Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Планові відключення



Районний підрозділ Роботи Причина Час Час публікації
18.9.2021
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1015, 1030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 482 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 01.09.2021 08:19:23
Херсонське ВДРМ Херсон:
295Херсонської стрілецької дивізії 15-24, ГАРАЖ; Гагаріна 15-28, 31-33, 37-39, 41; Гончарна (Котовського) 12-36; Українська 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1120, 2012, 2677
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-4 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 08:34:42
Херсонське ВДРМ Херсон:
РазінаСтепана 34, 39, 41; Тираспольська 26, 28; Тираспольська/Українська 27/40; Українська 9 гараж літера"В", 32-32А, 37-42, 42А, 45-53, 56, 60-62А, 64, 66, 68, 70, 76-78, 80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5626
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-5 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 08:37:17
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:05:58
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 16, 23, 26; Вишні Остапа 2-22; Кримська 43, 49-50/52, 53, 55-64, 68; Олімпійська 1-2, 4, 6, 8-10; Спортивна 1А-2, 4, 8, 16-26; Шахтарська 1-1Е, 31-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:15:32
Херсонське ВДРМ Комишани:
Космонавтів 1; Мостовий 2, 2В, 2Д; Польова 74-110А; Садова 29, 32В-35, 36Б-49А, 51-51А, 56Б; Центральна(Радянська) 36Б, 40-40А, 42А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-661 Л-2 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 31.08.2021 09:45:44
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 4Н-112Н; Миру 1н-83Н; Молодіжна 1Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н-106
Тимофіївка:
Степова 1Н-65Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 679, 702, 791, 800, 802, 823,, 927, 930, 941, 950, 1014, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 483 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 17.08.2021 16:20:34
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:37:04
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарова 17/223; Грибоєдова 1-36; Достоєвського 77/9-84/2; Достоєвського/Грибоєдова 75/18; Некрасова 199/33, 201, 203-203А, 205, 207-207А, 209-209А, 211-211Б, 213, 217/36, 219, 221, 225/18-227/17; Ракетна 36/213; Серафимовича 1-16
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-1 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:24:40
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Антонівська(Червоноармійська) 1-38; Дніпровська 1-72; Дніпровський 1-17; Довженка(Червонофлотська) 2-87; Залізнична 1-30; Комарова 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-45Б, 47-56; Некрасова 2-7; Прикордонна 1-72; Прикордонний 7-49; Садова 1-5; Українська(Радянська) 1-45; Центральна(Будьонного) 2-19, 21-22, 24, 26; Шевченка 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 370, 565, 591, 592, 1098, 1344, 1482, 2742, 2778, 3474, 4545
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ от ТП-620 к РеК-1 Ф-3408 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 02.09.2021 13:31:30
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарова 1/82-16, 18А-26; Державіна 43-; Ракетна 1-1А, 3, 5-7, 9-9А, 11, 13-17
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-2 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:29:01
19.9.2021
Херсонське ВДРМ Херсон:
295Херсонської стрілецької дивізії 15-24, ГАРАЖ; Гагаріна 15-28, 31-33, 37-39, 41; Гончарна (Котовського) 12-36; Українська 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1120, 2012, 2677
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-4 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 08:34:56
Херсонське ВДРМ Херсон:
РазінаСтепана 34, 39, 41; Тираспольська 26, 28; Тираспольська/Українська 27/40; Українська 9 гараж літера"В", 32-32А, 37-42, 42А, 45-53, 56, 60-62А, 64, 66, 68, 70, 76-78, 80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5626
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-5 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 08:37:30
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:05:45
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 16, 23, 26; Вишні Остапа 2-22; Кримська 43, 49-50/52, 53, 55-64, 68; Олімпійська 1-2, 4, 6, 8-10; Спортивна 1А-2, 4, 8, 16-26; Шахтарська 1-1Е, 31-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:16:17
Херсонське ВДРМ Комишани:
Космонавтів 1; Мостовий 2, 2В, 2Д; Польова 74-110А; Садова 29, 32В-35, 36Б-49А, 51-51А, 56Б; Центральна(Радянська) 36Б, 40-40А, 42А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-661 Л-2 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 31.08.2021 09:46:00
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 4Н-112Н; Миру 1н-83Н; Молодіжна 1Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н-106
Тимофіївка:
Степова 1Н-65Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 679, 702, 791, 800, 802, 823,, 927, 930, 941, 950, 1014, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 483 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 17.08.2021 16:20:44
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:36:45
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Антонівська(Червоноармійська) 1-38; Дніпровська 1-72; Дніпровський 1-17; Довженка(Червонофлотська) 2-87; Залізнична 1-30; Комарова 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-45Б, 47-56; Некрасова 2-7; Прикордонна 1-72; Прикордонний 7-49; Садова 1-5; Українська(Радянська) 1-45; Центральна(Будьонного) 2-19, 21-22, 24, 26; Шевченка 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 370, 565, 591, 592, 1098, 1344, 1482, 2742, 2778, 3474, 4545
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ от ТП-620 к РеК-1 Ф-3408 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 02.09.2021 13:32:44
20.9.2021
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Дружби 0-24, 26; Перемоги 1-65, 67, 69, 71
Заводівка:
Дніпровська (Леніна) 1-138; Набережна 5-25; Таврійська (Кірова) 5-94; Чкалова 1-112; Шкільна 1-10; Ювілейна 1-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1072, 1076, 1082, 1135, 4209, 4226, 4318, 4414, 4783, 4870, 6256, 6258, 6326, 6354
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 271 з 15:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 11:43:31
Херсонське ВДРМ Садове:
Вороненка 2, 4; Гагаріна 1-6, 8-9, 10А-12, 16-16А; Джона Говарда 1, 2-9, 12-12А, 13А, 15-18, 22-37; Колодязний(Радянський) 3, 5-6, 8-16; Фалєєвська 9, 12, 16, 21
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-578 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:36:31
Олешківське ВДРМ Виноградове:
Польова(Колгоспна) 2-9; Чорноморська(Перекопська) 1, 3-34; Шкільна(Кірова) 11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-241 Л-1 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 10:56:00
Олешківське ВДРМ Виноградове:
Миру(Леніна) 10; Чорноморська(Перекопська) 2; Шкільна(Кірова) 1-7, 8А-10, 12-24
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-241 Л-2 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 10:57:22
Херсонське ВДРМ Садове:
Вороненка 1-1В, 2А, 5-16; Гагаріна 7, 10, 14; Джона Говарда 0, 1А, 10, 13, 14, 19-21; Колодязний(Радянський) 4, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20126
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-578 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:39:41
Херсонське ВДРМ Херсон:
295Херсонської стрілецької дивізії 25; Молодіжна 2А-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 27, 196, 328, 591, 895, 1952, 2736, 3701, 3742, 4093, 5038, 5883, 6291, 6486, 6619, 7021, 7523
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-445 1Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 07:45:01
Херсонське ВДРМ Садове:
Польова 5-18; Сонячна 14-24; Фалєєвська 11, 14, 17
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-578 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:42:11
Високопільське ВДРМ Мала Олександрівка:
Космічна 31, 32, 34-41; Революції 1А, 7А-8; Шевченка 1-9; Шкільна 2-20, 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20067
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-217 Л-1 Олександрівка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 21.08.2021 22:12:21
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 43-43А, 47, 49, 51-51А, 55, 57, 59-59А, 61, 63, 65-67, 74-76А, 86-140, 142-144, 148
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:43:54
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Кооперативна 270; Травня1 46, 75, 77, 79, 81, 83-101, 110-137, Б\Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1408
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1325 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 10:02:50
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 30, 33-35А, 39, 41-41А, 45-45a, 48, 50, 52-54, 56, 58-58А, 60, 62, 64, 68-72, 78-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20126
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:46:19
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Дніпрова(Червонофлотська) 7, 9, 11-15; Зоряна(МарксаК) 38-а, 40-42, 44-48, 50-50а, 54, 56-89; Космодем"янськоїЗ 10, 14-16, 18, 23, 25, 27-29, 31; Центральна(Леніна) 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97-99, 101, 103, 105, 107, 109, 111а, 136, 138, 140, 144, 146
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 1059
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-2 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:27:31
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 140А, 146; Південна 2; Харченка 50А, 90-128, 130-130А, 132А, 140-142
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20395
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:47:25
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Дружби(Радянська) 1-9, 11; Мира 1-3; Херсонське 25-29; Центральна(Леніна) 76-98, 100-102, 104
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5614, 7179, 20056, 20063, 20094, 20826
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-711 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 13:47:44
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Березня8 1-24; Вінницька 1-12, 14а-19; Гагаріна 3-18; Дружби(Радянська) 1-9, 11; МарксаК 1-42, 44, 65-90; Мира 1-3; Молодіжна(Радянської армії) 2-78; Набережна1 5-31А; Набережна2 5, 10-19; Нова 1-40; Паризької Комуни 1-39; Садова 1-38; Соборна(60років Жовтня) 1-20; Тарасенка 1-22; Херсонське 1-29; Центральна(Леніна) 76-98, 100-102, 104; Шевченка 1-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5614, 6317, 7179, 20056, 20063, 20091, 20094, 20317, 20339, 20461, 20512, 20644, 20826, 20838, 20864
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ до Р-61 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 13:48:59
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Ринкова(Щорса) 1-10, 12а, 34, 36; Центральна(Леніна) 36, 38А, 40, 42, 44-78, 80-80а, 84, 86, 88, 90, 92, 94
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 537, 710, 815
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-3 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:29:47
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5211, 20457, 21007 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 574 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 10.08.2021 11:26:16
Скадовське ВДРМ Новомиколаївка:
Вишнева(Котовського) 67, 69, 71-132; Гагаріна 28-56 А; Дружби 36-53; Колгоспна 31-118; Кооперативна 64, 66, 68, 70-124; Паркова 1-14; Південна 1-7; проспект Миру (Кірова проспект) 1-13, 21-31; Сосновий провулок 5; Космонавтів 66-66 А, 68-123; Піонерська 1-19, 21, 23-114; Поштова 61-124; Робітнича 69, 71, 74-136; Шкільна (Радянська) 55-80; Ювілейна 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11, 66, 115, 175, 612, 727, 979, 1060, 1087, 1120, 1178, 1443, 1516
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1711 з 08:30 по 19:00 (попередньо) 30.08.2021 08:32:57
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Дніпровський 3-9, 11; Затишна(Піонерська) 1-3, 5; Історична(Леніна ) 2Ж, 4, 6, 10, 12; Першотравнева 1л-4, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 105, 182, 228, 336, 347, 369, 514, 523, 571, 659, 962, 1871, 1962, 2162, 2166, 2255, 2266, 2312, 2422, 2537, 2605, 3046, 3122, 3153, 3309, 3352
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-1 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 15:36:05
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Вишнева(МарксаК) 35; Ключовий(Піонерський) 10, 12, 14, 16-18; Коняшиних 1-25; Ушакова 26, 28-46а, 48; Шевченка 33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-3 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 11:22:58
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Безроднього 123; Березня8 1-30; БілошкуриМІ 1-16, 22-24; Вишнева(Дзержинського) 1-22, 24-71; Заводська 2-56; Каштанова(Радянська) 114-124; Квітнева(Кірова) 44; Комарова 2-64; Матросова 3-7а, 9; Маяковського 3-63; Меліораторів 1-5, 8-30; Соборна(Леніна) 102; Толбухіна 4-42; Чкалова 1-99; Шевченко 3-17, 18-А-19 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1443, 1497, 1505, 1543, 1592, 1678, 1684, 1738, 1745, 1748, 1837, 1869, 1885, 1931, 1942, 1950, 1953, 1966, 1968, 1973, 1989, 2023, 2026, 2042, 2067, 2074, 2080
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 613 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:46:31
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Вишнева(МарксаК) 01а-2, 3-33; Ключовий(Піонерський) 11, 13, 15, 19-23; Масюткиних 02а-10; Садова 27-31; Ушакова 2, 4, 08а-8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Шевченка 33
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 218, 299, 405, 608, 678, 2148
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-2 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 11:23:37
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Наддніпрянська 29, 31, 33, 35-35а, 37, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59-74, 76, 78, 80а, 84, 86, 88а, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110; Подвойської 13-23а; Хитрий(Комсомольский) 01а-15, 18; Шевченка 20, 22, 24, 26-28, 30, 32, 34-65, 67-75
В т.ч. особ. рахунки пром.: 182, 387
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-128 Л-2 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 11:25:42
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Дніпровський 13-21; Затишна(Піонерська) 4, 6; Історична(Леніна ) 14, 16, 20, 22; Паркова(Комсомольська) 3-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 171, 346, 347, 417, 420, 523, 584, 646, 649, 696, 898, 944, 945, 964, 1958, 1963, 2018, 2092, 2116, 2422, 2607, 3048, 3330, 37524937, 87000853
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-2 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 15:37:10
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Вишнева(МарксаК) 72-90, 92, 94, 96; Партизанський 09а-9, 11, 18-26; Садова 86; Ушакова 01б-1В, 3, 46б; Ювілейна 5-12
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-128 Л-3 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 11:26:12
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 789, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 773 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:09:38
Каховське ВДРМ Чорнянка:
40 років Перемоги 1-43; Петра Калнишевського (Цюрупи) 38, 40, 50-71
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-123 Л-1 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:19:33
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
8 Березня 11-17, 18, 20; Вишнева(МарксаК) 122, 124, 126, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 142, 148, 150, 154, 156; Шевченка 147а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2208
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-130 Л-2 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 11:27:54
Іванівське ВДРМ Воскресенка:
Жовтнева 1Н-42Н, 44Н-45Н; Миру 17Н; Молодіжна 1Н, 5Н, 7Н, 9Н, 11Н, 13Н, 15Н, 17Н-19Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 656, 679, 702, 941
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-343 Іванівка з 09:00 по 12:00 (попередньо) 30.08.2021 08:51:25
Іванівське ВДРМ Нововасилівка:
Садова 4Н, 38Н-42Н, 46-48Н, 50Н, 52Н, 56Н, 60Н, 62Н, 64Н, 66Н, 68Н-70Н; ЧайкіноїЛ 1 Н-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 656
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-320 Іванівка з 13:00 по 16:00 (попередньо) 30.08.2021 08:52:43
Новотроїцьке ВДРМ Благовіщенка:
Зелена 1а-6; Леніна ( Центральна ) 1-54; Мира 2-54; Молодіжна 1-29; Степова 2-9
Заозерне:
Нова ( Молодіжна ) 2-59; Рибхозна 2-14; Центральна 2-47
Захарівка:
Генічеська 1-38; Степова 31-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434, 1455, 1479, 1505, 1543, 1587, 1698, 1953, 1961, 2010, 2037, 2042, 2085
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 616 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:53:34
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Партизанський 28; Садова 32-85, 87-104, 106, 108, 110; Ушакова 5; Хитрий(Комсомольский) 17, 19-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 883
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-172 Л-1 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 11:34:54
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 789, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 773 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:13:21
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Дніпровський 3-9, 11; Затишна(Піонерська) 1-3, 5; Історична(Леніна ) 2Ж, 4, 6, 10, 12; Першотравнева 1л-4, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 105, 182, 228, 336, 347, 369, 514, 523, 571, 659, 962, 1871, 1962, 2162, 2166, 2255, 2266, 2312, 2422, 2537, 2605, 3046, 3122, 3153, 3309, 3352
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-1 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 10:47:53
Херсонське ВДРМ Херсон:
Нафтовиків 178
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 2280, 2859, 3782, 3799, 4603, 4636, 5222, 5254, 5628, 6592, 6611, 6827
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РП-ТОК яч.11 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 10:16:42
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Безимянний 1-8 а; Бригада 1-2; ВійськоваЧастина 01-4; Військовий 1-6; Квіткова(Чапаева) 2-32; Виноградна 62, 64, 68, 70-72, 74-80, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102-102А, 104, 106-114, 117-195; Військова 1-29, 31, 116-120, 122, 124А, 126, 128, 132, 134-227; Гастелло 1-41; Декабристів 1-37; Дніпрова(Червонофлотська) 1-15; Зоряна(МарксаК) 1а-89; Космодем"янськоїЗ 1-19, 21, 23, 25, 27-29, 31; Кузнечна 2, 3А, 5-5а, 7-10, 12-14а, 20-22а; Кузнечний 8, 18; Лікарняна 1-9, 11, 13, 15, 17-19; Лісна 1а; Матросова 00, 5, 7, 9, 11-11а, 13, 15, 17-17а, 19, 21 А, 23, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 43а, 47, 49, 51, 53-186; Мельничний 1-16; Молодіжна 1-Б/Н; Першотравнева 1А-8, 10, 12-14, 16, 18; Пшенична(Кірова) 1-65, 69, 71, 73, 77, 81, 89, 91-93, 140, 142, 144, 146, 150, 152-273; Ринкова(Щорса) 1-17, 19, 34, 36; Робоча 1-16, 21-81; Садова 1-185; Степова 1-41; Суворова 1-56; Український 1-5; Центральна(Леніна) 2-99, 101, 103, 105, 107, 109, 111а, 118, 136, 138, 140, 144, 146, 150, 172, 174, 198, 200, 202, 204-206, 208, 210а, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 226-230, 232, 234-236а, 238-306; Шевченка 1-41, 43, 45, 47, 49, 53-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 78, 165, 407, 431, 438, 485, 507, 537, 668, 710, 747, 815, 896, 930, 966, 985, 1059, 1121, 1175, 1219, 1354, 1403, 1425, 76000736
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 801 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 28.08.2021 09:39:03
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Базарний 1-2; Виноградний 1-7; Вишнева(МорозоваП) 1-40; Виноградна 1-61, 63, 65-67А, 69, 73, 81-83, 85, 87, 89, 91-93, 95, 97, 99а, 101-101А, 103, 105, 115; Військова 30, 32-115, 121, 123, 125, 127, 131, 133; Дніпрова(Червонофлотська) 16-69; Зоряна(МарксаК) 92-195, 201-211; Зоряний (МарксаК) 1-Д36; Космодем"янськоїЗ 20, 22, 24, 26, 30, 32-93; Кошового 2-22; Кузнечна 1, 3, 4-5, 6, 11, 19, 24-62А; Кузнечний 2-6, 13, 25-54; Лікарняна 10, 12-12б, 14-14А, 16, 19а-85; Матросова 1А-4, 5А-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 А, 24, 26-26А, 28-34, 36, 38-38 А, 40, 42, 44-46, 48, 50, 52, 54; Миру(Комсомольська) 1-71Б; Першотравнева 9, 11, 15, 17, 19-103; Піщаний 1-12; площа Гагаріна 5А; Пшенична(Кірова) 66-68, 70, 72, 74-76, 78-80а, 83-87, 90-90 А, 94-141, 143, 145, 149-149А, 151; Ринкова(Щорса) 18, 20-33, 35, 37-54; Робоча 19; Центральна(Леніна) 100, 102, 104, 106, 108, 110, 113-135, 137, 139, 142-143, 145, 147-171, 173, 175-197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223-225, 231, 233, 237; Чумацький(Піонерський) 2-5; Шевченка 82, 84-88А, 90, 92а, 94, 96, 98-98а, 100-159; Шкільна 1-138; Щасливий(Жовтневий) 1-а-9
СтараЗбур’ївка:
ДніпроваЧайка(Комсомольська) 1, 3, 5, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 33, 36, 65, 72, 92, 165, 178, 185, 401, 414, 438, 482, 485, 501, 507, 511, 537, 548, 577, 681, 748, 830, 863, 877, 898, 1019, 1094, 1120, 1139, 1144, 1169, 1241, 1243, 1257, 1258, 1279, 1284, 1310, 1312, 1356, 1409, 1418, 1425, 1426, 1430, 1431, 1435
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 944 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 28.08.2021 09:40:13
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 789, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 773 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:19:23
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
9Січня 1-12; Андреуса 1-23; Бульварний 3-27; Виноградний 4-11; Висовіна 3; Гастело 3-33/13; Героїв(МарксаК) 7-7/2, 13, 14А, 92-96/2, 100-122А, 128-186; Гоголя 3-44; Гончарова 1а-16а, 18, 20-20а, 22, 24 /1-24А, 26а-26б, 28, 30, 67а; Горького 9-45, 47, 49, 68, 70, 72-74, 76, 78, 80, 82-84, 86-151; ГромовоїУ 2 А-29; Енгельса 4, 6; Європейський(Енгельса) 4-6; Єсєніна 1-18; Зоряна (Комсомольська) 1-12, 13а, 15/2, 17, 19, 23-25/1; Каштанова(Кірова) 3-60; Кобзарська(Комунарів) 1-53; Комунальний 3-48; Котовського 1-18; Курортний 30, 38/42; Ларіонова 22/2-24; Мальовничий(МорозоваП.) 3-8, 10; МамкиноЇ 1-42; Маяковського 3-9; Московська 11В; Новий 3-32А; Озерна 1-б/н; Олешківська(Ордженікідзе) 5-96; Орджонікідзе 5-53; Паркова (Петровського) 1а-48; Парусна(Ворошилова) 21, 23/5, 26, 30; Південий 2а-18; Покришева 59, 63, 65, б/н, Б/Н; Полякова 3-11; Поштовий 3, 7, 8, 12-32; Пролетарський 1-26; Радісна(Радянська) 3-72; Санаторна(Леніна) 1-7, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28/12, 30, 32 а, 48; Сонячний 1-31; Спортивна 2-29; Стрельченко 3; ТіляМ 62-64; Травня1 16-20, 23/2-24, 28-46, 48, 50, 54, 56 А, 58, 60, 64-64 А, 66, 70, 72-74, 76-123, 125, 127, 129, 131, 133, 135-137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153-153А, 155, 157, 159, 161, 163-165, 167, 169, 173, 175-175Ж, 177, 179, 181, 183, 185-187А, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201-201а; Тюленіна 1-15 А; УкраїнкиЛ 3-20; УльяноваД 1а-38; Учбова 1-91; Ушакова 0-14; Фіалкова(Фрунзе) 61, 66-70а; Чкалова 3-13; Чорноморська (Червоноармійська) 0-ГАРАЖ; Щорса 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 37, 39, 40, 44, 52, 54, 63, 65, 72, 81, 90, 95, 96, 165, 175, 182, 224, 251, 282, 283, 299, 354, 376, 382, 384, 386, 391, 398, 421, 453, 469, 471, 480, 490, 496, 500, 501, 504, 511, 518, 527, 530, 534, 535, 542, 550, 557, 587, 604, 608, 623, 624, 632, 639, 654, 662, 689, 697, 706, 718, 729, 740, 751, 771, 772, 782, 800, 804, 811, 814, 818, 825, 827, 829, 832, 839, 852, 886, 895, 914, 933, 946, 947, 952, 955, 956, 977, 983, 989, 1004, 1005, 1008, 1013, 1020, 1023, 1033, 1037, 1045, 1049, 1060, 1064, 1076, 1086, 1091, 1104, 1122, 1123, 1126, 1136, 1143, 1145, 1153, 1158, 1166, 1170, 1176, 1177, 1181, 1184, 1203, 1208, 1213, 1268, 1272, 1277, 1302, 1311, 1322, 1324, 1326, 1330, 1342, 1349, 1360, 1380, 1384, 1385, 1394, 1397, 1424, 1448
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 806 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 28.08.2021 09:41:32
Високопільське ВДРМ Бiляївка:
Зелена 1-58
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1612 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 11.08.2021 14:32:41
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
Стрельченко 37-39; ХмельницькогоБ 30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 175, 592, 837
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 802 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 28.08.2021 09:42:13
Новокаховське ВДРМ Шляхове:
Бериславська 1-51; Будівельників (МарксаК) 1-6; Гагаріна 1-30; Дитячий (Радгоспний) 3-5; Миру 1-12; Молодіжна 2-12; Некрасова 1-9; Нова 1-22; Новоселів 1-11; Овражна 1-7; Пушкіна 1-30; Садова 1-27; Сонячна 2-7; Степовий 1-12; Східна 1-15; Центральна (Леніна) 2-45; Чкалова 2-18; Щаслива (Комсомольська) 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743, 758, 7108, 7293, 7445, 7544, 7688, 7706, 7712, 7843, 87000020
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1008 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:38:04
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
Б/Н Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 90, 115, 485, 511, 869, 935, 953
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 808 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 28.08.2021 09:43:14
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Молодіжна(Радянської армії) 29-61, 63, 67, 75; Садова 1-38; Тарасенка 1-22; Херсонське 1-11, 13-13А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094, 20317, 20461, 20512
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-713 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 14:13:32
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Березня8 1-24; Вінницька 1-12, 14а-19; Гагаріна 3-18; Дружби(Радянська) 1-9, 11; МарксаК 1-42, 44, 65-90; Мира 1-3; Молодіжна(Радянської армії) 2-78; Набережна1 5-31А; Набережна2 5, 10-19; Нова 1-40; Паризької Комуни 1-39; Садова 1-38; Соборна(60років Жовтня) 1-20; Тарасенка 1-22; Херсонське 1-29; Центральна(Леніна) 76-98, 100-102, 104; Шевченка 1-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5614, 6317, 7179, 20056, 20063, 20091, 20094, 20317, 20339, 20461, 20512, 20644, 20826, 20838, 20864
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ до Р-61 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 14:14:19
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Горького 1-44Н, 46Н-62Н, 64аН, 66Н, 68, 70Н, 110; Дружби (МарксаК) 5Н-6, 50Н; Пушкіна 11Н
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-255 Л-1 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 15:29:58
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
24ГвардійськойДивізії 1-4, 21а-33; Берегова 66Б, 179-203; Березнева(Будьоного) 2-53; Бєляєва 1-29; Висовіна 4-123; ВовчкаМ 1а-6; Піщаний 1-59; Гагаріна 2-8, 20-20А, 22, 24, 26-26Г, 28А-79; Героїв(МарксаК) 7а-12, 14-80, 98/1; Гончарова 17, 19, 21, 22А-23, 25, 27, 29, 31-35, 36-55А, 57-57а, 59а, 61, 63, 65, 67, 71; Горького 66, 85; Декабристів 1-11; Депутатська 3-45; Дубініна 1-57; Енгельса 3, 5, 7а-20а; Енергетиків 1-3а; Європейський(Енгельса) 7-16; Жовтневий 3-36; Зоряна (Комсомольська) 12А, 14, 16, 18-18А, 20-22, 26-126; Ігнатченко 1-б/н; Кленова(Калініна) 1а-52; Комарова 1а-39/87; Корольова 3-20; Королюка 1а-42; Корчагіна 1-26; Космодем’янськоїЗ 3-20; Курортний 3-10, 12-28а, 31-38, 39-ГАРАЖ; Мінська 1а-21А; Мінська 4-19; Московська 1-11, 13-15; Набережна 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51-53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71-73, 75а-76, 79-80, 83, 84, 86-115, 117-136а, 140-154, 210, 212-262, 266-282а; Нафтовий 1, ГАРАЖ; ОлійникаС 1-25; Піонерський 2а-48а; Покришева 13-58, 60, 66, 69, 71-73, 75-76, 80, 82, 109, 111, 113, 115, 117-121а, 123, 125-164, 165-170, 172, 174, 185-б/н; Полякова 12-60 А; Радгоспний 1-10; Свободи 4-33; Свободи 1-3-15; Суботи 24-24в; Суворова 1-14; Торговий 1-52; Травня1 12-12а, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61-63а, 65, 69, 71, 75, 124, 126-126 А, 128, 130, 132, 134-134а, 138-138б, 140, 142, 144, 146/2, 148, 150, 152, 154-154А, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170-172а, 174, 176, 178А, 180 А, 182-182-Б, 184 А, 188, 190-190а, 192-192а, 194-194а, 196, 198, 200/1, 202-341; Троїцька(Тельмана) 39; Чайковського 2е-17; Чумацький 26; Чумацький(Чапаєва) 1-39; ШевцовоїЛ 1-91А; Шевченка 2/21-13; Шкільний 3-18
ЗалізнийПорт:
Морська 25/24, 31 К
В т.ч. особ. рахунки пром.: 41, 50, 52, 72, 77, 89, 92, 138, 165, 251, 280, 282, 283, 346, 382, 414, 484, 485, 501, 511, 517, 518, 557, 603, 627, 660, 661, 820, 822, 833, 847, 850, 871, 895, 906, 941, 958, 961, 989, 997, 1020, 1041, 1059, 1116, 1135, 1139, 1208, 1226, 1227, 1327, 1366, 1381, 1399, 1405, 1433, 1443, 1447, 11118, 76000085
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 804 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 28.08.2021 09:44:12
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Фабрична 3
Плодове:
Громової 01а-26а; Лісна 01а-75; Лугова 1-18; Садова 1-22; Соснова 1-14; Степова 1-80; Чорновола (Червонопрапорна) 2-126
Таврійськ:
Лісова 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 122, 126, 128, 143, 240, 255, 304, 360, 364, 462, 500, 567, 568, 674, 684, 837, 886, 1909, 1935, 2447, 2590, 3206, 3308
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 606 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 10:59:48
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
"Ветеран-2" 94-126, 182; Казацька 23-31; Квіткова 1а-35; "Лісовий кордон" 0; Московська 19-27; Радужна 1-корп. кадастровий номер: 6522310100:02:001:26; Соснова 30-б/н; Яковенко 1-14
МалаКардашинка:
Берегова 02-30; Вишнева 1-57; Вільшана 1-25; Георгієвська 1-68; Запоріжська 1-50Б; Зелена 1-20; Кардаша 1-28; Копаньська 1-34; Легендарна 1-13; Лісова 2-23; Лугова 1-6; Луговий 7-8; Мирний 15; Мирного 1-33; Озерна 2-4; Перемоги 2-33; Садова 2-10; Садовий 2-28; Сонячна 1-18; Східний 1-7; Українська 2-20; ЧерногоГ 1-28; Шкільна 1-68-б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 27, 28, 146, 228, 249, 492, 511, 615, 681, 962, 1139, 1196, 1404, 1422
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 803 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 28.08.2021 09:45:02
Голопристанське ВДРМ Буркути:
Асканійська 11-11Б; вулиця1 1-22
МаліКопані:
Вічної Віри Миколаївни 2; Гагаріна 1-45; Горького 1-123; Комарова 2-13; Кошового 1-6; Нова 1-199; Пушкіна 2-193; Підстепна 1-29; Погранична 1-17; Покришева 1-45; Садова 1А-20 -а; Садовий 10-А; Спортивна 2-45; Українська(Кірова) 5 А-191; Ушакова 1-22; Ушакова 1А-6; Чапаєва 1-19; Чкалова 2-40; Шевченко 1-31; Шкільна 1-17; Щорса 1-10
с/рада Малокопанівська:
кадастровий номер 6522383800:03:001:0031) б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 35, 48, 92, 380, 439, 485, 511, 547, 559, 578, 602, 681, 819, 957, 1001, 1043, 1139, 1148, 1220, 1304, 1320, 1389, 1410, 1428
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 911 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 11:07:19
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1015, 1030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 482 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:37:42
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
Московська 29-33; Фермерська 1-ПОДХОЗ
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 196, 211, 240, 262, 275, 834, 854, 975, 1010, 1431
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8011 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 28.08.2021 09:46:10
Генічеське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1308, 1317 Планові роботи на лінії 10(6) кВ Ф-51 отп. ЛР-221 з 10:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 10:10:07
Генічеське ВДРМ Азовське(Фрунзе):
Балка 1; Біла 1-32; Большак 47; Великі Берестяни 1-63; Гагаріна 23, 25, 27-72; Зелена 0-16; Миру 1-67; Соляна 1-56; Східна 1-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1284, 1753, 4164, 4227, 4245, 4331, 4518, 4639, 4678, 4753, 4843, 4941, 5135, 5208, 5236
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 701 з 10:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 10:11:33
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Гагаріна 1-36; Мира 1-99; Незалежна (60 років Жовтня) 2-71; Першотравнева 2-89; Степова (Комсомольська) 2-39; Східна 1-48; Таврійська (Радянська) 1-104; Херсонський провулок 2-13; Центральна 51; Центральна (Кірова) 1-79; Чаплинський провулок 41-45; Шевченко 1-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 388, 407, 421, 443, 500, 638, 680, 776, 861, 863, 880, 934, 11115, 91000507
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 7411 з 10:00 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 09:01:39
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарна (Котовського) 37А-50, 51А-53, 57, 59-76, 78, 80; РазінаСтепана 12, 14-22, 25, 27
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-2 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:08:09
Новокаховське ВДРМ ЧервонийМаяк:
Виноградна 1-28; Спортивна 1, 6-15; Шевченка 2-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7477
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-415 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30 (попередньо) 11.08.2021 07:32:50
Херсонське ВДРМ Сонячне:
Дзержинського 1-16; ІвасюкаВолодимира(Піонерська) 1-57; Молодіжна 1-41; Робоча 1-27А; Садова 1-50; Стадіонна 1-31; Центральна 1-16; Шкільна 1-45; Юності 2-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 259, 629, 1864, 2045, 4358, 4411, 4574, 5204, 6204, 6531, 20126
Капітальний ремонт лінії 35 кВ ВЛ-35кВ Восточная-Солнечная з 09:30 по 16:30 (попередньо) 06.08.2021 09:08:39
Новотроїцьке ВДРМ Воскресенка:
30 Років Перемоги 1-34; Антипенка 9-116; Горького 1-41; Мира 1-139; Садова 2-142; Центральна 2-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1474, 1505, 1543, 1582, 1643, 1726, 1774, 1800, 1802, 1821, 1849, 1953, 1961, 1985, 2049, 2103, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 537 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 02.09.2021 09:13:05
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:05:32
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 4Н-112Н; Миру 1н-83Н; Молодіжна 1Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н-106
Тимофіївка:
Степова 1Н-65Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 679, 702, 791, 800, 802, 823,, 927, 930, 941, 950, 1014, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 483 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:52:20
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 75000664 Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС-35/6 кВ "Золотобалківська" 3Т з 10:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:15:25
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гагаріна 36-36А, 43-43А, 45, 47, 49, 51-51/1, 53, 55-55а, 57, 59-61; РазінаСтепана 9-11, 11/3-11/4; Тираспольська 10, 12-25, 27/10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-3 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:16:03
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Дніпровського 1; КудріІ 3-14; Скадовська(Крупської) 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5113
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-148 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 14:24:41
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 812 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-434 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 08.08.2021 13:54:49
Високопільське ВДРМ Пригір`я:
Кірова 1, 3-126, 128; Садова(Леніна) 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 31, 60, 136, 149, 186
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-184 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 08:05:52
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Березня8 2; Горького пров 3; Землі Козачелагерської с-ради госпприм для збер. с/г інв.; Квіткова 6; Кошовий(Комунарів) 1-6; Кринківський(Октябрьський) 1-15; Миру 1-29; Мічуріна 1-64 Б, 68, 70, 72-76, 78-80, 82-92, 94, 98-98 Г, 100; Молодіжний 2-12; Набережна 1-19, 21-50, 54-56, 58, 62-64, 66, 68, 70, 72, 74-84, 96-98; Панфілова 1-11; Пролетарська 19; Пушкіна 1-13; Хутір Кудасово 0; Покровська(Комсомольська) 2-58, 61, 63, 65; Садова 1-48, 50; Територія Козачелагерської С/Р БУД. МАЙД.; Шевченка 1-23, 25, 27, 29, 31, 33, 35-37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53-55, 57, 63; Шкільна 1-78, 80, 82-84а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 264, 274, 288, 292, 320, 401, 410, 422, 572, 605, 926, 965, 966, 1056
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 1971 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 27.08.2021 10:31:12
Херсонське ВДРМ Музиківка:
КарлаВ 1, 21-60; Лісна 1-15; Львівська1 1-30; Львівська2 1-27; Набережна 2; Степова 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24-26, 28-63; Тваринників 0-п 1; Тваринників 0-40; Теплична 1-21; Тепличний 9-11; Травня1 1-4, 7-22, 24, 26-34, 36-38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5744, 20110, 20441, 20800, 20810, 20865
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 631 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:24:26
Херсонське ВДРМ Білозерка:
ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 192, 194, 196-198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 222-224, 229-232; Лікарняний 3-6; Михайлевського(Кооперативна) 172А, 174, 176, 178, 180-180А, 182, 186, 188, 190, 192-295; Набережна 70-130А; ФранкаІ 10, 12, 14-14А, 16, 18, 20, 22, 24-24А, 26, 28, 30/229, 34, 36, 38, 40, 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20065
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-17 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.09.2021 14:30:35
Високопільське ВДРМ Блакитне:
Залізнична 2-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1, 75, 182, 1302
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-22 Ф-1511 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 26.08.2021 10:26:20
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 16, 23, 26; Вишні Остапа 2-22; Кримська 43, 49-50/52, 53, 55-64, 68; Олімпійська 1-2, 4, 6, 8-10; Спортивна 1А-2, 4, 8, 16-26; Шахтарська 1-1Е, 31-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:16:29
Високопільське ВДРМ Архангельське:
Базарний 1-6; Гвардійська 0-63; Кірова 1-33, 36, 39, 41, 43; Котовського 1-48; Ломоносова 1-11; Мельнична 0-72; Миру 9А; Набережна 8-21; Нова 1-58; Підгорний 2-7; Садова 41; ШевченкоТ(Леніна) 2-25, 27-29, 34-36, 39-40, 63а, 67-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 75, 77, 94, 113, 120, 350
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-50 (1513) з 08:00 по 16:00 (попередньо) 26.08.2021 10:27:13
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Благодатний(Куйбишева) 1-11; Ватутіна 56; Вишнева(Кірова) 45; Колодязна 15, 21-21Б, 23, 25, 27, 29, 31-74; Таврійський 2-4, 6, 8-9А, 11, 13, 16
Херсон:
Волошкова 21
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-211 Л-1 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 07.09.2021 11:14:18
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Вишнева(Кірова) 1-4А, 6, 7, 9-12, 14-15, 17-23, 25-34, 36-38, 40А-44, 46-79; Лазурнй(ЛазоС) 1А-24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-211 Л-2 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 07.09.2021 11:14:43
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Чкалова 2А-8; 28 Армії 1-52; 8 Лютого 2; Абрикосова(Комсомолська) 3-13; Байдукова 1-39; Береговий(Свердлова) 0-57; БолгаринаІ(Калініна) 0-54; Будьоного 2-108; Ватутіна 2-20; Вишнева 0-29; Гоголя 1-32; Горького 1-46; Горького пров 1-8; Декабристів 2-29; Дніпровська 142 а; Дніпровська(Кірова) 0-182; Довженка (Червоногвардійська) 1-19; Жовтнева 1-58; Польова(Петровського) 1-28; Пушкіна пров 1-15; Калинова(Дімітрова) 1-64; Калиновий(Дімітрова ) 1-8; Каховська(Лазо) 0-27; Київська(Дзержинського) 1-105; Ковпака 2-34; Козацька(Будьоного) 6; Комарова 1-29; Котляревського 1-23А; Коцюбинського 1-61А; Леваневського 1-31; Лермонтова 0-86; ЛіниКостенко(К.Маркса) 1-17; Ломоносова 1; Лютого8(Микояна) 1-27; Таврійська(Котовського) 2-55А; Маяковського 1-81; Маяковського пров 1-11; Мельнична 2-6; Пушкіна 1-74; Миру(Куйбишева) 4-131; Миру(Центральна) 113; Михайлівська(Чапаєва) 1-36А; Молодіжна 2-80; Мостова(Радянська) 1-51; Набережна 5-114; Набережний 2-4; Народна(Комінтерна) 1-140; Національна(Орджонікідзе) 0-56А; Незалежності(Тельмана) 1-б/н; Некрасова 1-54; Осипенко 1А-21; Островського 0-88; Рибальська(Артема) 0-9; Садова 0-50; Січня9 1-56; Соборна(Щорса) 3А-67; Соснова 1; Стадіонна 1-7; Степна 1-23; Степний 1-2; Суворова 0-35; Травня1 1-83А; Українська 1-55; Хмельницького(Леніна) 4-200; Хмельницького(Леніна пров) 2-51; Цибулькіна 1-22; Чкалова 2-112; Шевченко 1А-77; Шевченко 1-16; Шкільна(Крупської) 1-52; Ярослава Мудрого(Енгельса) 1-94
Князе-Григорівка:
УкраїнкиЛ(Радянська) 1-58; Адамяна 0-46; Гагаріна 1-60; Дніпровський 1-ТР.Ф; Зелена(Котовського) 1-; Козацька(ПарижськоїКомуни) 0-114; Набережна 0-17; Нова 1-60; Приморська 0-ТР.Ф; Садова 1-; Соборна(Червонопрапорна) 1-57; Степова 1-48; Таврійська(Фрунзе) 1-; Шевченко 2-55
Костянтинівка:
Леніна 2-54; Дзержинського 2-13; Миру 2-38; Центральна (Маяковського) 0-61
Середнє:
Середнє 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 822, 824, 834, 836, 837, 845, 850, 852, 855, 856, 858, 859, 862, 865, 868, 869, 878, 882, 889, 893, 894, 896, 897, 898, 907, 911, 912, 913, 916, 920, 924, 929, 930, 931, 934, 936, 940, 941, 943, 944, 949, 953, 954, 960, 965, 967, 970, 973, 978, 980, 981, 985, 986, 988, 989, 999, 1005, 1011, 1014, 1015, 1017, 1019, 1021, 1024, 1032, 1034, 1036, 1037, 1045, 1051, 1052, 1054, 1057, 1059, 1070, 1071, 1080, 1086, 1087, 1091, 1093, 1096, 1100, 1101, 1113, 1115, 1117, 1119, 1122, 1124, 1125, 1126, 1131, 1132, 1133, 1134, 1137, 1139, 1142, 1144, 1145, 1147, 1148, 1151, 1152, 1154, 1155, 1160, 1165, 1166, 1167, 1170, 1173, 1174, 1175, 1176, 1179, 1180, 1182, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188, 1191, 1192, 1196, 1198, 1199, 1202, 1204, 1206, 1207, 1208, 1210, 1211, 1214, 1218, 1219, 1220, 1222, 1223, 1225, 1226, 1227, 1229, 1233, 1235, 1237, 1238, 1239, 1240, 1242, 1243, 1244, 1248, 1249, 1252, 1256, 1260, 1265, 1266, 1268, 1273, 1280, 1282, 1283, 1284, 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1295, 1296, 1299, 1300, 1301, 1303, 1304, 1305, 1313, 1314, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320, 1321, 1322, 1325, 11115, 37524938, 84000016, 84000601, 84000602, 84000605, 84000609, 84000615
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "В.Лепетиха" 2Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 11:16:51
Скадовське ВДРМ Лазурне:
60 років Перемоги 99; Весняна(Комсомольська) 1-77, 78-97, 99-112 А; Дніпровська 1-29; Дружби(Радянська) 1-97; Квітневий 4-7; Квітневий 19; Козацька 1-17; Лісова 1-7; Набережна 2Б; Жовтнева 1-96, 99-106, 108-115, 116-124, 126-130; Металургів 1-10; Миру 1-90, 91/2-92, 94, 96, 98-98А, 100А; Молодіжна 1-23, 25-43; Північна 2-13; Промислова 2-7; Садова 1-100; Степова 1-100; Східна 3; Східна 1-10; Таврійська 1-46; Травнева 1-7; Центральна(Леніна) 1-91, .42; Чорноморська 1-діл.80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 66, 74, 80, 88, 115, 150, 224, 284, 287, 295, 302, 312, 347, 402, 521, 645, 727, 744, 756, 757, 758, 763, 775, 815, 847, 869, 928, 1002, 1046, 1073, 1095, 1127, 1160, 1192, 1215, 1226, 1238, 1286, 1290, 1307, 1325, 1349, 1351, 1373, 1386, 1402, 1414, 1420, 1423, 1433, 1438, 1447, 1459, 1468, 1493, 1507, 1521, 1527, 1528, 11118, 78000048, 78000632
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1742 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 11:01:36
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 18658 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-134 Н.Сірогози з 09:00 по 16:30 (попередньо) 03.08.2021 10:17:41
Голопристанське ВДРМ Олексіївка:
Зелена 1-22; Земна 17; Комарова 1-31; Комунарів 1-ЦЕРКОВЬ; Лугова 1-6 а; Луговий 8; Мисливський 1-3; Промисловий 1-6; Робоча 1-14; Садова 1-Б/Н; Степова 1-72; Суворова 1-92А; Тваринницька 1-7; Шкільна 1-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 318, 341, 485, 609, 681, 1002, 1029, 1179, 1325, 1368, 1369, 1370
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 821 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 08.09.2021 11:12:58
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 2189 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-195 Н.Каховка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 13:35:12
Херсонське ВДРМ Комишани:
Мирний 1-12, 14, 16; Садова 52-56А, 56В-65, 67, 69, 71
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-661 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 31.08.2021 09:46:31
Новотроїцьке ВДРМ Сиваське:
Гоголя 2а-61; Горького 1-55; Жовтнева ( Центральна ) 40-108; Залати 1-29; Квіткова (Чапаєва) 1-25; Котовського ( Молодіжна ) 1-49; Леніна ( Миру ) 132, 136, 140, 142, 144-146, 149-237; Новоселова 1-25; Подова 4-38; Східна 2; Партизанська 1-66; Петровського ( Херсонська ) 1-84; Південна 1-52; Садова 1-58; Степова 3-66; Таврійська 1-45; Тельмана 3-80; Тернопільська 3-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1398, 1452, 1505, 1853, 1856, 1881, 1953, 1959, 2093, 11115
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Сивашська" 1Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:55:18
Скадовське ВДРМ Великаандронівка:
Колгоспна 3-13
Гостроподолянське:
Затишна (Пролетарська) 1-35; Леніна 1-42; Таврійська (Радянська) 1-46
Малаандронівка:
Тараса Шевченко (Колгоспна) 1-21
Петрівка:
Вечірня(70 років Жовтня) 1-46; Мира 1-52; Петровського 1-29; Степна 1-24
Шевченко:
40 років Перемоги 1-74; Гірського 1-79; Молодіжна 1-81; Нова 17-...; ШавченкаВ(Пролетарська) 1-61, 63-75
Широке:
Бордунова 57-111
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 66, 115, 197, 207, 213, 513, 560, 665, 717, 885, 962, 1137, 1286, 1369, 1376, 1477, 1520, 1531, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1843 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 16:30:19
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Південна 3-8; Соборна(Леніна) 89а, 108-136; Степова 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1443, 1517, 1530, 1684, 1807, 1885
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-218 Новотроїцьк з 07:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:48:32
Високопільське ВДРМ Мала Олександрівка:
Дружби 3-35; Космічна 1-30, 31А, 33, 42; Миру(Леніна) 30; Пролетарська 7-29, 30-45; Радянська 1А-20; Революції 2-7, 9-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20040, 20055, 20071, 200262, 200304, 200352, 2001331
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-266 Олександрівка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 09:41:22
Високопільське ВДРМ Мала Олександрівка:
Дружби 3-35; Космічна 1-42; Миру(Леніна) 3, 8, 10, 15-16, 18, 24-133; Набережна 1-50; Пролетарська 1-45; Радянська 1А-20; Революції 1А-22; Рибна 1-14; Степова 1-13; Суворова 2-27; Чапаєва 1-10; Шевченка 1-56; Шкільна 2-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20040, 20055, 20059, 20067, 20071, 20097, 200141, 200164, 200213, 200244, 200262, 200304, 200352, 200365, 200380, 2001040, 2001052, 2001331, 75000656
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1307 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 09:42:13
Новотроїцьке ВДРМ Сиваське:
Азовська 1-30; Белінського 13-39; Березня8 3-85; Будьоного ( Зелена ) 1-20; Водоп'янова 1-20; Гагаріна 1-68; Гвардійська 2/1-12; Декабристів 1а-43; Жовтнева ( Центральна ) 3-37; Жукова 1-12; Комарова 1-38; Леніна ( Миру ) 1-131, 133-135, 137, 141, 143, 147а-147д; Ломоносова 1-53; Мічуріна 1-37; Першотравнева 3-24; Поповича 4-14; Пушкіна 2-10; Радянська ( Українська ) 1-93; Робітнича 1-17; Серьогіна 1-41; Стадіонна 2-62; Суворова 1-14; Суворова пров. 3-28; Східна 1, 4-14; Ушакова 1; Фрунзе ( Вишнева ) 1-93; Чапаєва провулок ( Дружби ) 1-46; Шевченко 9-89; Шкільна 3-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1397, 1398, 1421, 1427, 1431, 1434, 1452, 1505, 1543, 1565, 1618, 1633, 1667, 1683, 1687, 1693, 1761, 1779, 1802, 1824, 1849, 1879, 1886, 1907, 1914, 1945, 1947, 1953, 1960, 1961, 1995, 2004, 2027, 2042, 2071, 2077, 2095, 2106, 2107, 11115
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Сивашська" 2Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:58:48
Великолепетиське ВДРМ Рубанівка:
Белінського 3-5; Височана 0-10; Горького 0-123; Грибоєдова 0-30; Гридасова 0-22; Декабристів 1-33; Зелена(Більшовитська) 11-51; Калініна 1-108, 118-130; Кірова 8-18; Комунарів 2-31; Коцюбинського 1-22; Комсомолська 1-48; Космонавтів 12, 14, 16, 18, 22; Леніна 0-23; Лікарняна 3-34; Льва Толстого 0-4; Миру 1-42; Партизанська 1-14, 18; Пененка Г(Жовтнева) 6-10, 12-14, 18-45, 47-105; Першотравнева 1-22; Поштова 1-9, 12-25, 45-51; Радянська 6-127, 133-135; Садова 2-37; Суворова 0-15; УкраїнкиЛ 1-32; Ульянова 2-4, 6-99; ФранкоІ 0-50; Фрунзе 0-42; Червонопрапорна 1-20; Чернишевського 1-22; Чкалова 3-13; Шевченко 2-32; Широка 10-12; Шуменська 1-53; Щорса 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 837, 838, 868, 885, 886, 889, 891, 894, 912, 987, 1004, 1010, 1047, 1050, 1113, 1146, 1149, 1161, 1224, 1276, 1285, 1323, 1324, 11115, 84000010
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 333 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 12:14:44
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 200323 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-47 Олександрівка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 09:44:51
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:36:29
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дорофєєва 20А; Шенгелія 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 1796, 2979, 4894, 5149, 5586, 5680, 6132, 6340, 37524887
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-910 1Т Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 14:48:20
Херсонське ВДРМ Херсон:
Шенгелія 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 2719
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-910 2Т Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 14:49:21
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
Центральна(Леніна) 224, 226-232, 234-238, 242-244, 246-250, 252-264
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4940, 5075
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-740 Л-2 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 13:37:22
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 89, 3325, 3349, 3627, 3887, 3888, 4120, 4368, 77777777 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-274 2Т Л-3 Каховка з 08:00 по 16:30 (попередньо) 08.09.2021 11:37:21
Великолепетиське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1234 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-182 Л-1 з 09:00 по 12:00 (попередньо) 13.08.2021 07:48:06
Великолепетиське ВДРМ Миколаївка:
Українська(Фрунзе) 29-35, 39-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 842
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-182 Л-3 з 11:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 07:48:40
Високопільське ВДРМ Костирка:
Леніна 2-20; Садова 1-63
Новомиколаївка:
Рослого 4-39; Садова(Чапаєва) 2-63; Суворова 1-69; Цвітаєва 1-54; Центральна (Леніна) 1-66; Шевченка 1-62; Шкільна 1-4
Черешневе(Червоноармійське):
Жовтнева 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 21, 23, 77, 99, 136, 157, 181, 198, 267, 271, 2367
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1531 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 16.08.2021 16:22:57
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Партизанська 86, 88, 90, 92, 94, 96, 105А; Піщана 1-4, 5, 7; Покровська(Леніна) 145, 151, 154-176; Торгова 2, 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1082, 4372, 4570, 86000309
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-48 Л-1 Горностаевка з 08:30 по 17:00 (попередньо) 03.08.2021 11:29:17
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Партизанська 101, 103; Торгова 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1082, 1102, 1126, 1175, 1189
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-48 Л-3 Горностаевка з 08:30 по 17:00 (попередньо) 03.08.2021 11:30:05
Олешківське ВДРМ Абрикосівка:
Вінницька 1-51; Гагаріна 0-42; Західна 16; Казацька (Фрунзе) 1-43; Кооперативна 1-26; Львівська 1-22; Молодіжна 1-35; Олешківська (Піонерська) 1-11; Південна 0-27; Північна 1-44; Полтавська 1-42; Садова 1-44; СущаП 1-26; Східна 1-31; Фермерська (Совхозна/Радгоспна) 1-6; ХмельницькогоБ 0-40; Центральна (50 років Жовтня) 3-36
Подо-Калинівка:
Вишнева(Цюрупи) 1-88; Волі (Свободи) пров 0-3; Жовтнева 1-78; Лісна 0-130; Миру(Леніна) 1-142; Молодіжний 1; Островського 1-24; Польова 1-5; Самойлова 1-34; Соняшна 1-13; Степова(Радянська) 0-91; Східна 5-8; Труда 1-4; УкраїнкиЛ(Пролетарська) 1-25; Хліборобів 1-10; Центральна(Калініна) 1-110; Шкільна(Піонерська) 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 69, 93, 127, 135, 224, 257, 409, 536, 594, 815, 816, 861, 874, 883, 949, 978, 1013, 1021, 1058, 1080, 1108, 79000035, 79000769, 79000796
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Подокалинівка" 2Т з 07:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 13:13:35
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 8; Мангубінська(Пролетарська) 5; Маріїнська(Комунарів) 85; Олександрівська(Володарського) 5-35, 37; Сергіївська(Радянська) 2, 9-9/16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 36, 52, 63, 69, 142, 233, 260, 277, 298, 321, 330, 336, 363, 384, 388, 395, 436, 528, 535, 586, 589, 590, 651, 654, 682, 683, 687, 727, 766, 823, 912, 926, 952, 959, 960, 993, 1010, 1022, 1030, 1035, 1056, 1057, 1069, 1115, 1131, 1201, 1202, 1213, 1227, 1246, 1268, 1277, 1295, 1358, 1370, 1408, 1425, 1440, 1458, 1475, 1494, 1509, 1515, 1520, 78000043, 78000060, 78000062, 78000623, 78000714
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-16 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 13:48:10
Олешківське ВДРМ Абрикосівка:
Вінницька 1-51; Гагаріна 0-42; Західна 16; Казацька (Фрунзе) 1-43; Кооперативна 1-26; Львівська 1-22; Молодіжна 1-35; Олешківська (Піонерська) 1-11; Південна 0-27; Північна 1-44; Полтавська 1-42; Садова 1-44; СущаП 1-26; Східна 1-31; Фермерська (Совхозна/Радгоспна) 1-6; ХмельницькогоБ 0-40; Центральна (50 років Жовтня) 3-36
Подо-Калинівка:
Вишнева(Цюрупи) 1-88; Волі (Свободи) пров 0-3; Жовтнева 1-78; Лісна 0-130; Миру(Леніна) 1-142; Молодіжний 1; Островського 1-24; Польова 1-5; Самойлова 1-34; Соняшна 1-13; Степова(Радянська) 0-91; Східна 5-8; Труда 1-4; УкраїнкиЛ(Пролетарська) 1-25; Хліборобів 1-10; Центральна(Калініна) 1-110; Шкільна(Піонерська) 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 69, 93, 127, 135, 224, 257, 409, 536, 594, 815, 816, 861, 874, 883, 949, 978, 1013, 1021, 1058, 1080, 1108, 79000035, 79000769, 79000796
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Подокалинівка" 2Т з 07:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 13:15:36
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 8; Мангубінська(Пролетарська) 5; Маріїнська(Комунарів) 85; Олександрівська(Володарського) 5-35, 37; Сергіївська(Радянська) 2, 9-9/16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 36, 52, 63, 69, 142, 233, 260, 277, 298, 321, 330, 336, 363, 384, 388, 395, 436, 528, 535, 586, 589, 590, 651, 654, 682, 683, 687, 727, 766, 823, 912, 926, 952, 959, 960, 993, 1010, 1022, 1030, 1035, 1056, 1057, 1069, 1115, 1131, 1201, 1202, 1213, 1227, 1246, 1268, 1277, 1295, 1358, 1370, 1408, 1425, 1440, 1458, 1475, 1494, 1509, 1515, 1520, 78000043, 78000060, 78000062, 78000623, 78000714
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-16 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 13:49:45
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Кірова/Будьоного 75/40; Балтазарівська(Куйбишева) 54, 56, 58, 60-60 А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78-89, 91, 93, 95, 97-151; ВіталіяБєлікова(Котовського) 63-74, 77-79, 109; Гагаріна 3-66, 70; Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 11, 13, 15-17, 19, 21, 23-27, 29, 31, 33, 35-35 А, 37, 43-107/116, 107 А, 112, 114, 118, 120, 126-146, 148-158, 164, 166, 168-172А, 174, 176, 178, 180, 186-188, 200-236 А; Єлизаветівська(Кірова) 1-65, 66 А/2-67, 69, 71-73, 77, 79-81, 83-85, 87, 89, 91; Затишна(МарксаК) 22, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66-89, 95, 97, 99-112, 114, 116, ...; Курортна(ЛібкнехтаК) 1-123, 125, 127-127 А, 129-129 А, 131-131 Б, 133, 135; Лазурна(ЛюксембургР) 2-104; Леніна провулок 152-158; Лібкнехта К/Ворошилова 89/98; Мангубінська(Пролетарська) 5, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85-85-Б, 87; Маріїнська(Комунарів) 1-67, 85; Морська(Артема) 82, 84, 86, 88, 90, 92-103; Незалежності(Чапаєва) 18, 31-46, 48, 50-83, 85-87, 89-89Б, 91, 95-97, 99, 101, 103, 105; Олександрівська(Володарського) 5-35, 37, 41 є, 43-43а, 59, 78-80, 84, 86-88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-149; Олександрівська (Володарського)/ПасічникаІ 116/88; Олександрівська/Незалежності 61/107; Пасічника 72-98; Покровська(Колгоспна) 3, 5-6 А, 12, 38; Поповича 6, 8, 10, 12-14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 34/1-49, 51-53, 55, 57, 59-61, 63, 67-71-б, 73, 75, 77; Портова(Леніна) 74, 76, 80-114, 116-140, 142, 144-152, 154 А, 158; Радянська/Комсомольська 63/95; Свободи(Жовтневої революції) 6, 12; Святоюріївська(Будьонного) 50-114, 135-143, 154А, 156-160, 162, 164, 168-193, 205 А, 207-211, 213, 215-215 А, 217, 219-225, 229, 231, 233, 235, 237-239, 243-243 А, 245, 247, 249, 253, 255-277; Сергіївська/Бєлікова 85/76; Сергіївська(Радянська) 2, 9-9/16, 22-101; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 1-134, 136, 138-138 А, 140, 142; Скадовської авіагрупи(ЧервоноїЗірки) 72; Софіївська(Ворошилова) 21, 44, 50, 52, 54, 56, 60, 66-70, 76-113, 116-119, 121-125, 129, 131, 133, 135-142, 144, 150, 152, 154-158, 164, 166, 168-189, 191, 193-195, 201, 203, 205-209, 211, 215 А, 217-219, 221-221/2, 223, 225; С.Скадовського/Гагаріна 35/33; Торговий 2-18; Чкалова 1-122, 124, 126; Чкалова/Ворошилова 69/72; Шевченко 94
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11, 17, 27, 36, 41, 52, 63, 66, 69, 72, 76, 82, 88, 115, 121, 125, 130, 134, 142, 191, 197, 213, 233, 257, 260, 270, 277, 296, 298, 314, 321, 324, 327, 330, 336, 361, 363, 365, 371, 375, 382, 384, 388, 395, 399, 414, 421, 431, 436, 455, 477, 479, 482, 491, 506, 507, 509, 528, 535, 549, 567, 573, 577, 586, 588, 589, 590, 594, 639, 651, 654, 663, 680, 682, 683, 687, 710, 727, 744, 754, 762, 763, 766, 787, 795, 823, 827, 831, 865, 868, 877, 880, 889, 890, 891, 893, 912, 918, 926, 938, 946, 951, 952, 954, 958, 959, 960, 973, 982, 991, 993, 1002, 1010, 1019, 1022, 1028, 1030, 1035, 1036, 1056, 1057, 1066, 1069, 1083, 1108, 1115, 1119, 1123, 1124, 1130, 1131, 1158, 1165, 1166, 1186, 1201, 1202, 1213, 1214, 1227, 1228, 1230, 1235, 1237, 1242, 1245, 1246, 1256, 1258, 1268, 1277, 1287, 1295, 1301, 1314, 1329, 1357, 1358, 1365, 1367, 1370, 1392, 1405, 1406, 1408, 1425, 1426, 1427, 1431, 1440, 1447, 1448, 1454, 1458, 1460, 1461, 1463, 1472, 1475, 1494, 1509, 1515, 1519, 1520, 1524, 78000043, 78000060, 78000062, 78000623, 78000675, 78000714
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1703 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 13:53:09
Херсонське ВДРМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Монастирська 1-3; Причальна 2-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Дніпровська 1-10; Дунайський 1-11А; Західна 2; Зоряна(Бєлінського) 15-16А, 17-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1-2А, 2В, 4-4А, 6-6Г, 12-12А, 14; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 88, 92-92А, 94А, 96-96А, 98, 100, 102-102А, 104-144, 145-150; Нова 1-14; Носенко 1-11; Південна(Крупської) 1-22; Пушкіна 1-17, 18, 20, 22-28Б, 30А, 36-38Б; Спортивний 1-9; Фестивальна(Чапаєва) 7-Б-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 89-89А, 92-92А; Широка(Червоноармійська) 1-1В, 3-3А, 5-5А, 7-7Б, 9-17, 18, 20-20А, 22-22А, 24, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А
Приозерне:
Зелена 3-9; c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А-8; Горіхова 2-7; Квіткова 1-4; Монастирська 1-7; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2517, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:13:51
Західне РУ Комишани:
Нижня 144-A
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:13:51
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 399, 1230 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-307 А 1Т Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 14:03:58
Чаплинське ВДРМ Андріївка:
Андріївка 11; Степова 1-27; Яблунівська 9-58; Яблуновська 2-24
Магдалинівка:
40 років перемоги 1-13; Дружби 0-39; Жовтня 2-12; Миру (Радянська) 1-39; Мічуріна 1-54; Молодіжна 1-44; Північна 1-35; Садова 1-21; Степова 1-16; Таврійська 3-16; Українська (Комсомольська) 1-19; Урожайна (Колгоспна) 3-4; Шкільна 1-16; Ювілейна 1-24; Яблунівська 1-19
Новий Гай:
Шевченко 28; Миру 2-26; Таврійська (Леніна) 1-36
Червона Поляна:
Вишнева 1-53; Заводська 2-12; Мирний провулок 2-10; Пушкіна 5-85; Соборна (Жовтнева) 1А-94; Степова 1-85; Шкільна 2-82
Чорна Долина:
Миру 2; Чорна Долина 62-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 380, 407, 421, 443, 500, 674, 678, 703, 789, 794, 873, 880, 885, 931, 967, 983, 985, 91000547
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "К.Володимирівка" 1Т з 08:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 13:39:54
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 399, 1230 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-307 А 1Т Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 14:04:48
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
Кучерявоволодимирівка:
Космічна 3-58; Леніна (Шкільна) 1-90; Лермонтова 2-66; Молодіжна 2-45; Степова 2-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 585, 789, 794, 872, 880, 985, 11115
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "К.Володимирівка" 2Т з 08:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 13:40:45
Каховське ВДРМ Каховка:
417Стрілецькоїдівізії 1-17, 19, 21, 23-25, 27, 29, 31, 33, 35-36, 50, 54, 56, 58, 60-62, 64-88; Золіна 1-14; Березня8 2, 19, 21, 23, 28, 30, 32, 34-35Б, 37, 39, 41, 50, 52-90; Береславська (Комунарів) 1-31; Виноградна 1-20; Золіна 8, 12, 14, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205/1, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 292-370; Ливарна 1-34; Ливарна/Щемилівська 24/20; Ливарний 2-10; ЛіфінцеваО 3/1; Матросова 1-39; Мелітопольська 257-275, 277, 279, 281, 285, 287, 289, 291, 293, 326-374; МиколиКуліша(Комсомольська) 1-41; Мічуріна 1-25, 26, 28, 30; МудрогоЯ(Червоноармійська) 73, 75, 77, 79-154; Набережна 29-41; Новий 2-10; Осетрова 1-34, 36, 38, 40-41, 43, 45, 47, 49, 51, 53-58, 60, 62-88; Осипових 2-24; Панкеєвська(ЛібкнехтаК) 102А; ПатонаЄ(Блюхера) 82, 84, 119-127; Першотравнева 1-25; Південна 7; Південний 1-20; Пушкіна 179, 181, 183, 185, 187, 188А-190, 194-220; РужинськогоБ(Жигаліної) 1-51; Садовий 1-11; Свободний 1-23; Селянський(Колгоспний) 1-19; Солов'яненкаА(Ейдемана) 2-6, 8, 66-68; Спендіарова 85, 87, 89, 91, 93-108; Таванська(Цюрупи) 1-26; Таванський(Цюрупи ) 2А-13; Тургенєва 1-45; УкраїнкиЛ 3, 5-24, 26-44; Фоміна 2, 7-27; ФранкаІ(ЛюбарськоїД) 4-40; Шкільна 2-4; Щемилівська(Комінтерна) 1-41; Щемилівська (Комінтерна)/Б.Ружинського (Жигаліної) 10А/36; Щемилівський (Kомінтерна) 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 14, 35, 54, 96, 265, 298, 3332, 3337, 3356, 3395, 3403, 3499, 3703, 3759, 3783, 3790, 3791, 3808, 3866, 3897, 3920, 3921, 3947, 3956, 4009, 4028, 4041, 4055, 4100, 4106, 4299, 4302, 4324, 4369, 4371, 4399, 4428, 4445, 4490, 4491, 4539, 86000339
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 825 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 15:04:20
Високопільське ВДРМ Костирка:
Леніна 2-20; Садова 1-63
Новомиколаївка:
Рослого 4-39; Садова(Чапаєва) 2-63; Суворова 1-69; Цвітаєва 1-54; Центральна (Леніна) 1-66; Шевченка 1-62; Шкільна 1-4
Черешневе(Червоноармійське):
Жовтнева 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 21, 23, 77, 99, 136, 157, 181, 198, 267, 271, 2367
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1531 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 14:54:56
Скадовське ВДРМ Широке:
Дубініна 1-47; Ладичука 46-92; Полєтаєва 55, 57-100; Спортивна 0, 13, 15, 17, 19, 27, 29-33, 36-80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 770, 1048
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-579 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 14:12:21
Каховське ВДРМ Каховка:
Горького 1-13; Мелітопольська 74, 76, 78, 80, 82-84, 86-88, 90, 92, 94-94А; Портова 2А-47; Портовий 1-15; Пушкіна 1, 3, 5; Слобідська(Енгельса) 13, 15-50А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3653, 3783, 4381
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-458 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 10.08.2021 16:07:16
Голопристанське ВДРМ Братське(Індустріальне):
Вишнева 1-39; Вулиця1 3-14; Вулиця3 4-14; Квіткова 1-26; Степова 10-11; Шевченка 1-18
Садове:
Молодіжна 33-59; Садова 1-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 16, 216, 371, 511, 1314, 76000052
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 822 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:24:52
Скадовське ВДРМ Широке:
Дубініна 1-47; Ладичука 46-92; Полєтаєва 55, 57-100; Спортивна 0, 13, 15, 17, 19, 27, 29-33, 36-80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 770, 1048
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-579 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 14:13:01
Генічеське ВДРМ Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17-17а, 19, 21, 23; Енергетична 5; Квітковий 5-17; Комарова 1, 1-г-3А, 5 в, 9, 66А, 72, 76, 78-79, 83-97; КузнєцоваР 1-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4А, 5а/1-6-А, 7А-8А, 9в-12Б, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32-32Б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-46а, 48-50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 76-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-108, 110-112, 117А, 123-а, 125А, 129А; Набережна 1-14, 20, 25-27; Приморська 2; Радянська(Зелена) 1-86; Сивашська 0-2А, 81, 85-99
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1229, 1253, 1254, 1258, 1284, 1303, 4082, 4097, 4132, 4227, 4254, 4280, 4402, 4448, 4482, 4518, 4524, 4564, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4630, 4823, 4843, 4902, 4941, 4948, 4949, 4970, 5044, 5248
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 693 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 13:23:27
Східне РУ Щасливцеве:
Айвазовського 61
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 693 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 13:23:27
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Фабрична 3
Плодове:
Громової 01а-26а; Лісна 01а-75; Лугова 1-18; Садова 1-22; Соснова 1-14; Степова 1-80; Чорновола (Червонопрапорна) 2-126
Таврійськ:
Лісова 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 122, 126, 128, 143, 240, 255, 304, 360, 364, 462, 500, 567, 568, 674, 684, 837, 886, 1909, 1935, 2447, 2590, 3206, 3308
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 606 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 08.09.2021 14:15:51
Новокаховське ВДРМ Веселе:
Бульварна 1-3; Видригана 1-31; Видригана 1-28; Видриганів 27А; Виноградна 3-5; Виноградний 11; Вишнева(Червонофлотська) 1-33; Гагаріна 1-66; Гаражна 11-23; Західна 2, 4; землі Веселівської с/р контур №121; Каховська 1-29, 31, 33-39; Козацький 1-8, 13-15; Комарова 1-5; Наддніпрянська(Леніна) 1-21, 22 А, 25-26, 28-53, 57, 61; Південна 1-22; Польова 2-3; Садова 1-11; Східна 1-39; Східний 1-4; Українська(Радянська) 1-47; Чехова 1-6; Чайковського 1-8, 10, 12, 14; Чайковського(Калініна) 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 73, 135, 182, 660, 674, 791, 797, 3250, 7204, 7293, 7345, 7413, 7454, 7476, 7484, 7493, 7515, 7541, 7658, 7708
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ РЭК-1 Ф-1114 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 15:28:11
Генічеське ВДРМ Щасливцеве:
Джерельна 28; Нахімова 16; Сивашська 0-2, 4-76, 84
Щасливцівська с/рада:
Азов плюс"-Дачний масив, вул.Березнева 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1243, 1722, 4280, 4588, 4855, 5172, 5189, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 694 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 13:24:24
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Антонівська(Червоноармійська) 1-38; Дніпровська 1-72; Дніпровський 1-17; Довженка(Червонофлотська) 2-87; Залізнична 1-30; Комарова 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-45Б, 47-56; Некрасова 2-7; Прикордонна 1-72; Прикордонний 7-49; Садова 1-5; Українська(Радянська) 1-45; Центральна(Будьонного) 2-19, 21-22, 24, 26; Шевченка 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 370, 565, 591, 592, 1098, 1344, 1482, 2742, 2778, 3474, 4545
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ от ТП-620 к РеК-1 Ф-3408 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 02.09.2021 13:32:58
Херсонське ВДРМ Херсон:
Польова1 166/31, 168, 170-189; Ракетна 19-35; Тургенєва 43-63
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-3 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:30:13
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Південний 2-3; Робоча 12, 14-16А, 18-20, 22, 24, 25А-32, 34, 36-37; Східний 2-6А; Тиха (9Січня) 8, 10, 12-17; Українського прапора(Червонопрапорна) 9, 11-59; Фрунзе 1-1А, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4358
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-1 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:11:38
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Військова 150, 154, 156а, 158, 160, 162, 164-164а, 166, 168-227; Мельничний 1-6; Пшенична(Кірова) 190-192, 194, 196, 198, 202А, 204, 208, 210-273; Робоча 1-7
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-57 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 15:08:00
Голопристанське ВДРМ Лиманівка:
Енгельса 1-40; Калініна 0-38; Мічуріна 2-7; Центральна(50років Жовтня) 1-41
Суворівка:
Пролетарська 1-48; Степова 0-б/н; Суворова 2-51; Шамикіна 2А-55
Чорноморське:
Березня8 1-34; Гагаріна 1-22А; Жовтнева 1-7, 30; Зелена (Кірова) 1-24; Каштанова(МарксаК.) 1-напрот.бара; Леніна 1, 3-22; Миру 1-20; Перемоги 1-28; Робочий 5-10; с/рада Чорноморська господарська будівля; Травня1 1-19; Херсонська 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 65, 324, 430, 485, 511, 618, 619, 725, 802, 953, 1323, 1368, 1372, 1373, 1382, 1431
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Комінтерн" 2Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 15:14:24
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Тиха (9Січня) 11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-2 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:13:53
Херсонське ВДРМ Херсон:
Державіна/Космічна 41/11; Достоєвського 47/18-72/20; Космічна 1/50-1А, 3-4, 10А, 14, 16, 19/50-34, 45; Тургенєва 41/23-42/25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4652
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-4 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:32:39
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Лісна 5-25; Робоча 13, 17-17А, 21, 23, 25, 33, 35; Українського прапора(Червонопрапорна) 1-3А, 5-8, 10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-3 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:15:36
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 196, 591, 592, 1545, 2928, 3846 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-1 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:08:45
Херсонське ВДРМ Ульянівка:
Братів Плохотників 1-18; Вишнева(Жовтнева) 2-61; Вінницька 74-97; Комарова 0-31; Роздольна 1-14; Сонячна 1-22; Шкільна 1-52
Федорівка:
40років Перемоги 1-48; Вінницька 1-95; Гагаріна 0-63А; Гастелло 1-18; Інгулецька 1-22; Молодіжна 1-24; Нова 1-30; Проїздний 1-7; Набережна 1-92; Першотравнева 2-38; Прохідний 2-7; Садова 1-23; Терешкової 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5462, 5795, 5797, 5944, 6218, 6268, 20114, 20157, 20199, 20257, 20388, 20427, 20495, 20501, 20504, 20569, 20708, 20879, 20915
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 555 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 12:54:21
Херсонське ВДРМ Ульянівка:
Братів Плохотників 1-18; Вишнева(Жовтнева) 2-61; Вінницька 74-97; Комарова 0-31; Роздольна 1-14; Сонячна 1-22; Шкільна 1-52
Федорівка:
40років Перемоги 1-48; Вінницька 1-95; Гагаріна 0-63А; Гастелло 1-18; Інгулецька 1-22; Молодіжна 1-24; Нова 1-30; Проїздний 1-7; Набережна 1-92; Першотравнева 2-38; Прохідний 2-7; Садова 1-23; Терешкової 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5462, 5795, 5797, 5944, 6218, 6268, 20114, 20157, 20199, 20257, 20388, 20427, 20495, 20501, 20504, 20569, 20708, 20879, 20915
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 555 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 12:56:01
Херсонське ВДРМ Федорівка:
Молодіжна 1-24; Першотравнева 2-38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5462, 20114
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-486 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 12:57:20
Херсонське ВДРМ Федорівка:
40років Перемоги 1-48
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-514 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 12:58:30
Каховське ВДРМ Славне:
Леніна 2-73; Мира 0-40; Молодіжна 1-13; Світанок 0; Степова 0; Щорса 0-14
Софіївка:
Без назви 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1069, 1076, 1082, 1126, 4596, 4606, 4870
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 281 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 08:45:54
Каховське ВДРМ Семенівка:
Будівельників 1-86; Вишнева (Піонерська) 1-27; Дружби 5-27; Зелена 1-42; Мира 2-28; Молодіжна 3-14; Нова 1-64; Садова 1-71; Таврійська (Пролетарська) 1-55; Українська 1-59; Шкільна (МарксаК) 1-62; Ювілейна 2-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 93, 103, 282, 318, 3351, 3403, 3768, 3894, 3916, 4045, 4070, 4455, 4763, 4802
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 233 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 10.08.2021 17:05:00
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
28 Армії 1-52; Абрикосова(Комсомолська) 3-13; Береговий(Свердлова) 54, 56-57; БолгаринаІ(Калініна) 43, 45-54; Будьоного 2-8; Ватутіна 2-20; Вишнева 0-29; Довженка (Червоногвардійська) 3 Б, 7, 9-19; Калинова(Дімітрова) 33-33А, 37-64; Калиновий(Дімітрова ) 1-8; Каховська(Лазо) 20, 24; Козацька(Будьоного) 6; Комарова 20-29; Котляревського 1, 3, 5, 7-7А, 9-9А, 11А, 13-15, 17, 19, 21-21А, 23А; ЛіниКостенко(К.Маркса) 9-17; Лютого8(Микояна) 11-27; Миру(Куйбишева) 84-84А, 86, 88, 90, 92, 125Б-131; Народна(Комінтерна) 1-1А, 2-2А, 4, 63-63А, 65А-67, 69-140; Національна(Орджонікідзе) 0-56А; Незалежності(Тельмана) 1-36, 38, 40, 42, 44, 48, 73, 75, 77Б-79Б, 81, 83-83А, 85-85А, 86Б-б/н; Садова 0-50; Соснова 1; Степна 1-23; Степний 1-2; Українська 55; Хмельницького(Леніна) 159-161, 163, 165-167, 169, 172-200; Шкільна(Крупської) 1-52; Ярослава Мудрого(Енгельса) 1-80, 81А-94
Князе-Григорівка:
Адамяна 27А
Костянтинівка:
Дзержинського 2-13; Леніна 2-54; Миру 2-38; Центральна (Маяковського) 0-61
Середнє:
Середнє 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 822, 824, 834, 850, 855, 868, 894, 912, 913, 916, 936, 941, 989, 1015, 1017, 1032, 1036, 1057, 1080, 1086, 1087, 1101, 1113, 1126, 1132, 1165, 1167, 1173, 1179, 1180, 1182, 1186, 1188, 1191, 1192, 1198, 1202, 1220, 1225, 1233, 1235, 1237, 1249, 1252, 1256, 1260, 1273, 1280, 1288, 1289, 1290, 1295, 1317, 1319, 1320, 1322, 11115, 84000601, 84000602, 84000615
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "В.Лепетиха" 1Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 15:40:49
Великолепетиське ВДРМ Нижній Рогачик:
40 років Перемоги 2-59; Радянська 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7074, 7169, 111002, 111006
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-199 Л-1 Рогачик з 09:00 по 16:00 (попередньо) 05.08.2021 14:35:31
Каховське ВДРМ Заводівка:
Чкалова 1-2, 41, 64; Ювілейна 6, 11-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 4318, 4414, 6258
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-31 Горностаевка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 11:39:27
Високопільське ВДРМ Мала Олександрівка:
Дружби 3-35; Космічна 1-42; Миру(Леніна) 3, 8, 10, 15-16, 18, 24-133; Набережна 1-50; Пролетарська 1-45; Радянська 1А-20; Революції 1А-22; Рибна 1-14; Степова 1-13; Суворова 2-27; Чапаєва 1-10; Шевченка 1-56; Шкільна 2-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20040, 20055, 20059, 20067, 20071, 20097, 200141, 200164, 200213, 200244, 200262, 200304, 200352, 200365, 200380, 2001040, 2001052, 2001331, 75000656
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1307 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 11.08.2021 11:58:01
Олешківське ВДРМ Олешки:
Західний 1 А-20; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 15-17; Український 1-26; Херсонський 13, 22, 24-24 А; Шевченка 3-39, 40 А-41, 43, 45, 47, 49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 182, 973, 1062
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-399 Олешки з 08:00 по 13:00 (попередньо) 25.08.2021 16:34:13
Каховське ВДРМ Заводівка:
Дніпровська (Леніна) 27, 45, 47, 49-57, 59-138; Набережна 5-25; Таврійська (Кірова) 30-94; Чкалова 1-2, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 58-112; Шкільна 1-10; Ювілейна 1-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 4226, 4318, 4414, 4870, 6256, 6258, 6326, 6354
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-271 от Р-5 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 11:40:03
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Дружби 0-24, 26; Перемоги 1-65, 67, 69, 71
Заводівка:
Дніпровська (Леніна) 1-138; Набережна 5-25; Таврійська (Кірова) 5-94; Чкалова 1-112; Шкільна 1-10; Ювілейна 1-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1072, 1076, 1082, 1135, 4209, 4226, 4318, 4414, 4783, 4870, 6256, 6258, 6326, 6354
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 271 з 09:00 по 10:00 (попередньо) 09.08.2021 11:43:07
Олешківське ВДРМ Олешки:
Крилова 167-167А; Першотравнева 192, 194
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 1116, 1478
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-463 Олешки з 13:00 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 16:35:19
21.9.2021
Олешківське ВДРМ Підлісне:
Абрикосова (Комунарів) 1-11а; Виноградна 14; Виноргадний 2-18; Лісна 1; Садова 1-17; Центральна 2-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20, 69
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-74 Олешки з 08:00 по 13:00 (попередньо) 25.08.2021 16:39:54
Олешківське ВДРМ Олешки:
Миру 1/1-3, 7; Центральна(Пролетарська) 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69, 311, 315, 754, 977, 983, 986, 1059, 1096, 1116
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-837 1Т з 13:00 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 16:42:32
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 315, 754 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-837 2Т з 13:00 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 16:42:52
Олешківське ВДРМ Виноградове:
Польова(Колгоспна) 2-9; Чорноморська(Перекопська) 1, 3-34; Шкільна(Кірова) 11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-241 Л-1 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 10:56:31
Каховське ВДРМ Лопатки:
Московська 1-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4699
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-183 Горностаевка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 13:04:40
Олешківське ВДРМ Виноградове:
Миру(Леніна) 10; Чорноморська(Перекопська) 2; Шкільна(Кірова) 1-7, 8А-10, 12-24
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-241 Л-2 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 10:57:43
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 43-43А, 47, 49, 51-51А, 55, 57, 59-59А, 61, 63, 65-67, 74-76А, 86-140, 142-144, 148
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:44:20
Великолепетиське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1186, 1188, 1237, 1280, 1295 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-7 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 14:25:04
Голопристанське ВДРМ Зеленотропинське:
Миру 1-52; Центральна(70 роківЖовтня) 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 309, 321, 681, 1180, 1257, 1432
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-158 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 10:04:30
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 30, 33-35А, 39, 41-41А, 45-45a, 48, 50, 52-54, 56, 58-58А, 60, 62, 64, 68-72, 78-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20126
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:46:28
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Дніпрова(Червонофлотська) 7, 9, 11-15; Зоряна(МарксаК) 38-а, 40-42, 44-48, 50-50а, 54, 56-89; Космодем"янськоїЗ 10, 14-16, 18, 23, 25, 27-29, 31; Центральна(Леніна) 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97-99, 101, 103, 105, 107, 109, 111а, 136, 138, 140, 144, 146
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 1059
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-2 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:27:44
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 227, 242, 247-249, 251-253, 257; Робоча 22-23; Собка 2-3, 6, 9, 12-15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-1 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 19:57:43
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 140А, 146; Південна 2; Харченка 50А, 90-128, 130-130А, 132А, 140-142
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20395
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:47:33
Херсонське ВДРМ Станіслав:
Білозерське 6, 19, 21-25, 29, 31, 33-34, 37-61, 63, 65, 67, 69-71, 73, 75, 79, 81, 83-85, 87-101; Молочна 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21024
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-740 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 13:52:08
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Ринкова(Щорса) 1-10, 12а, 34, 36; Центральна(Леніна) 36, 38А, 40, 42, 44-78, 80-80а, 84, 86, 88, 90, 92, 94
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 537, 710, 815
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-3 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:30:16
Херсонське ВДРМ Станіслав:
Білозерське 6, 19, 21-25, 29, 31, 33-34, 37-101; Дніпровська 1-26; Молодіжна 1-5; Молочна 1-46; Східна 2-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6847, 11116.1, 20523, 20533, 20699, 20944, 21001, 21024
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 563 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 13:54:23
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5211, 20457, 21007 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 574 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 10.08.2021 11:27:22
Херсонське ВДРМ Херсон:
Донський 15, 17, 19, 21, 25-32; Кримська 18, 70, 72-74, 76, 78, 80-83, 85, 87, 89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 103-105, 107, 109, 111, 113-119, 121-123; Кримська/Чорноморська 125/67; Чорноморська 59, 61, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7538
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1105 Л-1 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 08:56:04
Скадовське ВДРМ Новомиколаївка:
Вишнева(Котовського) 67, 69, 71-132; Гагаріна 28-56 А; Дружби 36-53; Колгоспна 31-118; Кооперативна 64, 66, 68, 70-124; Паркова 1-14; Південна 1-7; проспект Миру (Кірова проспект) 1-13, 21-31; Сосновий провулок 5; Космонавтів 66-66 А, 68-123; Піонерська 1-19, 21, 23-114; Поштова 61-124; Робітнича 69, 71, 74-136; Шкільна (Радянська) 55-80; Ювілейна 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11, 66, 115, 175, 612, 727, 979, 1060, 1087, 1120, 1178, 1443, 1516
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1711 з 08:30 по 19:00 (попередньо) 30.08.2021 08:33:10
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20065 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-2 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:02:52
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Михайлівська (Піонерська) 85; Херсонська (Леніна) 65
Новокиївка:
Шевченко 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5304, 11116.1, 11118, 15741
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8301 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:02:41
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Безроднього 123; Березня8 1-30; БілошкуриМІ 1-16, 22-24; Вишнева(Дзержинського) 1-22, 24-71; Заводська 2-56; Каштанова(Радянська) 114-124; Квітнева(Кірова) 44; Комарова 2-64; Матросова 3-7а, 9; Маяковського 3-63; Меліораторів 1-5, 8-30; Соборна(Леніна) 102; Толбухіна 4-42; Чкалова 1-99; Шевченко 3-17, 18-А-19 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1443, 1497, 1505, 1543, 1592, 1678, 1684, 1738, 1745, 1748, 1837, 1869, 1885, 1931, 1942, 1950, 1953, 1966, 1968, 1973, 1989, 2023, 2026, 2042, 2067, 2074, 2080
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 613 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:46:59
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 789, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 773 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:09:38
Каховське ВДРМ Роздольне:
Херсонська 3, 8, 21-29, 32-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3452, 3613, 3937, 4113, 4210
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-213 Л-1 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:21:30
Каховське ВДРМ Роздольне:
Київська 1-63; Садова 1-26; Херсонська 30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3767, 3783, 3907
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-213 Л-2 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:21:44
Іванівське ВДРМ Українське:
60 років Жовтня 1-38Н; Бобровного 2Н-32Н
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-328 Іванівка з 13:00 по 16:00 (попередньо) 30.08.2021 08:54:09
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 713, 789 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-157 Іванівка з 09:00 по 12:00 (попередньо) 30.08.2021 08:55:28
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 235, 237-241, 243; Набережна 64-67, 71-78, 83, 84 А; Шкільна 9, 13-15, 17-19, 21-21-а, 25-29, 31, 34, 40, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20861, 20993
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-4 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:05:44
Новотроїцьке ВДРМ Благовіщенка:
Зелена 1а-6; Леніна ( Центральна ) 1-54; Мира 2-54; Молодіжна 1-29; Степова 2-9
Заозерне:
Нова ( Молодіжна ) 2-59; Рибхозна 2-14; Центральна 2-47
Захарівка:
Генічеська 1-38; Степова 31-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434, 1455, 1479, 1505, 1543, 1587, 1698, 1953, 1961, 2010, 2037, 2042, 2085
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 616 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:53:50
Херсонське ВДРМ Херсон:
КулішаМ 15-15Б; Лавреньова 25-25А, 27-27А, 29-29А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 592, 2719, 3430, 5146, 6227
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-833 1Т Херсон з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:39:27
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
8 Березня 1-10; Наддніпрянська 101-103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 125-125а, 127, 129б, 131-133, 135, 139, 141, 174-192
В т.ч. особ. рахунки пром.: 846, 2168, 2566
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-224 Л-1 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 11:36:35
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 789, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 773 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:13:21
Херсонське ВДРМ Херсон:
Лавреньова 21; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 25А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6037
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-834 1Т Херсон з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:40:43
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Партизанський 1-2, 4, 6, 8; Червоноармійська 01а-07а, 10-10б; Шевченка 66, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120-122, 124, 126, 130-132, 134-136, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-224 Л-2 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 11:37:24
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Горького 4-4б, 6; Дніпровський 25-37; Історична(Леніна ) 26-26а, 30, 34, 36, 38, 42; Новоселівська(Жовтнева) 1, 3, 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 106, 135, 143, 159, 182, 332, 349, 377, 426, 456, 467, 493, 664, 932, 966, 990, 2262, 2422, 2552, 2590, 3002, 3249, 3265, 3269, 37524868
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-3 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 15:46:54
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Наддніпрянська 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 134, 138, 140, 142-148, 150, 152, 154, 156, 158, 160-160а, 164, 166, 168, 170-170а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 2222
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-224 Л-4 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 11:38:06
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Виноградна 48; Козацький(Радянський) 1-18; Новомаячковська 54а; Новоодеська 1-91а; Пушкіна 14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-220 Л-4 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 11:40:06
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Дніпровський 83, 85, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109; Історична(Леніна ) 116, 118; Кобзаря(Радянська) 1-14, 16; Куйбишева 2-10а, 12, 14; Маяковського 2Б; Рибальська(Куйбишева) 5А; Толбухина 3-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 198, 473, 530, 865, 909, 930, 2163, 2397, 2590
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-18 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 10:49:58
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Дніпровський 83, 85, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109; Історична(Леніна ) 116, 118; Кобзаря(Радянська) 1-14, 16; Куйбишева 2-10а, 12, 14; Маяковського 2Б; Рибальська(Куйбишева) 5А; Толбухина 3-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 198, 473, 530, 865, 909, 930, 2163, 2397, 2590
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-18 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 15:49:10
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Ярошенко 1-9, 11-54
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-135 1Т Л-7 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 11:41:49
Херсонське ВДРМ Херсон:
Лавреньова 16, 20, 22, 24, 26, 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 37, 2648, 5687, 6147, 6199, 6533, 6708, 6858
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-840 1Т Херсон з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:47:19
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Набережна 82А, 84, 85-87, 91-94, 98-103; Шкільна 33, 35, 39А-39Б, 41-43, 53, 57, 59, 61, 90, 96-98, 102, 108, 112
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-5 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:08:28
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 6227 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-833 2Т Херсон з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:48:02
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 789, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 773 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:19:23
Херсонське ВДРМ Херсон:
Лавреньова 23А; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 23, 25А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 453, 839, 2034, 2466, 2741, 2767, 2853, 3136, 3163, 3243, 3369, 3651, 3855, 4619, 4872, 5077, 5167, 5407, 5692, 6163, 6756, 6866
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-834 2Т Херсон з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:48:17
Херсонське ВДРМ Херсон:
Лавреньова 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 5350, 6680
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-840 2Т Херсон з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:48:34
Новокаховське ВДРМ Шляхове:
Бериславська 1-51; Будівельників (МарксаК) 1-6; Гагаріна 1-30; Дитячий (Радгоспний) 3-5; Миру 1-12; Молодіжна 2-12; Некрасова 1-9; Нова 1-22; Новоселів 1-11; Овражна 1-7; Пушкіна 1-30; Садова 1-27; Сонячна 2-7; Степовий 1-12; Східна 1-15; Центральна (Леніна) 2-45; Чкалова 2-18; Щаслива (Комсомольська) 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743, 758, 7108, 7293, 7445, 7544, 7688, 7706, 7712, 7843, 87000020
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1008 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:38:05
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Горького 1-44Н, 46Н-62Н, 64аН, 66Н, 68, 70Н, 110; Дружби (МарксаК) 5Н-6, 50Н; Пушкіна 11Н
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-255 Л-1 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 15:30:14
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1015, 1030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 482 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:40:26
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Алеєва 3-16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Білоцерковський 1-65; Гоголя 7-10; Громадянська 1-77; Дніпровська 2-54, 56, 58, 60, 62-66, 68; Жовтнева 1-196; Квітуча (Червоноармійська) 1-77; Клімака 1-65, 67-115; Кримський 1-2А; Мар’ївський 1-66; Молодіжна 1-22; Монастирська (Пролетарська) 1-39, 41-43, 45-63, 65-67, 69, 131 А; Травня1 71, 73, 75, 77, 79-81, 83, 85-87, 91, 93, 95, 99, 103-105, 107, 109, 113-115, 119-121; Одеська 1-38, 42-42 А, 44; Перекопська 2А-31, 33, 39а-40; Перекопський 20, 39; Південний 2-14; Реміснича 1-31; Ремісничий 9-15; Ринкова (Радянська) 1-52, 54; Садова 2-51, 53, 55, 57-59, 61, 63, 65-65А, 69, 71, 73-75, 77, 109; Свободи 1-61; Січня9 1-22, 24-26, 28, 30; Соборна (Леніна) 1-62, 64, 66, 68-70; Соняшний 3-16; Степова 8-10; Телеграфна 22-30; Толстого 2-68; Український 2-35
Олешки:
(за межами населеного пункту) б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69, 132, 208, 304, 383, 730, 830, 862, 892, 906, 949, 1108, 11116.1, 11118
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1918 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 18:37:14
Високопільське ВДРМ Нововоскресенське:
Дружби(МарксаК) 1 5 2-101; Молодіжна(Новомосковська) 1-67; Першотравнева 3-42; Торгова 2 2-64 а; Шевченка 1-48, 50-61
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100122, 100176, 100265, 100373, 75000680
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1661 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 14:48:35
Генічеське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1308, 1317 Планові роботи на лінії 10(6) кВ Ф-51 отп. ЛР-221 з 10:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 10:10:08
Високопільське ВДРМ Борозенське:
Мічуріна 4-9; Українська (Радянська) 18/3; Шкільний 1-14, 16
Пятихатки:
Жовтнева 1-46; Молодіжна (Радянська) 2-44; Першотравнева 2-50; Ювілейна 3-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031, 200107, 200136, 200244, 200248, 200272, 2001052
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1354 з 09:00 по 18:00 (попередньо) 11.08.2021 14:50:52
Генічеське ВДРМ Азовське(Фрунзе):
Балка 1; Біла 1-32; Большак 47; Великі Берестяни 1-63; Гагаріна 23, 25, 27-72; Зелена 0-16; Миру 1-67; Соляна 1-56; Східна 1-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1284, 1753, 4164, 4227, 4245, 4331, 4518, 4639, 4678, 4753, 4843, 4941, 5135, 5208, 5236
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 701 з 10:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 10:11:33
Новокаховське ВДРМ Новокаїри:
30 років Перемоги 1-37; Бархутова 1-75; Гагаріна 1-13; Зелена 1-83; Набережна 2-27; Садова (50 років СРСР) 1-40; Степова 1-40; Українська (Дзержинського) 1-35; Шевченка 1-24; Ювілейна 1-44
Республіканець:
Запоріжзька 2-45; КуликаІ 1-6; Молодіжна 1-37; Радянська 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 677, 7108, 7120, 7191, 7284, 7293, 7437, 7448, 7572, 7675, 7768, 7847
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Новокаїрська" з 08:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:07:19
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарна (Котовського) 37А-50, 51А-53, 57, 59-76, 78, 80; РазінаСтепана 12, 14-22, 25, 27
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-2 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:08:24
Новокаховське ВДРМ ЧервонийМаяк:
Виноградна 1-28; Спортивна 1, 6-15; Шевченка 2-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7477
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-415 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30 (попередньо) 11.08.2021 07:33:01
Херсонське ВДРМ Сонячне:
Дзержинського 1-16; ІвасюкаВолодимира(Піонерська) 1-57; Молодіжна 1-41; Робоча 1-27А; Садова 1-50; Стадіонна 1-31; Центральна 1-16; Шкільна 1-45; Юності 2-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 259, 629, 1864, 2045, 4358, 4411, 4574, 5204, 6204, 6531, 20126
Капітальний ремонт лінії 35 кВ ВЛ-35кВ Восточная-Солнечная з 09:30 по 16:30 (попередньо) 06.08.2021 09:11:14
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:05:19
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гагаріна 36-36А, 43-43А, 45, 47, 49, 51-51/1, 53, 55-55а, 57, 59-61; РазінаСтепана 9-11, 11/3-11/4; Тираспольська 10, 12-25, 27/10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-3 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:13:48
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 4Н-112Н; Миру 1н-83Н; Молодіжна 1Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н-106
Тимофіївка:
Степова 1Н-65Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 679, 702, 791, 800, 802, 823,, 927, 930, 941, 950, 1014, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 483 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:53:13
Генічеське ВДРМ Новоолексіївка:
Абрикосовий(Фрунзе) 1-24; Гагарина 1-13; Гоголя 3-60; Гончарова 1-19; Горіхова(Фрунзе) 3-пер 8; Горького 3-71; Деповська 2-12; Горького 4-22; Дослідна Станція 36; Дружби народів(Червоноармійська) 17; Елеваторна 15; Залізнична 3, 5, 11, 27, 29, 33-35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111-113, 117, 119; Інтернаціональна 2-24; ЛеонідаБикова(Кірова) 1-19; Лікарняна 2-19; Мiчурина 2-пер 8; Матросова 1-22; Новоселів(Калінiна) 1-36; Новоселів(Калініна) 0-73; Пiонерська 1-13; Пархоменко 1-14; Південа 31-32; Польова 3-22; Пушкiна 1-45; Різдвяна(Котовського) 1-41; Степова(Щорса) 1-58; Тургенєва 1-21; Футбольний 1-15; Херсонська(Енгельса) 2-18; Чагiна 2-26; Чкалова 1-пер 9; Шабовти 0-12; Шевченко 1-пер 9; Шевченко 28-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1206, 1208, 1267, 1272, 1303, 1380, 4030, 4047, 4166, 4263, 4280, 4307, 4423, 4607, 4640, 4780, 4823, 4842, 4904, 4924, 5118, 5123, 5170, 5174, 5266
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 714 з 09:00 по 15:00 (попередньо) 06.09.2021 07:19:28
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 75000664 Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС-35/6 кВ "Золотобалківська" 3Т з 10:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:15:46
Херсонське ВДРМ Херсон:
Бавовняний 2-16; БєдногоД (Тягинська)/Матроська 136/20; Волгоградська 1А-30, 38, 44А-49; Волгоградська/пр. Нафтовий 42/1; Дніпропетровська (Героїв Крут) 86, 88, 90, 92, 94-94Б, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112-112А, 114, 116-118А, 120, 122-125, 127, 129, 131, 133-135, 137-137А, 139, 141, 143/17, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163-163/1, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177; Кам’яний 11А; Кінгійський 3-8; Матроська 1, 2, 5-5А, 6А-7, 8-9, 13-35; Нафтовий 3-11; Перекопська/Матроська 110/28; Перекопська/Сакко і Ванцетті 87/50; Східний 2/10-8; Офіцерська(Шмідта) 125-172, 174-174А, 176, 178, 180-180/25; Перекопська 85, 88-150/1, 154, 156; Перекопська/Хмельницького Б. 136/46; СадовськогоМ(Сакко і Ванцетті ) 1А-46, 63; Сиваська 21-34; Січових стрільців(Калініна ) 16А, 19-27; Старостіна(Церковна)/Волгоградська 88/38; Тягинська(БєдногоД) 71, 73/35, 75, 77, 81, 83-85, 87-87/43, 89-89/2, 91, 93, 95, 97-184; Тягинська(Бєдного)/Чорноморська 186/13; Тягинська (Д.Бєдного)/Січових стрільців(Калініна) 143/20; ХмельницькогоБ 1-16, 41-49; Цегельний 1А-11А; Чорноморська 17, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 605, 1423, 2047, 3479, 3888, 3957, 4006, 4261, 4712, 4852, 6114, 7156, 7288
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ РП-Черноморский яч.05 з 08:30 по 19:00 (попередньо) 08.09.2021 10:09:35
Чаплинське ВДРМ Строганівка:
Шкільна (Фрунзе) 8-12, 14-77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-460 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 08.08.2021 13:57:11
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Березня8 2; Горького пров 3; Землі Козачелагерської с-ради госпприм для збер. с/г інв.; Квіткова 6; Кошовий(Комунарів) 1-6; Кринківський(Октябрьський) 1-15; Миру 1-29; Мічуріна 1-64 Б, 68, 70, 72-76, 78-80, 82-92, 94, 98-98 Г, 100; Молодіжний 2-12; Набережна 1-19, 21-50, 54-56, 58, 62-64, 66, 68, 70, 72, 74-84, 96-98; Панфілова 1-11; Пролетарська 19; Пушкіна 1-13; Хутір Кудасово 0; Покровська(Комсомольська) 2-58, 61, 63, 65; Садова 1-48, 50; Територія Козачелагерської С/Р БУД. МАЙД.; Шевченка 1-23, 25, 27, 29, 31, 33, 35-37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53-55, 57, 63; Шкільна 1-78, 80, 82-84а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 264, 274, 288, 292, 320, 401, 410, 422, 572, 605, 926, 965, 966, 1056
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 1971 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 27.08.2021 10:31:25
Херсонське ВДРМ Музиківка:
КарлаВ 1, 21-60; Лісна 1-15; Львівська1 1-30; Львівська2 1-27; Набережна 2; Степова 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24-26, 28-63; Тваринників 0-п 1; Тваринників 0-40; Теплична 1-21; Тепличний 9-11; Травня1 1-4, 7-22, 24, 26-34, 36-38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5744, 20110, 20441, 20800, 20810, 20865
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 631 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:24:53
Херсонське ВДРМ Білозерка:
ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 192, 194, 196-198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 222-224, 229-232; Лікарняний 3-6; Михайлевського(Кооперативна) 172А, 174, 176, 178, 180-180А, 182, 186, 188, 190, 192-295; Набережна 70-130А; ФранкаІ 10, 12, 14-14А, 16, 18, 20, 22, 24-24А, 26, 28, 30/229, 34, 36, 38, 40, 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20065
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-17 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.09.2021 14:30:53
Херсонське ВДРМ Музиківка:
Ангарна 1-33; Кар’єрна 0-39; КарлаВ 2-20, Б/Н; Київська 1-2, 4, 6, 8-56; Кільцева 1; Магазинна 1; Піонерська 1-29; Польова 28; Пролетарська 0-6, 8, 12, 14-17А, 30, 47; Пролетарська2 9-27; Степова 1-9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 27А-27Б; Херсонська 1А-74; ХерсонськаІІ 1А-2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5782, 11116.1, 20110, 20126, 20441, 20495, 20651, 20774, 20853, 20865
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 788 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:28:11
Каховське ВДРМ Коробки:
Паркова (Блюхера) 4-4 ГАРАЖ, 6; Терни 6-6-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 93, 231, 3523, 3593, 3772, 3877, 4003, 4150, 4272, 4413, 4443, 4811, 4855
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Коробки" 1Т з 07:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:11:52
Високопільське ВДРМ Мала Шестірня:
Миру(Леніна) 1-92
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 77, 136, 143, 191, 322, 368
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-11 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 08:28:33
Олешківське ВДРМ Дружне:
Миру(Радянська) 1-66/1; Молодіжна 1-39
Стара Маячка:
Гвардійська 1-12; Зелена 1-43; Олешківська(Цюрупи) 1-33; Південна 1-14; Польова 3; Польовий 1-13А; Поштова 0-12; Соборна(Ленінградська) 1-57; Сонячна(Пролетарська) 1 А-48; Степова 1-22; Степова(Радянська) 0; Східна 0-28; Центральна(Леніна) 1-61
Ювілейне:
Андрєєва 1-30; Вишнева(Жовтнева) 1-39; Гагаріна 1-98; Горького 1-43; Дружби народів 0-*; Командокова 1-30А; Літвінова 1-37; Миру(Леніна) 1-78; Молодіжна 1-16А; Робітнича (Робоча) 1-16; Соборна(ЛюксембургР) 1-18Б; Степова 1-24; Таврійська(Пролетарська) 0-48; Черняховського 0-б/н; Шевченка 1-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 50, 69, 401, 408, 410, 475, 528, 529, 533, 549, 739, 743, 816, 874, 931, 949, 1080, 1108, 11116.1, 11118
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Ст.Маячка" 2Т з 09:00 по 17:00 (попередньо) 26.08.2021 10:20:36
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 16, 23, 26; Вишні Остапа 2-22; Кримська 43, 49-50/52, 53, 55-64, 68; Олімпійська 1-2, 4, 6, 8-10; Спортивна 1А-2, 4, 8, 16-26; Шахтарська 1-1Е, 31-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:16:40
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Вишнева(Кірова) 5, 6А, 8; Колодязна 1-14, 16-20, 22, 24, 26, 28, 30; Херсонська 101, 103, 105, 107-109, 111-111А, 113, 115-115А, 117, 119-121, 123, 125
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-206 1Т Л-8 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 07.09.2021 11:18:53
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Зарічна(Комсомольська) 2-25, 27, 29, 31, 33-33А, 35, 37, 39-39А, 41; Овражний 15; Херсонська 124а; Яружний 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 621
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-206 1Т Л-7 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 07.09.2021 11:21:56
Новотроїцьке ВДРМ Качкарівка:
Мира 1-11; Перемоги 3-4
Подове:
Зелена 1-48; Приканальна 1-12; Радянська ( Соборна ) 1-10; Торгова 1-36; Шкільна 2-62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1434, 1543, 1721, 1953, 1961, 1982, 2027, 2070, 2100, 14071
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Подове" 1Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:22:09
Херсонське ВДРМ Херсон:
Тарле 6:1, 6-корп. 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4287
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-526 1Т Л-4 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:40:09
Херсонське ВДРМ Херсон:
Тарле 6:1, 6-корп. 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4287
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-526 1Т Л-4 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:40:15
Новотроїцьке ВДРМ Катеринівка:
Жовтнева 28-54; Центральна 3-36
Новорепівка:
Заречна 4-53; Леніна ( Широка ) 1-40; Молодіжна 1-24; Центральна 2-60
Подове:
Гагаріна 1-12; Добровольского 2-32; Леніна ( вул. імені Анатолія Сторчака ) 1-31; Маркса К. ( Шевченка ) 2а-38; Мира 1-11; Пугача 1; Подовська 3-30; Пушкина 2-41; Садова 1-41; Східна 1-26; Торгова 42-52; Чкалова 1-27
Софіївка:
Миру (Леніна) 1-83; Молодіжна 1-92; Робітнича 1-5; Східна 5-86
Чумацький Шлях (Володимиро-Іллінка):
Братів Польченко 2-62; Будьоного ( Польова ) 1-35; Гагаріна 2-20; Комарова 3-89; Леніна ( Мира ) 2-21; Лукьянова 1-96; Молодіжна 1-37; Перемоги 1-28; Садова 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1466, 1470, 1538, 1542, 1543, 1580, 1656, 1669, 1674, 1742, 1767, 1802, 1825, 1829, 1850, 1865, 1896, 1912, 1953, 1961, 1974, 1999, 2000, 2013, 2024, 2042, 2048, 2065, 2066, 11115
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Подове" 2Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:25:05
Іванівське ВДРМ Верби:
Гагаріна 1-47, 51, 53; Зелена 2-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 543, 554, 679, 951, 973, 1042
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-118 Н.Сірогози з 09:00 по 16:30 (попередньо) 03.08.2021 10:20:12
Новокаховське ВДРМ Корсунка:
Hабережна 01а-60, 64а, 68-78; Комінтерна 1-63; Кузнечний 12; Садовий 1-10; Суворова 2, 4, 6, 8, 10, 14-14а, 16, 18-18а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32-32а, 34а, 36, 38-40, 42, 44, 46, 48-50, 52-52а, 54, 56, 58-58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 239, 518, 3250, 3369
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-141 Н.Каховка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 01.09.2021 13:36:45
Голопристанське ВДРМ Іванівка:
Лісова 1-40; Морський 1-3; Приморська 1-92; Українська 2-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 30, 64, 353, 681, 813, 1047, 1257, 1415
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 872 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 12:04:51
Херсонське ВДРМ Комишани:
Мирний 1-12, 14, 16; Садова 52-56А, 56В-65, 67, 69, 71
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-661 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 31.08.2021 09:46:47
Голопристанське ВДРМ Іванівка:
Лісова 1-40; Морський 1-3; Приморська 1-92; Українська 2-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 30, 64, 353, 681, 813, 1047, 1257, 1415
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 872 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 12:05:19
Каховське ВДРМ Запорізьке:
Леніна 1, 9, 13, 15, 17, 19-21, 25, 29, 33, 35, 39-51
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-1 Горностаевка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 13:22:10
Скадовське ВДРМ Великаандронівка:
Колгоспна 3-13
Гостроподолянське:
Затишна (Пролетарська) 1-35; Леніна 1-42; Таврійська (Радянська) 1-46
Малаандронівка:
Тараса Шевченко (Колгоспна) 1-21
Петрівка:
Вечірня(70 років Жовтня) 1-46; Мира 1-52; Петровського 1-29; Степна 1-24
Шевченко:
40 років Перемоги 1-74; Гірського 1-79; Молодіжна 1-81; Нова 17-...; ШавченкаВ(Пролетарська) 1-61, 63-75
Широке:
Бордунова 57-111
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 66, 115, 197, 207, 213, 513, 560, 665, 717, 885, 962, 1137, 1286, 1369, 1376, 1477, 1520, 1531, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1843 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 16:30:33
Високопільське ВДРМ Борозенське:
Мічуріна 4-9; Шкільний 1-14, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031, 200136
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-126 Олександрівка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 09:40:01
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Південна 3-8; Соборна(Леніна) 89а, 108-136; Степова 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1443, 1517, 1530, 1684, 1807, 1885
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-218 Новотроїцьк з 07:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:48:52
Чаплинське ВДРМ Надеждівка:
8 березня 1-37; Гагаріна 1-38; Корольова 1-41; МартинцяГ 1-41; Миру (Радянська) 1-38; Мічуріна 2-50; Молодіжна 1-75; Степова 2-64; Таврійська (Комсомольська) 1-53; ФранкоІ 1-46; Шевченка Т.Г.(60 років жовтня) 1-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 445, 500, 553, 622, 711, 858, 863, 870, 920, 976, 994, 1010, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 805 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 13:53:00
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20031, 200272 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-300 Олександрівка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 09:43:51
Великолепетиське ВДРМ Рубанівка:
Богуна(Чапаєва) 1-58; Заводська 0-18; Зелена(Більшовитська) 2-8; Космонавтів 2-11, 13, 15, 17, 19-21, 23-25; Незалежності 134; Орджонікідзе 1-48; Радянська 130, 136-139; Смоленська 1-48; ФранкоІ 0; Шлях Волі 0-63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 884, 891, 987, 1004
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 331 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 12:15:53
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:36:11
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:36:16
Скадовське ВДРМ Красне:
Кобзаря(МарксаК) 7-20, 28; Садова 1-43/1, 45-58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60, 489, 652, 862, 883, 1312, 1378
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-51 Л-1 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 15:18:59
Південне РУ Красне:
Садова 44
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-51 Л-1 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 15:18:59
Херсонське ВДРМ Херсон:
Пугачова 5-5А, б/н; Ушакова 73-77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 696, 829, 853, 1129, 1193, 2069, 2194, 2251, 2596, 2665, 3438, 4038, 4121, 4697, 5206, 5216, 5221, 5448, 6167, 6225, 6397, 6419, 6662, 7029
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-472 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 14:52:30
Високопільське ВДРМ Федорівка:
Гагаріна 0-20; Набережна 1-15; Садова 1; Степова 7-18; Цвіточна 1-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 201
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-19(1506) з 08:00 по 17:00 (попередньо) 16.08.2021 16:19:13
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гмирьова 8; Потьомкінська(МарксаК ) 86, 90-92; Пугачова 4-4А, 6-6А, 8-8Б, 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 234, 370, 564, 592, 998, 1468, 1860, 1897, 1942, 2843, 3003, 3175, 3496, 3631, 3760, 4047, 4202, 4561, 4715, 5417, 5549, 6259
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-400 А з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 14:58:36
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
Сивашська 50; Центральна(Леніна) 279А, 290-310-б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4872
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-740 Л-3 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 13:37:48
Великолепетиське ВДРМ Костянтинівка:
Миру 2-19
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-19 Л-2 з 09:00 по 12:00 (попередньо) 13.08.2021 07:50:30
Скадовське ВДРМ Красне:
Гагаріна 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49-55, 57, 59, 63, 65, 67, 69-99
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-47 Л-4 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 15:25:02
Великолепетиське ВДРМ Костянтинівка:
Центральна (Маяковського) 23-61
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-19 Л-3 з 12:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 07:51:00
Чаплинське ВДРМ Надеждівка:
8 березня 1-37; Гагаріна 1-38; Корольова 1-41; МартинцяГ 1-41; Миру (Радянська) 1-38; Мічуріна 2-50; Молодіжна 1-75; Степова 2-64; Таврійська (Комсомольська) 1-53; ФранкоІ 1-46; Шевченка Т.Г.(60 років жовтня) 1-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 445, 500, 553, 622, 711, 858, 863, 870, 920, 976, 994, 1010, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 805 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 14:48:14
Херсонське ВДРМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Монастирська 1-3; Причальна 2-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Дніпровська 1-10; Дунайський 1-11А; Західна 2; Зоряна(Бєлінського) 15-16А, 17-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1-2А, 2В, 4-4А, 6-6Г, 12-12А, 14; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 88, 92-92А, 94А, 96-96А, 98, 100, 102-102А, 104-144, 145-150; Нова 1-14; Носенко 1-11; Південна(Крупської) 1-22; Пушкіна 1-17, 18, 20, 22-28Б, 30А, 36-38Б; Спортивний 1-9; Фестивальна(Чапаєва) 7-Б-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 89-89А, 92-92А; Широка(Червоноармійська) 1-1В, 3-3А, 5-5А, 7-7Б, 9-17, 18, 20-20А, 22-22А, 24, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А
Приозерне:
Зелена 3-9; c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А-8; Горіхова 2-7; Квіткова 1-4; Монастирська 1-7; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2517, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:14:11
Західне РУ Комишани:
Нижня 144-A
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:14:11
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Андріївська(Калініна) 17-18, 20-21, 24-31; Героїв України(МарксаК) 17-21, 23, 25, 27, 29, 31; Гідробудівників 17-19а, 21-26, 27-32; Дружби(Дзержинського) 18-20, 22-24, 26, 28, 30; Затишна(Піонерська) 10, 12; Паркова(Комсомольська) 9-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 163, 514, 526, 917, 2370, 2492, 3184, 3358
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-2 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 13:15:06
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Березня8 2-60; Вільна 1-19; Квіткова(Комсомольська) 1-70; Крайній 1-8; Молодіжна 11А-60; Об’їздна 0-2, 4, 13-15, 17; Осіння(Жовтнева) 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138-140, 142-219; Першотравнева 155, 157, 161-194; Партизанська 98-100, 102, 104, 106А, 110-112, 114, 116-238; Південна 1-12; Покровська(Леніна) 206, 210-303; Садова 1-12; Шевченка 177-286
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1072, 1126, 1137, 1183, 4650, 4856, 6282, 6290, 6312, 6321, 6355
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-274 от Р-18 до Рк-32 з 08:30 по 18:00 (попередньо) 03.08.2021 11:44:41
Чаплинське ВДРМ Андріївка:
Андріївка 11; Степова 1-27; Яблунівська 9-58; Яблуновська 2-24
Магдалинівка:
40 років перемоги 1-13; Дружби 0-39; Жовтня 2-12; Миру (Радянська) 1-39; Мічуріна 1-54; Молодіжна 1-44; Північна 1-35; Садова 1-21; Степова 1-16; Таврійська 3-16; Українська (Комсомольська) 1-19; Урожайна (Колгоспна) 3-4; Шкільна 1-16; Ювілейна 1-24; Яблунівська 1-19
Новий Гай:
Шевченко 28; Миру 2-26; Таврійська (Леніна) 1-36
Червона Поляна:
Вишнева 1-53; Заводська 2-12; Мирний провулок 2-10; Пушкіна 5-85; Соборна (Жовтнева) 1А-94; Степова 1-85; Шкільна 2-82
Чорна Долина:
Миру 2; Чорна Долина 62-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 380, 407, 421, 443, 500, 674, 678, 703, 789, 794, 873, 880, 885, 931, 967, 983, 985, 91000547
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "К.Володимирівка" 1Т з 08:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 13:44:09
Каховське ВДРМ Каховка:
417Стрілецькоїдівізії 1-17, 19, 21, 23-25, 27, 29, 31, 33, 35-36, 50, 54, 56, 58, 60-62, 64-88; Золіна 1-14; Березня8 2, 19, 21, 23, 28, 30, 32, 34-35Б, 37, 39, 41, 50, 52-90; Береславська (Комунарів) 1-31; Виноградна 1-20; Золіна 8, 12, 14, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205/1, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 292-370; Ливарна 1-34; Ливарна/Щемилівська 24/20; Ливарний 2-10; ЛіфінцеваО 3/1; Матросова 1-39; Мелітопольська 257-275, 277, 279, 281, 285, 287, 289, 291, 293, 326-374; МиколиКуліша(Комсомольська) 1-41; Мічуріна 1-25, 26, 28, 30; МудрогоЯ(Червоноармійська) 73, 75, 77, 79-154; Набережна 29-41; Новий 2-10; Осетрова 1-34, 36, 38, 40-41, 43, 45, 47, 49, 51, 53-58, 60, 62-88; Осипових 2-24; Панкеєвська(ЛібкнехтаК) 102А; ПатонаЄ(Блюхера) 82, 84, 119-127; Першотравнева 1-25; Південна 7; Південний 1-20; Пушкіна 179, 181, 183, 185, 187, 188А-190, 194-220; РужинськогоБ(Жигаліної) 1-51; Садовий 1-11; Свободний 1-23; Селянський(Колгоспний) 1-19; Солов'яненкаА(Ейдемана) 2-6, 8, 66-68; Спендіарова 85, 87, 89, 91, 93-108; Таванська(Цюрупи) 1-26; Таванський(Цюрупи ) 2А-13; Тургенєва 1-45; УкраїнкиЛ 3, 5-24, 26-44; Фоміна 2, 7-27; ФранкаІ(ЛюбарськоїД) 4-40; Шкільна 2-4; Щемилівська(Комінтерна) 1-41; Щемилівська (Комінтерна)/Б.Ружинського (Жигаліної) 10А/36; Щемилівський (Kомінтерна) 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 14, 35, 54, 96, 265, 298, 3332, 3337, 3356, 3395, 3403, 3499, 3703, 3759, 3783, 3790, 3791, 3808, 3866, 3897, 3920, 3921, 3947, 3956, 4009, 4028, 4041, 4055, 4100, 4106, 4299, 4302, 4324, 4369, 4371, 4399, 4428, 4445, 4490, 4491, 4539, 86000339
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 825 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 15:04:40
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
Кучерявоволодимирівка:
Космічна 3-58; Леніна (Шкільна) 1-90; Лермонтова 2-66; Молодіжна 2-45; Степова 2-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 585, 789, 794, 872, 880, 985, 11115
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "К.Володимирівка" 2Т з 08:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 13:44:45
Високопільське ВДРМ Костирка:
Леніна 2-20; Садова 1-63
Новомиколаївка:
Рослого 4-39; Садова(Чапаєва) 2-63; Суворова 1-69; Цвітаєва 1-54; Центральна (Леніна) 1-66; Шевченка 1-62; Шкільна 1-4
Черешневе(Червоноармійське):
Жовтнева 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 21, 23, 77, 99, 136, 157, 181, 198, 267, 271, 2367
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1531 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 14:54:57
Голопристанське ВДРМ Братське(Індустріальне):
Вишнева 1-39; Вулиця1 3-14; Вулиця3 4-14; Квіткова 1-26; Степова 10-11; Шевченка 1-18
Садове:
Молодіжна 33-59; Садова 1-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 16, 216, 371, 511, 1314, 76000052
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 822 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:25:07
Генічеське ВДРМ Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17-17а, 19, 21, 23; Енергетична 5; Квітковий 5-17; Комарова 1, 1-г-3А, 5 в, 9, 66А, 72, 76, 78-79, 83-97; КузнєцоваР 1-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4А, 5а/1-6-А, 7А-8А, 9в-12Б, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32-32Б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-46а, 48-50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 76-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-108, 110-112, 117А, 123-а, 125А, 129А; Набережна 1-14, 20, 25-27; Приморська 2; Радянська(Зелена) 1-86; Сивашська 0-2А, 81, 85-99
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1229, 1253, 1254, 1258, 1284, 1303, 4082, 4097, 4132, 4227, 4254, 4280, 4402, 4448, 4482, 4518, 4524, 4564, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4630, 4823, 4843, 4902, 4941, 4948, 4949, 4970, 5044, 5248
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 693 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 13:23:27
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Фабрична 3
Плодове:
Громової 01а-26а; Лісна 01а-75; Лугова 1-18; Садова 1-22; Соснова 1-14; Степова 1-80; Чорновола (Червонопрапорна) 2-126
Таврійськ:
Лісова 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 122, 126, 128, 143, 240, 255, 304, 360, 364, 462, 500, 567, 568, 674, 684, 837, 886, 1909, 1935, 2447, 2590, 3206, 3308
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 606 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 08.09.2021 14:15:51
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Балтазарівська(Куйбишева) 90, 92-92 А, 94, 96; Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 147 Б-147Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 270, 501, 682, 744, 1182, 1263, 1276
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-637 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 14:16:52
Східне РУ Щасливцеве:
Айвазовського 61
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 693 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 13:23:27
Каховське ВДРМ Любимівка:
Дніпровська 1-33; Західна(Блюхера) 1-8, 10-10А; Космонавтів 1-11; Морська 1; Нова 1-35; Скіфська(Ворошилова) 1-4, 6, 8-18
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-488 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 10.08.2021 16:08:13
Новокаховське ВДРМ Веселе:
Бульварна 1-3; Видригана 1-31; Видригана 1-28; Видриганів 27А; Виноградна 3-5; Виноградний 11; Вишнева(Червонофлотська) 1-33; Гагаріна 1-66; Гаражна 11-23; Західна 2, 4; землі Веселівської с/р контур №121; Каховська 1-29, 31, 33-39; Козацький 1-8, 13-15; Комарова 1-5; Наддніпрянська(Леніна) 1-21, 22 А, 25-26, 28-53, 57, 61; Південна 1-22; Польова 2-3; Садова 1-11; Східна 1-39; Східний 1-4; Українська(Радянська) 1-47; Чехова 1-6; Чайковського 1-8, 10, 12, 14; Чайковського(Калініна) 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 73, 135, 182, 660, 674, 791, 797, 3250, 7204, 7293, 7345, 7413, 7454, 7476, 7484, 7493, 7515, 7541, 7658, 7708
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ РЭК-1 Ф-1114 з 09:00 по 19:00 (попередньо) 01.09.2021 15:29:07
Генічеське ВДРМ Щасливцеве:
Джерельна 28; Нахімова 16; Сивашська 0-2, 4-76, 84
Щасливцівська с/рада:
Азов плюс"-Дачний масив, вул.Березнева 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1243, 1722, 4280, 4588, 4855, 5172, 5189, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 694 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 13:24:24
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Березня8 2-60; Вільна 1-19; Гаражі 0; Квіткова(Комсомольська) 1-70; Козацька(Радянської Армії) 24; Колгоспний 2-6; Крайній 1-8; Молодіжна 11А-60; Садова 1-12; Об’їздна 0-17; Осіння(Жовтнева) 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138-140, 142-219; Партизанська 98-100, 102, 104, 106А, 110-112, 114, 116-238; Перемоги 76, 78-78-А, 80, 82-84, 86-185; Першотравнева 75, 77, 79, 81-81-А, 83-194; Південна 1-12; Піщана 4-А, 6, 8-16; Покровська(Леніна) 206, 210-303; Сонячна 1-45; Торгова 16-16/2; УкраїнкиЛ 3-4; Українська(Радянська) 22-24; Шевченка 177-286; Ювілейна 1-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 102, 1061, 1072, 1094, 1126, 1135, 1137, 1142, 1155, 1183, 1190, 4189, 4256, 4641, 4650, 4714, 4856, 4864, 4866, 6282, 6290, 6312, 6321, 6355, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 274 з 08:30 по 09:30 (попередньо) 03.08.2021 11:53:01
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Березня8 2-60; Вільна 1-19; Гаражі 0; Квіткова(Комсомольська) 1-70; Козацька(Радянської Армії) 24; Колгоспний 2-6; Крайній 1-8; Молодіжна 11А-60; Садова 1-12; Об’їздна 0-17; Осіння(Жовтнева) 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138-140, 142-219; Партизанська 98-100, 102, 104, 106А, 110-112, 114, 116-238; Перемоги 76, 78-78-А, 80, 82-84, 86-185; Першотравнева 75, 77, 79, 81-81-А, 83-194; Південна 1-12; Піщана 4-А, 6, 8-16; Покровська(Леніна) 206, 210-303; Сонячна 1-45; Торгова 16-16/2; УкраїнкиЛ 3-4; Українська(Радянська) 22-24; Шевченка 177-286; Ювілейна 1-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 102, 1061, 1072, 1094, 1126, 1135, 1137, 1142, 1155, 1183, 1190, 4189, 4256, 4641, 4650, 4714, 4856, 4864, 4866, 6282, 6290, 6312, 6321, 6355, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 274 з 16:00 по 18:00 (попередньо) 03.08.2021 11:53:29
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Антонівська(Червоноармійська) 1-38; Дніпровська 1-72; Дніпровський 1-17; Довженка(Червонофлотська) 2-87; Залізнична 1-30; Комарова 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-45Б, 47-56; Некрасова 2-7; Прикордонна 1-72; Прикордонний 7-49; Садова 1-5; Українська(Радянська) 1-45; Центральна(Будьонного) 2-19, 21-22, 24, 26; Шевченка 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 370, 565, 591, 592, 1098, 1344, 1482, 2742, 2778, 3474, 4545
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ от ТП-620 к РеК-1 Ф-3408 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 02.09.2021 13:33:15
Херсонське ВДРМ Херсон:
Польова1 166/31, 168, 170-189; Ракетна 19-35; Тургенєва 43-63
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-3 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:31:04
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Південний 2-3; Робоча 12, 14-16А, 18-20, 22, 24, 25А-32, 34, 36-37; Східний 2-6А; Тиха (9Січня) 8, 10, 12-17; Українського прапора(Червонопрапорна) 9, 11-59; Фрунзе 1-1А, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4358
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-1 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:12:08
Каховське ВДРМ Зірка:
Робітнича 2-16; Селянська 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1131, 6241
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-160 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 08:38:09
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Мельничний 1; Пшенична(Кірова) 202А, 224
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-57 Л-4 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 15:14:12
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Тиха (9Січня) 11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-2 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:14:08
Херсонське ВДРМ Херсон:
Державіна/Космічна 41/11; Достоєвського 47/18-72/20; Космічна 1/50-1А, 3-4, 10А, 14, 16, 19/50-34, 45; Тургенєва 41/23-42/25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4652
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-4 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:32:52
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Лісна 5-25; Робоча 13, 17-17А, 21, 23, 25, 33, 35; Українського прапора(Червонопрапорна) 1-3А, 5-8, 10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-3 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:15:54
Каховське ВДРМ Василівка:
Гагаріна 12, 20-40; Хмельницького (Фрунзе) 0, 11, 18-19, 25-29, 32-33, 36, 38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4414, 4870, 6272, 6360
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-120 Горностаевка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.09.2021 09:33:24
Херсонське ВДРМ Херсон:
Мирний 5, 7; ОлесяГончара(Бєлінського) 7-8; Потьомкінська(МарксаК ) 33-42А; Радянська (Ярослава Мудрого) 16А, 18-19, 20-28, 30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 588, 591, 592, 649, 1328, 1348, 1399, 1856, 1903, 2257, 2261, 2324, 2428, 2449, 2488, 2805, 2840, 2850, 2883, 3026, 3070, 3116, 3166, 3232, 3417, 3585, 3674, 3809, 3899, 4103, 4615, 4641, 4693, 4731, 4749, 4796, 5156, 5291, 5491, 5701, 5706, 6447, 6486, 6540, 6795, 7007, 7104, 7143, 7148, 7355
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-19 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:13:45
Херсонське ВДРМ Ульянівка:
Братів Плохотників 1-18; Вишнева(Жовтнева) 2-61; Вінницька 74-97; Комарова 0-31; Роздольна 1-14; Сонячна 1-22; Шкільна 1-52
Федорівка:
40років Перемоги 1-48; Вінницька 1-95; Гагаріна 0-63А; Гастелло 1-18; Інгулецька 1-22; Молодіжна 1-24; Нова 1-30; Проїздний 1-7; Набережна 1-92; Першотравнева 2-38; Прохідний 2-7; Садова 1-23; Терешкової 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5462, 5795, 5797, 5944, 6218, 6268, 20114, 20157, 20199, 20257, 20388, 20427, 20495, 20501, 20504, 20569, 20708, 20879, 20915
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 555 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 13:02:19
Херсонське ВДРМ Ульянівка:
Братів Плохотників 1-18; Вишнева(Жовтнева) 2-61; Вінницька 74-97; Комарова 0-31; Роздольна 1-14; Сонячна 1-22; Шкільна 1-52
Федорівка:
40років Перемоги 1-48; Вінницька 1-95; Гагаріна 0-63А; Гастелло 1-18; Інгулецька 1-22; Молодіжна 1-24; Нова 1-30; Проїздний 1-7; Набережна 1-92; Першотравнева 2-38; Прохідний 2-7; Садова 1-23; Терешкової 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5462, 5795, 5797, 5944, 6218, 6268, 20114, 20157, 20199, 20257, 20388, 20427, 20495, 20501, 20504, 20569, 20708, 20879, 20915
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 555 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 13:03:26
Каховське ВДРМ Новокам’янка:
Гагаріна 1-45; Каховська 1-15А; Овчаренко 1-41; Першотравнева 0-30; Пушкіна 2-31; Садова 7-71; Спортивна 5-15; (Спортивна) Нова 1-35; Шевченка 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 93, 103, 3403, 3719, 3813, 3844, 3914, 4092, 4285, 4448, 4587, 4612, 4704, 4861, 86000363
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 908 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 10.08.2021 17:06:40
Херсонське ВДРМ Федорівка:
Гагаріна 0-8, 10, 13, 15-17; Інгулецька 1-22; Набережна 1-7; Проїздний 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20114
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-519 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 13:06:06
Херсонське ВДРМ Ульянівка:
Вишнева(Жовтнева) 34, 36, 38, 40, 42-61; Вінницька 74-97
Федорівка:
Вінницька 43-95; Набережна 62, 68-92
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20114, 20501, 20708
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-516 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 13:08:21
22.9.2021
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
28 Армії 1-52; Абрикосова(Комсомолська) 3-13; Береговий(Свердлова) 54, 56-57; БолгаринаІ(Калініна) 43, 45-54; Будьоного 2-8; Ватутіна 2-20; Вишнева 0-29; Довженка (Червоногвардійська) 3 Б, 7, 9-19; Калинова(Дімітрова) 33-33А, 37-64; Калиновий(Дімітрова ) 1-8; Каховська(Лазо) 20, 24; Козацька(Будьоного) 6; Комарова 20-29; Котляревського 1, 3, 5, 7-7А, 9-9А, 11А, 13-15, 17, 19, 21-21А, 23А; ЛіниКостенко(К.Маркса) 9-17; Лютого8(Микояна) 11-27; Миру(Куйбишева) 84-84А, 86, 88, 90, 92, 125Б-131; Народна(Комінтерна) 1-1А, 2-2А, 4, 63-63А, 65А-67, 69-140; Національна(Орджонікідзе) 0-56А; Незалежності(Тельмана) 1-36, 38, 40, 42, 44, 48, 73, 75, 77Б-79Б, 81, 83-83А, 85-85А, 86Б-б/н; Садова 0-50; Соснова 1; Степна 1-23; Степний 1-2; Українська 55; Хмельницького(Леніна) 159-161, 163, 165-167, 169, 172-200; Шкільна(Крупської) 1-52; Ярослава Мудрого(Енгельса) 1-80, 81А-94
Князе-Григорівка:
Адамяна 27А
Костянтинівка:
Дзержинського 2-13; Леніна 2-54; Миру 2-38; Центральна (Маяковського) 0-61
Середнє:
Середнє 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 822, 824, 834, 850, 855, 868, 894, 912, 913, 916, 936, 941, 989, 1015, 1017, 1032, 1036, 1057, 1080, 1086, 1087, 1101, 1113, 1126, 1132, 1165, 1167, 1173, 1179, 1180, 1182, 1186, 1188, 1191, 1192, 1198, 1202, 1220, 1225, 1233, 1235, 1237, 1249, 1252, 1256, 1260, 1273, 1280, 1288, 1289, 1290, 1295, 1317, 1319, 1320, 1322, 11115, 84000601, 84000602, 84000615
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "В.Лепетиха" 1Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 16:22:38
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Артезіанська свердловина Б/Н; Горького 1; Горького пров 2; Лікарський(Кірова) 1-17; Мічуріна 67, 69, 71, 77, 102, 104-104 А, 106, 108, 110, 112, 116; Набережна 51-53, 57, 59-61, 65, 67, 86-94, 100-130; Пролетарська 1, 6, 8, 10, 12; Сілевозний (Пролетарський) 2-12А; Шевченка 24, 26, 28, 30, 32, 34, 61, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89-91
В т.ч. особ. рахунки пром.: 19, 485, 926, 1116
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-556 Олешки з 08:00 по 14:00 (попередньо) 25.08.2021 16:45:01
Високопільське ВДРМ Добрянка:
Чапаєва 5-16; Червоноармійська 2-28; Шевченка 1А-29
Неопределено:
Неопределено 0
Нововознесенське:
Миру (МарксаК) 1-59; Молодіжна 1-21; Українська 2-37; Шевченка 2-38, 45-69; Шкільна (Леніна) 1-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 21, 47, 60, 77, 102, 136, 232, 267, 271, 368, 1047, 1197, 1667, 100227
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1534 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 01.09.2021 16:45:24
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 128 Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/6 "Софіївська" 1Т з 07:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 10:29:00
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Бережного 62 а, 69; Козацька(Ватутiна) 7, 9; Стаханова 14, 16, 18-25, 29; Степова 2, 8, 10, 12, 14-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100234
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-13 Л-2 Воронцовка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 14:41:43
Херсонське ВДРМ Степанівка:
Горіхова 1-21, 23, 25, 27А, 29; Джона Говарда 1-21, 23, 25; Зелена 9; Кам’яна 1-16; Ракетна 4, 26; Торговий 16, 24; Тракторна 1А-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 157, 20390, 20603
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-837 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 14:13:48
Олешківське ВДРМ Стара Маячка:
Зелена 1-43; Південна 1-14; Польова 3; Польовий 1-13А; Соборна(Ленінградська) 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14А-33А; Степова 1-22; Східна 0-1, 14-22, 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 931
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-539 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 10:59:49
Каховське ВДРМ Красне:
Партизанська 0-60; Фрунзе 1-33
Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-15; Мілько 1-3; Першотравнева 1-60; Середня 0-21; Шкільна 0-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 4318, 4396, 4414, 4699, 4870, 6218, 6280, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 от Р-61 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 13:15:36
Каховське ВДРМ Красне:
Партизанська 0-60; Фрунзе 1-33
Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-15; Мілько 1-3; Першотравнева 1-60; Середня 0-21; Шкільна 0-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 4318, 4396, 4414, 4699, 4870, 6218, 6280, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 от Р-61 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 13:15:48
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 43-43А, 47, 49, 51-51А, 55, 57, 59-59А, 61, 63, 65-67, 74-76А, 86-140, 142-144, 148
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:44:29
Голопристанське ВДРМ Зеленотропинське:
Миру 1-52; Центральна(70 роківЖовтня) 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 309, 321, 681, 1180, 1257, 1432
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-158 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 10:04:43
Великолепетиське ВДРМ Мала Лепетиха:
Гречихіна 0-66; Декабристів 4-53; Забалка 2-3; Кірова 1-95; Маяковського 1-23; Приморська 3-50; Стадіонна 2-44; Суворова 1-44; Ушакова 2-65; Чернишевського 2-22; Чкалова 1-44; Шевченко 17-54; Шкільна 1-46
Сергіївка:
Сергіївка 5-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 837, 855, 894, 912, 1003, 1006, 1014, 1019, 1030, 1067, 1074, 1113, 1127, 1130, 1183, 1192, 1220, 1225, 1252, 1269, 1272, 11115, 84000011
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 342 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 14:30:01
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 30, 33-35А, 39, 41-41А, 45-45a, 48, 50, 52-54, 56, 58-58А, 60, 62, 64, 68-72, 78-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20126
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:46:37
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Дніпрова(Червонофлотська) 7, 9, 11-15; Зоряна(МарксаК) 38-а, 40-42, 44-48, 50-50а, 54, 56-89; Космодем"янськоїЗ 10, 14-16, 18, 23, 25, 27-29, 31; Центральна(Леніна) 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97-99, 101, 103, 105, 107, 109, 111а, 136, 138, 140, 144, 146
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 1059
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-2 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:27:58
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 227, 242, 247-249, 251-253, 257; Робоча 22-23; Собка 2-3, 6, 9, 12-15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-1 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 19:58:04
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 140А, 146; Південна 2; Харченка 50А, 90-128, 130-130А, 132А, 140-142
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20395
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:47:43
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Ринкова(Щорса) 1-10, 12а, 34, 36; Центральна(Леніна) 36, 38А, 40, 42, 44-78, 80-80а, 84, 86, 88, 90, 92, 94
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 537, 710, 815
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-3 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:30:28
Іванівське ВДРМ Агаймани(Фрунзе):
Молодіжна(23липня) 16Н; Таврійська(ЛібнехтаК) 1-44Н
Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 15; Карбишева 10, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 628, 778
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-353 Іванівка з 09:00 по 12:00 (попередньо) 28.08.2021 08:21:28
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5211, 20457, 21007 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 574 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 10.08.2021 11:27:45
Каховське ВДРМ Агаймани(Фрунзе):
Молодіжна(23липня) 16Н; Таврійська(ЛібнехтаК) 1-44Н
Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 15; Карбишева 10, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 628, 778
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-353 Іванівка з 09:00 по 12:00 (попередньо) 28.08.2021 08:21:28
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20065 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-2 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:03:02
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Будівельників (Фрунзе) 0, 9-б.н.; Гоголя 2-45; Горького 62-71; Західний провулок 1-8; Комарова 69-139; Космодем'янськоїЗ 1/16-1А, 9-11, 13-13 А, 15-15 А, 17-26, 27-29, 30А-Б/Н; Котовського 13-18, 22-41; Курчатова 1А-14; Лисенко 1-11; Маяковського провулок 7, 9, 16-22; Мирний провулок 1-7; Михайлівська (Піонерська) 90-110; Молодогвардійців 1-40; Нова 2; Партизанська 1-104; Скадовська(Крупської) 24, 26, 28-138; Спортивний (Скадовський) 2; Урус-Мартанівська 1-73; Харченко 1-68; Херсонська (Леніна) 13-15, 17-19, 21-27/4; Червонопрапорний провулок 2-12; Чорноморська 48, 54, 56-167; Шкільний провулок 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 423, 759, 5003, 5010, 5022, 5041, 5043, 5047, 5050, 5091, 5143, 5157, 5170, 5174, 5200, 5205, 5223, 5238, 5249, 5253, 5258, 5259, 5294, 5300, 5330, 5333, 5348, 5354, 5372, 5376, 5406, 5423, 5432, 5441, 5442, 11118, 15749, 15750, 15758, 15760, 15763, 15768, 15782, 15819, 37525020, 91000557, 91000565
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8302 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:03:27
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Безроднього 123; Березня8 1-30; БілошкуриМІ 1-16, 22-24; Вишнева(Дзержинського) 1-22, 24-71; Заводська 2-56; Каштанова(Радянська) 114-124; Квітнева(Кірова) 44; Комарова 2-64; Матросова 3-7а, 9; Маяковського 3-63; Меліораторів 1-5, 8-30; Соборна(Леніна) 102; Толбухіна 4-42; Чкалова 1-99; Шевченко 3-17, 18-А-19 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1443, 1497, 1505, 1543, 1592, 1678, 1684, 1738, 1745, 1748, 1837, 1869, 1885, 1931, 1942, 1950, 1953, 1966, 1968, 1973, 1989, 2023, 2026, 2042, 2067, 2074, 2080
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 613 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:47:12
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 789, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 773 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:09:38
Каховське ВДРМ Чорнянка:
Дерибасівська 17-25; Дніпровський 2; Мира 1; Основський 1а-12; Петра Калнишевського (Цюрупи) 16-18, 20, 26-47, 53, 55
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-374 Л-1 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:25:56
Каховське ВДРМ Чорнянка:
Дніпровська 2-5; Дніпровський 1, 4-18; Петра Калнишевського (Цюрупи) 1-14, 19, 21-25, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4185
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-374 Л-2 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:26:18
Херсонське ВДРМ Херсон:
КулішаМ 15-15Б; Лавреньова 25-25А, 27-27А, 29-29А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 592, 2719, 3430, 5146, 6227
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-833 1Т Херсон з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:35:16
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 235, 237-241, 243; Набережна 64-67, 71-78, 83, 84 А; Шкільна 9, 13-15, 17-19, 21-21-а, 25-29, 31, 34, 40, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20861, 20993
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-4 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:05:54
Іванівське ВДРМ Агаймани(Фрунзе):
40років Перемоги 1Н-26Н; Набережна(ЛюксембургР) 3Н-13Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 628
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-354 Іванівка з 09:00 по 15:30 (попередньо) 30.08.2021 08:56:56
Новотроїцьке ВДРМ Благовіщенка:
Зелена 1а-6; Леніна ( Центральна ) 1-54; Мира 2-54; Молодіжна 1-29; Степова 2-9
Заозерне:
Нова ( Молодіжна ) 2-59; Рибхозна 2-14; Центральна 2-47
Захарівка:
Генічеська 1-38; Степова 31-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434, 1455, 1479, 1505, 1543, 1587, 1698, 1953, 1961, 2010, 2037, 2042, 2085
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 616 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:54:01
Іванівське ВДРМ Агаймани(Фрунзе):
Молодіжна(23липня) 16Н; Таврійська(ЛібнехтаК) 1-44Н
Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 15; Карбишева 10, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 628, 778
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-353 Іванівка з 09:00 по 12:00 (попередньо) 30.08.2021 08:58:26
Каховське ВДРМ Любимівка:
40 років Перемоги 1-9; БратанаМ(Карбишева) 2-9; Виноградна 3-17; Гагаріна 1-18; ГончараО.(Комсомольська) 1-17; Горького 1-83; ГрушевськогоМ(Більшовицька) 1-62; Зюзя 1-59; Казацької слави(Будьоного) 1-30; МалишенкаЯ(Чапаєва) 2-65; Мелітопольська 1-2, 3-102; Мира 2-22; Молодіжна 1-58; Овражна 1-21; Олімпійська 1-20; Південна 1-47; Південний 2-4; Північна(Піонерська) 1-10; Прикордонна 1-12; Пушкіна 1-21; Шкільний(Крупської) 1-6; Ювілейна 1-14; Рівенська 1-33; Садова 1-63; СіркаІ(Стахановська) 1-24; Скіфська(Ворошилова) 5, 7-7А, 20А-28; СковородиГ(Жовтнева) 1-9; Солідарна(Радянська) 1-11; Софіївська 3Б; Софіївська(Котовського) 1-110; Степова 1-30; СухомлинськогоВ.(Колгоспна) 1-57; Східна(Фрунзе) 1-71; УкраїнкиЛ.(Пролетарська) 3-66, 69, 71-71А; ФранкаІ(Червоноармійська) 1А-47; Херсонська(Калініна) 1-40; ХмельницькогоБ(Червонофлотська) 1-53; Центральна(Леніна) 1-71; Шевченка 1-63; Шкільна(Крупської) 1-105
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 103, 310, 3336, 3356, 3403, 3468, 3536, 3659, 3696, 3697, 3708, 3750, 3793, 3826, 3841, 4065, 4083, 4085, 4130, 4145, 4549, 4599, 4628, 4679, 4791, 4805, 4865, 4867
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 102 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 15:45:55
Каховське ВДРМ Агаймани(Фрунзе):
Молодіжна(23липня) 16Н; Таврійська(ЛібнехтаК) 1-44Н
Архангельська Слобода:
40 років Перемоги 15; Карбишева 10, 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 628, 778
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-353 Іванівка з 09:00 по 12:00 (попередньо) 30.08.2021 08:58:26
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 789, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 773 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:13:21
Херсонське ВДРМ Херсон:
Лавреньова 21; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 25А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6037
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-834 1Т Херсон з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:41:52
Херсонське ВДРМ Херсон:
Лавреньова 16, 20, 22, 24, 26, 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 37, 2648, 5687, 6147, 6199, 6533, 6708, 6858
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-840 1Т Херсон з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:42:15
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Набережна 82А, 84, 85-87, 91-94, 98-103; Шкільна 33, 35, 39А-39Б, 41-43, 53, 57, 59, 61, 90, 96-98, 102, 108, 112
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-5 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:08:37
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Андріївська(Калініна) 95, 97-119; Героїв України(МарксаК) 72, 74, 76-76 а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96-113, 115-117, 119-121, 125, 127, 129, 131, 133; Гідробудівників 97-117, 123, 125, 127, 129; Дружби(Дзержинського) 55, 57, 59, 61, 63, 65, 96-114; Історична(Леніна ) 59, 61, 63, 65, 67, 69-71, 73-73А, 75, 77, 79, 81-81а, 83, 85-85а, 87, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 122; Кобзаря(Радянська) 15, 17-18, 20, 22а; Куйбишева 11, 13-13а, 15-40, 44-46; Маяковського 4, 8, 14, 16-30; Рибальська(Куйбишева) 1-5, 9-36; Толбухина 21-25, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 182, 218, 284, 424, 523, 526, 530, 2195, 2342, 2407, 3112, 3143, 3234
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-15 Н.Каховка з 08:30 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 10:53:07
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Історична(Леніна ) 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 182, 861, 3268
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-97 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 15:51:47
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 789, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 773 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:19:23
Херсонське ВДРМ Херсон:
Лавреньова 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 5350, 6680
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-840 2Т Херсон з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:48:59
Херсонське ВДРМ Херсон:
Лавреньова 23А; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 23, 25А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 453, 839, 2034, 2466, 2741, 2767, 2853, 3136, 3163, 3243, 3369, 3651, 3855, 4619, 4872, 5077, 5167, 5407, 5692, 6163, 6756, 6866
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-834 2Т Херсон з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:49:24
Новокаховське ВДРМ Шляхове:
Бериславська 1-51; Будівельників (МарксаК) 1-6; Гагаріна 1-30; Дитячий (Радгоспний) 3-5; Миру 1-12; Молодіжна 2-12; Некрасова 1-9; Нова 1-22; Новоселів 1-11; Овражна 1-7; Пушкіна 1-30; Садова 1-27; Сонячна 2-7; Степовий 1-12; Східна 1-15; Центральна (Леніна) 2-45; Чкалова 2-18; Щаслива (Комсомольська) 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743, 758, 7108, 7293, 7445, 7544, 7688, 7706, 7712, 7843, 87000020
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1008 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:38:05
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 6227 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-833 2Т Херсон з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:49:41
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Горького 1-44Н, 46Н-62Н, 64аН, 66Н, 68, 70Н, 110; Дружби (МарксаК) 5Н-6, 50Н; Пушкіна 11Н
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-255 Л-1 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 15:30:28
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Монастирська (Пролетарська) 40, 44, 64, 68, 70-121, 123, 125, 127-127А, 129-131, 133, 135, 137; Телеграфна 1-8; Шкільна (Комунарів) 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69, 624, 776, 949, 79000729
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-98 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 18:00:29
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1015, 1030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 482 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:42:05
Генічеське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1308, 1317 Планові роботи на лінії 10(6) кВ Ф-51 отп. ЛР-221 з 10:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 10:10:08
Високопільське ВДРМ Михайлівка:
130 Таганрогської дивізії 1-3; Анастасiївська 1-112; Дiмiтрова 2-15; Журавинська 0-148; Зелений 2-13; Леонтiївська 51-148; Молодіжний 1-8; Садовий 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1003, 10041, 10089, 100120, 100125, 100194, 100195, 100227, 100237, 100252, 100259, 100295, 100370, 100383, 75000639, 75000664, 75000669, 75000677
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1674 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 14:51:18
Генічеське ВДРМ Азовське(Фрунзе):
Балка 1; Біла 1-32; Большак 47; Великі Берестяни 1-63; Гагаріна 23, 25, 27-72; Зелена 0-16; Миру 1-67; Соляна 1-56; Східна 1-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1284, 1753, 4164, 4227, 4245, 4331, 4518, 4639, 4678, 4753, 4843, 4941, 5135, 5208, 5236
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 701 з 10:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 10:11:33
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Мічуріна 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151-153, 155, 157, 161, 163-171, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-188, 190, 192-194А, 196, 198, 200-202, 204, 206, 208; Набережна 73, 150-152А, 160-162, 166-198а; ОлександраКостини(Чапаєва) 2-10, 12-16; Сонячний (Червоноармійський) 1-11, 14-16; Тітова 1-6; Чернишевського 1-3; Шевченка 76, 78, 80, 82, 84-84а, 86, 88, 92-96, 98, 100, 145-205
В т.ч. особ. рахунки пром.: 521, 962
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-577 Олешки з 13:00 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 08:39:58
Чаплинське ВДРМ Строганівка:
Шкільна (Фрунзе) 12, 14-20, 26, 28-77
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-460 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 09:25:04
Чаплинське ВДРМ Строганівка:
Петренко 25, 29, 31-64, 68, 70, 72, 74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 654
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-508 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 09:27:14
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарна (Котовського) 37А-50, 51А-53, 57, 59-76, 78, 80; РазінаСтепана 12, 14-22, 25, 27
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-2 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:08:42
Новокаховське ВДРМ ЧервонийМаяк:
Виноградна 1-28; Спортивна 1, 6-15; Шевченка 2-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7477
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-415 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30 (попередньо) 11.08.2021 07:34:07
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:05:06
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гагаріна 36-36А, 43-43А, 45, 47, 49, 51-51/1, 53, 55-55а, 57, 59-61; РазінаСтепана 9-11, 11/3-11/4; Тираспольська 10, 12-25, 27/10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-3 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:11:14
Генічеське ВДРМ Новоолексіївка:
Абрикосовий(Фрунзе) 1-24; Гагарина 1-13; Гоголя 3-60; Гончарова 1-19; Горіхова(Фрунзе) 3-пер 8; Горького 3-71; Деповська 2-12; Горького 4-22; Дослідна Станція 36; Дружби народів(Червоноармійська) 17; Елеваторна 15; Залізнична 3, 5, 11, 27, 29, 33-35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111-113, 117, 119; Інтернаціональна 2-24; ЛеонідаБикова(Кірова) 1-19; Лікарняна 2-19; Мiчурина 2-пер 8; Матросова 1-22; Новоселів(Калінiна) 1-36; Новоселів(Калініна) 0-73; Пiонерська 1-13; Пархоменко 1-14; Південа 31-32; Польова 3-22; Пушкiна 1-45; Різдвяна(Котовського) 1-41; Степова(Щорса) 1-58; Тургенєва 1-21; Футбольний 1-15; Херсонська(Енгельса) 2-18; Чагiна 2-26; Чкалова 1-пер 9; Шабовти 0-12; Шевченко 1-пер 9; Шевченко 28-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1206, 1208, 1267, 1272, 1303, 1380, 4030, 4047, 4166, 4263, 4280, 4307, 4423, 4607, 4640, 4780, 4823, 4842, 4904, 4924, 5118, 5123, 5170, 5174, 5266
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 714 з 09:00 по 15:00 (попередньо) 06.09.2021 07:19:41
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 4Н-112Н; Миру 1н-83Н; Молодіжна 1Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н-106
Тимофіївка:
Степова 1Н-65Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 679, 702, 791, 800, 802, 823,, 927, 930, 941, 950, 1014, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 483 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:54:38
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 75000664 Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС-35/6 кВ "Золотобалківська" 3Т з 10:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:16:04
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
кадастровий номер 6522384300:02:001:0436 б/н; кадастровий номер: 6522384300:02:001:0564 б/н; кадастровий номер: 6522384300:02:001:0566 б/н; кадастровий номер 6522384300:02:039:0041 .; Кооперативна 54; Маячна 8/1; Миру 22, 22 В, 23 в, 44-44/1, Б/Н; Морська 1, 1-К-1 М, 2 Н-3, 4, 5, 6/1-8-Б, 8В-11/1, 12, 13-15Б, 16/1-17, 18Б, 19/1-20 А, 20 Г, 21/1-23, 23Б/1, 24, 25-25/1, 25/16-25/19, 25/8-25 А, 25 Д, 25З, 25 Я-29Г/1, 29Д-31 В, 31 З-31К, 32-33Б, 34-38 а, 40-75, б/н, Б/Н, Б\Н, діл.1; Перспективна Б\Н; Садова 38, 40А-40В, 45А-45Б, 46А, 48, 65; Травня1 41, 43, 45-62, 62А-74, 76, 78, 80, 82, 108; Шкільна 10, 12, 12Б, 14-15, 15 А, 16-17, 17б-18А, 19-39А, 41-43а, 43 Г, б/н, Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 50, 161, 350, 452, 453, 461, 468, 477, 481, 486, 511, 581, 620, 626, 675, 676, 677, 812, 856, 864, 870, 894, 904, 905, 913, 915, 923, 925, 931, 991, 1048, 1059, 1062, 1067, 1070, 1092, 1097, 1150, 1191, 1192, 1193, 1199, 1208, 1209, 1276, 1281, 1293, 1306, 1328, 1364, 1372, 1373, 1429
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 842 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 15:01:14
Херсонське ВДРМ Херсон:
Бавовняний 2-16; БєдногоД (Тягинська)/Матроська 136/20; Волгоградська 1А-30, 38, 44А-49; Волгоградська/пр. Нафтовий 42/1; Дніпропетровська (Героїв Крут) 86, 88, 90, 92, 94-94Б, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112-112А, 114, 116-118А, 120, 122-125, 127, 129, 131, 133-135, 137-137А, 139, 141, 143/17, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163-163/1, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177; Кам’яний 11А; Кінгійський 3-8; Матроська 1, 2, 5-5А, 6А-7, 8-9, 13-35; Нафтовий 3-11; Перекопська/Матроська 110/28; Перекопська/Сакко і Ванцетті 87/50; Східний 2/10-8; Офіцерська(Шмідта) 125-172, 174-174А, 176, 178, 180-180/25; Перекопська 85, 88-150/1, 154, 156; Перекопська/Хмельницького Б. 136/46; СадовськогоМ(Сакко і Ванцетті ) 1А-46, 63; Сиваська 21-34; Січових стрільців(Калініна ) 16А, 19-27; Старостіна(Церковна)/Волгоградська 88/38; Тягинська(БєдногоД) 71, 73/35, 75, 77, 81, 83-85, 87-87/43, 89-89/2, 91, 93, 95, 97-184; Тягинська(Бєдного)/Чорноморська 186/13; Тягинська (Д.Бєдного)/Січових стрільців(Калініна) 143/20; ХмельницькогоБ 1-16, 41-49; Цегельний 1А-11А; Чорноморська 17, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 605, 1423, 2047, 3479, 3888, 3957, 4006, 4261, 4712, 4852, 6114, 7156, 7288
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ РП-Черноморский яч.05 з 08:30 по 19:00 (попередньо) 08.09.2021 10:10:19
Південне РУ ЗалізнийПорт:
Садова 38, 40А-40В
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 842 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 15:01:14
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 91000546 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-246 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 08.08.2021 14:05:18
Каховське ВДРМ Коробки:
Паркова (Блюхера) 4-4 ГАРАЖ, 6; Терни 6-6-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 93, 231, 3523, 3593, 3772, 3877, 4003, 4150, 4272, 4413, 4443, 4811, 4855
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Коробки" 1Т з 07:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:11:53
Голопристанське ВДРМ Забарино:
Забарська 1-65
Рибальче:
В'яземський 1-5; Друга Набережна 6-212; Лісний 1-4; Набережна 2-133 А, 163А, 167, 193-211; Петренко 62-81; Придніпровська 3-79; Степова 3-4, 58 -а-77; Торгова 1-6; Шкільний 2а
СтараЗбур’ївка:
Базарний 1-10; ГероївУкраїни(Кірова) 1-47; ДніпроваЧайка(Комсомольська) 2, 4, 6, 8-11, 13, 38, 40-63; КовпакаПанаса(Червоноармійська) 1-42; Козацький(Ворошилова) 1; Кутузова 1-18; Молодіжна 2-12; Набережна 1-5; Набережна(Леніна) 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148-150, 152, 154-158, 160, 164-166, 168, 170, 174, 176, 178, 180-184, 186-255; Нахімова 1-67; Партизанський 1-9; Першотравневий 2-19; Рибгосп 1-6; Рибний 1-14; Святотроїцька(Ворошилова) 1-46; Соснова 2; Степова 2-12; територія Старозбур'ївської с/ ради б/н; ШевцовоїЛ 2а-16; Шкільна 2-8; Шкільний 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 104, 107, 145, 184, 375, 399, 485, 650, 681, 784, 824, 890, 921, 989, 1054, 1215, 1308, 1377, 1415, 1423, 1440
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 945 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 15:29:54
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Білозерська 1-2, 4-69; Гоголя 39; Горіхова 9-39; Дружби 2А-54; Миру 1-42; ХмельницькогоБ 19-42; Хмельницького Б 26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20065
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-89 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.09.2021 14:36:49
Високопільське ВДРМ Заградівка:
Жовтнева 39, 57-101; Кузнечна 1-8; Шкільна 2-21, 24-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 139, 186, 1271, 1367
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-227 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 08:30:58
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 1 А; Лісний провулок 4-6; Портова(Леніна) 106; Софіївська(Ворошилова) 2
Скадовська міська рада:
за межами населеного пункиту б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 45, 93, 100, 110, 112, 137, 176, 258, 413, 512, 589, 682, 873, 932, 943, 961, 974, 1002, 1032, 1041, 1080, 1106, 1114, 1151, 1231, 1375, 1404, 1418, 1508, 1525
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1708 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:13:31
Високопільське ВДРМ Борозенське:
Першотравнева 43
Трифонівка:
Вільна 0-35, 61; Зелена 0-26; Миру 0; Степова 0-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20035, 200159, 2001096
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1363 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 11:29:35
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 16, 23, 26; Вишні Остапа 2-22; Кримська 43, 49-50/52, 53, 55-64, 68; Олімпійська 1-2, 4, 6, 8-10; Спортивна 1А-2, 4, 8, 16-26; Шахтарська 1-1Е, 31-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:16:51
Скадовське ВДРМ Володимирівка:
Затишна (Пролетарська) 2/1-16; Зелена (Маркса К) 2-57; Лазурна 1-74; Лозова (Лазо С) 1 А-26; Таврійська(Червоноармійська) 1-53; Центральна (Радянська) 1-52; Шкільна (Леніна) 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6, 63, 66, 115, 727, 763, 786, 828, 839, 844, 1002, 1054, 1145, 1286, 1439, 1457, 1491, 1511, 1521, 1527, 1528
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1753 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:38:11
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 6 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-67 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:39:51
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Васильковий 2; Васильковський(Свердлова) 1-9; Ватутіна 1-4, 5-27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47; Сонячний 1-3, 5-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 621
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-209 Л-2 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 07.09.2021 11:28:08
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Чкалова 2А-8; 28 Армії 1-52; 8 Лютого 2; Абрикосова(Комсомолська) 3-13; Байдукова 1-39; Береговий(Свердлова) 0-57; БолгаринаІ(Калініна) 0-54; Будьоного 2-108; Ватутіна 2-20; Вишнева 0-29; Гоголя 1-32; Горького 1-46; Горького пров 1-8; Декабристів 2-29; Дніпровська 142 а; Дніпровська(Кірова) 0-182; Довженка (Червоногвардійська) 1-19; Жовтнева 1-58; Польова(Петровського) 1-28; Пушкіна пров 1-15; Калинова(Дімітрова) 1-64; Калиновий(Дімітрова ) 1-8; Каховська(Лазо) 0-27; Київська(Дзержинського) 1-105; Ковпака 2-34; Козацька(Будьоного) 6; Комарова 1-29; Котляревського 1-23А; Коцюбинського 1-61А; Леваневського 1-31; Лермонтова 0-86; ЛіниКостенко(К.Маркса) 1-17; Ломоносова 1; Лютого8(Микояна) 1-27; Таврійська(Котовського) 2-55А; Маяковського 1-81; Маяковського пров 1-11; Мельнична 2-6; Пушкіна 1-74; Миру(Куйбишева) 4-131; Миру(Центральна) 113; Михайлівська(Чапаєва) 1-36А; Молодіжна 2-80; Мостова(Радянська) 1-51; Набережна 5-114; Набережний 2-4; Народна(Комінтерна) 1-140; Національна(Орджонікідзе) 0-56А; Незалежності(Тельмана) 1-б/н; Некрасова 1-54; Осипенко 1А-21; Островського 0-88; Рибальська(Артема) 0-9; Садова 0-50; Січня9 1-56; Соборна(Щорса) 3А-67; Соснова 1; Стадіонна 1-7; Степна 1-23; Степний 1-2; Суворова 0-35; Травня1 1-83А; Українська 1-55; Хмельницького(Леніна) 4-200; Хмельницького(Леніна пров) 2-51; Цибулькіна 1-22; Чкалова 2-112; Шевченко 1А-77; Шевченко 1-16; Шкільна(Крупської) 1-52; Ярослава Мудрого(Енгельса) 1-94
Князе-Григорівка:
УкраїнкиЛ(Радянська) 1-58; Адамяна 0-46; Гагаріна 1-60; Дніпровський 1-ТР.Ф; Зелена(Котовського) 1-; Козацька(ПарижськоїКомуни) 0-114; Набережна 0-17; Нова 1-60; Приморська 0-ТР.Ф; Садова 1-; Соборна(Червонопрапорна) 1-57; Степова 1-48; Таврійська(Фрунзе) 1-; Шевченко 2-55
Костянтинівка:
Леніна 2-54; Дзержинського 2-13; Миру 2-38; Центральна (Маяковського) 0-61
Середнє:
Середнє 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 822, 824, 834, 836, 837, 845, 850, 852, 855, 856, 858, 859, 862, 865, 868, 869, 878, 882, 889, 893, 894, 896, 897, 898, 907, 911, 912, 913, 916, 920, 924, 929, 930, 931, 934, 936, 940, 941, 943, 944, 949, 953, 954, 960, 965, 967, 970, 973, 978, 980, 981, 985, 986, 988, 989, 999, 1005, 1011, 1014, 1015, 1017, 1019, 1021, 1024, 1032, 1034, 1036, 1037, 1045, 1051, 1052, 1054, 1057, 1059, 1070, 1071, 1080, 1086, 1087, 1091, 1093, 1096, 1100, 1101, 1113, 1115, 1117, 1119, 1122, 1124, 1125, 1126, 1131, 1132, 1133, 1134, 1137, 1139, 1142, 1144, 1145, 1147, 1148, 1151, 1152, 1154, 1155, 1160, 1165, 1166, 1167, 1170, 1173, 1174, 1175, 1176, 1179, 1180, 1182, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188, 1191, 1192, 1196, 1198, 1199, 1202, 1204, 1206, 1207, 1208, 1210, 1211, 1214, 1218, 1219, 1220, 1222, 1223, 1225, 1226, 1227, 1229, 1233, 1235, 1237, 1238, 1239, 1240, 1242, 1243, 1244, 1248, 1249, 1252, 1256, 1260, 1265, 1266, 1268, 1273, 1280, 1282, 1283, 1284, 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1295, 1296, 1299, 1300, 1301, 1303, 1304, 1305, 1313, 1314, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320, 1321, 1322, 1325, 11115, 37524938, 84000016, 84000601, 84000602, 84000605, 84000609, 84000615
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "В.Лепетиха" 2Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 11:39:09
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Весняна(Комсомольська) 77а, 98; Жовтнева 97, 107, 115А, 125; Квітневий 1; Квітневий 8-10; Миру 91, 93, 95, 97, 99-100, 101-132; Молодіжна 24; Набережная б/н; Центральна(Леніна) 92-132
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 99, 102, 105, 129.1, 159, 161, 295, 324, 569, 676, 742, 914, 958, 1068, 1132, 1149, 1241, 1282, 1316, 1395, 1452, 1470, 1474, 1487, 1489, 78000625
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1747 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 11:04:12
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 961, 18631 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-137 Н.Сірогози з 09:00 по 16:30 (попередньо) 03.08.2021 10:21:42
Херсонське ВДРМ Комишани:
Космонавтів 1; Мостовий 2, 2В, 2Д; Польова 74-110А; Садова 29, 32В-35, 36Б-49А, 51-51А, 56Б; Центральна(Радянська) 36Б, 40-40А, 42А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-661 Л-2 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 31.08.2021 09:47:47
Скадовське ВДРМ Великаандронівка:
Колгоспна 3-13
Гостроподолянське:
Затишна (Пролетарська) 1-35; Леніна 1-42; Таврійська (Радянська) 1-46
Малаандронівка:
Тараса Шевченко (Колгоспна) 1-21
Петрівка:
Вечірня(70 років Жовтня) 1-46; Мира 1-52; Петровського 1-29; Степна 1-24
Шевченко:
40 років Перемоги 1-74; Гірського 1-79; Молодіжна 1-81; Нова 17-...; ШавченкаВ(Пролетарська) 1-61, 63-75
Широке:
Бордунова 57-111
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 66, 115, 197, 207, 213, 513, 560, 665, 717, 885, 962, 1137, 1286, 1369, 1376, 1477, 1520, 1531, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1843 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 16:31:00
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Південна 3-8; Соборна(Леніна) 89а, 108-136; Степова 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1443, 1517, 1530, 1684, 1807, 1885
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-218 Новотроїцьк з 07:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:49:11
Високопільське ВДРМ Запоріжжя:
Набережна 5-74
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-92 Олександрівка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 09:45:51
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:36:00
Високопільське ВДРМ Мала Олександрівка:
Вільна 1-28; Миру(Леніна) 6-7, 9, 12, 17, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20040
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-270 Олександрівка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 09:47:06
Високопільське ВДРМ Білогірка:
Колгоспна 1-20; Миру 1-19; Шевченка 1-18
Давидів Брід:
Виноградна (Радянська) 1-13; Гірська (Чапаєва) 2-32; Красна 2-56; Лугова 1-25; Миру 1-124; Набережна 1-32; Партизанська 2-31; Підгірна 4-68; Садовий 1-14; Стадіонна 1-37; Центральна (Леніна) 1-138; Ювілейна 1-17
Мала Олександрівка:
Вільна 1-28; Миру(Леніна) 6-7, 9, 12, 17, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20026, 20040, 20052, 20055, 20067, 20071, 200101, 200141, 200165, 200244, 200248, 200251, 200253, 200259, 200374, 200398, 2001052, 2001059, 75000659, 104383952078
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1304 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 09:48:52
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Зарічний провулок 15, 17, 19-21; Мельнична 22; Шевченко 47, 49-66, 70, 72, 74, 76; Щорса 1-44, 48-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047, 15782
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-53 Л-1 Каланчак з 08:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:04:06
Херсонське ВДРМ Музиківка:
Львівська1 1-30; Степова 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 25, 29, 35; Тваринників 0-6, 8-8А, п 1; Тваринників 0-7; Травня1 2-4, 7-12, 16, 18-22, 24, 26-34, 36-38
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 27.08.2021 13:17:59
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Коцюбинського 3А, 5-7, 9А, 12А, 14, 16-18, 20; Михайлівська(Чапаєва) 1Б, 3-26А, 28-36А; Соборна 27-29, 31-31А, 33, 44-44А, 46, 48, 50, 52, 58А-67; Травня1 16Б, 18; Шевченко 11А-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 822, 855, 862, 868, 1248
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-32 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 15:05:14
Херсонське ВДРМ Херсон:
Бурзи 1А-30, 32, 34, 36, 40, 42-42А; Докучаєва 6-13/2, 16А; Донецька 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96/8, 98/7-133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159/77, 161; Донецька/Штурвальна 127/6; Макарова Адмірала 95-155; Островського 1/9-40, 42-56/98; Островського 1, 2Б-17Г, 17Е-21, 23-31Б, 41; Полтавська 104/21; Штурвальна 3-18/44, 21/2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 592, 920, 1136, 3529, 4151, 5685, 6194
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-93 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 15:05:43
Високопільське ВДРМ Костирка:
Леніна 2-20; Садова 1-63
Новомиколаївка:
Рослого 4-39; Садова(Чапаєва) 2-63; Суворова 1-69; Цвітаєва 1-54; Центральна (Леніна) 1-66; Шевченка 1-62; Шкільна 1-4
Черешневе(Червоноармійське):
Жовтнева 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 21, 23, 77, 99, 136, 157, 181, 198, 267, 271, 2367
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1531 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 16.08.2021 16:23:20
Великолепетиське ВДРМ Вишневе:
Весела 2-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7153
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-47 Л-1 Рогачик з 09:00 по 15:00 (попередньо) 13.08.2021 07:52:27
Генічеське ВДРМ Стрiлкове:
Азовська 1-20, 118-120; Приморська 125-131; Центральна(Леніна) 266а
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-740 Л-4 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 13:39:03
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
Карбишева 13-17; Степова 3-25; Центральна (Урицького) 1-39
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-354 Л-1 Каховка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 19.08.2021 13:40:29
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
Магістральна (Блюхера) 2-14; Молодіжна 2-35, 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-354 Л-2 Каховка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 19.08.2021 13:40:46
Херсонське ВДРМ Херсон:
Агрономічна/Олешківська січ(Цюрупинська) 9/54; Агрономічна/Пролетарська(Весела) 1/76-2/78; Донецька/Штурвальна 127/6; Агрономічна 1-10, 12, 14/56, 16, 22/27-45; Будівельний 1/112-54; Бурзи 1А-30, 32, 34, 36, 40, 42-42А; Виноградний 3-22/4; Громадянська 2; Докучаєва 6-13/2, 16А; Донецька 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96/8, 98/7-133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159/77, 161; Островського 1, 2Б-17Г, 17Е-21, 23-31Б, 41; СтусаВ(Енгельса)/Запорізька 77/98; СтусаВ(Енгельса )/Смольна 37/85; Єврейська(Войкова ) 53, 55-130; Заміська 1/2-62; Заміська/Весела(Пролетарська) 28/80; Заміська/Олешківська січ(Цюрупинська) 33/71-40/62; Запорізька 82-82Б, 84-185; Комунальний 3-18/71; Макарова Адмірала 95-155; Мала Садова 7; Мостова(Доброхотова ) 62-76, 78-84; Мостовий 4-8; Олешківська1(Цюрупинська1) 3-26; Олешківська2(Цюрупинська2) 3-48; Олешківська3(Цюрупинська3) 4-54; Олешківська4(Цюрупинська4) 4-ГАРАЖ№490; Олешківська січ(Цюрупинська) 36, 38, 40-94; Олешківський(Цюрупинський) 1/108-56; Островського 1/9-40, 42-56/98; Полтавська 10, 12А-15, 24-28, 30, 32, 40, 42, 44-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62, 64, 66-68, 70, 71А-80, 82-84, 86, 88, 90-104/21; Пролетарська(Весела) 41-41А, 43-43А, 45, 47-49, 51-113; Пушкінська 49-50, 52-59, 61, 63; Садова 25, 27, 29, 31, 33, 39-39Б, 41, 43, 45, 47, 50-64; Садова/Смольна 66/72; Садова/Фрітаун 54/68А; Смольна 41, 43, 49, 51-70, 74, 76, 78, 80-82, 83/5-87/42, 89, 91, 93, 95/39, 99, 101, 106, 107 А, 110, 112, 114, 116, 118-118/37, 122; Сорокіна(Качельна) 59, 61, 65-68А, 70/101-73, 76/90-78; Стрітенська(ЛюксембургР) 35, 37-112, 114-114А, 116, 118, 120; СтусаВ(Енгельса ) 35, 39, 41-89, 90-102А, 104, 106, 108-108А, 110, 112, 114, 116-116А, 118-118А, 120, 122/34; Сумська 1-11, 12А-48, 50, 52, 54-54А, 56; Сухарна 1А-3/34, 10-76А, 78, 80, 82-112/38; ФранкаІ 1-9А, 11, 13, 20-51; ФранкаІ/Олешківська 18/49; Фрітаун 37-65/56, 68-68А, 119; Штурвальна 3-18/44, 21/2; Яружна/Котляревського 48/75; Яружна(Овражна) 37-37А, 39, 41-41А, 43, 45, 47-48, 49-83А, 92А-94А, 96-96А, 98-102А, 104; Яружна /Смольна 73/53
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 131, 449, 591, 592, 621, 629, 920, 1136, 1344, 1786, 2032, 2503, 3529, 3848, 4151, 4224, 5685, 6194, 6628, 7358, 7389, 7540
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-ТП-162 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 15:11:21
Голопристанське ВДРМ Бехтери:
Благодатна(Калініна) 1-87; Будівельників 1-21; Виноградна 1-29; Вишнева (Фрунзе) 1-57; Кутузова 1-31; Лебедина(Жовтнева) 1-49; Лиманівська (Чапаева) 1-54; Лікарняна 1-41; Нова 1-18; Озерний(Радянський) 1-5, 13, 24; Прикордонна 1-15А, 17; Садова 1-22; Степова 1-53; Степовий 1-14; Суботи 1-11; Суворова 1-50; Таврійська(Радянська) 2-8, 10А-17, 20-28; Торговий 1а-11; Травня1 1-48; Українська(Кірова) 93, 95, 97, 99-153, 155-197; Ушакова 1-48; Чорноморська 50А; Чорноморська(Горького) 1-52; Шкільна(Леніна) 1Б-1Л, 7-9, 11-30, 33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6, 92, 99, 101, 172, 309, 350, 408, 437, 459, 485, 511, 681, 939, 979, 1026, 1031, 1052, 1059, 1065, 1175, 1223, 1234, 1270, 1321, 1340, 1368, 1369, 1370, 1372, 1373, 11118, 76000045
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 863 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:14:40
Олешківське ВДРМ Підстепне:
Незалежності(Жовтнева) 59, 61, 63-84; Озерна 75; Першотравнева 1-36, 38, 40-42, 44, 46, 50, 52, 56-56А; Підлісна 1-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 303, 541, 841, 874, 1092
Планові роботи на ТП 10(6) кВ КТП-594 Олешки з 09:00 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 14:52:01
Херсонське ВДРМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Монастирська 1-3; Причальна 2-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Дніпровська 1-10; Дунайський 1-11А; Західна 2; Зоряна(Бєлінського) 15-16А, 17-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1-2А, 2В, 4-4А, 6-6Г, 12-12А, 14; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 88, 92-92А, 94А, 96-96А, 98, 100, 102-102А, 104-144, 145-150; Нова 1-14; Носенко 1-11; Південна(Крупської) 1-22; Пушкіна 1-17, 18, 20, 22-28Б, 30А, 36-38Б; Спортивний 1-9; Фестивальна(Чапаєва) 7-Б-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 89-89А, 92-92А; Широка(Червоноармійська) 1-1В, 3-3А, 5-5А, 7-7Б, 9-17, 18, 20-20А, 22-22А, 24, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А
Приозерне:
Зелена 3-9; c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А-8; Горіхова 2-7; Квіткова 1-4; Монастирська 1-7; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2517, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:14:30
Західне РУ Комишани:
Нижня 144-A
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:14:30
Каховське ВДРМ Любимівка:
Мелітопольська 43А, 45, 47, 49-51, 53-53б, 55-57, 59-61А, 63, 65-69, 71, 73-73А, 75, 77, 79-83
В т.ч. особ. рахунки пром.: 310
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-284 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 10.08.2021 16:00:42
Новотроїцьке ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1505 Технічне обслуговування ПС 35 кВ ДНС-2 (аб-1505) з 09:00 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 14:20:53
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Андріївська(Калініна) 2-16; Дружби(Дзержинського) 2, 4А, 6, 8, 10, 12, 14, 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1831, 3245, 3357
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-7 Л-11 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 13:16:41
Високопільське ВДРМ Костирка:
Леніна 2-20; Садова 1-63
Новомиколаївка:
Рослого 4-39; Садова(Чапаєва) 2-63; Суворова 1-69; Цвітаєва 1-54; Центральна (Леніна) 1-66; Шевченка 1-62; Шкільна 1-4
Черешневе(Червоноармійське):
Жовтнева 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 21, 23, 77, 99, 136, 157, 181, 198, 267, 271, 2367
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1531 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 14:54:58
Чаплинське ВДРМ Андріївка:
Андріївка 11; Степова 1-27; Яблунівська 9-58; Яблуновська 2-24
Магдалинівка:
40 років перемоги 1-13; Дружби 0-39; Жовтня 2-12; Миру (Радянська) 1-39; Мічуріна 1-54; Молодіжна 1-44; Північна 1-35; Садова 1-21; Степова 1-16; Таврійська 3-16; Українська (Комсомольська) 1-19; Урожайна (Колгоспна) 3-4; Шкільна 1-16; Ювілейна 1-24; Яблунівська 1-19
Новий Гай:
Шевченко 28; Миру 2-26; Таврійська (Леніна) 1-36
Червона Поляна:
Вишнева 1-53; Заводська 2-12; Мирний провулок 2-10; Пушкіна 5-85; Соборна (Жовтнева) 1А-94; Степова 1-85; Шкільна 2-82
Чорна Долина:
Миру 2; Чорна Долина 62-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 380, 407, 421, 443, 500, 674, 678, 703, 789, 794, 873, 880, 885, 931, 967, 983, 985, 91000547
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "К.Володимирівка" 1Т з 08:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 13:47:27
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
Кучерявоволодимирівка:
Космічна 3-58; Леніна (Шкільна) 1-90; Лермонтова 2-66; Молодіжна 2-45; Степова 2-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 585, 789, 794, 872, 880, 985, 11115
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "К.Володимирівка" 2Т з 08:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 13:48:03
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Шевченко 36-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 14:55:35
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Шевченко 1-35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 14:56:34
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Східна 1-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-3 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 14:57:16
Новотроїцьке ВДРМ Водославка:
Пушкина 1-35; Степова 0-31; Шевченко 3-26
Маячка:
Робоча 1-47; Степова 0-84; Шкільна 2-16
Новомихайлівка:
Відродження 1-20; Леніна ( Таврійська ) 0-119; Нова 1-42; Шевченко 1-11; Шкільний пров 2; Радянська ( Центральна ) 1-136
Оверянівка:
Неизвестная ( Сольона ) 2; Робітнича 5-20; Степова 3-43
Садове:
Садова 2-48; Шкільна 2-37
Сивашівка:
Волчкова 2-11; Миру (Фрунзе) 1/2-62; Молодіжна 1-25; Набережная 1-52; Піонерська ( Шкільна ) 1-30; Поштова 8 А-69; Степова 1-28; Таврическая 1-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1434, 1473, 1475, 1505, 1543, 1580, 1684, 1686, 1802, 1812, 1815, 1820, 1870, 1875, 1927, 1939, 1952, 1953, 1961, 1967, 1975, 2027, 2076, 2102, 2103
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Н.Михаїлівка" 2Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 08.09.2021 14:23:14
Генічеське ВДРМ Щасливцеве:
Гагаріна 1а-2, 17-17а, 19, 21, 23; Енергетична 5; Квітковий 5-17; Комарова 1, 1-г-3А, 5 в, 9, 66А, 72, 76, 78-79, 83-97; КузнєцоваР 1-67; Миру(Леніна) 1-16, 17-117, 119, 121, 123, 130; Морська 1-4А, 5а/1-6-А, 7А-8А, 9в-12Б, 13а-14, 16, 18-18в, 20-20а, 22-22а, 24-26, 28, 30, 32-32Б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-46а, 48-50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62А, 64-64Б, 66-66а, 68, 70-70А, 72, 76-78, 80, 82, 84, 86-86а, 88-108, 110-112, 117А, 123-а, 125А, 129А; Набережна 1-14, 20, 25-27; Приморська 2; Радянська(Зелена) 1-86; Сивашська 0-2А, 81, 85-99
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1229, 1253, 1254, 1258, 1284, 1303, 4082, 4097, 4132, 4227, 4254, 4280, 4402, 4448, 4482, 4518, 4524, 4564, 4587, 4589, 4591, 4596, 4597, 4630, 4823, 4843, 4902, 4941, 4948, 4949, 4970, 5044, 5248
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 693 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 13:23:28
Східне РУ Щасливцеве:
Айвазовського 61
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 693 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 13:23:28
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
30 років Перемоги 3-40; АндріяШептицького(Фрунзе) 2-58; Весняна 2-56; ВіталіяБєлікова(Котовського) 2 А-62А, 75, 80-108, 114-139; Гагаріна 2A; ГончараО 16-32; Горького 6-26; Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 2-10, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38-42, 107/2, 109-111, 113, 115-117, 119, 121-123; Єлизаветівська(Кірова) 66-66 А, 68, 70, 74-76, 78, 82, 86, 88-88 А, 90 А, 92-141; Жовтневої революції/Незалежності (Чапаєва) 3А/2А; Затишна(МарксаК) 0-21, 27, 29, 31, 33, 35-35 А, 41, 43, 45, 47, 49, 53-55, 57, 59, 61, 63, 65, 92-92А, 96, 98, 113, 115, 117-119, 123, 125-127, 129, 131, 139, 143, 147-149, 151, 153, 155; кадастровий номер 6524710100:01:001:1474 0; кадастровий номер 6524710100:01:002:0009 б/н; кадастровий номер 6524710100:01:002:0010 б/н; Курортна(ЛібкнехтаК) 22, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136-159 А; Лазурна(ЛюксембургР) 105, 107, 107 А-139; Мангубінська(Пролетарська) 91-91А, 93-95, 97, 99, 101, 103-105, 109-111, 113, 115-130, 132-140, 142, 144, 146-148; Незалежності(Чапаєва) 2-17, 21-27; Пасічника 1-6, 10, 14, 16-70, 108-136; Покровська(Колгоспна) 4, 8-11, 13-37, 40-146; Поповича 1 А-5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23-25, 27, 29; Портова(Леніна) 141, 143, 153, 157-157 Б, 159-172; Свободи(Жовтневої революції) 3-5, 7-10, 13-74; Свободи/Незалежності 3а/2а; Святоюріївська(Будьонного) 2 А-46; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 135, 137-137 А, 139, 141-141 А, 143-180; Софіївська(Ворошилова) 2-20, 22-43, 45-49, 51, 53, 55, 59, 61-65, 71 А; Фрунзе/Поповича 2А/13; Червоноармійська/Котовського 149 33А; Чкалова 123, 125-125-А, 127-158; Чкалова/Котовського 139/21; Шевченко 95, 97, 99, 101-103, 105-107, 109, 111, 113-154; ШульгиІ 1-55 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 54.1, 73, 96, 98, 166, 191, 197, 285, 291, 321, 324, 374, 377, 523, 581, 613, 682, 683, 727, 753, 767, 776, 785, 840, 848, 850, 878, 911, 938, 974, 985, 993, 998, 1002, 1005, 1041, 1075, 1088, 1152, 1198, 1203, 1205, 1236, 1252, 1287, 1304, 1310, 1332, 1360, 1368, 1381, 1409, 1419, 1428, 1451, 1453, 1462, 1513, 11118, 148001, 78000664, 78000680
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1701 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 16:40:27
Генічеське ВДРМ Щасливцеве:
Джерельна 28; Нахімова 16; Сивашська 0-2, 4-76, 84
Щасливцівська с/рада:
Азов плюс"-Дачний масив, вул.Березнева 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1243, 1722, 4280, 4588, 4855, 5172, 5189, 11116.1
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 694 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 13:24:24
Новокаховське ВДРМ Козацьке:
Видригана 3-17; Дніпровський 6, 19, 23-25; Залізнична 7-29А; Залізничний 4-15; Новий 1-2А, 4-15.; Шевченка 7-93, 235, 243; Шевченка 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 729, 743, 779, 3250, 3263, 7108, 7170, 7211, 7219, 7251, 7293, 7448, 7498, 7552, 7599, 7606, 7626, 7667, 7801
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-98 Берислав з 08:30 по 17:00 (попередньо) 01.09.2021 15:36:34
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Антонівська(Червоноармійська) 1-38; Дніпровська 1-72; Дніпровський 1-17; Довженка(Червонофлотська) 2-87; Залізнична 1-30; Комарова 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-45Б, 47-56; Некрасова 2-7; Прикордонна 1-72; Прикордонний 7-49; Садова 1-5; Українська(Радянська) 1-45; Центральна(Будьонного) 2-19, 21-22, 24, 26; Шевченка 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 370, 565, 591, 592, 1098, 1344, 1482, 2742, 2778, 3474, 4545
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ от ТП-620 к РеК-1 Ф-3408 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 02.09.2021 13:33:27
Каховське ВДРМ Красне:
Партизанська 0-60; Фрунзе 1-33
Лопатки:
Московська 1-20; Шевченка 2-53
Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-15; Мілько 1-3; Першотравнева 1-60; Середня 0-21; Шкільна 0-57
Ясна Поляна:
Хачкаляна 0-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1126, 4318, 4396, 4414, 4699, 4870, 6218, 6280, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 от Р-68 з 08:30 по 18:00 (попередньо) 03.08.2021 11:56:56
Новокаховське ВДРМ Козацьке:
Видригана 3-17; Дніпровський 6, 19, 23-25; Залізнична 7-29А; Залізничний 4-15; Новий 1-2А, 4-15.; Шевченка 7-93, 235, 243; Шевченка 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 729, 743, 779, 3250, 3263, 7108, 7170, 7211, 7219, 7251, 7293, 7448, 7498, 7552, 7599, 7606, 7626, 7667, 7801
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-98 Берислав з 08:30 по 17:00 (попередньо) 01.09.2021 15:41:34
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Південний 2-3; Робоча 12, 14-16А, 18-20, 22, 24, 25А-32, 34, 36-37; Східний 2-6А; Тиха (9Січня) 8, 10, 12-17; Українського прапора(Червонопрапорна) 9, 11-59; Фрунзе 1-1А, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4358
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-1 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:12:21
Херсонське ВДРМ Херсон:
Польова1 166/31, 168, 170-189; Ракетна 19-35; Тургенєва 43-63
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-3 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:31:28
Каховське ВДРМ Красне:
Партизанська 0-60; Фрунзе 1-33
Лопатки:
Московська 1-20; Шевченка 2-53
Ольгіне:
70 років Жовтня 1-21; Соборності (Леніна) 1-24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40
Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-15; Мілько 1-3; Першотравнева 1-60; Середня 0-21; Шкільна 0-57
Ясна Поляна:
Хачкаляна 0-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1126, 4318, 4396, 4414, 4697, 4699, 4870, 6218, 6280, 6326, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 з 08:30 по 09:30 (попередньо) 03.08.2021 12:00:06
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Мельничний 1; Пшенична(Кірова) 202А, 224
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-57 Л-4 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 15:15:08
Каховське ВДРМ Солідарне:
Степова 5; Таврійська (Солідарне) 4-41; Шевченка 1-9
Тавричанка:
40 років Перемоги 1; Гатило 1-57; Дніпровська 1-36; Дубініна 1-50; Матросова 1-34; Молодіжна 1-64; Новоселів 13; Соборна (Леніна) 23, 25, 27, 29-39, 41-47; Степова 2-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 244, 275, 3546
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 154 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 10.08.2021 16:43:53
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Тиха (9Січня) 11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-2 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:14:24
Каховське ВДРМ Красне:
Партизанська 0-60; Фрунзе 1-33
Лопатки:
Московська 1-20; Шевченка 2-53
Ольгіне:
70 років Жовтня 1-21; Соборності (Леніна) 1-24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40
Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-15; Мілько 1-3; Першотравнева 1-60; Середня 0-21; Шкільна 0-57
Ясна Поляна:
Хачкаляна 0-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1126, 4318, 4396, 4414, 4697, 4699, 4870, 6218, 6280, 6326, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 з 16:00 по 18:00 (попередньо) 03.08.2021 12:00:36
Херсонське ВДРМ Херсон:
Державіна/Космічна 41/11; Достоєвського 47/18-72/20; Космічна 1/50-1А, 3-4, 10А, 14, 16, 19/50-34, 45; Тургенєва 41/23-42/25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4652
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-4 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:33:04
Новокаховське ВДРМ Качкарівка:
Гагаріна 2-153; Покровська(Леніна) 1-26; Гардемана 1-106; Миру(Червоноармійська) 1-переуло; Мороза 2-213; Придніпровська(Ворошилова) 0-121; Садова(МарксаК) 1-127
Милове:
Бериславська 1-38; Гагаріна 1-22; Жовтневий 1-8; І.Франка (Комсомольська) 1-42; Л.Українки (Радянська) 1-39; Милодіжна (Піонерська) 1-38; Набережна 1-14; Придніпровська 1-60; Робоча 1-28; Садова 1-40; Степова 1-7; Сухомлинського (Павловського) 1-27; Східна 1-19; Шевченка 1-64; Шкільна (Леніна) 1-23
Саблуківка:
Гагаріна 1-7; Мирна (Жовтнева) 1-29; Молодіжна 2-27; Придніпровська 2-7; Степова 1-40; Центральна (Леніна) 7-32; Шевченка 2-4; Шейка 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 748, 7108, 7120, 7124, 7133, 7171, 7247, 7273, 7293, 7304, 7310, 7320, 7357, 7376, 7448, 7473, 7479, 7495, 7498, 7499, 7519, 7546, 7570, 7575, 7582, 7601, 7649, 7711, 7738, 7760, 7761, 7813, 7832, 7835, 7846, 7847
Планові роботи на ПС 35 кВ ПС 35/10 "Качкарівська" з 09:00 по 18:00 (попередньо) 10.09.2021 07:38:09
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Лісна 5-25; Робоча 13, 17-17А, 21, 23, 25, 33, 35; Українського прапора(Червонопрапорна) 1-3А, 5-8, 10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-3 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:16:03
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Весняна(Комсомольська) 77а, 98; Жовтнева 97, 107, 115А, 125; Квітневий 1; Квітневий 8-10; Миру 91, 93, 95, 97, 99-100, 101-132; Молодіжна 24; Набережная б/н; Центральна(Леніна) 92-132
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 99, 102, 105, 129.1, 159, 161, 295, 302, 324, 335, 569, 676, 742, 914, 958, 1068, 1132, 1149, 1241, 1282, 1316, 1395, 1452, 1470, 1474, 1487, 1489, 11118, 78000625
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Молодіжна" 2Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 15:35:00
Херсонське ВДРМ Херсон:
Мирний 5, 7; ОлесяГончара(Бєлінського) 7-8; Потьомкінська(МарксаК ) 33-42А; Радянська (Ярослава Мудрого) 16А, 18-19, 20-28, 30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 588, 591, 592, 649, 1328, 1348, 1399, 1856, 1903, 2257, 2261, 2324, 2428, 2449, 2488, 2805, 2840, 2850, 2883, 3026, 3070, 3116, 3166, 3232, 3417, 3585, 3674, 3809, 3899, 4103, 4615, 4641, 4693, 4731, 4749, 4796, 5156, 5291, 5491, 5701, 5706, 6447, 6486, 6540, 6795, 7007, 7104, 7143, 7148, 7355
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-19 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:15:05
Каховське ВДРМ Славне:
Леніна 2-73; Мира 0-40; Молодіжна 1-13; Світанок 0; Степова 0; Щорса 0-14
Софіївка:
Без назви 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1069, 1076, 1082, 1126, 4596, 4606, 4870
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 281 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 08:46:20
Високопільське ВДРМ Мала Олександрівка:
Дружби 3-35; Космічна 1-42; Миру(Леніна) 3, 8, 10, 15-16, 18, 24-133; Набережна 1-50; Пролетарська 1-45; Радянська 1А-20; Революції 1А-22; Рибна 1-14; Степова 1-13; Суворова 2-27; Чапаєва 1-10; Шевченка 1-56; Шкільна 2-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20040, 20055, 20059, 20067, 20071, 20097, 200141, 200164, 200213, 200244, 200262, 200304, 200352, 200365, 200380, 2001040, 2001052, 2001331, 75000656
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1307 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 11.08.2021 11:58:42
Генічеське ВДРМ Новоолексіївка:
ЛесіУкраїнки(30рЖовтня) 62, 66, 68, 70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4566, 4923, 5180
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-669 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 15:56:28
23.9.2021
Херсонське ВДРМ Степанівка:
Горіхова 1-21, 23, 25, 27А, 29; Джона Говарда 1-21, 23, 25; Зелена 9; Кам’яна 1-16; Ракетна 4, 26; Торговий 16, 24; Тракторна 1А-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 157, 20390, 20603
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-837 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 14:14:23
Іванівське ВДРМ Нижні Сірогози:
Пушкіна 27-45, 46-90
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-146 Л-2 Н.Сірогози з 08:30 по 16:00 (попередньо) 10.09.2021 09:41:36
Каховське ВДРМ Каїри:
Будьоного 1-7; Мирного 1-13; Партизанська 14, 15 "А"-24; Таврійська (Леніна) 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49, 51, 53-55, 57, 59, 61, 63-98; Чапаєва (Вишнева) 31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65-102
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4414, 6264, 6335
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-12 Горностаевка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 13:13:05
Олешківське ВДРМ Стара Маячка:
Зелена 1-43; Південна 1-14; Польова 3; Польовий 1-13А; Соборна(Ленінградська) 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14А-33А; Степова 1-22; Східна 0-1, 14-22, 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 931
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-539 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 11:00:21
Каховське ВДРМ Каїри:
Шевченка 1, 1 "Г", 1 "Ж"-1 "И", 1 "С", 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17-82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1126, 6248, 6264, 6339, 6370
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-14 Горностаевка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 13:13:21
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 43-43А, 47, 49, 51-51А, 55, 57, 59-59А, 61, 63, 65-67, 74-76А, 86-140, 142-144, 148
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:44:38
Голопристанське ВДРМ Зеленотропинське:
Миру 1-52; Центральна(70 роківЖовтня) 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 309, 321, 681, 1180, 1257, 1432
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-158 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 10:04:55
Великолепетиське ВДРМ Мала Лепетиха:
Шкільна 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 1003, 1019, 1113, 1127, 1220, 1225, 1272, 11115
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-219 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 14:30:50
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 30, 33-35А, 39, 41-41А, 45-45a, 48, 50, 52-54, 56, 58-58А, 60, 62, 64, 68-72, 78-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20126
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:46:46
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Дніпрова(Червонофлотська) 7, 9, 11-15; Зоряна(МарксаК) 38-а, 40-42, 44-48, 50-50а, 54, 56-89; Космодем"янськоїЗ 10, 14-16, 18, 23, 25, 27-29, 31; Центральна(Леніна) 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97-99, 101, 103, 105, 107, 109, 111а, 136, 138, 140, 144, 146
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 1059
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-2 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:28:12
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 227, 242, 247-249, 251-253, 257; Робоча 22-23; Собка 2-3, 6, 9, 12-15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-1 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 19:58:20
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 140А, 146; Південна 2; Харченка 50А, 90-128, 130-130А, 132А, 140-142
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20395
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:47:53
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Ринкова(Щорса) 1-10, 12а, 34, 36; Центральна(Леніна) 36, 38А, 40, 42, 44-78, 80-80а, 84, 86, 88, 90, 92, 94
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 537, 710, 815
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-58 Л-3 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:30:45
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5211, 20457, 21007 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 574 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 10.08.2021 11:28:04
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20065 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-2 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:03:29
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Безроднього 123; Березня8 1-30; БілошкуриМІ 1-16, 22-24; Вишнева(Дзержинського) 1-22, 24-71; Заводська 2-56; Каштанова(Радянська) 114-124; Квітнева(Кірова) 44; Комарова 2-64; Матросова 3-7а, 9; Маяковського 3-63; Меліораторів 1-5, 8-30; Соборна(Леніна) 102; Толбухіна 4-42; Чкалова 1-99; Шевченко 3-17, 18-А-19 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1443, 1497, 1505, 1543, 1592, 1678, 1684, 1738, 1745, 1748, 1837, 1869, 1885, 1931, 1942, 1950, 1953, 1966, 1968, 1973, 1989, 2023, 2026, 2042, 2067, 2074, 2080
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 613 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:47:32
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
8 Березня 1-46; Будівельників (Фрунзе) 1-7А; Горького 1-59; Дніпровського 1-55; Затишна (Радянська) 11-48; Котовського 1-12, 19; КудріІ 3-14; Лисенко 0, 5; Каховська 15, 17, 18А-48, 50; Комарова 2-68; Космодем'янськоїЗ 1, 2-8, 12, 14, 16, 26 А, 28, 30; Маличенка(Калініна) 51-59, 61-б/н; Маяковського провулок 1-6, 8, 10-12; Михайлівська Б/Н; Михайлівська (Піонерська) 0-84, 86-88; Молодіжна 1-30; Олександра Берези 57-А; Першотравневий провулок 2 А; Північний 22-24, 26, 28-47; Роздольний провулок 2; Садова 1-98; Скадовська(Крупської) 3-23, 25, 27, б/н; Спортивний (Скадовський) 1-8; Теплична 0-2, 6-20, Б\Н; УкраїнкиЛ 48, 50, 52, 54, 58, 67-79; Українська 1-13, 17, 19, 21 А-21А, 23, 25, 27-27 А, 29-29А, 31, 33-33 А, 35, 37-37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49-55; Херсонська (Леніна) 0, 2 А-3, 5, 31-62, 66-76; Херсонський провулок 1-20; ХмельницькогоБ 1-82; Чапаєва 0-17; Чорноморська 0-46, 49-53, 55; Шевченко 43-43 А; Шкільний провулок 4А-12; Щорса 45, 52-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 727, 5002, 5003, 5005, 5017, 5026, 5028, 5040, 5041, 5047, 5058, 5070, 5072, 5079, 5088, 5107, 5113, 5120, 5135, 5142, 5146, 5150, 5153, 5184, 5208, 5211, 5216, 5224, 5232, 5237, 5240, 5251, 5253, 5266, 5274, 5276, 5303, 5309, 5320, 5330, 5333, 5338, 5339, 5341, 5342, 5351, 5357, 5360, 5369, 5373, 5393, 5401, 5403, 5404, 5405, 5426, 5431, 5455, 5459, 11118, 15738, 15742, 15750, 15758, 15760, 15761, 15782, 15791, 15809, 15819, 91000020, 91000525, 91000532, 91000535, 91000566
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8303 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:11:54
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Вишневий провулок 1-СХІДНИЙ 3; Теплична 0-1, 4-5, 22; УкраїнкиЛ 81; Шмідта 1-б/н
Новоолександрівка:
Весела 2-7; Водний 1-12; Залізнична 1-38; Миру 1-37; Молодіжна 0-108; Мочаліна 0-44; Прибережна 1-28; Шевченко 1-82; Ювілейна 1-67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5000, 5021, 5042, 5047, 5051, 5099, 5160, 5207, 5210, 5244, 5287, 5292, 5317, 5406, 5429, 11116.1, 11118, 15758, 15760, 15782, 15786, 91000560, 91000568, 91000578
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8304 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:12:47
Каховське ВДРМ Костогризове:
Мічуріна 1-29, 32-44, 50, 61, 163; Чкалова 1, 3-5, 9-14, 27, 31-32, 36-37, 45-55, 60-68, 74, 95, 101, 105, 109-111
В т.ч. особ. рахунки пром.: 318
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-428 Л-1 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:28:20
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 4156 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-428 Л-2 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:28:39
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 235, 237-241, 243; Набережна 64-67, 71-78, 83, 84 А; Шкільна 9, 13-15, 17-19, 21-21-а, 25-29, 31, 34, 40, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20861, 20993
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-4 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:06:08
Каховське ВДРМ Костогризове:
Чкалова 2, 4, 8, 10, 16-26, 28, 32, 86-92, 106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 318
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-428 Л-3 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:29:03
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3659 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-428 Л-4 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:29:18
Новотроїцьке ВДРМ Благовіщенка:
Зелена 1а-6; Леніна ( Центральна ) 1-54; Мира 2-54; Молодіжна 1-29; Степова 2-9
Заозерне:
Нова ( Молодіжна ) 2-59; Рибхозна 2-14; Центральна 2-47
Захарівка:
Генічеська 1-38; Степова 31-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434, 1455, 1479, 1505, 1543, 1587, 1698, 1953, 1961, 2010, 2037, 2042, 2085
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 616 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:54:18
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 681, 827 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-161 Іванівка з 09:00 по 15:30 (попередньо) 30.08.2021 08:59:43
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 4924 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ РП-ТОК 2Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 10:25:19
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Набережна 82А, 84, 85-87, 91-94, 98-103; Шкільна 33, 35, 39А-39Б, 41-43, 53, 57, 59, 61, 90, 96-98, 102, 108, 112
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-5 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:08:54
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Андріївська(Калініна) 81-94, 96; Героїв України(МарксаК) 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64-66, 68-68А, 70, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Гідробудівників 81-96; Дніпровський 91; Дружби(Дзержинського) 80-94; Історична(Леніна ) 37-37А, 39-41а, 43, 45, 47, 49, 51-53, 55, 57; Маяковського 5-7, 9-13, 32-34; Пушкіна 5-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 523, 803, 2422, 2570, 3214, 3218, 3233
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-11 Н.Каховка з 08:30 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 10:54:52
Високопільське ВДРМ Бiляївка:
Зелена 1-58
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1612 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 11.08.2021 14:33:30
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Гоголя 59, 61, 65а; Соборна(Воровського) 109, 111-153, 155-157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 193, 195-199, 201; Соборний (Воровського) 4, 8, 37-39, 43-47, 51-53
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1253, 4470, 4823, 4951
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-042 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 08:34:59
Новокаховське ВДРМ Шляхове:
Бериславська 1-51; Будівельників (МарксаК) 1-6; Гагаріна 1-30; Дитячий (Радгоспний) 3-5; Миру 1-12; Молодіжна 2-12; Некрасова 1-9; Нова 1-22; Новоселів 1-11; Овражна 1-7; Пушкіна 1-30; Садова 1-27; Сонячна 2-7; Степовий 1-12; Східна 1-15; Центральна (Леніна) 2-45; Чкалова 2-18; Щаслива (Комсомольська) 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743, 758, 7108, 7293, 7445, 7544, 7688, 7706, 7712, 7843, 87000020
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1008 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:38:06
Херсонське ВДРМ Херсон:
ВазоваІ 3А, 5; КулішаМ 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3430, 5998, 6064, 7056, 7209
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-837 1Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:00:57
Чаплинське ВДРМ Скадовка:
Першотравнева 0-22, 25-28; Урожайна (Энгельса) 2-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 880
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-1 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:31:13
Херсонське ВДРМ Херсон:
ВазоваІ 3; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 9, 11-11А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 592, 1573, 2122, 2719, 6022, 6085, 6138
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-837 2Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:01:18
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вірьовчин4 21А, 23-23А; КулішаМ 1А, 3А; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 25; Старий УкрНДІЗЗ 7, 18; УкрНДІЗЗ 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1860, 2719, 3911, 4902, 6030, 6104
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-838 1Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:01:35
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 838 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-2 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:32:22
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вірьовчин4 22, 29-37; КулішаМ 3; Старий УкрНДІЗЗ 5-6А, 10-11, 22; УкрНДІЗЗ 2-11, 13-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 37, 125, 449, 2965, 5959, 6104
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-838 2Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:02:31
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Горького 1-44Н, 46Н-62Н, 64аН, 66Н, 68, 70Н, 110; Дружби (МарксаК) 5Н-6, 50Н; Пушкіна 11Н
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-255 Л-1 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 15:49:14
Чаплинське ВДРМ Надеждівка:
8 березня 1-37; Корольова 33-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 445, 920
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-97 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 09:10:05
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Горького 19, 21, 23, 25-25А, 27, 29, 31-72; Мельнична 1, 3, 5; Перекопська 45, 48, 52-53; Робочий 2, 4, 9; Травня1 58, 66-68, 72а, 74, 76, 78, 82, 84, 88, 92, 94, 96, 100-102, 106, 108, 110, 116, 123-131; Червона 10, 12, 14, 16-79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 304, 468
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-97 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 17:48:56
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Лермонтова 47, 49, 54-66, 68-68 А; Чорноморська 30, 32-45; Шкільна 40А
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-32 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 09:14:21
Чаплинське ВДРМ Скадовка:
Дружби (Леніна) 1-38; Піонерська 1-38; Пушкіна 1, 3, 5-7, 9, 11-19, 21-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 443, 500, 689, 815
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-3 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:33:05
Іванівське ВДРМ Братське:
Дружби 2-108; Першотравнева 1-48; Садова 3-48
Степне:
40 років Перемоги 1-32; 60 років Жовтня 1-50; 60 років Комсомолу 6; Братська 1-20; Гагаріна 1-41; Европейська(Чапаєва) 1-33; Зелена 1-13; Леніна 2-31; Миру 1-4; Молодіжна 1-24; Перемоги 1-25; Першотравнева 5-40; Робоча 1-23; Садова 3-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 543, 679, 879, 904, 951, 1042, 11115, 18626, 18639, 18648, 18660, 18661, 18680, 18705
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Степова 1Т" з 12:00 по 14:00 (попередньо) 10.09.2021 13:31:24
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 367, 421 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-4 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:34:09
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1015, 1030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 482 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:42:22
Генічеське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1308, 1317 Планові роботи на лінії 10(6) кВ Ф-51 отп. ЛР-221 з 10:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 10:10:08
Високопільське ВДРМ Борозенське:
Мічуріна 4-9; Українська (Радянська) 18/3; Шкільний 1-14, 16
Пятихатки:
Жовтнева 1-46; Молодіжна (Радянська) 2-44; Першотравнева 2-50; Ювілейна 3-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031, 200107, 200136, 200244, 200248, 200272, 2001052
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1354 з 09:00 по 18:00 (попередньо) 11.08.2021 14:51:26
Генічеське ВДРМ Азовське(Фрунзе):
Балка 1; Біла 1-32; Большак 47; Великі Берестяни 1-63; Гагаріна 23, 25, 27-72; Зелена 0-16; Миру 1-67; Соляна 1-56; Східна 1-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1284, 1753, 4164, 4227, 4245, 4331, 4518, 4639, 4678, 4753, 4843, 4941, 5135, 5208, 5236
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 701 з 10:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 10:11:34
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарна (Котовського) 37А-50, 51А-53, 57, 59-76, 78, 80; РазінаСтепана 12, 14-22, 25, 27
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-2 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:08:55
Херсонське ВДРМ Херсон:
ПатонаЄ 21/15; Шенгелія 13:2-13:3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 4712, 5451
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-913 1Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 13:23:22
Херсонське ВДРМ Херсон:
Патона 27; ПатонаЄ 23:3, 25:2-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2719, 4539, 6139
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-885 1Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 13:23:38
Новокаховське ВДРМ ЧервонийМаяк:
Виноградна 1-28; Спортивна 1, 6-15; Шевченка 2-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7477
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-415 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30 (попередньо) 11.08.2021 07:34:18
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:04:50
Херсонське ВДРМ Херсон:
Шенгелія 13:1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5912, 5913, 6164
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-913 2Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 13:24:32
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 7783 Поточний ремонт лінії 10(6) кВ Яч-3 Тавань Солар-2-1 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:56:12
Херсонське ВДРМ Херсон:
ПатонаЄ 23:1-23:2, 25-25:1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 5695, 6035, 6098
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-885 2Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 13:24:52
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 468 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1919 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 19:38:50
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 7800 Поточний ремонт лінії 10(6) кВ Яч-12 Тавань солар-1 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:57:13
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гагаріна 36-36А, 43-43А, 45, 47, 49, 51-51/1, 53, 55-55а, 57, 59-61; РазінаСтепана 9-11, 11/3-11/4; Тираспольська 10, 12-25, 27/10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-3 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:11:03
Новокаховське ВДРМ Новокаїри:
30 років Перемоги 1-37; Бархутова 1-75; Гагаріна 1-13; Зелена 1-83; Набережна 2-27; Садова (50 років СРСР) 1-40; Степова 1-40; Українська (Дзержинського) 1-35; Шевченка 1-24; Ювілейна 1-44
Республіканець:
Запоріжзька 2-45; КуликаІ 1-6; Молодіжна 1-37; Радянська 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 677, 7108, 7120, 7191, 7284, 7293, 7437, 7448, 7572, 7675, 7768, 7847
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Новокаїрська" з 09:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 09:14:18
Генічеське ВДРМ Люблінка:
Перекопська 1-23; Степна 1-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1214, 4518, 4772, 4941
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Сх-11 з 09:00 по 15:00 (попередньо) 06.09.2021 07:22:25
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 4Н-112Н; Миру 1н-83Н; Молодіжна 1Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н-106
Тимофіївка:
Степова 1Н-65Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 679, 702, 791, 800, 802, 823,, 927, 930, 941, 950, 1014, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 483 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:55:06
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 75000664 Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС-35/6 кВ "Золотобалківська" 3Т з 10:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:16:22
Високопільське ВДРМ Камянка:
Яковенка 1-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 31, 186
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-185 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 08:10:47
Олешківське ВДРМ Раденськ:
Гагаріна 1А-12, 14-20, 22-48; Добровольського 29; Добровольського (Добровольців) 16, 18-19, 23-31; Лісна 4; Нарожного 1-44, 46-50; Нарожного 0; Першотравнева 0-12, 14, 16, 18, 20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 497, 701, 841, 1116, 79000067
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-302 Олешки з 08:00 по 13:00 (попередньо) 28.08.2021 14:44:54
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
кадастровий номер 6522384300:02:001:0436 б/н; кадастровий номер: 6522384300:02:001:0564 б/н; кадастровий номер: 6522384300:02:001:0566 б/н; кадастровий номер 6522384300:02:039:0041 .; Кооперативна 54; Маячна 8/1; Миру 22, 22 В, 23 в, 44-44/1, Б/Н; Морська 1, 1-К-1 М, 2 Н-3, 4, 5, 6/1-8-Б, 8В-11/1, 12, 13-15Б, 16/1-17, 18Б, 19/1-20 А, 20 Г, 21/1-23, 23Б/1, 24, 25-25/1, 25/16-25/19, 25/8-25 А, 25 Д, 25З, 25 Я-29Г/1, 29Д-31 В, 31 З-31К, 32-33Б, 34-38 а, 40-75, б/н, Б/Н, Б\Н, діл.1; Перспективна Б\Н; Садова 38, 40А-40В, 45А-45Б, 46А, 48, 65; Травня1 41, 43, 45-62, 62А-74, 76, 78, 80, 82, 108; Шкільна 10, 12, 12Б, 14-15, 15 А, 16-17, 17б-18А, 19-39А, 41-43а, 43 Г, б/н, Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 50, 161, 350, 452, 453, 461, 468, 477, 481, 486, 511, 581, 620, 626, 675, 676, 677, 812, 856, 864, 870, 894, 904, 905, 913, 915, 923, 925, 931, 991, 1048, 1059, 1062, 1067, 1070, 1092, 1097, 1150, 1191, 1192, 1193, 1199, 1208, 1209, 1276, 1281, 1293, 1306, 1328, 1364, 1372, 1373, 1429
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 842 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 15:01:25
Олешківське ВДРМ Раденськ:
Абрикосова 4; Жовтнева 8; Лісна 0-3, 5-41; Молодіжна 1-20; Незалежності 35; Садова 1-27; Соняшна 1-3; Шкільна 23, 27-27А, 29-29А, 31-33, 35, 38, 46-56; Шкільний 7; Яблочна 5-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 573, 1039
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-306 Олешки з 13:00 по 16:30 (попередньо) 28.08.2021 14:46:29
Південне РУ ЗалізнийПорт:
Садова 38, 40А-40В
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 842 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 15:01:25
Чаплинське ВДРМ Хрестівка:
Асканійська 3; Гагаріна 15-15А, 20-42; Миру 1-8; Олімпійська 1-55; Пожарського 1-4; Садова 1-36; Центральна (Леніна) 1-25, 27-29, 32-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388, 445, 561, 797, 821, 824, 854, 11116.1
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-152 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 08.08.2021 14:07:09
Каховське ВДРМ Коробки:
Паркова (Блюхера) 4-4 ГАРАЖ, 6; Терни 6-6-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 93, 231, 3523, 3593, 3772, 3877, 4003, 4150, 4272, 4413, 4443, 4811, 4855
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Коробки" 1Т з 07:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:11:53
Голопристанське ВДРМ Забарино:
Забарська 1-65
Рибальче:
В'яземський 1-5; Друга Набережна 6-212; Лісний 1-4; Набережна 2-133 А, 163А, 167, 193-211; Петренко 62-81; Придніпровська 3-79; Степова 3-4, 58 -а-77; Торгова 1-6; Шкільний 2а
СтараЗбур’ївка:
Базарний 1-10; ГероївУкраїни(Кірова) 1-47; ДніпроваЧайка(Комсомольська) 2, 4, 6, 8-11, 13, 38, 40-63; КовпакаПанаса(Червоноармійська) 1-42; Козацький(Ворошилова) 1; Кутузова 1-18; Молодіжна 2-12; Набережна 1-5; Набережна(Леніна) 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148-150, 152, 154-158, 160, 164-166, 168, 170, 174, 176, 178, 180-184, 186-255; Нахімова 1-67; Партизанський 1-9; Першотравневий 2-19; Рибгосп 1-6; Рибний 1-14; Святотроїцька(Ворошилова) 1-46; Соснова 2; Степова 2-12; територія Старозбур'ївської с/ ради б/н; ШевцовоїЛ 2а-16; Шкільна 2-8; Шкільний 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 104, 107, 145, 184, 375, 399, 485, 650, 681, 784, 824, 890, 921, 989, 1054, 1215, 1308, 1377, 1415, 1423, 1440
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 945 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 15:30:08
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Білозерська 1-2, 4-69; Гоголя 39; Горіхова 9-39; Дружби 2А-54; Миру 1-42; ХмельницькогоБ 19-42; Хмельницького Б 26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20065
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-89 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.09.2021 14:37:23
Високопільське ВДРМ Новокамянка:
Гвардійська 1-32; Зелена 1-108; Київська 5-81; Миру (Комунарів) 5-82; Нова 1-39; Першотравнева 1-21; Спортивна 2-3; Травнева 15; Херсонська 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200123, 200141, 200196, 200205, 200244, 200280, 200338, 200449, 2001048, 2001052, 75000663, 75000665
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1361 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 11:28:23
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 1 А; Лісний провулок 4-6; Портова(Леніна) 106; Софіївська(Ворошилова) 2
Скадовська міська рада:
за межами населеного пункиту б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 45, 93, 100, 110, 112, 137, 176, 258, 413, 512, 589, 682, 873, 932, 943, 961, 974, 1002, 1032, 1041, 1080, 1106, 1114, 1151, 1231, 1375, 1404, 1418, 1508, 1525
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1708 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:13:53
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
межа Райської сільської ради водяной колодец; с/рада Райська свердловина для водопосточання
Райська сільська рада:
Райська сільська рада 0
Райське:
Весела(Піонерська) 1-13; Виноградна 7-26; Донецька 01а-47; ЄвгенаРимаренка(Жовтнева) 1-31; землі Райської сільської ради 0; Київська 1-21; Молодіжна 2-14; Піщане 1-14; Комарова 01а-48; Мічуріна 01а-52; Новорічна 2-26; Основська 1-22; Райська(Комсомольська) 1-14; Сонячна(Леніна) 02в-54; Тімірязєва 01а-51; Черняка 1-22; Шевченка 01а-49
Тополівка:
Березня8 1-58; Виноградна 6-44; Вишнева(Червоноармійська) 1-29; Космонавтів 1-57; Нахимова 2-27; Основська 2-26; Плодова(Комсомольська) 1-33; Польова 1-22; Садова 1-7; Студентська 1-14; Суворова 1-14; ТарасаШевченка(Краснофлотська) 1-14; Травня1 1-14; Урожайна 1-11; Ушакова 1-60; Центральна(Фрунзе) 2-39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 182, 193, 218, 269, 317, 393, 405, 447, 475, 506, 584, 650, 674, 856, 857, 858, 902, 910, 1818, 1978, 2010, 2034, 2189, 2201, 2511, 2611, 3201, 3232, 3250, 3300, 3303, 3356, 3380, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 81 ПС35кВ Основа з 11:00 по 11:00 (попередньо) 01.09.2021 12:00:51
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 16, 23, 26; Вишні Остапа 2-22; Кримська 43, 49-50/52, 53, 55-64, 68; Олімпійська 1-2, 4, 6, 8-10; Спортивна 1А-2, 4, 8, 16-26; Шахтарська 1-1Е, 31-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:17:08
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 6 Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-67 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:40:32
Новотроїцьке ВДРМ Качкарівка:
Мира 1-11; Перемоги 3-4
Подове:
Зелена 1-48; Приканальна 1-12; Радянська ( Соборна ) 1-10; Торгова 1-36; Шкільна 2-62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1434, 1543, 1721, 1953, 1961, 1982, 2027, 2070, 2100, 14071
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Подове" 1Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:22:24
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Гоголя 59, 61, 65а; Соборна(Воровського) 109, 111-153, 155-157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 193, 195-199, 201; Соборний (Воровського) 4, 8, 37-39, 43-47, 51-53
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1253, 4470, 4823, 4951
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-042 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:41:35
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Весняна(Комсомольська) 77а, 98; Жовтнева 97, 107, 115А, 125; Квітневий 1; Квітневий 8-10; Миру 91, 93, 95, 97, 99-100, 101-132; Молодіжна 24; Набережная б/н; Центральна(Леніна) 92-132
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 99, 102, 105, 129.1, 159, 161, 295, 324, 569, 676, 742, 914, 958, 1068, 1132, 1149, 1241, 1282, 1316, 1395, 1452, 1470, 1474, 1487, 1489, 78000625
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1747 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 11:04:41
Новотроїцьке ВДРМ Катеринівка:
Жовтнева 28-54; Центральна 3-36
Новорепівка:
Заречна 4-53; Леніна ( Широка ) 1-40; Молодіжна 1-24; Центральна 2-60
Подове:
Гагаріна 1-12; Добровольского 2-32; Леніна ( вул. імені Анатолія Сторчака ) 1-31; Маркса К. ( Шевченка ) 2а-38; Мира 1-11; Пугача 1; Подовська 3-30; Пушкина 2-41; Садова 1-41; Східна 1-26; Торгова 42-52; Чкалова 1-27
Софіївка:
Миру (Леніна) 1-83; Молодіжна 1-92; Робітнича 1-5; Східна 5-86
Чумацький Шлях (Володимиро-Іллінка):
Братів Польченко 2-62; Будьоного ( Польова ) 1-35; Гагаріна 2-20; Комарова 3-89; Леніна ( Мира ) 2-21; Лукьянова 1-96; Молодіжна 1-37; Перемоги 1-28; Садова 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1466, 1470, 1538, 1542, 1543, 1580, 1656, 1669, 1674, 1742, 1767, 1802, 1825, 1829, 1850, 1865, 1896, 1912, 1953, 1961, 1974, 1999, 2000, 2013, 2024, 2042, 2048, 2065, 2066, 11115
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Подове" 2Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:24:30
Чаплинське ВДРМ Строганівка:
Петренко 65-67, 69, 71, 73, 75-100
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-464 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 11:53:14
Чаплинське ВДРМ Строганівка:
Петренко 65-67, 69, 71, 73, 75-100
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-464 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 11:54:19
Чаплинське ВДРМ Строганівка:
Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 21-79
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-464 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 11:54:43
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 898, 18621 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-123 Н.Сірогози з 09:00 по 16:30 (попередньо) 03.08.2021 10:23:39
Чаплинське ВДРМ Строганівка:
Шкільна (Фрунзе) 8-10, 23-25, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-460 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 11:58:12
Чаплинське ВДРМ Строганівка:
Шкільна (Фрунзе) 12, 14-20, 26, 28-77
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-460 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 12:00:52
Голопристанське ВДРМ ВільнаДружина:
Незалежності 1-12
Очаківське:
Південна 1а-12Б; Приморська 1А-34; Степова 2-38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 64, 303, 1009, 1219, 1406
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 874 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 12:05:37
Чаплинське ВДРМ Строганівка:
Олінчука 32, 34-93
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-463 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 12:04:50
Чаплинське ВДРМ Строганівка:
Петренко 25, 29, 31-64, 68, 70, 72, 74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 654
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-508 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 12:07:22
Чаплинське ВДРМ Строганівка:
Олінчука 3-11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-521 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 12:09:46
Херсонське ВДРМ Комишани:
Космонавтів 1; Мостовий 2, 2В, 2Д; Польова 74-110А; Садова 29, 32В-35, 36Б-49А, 51-51А, 56Б; Центральна(Радянська) 36Б, 40-40А, 42А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-661 Л-2 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 31.08.2021 09:48:04
Каховське ВДРМ Запорізьке:
Леніна 4-8, 10, 14, 16, 18, 22-24, 26-28, 30, 34, 36-38; Північна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4669, 6241
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 13:24:56
Скадовське ВДРМ Великаандронівка:
Колгоспна 3-13
Гостроподолянське:
Затишна (Пролетарська) 1-35; Леніна 1-42; Таврійська (Радянська) 1-46
Малаандронівка:
Тараса Шевченко (Колгоспна) 1-21
Петрівка:
Вечірня(70 років Жовтня) 1-46; Мира 1-52; Петровського 1-29; Степна 1-24
Шевченко:
40 років Перемоги 1-74; Гірського 1-79; Молодіжна 1-81; Нова 17-...; ШавченкаВ(Пролетарська) 1-61, 63-75
Широке:
Бордунова 57-111
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 66, 115, 197, 207, 213, 513, 560, 665, 717, 885, 962, 1137, 1286, 1369, 1376, 1477, 1520, 1531, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1843 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 16:31:50
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:35:47
Новотроїцьке ВДРМ Зелене:
Зелена 2-53а, 55, 57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1396, 1421, 1452, 1513, 1953
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-384 Новотроїцьк з 07:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 10:39:19
Високопільське ВДРМ Кучерське:
Жовтнева 0-25; Механізаторів 1-34; Садова 1-9; Степова 2-38; Сумська 1-30; Східний 1-8; Театральний 2-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031, 20059, 200107, 2001052
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-153 Олександрівка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 09:50:08
Високопільське ВДРМ Мала Шестірня:
Миру(Леніна) 1-92; Молодіжна 1-58; Шкільний 0
Новогригорівка:
Лугова 1-11; Молодіжна 4-62; Садова 1-18; Степова 1-11
Федорівка:
Гагаріна 0-20; Набережна 1-15; Садова 1; Степова 7-18; Цвіточна 1-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 77, 111, 136, 143, 163, 178, 191, 195, 201, 222, 267, 322, 368, 1244, 1667
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1506 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 16.08.2021 16:17:49
Високопільське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20031 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-120 Олександрівка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 09:51:17
Високопільське ВДРМ Борозенське:
Мічуріна 4-9; Українська (Радянська) 18/3; Шкільний 1-14, 16
Пятихатки:
Жовтнева 1-46; Молодіжна (Радянська) 2-44; Першотравнева 2-50; Ювілейна 3-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031, 200107, 200136, 200244, 200248, 200272, 2001052
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1354 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 09:51:58
Херсонське ВДРМ Музиківка:
Лісна 1-15; Набережна 2; Теплична 1-13А, 17-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 27.08.2021 13:18:35
Каховське ВДРМ Любимівка:
Північна(Піонерська) 1-10; Солідарна(Радянська) 1-11; СухомлинськогоВ.(Колгоспна) 6, 8-9, 11, 13; ФранкаІ(Червоноармійська) 1А-45; Центральна(Леніна) 1-30, 32-53, 55; Шевченка 1-9, 11-13, 15, 17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 3403, 3708, 3841, 4805, 4867
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-341 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 10.08.2021 15:48:02
Херсонське ВДРМ Херсон:
Бурзи 1А-30, 32, 34, 36, 40, 42-42А; Докучаєва 6-13/2, 16А; Донецька 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96/8, 98/7-133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159/77, 161; Донецька/Штурвальна 127/6; Макарова Адмірала 95-155; Островського 1/9-40, 42-56/98; Островського 1, 2Б-17Г, 17Е-21, 23-31Б, 41; Полтавська 104/21; Штурвальна 3-18/44, 21/2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 592, 920, 1136, 3529, 4151, 5685, 6194
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-93 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 15:07:40
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
Аеродромна 1-49; МудрогоЯ(Кірова) 157-159, 161-163, 165, 167, 169, 171, 173-220, 224-224А, 226, 228, 232-234, 236, 238-240, 242, 244; Центральна(Леніна) 116, 118, 120-122, 128, 130, 132-159; Ювілейна 80, 82-84, 127, 133А-157
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7060, 7153, 7171, 7224, 11957, 11990, 111026
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3711 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 07:55:14
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Горького 1-46; Горького пров 1-8; Каховська(Лазо) 1; Київська(Дзержинського) 6, 54А-105; Кірова 0, 29-121, 122, 124А; Коцюбинського 1-61А; Лермонтова 0, 5, 8, 10-11; Маяковського 38, 40-40А, 41А-81; Михайлівська(Чапаєва) 1Б, 3-36А; Соборна 7-11, 13, 15-17, 19, 22А-67; Суворова 0-35; Травня1 1-18, 19, 21; Шевченко 1А-77; Шевченко 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 822, 855, 859, 862, 868, 893, 898, 1037, 1052, 1057, 1144, 1204, 1206, 1208, 1220, 1248, 1317
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 328 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 15:07:53
Каховське ВДРМ Коробки:
40 років Перемоги 1-5, 7, 9, 11, 13-31; Каховська 1-59; Молодіжна 2-52; Нова 2-42; Польова 3-19; Пушкіна 1-42; Степова 1-3; Таврійська 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 93, 96, 231, 3783, 4029, 4073, 4074, 4363, 4457, 4659, 10999
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 123 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 14:45:33
Херсонське ВДРМ Херсон:
Агрономічна/Олешківська січ(Цюрупинська) 9/54; Агрономічна/Пролетарська(Весела) 1/76-2/78; Донецька/Штурвальна 127/6; Агрономічна 1-10, 12, 14/56, 16, 22/27-45; Будівельний 1/112-54; Бурзи 1А-30, 32, 34, 36, 40, 42-42А; Виноградний 3-22/4; Громадянська 2; Докучаєва 6-13/2, 16А; Донецька 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96/8, 98/7-133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159/77, 161; Островського 1, 2Б-17Г, 17Е-21, 23-31Б, 41; СтусаВ(Енгельса)/Запорізька 77/98; СтусаВ(Енгельса )/Смольна 37/85; Єврейська(Войкова ) 53, 55-130; Заміська 1/2-62; Заміська/Весела(Пролетарська) 28/80; Заміська/Олешківська січ(Цюрупинська) 33/71-40/62; Запорізька 82-82Б, 84-185; Комунальний 3-18/71; Макарова Адмірала 95-155; Мала Садова 7; Мостова(Доброхотова ) 62-76, 78-84; Мостовий 4-8; Олешківська1(Цюрупинська1) 3-26; Олешківська2(Цюрупинська2) 3-48; Олешківська3(Цюрупинська3) 4-54; Олешківська4(Цюрупинська4) 4-ГАРАЖ№490; Олешківська січ(Цюрупинська) 36, 38, 40-94; Олешківський(Цюрупинський) 1/108-56; Островського 1/9-40, 42-56/98; Полтавська 10, 12А-15, 24-28, 30, 32, 40, 42, 44-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62, 64, 66-68, 70, 71А-80, 82-84, 86, 88, 90-104/21; Пролетарська(Весела) 41-41А, 43-43А, 45, 47-49, 51-113; Пушкінська 49-50, 52-59, 61, 63; Садова 25, 27, 29, 31, 33, 39-39Б, 41, 43, 45, 47, 50-64; Садова/Смольна 66/72; Садова/Фрітаун 54/68А; Смольна 41, 43, 49, 51-70, 74, 76, 78, 80-82, 83/5-87/42, 89, 91, 93, 95/39, 99, 101, 106, 107 А, 110, 112, 114, 116, 118-118/37, 122; Сорокіна(Качельна) 59, 61, 65-68А, 70/101-73, 76/90-78; Стрітенська(ЛюксембургР) 35, 37-112, 114-114А, 116, 118, 120; СтусаВ(Енгельса ) 35, 39, 41-89, 90-102А, 104, 106, 108-108А, 110, 112, 114, 116-116А, 118-118А, 120, 122/34; Сумська 1-11, 12А-48, 50, 52, 54-54А, 56; Сухарна 1А-3/34, 10-76А, 78, 80, 82-112/38; ФранкаІ 1-9А, 11, 13, 20-51; ФранкаІ/Олешківська 18/49; Фрітаун 37-65/56, 68-68А, 119; Штурвальна 3-18/44, 21/2; Яружна/Котляревського 48/75; Яружна(Овражна) 37-37А, 39, 41-41А, 43, 45, 47-48, 49-83А, 92А-94А, 96-96А, 98-102А, 104; Яружна /Смольна 73/53
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 131, 449, 591, 592, 621, 629, 920, 1136, 1344, 1786, 2032, 2503, 3529, 3848, 4151, 4224, 5685, 6194, 6628, 7358, 7389, 7540
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-ТП-162 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 15:10:36
Каховське ВДРМ Каїри:
60 років Комсомолу 1-11; Таврійська (Леніна) 1, 3-30, 32, 34, 36, 38, 40-42, 46, 48, 50-50Б, 52, 56, 58, 60, 62, 133Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1080, 1082, 1193, 4356, 4398, 4464, 4605, 6264
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-1 Горностаевка з 08:30 по 17:00 (попередньо) 03.08.2021 11:36:31
Голопристанське ВДРМ Бехтери:
Вишнева (Фрунзе) 8, 47-57; Прикордонна 17; Травня1 1, 3-44, 46-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1340
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-324 Л-1 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:20:44
Олешківське ВДРМ Підстепне:
Незалежності(Жовтнева) 59, 61, 63-84; Озерна 75; Першотравнева 1-36, 38, 40-42, 44, 46, 50, 52, 56-56А; Підлісна 1-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 303, 541, 841, 874, 1092
Планові роботи на ТП 10(6) кВ КТП-594 Олешки з 09:00 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 14:52:16
Херсонське ВДРМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Монастирська 1-3; Причальна 2-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Дніпровська 1-10; Дунайський 1-11А; Західна 2; Зоряна(Бєлінського) 15-16А, 17-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1-2А, 2В, 4-4А, 6-6Г, 12-12А, 14; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 88, 92-92А, 94А, 96-96А, 98, 100, 102-102А, 104-144, 145-150; Нова 1-14; Носенко 1-11; Південна(Крупської) 1-22; Пушкіна 1-17, 18, 20, 22-28Б, 30А, 36-38Б; Спортивний 1-9; Фестивальна(Чапаєва) 7-Б-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 89-89А, 92-92А; Широка(Червоноармійська) 1-1В, 3-3А, 5-5А, 7-7Б, 9-17, 18, 20-20А, 22-22А, 24, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А
Приозерне:
Зелена 3-9; c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А-8; Горіхова 2-7; Квіткова 1-4; Монастирська 1-7; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2517, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:14:47
Західне РУ Комишани:
Нижня 144-A
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:14:47
Високопільське ВДРМ Костирка:
Леніна 2-20; Садова 1-63
Новомиколаївка:
Рослого 4-39; Садова(Чапаєва) 2-63; Суворова 1-69; Цвітаєва 1-54; Центральна (Леніна) 1-66; Шевченка 1-62; Шкільна 1-4
Черешневе(Червоноармійське):
Жовтнева 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 21, 23, 77, 99, 136, 157, 181, 198, 267, 271, 2367
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1531 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 14:54:58
Чаплинське ВДРМ Андріївка:
Андріївка 11; Степова 1-27; Яблунівська 9-58; Яблуновська 2-24
Магдалинівка:
40 років перемоги 1-13; Дружби 0-39; Жовтня 2-12; Миру (Радянська) 1-39; Мічуріна 1-54; Молодіжна 1-44; Північна 1-35; Садова 1-21; Степова 1-16; Таврійська 3-16; Українська (Комсомольська) 1-19; Урожайна (Колгоспна) 3-4; Шкільна 1-16; Ювілейна 1-24; Яблунівська 1-19
Новий Гай:
Шевченко 28; Миру 2-26; Таврійська (Леніна) 1-36
Червона Поляна:
Вишнева 1-53; Заводська 2-12; Мирний провулок 2-10; Пушкіна 5-85; Соборна (Жовтнева) 1А-94; Степова 1-85; Шкільна 2-82
Чорна Долина:
Миру 2; Чорна Долина 62-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 380, 407, 421, 443, 500, 674, 678, 703, 789, 794, 873, 880, 885, 931, 967, 983, 985, 91000547
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "К.Володимирівка" 1Т з 08:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 13:49:51
Голопристанське ВДРМ Кохани:
Лісова 1-15, 19-25; Миру 1-13; Молодіжна 01-23; Торговий 2-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60, 72, 165, 497, 511, 848, 1362
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-201 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:05:53
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
Кучерявоволодимирівка:
Космічна 3-58; Леніна (Шкільна) 1-90; Лермонтова 2-66; Молодіжна 2-45; Степова 2-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 585, 789, 794, 872, 880, 985, 11115
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "К.Володимирівка" 2Т з 08:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 13:50:32
Новокаховське ВДРМ Козацьке:
Видригана 3-17; Дніпровський 6, 19, 23-25; Залізнична 7-29А; Залізничний 4-15; Новий 1-2А, 4-15.; Шевченка 7-93, 235, 243; Шевченка 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 729, 743, 779, 3250, 3263, 7108, 7170, 7211, 7219, 7251, 7293, 7448, 7498, 7552, 7599, 7606, 7626, 7667, 7801
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-98 Берислав з 08:30 по 17:00 (попередньо) 01.09.2021 15:36:57
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Південний 2-3; Робоча 12, 14-16А, 18-20, 22, 24, 25А-32, 34, 36-37; Східний 2-6А; Тиха (9Січня) 8, 10, 12-17; Українського прапора(Червонопрапорна) 9, 11-59; Фрунзе 1-1А, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4358
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-1 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:12:46
Новокаховське ВДРМ Козацьке:
Видригана 3-17; Дніпровський 6, 19, 23-25; Залізнична 7-29А; Залізничний 4-15; Новий 1-2А, 4-15.; Шевченка 7-93, 235, 243; Шевченка 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 729, 743, 779, 3250, 3263, 7108, 7170, 7211, 7219, 7251, 7293, 7448, 7498, 7552, 7599, 7606, 7626, 7667, 7801
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-98 Берислав з 08:30 по 17:00 (попередньо) 01.09.2021 15:41:49
Херсонське ВДРМ Херсон:
Польова1 166/31, 168, 170-189; Ракетна 19-35; Тургенєва 43-63
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-3 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:31:42
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Мельничний 1; Пшенична(Кірова) 202А, 224
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-57 Л-4 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 15:15:20
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Тиха (9Січня) 11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-2 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:14:46
Каховське ВДРМ Зірка:
Жовтнева 0-20; Західна 2-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4604
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-160 Л-3 Горностаевка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 08:40:08
Херсонське ВДРМ Херсон:
Державіна/Космічна 41/11; Достоєвського 47/18-72/20; Космічна 1/50-1А, 3-4, 10А, 14, 16, 19/50-34, 45; Тургенєва 41/23-42/25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4652
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-4 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:33:38
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Лісна 5-25; Робоча 13, 17-17А, 21, 23, 25, 33, 35; Українського прапора(Червонопрапорна) 1-3А, 5-8, 10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-3 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:16:12
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 253, 2503, 3579, 3848, 4804, 7049 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-487 1Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:19:06
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Херсонська (Леніна) 2, 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5079, 5202, 5374, 5416, 5454, 15760, 15813, 91000526
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-153 Каланчак з 08:00 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 14:16:00
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 7160 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-487 2Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:19:35
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 44-54А, 56-65/2, 67, 69, 131-131Б, 135-137А, 141; 40років Жовтня (Інженера Корсакова) 43/2; Видригана 1А-10, 12-13А, 14Б, 14Д, 16-18/68, 21; Гагаріна 131-143; Гончарна (Котовського) 51, 53А-56А, 58, 130, 132-161Б; Кримська 34А-38, 40, 41/95-67, 71/27, 75, 77, 79/19; Ливарна/Міліцейська 7/32-53/4; Міліцейський 3-7, 9; Стрілецький 3-3А, 4/2; Ладичука 75, 86, 88/34, 90, 92, 94-96, 98, 102/2; Ливарна 34, 40-40А, 42-42А, 46-46 А, 48/44, 50-51/5, 53-55, 57-57/70, 61-63/6, 65, 67, 69, 71-71/9; Матроська 46, 48, 50, 55-65; Молодіжна 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71/73, 73-75, 77-79, 81, 83-120/27; Молодіжний 2А-43; Новий 2-30; СадовськогоМ(Сакко і Ванцетті ) 64, 69-76; СуботиМ 53-84А/12; Українська 97-97А, 99, 101, 103, 105-105А, 107, 109, 111, 113-буд.7, 140/61-158; Університетська(40роківЖовтня) 54-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 253, 2503, 3579, 3848, 4189, 4804, 4886, 7024, 7049, 7160
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ТП-1105 к ТП-487 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:20:19
Новокаховське ВДРМ Таврійськ:
Будівельна 01а; Вишнева 1-1А, 5а-5А; Крушельницької(Фрунзе) 01а-1А, 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 173, 568
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-52 1Т Н.Каховка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 01.09.2021 16:15:13
Каховське ВДРМ Семенівка:
Будівельників 43-49, 53-86; Зелена 1-42; Садова 49-71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3768
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-203 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 10.08.2021 17:27:35
Каховське ВДРМ Семенівка:
Вишнева (Піонерська) 1-27; Дружби 5-27; Шкільна (МарксаК) 33-35, 37-48, 51-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 282, 318, 3403, 3768
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-465 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 10.08.2021 17:28:56
24.9.2021
Херсонське ВДРМ Херсон:
Суворова 1-2/15, 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 297, 365, 592, 739, 959, 1380, 1460, 2840, 3846, 4619, 5164, 5219, 5312, 5507, 6219, 6299, 6381, 6705, 7171
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-48 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:27:51
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
28 Армії 1-52; Абрикосова(Комсомолська) 3-13; Береговий(Свердлова) 54, 56-57; БолгаринаІ(Калініна) 43, 45-54; Будьоного 2-8; Ватутіна 2-20; Вишнева 0-29; Довженка (Червоногвардійська) 3 Б, 7, 9-19; Калинова(Дімітрова) 33-33А, 37-64; Калиновий(Дімітрова ) 1-8; Каховська(Лазо) 20, 24; Козацька(Будьоного) 6; Комарова 20-29; Котляревського 1, 3, 5, 7-7А, 9-9А, 11А, 13-15, 17, 19, 21-21А, 23А; ЛіниКостенко(К.Маркса) 9-17; Лютого8(Микояна) 11-27; Миру(Куйбишева) 84-84А, 86, 88, 90, 92, 125Б-131; Народна(Комінтерна) 1-1А, 2-2А, 4, 63-63А, 65А-67, 69-140; Національна(Орджонікідзе) 0-56А; Незалежності(Тельмана) 1-36, 38, 40, 42, 44, 48, 73, 75, 77Б-79Б, 81, 83-83А, 85-85А, 86Б-б/н; Садова 0-50; Соснова 1; Степна 1-23; Степний 1-2; Українська 55; Хмельницького(Леніна) 159-161, 163, 165-167, 169, 172-200; Шкільна(Крупської) 1-52; Ярослава Мудрого(Енгельса) 1-80, 81А-94
Князе-Григорівка:
Адамяна 27А
Костянтинівка:
Дзержинського 2-13; Леніна 2-54; Миру 2-38; Центральна (Маяковського) 0-61
Середнє:
Середнє 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 822, 824, 834, 850, 855, 868, 894, 912, 913, 916, 936, 941, 989, 1015, 1017, 1032, 1036, 1057, 1080, 1086, 1087, 1101, 1113, 1126, 1132, 1165, 1167, 1173, 1179, 1180, 1182, 1186, 1188, 1191, 1192, 1198, 1202, 1220, 1225, 1233, 1235, 1237, 1249, 1252, 1256, 1260, 1273, 1280, 1288, 1289, 1290, 1295, 1317, 1319, 1320, 1322, 11115, 84000601, 84000602, 84000615
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "В.Лепетиха" 1Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 16:38:31
Каховське ВДРМ Мар’янівка:
Молодіжна (Фрунзе) 3-89; Центральна (Леніна) 5, 9, 13, 17-19, 21, 25, 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3403, 4668, 4744
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-469 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 10.08.2021 17:54:35
Високопільське ВДРМ Добрянка:
Чапаєва 5-16; Червоноармійська 2-28; Шевченка 1А-29
Неопределено:
Неопределено 0
Нововознесенське:
Миру (МарксаК) 1-59; Молодіжна 1-21; Українська 2-37; Шевченка 2-38, 45-69; Шкільна (Леніна) 1-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 21, 47, 60, 77, 102, 136, 232, 267, 271, 368, 1047, 1197, 1667, 100227
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1534 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 01.09.2021 16:45:45
Каховське ВДРМ Богданівка:
Паркова (Поштова) 1, 6-7, 24, 74; Спеціалістів (Леніна) 7-74; Центральна 19; Шкільна 5-6, 8-11, 19-21, 27-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 318, 3403, 3894, 4162, 4763, 4858
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-526 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 10.08.2021 17:56:38
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Об’їздна 55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1072, 4318
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-20 Горностаевка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 12:59:14
Херсонське ВДРМ Степанівка:
Горіхова 1-21, 23, 25, 27А, 29; Джона Говарда 1-21, 23, 25; Зелена 9; Кам’яна 1-16; Ракетна 4, 26; Торговий 16, 24; Тракторна 1А-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 157, 20390, 20603
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-837 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 14:14:39
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Садова 23А-23Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 485
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1282 Л-5 Г.Пристань з 08:30 по 15:30 (попередньо) 09.09.2021 07:52:52
Олешківське ВДРМ Стара Маячка:
Зелена 1-43; Південна 1-14; Польова 3; Польовий 1-13А; Соборна(Ленінградська) 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14А-33А; Степова 1-22; Східна 0-1, 14-22, 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 931
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-539 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 11:00:41
Голопристанське ВДРМ МалаКардашинка:
Вільшана 1-25; Георгієвська 21, 25, 52-56; Садова 2-10; Садовий 2; ЧерногоГ 1-12, 14, 18-23; Шкільна 43, 45-49, 68-68-б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 615
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1030 А Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 15:30 (попередньо) 09.09.2021 07:54:08
Високопільське ВДРМ Мала Олександрівка:
Степова 1-13; Суворова 2-27; Чапаєва 1-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-82 Л-1 Олександрівка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 21.08.2021 22:09:59
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 43-43А, 47, 49, 51-51А, 55, 57, 59-59А, 61, 63, 65-67, 74-76А, 86-140, 142-144, 148
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:44:47
Голопристанське ВДРМ Зеленотропинське:
Миру 1-52; Центральна(70 роківЖовтня) 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 309, 321, 681, 1180, 1257, 1432
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-158 з 08:30 по 15:30 (попередньо) 16.08.2021 10:05:07
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 30, 33-35А, 39, 41-41А, 45-45a, 48, 50, 52-54, 56, 58-58А, 60, 62, 64, 68-72, 78-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20126
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:46:56
Великолепетиське ВДРМ Мала Лепетиха:
Шкільна 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 1003, 1019, 1113, 1127, 1220, 1225, 1272, 11115
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-219 з 09:00 по 15:00 (попередньо) 12.08.2021 14:31:05
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Пасічника 72-98; Радянська/Комсомольська 63/95; Сергіївська/Бєлікова 85/76; Сергіївська(Радянська) 31, 33-43, 45-47, 49, 51, 53-57, 59, 61, 65-69, 71, 73-73 А, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 479, 683
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-231 Л-6 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 07:58:51
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
ВіталіяБєлікова(Котовського) 77-79, 109; Сергіївська(Радянська) 58, 62-64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84-86, 88, 90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 41, 197, 371
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-231 Л-3 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 07:59:12
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 227, 242, 247-249, 251-253, 257; Робоча 22-23; Собка 2-3, 6, 9, 12-15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-1 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 19:58:33
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
ВіталіяБєлікова(Котовського) 63-74; Затишна(МарксаК) 71-81, 83, 85, 87, 89, 95, 97, 99; Олександрівська(Володарського) 78-80, 84, 86-88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-149; Олександрівська (Володарського)/ПасічникаІ 116/88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 549
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-781 Л-1 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 07:59:51
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
ВіталіяБєлікова(Котовського) 75, 81, 83-88; Затишна(МарксаК) 113, 115, 117-119, 123, 125-127, 129, 131, 139, 143, 147-149, 151, 153, 155; Мангубінська(Пролетарська) 91-91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 118, 120, 122-130, 132-136; Портова(Леніна) 141, 143
В т.ч. особ. рахунки пром.: 682, 850, 1198
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-4 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 08:01:15
Херсонське ВДРМ Садове:
Набережна 140А, 146; Південна 2; Харченка 50А, 90-128, 130-130А, 132А, 140-142
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20395
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-576 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:48:04
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5211, 20457, 21007 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 574 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 10.08.2021 11:28:27
Високопільське ВДРМ Красновка:
Сироватко 3-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 186
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-222 Високопілля з 08:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 08:02:22
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20065 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-2 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:03:40
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 4209 Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-1 Горностаевка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 08:07:36
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Безроднього 123; Березня8 1-30; БілошкуриМІ 1-16, 22-24; Вишнева(Дзержинського) 1-22, 24-71; Заводська 2-56; Каштанова(Радянська) 114-124; Квітнева(Кірова) 44; Комарова 2-64; Матросова 3-7а, 9; Маяковського 3-63; Меліораторів 1-5, 8-30; Соборна(Леніна) 102; Толбухіна 4-42; Чкалова 1-99; Шевченко 3-17, 18-А-19 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1443, 1497, 1505, 1543, 1592, 1678, 1684, 1738, 1745, 1748, 1837, 1869, 1885, 1931, 1942, 1950, 1953, 1966, 1968, 1973, 1989, 2023, 2026, 2042, 2067, 2074, 2080
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 613 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:47:47
Херсонське ВДРМ Херсон:
Ладичука 35/84, 41А, 46; Перекопська 34, 36, 38, 40, 42/37-44/30, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60/48, 64, 66/31, 70, 74, 76, 78, 80-82/41; Сиваська 37-44, 46; СуботиМ 28-31/66; Тарана (Медова) 28, 30/44; Тягинська(БєдногоД) 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63-70, 72-73, 74, 76, 78-80А, 82, 86/42, 88, 90, 92, 94-94А, 96
В т.ч. особ. рахунки пром.: 370, 1181, 3158, 3423, 3617, 4163, 4173, 4536, 5547, 5742, 6460
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-28 Л-2 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 13.09.2021 09:19:15
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Молодіжна(Радянської армії) 2-27; Набережна1 24-31А; Набережна2 15-19; Паризької Комуни 1-39; Шевченка 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-744 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 14:03:31
Херсонське ВДРМ Херсон:
Ладичука 45, 54; Перекопська 39, 41/43, 45, 47; Старостіна(Церковна) 14-26, 28, 30; СуботиМ 26/1-26/2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 272, 449, 3064, 4317
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-28 Л-8 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 13.09.2021 09:19:44
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 235, 237-241, 243; Набережна 64-67, 71-78, 83, 84 А; Шкільна 9, 13-15, 17-19, 21-21-а, 25-29, 31, 34, 40, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20861, 20993
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-4 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:06:17
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Березня8 1-24; Вінницька 1-12, 14а-19; Гагаріна 3-18; Дружби(Радянська) 1-9, 11; МарксаК 1-42, 44, 65-90; Мира 1-3; Молодіжна(Радянської армії) 2-78; Набережна1 5-31А; Набережна2 5, 10-19; Нова 1-40; Паризької Комуни 1-39; Садова 1-38; Соборна(60років Жовтня) 1-20; Тарасенка 1-22; Херсонське 1-29; Центральна(Леніна) 76-98, 100-102, 104; Шевченка 1-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5614, 6317, 7179, 20056, 20063, 20091, 20094, 20317, 20339, 20461, 20512, 20644, 20826, 20838, 20864
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-522 до Р-61 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 14:06:06
Каховське ВДРМ Дмитрівка:
Кримська 37, 40-64
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-412 Л-1 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:30:26
Новотроїцьке ВДРМ Благовіщенка:
Зелена 1а-6; Леніна ( Центральна ) 1-54; Мира 2-54; Молодіжна 1-29; Степова 2-9
Заозерне:
Нова ( Молодіжна ) 2-59; Рибхозна 2-14; Центральна 2-47
Захарівка:
Генічеська 1-38; Степова 31-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434, 1455, 1479, 1505, 1543, 1587, 1698, 1953, 1961, 2010, 2037, 2042, 2085
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 616 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:54:36
Каховське ВДРМ Дмитрівка:
Мелітопольська 33А, 35-55
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-412 Л-2 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:30:41
Чаплинське ВДРМ -:
Левицького 94а
Каланчак:
Виноградний провулок 1-12; Гагаріна 2-55; Запорожчука провулок 1-17; Зарічний провулок 2-21; Затишна (Радянська) 1-11; Зелений провулок 1-32; Іржика Юрія (Перекопська) 1-13; Каховська 0-14, 16, 18, 49-49 А, 51-б/н; Козацька (Жовтнева) 1-54; Котляревського 1А-35; Кримська 1-50; КуликаІ 1-а-47; Левицького 1-116; Маличенка(Калініна) 2-50, 59Д; Матросова 1-72; МорозоваП 1-29; Парижська Комуна 0-35; Першотравнева 6; Першотравневий провулок 1 А-26; Південний провулок 1-18; Північний 1-21, 25, 27; Преображенська (Комсомольська) 1-31; Робоча 1-50; Роздольний провулок 3-18; Сімферопольська 1-135; Сонячний провулок 1-18; Степова (Пролетарська) 1-118; Степовий провулок 1-7; Таврійська 2-67; Тарана 0-102; Толбухіна 2-100; УкраїнкиЛ 1-47, 49, 51, 53, 55-57, 59-65; Українська 14-16, 18, 19 А, 22, 24-24a, 26, 28-28 А, 30А-30Б, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Херсонська (Леніна) 2, 4, 16-16В, 20а, 28; Чапаєва 17 А-37; Шевченко 1-42, 44-114; Щорса 1-44, 48-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 727, 5005, 5011, 5017, 5041, 5047, 5061, 5078, 5079, 5117, 5138, 5156, 5157, 5169, 5174, 5180, 5181, 5198, 5202, 5221, 5224, 5226, 5242, 5243, 5266, 5272, 5283, 5293, 5305, 5306, 5329, 5330, 5331, 5347, 5355, 5360, 5362, 5374, 5381, 5382, 5384, 5392, 5401, 5406, 5409, 5413, 5416, 5418, 5420, 5421, 5428, 5446, 5452, 5454, 11118, 15752, 15758, 15760, 15770, 15777, 15782, 15792, 15798, 15813, 91000023, 91000524, 91000526, 91000530, 91000534, 91000536, 91000571
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8305 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:14:54
Чаплинське ВДРМ Новоолександрівка:
Шевченко 0
Новопавлівка:
Билова 1-54; Гагаріна 1-61; Жовтнева 1-34; Молодіжна 1-7; Садова 1-31; Шкільна 1-78
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5000, 5047, 5099, 5124, 5132, 5222, 5325, 5329, 5358, 5402, 5406, 5427, 11116.1, 15741, 15758, 15760, 15782, 91000557
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8306 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:15:36
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 4924, 5731 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РП-ТОК яч.09 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 10:27:12
Іванівське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 628, 679, 702, 713, 917, 1001, 1015 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-317 Іванівка з 13:00 по 16:00 (попередньо) 30.08.2021 09:08:34
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Андріївська(Калініна) 95, 97-119; Героїв України(МарксаК) 72, 74, 76-76 а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96-113, 115-117, 119-121, 125, 127, 129, 131, 133; Гідробудівників 97-117, 123, 125, 127, 129; Дружби(Дзержинського) 55, 57, 59, 61, 63, 65, 96-114; Історична(Леніна ) 59, 61, 63, 65, 67, 69-71, 73-73А, 75, 77, 79, 81-81а, 83, 85-85а, 87, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 122; Кобзаря(Радянська) 15, 17-18, 20, 22а; Куйбишева 11, 13-13а, 15-40, 44-46; Маяковського 4, 8, 14, 16-30; Рибальська(Куйбишева) 1-5, 9-36; Толбухина 21-25, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 182, 218, 284, 424, 523, 526, 530, 2195, 2342, 2407, 3112, 3143, 3234
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-15 Н.Каховка з 08:30 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 10:53:08
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Набережна 82А, 84, 85-87, 91-94, 98-103; Шкільна 33, 35, 39А-39Б, 41-43, 53, 57, 59, 61, 90, 96-98, 102, 108, 112
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-5 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:09:05
Херсонське ВДРМ Загорянівка:
Без назви б/н; Виноградна 1-21; Вишнева 0-10; Дачний 3; Джерельна 6; МазепиІ 8-16; Набережна 0-32; не визначено 0; Неизвестная 0; Південна 2-17; Садовий 6; Степова 0-9; Херсонська 0-7; ХмельницькогоБ 0-13; Центральна 3-21; Четверта 2
Східне:
Будівельників 1-11; Молодіжна 1-43; Південна 1-51; РУСОВА БАЛКА 14; Східна 1-18; Українська(Жовтнева) 1-49; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 3, 5, 9-11, 13, 23-25; Ювілейна 1-9, 12
Шкуринівка:
Виноградна 1-2; Невідома 0-10; ШКУРИНОВКА 1-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1590, 5681, 6798, 7008, 11116.1, 20057, 20110, 20126, 20189, 20210, 20250, 20309, 20418, 20426, 20436, 20495, 20765
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 601 з 08:30 по 18:30 (попередньо) 13.09.2021 10:04:59
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Гоголя 59, 61, 65а; Соборна(Воровського) 109, 111-153, 155-157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 193, 195-199, 201; Соборний (Воровського) 4, 8, 37-39, 43-47, 51-53
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1253, 4470, 4823, 4951
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-042 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 08:34:59
Новокаховське ВДРМ Таврійськ:
Грушевського(Пархоменко) 22-22а, 24, 26-43, 45, 47, 49; Молодіжна 28, 30, 32; Чкалова 28, 30, 32, 34, 36-36а, 38, 40-99
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-48 Л-2 Н.Каховка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 08:59:53
Новокаховське ВДРМ Шляхове:
Бериславська 1-51; Будівельників (МарксаК) 1-6; Гагаріна 1-30; Дитячий (Радгоспний) 3-5; Миру 1-12; Молодіжна 2-12; Некрасова 1-9; Нова 1-22; Новоселів 1-11; Овражна 1-7; Пушкіна 1-30; Садова 1-27; Сонячна 2-7; Степовий 1-12; Східна 1-15; Центральна (Леніна) 2-45; Чкалова 2-18; Щаслива (Комсомольська) 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743, 758, 7108, 7293, 7445, 7544, 7688, 7706, 7712, 7843, 87000020
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1008 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:38:06
Чаплинське ВДРМ Скадовка:
Першотравнева 0-22, 25-28; Урожайна (Энгельса) 2-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 880
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-1 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:31:13
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 838 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-2 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:32:23
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Горького 1-44Н, 46Н-62Н, 64аН, 66Н, 68, 70Н, 110; Дружби (МарксаК) 5Н-6, 50Н; Пушкіна 11Н
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-255 Л-1 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 15:49:33
Херсонське ВДРМ Херсон:
ВазоваІ 3А, 5; КулішаМ 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3430, 5998, 6064, 7056, 7209
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-837 1Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:14:57
Херсонське ВДРМ Херсон:
ВазоваІ 3; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 9, 11-11А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 592, 1573, 2122, 2719, 6022, 6085, 6138
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-837 2Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:15:20
Високопільське ВДРМ Дудчани:
Дніпрова (Червонофлотська) 1-13, 14; Кiрова 1-32; Мiчурiна 1-17; Молодіжна (МарксаК) 1-17, 18, 20, 22, 24, 26-30; Перемоги 26-26 а, 28, 30, 32, 34, 41-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100403, 100404, 75000665
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1641 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 14:44:56
Чаплинське ВДРМ Скадовка:
Дружби (Леніна) 1-38; Піонерська 1-38; Пушкіна 1, 3, 5-7, 9, 11-19, 21-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 443, 500, 689, 815
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-3 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:33:06
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вірьовчин4 21А, 23-23А; КулішаМ 1А, 3А; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 25; Старий УкрНДІЗЗ 7, 18; УкрНДІЗЗ 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1860, 2719, 3911, 4902, 6030, 6104
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-838 1Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:15:36
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вірьовчин4 22, 29-37; КулішаМ 3; Старий УкрНДІЗЗ 5-6А, 10-11, 22; УкрНДІЗЗ 2-11, 13-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 37, 125, 449, 2965, 5959, 6104
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-838 2Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:16:18
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 367, 421 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-113 Л-4 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:34:09
Олешківське ВДРМ Щасливе:
Миру 0-13; Центральна (Леніна) 6, 22-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 408, 1080
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-148 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 18:46:42
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1015, 1030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 482 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:42:36
Олешківське ВДРМ Привільне:
Молодіжна 3-15
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-169 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 18:49:32
Генічеське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1308, 1317 Планові роботи на лінії 10(6) кВ Ф-51 отп. ЛР-221 з 10:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 10:10:09
Олешківське ВДРМ Щасливе:
Садова 1, 3, 5-7, 9-11, 20-89; Степова 0-67
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-510 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 18:54:20
Генічеське ВДРМ Азовське(Фрунзе):
Балка 1; Біла 1-32; Большак 47; Великі Берестяни 1-63; Гагаріна 23, 25, 27-72; Зелена 0-16; Миру 1-67; Соляна 1-56; Східна 1-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1284, 1753, 4164, 4227, 4245, 4331, 4518, 4639, 4678, 4753, 4843, 4941, 5135, 5208, 5236
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 701 з 10:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 10:11:34
Херсонське ВДРМ Херсон:
Жовтневої революції (Рішельєвська) 28-45; Преображенська(Декабристів ) 22-24, 26, 30-37/30, 41, 43-45; Радянська (Ярослава Мудрого) 29, 36, 38; Торгова(Січня21) 34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 406, 432, 474, 486, 573, 603, 753, 901, 931, 1553, 1573, 1624, 1720, 1764, 1959, 2160, 2275, 2604, 2912, 3070, 3105, 3219, 3482, 3590, 3640, 3693, 3752, 3829, 3978, 4085, 4312, 4351, 4374, 4407, 4476, 4492, 4525, 4663, 4701, 4737, 4957, 5090, 5176, 5332, 5356, 6060, 6258, 6673, 6928, 6929, 7131, 80000035
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-419 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 13:19:23
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гоголя 11-16, 18-18А; Преображенська(Декабристів ) 5-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 1240, 1541, 1898, 2141, 2546, 2756, 2957, 3108, 3369, 3393, 3409, 3429, 3936, 4105, 4163, 4332, 4549, 4723, 5031, 5835, 6712, 7038
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-50 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 13:20:24
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:04:37
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарна (Котовського) 37А-50, 51А-53, 57, 59-76, 78, 80; РазінаСтепана 12, 14-22, 25, 27
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-2 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:09:15
Новокаховське ВДРМ ЧервонийМаяк:
Виноградна 1-28; Спортивна 1, 6-15; Шевченка 2-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7477
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-415 Л-1 Берислав з 09:00 по 15:30 (попередньо) 11.08.2021 07:34:29
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 7783 Поточний ремонт лінії 10(6) кВ Яч-25 Тавань Солар-2-2 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:59:53
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гагаріна 36-36А, 43-43А, 45, 47, 49, 51-51/1, 53, 55-55а, 57, 59-61; РазінаСтепана 9-11, 11/3-11/4; Тираспольська 10, 12-25, 27/10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-3 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:10:50
Херсонське ВДРМ Східне:
Миру 1-27; Чорновола 1-10; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 4, 6-8, 12, 16; Шкільна 1-15; Ювілейна 10-11, 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 106, 5170, 11116.1, 20110, 20126, 20722
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Восточная" 2Т з 09:30 по 16:30 (попередньо) 06.08.2021 09:26:06
Генічеське ВДРМ Люблінка:
Перекопська 1-23; Степна 1-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1214, 4518, 4772, 4941
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Сх-11 з 09:00 по 15:00 (попередньо) 06.09.2021 07:22:36
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 4Н-112Н; Миру 1н-83Н; Молодіжна 1Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н-106
Тимофіївка:
Степова 1Н-65Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 679, 702, 791, 800, 802, 823,, 927, 930, 941, 950, 1014, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 483 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:55:21
Новокаховське ВДРМ Новокаїри:
30 років Перемоги 1-37; Бархутова 1-75; Гагаріна 1-13; Зелена 1-83; Набережна 2-27; Садова (50 років СРСР) 1-40; Степова 1-40; Українська (Дзержинського) 1-35; Шевченка 1-24; Ювілейна 1-44
Республіканець:
Запоріжзька 2-45; КуликаІ 1-6; Молодіжна 1-37; Радянська 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 677, 7108, 7120, 7191, 7284, 7293, 7437, 7572, 7675, 7768, 7847
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1131 з 09:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 09:22:05
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
кадастровий номер 6522384300:02:001:0436 б/н; кадастровий номер: 6522384300:02:001:0564 б/н; кадастровий номер: 6522384300:02:001:0566 б/н; кадастровий номер 6522384300:02:039:0041 .; Кооперативна 54; Маячна 8/1; Миру 22, 22 В, 23 в, 44-44/1, Б/Н; Морська 1, 1-К-1 М, 2 Н-3, 4, 5, 6/1-8-Б, 8В-11/1, 12, 13-15Б, 16/1-17, 18Б, 19/1-20 А, 20 Г, 21/1-23, 23Б/1, 24, 25-25/1, 25/16-25/19, 25/8-25 А, 25 Д, 25З, 25 Я-29Г/1, 29Д-31 В, 31 З-31К, 32-33Б, 34-38 а, 40-75, б/н, Б/Н, Б\Н, діл.1; Перспективна Б\Н; Садова 38, 40А-40В, 45А-45Б, 46А, 48, 65; Травня1 41, 43, 45-62, 62А-74, 76, 78, 80, 82, 108; Шкільна 10, 12, 12Б, 14-15, 15 А, 16-17, 17б-18А, 19-39А, 41-43а, 43 Г, б/н, Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 50, 161, 350, 452, 453, 461, 468, 477, 481, 486, 511, 581, 620, 626, 675, 676, 677, 812, 856, 864, 870, 894, 904, 905, 913, 915, 923, 925, 931, 991, 1048, 1059, 1062, 1067, 1070, 1092, 1097, 1150, 1191, 1192, 1193, 1199, 1208, 1209, 1276, 1281, 1293, 1306, 1328, 1364, 1372, 1373, 1429
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 842 з 08:30 по 15:30 (попередньо) 10.09.2021 15:01:39
Південне РУ ЗалізнийПорт:
Садова 38, 40А-40В
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 842 з 08:30 по 15:30 (попередньо) 10.09.2021 15:01:39
Чаплинське ВДРМ Хлібодарівка:
Молодіжна 1-124
В т.ч. особ. рахунки пром.: 416
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-256 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 08.08.2021 14:08:26
Каховське ВДРМ Коробки:
Паркова (Блюхера) 4-4 ГАРАЖ, 6; Терни 6-6-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 93, 231, 3523, 3593, 3772, 3877, 4003, 4150, 4272, 4413, 4443, 4811, 4855
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Коробки" 1Т з 07:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:11:53
Голопристанське ВДРМ Забарино:
Забарська 1-65
Рибальче:
В'яземський 1-5; Друга Набережна 6-212; Лісний 1-4; Набережна 2-133 А, 163А, 167, 193-211; Петренко 62-81; Придніпровська 3-79; Степова 3-4, 58 -а-77; Торгова 1-6; Шкільний 2а
СтараЗбур’ївка:
Базарний 1-10; ГероївУкраїни(Кірова) 1-47; ДніпроваЧайка(Комсомольська) 2, 4, 6, 8-11, 13, 38, 40-63; КовпакаПанаса(Червоноармійська) 1-42; Козацький(Ворошилова) 1; Кутузова 1-18; Молодіжна 2-12; Набережна 1-5; Набережна(Леніна) 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148-150, 152, 154-158, 160, 164-166, 168, 170, 174, 176, 178, 180-184, 186-255; Нахімова 1-67; Партизанський 1-9; Першотравневий 2-19; Рибгосп 1-6; Рибний 1-14; Святотроїцька(Ворошилова) 1-46; Соснова 2; Степова 2-12; територія Старозбур'ївської с/ ради б/н; ШевцовоїЛ 2а-16; Шкільна 2-8; Шкільний 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 104, 107, 145, 184, 375, 399, 485, 650, 681, 784, 824, 890, 921, 989, 1054, 1215, 1308, 1377, 1415, 1423, 1440
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 945 з 08:30 по 15:30 (попередньо) 10.09.2021 15:30:20
Високопільське ВДРМ Нововасилівка:
Нововасилівка 4-52; Труда 17-25; Трудова 1-15
Новогригорівка:
Новогригорівка 10-63; Шевченка 1-23
Трифонівка:
Вільна 36-59А, 62-100; Гвардійська 0-3; Зелена 29-108; Миру 1-89; Підстанційна 3; П/С.ТРИФОНОВСКАЯ 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20026, 20035, 20062, 20071, 20097, 200105, 200123, 200141, 200193, 200201, 200204, 200205, 200227, 200248, 200311, 200333, 200356, 200370, 200385, 200399, 200415, 2001052, 75000647, 75000658, 75000663
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1362 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 11:28:55
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 1 А; Лісний провулок 4-6; Портова(Леніна) 106; Софіївська(Ворошилова) 2
Скадовська міська рада:
за межами населеного пункиту б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 45, 93, 100, 110, 112, 137, 176, 258, 413, 512, 589, 682, 873, 932, 943, 961, 974, 1002, 1032, 1041, 1080, 1106, 1114, 1151, 1231, 1375, 1404, 1418, 1508, 1525
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1708 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:14:05
Херсонське ВДРМ Херсон:
Капітана Ванденка(ЛюксембургР ) 3-46; Комунальна 11, 13, 15, 30, 34-36/75, 40, 42-82; Олешківська січ(Цюрупинська) 96-115; Полтавська 16-23Б, 29, 31, 33-39А, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/101, 61, 63-63/1, 65-65В; Пролетарська(Весела) 116-147; Стрітенська(ЛюксембургР) 36, 113, 115, 117, 119, 122-160; Студентський 1-22; СтусаВ(Енгельса ) 89А, 103, 105, 107, 109, 111-111А, 113, 115, 117, 119, 121, 125-170; СтусаВ(Енгельса)/Полтавська 124/37; Сумська 12, 49А, 51, 53, 55, 57-66; Сухарна 77, 79, 81, 116-126; Чайковського 166, 236-238
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 522, 708, 1344, 2100, 2719, 3352, 3668, 3848, 4179
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 08 (Силикатная) з 08:30 по 15:00 (попередньо) 10.09.2021 16:26:05
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Батумська 1-23А, 25; Зоряна(Комсомольська) 1-32; Ценковського 78/2; ЯрославаМудрого(Пролетарська) 1-36
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-41 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.09.2021 14:39:27
Високопільське ВДРМ Свободне:
Бахоніна 1-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 186, 1087, 1271
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-220 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 08:41:34
Високопільське ВДРМ Кочубеївка:
Ювілейна 39, 41, 43, 45-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 17, 136, 149, 182, 186, 382
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-225 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 08:44:00
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 16, 23, 26; Вишні Остапа 2-22; Кримська 43, 49-50/52, 53, 55-64, 68; Олімпійська 1-2, 4, 6, 8-10; Спортивна 1А-2, 4, 8, 16-26; Шахтарська 1-1Е, 31-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:17:27
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Гоголя 59, 61, 65а; Соборна(Воровського) 109, 111-153, 155-157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 193, 195-199, 201; Соборний (Воровського) 4, 8, 37-39, 43-47, 51-53
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1253, 4470, 4823, 4951
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-042 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 09:41:35
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Весняна(Комсомольська) 77а, 98; Жовтнева 97, 107, 115А, 125; Квітневий 1; Квітневий 8-10; Миру 91, 93, 95, 97, 99-100, 101-132; Молодіжна 24; Набережная б/н; Центральна(Леніна) 92-132
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 99, 102, 105, 129.1, 159, 161, 295, 324, 569, 676, 742, 914, 958, 1068, 1132, 1149, 1241, 1282, 1316, 1395, 1452, 1470, 1474, 1487, 1489, 78000625
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1747 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 11:05:09
Іванівське ВДРМ Сірогози:
Залізнодорожна 2-42; Робоча 1-38; Свободи 1-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 543, 1042, 18659
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-234 Н.Сірогози з 09:00 по 15:30 (попередньо) 03.08.2021 10:25:10
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Чкалова 2А-8; 28 Армії 1-52; 8 Лютого 2; Абрикосова(Комсомолська) 3-13; Байдукова 1-39; Береговий(Свердлова) 0-57; БолгаринаІ(Калініна) 0-54; Будьоного 2-108; Ватутіна 2-20; Вишнева 0-29; Гоголя 1-32; Горького 1-46; Горького пров 1-8; Декабристів 2-29; Дніпровська 142 а; Дніпровська(Кірова) 0-182; Довженка (Червоногвардійська) 1-19; Жовтнева 1-58; Польова(Петровського) 1-28; Пушкіна пров 1-15; Калинова(Дімітрова) 1-64; Калиновий(Дімітрова ) 1-8; Каховська(Лазо) 0-27; Київська(Дзержинського) 1-105; Ковпака 2-34; Козацька(Будьоного) 6; Комарова 1-29; Котляревського 1-23А; Коцюбинського 1-61А; Леваневського 1-31; Лермонтова 0-86; ЛіниКостенко(К.Маркса) 1-17; Ломоносова 1; Лютого8(Микояна) 1-27; Таврійська(Котовського) 2-55А; Маяковського 1-81; Маяковського пров 1-11; Мельнична 2-6; Пушкіна 1-74; Миру(Куйбишева) 4-131; Миру(Центральна) 113; Михайлівська(Чапаєва) 1-36А; Молодіжна 2-80; Мостова(Радянська) 1-51; Набережна 5-114; Набережний 2-4; Народна(Комінтерна) 1-140; Національна(Орджонікідзе) 0-56А; Незалежності(Тельмана) 1-б/н; Некрасова 1-54; Осипенко 1А-21; Островського 0-88; Рибальська(Артема) 0-9; Садова 0-50; Січня9 1-56; Соборна(Щорса) 3А-67; Соснова 1; Стадіонна 1-7; Степна 1-23; Степний 1-2; Суворова 0-35; Травня1 1-83А; Українська 1-55; Хмельницького(Леніна) 4-200; Хмельницького(Леніна пров) 2-51; Цибулькіна 1-22; Чкалова 2-112; Шевченко 1А-77; Шевченко 1-16; Шкільна(Крупської) 1-52; Ярослава Мудрого(Енгельса) 1-94
Князе-Григорівка:
УкраїнкиЛ(Радянська) 1-58; Адамяна 0-46; Гагаріна 1-60; Дніпровський 1-ТР.Ф; Зелена(Котовського) 1-; Козацька(ПарижськоїКомуни) 0-114; Набережна 0-17; Нова 1-60; Приморська 0-ТР.Ф; Садова 1-; Соборна(Червонопрапорна) 1-57; Степова 1-48; Таврійська(Фрунзе) 1-; Шевченко 2-55
Костянтинівка:
Леніна 2-54; Дзержинського 2-13; Миру 2-38; Центральна (Маяковського) 0-61
Середнє:
Середнє 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 822, 824, 834, 836, 837, 845, 850, 852, 855, 856, 858, 859, 862, 865, 868, 869, 878, 882, 889, 893, 894, 896, 897, 898, 907, 911, 912, 913, 916, 920, 924, 929, 930, 931, 934, 936, 940, 941, 943, 944, 949, 953, 954, 960, 965, 967, 970, 973, 978, 980, 981, 985, 986, 988, 989, 999, 1005, 1011, 1014, 1015, 1017, 1019, 1021, 1024, 1032, 1034, 1036, 1037, 1045, 1051, 1052, 1054, 1057, 1059, 1070, 1071, 1080, 1086, 1087, 1091, 1093, 1096, 1100, 1101, 1113, 1115, 1117, 1119, 1122, 1124, 1125, 1126, 1131, 1132, 1133, 1134, 1137, 1139, 1142, 1144, 1145, 1147, 1148, 1151, 1152, 1154, 1155, 1160, 1165, 1166, 1167, 1170, 1173, 1174, 1175, 1176, 1179, 1180, 1182, 1184, 1185, 1186, 1187, 1188, 1191, 1192, 1196, 1198, 1199, 1202, 1204, 1206, 1207, 1208, 1210, 1211, 1214, 1218, 1219, 1220, 1222, 1223, 1225, 1226, 1227, 1229, 1233, 1235, 1237, 1238, 1239, 1240, 1242, 1243, 1244, 1248, 1249, 1252, 1256, 1260, 1265, 1266, 1268, 1273, 1280, 1282, 1283, 1284, 1288, 1289, 1290, 1291, 1292, 1295, 1296, 1299, 1300, 1301, 1303, 1304, 1305, 1313, 1314, 1316, 1317, 1318, 1319, 1320, 1321, 1322, 1325, 11115, 37524938, 84000016, 84000601, 84000602, 84000605, 84000609, 84000615
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "В.Лепетиха" 2Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 12:00:58
Новотроїцьке ВДРМ Сиваське:
Гоголя 2а-61; Горького 1-55; Жовтнева ( Центральна ) 40-108; Залати 1-29; Квіткова (Чапаєва) 1-25; Котовського ( Молодіжна ) 1-49; Леніна ( Миру ) 132, 136, 140, 142, 144-146, 149-237; Новоселова 1-25; Подова 4-38; Східна 2; Партизанська 1-66; Петровського ( Херсонська ) 1-84; Південна 1-52; Садова 1-58; Степова 3-66; Таврійська 1-45; Тельмана 3-80; Тернопільська 3-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1398, 1452, 1505, 1853, 1856, 1881, 1953, 1959, 2093, 11115
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Сивашська" 1Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:55:38
Скадовське ВДРМ Великаандронівка:
Колгоспна 3-13
Гостроподолянське:
Затишна (Пролетарська) 1-35; Леніна 1-42; Таврійська (Радянська) 1-46
Малаандронівка:
Тараса Шевченко (Колгоспна) 1-21
Петрівка:
Вечірня(70 років Жовтня) 1-46; Мира 1-52; Петровського 1-29; Степна 1-24
Шевченко:
40 років Перемоги 1-74; Гірського 1-79; Молодіжна 1-81; Нова 17-...; ШавченкаВ(Пролетарська) 1-61, 63-75
Широке:
Бордунова 57-111
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 66, 115, 197, 207, 213, 513, 560, 665, 717, 885, 962, 1137, 1286, 1369, 1376, 1477, 1520, 1531, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1843 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 16:32:04
Новотроїцьке ВДРМ Сиваське:
Азовська 1-30; Белінського 13-39; Березня8 3-85; Будьоного ( Зелена ) 1-20; Водоп'янова 1-20; Гагаріна 1-68; Гвардійська 2/1-12; Декабристів 1а-43; Жовтнева ( Центральна ) 3-37; Жукова 1-12; Комарова 1-38; Леніна ( Миру ) 1-131, 133-135, 137, 141, 143, 147а-147д; Ломоносова 1-53; Мічуріна 1-37; Першотравнева 3-24; Поповича 4-14; Пушкіна 2-10; Радянська ( Українська ) 1-93; Робітнича 1-17; Серьогіна 1-41; Стадіонна 2-62; Суворова 1-14; Суворова пров. 3-28; Східна 1, 4-14; Ушакова 1; Фрунзе ( Вишнева ) 1-93; Чапаєва провулок ( Дружби ) 1-46; Шевченко 9-89; Шкільна 3-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1397, 1398, 1421, 1427, 1431, 1434, 1452, 1505, 1543, 1565, 1618, 1633, 1667, 1683, 1687, 1693, 1761, 1779, 1802, 1824, 1849, 1879, 1886, 1907, 1914, 1945, 1947, 1953, 1960, 1961, 1995, 2004, 2027, 2042, 2071, 2077, 2095, 2106, 2107, 11115
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Сивашська" 2Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:58:22
Херсонське ВДРМ Херсон:
Артилерійська 4-24; Артилерійський 22; Тягинська(БєдногоД) 4, 6, 8-8А, 10, 12, 14, 16-16А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6664
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-29 Л-1 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 13.09.2021 13:27:02
Херсонське ВДРМ Херсон:
Азовський 2-6, 8-12/1; Офіцерська(Шмідта) 37, 41-59; Тарана (Медова) 35; Тарана (Медова)/БєдногоД (Тягинська) 33/29; Тягинська(БєдногоД) 3, 5, 7, 21/42-22, 26/43; Тягинська (БєдногоД)/Фабрична 28/48; Фабрична 37-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 621
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-29 Л-3 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 13.09.2021 13:27:55
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:35:31
Новотроїцьке ВДРМ Одрадівка:
Гагаріна 1-153; Зелена 1-9; Київська 2-37; Кримська 1-32; Леніна ( Миру ) 1-126; Молодіжна 1-28; Московська 2-105; Першотравнева 3-131; Чапаєва ( Степова ) 4-126
Олександрівка:
Жданова пров. ( Дружби ) 1-13; Білецького 1-61; Ворошилова ( Миру ) 1-116; Кірова ( Молодіжна ) 1-84; Куйбишева ( Вишнева ) 1а-67а; Леніна ( Центральна ) 1-68; Степова 1-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1434, 1452, 1461, 1505, 1543, 1611, 1643, 1703, 1712, 1776, 1790, 1791, 1832, 1841, 1849, 1866, 1953, 1955, 1961, 2016, 2027, 2045, 2072, 2092, 2094, 2103, 2104, 2108, 11115
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Отрадівка" 2Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 12:04:02
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Виноградний 01а-19; Героїв України(МарксаК) 118, 122-124, 126, 128-128А, 151-173; Дніпровський 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165; Історична(Леніна ) 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 142-162; Матросова 1-25а; Миколи Букіна 106-134; Мічуріна 22-24; Некрасова 1-2, 4, 6, 09а-18; Прибережний 1-21а; Садовий 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436, 1803, 3258
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-33 Н.Каховка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 14:01:56
Херсонське ВДРМ Херсон:
Кременчуцька 38-44, 46, 55, 59-61А; Тарана (Медова) 35; Тарана (Медова)/БєдногоД (Тягинська) 31/62; Тягинська(БєдногоД) 2, 9, 11, 13, 15, 17-21, 23-32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50-50/40, 52, 54, 56, 58, 60-62
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-29 Л-2 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 13.09.2021 13:28:26
Новотроїцьке ВДРМ Зелене:
Зелена 2-53а, 55, 57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1396, 1421, 1452, 1513, 1953
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-384 Новотроїцьк з 07:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 10:39:45
Чаплинське ВДРМ Хрестівка:
Врожайна 2-27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69-70
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-155 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:03:29
Чаплинське ВДРМ Долинське:
Вінницька 2, 4, 6-8, 10, 12, 14, 16-20, 22, 24, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48-52, 54, 56-58, 60, 62, 64-72; Степова 1-28
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-189 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:07:52
Чаплинське ВДРМ Шевченка:
Шкільна 53-72
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-201 Л-3 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:11:45
Чаплинське ВДРМ Маркеєво:
Асканійська 2, 6-8, 14-16, 26, 30-54; Гагаріна 2-51; Степова (Комсомольська) 6-24
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-295 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:17:09
Високопільське ВДРМ Білоусово - 2:
Набережна (Леніна) 1-69; Перемоги 1-21; Центральний (Радянський) 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20071, 20097, 200115, 200141, 2001052
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-356 Олександрівка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 09:54:02
Чаплинське ВДРМ Хлібодарівка:
Молодіжна 41, 43, 47, 49, 55, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89-91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105-107, 109, 111
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-256 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:21:01
Чаплинське ВДРМ Хлібодарівка:
Молодіжна 2, 4, 31, 48, 50-52, 56-70, 72-76, 78, 80, 82-82А, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112-124
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-256 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:23:23
Каховське ВДРМ Солідарне:
Степова 5; Таврійська (Солідарне) 6, 9-17, 23-25, 30-38; Шевченка 1-9
Тавричанка:
Дубініна 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 244, 275
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-439 А Л-1 Каховка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 14:17:16
Херсонське ВДРМ Музиківка:
КарлаВ 1, 21-60; Травня1 13-15, 17
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-4 Білозерка з 09:00 по 15:30 (попередньо) 27.08.2021 13:19:00
Каховське ВДРМ Солідарне:
Таврійська (Солідарне) 4-5, 7-9, 13, 19-20, 27, 41
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-439 А Л-2 Каховка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 14:17:32
Високопільське ВДРМ Костирка:
Леніна 2-20; Садова 1-63
Новомиколаївка:
Рослого 4-39; Садова(Чапаєва) 2-63; Суворова 1-69; Цвітаєва 1-54; Центральна (Леніна) 1-66; Шевченка 1-62; Шкільна 1-4
Черешневе(Червоноармійське):
Жовтнева 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 21, 23, 77, 99, 136, 157, 181, 198, 267, 271, 2367
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1531 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 16.08.2021 16:23:36
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
35 років Перемоги 38-40Б, 42, 44-45, 46А, 49, 51-52, 54-54А, 56, 58, 60, 83-101; Ювілейна 2-4, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 32-36, 40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11964, 111016
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-84 Л-1 Рогачик з 09:00 по 15:00 (попередньо) 13.08.2021 07:57:29
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Київська(Дзержинського) 1-31, 37-54; Лермонтова 7, 9; Миру(Куйбишева) 4-13; Пушкіна 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 852, 855, 859, 869, 940, 988, 1019, 1045, 1057, 1086, 1147, 1218, 1239, 1268, 1313
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-29 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 15:10:25
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 838 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-107 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 14:36:05
Олешківське ВДРМ Абрикосівка:
Південна 48
Великі Копані:
Соборна(Леніна) 70, 99
Добросілля:
Весняна 3-16; Підлісна 1-13; УкраїнкиЛ 1-54; Шевченка 1-23; Щаслива 2-
Тарасівка:
Будівельний 1-8; Весела 0-Б/Н; Литвиненка (Комсомольська) 1-62; Молодіжна 1-25; Нова 1-5; Дружби 1-112; Магістральна 1-73; Миру 1-148; Озерна 0-12, 49-67; Поштова 2-33; П/С-35/10 (САДОВАЯ) 180; Садова 1-174; Степова 1-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 33, 69, 88, 93, 107, 115, 314, 401, 594, 616, 704, 711, 901, 1058, 1090, 11118
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Тарасівка" 1Т з 07:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 12:58:45
Каховське ВДРМ Коробки:
40 років Перемоги 1-5, 7, 9, 11, 13-31; Каховська 1-59; Молодіжна 2-52; Нова 2-42; Польова 3-19; Пушкіна 1-42; Степова 1-3; Таврійська 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 93, 96, 231, 3783, 4029, 4073, 4074, 4363, 4457, 4659, 10999
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 123 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 14:45:51
Чаплинське ВДРМ Білоцерківка:
50 років Перемоги 16, 20-24, 43-51; Причорноморська 3-16; Студенська 6-12
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-107 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 14:36:37
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дачна 1-9; Радісна 2-27/3; Фортус Марії 140, 144
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1092 з 09:00 по 15:00 (попередньо) 13.08.2021 15:16:20
Голопристанське ВДРМ Бехтери:
Лиманівська (Чапаева) 1-29, 51 К; Прикордонна 1-15А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 939, 1175
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-324 Л-2 з 08:30 по 15:30 (попередньо) 16.08.2021 09:21:08
Олешківське ВДРМ Підстепне:
Незалежності(Жовтнева) 59, 61, 63-84; Озерна 75; Першотравнева 1-36, 38, 40-42, 44, 46, 50, 52, 56-56А; Підлісна 1-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 303, 541, 841, 874, 1092
Планові роботи на ТП 10(6) кВ КТП-594 Олешки з 09:00 по 15:30 (попередньо) 30.08.2021 14:52:27
Херсонське ВДРМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Монастирська 1-3; Причальна 2-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Дніпровська 1-10; Дунайський 1-11А; Західна 2; Зоряна(Бєлінського) 15-16А, 17-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1-2А, 2В, 4-4А, 6-6Г, 12-12А, 14; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 88, 92-92А, 94А, 96-96А, 98, 100, 102-102А, 104-144, 145-150; Нова 1-14; Носенко 1-11; Південна(Крупської) 1-22; Пушкіна 1-17, 18, 20, 22-28Б, 30А, 36-38Б; Спортивний 1-9; Фестивальна(Чапаєва) 7-Б-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 89-89А, 92-92А; Широка(Червоноармійська) 1-1В, 3-3А, 5-5А, 7-7Б, 9-17, 18, 20-20А, 22-22А, 24, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А
Приозерне:
Зелена 3-9; c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А-8; Горіхова 2-7; Квіткова 1-4; Монастирська 1-7; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2517, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:15:07
Західне РУ Комишани:
Нижня 144-A
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:15:07
Каховське ВДРМ Малокаховка:
Польова 2-3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 312, 4438, 86000061
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-304 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 10.08.2021 16:03:39
Високопільське ВДРМ Костирка:
Леніна 2-20; Садова 1-63
Новомиколаївка:
Рослого 4-39; Садова(Чапаєва) 2-63; Суворова 1-69; Цвітаєва 1-54; Центральна (Леніна) 1-66; Шевченка 1-62; Шкільна 1-4
Черешневе(Червоноармійське):
Жовтнева 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 21, 23, 77, 99, 136, 157, 181, 198, 267, 271, 2367
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1531 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 14:54:59
Чаплинське ВДРМ Андріївка:
Андріївка 11; Степова 1-27; Яблунівська 9-58; Яблуновська 2-24
Магдалинівка:
40 років перемоги 1-13; Дружби 0-39; Жовтня 2-12; Миру (Радянська) 1-39; Мічуріна 1-54; Молодіжна 1-44; Північна 1-35; Садова 1-21; Степова 1-16; Таврійська 3-16; Українська (Комсомольська) 1-19; Урожайна (Колгоспна) 3-4; Шкільна 1-16; Ювілейна 1-24; Яблунівська 1-19
Новий Гай:
Шевченко 28; Миру 2-26; Таврійська (Леніна) 1-36
Червона Поляна:
Вишнева 1-53; Заводська 2-12; Мирний провулок 2-10; Пушкіна 5-85; Соборна (Жовтнева) 1А-94; Степова 1-85; Шкільна 2-82
Чорна Долина:
Миру 2; Чорна Долина 62-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 380, 407, 421, 443, 500, 674, 678, 703, 789, 794, 873, 880, 885, 931, 967, 983, 985, 91000547
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "К.Володимирівка" 1Т з 08:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 13:51:36
Чаплинське ВДРМ Кудряве:
Миру 1-57
Кучерявоволодимирівка:
Космічна 3-58; Леніна (Шкільна) 1-90; Лермонтова 2-66; Молодіжна 2-45; Степова 2-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 585, 789, 794, 872, 880, 985, 11115
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "К.Володимирівка" 2Т з 08:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 13:53:06
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 7, 1194 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-711 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 14:19:33
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 7, 1194 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-711 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 14:20:30
Олешківське ВДРМ Підлісне:
Військова 1; Військова Частина 1-А 183Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 410
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-21 Олешки з 12:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 16:37:48
Новокаховське ВДРМ Веселе:
Бульварна 1-3; Видриганів 27А; Бериславська 1-68; Видригана 1-31; Видригана 1-28; Виноградна 3-5; Виноградний 11; Вишнева(Червонофлотська) 1-33; Гагаріна 1-66; Гаражна 11-23; Дорожня 1-12; Зарічна(Горького) 1-50; Західна 1-28; Західний 1-13; землі Веселівської с/р вагончик-побутовка, контур №121; Каховська 1-45; Козацький 1-15; Комарова 1-5; Космодем`янськоїЗ 1-12; Мирний 1-3; Молодіжна 1-26; Наддніпрянська(Леніна) 1-63; Південна 1-22; Північна 1-36; Польова 2-59; Садова 1-11; Східна 1-39; Східний 1-4; Таврійська 1-21; Терешкової 1-5; Українська(Радянська) 1-47; Херсонська 2-49; Чайковського 1-66; Чайковського(Калініна) 1-15; Чехова 1-6; Шевченка 4-11
Козацьке:
Садовий 3; Соборна(50р Жовтня) 1-26; Березня8 1-99; Видригана 19-87А; Вишнева(Ворошилова) 104-151; Гагаріна 1-7; Каховська 45; Козацький(Чапаєва) 21, 30, 40; Комарова 15-85; Маяковського 10; Миру 1-8, 41-73; Миру 2-5; Нова 1-24; Новий 3, 5; Першотравнева 12-108; Північний 1-7; Садова 1-65; Свободи(Леніна) 4-гараж; Степова 8-42; Степовий 1-67; сщ/рада Козацька особ. селян госп; Травня1 1-110; Українська(Кірова) 105-151; Чкалова 15-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 73, 135, 182, 660, 674, 729, 743, 748, 765, 791, 797, 885, 3250, 7108, 7181, 7192, 7196, 7204, 7217, 7221, 7224, 7225, 7251, 7280, 7293, 7305, 7316, 7342, 7345, 7402, 7413, 7422, 7454, 7476, 7484, 7493, 7501, 7515, 7541, 7559, 7560, 7589, 7619, 7621, 7628, 7658, 7708, 7718, 7770, 7771, 7797, 7798, 7829, 7836
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 1114 з 09:00 по 15:30 (попередньо) 01.09.2021 15:31:03
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
30 років Перемоги 3-40; АндріяШептицького(Фрунзе) 2-58; Весняна 2-56; ВіталіяБєлікова(Котовського) 2 А-62А, 75, 80-108, 114-139; Гагаріна 2A; ГончараО 16-32; Горького 6-26; Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 2-10, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38-42, 107/2, 109-111, 113, 115-117, 119, 121-123; Єлизаветівська(Кірова) 66-66 А, 68, 70, 74-76, 78, 82, 86, 88-88 А, 90 А, 92-141; Жовтневої революції/Незалежності (Чапаєва) 3А/2А; Затишна(МарксаК) 0-21, 27, 29, 31, 33, 35-35 А, 41, 43, 45, 47, 49, 53-55, 57, 59, 61, 63, 65, 92-92А, 96, 98, 113, 115, 117-119, 123, 125-127, 129, 131, 139, 143, 147-149, 151, 153, 155; кадастровий номер 6524710100:01:001:1474 0; кадастровий номер 6524710100:01:002:0009 б/н; кадастровий номер 6524710100:01:002:0010 б/н; Курортна(ЛібкнехтаК) 22, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136-159 А; Лазурна(ЛюксембургР) 105, 107, 107 А-139; Мангубінська(Пролетарська) 91-91А, 93-95, 97, 99, 101, 103-105, 109-111, 113, 115-130, 132-140, 142, 144, 146-148; Незалежності(Чапаєва) 2-17, 21-27; Пасічника 1-6, 10, 14, 16-70, 108-136; Покровська(Колгоспна) 4, 8-11, 13-37, 40-146; Поповича 1 А-5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23-25, 27, 29; Портова(Леніна) 141, 143, 153, 157-157 Б, 159-172; Свободи(Жовтневої революції) 3-5, 7-10, 13-74; Свободи/Незалежності 3а/2а; Святоюріївська(Будьонного) 2 А-46; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 135, 137-137 А, 139, 141-141 А, 143-180; Софіївська(Ворошилова) 2-20, 22-43, 45-49, 51, 53, 55, 59, 61-65, 71 А; Фрунзе/Поповича 2А/13; Червоноармійська/Котовського 149 33А; Чкалова 123, 125-125-А, 127-158; Чкалова/Котовського 139/21; Шевченко 95, 97, 99, 101-103, 105-107, 109, 111, 113-154; ШульгиІ 1-55 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 54.1, 73, 96, 98, 166, 191, 197, 285, 291, 321, 324, 374, 377, 523, 581, 613, 682, 683, 727, 753, 767, 776, 785, 840, 848, 850, 878, 911, 938, 974, 985, 993, 998, 1002, 1005, 1041, 1075, 1088, 1152, 1198, 1203, 1205, 1236, 1252, 1287, 1304, 1310, 1332, 1360, 1368, 1381, 1409, 1419, 1428, 1451, 1453, 1462, 1513, 11118, 148001, 78000664, 78000680
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1701 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 16:41:01
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Дніпровський 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 335, 523, 889, 3388
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-22 1Т Л-7 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 13:39:02
Каховське ВДРМ Красне:
Партизанська 0-60; Фрунзе 1-33
Лопатки:
Московська 1-20; Шевченка 2-53
Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-15; Мілько 1-3; Першотравнева 1-60; Середня 0-21; Шкільна 0-57
Ясна Поляна:
Хачкаляна 0-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1126, 4318, 4396, 4414, 4699, 4870, 6218, 6280, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 от Р-68 з 08:30 по 18:00 (попередньо) 03.08.2021 11:57:30
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Південний 2-3; Робоча 12, 14-16А, 18-20, 22, 24, 25А-32, 34, 36-37; Східний 2-6А; Тиха (9Січня) 8, 10, 12-17; Українського прапора(Червонопрапорна) 9, 11-59; Фрунзе 1-1А, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4358
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-1 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:13:10
Херсонське ВДРМ Херсон:
Польова1 166/31, 168, 170-189; Ракетна 19-35; Тургенєва 43-63
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-3 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:31:54
Олешківське ВДРМ Олешки:
Параходна(Енгельса) 141Б-141В; Польова 60А-60Г
В т.ч. особ. рахунки пром.: 713, 841, 917, 977
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-489 Олешки з 08:30 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 16:05:56
Новокаховське ВДРМ Веселе:
Каховська 30, 32, 41-45; Таврійська 1; Херсонська 2-34
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-295 Берислав з 08:30 по 15:30 (попередньо) 01.09.2021 15:43:46
Каховське ВДРМ Красне:
Партизанська 0-60; Фрунзе 1-33
Лопатки:
Московська 1-20; Шевченка 2-53
Ольгіне:
70 років Жовтня 1-21; Соборності (Леніна) 1-24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40
Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-15; Мілько 1-3; Першотравнева 1-60; Середня 0-21; Шкільна 0-57
Ясна Поляна:
Хачкаляна 0-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1126, 4318, 4396, 4414, 4697, 4699, 4870, 6218, 6280, 6326, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 з 08:30 по 09:30 (попередньо) 03.08.2021 12:01:16
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Тиха (9Січня) 11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-2 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:14:57
Каховське ВДРМ Красне:
Партизанська 0-60; Фрунзе 1-33
Лопатки:
Московська 1-20; Шевченка 2-53
Ольгіне:
70 років Жовтня 1-21; Соборності (Леніна) 1-24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40
Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-15; Мілько 1-3; Першотравнева 1-60; Середня 0-21; Шкільна 0-57
Ясна Поляна:
Хачкаляна 0-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1126, 4318, 4396, 4414, 4697, 4699, 4870, 6218, 6280, 6326, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 з 16:00 по 18:00 (попередньо) 03.08.2021 12:01:51
Херсонське ВДРМ Херсон:
Державіна/Космічна 41/11; Достоєвського 47/18-72/20; Космічна 1/50-1А, 3-4, 10А, 14, 16, 19/50-34, 45; Тургенєва 41/23-42/25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4652
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-4 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:33:55
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Лісна 5-25; Робоча 13, 17-17А, 21, 23, 25, 33, 35; Українського прапора(Червонопрапорна) 1-3А, 5-8, 10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-799 Л-3 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:16:26
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Херсонська (Леніна) 2, 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5079, 5202, 5374, 5416, 5454, 15760, 15813, 91000526
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-153 Каланчак з 08:00 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 14:16:24
Каховське ВДРМ Славне:
Леніна 2-73; Мира 0-40; Молодіжна 1-13; Світанок 0; Степова 0; Щорса 0-14
Софіївка:
Без назви 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1069, 1076, 1082, 1126, 4596, 4606, 4870
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 281 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 08:46:41
Високопільське ВДРМ Мала Олександрівка:
Дружби 3-35; Космічна 1-42; Миру(Леніна) 3, 8, 10, 15-16, 18, 24-133; Набережна 1-50; Пролетарська 1-45; Радянська 1А-20; Революції 1А-22; Рибна 1-14; Степова 1-13; Суворова 2-27; Чапаєва 1-10; Шевченка 1-56; Шкільна 2-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20040, 20055, 20059, 20067, 20071, 20097, 200141, 200164, 200213, 200244, 200262, 200304, 200352, 200365, 200380, 2001040, 2001052, 2001331, 75000656
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1307 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 11.08.2021 11:59:19
25.9.2021
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 227, 242, 247-249, 251-253, 257; Робоча 22-23; Собка 2-3, 6, 9, 12-15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-1 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 19:58:46
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20065 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-2 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:03:54
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 235, 237-241, 243; Набережна 64-67, 71-78, 83, 84 А; Шкільна 9, 13-15, 17-19, 21-21-а, 25-29, 31, 34, 40, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20861, 20993
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-4 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:06:37
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Набережна 82А, 84, 85-87, 91-94, 98-103; Шкільна 33, 35, 39А-39Б, 41-43, 53, 57, 59, 61, 90, 96-98, 102, 108, 112
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-5 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:10:15
Херсонське ВДРМ Загорянівка:
Без назви б/н; Виноградна 1-21; Вишнева 0-10; Дачний 3; Джерельна 6; МазепиІ 8-16; Набережна 0-32; не визначено 0; Неизвестная 0; Південна 2-17; Садовий 6; Степова 0-9; Херсонська 0-7; ХмельницькогоБ 0-13; Центральна 3-21; Четверта 2
Східне:
Будівельників 1-11; Молодіжна 1-43; Південна 1-51; РУСОВА БАЛКА 14; Східна 1-18; Українська(Жовтнева) 1-49; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 3, 5, 9-11, 13, 23-25; Ювілейна 1-9, 12
Шкуринівка:
Виноградна 1-2; Невідома 0-10; ШКУРИНОВКА 1-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1590, 5681, 6798, 7008, 11116.1, 20057, 20110, 20126, 20189, 20210, 20250, 20309, 20418, 20426, 20436, 20495, 20765
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 601 з 08:30 по 18:30 (попередньо) 13.09.2021 10:06:01
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1015, 1030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 482 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:42:58
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:04:25
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарна (Котовського) 37А-50, 51А-53, 57, 59-76, 78, 80; РазінаСтепана 12, 14-22, 25, 27
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-2 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:09:29
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 125, 717, 2965, 3635 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-447 1Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 13:53:02
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гагаріна 36-36А, 43-43А, 45, 47, 49, 51-51/1, 53, 55-55а, 57, 59-61; РазінаСтепана 9-11, 11/3-11/4; Тираспольська 10, 12-25, 27/10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-3 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:10:39
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 4Н-112Н; Миру 1н-83Н; Молодіжна 1Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н-106
Тимофіївка:
Степова 1Н-65Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 679, 702, 791, 800, 802, 823,, 927, 930, 941, 950, 1014, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 483 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:55:37
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 16, 23, 26; Вишні Остапа 2-22; Кримська 43, 49-50/52, 53, 55-64, 68; Олімпійська 1-2, 4, 6, 8-10; Спортивна 1А-2, 4, 8, 16-26; Шахтарська 1-1Е, 31-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:17:59
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:35:15
Херсонське ВДРМ Херсон:
Польова1 166/31, 168, 170-189; Ракетна 19-35; Тургенєва 43-63
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-3 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:32:08
Херсонське ВДРМ Херсон:
Державіна/Космічна 41/11; Достоєвського 47/18-72/20; Космічна 1/50-1А, 3-4, 10А, 14, 16, 19/50-34, 45; Тургенєва 41/23-42/25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4652
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-4 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:34:08
26.9.2021
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 227, 242, 247-249, 251-253, 257; Робоча 22-23; Собка 2-3, 6, 9, 12-15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-1 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 19:59:01
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 227, 242, 247-249, 251-253, 257; Робоча 22-23; Собка 2-3, 6, 9, 12-15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-1 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 19:59:23
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20065 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-2 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:04:04
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 235, 237-241, 243; Набережна 64-67, 71-78, 83, 84 А; Шкільна 9, 13-15, 17-19, 21-21-а, 25-29, 31, 34, 40, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20861, 20993
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-4 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:06:46
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Набережна 82А, 84, 85-87, 91-94, 98-103; Шкільна 33, 35, 39А-39Б, 41-43, 53, 57, 59, 61, 90, 96-98, 102, 108, 112
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-5 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:10:27
Херсонське ВДРМ Загорянівка:
Без назви б/н; Виноградна 1-21; Вишнева 0-10; Дачний 3; Джерельна 6; МазепиІ 8-16; Набережна 0-32; не визначено 0; Неизвестная 0; Південна 2-17; Садовий 6; Степова 0-9; Херсонська 0-7; ХмельницькогоБ 0-13; Центральна 3-21; Четверта 2
Східне:
Будівельників 1-11; Молодіжна 1-43; Південна 1-51; РУСОВА БАЛКА 14; Східна 1-18; Українська(Жовтнева) 1-49; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 3, 5, 9-11, 13, 23-25; Ювілейна 1-9, 12
Шкуринівка:
Виноградна 1-2; Невідома 0-10; ШКУРИНОВКА 1-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1590, 5681, 6798, 7008, 11116.1, 20057, 20110, 20126, 20189, 20210, 20250, 20309, 20418, 20426, 20436, 20495, 20765
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 601 з 08:30 по 18:30 (попередньо) 13.09.2021 10:06:20
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1015, 1030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 482 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:43:31
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:04:09
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарна (Котовського) 37А-50, 51А-53, 57, 59-76, 78, 80; РазінаСтепана 12, 14-22, 25, 27
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-2 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:09:56
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гагаріна 36-36А, 43-43А, 45, 47, 49, 51-51/1, 53, 55-55а, 57, 59-61; РазінаСтепана 9-11, 11/3-11/4; Тираспольська 10, 12-25, 27/10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-3 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:10:19
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Армійська 86-99; Гагаріна 1-136; Дружби(Радянська) 97 А-123; Жовтнева 134; Західна 75-86А, 92-106; Корабельна 4-6; Морська 80-102; Набережна 15-17А; Набережна/Шевченка б/н; Незалежна 4-100; Південна 95-103; Приозерна 89-102; Сонячна 67-104; Торгова б/н; Українська 95-97; Шевченка 1-122; Ювілейна 2-...21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 155, 158, 186, 187, 234, 295, 357, 405, 410, 442, 679, 727, 763, 786, 1002, 1111, 1112, 1148, 1162, 1176, 1271, 1279, 1340, 1344, 1347, 1353, 1379, 1464, 1466, 1470, 1484, 1504, 1507, 1521, 1522, 11118, 78000061, 78000628, 78000633, 78000665
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1741 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 09:18:20
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Весняна(Комсомольська) 77а, 98; Жовтнева 97, 107, 115А, 125; Квітневий 1; Квітневий 8-10; Миру 91, 93, 95, 97, 99-100, 101-132; Молодіжна 24; Набережная б/н; Центральна(Леніна) 92-132
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 99, 102, 105, 129.1, 159, 161, 295, 324, 569, 676, 742, 914, 958, 1068, 1132, 1149, 1241, 1282, 1316, 1395, 1452, 1470, 1474, 1487, 1489, 78000625
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1747 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 09:20:05
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 4Н-112Н; Миру 1н-83Н; Молодіжна 1Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н-106
Тимофіївка:
Степова 1Н-65Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 679, 702, 791, 800, 802, 823,, 927, 930, 941, 950, 1014, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 483 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:55:50
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Кооперативна 108 Д, 270; Миру 54, 57-62, 63-Б/Н; Морська 2Є, 3/47; Садова 1, 2, 7-11, 14 - Е, 43 Д-45, 46, 47-62, 67-80, 82-ПУСТЫРЬ; Травня1 46, 75, 77, 79, 81, 83-101, 110-137, Б\Н; Чорноморська 42; Шкільна 1, 2, 2 д-2з, 2Л, 9/2, 48/63, 50 Е, 53/15-53/5, 53Н, 55-55/7, 55/9-55 З/8, 59-59Б, 62-63/1;2, 65, 65В-н.о.
В т.ч. особ. рахунки пром.: 64, 92, 144, 362, 411, 432, 461, 481, 516, 681, 764, 796, 844, 853, 902, 919, 1044, 1061, 1140, 1146, 1154, 1254, 1256, 1273, 1298, 1315, 1379, 1395, 1408, 1427, 76000046
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 844 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 02.08.2021 08:30:04
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 16, 23, 26; Вишні Остапа 2-22; Кримська 43, 49-50/52, 53, 55-64, 68; Олімпійська 1-2, 4, 6, 8-10; Спортивна 1А-2, 4, 8, 16-26; Шахтарська 1-1Е, 31-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:19:21
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:34:18
27.9.2021
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Козацька(Радянської Армії) 1, 2-20А; Молодіжна 1-11; Покровська(Леніна) 177-204, 207
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-281 Л-1 Горностаевка з 08:30 по 17:00 (попередньо) 10.09.2021 09:03:40
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 15; Небесної сотні(40р.Жовтня) 15; РазінаСтепана 1А; Тираспольська 1А, 2Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 895, 1200, 4317, 6150, 6286
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-160 1Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:31:50
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Миколи Букіна 20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 222, 943, 2422
Планові роботи на лінії 0.4 кВ ТП-67 1Т Л-6 Н.Каховка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.09.2021 16:20:06
Каховське ВДРМ Червоноблагодатне:
Мілько 1-3; Першотравнева 1-60; Середня 0-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 4318, 4414, 4699, 4870, 6218, 6280
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-177 Горностаевка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 13:02:50
Каховське ВДРМ Любимомар’ївка:
Мирна 26-29; Польова 13; Поперечна 33; Садова 13-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4744
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-150 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 10.08.2021 17:58:33
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Миколи Букіна 30
В т.ч. особ. рахунки пром.: 942, 2422
Планові роботи на лінії 0.4 кВ ТП-67 1Т Л-13 Н.Каховка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.09.2021 16:20:45
Каховське ВДРМ Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-15; Шкільна 0-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1082
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-179 Горностаевка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 13:03:28
Херсонське ВДРМ Висунці:
Лісна 0; Забалка 0-3; Зв’язківців 10-35; Квіткова 1-13; Лісовий 1; Меліораторів 1-6; Мостобудівників 2-80; Набережна 4А-11; Неизвестная 0; НЕИЗВЕСТНАЯ 0-54; Новоселів 7-12; Південна 3-21; Північна 1-2; Північна1 9; Північна2 30; Польова 1-20; Райдужна 11; Райдужний 7; Садова 5-11; Українська 0-29
Музиківка:
Квіткова 8; Мостобудівників 3-40; Південна 19; Північна2(Висунці) 22; Північна(Висунці) 1; Польова б/н; Райдужна 2; Садова будівельний майданчик; Українська 5-8
Степанівка:
Больничний 6; Виноградна 30, 36; Вишнева 1-16А; Водопровідна 1-30; Вузький 1-16А; Горіхова 1-21, 23, 25, 27А, 29; Даника 1-25; Джона Говарда 1-56, 59, 61; Дитячий 1-8; Електронний 6-8; Журби 1-23; Заводська 1-15; Залізна 1-21; Зарічна 33-93; Зелена 1-67; Інгулецька 1-13А; Кам’яна 1-16; Лікарняний 1-5; Лікувальна 1-23; Літній 3-18; Ломоносова 1-41; Малий 1-10; Музиківська 1-16А; Павлова 1-35; Підхозна 6; Планетна 1-30; Поштова 1-4/2; Профспілкова 1-37; Ракетна 1-37; Таврійська 30; Торговий 1-24; Травневий 11-16; Тракторна 1А-21; Христича 4А, 8-8А, 12А, 26А-28А, 36/2-54А; Христича/пров.Електронний 18/5; Шкільна 1-90; Яблучний 1-9
Херсон:
Торговий 7а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 157, 258, 449, 591, 592, 621, 629, 2719, 4523, 5327, 5425, 5741, 5889, 6314, 6847, 7243, 20106, 20161, 20190, 20384, 20390, 20603, 20649, 20715, 20719, 20741, 20843
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 544 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 13:28:45
Каховське ВДРМ Дудчине:
Радянська 4-6, 12-56, 74, 80-84, 130; Садова 1-2, 7-9, 11, 17, 19, 25, 29-32, 34, 37, 39, 41-42, 44, 49, 52, 72, 139-143; Українська 1, 5-63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 275, 4744
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-183 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 10.08.2021 17:59:54
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 11, 13; 40років Жовтня (Інженера Корсакова) 25А-39, б/н; Московська 35-41/11, 49-52А, 54, 56, 58, 60, 62; Небесної сотні(40р.Жовтня) 11-13; РазінаС 5; РазінаСтепана 1, 5, 7, 9, 11/1-11/2, 13; Тираспольська 2-2А, 6, 8; Університетська(40роківЖовтня) 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2941, 3493, 3581, 3614, 4170, 4617, 5244, 6150, 6187, 6340, 6705
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-160 2Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:34:06
Голопристанське ВДРМ Зеленотропинське:
Героїв(Радянська) 1-54; Миру 1-52; Молодіжна 1-38; Центральна(70 роківЖовтня) 1-49
Нововолодимирівка:
Виноградна 3-84; Паркова(Червоноармійська) 1-63; Свободи(Горького) 1-89; Слави(Леніна) 1-62; Степова 01-131
В т.ч. особ. рахунки пром.: 309, 321, 348, 511, 635, 637, 681, 937, 1180, 1197, 1202, 1257, 1374, 1432, 1436, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 812 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:49:34
Херсонське ВДРМ Степанівка:
Горіхова 1-21, 23, 25, 27А, 29; Джона Говарда 1-21, 23, 25; Зелена 9; Кам’яна 1-16; Ракетна 4, 26; Торговий 16, 24; Тракторна 1А-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 157, 20390, 20603
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-837 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 14:14:59
Олешківське ВДРМ Стара Маячка:
Зелена 1-43; Південна 1-14; Польова 3; Польовий 1-13А; Соборна(Ленінградська) 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14А-33А; Степова 1-22; Східна 0-1, 14-22, 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 931
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-539 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 11:01:04
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
ПетраСагайдачного(Гайдара) 23-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 165
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-24 Л-1 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 09:57:31
Херсонське ВДРМ Комишани:
Добровольців (Комсомольська) 1-9А, 11-11А, 13-13Б; Нижня 57; Тупиковий 1-8; Центральна(Радянська) 31-31А, 33-35, 36А-39, 41, 43А-44, 46-54, 56, 58; Чкалова 2, 3-3В, 11-11А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1836, 4945, 6214, 7165
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-723 Л-2 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 15.09.2021 18:46:24
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
Андреуса 1-14, 16-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 989
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-992 Л-1 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 08:02:34
Південне РУ Гола Пристань:
Андреуса 15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-992 Л-1 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 08:02:34
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Миру 21б; Травня1 23-33, 35-40А, 42, 44-44/1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 365
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1300 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 08:04:39
Південне РУ ЗалізнийПорт:
Травня1 34-A
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1300 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 08:04:39
Генічеське ВДРМ Азовське(Фрунзе):
Більшовик 1-42; Гагаріна 1-22, 24, 26; Комарова 1-41; Леніна 0-27; Приципіловка 0-41; Східна 1
Придорожне:
Мелітопольська 1-96; Приморська 1-75; Сереневая 23-25; Шевченко 1-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1212, 1772, 1773, 4057, 4164, 4227, 4245, 4412, 4558, 4748, 4823, 4843, 5183
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 702 з 09:00 по 15:00 (попередньо) 09.09.2021 08:07:18
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
МудрогоЯ(Кірова) 197-197А, 199, 201-203, 205-205А, 207, 209, 211, 213-220, 224-224А, 226, 228, 232-234, 236, 238-240, 242, 244
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11990
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-42 РОГАЧИК з 08:30 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 14:33:28
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
ВіталіяБєлікова(Котовського) 75, 81, 83-88; Затишна(МарксаК) 113, 115, 117-119, 123, 125-127, 129, 131, 139, 143, 147-149, 151, 153, 155; Мангубінська(Пролетарська) 91-91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 118, 120, 122-130, 132-136; Портова(Леніна) 141, 143
В т.ч. особ. рахунки пром.: 682, 850, 1198
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-17 Л-4 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 08:02:01
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
ВіталіяБєлікова(Котовського) 63-74; Затишна(МарксаК) 71-81, 83, 85, 87, 89, 95, 97, 99; Олександрівська(Володарського) 78-80, 84, 86-88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-149; Олександрівська (Володарського)/ПасічникаІ 116/88
В т.ч. особ. рахунки пром.: 549
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-781 Л-1 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 08:02:50
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 21010 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:50:02
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 227, 242, 247-249, 251-253, 257; Робоча 22-23; Собка 2-3, 6, 9, 12-15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-1 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 19:59:37
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Пасічника 72-98; Радянська/Комсомольська 63/95; Сергіївська/Бєлікова 85/76; Сергіївська(Радянська) 31, 33-43, 45-47, 49, 51, 53-57, 59, 61, 65-69, 71, 73-73 А, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91-101
В т.ч. особ. рахунки пром.: 479, 683
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-231 Л-6 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 08:03:32
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
ВіталіяБєлікова(Котовського) 77-79, 109; Сергіївська(Радянська) 58, 62-64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84-86, 88, 90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 41, 197, 371
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-231 Л-3 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 08:03:48
Каховське ВДРМ Дудчине:
Радянська 66, 71-73, 89-103; Садова 4-10, 12-16, 18, 20-29, 32-33, 35-36, 38, 40, 43, 45-47, 51, 53-70, 74-127, 179; Українська 3, 71-88; ХмельницькогоБ 73
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 275, 3894, 4668, 4744, 4763
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-185 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 16.08.2021 10:30:03
Скадовське ВДРМ Красне:
Київська (Комсомольська) 1-37
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-51 Л-6 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 17:01:57
Херсонське ВДРМ Садове:
Космодем’янськоїЗ 1-4, 8-14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:51:00
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5211, 20457, 21007 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 574 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 10.08.2021 11:28:49
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
кадастровий номер 6522384300:02:039:0041 .; Шкільна 10, 12, 12Б, 14-15, 15 А, 17, 17б-18А, 19-26, 27-39А, 41-43а, 43 Г, б/н, Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 453, 461, 477, 481, 620, 812, 870, 905, 923, 1059, 1199, 1208, 1209, 1328, 1372
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-1266 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 06:48:07
Херсонське ВДРМ Садове:
40років Перемоги 4-15; Космодем’янськоїЗ 26
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:53:42
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
"Ветеран-2" 145/146-155; 200 років Голій Пристані 3-87А, 89, 91-93, 95, 97, 99-99А, 105, 107, 109-113, 113Б-115А, 119-127; БрагиМ 1-31; Будівельників 1а-1А, б/н; Дніпрова 1-89; Довженко 1-45а; Дружби 1-19, 24-72, 75; Зарічна 1-11; Зелена 2-2а; Каховська 1-28; Київська 1-29; Коцюбинського 1-23; Кошового 1-31; Крупської 12; КрупськоїН 3а-32; КуликаІ 2-28; Куліка 15; Ларіонова 1-21, 25-160; Левадний 16; Лермонтова 1 - А-41; Лугова 1-40; Макаренко 3-22; Матросова 2; Миру 18-68; Молодіжна 1-25; Молодіжний 8-21; Надії 1-14, 17-35; Незалежності 2; Новоселів 2-22; Парусна(Ворошилова) 1-19, 22, 24-25, 27-29, 31-126; Перемоги 5-65, 79-81; Пушкіна 1-3, 5-5з, ГАРАЖ; Садова 1-25; Санаторна(Леніна) 9, 11, 13, 15-19, 21, 23, 25-25а, 27, 29, 31-32, 33-47, 49-69; Степна 36; Троїцька(Тельмана) 1-38, 40-72А; Фіалкова(Фрунзе) 3-64А; Херсонська 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 25, 51, 64, 65, 76, 78, 79, 92, 95, 165, 251, 342, 397, 523, 533, 603, 644, 649, 681, 694, 741, 781, 948, 963, 988, 989, 1000, 1059, 1074, 1112, 1115, 1124, 1138, 1185, 1239, 1242, 1247, 1249, 1253, 1257, 1271, 1353, 1355, 1357, 1361, 1387, 76000078
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 805 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:39:09
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20065 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-2 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:04:15
Південне РУ ЗалізнийПорт:
Шкільна 14А
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-1266 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 06:48:07
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Безроднього 123; Березня8 1-30; БілошкуриМІ 1-16, 22-24; Вишнева(Дзержинського) 1-22, 24-71; Заводська 2-56; Каштанова(Радянська) 114-124; Квітнева(Кірова) 44; Комарова 2-64; Матросова 3-7а, 9; Маяковського 3-63; Меліораторів 1-5, 8-30; Соборна(Леніна) 102; Толбухіна 4-42; Чкалова 1-99; Шевченко 3-17, 18-А-19 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1443, 1497, 1505, 1543, 1592, 1678, 1684, 1738, 1745, 1748, 1837, 1869, 1885, 1931, 1942, 1950, 1953, 1966, 1968, 1973, 1989, 2023, 2026, 2042, 2067, 2074, 2080
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 613 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:48:20
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Шкільна 10, 12, 12Б, 14-15, 17, 17б, 18, 20, 22-22 а, 29А, 31 В, 41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 812, 870, 905, 923, 1208
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1266 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 06:50:33
Південне РУ ЗалізнийПорт:
Шкільна 14А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1266 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 06:50:33
Херсонське ВДРМ Садове:
Космодем’янськоїЗ 15-25, 27-50; Степова 2-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5615
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-4 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:54:54
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Молодіжна(Радянської армії) 2-27; Набережна1 24-31А; Набережна2 15-19; Паризької Комуни 1-39; Шевченка 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-744 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 14:03:57
Скадовське ВДРМ Миколаївка:
Миру (Жовтнева) 1-35; Молодіжна 2-56; Степова 1-14; Шкільна(Чапаєва) 1-60
Олександрівка(Птахівка):
Квіткова(Червоноармійська) 1-50 А; Миру (Радянська) 1-40; Молодіжна 2-55; Нова 1-53; провулок Самійлівський 1; Центральна (Кожущенка) 1-127; Шкільний провулок 3; Ювілейна 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 62, 63, 66, 115, 223, 298, 484, 763, 779, 857, 1027, 1047, 1144, 1223, 1327, 1473, 1512, 1520, 1537, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1812 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:12:54
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Військовий 5-7; ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 1-23, 25-27, 29, 31-33; Робоча 1-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6704, 20065, 20069, 20906
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-28 Л-2 Білозерка з 09:30 по 16:00 (попередньо) 10.09.2021 12:14:47
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Березня8 1-24; Вінницька 1-12, 14а-19; Гагаріна 3-18; Дружби(Радянська) 1-9, 11; МарксаК 1-42, 44, 65-90; Мира 1-3; Молодіжна(Радянської армії) 2-78; Набережна1 5-31А; Набережна2 5, 10-19; Нова 1-40; Паризької Комуни 1-39; Садова 1-38; Соборна(60років Жовтня) 1-20; Тарасенка 1-22; Херсонське 1-29; Центральна(Леніна) 76-98, 100-102, 104; Шевченка 1-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5614, 6317, 7179, 20056, 20063, 20091, 20094, 20317, 20339, 20461, 20512, 20644, 20826, 20838, 20864
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-522 до Р-61 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 14:06:22
Новотроїцьке ВДРМ Благовіщенка:
Зелена 1а-6; Леніна ( Центральна ) 1-54; Мира 2-54; Молодіжна 1-29; Степова 2-9
Заозерне:
Нова ( Молодіжна ) 2-59; Рибхозна 2-14; Центральна 2-47
Захарівка:
Генічеська 1-38; Степова 31-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434, 1455, 1479, 1505, 1543, 1587, 1698, 1953, 1961, 2010, 2037, 2042, 2085
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 616 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:54:49
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 235, 237-241, 243; Набережна 64-67, 71-78, 83, 84 А; Шкільна 9, 13-15, 17-19, 21-21-а, 25-29, 31, 34, 40, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20861, 20993
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-4 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:06:57
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Херсонська (Леніна) 100
В т.ч. особ. рахунки пром.: 423
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 8308 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:18:23
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5942, 11118 Технічне обслуговування лінії 35 кВ ВЛ-35 Прогресс - НС 2 з 07:30 по 16:00 (попередньо) 01.09.2021 08:27:04
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Таврійська (Енгельса) 56Н, 60Н, 62Н, 64Н, 66Н, 68Н, 70Н, 72Н, 74Н, 76Н, 78Н, 80Н, 82Н, 84Н, 86Н, 88Н, 90Н, 92Н-94Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 607
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-333 Іванівка з 09:00 по 12:00 (попередньо) 30.08.2021 09:09:48
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Іванофранківська 1Б, 2Д, Н; Таврійська (Енгельса) 47 Н-47Н, 49 Н, 51Н, 53Н-55Н, 57-59Н, 61 Н, 63Н, 65, 67, 69Н, 71Н, 73Н, 75Н, 77, 79Н, 81Н, 83Н, 85Н, 87Н, 89Н, 91Н, 95-95Н, 97Н, 99Н, 101Н, 103Н, 105Н, 107, 109Н, 111Н, 113Н, 115Н, 117Н, 119Н, 121Н, 123Н, 127Н, 129Н, 131Н, 133Н, 135Н-137Н, 141Н, 143Н, 145-147Н, 149-151Н, 153Н
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-330 Іванівка з 13:00 по 16:00 (попередньо) 30.08.2021 09:11:19
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Андріївська(Калініна) 81-94, 96; Героїв України(МарксаК) 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64-66, 68-68А, 70, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Гідробудівників 81-96; Дніпровський 91; Дружби(Дзержинського) 80-94; Історична(Леніна ) 37-37А, 39-41а, 43, 45, 47, 49, 51-53, 55, 57; Маяковського 5-7, 9-13, 32-34; Пушкіна 5-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 523, 803, 2422, 2570, 3214, 3218, 3233
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-11 Н.Каховка з 08:30 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 10:54:52
Високопільське ВДРМ Бiляївка:
Зелена 1-58
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1612 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 11.08.2021 14:34:10
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Набережна 82А, 84, 85-87, 91-94, 98-103; Шкільна 33, 35, 39А-39Б, 41-43, 53, 57, 59, 61, 90, 96-98, 102, 108, 112
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-5 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:10:37
Новокаховське ВДРМ Шляхове:
Бериславська 1-51; Будівельників (МарксаК) 1-6; Гагаріна 1-30; Дитячий (Радгоспний) 3-5; Миру 1-12; Молодіжна 2-12; Некрасова 1-9; Нова 1-22; Новоселів 1-11; Овражна 1-7; Пушкіна 1-30; Садова 1-27; Сонячна 2-7; Степовий 1-12; Східна 1-15; Центральна (Леніна) 2-45; Чкалова 2-18; Щаслива (Комсомольська) 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743, 758, 7108, 7293, 7445, 7544, 7688, 7706, 7712, 7843, 87000020
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1008 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:38:06
Херсонське ВДРМ Загорянівка:
Без назви б/н; Виноградна 1-21; Вишнева 0-10; Дачний 3; Джерельна 6; МазепиІ 8-16; Набережна 0-32; не визначено 0; Неизвестная 0; Південна 2-17; Садовий 6; Степова 0-9; Херсонська 0-7; ХмельницькогоБ 0-13; Центральна 3-21; Четверта 2
Східне:
Будівельників 1-11; Молодіжна 1-43; Південна 1-51; РУСОВА БАЛКА 14; Східна 1-18; Українська(Жовтнева) 1-49; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 3, 5, 9-11, 13, 23-25; Ювілейна 1-9, 12
Шкуринівка:
Виноградна 1-2; Невідома 0-10; ШКУРИНОВКА 1-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1590, 5681, 6798, 7008, 11116.1, 20057, 20110, 20126, 20189, 20210, 20250, 20309, 20418, 20426, 20436, 20495, 20765
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 601 з 08:30 по 18:30 (попередньо) 13.09.2021 10:06:38
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Горького 1-44Н, 46Н-62Н, 64аН, 66Н, 68, 70Н, 110; Дружби (МарксаК) 5Н-6, 50Н; Пушкіна 11Н
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-255 Л-1 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 15:49:58
Новокаховське ВДРМ НовийБерислав:
Гагаріна 25, 27-31, 33-38, 40-108; Комарова 80-88; Набережна 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85-87, 89, 91, 93, 95
В т.ч. особ. рахунки пром.: 949, 7472, 7578, 7748, 7772, 7843
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-11 Берислав з 09:00 по 16:00 (попередньо) 28.08.2021 10:35:25
Скадовське ВДРМ Петрівка:
Вечірня(70 років Жовтня) 1-12; Мира 1-9, 11-13, 15, 17, 19, 21; Петровського 1-13; Степна 1-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 560, 665, 1286
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-126 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 13:33:47
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 6А, 9А, 78А, 88; Довженка(Червоноармійська) 39; Меліораторів(Жовтнева) 48 А, 50, 61а-63А; Храмова(Червонофлотська) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-49
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-1 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:36:40
Олешківське ВДРМ Подо-Калинівка:
Лісна 1, 8-8А, 12А-16А, 18, 22, 24, 26, 28, 30; Миру(Леніна) 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 90-142; Центральна(Калініна) 1, 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 127, 409, 861, 1080
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-204 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 19:00:30
Високопільське ВДРМ Борозенське:
Мічуріна 4-9; Українська (Радянська) 18/3; Шкільний 1-14, 16
Пятихатки:
Жовтнева 1-46; Молодіжна (Радянська) 2-44; Першотравнева 2-50; Ювілейна 3-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031, 200107, 200136, 200244, 200248, 200272, 2001052
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1354 з 09:00 по 18:00 (попередньо) 11.08.2021 14:52:04
Олешківське ВДРМ Абрикосівка:
Вінницька 1-18; Полтавська 1-42; Садова 1-44; Центральна (50 років Жовтня) 3-9Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 135, 883, 79000035
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-438 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 19:04:11
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1015, 1030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 482 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:43:45
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Довженка(Червоноармійська) 2-38А, 39 А-45, 47
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-2 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:37:24
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 50, 52, 70-72, 74А, 76, 78, 80-80 Б, 82-82 А, 84, 86; Меліораторів(Жовтнева) 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65-79, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 751
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-3 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:38:01
Каховське ВДРМ Костогризове:
Гагаріна 32-38, 45, 54; Житомирська 33, 52; Мічуріна 31, 46-49, 54-57, 144; Чкалова 34-35, 41-44, 55-60, 68-85, 97, 103, 107, 113-140
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-496 Л-1 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:38:15
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Перекопська 1, 3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39-43
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-4 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:38:40
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:03:51
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 825 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-5 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:39:20
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Перекопська 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-6 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:39:56
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 11118 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1781 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 08.09.2021 09:20:58
Херсонське ВДРМ Благовіщенське(Петровського):
Заозерна 2-14; Причальна 1, 10
Комишани:
9Січня 1-40; Крилова 21, 29, 31, 33-68; Пестеля 1-17; Фонтанна 35Б
Приозерне:
40років Перемоги 1-7; Абрикосова 1-42А; Білозерська 1-49, 51-55; Братська 3-13; Вишнева 2-40; Виноградна 1-50; Гагаріна 1-24; Дружби народів 1-47; Заозерна 6-32; Західна 2-48; Комарова 2-48; Лиманна 1-53; Миру 1-35; Мічуріна 1-47, 51-53; Молодіжна 1-32; Пестеля 2-8; Південно-Західне 4 КМ; Райдужна (Терешкової) 1-36; Річкова 1-17; Садова 1-48; Свободи 1-7; Степова 1-39; Тітова 1-9; Українська 2-34; Центральна Садиба 1-20; Шаталова 1-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 251, 259, 301, 592, 621, 629, 1282, 1969, 3096, 3192, 3491, 3755, 4519, 5190, 5499, 5512, 5534, 5784, 5973, 6228, 6711, 6739, 7583
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3608 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.09.2021 09:34:45
Херсонське ВДРМ Комишани:
Широка(Червоноармійська) 1Г, 1Е
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1980, 3594, 4767
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3605 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.09.2021 09:36:04
Новокаховське ВДРМ ЧервонийМаяк:
Виноградна 1-28; Спортивна 1, 6-15; Шевченка 2-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7477
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-415 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30 (попередньо) 11.08.2021 07:36:30
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 443 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-7 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:40:31
Генічеське ВДРМ Щасливцеве:
Арабатська 5-11; Вербна 1; Весняний 7; Гагаріна 1, 2-16, 18-18а, 20-20Б, 22, 24-89, 91А-105; Дніпровська 3-19; Зоряний 2; Ковильна 14-16; Комарова 0, 1а-1в, 3, 5-5Б, 6-7б, 10-63з, 68-71, 73, 77, 80-81А; КузнєцоваР 70-72; Миру(Леніна) 16А, 118, 120, 122, 124-129, 132-176; Набережна 17, 20-а-23в, 23Л-23Я, 32-82г, 124а, діл.34; Перлинна 6-20; Південний 2-6; Сонячний 15; Торгова 1; Туристична 19; Уютна 7; Морська 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17-17а, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-45А, 47-47-А, 51-53а, 55, 56-в-57А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 74, 78-79, 81, 83Б, 84А, 86б, 108-б, 114-116а, 118-122, 124-124а, 126-128Б, 130-185В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 4132, 4166, 4303, 4344, 4473, 4578, 4590, 4616, 4643, 4890, 4905, 4941, 4947, 5007, 5011, 5076, 5083, 5099, 5162, 5188, 5198, 5201, 5209, 5212, 5215, 5219, 5234, 5237, 81000530
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 691 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 14:44:20
Східне РУ Щасливцеве:
Набережна 23-Е
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 691 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 14:44:20
Херсонське ВДРМ Білозерка:
500-річчя Українського козацтва 1-45, 65-219; Будівельників 3-14, 20-28; Виноградна 4-28; Вишнева 11-21; Дачна 120-156; Джерельна 12-39, 69,70, 148-225; Заозерна 0-108; Зелена 0-5, 9; кадастровий номер 6520355100:01:110:0075 .; Кільцева 1-17; Музикальна 0-55; Незалежності 9-18; "Ріца" садівниче товариство 100,101-141; Стадіонна 8-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20100
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 505 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.09.2021 09:41:37
Херсонське ВДРМ Богданівка:
Гагаріна 1-25; Садовий 1-4; Соборності (60років Жовтня) 1-79; Толстого Льва 1-6; Українська (Радянська) 2-115; Українська (Радянська) 1
Загорянівка:
Без назви б/н; Виноградна 1-21; Вишнева 0-10; Дачний 3; Джерельна 6; МазепиІ 8-16; Набережна 0-32; не визначено 0; Неизвестная 0; Південна 2-17; Садовий 6; Степова 0-9; Херсонська 0-7; ХмельницькогоБ 0-13; Центральна 3-21; Четверта 2
Петрівка:
Комсомольська 1-39; Садова 1-55; Шкільна 1-50
Східне:
Будівельників 1-11; Молодіжна 1-43; Південна 1-51; РУСОВА БАЛКА 14; Східна 1-18; Українська(Жовтнева) 1-49; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 3, 5, 9-11, 13, 23-25; Ювілейна 1-9, 12
Шкуринівка:
Виноградна 1-2; Невідома 0-10; ШКУРИНОВКА 1-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 106, 125, 159, 259, 1590, 1864, 4358, 5681, 6156, 6425, 6798, 7008, 11116.1, 20057, 20110, 20126, 20189, 20210, 20250, 20309, 20418, 20426, 20436, 20495, 20765
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Восточная" 1Т з 09:30 по 16:30 (попередньо) 06.08.2021 09:24:37
Західне РУ Білозерка:
Будівельників 18
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 505 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.09.2021 09:41:37
Херсонське ВДРМ Херсон:
Високий 1; Дніпропетровська (Героїв Крут) 101/8; Офіцерська(Шмідта) 97, 99-124; СуботиМ 10, 12-25/96; Шмідта(Офіцерська)/СуботиМ 107/21
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-227 Л-4 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 16.09.2021 09:43:29
Херсонське ВДРМ Херсон:
Матроська 24; Офіцерська(Шмідта) 149, 151, 153, 155-172, 174-174А, 176, 178, 180-180/25
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-34 Л-1 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 16.09.2021 09:45:17
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дніпропетровська (Героїв Крут) 86, 88, 90, 92, 94-94Б, 96, 123, 125, 127, 129, 131, 133; Кам’яний 11А; Офіцерська(Шмідта) 125-144, 146, 148, 150-150А; СадовськогоМ(Сакко і Ванцетті ) 17А, 19, 23-39; Сиваська 21-34; Тягинська(БєдногоД) 71, 73/35, 98, 100-102, 104, 106, 108, 110/33, 112, 126/40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1423
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-34 Л-3 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 16.09.2021 09:45:42
Генічеське ВДРМ ГенічеськаГірка:
Азовська 40, 44, 46-74, 76-126А; Виноградна 21, 28, 29, 30а, 33А, 36Б, 42-58, 61А, 76-а, 95а-131; ДериглазоваГ 49А-95; Лісовий 1-5; Набережна 26Д; Озерна 15-23А; Садовa 1-9; Садовий 1А-6-Б
Щасливцеве:
Амбулаторна 37-42; Арабатська 13-85; Будівельна 2-13; Водна 4-11; Гагаріна 87-91, 105Б-129; Дружби 3; Зяблівська 5-11; Інтернаціональна 1-4; Миру(Леніна) 181-184; Набережна 96-124, 138-144; Паркова 2; Північний 16; Приморська 1, 17-45; Таврійська 9; УкраїнкиЛ 3-15; Центральна (Леніна) 188; Шевченка 1
Щасливцівська с/рада:
"Чайка" Дачний масив, вул.Сонячна 1-63/1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1303, 1381, 1712, 1786, 4039, 4132, 4196, 4256, 4336, 4358, 4391, 4478, 4480, 4495, 4595, 4653, 4679, 4699, 4745, 4747, 4774, 4817, 4864, 4875, 4908, 4941, 5012, 5035, 5054, 5058, 5059, 5060, 5095, 5102, 5103, 5133, 5214, 5226
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 692 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 14:46:05
Херсонське ВДРМ Херсон:
Видригана 13, 14Б, 14Д, 16-18/68; Новий 6А, 8-13, 15; Українська 97-97А, 99, 101, 103, 105А, 107, 109, 111, 113-буд.7, 142-156
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4886
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-540 Л-2 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 16.09.2021 09:47:52
Новокаховське ВДРМ Обривка:
Першотравнева 11
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 83 ПС35кВ Основа з 09:00 по 17:00 (попередньо) 10.09.2021 14:54:16
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 44-54А, 56-65/2, 67, 69; 40років Жовтня (Інженера Корсакова) 43/2; Видригана 8; Гончарна (Котовського) 154; Ливарна 34, 40-40А, 42-42А, 46-46 А, 48/44, 50-51/5, 53-55, 57-57/70, 61-63/6, 65, 67, 69, 71-71/9; Ливарна/Міліцейська 7/32-53/4; Матроська 46, 48, 50, 55-65; Міліцейський 3-7, 9; Новий 2-5, 7; СадовськогоМ(Сакко і Ванцетті ) 64, 69-76; Стрілецький 3-3А, 4/2; Університетська(40роківЖовтня) 54-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7024
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-540 Л-4 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 16.09.2021 09:48:14
Генічеське ВДРМ Миколаївка:
Незалежності(Комсомольська) 2-38; Нова 2-20; Першетравнева(Первомайська) 1-23; Почтова 1-26; Приморська(Октябрьська) 1-40; Степова(50 років Жовтня) 1-40; Чагіна 1-18; Шкiльна 1-42
Чернiгiвка:
Дачна 4; Сивашська 0-12-а; Східна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1214, 1254, 1698, 4097, 4260, 4554, 4795, 4823, 4826, 4843, 4941, 5120, 5164
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 633 з 09:00 по 15:00 (попередньо) 06.09.2021 07:24:04
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
8 Березня 1-33; Масюткиних 02а-10; Виноградна 2-68; Вишнева(МарксаК) 01а-165; Гната Шила(Щорса) 1-9; Ключовий(Піонерський) 01а-23; Козацький(Радянський) 1-18; Коняшиних 1-25; Корсунська 2-120; Межевича 2; Мижевича 01а-63; Молодіжний 1-17; Хитрий(Комсомольский) 01а-28; Шкільний 1-14; Набережна 1-110; Наддніпрянська 02а-232; Новолагерська 3-43; Новомаячковська 1-80; Новоодеська 1-91а; Партизанський 1-28; Подвойської 1-65; Пушкіна 01б-14; Садова 27-154; Степова 1-16; Тихий 1-17; Травня1 5-50; Ушакова 01б-74; Червоноармійська 01а-29; Шевченка 01а-215; Ювілейна 5-12; Ярошенко 1-54
Корсунка:
Hабережна 64, 66
Маслівка:
Садова 01б-39; Степова 01а-37; Східна 1-41
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
Обривка:
Шевченка 29; Довженко 6-36; Зелена(Калініна) 1-42; Першотравнева 1-44; Південна(Комсомольська) 1-55; Пушкіна 2-38; Ювілейна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 128, 135, 143, 182, 218, 239, 284, 299, 314, 387, 405, 445, 480, 515, 608, 631, 674, 678, 846, 883, 912, 922, 925, 960, 1813, 2148, 2154, 2168, 2189, 2208, 2222, 2281, 2410, 2416, 2447, 2478, 2552, 2566, 2600, 3240, 3241, 3250, 3283, 3338, 3341, 3372, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 51 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 10.09.2021 14:55:54
Херсонське ВДРМ Чорнобаївка:
Білі Акації 12-12А, 14-25; Визволення 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37А-70; Виноградна 1-21; Врожайна 77; Галицька 1-6, 8-22А, 24-28, 30, 32, 34, 36-38, 40, 42-42А, 44, 46; Дружби 1-30; Закопна 1-22; Зелена роща 1-26; Ковальський 1-9; Мостова 1-32; Партизанський 1; Набережна 2-68; Партизанська 1-21; Південна 58; Піонерський 1-17; Покровська(Комсомольська) 40, 42-122; Робоча 2-4, 6, 8, 10, 12, 14, 30, 40-42; Світлий 2; Січня9 1-14; Спартаківський 2-20; Стадіонна 84Б-86, 88, 90, 92, 94, 100, 107-123, 129; Степовий 1-6А; Східна 22, 26, 28-57; Таврійська 2; Таврійська(Червонофлотська) 1-5, 7; Українська(Радянська) 47, 51, 55; Урожайна 55, 57, 59, 64, 66-66А, 68, 70, 75-81; Херсонська 51, 54А, 56-91; Червонопрапорна(Троїцька) 20-57; Чорнобаївська 129-131, 133, 135, 137, 164-172; Шкільний 2; Якірний 2Б-15; Ярова 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 106, 592, 629, 1644, 3731, 5281, 5343, 5620, 5705, 5889, 5931, 6738, 6806, 7380, 7539, 7553, 20007, 20009, 20105, 20109, 20214, 20237, 20387, 20397, 20408, 20409, 20584, 20585, 20646, 20686, 20720, 20735, 20757, 20788, 20811, 20845, 20913, 20916, 20925, 20931, 20946, 37524888
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 542 з 10:00 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 09:52:13
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Весняна(Свердлова) 17, 19, 21, 23, 25-52; Миру 1-30
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-327 Воронцовка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 06.09.2021 08:08:45
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 100; Текстильників 7-7 ГАРАЖ; Університетська(40роківЖовтня) 100-102; Чорноморська 8-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 565, 591, 709, 2556, 2614, 2807, 3169, 3238, 3301, 3499, 4120, 4890, 5285, 5385, 6144, 6146, 6293, 6339, 6463, 6625, 6703, 6837, 7054, 7056, 7077, 7120, 7135, 7136
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-180 Херсон з 09:00 по 19:00 (попередньо) 09.09.2021 14:07:37
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 4Н-112Н; Миру 1н-83Н; Молодіжна 1Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н-106
Тимофіївка:
Степова 1Н-65Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 679, 702, 791, 800, 802, 823,, 927, 930, 941, 950, 1014, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 483 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:56:03
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 84, 86, 88, 90-90А, 92, 94/45; Ливарна 56-56/61, 60, 64, 66-66/49, 68/44, 70-70А, 72, 80-80/2, 82, 84/37-84/37А, 89-91, 95-121; Оксани Петрусенко(ЛібкнехтаК) 3-28/82; Січових стрільців(Калініна ) 37-53; Старостіна(Церковна) 65, 69, 71/41, 104-110; ХмельницькогоБ 65, 67, 68/58-74; Чорноморська 35, 37-37А, 41, 43, 47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1244, 3764, 5067
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-218 1Т Херсон з 09:00 по 19:00 (попередньо) 09.09.2021 14:08:32
Херсонське ВДРМ Херсон:
Чорноморська 25, 27, 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 297, 376, 1057, 3930, 5097, 5971, 6165, 6578, 6605
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-218 2Т Херсон з 09:00 по 19:00 (попередньо) 09.09.2021 14:10:07
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 93, 3816, 3898, 4040, 4083, 4327, 4426, 4547, 4560, 4867, 86000037, 86000375 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 252 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 15:10:36
Херсонське ВДРМ Херсон:
295Херсонської стрілецької дивізії 15-24, ГАРАЖ; Гагаріна 15-28, 31-33, 37-39, 41; Гончарна (Котовського) 12-36; Українська 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1120, 2012, 2677
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-4 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:34:51
Чаплинське ВДРМ Асканія-Нова:
Будівельна 6, 10, 20-24; Іванова 38-46; Фальц-Фейна(Леніна) 67
В т.ч. особ. рахунки пром.: 774, 904, 91000573
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-228 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 08.08.2021 14:10:33
Високопільське ВДРМ Заградівка:
Надрічна 1-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 17, 186
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-207 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 08:29:46
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 1 А; Лісний провулок 4-6; Портова(Леніна) 106; Софіївська(Ворошилова) 2
Скадовська міська рада:
за межами населеного пункиту б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 45, 93, 100, 110, 112, 137, 176, 258, 413, 512, 589, 682, 873, 932, 943, 961, 974, 1002, 1032, 1041, 1080, 1106, 1114, 1151, 1231, 1375, 1404, 1418, 1508, 1525
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1708 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:14:22
Херсонське ВДРМ Херсон:
Молодіжна 30/56; РазінаСтепана 24-24А, 26, 28-33, 35, 37; Тираспольська 2, 27, 30-56а; Українська 5А-7, 20-30, 34-34А, 42/30, 43-44, 54-55, 57А-59, 63, 65-65А, 67, 69-69А, 71-72, 74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1618, 1860, 2168, 2994, 4578, 6513, 6750, 6796
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-6 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:37:38
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Батумська 1-23А, 25; Зоряна(Комсомольська) 1-32; Ценковського 78/2; ЯрославаМудрого(Пролетарська) 1-36
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-41 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.09.2021 14:40:07
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 19, 25, 93, 3413, 3551, 3629, 3654, 3657, 3814, 3974, 4377, 4401, 4433, 4566, 4610, 4820, 4832, 4854, 86000036 Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Любимівка" 2Т з 07:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:16:15
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 16, 23, 26; Вишні Остапа 2-22; Кримська 43, 49-50/52, 53, 55-64, 68; Олімпійська 1-2, 4, 6, 8-10; Спортивна 1А-2, 4, 8, 16-26; Шахтарська 1-1Е, 31-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:19:39
Новотроїцьке ВДРМ Качкарівка:
Мира 1-11; Перемоги 3-4
Подове:
Зелена 1-48; Приканальна 1-12; Радянська ( Соборна ) 1-10; Торгова 1-36; Шкільна 2-62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1434, 1543, 1721, 1953, 1961, 1982, 2027, 2070, 2100, 14071
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Подове" 1Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:22:43
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
ІванаМазепи(Кірова) 3, 33-34; Луговий 2-6; Молодіжна 1-48Б; Парковий 1-3; Сонячна 18-20; Таврійська 82; Чапаєва 4-12; Щорса 10А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4358
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-553 Л-10 Херсон з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.09.2021 12:15:10
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 91а-91В
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Димитрова 1-119; Центральна(Леніна) 2-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1284, 1790, 4097, 4167, 4378, 4522, 4823, 4838, 4843, 4941, 4980, 4990, 5015, 5119
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 644 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 10:58:36
Новотроїцьке ВДРМ Катеринівка:
Жовтнева 28-54; Центральна 3-36
Новорепівка:
Заречна 4-53; Леніна ( Широка ) 1-40; Молодіжна 1-24; Центральна 2-60
Подове:
Гагаріна 1-12; Добровольского 2-32; Леніна ( вул. імені Анатолія Сторчака ) 1-31; Маркса К. ( Шевченка ) 2а-38; Мира 1-11; Пугача 1; Подовська 3-30; Пушкина 2-41; Садова 1-41; Східна 1-26; Торгова 42-52; Чкалова 1-27
Софіївка:
Миру (Леніна) 1-83; Молодіжна 1-92; Робітнича 1-5; Східна 5-86
Чумацький Шлях (Володимиро-Іллінка):
Братів Польченко 2-62; Будьоного ( Польова ) 1-35; Гагаріна 2-20; Комарова 3-89; Леніна ( Мира ) 2-21; Лукьянова 1-96; Молодіжна 1-37; Перемоги 1-28; Садова 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1466, 1470, 1538, 1542, 1543, 1580, 1656, 1669, 1674, 1742, 1767, 1802, 1825, 1829, 1850, 1865, 1896, 1912, 1953, 1961, 1974, 1999, 2000, 2013, 2024, 2042, 2048, 2065, 2066, 11115
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Подове" 2Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:24:12
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Армійська 86-99; Гагаріна 1-136; Дружби(Радянська) 97 А-123; Жовтнева 134; Західна 75-86А, 92-106; Корабельна 4-6; Морська 80-102; Набережна 15-17А; Набережна/Шевченка б/н; Незалежна 4-100; Південна 95-103; Приозерна 89-102; Сонячна 67-104; Торгова б/н; Українська 95-97; Шевченка 1-122; Ювілейна 2-...21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 155, 158, 186, 187, 234, 295, 357, 405, 410, 442, 679, 727, 763, 786, 1002, 1111, 1112, 1148, 1162, 1176, 1271, 1279, 1340, 1344, 1347, 1353, 1379, 1464, 1466, 1470, 1484, 1504, 1507, 1521, 1522, 11118, 78000061, 78000628, 78000633, 78000665
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1741 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 11:07:33
Генічеське ВДРМ Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Центральна(Леніна) 15, 17-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4097, 4843
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-088 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 11:06:38
Новокаховське ВДРМ Новоселівка:
1-а вулиця 4-6; 2-а вулиця 4-11
Першотравневе:
1-а вулиця 2-17; 2-а вулиця 7-11; 3-я вулиця 2-20
Раківка:
Вишнева(70рЖовтня) 1-32; Гагаріна 1-12; Лікарняна 4-53; Миру(Радянська) 2-17; Молодіжна 1-13; Нова 1-4; Садова 1-18; Спеціалістів 5; Центральна(Леніна) 3-47; Шкільний 3-5
ШевченкоТ:
Без назви 0-1; вулиця1 1-12; вулиця3 2-31; вулиця4 1-31; Молодіжна 5; Центральна 0-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 758, 7108, 7293, 7361, 7392, 7418, 7506, 7647, 7785, 7790, 7843
Капітальний ремонт лінії 35 кВ ВЛ-35 заход- выход ПС Раковская з 08:00 по 17:00 (попередньо) 16.08.2021 15:34:07
Новокаховське ВДРМ Райська сільська рада:
Райська сільська рада 0
Райське:
Сонячна(Леніна) 02в-8, 10, 12; Шевченка 01а-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 182, 674
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-190 Л-1 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 12:48:44
Голопристанське ВДРМ Бехтери:
Неизвестная КАНАЛ; Абрикосова (Ворошилова) 01-43; Благодатна(Калініна) 1-87; Будівельників 1-21; Виноградна 1-29; Вишнева (Фрунзе) 1-57; Кутузова 1-31; Лебедина(Жовтнева) 1-49; Лиманівська (Чапаева) 1-54; Лікарняна 1-41; Молодіжна 1-65; Молодіжна (Технікум) 1-54; Нова 1-18; Озерний(Радянський) 1-24; Прикордонна 1-17; Садова 1-22; Степова 1-53; Степовий 1-14; Суботи 1-11; Суворова 1-50; Таврійська(Радянська) 2-28; Торговий 1а-11; Травня1 1-48; Українська(Кірова) 1-197; Ушакова 1-48; Чорноморська 50А; Чорноморська(Горького) 1-53; Шкільна(Леніна) 1-37
Бехтерська сільська рада:
невизначено б/н
Збур’ївка:
Дружби 2-38; Перемоги 1-115-А; Перемоги 3; Приморська 1-30; Приморська(Леніна) 1-64; Садова 1-10; Степова 1-11; Травня1 1-39; Шкільна 1-24
Новочорномор’є:
Ялтенська 2-9; Лісова 3-16; Нова 1-13; Приозерна 1-16; Степова 1-10; Фальц-Фейна(Леніна) 1-82
Облої:
Берегова 0; Бивший п/т "Приморський" 01; Зелена 1; Морська(Комсомольська) 3-б/н; Робоча 3-16
Тендрівське(Комуна):
Вишнева(Пролетарська) 1-46; Молодіжна 1-11; Радянська 1-42
Чулаківка:
Сільська рада Чулаківська автодорога
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6, 28, 64, 92, 99, 101, 121, 172, 206, 291, 309, 350, 408, 437, 459, 485, 511, 593, 681, 774, 807, 817, 934, 939, 953, 978, 979, 1026, 1031, 1052, 1059, 1065, 1162, 1175, 1178, 1182, 1205, 1212, 1223, 1234, 1237, 1246, 1248, 1270, 1290, 1321, 1340, 1368, 1369, 1370, 1372, 1373, 1434, 11118, 76000045
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Бехтери" 1Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 10:37:07
Іванівське ВДРМ Партизани:
Маслових 18-34; Новосільна 9а-38, 40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 543, 951, 18631
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-136 Н.Сірогози з 09:00 по 16:30 (попередньо) 03.08.2021 10:26:30
Центральне РУ Особ. рахунки пром.: 37525305 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-190 Л-1 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 12:48:44
Південне РУ Збур’ївка:
Шкільна 22
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Бехтери" 1Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 10:37:07
Новокаховське ВДРМ Райське:
Донецька 01а-26, 28; Комарова 01а-1, 3-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 447, 475
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-190 Л-2 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 12:50:41
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:34:04
Новокаховське ВДРМ Берислав:
Бериславська 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18-20, 22-24А, 26-26А, 28, 30, 32, 34-49; Володимирська(Ворошилова) 32-73; Гетьманська (Чапаєва) 6-17; Заводська 94-111; Запоріжзький 3-53; Каховський 12; Мирний 45-56; Незалежності 31; Некрасова 2-4; Травня1 427, 429, 431, 433-437, 441-479; Шкільний 18 а-47; ЯрославаМудрого(Комінтерна) 67-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 738, 765, 7483, 7568, 7815, 7824, 7841
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 118 з 09:00 по 15:00 (попередньо) 09.09.2021 15:09:06
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
78 Укріпрайона 3, 14, 18-22, 26-30; Добичиних 6-17, 21-32; КомбатаД 2; КривоносаД 12, 14Б, 20-24, 28, 30-79; Північна 12; Північна12 4-19, 21-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-9; Північна3 8, 14; Північна4 5, 11; Північна5 2-10, 15-16, 21-23; Північна6 4-26; Північна7 22-33; Плавська 18; Соборна(Воровського) 264, 266-268
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4000, 4512
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-023 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 10:47:25
Новотроїцьке ВДРМ Зелене:
Зелена 2-53а, 55, 57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1396, 1421, 1452, 1513, 1953
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-384 Новотроїцьк з 07:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 10:40:19
Східне РУ Генічеськ:
Мельнікової Любові 3; Північна12 20
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-023 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 10:47:25
Високопільське ВДРМ Білоусово - 2:
Набережна (Леніна) 1-69; Перемоги 1-21; Центральний (Радянський) 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20071, 20097, 200115, 200141, 2001052
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-356 Олександрівка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 09:54:23
Високопільське ВДРМ Федорівка:
Гагаріна 0-20; Набережна 1-15; Садова 1; Степова 7-18; Цвіточна 1-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 201
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-19(1506) з 08:00 по 17:00 (попередньо) 16.08.2021 16:19:31
Чаплинське ВДРМ Білоцерківка:
50 років Перемоги 16, 20-24, 43-51; Причорноморська 3-16; Студенська 6-12
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-107 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:28:43
Високопільське ВДРМ Білоусово - 2:
Набережна (Леніна) 1-69; Перемоги 1-21; Центральний (Радянський) 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20071, 20097, 200115, 200141, 2001052
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-356 Олександрівка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 09:55:40
Високопільське ВДРМ Білоусово:
Молодіжна 20; Степова 1
Білоусово - 2:
Молодіжна 1-27; Набережна (Леніна) 1-69; Перемоги 1-21; Степова 2-5; Центральний (Радянський) 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20071, 20097, 200115, 200141, 2001052
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1384 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 09:56:20
Каховське ВДРМ Солідарне:
Таврійська (Солідарне) 4-5, 7-9, 13, 19-20, 27, 41
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-439 А Л-2 Каховка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 14:17:56
Великолепетиське ВДРМ Катеринівка:
Горького 2-33; Жовтнева 1-50; Комсомольська 2-30; Пушкіна 1-18; Суворова 1-39; Чапаєва 1-47; Чкалова 2-10; Шевченко 1-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 855, 868, 894, 912, 916, 1078, 1141, 1209, 1220, 1225, 1252, 1308, 1320
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 351 з 09:30 по 15:30 (попередньо) 13.09.2021 13:42:54
Херсонське ВДРМ Музиківка:
КарлаВ 1, 21-60; Травня1 13-15, 17
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-4 Білозерка з 09:00 по 15:30 (попередньо) 27.08.2021 13:19:17
Каховське ВДРМ Солідарне:
Степова 5; Таврійська (Солідарне) 6, 9-17, 23-25, 30-38; Шевченка 1-9
Тавричанка:
Дубініна 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 244, 275
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-439 А Л-1 Каховка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 14:18:10
Херсонське ВДРМ Чорнобаївка:
Крайня 2; Молодіжна 8-8А, 10, 12, 14-35, 37-59
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-820 Л-1 Білозерка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 08.09.2021 11:48:36
Херсонське ВДРМ Музиківка:
Степова 24, 26, 28, 30-34, 36-63; Тваринників 10А, 16, 20, 26, 34-38; Тваринників 13-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-5 Білозерка з 09:00 по 15:30 (попередньо) 27.08.2021 13:19:35
Чаплинське ВДРМ Балтазарівка:
Кудрі 2; Садова 13, 15-18, 20, 34-39, 53-99, 168; Таврійська 2, 16, 19, 21-25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-86 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:31:28
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Мира 67, 69, 71-87, 89-99; Першотравнева 29 А; Таврійська (Радянська) 1, 4, 6-11, 16, 48, 50-51, 53, 56, 60-74, 76-104; Херсонський провулок 2-11, 13; Чаплинський провулок 41, 44
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-67 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:36:18
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Гагаріна 23, 27, 29; Мира 62, 64-66, 68, 70, 88; Першотравнева 56, 58-89; Степова (Комсомольська) 26-37; Херсонський провулок 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 680
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-67 Л-3 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:37:11
Великолепетиське ВДРМ Зелене:
Демократична 2-11; Жовтнева 0-47; Західна 1-15; Кільцева 1-28; Корбута 1-52; Космічна 6-12; Низова 2-16; Партизанська 0-15; Садова 1-30; Степовий 0-7; Східна 1-34; Трихатки 2; Чапаєва 3-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7007, 7071, 7073, 7085, 7115, 7122, 7129, 7177, 11954, 11957, 11967, 11990, 111006
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 373 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 07:59:52
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Мира 25-27, 29-40, 42; Першотравнева 28, 30-39, 41; Таврійська (Радянська) 29-41
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-73 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:41:55
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Київська(Дзержинського) 1-31, 37-54; Лермонтова 7, 9; Миру(Куйбишева) 4-13; Пушкіна 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 852, 855, 859, 869, 940, 988, 1019, 1045, 1057, 1086, 1147, 1218, 1239, 1268, 1313
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-29 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 15:10:57
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Перемоги 76, 78-78-А, 80, 82-84, 86-109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123-125, 127, 129, 131; Торгова 16-16/2; Українська(Радянська) 22-24
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-50 Л-1 Горностаевка з 08:30 по 17:00 (попередньо) 03.08.2021 11:32:19
Каховське ВДРМ Коробки:
Паркова (Блюхера) 4-4 ГАРАЖ, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 93, 231
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 124 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 14:50:42
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Гагаріна 28-28А, 32, 36; Мира 41; Першотравнева 40, 42-55, 57; Степова (Комсомольська) 24; Центральна (Кірова) 59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 861
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-70 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:44:36
Чаплинське ВДРМ Преображенка:
Мира 43-53, 55; Таврійська (Радянська) 42-46, 49, 52, 55, 57-58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 500
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-70 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:45:50
Херсонське ВДРМ Херсон:
БогунаІвана(Ілліча ) 74; Лавреньова 3-3А, 5А, 7А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 509, 756, 3430, 4775, 5680, 5724, 5737, 5898, 6631
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-823 1Т з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 15:21:55
Херсонське ВДРМ Херсон:
БогунаІвана(Ілліча ) 72; Лавреньова 5, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 429, 531, 720, 1932, 2255, 2415, 2719, 2957, 5373, 6143, 6195, 6405, 6471, 7563
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-823 2Т з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 15:22:30
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Весняна(Комсомольська) 71, 73, 75-75Б, 77, 79-79 А, 81, 83-97, 99-112 А; Лісова 1, 7; Набережна 2Б; Садова 73-100; Степова 63-100; Східна 3; Східна 1; Чорноморська 86, 88, 90, 92-94А, 96-96 А, 98-107, 109 А-115
В т.ч. особ. рахунки пром.: 74, 88, 287, 1160, 1215, 1351, 1459, 78000632
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1742 Рек.-1Ф1742 + з 08:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 13:51:29
Голопристанське ВДРМ Бехтери:
Вишнева (Фрунзе) 1-7, 9-46; Лиманівська (Чапаева) 33-38, 54; Травня1 45
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-324 Л-3 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:21:39
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Гагаріна 1-4; Дружби 2-4, 11; Кримський 0-1; Матросова 1-8; Маяковського 1, 3, 5, 7; Мічуріна 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113-115, 117-132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158-160, 162; Набережна 69-69А, 71, 132-148, 158, 164; Панфілова 12; Робоча 0; Спортивний 1-8; Український 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 40, 149, 357, 384, 417, 485, 531, 607, 617, 665, 762, 874, 1114, 1116
Планові роботи на лінії 0.4 кВ ТП-570 Л-1 Олешки з 09:00 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 14:53:43
Херсонське ВДРМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Монастирська 1-3; Причальна 2-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Дніпровська 1-10; Дунайський 1-11А; Західна 2; Зоряна(Бєлінського) 15-16А, 17-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1-2А, 2В, 4-4А, 6-6Г, 12-12А, 14; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 88, 92-92А, 94А, 96-96А, 98, 100, 102-102А, 104-144, 145-150; Нова 1-14; Носенко 1-11; Південна(Крупської) 1-22; Пушкіна 1-17, 18, 20, 22-28Б, 30А, 36-38Б; Спортивний 1-9; Фестивальна(Чапаєва) 7-Б-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 89-89А, 92-92А; Широка(Червоноармійська) 1-1В, 3-3А, 5-5А, 7-7Б, 9-17, 18, 20-20А, 22-22А, 24, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А
Приозерне:
Зелена 3-9; c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А-8; Горіхова 2-7; Квіткова 1-4; Монастирська 1-7; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2517, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:15:52
Західне РУ Комишани:
Нижня 144-A
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:15:52
Голопристанське ВДРМ ВеликаКардашинка:
Зелена 1-15; Козацька 1-30; Кримська 1-26; Лісна 1-36; Лісовий 1-6; Меліораторів 1; Мирний 2-9; Молодіжна 3-68; Новоселів 1-21; Підлісний 3-5; Подільська 1-68; Прокопенка 1-30; Садова 1-33; Середній 1-13; Українська 1-137; Шевченка 1-36; Шкільна 1-45А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 72, 130, 210, 212, 268, 271, 278, 279, 296, 485, 502, 511, 615, 616, 733, 1073, 1087, 1139, 1297, 1391, 1419, 1420
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 881 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:27:10
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
ГуманенкоВ 15-буд 337.; ГуманенкоВ/Будьоного 15/337
В т.ч. особ. рахунки пром.: 682, 683
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-757 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 14:22:09
Великолепетиське ВДРМ Рубанівка:
Льва Толстого 4-6; Пененка Г(Жовтнева) 46; Поштова 11, 25-43; ТолстогоЛ 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 886
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-167 Лепетиха з 09:00 по 16:30 (попередньо) 27.08.2021 14:54:17
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
кадастровий номер 6522384300:02:039:0041 .; Шкільна 10, 12, 12Б, 14-15, 15 А, 17, 17б-18А, 19-26, 27-39А, 41-43а, 43 Г, б/н, Б/Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 453, 461, 477, 481, 620, 812, 870, 905, 923, 1059, 1199, 1208, 1209, 1328, 1372
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-1266 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 11:55:50
Південне РУ ЗалізнийПорт:
Шкільна 14А
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-1266 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 11:55:50
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Весняна(Комсомольська) 77а, 98; Жовтнева 97, 107, 115А, 125; Квітневий 1; Квітневий 8-10; Миру 91, 93, 95, 97, 99-100, 101-132; Молодіжна 24; Набережная б/н; Центральна(Леніна) 92-132
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 99, 102, 105, 129.1, 159, 161, 295, 324, 569, 676, 742, 914, 958, 1068, 1132, 1149, 1241, 1282, 1316, 1395, 1452, 1470, 1474, 1487, 1489, 78000625
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1747 з 08:00 по 19:30 (попередньо) 15.09.2021 15:26:22
Новокаховське ВДРМ Козацьке:
Видригана 3-17; Дніпровський 6, 19, 23-25; Залізнична 7-29А; Залізничний 4-15; Новий 1-2А, 4-15.; Шевченка 7-93, 235, 243; Шевченка 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 729, 743, 779, 3250, 3263, 7108, 7170, 7211, 7219, 7251, 7293, 7448, 7498, 7552, 7599, 7606, 7626, 7667, 7801
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-98 Берислав з 08:30 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 15:39:02
Олешківське ВДРМ Олешки:
Березня8 3-47; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 1-5; ВеликаСадова(Радянська) 3, 5, 7-9, 13А, 33, 38, 54, 56-83, б/н; Корабельний 1-5; Військовий 1-17; Гвардійська 32-33, 35-96, 98, 100-120, 135; Гвардійський 1-59; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 1-68, 70, 72, 74, 78, 80-82, 84, 86-88; Крилова 2-70, 72-167А; Кузнечний 2-17; Куліша 2; Лодочний 1-13; Маркуцин берег 2-6; Мельничний 1-21; Морський 1-27; Набережна 1-27; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 4; Параходна(Енгельса) 2 А-25; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 2-27, 29, 33, 38; Першотравнева 0-223; Піщаний 3-12; Поштова 1-8А; Пристанський 1-3, 5-11; Річна(ТелігиО,Островського) 1-51; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 1-28/2; Спортивний 3-27; Театральний 2-8; Центральна(Пролетарська) 42, 44, 53-87, 89-91, 97, 114; Чернишевського 3-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 23, 24, 29, 33, 47, 57, 69, 78, 90, 151, 170, 182, 205, 212, 215, 217, 220, 246, 295, 307, 386, 401, 410, 460, 503, 512, 539, 557, 565, 587, 598, 602, 616, 637, 643, 684, 688, 697, 703, 710, 724, 736, 781, 829, 834, 837, 841, 848, 855, 873, 874, 878, 887, 890, 913, 914, 920, 934, 957, 961, 977, 982, 998, 1012, 1069, 1101, 1106, 1107, 1109, 1111, 1114, 1116, 1118, 1477, 1478, 11118, 79000083, 79000780
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1982 з 08:30 по 10:00 (попередньо) 30.08.2021 15:53:39
Херсонське ВДРМ Херсон:
Театральна(Горького) 25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 708, 874, 950, 2719, 3800, 4338, 4497, 4991, 6371, 6878
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ АВ№12 - РП-26 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 15:16:36
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
200 років Голій Пристані 38, 57, 59, 61, 63-63А, 65-67, 69, 71, 74-75, 77, 79-81, 83, 87-87А, 89, 92-93, 95, 97, 99-99А, 105, 107, 109-113, 113Б-115А, 119-127
В т.ч. особ. рахунки пром.: 165, 989
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-1048 Л-2 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:12:56
Олешківське ВДРМ Олешки:
Березня8 3-47; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 1-5; ВеликаСадова(Радянська) 3, 5, 7-9, 13А, 33, 38, 54, 56-83, б/н; Корабельний 1-5; Військовий 1-17; Гвардійська 32-33, 35-96, 98, 100-120, 135; Гвардійський 1-59; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 1-68, 70, 72, 74, 78, 80-82, 84, 86-88; Крилова 2-70, 72-167А; Кузнечний 2-17; Куліша 2; Лодочний 1-13; Маркуцин берег 2-6; Мельничний 1-21; Морський 1-27; Набережна 1-27; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 4; Параходна(Енгельса) 2 А-25; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 2-27, 29, 33, 38; Першотравнева 0-223; Піщаний 3-12; Поштова 1-8А; Пристанський 1-3, 5-11; Річна(ТелігиО,Островського) 1-51; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 1-28/2; Спортивний 3-27; Театральний 2-8; Центральна(Пролетарська) 42, 44, 53-87, 89-91, 97, 114; Чернишевського 3-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 23, 24, 29, 33, 47, 57, 69, 78, 90, 151, 170, 182, 205, 212, 215, 217, 220, 246, 295, 307, 386, 401, 410, 460, 503, 512, 539, 557, 565, 587, 598, 602, 616, 637, 643, 684, 688, 697, 703, 710, 724, 736, 781, 829, 834, 837, 841, 848, 855, 873, 874, 878, 887, 890, 913, 914, 920, 934, 957, 961, 977, 982, 998, 1012, 1069, 1101, 1106, 1107, 1109, 1111, 1114, 1116, 1118, 1477, 1478, 11118, 79000083, 79000780
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1982 з 15:30 по 17:00 (попередньо) 30.08.2021 15:54:46
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
200 років Голій Пристані 36, 42, 44, 46 а-48а, 50, 52, 54, 56, 58А, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 76, 78, 82, 84-86А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 603
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-1048 Л-3 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:13:19
Олешківське ВДРМ Олешки:
Березня8 3-47; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 1-5; ВеликаСадова(Радянська) 3, 5, 7-9, 13А, 33, 38, 54, 56-83, б/н; Військовий 1-17; Гвардійський 1-59; Корабельний 1-5; Кузнечний 2-17; Куліша 2; Лодочний 1-13; Театральний 2-8; Гвардійська 32-33, 35-96, 98, 100-102, 104-120; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 1-68, 70, 72, 74, 78, 80-82, 84, 86-88; Крилова 3 А, 36, 38, 40, 44-46, 50А-70, 72-81, 82-117, 119, 121, 123-131А, 135 А, 161, 165; Маркуцин берег 2-6; Мельничний 1-9; Морський 1-4, 6, 9-10, 13; Набережна 1-27; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 4; Параходна(Енгельса) 2 А-25; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 2-21, 27, 29, 38; Першотравнева 0-160; Піщаний 3-12; Поштова 1-2; Пристанський 1-3, 5-11; Річна(ТелігиО,Островського) 1-51; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 1-28/2; Спортивний 3-27; Центральна(Пролетарська) 42, 44, 53-87, 89-91, 97, 114; Чернишевського 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 24, 29, 33, 47, 69, 78, 90, 151, 170, 182, 205, 212, 220, 246, 295, 386, 401, 410, 460, 539, 557, 587, 602, 616, 637, 684, 688, 710, 724, 736, 781, 834, 841, 855, 873, 874, 914, 957, 961, 977, 982, 998, 1069, 1101, 1111, 1116, 1118, 79000083
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-1982 отп Р-1 з 08:30 по 17:00 (попередньо) 30.08.2021 15:55:58
Херсонське ВДРМ Херсон:
Сенявіна Адмірала 148:2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5980
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-532 1Т Л-5 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 15:26:12
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Армійська 86-99; Гагаріна 1-136; Дружби(Радянська) 97 А-123; Жовтнева 134; Західна 75-86А, 92-106; Корабельна 4-6; Морська 80-102; Набережна 15-17А; Набережна/Шевченка б/н; Незалежна 4-100; Південна 95-103; Приозерна 89-102; Сонячна 67-104; Торгова б/н; Українська 95-97; Шевченка 1-122; Ювілейна 2-...21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 155, 158, 186, 187, 234, 295, 357, 405, 410, 442, 679, 727, 763, 786, 1002, 1111, 1112, 1148, 1162, 1176, 1271, 1279, 1340, 1344, 1347, 1353, 1379, 1464, 1466, 1470, 1484, 1504, 1507, 1521, 1522, 11118, 78000061, 78000628, 78000633, 78000665
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1741 з 08:00 по 19:30 (попередньо) 15.09.2021 15:35:07
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарова 17/223; Грибоєдова 1-36; Достоєвського 77/9-84/2; Достоєвського/Грибоєдова 75/18; Некрасова 199/33, 201, 203-203А, 205, 207-207А, 209-209А, 211-211Б, 213, 217/36, 219, 221, 225/18-227/17; Ракетна 36/213; Серафимовича 1-16
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-1 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:34:45
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Будівельників (Фрунзе) 1-7А; Михайлівська (Піонерська) 0-11; Херсонська (Леніна) 3, 5; Чорноморська 0-46, 49-53, 55; Шкільний провулок 4А-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5003, 5005, 5026, 5040, 5072, 5120, 5135, 5146, 5150, 5216, 5232, 5240, 5266, 5276, 5320, 5338, 5339, 5341, 5357, 5369, 5373, 5393, 5401, 5403, 5431, 5455, 5459, 15750, 15760, 15782, 15791, 15809, 15819, 91000535, 91000566
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-8303 от Р-37 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 14:18:55
Каховське ВДРМ Славне:
Леніна 2-73; Мира 0-40; Молодіжна 1-13; Світанок 0; Степова 0; Щорса 0-14
Софіївка:
Без назви 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1069, 1076, 1082, 1126, 4596, 4606, 4870
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 281 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 08:47:29
Великолепетиське ВДРМ Ушкалка:
Гагаріна 0, 27-29, 33, 37-148; Набережна 73, 78-139; Пушкіна 5-14; Резніченка 79-81, 89, 91, 93, 95-97, 102-192; Чкалова 1-18; Щорса 2-7; Ювілейна 0-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7084, 7090, 7110, 7131, 7177, 7206, 11954, 11990, 111002, 111006
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 363 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 05.08.2021 14:41:16
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарова 1/82-16, 18А-26; Державіна 43-; Ракетна 1-1А, 3, 5-7, 9-9А, 11, 13-17
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-2 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:35:59
Генічеське ВДРМ Новоолексіївка:
Вишнева(Комсомольська) 3-45, 47, 49а; Дружби народів(Червоноармійська) 5-6, 8, 10-14, 20, 24, 35а; Злагоди(Чапаєва) 1-29, 31, 33, 35, 37, 39, 41-43, 47, 49, 51; ЛесіУкраїнки(30рЖовтня) 1-20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Свято-Покровська(40рЖовтня) 8, 15, 17, 19, 21, 23, 27-58, 62, 64, 66-66а, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Соборний(40рЖовтня) 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1333, 1778, 1789, 1796, 4004, 4097, 4274, 4277, 4278, 4347, 4518, 4530, 4734, 5176, 5181, 81000030
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-161 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 15:59:15
28.9.2021
Олешківське ВДРМ Стара Маячка:
Олешківська(Цюрупи) 1-33; Поштова 0, 2-12; Соборна(Ленінградська) 1-2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 34-57; Східна 2-12, 24; Центральна(Леніна) 1-61
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 401, 410, 816, 874, 949, 1080
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-387 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 10:48:19
Олешківське ВДРМ Стара Маячка:
Олешківська(Цюрупи) 1-33; Поштова 0, 2-12; Соборна(Ленінградська) 1-2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 34-57; Східна 2-12, 24; Центральна(Леніна) 1-61
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 401, 410, 816, 874, 949, 1080
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-387 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 10:49:45
Новотроїцьке ВДРМ Одрадівка:
Гагаріна 1-28Б, 29-41, 43-50, 53, 57, 59; Леніна ( Миру ) 1-24, 36, 38, 42-44, 48; Першотравнева 3-131; Чапаєва ( Степова ) 4-72, 74, 78, 80-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1611, 1955, 2108
Капітальне будівництво лінії 10(6) кВ 545 з 09:00 по 18:00 (попередньо) 06.09.2021 16:17:41
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Левицького 1-30, 32, 34, 36-36А; Південний провулок 1-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5180
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-350 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30 (попередньо) 14.09.2021 16:36:58
Херсонське ВДРМ Висунці:
Лісна 0; Забалка 0-3; Зв’язківців 10-35; Квіткова 1-13; Лісовий 1; Меліораторів 1-6; Мостобудівників 2-80; Набережна 4А-11; Неизвестная 0; НЕИЗВЕСТНАЯ 0-54; Новоселів 7-12; Південна 3-21; Північна 1-2; Північна1 9; Північна2 30; Польова 1-20; Райдужна 11; Райдужний 7; Садова 5-11; Українська 0-29
Музиківка:
Квіткова 8; Мостобудівників 3-40; Південна 19; Північна2(Висунці) 22; Північна(Висунці) 1; Польова б/н; Райдужна 2; Садова будівельний майданчик; Українська 5-8
Степанівка:
Больничний 6; Виноградна 30, 36; Вишнева 1-16А; Водопровідна 1-30; Вузький 1-16А; Горіхова 1-21, 23, 25, 27А, 29; Даника 1-25; Джона Говарда 1-56, 59, 61; Дитячий 1-8; Електронний 6-8; Журби 1-23; Заводська 1-15; Залізна 1-21; Зарічна 33-93; Зелена 1-67; Інгулецька 1-13А; Кам’яна 1-16; Лікарняний 1-5; Лікувальна 1-23; Літній 3-18; Ломоносова 1-41; Малий 1-10; Музиківська 1-16А; Павлова 1-35; Підхозна 6; Планетна 1-30; Поштова 1-4/2; Профспілкова 1-37; Ракетна 1-37; Таврійська 30; Торговий 1-24; Травневий 11-16; Тракторна 1А-21; Христича 4А, 8-8А, 12А, 26А-28А, 36/2-54А; Христича/пров.Електронний 18/5; Шкільна 1-90; Яблучний 1-9
Херсон:
Торговий 7а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 157, 258, 449, 591, 592, 621, 629, 2719, 4523, 5327, 5425, 5741, 5889, 6314, 6847, 7243, 20106, 20161, 20190, 20384, 20390, 20603, 20649, 20715, 20719, 20741, 20843
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 544 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 13:28:56
Голопристанське ВДРМ Зеленотропинське:
Миру 1-52; Центральна(70 роківЖовтня) 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 309, 321, 681, 1180, 1257, 1432
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-158 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:49:56
Херсонське ВДРМ Херсон:
Торпедний 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 240
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-480 1Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:42:15
Херсонське ВДРМ Херсон:
Батарейний 9-13; Вузький 3-7; Дніпропетровська/Торпедний 2; Ісмаїла Гаспринського(Червоноповстанська) 9-32/13; Кулеметний 7, 10-14А; Річковий 4-8; Торпедний 1-2, 5-5А, 8-10, 12; Фабрична 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 240, 592, 3106
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-480 2Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:43:02
Херсонське ВДРМ Херсон:
Водопровідний1 2-12А; Дніпропетровська (Героїв Крут) 1-23, 24/19-27, 29, 31, 35, 37-39А; Дніпропетровська (Героїв Крут)/Фабрична 20/25; Кулеметний 5, 8; Офіцерська(Шмідта) 1-15, 17-24, 26-36, 38-40; Південний 5-18; Південний/Торпедний 10/14-14/9; Торпедний 6, 10-11, 13-22; Тягинська(БєдногоД) 14; Фабрична 12-34А; Шмідта(Старшинський) 2-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2650
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-262 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:43:52
Херсонське ВДРМ Степанівка:
Горіхова 1-21, 23, 25, 27А, 29; Джона Говарда 1-21, 23, 25; Зелена 9; Кам’яна 1-16; Ракетна 4, 26; Торговий 16, 24; Тракторна 1А-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 157, 20390, 20603
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-837 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 14:15:10
Генічеське ВДРМ Новий Азов:
Жовтнева 2-45; Плавська 2-53
Озеряни:
Соборна(Леніна) 3-116; Спеціалістів 1-3; Шевченко 1-117
Перекоп:
Полтавська 0-16; Східна 0-3; Чернігівська 2-17
Приморське(Комісарівка):
Приморська 0-26; Садова 3-36
Пчілка:
Зелена 0; Пчілка 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 4097, 4176, 4280, 4491, 4661, 4816, 4823, 4843, 4907, 5006
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Озеряне" з 10:00 по 16:00 (попередньо) 09.09.2021 07:59:18
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
ПетраСагайдачного(Гайдара) 23-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 165
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-24 Л-1 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 10:10:53
Херсонське ВДРМ Комишани:
Добровольців (Комсомольська) 1-9А, 11-11А, 13-13Б; Нижня 57; Тупиковий 1-8; Центральна(Радянська) 31-31А, 33-35, 36А-39, 41, 43А-44, 46-54, 56, 58; Чкалова 2, 3-3В, 11-11А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1836, 4945, 6214, 7165
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-723 Л-2 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 15.09.2021 18:47:00
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
Дружби 1-19, 24-49; Миру 18-40; Надії 1-14, 17-35; Новоселів 2-22; Перемоги 5-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1185
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1174 Л-1 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 08:06:24
Південне РУ Гола Пристань:
Надії б/н
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1174 Л-1 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 08:06:24
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
Аеродромна 1-49; МудрогоЯ(Кірова) 157-159, 161-163, 165, 167, 169, 171, 173-220, 224-224А, 226, 228, 232-234, 236, 238-240, 242, 244; Центральна(Леніна) 116, 118, 120-122, 128, 130, 132-159; Ювілейна 80, 82-84, 127, 133А-157
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7060, 7153, 7171, 7224, 11957, 11990, 111026
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 3711 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 14:34:44
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 21010 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:50:11
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 227, 242, 247-249, 251-253, 257; Робоча 22-23; Собка 2-3, 6, 9, 12-15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-1 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 19:59:47
Скадовське ВДРМ Красне:
Київська (Комсомольська) 1-37
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-51 Л-6 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 17:02:12
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Шкільна 10, 12, 12Б, 14-15, 17, 17б, 18, 20, 22-22 а, 29А, 31 В, 41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 812, 870, 905, 923, 1208
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1266 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 06:46:31
Каховське ВДРМ Заозерне:
Лесі Українки (Радянська) 1-102; Стара 1-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 275, 3791, 4017, 4250, 4553, 4668
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-523 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 16.08.2021 10:32:53
Південне РУ ЗалізнийПорт:
Шкільна 14А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1266 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 06:46:31
Херсонське ВДРМ Садове:
Космодем’янськоїЗ 1-4, 8-14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:51:40
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5211, 20457, 21007 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 574 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 10.08.2021 11:29:08
Каховське ВДРМ Заозерне:
Гагаріна 1-28; Київська 1-38; Лесі Українки (Радянська) 1-102; Лугова 1-29; Миру 25; Миру(Леніна) 2/Б-31; Набережна 5-26; Пархоменка 2-30; Пахомова 1-31; Стара 1-57; Степовий 3; Шкільна 1-11
Ольговка:
Гагаріна 1-48; Мелітопольська 1-14; Мічуріна 1-14; Молодіжна 1-64; Садова 3-7; Соняшна (Леніна) 3-36; Тракторна 2-12; Центральна 9-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 275, 3403, 3791, 4017, 4109, 4250, 4553, 4555, 4668, 4744, 4764, 4868
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 191 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 16.08.2021 10:34:46
Херсонське ВДРМ Садове:
40років Перемоги 4-15; Космодем’янськоїЗ 26
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:53:53
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
"Ветеран-2" 145/146-155; 200 років Голій Пристані 3-87А, 89, 91-93, 95, 97, 99-99А, 105, 107, 109-113, 113Б-115А, 119-127; БрагиМ 1-31; Будівельників 1а-1А, б/н; Дніпрова 1-89; Довженко 1-45а; Дружби 1-19, 24-72, 75; Зарічна 1-11; Зелена 2-2а; Каховська 1-28; Київська 1-29; Коцюбинського 1-23; Кошового 1-31; Крупської 12; КрупськоїН 3а-32; КуликаІ 2-28; Куліка 15; Ларіонова 1-21, 25-160; Левадний 16; Лермонтова 1 - А-41; Лугова 1-40; Макаренко 3-22; Матросова 2; Миру 18-68; Молодіжна 1-25; Молодіжний 8-21; Надії 1-14, 17-35; Незалежності 2; Новоселів 2-22; Парусна(Ворошилова) 1-19, 22, 24-25, 27-29, 31-126; Перемоги 5-65, 79-81; Пушкіна 1-3, 5-5з, ГАРАЖ; Садова 1-25; Санаторна(Леніна) 9, 11, 13, 15-19, 21, 23, 25-25а, 27, 29, 31-32, 33-47, 49-69; Степна 36; Троїцька(Тельмана) 1-38, 40-72А; Фіалкова(Фрунзе) 3-64А; Херсонська 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 25, 51, 64, 65, 76, 78, 79, 92, 95, 165, 251, 342, 397, 523, 533, 603, 644, 649, 681, 694, 741, 781, 948, 963, 988, 989, 1000, 1059, 1074, 1112, 1115, 1124, 1138, 1185, 1239, 1242, 1247, 1249, 1253, 1257, 1271, 1353, 1355, 1357, 1361, 1387, 76000078
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 805 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:39:25
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20065 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-2 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:04:27
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Безроднього 123; Березня8 1-30; БілошкуриМІ 1-16, 22-24; Вишнева(Дзержинського) 1-22, 24-71; Заводська 2-56; Каштанова(Радянська) 114-124; Квітнева(Кірова) 44; Комарова 2-64; Матросова 3-7а, 9; Маяковського 3-63; Меліораторів 1-5, 8-30; Соборна(Леніна) 102; Толбухіна 4-42; Чкалова 1-99; Шевченко 3-17, 18-А-19 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1443, 1497, 1505, 1543, 1592, 1678, 1684, 1738, 1745, 1748, 1837, 1869, 1885, 1931, 1942, 1950, 1953, 1966, 1968, 1973, 1989, 2023, 2026, 2042, 2067, 2074, 2080
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 613 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:48:38
Херсонське ВДРМ Садове:
Космодем’янськоїЗ 15-25, 27-50; Степова 2-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5615
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-4 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:55:02
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Молодіжна(Радянської армії) 2-27; Набережна1 24-31А; Набережна2 15-19; Паризької Комуни 1-39; Шевченка 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-744 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 14:04:25
Скадовське ВДРМ Миколаївка:
Миру (Жовтнева) 1-35; Молодіжна 2-56; Степова 1-14; Шкільна(Чапаєва) 1-60
Олександрівка(Птахівка):
Квіткова(Червоноармійська) 1-50 А; Миру (Радянська) 1-40; Молодіжна 2-55; Нова 1-53; провулок Самійлівський 1; Центральна (Кожущенка) 1-127; Шкільний провулок 3; Ювілейна 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 62, 63, 66, 115, 223, 298, 484, 763, 779, 857, 1027, 1047, 1144, 1223, 1327, 1473, 1512, 1520, 1537, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1812 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:13:06
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Військовий 5-7; ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 1-23, 25-27, 29, 31-33; Робоча 1-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6704, 20065, 20069, 20906
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-28 Л-2 Білозерка з 09:30 по 16:00 (попередньо) 10.09.2021 12:15:26
Новотроїцьке ВДРМ Благовіщенка:
Зелена 1а-6; Леніна ( Центральна ) 1-54; Мира 2-54; Молодіжна 1-29; Степова 2-9
Заозерне:
Нова ( Молодіжна ) 2-59; Рибхозна 2-14; Центральна 2-47
Захарівка:
Генічеська 1-38; Степова 31-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434, 1455, 1479, 1505, 1543, 1587, 1698, 1953, 1961, 2010, 2037, 2042, 2085
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 616 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:55:02
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 235, 237-241, 243; Набережна 64-67, 71-78, 83, 84 А; Шкільна 9, 13-15, 17-19, 21-21-а, 25-29, 31, 34, 40, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20861, 20993
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-4 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:07:07
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5942, 11118 Технічне обслуговування лінії 35 кВ ВЛ-35 Прогресс - НС 2 з 07:30 по 16:00 (попередньо) 01.09.2021 08:27:04
Іванівське ВДРМ Новодмитрівка друга:
Степова 1Н-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-318 Іванівка з 09:00 по 15:30 (попередньо) 30.08.2021 09:14:13
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Набережна 82А, 84, 85-87, 91-94, 98-103; Шкільна 33, 35, 39А-39Б, 41-43, 53, 57, 59, 61, 90, 96-98, 102, 108, 112
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-5 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:10:46
Новокаховське ВДРМ Шляхове:
Бериславська 1-51; Будівельників (МарксаК) 1-6; Гагаріна 1-30; Дитячий (Радгоспний) 3-5; Миру 1-12; Молодіжна 2-12; Некрасова 1-9; Нова 1-22; Новоселів 1-11; Овражна 1-7; Пушкіна 1-30; Садова 1-27; Сонячна 2-7; Степовий 1-12; Східна 1-15; Центральна (Леніна) 2-45; Чкалова 2-18; Щаслива (Комсомольська) 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743, 758, 7108, 7293, 7445, 7544, 7688, 7706, 7712, 7843, 87000020
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1008 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:38:07
Херсонське ВДРМ Загорянівка:
Без назви б/н; Виноградна 1-21; Вишнева 0-10; Дачний 3; Джерельна 6; МазепиІ 8-16; Набережна 0-32; не визначено 0; Неизвестная 0; Південна 2-17; Садовий 6; Степова 0-9; Херсонська 0-7; ХмельницькогоБ 0-13; Центральна 3-21; Четверта 2
Східне:
Будівельників 1-11; Молодіжна 1-43; Південна 1-51; РУСОВА БАЛКА 14; Східна 1-18; Українська(Жовтнева) 1-49; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 3, 5, 9-11, 13, 23-25; Ювілейна 1-9, 12
Шкуринівка:
Виноградна 1-2; Невідома 0-10; ШКУРИНОВКА 1-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1590, 5681, 6798, 7008, 11116.1, 20057, 20110, 20126, 20189, 20210, 20250, 20309, 20418, 20426, 20436, 20495, 20765
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 601 з 08:30 по 18:30 (попередньо) 13.09.2021 10:06:57
Новокаховське ВДРМ Берислав:
Будівельний 1-39; ГригоріяСковороди(Дзержинського) 1-64А; Губайдуліна 27-28, 80-90; Дніпровський 4-12; Довженко 2-8; Зелений 1-18; Зоряна 22; Київська 2-10; Козачий 1-15; Комарова 15-100; Кримська(Енгельса) 1-44, 46-48; МихайлаГоріккера(Ленінградська) 1-29; Мех.бригади4 2-66; Одеська 69, 71, 73, 80-94; Олеся Гончара(Фрунзе) 1-14; Островського 1-62; Пархоменко 1-71; Північна 33, 35-42, 43-48; Приморська 1-15; Робоча 6-31; Севастопольська 17; Січових стрільців(Латиських стрільців) 1-7; Скіфська(Радгоспна) 59-109; Слобідська 21, 23, 25, 27-27А, 29, 31, 33А, 35-70; Слободський 2-5; Слободський проїзд 2:3; Смеричинського 2-7, 8Б-9, 36-37; Травня1 119, 121, 123-166, 170; Франка 1-9, 13, 15; ХмельницькогоБ 12-34; Центральна(Леніна) 109А-161, 164-169; Шалімова(Щорса) 3-41; Шкільна(Артема) 15-17, 19-37, 39, 41, 43, 45-47, 53-59, 77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 128, 185, 671, 739, 743, 744, 747, 758, 780, 789, 791, 793, 7108, 7144, 7161, 7229, 7326, 7402, 7448, 7449, 7483, 7491, 7528, 7545, 7569, 7570, 7575, 7592, 7615, 7702, 7707, 7710, 7781, 7803, 7816, 7830, 7843
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1001 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:32:39
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Горького 1-44Н, 46Н-62Н, 64аН, 66Н, 68, 70Н, 110; Дружби (МарксаК) 5Н-6, 50Н; Пушкіна 11Н
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-255 Л-1 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 15:50:15
Високопільське ВДРМ Дудчани:
Дніпрова (Червонофлотська) 1-13, 14; Кiрова 1-32; Мiчурiна 1-17; Молодіжна (МарксаК) 1-17, 18, 20, 22, 24, 26-30; Перемоги 26-26 а, 28, 30, 32, 34, 41-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100403, 100404, 75000665
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1641 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 14:46:25
Новокаховське ВДРМ Костирка:
1-го Травня 5-60; Дружби 50-77; Миру 33-53
Новорайськ:
Невідома особ.сел.господарство
Урожайне:
Енгельса 2-43; Жовтнева 2Б-34; Конторська 2А-44; Миру 1-31; Нова 1-17; Поштова 1-5; Садова 2-38; Центральна 2Б-36; Юркіна 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7108, 7119, 7134, 7314, 7362, 7452, 7457, 7461, 7531, 7675, 7683, 7700, 7843
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Костирська" 1Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:33:36
Новокаховське ВДРМ Берислав:
Володимирська(Ворошилова) 1-10; Заводська 63-64; Польова 8; Різдвяна(ЦеткінК) 41-63; Степова 43-59; Херсонська 151; ЯрославаМудрого(Комінтерна) 51-53, 55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7440, 7483, 7677, 7820
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-406 Берислав з 09:00 по 16:00 (попередньо) 28.08.2021 10:34:41
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Аптечний 1-2; Виноградна 0-56; Гагаріна 1-4; Горького пров 4-6; Дружби 2-15; Каховська 0-64; Козацький 0; Козачелагерська С/Р (за межами населенного пун б/н; Кримська 15-22; Кримський 0-10; Лікарський(Кірова) 19-21; Лісна 1-3, 5-8; Лісовий 6; Матросова 1-19; Маяковського 1-21; Мічуріна 81-81/1, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113-115, 117-226б, 228, 230-264; Набережна 69-69А, 71, 73, 132-256; ОлегаГребінського(Котовського) 0-10; ОлександраКостини(Чапаєва) 2-18; Олешківська 3-47; Панфілова 12; Першотравнева 0-111; Покровська(Комсомольська) 60, 62, 64, 66-231; Пролетарська 3-5, 7, 18; Робоча 0-15; Садова 0, 49, 51-184; Сонячний (Червоноармійський) 1-16; Спортивний 1-8; Тітова 1-6; Український 0-84 А; ФедораЛозенка(Щорса ) 1-20; Чернишевського 1-13; Шевченка 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 56, 60, 62, 64, 66-68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84-84а, 86, 88, 92-215; Шкільна 0, 79, 81, 85-206, 209-257; ЯрославаСінька(Піонерський) 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 40, 149, 292, 357, 384, 417, 425, 462, 485, 521, 531, 607, 617, 665, 762, 841, 854, 874, 887, 929, 962, 1114, 1116
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1973 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 13:38:14
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 6А, 9А, 78А, 88; Довженка(Червоноармійська) 39; Меліораторів(Жовтнева) 48 А, 50, 61а-63А; Храмова(Червонофлотська) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-49
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-1 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:36:40
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Горького пров 4-6; Матросова 14-15; Покровська(Комсомольська) 66А, 73, 79, 92, 108, 112-114, 116, 118, 120, 122, 127-129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; ФедораЛозенка(Щорса ) 3, 8-20
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-572 Л-1 Олешки з 08:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 13:41:53
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Громадянська 1-10, 12-15; Квітуча (Червоноармійська) 1-21 А, 23, 25; Клімака 16А, 68, 70, 72, 74, 76, 78-80, 82-115; Монастирська (Пролетарська) 52; Соборна (Леніна) 3-5, 9-11, 13, 15-62, 64, 66, 68-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 892
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-87 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 19:09:13
Високопільське ВДРМ Борозенське:
Мічуріна 4-9; Українська (Радянська) 18/3; Шкільний 1-14, 16
Пятихатки:
Жовтнева 1-46; Молодіжна (Радянська) 2-44; Першотравнева 2-50; Ювілейна 3-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031, 200107, 200136, 200244, 200248, 200272, 2001052
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1354 з 09:00 по 18:00 (попередньо) 11.08.2021 14:52:29
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1015, 1030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 482 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:43:59
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Довженка(Червоноармійська) 2-38А, 39 А-45, 47
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-2 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:37:24
Чаплинське ВДРМ Іванівка:
Виноградна (Чапаєва) 33-53; Космонавтів 1-22; Миру (Леніна) 2-73; Присивашська 18-31; Пушкіна 1-9; Таврійська 30, 32, 34, 36, 40, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70-82
Строганівка:
Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 1-16; Механізаторів 1-18; Петренко 1-23, 28, 30; Таврійська 2-11, 15-48; Шкільна (Фрунзе) 5, 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 436, 500, 578, 616, 775, 11118, 37524830
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 823 ПС35кВ Строганівка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 08.09.2021 08:14:49
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 50, 52, 70-72, 74А, 76, 78, 80-80 Б, 82-82 А, 84, 86; Меліораторів(Жовтнева) 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65-79, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 751
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-3 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:38:01
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Алеєва 3-16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Білоцерковський 1-65; Гоголя 7-10; Громадянська 1-77; Дніпровська 2-54, 56, 58, 60, 62-66, 68; Жовтнева 1-196; Квітуча (Червоноармійська) 1-77; Клімака 1-65, 67-115; Кримський 1-2А; Мар’ївський 1-66; Молодіжна 1-22; Монастирська (Пролетарська) 1-39, 41-43, 45-63, 65-67, 69, 131 А; Травня1 71, 73, 75, 77, 79-81, 83, 85-87, 91, 93, 95, 99, 103-105, 107, 109, 113-115, 119-121; Одеська 1-38, 42-42 А, 44; Перекопська 2А-31, 33, 39а-40; Перекопський 20, 39; Південний 2-14; Реміснича 1-31; Ремісничий 9-15; Ринкова (Радянська) 1-52, 54; Садова 2-51, 53, 55, 57-59, 61, 63, 65-65А, 69, 71, 73-75, 77, 109; Свободи 1-61; Січня9 1-22, 24-26, 28, 30; Соборна (Леніна) 1-62, 64, 66, 68-70; Соняшний 3-16; Степова 8-10; Телеграфна 22-30; Толстого 2-68; Український 2-35
Олешки:
(за межами населеного пункту) б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69, 132, 208, 304, 383, 730, 830, 862, 892, 906, 949, 1108, 11116.1, 11118
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1918 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 19:15:23
Голопристанське ВДРМ НоваЗбур’ївка:
Вишнева(МорозоваП) 1-40; Зоряна(МарксаК) 180, 182, 184, 201-211
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1284, 1425
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-1337 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 14:20:41
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Реміснича 1-5, 7-14; Ремісничий 9-13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-85 Л-1 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 19:18:55
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Монастирська (Пролетарська) 36, 38, 42, 45А-51, 53-63, 65-67, 69; Реміснича 6
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-85 Л-2 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 19:19:14
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Перекопська 1, 3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39-43
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-4 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:38:40
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:03:35
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Одеська 25-25а, 27, 29, 32-38, 42-42 А, 44; Реміснича 17-31; Ремісничий 15
Олешки:
(за межами населеного пункту) б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 949
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-85 Л-3 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 05.09.2021 19:19:28
Херсонське ВДРМ Херсон:
КуликаІ 145А, 149, 149/29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 1583, 1693, 1956, 2921, 3256, 3894, 4712, 5516, 6406, 6650, 6675, 6750, 6776, 7535
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-599 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 17.09.2021 10:41:53
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 825 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-5 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:39:20
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Перекопська 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-6 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:39:56
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 11118 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1781 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 08.09.2021 09:21:16
Новокаховське ВДРМ ЧервонийМаяк:
Виноградна 1-28; Спортивна 1, 6-15; Шевченка 2-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7477
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-415 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30 (попередньо) 11.08.2021 07:38:07
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 443 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-7 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:40:31
Генічеське ВДРМ Щасливцеве:
Арабатська 5-11; Вербна 1; Весняний 7; Гагаріна 1, 2-16, 18-18а, 20-20Б, 22, 24-89, 91А-105; Дніпровська 3-19; Зоряний 2; Ковильна 14-16; Комарова 0, 1а-1в, 3, 5-5Б, 6-7б, 10-63з, 68-71, 73, 77, 80-81А; КузнєцоваР 70-72; Миру(Леніна) 16А, 118, 120, 122, 124-129, 132-176; Набережна 17, 20-а-23в, 23Л-23Я, 32-82г, 124а, діл.34; Перлинна 6-20; Південний 2-6; Сонячний 15; Торгова 1; Туристична 19; Уютна 7; Морська 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17-17а, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-45А, 47-47-А, 51-53а, 55, 56-в-57А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 74, 78-79, 81, 83Б, 84А, 86б, 108-б, 114-116а, 118-122, 124-124а, 126-128Б, 130-185В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 4132, 4166, 4303, 4344, 4473, 4578, 4590, 4616, 4643, 4890, 4905, 4941, 4947, 5007, 5011, 5076, 5083, 5099, 5162, 5188, 5198, 5201, 5209, 5212, 5215, 5219, 5234, 5237, 81000530
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 691 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 14:44:35
Східне РУ Щасливцеве:
Набережна 23-Е
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 691 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 14:44:35
Каховське ВДРМ Костогризове:
Житомирська 5-32, 35-51, 57-96
В т.ч. особ. рахунки пром.: 318
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-497 Л-1 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:39:14
Генічеське ВДРМ Миколаївка:
Незалежності(Комсомольська) 2-38; Нова 2-20; Першетравнева(Первомайська) 1-23; Почтова 1-26; Приморська(Октябрьська) 1-40; Степова(50 років Жовтня) 1-40; Чагіна 1-18; Шкiльна 1-42
Чернiгiвка:
Дачна 4; Сивашська 0-12-а; Східна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1214, 1254, 1698, 4097, 4260, 4554, 4795, 4823, 4826, 4843, 4941, 5120, 5164
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 633 з 09:00 по 15:00 (попередньо) 06.09.2021 07:24:15
Новокаховське ВДРМ Новокаїри:
30 років Перемоги 1-37; Бархутова 1-75; Гагаріна 1-13; Зелена 1-83; Набережна 2-27; Садова (50 років СРСР) 1-40; Степова 1-40; Українська (Дзержинського) 1-35; Шевченка 1-24; Ювілейна 1-44
Республіканець:
Запоріжзька 2-45; КуликаІ 1-6; Молодіжна 1-37; Радянська 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 677, 7108, 7120, 7191, 7284, 7293, 7437, 7448, 7572, 7675, 7768, 7847
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Новокаїрська" з 09:30 по 16:00 (попередньо) 31.08.2021 09:16:26
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Весняна(Свердлова) 17, 19, 21, 23, 25-52; Миру 1-30
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-327 Воронцовка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 06.09.2021 08:08:57
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 100; Текстильників 7-7 ГАРАЖ; Університетська(40роківЖовтня) 100-102; Чорноморська 8-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 565, 591, 709, 2556, 2614, 2807, 3169, 3238, 3301, 3499, 4120, 4890, 5285, 5385, 6144, 6146, 6293, 6339, 6463, 6625, 6703, 6837, 7054, 7056, 7077, 7120, 7135, 7136
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-180 Херсон з 09:00 по 19:00 (попередньо) 09.09.2021 14:07:51
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 84, 86, 88, 90-90А, 92, 94/45; Ливарна 56-56/61, 60, 64, 66-66/49, 68/44, 70-70А, 72, 80-80/2, 82, 84/37-84/37А, 89-91, 95-121; Оксани Петрусенко(ЛібкнехтаК) 3-28/82; Січових стрільців(Калініна ) 37-53; Старостіна(Церковна) 65, 69, 71/41, 104-110; ХмельницькогоБ 65, 67, 68/58-74; Чорноморська 35, 37-37А, 41, 43, 47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1244, 3764, 5067
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-218 1Т Херсон з 09:00 по 19:00 (попередньо) 09.09.2021 14:08:20
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
8 Березня 1-8; Аптечний 1-6; Бериславська 2a-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 а, 24, 26, 28, 30, 32-70, 72-110; Будiвельникiв 1-20; Вiльна 4, 6; Весела 2-28; Весняна(Свердлова) 1-52; ВишнiО 2-10; Воронцова(Ленiна) 11-19, 21-72; Гагарiна 13, 17-19, 21, 23-62; Горького 1-86, 88-92; Дiмiтрова 1-4, 6, 10, 12, б/н; Дудченка 1-95, 97; Калiнiна 1-36; Колгоспний 1-7; Кооперативний 4-12; Лебедина 7-27; МарксаК 1-8; Миру 1-30; Надiї 1-21; Нахiмова 1-44; Незалежної України 2; ОлесяГончара(Комсомольський) 1-13; Орлина 2-28; Покровська(Жовтнева) 1-17; Радянська 3-93; Соколина 3-25; Солов'їна 1-27; Суворова 1-5; Титова 1 а-70, 72, 74, 76-76 а, 78, 80, 82, 84-88 а, 90, 92, 94, 96, 98; Торговий 1-6; Травня1 2, 4, 8-20; Українська 4-22; Херсонська 5-20; ХмельницькогоБ 1-3, 5, 7, 9; Чкалова 1-6, 9-70, 73, 75, 77, 79; Чумацька (Петровського) 2-5; Шевченка 1-8; Шкільний 1-15; Щаслива(Щорса) 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10012, 10027, 10028, 10036, 10038, 10054, 10060, 10063, 10064, 10068, 10072, 10074, 10075, 10077, 10093, 100128, 100133, 100146, 100149, 100150, 100157, 100161, 100166, 100182, 100199, 100200, 100209, 100223, 100227, 100236, 100244, 100246, 100247, 100254, 100260, 100266, 100267, 100271, 100276, 100280, 100284, 100286, 100291, 100292, 100296, 100297, 100298, 100307, 100309, 100311, 100317, 100321, 100323, 100327, 100336, 100340, 100355, 100361, 100369, 100371, 100377, 100378, 100380, 100388, 100393, 100394, 100395, 100397, 100400, 100402, 100405, 100409, 100411, 200395, 2001312, 75000017, 75000029, 75000627, 75000645
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 1601 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 06.09.2021 08:12:44
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 4Н-112Н; Миру 1н-83Н; Молодіжна 1Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н-106
Тимофіївка:
Степова 1Н-65Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 679, 702, 791, 800, 802, 823,, 927, 930, 941, 950, 1014, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 483 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:56:15
Херсонське ВДРМ Херсон:
Бериславський 3-50А; Залізнична 10/28; Залізничників 1-11, 12-18, 20-21, 26-40; Залізняка Партизана(Теплоенергетиків) 39, 41 (80/100 частини), 43-43А, 45, 47, 56-72; Каховська 1-61; Каховський 2В-18; Консервний 13, 15/1, 19, 25-50; Новозаводська 1-54; Польовий 7-28; Полярників 14-57; Призаводська 34; Призаводський 1-59; Промисловий 12-24; Склотарна 36; Склотарний 3, 5-8, 10А; Селищна(Поселковая) 2-46; Склотарна2 2А-63; Танкістів 1-51; Щорса(ВиговськогоІ) 1/29-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 592, 717, 4293, 4296, 4686, 4699, 5126, 5864
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ЗТП-131 на ВЛ-6кВ к ТП-452 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:58:55
Херсонське ВДРМ Херсон:
Чорноморська 25, 27, 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 297, 376, 1057, 3930, 5097, 5971, 6165, 6578, 6605
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-218 2Т Херсон з 09:00 по 19:00 (попередньо) 09.09.2021 14:10:39
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 93, 3816, 3898, 4040, 4083, 4327, 4426, 4547, 4560, 4867, 86000037, 86000375 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 252 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 15:10:36
Херсонське ВДРМ Херсон:
295Херсонської стрілецької дивізії 15-24, ГАРАЖ; Гагаріна 15-28, 31-33, 37-39, 41; Гончарна (Котовського) 12-36; Українська 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1120, 2012, 2677
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-4 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:35:05
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3668 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-131 А 1Т Херсон з 08:30 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 14:30:46
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Алеєва 1-2 А; Молодіжна 39-47; Ринкова (Радянська) 53, 55-137
Щасливе:
Бережного 1-60; Садова 1-89; Степова 0-67; Східна 1-53; Таврійська (Червонофлотська) 1-46; Центральна (Леніна) 2-5, 7-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 120, 132, 282, 432, 482, 743, 1080
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1914 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 14.09.2021 10:30:45
Херсонське ВДРМ Херсон:
Молодіжна 30/56; РазінаСтепана 24-24А, 26, 28-33, 35, 37; Тираспольська 2, 27, 30-56а; Українська 5А-7, 20-30, 34-34А, 42/30, 43-44, 54-55, 57А-59, 63, 65-65А, 67, 69-69А, 71-72, 74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1618, 1860, 2168, 2994, 4578, 6513, 6750, 6796
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-6 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:37:23
Скадовське ВДРМ Озерне:
Квіткова 1; Миру 1-7; Молодіжна 3-6; Озерне 1-15; Тіниста 1-7
Приморське:
Гагаріна 11, 13, 15, 17, 19, 21-70; Еммануїлівська (Комсомольська) 64-71; Зарічна 2-27; Квіткова (Піонерська) 50, 52-А; Морська (Червонофлотська) 2-69; Поштова 6, 8, 10-11, 13-19; Радянська 2-72; Соборна (Леніна) 37-39, 49, 51, 55, 57, 64-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 51, 55, 87, 240, 246, 271, 279, 576, 615, 683, 691, 702, 763, 1492, 11118
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1722 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:15:50
Чаплинське ВДРМ Григорівка:
Садова 1-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-400 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 08.08.2021 14:16:35
Чаплинське ВДРМ Григорівка:
Садова 1-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436, 698, 1009
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ ВЛ-10кВ Л-751 от Р-64 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 08.08.2021 14:26:06
Херсонське ВДРМ Херсон:
40років Жовтня 84, 86, 88, 90-90А, 92, 94/45; Ливарна 56-56/61, 60, 64, 66-66/49, 70-70А, 89-91, 95-103; Оксани Петрусенко(ЛібкнехтаК) 3-18, 24/2-28/82; Січових стрільців(Калініна ) 37-53; Старостіна(Церковна) 65, 69, 71/41, 104-110; ХмельницькогоБ 65, 67, 68/58-74; Чорноморська 43, 47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1244
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-218 1Т Л-3 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 16.09.2021 10:04:27
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Вінницька 98, 100, 102-127, 129-137; Київська(Жовтнева) 61; Фестивальна 51-59; Херсонська 87А, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138-207
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20936
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-49 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.09.2021 14:43:41
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 19, 25, 93, 3413, 3551, 3629, 3654, 3657, 3814, 3974, 4377, 4401, 4433, 4566, 4610, 4820, 4832, 4854, 86000036 Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Любимівка" 2Т з 07:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:16:15
Високопільське ВДРМ Красновка:
Сироватко 3-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 186
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-222 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 08:42:44
Каховське ВДРМ Коробки:
Паркова (Блюхера) 4-4 ГАРАЖ, 6; Терни 6-6-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 93, 231, 3523, 3593, 3772, 3877, 4003, 4150, 4272, 4413, 4443, 4811, 4855
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Коробки" 1Т з 07:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:19:17
Херсонське ВДРМ Херсон:
Водопровідний1 2-12А; Офіцерська(Шмідта) 1-15, 17-24, 26-36, 38-40; Тягинська(БєдногоД) 14; Шмідта(Старшинський) 2-17
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-262 Л-1 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 16.09.2021 10:05:43
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дніпропетровська (Героїв Крут) 1-23, 24/19-27, 29, 31, 35, 37-39А; Дніпропетровська (Героїв Крут)/Фабрична 20/25; Кулеметний 5, 8; Південний 5-18; Південний/Торпедний 10/14-14/9; Торпедний 6, 10-11, 13-22; Фабрична 12-34А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2650
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-262 Л-2 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 16.09.2021 10:06:09
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 16, 23, 26; Вишні Остапа 2-22; Кримська 43, 49-50/52, 53, 55-64, 68; Олімпійська 1-2, 4, 6, 8-10; Спортивна 1А-2, 4, 8, 16-26; Шахтарська 1-1Е, 31-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:19:52
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Центральна(Ленiна) 91а-91В
Семіхатки:
Горького 0-128; Набережна 1-55; Степова 2-61; Шкільна 1-34; Шкільний 5-16
Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Димитрова 1-119; Центральна(Леніна) 2-70
Ясная Поляна:
Ювілейна 0-69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1254, 1258, 1284, 1790, 4097, 4167, 4378, 4522, 4823, 4838, 4843, 4941, 4980, 4990, 5015, 5119
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 644 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 10:58:36
Генічеське ВДРМ Червоне(Червонопрапорне):
Гагаріна 1-89; Центральна(Леніна) 15, 17-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4097, 4843
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-088 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 11:06:39
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Армійська 86-99; Гагаріна 1-136; Дружби(Радянська) 97 А-123; Жовтнева 134; Західна 75-86А, 92-106; Корабельна 4-6; Морська 80-102; Набережна 15-17А; Набережна/Шевченка б/н; Незалежна 4-100; Південна 95-103; Приозерна 89-102; Сонячна 67-104; Торгова б/н; Українська 95-97; Шевченка 1-122; Ювілейна 2-...21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 155, 158, 186, 187, 234, 295, 357, 405, 410, 442, 679, 727, 763, 786, 1002, 1111, 1112, 1148, 1162, 1176, 1271, 1279, 1340, 1344, 1347, 1353, 1379, 1464, 1466, 1470, 1484, 1504, 1507, 1521, 1522, 11118, 78000061, 78000628, 78000633, 78000665
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1741 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 11:08:55
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дніпропетровська (Героїв Крут) 1-23, 24/19-27, 29, 31, 35, 37-39А; Дніпропетровська (Героїв Крут)/Фабрична 20/25; Кулеметний 5, 8; Південний 5-18; Південний/Торпедний 10/14-14/9; Торпедний 6, 10-11, 13-22; Фабрична 12-34А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2650
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-262 Л-2 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 16.09.2021 10:19:51
Новокаховське ВДРМ Новоселівка:
1-а вулиця 4-6; 2-а вулиця 4-11
Першотравневе:
1-а вулиця 2-17; 2-а вулиця 7-11; 3-я вулиця 2-20
Раківка:
Вишнева(70рЖовтня) 1-32; Гагаріна 1-12; Лікарняна 4-53; Миру(Радянська) 2-17; Молодіжна 1-13; Нова 1-4; Садова 1-18; Спеціалістів 5; Центральна(Леніна) 3-47; Шкільний 3-5
ШевченкоТ:
Без назви 0-1; вулиця1 1-12; вулиця3 2-31; вулиця4 1-31; Молодіжна 5; Центральна 0-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 758, 7108, 7293, 7361, 7392, 7418, 7506, 7647, 7785, 7790, 7843
Капітальний ремонт лінії 35 кВ ВЛ-35 заход- выход ПС Раковская з 08:00 по 17:00 (попередньо) 16.08.2021 15:34:07
Новокаховське ВДРМ Дніпряни:
Коняшиних 1-25; 8 Березня 1-33; Виноградна 2-34а; Вишнева(МарксаК) 01а-165; Ключовий(Піонерський) 01а-23; Масюткиних 02а-10; Наддніпрянська 02а-135, 138-148, 150, 152, 154, 156, 158, 160-160а, 164, 166, 168, 170-192; Новомаячковська 11, 13-13а, 15, 19а, 21, 23, 25-54, 56-80; Партизанський 1-28; Подвойської 1-65; Садова 27-154; Травня1 5-50; Ушакова 01б-74; Хитрий(Комсомольский) 01а-28; Червоноармійська 01а-29; Шевченка 01а-189, 191-215; Шкільний 1-14; Ювілейна 5-12
Маслівка:
Садова 01б-39; Степова 01а-37; Східна 1-41
Нова Каховка:
с/рада Райська Б/Н
Обривка:
Довженко 6-36; Зелена(Калініна) 1-42; Першотравнева 1-44; Південна(Комсомольська) 1-55; Пушкіна 2-38; Шевченка 29; Ювілейна 1-54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 128, 135, 143, 182, 218, 239, 299, 314, 387, 405, 445, 480, 608, 674, 678, 846, 883, 922, 2148, 2154, 2168, 2189, 2208, 2222, 2410, 2447, 2566, 2600, 3250, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 83 ПС35кВ Основа з 09:30 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 13:41:59
Херсонське ВДРМ Херсон:
Водопровідний1 2-12А; Офіцерська(Шмідта) 1-15, 17-24, 26-36, 38-40; Тягинська(БєдногоД) 14; Шмідта(Старшинський) 2-17
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-262 Л-1 Херсон з 09:00 по 15:30 (попередньо) 16.09.2021 10:20:14
Іванівське ВДРМ Чеховка:
Інтернаціональна 0; Східна 0-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 974
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-143 Н.Сірогози з 09:00 по 16:30 (попередньо) 03.08.2021 10:28:03
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Шкільна 10, 12, 12Б, 14-15, 17, 17б, 18, 20, 22-22 а, 29А, 31 В, 41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 812, 870, 905, 923, 1208
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1266 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 18:54:40
Голопристанське ВДРМ Виноградне:
Берегова 1-2; Шабська 1-6, 8-52Б
Геройське:
Дубинди Пирате Рыбальче
Рибальче:
Набережна 134-163, 164-187; Петренка Г Я (Придніпровська) 25 А; Петренко 1-61; Піщаний 1-5; Річний 1-7; Степова 1-58, 121-142; Шкільний 2, 4-9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 30, 375, 454, 511, 737, 874, 1128, 1351, 1390
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 875 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 12:05:58
Південне РУ ЗалізнийПорт:
Шкільна 14А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1266 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 18:54:40
Новотроїцьке ВДРМ Сиваське:
Гоголя 2а-61; Горького 1-55; Жовтнева ( Центральна ) 40-108; Залати 1-29; Квіткова (Чапаєва) 1-25; Котовського ( Молодіжна ) 1-49; Леніна ( Миру ) 132, 136, 140, 142, 144-146, 149-237; Новоселова 1-25; Подова 4-38; Східна 2; Партизанська 1-66; Петровського ( Херсонська ) 1-84; Південна 1-52; Садова 1-58; Степова 3-66; Таврійська 1-45; Тельмана 3-80; Тернопільська 3-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1398, 1452, 1505, 1853, 1856, 1881, 1953, 1959, 2093, 11115
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Сивашська" 1Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:56:25
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:33:51
Новотроїцьке ВДРМ Сиваське:
Азовська 1-30; Белінського 13-39; Березня8 3-85; Будьоного ( Зелена ) 1-20; Водоп'янова 1-20; Гагаріна 1-68; Гвардійська 2/1-12; Декабристів 1а-43; Жовтнева ( Центральна ) 3-37; Жукова 1-12; Комарова 1-38; Леніна ( Миру ) 1-131, 133-135, 137, 141, 143, 147а-147д; Ломоносова 1-53; Мічуріна 1-37; Першотравнева 3-24; Поповича 4-14; Пушкіна 2-10; Радянська ( Українська ) 1-93; Робітнича 1-17; Серьогіна 1-41; Стадіонна 2-62; Суворова 1-14; Суворова пров. 3-28; Східна 1, 4-14; Ушакова 1; Фрунзе ( Вишнева ) 1-93; Чапаєва провулок ( Дружби ) 1-46; Шевченко 9-89; Шкільна 3-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1397, 1398, 1421, 1427, 1431, 1434, 1452, 1505, 1543, 1565, 1618, 1633, 1667, 1683, 1687, 1693, 1761, 1779, 1802, 1824, 1849, 1879, 1886, 1907, 1914, 1945, 1947, 1953, 1960, 1961, 1995, 2004, 2027, 2042, 2071, 2077, 2095, 2106, 2107, 11115
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Сивашська" 2Т з 08:30 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:57:30
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
40 років Перемоги 1-13; БідногоД 1-127; Горького 1-46; Калініна 77-92; МудрогоЯ(Кірова) 261А-263, 269, 275, 281, 300-374; Невського 1-94; Партизанська 1-6; Радянська 5-68; Українська 162; Щорса 1-34; Ювілейна 84, 88, 90, 161-175
Вишневе:
Весела 2-14; Петровського 20-43; Фрунзе 13-17; Шкільна 1-23
Леніне:
30 років Перемоги 3-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7007, 7079, 7153, 11116.1, 11954, 11957, 11979, 11990, 111006
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 376 з 11:30 по 14:00 (попередньо) 07.09.2021 12:25:26
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
Владичанського 0-6, 18; Західний 0, 2-8; Корбута 104, 106, 110, 112, 114, 116-118, 120, 124-126, 128-130А, 146А, 148, 150, 157Б; Лікарняний 1-14; Поштовий 0-2; Радянський 1-9; Центральна(Леніна) 0, 3, 5, 7, 9, 11-78, 83, 89А, 91, 93, 101; Чапаєва 1-80; Шевченко 113; Ювілейна 0, 37-39, 41-68, 73, 75, 77-79, 81, 85-87, 89, 93-133А, 135
В т.ч. особ. рахунки пром.: 898, 7004, 7007, 7010, 7011, 7013, 7017, 7022, 7025, 7027, 7045, 7060, 7066, 7079, 7081, 7083, 7091, 7093, 7099, 7102, 7110, 7111, 7115, 7126, 7131, 7134, 7136, 7138, 7144, 7148, 7153, 7155, 7158, 7161, 7166, 7167, 7168, 7170, 7172, 7175, 7177, 7179, 7185, 7188, 7190, 7195, 7197, 7199, 7203, 7205, 7208, 7210, 7212, 7220, 7221, 11954, 11990, 11995, 11997, 11999, 111000, 111008, 111019, 111021, 111032, 111033, 111035, 111037, 111038, 111047, 111049, 111051, 111052, 111053, 111056, 84000014, 84000606
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 374 з 09:30 по 11:30 (попередньо) 07.09.2021 12:34:53
Генічеське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 1380 Технічне обслуговування лінії 35 кВ ВЛ-35кВ Н.Алексеевка-Чонгра з 07:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 15:14:17
Новотроїцьке ВДРМ Перемога:
Перемога 2-72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1396, 2014
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-386 Новотроїцьк з 07:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 10:43:00
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
78 Укріпрайона 3, 14, 18-22, 26-30; Добичиних 6-17, 21-32; КомбатаД 2; КривоносаД 12, 14Б, 20-24, 28, 30-79; Північна 12; Північна12 4-19, 21-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-9; Північна3 8, 14; Північна4 5, 11; Північна5 2-10, 15-16, 21-23; Північна6 4-26; Північна7 22-33; Плавська 18; Соборна(Воровського) 264, 266-268
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4000, 4512
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-023 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 10:47:26
Східне РУ Генічеськ:
Мельнікової Любові 3; Північна12 20
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-023 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 10:47:26
Голопристанське ВДРМ Бехтери:
Абрикосова (Ворошилова) 01-43; Озерний(Радянський) 4, 7-16; Таврійська(Радянська) 19; Українська(Кірова) 1-92, 94, 96, 98; Шкільна(Леніна) 1-1Б, 2-7, 10
Збур’ївка:
Дружби 2-38; Перемоги 1-115-А; Перемоги 3; Приморська 1-30; Приморська(Леніна) 1-64; Садова 1-10; Степова 1-11; Травня1 1-39; Шкільна 1-24
Облої:
Берегова 0; Бивший п/т "Приморський" 01; Зелена 1; Морська(Комсомольська) 3-б/н; Робоча 3-16
Тендрівське(Комуна):
Вишнева(Пролетарська) 1-46; Молодіжна 1-11; Радянська 1-42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 206, 291, 350, 593, 681, 774, 807, 934, 1162, 1205, 1212, 1248, 1290, 1370, 1372, 1373, 1434, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 864 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:08:22
Високопільське ВДРМ Білоусово - 2:
Набережна (Леніна) 1-69; Перемоги 1-21; Центральний (Радянський) 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20071, 20097, 200115, 200141, 2001052
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-356 Олександрівка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 09:54:41
Високопільське ВДРМ Білоусово:
Молодіжна 20; Степова 1
Білоусово - 2:
Молодіжна 1-27; Набережна (Леніна) 1-69; Перемоги 1-21; Степова 2-5; Центральний (Радянський) 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20071, 20097, 200115, 200141, 2001052
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1384 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 09:56:04
Каховське ВДРМ Солідарне:
Степова 5; Таврійська (Солідарне) 6, 9-17, 23-25, 30-38; Шевченка 1-9
Тавричанка:
Дубініна 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 244, 275
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-439 А Л-1 Каховка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 14:18:31
Херсонське ВДРМ Чорнобаївка:
Крайня 2; Молодіжна 8-8А, 10, 12, 14-35, 37-59
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-820 Л-1 Білозерка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 08.09.2021 11:48:48
Херсонське ВДРМ Музиківка:
Степова 24, 26, 28, 30-34, 36-63; Тваринників 10А, 16, 20, 26, 34-38; Тваринників 13-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-5 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 27.08.2021 13:19:54
Каховське ВДРМ Солідарне:
Таврійська (Солідарне) 4-5, 7-9, 13, 19-20, 27, 41
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-439 А Л-2 Каховка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 14:18:44
Херсонське ВДРМ Музиківка:
Львівська2 1-27; Тваринників 9, 11-14, 18, 22; Тваринників 12; Теплична 15А; Травня1 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20110, 20800
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-6 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 27.08.2021 13:20:12
Чаплинське ВДРМ Новий Гай:
Миру 2-26; Таврійська (Леніна) 1-36; Шевченко 28
Червона Поляна:
Вишнева 1-53; Заводська 2-12; Мирний провулок 2-10; Пушкіна 5-85; Соборна (Жовтнева) 1А-94; Степова 1-85; Шкільна 2-82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 421, 443, 500, 674, 703, 794, 880, 967, 985
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 776 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 14.09.2021 13:11:20
Великолепетиське ВДРМ Зелене:
Демократична 2-11; Жовтнева 0-47; Західна 1-15; Кільцева 1-28; Корбута 1-52; Космічна 6-12; Низова 2-16; Партизанська 0-15; Садова 1-30; Степовий 0-7; Східна 1-34; Трихатки 2; Чапаєва 3-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7007, 7071, 7073, 7085, 7115, 7122, 7129, 7177, 11954, 11957, 11967, 11990, 111006
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 373 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 08:00:29
Каховське ВДРМ Коробки:
Паркова (Блюхера) 4-4 ГАРАЖ, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 93, 231
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 124 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 14:51:05
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Жовтнева 41-41А, 43-43А, 45, 54-58; Леваневського 15, 23; Миру 113; Миру(Куйбишева) 64-64Б, 109-117; Некрасова 26; Пушкіна 42А-42Б, 44-48А, 49Б-63, 66А; Українська 1-19, 21, 23-23А, 25, 27, 29, 31-31А; Цибулькіна 1-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 822, 855, 1070, 1124, 1184
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-353 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 15:15:34
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Франка 2А
Таврійськ:
Березня8 1-4; Богдана Ступки(9 Січня) 2-4; Вокзальна 36-62; Зелена 01а-1; Каховська 22-47, 49, 51, 56; Незалежності(Героїв Сталінграду) 1-9; Перекопська 38-49; Північна 1-2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16-102; Портова 1, 3, 5, 7, 42а-42А; Солодухіна 1-100; Східна 4, 6; Таврічеська 1-99; Українська 1-23; Франка 2-2А, 04а-4А, 6-11Б, 15а-15А; Ювілейна 1-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 255, 296, 343, 348, 359, 362, 568, 675, 802, 1907, 2041, 2116, 2182, 2211, 2217, 2232, 2277, 2347, 2358, 2447, 2535, 2545, 2591, 2593, 2606, 3062, 3063, 3116, 3129, 3200, 3211, 3213, 3294, 3336, 3383, 87000053
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 48 з 11:00 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 08:30:39
Каховське ВДРМ Коробки:
Вишнева (Фрунзе) 1-25; Західна 9-19; Зелена 1-7; Паркова (Блюхера) 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4027
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-322 Л-1 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 14:54:56
Каховське ВДРМ Коробки:
Паркова (Блюхера) 11-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 86000052
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-322 Л-2 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 14:55:13
Чаплинське ВДРМ Іванівка:
КуликаІ 22-26, 32; Таврійська 23, 25, 85; Українська (Фурманова) 1, 3-28; Фонтанна (Фрунзе) 23; Шкільна 3-25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-471 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:49:31
Чаплинське ВДРМ Іванівка:
Виноградна (Чапаєва) 2-20; КуликаІ 1-8; Таврійська 2-20, 24, 26; Фонтанна (Фрунзе) 2-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436, 631
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-471 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:51:29
Чаплинське ВДРМ Іванівка:
Садова (Радянська) 2, 21-23; Таврійська 29, 31, 33, 35, 37-39, 41-43, 45, 51, 53, 55, 57, 59-61, 63, 65, 67, 69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 578, 724
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-489 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:54:58
Каховське ВДРМ Ольговка:
Гагаріна 1-48; Мелітопольська 1-14; Мічуріна 1-14; Молодіжна 1-64; Садова 3-7; Соняшна (Леніна) 3-36; Тракторна 2-12; Центральна 9-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 275, 4668, 4744
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-155 Каховка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 01.09.2021 14:48:38
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дорофєєва 34, 36; Шенгелія 11:4-11:5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 2719, 3711, 4838, 4873, 4968, 5259, 5885
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-912 1Т з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 15:30:15
Чаплинське ВДРМ Павлівка:
Нова 11, 15-26, 29-42, 44-48; Терешкової 27-44
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-439 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 13:59:25
Херсонське ВДРМ Херсон:
Шенгелія 11:1-11:3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 379, 559, 1344, 1732, 3661, 3969, 5586
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-912 2Т з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 15:30:27
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Гагаріна 1-4; Дружби 2-4, 11; Кримський 0-1; Матросова 1-8; Маяковського 1, 3, 5, 7; Мічуріна 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113-115, 117-132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158-160, 162; Набережна 69-69А, 71, 132-148, 158, 164; Панфілова 12; Робоча 0; Спортивний 1-8; Український 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 40, 149, 357, 384, 417, 485, 531, 607, 617, 665, 762, 874, 1114, 1116
Планові роботи на лінії 0.4 кВ ТП-570 Л-1 Олешки з 09:00 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 14:54:05
Чаплинське ВДРМ Павлівка:
Горохова 0-7; Каштанова (Радянська) 1-8; Кримська 2-9, 11; Садова (Ватутіна) 1-8, 10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-442 Л-3 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 14:04:25
Херсонське ВДРМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Монастирська 1-3; Причальна 2-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Дніпровська 1-10; Дунайський 1-11А; Західна 2; Зоряна(Бєлінського) 15-16А, 17-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1-2А, 2В, 4-4А, 6-6Г, 12-12А, 14; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 88, 92-92А, 94А, 96-96А, 98, 100, 102-102А, 104-144, 145-150; Нова 1-14; Носенко 1-11; Південна(Крупської) 1-22; Пушкіна 1-17, 18, 20, 22-28Б, 30А, 36-38Б; Спортивний 1-9; Фестивальна(Чапаєва) 7-Б-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 89-89А, 92-92А; Широка(Червоноармійська) 1-1В, 3-3А, 5-5А, 7-7Б, 9-17, 18, 20-20А, 22-22А, 24, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А
Приозерне:
Зелена 3-9; c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А-8; Горіхова 2-7; Квіткова 1-4; Монастирська 1-7; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2517, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:16:07
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
200 років Голій Пристані 86, 88-88А, 90, 94, 96-96А, 98, 100, 102-102-А, 104, 106-106А, 108; Будівельників 1, 2а-21; Будівельників б/н; Зелена 1-2, 3-9; Матросова 1 Г, 3-37; Пушкіна 4-4а, 6-33; Толстого 1-9
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-210 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:06:54
Західне РУ Комишани:
Нижня 144-A
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:16:07
Голопристанське ВДРМ ВеликаКардашинка:
Зелена 1-15; Козацька 1-30; Кримська 1-26; Лісна 1-36; Лісовий 1-6; Меліораторів 1; Мирний 2-9; Молодіжна 3-68; Новоселів 1-21; Підлісний 3-5; Подільська 1-68; Прокопенка 1-30; Садова 1-33; Середній 1-13; Українська 1-137; Шевченка 1-36; Шкільна 1-45А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 72, 130, 210, 212, 268, 271, 278, 279, 296, 485, 502, 511, 615, 616, 733, 1073, 1087, 1139, 1297, 1391, 1419, 1420
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 881 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:27:22
Новокаховське ВДРМ Веселе:
Виноградний 11; Вишнева(Червонофлотська) 1-2А, 3-33; Гагаріна 1-66; Комарова 1-5; Наддніпрянська(Леніна) 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 57, 61; Садова 1-11; Східна 1-39; Східний 1-4; Українська(Радянська) 1-47; Чехова 1-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7204, 7413, 7658
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-44 Берислав з 09:00 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 15:32:03
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Джарилгацька(Комсомольська)/Мангубівська 186-188, 200-236 А; Морська(Артема) 82, 84, 86, 88, 90, 92-103; Святоюріївська(Будьонного) 205 А, 207-211, 213, 215-215 А, 217, 219-225, 229, 231, 233, 235, 237-239, 243-243 А, 245, 247, 249, 253, 255-277; Скадовської авіагрупи(ЧервоноїЗірки) 72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 683, 762, 763, 787, 1083, 1119, 1130, 1242, 1301, 1405, 1519
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-81 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 14:23:46
Новотроїцьке ВДРМ Двійне:
40 Років перемоги 1-32; 9 Січня 0-19; Вишнева 8-30; Космонавтів 3-39; Мира 1-21; Молодіжна 6-27; Рабочая 2-32; Садова 1-17; Солідарна 1-21
Чкалово:
Березня8 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18-20, 22-64; дом 16/1 16\1; дом 16/3 16\3-кв.6; дом 36 36; дом 37 37; дом 38 38; дом 60 60; дом 62 62; дом 63 0; Дом 68 68; Жовтнева ( Залізнична ) 2-60; Зелена 2, 4, 6-8, 10, 12, 14, 16, 18-26, 28, 30-94; Леніна ( Сонячна ) 1-18; Лінійна 1-40; Нова 3-25; Першотравнева 1-75; Південа 2-60; Поштова 13/3, 36-38, 60-68; Спутника 1-24; Степова 1-67; Чкалова 2-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1470, 1505, 1511, 1588, 1795, 1828, 1936, 1953, 1961, 2097, 2103
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Чкалове" 2Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 15:18:00
Новотроїцьке ВДРМ Воскресенське:
9-го травня 3-36; Гоголя 1-27; Західна 1-11; Комарова 1-21; Красноармійська ( Миру ) 1-36; Новоселов 1-32; пров.Південний 1-8; Пушкіна 1-31; Центральна 2-9
Ковильне:
Асканийская 4-38; Вишневая 2-16; Мира 1-25; Перемоги 1-28; Торгова 10-18; Цветочная 5-22; Южная 1-31
Чкалово:
Березня8 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21; Гагаріна 2-27; Зелена 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 27, 29; Красногвардійська ( Шевченка ) 1-14; Матросова 1-10; Північна 1-14; П-Морозова 3-16; Поштова 3-13, 15-34, 40-50; Садова 1-27; Спортивна 1а-10; Таврійська (Радянська) 1/2-21; Центральна 4-24; Чкалова 19-33; Шкільна 1-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1434, 1482, 1485, 1543, 1588, 1603, 1643, 1654, 1693, 1706, 1723, 1749, 1778, 1786, 1802, 1832, 1849, 1857, 1909, 1948, 1953, 1961, 2027, 2040, 2042, 2050, 2054, 2059, 2068, 2075, 2103, 2106, 11115
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Чкалове" 1Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 15:18:34
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
35 років Перемоги 0-101; Гагаріна 1-26; Жовтнева 5-74; Західний 1; Корбута 2-103, 105, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 127, 131, 132А-133, 135, 137-139, 141, 143, 147, 149, 153-153А, 155, 157; Пархоменко 1-18; Пушкіна 2-55; Центральна(Леніна) 1-2, 4, 6, 8, 10; Чапаєва 82-114; Шевченко 62, 64-109; Ювілейна 1-36, 40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7012, 7035, 7042, 7063, 7082, 7118, 7131, 7145, 7146, 7153, 7154, 7165, 7174, 7177, 7218, 11964, 11990, 11997, 111016, 111026, 111033
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 371 з 09:30 по 11:30 (попередньо) 07.09.2021 14:51:52
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Весняна(Комсомольська) 77а, 98; Жовтнева 97, 107, 115А, 125; Квітневий 1; Квітневий 8-10; Миру 91, 93, 95, 97, 99-100, 101-132; Молодіжна 24; Набережная б/н; Центральна(Леніна) 92-132
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 99, 102, 105, 129.1, 159, 161, 295, 324, 569, 676, 742, 914, 958, 1068, 1132, 1149, 1241, 1282, 1316, 1395, 1452, 1470, 1474, 1487, 1489, 78000625
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1747 з 08:00 по 19:30 (попередньо) 15.09.2021 15:27:03
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Горького 51-51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 81, 98-144; Касперівська(Радянська) 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 216, 218-253, 257; Маячна 3-4; Набережна 64-67, 71-103, 105-106; Робоча 22-56; Собка 1-16; Шевченка 203; Шкільна 9, 13-15, 17-19, 21-21-а, 25-29, 31, 33-112
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 7201, 7518, 20065, 20224, 20861, 20993
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-114 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 16.09.2021 12:07:43
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Весняна(Комсомольська) 71, 73, 75-75Б, 77, 79-79 А, 81, 83-97, 99-112 А; Лісова 1, 7; Набережна 2Б; Садова 73-100; Степова 63-100; Східна 3; Східна 1; Чорноморська 86, 88, 90, 92-94А, 96-96 А, 98-107, 109 А-115
В т.ч. особ. рахунки пром.: 74, 88, 287, 1160, 1215, 1351, 1459, 78000632
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1742 Рек.-1Ф1742 + з 08:30 по 19:30 (попередньо) 15.09.2021 15:32:53
Херсонське ВДРМ Херсон:
Бериславське 24а-24А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 77, 5635
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-148 1Т Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 16.09.2021 12:21:08
Каховське ВДРМ Красне:
Партизанська 0-60; Фрунзе 1-33
Лопатки:
Московська 1-20; Шевченка 2-53
Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-15; Мілько 1-3; Першотравнева 1-60; Середня 0-21; Шкільна 0-57
Ясна Поляна:
Хачкаляна 0-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1126, 4318, 4396, 4414, 4699, 4870, 6218, 6280, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 от Р-68 з 08:30 по 18:00 (попередньо) 03.08.2021 11:58:03
Херсонське ВДРМ Херсон:
Бериславське 24Б-24В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 58, 1678, 2549, 3272, 4008, 4168, 5181, 5730, 5889, 7041, 7573
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-148 2Т Херсон з 08:30 по 18:00 (попередньо) 16.09.2021 12:24:03
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Армійська 86-99; Гагаріна 1-136; Дружби(Радянська) 97 А-123; Жовтнева 134; Західна 75-86А, 92-106; Корабельна 4-6; Морська 80-102; Набережна 15-17А; Набережна/Шевченка б/н; Незалежна 4-100; Південна 95-103; Приозерна 89-102; Сонячна 67-104; Торгова б/н; Українська 95-97; Шевченка 1-122; Ювілейна 2-...21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 155, 158, 186, 187, 234, 295, 357, 405, 410, 442, 679, 727, 763, 786, 1002, 1111, 1112, 1148, 1162, 1176, 1271, 1279, 1340, 1344, 1347, 1353, 1379, 1464, 1466, 1470, 1484, 1504, 1507, 1521, 1522, 11118, 78000061, 78000628, 78000633, 78000665
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1741 з 08:00 по 19:30 (попередньо) 15.09.2021 15:36:11
Скадовське ВДРМ Зелене:
Гагаріна 2-19; Квіткова(Пролетарська) 1-48; Молодіжна 1-60
Комунарівка:
Кобзаря (Радянська) 4-46; Коротка 1-26; Молодіжна (Комунарів) 1-72
Миколаївка:
Миру (Жовтнева) 1-35; Молодіжна 2-56; Степова 1-14; Шкільна(Чапаєва) 1-60
Олександрівка(Птахівка):
Миру (Радянська) 1-40; Квіткова(Червоноармійська) 1-50 А; Молодіжна 2-55; Нова 1-53; провулок Самійлівський 1; Центральна (Кожущенка) 1-127; Шкільний провулок 3; Ювілейна 1-36
Петропавлівка(Комсомольське):
Грушевська(Радянська) 1-52; Комсомольська 10-63; Молодіжна 0-67; Таврійська 0-49; Хмельницкого Б 4-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 56, 62, 63, 66, 115, 223, 298, 484, 657, 763, 779, 855, 857, 1027, 1047, 1144, 1223, 1230, 1286, 1327, 1429, 1473, 1485, 1486, 1512, 1520, 1537, 11118
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Птаховка" з 09:00 по 16:30 (попередньо) 14.09.2021 15:34:49
Каховське ВДРМ Василівка:
Миру (Радянська) 18; Хмельницького (Фрунзе) 67
Капітальний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Птаховка" з 09:00 по 16:30 (попередньо) 14.09.2021 15:34:49
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Абрикосова 1-55; Виноградний 1-6; Вишнева 2-15; Вузький 1-12; Гагаріна 1В-10, 12; Дальній 1-10; Дніпровська 1-15Б; Дружби 2-6; Надії 2-6; Довженка 1-37; Зелена 1-35; Каштанова 2-59; Київська 2-15; Крива 1-50; Лермонтова 1-23, 27-30; Лісна 5-25; Миру 1-16; Набережна1 1-9; Набережна2 1-24; Некрасова 1-7, 9-10, 13, 23, 31, 35-36, 50-72; Нижня1 1-31, 33-33А; Нижня2 1-41; Овочева 1-20; Олімпійська 1А-30; Парникова 1-22; Першотравнева 1-10, 13-17, 20-21; Південний 2-3; Пушкінська 5, 7; Пушкінський 1-14; Радгоспний 4-6, 13, 16-23; Робоча 1-37; Світла 1-57; СковородиГ(Свердлова) 2/1-16; Солідарності(Радянська) 1А-79; Сонячна 10, 20; Спортивний 1-4; Степова 1А-73; Східний 2-6А; Тиха (9Січня) 1-17; Українки Лесі 1-39; Українського прапора(Червонопрапорна) 1-59; Фрунзе 1-18; Херсонський 2-10; Чехова 2; Юності 1
Херсон:
Некрасова 15/6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 258, 449, 553, 565, 592, 717, 1344, 1570, 2594, 3201, 3780, 3843, 3848, 4333, 4358, 4805, 5070, 5625, 5807, 5888, 6322, 6927, 7188, 7269, 7365
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ від РеК-1-4019 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.09.2021 12:55:08
Західне РУ Зеленівка:
Лермонтова 25
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ від РеК-1-4019 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.09.2021 12:55:08
Каховське ВДРМ Красне:
Партизанська 0-60; Фрунзе 1-33
Лопатки:
Московська 1-20; Шевченка 2-53
Ольгіне:
70 років Жовтня 1-21; Соборності (Леніна) 1-24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40
Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-15; Мілько 1-3; Першотравнева 1-60; Середня 0-21; Шкільна 0-57
Ясна Поляна:
Хачкаляна 0-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1126, 4318, 4396, 4414, 4697, 4699, 4870, 6218, 6280, 6326, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 з 08:30 по 09:30 (попередньо) 03.08.2021 12:02:41
Каховське ВДРМ Красне:
Партизанська 0-60; Фрунзе 1-33
Лопатки:
Московська 1-20; Шевченка 2-53
Ольгіне:
70 років Жовтня 1-21; Соборності (Леніна) 1-24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40
Червоноблагодатне:
Дружби народів 1-15; Мілько 1-3; Першотравнева 1-60; Середня 0-21; Шкільна 0-57
Ясна Поляна:
Хачкаляна 0-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1126, 4318, 4396, 4414, 4697, 4699, 4870, 6218, 6280, 6326, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 з 16:00 по 18:00 (попередньо) 03.08.2021 12:03:11
Великолепетиське ВДРМ Зелене:
Демократична 2-11; Жовтнева 0-47; Західна 1-15; Кільцева 1-28; Корбута 1-52; Космічна 6-12; Низова 2-16; Партизанська 0-15; Садова 1-30; Степовий 0-7; Східна 1-34; Трихатки 2; Чапаєва 3-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7007, 7071, 7073, 7085, 7115, 7122, 7129, 7177, 11954, 11957, 11967, 11990, 111006
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 373 з 14:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:22:46
Херсонське ВДРМ Інженерне(Жовтневе):
. Гараж; Без назви 1-Б/Н; Виноградна 2-22; Садова 8-34
Наддніпрянське:
Без назви 4
Херсон:
200-річчя Херсона 46/1; сщ.Інженерне (Жовтневе сел.) 0-хоз/бло
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 362, 449, 629, 705, 1602, 2362, 3308, 3737, 3876, 4572, 4625, 5143, 5211, 5624, 5754, 6375, 6609, 7115, 7219, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 4012 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:22:51
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарова 17/223; Грибоєдова 1-36; Достоєвського 77/9-84/2; Достоєвського/Грибоєдова 75/18; Некрасова 199/33, 201, 203-203А, 205, 207-207А, 209-209А, 211-211Б, 213, 217/36, 219, 221, 225/18-227/17; Ракетна 36/213; Серафимовича 1-16
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-1 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:35:03
Високопільське ВДРМ Благодатне:
Гагарина 2-30
Братське:
Леніна 3-77; Шевченка 1-2
Зарічне:
Івана Франка(Леніна) 1-43, 52, 72, 80, 82, 104; Макаренка 1-50; Першотравнева 1-35; Шевченка 4-43
Іванівка:
Молодiжна 2-27; Нова 2-30; Перемоги 1-74; Рибальська 2-13; Садова 2-32; Сонячна (Радянська) 1-28; Українська 2-29; Суворова 1-70
Мар`яне:
Миру 1-49
Наталине:
Інгулецька 1-69; Шкільна 2-35
Орлове:
60 років Жовтня 1-43, 45-58; БогунаІвана(Карла Маркса) 1, 5, 7-9, 15, 21, 27, 31-31а, 33, 35, 39, 41, 43-53, 55, 57, 59-59а, 114-120, 122, 126, 134-146, 152-154, 158-162
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 42, 48, 51, 60, 77, 136, 155, 186, 207, 214, 216, 271, 1146, 1155, 1173, 1271, 1467, 1867, 11116.1, 75000667
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1514 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 21.08.2021 19:58:02
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Будівельників (Фрунзе) 1-7А; Михайлівська (Піонерська) 0-11; Херсонська (Леніна) 3, 5; Чорноморська 0-46, 49-53, 55; Шкільний провулок 4А-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5003, 5005, 5026, 5040, 5072, 5120, 5135, 5146, 5150, 5216, 5232, 5240, 5266, 5276, 5320, 5338, 5339, 5341, 5357, 5369, 5373, 5393, 5401, 5403, 5431, 5455, 5459, 15750, 15760, 15782, 15791, 15809, 15819, 91000535, 91000566
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-8303 от Р-37 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 02.09.2021 14:19:40
Великолепетиське ВДРМ Ушкалка:
Гагаріна 0, 27-29, 33, 37-88, 90-94, 96, 98, 100; Набережна 73, 78-103; Резніченка 79-81, 89, 91, 93, 95-97, 102-107, 112, 114, 118-120, 122, 124, 126-134, 140-156; Ювілейна 0-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7084, 7090, 7131, 7177, 7206, 11954, 11990, 111002, 111006
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-363 від Р-60 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 05.08.2021 14:42:48
Новотроїцьке ВДРМ Чкалово:
Гагаріна 2-27; П-Морозова 3-16; Чкалова 19-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1588, 1643, 1832, 1849, 2068
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-315 Новотроїцьк з 09:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 13:11:09
Каховське ВДРМ Славне:
Леніна 2-73; Мира 0-40; Молодіжна 1-13; Світанок 0; Степова 0; Щорса 0-14
Софіївка:
Без назви 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1069, 1076, 1082, 1126, 4596, 4606, 4870
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 281 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 08:48:15
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарова 1/82-16, 18А-26; Державіна 43-; Ракетна 1-1А, 3, 5-7, 9-9А, 11, 13-17
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-2 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:36:10
Генічеське ВДРМ Рівне:
Гагаріна 2; Молодіжна 36; Мукерії 0-70; Центральна(Леніна) 33б-34а, 37а-43, 45, 47, 49, 51, 54, 61, 64-65, 67-69, 71, 73, 76-77, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1284, 1718, 4248, 4518, 4548
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-243 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 16:02:00
29.9.2021
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарова 1/82-16, 18А-26; Державіна 43-; Ракетна 1-1А, 3, 5-7, 9-9А, 11, 13-17
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-2 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:36:22
Генічеське ВДРМ Рівне:
Гагаріна 2; Молодіжна 36; Мукерії 0-70; Центральна(Леніна) 33б-34а, 37а-43, 45, 47, 49, 51, 54, 61, 64-65, 67-69, 71, 73, 76-77, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1284, 1718, 4248, 4518, 4548
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-243 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 06.09.2021 16:02:01
Каховське ВДРМ Каховка:
Мелітопольська 36, 42-44, 46, 48А; Радіщева 81, 85; Рилеєва 23; Тюленіна 27-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 298, 4302, 4424, 4425, 4434, 4435, 4817, 4819
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-64 2Т Каховка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 20.08.2021 11:26:51
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 591, 1076, 1563, 3125, 3363, 3435, 4688, 5194, 6436 Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ РП-32 1Т з 09:30 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 08:54:16
Херсонське ВДРМ Херсон:
Володимира Великого(Ворошилова ) 23-25:2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4518
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ РП-32 2Т з 09:30 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 08:55:38
Новотроїцьке ВДРМ Одрадівка:
Гагаріна 1-28Б, 29-41, 43-50, 53, 57, 59; Леніна ( Миру ) 1-24, 36, 38, 42-44, 48; Першотравнева 3-131; Чапаєва ( Степова ) 4-72, 74, 78, 80-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1611, 1955, 2108
Капітальне будівництво лінії 10(6) кВ 545 з 09:00 по 18:00 (попередньо) 06.09.2021 16:18:11
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Левицького 1-30, 32, 34, 36-36А; Південний провулок 1-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5180
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-350 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30 (попередньо) 14.09.2021 16:36:39
Херсонське ВДРМ Висунці:
Лісна 0; Забалка 0-3; Зв’язківців 10-35; Квіткова 1-13; Лісовий 1; Меліораторів 1-6; Мостобудівників 2-80; Набережна 4А-11; Неизвестная 0; НЕИЗВЕСТНАЯ 0-54; Новоселів 7-12; Південна 3-21; Північна 1-2; Північна1 9; Північна2 30; Польова 1-20; Райдужна 11; Райдужний 7; Садова 5-11; Українська 0-29
Музиківка:
Квіткова 8; Мостобудівників 3-40; Південна 19; Північна2(Висунці) 22; Північна(Висунці) 1; Польова б/н; Райдужна 2; Садова будівельний майданчик; Українська 5-8
Степанівка:
Больничний 6; Виноградна 30, 36; Вишнева 1-16А; Водопровідна 1-30; Вузький 1-16А; Горіхова 1-21, 23, 25, 27А, 29; Даника 1-25; Джона Говарда 1-56, 59, 61; Дитячий 1-8; Електронний 6-8; Журби 1-23; Заводська 1-15; Залізна 1-21; Зарічна 33-93; Зелена 1-67; Інгулецька 1-13А; Кам’яна 1-16; Лікарняний 1-5; Лікувальна 1-23; Літній 3-18; Ломоносова 1-41; Малий 1-10; Музиківська 1-16А; Павлова 1-35; Підхозна 6; Планетна 1-30; Поштова 1-4/2; Профспілкова 1-37; Ракетна 1-37; Таврійська 30; Торговий 1-24; Травневий 11-16; Тракторна 1А-21; Христича 4А, 8-8А, 12А, 26А-28А, 36/2-54А; Христича/пров.Електронний 18/5; Шкільна 1-90; Яблучний 1-9
Херсон:
Торговий 7а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 157, 258, 449, 591, 592, 621, 629, 2719, 4523, 5327, 5425, 5741, 5889, 6314, 6847, 7243, 20106, 20161, 20190, 20384, 20390, 20603, 20649, 20715, 20719, 20741, 20843
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 544 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 14:11:48
Голопристанське ВДРМ Зеленотропинське:
Миру 1-52; Центральна(70 роківЖовтня) 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 309, 321, 681, 1180, 1257, 1432
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-158 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:50:06
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 200 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-549 1Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:46:15
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 200 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-549 2Т Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:46:46
Каховське ВДРМ Каїри:
Будьоного 1-7; Мирного 1-13; Партизанська 14, 15 "А"-24; Першотравнева 1-87; Приморська 1-31; Таврійська (Леніна) 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49, 51, 53-55, 57, 59, 61, 63-98; Чапаєва (Вишнева) 31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65-102; Шевченка 1-86/1; Щорса 1 "А"-81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1126, 4264, 4414, 6248, 6264, 6316, 6335, 6339, 6342, 6370
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 263 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 13:14:06
Каховське ВДРМ Каїри:
Будьоного 1-7; Мирного 1-13; Партизанська 14, 15 "А"-24; Першотравнева 1-87; Приморська 1-31; Таврійська (Леніна) 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49, 51, 53-55, 57, 59, 61, 63-98; Чапаєва (Вишнева) 31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65-102; Шевченка 1-86/1; Щорса 1 "А"-81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1126, 4264, 4414, 6248, 6264, 6316, 6335, 6339, 6342, 6370
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 263 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 09.08.2021 13:14:18
Херсонське ВДРМ Степанівка:
Горіхова 1-21, 23, 25, 27А, 29; Джона Говарда 1-21, 23, 25; Зелена 9; Кам’яна 1-16; Ракетна 4, 26; Торговий 16, 24; Тракторна 1А-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 157, 20390, 20603
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-837 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 14:15:24
Олешківське ВДРМ Тарасівка:
Магістральна 23-62; Поштова 2-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 21, 711
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-875 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 11:03:26
Олешківське ВДРМ Тарасівка:
Весела 74; Дружби 38; Миру 1-54, 57-61 А, 65, 108; Озерна 0-12, 49-67; Садова 1-60, 64, 66
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-366 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 11:05:08
Херсонське ВДРМ Комишани:
Добровольців (Комсомольська) 1-9А, 11-11А, 13-13Б; Нижня 57; Тупиковий 1-8; Центральна(Радянська) 31-31А, 33-35, 36А-39, 41, 43А-44, 46-54, 56, 58; Чкалова 2, 3-3В, 11-11А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1836, 4945, 6214, 7165
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-723 Л-2 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 15.09.2021 18:47:53
Скадовське ВДРМ Скадовськ:
Гетьманський(Пролетарський) 1-8; Корнійчука 28-37; Мангубінська(Пролетарська) 5-10, 131, 141, 143, 145, 154-178; Мендуса 32-40; Миру 1-40; Миру/Гайдара 27/21; Молодіжний(Піонерський) 1-10; Незалежності(Чапаєва) 127; Пасічника 7-9, 11-13, 15, ...; ПетраСагайдачного(Гайдара) 1-27; Петровського 1-НЕТ №; Північна місцевість б/н; Промисловий провулок 6; Скадовської авіагрупи(ЧервоноїЗірки) 68; Степова 2-14; Токарева/Миру 24/37; Токарєва 16-34; Шостаковича 12-31; Ювілейна 1-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 165, 197, 286, 368, 488, 522, 581, 682, 683, 838, 1139, 1212, 1262, 1309, 1384, 1424, 1503, 11118
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1706 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 10:14:41
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
"Ветеран-2" 145/146-155; Дружби 1-19, 24-72, 75; Миру 18-68; Надії 1-14, 17-35; Новоселів 2-22; Перемоги 5-65, 79-81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 165, 1185, 1253, 1387
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-1174 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 08:08:15
Південне РУ Гола Пристань:
Надії б/н
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-1174 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 08:08:15
Олешківське ВДРМ Нова Маячка:
Кримський 38, 40-41; Перекопська 32, 35-38; Пирогова 48; Січня9 27, 29, 31-36, 38-70, 72, 74-75, 78
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-119 Л-2 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 19:55:16
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
МудрогоЯ(Кірова) 197-197А, 199, 201-203, 205-205А, 207, 209, 211, 213-220, 224-224А, 226, 228, 232-234, 236, 238-240, 242, 244
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11990
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-42 РОГАЧИК з 08:30 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 14:33:41
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дачна 1-9; ім. Татарченко Л.В. 1-7; Нафтогавань (пос.) 7-8; Острівське 36А; Проточний 1-95; П’ятихатська 3-105А; Радісна 2-27/3; Рибацький 12, діл.1; Рибна1 3-122; Рибна2 4-22; Рибна3 1-17; Суднобудівна1 2-25; Суднобудівна3 3-26; Стеблієвська 1-122А; Суднобудівна2 2-25; Фортус Марії 1-155А, 161-265; ШевченкаТГ 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 273, 484, 591, 592, 647, 676, 975, 1095, 1102, 1480, 1557, 1898, 1973, 2027, 2719, 2792, 3507, 4912, 5106, 5165, 5245, 5253, 5573, 5585, 5586, 5600, 5668, 5676, 5679, 5957, 6096, 6365, 6369, 6491, 6751, 6854, 7009, 7056, H7117
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3722 з 09:00 по 15:30 (попередньо) 17.09.2021 10:16:10
Західне РУ Херсон:
Фортус Марії 92/1, 159
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3722 з 09:00 по 15:30 (попередньо) 17.09.2021 10:16:10
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 21010 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:50:20
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 227, 242, 247-249, 251-253, 257; Робоча 22-23; Собка 2-3, 6, 9, 12-15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-1 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 19:59:56
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Весняна(Свердлова) 17, 19, 21, 23, 25-52; Миру 1-30
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-327 Воронцовка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 15:00:35
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Шкільна 10, 12, 12Б, 14-15, 17, 17б, 18, 20, 22-22 а, 29А, 31 В, 41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 812, 870, 905, 923, 1208
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1266 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 06:46:55
Херсонське ВДРМ Садове:
Космодем’янськоїЗ 1-4, 8-14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:52:04
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
8 Березня 1-8; Аптечний 1-6; Бериславська 2a-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 а, 24, 26, 28, 30, 32-70, 72-110; Будiвельникiв 1-20; Вiльна 4, 6; Весела 2-28; Весняна(Свердлова) 1-52; ВишнiО 2-10; Воронцова(Ленiна) 11-19, 21-72; Гагарiна 13, 17-19, 21, 23-62; Горького 1-86, 88-92; Дiмiтрова 1-4, 6, 10, 12, б/н; Дудченка 1-95, 97; Калiнiна 1-36; Колгоспний 1-7; Кооперативний 4-12; Лебедина 7-27; МарксаК 1-8; Миру 1-30; Надiї 1-21; Нахiмова 1-44; Незалежної України 2; ОлесяГончара(Комсомольський) 1-13; Орлина 2-28; Покровська(Жовтнева) 1-17; Радянська 3-93; Соколина 3-25; Солов'їна 1-27; Суворова 1-5; Титова 1 а-70, 72, 74, 76-76 а, 78, 80, 82, 84-88 а, 90, 92, 94, 96, 98; Торговий 1-6; Травня1 2, 4, 8-20; Українська 4-22; Херсонська 5-20; ХмельницькогоБ 1-3, 5, 7, 9; Чкалова 1-6, 9-70, 73, 75, 77, 79; Чумацька (Петровського) 2-5; Шевченка 1-8; Шкільний 1-15; Щаслива(Щорса) 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10012, 10027, 10028, 10036, 10038, 10054, 10060, 10063, 10064, 10068, 10072, 10074, 10075, 10077, 10093, 100128, 100133, 100146, 100149, 100150, 100157, 100161, 100166, 100182, 100199, 100200, 100209, 100223, 100227, 100236, 100244, 100246, 100247, 100254, 100260, 100266, 100267, 100271, 100276, 100280, 100284, 100286, 100291, 100292, 100296, 100297, 100298, 100307, 100309, 100311, 100317, 100321, 100323, 100327, 100336, 100340, 100355, 100361, 100369, 100371, 100377, 100378, 100380, 100388, 100393, 100394, 100395, 100397, 100400, 100402, 100405, 100409, 100411, 200395, 2001312, 75000017, 75000029, 75000627, 75000645
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 1601 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 15:03:30
Південне РУ ЗалізнийПорт:
Шкільна 14А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1266 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 06:46:55
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5211, 20457, 21007 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 574 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 10.08.2021 11:29:33
Херсонське ВДРМ Садове:
40років Перемоги 4-15; Космодем’янськоїЗ 26
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:54:02
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
"Ветеран-2" 145/146-155; 200 років Голій Пристані 3-87А, 89, 91-93, 95, 97, 99-99А, 105, 107, 109-113, 113Б-115А, 119-127; БрагиМ 1-31; Будівельників 1а-1А, б/н; Дніпрова 1-89; Довженко 1-45а; Дружби 1-19, 24-72, 75; Зарічна 1-11; Зелена 2-2а; Каховська 1-28; Київська 1-29; Коцюбинського 1-23; Кошового 1-31; Крупської 12; КрупськоїН 3а-32; КуликаІ 2-28; Куліка 15; Ларіонова 1-21, 25-160; Левадний 16; Лермонтова 1 - А-41; Лугова 1-40; Макаренко 3-22; Матросова 2; Миру 18-68; Молодіжна 1-25; Молодіжний 8-21; Надії 1-14, 17-35; Незалежності 2; Новоселів 2-22; Парусна(Ворошилова) 1-19, 22, 24-25, 27-29, 31-126; Перемоги 5-65, 79-81; Пушкіна 1-3, 5-5з, ГАРАЖ; Садова 1-25; Санаторна(Леніна) 9, 11, 13, 15-19, 21, 23, 25-25а, 27, 29, 31-32, 33-47, 49-69; Степна 36; Троїцька(Тельмана) 1-38, 40-72А; Фіалкова(Фрунзе) 3-64А; Херсонська 1-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 25, 51, 64, 65, 76, 78, 79, 92, 95, 165, 251, 342, 397, 523, 533, 603, 644, 649, 681, 694, 741, 781, 948, 963, 988, 989, 1000, 1059, 1074, 1112, 1115, 1124, 1138, 1185, 1239, 1242, 1247, 1249, 1253, 1257, 1271, 1353, 1355, 1357, 1361, 1387, 76000078
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 805 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:39:49
Каховське ВДРМ Чорнянка:
Дерибасівська 1-11; Першотравнева 1А-2, 3-18, 21-32А, 36-66; Першотравневий 2-49А; Російська 2, 8, 10; Херсонська 2-46, 48, 54, 62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-388 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 16.08.2021 10:36:43
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20065 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-2 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:04:39
Новотроїцьке ВДРМ Новотроїцьке:
Безроднього 123; Березня8 1-30; БілошкуриМІ 1-16, 22-24; Вишнева(Дзержинського) 1-22, 24-71; Заводська 2-56; Каштанова(Радянська) 114-124; Квітнева(Кірова) 44; Комарова 2-64; Матросова 3-7а, 9; Маяковського 3-63; Меліораторів 1-5, 8-30; Соборна(Леніна) 102; Толбухіна 4-42; Чкалова 1-99; Шевченко 3-17, 18-А-19 А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1443, 1497, 1505, 1543, 1592, 1678, 1684, 1738, 1745, 1748, 1837, 1869, 1885, 1931, 1942, 1950, 1953, 1966, 1968, 1973, 1989, 2023, 2026, 2042, 2067, 2074, 2080
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 613 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:48:55
Голопристанське ВДРМ СтараЗбур’ївка:
Перемоги 5-6, 14-15, 23; Ярмаркова(Червонофлотська) 11 А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-944 Л-4 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 06:52:57
Каховське ВДРМ Чорнянка:
Героїв Майдану (Жовтнева) 50; Давида Бурлюка (Комсомольська) 1-52; Каховська 1-5, 7-59, 69, 78, 90-94; Молодіжна 3-42; Соборна (Фрунзе) 1-21, 23, 25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 273, 4688
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-582 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 16.08.2021 10:39:59
Херсонське ВДРМ Садове:
Космодем’янськоїЗ 15-25, 27-50; Степова 2-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5615
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-4 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:55:10
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Молодіжна(Радянської армії) 2-27; Набережна1 24-31А; Набережна2 15-19; Паризької Комуни 1-39; Шевченка 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-744 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 14:04:41
Скадовське ВДРМ Миколаївка:
Миру (Жовтнева) 1-35; Молодіжна 2-56; Степова 1-14; Шкільна(Чапаєва) 1-60
Олександрівка(Птахівка):
Квіткова(Червоноармійська) 1-50 А; Миру (Радянська) 1-40; Молодіжна 2-55; Нова 1-53; провулок Самійлівський 1; Центральна (Кожущенка) 1-127; Шкільний провулок 3; Ювілейна 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 62, 63, 66, 115, 223, 298, 484, 763, 779, 857, 1027, 1047, 1144, 1223, 1327, 1473, 1512, 1520, 1537, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1812 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:13:19
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Військовий 5-7; ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 1-23, 25-27, 29, 31-33; Михайлевського(Кооперативна) 1-43; Робоча 1-35; Свободи(МарксаК) 7В-19, 21; Ценковського 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3592, 5579, 6704, 6903, 7518, 7528, 20010, 20035, 20065, 20069, 20906
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-28 Білозерка з 09:30 по 16:00 (попередньо) 10.09.2021 12:20:35
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Березня8 1-24; Вінницька 1-12, 14а-19; Гагаріна 3-18; Дружби(Радянська) 1-9, 11; МарксаК 1-42, 44, 65-90; Мира 1-3; Молодіжна(Радянської армії) 2-78; Набережна1 5-31А; Набережна2 5, 10-19; Нова 1-40; Паризької Комуни 1-39; Садова 1-38; Соборна(60років Жовтня) 1-20; Тарасенка 1-22; Херсонське 1-29; Центральна(Леніна) 76-98, 100-102, 104; Шевченка 1-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5614, 6317, 7179, 20056, 20063, 20091, 20094, 20317, 20339, 20461, 20512, 20644, 20826, 20838, 20864
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-522 до Р-61 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 14:06:37
Новотроїцьке ВДРМ Благовіщенка:
Зелена 1а-6; Леніна ( Центральна ) 1-54; Мира 2-54; Молодіжна 1-29; Степова 2-9
Заозерне:
Нова ( Молодіжна ) 2-59; Рибхозна 2-14; Центральна 2-47
Захарівка:
Генічеська 1-38; Степова 31-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1434, 1455, 1479, 1505, 1543, 1587, 1698, 1953, 1961, 2010, 2037, 2042, 2085
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 616 з 09:00 по 17:00 (попередньо) 25.08.2021 18:55:16
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 235, 237-241, 243; Набережна 64-67, 71-78, 83, 84 А; Шкільна 9, 13-15, 17-19, 21-21-а, 25-29, 31, 34, 40, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20861, 20993
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-4 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:07:19
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Заправка Баранова КТП; Фрунзе кут 1а; 993Стрілкового полку 1-51; 9 Січня 0-75; ВерхняСлобідка (Фрунзе) 1-76; Відродження (Петровського) 12, 31-47, 49-211; Відродження (Петровського) 3-30; Вокзальна(Володарського) 8, 10, 12, 17-69; Геройська (Полеглих за революцiю) 1-23, 27-34, 40, 42-52, 54-83; Зелена 1-39; Казковий(Чапаєва) 4-30; Калиновий(Калінiна) 1-27; Козацька(Куйбишева) 3-66; Колективна(Колгоспна) 60; Лазурна(МарксаК) 3-14, 16; Лиманний(Артема) 1-49; Маяковського 1-43; Міська(Червоноармійська) 15; НижняСлобідка (Фрунзе спуск) 4-78; Південна(Дзержинського) 3-42, 44-46, 48; Пушкiна 3-39; Пушкіна 7-46, 48-50а, 52-54, 56, 58, 60-60а, 62, 64, 66, 68-70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86/2; Сивашський (Рози Люксембург) 1-17; Січня9 3а, 9, 14, 16, 30, 32, 42а, 44, 46, 48, 50-92; Соборна(Воровського) 9, 13, 15, 25, 28, 32-108, 109а-110; Соборний (Воровського) 41, 49; Центральна(Ленiна) 31-33, 35-37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55-90, 92-208; Чернuшевського 1-14; Чкалова 2а-29, 31-86, 88-91; Шевченкa 50, 82, 84, 86, 90-96, 100-151
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1254, 1265, 1278, 1299, 1303, 1313, 1317, 1336, 1388, 1706, 1712, 1745, 1750, 1757, 4000, 4028, 4043, 4088, 4092, 4107, 4208, 4213, 4216, 4241, 4246, 4256, 4280, 4301, 4318, 4343, 4445, 4465, 4466, 4489, 4512, 4564, 4603, 4610, 4613, 4622, 4625, 4679, 4687, 4712, 4750, 4771, 4787, 4789, 4798, 4808, 4819, 4823, 4859, 4867, 4905, 4935, 4939, 4965, 4980, 4982, 4985, 5072, 5098, 5193, 5219, 5228, 5244, 5259, 37524997, 81000507, 81000511
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 641 з 09:00 по 15:00 (попередньо) 13.09.2021 09:59:31
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Андріївська(Калініна) 81-94, 96; Героїв України(МарксаК) 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64-66, 68-68А, 70, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Гідробудівників 81-96; Дніпровський 91; Дружби(Дзержинського) 80-94; Історична(Леніна ) 37-37А, 39-41а, 43, 45, 47, 49, 51-53, 55, 57; Маяковського 5-7, 9-13, 32-34; Пушкіна 5-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 523, 803, 2422, 2570, 3214, 3218, 3233
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-11 Н.Каховка з 08:30 по 16:30 (попередньо) 25.08.2021 10:54:52
Іванівське ВДРМ Новодмитрівка друга:
Степова 1Н-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-318 Іванівка з 09:00 по 15:30 (попередньо) 30.08.2021 09:14:34
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Набережна 82А, 84, 85-87, 91-94, 98-103; Шкільна 33, 35, 39А-39Б, 41-43, 53, 57, 59, 61, 90, 96-98, 102, 108, 112
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-5 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:10:56
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 738 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-133 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 14.09.2021 07:18:40
Олешківське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 677 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-81 Олешки з 08:00 по 17:00 (попередньо) 14.09.2021 07:20:47
Новокаховське ВДРМ Шляхове:
Бериславська 1-51; Будівельників (МарксаК) 1-6; Гагаріна 1-30; Дитячий (Радгоспний) 3-5; Миру 1-12; Молодіжна 2-12; Некрасова 1-9; Нова 1-22; Новоселів 1-11; Овражна 1-7; Пушкіна 1-30; Садова 1-27; Сонячна 2-7; Степовий 1-12; Східна 1-15; Центральна (Леніна) 2-45; Чкалова 2-18; Щаслива (Комсомольська) 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743, 758, 7108, 7293, 7445, 7544, 7688, 7706, 7712, 7843, 87000020
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1008 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:38:07
Херсонське ВДРМ Загорянівка:
Без назви б/н; Виноградна 1-21; Вишнева 0-10; Дачний 3; Джерельна 6; МазепиІ 8-16; Набережна 0-32; не визначено 0; Неизвестная 0; Південна 2-17; Садовий 6; Степова 0-9; Херсонська 0-7; ХмельницькогоБ 0-13; Центральна 3-21; Четверта 2
Східне:
Будівельників 1-11; Молодіжна 1-43; Південна 1-51; РУСОВА БАЛКА 14; Східна 1-18; Українська(Жовтнева) 1-49; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 3, 5, 9-11, 13, 23-25; Ювілейна 1-9, 12
Шкуринівка:
Виноградна 1-2; Невідома 0-10; ШКУРИНОВКА 1-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1590, 5681, 6798, 7008, 11116.1, 20057, 20110, 20126, 20189, 20210, 20250, 20309, 20418, 20426, 20436, 20495, 20765
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 601 з 08:30 по 18:30 (попередньо) 13.09.2021 10:07:14
Новокаховське ВДРМ Берислав:
Будівельний 1-39; ГригоріяСковороди(Дзержинського) 1-64А; Губайдуліна 27-28, 80-90; Дніпровський 4-12; Довженко 2-8; Зелений 1-18; Зоряна 22; Київська 2-10; Козачий 1-15; Комарова 15-100; Кримська(Енгельса) 1-44, 46-48; МихайлаГоріккера(Ленінградська) 1-29; Мех.бригади4 2-66; Одеська 69, 71, 73, 80-94; Олеся Гончара(Фрунзе) 1-14; Островського 1-62; Пархоменко 1-71; Північна 33, 35-42, 43-48; Приморська 1-15; Робоча 6-31; Севастопольська 17; Січових стрільців(Латиських стрільців) 1-7; Скіфська(Радгоспна) 59-109; Слобідська 21, 23, 25, 27-27А, 29, 31, 33А, 35-70; Слободський 2-5; Слободський проїзд 2:3; Смеричинського 2-7, 8Б-9, 36-37; Травня1 119, 121, 123-166, 170; Франка 1-9, 13, 15; ХмельницькогоБ 12-34; Центральна(Леніна) 109А-161, 164-169; Шалімова(Щорса) 3-41; Шкільна(Артема) 15-17, 19-37, 39, 41, 43, 45-47, 53-59, 77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 128, 185, 671, 739, 743, 744, 747, 758, 780, 789, 791, 793, 7108, 7144, 7161, 7229, 7326, 7402, 7448, 7449, 7483, 7491, 7528, 7545, 7569, 7570, 7575, 7592, 7615, 7702, 7707, 7710, 7781, 7803, 7816, 7830, 7843
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1001 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:32:39
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Горького 1-44Н, 46Н-62Н, 64аН, 66Н, 68, 70Н, 110; Дружби (МарксаК) 5Н-6, 50Н; Пушкіна 11Н
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-255 Л-1 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 15:50:29
Новокаховське ВДРМ Костирка:
1-го Травня 5-60; Дружби 50-77; Миру 33-53
Новорайськ:
Невідома особ.сел.господарство
Урожайне:
Енгельса 2-43; Жовтнева 2Б-34; Конторська 2А-44; Миру 1-31; Нова 1-17; Поштова 1-5; Садова 2-38; Центральна 2Б-36; Юркіна 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7108, 7119, 7134, 7314, 7362, 7452, 7457, 7461, 7531, 7675, 7683, 7700, 7843
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Костирська" 1Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:33:36
Херсонське ВДРМ Херсон:
ВазоваІ 3А, 5; КулішаМ 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3430, 5998, 6064, 7056, 7209
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-837 1Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:21:36
Новокаховське ВДРМ Раківка:
Лікарняна 16, 22-35, 37-53; Центральна(Леніна) 16-18, 25-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7108, 7293, 7392, 7843
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-198 Л-2 Берислав з 09:00 по 16:30 (попередньо) 28.08.2021 10:36:29
Херсонське ВДРМ Херсон:
ВазоваІ 3; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 9, 11-11А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 592, 1573, 2122, 2719, 6022, 6085, 6138
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-837 2Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:22:25
Каховське ВДРМ Сергіївка:
Молодіжна 1-3, 5-7, 9-66; Шкільна 1-52, 54
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-1 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 08.09.2021 07:41:49
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 6А, 9А, 78А, 88; Довженка(Червоноармійська) 39; Меліораторів(Жовтнева) 48 А, 50, 61а-63А; Храмова(Червонофлотська) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-49
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-1 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:36:40
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вірьовчин4 21А, 23-23А; КулішаМ 1А, 3А; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 25; Старий УкрНДІЗЗ 7, 18; УкрНДІЗЗ 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1860, 2719, 3911, 4902, 6030, 6104
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-838 1Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:22:39
Каховське ВДРМ Сергіївка:
Молодіжна 4, 8, 67-117; Центральна 79/3; Шкільна 53, 55-95/2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3447, 4689, 4861
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-2 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 08.09.2021 07:42:10
Олешківське ВДРМ Козачі Лагері:
Горького пров 4-6; Матросова 14-15; Покровська(Комсомольська) 66А, 73, 79, 92, 108, 112-114, 116, 118, 120, 122, 127-129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; ФедораЛозенка(Щорса ) 3, 8-20
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-572 Л-1 Олешки з 08:30 по 16:30 (попередньо) 03.09.2021 13:41:19
Високопільське ВДРМ Михайлівка:
130 Таганрогської дивізії 1-3; Анастасiївська 1-112; Дiмiтрова 2-15; Журавинська 0-148; Зелений 2-13; Леонтiївська 51-148; Молодіжний 1-8; Садовий 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1003, 10041, 10089, 100120, 100125, 100194, 100195, 100227, 100237, 100252, 100259, 100295, 100370, 100383, 75000639, 75000664, 75000669, 75000677
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1674 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 14:52:06
Високопільське ВДРМ Борозенське:
Мічуріна 4-9; Українська (Радянська) 18/3; Шкільний 1-14, 16
Пятихатки:
Жовтнева 1-46; Молодіжна (Радянська) 2-44; Першотравнева 2-50; Ювілейна 3-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031, 200107, 200136, 200244, 200248, 200272, 2001052
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1354 з 09:00 по 18:00 (попередньо) 11.08.2021 14:52:53
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1015, 1030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 482 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:44:12
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Довженка(Червоноармійська) 2-38А, 39 А-45, 47
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-2 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:37:24
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вірьовчин4 22, 29-37; КулішаМ 3; Старий УкрНДІЗЗ 5-6А, 10-11, 22; УкрНДІЗЗ 2-11, 13-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 37, 125, 449, 2965, 5959, 6104
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-838 2Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:23:22
Чаплинське ВДРМ Іванівка:
Виноградна (Чапаєва) 33-53; Космонавтів 1-22; Миру (Леніна) 2-73; Присивашська 18-31; Пушкіна 1-9; Таврійська 30, 32, 34, 36, 40, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70-82
Строганівка:
Благодатна (50 років колгоспу Фрунзе) 1-16; Механізаторів 1-18; Петренко 1-23, 28, 30; Таврійська 2-11, 15-48; Шкільна (Фрунзе) 5, 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 436, 500, 578, 616, 775, 11118, 37524830
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 823 ПС35кВ Строганівка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 08.09.2021 08:14:49
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 50, 52, 70-72, 74А, 76, 78, 80-80 Б, 82-82 А, 84, 86; Меліораторів(Жовтнева) 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65-79, 81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 751
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-3 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:38:01
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-3 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:03:13
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Перекопська 1, 3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39-43
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-4 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:38:41
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 825 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-5 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:39:21
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Перекопська 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-6 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:39:56
Новокаховське ВДРМ ЧервонийМаяк:
Виноградна 1-28; Спортивна 1, 6-15; Шевченка 2-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7477
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-415 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30 (попередньо) 11.08.2021 07:38:17
Чаплинське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 443 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-18 Л-7 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:40:32
Генічеське ВДРМ Щасливцеве:
Арабатська 5-11; Вербна 1; Весняний 7; Гагаріна 1, 2-16, 18-18а, 20-20Б, 22, 24-89, 91А-105; Дніпровська 3-19; Зоряний 2; Ковильна 14-16; Комарова 0, 1а-1в, 3, 5-5Б, 6-7б, 10-63з, 68-71, 73, 77, 80-81А; КузнєцоваР 70-72; Миру(Леніна) 16А, 118, 120, 122, 124-129, 132-176; Набережна 17, 20-а-23в, 23Л-23Я, 32-82г, 124а, діл.34; Перлинна 6-20; Південний 2-6; Сонячний 15; Торгова 1; Туристична 19; Уютна 7; Морська 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17-17а, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-45А, 47-47-А, 51-53а, 55, 56-в-57А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 74, 78-79, 81, 83Б, 84А, 86б, 108-б, 114-116а, 118-122, 124-124а, 126-128Б, 130-185В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1256, 4132, 4166, 4303, 4344, 4473, 4578, 4590, 4616, 4643, 4890, 4905, 4941, 4947, 5007, 5011, 5076, 5083, 5099, 5162, 5188, 5198, 5201, 5209, 5212, 5215, 5219, 5234, 5237, 81000530
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 691 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 14:44:56
Східне РУ Щасливцеве:
Набережна 23-Е
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 691 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 14:44:56
Генічеське ВДРМ Щасливцеве:
Джерельна 28; Нахімова 16; Сивашська 0-2, 4-76, 84
Щасливцівська с/рада:
Азов плюс"-Дачний масив, вул.Березнева 85
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1243, 1722, 4280, 4588, 4855, 5172, 5189, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 694 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 10.09.2021 14:48:20
Іванівське ВДРМ Любимівка:
Леніна 4Н-112Н; Миру 1н-83Н; Молодіжна 1Н-50Н; Нова 2Н-12Н; Пушкіна 1Н-106
Тимофіївка:
Степова 1Н-65Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 612, 658, 679, 702, 791, 800, 802, 823,, 927, 930, 941, 950, 1014, 1015
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 483 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:56:30
Новокаховське ВДРМ Львово:
1-го Травня 1-30; 8 Березня 1-31; Вишневий 10; Жовтнева 5-17; Карачинівська (Колгоспна) 1-39; Кустарна 2-12; Лікарняна 1-61; Магістральна (Радянська) 1-149; Миру 1-19; Мисливська 6 А-12; Одеська 1-19; Молодіжна 1-36; Набережна 0-4, 6-65, 68-102; Нова 1-68; Панова 1-19; Перемоги 2-19; Південна (Комсомольська) 1-15; Північна 1-13; Придніпровська 2-46; Продольна 1-4; Робоча 1-16; Садова 1-9; Слобідська 1-8; Соборна (Радгоспна) 1-84; Степова 1-22; Східна 1-11; Херсонська 1-26; Червонобургунська 1-10; Шосейна 1-3
Ольгівка:
Миру 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 666, 748, 867, 7127, 7130, 7162, 7212, 7293, 7337, 7338, 7369, 7448, 7564, 7570, 7573, 7597, 7612, 7665, 7675, 7727, 7779, 7844
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1063 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.09.2021 11:27:38
Херсонське ВДРМ Херсон:
295Херсонської стрілецької дивізії 15-24, ГАРАЖ; Гагаріна 15-28, 31-33, 37-39, 41; Гончарна (Котовського) 12-36; Українська 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1120, 2012, 2677
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-4 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:35:16
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Франка 2Б, 11 А-11Б, 15 А-15А, 17-17А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 888
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-551 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 08.08.2021 14:13:44
Херсонське ВДРМ Херсон:
Молодіжна 30/56; РазінаСтепана 24-24А, 26, 28-33, 35, 37; Тираспольська 2, 27, 30-56а; Українська 5А-7, 20-30, 34-34А, 42/30, 43-44, 54-55, 57А-59, 63, 65-65А, 67, 69-69А, 71-72, 74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1618, 1860, 2168, 2994, 4578, 6513, 6750, 6796
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-6 Херсон з 08:00 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 09:37:11
Скадовське ВДРМ Озерне:
Квіткова 1; Миру 1-7; Молодіжна 3-6; Озерне 1-15; Тіниста 1-7
Приморське:
Гагаріна 11, 13, 15, 17, 19, 21-70; Еммануїлівська (Комсомольська) 64-71; Зарічна 2-27; Квіткова (Піонерська) 50, 52-А; Морська (Червонофлотська) 2-69; Поштова 6, 8, 10-11, 13-19; Радянська 2-72; Соборна (Леніна) 37-39, 49, 51, 55, 57, 64-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7, 51, 55, 87, 240, 246, 271, 279, 576, 615, 683, 691, 702, 763, 1492, 11118
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1722 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:16:15
Високопільське ВДРМ Орлове:
БогунаІвана(Карла Маркса) 110-111, 121, 123-125, 129, 148-150, 156
В т.ч. особ. рахунки пром.: 186
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-213 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 08:38:34
Херсонське ВДРМ Зимівник(Куйбишеве,Геологів):
Лугова 1-47, 50; Мостова 1-12б; Набережна 1А-6, 8-26; Очисні споруди 0; Персикова 53; Степова 1-36, 39-50, 52-53, 56; Центральна 1А-42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 161, 341, 370, 574, 592, 1449, 2965, 3138, 3491, 5010, 5055, 5578, 5923, 6401, 6539, 6597, 6847
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3110 з 08:30 по 15:00 (попередньо) 14.09.2021 11:23:46
Високопільське ВДРМ Осокорівка:
Свободи(Ленiна) 1-24; Шевченка 1-18; Шкiльний 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100109, 100185, 100210, 100213, 100236, 75000608
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-41 Воронцовка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 11.08.2021 16:27:47
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Степова 1-68; ФранкаІ 1-9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43-63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7585, 20035
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-58 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.09.2021 14:46:03
Каховське ВДРМ Коробки:
Паркова (Блюхера) 4-4 ГАРАЖ, 6; Терни 6-6-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 93, 231, 3523, 3593, 3772, 3877, 4003, 4150, 4272, 4413, 4443, 4811, 4855
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Коробки" 1Т з 07:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 14:19:17
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 16, 23, 26; Вишні Остапа 2-22; Кримська 43, 49-50/52, 53, 55-64, 68; Олімпійська 1-2, 4, 6, 8-10; Спортивна 1А-2, 4, 8, 16-26; Шахтарська 1-1Е, 31-33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-4 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:20:08
Новотроїцьке ВДРМ Качкарівка:
Мира 1-11; Перемоги 3-4
Подове:
Зелена 1-48; Приканальна 1-12; Радянська ( Соборна ) 1-10; Торгова 1-36; Шкільна 2-62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1434, 1543, 1721, 1953, 1961, 1982, 2027, 2070, 2100, 14071
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Подове" 1Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:23:01
Новотроїцьке ВДРМ Катеринівка:
Жовтнева 28-54; Центральна 3-36
Новорепівка:
Заречна 4-53; Леніна ( Широка ) 1-40; Молодіжна 1-24; Центральна 2-60
Подове:
Гагаріна 1-12; Добровольского 2-32; Леніна ( вул. імені Анатолія Сторчака ) 1-31; Маркса К. ( Шевченка ) 2а-38; Мира 1-11; Пугача 1; Подовська 3-30; Пушкина 2-41; Садова 1-41; Східна 1-26; Торгова 42-52; Чкалова 1-27
Софіївка:
Миру (Леніна) 1-83; Молодіжна 1-92; Робітнича 1-5; Східна 5-86
Чумацький Шлях (Володимиро-Іллінка):
Братів Польченко 2-62; Будьоного ( Польова ) 1-35; Гагаріна 2-20; Комарова 3-89; Леніна ( Мира ) 2-21; Лукьянова 1-96; Молодіжна 1-37; Перемоги 1-28; Садова 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1466, 1470, 1538, 1542, 1543, 1580, 1656, 1669, 1674, 1742, 1767, 1802, 1825, 1829, 1850, 1865, 1896, 1912, 1953, 1961, 1974, 1999, 2000, 2013, 2024, 2042, 2048, 2065, 2066, 11115
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Подове" 2Т з 09:00 по 16:30 (попередньо) 26.08.2021 11:23:55
Новокаховське ВДРМ Новоселівка:
1-а вулиця 4-6; 2-а вулиця 4-11
Першотравневе:
1-а вулиця 2-17; 2-а вулиця 7-11; 3-я вулиця 2-20
Раківка:
Вишнева(70рЖовтня) 1-32; Гагаріна 1-12; Лікарняна 4-53; Миру(Радянська) 2-17; Молодіжна 1-13; Нова 1-4; Садова 1-18; Спеціалістів 5; Центральна(Леніна) 3-47; Шкільний 3-5
ШевченкоТ:
Без назви 0-1; вулиця1 1-12; вулиця3 2-31; вулиця4 1-31; Молодіжна 5; Центральна 0-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 758, 7108, 7293, 7361, 7392, 7418, 7506, 7647, 7785, 7790, 7843
Капітальний ремонт лінії 35 кВ ВЛ-35 заход- выход ПС Раковская з 08:00 по 17:00 (попередньо) 16.08.2021 15:34:08
Іванівське ВДРМ Нижні Сірогози:
Пушкіна 1-90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 543
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-146 Н.Сірогози з 09:00 по 16:30 (попередньо) 03.08.2021 10:29:39
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 429, 508, 871, 1821, 3307 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-96 Н.Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 13:49:17
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 429, 508, 871, 1821, 3307 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-96 Н.Каховка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 13:49:51
Голопристанське ВДРМ ЗалізнийПорт:
Шкільна 10, 12, 12Б, 14-15, 17, 17б, 18, 20, 22-22 а, 29А, 31 В, 41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350, 812, 870, 905, 923, 1208
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1266 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 18:54:57
Південне РУ ЗалізнийПорт:
Шкільна 14А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1266 Л-2 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 18:54:57
Чаплинське ВДРМ Надеждівка:
Молодіжна 28, 30-75
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-126 Л-1 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 11:37:16
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Шахтарська 3-29, 35-43
Білозерка:
Білозерська 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-89 Л-5 Херсон з 08:00 по 19:00 (попередньо) 25.08.2021 13:33:33
Каховське ВДРМ Запорізьке:
Леніна 4-8, 10, 14, 16, 18, 22-24, 26-28, 30, 34, 36-38; Північна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4669, 6241
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 13:25:35
Каховське ВДРМ Запорізьке:
Леніна 1, 9, 13, 15, 17, 19-21, 25, 29, 33, 35, 39-51
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-1 Горностаевка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 13:26:23
Голопристанське ВДРМ СтараЗбур’ївка:
Перемоги 5-6, 14-15, 23; Ярмаркова(Червонофлотська) 11 А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-944 Л-4 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.09.2021 18:57:27
Високопільське ВДРМ Мала Шестірня:
Миру(Леніна) 1-92; Молодіжна 1-58; Шкільний 0
Новогригорівка:
Лугова 1-11; Молодіжна 4-62; Садова 1-18; Степова 1-11
Федорівка:
Гагаріна 0-20; Набережна 1-15; Садова 1; Степова 7-18; Цвіточна 1-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 77, 111, 136, 143, 163, 178, 191, 195, 201, 222, 267, 322, 368, 1244, 1667
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1506 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 16.08.2021 16:18:15
Новотроїцьке ВДРМ Перемога:
Перемога 2-72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1396, 2014
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-386 Новотроїцьк з 07:30 по 16:30 (попередньо) 31.08.2021 10:43:36
Каховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 4344 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 815 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 08.09.2021 11:36:18
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
78 Укріпрайона 3, 14, 18-22, 26-30; Добичиних 6-17, 21-32; КомбатаД 2; КривоносаД 12, 14Б, 20-24, 28, 30-79; Північна 12; Північна12 4-19, 21-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-9; Північна3 8, 14; Північна4 5, 11; Північна5 2-10, 15-16, 21-23; Північна6 4-26; Північна7 22-33; Плавська 18; Соборна(Воровського) 264, 266-268
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4000, 4512
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-023 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 10:47:26
Каховське ВДРМ Каїри:
Будьоного 1-7; Мирного 1-13; Партизанська 14, 15 "А"-24; Першотравнева 1-87; Приморська 1-31; Таврійська (Леніна) 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49, 51, 53-55, 57, 59, 61, 63-98; Чапаєва (Вишнева) 31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65-102; Шевченка 1-86/1; Щорса 1 "А"-81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1126, 4264, 4414, 4870, 6248, 6264, 6316, 6335, 6339, 6342, 6370, 37525037
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 263 з 08:30 по 18:00 (попередньо) 31.08.2021 10:51:28
Східне РУ Генічеськ:
Мельнікової Любові 3; Північна12 20
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-023 Геническ з 09:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 10:47:26
Голопристанське ВДРМ Бехтери:
Таврійська(Радянська) 19; Українська(Кірова) 1-92, 94, 96; Шкільна(Леніна) 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 807
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-1056 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:08:45
Високопільське ВДРМ Білоусово - 2:
Набережна (Леніна) 1-69; Перемоги 1-21; Центральний (Радянський) 1-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20026, 20071, 20097, 200115, 200141, 2001052
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-356 Олександрівка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 09:54:54
Херсонське ВДРМ Чорнобаївка:
Крайня 2; Молодіжна 8-8А, 10, 12, 14-35, 37-59
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-820 Л-1 Білозерка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 08.09.2021 11:48:58
Херсонське ВДРМ Музиківка:
Львівська2 1-27; Тваринників 9, 11-14, 18, 22; Тваринників 12; Теплична 15А; Травня1 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20110, 20800
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-6 Білозерка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 27.08.2021 13:23:23
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
Магістральна (Блюхера) 2-14; Молодіжна 2-35, 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-354 Л-2 Каховка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 19.08.2021 13:41:07
Каховське ВДРМ Архангельська Слобода:
Карбишева 13-17; Степова 3-25; Центральна (Урицького) 1-39
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-354 Л-1 Каховка з 08:00 по 18:00 (попередньо) 19.08.2021 13:41:23
Великолепетиське ВДРМ Зелене:
Демократична 2-11; Жовтнева 0-47; Західна 1-15; Кільцева 1-28; Корбута 1-52; Космічна 6-12; Низова 2-16; Партизанська 0-15; Садова 1-30; Степовий 0-7; Східна 1-34; Трихатки 2; Чапаєва 3-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7007, 7071, 7073, 7085, 7115, 7122, 7129, 7177, 11954, 11957, 11967, 11990, 111006
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 373 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 08:01:06
Великолепетиське ВДРМ Велика Лепетиха:
Декабристів 2-29; Жовтнева 1-40, 42, 44, 46-52Б; Київська(Дзержинського) 1-54; Кірова 12-27; Леваневського 1-31; Лермонтова 1-3, 7, 9, 12-86; Миру(Куйбишева) 4-63, 65, 67, 69-71, 73-75, 77, 79, 81, 83А, 85, 87-87А, 89, 91-91А, 93-105; Стадіонна 1-7; Михайлівська(Чапаєва) 1-1А, 2; Пушкіна 1-42, 43; Пушкіна пров 1-15; Соборна 3А-5, 12, 14, 18, 22; Травня1 18А, 20, 22-83А; Українська 20, 22-22А, 24-24А, 26, 28, 30, 33-55; Чкалова 2-110; Чкалова 2А-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 834, 836, 845, 852, 855, 856, 859, 865, 868, 869, 894, 897, 898, 907, 911, 912, 920, 924, 929, 930, 931, 936, 940, 944, 949, 953, 954, 960, 965, 967, 970, 980, 985, 986, 988, 1005, 1014, 1019, 1024, 1037, 1045, 1057, 1059, 1086, 1091, 1100, 1113, 1125, 1131, 1133, 1142, 1147, 1151, 1152, 1154, 1160, 1166, 1174, 1175, 1176, 1182, 1185, 1196, 1207, 1218, 1220, 1222, 1223, 1225, 1226, 1227, 1229, 1238, 1239, 1240, 1242, 1244, 1252, 1265, 1268, 1283, 1295, 1296, 1299, 1300, 1301, 1303, 1304, 1305, 1313, 1316, 1321, 11115, 37524938, 84000605
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 324 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 15:13:06
Каховське ВДРМ Горностаївка:
Колгоспний 5; Перемоги 110; Першотравнева 75, 77, 79, 81-81-А, 83-108, 110, 112, 114, 120, 122; Піщана 4-А, 6, 8-16
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-50 Л-2 Горностаевка з 08:30 по 17:00 (попередньо) 03.08.2021 11:33:07
Каховське ВДРМ Коробки:
Паркова (Блюхера) 4-4 ГАРАЖ, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 93, 231
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 124 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 14:51:22
Чаплинське ВДРМ Долинське:
Вінницька 1-72; Каховська 1-15; Кудрі 1-119; Миру 1-25; Молодіжна(Леніна) 1-32; Робоча 1-15; Степова 1-28; Торгівельний 1-8; Центральна(60р.Жовтня) 1-12; Шкільна 1-38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 445, 500, 609, 687, 810, 974, 997, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 803 з 07:30 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 14:44:54
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 591, 1076, 1563, 3125, 3363, 3435, 4688, 5194, 6436 Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ РП-32 1Т з 09:00 по 16:00 (попередньо) 15.09.2021 13:46:33
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Васильковий 2; Благодатний(Куйбишева) 1-11; Васильковський(Свердлова) 1-9; Ватутіна 1-107; Вишнева(Кірова) 1-4А, 6, 7, 9-79; Горького 2-17, 19, 21, 23, 25, 27-27А, 29, 31-33, 35-35А, 37-37А, 39, 41-41А, 43; Джона Горварда(Фрунзе) 1-42; Дубасова 1-68; Колодязна 15, 21-21Б, 23, 25, 27, 29, 31-74; Крайня 1-51; Лазарева 1-12; Лазурнй(ЛазоС) 1А-24; Лермонтова 1; Миколаєва 2-10Б; Миколаєва 1-2Б; Мирна 1-58; Мирний 2А-34; Мостовий 1-24; Пляжний 1-24; Сонячний 1-9; Таврійський 1-30; ТерешковаВ 7-28А; Титова 1-12; Тітова 2-3А; Український 1-14; Херсонська 1А, 3, 5, 7, 9-11, 126/1А-148; Шляховик 180-210; ЯрославаМудрого(Леніна) 1-11
Херсон:
183 КМ 0; Автомобілістів 6-9; Автомобілістів/Енергетиків 11/20; Антонівська 18/47-253; Вишневий 10-12, 35; Вишневий 10; Вишневий(сел.Янтарний) 7-39А; Волошкова 21; Гринченка/Яворницького 29/8; ГрінченкаБ 6-65; Джанкойська 61; Джерельний 3-19; Дніпрової Чайки 2-57; Дніпрової Чайки/Яворницького 6/20; Енергетиків 18-65; Затишний 7, 9, 22; Затишний(сел.Янтарний) 1-16; Згоди 3-44; Інтернаціональна 6/1-74; Каскадна 1/22-53; Козацька 10-13, 21, 27-110/45; Кришталевий 2/15-44-46; НаливайкаС 1-20; Олешківська 1-33; РОДНИКОВАЯ 9-30; Січовий 1-24; Східна31 1-28, 30, 32; Східна32 1-64; Східна33 1-64; Східна34 7-63; Чарівна 2А, 5, 10/39, 12-24, 26-57; ЧернявськогоМ 2/4-46; Яворницького 1/38-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 73, 296, 318, 516, 591, 592, 621, 1077, 1630, 3096, 3242, 3621, 3622, 3623, 3624, 3625, 3626, 3627, 3851, 3853, 5322, 5889, 5891, 7539
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 2302 з 08:30 по 15:30 (попередньо) 17.09.2021 15:27:59
Каховське ВДРМ Коробки:
Вишнева (Фрунзе) 1-25; Західна 9-19; Зелена 1-7; Паркова (Блюхера) 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4027
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-322 Л-1 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 14:56:16
Каховське ВДРМ Коробки:
Паркова (Блюхера) 11-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 86000052
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-322 Л-2 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 14:56:34
Олешківське ВДРМ Великі Копані:
50 років Перемоги 0-127; Артилерійська 1-46; Бібліотечна 1-36; Дачний 2-14; Івана Франка 16; Карбишева 0, 50, 55-62, 69-82; Костіна 16, 26, 29-61, 63-65, 67-69; Маяк 1-10, 12; Жовтнева 2-147; Листопадна 3, 5; Лінійна 1-154; Лісгосп 1-17; Олексія Болдирєва(Кірова) 1-25; Північна 0-31; Піонерська 1-34; Прикордонна 1-19; Пролетарська 1-134; Пушкіна 1-4; Радгоспна 1-27; Радгоспний 10 А-11; Радянська 11-45; Робоча 1-58; Соборна(Леніна) 23, 33, 37-40, 59-69, 71-75; Степова 1-8; Степовий 2-12; Східна 1-25; Українська 22-23; Червоноармійська 57, 59, 61-63, 65, 70-92; Чкалова 10-б/н; Шкільна 9, 11, 13, 15-38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 91, 261, 511, 975, 1019, 11118
Планові роботи на лінії 10(6) кВ 1942 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 14.09.2021 13:44:50
Херсонське ВДРМ Херсон:
Шенгелія 11:1-11:3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 379, 559, 1344, 1732, 3661, 3969, 5586
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-912 2Т з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 15:32:09
Олешківське ВДРМ Великі Копані:
Охременка 2-3, 5, 7-8, 10, 16-44, 47, 49, 52-53, 55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21, 695, 773, 863, 891, 1013
Планові роботи на лінії 0.4 кВ ТП-507 Л-2 Олешки з 09:00 по 16:30 (попередньо) 30.08.2021 14:54:51
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Каланчацька(60років Жовтня) 4-10, 12-20, 22, 24-24А, 28, 30, 36, 38-48, 50, 52, 54; Попова 2; Пушкіна 1 А, 21А; Спортивна(Піонерська) 35, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 910
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-19 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 14:10:12
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дорофєєва 34, 36; Шенгелія 11:4-11:5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 2719, 3711, 4838, 4873, 4968, 5259, 5885
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-912 1Т з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.08.2021 15:32:31
Чаплинське ВДРМ Магдалинівка:
Молодіжна 21-44; Ювілейна 1-22, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 14:16:01
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 173; Меліораторів(Жовтнева) 23, 25, 27, 29-33, 35, 37-48, 52; Спартака 59А-63А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-77 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 14:22:37
Херсонське ВДРМ Херсон:
Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 18Г
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3430
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-828 1Т Херсон з 08:00 по 17:00 (попередньо) 16.09.2021 11:44:53
Херсонське ВДРМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Монастирська 1-3; Причальна 2-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Дніпровська 1-10; Дунайський 1-11А; Західна 2; Зоряна(Бєлінського) 15-16А, 17-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1-2А, 2В, 4-4А, 6-6Г, 12-12А, 14; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 88, 92-92А, 94А, 96-96А, 98, 100, 102-102А, 104-144, 145-150; Нова 1-14; Носенко 1-11; Південна(Крупської) 1-22; Пушкіна 1-17, 18, 20, 22-28Б, 30А, 36-38Б; Спортивний 1-9; Фестивальна(Чапаєва) 7-Б-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 89-89А, 92-92А; Широка(Червоноармійська) 1-1В, 3-3А, 5-5А, 7-7Б, 9-17, 18, 20-20А, 22-22А, 24, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А
Приозерне:
Зелена 3-9; c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А-8; Горіхова 2-7; Квіткова 1-4; Монастирська 1-7; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2517, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:16:54
Чаплинське ВДРМ Першокостянтинівка:
Садова 35, 37-66
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-427 Л-2 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 14:26:15
Західне РУ Комишани:
Нижня 144-A
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 02.09.2021 13:16:54
Чаплинське ВДРМ Першокостянтинівка:
Візгіна 26, 28, 30, 34-36, 38, 44, 46, 48
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-498 Л-1 Чаплинка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 07.09.2021 14:29:40
Херсонське ВДРМ Херсон:
Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 18А-18Б, 18Д, 20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 2719, 2730, 3430, 3822, 4872, 5158, 5409, 5775, 6389, 6536
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-828 2Т Херсон з 08:00 по 17:00 (попередньо) 16.09.2021 11:45:51
Херсонське ВДРМ Богданівка:
Гагаріна 1-25; Садовий 1-4; Соборності (60років Жовтня) 1-79; Толстого Льва 1-6; Українська (Радянська) 2-115; Українська (Радянська) 1
Петрівка:
Комсомольська 1-39; Садова 1-55; Шкільна 1-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 259, 592, 1864, 4358, 6156, 20126
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 602 з 08:30 по 18:30 (попередньо) 16.09.2021 11:50:22
Голопристанське ВДРМ ВеликаКардашинка:
Зелена 1-15; Козацька 1-30; Кримська 1-26; Лісна 1-36; Лісовий 1-6; Меліораторів 1; Мирний 2-9; Молодіжна 3-68; Новоселів 1-21; Підлісний 3-5; Подільська 1-68; Прокопенка 1-30; Садова 1-33; Середній 1-13; Українська 1-137; Шевченка 1-36; Шкільна 1-45А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 28, 72, 130, 210, 212, 268, 271, 278, 279, 296, 485, 502, 511, 615, 616, 733, 1073, 1087, 1139, 1297, 1391, 1419, 1420
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 881 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:27:34
Херсонське ВДРМ Східне:
Миру 1-27; Чорновола 1-10; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 4, 6-8, 12, 16; Шкільна 1-15; Ювілейна 10-11, 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5170, 11116.1, 20110, 20126, 20722
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 603 з 08:30 по 18:30 (попередньо) 16.09.2021 11:52:20
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
межа Райської сільської ради водяной колодец; с/рада Райська свердловина для водопосточання
Райська сільська рада:
Райська сільська рада 0
Райське:
Весела(Піонерська) 1-13; Виноградна 7-26; Донецька 01а-47; ЄвгенаРимаренка(Жовтнева) 1-31; землі Райської сільської ради 0; Київська 1-21; Молодіжна 2-14; Піщане 1-14; Комарова 01а-48; Мічуріна 01а-52; Новорічна 2-26; Основська 1-22; Райська(Комсомольська) 1-14; Сонячна(Леніна) 02в-54; Тімірязєва 01а-51; Черняка 1-22; Шевченка 01а-49
Тополівка:
Березня8 1-58; Виноградна 6-44; Вишнева(Червоноармійська) 1-29; Космонавтів 1-57; Нахимова 2-27; Основська 2-26; Плодова(Комсомольська) 1-33; Польова 1-22; Садова 1-7; Студентська 1-14; Суворова 1-14; ТарасаШевченка(Краснофлотська) 1-14; Травня1 1-14; Урожайна 1-11; Ушакова 1-60; Центральна(Фрунзе) 2-39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 182, 193, 218, 269, 317, 393, 405, 447, 475, 506, 584, 650, 674, 856, 857, 858, 902, 910, 1818, 1978, 2034, 2189, 2201, 2511, 2611, 3201, 3232, 3250, 3300, 3303, 3356, 3380, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 81 ПС35кВ Основа з 11:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 14:54:42
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-85 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 14:25:05
Центральне РУ Особ. рахунки пром.: 37525305 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 81 ПС35кВ Основа з 11:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 14:54:42
Скадовське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 3 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-85 Скадовск з 08:30 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 14:25:47
Новокаховське ВДРМ Козацьке:
Видригана 3-17; Дніпровський 6, 19, 23-25; Залізнична 7-29А; Залізничний 4-15; Новий 1-2А, 4-15.; Шевченка 7-93, 235, 243; Шевченка 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 135, 729, 743, 779, 3250, 3263, 7108, 7170, 7211, 7219, 7251, 7293, 7448, 7498, 7552, 7599, 7606, 7626, 7667, 7801
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-98 Берислав з 08:30 по 16:30 (попередньо) 01.09.2021 15:39:16
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Весняна(Комсомольська) 77а, 98; Жовтнева 97, 107, 115А, 125; Квітневий 1; Квітневий 8-10; Миру 91, 93, 95, 97, 99-100, 101-132; Молодіжна 24; Набережная б/н; Центральна(Леніна) 92-132
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 99, 102, 105, 129.1, 159, 161, 295, 324, 569, 676, 742, 914, 958, 1068, 1132, 1149, 1241, 1282, 1316, 1395, 1452, 1470, 1474, 1487, 1489, 78000625
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1747 з 08:00 по 19:30 (попередньо) 15.09.2021 15:29:13
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Горького 51-51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 81, 98-144; Касперівська(Радянська) 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 216, 218-253, 257; Маячна 3-4; Набережна 64-67, 71-103, 105-106; Робоча 22-56; Собка 1-16; Шевченка 203; Шкільна 9, 13-15, 17-19, 21-21-а, 25-29, 31, 33-112
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 7201, 7518, 20065, 20224, 20861, 20993
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-114 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 16.09.2021 12:08:34
Каховське ВДРМ Зірка:
Робітнича 2-16; Селянська 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1131, 6241
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-160 Л-2 Горностаевка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 08:38:27
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Весняна(Комсомольська) 71, 73, 75-75Б, 77, 79-79 А, 81, 83-97, 99-112 А; Лісова 1, 7; Набережна 2Б; Садова 73-100; Степова 63-100; Східна 3; Східна 1; Чорноморська 86, 88, 90, 92-94А, 96-96 А, 98-107, 109 А-115
В т.ч. особ. рахунки пром.: 74, 88, 287, 1160, 1215, 1351, 1459, 78000632
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1742 Рек.-1Ф1742 + з 08:30 по 19:30 (попередньо) 15.09.2021 15:33:20
Каховське ВДРМ Зірка:
Жовтнева 0-20; Західна 2-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4604
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-160 Л-3 Горностаевка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 17.08.2021 08:39:05
Скадовське ВДРМ Лазурне:
Армійська 86-99; Гагаріна 1-136; Дружби(Радянська) 97 А-123; Жовтнева 134; Західна 75-86А, 92-106; Корабельна 4-6; Морська 80-102; Набережна 15-17А; Набережна/Шевченка б/н; Незалежна 4-100; Південна 95-103; Приозерна 89-102; Сонячна 67-104; Торгова б/н; Українська 95-97; Шевченка 1-122; Ювілейна 2-...21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 155, 158, 186, 187, 234, 295, 357, 405, 410, 442, 679, 727, 763, 786, 1002, 1111, 1112, 1148, 1162, 1176, 1271, 1279, 1340, 1344, 1347, 1353, 1379, 1464, 1466, 1470, 1484, 1504, 1507, 1521, 1522, 11118, 78000061, 78000628, 78000633, 78000665
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1741 з 08:00 по 19:30 (попередньо) 15.09.2021 15:36:39
Херсонське ВДРМ Зеленівка:
Абрикосова 1-55; Виноградний 1-6; Вишнева 2-15; Вузький 1-12; Гагаріна 1В-10, 12; Дальній 1-10; Дніпровська 1-15Б; Дружби 2-6; Надії 2-6; Довженка 1-37; Зелена 1-35; Каштанова 2-59; Київська 2-15; Крива 1-50; Лермонтова 1-23, 27-30; Лісна 5-25; Миру 1-16; Набережна1 1-9; Набережна2 1-24; Некрасова 1-7, 9-10, 13, 23, 31, 35-36, 50-72; Нижня1 1-31, 33-33А; Нижня2 1-41; Овочева 1-20; Олімпійська 1А-30; Парникова 1-22; Першотравнева 1-10, 13-17, 20-21; Південний 2-3; Пушкінська 5, 7; Пушкінський 1-14; Радгоспний 4-6, 13, 16-23; Робоча 1-37; Світла 1-57; СковородиГ(Свердлова) 2/1-16; Солідарності(Радянська) 1А-79; Сонячна 10, 20; Спортивний 1-4; Степова 1А-73; Східний 2-6А; Тиха (9Січня) 1-17; Українки Лесі 1-39; Українського прапора(Червонопрапорна) 1-59; Фрунзе 1-18; Херсонський 2-10; Чехова 2; Юності 1
Херсон:
Некрасова 15/6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 258, 449, 553, 565, 592, 717, 1344, 1570, 2594, 3201, 3780, 3843, 3848, 4333, 4358, 4805, 5070, 5625, 5807, 5888, 6322, 6927, 7188, 7269, 7365
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ від РеК-1-4019 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.09.2021 12:55:25
Новокаховське ВДРМ Берислав:
Березня8 4, 6; Травня1 219-227, 246, 248-250; Успенська(Луначарського) 2-4, 6; Шевченка 22А-36, 38, 40, 44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 742, 749, 752, 758, 760, 851, 953, 7160, 7182, 7223, 7324, 7332, 7446, 7504, 7562, 7620, 7623, 7625, 7639, 7671, 7715, 7843, 87000023
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-70 Берислав з 10:00 по 15:00 (попередньо) 15.09.2021 15:43:14
Західне РУ Зеленівка:
Лермонтова 25
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ від РеК-1-4019 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.09.2021 12:55:25
Скадовське ВДРМ Вишневе:
Вишнева 5-63; Квіткова 1-20; Першотравнева 0-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 747, 835, 972, 1286
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-133 Л-1 Скадовск з 08:00 по 16:30 (попередньо) 19.08.2021 15:15:01
Херсонське ВДРМ Інженерне(Жовтневе):
. Гараж; Без назви 1-Б/Н; Виноградна 2-22; Садова 8-34
Наддніпрянське:
Без назви 4
Херсон:
200-річчя Херсона 46/1; сщ.Інженерне (Жовтневе сел.) 0-хоз/бло
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 362, 449, 629, 705, 1602, 2362, 3308, 3737, 3876, 4572, 4625, 5143, 5211, 5624, 5754, 6375, 6609, 7115, 7219, 11116.1
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 4012 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 07.09.2021 15:23:09
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарова 17/223; Грибоєдова 1-36; Достоєвського 77/9-84/2; Достоєвського/Грибоєдова 75/18; Некрасова 199/33, 201, 203-203А, 205, 207-207А, 209-209А, 211-211Б, 213, 217/36, 219, 221, 225/18-227/17; Ракетна 36/213; Серафимовича 1-16
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-1 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:35:14
Великолепетиське ВДРМ Ушкалка:
Гагаріна 0, 27-29, 33, 37-88, 90-94, 96, 98, 100; Набережна 73, 78-103; Резніченка 79-81, 89, 91, 93, 95-97, 102-107, 112, 114, 118-120, 122, 124, 126-134, 140-156; Ювілейна 0-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7084, 7090, 7131, 7177, 7206, 11954, 11990, 111002, 111006
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-363 від Р-60 з 08:30 по 16:00 (попередньо) 05.08.2021 14:44:21
Каховське ВДРМ Каховка:
Мелітопольська 34-34А, 40, 48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4325, 4434, 4435, 4637, 4816, 4818
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-64 1Т Каховка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 20.08.2021 11:26:33
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Ак.Вернадського(МорозоваП) 1А-21А; Антонівська(Червоноармійська) 1-38; Бєлінського 1-8; Будівельна 1А-41; Будівельників 13-39; Вишні Остапа 2-з.д104; Воронцовська 2-18; Горького 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36А, 38-38А, 40, 42, 44-103; Дніпровська 1-72; Дніпровський 1-17; Довженка(Червонофлотська) 2-87; Залізнична 1-30; Комарова 1-56; Космодем’янськоїЗ 1-19; Коцюбинського 1-38; Кошевого О. 1-56; Кримська 1А-68; Лермонтова 2-75; Мересьєва 1-17А; Некрасова 2-7; Олімпійська 1-28; Пирогова 1-34А; Прикордонна 1-72; Прикордонний 7-49; Садова 1-5; Сергія Параджанова(Мікояна) 1-16; Спортивна 1А-114; УкраїнкиЛ 1-29; Українська(Радянська) 1-45; Центральна(Будьонного) 2-82; Шахтарська 1-43; Шевченка 1-36; Ювілейна 1-18
Білозерка:
Білозерська 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 258, 370, 395, 565, 591, 592, 1098, 1344, 1482, 2503, 2742, 2778, 2932, 3127, 3427, 3474, 3484, 3806, 3825, 4531, 4545
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3408 з 08:00 по 20:00 (попередньо) 16.09.2021 13:23:42
30.9.2021
Великолепетиське ВДРМ Нижній Рогачик:
40 років Перемоги 0, 62-100; Набережна 0-33; Радянська 5-25, 27, 29, 31, 35; Степова 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7125, 11957, 111042
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-364 від Р-135 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 05.08.2021 14:55:41
Херсонське ВДРМ Херсон:
Гончарова 1/82-16, 18А-26; Державіна 43-; Ракетна 1-1А, 3, 5-7, 9-9А, 11, 13-17
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-652 Л-2 з 08:00 по 19:00 (попередньо) 16.08.2021 09:36:35
Новотроїцьке ВДРМ Одрадівка:
Гагаріна 1-28Б, 29-41, 43-50, 53, 57, 59; Леніна ( Миру ) 1-24, 36, 38, 42-44, 48; Першотравнева 3-131; Чапаєва ( Степова ) 4-72, 74, 78, 80-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1611, 1955, 2108
Капітальне будівництво лінії 10(6) кВ 545 з 09:00 по 18:00 (попередньо) 06.09.2021 16:18:26
Новокаховське ВДРМ Нова Каховка:
Дніпровський 3-9, 11; Затишна(Піонерська) 1-3, 5; Історична(Леніна ) 2Ж, 4, 6, 10, 12; Першотравнева 1л-4, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 105, 182, 228, 336, 347, 369, 514, 523, 571, 962, 1871, 1962, 2162, 2166, 2255, 2266, 2312, 2422, 2537, 2605, 3046, 3122, 3153, 3309, 3352
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-1 Н.Каховка з 08:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 16:57:51
Чаплинське ВДРМ Каланчак:
Левицького 1-30, 32, 34, 36-36А; Південний провулок 1-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5180
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-350 Л-2 Каланчак з 08:30 по 16:30 (попередньо) 14.09.2021 16:36:06
Високопільське ВДРМ Давидів Брід:
Підгірна 60-68; Центральна (Леніна) 51, 55, 57, 59, 65-99, 102-138
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-296 Л-2 Олександрівка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 21.08.2021 22:01:54
Голопристанське ВДРМ Зеленотропинське:
Миру 1-52; Центральна(70 роківЖовтня) 1-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 309, 321, 681, 1180, 1257, 1432
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-158 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 16.08.2021 09:51:48
Херсонське ВДРМ Херсон:
Московська 43; Тираспольська 4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 828, 895, 2272, 2908, 3184
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-76 Херсон з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 11:48:54
Високопільське ВДРМ Давидів Брід:
Партизанська 2-31
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-87 Л-3 Олександрівка з 08:00 по 16:00 (попередньо) 21.08.2021 22:11:06
Олешківське ВДРМ Великі Копані:
Б.Хмельницького 2; Спартака 20, 22-27, 34-39; Суворова 0-47; Шевченка 1-32
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-262 Олешки з 08:00 по 14:00 (попередньо) 10.09.2021 10:11:43
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Пушкіна 73, 83-93, 95-96, 98, 101А-102, 104, 134А; Трояндовий(Колгоспний) 27, 30, 32-34
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6402, 20579, 20606, 20635, 21028
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-3 Білозерка з 08:30 по 16:30 (попередньо) 14.09.2021 18:15:45
Олешківське ВДРМ Привітне:
Жовтнева 1-19; Зелена 1-16А; Київська 1; Магістральна 1-9; Миру 0-22; Молодіжна 0-52; Перемоги 1-21; Першотравнева 1-30; Польовий 1-3; Ротмістрова 2-17; Степова 3; Ювілейний 1-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 18, 60, 372, 500, 704, 711
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-429 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 13.08.2021 11:06:58
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Українська(Свердлова) 6, 8, 13, 15, 25; Харченка 35
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-1 Білозерка з 08:30 по 16:00 (попередньо) 14.09.2021 18:19:02
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Пушкіна 36, 38-40, 42-72, 74-80/31; Станіславське 5; Українська(Свердлова) 3-5, 7, 9-12, 14, 16-23А; Харченка 34, 36; Шевченка 69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6468, 20331, 20437, 20847
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-7 Білозерка з 08:30 по 16:00 (попередньо) 14.09.2021 18:21:31
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Пушкіна 36, 38-40, 42-72, 74-80/31; Станіславське 5; Українська(Свердлова) 3-5, 7, 9-12, 14, 16-23А; Харченка 34, 36; Шевченка 69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6468, 20331, 20437, 20847
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-7 Білозерка з 08:30 по 16:00 (попередньо) 14.09.2021 18:21:47
Херсонське ВДРМ Чорнобаївка:
Тиха 2; 200років Чорнобаївки 2-15, 25; Аерофлотська 1-35; Будівельна 2-14; Вишнева 2-18; Військовий 1; Галицька 7; Горіховий 2-5; Гусаківська 1-53; Дружби 32-34; Західна 1-26; Зоряна 1-3; Квіткова 1-20; Козацька 1-11; Козацький 4-19; Колодязна 1-23; Космонавтів 3-17; Кривий 2-20; Лейтенантська 1-15; Лісова 1-15; Лугова 2-10; Матроська 1-32; Механічна 1-54, 55, 57-57А; Миколаївська 1-43, 44-50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; Овражна (Яружна) 2-18; Озерний 1-4/12; Олімпійська 1-28; ОТМИРАЮЩАЯ ЗОНА 2; Паркова 1А-19; Першотравнева 1-41, 45, 51, 55-55А, 73, 75; Ювілейний 2-4; Явірна 1-27; Південна 1-56; Покровська(Комсомольська) 0-33Б, 36, 39; Польова 1-10; Рибальська 1-27; Соборна 14; Соборна(Жовтнева) 1А-6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 72; Соколина 2-43; Сонячна 2-20; Спортивна 1-47; Спусковий 1-29; Стадіонна 1-42, 44-45; Тихий 6-9; Українська(Радянська) 1-24, 26, 28, 30, 32, 34-34А, 36, 38, 40-43, 45, 60; Урожайна 1-54, 56, 58, 60-63, 65-65А, 67-67А, 69, 71-73; Фестивальна 7, 9, 11, 13-30; Херсонська 1-28, 30, 32-32 А, 34, 36, 38, 40, 42-42А, 44, 46, 48-48А, 50, 52, 54, 54Б-54В; Чорнобаївська 2-43, 46-52, 54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 370, 449, 5705, 6478, 7075, 7313, 20105, 20283, 20303, 20403, 20436, 20615, 20660, 20664, 20933, 20961
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 632 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 12.08.2021 14:28:29
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Мирний 1-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6468, 20438, 20778, 20781, 20823, 20844, 20880
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-5 Білозерка з 08:30 по 16:00 (попередньо) 14.09.2021 18:30:58
Херсонське ВДРМ Білозерка:
Пушкіна 94, 106, 108-110, 112
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20377
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-6 Білозерка з 08:30 по 16:00 (попередньо) 14.09.2021 18:32:14
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
"Ветеран-2" 145/146-155; Дружби 1-19, 24-72, 75; Миру 18-68; Надії 1-14, 17-35; Новоселів 2-22; Перемоги 5-65, 79-81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 165, 1185, 1253, 1387
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-1174 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 08:08:27
Південне РУ Гола Пристань:
Надії б/н
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-1174 Г.Пристань з 08:30 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 08:08:27
Каховське ВДРМ Каховка:
Велика Куликовська (МарксаК) 101, 107; ОлесяГончара(Кірова) 17А; Пушкіна 110; Соборності(Леніна) 20, 22, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 31, 34, 45, 96, 290, 3350, 3384, 3573, 3783, 3871, 3947, 3975, 3976, 4137, 4302, 4364, 4434, 4435, 4562, 4657, 4665, 4745, 4845, 86000319
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-10 Каховка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 02.09.2021 15:27:05
Великолепетиське ВДРМ Верхній Рогачик:
МудрогоЯ(Кірова) 197-197А, 199, 201-203, 205-205А, 207, 209, 211, 213-220, 224-224А, 226, 228, 232-234, 236, 238-240, 242, 244
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11990
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-42 РОГАЧИК з 08:30 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 14:33:51
Херсонське ВДРМ Херсон:
Нафтовиків 84-112; Партизанська 1-3, 5-5А, 7, 11-19А, 27-27А; Української Армії(Червоноармійська) 1-25; Яружна(Овражна) 3-11; Яружний(Овражний) 1, 3, 5-6, 14-14А
Херсон,Садове:
Партизанська 12-20А; Яружний 2-4
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 4041, 6818
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-316 Херсон з 09:00 по 15:00 (попередньо) 13.09.2021 16:35:58
Херсонське ВДРМ Херсон:
Агрономічна 11, 13, 15/24, 17/29-21; Агрономічна/Олешківська1(Цюрупинська1) 20/28; Олешківська1(Цюрупинська1) 31-53; Смольна 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132А-133, 135-161А; ФранкаІ 10, 12, 14-19/52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3430
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-99 1Т Херсон з 09:00 по 15:00 (попередньо) 13.09.2021 16:39:04
Херсонське ВДРМ Херсон:
Дачна 1-9; ім. Татарченко Л.В. 1-7; Нафтогавань (пос.) 7-8; Острівське 36А; Проточний 1-95; П’ятихатська 3-105А; Радісна 2-27/3; Рибацький 12, діл.1; Рибна1 3-122; Рибна2 4-22; Рибна3 1-17; Суднобудівна1 2-25; Суднобудівна3 3-26; Стеблієвська 1-122А; Суднобудівна2 2-25; Фортус Марії 1-155А, 161-265; ШевченкаТГ 42
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 273, 484, 591, 592, 647, 676, 975, 1095, 1102, 1480, 1557, 1898, 1973, 2027, 2719, 2792, 3507, 4912, 5106, 5165, 5245, 5253, 5573, 5585, 5586, 5600, 5668, 5676, 5679, 5957, 6096, 6365, 6369, 6491, 6751, 6854, 7009, 7056, H7117
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3722 з 09:00 по 15:30 (попередньо) 17.09.2021 10:16:28
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 227, 242, 247-249, 251-253, 257; Робоча 22-23; Собка 2-3, 6, 9, 12-15
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-1 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:00:09
Західне РУ Херсон:
Фортус Марії 92/1, 159
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3722 з 09:00 по 15:30 (попередньо) 17.09.2021 10:16:28
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 21010 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:50:29
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Весняна(Свердлова) 17, 19, 21, 23, 25-52; Миру 1-30
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-327 Воронцовка з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 15:01:02
Високопільське ВДРМ Нововоронцовка:
Весняна(Свердлова) 1-52; Воронцова(Ленiна) 22, 24; Гагарiна 13, 17-19, 21, 23-52, 54-62; Горького 1-6; Миру 1-30; ОлесяГончара(Комсомольський) 2-4, 6, 8; Покровська(Жовтнева) 1-17; Чкалова 1-6, 9-70, 73, 75, 77, 79; Чумацька (Петровського) 2-5; Щаслива(Щорса) 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10054, 10068, 10075, 10093, 100133, 100149, 100166, 100182, 100227, 100247, 100284, 100309, 100317, 100321, 100327, 100369, 100393, 100411
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ Р-117 (1601) з 08:00 по 17:00 (попередньо) 12.08.2021 15:02:36
Херсонське ВДРМ Садове:
Космодем’янськоїЗ 1-4, 8-14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:52:13
Голопристанське ВДРМ Гола Пристань:
Гагаріна 20-20А, 22, 24, 26-26Г, 28А-79; Ігнатченко 14/18-71; Корольова 9-20; Піщаний 1-33, 39-59; Свободи 4-33; Свободи 1-3-15; Травня1 248а-248Б, 250-250Д, 252, 254а, 262а, 268-268-А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 847
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-964 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 04.08.2021 15:36:49
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 5211, 20457, 21007 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 574 з 09:00 по 16:00 (попередньо) 10.08.2021 11:29:51
Херсонське ВДРМ Садове:
40років Перемоги 4-15; Космодем’янськоїЗ 26
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-3 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:54:12
Херсонське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 20065 Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-2 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:04:48
Каховське ВДРМ Чорноморівка:
Дружби (Жовтнева) 2, 4, 6, 10, 14-17; Кусайко 2, 29-А, 38-51; Пушкіна 20-26, 30-32, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4103
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-208 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 16.08.2021 10:41:38
Чаплинське ВДРМ Чаплинка:
Космонавтів 16, 18, 20; Кудрі 6, 8, 10-23, 25, 27, 29-29А, 31, 33А, 35, 37, 39, 41-41А, 43, 45-45А, 47, 49, 51, 55, 57, 59-63, 65, 67; Таврійська 1-56, 67А; Франка 1, 1Д, 7-8А, 10 А, 11ЧАС, 12а, 15 Ч/С, 18-21, 23-25, 30; Шевченко 1-49, 50 А, 52, 54-55, 57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 596, 823, 964
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-47 Чаплинка з 08:00 по 16:30 (попередньо) 09.09.2021 10:13:50
Каховське ВДРМ Чорноморівка:
Дружби (Жовтнева) 1, 3, 5, 7, 11-13; Першотравнева 2-49; Пушкіна 10-12, 16-18, 34, 36, 45-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 45, 68, 3403, 3767, 3916
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-450 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 16.08.2021 10:42:58
Херсонське ВДРМ Садове:
Космодем’янськоїЗ 15-25, 27-50; Степова 2-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5615
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-579 Л-4 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 13.07.2021 17:55:18
Херсонське ВДРМ Широка Балка:
Молодіжна(Радянської армії) 2-27; Набережна1 24-31А; Набережна2 15-19; Паризької Комуни 1-39; Шевченка 1-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-744 Білозерка з 09:00 по 16:00 (попередньо) 03.08.2021 14:05:02
Каховське ВДРМ Любимівка:
40 років Перемоги 1-9; БратанаМ(Карбишева) 2-9; Виноградна 3-17; Гагаріна 1-18; ГончараО.(Комсомольська) 1-17; Горького 1-83; ГрушевськогоМ(Більшовицька) 1-62; Зюзя 1-59; Казацької слави(Будьоного) 1-30; МалишенкаЯ(Чапаєва) 2-65; Мелітопольська 1-2, 3-102; Мира 2-22; Молодіжна 1-58; Овражна 1-21; Олімпійська 1-20; Південна 1-47; Південний 2-4; Північна(Піонерська) 1-10; Прикордонна 1-12; Пушкіна 1-21; Шкільний(Крупської) 1-6; Ювілейна 1-14; Рівенська 1-33; Садова 1-63; СіркаІ(Стахановська) 1-24; Скіфська(Ворошилова) 5, 7-7А, 20А-28; СковородиГ(Жовтнева) 1-9; Солідарна(Радянська) 1-11; Софіївська 3Б; Софіївська(Котовського) 1-110; Степова 1-30; СухомлинськогоВ.(Колгоспна) 1-57; Східна(Фрунзе) 1-71; УкраїнкиЛ.(Пролетарська) 3-66, 69, 71-71А; ФранкаІ(Червоноармійська) 1А-47; Херсонська(Калініна) 1-40; ХмельницькогоБ(Червонофлотська) 1-53; Центральна(Леніна) 1-71; Шевченка 1-63; Шкільна(Крупської) 1-105
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 103, 310, 3336, 3356, 3403, 3468, 3536, 3659, 3696, 3697, 3708, 3750, 3793, 3826, 3841, 4065, 4083, 4085, 4130, 4145, 4549, 4599, 4628, 4679, 4791, 4805, 4865, 4867
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 102 з 08:00 по 18:00 (попередньо) 04.08.2021 15:46:14
Скадовське ВДРМ Миколаївка:
Миру (Жовтнева) 1-35; Молодіжна 2-56; Степова 1-14; Шкільна(Чапаєва) 1-60
Олександрівка(Птахівка):
Квіткова(Червоноармійська) 1-50 А; Миру (Радянська) 1-40; Молодіжна 2-55; Нова 1-53; провулок Самійлівський 1; Центральна (Кожущенка) 1-127; Шкільний провулок 3; Ювілейна 1-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 23, 62, 63, 66, 115, 223, 298, 484, 763, 779, 857, 1027, 1047, 1144, 1223, 1327, 1473, 1512, 1520, 1537, 11118
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1812 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:13:31
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Касперівська(Радянська) 235, 237-241, 243; Набережна 64-67, 71-78, 83, 84 А; Шкільна 9, 13-15, 17-19, 21-21-а, 25-29, 31, 34, 40, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62-84
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7518, 20861, 20993
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-4 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:07:35
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 2-6а, 7-7Б, 8а-61; 78 Укріпрайона 3-30; Азовська 65, 67, 69-69А, 71, 74-88; Братів Коваленко 11-67; Генічеська 1-20; Добичиних 6-32; КомбатаД 2; Братів Коваленко 3-67; Дровникова 1-53а; Коцюбинського 42а; КривоносаД 1-79; Курасова 3-25а; Курасова 1А-25; Лікарняний 2-11; Лободи 1-26, 27з, 31; Лободи 2-33; Миру 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166-166а, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-186А, 188, 190, 192, 194, 196-219; Перлинна(Інтернаціональна) 3-65; Північна 4-277; Північна1 1-32; Північна10 3-17; Північна11 3-17; Північна12 2-19, 21-32; Північна13 4-23; Північна14 0-21; Північна15 4-13; Північна2 (Північна3) 3-21; Північна3 2-19; Північна4 2-51; Північна5 2-27, 31-52; Північна6 4-26; Північна7 4-33; Північна8 14-40; Північна9 3-18; Плавська 18; Приморська 4а-55, 61-63; Сивашська 4-17; Слов`янська (Радянська) 1-74; Соборна(Воровського) 264-268, 273; ФранкаІ 1-46; Хлібозаводський(Інтернаціональний) 3-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1254, 1258, 1278, 1308, 1324, 1325, 1328, 1331, 1337, 1340, 1388, 1790, 1795, 4000, 4043, 4083, 4099, 4169, 4208, 4213, 4219, 4227, 4259, 4280, 4294, 4314, 4327, 4438, 4463, 4502, 4511, 4512, 4515, 4568, 4585, 4741, 4751, 4775, 4786, 4794, 4805, 4807, 4823, 4856, 4874, 4885, 4886, 4887, 4904, 4918, 4971, 4995, 5021, 5031, 5034, 5078, 5131, 5175, 5223, 5229, 5231, 5233, 5247
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 6411 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 10:03:21
Східне РУ Генічеськ:
Мельнікової Любові 3; Північна12 20
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 6411 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 10:03:21
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
40роківПеремоги 6а-6б, 8; Заповiдна 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1317, 1388, 1777, 4090, 4495, 4613, 4642, 4846, 4967, 5117, 5172
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 6410 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 10:04:36
Іванівське ВДРМ Новодмитрівка друга:
Степова 1Н-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-318 Іванівка з 09:00 по 15:30 (попередньо) 30.08.2021 09:14:53
Високопільське ВДРМ Бiляївка:
Зелена 1-58
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1612 з 08:00 по 17:00 (попередньо) 11.08.2021 14:35:07
Херсонське ВДРМ Кізомис:
Набережна 82А, 84, 85-87, 91-94, 98-103; Шкільна 33, 35, 39А-39Б, 41-43, 53, 57, 59, 61, 90, 96-98, 102, 108, 112
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-114 Л-5 Білозерка з 08:30 по 19:00 (попередньо) 07.09.2021 20:11:05
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Березня8 3-61; Геройська (Полеглих за революцiю) 24-26, 39, 41, 53; Гоголя 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-83А, 85-201а; Чкалова 2-24; Гоголя 5-37; Зелена 43-106, 107-117; Козинця 3-39; Колективна(Колгоспна) 37, 39, 41-59, 61-83; Космонавтів 1-33; Лазурна(МарксаК) 15-15а, 19-136б; Лермонтова 1-65; МатросоваA 1-59; Південна(Дзержинського) 43, 47, 49-112; Пушкіна 47, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-86, 87-158; Січня9 3, 4-15, 17-29, 31, 33-41, 43, 45, 47, 49-49а; Тіниста (Eнгельса) 1-35; Чкалова 22, 30, 87; Шевченкa 3-49, 51-81, 83, 85, 87-89, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1295, 1302, 1316, 1339, 1370, 1371, 1742, 1749, 1790, 4036, 4045, 4076, 4208, 4262, 4280, 4311, 4315, 4340, 4512, 4785, 4814, 4887, 4934, 4956, 4989, 4993, 5074H, 5087, 5101, 5104
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 642 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 10:06:41
Новокаховське ВДРМ Шляхове:
Бериславська 1-51; Будівельників (МарксаК) 1-6; Гагаріна 1-30; Дитячий (Радгоспний) 3-5; Миру 1-12; Молодіжна 2-12; Некрасова 1-9; Нова 1-22; Новоселів 1-11; Овражна 1-7; Пушкіна 1-30; Садова 1-27; Сонячна 2-7; Степовий 1-12; Східна 1-15; Центральна (Леніна) 2-45; Чкалова 2-18; Щаслива (Комсомольська) 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743, 758, 7108, 7293, 7445, 7544, 7688, 7706, 7712, 7843, 87000020
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1008 з 09:00 по 16:30 (попередньо) 20.08.2021 13:38:08
Херсонське ВДРМ Загорянівка:
Без назви б/н; Виноградна 1-21; Вишнева 0-10; Дачний 3; Джерельна 6; МазепиІ 8-16; Набережна 0-32; не визначено 0; Неизвестная 0; Південна 2-17; Садовий 6; Степова 0-9; Херсонська 0-7; ХмельницькогоБ 0-13; Центральна 3-21; Четверта 2
Східне:
Будівельників 1-11; Молодіжна 1-43; Південна 1-51; РУСОВА БАЛКА 14; Східна 1-18; Українська(Жовтнева) 1-49; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 3, 5, 9-11, 13, 23-25; Ювілейна 1-9, 12
Шкуринівка:
Виноградна 1-2; Невідома 0-10; ШКУРИНОВКА 1-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1590, 5681, 6798, 7008, 11116.1, 20057, 20110, 20126, 20189, 20210, 20250, 20309, 20418, 20426, 20436, 20495, 20765
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 601 з 08:30 по 18:30 (попередньо) 13.09.2021 10:07:51
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
Абрикосова(Орджонiкiдзе) 3-43; Арабатський 1-11; Белiнського 3-27; Бірючанська (Урицького) 3-31А; Вадія Гака (Крупської) 1-29; Виноградна(ЛібкнихтаК) 3-3А, 5, 7-50; Затишна (Птахова) 3-6; Зелена 106-106а; Квіткова(Островського) 1-34; Колективна(Колгоспна) 1-10, 12, 14-36, 38, 40; Ковпака 1-47А; Коцюбинського 72, 76-78; Лазурна(МарксаК) 142-146; Лободи 27а-27Ж, 27И, 31А; Молодiжна 1-82; Невського 3-5а; Некрасова 3-35; Паризької Комуни 1, 5, 7-7а, 9, 11, 13-13А, 15-15 а, 17, 19, 21, 23, 25-27, 29-90; Північна8 4-10; Прихненкa 4-25; Світлий (Щорса) 1-10а; Соборна(Воровського) 200, 202-262а, 270-271А; Сонячна 5-12; Сонячний 1-2; Степна 1-33; Шкільний 1-20; Шуменська 1-109; Щаслива(Котовського) 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1200, 1253, 1288, 1388, 1790, 4134, 4279, 4280, 4288, 4460, 4469, 4508, 4512, 4513, 4546, 4564, 4637, 4707, 4713, 4738, 4788, 4819, 4823, 4828, 4871, 4932, 5035, 5115
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 645 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 10:08:06
Новокаховське ВДРМ Берислав:
Будівельний 1-39; ГригоріяСковороди(Дзержинського) 1-64А; Губайдуліна 27-28, 80-90; Дніпровський 4-12; Довженко 2-8; Зелений 1-18; Зоряна 22; Київська 2-10; Козачий 1-15; Комарова 15-100; Кримська(Енгельса) 1-44, 46-48; МихайлаГоріккера(Ленінградська) 1-29; Мех.бригади4 2-66; Одеська 69, 71, 73, 80-94; Олеся Гончара(Фрунзе) 1-14; Островського 1-62; Пархоменко 1-71; Північна 33, 35-42, 43-48; Приморська 1-15; Робоча 6-31; Севастопольська 17; Січових стрільців(Латиських стрільців) 1-7; Скіфська(Радгоспна) 59-109; Слобідська 21, 23, 25, 27-27А, 29, 31, 33А, 35-70; Слободський 2-5; Слободський проїзд 2:3; Смеричинського 2-7, 8Б-9, 36-37; Травня1 119, 121, 123-166, 170; Франка 1-9, 13, 15; ХмельницькогоБ 12-34; Центральна(Леніна) 109А-161, 164-169; Шалімова(Щорса) 3-41; Шкільна(Артема) 15-17, 19-37, 39, 41, 43, 45-47, 53-59, 77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 128, 185, 671, 739, 743, 744, 747, 758, 780, 789, 791, 793, 7108, 7144, 7161, 7229, 7326, 7402, 7448, 7449, 7483, 7491, 7528, 7545, 7569, 7570, 7575, 7592, 7615, 7702, 7707, 7710, 7781, 7803, 7816, 7830, 7843
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1001 з 08:30 по 16:30 (попередньо) 18.08.2021 09:32:40
Генічеське ВДРМ Генічеськ:
БiдногоД 2-5, 7-12, 15-48; БідногоД 5, 11-38; Відродження (Петровського) 3-11, 13-28, 44, 48, 51; Відродження (Петровського) 55; Вокзальна(Володарського) 3-7 ПЕРЕУЛОК, 8 ПЕРЕУЛОК-9А, 10 ПЕРЕУЛОК-11, 12 ПЕРЕУЛОК-16 ПЕРЕУЛОК; Вокзальний (Володарського) 14 ПЕРЕУЛОК; Гастелло 2-11; Дружби народів(Махарадзе) 10, 41-43а, 47-51, 53, 55, 57, 101; Медичний(Червоноармійський) 2-20; Морська(УльяноваД) 2-43; Ушакова 17-19; Миру 1-5, 7, 9, 11, 13, 15, 17-19, 21, 25-55, 58-69; Міська(Червоноармійська) 3-а-12, 30, 36Б; Монастирська(Червоного Жовтня) 3-25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39-41, 43-53; Московський 1-18; Московський 6/2; Набережна(Свердлова) 1-5, 7, 9, 11-13; Портовuй 3-19; Революції 3-13; Соборна(Воровського) 2-12, 14, 16-27, 29-31, 104; Соборний (Воровського) 3-7, 9-35; Спортивна 2-10; Спортивний 5-12; узвізПортовuй 6А; Ушакова 1-27; Центральна(Ленiна) 7-30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1181, 1200, 1232, 1247, 1254, 1258, 1262, 1283, 1284, 1290, 1298, 1300, 1301, 1303, 1306, 1309, 1311, 1323, 1324, 1328, 1335, 1344, 1348, 1350, 1385, 1388, 1742, 1750, 1782, 1790, 1797, 4024, 4026, 4037, 4075, 4079, 4084, 4088, 4119, 4131, 4163, 4208, 4224, 4227, 4241, 4256, 4305, 4316, 4336, 4340, 4372, 4394, 4401, 4420, 4436, 4442, 4443, 4454, 4498, 4505, 4506, 4508, 4512, 4518, 4529, 4532, 4538, 4553, 4556, 4609, 4612, 4635, 4665, 4675, 4682, 4685, 4686, 4691, 4699, 4700, 4709, 4718, 4723, 4730, 4731, 4746, 4748, 4749, 4800, 4806, 4823, 4833, 4847, 4868, 4892, 4917, 4941, 4942, 4953, 4955, 4957, 4960, 4980, 4986, 4988, 5005, 5006, 5013, 5017, 5020, 5024, 5069, 5078, 5084, 5086, 5107, 5121, 5127, 5134, 5161, 5167, 5173, 5179, 5185, 5187, 5210, 5221, 5228, 5230, 5232, 5255, 5257, 5263, 37524961, 81000040
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 643 з 08:00 по 16:30 (попередньо) 13.09.2021 10:09:51
Іванівське ВДРМ Іванівка:
Горького 1-44Н, 46Н-62Н, 64аН, 66Н, 68, 70Н, 110; Дружби (МарксаК) 5Н-6, 50Н; Пушкіна 11Н
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-255 Л-1 з 08:00 по 16:00 (попередньо) 12.08.2021 15:50:52
Херсонське ВДРМ Херсон:
ВазоваІ 3А, 5; КулішаМ 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3430, 5998, 6064, 7056, 7209
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-837 1Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:21:49
Херсонське ВДРМ Херсон:
ВазоваІ 3; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 9, 11-11А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 592, 1573, 2122, 2719, 6022, 6085, 6138
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-837 2Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:22:08
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вірьовчин4 21А, 23-23А; КулішаМ 1А, 3А; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 25; Старий УкрНДІЗЗ 7, 18; УкрНДІЗЗ 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1860, 2719, 3911, 4902, 6030, 6104
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-838 1Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:22:52
Каховське ВДРМ Сергіївка:
Молодіжна 4, 8, 67-117; Центральна 79/3; Шкільна 53, 55-95/2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3447, 4689, 4861
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-2 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 08.09.2021 07:42:25
Херсонське ВДРМ Херсон:
Вірьовчин4 22, 29-37; КулішаМ 3; Старий УкрНДІЗЗ 5-6А, 10-11, 22; УкрНДІЗЗ 2-11, 13-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 37, 125, 449, 2965, 5959, 6104
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-838 2Т Херсон з 08:30 по 17:00 (попередньо) 07.09.2021 09:23:10
Каховське ВДРМ Сергіївка:
Молодіжна 1-3, 5-7, 9-66; Шкільна 1-52, 54
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-121 Л-1 Каховка з 07:30 по 16:30 (попередньо) 08.09.2021 07:42:44
Іванівське ВДРМ Дмитрівка:
Горького 2Н-45
Новодмитрівка друга:
40 років Перемоги 1н-23Н; Ворошилова 1Н-26Н; Миру 1Н-56Н; Молодіжна 1Н-11Н; Південа 1Н-5Н; Радянська 1-44; Садова (Фрунзе) 2-72Н; Степова 1Н-14; Таврійська(Леніна) 1Н-53; Чапаєва 1Н-8Н; Шевченко 1-42н
Новознам`янка:
Калініна 8-28Н; Свердлова 2Н-18Н
Федорівка:
Кірова 38Н-50; Маяковського 3Н-26Н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 637, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 858, 941, 958, 1015, 1030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 482 з 07:30 по 19:00 (попередньо) 12.08.2021 08:44:39
Новокаховське ВДРМ Особ. рахунки пром.: 239 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-106 Н.Каховка з 09:00 по 16:30 (попередньо) 15.09.2021 08:42:02
Херсонське ВДРМ Антонівка:
Будівельна 18-21А, 24-25Б, 37-41; Будівельників 19-39; Кримська 51, 54, 66; Олімпійська 3, 5, 7, 11-28; Спортивна 5-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4531