - 2]: Колективна, Космонавтів ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Пролетарська, Лінійна, 50 років Перемоги КР 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [КТП - 137]: Дніпровська, Горіхова то 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [КТП - 136]: Гагаріна, Польова, Пушкіна, Степова то 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [ТП - 148 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Центральна, Миру то 07.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка [КТП - 415]: Новікова , Камінського, Ушакова, Кузнечна К.Р. 08.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин, Драгоманiвка, Нова Праця, Новоєфремiвка, Ногайське, Сокологiрне, Чубарiвка, Новогригорівка [ПС 3510 Н - Григорівка 1Т]: ТО 09.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [ТП - 671 Л - 1 та Л - 3]: Парижської Комуни, Молодiжна, Дружба народів, пров.Дружби народів ТО 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Микільське [ТП - 505 Л - 2 Білозерка]: Українського козацтва*Чапаєва*, Микільський Приєднання 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305]: Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, п - к.Першотравневий, п - к.Степовий, Л. Українкид.1 - 47, 49, 51, 53, 55, 59 - 65, п - к. Південний , п - к.Північний*1 - 21, 25, 27, Левицького, п - к. Сонячний, п - к. Запорожчука , Щорса д.1 - 44, 48 - 50, п - к.Зарічний , п - к.Зелений, Калініна д.2 - 50, 59Д, Каховська д.14, 16, 18, 49 - 49А, 51, Таврійська, Тарана, Комсомольська, Котляревського, Кримська, КуликаІ, Сімферопольська, п - к.Виноградний, Толбухіна, Матросова, МорозоваП, Гагаріна, Українська , Херсонська *Леніна* д.2, 4, 16 - 16В, 20а, 28, Чапаєва д.17А - 37, Жовтнева, Шевченко д.1 - 42, 44 - 114, Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, п - к. Роздольний д.3 - 18 К.Р. 09.00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [КТП - 373 Каланчак]: Залізнична д.1 - 28 К.Р. 09.00-15.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Свердлова д.3А, 43А - 53, 55, Калініна д.0 - 42А, 44 кр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Веселе [КТП - 150]: Веселе кр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 214 Л - 1 Горностаевка]: Будівельна д.38, Світанок д.44 - 46, 50, 54 - 73 ТО 08.30-15.30
21.7.2018
Херсонське МВЕ Комишани [ТП - 721 Л - 1]: Жовтнева д.1 - 13, 15, 17, 19 - 19А, 21, 23 - 29В, Кооперативна д.17, 19, 21 - 21А, 24 - 24А, 26В, 31, Крилова д.1 - 1Б, 2А - 2Б, 3 - 4, 18Б, 22 - 22А, 26 - 26А, 28, Поштова д.1 - 14, 17, Поштовий д.7А - 7В, Степовий д.1, 1Б - 10А, 11А, Центральна*Радянська* д.65, 75 - 75А, 90 - 90А, Шкільний д.10Б, Шкільна д.5, 10А, 12А Приєднання 08.30-16.30
23.7.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [КТП - 231]: Комунарів, Гагаріна д.1, Набережна, Пушкіна д.1 - 3, 4Б - 7, 10 - 25, 33 - 36 кр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка [312]: Степова ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Лопатки [КТП - 190 Горностаевка]: Шевченка ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгіне [312]: Ювілейна, Молодіжний, Мира, Леніна д.23, 25, 27, 29 - 29А, 31, 34 - 35, 37, 39, 42 - 128, Комсомольська, Волинська, 40 років Перемоги ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [ТП - 133 Л - 2 Горностаевка]: Сонячна, Степова ТО 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1309]: Маяковського д.73 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мала Олександрівка [КТП - 81 Олександрівка]: Набережна д.2 - 19 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Квіткова, Арктична, Фабрична, Чорноморська, Майская, Олешківська, Запорізька, Гордієнка, Лазурний, Східний, Перемоги приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 28 Л - 1]: Молдавська, Кар’ерна, Груднева, Травнева, Винрозсадник, Олешківська, Центральна, Костогризівська приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 1, Л - 2]: Матросова, Луки Балашова, Миколаївський, Софіївська, ВеликаСадова, Овочевий, Василя Симоненка приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 41 Л - 1]: Бойко, Підлісна РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 684 Л - 1]: Лісна, Вишневий, Шляхова, Соснова, К. Шлях РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Миру, Благодатна кр 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [КТП - 43 Берислав]: Польова д.19, Дорожня д.1 - 5, Козацький д.9 - 11, Таврійська д.15 - 21, Терешкової, Західна, Херсонська д.40 - 46, Чайковського д.8А - 9, 11, 13 - 66, Мирний, Західний, Зарічна Р.М. 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [486]: Воровського, Дружби, Миру, Нова КР 08.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 225]: Воровського, Дружби, Миру КР 08.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [ТП - 408 Л - 1Л - 2]: Тельмана ТО 08.00-15.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 292 Л - 1, Л - 2 Берислав]: Затишна, Гетьманська д.21, 26 - 30, Херсонська д.74, 80, 113, 115 - 117, 119, 121 - 123, 125, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147 - 150, 258, 262 Центральна д.503, 505, 509, 511, 513 - 551, ЛеонідаБикова д.72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 96, 115 - 147 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 312 Л - 1 Берислав]: Південна, Леніна д.31, Видригана д.1 - 13, 15 - 31, Чайковського д.1 - 8, 10, 12 ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Монастирське [КТП - 418 Берислав]: Дружби, Будівельна, Виноградна, Нова, Садова, Східна ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП - 846 Л - 2]: Толстого Льва, Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 - 72, 74 - 115, Садовий д.1 КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [КТП - 416 Берислав]: Гоголя, Степова, Будівельна, Дніпровська д.1 - 23, 28, Водонапорна д.1 - 4, Спортивна д.2, 16 - 35, Шевченка д.35 - 59, Нафтова д.4, 7, 9, 11 - 12, 18 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: не визначено, Східна, Незалежності, Незалежна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Українська*Радянська*, Пролетарська, Новоселів, Комунарів, Східна, Українська КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Вишнева, Степова, Вінницька, Миру, Молодіжна, Центральна, Новоселів, Набережна, Нова КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Правдине [621]: Зелений*Жовтневий* д.7 - 12, Новий, Висоцької, Вишнева*Радянська*, Садова, Голинського ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Східне [603]: Ювілейна д.10 - 11, 13, Миру, Шкільна, Чорновола, ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.4, 6 - 8, 12, 16 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Садова, Польова, Вінницький, Центральна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 2]: Торпедний, Кутузова д.1 - 25, 27 - 63, Лугова д.39 - 55, Квіткова*Фурманова* д.1 - 6, 8 - 10А, 45 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 785 Л - 4]: Дніпровська д.1 - 3, 7, 10, Каштанова д.2 - 4, Лермонтова д.1 - 1А, 9 - 18, Абрикосова д.1 - 10, Вишнева д.6 - 7 ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [ТП - 51 Л - 1 Н.Сірогози]: Поштова, Радянська ТО 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 19]: Мирний д.5, 7, Потьомкінська*МарксаК * д.33 - 42А, Радянська *Ярослава Мудрого* д.20 - 28, Бєлінського д.7 - 8 РМ 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 29 Н.Сірогози]: Суворова КР 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 830 2Т]: Лавреньова д.9 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 55]: Київська д.23, 27 - 27А, 29, 3122 - 55, 56, 58А - 60, 62, РазінаСтепана д.36, 38, 40, 42 - 45, 47, 49, 51, Кримська д.3 - 11Б, 14, 16 - 29, 31, КиївськаКримська, Українська д.73, 79, 82, 84, 86, 90, 92 - 92А, 94 - 94А, Молодіжна д.17 - 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 - 47А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 80, 82, Тираспольська д.46, ШевченкаТГ д.18 - 20, 24А, 26 - 30, 32 - 53А, 55, 57, 59 - 59107 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 452 2Т Л - 17]: Чапаєва *Гетьмана Дорошенка* д.20 - 2722, 29, 30 - 76, Полярників д.10А, Промисловий д.1, Консервний д.2, 8 - 12, 1420, 16 - 18, 20, Промислова д.22 КР 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [1832]: Лугова, Миру, Молодіжна, Шевченко технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 769 Л - 3]: Миру *Жовтнева*, Степова Капітальний ремонт ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [1832]: Козацька, Леніна, Молодіжна, Польова, Поштова, Чорноморська технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [722]: ЧерепковаВ, Зелена, Ковильна, Леніна, Молодіжна, Морський, Новий, Приморська, Садова, Світла, Сивашська, Східна, Центральна, 50роківПеремоги, Азовська, Берегова, Гагарина прис. 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [ТП - 917 Л - 6]: Виноградна, Набережна, Азовська npuc. 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне [ТП - 853 Л - 2]: Молодіжна npuc. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 128 Л - 1, Л - 3]: Вишневад.34 - 34а, 36 - 71, 72 - 90, 92, 94, 96 , Ушакова д.1б - 1В, 3, 4б, Садова д.86, Партизанський д.9а - 9, 11, 18 - 26, Ювілейна ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка [ЗТП - 167]: Південна КР 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Леніна, Шевченка технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [КТП - 202]: Садова, Кузнечна д.9 - 37, Комсомольська, Шкільна д.23 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [КТП - 205]: Леніна, Рибний, Жовтнева д.2 - 38, 40 - 52 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Шевченка, Першотравнева, Макаренка технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Молодiжна, Нова, Перемоги д.1 - 74, Радянська, Рибальська, Садова, Українська, Суворова технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Інгулецька, Шкільна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162, 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58 технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ не [ТП - 523 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Радянська д.1 - 50, 51Б - 66, 70 - 75, 92 - 96, 98, 100 - 102, Стара д.1 - 7, 13 - 57 ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ЗТП - 24]: Чкалова д.2 - 6А, 8 - 8А, 10, 12, 14А, 16, 18, 20, 22), ВасиляХоменкод.62 - 62А, 64, 89 - 891, ГетьманаСагайдачногод.83 - 83А, 87, 89, 91, 93 - 93А, 95 - 95А, 97, 99, 101, 103, 105, Золіна д.1 - 3В, 5 - 5Б, 7А, 7В - 7Г, 9 - 9Г, 11 - 11Г, 13 - 13В, 15 - 20, 22 - 222, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110А, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 11 Л - 1]: МудрогоЯд.73 - 73А, 75, 77, 79 - 112, 114, Новий, Свободний д.1 - 13, 16, 18, Спендіарова д.85, 87, 89, 91, 93 - 108, Фоміна д.8, 10 - 13, 15, 17, 19, 21, Південна д.12, Березня8 д.19, 21, 23, 28, 30, 32, 34, Осетрова д.49, 51, 53, 55, 57, 62, 64, 66 КР 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Сліненко [КТП - 263]: Центральна, Колгоспна, Першотравнева, Молодіжна КР 09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Жвка Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ вка Плановые работы
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 36 Л - 1 Рогачик]: Калініна д.45, 47 - 49, 51 - 76 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Плановые работы
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 36 Л - 2 Рогачик]: Калініна д.35, 37 - 39А технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ [604]: КР 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 36 Л - 3 Рогачик]: Кірова д.17А, 241, 243, 245, 249 - 251, 253, 255, 257, 259 - 261, 274, 276 - 278, 282 - 296, Східний, Калініна д.50А технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 421 Л - 2]: Серьогіна, Робітнича, Миру, Березня8 КР 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова, Гагаріна, Шевченко, 60 років Жовтня Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка [531]: 50 Років Перемоги, Шевченка, Тетерятника В.К. , Урожайна , Молодіжна , Шкільна , Комарова, Власенко СТ ТО 08.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Гагаріна, Степова, Портовий, Піонерський, Терешкової, Будьоного, Ювілейний, Першотравневий, Горького, Дніпровський *Комсомольський*, Набережна, Шкільний, Жовтнева, Уральський, Леніна, Молодіжна, Шевченко, Лікарняний, МарксаК Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Чкалова, Шевченко, Щорса, Чапаєва, Комунарів Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [КТП - 201 РОГАЧИК]: Набережна д.32 - 34, Гагаріна д.0 - 22, 24, 26, 30 - 32, 34 - 34Г, Резніченка д.6 - 30, 36 - 40, Кірова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Молодіжна, Чапаєва, Гоголя, Суворова, Леніна Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Лінійна, Пролетарська, 50 років Перемоги КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [ТП - 113 Л - 1, Л - 2]07.30 - 16.30: Січня9, Мар’ївський, Білоцерковський *кр*.Олешки [ТП - 31 Л - 1.Л - 3]: Шаталова, Зоряний, Софіївська, Північний, Параходна, Мічуріна, ВасиляСимоненка ТО 08.20-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ЗТП - 54] [ЗТП - 560] Франка , Грушевського*Леніна*, Кудрі , п - к Базарний К.Р. 08.00-16.00:
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новодмитрiвка [ТП - 133 Л - 1 та Л - 2]: Шевченка, Шкільна ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Інженерне*Жовтневе* [4012]: Без назви, Виноградна, Садова ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Приозерне [3735]: Дружби народів д.11а КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [3710]: Вітрильна, Шенгелія д.3, 11:4 - 13:3, Дорофєєва д.21.23, 28, 34, 36, 38, 65, 69 - 79, Стапельна КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [3722]: П’ятихатська, ім. Татарченко Л.В, Рибна3, Проточний, Стеблієвська, Фортус Марії, Нафтогавань *пос.*, Суднобудівна3, Суднобудівна2, Суднобудівна1, Дачна, Острівське, Рибацький д.діл.1, Рибна1, Рибна2 КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [3730]: Озерна, Мідний КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [3732]: Дорофєєва д.8 - 14, 18 - 20А, 24 - 24а, 25А - 26, ПатонаЄ д.17 - 17А, Шенгелія д.2, 4, 6 - 8, Береговий д.7 - 9 КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [3735]: Дорофєєва д.25, 27 - 33, 35, 37, 39 - 63, 67, ПатонаЄ д.25, Шенгелія д.1, 3, 5, 11:1 - 11:3 КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [3737]: ПатонаЄ д.5 - 9, Дорофєєва д.4А - 6, 10, 14 - 16, Береговий д.5 КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [4012]: Жовтневе сел. ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 29]: Кременчуцька д.38 - 44, 46 - 61А, Тягинська *БєдногоД*Фабрична, Тягинська*БєдногоД* д.2 - 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 - 5040, 52, 54, 56, 58, 60 - 62, Офіцерська*Шмідта* д.37, 41 - 59, 62, Артилерійський, Артилерійська, Азовський, Перекопська д.14 - 1851, 24 - 28, Шмідта*Старшинський* д.2, Фабрична д.9, 34А - 49, Тарана *Медова* д.35, Тарана *Медова*БєдногоД *Тягинська* Приэднання 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 39]: Козацький д.27, Ушакова д.56 - 62 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 262]: Торпедний д.11, 13 - 22, Фабрична д.12 - 34, Шмідта*Старшинський* д.4 - 17, Проїзний д.2, ПівденнийТорпедний, Південний, Офіцерська*Шмідта* д.1 - 36, 38 - 40, Водопровідний1, Вузький, Дніпрової Чайки д.20, 33, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.2 - 4, 6 - 8, 10 - 25, 27 - 29, 31, 35, 37 - 39А, Дніпропетровська *Героїв Крут*Фабрична, Ісмаїла Гаспринського*Червоноповстанська* д.2911, Кулеметний ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 1Т Л - 1]: Макіївський д.2, 5 - 45 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 15]: Донцова Дмитра*Тельмана* д.147 - 3, Робоча д.84, 86 - 86А, 88, 90, 1932 - 199, БогунаІвана*Ілліча * д.15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 - 31, 33, 375, 39 - 42, 44 - 51, 53, 55, 57, Фонтанна д.14 - 18, 20, 22, 24, 26, 28 - 28А, 32 - 36, 40 - 64, Фестивальна д.112, Махарадзе *С Параджанова* д.1А, 2А - 6, Молочна балка*Бородіна* д.2 - 21, 231 - 50, БогунаІван*Ілліча*Махарадзе ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 16]: Робоча д.143, 145, 147, 149, 151 - 189, Макіївський д.1, 3, Островського д.59А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 764 1Т Л - 16]: Дорофєєва д.8 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 764 2Т Л - 8]: Дорофєєва д.6 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305] К.Р. Париж
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка [1693]: Молодiжна д.1 - 7, 9, 11, 18 - 28, Садова д.1 - 34, Нова д.1 - 36, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 62, 64, 66 - 68, 70, 73 - 83, 85 - 87, 89, 91, 93, 99, 101, 105 - 107, Ленiна д.2 - 41, Центральна д.1 - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 - 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76 Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
24.7.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Свердлова д.3А, 43А - 53, 55, Калініна д.0 - 42А, 44 кр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [Ф - 274 до Р - 18]: Українська д.22 - 24, Ювілейна, УкраїнкиЛ, Торгова д.16 - 162, Сонячна, Піщана д.4 - А, 6, 8 - 16, Першотравнева д.75, 77, 79, 81 - 81 - А, 83 - 156, 158 - 160, Перемоги д.76, 78 - 78 - А, 80, 82, 84, 86 - 185, Об’їздна д.3, 7 - 11, 16, Колгоспний, Козацькад.24 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заводівка [КТП - 27 Горностаевка]: Леніна д.1 - 26, 28 - 41, 46А, 48, 58, Кірова д.5 - 28 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [ТП - 133 Л - 1 Горностаевка]: Миру , Шкільна ТО 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1309]: Маяковського д.73 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Запорізька, Східний, Квіткова, Чорноморська, Майская, Перемоги, Арктична, Лазурний, Гордієнка, Фабрична, Олешківська приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 1, Л - 2]: Матросова, Луки Балашова, Софіївська, Овочевий, Миколаївський, Велика Садова, Василя Симоненка приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 28 Л - 1]: Костогризівська, Травнева, Молдавська, Винрозсадник, Центральна, Кар’ерна, Олешківська, Груднева приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 41 Л - 1]: Підлісна, Бойко РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 684 Л - 1]: Шляхова, Козацький Шлях, Соснова, Вишневий, Лісна РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Миру, Благодатна кр 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [ТП - 153 Л - 2 Берислав]: Жовтнева д.102, 104, 106, 110, 114, 116, 118, 120, 122 - 124, 126, 128, 130 - 132, 134 - 136, 138 - 138А, 141 Р.М. 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 225]: Воровського, Дружби, Миру КР 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [ТП - 408 Л - 1Л - 2]: Тельмана ТО 08.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 292 Л - 3 Берислав]: Гетьманська д.18, Мирний д.1 - 40, Миру, Лугова, Центральна д.438, 440, 442, 446, 448, 450, 452, 454, 456, 458 - 460, 466, 468, 478, 480, 482, 484, Бериславська д.1, 3, 5, 7, 9, 13 - 13А, 15 - 15А, 17 - 17А, 21, 25, 27, 29, 31, 33 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 312 Л - 1 Берислав]: Південна, Видригана д.1 - 13, 15 - 31, Леніна д.31, Чайковського д.1 - 8, 10, 12 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [КТП - 330 Берислав]: Свободи д.47 - гараж, Козацький д.21, 40, Травня1 д.10, 71, 73, 108 - 110, Комарова д.39 - 85, Вишнева д.149, Березня8 д.99 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [КТП - 413 Берислав]: Центральна д.16 - 20, Водонапорна д.8 - 9, Коцюбинського, Маяковського ТО 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [КТП - 415 Берислав]: Водонапорна д.5 - 7, Виноградна, Шевченка д.2 - 34, Франка, Спортивна д.1, 6 - 15, Робоча, Горького д.7, 11 - 30 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП - 846 Л - 2]: Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 - 72, 74 - 115, Толстого Льва, Садовий д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: не визначено, Незалежна, Незалежності, Східна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Пролетарська, Комунарів, Новоселів, Східна, Українська, Українська*Радянська* КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Нова, Набережна, Миру, Новоселів, Вишнева, Вінницька, Степова, Центральна, Молодіжна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Правдине [621]: Садова, Новий, Голинського, Зелений*Жовтневий* д.7 - 12, Висоцької, Вишнева*Радянська* ТО 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ЗТП - 272 Н.Сірогози]: Свердлова, Таврійська ТО 08.00-12.00
Херсонське МВЕ Східне [603]: Миру, Ювілейна д.10 - 11, 13, Шкільна, Чорновола, ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.4, 6 - 8, 12, 16 КР 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 34 Н.Сірогози]: МарксаК, Миру, Першотравнева, Шевченко ТО 13.00-16.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Центральна, Польова, Садова, Вінницький КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 3]: Кутузова д.65 - 95, Лугова д.57 - 59 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 785 Л - 4]: Каштанова д.2 - 4, Вишнева д.6 - 7, Абрикосова д.1 - 10, Дніпровська д.1 - 3, 7, 10, Лермонтова д.1 - 1А, 9 - 18 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 29]: Фабрична д.9, 34А - 49, Офіцерська*Шмідта* д.37, 41 - 59, 62, Кременчуцька д.38 - 44, 46 - 61А, Тягинська *БєдногоД*Фабрична, Тягинська*БєдногоД* д.2 - 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 - 5040, 52, 54, 56, 58, 60 - 62, Азовський, Артилерійська, Тарана *Медова*БєдногоД *Тягинська*, Шмідта*Старшинський* д.2, Тарана *Медова* д.35, Перекопська д.14 - 1851, 24 - 28, Артилерійський РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [Ф - МПБ]: Прямий, Яружна*Овражна* д.19 - 23, 25, 27, 29, 31, 36, 38 - 38А, 40, 42 - 42А, 44, 46 - 46А, 4875, Куйбишева*Вільхова* д.1 - 70, 76, ЧайковськогоКуйбишева *Вільхова*, Чайковського д.99 - 9910, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117 - 163, 167 - 234, 238, Кошовий4, Кошовий3, Котляревського д.42, 44, 46, 48 - 76, Комунальна д.1 - 1011, 12, 14 - 14А, 17 - 28, 31 - 33, 39, 41, Комкова д.27, 35 - 37, 39 - 41, 45 - 47, 4921, 5120, 53, 59, 61, 63, 69, 72, Комарова д.16, Капітана Ванденка*ЛюксембургР * д.48А, Запорізький2, Запорізький1, Запорізька д.81, 831, Єврейська*Войкова * д.27 - 51, 54, Наскрізний2 *Сквозной*, Сумська д.14, 316, Склотарна2 д.3 - 5, 9, 12, 14, Громадянська д.1А, 2А - 68, Войкова*Єврейська*Котляревського, Пушкінська д.21А - 30, 31, 33А, 36 - 42, 44 - 44А, 46 - 47А, 51, Полтавська д.1 - 5, ПолтавськаГромадянська, Полтавський, Причальна д.60 - 66, 102 - 186 ТО 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [1705]: Благодатна *Кірова*, Будівельників, Гагаріна, Коцюбинського, Молодіжна, Перемоги, Перемоги провулок, Садова, Скадовської авіагрупи, Сонячна, Студентська, Таврійська, УкраїнкиЛ, Українки Л, Шевченка, Шкільний провулок, Янтарна Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [КТП - 86]: Коцюбинського д.1, 41 - 6, 11 - 34гараж, Студентська д.16, Шкільний провулок д.16, 18 - 24 Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [1832]: Лугова, Миру, Молодіжна, Шевченко технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 769 Л - 3]: Миру *Жовтнева*, Степова Капітальний ремонт ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [1832]: Козацька, Леніна, Молодіжна, Польова, Поштова, Чорноморська технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [1705]: за межами населен. пункту, Козацька, Робітнича д.10, Скіфська, Словянська, ХмельницькогоБ, Чумацька Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [1831]: Виноградна, Квіткова, Комсомольська, Молодіжна, Степова, Центральна *Леніна*, Чорноморська, Чорноморська *Будьонного*, Шкільний провулок технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [ТП - 917 Л - 6]: Виноградна, Набережна, Азовська npuc. 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне [ТП - 853 Л - 2]: Молодіжна npuc. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 128 Л - 2]: Подвойської д.13 - 23а, Шевченка д.20, 22, 24, 26 - 28, 30, 32, 34 - 65, 67 - 75, Хитрий д.1а - 15, 18, Наддніпрянська д.29, 31, 33, 35 - 35а, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59 - 74, 76, 78, 80а, 84, 86, 88а, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110 ТО 10.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Шкільна, Соборна, Космонавтів, Декабристів, БугаєнкоО, Крилова, Пролетарська, Березня8, Раденська, Технічний, Залізнична, Добровольців, 40рПеремоги, Козацька, Заводська, Горького, Ювілейна, Маяковського, Шевченка, Миру, Інтернаціональна, Північна, Праці пров, Таврійська, Спортивний, Островського приєднання 08.20-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: приєднання 08.20-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Шевченка, Леніна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Шевченка, Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Першотравнева, Макаренка технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Суворова, Молодiжна, Українська, Радянська, Перемоги д.1 - 74, Нова, Садова, Рибальська технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Інгулецька, Шкільна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162, 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58 технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 11 Л - 1]: Свободний д.1 - 13, 16, 18, Березня8 д.19, 21, 23, 28, 30, 32, 34, МудрогоЯд.73 - 73А, 75, 77, 79 - 112, 114, Новий, Осетрова д.49, 51, 53, 55, 57, 62, 64, 66, Південна д.12, Спендіарова д.85, 87, 89, 91, 93 - 108, Фоміна д.8, 10 - 13, 15, 17, 19, 21 КР 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка [Ф - 102 от Р - 13]: Червонофлотська, Будьоного, Радянська, Гагаріна д.15, 18, Шевченка д.1 - 9, 11 - 13, 15, 17, Піонерська, Горького, Мелітопольська д.10, 12, 18, 36, 46, 48, 51 - 52, 54, 58, 62, 64, Леніна, Жовтнева д.7 - 9, Червоноармійська, Калініна д.3 - 3А, 5 - 40, Колгоспна д.3, 7 - 9, 11 - 20Б КР 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Остапенко [КТП - 266]: МарксаК, Центральна, Молодіжна, Східна ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [КТП - 466]: Садова д.20 - 47, Нова д.19 - 64, Українська д.15, 23 - 59 ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Сокирки [КТП - 368]:Колгоспна, Українська, Першотравнева ТО 09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 421 Л - 2]: Робітнича, Миру , Березня8, Серьогіна КР 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сивашівка [КТП - 267]: Миру , Шкільна, Поштова КР 09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка [531]: 50 Років Перемоги, Шевченка, Тетерятника В.К. , Урожайна , Молодіжна , Шкільна , Комарова, Власенко СТ ТО 08.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 219 РОГАЧИК]: Степова д.18, 20 - 67 Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова, Гагаріна, Шевченко, 60 років Жовтня Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Олексіївка [ТП - 66 Л - 2 Рогачик]: Ювілейна д.41, 43, 49, 82 - 120 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Олексіївка [ТП - 66 Л - 3 Рогачик]: Ювілейна д.19 - 23, 27, 29 - 31, 42, 44 - 48, 50 - 76 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: 50 років Перемоги, Пролетарська, Лінійна КР 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: МарксаК, Терешкової, Піонерський, Горького, Шевченко, Уральський, Дніпровський *Комсомольський*, Портовий, Гагаріна, Ювілейний, Будьоного, Молодіжна, Першотравневий, Шкільний, Лікарняний, Набережна, Степова, Жовтнева, Леніна Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [ТП - 113 Л - 1, Л - 2] Січня9, Мар’ївський, Білоцерковський кр 07.30-16.30:
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Шевченко, Чкалова, Комунарів, Щорса, Чапаєва Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 31 Л - 1, Л - 2]: Софіївська, Василя Симоненка, Зоряний, Мічуріна, Параходна, Північний, Шаталова, Луки Балашова, Медовий, Мічуріна ТО 08.20-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова, Молодіжна, Чапаєва, Леніна, Гоголя Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 45]: Партизанська , Західна *Горького* К.Р. 08.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новодмитрiвка [ТП - 133 Л - 3]: Мирy, Шевченка, Шкільна, Молодіжна ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 12 2Т]: КуликаІ д.139А ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка2 [ВЛ - 10кВ Ф - 8413 от Р - 1]: Зелена, Першотравнева, Лугова, Молодіжна К.Р. 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 168 Воронцовка]: Зелена, Абрикосова д.1, 3 - 16 Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 115 Л - 5]: Перекопська д.157, Текстильників д.4 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305]: Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, п - к.Першотравневий, п - к.Степовий, Л. Українкид.1 - 47, 49, 51, 53, 55, 59 - 65, п - к. Південний , п - к.Північний*1 - 21, 25, 27, Левицького, п - к. Сонячний, п - к. Запорожчука , Щорса д.1 - 44, 48 - 50, п - к.Зарічний , п - к.Зелений, Калініна д.2 - 50, 59Д, Каховська д.14, 16, 18, 49 - 49А, 51, Таврійська, Тарана, Комсомольська, Котляревського, Кримська, КуликаІ, Сімферопольська, п - к.Виноградний, Толбухіна, Матросова, МорозоваП, Гагаріна, Українська , Херсонська *Леніна* д.2, 4, 16 - 16В, 20а, 28, Чапаєва д.17А - 37, Жовтнева, Шевченко д.1 - 42, 44 - 114, Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, п - к. Роздольний д.3 - 18 К.Р. 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 1Т Л - 1]: Макіївський д.2, 5 - 45 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 15]: Фонтанна д.14 - 18, 20, 22, 24, 26, 28 - 28А, 32 - 36, 40 - 64, БогунаІван*Ілліча*Махарадзе, БогунаІвана*Ілліча * д.15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 - 31, 33, 375, 39 - 42, 44 - 51, 53, 55, 57, Махарадзе *С Параджанова* д.1А, 2А - 6, Робоча д.84, 86 - 86А, 88, 90, 1932 - 199, Донцова Дмитра*Тельмана* д.147 - 3, Молочна балка*Бородіна* д.2 - 21, 231 - 50, Фестивальна д.112 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 16]: Островського д.59А, Робоча д.143, 145, 147, 149, 151 - 189, Макіївський д.1, 3 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 523 1Т Л - 1]: Покришева д.45:1 ТО 08.30-16.30
25.7.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [343]: Одеська, Нова, 60 років Жовтня, Шевченко д.1 - 18, Садова кр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [Ф - 274 от Р - 18, Р - 49 до Р - 115]: Осінняд.126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 - 140, 142 - 219, Об’їздна д.0 - 2, 4, 13 - 15, 17, Молодіжна д.11А - 60, Садова, Партизанська д.98 - 100, 102, 104, 106А, 110 - 112, 114, 116 - 125, 129, 133, 135, 137, 139 - 141, 143, Першотравнева д.157, 161 - 194, Шевченка д.177 - 286, Березня8, Південна д.1 - 2, 6A - 6А, 12, Вільна, Покровськад.206, 210 - 278, 280, 282, Квіткова ТО 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [КТП - 268 Олександрівка]: Підгірна, Черняховського технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [Ф - 274 от Р - 49 до Рк - 32]: Південна д.1 - 6, 8, Крайній, Партизанська д.126 - 128, 130, 134 - А, 136 - 136 - А, 138, 142, 144 - 235, Покровська д.279, 281, 283 - 305 ТО 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 268 Олександрівка]: Лісна дача, Недогорський ліс технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри [КТП - 263 Горностаевка]: Спеціалістів ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [ТП - 133 Л - 2 Горностаевка]: Степова, Сонячна ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Перемоги, Арктична, Квіткова, Лазурний, Чорноморська, Олешківська, Майская, Східний, Гордієнка, Фабрична, Запорізька приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 1, Л - 2]: Матросова, Софіївська, Овочевий, Миколаївський, Луки Балашова, Велика Садова, Василя Симоненка приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 28 Л - 1]: Олешківська, Винрозсадник, Груднева, Кар’ерна, Костогризівська, Молдавська, Травнева, Центральна приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 41 Л - 1]: Бойко, Підлісна РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 684 Л - 1]: К.Шлях, Соснова, Лісна, Шляхова, Вишневий РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Миру, Благодатна кр 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 225]: Воровського, Дружби, Миру КР 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [ТП - 69 Л - 1]: Тельмана, Чапаєва ТО 08.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 312 Л - 1 Берислав]: Південна, Чайковського д.1 - 8, 10, 12, Видригана д.1 - 13, 15 - 31, Леніна д.31 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [КТП - 511 Берислав]: Степовий, Травня1 д.1 - 70, 72, 74 - 104, Чкалова д.15 - 24, 37, Новий д.5, Козацькийд.30, Першотравнева, Березня8 д.40, 42 - 46, 48 - 97А ТО 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 10 Н.Сірогози]: Петровського ТО 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП - 846 Л - 2]: Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 - 72, 74 - 115, Толстого Льва, Садовий д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Будівельник - С садівниче товариство [ПС 3510 Садово]: Будівельників КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Будівельник - С садівниче товариство [ПС 3510 Садово]: Будівельників КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 3]: Лугова д.57 - 59, Кутузова д.65 - 95 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Дар’ївка [ПС 3510 Дарївка 1Т]: Вишнева, Вишневий д.2 - 3, 5, Інгулецька д.14 - 16, 22 - 23, Меліораторів д.1 - 8, 12 - 22, Набережна, Набережний, Полтавська д.73, 75, 79, 84 - 98, Річна КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 785 Л - 4]: Каштанова д.2 - 4, Дніпровська д.1 - 3, 7, 10, Абрикосова д.1 - 10, Лермонтова д.1 - 1А, 9 - 18, Вишнева д.6 - 7 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Дар’ївка [ПС 3510 Дарївка 2Т]: Робоча, Херсонська, Українська, Торговий, Степова, Сонячна д.1, Соборна*Жовтнева*, Садова, Полтавська д.1 - 72, 74, 76 - 78, 80 - 82, 100 - 106, Першотравнева, Паркова, ОБЩЕЖИТИЯ ПМК, ОБЩЕЖИТИЯ БОЛЬНИЦЫ, Новий, Молодіжна, Миру, Інгулецька д.0 - 12, 17 - 20, Зелений, Гагаріна, Вишневий д.4, Безіменний, Агропромівська КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 30]: Гімназична*Червоностудентська* д.3 - 18, 222 - 22А, 24 - 24А, Морська д.3 - 6, 7 - 7А, 11 - 13А, Порт - Елеватор д.11, Лютеранська*Кірова* д.16 - 22 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Дар’ївка [ПС 3510 Дарївка 2Т]: Херсонська, Українська, Торговий, Степова, Сонячна д.1, Соборна*Жовтнева*, Садова, Робоча, Полтавська д.1 - 72, 74, 76 - 78, 80 - 82, 100 - 106, Першотравнева, Паркова, ОБЩЕЖИТИЯ ПМК, ОБЩЕЖИТИЯ БОЛЬНИЦЫ, Новий, Молодіжна, Миру, Інгулецька д.0 - 12, 17 - 20, Зелений, Агропромівська, Безіменний, Гагаріна, Вишневий д.4 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 833 1Т]: КулішаМ д.15 - 15Б, Лавреньова д.25 - 25А, 27 - 27А, 29 - 29А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: Незалежності, Східна, Незалежна, не визначено КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 840 1Т]: Лавреньова д.16, 20, 22, 24, 28 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Українська, Новоселів, Східна, Пролетарська, Українська*Радянська*, Комунарів КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 840 2Т]: Лавреньова д.18, 26 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Микільське [ПС 3510 Дарївка 1Т]: Першотравнева, Черкаська, Чкалова, Партизанська, Героїв Плахотників*Радянська*, Одеса - Мелітополь, 121км, Новий, Молодіжна, Затишна*Петровського*, Івана Франка*Ворошилова*, МалюгиС, Микільський, Мирний, Миру, Свято - Троїцька*Ленінградська*, Підпільна, СТ ОВОЩЕВИК, Тепличний, 40років Перемоги, Степова, Вишнева*Тельмана*, Херсонська, Гагаріна, Слобідська*Леніна*, Репринська*50років Жовтня*, Суворова, Словянська*Комсомольська*, Українська, Українського козацтва*Чапаєва*, Профспілкова, Прогресивна*Фрунзе*, Футбольна*Піонерська* КР 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 769 Л - 3]: Миру *Жовтнева*, Степова Капітальний ремонт ВЛ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Степова, Молодіжна, Вишнева, Вінницька, Центральна, Новоселів, Миру, Нова, Набережна КР 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 637]: Балтазарівська*Куйбишева* д.90, 92 - 92А, 94, 96, Джарилгацька*Комсомольська* д.147 - Б - 147Б Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Правдине [621]: Зелений*Жовтневий* д.7 - 12, Голинського, Вишнева*Радянська*, Висоцької, Новий, Садова ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Садове [ПС 3510 Садово]: 40років Перемоги, Фалєєвська, Українська, Степова, СТ ГРАЖДАНСКАЯ ОБОРОНА, Сонячна, Харченка, Херсонська, Центральна, Шевченка, Ювілейна, Садова, Садівська селищна рада, Сагайдачного, Польова, Південна, Набережна, Молодіжна, КошевогоО, Космодем’янськоїЗ, КООПЕРАТИВ ПЕТРОВЕЦ, Колодязний*Радянський*, Козацька, Зелена, Дніпровська, Джона Говарда, Гагаріна, Вороненка, Будівельник - С садівниче товариство, 60років України КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Садове [ПС 3510 Садово]: КООПЕРАТИВ ПЕТРОВЕЦ, Космодем’янськоїЗ, КошевогоО, Молодіжна, Набережна, Садова, Південна, Фалєєвська, Садівська селищна рада, Польова, Сагайдачного, Харченка, 40років Перемоги, Степова, Херсонська, 60років України, Будівельник - С садівниче товариство, Центральна, СТ ГРАЖДАНСКАЯ ОБОРОНА, Козацька, Джона Говарда, Дніпровська, Зелена, Колодязний*Радянський*, Шевченка, Вороненка, Українська, Сонячна, Ювілейна, Гагаріна КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ ср Микільська [ПС 3510 Дарївка 1Т]: *за межами населеного пункту* КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ ср Садівська [ПС 3510 Садово]: Будівельників, Будівельник - С садівниче товариство КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ ср Садівська [ПС 3510 Садово]: Будівельник - С садівниче товариство, Будівельників КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Східне [603]: Миру, Ювілейна д.10 - 11, 13, ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.4, 6 - 8, 12, 16, Чорновола, Шкільна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ територія Садівської ср [ПС 3510 Садово]: СТ Петровець КР 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [КТП - 865]: Приморська, Світла, Східна, Молодіжна, ЧерепковаВ, 50роківПеремоги прис. 08.30-16.30
Херсонське МВЕ територія Садівської ср [ПС 3510 Садово]: СТ Петровець КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Ульянівка [ПС 3510 Дарївка 1Т]: Комарова, Братів Плохотників, Сонячна, Вінницька, Шкільна д.1 - 1А, 1Д - 52, Вишнева*Жовтнева*, Роздольна КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Федорівка [ПС 3510 Дарївка 1Т]: Першотравнева, 40років Перемоги, Вінницька, Гагаріна, Гастелло, Інгулецька, Молодіжна, Набережна, Нова, Проїздний, Прохідний, Садова, СТ Заріччя, Терешкової КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Центральна, Польова, Садова, Вінницький КР 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [ТП - 917 Л - 6]: Набережна, Азовська, Виноградна npuc. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [83]: Ушакова, 8 Березня, Виноградна д.2 - 34а, Вишнева, Ключовий, Коняшиних, Масюткиних, Наддніпрянська д.2а - 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160 - 160а, 164, 166, 168, 170 - 192, Червоноармійська, Ювілейна, Шкільний, Новомаячковська д.11, 13 - 13а, 15, 19а, 21, 23, 25 - 54, 56 - 80, Партизанський, Подвойської, Шевченка д.1а - 189, 191 - 215, Хитрий, Садова, Травня1 ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Маслівка, Обривка [83] :Повністтю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [625]: Тіньова, Гайдара д.2 - 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 100, Портова д.2, 4, 6, 8 - 40, МирногоП, Гастелло, Грушевського, Молодіжна д.1 - 32, Прибережна, Лазурна, Партизанська, Кошового, Коцюбинського, ЯрославаМудрого, Чкалова, Лисенко, Котляревського, Комунальний, ЛевицькогоН, Козацька, УкраїнкиЛ, Сагайдачного, Дорошенко ТО 11.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Шкільна, Соборна, Космонавтів, Декабристів, БугаєнкоО, Крилова, Пролетарська, Березня8, Раденська, Технічний, Залізнична, Добровольців, 40рПеремоги, Козацька, Заводська, Горького, Ювілейна, Маяковського, Шевченка, Миру, Інтернаціональна, Північна, Праці пров, Таврійська, Спортивний, Островського приєднання 08.20-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: приєднання 08.20-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Шевченка, Леніна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Першотравнева, Шевченка, Макаренка, Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Нова, Молодiжна, Перемоги д.1 - 74, Радянська, Рибальська, Садова, Суворова, Українська технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Шкільна, Інгулецька технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [КТП - 130]: Калініна д.1 - 53, 55 - 62, 67, 88 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162 технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дудчине [КТП - 168]: Українська д.91 - 93, Нова д.1 - 32, 34 - 107, Радянська д.1, 9, 68 - 70, 78 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 11 Л - 1]: Фоміна д.8, 10 - 13, 15, 17, 19, 21, Південна д.12, МудрогоЯд.73 - 73А, 75, 77, 79 - 112, 114, Березня8 д.19, 21, 23, 28, 30, 32, 34, Новий, Спендіарова д.85, 87, 89, 91, 93 - 108, Свободний д.1 - 13, 16, 18, Осетрова д.49, 51, 53, 55, 57, 62, 64, 66 КР 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 36 Л - 1]: Спендіарова д.24 - 24А, Мелітопольська д.159, 161, 163 - 173, 175, 177 - 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191 - 193, МудрогоЯд.3, 5, 7, 9 - 28, 30, 32, 34, 36, 38 - 40, 42, Панкеєвськад.23 - 25, 27, 29 - 31, Маяковського д.5 - 12 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [Ф - 93 от ТП - 302 до ТП - 608]: Сонячний, Соснова, Першотравнева д.36 - 126, Тініста, Квіткова, Лісова, Сонячна КР 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 421 Л - 2]: Миру , Березня8, Серьогіна, Робітнича КР 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка [Ф - 93 от ТП - 302 до ТП - 608]: Молодіжна, Шкільна д.1 - 53, 55 - 58, 60, 62, 65, Виноградний д.1А, 3, 5 - 9, 15, 19, 23, 25 - 27, 34 - 52, Шевченка, Центральний д.6 - 63, Вишнева д.1 - 48, 56, Вишневий, Водопровідна д.1 - 4, 6 - 12, 14 - 19, 27, 29, 61, Таврійська, Сонячний д.26, Водопровідний д.7, 9, 13 - 39, Дніпровська, Садовий д.6, 13 - 38, Польова, Зелена, Піщана, Каховська, Південна д.1 - 22, Лісна, Новоселів, Морський КР 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сивашівка [КТП - 267] 09.00 - 16.00: Поштова, Шкільна , Миру *КР*: Громівка [531]: 50 Років Перемоги, Шевченка, Тетерятника В.К. , Урожайна , Молодіжна , Шкільна , Комарова, Власенко СТ ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Пролетарська, Лінійна, 50 років Перемоги КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [ТП - 113 Л - 1, Л - 2]07.30 - 16.30: Січня9, Мар’ївський, Білоцерковський *кр*.Олешки [ТП - 31 Л - 2]: Медовий, Мічуріна, Параходна, Софіївська, Шаталова, Зоряний, Луки Балашова ТО 08.20-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [Ф - 364 від Р - 62]: Портова, Приморська, Степова, Малий, Будівельний, Колгоспний, Зарічна, Морський Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 84 Л - 1 Рогачик]: 35 років Перемоги д.38 - 40Б, 42, 44 - 45, 46А, 49, 50А - 52, 54 - 56, 58, 60, 83 - 101, Ювілейна д.2 - 4, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 32, 40 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 84 Л - 2 Рогачик]: Леніна д.1 - 2, 4, 6, 8, 10, Пархоменко технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 45]: Західна *Горького* , Партизанська К.Р. 08.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 84 Л - 3 Рогачик]: Західний д.1, Ювілейна д.1, 5 - 9, 11, 13А - 15, 17, 19, 21, 23 - 23А, 25, 31 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: Шевченко, Суворова, Гагаріна, 60 років Жовтня Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: МарксаК, Степова, Шевченко, Лікарняний, Молодіжна, Леніна, Шкільний, Уральський, Жовтнева, Набережна, Дніпровський *Комсомольський*, Портовий, Першотравневий, Горького, Гагаріна, Ювілейний, Будьоного, Терешкової, Піонерський Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Чкалова, Шевченко, Щорса, Чапаєва, Комунарів Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Леніна, Чапаєва, Гоголя, Молодіжна, Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [2114]: Горiхова, Чкалова д.72, 74, 76, 78, 80 - 113, Абрикосова д.1, 3 - 16, Тiниста, Суворова д.52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 113, Степова д.3, 5, Спецiалiстiв, Невського д.11, 13, 15, 17, 28 - 60, Котляревського, Кiрова д.27, 29, 31, 34 - 74, Зелена, Виноградна Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка2 [КТП - 121 Каланчак]: Першотравнева К.Р. 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 168 Воронцовка]: Зелена, Абрикосова д.1, 3 - 16 Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305]:Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, п - к.Першотравневий, п - к.Степовий, Л. Українкид.1 - 47, 49, 51, 53, 55, 59 - 65, п - к. Південний , п - к.Північний*1 - 21, 25, 27, Левицького, п - к. Сонячний, п - к. Запорожчука , Щорса д.1 - 44, 48 - 50, п - к.Зарічний , п - к.Зелений, Калініна д.2 - 50, 59Д, Каховська д.14, 16, 18, 49 - 49А, 51, Таврійська, Тарана, Комсомольська, Котляревського, Кримська, КуликаІ, Сімферопольська, п - к.Виноградний, Толбухіна, Матросова, МорозоваП, Гагаріна, Українська , Херсонська *Леніна* д.2, 4, 16 - 16В, 20а, 28, Чапаєва д.17А - 37, Жовтнева, Шевченко д.1 - 42, 44 - 114, Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, п - к. Роздольний д.3 - 18 К.Р. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Макарівка, Мирне, Памятник, Польове [ПС 3510 Мирна 1Т]: Т.О. 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 1Т Л - 1]: Макіївський д.2, 5 - 45 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 15]: Фонтанна д.14 - 18, 20, 22, 24, 26, 28 - 28А, 32 - 36, 40 - 64, БогунаІвана*Ілліча * д.15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 - 31, 33, 375, 39 - 42, 44 - 51, 53, 55, 57, Донцова Дмитра*Тельмана* д.147 - 3, Молочна балка*Бородіна* д.2 - 21, 231 - 50, Фестивальна д.112, Робоча д.84, 86 - 86А, 88, 90, 1932 - 199, Махарадзе *С Параджанова* д.1А, 2А - 6, БогунаІван*Ілліча*Махарадзе ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 16]: Островського д.59А, Макіївський д.1, 3, Робоча д.143, 145, 147, 149, 151 - 189 ТО 08.00-16.30
26.7.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [325]: Лазо д.20, Вишнева пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [326]: Куйбишева д.84 - 84А, 86, 88, 90, 92, 125, 125Б - 127, Комарова д.20 - 29, Котляревського д.1, 3, 5, 7 - 7А, 9 - 9А, 11А, 13 - 15, 17, 19, 21 - 21А, 23А, Степна, Степний, Ватутіна пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [327]: Українська д.55 пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [329]: Лазо д.24 пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Свердлова д.3А, 43А - 53, 55, Калініна д.0 - 42А, 44 кр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [325]: Адамяна д.27А пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [325]: Середнє пр 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [КТП - 296 Олександрівка]: Підгірна д.60 - 68, Леніна д.51, 55, 57, 59, 65 - 99, 102 - 138 технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Антонівка [ТП - 214 Л - 2 Горностаевка]: Світанок д.20, 26 - 43, 47 - 49, 53 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під [КТП - 73 Горностаевка]: Молодіжна, Сонячна д.20 - 44, Степова ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Східний, Квіткова, Запорізька, Лазурний, Перемоги, Фабрична, Арктична, Олешківська, Гордієнка, Чорноморська, Майская приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 1, Л - 2]: Матросова, Софіївська, Василя Симоненка, Миколаївський, Овочевий, Велика Садова, Луки Балашова приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 28 Л - 1]: Олешківська, Центральна, Молдавська, Винрозсадник, Травнева, Груднева, Кар’ерна, Костогризівська приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 41 Л - 1]: Бойко, Підлісна РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 684 Л - 1]: К.Шлях, Шляхова, Соснова, Вишневий, Лісна РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1914]: Таврійська, Степова, Садова, Східна, Бережного, Центральна ТО 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Благодатна, Миру кр 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [КТП - 37 Берислав]: Заводський, ЗД містечко д.1, Шевченка д.201 - 203, Набережна д.7, 9, 51 - 53 - гар, 55 - 55 - гар, 60, 61 - 96, 98 - 148, 152, 168, Козацький д.3 - 10, Горького, Жовтнева д.140, 143 - 144, 147 - 151, 155, 157, 161 - 161А, 165 - 169, 173, 175, 177, 179 Р.М. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [ТП - 69 Л - 1]: Тельмана, Чапаєва ТО 08.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 312 Л - 1 Берислав]: Леніна д.31, Чайковського д.1 - 8, 10, 12, Видригана д.1 - 13, 15 - 31, Південна ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [КТП - 56 Берислав]: Козацький д.13 - 18, 23 - 25, 32, Дніпровський д.1 - 5, 7 - 25, Жовтнева д.1 - 97, Набережна д.1А - 5, 8, 10 - 50А, 54 - 55, 58, 60, Овражний ТО 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [427]: Будьоного, Петровського, Степова ТО 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 3]: Кутузова д.65 - 95, Лугова д.57 - 59 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 785 Л - 4]: Каштанова д.2 - 4, Абрикосова д.1 - 10, Дніпровська д.1 - 3, 7, 10, Лермонтова д.1 - 1А, 9 - 18, Вишнева д.6 - 7 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 22]: Сухарна д.11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 - 110, 120, Сумська д.1, 4 - 10, 12 - 13А, 14А, 17 - 27, 29, 32А - 48, 50, 52, 54 - 54А, 56, Стрітенська*ЛюксембургР* д.93, 95, 97 - 110, 112, 114 - 114А, 116, 118, 120, Громадянська д.2, Пролетарська*Весела* д.91, 93, 97, 99 - 107А, 108А - 109, 113, Полтавська д.10, 12А - 15, 24 - 28, 30, 38, 40, 42, Комунальний, Василя Стуса *Енгельса * д.79, 81, 83, 85, 87, 91, 97, 102 - 102А, 104, 106, 108 - 108А, 110, 112, 114, 116 - 116А, 118 - 118А, 120, 122, Запорізька д.82 - 82Б, 84 - 102, 107, 109, 111, 117, 119, 121, 127, 129 РМ 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ТП - 113 Л - 1]: Миру, Новосілка Капітальний ремонт ВЛ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 30]: Порт - Елеватор д.11, Гімназична*Червоностудентська* д.3 - 18, 222 - 22А, 24 - 24А, Лютеранська*Кірова* д.16 - 22, Морська д.3 - 6, 7 - 7А, 11 - 13А РМ 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [КТП - 865]: ЧерепковаВ, Східна, Приморська, Світла, Молодіжна, 50роківПеремоги прис. 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: не визначено, Незалежна, Східна, Незалежності КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Пролетарська, Комунарів, Східна, Українська*Радянська*, Новоселів, Українська КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Степова, Молодіжна, Центральна, Вишнева, Новоселів, Миру, Нова, Набережна, Вінницька КР 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 02 Л - 6 та ТП - 041 Л - 4]: Гоголя, Козакова, Миру , Курортна, Монастирський узвіз прис. 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Східне [603]: Шкільна, Ювілейна д.10 - 11, 13, Чорновола, Миру, ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.4, 6 - 8, 12, 16 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Центральна, Вінницький, Садова, Польова КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [КТП - 69]: Соснова д.1а - 2, 4, 6, 8а - 8, 10 - 10ж, 12, Дніпровський д.167 - 167а, 169, 171, 173, 175 - 179, 181 - 199 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нові Лагері, Пісчане [52]:Повністтю ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Шкільна, Соборна, Космонавтів, Декабристів, БугаєнкоО, Крилова, Пролетарська, Березня8, Раденська, Технічний, Залізнична, Добровольців, 40рПеремоги, Козацька, Заводська, Горького, Ювілейна, Маяковського, Шевченка, Миру, Інтернаціональна, Північна, Праці пров, Таврійська, Спортивний, Островського приєднання 08.20-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: приєднання 08.20-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [КТП - 121]: Калініна, Кірова д.35, Кутузова, Леніна д.82 - 90, Лісова, Садова д.35, Українська, Чкалова технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Леніна, Шевченка технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Шевченка, Макаренка, Першотравнева, Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Радянська, Перемоги д.1 - 74, Нова, Молодiжна, Рибальська, Садова, Українська, Суворова технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру технічне обслуговування 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [Ф - 1742 Рек. - 1 +]: Весняна*Комсомольська* д.71, 73, 75 - 75Б, 77, 79 - 79А, 81, 83 - 97, 99 - 112А, Чорноморська д.88, 90, 92 - 94А, 96 - 96А, 98 - 115, Східна д.1, Степова д.63А - 100, Садова д.73 - 100, Набережна, Лісова д.1, 7 По договору приєднання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Інгулецька, Шкільна технічне обслуговування 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ЗТП - 040]: Відродження, Соборний, Пушкiна, Міська, Шевченкa, Соборна ТО 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162, 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58 технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Діброво, Дмитрівка, Зелений Під, Зелена Рубанівка , Петропавлівка[ПС 3510 Червоний перекоп 1Т]: оперативні перемикання по ПЛ-35кВ 08.00-09.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 421 Л - 2]: Серьогіна, Березня8, Миру, Робітнича КР 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ не [ТП - 523 Л - 1 Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сивашівка [КТП - 267]: Миру , Шкільна , Поштова КР 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Радянська д.1 - 50, 51Б - 66, 70 - 75, 92 - 96, 98, 100 - 102, Стара д.1 - 7, 13 - 57 ТО 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ ГромівкаП [ТП - 27 Л - 4]: 50 Років Перемоги ТО 08.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Калинівка, Подівка [ПС 3510 Червоний перекоп 2Т]: оперативні перемикання по ПЛ-35кВ 08.00-09.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 11 Л - 1]: Новий, Березня8 д.19, 21, 23, 28, 30, 32, 34, Спендіарова д.85, 87, 89, 91, 93 - 108, Фоміна д.8, 10 - 13, 15, 17, 19, 21, МудрогоЯд.73 - 73А, 75, 77, 79 - 112, 114, Південна д.12, Свободний д.1 - 13, 16, 18, Осетрова д.49, 51, 53, 55, 57, 62, 64, 66 КР 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 36 Л - 1]: Мелітопольська д.159, 161, 163 - 173, 175, 177 - 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191 - 193, Панкеєвськад.23 - 25, 27, 29 - 31, МудрогоЯд.3, 5, 7, 9 - 28, 30, 32, 34, 36, 38 - 40, 42, Маяковського д.5 - 12, Спендіарова д.24 - 24А ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка [КТП - 212]: Леніна д.31, 54, 59 - 71, Мелітопольська д.10, 12, 18, 36, 46, 51, 62, 64, Червоноармійська д.47, Калініна д.3 - 3А, 5 - 40, Колгоспна д.12, 14 - 20Б, Шевченка д.5 КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Б.Копані 1Т, 2Т], [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [ТП - 113 Л - 1, Л - 2]07.30 - 16.30: Січня9, Мар’ївський, Білоцерковський *кр*. Олешки [ТП - 79 Л - 1, Л - 2]: Шевченка, Тимчика, Нижня ТО 08.20-16.20
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [748]: Західна *Горького*, Грушевського*Леніна* , Декабристів , Корольова*Калініна* , Лермонтова, Партизанська, Преображенська , Пушкіна , Франка, Хліборобів*Фрунзе*, Чорноморська , Шкільна К.Р. 08.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 219 РОГАЧИК]: Степова д.18, 20 - 67 Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [КТП - 102]: Шабовти, Новоселів, Горького, ЛеонідаБикова, Пархоменко, Тургенєва ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [372]: Кірова д.17А, 221 - 223, 225, 227А, 229, 235, 237, 241, 243, 245 - 261, 264 - 266, 270 - 274А, 276 - 278, 282 - 296, Калініна д.1 - 76, Свердлова, 100 років Ілліча, Східний технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: Шевченко, Гагаріна, 60 років Жовтня, Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Дніпровський *Комсомольський*, Будьоного, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Леніна, Лікарняний, МарксаК, Молодіжна, Набережна, Першотравневий, Піонерський, Портовий, Степова, Терешкової, Уральський, Шевченко, Шкільний, Ювілейний Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Комунарів, Щорса, Чкалова, Шевченко, Чапаєва Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Молодіжна, Чапаєва, Леніна, Суворова, Гоголя Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 168 Воронцовка]: Зелена, Абрикосова д.1, 3 - 16 Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305]:Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, п - к.Першотравневий, п - к.Степовий, Л. Українкид.1 - 47, 49, 51, 53, 55, 59 - 65, п - к. Південний , п - к.Північний*1 - 21, 25, 27, Левицького, п - к. Сонячний, п - к. Запорожчука , Щорса д.1 - 44, 48 - 50, п - к.Зарічний , п - к.Зелений, Калініна д.2 - 50, 59Д, Каховська д.14, 16, 18, 49 - 49А, 51, Таврійська, Тарана, Комсомольська, Котляревського, Кримська, КуликаІ, Сімферопольська, п - к.Виноградний, Толбухіна, Матросова, МорозоваП, Гагаріна, Українська , Херсонська *Леніна* д.2, 4, 16 - 16В, 20а, 28, Чапаєва д.17А - 37, Жовтнева, Шевченко д.1 - 42, 44 - 114, Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, п - к. Роздольний д.3 - 18 К.Р. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Макарівка, Мирне, Памятник, Польове [ПС 3510 Мирна 1Т]: Т.О. 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 494]: Пугачова д.7, 9, 11 - 62, 64 - 64Б, 66, Кооперативна, КуликаІ д.12 - 20, 22 - 26, 30, 32А, 34, 36 - 56, КиївськаКуликаІ, Київська д.57 - 57А, 61 - 61А, 63 - 82, РазінаС д.8, Тираспольська д.60Б, РазінаСтепана д.1 - 2, 4 - 6, 7А - 8, 10, 12 - 14А, 66, 70 - 72А, 74 - 74А, 83 - 93, Кременчуцька д.156А, Котельний Приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 540]: Університетська д.54, Стрілецький д.3 - 6, СуботиМ д.53 - 64, 66, 68142А, СуботиМСтаростіна*Церковна*, Українська д.97 - 97А, 99, 101, 103, 109, 111, 140 - 142, 148 - 148А, 152 - 158, 40років Жовтня д.44 - 56, 58 - 652, 67, 69, 40років Жовтня *Інженера Корсакова* д.432, Видригана д.1А, 3, 6 - 13А, 15 - 1868, Гагаріна д.131 - 143, Гончарна *Котовського* д.130, 132 - 161Б, Чорноморська д.95, Ливарна д.327, 34, 36, 40 - 40А, 44, 46 - 46А, 48 - 4844, 50 - 507, 534 - 55, 57 - 5770, 61 - 636, 67 - 6746, 69, 71 - 719, ЛиварнаМіліцейська д.534, Матроська д.8, 46, 48, 50, 61 - 65, МатроськаЛиварна, Міліцейський д.3, 9, Новий д.2 - 7, Сакко і Ванцетті *Миколи Садовського* д.64, 69 - 76 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 1Т Л - 1]: Макіївський д.2, 5 - 45 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 15]: Фестивальна д.112, Махарадзе *С Параджанова* д.1А, 2А - 6, Молочна балка*Бородіна* д.2 - 21, 231 - 50, Донцова Дмитра*Тельмана* д.147 - 3, Фонтанна д.14 - 18, 20, 22, 24, 26, 28 - 28А, 32 - 36, 40 - 64, Робоча д.84, 86 - 86А, 88, 90, 1932 - 199, БогунаІвана*Ілліча * д.15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 - 31, 33, 375, 39 - 42, 44 - 51, 53, 55, 57, БогунаІван*Ілліча*Махарадзе ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 16]: Робоча д.143, 145, 147, 149, 151 - 189, Макіївський д.1, 3, Островського д.59А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 64 Л - 5]: КуликаІ д.62, 64, 66 - 76, СуботиМ д.85 - 117, Білозерський, Пугачова д.87 - 9212, 94 - 98 Приєднання 08.00-16.30
27.7.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [325]: Лазо д.20, Вишнева пр 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новокамянка [КТП - 184 Олександрівка]: Херсонська Капітальний ремонт обладнання 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [326]: Степна, Ватутіна, Котляревського д.1, 3, 5, 7 - 7А, 9 - 9А, 11А, 13 - 15, 17, 19, 21 - 21А, 23А, Комарова д.20 - 29, Куйбишева д.84 - 84А, 86, 88, 90, 92, 125, 125Б - 127, Степний пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [327]: Українська д.55 пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [329]: Лазо д.24 пр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 59 Л - 1 Горностаевка]: Південна д.1 - 2, 6A - 6А, 12, Покровськад.206, 210 - 278, 280, 282 ТО 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Свердлова д.3А, 43А - 53, 55, Калініна д.0 - 42А, 44 кр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [325]: Адамяна д.27А пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [325]: Середнє пр 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Східний, Фабрична, Перемоги, Квіткова, Гордієнка, Майская, Чорноморська, Олешківська, Запорізька, Арктична, Лазурний приєднання 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 1, Л - 2]: Матросова, Луки Балашова, Миколаївський, Овочевий, Софіївська, Велика Садова, Василя Симоненка приєднання 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 28 Л - 1]:Центральна, Молдавська, Костогризівська, Олешківська, Груднева, Кар’ерна, Винрозсадник, Травнева приєднання 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Миру, Благодатна кр 08.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [КТП - 43 Берислав]: Зарічна, Мирний, Західний, Польова д.19, Херсонська д.40 - 46, Дорожня д.1 - 5, Терешкової, Західна, Таврійська д.15 - 21, Козацький д.9 - 11, Чайковського д.8А - 9, 11, 13 - 66 Р.М. 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [ТП - 72 Л - 1Л - 2]: Радянська, Степова ТО 08.00-15.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 87 Л - 1 Берислав]: Некрасова д.21, Херсонська д.200А - 216, 218, 220, 222 - 224, 226, 228 - 230, 232, 234 - 236, Центральна д.453, 455, 457, 465, 469 - 477, 479, 481, 483 - 483А, 485, 489 - 499А ТО 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ЗТП - 312 Берислав]: Південна, Чайковського д.1 - 8, 10, 12, Леніна д.31, Вишнева д.2А, Видригана д.1 - 13, 15 - 31 ТО 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 10 Н.Сірогози]: Петровського КР 08.00-15.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [КТП - 86]: Коцюбинського д.1, 41 - 6, 11 - 34гараж, Студентська д.16, Шкільний провулок д.16, 18 - 24 Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 3]: Лугова д.57 - 59, Кутузова д.65 - 95 ТО 08.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новосілка [ТП - 113 Л - 1]: Миру, Новосілка Капітальний ремонт ВЛ 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 785 Л - 4]: Дніпровська д.1 - 3, 7, 10, Каштанова д.2 - 4, Лермонтова д.1 - 1А, 9 - 18, Вишнева д.6 - 7, Абрикосова д.1 - 10 ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 22]: Запорізька д.82 - 82Б, 84 - 102, 107, 109, 111, 117, 119, 121, 127, 129, Комунальний, Полтавська д.10, 12А - 15, 24 - 28, 30, 38, 40, 42, Василя Стуса *Енгельса * д.79, 81, 83, 85, 87, 91, 97, 102 - 102А, 104, 106, 108 - 108А, 110, 112, 114, 116 - 116А, 118 - 118А, 120, 122, Пролетарська*Весела* д.91, 93, 97, 99 - 107А, 108А - 109, 113, Сумська д.1, 4 - 10, 12 - 13А, 14А, 17 - 27, 29, 32А - 48, 50, 52, 54 - 54А, 56, Громадянська д.2, Стрітенська*ЛюксембургР* д.93, 95, 97 - 110, 112, 114 - 114А, 116, 118, 120, Сухарна д.11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 - 110, 120 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 33]: Офіцерська, Короткий, Кременчуцька д.1 - 21А, 45, Дніпропетровська *Героїв Кут*Тарана, Тарана *Медова* д.1 - 27, 29, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.9 - 9А, 26, 30, 32 - 34, 36, 40 - 59, 61, 63, 65 - 67, 71, 73, 75 - 75А, 79, 81, 83, Проїзний д.1, 4 - 10, Офіцерська*Шмідта* д.60 - 61, 63 - 96, 98 - 98А, Лабазний, Олексіївська*Воровського* РМ 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 417 Л - 1 - 2 - 3]: Пушкіна, Гвардійська, Миру, провулок Дружби , Белінського, Вишнева , Стадіонна, Українська ТО 08.30-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 02 Л - 6 та ТП - 041 Л - 4]: Гоголя, Козакова, Миру , Курортна, Монастирський узвіз прис. 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП - 846 Л - 2]: Толстого Льва, Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 - 72, 74 - 115, Садовий д.1 КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: Незалежності, Незалежна, Східна, не визначено КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Українська*Радянська*, Пролетарська, Комунарів, Українська, Новоселів, Східна КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Молодіжна, Центральна, Степова, Новоселів, Нова, Набережна, Миру, Вінницька, Вишнева КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Правдине [621]: Вишнева*Радянська*, Новий, Голинського, Зелений*Жовтневий* д.7 - 12, Садова, Висоцької ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Східне [603]: Ювілейна д.10 - 11, 13, Миру, ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.4, 6 - 8, 12, 16, Чорновола, Шкільна КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Садова, Польова, Центральна, Вінницький КР 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [КТП - 74]: Куйбишева д.42, Толбухина д.31 - 34, 36 - 42, Гідробудівників д.118 - 122, 124, 126, 128, 130 - 161, Героїв України д.114, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147 - 149, Шевченка д.21, Андріївськад.123 - 130, Кобзаряд.19 - 19а, 21 - 22, 23 - 25, Миколи Букіна д.76 - 104 ТО 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП - 17 Л - 5]: Гагаріна д.4, 10 - 12, Затишнад.15, 15Г, 17 КР 10.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Б.Копані 1Т, 2Т] 10.00 - 15.30: Листопадна, 40 років Перемоги, 50 років Перемоги, Шкільна, Андрєєва, Артилерійська, Березня8, Бібліотечна, Червоноармійська, Українська, Таврійська, Дачний, Східна, Дорожній, Степовий, Степова, Жовтнева, Соняшна, Соборна, Січня9, Карбишева, Садова, Робоча, Радянська, Радгоспний, Радгоспна, Пушкіна, Пролетарська, Прикордонна, Піонерська, Північна, Охременка, О. Болдирєва, Костіна, Мозгольова, Миру, Маяк, Лінійна, ЧкаловаЄ, Шевченка, Чумацька, Л.Українки, Сільська, Південна, Ковальський, Червонофлотська, Бригадний, Першотравнева, Б.Хмельницького, Чалбаська, Виноградна, Листопадовий, Вишневий, Горького, Кооперативний, Декабристів, Суворова, Молодіжна, Енгельса, МарксаК, Спортивний, Кооперативна, Спартака, Польова, Покровська, Крайня *КР*, Раденськ [2002]: Шкільна, Соборна, Космонавтів, Декабристів, БугаєнкоО, Крилова, Пролетарська, Березня8, Раденська, Технічний, Залізнична, Добровольців, 40рПеремоги, Козацька, Заводська, Горького, Ювілейна, Маяковського, Шевченка, Миру, Інтернаціональна, Північна, Праці пров, Таврійська, Спортивний, Островського приєднання 08.20-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: приєднання 08.20-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ЗТП - 040]: Відродження, Пушкiна, Соборна, Міська, Шевченкa, Соборний ТО 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Шевченка, Леніна технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 103]: Пушкіна д.2 - 53, 55, Ювілейна д.4 - 23, Вокзальна д.1, 31, 36 - 368, Гагаріна д.1, 5, Кісільова технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 79]: Вокзальна д.33, Південа, Визволителів *Червоноармійська* д.53 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Шевченка, Першотравнева, Макаренка технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Садова, Молодiжна, Нова, Українська, Перемоги д.1 - 74, Суворова, Радянська, Рибальська технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Інгулецька, Шкільна технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 421 Л - 2]: Березня8, Серьогіна, Миру, Робітнича КР 08.30-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162 технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка [ТП - 27 Л - 4]: 50 Років Перемоги ТО 08.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Діброво, Дмитрівка, Зелена Рубанівка, Зелений Під , Петропавлівка[ПС 3510 Червоний перекоп 1Т]: оперативні перемикання по ПЛ-35кВ 15.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне [КТП - 523]: Радянська, Стара ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Калинівка, Подівка [ПС 3510 Червоний перекоп 2Т]: оперативні перемикання по ВЛ-35кВ 15.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [КТП - 36]: Маяковського, Мелітопольська д.159, 161, 163 - 173, 175, 177 - 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191 - 193, Панкеєвськад.23 - 25, 27, 29 - 31, 33, 35, 37, 39, Спендіарова д.1 - 27, 29, Золіна д.81, 83, 85, 87 - 871, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 - 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 212 - 212А, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228 - 228А, 230 - 242, МудрогоЯд.3, 5, 7, 9 - 28, 30, 32, 34, 36, 38 - 40, 42, Чумацька ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 11 Л - 1]: Свободний д.1 - 13, 16, 18, Спендіарова д.85, 87, 89, 91, 93 - 108, Фоміна д.8, 10 - 13, 15, 17, 19, 21, Березня8 д.19, 21, 23, 28, 30, 32, 34, Південна д.12, Осетрова д.49, 51, 53, 55, 57, 62, 64, 66, МудрогоЯд.73 - 73А, 75, 77, 79 - 112, 114, Новий КР 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Пролетарська, Лінійна, 50 років Перемоги КР 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка [КТП - 476]: Червонофлотська, Горького д.1 - 10, 12 - 14 КР 09.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 79 Л - 1, Л - 2]: Шевченка, Тимчика, Нижня ТО 08.20-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [КТП - 209] , [КТП - 373]: Вишнева, Островського, Миру, Молодіжний, Центральна, Степова, Лісна то 07.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [748]: Партизанська, Грушевського*Леніна*, Франка , Хліборобів*Фрунзе*, Преображенська , Західна *Горького*, Корольова*Калініна* , Чорноморська , Лермонтова, Шкільна, Пушкіна , Декабристів К.Р. 08.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Веснянка, Новодмитрiвка[712 та КТП - 132]: ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [712]: Титова ТО 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 219 РОГАЧИК]: Степова д.18, 20 - 67 Капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [372]: Калініна д.1 - 76, Свердлова, 100 років Ілліча, Східний, Кірова д.17А, 221 - 223, 225, 227А, 229, 235, 237, 241, 243, 245 - 261, 264 - 266, 270 - 274А, 276 - 278, 282 - 296 технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [394]: МарксаК д.35 - 96, Дніпровський *Комсомольський*, Жовтнева, Першотравневий, Горького, Ювілейний, Набережна д.29 - 50, Гагаріна д.1 - 26, 29, 31, 33, 35, 37, Шкільний, Уральський, Леніна д.6, 10, 14, 16 - 107, Портовий, Лікарняний д.21 - 35, Шевченко, Терешкової, Степова, Піонерський д.1 - 18, 20 Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 168 Воронцовка]: Зелена, Абрикосова д.1, 3 - 16 Капітальний ремонт обладнання 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305]:Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, п - к.Першотравневий, п - к.Степовий, Л. Українкид.1 - 47, 49, 51, 53, 55, 59 - 65, п - к. Південний , п - к.Північний*1 - 21, 25, 27, Левицького, п - к. Сонячний, п - к. Запорожчука , Щорса д.1 - 44, 48 - 50, п - к.Зарічний , п - к.Зелений, Калініна д.2 - 50, 59Д, Каховська д.14, 16, 18, 49 - 49А, 51, Таврійська, Тарана, Комсомольська, Котляревського, Кримська, КуликаІ, Сімферопольська, п - к.Виноградний, Толбухіна, Матросова, МорозоваП, Гагаріна, Українська , Херсонська *Леніна* д.2, 4, 16 - 16В, 20а, 28, Чапаєва д.17А - 37, Жовтнева, Шевченко д.1 - 42, 44 - 114, Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, п - к. Роздольний д.3 - 18 К.Р. 09.00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Макарівка, Мирне, Памятник, Польове [ПС 3510 Мирна 1Т]: Т.О. 09.00-15.00
Херсонське МВЕ Приозерне [3735]: Дружби народів д.11а КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [3710]: Вітрильна, Стапельна, Дорофєєва д.21.23, 28, 34, 36, 38, 65, 69 - 79, Шенгелія д.3, 11:4 - 13:3 КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [3722]: Суднобудівна3, Дачна, Острівське, ім. Татарченко Л.В, Суднобудівна2, Проточний, Суднобудівна1, Нафтогавань *пос.*, Стеблієвська, Рибна3, Рибна2, Рибна1, Фортус Марії, Рибацький д.діл.1, П’ятихатська КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [3730]: Озерна, Мідний КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [3732]: Дорофєєва д.8 - 14, 18 - 20А, 24 - 24а, 25А - 26, Шенгелія д.2, 4, 6 - 8, Береговий д.7 - 9, ПатонаЄ д.17 - 17А КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [3735]: Шенгелія д.1, 3, 5, 11:1 - 11:3, ПатонаЄ д.25, Дорофєєва д.25, 27 - 33, 35, 37, 39 - 63, 67 КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [3737]: Дорофєєва д.4А - 6, 10, 14 - 16, ПатонаЄ д.5 - 9, Береговий д.5 КР 08.00-09.00
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 27]: Перекопська д.8547 - 107, 109 - 1501, 154, 156, Старостіна*Церковна* д.3757, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57 - 64, 66 - 68, 70, 7247 - 102, Волгоградська д.15, 18 - 37, 39, 41 - 41А, 44Б, Січових стрільців*Калініна * д.19 - 27, Матроська2 д.5 - 6, 9А - 11, Стрілецький д.9 - 13, ПерекопськаМатроська, Матроська д.32, 38 - 45, 47, 49, 51 - 55, Ливарна д.42А, Старостіна*Церковна*Волгоградська, Кінгійський, Сакко і Ванцетті *Миколи Садовського* д.47 - 53, 54 - 63, 66, Авіаційний д.3 - 8, 10 - 16Б, 18 - 22, ХмельницькогоБ д.42 - 64А, ПерекопськаХмельницького Б, Тягинська*БєдногоД* д.112, 115, 117 - 11724, 119 - 1192, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137 - 137А, 139, 141, 143 - 146, 14822 - 149, 150 - 160А, 166 - 170А, 17418 - 178, 186 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 285 2Т Л - 14]: Слободка2 д.1, 7, 19 - 22, 27А, 30А - 31, 33, 35, 39 - 180, Слободка1 д.3 - 8Б, 10, 13 - 13А, 19 - 21, 23, 25А - 27, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.8726, 9915, 307, Тиха д.48 - 78 Приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 1Т Л - 1]: Макіївський д.2, 5 - 45 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 15]: БогунаІван*Ілліча*Махарадзе, Махарадзе *С Параджанова* д.1А, 2А - 6, Фонтанна д.14 - 18, 20, 22, 24, 26, 28 - 28А, 32 - 36, 40 - 64, Фестивальна д.112, БогунаІвана*Ілліча * д.15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 - 31, 33, 375, 39 - 42, 44 - 51, 53, 55, 57, Робоча д.84, 86 - 86А, 88, 90, 1932 - 199, Донцова Дмитра*Тельмана* д.147 - 3, Молочна балка*Бородіна* д.2 - 21, 231 - 50 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 16]: Островського д.59А, Макіївський д.1, 3, Робоча д.143, 145, 147, 149, 151 - 189 ТО 08.00-16.30
28.7.2018
Херсонське МВЕ Зеленівка [1025]: Маяковського, Парковий, Луначарського, Новий д.2 - 20, ІванаМазепи*Кірова*, Березня8, Шкільна д.1А - 7А, 9 - 29Б, Шевченка д.3, 5 - 6, 8 - 13, 15, 17 - 27, 29, 33 - 48, 51 - 52, 54 - 65, 67 - 71, ВірьовчинаБалка, НевськогоО д.5 - 21, 36 - 45, Чапаєва, ХмельницькогоБ, Молодіжна, Щорса, Луговий, Нова, Тупиковий, Таврійська, Гагаріна д.4, 8, 11 - 12, 14 - 15, Студентська, МирногоПанаса, Разіна Степана д.1, 3, 5 - 15, Прикордонний, Лугова, Польовий, МиколиЛисенка*Дем’янаБ*, Польова, Пархоменка Приєднання 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 558 Л - 3]: МирногоПанаса д.23, 29 - 32, 34, 36 - 51 - 53, Студентська д.1 - 1А, 3 - 17, 21 - 23, 25, 27 - 43, 45, 48 Приєднання 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [1025]: ХмельницькогоБ д.4, 6, 10 - 16, 19 - 29, 32 - 41, Новий д.8 - 21, 23, Офіцерська*Шмідта* д.17130, Пархоменка д.4, 6, 8, 10, 12, 16 Приєднання 08.30-15.30
29.7.2018
Херсонське МВЕ Зеленівка [1025]: Березня8, ВірьовчинаБалка, Гагаріна д.4, 8, 11 - 12, 14 - 15, ІванаМазепи*Кірова*, Лугова, Луговий, Луначарського, Маяковського, МиколиЛисенка*Дем’янаБ*, МирногоПанаса, Молодіжна, НевськогоО д.5 - 21, 36 - 45, Нова, Новий д.2 - 20, Парковий, Пархоменка, Польова, Польовий, Прикордонний, Разіна Степана д.1, 3, 5 - 15, Студентська, Таврійська, Тупиковий, ХмельницькогоБ, Чапаєва, Шевченка д.3, 5 - 6, 8 - 13, 15, 17 - 27, 29, 33 - 48, 51 - 52, 54 - 65, 67 - 71, Шкільна д.1А - 7А, 9 - 29Б, Щорса Приєднання 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП - 558 Л - 3]: Студентська д.1 - 1А, 3 - 17, 21 - 23, 25, 27 - 43, 45, 48, МирногоПанаса д.23, 29 - 32, 34, 36 - 51 - 53 Приєднання 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [1025]: Новий д.8 - 21, 23, ХмельницькогоБ д.4, 6, 10 - 16, 19 - 29, 32 - 41, Пархоменка д.4, 6, 8, 10, 12, 16, Офіцерська*Шмідта* д.17130 Приєднання 08.30-15.30
30.7.2018
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 468 1Т]: РазінаСтепана д.73, 75 КР 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 1Т Л - 1]: Макіївський д.2, 5 - 45 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 15]: Донцова Дмитра*Тельмана* д.147 - 3, БогунаІвана*Ілліча * д.15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 - 31, 33, 375, 39 - 42, 44 - 51, 53, 55, 57, Молочна балка*Бородіна* д.2 - 21, 231 - 50, Махарадзе *С Параджанова* д.1А, 2А - 6, Фонтанна д.14 - 18, 20, 22, 24, 26, 28 - 28А, 32 - 36, 40 - 64, Фестивальна д.112, Робоча д.84, 86 - 86А, 88, 90, 1932 - 199, БогунаІван*Ілліча*Махарадзе ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 16]: Макіївський д.1, 3, Робоча д.143, 145, 147, 149, 151 - 189, Островського д.59А ТО 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новокамянка [КТП - 184 Олександрівка]: Херсонська технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 59 Л - 2 Горностаевка]: Шевченка д.207, 209 - 286 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під [ТП - 73 Л - 2 Горностаевка]: Молодіжна д.83, Степова ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Славне [281 от Р - 95]: Щорса, Мира, Леніна, Світанок, Степова, Молодіжна ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [325]: Вишнева, Лазо д.20 пр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [ТП - 133 Л - 2 Горностаевка]: Сонячна , Степова ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [326]: Степний, Куйбишева д.84 - 84А, 86, 88, 90, 92, 125, 125Б - 127, Котляревського д.1, 3, 5, 7 - 7А, 9 - 9А, 11А, 13 - 15, 17, 19, 21 - 21А, 23А, Комарова д.20 - 29, Ватутіна, Степна пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [327]: Українська д.55 пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [329]: Лазо д.24 пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [ПС 3510 Миколаївка]: Весела, Молодіжна, Основікова то 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ПС 3510 Миколаївка]: Поштова, Основікова, Степова, Садова то 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Перемоги, Запорізька, Олешківська, Майская, Гордієнка, Чорноморська, Квіткова, Східний, Лазурний, Арктична, Фабрична приєднання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ПС 3510 Миколаївка]: Чапаєва, Суворова, Чкалова, Шевченко, Пушкіна, Комсомольська, Жовтнева, Горького то 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 1, Л - 2]: Матросова, Луки Балашова, Софіївська, Велика Садова, Овочевий, Василя Симоненка, Миколаївський приєднання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [325]: Адамяна д.27А пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ПС 3510 Миколаївка]: Фрунзе, Гагаріна, Леніна, Богуцького, Петровського, Колгоспна, Толбухіна то 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [325]: Середнє пр 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 28 Л - 1]: Кар’ерна, Центральна, Винрозсадник, Груднева, Травнева, Олешківська, Молдавська, Костогризівська приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Гордієнка, Фабрична, Східний, Перемоги, Чорноморська, Олешківська, Майская, Лазурний, Квіткова, Запорізька, Арктична приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 2]: Гордієнка, Фабрична, Перемоги, Олешківська приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Миру, Благодатна кр 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [1114]: повністю Р.М. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [1114]: Свободи, Гагаріна, Соборна, Чкалова д.15 - 37, Каховська, Степова, Степовий, Маяковського, сщрада Козацька, Миру д.1 - 5, 41 - 73, Травня1, Козацький д.21, 30, 40, Нова, Українська, Новий д.5, Комарова, Першотравнева, Березня8, Північний д.3 - 7, Видригана д.3 - 6, 8, 11 - 14, 16 - 83, Садова, Вишнева, Садовий Р.М. 09.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 358]: Космонавтів д.66 - 66А, 68 - 123, Поштова д.61 - 124 замена РВО-10 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [ТП - 72 Л - 1Л - 2]: Радянська, Степова ТО 08.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 14 Л - 2]: Першотравнева приєднання 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 87 Л - 2 Берислав]: Херсонська д.172 - 174, Центральна д.463, 467, 487, ЛеонідаБикова д.24 - 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85 - 87, 89, 91, 93 - 95, 97 - 111, Соловїна д.23 - 25, 34 - 38 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 312 Л - 1 Берислав]: Чайковського д.1 - 8, 10, 12, Видригана д.1 - 13, 15 - 31, Леніна д.31, Південна ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Куйбишево [КТП - 195 Берислав]: Злагоди, д.9, 29, 43 - 48, 61 - 80 ТО 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 10 Н.Сірогози]: Петровського КР 08.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 769 Л - 3]: Миру *Жовтнева*, Степова Капітальний ремонт ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 586 Л - 1]: Урожайна д.77 - 111, Шульги д.108 Капітальний ремонт ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 637]: Балтазарівська*Куйбишева* д.90, 92 - 92А, 94, 96, Джарилгацька*Комсомольська* д.147 - Б - 147Б Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 204 Л - 3]: Лугова д.57 - 59, Кутузова д.65 - 95 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 33]: Лабазний, Офіцерська, Офіцерська*Шмідта* д.60 - 61, 63 - 96, 98 - 98А, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.9 - 9А, 26, 30, 32 - 34, 36, 40 - 59, 61, 63, 65 - 67, 71, 73, 75 - 75А, 79, 81, 83, Короткий, Кременчуцька д.1 - 21А, 45, Проїзний д.1, 4 - 10, Тарана *Медова* д.1 - 27, 29, Дніпропетровська *Героїв Кут*Тарана, Олексіївська*Воровського* РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 812]: Москвіна д.72 - 80А, Робоча д.251 - 291, Західна10, Західна9 д.2 - 10, 11 - 20 РМ 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 417 Л - 1 - 2 - 3]: Пушкіна, Гвардійська, Миру, провулок Дружби , Белінського, Вишнева , Стадіонна, Українська ТО 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чкалово [КТП - 319]: Березня8, Шкільна, Центральна, Спортивна, Таврійська , Поштова, Зелена КР 09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Чумацький Шлях [КТП - 484]: Лукьянова, Садова КР 09.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 041 Л - 4]: Монастирський узвіз, Курортна прис. 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [691]: Сонячний, Арабатська, Гагаріна, Комарова, КузнєцоваР, Миру, Морська, Набережна прис. 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП - 846 Л - 2]: Садовий д.1, Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 - 72, 74 - 115, Толстого Льва КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Загорянівка [601]: без назви, Центральна, ХмельницькогоБ, Херсонська, Степова, Садовий, Південна, не визначено, Набережна, МазепиІ, Четверта, Джерельна, Дачний, Вишнева, Виноградна ТО 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ КР 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Загорянівка [КТП - 891 Білозерка]: не визначено, ХмельницькогоБ, Виноградна д.1, Херсонська д.0, 2, Вишнева, Дачний, Набережна, Степова, Четверта ТО 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Маслівка, Обривка [83] :Повністтю КР 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: не визначено, Незалежна, Східна, Незалежності КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Пролетарська, Східна, Новоселів, Українська*Радянська*, Комунарів, Українська КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Вишнева, Вінницька, Центральна, Молодіжна, Набережна, Новоселів, Степова, Нова, Миру КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Правдине [621]: Вишнева*Радянська*, Висоцької, Зелений*Жовтневий* д.7 - 12, Голинського, Новий, Садова ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Східне [601]: РУСОВА БАЛКА, Будівельників, Ювілейна д.1 - 9, 12, Молодіжна, Українська*Жовтнева*, Східна, Південна, ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.3, 5, 9 - 11, 13, 23 - 25 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Вінницький, Польова, Садова, Центральна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Шкуринівка [601]: Невідома, ШКУРИНОВКА, Виноградна ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Шкуринівка [КТП - 891 Білозерка]: Виноградна д.1 ТО 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [74] 08.30 - 16.30: Поповича, Березня8, Пушкіна, Садова, Житлоселище, Соборна, Лісова, Соценка, Гоголя, Степова, Миколаєва, Суворова, Комарова, Східна, Миру, Східний, Гагаріна, Тітова, Молодіжна, Центральна, Ларіонова, Чалбаська, Олешківська, Частника, Грушевського, Шевченка, Партизанська, Шкільна, Лермонтова, Щаслива *ТО*, Н.Маячка [1916] 09.00 - 16.00: Степова, Дніпровська, Монастирська, Одеська, Основська, Петровського, Робочий, Садова, Соборна, Телеграфна, Шевченка, Шкільна *то*, Раденськ [2002]: Шкільна, Соборна, Космонавтів, Декабристів, БугаєнкоО, Крилова, Пролетарська, Березня8, Раденська, Технічний, Залізнична, Добровольців, 40рПеремоги, Козацька, Заводська, Горького, Ювілейна, Маяковського, Шевченка, Миру, Інтернаціональна, Північна, Праці пров, Таврійська, Спортивний, Островського приєднання 08.20-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: приєднання 08.20-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ЗТП - 040]: Шевченкa, Міська, Пушкiна, Соборна, Відродження, Соборний ТО 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Благодатне [1514]: Гагарина технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 421 Л - 2]: Серьогіна, Березня8, Робітнича, Миру КР 08.30-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Братське [1514]: Шевченка, Леніна технічне обслуговування 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка [ТП - 27 Л - 4]: 50 Років Перемоги ТО 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [КТП - 207]: Надрічна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [КТП - 227]: Кузнечна д.1 - 8, Жовтнева д.39, 53 - 101, Шкільна д.2 - 22, 24 - 25 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1514]: Шевченка, Першотравнева, Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Макаренка технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [1514]: Суворова, Радянська, Українська, Перемоги д.1 - 74, Нова, Молодiжна, Садова, Рибальська технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [1514]: Миру технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [1514]: Шкільна, Інгулецька технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Жвка [ТП - 527 Л - 1 Плановые работы
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [1514]: Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162, 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 307 Л - 1 Воронцовка]: Степова д.31 технічне обслуговування 09.00-17.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Пролетарська, Лінійна, 50 років Перемоги КР 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ЗТП - 440]: Шкільна , Жовтнева , Запорізька Т.О. 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 307 Л - 2 Воронцовка]: Степова д.1 - 27 технічне обслуговування 09.00-17.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3]: Поштова д.3 - 4, 13 - 16, 20, 22 - 71, 80 - 83, Молодіжна д.2 - 88, Центральна д.6 - 16, 19, 21 - 42, 57, 62), Шкільна д.3, 7, 13 - 14, 22, 34 - 49, 86 - 89, Гагаріна, Шкільний 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [КТП - 122], [КТП - 678] , [КТП - 744] , [ТП - 687 Л - 1]0: Алеєва, Молодіжна, Ринкова, Соборна, Жовтнева, Монастирська, Український, Степова, Дніпровська *кр*, то 07.30-16.3
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ЗТП - 54][ЗТП - 560]: Грушевського*Леніна* , Франка, Кудрі, п - к. Базарний Т.О. 08.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [810]: Березня8 д.43, 45, 47, 49, 51, ВасиляХоменкод.1 - 55, 57, 59, 61, 63, 65 - 75, Велика Куликовська, Велика Куликовська д.44 - 63, Гоголя д.1 - 9, 10, 12, 26, 28, 30 - 30А, 32, 34, 36, 38 - 47, 49, 51 - 59, МихайлаЖукад.46 - 47, ГрушевськогоМ д.2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 66, 68, Пушкіна д.51, 53, 55, 57, 59, 61 - 61А, 63, 65, ХмельницькогоБ д.2 - 12, 14 - 22, Мелітопольська д.142, 144, 146, 148, 150, 152 - 158, 160 - 160а, 162, 174, 176, 180, СоловяненкаА д.70 - 76, Трудова КР 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [Ф - 818 до ТП - 418]: Зелений 1, 2, Чкалова д.11, 21, 23, 29, 37, 39, Соборностід.73 - 101, Зелена, Таврійський1, 2, 3, 4, Лугова, Перекопський1, 2, 3, Перекопська, Луговий1, 2, Степова, Каштановий, Абрикосова, Абрикосовий д.11, 15, Степовий1, 2, Таврійська д.5 - 16, 18 - 44, Каштанова КР 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка [КТП - 619]: Лісна д.29, Каховська д.4, 10 - 88, Піщана д.7 - 34, 46 - зем.діл.4, Садовий д.6, 21 - 38, Дніпровська д.16 - 19, 38 - 91, Водопровідний д.23, 30, 33 - 39, Фрунзе д.2, 6 - 10, 12 - 13, 16 - 23, 26 - 27, 30, 33, 37, Водопровідна д.6, Вишневий, Центральний д.19, 37, Вишневад.56, Шкільна д.65, Виноградний д.1А, 3, 5 - 9, 15, 23, 34 - 36, Молодіжна д.12 - 84, Морський д.46 КР 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новодмитрiвка [КТП - 147]: 40 років Жовтня, Леніна ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 219 РОГАЧИК]: Степова д.18, 20 - 67 Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [392]: Набережна д.1 - 28, Піонерський д.19 - 20, Молодіжна, МарксаК д.2 - 34, Лікарняний д.1 - 19, Леніна д.1 - 5, 9, 11 - 13, 15, Гагаріна д.28, 30, 32, 34, 36, 38 - 44, Будьоного технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [394]: Степова, Портовий, Шевченко, Лікарняний д.21 - 35, Набережна д.29 - 50, Першотравневий, Леніна д.6, 10, 14, 16 - 107, Жовтнева, Піонерський д.1 - 18, 20, Дніпровський *Комсомольський*, Терешкової, Горького, Ювілейний, Гагаріна д.1 - 26, 29, 31, 33, 35, 37, МарксаК д.35 - 96, Шкільний, Уральський Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [392]: Комунарів, Чкалова, Щорса, Чапаєва, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [2114]: Абрикосова д.1, 3 - 16, Горiхова, Зелена, Виноградна, Кiрова д.27, 29, 31, 34 - 74, Спецiалiстiв, Степова д.3, 5, Суворова д.52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 113, Тiниста, Чкалова д.72, 74, 76, 78, 80 - 113, Котляревського, Невського д.11, 13, 15, 17, 28 - 60 Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 168 Воронцовка]: Зелена, Абрикосова д.1, 3 - 16 Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305][КТП - 260 Каланчак]0:Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, п - к.Першотравневий, п - к.Степовий, Л. Українкид.1 - 47, 49, 51, 53, 55, 59 - 65, п - к. Південний , п - к.Північний*1 - 21, 25, 27, Левицького, п - к. Сонячний, п - к. Запорожчука , Щорса д.1 - 44, 48 - 50, п - к.Зарічний , п - к.Зелений, Калініна д.2 - 50, 59Д, Каховська д.14, 16, 18, 49 - 49А, 51, Таврійська, Тарана, Комсомольська, Котляревського, Кримська, КуликаІ, Сімферопольська, п - к.Виноградний, Толбухіна, Матросова, МорозоваП, Гагаріна, Українська , Херсонська *Леніна* д.2, 4, 16 - 16В, 20а, 28, Чапаєва д.17А - 37, Жовтнева, Шевченко д.1 - 42, 44 - 114, Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, п - к. Роздольний д.3 - 18 К.Р. 09.00-16.0
31.7.2018
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 132]: Білоруська д.25, 27 - 34, Піонерська*Купецька* д.87, 89, 91, 93 - 95, 97, 102 - 103, 105, 107, 109, 111 - 156, Пушкінська д.133, 135 - 135А, 137, 139, 141, 143, 145 - 160, Яружна*Овражна* д.138, 144, Ломоносова д.122, 145 - 1451, Затишний д.3 - 12А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 32]: Яружна*Овражна* д.104, Пушкінська д.81 - 89, 9066 - 132, 134, 136, 138, 140 - 140А, 142, 144 - 144А, Піонерська*Купецька* д.71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 98 - 100, 104 - 104А, 106, 108, 110, Ломоносова д.77 - 83, 84А, Запорізька д.27 - 802, Білоруська д.35 - 42, Сорокіна*Качельна* д.51, 53, 64 - 64А, 74, 7690 - 82 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 1Т Л - 1]: Макіївський д.2, 5 - 45 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 15]: БогунаІван*Ілліча*Махарадзе, Махарадзе *С Параджанова* д.1А, 2А - 6, Фонтанна д.14 - 18, 20, 22, 24, 26, 28 - 28А, 32 - 36, 40 - 64, Молочна балка*Бородіна* д.2 - 21, 231 - 50, БогунаІвана*Ілліча * д.15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 - 31, 33, 375, 39 - 42, 44 - 51, 53, 55, 57, Донцова Дмитра*Тельмана* д.147 - 3, Робоча д.84, 86 - 86А, 88, 90, 1932 - 199, Фестивальна д.112 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 306 2Т Л - 16]: Макіївський д.1, 3, Островського д.59А, Робоча д.143, 145, 147, 149, 151 - 189 ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [282]: Іванівського д.43 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [282]: Леніна, Зелена, Шкільна, Піонерська, 40 років Перемоги, Чапаєва ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Олешки [282]: Комсомольська, Мира ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 813 Л - 1]: Майская, Перемоги, Арктична, Запорізька, Лазурний, Фабрична, Східний, Квіткова, Чорноморська, Гордієнка, Олешківська приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 882 Л - 1, Л - 2]: Матросова, Овочевий, Велика Садова, Софіївська, Василя Симоненка, Луки Балашова, Миколаївський приєднання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [325]: Лазо д.20, Вишнева пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [326]: Комарова д.20 - 29, Степна, Куйбишева д.84 - 84А, 86, 88, 90, 92, 125, 125Б - 127, Степний, Котляревського д.1, 3, 5, 7 - 7А, 9 - 9А, 11А, 13 - 15, 17, 19, 21 - 21А, 23А, Ватутіна пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [327]: Українська д.55 пр 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [1916]: Садова, Робочий, Петровського, Основська, Одеська, Монастирська, Телеграфна, Дніпровська, Степова, Шевченка, Шкільна, Соборна ТО 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [329]: Лазо д.24 пр 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 28 Л - 1]: Травнева, Груднева, Кар’ерна, Костогризівська, Молдавська, Олешківська, Центральна, Винрозсадник приєднання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [ПС 3510 Миколаївка]: Молодіжна, Весела, Основікова то 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ПС 3510 Миколаївка]: Садова, Основікова, Поштова, Степова то 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [ПС 3510 Миколаївка]: Горького, Жовтнева, Комсомольська, Пушкіна, Суворова, Шевченко, Чкалова, Чапаєва то 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [325]: Адамяна д.27А пр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ПС 3510 Миколаївка]: Богуцького, Фрунзе, Леніна, Петровського, Колгоспна, Гагаріна, Толбухіна то 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [325]: Середнє пр 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Миру, Благодатна кр 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [КТП - 511 Берислав]: Степовий, Травня1 д.1 - 70, 72, 74 - 104, Козацький д.30, Березня8 д.40, 42 - 46, 48 - 97А, Новий д.5, Першотравнева, Чкалова д.15 - 24, 37 Р.М. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [ТП - 55 Л - 1, Л - 2 Берислав]: Степова д.11, 13, 15, 17, 27, 8 - 12, 14, 16 - 26, 28 - 30, Маяковського, Миру д.2, Нова д.15, 26, Видригана д.36, 51, 58А, 75, 77, 79, 83, 17 - 35, 39 - 50, 52 - 57, 59 - 74, 78, 80 - 82, Березня8 д.1 - 2, 5 - 7, 8А - 12, 18, 20, Садовий, Садова, Гагаріна, Північний д.3 - 7, Каховська, д.8 - 12, 14, 16 - 26, 28 - 30 Р.М. 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 14 Л - 2]: Першотравнева приєднання 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 87 Л - 2 Берислав]: Соловїна д.23 - 25, 34 - 38, Центральна д.463, 467, 487, Херсонська д.172 - 174, ЛеонідаБикова д.24 - 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85 - 87, 89, 91, 93 - 95, 97 - 111 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 312 Л - 1 Берислав]: Леніна д.31, Видригана д.1 - 13, 15 - 31, Чайковського д.1 - 8, 10, 12, Південна ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [ЗТП - 98 Берислав]: Залізничний, Шевченка д.1 - 93, 211, 231, 235, 243, Видригана д.7, 9 - 10, 15, Дніпровський д.6, Залізнична, Новий ТО 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [КТП - 210 Н.Сірогози]: Центральна ТО 13.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 769 Л - 3]: Миру *Жовтнева*, Степова Капітальний ремонт ВЛ 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [3408]: Горького д.18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36А, 38 - 38А, 40, 42, 44 - 103, Центральна*Будьонного* д.2 - 64, 65А - 75, 76, 78А, 80 - 82, Шахтарська, Українська*Радянська*, УкраїнкиЛ, Спортивна, Сергія Параджанова*Мікояна*, Садова, Прикордонний, Прикордонна, Пирогова, Шевченка, Олімпійська, Некрасова, Молодіжна д.44А, Ювілейна, Мересьєва, Лермонтова д.2 - 75, Кримська, КошовогоО, Коцюбинського, Космодем’янськоїЗ, Комарова, Ак.Вернадського*МорозоваП*, Залізнична, Довженка*Червонофлотська*, Дніпровський, Дніпровська, Антонівська*Червоноармійська*, Воронцовська, Будівельників, Будівельна, Бєлінського д.1 - 8, Вишні Остапа ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [3408]: Дружби д.49 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [2319]: Джанкойський д.15, 17 - 59, Східна31 д.2923, 31, 33 - 54, 56 - 62, Східна28 д.33 - 48, Джанкойська д.9 - 41, Східна27 д.29 - 55, Східна26 д.29 - 5614, Східна29 д.2915 - 56, Східна30 д.2919 - 55 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [3408]: ШевченкаТГ д.1 - 10, 12, 22 - 24, 25, 31, Кримська д.12 - 13, 15, 34А - 34Б, 39, 41 - 4195, 45, 47, 49 ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП - 417 Л - 1 - 2 - 3]: Пушкіна, Гвардійська, Миру, провулок Дружби , Белінського, Вишнева , Стадіонна, Українська ТО 08.30-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 041 Л - 4]: Монастирський узвіз, Курортна прис. 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [691]: Сонячний, Арабатська, Гагаріна, Комарова, КузнєцоваР, Миру, Морська, Набережна прис. 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовіЛагері, Пісчане [52]: Повністтю ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Плодове [КТП - 85]: Садова д.10 - 12, 20 - 22 ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП - 846 Л - 2]: Садовий д.1, Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 - 72, 74 - 115, Толстого Льва КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: Незалежності, Східна, Незалежна, не визначено КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Українська, Пролетарська, Східна, Українська*Радянська*, Комунарів, Новоселів КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Степова, Миру, Молодіжна, Вінницька, Центральна, Нова, Новоселів, Вишнева, Набережна КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Правдине [621]: Новий, Вишнева*Радянська*, Голинського, Зелений*Жовтневий* д.7 - 12, Садова, Висоцької ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Станіслав [543]: Гагаріна д.5 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Центральна, Польова, Вінницький, Садова КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [543]: Нижня, Фестивальна д.1 - 3, 5, 8, 12, 20, Херсонська д.43, 47, 49, Українська*Радянська* д.13, 25, 27, 29 - 33, 35 - 35А, 39 - 39А, 43, 44А, 50, 52, 54, 56 - 66, Трудова, Червонопрапорна*Троїцька* д.1 - 19, 21 - 21А, 25, 30 - 31, 32, 34 - 39, Чорнобаївська д.37, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 - 84, 86 - 92, 94, 96, 98, 100 - 115, 117, 120 - 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136 - 162, Чорноморська, Шуменська, Ювілейний д.2, Якірний д.1, Березня8, Білі Акації д.1 - 11, 13 - 13А, 16, 20, 23 - 25, Бульварна, Визволення д.1 - 4, 9 - 42, Галицька д.3 - 6, 13, 15 - 17, 20 - 20А, 23, 29, 47 - 160, Гаражний, Зарічна, Зворотній, Інтернатський, Калинова, Колгоспна д.1 - 4, 10 - 19, Консервна д.2 - 9, 11 - 14, Крайня, Механічна д.1 - 19, 21, 23, 25, 27, 28А - 103, Миколаївська д.74, Молодіжна, Нова, Овочева, Першотравнева д.30, 46А - 49, 50, 53 - 54, 56 - 58, 60 - 75, Північна, Піонерський д.18 - 20а, Покровська*Комсомольська* д.32, 34 - 37, 41 - 41А, Рибальська д.11, Робоча д.1 - 3, 4 - 38, 42, Садовий, Січня9 д.9, 10, 11 - 12, 15 - 24, Соборна*Жовтнева* д.9, 11, 17 - 17А, 19, 27, 29, 37 - 37а, 39, 41 - 50, 56, 62 - 66, 70, Стадіонна д.48а - 49, 52 - 69, 74, 76, 78, 83, 89, 95, 99, 101, 109Б - 127, Східна, Таврійська д.19А, Таврійська*Червонофлотська* д.6, 10 - 54, 58, 65 - 66, 68 - 69, 72, 74, 81 - 82, 89, 91, 96, 98 - 102А, 106 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [КТП - 888 Білозерка]: Першотравнева д.30, 53 - 53Б, 60 - 75, Механічна д.2 - 9, 11 - 19, 21, 23, 25, 27, 28А - 48, 50 - 54, 55, 57 - 57А, Чорнобаївська д.37, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 - 64, 66, 68, Трудова д.1 - 51, 53 - 69, Фестивальна д.3, 5, 8, 12, 20, Українська*Радянська* д.27, 31, 39 - 39А, 43, 44А, 56, 60, Стадіонна д.48а - 49, 59А, 109Б - 125 ТО 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [74]: Соценка, Гагаріна, Гоголя, Грушевського, Житлоселище, Комарова, Ларіонова, Лермонтова, Лісова, Миколаєва, Миру, Молодіжна, Олешківська, Партизанська, Поповича, Пушкіна, Садова, Соборна, Березня8, Степова, Суворова, Східна, Східний, Тітова, Центральна, Чалбаська, Частника, Шевченка, Шкільна, Щаслива ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ЗТП - 040]: Соборний, Відродження, Міська, Соборна, Пушкiна, Шевченкa ТО 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка [ТП - 27 Л - 2]: 50 Років Перемоги ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3] 08.00 - 16.30: Пролетарська, Лінійна, 50 років Перемоги *КР*, Н.Маячка [КТП - 119], [КТП - 147], [КТП - 176], [ТП - 147 Л - 1, Л - 2]: Перекопська, Перекопський, Алеєва, Пирогова, Січня9, Соборна, Клімака, Кримський, Основська то 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія - Нова [ЗТП - 223][ЗТП - 224]: Іванова , Соборна *Червоноармійська* , Центральна *Жовтнева* , Шкільна, Альошина, Робоча, Степова, Лугова, Зелена, Нова, Садова Т.О. 08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іллінка [ЗТП - 244]: Гагаріна, Лугова, Миру *Фрунзе*, Жовтнева, п - к.Садовий , Степова Т.О. 08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник [ЗТП - 263]: Центральна *Леніна*, Космічна , Будівельна Т.О. 08.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Жвка [ТП - 527 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3]: Поштова д.3 - 4, 13 - 16, 20, 22 - 71, 80 - 83, Молодіжна д.2 - 88, Центральна д.6 - 16, 19, 21 - 42, 57, 62), Шкільна д.3, 7, 13 - 14, 22, 34 - 49, 86 - 89, Гагаріна, Шкільний 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [КТП - 410]: СоловяненкаАд.2 - 6, 8, Щемилівськад.1А - 10, 11, 13, 15А, ФранкаІ, Селянський, Шкільна д.2 - 4, Березня8 д.2, Комунарів д.20 - 31, Осипових, ЛіфінцеваО ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новодмитрiвка [КТП - 673]: Шевченка, Леніна, 40 років Жовтня ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка [КТП - 343]: Котовського д.1 - 32, Фрунзе д.2, Крупської, Софіївська ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [392]: МарксаК д.2 - 34, Піонерський д.19 - 20, Будьоного, Гагаріна д.28, 30, 32, 34, 36, 38 - 44, Лікарняний д.1 - 19, Леніна д.1 - 5, 9, 11 - 13, 15, Молодіжна, Набережна д.1 - 28 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [392]: Комунарів, Чапаєва, Шевченко, Чкалова, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305]::Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, п - к.Першотравневий, п - к.Степовий, Л. Українкид.1 - 47, 49, 51, 53, 55, 59 - 65, п - к. Південний , п - к.Північний*1 - 21, 25, 27, Левицького, п - к. Сонячний, п - к. Запорожчука , Щорса д.1 - 44, 48 - 50, п - к.Зарічний , п - к.Зелений, Калініна д.2 - 50, 59Д, Каховська д.14, 16, 18, 49 - 49А, 51, Таврійська, Тарана, Комсомольська, Котляревського, Кримська, КуликаІ, Сімферопольська, п - к.Виноградний, Толбухіна, Матросова, МорозоваП, Гагаріна, Українська , Херсонська *Леніна* д.2, 4, 16 - 16В, 20а, 28, Чапаєва д.17А - 37, Жовтнева, Шевченко д.1 - 42, 44 - 114, Пролетарська, Радянська д.1 - 11, Робоча, п - к. Роздольний д.3 - 18 К.Р. 09.00-16.00
1.8.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 217 Л - 1]: Ушакова д.12 - 14, 18 - 28, 30 - 65 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 101 Л - 1]: Калініна д.39 - 39А, 41, 43, 45, 47 - 49, 53 - 57, 62, 70 - 72, 74 - 76, Комунарів д.2, 4 - 6, 8, 10 - 12, 14, 16 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [625]: Новокаховське шосе д.86 Т.О. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [625]: Гайдара д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 - 100, МирногоП д.1 - 30, 34 - 89, Гастелло, Грушевського, Прибережна, ЛевицькогоН, Лазурна, Сагайдачного, Портова д.2, 4, 6, 8 - 28, 30 - 40, Коцюбинського д.1 - 28, 30 - 82, Кошового, ЯрославаМудрого, Дорошенко, Молодіжна д.1 - 21, 23 - 32, Козацькад.5 - 106, Комунальний, Лисенко, Чкалова д.1, 2 - 26, 27 - 101, Котляревського, УкраїнкиЛ д.1 - 103, Партизанська, Тіньова Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 110 Л - 1]: Жовтнева ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 274 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Артилерійська, Робоча, Пролетарська, Червоноармійська, Східна, Жовтнева, Шкільна, Українська ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [ТП - 308 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Островського, Горького, Північна, Декабристів, Шевченка, БугаєнкоО, Козацька, Космонавтів ТО 08.20-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Оверянівка, Сивашівка, Садове [604]: ТО 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [ТП - 121 Л - 1]: Українська, Кірова д.35, Кутузова д.1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 - 29, 33, 37, 39, 41, 45, Садова д.35, Леніна д.82 технічне обслуговування 08.00-17.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Карабулат*Ленінське* [ТП - 116 Л - 1]: Космонавтів д.1 - 20, 22 - 27, 32, 40 - 47, Шкільна д.54, 61 - 62, 77 - 93 технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 47 Л - 1]: Горького д.64, 66 - 68, 70, 74А - 117 технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [ТП - 110 Л - 1]: Пролетарська д.41 - 61, 63 - 75, Гірського д.34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [1651]: Петровського технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [1651]: 60 рокiв Жовтня, Осипенка, Степова, 40 рокiв Жовтня, Чкалова, Молодiжна, Комсомольська, Кiрова технічне обслуговування 08.00-17.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Раківка [1081]: повністю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Волкова, Біляєва, Пушкіна д.2А, Комарова д.3, Добровольського ТО 09.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Садок [ТП - 147 Л - 1 Олександрівка]: Пролетарська д.31, Шевченка, Вишнева *Леніна * технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Садок [ТП - 147 Л - 2 Олександрівка]: Сумська, Вигоградна *Комсомольська* технічне обслуговування 07.30-16.30
2.8.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 217 Л - 2]: Кірова д.61, 63, 78 - 95, Ушакова д.3 - 10, 17 - 19, 29 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 101 Л - 2]: Жовтнева д.80, 82 - 84, 86 - 90, 92 - 105, Комунарів д.3, 7, 9, 13, 15, 17 - 31 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Корсунка [ТП - 141 Л - 2, Л - 3]: Комінтерна д.1 - 38, 39 - 39а, 41, 43, 45, Садовий , Кузнечний д.12, Суворова д.2, 4, 6, 10, 14 - 14а, 16, 18 - 18а, 20, 22, 24, 26, 28 - 30, 32 - 32а, 34а, 36, 38 - 38а, 40, 42, 44, 46, 48 - 50, 52 - 52а, 54, 56, 58 - 58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70 Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 121 Л - 1]: Шевченко ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 274 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Пролетарська, Червоноармійська, Артилерійська, Робоча, Східна, Шкільна, Українська, Жовтнева ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Пролетарська, Маяковського, 40рПеремоги, Березня8, Заводська, Ювілейна, БугаєнкоО, Шкільна, Миру, Островського, Козацька, Шевченка, Горького, Технічний, Добровольців, Таврійська, Спортивний, Північна, Соборна, Декабристів, Крилова, Праці пров, Космонавтів, Інтернаціональна, Раденська, Залізнична ТО 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ст.Маячка [ТП - 388 Л - 1, Л - 2]: Степова, Поштова, Гвардійська ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда[2002]: ТО 08.20-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 96 Л - 1]: Садова ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка [532]: Степова, 50 Років Перемоги, Березня8, Миру, ВласенкоСТ , Гоголя, Комарова, Шкільна , Молодіжна , Тетерятника В.К. , Шевченка, Таврійська , Садова ТО 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Оверянівка, Сивашівка, Садове [604]: ТО 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [ТП - 121 Л - 2]: Лісова, Кутузова д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 30 - 32, 34 - 36, 38, 40, 42, 46 - 54 технічне обслуговування 08.00-17.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Карабулат*Ленінське* [ТП - 116 Л - 2]: Космонавтів д.9, 21, 29, 35, 49 - 51, Шкільна д.1 - 28, 56 - 57, 75 технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 47 Л - 2]: Гагаріна д.2, 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 99, Горького д.52, 54, 56 - 58, 60 - 63, 65, 69, 71, Октябрьский д.9 - 14 технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 796]: Козацька, Скіфська, Чумацька, ХмельницькогоБ, Словянська, за межами населен. пункту Вимірювання параметрів Тр-ра. 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко [ТП - 110 Л - 2]: Пролетарська д.1 - 40 технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [1651]: Петровського технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [1651]: 60 рокiв Жовтня, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Кiрова, Чкалова, 40 рокiв Жовтня, Степова технічне обслуговування 08.00-17.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 8 Л - 1 Берислав]: Чайковського, Леніна д.1 - 1А - гар, 2 - гар, 6 - 6гараж, 13 - 22А, 24 - 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41 - 43, 45, 47 - 55, 63, Видригана д.2, 3 - 6, 8, 11 - 14, 16, Гаражна д.11, Каховська д.1 - 29, 31, 33 - 39, Польова д.2 - 3, Козацький д.1 - 8, 13 - 15 КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП - 8 Л - 2 Берислав]: Леніна д.1А, 2А, 3 - 5А, 7 - 12А, Гаражна д.23, Бульварна д.1 КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Пушкіна д.2А, Комарова д.3, Біляєва, Добровольського, Волкова ТО 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ШевченкоТ [1085]: повністю ТО 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дмитренки [1343]: Мічуріна, Колгоспна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Степове [1343]: Степова, Б.Хмельницького, Мира технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чкалово [1343]: Чкалова д.1 - 49, Шкільна, Паркова, Садова технічне обслуговування 07.30-16.30
3.8.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 217 Л - 3]: Чкалова то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 101 Л - 3]: Калініна д.59, 61, 67, 73, 78 - 108 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Корсунка [ТП - 141 Л - 1]: Hабережна д.01а - 50а, 54 - 78, Комінтерна д.38А, 40, 42 - 42а, 44, 46 - 49, 51, 53 - 63 Т.О. 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ ни [ТП - 178 Л - 1Л - 2 08.00 - 12.00: Садового Подова ТО
Іванівський РЕЗ і ЕМ Агаймани [ТП - 191 Л - 1Л - 2Л - 3]: Березня8 Гоголя, ФранкаІ ТО 13.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ ко ТО
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1982]: Гвардійський, Центральна, Параходна, Олімпійська, Чернишевського, Першотравнева, Санаторний, Піщаний, Поштова, Березня8, В.Симоненка, В.Садова, Військовий, Гвардійська, Набережна, Софіївська, Паркова, Лодочний, І.Мазепи, Корабельний, Морський, Театральний, Спортивний, Крилова, Кузнечний, Куліша, Мельничний, Річна, Маркуцин берег, Пристанський ТО 08.20-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Солонці [ТП - 65 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Срібний Ключ, Молодіжна, Зарічна, Ювілейна, Веселковий, Соняшний, Польовий, Виноградна, Джерельний, Козацький ТО 08.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ст.Маячка [ТП - 387 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Центральна, Поштова, Соборна, Східна, Олешківська ТО 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 96 Л - 2]: Садова ТО 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка [532]: Молодіжна , Миру, Гоголя, Тетерятника В.К, Степова, Садова , Комарова, Таврійська, Власенко СТ, Березня8, Шкільна , Шевченка, 50 Років Перемоги ТО 09.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Оверянівка, Сивашівка, Садове [604]: ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 23]: Першотравнева, Березня8, Військовий, Кузнечний, Маркуцин берег, Івана Мазепи ТО 08.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 44]: Кучугурна, Івана Мазепи, Дачний, Євгена Матвєєва, Садовий, Підлісний, Горького, Бойко, В.Садова ТО 13.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [ТП - 121 Л - 3]: Чкалова, Леніна д.84 - 90, Калініна технічне обслуговування 08.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Карабулат*Ленінське* [ТП - 116 Л - 1]: Космонавтів д.1 - 20, 22 - 27, 32, 40 - 47, Шкільна д.54, 61 - 62, 77 - 93 технічне обслуговування ВЛ 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Карабулат*Ленінське* [ТП - 116 Л - 2]: Шкільна д.1 - 28, 56 - 57, 75, Космонавтів д.9, 21, 29, 35, 49 - 51 технічне обслуговування ВЛ 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 47 Л - 2]: Октябрьский д.9 - 14, Горького д.52, 54, 56 - 58, 60 - 63, 65, 69, 71, Гагаріна д.2, 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 99 технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 503 1Т]: Джарилгацька*Комсомольська* д.2А технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 37 Л - 1]: Джарилгацька*Комсомольська* д.1А технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [1651]: Петровського технічне обслуговування 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [1651]: Осипенка, Степова, Чкалова, Молодiжна, Кiрова, 60 рокiв Жовтня, 40 рокiв Жовтня, Комсомольська технічне обслуговування 08.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ЗТП - 8 1Т Берислав]: Бульварна, Видригана д.2, 3 - 6, 8, 11 - 14, 16, Леніна д.1 - 22А, 24 - 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41 - 43, 45, 47 - 55, 63, Козацький д.1 - 8, 13 - 15, Польова д.2 - 3, Каховська д.1 - 29, 31, 33 - 39, Чайковського, Гаражна КР 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Волкова, Комарова д.3, Добровольського, Пушкіна д.2А, Біляєва ТО 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ШевченкоТ [1085]: повністю ТО 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 172 Л - 1 Рогачик]: Берегова д.50, 51А - 65А, 69, 73 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дмитренки [1343]: Колгоспна, Мічуріна технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Степове [1343]: Б.Хмельницького, Степова, Мира технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Твердомедово [КТП - 267 Олександрівка]: Хліборобська*Будьоного* д.0, 3, Невідома технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чкалово [1343]: Чкалова д.1 - 49, Шкільна, Садова, Паркова технічне обслуговування 07.30-15.30
6.8.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ТП - 42 Л - 1Л - 2 Н.Сірогози]: Петровського то 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 219 Л - 1]: Шкільна д.1 - 16, 18, 20 - 22, 24 - 26 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [625]: Новокаховське шосе д.86 Т.О. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [КТП - 33]: Історична*Леніна * д.105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 142 - 162, Виноградний, Героїв України д.118, 122 - 124, 126, 128 - 128А, 151 - 173, Дніпровський д.139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, Матросова, Миколи Букіна д.106 - 134, Мічуріна д.22 - 24, Некрасова д.1 - 2, 6, 9 - 18, Прибережний, Садовий Т.О. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [625]: Сагайдачного, Кошового, Прибережна, Коцюбинського д.1 - 28, 30 - 82, Портова д.2, 4, 6, 8 - 28, 30 - 40, Лазурна, Тіньова, ЛевицькогоН, Гайдара д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 - 100, Лисенко, УкраїнкиЛ д.1 - 103, Чкалова д.1, 2 - 26, 27 - 101, ЯрославаМудрого*Железняка*, Партизанська, МирногоП д.1 - 30, 34 - 89, Котляревського, Комунальний, Козацька д.5 - 106, Дорошенко, Молодіжна д.1 - 21, 23 - 32, Грушевського, Гастелло Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 231 Л - 1]: Шкільна кр 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 294 Л - 1]: 40 років Перемоги, Дружби, Жовтнева то 13.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 275 Л - 1 Л - 2 Л - 3]: Шкільна, Соборна, Карбишева, Листопадна, Дорожній, Охременка, Українська ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Соборна, Космонавтів, Залізнична, Спортивний, Декабристів, Праці пров, Козацька, Островського, Миру, Інтернаціональна, Ювілейна, БугаєнкоО, Заводська, Шкільна, Таврійська, Пролетарська, Маяковського, Північна, 40рПеремоги, Крилова, Технічний, Добровольців, Горького, Березня8, Шевченка, Раденська ТО 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ст.Маячка [ТП - 387 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Центральна, Соборна, Поштова, Східна, Олешківська ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: Підлісна, Виноградна, Новожовтнева, Центральна, Шкільна, Жовтнева, Молодіжна ТО 08.20-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Велетнiвка, Ногайське, Привiльне [676]: TO 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка, Новопокровка [533]: ТО 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [611]: Горіховий , Грушевського , Шевченко, Суворова, Степова, Сонячна , Соборна , Сквозний, Пролетарська, Польова, Миру, Меліораторів, Матросова, Космонавтів, Квітнева*Кірова*, 40 Років Перемоги, Каштанова, 60РоківПеремоги, Калинова*Калініна*, Безроднього, Затишна, Виноградна, Гоголя, Залізнична ТО 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 463]: Першотравнева, Крилова ТО 13.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 807 1Т]: Фермерська, Житлоселище, Гвардійська, Заводський ТО 08.00-12.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [ТП - 121 Л - 1]: Кутузова д.1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 - 29, 33, 37, 39, 41, 45, Леніна д.82, Українська, Кірова д.35, Садова д.35 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 365 Воронцовка]: Анастасiївська д.1 - 56, 60, 62, 64, Зелений д.2 - 13, Дiмiтрова д.2 - 5 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1605]: Маяковського, Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14, Мiчурiна, Кiрпiчний, Ломоносова, Днiпровська, Енгельса, Квiткова, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65, Енергетиків, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Уренгойська, Кутузова, Промислова, Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, ГероївУкраїни*Червоноармійська* технічне обслуговування 08.00-17.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новоселівка, Першотравневе [1083]: повністю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Волкова, Пушкіна д.2А, Біляєва, Добровольського, Комарова д.3 ТО 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 207 Л - 1 Рогачик]: 40 років Перемоги д.62 - 100 технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ТП - 27 Л - 2 Рогачик]: Гоголя технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дмитренки [1343]: Мічуріна, Колгоспна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Степове [1343]: Мира, Степова, Б.Хмельницького технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Трифонівка [КТП - 134 Олександрівка]: Миру технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чкалово [1343]: Паркова, Шкільна, Чкалова д.1 - 49, Садова технічне обслуговування 07.30-16.30
7.8.2018
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Калуга [1337]: Степова, Шкільна, Шевченка, Садова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопавлівка [1337]: Корольова д.81 - 83, 91, 93 - 93А, 95 - 114, Миру д.1 - 7, 12 - 30, 34 - 36, Гагаріна д.1 - 6 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Первомайське [1337]: Щорса, Молодіжна, Чапаєва технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червона Людмилівка [1337]: КосмодемянськоїЗ технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [ТП - 60 Л - 1Л - 2 Н.Сірогози]: Миру то 08.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 219 Л - 1]: Шкільна д.1 - 16, 18, 20 - 22, 24 - 26 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 127 Л - 1, Л - 2]: Шкільний, Шевченка д.01а, 2 - 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Вишнева д.18, Шевченка д.33, Ушакова д.2, 4, 08а - 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, Садова д.27 - 31, Масюткиних, Ключовий д.11, 13, 15, 19 - 23, Вишнева д.01а - 2, 3 - 33 Т.О. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [КТП - 26]: Фалдзинського, Бахути, Соснова д.3, 5, 7, 9, 11, 13 - 80, Дніпровський д.201 - 261 технічне обслуговування 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП - 127 Л - 2]: срада Райська д.БН Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 315 А Л - 1]: Радянська то 08.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 3 Л - 2]: Курортна*ЛібкнехтаК* д.66, Незалежності*Чапаєва* д.49, 51, 53, 55, 57, 59 - 59А, 63, 65, 69 - 83, 85 - 87, 89 - 89Б, 91, 95А - 97, 99, 101, 103, 105, ОлександрівськаНезалежності, СергіяСкадовського*Червоноармійська* д.57, Софіївська*Ворошилова* д.76 - 761, 78, 80 - 80А, 82, 84, 90, 92, 94 - 96, Чкалова д.57, 59, 61, 63, 65 - 65А, 67 - 70, 72 - 104, 105А - 108, 110 По договору приєднання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [1962]: Миру, Дружби, Першотравнева, Весняна, Елеваторна, Північний, Лікарняна, Будівельна, Молодіжний, Шевченка, Робочий, Елеваторна, Центральна ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 275 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Соборна, Карбишева, Охременка, Дорожній, Шкільна, Листопадна, Українська ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Маяковського, Технічний, Добровольців, Шкільна, Шевченка, Березня8, Островського, Північна, Пролетарська, Козацька, Праці пров, Горького, Космонавтів, БугаєнкоО, Декабристів, Ювілейна, Спортивний, Соборна, Залізнична, Заводська, Миру, Раденська, 40рПеремоги, Таврійська, Крилова, Інтернаціональна ТО 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: ТО 08.20-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Велетнiвка, Ногайське, Привiльне [676]: TO 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка, Новопокровка [533]: ТО 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [611]: Степова, Квітнева , Шевченко, Суворова, Затишна , Сонячна , Соборна , Грушевського , Сквозний, Калинова, Виноградна, Пролетарська, Безроднього, Польова, 60РоківПеремоги, Миру, Каштанова, Меліораторів, Залізнична, Гоголя, Матросова, 40 Років Перемоги, Горіховий, Космонавтів ТО 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 264]: Б.Хмельницького, Виноградна, ЛесіУкраїнки, Енгельса, Бригадний, Вишневий, Спартака, Декабристів, Ковальський, Першотравнева ТО 08.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 265]: Радгоспна, Радгоспний, Північна, Жовтнева, Дачний, Костіна ТО 13.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка [ТП - 36 Л - 1]: Шевченка, Червоноармійська д.25а технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [КТП - 134 Воронцовка]: Молодіжна*Комсомольська* д.55 - 83, 85, 87, Приморська д.34 - 76, Дніпровська *Ленiна* д.65, 67, 69, 75 - 80, 86, 88, 90, Підстепна д.25 - 39 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1605]: Мiчурiна, Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65, Уренгойська, Промислова, Маяковського, Ломоносова, Кутузова, Квiткова, Кiрпiчний, Енергетиків, Енгельса, Днiпровська, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, ГероївУкраїни*Червоноармійська*, Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 технічне обслуговування 08.00-17.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Костирка [ПС 3510 Костирська 1Т]: Миру д.33 - 53, Дружби д.50 - 77, 1 - го Травня д.5 - 60 ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новоселівка, Першотравневе [1083]: повністю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [ПС 3510 Костирська 1Т]: Невідома ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Урожайне [ПС 3510 Костирська 1Т]: повністю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Пушкіна д.2А, Добровольського, Волкова, Біляєва, Комарова д.3 ТО 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [374]: Владичанського д.0 - 6, 18, Західний д.0, 2 - 8, Корбута д.104, 106, 110, 112, 114, 116 - 118, 120, 124 - 126, 128 - 130А, 146 - 146А, 148, 150, 157Б, Леніна д.0, 3, 5, 7, 9, 11 - 78, 83, 89А, 91, 93, 101, Лікарняний, Поштовий д.0 - 2, Радянський, Чапаєва д.1, 2А - 4, 5 - 6, 7 - 10, 12 - 13, 14, 16, 18, 20 - 21А, 23 - 25, 27 - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.0, 37 - 39, 41 - 68, 73, 75, 77 - 79, 81, 85 - 87, 89, 93 - 133А, 135 Капітальний ремонт обладнання 08.00-15.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Леніне [ТП - 103 Л - 1 Рогачик]: 30 років Перемоги технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 207 Л - 1 Рогачик]: 40 років Перемоги д.62 - 100 технічне обслуговування 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Буцівське [1337]: Набережна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камене [1337]: Камене, Степова, Садова, Миру технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Карєрне [ЗТП - 108 Олександрівка]: Лікарняна, Шкільна, Степовий, Степова, Пушкіна, Перемоги, Молодої Гвардії, Каховська, Жовтнева технічне обслуговування 07.30-16.30
8.8.2018
Високопільський РЕЗ і ЕМ Буцівське [1337]: Набережна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камене [1337]: Садова, Камене, Миру, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Калуга [1337]: Шевченка, Степова, Шкільна, Садова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Калуга [КТП - 256 Олександрівка]: Садова д.32, Шкільна д.1, 2 - 17, 19 - 21, 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нова Калуга [Р - 77]: Степова, Садова, Шевченка, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [ТП - 61 Л - 1Л - 2 Н.Сірогози]: КороткихІ, Леніна Поштова то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопавлівка [1337]: Гагаріна д.1 - 6, Миру д.1 - 7, 12 - 30, 34 - 36, Корольова д.81 - 83, 91, 93 - 93А, 95 - 114 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Первомайське [1337]: Чапаєва, Молодіжна, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червона Людмилівка [1337]: КосмодемянськоїЗ технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червона Людмилівка [Р - 77]: КосмодемянськоїЗ технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 219 Л - 3]: Шкільна д.17, 19, 21, 23, 26 - 46 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 103]: Жовтнева д.56, 58 - 76, 81, 85, 91, УкраїнкиЛ д.12 - 32 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 127 Л - 3]: Коняшиних, Ключовий д.10, 12, 14, 16 - 18, Шевченка д.33, Вишнева*МарксаК* д.35, Ушакова д.26, 28 - 46а, 48 Т.О. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 127 Л - 4]: Наддніпрянська д.02а - 28, 30, 32 - 32а, 34а, 36 - 36а, 38 - 40а, 42, 44, 46 - 46А, 48 - 50, 52, 54 - 54а, 56, 58 - 58а, Ключовий д.01а - 8, Подвойської д.1 - 11 Т.О. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тополівка [КТП - 200]: Урожайна д.10 - 11, Польова д.18, Виноградна д.25, Ушакова д.15 - 60, Нахимова д.5а, 9 - 27, Березня8 д.15 - 58 Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Агаймани [ТП - 353 Л - 1Л - 2]: Молодіжна Таврійська ТО 06.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП - 601 Л - 2]: Котовського д.1 - 32, 34 По договору приєднання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 600 Л - 1]: Балтазарівська*Куйбишева* д.18, Гагаріна д.91 - 97, 118, 120, 122, Маріїнська*Комунарів* д.106, 117, 119, 121 - 1211, Портова*Леніна* д.1 - 2, 4 - 7, 9 - 30, 32 - 50, 58 По договору приєднання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [1962]: Елеваторна, Дружби, Елеваторна, Шевченка, Першотравнева, Миру, Робочий, Лікарняна, Молодіжний, Весняна, Будівельна, Північний, Центральна ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ПС 3510 Б.Копані 1Т, 2Т]: ТО 13.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 590 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Чумацька, Чалбаська, Молодіжна, Л.Українки, Південна, Шевченка ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [74]: Садова, Березня8, Гагаріна, Гоголя, Грушевського, Комарова, Ларіонова, Лермонтова, Лісова, Миколаєва, Миру, Молодіжна, Олешківська, Партизанська, Поповича, Пушкіна, Соборна, Соценка, Степова, Суворова, Східна, Східний, Тітова, Центральна, Чалбаська, Частника, Шевченка, Шкільна, Щаслива ТО 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Спортивний, Крилова, Космонавтів, Миру, Шевченка, Раденська, Технічний, Добровольців, Таврійська, Соборна, Шкільна, Козацька, БугаєнкоО, Північна, Ювілейна, Інтернаціональна, Праці пров, Березня8, Заводська, Пролетарська, 40рПеремоги, Маяковського, Залізнична, Островського, Горького, Декабристів ТО 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: ТО 08.20-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Велетнiвка, Ногайське, Привiльне [676]: TO 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [611]: Гоголя, 40 Років Перемоги, Затишна, Квітнева, Меліораторів, Залізнична, Мира, Пролетарська, Горіховий, Виноградна, 60РоківПеремоги, Сонячна, Космонавтів, Сквозний, Калинова, Каштанова, Польова, Грушевського, Матросова, Безроднього, Соборна, Суворова, Степова, Шевченко ТО 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1943]: Костіна, Соборна, Соняшна, Карбишева, Січня9, Дорожній, Українська, Червоноармійська, Андрєєва, Шкільна, 40 років Перемоги, Садова, Радянська, Листопадна, Миру, Мозгольова, Охременка ТО 10.00-14.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 268]: МарксаК, Червонофлотська, ЛесіУкраїнки, Соборна, Садова ТО 08.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 273]: Жовтнева, Радянська, Карбишева, Північна ТО 13.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка [ТП - 36 Л - 2]: Чапаєва, Червоноармійська д.2 - 23, 26 - 31 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1605]: Мiчурiна, Маяковського, Промислова, Уренгойська, Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65, ГероївУкраїни*Червоноармійська*, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Днiпровська, Енгельса, Кiрпiчний, Енергетиків, Квiткова, Кутузова, Ломоносова технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1681]: Комсомольська, Днiпровська д.1 - 43, Кiрова, Ленiна д.34 - 38, Мiчурiна, Миру, Нагорного, Нова д.3 - 29, Садова д.1 - 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Сонячна*Чапаєва* д.1 - 65, 68 - 70, 72, 74 - 76, 78, 80, 82 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 47 Воронцовка]: Садова д.19, 21 - 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Нагорного д.11 - 32 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 48 Воронцовка]: Комсомольська, Днiпровська д.11 - 43, Нова д.3 - 29 технічне обслуговування 08.00-17.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино [1007]: повністю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Комарова д.3, Біляєва, Волкова, Добровольського, Пушкіна д.2А ТО 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Леніне [ТП - 103 Л - 1 Рогачик]: 30 років Перемоги технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 207 Л - 1 Рогачик]: 40 років Перемоги д.62 - 100 технічне обслуговування 08.00-16.30
9.8.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 6 Л - 1Л - 2]: 40 років Перемоги ТО 08.00-12.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Догмарівка [ТП - 215 Л - 1, Л - 2 та Л - 3]: Пролетарська , Шевченка, 50 років Жовтня, Колгоспна TO 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове*Партизани* [КТП - 216]: Фрунзе, Кузнєцова, Миру, Петровського, Чапаєва TO 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [611]: Гоголя, 40 Років Перемоги, Затишна, Квітнева, Меліораторів, Залізнична, Мира, Пролетарська, Горіховий, Виноградна, 60РоківПеремоги, Сонячна, Космонавтів, Сквозний, Калинова, Каштанова, Польова, Грушевського, Матросова, Безроднього, Соборна, Суворова, Степова, Шевченко ТО 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-16.00
10.8.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ТП - 279 Л - 1 Н.Сірогози]: Леніна то 09.00-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Борозенське [ЗТП - 366 1Т Олександрівка]: Робоча, Молодіжна д.54 - 56, 58, 60, 63 - 67, Будівельників, Садова д.47 - 51, Жовтнева, Мічуріна д.12 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камене [Р - 3]: Миру, Степова, Камене, Садова технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 17]: Островського д.14 - 88, Радянська д.6А, 7А, 10 то 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 17 Л - 4]: Островського д.46, 48, 50, 52, 56, 58 - 62, 64 - 76 кр 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 403 Л - 1]: Поштова д.45 - 51, Чернишевського д.1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Корсунка [ТП - 143 Л - 8]: Шкільна, Будівельна, Суворова д.55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 72 - 86, Комінтерна д.65 - 85 Т.О. 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне [КТП - 211] 08.00 - 12.00: Миру *то* Іванівка [461]: Леніна, Миру, ФатєєваТаврійська Українська Шотівка Веселівка ТО 08.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 590 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Чумацька, Чалбаська, Молодіжна, Шевченка, Л.Українки, Південна ТО 08.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [71]: Соценка, Тітова, Миколаєва ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [79]: Центральна, Павлівська, Миру, Чорноморська, Шкільна, Соборна, Лермонтова, Ларіонова, Польова, Таврійська, Покровська, Українська, Південна ТО 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [ТП - 308 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Північна, Шевченка, Декабристів, Островського, Горького, БугаєнкоО, Козацька, Космонавтів ТО 08.20-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Догмарівка [ТП - 215 Л - 1]: Пролетарська, Колгоспна, 50 років Жовтня, Шевченка TO 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове*Партизани* [КТП - 218]: Першотравнева, Генічеська, Жовтнева TO 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [611]:Гоголя, 40 Років Перемоги, Затишна, Квітнева, Меліораторів, Залізнична, Мира, Пролетарська, Горіховий, Виноградна, 60РоківПеремоги, Сонячна, Космонавтів, Сквозний, Калинова, Каштанова, Польова, Грушевського, Матросова, Безроднього, Соборна, Суворова, Степова, Шевченко ТО 08.30-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 277]: Покровська, Чумацька, Соборна, Кооперативний, Сільська, Кооперативна ТО 08.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 507]: Охременка, Андрєєва, Листопадовий, Карбишева, МарксаК, Радянська ТО 13.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Добрянка [ТП - 36 Л - 2]: Чапаєва, Червоноармійська д.2 - 23, 26 - 31 технічне обслуговування 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1605]: Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14, Маяковського, Енергетиків, Кiрпiчний, Мiчурiна, Кутузова, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65, Енгельса, Квiткова, ГероївУкраїни*Червоноармійська*, Уренгойська, Ломоносова, Промислова, Днiпровська, Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24 технічне обслуговування 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 310 Воронцовка]: Садова д.53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 - 108, Жовтнева технічне обслуговування 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 350 Воронцовка]: Садова д.13, Ленiна д.34 - 38 технічне обслуговування 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 46 Воронцовка]: Садова д.1 - 12, 14 - 16, 20, Кiрова д.2 - 20 технічне обслуговування 08.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино [1007]: повністю ТО 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Біляєва, Волкова, Пушкіна д.2А, Добровольського, Комарова д.3 ТО 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 169 Л - 1 Рогачик]: 35 років Перемоги д.42, 44, 46, 48 - 50, 53, 55 - 76 технічне обслуговування 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [ТП - 207 Л - 2 Рогачик]: Набережна д.1 - 4, Радянська д.5 - 25, 27, 29, 31, 35, Степова технічне обслуговування 08.00-15.30
13.8.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ТП - 279 Л - 2 Н.Сірогози]: Леніна то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камене [Р - 3]: Садова, Камене, Миру, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка [КТП - 31 Олександрівка]: Шкільна *Леніна* д.16 - 21, 29 - 31, 35, 37, 39, 41 - 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, Сумська, Квіткова, Херсонська д.1, 3 - 21 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [КТП - 217]: Кірова д.61, 63, 78 - 95, Ушакова, Чкалова то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 403 Л - 2]: Чернишевського д.1А - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 - 22 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 130 Л - 3, Л - 5]: Травня1 д.5, 11 - 16, 18 - 50, Шевченка д.143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159 - 184, 186 - 189, 191 - 215, Садова д.105, 107, 109, 111 - 121, 123 - 129, 131 - 152, 154 Т.О. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 3]: Новоселівська д.1, 3, 5, Історична д.26, 30, 34, 36, 38, 42, Горького д.4 - 4б, 6, Дніпровський д.25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 Т.О. 11.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [482] 09.00 - 16.00: Новодмитрівка друга, Новознам`янка , Федорівка [то] 09.00 - 16.00: Новосеменівка [КТП - 175] то Шкіль
Іванівський РЕЗ і ЕМ Українське [КТП - 156]: Степова, Шевченко то 13.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [71]: Соценка, Миколаєва, Тітова ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1905]: Червоноармійський, ХмельницькогоБ, Л.Балашова ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1982]: В.Симоненка, Спортивний, Першотравнева, Паркова, Театральний, Параходна, Березня8, Олімпійська, Центральна, Набережна, Морський, Мельничний, Чернишевського, Маркуцин берег, Лодочний, Куліша, Кузнечний, Крилова, Корабельний, І.Мазепи, Гвардійський, Гвардійська, В.Садова, Річна, Пристанський, Поштова, Санаторний, Піщаний, Софіївська, Військовий ТО 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підлісне, Солонці [1905]: ТО 08.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське*Фрунзе* [ТП - 278 Л - 1]: Морська TO 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [611]: Гоголя, 40 Років Перемоги, Затишна, Квітнева, Меліораторів, Залізнична, Мира, Пролетарська, Горіховий, Виноградна, 60РоківПеремоги, Сонячна, Космонавтів, Сквозний, Калинова, Каштанова, Польова, Грушевського, Матросова, Безроднього, Соборна, Суворова, Степова, Шевченко ТО 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [КТП - 570]: Дружби, Український, Мічуріна, Набережна, Гагаріна, Панфілова, Робоча, Спортивний, Кримський, Матросова, Маяковського ТО 08.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [КТП - 573]: Першотравнева, Чернишевського, Пролетарська, Робоча, Садова, Кримський, Дружби ТО 13.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [ТП - 45 Л - 1]: МарксаК д.14, Молодіжна технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1605]: Ломоносова, Промислова, ГероївУкраїни*Червоноармійська*, Уренгойська, Днiпровська, Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Енгельса, Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14, Енергетиків, Кiрпiчний, Квiткова, Кутузова, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Мiчурiна, Маяковського, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 124 Воронцовка]: Сонячна*Чапаєва* д.1 - 65, 68 - 70, 72, 74 - 76, 78, 80, 82 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 174 Воронцовка]: Сонячна*Чапаєва* д.67, 71, 73, 77, 79, 81, 83 - 124 технічне обслуговування 08.00-17.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино [1007]: повністю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Добровольського, Комарова д.3, Пушкіна д.2А, Біляєва, Волкова ТО 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 158 Л - 1 Рогачик]: Космічна д.6 - 8, Східна д.1 - 8, 10 - 14 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 158 Л - 1 Рогачик]: Космічна д.6 - 8, Східна д.1 - 8, 10 - 14 технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 158 Л - 2 Рогачик]: Партизанська, Східна д.9 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 158 Л - 2 Рогачик]: Партизанська, Східна д.9 технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 158 Л - 3 Рогачик]: Східна д.21 - 34 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 158 Л - 3 Рогачик]: Східна д.21 - 34 технічне обслуговування 08.00-16.30
14.8.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ТП - 262 Л - 1 Н.Сірогози]: Свердлова, Шевченко то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ЗТП - 57 Олександрівка]: Чехова д.1 - 6А, Тополиний *Жовтневий*, Шевченка д.8, 11, Весняний *Калініна* д.1 - 2А, Гоголя, Лікарняна д.3, 6 - 19, 21 - 23, Недогірська *Піонерська* д.1 - 66, 68 - 68А, 70, 72, Суворова д.10А, 12, Чкалова д.1 - 37, 39, 41, 43 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камене [Р - 3]: Степова, Садова, Миру, Камене технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ТП - 168 Л - 2]: Степова д.4 - 5, 7 - 25 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 130 Л - 2, Л - 4]: Вишневад.122, 124, 126, 128, 130, 134, 136, 138 - 140, 142, 148, 150, 154, 156, Шевченка д.147а, 8 Березня д.11 - 17, Садова д.122, 130, 153, Вишнева д.01а, 03а, 119, 123, 125, 127, 129, 131 - 133, 135, 137, 141, 143 - 149, 152 - 153, 155, 157 - 165, 8 Березня д.17а - 31 Т.О. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ЗТП - 49]: ЯрославаМудрого д.61 - 100, Котляревського д.41 - 104, Лисенко д.81 - 100 Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Балашово [КТП - 212]: Новоселів, Рєзніка, Степова, Тавричеська то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Балашово [КТП - 221]: Радянська то 13.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [482] 09.00 - 16.00: Новодмитрівка друга, Новознам`янка , Федорівка [то] Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 334]: Шевченка, Центральна, Елеваторна, Дружби, Молодіжний, Елеваторна, Будівельна, Робочий, Північний, Весняна, Першотравнева ТО 13.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 343]: Мирний, Новокиївська, Новоселівська, Південна, 8 Березня, Соняшний, Степова, Привокзальна, Пушкіна, Дніпровська, Вишнева, Космонавтів, Ліпая, Луний, Залізнична, Іскри пров ТО 15.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 908]: Олешківська, Частника, Степова ТО 08.00-11.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ К. Лагері [ПС 3510 К.Лагери 1Т, 2Т]: ТР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Кринки [ПС 3510 К.Лагери 2Т]: ТР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1905]: Луки Балашова, ХмельницькогоБ, Червоноармійський ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1982]: Чернишевського, Березня8, В.Симоненка, В.Садова, Військовий, Гвардійська, Гвардійський, І.Мазепи, Корабельний, Крилова, Кузнечний, Куліша, Лодочний, Маркуцин берег, Мельничний, Морський, Набережна, Олімпійська, Параходна, Паркова, Першотравнева, Піщаний, Поштова, Пристанський, Річна, Санаторний, Софіївська, Спортивний, Театральний, Центральна ТО 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підлісне, Солонці[1905]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне, Піщанівка [ПС 3510 К.Лагери 2Т]: ТР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [КТП - 171]: Магістральна, Литвиненка, Весела ТО 11.00-13.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське*Фрунзе* [ТП - 278 Л - 1]: Морська TO 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Воскресенське, Двійне, Ковильне, Чкалово [ПС 3510 Чкалове ]: ТО 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [611]: Гоголя, 40 Років Перемоги, Затишна, Квітнева, Меліораторів, Залізнична, Мира, Пролетарська, Горіховий, Виноградна, 60РоківПеремоги, Сонячна, Космонавтів, Сквозний, Калинова, Каштанова, Польова, Грушевського, Матросова, Безроднього, Соборна, Суворова, Степова, Шевченко ТО 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 808 1Т, 2Т]: Гвардійська, Житлоселище КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [КТП - 595]: Луговий, Виноградний, Садова, Молодіжна, Шкільна, Першотравнева, Виноградна ТО 08.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Солонці [КТП - 65]: Ювілейна, Веселковий, Виноградна, Джерельний, Зарічна, Козацький, Молодіжна, Польовий, Соняшний, Срібний Ключ ТО 13.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [ТП - 45 Л - 3]: МарксаК д.41, 43 - 52 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 244 Воронцовка]: Молодіжна*50 років Жовтня*, Жовтнева, Набережна д.12, 14, 17 - 21 технічне обслуговування 08.00-17.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри, Республіканець [ПС 3510 Новокаїрська]: повністю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино [1007]: повністю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Комарова д.3, Волкова, Пушкіна д.2А, Добровольського, Біляєва ТО 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 167 Л - 1 Рогачик]: Горького д.1 - 9, 17, 21 - 25, 29, 31, 37 - 40, 45 - 46 технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 205 Л - 1 Рогачик]: Гагаріна д.27 - 29, 33, 37 - 88, 90 - 94, 96, 98, 100, Резніченка д.107 технічне обслуговування 08.00-16.30
15.8.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [КТП - 264 Н.Сірогози]: Молодіжна то 13.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 249 Н.Сірогози]: Папаніна, Шевченко то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ТП - 262 Л - 2 Н.Сірогози]: Свердлова то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 20 Олександрівка]: Шкільна д.2, 7 - 27, 29, Свободи *Леніна* д.20 - 107, 111 - 115, ЦациІ д.5 - 11, 13, 15 - 18А, 22, 24, Декабристів д.27 - 27А, 29 - 40, Горького д.2 - 13, 15, 17, Маяковського д.5, 7, 9, 11, 14 - 21, Трудова д.1, Партізанська*Червонопартизанська* д.2, 5 - 42, 76, 78, 82, 91 - 93 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камене [Р - 3]: Камене, Миру, Садова, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ТП - 168 Л - 2]: Степова д.4 - 5, 7 - 25 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 131 Л - 1, Л - 2]: 8 Березня д.33, Виноградна д.2 - 34а, Червоноармійська д.27, 29 , Новомаячковська д.11, 13 - 13а, 15, 19а, 21, 23, 25 - 54, 56 - 80 Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [482] 09.00 - 16.00: Новодмитрівка друга, Новознам`янка , Федорівка [кр] Квіткове [КТП - 215] 08.00 - 12.00: Леніна *то*Благодатне [КТП - 223]: Нова кр 13.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [71]: Соценка, Тітова, Миколаєва ТО 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1905]: Червоноармійський, Л.Балашова, ХмельницькогоБ ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підлісне, Солонці [1905]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [ТП - 308 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Шевченка, Горького, Декабристів, Островського, Північна, БугаєнкоО, Козацька, Космонавтів ТО 08.20-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське*Фрунзе* [ТП - 278 Л - 1]: Морська KP 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [611]: Гоголя, 40 Років Перемоги, Затишна, Квітнева, Меліораторів, Залізнична, Мира, Пролетарська, Горіховий, Виноградна, 60РоківПеремоги, Сонячна, Космонавтів, Сквозний, Калинова, Каштанова, Польова, Грушевського, Матросова, Безроднього, Соборна, Суворова, Степова, Шевченко ТО 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 808 1Т, 2Т]: Гвардійська, Житлоселище КР 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське [ТП - 45 Л - 1]: Молодіжна, МарксаК д.14 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [КТП - 157 Воронцовка]: Щорса, Шульги, Шевченка д.1, 5 - 44 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1605]: Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Кутузова, Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Квiткова, ГероївУкраїни*Червоноармійська*, Промислова, Маяковського, Кiрпiчний, Уренгойська, Мiчурiна, Енгельса, Енергетиків, Днiпровська, Ломоносова, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65, Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14 технічне обслуговування 08.00-17.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Костирка [ПС 3510 Костирська 1Т]: 1 - го Травня д.5 - 60, Миру д.33 - 53, Дружби д.50 - 77 ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [ПС 3510 Костирська 1Т]: Невідома ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Урожайне [ПС 3510 Костирська 1Т]: повністю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Біляєва, Пушкіна д.2А, Добровольського, Комарова д.3, Волкова КР 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 167 Л - 2 Рогачик]: Горького д.10 - 14А, 18, 28, 30, 32 - 36, 43 технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 205 Л - 1 Рогачик]: Гагаріна д.27 - 29, 33, 37 - 88, 90 - 94, 96, 98, 100, Резніченка д.107 технічне обслуговування 08.00-16.30
16.8.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка [КТП - 86 Н.Сірогози] 13.00 - 16.00: Бугаєнка, Куйбишева, Миру *Леніна* *то* Новопетрівка [ТП - 229 Л - 1 Н.Сірогози]: Гагаріна то 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новокамянка [КТП - 141 Олександрівка]: Гвардійська, Першотравнева д.1 - 3, Зелена д.1 - 20 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ТП - 168 Л - 2]: Степова д.4 - 5, 7 - 25 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Корсунка [КТП - 141]: Суворова д.2, 4, 6, 10, 14 - 14а, 16, 18 - 18а, 20, 22, 24, 26, 28 - 30, 32 - 32а, 34а, 36, 38 - 38а, 40, 42, 44, 46, 48 - 50, 52 - 52а, 54, 56, 58 - 58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, Hабережна д.01а - 50а, 54 - 78, Комінтерна д.1 - 49, 51, 53 - 63, Садовий, Кузнечний д.12 Т.О. 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Пісчане [ТП - 149 Л - 1]: Космічна д.1 - 18, 20, 22 Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Агаймани [КТП - 189]: М Українська то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Агаймани [КТП - 191] 13.00 - 16.00: Березня8, Гоголя, ФранкаІ, Шевченко то
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1905]: Луки Балашова, ХмельницькогоБ, Червоноармійський ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підлісне, Солонці [1905]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [ТП - 308 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Горького, Шевченка, Островського, Північна, Декабристів, БугаєнкоО, Козацька, Космонавтів ТО 08.20-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське*Фрунзе* [ТП - 278 Л - 1]: Морська KP 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Воскресенське, Двійне, Ковильне, Чкалово [ПС 3510 Чкалове ]: ТО 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [611]: Гоголя, 40 Років Перемоги, Затишна, Квітнева, Меліораторів, Залізнична, Мира, Пролетарська, Горіховий, Виноградна, 60РоківПеремоги, Сонячна, Космонавтів, Сквозний, Калинова, Каштанова, Польова, Грушевського, Матросова, Безроднього, Соборна, Суворова, Степова, Шевченко ТО 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 244]: Суворова, Гагаріна, Гоголя КР 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 808 1Т, 2Т]: Житлоселище, Гвардійська КР 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [ТП - 164 Л - 1]: Шкільна, Інгулецька д.1 - 8, 11, 69 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [1631]: Степова, Шкiльна, Шевченка, Центральна*Ленiна*, Робоча, Приморська, Набережна, Молодіжна*50 років Жовтня*, Жовтнева, Дніпрова*Кiрова*, Больнична, 1 Травня Капітальний ремонт обладнання 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 54 Воронцовка]: Центральна*Ленiна* д.1 - 32, 1 Травня д.7 - 25 Капітальний ремонт обладнання 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1605]: Днiпровська, Квiткова, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Енгельса, Кутузова, Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14, ГероївУкраїни*Червоноармійська*, Ломоносова, Енергетиків, Промислова, Мiчурiна, Уренгойська, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65, Кiрпiчний, Маяковського технічне обслуговування 08.00-17.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [КТП - 296 Берислав]: КостіГордієнка д.27, 42 - 62, Херсонська д.82, 86, 88, 90, 92 - 94, 96 - 110, Введенська д.77, 79, 81, 83 - 98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, Грушевського д.14, 16 - 28, 30 - 38, Павловського д.41 - 41А, 43, 45, 69, Каховський д.14, Гагаріна д.23 - 25, 27, 29, 34 - 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 64 КР 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Пушкіна д.2А, Біляєва, Комарова д.3, Добровольського, Волкова КР 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 12 Л - 2 Рогачик]: Першотравнева д.1 - 23 технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 12 Л - 3 Рогачик]: Кірова д.2 - 2Б, 4 - 6, 10, 12, 14 - 16, 18 - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 - 38, 40, 42, 44, 46 - 48, 50, 56, 58, 60 технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 205 Л - 1 Рогачик]: Гагаріна д.27 - 29, 33, 37 - 88, 90 - 94, 96, 98, 100, Резніченка д.107 технічне обслуговування 08.00-16.30
17.8.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Демянівка [ЗТП - 113 Н.Сірогози]: Леніна то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Демянівка [КТП - 112 Н.Сірогози] 13.00 - 15.00: Белінського, Добролюбова, Кутузова *то* Новопетрівка [ТП - 229 Л - 2 Н.Сірогози]: Гагаріна то 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калинівське [КТП - 211 Олександрівка]: МТС д.1 - 63, 65, 69, Українська *Колгоспна* д.8 - 82, 86, Торговий технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське [ТП - 153 Л - 1 Олександрівка]: Сумська, Жовтнева д.21 - 25, Садова д.7А, Механізаторів технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [ТП - 168 Л - 3]: Степова д.2, 6 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Пісчане [ТП - 149 Л - 2]: Південна д.1 - 43, Космічна д.21, 23 - 44 Т.О. 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 84]: Горького то 08.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [482] 09.00 - 15.00: Новодмитрівка друга, Новознам`янка , Федорівка [то] Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 762 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Озерна, Южакова, Луний, ХмельницькогоБ, Каштановий, Зелений, Квітучий ТО 08.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: БугаєнкоО, Раденська, Декабристів, Соборна, Горького, Шевченка, Добровольців, Таврійська, Шкільна, Північна, Пролетарська, Крилова, Заводська, Інтернаціональна, Технічний, Спортивний, Маяковського, Ювілейна, Космонавтів, Праці пров, Козацька, Залізнична, Островського, Миру, Березня8, 40рПеремоги КР 08.20-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда[2002]: КР 08.20-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське*Фрунзе* [ТП - 278 Л - 1]: Морська KP 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Горностаївка, Кривий Ріг, Метрополь, Федорівка [590, 591, 592, 593]: ТО 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ [611]:Гоголя, 40 Років Перемоги, Затишна, Квітнева, Меліораторів, Залізнична, Мира, Пролетарська, Горіховий, Виноградна, 60РоківПеремоги, Сонячна, Космонавтів, Сквозний, Калинова, Каштанова, Польова, Грушевського, Матросова, Безроднього, Соборна, Суворова, Степова, Шевченко ТО 08.30-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 244]: Суворова, Гоголя, Гагаріна КР 09.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [1513]: Гайдара, Чкалова, Котовського, Кутузова, Леніна д.2 - 55, 59 - 90, Гвардійська, Лісова, Ломоносова, Мельнична, Жовтнева, Набережна, Нова, Підгорний, Калініна, Піонерський д.1 - 8, 11 - 17, 30 - 36, Пушкіна, Червоноармійська д.1 - 9, Радянська, Садова, Кірова д.1 - 36, 39 - 81, Суворова д.1 - 32, 36, 38, Українська, Чапаєва, Базарний технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1513]: Леніна д.47 - 50, 57 - 69, 74 - 78, 81, 84 - 101, 105 - 121, Садова технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 54 Воронцовка]: 1 Травня д.7 - 25, Центральна*Ленiна* д.1 - 32 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1605]: Ломоносова, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65, Мiчурiна, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Промислова, Маяковського, Уренгойська, Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Днiпровська, ГероївУкраїни*Червоноармійська*, Енгельса, Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14, Кутузова, Кiрпiчний, Квiткова, Енергетиків технічне обслуговування 08.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 103 Л - 3 Берислав]: Шевченка д.54, 1 Травня д.252, 254, 257, 262, Дружби д.1 - 12, 14, 16, 18, Херсонська д.62, 70, 85, 87, 89, 91, Кобзаря д.1 - 9, ЗахисниківВітчизни д.19, 21, 23, 34 - 42, Центральна д.272 - 274А, 276, 307, 309, 311, 313, Славна д.13А ТО 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Добровольського, Біляєва, Комарова д.3, Пушкіна д.2А, Волкова КР 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 78 Л - 1 Рогачик]: Берегова д.43 - 49, 51 технічне обслуговування 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 205 Л - 2 Рогачик]: Ювілейна технічне обслуговування 08.00-15.30
20.8.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Вільне [ТП - 353 Л - 1 Н.Сірогози]: БратівЯрмаш то 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [КТП - 106 Н.Сірогози]: Леніна то 13.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця [ЗТП - 252 Олександрівка]: Привокзальна, Каховська д.10А - 12 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 407 Л - 1]: Комсомолська д.11 - 48 кр 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [КТП - 131]: Новомаячковська д.11, 13 - 13а, 15, 19а, 21, 23, 25 - 54, 56 - 80, 8 Березня д.33, Червоноармійська д.27, 29, Виноградна д.2 - 34а Т.О. 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Маслівка [ТП - 151 Л - 1]: Степова д.01а - 37 Т.О. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка [ТП - 151 Л - 1]: Шевченка Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [482] 09.00 - 16.00: Новодмитрівка друга, Новознам`янка , Федорівка [то] Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Благодатна, Миру КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Березня8, 40рПеремоги, Залізнична, Космонавтів, Крилова, Заводська, Маяковського, Миру, Добровольців, Островського, Північна, Праці пров, Пролетарська, Декабристів, Раденська, Соборна, Козацька, Спортивний, Таврійська, Горького, Технічний, Інтернаціональна, Шевченка, БугаєнкоО, Шкільна, Ювілейна КР 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: КР 08.20-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське*Фрунзе* [ТП - 278 Л - 1]: Морська KP 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новорепівка [553]: ТО 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 3]: Московська, Гагаріна КР 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 244]: Гоголя, Гагаріна, Суворова КР 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [1513]: Суворова д.1 - 32, 36, 38, Чапаєва, Піонерський д.1 - 8, 11 - 17, 30 - 36, Пушкіна, Українська, Червоноармійська д.1 - 9, Радянська, Леніна д.2 - 55, 59 - 90, Гвардійська, Кутузова, Котовського, Підгорний, Набережна, Гайдара, Нова, Калініна, Лісова, Кірова д.1 - 36, 39 - 81, Базарний, Ломоносова, Садова, Жовтнева, Мельнична, Чкалова технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1513]: Леніна д.47 - 50, 57 - 69, 74 - 78, 81, 84 - 101, 105 - 121, Садова технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [1631]: Больнична, Дніпрова*Кiрова*, Жовтнева, 1 Травня, Молодіжна*50 років Жовтня*, Набережна, Приморська, Робоча, Степова, Центральна*Ленiна*, Шевченка, Шкiльна Капітальний ремонт обладнання 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 54 Воронцовка]: 1 Травня д.7 - 25, Центральна*Ленiна* д.1 - 32 Капітальний ремонт обладнання 08.00-17.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 103 Л - 1 Берислав]: Центральна д.282 - 284, 286А, 300, 302, 315, 325, 327, Славна д.29А, Херсонська д.64 - 64А, 83, 95А, 111, ЗахисниківВітчизни д.7 - 7А, 9 - 9А, 13, 15 - 18, 20, 22, 24 - 25, 27 - 28, 30 ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Добровольського, Комарова д.3, Пушкіна д.2А, Біляєва, Волкова КР 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 12 Л - 1 Рогачик]: Кірова д.1, 3, 7 - 9, 11, 13, 17А - 17Г, 23, 25, 27, 29А, 30А - 31, 33, 39, 41, 43, 45 - 45А технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 12 Л - 2 Рогачик]: Першотравнева д.1 - 23 технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 205 Л - 2 Рогачик]: Ювілейна технічне обслуговування 08.00-16.30
21.8.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 31 Л - 1 Рогачик]: Щорса д.2, 4, 8 - 18, 20, 21 - 34 технічне обслуговування 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Вільне [ТП - 353 Л - 2 Н.Сірогози]: БратівЯрмаш то 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Брускінське [Р - 44 *1314*]: Міліцейська, Садова, Першотравнева, Горького, Колгоспна, Молодіжна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іщенка [КТП - 169 Олександрівка]: ШевченкаТ д.10, 28, Іщенка д.1 - 40, 96, ХмельницькогоБ, Українська д.13, 19 - 61 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Костромка [Р - 44 *1314*]: Костромка, К.Пайкова, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ МарксаК [Р - 44 *1314*]: Паркова, Молодіжна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 107]: Ульянова д.37 - 39, 41, 43 - 91 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 155]: Кірова, Садова д.6 - 37 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 163]: Леніна, Суворова, Ульянова д.93 - 99, Фрунзе, Широка то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Маслівка [ТП - 151 Л - 2, Л - 3]: Садова д.01б - 37, Садова д.39, Східна Т.О. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 95 1Т, 2Т]: Перемоги д.18, 20, 22, 26 - 28 , Перемоги д.20, 24, 32 Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [482] 09.00 - 16.00: Новодмитрівка друга, Новознам`янка , Федорівка [то] Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1953]: Соборна КР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Добросілля [1953]: КР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Благодатна, Миру КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Березня8, БугаєнкоО, Праці пров, Миру, Козацька, Шевченка, 40рПеремоги, Спортивний, Заводська, Залізнична, Космонавтів, Північна, Ювілейна, Таврійська, Добровольців, Пролетарська, Маяковського, Крилова, Соборна, Островського, Технічний, Шкільна, Декабристів, Інтернаціональна, Раденська, Горького КР 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [1953]: Магістральна, Будівельний, Весела, Дружби, Литвиненка, Миру, Молодіжна, Нова, Озерна, Поштова, Садова, Степова КР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: КР 08.20-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське*Фрунзе* [ТП - 278 Л - 1]: Морська KP 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка, Новомиколаївка, Новопокровка [531, 532, 533, 534]: ТО 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Катеринівка [КТП - 161]: Центральна, Жовтнева ТО 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 3]: Московська, Гагаріна КР 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 244]: Гагаріна, Суворова, Гоголя КР 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине [ТП - 164 Л - 2]: Інгулецька д.9, 13 - 19 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 54 Воронцовка]: 1 Травня д.7 - 25, Центральна*Ленiна* д.1 - 32 Капітальний ремонт обладнання 08.00-17.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП - 103 Л - 5 Берислав]: Центральна д.284, 286, 288, 319, 321 - 321А, 323, 1 Травня д.253, 255, 259 - 261, 276, 278, 280, 282, 284, 286, Херсонська д.72, 95, Славна д.5, 7, 9, 11 - 13, 14 - 29, 30 - 50 ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри, Республіканець [ПС 3510 Новокаїрська]: повністю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Волкова, Добровольського, Пушкіна д.2А, Комарова д.3, Біляєва КР 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
22.8.2018
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Костирка [ПС 3510 Костирська 1Т]: Дружби д.50 - 77, Миру д.33 - 53, 1 - го Травня д.5 - 60 ТО 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [КТП - 196 РОГАЧИК]: Зарічна, Портова, Степова д.6 - 15, 19 технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино [КТП - 94 Берислав]: Новоселів д.1 - 45, 48 - 54, Польова д.1 - 29, Поштова д.21, Гагаріна ТО 09.00-13.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 31 Л - 2 Рогачик]: 40 років Перемоги, Щорса д.17, 18Б - 19, 20А технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [ПС 3510 Костирська 1Т]: Невідома ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Урожайне [ПС 3510 Костирська 1Т]: повністю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Добровольського, Біляєва, Комарова д.3, Пушкіна д.2А, Волкова КР 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Богданівка [ТП - 103 Л - 1 Н.Сірогози]: 60 років Жовтня то 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ЗТП - 3 Н.Сірогози]: Леніна, Миру, Петровського, Степова, Таврійська кр 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калинівське [КТП - 180 Олександрівка]: Шкільна *Радянська* д.139 - 193, 196, 198 - 198А, 200, 202, 204, 208 - 210, 214, Українська *Колгоспна* д.85, 87 - 118, 124, 126, 132 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 112]: Белінського д.3 - 5, Декабристів, Жовтнева д.6 - 10, 12, 18 - 20А, 78, Партизанська д.1 - 14, 18, Ульянова д.2 - 4, 6, 8, 10, 12, Шуменська д.1 - 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23 - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 47, 49, 51, 53 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 407]: Комсомолська, Садова д.2 - 6, Ульянова д.7, 9, 11, 13 - 36, 40, 42, Шуменська д.10, 12, 14, 16, 18, 20 - 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 - 46, 48, 50, 52 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 58 1Т, 2Т]: Світлово д.9, 14 , Світлова д.7, Світлово д.10 Т.О. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське [ТП - 190 Л - 1]: Райська сільська рада , Сонячна д.02в - 2А, 4, 6, 8, 10, 12, Шевченка д.01а - 26 Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [482] 09.00 - 16.00: Новодмитрівка друга, Новознам`янка , Федорівка [то] Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Лінійна, Пролетарська, 50 років Перемоги КР 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Благодатна, Миру КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Добровольців, Технічний, Ювілейна, БугаєнкоО, Маяковського, Шевченка, Миру, Інтернаціональна, Шкільна, Заводська, Таврійська, Космонавтів, Декабристів, Спортивний, Північна, Козацька, Раденська, Горького, Залізнична, Праці пров, Соборна, Пролетарська, Крилова, 40рПеремоги, Березня8, Островського КР 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: КР 08.20-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське*Фрунзе* [ТП - 278 Л - 1]: Морська KP 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 3]: Московська , Гагаріна КР 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове [КТП - 290]: Шкільна, Приканальна ТО 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [535]: ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [74]: Миколаєва, Житлоселище, Миру, Грушевського, Молодіжна, Олешківська, Партизанська, Гоголя, Поповича, Пушкіна, Садова, Соборна, Гагаріна, Соценка, Степова, Березня8, Суворова, Комарова, Лісова, Східна, Східний, Ларіонова, Тітова, Щаслива, Центральна, Лермонтова, Чалбаська, Частника, Шевченка, Шкільна КР 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 244]: Суворова, Гоголя, Гагаріна КР 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 54 Воронцовка]: Центральна*Ленiна* д.1 - 32, 1 Травня д.7 - 25 Капітальний ремонт обладнання 08.00-17.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [КТП - 82 Берислав]: Різдвяна д.2 - 15А, 1 Травня д.277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291 - 293, 295, 297, 299 - 353, Гагаріна д.1 - 21, 26, 28, 30 - 32, Павловського д.1 - 9А, 11, 13, 15, 17, 21, 25, ЯрославаМудрого д.1 - 16, Горького, Вишнева д.1 - 15, 18, Шевченка д.79, 81 - 83, 85, 87, 89 - 116, 119 - 123, 124, 128, 130, 132, 134, КостіГордієнка д.2 - 14, 16, Овражна д.1 - 9А, 12, 14 ТО 13.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [1033]: Покровська д.1 - 23, 26, Гагаріна д.2 - 52А, 53, 55, 59 - 71, 74, 76 - 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 101 - 153, Мороза д.2 - 28, 37, 43, 60 - 62, 64 - 66, 76, 83 - 213, Гардемана д.1 - 25, 27 - 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 57 - 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 - 77, 79, 106, Садова д.43, 48 - 127, Придніпровська, Миру д.1 - 46, 48, 50, 85, 89, 91, 93, 95 - 97, 101, 109 КР 11.00-16.30
23.8.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [373]: Демократична, Жовтнева, Західна, Кільцева, Корбута, Космічна, Низова, Партизанська, Садова, Степовий, Східна, Трихатки, Чапаєва технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [КТП - 193 РОГАЧИК]: Гагаріна д.0, Набережна д.73, 78 - 103, Резніченка д.79 - 81, 89, 91, 93, 95 - 97, 102 - 107, 112, 114, 118 - 120, 122, 124, 126 - 134, 140 - 156 технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ЗТП - 79 Берислав]: Овражна д.43, 45 - 68, Степова д.2Б - 41, 48, Садовий, Гагаріна д.45 - 45А, 47 - 49, 51 - 53, 55, 57, 59, 61 - 63, 65 - 90А, Заводська д.4 - 62, КостіГордієнка д.64 - 66, Центральна д.1 - 15, Овражний д.10А - 39, Павловського д.27 - 30, 46 - 68, 71, Введенська д.99, 101, 103, 105, 107, 109, 111 - 132, 136 ТО 13.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино [ЗТП - 219 Берислав]: Пришкільна, Вишнева , Південна, Степова, Шевченка ТО 09.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Комарова д.3, Пушкіна д.2А, Добровольського, Біляєва, Волкова КР 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Анатолівка [КТП - 73 Н.Сірогози]: Щорса кр 08.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Богданівка [ТП - 103 Л - 1 Н.Сірогози]: 60 років Жовтня то 09.00-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Безводнє [КТП - 168 Олександрівка]: Миру, Гагаріна, Безводня, УкраїнкиЛ технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [КТП - 231]: Гагаріна д.1, Комунарів, Набережна, Пушкіна д.1 - 3, 4Б - 7, 10 - 25, 33 - 36 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 112]: Белінського д.3 - 5, Декабристів, Жовтнева д.6 - 10, 12, 18 - 20А, 78, Партизанська д.1 - 14, 18, Ульянова д.2 - 4, 6, 8, 10, 12, Шуменська д.1 - 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23 - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 47, 49, 51, 53 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 407]: Комсомолська, Садова д.2 - 6, Ульянова д.7, 9, 11, 13 - 36, 40, 42, Шуменська д.10, 12, 14, 16, 18, 20 - 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 - 46, 48, 50, 52 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 36 2Т]: Дружби д.17а - 17А Т.О. 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське [ТП - 190 Л - 2]: Комарова д.01а - 1, 3 - 28, Донецька д.01а - 26, 28 Т.О. 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [482] 09.00 - 15.00: Новодмитрівка друга, Новознам`янка , Федорівка [то] Плановые работы
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ПС 3510 Тарасівка 1Т]: Соборна КР 09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Пролетарська, 50 років Перемоги, Лінійна КР 08.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Добросілля [ПС 3510 Тарасівка 1Т]: КР 09.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське*Фрунзе* [ТП - 278 Л - 1]: Морська KP 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Миру, Благодатна КР 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: БугаєнкоО, Інтернаціональна, Залізнична, Козацька, Космонавтів, Заводська, Крилова, Маяковського, Миру, Добровольців, Островського, Декабристів, Північна, Праці пров, Пролетарська, Раденська, Соборна, Горького, Спортивний, Таврійська, Технічний, Шевченка, Шкільна, Ювілейна, Березня8, 40рПеремоги КР 08.20-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ПС 3510 Тарасівка 1Т]: Поштова, Озерна, Нова, Молодіжна, Миру, Магістральна, Литвиненка, Дружби, Степова, Весела, Будівельний, Садова КР 09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда[2002]: КР 08.20-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Вознесенка, Воскресенка, Ясна Поляна, Сергіївка [535, 536, 537]: ТО 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 3]: Московська, Гагаріна КР 08.30-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове [КТП - 273]: Подовська, Садова, Пушкина, Миру, Гагаріна ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [74]: Олешківська, Молодіжна, Східна, Частника, Миколаєва, Лісова, Східний, Шкільна, Ларіонова, Грушевського, Тітова, Комарова, Шевченка, Садова, Пушкіна, Соборна, Центральна, Щаслива, Соценка, Лермонтова, Гагаріна, Житлоселище, Поповича, Партизанська, Березня8, Суворова, Гоголя, Степова, Миру, Чалбаська КР 09.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 244]: Гагаріна, Суворова, Гоголя КР 09.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [ТП - 197 Л - 1]: Карла Маркса д.4, 6, 10 - 18, 20, 22 - 26, 28 - 30, 32, 34, 36 - 38, 40 - 40а, 42, 56, 58 технічне обслуговування 08.00-16.00
27.8.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [373]: Демократична, Жовтнева, Західна, Кільцева, Корбута, Космічна, Низова, Партизанська, Садова, Степовий, Східна, Трихатки, Чапаєва технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 216 Л - 1 Рогачик]: МарксаК д.3 - 53 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [КТП - 223 Берислав]: Дніпровська, Шевченка д.35 - 46 ТО 09.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [КТП - 236 Берислав]: Польова, Миру д.18 ТО 13.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Комарова д.3, Добровольського, Біляєва, Пушкіна д.2А, Волкова КР 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби [446]: Паркова кр 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ кр
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка [КТП - 90 Н.Сірогози]: Куйбишева кр 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 61 Л - 2 Олександрівка]: Тичини д.10, Нєкрасова, Шевченка д.1 - 7, 9, Садова д.1 - 21, 22, 23 - 34, 36, 38, 40, 42, 44 - 48, 52, 54, 56 - 56А, 58, 60, 62 - 6264, 66, 68, 70, Свободи *Леніна* д.124Б - 127, 146, 148А - 150, Суворова д.1 - 10, Таврійська*Пролетарська* д.1 - 3, 8, 10, 12, 14 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Твердомедово [КТП - 65 Олександрівка]: КраснікаІ д.1 - 84, Хліборобська*Будьоного* д.0 - 2, 7, Урожайна*60р Жовтня*, Нова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [Ф - 344 від Р - 56]: Гагаріна д.1, Комунарів, Набережна, Пушкіна д.1 - 3, 4Б - 7, 10 - 25, 33 - 36 кр 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 224 Л - 3, Л - 4]: Наддніпрянська д.75, 77, 79 - 79а, 81 - 83а, 85, 87, 89 - 89а, 91, 93, 95, 97, 99, 112, 114, Подвойської д.25 - 65 , Наддніпрянська д.116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 134, 138, 140, 142 - 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160 - 160а, 164, 166, 168, 170 - 170а Т.О. 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 34 1Т, 2Т]: Миколи Букіна д.70, 70б - 74 Миколи Букіна д.72, Маяковського д.15, Дружби д.49а - 49А, 53 Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [482]: Новодмитрівка друга, Новознам`янка , Федорівка кр 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Агаймани [474]: Зелена*Калініна*, Степова, УкраїнкиЛ, Хмельницького кр 08.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне, Сергіївка [893]: TO 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Пролетарська, Лінійна, 50 років Перемоги КР 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Миру, Благодатна КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Маяковського, 40рПеремоги, Березня8, Ювілейна, Шкільна, Шевченка, БугаєнкоО, Технічний, Таврійська, Спортивний, Горького, Інтернаціональна, Соборна, Раденська, Пролетарська, Козацька, Праці пров, Декабристів, Залізнична, Космонавтів, Північна, Крилова, Заводська, Островського, Добровольців, Миру КР 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: КР 08.20-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 3]: Московська, Гагаріна КР 08.30-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 277]: Соборна, Чумацька, Сільська, Покровська, Кооперативний, Кооперативна КР 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [1513]: Кутузова, Гайдара, Гвардійська, Жовтнева, Калініна, Кірова д.1 - 36, 39 - 81, Котовського, Леніна д.2 - 55, 59 - 90, Лісова, Ломоносова, Мельнична, Набережна, Нова, Підгорний, Піонерський д.1 - 8, 11 - 17, 30 - 36, Пушкіна, Радянська, Садова, Суворова д.1 - 32, 36, 38, Українська, Чапаєва, Червоноармійська д.1 - 9, Чкалова, Базарний технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [1513]: Леніна д.47 - 50, 57 - 69, 74 - 78, 81, 84 - 101, 105 - 121, Садова технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [1622]: Дніпровська *Ленiна* д.65, 67, 69, 75 - 212, Приморська д.34 - 76, Підстепна, Робоча, Молодіжна*Комсомольська* д.55 - 193а, Вчителiв технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [1661]: Шевченка д.1 - 58, 60, Новомосковська, Торгова д.22 - 64а, Дружби*МарксаК* д.152 - 101, 1 Травня Капітальний ремонт обладнання 08.00-17.00
28.8.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [373]: Демократична, Жовтнева, Західна, Кільцева, Корбута, Космічна, Низова, Партизанська, Садова, Степовий, Східна, Трихатки, Чапаєва технічне обслуговування 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 216 Л - 1 Рогачик]: МарксаК д.3 - 53 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [КТП - 339 Берислав]: Старошведська д.1 - 62, Молодіжна д.1 - 16А, 18, 20 ТО 09.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [КТП - 507 Берислав]: Набережна д.1А - 30, 31 - 49, 51, 53 - 53А, 55, 57 - 57В, 59, 61 ТО 13.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Добровольського, Пушкіна д.2А, Волкова, Біляєва, Комарова д.3 КР 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Богданівка [437] 08.00 - 16.00: Першопокровка [437] к Гогол
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби [446]: Паркова *кр* Змагання, Комсомольське кр 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця [КТП - 85 Олександрівка]: Торгова, Калініна, Горького технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 61 Л - 2 Олександрівка]: Суворова д.1 - 10, Нєкрасова, Таврійська*Пролетарська* д.1 - 3, 8, 10, 12, 14, Тичини д.10, Шевченка д.1 - 7, 9, Садова д.1 - 21, 22, 23 - 34, 36, 38, 40, 42, 44 - 48, 52, 54, 56 - 56А, 58, 60, 62 - 6264, 66, 68, 70, Свободи *Леніна* д.124Б - 127, 146, 148А - 150 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 101]: Жовтнева д.80, 82 - 84, 86 - 90, 92 - 105, Калініна д.39 - 39А, 41, 43, 45, 47 - 49, 53 - 59, 61 - 76, 78 - 108, Комунарів кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 101]: Жовтнева д.80, 82 - 84, 86 - 90, 92 - 105, Калініна д.39 - 39А, 41, 43, 45, 47 - 49, 53 - 59, 61 - 76, 78 - 108, Комунарів то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 103]: Жовтнева д.56, 58 - 76, 81, 85, 91, УкраїнкиЛ д.12 - 32 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 103]: Жовтнева д.56, 58 - 76, 81, 85, 91, УкраїнкиЛ д.12 - 32 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 104]: Більшовитська д.30, 33, Льва Толстого д.0 - 4, Радянська д.12, 14 - 24А, 26, 30, 32 - 44, УкраїнкиЛ д.1 - 11, ФранкоІ д.0, 3 - 50 кр 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни [ТП - 224 Л - 2]: Червоноармійська д.01а - 07а, 10 - 10б, Партизанський д.1 - 2, 4, 6, 8, Шевченка д.66, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120 - 122, 124, 126, 130 - 132, 134 - 136, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158 Т.О. 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 104]: Більшовитська д.30, 33, Льва Толстого д.0 - 4, Радянська д.12, 14 - 24А, 26, 30, 32 - 44, УкраїнкиЛ д.1 - 11, ФранкоІ д.0, 3 - 50 то 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ЗТП - 110 2Т]: Північна д.53, 55, 57, 59, Вокзальна д.36 - 62, Богдана Ступки, Перекопська д.38 - 49, Березня8 д.1, 3 - 4, Українська д.13 - 23, Каховська д.22 - 29, 31 - 41, 43 - 47, 49, 51 Т.О. 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 105]: Калініна д.12, 14 - 38, 40, 42, 44, 46, 50 - 52 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 105]: Калініна д.12, 14 - 38, 40, 42, 44, 46, 50 - 52 то 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [482] 09.00 - 16.00: Новодмитрівка друга, Новознам`янка , Федорівка [кр] Агаймани)[КТП - 376]: Зелена, УкраїнкиЛ 08.00-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 115]: Більшовитська д.11 - 29, 31 - 51, Грибоєдова, Космонавтів д.12, 14, 16, 18, 22, Миру, Червонопрапорна кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 115]: Більшовитська д.11 - 29, 31 - 51, Грибоєдова, Космонавтів д.12, 14, 16, 18, 22, Миру, Червонопрапорна то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 118]: Калініна д.60, Чернишевського д.17 - 18 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 118]: Калініна д.60, Чернишевського д.17 - 18 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 154]: Поштова д.1 - 9, 12 - 25, Радянська д.9, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31, Шевченко д.2 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 154]: Поштова д.1 - 9, 12 - 25, Радянська д.9, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31, Шевченко д.2 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 159]: Горького д.3, 5 - 11, 123, Першотравнева, Радянська д.6, ФранкоІ д.2, Чкалова кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 159]: Горького д.3, 5 - 11, 123, Першотравнева, Радянська д.6, ФранкоІ д.2, Чкалова то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 192]: Жовтнева д.22 - 45, 47 - 55, 57, Калініна д.1 - 11, 13, Шевченко д.3 - 32 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 192]: Жовтнева д.22 - 45, 47 - 55, 57, Калініна д.1 - 11, 13, Шевченко д.3 - 32 то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 194]: Калініна д.77, 118 - 130, Коцюбинського, Радянська д.117 - 127, 133, 135, Щорса кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 194]: Калініна д.77, 118 - 130, Коцюбинського, Радянська д.117 - 127, 133, 135, Щорса то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 195]: Лікарняна кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 195]: Лікарняна то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 403]: Поштова д.45 - 51, Чернишевського кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 403]: Поштова д.45 - 51, Чернишевського то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 410]: Височана, Горького д.0, 4, 13 - 34, Гридасова кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 410]: Височана, Горького д.0, 4, 13 - 34, Гридасова то 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне, Сергіївка [893]: KP 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2]: Пролетарська, Лінійна, 50 років Перемоги КР 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: Молодіжна, Миру КР 10.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Благодатна, Миру КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Декабристів, Технічний, Космонавтів, Спортивний, Заводська, Ювілейна, Маяковського, Шкільна, Залізнична, Горького, 40рПеремоги, Островського, БугаєнкоО, Таврійська, Північна, Миру, Інтернаціональна, Пролетарська, Соборна, Козацька, Крилова, Березня8, Шевченка, Праці пров, Раденська, Добровольців КР 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ст.Маячка [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: Соборна, Гвардійська, Зелена, Олешківська, Південна, Польова, Польовий, Поштова, Сонячна, Степова, Східна, Центральна КР 10.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда[2002]: Жовтнева, Молодіжна, Виноградна, Шкільна, Підлісна, Центральна, Новожовтнева КР 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: Соборна, Андрєєва, Черняховського, Горького, Командокова, Робоча, Миру, Дружби народів, Степова, Вишнева, Шевченка, Молодіжна, Таврійська, Літвінова, Гагаріна КР 10.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка, Новомиколаївка, Новопокровка [531, 532, 533, 534]: ТО 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 3]: Московська, Гагаріна КР 08.30-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 277]: Сільська, Кооперативна, Чумацька, Покровська, Кооперативний, Соборна КР 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Світлівка [ТП - 189 Л - 1]: Першотравнева технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [1622]: Дніпровська *Ленiна* д.65, 67, 69, 75 - 212, Приморська д.34 - 76, Підстепна, Вчителiв, Робоча, Молодіжна*Комсомольська* д.55 - 193а технічне обслуговування 08.00-17.00
29.8.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва д.2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б - 28, 29, 30 - 33, 34 - 39, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 70, 74, 78 - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [373]: Демократична, Жовтнева, Західна, Кільцева, Корбута, Космічна, Низова, Партизанська, Садова, Степовий, Східна, Трихатки, Чапаєва технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовийБерислав [КТП - 509 Берислав]: Набережна д.18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 - 68, 70, 72А, 74. - 74А, 76 - 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96 - 108А, Дніпровського ТО 09.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри, Республіканець [ПС 3510 Новокаїрська]: повністю ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Червоний Маяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Біляєва, Добровольського, Пушкіна д.2А, Волкова, Комарова д.3 КР 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Шляхове [КТП - 67 Берислав]: Східна д.6 - 15, Садова ТО 13.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка [КТП - 90 Н.Сірогози] 08.00 - 16.00: Куйбишева *кр* Верби [446]: Паркова кр 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ кр
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 61 Л - 2 Олександрівка]: Шевченка д.1 - 7, 9, Садова д.1 - 21, 22, 23 - 34, 36, 38, 40, 42, 44 - 48, 52, 54, 56 - 56А, 58, 60, 62 - 6264, 66, 68, 70, Свободи *Леніна* д.124Б - 127, 146, 148А - 150, Тичини д.10, Суворова д.1 - 10, Таврійська*Пролетарська* д.1 - 3, 8, 10, 12, 14, Нєкрасова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [КТП - 89 Олександрівка]: Підгірна д.21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 44 - 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [РП - 2 1Т, 2Т]: Перемоги д.12А, Горького д.7, 11, Перемоги д.12А, Горького д.9, 13 Т.О. 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське [ТП - 250 Л - 2, Л - 3]: Паркова д.1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Магістральна д.1 - 23 Т.О. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка [482] 09.00 - 16.00: Новодмитрівка друга, Новознам`янка , Федорівка [кр] Плановые работы
Іванівський РЕЗ і ЕМ Агаймани [КТП - 376]: Зелена, УкраїнкиЛ кр 08.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [351]: Горького, Жовтнева, Комсомольська, Пушкіна, Суворова, Чапаєва, Чкалова, Шевченко то 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 403]: Поштова д.45 - 51, Чернишевського кр 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне, Сергіївка [893]: KP 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Пролетарська, 50 років Перемоги, Лінійна КР 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Дружне [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: Миру, Молодіжна ТР 10.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Благодатна, Миру КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Праці пров, Залізнична, Пролетарська, Горького, Інтернаціональна, Космонавтів, Спортивний, Добровольців, Раденська, Декабристів, Ювілейна, БугаєнкоО, Шевченка, Островського, Крилова, Технічний, Маяковського, Шкільна, Березня8, Заводська, Козацька, Миру, Північна, 40рПеремоги, Соборна, Таврійська КР 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ст.Маячка [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: Соборна, Поштова, Центральна, Східна, Степова, Сонячна, Гвардійська, Зелена, Олешківська, Південна, Польова, Польовий ТР 10.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда[2002]: КР 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ювілейне [ПС 3510 Ст.Маячка 2Т]: Андрєєва, Шевченка, Миру, Молодіжна, Літвінова, Робоча, Командокова, Степова, Дружби народів, Горького, Гагаріна, Таврійська, Черняховського, Соборна, Вишнева ТР 10.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 3]: Московська, Гагаріна КР 08.30-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 277]: Чумацька, Соборна, Кооперативна, Сільська, Покровська, Кооперативний КР 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове [ТП - 197 Л - 2]: Гагаріна технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [1622]: Підстепна, Вчителiв, Робоча, Приморська д.34 - 76, Молодіжна*Комсомольська* д.55 - 193а, Дніпровська *Ленiна* д.65, 67, 69, 75 - 212 технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [1661]: Дружби*МарксаК* д.152 - 101, 1 Травня, Торгова д.22 - 64а, Новомосковська, Шевченка д.1 - 58, 60 Капітальний ремонт обладнання 08.00-17.00
30.8.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [375]: Гоголя, Мічуріна, Українська д.0 - 161, 165 - 171 Капітальний ремонт обладнання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 101 Л - 1 Рогачик]: Українська д.69, 74 - 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104 - 106А, 108, 110 технічне обслуговування 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [КТП - 435 Берислав]: Севастопольський, Севастопольська, Центральна д.80 - 107А ТО 09.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Милове [1034]: повністю КР 11.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Комарова д.3, Біляєва, Пушкіна д.2А, Добровольського, Волкова КР 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби [446]: Паркова кр 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ кр
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка [КТП - 90 Н.Сірогози]: Куйбишева кр 08.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новокамянка [КТП - 137 Олександрівка]: Зелена д.22 - 108, Нова технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля [ТП - 364 Л - 1 Олександрівка]: Робоча д.36 - 54, Колгоспна д.14 - 22, Молодіжна д.1, 3, 5, 7 - 8, 10 - 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля [ТП - 364 Л - 2 Олександрівка]: Молодіжна д.2, 4А, 6, 9 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське [ТП - 250 Л - 1]: Паркова, Магістральна *Т.О. *, Магістральна д.29 - 35, 39 - 49, Паркова д.4, 6, 8, 10, 12, 14, 18 - 32 Т.О. 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 48]: Ломоносова, МарксаК д.1, 3 - 8А, 10, Набережна д.5 - 27, 29, 31 - 31А, 33, 35, 37А - 41, Набережний, Островського д.0 - 12А, Радянська д.9, 10А - 51, Січня9 д.13, 15, 17А, 19 - 56, Хмельницького *Леніна* д.4 - 52, 54, 56 - 58А, 60, 62, 64 - 66, Червоногвардійська д.1 - 2, 4, 8 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [351]: Горького, Жовтнева, Комсомольська, Пушкіна, Суворова, Чапаєва, Чкалова, Шевченко то 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне, Сергіївка [893]: KP 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Лінійна, Пролетарська, 50 років Перемоги КР 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Благодатна, Миру КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Північна, Космонавтів, Заводська, Маяковського, Добровольців, Ювілейна, 40рПеремоги, Соборна, Інтернаціональна, Праці пров, БугаєнкоО, Технічний, Залізнична, Пролетарська, Раденська, Таврійська, Спортивний, Горького, Декабристів, Козацька, Березня8, Миру, Шкільна, Островського, Шевченка, Крилова КР 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда[2002]: КР 08.20-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Вознесенка, Воскресенка, Ясна Поляна, Сергіївка [535, 536, 537]: ТО 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 3]: Московська, Гагаріна КР 08.30-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1941]: Чалбаська, Сільська, Радянська, Покровська, Південна, Охременка, Молодіжна, Соборна, МарксаК, Листопадовий, Листопадна, Спортивний, Л.Українки, Кооперативний, Шевченка, Кооперативна, Ковальський, Карбишева, Андрєєва, Чумацька КР 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 277]: Кооперативний, Покровська, Кооперативна, Чумацька, Соборна, Сільська КР 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Світлівка [ТП - 189 Л - 1]: Першотравнева технічне обслуговування 08.00-17.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [1622]: Дніпровська *Ленiна* д.65, 67, 69, 75 - 212, Приморська д.34 - 76, Молодіжна*Комсомольська* д.55 - 193а, Робоча, Вчителiв, Підстепна технічне обслуговування 08.00-17.00
31.8.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 101 РОГАЧИК]: Українська д.0, 69, 73 - 118, 120 - 120А, 122 Капітальний ремонт обладнання 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 101 Л - 2 Рогачик]: Українська д.0, 73 - 73А, 77, 79, 81, 83, 85, 87 - 89А, 91, 93, 95 - 97, 99А, 101, 103, 107, 109, 111 - 118, 120 - 120А, 122 технічне обслуговування 08.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: повністю КР 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк [ТП - 422 Л - 2 Берислав]: Пушкіна д.2А, Комарова д.3, Добровольського, Біляєва, Волкова КР 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ кр 09.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ кр
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля [ТП - 364 Л - 1 Олександрівка]: Робоча д.36 - 54, Колгоспна д.14 - 22, Молодіжна д.1, 3, 5, 7 - 8, 10 - 38 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля [ТП - 364 Л - 2 Олександрівка]: Молодіжна д.2, 4А, 6, 9 технічне обслуговування 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [81]: межа Райської сільської ради, срада Райська д.свердловинадляводопосточання Т.О. 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське [81]: Райська сільська рада, Сонячнад.02в - 2А, 4, 6, 8 - 54, Весела, Виноградна, Донецька, ЄвгенаРимаренка, землі Райської сільської ради д.0, Київська, Комарова, Мічуріна, Молодіжна, Новорічна д.2 - 26, Основська д.1, 2, 5, 7 - 10, 12 - 14, 16 - 22, Піщане д.1 - 12, 14, Райська. Тімірязєва, Черняка, Шевченка д.01а - 26, 29 - 49 Т.О. 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське [ТП - 253 Л - 1, Л - 2]: Виноградна, Новорічна д.2 - 26 Т.О. 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тополівка [81]: Центральна д.2, 8 - 39, Космонавтів, Нахимова д.2 - 27, Виноградна д.6 - 44, Основська д.2 - 9, 10 - 26, Плодова, Польова д.1 - 2, 3 - 22, Березня8, Садова, Студентська, Суворова, ТарасаШевченка, Травня1, Урожайна, Ушакова, Вишнева Т.О. 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55 кр 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [Ф - 323 від Р - 15 до Р - 2Р - 8]: 28 Армії д.11А, 17А, Артема, Будьоного д.106 - 108, Калинова *Дімітрова* д.1 - 32, 34 - 36, Калініна д.0 - 42А, 44, Леніна пров, Ломоносова, МарксаК д.1 - 8А, 10, Мельнична, Микояна д.1 - 9, Набережна, Набережний, Народна *Комінтерна* д.1А - 1Б, 3 - 59А, 64, 68, Незалежності*Тельмана* д.37 - 37А, 39 - 39А, 41, 43, 45 - 47, 48А - 72А, 74, 76, 80, 82, 84, 86, Островського, Радянська, Свердлова д.0 - 53, 55, Січня9, Хмельницького *Леніна* д.4 - 158, 162 - 162А, 164, 168, 170, Червоногвардійська д.1 - 2, 4, 8 кр 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне, Сергіївка [893]: KP 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [ТП - 272 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Пролетарська, 50 років Перемоги, Лінійна КР 08.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 492 Л - 1]: Благодатна, Миру КР 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2002]: Спортивний, 40рПеремоги, Таврійська, Крилова, Інтернаціональна, Горького, Шкільна, Островського, Козацька, Миру, Березня8, Добровольців, Ювілейна, Маяковського, Північна, Соборна, Раденська, Технічний, Декабристів, Залізнична, Пролетарська, БугаєнкоО, Заводська, Шевченка, Космонавтів, Праці пров КР 08.20-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Челбурда [2002]: КР 08.20-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 3]: Московська, Гагаріна КР 08.30-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1941]: Радянська, Листопадна, ЛесіУкраїнки, Шевченка, Покровська, Чумацька, Кооперативний, МарксаК, Листопадовий, Андрєєва, Спортивний, Сільська, Чалбаська, Кооперативна, Охременка, Ковальський, Молодіжна, Соборна, Південна, Карбишева КР 09.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [КТП - 277]: Сільська, Кооперативний, Соборна, Кооперативна, Чумацька, Покровська КР 09.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [1622]: Приморська д.34 - 76, Робоча, Дніпровська *Ленiна* д.65, 67, 69, 75 - 212, Підстепна, Вчителiв, Молодіжна*Комсомольська* д.55 - 193а технічне обслуговування 08.00-16.00
30.8.2020
Іванівський РЕЗ і ЕМ 8 Дмитрівка [482] 09.00 - 16.00: Новодмитрівка друга, Новознам`янка , Федорівка [кр) Іванівка [462]: МарксаК, Садова, Стаханова, Українська Чапаєва Новомиколаївка Широка долина 08.12-12.00
Нагору