Плановые отключения



Районное подразделение Работы Причина Время
13.8.2018
Херсонські МЕМ Сонячне, Дзержинського 1-16; Сонячне, Молодіжна 39А; Сонячне, Івасюка Володимира (Піонерська) 1-23, 25-33, 36-57; Сонячне, Робоча 1-11, 15, 19, .; Сонячне, Садова 1-7, 11А-35А, 39-.; Сонячне, Стадіонна 21; Сонячне, Центральна 1-18; Сонячне, Шкільна 15, 33, 37, 41; Сонячне, Юності 1-12; Музиківка, Степова .; Музиківка, Теплична .
в т.ч. пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія:
Дружби (Чапаєва) 1-за буд. 20; Таврійська (Радянська) 1-16; Т.Г.Шевченка (Комсомольська) 1-15; Шкільна 1/1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 835, 972, 1286
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-292 Л-1 з 09:30 по 15:25
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Ювілейна 46-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7167, 111056
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 1Т РОГАЧИК з 08:41
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Владичанського 0, 3, 5; Леніна 50; Чапаєва 1; Чапаєва 0, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 27Б-39, 42-80; Шевченко 113; Ювілейна 0-1, 35-35А, 37-39, 41-47, 51, 55А, 57, 59, 73, 75, 77, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7011, 7083, 7110, 7172, 7179, 7203, 7207, 11990, 111000, 111008, 111038
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 2Т РОГАЧИК з 08:41
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камене:
Камене 3, 11, 19, 23, 29, 31-32, 34, 37, б/н; Миру 3-24; Садова 0, 4, 8, 11, 22, 32, 62-66; Степова 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200244
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-3 з 09:30 по 16:05
Скадовський РЕЗ і ЕМ Олександрівка(Птахівка):
Молодіжна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 662
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-393 з 13:45 по 16:05
Скадовський РЕЗ і ЕМ Олександрівка(Птахівка):
Молодіжна 1 б, 6, біля буд 1 Б; Радянська 1-15, 17-40; Червоноармійська б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 484, 662, 763, 1327
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-553 з 11:00 по 13:40
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак, Херсонська (Леніна) 1А-2 А, 4, 7, 14, 16-16В, 20-20"Б", 22, 24, 24"В", 28, 36, біля будинку "Укртелеком", б/н; Каланчак, Шевченко 0-42, 44-67, 69-.; Каланчак, Зелений провулок 1-20, 22-б.н.; Каланчак, Зарічний провулок 2-б.н.; Каланчак, Виноградний провулок 1-12; Каланчак, Роздольний провулок 3-6, 8-16, 18; Каланчак, Запорожчука провулок 1-3, 5-.; Каланчак, Сімферопольська 1-4, 5-22, 23-35, 37а-86, 88-93, 94, 96-99, 101-119, 127-.; Каланчак, Толбухіна 2-23, 25-34, 35 А-.; Каланчак, Гагаріна 1-18, 19 А-55; Каланчак, Кримська 1-12, 15-б.н.; Каланчак, Невідома 25; за межами населеного пункту, за межами населеного пункту б/н; Каланчак, Жовтнева 1-52; Каланчак, Комсомольська 1-31; Каланчак, КуликаІ 1-33, 37-Б/Н; Каланчак, Перекопська 1-б.н.; Каланчак, Сонячний провулок 1-.; Каланчак, Південний провулок 1-13, 16-18; Каланчак, Парижська Комуна 0-11, 17-б.н.; Каланчак, Таврійська 1-8, 8А-48, 50-.; Каланчак, Пролетарська 1-8, 9А-71, 73, 75-115, 117-118; Каланчак, Тарана 0-28, 30-91, 93-102; Каланчак, Левицького 1-9, 11-13, 14 А-22, 23 А-116; Каланчак, Котляревського 1А-10 А, 12-21, 23-б/н; Каланчак, Чорноморська 1, 7-7а, б.н.; Каланчак, Калініна 2-50, 59Д, 62, б.н.; Каланчак, Чапаєва 17 А-26, 28-.; Каланчак, Каховська 0-14, 16, 18, 49-49 А, 51-б/н; Каланчак, Матросова 1-.; Каланчак, МорозоваП 1-4, 6, 9-14, 15-29; Каланчак, Робоча 1-50; Каланчак, Степовий провулок 1-7; Каланчак, УкраїнкиЛ 1-47, 49, 51, 53, 55-57, 59-65, .; Каланчак, Українська 4, 14-16, 18, 19 А-20, 22, 24-24a, 26, 28-28 А, 30А-30Б, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Каланчак, Щорса 1-44, 48-50; Каланчак, Радянська 1-11; Каланчак, Північний провулок 1-6, 9-21, 25, 27; Каланчак, Першотравневий провулок 1 А-12, 14-.; Каланчак, Крупської н/н; Каланчак, Роздольненський провулок б/н; Каланчак, Першотравнева 6; Каланчак, Михайлівська 10, 20а; Каланчак, Перекопська/Толбухіна/Куліка/Гагаріна б/н; Каланчак, Мельнична 31 А; Каланчак, Паризької Комуни/Хорлівська,/Левицького б.н.; Каланчак, Левицького/Котляревського/Роздольний/І.Франка Б/Н; Каланчак, Степова / Хорлівська/Таврійська/Тарана Б/Н; Каланчак, Херсонська 20 а; Каланчак, Леніна 20-а; Каланчак, Перекопська б/н; Каланчак, Каховська 72
в т.ч. пром.: 727, 764, 5005, 5007, 5008, 5011, 5017, 5041, 5047, 5078, 5079, 5117, 5130, 5138, 5144, 5154, 5156, 5157, 5169, 5174, 5180, 5181, 5198, 5202, 5204, 5213, 5221, 5224, 5226, 5242, 5243, 5266, 5272, 5283, 5293, 5305, 5306, 5318, 5323, 5330, 5331, 5347, 5355, 5360, 5362, 5374, 5375, 5377, 5381, 5382, 5384, 5389, 5392, 5406, 5409, 5410, 5413, 5418, 5420, 5421, 5428, 5430, 15731, 15749, 15752, 15758, 15760, 15770, 15777, 15782, 15792, 15798, 15813
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка:
за межами населенного пункту б/н; Затишна (Пролетарська) 1-17; Зелена (Маркса К) 1-28, 30-34, 36-57; Лазурна 1-74; Лозова (Лазо С) 1-6, 8-26; Радянська/Пролетарська б/н; Радянська/ Червоноармійська б/н; Таврійська(Червоноармійська) 1-11, 13-16, 19-20, 21-26, 29-б/н; Центральна (Радянська) 0-36, 38-б/н; Шкільна (Леніна) 0-17, 18-54
Лиманське:
Мороз В 1-4, 6-8, 10-13, 16-20, 22а-24, 25-27, 29-32, 34-54; південа частина села, 1 км б/н; Степова (Чапаєва) 1-3, 6-14, 18-24; Суворова 1-17, 19-33, 35-36, 38-40, 42, 44-49, 51-53, 57
Скадовськ:
Маріїнська(Комунарів) 123
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6, 63, 66, 115, 178, 357, 727, 763, 828, 839, 844, 1002, 1054, 1114, 1145, 1286, 1311, 1387, 1439
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1753 з 09:40 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Морська 0-1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55-57, 70, 76-78
в т.ч. пром.: 4722
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:

УкраїнкиЛ 8-10, 12, 14, 16, 18 А-47, 49, 51, 53, 55-57, 59-65; Українська 24a, 26, 28-28 А, 30Б, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5242
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Антонівка:
. .; Ак.Вернадського(МорозоваП) 1А-22; Антонівська(Червоноармійська) 1-38; Бєлінського 1-8; Будівельна 1А-41; Будівельників 13-39; Вишні Остапа 2-з.д104; Воронцовська 2-20; Горького 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36А, 38-38А, 40, 42, 44-103; Дніпровська 1-72; Дніпровська/Червоноармійська (Антонівська) .; Дніпровський 0-17; Довженка(Червонофлотська) 2-87; Залізнична 1-30; Комарова 1-56; Космодем’янськоїЗ 1-19; Коцюбинського 1-38; КошовогоО 1-56; Ювілейна 1-18; Кримська 1А-55А, 57а, 60-60А, 62-68; Лермонтова 2-75; Мересьєва 1-17А; Молодіжна 44А; Некрасова 3-4, 6-7; Олімпійська 1-28; Пирогова 1-.; Прикордонна 1-72; Прикордонний 7-49; Садова 1-5; Сергія Параджанова(Мікояна) 1-16; Спортивна 1А-114; УкраїнкиЛ 1-29; Українська(Радянська) 1-45; Центральна(Будьонного) 1-64, 65А-75, 76, 78А, 80-р-н школи №21; Шахтарська 1-37; Шевченка 1-36
Білозерка:
Дружби 49
Херсон:
Богородицька(Червонофлотська)/Українська .; Кримська 12-13, 15, 34А-34Б, 39, 41-41/95, 45, 47, 49; Полковника Кедровського(Будьоного) ., Антонівка; ШевченкаТГ 1-10, 12, 22-24, 25, 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 336, 370, 565, 591, 592, 1098, 1230, 1344, 1482, 2503, 2742, 2778, 2932, 3127, 3474, 3806, 3825, 4531, 4545, 5684
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Антонівка:
Горького 20, 22, 24, 26, 28, 34, 38-38А, 40, 42, 44, 46-103; Космодем’янськоїЗ 2-19; КошовогоО 1-26, 27А-48, 52-56; Лермонтова 2-35, 37-75; Центральна(Будьонного) 48, 50, 52-52Б, 54, 56-58, 59, 61-64, 65А-68, 69А-72, 73А-74, 76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3127
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки
Куліша 2-4; Набережна 1-2, 3-27; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 4; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 1-25, 27, 29, 33, 38; Поштова 1-8А; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 1-26, 28/1-28/2, 32, 40, б/н; ВеликаСадова(Радянська) 1-13А, 15-22, 24-38, 48, 52, 59-74, 75-83, 88, 90, б/н; Параходна(Енгельса) 2 А-28, б/н; Центральна(Пролетарська) 42, 44, 52-87, 89-97, 114; Гвардійська 17-23, 25-33, 35-96, 98, 100-103, 104-107Б, 110-114, 118-119, 123, 135, 190, біля будинку №27, б/н; Морський 1-27; 11км а/д Херсон-Джанкой-Феодосія-Керч -; Конка річка б/н; Центральний ринок б/н; Першотравнева 0-223; Річна(ТелігиО,Островського) 1-51; Березня8 3-47; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 1-69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82-82А, 84, 86-88; Чернишевського 3-16; Кузнечний 2-17; Піщаний 3-12; Спортивний 3-27; Санаторний 23; Мельничний 1-21, б/н; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 1-6; Корабельний 1-5; Маркуцин берег 2-6; Військовий 1-17; Гвардійський 1-59; Лодочний 1-13; Театральний 2-8; Крилова 0-58-А, 59-71, 72-167, 167А, 173--; Житлоселище 3-3-б, біля будинку №1, б/н; Миру 3а; Пристанський 1-3, 5-11
в т.ч. пром.: 21, 23, 24, 29, 33, 47, 57, 58, 69, 78, 90, 123, 151, 170, 174, 182, 205, 212, 215, 217, 220, 246, 295, 307, 386, 410, 427, 448, 452, 460, 503, 512, 539, 557, 565, 587, 598, 602, 616, 637, 643, 649, 684, 688, 697, 700, 703, 710, 724, 736, 781, 825, 829, 834, 837, 841, 848, 855, 873, 874, 878, 887, 890, 913, 914, 920, 924, 934, 943, 957, 961, 982, 989, 998, 1012, 1477, 1478
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:20 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Круглоозерка, АДРЕС НЕИЗВЕСТЕН!!! 0; Круглоозерка, Східна 1-40; Круглоозерка, Шкільна 1-18, 21-51, 53-61, 61А-62, 63 А-б/н; Круглоозерка, 1Травня 1-53; Круглоозерка, Садова 01-33, 33А-53 А; Круглоозерка, Комсомольська 1-б/н; Круглоозерка, Миру 0-22, 24-27, 28-32, 33А-35, 37-52; Круглоозерка, Леніна 0-40, 43-78, 80-96, 100-телеком; Круглоозерка, Березня8 01-15, 18-32; Круглоозерка, Промислова база КТП в полі б/н; Приморське(Більшовик), Траса Гопри Більшовик КТП в полі 63 км б/н; Круглоозерка, Ветеранів 01-49, б/н
в т.ч. пром.: 58, 92, 102, 171, 511, 673, 681, 780, 876, 877, 917, 1050, 1127, 1172, 1229, 1295
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Тавричанка:
Молодіжна 1, 2-64; Новоселів 13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-366 Л-3 з 12:10 по 14:55
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене
Космічна 4-9; Східна 1-8, 10-14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:30 по 11:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Партизанська 0-15; Східна 9
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-158 Л-2 Рогачик з 11:00 по 13:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Східна 21, 23-27, 30-34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-158 Л-3 Рогачик з 13:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене
Космічна 4-9; Східна 1-8, 10-14
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:30 по 11:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Партизанська 0-15; Східна 9
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-158 Л-2 Рогачик з 11:00 по 13:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво
Асканійська 1-3, 5-6, 8-23, 25-27, 30, 32-34, 37-39, 42-44, 52-54; Шевченка (Леніна) 1-3, 5-48; Гагаріна 2-14, 16-30, 32, 36-43, 51; Першотравнева 1-5, 7-10; Робоча 1-7, 9-11, 13-15; Спортивна 1, 3-6; Зелена 1-3, 5-13; Миру 1-6, 12-14, 18-22, 26, 30-36; Степова (Комсомольська) 4-б/н; Кримська 2-14, 18-26; 40 років Перемоги 1-27; Шкільна 1-27; Шевченка 10-13; Заповідна 9
в т.ч. пром.: 413, 416, 544, 692, 960, 980, 981
Поточний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
Східна 21, 23-27, 30-34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-158 Л-3 Рогачик з 13:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 894 з 10:25 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Гоголя 14-16, 18-18А; Преображенська(Декабристів ) 5-8, 8Б-15, 16-17, 19; Потьомкінська(МарксаК ) 28/30, 33; Радянська (Ярослава Мудрого) 6, 10, 12-14; Ушакова/Декабристів (Преображенська) .; Ушакова 35а
в т.ч. пром.: 592, 1240, 1541, 1898, 2141, 2546, 2756, 2957, 3108, 3369, 3393, 3409, 3429, 4105, 4163, 4332, 4549, 4723, 4994, 5031, 5109, 5698, 5835
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 12:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка:
Вишнева (70 років Жовтня) б/н; Квіткова 1-10; Сумська 1-12; Херсонська 1, 3-17, 19-21; Шкільна (Леніна) 0, 16-23б, 29-31, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20038, 20067, 200109, 200138, 200141, 200154
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-31 Олександрівка з 09:47 по 14:38
Херсонські МЕМ Херсон
40років Жовтня 100, 102; Перекопська 8а; Текстильників 5а, 7-7 ГАРАЖ, 9, 10а; Чорноморська 6, 8-8б, 8д, 10; Миру/40років Жовтня (Університетська) 100; Університетська 100
в т.ч. пром.: 389, 565, 591, 2556, 2614, 2807, 3238, 3301, 3499, 4003, 4004, 4117, 4218, 4547, 4614, 4890, 5123, 5285, 5385, 5508, 6121, 6144, 6146, 6293, 6320, 6463, 6625
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Солідарне:
Солідарне 4-10, 13, 17, 19-20, 23-27, 30, 32-38, 41; Степова 5; Тавричанська 17, 19; Шевченка 1-8
Тавричанка:
40 років Перемоги 1; Гатило 1-57; Дніпровська 1-17, 18-36; Дубініна 1-2, 3-50; Матросова 1-19, 21-34; Молодіжна 1-64; Новоселів 13; Соборна (Леніна) 23, 25-27, 29-39, 41-47А, біля буд.26; Степова 2-5; Таврійська 14-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 244, 275, 3546
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 154 з 12:00 по 15:05
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка
Північна 1, 5, 7
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове
Тітова 15, 17, 19-67; Миколаєва 36А, 40-58; Соценка 45-82; Землі Виноградівської сільської ради б/н
в т.ч. пром.: 345, 372
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка
Леніна 69, 71, 73, 75, 77, 79-88, 91-113, 115-121, 123, 125, 127, 129, 131, 133-135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153-155, 159; Учбова 40-46, 49-50; Центральна 152по 98
в т.ч. пром.: 34, 997
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МаліКопані
Кірова 53, 62, 67А, 76 В, 82, 84, 86, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 107-131, 135, 143, 145-147, 149, 153-155, 159-167, б/н; Гагаріна 15, 17, 19, 21, 24-27 А, 28 Б-30-а, 31-32, 37, 40; Леніна б/н
в т.ч. пром.: 35, 439, 485, 559, 602, 1148
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Вірьовчин4 21-21А, 23-23А, .; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 7, 9-9а, 25; КулішаМ 1а, 1А-3А; УКРНИОЗ 2, 12, 18; Старий УкрНДІЗЗ 7, 26; ВазоваІ та М.Куліша
в т.ч. пром.: 37, 125, 449, 1860, 2719, 3911, 4902, 5959, 6030, 6104
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Вірьовчин4 2, 16, 29-37; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 9а; КулішаМ 1а, 1А; УКРНИОЗ 3-4, 5-6, 7-11, 13-16, 19-26; Старий УкрНДІЗЗ 6А
в т.ч. пром.: 125, 6104
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 3, 11, 107а, 111-111А, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131-133, 135, 137-143, 145-171, 173-175-185А, 193, б/н, в районі буд.№111; Проточний 1-25, 29-41, 45-97; Острівське 36а-., (Гідропарк)
в т.ч. пром.: 592, 595, 975, 1095, 4684, 4912, 5253, 5573, 5957, 6365, 6491
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 1-1А, 2, 3-6А, 9-16А, 17, 18-33А, 35, 37, 39-43, 45, 47, 49, 51, 53-53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75-75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89-89А, 91, 93, 95, 97-97А, 99-99А, 101, 103, 105, 107-107а; Гідропарк .
в т.ч. пром.: 125, 273, 438, 591, 1973, 5245, 6369
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 2а
в т.ч. пром.: 5585
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 34
в т.ч. пром.: 647
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери
Ушакова 1, 8, 10-48; Степова 34-35, 42-51; Лебедина (Жовтнева) 1, 3-5, 7-11, 13-26, 28-49; Будівельників 18, 20-21; КТП в полі траса Чулаківка Бехтери 12 км б/н
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Бериславська 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29-29/6, 31, 35; Вiльна 1-3, 5, 7-14; ГероївУкраїни(Червоноармійська) 1, 3-11, 13-30, 32-45; Дiмiтрова 5, 7-9, 11, 13-14, 16-18, 20, 22-24; Днiпровська 1-12; Енгельса 3-12, 16-22; Енергетиків 1-9-А; Кiрпiчний 1-9, 13-15; Квiткова 1-7; Кутузова 1-29; Ломоносова 1-14; Мiчурiна 1-12, 14-15, 17-32, 34, 36-39; Маяковського 1-5, 7-36; Промислова 0-23; Уренгойська 1-14, 21-26; ХмельницькогоБ 4, 6, 8, 10-21, 23-33, 37-55, 59-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10026, 10038, 10076, 10085, 100107, 100128, 100131, 100152, 100157, 100184, 100227, 100248, 100263, 100303, 100341, 100356, 100364, 100401
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1605 з 09:00 по 15:40
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Бериславська 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29-29/6, 31, 35; Вiльна 1-3, 5, 7-14; ГероївУкраїни(Червоноармійська) 1, 3-11, 13-30, 32-45; Дiмiтрова 5, 7-9, 11, 13-14, 16-18, 20, 22-24; Днiпровська 1-12; Енгельса 3-12, 16-22; Енергетиків 1-9-А; Кiрпiчний 1-9, 13-15; Квiткова 1-7; Кутузова 1-29; Ломоносова 1-14; Мiчурiна 1-12, 14-15, 17-32, 34, 36-39; Маяковського 1-5, 7-36; Промислова 0-23; Уренгойська 1-14, 21-26; ХмельницькогоБ 4, 6, 8, 10-21, 23-33, 37-55, 59-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10026, 10038, 10076, 10085, 100107, 100128, 100131, 100152, 100157, 100184, 100227, 100248, 100263, 100303, 100341, 100356, 100364, 100401
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1605 з 09:00 по 15:35
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино
Травня1 1-9, 11; Польова (40 років Перемоги) 1-55; Бериславська 0-8, 10а-12а; Південна (Видригана) 1-2, 4-5, 8-9, 12, 14-18, 21-29; Гагаріна 1-2А, 3А-7, 9-19; Вишнева (Комарова) 0-2, 5-6, 8-25; Миру 1, 2-21; Горіхова (Комсомольська) 1-12, 14-15, 16-22; Молодіжна 2-12; Нова 1-19, 21-23; Новоселів 1-16, 18-26, 30-54; Провулок 0; Широка (Піонерська) 1-12, 14.-16, 18-28; Пришкільна 1-15; Степова 0-5, 7-14; Українська (Чапаєва) 1-8, 10-25, 27; Шевченка 1-2, 4-12, 14-20, 22-27; Поштова (Щорса) 1-16, 18-21; Яновського 1-12, 15-20; Невідома 0
в т.ч. пром.: 673, 743, 7108, 7146, 7293, 7448, 7487, 7675
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новосеменівка
Шкільна 1, 2Н-3Н, 5-6Н, 8Н-11Н, 12 Н, 13Н-19Н, 21Н-23Н, 27Н-28, 29Н, 31, 33Н-35, 37Н, 57
в т.ч. пром.: 754, 1015
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 12:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Українське
Шевченко 0-1Н, 6Н-7Н, 9Н-10Н, 12Н, 14Н-16Н, 18Н, 21Н-23Н, 25Д, 28Н-32Н, 33Н-34Н, 36Н; Степова 1-1а, 2Н-6Н, 8Д, 11Н-12Н, 15Н, 18Н, 24Н-27Н, 31Н-Д
в т.ч. пром.: 602, 679, 702
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Лютеранська(Кірова) 1, 16-18А, 20-22, Чекистів; Гімназична(Червоностудентська) 1-20, 22-22А, 24-24а, 24А; Морська 1-2, 3-6, 7-7А, 8а, 11-13А; Порт- Елеватор 1-2, 11; Чекістів (Петра Калнишевського) 2, 4-6; Червоностудентська/Чекістів(КалнишевськогоП) .
в т.ч. пром.: 259, 279, 449, 592, 855, 902, 1093, 1420, 1814, 2191, 2278, 2719, 2724, 2970, 3002, 3264, 3684, 4116, 4117, 4383, 4523, 4531, 4907, 4946, 5458, 6034
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері
Набережна 67, 69, 69 А-69А, 71, 132-148; Маяковського 1, 3, 5, 7; Матросова 1, 1А-4, 4А-8, б/н; Гагаріна 1-4; Спортивний 1-8; Панфілова 12; Дружби 1-5, 7, 11; Робоча 0; Український 0; Кримський 0-1; Матросова/Мічуріна 4a-б/н; Мічуріна 81-81/1, 87, 89, 91A, 93, 95-97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113-115, 116а-117, 119-130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162
в т.ч. пром.: 40, 149, 275, 357, 384, 417, 425, 485, 531, 607, 617, 665, 714, 762, 874, 916
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 12:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері
Садова 49, 51-104, 106, 108, 110-110 А, 112-116, 118-120, 122, 124, 126-142; Першотравнева 0-111; Пролетарська 7; Дружби 6, 15; Чернишевського 11-13; Робоча 0-15; Кримський 3-10
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна:
Польового пров 1; Пушкіна 0, 19; Садова 0-2, 5-13, 16-35; Степова 1; Хмельницького Богдана 0-7, 16-Б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1460, 1826, 1988
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 535 з 09:45 по 15:42
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:

40 Років Перемоги 1-13, 15-18, 20-26; Вишнева 9; 60РоківПеремоги(60РоківСССР) 1-34; Безроднього 15-16, 18-46, 49-62, 64-67, 70-71, 73-74, 77-93а, 94а-122, 124, 125а-153, 155, б/н; БілошкуриМІ 14-14а; Виноградна(Куйбишева) 1-63, б/н; Гоголя 0-9А, 11-32, 42, 44, 46, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81-б/н; Горіховий(Жовтневий) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Грушевського(Островського) 1-10, 11-45; Залізнична 1-8, 11-17, 18-24, 28-34А, 40-б/н; Затишна(Комсомольська) 1-41; Калинова(Калініна) 3-64, 103-130; Каштанова 0, 60-92; Каштанова(Радянська) 0, 37, 43, 45, 47, 49, 52-110, Б/Н; Квітнева(Кірова) 1-15, 17-43, 45-55, 57-99, б/н; Космонавтів 1, 5-58, 59-92, б/н; Матросова 8, 10-12; Меліораторів 7; Мира 5, 7; Новотроїцька селищна рада 0; Польова 31, 37-52, 55-60, 62-63, 66-Б/н; Пролетарська 1-27, 29-67; Сквозний 3-15; Соборна(Леніна) 2б-2Б/1, 2-з, 148-174/2, Б/Н; Сонячна(Ворошилова) 2-51А, 53-65, 67-68а, 70-83а, 85-90а, 92а-122; Степова 1-24, 25-33; Суворова 4-19, 21-28, 30-35, 37-50; Толбухіна 7; Шевченко 0, 16, 18-18-А, 20-39, 40а-41, 42а-89, 91-93, 95-132, 132А, 134а-б/н

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1410, 1415, 1434, 1445, 1528, 1531, 1549, 1577, 1584, 1645, 1678, 1679, 1713, 1741, 1769, 1785, 1794, 1802, 1813, 1836, 1849, 1864, 1874, 1885, 1921, 1930, 1953, 2011, 2025, 2038, 2042, 2043, 2053, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 611 з 09:12 по 15:45
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Сонячна(Чапаєва) 1-13, 15-47, 49-65, 68-70, 72, 74, 76, 78, 80, 82
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-124 Воронцовка з 09:00 по 10:50
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Березня8 4; Берислав, Центральна(Леніна) 0; Бургунка, Травня1 2-15, 18; Бургунка, Гагаріна 1-2, 4-50, 51-60, 62-77; Бургунка, Садова 1-6, 8-58; Бургунка, Виноградний 1-8; Бургунка, Молодіжна(Жовтнева) 1, 1 Б-3, 5-21, 25-31, возле ТП-59; Бургунка, Комарова 0-35, 36 А-56; Бургунка, Кулика 0-31; Бургунка, Набережна 0-39; Бургунка, Центральна(Леніна) 1-26, 30-44, 48-б/н; Бургунка, Нова 1-2, 4-24, 26-42; Бургунка, Терешкової 1, 3-13; Бургунка, Шкільний 1-19; Бургунка, ШевченкаТ(Щорса) 1-18, 20-29; Бургунка, Рідненька(Фрунзе) 1-18; Бургунка, Чапаєва(Чапаєва) 1-2А, 4-10; Бургунка, Невідома 0; Раківка, Невідома 0; ШевченкоТ, Невідома 0; Таврійськ, Вокзальна 82; Бургунка, Берегова зона біля ТП-271А 2; Бургунка, Зарічна(Енгельса) 11
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7125, 7130, 7242, 7293, 7308, 7423, 7448, 7549, 7675
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Загорянівка:
. .
Чорнобаївка:
Дружби 32; Овражна (Яружна) 2-18; ОТМИРАЮЩАЯ ЗОНА 0-19; Соборна(Жовтнева) 2-Б; Тиха 2; Тихий 6-9; Явірна 2-.; Ярова 1-4, 6-8, 11-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 20436, 20689
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з10:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
4 км автодороги місцевого значення Т-22-07 .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100142
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-170 Воронцовка з 13:37 по 15:40
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Сонячна(Чапаєва) 67, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85-97, 100-117, 124
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-174 Воронцовка з 10:52 по 13:20
Каховський РЕЗ і ЕМ Красне:
Без назви 0; Партизанська 0-44, 46-56, 58-60; Фрунзе 1-33
Ольгіне:
Шкільний 6
Червоноблагодатне:
Без назви 0; Дружби народів 1-16; Мілько 1-3; Першотравнева 1-7, 9-44, 47-48, 50-52А, 58-144; Середня 0-21; Шкільна 0-4, 9-22, 25-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1193, 4318, 4353, 4396, 4414, 4699, 6218, 6280, 6345
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 311 от Р-61 з 09:40 по 15:25
Каховський РЕЗ і ЕМ Красне:
Партизанська 0-44, 46-56, 58-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4353
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-174 Горностаевка з 09:40 по 15:26
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгіне:
Леніна 1-1a, 2-13, 15-17, 19-24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4697
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-79 Л-2 Горностаевка з 10:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Семіхатки:
Горького 5А, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67-110, 118, 126; Набережна 1-16, 33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1790, 4167, 4843
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-096 Л-1 з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ
Лазурна(МарксаК) 5
в т.ч. пром.: 4823
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ
Братів Коваленко 43, 45, 47-47/3, 49, 53-53б, 55-55а, 59, 65, 67; Курасова 6, 8, 10-10в, 12-12A; Братів Коваленко 45-55а, 65-67
в т.ч. пром.: 1328, 1790, 4208, 4294, 4327, 4438, 4741, 4786, 4805, 4874, 4885, 4886, 5021
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон, Української Армії(Червоноармійська) ринок; Комишани, Широка(Червоноармійська) 11, 13-14, 14В, 16, 18, 20, 22, 24, .; Комишани, Кооперативна 13Б, 15, 20, 22-22А; Комишани, Крилова 2В, 4А, 24; Комишани, Центральна(Радянська) 77; Комишани, Поштовий 2; Комишани, Радянська/Червоноармійська б/н
в т.ч. пром.: 2517, 3057, 6327
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха:
Кірова 0, 61, 63, 78, 83-95; Ушакова 0-1, 3-47, 65; Чкалова 1-4, 7, 9-24, 26, 28-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1067, 1130
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-217 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Чернишевського 1А-2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18-22
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-403 Л-2 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка
Шевченко 1, 2-35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка
Східна 1-46
в т.ч. пром.: 388
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Розлив
Північна 0-45; Центральна 0, 2, 4, 6, 10, 14, 16, 18-20, 22, 24, 26, 28, 30-36; . .
в т.ч. пром.: 20035, 20530
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 10:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Скадовка, Жовтнева 0-3, 6-19; Скадовка, Гагаріна 1-23; Скадовка, Садова (Дзержинського) 1-6, 9-18, 20-28; Скадовка, Перемоги 1-24; Скадовка, Зелена (Комсомольська) 1-15; Скадовка, Таврійська 1-; Скадовка, Пушкіна 1-33; Скадовка, Урожайна (Энгельса) 2-16; Скадовка, Першотравнева 0-28; Скадовка, Піонерська 1-28, 30-39; Скадовка, Дружби (Леніна) 1-15, 18-неиз; Білоцерківка, Причорноморська 1-24; Білоцерківка, Студенська 3-48; Білоцерківка, 50 років Перемоги 1, 4-17, 20-51; Білоцерківка, Придніпровська 1-74; Скадовка, Невідома неизв.; Скадовка, Шкільна 1; Скадовка, Дружби б/н
в т.ч. пром.: 367, 407, 421, 443, 500, 689, 815, 838, 880
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Східна11 4-18, 20-31/1, 32-44; Східна12 3-15, 16-25, 26-27А, 28-32А, 34-35, 37-42, 44-46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки, ХмельницькогоБ(Стаханова) 85-91А, б/н; Олешки, Луки Балашова(Комсомольська) 40-40a; Солонці, Лиманський 1-28; Солонці, Кардашинський 1-19; Солонці, Прудний 2-14; Солонці, Соняшний 0-1; Солонці, Лісна 0-40; Солонці, Озерна 1-47; Солонці, Луговий 5-13; Солонці, Молодіжна 0-52; Солонці, Польовий 1-10; Солонці, Зарічна 0-136, 137-б/н; Солонці, Озерний 1-44; Солонці, Зелений 2-11; Солонці, Козацький 2-8; Солонці, Садовий 1-21; Солонці, Срібний Ключ 0-9; Солонці, Молодіжний 11-24; Солонці, Клиновий 1а-6; Солонці, Ювілейна 8; Солонці, Інтернаціональна 1-6; Солонці, Джерельний 1-14; Солонці, Веселковий 0-5; Солонці, Південний 1; Підлісне, Абрикосова (Комунарів) 1-11а; Підлісне, Центральна 2-16; Підлісне, Садова 1-17; Підлісне, Виноргадний 2-18; Підлісне, Військова Частина 0-А 183Б; Підлісне, Лісна 1; Солонці, Степова 12-16; Солонці, Миру 13; Солонці, Виноградна 6; Олешки, Червоноармійський 1; Олешки, землі Цюрупинської міської ради б/н; Солонці, Землі Солонцівської с/ради б/н; Підлісне, Землі Солонцівської с/ради б/н; Ліві Солонці, Озерна 12б; Підлісне, Військова 1; Підлісне, Виноградна 14; Кардашинка, Нет 0
в т.ч. пром.: 10, 18, 20, 21, 27, 67, 69, 96, 158, 167, 184, 199, 201, 206, 207, 302, 410, 474, 604, 616, 620, 752, 825, 826, 874, 967
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське:
МарксаК 14; Молодіжна 1-21
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-45 Л-1 з 10:05 по 15:42
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Декабристів 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 291
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-89 з 09:15 по 14:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни
Садова 105, 107, 109, 111-121, 123-129, 131-152, 154
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка:

Дружби 2, 4-10, 12-14, 16-26; Миру (Радянська) 8а, ; Мічуріна 1-42, 46-54

В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 873
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Солідарне:
Солідарне 4-10, 13, 17, 19-20, 23-27, 30, 32-38, 41; Степова 5; Тавричанська 17, 19; Шевченка 1-8
Тавричанка:
40 років Перемоги 1; Гатило 1-57; Дніпровська 1-17, 18-36; Дубініна 1-2, 3-50; Матросова 1-19, 21-34; Молодіжна 1-64; Новоселів 13; Соборна (Леніна) 23, 25-27, 29-39, 41-47А, біля буд.26; Степова 2-5; Таврійська 14-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 244, 275, 3546
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 154 з 12:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Миролюбівка(Радянське), Лікарняний 6-7; Миролюбівка(Радянське), Бульварний 0-13; Миролюбівка(Радянське), Зелена 1-3, 6-20, 22, 27-27 А, 30, 32, 34-35, .; Миролюбівка(Радянське), Молодіжна 1-40; Миролюбівка(Радянське), Робоча 1-43, 45; Миролюбівка(Радянське), Будівельників 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Миролюбівка(Радянське), Червоний дім 1-3; Миролюбівка(Радянське), Степовий 2-13; Миролюбівка(Радянське), . ., оп.№7; Миролюбівка(Радянське), Поштова 1; Радянська Земля, . .; Миролюбівка(Радянське), Робоча/Зелена/Молодіжна б/н
в т.ч. пром.: 629, 5281, 20043, 20056, 20063, 20104
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 10:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка
Горького 4-4б, 6; Новоселівська(Жовтнева) 1, 3, 5; Дніпровський 23, 25, 27, 29-33, 35, 37, Парковая зона; Дніпровський/Жовтнева 37/1; Історична(Леніна ) 22, 24, 26-26а, 30, 32, 34, 36, 38, 42
в т.ч. пром.: 106, 135, 143, 145, 159, 182, 332, 349, 358, 377, 426, 456, 467, 493, 523, 574, 664, 932, 966, 990, 2262, 2422, 2540, 2552, 2590, 3002
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 11:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
БолгаринаІ(Калініна) 0-17, 18-42А, 44; Свердлова 3А, 43А, 45-53, 55
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське
Основська 2; Піщане 16
в т.ч. пром.: 405, 2189
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка:
Калініна 1, 3, 5-9, 11-23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43-47, 49-53, 55-59, 61-62, 67; Української звитяги 53
В т.ч. особ. рахунки пром.: 148, 193, 271, 1253
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-130 Л-2 з 13:24 по 14:22
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка
Садова 36; Степова 1, 7, 20-62
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
14.8.2018
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Благодатна (Кірова) 1-33, 35-53; Гагаріна 2; Коцюбинського 1-2, 8; Скадовської авіагрупи 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 197
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-674 Л-2 з 13:20
Херсонські МЕМ Сонячне, Дзержинського 1-16; Сонячне, Молодіжна 39А; Сонячне, Івасюка Володимира (Піонерська) 1-23, 25-33, 36-57; Сонячне, Робоча 1-11, 15, 19, .; Сонячне, Садова 1-7, 11А-35А, 39-.; Сонячне, Стадіонна 21; Сонячне, Центральна 1-18; Сонячне, Шкільна 15, 33, 37, 41; Сонячне, Юності 1-12; Музиківка, Степова .; Музиківка, Теплична .
в т.ч. пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Таврія:
Лугова 2-14, 16; Шкільна 2-3, 9, 11-13, 15, 17-19
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-292 Л-2 з 09:38
Каховський РЕЗ і ЕМ Дудчине:
Радянська 66, 71-73, 83, 88-95, 103; Садова НЕТ; Українська 62-85, 88, БЕЗ №, НЕТ
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 103, 3446, 3702, 3894
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-185 Л-2 з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Ювілейна 46-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7167, 111056
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 1Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камене:
Камене 3, 11, 19, 23, 29, 31-32, 34, 37, б/н; Миру 3-24; Садова 0, 4, 8, 11, 22, 32, 62-66; Степова 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200244
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-3 з 09:33 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Владичанського 0, 3, 5; Леніна 50; Чапаєва 1; Чапаєва 0, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 27Б-80; Шевченко 113; Ювілейна 0-1, 35-35А, 37-39, 41-47, 51, 55А, 57, 59, 73, 75, 77, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7011, 7083, 7110, 7172, 7179, 7203, 7207, 11990, 111000, 111008, 111038
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 2Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Луч:
Лісова 1-2, 4-14, 16, 18-33, 35-36, 38-41, 44-47, 49-б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 59, 1290
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-119 з 10:10
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак, Херсонська (Леніна) 1А-2 А, 4, 7, 14, 16-16В, 20-20"Б", 22, 24, 24"В", 28, 36, біля будинку "Укртелеком", б/н; Каланчак, Шевченко 0-42, 44-67, 69-.; Каланчак, Зелений провулок 1-20, 22-б.н.; Каланчак, Зарічний провулок 2-б.н.; Каланчак, Виноградний провулок 1-12; Каланчак, Роздольний провулок 3-6, 8-16, 18; Каланчак, Запорожчука провулок 1-3, 5-.; Каланчак, Сімферопольська 1-4, 5-22, 23-35, 37а-86, 88-93, 94, 96-99, 101-119, 127-.; Каланчак, Толбухіна 2-23, 25-34, 35 А-.; Каланчак, Гагаріна 1-18, 19 А-55; Каланчак, Кримська 1-12, 15-б.н.; Каланчак, Невідома 25; за межами населеного пункту, за межами населеного пункту б/н; Каланчак, Жовтнева 1-52; Каланчак, Комсомольська 1-31; Каланчак, КуликаІ 1-33, 37-Б/Н; Каланчак, Перекопська 1-б.н.; Каланчак, Сонячний провулок 1-.; Каланчак, Південний провулок 1-13, 16-18; Каланчак, Парижська Комуна 0-11, 17-б.н.; Каланчак, Таврійська 1-8, 8А-48, 50-.; Каланчак, Пролетарська 1-8, 9А-71, 73, 75-115, 117-118; Каланчак, Тарана 0-28, 30-91, 93-102; Каланчак, Левицького 1-9, 11-13, 14 А-22, 23 А-116; Каланчак, Котляревського 1А-10 А, 12-21, 23-б/н; Каланчак, Чорноморська 1, 7-7а, б.н.; Каланчак, Калініна 2-50, 59Д, 62, б.н.; Каланчак, Чапаєва 17 А-26, 28-.; Каланчак, Каховська 0-14, 16, 18, 49-49 А, 51-б/н; Каланчак, Матросова 1-.; Каланчак, МорозоваП 1-4, 6, 9-14, 15-29; Каланчак, Робоча 1-50; Каланчак, Степовий провулок 1-7; Каланчак, УкраїнкиЛ 1-47, 49, 51, 53, 55-57, 59-65, .; Каланчак, Українська 4, 14-16, 18, 19 А-20, 22, 24-24a, 26, 28-28 А, 30А-30Б, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Каланчак, Щорса 1-44, 48-50; Каланчак, Радянська 1-11; Каланчак, Північний провулок 1-6, 9-21, 25, 27; Каланчак, Першотравневий провулок 1 А-12, 14-.; Каланчак, Крупської н/н; Каланчак, Роздольненський провулок б/н; Каланчак, Першотравнева 6; Каланчак, Михайлівська 10, 20а; Каланчак, Перекопська/Толбухіна/Куліка/Гагаріна б/н; Каланчак, Мельнична 31 А; Каланчак, Паризької Комуни/Хорлівська,/Левицького б.н.; Каланчак, Левицького/Котляревського/Роздольний/І.Франка Б/Н; Каланчак, Степова / Хорлівська/Таврійська/Тарана Б/Н; Каланчак, Херсонська 20 а; Каланчак, Леніна 20-а; Каланчак, Перекопська б/н; Каланчак, Каховська 72
в т.ч. пром.: 727, 764, 5005, 5007, 5008, 5011, 5017, 5041, 5047, 5078, 5079, 5117, 5130, 5138, 5144, 5154, 5156, 5157, 5169, 5174, 5180, 5181, 5198, 5202, 5204, 5213, 5221, 5224, 5226, 5242, 5243, 5266, 5272, 5283, 5293, 5305, 5306, 5318, 5323, 5330, 5331, 5347, 5355, 5360, 5362, 5374, 5375, 5377, 5381, 5382, 5384, 5389, 5392, 5406, 5409, 5410, 5413, 5418, 5420, 5421, 5428, 5430, 15731, 15749, 15752, 15758, 15760, 15770, 15777, 15782, 15792, 15798, 15813
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка:
за межами населенного пункту б/н; Затишна (Пролетарська) 1-17; Зелена (Маркса К) 1-28, 30-34, 36-57; Лазурна 1-74; Лозова (Лазо С) 1-6, 8-26; Радянська/Пролетарська б/н; Радянська/ Червоноармійська б/н; Таврійська(Червоноармійська) 1-11, 13-16, 19-20, 21-26, 29-б/н; Центральна (Радянська) 0-36, 38-б/н; Шкільна (Леніна) 0-17, 18-54
Лиманське:
Мороз В 1-4, 6-8, 10-13, 16-20, 22а-24, 25-27, 29-32, 34-54; південа частина села, 1 км б/н; Степова (Чапаєва) 1-3, 6-14, 18-24; Суворова 1-17, 19-33, 35-36, 38-40, 42, 44-49, 51-53, 57
Скадовськ:
Маріїнська(Комунарів) 123
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6, 63, 66, 115, 178, 357, 727, 763, 828, 839, 844, 1002, 1054, 1114, 1145, 1286, 1311, 1387, 1439
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1753 з 10:10
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Гагаріна 0, 47-49, 51, 53, 55, 57-57/1, 62, 64-66, 68, 70, б/н; Курортна(ЛібкнехтаК) 0-1, 2, 2Ж-7 А, 9-30, 32-42, 44-44/1, 46, 48-65, 67, 69, 71, 73, 75-75 А; Лібкнехта К/Гагаріна б/н; Маріїнська(Комунарів) 59-а; Незалежності(Чапаєва) 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-62, 64, 66-68; Олександрівська(Володарського) 41, 41е-41 є, 43, 49, 51, 59; Поповича 13, 34/1-34/2, 36, 38, 40, 42-42Б, 63, 67-69, 71-71-б, 73, 75, 77; СергіяСкадовського(Червоноармійська) 42А, 61; Чкалова 66
В т.ч. особ. рахунки пром.: 88, 197, 213, 277, 296, 321, 336, 361, 421, 594, 683, 744, 823, 831, 890, 918, 973, 1214, 1287, 1299, 1359, 1382
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-400 з 10:40 по 12:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Морська 0-1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55-57, 70, 76-78
в т.ч. пром.: 4722
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Віннера 22/70-44/67; Генерала Алмазова(Безродного) 22/52-26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Гридасова 21/62-41; Жуковського 44/46-46, 52-56/42, 63, 77/47; ЛевицькогоТ 1, 25-29, 30А-30Б, 32, 33-43, 45/48; Північна11 22/76, 48/73; Північна12 17, 21/80-22, 46; Північна14 21/92-23/83; ХетагуроваК 63, 69, 77-77/1, 91/2-101; Ціолковського 41-41/81, 45-45А, 47/23-49/24, 51, 53/23, 57, 59-71, 73-77/23, 81, 86/21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 1081
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Весняний (Калініна) 1-2А, б/н; Гоголя 1-2, 4-6, 8-16; Лікарняна 3, 6-8, 10-19, 21-23; Недогірська (Піонерська) 1-11, 12А-20, 22-32, 34-40, 42-57, 59-66, 68-68А, 70, 72, б/н; Свободи (Леніна) 176; Суворова 10А, 12; Тополиний (Жовтневий) 1-4, 5; Чехова 1-4, 6А; Чкалова 1-31, 33-37, 39, 41, 43; Шевченка 8, 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20011, 20067, 20079, 20097, 200183, 200268, 200354
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-57 Олександрівка з 09:28 по 14:26
Херсонські МЕМ Херсон:
Віннера 3-44/67, 51; Генерала Алмазова(Безродного) 2/61-30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Гридасова 3-41; Жуковського 44/46-46, 52-56/42, 63, 69-70, 72, 76-78, 80/46, 95А; ЛевицькогоТ 1-30Б, 32-43, 45/48; Нестерова 119/71; Північна11 3-42, 48/73, 64, 69; Північна12 3-46/74, 90; Північна13 2-44, 83; Північна14 5-49; ХетагуроваК 63, 69-101; Ціолковського 28, 41-41/81, 45-45А, 47/23-49/24, 50а-51, 53/23-.
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 592, 1081, 6661
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки
Куліша 2-4; Набережна 1-2, 3-27; Олімпійська(ПулюяІ,Червоноармійська) 4; Паркова(Гошкевича В,Самарця) 1-25, 27, 29, 33, 38; Поштова 1-8А; Софіївська(ГірникаО,Комунарів) 1-26, 28/1-28/2, 32, 40, б/н; ВеликаСадова(Радянська) 1-13А, 15-22, 24-38, 48, 52, 59-74, 75-83, 88, 90, б/н; Параходна(Енгельса) 2 А-28, б/н; Центральна(Пролетарська) 42, 44, 52-87, 89-97, 114; Гвардійська 17-23, 25-33, 35-96, 98, 100-103, 104-107Б, 110-114, 118-119, 123, 135, 190, біля будинку №27, б/н; Морський 1-27; 11км а/д Херсон-Джанкой-Феодосія-Керч -; Конка річка б/н; Центральний ринок б/н; Першотравнева 0-223; Річна(ТелігиО,Островського) 1-51; Березня8 3-47; Івана Мазепи(Інтернаціональна) 1-69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82-82А, 84, 86-88; Чернишевського 3-16; Кузнечний 2-17; Піщаний 3-12; Спортивний 3-27; Санаторний 23; Мельничний 1-21, б/н; ВасиляСимоненка(Комсомольський) 1-6; Корабельний 1-5; Маркуцин берег 2-6; Військовий 1-17; Гвардійський 1-59; Лодочний 1-13; Театральний 2-8; Крилова 0-58-А, 59-71, 72-167, 167А, 173--; Житлоселище 3-3-б, біля будинку №1, б/н; Миру 3а; Пристанський 1-3, 5-11
в т.ч. пром.: 21, 23, 24, 29, 33, 47, 57, 58, 69, 78, 90, 123, 151, 170, 174, 182, 205, 212, 215, 217, 220, 246, 295, 307, 386, 410, 427, 448, 452, 460, 503, 512, 539, 557, 565, 587, 598, 602, 616, 637, 643, 649, 684, 688, 697, 700, 703, 710, 724, 736, 781, 825, 829, 834, 837, 841, 848, 855, 873, 874, 878, 887, 890, 913, 914, 920, 924, 934, 943, 957, 961, 982, 989, 998, 1012, 1477, 1478
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:20 по 16:30
Херсонські МЕМ Зеленівка:
Виноградний 1-6; Дальній 5; Каштанова 7-20, 28, 35-36, 44-48, 56-57; Некрасова 31, 35, 72
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ з 14:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Горького 1-3, 9, 17, 21-25, 29, 31, 37, 40, 45-46
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-167 Л-1 Рогачик з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері, Набережна 1-19, 21-256; Козачі Лагері, Покровська(Комсомольська) 1-231; Козачі Лагері, Маяковського 1-19, 21, 25; Козачі Лагері, Матросова 1-б/н; Козачі Лагері, Панфілова 1-12; Козачі Лагері, Горького пров 2-6; Козачі Лагері, Лікарський(Кірова) 1-21; Козачі Лагері, Дружби 1-15; Козачі Лагері, Чернишевського 1-13; Козачі Лагері, ОлександраКостини(Чапаєва) 1-18; Козачі Лагері, Шкільна 0-207, 209-239, 245-255; Козачі Лагері, Кошовий(Комунарів) 1-6; Козачі Лагері, Молодіжна 10; Козачі Лагері, Пушкіна 1-13; Козачі Лагері, Мічуріна 1-226б, 228, 230-264, б/н; Козачі Лагері, Садова 0-184; Козачі Лагері, Першотравнева 0-111; Козачі Лагері, Шевченка 1-215; Козачі Лагері, ФедораЛозенка(Щорса ) 1-20; Козачі Лагері, Гагаріна 1-4; Козачі Лагері, Спортивний 1-8; Козачі Лагері, Черемхова(Радянська) 0-70; Козачі Лагері, Зелений(Дзержинського) 1-33; Козачі Лагері, Миру 1-29; Козачі Лагері, Пролетарська 1-б/н; Козачі Лагері, Кринківський(Октябрьський) 1-15; Козачі Лагері, Сонячний (Червоноармійський) 1-16; Козачі Лагері, Тітова 1-6; Козачі Лагері, ОлегаГребінського(Котовського) 0-10; Козачі Лагері, Виноградна 0-56; Козачі Лагері, Каховська 0-27; Козачі Лагері, Олешківська 3-123; Козачі Лагері, Молодіжний 2-12; Козачі Лагері, Аптечний 1-2; Козачі Лагері, Робоча 0-15; Козачі Лагері, Козацький 0; Козачі Лагері, Український 0-84 А; Козачі Лагері, Лісна 1-8; Козачі Лагері, ЯрославаСінька(Піонерський) 2-4; Козачі Лагері, Березня8 1-2; Козачі Лагері, Кримський 0-10; Козачі Лагері, Кримська 15-22; Козачі Лагері, Хутір Кудасово 0-б/н; Козачі Лагері, Квіткова 6; Козачі Лагері, Лісовий 6; Козачі Лагері, Артезіанська свердловина Б/Н; Козачі Лагері, Кірова 10 А; Козачі Лагері, Матросова/Мічуріна 4a-б/н; Козачі Лагері, Територія Козачелагерської С/Р БУД. МАЙД.; Козачі Лагері, Козачелагерська С/Р (за межами населенного пун б/н; Козачі Лагері, Землі Козачелагерської с-ради б/н, госпприм для збер. с/г інв.; Козачі Лагері, Сілевозний (Пролетарський) 2-4; Козачі Лагері, Горького 1; адміністративні межі Козачелагерської с/р, земельна ділянка 0
в т.ч. пром.: 18, 21, 40, 149, 264, 274, 275, 288, 292, 320, 357, 384, 401, 410, 417, 422, 425, 462, 485, 521, 531, 572, 605, 607, 617, 665, 692, 714, 762, 825, 854, 865, 874, 916, 923, 926, 929, 962, 966
Поточний ремонт ПС 35 кВ з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань:
Ленiна 16
Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Новодмитрiвка:
Шкільна 11
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері, Набережна 20А; Козачі Лагері, Маяковського 20, 22; Козачі Лагері, Шкільна 208; Козачі Лагері, Мічуріна 227, 229, 266-346; Козачі Лагері, Лісна 0; Кринки, ВишніО 0-213, 214-СОТ "МЕДТЕХНИК"; Кринки, Сосновий Бор 0-б/н; Кринки, УкраїнкиЛ 0-17; Кринки, Рибальський 1-3; Кринки, Абрикосова 2-15; Кринки, Прибрежний 1-10; Кринки, Бєлова 2-9; Кринки, Дільниця 349/3; Кринки, Дачна 63-б/н; Підстепне, Першотравнева 1-134; Кринки, Козачелагерська 17; Козачі Лагері, СТ"Медтехнік" 6; Козачі Лагері, СТ "Енергія" 146-274; Підстепне, Незалежності(Жовтнева) 1-84; Підстепне, Виноградний 0-12; Підстепне, Підлісна 1-27; Підстепне, Західна 0-22; Підстепне, Шкільна 1-11; Підстепне, Луговий 0-3; Підстепне, Молодіжна 2-26; Підстепне, Садова 1; Піщанівка, Шкільна 1-14; Піщанівка, Молодіжна 1-22А; Піщанівка, Східний 1-19; Піщанівка, Першотравнева 1-45; Піщанівка, Набережна 1-45 А; Піщанівка, Підлісна 1-22; Піщанівка, Перемоги 1-46; Піщанівка, Виноградна 0-14; Піщанівка, Зелений 0-9; Піщанівка, Катерини Білокур (Жовтневий) 1-*; Піщанівка, Садовий 0-4; Піщанівка, Філіпових 7-9; Піщанівка, Лугова 0; Саги, Козацький Шлях (Жовтнева) 12; Піщанівка, Луговий 0-6; Підстепне, Озерна 75; Кринки, Таврійська 1; Кринки, Корсунська 14-28; Кринки, ТОВ Медтехнік 0; Підстепне, Виноградна 4-8; Козачі Лагері, Дніпровське Лісництво 1; Кринки, Землі К.Лагерської с/р 11-б/н; Козачі Лагері, Землі Козачелагерської с-ради б/н; Піщанівка, Землі Підстепенської с-ради б/н; Землі Підстепенської с/р, Землі Підстепенської с/р .; Підстепне, Західний 1-5; Кринки, Прибрежна 2; адміністративні межі Козачелагерської с/р, земельна ділянка 6525081500:09:166:0003
в т.ч. пром.: 16, 21, 31, 56, 89, 149, 162, 164, 229, 230, 231, 248, 258, 259, 262, 263, 266, 268, 269, 272, 273, 279, 301, 303, 405, 430, 454, 488, 541, 611, 718, 825, 828, 874, 922, 927, 951, 1006, 1028
Поточний ремонт ПС 35 кВ з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка: Шкільний провулок 1-4; Першокостянтинівка: Садова 1-12А, 16-32, 34-40, 42-62, 64-66; Першокостянтинівка: Степова 1-62; Першокостянтинівка: Будівельників 1-4, 6-48, 50-59, 63-неиз; Першокостянтинівка: Тимошенко 1-47, 50-неиз; Першокостянтинівка: Миру 1-22, 24-43, неиз; Першокостянтинівка: Візгіна 1, 3-38, 39-неиз; Першокостянтинівка: Свободи (Радянської Армії) 1-12, 15-б/н; Першокостянтинівка: Нова 1А-64, 67-б/н; Першокостянтинівка: Перекопська 1-19; Першокостянтинівка: Сивашська 1-4, 6-12, 14-б/н; Першокостянтинівка: Толбухіна 0-58, 60-б/н; Першокостянтинівка: Весела (Радянська) 1-5, 8-17; Першокостянтинівка: Чаплинська 1-2; Григорівка: Садова 1-неиз; Григорівка: Суворова 1-41, 46-56; Григорівка: Горького 0-неиз; Григорівка: Молодіжна 2-19, 21-25, 27-59; Григорівка: Толстого 1-38; Григорівка: Шкільна (Піонерська) 1-9, 11-21, 23-49; Григорівка: Пушкіна 0-14, 16, 18-42; Григорівка: Урожайна 1-7, 10-б/н; Григорівка: Паркова (Калініна) 1-5, 7-54; Григорівка: Чехова 1-6, 8-32; Григорівка: Кузнечна 2, 5-16, 18-47, 51-неиз; Григорівка: Кутузова 3-8, 11-55; Григорівка: Таврійська (Комсомольська) 1-15, 16А-неиз; Григорівка: Камінського 1, 3-30, 32-46; Григорівка: Ушакова 3-17, 19-41, 43-46; Григорівка: Новікова 1-неиз; Григорівка: Миру провулок 1-4, 5-неиз; Павлівка: Присивашська 1-13, 17, 21-23, 26, 30-32, 35-36, 38, 51, 58-59, 64, 80; Павлівка: Терешкової 1-2, 6-19, 22-44; Павлівка: Першотравнева 0-68; Павлівка: Урожайна (Дзержинського) 1-3, 13-17, 19-20, 22-45, 47-52; Павлівка: Асканійська 1-7, 9-11, 14-17; Павлівка: Нова 1-6, 8-20, 22-26, 28-38, 41-48; Павлівка: Жовтнева 0, 2-27, 32-34, 37-41, 44; Павлівка: Запорізька 0-13, 15-24; Павлівка: Шкільна 1-39; Павлівка: Каштанова (Радянська) 1, 2А-44; Павлівка: Садова (Ватутіна) 1-32, 34-39; Павлівка: Кримська 0-27, 29-34, 36-37, 40-50; Павлівка: Горохова 0-35; Павлівка: Миру (Леніна) 0-24; Павлівка: Гирського 1-43; Григорівка: Невідома 0; Першокостянтинівка: За межами населенного пункту 0; Першокостянтинівка: Невідомо 0; Григорівка: провулок Виноградний 11; Нововолодимирівка: Гирського 29
в т.ч. пром.: 384, 387, 407, 421, 436, 443, 464, 500, 514, 614, 631, 635, 646, 647, 651, 653, 672, 678, 695, 698, 745, 786, 812, 860, 874, 880, 908, 956, 973, 11115
Поточний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Степанівка:
. .; Водопровідна 0-2, 2А-30; Зелена 1-3, 5-6, 8-67; Лікувальна 1-.; Музиківська 0-16А; Нова 2; Підхозна 6; Планетна 1-28, 30; Поштова 1-3, 4/2; Ракетна 1-37; Шкільна 1-13А, 15-21, 23, 25-29, 31-36, 38-45, 47-56, 58-58А, 60-65, 67, 69-73
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 591, 5741, 20741
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Степанівка:
. .; Больничний 6; Виноградна 36; Вишнева 0-16А; Водопровідна 0-2, 2А-30; Вузький 1-16А; Горіхова 1-9, 10-13, 14А-15, 17-21, 23, 25, 27А, 29; Джона Говарда 1-5, 7-9, 11, 13, 15, 17-25, 27, 29-54, 57, 59, 61, 63; Електронний 6-8; Журби 1, 7; Заводська 9, 14; Зарічна 33, 41-45, 57-63; Зелена 1-67; Інгулецька 5, 11/5; Кам’яна 1-16; Лікарняний 0-5; Лікувальна 1-.; Літній 3, 17; Ломоносова 1-21, 23-41; Малий 1-10; Музиківська 0-16А; Нова 2; Павлова 1-35; Підхозна 6; Планетна 1-30; Поштова 1-4/2; Профспілкова 1-37; Ракетна 1-37; Торговий 1, 14, 18; Травневий 11-16; Тракторна 1А-5, 6-19; Христича 26А, 36/2-36А, 50А, 54; Христича/пров.Електронний 18/5; Шкільна 0-13А, 15-21, 23, 25-29, 31-90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 591, 621, 629, 2719, 4523, 5741, 6314, 20014, 20106, 20148, 20161, 20390, 20603, 20649, 20719, 20741
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Кучерявоволодимирівка
Леніна (Шкільна) 91-91 б
в т.ч. пром.: 789, 794
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове
Олешківська(Маяковського) 2-42; Частника 46; Степова 1-зем.діл.12
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 11:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Тарасівка
Магістральна 1-21; Весела 0-Б/Н; Литвиненка (Комсомольська) 1-62
в т.ч. пром.: 115
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 11:00 по 13:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Брилівка
Південна 4/1; Дружби 2, 4, 6, 8, 10, 12-13, 14-53; Центральна (Горького) 2; Весняна (МарксаК) 1А-10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-52; Північний 0-1А, 3-4/1, 4А-15; Робочий 1-16; Молодіжний 1-16; Шевченка 1-8; Будівельна 1-13, 16-б/н; Елеваторна (Червонознамена) 1-ГАРАЖ; Меліораторів 10А; Першотравнева 37, 39, 41, 62; Промистлова (Червоноармійська) 20; Елеваторна (Червонопрапорна) 0-1
в т.ч. пром.: 69, 375, 401, 506, 673, 699, 723, 779, 876, 939, 979
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Брилівка
Вишнева (Радянська) 0-пожежне ДЕПО; Пушкіна 1-9; Південна 1-4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Космонавтів 1-48; Залізнична 1-3; Соняшний 2-4; Привокзальна 0-37; Іскри пров 1-4; Луний 1--; Новоселівська 1-9; 8 Березня 1-17; Ліпая 1-2; Степова 4, 8; Дніпровська 2-62; Новокиївська 6-12; Мирний 1-5
в т.ч. пром.: 60, 69, 107, 579, 699, 902
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 15:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка
Леніна 69, 71, 73, 75, 77, 79-88, 91-113, 115-121, 123, 125, 127, 129, 131, 133-135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153-155, 159; Учбова 40-46, 49-50; Центральна 152по 98
в т.ч. пром.: 34, 997
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри, 30 років Перемоги 1-7, 8-34, 37; Новокаїри, Садова (50 років СРСР) 1-12, 14-40; Новокаїри, Бархутова 1-11, 13-22, 24-63А, 66-возле ТП-391а, ТП-124; Новокаїри, Гагаріна 1-13; Новокаїри, Українська (Дзержинського) 1, 3-28, 30, 32, 35; Новокаїри, Зелена 1-11, 13-33, 35-42, 44-83; Новокаїри, Набережна 0-27; Новокаїри, Степова 1-14, 16-22, 24-б/н; Новокаїри, Шевченка 1-7, 9-24; Новокаїри, Невідома 0; Новокаїри, Ювілейна 1-44; Республіканець, 2-а вулиця 1а-5; Республіканець, КуликаІ 1-4, 5-6; Республіканець, Запоріжзька 2-6, 7-б/н; Республіканець, Молодіжна 1-19, 20-39; Республіканець, Радянська 1-7, 8-36; Республіканець, Невідома 0-б/н; Республіканець, Берегова зона 1; ШиловаБалка, р-н Шилової Балки 0; Новокаїри, р-н Центра біля ТП-124 1, 2а; Новокаїри, р-н НКаїрської балки ТП-110а 1; Новокаїри, в сторону ТП-129 ТП-129; Новокаїри, Біля ТП-12А 1; Новокаїри, квартал 24 б/н
в т.ч. пром.: 673, 677, 7108, 7128, 7191, 7284, 7293, 7437, 7448, 7572, 7675, 7768
Поточний ремонт ПС 35 кВ з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Бурзи 104А, 130; Лавреньова 2; Фонтанна 122, 122а
в т.ч. пром.: 527
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Бурзи 112-122Б; БогунаІвана(Ілліча ) 91-93а, в районі будинку №93, Лавренева; Комкова 130Б, 130В-132, 132А-132Б; Лавреньова 1, Ілліча; Фінансистів 2-2А, 9, 12-15А, 17-19, 27/15Б-41, 45-55; Фонтанна 30, 38, 57, 78-82, 93-118; Лавреньова/Фінансистів в районі будинку №93
в т.ч. пром.: 131, 592, 1100, 2236, 2445, 2719, 4026, 4982, 5166, 5511, 5925
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Станіслав: Яружна 3-7; Олександрівка: Гагаріна 4, 45-68, .; Олександрівка: Гомана 1-28; Олександрівка: Князєва 39; Станіслав: Нова 1-9; Олександрівка: Кооперативна 1, 3-58; Олександрівка: Лиманська 1-43; Олександрівка: Спортивний 1-6; Олександрівка: ХарькоД 39, 41, 45, 47, 51, 53-58, 60-65, 68-80, 82; Станіслав: 200років Станіславу 0-149; Станіслав: Миру(25з’їзду КПРС) 1-74; Станіслав: Смутченка 1-72; Станіслав: Березня8 1-20; Станіслав: Аптечний 1-26; Станіслав: Базарна 1-б/н; Станіслав: Білозерське 1-101; Станіслав: Берегова 1-57; Станіслав: Лікарняний 1-6; Станіслав: Вінницька 1-48; Станіслав: Виноградна 1-21; Станіслав: Вишнева 2-21; Станіслав: Східна 2-16; Станіслав: Гагаріна 1-11; Станіслав: Гомельська 1-12; Станіслав: Гвардійська 1-60; Станіслав: Голобородька 0-2, 4-б/н; Станіслав: Дніпровська 1-26; Станіслав: Херсонська(МарксаК) 1, 3-53; Станіслав: Карпоухова 1-4, 6-10; Станіслав: Покровська(Колгоспна) 1А-258; Станіслав: Українська(Комсомольська) 1-33, 35-65; Станіслав: Комунальна 1-17; Станіслав: Культурна 1-38, 40-43; Станіслав: Бригиди 1-7; Станіслав: УкраїнкиЛ 1-43; Станіслав: Свободи(Леніна) 1-32а, 34-б/н; Станіслав: Лиманська 0-51; Станіслав: Меліоративна 1-10; Станіслав: Молодіжна 2-5; Станіслав: Молочна 1-46; Станіслав: Соборна(Жовтневої революції) 0-115; Станіслав: Таврійська(Піонерська) 1-37; Станіслав: Пляжна 2-14, 16-18; Станіслав: 40років Перемоги 1-90; Станіслав: Пушкіна 1-,; Станіслав: Річний 1-22; Станіслав: Робоча 1-39; Станіслав: Рибальчий 1-13; Станіслав: Сітова 1-17; Станіслав: Південна(Радгоспна) 1, 3-.; Станіслав: Спортивна 2-6, 8-66; Станіслав: Стадіонна 1а-8, 10-39; Станіслав: Степова 1-,; Станіслав: Будівельна 1-62; Станіслав: Театральна 1-20; Станіслав: Тихий 1-42; Станіслав: Торговий 1-18; Станіслав: Сонька Сергія Морпіха (Флотська) 1-58; Станіслав: Шевченка 1А-101; Станіслав: Шкільний 1-6; Станіслав: Ювілейна 1-38; Станіслав: Профспілковий 1-4; Станіслав: Григор’єва 1-28; Станіслав: . .-б/н; Станіслав: Вишневий 2; Олександрівка: Миру(Леніна) 2-6, 70; Олександрівка: . .; Олександрівка: Центральна(Комсомольська) 55; Станіслав: Балкова 2; Станіслав: Свободи, Покровська, Смутченко та пров.Річного .; Станіслав: Свободи, Покровська, Гвардійська та Робоча .; Станіслав: Свободи, Культурна, Голобородька та Карпоухова .; Станіслав: 200 років Станіславу та Вінницька .; Станіслав: Свободи, 200 років Станіславу, Культурна, Собо .; Олександрівка: Лиманська, Кооперативна, Гагаріна, Д.Харько, Миру .; Станіслав: Херсонська/40 років Перемоги/Профспілковий/Нова б/н; Станіслав: Білозерське/Херсонська/Нова/Виноградна б/н
в т.ч. пром.: 629, 3996, 5281, 5546, 5680, 5689, 5816, 5988, 6166, 6251, 6526, 6599, 11116, 20018, 20056, 20063, 20084, 20091, 20095, 20096, 20126, 20226, 20315, 20353, 20388, 20482, 20495, 20523, 20533, 20536, 20662, 20693, 20699, 20704, 20739, 20752, 20761, 20767, 20771, 20792, 20796, 20853, 20860, 20861, 20890, 20892, 20894, 20896, 20944, 20951, 20952, 21001, 21010, 21024, 21037
Поточний ремонт ПС 35 кВ з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка:
Степова 0, 17, 19-25, 27-64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1166, 6234
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 Горностаевка з 09:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 3, 11, 107а, 111-111А, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131-133, 135, 137-143, 145-171, 173-175-185А, 193, б/н, в районі буд.№111; Проточний 1-25, 29-41, 45-97; Острівське 36а-., (Гідропарк)
в т.ч. пром.: 592, 595, 975, 1095, 4684, 4912, 5253, 5573, 5957, 6365, 6491
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки
Гвардійська 150; Крилова 169-169 А; Житлоселище 0, 2
в т.ч. пром.: 295, 327, 373, 557, 835, 989
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 1-1А, 2, 3-6А, 9-16А, 17, 18-33А, 35, 37, 39-43, 45, 47, 49, 51, 53-53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75-75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89-89А, 91, 93, 95, 97-97А, 99-99А, 101, 103, 105, 107-107а; Гідропарк .
в т.ч. пром.: 125, 273, 438, 591, 1973, 5245, 6369
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 2а
в т.ч. пром.: 5585
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 34
в т.ч. пром.: 647
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери
Ушакова 1, 8, 10-48; Степова 34-35, 42-51; Лебедина (Жовтнева) 1, 3-5, 7-11, 13-26, 28-49; Будівельників 18, 20-21; КТП в полі траса Чулаківка Бехтери 12 км б/н
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино
Травня1 1-9, 11; Польова (40 років Перемоги) 1-55; Бериславська 0-8, 10а-12а; Південна (Видригана) 1-2, 4-5, 8-9, 12, 14-18, 21-29; Гагаріна 1-2А, 3А-7, 9-19; Вишнева (Комарова) 0-2, 5-6, 8-25; Миру 1, 2-21; Горіхова (Комсомольська) 1-12, 14-15, 16-22; Молодіжна 2-12; Нова 1-19, 21-23; Новоселів 1-16, 18-26, 30-54; Провулок 0; Широка (Піонерська) 1-12, 14.-16, 18-28; Пришкільна 1-15; Степова 0-5, 7-14; Українська (Чапаєва) 1-8, 10-25, 27; Шевченка 1-2, 4-12, 14-20, 22-27; Поштова (Щорса) 1-16, 18-21; Яновського 1-12, 15-20; Невідома 0
в т.ч. пром.: 673, 743, 7108, 7146, 7293, 7448, 7487, 7675
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Балашово
Рєзніка 0, 27Н; Тавричеська 1Н-4Н, 6Н-8Н; Степова 2Н-9; Новоселів 1, 3Н-Н
в т.ч. пром.: 663
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 12:00
Херсонські МЕМ Херсон
200-річчя Херсона 41а, 41А, 43, в районі будинку №41а
в т.ч. пром.: 442, 502, 1616, 4279, 4781, 5398, 5490, 5613, 5863, 6222, 6241
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
200-річчя Херсона 41а, 41А, 43, в районі будинку №41а
в т.ч. пром.: 442, 502, 1616, 4279, 4781, 5398, 5490, 5613, 5863, 6222, 6241
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Підстепне
Першотравнева 27Б, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57-62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80-90; Виноградний 0, 2-3, 5-12; Шкільна 1-11; Луговий 0-3; Молодіжна 2-26; Садова 1; Виноградна 4-8
в т.ч. пром.: 825
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 12:00
Херсонські МЕМ Херсон
200-річчя Херсона 41а, 43
в т.ч. пром.: 297, 629, 807, 1627, 1678, 2832, 3760, 3786, 3941, 4446, 5717
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Солонці
Зарічна 35, 37, 39, 41, 43 А, 45, 47, 49, 51, 53, 53А-53 Б, 55, 57-59, 61-67А, 69-75, 77-87, 88, 89 А-90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114 А, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134; Соняшний 0-1; Молодіжна 6, 8-10; Польовий 1-10; Козацький 2-8; Срібний Ключ 0-9; Ювілейна 8; Джерельний 1-14; Веселковий 0-5; Південний 1; Виноградна 6
в т.ч. пром.: 18, 167
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна, Хмельницького Богдана 0-5, 7, 9-10, 14-Б/н; Ясна Поляна, Пушкіна 0-19; Ясна Поляна, Садова 0-2, 5-13, 16-17, 24-35; Ясна Поляна, Польового пров 1; Ясна Поляна, Шкільна 7; Громівка, 5 км на схід від с. Ясна Поляна 0; Ясна Поляна, Степова 1
в т.ч. пром.: 1460, 1826, 1988
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:52 по 15:17
Іванівський РЕЗ і ЕМ Балашово
Радянська 25, 29Н-30, 31Н-35Н, 38Н-48, 51, 52Н, 53Н-54Н, 56Н-57Н, 60Н, 61Н, 64Н, 67Н-71, 75Н-85Н
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
40років Жовтня 138-138Г, 140-140А, 142, 148-148/2, 148Б, 148В, 185В, 187А, 197-201; Говорова 2-83; Панфілова 1-18; Пархоменка 3, 5, 7, 9, 11, 13-15, 17-18; Перекопська 197-197/2, 199; Поповича 4-13, 17, 40 років Жовтня-185; Залізняка Партизана(Теплоенергетиків) 2-4, 10, 12, 14; Поповича/Університетська б/н
в т.ч. пром.: 1223, 1724, 3388, 4117
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке
Горіховий(Жовтневий) 1-17; Меліораторів 7; Мира 5, 7; Залізнична 1-17, 18-34А, 40-60, б/н; Вишнева 9; Сонячна(Ворошилова) 2-68а, 70-90а, 92а-104, 106-122; Шевченко 0, 16, 18-18-А, 20-20а, 22-28, 28А-48, 49а-80, 82а-85, 87-132, 132А, 134а-154а, б/н; Квітнева(Кірова) 1-43, 45-99, б/н; Грушевського(Островського) 1-10, 11-45; Польова 31, 37-42, 42 - А-52, 55-60, 62-64, 66-Б/н; Суворова 4-19, 21-28, 30-50; Гоголя 0-32, 42, 44, 46, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81-101, 102-110, 112-126, б/н; 40 Років Перемоги 1-13, 15-18, 20-26; Сквозний 3-15; Пролетарська 1-19, 20А-67; Вишнева(Дзержинського) 14а; Матросова 8, 10-12; Толбухіна 7; Калинова(Калініна) 3-64, 103-130; Соборна(Леніна) 2б, 2Б/1, 2-з, 148-174/2, Б/Н; Космонавтів 1, 5-43, 48-92, б/н; Каштанова(Радянська) 0, 37, 43, 45, 47, 49, 51-110, Б/Н; Безроднього 15-16, 18-47, 49-67, 70-93а, 94а-100, 100А-116, 116а-122, 124, 125а-153, 155, б/н; 60РоківПеремоги(60РоківСССР) 1-34; Затишна(Комсомольська) 1-41; Виноградна(Куйбишева) 1-63, б/н; Степова 1-33; БілошкуриМІ 14; Каштанова 0, 60-92; Новотроїцька селищна рада 0
в т.ч. пром.: 1410, 1415, 1434, 1445, 1528, 1531, 1549, 1577, 1584, 1645, 1678, 1679, 1713, 1741, 1769, 1785, 1794, 1802, 1813, 1836, 1849, 1864, 1874, 1885, 1921, 1930, 1953, 2011, 2025, 2038, 2042, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:02 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Березня8 4; Берислав, Центральна(Леніна) 0; Бургунка, Травня1 2-15, 18; Бургунка, Гагаріна 1-2, 4-50, 51-60, 62-77; Бургунка, Садова 1-6, 8-58; Бургунка, Виноградний 1-8; Бургунка, Молодіжна(Жовтнева) 1, 1 Б-3, 5-21, 25-31, возле ТП-59; Бургунка, Комарова 0-35, 36 А-56; Бургунка, Кулика 0-31; Бургунка, Набережна 0-39; Бургунка, Центральна(Леніна) 1-26, 30-44, 48-б/н; Бургунка, Нова 1-2, 4-24, 26-42; Бургунка, Терешкової 1, 3-13; Бургунка, Шкільний 1-19; Бургунка, ШевченкаТ(Щорса) 1-18, 20-29; Бургунка, Рідненька(Фрунзе) 1-18; Бургунка, Чапаєва(Чапаєва) 1-2А, 4-10; Бургунка, Невідома 0; Раківка, Невідома 0; ШевченкоТ, Невідома 0; Таврійськ, Вокзальна 82; Бургунка, Берегова зона біля ТП-271А 2; Бургунка, Зарічна(Енгельса) 11
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7125, 7130, 7242, 7293, 7308, 7423, 7448, 7549, 7675
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка:
Жовтнева 1-11, 13-30, 32-44, 46, 49-56, 58-70; Молодіжна(50 років Жовтня) 1-2, 4, 6-22, 24-62; Набережна 12, 14, 17-21
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-244 Воронцовка з 09:13 по 11:55
Каховський РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна:
Хачкаляна 0, 10-12, 14-16, 18-37
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-1 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна:
Без назви 0; Хачкаляна 1-9, 13, 17, КТП-181
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4699
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-181 Л-2 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози
Свердлова 52, 54, 56, 62, 64, 66, 70-72, 74, 76-78, 80А-88, 90-94; Шевченко 64
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Березня8 2-31, 33-39, 41-2-60; Вільна 1-19; Квіткова(Комсомольська) 1-70; Молодіжна 11А-46, 48-60; Об’їздна 0-1, 2, 4, 8, 13-15, 17-20, КТП-55; Осіння(Жовтнева) 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142-169, 171-176, 178-219; Партизанська 98, 100, 102, 104, 106А, 110-112, 114, 116-125, 129, 133, 135, 137, 139-141, 143; Південна 0-2, 6A-6А, 12; Першотравнева 157-158, 161-194; Покровська(Леніна) 201, 206, 210-235, 237-265-А, 267-278, 280, 282; Садова 1-12; Шевченка 177-189, 191-273, 275-286
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1072, 1126, 1137, 1183, 4650, 6282, 6290, 6312
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-274 от Р-18, Р-49 до Р-115 з 08:55
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Березня8 2-31, 33-39, 41-2-60; Вільна 1-19; Квіткова(Комсомольська) 1-43; Молодіжна 11А-46, 48-60; Об’їздна 0; Партизанська 98, 100, 102, 104, 106А, 110-112, 114, 116-125, 127, 129, 131-133, 135, 137, 139-141, 143; Покровська(Леніна) 201; Садова 1-3; Шевченка 175, 177-206, 208
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1126, 6312
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-53 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Семіхатки
Горького 51, 52, 54, 56, 58-58а, 60, 62, 64, 66
в т.ч. пром.: 1254, 1258
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ
Курасова 1, 4а-4А
в т.ч. пром.: 4823, 4995
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон, Української Армії(Червоноармійська) ринок; Комишани, Широка(Червоноармійська) 11, 13-14, 14В, 16, 18, 20, 22, 24, .; Комишани, Кооперативна 13Б, 15, 20, 22-22А; Комишани, Крилова 2В, 4А, 24; Комишани, Центральна(Радянська) 77; Комишани, Поштовий 2; Комишани, Радянська/Червоноармійська б/н
в т.ч. пром.: 2517, 3057, 6327
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Воскресенське:

Зернотоківська 1; 9-го травня 3-4, 6-7, 9, 13-15, 17-18, 20, 25, 28, 36; Гоголя 1-2, 4-7, 10-13, 16-21, 23-27; Західна 1-б/н; Комарова 1-7, 13-21; Красноармійська ( Миру ) 1-5, 7, 9-13, 15, 17-18, 20, 25-36; Новоселов 1, 3-13, 15-17, 19, 21, 23-25, 27-30, 32-б/н; пров.Південний 1, 3-8; Пушкіна 1-2, 4-7, 9\1-12, 15-27, 31; Центральна 2-9

Двійне:

40 Років перемоги 1-10, 12, 14-17, 19-21, 24, 30-32; 9 Січня 0, 2-12, 14-19; Вишнева 8-16, 22-30; Зерноточна 2-б/н; Космонавтів 3, 5-12, 14, 16, 20-29, 31, 33-39; Мира 1-2, 4-5, 7-8, 13-14, 17, 21; Молодіжна 6, 9-21, 25-27; Перемоги 27; Рабочая 2-5, 7-9, 11-13, 17-20, 22, 28, 31-32; Садова 1-7, 10-17; Солідарна 1, 3-9, 12, 17-18, 21

Ковильне:

Асканийская 4, 10, 21-23, 25-30, 32-38; Вишневая 2-7, 10, 13-16; Мира 1, 4, 6, 8-12, 18-б/н; Перемоги 1, 3, 5-10, 12-24, 26-29; Торгова 3, 10-18; Цветочная 4-5, 7-13, 16-17, 19, 22; Южная 1-2, 4, 9, 11-13, 16-23, 26-29, 31, 34

Чкалово:

Автодорога Херсон-Н.Каховка-Генічеськ 140+600 км,142+500; Березня8 1-18, 20-64; Гагаріна 2-10, 12-21/1, 22-24, 27-б/н; дом 16/1 16\1; дом 16/3 16\3-кв.6; дом 36 36; дом 37 37; дом 38 38; дом 60 60; дом 62 62; дом 63 0; Дом 68 68; Жовтнева ( Залізнична ) 2, 4-7, 9-14, 15а-33, 35-37, 39-54, 58; Центральна 1-9/4, 12-б/н; Зелена 1-38, 42-66, 70-94, б/н; Красногвардійська ( Шевченка ) 1-3, 5-14; Леніна ( Сонячна ) 1-16, 17-18; Лінійна 1, 4-34, 40; Матросова 1-10; Нова 2-11, 15, 19-25; Першотравнева 1-2, 4, 5-а-15, 17-18, 20-22, 24-31, 33-34, 36-42, 44-58, 61-63, 67, 71-75; Південа 2, 2 Б-4, 8-24, 28-32, 36-40, 44-54, 58-60; Північна 1, 3-14; П-Морозова 3-8, 10, 13, 15-16; Поштова 2-42, 46-Б/Н; Радянська ( Таврійська ) 1/2-1/3, 2-3/3, 4/1-6/1, 6/3-6/4, 7/1-10, 11-12/3, 13-21; Садова 1-14, 16-27; Спортивна 1а-10; Спутника 1-24; Степова 1-36, 38-43, 45-52, 54-69; Таврійська 20; Чкалова 1-23, 27-б/н; Шкільна 1-1/7, 3-27

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1412, 1421, 1470, 1482, 1485, 1505, 1511, 1526, 1543, 1588, 1593, 1603, 1654, 1680, 1693, 1706, 1723, 1749, 1778, 1786, 1795, 1802, 1828, 1832, 1849, 1857, 1906, 1909, 1936, 1948, 1953, 1961, 2040, 2050, 2054, 11115
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Чкалове" 1Т з 09:58 по 15:14
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Воскресенське:

Зернотоківська 1; 9-го травня 3-4, 6-7, 9, 13-15, 17-18, 20, 25, 28, 36; Гоголя 1-2, 4-7, 10-13, 16-21, 23-27; Західна 1-б/н; Комарова 1-7, 13-21; Красноармійська ( Миру ) 1-5, 7, 9-13, 15, 17-18, 20, 25-36; Новоселов 1, 3-13, 15-17, 19, 21, 23-25, 27-30, 32-б/н; пров.Південний 1, 3-8; Пушкіна 1-2, 4-7, 9\1-12, 15-27, 31; Центральна 2-9

Двійне:

40 Років перемоги 1-10, 12, 14-17, 19-21, 24, 30-32; 9 Січня 0, 2-12, 14-19; Вишнева 8-16, 22-30; Зерноточна 2-б/н; Космонавтів 3, 5-12, 14, 16, 20-29, 31, 33-39; Мира 1-2, 4-5, 7-8, 13-14, 17, 21; Молодіжна 6, 9-21, 25-27; Перемоги 27; Рабочая 2-5, 7-9, 11-13, 17-20, 22, 28, 31-32; Садова 1-7, 10-17; Солідарна 1, 3-9, 12, 17-18, 21

Ковильне:

Асканийская 4, 10, 21-23, 25-30, 32-38; Вишневая 2-7, 10, 13-16; Мира 1, 4, 6, 8-12, 18-б/н; Перемоги 1, 3, 5-10, 12-24, 26-29; Торгова 3, 10-18; Цветочная 4-5, 7-13, 16-17, 19, 22; Южная 1-2, 4, 9, 11-13, 16-23, 26-29, 31, 34

Чкалово:

Автодорога Херсон-Н.Каховка-Генічеськ 140+600 км,142+500; Березня8 1-18, 20-64; Гагаріна 2-10, 12-21/1, 22-24, 27-б/н; дом 16/1 16\1; дом 16/3 16\3-кв.6; дом 36 36; дом 37 37; дом 38 38; дом 60 60; дом 62 62; дом 63 0; Дом 68 68; Жовтнева ( Залізнична ) 2, 4-7, 9-14, 15а-33, 35-37, 39-54, 58; Центральна 1-9/4, 12-б/н; Зелена 1-38, 42-66, 70-94, б/н; Красногвардійська ( Шевченка ) 1-3, 5-14; Леніна ( Сонячна ) 1-16, 17-18; Лінійна 1, 4-34, 40; Матросова 1-10; Нова 2-11, 15, 19-25; Першотравнева 1-2, 4, 5-а-15, 17-18, 20-22, 24-31, 33-34, 36-42, 44-58, 61-63, 67, 71-75; Південа 2, 2 Б-4, 8-24, 28-32, 36-40, 44-54, 58-60; Північна 1, 3-14; П-Морозова 3-8, 10, 13, 15-16; Поштова 2-42, 46-Б/Н; Радянська ( Таврійська ) 1/2-1/3, 2-3/3, 4/1-6/1, 6/3-6/4, 7/1-10, 11-12/3, 13-21; Садова 1-14, 16-27; Спортивна 1а-10; Спутника 1-24; Степова 1-36, 38-43, 45-52, 54-69; Таврійська 20; Чкалова 1-23, 27-б/н; Шкільна 1-1/7, 3-27

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1412, 1421, 1470, 1482, 1485, 1505, 1511, 1526, 1543, 1588, 1593, 1603, 1654, 1680, 1693, 1706, 1723, 1749, 1778, 1786, 1795, 1802, 1828, 1832, 1849, 1857, 1906, 1909, 1936, 1948, 1953, 1961, 2040, 2050, 2054, 11115
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Чкалове" 1Т з 09:58 по 15:14
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя:
Степова 0, 2-5, 7-25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-168 Л-2 з 10:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка
Шевченко 1, 2-35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Квіткова 38-78, 81-90; Квіткова, Соснова, Першотравнева, Сонячна б/н; Лісова 1-15; Першотравнева 86-126; Промислова 1; Сонячний 26; Сонячна 42, 44-46, 52, 54-89; Соснова 8, 20, 28, 30-32, 34-36, 40, 42, 44-89; Тініста 1-21
Малокаховка:
Лісна 22-29; Виноградний 1А, 3, 5-9, 15, 19-20, 23, 25-27, 34-52; Вишневий (Фрунзе) 1-38; Водопровідна 1-4, 6-12, 14-19, 23, 27, 29, 61, ТЕРИТОРИЯ КОТЕЛЬНОЙ; Водопровідний 7, 9, 12-39; Дніпровська 16-38, 52-91; за Малокаховкою напроти вул. Тавріческой 0; за с. Малокаховка 1.5 км 0; Зелена 1-16, 18-82, 85-125; землі Малокаховської селищної ради буд.майдан, НІ; Каховська 4-88; Молодіжна 2-42, 48-84; Морський 3-51 "Б "; Новоселів 1-109; Південна 1-22; Піщана 7-42, 46-зем.діл. 4; Польова 2-7; Садовий 6, 13-38; Сонячний 26; Таврійська 1, 3-36, 38-66, 69-88А, 89-138; Фрунзе(Вишневий) 34; Центральний 4, 6-63; Шевченка 1-55, 58-60; Шкільна 1-14, 15А-51, 51А-53, 55-58, 60, 62, 65; Ювілейна(Фрунзе) 1-46, 48, 56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 103, 277, 312, 3403, 3493, 3640, 3709, 3783, 3789, 3810, 3854, 3874, 4260, 4427, 4437, 4438, 4485
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-93 от ТП-302 до ТП-608 з 09:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка:
Вишневий (Фрунзе) 25; Таврійська 1-57
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-144 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Скадовка, Жовтнева 0-3, 6-19; Скадовка, Гагаріна 1-23; Скадовка, Садова (Дзержинського) 1-6, 9-18, 20-28; Скадовка, Перемоги 1-24; Скадовка, Зелена (Комсомольська) 1-15; Скадовка, Таврійська 1-; Скадовка, Пушкіна 1-33; Скадовка, Урожайна (Энгельса) 2-16; Скадовка, Першотравнева 0-28; Скадовка, Піонерська 1-28, 30-39; Скадовка, Дружби (Леніна) 1-15, 18-неиз; Білоцерківка, Причорноморська 1-24; Білоцерківка, Студенська 3-48; Білоцерківка, 50 років Перемоги 1, 4-17, 20-51; Білоцерківка, Придніпровська 1-74; Скадовка, Невідома неизв.; Скадовка, Шкільна 1; Скадовка, Дружби б/н
в т.ч. пром.: 367, 407, 421, 443, 500, 689, 815, 838, 880
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Розлив
Північна 0-45; Центральна 0, 2, 4, 6, 10, 14, 16, 18-20, 22, 24, 26, 28, 30-36; . .
в т.ч. пром.: 20035, 20530
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 10:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Розлив
Центральна 1, 3, 5, 9, 11-13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29; Молодіжна 0-31
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 10:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Автомобілістів/Енергетиків 11/20
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки, ХмельницькогоБ(Стаханова) 85-91А, б/н; Олешки, Луки Балашова(Комсомольська) 40-40a; Солонці, Лиманський 1-28; Солонці, Кардашинський 1-19; Солонці, Прудний 2-14; Солонці, Соняшний 0-1; Солонці, Лісна 0-40; Солонці, Озерна 1-47; Солонці, Луговий 5-13; Солонці, Молодіжна 0-52; Солонці, Польовий 1-10; Солонці, Зарічна 0-136, 137-б/н; Солонці, Озерний 1-44; Солонці, Зелений 2-11; Солонці, Козацький 2-8; Солонці, Садовий 1-21; Солонці, Срібний Ключ 0-9; Солонці, Молодіжний 11-24; Солонці, Клиновий 1а-6; Солонці, Ювілейна 8; Солонці, Інтернаціональна 1-6; Солонці, Джерельний 1-14; Солонці, Веселковий 0-5; Солонці, Південний 1; Підлісне, Абрикосова (Комунарів) 1-11а; Підлісне, Центральна 2-16; Підлісне, Садова 1-17; Підлісне, Виноргадний 2-18; Підлісне, Військова Частина 0-А 183Б; Підлісне, Лісна 1; Солонці, Степова 12-16; Солонці, Миру 13; Солонці, Виноградна 6; Олешки, Червоноармійський 1; Олешки, землі Цюрупинської міської ради б/н; Солонці, Землі Солонцівської с/ради б/н; Підлісне, Землі Солонцівської с/ради б/н; Ліві Солонці, Озерна 12б; Підлісне, Військова 1; Підлісне, Виноградна 14; Кардашинка, Нет 0
в т.ч. пром.: 10, 18, 20, 21, 27, 67, 69, 96, 158, 167, 184, 199, 201, 206, 207, 302, 410, 474, 604, 616, 620, 752, 825, 826, 874, 967
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Автомобілістів 7; Олешківська 21-23, 31-33; Антонівська 245-253; Козацька 110/45; Енергетиків 18, 31-65; Згоди 30; Вишневий(сел.Янтарний) 20, 39А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське:
МарксаК 41, 43-52
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-45 Л-3 з 09:35 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка, Героїв України(МарксаК) 134; Дніпряни, Шевченка 147а; Дніпряни, Вишнева(МарксаК) 122, 124, 126, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 142, 148, 150, 154, 156; Дніпряни, 8 Березня 11-14, 15-17
в т.ч. пром.: 2208
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни
Вишнева(МарксаК) 01а, 03а, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131-133, 135, 137, 139, 141, 143-145, 147-149, 152-153, 155, 157-167; Садова 122, 130, 153; 8 Березня 17а-31
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ
Лисенко 81, 82, 83-100; ЯрославаМудрого(Железняка) 61-100; Котляревського 41-42, 42А-104
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
БолгаринаІ(Калініна) 0-17, 18-42А, 44; Свердлова 3А, 43А, 45-53, 55
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Гагаріна 0, 27-29, 31, 33, 37-88, 90-92, 94, 96, 98, 100; Резніченка 75, 104, 107
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-205 Л-1 Рогачик з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Корсунка
Сад возле ТП146
в т.ч. пром.: 239
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине:
Будьоного 1, 3, 7-9, 11, 21, 31, 35, 37-39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-95 Л-2 з 14:30 по 15:10
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка
Степова 1-19
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Гагаріна 1-1 А, 3-25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Янтарна 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-674 Л-1 з 08:50 по 11:40
15.8.2018
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ
Островського 0-26; Північна(Червонофлотська) 67-НЕТ; Горького 46, 48, 50-52, 54, 56, 58, 60-71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87-89; Шевченка 25, 30; Декабристів 1-14, 16-17, 20, 48 А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:20 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ
БугаєнкоО 14, 16, 19; Горького 4, 6; Шевченка 31-32, 34-49, 51, 53; Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13; Декабристів 24, 26, 28, 30-32
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:20 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ
БугаєнкоО 0-1, 2-10, 12, 25; Горького 32, 34-34А, 36, 38, 40-45, 47, 49, 53, 55, 57, 59; Декабристів 29
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:20 по 16:30
Херсонські МЕМ Сонячне, Дзержинського 1-16; Сонячне, Молодіжна 39А; Сонячне, Івасюка Володимира (Піонерська) 1-23, 25-33, 36-57; Сонячне, Робоча 1-11, 15, 19, .; Сонячне, Садова 1-7, 11А-35А, 39-.; Сонячне, Стадіонна 21; Сонячне, Центральна 1-18; Сонячне, Шкільна 15, 33, 37, 41; Сонячне, Юності 1-12; Музиківка, Степова .; Музиківка, Теплична .
в т.ч. пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ
Шевченка 24, 27, 29, 50, 52, 54-81; Космонавтів 4, 6-8, 10-21; Декабристів 15-15А, 18-19, 21-23, 25, 27, 36-44
в т.ч. пром.: 13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:20 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ
Горького 70
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:20 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камене:
Камене 3, 11, 19, 23, 29, 31-32, 34, 37, б/н; Миру 3-24; Садова 0, 4, 8, 11, 22, 32, 62-66; Степова 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200244
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-3 з 09:20 по 14:46
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Ювілейна 46-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7167, 111056
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 1Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Антипенка 155-155А, 157, 159, 161-162, 164-167, 169-192; Вишнева(Блюхера ) 58, 60, 133-201, в районі будинку №52, Космічна; Миколи Гринька(Бегми) 72/155; Нестерова в районі магазину "Універсам"
В т.ч. особ. рахунки пром.: 385, 2222, 3098, 5052, 5558
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Владичанського 0, 3, 5; Леніна 50; Чапаєва 1; Чапаєва 0, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 27Б-80; Шевченко 113; Ювілейна 0-1, 35-35А, 37-39, 41-47, 51, 55А, 57, 59, 73, 75, 77, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7011, 7083, 7110, 7172, 7179, 7203, 7207, 11990, 111000, 111008, 111038
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 2Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак, Херсонська (Леніна) 1А-2 А, 4, 7, 14, 16-16В, 20-20"Б", 22, 24, 24"В", 28, 36, біля будинку "Укртелеком", б/н; Каланчак, Шевченко 0-42, 44-67, 69-.; Каланчак, Зелений провулок 1-20, 22-б.н.; Каланчак, Зарічний провулок 2-б.н.; Каланчак, Виноградний провулок 1-12; Каланчак, Роздольний провулок 3-6, 8-16, 18; Каланчак, Запорожчука провулок 1-3, 5-.; Каланчак, Сімферопольська 1-4, 5-22, 23-35, 37а-86, 88-93, 94, 96-99, 101-119, 127-.; Каланчак, Толбухіна 2-23, 25-34, 35 А-.; Каланчак, Гагаріна 1-18, 19 А-55; Каланчак, Кримська 1-12, 15-б.н.; Каланчак, Невідома 25; за межами населеного пункту, за межами населеного пункту б/н; Каланчак, Жовтнева 1-52; Каланчак, Комсомольська 1-31; Каланчак, КуликаІ 1-33, 37-Б/Н; Каланчак, Перекопська 1-б.н.; Каланчак, Сонячний провулок 1-.; Каланчак, Південний провулок 1-13, 16-18; Каланчак, Парижська Комуна 0-11, 17-б.н.; Каланчак, Таврійська 1-8, 8А-48, 50-.; Каланчак, Пролетарська 1-8, 9А-71, 73, 75-115, 117-118; Каланчак, Тарана 0-28, 30-91, 93-102; Каланчак, Левицького 1-9, 11-13, 14 А-22, 23 А-116; Каланчак, Котляревського 1А-10 А, 12-21, 23-б/н; Каланчак, Чорноморська 1, 7-7а, б.н.; Каланчак, Калініна 2-50, 59Д, 62, б.н.; Каланчак, Чапаєва 17 А-26, 28-.; Каланчак, Каховська 0-14, 16, 18, 49-49 А, 51-б/н; Каланчак, Матросова 1-.; Каланчак, МорозоваП 1-4, 6, 9-14, 15-29; Каланчак, Робоча 1-50; Каланчак, Степовий провулок 1-7; Каланчак, УкраїнкиЛ 1-47, 49, 51, 53, 55-57, 59-65, .; Каланчак, Українська 4, 14-16, 18, 19 А-20, 22, 24-24a, 26, 28-28 А, 30А-30Б, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Каланчак, Щорса 1-44, 48-50; Каланчак, Радянська 1-11; Каланчак, Північний провулок 1-6, 9-21, 25, 27; Каланчак, Першотравневий провулок 1 А-12, 14-.; Каланчак, Крупської н/н; Каланчак, Роздольненський провулок б/н; Каланчак, Першотравнева 6; Каланчак, Михайлівська 10, 20а; Каланчак, Перекопська/Толбухіна/Куліка/Гагаріна б/н; Каланчак, Мельнична 31 А; Каланчак, Паризької Комуни/Хорлівська,/Левицького б.н.; Каланчак, Левицького/Котляревського/Роздольний/І.Франка Б/Н; Каланчак, Степова / Хорлівська/Таврійська/Тарана Б/Н; Каланчак, Херсонська 20 а; Каланчак, Леніна 20-а; Каланчак, Перекопська б/н; Каланчак, Каховська 72
в т.ч. пром.: 727, 764, 5005, 5007, 5008, 5011, 5017, 5041, 5047, 5078, 5079, 5117, 5130, 5138, 5144, 5154, 5156, 5157, 5169, 5174, 5180, 5181, 5198, 5202, 5204, 5213, 5221, 5224, 5226, 5242, 5243, 5266, 5272, 5283, 5293, 5305, 5306, 5318, 5323, 5330, 5331, 5347, 5355, 5360, 5362, 5374, 5375, 5377, 5381, 5382, 5384, 5389, 5392, 5406, 5409, 5410, 5413, 5418, 5420, 5421, 5428, 5430, 15731, 15749, 15752, 15758, 15760, 15770, 15777, 15782, 15792, 15798, 15813
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове
Тітова 15, 17, 19-67; Миколаєва 36А, 40-58; Соценка 45-82; Землі Виноградівської сільської ради б/н
в т.ч. пром.: 345, 372
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Космічна 2А-3, 9, 13/42, 15, 17/49; Лісова(Лісна) 15-15А, 23, 25, 27-27А, 39, 43-43Б; Огарьова 42/7-62; Польова7 1-23; Польова8 3-9, 11-15, 21, 25А-27; Ракетна 1Б-2Б, 4, 10, 12, 21; Фонвізіна 51-61, 63-67, 69-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1950, 4253
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Морська 0-1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55-57, 70, 76-78
в т.ч. пром.: 4722
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Круглоозерка 1Травня 17-53; Садова 14-33, 33А-53 А; Комсомольська 2, 3 А-39 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-391 з 09:55 по :22.
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Круглоозерка
Садова 13; Комсомольська 1, 3, 65 Д- Миру 0-22, 24-27, 28-32, 33А-35, 37-52; Березня8 01-15, 18-32; в т.ч. пром.: 171, 1050, 1127, 1172
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-466 з 13:25 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Тавричанка:
Молодіжна 1, 2-64; Новоселів 13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-366 Л-3 з 09:35 по 15:05
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Горького 1-5, 6А-11, 13, 15, 17; Декабристів 27-27А, 29-40; Маяковського 1, 5, 7, 9, 11-12, 14-21, б/н; Партізанська(Червонопартизанська) 2, 5-8, 10-12, 14-16, 18-34А, 36-42, 76, 78, 82, 91-93; Свободи 96; Свободи (Леніна) 0, 20-24, 27-59, 60-75, 78-88, 91-99, 103, 105-107, 109-111, 113, 115, б/н; Трудова 1; ЦациІ 5, 7-7А, 9, 11, 13, 15-18А, 22, 24; Шкільна 2, 7-20, 23-27, 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20036, 20058, 20067, 20097, 200199, 200221, 200242, 200250, 200260, 200263, 200283, 200300, 200310, 200346, 200348, 200375, 200431, 2001154, 2001250, 2001357
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-20 Олександрівка з 09:16 по 13:55
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Горького 0, 4-6, 10-12, 14-15, 18, 26-28, 30, 32-36, 43
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-167 Л-2 Рогачик з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань:
Ленiна 16
Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Новодмитрiвка:
Шкільна 11
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка: Шкільний провулок 1-4; Першокостянтинівка: Садова 1-12А, 16-32, 34-40, 42-62, 64-66; Першокостянтинівка: Степова 1-62; Першокостянтинівка: Будівельників 1-4, 6-48, 50-59, 63-неиз; Першокостянтинівка: Тимошенко 1-47, 50-неиз; Першокостянтинівка: Миру 1-22, 24-43, неиз; Першокостянтинівка: Візгіна 1, 3-38, 39-неиз; Першокостянтинівка: Свободи (Радянської Армії) 1-12, 15-б/н; Першокостянтинівка: Нова 1А-64, 67-б/н; Першокостянтинівка: Перекопська 1-19; Першокостянтинівка: Сивашська 1-4, 6-12, 14-б/н; Першокостянтинівка: Толбухіна 0-58, 60-б/н; Першокостянтинівка: Весела (Радянська) 1-5, 8-17; Першокостянтинівка: Чаплинська 1-2; Григорівка: Садова 1-неиз; Григорівка: Суворова 1-41, 46-56; Григорівка: Горького 0-неиз; Григорівка: Молодіжна 2-19, 21-25, 27-59; Григорівка: Толстого 1-38; Григорівка: Шкільна (Піонерська) 1-9, 11-21, 23-49; Григорівка: Пушкіна 0-14, 16, 18-42; Григорівка: Урожайна 1-7, 10-б/н; Григорівка: Паркова (Калініна) 1-5, 7-54; Григорівка: Чехова 1-6, 8-32; Григорівка: Кузнечна 2, 5-16, 18-47, 51-неиз; Григорівка: Кутузова 3-8, 11-55; Григорівка: Таврійська (Комсомольська) 1-15, 16А-неиз; Григорівка: Камінського 1, 3-30, 32-46; Григорівка: Ушакова 3-17, 19-41, 43-46; Григорівка: Новікова 1-неиз; Григорівка: Миру провулок 1-4, 5-неиз; Павлівка: Присивашська 1-13, 17, 21-23, 26, 30-32, 35-36, 38, 51, 58-59, 64, 80; Павлівка: Терешкової 1-2, 6-19, 22-44; Павлівка: Першотравнева 0-68; Павлівка: Урожайна (Дзержинського) 1-3, 13-17, 19-20, 22-45, 47-52; Павлівка: Асканійська 1-7, 9-11, 14-17; Павлівка: Нова 1-6, 8-20, 22-26, 28-38, 41-48; Павлівка: Жовтнева 0, 2-27, 32-34, 37-41, 44; Павлівка: Запорізька 0-13, 15-24; Павлівка: Шкільна 1-39; Павлівка: Каштанова (Радянська) 1, 2А-44; Павлівка: Садова (Ватутіна) 1-32, 34-39; Павлівка: Кримська 0-27, 29-34, 36-37, 40-50; Павлівка: Горохова 0-35; Павлівка: Миру (Леніна) 0-24; Павлівка: Гирського 1-43; Григорівка: Невідома 0; Першокостянтинівка: За межами населенного пункту 0; Першокостянтинівка: Невідомо 0; Григорівка: провулок Виноградний 11; Нововолодимирівка: Гирського 29
в т.ч. пром.: 384, 387, 407, 421, 436, 443, 464, 500, 514, 614, 631, 635, 646, 647, 651, 653, 672, 678, 695, 698, 745, 786, 812, 860, 874, 880, 908, 956, 973, 11115
Поточний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ - Поточний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Херсонські МЕМ "Будівельник-С" садівниче товариство":
Будівельників 65
Садове:
Будівельник-С" садівниче товариство зем.д.62; Садівська селищна рада з/діл.80; Українська 9, 20
с/р Садівська:
Будівельників 121; "Будівельник-С" садівниче товариство" 60-92
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ з 09:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Перекопська 158; Тиха 4-46; Дніпропетровська (Героїв Крут) 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188А-188Б, 192, 198А, 247-301
в т.ч. пром.: 1344, 1418, 6594, 6657
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під(Червоний Перекоп):
МарксаК 1-11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-222 Л-1 з 09:30 по 15:35
Херсонські МЕМ Херсон
Слободка1 3-8Б, 10, 13-13А, 19, 20-21, 23, 25-27; Тиха 48, 52-60, 64-78; Придніпровський 1; Придніпровський .; Перекопська 158, 158а; Слободка2 1, 7, 10-11, 15, 19-22, 27А, 30А-31, 33, 35, 39-51А, 52-61, 63, 64, 65-70, 72-78, 80, 82-89, 91-94, 95/3-97, 99-107, 109, 110Б-180; Дніпропетровська (Героїв Крут) 87/26, 99/15, 307
в т.ч. пром.: 811, 1418, 2536, 5686
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Перекопська 162а, 164а-164Г
в т.ч. пром.: 198, 480
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
. .-б/н; 1040 Полку 3, 5-28; Будівельний 1; Західний 3-5; Калинова(Калініна)/УкраїнкиЛ/Медвєдєва/Приозерна .; Київська(Жовтнева) 61; 30років Перемоги 3-76; Вінницька 1-137; Європейська(Радянська) 0-29, 30-82А; Лікарняний 21, 31-33; Мирний 1-6; Молодіжна 1-41; Поштова 14, 16, 18, 20, 22, 24; Поштова, Спортивна, Пушкіна Садова-Ценьковського; Пушкіна 24-133, 134А-139, 141-149, 151-169, 172-258, б/н; Пушкіна/Рядянська/Херсонська Вінницька,Шевченко-пров.Харченко; Пушкіна/Свободи(МарксаК)/Молодіжна/Лікарняний .; Пушкінська/Станіславське б/н; Шевченка/30Років Перемоги/частина Вінницької .; Свободи(МарксаК) 14, 41, 43-43А, 45, 47, 49, 51, 53-54, 55-80А, 82, 84, 86-86а, 92, 96, 98, 100а, 101б, 190, 192, 194/19, 195а-196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214-218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246-б/н; Соняшна 28; Станіславське 2-17, 29/48, ., б/н; територія Білозерської селищної ради ,; Торгівельний 33-47; Трояндовий(Колгоспний) 27-37/33; Українська(Свердлова) 3-24; Фестивальна 47, 51-59; Харченка 6, 27-27а, 28/1, 33/1-б/н; Херсонська 1-.; Херсонська, Радянська, Шевченка б/н; Ценковського 39, 54-56, 62; Чаленко 1; Шевченка 1-87, 89-118, 119-120, 122-179, 180А-256
Станіслав:
Станіславське 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 4065, 4140, 5387, 5733, 5897, 6166, 6296, 6402, 6414, 6468, 20010, 20035, 20039, 20056, 20065, 20076, 20080, 20156, 20162, 20232, 20241, 20277, 20331, 20371, 20377, 20437, 20438, 20489, 20495, 20514, 20515, 20527, 20544, 20568, 20579, 20581, 20582, 20606, 20629, 20635, 20665, 20678, 20684, 20726, 20769, 20778, 20781, 20783, 20794, 20823, 20844, 20846, 20847, 20853, 20880, 20886, 20891, 20921, 20930, 20937, 20975, 21010, 21028, 21029
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
30років Перемоги 3-34; Шевченка 123, 125-125А, 127, 129, 131, 133-133А, 135-158, 160, 162, 164; Шевченка/30Років Перемоги/частина Вінницької .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20065
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 1, 2-32; Степова 1, 4А, 7, 9-10, 12-Б/Н; Садового 01, 62, 65-67 А; Щербаченка 3-18; Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 11-12, 13-а-16, 18-31, 33-34, 36-65; Новоселівська 15-22, 24-33; Жовтневий 0
в т.ч. пром.: 102
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 30 А; Садового 01, 62, 65-67 А; Суворова 11-12, 13-а-16, 18-31, 33-34, 36-63; Новоселівська 15-22, 24-33
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 07:30 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 1, 2-30, 31-32; Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-369 Л-3 з 09:05 по 16:20
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань
Травня1 0, 3, 12-12а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45-45 А, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61-61-А, 63-63а, 65, 67, 69, 71, 75, 87,а, 124, 126-126 А, 128, 130, 132, 134-134а, 138-138б, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154-154а, 158, 160, 162, 164, 166, 168-168А, 170-174, 176, 178А, 180 А, 182-182-Б, 184 А, 186, 188, 190-190а, 192-192а, 194-194а, 198, 200/1, 202-215, 216а-262а, 264-265, 267-295, 297-299, 301, 303, 305-341, біля магазину № 10, ринок; МарксаК 00, 4, 6, 7а-12, 14-74, 80, 98/1, б/н; Покришева 0, 11, 13-15А, 16а-34, 36-58, 60, 66, 69, 71, 73, 75-76, 80, 82, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121-121а, 123, 125-129, 131-138, 139-164, 165-170, 172, 174, 185-б/н; Висовіна 4-123; Радгоспний 1-10; Набережна 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71-71а, 73, 75а-76, 79-80, 83, 84, 86-115, 117-118, 120-136а, 140-154, 210, 212-234, 238-262, 266-284; Піщаний 1-59; Свободи 3-33; Чайковського 2е-17; Енергетиків 1-2, 3а; Берегова 66б, 179-207; Гончарова 54а, 57-57а, 59-59а, 61, 63, 65, 67, 71; Нафтовий 0-1, ГАРАЖ; ВовчкаМ 1а-7; Комарова 17, 19-22, 24-39/87; Піонерський 2а-48а; Суботи 24-24в; 24ГвардійськойДивізії 1-4, 21а-33; Жовтневий 3-12, 14-36; Енгельса 3, 5, 7-20а; Полякова 12-60, 60 А; Шкільний 3-18; Торговий 1-16, 17А-23а, 24а-54; Королюка 33-42; Депутатська 3-8; Мінська 1а-21А; Гагаріна 0-8, 16, 20-20А, 22, 24, 26-26Г, 28А-79; Дубініна 1-19, 20-57; Чапаєва 1-5-А, 5В-5-ж, 5К-39; Ігнатченко 1-магазин; Корольова 3-20; Березнева(Будьоного) 2-53; Тельмана 39; Горького 46, 48-67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85; Курортний 2а-7, 8-38, 39-ГАРАЖ; ФранкаІ 2-16а; Московська 00-11, 13-15; Комсомольська 12а, 14, 16, 18-18А, 20-22, 24, 26-47, 49-65, 66а-69, 70а-81а, 83-126; Бєляєва 1-29; Космодем’янськоїЗ 3-20; ШевцовоїЛ 1-43, 44-59, 61-91А; Шевченка 2/21-9, 11-13; ОлійникаС 1-25; Суворова 1-14; Чумацький 26
в т.ч. пром.: 41, 46, 50, 51, 52, 58, 65, 66, 72, 77, 92, 95, 102, 119, 154, 165, 214, 251, 280, 282, 312, 346, 376, 382, 396, 414, 484, 485, 501, 511, 517, 557, 603, 627, 660, 661, 681, 751, 820, 822, 833, 840, 841, 847, 850, 871, 906, 941, 945, 958, 961, 974, 987, 989, 1020, 1041, 1078, 1116, 1135, 1139, 1207, 1208, 1226, 1227, 1274, 1282
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Мостова(Доброхотова ) 5-27, .; Комарова 36, 36/33А, 38, 40, 42-42А, 44-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62, 64-64А, 66-70, 72-95, 97, 99, 101-101А, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117-117:3, 119, 121-119, 123, 125, 127, 129, 131, 133-133А, 135-139, 143-145; Олександрівська(Червонопрапорна) 76, 78-82А, 84, 88, 90-90/13, 94-94А, 96, 98, 100, 102, 104, 106-106А, 108, 110, 112, 114, 134, 148; Ломоносова 0, 48-51, 53-61, 62А-70А, 71/21-76, ринок Забалка; Піонерська(Купецька) 47, 49, 51-51А, 53-53А, 55, 57-57А, 59, 64-70, 72, 74-74Б, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 96, 98; Степовий 4-4А, 6; Тютюнова 15/6; Комарова/Доброхотова (Мостова) .; ринок Забалка .; Смольна 1, 8-13, 15-15/2, 16-28, 34, 36-38А, 40, 42, 44, 83, 96-97; Сорокіна(Качельна) 35-48, 50/74, 52, 54-58, 60-60/67; Фрітаун 7/114, 11, 17-20, 21-22, 26-28, 34; Ломоносова/Сорокіна(Качельна) 76/43
в т.ч. пром.: 363, 592, 1090, 1505, 1511, 2337, 2503, 3196, 3903, 4233, 4440, 5102
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 12:00
Херсонські МЕМ Херсон
Білоруська 25, 27-34; Ломоносова 122, 145-145/1; Яружна(Овражна) 138, 144; Затишний 3-12А; Піонерська(Купецька) 87, 89, 91, 93, 95, 97, 102-103, 105, 107, 109, 111-126, 127-136, 138-156; Пушкінська 133, 135-135А, 137, 139, 141, 143, 145-160
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Білоруська 2; Корабельний 0; Нижня(УльяноваД) 143, 145-145/2, 147, 149, 151-151Б, 153, 155, 159-206; Запорізька 1-10, 12-12А, 14-21, 22/130-26А; ЗапорожчукаА 1-25; Олександрівська(Червонопрапорна) 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 151-163, 165-165А, 167/13-179А; Сорокіна(Качельна) 1А, 3-8, 9-10, 11А-28, 30-33, 35/116, в районі АЗС, Колодезна; Запорізька/Запорожчука .; УльяноваД(Нижня)/Сорокіна(Качельна) 139/20; Корабельна в районі зупинки громадського транспорту; Чайковського 2
в т.ч. пром.: 125, 370, 592, 1370, 1618, 4712, 4818, 5502, 5702
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Білоруська 35-42; Володимира Великого(Ворошилова ) 23; Запорізька 27-29, 32-38, 40-42, 43-65, 67-80/2; Ломоносова 77-78, 79-83, 84А, 91; Яружна(Овражна) 104; Піонерська(Купецька) 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 98-100, 101-101/23, 104-104А, 106, 108, 110; Пушкінська 81-83А, 84-88, 89, 90/66-106, 107-119, 121-132, 134, 136, 138, 140-140А, 142, 144-144А; Сорокіна(Качельна) 51, 53, 64-64А, 74, 76/90-82
в т.ч. пром.: 370, 5472
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Станіслав: Яружна 3-7; Олександрівка: Гагаріна 4, 45-68, .; Олександрівка: Гомана 1-28; Олександрівка: Князєва 39; Станіслав: Нова 1-9; Олександрівка: Кооперативна 1, 3-58; Олександрівка: Лиманська 1-43; Олександрівка: Спортивний 1-6; Олександрівка: ХарькоД 39, 41, 45, 47, 51, 53-58, 60-65, 68-80, 82; Станіслав: 200років Станіславу 0-149; Станіслав: Миру(25з’їзду КПРС) 1-74; Станіслав: Смутченка 1-72; Станіслав: Березня8 1-20; Станіслав: Аптечний 1-26; Станіслав: Базарна 1-б/н; Станіслав: Білозерське 1-101; Станіслав: Берегова 1-57; Станіслав: Лікарняний 1-6; Станіслав: Вінницька 1-48; Станіслав: Виноградна 1-21; Станіслав: Вишнева 2-21; Станіслав: Східна 2-16; Станіслав: Гагаріна 1-11; Станіслав: Гомельська 1-12; Станіслав: Гвардійська 1-60; Станіслав: Голобородька 0-2, 4-б/н; Станіслав: Дніпровська 1-26; Станіслав: Херсонська(МарксаК) 1, 3-53; Станіслав: Карпоухова 1-4, 6-10; Станіслав: Покровська(Колгоспна) 1А-258; Станіслав: Українська(Комсомольська) 1-33, 35-65; Станіслав: Комунальна 1-17; Станіслав: Культурна 1-38, 40-43; Станіслав: Бригиди 1-7; Станіслав: УкраїнкиЛ 1-43; Станіслав: Свободи(Леніна) 1-32а, 34-б/н; Станіслав: Лиманська 0-51; Станіслав: Меліоративна 1-10; Станіслав: Молодіжна 2-5; Станіслав: Молочна 1-46; Станіслав: Соборна(Жовтневої революції) 0-115; Станіслав: Таврійська(Піонерська) 1-37; Станіслав: Пляжна 2-14, 16-18; Станіслав: 40років Перемоги 1-90; Станіслав: Пушкіна 1-,; Станіслав: Річний 1-22; Станіслав: Робоча 1-39; Станіслав: Рибальчий 1-13; Станіслав: Сітова 1-17; Станіслав: Південна(Радгоспна) 1, 3-.; Станіслав: Спортивна 2-6, 8-66; Станіслав: Стадіонна 1а-8, 10-39; Станіслав: Степова 1-,; Станіслав: Будівельна 1-62; Станіслав: Театральна 1-20; Станіслав: Тихий 1-42; Станіслав: Торговий 1-18; Станіслав: Сонька Сергія Морпіха (Флотська) 1-58; Станіслав: Шевченка 1А-101; Станіслав: Шкільний 1-6; Станіслав: Ювілейна 1-38; Станіслав: Профспілковий 1-4; Станіслав: Григор’єва 1-28; Станіслав: . .-б/н; Станіслав: Вишневий 2; Олександрівка: Миру(Леніна) 2-6, 70; Олександрівка: . .; Олександрівка: Центральна(Комсомольська) 55; Станіслав: Балкова 2; Станіслав: Свободи, Покровська, Смутченко та пров.Річного .; Станіслав: Свободи, Покровська, Гвардійська та Робоча .; Станіслав: Свободи, Культурна, Голобородька та Карпоухова .; Станіслав: 200 років Станіславу та Вінницька .; Станіслав: Свободи, 200 років Станіславу, Культурна, Собо .; Олександрівка: Лиманська, Кооперативна, Гагаріна, Д.Харько, Миру .; Станіслав: Херсонська/40 років Перемоги/Профспілковий/Нова б/н; Станіслав: Білозерське/Херсонська/Нова/Виноградна б/н
в т.ч. пром.: 629, 3996, 5281, 5546, 5680, 5689, 5816, 5988, 6166, 6251, 6526, 6599, 11116, 20018, 20056, 20063, 20084, 20091, 20095, 20096, 20126, 20226, 20315, 20353, 20388, 20482, 20495, 20523, 20533, 20536, 20662, 20693, 20699, 20704, 20739, 20752, 20761, 20767, 20771, 20792, 20796, 20853, 20860, 20861, 20890, 20892, 20894, 20896, 20944, 20951, 20952, 21001, 21010, 21024, 21037
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Білоруська 4-12, 13-19, 21-22 А, 24, 26; Новосельський 1-3, 4, 6-16; Тупиковий 3-9; Комарова 96-96/25, 98-98А, 100, 102, 104, 106, 108-108/9, 110, 112, 114, 116, 118-118А, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134-134А, 141, 147-., з вводом РП-3; Ломоносова 84, 87, 88-90, 92-99, 99А-118, 119-143/1; Причальна 68-72, 74-96/1, 100; Наскрізний1 (Сквозной) 2-20, 22; Чайковського 45, 47, 49, 51-51А, 53, 55, 57, 59-63, 63А-67, 68-70А, 72-88, 89-94, 95, 96, 98, 100-100А, 102-102А, 104-104А, 106, 108, 110-110А, 112-112А, 114, 116
в т.ч. пром.: 449, 592, 1625
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки
Гвардійська 150; Крилова 169-169 А; Житлоселище 0, 2
в т.ч. пром.: 295, 327, 373, 557, 835, 989
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав
Херсонська 0
в т.ч. пром.: 673
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки
Гвардійська 150, 150А, 150Б; Житлоселище 1А, 2а, 21
в т.ч. пром.: 700, 825, 912
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 3, 11, 107а, 111-111А, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131-133, 135, 137-143, 145-171, 173-175-185А, 193, б/н, в районі буд.№111; Проточний 1-25, 29-41, 45-97; Острівське 36а-., (Гідропарк)
в т.ч. пром.: 592, 595, 975, 1095, 4684, 4912, 5253, 5573, 5957, 6365, 6491
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ - Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 1-1А, 2, 3-6А, 9-16А, 17, 18-33А, 35, 37, 39-43, 45, 47, 49, 51, 53-53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75-75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89-89А, 91, 93, 95, 97-97А, 99-99А, 101, 103, 105, 107-107а; Гідропарк .
в т.ч. пром.: 125, 273, 438, 591, 1973, 5245, 6369
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 2а
в т.ч. пром.: 5585
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 34
в т.ч. пром.: 647
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери
Ушакова 1, 8, 10-48; Степова 34-35, 42-51; Лебедина (Жовтнева) 1, 3-5, 7-11, 13-26, 28-49; Будівельників 18, 20-21
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-306 з 10:28 по 15:55
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Бериславська 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29-29/6, 31, 35; Вiльна 1-3, 5, 7-14; ГероївУкраїни(Червоноармійська) 1, 3-11, 13-30, 32-45; Дiмiтрова 5, 7-9, 11, 13-14, 16-18, 20, 22-24; Днiпровська 1-12; Енгельса 3-12, 16-22; Енергетиків 1-9-А; Кiрпiчний 1-9, 13-15; Квiткова 1-7; Кутузова 1-29; Ломоносова 1-14; Мiчурiна 1-12, 14-15, 17-32, 34, 36-39; Маяковського 1-5, 7-36; Промислова 0-23; Уренгойська 1-14, 21-26; ХмельницькогоБ 4, 6, 8, 10-21, 23-33, 37-55, 59-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10026, 10038, 10076, 10085, 100107, 100128, 100131, 100152, 100157, 100184, 100227, 100248, 100263, 100303, 100341, 100356, 100364, 100401
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1605 з 08:25 по 15:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Балашово, Радянська 1; Квіткове, Леніна Н
в т.ч. пром.: 663
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 12:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Благодатне
Нова 1Н-2Н, 3Н-13Н, 15Н-26Н, 27Н-38Н, 39Н, 41Н, 44Н
в т.ч. пром.: 1014
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози
Шевченко 115; Папаніна 0, 2-8, 10-11, 13-15, 17, 19, 21-24, 26, 28-29, 31, 33-35, 38-39
в т.ч. пром.: 879
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 12:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози
Молодіжна 1-4, 6-8, 10-20
в т.ч. пром.: 951
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Покришева 49; Тарле 6, 6:1, 8-12, 21, .
в т.ч. пром.: 125, 591, 592, 2719, 5834
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
40 Років Перемоги 1-13, 15-18, 20-26; Вишнева 9; 60РоківПеремоги(60РоківСССР) 1-34; Безроднього 15-16, 18-46, 49-62, 64-67, 70-71, 73-74, 77-93а, 94а-122, 124, 125а-153, 155, б/н; БілошкуриМІ 14-14а; Виноградна(Куйбишева) 1-63, б/н; Гоголя 0-9А, 11-32, 42, 44, 46, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81-б/н; Горіховий(Жовтневий) 1-17; Грушевського(Островського) 1-10, 11-45; Залізнична 1-8, 11-17, 18-24, 28-34А, 40-б/н; Затишна(Комсомольська) 1-41; Калинова(Калініна) 3-64, 103-130; Каштанова 0, 60-92; Каштанова(Радянська) 0, 37, 43, 45, 47, 49, 52-110, Б/Н; Квітнева(Кірова) 1-15, 17-43, 45-55, 57-99, б/н; Космонавтів 1, 5-58, 59-92, б/н; Матросова 8, 10-12; Меліораторів 7; Мира 5, 7; Новотроїцька селищна рада 0; Польова 31, 37-60, 62-63, 66-Б/н; Пролетарська 1-27, 29-67; Сквозний 3-15; Соборна(Леніна) 2б-2Б/1, 2-з, 148-174/2, Б/Н; Сонячна(Ворошилова) 2-51А, 53-65, 67-68а, 70-83а, 85-90а, 92а-122; Степова 1-24, 25-33; Суворова 4-19, 21-28, 30-35, 37-50; Толбухіна 7; Шевченко 0, 16, 18-18-А, 20-39, 40а-41, 42а-89, 91-93, 95-132, 132А, 134а-б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1410, 1415, 1434, 1445, 1528, 1531, 1549, 1577, 1584, 1645, 1678, 1679, 1713, 1741, 1769, 1785, 1794, 1802, 1813, 1836, 1849, 1864, 1874, 1885, 1921, 1930, 1953, 2011, 2025, 2038, 2042, 2043, 2053, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 611 з 09:11 по 15:12
Херсонські МЕМ Херсон
Тарле 6, 6:2, 10-12, 21
в т.ч. пром.: 125, 4287
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Покришева 49; Тарле 6, 6:1, 8-12, 21, .
в т.ч. пром.: 125, 591, 592, 2719, 5834
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани:
Шевченка 1, 5-16, 17 а-18, 20-27, 30-40, 44; Шульги 0-3, 5-13, 16, 17, 19-19/1, 21-26, 28; Щорса 1-2, 3, 5-7, 9-22, 24-33, 37, 40, 42-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10045, 10052, 100180
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-157 Воронцовка з 09:00 по 10:50
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Березня8 4; Берислав, Центральна(Леніна) 0; Бургунка, Травня1 2-15, 18; Бургунка, Гагаріна 1-2, 4-50, 51-60, 62-77; Бургунка, Садова 1-6, 8-58; Бургунка, Виноградний 1-8; Бургунка, Молодіжна(Жовтнева) 1, 1 Б-3, 5-21, 25-31, возле ТП-59; Бургунка, Комарова 0-35, 36 А-56; Бургунка, Кулика 0-31; Бургунка, Набережна 0-39; Бургунка, Центральна(Леніна) 1-26, 30-44, 48-б/н; Бургунка, Нова 1-2, 4-24, 26-42; Бургунка, Терешкової 1, 3-13; Бургунка, Шкільний 1-19; Бургунка, ШевченкаТ(Щорса) 1-18, 20-29; Бургунка, Рідненька(Фрунзе) 1-18; Бургунка, Чапаєва(Чапаєва) 1-2А, 4-10; Бургунка, Невідома 0; Раківка, Невідома 0; ШевченкоТ, Невідома 0; Таврійськ, Вокзальна 82; Бургунка, Берегова зона біля ТП-271А 2; Бургунка, Зарічна(Енгельса) 11
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7125, 7130, 7242, 7293, 7308, 7423, 7448, 7549, 7675
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Братолюбівка:
Піонерська 1-34, 42-52; Ударна 3-27, 30-31, 34-36, 38-42, 44-45, 47-53, 55-59, 61-63, 65-67, 70-100
Горностаївка:
Об’їздна 0
Костянтинівка:
Залізнична 12-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1110, 1178, 4414, 4464, 4511, 4604, 6234, 6241, 6259, 6286
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 291 з 09:25 по 15:30
Херсонські МЕМ Чорнобаївка:
Горіховий 2-5; Миколаївська 1-10, 12, 14, 16, 18-18А, 20, 24; Озерний 1-4/12; Покровська(Комсомольська) 0-31, 33-33Б, 39, .; Рибальська 1-9; Українська(Радянська) 1-12, 14-17Д, 18А, 20-20А; Херсонська 1-1Б, 3-3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21-21Б, 23/3-23Б, 25-25А, 27-27А, 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20105
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 10:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Геологів, Теплична3 25; Петрівка, Шкільна 34; Чорнобаївка, 200років Чорнобаївки 2-25; Чорнобаївка, Аерофлотська 1-35; Чорнобаївка, Вишнева 2-18; Чорнобаївка, Гусаківська 1-53; Чорнобаївка, Західна 1-28; Чорнобаївка, Космонавтів 3-17; Чорнобаївка, Кривий 2-20; Чорнобаївка, Лугова 2-10; Чорнобаївка, Матроська 1-32; Чорнобаївка, Козацький 1-19; Чорнобаївка, Миколаївська 1-72, 76-86; Чорнобаївка, Олімпійська 1-28; Чорнобаївка, ОТМИРАЮЩАЯ ЗОНА 0-19; Чорнобаївка, Паркова 1-19; Чорнобаївка, Польова 1-10; Чорнобаївка, Рибальська 1-9, 13-27; Чорнобаївка, Сонячна 2-20; Чорнобаївка, Спортивна 1-47; Чорнобаївка, Будівельна 1-14; Чорнобаївка, Спусковий 1-29; Чорнобаївка, Лісова 1-15; Чорнобаївка, Урожайна 1-51, 53, 60-65А, 67-67А, 69, 75; Чорнобаївка, Квіткова 1-20; Чорнобаївка, Ювілейний 4; Загорянівка, . .; Чорнобаївка, Соколина 2-43; Чорнобаївка, Козацька 6; Чорнобаївка, Південна 1-58; Чорнобаївка, Явірна 1-.; Чорнобаївка, Овражна (Яружна) 2-18; Чорнобаївка, Фестивальна 0, 4, 6-7, 9-11, 13-19, 21-30; Чорнобаївка, Колодязна 1-23; Чорнобаївка, Зоряна 1-3; Чорнобаївка, Лейтенантська 1-15; Чорнобаївка, Колгоспна 5-9; Чорнобаївка, Ярова 1-4, 6-8, 11-17; Чорнобаївка, Горіховий 2-5; Чорнобаївка, Тихий 6-9; Чорнобаївка, Військовий 1; Чорнобаївка, Озерний 1-4/12; Чорнобаївка, . .; Чорнобаївка, Дружби 20-22, 26, 32; Чорнобаївка, Першотравнева 1-29, 31-46, 47, 49А, 51-52, 55-55А, 58-59А, .; Чорнобаївка, Херсонська 1-22, 23/3-42, 44-48, 50, 52, 54, 54Б-54В; Чорнобаївка, Покровська(Комсомольська) 0-31, 33-33Б, 39, .; Чорнобаївка, Соборна(Жовтнева) 0, 1А-8, 10, 12-16, 18, 20-26, 28, 30-36, 38, 40, 50-54, 58-60, 64, 68, 72-.; Чорнобаївка, Стадіонна 1-45, 47, 50-51А, 100, 103-105; Чорнобаївка, Українська(Радянська) 1-12, 14-24, 26, 28, 34-34А, 36-38, 40-40А, 42, 44, 46, 48, .; Чорнобаївка, Чорнобаївська 2-36, 38, 40-42, 44, 46, 48-48 А, 50, 52, 54, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 116, 118-119; Чорнобаївка, Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (М-14) 196км .; Чорнобаївка, Соборна 14; Чорнобаївка, с/р Чорнобаївська .; Чорнобаївка, Тиха 2
в т.ч. пром.: 370, 449, 5705, 6478, 20105, 20283, 20303, 20403, 20436, 20591, 20599, 20615, 20660, 20664, 20689, 20694, 20933
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 10:00 по 12:00
Херсонські МЕМ Херсон
Тарле 21
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Крайній 1, 3-8; Партизанська 203-235; Покровська(Леніна) 279, 281, 283-303
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-207 Л-1 Горностаевка з 10:00 по 16:05
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози
Свердлова 37, 41, 47, 49, 51, 53, 55, 57-61, 62А-63, 65, 67
в т.ч. пром.: 543
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Ясная Поляна
Ювілейна 0-8, 10-47, 49-51, 53-69
в т.ч. пром.: 4097
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани:
Iсаченко 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100381
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-91 Воронцовка з 10:55 по 14:20
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Горностаївська 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1149
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-258 Горностаевка 1Т з 09:05 по 16:20
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бiрючий
Бірючанські ворота 1
в т.ч. пром.: 1317
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон, Української Армії(Червоноармійська) ринок; Комишани, Широка(Червоноармійська) 11, 13-14, 14В, 16, 18, 20, 22, 24, .; Комишани, Кооперативна 13Б, 15, 20, 22-22А; Комишани, Крилова 2В, 4А, 24; Комишани, Центральна(Радянська) 77; Комишани, Поштовий 2; Комишани, Радянська/Червоноармійська б/н
в т.ч. пром.: 2517, 3057, 6327
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бiрючий
Бірючанські ворота 1
в т.ч. пром.: 1317
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ - Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Мелітопольська 15, 280-281, ЗТП-522
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3783, 3952, 4302, 4502
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-522 2Т з 09:00 по 11:50
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя:
Степова 0, 2-5, 7-25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-168 Л-2 з 10:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Веселе-2:

Веселе 0, 2, 4-5, 7-11, 13-17, 20, 23, 25-б/н

Хлібодарівка:

Виноградна (Комсомольська) 2-34; Вишнева (Леніна) 1-36; Горького 1-24; Кудрі 1-неиз; Миру (Фрунзе) 1-35; Молодіжна 1-44, 46-124а; Паркова 1-б/н; Полева 1-3; Степова 1-29; Українська (Радянська) 1А-30, 38-61; Шкільна 1-4

В т.ч. особ. рахунки пром.: 387, 388, 421, 500, 540, 579, 599, 678, 754, 801, 811, 842, 855, 856, 911, 936, 951, 982
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ВЛ-10кВ Л-765 отк. Р-126К. з 09:30 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:

Миру 1, 3-3В, 4А-5, 14, неиз; Паркова(Радянська) 2, 7

В т.ч. особ. рахунки пром.: 880
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-1 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:

Грушевського(Леніна) 2б/1,2, 26-32, 38; Паркова(Радянська) 1/19, 1/20, 3, 5, 18, 26

В т.ч. особ. рахунки пром.: 461, 488, 522, 526, 572, 628, 643, 668, 676, 742, 752, 865, 929
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-2 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 24, 24/2-24б, 32; Декабристів 1; Миру 2-2 А, 4-4/3, 6, 8, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 405, 473, 478, 539, 623, 668, 701, 714, 802, 834, 843, 852, 871
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-3 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Скадовка, Жовтнева 0-3, 6-19; Скадовка, Гагаріна 1-23; Скадовка, Садова (Дзержинського) 1-6, 9-18, 20-28; Скадовка, Перемоги 1-24; Скадовка, Зелена (Комсомольська) 1-15; Скадовка, Таврійська 1-; Скадовка, Пушкіна 1-33; Скадовка, Урожайна (Энгельса) 2-16; Скадовка, Першотравнева 0-28; Скадовка, Піонерська 1-28, 30-39; Скадовка, Дружби (Леніна) 1-15, 18-неиз; Білоцерківка, Причорноморська 1-24; Білоцерківка, Студенська 3-48; Білоцерківка, 50 років Перемоги 1, 4-17, 20-51; Білоцерківка, Придніпровська 1-74; Скадовка, Невідома неизв.; Скадовка, Шкільна 1; Скадовка, Дружби б/н
в т.ч. пром.: 367, 407, 421, 443, 500, 689, 815, 838, 880
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Розлив
Північна 0-45; Центральна 0, 2, 4, 6, 10, 14, 16, 18-20, 22, 24, 26, 28, 30-36; . .
в т.ч. пром.: 20035, 20530
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 10:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Розлив
Центральна 1, 3, 5, 9, 11-13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29; Молодіжна 0-31
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 10:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововознесенське:
МарксаК 14; Молодіжна 1-21
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-45 Л-1 з 09:27 по 14:45
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки, ХмельницькогоБ(Стаханова) 85-91А, б/н; Олешки, Луки Балашова(Комсомольська) 40-40a; Солонці, Лиманський 1-28; Солонці, Кардашинський 1-19; Солонці, Прудний 2-14; Солонці, Соняшний 0-1; Солонці, Лісна 0-40; Солонці, Озерна 1-47; Солонці, Луговий 5-13; Солонці, Молодіжна 0-52; Солонці, Польовий 1-10; Солонці, Зарічна 0-136, 137-б/н; Солонці, Озерний 1-44; Солонці, Зелений 2-11; Солонці, Козацький 2-8; Солонці, Садовий 1-21; Солонці, Срібний Ключ 0-9; Солонці, Молодіжний 11-24; Солонці, Клиновий 1а-6; Солонці, Ювілейна 8; Солонці, Інтернаціональна 1-6; Солонці, Джерельний 1-14; Солонці, Веселковий 0-5; Солонці, Південний 1; Підлісне, Абрикосова (Комунарів) 1-11а; Підлісне, Центральна 2-16; Підлісне, Садова 1-17; Підлісне, Виноргадний 2-18; Підлісне, Військова Частина 0-А 183Б; Підлісне, Лісна 1; Солонці, Степова 12-16; Солонці, Миру 13; Солонці, Виноградна 6; Олешки, Червоноармійський 1; Олешки, землі Цюрупинської міської ради б/н; Солонці, Землі Солонцівської с/ради б/н; Підлісне, Землі Солонцівської с/ради б/н; Ліві Солонці, Озерна 12б; Підлісне, Військова 1; Підлісне, Виноградна 14; Кардашинка, Нет 0
в т.ч. пром.: 10, 18, 20, 21, 27, 67, 69, 96, 158, 167, 184, 199, 201, 206, 207, 302, 410, 474, 604, 616, 620, 752, 825, 826, 874, 967
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Розлив
. .
в т.ч. пром.: 20065
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 10:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Автомобілістів/Енергетиків 11/20
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон
Автомобілістів 7; Олешківська 21-23, 31-33; Антонівська 245-253; Козацька 110/45; Енергетиків 18, 31-65; Згоди 30; Вишневий(сел.Янтарний) 20, 39А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни
Виноградна 2-34а; Червоноармійська 27, 29; 8 Березня 33; Травня1 35, 158а
в т.ч. пром.: 218
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни
Новомаячковська 11, 13-13а, 15, 17, 19а, 21, 23, 25-54, 56-58а, 64-80
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка:

Виноградна (Чапаєва) 3, 22 А, 27, 29-42, 46; Пушкіна 1-9; Таврійська 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 62
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-474 Л-1 з 09:30 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
БолгаринаІ(Калініна) 0-17, 18-42А, 44; Свердлова 3А, 43А, 45-53, 55
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Грозове
не визначено 0; НЕТ 0; Центральна 0-32; Придорожня 0-18; Польова 1-6; . .
в т.ч. пром.: 20043, 20448
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 10:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка:
за межами населенного пункту б/н-тп-243; Затишна (Пролетарська) 1-17; Зелена/Лазурна/Шкільна/Центральна Б/Н; Зелена (Маркса К) 1-57; Лазурна 1-74; Лозова (Лазо С) 1-26; Радянська/Пролетарська б/н; Радянська/ Червоноармійська б/н; Таврійська(Червоноармійська) 1-17, 19-20, 21-б/н; Центральна (Радянська) 0-б/н; Шкільна (Леніна) 0-17, 18-54
Новомиколаївка:
Безіменний провулок 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6, 63, 66, 115, 178, 357, 727, 763, 828, 839, 844, 1002, 1054, 1114, 1145, 1286, 1439
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:30 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Гагаріна 0, 27-29, 31, 33, 37-88, 90-92, 94, 96, 98, 100; Резніченка 75, 104, 107
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-205 Л-1 Рогачик з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Корсунка
Сад возле ТП145
в т.ч. пром.: 239
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Миролюбівка(Радянське), Лікарняний 0-7А; Миролюбівка(Радянське), Бульварний 0-13; Миролюбівка(Радянське), Східна 1-10, 14; Миролюбівка(Радянське), Зелена 0-4, 6-.; Миролюбівка(Радянське), Магаданська 1-105; Миролюбівка(Радянське), Молодіжна 1-40; Миролюбівка(Радянське), Нова 0-58; Миролюбівка(Радянське), Степова 1-16; Миролюбівка(Радянське), Будівельників 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Миролюбівка(Радянське), Червоний дім 1-3; Миролюбівка(Радянське), Степовий 2-13; Грозове, не визначено 0; Миролюбівка(Радянське), Робоча 1-104Б; Миролюбівка(Радянське), Центральна 1-25, 27-.; Солдатське, Зелена 1-39; Солдатське, Молодіжна 1-12; Солдатське, Шевченка 2-6, 8-33; Молодецьке, Степова 1; Грозове, НЕТ 0; Грозове, Центральна 0-32; Миролюбівка(Радянське), Східна2 2-3; Грозове, Придорожня 0-18; Грозове, Польова 1-6; Миролюбівка(Радянське), . ., оп.№7; Грозове, . .; Киселівка, . .; Солдатське, . .; Миролюбівка(Радянське), Поштова 1; Радянська Земля, . .; с/рада Миролюбівська(Радянська), . .; Миролюбівка(Радянське), Робоча/Зелена/Центральна б/н; Миролюбівка(Радянське), Робоча/Зелена/Молодіжна б/н; Миролюбівка(Радянське), Центральна/Степова/Нова б/н; територія Посад-Покровської сільської ради, б/н б/н
в т.ч. пром.: 629, 5281, 5601, 6724, 20043, 20056, 20057, 20063, 20104, 20172, 20221, 20245, 20388, 20448, 20562, 20825, 20857, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 10:00 по 12:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Благодатна (Кірова) 1-53; Гагаріна 2; Коцюбинського 0-2, 4 А, 8; Скадовської авіагрупи 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 197
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 12:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Скадовської авіагрупи 1-43
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 13:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Іллінська(Свердлова) 36 А, 38, 40, 42, 44-44 А, 46, 48, 50, 53, 55, 57, 59, 69; Короленко 43 А, 48; Морська(Артема) 54; Незалежності(Чапаєва) 150, 152-152 А, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 172, 174-176, 178, 180, 182, 188-190, 192, 194-194 А, 196, 205-247; Незалежності(Чапаєва)/Пушкіна 223/41; Пушкіна 23, 25, 27, 29, 31-42, 44-48, 50, 52, 56, 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 578, 901, 1001
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 12:00
16.8.2018
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке:
Бордунова 1-56; Спортивна 2, 6-14, 16, 18, 24, 26, 28А; Торгівельний провулок 16-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1292
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 12:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке:
40 років Перемоги 1, 2, 3-...41; Ладичука 1-24, 26-30, 32-45; Торгівельний провулок 2-13, б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 58, 66, 115, 917, 1114, 1286
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 13:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Сонячне, Дзержинського 1-16; Сонячне, Молодіжна 39А; Сонячне, Івасюка Володимира (Піонерська) 1-23, 25-33, 36-57; Сонячне, Робоча 1-11, 15, 19, .; Сонячне, Садова 1-7, 11А-35А, 39-.; Сонячне, Стадіонна 21; Сонячне, Центральна 1-18; Сонячне, Шкільна 15, 33, 37, 41; Сонячне, Юності 1-12; Музиківка, Степова .; Музиківка, Теплична .
в т.ч. пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ
Островського 0-26; Північна(Червонофлотська) 67-НЕТ; Горького 46, 48, 50-52, 54, 56, 58, 60-71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87-89; Шевченка 25, 30; Декабристів 1-14, 16-17, 20, 48 А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:20 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ
БугаєнкоО 14, 16, 19; Горького 4, 6; Шевченка 31-32, 34-49, 51, 53; Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13; Декабристів 24, 26, 28, 30-32
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:20 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ
БугаєнкоО 0-1, 2-10, 12, 25; Горького 32, 34-34А, 36, 38, 40-45, 47, 49, 53, 55, 57, 59; Декабристів 29
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:20 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери:
Прикордонна 16, Б\Н; Українська(Кірова) 152-Б-152-В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 817, 978, 1182
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 862 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ
Шевченка 24, 27, 29, 50, 52, 54-81; Космонавтів 4, 6-8, 10-21; Декабристів 15-15А, 18-19, 21-23, 25, 27, 36-44
в т.ч. пром.: 13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:20 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ
Горького 70
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:20 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дудчине:
Радянська 66, 71-73, 89, 95, 103; Садова НЕТ; Українська 62-85, 88, БЕЗ №
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 103, 3702, 3894
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-185 Л-2 з 14:15 по 15:40
Херсонські МЕМ Херсон:
Антипенка 155-155А, 157, 159, 161-162, 164-167, 169-192; Вишнева(Блюхера ) 58, 60, 133-201, в районі будинку №52, Космічна; Миколи Гринька(Бегми) 72/155; Нестерова в районі магазину "Універсам"
В т.ч. особ. рахунки пром.: 385, 2222, 3098, 5052, 5558
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Ювілейна 46-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7167, 111056
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 1Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Владичанського 0, 3, 5; Леніна 50; Чапаєва 1; Чапаєва 0, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 27Б-80; Шевченко 113; Ювілейна 0-1, 35-35А, 37-39, 41-47, 51, 55А, 57, 59, 73, 75, 77, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7011, 7083, 7110, 7172, 7179, 7203, 7207, 11990, 111000, 111008, 111038
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 2Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак, Херсонська (Леніна) 1А-2 А, 4, 7, 14, 16-16В, 20-20"Б", 22, 24, 24"В", 28, 36, біля будинку "Укртелеком", б/н; Каланчак, Шевченко 0-42, 44-67, 69-.; Каланчак, Зелений провулок 1-20, 22-б.н.; Каланчак, Зарічний провулок 2-б.н.; Каланчак, Виноградний провулок 1-12; Каланчак, Роздольний провулок 3-6, 8-16, 18; Каланчак, Запорожчука провулок 1-3, 5-.; Каланчак, Сімферопольська 1-4, 5-22, 23-35, 37а-86, 88-93, 94, 96-99, 101-119, 127-.; Каланчак, Толбухіна 2-23, 25-34, 35 А-.; Каланчак, Гагаріна 1-18, 19 А-55; Каланчак, Кримська 1-12, 15-б.н.; Каланчак, Невідома 25; за межами населеного пункту, за межами населеного пункту б/н; Каланчак, Жовтнева 1-52; Каланчак, Комсомольська 1-31; Каланчак, КуликаІ 1-33, 37-Б/Н; Каланчак, Перекопська 1-б.н.; Каланчак, Сонячний провулок 1-.; Каланчак, Південний провулок 1-13, 16-18; Каланчак, Парижська Комуна 0-11, 17-б.н.; Каланчак, Таврійська 1-8, 8А-48, 50-.; Каланчак, Пролетарська 1-8, 9А-71, 73, 75-115, 117-118; Каланчак, Тарана 0-28, 30-91, 93-102; Каланчак, Левицького 1-9, 11-13, 14 А-22, 23 А-116; Каланчак, Котляревського 1А-10 А, 12-21, 23-б/н; Каланчак, Чорноморська 1, 7-7а, б.н.; Каланчак, Калініна 2-50, 59Д, 62, б.н.; Каланчак, Чапаєва 17 А-26, 28-.; Каланчак, Каховська 0-14, 16, 18, 49-49 А, 51-б/н; Каланчак, Матросова 1-.; Каланчак, МорозоваП 1-4, 6, 9-14, 15-29; Каланчак, Робоча 1-50; Каланчак, Степовий провулок 1-7; Каланчак, УкраїнкиЛ 1-47, 49, 51, 53, 55-57, 59-65, .; Каланчак, Українська 4, 14-16, 18, 19 А-20, 22, 24-24a, 26, 28-28 А, 30А-30Б, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Каланчак, Щорса 1-44, 48-50; Каланчак, Радянська 1-11; Каланчак, Північний провулок 1-6, 9-21, 25, 27; Каланчак, Першотравневий провулок 1 А-12, 14-.; Каланчак, Крупської н/н; Каланчак, Роздольненський провулок б/н; Каланчак, Першотравнева 6; Каланчак, Михайлівська 10, 20а; Каланчак, Перекопська/Толбухіна/Куліка/Гагаріна б/н; Каланчак, Мельнична 31 А; Каланчак, Паризької Комуни/Хорлівська,/Левицького б.н.; Каланчак, Левицького/Котляревського/Роздольний/І.Франка Б/Н; Каланчак, Степова / Хорлівська/Таврійська/Тарана Б/Н; Каланчак, Херсонська 20 а; Каланчак, Леніна 20-а; Каланчак, Перекопська б/н; Каланчак, Каховська 72
в т.ч. пром.: 727, 764, 5005, 5007, 5008, 5011, 5017, 5041, 5047, 5078, 5079, 5117, 5130, 5138, 5144, 5154, 5156, 5157, 5169, 5174, 5180, 5181, 5198, 5202, 5204, 5213, 5221, 5224, 5226, 5242, 5243, 5266, 5272, 5283, 5293, 5305, 5306, 5318, 5323, 5330, 5331, 5347, 5355, 5360, 5362, 5374, 5375, 5377, 5381, 5382, 5384, 5389, 5392, 5406, 5409, 5410, 5413, 5418, 5420, 5421, 5428, 5430, 15731, 15749, 15752, 15758, 15760, 15770, 15777, 15782, 15792, 15798, 15813
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Космічна 2А-3, 9, 13/42, 15, 17/49; Лісова(Лісна) 15-15А, 23, 25, 27-27А, 39, 43-43Б; Огарьова 42/7-62; Польова7 1-23; Польова8 3-9, 11-15, 21, 25А-27; Ракетна 1Б-2Б, 4, 10, 12, 21; Фонвізіна 51-61, 63-67, 69-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1950, 4253
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Морська 0-1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55-57, 70, 76-78
в т.ч. пром.: 4722
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новокамянка:
Гвардійська 1-11, 13, 16-32, б/н; Зелена 0-2, 5-6, 11-15, 17-20; Першотравнева 1-3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20058, 200104, 200123, 200141, 200205
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-141 Олександрівка з 10:20 по 14:54
Херсонські МЕМ Херсон:
ВазоваІ 4, 6-6а, 8; КулішаМ 13; Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 19а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 6142, 6263
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ з 09:30 по 13:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Василя Стуса (Енгельса ) 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 97, 102-102А, 104, 106, 108-108А, 110, 112, 114, 116-116А, 118-118А, 120, 122; Громадянська 2; Запорізька 82-82Б, 84-102, 107, 109, 111, 117, 119, 121, 127, 129; Капітана Ванденка(ЛюксембургР ) 91; Комунальний 3-8, 12-29; Полтавська 10, 12А-15, 24-28, 30, 38, 40, 42; Пролетарська(Весела) 89, 91, 93, 97, 99-107А, 108А-109, 113; Стрітенська(ЛюксембургР) 91, 93, 95, 97-110, 112, 114-114А, 116, 118, 120; Сухарна/Запорізька .; Сумська 1, 4-10, 12-13А, 14А, 17-27, 29, 32А-48А, 50, 52, 54-54А, 56; Сухарна 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-112/38, 120
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 592, 1344, 2032, 6045
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ з 12:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Василя Стуса (Енгельса ) 81, 83, 85, 87, 89, 91, 97, 102, 104, 106, 108-108А, 110, 112, 114, 116-116А, 118-118А, 120, 122; Запорізька 96-96Б, 102, 127, 129; Пролетарська(Весела) 89, 91, 93, 97, 99-107А, 109
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6045
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ з 12:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
40років Жовтня 128-128а, 128б, 130, 132а, 134, 185, 187, 189-195; Залаегерсег 10; Перекопська 181, 185-187, 189-193, 195; Університетська 94, 130-132а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 621, 1925, 3169, 3332, 3441, 4117, 4705, 4931, 5859
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ з 09:00 по 12:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво
Асканійська 1-3, 5-6, 8-23, 25-27, 30, 32-34, 37-39, 42-44, 52-54; Шевченка (Леніна) 1-3, 5-48; Гагаріна 2-14, 16-30, 32, 36-43, 51; Першотравнева 1-5, 7-10; Робоча 1-7, 9-11, 13-15; Спортивна 1, 3-6; Зелена 1-3, 5-13; Миру 1-6, 12-14, 18-22, 26, 30-36; Степова (Комсомольська) 4-б/н; Кримська 2-14, 18-26; 40 років Перемоги 1-27; Шкільна 1-27; Шевченка 10-13; Заповідна 9
в т.ч. пром.: 413, 416, 544, 692, 960, 980, 981
Поточний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне:
Колгоспна 1-69; Маркса К 35, 48-48/1, 50-66; Сонячна(Красіна) 35; Чапаєва 1-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 728
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Першотравнева 0-19, 23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-2 Рогачик з 12:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань:
Ленiна 16
Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Новодмитрiвка:
Шкільна 11
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Кірова 2-2Б, 4-6, 10, 12, 14, 16, 18-20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34-36, 38, 40, 42, 44, 46-48, 50, 56, 58, 60
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-3 Рогачик з 08:00 по 12:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Новософіївка
Степова б/н; Ф/г-во землі С.Софіївської с/р 49 км б/н
в т.ч. пром.: 248, 445
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка:
Квіткова 1; Миру (Жовтнева) 1-35; Степова 1-14
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка
Гагаріна 0-7, 9-10, 12-28; Галенко 33
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Торгова(Січня21) 29; Лікарняний 1; Театральна(Горького) 29, 34, 36, 39; Воронцовська(Комунарів) 14, 19а/31, 21, 23, 27; Старообрядницька(Комсомольська) 3, 30-34, .; Леніна 9, 32, 34, 40, 48; Михайловича(ГетьманаСагайдачного) 7-12; Санаторний 14; Грецька 52; Жовтневої революції (Рішельєвська) 21; Суворова 21, 23, 25-28, 30-32, 34-39, 41-51, 53; Старообрядницька (Комсомольська)/Михайловича .; Горького (Театральна)/Михайловича (Сагайдачног 31/12
в т.ч. пром.: 5, 40, 55, 56, 96, 161, 163, 165, 230, 258, 282, 326, 384, 449, 590, 604, 696, 730, 1146, 1321, 1344, 1348, 1456, 1544, 1670, 1808, 1810, 1831, 1931, 1944, 2107, 2510, 2567, 2831, 2924, 3205, 3237, 3354, 3557, 3559, 3642, 3671, 3739, 3754, 3932, 3936, 3994, 4130, 4488, 4492, 4500, 4523, 4552, 4613, 4730, 4871, 4885, 4974, 4983, 5071, 5090, 5295, 5321, 5440, 5454, 5556, 5710, 5753, 5755, 5763, 5930, 5941, 6252, 6358, 6438, 6484, 6557, 6624, 6665, 6730
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під(Червоний Перекоп):
МарксаК 1-11
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-222 Л-1 з 09:10 по 15:55
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 30 А; Садового 01, 62, 65-67 А; Суворова 11-12, 13-а-16, 18-31, 33-34, 36-63; Новоселівська 15-22, 24-33
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 07:30 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 1, 2-30, 31-32; Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 07:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Першотравнева 0-19, 23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-2 Рогачик з 12:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
ПатонаЄ 23, 25, 27
в т.ч. пром.: 3511, 4539, 5695, 6139
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка:
Степова 0, 17, 19-25, 27-64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1166, 6234
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 Горностаевка з 09:25 по 15:45
Херсонські МЕМ Херсон
ПатонаЄ 23, 25
в т.ч. пром.: 6035, 6098
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав
Введенська(25рЖовтня) 77-77ГАРАЖ, 79, 81, 83, 85-98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110-110А; Гагаріна 23-25, 27, 29-29 А, 31, 33-44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Каховський 14; КостіГордієнка(Червоноармійська) 27, 40-46, 48-62; Грушевського(Мануйленко) 14, 16-24, 25-28, 30-38; на розі вул.Херсонська та вул.Гагаріна б/н; Павловського 41-41А, 43, 45, 69, 72; Херсонська 82, 86, 88, 90, 92, 93 ..-94, 96-109, 110
в т.ч. пром.: 7108
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки
Гвардійська 150; Крилова 169-169 А; Житлоселище 0, 2
в т.ч. пром.: 295, 327, 373, 557, 835, 989
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки
Гвардійська 150, 150А, 150Б; Житлоселище 1А, 2а, 21
в т.ч. пром.: 700, 825, 912
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 3, 11, 107а, 111-111А, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131-133, 135, 137-143, 145-171, 173-175-185А, 193, б/н, в районі буд.№111; Проточний 1-25, 29-41, 45-97; Острівське 36а-., (Гідропарк)
в т.ч. пром.: 592, 595, 975, 1095, 4684, 4912, 5253, 5573, 5957, 6365, 6491
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери
Ушакова 1, 8, 10-48; Степова 34-35, 42-51; Лебедина (Жовтнева) 1, 3-5, 7-11, 13-26, 28-49; Будівельників 18, 20-21; КТП в полі траса Чулаківка Бехтери 12 км б/н
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове
Гоголя 1-7, 9-59; Гагаріна 2-17, 19-57; Суворова 31, 33, 35, 37, 39, 41-41а, 44, 45-60, 62-82
в т.ч. пром.: 69
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ - Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 1-1А, 2, 3-6А, 9-16А, 17, 18-33А, 35, 37, 39-43, 45, 47, 49, 51, 53-53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75-75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89-89А, 91, 93, 95, 97-97А, 99-99А, 101, 103, 105, 107-107а; Гідропарк .
в т.ч. пром.: 125, 273, 438, 591, 1973, 5245, 6369
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 2а
в т.ч. пром.: 5585
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 34
в т.ч. пром.: 647
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
ГероївУкраїни(Червоноармійська) 45; Енгельса 3-12, 16-22; Мiчурiна 1-12, 14-15, 17-32, 34, 36-39; Промислова 0, 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100107, 100303
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1605 з 08:55 по 15:55
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе(Агаймани)
Миру(Леніна) 1Н-12/2Н, 13Н, 14/2Н, 16-16Н, 17Н-26, 28-30Н, 33Н-34Н, 36Н, 40-40Н, Н; Українська(Радянська) 0, 1Н, 3, 5Д
в т.ч. пром.: 791
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 12:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе(Агаймани)
Гоголя 3Н-16Н, 18Н-28; Шевченко 1-1Н, 2Н, 4-5Н, 10Н-13Д; Березня8 1Д, 3Н-17; ФранкаІ 2Н-3Н, 6-7, 9Н-11Н
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка
Галенко 0
в т.ч. пром.: 18880
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 12:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна:

Польового пров 1; Пушкіна 0, 19; Садова 0-2, 5-13, 16-35; Степова 1; Хмельницького Богдана 0-7, 16-Б/н

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1460, 1826, 1988
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 535 з 09:30 по 15:17
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка
Миру (Леніна) 1, 3, 6, 12, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37-39, 40-48, 49, 50-51, 52, 53-55, 58, 59-61, 62-63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 75, 76, 79, 80А-81, 84-87, 88, 89, 90, 91-92, 95, 96, 98, 152; Куйбишева 4, 10, 13-17, 24, 25, 27, 63, 71-77, 79, 81; Бугаєнка 3-22
в т.ч. пром.: 951, 18607, 18610, 18625, 18646
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:
40 Років Перемоги 1-13, 15-18, 20-26; 60РоківПеремоги(60РоківСССР) 1-34; Безроднього 15-16, 18-47, 49-67, 70-93а, 94а-122, 124, 125а-153, 155, б/н; БілошкуриМІ 14-14а; Виноградна(Куйбишева) 1-63, б/н; Вишнева 9; Гоголя 0-32, 42, 44, 46, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81-б/н; Горіховий(Жовтневий) 1-17; Грушевського(Островського) 1-10, 11-45; Залізнична 1-17, 18-34А, 40-б/н; Затишна(Комсомольська) 1-41; Калинова(Калініна) 3-64, 103-130; Каштанова 0, 60-92; Каштанова(Радянська) 0, 37, 43, 45, 47, 49, 51-110, Б/Н; Квітнева(Кірова) 1-43, 45-99, б/н; Космонавтів 1, 5-92, б/н; Матросова 8, 10-12; Меліораторів 7; Мира 5, 7; Новотроїцька селищна рада 0; Польова 31, 37-60, 62-64, 66-Б/н; Пролетарська 1-67; Сквозний 3-15; Соборна(Леніна) 2б-2Б/1, 2-з, 148-174/2, Б/Н; Сонячна(Ворошилова) 2-68а, 70-90а, 92а-122; Степова 1-33; Суворова 4-19, 21-28, 30-50; Толбухіна 7; Шевченко 0, 16, 18-18-А, 20-132, 132А, 134а-б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1410, 1415, 1434, 1445, 1528, 1531, 1549, 1577, 1584, 1645, 1678, 1679, 1713, 1741, 1769, 1785, 1794, 1802, 1813, 1836, 1849, 1864, 1874, 1885, 1921, 1930, 1953, 2011, 2025, 2038, 2042, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 611 з 09:12 по 15:45
Херсонські МЕМ Херсон
49Гвардійської Херсонської дивізії 2-2:2, 2а-2, корп. 4, 18:4, 18, корп. 4, р-н ж/б 2 та №4; Сенявіна Адмірала 152, 152:4, 152А-152б, 152Б
в т.ч. пром.: 379, 1166, 2475, 3278, 3543, 4457, 4786, 5574, 5822
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
49Гвардійської Херсонської дивізії 2, 2:2-2:7, 2А-корп. 1, 2,корп.4, 18:3, 18, корп. 4, 18, корп. 5; Сенявіна Адмірала 152б
в т.ч. пром.: 592, 2587, 3006, 4298, 4498, 4806, 4906, 5945, 6125
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Березня8 4; Берислав, Центральна(Леніна) 0; Бургунка, Травня1 2-15, 18; Бургунка, Гагаріна 1-2, 4-50, 51-60, 62-77; Бургунка, Садова 1-6, 8-58; Бургунка, Виноградний 1-8; Бургунка, Молодіжна(Жовтнева) 1, 1 Б-3, 5-21, 25-31, возле ТП-59; Бургунка, Комарова 0-35, 36 А-56; Бургунка, Кулика 0-31; Бургунка, Набережна 0-39; Бургунка, Центральна(Леніна) 1-26, 30-44, 48-б/н; Бургунка, Нова 1-2, 4-24, 26-42; Бургунка, Терешкової 1, 3-13; Бургунка, Шкільний 1-19; Бургунка, ШевченкаТ(Щорса) 1-18, 20-29; Бургунка, Рідненька(Фрунзе) 1-18; Бургунка, Чапаєва(Чапаєва) 1-2А, 4-10; Бургунка, Невідома 0; Раківка, Невідома 0; ШевченкоТ, Невідома 0; Таврійськ, Вокзальна 82; Бургунка, Берегова зона біля ТП-271А 2; Бургунка, Зарічна(Енгельса) 11
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7125, 7130, 7242, 7293, 7308, 7423, 7448, 7549, 7675
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Паровозна 36; Сенявіна Адмірала 0, 43, 152, 152:1, 152:2-152:3, 152:5, 152-корп. 2, 156-156:2, ., б/н
в т.ч. пром.: 592, 4012, 4645, 4963, 5194, 5463, 6192, 6669
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
49Гвардійської Херсонської дивізії 2, 18, корп. 5; Сенявіна Адмірала 152, 156, 156:3, 156:6-156:8, 160А, 160В, 160Г-160Е, 160 З-162А, 162В-162Д, 162Е, 164-164Г, 164Е, 166, 166:5, 166:7
в т.ч. пром.: 1363, 1625, 2268, 2802, 3630, 4298, 4394, 4437, 4752, 5398, 6473, 6659
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Преображенська(Декабристів ) 49; Сенявіна Адмірала 156, 156:4, 156:5, 160, 160Б, 160г, 160Ж, 162Б, 162е, 162Ж, 164Д, 164ж-166:4, в районі будинку №160
в т.ч. пром.: 592, 1227, 3543, 4815, 5249, 5469, 5529, 6152, 6499
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Сенявіна Адмірала 152
в т.ч. пром.: 4827
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Сенявіна Адмірала 41, 43, 152
в т.ч. пром.: 5194, 5627
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Преображенська(Декабристів ) 49; Сенявіна Адмірала 156, 156:4, 156:5, 160, 160Б, 160г, 160Ж, 162Б, 162е, 162Ж, 164Д, 164ж-166:4, в районі будинку №160
в т.ч. пром.: 592, 1227, 3543, 4815, 5249, 5469, 5529, 6152, 6499
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Сенявіна Адмірала 154
в т.ч. пром.: 4827, 6740
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Федорівка:
Гагаріна 1-2, 3-8, 10, 13, 15, 17; Інгулецька 1-22; Набережна 1-7; Першотравнева 43; Проїздний 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 21010
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 10:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Ульянівка, Шкільна 1-1А, 1Д-23, 24А-52; Ульянівка, Роздольна 1-16; Ульянівка, Братів Плохотників 1-18; Ульянівка, Комарова 0-32; Ульянівка, Вишнева(Жовтнева) 0-.; Ульянівка, Сонячна 1-22; Ульянівка, Набережна 0, 68; Федорівка, Гастелло 0-18; Федорівка, Інгулецька 1-22; Федорівка, Молодіжна 1-24; Федорівка, Набережна 0-92; Федорівка, Прохідний 2-8; Дар’ївка, . .; Федорівка, Нова 1-30; Федорівка, Першотравнева 2-14, 15А-22, 23-.; Федорівка, Проїздний 1-7; Федорівка, Садова 0-23; Федорівка, Терешкової 1-29; Федорівка, Гагаріна 0-б/н; Федорівка, Вінницька 1-97; Федорівка, 40років Перемоги 0-48; Федорівка, . .-б/н; Ульянівка, . б/н; Федорівка, Ульянівське 1; Федорівка, Федорівської сільської ради .; Ульянівка, Вінницька 82-92
в т.ч. пром.: 629, 5273, 5281, 5462, 5795, 5797, 5944, 6268, 20056, 20157, 20199, 20257, 20334, 20388, 20427, 20495, 20501, 20504, 20569, 20708, 20879, 20915, 20956, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 10:00 по 12:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Енергетиків 0-5
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-230 Л-1 Горностаевка з 09:10 по 16:10
Генічеський РЕЗ і ЕМ Ясная Поляна
Ювілейна 0-8, 10-47, 49-51, 53-69
в т.ч. пром.: 4097
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка:
1 Травня 0-2, 7-9, 17-25; Центральна(Ленiна) 0-3, 5-15, 17-26, 30-32, 72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100125, 100189, 100236, 100258, 100282, 100374, 100382
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-54 Воронцовка з 09:57 по 16:25
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Айвазовського(МорозоваП) 3, 5-14, 18А; Берегова 1; БорисаКенджієва(ЧайкінойЛ) 1-25; Дунаєвського 1-4, 6; Земнухова 15-30; Комарова 1-6, ЗТП 31; Космодем'янськоїЗ 0, 15-15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48; Радіщева 41-42, 44-62, 63-71, 73, 75, 77, 79; Рилеєва 1-24; Чайковського 1-28; Шкільна(Крупської) 1-26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 96, 298, 3783
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-31 з 09:00 по 11:42
Херсонські МЕМ Херсон, Української Армії(Червоноармійська) ринок; Комишани, Широка(Червоноармійська) 11, 13-14, 14В, 16, 18, 20, 22, 24, .; Комишани, Кооперативна 13Б, 15, 20, 22-22А; Комишани, Крилова 2В, 4А, 24; Комишани, Центральна(Радянська) 77; Комишани, Поштовий 2; Комишани, Радянська/Червоноармійська б/н
в т.ч. пром.: 2517, 3057, 6327
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бiрючий
Перебійня 1
в т.ч. пром.: 1317
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Абрикосовий 13; ГетьманаСагайдачного(Пархоменка) 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139А; Золіна 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146А, 148, 150-150А, 152-152А, 154, 156; МихайлаЖужа(Свердлова) 62, 64, 87А-89А; Панкеєвська(ЛібкнехтаК) 41, 43; Прикордонна 5, 7-12; Соборності(Леніна) 69-71; Таврійська 17, 19; Чкалова 7, 9, 13, 15, 17, 19, 26-28А, 30-36, 38, 40-134
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-35 з 13:10 по 15:50
Херсонські МЕМ - Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бiрючий
Перебійня 1
в т.ч. пром.: 1317
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бiрючий
Чинко 19,17,12,9,8,5.
в т.ч. пром.: 1317
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка:
1 Травня 0-9, 17-25; берег 0; Больнична 1-2, 4-8, 10, 12-25, 29; Дніпрова(Кiрова) 0.5 км в берег-5, 10-20, 22-25, 26-29, 31-40, 42-53, 55-56, 58, 62-88; Жовтнева 1-11, 13-30, 32-44, 46, 49-56, 58-70; Молодіжна(50 років Жовтня) 1-2, 4, 6-22, 24-62; Набережна 0-4, 7-24; Приморська 2-19, 21, 23-26, 28-33, 35, 37-40, 43-45, 48-52, 54-63, 65, 68-69, 73, 77-103; Робоча 2-15; Степова 1-5, 7-62; Центральна(Ленiна) 0-3, 5-15, 17-27, 30-34, 41 в-46, 52-72; Шкiльна 1-32, 36-38; Шевченка 0-11, 13-28, 30-39, 41-48, 50-74, 76-108, 110-123
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041, 10051, 10060, 10090, 100119, 100125, 100139, 100189, 100209, 100214, 100236, 100258, 100274, 100282, 100330, 100332, 100349, 100374, 100376, 100382
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1631 з 09:57 по 16:25
Херсонські МЕМ Херсон, Української Армії(Червоноармійська) 5б; Комишани, Широка(Червоноармійська) 9б, 15б, /Советская; Комишани, Кооперативна 13, 17, 19, 21-21А, 24-24А, 26В, 31; Комишани, Крилова 1, 1Б, 2А-2Б, 3-3А, 4, 18Б, 22-22А, 26-26А, 28; Комишани, Жовтнева 1-13, 15, 17, 19-19А, 21, 23, 27-29В; Комишани, Поштова 1-7, 7Б-9Б, 10-10А, 11-15, 17, 41; Комишани, Центральна(Радянська) 65, 75-75А, 81а, 90-90А; Комишани, Степовий 1, 1Б-10А, 11А; Комишани, Шкільна 5, 10А, 12А; Комишани, Шкільний 10Б; Комишани, Поштовий 7А-7В
в т.ч. пром.: 301, 884, 1155, 1344, 2321, 2503, 2593, 5972
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Широка 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-64 Горностаевка з 09:15 по 16:10
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя:

Степова 0, 2-5, 7-25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 10:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Воскресенське:

Зернотоківська 1; 9-го травня 3-4, 6-7, 9, 13-15, 17-18, 20, 25, 28, 36; Гоголя 1-2, 4-7, 10-13, 16-21, 23-27; Західна 1-б/н; Комарова 1-7, 13-21; Красноармійська ( Миру ) 1-5, 7, 9-13, 15, 17-18, 20, 25-36; Новоселов 1, 3-13, 15-17, 19, 21, 23-25, 27-30, 32-б/н; пров.Південний 1, 3-8; Пушкіна 1-2, 4-7, 9\1-12, 15-27, 31; Центральна 2-9

Двійне:

40 Років перемоги 1-10, 12, 14-17, 19-21, 24, 30-32; 9 Січня 0, 2-12, 14-19; Вишнева 8-16, 22-30; Зерноточна 2-б/н; Космонавтів 3, 5-12, 14, 16, 20-29, 31, 33-39; Мира 1-2, 4-5, 7-8, 13-14, 17, 21; Молодіжна 6, 9-21, 25-27; Перемоги 27; Рабочая 2-5, 7-9, 11-13, 17-20, 22, 28, 31-32; Садова 1-7, 10-17; Солідарна 1, 3-9, 12, 17-18, 21

Ковильне:

Асканийская 4, 10, 21-23, 25-30, 32-38; Вишневая 2-7, 10, 13-16; Мира 1, 4, 6, 8-12, 18-б/н; Перемоги 1, 3, 5-10, 12-24, 26-29; Торгова 3, 10-18; Цветочная 4-5, 7-13, 16-17, 19, 22; Южная 1-2, 4, 9, 11-13, 16-23, 26-29, 31, 34

Чкалово:

Автодорога Херсон-Н.Каховка-Генічеськ 140+600 км,142+500; Березня8 1-18, 20-64; Гагаріна 2-10, 12-21/1, 22-24, 27-б/н; дом 16/1 16\1; дом 16/3 16\3-кв.6; дом 36 36; дом 37 37; дом 38 38; дом 60 60; дом 62 62; дом 63 0; Дом 68 68; Жовтнева ( Залізнична ) 2, 4-7, 9-14, 15а-33, 35-37, 39-54, 58; Центральна 1-9/4, 12-б/н; Зелена 1-38, 42-66, 70-94, б/н; Красногвардійська ( Шевченка ) 1-3, 5-14; Леніна ( Сонячна ) 1-16, 17-18; Лінійна 1, 4-34, 40; Матросова 1-10; Нова 2-11, 15, 19-25; Першотравнева 1-2, 4, 5-а-15, 17-18, 20-22, 24-31, 33-34, 36-42, 44-58, 61-63, 67, 71-75; Південа 2, 2 Б-4, 8-24, 28-32, 36-40, 44-54, 58-60; Північна 1, 3-14; П-Морозова 3-8, 10, 13, 15-16; Поштова 2-42, 46-Б/Н; Радянська ( Таврійська ) 1/2-1/3, 2-3/3, 4/1-6/1, 6/3-6/4, 7/1-10, 11-12/3, 13-21; Садова 1-14, 16-27; Спортивна 1а-10; Спутника 1-24; Степова 1-36, 38-43, 45-52, 54-69; Таврійська 20; Чкалова 1-23, 27-б/н; Шкільна 1-1/7, 3-27

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1412, 1421, 1470, 1482, 1485, 1505, 1511, 1526, 1543, 1588, 1593, 1603, 1654, 1680, 1693, 1706, 1723, 1749, 1778, 1786, 1795, 1802, 1828, 1832, 1849, 1857, 1906, 1909, 1936, 1948, 1953, 1961, 2040, 2050, 2054, 11115
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Чкалове" 1Т з 10:07 по 12:38
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине:
Інгулецька 1-3, 5, 7-8, 11, 21, 24а-69; Шкільна 2-5, 7, 9, 11-12, 14-18, 19-20, 22-23, 25-30, 31-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 51, 186, 1271, 1467
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-164 Л-1 з 09:47 по 15:17
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:

Миру 1, 3-3В, 4А-5, 14, неиз; Паркова(Радянська) 2, 7

В т.ч. особ. рахунки пром.: 880
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-1 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Скадовка, Жовтнева 0-3, 6-19; Скадовка, Гагаріна 1-23; Скадовка, Садова (Дзержинського) 1-6, 9-18, 20-28; Скадовка, Перемоги 1-24; Скадовка, Зелена (Комсомольська) 1-15; Скадовка, Таврійська 1-; Скадовка, Пушкіна 1-33; Скадовка, Урожайна (Энгельса) 2-16; Скадовка, Першотравнева 0-28; Скадовка, Піонерська 1-28, 30-39; Скадовка, Дружби (Леніна) 1-15, 18-неиз; Білоцерківка, Причорноморська 1-24; Білоцерківка, Студенська 3-48; Білоцерківка, 50 років Перемоги 1, 4-17, 20-51; Білоцерківка, Придніпровська 1-74; Скадовка, Невідома неизв.; Скадовка, Шкільна 1; Скадовка, Дружби б/н
в т.ч. пром.: 367, 407, 421, 443, 500, 689, 815, 838, 880
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 24, 24/2-24 А, 24б, 32; Декабристів 1; Миру 2-2 А, 4-4/3, 6, 8, 10, 12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 405, 473, 478, 539, 623, 668, 701, 714, 802, 834, 843, 852, 871
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-3 з 09:00 по 10:10
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки, ХмельницькогоБ(Стаханова) 85-91А, б/н; Олешки, Луки Балашова(Комсомольська) 40-40a; Солонці, Лиманський 1-28; Солонці, Кардашинський 1-19; Солонці, Прудний 2-14; Солонці, Соняшний 0-1; Солонці, Лісна 0-40; Солонці, Озерна 1-47; Солонці, Луговий 5-13; Солонці, Молодіжна 0-52; Солонці, Польовий 1-10; Солонці, Зарічна 0-136, 137-б/н; Солонці, Озерний 1-44; Солонці, Зелений 2-11; Солонці, Козацький 2-8; Солонці, Садовий 1-21; Солонці, Срібний Ключ 0-9; Солонці, Молодіжний 11-24; Солонці, Клиновий 1а-6; Солонці, Ювілейна 8; Солонці, Інтернаціональна 1-6; Солонці, Джерельний 1-14; Солонці, Веселковий 0-5; Солонці, Південний 1; Підлісне, Абрикосова (Комунарів) 1-11а; Підлісне, Центральна 2-16; Підлісне, Садова 1-17; Підлісне, Виноргадний 2-18; Підлісне, Військова Частина 0-А 183Б; Підлісне, Лісна 1; Солонці, Степова 12-16; Солонці, Миру 13; Солонці, Виноградна 6; Олешки, Червоноармійський 1; Олешки, землі Цюрупинської міської ради б/н; Солонці, Землі Солонцівської с/ради б/н; Підлісне, Землі Солонцівської с/ради б/н; Ліві Солонці, Озерна 12б; Підлісне, Військова 1; Підлісне, Виноградна 14; Кардашинка, Нет 0
в т.ч. пром.: 10, 18, 20, 21, 27, 67, 69, 96, 158, 167, 184, 199, 201, 206, 207, 302, 410, 474, 604, 616, 620, 752, 825, 826, 874, 967
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Розлив
Північна 0-45; Центральна 0, 2, 4, 6, 10, 14, 16, 18-20, 22, 24, 26, 28, 30-36; . .
в т.ч. пром.: 20035, 20530
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 10:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Розлив
Центральна 1, 3, 5, 9, 11-13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29; Молодіжна 0-31
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 10:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Автомобілістів/Енергетиків 11/20
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Херсонські МЕМ Розлив
. .
в т.ч. пром.: 20065
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 10:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Автомобілістів 7; Олешківська 21-23, 31-33; Антонівська 245-253; Козацька 110/45; Енергетиків 18, 31-65; Згоди 30; Вишневий(сел.Янтарний) 20, 39А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Пісчане
Космічна 1-5, 8-20, 22; Зелена, Космічна, Південна, Центральна б/н
в т.ч. пром.: 1816, 2222
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Виноградна (Чапаєва) 33-34, 36-39, 41, 46; Пушкіна 1-2, 8-9; Таврійська 30, 32, 34, 36, 40, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 62
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-474 Л-1 з 09:35 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Шевченка:
КудріІ 1, 3-11, 13-31, 34-77; Кудрі/Шкільна 32; Шевченко 1-9, 11-18, 20-22, 24-55, 58-59, 63-66, 68-72, 76-б/н; Шевченко/Шкільна б/н; Шкільна 1-29, 31, 34-39, 41, 44-56, 58-62, 64-72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 445, 500, 581, 747, 817, 831, 977
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 783 з 10:00 по 12:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
канал МК 43КМ 806М
В т.ч. особ. рахунки пром.: 73
Технічне обслуговування ПС 35 кВ НС-16 по МК 1Т з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне:
Без назви НЕТ; Гагаріна 1-3, 6-8, 10, 13-16, 18, 20-22, 25, 28, 42-50; Київська 1-7, 10-12, 15-16, 18-19, 21-24, 34-36, 38; Лесі Українки (Радянська) 1-6, 29-81 б, 92-102; Лугова 1-4, 7-9, 12-16, 19-23, 29; Миру 25; Миру(Леніна) 2/Б-5, 10-19, 22-31; Набережна 5, 7, 12-13, 15-16, 22, 26; Пархоменка 5-30; Пахомова 1-12, 16-25, 31; Польова 2А-9; Стара 1-2, 5-7, 13-27, 31-42, 50-55, 57; Степовий 3; Шкільна 1-2, 5-12
Ольговка:
Гагаріна 1-11, 14-16, 18-24, 28, 30-45, 48; Мелітопольська 1-9, 11-14Б; Мічуріна 1-14; Молодіжна 1, 2/А, 5, 7-9, 12-14, 16, 20-21, 24-64; Ольговка БЕЗ №; Робоча 4; Садова 3-7; Соняшна (Леніна) 3-19/А, 36; Тракторна 2, 6-8, 12; Центральна 9-13, 22-24, 43-45, 48-49, 52-53, 57, 60
Яновка:
автошлях Херсон-Нова Каховка-Геніческ 121км
В т.ч. особ. рахунки пром.: 22, 68, 103, 288, 3403, 3791, 3999, 4017, 4109, 4250, 4509, 4553, 4555, 4668
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Заозерне" з 09:18 по 10:17
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське:
Садова 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 Л-1 Олександрівка з 10:00 по 13:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
БолгаринаІ(Калініна) 0-17, 18-42А, 44; Свердлова 3А, 43А, 45-53, 55
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Корсунка
Hабережна 01а-2, 4-21, 21А-78; Комінтерна 1-35, 36-49, 51, 53-63; Суворова 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14-14а, 16, 18-20, 22, 24, 26, 28, 30, 32-32а, 34а, 36, 38-38а, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52-52а, 54, 56, 58-58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70; Кузнечний 12; Садовий 1-6, 7-17; Суворова, Комінтерна, Набережна, Садова б/н
в т.ч. пром.: 126, 135, 239, 518, 1816, 3066
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт:
Кооперативна 26-47, 54-77, 83, Б/Н; Степова 4, 6, 27, 32, 33 А-47-а, 49; Травня1 62-62/2; Шкільна 43А, 55/8
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-988 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Петрівське(Благодатне)
Харченко 1-30; Першотравнева 1-27; Шевченка(Петрівського) 1-25, 27, 29, 31; Херсонська 2, 4, 6, 8-10, 12, 14, 19-28; . .
в т.ч. пром.: 3473
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 10:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Гагаріна 0, 27-29, 31, 33, 37-88, 90-92, 94, 96, 98, 100; Резніченка 75, 104, 107
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-205 Л-1 Рогачик з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Новотягинка, Придніпровська 1; Посад-Покровське, Степова 0-8; Посад-Покровське, Зелена 1-3, 5-10, 12-23, 26-59; Посад-Покровське, Бобровського 1-28, 30, 32, 34, 36/2, 38; Посад-Покровське, Южна 1-б/н; Копані, Елеваторна 0-117; Петрівське(Благодатне), . .; Копані, . .; Посад-Покровське, Дєдуха 1-12, 13-36, .; Посад-Покровське, Приозерна 1-25, 27, 29; Посад-Покровське, Садова 1-26, 28, 30, 44А, 46А-46Б, 52А; Посад-Покровське, Покровська(Радянська) 1-73; Посад-Покровське, Херсонська 1-7, 9-29а, 29б-43Д, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74-75, 78, 80, 84, 86, 90, 92, 96А, 98, 102, .; Посад-Покровське, Спортивна 1-40; Посад-Покровське, Гусинська 2а; Петрівське(Благодатне), Харченко 1-65; Петрівське(Благодатне), Першотравнева 1-72; Петрівське(Благодатне), Шевченка(Петрівського) 1-73; Петрівське(Благодатне), Херсонська 0-.; Петрівське(Благодатне), Залізнична(50років СРСР) 1-.; Петрівське(Благодатне), Молодіжна(Жовтнева) 0-38; Копані, Білозерський р-н. Херсонської обл.; Посад-Покровське, . .-б/н; Петрівське(Благодатне), . 1; Посад-Покровське, Молодіжна 3; Посад-Покровське, Одеса-Мелітополь-Новоазовськ 117км.+400м. .; Посад-Покровське, Радянська, Спортивна, Зелена .; Петрівське(Благодатне), Петрівського/Харченко/Першотравнева б/н; Петрівське(Благодатне), Херсонська/Жовтнева/50 років СРСР б/н; Посад-Покровське, Садова/Бобровська/Дєдуха/Херсонська/Молодіжна .; Посад-Покровське, Радянська, Спортивна .; Посад-Покровське, Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог) 171км +400м
в т.ч. пром.: 629, 3473, 5281, 5436, 5809, 6368, 6472, 6526, 6561, 6644, 20047, 20047.1, 20056, 20102, 20126, 20158, 20296, 20322, 20375, 20388, 20404, 20412, 20495, 20516, 20562, 20654, 20703, 20716, 20748, 20786, 20797, 20808, 20895, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 10:00 по 12:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка:
за межами населенного пункту б/н-тп-243; Затишна (Пролетарська) 1-17; Зелена/Лазурна/Шкільна/Центральна Б/Н; Зелена (Маркса К) 1-57; Лазурна 1-74; Лозова (Лазо С) 1-26; Радянська/Пролетарська б/н; Радянська/ Червоноармійська б/н; Таврійська(Червоноармійська) 1-17, 19-20, 21-б/н; Центральна (Радянська) 0-б/н; Шкільна (Леніна) 0-17, 18-54
Новомиколаївка:
Безіменний провулок 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6, 63, 66, 115, 178, 357, 727, 763, 828, 839, 844, 1002, 1054, 1114, 1145, 1286, 1439
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:30 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
0 0; Вишнева/Колгоспна/Піонерська Б/Н; Гагаріна 28-43, 45-56 А; Гагаріна/Робоча Б/Н; Дружби 36-53; західна частина села, 2 км б/н; Кірова провулок 0-15, 17, 19 А-23/2, 25-б/н; Кірова проспект 21; Колгоспна 31-118; Кооперативна/Паркова/Дружби Б/Н; Космонавтів/Поштова/Шкільна/Ювілейна/Сосновий Б/Н; Паркова 1-14; Південна 1-б/н; Кооперативна 64, 66, 68, 70-124; Космонавтів 66-66 А, 68-123; Котовського 67, 69, 71-132; Піонерська 0-114; Поштова 61, 63-124; Радянська 55-80; Робітнича 69, 71, 74-103, 105-136; Сосновий провулок 1-5; Ювілейна 1-12
Скадовськ:
Єлизаветівська(Кірова) 80
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11, 57, 66, 115, 175, 612, 727, 979, 1060, 1087, 1120, 1178, 1443
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:30 по 16:00
17.8.2018
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке:
Ладичука 31; Торгівельний провулок 0, 17, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 63, 213, 750
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 12:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке:
Молодіжна 1-32
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 13:00 по 14:00
Херсонські МЕМ Сонячне, Дзержинського 1-16; Сонячне, Молодіжна 39А; Сонячне, Івасюка Володимира (Піонерська) 1-23, 25-33, 36-57; Сонячне, Робоча 1-11, 15, 19, .; Сонячне, Садова 1-7, 11А-35А, 39-.; Сонячне, Стадіонна 21; Сонячне, Центральна 1-18; Сонячне, Шкільна 15, 33, 37, 41; Сонячне, Юності 1-12; Музиківка, Степова .; Музиківка, Теплична .
в т.ч. пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке:
Бордунова 1-56; Спортивна 2, 6-14, 16, 18, 24, 26, 28А; Торгівельний провулок 16-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1292
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 14:00 по 15:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне(Радгоспне):
Першотравнева 2-7; Свято- Миколаївська (Леніна) 59; Таврійський провулок (Комсомольський провулок) 14-20
Таврія:
Шкільний провулок (Ленінський провулок) 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 56
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 12:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери:
Прикордонна 16, Б\Н; Українська(Кірова) 152-Б-152-В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 817, 978, 1182
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 862 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Антипенка 155-155А, 157, 159, 161-162, 164-167, 169-192; Вишнева(Блюхера ) 58, 60, 133-201, в районі будинку №52, Космічна; Миколи Гринька(Бегми) 72/155; Нестерова в районі магазину "Універсам"
В т.ч. особ. рахунки пром.: 385, 2222, 3098, 5052, 5558
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 15:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Ювілейна 46-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7167, 111056
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 1Т РОГАЧИК з 08:00 по 15:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Владичанського 0, 3, 5; Леніна 50; Чапаєва 1; Чапаєва 0, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 27Б-80; Шевченко 113; Ювілейна 0-1, 35-35А, 37-39, 41-47, 51, 55А, 57, 59, 73, 75, 77, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7011, 7083, 7110, 7172, 7179, 7203, 7207, 11990, 111000, 111008, 111038
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 2Т РОГАЧИК з 08:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ, Таврійська(Комсомольська) 65, 67-78, 80, 82, 84-85; Раденськ, Крилова 1-14; Раденськ, Ювілейна 0-19, 49, 51, 53, 55, 57-67; Раденськ, Раденська(Радянська) 29-30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-46, 48-69, 71, 73, 75, 77, 83; Раденськ, Миру 0-27, 29-31, 33-35, 52, біля ринку, б/н, на ринке; Раденськ, Островського 0-26; Раденськ, Маяковського 1-10/2; Раденськ, Північна(Червонофлотська) 0-НЕТ; Раденськ, Залізнична 3-27а/1; Раденськ, Інтернаціональна 0-35; Раденськ, Соборна(60р.Жовтня) 1-26; Раденськ, Праці пров 1-8; Раденськ, Добровольців 8-15, 17; Раденськ, Спортивний 1-10; Раденськ, БугаєнкоО 0-34; Раденськ, Пролетарська 1-41, 43, 45, 47, 49, 51; Раденськ, 40рПеремоги 1-14; Раденськ, Шкільна 1-18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36-37, 39-45, 56А-70; Раденськ, Горького 1-105; Раденськ, Шевченка 1-81; Раденськ, Березня8 0-8; Раденськ, Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13; Раденськ, Космонавтів 4, 6-8, 10-21; Раденськ, Декабристів 1-29, 30-32, 36-44, 48 А; Раденськ, Технічний 1-13; Раденськ, Здоров’я СТ 0; Раденськ, Заводська 1-3, 6-10, 11-13; Челбурда(Пролетарка), Молодіжна (Радянська) 0-участок; Челбурда(Пролетарка), Жовтнева 1-43; Челбурда(Пролетарка), Центральна (Леніна) 1-124; Челбурда(Пролетарка), Шкільна 1-8; Челбурда(Пролетарка), Підлісна 0-25; Челбурда(Пролетарка), Виноградна 1-4; Челбурда(Пролетарка), Новожовтнева 1-6; Раденськ, Землі Раденської сільської ради 0-ТОВАРИСТВО З ОБМЕ0; Челбурда(Пролетарка), Землі Раденської с/ради б/н; Трасса на Н.Каховку, Траса на Н. Каховку б/н; с/рада Раденська, кадастровий номер 6525083500:03:001:0086 0
в т.ч. пром.: 13, 16, 18, 29, 97, 98, 106, 115, 130, 139, 295, 300, 336, 340, 359, 401, 450, 459, 464, 465, 486, 490, 520, 564, 587, 590, 593, 640, 662, 683, 783, 825, 839, 844, 872, 874, 898, 903, 909, 951, 952, 969, 1029
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:20 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак, Херсонська (Леніна) 1А-2 А, 4, 7, 14, 16-16В, 20-20"Б", 22, 24, 24"В", 28, 36, біля будинку "Укртелеком", б/н; Каланчак, Шевченко 0-42, 44-67, 69-.; Каланчак, Зелений провулок 1-20, 22-б.н.; Каланчак, Зарічний провулок 2-б.н.; Каланчак, Виноградний провулок 1-12; Каланчак, Роздольний провулок 3-6, 8-16, 18; Каланчак, Запорожчука провулок 1-3, 5-.; Каланчак, Сімферопольська 1-4, 5-22, 23-35, 37а-86, 88-93, 94, 96-99, 101-119, 127-.; Каланчак, Толбухіна 2-23, 25-34, 35 А-.; Каланчак, Гагаріна 1-18, 19 А-55; Каланчак, Кримська 1-12, 15-б.н.; Каланчак, Невідома 25; за межами населеного пункту, за межами населеного пункту б/н; Каланчак, Жовтнева 1-52; Каланчак, Комсомольська 1-31; Каланчак, КуликаІ 1-33, 37-Б/Н; Каланчак, Перекопська 1-б.н.; Каланчак, Сонячний провулок 1-.; Каланчак, Південний провулок 1-13, 16-18; Каланчак, Парижська Комуна 0-11, 17-б.н.; Каланчак, Таврійська 1-8, 8А-48, 50-.; Каланчак, Пролетарська 1-8, 9А-71, 73, 75-115, 117-118; Каланчак, Тарана 0-28, 30-91, 93-102; Каланчак, Левицького 1-9, 11-13, 14 А-22, 23 А-116; Каланчак, Котляревського 1А-10 А, 12-21, 23-б/н; Каланчак, Чорноморська 1, 7-7а, б.н.; Каланчак, Калініна 2-50, 59Д, 62, б.н.; Каланчак, Чапаєва 17 А-26, 28-.; Каланчак, Каховська 0-14, 16, 18, 49-49 А, 51-б/н; Каланчак, Матросова 1-.; Каланчак, МорозоваП 1-4, 6, 9-14, 15-29; Каланчак, Робоча 1-50; Каланчак, Степовий провулок 1-7; Каланчак, УкраїнкиЛ 1-47, 49, 51, 53, 55-57, 59-65, .; Каланчак, Українська 4, 14-16, 18, 19 А-20, 22, 24-24a, 26, 28-28 А, 30А-30Б, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Каланчак, Щорса 1-44, 48-50; Каланчак, Радянська 1-11; Каланчак, Північний провулок 1-6, 9-21, 25, 27; Каланчак, Першотравневий провулок 1 А-12, 14-.; Каланчак, Крупської н/н; Каланчак, Роздольненський провулок б/н; Каланчак, Першотравнева 6; Каланчак, Михайлівська 10, 20а; Каланчак, Перекопська/Толбухіна/Куліка/Гагаріна б/н; Каланчак, Мельнична 31 А; Каланчак, Паризької Комуни/Хорлівська,/Левицького б.н.; Каланчак, Левицького/Котляревського/Роздольний/І.Франка Б/Н; Каланчак, Степова / Хорлівська/Таврійська/Тарана Б/Н; Каланчак, Херсонська 20 а; Каланчак, Леніна 20-а; Каланчак, Перекопська б/н; Каланчак, Каховська 72
в т.ч. пром.: 727, 764, 5005, 5007, 5008, 5011, 5017, 5041, 5047, 5078, 5079, 5117, 5130, 5138, 5144, 5154, 5156, 5157, 5169, 5174, 5180, 5181, 5198, 5202, 5204, 5213, 5221, 5224, 5226, 5242, 5243, 5266, 5272, 5283, 5293, 5305, 5306, 5318, 5323, 5330, 5331, 5347, 5355, 5360, 5362, 5374, 5375, 5377, 5381, 5382, 5384, 5389, 5392, 5406, 5409, 5410, 5413, 5418, 5420, 5421, 5428, 5430, 15731, 15749, 15752, 15758, 15760, 15770, 15777, 15782, 15792, 15798, 15813
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Космічна 2А-3, 9, 13/42, 15, 17/49; Лісова(Лісна) 15-15А, 23, 25, 27-27А, 39, 43-43Б; Огарьова 42/7-62; Польова7 1-23; Польова8 3-9, 11-15, 21, 25А-27; Ракетна 1Б-2Б, 4, 10, 12, 21; Фонвізіна 51-61, 63-67, 69-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1950, 4253
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 15:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Морська 0-1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55-57, 70, 76-78
в т.ч. пром.: 4722
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка (Червоний Чабан), Чайковського (Латишських Стрильців) 1-10, 12-33, 36, 41, 48, 50, 79; Преображенка (Червоний Чабан), Зелена 1-18; Преображенка (Червоний Чабан), Леніна 8, 33, 35-41; Мирне, Шевченко .
в т.ч. пром.: 5051
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калинівське:
Братів Сокорянських б/н; МТС 1-6, 8-16, 18-22, 24-36, 38-41, 43-45, 47, 49-51, 53-61, 63, 65, 69; Торговий 2-8, 11, 13-16; Українська (Колгоспна) 8-9, 14-20, 22, 24-26, 29-31, 33-36, 38-39, 41-43, 45-46, 48-52 А, 55-56, 58-60, 66-70, 72-73, 76-77, 79-82, 86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20077, 200215, 200276
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-211 Олександрівка з 10:02
Каховський РЕЗ і ЕМ Тавричанка:
Молодіжна 1, 2-64; Новоселів 13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-366 Л-3 з 09:20 по 14:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво
Асканійська 1-3, 5-6, 8-23, 25-27, 30, 32-34, 37-39, 42-44, 52-54; Шевченка (Леніна) 1-3, 5-48; Гагаріна 2-14, 16-30, 32, 36-43, 51; Першотравнева 1-5, 7-10; Робоча 1-7, 9-11, 13-15; Спортивна 1, 3-6; Зелена 1-3, 5-13; Миру 1-6, 12-14, 18-22, 26, 30-36; Степова (Комсомольська) 4-б/н; Кримська 2-14, 18-26; 40 років Перемоги 1-27; Шкільна 1-27; Шевченка 10-13; Заповідна 9
в т.ч. пром.: 413, 416, 544, 692, 960, 980, 981
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Благовіщенське(Петровського):
Заозерна 2; Причальна 5, 10
Приозерне:
Берегова 3; Білозерська 0-1В, 3-3А, 7, 9, 11-15, 17-17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31-41, 43-45, 47, 49, 51-55, б/н; Виноградна 0-50; Заозерна 4-32; Західна 6; Лиманна 1-53; Монастирська 5-7; Річкова 1-17; Садова 1-48; Степова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 301, 3192, 6711
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ з 09:00 по 15:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне:
Колгоспна 1-69; Маркса К 35, 48-48/1, 50-66; Сонячна(Красіна) 35; Чапаєва 1-40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 728
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань:
Ленiна 16
Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Новодмитрiвка:
Шкільна 11
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Приозерне:
Виноградна 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 301
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Берегова 42-49, 51
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-78 Л-1 Рогачик з 08:00 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Новософіївка
Степова б/н; Ф/г-во землі С.Софіївської с/р 49 км б/н
в т.ч. пром.: 248, 445
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Київська 57-57А, 61-61А, 63-84; Київська/КуликаІ 69/26; Кооперативна 1-14А, 15-21; Котельний 22-30; Кременчуцька 156А; КуликаІ 12-12А, 16-20, 22-26, 30, 32/18, 32а, 32А, 34-56, на території АТ "Херсонські комбайни", Тираспільська; КуликаІ/Кооперативна .; КуликаІ/Тираспольська .; Пугачова 7, 9, 11, 13-62, 64-64Б, 66; РазінаС 8; РазінаСтепана 1, 1А-2, 4-6, 7А-8, 10, 12, 13/38-14А, 66, 70-72А, 74-74А, 83-93; Тираспольська 60Б, та І.Кулика
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 2696, 2723, 2833, 3486, 3501, 5952, 6269, 6702
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ з 09:00 по 13:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка:
Квіткова 1; Миру (Жовтнева) 1-35; Степова 1-14
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-769 Л-3 з 09:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка
Гагаріна 1-3, 5-8, 10-12, 14-15, 18, 21-22, 38; Галенко 14, 16-18, 20, 22, 27
в т.ч. пром.: 512
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон
Азовський 2-2/5, 2-б-12/1; Артилерійська 4-24; Артилерійський 22; Тягинська(БєдногоД) 2-14, 15-20, 21-27, 28/48-32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50-50/40, 52, 54, 56, 58, 60-60А, 62; Кременчуцька 38-44, 46, 53-61, 61А; Перекопська 14, 16, 18-18/51, 24, 26, 28, 30, б/н, парк ВЛКСМ; Тарана (Медова) 35; Фабрична 9, 34А-49; Шмідта(Старшинський) 2; Тарана (Медова)/БєдногоД (Тягинська) 31/62-33/29; Перекопська/пер.Азовський .; Перекопська/Кременчуцька .; Кременчуцька/Тягинська(БєдногоД ) 61; Тягинська (БєдногоД)/Фабрична 28/48; Херсонська фортеця б/н; Офіцерська(Шмідта) 37, 41, 43-59, 62
в т.ч. пром.: 249, 592, 621, 1336, 2676, 3036, 3232, 4117, 6664
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 9А, 36, неиз; Паркова(Радянська) 4, 9-9А, неиз
В т.ч. особ. рахунки пром.: 376, 411, 860, 952, 953
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-2 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під(Червоний Перекоп):
Леніна 9А, 12; МарксаК 5, 15-24; Мира 2-4, 6, 12; Першотравнева 2, 4, 19; Південна 2-4, 6-7; Поштова 2-2А, 4-8, без №
В т.ч. особ. рахунки пром.: 103, 274, 3403, 3601, 3799, 3800, 4102, 4312, 4544
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-222 Л-2 з 09:14 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ:
БугаєнкоО 0-1, 2-10, 12, 14, 16, 19, 25; Горького 4, 6, 32, 34-34А, 36, 38, 40-71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87-89; Декабристів 1-29, 30-32, 36-44, 48 А; Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13; Космонавтів 4, 6-8, 10-21; Островського 0-26; Північна(Червонофлотська) 67-НЕТ; Шевченка 24-25, 27, 29-32, 34-81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 13
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-308 з 08:30 по 15:20
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 1, 2-30, 31-32; Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 07:30 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Дзержинського 1-10, 11А-17, 20, 22, 24-37; Мельнична 1-12, 14-16, 18-23; ЗаїкиВ 1-15, 16-42, б/н; Дорожна 3-8-А; Чапаєва 2, 3, 4, 45-46, 47, 49; МарксаК 12-40; Суворова 1, 3, 5; Жовтневий 0; ЦентрОстановка 0
в т.ч. пром.: 128, 487, 1137, 1257
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки:
Східна 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17-17А, 19-32, 34А-38, 40, 44-48, 52
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-810 Л-2 з 09:20
Херсонські МЕМ Херсон
Бурзи 1А-2Г, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 36-36А, 38-38А, 40, 40А, 42-42А, 44А, 46/19, 48, 50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62, 64/102; БогунаІвана(Ілліча ) 103; Полтавська 110; Сєрова 2-10, 10В-29/26, 33-49/108; Танкерний 3-5, 6-20; Штурвальна 20, 22-25; ЦюрупиОД(Білозерська) 1; Сєрова/Штурвальна 29/26
в т.ч. пром.: 591, 4371, 4451
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
БогунаІвана(Ілліча ) 103
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав
Кобзаря(Кірова) 1-10; Славна(Комсомольська) 13А; Промисловий 0; 1 Травня 235, 252, 254, 257, 260, 262-264; ЗахисниківВітчизни(Куйбишева) 19, 21, 23, 34, 38-42; Центральна(Леніна) 272-274А, 276, 307, 309, 311, 313; Дружби(Свердлова) 1-12, 14-14 А, 16-16А, 18; Херсонська 62, 68, 70, 85, 87, 89, 91, 93; Шевченка 54
в т.ч. пром.: 743, 760, 761, 7349, 7447, 7616
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Братолюбівка:
Піонерська 1-34, 42-52; Ударна 3-27, 30-31, 34-36, 38-42, 44-45, 47-53, 55-59, 61-63, 65-67, 70-100
Горностаївка:
Об’їздна 0
Костянтинівка:
Залізнична 12-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1110, 1178, 4414, 4464, 4511, 4604, 6234, 6241, 6259, 6286
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 291 з 09:45 по 12:35
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери
Ушакова 1, 8, 10-48; Степова 34-35, 42-51; Лебедина (Жовтнева) 1, 3-5, 7-11, 13-26, 28-49; Будівельників 18, 20-21; КТП в полі траса Чулаківка Бехтери 12 км б/н
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 15:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове
Гоголя 1-7, 9-59; Гагаріна 2-17, 19-57; Суворова 31, 33, 35, 37, 39, 41-41а, 44, 45-60, 62-82
в т.ч. пром.: 69
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Бериславська 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29-29/6, 31, 35; Вiльна 1-3, 5, 7-14; ГероївУкраїни(Червоноармійська) 1, 3-11, 13-30, 32-45; Дiмiтрова 5, 7-9, 11, 13-14, 16-18, 20, 22-24; Днiпровська 1-12; Енгельса 3-12, 16-22; Енергетиків 1-9-А; Кiрпiчний 1-9, 13-15; Квiткова 1-7; Кутузова 1-29; Ломоносова 1-14; Мiчурiна 1-12, 14-15, 17-32, 34, 36-39; Маяковського 1-5, 7-36; Промислова 0-23; Уренгойська 1-14, 21-26; ХмельницькогоБ 4, 6, 8, 10-21, 23-33, 37-55, 59-65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10026, 10038, 10076, 10085, 100107, 100128, 100131, 100152, 100157, 100184, 100227, 100248, 100263, 100303, 100341, 100356, 100364, 100401
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1605 з 08:40
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка
Горького 45Н, 63Н, 65аН-65Н, 67Н, 69Н, 71Н-75, 76Н-94Н, 96, 97Н-108Н, 111Н-112Н
в т.ч. пром.: 673
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 15:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дем'янівка
Чапаєва 1-2; Леніна 5, 7, 13, 18, 20-21, 23-36, 38-39, 41-49, 51, 58-62
в т.ч. пром.: 555, 679, 951, 974, 977, 18701
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 12:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дем'янівка
Кутузова 25, 27, 30, 32, 39, 41, 47, 49, 51-52, 53, 55; Добролюбова 1-6, 8-11, 52-53, 59; Белінського 0-11, 14-19, 83
в т.ч. пром.: 18643
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 15:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке:

40 Років Перемоги 1-13, 15-18, 20-26; Вишнева 9; 60РоківПеремоги(60РоківСССР) 1-34; Безроднього 15-16, 18-46, 49-62, 64-67, 70-71, 73-74, 77-93а, 94а-122, 124, 125а-153, 155, б/н; БілошкуриМІ 14-14а; Виноградна(Куйбишева) 1-63, б/н; Гоголя 0-9А, 11-32, 42, 44, 46, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81-б/н; Горіховий(Жовтневий) 1-17; Грушевського(Островського) 1-10, 11-45; Залізнична 1-8, 11-17, 18-24, 28-34А, 40-б/н; Затишна(Комсомольська) 1-41; Калинова(Калініна) 3-64, 103-130; Каштанова 0, 60-92; Каштанова(Радянська) 0, 37, 43, 45, 47, 49, 52-110, Б/Н; Квітнева(Кірова) 1-15, 17-43, 45-55, 57-99, б/н; Космонавтів 1, 5-58, 59-92, б/н; Матросова 8, 10-12; Меліораторів 7; Мира 5, 7; Новотроїцька селищна рада 0; Польова 31, 37-60, 62-63, 66-Б/н; Пролетарська 1-27, 29-67; Сквозний 3-15; Соборна(Леніна) 2б-2Б/1, 2-з, 148-174/2, Б/Н; Сонячна(Ворошилова) 2-51А, 53-65, 67-68а, 70-83а, 85-90а, 92а-122; Степова 1-24, 25-33; Суворова 4-19, 21-28, 30-35, 37-50; Толбухіна 7; Шевченко 0, 16, 18-18-А, 20-39, 40а-41, 42а-89, 91-93, 95-132, 132А, 134а-б/н

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1410, 1415, 1434, 1445, 1528, 1531, 1549, 1577, 1584, 1645, 1678, 1679, 1713, 1741, 1769, 1785, 1794, 1802, 1813, 1836, 1849, 1864, 1874, 1885, 1921, 1930, 1953, 2011, 2025, 2038, 2042, 2043, 2053, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 611 з 09:23 по 15:10
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Березня8 4; Берислав, Центральна(Леніна) 0; Бургунка, Травня1 2-15, 18; Бургунка, Гагаріна 1-2, 4-50, 51-60, 62-77; Бургунка, Садова 1-6, 8-58; Бургунка, Виноградний 1-8; Бургунка, Молодіжна(Жовтнева) 1, 1 Б-3, 5-21, 25-31, возле ТП-59; Бургунка, Комарова 0-35, 36 А-56; Бургунка, Кулика 0-31; Бургунка, Набережна 0-39; Бургунка, Центральна(Леніна) 1-26, 30-44, 48-б/н; Бургунка, Нова 1-2, 4-24, 26-42; Бургунка, Терешкової 1, 3-13; Бургунка, Шкільний 1-19; Бургунка, ШевченкаТ(Щорса) 1-18, 20-29; Бургунка, Рідненька(Фрунзе) 1-18; Бургунка, Чапаєва(Чапаєва) 1-2А, 4-10; Бургунка, Невідома 0; Раківка, Невідома 0; ШевченкоТ, Невідома 0; Таврійськ, Вокзальна 82; Бургунка, Берегова зона біля ТП-271А 2; Бургунка, Зарічна(Енгельса) 11
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7125, 7130, 7242, 7293, 7308, 7423, 7448, 7549, 7675
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
49Гвардійської Херсонської дивізії 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 93, 93Б, 95, 97, 99-113120; Ракетна 84, 92-110а; Миколи Гринька(Бегми) 70, 82, 89/83, 94-95/83, 98/82, 100-101/83, 103-107/95, 109/96-111, 113-126А; ХетагуроваК 59-63, 69-101; Безродного (Генерала Алмазова)/Нестерова .; Генерала Алмазова(Безродного) 2/61-30, 32, 34, 35-36, 38, 40, 42, 44-84, 88-94; Вишнева(Блюхера ) 52; Віннера 3-.; Гридасова 3-121/90; Жуковського 44/46-95А; Космічна 82, 85/104-118; ЛевицькогоТ 1-30Б, 32-94А; Нестерова 52, 58, 62-66/61, 68-119/71, в районі магазину "Універсам"; Північна11 3-140; Північна12 3-139; Північна13 2-115; Північна14 5-.; Ціолковського 28, 41-41/81, 45-45А, 47/23-.; Космічна 107/Північна12 119; Північна12/Нестерова 70/80
в т.ч. пром.: 125, 157, 310, 396, 449, 591, 592, 1007, 1081, 1124, 2161, 2181, 2315, 2518, 2630, 2761, 3132, 3463, 3508, 3527, 4204, 4842, 4949, 5398, 5845, 5920
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 11:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон
ХетагуроваК 59; Ціолковського 50, 52
в т.ч. пром.: 125, 157, 5398
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 11:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон
ХетагуроваК 59; Ціолковського 50а
в т.ч. пром.: 125, 1124
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 11:00 по 15:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Тимофіївка
Степова 1-1Н, 6Н-7Н, 9Н-10, 12Н, 14Н, 16Н-20Н, 22Н-23Н, 42
в т.ч. пром.: 679, 941, 1014
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Чорнобаївка:
Лейтенантська 1-15; Миколаївська 32а; Стадіонна 1-45, 47, 50-51А; Українська(Радянська) 18, 19-19Д, 21-22А, 24, 26, 28, 40; Фестивальна 11, 16
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 10:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Геологів, Теплична3 25; Петрівка, Шкільна 34; Чорнобаївка, 200років Чорнобаївки 2-25; Чорнобаївка, Аерофлотська 1-35; Чорнобаївка, Вишнева 2-18; Чорнобаївка, Гусаківська 1-53; Чорнобаївка, Західна 1-28; Чорнобаївка, Космонавтів 3-17; Чорнобаївка, Кривий 2-20; Чорнобаївка, Лугова 2-10; Чорнобаївка, Матроська 1-32; Чорнобаївка, Козацький 1-19; Чорнобаївка, Миколаївська 1-72, 76-86; Чорнобаївка, Олімпійська 1-28; Чорнобаївка, ОТМИРАЮЩАЯ ЗОНА 0-19; Чорнобаївка, Паркова 1-19; Чорнобаївка, Польова 1-10; Чорнобаївка, Рибальська 1-9, 13-27; Чорнобаївка, Сонячна 2-20; Чорнобаївка, Спортивна 1-47; Чорнобаївка, Будівельна 1-14; Чорнобаївка, Спусковий 1-29; Чорнобаївка, Лісова 1-15; Чорнобаївка, Урожайна 1-51, 53, 60-65А, 67-67А, 69, 75; Чорнобаївка, Квіткова 1-20; Чорнобаївка, Ювілейний 4; Загорянівка, . .; Чорнобаївка, Соколина 2-43; Чорнобаївка, Козацька 6; Чорнобаївка, Південна 1-58; Чорнобаївка, Явірна 1-.; Чорнобаївка, Овражна (Яружна) 2-18; Чорнобаївка, Фестивальна 0, 4, 6-7, 9-11, 13-19, 21-30; Чорнобаївка, Колодязна 1-23; Чорнобаївка, Зоряна 1-3; Чорнобаївка, Лейтенантська 1-15; Чорнобаївка, Колгоспна 5-9; Чорнобаївка, Ярова 1-4, 6-8, 11-17; Чорнобаївка, Горіховий 2-5; Чорнобаївка, Тихий 6-9; Чорнобаївка, Військовий 1; Чорнобаївка, Озерний 1-4/12; Чорнобаївка, . .; Чорнобаївка, Дружби 20-22, 26, 32; Чорнобаївка, Першотравнева 1-29, 31-46, 47, 49А, 51-52, 55-55А, 58-59А, .; Чорнобаївка, Херсонська 1-22, 23/3-42, 44-48, 50, 52, 54, 54Б-54В; Чорнобаївка, Покровська(Комсомольська) 0-31, 33-33Б, 39, .; Чорнобаївка, Соборна(Жовтнева) 0, 1А-8, 10, 12-16, 18, 20-26, 28, 30-36, 38, 40, 50-54, 58-60, 64, 68, 72-.; Чорнобаївка, Стадіонна 1-45, 47, 50-51А, 100, 103-105; Чорнобаївка, Українська(Радянська) 1-12, 14-24, 26, 28, 34-34А, 36-38, 40-40А, 42, 44, 46, 48, .; Чорнобаївка, Чорнобаївська 2-36, 38, 40-42, 44, 46, 48-48 А, 50, 52, 54, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 116, 118-119; Чорнобаївка, Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (М-14) 196км .; Чорнобаївка, Соборна 14; Чорнобаївка, с/р Чорнобаївська .; Чорнобаївка, Тиха 2
в т.ч. пром.: 370, 449, 5705, 6478, 20105, 20283, 20303, 20403, 20436, 20591, 20599, 20615, 20660, 20664, 20689, 20694, 20933
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 10:00 по 12:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Покровська(Леніна) 0, 2-12, 14-19, 20-33, 36, 38, 40
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-315 А Л-2 Горностаевка з 09:35 по 15:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ
Азовська 65, 67, 69, 69А, 71, 74-88; Лікарняна 2-11; Приморська 6, 6А-6б, 8-8б, 10-14, 16, 18, 20-20а, 22-22а, 24, 28-28б, 30, 52
в т.ч. пром.: 1340
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка:
1 Травня 0-2, 7-9, 17-25; Центральна(Ленiна) 0-3, 5-15, 17-26, 30-32, 72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100125, 100189, 100236, 100258, 100282, 100374, 100382
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-54 Воронцовка з 09:30
Херсонські МЕМ - Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бiрючий
Чинко 1
в т.ч. пром.: 1317
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 15:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бiрючий
Бірючанська бухта 1
в т.ч. пром.: 1317
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 15:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бiрючий
Бірючанська бухта 1
в т.ч. пром.: 1317
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон, Української Армії(Червоноармійська) 5б; Комишани, Широка(Червоноармійська) 9б, 15б, /Советская; Комишани, Кооперативна 13, 17, 19, 21-21А, 24-24А, 26В, 31; Комишани, Крилова 1, 1Б, 2А-2Б, 3-3А, 4, 18Б, 22-22А, 26-26А, 28; Комишани, Жовтнева 1-13, 15, 17, 19-19А, 21, 23, 27-29В; Комишани, Поштова 1-7, 7Б-9Б, 10-10А, 11-15, 17, 41; Комишани, Центральна(Радянська) 65, 75-75А, 81а, 90-90А; Комишани, Степовий 1, 1Б-10А, 11А; Комишани, Шкільна 5, 10А, 12А; Комишани, Шкільний 10Б; Комишани, Поштовий 7А-7В
в т.ч. пром.: 301, 884, 1155, 1344, 2321, 2503, 2593, 5972
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя:
Степова 1-2, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1281
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-168 Л-3 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка:
Комсомольська 0-25, 27-30, 33-38, 44, 47; Полтавська 0, 4; Степова 0-25, 27-84; Шкільна 0-2, 4-6, 8-14, 17-30, 32-38, 40-51, 54-55, 57-64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1135, 1166, 1193, 4414, 4669, 4702, 4711, 6234, 6255, 6261, 6319
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ф-293 после Р-103 з 09:42 по 14:45
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка:
Степова 0, 17, 19-25, 27-64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1166, 6234
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-215 Горностаевка з 09:42 по 14:45
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Велика Куликовська (МарксаК) 136-142; Верхній майданчик Алеї трудової слави ЗА БУДИНКОМ КУЛЬТУРИ ІМ.ФРУНЗЕ; Купецька(Січня9) 1-13А; Набережна 1, 7, 11, 15-23, 29, 35, 39-41, РАЙОН ФОНТАНУ, ЦЕНТРАЛЬНА ПЛОЩА ВУЛ.НАБЕРЕЖНОЇ
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46, 63, 3359, 3783, 4060, 4118, 4188, 4195, 4281, 4302, 4315, 4343, 4394, 4435, 4639
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-6 з 09:10 по 14:50
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки
Озерна 22а; Южакова(Чапаєва) 8 А, 8 Г-8 К, 8 Н-8 П, 10-10А, 12-17, 33; Зелений 1; Луний 1-13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки
ХмельницькогоБ(Стаханова) 43-43/5; Южакова(Чапаєва) 8-Л, 17 Б-31; Каштановий 1-28; Зелений 2
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Олешки
Озерна 19, 23а, 25-25/Б, 27, 29, 32а-34/5; ХмельницькогоБ(Стаханова) 44-46, б/н; Квітучий(Олешківський,Стаханова) 1-15; Зелений 2А-6
в т.ч. пром.: 69
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське:
Базарний 1-6а; Гайдара 1, 3-17, 21-31; Гвардійська 1-18, 20-27, 28-34, 35-38, 39-44а, 46, 51-53, 63; Жовтнева 1-7, 10-17, 18-23, 24-36, 43-45, 47; Калініна 2-6, 8-13, 15-24; Кірова 1-14, 17, 19, 21-28, 29-30, 32-43, 44-48, 50-53, 54-61, 69, 73-83а; Котовського 1-2, 4-10, 12-34а, 38-48; Кутузова 1-30, 32-34, 36-42, 45-54; Леніна 2-9а, 10-17, 19-29, 32-46 д, 48, 50, 52-55, 59-69, 72-76, 78-84, 88-90; Лісова 1-12, 13, 15-17; Ломоносова 1-3, 4, 5-11; Мельнична 0-19, 21-26, 27-40, 44-52, 54-66, 70-83; Набережна 3-14, 15-23; Набережний 2; Нова 1-2, 5-16, 20, 24-27, 30-50, 54-58; Підгорний 2-5, 7; Піонерський 1, 2-3, 4-6, 7-8, 11-16, 17, 30-36; Пушкіна 1-8, 9-22, 31-37; Радянська 2-8, 14-20, 26-51; Ринкова Площа 1; Садова 1-2, 4-15, 17-20, 22-37, 40-48, 50-58; Суворова 1-9, 10, 11-29, 30-32, 36, 38, 48; Українська 0-5, 7-16, 18-32, 37-41, 42-54; Чапаєва 2-10, 14-24, 26, 30-32, 34-52, 56-62, 70; Червоноармійська 1-3, 7-9; Чкалова 3-4, 6-23, 27
Зарічне:
Леніна 41, 44 А, 47, 49, 57, 59-61, 65-66, 69, 74, 76-79, 81, 84-90, 96, 101, 105, 108-109, 111-112, 115, 121; Садова 1-3, 6-25, 28, 30-33, 38-40, 43, 50-54, 58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 18, 28, 42, 48, 71, 75, 81, 84, 93, 94, 113, 120, 133, 136, 141, 146, 153, 154, 171, 182, 206, 214, 218, 278, 350, 1028, 1353, 1567
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1513 з 09:16
Херсонські МЕМ Розлив
Північна 0-45; Центральна 0, 2, 4, 6, 10, 14, 16, 18-20, 22, 24, 26, 28, 30-36; . .
в т.ч. пром.: 20035, 20530
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 10:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка
Паркова(Радянська) 6, 16-28
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Розлив
Центральна 1, 3, 5, 9, 11-13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29; Молодіжна 0-31
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 10:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Автомобілістів/Енергетиків 11/20
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Херсонські МЕМ Розлив
. .
в т.ч. пром.: 20065
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 10:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Автомобілістів 7; Олешківська 21-23, 31-33; Антонівська 245-253; Козацька 110/45; Енергетиків 18, 31-65; Згоди 30; Вишневий(сел.Янтарний) 20, 39А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Пісчане
Космічна 21, 23-25, 27-44; Південна 1-35, 39-45
в т.ч. пром.: 2220
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво:

Асканійська 2, 6, 8, 10, 12-14, 16, 18, 20, 22, 26, 30, 32, 34, 38, 42-44, 52-54; Гагаріна 2-14, 16-30, 32, 36-43, 51; Степова (Комсомольська) 4-б/н; Шевченка 10; Шевченка (Леніна) 1-3, 5-48; Шкільна 1-3, 5-9

В т.ч. особ. рахунки пром.: 692, 960, 981
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник:
Будівельна 0-1, 4, 12, 17-19; Гагаріна 1-3, 6-17, 29; Космічна 15-16, 32; Нова 1-12; Полева 2-14; Робоча 1-9, 11; Садова 1-9; Степна 1-25; Степова (Фрунзе) 1-23; Шкільна (Комсомольська) 2-11, 13-34, 38-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 836
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-262 з 08:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Великаандронівка:
Великаандронівка /Виноградове 4 км б/н; Великаандронівка /Таврія 2 км б/н; Гірського 1-...; Колгоспна 8; Сонячна 1-8; Степова 1-...4; Тельмана 1-б/н
Петрівка:
Петровського 21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 58, 213, 486, 813, 1114, 1286
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське:
Жовтнева 18, 19/3-25; Механізаторів 1-10, 12, 14-34; Садова 7А; Сумська 1-30; Театральний 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031, 200107, 2001052
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-153 Л-1 Олександрівка з 09:44
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
БолгаринаІ(Калініна) 0-17, 18-42А, 44; Свердлова 3А, 43А, 45-53, 55
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни
Наддніпрянська 0; Корсунська 52
в т.ч. пром.: 239, 1816
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт:
Кооперативна 26-47, 54-77, 83, Б/Н; Степова 4, 6, 27, 32, 33 А-47-а, 49; Травня1 62-62/2; Шкільна 43А, 55/8
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-988 з 08:30 по 15:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Ювілейна 0-32
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-205 Л-2 Рогачик з 08:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Білозерка, Свободи(МарксаК) 190; Посад-Покровське, Бобровського 29, 31, 33, 35, 37, 39-64, 66, 68, 70, 72, 74; Посад-Покровське, Гагаріна 4-8, 10, 14-20; Посад-Покровське, Дєдуха 37-83, 85, 87, 89, .; Посад-Покровське, Перемоги 1-16; Посад-Покровське, Приозерна 26, 28, 30-67, 69, 71; Посад-Покровське, . .
в т.ч. пром.: 629, 5281, 20158, 20434, 20470, 20485, 20516, 20562, 20883, 21010
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка
Присивашська 3, 5-8, 15-17, 31-32; Миру (Леніна) 24, 26-54, 56А-69, 71-74
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Білозерка, Свободи(МарксаК) 190; Посад-Покровське, 1Травня 11-92; Посад-Покровське, Бобровського 29, 31, 33, 35, 37, 39-112; Посад-Покровське, Гагаріна 4-8, 10-12, 14-20; Посад-Покровське, Дєдуха 37-.; Посад-Покровське, Перемоги 1-16; Посад-Покровське, Інгулецька 1-12; Посад-Покровське, Раковського 4-16; Посад-Покровське, . .; Посад-Покровське, Полтавська 1-64, 67-.; Посад-Покровське, Приозерна 0, 26, 28, 30-109; Посад-Покровське, Садова 27, 29, 31-44, 45-46, 47-52, 53-.; Посад-Покровське, Херсонська 45-47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65-67, 69, 71, 73, 77, 79, 81-83, 85, 87-89, 91, 93-95, 97, 99-101, 103; Посад-Покровське, Гусинська 1-2, 3-119; Посад-Покровське, Воєнна 1-12; Посад-Покровське, Одеса-Мелітопіль -Новоазовськ 179 км. .; Посад-Покровське, Одеса-Мелітопіль-Новоазовськ км.167+300 (лівор .; Посад-Покровське, Полтавська, Гусинська, Гагаріна .; Посад-Покровське, Бобровська/Раковського/Інгулецька/Садова/Приозерна б/н; Посад-Покровське, Бобровська/Дєдуха/Херсонська/Воєнна б/н
в т.ч. пром.: 629, 5281, 5512, 5610, 20057, 20158, 20434, 20470, 20485, 20516, 20562, 20870, 20883, 20889, 20964, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 10:00 по 12:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка
Таврійська 64, 66, 68, 70-84; Виноградна (Чапаєва) 47-53
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Борозенське:
Будівельників 1-14; Жовтнева 1-59; Миру 1-9; Мічуріна 1-1Б, 8-8 В, 10, 12-б/н; Молодіжна 3-67; Першотравнева 1-42, 43-44, 46-б/н; Праці 1-б/н; Пролетарська 4-34, 37, 40; Робоча 1-б/н; Садова 1-23, 25-б/н; Степова 6-17; Українська (Радянська) 1, 3-53, 57-59; Шкільний 15, 17-б/н; Ювілейна 1-б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20031, 20051, 20059, 20067, 200107, 200135, 200141, 200145, 200231, 200270, 200272, 200317, 200319, 200359, 200363, 200368, 200389, 2001320, 2001361, 2002059
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1352 з 10:00 по 15:00
20.8.2018
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка:
Абрикосовий(Фрунзе) 5, 18-24; Горіхова(Фрунзе) 10, 18, 23-24, 26, 33, 36, 38, 41, 46-47, 50, пер 19, пер 20; Полева 3-22; Пушкiна 1, 3, 5-5а, 7-8, 10-21, 23-45
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-165 Л-4 з 13:00 по 14:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне:
Білого С б/н; Будівельників 1-45; Восточна 1-б/н; Гагаріна 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18-99; Горького 52, 54, 56, 58, 60-87, 88-117; за межами населеного пункта тп-195, тп-772; Калініна 0-б/н; Маркса К/ Садова б/н; Жовтнева 20, 22-24, 26-77, 78-114; Кірова 1-38; Козацька(Комунарів) 1-б/н; Комсомольська 1-37; Котовського 0-23; Маркса К 0-46, 70-б/н; Маркса К/Садова 17/54 а-б/н; Молодіжна 1-35; Московська б/н; Нова 3-36; Октябрьский 1-14; Садова 0-85, 87-б/н; Садовий провулок 3-9; Сонячна(Красіна) 0, 24-24 А, 26, 28, 30, 35-36, 38-117; Строітелів 46; Шкільна(Октябрьська) 29-88А
Михайлівка:
Шкільна (Леніна) 59
Скадовськ:
Балтазарівська(Куйбишева) 90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15, 42, 60, 63, 66, 88, 218, 351, 489, 649, 652, 727, 744, 763, 790, 825, 862, 883, 1121, 1161, 1218, 1251, 1286, 1297, 1312, 1326, 1378, 1445
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1733 з 09:30 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Ведомственное жильё 2:
Комунальний 3; Корсунська 1-5
Дніпряни:
Виноградна 36-42, 46-68; Гната Шила(Щорса) 1-9; землі Дніпрянської селищної ради б/н; Козацький(Радянський) 1-18; Корсунська 1-92, 96-ТП411А; Мижевича 01а-63; Молодіжний 1-17; Набережна 1-110; Наддніпрянська 0, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 178, 200-232; неопределено неопределено; Новолагерська 1-43; Новомаячковська 1-6, 8-10, 12, 14, 16, 18-18а, 20, 22, 24, 54а; Новоодеська 1-87, 89-91а; Пушкіна 01б-14; Степова 1-16; Тихий 1-17; Травня1 4, 8; Шевченка 147а, 190; Ярошенко 1-3, 05а-6, 7-16, 18а, 24-46, 50-52, 54
Корсунка:
Сад возле ТП145-возле ТП448А; Садовий 1-17; Солодухіна 1-22, 25-72, 74-88; Hабережна 01а-78; Берегова зона ТП144А; Будівельна 1-9; Гоголя 01а-78; Дачна 1-ТП266А; Комінтерна 1-35, 36-85; Кузнечний 1-12; Лісна 8-66; р-н с/т "Днепр" 1-возле ТП266А; Соснова 1-50; Степова 01а-5, 6-8, 9-11, 12-54; Суворова 1-48, 50-75, 77-Не определено; Суворова, Комінтерна, Набережна, Садова б/н; ХмельницькогоБ 57; Шкільна 01а-20
Нова Каховка:
Маяковського 2а; Неизвестный 0; с/рада Райська автодор Одеса-Мелітополь-Новоазовськ(на Таганрог); Французька 3а
НовіЛагері:
Виноградники ТП106-ТП210; Cтепова 1-35; Енергетиків 2; Кооперативна 2-13; Миру 1-23А, 25а-29, 31-33, 35-65; Миру, Кооперативна, Толстого, Степова, Нова б/н; Нова 1-25, 27-28, 31-40; Сад возле ТП 148-ТП257А; Толстого 1-42, 44-45, 47-49, 51-60, 61а-74
Обривка:
Довженко 6; Південна(Комсомольська) 49А; Польова рыбзавод; Рибзавод 0; Ростов-Одесса 614км
Пісчане:
Зелена 1-8, 10-27, 29-38, 41-43а; Зелена, Космічна, Південна, Центральна б/н; Космічна 1-25, 27-44; Південна 1-35, 39-ТП280А; р/н леса возле ТП 150А
Райська сільська рада:
Райська сільська рада 0
Райське:
землі Райської сільської ради б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 135, 143, 164, 178, 180, 182, 184, 198, 201, 202, 218, 239, 241, 277, 284, 405, 477, 480, 503, 515, 518, 631, 674, 699, 816, 841, 899, 912, 924, 925, 960, 1805, 1813, 1816, 1833, 1836, 1978, 1980, 2220, 2222, 2244, 2281, 2416, 2442, 2447, 2478, 2552, 2600, 3066, 3096, 3108, 3140
Поточний ремонт лінії 35 кВ ВЛ-35 днепряны з 11:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери:
Прикордонна 16, Б\Н; Українська(Кірова) 152-Б-152-В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 817, 978, 1182
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 862 з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Курортна(Кiрова) 41, 47; Монастирська(Червоного Жовтня) 7; Монастирський узвіз (Пролетарський узвіз) 1, 4, 10, 13-14, 24, 26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1753
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-041 Л-4 з 10:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Ювілейна 46-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7167, 111056
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 1Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ, Таврійська(Комсомольська) 65, 67-78, 80, 82, 84-85; Раденськ, Крилова 1-14; Раденськ, Ювілейна 0-19, 49, 51, 53, 55, 57-67; Раденськ, Раденська(Радянська) 29-30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-46, 48-69, 71, 73, 75, 77, 83; Раденськ, Миру 0-27, 29-31, 33-35, 52, біля ринку, б/н, на ринке; Раденськ, Островського 0-26; Раденськ, Маяковського 1-10/2; Раденськ, Північна(Червонофлотська) 0-НЕТ; Раденськ, Залізнична 3-27а/1; Раденськ, Інтернаціональна 0-35; Раденськ, Соборна(60р.Жовтня) 1-26; Раденськ, Праці пров 1-8; Раденськ, Добровольців 8-15, 17; Раденськ, Спортивний 1-10; Раденськ, БугаєнкоО 0-34; Раденськ, Пролетарська 1-41, 43, 45, 47, 49, 51; Раденськ, 40рПеремоги 1-14; Раденськ, Шкільна 1-18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36-37, 39-45, 56А-70; Раденськ, Горького 1-105; Раденськ, Шевченка 1-81; Раденськ, Березня8 0-8; Раденськ, Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13; Раденськ, Космонавтів 4, 6-8, 10-21; Раденськ, Декабристів 1-29, 30-32, 36-44, 48 А; Раденськ, Технічний 1-13; Раденськ, Здоров’я СТ 0; Раденськ, Заводська 1-3, 6-10, 11-13; Челбурда(Пролетарка), Молодіжна (Радянська) 0-участок; Челбурда(Пролетарка), Жовтнева 1-43; Челбурда(Пролетарка), Центральна (Леніна) 1-124; Челбурда(Пролетарка), Шкільна 1-8; Челбурда(Пролетарка), Підлісна 0-25; Челбурда(Пролетарка), Виноградна 1-4; Челбурда(Пролетарка), Новожовтнева 1-6; Раденськ, Землі Раденської сільської ради 0-ТОВАРИСТВО З ОБМЕ0; Челбурда(Пролетарка), Землі Раденської с/ради б/н; Трасса на Н.Каховку, Траса на Н. Каховку б/н; с/рада Раденська, кадастровий номер 6525083500:03:001:0086 0
в т.ч. пром.: 13, 16, 18, 29, 97, 98, 106, 115, 130, 139, 295, 300, 336, 340, 359, 401, 450, 459, 464, 465, 486, 490, 520, 564, 587, 590, 593, 640, 662, 683, 783, 825, 839, 844, 872, 874, 898, 903, 909, 951, 952, 969, 1029
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:20 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак, Херсонська (Леніна) 1А-2 А, 4, 7, 14, 16-16В, 20-20"Б", 22, 24, 24"В", 28, 36, біля будинку "Укртелеком", б/н; Каланчак, Шевченко 0-42, 44-67, 69-.; Каланчак, Зелений провулок 1-20, 22-б.н.; Каланчак, Зарічний провулок 2-б.н.; Каланчак, Виноградний провулок 1-12; Каланчак, Роздольний провулок 3-6, 8-16, 18; Каланчак, Запорожчука провулок 1-3, 5-.; Каланчак, Сімферопольська 1-4, 5-22, 23-35, 37а-86, 88-93, 94, 96-99, 101-119, 127-.; Каланчак, Толбухіна 2-23, 25-34, 35 А-.; Каланчак, Гагаріна 1-18, 19 А-55; Каланчак, Кримська 1-12, 15-б.н.; Каланчак, Невідома 25; за межами населеного пункту, за межами населеного пункту б/н; Каланчак, Жовтнева 1-52; Каланчак, Комсомольська 1-31; Каланчак, КуликаІ 1-33, 37-Б/Н; Каланчак, Перекопська 1-б.н.; Каланчак, Сонячний провулок 1-.; Каланчак, Південний провулок 1-13, 16-18; Каланчак, Парижська Комуна 0-11, 17-б.н.; Каланчак, Таврійська 1-8, 8А-48, 50-.; Каланчак, Пролетарська 1-8, 9А-71, 73, 75-115, 117-118; Каланчак, Тарана 0-28, 30-91, 93-102; Каланчак, Левицького 1-9, 11-13, 14 А-22, 23 А-116; Каланчак, Котляревського 1А-10 А, 12-21, 23-б/н; Каланчак, Чорноморська 1, 7-7а, б.н.; Каланчак, Калініна 2-50, 59Д, 62, б.н.; Каланчак, Чапаєва 17 А-26, 28-.; Каланчак, Каховська 0-14, 16, 18, 49-49 А, 51-б/н; Каланчак, Матросова 1-.; Каланчак, МорозоваП 1-4, 6, 9-14, 15-29; Каланчак, Робоча 1-50; Каланчак, Степовий провулок 1-7; Каланчак, УкраїнкиЛ 1-47, 49, 51, 53, 55-57, 59-65, .; Каланчак, Українська 4, 14-16, 18, 19 А-20, 22, 24-24a, 26, 28-28 А, 30А-30Б, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Каланчак, Щорса 1-44, 48-50; Каланчак, Радянська 1-11; Каланчак, Північний провулок 1-6, 9-21, 25, 27; Каланчак, Першотравневий провулок 1 А-12, 14-.; Каланчак, Крупської н/н; Каланчак, Роздольненський провулок б/н; Каланчак, Першотравнева 6; Каланчак, Михайлівська 10, 20а; Каланчак, Перекопська/Толбухіна/Куліка/Гагаріна б/н; Каланчак, Мельнична 31 А; Каланчак, Паризької Комуни/Хорлівська,/Левицького б.н.; Каланчак, Левицького/Котляревського/Роздольний/І.Франка Б/Н; Каланчак, Степова / Хорлівська/Таврійська/Тарана Б/Н; Каланчак, Херсонська 20 а; Каланчак, Леніна 20-а; Каланчак, Перекопська б/н; Каланчак, Каховська 72
в т.ч. пром.: 727, 764, 5005, 5007, 5008, 5011, 5017, 5041, 5047, 5078, 5079, 5117, 5130, 5138, 5144, 5154, 5156, 5157, 5169, 5174, 5180, 5181, 5198, 5202, 5204, 5213, 5221, 5224, 5226, 5242, 5243, 5266, 5272, 5283, 5293, 5305, 5306, 5318, 5323, 5330, 5331, 5347, 5355, 5360, 5362, 5374, 5375, 5377, 5381, 5382, 5384, 5389, 5392, 5406, 5409, 5410, 5413, 5418, 5420, 5421, 5428, 5430, 15731, 15749, 15752, 15758, 15760, 15770, 15777, 15782, 15792, 15798, 15813
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Владичанського 0, 3, 5; Леніна 50; Чапаєва 1; Чапаєва 0, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 27Б-80; Шевченко 113; Ювілейна 0-1, 35-35А, 37-39, 41-47, 51, 55А, 57, 59, 73, 75, 77, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7011, 7083, 7110, 7172, 7179, 7203, 7207, 11990, 111000, 111008, 111038
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 2Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Білозерка:
Східненська сільська рада Комплекс будівель №2
Богданівка:
Гагаріна 1-25; Радянська 2-.; Садовий 1-4; Соборності (60років Жовтня) 1-.; Толстого Льва 1-7; Українська (Радянська) 1
Загорянівка:
. .; без назви б/н; Виноградна 1-21; Вишнева 0-10; Дачний 3; Джерельна 6; МазепиІ 8-б/н; Набережна 0-32; не визначено 0; Південна 2-13; Садовий 6; Степова 0-9; Херсонська 0-7; ХмельницькогоБ 0-13; Хмельницького/Вишнева б/н; Центральна 3-21; Центральна/Виноградна пров між вул.Центалальна та Виноградна; Четверта 2
Миколаївська обл.:
. .
Петрівка:
Комсомольська 1-.; Садова 1-55; Шкільна 1-32, 35-.
Східне:
. .; Будівельників 1-.; Молодіжна 1-26, 28-43; Південна 1-51; РУСОВА БАЛКА 14; Східна 1-18; Українська(Жовтнева) 1-51; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 1-3, 5, 7, 9-11, 13, 17-25; Ювілейна 1-9, 12
Східненська с/р:
. .
Шкуринівка:
. .; Виноградна 1-2; Невідома 0-10; ШКУРИНОВКА 1-34, 39-57, 59-61, 63-78, 81-88, 96-102, 106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 106, 125, 159, 259, 1590, 1864, 4358, 5681, 6156, 6425, 11116, 20057, 20110, 20126, 20189, 20210, 20250, 20309, 20418, 20426, 20436, 20495, 20877
Технічне обслуговування ПС 35 кВ з 10:00 по 12:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка:
Кузнечна 30А; Кутузова 30-33, 36, 38-40, 42-46, 48, 50-53; Миру провулок 24-27; Новікова 25
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-414 Л-2 з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Білозерка:
Східненська сільська рада Комплекс будівель №2
Велетенське:
. .
Східне:
. .; Миру 1-27; Миру/Радянська/Шкільна .; Чорновола 0-10; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 0, 4, 6, 8, 12, 16; Шкільна 0-13, 16; Ювілейна 10-11, 13
Східненська с/р:
. /
В т.ч. особ. рахунки пром.: 106, 5170, 11116, 20056, 20110, 20126, 20722
Технічне обслуговування ПС 35 кВ з 10:00 по 12:00
Херсонські МЕМ Музиківка:
Степова .; Теплична .
Сонячне:
. .; Дзержинського 1-16; Івасюка Володимира (Піонерська) 1-57; Молодіжна 1-.; Робоча 1-.; Садова 1-.; Стадіонна 1-31; Центральна 1-18; Шкільна 1-45; Юності 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 259, 629, 1864, 2045, 4358, 4411, 4574, 5204, 6204, 6531, 20126, 20441
Технічне обслуговування ПС 35 кВ з 10:00 по 12:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Антипенка 155-155А, 157, 159, 161-162, 164-167, 169-192; Вишнева(Блюхера ) 58, 60, 133-201, в районі будинку №52, Космічна; Миколи Гринька(Бегми) 72/155; Нестерова в районі магазину "Універсам"
В т.ч. особ. рахунки пром.: 385, 2222, 3098, 5052, 5558
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-411 2Т Л-14 з 08:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця:
Каховська 10А-12; Леніна 1-3; Привокзальна 3-б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20084, 20098, 200221, 200255, 2001052
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-252 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Морська 0-1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55-57, 70, 76-78
в т.ч. пром.: 4722
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка (Червоний Чабан), Чайковського (Латишських Стрильців) 1-10, 12-33, 36, 41, 48, 50, 79; Преображенка (Червоний Чабан), Зелена 1-18; Преображенка (Червоний Чабан), Леніна 8, 33, 35-41; Мирне, Шевченко .
в т.ч. пром.: 5051
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Балтазарівська(Куйбишева) 54, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82-82 Б, 84, 88, 103-151; Джарилгацька(Комсомольська) 172А, 174, 176, 178, 180; Затишна(МарксаК) 102-106, 108, 110-112, 114, 116, 157 А; Леніна провулок 152-158; Портова(Леніна) 124, 128, 144-145, 147-152, 154 А, 158
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1406
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-13 Л-2 з 09:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань:
Ленiна 16
Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Новодмитрiвка:
Шкільна 11
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Новософіївка
Степова б/н; Ф/г-во землі С.Софіївської с/р 49 км б/н
в т.ч. пром.: 248, 445
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Кірова 1, 3, 7-9, 11, 13, 15, 17А-17Г, 21, 23, 25, 27, 29А, 30А-31, 33, 37, 39, 41, 43, 45-45А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-1 Рогачик з 08:00 по 12:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Надеждівка: Миру (Радянська) 1-42; Надеждівка: МартинцяГ 1-41; Надеждівка: Гагаріна 1-41; Надеждівка: Мічуріна 2-50; Надеждівка: Таврійська (Комсомольська) 1-8, 10-неиз; Надеждівка: Корольова 1-41; Надеждівка: Степова 2-66; Надеждівка: Шевченка Т.Г.(60 років жовтня) 1-60; Надеждівка: Молодіжна 1-67, 71-75; Надеждівка: ФранкоІ 1-27, 30-46; Надеждівка: 8 березня 1-37; Долинське: Молодіжна(Леніна) 1-32; Долинське: Кудрі 1-45, 47-121; Долинське: Каховська 1-неиз; Долинське: Миру 1-14, 16-неиз; Долинське: Робоча 1-23; Долинське: Торгівельний 1-8; Долинське: Шкільна 1-38; Долинське: Центральна(60р.Жовтня) 1-12; Світле: Світле 0-7; Світле: Товстого 0; Світле: Котовського 0-2, 4-6, 32-33; Долинське: Вінницька 1-неиз; Долинське: Степова 1-10, 12-28; Хрестівка: Степова 1-31; Хрестівка: Гагаріна 1-Леніна; Хрестівка: Миру 1-8; Хрестівка: Пожарського 1-4; Хрестівка: Врожайна 2-71, неиз; Хрестівка: Першотравнева 1-27, 29-35/1, 37-69; Хрестівка: Островського 1-21, 23-25; Хрестівка: Шкільна 1-неиз; Хрестівка: Робоча 1-б/н; Хрестівка: Хлібодарівська 1-23; Хрестівка: Асканійська 1-19; Хрестівка: Садова 1-неиз; Хрестівка: Центральна (Леніна) 1-72; Хрестівка: Олімпійська 1-55; Хрестівка: Зелена 1-39, неизв; Чаплинка: Асканійська 16б; Надеждівка: невідома Неиз; Хрестівка: невідома неиз; Хрестівка: УКЗ 35 б/н; Надеждівка: УКЗ 29 км б/н; Долинське: Каховська/Вінницька/Степова/Тюменська/Кудрі 54 - 121
в т.ч. пром.: 387, 388, 421, 445, 500, 520, 553, 561, 609, 622, 678, 687, 711, 739, 758, 772, 773, 795, 797, 810, 821, 824, 832, 854, 858, 863, 870, 877, 920, 922, 933, 959, 974, 975, 976, 11115, 11116
Поточний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Першотравнева 0-19, 23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-12 Л-2 Рогачик з 12:00 по 14:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Електромашинобудівників 1, 3 "Б"; Промислова 5; Соборна(Щорса) 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 201, 1980
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 603 з 08:00 по 18:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 0-1, 7-7б, 9-9/1, 10-12, 13-15А, 17, 19, 38; Корольова(Калініна) 1-1 Б, 3; Північна 1-73; Франка 3-3/1, 3В, 5, неизв.; Чорноморська 46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 723, 726, 768, 826, 860, 861, 880, 909, 929, 935, 986
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 749 з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 1, 3-3А, 5, 21; Кудрі 1-5/, 7, 9-9А, 11-11б, неиз; Леніна 3; Таврійська 1А; Франка 2Е, 3 А-3А; Шевченко 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 374, 388, 400, 423, 479, 482, 678, 710, 749, 750, 788, 816, 859, 861, 891, 918, 987, 5348, 11115, 15768
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ВЛ-10кВ Л-746 за Р-6 з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 9А, 36, неиз; Паркова(Радянська) 4, 9-9А, неиз
В т.ч. особ. рахунки пром.: 376, 411, 860, 952, 953
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-41 Л-2 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Мирне
Благодатна (Леніна) 1-56; Миру 1-8
в т.ч. пром.: 60, 704
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 1, 2-30, 31-32; Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 07:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Миколи Букіна 32, 40
В т.ч. особ. рахунки пром.: 546, 963, 1830, 1972, 2056, 2422
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-31 2Т з 12:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Спеціалістів 1-5; Суворова 2-3; Східна 9; Ушакова 2-23, 25-28, 30; Хмельницького (Фрунзе) 4, 9, 49-53, 55-60, 67, 69, 71-75, 77, 79-81, 83, 85, 87-105
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-1 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Жовтнева 12; Миру (Радянська) 3-16, 18-19; УкраїнкиЛ(Леніна) 1, 14; Українська 19; Хмельницького (Фрунзе) 4-8, 11-12, 16, 17-18, 20-25, 27-32, 34-35, 37-48, 83; Ювілейна 2-30, 32-33; Ювілейний 2-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278, 3720
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-2 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Хмельницького (Фрунзе) 16А, 64, 68, 70, 76, 78, 82, 84, 86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3727
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-3 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Космічна 2А-3, 9, 13/42, 15, 17/49; Лісова(Лісна) 15-15А, 23, 25, 27-27А, 39, 43-43Б; Огарьова 42/7-62; Польова7 1-23; Польова8 3-9, 11-15, 21, 25А-27; Ракетна 1Б-2Б, 4, 10, 12, 21; Фонвізіна 51-61, 63-67, 69-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1950, 4253
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-405 Л-4 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Паровозна 4-8; Сенявіна Адмірала 5-7
в т.ч. пром.: 491, 493, 568, 749, 2063, 2815, 3452, 3919
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Миколаївське б/н; Паровозна 36; Сенявіна Адмірала 1б-3
в т.ч. пром.: 103, 551, 853, 1010, 2464, 6526
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
200-річчя Херсона 1; Баженова 2/24-9; Вахтангова 3-5, 7-8/2, 10-12/17; Кольцова 3-13, 15, 17-21, 22-24; Крилова 2/8, 4-15/5; Кутузова 33; Рєпіна 1, 4, 6/1-22; Кольцова/Сенявіна 2/42; Сенявіна Адмірала 26, 30/2-32, 34, 36, 38, 40
в т.ч. пром.: 211, 621, 3346
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Полковника Кедровського(Будьоного) 10-12; Вахтангова 6, 9, 11/5; Кольцова 21/11, 48, /Сенявіна; Кутузова 31; Нестерова 2в; Рєпіна 3, 5, .; Сенявіна Адмірала 11а, 11в, 42/2; Кольцова/Сенявіна 2/42
в т.ч. пром.: 449, 574, 621, 821, 2345, 2688, 3543, 4274, 4460, 4504
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ - Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка
Садова 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-187; Кузнечний 8; Кузнечна 2, 3А; Військовий 1-6
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав
1 Травня 254; Славна(Комсомольська) 29А; ЗахисниківВітчизни(Куйбишева) 7-7А, 9-9 А, 13, 15-18, 20-20А, 22, 24-25, 27-28, 30, 32; Центральна(Леніна) 282-284, 286А, 300, 302, 315-315 А, 325, 327; Херсонська 64-64А, 83, 95А, 111
в т.ч. пром.: 7228
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери
Ушакова 1, 8, 10-48; Степова 34-35, 42-51; Лебедина (Жовтнева) 1, 3-5, 7-11, 13-26, 28-49; Будівельників 18, 20-21; КТП в полі траса Чулаківка Бехтери 12 км б/н
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове
Гоголя 1-7, 9-59; Гагаріна 2-17, 19-57; Суворова 31, 33, 35, 37, 39, 41-41а, 44, 45-60, 62-82
в т.ч. пром.: 69
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Миколаївка:
Польова 4-5, 12, 14-15, 24, 27, 30, 34, 44, 46, 48-50, 53-59, 61, 65-67, 71-73
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 Л-1 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 3, 11, 107а, 111-111А, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131-133, 135, 137-143, 145-171, 173-175-185А, 193, б/н, в районі буд.№111; Проточний 1-25, 29-41, 45-97; Острівське 36а-., (Гідропарк)
в т.ч. пром.: 592, 595, 975, 1095, 4684, 4912, 5253, 5573, 5957, 6365, 6491
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ - Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 1-1А, 2, 3-6А, 9-16А, 17, 18-33А, 35, 37, 39-43, 45, 47, 49, 51, 53-53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75-75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89-89А, 91, 93, 95, 97-97А, 99-99А, 101, 103, 105, 107-107а; Гідропарк .
в т.ч. пром.: 125, 273, 438, 591, 1973, 5245, 6369
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 2а
в т.ч. пром.: 5585
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Фортус Марії 34
в т.ч. пром.: 647
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка:
Набережна 26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100274
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1632 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон
Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 18г-18Г, 18Д, 20
в т.ч. пром.: 3430, 5775, 6389
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 18-18Б, 18д, 20; БогунаІвана(Ілліча ) 82а
в т.ч. пром.: 125, 2719, 2730, 3430, 3822, 5409, 6536
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози
Степова 2а, 6
в т.ч. пром.: 542, 991
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 12:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози
Леніна 92, 94, 96-98, 99-107, 110-111, 113-138, 139-142, 144-146, 148-164, 166, 168, 170, 172, 174, 178; Петровського 0
в т.ч. пром.: 994
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Берегова 50, 51А-65А, 67-69, 71, 73
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-172 Л-1 Рогачик з 15:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Берегова 66, 70, 72, 74-87
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-172 Л-2 Рогачик з 14:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Благовіщенське(Петровського):
Заозерна 2; Причальна 5, 10
Комишани:
9Січня 1-21, 22-40; Пестеля 1-17; Ростов-Одеса 614 км. .; ШИЕНКО 1-15; Крилова 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33-58, 62-68; Пушкіна 1а; Широка(Червоноармійська) 1, 1ж-1з, 2а, ., б/н
Приозерне:
. .; Берегова 3; 40років Перемоги 1-7; Абрикосова 1-42А; Білозерська 0-49, 51-б/н; Білозерське .; Братська 3-13; Виноградна 0-50; Вишнева 2-40; Гагаріна 1-24; Дружби народів 0-11, 12-47; Заозерна 4-32; Західна 2-48; Комарова 2-Мира; Лиманна 1-53; Миру 0-35; Мічуріна 0-4, 7-67; Молодіжна 1-32; Монастирська 5-7; Пестеля 2-8; Південно-Західне 4 КМ; Річкова 1-17; Садова 1-48; Свободи 1-8; Славутич 1-12; Степова 1-39; Терешкової 1-36; Тітова 1-9; Українська 2-34; Центральна Садиба 1-.; Шаталова 1-23; Шиєнка Івана 7-15А
Херсон:
Миколаївське 12км; МорозоваП(Антона Головатого) 7; Української Армії(Червоноармійська) 1; Чорнобаївської селищної ради Білозерського р-н.-Херсонської обл.
Чорнобаївка:
Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (М-14) 196км .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 251, 259, 301, 592, 621, 1171, 1282, 1969, 1980, 2716, 3096, 3134, 3192, 3491, 3594, 3719, 3755, 3997, 4519, 4767, 5190, 5499, 5512, 5534, 5784, 5794, 5889, 5973, 6669, 6711
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Камышанская" з 06:00 по 19:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Березня8 4; Берислав, Центральна(Леніна) 0; Бургунка, Травня1 2-15, 18; Бургунка, Гагаріна 1-2, 4-50, 51-60, 62-77; Бургунка, Садова 1-6, 8-58; Бургунка, Виноградний 1-8; Бургунка, Молодіжна(Жовтнева) 1, 1 Б-3, 5-21, 25-31, возле ТП-59; Бургунка, Комарова 0-35, 36 А-56; Бургунка, Кулика 0-31; Бургунка, Набережна 0-39; Бургунка, Центральна(Леніна) 1-26, 30-44, 48-б/н; Бургунка, Нова 1-2, 4-24, 26-42; Бургунка, Терешкової 1, 3-13; Бургунка, Шкільний 1-19; Бургунка, ШевченкаТ(Щорса) 1-18, 20-29; Бургунка, Рідненька(Фрунзе) 1-18; Бургунка, Чапаєва(Чапаєва) 1-2А, 4-10; Бургунка, Невідома 0; Раківка, Невідома 0; ШевченкоТ, Невідома 0; Таврійськ, Вокзальна 82; Бургунка, Берегова зона біля ТП-271А 2; Бургунка, Зарічна(Енгельса) 11
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7125, 7130, 7242, 7293, 7308, 7423, 7448, 7549, 7675
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Велетенське:
Виноградна 1-52; Корольова 0-24А; МамкіноїШ 20-22, 23А; Центральна(Радянська) 23а, 25, 27, 31, 35, 37, 39-39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 76А-78, 82-84, 104; частково Радянська/Ш.Мамкіної/Виноградна/Корольова .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20038, 21010, 21013
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-105 Білозерка з 09:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Велетенське:
Виноградна 1-52; Корольова 0-24А; МамкіноїШ 20-22, 23А; Центральна(Радянська) 23а, 25, 27, 31, 35, 37, 39-39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 76А-78, 82-84, 104; частково Радянська/Ш.Мамкіної/Виноградна/Корольова .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20038, 21010, 21013
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-105 Білозерка з 09:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон: Богородицька(Червонофлотська) 98-98А, 100/2-110, 118, 124-128; Корабельний 12; Кошовий 1, 2-3; Причальна 6А; Шкільний 35
в т.ч. пром.: 5, 80, 679, 774, 1656, 3228, 3677, 4546, 5606
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Вільне
БратівЯрмаш 2, 4-5, 8, 11, 15-16, 26, 36
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон: Богородицька(Червонофлотська) 101, 122; Кошовий 1А, 3; Леніна (Грецька)/Корабельний узвіз 1; Причальна 6А; Сорокіна(Качельна) 2
в т.ч. пром.: 196, 2122, 5172, 6515
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Осіння(Жовтнева) 62, 64, 66, 68, 70, 72-72Б; Українська(Радянська) 5-5А, 11, 45, РИНОК, ТЕР.РИНКА
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1113, 1126, 1194, 4238, 4311, 4452, 6200, 6265, 6289, 6352
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-40 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Осіння(Жовтнева) 62, 64, 66, 68, 70, 72-72Б; Українська(Радянська) 5-5А, 11, 45, РИНОК, ТЕР.РИНКА
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1113, 1126, 1194, 4238, 4311, 4452, 6200, 6265, 6289, 6352
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-40 Л-2 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна б/н; Московська 36, 38, 40, 42, 44-61, 63, 65-80, 82-90, 92, 94-95, 97-98, 100, 102, 105-б/н
в т.ч. пром.: 1611, 1955
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Понятівка, Горіхова(Будьоного) 1-37; Понятівка, Гагаріна 1-б/н; Понятівка, Дніпровська 0-64; Понятівка, Кооперативна 0-38; Понятівка, Набережна 1-б/н; Понятівка, Нова 1-40А; Понятівка, ОлеcяКурбаса(Фрунзе) 1-45; Понятівка, Херсонська 0-б/н; Понятівка, Коняєва 0-б/н; Понятівка, Скіфська(Куйбишева) 0-25, 28-44; Понятівка, КнягиніОльги(Леніна) 1-58; Понятівка, Миру 2-.; Понятівка, Молодіжна 0-44А; Понятівка, Микільської сільської ради контур №40; Понятівка, Степова 1А-35; Понятівка, Садова 1-12, 14-БАШНЯ; Понятівка, Кулика 1-б/н; Токарівка, за межами міста .-б/н; Понятівка, за межами міста .; Орлове, Дніпровська .; Орлове, . б/н; Понятівка, зернотік СТОВ "Колос" .
в т.ч. пром.: 629, 5263, 5281, 20056, 20074.1, 20112, 20113, 20282, 20323, 20348, 20388, 20420, 20458, 20495, 21010
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна 42, 50, 50Є-52, 54, 56, 58, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-109а, 111-б/н
в т.ч. пром.: 1452, 1712, 1776, 1953, 2016
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Орлове:
Дніпровська .
Понятівка:
Гагаріна б/н; Кооперативна 0-38; Набережна 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20112
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 10:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Горностаївська 2-3А; Лікарняна 45-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1167, 4414
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-1 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Набережна 1-18, 19/1-28; Українська(Радянська) 1, 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1167, 1177, 1197, 4209, 6295, 6357
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-43 Л-1 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Музиківка:
Степова .; Теплична .
Сонячне:
Дзержинського 1-16; Івасюка Володимира (Піонерська) 1-23, 25-33, 36-57; Молодіжна 39А; Робоча 1-11, 15, 19, .; Садова 1-7, 11А-35А, 39-.; Стадіонна 21; Центральна 1-18; Шкільна 15, 33, 37, 41; Юності 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка, Таврійська 2, 16, 19, 21-25; Балтазарівка, Кудрі 0-46; Балтазарівка, Нова 1-12; Балтазарівка, Торгова (Леніна) 16, неиз; Балтазарівка, Вишневий провулок 1, 3-7; Балтазарівка, Садова 1-168; Балтазарівка, Франка І 0-37; Балтазарівка, Шевченко 0--; Балтазарівка, Шкільна 2-; Балтазарівка, Каштанова (МарксаК) 0-неиз; Балтазарівка, Космонавтів 1-17; Балтазарівка, Черноморська 1-19; Балтазарівка, Північна (Комсомольська) 0-7; Балтазарівка, Гагаріна 1, 3, 5, 7, 9, 17, 26-34; Балтазарівка, Степова 9-15; Балтазарівка, Пушкіна 1-10; Балтазарівка, Кулика 4-14; Морозівка, Шкільна 1-49; Морозівка, Мира 2-103; Морозівка, Сонячна 1-107; Морозівка, В"їздна 2-35; Морозівка, Українська 59-108; Морозівка, Сімейна 61-78; Морозівка, Північна 99-104; Першокостянтинівка, Миру неиз; Морозівка, Невідома неиз
в т.ч. пром.: 407, 421, 443, 500, 559, 624, 717, 818, 880, 943
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка:
1 Травня 0-2, 7-9, 13, 17-25; Центральна(Ленiна) 0-15, 17-26, 28-32, 72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100125, 100189, 100236, 100258, 100282, 100374, 100382
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-54 Воронцовка з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
КІРОВСКИЙ БУГОР 1-2
Знам’янка:
не визначено 0-2, 8-29; Незалежна 59; Незалежності 2-55; Східна 0-33
Зорівка:
. .; Комунарів 0-б/н; Новоселів 1-16; Пролетарська 0-15; Східна 0-19; Українська 27; Українська(Радянська) 0-35
Надеждівка:
. .; Вишнева 1-57; Вінницька 1-81, 83-109; Миру 2-38; Молодіжна 1-25; Новоселів 1-8; Набережна 1-72; Нова 1-33; Степова 1-14; Центральна 2-.
Черешеньки:
. .; Вінницький 1-21; Польова 1-14; Садова 0-.; Центральна 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5175, 5179, 5281, 6558, 20035, 20056, 20065, 20109, 20126, 20154, 20369, 20414, 20440, 20705, 20839, 20911, 21006, 21010
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 10:00 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка:
1 Травня 0-9, 13, 17-25; берег 0; Больнична 1-2, 4-8, 10, 12-25, 29; Дніпрова(Кiрова) 0.5 км в берег-5, 8-25, 26-29, 31-58, 61-88; Жовтнева 1-44, 46-56, 58-70; Молодіжна(50 років Жовтня) 1-62; Набережна 0-4, 7-24; Приморська 1-19, 21-26, 28-33, 35, 37-40, 43-45, 48-52, 54-65, 68-69, 73, 75-103; Робоча 1-15; Степова 1-62; Центральна(Ленiна) 0-15, 17-34, 41 в-46, 52-72; Шкiльна 1-40; Шевченка 0-11, 13-28, 30-48, 50-123
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10041, 10051, 10060, 10090, 100119, 100125, 100139, 100189, 100209, 100214, 100236, 100258, 100274, 100282, 100330, 100332, 100349, 100374, 100376, 100382
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1631 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ - Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон, Української Армії(Червоноармійська) 5б; Комишани, Широка(Червоноармійська) 9б, 15б, /Советская; Комишани, Кооперативна 13, 17, 19, 21-21А, 24-24А, 26В, 31; Комишани, Крилова 1, 1Б, 2А-2Б, 3-3А, 4, 18Б, 22-22А, 26-26А, 28; Комишани, Жовтнева 1-13, 15, 17, 19-19А, 21, 23, 27-29В; Комишани, Поштова 1-7, 7Б-9Б, 10-10А, 11-15, 17, 41; Комишани, Центральна(Радянська) 65, 75-75А, 81а, 90-90А; Комишани, Степовий 1, 1Б-10А, 11А; Комишани, Шкільна 5, 10А, 12А; Комишани, Шкільний 10Б; Комишани, Поштовий 7А-7В
в т.ч. пром.: 301, 884, 1155, 1344, 2321, 2503, 2593, 5972
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Перекоп
Східна 0-6; Полтавська 0-13, 16-20; Чернігівська 0-2, 12-17
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новогригорівка
Пушкiна 59-64, 66, 69-84; 9 Травня 1-35, 37-60; Комсомольська 1-58; Чванiна 1-10, 13-20, 23, 25-30, 32А-34
в т.ч. пром.: 1372, 1713, 4728, 4830, 4852
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Широка 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-64 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Петрiвка
Червона 9; Кужеля 0, 1-в-2 Г, 2Д-5, 10, 11, 14, 16; Толбухіна 2-16, 18-22, 24; Фрунзе 0-5; Енгельса 0-6, 35
в т.ч. пром.: 1252, 4097, 4280, 4645, 4829, 4843, 4851, 4854, 4893, 4926, 5010, 5080
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новорепівка
Леніна ( Широка ) 1-8, 10-15, 17, 20-34, 36, 40, 48-49, 56-б/н; Заречна 3-15, 17-20, 22-26, 29-36, 39-42, 44-45, 48-49, 51-Б/Н; Молодіжна 1, 3, 5-13, 15-24; Центральна 2-9, 11-12, 14, 16-17, 19-21, 24-32, 34, 35-36, 38-39; Центральна/Широка/Болотний Б/Н
в т.ч. пром.: 1421, 1466, 1656, 1674, 1953, 1961, 2048
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Декабристів 1, 1 В-2 А, НЕТ; Космонавтів 2 Б-2В
В т.ч. особ. рахунки пром.: 291, 298, 3775, 3947, 4158, 4317
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-85 от Р-183 до ТП-115 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Декабристів 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 291
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-89 з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна, Хмельницького Богдана 0-5, 7, 9-10, 14-Б/н; Ясна Поляна, Пушкіна 0-19; Ясна Поляна, Садова 0-2, 5-13, 16-17, 24-35; Ясна Поляна, Польового пров 1; Ясна Поляна, Шкільна 7; Громівка, 5 км на схід від с. Ясна Поляна 0; Ясна Поляна, Степова 1
в т.ч. пром.: 1460, 1826, 1988
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське:
Базарний 1-6а; Гайдара 1-31; Гвардійська 0-46, 51-63; Жовтнева 0-47; Калініна 1-24; Кірова 0-83а; Набережний 2; Котовського 1-48; Кутузова 0-54; Леніна 2-56, 58-90; Лісова 0-17; Ломоносова 1-11; Мельнична 0-83; Набережна 3-23; Нова 1-50, 54-58; Підгорний 1-7; Піонерський 1-8, 10-17, 30-36; Пушкіна 1-37; Радянська 2-51; Ринкова Площа 1; Садова 1-58; Суворова 0-34, 36, 37 а-40, 41а, 45-48; Українська 0-62; Чапаєва 0-70; Червоноармійська 1-9; Чкалова 0-29
Зарічне:
Леніна 41, 44 А, 47, 48-50, 57, 59-66, 69, 74, 76-79, 81, 84-90, 96-101, 105, 108-109, 111-115, 119-121; Садова 0-58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 18, 28, 42, 48, 65, 71, 75, 81, 84, 93, 94, 113, 120, 133, 136, 141, 146, 153, 154, 171, 182, 206, 214, 218, 278, 350, 1028, 1353, 1567
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1513 з 08:00 по 17:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка
Паркова(Радянська) 6, 16-28
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Копані:
. .; Білозерський р-н. Херсонської обл.; Елеваторна 0-117
Новотягинка:
Придніпровська 1
Петрівське(Благодатне):
. .; . 1; Залізнична(50років СРСР) 1-.; Молодіжна(Жовтнева) 0-38; Петрівського/Харченко/Першотравнева б/н; Херсонська/Жовтнева/50 років СРСР б/н; Першотравнева 1-72; Харченко 1-65; Херсонська 0-.; Шевченка(Петрівського) 1-73
Посад-Покровське:
. .-б/н; Бобровського 1-28, 30, 32, 34, 36/2, 38; Гусинська 2а; Дєдуха 1-12, 13-36, .; Зелена 1-3, 5-10, 12-23, 26-59; Молодіжна 3; Одеса-Мелітополь-Новоазовськ 117км.+400м. .; Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог) 171км +400м; Покровська(Радянська) 1-73; Приозерна 1-25, 27, 29; Радянська, Спортивна .; Радянська, Спортивна, Зелена .; Садова 1-26, 28, 30, 44А, 46А-46Б, 52А; Садова/Бобровська/Дєдуха/Херсонська/Молодіжна .; Спортивна 1-40; Степова 0-8; Херсонська 1-7, 9-29а, 29б-43Д, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74-75, 78, 80, 84, 86, 90, 92, 96А, 98, 102, .; Южна 1-б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3473, 5281, 5436, 5809, 6368, 6472, 6526, 6561, 6644, 20047, 20047.1, 20056, 20102, 20126, 20158, 20296, 20322, 20375, 20388, 20404, 20412, 20495, 20516, 20562, 20654, 20703, 20716, 20748, 20786, 20797, 20808, 20895, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 10:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Автомобілістів/Енергетиків 11/20
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка, Шевченка 29; Маслівка, Степова 01а-2, 3-25, 28-37 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Петрівське(Благодатне):
Першотравнева 29-72; Харченко 31-65; Херсонська 1, 3, 5, 7, 11, .; Шевченка(Петрівського) 26, 28, 30, 32-73
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20748
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 10:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Автомобілістів 7; Олешківська 21-23, 31-33; Антонівська 245-253; Козацька 110/45; Енергетиків 18, 31-65; Згоди 30; Вишневий(сел.Янтарний) 20, 39А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Надеждівка:
Гагаріна 1-39; Корольова 1-35, 39-41; МартинцяГ 6, 8, 10, 14-21, 23, 25, 28-41; Миру (Радянська) 1, 4-20, 40-42; Мічуріна 2-50; Степова 2-16, 20-40; Таврійська (Комсомольська) неиз
В т.ч. особ. рахунки пром.: 421, 445, 500, 622, 959, 976
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-176 з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 90-98; Довженка(Червоноармійська) 1, 46, 48-66; Кримська 47, 49-80 Б, 82, 84-84А, 86; Куліша 1-32
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-12 з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка:
Будівельників 1-40, 43-86, БЕЗ №; Вишнева (Піонерська) 1-3, 5-24, 26-28; Дружби 1-2, 5-10, 12-27, 29; Зелена 1-38, 40-42; Мира 2-6, 9-18, 20-БЕЗ №; Молодіжна 2-5, 9-10, 12-14, 26; Нова 1-8, 10-БЕЗ №; Садова 1-10, 12-25, 27-30, 33-53, 55-71; Таврійська (Пролетарська) 1-НЕТ; Українська 1-59; Шкільна (МарксаК) 1-27, 29-56, 62; Ювілейна 2-24
Чорноморівка:
від села 3км (між с. Чорноморівка і с.Семенівк 0; за с.Черноморівка 2км (в сторону с. Семенівка) 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 93, 103, 282, 3351, 3403, 3768, 3894, 4021, 4045, 4070, 4260, 4455, 4674
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 233 з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка
Ульянова 33, ТР.Ф; Комсомолська 11-16, 17-48
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорноморівка:
Польова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4272
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-324 А з 13:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорноморівка:
Східна 1-3, 5-31; Шкільна (Чапаєва) 3; Ювілейна 3-38
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-445 з 09:00 по 11:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське:
Садова 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-152 Л-1 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Горького 87, 94-100; Дудченка 96, 98-100, 101-103; Орленка 2-10; Робітнича 1-8; Степова 76
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-262 Л-1 Воронцовка з 07:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
БолгаринаІ(Калініна) 0-17, 18-42А, 44; Свердлова 3А, 43А, 45-53, 55
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни
Виноградна 2-34а; Червоноармійська 27, 29; 8 Березня 33; Травня1 35, 158а; Новомаячковська 11, 13-13а, 15, 17, 19а, 21, 23, 25-54, 56-58а, 64-80
в т.ч. пром.: 218
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Ювілейна 0-32
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-205 Л-2 Рогачик з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка
Присивашська 3, 5-8, 15-17, 31-32; Миру (Леніна) 24, 26-54, 56А-69, 71-74
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка
Таврійська 64, 66, 68, 70-84; Виноградна (Чапаєва) 47-53
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
21.8.2018
Скадовський РЕЗ і ЕМ Широке:
40 років Перемоги 1-б-1 д, 2А; на схід від села, 200 м б/н; Полєтаєва 1-54, 56, ...
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1107, 1114, 1161
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-106 з 09:30 по 12:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка:
за межами населенного пункту б/н-тп-243; Затишна (Пролетарська) 1-17; Зелена/Лазурна/Шкільна/Центральна Б/Н; Зелена (Маркса К) 1-57; Лазурна 1-74; Лозова (Лазо С) 1-26; Радянська/Пролетарська б/н; Радянська/ Червоноармійська б/н; Таврійська(Червоноармійська) 1-17, 19-20, 21-б/н; Центральна (Радянська) 0-б/н; Шкільна (Леніна) 0-17, 18-54
Новомиколаївка:
Безіменний провулок 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6, 63, 66, 115, 178, 357, 727, 763, 828, 839, 844, 1002, 1054, 1114, 1145, 1286, 1439
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1753 з 09:30 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:
Вишнева/Колгоспна/Піонерська Б/Н; Кірова провулок 3, 5-8, 10-13; Колгоспна 31-118; Котовського 67, 69, 71-72, 74-80, 82-84, 86; Піонерська 13, 37, 39-41, 43, 45, 47, 49, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; Сосновий провулок 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 57, 1060
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-732 з 09:30 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Дудчине:
Садова 4, 12, 18, 20, 23, 26-27, 32, 35-36, 45-47, 51, 53, 56-58, 64, 74, 76-78, 102-127
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-185 Л-1 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Дудчине:
Радянська 66, 71-73, 83, 88-95, 103; Садова НЕТ; Українська 62-85, 88, БЕЗ №, НЕТ
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 103, 3446, 3702, 3894
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-185 Л-2 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Дудчине:
Садова 7-10, 12, 14-17, 21-22, 24-25, 27-28, 33, 38, 40, 43, 54-55, 59-60, 63, 70, 75, 80-93, 179; ХмельницькогоБ 73
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-185 Л-3 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ, Таврійська(Комсомольська) 65, 67-78, 80, 82, 84-85; Раденськ, Крилова 1-14; Раденськ, Ювілейна 0-19, 49, 51, 53, 55, 57-67; Раденськ, Раденська(Радянська) 29-30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-46, 48-69, 71, 73, 75, 77, 83; Раденськ, Миру 0-27, 29-31, 33-35, 52, біля ринку, б/н, на ринке; Раденськ, Островського 0-26; Раденськ, Маяковського 1-10/2; Раденськ, Північна(Червонофлотська) 0-НЕТ; Раденськ, Залізнична 3-27а/1; Раденськ, Інтернаціональна 0-35; Раденськ, Соборна(60р.Жовтня) 1-26; Раденськ, Праці пров 1-8; Раденськ, Добровольців 8-15, 17; Раденськ, Спортивний 1-10; Раденськ, БугаєнкоО 0-34; Раденськ, Пролетарська 1-41, 43, 45, 47, 49, 51; Раденськ, 40рПеремоги 1-14; Раденськ, Шкільна 1-18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36-37, 39-45, 56А-70; Раденськ, Горького 1-105; Раденськ, Шевченка 1-81; Раденськ, Березня8 0-8; Раденськ, Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13; Раденськ, Космонавтів 4, 6-8, 10-21; Раденськ, Декабристів 1-29, 30-32, 36-44, 48 А; Раденськ, Технічний 1-13; Раденськ, Здоров’я СТ 0; Раденськ, Заводська 1-3, 6-10, 11-13; Челбурда(Пролетарка), Молодіжна (Радянська) 0-участок; Челбурда(Пролетарка), Жовтнева 1-43; Челбурда(Пролетарка), Центральна (Леніна) 1-124; Челбурда(Пролетарка), Шкільна 1-8; Челбурда(Пролетарка), Підлісна 0-25; Челбурда(Пролетарка), Виноградна 1-4; Челбурда(Пролетарка), Новожовтнева 1-6; Раденськ, Землі Раденської сільської ради 0-ТОВАРИСТВО З ОБМЕ0; Челбурда(Пролетарка), Землі Раденської с/ради б/н; Трасса на Н.Каховку, Траса на Н. Каховку б/н; с/рада Раденська, кадастровий номер 6525083500:03:001:0086 0
в т.ч. пром.: 13, 16, 18, 29, 97, 98, 106, 115, 130, 139, 295, 300, 336, 340, 359, 401, 450, 459, 464, 465, 486, 490, 520, 564, 587, 590, 593, 640, 662, 683, 783, 825, 839, 844, 872, 874, 898, 903, 909, 951, 952, 969, 1029
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:20 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак, Херсонська (Леніна) 1А-2 А, 4, 7, 14, 16-16В, 20-20"Б", 22, 24, 24"В", 28, 36, біля будинку "Укртелеком", б/н; Каланчак, Шевченко 0-42, 44-67, 69-.; Каланчак, Зелений провулок 1-20, 22-б.н.; Каланчак, Зарічний провулок 2-б.н.; Каланчак, Виноградний провулок 1-12; Каланчак, Роздольний провулок 3-6, 8-16, 18; Каланчак, Запорожчука провулок 1-3, 5-.; Каланчак, Сімферопольська 1-4, 5-22, 23-35, 37а-86, 88-93, 94, 96-99, 101-119, 127-.; Каланчак, Толбухіна 2-23, 25-34, 35 А-.; Каланчак, Гагаріна 1-18, 19 А-55; Каланчак, Кримська 1-12, 15-б.н.; Каланчак, Невідома 25; за межами населеного пункту, за межами населеного пункту б/н; Каланчак, Жовтнева 1-52; Каланчак, Комсомольська 1-31; Каланчак, КуликаІ 1-33, 37-Б/Н; Каланчак, Перекопська 1-б.н.; Каланчак, Сонячний провулок 1-.; Каланчак, Південний провулок 1-13, 16-18; Каланчак, Парижська Комуна 0-11, 17-б.н.; Каланчак, Таврійська 1-8, 8А-48, 50-.; Каланчак, Пролетарська 1-8, 9А-71, 73, 75-115, 117-118; Каланчак, Тарана 0-28, 30-91, 93-102; Каланчак, Левицького 1-9, 11-13, 14 А-22, 23 А-116; Каланчак, Котляревського 1А-10 А, 12-21, 23-б/н; Каланчак, Чорноморська 1, 7-7а, б.н.; Каланчак, Калініна 2-50, 59Д, 62, б.н.; Каланчак, Чапаєва 17 А-26, 28-.; Каланчак, Каховська 0-14, 16, 18, 49-49 А, 51-б/н; Каланчак, Матросова 1-.; Каланчак, МорозоваП 1-4, 6, 9-14, 15-29; Каланчак, Робоча 1-50; Каланчак, Степовий провулок 1-7; Каланчак, УкраїнкиЛ 1-47, 49, 51, 53, 55-57, 59-65, .; Каланчак, Українська 4, 14-16, 18, 19 А-20, 22, 24-24a, 26, 28-28 А, 30А-30Б, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Каланчак, Щорса 1-44, 48-50; Каланчак, Радянська 1-11; Каланчак, Північний провулок 1-6, 9-21, 25, 27; Каланчак, Першотравневий провулок 1 А-12, 14-.; Каланчак, Крупської н/н; Каланчак, Роздольненський провулок б/н; Каланчак, Першотравнева 6; Каланчак, Михайлівська 10, 20а; Каланчак, Перекопська/Толбухіна/Куліка/Гагаріна б/н; Каланчак, Мельнична 31 А; Каланчак, Паризької Комуни/Хорлівська,/Левицького б.н.; Каланчак, Левицького/Котляревського/Роздольний/І.Франка Б/Н; Каланчак, Степова / Хорлівська/Таврійська/Тарана Б/Н; Каланчак, Херсонська 20 а; Каланчак, Леніна 20-а; Каланчак, Перекопська б/н; Каланчак, Каховська 72
в т.ч. пром.: 727, 764, 5005, 5007, 5008, 5011, 5017, 5041, 5047, 5078, 5079, 5117, 5130, 5138, 5144, 5154, 5156, 5157, 5169, 5174, 5180, 5181, 5198, 5202, 5204, 5213, 5221, 5224, 5226, 5242, 5243, 5266, 5272, 5283, 5293, 5305, 5306, 5318, 5323, 5330, 5331, 5347, 5355, 5360, 5362, 5374, 5375, 5377, 5381, 5382, 5384, 5389, 5392, 5406, 5409, 5410, 5413, 5418, 5420, 5421, 5428, 5430, 15731, 15749, 15752, 15758, 15760, 15770, 15777, 15782, 15792, 15798, 15813
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
40років Жовтня 114-114А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-127 Л-2 з 08:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Ювілейна 46-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7167, 111056
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 1Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Владичанського 0, 3, 5; Леніна 50; Чапаєва 1; Чапаєва 0, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 27Б-80; Шевченко 113; Ювілейна 0-1, 35-35А, 37-39, 41-47, 51, 55А, 57, 59, 73, 75, 77, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7011, 7083, 7110, 7172, 7179, 7203, 7207, 11990, 111000, 111008, 111038
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 2Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка:
Кузнечна 30А; Кутузова 30-33, 36, 38-40, 42-46, 48, 50-53; Миру провулок 24-27; Новікова 25
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-414 Л-2 з 09:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Антипенка 155-155А, 157, 159, 161-162, 164-167, 169-192; Вишнева(Блюхера ) 58, 60, 133-201, в районі будинку №52, Космічна; Миколи Гринька(Бегми) 72/155; Нестерова в районі магазину "Універсам"
В т.ч. особ. рахунки пром.: 385, 2222, 3098, 5052, 5558
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-411 2Т Л-14 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Морська 0-1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55-57, 70, 76-78
в т.ч. пром.: 4722
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані, Соборна(Леніна) 50, 99, 99А-101А, 119, б/н; Тарасівка, Магістральна 1-73; Тарасівка, Молодіжна 1-25; Тарасівка, Весела 0-Б/Н; Тарасівка, Степова 1-40; Тарасівка, Будівельний 1-8; Тарасівка, Поштова 1-33; Тарасівка, Нова 1-5; Тарасівка, Садова 0-б/н; Тарасівка, Дружби 1-112; Тарасівка, Миру 1-б/н; Тарасівка, Литвиненка (Комсомольська) 1-62; Тарасівка, Озерна 0-67; Тарасівка, П/С-35/10 (САДОВАЯ) 180; Добросілля, Щаслива 2-Б/Н; Добросілля, УкраїнкиЛ 1-54; Добросілля, Шевченка 1-23; Добросілля, Весняна 3-16; Добросілля, Підлісна 1-13; Тарасівка, Землі Тарасівської с/ради б/н; Великі Копані, землі В.Копанівської с-ради б/н; Добросілля, Землі Великокопанівської с/ради б/н
в т.ч. пром.: 18, 21, 33, 60, 69, 88, 93, 94, 107, 115, 314, 401, 594, 616, 704, 711, 901
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка (Червоний Чабан), Чайковського (Латишських Стрильців) 1-10, 12-33, 36, 41, 48, 50, 79; Преображенка (Червоний Чабан), Зелена 1-18; Преображенка (Червоний Чабан), Леніна 8, 33, 35-41; Мирне, Шевченко .
в т.ч. пром.: 5051
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іщенка:
Іщенка 0-8, 11-19, 21, 23-25, 27-28, 31, 37-43, 96; Українська 13, 19-61; ХмельницькогоБ 9-21; ШевченкаТ 5, 10, 28,
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200345, 200381, 2001052
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-169 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Брускінське:
Горького 0--; Колгоспна 1-15; Міліцейська 1-10; Молодіжна 1-51; Першотравнева 1-3, 7-23; Садова 2-19, 22, 24, 28-41; с.Брускінське 0.1 км до с. К.Маркса б/н; с/рада Брускинська б/н-будинок б/н
Костромка:
Костромка 1-10, 13-18, 22-37, 40-49, 52-55, 59, 62-67, 70-77, б/н; К.Пайкова 0-б/н; Степова 1-19
МарксаК:
Карла Маркса 30-31, 46, 55-58; Молодіжна 1-б/н; Паркова 1-б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20055, 20092, 200102, 200141, 200220, 200239, 200244, 200298, 200353, 200371, 200396, 2001052, 2001396
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-44 (1314) з 07:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Балтазарівська(Куйбишева) 54, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82-82 Б, 84, 88, 103-151; Джарилгацька(Комсомольська) 172А, 174, 176, 178, 180; Затишна(МарксаК) 102-106, 108, 110-112, 114, 116, 157 А; Леніна провулок 152-158; Портова(Леніна) 124, 128, 144-145, 147-152, 154 А, 158
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1406
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-13 Л-2 з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дудчине:
від села 1.5км 0; Київська 1-68; Нова 33; Радянська 4-9, 12-52, 56-66, 71-75, 80-84, 88-96, 103-130; Садова 1-49, 51-НЕТ; Українська 1-55, 62-85, 88, БЕЗ №, НЕТ; ХмельницькогоБ 1, 3, 5, 7-8, 14, 16-18, 23-25, 27-31, 35, 44А, 73
Любимопавлівка:
Веселий 1-БЕЗ №; Зелена 1-21, 24-26, 30-38, 41-51; Первомайська 34; Першотравнева 2-7, 9-34, 37-43, 46-64; Хмельницька 2, 7-9, 23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 68, 103, 3446, 3702, 3894, 4155
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 113 з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Щорса 2, 4, 6, 8-18, 20, 21-34, 37-41
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-1 Рогачик з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ - Поточний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань:
Ленiна 16
Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Новодмитрiвка:
Шкільна 11
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Новософіївка
Степова б/н; Ф/г-во землі С.Софіївської с/р 49 км б/н
в т.ч. пром.: 248, 445
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Виноградна (Чапаєва) 2, 4-20; КуликаІ 1-5, 7-15; Таврійська 1-22, 24, 26, 40; Фонтанна (Фрунзе) 2, 4-7, 11-22; Центральна 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436, 631
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-471 Л-2 з 09:30 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Мирне
Благодатна (Леніна) 1-56; Миру 1-8
в т.ч. пром.: 60, 704
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри, 30 років Перемоги 1-7, 8-34, 37; Новокаїри, Садова (50 років СРСР) 1-12, 14-40; Новокаїри, Бархутова 1-11, 13-22, 24-63А, 66-возле ТП-391а, ТП-124; Новокаїри, Гагаріна 1-13; Новокаїри, Українська (Дзержинського) 1, 3-28, 30, 32, 35; Новокаїри, Зелена 1-11, 13-33, 35-42, 44-83; Новокаїри, Набережна 0-27; Новокаїри, Степова 1-14, 16-22, 24-б/н; Новокаїри, Шевченка 1-7, 9-24; Новокаїри, Невідома 0; Новокаїри, Ювілейна 1-44; Республіканець, 2-а вулиця 1а-5; Республіканець, КуликаІ 1-4, 5-6; Республіканець, Запоріжзька 2-6, 7-б/н; Республіканець, Молодіжна 1-19, 20-39; Республіканець, Радянська 1-7, 8-36; Республіканець, Невідома 0-б/н; Республіканець, Берегова зона 1; ШиловаБалка, р-н Шилової Балки 0; Новокаїри, р-н Центра біля ТП-124 1, 2а; Новокаїри, р-н НКаїрської балки ТП-110а 1; Новокаїри, в сторону ТП-129 ТП-129; Новокаїри, Біля ТП-12А 1; Новокаїри, квартал 24 б/н
в т.ч. пром.: 673, 677, 7108, 7128, 7191, 7284, 7293, 7437, 7448, 7572, 7675, 7768
Поточний ремонт ПС 35 кВ з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 1, 2-30, 31-32; Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Барвінок:
. .; 1 13-23, 26-35; 2 7-21; Молодіжна 0-36; не визначено 0-1; Садова 1-22
ЗеленийГай:
. .; Верхня 2-26; Виноградна 1-41; Зелена 3-34; не визначено 0; Нижня 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20953
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 10:00 по 12:00
Херсонські МЕМ ЗеленийГай:
. .; Верхня 2-26; Виноградна 1-41; Зелена 3-34; не визначено 0; Нижня 1-28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20953
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 10:00 по 14:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Космічна 2А-3, 9, 13/42, 15, 17/49; Лісова(Лісна) 15-15А, 23, 25, 27-27А, 39, 43-43Б; Огарьова 42/7-62; Польова7 1-23; Польова8 3-9, 11-15, 21, 25А-27; Ракетна 1Б-2Б, 4, 10, 12, 21; Фонвізіна 51-61, 63-67, 69-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1950, 4253
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-405 Л-4 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Мічуріна 1-2, 4-6, 10-17, 19-21, 24-34, 36-41, 43-44, 49-52, 55; Тараса Шевченка (МарксаК) 26; УкраїнкиЛ(Леніна) 11-11А, 13, 15-17, 19-21, 23, 25-36; Херсонська 3-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3896
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-490 Л-1 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Шкільна 2-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-490 Л-2 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка
Садова 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-187; Кузнечний 8; Кузнечна 2, 3А; Військовий 1-6
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ - Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон
Перекопська 162а, 164а-164Г
в т.ч. пром.: 198, 480
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав
1 Травня 253, 255, 259, 261, 276, 278, 280, 282, 284, 286; Славна(Комсомольська) 5, 7, 9, 11-13, 14-29, 30-50; Центральна(Леніна) 284., 286, 288, 319-319/1, 321-321 А, 323; Херсонська 72, 95
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Миколаївка:
Польова 0, 2-3, 7-11, 13, 16"А"-21, 28-29, 31-32, 35, 37-43, 45, 47, 51, 60, 63, 69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1110, 6319
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 Л-2 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Олексіївка, Суворова 0-94; Олексіївка, Комунарів 0-ЦЕРКОВЬ; Олексіївка, Лугова 1-б/н; Олексіївка, Комарова 1-31; Олексіївка, Торговий 1-б/н; Олексіївка, Степова 1-45, 48А-55, 57-83; Олексіївка, Шкільна 1-26; Олексіївка, Земна 17; Олексіївка, Робоча 1-14; Олексіївка, Тваринницька 1-7; Олексіївка, Зелена 1-22; Олексіївка, Мисливський 1-3; Чорноморське, Жовтнева б/н; Олексіївка, Садова 1-Б/Н; Олексіївка, Насосна станція б/н; Олексіївка, Луговий 8
в т.ч. пром.: 92, 102, 105, 318, 337, 341, 485, 609, 681, 1002, 1029, 1179
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове
Гоголя 1-7, 9-59; Гагаріна 2-17, 19-57; Суворова 31, 33, 35, 37, 39, 41-41а, 44, 45-60, 62-82
в т.ч. пром.: 69
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Геройське, Дубинди Пирате Рыбальче; НоваЗбур’ївка, Зоряний(МарксаК) 197; Рибальче, Придніпровська 3, 5-79; Рибальче, Піщаний 1-5; Рибальче, Річний 1-7; Рибальче, Петренко 1-71, 77-81; Рибальче, Степова 0-142; Рибальче, Набережна 2-149, 151-211; Рибальче, Шкільний 2-10; Рибальче, Торгова 1-6; Рибальче, В'яземський 1-5; Рибальче, Лісний 1-б/н; Іванівка, Приморська 1-30, 32-42А, 44-53, 54-92; Іванівка, Лісова 1-18, 20-б/н; Чорноморське, МарксаК. 1; Очаківське, Приморська 0-3, 5, 7-31, 33-38; Очаківське, Степова 0-18, 22-26, 30-38; Очаківське, Південна 1а-3б, 7а-10б, 12Б; Виноградне, Шабська 1-6, 8-б/н; Забарино, Забарська 1-Б/Н; Іванівка, , 1-11; ВільнаДружина, Незалежна 0-12; Виноградне, Берегова 1-2; Рибальче, Друга Набережна 8-212; Рибальче, На території риб.колгоспу "Перемога " 0; Іванівка, Українська 2-60; Іванівка, Морський 1-3; Рибальче, Петренка Г Я (Придніпровська) 25 А; Рибальче, Насосна землі Рибальчанської с/р 37 км б/н; Садово, Лісгосп землі Садівської с/р 45 км б/н; Іванівка, Іванівський кордон землі Садівської с/р 45 км б/н; Рибальче, Лісгосп базова станція; Рибальче, Ф/г-во землі Рибальч с/ р 37 км б/н; Іванівка, Лісгосп б/н; ВільнаДружина, Траса Гопри Іванівка 67 км кордон свободний порт; СтараЗбур’ївка, територія Старозбур'ївської с/ ради б/н
в т.ч. пром.: 30, 63, 64, 92, 106, 107, 123, 217, 303, 353, 375, 399, 454, 485, 511, 650, 681, 737, 813, 824, 874, 890, 921, 936, 1009, 1047, 1128, 1257
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 07:30 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Геройське
Дубинди 0, 1-8, 11-53, 55-72, 73-83, 86-119, церква, школа; Висовіна 1-61а; Оводовського 1-б/н; Берегова 2-23; Танського 1-18; Молодіжна 1-6; Береговий 12; Гниляка 1-31; Михасько 1-6, 8-41; Лісовий 2-55; Шевченка 2-12; Козацька 1-14; Лісова 3-8; Лісгосп траса Гопри Геройськ 67 км б/н; Геройский кордон землі с/р Гопри Геройск 67 км б/н; Набережна б/н
в т.ч. пром.: 30, 58, 64, 92, 109, 116, 457, 485, 511, 681, 726, 791, 903, 969, 1211
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка:
Набережна 26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100274
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1632 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон: Войкова (Єврейська)/Комкова .; Войкова(Єврейська)/Котляревського 48/65; Громадянська 1А, 2А-68; Єврейська(Войкова ) 27-51, 54; Запорізька 81, 83/1; Запорізький1 3-9/112; Запорізький2 3-10А; Кошовий3 1-10; Кошовий4 3А-16; Капітана Ванденка(ЛюксембургР ) 48А; Комарова 16; Комкова 35-37, 39, 41, 45-47, 49/21, 51/20, 53, 59, 61, 63, 69, 72; Комунальна 1-10/11, 12, 14-14А, 17-28, 31-33, 39, 41, 43; Котляревського 42, 44, 46, 48-76; Куйбишева(Вільхова) 1-70, 76, з вводом РП -258; Наскрізний2 (Сквозной) 1-9; Полтавська 1-5; Полтавська/Громадянська 2/32; Полтавський 3-16; Причальна 5, 37, 60-66, 90, 102-186; Прямий 1-59; Пушкінська 21А-30, 31, 33А, 36-42, 44-44 А, 46-47А, 51; Склотарна2 3-5, 9, 12, 14; Степова б/н; Сумська 14, 31/6; Тупиковий 8; Чайковського 97, 99-99/10, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117-163, 165, 167-234, 238; Чайковського/Куйбишева (Вільхова) 118/12; Яружна(Овражна) 19-23, 25, 27, 29, 31, 36, 38-38А, 40, 42-42А, 44, 46-46А, 48/75
в т.ч. пром.: 190, 449, 591, 592, 2011, 2392, 3031, 5814, 6488
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон: Громадянська 1А, 2А-44; Запорізька 81, 83/1; Запорізький1 3-9/112; Запорізький2 3-10А; Комунальна 1-10/11, 12, 14-14А, 17-27/2, 31-33, 43; Куйбишева(Вільхова) 4, 13-70, 76, з вводом РП -258; Полтавська 1-5; Полтавська/Громадянська 2/32; Полтавський 3-16; Сумська 14, 31/6; Чайковського 118/12; Чайковського/Куйбишева (Вільхова) 118/12
в т.ч. пром.: 592, 3031
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Вільне
Комсомольська 1
в т.ч. пром.: 555
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Благовіщенське(Петровського):
Заозерна 2; Причальна 5, 10
Комишани:
9Січня 1-21, 22-40; Пестеля 1-17; Ростов-Одеса 614 км. .; ШИЕНКО 1-15; Крилова 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33-58, 62-68; Пушкіна 1а; Широка(Червоноармійська) 1, 1ж-1з, 2а, ., б/н
Приозерне:
. .; Берегова 3; 40років Перемоги 1-7; Абрикосова 1-42А; Білозерська 0-49, 51-б/н; Білозерське .; Братська 3-13; Виноградна 0-50; Вишнева 2-40; Гагаріна 1-24; Дружби народів 0-11, 12-47; Заозерна 4-32; Західна 2-48; Комарова 2-Мира; Лиманна 1-53; Миру 0-35; Мічуріна 0-4, 7-67; Молодіжна 1-32; Монастирська 5-7; Пестеля 2-8; Південно-Західне 4 КМ; Річкова 1-17; Садова 1-48; Свободи 1-8; Славутич 1-12; Степова 1-39; Терешкової 1-36; Тітова 1-9; Українська 2-34; Центральна Садиба 1-.; Шаталова 1-23; Шиєнка Івана 7-15А
Херсон:
Миколаївське 12км; МорозоваП(Антона Головатого) 7; Української Армії(Червоноармійська) 1; Чорнобаївської селищної ради Білозерського р-н.-Херсонської обл.
Чорнобаївка:
Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (М-14) 196км .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 251, 259, 301, 592, 621, 1171, 1282, 1969, 1980, 2716, 3096, 3134, 3192, 3491, 3594, 3719, 3755, 3997, 4519, 4767, 5190, 5499, 5512, 5534, 5784, 5794, 5889, 5973, 6669, 6711
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Камышанская" з 06:00 по 19:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Святих Кирила та Мефодія(ДимитроваГ) 10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1155, 1348, 1610, 2534, 2919, 4026
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-827 1Т Л-8 з 10:00 по 13:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Березня8 4; Берислав, Центральна(Леніна) 0; Бургунка, Травня1 2-15, 18; Бургунка, Гагаріна 1-2, 4-50, 51-60, 62-77; Бургунка, Садова 1-6, 8-58; Бургунка, Виноградний 1-8; Бургунка, Молодіжна(Жовтнева) 1, 1 Б-3, 5-21, 25-31, возле ТП-59; Бургунка, Комарова 0-35, 36 А-56; Бургунка, Кулика 0-31; Бургунка, Набережна 0-39; Бургунка, Центральна(Леніна) 1-26, 30-44, 48-б/н; Бургунка, Нова 1-2, 4-24, 26-42; Бургунка, Терешкової 1, 3-13; Бургунка, Шкільний 1-19; Бургунка, ШевченкаТ(Щорса) 1-18, 20-29; Бургунка, Рідненька(Фрунзе) 1-18; Бургунка, Чапаєва(Чапаєва) 1-2А, 4-10; Бургунка, Невідома 0; Раківка, Невідома 0; ШевченкоТ, Невідома 0; Таврійськ, Вокзальна 82; Бургунка, Берегова зона біля ТП-271А 2; Бургунка, Зарічна(Енгельса) 11
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7125, 7130, 7242, 7293, 7308, 7423, 7448, 7549, 7675
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Велетенське:
Виноградна 1-52; Корольова 0-24А; МамкіноїШ 20-22, 23А; Центральна(Радянська) 23а, 25, 27, 31, 35, 37, 39-39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 76А-78, 82-84, 104; частково Радянська/Ш.Мамкіної/Виноградна/Корольова .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20038, 21010, 21013
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-105 Білозерка з 09:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Велетенське:
Виноградна 1-52; Корольова 0-24А; МамкіноїШ 20-22, 23А; Центральна(Радянська) 23а, 25, 27, 31, 35, 37, 39-39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 76А-78, 82-84, 104; частково Радянська/Ш.Мамкіної/Виноградна/Корольова .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20038, 21010, 21013
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-105 Білозерка з 09:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна б/н; Московська 36, 38, 40, 42, 44-61, 63, 65-80, 82-90, 92, 94-95, 97-98, 100, 102, 105-б/н
в т.ч. пром.: 1611, 1955
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Вільне
БратівЯрмаш 0-4, 6-15, 17, 19-20, 35
в т.ч. пром.: 553, 18641, 18696
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна 42, 50, 50Є-52, 54, 56, 58, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-109а, 111-б/н
в т.ч. пром.: 1452, 1712, 1776, 1953, 2016
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон: КуликаІ 29-29а, 31, корп. 2; Ушакова 56а, 64б-64Б
в т.ч. пром.: 2627, 4721, 5199, 5255, 5849, 6009, 6172, 6653
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон: 40років Жовтня 120; КуликаІ 2 черга, 29; Ушакова 50, 56б, 62а
в т.ч. пром.: 1070, 1233, 4094, 6122, 6172
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Орлове:
Дніпровська .
Понятівка:
Гагаріна б/н; Кооперативна 0-38; Набережна 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20112
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Маринське:
Миру (МарксаК) 19; Ювілейна 0-21, 23-28, 30-31А, 33, 35-36, 36А-49, 53-КТП-55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 4414, 4694, 6252, 6297, 6331
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-68 Л-2 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Музиківка:
Степова .; Теплична .
Сонячне:
Дзержинського 1-16; Івасюка Володимира (Піонерська) 1-23, 25-33, 36-57; Молодіжна 39А; Робоча 1-11, 15, 19, .; Садова 1-7, 11А-35А, 39-.; Стадіонна 21; Центральна 1-18; Шкільна 15, 33, 37, 41; Юності 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка, Таврійська 2, 16, 19, 21-25; Балтазарівка, Кудрі 0-46; Балтазарівка, Нова 1-12; Балтазарівка, Торгова (Леніна) 16, неиз; Балтазарівка, Вишневий провулок 1, 3-7; Балтазарівка, Садова 1-168; Балтазарівка, Франка І 0-37; Балтазарівка, Шевченко 0--; Балтазарівка, Шкільна 2-; Балтазарівка, Каштанова (МарксаК) 0-неиз; Балтазарівка, Космонавтів 1-17; Балтазарівка, Черноморська 1-19; Балтазарівка, Північна (Комсомольська) 0-7; Балтазарівка, Гагаріна 1, 3, 5, 7, 9, 17, 26-34; Балтазарівка, Степова 9-15; Балтазарівка, Пушкіна 1-10; Балтазарівка, Кулика 4-14; Морозівка, Шкільна 1-49; Морозівка, Мира 2-103; Морозівка, Сонячна 1-107; Морозівка, В"їздна 2-35; Морозівка, Українська 59-108; Морозівка, Сімейна 61-78; Морозівка, Північна 99-104; Першокостянтинівка, Миру неиз; Морозівка, Невідома неиз
в т.ч. пром.: 407, 421, 443, 500, 559, 624, 717, 818, 880, 943
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка:
1 Травня 0-2, 7-9, 13, 17-25; Центральна(Ленiна) 0-15, 17-26, 28-32, 72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100125, 100189, 100236, 100258, 100282, 100374, 100382
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-54 Воронцовка з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
КІРОВСКИЙ БУГОР 1-2
Знам’янка:
не визначено 0-2, 8-29; Незалежна 59; Незалежності 2-55; Східна 0-33
Зорівка:
. .; Комунарів 0-б/н; Новоселів 1-16; Пролетарська 0-15; Східна 0-19; Українська 27; Українська(Радянська) 0-35
Надеждівка:
. .; Вишнева 1-57; Вінницька 1-81, 83-109; Миру 2-38; Молодіжна 1-25; Новоселів 1-8; Набережна 1-72; Нова 1-33; Степова 1-14; Центральна 2-.
Черешеньки:
. .; Вінницький 1-21; Польова 1-14; Садова 0-.; Центральна 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5175, 5179, 5281, 6558, 20035, 20056, 20065, 20109, 20126, 20154, 20369, 20414, 20440, 20705, 20839, 20911, 21006, 21010
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 10:00 по 15:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Більшовик 2-2А, 5-15, 25а-27, 36-38, 42; Приципіловка 0-1, 3, 6-13, 15-16, 18, 20-23, 25-30, 32, 34-41
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Горностаївська 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1149
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-258 Горностаевка 1Т з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ - Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-258 Горностаевка 2Т з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон, Української Армії(Червоноармійська) 5б; Комишани, Широка(Червоноармійська) 9б, 15б, /Советская; Комишани, Кооперативна 13, 17, 19, 21-21А, 24-24А, 26В, 31; Комишани, Крилова 1, 1Б, 2А-2Б, 3-3А, 4, 18Б, 22-22А, 26-26А, 28; Комишани, Жовтнева 1-13, 15, 17, 19-19А, 21, 23, 27-29В; Комишани, Поштова 1-7, 7Б-9Б, 10-10А, 11-15, 17, 41; Комишани, Центральна(Радянська) 65, 75-75А, 81а, 90-90А; Комишани, Степовий 1, 1Б-10А, 11А; Комишани, Шкільна 5, 10А, 12А; Комишани, Шкільний 10Б; Комишани, Поштовий 7А-7В
в т.ч. пром.: 301, 884, 1155, 1344, 2321, 2503, 2593, 5972
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Айвазовського(МорозоваП) 1-2А, БЕЗ №; Березня8 48; Геологів 0; Гірників 1, 3, 5, 7-7А, 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 96, 290, 298, 3535, 4302, 4574
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-549 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе:
Вишнева(Червонофлотська) 1-2А, 3-33; Гагаріна 19-19а; Комарова 1-2А, 5; Садова 1-9; Східна 1-1А, 3А-5., 7-9, 15-16, 33, 39; Східний 1-4, 6; Українська(Радянська) 1-18, 22-28, 32-34, 38-47А; Чехова 1-3, 4-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7204
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-44 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе:
Гагаріна 1-7, 10-18, 21, 22-40, 41-52, 58-66; Комарова 3-4, 6; Східна 3, 5А, 13, 17-31, 35-37; Українська(Радянська) 20, 30, 36
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-44 Л-2 Берислав з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе:
Гагаріна 9, 18А, 20; Леніна 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 57-61, 65; Садова 11
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-44 Л-4 Берислав з 09:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка
Шевченка 2-2 а, 3-30, 32-47, Б/Н; Гоголя 1; Молодіжна (Піонерська) 1-1а, 1Б-10, 12, 14, 17-19, 21, 23, 25, 27, 31; Дзержинского ( Урожайна ) 1-б/н; 50 Років Перемоги 1-2, 5, 7-8, 11-27, 29-43, 44 а-46 г; Комарова 1-8, 10-11а, 13-29, 31, 33-36, 40-42, 44А-45, 49, 51, 53, 55-корп. а, Б/Н; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 1-5, 7-12, 14-17, 19-32, 34-36; Фрунзе ( Садова ) 2 а; Таврійська (Калініна) 2 а; ВласенкоСТ(Леніна) 1, 2-2 в, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18; за межами села б/н; Комсомольська ( Шкільна ) 1-16, Б/Н; Степова Б/Н; 1 км на захід 0
в т.ч. пром.: 1393, 1431, 1459, 1505, 1543, 1802, 1953, 1961, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка
Шевченка 48-65, 66-80а, 82-82а, 84-107, 109-123; Гоголя 1, 3-40; Молодіжна (Піонерська) 20, 24, 26, 29, 32-51, 53-54, 55-68, 69 А-70, 77-Б/Н; 50 Років Перемоги 49-62 а, 64-73, 75-79, 81, 85, 87-90, 92-109, 111, 114-117, б/н; Комарова 46-48, 50, 52, 54-55 а, 56, 57-61, 63-77, 79-98, 99а-120; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 33, 37, 39-43, 48-52, 58-61; ВласенкоСТ(Леніна) 1-2, 3-5, 7, 9, 11, 13, 15, 17-19, 21-23, Б/Н; 0.5 км на південь 0; Фрунзе ( Садова ) 1-2, 4-5, 7-48, 51-54, 58-64; Ватутина (Мира ) 1-1а, 1Б-56, 59-75; Таврійська (Калініна) 1, 2а-49 а, 50-56; Березня8 1-6, 8-Б/Н; Комсомольська ( Шкільна ) 17-84; Степова 1-7, 9-24, 30, 36
в т.ч. пром.: 1393, 1421, 1459, 1505, 1675, 1693, 1799, 1932, 2046, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новопокровка, Садова 42, 44-51, 53-54, 56-61, 63-64, 66, 68-72, 74, 76-б/н; Новопокровка, Леніна ( Центральна ) 1-12, 14-17, 19-25, 27-34, 37-40, 42а-60, Б/Н; Новопокровка, Суворова 1-11, 14-17, 19, 21-25, 27-33, 35, 37, 39-61, 63-67, 70, 72-74, 76, 78-79; Новопокровка, Пірогова 1-9, 13-16, 18-32; Новопокровка, Гагаріна 1-8, 10-18, 20-35а, 37-46, 48, 50-53, 55-59, 61-63; Новопокровка, Терешкова 2-3, 5, 8, 10, 12-14, 16-20, 25-б/н; Новопокровка, Шевченко 1-3, 5/1-16б, 18-36, 38-43, 45-49; Новопокровка, Хмельницького Богдана 2-13, 16, 18-20, 22, 24-27, 29-31; Новопокровка, Пушкіна 1-18, 20-22, 23-28, 30-38; Новопокровка, Кірова ( Миру ) 1-2, 4, 7-10, 12-13, 16, 18-22; Новомиколаївка, Садова 1-19, 21-41, 43-47, 49-53, 56-58; Новомиколаївка, Буденного ( Молодіжна ) 2-14, 16, 18, 21-25, 29-30, 32-38; Новомиколаївка, Польового провулок 2-4, 6-7, 11-12, 14-31; Новомиколаївка, Григорюка 0-3, 5-6; Новомиколаївка, Шевченко 3-6, 8-18, 20-32, 34-37, 39-43, 45-53, 55-71, 73-75, 77-80; Новомиколаївка, Мічуріна 1-12, 14-16, 19, 21-55, 55А-58, 60-67, 70; Новомиколаївка, Жовтнева ( Таврійська ) 1-10, 12-14, 18-33, 35-39, 45-49, б/н; Новомиколаївка, Фрунзе ( Зелена ) 1-4, 6-10, 13-30, 46-48, 55-71; Новомиколаївка, Чапаева ( Степова ) 0-2, 4-7, 9-10, 12-19, 23, 61-75
в т.ч. пром.: 1421, 1460, 1505, 1543, 1675, 1720, 1800, 1805, 1826, 1893, 1925, 1953, 1961, 2033, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новопокровка
Садова 1-11, 13-26, 29-33, 35-38, 43; Гагаріна 31, 58
в т.ч. пром.: 1505
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Наталине:
Інгулецька 9, 12-16а, 19-23
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-164 Л-2 з 08:00 по 17:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Катеринівка
Центральна 2-10, 12, 14, 16, 18, 20-21, 23, 25, 27-28, 30-38; Жовтнева 42-43, 48-50, 54; 70р. Жовтня ( Молодіжна ) б/н; північна околиця б/н; Аліпова/Молодіжна Б/Н
в т.ч. пром.: 1466, 1674, 1850
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Г.Пененка (КТП-107); Кірова 3, 7, 26; Ульянова 37, 39, 41, 43-45, 48-91
В т.ч. особ. рахунки пром.: 885, 891, 987
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-107 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна, Хмельницького Богдана 0-5, 7, 9-10, 14-Б/н; Ясна Поляна, Пушкіна 0-19; Ясна Поляна, Садова 0-2, 5-13, 16-17, 24-35; Ясна Поляна, Польового пров 1; Ясна Поляна, Шкільна 7; Громівка, 5 км на схід від с. Ясна Поляна 0; Ясна Поляна, Степова 1
в т.ч. пром.: 1460, 1826, 1988
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Садова 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 885
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-108 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Діброво:
Жовтневої революції 2-5, 10-15, 18, 24, 26, 34-35, 38-40, 46, 49, 56, 58-64, 66; Українська 3-23, 45-БЕЗ №
Дмитрівка:
Степна 13-16; Белінського 1-34, 38-40, 42-НЕТ; Кримська 0-12, 16-53, 56-БЕЗ №; Мелітопольська 1-10, 12-45, 52-58, 61, -; Молодіжна 1, 3-20, 22-36; Польова 1-2-8, 14-18; Садова (Леніна) 1-16, 18-29, 34-73, 75-77, 79, 83--; Спеціалістів 1-6, 8-12, 15-18, 20-21, 25--
Зелена Рубанівка:
МарксаК 1-3, 5, 7-24, 26-56, 60, 62-71, 73-76А, 77, 87; Молодіжна б/н; Осипенко 1-5, 7-9А, 11; Челюскінців 1-10, 12, 14-16, 19, 22-БЕЗ №
Зелений Під(Червоний Перекоп):
40 років Перемоги 1-без №; Будівельна 4; Будівельників 2-2А; від села 100м. в сторону с. Федорівка 0; Клубна 1-19; Леніна 1-без №; МарксаК 1-24; Мира 1-6, 8, 10, 12, 15-17; Молодіжна 0-10; Перекопська 1-3, 4-13, 15-31; Першотравнева 1-7, 9-37, 39; Південна 1-15; Поштова 2-8, 16-без №; Садова 1-22; Спортивна 1-6; Степова 1-5, 7-16, 18, 20-29; Української Армії (Жовтнева) 1-5, 8-50
Петропавлівка:
40 років Перемоги 1-5, 7, 9-17, 21-25; Автошлях Рени- Одеса-Ростов 0; Без назви НЕТУ; Каховська 1, 4, 6, 8-10; Кооперативна 1-6, 9-16, 20-66; Мира 1, 3А-6, 8-21; Новоселів 2-21; Південний 1-8; Польова 1-6; Толстого 0; Херсонська 1-16, 18-28, 31-37; Центральна БЕЗ №; Шкільна 1-11, 13, 16-19, 20А-21, 25-35
Червоне Поділля:
Без назви 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 54, 68, 103, 251, 274, 286, 3403, 3555, 3591, 3601, 3659, 3666, 3772, 3791, 3794, 3799, 3800, 3825, 3848, 3885, 3961, 3973, 4017, 4037, 4098, 4102, 4111, 4198, 4312, 4348, 4441, 4482, 4528, 4544
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Червоний перекоп 1Т" з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Кірова 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 885
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-110 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під(Червоний Перекоп):
Дослідницька 2; Перекопська 3А
Калинівка:
Дзержинського 1-ПРИ В"ЇЗДІ В СЕЛО; Зелена 1, 3; Космонавтів 1-5, 7-19, 22-53, 56-57, 59-70; Луначарського 2-11, 13-14, 16-23, 26-45; Миру, Шкільна, Космонавтів, Степова б/н; Степова 1-34, 40-62
Подівка:
Дишловенко 1-2, 4-5, 7-15, 18-33; Калініна 1-3, 6-22, 24-33, 35-36, 37А-46; Київська 2-5, 7-11, 13, 17-48; Леніна 16; Садова 11; Степова 21; Чехова 1-7, 9-14, 15-29, 31-51; Чехова/Дишловенка/Київська б/н; Чкалова 1-35; Чкалова/Степова б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 274, 3666, 3780, 3791, 4108, 4111, 4260, 4475, 4503
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Червоний перекоп 2Т" з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Кірова 0, 6, 8-10, 14-18; Садова 5-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 885
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-155 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Леніна 0, 3, 6-7, 10-23; Польова 0-1, 11, 15; Суворова 0, 8, 12-15; Ульянова 1, 93-95, 97-99; Фрунзе 0, 3-7, 9-12, 25-42; Широка 0-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 885
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-163 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Маслівка
Садова 01б-6, 7-37
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон: Нафтогавань (пос.) .
в т.ч. пром.: 5567
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Автомобілістів 7; Олешківська 21-23, 31-33; Антонівська 245-253; Козацька 110/45; Енергетиків 18, 31-65; Згоди 30; Вишневий(сел.Янтарний) 20, 39А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Маслівка
Садова 39; Східна 1-2, 04а, 5-6, 8-41
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон: №1 р.Дніпро .; Богородицька(Червонофлотська) 59; Вільховий В. Потьомкінський острів-Дніпро; Гідропарк .; Дачна 1; ім. Татарченко Л.В. 7; Карантинний острів пров.Проточний,79а; Комишовий 4; Нафтогавань (пос.) 7-.; Острівське 36а-(Гідропарк); Остров Стеблевский район ,; Проточний 1-41, 45-97; Рибацький 12, діл.1; Рибна2 2-6-8, 9-22; Фортус Марії/Рибна1 .; П’ятихатська 3-105; Рибна1 3-122; Рибна3 1-17; Стеблієвська 1-10, 12-15, 17-122А; Суднобудівна1 3-25; Суднобудівна2 2-25А; Суднобудівна3 3-26; Фортус Марії 1-35, 37, 39-99А, 101-в районі буд.№111
в т.ч. пром.: 125, 273, 438, 484, 591, 592, 595, 647, 676, 975, 1095, 1480, 1557, 1973, 2027, 2719, 2746, 2792, 3507, 4684, 4912, 5106, 5245, 5253, 5573, 5585, 5586, 5668, 5676, 5679, 5957, 6365, 6369, 6491, H7117
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон: Нафтогавань (пос.) 1, 2-6, .; Фортус Марії .
в т.ч. пром.: 591, 1719, 5567, 5586
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 90-98; Довженка(Червоноармійська) 1, 46, 48-66; Кримська 47, 49-80 Б, 82, 84-84А, 86; Куліша 1-32
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-12 з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Каланчацька(60років Жовтня) 4-8, 8А-10, 12-20, 22, 24-24А, 28, 30, 36, 38-48, 50, 52, 54, неизв; Паркова(Радянська) 38, 42, 44-50; Попова 2; Пушкіна 1-1 А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21-21А, 23-23А, 25, 27, 29; Спортивна(Піонерська) 1-19, 21 А-35, 37, 39-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 407, 443, 645, 665, 678, 756, 861, 880, 892, 910, 969, 5300
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-19 з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни:
Травня1 3, 5-7, 11-34, 36-50; Шевченка 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 158а-189, 191-215
В т.ч. особ. рахунки пром.: 143, 239, 1816, 2222, 2447
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське:
Садова 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-152 Л-1 Олександрівка з 07:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
БолгаринаІ(Калініна) 0-17, 18-42А, 44; Свердлова 3А, 43А, 45-53, 55
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка
Перемоги 18, 20, 22, 26-28, 34а, 36
в т.ч. пром.: 379, 864, 1831, 2047, 2065, 2066, 2073, 2149, 2162, 2207, 2272, 2422, 2590, 2606, 3145
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Карантинний острів 0, 3 Причал-6, Причал 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 217, 224, 345, 1432, 1905
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ЗТП-142 2 с.ш до ТП-СТ-Сатурн з 09:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка
Перемоги 18, 20, 20б, 24, 32
в т.ч. пром.: 428, 864, 2069, 2422, 2447, 2606, 3009
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Гагаріна 36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11966
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-221 РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка
КуликаІ 19, 21-23, 25-26, 32; Таврійська 23, 25, 85-87; Шкільна 1-7, 10-30; Фонтанна (Фрунзе) 3, 23; Українська (Фурманова) 1, 3, 5-7, 9-15, 17-28
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
22.8.2018
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка
КуликаІ 19, 21-23, 25-26, 32; Таврійська 23, 25, 85-87; Шкільна 1-7, 10-30; Фонтанна (Фрунзе) 3, 23; Українська (Фурманова) 1, 3, 5-7, 9-15, 17-28
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка:
за межами населенного пункту б/н-тп-243; Затишна (Пролетарська) 1-17; Зелена/Лазурна/Шкільна/Центральна Б/Н; Зелена (Маркса К) 1-57; Лазурна 1-74; Лозова (Лазо С) 1-26; Радянська/Пролетарська б/н; Радянська/ Червоноармійська б/н; Таврійська(Червоноармійська) 1-17, 19-20, 21-б/н; Центральна (Радянська) 0-б/н; Шкільна (Леніна) 0-17, 18-54
Новомиколаївка:
Безіменний провулок 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6, 63, 66, 115, 178, 357, 727, 763, 828, 839, 844, 1002, 1054, 1114, 1145, 1286, 1439
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1753 з 09:30 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка:
Леніна/Октябрська/Комсомольська/Степова б/н; Спортивна 1-21, 42, б/н; Спортивна/Урожайна/Шульги/Центральна б/н; Степова 50, 52, 54, 56, 57/2-101, 103; Таврійська (Комсомольська) 66, 68, 70, 72, 74, 76-119; територія зернотоку б/н; Урожайна 1-48, 48 А-53, 55, 57, 77-111; Центральна 1, б/н; Шкільна (Леніна) 63, 77, 79-119, б/н; Шульги 1-2, 3-45, 48-63, 73, 77, 79, 81, 83-85, 87, 89-118
В т.ч. особ. рахунки пром.: 59, 175, 461, 763, 1117, 1200, 1286, 1352
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1772 з 09:30 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Малаандронівка:
Невідома НЕИЗВ
Скадовськ:
30 років Перемоги 3-40; ВіталіяБєлікова(Котовського) 75-139; Джарилгацька(Комсомольська) 107/2, 109-111, 113, 115, 117, 119, 121-125/1, 127; Затишна(МарксаК) 92-92А, 96, 98, 113, 115, 117-119, 123, 125, 127, 129, 131, 139, 143, 147-149, 151, 153, 155; Мангубінська(Пролетарська) 91-91А, 93, 95, 97 А, 101, 103, 105, 107, 109-111, 113, 115-130, 132-140, 142, 144, 146-148; Пасічника 19 Б-19Г, 104-136; Портова(Леніна) 141, 143, 150, 153, 157-157 Б, 159-172; Сергіївська(Радянська) 84; Шевченко 95, 97, 99, 101-103, 105, 107, 109, 111, 113-154
В т.ч. особ. рахунки пром.: 291, 377, 682, 753, 850, 998, 1198, 1252, 1368
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-17 з 09:30 по 12:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ, Таврійська(Комсомольська) 65, 67-78, 80, 82, 84-85; Раденськ, Крилова 1-14; Раденськ, Ювілейна 0-19, 49, 51, 53, 55, 57-67; Раденськ, Раденська(Радянська) 29-30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-46, 48-69, 71, 73, 75, 77, 83; Раденськ, Миру 0-27, 29-31, 33-35, 52, біля ринку, б/н, на ринке; Раденськ, Островського 0-26; Раденськ, Маяковського 1-10/2; Раденськ, Північна(Червонофлотська) 0-НЕТ; Раденськ, Залізнична 3-27а/1; Раденськ, Інтернаціональна 0-35; Раденськ, Соборна(60р.Жовтня) 1-26; Раденськ, Праці пров 1-8; Раденськ, Добровольців 8-15, 17; Раденськ, Спортивний 1-10; Раденськ, БугаєнкоО 0-34; Раденськ, Пролетарська 1-41, 43, 45, 47, 49, 51; Раденськ, 40рПеремоги 1-14; Раденськ, Шкільна 1-18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36-37, 39-45, 56А-70; Раденськ, Горького 1-105; Раденськ, Шевченка 1-81; Раденськ, Березня8 0-8; Раденськ, Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13; Раденськ, Космонавтів 4, 6-8, 10-21; Раденськ, Декабристів 1-29, 30-32, 36-44, 48 А; Раденськ, Технічний 1-13; Раденськ, Здоров’я СТ 0; Раденськ, Заводська 1-3, 6-10, 11-13; Челбурда(Пролетарка), Молодіжна (Радянська) 0-участок; Челбурда(Пролетарка), Жовтнева 1-43; Челбурда(Пролетарка), Центральна (Леніна) 1-124; Челбурда(Пролетарка), Шкільна 1-8; Челбурда(Пролетарка), Підлісна 0-25; Челбурда(Пролетарка), Виноградна 1-4; Челбурда(Пролетарка), Новожовтнева 1-6; Раденськ, Землі Раденської сільської ради 0-ТОВАРИСТВО З ОБМЕ0; Челбурда(Пролетарка), Землі Раденської с/ради б/н; Трасса на Н.Каховку, Траса на Н. Каховку б/н; с/рада Раденська, кадастровий номер 6525083500:03:001:0086 0
в т.ч. пром.: 13, 16, 18, 29, 97, 98, 106, 115, 130, 139, 295, 300, 336, 340, 359, 401, 450, 459, 464, 465, 486, 490, 520, 564, 587, 590, 593, 640, 662, 683, 783, 825, 839, 844, 872, 874, 898, 903, 909, 951, 952, 969, 1029
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:20 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак, Херсонська (Леніна) 1А-2 А, 4, 7, 14, 16-16В, 20-20"Б", 22, 24, 24"В", 28, 36, біля будинку "Укртелеком", б/н; Каланчак, Шевченко 0-42, 44-67, 69-.; Каланчак, Зелений провулок 1-20, 22-б.н.; Каланчак, Зарічний провулок 2-б.н.; Каланчак, Виноградний провулок 1-12; Каланчак, Роздольний провулок 3-6, 8-16, 18; Каланчак, Запорожчука провулок 1-3, 5-.; Каланчак, Сімферопольська 1-4, 5-22, 23-35, 37а-86, 88-93, 94, 96-99, 101-119, 127-.; Каланчак, Толбухіна 2-23, 25-34, 35 А-.; Каланчак, Гагаріна 1-18, 19 А-55; Каланчак, Кримська 1-12, 15-б.н.; Каланчак, Невідома 25; за межами населеного пункту, за межами населеного пункту б/н; Каланчак, Жовтнева 1-52; Каланчак, Комсомольська 1-31; Каланчак, КуликаІ 1-33, 37-Б/Н; Каланчак, Перекопська 1-б.н.; Каланчак, Сонячний провулок 1-.; Каланчак, Південний провулок 1-13, 16-18; Каланчак, Парижська Комуна 0-11, 17-б.н.; Каланчак, Таврійська 1-8, 8А-48, 50-.; Каланчак, Пролетарська 1-8, 9А-71, 73, 75-115, 117-118; Каланчак, Тарана 0-28, 30-91, 93-102; Каланчак, Левицького 1-9, 11-13, 14 А-22, 23 А-116; Каланчак, Котляревського 1А-10 А, 12-21, 23-б/н; Каланчак, Чорноморська 1, 7-7а, б.н.; Каланчак, Калініна 2-50, 59Д, 62, б.н.; Каланчак, Чапаєва 17 А-26, 28-.; Каланчак, Каховська 0-14, 16, 18, 49-49 А, 51-б/н; Каланчак, Матросова 1-.; Каланчак, МорозоваП 1-4, 6, 9-14, 15-29; Каланчак, Робоча 1-50; Каланчак, Степовий провулок 1-7; Каланчак, УкраїнкиЛ 1-47, 49, 51, 53, 55-57, 59-65, .; Каланчак, Українська 4, 14-16, 18, 19 А-20, 22, 24-24a, 26, 28-28 А, 30А-30Б, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Каланчак, Щорса 1-44, 48-50; Каланчак, Радянська 1-11; Каланчак, Північний провулок 1-6, 9-21, 25, 27; Каланчак, Першотравневий провулок 1 А-12, 14-.; Каланчак, Крупської н/н; Каланчак, Роздольненський провулок б/н; Каланчак, Першотравнева 6; Каланчак, Михайлівська 10, 20а; Каланчак, Перекопська/Толбухіна/Куліка/Гагаріна б/н; Каланчак, Мельнична 31 А; Каланчак, Паризької Комуни/Хорлівська,/Левицького б.н.; Каланчак, Левицького/Котляревського/Роздольний/І.Франка Б/Н; Каланчак, Степова / Хорлівська/Таврійська/Тарана Б/Н; Каланчак, Херсонська 20 а; Каланчак, Леніна 20-а; Каланчак, Перекопська б/н; Каланчак, Каховська 72
в т.ч. пром.: 727, 764, 5005, 5007, 5008, 5011, 5017, 5041, 5047, 5078, 5079, 5117, 5130, 5138, 5144, 5154, 5156, 5157, 5169, 5174, 5180, 5181, 5198, 5202, 5204, 5213, 5221, 5224, 5226, 5242, 5243, 5266, 5272, 5283, 5293, 5305, 5306, 5318, 5323, 5330, 5331, 5347, 5355, 5360, 5362, 5374, 5375, 5377, 5381, 5382, 5384, 5389, 5392, 5406, 5409, 5410, 5413, 5418, 5420, 5421, 5428, 5430, 15731, 15749, 15752, 15758, 15760, 15770, 15777, 15782, 15792, 15798, 15813
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка, Зоряний(МарксаК) 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150-151, 153-155, 157-163, 166-177, 179-189, 191-195, 201-211; НоваЗбур’ївка, Вишнева(МорозоваП) 1; Новософіївка, Тельмана 2-10, 12-б/н; Новософіївка, Лермонтова 01-18-б, 19-б/н; Новософіївка, Ворошилова 1-38; Новософіївка, Суворова 1-3, 5-б/н; Новософіївка, Фрунзе 1, 22А-46; Новософіївка, Леніна 01-1, 1А-28, 57-б/н; Новософіївка, Прикордонна 2-36; Новософіївка, Калініна 0, 1-20, 23-45; Новософіївка, Молодіжна 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23-91; Новософіївка, Прикордонний 1-б/н; Новософіївка, Паркова 36-40
в т.ч. пром.: 58, 177, 421, 485, 511, 600, 701, 723, 748, 1017, 1085, 1257
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Антипенка 155-155А, 157, 159, 161-162, 164-167, 169-192; Вишнева(Блюхера ) 58, 60, 133-201, в районі будинку №52, Космічна; Миколи Гринька(Бегми) 72/155; Нестерова в районі магазину "Універсам"
В т.ч. особ. рахунки пром.: 385, 2222, 3098, 5052, 5558
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-411 2Т Л-14 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Морська 0-1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55-57, 70, 76-78
в т.ч. пром.: 4722
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка (Червоний Чабан), Чайковського (Латишських Стрильців) 1-10, 12-33, 36, 41, 48, 50, 79; Преображенка (Червоний Чабан), Зелена 1-18; Преображенка (Червоний Чабан), Леніна 8, 33, 35-41; Мирне, Шевченко .
в т.ч. пром.: 5051
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Тарасівка
Землі Тарасівської с/ради б/н
в т.ч. пром.: 123
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калинівське:
Українська (Колгоспна) 85, 87, 90-110, 112, 118, 124, 126, 132; Шкільна (Радянська) 109, 119, 139-144, 146, 148-149, 150-155, 156, 157-165, 166, 169-169А, 171-186А, 193, 196, 198-198А, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 214, 216, б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20017, 20077, 200209, 200397
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-180 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Курортна(ЛібкнехтаК) 80, 82, 84, 86-86 А, 88-90, 92, 94, 96-96 А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123; Святоюріївська(Будьонного) 99, 101, 103, 107-114, 116; Софіївська(Ворошилова) 100 А-100 Б, 102, 104, 106, 108, 129, 131, 133, 135-137
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-8 Л-2 з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
40 років Перемоги 1-13; Радянська 1; Щорса 17, 18Б-19, 20А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11957
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-31 Л-2 Рогачик з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ - Поточний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань:
Ленiна 16
Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Новодмитрiвка:
Шкільна 11
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Виноградна (Чапаєва) 2, 4-20; КуликаІ 1-5, 7-15; Таврійська 1-22, 24, 26, 40; Фонтанна (Фрунзе) 2, 4-7, 11-22; Центральна 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436, 631
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-471 Л-2 з 09:30 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка:
Гагаріна 19; Східна 48; Шевченко 36-41, 43, 45-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-1 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка:
Східна 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-3 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Мирне
Благодатна (Леніна) 1-56; Миру 1-8
в т.ч. пром.: 60, 704
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Паркова(МарксаК) 9А; Костирка, 1-го Травня 5-17, 20-30, 31а-34, 36-48, 50, 52-60, без №, возле ЗТП-498Н, возле КТП-371А; Костирка, Миру 32-34, 36-43, 46-49, 51-53; Костирка, Дружби 29, 36, 46а, 50-54А, 57-65, 68-77; Урожайне, Конторська 2А-2Б, 4А-7А, 9А-18, 20-44; Урожайне, Миру 0-35Б; Урожайне, Нова 1-17; Урожайне, Жовтнева 2Б-4, 6-17, 20-22, 25-36; Урожайне, Садова 2-12, 18-38; Урожайне, Центральна 1-2Б, 3Б-4А, 5Б-37; Урожайне, Енгельса 0, 2-5, 7-29, 31-50; Урожайне, Юркіна 1-14; Урожайне, Поштова 1-5; Новорайськ, Невідома особ.сел.господарство; Костирка, Невідома 0; Урожайне, р-н Центра біля ТП -116 1; Урожайне, р-н Центра біля ТП 520 1
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7119, 7134, 7314, 7348, 7362, 7452, 7457, 7461, 7531, 7675, 7683, 7700
Технічне обслуговування ПС 35 кВ з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 1, 2-30, 31-32; Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Бузький1 3-9, 11, 13, 15, 17-24; Бузький2 3-9; Дністровський1 3-10; Кременчуцька 86/49, 88, 94, 96, 98-103А, 105-105А, 108-123, 125-127, 128/3-140, 146-154, 158; Молодіжна 49А, 51; Ладичука 85/120, 87, 89, 103, 105-107, 109-117, 119-122, 124-126, 128, 130-142; Пугачова 63, 65, 67-68А, 74-74А, 76; Спортивна 1/15-3, 5-14, 18-22, 24-26; Спортивний 4-4А, 6-8; ШевченкаТГ 56, 58, 61А, 63-69, 71-79/1, 106-106А
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 22.08.2018 07:30 по 23.08.2018 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Бузький1 6, 10, 12-12А, 14, 16; Бузький2 10-12; Кременчуцька 90, 103А-104, 106, 122, 124, 128, 142-144; Ладичука 79-79/2, 81, 85, 91, 93, 95-95/84, 97/83, 99-101, 104, 118, 121, 164-166; Пугачова 5, 66А/113, 70-73, 75, 77-84; Сєдова 3-10; Спортивна 4, 17, 23/56; Спортивний 5, 22А; КуликаІ/Спортивна 58/26; Кременчуцька/Молодіжна 86/49; ШевченкаТГ 54, 56, 60, 62, 70, 81
в т.ч. пром.: 851
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 22.08.2018 07:30 по 23.08.2018 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Космічна 2А-3, 9, 13/42, 15, 17/49; Лісова(Лісна) 15-15А, 23, 25, 27-27А, 39, 43-43Б; Огарьова 42/7-62; Польова7 1-23; Польова8 3-9, 11-15, 21, 25А-27; Ракетна 1Б-2Б, 4, 10, 12, 21; Фонвізіна 51-61, 63-67, 69-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1950, 4253
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-405 Л-4 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон: Видригана 62, 66-68; Херсон: Дніпрогеський 1/108-20; Херсон: Житомирський 26-36; Херсон: КуликаІ 79, 81, 83, 84-111/117, 115, 117, 119-121; Херсон: Інгульський 1А-19; Херсон: Січових стрільців(Калініна ) 76-81, 84-92, 95-97А, 100-124, 126, 130/1-134; Херсон: Колективний 2-3, 5, 7-11А; Херсон: Кримська 112, 115, 121-123; Херсон: Лермонтова 2-10; Херсон: Партизанська 9; Херсон: Партизанський 1-6, 8-13; Херсон: Радгоспний2 (Селянський2) 1/55-22; Херсон: Уманський 16А, 20-20/80, 22, 24-35/75; Херсон: Чорноморська 38а, 59, 61, 71-87, 97-127, І.Кулика, І.Кулика в районі будинку №129; Херсон: Чехова 1-10; Херсон: ШевченкаТГ 138, 140-151; Приозерне: Мічуріна 5; Херсон: Житомирський/Калініна (Січових стрільців) 28/88; Херсон: ШевченкаТГ/Інгульський 127/2; Херсон: Шевченка/Калініна (Січових стрільців) 136/96; Херсон: КуликаІ/Чорноморська .; Херсон: Миколаївське/Залізнична .; Херсон: Калініна (Січових Стрільців) 118/113 .; Херсон: Кримська/Чорноморська 125/67; Херсон: Чорноморська/пров.Житомирський 81/36
в т.ч. пром.: 592, 1523, 2230, 3266, 3376, 3680, 4101, 5118, 5482
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 22.08.2018 07:30 по 23.08.2018 16:30
Херсонські МЕМ Комишани:
Гоголя 1-12; Горького 1А-12; Громадянська 6-42; Добровольців (Комсомольська) 1-27; Жовтнева 1-41; Заповідна (Шмідта) 1-10А; Зарічна (Піонерська) 1-.; Комбайновий 5; Комишанський 1-13; Кооперативна 1Б-40; Космонавтів 17-37; Кошовий 1А-17; Крилова 1-1Б, 2А-3А, 4-4А, 18Б, 22-22А, 24, 26-26А, 28; Лермонтова 1-35; Мостовий 3-3А; Надозерний 0-11; Шкільна 1-14, 14Б-24/60А; Шкільний 1В-18Б; Нижня 1-93, 95, 96А-97, 99-99А, 101, 103-103А, 105, 107-107А, 109-109Б, 113; Нижня/Широка б/н; Нижня/Яружна б/н; Першотравнева 1-5; Поштова 1-9Б, 10-15, 17, 41; Поштовий 2-7В; Пролетарський 1-8; Радянська/Червоноармійська б/н; Річний 1-20; Робоча 1-.; Робочий 1А-10; Садова 3-5, 6А-9А, 14А; Спортивний 7-9; Стадіонний 1-3; Степовий 1, 1Б-11А; Східний 4, 6А, 9-26; Торговий 1-2а; Тупиковий 1-8; Херсонська 1-30; Центральна(Радянська) 1-24Б, 26-26А, 28-28В, 29А, 29В-31А, 32а, 33-39, 40А-77, 78-87/2, 90-90А, .; Чкалова 1-14; Шевченка 1-42; Широка(Червоноармійська) 2, 2А-2В, 9а, 9б, 11, 13-14, 14В, 15б-17, 18, 20, 21-22, 23-25А, 27-27А, 29-29А, 31-31Г, 33, 35-36Б, 38-., ринок, /Советская; Яружна 1-33; Яружний (Овражний) 2
Херсон:
Богородицька(Червонофлотська) 5б; Кооперативна 14в; Робоча .; Української Армії(Червоноармійська) 5б, ринок
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 161, 259, 301, 591, 592, 788, 884, 993, 1155, 1344, 1836, 1837, 2106, 2321, 2375, 2503, 2517, 2564, 2593, 2642, 2916, 2925, 3057, 3755, 4063, 4223, 4523, 4529, 4945, 5183, 5972, 6214, 6327, 6462
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ТП-713 РВ на ВЛ-6кВ до РЕК-1 Ф-3112 з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Мічуріна 1-2, 4-6, 10-17, 19-21, 24-34, 36-41, 43-44, 49-52, 55; Тараса Шевченка (МарксаК) 26; УкраїнкиЛ(Леніна) 11-11А, 13, 15-17, 19-21, 23, 25-36; Херсонська 3-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3896
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-490 Л-1 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Шкільна 2-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-490 Л-2 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка
Садова 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-187; Кузнечний 8; Кузнечна 2, 3А; Військовий 1-6
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка:
Степова 0, 17, 19-25, 27-64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1166, 6234
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Жуковського 50-51, 57-60/41, 64-68/46, 71/43, 75, 79/48-89; 49Гвардійської Херсонської дивізії 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 93, 93Б, 95, 97, 99-113120; Миколи Гринька(Бегми) 70, 82, 89/83, 94-95/83, 98/82, 100-101/83, 103-107/95, 109/96-111, 113-126А; Генерала Алмазова(Безродного) 35, корп. 2, 48, 48/49, 50-84, 88-94; Вишнева(Блюхера ) 52; Віннера 45-50, 51А-.; Гридасова 43-121/90; Космічна 82, 85/104-118; Безродного (Генерала Алмазова)/Нестерова .; Космічна 107/Північна12 119; Північна12/Нестерова 70/80; ЛевицькогоТ 44/55, 46-94А; Нестерова 52, 58, 62-66/61, 68-117, в районі магазину "Універсам"; Ракетна 84, 92-110а; Північна11 43/71-47, 49-62, 65-68, 71-140; Північна12 47/77-89, 91-139; Північна13 49-79, 85-115; Північна14 51-.
в т.ч. пром.: 310, 396, 591, 592, 1007, 2161, 2315, 2518, 2630, 2761, 3132, 3463, 3508, 3527, 4204, 4842, 4949, 5845, 5920
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Очаківське, Приморська 0-3, 5, 7-31, 33-38; Очаківське, Степова 0-18, 22-26, 30-38; Очаківське, Південна 1а-3б, 7а-10б, 12Б; ВільнаДружина, Незалежна 0-12; ВільнаДружина, Траса Гопри Іванівка 67 км кордон свободний порт
в т.ч. пром.: 64, 303, 1009
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове
Гоголя 1-7, 9-59; Гагаріна 2-17, 19-57; Суворова 31, 33, 35, 37, 39, 41-41а, 44, 45-60, 62-82
в т.ч. пром.: 69
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Суворівка, Пролетарська 0-41, 43-б/н; Суворівка, Суворова 2-51; Суворівка, Степова 0-9, 11-б/н; Суворівка, Шамикіна 01-23, 25-55; Чорноморське, Миру 1, 3-20; Чорноморське, МарксаК. 0-14/1, напрот.бара; Чорноморське, Леніна 1, 3-б/н; Чорноморське, Гагаріна 0-22А; Чорноморське, Перемоги 0-28; Чорноморське, Березня8 1-34; Чорноморське, Робочий 5-10; Чорноморське, Херсонська 1-12; Чорноморське, Кірова 1-10, 12-24; Чорноморське, Травня1 1-20; Чорноморське, Шамикіна 10; Чорноморське, Жовтнева 1-7, 30; Лиманівка, 50років Жовтня 1-б/н; Лиманівка, Мічуріна 2-б/н; Лиманівка, Садова 1; Суворівка, Гагаріна б/н; Лиманівка, Калініна 0-28, 30-38; Лиманівка, Енгельса 1-40; Чорноморське, с/рада Чорноморська господарська будівля
в т.ч. пром.: 58, 65, 92, 142, 282, 324, 430, 485, 511, 538, 618, 619, 725, 802, 953, 1214
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино
Польова (40 років Перемоги) 1-29; Гагаріна 1-2А, 3А-7, 9-19; Новоселів 1-16, 18-26, 30-46, 48-54; Поштова (Щорса) 21
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 13:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав
1 Травня 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291-291А, 293, 295, 297, 299, 302-353; Гагаріна 1-22, 26, 28, 30, 32; Горького 1-12, 14-14А; ЯрославаМудрого(Комінтерна) 1-9, 9Б-16; КостіГордієнка(Червоноармійська) 1-5, 6, 7-10., 11.-13, 14, 16; Різдвяна(ЦеткінК) 2-15А; Овражна 1-5, 6А-9А, 12, 14; Павловського 1-9А, 11, 13, 15, 17, 21, 25; Вишнева(Піонерська) 1-6, 7-16, 18; Шевченка 79, 81-83, 85, 87, 89-97, 98.-101, 101Б-116, 119-123, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; Промисловий 0
в т.ч. пром.: 743
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Титова 3-15, 17, 19, 21, 23, 25, 27
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-2 Л-1 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Сонячна(Чапаєва) 27, 29, 31, 49, 51, 53-66, 68-70, 72, 74, 76, 78, 80, 82
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-124 Л-1 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове
Миру(Леніна) 1-34, 36-37; Шкільна(Кірова) 4-5, 10а, 25-34, ГАРАЖ, САРАЙ; Щаслива(Піонерська) 1-27; Комарова 1-18; Партизанська 1-44, 45А-46, 48-69; Гоголя 1-7, 9-59; Гагаріна 1-17, 19-57; Суворова 0-2б, 3А-21, 23-44, 45-60, 62-82; Поповича 1А-2а, 3-6, 8-12, 14-23; Тітова 1а-14, 16, 18; Миколаєва 1-11, 13-28, 30-31, 33-35, 38; Соценка 1-2, 4-16, 18А-23, 24-44А, б/н; Грушевського(Островського) 1-45, 47-54; Східна 2-6, 10; Березня8 1-26; Олешківська(Маяковського) 2-18, 19-42; Лісгосп 0; Частника 1а-46; Пушкіна 1-39; Садова(ЦеткінК) 1-25, 27-28, 30-31, 34-38; Лермонтова 1-20, 22-30, 32-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Чалбаська(Шмідта) 1а-2, 2А, 2Б, 2Е-26, 28-40, 42; Лісова(Фрунзе) 1-7, 8-26, 28-43; Шевченка 1-17, 19-28; Центральна(Січня9) 0-45; Соборна(Червонофлотська) 1-16, 18-23, 25-39, 41; Ларіонова 1-2, 2А-11, 17-49, АПТЕКА, б/н; Молодіжна 1-12; Степова 1-4, 7-9, 19, зем.діл.12; Землі Виноградівської сільської ради б/н; Виноградівська 1-1A; Землі Виноградівської с/р б/н; Східний 8; Житлоселище Лісництво 9
в т.ч. пром.: 18, 21, 42, 69, 91, 107, 247, 249, 342, 372, 410, 440, 441, 495, 567, 578, 600, 616, 704, 711, 728, 755, 819, 820, 857, 874, 910, 941, 11116
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка, Придніпровська(Ворошилова) 0, 2, 4-4переул, 6-7, 8А-13, 18-24, 28-34, 39-41, 43-44А, 47-48, 54, 58-64, 67, 68-69А, 71-73а, 75А-78, 79-80, 82-84, 87-91, 98, 102, 105-106, 111-115А, 121-131, б/н, неопределено; Качкарівка, Гагаріна 2-4, 5-18, 20-41А, 43-46, 48, 50-52А, 53, 55, 59-71, 74, 76-76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 101-153, 159, вул.Миру, ГОСТИНИ; Качкарівка, Гардемана 1-2, 3-19, 21-25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 106; Качкарівка, Садова(МарксаК) 5, 17А, 41, 43, 45, 48-53, 54-58, 61, 66-77, 78А-84, 85-103, 105-115, 117-122, 125-127; Качкарівка, Провулок 107а; Качкарівка, Миру(Червоноармійська) 1, 2-2а, 3, 4, 5-8, 10-16, 18-24А, 26, 28-35, 37, 39-46, 48, 50, 71, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 109-128, 130-161, 163-167, 170-173, 176-177, 178-186, 188-193, 195-199, 203, 206-207, б/н, переуло; Качкарівка, Покровська(Леніна) 1-8, 9А-10, 14-17, 18, 19-23А, 26-28; Качкарівка, Мороза 1а-2, 4-5, 6-7, 9-11, 12А-15, 17-18, 20-28, 33, 37, 43, 56А, 60-60А, 62, 64-66, 72, 74, 76, 78, 80-86А, 91-96, 103-104, 106ДАЧА-112, 114-116, 118, 120-126, 128-128ДАЧА, 131-132, 135, 137-140 А, 145, 148, 150, 152-161, 165-169, 173, 181-195, 199-201, 205-переуло; Качкарівка, Невідома 0; Лиманець (Кірово), Невідома 0; Качкарівка, комплекс сільськогосподарських будівель №3 №3; Качкарівка, комлекс сільськогосподарський будівель №2 б/н
в т.ч. пром.: 7Н2025, 673, 7108, 7124, 7133, 7171, 7247, 7293, 7320, 7376, 7473, 7498, 7601, 7675, 7738, 7761
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 11:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Сонячна(Чапаєва) 1-26, 28, 30, 32-47, 50, 52
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-124 Л-2 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Спецiалiстiв 1, 3, 5, 7-7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23-25
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-269 Л-2 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка:
Набережна 26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100274
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1632 з 08:00 по 17:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Садова 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77-88, 90-108
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100142, 100226
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-310 Л-2 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Днiпровська 43-67, 69-69 а, 71-86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10044, 100231
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-43 Л-2 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Днiпровська 11-43; Комсомольська 1-18; Нова 2-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100385
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-48 Л-2 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон: Громадянська 1А, 2А-44; Запорізька 81, 83/1; Запорізький1 3-9/112; Запорізький2 3-10А; Комунальна 1-10/11, 12, 14-14А, 17-27/2, 31-33, 43; Куйбишева(Вільхова) 4, 13-70, 76, з вводом РП -258; Полтавська 1-5; Полтавська/Громадянська 2/32; Полтавський 3-16; Сумська 14, 31/6; Чайковського 118/12; Чайковського/Куйбишева (Вільхова) 118/12
в т.ч. пром.: 592, 3031
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози
Леніна 47-49, 51-61, 63-84, 90, 93-94, 96; Степова 1, 3, 5, 7, 11, 13-15; Петровського 21А, 25, 27, 31, 33, 35, 39, 41, 45-46а, 48-52, 54-68, 70, 72, 76, 78, 82-83, 85, 87, 94, 226; Миру 1, 2-6, 9-10, 14, 19; Таврійська(Щорса) 35, 37, 39, 41-42, 43, 45, 47, 49, 51-77, 79
в т.ч. пром.: 523, 543, 555, 557, 590, 859, 872, 900, 923, 989, 18633
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Благовіщенське(Петровського):
Заозерна 2; Причальна 5, 10
Комишани:
9Січня 1-21, 22-40; Пестеля 1-17; Ростов-Одеса 614 км. .; ШИЕНКО 1-15; Крилова 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33-58, 62-68; Пушкіна 1а; Широка(Червоноармійська) 1, 1ж-1з, 2а, ., б/н
Приозерне:
. .; Берегова 3; 40років Перемоги 1-7; Абрикосова 1-42А; Білозерська 0-49, 51-б/н; Білозерське .; Братська 3-13; Виноградна 0-50; Вишнева 2-40; Гагаріна 1-24; Дружби народів 0-11, 12-47; Заозерна 4-32; Західна 2-48; Комарова 2-Мира; Лиманна 1-53; Миру 0-35; Мічуріна 0-4, 7-67; Молодіжна 1-32; Монастирська 5-7; Пестеля 2-8; Південно-Західне 4 КМ; Річкова 1-17; Садова 1-48; Свободи 1-8; Славутич 1-12; Степова 1-39; Терешкової 1-36; Тітова 1-9; Українська 2-34; Центральна Садиба 1-.; Шаталова 1-23; Шиєнка Івана 7-15А
Херсон:
Миколаївське 12км; МорозоваП(Антона Головатого) 7; Української Армії(Червоноармійська) 1; Чорнобаївської селищної ради Білозерського р-н.-Херсонської обл.
Чорнобаївка:
Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (М-14) 196км .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 251, 259, 301, 592, 621, 1171, 1282, 1969, 1980, 2716, 3096, 3134, 3192, 3491, 3594, 3719, 3755, 3997, 4519, 4767, 5190, 5499, 5512, 5534, 5784, 5794, 5889, 5973, 6669, 6711
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Камышанская" з 06:00 по 19:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Антонівська 2-18/47, 39-43, 137-243; Згоди 4; Козацька 10-15, 20-21, 27-78
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-970 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Антонівська 2-18/47, 39-43, 137-243; Згоди 4; Козацька 10-15, 20-21, 27-78
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-970 Л-1 з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Березня8 4; Берислав, Центральна(Леніна) 0; Бургунка, Травня1 2-15, 18; Бургунка, Гагаріна 1-2, 4-50, 51-60, 62-77; Бургунка, Садова 1-6, 8-58; Бургунка, Виноградний 1-8; Бургунка, Молодіжна(Жовтнева) 1, 1 Б-3, 5-21, 25-31, возле ТП-59; Бургунка, Комарова 0-35, 36 А-56; Бургунка, Кулика 0-31; Бургунка, Набережна 0-39; Бургунка, Центральна(Леніна) 1-26, 30-44, 48-б/н; Бургунка, Нова 1-2, 4-24, 26-42; Бургунка, Терешкової 1, 3-13; Бургунка, Шкільний 1-19; Бургунка, ШевченкаТ(Щорса) 1-18, 20-29; Бургунка, Рідненька(Фрунзе) 1-18; Бургунка, Чапаєва(Чапаєва) 1-2А, 4-10; Бургунка, Невідома 0; Раківка, Невідома 0; ШевченкоТ, Невідома 0; Таврійськ, Вокзальна 82; Бургунка, Берегова зона біля ТП-271А 2; Бургунка, Зарічна(Енгельса) 11
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7125, 7130, 7242, 7293, 7308, 7423, 7448, 7549, 7675
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Східний 0
Бериславський район:
Новобериславська сільрада б/н
Дачі:
Мотор 222
НовийБерислав:
біля ТП-59 6а; Виноградна (Будьоного) 1-53, 54-60, 61-101; Возле ТП-11 5а; Гагаріна 1-33, 35-51, 52-112; Дачі б/н-возле ТП-301; Дніпровського 1-63; Комарова 1-88; Набережна 1-59, 61-возле ТП-11; Невідома 0; р-н Центра біляТП -65 1-2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 76, 673, 949, 7108, 7149, 7293, 7442, 7448, 7460, 7462, 7472, 7478, 7578, 7675, 7748, 7772
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ Ф-1110 после РЕК-1-Ф-1110 з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна б/н; Московська 36, 38, 40, 42, 44-61, 63, 65-80, 82-90, 92, 94-95, 97-98, 100, 102, 105-б/н
в т.ч. пром.: 1611, 1955
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна 42, 50, 50Є-52, 54, 56, 58, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-109а, 111-б/н
в т.ч. пром.: 1452, 1712, 1776, 1953, 2016
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Богданівка
60 років Жовтня 1-7, 10-20, 22-24, 37
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Горностаївська 2-3А; Лікарняна 45-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1167, 4414
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-311 Л-1 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон: Бериславське 12; Бериславське/Миру .; Миру 45-47
в т.ч. пром.: 592, 4335, 4410, 5669
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон: Бериславське 12-12А, та вул.Миру; Миру 45
в т.ч. пром.: 1023, 1241, 3573, 3772
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Орлове:
Дніпровська .
Понятівка:
Гагаріна б/н; Кооперативна 0-38; Набережна 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20112
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-447 Білозерка з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Затишна(Піонерська) 0-4, 7-62; Покровська(Леніна) 81-81-А, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; ХодосаВ 30 А, 37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6250, 6262
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-37 Л-2 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Музиківка:
Степова .; Теплична .
Сонячне:
Дзержинського 1-16; Івасюка Володимира (Піонерська) 1-23, 25-33, 36-57; Молодіжна 39А; Робоча 1-11, 15, 19, .; Садова 1-7, 11А-35А, 39-.; Стадіонна 21; Центральна 1-18; Шкільна 15, 33, 37, 41; Юності 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка, Таврійська 2, 16, 19, 21-25; Балтазарівка, Кудрі 0-46; Балтазарівка, Нова 1-12; Балтазарівка, Торгова (Леніна) 16, неиз; Балтазарівка, Вишневий провулок 1, 3-7; Балтазарівка, Садова 1-168; Балтазарівка, Франка І 0-37; Балтазарівка, Шевченко 0--; Балтазарівка, Шкільна 2-; Балтазарівка, Каштанова (МарксаК) 0-неиз; Балтазарівка, Космонавтів 1-17; Балтазарівка, Черноморська 1-19; Балтазарівка, Північна (Комсомольська) 0-7; Балтазарівка, Гагаріна 1, 3, 5, 7, 9, 17, 26-34; Балтазарівка, Степова 9-15; Балтазарівка, Пушкіна 1-10; Балтазарівка, Кулика 4-14; Морозівка, Шкільна 1-49; Морозівка, Мира 2-103; Морозівка, Сонячна 1-107; Морозівка, В"їздна 2-35; Морозівка, Українська 59-108; Морозівка, Сімейна 61-78; Морозівка, Північна 99-104; Першокостянтинівка, Миру неиз; Морозівка, Невідома неиз
в т.ч. пром.: 407, 421, 443, 500, 559, 624, 717, 818, 880, 943
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка:
1 Травня 0-2, 7-9, 13, 17-25; Центральна(Ленiна) 0-15, 17-26, 28-32, 72
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100125, 100189, 100236, 100258, 100282, 100374, 100382
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-54 Воронцовка з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
КІРОВСКИЙ БУГОР 1-2
Знам’янка:
не визначено 0-2, 8-29; Незалежна 59; Незалежності 2-55; Східна 0-33
Зорівка:
. .; Комунарів 0-б/н; Новоселів 1-16; Пролетарська 0-15; Східна 0-19; Українська 27; Українська(Радянська) 0-35
Надеждівка:
. .; Вишнева 1-57; Вінницька 1-81, 83-109; Миру 2-38; Молодіжна 1-25; Новоселів 1-8; Набережна 1-72; Нова 1-33; Степова 1-14; Центральна 2-.
Черешеньки:
. .; Вінницький 1-21; Польова 1-14; Садова 0-.; Центральна 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5175, 5179, 5281, 6558, 20035, 20056, 20065, 20109, 20126, 20154, 20369, 20414, 20440, 20705, 20839, 20911, 21006, 21010
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 10:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон, Української Армії(Червоноармійська) 5б; Комишани, Широка(Червоноармійська) 9б, 15б, /Советская; Комишани, Кооперативна 13, 17, 19, 21-21А, 24-24А, 26В, 31; Комишани, Крилова 1, 1Б, 2А-2Б, 3-3А, 4, 18Б, 22-22А, 26-26А, 28; Комишани, Жовтнева 1-13, 15, 17, 19-19А, 21, 23, 27-29В; Комишани, Поштова 1-7, 7Б-9Б, 10-10А, 11-15, 17, 41; Комишани, Центральна(Радянська) 65, 75-75А, 81а, 90-90А; Комишани, Степовий 1, 1Б-10А, 11А; Комишани, Шкільна 5, 10А, 12А; Комишани, Шкільний 10Б; Комишани, Поштовий 7А-7В
в т.ч. пром.: 301, 884, 1155, 1344, 2321, 2503, 2593, 5972
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Сокологiрне
Східна 2-5, 7, 9-10, 12-73, 77-81; Залізнична 5; Західний 1-5, 7-9; Кузнечнuй 3-5, 9; Миру 41; Центральна (Радянська) 2, 5, 18, 23-25; Чапаєва 2, 4-8; Шкільна невідомо; Чапаєва 3
в т.ч. пром.: 1258, 1771, 4518, 4843
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Центральна(Леніна) 0
Козацьке:
Вишнева(Ворошилова) 149; Першотравнева 73; Свободи(Леніна) гараж; Сільгоспгосподарська 2; Травня1 10, 71, 73, 108-110-гар
В т.ч. особ. рахунки пром.: 729, 7251, 7718
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-330 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке:
Березня8 99; Козацький(Чапаєва) 21, 40; Комарова 39-79, 80-85; Свободи(Леніна) 47-48; Сільгоспгосподарська 3а; сщ/рада Козацька особ. селян госп
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-330 Л-2 Берислав з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка:
Степова 0, 17, 19-25, 27-64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1166, 6234
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-215 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Велика Куликовська (МарксаК) 136-142; Верхній майданчик Алеї трудової слави ЗА БУДИНКОМ КУЛЬТУРИ ІМ.ФРУНЗЕ; Купецька(Січня9) 1-13А; Набережна 1, 7, 11, 15-23, 29, 35-41, РАЙОН ФОНТАНУ, ЦЕНТРАЛЬНА ПЛОЩА ВУЛ.НАБЕРЕЖНОЇ
В т.ч. особ. рахунки пром.: 46, 63, 3359, 3783, 4060, 4118, 4188, 4195, 4281, 4302, 4315, 4343, 4394, 4435, 4639
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-6 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке:
Видригана 3-17А; вул. Чкалова, Чапаєва, Жовтнева, Набережна 0; Горького 4А-12; Дніпровський 1-27; Жовтнева 1-57, 59-104, 105А-107, 110-201; Заводський 3А-6; Залізнична 7-31; Залізничний 4-16; Зелений 1-13; ЗД містечко 1-14; Козацький(Чапаєва) 3-18, 23-25, 32; Матросова 3-16; Маяковського 10; Набережна 0-3, 4-5, 7-45А, 45 Б-170; Невідома 0; Новий 1-9, 11-15.; Овражний 1-3; Північний 1-2А; Чехова 1-20; Чкалова 0-6; Шевченка 1-28, 29-ДК; Шевченка 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 729, 743, 779, 7108, 7117, 7170, 7211, 7219, 7251, 7293, 7448, 7453, 7498, 7552, 7599, 7606, 7626, 7632, 7667, 7770
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 1112 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка
Шевченко 1, 2-35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове
Східна 1, 3; Приканальна 1-12; Польова 2; Шкільна 2, 8, 12, 14, 16, 18
в т.ч. пром.: 1477, 1953, 1982
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
Лінійна 49, 51-55, 57-65, 67-69, 71-81, 83-136, 140-154; Пролетарська 65, 132-134; 50 років Перемоги 1-2, 4-5, 7, 12, 50, 105-117
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна, Хмельницького Богдана 0-5, 7, 9-10, 14-Б/н; Ясна Поляна, Пушкіна 0-19; Ясна Поляна, Садова 0-2, 5-13, 16-17, 24-35; Ясна Поляна, Польового пров 1; Ясна Поляна, Шкільна 7; Громівка, 5 км на схід від с. Ясна Поляна 0; Ясна Поляна, Степова 1
в т.ч. пром.: 1460, 1826, 1988
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
50 років Перемоги 3, 24, 26, 28
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ - Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Діброво:
Жовтневої революції 2-5, 10-15, 18, 24, 26, 34-35, 38-40, 46, 49, 56, 58-64, 66; Українська 3-23, 45-БЕЗ №
Дмитрівка:
Степна 13-16; Белінського 1-34, 38-40, 42-НЕТ; Кримська 0-12, 16-53, 56-БЕЗ №; Мелітопольська 1-10, 12-45, 52-58, 61, -; Молодіжна 1, 3-20, 22-36; Польова 1-2-8, 14-18; Садова (Леніна) 1-16, 18-29, 34-73, 75-77, 79, 83--; Спеціалістів 1-6, 8-12, 15-18, 20-21, 25--
Зелена Рубанівка:
МарксаК 1-3, 5, 7-24, 26-56, 60, 62-71, 73-76А, 77, 87; Молодіжна б/н; Осипенко 1-5, 7-9А, 11; Челюскінців 1-10, 12, 14-16, 19, 22-БЕЗ №
Зелений Під(Червоний Перекоп):
40 років Перемоги 1-без №; Будівельна 4; Будівельників 2-2А; від села 100м. в сторону с. Федорівка 0; Клубна 1-19; Леніна 1-без №; МарксаК 1-24; Мира 1-6, 8, 10, 12, 15-17; Молодіжна 0-10; Перекопська 1-3, 4-13, 15-31; Першотравнева 1-7, 9-37, 39; Південна 1-15; Поштова 2-8, 16-без №; Садова 1-22; Спортивна 1-6; Степова 1-5, 7-16, 18, 20-29; Української Армії (Жовтнева) 1-5, 8-50
Петропавлівка:
40 років Перемоги 1-5, 7, 9-17, 21-25; Автошлях Рени- Одеса-Ростов 0; Без назви НЕТУ; Каховська 1, 4, 6, 8-10; Кооперативна 1-6, 9-16, 20-66; Мира 1, 3А-6, 8-21; Новоселів 2-21; Південний 1-8; Польова 1-6; Толстого 0; Херсонська 1-16, 18-28, 31-37; Центральна БЕЗ №; Шкільна 1-11, 13, 16-19, 20А-21, 25-35
Червоне Поділля:
Без назви 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 54, 68, 103, 251, 274, 286, 3403, 3555, 3591, 3601, 3659, 3666, 3772, 3791, 3794, 3799, 3800, 3825, 3848, 3885, 3961, 3973, 4017, 4037, 4098, 4102, 4111, 4198, 4312, 4348, 4441, 4482, 4528, 4544
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Червоний перекоп 1Т" з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
50 років Перемоги 9, 13-20, 39, 88-99
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під(Червоний Перекоп):
Дослідницька 2; Перекопська 3А
Калинівка:
Дзержинського 1-ПРИ В"ЇЗДІ В СЕЛО; Зелена 1, 3; Космонавтів 1-5, 7-19, 22-53, 56-57, 59-70; Луначарського 2-11, 13-14, 16-23, 26-45; Миру, Шкільна, Космонавтів, Степова б/н; Степова 1-34, 40-62
Подівка:
Дишловенко 1-2, 4-5, 7-15, 18-33; Калініна 1-3, 6-22, 24-33, 35-36, 37А-46; Київська 2-5, 7-11, 13, 17-48; Леніна 16; Садова 11; Степова 21; Чехова 1-7, 9-14, 15-29, 31-51; Чехова/Дишловенка/Київська б/н; Чкалова 1-35; Чкалова/Степова б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 274, 3666, 3780, 3791, 4108, 4111, 4260, 4475, 4503
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Червоний перекоп 2Т" з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
автошлях В.Лепетиха - Генічеськ, 32км 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 885
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-109 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ - Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-111 А з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Белінського 3-5, 9; Г.Пененка (КТП-112); Декабристів 1-3, 9-25, 30-33; Жовтнева 2-8, 10, 12, 18-20А, 78; Партизанська 1-14, 18; Садова 1; Ульянова 2, 4, 6, 8, 10, 12; Шуменська 1-9, 11, 13, 15, 17, 19, 23-25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-112 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Загноя 0; Комсомолська 1-16, 17-48; Садова 2-4, 6; Ульянова 0, 7, 9, 11, 13-36, 40, 42, 67, ТР.Ф; Шуменська 10, 12, 14, 16, 18, 20-22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891, 1010
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-407 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон
Автомобілістів 7; Олешківська 21-23, 31-33; Антонівська 245-253; Козацька 110/45; Енергетиків 18, 31-65; Згоди 30; Вишневий(сел.Янтарний) 20, 39А
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське, Основська 4; Райське, Шевченка 01а-26, 28; Райське, Сонячна(Леніна) 02в-4, 6, 8, 10, 12; Райська сільська рада, Райська сільська рада 0
в т.ч. пром.: 674, 1815, 2010
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон: Нафтогавань (пос.) .
в т.ч. пром.: 5567
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон: №1 р.Дніпро .; Богородицька(Червонофлотська) 59; Вільховий В. Потьомкінський острів-Дніпро; Дачна 1; ім. Татарченко Л.В. 7; Комишовий 4; Нафтогавань (пос.) 7-.; Острівське б/н; Остров Стеблевский район ,; Рибацький 12, діл.1; Рибна1 3-122; Рибна2 2-6-8, 9-22; Рибна3 1-17; Стеблієвська 1-10, 12-15, 17-122А; Суднобудівна1 3-25; Фортус Марії/Рибна1 .; Суднобудівна2 2-25А; Суднобудівна3 3-26; Фортус Марії 7-8, 44А-44Б, 46, 86, 88-88/4, 90/2, 92/1-92/2, 96, 98/2, 102-102А, 104, 106, 108-110, 112, 114-114Б, 116, 118, 122, 124-124А, 126, 128, 130, 134-134/136, 136, 144, 197-.
в т.ч. пром.: 125, 484, 591, 592, 676, 1480, 1557, 2719, 2746, 3507, 5106, 5586, 5668, 5676, 5679
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон: Нафтогавань (пос.) 1, 2-6, .; Фортус Марії .
в т.ч. пром.: 591, 1719, 5567, 5586
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 6А, 9А, 50, 52, 70, 72, 74, 76, 78-78А, 80-80 Б, 82-82 А, 84, 86, 88; Довженка(Червоноармійська) 1-45, 47; Меліораторів(Жовтнева) 47, 48 А-53, 55, 57, 59, 61-неиз; Перекопська 1-43; Храмова(Червонофлотська) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 751, 825
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-18 з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Богданівка:
Горького 1-17; Каховська 39-69; Миколаївська 8-12; Молодіжна 1; Степова 18-84; Сумська 1-10; Херсонська 58-82; Центральна 1, 17, 42-54, 58-61, 63-90; Шкільна 1-3, 22, 24-27, 34, 37, 56, 90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 264, 308, 3567
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-194 з 13:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Героїв України(МарксаК) 1, 3, 5, 7, 9, 11-13, 15, в районі пожежної частини, район військомату; Гідробудівників 1, 3-9, 11-16а, 18, 23-26, 27-28, 30-32; Горького 34; Дружби(Дзержинського) 2; Затишна(Піонерська) 11; Першотравнева 1, 1д, 3, 19, в районі споруди ФОП Доля Г.В.
В т.ч. особ. рахунки пром.: 413, 442, 588, 591, 615, 690, 1831, 2003, 2130, 3087, 3118
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Богданівка:
Гагаріна 8; Молодіжна 2-88; Поштова 3-4, 9-72, 80-83, 91-93; Центральна 2-16, 19-42, 57, 62; Шкільна 3, 7, 13-14, 22, 34, 37-49, 55, 86-89; Шкільний 6-66
Костогризове:
Степова 2
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-527 з 09:00 по 13:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське:
Садова 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-152 Л-1 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Будівельників б/н; Гагаріна 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44-87; Гаражна 0; за межами населенного пункта тп-485-тп-648; Молодіжна 0-21; на територ. техникума б/н; Перемоги 0, 5, 8, 28-28А, 29-31, 33-53; Перемоги провулок 1-11, 18-24; північно-східна частина села, 3 км б/н; Садова 1-17; Сонячна 3; Студентська 0-3 а, 5 б, 7, 9, 11-11 А, 13, 14-а, б/н; Таврійська 2-18; Твариницька 47; траса м.Скадовськ - с.Приморське б/н; Українки Л 0, 33-52; Шевченка 2-20; Янтарна 4/2-17
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3, 15, 66, 115, 197, 217, 221, 691, 796, 830, 1042, 1055, 1146, 1225, 1366
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1705 Р-162+ з 14:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
БолгаринаІ(Калініна) 0-17, 18-42А, 44; Свердлова 3А, 43А, 45-53, 55
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне:
Елеваторна 27; Жовтнева 2; Зелена 2; Леніна 1а-5, 7; Мочаліна 48-51, 53, 63; Радянська 0, 25, 27, 35, 39; Українська 27; Шевченко 32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 922, 5052, 5063, 5134, 5179, 5261, 5344, 15811, 15812
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-251 Л-2 Каланчак з 09:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Карантинний острів 0, 3 Причал-6, Причал 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 217, 224, 345, 1432, 1905
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ЗТП-142 2 с.ш до ТП-СТ-Сатурн з 09:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка
Соборна(Щорса) 39; Світлово 9-10, 14, район буд №7
в т.ч. пром.: 329, 523, 570, 2216, 2247, 2337, 2338, 2422, 2475, 3019, 3027
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка
Соборна(Щорса) 39; Світлово 7, 10-11, в районі буд.№10; Світлова 7-11
в т.ч. пром.: 2029, 2216, 2282, 2475, 2522
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка:
Днiпровська 85; Забалка 0-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10044, 100337
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-162 Воронцовка з 07:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино:
Зарічна 1-18, 21-37; Портова 1-14; Степова 1-17, 19, 21-23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 111002
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-196 РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
23.8.2018
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
Кузнєцова 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47-51, 53, 55, 57-58, 62-63, 65, 67, 69, 71-74, 76-79, 83-85; Петровського 16, 47; Фрунзе 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4404
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-216 Л-2 з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Шевченко:
40 років Перемоги 0-44, 46, -----; Гірського 31-33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Зелена 8-...; Молодіжна 1-29, 31; Нова 17-.5..
В т.ч. особ. рахунки пром.: 207, 213, 560, 885, 1308, 1369
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-631 з 09:30 по 12:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ, Таврійська(Комсомольська) 65, 67-78, 80, 82, 84-85; Раденськ, Крилова 1-14; Раденськ, Ювілейна 0-19, 49, 51, 53, 55, 57-67; Раденськ, Раденська(Радянська) 29-30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-46, 48-69, 71, 73, 75, 77, 83; Раденськ, Миру 0-27, 29-31, 33-35, 52, біля ринку, б/н, на ринке; Раденськ, Островського 0-26; Раденськ, Маяковського 1-10/2; Раденськ, Північна(Червонофлотська) 0-НЕТ; Раденськ, Залізнична 3-27а/1; Раденськ, Інтернаціональна 0-35; Раденськ, Соборна(60р.Жовтня) 1-26; Раденськ, Праці пров 1-8; Раденськ, Добровольців 8-15, 17; Раденськ, Спортивний 1-10; Раденськ, БугаєнкоО 0-34; Раденськ, Пролетарська 1-41, 43, 45, 47, 49, 51; Раденськ, 40рПеремоги 1-14; Раденськ, Шкільна 1-18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36-37, 39-45, 56А-70; Раденськ, Горького 1-105; Раденськ, Шевченка 1-81; Раденськ, Березня8 0-8; Раденськ, Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13; Раденськ, Космонавтів 4, 6-8, 10-21; Раденськ, Декабристів 1-29, 30-32, 36-44, 48 А; Раденськ, Технічний 1-13; Раденськ, Здоров’я СТ 0; Раденськ, Заводська 1-3, 6-10, 11-13; Челбурда(Пролетарка), Молодіжна (Радянська) 0-участок; Челбурда(Пролетарка), Жовтнева 1-43; Челбурда(Пролетарка), Центральна (Леніна) 1-124; Челбурда(Пролетарка), Шкільна 1-8; Челбурда(Пролетарка), Підлісна 0-25; Челбурда(Пролетарка), Виноградна 1-4; Челбурда(Пролетарка), Новожовтнева 1-6; Раденськ, Землі Раденської сільської ради 0-ТОВАРИСТВО З ОБМЕ0; Челбурда(Пролетарка), Землі Раденської с/ради б/н; Трасса на Н.Каховку, Траса на Н. Каховку б/н; с/рада Раденська, кадастровий номер 6525083500:03:001:0086 0
в т.ч. пром.: 13, 16, 18, 29, 97, 98, 106, 115, 130, 139, 295, 300, 336, 340, 359, 401, 450, 459, 464, 465, 486, 490, 520, 564, 587, 590, 593, 640, 662, 683, 783, 825, 839, 844, 872, 874, 898, 903, 909, 951, 952, 969, 1029
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:20 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак, Херсонська (Леніна) 1А-2 А, 4, 7, 14, 16-16В, 20-20"Б", 22, 24, 24"В", 28, 36, біля будинку "Укртелеком", б/н; Каланчак, Шевченко 0-42, 44-67, 69-.; Каланчак, Зелений провулок 1-20, 22-б.н.; Каланчак, Зарічний провулок 2-б.н.; Каланчак, Виноградний провулок 1-12; Каланчак, Роздольний провулок 3-6, 8-16, 18; Каланчак, Запорожчука провулок 1-3, 5-.; Каланчак, Сімферопольська 1-4, 5-22, 23-35, 37а-86, 88-93, 94, 96-99, 101-119, 127-.; Каланчак, Толбухіна 2-23, 25-34, 35 А-.; Каланчак, Гагаріна 1-18, 19 А-55; Каланчак, Кримська 1-12, 15-б.н.; Каланчак, Невідома 25; за межами населеного пункту, за межами населеного пункту б/н; Каланчак, Жовтнева 1-52; Каланчак, Комсомольська 1-31; Каланчак, КуликаІ 1-33, 37-Б/Н; Каланчак, Перекопська 1-б.н.; Каланчак, Сонячний провулок 1-.; Каланчак, Південний провулок 1-13, 16-18; Каланчак, Парижська Комуна 0-11, 17-б.н.; Каланчак, Таврійська 1-8, 8А-48, 50-.; Каланчак, Пролетарська 1-8, 9А-71, 73, 75-115, 117-118; Каланчак, Тарана 0-28, 30-91, 93-102; Каланчак, Левицького 1-9, 11-13, 14 А-22, 23 А-116; Каланчак, Котляревського 1А-10 А, 12-21, 23-б/н; Каланчак, Чорноморська 1, 7-7а, б.н.; Каланчак, Калініна 2-50, 59Д, 62, б.н.; Каланчак, Чапаєва 17 А-26, 28-.; Каланчак, Каховська 0-14, 16, 18, 49-49 А, 51-б/н; Каланчак, Матросова 1-.; Каланчак, МорозоваП 1-4, 6, 9-14, 15-29; Каланчак, Робоча 1-50; Каланчак, Степовий провулок 1-7; Каланчак, УкраїнкиЛ 1-47, 49, 51, 53, 55-57, 59-65, .; Каланчак, Українська 4, 14-16, 18, 19 А-20, 22, 24-24a, 26, 28-28 А, 30А-30Б, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Каланчак, Щорса 1-44, 48-50; Каланчак, Радянська 1-11; Каланчак, Північний провулок 1-6, 9-21, 25, 27; Каланчак, Першотравневий провулок 1 А-12, 14-.; Каланчак, Крупської н/н; Каланчак, Роздольненський провулок б/н; Каланчак, Першотравнева 6; Каланчак, Михайлівська 10, 20а; Каланчак, Перекопська/Толбухіна/Куліка/Гагаріна б/н; Каланчак, Мельнична 31 А; Каланчак, Паризької Комуни/Хорлівська,/Левицького б.н.; Каланчак, Левицького/Котляревського/Роздольний/І.Франка Б/Н; Каланчак, Степова / Хорлівська/Таврійська/Тарана Б/Н; Каланчак, Херсонська 20 а; Каланчак, Леніна 20-а; Каланчак, Перекопська б/н; Каланчак, Каховська 72
в т.ч. пром.: 727, 764, 5005, 5007, 5008, 5011, 5017, 5041, 5047, 5078, 5079, 5117, 5130, 5138, 5144, 5154, 5156, 5157, 5169, 5174, 5180, 5181, 5198, 5202, 5204, 5213, 5221, 5224, 5226, 5242, 5243, 5266, 5272, 5283, 5293, 5305, 5306, 5318, 5323, 5330, 5331, 5347, 5355, 5360, 5362, 5374, 5375, 5377, 5381, 5382, 5384, 5389, 5392, 5406, 5409, 5410, 5413, 5418, 5420, 5421, 5428, 5430, 15731, 15749, 15752, 15758, 15760, 15770, 15777, 15782, 15792, 15798, 15813
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Ювілейна 46-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7167, 111056
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 1Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка:
Леніна/Октябрська/Комсомольська/Степова б/н; Спортивна 1-21, 42, б/н; Спортивна/Урожайна/Шульги/Центральна б/н; Степова 50, 52, 54, 56, 57/2-101, 103; Таврійська (Комсомольська) 66, 68, 70, 72, 74, 76-119; територія зернотоку б/н; Урожайна 1-48, 48 А-53, 55, 57, 77-111; Центральна 1, б/н; Шкільна (Леніна) 63, 77, 79-119, б/н; Шульги 1-2, 3-45, 48-63, 73, 77, 79, 81, 83-85, 87, 89-118
В т.ч. особ. рахунки пром.: 59, 175, 461, 763, 1117, 1200, 1286, 1352
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1772 з 09:30 по 15:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Владичанського 0, 3, 5; Леніна 50; Чапаєва 1; Чапаєва 0, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 27Б-80; Шевченко 113; Ювілейна 0-1, 35-35А, 37-39, 41-47, 51, 55А, 57, 59, 73, 75, 77, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7011, 7083, 7110, 7172, 7179, 7203, 7207, 11990, 111000, 111008, 111038
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 2Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка, Зоряний(МарксаК) 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150-151, 153-155, 157-163, 166-177, 179-189, 191-195, 201-211; НоваЗбур’ївка, Вишнева(МорозоваП) 1; Новософіївка, Тельмана 2-10, 12-б/н; Новософіївка, Лермонтова 01-18-б, 19-б/н; Новософіївка, Ворошилова 1-38; Новософіївка, Суворова 1-3, 5-б/н; Новософіївка, Фрунзе 1, 22А-46; Новософіївка, Леніна 01-1, 1А-28, 57-б/н; Новософіївка, Прикордонна 2-36; Новософіївка, Калініна 0, 1-20, 23-45; Новософіївка, Молодіжна 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23-91; Новософіївка, Прикордонний 1-б/н; Новософіївка, Паркова 36-40
в т.ч. пром.: 58, 177, 421, 485, 511, 600, 701, 723, 748, 1017, 1085, 1257
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 15:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Морська 0-1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55-57, 70, 76-78
в т.ч. пром.: 4722
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Антипенка 155-155А, 157, 159, 161-162, 164-167, 169-192; Вишнева(Блюхера ) 58, 60, 133-201, в районі будинку №52, Космічна; Миколи Гринька(Бегми) 72/155; Нестерова в районі магазину "Універсам"
В т.ч. особ. рахунки пром.: 385, 2222, 3098, 5052, 5558
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-411 2Т Л-14 з 08:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка (Червоний Чабан), Чайковського (Латишських Стрильців) 1-10, 12-33, 36, 41, 48, 50, 79; Преображенка (Червоний Чабан), Зелена 1-18; Преображенка (Червоний Чабан), Леніна 8, 33, 35-41; Мирне, Шевченко .
в т.ч. пром.: 5051
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані, Соборна(Леніна) 50, 99, 99А-101А, 119, б/н; Тарасівка, Магістральна 1-73; Тарасівка, Молодіжна 1-25; Тарасівка, Весела 0-Б/Н; Тарасівка, Степова 1-40; Тарасівка, Будівельний 1-8; Тарасівка, Поштова 1-33; Тарасівка, Нова 1-5; Тарасівка, Садова 0-б/н; Тарасівка, Дружби 1-112; Тарасівка, Миру 1-б/н; Тарасівка, Литвиненка (Комсомольська) 1-62; Тарасівка, Озерна 0-67; Тарасівка, П/С-35/10 (САДОВАЯ) 180; Добросілля, Щаслива 2-Б/Н; Добросілля, УкраїнкиЛ 1-54; Добросілля, Шевченка 1-23; Добросілля, Весняна 3-16; Добросілля, Підлісна 1-13; Тарасівка, Землі Тарасівської с/ради б/н; Великі Копані, землі В.Копанівської с-ради б/н; Добросілля, Землі Великокопанівської с/ради б/н
в т.ч. пром.: 18, 21, 33, 60, 69, 88, 93, 94, 107, 115, 123, 314, 401, 594, 616, 704, 711, 901
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 09:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Безводнє:
Безводня 1-4, 7-15, 18-20, 23-34, 36, 39, 41-45, 48-54, 56-63, 67, 69-71; Гагаріна 7-16; Миру 19-б/н; УкраїнкиЛ 17-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20055
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-168 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Олександрівка:
. .; Гагаріна 4, 45-68, .; Гомана 1-28; Князєва 39; Кооперативна 1, 3-58; Лиманська 1-43; Лиманська, Кооперативна, Гагаріна, Д.Харько, Миру .; Миру(Леніна) 2-6, 70; Спортивний 1-6; ХарькоД 39, 41, 45, 47, 51, 53-58, 60-65, 68-80, 82; Центральна(Комсомольська) 55
Станіслав:
Профспілковий 1-4; . .-б/н; 200років Станіславу 0-149; 200 років Станіславу та Вінницька .; 40років Перемоги 1-90; Аптечний 1-26; Базарна 1-б/н; Балкова 2; Берегова 1-57; Березня8 1-20; Білозерське 1-101; Білозерське/Херсонська/Нова/Виноградна б/н; Бригиди 1-7; Будівельна 1-62; Виноградна 1-21; Вишнева 2-21; Вишневий 2; Вінницька 1-48; Гагаріна 1-11; Гвардійська 1-60; Голобородька 0-2, 4-б/н; Гомельська 1-12; Григор’єва 1-28; Дніпровська 1-26; Карпоухова 1-4, 6-10; Комунальна 1-17; Культурна 1-38, 40-43; Лиманська 0-51; Лікарняний 1-6; Меліоративна 1-10; Миру(25з’їзду КПРС) 1-74; Молодіжна 2-5; Молочна 1-46; Нова 1-9; Південна(Радгоспна) 1, 3-.; Пляжна 2-14, 16-18; Покровська(Колгоспна) 1А-258; Пушкіна 1-,; Рибальчий 1-13; Річний 1-22; Робоча 1-39; Свободи, 200 років Станіславу, Культурна, Собо .; Свободи, Культурна, Голобородька та Карпоухова .; Свободи(Леніна) 1-32а, 34-б/н; Свободи, Покровська, Гвардійська та Робоча .; Свободи, Покровська, Смутченко та пров.Річного .; Сітова 1-17; Смутченка 1-72; Соборна(Жовтневої революції) 0-115; Сонька Сергія Морпіха (Флотська) 1-58; Спортивна 2-6, 8-66; Стадіонна 1а-8, 10-39; Степова 1-,; Східна 2-16; Таврійська(Піонерська) 1-37; Театральна 1-20; Тихий 1-42; Торговий 1-18; УкраїнкиЛ 1-43; Українська(Комсомольська) 1-33, 35-65; Херсонська/40 років Перемоги/Профспілковий/Нова б/н; Херсонська(МарксаК) 1, 3-53; Шевченка 1А-101; Шкільний 1-6; Ювілейна 1-38; Яружна 3-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3996, 5281, 5546, 5680, 5689, 5816, 5988, 6166, 6251, 6526, 6599, 11116, 20018, 20056, 20063, 20084, 20091, 20095, 20096, 20126, 20226, 20315, 20353, 20388, 20482, 20495, 20523, 20533, 20536, 20662, 20693, 20699, 20704, 20739, 20752, 20761, 20767, 20771, 20792, 20796, 20853, 20860, 20861, 20890, 20892, 20894, 20896, 20944, 20951, 20952, 21001, 21010, 21024, 21037
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 "Станіславська" з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань:
Ленiна 16
Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Новодмитрiвка:
Шкільна 11
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
автошлях Зелене - Миколаївка, 3км 0; Демократична 1-17; Жовтнева 0-49, 53; Західна 1-15; Кільцева 1-28; Корбута 0-42, 46-49, 52-60; Космічна 4-12; Низова 1-16; Партизанська 0-15; Садова 1-26, 30; Степовий 0-7; Східна 1-21, 23-27, 30-34; Трихатки 0-3; Чапаєва 0-7, 9-13, 15-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7007, 7071, 7073, 7085, 7115, 7122, 7129, 7177, 11954, 11957, 11967, 111006
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 373 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Надеждівка: Миру (Радянська) 1-42; Надеждівка: МартинцяГ 1-41; Надеждівка: Гагаріна 1-41; Надеждівка: Мічуріна 2-50; Надеждівка: Таврійська (Комсомольська) 1-8, 10-неиз; Надеждівка: Корольова 1-41; Надеждівка: Степова 2-66; Надеждівка: Шевченка Т.Г.(60 років жовтня) 1-60; Надеждівка: Молодіжна 1-67, 71-75; Надеждівка: ФранкоІ 1-27, 30-46; Надеждівка: 8 березня 1-37; Долинське: Молодіжна(Леніна) 1-32; Долинське: Кудрі 1-45, 47-121; Долинське: Каховська 1-неиз; Долинське: Миру 1-14, 16-неиз; Долинське: Робоча 1-23; Долинське: Торгівельний 1-8; Долинське: Шкільна 1-38; Долинське: Центральна(60р.Жовтня) 1-12; Світле: Світле 0-7; Світле: Товстого 0; Світле: Котовського 0-2, 4-6, 32-33; Долинське: Вінницька 1-неиз; Долинське: Степова 1-10, 12-28; Хрестівка: Степова 1-31; Хрестівка: Гагаріна 1-Леніна; Хрестівка: Миру 1-8; Хрестівка: Пожарського 1-4; Хрестівка: Врожайна 2-71, неиз; Хрестівка: Першотравнева 1-27, 29-35/1, 37-69; Хрестівка: Островського 1-21, 23-25; Хрестівка: Шкільна 1-неиз; Хрестівка: Робоча 1-б/н; Хрестівка: Хлібодарівська 1-23; Хрестівка: Асканійська 1-19; Хрестівка: Садова 1-неиз; Хрестівка: Центральна (Леніна) 1-72; Хрестівка: Олімпійська 1-55; Хрестівка: Зелена 1-39, неизв; Чаплинка: Асканійська 16б; Надеждівка: невідома Неиз; Хрестівка: невідома неиз; Хрестівка: УКЗ 35 б/н; Надеждівка: УКЗ 29 км б/н; Долинське: Каховська/Вінницька/Степова/Тюменська/Кудрі 54 - 121
в т.ч. пром.: 387, 388, 421, 445, 500, 520, 553, 561, 609, 622, 678, 687, 711, 739, 758, 772, 773, 795, 797, 810, 821, 824, 832, 854, 858, 863, 870, 877, 920, 922, 933, 959, 974, 975, 976, 11115, 11116
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка:
Гагаріна 19; Східна 48; Шевченко 36-41, 43, 45-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-1 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка:
Східна 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-3 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Станіслав:
Березня8 1-20; Білозерське 8, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34А; Виноградна 1-21; Гомельська 1-12; Меліоративна 1-10; Нова 1-9; Тихий 3, 20-30, 42; Херсонська(МарксаК) 18, 21-53; Шевченка 52, 61, 70, 94, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5816, 6166, 20892
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-628 Білозерка з 09:00 по 12:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
. .; 1040 Полку 1, 4; БондарчукаС 3-5; Військовий 5-18; ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 1-97; Затишна(Фрунзе) 3-21; Калинова(Калініна) 1-42; Кооперативна/Робоча/ЯворницькогоД/Військовий .; ЛОДОЧНИЙ ПРИЧАЛ 1; Медвєдєва(Георгія Скадовського) 1-40; Михайлевського(Кооперативна) 1-79, 80-107, 109, 111-111А, 113, 115, 117, 121, 123, 127, ,, б/н; Набережна 2-2А, 4, 6-6А, 10, 12, 14-30, 36-50/2; на перехресті вул. Свободи і Ценьковського б/н; Поштова 1-13, 15, 17, 19, 21, 25-31; Приозерна 1-40; Пушкіна 1-23; Робоча 1-35; Садова 1-58; Свободи(МарксаК) 2, 4а-7В, 10-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54а, 83, 85-86, 87-88, 90-90а, 93-94/26, ., /Робоча; Соняшна 2-26, 30-30А; Спортивна 1-16А; Торгівельний 2-11, 12-14, .; Трояндовий(Колгоспний) 0-10; УкраїнкиЛ 1-53; Харченка 2-24/81, 28, 33, ., б/н; Ценковського 2-6А, 10-38А, 40-54, №54; Шевченка б/н
Приозерне:
. .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 3592, 5139, 5188, 5579, 5641, 5889, 5943, 6300, 6517, 6603, 6704, 20032, 20035, 20037.1, 20056, 20063, 20065, 20069, 20076, 20078, 20080, 20092, 20120, 20129, 20179, 20184, 20238, 20338, 20349, 20388, 20391, 20437, 20518, 20538, 20561, 20563, 20672, 20712, 20717, 20732, 20809, 20813, 20820, 20827, 20870, 20901, 20938, 20943, 20963, 21010, 21020, 21021, 21025, 21030
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 502 з 12:00 по 14:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
1040 Полку 1, 4; Затишна(Фрунзе) 3-21; Поштова 1-13, 15, 17, 19, 21, 25-31; Пушкіна 1-23; Садова 1-58; Свободи(МарксаК) 12, 20-20а, 22-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, .; Соняшна 14-16, 21-26, 30-30А; Спортивна 1-16А; УкраїнкиЛ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27-27А, 29, 31-51; Ценковського 2-6А, 10-38А, 40-54, №54
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5943, 20561, 20563, 20732, 20827, 20870, 20901, 21020
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-26 Білозерка з 12:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Мирне
Благодатна (Леніна) 1-56; Миру 1-8
в т.ч. пром.: 60, 704
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 1, 2-30, 31-32; Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 07:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Космічна 2А-3, 9, 13/42, 15, 17/49; Лісова(Лісна) 15-15А, 23, 25, 27-27А, 39, 43-43Б; Огарьова 42/7-62; Польова7 1-23; Польова8 3-9, 11-15, 21, 25А-27; Ракетна 1Б-2Б, 4, 10, 12, 21; Фонвізіна 51-61, 63-67, 69-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1950, 4253
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-405 Л-4 з 08:00 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Безводнє:
Безводня 1-4, 7-15, 18-20, 23-34, 36, 39, 41-45, 48-54, 56-63, 67, 69-71; Гагаріна 7-16; Миру 19-б/н; УкраїнкиЛ 17-21
Брускінське:
Горького 0--; Колгоспна 1-15; Міліцейська 1-10; Молодіжна 1-51; Першотравнева 1-3, 7-23; Садова 2-19, 22, 24, 28-41; с.Брускінське 0.1 км до с. К.Маркса б/н; с/рада Брускинська б/н-будинок б/н
Іщенка:
8 Березня 5-8; Іщенка 0-8, 11-19, 21, 23-25, 27-28, 31, 37-43, 46-57, 60-79, 83, 86, 91-98, 100-103, 109; Українська 13-61; ХмельницькогоБ 9-21; ШевченкаТ 5-б/н
Костромка:
Костромка 1-10, 13-18, 22-37, 40-49, 52-55, 59, 62-67, 70-77, б/н; К.Пайкова 0-б/н; Степова 1-19
МарксаК:
Карла Маркса 30-31, 46, 55-58; Молодіжна 1-б/н; Паркова 1-б/н
Стариця:
Миру 1-18; Механизаторов 7-29; Невідома 49; Стариця 1-2, 4-8, 13-16, 19-22, 26-32, 39-43, 45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20055, 20092, 200102, 200110, 200141, 200220, 200239, 200244, 200298, 200345, 200353, 200371, 200381, 200396, 2001052, 2001396
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1314 з 07:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Мічуріна 1-2, 4-6, 10-17, 19-21, 24-34, 36-41, 43-44, 49-52, 55; Тараса Шевченка (МарксаК) 26; УкраїнкиЛ(Леніна) 11-11А, 13, 15-17, 19-21, 23, 25-36; Херсонська 3-52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3896
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-490 Л-1 з 09:00 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка:
Шкільна 2-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 278
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-490 Л-2 з 09:00 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка
Садова 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-187; Кузнечний 8; Кузнечна 2, 3А; Військовий 1-6
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Братолюбівка:
Піонерська 1-52; Ударна 0-67, 70-100
Горностаївка:
Об’їздна 0
Костянтинівка:
Залізнична 12-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1110, 1178, 4414, 4464, 4511, 4604, 6234, 6241, 6259, 6286
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 291 з 08:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон
Парковий1 2-24; Придніпровська2 1-36А; Придніпровська3 1-.; Придніпровська1 1-38; Придніпровський3 5-66; Придніпровський 2-28А; Придніпровський2 10; Придніпровський1 17-19
в т.ч. пром.: 4147, 5160
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 15:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове
Гоголя 1-7, 9-59; Гагаріна 2-17, 19-57; Суворова 31, 33, 35, 37, 39, 41-41а, 44, 45-60, 62-82
в т.ч. пром.: 69
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Пам`ятне
Миру 1-39, 41-70; Вишнева 0-6, 8-13, 16-22, 24-57
в т.ч. пром.: 716
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино
Бериславська 10а; Південна (Видригана) 1-2, 4-5, 9, 12, 14-18, 21-29; Вишнева (Комарова) 0-2, 5-6, 8-25; Пришкільна 1-15; Степова 0-5, 7-14; Шевченка 1-2, 4-12, 14-20, 22-27; Невідома 0
в т.ч. пром.: 673
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 13:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав
Введенська(25рЖовтня) 0, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111-132, 136; Центральна(Леніна) 1-15; Гагаріна 45-45А, 47-49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65-90А; Заводська 4-62; КостіГордієнка(Червоноармійська) 0, 64-69; Овражна 43, 45-68; Овражний 10А-39; Павловського 27-30, 46-68, 71; Садова 2; Садовий 1-1А, 3-14, 15А-30, 31-32, 33 А-35, 36 А-41, 42-54; Степова 2Б-39, 40-41, 48
в т.ч. пром.: 673, 758, 7129, 7187
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Виноградове
Миру(Леніна) 1-34, 36-37; Шкільна(Кірова) 4-5, 10а, 25-34, ГАРАЖ, САРАЙ; Щаслива(Піонерська) 1-27; Комарова 1-18; Партизанська 1-44, 45А-46, 48-69; Гоголя 1-7, 9-59; Гагаріна 1-17, 19-57; Суворова 0-2б, 3А-21, 23-44, 45-60, 62-82; Поповича 1А-2а, 3-6, 8-12, 14-23; Тітова 1а-14, 16, 18; Миколаєва 1-11, 13-28, 30-31, 33-35, 38; Соценка 1-2, 4-16, 18А-23, 24-44А, б/н; Грушевського(Островського) 1-45, 47-54; Східна 2-6, 10; Березня8 1-26; Олешківська(Маяковського) 2-18, 19-42; Лісгосп 0; Частника 1а-46; Пушкіна 1-39; Садова(ЦеткінК) 1-25, 27-28, 30-31, 34-38; Лермонтова 1-20, 22-30, 32-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Чалбаська(Шмідта) 1а-2, 2А, 2Б, 2Е-26, 28-40, 42; Лісова(Фрунзе) 1-7, 8-26, 28-43; Шевченка 1-17, 19-28; Центральна(Січня9) 0-45; Соборна(Червонофлотська) 1-16, 18-23, 25-39, 41; Ларіонова 1-2, 2А-11, 17-49, АПТЕКА, б/н; Молодіжна 1-12; Степова 1-4, 7-9, 19, зем.діл.12; Землі Виноградівської сільської ради б/н; Виноградівська 1-1A; Землі Виноградівської с/р б/н; Східний 8; Житлоселище Лісництво 9
в т.ч. пром.: 18, 21, 42, 69, 91, 107, 247, 249, 342, 372, 410, 440, 441, 495, 567, 578, 600, 616, 704, 711, 728, 755, 819, 820, 857, 874, 910, 941, 11116
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка:
Набережна 26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100274
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1632 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Бериславська 59, 71, 112-144, 148; Голубина 4; Титова 119
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-340 1Т Л-2 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Бериславська 51, 53, 55, 80-110
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100209, 100246
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-387 Л-1 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Бериславська 2, 2б-6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-22 а, 24, 26, 28, 30, 32-34, 36, 38; Дiмiтрова 0; Привокзальна 0; Титова 1 а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10077, 100156, 100157, 100200, 100209, 100267, 100291, 100402
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-16 Л-1 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Горького 87, 94-100; Дудченка 96, 98-100, 101-103; Орленка 2-10; Робітнича 1-8; Степова 76
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-262 Л-1 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Дудченка 100а, 103-105; Степова 78-96
В т.ч. особ. рахунки пром.: 100255
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-262 Л-2 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Садова 1-5; Степова 7, 9, 11, 13, 21, 23, 25, 27
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-274 Л-2 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Анатолівка
Молодіжна 25; Щорса 0-2, 4-8, 10-15, 24
в т.ч. пром.: 510
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Благовіщенське(Петровського):
Заозерна 2; Причальна 5, 10
Комишани:
9Січня 1-21, 22-40; Пестеля 1-17; Ростов-Одеса 614 км. .; ШИЕНКО 1-15; Крилова 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33-58, 62-68; Пушкіна 1а; Широка(Червоноармійська) 1, 1ж-1з, 2а, ., б/н
Приозерне:
. .; Берегова 3; 40років Перемоги 1-7; Абрикосова 1-42А; Білозерська 0-49, 51-б/н; Білозерське .; Братська 3-13; Виноградна 0-50; Вишнева 2-40; Гагаріна 1-24; Дружби народів 0-11, 12-47; Заозерна 4-32; Західна 2-48; Комарова 2-Мира; Лиманна 1-53; Миру 0-35; Мічуріна 0-4, 7-67; Молодіжна 1-32; Монастирська 5-7; Пестеля 2-8; Південно-Західне 4 КМ; Річкова 1-17; Садова 1-48; Свободи 1-8; Славутич 1-12; Степова 1-39; Терешкової 1-36; Тітова 1-9; Українська 2-34; Центральна Садиба 1-.; Шаталова 1-23; Шиєнка Івана 7-15А
Херсон:
Миколаївське 12км; МорозоваП(Антона Головатого) 7; Української Армії(Червоноармійська) 1; Чорнобаївської селищної ради Білозерського р-н.-Херсонської обл.
Чорнобаївка:
Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (М-14) 196км .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 251, 259, 301, 592, 621, 1171, 1282, 1969, 1980, 2716, 3096, 3134, 3192, 3491, 3594, 3719, 3755, 3997, 4519, 4767, 5190, 5499, 5512, 5534, 5784, 5794, 5889, 5973, 6669, 6711
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Камышанская" з 06:00 по 19:00
Херсонські МЕМ Херсон: Василя Стуса (Енгельса ) 89А, 93, 95-95/2, 97, 98/100-99, 103, 105, 107, 109, 111-111А, 113, 115, 117, 119-121, 122/34-170; Василя Стуса (Енгельса)/Полтавська 124/37; Капітана Ванденка(ЛюксембургР ) 3-23, 24-25, 28-46; Комунальна 11, 13, 15, 30, 34-36/75, 40-42, 44А-82; Комунальний 9; Олешківська січ(Цюрупинська) 96-.; Полтавська 16-23Б, 29, 31, 33-36, 39-39А, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/101, 61, 63/1-63/2, 65-65В; Пролетарська(Весела) 95, 111, 116-147; Студентський 1-22; Сумська 11, 15, 28-28А, 30, 49-49А, 51, 53, 55, 57-66; Стрітенська(ЛюксембургР) 36, 111-111/25, 113, 115, 117, 119, 122-160; Сухарна 116-116Б, 122-126; ЦюрупиОД(Білозерська) .; Чайковського 164, 166, 236-236А
в т.ч. пром.: 376, 449, 522, 708, 1344, 2100, 3352, 3848, 3996, 4179, 4224
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Єсенiна 1-11; Степова 1, 24, 26, 28-52, 54, 58-64; Травня1 26-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10028
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-49 Л-1 Воронцовка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка:
Перемоги 1-11; Сонячний 1-7; Степова 66-66 а, 68-74; Травня1 1, 3, 5-7, 22-24
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-49 Л-2 Воронцовка з 07:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха:
Гагаріна 1; Комунарів 1-10, 12-16, 19-32, 36-60; Набережна 1-21, 24-32, 39-44, 47-53, 56-58; Пушкіна 1-3, 4Б-7, 9-25, 31-36
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-231 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Миколи Гринька(Бегми) 123-126А; Північна14 75
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-137 Л-3 з 11:00 по 14:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Березня8 4; Берислав, Центральна(Леніна) 0; Бургунка, Травня1 2-15, 18; Бургунка, Гагаріна 1-2, 4-50, 51-60, 62-77; Бургунка, Садова 1-6, 8-58; Бургунка, Виноградний 1-8; Бургунка, Молодіжна(Жовтнева) 1, 1 Б-3, 5-21, 25-31, возле ТП-59; Бургунка, Комарова 0-35, 36 А-56; Бургунка, Кулика 0-31; Бургунка, Набережна 0-39; Бургунка, Центральна(Леніна) 1-26, 30-44, 48-б/н; Бургунка, Нова 1-2, 4-24, 26-42; Бургунка, Терешкової 1, 3-13; Бургунка, Шкільний 1-19; Бургунка, ШевченкаТ(Щорса) 1-18, 20-29; Бургунка, Рідненька(Фрунзе) 1-18; Бургунка, Чапаєва(Чапаєва) 1-2А, 4-10; Бургунка, Невідома 0; Раківка, Невідома 0; ШевченкоТ, Невідома 0; Таврійськ, Вокзальна 82; Бургунка, Берегова зона біля ТП-271А 2; Бургунка, Зарічна(Енгельса) 11
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7125, 7130, 7242, 7293, 7308, 7423, 7448, 7549, 7675
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав:
Східний 0
Бериславський район:
Новобериславська сільрада б/н
Дачі:
Мотор 222
НовийБерислав:
біля ТП-59 6а; Виноградна (Будьоного) 1-53, 54-60, 61-101; Возле ТП-11 5а; Гагаріна 1-33, 35-51, 52-112; Дачі б/н-возле ТП-301; Дніпровського 1-63; Комарова 1-88; Набережна 1-59, 61-возле ТП-11; Невідома 0; р-н Центра біляТП -65 1-2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 76, 673, 949, 7108, 7149, 7293, 7442, 7448, 7460, 7462, 7472, 7478, 7578, 7675, 7748, 7772
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ Ф-1110 после РЕК-1-Ф-1110 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 98-98A, 100, 102-147, 148-151, 153, 155-155А; Михайлевського(Кооперативна) 1, 108-108А, 110, 112, 114, 116, 118-119, 122, 124-126, 128-136, 137А-171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187-187А, 189, 191, 193; Набережна 1, 3, 5-5А, 9, 11, 13, 34, 52-68; Свободи(МарксаК) 149; Трояндовий(Колгоспний) 15-24; Ювілейна 3-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6635, 20065, 20074, 20209, 20377, 20428, 20544
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-19 Білозерка з 09:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Білозерка:
ДмитраЯворницького(ВдовиченкаР) 98-98A, 100, 102-147, 148-151, 153, 155-155А; Михайлевського(Кооперативна) 1, 108-108А, 110, 112, 114, 116, 118-119, 122, 124-126, 128-136, 137А-171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187-187А, 189, 191, 193; Набережна 1, 3, 5-5А, 9, 11, 13, 34, 52-68; Свободи(МарксаК) 149; Трояндовий(Колгоспний) 15-24; Ювілейна 3-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6635, 20065, 20074, 20209, 20377, 20428, 20544
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-19 Білозерка з 09:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Богданівка
60 років Жовтня 1-7, 10-20, 22-24, 37
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Орлове:
Дніпровська .
Понятівка:
Гагаріна б/н; Кооперативна 0-38; Набережна 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20112
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон: 40років Жовтня 11а, 15; Московська 50; Небесної сотні 13; Небесної Сотні (40 років Жовтня)/С.Разіна б/н; РазінаСтепана 1а; Тираспольська 2а, 2б-2Б
в т.ч. пром.: 5, 125, 591, 895, 1200, 5777, 6150, 6286
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ з 09:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон: 40років Жовтня 11, 13, Степана Разіна; 40років Жовтня (Інженера Корсакова) 25А-29А, 33-39; Московська 35-39, 49, 51, 56, 58, 62; Небесної сотні 13; Небесної сотні(40р.Жовтня) 11; РазінаСтепана 9; Тираспольська 2а-2А, 5а-6
в т.ч. пром.: 5, 307, 1129, 2941, 3493, 3581, 3614, 4170, 4617, 5244, 6150, 6187
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ з 09:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Березня8 41; Партизанська 126, 128, 130, 134-А, 136-136-А, 138, 142, 144-201А; Південна 1-6, 8; Покровська(Леніна) КТП-62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1072, 6355
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-60 А Л-1 Горностаевка з 08:30 по 15:30
Херсонські МЕМ Музиківка:
Степова .; Теплична .
Сонячне:
Дзержинського 1-16; Івасюка Володимира (Піонерська) 1-23, 25-33, 36-57; Молодіжна 39А; Робоча 1-11, 15, 19, .; Садова 1-7, 11А-35А, 39-.; Стадіонна 21; Центральна 1-18; Шкільна 15, 33, 37, 41; Юності 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 14:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка, Таврійська 2, 16, 19, 21-25; Балтазарівка, Кудрі 0-46; Балтазарівка, Нова 1-12; Балтазарівка, Торгова (Леніна) 16, неиз; Балтазарівка, Вишневий провулок 1, 3-7; Балтазарівка, Садова 1-168; Балтазарівка, Франка І 0-37; Балтазарівка, Шевченко 0--; Балтазарівка, Шкільна 2-; Балтазарівка, Каштанова (МарксаК) 0-неиз; Балтазарівка, Космонавтів 1-17; Балтазарівка, Черноморська 1-19; Балтазарівка, Північна (Комсомольська) 0-7; Балтазарівка, Гагаріна 1, 3, 5, 7, 9, 17, 26-34; Балтазарівка, Степова 9-15; Балтазарівка, Пушкіна 1-10; Балтазарівка, Кулика 4-14; Морозівка, Шкільна 1-49; Морозівка, Мира 2-103; Морозівка, Сонячна 1-107; Морозівка, В"їздна 2-35; Морозівка, Українська 59-108; Морозівка, Сімейна 61-78; Морозівка, Північна 99-104; Першокостянтинівка, Миру неиз; Морозівка, Невідома неиз
в т.ч. пром.: 407, 421, 443, 500, 559, 624, 717, 818, 880, 943
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Білозерка:
КІРОВСКИЙ БУГОР 1-2
Знам’янка:
не визначено 0-2, 8-29; Незалежна 59; Незалежності 2-55; Східна 0-33
Зорівка:
. .; Комунарів 0-б/н; Новоселів 1-16; Пролетарська 0-15; Східна 0-19; Українська 27; Українська(Радянська) 0-35
Надеждівка:
. .; Вишнева 1-57; Вінницька 1-81, 83-109; Миру 2-38; Молодіжна 1-25; Новоселів 1-8; Набережна 1-72; Нова 1-33; Степова 1-14; Центральна 2-.
Черешеньки:
. .; Вінницький 1-21; Польова 1-14; Садова 0-.; Центральна 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5175, 5179, 5281, 6558, 20035, 20056, 20065, 20109, 20126, 20154, 20369, 20414, 20440, 20705, 20839, 20911, 21006, 21010
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 10:00 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Горностаївська 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1149
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-258 Горностаевка 1Т з 08:30 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ - Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-258 Горностаевка 2Т з 08:30 по 15:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Балка 3-14, 16-17, 19-21, 23, 25-35; Большак 27, 55А, 60-91, 93-97, 99, 101-111; Городок 1; Прилиманна 1А, 93-97
в т.ч. пром.: 4097, 4727
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон, Української Армії(Червоноармійська) 5б; Комишани, Широка(Червоноармійська) 9б, 15б, /Советская; Комишани, Кооперативна 13, 17, 19, 21-21А, 24-24А, 26В, 31; Комишани, Крилова 1, 1Б, 2А-2Б, 3-3А, 4, 18Б, 22-22А, 26-26А, 28; Комишани, Жовтнева 1-13, 15, 17, 19-19А, 21, 23, 27-29В; Комишани, Поштова 1-7, 7Б-9Б, 10-10А, 11-15, 17, 41; Комишани, Центральна(Радянська) 65, 75-75А, 81а, 90-90А; Комишани, Степовий 1, 1Б-10А, 11А; Комишани, Шкільна 5, 10А, 12А; Комишани, Шкільний 10Б; Комишани, Поштовий 7А-7В
в т.ч. пром.: 301, 884, 1155, 1344, 2321, 2503, 2593, 5972
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке:
Березня8 3, 8, 13-17 КУХН, 19, 21-34, 36-39, 41, 47; Комарова 15-27, 31-34; Невідома 0; Соборна(50р Жовтня) 1-12, 16-20, 24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-54 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Бахути 1-11; Гонти 9-11; Джерельна(Кірова) 1-126; Дніпровський 50, 52, 54, 56, 58-58а, 60-60А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84-84а, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102-104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118-118-А, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 167-167а, 169, 171, 173, 175-179, 181-265б, 275-275А; Запорожців 12-58, 100-134; Індустріальна 35; Князя Володимира 1-125; Маяковського 23-25; Миру 2з/3; НаливайкаП 1-6; Сагайдачного 10-85; Соснова 01а-80; Фалдзинського 2-13; ХмельницькогоБ 9-132
Райське:
Запорожців 16; Магістральна 1-49; Паркова 1-20, 30-32; Південна 2-16; Радгоспна 1-16; Райське-2 вул.Півд.Радг.Черв.Парк.Маг.Садов. б/н; Садова 1-15, 28-33; Червнева 1-16
Райське-2:
Магістральна 25-37; Паркова 16; Південна 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 104, 143, 405, 526, 535, 815, 817, 923, 997, 998, 1815, 1922, 1928, 2010, 2280, 2375, 2489, 2507, 2530, 3011, 3035
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Ячейка-10 з 09:00 по 15:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка
Шевченко 1, 2-35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове:
Карла Маркса 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 24, 26-26а, 28, 30, 32, 34, 36-36а, 38, 40-40а, 42, 56, 58, 60-60 A, 62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 165
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-197 Л-1 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Степова 1-20; СухомлинськогоВ.(Колгоспна) 2, 21, 23, 25, 29, 31, 33; УкраїнкиЛ.(Пролетарська) 1, 3-7А, 9А, 11-67, 69, 71-71А; Херсонська(Калініна) 1-2, 4; Шевченка 10, 12, 14-14А, 16, 18-31, 33, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 31, 279, 3826, 4260
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-102 от Р-12 з 09:00 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка:
Степова 5, 7, 8А-20; СухомлинськогоВ.(Колгоспна) 2, 21, 23, 25, 29, 31, 33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3826, 4260
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-340 з 09:00 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке:
Горького 4А-12; Жовтнева 140, 142А-144, 147-151, 155, 157, 161-162, 165-169, 173, 175, 177, 179; Заводський 3А-6; ЗД містечко 1; Козацький(Чапаєва) 23-гар; Набережна 7, 9, 64А, 66, 73, 79, 92, 108-148, 152, 168; Шевченка 201-203
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7453
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-37 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке:
Козацький(Чапаєва) 3-10; Набережна 30А, 51-53-гар, 55-55-гар, 60, 61-64, 65, 67-72, 74-76, 78, 80-90, 94-96, 98-106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 743
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-37 Л-2 Берислав з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
Лінійна 49, 51-55, 57-65, 67-69, 71-81, 83-136, 140-154; Пролетарська 65, 132-134; 50 років Перемоги 1-2, 4-5, 7, 12, 50, 105-117
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Діброво:
Жовтневої революції 2-5, 10-15, 18, 24, 26, 34-35, 38-40, 46, 49, 56, 58-64, 66; Українська 3-23, 45-БЕЗ №
Дмитрівка:
Степна 13-16; Белінського 1-34, 38-40, 42-НЕТ; Кримська 0-12, 16-53, 56-БЕЗ №; Мелітопольська 1-10, 12-45, 52-58, 61, -; Молодіжна 1, 3-20, 22-36; Польова 1-2-8, 14-18; Садова (Леніна) 1-16, 18-29, 34-73, 75-77, 79, 83--; Спеціалістів 1-6, 8-12, 15-18, 20-21, 25--
Зелена Рубанівка:
МарксаК 1-3, 5, 7-24, 26-56, 60, 62-71, 73-76А, 77, 87; Молодіжна б/н; Осипенко 1-5, 7-9А, 11; Челюскінців 1-10, 12, 14-16, 19, 22-БЕЗ №
Зелений Під(Червоний Перекоп):
40 років Перемоги 1-без №; Будівельна 4; Будівельників 2-2А; від села 100м. в сторону с. Федорівка 0; Клубна 1-19; Леніна 1-без №; МарксаК 1-24; Мира 1-6, 8, 10, 12, 15-17; Молодіжна 0-10; Перекопська 1-3, 4-13, 15-31; Першотравнева 1-7, 9-37, 39; Південна 1-15; Поштова 2-8, 16-без №; Садова 1-22; Спортивна 1-6; Степова 1-5, 7-16, 18, 20-29; Української Армії (Жовтнева) 1-5, 8-50
Петропавлівка:
40 років Перемоги 1-5, 7, 9-17, 21-25; Автошлях Рени- Одеса-Ростов 0; Без назви НЕТУ; Каховська 1, 4, 6, 8-10; Кооперативна 1-6, 9-16, 20-66; Мира 1, 3А-6, 8-21; Новоселів 2-21; Південний 1-8; Польова 1-6; Толстого 0; Херсонська 1-16, 18-28, 31-37; Центральна БЕЗ №; Шкільна 1-11, 13, 16-19, 20А-21, 25-35
Червоне Поділля:
Без назви 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 43, 54, 68, 103, 251, 274, 286, 3403, 3555, 3591, 3601, 3659, 3666, 3772, 3791, 3794, 3799, 3800, 3825, 3848, 3885, 3961, 3973, 4017, 4037, 4098, 4102, 4111, 4198, 4312, 4348, 4441, 4482, 4528, 4544
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Червоний перекоп 1Т" з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
50 років Перемоги 3, 24, 26, 28
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під(Червоний Перекоп):
Дослідницька 2; Перекопська 3А
Калинівка:
Дзержинського 1-ПРИ В"ЇЗДІ В СЕЛО; Зелена 1, 3; Космонавтів 1-5, 7-19, 22-53, 56-57, 59-70; Луначарського 2-11, 13-14, 16-23, 26-45; Миру, Шкільна, Космонавтів, Степова б/н; Степова 1-34, 40-62
Подівка:
Дишловенко 1-2, 4-5, 7-15, 18-33; Калініна 1-3, 6-22, 24-33, 35-36, 37А-46; Київська 2-5, 7-11, 13, 17-48; Леніна 16; Садова 11; Степова 21; Чехова 1-7, 9-14, 15-29, 31-51; Чехова/Дишловенка/Київська б/н; Чкалова 1-35; Чкалова/Степова б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 274, 3666, 3780, 3791, 4108, 4111, 4260, 4475, 4503
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Червоний перекоп 2Т" з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
50 років Перемоги 9, 13-20, 39, 88-99
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 15:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ - Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 15:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
автошлях В.Лепетиха - Генічеськ, 32км 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 885
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-109 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ - Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-111 А з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське
Основська 6; Комарова 01а-1, 3-28; Донецька 01а-10, 12-26, 28
в т.ч. пром.: 447, 475
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Белінського 3-5, 9; Г.Пененка (КТП-112); Декабристів 1-3, 9-25, 30-33; Жовтнева 2-8, 10, 12, 18-20А, 78; Партизанська 1-14, 18; Садова 1; Ульянова 2, 4, 6, 8, 10, 12; Шуменська 1-9, 11, 13, 15, 17, 19, 23-25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53-57
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-112 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон, Олешківська січ(Цюрупинська) 12; Херсон, Автомобілістів 9; Херсон, Олешківська 1-10, 13-18, 25, 29; Антонівка, Мирна 43; Херсон, Миколаїва 1-2А, 3-4, 5-10Б; Херсон, Кришталевий 38-40; Херсон, Енергетиків 30/35; Херсон, Затишний 22; Херсон, Згоди 3, 5, 8-22, 25/5, 44; Антонівка, Миколаєва 2Б; Херсон, Вишневий(сел.Янтарний) 13; Херсон, Затишний(сел.Янтарний) 1, 6 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:30 по 15:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Загноя 0; Комсомолська 1-16, 17-48; Садова 2-4, 6; Ульянова 0, 7, 9, 11, 13-36, 40, 42, 67, ТР.Ф; Шуменська 10, 12, 14, 16, 18, 20-22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891, 1010
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-407 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна б/н; Московська 36, 38, 40, 42, 44-61, 63, 65-80, 82-90, 92, 94-95, 97-98, 100, 102, 105-б/н
в т.ч. пром.: 1611, 1955
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 15:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна 42, 50, 50Є-52, 54, 56, 58, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-109а, 111-б/н
в т.ч. пром.: 1452, 1712, 1776, 1953, 2016
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 15:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Белінського 1, 3-28; Блюхера 2-10; Військова 2-2а, неиз; Гагаріна 1-25, 26-неиз; Гвардійська 1-3 В, 3Г-б/н; Грушевського(Леніна) 6А, 9А, 50, 52, 70, 72, 74, 76, 78-78А, 80-80 Б, 82-82 А, 84, 86, 88; Довженка(Червоноармійська) 1-45, 47; Каланчацька(60років Жовтня) 21, 23, 25-27, 29, 31-35, 37, 49, 50А-51, 53, 55-110, б/н; Кримська 88/2, 97; Меліораторів(Жовтнева) 6, 14А, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 47, 48 А-53, 55, 57, 59, 61-неиз; Оборонна 2-24; Островського 1-52, 53А-57; Перекопська 1-43; Храмова(Червонофлотська) 1-49; Чехова провулок 1-8; Чкалова 2-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 387, 388, 443, 463, 563, 688, 709, 751, 795, 807, 825, 861, 939, 944
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ ВЛ-10кВ Л-743 откл. Р-48 и вкл.РЗТП-27"К". з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна, Хмельницького Богдана 0-5, 7, 9-10, 14-Б/н; Ясна Поляна, Пушкіна 0-19; Ясна Поляна, Садова 0-2, 5-13, 16-17, 24-35; Ясна Поляна, Польового пров 1; Ясна Поляна, Шкільна 7; Громівка, 5 км на схід від с. Ясна Поляна 0; Ясна Поляна, Степова 1
в т.ч. пром.: 1460, 1826, 1988
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 15:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Вознесенка, Південна 1-24, 28-32, 36-38; Вознесенка, Північна 1-10, 15-18, 25; Сергіївка, 40 Років Перемоги 2-8, 10-20, 22-24, 26, 28, 30, 32-38, 40-50, 52-55/3, 55\4-55 А, 55 В-64, 66-82, 86-88, 90-98, 101-б/н; Сергіївка, Шкільна 2-4, 6, 9, 11-13, 15-16, 18-20, 22-26, 31, 34, 36-37, 39-50, 52-68, 70-95, 97-109, 111-127; Сергіївка, Степова 1-3, 4, 6-21, 23-34, 35-44, 46-77; Сергіївка, Молодіжна 1-22, 24-27, 30, 32-63, 65-71; Сергіївка, Шкільний 2-б/н; Вознесенка, 400 метрів на південь від села 0
в т.ч. пром.: 1421, 1457, 1505, 1543, 1726, 1787, 1953, 1961, 1991
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 15:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Воскресенка
Мира 1, 4-7, 9, 11-13, 15-22, 25-27, 29-30, 32-38, 41-45, 46-51, 53-60, 62-73, 76-80, 82-99, 101-103, 105-108, 110-118, 120-139; Садова 2-3, 7-9, 11-13, 15-17, 19-20, 22-23, 25-28, 30-45, 47-48, 50-51, 53, 54-63, 66-86, 90-98, 104-106, 112-126, 129-130, 136, 142; Антипенка 2, 9, 20-25, 27-28, 30, 33-39, 42-53, 55, 58-86, 89-104, 116; Горького 1-13, 15-20, 25-30а, 31-37, 39, 39б-41, б/н; 30 Років Перемоги 1-14, 18-23, 26, 28-34; Центральна 1-2в, 4-10, 13а-13-Б, 15 а-21, 26, 32-38, 76-Б/Н
в т.ч. пром.: 1421, 1474, 1505, 1543, 1582, 1643, 1726, 1774, 1800, 1802, 1821, 1849, 1953, 1961, 1985, 2049, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 15:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове
Пушкина 1-12, 14-41; Подовська 1-8, 10-12, 14-23, 26-27, 29-30; Гагаріна 1-12; Мира 1-4, 6, 8-11; Садова 22, 24, 26-41; Зернотоківська б/н
в т.ч. пром.: 1802
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 08:30 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорноморівка:
Каховська 15, 40; Нова 4-14, 19-21, 35, 38-39, 45, 54; Урожайна 1, 3, 13-16, 24, 28, 33-35, 41; Ювілейна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3766
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-210 з 09:00 по 11:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорноморівка:
Дружби (Жовтнева) 14, 19-39; Нова 2, 3-4, 6-7, 9, 15-20, 22-33, 36-37, 39-52, 56; Першотравнева БЕЗ №; Шкільна (Чапаєва) 1, 2-53
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3766, 3767, 4260
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-278 з 11:00 по 14:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорноморівка:
Нова 2А; Шкільна (Чапаєва) 1-Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3669, 3923
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-373 з 14:00 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське:
Садова 8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20031
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-152 Л-1 Олександрівка з 07:30 по 15:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
БолгаринаІ(Калініна) 0-17, 18-42А, 44; Свердлова 3А, 43А, 45-53, 55
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне:
Елеваторна 27; Жовтнева 2; Зелена 2; Леніна 1а-5, 7; Мочаліна 48-51, 53, 63; Радянська 0, 25, 27, 35, 39; Українська 27; Шевченко 32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 922, 5052, 5063, 5134, 5179, 5261, 5344, 15811, 15812
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-251 Л-2 Каланчак з 09:30 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка
Горького 1; Дружби(Дзержинського) 11, 15, 17, 17Б, в районі буд.№11
в т.ч. пром.: 150, 218, 284, 885, 1977, 2271, 2606
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 15:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка:
Гагаріна 0; Набережна 0, 69, 73, 78-108; Резніченка 0-1, 79-79А, 81, 87, 89, 91, 93, 95-97, 99-103, 105-107, 112, 114, 118-120, 122, 124, 126-128, 130, 134, 136, 140, 142-156
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7084, 7090, 7131, 7177, 11954, 111002, 111006
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-193 РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка
Дружби(Дзержинського) 17а, 17А; Дружби 17 а
в т.ч. пром.: 2422, 3025
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 15:30
27.8.2018
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка
Дружби(Дзержинського) 49-49а, 49А, 51, 53; Миколи Букіна 70а, 72; Маяковського 15; Дружби 49А
в т.ч. пром.: 439, 523, 570, 592, 689, 823, 2063, 2422, 3008
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка
КуликаІ 19, 21-23, 25-26, 32; Таврійська 23, 25, 85-87; Шкільна 1-7, 10-30; Фонтанна (Фрунзе) 3, 23; Українська (Фурманова) 1, 3, 5-7, 9-15, 17-28
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
Кузнєцова 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47-51, 53, 55, 57-58, 62-63, 65, 67, 69, 71-74, 76-79, 83-85; Петровського 16, 47; Фрунзе 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4404
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-216 Л-2 з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ, Таврійська(Комсомольська) 65, 67-78, 80, 82, 84-85; Раденськ, Крилова 1-14; Раденськ, Ювілейна 0-19, 49, 51, 53, 55, 57-67; Раденськ, Раденська(Радянська) 29-30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-46, 48-69, 71, 73, 75, 77, 83; Раденськ, Миру 0-27, 29-31, 33-35, 52, біля ринку, б/н, на ринке; Раденськ, Островського 0-26; Раденськ, Маяковського 1-10/2; Раденськ, Північна(Червонофлотська) 0-НЕТ; Раденськ, Залізнична 3-27а/1; Раденськ, Інтернаціональна 0-35; Раденськ, Соборна(60р.Жовтня) 1-26; Раденськ, Праці пров 1-8; Раденськ, Добровольців 8-15, 17; Раденськ, Спортивний 1-10; Раденськ, БугаєнкоО 0-34; Раденськ, Пролетарська 1-41, 43, 45, 47, 49, 51; Раденськ, 40рПеремоги 1-14; Раденськ, Шкільна 1-18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36-37, 39-45, 56А-70; Раденськ, Горького 1-105; Раденськ, Шевченка 1-81; Раденськ, Березня8 0-8; Раденськ, Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13; Раденськ, Космонавтів 4, 6-8, 10-21; Раденськ, Декабристів 1-29, 30-32, 36-44, 48 А; Раденськ, Технічний 1-13; Раденськ, Здоров’я СТ 0; Раденськ, Заводська 1-3, 6-10, 11-13; Челбурда(Пролетарка), Молодіжна (Радянська) 0-участок; Челбурда(Пролетарка), Жовтнева 1-43; Челбурда(Пролетарка), Центральна (Леніна) 1-124; Челбурда(Пролетарка), Шкільна 1-8; Челбурда(Пролетарка), Підлісна 0-25; Челбурда(Пролетарка), Виноградна 1-4; Челбурда(Пролетарка), Новожовтнева 1-6; Раденськ, Землі Раденської сільської ради 0-ТОВАРИСТВО З ОБМЕ0; Челбурда(Пролетарка), Землі Раденської с/ради б/н; Трасса на Н.Каховку, Траса на Н. Каховку б/н; с/рада Раденська, кадастровий номер 6525083500:03:001:0086 0
в т.ч. пром.: 13, 16, 18, 29, 97, 98, 106, 115, 130, 139, 295, 300, 336, 340, 359, 401, 450, 459, 464, 465, 486, 490, 520, 564, 587, 590, 593, 640, 662, 683, 783, 825, 839, 844, 872, 874, 898, 903, 909, 951, 952, 969, 1029
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:20 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Ювілейна 46-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7167, 111056
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 1Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка, Зоряний(МарксаК) 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150-151, 153-155, 157-163, 166-177, 179-189, 191-195, 201-211; НоваЗбур’ївка, Вишнева(МорозоваП) 1; Новософіївка, Тельмана 2-10, 12-б/н; Новософіївка, Лермонтова 01-18-б, 19-б/н; Новософіївка, Ворошилова 1-38; Новософіївка, Суворова 1-3, 5-б/н; Новософіївка, Фрунзе 1, 22А-46; Новософіївка, Леніна 01-1, 1А-28, 57-б/н; Новософіївка, Прикордонна 2-36; Новософіївка, Калініна 0, 1-20, 23-45; Новософіївка, Молодіжна 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23-91; Новософіївка, Прикордонний 1-б/н; Новософіївка, Паркова 36-40
в т.ч. пром.: 58, 177, 421, 485, 511, 600, 701, 723, 748, 1017, 1085, 1257
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Владичанського 0, 3, 5; Леніна 50; Чапаєва 1; Чапаєва 0, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 27Б-80; Шевченко 113; Ювілейна 0-1, 35-35А, 37-39, 41-47, 51, 55А, 57, 59, 73, 75, 77, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7011, 7083, 7110, 7172, 7179, 7203, 7207, 11990, 111000, 111008, 111038
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 2Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка:
Леніна/Октябрська/Комсомольська/Степова б/н; Спортивна 1-21, 42, б/н; Спортивна/Урожайна/Шульги/Центральна б/н; Степова 50, 52, 54, 56, 57/2-101, 103; Таврійська (Комсомольська) 66, 68, 70, 72, 74, 76-119; територія зернотоку б/н; Урожайна 1-48, 48 А-53, 55, 57, 77-111; Центральна 1, б/н; Шкільна (Леніна) 63, 77, 79-119, б/н; Шульги 1-2, 3-45, 48-63, 73, 77, 79, 81, 83-85, 87, 89-118
В т.ч. особ. рахунки пром.: 59, 175, 461, 763, 1117, 1200, 1286, 1352
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1772 з 09:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Зеленівка:
Дружби 2-6; Молодіжна 48; Надії 2-6; Нижня1 6, 25, 30; Нижня2 11, 23, 25, 31, 33, 37; Олімпійська 1А-4, 6-30; Першотравнева 1; Радгоспна 14-17; Радгоспний 1, 2А-4, 6-25; Сонячна 10, 20; Спортивний 2-4; Степова 1-1А, 22, 24, 26, 28, 30-51, 53-63; Українки Лесі 1, 2, 3А-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 3848, 4333,
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-788 Л-3 з 08:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне:
Гагаріна 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18-99; Горького 52, 54, 56, 58, 60-87, 88-117; Октябрьский 9-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1297
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-47 з 09:30 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка:
Степова ...; Центральна (Леніна) 0-37, 39, 41-41-а; Шкільний провулок 2-3 а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 66, 647, 1103, 1114, 1341
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-438 Л-2 з 09:30 по 12:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка:
Виноградна ...; Молодіжна 1-19; Степова 1, 2-10
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-438 Л-1 з 13:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Комунарське, Комунарська 0; Колективiсть, Колективість 0-15, 17, 27; Сергіївка, Пушкіна 0, 9; Рiвне, Колгоспна 0-11, 29-31, 33а-36, 38; Рiвне, Кривоноса 0-1, 2А-11а, 95-невідомо; Рiвне, Центральна (Леніна) 2, 2Б, 4-6, 8, 10-11, 13-29, 31Б-34, 36-41, 43-52, 54-58, 60-62, 64-84, 88-90, 95; Рiвне, Молодіжна 1-37, 38-41, 42, 43-46а, 47-51, 51А-93, 93А-105, 106а-126; Рiвне, Мукерії 0-2, 2А-21, 23-невідомо; Рiвне, Робоча 0-12; Рiвне, Степова 0, 2, 8, 10-23; Рiвне, Таврійська 0-5, 7-9, 11-15, 17-33, 34-41; Рiвне, Шевченко 1-39, 50, 51, 53-58, 60-61, 63-86, 88, 90-114; Гайове, гай 0, 5, 22; Рiвне, Шрома 1-13, 15-19, 22-27, 30, 33-35; Новоолексіївка, ЛесіУкраїнки(30рЖовтня) 1, 3; Сергіївка, Колгоспна 1-8, 11-47; Рiвне, Гагаріна 2; Рiвне, Центральна 32
в т.ч. пром.: 1254, 1258, 1292, 1718, 4097, 4148, 4248, 4250, 4251, 4252, 4319, 4501, 4518, 4521, 4732, 4746, 4823, 4843, 4848, 4893
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка (Червоний Чабан), Чайковського (Латишських Стрильців) 1-10, 12-33, 36, 41, 48, 50, 79; Преображенка (Червоний Чабан), Зелена 1-18; Преображенка (Червоний Чабан), Леніна 8, 33, 35-41; Мирне, Шевченко .
в т.ч. пром.: 5051
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Тавричанка:
Гатило 10; Матросова 1-34; Соборна (Леніна) 23, 25-26, 27, 29-39, 41-47А, біля буд.26
В т.ч. особ. рахунки пром.: 55, 244, 275, 3546
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-366 Л-1 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Тавричанка:
Гатило 1-9, 11-57
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-366 Л-2 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Тавричанка:
Молодіжна 1, 2-64; Новоселів 13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-366 Л-3 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ - Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-366 Л-4 з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Твердомедово:
КраснікаІ б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20036
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-321 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Твердомедово:
КраснікаІ 1-38, 40-88, б/н; Нова 3; Урожайна(60р Жовтня) 1-б/н; Хліборобська(Будьоного) 0-2, 7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20026, 20036, 20097, 200152, 2001052, 20010162
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-65 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під(Червоний Перекоп):
Леніна 9А, 9Г, 12; МарксаК 1-24; Мира 1-6, 8, 10, 12, 15-17; Першотравнева 2, 4, 19; Південна 1-7; Поштова 2-8, 16-без №
В т.ч. особ. рахунки пром.: 103, 274, 3403, 3555, 3601, 3799, 3800, 4102, 4312, 4544
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-222 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелена Рубанівка:
МарксаК 1-3, 5, 7-24, 26-56, 60, 62-71, 73-76А, 77, 87; Молодіжна б/н; Осипенко 1-5, 7-9А, 11; Челюскінців 1-10, 12, 14-16, 19, 22-БЕЗ №
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274, 3666, 4111
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-225 з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань:
Ленiна 16
Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Новодмитрiвка:
Шкільна 11
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під(Червоний Перекоп):
Перекопська 1Б; Степова 21-29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-252 з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
автошлях Зелене - Миколаївка, 3км 0; Демократична 1-17; Жовтнева 0-49, 53; Західна 1-15; Кільцева 1-28; Корбута 0-42, 46-49, 52-60; Космічна 4-12; Низова 1-16; Партизанська 0-15; Садова 1-26, 30; Степовий 0-7; Східна 1-21, 23-27, 30-34; Трихатки 0-3; Чапаєва 0-7, 9-13, 15-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7007, 7071, 7073, 7085, 7115, 7122, 7129, 7177, 11954, 11957, 11967, 111006
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 373 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під(Червоний Перекоп):
40 років Перемоги 1-без №; Першотравнева 1, 3, 5-7, 9-17; Садова 1-22; Української Армії (Жовтнева) 1-5, 8-26, 28-29, 31, 33, 50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-508 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Надеждівка: Миру (Радянська) 1-42; Надеждівка: МартинцяГ 1-41; Надеждівка: Гагаріна 1-41; Надеждівка: Мічуріна 2-50; Надеждівка: Таврійська (Комсомольська) 1-8, 10-неиз; Надеждівка: Корольова 1-41; Надеждівка: Степова 2-66; Надеждівка: Шевченка Т.Г.(60 років жовтня) 1-60; Надеждівка: Молодіжна 1-67, 71-75; Надеждівка: ФранкоІ 1-27, 30-46; Надеждівка: 8 березня 1-37; Долинське: Молодіжна(Леніна) 1-32; Долинське: Кудрі 1-45, 47-121; Долинське: Каховська 1-неиз; Долинське: Миру 1-14, 16-неиз; Долинське: Робоча 1-23; Долинське: Торгівельний 1-8; Долинське: Шкільна 1-38; Долинське: Центральна(60р.Жовтня) 1-12; Світле: Світле 0-7; Світле: Товстого 0; Світле: Котовського 0-2, 4-6, 32-33; Долинське: Вінницька 1-неиз; Долинське: Степова 1-10, 12-28; Хрестівка: Степова 1-31; Хрестівка: Гагаріна 1-Леніна; Хрестівка: Миру 1-8; Хрестівка: Пожарського 1-4; Хрестівка: Врожайна 2-71, неиз; Хрестівка: Першотравнева 1-27, 29-35/1, 37-69; Хрестівка: Островського 1-21, 23-25; Хрестівка: Шкільна 1-неиз; Хрестівка: Робоча 1-б/н; Хрестівка: Хлібодарівська 1-23; Хрестівка: Асканійська 1-19; Хрестівка: Садова 1-неиз; Хрестівка: Центральна (Леніна) 1-72; Хрестівка: Олімпійська 1-55; Хрестівка: Зелена 1-39, неизв; Чаплинка: Асканійська 16б; Надеждівка: невідома Неиз; Хрестівка: невідома неиз; Хрестівка: УКЗ 35 б/н; Надеждівка: УКЗ 29 км б/н; Долинське: Каховська/Вінницька/Степова/Тюменська/Кудрі 54 - 121
в т.ч. пром.: 387, 388, 421, 445, 500, 520, 553, 561, 609, 622, 678, 687, 711, 739, 758, 772, 773, 795, 797, 810, 821, 824, 832, 854, 858, 863, 870, 877, 920, 922, 933, 959, 974, 975, 976, 11115, 11116
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
49Гвардійської Херсонської дивізії 18, корп. 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2764
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-535 2Т Л-2 з 10:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Перекопська 157-157а, 159; Текстильників 2- 6;
В т.ч. особ. рахунки пром.: 494, 621, 1665, 3793, 4116, 4117, 4307, 4408, 4638, 5907, 6061, 6725
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-115 Л-5 з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Свободи (Леніна) 156
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20052
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-154 Ф-1301 з 07:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Виноградна (Чапаєва) 2, 4-20; КуликаІ 1-5, 7-15; Таврійська 1-22, 24, 26, 40; Фонтанна (Фрунзе) 2, 4-7, 11-22; Центральна 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436, 631
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-471 Л-2 з 09:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
40років Жовтня 122, 124а, 126-126а; Армії28 2а-2А, 4, 4а-4А, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 604, 621, 825, 2947, 2976, 3038, 3501, 4117, 5348, 5421, 5537, 5655, 6170,
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-266 1Т з 11:00 по 14:00
Херсонські МЕМ Херсон:
40років Жовтня 122, 124-124А, 126; Перекопська 171а, 173а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 453, 629, 3612, 3868, 3932, 6014, 6141
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-266 2Т з 11:00 по 14:00
Херсонські МЕМ Правдине:
. .-б/н; Висоцької 2-72, 74-84, 86-89, 91-.; Висоцької, Галинського .; Вишнева(Радянська) 0-2, 4-23, 25-128; Голинського 0-70, 73-94, 100-.; Зелений(Жовтневий) 7, 9-12; Новий 1-5; Радянська/Висоцької/Голинського Б/Н; Радянська/Молодіжний/Садова Б/Н; Садова 2-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5583, 20056, 20109, 20131, 20151, 20235, 20306, 20370, 20388, 20451, 20495, 20542, 20713, 20747, 21010,3
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 621 з 10:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Кізомис: Горького 1-29, 31-42, 44-66, 68-96А; Касперівська 36-98, 117-155, 156а-199, 201- 213, .; Набережна 42-63; Робоча 2-20А; .; Шевченка 73-115, 120-199, 206; Шкільна 1-6, 8-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 6324, 20038, 20056, 20219, 20224, 20491, 20495, 21010
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-113 Білозерка з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Мирне
Благодатна (Леніна) 1-56; Миру 1-8
в т.ч. пром.: 60, 704
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка:
Гагаріна 19; Східна 48; Шевченко 36-41, 43, 45-68
В т.ч. особ. рахунки пром.: 350
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-1 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка:
Східна 1-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 388
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-465 Л-3 з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне(Радгоспне):
61-й км. траса Каховка-Скадовск б/н; автодорога Херон-Сімферополь 68км б/н; автодорога Херсон-Сімферополь М24 1-68 км
Зелене:
за межами населенного пункту б/н; Краснознам. канал 61 км. б/н
Миколаївка:
захід села 2 км б/н; Квіткова 1; Миру (Жовтнева) 1-35; Молодіжна 2-56; Невідома НЕИЗВ; Степова 1-14; Чапаєва 1-б/н
Олександрівка(Птахівка):
1-й км. дороги с. Таврія б/н; за межами населенного пункту б/н; Молодіжна 1-б/н; Нова 1-53; провулок Самійлівський 1-2; Шкільний провулок 3; Радянська 1-40; Центральна (Кожущенка) 1-127; Червоноармійська 1-б/н; Ювілейна 1-36
Скадовськ:
66-й км. автомоб дороги М17 Херсон-Джанкой б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15, 23, 62, 63, 66, 115, 223, 298, 484, 662, 763, 779, 857, 1027, 1047, 1144, 1223, 1289, 1327, 1413, 1449
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1812 з 10:00 по 13:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 1, 7-7А, 9-9/1, 11, 13-15А, 17, 19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 909
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-57 Л-1 з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Комунарівка:
за межами населенного пункту б/н; Кобзаря (Радянська) 0-за буд. 17; Коротка 1-26; Молодіжна (Комунарів) 1-72
Лазурне:
Курортна 0
Олександрівка(Птахівка):
за межами населенного пункту б/н
Петропавлівка(Комсомольське):
Грушевська(Радянська) 1-52; за межами населеного пункту б/н; Комсомольська 0-63; Молодіжна 0-67; східна частина села б/н; східна частина села № 1 б/н; Таврійська 0-біля буд. 3; Хмельницкого Б 4-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 56, 63, 115, 657, 855, 857, 1027, 1261, 1286, 1429
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1814 з 14:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 1, 2-30, 31-32; Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 07:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка
Садова 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-187; Кузнечний 8; Кузнечна 2, 3А; Військовий 1-6
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка:
Степова 0, 17, 19-25, 27-64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1166, 6234
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Пам`ятне
Миру 1-39, 41-70; Вишнева 0-6, 8-13, 16-22, 24-57
в т.ч. пром.: 716
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
Соборна(Леніна) 62, 125; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45, 48; Сільська 1-20, 26-30; Кооперативна 1-11, 13-17, 18-50; Покровська(Фрунзе) 1-6, 8-33; Кооперативний 2
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
0 0, 1622; Вчителiв 1; Дніпровська 98; Дніпровська (Ленiна) 65, 67, 69, 75-212; Кооперативний 0-5; Молодіжна(Комсомольська) 0, 54-82, 83-193 а; Підстепна 0-18, 21-51; Приморська 34-76; Робоча 1-27
Нововоронцовка:
Дiмiтрова б/н; Степова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10010, 10019, 10021, 10022, 10041, 10045, 10053, 10090, 100117, 100125, 100181, 100230, 100236, 100243, 100259, 100268, 100292, 100332, 100338, 100371
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1622 з 08:00 по 17:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка
Миру 18; Степова б/н; Польова 1, 3а-Б/Н
в т.ч. пром.: 7576, 7655
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
0 0, 1622; Вчителiв 1; Дніпровська 98; Дніпровська (Ленiна) 65, 67, 69, 75-212; Кооперативний 0-5; Молодіжна(Комсомольська) 0, 54-82, 83-193 а; Підстепна 0-18, 21-51; Приморська 34-76; Робоча 1-27
Нововоронцовка:
Дiмiтрова б/н; Степова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10010, 10019, 10021, 10022, 10041, 10045, 10053, 10090, 100117, 100125, 100181, 100230, 100236, 100243, 100259, 100268, 100292, 100332, 100338, 100371
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1622 з 08:00 по 17:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка
Шевченка 35-46; Дніпровська(Будьоного) 1-15, 16-28, 29-30, 31-41, 43-67
в т.ч. пром.: 7291
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 13:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Софіївка, Леніна ( Мира ) 1-8, 11-25, 27-45, 47, 49-61, 63-64, 67-83, 87; Софіївка, Робітнича 1-5; Софіївка, Східна 1-6, 8-13, 15, 17, 19-22, 25-52, 54-61, 63, 66, 69-86; Софіївка, Молодіжна 1-6, 8-9, 11-13, 15-60, 64-74, 80, 92-б/н; Подове, Пугача 1; Софіївка, Лесі Українки 7; Софіївка, Мира 53-б/н
в т.ч. пром.: 1421, 1466, 1542, 1543, 1674, 1825, 1865, 1896, 1953, 1961, 1999
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 15:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе(Агаймани)
Степова(Будьоного) Н; ХмельницькогоБ(Фрунзе) 1а-4Н, 5Д-20Н, 21Н-24Н, 25Н-31Н, 33Н-36Н, 37Д-47, 52Н-56Н; Зелена(Калініна) 2Н-19Н, 21Н-22Д, 24Н-Н; УкраїнкиЛ(Тельмана) 2, 5Н-14Н, 17Н-18Н, 20Н-24Н, 28Н, 35Н-38, 39Н-43Н; Молодіжна(23липня) 1а
в т.ч. пром.: 628, 724
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовийБерислав:
біля ТП-59 6а; Дніпровського 31, 36-40, 47-63; Набережна 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32-59, 61-66, 68, 70, 72А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-509 Л-2 Берислав з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе(Агаймани)
Зелена(Калініна) 2Н-19Н, 21Н-22Д, 24Н-Н; УкраїнкиЛ(Тельмана) 2, 5Н-14Н, 17Н-18Н, 20Н-24Н, 28Н, 35Н-38, 39Н-43Н; Молодіжна(23липня) 1а
в т.ч. пром.: 724
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовийБерислав:
Дачі б/н; Дніпровського 46; Набережна 1-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Невідома 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7442, 7460
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-357 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка
Куйбишева 26, 32-33, 34, 35-37, 39, 40, 42, 44-48, 50-58, 60-69, 79, 82-83, 85-86, 88-92, 94-98, 100-110
в т.ч. пром.: 581
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха:
Гагаріна 1; Комунарів 1-10, 12-16, 19-32, 36-60; Набережна 0-21, 24-32, 39-44, 47-53, 56-58; Пушкіна 1-3, 4Б-7, 9-25, 31-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1272
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-344 від Р-56 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Василя Стуса (Енгельса ) 89А, 93, 95-95/2, 97, 98/100-99, 103, 105, 107, 109, 111-111А, 113, 115, 117, 119-121, 122/34-170; Василя Стуса (Енгельса)/Полтавська 124/37; Капітана Ванденка(ЛюксембургР ) 3-23, 24-25, 28-46; Комунальна 11, 13, 15, 30, 34-36/75, 40-42, 44А-82; Комунальний 9; Олешківська січ(Цюрупинська) 96-.; Полтавська 16-23Б, 29, 31, 33-36, 39-39А, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/101, 61, 63/1-63/2, 65-65В; Пролетарська(Весела) 95, 111, 116-147; Студентський 1-22; Сумська 11, 15, 28-28А, 30, 49-49А, 51, 53, 55, 57-66; Стрітенська(ЛюксембургР) 36, 111-111/25, 113, 115, 117, 119, 122-160; Сухарна 116-116Б, 122-126; ЦюрупиОД(Білозерська) .; Чайковського 164, 166, 236-236А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 376, 449, 522, 708, 1344, 2100, 3352, 3848, 3996, 4179, 4224
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-259 з 09:00 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Березня8 4; Берислав, Центральна(Леніна) 0; Бургунка, Травня1 2-15, 18; Бургунка, Гагаріна 1-2, 4-50, 51-60, 62-77; Бургунка, Садова 1-6, 8-58; Бургунка, Виноградний 1-8; Бургунка, Молодіжна(Жовтнева) 1, 1 Б-3, 5-21, 25-31, возле ТП-59; Бургунка, Комарова 0-35, 36 А-56; Бургунка, Кулика 0-31; Бургунка, Набережна 0-39; Бургунка, Центральна(Леніна) 1-26, 30-44, 48-б/н; Бургунка, Нова 1-2, 4-24, 26-42; Бургунка, Терешкової 1, 3-13; Бургунка, Шкільний 1-19; Бургунка, ШевченкаТ(Щорса) 1-18, 20-29; Бургунка, Рідненька(Фрунзе) 1-18; Бургунка, Чапаєва(Чапаєва) 1-2А, 4-10; Бургунка, Невідома 0; Раківка, Невідома 0; ШевченкоТ, Невідома 0; Таврійськ, Вокзальна 82; Бургунка, Берегова зона біля ТП-271А 2; Бургунка, Зарічна(Енгельса) 11
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7125, 7130, 7242, 7293, 7308, 7423, 7448, 7549, 7675
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Вільне, 40роківПеремоги 1-16, 18, 20, 22, 26, 30, 35, 101; Вільне, Суворова 1-12, 14-25; Вільне, БратівЯрмаш 0-17, 19-36; Вільне, Миру 1-18, 20, 22-24, 72-73, 76, 80-81, 99-103; Вільне, Східна 0-15, 24-48; Вільне, Комсомольська 1-16, 18, 111; Вільне, Братів Вінниченко 1-2, 4-16, 18-19, 21-26; Вільне, Свердлова 1-8, 10-18, 31, 90-92, 95-104; Вільне, Некрасова 0-5; Змагання, Інтернаціональна 0-5, 14-16, 18-21, 23-51; Змагання, Пархоменка 0-38; Верби, Паркова 1, 1А-10; Комсомольське, Терешкової 0-3, 4-7, 8-17, 18-26, 28-30, 31/2-34, 38, 42, 44, 46-47, 47А-49; Комсомольське, Тітова 1, 2-13, 15-29, 31-32, 34-35, 36В, 38, 42, 44-46, 48, 50, 56; Комсомольське, Степова 1, 1А-12, 14-25, 27, 29; Вільне, Центральна 1-3, 7; Змагання, Степова 1-9; Вільне, Миру/Некрасова 0; Вільне, Братів Вініченко/Горіхова (Свердлова) 0; Вільне, Суворова/40 років Перемоги 1; Вільне, Молодіжна 0
в т.ч. пром.: 551, 553, 555, 581, 679, 853, 898, 933, 951, 969, 18615, 18621, 18631, 18641, 18696, 18708
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна б/н; Московська 36, 38, 40, 42, 44-61, 63, 65-80, 82-90, 92, 94-95, 97-98, 100, 102, 105-б/н
в т.ч. пром.: 1611, 1955
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське:
1 Травня 3-42; Дружби(МарксаК) 1-15, 18-24, 26-34, 36-48, 51, 59-84, 85, 89-94, 96-101; Новомосковська 1-15, 17-35, 37-51, 53-67; Торгова 2 2-4, 6-13, 17, 21-26, 29-64 а, 72, 79б; Шевченка 1-19, 22-44, 46-53, 55-58, 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10047, 100122, 100176, 100265, 100373
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1661 з 08:00 по 17:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна 42, 50, 50Є-52, 54, 56, 58, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-109а, 111-б/н
в т.ч. пром.: 1452, 1712, 1776, 1953, 2016
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське:
Торгова 72, 79б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10047, 100122
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-218 Воронцовка з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Орлове:
Дніпровська .
Понятівка:
Гагаріна б/н; Кооперативна 0-38; Набережна 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20112
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-447 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
40років Жовтня 11а, 15; Московська 50; Небесної сотні 13; Небесної Сотні (40 років Жовтня)/С.Разіна б/н; РазінаСтепана 1а; Тираспольська 2а, 2б-2Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 125, 591, 895, 1200, 5777, 6150, 6286
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-160 1Т з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
40років Жовтня 11, 13, Степана Разіна; 40років Жовтня (Інженера Корсакова) 25А-29А, 33-39; Московська 35-39, 49, 51, 56, 58, 62; Небесної сотні 13; Небесної сотні(40р.Жовтня) 11; РазінаСтепана 9; Тираспольська 2а-2А, 5а-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 307, 1129, 2941, 3493, 3581, 3614, 4170, 4617, 5244, 6150, 6187
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-160 2Т з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Музиківка:
Степова .; Теплична .
Сонячне:
Дзержинського 1-16; Івасюка Володимира (Піонерська) 1-16, 18-23, 25-33, 36-57; Молодіжна 39А; Робоча 1-11, 15, 19, .; Садова 1-7, 11А-35А, 39-.; Стадіонна 21; Центральна 1-18; Шкільна 15, 33, 37, 41; Юності 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-1 з 09:00 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Зелена 1-КТП-13; Колгоспна 1, 2-10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 6313
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-13 Л-3 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Антонівка:

Квіткова 27а; ,

Херсон:

В'ячеслава Чорновола 26-32. 30б, ; Кіндійська 85; вул. Східна13 3; Східна14 2-46; Східна15 3-40А; Східна16 3-44;; Східна17 3-40; Східна18 3-43, ; Східна19 3-32; Східна20 3-.; Східна21 3-29; Східна22 2-29, 32; Східна23 3А; Східна27 14а

В т.ч. особ. рахунки пром.: 335, 449, 592, 629, 875, 961, 1350, 2502, 2524, 2719, 2990, 3501, 3965, 4031, 4065, 4532, 4712, 4789, 5063, 5067, 5138, 5374, 5738, 5952, 6331, 6386, 6750
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-182 з 09:00 по 11:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка, Таврійська 2, 16, 19, 21-25; Балтазарівка, Кудрі 0-46; Балтазарівка, Нова 1-12; Балтазарівка, Торгова (Леніна) 16, неиз; Балтазарівка, Вишневий провулок 1, 3-7; Балтазарівка, Садова 1-168; Балтазарівка, Франка І 0-37; Балтазарівка, Шевченко 0--; Балтазарівка, Шкільна 2-; Балтазарівка, Каштанова (МарксаК) 0-неиз; Балтазарівка, Космонавтів 1-17; Балтазарівка, Черноморська 1-19; Балтазарівка, Північна (Комсомольська) 0-7; Балтазарівка, Гагаріна 1, 3, 5, 7, 9, 17, 26-34; Балтазарівка, Степова 9-15; Балтазарівка, Пушкіна 1-10; Балтазарівка, Кулика 4-14; Морозівка, Шкільна 1-49; Морозівка, Мира 2-103; Морозівка, Сонячна 1-107; Морозівка, В"їздна 2-35; Морозівка, Українська 59-108; Морозівка, Сімейна 61-78; Морозівка, Північна 99-104; Першокостянтинівка, Миру неиз; Морозівка, Невідома неиз
в т.ч. пром.: 407, 421, 443, 500, 559, 624, 717, 818, 880, 943
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Європейська(Ворошилова) 6, 10; Меліораторів 1, 2, 4; Панкеєвська(ЛібкнехтаК) 108, район б/п "Росінка"
Чорнянка:
Петра Калнишевського (Цюрупи) 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1, 257, 276, 3478, 3503, 3803, 4122, 4302, 4434, 4454
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-390 1Т з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Слободка 1-5
ГенічеськаГірка:
Набережна 0-22, 35, 48-50А, 51-58д, 62-63
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1201, 1210, 1228, 1261, 1307, 1356, 1363, 1723, 1742, 1765, 4072, 4216, 4246, 4280, 4346, 4494, 4638, 4695, 4744, 4759, 4811, 4821, 4858, 4928, 5050, 5065, 5082, 037313, 037851, 037852, 037853
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 683 з 10:00 по 14:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Білозерський 3-38; КуликаІ 62, 64, 66-76; Пугачова 87-92, 94-98; СуботиМ 85-117
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-64 Л-5 з 12:00 по 17:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Європейська(Ворошилова) 6; Панкеєвська(ЛібкнехтаК) 112
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4302, 4434
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-390 2Т з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
КІРОВСКИЙ БУГОР 1-2
Знам’янка:
не визначено 0-2, 8-29; Незалежна 59; Незалежності 2-55; Східна 0-33
Зорівка:
. .; Комунарів 0-б/н; Новоселів 1-16; Пролетарська 0-15; Східна 0-19; Українська 27; Українська(Радянська) 0-35
Надеждівка:
. .; Вишнева 1-57; Вінницька 1-81, 83-109; Миру 2-38; Молодіжна 1-25; Новоселів 1-8; Набережна 1-72; Нова 1-33; Степова 1-14; Центральна 2-.
Черешеньки:
. .; Вінницький 1-21; Польова 1-14; Садова 0-.; Центральна 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5175, 5179, 5281, 6558, 20035, 20056, 20065, 20109, 20126, 20154, 20369, 20414, 20440, 20705, 20839, 20911, 21006, 21010
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 504 з 10:00 по 15:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Водяна 1, 2-8, 10-22, 27; Городок 0, 2-30, 107; Степна 1-2а, 5-17, 18-33, 36-41, 43-49, 52-55, 57-66
в т.ч. пром.: 4330
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Космічна 2А-3, 9, 13, 15, 17; Лісова 15-15А, 23, 25, 27-27А, 39, 43-43Б; Огарьова 42-62; Польова7 1-23; Польова8 3-9, 11-15, 21, 25А-35; Ракетна 1Б-2Б, 4, 10, 12, 21; Фонвізіна 51-61, 63-67, 69-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1950, 4253,
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-405 Л-4 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Енергетиків 0-5; Широка 1
Зелений Під:
Молодіжна 78-83; Сонячна 1-66, 68-77; Степова 1-81
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1072, 1120, 1126, 4036, 6326, 6337
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 275 з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Широка 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-64 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Комишани:
Жовтнева 1-13, 15, 17, 19-19А, 21, 23-29В; Кооперативна 13, 17, 19, 21-21А, 24-24А, 26В, 31; Крилова 1-1Б, 2А-2Б, 3-3А, 4, 18Б, 22-22А, 26-26А, 28; Поштова 1-9Б, 10-15, 17, 41; Поштовий 7А-7В; Стадіонний 3; Степовий 1, 1Б-10А, 11А; Центральна(Радянська) 65, 75-75А, 81а, 90-90А; Широка(Червоноармійська) 9б, 15б, /Советская; Шкільна 5, 10А, 12А; Шкільний 10Б
Херсон:
Української Армії(Червоноармійська) 5б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 301, 884, 1155, 1344, 2321, 2503, 2593, 5972
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-721 Л-1 з 09:30 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Широка 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-64 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Бахути 1-11; Соснова 3, 5, 7, 9, 11, 13-80; Фалдзинського 2-13
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-26 Л-4 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Станіслав:
. .-б/н; 200років Станіславу 1-43, 45, 47, 51, 53; Аптечний 1-26; Базарна 1-.; Балкова 2; Білозерське 13, 15, 17; Вишнева 2-21; Вишневий 2; Голобородька 0-2, 4-б/н; Григор’єва 1-28; Карпоухова 1-4, 6-10; Комунальна 1-17; Лікарняний 1-6; Пляжна 2-14, 16-18; Культурна 1-38, 40-43; Лиманська 0-51; Пушкіна 1-,; Рибальчий 1-13; Свободи, 200 років Станіславу, Культурна, Собо .; Свободи, Культурна, Голобородька та Карпоухова .; Свободи(Леніна) 1-15, 17-32а, 34-70, 77, 79, 82-83, б/н; Сітова 1-17; Соборна(Жовтневої революції) 77А, 79-110, 112-114; Спортивна 2-6, 8-66; Стадіонна 1а-8, 10-20, 25-33; Таврійська(Піонерська) 1-37; Театральна 1-20; Торговий 1-18; Шкільний 1-6; Ювілейна 1-38; Яружна 3-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3996, 5281, 5546, 5680, 5689, 6251, 6599, 20056, 20063, 20084, 20091, 20095, 20126, 20315, 20388, 20482, 20495, 20533, 20704, 20739, 20761, 20767, 20771, 20792, 20796, 20853, 20860, 20861, 20890, 20944, 20952, 21010
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 561 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Станіслав:
. .-б/н; Комунальна 1-17; Лікарняний 1-6; Пушкіна 20-22, 28-,; Свободи(Леніна) 35, 37; Шкільний 1-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095, 20126, 20944, 21010
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-667 Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Антипенка 155-155А, 157, 159, 161-162, 164-167, 169-192; Вишнева 58, 60, 133-201, Космічна; Миколи Гринька 72;
В т.ч. особ. рахунки пром.: 385, 2222, 3098, 5052, 5558,
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-411 2Т Л-14 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка
Шевченко 1, 2-35
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке:
Миру 1, 4, 41-56, 59-73; Свободи(Леніна) 4-34, 36-46; Українська(Кірова) 105-109, 111А-151; Чкалова р-н школы
В т.ч. особ. рахунки пром.: 729
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-442 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке:
Вишнева(Ворошилова) 104-148, 150-151; Свободи(Леніна) 0, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 729
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-442 Л-2 Берислав з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське:
Базарний 1-6а; Гайдара 1-31; Гвардійська 0-46, 51-63; Жовтнева 0-47; Калініна 1-24; Кірова 0-83а; Набережний 2; Котовського 1-48; Кутузова 0-54; Леніна 2-56, 58-90; Лісова 0-17; Ломоносова 1-11; Мельнична 0-83; Набережна 3-23; Нова 1-50, 54-58; Підгорний 1-7; Піонерський 1-8, 10-17, 30-36; Пушкіна 1-37; Радянська 2-51; Ринкова Площа 1; Садова 1-58; Суворова 0-34, 36, 37 а-40, 41а, 45-48; Українська 0-62; Чапаєва 0-70; Червоноармійська 1-9; Чкалова 0-29
Зарічне:
Леніна 41, 44 А, 47, 48-50, 57, 59-66, 69, 74, 76-79, 81, 84-90, 96-101, 105, 108-109, 111-115, 119-121; Садова 0-58
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 18, 28, 42, 48, 65, 71, 75, 81, 84, 93, 94, 113, 120, 133, 136, 141, 146, 153, 154, 171, 182, 206, 214, 218, 278, 350, 1028, 1353, 1567
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1513 з 08:00 по 17:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Андріївська(Калініна) 123-130; Виноградний 01а-19; в районі вул.Букіна,72 і вул.Дзержинськго,51 б/н; Гагаріна 2-в районі буд.7; Гідробудівників 118-122, 124, 126, 128, 130-161; Дружби 11-15, 45-49А; Некрасова 2б; Героїв України(МарксаК) 33, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128-128А, 130, 132, 134-193; Горького 14, 16а-18А; Дніпровський 48, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165; Дружби(Дзержинського) 3, 5, 7, 9, 11-11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 45, 47-47А, 49-49Б, 51, 53, 65, 116-в районі буд.№19, в районі буд.№5, р/н КНС-2, ройон буд.3 та5; Затишна(Піонерська) 13-14, 15-20, 22, 24, 26-26Л, 28-28а, 30, 32Ж, б/н гараж, в районі буд.№20; Історична(Леніна ) 58, 65, 67, 89, 91, 93, 95, 97-99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123-162; К.Маркса- вул. Шевченка невизначено; Кобзаря(Радянська) 19-19а, 21-22, 23-25; Куйбишева 42; Матросова 1-25а; Маяковського 15; Миколи Букіна 66-134; Мічуріна 1-24; Некрасова 01а-18; Нова 1-16; Новоселівська(Жовтнева) 12а, 13-15; перехрестя Гагаріна/Затишна(Піонерська) на розі вулиць; перехрестя Гагаріна/Першотравнева б/н; Першотравнева 3, 10, 12, 12А-12Д, 14, 25к, в районі буд.№10; Плеханова 1-24; Прибережний 1-21а; Садовий 1-14; Соборна(Щорса) 16, 18, 20; Тихий 1-28а; Толбухина 31-34, 36-42; Шевченка 1-23; Шкільний 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 133, 135, 143, 150, 156, 177, 182, 218, 241, 280, 282, 296, 327, 356, 361, 362, 372, 381, 384, 392, 395, 406, 411, 415, 436, 439, 440, 446, 452, 479, 510, 523, 526, 570, 579, 584, 592, 624, 665, 681, 689, 698, 823, 827, 832, 845, 847, 873, 875, 876, 894, 915, 935, 941, 958, 967, 973, 988, 1803, 1826, 1831, 1844, 1845, 1863, 1940, 2017, 2032, 2063, 2092, 2106, 2116, 2143, 2162, 2219, 2221, 2231, 2248, 2253, 2258, 2261, 2263, 2268, 2270, 2275, 2292, 2383, 2402, 2405, 2422, 2424, 2437, 2452, 2472, 2529, 2590, 2595, 2606, 3000, 3001, 3008, 3012, 3013, 3030, 3039, 3045, 3061, 3068, 3082, 3084, 3114, 3130, 3137, 3144, 3149, 3159, 3162, 3188, 3189, 3194
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 601 з 01:00 по 02:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
Лінійна 49, 51-55, 57-65, 67-69, 71-81, 83-136, 140-154; Пролетарська 65, 132-134; 50 років Перемоги 1-2, 4-5, 7, 12, 50, 105-117
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
50 років Перемоги 3, 24, 26, 28
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
50 років Перемоги 9, 13-20, 39, 88-99
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни
Подвойської 25-65; Наддніпрянська 75-75б, 77, 79-79а, 81, 83-83а, 85, 87, 89-89а, 91, 93, 95, 97, 99, 112, 114
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ - Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Антонівка:
Миколаєва 2Б; Мирна 43
Херсон:
Автомобілістів 9; Вишневий(сел.Янтарний) 13; Енергетиків 30/35; Затишний 22; Затишний(сел.Янтарний) 1, 6; Згоди 3, 5, 8-25/5, 44; Кришталевий 38-40; Миколаїва 1-10Б; Олешківська 1-18, 25-29
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-416 Л-6 з 09:30 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни:
Наддніпрянська 116, 118, 120-120а, 124, 126, 128, 130, 134, 138, 140, 142-148, 150, 152, 154, 156, 158, 160-160а, 162-164, 166, 168, 170-172
В т.ч. особ. рахунки пром.: 126, 2222
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Белінського 1, 3-28; Блюхера 2-10; Військова 2-2а, неиз; Гагаріна 1-25, 26-неиз; Гвардійська 1-3 В, 3Г-б/н; Грушевського(Леніна) 6А, 9А, 50, 52, 70, 72, 74, 76, 78-78А, 80-80 Б, 82-82 А, 84, 86, 88; Довженка(Червоноармійська) 1-45, 47; Каланчацька(60років Жовтня) 21, 23, 25-27, 29, 31-35, 37, 49, 50А-51, 53, 55-110, б/н; Кримська 88/2, 97; Меліораторів(Жовтнева) 6, 14А, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 47, 48 А-53, 55, 57, 59, 61-неиз; Оборонна 2-24; Островського 1-52, 53А-57; Перекопська 1-43; Храмова(Червонофлотська) 1-49; Чехова провулок 1-8; Чкалова 2-8
В т.ч. особ. рахунки пром.: 387, 388, 443, 463, 563, 688, 709, 751, 795, 807, 825, 861, 939, 944
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ ВЛ-10кВ Л-743 откл. Р-48 и вкл.РЗТП-27"К". з 08:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Весняна(Комсомольська) 77а-77А, 79 А, 98; Жовтнева 97, 107, 132; Жовтнева/Набережна б/н; КТП-192 Ф1747 б/н; Курортна 0, 4-10; Миру 91, 93, 95, 97, 99-132; між вул.Весняна(Комсомольська)/вул.Садова б/н; Набережна/Жовтнева б/н; Набережна/Центральна(Леніна) б/н; Набережная 6, б/н; Пляжна б/н; Прибрежна 3-8; Причальна 2-5; Східна 1; Центральна(Леніна) 92-132, біля ж/б 122; Чорноморська 0, б/н
Скадовськ:
Балтазарівська(Куйбишева) 90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 47, 94, 99, 102, 105, 129.1, 159, 161, 295, 324, 676, 742, 746, 914, 1068, 1132, 1149, 1215, 1241, 1275, 1282, 1316, 1390, 1415
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1747 з 13:00 по 15:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Нєкрасова 1-9; Садова 1-21, 22-24, 26-34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62/64, 66, 68, 70; Свободи (Леніна) 124А-124Б, 126-127, 136, 138, 140, 142, 146, 148А-150, б/н; Суворова 1-10; Таврійська(Пролетарська) 1-3, 5, 8, 10, 12, 14; Тичини 10; Шевченка 1-7, 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20014, 20054, 20060, 20073, 20078, 20097, 200196, 200313, 200360, 2001085
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-61 Л-2 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Олександрівка(Птахівка):
за межами населенного пункту б/н; на північний схід від села, 4 км б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15
Технічне обслуговування ПС 35 кВ НС №16 "Восход" з 10:00 по 13:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Набережна 0; Свободи (Леніна) 90-90-а, 104; смт В.Олександрівка 0.1 км до смт Б.Криниця б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20097, 200149, 200332, 200377
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-61 Л-4 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне(Радгоспне):
61-й км. траса Каховка-Скадовск б/н; автодорога Херон-Сімферополь 68км б/н; автодорога Херсон-Сімферополь М24 1-68 км
Зелене:
Гагаріна 0-перед буд. 2/1; за межами населенного пункту б/н; за межами населеного пункту б/н-тп-403; Квіткова(Пролетарська) 0-48; Краснознам. канал 61 км. б/н; Молодіжна 0-б/н; на північ від села 1 км б/н
Комунарівка:
за межами населенного пункту б/н; Кобзаря (Радянська) 0-за буд. 17; Коротка 1-26; Молодіжна (Комунарів) 1-72
Лазурне:
Курортна 0
Миколаївка:
Квіткова 1; захід села 2 км б/н; Миру (Жовтнева) 1-35; Молодіжна 2-56; Невідома НЕИЗВ; Степова 1-14; Чапаєва 1-б/н
Олександрівка(Птахівка):
1-й км. дороги с. Таврія б/н; за межами населенного пункту б/н; Молодіжна 1-б/н; Нова 1-53; провулок Самійлівський 1-2; Радянська 1-40; Центральна (Кожущенка) 1-127; Червоноармійська 1-б/н; Шкільний провулок 3; Ювілейна 1-36
Петропавлівка(Комсомольське):
Грушевська(Радянська) 1-52; за межами населеного пункту б/н; Комсомольська 0-63; Молодіжна 0-67; східна частина села б/н; східна частина села № 1 б/н; Таврійська 0-біля буд. 3; Хмельницкого Б 4-76
Скадовськ:
66-й км. автомоб дороги М17 Херсон-Джанкой б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15, 23, 56, 62, 63, 66, 115, 223, 298, 484, 657, 662, 763, 779, 855, 857, 1027, 1047, 1144, 1223, 1261, 1286, 1289, 1327, 1413, 1429, 1449
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Птаховка" з 10:00 по 13:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
БолгаринаІ(Калініна) 0-17, 18-42А, 44; Свердлова 3А, 43А, 45-53, 55
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне:
Елеваторна 27; Жовтнева 2; Зелена 2; Леніна 1а-5, 7; Мочаліна 48-51, 53, 63; Радянська 0, 25, 27, 35, 39; Українська 27; Шевченко 32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 922, 5052, 5063, 5134, 5179, 5261, 5344, 15811, 15812
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-251 Л-2 Каланчак з 09:30 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка:
МарксаК 1-14, 21-22, 24, 26-28, 31-53, 55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11957
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-216 Л-1 Рогачик з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка
Дружби(Дзержинського) 49, 49Б, 51; Миколи Букіна 70, 70б, 70Б-74; Маяковського 15; в районі вул.Букіна,72 і вул.Дзержинськго,51 б/н
в т.ч. пром.: 362, 523, 570, 2422, 3012, 3068
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
28.8.2018
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка:
МарксаК 1-14, 21-22, 24, 26-28, 31-53, 55
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11957
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-216 Л-1 Рогачик з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ - Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ
Каховська 22-35, 37-47, 49, 51; Вокзальна 3a, 5, 36, 38-52, 54-62; Березня8 1-4; Богдана Ступки(9 Січня) 2-4; Північна 53, 55, 57, 59; Українська 13-23; Перекопська 38-49
в т.ч. пром.: 343, 920, 2358, 2447, 2481
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка
КуликаІ 19, 21-23, 25-26, 32; Таврійська 23, 25, 85-87; Шкільна 1-7, 10-30; Фонтанна (Фрунзе) 3, 23; Українська (Фурманова) 1, 3, 5-7, 9-15, 17-28
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
Кузнєцова 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47-51, 53, 55, 57-58, 62-63, 65, 67, 69, 71-74, 76-79, 83-85; Петровського 16, 47; Фрунзе 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4404
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-216 Л-2 з 11:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове(Партизани):
Кузнєцова 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47-51, 53, 55, 57-58, 62-63, 65, 67, 69, 71-74, 76-79, 83-87; Миру 68-68а, 72; Петровського 16, 47; Фрунзе 9 а-15; Чапаєва 0-22, 24-46, 48-50, 52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4404
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-216 з 09:00 по 12:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ, Таврійська(Комсомольська) 65, 67-78, 80, 82, 84-85; Раденськ, Крилова 1-14; Раденськ, Ювілейна 0-19, 49, 51, 53, 55, 57-67; Раденськ, Раденська(Радянська) 29-30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-46, 48-69, 71, 73, 75, 77, 83; Раденськ, Миру 0-27, 29-31, 33-35, 52, біля ринку, б/н, на ринке; Раденськ, Островського 0-26; Раденськ, Маяковського 1-10/2; Раденськ, Північна(Червонофлотська) 0-НЕТ; Раденськ, Залізнична 3-27а/1; Раденськ, Інтернаціональна 0-35; Раденськ, Соборна(60р.Жовтня) 1-26; Раденськ, Праці пров 1-8; Раденськ, Добровольців 8-15, 17; Раденськ, Спортивний 1-10; Раденськ, БугаєнкоО 0-34; Раденськ, Пролетарська 1-41, 43, 45, 47, 49, 51; Раденськ, 40рПеремоги 1-14; Раденськ, Шкільна 1-18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36-37, 39-45, 56А-70; Раденськ, Горького 1-105; Раденськ, Шевченка 1-81; Раденськ, Березня8 0-8; Раденськ, Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13; Раденськ, Космонавтів 4, 6-8, 10-21; Раденськ, Декабристів 1-29, 30-32, 36-44, 48 А; Раденськ, Технічний 1-13; Раденськ, Здоров’я СТ 0; Раденськ, Заводська 1-3, 6-10, 11-13; Челбурда(Пролетарка), Молодіжна (Радянська) 0-участок; Челбурда(Пролетарка), Жовтнева 1-43; Челбурда(Пролетарка), Центральна (Леніна) 1-124; Челбурда(Пролетарка), Шкільна 1-8; Челбурда(Пролетарка), Підлісна 0-25; Челбурда(Пролетарка), Виноградна 1-4; Челбурда(Пролетарка), Новожовтнева 1-6; Раденськ, Землі Раденської сільської ради 0-ТОВАРИСТВО З ОБМЕ0; Челбурда(Пролетарка), Землі Раденської с/ради б/н; Трасса на Н.Каховку, Траса на Н. Каховку б/н; с/рада Раденська, кадастровий номер 6525083500:03:001:0086 0
в т.ч. пром.: 13, 16, 18, 29, 97, 98, 106, 115, 130, 139, 295, 300, 336, 340, 359, 401, 450, 459, 464, 465, 486, 490, 520, 564, 587, 590, 593, 640, 662, 683, 783, 825, 839, 844, 872, 874, 898, 903, 909, 951, 952, 969, 1029
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:20 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка:
Леніна/Октябрська/Комсомольська/Степова б/н; Спортивна 1-21, 42, б/н; Спортивна/Урожайна/Шульги/Центральна б/н; Степова 50, 52, 54, 56, 57/2-101, 103; Таврійська (Комсомольська) 66, 68, 70, 72, 74, 76-119; територія зернотоку б/н; Урожайна 1-48, 48 А-53, 55, 57, 77-111; Центральна 1, б/н; Шкільна (Леніна) 63, 77, 79-119, б/н; Шульги 1-2, 3-45, 48-63, 73, 77, 79, 81, 83-85, 87, 89-118
В т.ч. особ. рахунки пром.: 59, 175, 461, 763, 1117, 1200, 1286, 1352
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1772 з 09:30 по 15:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка, Зоряний(МарксаК) 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150-151, 153-155, 157-163, 166-177, 179-189, 191-195, 201-211; НоваЗбур’ївка, Вишнева(МорозоваП) 1; Новософіївка, Тельмана 2-10, 12-б/н; Новософіївка, Лермонтова 01-18-б, 19-б/н; Новософіївка, Ворошилова 1-38; Новософіївка, Суворова 1-3, 5-б/н; Новософіївка, Фрунзе 1, 22А-46; Новософіївка, Леніна 01-1, 1А-28, 57-б/н; Новософіївка, Прикордонна 2-36; Новософіївка, Калініна 0, 1-20, 23-45; Новософіївка, Молодіжна 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23-91; Новософіївка, Прикордонний 1-б/н; Новософіївка, Паркова 36-40
в т.ч. пром.: 58, 177, 421, 485, 511, 600, 701, 723, 748, 1017, 1085, 1257
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Зеленівка:
Дружби 2-6; Молодіжна 48; Надії 2-6; Нижня1 6, 25, 30; Нижня2 11, 23, 25, 31, 33, 37; Олімпійська 1А-4, 6-30; Першотравнева 1; Радгоспна 14-17; Радгоспний 1, 2А-4, 6-25; Сонячна 10, 20; Спортивний 2-4; Степова 1-1А, 22-28, 30-51, 53-63; Українки Лесі 1, 2, 3А-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 3848, 4333
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-788 Л-3 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Комунарське, Комунарська 0; Колективiсть, Колективість 0-15, 17, 27; Сергіївка, Пушкіна 0, 9; Рiвне, Колгоспна 0-11, 29-31, 33а-36, 38; Рiвне, Кривоноса 0-1, 2А-11а, 95-невідомо; Рiвне, Центральна (Леніна) 2, 2Б, 4-6, 8, 10-11, 13-29, 31Б-34, 36-41, 43-52, 54-58, 60-62, 64-84, 88-90, 95; Рiвне, Молодіжна 1-37, 38-41, 42, 43-46а, 47-51, 51А-93, 93А-105, 106а-126; Рiвне, Мукерії 0-2, 2А-21, 23-невідомо; Рiвне, Робоча 0-12; Рiвне, Степова 0, 2, 8, 10-23; Рiвне, Таврійська 0-5, 7-9, 11-15, 17-33, 34-41; Рiвне, Шевченко 1-39, 50, 51, 53-58, 60-61, 63-86, 88, 90-114; Гайове, гай 0, 5, 22; Рiвне, Шрома 1-13, 15-19, 22-27, 30, 33-35; Новоолексіївка, ЛесіУкраїнки(30рЖовтня) 1, 3; Сергіївка, Колгоспна 1-8, 11-47; Рiвне, Гагаріна 2; Рiвне, Центральна 32
в т.ч. пром.: 1254, 1258, 1292, 1718, 4097, 4148, 4248, 4250, 4251, 4252, 4319, 4501, 4518, 4521, 4732, 4746, 4823, 4843, 4848, 4893
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка:
Дружби 0-29; Комсомольська 1-2, 7-54; Миру 1-20; Молодіжна 3-24; Ударна 1-20, 22-33
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 412 з 10:00 по 14:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Миколаївка:
Квіткова 1; Миру (Жовтнева) 1-35; Молодіжна 2-56; Степова 1-14; Чапаєва 25-б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 62, 63, 223
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-769 з 09:30 по 12:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка:
Виноградна 1-51; Чорноморська (Будьонного) 25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-438 Л-5 з 09:30 по 12:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка:
Чорноморська 4-26; Чорноморська (Будьонного) 1-23, 28
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-438 Л-4 з 13:00 по 14:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка (Червоний Чабан), Чайковського (Латишських Стрильців) 1-10, 12-33, 36, 41, 48, 50, 79; Преображенка (Червоний Чабан), Зелена 1-18; Преображенка (Червоний Чабан), Леніна 8, 33, 35-41; Мирне, Шевченко .
в т.ч. пром.: 5051
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка:
Чорноморська 31-А-51; Чорноморська (Будьонного) 27, 30-49; Шкільний провулок 3, 6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 61
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-438 Л-3 з 14:30 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне(Радгоспне):
Свято-Миколаївська 45; Таврійський провулок (Комсомольський провулок) 0-7; Терешкової В 23-46; Українська (Радянська) 1-15, 23-47, 61
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1399
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-176 Л-1 з 10:00 по 15:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне:
Дружби(Радянська) 11 б, 97 А, 99, 101, 103, 105, 107, 109-111, 113, 115, 117-123
В т.ч. особ. рахунки пром.: 357
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-267 Л-1 з 09:30 по 14:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка, Південна 1-16; Стара Маячка, Олешківська(Цюрупи) 1-33; Стара Маячка, Соборна(Ленінградська) 0-57; Стара Маячка, Зелена 1-43; Стара Маячка, Центральна(Леніна) 0-61; Стара Маячка, Польовий 1-13А; Стара Маячка, Поштова 0-12; Стара Маячка, Гвардійська 1-16; Стара Маячка, Степова(Радянська) 0; Стара Маячка, Степова 1-22; Стара Маячка, Східна 0-28; Стара Маячка, Сонячна(Пролетарська) 1 А-58; Ювілейне, Гагаріна 1-98; Ювілейне, Молодіжна 1-18; Ювілейне, Літвінова 1-37; Ювілейне, Дружби народів 0-*; Ювілейне, Андрєєва 1-30; Ювілейне, Шевченка 1-19; Ювілейне, Робоча 1-16; Ювілейне, Миру(Леніна) 1-78; Ювілейне, Горького 1-43; Ювілейне, Черняховського 0--; Ювілейне, Соборна(ЛюксембургР) 1--; Ювілейне, Таврійська(Пролетарська) 0-б/н; Ювілейне, Вишнева(Жовтнева) 1-39; Ювілейне, Командокова 1-30А; Ювілейне, Степова 1-24; Дружне, Миру(Радянська) 1-66/1; Дружне, Молодіжна 1-39; Ювілейне, ЛюксембургР 16/11; Ювілейне, Землі Ювілейненської с-р б/н; Стара Маячка, Землі Подо-Калинівської с-ради б/н; Дружне, Землі Ювілейненської с-ради б/н; Стара Маячка, Польова 3
в т.ч. пром.: 18, 21, 50, 69, 123, 127, 401, 408, 410, 475, 528, 529, 533, 549, 739, 743, 816, 825, 874, 931, 11116
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Вербовка:
30 років Перемоги 12-61
Зміївка:
30 років Перемоги 1-6, 8-40, 44-52, 60-62, 65-82А; Булата 1а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7108, 7118
Роботи на сторону лінії 0.4 кВ ТП-16 Л-3 Берислав з 09:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця:
Горького 2-3, 5-10, 12-21; Калініна 0-3, 5-18, 22; Таврійська 2; Торгова 3-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200325, 200407
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-85 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під(Червоний Перекоп):
Клубна 1-19; Леніна 9В, 11-без №; Перекопська 1-1А, 2-3, 4-13, 15-31; Першотравнева 19; Степова 1-5, 7-16, 18, 20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-223 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під(Червоний Перекоп):
Будівельна 4; Будівельників 2-2А; МарксаК 14; Молодіжна 0-10; Південна 8-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3666, 3791, 3825, 4098, 4198, 4348, 4441, 4528
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-218 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під(Червоний Перекоп):
Леніна 1-9, 9Г-10; Першотравнева 19-37, 39; Спортивна 1-6; Української Армії (Жовтнева) 27, 30, 32, 34-46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-221 з 09:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Надеждівка: Миру (Радянська) 1-42; Надеждівка: МартинцяГ 1-41; Надеждівка: Гагаріна 1-41; Надеждівка: Мічуріна 2-50; Надеждівка: Таврійська (Комсомольська) 1-8, 10-неиз; Надеждівка: Корольова 1-41; Надеждівка: Степова 2-66; Надеждівка: Шевченка Т.Г.(60 років жовтня) 1-60; Надеждівка: Молодіжна 1-67, 71-75; Надеждівка: ФранкоІ 1-27, 30-46; Надеждівка: 8 березня 1-37; Долинське: Молодіжна(Леніна) 1-32; Долинське: Кудрі 1-45, 47-121; Долинське: Каховська 1-неиз; Долинське: Миру 1-14, 16-неиз; Долинське: Робоча 1-23; Долинське: Торгівельний 1-8; Долинське: Шкільна 1-38; Долинське: Центральна(60р.Жовтня) 1-12; Світле: Світле 0-7; Світле: Товстого 0; Світле: Котовського 0-2, 4-6, 32-33; Долинське: Вінницька 1-неиз; Долинське: Степова 1-10, 12-28; Хрестівка: Степова 1-31; Хрестівка: Гагаріна 1-Леніна; Хрестівка: Миру 1-8; Хрестівка: Пожарського 1-4; Хрестівка: Врожайна 2-71, неиз; Хрестівка: Першотравнева 1-27, 29-35/1, 37-69; Хрестівка: Островського 1-21, 23-25; Хрестівка: Шкільна 1-неиз; Хрестівка: Робоча 1-б/н; Хрестівка: Хлібодарівська 1-23; Хрестівка: Асканійська 1-19; Хрестівка: Садова 1-неиз; Хрестівка: Центральна (Леніна) 1-72; Хрестівка: Олімпійська 1-55; Хрестівка: Зелена 1-39, неизв; Чаплинка: Асканійська 16б; Надеждівка: невідома Неиз; Хрестівка: невідома неиз; Хрестівка: УКЗ 35 б/н; Надеждівка: УКЗ 29 км б/н; Долинське: Каховська/Вінницька/Степова/Тюменська/Кудрі 54 - 121
в т.ч. пром.: 387, 388, 421, 445, 500, 520, 553, 561, 609, 622, 678, 687, 711, 739, 758, 772, 773, 795, 797, 810, 821, 824, 832, 854, 858, 863, 870, 877, 920, 922, 933, 959, 974, 975, 976, 11115, 11116
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань:
Ленiна 16
Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Новодмитрiвка:
Шкільна 11
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
автошлях Зелене - Миколаївка, 3км 0; Демократична 1-17; Жовтнева 0-49, 53; Західна 1-15; Кільцева 1-28; Корбута 0-42, 46-49, 52-60; Космічна 4-12; Низова 1-16; Партизанська 0-15; Садова 1-26, 30; Степовий 0-7; Східна 1-21, 23-27, 30-34; Трихатки 0-3; Чапаєва 0-7, 9-13, 15-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7007, 7071, 7073, 7085, 7115, 7122, 7129, 7177, 11954, 11957, 11967, 111006
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 373 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Капітана Ванденка23а, 27; Комкова 73а-75, 77а, Смольна 71А-79, 86-104; Стрітенська 23-25, 28а-29А, 35А, ; Сухарна 4, 7-9; Тимірязєва 1-42, 44-50, 64; Фрітаун 64, 67-115

В т.ч. особ. рахунки пром.: 202, 592, 775, 925, 933, 1025, 1334, 1348, 2503, 3084, 4676, 4982, 5063, 5514, 6290
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-62 з 09:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:

Кримська 133; КуликаІ 114г, 114д, 114Д; Чорноморська 18-34, .

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 591, 621, 713, 1414, 2413, 2418, 2419, 2695, 2999, 3987, 4666, 4800, 4847, 5379, 5398, 6008, 6294
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-582 з 09:30 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон:

295Херсонської стрілецької дивізії 15, 19-20; Гагаріна 34, 36-36А, 45-61; Гончарна 37; РазінаСтепана 11-11/4. 34; Тираспольська 10-18, 19-19А-25; Ушакова 40

В т.ч. особ. рахунки пром.: 769, 2994, 4578
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-23 Л-3 з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Виноградна (Чапаєва) 2, 4-20; КуликаІ 1-5, 7-15; Таврійська 1-22, 24, 26, 40; Фонтанна (Фрунзе) 2, 4-7, 11-22; Центральна 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 436, 631
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-471 Л-2 з 09:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:

200-річчя Херсона 29а, 31, 33, ; Карбишева 22

В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 1907, 1931, 3684, 4608, 4830
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-519 1Т з 13:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
200-річчя Херсона 29а, 31, 33, ; Карбишева 22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 1907, 1931, 3684, 4608, 4830
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-519 1Т з 13:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Правдине:

Висоцької, ; Вишнева 2, 4-23, 25-128; Голинського 2-70, 73-94, 100-.; Зелений 7, 9-12; Новий 1-5; Садова 2-32

В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5583, 20056, 20109, 20131, 20151, 20235, 20306, 20370, 20388, 20451, 20495, 20542, 20713, 20747, 21010
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 621 з 10:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:

200-річчя Херсона 31, 33, 35, 35а

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1053, 3801, 4447, 5849, 6341
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-519 2Т з 13:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Кізомис:

Горького 1-29, 31-42, 44-96А; Касперівська 36- 98, 117-155, 156а-199, 201-213, .; Набережна 42-63; Робоча 1-20А; Шевченка 73-107, 115, 120-199, 206; Шкільна 1-6, 8-32

В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 6324, 20038, 20056, 20219, 20224, 20491, 20495, 21010
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-113 Білозерка з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Мирне
Благодатна (Леніна) 1-56; Миру 1-8
в т.ч. пром.: 60, 704
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 1, 2-30, 31-32; Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 07:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка
Садова 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-187; Кузнечний 8; Кузнечна 2, 3А; Військовий 1-6
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Братолюбівка:
Піонерська 1-52; Ударна 0-67, 70-100
Горностаївка:
Об’їздна 0
Костянтинівка:
Залізнична 12-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1110, 1178, 4414, 4464, 4511, 4604, 6234, 6241, 6259, 6286
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 291 з 08:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Пам`ятне
Миру 1-39, 41-70; Вишнева 0-6, 8-13, 16-22, 24-57
в т.ч. пром.: 716
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
Соборна(Леніна) 62, 125; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45, 48; Сільська 1-20, 26-30; Кооперативна 1-11, 13-17, 18-50; Покровська(Фрунзе) 1-6, 8-33; Кооперативний 2
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Відродження (Петровського) 31-47, 49-50, 54-54а, 56, 60, 72; Міська(Червоноармійська) 15; Соборна(Воровського) 13, 15-16, 22, 24, 25-26, 28, 32-41, 43, 45, 47-47а, 49-51, 55, 57, 59, 79; Соборний (Воровського) 41, 49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1278, 1299, 1303, 1317, 1750, 4000, 4043, 4208, 4226, 4246, 4256, 4301, 4445, 4489, 4541, 4603, 4622, 4798, 4808, 013020, 013021, 013022, 013038, 013050, 013053, 013056, 013057, 013059, 013062а, 013065, 013068, 013075, 013077, 013079, 013080, 013082, 013083, 013087, 013088, 013092, 013093, 013094, 013103, 013104, 013106, 013122, 013161, 013162, 014024, 014231, 014274, 014305, 017011, 017012, 024052, 024055, 024056, 024057, 024058, 024059, 024060, 024061, 024063, 024067, 024068, 024069, 024070, 024071, 024072, 024073, 024074, 024079, 024080, 024082, 024083, 024118, 024158, 024165, 024167, 025011, 033094, 033107, 036031, 036034
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-040 Л-1 з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
0 0, 1622; Вчителiв 1; Дніпровська 98; Дніпровська (Ленiна) 65, 67, 69, 75-212; Кооперативний 0-5; Молодіжна(Комсомольська) 0, 54-82, 83-193 а; Підстепна 0-18, 21-51; Приморська 34-76; Робоча 1-27
Нововоронцовка:
Дiмiтрова б/н; Степова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10010, 10019, 10021, 10022, 10041, 10045, 10053, 10090, 100117, 100125, 100181, 100230, 100236, 100243, 100259, 100268, 100292, 100332, 100338, 100371
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1622 з 08:00 по 17:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Відродження (Петровського) 70, 86; Пушкiна 5, 7, 9; Соборна(Воровського) 42, 44, 46-47, 48, 50, 52-74, 75-78, 80-108, 109а-110; Шевченкa 109-109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4241, 4343, 4512, 4625, 4787, 4982, 010103, 013071, 013072, 013073, 013074, 013076, 013078, 013081, 013084, 013085, 013086, 013089, 013090, 013091, 013095, 013096, 013097, 013098, 013099, 013101, 013102, 013107, 013108, 013109, 013110, 013111, 013113, 013114, 013115, 013116, 013117, 013125, 013126, 013128, 013129, 013130, 013131, 013132, 013133, 013134, 013136, 013138, 013139, 013140, 013141, 013143, 013145, 013147, 013148, 013149, 013151, 013156, 013157, 013159, 013160, 014002, 014003, 014005, 014006, 014007, 014008, 014009, 014011, 014012, 014013, 014014, 014016, 014017, 014018, 014019, 014023, 014025, 014026, 014027, 014028, 014029, 014030, 014031, 014032, 014034, 014036, 014037, 014040, 014041, 014042, 014043, 014044, 014045, 014046, 014048, 014049, 014050, 014051, 014052, 014054, 014055, 014057, 014058, 014061, 014065, 014066, 014067, 014068, 014070, 014072, 014074, 014075, 014078, 014217, 014223, 014225, 014228, 014229, 014230, 014234а, 014235, 014258, 014261, 014262, 014272, 014275, 014277, 014285, 014289, 014306, 014309, 014311, 018113, 018114, 018149, 018160, 024149, 025047, 028101, 028154, 028166
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-040 Л-5 з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка
Набережна 1А-9, 10-18, 19 А-27, 29-30, 30 Б-37, 39-49, 51, 53-53 А, 55, 57-57 А, 57 В, 59, 61
в т.ч. пром.: 7118, 7404
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
0 0, 1622; Вчителiв 1; Дніпровська 98; Дніпровська (Ленiна) 65, 67, 69, 75-212; Кооперативний 0-5; Молодіжна(Комсомольська) 0, 54-82, 83-193 а; Підстепна 0-18, 21-51; Приморська 34-76; Робоча 1-27
Нововоронцовка:
Дiмiтрова б/н; Степова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10010, 10019, 10021, 10022, 10041, 10045, 10053, 10090, 100117, 100125, 100181, 100230, 100236, 100243, 100259, 100268, 100292, 100332, 100338, 100371
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1622 з 08:00 по 17:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка
Молодіжна 1-1Б, 2-16А, 18, 20; Старошведська(Жовтнева) 1, 1Б-2, 2А-62
в т.ч. пром.: 7576
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 13:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дачі:
Мотор 222
НовийБерислав:
Набережна 64, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96-108А
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-509 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовийБерислав:
біля ТП-59 6а; Дніпровського 31, 36-40, 47-63; Набережна 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32-59, 61-66, 68, 70, 72А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 673
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-509 Л-2 Берислав з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове:

Пугача 1

Софіївка:

Леніна ( Мира ) 1-8, 11-25, 27-45, 47, 49-61, 63-64, 67-83, 87; Лесі Українки 7; Мира 53-б/н; Молодіжна 1-6, 8-9, 11-13, 15-60, 64-74, 80, 92-б/н; Робітнича 1-5; Східна 1-6, 8-13, 15, 17, 19-22, 25-52, 54-61, 63, 66, 69-86

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1466, 1542, 1543, 1674, 1825, 1865, 1896, 1953, 1961, 1999
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 552 з 09:00 по 15:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе(Агаймани)
Зелена(Калініна) 2Н-19Н, 21Н-22Д, 24Н-Н; УкраїнкиЛ(Тельмана) 2, 5Н-14Н, 17Н-18Н, 20Н-24Н, 28Н, 35Н-38, 39Н-43Н; Молодіжна(23липня) 1а
в т.ч. пром.: 724
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:00 по 12:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка
Куйбишева 26, 32-33, 34, 35-37, 39, 40, 42, 44-48, 50-58, 60-69, 79, 82-83, 85-86, 88-92, 94-98, 100-110
в т.ч. пром.: 581
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
КуликаІ 129, 131, 131-63-131-92, 133, 133а, 133в-135а, 137в, в районі будинку №131, в районі будинку №133; КуликаІ/Чорноморська .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 335, 591, 592, 704, 954, 1748, 2138, 2297, 3215, 3234, 3266, 3559, 3658, 3706, 3749, 3882, 4116, 4117, 4373, 4409, 4619, 4878, 4965, 5298, 5330, 5338, 5392, 5475, 5553, 5764, 5766, 6012, 6018, 6044, 6608, 6675
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-608 1Т з 09:30 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка, Миру (Леніна) 1-10, 11-12, 13, 14-16, 17-19, 20, 21-22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 66, 166, 181, 186; Першопокровка, Гоголя 102-104; Першопокровка, Куйбишева 26, 32-33, 34, 35-37, 39, 40, 42, 44-48, 50-58, 60-69, 79, 82-83, 85-86, 88-92, 94-98, 100-110; Богданівка, 60 років Жовтня 1-7, 10-20, 22-24, 26-27, 29-34, 36-39; Дем'янівка, хутір Озерова 1
в т.ч. пром.: 568, 581, 18681
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
КуликаІ 131, 133а, 133Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4117, 4219
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-608 2Т з 09:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Чорнобаївка:

Першотравнева 56, 58; Соборна46а; Стадіонна 46, .

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5296, 5705, 20009, 20881
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-825 А Білозерка з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Бурзи 31, 33, 35, 37, 39-39А, 41-41А, 43-43А, 45-47А, 49, 51-51А, 53-53Б, 55-55В, 57/20-57А, 59А, 61А, 63-64, 65-67А, 69-69А, 71-71А, 73-81Б; Весняний 3-.; Донецька 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 161а-Приозерна; Макарова Адмірала 161-177, 185-189, пров.Весняний; Островського 58/85-110; Полтавська 69, 71-71А, 81, 83, 87/22, угол Бурзи; Приозерна 1-17; Якірний 1/17-27/10
В т.ч. особ. рахунки пром.: 274, 449, 592, 3091
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-59 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Березня8 4; Берислав, Центральна(Леніна) 0; Бургунка, Травня1 2-15, 18; Бургунка, Гагаріна 1-2, 4-50, 51-60, 62-77; Бургунка, Садова 1-6, 8-58; Бургунка, Виноградний 1-8; Бургунка, Молодіжна(Жовтнева) 1, 1 Б-3, 5-21, 25-31, возле ТП-59; Бургунка, Комарова 0-35, 36 А-56; Бургунка, Кулика 0-31; Бургунка, Набережна 0-39; Бургунка, Центральна(Леніна) 1-26, 30-44, 48-б/н; Бургунка, Нова 1-2, 4-24, 26-42; Бургунка, Терешкової 1, 3-13; Бургунка, Шкільний 1-19; Бургунка, ШевченкаТ(Щорса) 1-18, 20-29; Бургунка, Рідненька(Фрунзе) 1-18; Бургунка, Чапаєва(Чапаєва) 1-2А, 4-10; Бургунка, Невідома 0; Раківка, Невідома 0; ШевченкоТ, Невідома 0; Таврійськ, Вокзальна 82; Бургунка, Берегова зона біля ТП-271А 2; Бургунка, Зарічна(Енгельса) 11
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7125, 7130, 7242, 7293, 7308, 7423, 7448, 7549, 7675
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Г.Пененка (КТП-101); Жовтнева 0, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92-105; Калініна 39-39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53-59, 61-63, 65, 67-70, 72-76, 78, 80А-108; Комунарів 2-10, 12-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891, 1004
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-101 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Г.Пененка (КТП-103); Жовтнева 1, 48-49, 56, 58, 60-68, 70-74, 76-79, 81, 85, 87, 89, 91; УкраїнкиЛ 12, 14-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 886, 891
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-103 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Більшовитська 30, 33; Г.Пененка (КТП-104); Льва Толстого 0-4; Радянська 4, 12, 14-24А, 26, 30, 32, 34-40, 44; УкраїнкиЛ 1-11; Ульянова 41; ФранкоІ 0, 3, 7, 14-16А, 26-36, 41-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891, 894
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-104 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Калініна 8, 12, 14-17, 19-23, 25-32, 34-38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 886
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-105 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Першотравнева 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1276
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-114 А з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Більшовитська 11-12, 15-25, 27-29, 31-43, 47-51; Грибоєдова 0, 2-10, 12-30; Космонавтів 12, 14, 16, 18, 20, 22; Миру 1-12, 14, 17-19, 21-42; Червонопрапорна 1-6, 8-22
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-115 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Радянська 0, 2; Шевченко 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 889, 1113, 11115
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-116 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ - Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-117 А з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Калініна 60; Чернишевського 1, 17-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 886
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-118 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Першотравнева 1; Поштова 1, 7-9, 12-15, 17-18, 20-25; Радянська 0-4, 7-10, 13, 15, 17, 20-21, 23, 25, 29, 31; Шевченко 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891, 1050, 1220, 11115
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-154 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Горького 2-3, 5-11, 14, 123; Першотравнева 1-14, 16-26; Радянська 0, 4-6; ФранкаІ 10Г; ФранкоІ 1-2, 5-10А; Чкалова 3-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 868, 891, 912, 987, 1004, 1149, 1189, 1224
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-159 з 08:00 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Вільне, 40роківПеремоги 1-16, 18, 20, 22, 26, 30, 35, 101; Вільне, Суворова 1-12, 14-25; Вільне, БратівЯрмаш 0-17, 19-36; Вільне, Миру 1-18, 20, 22-24, 72-73, 76, 80-81, 99-103; Вільне, Східна 0-15, 24-48; Вільне, Комсомольська 1-16, 18, 111; Вільне, Братів Вінниченко 1-2, 4-16, 18-19, 21-26; Вільне, Свердлова 1-8, 10-18, 31, 90-92, 95-104; Вільне, Некрасова 0-5; Змагання, Інтернаціональна 0-5, 14-16, 18-21, 23-51; Змагання, Пархоменка 0-38; Верби, Паркова 1, 1А-10; Комсомольське, Терешкової 0-3, 4-7, 8-17, 18-26, 28-30, 31/2-34, 38, 42, 44, 46-47, 47А-49; Комсомольське, Тітова 1, 2-13, 15-29, 31-32, 34-35, 36В, 38, 42, 44-46, 48, 50, 56; Комсомольське, Степова 1, 1А-12, 14-25, 27, 29; Вільне, Центральна 1-3, 7; Змагання, Степова 1-9; Вільне, Миру/Некрасова 0; Вільне, Братів Вініченко/Горіхова (Свердлова) 0; Вільне, Суворова/40 років Перемоги 1; Вільне, Молодіжна 0
в т.ч. пром.: 551, 553, 555, 581, 679, 853, 898, 933, 951, 969, 18615, 18621, 18631, 18641, 18696, 18708
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Жовтнева 0, 69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891, 1161
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-171 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна б/н; Московська 36, 38, 40, 42, 44-61, 63, 65-80, 82-90, 92, 94-95, 97-98, 100, 102, 105-б/н
в т.ч. пром.: 1611, 1955
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Г.Пененка (КТП-192); Жовтнева 22-45, 47, 49-55, 57, 59; Калініна 1-11, 13; Шевченко 3, 7-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-192 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна 42, 50, 50Є-52, 54, 56, 58, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-109а, 111-б/н
в т.ч. пром.: 1452, 1712, 1776, 1953, 2016
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське:
Торгова 72, 79б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10047, 100122
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-218 Воронцовка з 08:00 по 17:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Калініна 77, 79, 118-130; Коцюбинського 1-6, 13-14, 22-24; Радянська 117-123, 127-129, 133, 135; Щорса 1, 3-14, 16-26, 28-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1285
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-194 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Орлове:
Дніпровська .
Понятівка:
Гагаріна б/н; Кооперативна 0-38; Набережна 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20112
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-447 Білозерка з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Лікарняна 0-(КТП-195)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 837, 838, 891, 1047, 1146, 1252
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-195 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Поштова 45-51; Чернишевського 1-22
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-403 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
40років Жовтня 11а, 15; Московська 50; Небесної сотні 13; Небесної Сотні (40 років Жовтня)/С.Разіна б/н; РазінаСтепана 1а; Тираспольська 2а, 2б-2Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 125, 591, 895, 1200, 5777, 6150, 6286
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-160 1Т з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Височана 0-10; Горького 0, 4, 13, 15-34; Гридасова 0-22
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-410 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
40років Жовтня 11, 13, Степана Разіна; 40років Жовтня (Інженера Корсакова) 25А-29А, 33-39; Московська 35-39, 49, 51, 56, 58, 62; Небесної сотні 13; Небесної сотні(40р.Жовтня) 11; РазінаСтепана 9; Тираспольська 2а-2А, 5а-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 307, 1129, 2941, 3493, 3581, 3614, 4170, 4617, 5244, 6150, 6187
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-160 2Т з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Музиківка:
Степова .; Теплична .
Сонячне:
Дзержинського 1-16; Івасюка Володимира (Піонерська) 1-16, 18-23, 25-33, 36-57; Молодіжна 39А; Робоча 1-11, 15, 19, .; Садова 1-7, 11А-35А, 39-.; Стадіонна 21; Центральна 1-18; Шкільна 15, 33, 37, 41; Юності 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-1 з 09:00 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка:
Дніпровський 1-7; Дружби 25, 27-68; Затишна(Піонерська) 0-4, 7-62; Козацька(Радянської Армії) 1-20А; Молодіжна 1-11; Набережна 1-28; Перемоги 66, 68, 70, 72-75, 77, 79, 81, 83, 85; Піщана 1-4, 5, 7; Степова 1-2; Осіння(Жовтнева) 28-28-А, 30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54-1-54-2, 56-125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141; Партизанська 1-97, 99, 101, 103, 105А, 107-110, 113-А, 115; Першотравнева 37, 39, 41, 43, 45, 47-74, 76, 78, 80, 82; Покровська(Леніна) 35, 37, 39, 41-58, 59-90, 91-112, 113-150Б, 151-204, 207, КТП-281; Торгова 1-14, ЗТП-47, КТП-48; Українська(Радянська) 1-22, 45-ТЕР.РИНКА; ХодосаВ 4, 9, 24-78; Шевченка 57-174, 176; Широка 0-87
Маринське:
Ювілейна 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1061, 1072, 1076, 1080, 1081, 1082, 1088, 1096, 1097, 1098, 1099, 1102, 1107, 1113, 1125, 1126, 1128, 1167, 1175, 1177, 1188, 1189, 1192, 1193, 1194, 1195, 1197, 4209, 4238, 4257, 4263, 4284, 4311, 4313, 4318, 4345, 4352, 4353, 4372, 4452, 4472, 4554, 4570, 4606, 4632, 4645, 6200, 6203, 6209, 6223, 6227, 6238, 6245, 6250, 6254, 6262, 6265, 6266, 6267, 6269, 6279, 6281, 6289, 6293, 6295, 6304, 6309, 6314, 6315, 6326, 6334, 6338, 6340, 6346, 6351, 6352, 6357, 6358, 6359, 6361, 6365, 1028321
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 272 з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Весела 1-5; Горностаївська 2; Калініна 1-3, 5-32, КТП-259, КТП-6; Набережна 1-57, 59-79; Степова 1-3, 5, 7-9, 11, 13, 15-15"А", 17, 19, 21-27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1117, 1149, 6264
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ Ф-261 от Р-104 до Р-42 з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Вереміївка:
Бондаренко 0-24, 31
Добрянка:
Чапаєва 1-20; Червоноармійська 2-45; Шевченка 1-29
Костирка:
Леніна 0-26; Садова 0-63
Нововознесенське:
МарксаК 1-69; Молодіжна 1-21; Українська 0-38; Шевченка 0-69; Шкільна (Леніна) 1-18, 18 В-74
Новомиколаївка:
1-й км від. с.Н.Миколаївка до с.Червоноармійсь 1-2; Рослого 0-39; Леніна 0-68; Степова 1; Суворова 0-69; Цвітаєва 1-56; Чапаєва 0-63; Шевченка 1-10, 12-62; Шкільна 1-4
Червоноармійське:
Жовтнева 0-12; Червоноармійська 13-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 18, 21, 23, 47, 60, 79, 80, 99, 102, 136, 157, 181, 183, 198, 232, 271, 1047, 2167, 2367, 100227
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС-35/10 кВ "Н.Вознесенівська" з 07:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Горностаївська 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1149
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-258 Горностаевка 1Т з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ - Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-258 Горностаевка 2Т з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Горностаївська 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1149
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-258 Горностаевка 1Т з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ - Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-258 Горностаевка 2Т з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Білозерка:
КІРОВСКИЙ БУГОР 1-2
Знам’янка:
не визначено 0-2, 8-29; Незалежна 59; Незалежності 2-55; Східна 0-33
Зорівка:
. .; Комунарів 0-б/н; Новоселів 1-16; Пролетарська 0-15; Східна 0-19; Українська 27; Українська(Радянська) 0-35
Надеждівка:
. .; Вишнева 1-57; Вінницька 1-81, 83-109; Миру 2-38; Молодіжна 1-25; Новоселів 1-8; Набережна 1-72; Нова 1-33; Степова 1-14; Центральна 2-.
Черешеньки:
. .; Вінницький 1-21; Польова 1-14; Садова 0-.; Центральна 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5175, 5179, 5281, 6558, 20035, 20056, 20065, 20109, 20126, 20154, 20369, 20414, 20440, 20705, 20839, 20911, 21006, 21010
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 504 з 10:00 по 15:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Вереміївка:
Бондаренко 0-24, 31
Добрянка:
Чапаєва 1-20; Червоноармійська 2-45; Шевченка 1-29
Нововознесенське:
МарксаК 1-59; Молодіжна 1-21; Українська 0-38; Шевченка 0-69; Шкільна (Леніна) 1-18, 18 В-74
В т.ч. особ. рахунки пром.: 8, 18, 21, 47, 60, 79, 102, 136, 183, 232, 271, 1047, 2167, 100227
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1534 з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Космічна 2А-3, 9- 17; Лісова15-15А, 23-27А, 39, 43-43Б; Огарьова 42-62; Польова7 1-23; Польова8 3-15, 21, 25А-35; Ракетна 1Б-2Б, 4, 10, 12, 21; Фонвізіна 51-67, 69-70
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1950, 4253
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-405 Л-4 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Комишани:
Жовтнева 1-13, 15, 17, 19-19А, 21, 23-29В; Кооперативна 13, 17, 19, 21-21А, 24-24А, 26В, 31; Крилова 1-1Б, 2А-2Б, 3-3А, 4, 18Б, 22-22А, 26-26А, 28; Поштова 1-9Б, 10-15, 17, 41; Поштовий 7А-7В; Стадіонний 3; Степовий 1, 1Б-10А, 11А; Центральна(Радянська) 65, 75-75А, 81а, 90-90А; Широка(Червоноармійська) 9б, 15б, /Советская; Шкільна 5, 10А, 12А; Шкільний 10Б
Херсон:
Української Армії(Червоноармійська) 5б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 301, 884, 1155, 1344, 2321, 2503, 2593, 5972
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-721 Л-1 з 09:30 по 15:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Г.Пененка (КТП-101); Жовтнева 0, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92-105; Калініна 39-39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53-59, 61-63, 65, 67-70, 72-76, 78, 80А-108; Комунарів 2-10, 12-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891, 1004
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-101 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Г.Пененка (КТП-103); Жовтнева 1, 48-49, 56, 58, 60-68, 70-74, 76-79, 81, 85, 87, 89, 91; УкраїнкиЛ 12, 14-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 886, 891
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-103 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Привiльне
УкраїнкиЛ 59
в т.ч. пром.: 4234
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Більшовитська 30, 33; Г.Пененка (КТП-104); Льва Толстого 0-4; Радянська 4, 12, 14-24А, 26, 30, 32, 34-40, 44; УкраїнкиЛ 1-11; Ульянова 41; ФранкоІ 0, 3, 7, 14-16А, 26-36, 41-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891, 894
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-104 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Калініна 8, 12, 14-17, 19-23, 25-32, 34-38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
В т.ч. особ. рахунки пром.: 886
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-105 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Станіслав:
. .-б/н; Комунальна 1-17; Лікарняний 1-6; Пушкіна 20-22, 28-,; Свободи(Леніна) 35, 37; Шкільний 1-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095, 20126, 20944, 21010
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-667 Білозерка з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Першотравнева 15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1276
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-114 А з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Більшовитська 11-12, 15-25, 27-29, 31-43, 47-51; Грибоєдова 0, 2-10, 12-30; Космонавтів 12, 14, 16, 18, 20, 22; Миру 1-12, 14, 17-19, 21-42; Червонопрапорна 1-6, 8-22
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-115 з 08:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Світлівка:
Першотравнева 1-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 186
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-189 Л-1 з 08:00 по 17:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Радянська 0, 2; Шевченко 0
В т.ч. особ. рахунки пром.: 889, 1113, 11115
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-116 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка:
Вишневий (Фрунзе) 25; Таврійська 1-57
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-144 з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ - Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-117 А з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка:
Дніпровський 154-156, 158, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 263, 267-273/1, 275б-297, район буд.277; Магістральна 35; Миру 1-2Ж, 3-20; Перемоги 1; Таврійська 3-7, 9; Таврійська(60 років Радянської влади) 3-непределено
Райське:
Основська 23
В т.ч. особ. рахунки пром.: 143, 182, 218, 241, 287, 306, 313, 355, 405, 441, 444, 506, 515, 582, 583, 635, 674, 702, 995, 999.1, 1802, 1855, 2116, 2201, 2255, 2280, 2299, 2310, 2352, 2564, 2584, 2590, 3040, 3055, 3069, 3113, 3115, 3136
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 82 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Антипенка 155-159, 161-162, 164-167, 169-192; Вишнева 58, 60, 133-201, Миколи Гринька 72;
В т.ч. особ. рахунки пром.: 385, 2222, 3098, 5052, 5558
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-411 2Т Л-14 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Калініна 60; Чернишевського 1, 17-18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 886
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-118 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка
Шевченка 2-2 а, 3-30, 32-47, Б/Н; Гоголя 1; Молодіжна (Піонерська) 1-1а, 1Б-10, 12, 14, 17-19, 21, 23, 25, 27, 31; Дзержинского ( Урожайна ) 1-б/н; 50 Років Перемоги 1-2, 5, 7-8, 11-27, 29-43, 44 а-46 г; Комарова 1-8, 10-11а, 13-29, 31, 33-36, 40-42, 44А-45, 49, 51, 53, 55-корп. а, Б/Н; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 1-5, 7-12, 14-17, 19-32, 34-36; Фрунзе ( Садова ) 2 а; Таврійська (Калініна) 2 а; ВласенкоСТ(Леніна) 1, 2-2 в, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18; за межами села б/н; Комсомольська ( Шкільна ) 1-16, Б/Н; Степова Б/Н; 1 км на захід 0
в т.ч. пром.: 1393, 1431, 1459, 1505, 1543, 1802, 1953, 1961, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Першотравнева 1; Поштова 1, 7-9, 12-15, 17-18, 20-25; Радянська 0-4, 7-10, 13, 15, 17, 20-21, 23, 25, 29, 31; Шевченко 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891, 1050, 1220, 11115
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-154 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка
Шевченка 48-65, 66-80а, 82-82а, 84-107, 109-123; Гоголя 1, 3-40; Молодіжна (Піонерська) 20, 24, 26, 29, 32-51, 53-54, 55-68, 69 А-70, 77-Б/Н; 50 Років Перемоги 49-62 а, 64-73, 75-79, 81, 85, 87-90, 92-109, 111, 114-117, б/н; Комарова 46-48, 50, 52, 54-55 а, 56, 57-61, 63-77, 79-98, 99а-120; Петровского ( Тетерятника В.К. ) 33, 37, 39-43, 48-52, 58-61; ВласенкоСТ(Леніна) 1-2, 3-5, 7, 9, 11, 13, 15, 17-19, 21-23, Б/Н; 0.5 км на південь 0; Фрунзе ( Садова ) 1-2, 4-5, 7-48, 51-54, 58-64; Ватутина (Мира ) 1-1а, 1Б-56, 59-75; Таврійська (Калініна) 1, 2а-49 а, 50-56; Березня8 1-6, 8-Б/Н; Комсомольська ( Шкільна ) 17-84; Степова 1-7, 9-24, 30, 36
в т.ч. пром.: 1393, 1421, 1459, 1505, 1675, 1693, 1799, 1932, 2046, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Горького 2-3, 5-11, 14, 123; Першотравнева 1-14, 16-26; Радянська 0, 4-6; ФранкаІ 10Г; ФранкоІ 1-2, 5-10А; Чкалова 3-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 868, 891, 912, 987, 1004, 1149, 1189, 1224
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-159 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новопокровка, Садова 42, 44-51, 53-54, 56-61, 63-64, 66, 68-72, 74, 76-б/н; Новопокровка, Леніна ( Центральна ) 1-12, 14-17, 19-25, 27-34, 37-40, 42а-60, Б/Н; Новопокровка, Суворова 1-11, 14-17, 19, 21-25, 27-33, 35, 37, 39-61, 63-67, 70, 72-74, 76, 78-79; Новопокровка, Пірогова 1-9, 13-16, 18-32; Новопокровка, Гагаріна 1-8, 10-18, 20-35а, 37-46, 48, 50-53, 55-59, 61-63; Новопокровка, Терешкова 2-3, 5, 8, 10, 12-14, 16-20, 25-б/н; Новопокровка, Шевченко 1-3, 5/1-16б, 18-36, 38-43, 45-49; Новопокровка, Хмельницького Богдана 2-13, 16, 18-20, 22, 24-27, 29-31; Новопокровка, Пушкіна 1-18, 20-22, 23-28, 30-38; Новопокровка, Кірова ( Миру ) 1-2, 4, 7-10, 12-13, 16, 18-22; Новомиколаївка, Садова 1-19, 21-41, 43-47, 49-53, 56-58; Новомиколаївка, Буденного ( Молодіжна ) 2-14, 16, 18, 21-25, 29-30, 32-38; Новомиколаївка, Польового провулок 2-4, 6-7, 11-12, 14-31; Новомиколаївка, Григорюка 0-3, 5-6; Новомиколаївка, Шевченко 3-6, 8-18, 20-32, 34-37, 39-43, 45-53, 55-71, 73-75, 77-80; Новомиколаївка, Мічуріна 1-12, 14-16, 19, 21-55, 55А-58, 60-67, 70; Новомиколаївка, Жовтнева ( Таврійська ) 1-10, 12-14, 18-33, 35-39, 45-49, б/н; Новомиколаївка, Фрунзе ( Зелена ) 1-4, 6-10, 13-30, 46-48, 55-71; Новомиколаївка, Чапаева ( Степова ) 0-2, 4-7, 9-10, 12-19, 23, 61-75
в т.ч. пром.: 1421, 1460, 1505, 1543, 1675, 1720, 1800, 1805, 1826, 1893, 1925, 1953, 1961, 2033, 11115
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Жовтнева 0, 69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891, 1161
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-171 з 08:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новопокровка
Садова 1-11, 13-26, 29-33, 35-38, 43; Гагаріна 31, 58
в т.ч. пром.: 1505
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Г.Пененка (КТП-192); Жовтнева 22-45, 47, 49-55, 57, 59; Калініна 1-11, 13; Шевченко 3, 7-32
В т.ч. особ. рахунки пром.: 891
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-192 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Калініна 77, 79, 118-130; Коцюбинського 1-6, 13-14, 22-24; Радянська 117-123, 127-129, 133, 135; Щорса 1, 3-14, 16-26, 28-37
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1285
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-194 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Лікарняна 0-(КТП-195)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 837, 838, 891, 1047, 1146, 1252
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-195 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Поштова 45-51; Чернишевського 1-22
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-403 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Володимира Великого 29:2, 27-корп. 2, 29:2-корп. 1; Тарле 16, 18, 18:1, 29

В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 3646, 4429, 4640, 5866, 6126, 6374
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-529 2Т з 09:00 по 13:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка:
Височана 0-10; Горького 0, 4, 13, 15-34; Гридасова 0-22
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-410 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Володимира Великого 27:1-29:1,; Тарле 16:2, 16:3, 18, 20, 18:1

В т.ч. особ. рахунки пром.: 367, 3032, 3848, 5887, 6559, 6627
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-529 1Т з 09:00 по 13:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке:
Миру 1, 4, 41-56, 59-73; Свободи(Леніна) 4-34, 36-46; Українська(Кірова) 105-109, 111А-151; Чкалова р-н школы
В т.ч. особ. рахунки пром.: 729
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-442 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке:
Вишнева(Ворошилова) 104-148, 150-151; Свободи(Леніна) 0, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 729
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-442 Л-2 Берислав з 09:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка
Північна 2 Г-4А, 6, 8-21, 23, 25, 27, 29-29 А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43-47
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка
Північна 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34-34А, 36, 38, 40, 42, 51-73; Корольова(Калініна) 1-1 Б, 3
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
Лінійна 49, 51-55, 57-65, 67-69, 71-81, 83-136, 140-154; Пролетарська 65, 132-134; 50 років Перемоги 1-2, 4-5, 7, 12, 50, 105-117
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дніпряни
Шевченка 66, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130-132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158; Партизанський 1-2, 4, 6, 8; Червоноармійська 01а-4, 5-07а, 8, 10-10б
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
50 років Перемоги 3, 24, 26, 28
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
50 років Перемоги 9, 13-20, 39, 88-99
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Нафтогавань (пос.) .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5567
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-142 А 2Т з 09:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ - Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
№1 р.Дніпро .; Богородицька(Червонофлотська) 59; Вільховий В. Потьомкінський острів-Дніпро; Дачна 1, 9; ім. Татарченко Л.В. 7; Комишовий 4; Нафтогавань (пос.) 7-.; Острівське б/н; Остров Стеблевский район ,; Радісна 2, 5; Рибацький 12, діл.1; Рибна1 3-122; Рибна2 2-6-8, 9-22; Рибна3 1-17; Стеблієвська 1-10, 12-15, 17-122А; Суднобудівна1 3-25; Суднобудівна2 2-25А; Суднобудівна3 3-26; Фортус Марії 7-8, 44А-44Б, 46, 86, 88-88/4, 90/2, 92/1-92/2, 96, 98/2, 102-102А, 104, 106, 108-110, 112, 114-114Б, 116, 118, 122, 124-124А, 126, 128, 130, 134-134/136, 136, 144, 197-.; Фортус Марії/Рибна1 .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 484, 591, 592, 676, 1480, 1557, 2719, 2746, 3507, 5106, 5586, 5668, 5676, 5679
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Л-5 з 09:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Нафтогавань (пос.) 1, 2-6, .; Фортус Марії .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 1719, 5567, 5586
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-142 А 1Т з 09:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 6А, 9А, 50, 52, 70, 72, 74, 76, 78-78А, 80-80 Б, 82-82 А, 84, 86, 88; Довженка(Червоноармійська) 1-45, 47; Меліораторів(Жовтнева) 47, 48 А-53, 55, 57, 59, 61-неиз; Перекопська 1-43; Храмова(Червонофлотська) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 751, 825
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-18 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Новокам’янка:
Гагаріна 1-3, 5, 7-13, 17, 21, 22Б-23, 26, 27-28, 32, 35, 38-45; Каховська 1-11, НЕТ; Нова 1-35; Першотравнева 0-30; Садова 7-73; Спортивна 5-15
В т.ч. особ. рахунки пром.: 103, 3403, 3813
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-199 з 09:00 по 13:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак:
Крупської 98; Курчатова провулок 14; Маяковського провулок .; Партизанська 22-23, 25, 27, 29, 31, 33-35, 37-51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5047
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-267 Л-1 Каланчак з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Богданівка:
Паркова 1-6; Поштова 1, 4-7, 24, 74-75; Спеціалістів 3, 7-8, 14-22, 26-53, 65-74, 92; Центральна 19; Шкільна 4-6, 8-12, 19-21, 27-31, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 103, 318, 3403, 3894, 4162, 4260
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-526 з 13:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Нєкрасова 1-9; Садова 1-21, 22-24, 26-34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62/64, 66, 68, 70; Свободи (Леніна) 124А-124Б, 126-127, 136, 138, 140, 142, 146, 148А-150, б/н; Суворова 1-10; Таврійська(Пролетарська) 1-3, 5, 8, 10, 12, 14; Тичини 10; Шевченка 1-7, 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20014, 20054, 20060, 20073, 20078, 20097, 200196, 200313, 200360, 2001085
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-61 Л-2 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Карантинний острів 3 Причал-6, Причал 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 217, 224, 345, 1432, 1905
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ЗТП-142 2 с.ш до ТП-СТ-Сатурн з 09:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
БолгаринаІ(Калініна) 0-17, 18-42А, 44; Свердлова 3А, 43А, 45-53, 55
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 з 08:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Набережна 0; Свободи (Леніна) 90-90-а, 104; смт В.Олександрівка 0.1 км до смт Б.Криниця б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20097, 200149, 200332, 200377
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-61 Л-4 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Громівка:

5 км на схід від с. Ясна Поляна 0

Ясна Поляна:

Польового пров 1; Пушкіна 0-19; Садова 0-2, 5-13, 16-35; Степова 1; Хмельницького Богдана 0-10, 14-Б/н; Шкільна 7

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1460, 1826, 1988
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 535 з 08:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Воскресенка:

30 Років Перемоги 1-14, 18-23, 26-34; Антипенка 2, 9, 20-25, 27-28, 30, 33-39, 42-55, 58-86, 89-104, 116; Горького 1-13, 15-20, 25-37, 39-41, б/н; Мира 1, 4-7, 9, 11-13, 15-22, 25-27, 29-30, 32-45, 46-51, 53-60, 62-73, 76-80, 82-99, 101-108, 110-118, 120-139; Садова 2-3, 7-9, 11-13, 15-17, 19-20, 22-23, 25-28, 30-45, 47-51, 53, 54-86, 90-98, 104-106, 112-126, 129-130, 136, 142; Центральна 1-2в, 4-13-Б, 15 а-21, 26, 32-38, 76-Б/Н

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1474, 1505, 1543, 1582, 1643, 1726, 1774, 1800, 1802, 1821, 1849, 1953, 1961, 1985, 2049, 11115
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 537 з 08:30 по 16:30
29.8.2018
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка
Горького 7, 11, в районі буд.№7; Перемоги 12а-12А; Довженко 7
в т.ч. пром.: 189, 218, 564, 617, 961, 2072, 2362, 2379, 2422
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 15:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка
Горького 7в, 9, 11, 13; Перемоги 12А, 14
в т.ч. пром.: 130, 523, 2071, 2110, 2165, 2422, 2590, 3028
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 15:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ, Таврійська(Комсомольська) 65, 67-78, 80, 82, 84-85; Раденськ, Крилова 1-14; Раденськ, Ювілейна 0-19, 49, 51, 53, 55, 57-67; Раденськ, Раденська(Радянська) 29-30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-46, 48-69, 71, 73, 75, 77, 83; Раденськ, Миру 0-27, 29-31, 33-35, 52, біля ринку, б/н, на ринке; Раденськ, Островського 0-26; Раденськ, Маяковського 1-10/2; Раденськ, Північна(Червонофлотська) 0-НЕТ; Раденськ, Залізнична 3-27а/1; Раденськ, Інтернаціональна 0-35; Раденськ, Соборна(60р.Жовтня) 1-26; Раденськ, Праці пров 1-8; Раденськ, Добровольців 8-15, 17; Раденськ, Спортивний 1-10; Раденськ, БугаєнкоО 0-34; Раденськ, Пролетарська 1-41, 43, 45, 47, 49, 51; Раденськ, 40рПеремоги 1-14; Раденськ, Шкільна 1-18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36-37, 39-45, 56А-70; Раденськ, Горького 1-105; Раденськ, Шевченка 1-81; Раденськ, Березня8 0-8; Раденськ, Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13; Раденськ, Космонавтів 4, 6-8, 10-21; Раденськ, Декабристів 1-29, 30-32, 36-44, 48 А; Раденськ, Технічний 1-13; Раденськ, Здоров’я СТ 0; Раденськ, Заводська 1-3, 6-10, 11-13; Челбурда(Пролетарка), Молодіжна (Радянська) 0-участок; Челбурда(Пролетарка), Жовтнева 1-43; Челбурда(Пролетарка), Центральна (Леніна) 1-124; Челбурда(Пролетарка), Шкільна 1-8; Челбурда(Пролетарка), Підлісна 0-25; Челбурда(Пролетарка), Виноградна 1-4; Челбурда(Пролетарка), Новожовтнева 1-6; Раденськ, Землі Раденської сільської ради 0-ТОВАРИСТВО З ОБМЕ0; Челбурда(Пролетарка), Землі Раденської с/ради б/н; Трасса на Н.Каховку, Траса на Н. Каховку б/н; с/рада Раденська, кадастровий номер 6525083500:03:001:0086 0
в т.ч. пром.: 13, 16, 18, 29, 97, 98, 106, 115, 130, 139, 295, 300, 336, 340, 359, 401, 450, 459, 464, 465, 486, 490, 520, 564, 587, 590, 593, 640, 662, 683, 783, 825, 839, 844, 872, 874, 898, 903, 909, 951, 952, 969, 1029
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:20 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка:
Леніна/Октябрська/Комсомольська/Степова б/н; Спортивна 1-21, 42, б/н; Спортивна/Урожайна/Шульги/Центральна б/н; Степова 50, 52, 54, 56, 57/2-101, 103; Таврійська (Комсомольська) 66, 68, 70, 72, 74, 76-119; територія зернотоку б/н; Урожайна 1-48, 48 А-53, 55, 57, 77-111; Центральна 1, б/н; Шкільна (Леніна) 63, 77, 79-119, б/н; Шульги 1-2, 3-45, 48-63, 73, 77, 79, 81, 83-85, 87, 89-118
В т.ч. особ. рахунки пром.: 59, 175, 461, 763, 1117, 1200, 1286, 1352
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1772 з 09:30 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка, Зоряний(МарксаК) 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150-151, 153-155, 157-163, 166-177, 179-189, 191-195, 201-211; НоваЗбур’ївка, Вишнева(МорозоваП) 1; Новософіївка, Тельмана 2-10, 12-б/н; Новософіївка, Лермонтова 01-18-б, 19-б/н; Новософіївка, Ворошилова 1-38; Новософіївка, Суворова 1-3, 5-б/н; Новософіївка, Фрунзе 1, 22А-46; Новософіївка, Леніна 01-1, 1А-28, 57-б/н; Новософіївка, Прикордонна 2-36; Новософіївка, Калініна 0, 1-20, 23-45; Новософіївка, Молодіжна 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23-91; Новософіївка, Прикордонний 1-б/н; Новософіївка, Паркова 36-40
в т.ч. пром.: 58, 177, 421, 485, 511, 600, 701, 723, 748, 1017, 1085, 1257
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Ювілейна 46-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7167, 111056
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 1Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Зеленівка:

Дружби 2-6; Молодіжна 48; Надії 2-6; Нижня1 6, 25, 30; Нижня2 11, 23, 25, 31, 33, 37; Олімпійська 1А-4, 6-30; Першотравнева 1; Радгоспна 14-17; Радгоспний 1, 2А-4, 6-25; Сонячна 10, 20; Спортивний 2-4; Степова 1-1А, 22- 28, 30-51, 53-63; Українки Лесі 1, 2, 3А-13

В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 3848, 4333
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-788 Л-3 з 08:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Владичанського 0, 3, 5; Леніна 50; Чапаєва 1; Чапаєва 0, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 27Б-80; Шевченко 113; Ювілейна 0-1, 35-35А, 37-39, 41-47, 51, 55А, 57, 59, 73, 75, 77, 79
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7011, 7083, 7110, 7172, 7179, 7203, 7207, 11990, 111000, 111008, 111038
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ ЗТП-7 2Т РОГАЧИК з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Комунарське, Комунарська 0; Колективiсть, Колективість 0-15, 17, 27; Сергіївка, Пушкіна 0, 9; Рiвне, Колгоспна 0-11, 29-31, 33а-36, 38; Рiвне, Кривоноса 0-1, 2А-11а, 95-невідомо; Рiвне, Центральна (Леніна) 2, 2Б, 4-6, 8, 10-11, 13-29, 31Б-34, 36-41, 43-52, 54-58, 60-62, 64-84, 88-90, 95; Рiвне, Молодіжна 1-37, 38-41, 42, 43-46а, 47-51, 51А-93, 93А-105, 106а-126; Рiвне, Мукерії 0-2, 2А-21, 23-невідомо; Рiвне, Робоча 0-12; Рiвне, Степова 0, 2, 8, 10-23; Рiвне, Таврійська 0-5, 7-9, 11-15, 17-33, 34-41; Рiвне, Шевченко 1-39, 50, 51, 53-58, 60-61, 63-86, 88, 90-114; Гайове, гай 0, 5, 22; Рiвне, Шрома 1-13, 15-19, 22-27, 30, 33-35; Новоолексіївка, ЛесіУкраїнки(30рЖовтня) 1, 3; Сергіївка, Колгоспна 1-8, 11-47; Рiвне, Гагаріна 2; Рiвне, Центральна 32
в т.ч. пром.: 1254, 1258, 1292, 1718, 4097, 4148, 4248, 4250, 4251, 4252, 4319, 4501, 4518, 4521, 4732, 4746, 4823, 4843, 4848, 4893
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка (Червоний Чабан), Чайковського (Латишських Стрильців) 1-10, 12-33, 36, 41, 48, 50, 79; Преображенка (Червоний Чабан), Зелена 1-18; Преображенка (Червоний Чабан), Леніна 8, 33, 35-41; Мирне, Шевченко .
в т.ч. пром.: 5051
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне:
за межами населеного пункта б/н; Колгоспна 1-69; Маркса К 35, 48-48/1, 50-66; Московська 1-б/н; Сонячна(Красіна) 35; Чапаєва 1-40; Чапаєва/Щорса/Московська Б/Н; Щорса 1-59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 60, 728, 731, 790, 1174
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-61 з 09:30 по 12:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Стара Маячка, Південна 1-16; Стара Маячка, Олешківська(Цюрупи) 1-33; Стара Маячка, Соборна(Ленінградська) 0-57; Стара Маячка, Зелена 1-43; Стара Маячка, Центральна(Леніна) 0-61; Стара Маячка, Польовий 1-13А; Стара Маячка, Поштова 0-12; Стара Маячка, Гвардійська 1-16; Стара Маячка, Степова(Радянська) 0; Стара Маячка, Степова 1-22; Стара Маячка, Східна 0-28; Стара Маячка, Сонячна(Пролетарська) 1 А-58; Ювілейне, Гагаріна 1-98; Ювілейне, Молодіжна 1-18; Ювілейне, Літвінова 1-37; Ювілейне, Дружби народів 0-*; Ювілейне, Андрєєва 1-30; Ювілейне, Шевченка 1-19; Ювілейне, Робоча 1-16; Ювілейне, Миру(Леніна) 1-78; Ювілейне, Горького 1-43; Ювілейне, Черняховського 0--; Ювілейне, Соборна(ЛюксембургР) 1--; Ювілейне, Таврійська(Пролетарська) 0-б/н; Ювілейне, Вишнева(Жовтнева) 1-39; Ювілейне, Командокова 1-30А; Ювілейне, Степова 1-24; Дружне, Миру(Радянська) 1-66/1; Дружне, Молодіжна 1-39; Ювілейне, ЛюксембургР 16/11; Ювілейне, Землі Ювілейненської с-р б/н; Стара Маячка, Землі Подо-Калинівської с-ради б/н; Дружне, Землі Ювілейненської с-ради б/н; Стара Маячка, Польова 3
в т.ч. пром.: 18, 21, 50, 69, 123, 127, 401, 408, 410, 475, 528, 529, 533, 549, 739, 743, 816, 825, 874, 931, 11116
Поточний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
0 0, 1622; Вчителiв 1; Дніпровська 98; Дніпровська (Ленiна) 65, 67, 69, 75-212; Кооперативний 0-5; Молодіжна(Комсомольська) 0, 54-82, 83-193 а; Підстепна 0-18, 21-51; Приморська 34-76; Робоча 1-27
Нововоронцовка:
Степова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10010, 10019, 10021, 10022, 10041, 10045, 10053, 10090, 100117, 100125, 100181, 100230, 100236, 100243, 100259, 100268, 100292, 100332, 100338, 100371
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1622 з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка:
200 років Чорнянкі 1-5; 40 років Перемоги 1-43; Гагаріна 1А-30; Героїв Майдану (Жовтнева) 1 А-1А; Каховська 6, 61-65, 73-77, 83-88; Ломоносова 0-8; Маяковського 1-106; Нова 1-22; Новокаховська 1-2, 2Б-26; Петра Калнишевського (Цюрупи) 38, 40, 50-66, 69-71; Пушкіна 1-58; Російська НЕТ; Степова 1-63; Шевченка 1-53; Ювілейна 1-71
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 3487, 3852, 4077, 4160, 4611
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 131 з 13:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід:
Д.Брід 0.2 км до с. Брускінське б/н; Підгірна 8, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 44-58, б/н; Ювілейна 21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20052, 200244, 200248, 200445
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-89 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Надеждівка: Миру (Радянська) 1-42; Надеждівка: МартинцяГ 1-41; Надеждівка: Гагаріна 1-41; Надеждівка: Мічуріна 2-50; Надеждівка: Таврійська (Комсомольська) 1-8, 10-неиз; Надеждівка: Корольова 1-41; Надеждівка: Степова 2-66; Надеждівка: Шевченка Т.Г.(60 років жовтня) 1-60; Надеждівка: Молодіжна 1-67, 71-75; Надеждівка: ФранкоІ 1-27, 30-46; Надеждівка: 8 березня 1-37; Долинське: Молодіжна(Леніна) 1-32; Долинське: Кудрі 1-45, 47-121; Долинське: Каховська 1-неиз; Долинське: Миру 1-14, 16-неиз; Долинське: Робоча 1-23; Долинське: Торгівельний 1-8; Долинське: Шкільна 1-38; Долинське: Центральна(60р.Жовтня) 1-12; Світле: Світле 0-7; Світле: Товстого 0; Світле: Котовського 0-2, 4-6, 32-33; Долинське: Вінницька 1-неиз; Долинське: Степова 1-10, 12-28; Хрестівка: Степова 1-31; Хрестівка: Гагаріна 1-Леніна; Хрестівка: Миру 1-8; Хрестівка: Пожарського 1-4; Хрестівка: Врожайна 2-71, неиз; Хрестівка: Першотравнева 1-27, 29-35/1, 37-69; Хрестівка: Островського 1-21, 23-25; Хрестівка: Шкільна 1-неиз; Хрестівка: Робоча 1-б/н; Хрестівка: Хлібодарівська 1-23; Хрестівка: Асканійська 1-19; Хрестівка: Садова 1-неиз; Хрестівка: Центральна (Леніна) 1-72; Хрестівка: Олімпійська 1-55; Хрестівка: Зелена 1-39, неизв; Чаплинка: Асканійська 16б; Надеждівка: невідома Неиз; Хрестівка: невідома неиз; Хрестівка: УКЗ 35 б/н; Надеждівка: УКЗ 29 км б/н; Долинське: Каховська/Вінницька/Степова/Тюменська/Кудрі 54 - 121
в т.ч. пром.: 387, 388, 421, 445, 500, 520, 553, 561, 609, 622, 678, 687, 711, 739, 758, 772, 773, 795, 797, 810, 821, 824, 832, 854, 858, 863, 870, 877, 920, 922, 933, 959, 974, 975, 976, 11115, 11116
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Кам’янка:
Кооперативна 1; Молодіжна 1-51; Степова 1-60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4260
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-372 з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань:
Ленiна 16
Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Новодмитрiвка:
Шкільна 11
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене:
автошлях Зелене - Миколаївка, 3км 0; Демократична 1-17; Жовтнева 0-49, 53; Західна 1-15; Кільцева 1-28; Корбута 0-42, 46-49, 52-60; Космічна 4-12; Низова 1-16; Партизанська 0-15; Садова 1-26, 30; Степовий 0-7; Східна 1-21, 23-27, 30-34; Трихатки 0-3; Чапаєва 0-7, 9-13, 15-76
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7007, 7071, 7073, 7085, 7115, 7122, 7129, 7177, 11954, 11957, 11967, 111006
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 373 з 08:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Кам’янка:
Кооперативна 3-9, 11, 13, 15, 17, 19-40; Перемоги 1-5; Соборна 9; Соборна (Радянська) 0-1, 3-49; Спеціалістів 2-36
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 103, 245, 3403, 3447, 4260, 4339
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-70 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:

200-річчя Херсона 1; Вахтангова 3-5, 7-8, 10-12; Кольцова 2. 3-13, 15; Крилова 2, 4-15; Рєпіна 4, 6; Сенявіна Адмірала 30-40

В т.ч. особ. рахунки пром.: 621
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-685 Л-7 з 09:00 по 12:00
Херсонські МЕМ Херсон:

Бойка 19, 25, 27 36, 56; Бучми 25, 37, 49-53; Дровникова 15, 23, 42А; Макаренка 7, 13-14, 25А, 28, 34.35-36; Некрасова 60, 62, 64, 69, 71, 73; Польова1 22, 27/16, 29-53, 55/10-55/12; Польова4 1А-2/1, 3А-4, 5А-8, 10-14, 15А-16, 18-32; Польова2 1/9, 4, 29-56; Польова3 27, 29-54, 56-56/2; Польова5 4; ХетагуроваК 2А, 4, 6

В т.ч. особ. рахунки пром.: 591
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-166 Л-1 з 11:00 по 15:00
Херсонські МЕМ Херсон:

Державіна 1-39; Достоєвського 1-21, 26-50; Миколи Гринька1, 4, 10-15, 17-21, 25, 28-37; Некрасова 151-197, 217; Нестерова 3.31; Огарьова 2-38; Ракетна 3, 38; Реактивна ; Польова1 128-130, 132-165, 167-169; Тургенєва 1-40; Фонвізіна 2-49

В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 592, 1214, 2847
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-252 з 15:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Волинське:
35 років Перемоги 1-9, 12-19, 21-23, 25-34, 40, 45, 50-НЕТ; 8 Березня 1-9, 14-18, 20-26, 28-30, 36, 38-40, 42-46; 8-гоБерезня/Незалежності/Денисовой/Гагаріна НЕТ; Гагаріна 1-15, 17-22, 25А, 33-39, 41-43, 45-59; Денисова 1, 4-5, 7-121, 125, 127-130, 136-137, 147-150, 154-НЕТ; Леніна 1-4, 6-18, 21-30, 32-178, 186-189, 249-б/н; Незалежності (ЛюксембургР) 1-5, 8-11, 14-20, 23-25, 34-91; Шкільна 1
Остапенко:
МарксаК 5, 7, 15, 18-28, 40-41, 45-47, 51-53, 56-58; Молодіжна 3-35; Східна 1-11; Центральна 2-БЕЗ №
Сліненко:
Молодіжна 15-21; Першотравнева 4-32; Січова (Колгоспна) 13-БЕЗ №; Центральна 4-27, 35-38, 40, 47-51, 53, 56-60, 66-68, 75, 79-81, 85, 88-90
Сокирки:
Без назви 2-40, 44; Івана Котляревського (Колгоспна) 1-23А; Першотравнева 1-БЕЗ №; Українська 1
Федорівка:
Блюхера НЕТ; Гагаріна 0-42, 44-БЕЗ №; Гатилова 2-4, 6-17, 20-27; Івана Франка (Леніна) 2-7, 9, 11-61/2, 63-76, 78-98, 101-120Б; Карбишева 1-16, БЕЗ №; Каховська 1-10, 12-19; на территории с. Федоровка БЕЗ №; Потапенко 1-9/2; Сонячна 3-7; Сонячний 4-6; Східний 1-2; Терешкової 1-30; Тітова 1-8, 10, 12-45; Ювілейна 1-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 103, 3403, 3448, 3453, 3538, 3621, 3656, 3667, 3791, 3792, 3822, 3849, 3954, 4081, 4097, 4232, 4260, 4402
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Роза Люксембург 1Т" з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Правдине:

Висоцької, Вишнева 2, 4-23, 25-128; Голинського 2-70, 73-94, 100-; Зелений( 7, 9-12; Новий 1-5;Садова 2-32

В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5583, 20056, 20109, 20131, 20151, 20235, 20306, 20370, 20388, 20451, 20495, 20542, 20713, 20747, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 621 з 09:30 по 15:45
Херсонські МЕМ Херсон:

Кошовий 6; Михайлівська 87

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 2719, 6274
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-441 А 1Т з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Чорнобаївка:

Набережна 2-28, 30-63, 65, 67-72; Покровська 97, 99, 101-103, 105-122; Робоча 3А; Світлий 2; Січня9 1-8, 9А, 10А, 14, 16; Спартаківський 2-11, 13-20; Стадіонна 96; Чорнобаївська 123-135, 164-172; Якірний 2-15

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5453, 20735
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-804 Білозерка з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Богородицька 17, 21, 24, 30; Михайлівська15, 18-19, 23; Портовий 3, 3А-5; Успенський 2.6

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 449, 1321, 2907, 3912, 4339, 5530
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-111 1Т з 09:00 по 12:00
Херсонські МЕМ Висунці:

Забалка 3; Квіткова 2-4, 13; Лісовий 1; Меліораторів 0-6; Мостобудівників 2, 11, 50; Набережна 4А-11; Новоселів 7-12; Південна 4-18; Північна 1; Північна1 9; Садова 11-43; Українська 1-29


В т.ч. особ. рахунки пром.: 5327, 20843
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-838 Білозерка з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Мирне
Благодатна (Леніна) 1-56; Миру 1-8
в т.ч. пром.: 60, 704
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Богородицька 9, 13, 17, 19, 23-24а; Рішельєвська 1-3, 9, 11; Михайлівська 1, 13, 16-23; Успенський 2. 2А-2Б

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5, 195, 676, 1321, 2065, 2719, 2907, 2959, 3593, 3956, 4396, 5378, 6248, 6583
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-111 2Т з 09:00 по 12:00
Херсонські МЕМ Музиківка:

КарлаВ 1б-1д, 2-23; Київська 1-2, 4, 6, 8-56; Піонерська 1-29 ; Степова 1-63

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5782, 20110, 20126, 20651
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-845 Білозерка з 09:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ:
Гетьманський(Пролетарський) 1-8; дорога на с. Широке, 3 км б/н; за межами населеного пункта б/н; Корнійчука 28-37; Мангубінська(Пролетарська) 0-1, 5-10, 131, 141, 143, 145, 150-178; Мендуса 32-б/н; Миру 1-40; Молодіжний(Піонерський) 1-10; Незалежності(Чапаєва) 127; Пасічника 0, 7-9, 11, 13, 15, 17, 23, ...; ПетраСагайдачного(Гайдара) 1-б/н; Петровського 1-НЕТ №; Північна місцевість б/н; Промисловий провулок 6-7; Промисловий провулок б/н; Степова 2-14; Токарева/Миру 24/37; Скадовської авіагрупи(ЧервоноїЗірки) 68; Токарєва 16-34; траса Скадовськ/Каховка 3 км невизн.; ЧорноволаВ(ПаризькоїКомуни) 117-КТП-99; Шостаковича 12-31; Ювілейна 1-19
В т.ч. особ. рахунки пром.: 15, 43, 165, 197, 286, 368, 488, 522, 581, 682, 683, 838, 1139, 1212, 1262, 1309, 1384, 1424, 11116
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1706 з 09:00 по 12:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри, 30 років Перемоги 1-7, 8-34, 37; Новокаїри, Садова (50 років СРСР) 1-12, 14-40; Новокаїри, Бархутова 1-11, 13-22, 24-63А, 66-возле ТП-391а, ТП-124; Новокаїри, Гагаріна 1-13; Новокаїри, Українська (Дзержинського) 1, 3-28, 30, 32, 35; Новокаїри, Зелена 1-11, 13-33, 35-42, 44-83; Новокаїри, Набережна 0-27; Новокаїри, Степова 1-14, 16-22, 24-б/н; Новокаїри, Шевченка 1-7, 9-24; Новокаїри, Невідома 0; Новокаїри, Ювілейна 1-44; Республіканець, 2-а вулиця 1а-5; Республіканець, КуликаІ 1-4, 5-6; Республіканець, Запоріжзька 2-6, 7-б/н; Республіканець, Молодіжна 1-19, 20-39; Республіканець, Радянська 1-7, 8-36; Республіканець, Невідома 0-б/н; Республіканець, Берегова зона 1; ШиловаБалка, р-н Шилової Балки 0; Новокаїри, р-н Центра біля ТП-124 1, 2а; Новокаїри, р-н НКаїрської балки ТП-110а 1; Новокаїри, в сторону ТП-129 ТП-129; Новокаїри, Біля ТП-12А 1; Новокаїри, квартал 24 б/н
в т.ч. пром.: 673, 677, 7108, 7128, 7191, 7284, 7293, 7437, 7448, 7572, 7675, 7768
Поточний ремонт ПС 35 кВ з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 1, 2-30, 31-32; Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 07:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка
Садова 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-187; Кузнечний 8; Кузнечна 2, 3А; Військовий 1-6
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Миколаївка:
Польова 0, 2-3, 7-11, 13, 16"А"-21, 28-29, 31-32, 35, 37-43, 45, 47, 51, 60, 63, 69
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1110, 6319
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 Л-2 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Пам`ятне
Миру 1-39, 41-70; Вишнева 0-6, 8-13, 16-22, 24-57
в т.ч. пром.: 716
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
Соборна(Леніна) 62, 125; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45, 48; Сільська 1-20, 26-30; Кооперативна 1-11, 13-17, 18-50; Покровська(Фрунзе) 1-6, 8-33; Кооперативний 2
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Шляхове
Східна 4, 6-15; Садова 1-27
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 13:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
0 0, 1622; Вчителiв 1; Дніпровська 98; Дніпровська (Ленiна) 65, 67, 69, 75-212; Кооперативний 0-5; Молодіжна(Комсомольська) 0, 54-82, 83-193 а; Підстепна 0-18, 21-51; Приморська 34-76; Робоча 1-27
Нововоронцовка:
Дiмiтрова б/н; Степова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10010, 10019, 10021, 10022, 10041, 10045, 10053, 10090, 100117, 100125, 100181, 100230, 100236, 100243, 100259, 100268, 100292, 100332, 100338, 100371
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1622 з 08:00 по 17:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Відродження (Петровського) 31-47, 49-50, 54-54а, 56, 60, 72; Міська(Червоноармійська) 15; Соборна(Воровського) 13, 15-16, 22, 24, 25-26, 28, 32-41, 43, 45, 47-47а, 49-51, 55, 57, 59, 79; Соборний (Воровського) 41, 49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1278, 1299, 1303, 1317, 1750, 4000, 4043, 4208, 4226, 4246, 4256, 4301, 4445, 4489, 4541, 4603, 4622, 4798, 4808, 013020, 013021, 013022, 013038, 013050, 013053, 013056, 013057, 013059, 013062а, 013065, 013068, 013075, 013077, 013079, 013080, 013082, 013083, 013087, 013088, 013092, 013093, 013094, 013103, 013104, 013106, 013122, 013161, 013162, 014024, 014231, 014274, 014305, 017011, 017012, 024052, 024055, 024056, 024057, 024058, 024059, 024060, 024061, 024063, 024067, 024068, 024069, 024070, 024071, 024072, 024073, 024074, 024079, 024080, 024082, 024083, 024118, 024158, 024165, 024167, 025011, 033094, 033107, 036031, 036034
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-040 Л-1 з 09:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Відродження (Петровського) 70, 86; Пушкiна 5, 7, 9; Соборна(Воровського) 42, 44, 46-47, 48, 50, 52-74, 75-78, 80-108, 109а-110; Шевченкa 109-109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4241, 4343, 4512, 4625, 4787, 4982, 010103, 013071, 013072, 013073, 013074, 013076, 013078, 013081, 013084, 013085, 013086, 013089, 013090, 013091, 013095, 013096, 013097, 013098, 013099, 013101, 013102, 013107, 013108, 013109, 013110, 013111, 013113, 013114, 013115, 013116, 013117, 013125, 013126, 013128, 013129, 013130, 013131, 013132, 013133, 013134, 013136, 013138, 013139, 013140, 013141, 013143, 013145, 013147, 013148, 013149, 013151, 013156, 013157, 013159, 013160, 014002, 014003, 014005, 014006, 014007, 014008, 014009, 014011, 014012, 014013, 014014, 014016, 014017, 014018, 014019, 014023, 014025, 014026, 014027, 014028, 014029, 014030, 014031, 014032, 014034, 014036, 014037, 014040, 014041, 014042, 014043, 014044, 014045, 014046, 014048, 014049, 014050, 014051, 014052, 014054, 014055, 014057, 014058, 014061, 014065, 014066, 014067, 014068, 014070, 014072, 014074, 014075, 014078, 014217, 014223, 014225, 014228, 014229, 014230, 014234а, 014235, 014258, 014261, 014262, 014272, 014275, 014277, 014285, 014289, 014306, 014309, 014311, 018113, 018114, 018149, 018160, 024149, 025047, 028101, 028154, 028166
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-040 Л-5 з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
0 0, 1622; Вчителiв 1; Дніпровська 98; Дніпровська (Ленiна) 65, 67, 69, 75-212; Кооперативний 0-5; Молодіжна(Комсомольська) 0, 54-82, 83-193 а; Підстепна 0-18, 21-51; Приморська 34-76; Робоча 1-27
Нововоронцовка:
Дiмiтрова б/н; Степова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10010, 10019, 10021, 10022, 10041, 10045, 10053, 10090, 100117, 100125, 100181, 100230, 100236, 100243, 100259, 100268, 100292, 100332, 100338, 100371
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1622 з 08:00 по 17:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Дачі, Мотор 222; НовийБерислав, Дніпровського 1-28, 30-63; НовийБерислав, Набережна 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32-52, 53.-59, 61-66, 68, 70, 72А, 74.-74А, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96-108А; НовийБерислав, біля ТП-59 6а
в т.ч. пром.: 673, 7478, 7675
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 13:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовийБерислав:
Дніпровського 2-2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22-24, 26, 28-30, 32, 46; Набережна 59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7478
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-509 Л-3 Берислав з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове:

Пугача 1

Софіївка:

Леніна ( Мира ) 1-8, 11-25, 27-45, 47, 49-61, 63-64, 67-83, 87; Лесі Українки 7; Мира 53-б/н; Молодіжна 1-6, 8-9, 11-13, 15-60, 64-74, 80, 92-б/н; Робітнича 1-5; Східна 1-6, 8-13, 15, 17, 19-22, 25-52, 54-61, 63, 66, 69-86

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1466, 1542, 1543, 1674, 1825, 1865, 1896, 1953, 1961, 1999
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 552 з 09:00 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовийБерислав:
Дніпровського 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7675
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-509 Л-4 Берислав з 09:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе(Агаймани)
Зелена(Калініна) 2Н-19Н, 21Н-22Д, 24Н-Н; УкраїнкиЛ(Тельмана) 2, 5Н-14Н, 17Н-18Н, 20Н-24Н, 28Н, 35Н-38, 39Н-43Н; Молодіжна(23липня) 1а
в т.ч. пром.: 724
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка
Куйбишева 26, 32-33, 34, 35-37, 39, 40, 42, 44-48, 50-58, 60-69, 79, 82-83, 85-86, 88-92, 94-98, 100-110
в т.ч. пром.: 581
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 08:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка:
Степова 0, 17, 19-25, 27-64
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1166, 6234
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-215 Л-2 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
БогунаІвана(Ілліча ) 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/10, 30, 32, 34-36, 38, 52, 54; Донцова Дмитра(Тельмана) 7/12-41; Західна1 1/106-34; Західна2 1-45; Західна3 1-46; Західна4 21-40/37; Західна5 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Ілліча(БогунаІвана)/Робоча .; Махарадзе (С Параджанова) 2/25, 11/19-30/25, 32, 34/26, 40, 42/22, 44/21, 46-48/22, .; Робоча 92, 94, 96, 98, 102, 105-108, 114, 120; Фестивальна 3, 5-39; Янки Купали 1-38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 1344, 2287, 2919, 3139, 3562, 4094, 4649, 5831
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-173 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав, Березня8 4; Берислав, Центральна(Леніна) 0; Бургунка, Травня1 2-15, 18; Бургунка, Гагаріна 1-2, 4-50, 51-60, 62-77; Бургунка, Садова 1-6, 8-58; Бургунка, Виноградний 1-8; Бургунка, Молодіжна(Жовтнева) 1, 1 Б-3, 5-21, 25-31, возле ТП-59; Бургунка, Комарова 0-35, 36 А-56; Бургунка, Кулика 0-31; Бургунка, Набережна 0-39; Бургунка, Центральна(Леніна) 1-26, 30-44, 48-б/н; Бургунка, Нова 1-2, 4-24, 26-42; Бургунка, Терешкової 1, 3-13; Бургунка, Шкільний 1-19; Бургунка, ШевченкаТ(Щорса) 1-18, 20-29; Бургунка, Рідненька(Фрунзе) 1-18; Бургунка, Чапаєва(Чапаєва) 1-2А, 4-10; Бургунка, Невідома 0; Раківка, Невідома 0; ШевченкоТ, Невідома 0; Таврійськ, Вокзальна 82; Бургунка, Берегова зона біля ТП-271А 2; Бургунка, Зарічна(Енгельса) 11
в т.ч. пром.: 673, 7108, 7125, 7130, 7242, 7293, 7308, 7423, 7448, 7549, 7675
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Західна2 .; МорозоваП(Антона Головатого) 7; Нафтовиків 56, 56А-56Б, 58-60, 62, 64, 66, 68, 70-80; Фестивальна 1/12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 509, 591, 629
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-354 з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ
Азовська 65, 67, 69, 69А, 71, 74-88; Лікарняна 2-11; Приморська 6, 6А-6б, 8-8б, 10-14, 16, 18, 20-20а, 22-22а, 24, 28-28б, 30, 52
в т.ч. пром.: 1340
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське:
1 Травня 3-42; Дружби(МарксаК) 1-15, 18-24, 26-34, 36-48, 51, 59-84, 85, 89-94, 96-101; Новомосковська 1-15, 17-35, 37-51, 53-67; Торгова 2 2-4, 6-13, 17, 21-26, 29-64 а, 72, 79б; Шевченка 1-19, 22-44, 46-53, 55-58, 60
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10047, 100122, 100176, 100265, 100373
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1661 з 08:00 по 17:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Вільне, 40роківПеремоги 1-16, 18, 20, 22, 26, 30, 35, 101; Вільне, Суворова 1-12, 14-25; Вільне, БратівЯрмаш 0-17, 19-36; Вільне, Миру 1-18, 20, 22-24, 72-73, 76, 80-81, 99-103; Вільне, Східна 0-15, 24-48; Вільне, Комсомольська 1-16, 18, 111; Вільне, Братів Вінниченко 1-2, 4-16, 18-19, 21-26; Вільне, Свердлова 1-8, 10-18, 31, 90-92, 95-104; Вільне, Некрасова 0-5; Змагання, Інтернаціональна 0-5, 14-16, 18-21, 23-51; Змагання, Пархоменка 0-38; Верби, Паркова 1, 1А-10; Комсомольське, Терешкової 0-3, 4-7, 8-17, 18-26, 28-30, 31/2-34, 38, 42, 44, 46-47, 47А-49; Комсомольське, Тітова 1, 2-13, 15-29, 31-32, 34-35, 36В, 38, 42, 44-46, 48, 50, 56; Комсомольське, Степова 1, 1А-12, 14-25, 27, 29; Вільне, Центральна 1-3, 7; Змагання, Степова 1-9; Вільне, Миру/Некрасова 0; Вільне, Братів Вініченко/Горіхова (Свердлова) 0; Вільне, Суворова/40 років Перемоги 1; Вільне, Молодіжна 0
в т.ч. пром.: 551, 553, 555, 581, 679, 853, 898, 933, 951, 969, 18615, 18621, 18631, 18641, 18696, 18708
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна б/н; Московська 36, 38, 40, 42, 44-61, 63, 65-80, 82-90, 92, 94-95, 97-98, 100, 102, 105-б/н
в т.ч. пром.: 1611, 1955
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське:
Торгова 72, 79б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10047, 100122
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-218 Воронцовка з 08:00 по 17:00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка
Гагаріна 42, 50, 50Є-52, 54, 56, 58, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-109а, 111-б/н
в т.ч. пром.: 1452, 1712, 1776, 1953, 2016
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:00
Херсонські МЕМ Орлове:
Дніпровська .
Понятівка:
Гагаріна б/н; Кооперативна 0-38; Набережна 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20112
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-447 Білозерка з 09:00 по 16:00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка
Чернишевського 1-2, 3-22; Поштова 45-51
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Музиківка:
Степова .; Теплична .
Сонячне:
Дзержинського 1-16; Івасюка Володимира (Піонерська) 1-16, 18-23, 25-33, 36-57; Молодіжна 39А; Робоча 1-11, 15, 19, .; Садова 1-7, 11А-35А, 39-.; Стадіонна 21; Центральна 1-18; Шкільна 15, 33, 37, 41; Юності 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 259, 1864, 4411, 4574, 5204, 20126, 20441
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-856 Л-1 з 09:00 по 15:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри:
Новоселів 1-10, 12-18, 21-34
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-9 Л-3 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:
Білозерський 3-38/70; Видригана 22-58, 60-60А, 64; Видригана/Шевченка 37/115; Донський 44-46; Ісаака Гуревича(Баумана) 3-9; КуликаІ 62, 64, 66-76, 80А, 82/21, Суботи; КуликаІ/Ладичука .; Ладичука 108-108/85; ЛазоС (Родини Вадонів) 3-10; Молодіжна 120/27; Молодіжний/Видригана 45/33; Нікопольський 3-10, 12-22; Пугачова/Суботи 99/95; Шевченка/Видригана З.П. Генерала 117/50; Пугачова 87-116; Січових стрільців(Калініна ) 99; СуботиМ 85-117; Чорноморська 93; Шевченка/Калініна (Січових стрільців) 139/101; Шевченка/пров.І.Гуревича(Баумана) 107/1; ШевченкаТГ 80, 82-105, 107-131, 133-135, 139
В т.ч. особ. рахунки пром.: 332, 591, 592, 6232
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-64 з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Ентузіастів 1, 3
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3577, 4302, 4434
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-486 1Т з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка:
Першотравнева 30-30б, НЕТ
В т.ч. особ. рахунки пром.: 69, 270, 4261, 4302, 4434, 4466, 4481, 4691
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-486 2Т з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Білозерка:
КІРОВСКИЙ БУГОР 1-2
Знам’янка:
не визначено 0-2, 8-29; Незалежна 59; Незалежності 2-55; Східна 0-33
Зорівка:
. .; Комунарів 0-б/н; Новоселів 1-16; Пролетарська 0-15; Східна 0-19; Українська 27; Українська(Радянська) 0-35
Надеждівка:
. .; Вишнева 1-57; Вінницька 1-81, 83-109; Миру 2-38; Молодіжна 1-25; Новоселів 1-8; Набережна 1-72; Нова 1-33; Степова 1-14; Центральна 2-.
Черешеньки:
. .; Вінницький 1-21; Польова 1-14; Садова 0-.; Центральна 1-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5175, 5179, 5281, 6558, 20035, 20056, 20065, 20109, 20126, 20154, 20369, 20414, 20440, 20705, 20839, 20911, 21006, 21010
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 504 з 10:00 по 15:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Космічна 2А-3, 9, 13 15, 17; Лісова15-15А, 23, 25, 27-27А, 39, 43-43Б; Огарьова 42-62; Польова7 1-23; Польова8 3-9, 11-15, 21, 25А-35; Ракетна 1Б-2Б, 4, 10, 12, 21; Фонвізіна 51-67, 69-70

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1950, 4253
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-405 Л-4 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Комишани:
Жовтнева 1-13, 15, 17, 19-19А, 21, 23-29В; Кооперативна 13, 17, 19, 21-21А, 24-24А, 26В, 31; Крилова 1-1Б, 2А-2Б, 3-3А, 4, 18Б, 22-22А, 26-26А, 28; Поштова 1-9Б, 10-15, 17, 41; Поштовий 7А-7В; Стадіонний 3; Степовий 1, 1Б-10А, 11А; Центральна(Радянська) 65, 75-75А, 81а, 90-90А; Широка(Червоноармійська) 9б, 15б, /Советская; Шкільна 5, 10А, 12А; Шкільний 10Б
Херсон:
Української Армії(Червоноармійська) 5б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 301, 884, 1155, 1344, 2321, 2503, 2593, 5972
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-721 Л-1 з 09:30 по 15:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське:
Магістральна 29-49; Паркова 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18-20, 30-32
Райське-2:
Магістральна 25-37; Паркова 16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 2489, 2530
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-1 з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Станіслав:
. .-б/н; 200років Станіславу 1-43, 45, 47, 51, 53; Аптечний 1-26; Базарна 1-.; Балкова 2; Білозерське 13, 15, 17; Вишнева 2-21; Вишневий 2; Голобородька 0-2, 4-б/н; Григор’єва 1-28; Карпоухова 1-4, 6-10; Комунальна 1-17; Лікарняний 1-6; Пляжна 2-14, 16-18; Культурна 1-38, 40-43; Лиманська 0-51; Пушкіна 1-,; Рибальчий 1-13; Свободи, 200 років Станіславу, Культурна, Собо .; Свободи, Культурна, Голобородька та Карпоухова .; Свободи(Леніна) 1-15, 17-32а, 34-70, 77, 79, 82-83, б/н; Сітова 1-17; Соборна(Жовтневої революції) 77А, 79-110, 112-114; Спортивна 2-6, 8-66; Стадіонна 1а-8, 10-20, 25-33; Таврійська(Піонерська) 1-37; Театральна 1-20; Торговий 1-18; Шкільний 1-6; Ювілейна 1-38; Яружна 3-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3996, 5281, 5546, 5680, 5689, 6251, 6599, 20056, 20063, 20084, 20091, 20095, 20126, 20315, 20388, 20482, 20495, 20533, 20704, 20739, 20761, 20767, 20771, 20792, 20796, 20853, 20860, 20861, 20890, 20944, 20952, 21010
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 561 з 09:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське:
Паркова 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Райське-2 вул.Півд.Радг.Черв.Парк.Маг.Садов. б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1815
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-2 з 09:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Азовське(Фрунзе)
Балка 3-14, 16-17, 19-21, 23, 25-35; Большак 27, 55А-56, 60-91, 93-97, 99, 101-111; Водяна 1, 2-8, 10-22, 27, 29А; Вокзальна 24; Городок 0-30, 107; Горького 0-6, 10-12, 16; Прилиманна 1А, 93-97; Степна 1-2а, 5-17, 18-33, 36-41, 43-49, 52-55, 57-66; Українки 7-15, 17-22, 24-30, 32-36
в т.ч. пром.: 4097, 4245, 4330, 4727
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське:
Магістральна 1-27
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-250 Л-3 з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка:
Без назви 0; Степова 1-26
Ольгіне:
40 років Перемоги 0-32; 70 років Жовтня 3; Волинська 1-14; Комсомольська 1-196; Леніна 5, 7, 15, 23, 25, 27, 29-29А, 31-31"а", 33-35, 37, 39-130; Мира 1-42; Молодіжний 0-7; Шкільний 3-6; Ювілейна 1-КТП-77
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1076, 1082, 1106, 1193, 4318, 4353, 4414, 4450, 4697, 6280, 6332, 6348
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 312 з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Станіслав:
. .-б/н; Комунальна 1-17; Лікарняний 1-6; Пушкіна 20-22, 28-,; Свободи(Леніна) 35, 37; Шкільний 1-6
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095, 20126, 20944, 21010
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-667 Білозерка з 09:00 по 16:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгіне:
40 років Перемоги 0, 17-32
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-262 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Орлове:
Гагаріна 1-18, 19-43а, 46, 49, б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 186
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-197 Л-2 з 08:00 по 17:00
Херсонські МЕМ Херсон:

Антипенка 155-159, 161-162, 164-167, 169-192; Вишнева 58, 60, 133-201,; Миколи Гринька72;

В т.ч. особ. рахунки пром.: 385, 2222, 3098, 5052, 5558
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-411 2Т Л-14 з 08:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке:
Шевченка 120, 122, 126-128, 129-135, 136-147, 149, 151-172, 175-199
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-53 Л-1 Берислав з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке:
Чкалова 0-6; Шевченка 18, 94-119А, 121, 123-125А, 128А, 135А, 148, 150, 173; Шевченка 18
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7108, 7117
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-53 Л-2 Берислав з 09:00 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка:
автошлях В.Лепетиха-Запоріжжя 1км 0; Горького 0-33; Жовтнева 0-2, 4, 7-26, 34, 40, 44-50; Комсомольська 1-12, 14-30; Пушкіна 0-1, 4-18; Суворова 0-6, 9-20, 22, 24-39; Центральна 0-(КТП-153); Чапаєва 0-49; Чкалова 0-2, 5-10; Шевченко 1-35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 868, 877, 894, 912, 916, 1078, 1141, 1209, 1220, 1252, 1298
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 351 з 08:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Антонівка:
Миколаєва 2Б; Мирна 43
Херсон:
Автомобілістів 9; Вишневий(сел.Янтарний) 13; Енергетиків 30/35; Затишний 22; Затишний(сел.Янтарний) 1, 6; Згоди 3, 5, 8-25/5, 44; Кришталевий 38-40; Миколаїва 1-10Б; Олешківська 1-18, 25-29
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-416 Л-6 з 09:30 по 15:00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка:
40 років Перемоги 1-43; Петра Калнишевського (Цюрупи) 38, 40, 50-66, 69-71
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-123 з 13:00 по 16:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське
Паркова 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Райське-2 вул.Півд.Радг.Черв.Парк.Маг.Садов. б/н
в т.ч. пром.: 1815
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське
Магістральна 1-27
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
Лінійна 49, 51-55, 57-65, 67-69, 71-81, 83-136, 140-154; Пролетарська 65, 132-134; 50 років Перемоги 1-2, 4-5, 7, 12, 50, 105-117
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Нафтогавань (пос.) .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5567
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-142 А 2Т з 09:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка:
Грушевського(Леніна) 6А, 9А, 50, 52, 70, 72, 74, 76, 78-78А, 80-80 Б, 82-82 А, 84, 86, 88; Довженка(Червоноармійська) 1-45, 47; Меліораторів(Жовтнева) 47, 48 А-53, 55, 57, 59, 61-неиз; Перекопська 1-43; Храмова(Червонофлотська) 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15-17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45-49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 443, 751, 825
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-18 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
50 років Перемоги 3, 24, 26, 28
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
№1 р.Дніпро .; Богородицька(Червонофлотська) 59; Вільховий В. Потьомкінський острів-Дніпро; Дачна 1, 9; ім. Татарченко Л.В. 7; Комишовий 4; Нафтогавань (пос.) 7-.; Острівське б/н; Остров Стеблевский район ,; Радісна 2, 5; Рибацький 12, діл.1; Рибна1 3-122; Рибна2 2-6-8, 9-22; Рибна3 1-17; Стеблієвська 1-10, 12-15, 17-122А; Суднобудівна1 3-25; Суднобудівна2 2-25А; Суднобудівна3 3-26; Фортус Марії 7-8, 44А-44Б, 46, 86, 88-88/4, 90/2, 92/1-92/2, 96, 98/2, 102-102А, 104, 106, 108-110, 112, 114-114Б, 116, 118, 122, 124-124А, 126, 128, 130, 134-134/136, 136, 144, 197-.; Фортус Марії/Рибна1 .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 484, 591, 592, 676, 1480, 1557, 2719, 2746, 3507, 5106, 5586, 5668, 5676, 5679
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Л-5 з 09:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Пітомник:
Будівельна 0-1, 4, 12, 17-19; Гагаріна 1-3, 6-17, 29; Космічна 15-16, 32; Нова 1-12; Полева 2-14; Робоча 1-9, 11; Садова 1-9; Степна 1-25; Степова (Фрунзе) 1-23; Шкільна (Комсомольська) 2-11, 13-34, 38-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 836
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-262 з 08:00 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
50 років Перемоги 9, 13-20, 39, 88-99
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Херсон:
Нафтогавань (пос.) 1, 2-6, .; Фортус Марії .
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 1719, 5567, 5586
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-142 А 1Т з 09:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ - Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця:
Асфальтний завод 0; Гагаріна 1-15; Горького 2-3, 5-10, 12-21; Дзержинського 2-59; Залізнична 1-9, 13-73; Калініна 0-3, 5-18, 22; Каховська 10А-66; Комарова 1-9; Леніна 1-10, 12-59, 61-72, 75-91; МарксаК 1-9, 11, 13-27, 30-50, 52-66; Миру 6; Нафтобазівський 1-3; Привокзальна 3-б/н; Садова 1-34; Садовий 2-9; Свердлова 1-32, 36-40, 44-56; Суворова 1-6, 8-21, 23-58; Таврійська 2; Торгова 3-19; УкраїнкиЛ 3-23; Шевченка 1-21, 24-71; Шкільна 0-3, 6А-18, 20-33, 36-57, 61-77; Щорса 1-68
Білогірка:
Колгоспна 1-20; Миру 1-4, 6-19; Шевченка 1-б/н
В.Олександрівка:
Братська 7-8, 9/2, 11, 13, 15-17А; Весняний (Калініна) 1-б/н; Вільна 1-б/н; В.Олександрівка 1 км до Б.Криниці б/н; Воровського(Соборна) 1-7, 9, 11, 13; Гоголя 1-2, 4-18А; Грибоєдова 1-24; Зоряна (Котовського) 2-8; Інгулецький (Червонофлотський) 1-19; Курортний 1-10; Лікарняна 2-23; Лісна 1-14, 17-34; Літучі піски 0-3; Маяковського 1-4, 6, 8, 10, 12; Міліцейська 1-2, 4-29, 30-32, 34-34А, 36-36А, 38, 48, 50, б/н; Молодіжний 1-5; Набережна 0-83; Недогірська (Піонерська) 1-40, 42-б/н; Нєкрасова 1-9; Нікітіна 1-6; Першотравнева 1-28, 29А-34, 36-б/н; Підстанційний 1-б/н; Пляжний 1-9; Річна 1-6; Садова 0-212, 216, 220-232; Свободи 125; Свободи (Леніна) 0, 16-18, 90-90-а, 95, 100, 104, 108, 112, 114, 119-124Б, 126-157, 159-161, 176, 202, 204, б/н; смт В.Олександрівка 0.1 км до смт Б.Криниця б/н; Суворова 1-10А, 12; Таврійська(Пролетарська) 1-3, 5, 8, 10, 12, 14; Театральний 1-3, 5-7, 11-13; Тичини 10; Тополиний (Жовтневий) 1-4, 5; ЦациІ 1-3, 6, 8, 10, 12, 14; Червонохрестовий 1-6Б; Чехова 1-4, 6А-7; Чкалова 1-31, 33-55; Шевченка 1-11; Шкільна 1, 3-6, 8; Ярмаркова 1-11А, 12-б/н
Давидів Брід:
Д.Брід 0.2 км до с. Брускінське б/н; Красна 2-3, 6-20, 22-34, 38-б/н; Леніна 1-3, 5-9, 11-25, 27-28, 30-40, 42, 51-60, 62, 65-92, 94-109, 111-б/н; Лугова 1-25; Миру 1-б/н; Набережна 1-13, 15-32; Партизанська 1-5, 9-35; Підгірна 4-б/н; Радянська 1-8, 10-13; Садовий 1-б/н; с.Д.Брід 1 км до с М.Олександрівка б/н; Стадіонна 1-37; Чапаєва 1А-20, 22-32; Ювілейна 1-13, 17-21
Карєрне:
Лікарняна 10
Мала Олександрівка:
Вільна 1, 6-28; Космічна 0; Миру(Леніна) 6-7, 9, 17, 19, -; с. М.Олександрівка 5 км. до с. Д.Брід б/н
Твердомедово:
Нова 3; КраснікаІ 1-38, 40-128, б/н; Невідома 0; с. Твердомедово . 0.5 км до с. Камене Б/н; Урожайна(60р Жовтня) 1-б/н; Хліборобська(Будьоного) 0-7
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1063, 2004, 20011, 20013, 20014, 20015, 20023, 20026, 20029, 20030, 20036, 20040, 20051, 20052, 20054, 20055, 20058, 20059, 20060, 20067, 20071, 20073, 20078, 20079, 20082, 20084, 20093, 20094, 20095, 20097, 20098, 20098Б, 200100, 200101, 200118, 200122, 200124, 200131, 200141, 200145, 200149, 200152, 200157, 200165, 200166, 200167, 200183, 200184, 200185, 200189, 200190, 200196, 200199, 200221, 200223, 200225, 200244, 200246, 200248, 200251, 200253, 200255, 200257, 200259, 200266, 200268, 200303, 200313, 200325, 200326, 200329, 200332, 200339, 200354, 200355, 200360, 200362, 200369, 200374, 200375, 200377, 200388, 200393, 200398, 200400, 200404, 200407, 200423, 200428, 200433, 200445, 2001052, 2001059, 2001085, 2002096, 20010162, 20011116
Технічне обслуговування ПС 35 кВ 1с.ш.-10кВ ПС 35/10 "В.Олександрівська" з 07:30 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка:
за межами населенного пункту б/н-тп-243; Затишна (Пролетарська) 1-17; Зелена/Лазурна/Шкільна/Центральна Б/Н; Зелена (Маркса К) 1-57; Лазурна 1-74; Лозова (Лазо С) 1-26; Радянська/Пролетарська б/н; Радянська/ Червоноармійська б/н; Таврійська(Червоноармійська) 1-17, 19-20, 21-б/н; Центральна (Радянська) 0-б/н; Шкільна (Леніна) 0-17, 18-54
Новомиколаївка:
Безіменний провулок 5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6, 63, 66, 115, 178, 357, 727, 763, 828, 839, 844, 1002, 1054, 1114, 1145, 1286, 1439
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1753 з 09:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка:
Гагаріна 1А-30; Маяковського 1-106; Нова 1-22
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 4611
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-97 з 09:00 по 13:00
Херсонські МЕМ Херсон:

Карантинний острів 3 Причал-6, Причал 2

В т.ч. особ. рахунки пром.: 217, 224, 345, 1432, 1905
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ЗТП-142 2 с.ш до ТП-СТ-Сатурн з 09:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха:
БолгаринаІ(Калініна) 0-17, 18-42А, 44; Свердлова 3А, 43А, 45-53, 55
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-74 Л-3 з 08:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Нєкрасова 1-9; Садова 1-21, 22-24, 26-34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62-62/64, 66, 68, 70; Свободи (Леніна) 124А-124Б, 126-127, 136, 138, 140, 142, 146, 148А-150, б/н; Суворова 1-10; Таврійська(Пролетарська) 1-3, 5, 8, 10, 12, 14; Тичини 10; Шевченка 1-7, 9
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20014, 20054, 20060, 20073, 20078, 20097, 200196, 200313, 200360, 2001085
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-61 Л-2 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка:
Набережна 0; Свободи (Леніна) 90-90-а, 104; смт В.Олександрівка 0.1 км до смт Б.Криниця б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20097, 200149, 200332, 200377
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-61 Л-4 Олександрівка з 07:30 по 16:30
30.8.2018
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля:
Колгоспна 14-22; Молодіжна 1, 3, 5, 7-8, 10-38; Робоча 35-48, 50-б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20067
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-364 Л-1 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка:

Буденного ( Молодіжна ) 2-14, 16, 18, 21-25, 29-30, 32-38; Григорюка 0-3, 5-6; Жовтнева ( Таврійська ) 1-10, 12-14, 18-49, б/н; Мічуріна 1-16, 19, 21-58, 60-70; Польового провулок 2-4, 6-7, 11-12, 14-31; Садова 1-19, 21-41, 43-47, 49-58; Фрунзе ( Зелена ) 1-4, 6-71; Чапаева ( Степова ) 0-2, 4-10, 12-19, 23, 61-75; Шевченко 3-18, 20-32, 34-37, 39-43, 45-53, 55-71, 73-75, 77-80

Новопокровка:

Кірова ( Миру ) 1-2, 4, 7-10, 12-13, 16, 18-22; Гагаріна 1-8, 10-18, 20-35а, 37-46, 48-59, 61-63; Леніна ( Центральна ) 1-12, 14-25, 27-40, 42а-60, Б/Н; Пірогова 1-9, 13-16, 18-32; Пушкіна 1-18, 20-22, 23-38; Садова 42, 44-51, 53-54, 56-66, 68-72, 74, 76-б/н; Суворова 1-11, 14-17, 19, 21-33, 35, 37, 39-67, 70-74, 76, 78-79; Терешкова 2-3, 5, 8, 10, 12-14, 16-б/н; Хмельницького Богдана 2-13, 16, 18-20, 22-31; Шевченко 1-3, 5/1-16б, 18-36, 38-43, 45-49

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1460, 1505, 1543, 1675, 1720, 1800, 1805, 1826, 1893, 1925, 1953, 1961, 2033, 11115
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 533 з 08:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
БідногоД 0; Гоголя 1-68; Мічуріна 1-18; Українська 0-27, 30-48, 50-61, 63-151А, 154-161, 164-296
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7007, 7010, 7035, 7067, 7153, 7180, 7191, 7196, 7200, 11990, 111006
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 375 з 08:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля:
Молодіжна 2, 4 А, 6, 9
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-364 Л-2 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новопокровка:

Гагаріна 31, 58; Садова 1-26, 29-33, 35-38, 43

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1505
Поточний ремонт лінії 10(6) кВ 534 з 08:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Раденськ, Таврійська(Комсомольська) 65, 67-78, 80, 82, 84-85; Раденськ, Крилова 1-14; Раденськ, Ювілейна 0-19, 49, 51, 53, 55, 57-67; Раденськ, Раденська(Радянська) 29-30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44-46, 48-69, 71, 73, 75, 77, 83; Раденськ, Миру 0-27, 29-31, 33-35, 52, біля ринку, б/н, на ринке; Раденськ, Островського 0-26; Раденськ, Маяковського 1-10/2; Раденськ, Північна(Червонофлотська) 0-НЕТ; Раденськ, Залізнична 3-27а/1; Раденськ, Інтернаціональна 0-35; Раденськ, Соборна(60р.Жовтня) 1-26; Раденськ, Праці пров 1-8; Раденськ, Добровольців 8-15, 17; Раденськ, Спортивний 1-10; Раденськ, БугаєнкоО 0-34; Раденськ, Пролетарська 1-41, 43, 45, 47, 49, 51; Раденськ, 40рПеремоги 1-14; Раденськ, Шкільна 1-18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36-37, 39-45, 56А-70; Раденськ, Горького 1-105; Раденськ, Шевченка 1-81; Раденськ, Березня8 0-8; Раденськ, Козацька(Піонерський) 1-9, 11, 13; Раденськ, Космонавтів 4, 6-8, 10-21; Раденськ, Декабристів 1-29, 30-32, 36-44, 48 А; Раденськ, Технічний 1-13; Раденськ, Здоров’я СТ 0; Раденськ, Заводська 1-3, 6-10, 11-13; Челбурда(Пролетарка), Молодіжна (Радянська) 0-участок; Челбурда(Пролетарка), Жовтнева 1-43; Челбурда(Пролетарка), Центральна (Леніна) 1-124; Челбурда(Пролетарка), Шкільна 1-8; Челбурда(Пролетарка), Підлісна 0-25; Челбурда(Пролетарка), Виноградна 1-4; Челбурда(Пролетарка), Новожовтнева 1-6; Раденськ, Землі Раденської сільської ради 0-ТОВАРИСТВО З ОБМЕ0; Челбурда(Пролетарка), Землі Раденської с/ради б/н; Трасса на Н.Каховку, Траса на Н. Каховку б/н; с/рада Раденська, кадастровий номер 6525083500:03:001:0086 0
в т.ч. пром.: 13, 16, 18, 29, 97, 98, 106, 115, 130, 139, 295, 300, 336, 340, 359, 401, 450, 459, 464, 465, 486, 490, 520, 564, 587, 590, 593, 640, 662, 683, 783, 825, 839, 844, 872, 874, 898, 903, 909, 951, 952, 969, 1029
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:20 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка:
Леніна/Октябрська/Комсомольська/Степова б/н; Спортивна 1-21, 42, б/н; Спортивна/Урожайна/Шульги/Центральна б/н; Степова 50, 52, 54, 56, 57/2-101, 103; Таврійська (Комсомольська) 66, 68, 70, 72, 74, 76-119; територія зернотоку б/н; Урожайна 1-48, 48 А-53, 55, 57, 77-111; Центральна 1, б/н; Шкільна (Леніна) 63, 77, 79-119, б/н; Шульги 1-2, 3-45, 48-63, 73, 77, 79, 81, 83-85, 87, 89-118
В т.ч. особ. рахунки пром.: 59, 175, 461, 763, 1117, 1200, 1286, 1352
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 1772 з 09:30 по 16:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка, Зоряний(МарксаК) 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150-151, 153-155, 157-163, 166-177, 179-189, 191-195, 201-211; НоваЗбур’ївка, Вишнева(МорозоваП) 1; Новософіївка, Тельмана 2-10, 12-б/н; Новософіївка, Лермонтова 01-18-б, 19-б/н; Новософіївка, Ворошилова 1-38; Новософіївка, Суворова 1-3, 5-б/н; Новософіївка, Фрунзе 1, 22А-46; Новософіївка, Леніна 01-1, 1А-28, 57-б/н; Новософіївка, Прикордонна 2-36; Новософіївка, Калініна 0, 1-20, 23-45; Новософіївка, Молодіжна 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23-91; Новософіївка, Прикордонний 1-б/н; Новософіївка, Паркова 36-40
в т.ч. пром.: 58, 177, 421, 485, 511, 600, 701, 723, 748, 1017, 1085, 1257
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Зеленівка:

Дружби 2-6; Молодіжна 48; Надії 2-6; Нижня1 6, 25, 30; Нижня2 11, 23, 25, 31, 33, 37; Олімпійська 1А-4, 6-30; Першотравнева 1; Радгоспна 14-17; Радгоспний 1, 2А-4, 6-25; Сонячна 10, 20; Спортивний 2-4; Степова 1-1А, 22-28, 30-51, 53-63; Українки Лесі 1, 2, 3А-13

В т.ч. особ. рахунки пром.: 159, 3848, 4333
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-788 Л-3 з 08:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Комунарське, Комунарська 0; Колективiсть, Колективість 0-15, 17, 27; Сергіївка, Пушкіна 0, 9; Рiвне, Колгоспна 0-11, 29-31, 33а-36, 38; Рiвне, Кривоноса 0-1, 2А-11а, 95-невідомо; Рiвне, Центральна (Леніна) 2, 2Б, 4-6, 8, 10-11, 13-29, 31Б-34, 36-41, 43-52, 54-58, 60-62, 64-84, 88-90, 95; Рiвне, Молодіжна 1-37, 38-41, 42, 43-46а, 47-51, 51А-93, 93А-105, 106а-126; Рiвне, Мукерії 0-2, 2А-21, 23-невідомо; Рiвне, Робоча 0-12; Рiвне, Степова 0, 2, 8, 10-23; Рiвне, Таврійська 0-5, 7-9, 11-15, 17-33, 34-41; Рiвне, Шевченко 1-39, 50, 51, 53-58, 60-61, 63-86, 88, 90-114; Гайове, гай 0, 5, 22; Рiвне, Шрома 1-13, 15-19, 22-27, 30, 33-35; Новоолексіївка, ЛесіУкраїнки(30рЖовтня) 1, 3; Сергіївка, Колгоспна 1-8, 11-47; Рiвне, Гагаріна 2; Рiвне, Центральна 32
в т.ч. пром.: 1254, 1258, 1292, 1718, 4097, 4148, 4248, 4250, 4251, 4252, 4319, 4501, 4518, 4521, 4732, 4746, 4823, 4843, 4848, 4893
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 08:30 по 16:30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик:
Українська 69, 71, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-106А, 108, 110
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-101 Л-1 Рогачик з 08:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новокамянка:
Зелена 21-33, 36-44, 46-64, 67-80, 82-89, 91, 94-111, 117-126, 130-133; Київська б/н; Нова 1-10, 12-25, 28, 30-39, б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 200280
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-137 Олександрівка з 07:30 по 16:30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка (Червоний Чабан), Чайковського (Латишських Стрильців) 1-10, 12-33, 36, 41, 48, 50, 79; Преображенка (Червоний Чабан), Зелена 1-18; Преображенка (Червоний Чабан), Леніна 8, 33, 35-41; Мирне, Шевченко .
в т.ч. пром.: 5051
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 16:00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне:
Білого С б/н; Жовтнева 20, 22-24, 26-29, 30-31, 36, 38-40, 42; Маркса К 0-7, 10, 18, 30, 35; Маркса К/Садова 17/54 а-б/н; Садова 63; Шкільна(Октябрьська) 38
В т.ч. особ. рахунки пром.: 42, 60, 63, 88, 218, 351, 489, 649, 652, 744, 790, 883, 1218, 1286, 1312, 1326, 1378
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-48 з 09:00 по 12:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
0 0, 1622; Вчителiв 1; Дніпровська 98; Дніпровська (Ленiна) 65, 67, 69, 75-212; Кооперативний 0-5; Молодіжна(Комсомольська) 0, 54-82, 83-193 а; Підстепна 0-18, 21-51; Приморська 34-76; Робоча 1-27
Нововоронцовка:
Степова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10010, 10019, 10021, 10022, 10041, 10045, 10053, 10090, 100117, 100125, 100181, 100230, 100236, 100243, 100259, 100268, 100292, 100332, 100338, 100371
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1622 з 08:00 по 16:00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білогірка:
Колгоспна 1-20; Миру 1-4, 6-19; Шевченка 1-б/н
Давидів Брід:
Д.Брід 0.2 км до с. Брускінське б/н; Красна 2-3, 6-20, 22-34, 38-б/н; Леніна 1-3, 5-9, 11-25, 27-28, 30-40, 42, 51-60, 62, 65-92, 94-109, 111-б/н; Лугова 1-25; Миру 1-б/н; Набережна 1-13, 15-32; Партизанська 1-5, 9-35; Підгірна 4-б/н; Радянська 1-8, 10-13; Садовий 1-б/н; с.Д.Брід 1 км до с М.Олександрівка б/н; Стадіонна 1-37; Чапаєва 1А-20, 22-32; Ювілейна 1-13, 17-21
Мала Олександрівка:
Вільна 1, 6-28; Космічна 0; Миру(Леніна) 6-7, 9, 17, 19, -; с. М.Олександрівка 5 км. до с. Д.Брід б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20013, 20040, 20052, 20055, 20067, 200100, 200101, 200141, 200165, 200244, 200248, 200251, 200253, 200259, 200374, 200398, 200445, 2001052, 2001059
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1304 з 08:00 по 16:00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Надеждівка: Миру (Радянська) 1-42; Надеждівка: МартинцяГ 1-41; Надеждівка: Гагаріна 1-41; Надеждівка: Мічуріна 2-50; Надеждівка: Таврійська (Комсомольська) 1-8, 10-неиз; Надеждівка: Корольова 1-41; Надеждівка: Степова 2-66; Надеждівка: Шевченка Т.Г.(60 років жовтня) 1-60; Надеждівка: Молодіжна 1-67, 71-75; Надеждівка: ФранкоІ 1-27, 30-46; Надеждівка: 8 березня 1-37; Долинське: Молодіжна(Леніна) 1-32; Долинське: Кудрі 1-45, 47-121; Долинське: Каховська 1-неиз; Долинське: Миру 1-14, 16-неиз; Долинське: Робоча 1-23; Долинське: Торгівельний 1-8; Долинське: Шкільна 1-38; Долинське: Центральна(60р.Жовтня) 1-12; Світле: Світле 0-7; Світле: Товстого 0; Світле: Котовського 0-2, 4-6, 32-33; Долинське: Вінницька 1-неиз; Долинське: Степова 1-10, 12-28; Хрестівка: Степова 1-31; Хрестівка: Гагаріна 1-Леніна; Хрестівка: Миру 1-8; Хрестівка: Пожарського 1-4; Хрестівка: Врожайна 2-71, неиз; Хрестівка: Першотравнева 1-27, 29-35/1, 37-69; Хрестівка: Островського 1-21, 23-25; Хрестівка: Шкільна 1-неиз; Хрестівка: Робоча 1-б/н; Хрестівка: Хлібодарівська 1-23; Хрестівка: Асканійська 1-19; Хрестівка: Садова 1-неиз; Хрестівка: Центральна (Леніна) 1-72; Хрестівка: Олімпійська 1-55; Хрестівка: Зелена 1-39, неизв; Чаплинка: Асканійська 16б; Надеждівка: невідома Неиз; Хрестівка: невідома неиз; Хрестівка: УКЗ 35 б/н; Надеждівка: УКЗ 29 км б/н; Долинське: Каховська/Вінницька/Степова/Тюменська/Кудрі 54 - 121
в т.ч. пром.: 387, 388, 421, 445, 500, 520, 553, 561, 609, 622, 678, 687, 711, 739, 758, 772, 773, 795, 797, 810, 821, 824, 832, 854, 858, 863, 870, 877, 920, 922, 933, 959, 974, 975, 976, 11115, 11116
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 10:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Атамань:
Ленiна 16
Вiльне:
Дружби 5-31, 33-50, 51-55
Новоiванівка:
Калінiна 2-9, 14-22, 25-29, 33-59, 69-73, 79-85; Мирy 2-28, 31-34, 39, 41, 51-60; Молодiжна 1-16
Новодмитрiвка:
Шкільна 11
Плавське:
Молодіжна 1-67-а; Плавська 1-а-невідомо; Романенко 2-11, 13-30, 32-46, 48-50, 52, 54-75; Степна 0-2; Степова (Радянська) 1-39, 41-47, 54-56; Черняховского 0-10, 12-25, 27-36, 38-50
Пробудження:
Запоріжя 0, 5-12, 18-23
Роздолля:
Українська 0-1, 4, 7-8, 11, 35
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1193, 1254, 1258, 1700, 1746, 4097, 4240, 4280, 4387, 4823, 4843, 4958, 5039, 5041
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Цукури:
Богдана Хмельницького (Радянська) 14, 15-54; Вишнева 1; Кооперативна 1-33; Лесі Українки 17; Першотравнева 14-38; Придніпровська 1-3, 5-11, 14-24, 34; Садова 10, 15, 17, 19-52; Степова 1-14; УкраїнкиЛ 18-23; Шевченка 14-27, 32-б/н
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3403, 3447, 4246, 4585
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-71 з 09:00 по 16:00
Херсонські МЕМ Комишани:

9Січня 21а; Артилерійський 1-5, 9; Бєлінського 1-12В, 14-27, 29-42; Дзеркальний 10А-30; Дунайський 1-11А; Крилова 3Б, 5-18, 20-20А, 30, 32-32А, 60; Лиманний 1-20А; Механізаторів 1-40; Морський 6, 18; Набережна 1-11А, 13-14, 16-22; Нижня 94А- 100, 111, 115-115В; Нова 1-14; Пушкіна 1, 1Б-44А; Спортивний 1-6А; ХмельницькогоБ 5; Центральна 91-121А; Чапаєва 1-17А, 18Б-38; Широка 26-34А





В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 1006, 1198, 1983, 3102
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-722 з 09:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна:
Каховська 3-36; Першотравнева 1-47; Центральна (Петровського) 1-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 68, 292, 4156
Технічне обслуговування ПС 35 кВ НС-3 по МК 1Т з 09:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Правдине:

Висоцької, Вишнева 1-2, 4-23, 25-128; Голинського 1-70, 73-94, 100-.; Зелений 7, 9-12; Новий 1-5; Садова 2-32

В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5583, 20056, 20109, 20131, 20151, 20235, 20306, 20370, 20388, 20451, 20495, 20542, 20713, 20747, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 621 з 09:30 по 15:45
Херсонські МЕМ Зеленівка:

ІванаМазепи149, 152--174; Таврійська 221
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-1103 Л-1 з 09:00 по 13:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Андрія Грабенка55; Івана Карпенко-Карого 36/45А; Текстильна10 33-63; Текстильна11 35-52; Текстильна12 34, 38-69; Текстильна13 56; Текстильна7 38-39, 44-45, 49, 51; Текстильна8 30, 38, 45, 53, 58-60; Текстильна9 22, 24, 37-61; Дмитра Марковича 32-32Б, 36
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-498 Л-1 з 13:00 по 16:30
Херсонські МЕМ Степанівка:

Виноградна 1, 4-5, 9-17, 20-27, 29-33; Джона Говарда 30; Запорізька 2; Зарічна 12-13, 27, 37, 69-89; Кар’єрний 2, 8А, 11-12, 14; Кільцева 1, 1А, 3, 14; Літній 4-11, 18-20; Селянська 8-18, 22-23, 28, 33, 38, 40-42, 47, 51, 57; Христича 2-2А, 16, 24, 40А, 44А-46А, 52
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ КТП-1098 Білозерка з 09:00 по 16:00
Олешківський РЕЗ і ЕМ Мирне
Благодатна (Леніна) 1-56; Миру 1-8
в т.ч. пром.: 60, 704
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 08:30 по 16:30
Херсонські МЕМ Херсон:

Агрономічна 27-45; Запорізька 140; Олешківська2 23-48; Олешківська3 7-17, 19-54; Олешківська4 9, 18; ФранкаІ 13, 18, 20-51

В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 1312, 1786, 2719
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-272 з 09:00 по 12:00
Херсонські МЕМ Музиківка:

Ангарна 1-33; КарлаВ 1б-1д, 2-23; Київська 1-2, 4, 6, 8-56; Піонерська 1-29; Пролетарська 0; Степова 1-55, 61-63

В т.ч. особ. рахунки пром.: 5782, 20110, 20126, 20651
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-845 Білозерка з 09:00 по 16:30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка:
Благодатна (Кірова) 1-53; Будівельників 2-б/н; Гагаріна 0-б/н; Гаражна 0; за межами населенного пункта тп-485-тп-648; Коцюбинського 0-34 гараж; Молодіжна 0-21; на територ. техникума б/н; Перемоги 0-б/н; Перемоги провулок 1-28; північно-східна частина села, 3 км б/н; Садова 1-17; Сонячна 3; Твариницька 47; Скадовської авіагрупи 0-б/н; Студентська 0-3 а, 3 б-б/н; Таврійська 2-18; траса м.Скадовськ - с.Приморське б/н; УкраїнкиЛ 1-18; Українки Л 0-52; Чкалова 0-80; Шевченка 2-20; Шкільний провулок 1-б/н; Янтарна 3-17
Скадовськ:
за межами населен. пункту б/н; Козацька 8-30; Робітнича 8 а, 10; Скіфська 3-25; Слов'янська 4-38; ХмельницькогоБ 1А-46; Чумацька 1-21
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3, 15, 45, 63, 66, 115, 197, 217, 221, 682, 691, 796, 830, 836, 883, 984, 1042, 1045, 1055, 1061, 1146, 1193, 1225, 1286, 1366
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1705 з 09:00 по 13:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чулаківка
Шевченко 1, 2-30, 31-32; Калініна 1-3А, 5-6, 10-14; Суворова 65
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 07:30 по 16:30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ЧервонийМаяк
Біляєва 1-23; Волкова 0-23; Гагаріна 13, 16, 20А; Добровольського 1-22; Комарова 3, 15; Пушкіна 2А, 8
в т.ч. пром.: 7685
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ з 09:00 по 15:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ НоваЗбур’ївка
Садова 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-187; Кузнечний 8; Кузнечна 2, 3А; Військовий 1-6
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Миколаївка:
Польова 4-5, 12, 14-15, 24, 27, 30, 34, 44, 46, 48-50, 53-59, 61, 65-67, 71-73
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 Л-1 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Каховський РЕЗ і ЕМ Миколаївка:
Польова 25, КТП-151
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6241
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-151 Л-3 Горностаевка з 08:30 по 16:30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дмитрівка, Радянська 3; Дмитрівка, Горького 0-6Н, 8Н-9Н, 14-16Д, 23Н-24Н, 27, 31Н, 33Д, 43Д-45; Новодмитрівка друга, Леніна 1Н-6Н, 8Н-17Н, 18Б-18Н, 19Н-55; Новодмитрівка друга, Миру 1Н-6, 7Н-9, 10Н-40, 42Н-46, 47-56Н; Новодмитрівка друга, Радянська 1А-10, 11Н-21, 22Н-33, 34-37, 38-40, 42, 44; Новодмитрівка друга, Шевченко 1-14, 15н-18Н, 20Н-38, 40Н-42н; Новодмитрівка друга, Молодіжна 0-11Н; Новодмитрівка друга, Південа 1Н-5Н; Новодмитрівка друга, Чапаєва 1Н-8Н; Новодмитрівка друга, Степова 1а-12Н; Новодмитрівка друга, Ворошилова 0, 1Н-17Н, 18Н-26Н; Новознам`янка, Калініна 1Н-8, 16, 21Н, 26Н, 28Н-29Н; Новодмитрівка друга, Фрунзе 0-2, 3 Н-20Н, 22Н-28, 29, 30Н-39, 41Н-62Н, 65Н-75Н; Новодмитрівка друга, 40 років Перемоги 1А-6Н, 8Н-17Н, 18Н-23Н; Новознам`янка, Свердлова 0-12Н, 15Н, 18Н-19Н, 34; Федорівка, Маяковського 1Д-4, 6Н-12, 17Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н; Федорівка, Кірова 0, 1А-19, 30Д-31Д, 33Н, 38Н, 41Н-42Н, 44Н-46Н, 50; Дмитрівка, Леніна 8-14, 18а-19; Дмитрівка, 40 років Перемоги 0
в т.ч. пром.: 637, 638, 679, 702, 726, 774, 785, 791, 807, 833, 842, 858, 941, 958
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Відродження (Петровського) 0, 12, 31-47, 49-86, 88, 90, 92, 140; Відродження (Петровського) 3-30; Міська(Червоноармійська) 15; Пушкiна 5, 7, 9; Соборна(Воровського) 13, 15-16, 22, 24, 25-26, 28, 32-108, 109а-110; Соборний (Воровського) 41, 49; Шевченкa 109-109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 001064а, 1278, 1299, 1303, 1317, 1750, 4000, 4043, 4208, 4226, 4241, 4246, 4256, 4301, 4343, 4445, 4489, 4512, 4541, 4603, 4619, 4622, 4625, 4787, 4798, 4808, 4982, 010103, 013020, 013021, 013022, 013038, 013050, 013053, 013056, 013057, 013059, 013062а, 013065, 013068, 013071, 013072, 013073, 013074, 013075, 013076, 013077, 013078, 013079, 013080, 013081, 013082, 013083, 013084, 013085, 013086, 013087, 013088, 013089, 013090, 013091, 013092, 013093, 013094, 013095, 013096, 013097, 013098, 013099, 013101, 013102, 013103, 013104, 013106, 013107, 013108, 013109, 013110, 013111, 013113, 013114, 013115, 013116, 013117, 013120, 013121, 013122, 013125, 013126, 013128, 013129, 013130, 013131, 013132, 013133, 013134, 013136, 013138, 013139, 013140, 013141, 013143, 013145, 013146, 013147, 013148, 013149, 013151, 013156, 013157, 013159, 013160, 013161, 013162, 014002, 014003, 014005, 014006, 014007, 014008, 014009, 014011, 014012, 014013, 014014, 014016, 014017, 014018, 014019, 014023, 014024, 014025, 014026, 014027, 014028, 014029, 014030, 014031, 014032, 014034, 014036, 014037, 014040, 014041, 014042, 014043, 014044, 014045, 014046, 014048, 014049, 014050, 014051, 014052, 014054, 014055, 014057, 014058, 014061, 014065, 014066, 014067, 014068, 014070, 014072, 014074, 014075, 014078, 014217, 014223, 014225, 014228, 014229, 014230, 014231, 014234а, 014235, 014258, 014261, 014262, 014272, 014274, 014275, 014277, 014285, 014289, 014305, 014306, 014309, 014311, 017011, 017012, 018020, 018022, 018113, 018114, 018149, 018160, 024011, 024038, 024052, 024055, 024056, 024057, 024058, 024059, 024060, 024061, 024063, 024067, 024068, 024069, 024070, 024071, 024072, 024073, 024074, 024079, 024080, 024082, 024083, 024089, 024090, 024093, 024094, 024097, 024098, 024099, 024101, 024102, 024103, 024104, 024105, 024106, 024108, 024109, 024111, 024115, 024116, 024118, 024119, 024120, 024121, 024125, 024126, 024128, 024129, 024130, 024131, 024132, 024133, 024134, 024135, 024136, 024137, 024138, 024139, 024140, 024141, 024142, 024143, 024144, 024146, 024147, 024149, 024150, 024151, 024153, 024155, 024158, 024164, 024165, 024167, 025004, 025005, 025006, 025007, 025009, 025011, 025012, 025013, 025014, 025016, 025019, 025020, 025021, 025022, 025023, 025024, 025025, 025026, 025027, 025028, 025030, 025031, 025032, 025033, 025034, 025036, 025038, 025039, 025040, 025041, 025042, 025044, 025045, 025046, 025047, 025050, 025051, 025052, 025056, 025057, 025058, 025139, 025154, 025161, 028101, 028154, 028166, 033058, 033059, 033061, 033062, 033063, 033064, 033065, 033067, 033068а, 033070, 033071, 033073, 033074, 033075, 033076, 033077, 033078, 033079, 033080, 033081, 033082, 033083, 033086, 033087, 033088, 033089, 033090, 033091, 033092, 033094, 033095, 033100, 033106, 033107, 033113, 033115, 033119, 033127, 033128, 036031, 036034, 042387, Акт 52
Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ ЗТП-040 з 09:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Пам`ятне
Миру 1-39, 41-70; Вишнева 0-6, 8-13, 16-22, 24-57
в т.ч. пром.: 716
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 07:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
Соборна(Леніна) 62, 125; Чумацька(Комсомольська) 20, 24, 32, 34, 36-45, 48; Сільська 1-20, 26-30; Кооперативна 1-11, 13-17, 18-50; Покровська(Фрунзе) 1-6, 8-33; Кооперативний 2
Капітальний ремонт ТП 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
0 0, 1622; Вчителiв 1; Дніпровська 98; Дніпровська (Ленiна) 65, 67, 69, 75-212; Кооперативний 0-5; Молодіжна(Комсомольська) 0, 54-82, 83-193 а; Підстепна 0-18, 21-51; Приморська 34-76; Робоча 1-27
Нововоронцовка:
Дiмiтрова б/н; Степова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10010, 10019, 10021, 10022, 10041, 10045, 10053, 10090, 100117, 100125, 100181, 100230, 100236, 100243, 100259, 100268, 100292, 100332, 100338, 100371
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1622 з 08:00 по 17:00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Відродження (Петровського) 31-47, 49-50, 54-54а, 56, 60, 72; Міська(Червоноармійська) 15; Соборна(Воровського) 13, 15-16, 22, 24, 25-26, 28, 32-41, 43, 45, 47-47а, 49-51, 55, 57, 59, 79; Соборний (Воровського) 41, 49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1278, 1299, 1303, 1317, 1750, 4000, 4043, 4208, 4226, 4246, 4256, 4301, 4445, 4489, 4541, 4603, 4622, 4798, 4808, 013020, 013021, 013022, 013038, 013050, 013053, 013056, 013057, 013059, 013062а, 013065, 013068, 013075, 013077, 013079, 013080, 013082, 013083, 013087, 013088, 013092, 013093, 013094, 013103, 013104, 013106, 013122, 013161, 013162, 014024, 014231, 014274, 014305, 017011, 017012, 024052, 024055, 024056, 024057, 024058, 024059, 024060, 024061, 024063, 024067, 024068, 024069, 024070, 024071, 024072, 024073, 024074, 024079, 024080, 024082, 024083, 024118, 024158, 024165, 024167, 025011, 033094, 033107, 036031, 036034
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-040 Л-1 з 09:00 по 16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ:
Відродження (Петровського) 70, 86; Пушкiна 5, 7, 9; Соборна(Воровського) 42, 44, 46-47, 48, 50, 52-74, 75-78, 80-108, 109а-110; Шевченкa 109-109а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4241, 4343, 4512, 4625, 4787, 4982, 010103, 013071, 013072, 013073, 013074, 013076, 013078, 013081, 013084, 013085, 013086, 013089, 013090, 013091, 013095, 013096, 013097, 013098, 013099, 013101, 013102, 013107, 013108, 013109, 013110, 013111, 013113, 013114, 013115, 013116, 013117, 013125, 013126, 013128, 013129, 013130, 013131, 013132, 013133, 013134, 013136, 013138, 013139, 013140, 013141, 013143, 013145, 013147, 013148, 013149, 013151, 013156, 013157, 013159, 013160, 014002, 014003, 014005, 014006, 014007, 014008, 014009, 014011, 014012, 014013, 014014, 014016, 014017, 014018, 014019, 014023, 014025, 014026, 014027, 014028, 014029, 014030, 014031, 014032, 014034, 014036, 014037, 014040, 014041, 014042, 014043, 014044, 014045, 014046, 014048, 014049, 014050, 014051, 014052, 014054, 014055, 014057, 014058, 014061, 014065, 014066, 014067, 014068, 014070, 014072, 014074, 014075, 014078, 014217, 014223, 014225, 014228, 014229, 014230, 014234а, 014235, 014258, 014261, 014262, 014272, 014275, 014277, 014285, 014289, 014306, 014309, 014311, 018113, 018114, 018149, 018160, 024149, 025047, 028101, 028154, 028166
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-040 Л-5 з 09:00 по 16:30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Геройське, Дубинди Пирате Рыбальче; НоваЗбур’ївка, Зоряний(МарксаК) 197; Рибальче, Придніпровська 3, 5-79; Рибальче, Піщаний 1-5; Рибальче, Річний 1-7; Рибальче, Петренко 1-71, 77-81; Рибальче, Степова 0-142; Рибальче, Набережна 2-149, 151-211; Рибальче, Шкільний 2-10; Рибальче, Торгова 1-6; Рибальче, В'яземський 1-5; Рибальче, Лісний 1-б/н; Іванівка, Приморська 1-30, 32-42А, 44-53, 54-92; Іванівка, Лісова 1-18, 20-б/н; Чорноморське, МарксаК. 1; Очаківське, Приморська 0-3, 5, 7-31, 33-38; Очаківське, Степова 0-18, 22-26, 30-38; Очаківське, Південна 1а-3б, 7а-10б, 12Б; Виноградне, Шабська 1-6, 8-б/н; Забарино, Забарська 1-Б/Н; Іванівка, , 1-11; ВільнаДружина, Незалежна 0-12; Виноградне, Берегова 1-2; Рибальче, Друга Набережна 8-212; Рибальче, На території риб.колгоспу "Перемога " 0; Іванівка, Українська 2-60; Іванівка, Морський 1-3; Рибальче, Петренка Г Я (Придніпровська) 25 А; Рибальче, Насосна землі Рибальчанської с/р 37 км б/н; Садово, Лісгосп землі Садівської с/р 45 км б/н; Іванівка, Іванівський кордон землі Садівської с/р 45 км б/н; Рибальче, Лісгосп базова станція; Рибальче, Ф/г-во землі Рибальч с/ р 37 км б/н; Іванівка, Лісгосп б/н; ВільнаДружина, Траса Гопри Іванівка 67 км кордон свободний порт; СтараЗбур’ївка, територія Старозбур'ївської с/ ради б/н
в т.ч. пром.: 30, 63, 64, 92, 106, 107, 123, 217, 303, 353, 375, 399, 454, 485, 511, 650, 681, 737, 813, 824, 874, 890, 921, 936, 1009, 1047, 1128, 1257
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 07:30 по 16:30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка:
0 0, 1622; Вчителiв 1; Дніпровська 98; Дніпровська (Ленiна) 65, 67, 69, 75-212; Кооперативний 0-5; Молодіжна(Комсомольська) 0, 54-82, 83-193 а; Підстепна 0-18, 21-51; Приморська 34-76; Робоча 1-27
Нововоронцовка:
Дiмiтрова б/н; Степова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 10010, 10019, 10021, 10022, 10041, 10045, 10053, 10090, 100117, 100125, 100181, 100230, 100236, 100243, 100259, 100268, 100292, 100332, 100338, 100371
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1622 з 08:00 по 17:00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав
Губайдуліна б/н; Центральна(Леніна) 80-84, 86-107А; Севастопольська 11-12, 13-14, 14САРАЙ-16, 17-32; Севастопольський 61-85; Промисловий 0; на розі вул.Леніна та Севастопольської 0
в т.ч. пром.: 758, 7108, 7660
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ з 09:00 по 13:00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Геройське
Дубинди 0, 1-8, 11-53, 55-72, 73-83, 86-119, церква, школа; Висовіна 1-61а; Оводовського 1-б/н; Берегова 2-23; Танського 1-18; Молодіжна 1-6; Береговий 12; Гниляка 1-31; Михасько 1-6, 8-41; Лісовий 2-55; Шевченка 2-12; Козацька 1-14; Лісова 3-8; Лісгосп траса Гопри Геройськ 67 км б/н; Геройский кордон землі с/р Гопри Геройск 67 км б/н; Набережна б/н
в т.ч. пром.: 30, 58, 64, 92, 109, 116, 457, 485, 511, 681, 726, 791, 903, 969, 1211
Капітальний ремонт ПС 35 кВ з 07:30 по 16:30
Олешківський РЕЗ і ЕМ Великі Копані
Соборна(Леніна) 50, 56, 62, 70, 95/1, 97, 105-109, 111-117, 121-129, територія ринку; Радянська 4-4а, 6, 8, 12; Охременка 2-14, 14-А-22, 24-44, 47, 49, 52-53, 55; МарксаК 58А/1-58Б, 72, 76, 78, 80, 81А-90, 93; Чумацька(Комсомольська) 1-13, 16-25, 27-45, 48; Молодіжна 0-7, 9-17, 19-37; Сільська 1-20, 26-30; Кооперативна 1-11, 13-17, 18-50; Шевченка 0, 37-60; Покровська(Фрунзе) 1-6, 8-33; Вишневий 21; Спортивний 1-18; Чалбаська 1-3, 4-6, 7-18, 20-41, 43-63; ЛесіУкраїнки(КрупськоїН) 31, 33, 35, 37, 41-53, 56-58, 60-82; Південна 0-3, 5-12; Ковальський 16-29; Листопадна 1-2, 7; Андрєєва 1-6, 8-12, 14-14/1, 14/4, Б/Н; Карбишева 1-19, 21, 23, 25, 27; Листопадовий 1-27; Кооперативний 2; землі В.Копанівської с-ради б/н; Андреєва тереторія ринку б/н
в т.ч. пром.: 21, 95, 123, 261, 467, 594, 616, 642, 664, 686, 695, 773, 827, 863, 891, 911, 976, 1013
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ з 09:00 по 16:30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове:

Пугача 1

Софіївка:

Леніна ( Мира ) 1-8, 11-25, 27-45, 47, 49-61, 63-64, 67-83, 87; Лесі Українки 7; Мира 53-б/н; Молодіжна 1-6, 8-9, 11-13, 15-60, 64-74, 80, 92-б/н; Робітнича 1-5; Східна 1-6, 8-13, 15, 17, 19-22, 25-52, 54-61, 63, 66, 69-86

В т.ч. особ. рахунки пром.: 1421, 1466, 1542, 1543, 1674, 1825, 1865, 1896, 1953, 1961, 1999
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 552 з 09:00 по 15:00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка:
Іванівська 122в-142 а; МарксаК 170-170Н, 172Н, 176-185, 190-205Н, 209Н-211Н; Садова 1Н-16Н; Стаханова 59, 61Н-63Н, 65Н, 67Н, 69 Н, 71Н, 73Н, 75Н, 77Н, 79Н, 81, 83Н, 85Н, 87-87 Н, 89-89Н, 91Н, 93Н-97, 100Н-113Н, 114Н-115, 116Н-124Н, 125Н-202Н; Українська (Радянська) 0, 2, 4-4Н, 8Н, 14Н, 16, 18-18Д, 20-20 а, 24; Чапаєва 0-14Н, 15Н-17Н, 20Н-24Н, 25Н-30Н, 32Н-39Н, 40Н-49Н, 50Н-88Н, 89Н-93, 95Н-105Н, 107Н-140Н, 144Н-150Н, 154Н
Новомиколаївка:
Гришина 0-1Н, 2бН-2Н, 5Н-7Н, 9Н-11Н, 12Н-16Н, 19Н-20Н, 23Н-27Н, 30Н; за межами села 0; Миру 0; Гагаріна 1-2 а, 3Н-6Н, 8Н-27Н, 29Н-40, 41Н-43Н, 47Н-49Н, 51Н-73Н, 76Н-80Н, 83Н-89Н, 91Н-95Н, 98Н-103Н, 108Н-110; Дружби 0, 2Н, 3Н-10Н, 11Н-13Н, 16Н-21Н, 22Н-27а
Широка долина:
Куйбишева 2-9 Н, 12Н-13 Н, 17 Н-21 Д, 27 Н-41Н, 45 Н-124Н; Садова 1Н-3Н, 7-7 Н, 9Н, 11Н-15Н, 25Н-45
В