Плановые отключения



Районное подразделение Работы Причина Время
19.2.2018
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 237 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Лермонтова, Таврійська, Соборна *Червонофлотська*, Південна, Таврійська ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 2]: Крилова, Казармений, Набережна, Річковий, Калганова, Херсонський, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Вузький, Поштова, Херсонська, Гвардійська, Самарця, Олімпійська*ПулюяІ, Червоноармійська*, Нижня КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [ТП - 372 Л - 1, Л - 2, Л - 3] 08.30 - 16.30: Хліборобів, Степова *Радянська*, Східна, Центральна *Калініна*, Лісна, Труда, Свободи пров, Лісна *ТО*, Раденськ [ТП - 301 Л - 1]: Технічний, Таврійська *Комсомольська* ТО 08.30-16.20
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1306]: 14 Підпільщиків, Белінського, Братська д.12, 21 - 51, Будівельників, Войкова, Воровського *Соборна* д.6, 8, 10 - 10А, 12, 15 - 75А, Горького, Декабристів, Дзержинського, Дружби, Єсеніна, Заводська, Запорізька, Зелений, Кірова, Колгоспна, Комсомольська, Комунальна, Комунарів, Космоса, ЛазоС, Леніна д.1 - 15, 19 - 107, 111 - 115, 158 - 235, ЛібкнехтаК, Лінійний, Ломоносова, Луначарського, Маяковського д.5, 7, 9, 11, 14 - 72, 74 - 90, Миру, Міліцейська д.3, 33, 35, 37, 39 - 47А, 49, 51 - 54, НасальськогоС, Нікітіна д.7 - 55, Нова, Пархоменко, Пушкіна, Радянський, Свєрдлова, Селянська, Спортивний, Суворова д.11, 13 - 20, Східний, Таврійська *Пролетарська* д.4 - 9, 11, 13, 15 - 44, Тичини д.1 - 9, 11 - 23, Транспортна, Трудова, Українська, Уріцького, ФранкаІ, Фрунзе, ХмельницькогоБ, ЦациІ д.5 - 11, 13, 15 - 61, ЦеткінаК, Чапаєва, Червоноармійська, Червонопартизанська, Шкільна д.2, 7 - 75, Щорса, Янтарний технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1306]: 14 Підпільщиків, Белінського, Братська д.12, 21 - 51, Будівельників, Войкова, Воровського *Соборна* д.6, 8, 10 - 10А, 12, 15 - 75А, Горького, Декабристів, Дзержинського, Дружби, Єсеніна, Заводська, Запорізька, Зелений, Кірова, Колгоспна, Комсомольська, Комунальна, Комунарів, Космоса, ЛазоС, Леніна д.1 - 15, 19 - 107, 111 - 115, 158 - 235, ЛібкнехтаК, Лінійний, Ломоносова, Луначарського, Маяковського д.5, 7, 9, 11, 14 - 72, 74 - 90, Миру, Міліцейська д.3, 33, 35, 37, 39 - 47А, 49, 51 - 54, НасальськогоС, Нікітіна д.7 - 55, Нова, Пархоменко, Пушкіна, Радянський, Свєрдлова, Селянська, Спортивний, Суворова д.11, 13 - 20, Східний, Таврійська *Пролетарська* д.4 - 9, 11, 13, 15 - 44, Тичини д.1 - 9, 11 - 23, Транспортна, Трудова, Українська, Уріцького, ФранкаІ, Фрунзе, ХмельницькогоБ, ЦациІ д.5 - 11, 13, 15 - 61, ЦеткінаК, Чапаєва, Червоноармійська, Червонопартизанська, Шкільна д.2, 7 - 75, Щорса, Янтарний технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 271 Олександрівка]: Заводська д.1 - 2, 4, 6, 8, 10А, 12 - 12Б, Леніна д.158 - 162, 164 - 166, 168 - 235, НасальськогоС д.30 - 32 технічне обслуговування 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бойове [КТП - 620 та КТП - 665]: Горького, Петровського ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [КТП - 087 та РП - 1]: Північна4, Північна3, Північна5, Добичиних, Північна, Соборна *Воровського*, Дружби народів *Махарадзе*, пров. Соборний *Воровського*, Ушакова, БідногоД, Спортивна ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [ТП - 578 Л - 1]: Ювілейна ТО 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 5]: Історична д.62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, Дніпровський д.53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, Соборна д.2, 4, 6, Пушкіна д.1, 3 ТО 11.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [РП - 3 1Т]: Гайдара д.5 - 5В, 7 ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Зимівник *Куйбишеве, Геологів* [ТП - 749 А Л - 2]: Набережна д.1А - 244, Лугова д.1 - 56, 59 - 60, 63 - 75, 88, Мостова д.1А - 2, 6, 8 - 12б, Персикова д.54 - 54А, 66А, Степова д.1 - 36, 39 - 56, 60 - 61, 65 - 67А, 70, 72, 75, Центральна д.3, 6, 12, 14, 17, 20 - 21, 24 - 25, 32, 38 ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Південне, Роздольне [8411]: Т.О. 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери [КТП - 312]: Горького д.53, Леніна д.32, 34 - 37, Молодіжна, Технікум д.1 - 24 ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ВеликаКардашинка [КТП - 221]: Кримська, Мирний, Молодіжна д.3 - 14, 16, 20, Подільська д.1 - 54 ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 251 Л - 4 Каланчак]: Херсонська, Карбишева Приєднання 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ЗТП - 103 Берислав]: 1 Травня д.233, 243 - 247А, 252 - 262, 276 - 286, Дружби д.1 - 18, Захисників Вітчизни д.2 - 10, 13 - 30, 34 - 42, Кобзаря д.1 - 12, Славна, Херсонська д.62 - 64А, 70, 83 - 95А, 111, Центральна д.272 - 288, 300, 302, 307 - 327, Шевченка д.37 - 58, 64, 68 - 80 присоединение 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 251 Л - 4 Каланчак]: Херсонська, Карбишева Приєднання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [КТП - 132]: Горького, Комсомольська, Суворова, Чкалова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [ТП - 37 Л - 1]: Приморська д.11, 13 - 15, 31, 40 - 44, 46, 48, 50, 54, 56, 64 - 123 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 88 Л - 2]: Антипенка ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Калинівка [615]: ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 358 Л - 1 - 2]: Гоголя, Мира, Калинова ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка, Олександрівка [ПС 3510 Отрадівка 2Т]: ТО 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ по договору приєднання . с.Вол
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 915 2Т Л - 15]: Вітрильна д.1 - 3А, 6, 8 - 9, 14, 16 - 25, Стапельна д.7 - 19 По договору приєднання 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ѕовка [ТП - 329 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 4]: Новоселів д.56 - 109, Виноградний д.36 - 42 Плановые работы 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ 4 Плановые работы 6
Каховський РЕЗ і ЕМ 5 Плановые работы 2, Тавр
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелена д.70 - 125, Водопровідний д.14, 16 - 16А *ТО* Сергіївка [КТП - 111]: Центральна, Степова ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Сергіївка [КТП - 121]: Шкільна, Молодіжна ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорноморівка [232]: Урожайна, Жовтнева, Каховська, Кусайко, Нова, Першотравнева, Пушкіна, Східна, Чапаєва, Ювілейна ТО 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [1110]: Лугова, Леоніда Бикова, Котляревського д.39 - 50, Кості Гордієнка д.15, 18 - 66, Введенська д.77 - 136, Вишнева д.17 - 24, Володимирська д.1 - 30, Гагаріна д.23 - 29, 34 - 90А, Бериславська д.1 - 9, 13 - 13А, 15 - 15А, 17 - 17А, 21 - 33, Гетьманська д.21, 26 - 30, Грушевського д.14 - 38, Заводська д.4 - 86, Ярослава Мудрого д.19, 20, 21 - 55, Шкільний д.2 - 18, Затишна , Центральна д.1 - 15, 304 - 314А, 318 - 318А, 320 - 387, 391 - 397А, 399, 401, 405, 409 - 411, 419 - 423, 427 - 551, Херсонська д.72, 74, 80 - 110А, 112 - 286, Степова, Сонячний, Соловїна д.23 - 25, 34 - 38, Садовий, Різдвяна д.16 - 63, Рибацький, Польова, Павловського д.10 - 24, 25А - 71, Овражний, Овражна д.11, 13 - 13А, 15 - 68, Каховський д.14, Новий, Некрасова д.15 - 23, Незалежності д.8, Молодіжна, Мисливський, Миру, Мирний д.1 - 40 ТО 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка [ТП - 139 Л - 1 Рогачик]: Кооперативна д.1 - 22 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Милове [КТП - 508 Берислав]: Л.Українки д.24 - 39, Шкільна д.4, 8 - 23, Бериславська д.1 - 22, Робоча д.17 - 28, І.Франка д.1 - 12 ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП - 251 Л - 4 Каланчак]: Херсонська, Карбишева Приєднання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка [ТП - 139 Л - 2 Рогачик]: 35 років Перемоги д.3 - 24, Ювілейна д.3 - 11 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новий Берислав [1110]: повністю ТО 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 192 Л - 3 Рогачик]: Резніченка д.137, 139А, 184 - 192 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [ТП - 252 Л - 2 Берислав]: Таврійська д.40 - 81, Поштова д.12 - 12А, 92 ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [КТП - 165 РОГАЧИК]: Леніна д.6, 8 - 10Б, 12 - 49, Суворова д.39, 41 - 55, Чапаєва д.2В - 3, 4 - 5, 6 - 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби [ТП - 118 Л - 2 Н.Сірогози]: Гагаріна ТО 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка [КТП - 87 Н.Сірогози]: Матросова ТО 08.00-12.00
Херсонське МВЕ Велетенське [773]: Шевченка, Дніпровська*МарксаК*, Горького, Зелена, Молодіжна д.2, 4, 6, 8 - 14, 30років Жовтня, Вишнева, Комсомольська, Північна д.1 - 51А, Кірова д.1 - 12, Виноградна, Леніна, Садова, Радянська, МамкіноїШ д.1 - 32, Степова, Корольова, Маяковського ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Гончарне [773], [КТП - 111 Білозерка]0: ТО 07.30-16.3
Херсонське МВЕ Дар’ївка [551], [556], [КТП - 489 Білозерка]: КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Кізомис [773]: ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Микільське [556], [КТП - 499 Білозерка]: ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Новодмитрівка [ПС 3510 Прогресс 1Т]: ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Посад - Покровське [ТП - 332 Л - 1 Білозерка]: Полтавська д.27, 29 - 82 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Томина Балка [ПС 3510 Прогресс 1Т][ТП - 680 Л - 1 Білозерка]: ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Південне, Роздольне [8411]: Т.О. 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [1521]: Жовтнева, Комсомольська, Кузнечна, Леніна, Надрічна, Рибний, Садова, Шкільна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Камянка [ЗТП - 185]: Яковенка технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 73]: Стаханова, Українська *Радянська* ТО 13.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка [1521]: Арташанська, Леніна, Ювілейна технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 86]: Таврійська *Енгельса* ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 365 Л - 1Л - 2]: Соборна *Щорса* ТО 08.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Красне [311]: Фрунзе, Партизанська ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Лопатки [311]: Шевченка, Московська ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгіне [311]: 70 років Жовтня, Леніна д.1 - 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40 ТО 10.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгіне [ТП - 75 Л - 1 Горностаевка]: Леніна д.23, 25, 27, 29 - 29А, 31, 35, 37, 39, 42 - 54, 56, 57А, 60, 62, 64, 66, 68 - 70, 72, 89 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червоноблагодатне [311]: Шкільна, Дружби народів, Мілько, Першотравнева, Середня ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [311]: Хачкаляна ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Велетенське [КТП - 130 Білозерка]: Шевченка д.116, Північна д.0, 40 - 51А, Центральна*Радянська* д.76, 80, 98, 106, 116 - 122 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Посад - Покровське [814]: Інгулецька, Перемоги, Полтавська, Приозерна д.26, 28, 30 - 109, Раковського, Садова д.27, 29, 31 - 104, Дєдуха д.37 - 111, Херсонська д.45 - 47, 49, 53, 55, 57 - 59, 61, 63, 65 - 67, 71, 73, 79, 83, 85, 87 - 91, 93 - 95, 97, 103, 1Травня, Бобровського д.29 - 31, 33, 35, 37, 39 - 112, Воєнна, Гагаріна д.4 - 20, Гусинська ТО 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Золота Балка [КТП - 52 Воронцовка]: 1 Травня д.3, Дніпрова*Кiрова*, Робоча технічне обслуговування 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 0102 Л - 3]: Шкільний, Лободи, Курасова, Арабатський приєднання 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ТП - 443 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Горохова, Миру *Леніна*, Кримська, Садова *Ватутіна*, Гірського, Присивашська Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 122]: Космонавтів, Лесі Українки *Комсомольська*, Турбаївська Т.О. 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 47]: Кудрі, Франка, Шевченко, Таврійська Т.О 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 704 Л - 1]: Восточна, Котовського д.1 - 5 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 204 Л - 1]: Шкільна *Леніна* д.1 - 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петрівка [КТП - 406]: 70 років Жовтня д.13 - 46, Мира д.10, 14, 16, 18, 20, 23 - 52, Петровського д.14 - 29, Степна д.19 - 24 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [КТП - 436]: Виноградна д.2 - 3, Комсомольська, Чорноморська д.54 - 58, 67 - 75, Чорноморська *Будьонного* д.56 - 65, 69, 74 - 82 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [ТП - 484 Л - 5]: Набережна присоединение 08.30-16.30
20.2.2018
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Брилівка [КТП - 279]: Казацька, 8 Березня, Таврійська, УкраїнкиЛ, Олешківська, Українська ТО 15.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 237 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Лермонтова, Таврійська, Соборна *Червонофлотська*, Південна, Таврійська ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 2]: Крилова, Поштова, Вузький, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Річковий, Гвардійська, Самарця, Херсонський, Олімпійська *ПулюяІ, Червоноармійська*, Нижня, Казармений, Набережна, Калганова, Херсонська КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [1931], [КТП - 206]: Миру *Леніна*, Самойлова, Польова, Жовтнева, Лісна, Шкільна *Піонерська*, Соняшна, УкраїнкиЛ *Пролетарська*, Вишнева *Цюрупи* *ТО*, КР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2001]: Раденська *Радянська*, Пушкіна, Першотравнева, Незалежності, Нарожного пров, Нарожного, Молодіжна, Лісна, Лесі Українки, Західна, Жовтнева, Добровольців, Добровольського, Грушевського, Гагаріна, Виноградна, Безіменна, Абрикосова, Шкільний, Шкільна, Яблочна, ХмельницькогоБ, Таврійська *Комсомольська*, Соняшна, Садова ТО 08.30-16.20
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1306]: 14 Підпільщиків, Белінського, Братська д.12, 21 - 51, Будівельників, Войкова, Воровського *Соборна* д.6, 8, 10 - 10А, 12, 15 - 75А, Горького, Декабристів, Дзержинського, Дружби, Єсеніна, Заводська, Запорізька, Зелений, Кірова, Колгоспна, Комсомольська, Комунальна, Комунарів, Космоса, ЛазоС, Леніна д.1 - 15, 19 - 107, 111 - 115, 158 - 235, ЛібкнехтаК, Лінійний, Ломоносова, Луначарського, Маяковського д.5, 7, 9, 11, 14 - 72, 74 - 90, Миру, Міліцейська д.3, 33, 35, 37, 39 - 47А, 49, 51 - 54, НасальськогоС, Нікітіна д.7 - 55, Нова, Пархоменко, Пушкіна, Радянський, Свєрдлова, Селянська, Спортивний, Суворова д.11, 13 - 20, Східний, Таврійська *Пролетарська* д.4 - 9, 11, 13, 15 - 44, Тичини д.1 - 9, 11 - 23, Транспортна, Трудова, Українська, Уріцького, ФранкаІ, Фрунзе, ХмельницькогоБ, ЦациІ д.5 - 11, 13, 15 - 61, ЦеткінаК, Чапаєва, Червоноармійська, Червонопартизанська, Шкільна д.2, 7 - 75, Щорса, Янтарний технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1306]: 14 Підпільщиків, Белінського, Братська д.12, 21 - 51, Будівельників, Войкова, Воровського *Соборна* д.6, 8, 10 - 10А, 12, 15 - 75А, Горького, Декабристів, Дзержинського, Дружби, Єсеніна, Заводська, Запорізька, Зелений, Кірова, Колгоспна, Комсомольська, Комунальна, Комунарів, Космоса, ЛазоС, Леніна д.1 - 15, 19 - 107, 111 - 115, 158 - 235, ЛібкнехтаК, Лінійний, Ломоносова, Луначарського, Маяковського д.5, 7, 9, 11, 14 - 72, 74 - 90, Миру, Міліцейська д.3, 33, 35, 37, 39 - 47А, 49, 51 - 54, НасальськогоС, Нікітіна д.7 - 55, Нова, Пархоменко, Пушкіна, Радянський, Свєрдлова, Селянська, Спортивний, Суворова д.11, 13 - 20, Східний, Таврійська *Пролетарська* д.4 - 9, 11, 13, 15 - 44, Тичини д.1 - 9, 11 - 23, Транспортна, Трудова, Українська, Уріцького, ФранкаІ, Фрунзе, ХмельницькогоБ, ЦациІ д.5 - 11, 13, 15 - 61, ЦеткінаК, Чапаєва, Червоноармійська, Червонопартизанська, Шкільна д.2, 7 - 75, Щорса, Янтарний технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ЗТП - 372 Олександрівка]: Белінського д.34 технічне обслуговування 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [РП - 1 Л - 4]: БідногоД, Ушакова, Соборний *Воровського* ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [ТП - 578 Л - 2]: Кiрова ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [КТП - 286]: Українки ТО 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 111 1Т]: Перемоги д.12, 12Б, 14 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП - 5 Л - 6]: Соборна д.4, 6, Пушкіна д.1, 3, Історична д.62, 64, 66, 68, 72, 74, 76 ТО 12.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП - 5 Л - 8]: Дніпровський д.57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, Соборна д.2 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ЗТП - 38]: Ярослава Мудрого д.2 - 36, Дорошенко д.4 - 12, 41 - 45, Котляревського д.1а - 40, Кошового д.1, ЛевицькогоН д.27а, Лисенко д.3 - 36, Молодіжна д.1, 3, 5, 7, 9, Портова д.2, 4, 6, 8, Прибережна, Сагайдачного д.2 - 10, 12, 15 - 20, Тіньова, УкраїнкиЛ д.1 - 27, 29 - 35, 37, 39 ТО 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 209]: Ватутіна д.1 - 49, Джона Горварда *Фрунзе* д.1 - 24А, 26, 30 - 42, Горіхова *Січня21* д.2, Васильковський *Свердлова*, Український, Сонячний, Пляжний ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Південне, Роздольне [8411]: Т.О. 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 81]: Ярослава Мудрого *Леніна*, Херсонська д.129 - 130Б, 134 - 148, Мирний д.2А - 18, 20 - 34, Тітова, Мирна д.1 - 8, Миколаєва д.1В ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Зимівник *Куйбишеве, Геологів* [ТП - 749 А Л - 2]: Набережна д.1А - 244, Лугова д.1 - 44, 46 - 56, 59 - 60, 63 - 64, 68 - 69, 71, 74 - 75, 88, Мостова д.1А - 2, 6, 8 - 12б, Персикова д.54 - 54А, 66А, Степова д.1 - 36, 39 - 72, 75, Центральна д.3, 6, 12, 14, 17, 20 - 21, 24 - 25, 32, 38 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 241 на ВЛ - 10кВ ф - р.2418], [КТП - 253]: Вишнева *Блюхера * д.131А - 135, Бойка д.101, 103 - 185, Державіна д.1 - 39, Литвинова д.107, 108 - 191, Некрасова д.129 - 198, 200 - 222, Тургенєва д.1 - 40, Миколи Гринька *Бегми* д.1, 4, 10 - 63, 66 - 69, 108, Антипенка д.107, 145, 147 - 154, 156 - 158А, Королюка д.54, 110 - 203, Огарьова д.2 - 38, Космічна д.39 - 67, Польова1 д.102 - 106, 108 - 165, 167 - 169, Польова4 д.67, Польова5 д.47А, Жуковського д.2 - 2Б, 4 - 4А, 11 - 14, 19 - 29, 34 - 37, 41, 103, Нестерова д.3, 5, 10, 13 - 34, 39, 45 - 53, 59, Дровникова д.107 - 192, Достоєвського д.1 - 21, 26 - 50, Ракетна д.3, 21, 38 - 72, Фонвізіна д.2 - 49 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 132]: Білоруська д.25, 27 - 34, Ломоносова д.122, 145 - 1451, Пушкінська д.131 - 143, 145 - 160, Піонерська *Купецька* д.89 - 109, 111 - 156, Яружна д.138, 144, Затишний д.3 - 12А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 25]: Запорізька д.1 - 1В, 4, 7 - 26А, Червонопрапорна *Олександрівська* д.118 - 146, 149 - 179А, ЗапорожчукаА, Нижня *УльяноваД* д.143 - 155, 159 - 206, Сорокіна *Качельна* д.1А - 35116, Чайковського д.2 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 32]: Пушкінська д.81 - 144А, Куйбишева *Вільхова* д.60, Ломоносова д.77 - 83, 84А, 89, 91, Яружна д.104, Сорокіна *Качельна* д.51, 53, 64 - 64А, Піонерська *Купецька* д.71 - 110, Запорізька д.27 - 55, 57 - 802, Білоруська д.35 - 42 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 3]: Тупиковий д.3 - 8, Комарова д.96 - 185, Наскрізний1 *Сквозной*, Новосельський, Причальна д.68 - 100, Білоруська д.4 - 24, 26, Ломоносова д.84, 87 - 8833, 90, 92 - 143, Чайковського д.47 - 94, 96 - 116 ТО 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери [КТП - 312]: Горького д.53, Леніна д.32, 34 - 37, Молодіжна, Технікум д.1 - 24 ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ВеликаКардашинка [882], [884]: Миру, Новоселів д.9, Одеська, Першотравнева, Українська д.1, ХмельницькогоБ, Черкаська, Степовий ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Нововолодимирівка [КТП - 157]: Виноградна д.1 - 50, Горького д.1 - 45, Леніна д.1 - 9 ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Нове [КТП - 10, КТП - 9]: Урожайна *Комсомольська*, Українська *Піонерська* Приєднання. 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [1041]: Травня1, Горького, Калініна, Ломоносова, Мельничний, Поштова, Степова, Таврійська , Вишнева , Гагаріна, Гоголя присоединение 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [ТП - 37 Л - 2]: Парижської Комуни д.53 - 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 - 114, Приморська д.24, 28, 32 - 34, 36, 39, 45, 49, 51 - 53, 55, 57 - 58, Червонопрапорна д.57 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [КТП - 170]: Богуцького, Гагаріна, Петровського д.0, 15, 17, 19 - 81 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Благовіщенка, Захарівка, Заозерне [616]: Пот.Р 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 88 Л - 2]: Антипенка ТО ) Плановые работы 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ ТО
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 358 Л - 1 - 2]: Гоголя, Мира, Калинова Плановые работы 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Оверянівка [604]: Степова, Робітнича ТО 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 2 - 3]: Московська , Степова , Гагаріна, Миру Плановые работы 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [2929]: Порт - Елеватор д.3А ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Садове , Сиваші, [604] Плановые работы 09.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ по договору приєднання . с.Вол
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 119 Л - 6]: Колективний д.2 - 3, 5, 7, 9, Партизанський д.3, 5 - 6, 9, 13, ШевченкаТГ д.138, 141, 144, Чорноморська д.59, 71, 81, 87, 99 - 111, 119, 123 - 125, Лермонтова д.4, КуликаІ д.84 - 100А, 108, 119, Уманський д.26 - 31, 35, Кримська д.121 - 123, Інгульський д.1А - 11, 13 - 19, Січових стрільців*Калініна * д.76, 81, 85, 87, 91 - 92, 95, 100 - 102, 106, 111 - 112А, 119, 121 - 123, 126, Партизанська д.4 - 6, 13, Дніпрогеський д.1 - 5, 12, 14, 16, 20, Житомирський д.27 - 32 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 343 Л - 5]: Молодіжна д.9335, Кримська д.34А - 34Б, 40, 47 - 48А, 50 - 57, 59 - 64А, 66, 67, 71, 75, 77, 86, СуботиМ д.65, 67, 72 - 75, 78 - 84А, Українська д.105 - 105А, Новий д.14, 16 - 16А, 21, 23 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 494 Л - 8]: РазінаСтепана д.1 - 2, 8, 66, 70 - 74А, 87, 93, Котельний, КуликаІ д.12, По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 38 Л - 4]: Потьомкінська*МарксаК * д.100, Козацький д.19 - 21 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 239 Л - 2]: Потьомкінська*МарксаК * д.104Б - 106, Комбайновий д.14, Ушакова д.79Б - 79В ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ѕовка [ТП - 329 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Нове [КТП - 10, КТП - 9]: Урожайна *Комсомольська*, Українська *Піонерська* Приєднання. 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 4]: Новоселів д.56 - 109, Виноградний д.36 - 42 Плановые работы 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ 4 Плановые работы 6
Каховський РЕЗ і ЕМ 5 Плановые работы 2, Тавр
Каховський РЕЗ і ЕМ ТО
Каховський РЕЗ і ЕМ Цукури [КТП - 197]: Радянська д.1 - 13, Першотравнева д.1 - 13, Садова д.1 - 14, 16, 18, Придніпровська д.4, 6, 10, 12 - 13, 24 - 28, Шевченка д.1, 4 - 11, 30 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорноморівка [232]: Першотравнева, Каховська, Урожайна, Пушкіна, Чапаєва, Нова, Кусайко, Ювілейна, Східна, Жовтнева ТО 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Милове [КТП - 373 Берислав]: Сухомлинського, Шевченка д.1 - 6, Гагаріна, Набережна, Східна, Придніпровська д.1 - 52 ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 156 Л - 2 Рогачик]: Невського д.3 - 7, 11, 13, 21 - 29, 67 - 94, Радянська д.5 - 7 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новий Берислав [Ф - 1110 после Р - 119]: повністю ТО 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Олексіївка [КТП - 17 РОГАЧИК]: Ювілейна д.2 - 18, 24, 28, 32 - 36 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [КТП - 251 Берислав]: Козацький, Лікарняна д.1 - 38, 56 - 66, Вавілкіна ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 192 Л - 2 Рогачик]: Гагаріна д.89 - 90, 95, 97, 99, 102 - 148, Пушкіна, Чкалова, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [КТП - 252 Берислав]: Поштова д.12 - 12А, 18 - 59, 92, Таврійська д.40 - 81 ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби [ТП - 118 Л - 2 Н.Сірогози]: Гагаріна ТО 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Торгаї [КТП - 18 Н.Сірогози]: Мішкурова ТО 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Киселівка [ТП - 254 Л - 1, Л - 2 Білозерка]: Освітянська *Радянська* д.1 - 32, 34 - 36, 40 - 42, Миру д.3 - 40 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Станіслав [566], [КТП - 603 Білозерка]: Річний, Степова, Будівельна, Гвардійська, Сонька Сергія Морпіха *Флотська*, Українська *Комсомольська*, Смутченка, Свободи *Леніна* д.16, 70 - 76, 78 - 81, 87 - 125, Робоча, Покровська *Колгоспна* ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Томина Балка [ТП - 680 Л - 1 Білозерка]: Молодіжна д.1 - 13, Робоча д.37, 40 - 96, Гагаріна ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Ульянівка [555], [КТП - 481 Білозерка]: ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Федорівка [555]: ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Південне, Роздольне [8411]: Т.О. 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [КТП - 69]: Тельмана, Чапаєва ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 399 А Л - 2]: Чапаєва ТО 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першотравневе [КТП - 54]: Меліоративна, Спортивна ТО 13.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [Ф - 271 до Р - 4]: Дружби д.1 - 24, 26, 28, Перемоги д.1 - 65, 67, 69, 71 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ольгіне [ТП - 75 Л - 2 Горностаевка]: Молодіжний, Леніна д.55, 57, 59, 61, 63 - 63А, 65, 67, 71, 73 - 88, 90 - 128, 40 років Перемоги д.1 - 16 ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Грозове, Мирне *Червоний Поділ*, Миролюбівка*Радянське*, Молодецьке, Паришеве , Солдатське [ПС 3510 Радянська 2Т]: ТО 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [КТП - 314 Воронцовка]: Урожайна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 36 Воронцовка]: Вершинна д.38, 40 - 85, Карєрна, Набережна д.1 - 26 технічне обслуговування 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ТП - 0102 Л - 3]: Шкільний, Арабатський, Лободи, Курасова приєднання 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 37 Воронцовка]: Вершинна д.37, 39, Набережна д.28 - 44, Щорса технічне обслуговування 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [703]: Українки, Васильевка, Вокзальна, Широка, Суворова приєднання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 382 Воронцовка]: Миру технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 109 Л - 1 Воронцовка]: Жовтнева д.12, 29 - 65, 69 - 75 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 109 Л - 2 Воронцовка]: Жовтнева д.81 - 91 технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ТП - 452 Л - 1]: Гірського Т.О. ВЛ-0,4кВ. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ЗТП - 26]: Асканійська, Спартака Т.О. 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 80]: Грушевського *Леніна* Т.О. 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне *Радгоспне* [ТП - 172 Л - 1]: Польова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [КТП - 232]: Жовтнева д.29 - 293, 32 - 35, 41, 44 - 114, Октябрьский провулок д.1 - 8, Октябрьська д.29, Садовий провулок д.3, 5 - 9, Сонячна *Красіна* д.24 - 24А, 26, 28, 30, 35 - 117 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [КТП - 704]: Восточна, Калініна, Котовського технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 704 Л - 2]: Котовського д.0, 7 - 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 704 Л - 3]: Калініна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 204 Л - 3]: Миколи Золотаревського *Жовтнева* д.1 - 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петрівка [КТП - 126]: 70 років Жовтня д.1 - 12, Мира д.1 - 9, 11 - 13, 15, 17, 19, 21, Петровського д.1 - 13, Степна д.1 - 18 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
21.2.2018
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоросійське [КТП - 72]: Святоюріївська, Гагаріна По договору приєднання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 243 Л - 1, Л - 2]: Соценка, Тітова, Миколаєва ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 10], [ЗТП - 290 А 1Т], [ЗТП - 2], [ЗТП - 34], [ЗТП - 399]: Поштовий, Олімпійська *ПулюяІ, Червоноармійська*, Поштова, Гвардійська, Самарця, Поштова, Набережна, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Річковий, Херсонський, Казармений, Нижня, Херсонська, Калганова, Вузький, Крилова, Декабристів пров, Декабристів, Центральна *Пролетарська*, Літвінова, Прудний, Байдукова, Кожущенка пров, Гвардійська, Поштова, Український, Західний, Шевченка КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [ТП - 372 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Степова *Радянська*, Хліборобів, Східна, Лісна, Центральна *Калініна*, Труда, Свободи пров ТО 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Довгово [ТП - 35 Л - 1 Олександрівка]: 40 років Перемоги д.25, 28 - 70 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Довгово [ТП - 35 Л - 2 Олександрівка]: 40 років Перемоги д.1 - 24, 26 технічне обслуговування 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [РП - 1 Л - 4]: Соборний *Воровського*, БідногоД, Ушакова ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Павлiвка [ТП - 578 Л - 3]: Молодіжна ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [КТП - 514]: Червона, Безсмертного, Кужеля ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Камишанка, Лук’янівка [101]: ТО 09.00-11.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Подівка [146]: ТО 09.00-13.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорноморівка [232]: ТО 09.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 24 1Т]: Дружби д.21, 25, 27, 29, Горького д.16а - 18А, Новоселівська д.13 - 15 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 9]: Дружби д.32, 34, 36, 38, 40 - 44, Андріївська д.35 - 48, Героїв України д.24, 26, 28 - 28Б, 30, 32 - 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, Історична д.19, 21, 23, 25, 46, Новоселівська д.7 - 11, Гідробудівників д.33 - 48, Горького д.8, 10, 12 ТО 11.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Вербове, Максима Горького, Рибачий, [8412]: Т.О. 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське [ТП - 189 Л - 10]: Піщана, Весела, Основська д.1 - 2, 8, 10 - 22, Райська приєднання 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли [8412, ТП - 437 Л - 1, Л - 2 Каланчак]: Шкільна, Морська Т.О. 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 209]: Васильковський *Свердлова*, Український, Сонячний, Пляжний, Джона Горварда *Фрунзе* д.1 - 24А, 26, 30 - 42, Горіхова *Січня21* д.2, Ватутіна д.1 - 49 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [КТП - 81]: Ярослава Мудрого *Леніна*, Мирний д.2А - 34, Мирна д.1 - 8, Тітова, Миколаєва д.1В, Херсонська д.129 - 130Б, 134 - 148 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Зимівник *Куйбишеве, Геологів* [ТП - 749 А Л - 2]: Степова д.1 - 56, 60 - 61, 65, 66А - 75, Центральна д.3, 6, 12, 14, 17, 20 - 21, 24 - 25, 32, 38, Лугова д.1 - 44, 46 - - 75, 88, Мостова д.1А - 2, 6, 8 - 12б, Набережна д.1А - 244, Персикова д.54 - 54А, 66А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Комишани [КТП - 661] , [КТП - 755], [КТП - 757 А]0: Космонавтів д.1 - 7, Центральна *Радянська* д.25, 27, 29, 32 - 32Б, 40, 42А, 77А, 88 - 98, Мостовий д.1 - 2І, Польова , Садова д.7 - 71, Східний д.2 - 3А, 5, 7, Садова д.66 - 136А, Червоноармійська д.1А, 14А - 25А, 37, Степовий , Кооперативна д.42 - 44В, Мирний , Поштова д.4А, 11 - 13А ТО 08.00-16.3
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 451]: Червоностудентська*Гімназична* д.32А - 32Г ТО 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери [КТП - 312]: Горького д.53, Леніна д.32, 34 - 37, Молодіжна, Технікум д.1 - 24 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 631 1 с.ш до КТП - 150 ][КТП - 715]: Ціолковського д.41, 45 - 45А, 47 - 90, Космічна д.88 - 118, ХетагуроваК д.63 - 101, Миколи Гринька *Бегми* д.70, 82 - - 101, 103 - 126А, Гридасова, Генерала Алмазова *Безродного* д.261 - 32, 34, 36, 38, 40, 44 - 94, Жуковського д.44 - 95А, Ракетна д.84 - 108, Північна14, Північна13, Північна12, Північна11, ЛевицькогоТ д.1 - 93, Нестерова д.52, 58, 62 - 6661, 68 - 11971, 49Гвардійської Херсонської дивізії д.57, 59, 61 - 113120, Віннера ТО 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Великі Клини, РіднаУкраїнка [892]: ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка [КТП - 380]: Ювілейна, 40 років перемоги, Степова, Таврійська, Українська *Комсомольська*, Яблунівська, Жовтня, Молодіжна, Північна, Садова Приєднання. 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 809 1Т, 2Т]: Фонтанна д.19:1, 19:2 - 19:3 ТО 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Нововолодимирівка [КТП - 157]: Виноградна д.1 - 50, Горького д.1 - 45, Леніна д.1 - 9 ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка [КТП - 654]: Дружби, Мічуріна Приєднання 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 14 Л - 2 Берислав]: Шевченка д.2 - 34 присоединение 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [КТП - 253 Берислав]: Вишнева д.1А, 17 - 69, Степова д.14А присоединение 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 231 Л - 1]: Гагаріна д.1, Пушкіна д.1 - 3, 4Б - 7, 10 - 25, 33 - 36 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Середнє [КТП - 177]: Середнє технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 1064]: Богуна Івана *Ілліча * д.3, Фестивальна д.210, Нафтовиків д.61, 63 - 65, 67, 69, МорозоваП*Антона Головатого*, Фінансистів д.6, Фонтанна д.3 - 8 ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Жщенка , Заозерне Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Захарівка ТО 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ вкаТО ) Плановые работы
Скадовський РЕЗ і ЕМ по договору приєднання . м.Ска
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Воскресенка [ТП - 88 Л - 2]: Антипенка ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ вка , Горностаївка, Кривий Ріг , Метрополь 08.00 - 16.30: ТО
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [612]: Калинова , Шкільний, Ювілейна, Банкова, Херсонська, Тупіковий пров, Теплоогарівська, Таврійська, Робітнича, Каштанова, Пушкіна, провулок Городній, Польова, Південна, Першотравнева, Олімпійська, Молодіжна, Мира, Дружби, Лісова, Соборна, Сергіївська , Космонавтів, Свято Троїцька Безроднього, Белінського, Гагаріна, Вузький пров, Гоголя, Будівельників ТО 09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [619]: Сонячна Пот.Р 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 358 Л - 1 - 2]: Гоголя, Мира, Калинова Плановые работы 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 2 - 3]: Московська, Степова , Гагаріна, Миру. Плановые работы 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ЗТП - 373]: Травня1 д.1 - 29, 31А - 43А, 45, 49, Херсонська д.2, 6, 8, Лугова д.31, 33 - 38, Набережна д.1А - 1Б, Квіткова *Фурманова* д.27 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 684 1Т, 2Т]: Полковника Кедровського*Будьоного* д.2А - 6, 200 - річчя Херсона д.1 По договору приєднання 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка [КТП - 380]: Ювілейна, 40 років перемоги, Степова, Таврійська, Українська *Комсомольська*, Яблунівська, Жовтня, Молодіжна, Північна, Садова Приєднання. 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка [КТП - 654]: Дружби, Мічуріна Приєднання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під *Червоний Перекоп* [КТП - 221]: Леніна д.1 - 10, Спортивна, Жовтнева д.27, 30, 32, 34 - 50, Першотравнева д.21 - 39 ТО 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 166 РОГАЧИК]: Мічуріна д.13, 16, 17 - 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 22 Л - 1 Берислав]: Булата д.2 - 22Б, 24А - 28, 33 - 85, 93 ТО 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 82 Л - 3 Рогачик]: Кірова д.87 - 91, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 111, Крайній, Першотравнева д.26 - 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 243 Л - 5 Берислав]: Набережна д.68 - 75 ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [ТП - 56 Л - 1 Н.Сірогози]: КороткихІ, Поштова ТО 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 192 Л - 2 Рогачик]: Гагаріна д.89 - 90, 95, 97, 99, 102 - 148, Пушкіна, Чкалова, Щорса технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Милове [ЗТП - 160 Берислав]: Степова, Бериславська д.24 - 38 ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Чеховка [КТП - 143 Н.Сірогози]: Інтернаціональна, Східна ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Чеховка [КТП - 301 Н.Сірогози]: Інтернаціональна ТО 13.00-16.00
Херсонське МВЕ Iванівка [583], [КТП - 436 Білозерка]: ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Велетенське [773]: Дніпровська*МарксаК*, Маяковського, Молодіжна д.2, 4, 6, 8 - 14, Вишнева, Виноградна, Північна д.1 - 51А, 30років Жовтня, Горького, Радянська, Садова, МамкіноїШ д.1 - 32, Степова, Шевченка, Леніна, Зелена, Кірова д.1 - 12, Комсомольська, Корольова *ТО* КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Гончарне [773]: *КР* ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Кізомис [773][КТП - 112 Білозерка]: *КР* ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Новотягинка [583]: ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Вербове, Максима Горького, Рибачий, [8412]: Т.О. 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Токарівка [583]: Приовражна, Шкільна, Садова, Степова, Шевченка, Гагаріна, Низова д.3 - 5, 9, 15 - 16, 18 - 28, Придніпровська д.7, 9, 11, 13, 17 - 19, 21, 25 - 27, 29, 31 - 68, 70 - 79 ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли [8412, ТП - 437 Л - 1, Л - 2 Каланчак]: Шкільна, Морська Т.О. 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [1521]: Жовтнева, Комсомольська, Кузнечна, Леніна, Надрічна, Рибний, Садова, Шкільна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка [1521]: Арташанська, Леніна, Ювілейна технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 34]: Українська *Радянська* ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 84 Л - 1]: Горького ТО 08.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри [263]: Приморська, Мирного, Першотравнева, Будьоного, Леніна д.31, 33, 35, 37, 39, 43 - 45, 47, 49, 51, 53 - 55, 57, 59, 61, 63 - 98, Щорса, Партизанська д.14 - 24, Чапаєва д.31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 - 47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65 - 104, Шевченка ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [282 от Р - 30]: Чапаєва, Піонерська, Леніна, Зелена, 40 років Перемоги, Шкільна ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Дар’ївка [КТП - 464 Білозерка]: Соборна*Жовтнева* д.177 - 185 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Понятівка [ТП - 412 Л - 1 Білозерка]: Дніпровська По договору приєднання 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [644 та ТП - 069 2Т Л - 7]: Центральна *Ленiна*, пров.Світлий *Щорса* ТО РЗА 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Семіхатки, Червонопрапорне, Ясная Поляна [644]: ТО РЗА 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дудчани [КТП - 263 Воронцовка]: Гагарiна д.1 - 21, Набержна д.12, 14 - 31, Пушкiна д.21, 23, 29 - 52, Чапаєва д.20 - 33, 35 - 53 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 109 Л - 1 Воронцовка]: Жовтнева д.12, 29 - 65, 69 - 75 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 109 Л - 2 Воронцовка]: Жовтнева д.81 - 91 технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ТП - 452 Л - 1]: Гірського Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ЗТП - 56]: Декабристів, Корольова *Калініна* Т.О. 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 556]: Грушевського *Леніна* Т.О. 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [ТП - 104 Л - 1]: Різдвяна *Котовського*, Чкалова, Залізнична ТО 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Антонівка [КТП - 674]: Благодатна *Кірова*, Гагаріна д.1 - 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, Коцюбинського д.1 - 2, 8 - 34гараж, Скадовської авіагрупи, Шевченка д.2, 13, 17 - 20, Янтарна д.3, 17 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 714 Л - 1]: Гагаріна д.1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, Горького д.2, 4 - 8, 10, 12 - 14, 16, 18, 20 - 22, 24, 26, 28 - 28А, 30, 32, 34, 36 - 38, 40 - 42, 44, 46, 48 - 50, Космонавтів д.10 - 15 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 204]: Миколи Золотаревського *Жовтнева* д.1 - 37, 39, 41, 43, 45, Шкільна *Леніна* д.1 - 58 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 204 Л - 2]: Миколи Золотаревського *Жовтнева* д.25, 27, 29, 31, 33, 35 - 37, 39, 41, 43, 45 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 204 Л - 4]: Миколи Золотаревського *Жовтнева* д.24, 26, 28, 30, 32, 34 технічне обслуговування 07.30-16.30
22.2.2018
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоросійське [КТП - 72]:Святоюріївська, Гагаріна По договору приєднання 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 705]: Віталія Бєлікова *Котовського* д.23, 25 - 62, Затишна *Маркса К* д.27, 29, 31, 33, 35 - 35А, 41, 43 - 45, 47, 49, 53 - 55, 57, 59, 61, 63, 65, Курортна *Лібкнехта К* д.124, 126, 128, 130, 132, 134, 136 - 159А, Пасічника д.48 - 72, Сергія Скадовського *Червоноармійська* д.135, 137 - 137А, 139, 141 - 141А, 143 - 180, ЧервоноармійськаКотовського 149, Чкалова д.123, 125 - 125 - А, 127 - 158, ЧкаловаКотовського По договору приєднання 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [КТП - 460], [ТП - 212 Л - 1], [ТП - 544 Л - 1]: Центральна *50 років Жовтня*, Гагаріна, Казацька *Фрунзе*, Вінницька, Східна, Молодіжна, Північна ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 243 Л - 1, Л - 2]: Соценка, Тітова, Миколаєва ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ К.Лагері [ПС 3510 К.Лагери 1Т], [ф.35 Козачьи Лагеря 1], [ф.35 Козачьи Лагеря 2]и, Підстепне, Піщанівка 08.00 - 16.30: ТО , Кринк
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 10], [ЗТП - 290 А 1Т], [ЗТП - 34], [ЗТП - 399]0: Поштова, Олімпійська *ПулюяІ, Червоноармійська*, Поштовий, Декабристів пров, Байдукова, Гвардійська, Декабристів, Кожущенка пров, Літвінова, Паркова *Гошкевича В, Самарця*, Прудний, Центральна *Пролетарська*, Херсонський, Шевченка, Український, Західний КР 08.00-16.3
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [КТП - 750, ТП - 752 Л - 2 та ТП - 814 Л - 1]: КузнєцоваР, Радянська*Зелена*, Миру*Леніна*, Л.Українки, Сивашська, Гагаріна, присоединение 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Довгово [ТП - 35 Л - 1 Олександрівка]: 40 років Перемоги д.25, 28 - 70 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Довгово [ТП - 35 Л - 2 Олександрівка]: 40 років Перемоги д.1 - 24, 26 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Калінінськ [КТП - 291 Олександрівка]: Колгоспна д.119 - 123, 125, 127 - 131, 137 - 187, Нова технічне обслуговування 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Плавське [ЗТП - 648]: Черняховского, Степова *Радянська*, Романенко ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Придорожне [702]: ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Роздолля [КТП - 650]: Українська ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [702]: Леніна, Більшовик, Приципіловка, Комарова ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червонопрапорне [ТП - 088 Л - 1, Л - 2]: Гагаріна, Леніна ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 17]: Затишна д.13, 15 - 15Г, 17, Гагаріна д.10 - 12, Першотравнева д.3, 10, 12 - 12Д, 14, Дружби д.3, 5, 7, 9 приєднання 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Вербове, Максима Горького, Рибачий, Хорли [8412]: Т.О. 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 57 1Т]: Перемоги д.13, 17, 19, 21, 23, 25 ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 1035 Л - 1]: Мирна д.9, 13, НаливайкаС д.9, Джерельний, Січовий д.1, 7, Кришталевий д.215 - 25, 27 - 32 ТО 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Великі Клини, РіднаУкраїнка [892]: ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ЗТП - 26]: Спартака, Асканійська Приєднання. 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 1068 1Т, 2Т]: КуликаІ д.31:2, д.50 ТО 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка [КТП - 800]: Миру д.9 - 28, Перемоги д.1 - 27, 30, Таврійська, Хуторська ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 18]: Грушевського *Леніна*, Довженка *Червоноармійська*, Меліораторів *Жовтнева*, Храмова *Червонофлотська*, Перекопська Приєднання. 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 599]: КуликаІ д.145А, 149, 14929, Бериславське д.24В ТО 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Нововолодимирівка [КТП - 157]: Виноградна д.1 - 50, Горького д.1 - 45, Леніна д.1 - 9 ТО 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 17 Л - 4 Берислав]: Нова д.1 - 9 присоединение 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [КТП - 253 Берислав]: Вишнева д.1А, 17 - 69, Степова д.14А присоединение 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 18]: Коцюбинського д.9Б, 11, 13, 15, 19, 20А - 35, 37, 39, 43, 45, Чапаєва д.27, Шевченко д.1, 2 - 6, 7 - 9, 10 - 11, 12 - 14, 15 - 16, 23А - 38А, 40 - 40А, 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 231 Л - 2]: Комунарів д.10 - 13, 15, 21, 23 - 27, 30 - 32, 38, 42 - 53, 58 - 60 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [2202]: Нафтовиків д.8 - 11, Філатова д.48 ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Подове, Катеринівка , Качкарівка , Новорепівка , Софіївка, Чумацький Шлях :*ТО* [ПС 3510 Подове 2Т] ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [533] Плановые работы 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 4]: Жовтневої революції *Рішельєвська* д.6 - 10, Торгова*Січня21* д.6 - 626А, Віктора Гошкевича*Дзержинського* д.12, 19А - 45, Воронцовська *Комунарів * д.8, Йосипа Пачоського *Спартаківський* д.11 - 13, Богородицька*Червонофлотська* д.25 - 27 По договору приєднання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ кровка ТО
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 358 Л - 1 - 2]: Гоголя, Мира, Калинова ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 2 - 3]: Московська , Гагаріна, Миру, Степова ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ЗТП - 26]: Спартака, Асканійська Приєднання. 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 18]: Грушевського *Леніна*, Довженка *Червоноармійська*, Меліораторів *Жовтнева*, Храмова *Червонофлотська*, Перекопська Приєднання. 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Кам’янка [КТП - 70]: Радянська, Спеціалістів, Перемоги, Кооперативна д.3 - 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 40 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Цукури [КТП - 71]: Радянська д.14 - 52, Лесі Українки, Степова, УкраїнкиЛ д.18 - 23, Шевченка д.14 - 27, 32, Кооперативна, Вишнева, Першотравнева д.14 - 38, Придніпровська д.1 - 3, 5 - 11, 14 - 24, 34, Садова д.10, 15, 17, 19 - 52 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Червоне Поділля [КТП - 229]: Вишнева, Степова д.3, 15 - 22, Кооперативна ТО 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [ТП - 58 Л - 1 Рогачик]: Жовтнева д.0 - 24, Степовий, Чапаєва д.11 - 11А, 17, 19 - 23, 31, 35, 37 - 76 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 22 Л - 2 Берислав]: Булата д.3, 5, 13, 23, 31, 65, 81, 90 - 94 ТО 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [КТП - 22 РОГАЧИК]: Гагаріна д.1, Горького, Дніпровський *Комсомольський*, Леніна д.6, 10, 14, 16 - 43, 47А - 49А, 51, 53, МарксаК д.35 - 37, Першотравневий д.1 - 5, Піонерський д.1 - 18, 20, Степова д.19А технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 243 Л - 3 Берислав]: Соборна , Магістральна , д.92 ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [ТП - 56 Л - 1 Н.Сірогози]: КороткихІ, Поштова ТО 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 192 Л - 1 Рогачик]: Набережна д.111 - 139, Резніченка д.107А - 109, 113, 115 - 117, 121, 123, 125, 137Б, 158 - 178 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [КТП - 104 Н.Сірогози]: Центральна ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [КТП - 99 Н.Сірогози]: Леніна ТО 13.00-16.00
Херсонське МВЕ Велетенське [773]: Дніпровська*МарксаК*, Леніна, 30років Жовтня, Степова, Виноградна, Вишнева, Горького, Північна д.1 - 51А, Молодіжна д.2, 4, 6, 8 - 14, Зелена, Садова, Шевченка, Радянська, Кірова д.1 - 12, Комсомольська, Маяковського, Корольова, МамкіноїШ д.1 - 32 КР 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Вербове, Максима Горького, Рибачий, Хорли [8412]: Т.О. 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Гончарне, Кізомис[773]: КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Киселівка [ТП - 253 Л - 1 Білозерка]: Поштова *Леніна* д.1, 3 - 29, Амосова, Молодогвардійська д.53, Набережна д.1 - 9, Шкільна, Освітянська *Радянська* д.39A, 44 - 44А, 63 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Понятівка [582], [КТП - 412, КТП - 417 Білозерка]: ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Станіслав [561], [КТП - 606, КТП - 618 Білозерка]: Ювілейна, 200років Станіславу д.1 - 43, 47, 51, 53, Аптечний, Базарна, Балкова, Вишнева, Вишневий, Голобородька, Григор’єва, Жовтневої революції *Соборна * д.77А, 79 - 109, 112 - 114, Карпоухова, Комунальна, Культурна, Лиманська, Лікарняний, Пляжна, Пушкіна, Рибальчий, Свободи *Леніна* д.3 - 13, 18 - 69, 77, 82 - 83, Сітова, Спортивна, Стадіонна д.1Є - 20, 25 - 33, Таврійська *Піонерська*, Театральна, Торговий, Шкільний, Яружна ТО 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 62]: Рослого, Суворова д.1 - 41, Чапаєва д.35 - 63 технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 86 Л - 1Л - 2]: Таврійська *Енгельса* ТО 08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ ; Любимівка [КТП - 117] 13.00 - 16.00: Леніна *ТО*; Любимівка [КТП - 130]: Леніна ТО 08.00-12.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП - 85 Л - 1 Горностаевка]: Перемоги д.66, 68, 70, 72 - 75, 77, 79, 81, 83, 85, Дніпровський д.4 - 7, Дружби д.25, 27, 29 - 68 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [294]: Будинок вчителів, Шевченка д.0 - 58, 60, Урожайна, Степова, Робітнича, Мира, Залізнична, Заводська, Елеваторська, Без назви, 40 років Перемоги ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Стара Лук’янівка [294]: Зоря, Перемоги ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [294]: Чинючина, Сонячна *Комсомольська*, Степова, Таврійська, Шкільна *Піонерська*, Вишнева, Лікарняна, Миру *Леніна*, Молодіжна, Незалежна *Пролетарська*, Новоселів, Олімпійська, Садова ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Степанівка [ТП - 836 Л - 2 Білозерка]: Горіхова д.139 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [ТП - 888 Л - 1 Білозерка]: Трудова д.1 - 51, 53 - 69, Українська*Радянська* д.27, 31, 39 - 39А, 43, 56, 60, Механічна д.2 - 9, 11 - 19, 21, 23, 25, 27, 28А - 48, 50 - 54, 55 - 57А, Фестивальна д.3, Першотравнева д.67, 75 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [ТП - 927 Л - 1 Білозерка]: Озерний д.3 - 412, Миколаївська д.1 - 12, 14, 16, 18 - 18А, 20, 24, Горіховий д.2, Українська*Радянська* д.20А, Рибальська д.1 - 9, Покровська*Комсомольська* д.1 - 15, 15Б, 16 - 18Д, 20, 22, 24 - 24А, 26, 28 - 28А По договору приєднання 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Бойове, Щорсiвка, Ярошик [646]: ТО РЗА 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ЗТП - 041 та ТП - 041 Л - 2, Л - 3]: Монастирський узвіз *Пролетарський узвіз*, Дружби народів *Махарадзе*, Миру, Суворова, Набережна *Свердлова*, Курортна *Кiрова* приєднання 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [646]: Дослідна Станція ТО РЗА 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1605]: Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14, Героїв України *Червоноармійська*, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Днiпровська, Енгельса, Енергетиків, Кiрпiчний, Квiткова, Кутузова, Ломоносова, Мiчурiна, Маяковського, Промислова, Уренгойська, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [2114]: Абрикосова д.1, 3 - 16, Виноградна, Горiхова, Зелена, Кiрова д.27, 29, 31, 34 - 74, Котляревського, Невського д.11, 13, 15, 17, 28 - 60, Спецiалiстiв, Степова д.3, 5, Суворова д.52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 113, Тiниста, Чкалова д.72, 74, 76, 78, 80 - 113 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 110 Л - 1 Воронцовка]: Травня1 д.35 - 47 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 110 Л - 2 Воронцовка]: Травня1 д.19 - 34 технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка [ТП - 456 Л - 1]: Таврійська *Комсомольська* Т.О. 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [ТП - 104 Л - 2]: Чкалова ТО 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Красне [ТП - 714 Л - 2]: Горького д.1 - 1 - А, 3, 9, 11, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 59А, Космонавтів д.1 - 9 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 306]: Спортивна д.24 - 53, Урожайна д.54, 56 - 56А, 59 - 76, Центральна д.2, Шульги д.63 - 76, 78, 82, 86, 88 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 366]: Степова д.18, 22, 24, 26, 28 - 34, 36 - 49, 51, 53, 55, 57, 102, Таврійська *Комсомольська* д.34, 36, 38, 40, 42 - 65, 69А, 71, 73, 75 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 73]: Балтазарівська *Куйбишева* д.15, КуйбишеваКомунарів, Морська *Артема* д.19 технічне обслуговування 07.30-16.30
23.2.2018
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 346]: Гагаріна д.1 - 272, Робітнича д.1 - 36, Степова *Комсомольська* технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 744]: Свободи *Жовтневої революції* д.3 технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 243 Л - 1, Л - 2]: Соценка, Тітова, Миколаєва ТО 08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ПС 3510 К.Лагери 2Т], [ф.35 Козачьи Лагеря 1], [ф.35 Козачьи Лагеря 2]и, Підстепне, Піщанівка 08.00 - 15.30: ТО , Кринк
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [КТП - 750, ТП - 752 Л - 2, ТП - 839 Л - 1 та Л - 2]: Л.Українки, Миру*Леніна*, Гагаріна, Радянська*Зелена*, КузнєцоваР, Сивашська, Комарова, Морська, ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Подо - Калинівка [ТП - 372 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Східна, Степова *Радянська*, Хліборобів, Лісна, Центральна *Калініна*, Труда, Свободи пров ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Ст.Маячка [КТП - 387]: Олешківська *Цюрупи*, Поштова, Соборна *Ленінградська*, Східна, Центральна *Леніна* КР 10.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 20 Л - 1 Олександрівка]: Леніна д.20 - 80, 86 - 91, 93 - 93А, Маяковського д.20 - 21, Червонопартизанська д.26, 30, 39, 42, 76, 78, 82, 91 - 93, Шкільна д.2, 8, 10, 20 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 20 Л - 2 Олександрівка]: Леніна д.82, Маяковського д.5, 7, 9 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 20 Л - 4 Олександрівка]: Горького д.2 - 13, 15, 17, Декабристів д.27 - 27А, 29 - 40, Маяковського д.11, 14 - 19А, ЦациІ д.5 - 11, 13, 15 - 18А, 22, 24, Червонопартизанська д.2 - 3, 5 - 25, 27 - 29, 31 - 38, 40 - 41, Шкільна д.7, 9, 11 - 19, 23 - 27, 29 технічне обслуговування 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Придорожне [702]: ТО 08.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [702]: Більшовик, Комарова, Леніна, Приципіловка ТО 08.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червонопрапорне [ТП - 088 Л - 1 та Л - 2]: Гагаріна, Леніна ТО 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Вербове, Максима Горького, Рибачий, Хорли [8412]: Т.О. 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 76 2Т]: Перемоги д.29 - 31, 33, 35, Соборна д.31 - 33 ТО 09.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Кучерявоволодимирівка [КТП - 347]: Степова, Молодіжна, Космічна, Лермонтова Приєднання. 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Зимівник *Куйбишеве, Геологів* [ТП - 749 А Л - 2, Л - 3]: Степова д.1 - 72, 75, Мостова д.1А - 2, 6, 8 - 12б, Набережна , Лугова д.1 - - 69, 71, 74 - 75, 88, Персикова д.54 - 54А, 66А, Центральна д.3, 6, 12, 14, 17, 20 - 21, 24 - 25, 32, 38, ТО 08.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка [КТП - 800]: Миру д.9 - 28, Перемоги д.1 - 27, 30, Таврійська, Хуторська ТО 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 631 1 с.ш до КТП - 150 ]: Північна14, Ракетна д.84 - 108, Миколи Гринька *Бегми* д.70, 82, 89, 94 - 126А, Північна12, Північна11, ЛевицькогоТ д.1 - 93, Жуковського д.44 - 95А, Нестерова д.52, 58 - 6661, 68 - 11971, 49Гвардійської Херсонської дивізії д.57, 59, 61 - 113, 120, Космічна д.88 - 118, Віннера, ХетагуроваК д.63 - 101, Ціолковського д.4181, 45 - 45А, 47 - 90, Генерала Алмазова *Безродного* д.2 - 40, 44 - 94, Гридасова, Північна13 ТО 08.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Нововолодимирівка [КТП - 157]: Виноградна д.1 - 50, Горького д.1 - 45, Леніна д.1 - 9 ТО 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 223 Л - 3 Берислав]: Дніпровська д.9, 58 - 67 присоединение 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 1035 Л - 3]: Мирна д.44 - 58, Затишний д.3, 16, НаливайкаС д.1 - 8, 14, Січовий д.3 - 6, 8 - 24, Вишневий *Янтарний*, Вишневий д.12, 16, 23 - 27 ТО 08.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 2]: Лермонтова д.10, 12 - 75, 76, 78, 80, Травня1 д.18А, 20 - 83А, Українська д.55, Чапаєва д.1А технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 231 Л - 3]: Комунарів д.1 - 16, 22, 28, 36, 39 - 42, 52, 57, Набережна технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 509 1Т]: Карбишева д.34, Покришева д.8 По договору приєднання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Подпольный]: Орджонікідзе *Поштова* д.15, 17 - 17А, 21, 23 - 34, Підпільна *Кузнецька* д.18, 20 - 41А, 43 - 47, 49 - 51, Попова д.6, 8 - 8А, Преображенська*Декабристів * д.50 - 56, 65А - 71, 81, Радянська *Ярослава Мудрого* д.41 - 43, 47 - 51, 57, 59, 64 - 76, Кузнецька, Котляревського д.2, 5 - 6, Колодязна д.41, 46 - 47, 49 - 50, 54 - 54А, 65, 68, 70 - 71, 72 - 74А, 76 - 76А, 81, 85, 89, 96, 109, 113, Степовий д.4, ТолстогоЛ д.16, 18 - 27, 29 - 43, Бєлінського д.32 - 36, 47 - 51, Учбовий д.68, 72, Шолом Алейхема д.23, 25, 27, 29 - 36А, Чкалова д.3, Михайловича*ГетьманаСагайдачного* д.35 По договору приєднання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 150 Л - 2]: Північна11 д.3 - 31, 31Б - 38, 40 - 41, 48, ЛевицькогоТ д.1 - 9, 11 - 17, 19 - 35, 37 - 45, Північна14 д.5 - 7, 9 - 15, 17 - 45, Північна13 д.2 - 35, 38 - 44, ХетагуроваК д.63 - 69, 73 - 79, 83 - 101, Гридасова д.1 - 14, 15А - 41, Ціолковського д.41, 45 - 45А, 47 - 90, Генерала Алмазова*Безродного* д.2 - 44, Віннера д.3 - 13, 15 - 20А, 22 - 44, Північна12 д.3 - 33, 35 - 46, Жуковського д.44 - 46, 52, 56, 74, 77, Текстильна7 д.37 По договору приєднання 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Маячка, Новомихайлівка , Водославка, Оверянівка, Сивашівка, Садове *ТО * [ПС 3510 Н.Михаїлівка 2Т] ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 252 Л - 3]: Ракетна д.21, Державіна д.1 - 4Б, 6 - 10, 11А, 13 - 19, 21 - 39, Достоєвського д.1 - 9, 11 - 13, 16 - 17, 20А - 21, 28 - 31, 33 - 38, 40 - 46, 50, Миколи Гринька*Бегми* д.4, 12 - 15, 17, 25, 33, Огарьова д.13 - 14, 16 - 38, Тургенєва д.2 - 18, 25 - 28, 30 - 37, Фонвізіна д.28 - 49 По договору приєднання 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка, [533]: Новопокровка Плановые работы 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 258 Л - 4]: Куйбишева *Вільхова* д.13 - 15А, 16А - 37, 39, 41, 76, Чайковського д.118, 136, Сумська д.14, Комунальна д.1 - 27, 31 - 33, Полтавський д.14А По договору приєднання 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 358 Л - 1]: Мира, Калинова , Гоголя ТО 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 3 Л - 3]: Білоруська д.4 - 24, 26, Комарова д.96 - 124, 107, 119, 147 - 181, Ломоносова д.84, 87 - 88, 90, 92 - 143 По договору приєднання 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 358 Л - 2]: Гоголя ТО 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Оверянівка [ПС 3510 Н.Михаїлівка 2Т]: Степова, Робітнича ТО 08.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 2 - 3]: Московська Плановые работы 08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ на, Миру , Степова ТО
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Кучерявоволодимирівка [КТП - 347]: Степова, Молодіжна, Космічна, Лермонтова Приєднання. 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [КТП - 610]: Пролетарська д.3, 9 - 55, Мира, Молодіжна ТО 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 22 Л - 3 Берислав]: Молодіжна д.17 - 20А - 54, Шкільна ТО 08.30-15.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 3 РОГАЧИК]: Шевченко д.62, 64 - 109 технічне обслуговування 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка, Милове, Саблуківка [ПС 3510 Качкарівська]: повністю ТО 09.00-15.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 192 Л - 1 Рогачик]: Набережна д.111 - 139, Резніченка д.107А - 109, 113, 115 - 117, 121, 123, 125, 137Б, 158 - 178 технічне обслуговування 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Одрадокамянка [КТП - 93 Берислав]: Молодіжна, Чапаєва, Київська, Кошового, Вишнева д.15, 17А, 34 - 36 ТО 08.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [ТП - 56 Л - 1 Н.Сірогози]: КороткихІ, Поштова ТО 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Суханове [КТП - 168 Берислав]: Нова, Бериславська, Ярова, Східна, Шевченка, Молодіжна, Гагаріна, Робоча, Шкільна, Шкільний ТО 08.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Догмаровка [КТП - 101 Н.Сірогози]: Матросова ТО 08.00-15.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [КТП - 255 Берислав]: Таврійська д.82 - 127, Вишнева д.70 - 76, Гоголя, Поштова д.60 - 89 ТО 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Вербове, Максима Горького, Рибачий, Хорли [8412]: Т.О. 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Велетенське [773]: Кірова д.1 - 12, Горького, Комсомольська, Вишнева, Молодіжна д.2, 4, 6, 8 - 14, Радянська, Корольова, 30років Жовтня, Леніна, Степова, МамкіноїШ д.1 - 32, Виноградна, Садова, Шевченка, Північна д.1 - 51А, Зелена, Маяковського, Дніпровська*МарксаК* *ТО* КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Гончарне [773]:*КР* ТО 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Інгулець [592][КТП - 448 Білозерка]: Молодіжна, Українська, Миру, Комсомольська, Інгулецька, Жовтнева *Урожайна* д.51 - 101, Гагаріна д.36 - 139, Робоча, Степова, Таврійський, Радянська, Садова, Набережна, Херсонська ТО 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Киселівка [ТП - 253 Л - 2 Білозерка]: Поштова *Леніна* д.3, 31, Молодогвардійська д.39 - 47а, 54 - 55, Фрунзе, Шкільна д.1, Козацька *Кірова*, Комарова д.6, Маяковського, Молодіжна д.1 - 8, 9 - 65 ТО 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Кізомис [773][КТП - 113 Білозерка]: *ТО* КР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Садове [ПС 3510 Садово]: ТР 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [ТП - 882 Л - 1 Білозерка]: Будівельна, Рибальська д.13, 17 - 27, Чорнобаївська д.9, 41, Миколаївська д.23, 36, Польова д.1 ТО 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [1521]: Жовтнева, Комсомольська, Кузнечна, Леніна, Надрічна, Рибний, Садова, Шкільна технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Костирка [КТП - 57]: Леніна, Садова технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка [1521]: Арташанська, Леніна, Ювілейна технічне обслуговування 08.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 144]: МарксаК, Чернишевського ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 41]: Українська *Радянська* ТО 13.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ТП - 87 Л - 1Л - 2]: Горького, Степова ТО 08.00-15.00
Херсонське МВЕ Білозерка [ТП - 16 Л - 1 Білозерка]: Виноградна, Заозерна, Вишнева, Дачна, Стадіонна, Джерельна, 500 - річчя Українського козацтва, Зелена, Кільцева, Музикальна, Будівельників д.20 По договору приєднання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Білозерка [ТП - 26 Л - 1 Білозерка]: Соняшна д.14 - 23, 30 - 30А, Затишна*Фрунзе*, Поштова д.1 - 13, 15, 17, 19, 21, 27 - 31, Пушкіна д.1 - 23, 1040 Полку д.4, Спортивна, Ценковського д.6 - 6А, 12 - 38А, 42 - 48 По договору приєднання 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Велетенське [ТП - 104 Л - 1 Білозерка]: Паркова*Кірова* д.1 - 12, Шкільна*30років Жовтня* д.1, 4 - 11, МамкіноїШ д.8 - 10, 15 - 17, 19, 23, 32, Зелена, Дніпровська*МарксаК* д.2 - 10, 12 - 14, 17, 28, Центральна*Радянська* д.5, 7, 9, 11 - 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, УкраїнкиЛ*Леніна* По договору приєднання 08.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ЗТП - 041 та ТП - 041 Л - 2, Л - 3]: Суворова, Миру, Курортна *Кiрова*, Дружби народів *Махарадзе*, Монастирський узвіз *Пролетарський узвіз*, Набережна *Свердлова* приєднання 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Пробудження [КТП - 494]: Запоріжя ТО 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петрiвка [1651]: Петровського технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 110 Л - 1 Воронцовка]: Травня1 д.35 - 47 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 110 Л - 2 Воронцовка]: Травня1 д.19 - 34 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Хрещенiвка [1651]: 40 рокiв Жовтня, 60 рокiв Жовтня, Кiрова, Комсомольська, Молодiжна, Осипенка, Степова, Чкалова технічне обслуговування 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка [ТП - 456 Л - 1]: Таврійська *Комсомольська* Т.О. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іллінка [ВЛ - 10кВ Л - 763 откл. Р - 102]: Т.О. 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Нова Праця [ТП - 15 А Л - 2]: Мiчурина ТО 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 815 Л - 1]: Западна д.92, Приозерна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 382]: Шкільна *Леніна* д.77, 79 - 119, Шульги д.77, 79 - 81, 83, 87, 89 - 107, 109 - 118 технічне обслуговування 07.30-16.30
26.2.2018
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лазурне [ТП - 815 Л - 2]: Армійська, Українська д.95 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 8]: Курортна *Лібкнехта К* д.68, 70, 72, 76 - 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, Лібкнехта КВорошилова, Святоюріївська *Будьонного* д.61 - 114, 116, Сергія Скадовського *Червоноармійська* д.63, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73, 75 - 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, Софіївська *Ворошилова* д.100А - 111А, 113, 117 - 119, 121 - 125, 129, 131, 133, 135 - 137 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф643 уч - ок ЗТП - 046 - 047, ЗТП - 040 та ТП - 040 Л - 1, Л - 5]: пров.Соборний *Воровського*, Пушкiна, Соборна *Воровського*, Відродження *Петровського*, Міська *Червоноармійська*, Морська *Ульянова Д*, Центральна *Ленiна* присоединение 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [721]: Київська, Берегова, Дорожня, 50 років Перемоги ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [ТП - 243 Л - 1, Л - 2]: Соценка, Тітова, Миколаєва ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко [ТП - 137 Л - 1, Л - 2]: Горіхова, Дніпровська ТО 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1905]: Червоноармійський, Богдана Хмельницького *Стаханова*, Луки Балашова *Комсомольська* ПР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підлісне, Солонці [1905]: ПР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 10 Л - 2]: Поштовий, Олімпійська*ПулюяІ, Червоноармійська*, Поштова ТО 08.30-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [ТП - 136 Л - 1, Л - 2]: Степова, Польова, Пушкіна, Гагаріна ТО 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 20 Л - 1 Олександрівка]: Леніна д.20 - 80, 86 - 91, 93 - 93А, Маяковського д.20 - 21, Червонопартизанська д.26, 30, 39, 42, 76, 78, 82, 91 - 93, Шкільна д.2, 8, 10, 20 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 20 Л - 2 Олександрівка]: Леніна д.82, Маяковського д.5, 7, 9 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 20 Л - 4 Олександрівка]: Горького д.2 - 13, 15, 17, Декабристів д.27 - 27А, 29 - 40, Маяковського д.11, 14 - 19А, ЦациІ д.5 - 11, 13, 15 - 18А, 22, 24, Червонопартизанська д.2 - 3, 5 - 25, 27 - 29, 31 - 38, 40 - 41, Шкільна д.7, 9, 11 - 19, 23 - 27, 29 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 57 Л - 1 Олександрівка]: Гоголя, Жовтневий, Лікарняна д.3, 6 - 19, 21 - 23, Піонерська д.1 - 66, 68 - 68А, 70, 72, Суворова д.10А, 12, Шевченка д.8, 11 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 57 Л - 2 Олександрівка]: Калініна д.1 - 2А, Чехова д.1 - 6А, Чкалова д.1, 3, 6 - 7, 9, 10А - 37, 39, 41, 43 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 57 Л - 3 Олександрівка]: Чкалова д.2, 4, 8, 10 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка [КТП - 342 Олександрівка]: 50 років Гвардійської Дивізїї, Кірова, Набережна, Шевченка д.13 - 16, 18, Шкільна *Леніна* д.44, 46 - 48, 50, 52, 54, 56, 59 - 100 технічне обслуговування 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф - 641. уч - ок от пс до ЗТП - 039]: Заправка Баранова ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Догмарівка [КТП - 214]: Мирy, Молодiжна, Ленiна, Комсомольська ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Кудряве [КТП - 329]: Приєднання. 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [КТП - 323]: Соборна *Жовтнева*, Степова Приєднання. 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка2 [8413]: Т.О. 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ ТО 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Вербове, Максима Горького, Рибачий, Хорли [8412]: Т.О. 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське [ТП - 250 Л - 1]: Паркова д.4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 - 32, Магістральна д.29 - 49 приєднання 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [ТП - 409 Л - 3 Каланчак]: Західний провулок, Чорноморська Т.О. 09.00-16.00
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка [КТП - 800]: Миру д.9 - 28, Перемоги д.1 - 27, 30, Таврійська, Хуторська ТО 07.30-15.30
Херсонське МВЕ Зимівник *Куйбишеве, Геологів* [ТП - 749 А Л - 3]: Набережна д.17А, 26 ТО 08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Нововолодимирівка [КТП - 157]: Виноградна д.1 - 50, Горького д.1 - 45, Леніна д.1 - 9 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 834 1Т, 2Т]: Лавреньова д.21, 23, 23 А, Святих Кирила та Мефодія *ДимитроваГ* д.23 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 1035 Л - 3]: НаливайкаС д.1 - 8, 14, Мирна д.44 - 58, Вишневий д.12, 16, 23 - 27, Вишневий *Янтарний*, Січовий д.3 - 6, 8 - 24, Затишний д.3, 16 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 22]: Леніна пров, МарксаК д.1А, Микояна д.1 - 9, Набережна д.24, 28, 30, 32, 34 - 34А, 36, 41 - 57, Хмельницького *Леніна* д.53 - 53А, 55, 59, 61 - 61А, 63 - 63А, 67 - 109, 110, 112, 116, 118, 120, 124, 126 - 126А, 128, 130, 132, 134, 136 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 338 Л - 1]: Горького д.25, 27, 29 - 46, Дзержинського д.6, Кірова д.0, 81 - 85А, 87 - 121, 122, 124А, Шевченко д.0, 1А - 2, 4 - 8, 9А - 10 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Молодіжне [ТП - 738 Л - 1]: Ботанічна, Садова, Беляєва, Ювілейна, Мічуріна д.3А, Українська *Жовтнева* ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 258 Л - 4]: Куйбишева *Вільхова* д.13 - 15А, 16А - 23, 24А - 37, 39, 41, 76, Полтавський д.14А, Сумська д.14, Чайковського д.11812, 136, Комунальна д.1 - 272, 31 - 33 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ЗТП - 373]: Травня1 д.1 - 4512, 49, Херсонська д.2, 6, 8, Квіткова *Фурманова* д.27, Лугова д.31, 33 - 38, Набережна д.1А - 1Б РМ 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ енка, Громівка, Новомиколаївка Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ кровка, Ясна Поляна, Сергіївка Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ [ПС 3510 Громівка 2Т]: ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 358 Л - 1 - 2]: Гоголя, Мира, Калинова ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 2 - 3]: Московська , Миру, Гагаріна, Степова ТО 08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [574]: Гоголя, Залати, Миру , Херсонська, Тернопільська, Новоселова, Садова, Степова, Горького, Партизанська ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне [КТП - 309]: Київська, Пахомова, Пархоменка д.30, Шкільна д.1 - 5, 7, 10 ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ а [ТП - 7 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 5]: Панкеєвська *ЛібкнехтаК* д.60 - 72, 74 - 84, А.Соловяненка *Ейдемана* д.25 - 25А, 27, 29, 31 - 31А, 33, 35, 37, 39, 41 - 60, 62 - 64, Мелітопольська д.195 - 215, 217 - 255, 276, 278 - 2781, 280, 284, 286, 288, 290, 292, 294 - 306, Я.Мудрого *Червоноармійська* д.29, 31, 33, 35, 37, 41, 43 - 72, 74, 76, 78, 80*, Золіна д.125, 127, 129, 131, 133, 135, 246 - 262, 266 - 290, Спендіарова д.28, 30 - 84, 86, 88, 90, 92, Осетрова д.59, 61, Березня8 д.29, 31, 33 - 33А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 78 РОГАЧИК]: Берегова д.43 - 49, 51 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 156 Л - 2 Рогачик]: Невського д.3 - 7, 11, 13, 21 - 29, 67 - 94, Радянська д.5 - 7 технічне обслуговування 07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Анатолівка [431]: Гагаріна, Молодіжна, Чапаєва, Щорса ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новий Берислав [ТП - 92 Л - 1 Берислав]: Винограднад.1 - 44 ТО 08.30-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Догмаровка [431]: Матросова ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Чайкіно [ТП - 215 Л - 1 Берислав]: Центральна д.2, 5 - 76 ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Торгаї [ЗТП - 19 Н.Сірогози]: 60 років Жовтня, Леніна ТО 08.00-15.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Червоний Яр [КТП - 169 Берислав]:повністю ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [431]: Гагаріна, Галенко, МарксаК, Молодіжна, Садова, Степова ТО 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка2 [8413]: Т.О. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Вербове, Максима Горького, Рибачий, Хорли [8412]: Т.О. 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Велетенське [773]: Кірова д.1 - 12, Зелена, Степова, 30років Жовтня, Молодіжна д.2, 4, 6, 8 - 14, Виноградна, Комсомольська, Вишнева, Корольова, Північна д.1 - 51А, Маяковського, Шевченка, Леніна, Горького, Садова, Радянська, Дніпровська*МарксаК*, МамкіноїШ д.1 - 12, 14 - 32 *ТО* КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Гончарне [773]: *ТО* КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Киселівка [ТП - 253 Л - 3 Білозерка]: Молодіжна д.8А, Молодогвардійська д.49, Освітянська *Радянська* д.33, 37 - 39 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Кізомис [773], [КТП - 114 Білозерка]: *КР* ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [ТП - 882 Л - 2 Білозерка]: Миколаївська д.13, 15, 17, 19, 21 - 22, 25 - 35, 37 - 72, 76 - 86, Лугова, Польова д.2 - 10, Рибальська д.15, Стадіона д.100, 103 - 105, Українська *Радянська* д.23, 34 - 34А, 36 - 38, 40А, 42, 44, 46, 48, Фестивальна д.4, 6 - 7, 9 - 10, 13 - 19, 21 - 30, Чорнобаївська д.2 - 8, 10 - 36, 38 - 40, 42, 44, 46, 48 - 48А, 50, 52, 54, 85, 93, 95, 97, 99, 116, 118 - 119 ТО 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [1521]: Жовтнева, Комсомольська, Кузнечна, Леніна, Надрічна, Рибний, Садова, Шкільна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка [1521]: Арташанська, Леніна, Ювілейна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка [КТП - 204]: Леніна д.56, 86, 88а - 88б, 90, 118 - 134, Ювілейна д.3 - 38, 40, 42, 44, 81 технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [463]: Горького, Іванофранківська, Леніна, МарксаК, Миру *Крупської*, Молодіжна, Пушкіна, Соборна *Щорса*, Стаханова, Степова, Таврійська *Енгельса*, Українська *Радянська*, Франка Івана ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри [263]: Щорса, Партизанська д.14 - 24, Мирного, Приморська, Чапаєва д.31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 - 47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65 - 104, Леніна д.31, 33, 35, 37, 39, 43 - 45, 47, 49, 51, 53 - 55, 57, 59, 61, 63 - 98, Будьоного, Шевченка, Першотравнева ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Новодмитрівка [513]: ТО 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ЗТП - 041]: Миру, Курортна *Кiрова*, Монастирський узвіз *Пролетарський узвіз*, Суворова, Набережна *Свердлова*, Дружби народів *Махарадзе* приєднання 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка [КТП - 90]: Космонавтів, Кудрі, Нова, Північна *Комсомольська*, Садова, Франка І, Шкільна Приєднання. 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червонопрапорне [КТП - 785 та ТП - 785 Л - 2, Л - 3]: Леніна, Димитрова приєднання 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 287 Воронцовка]: Вершинна д.16 - 36 технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія - Нова [ЗТП - 223]: Соборна *Червоноармійська*, Іванова, Центральна *Жовтнева*, Шкільна Т.О. 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Молочне [ЗТП - 285]: Нова, Гагаріна, Дмитра Жарука *Леніна*, Зелена, Маяковського, Степна, Тваринників, Уральська, Шевченка *Першотравнева* Т.О. 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ТП - 440 Л - 1, Л - 2]: Шкільна, Запорізька, Жовтнева Т.О. 08.00-16.30
27.2.2018
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [ТП - 488 Л - 1]: Кошового д.19, 21, 23, 25 - 27, 29 - 41 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 81]: Джарилгацька *Комсомольська* д.186 - 188, 200 - 230, Морська *Артема* д.82, 84, 86, 88, 90, 92 - 103, Святоюріївська *Будьонного* д.205А, 207 - 211, 213, 215 - 215А, 217, 219 - 225, 229, 231, 233, 235, 237 - 239, 243 - 243А, 245, 247, 249, 253, 255 - 277 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф643 уч - ок ЗТП - 046 - 047, ЗТП - 040 та ТП - 040 Л - 1, Л - 5]: пров.Соборний *Воровського*, Пушкiна, Соборна *Воровського*, Відродження *Петровського*, Міська *Червоноармійська*, Морська *Ульянова Д*, Центральна *Ленiна* присоединение 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [721]: Київська, Берегова, Дорожня, 50 років Перемоги ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 243]: Тітова, Соценка, Миколаєва ТО 08.00-11.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 244]: Гагаріна, Суворова, Гоголя ТО 11.00-13.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 611]: Миколаєва, Тітова, Поповича, Суворова ТО 13.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [КТП - 253]: Степова, Ювілейна, Садова ТО 15.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [1901]: Польова, Блакитний, Велика Садова *Радянська*, Лесі Українки *Будьоного пров*, Лісна, Параходна *Енгельса*, Польовий, Робоча, Соснова, Торгова ПР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [1914]: Центральна *Леніна*, Садова, Східна, Червонофлотська, Бережного, Степова ТО 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 23 Олександрівка]: Єсеніна, Леніна д.1 - 10, 12, 14 - 14А, Луначарського, Нова, Селянська технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 57 Л - 1 Олександрівка]: Гоголя, Жовтневий, Лікарняна д.3, 6 - 19, 21 - 23, Піонерська д.1 - 66, 68 - 68А, 70, 72, Суворова д.10А, 12, Шевченка д.8, 11 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 57 Л - 2 Олександрівка]: Калініна д.1 - 2А, Чехова д.1 - 6А, Чкалова д.1, 3, 6 - 7, 9, 10А - 37, 39, 41, 43 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 57 Л - 3 Олександрівка]: Чкалова д.2, 4, 8, 10 технічне обслуговування 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф - 641. уч - ок ЗТП - 039 - 040]: пров. Казковий *Чапаєва*, Зелена, Лиманна *Артема*, Південна *Дзержинського*, Пушкiна, Лазурна *МарксаК*, Колективна *Колгоспна*, Сивашський *Рози Люксембург*, Січня9, Козацька *Куйбишева*, Калиновий *Калінiна*, 9 Січня, Чкалова, Нижня Слобідка *Фрунзе спуск*, Маяковського, Шевченкa, Геройська *Полеглих за революцiю*, Відродження *Петровського*, 993 Стрілкового полку, Верхня Слобідка *Фрунзе*, Фрунзе кут, Центральна *Ленiна*, Чернuшевського ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне [КТП - 236]: Центральна *Леніна*, Шевченко ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Андріївка, Кучерявоволодимирівка, Магдалинівка, Новий Гай, Червона Поляна, Чорна Долина [ф.35 К.Володимирівка]: ТО. 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Кудряве [КТП - 329]: Приєднання. 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП - 6 Л - 1, Л - 3]: Історична д.78, 80, 82, 84а, 86 - 88, 90, Маяковського д.3, Дніпровський д.75, 77, 79, 81, 73 Пушкіна д.2, 4 ТО 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [ТП - 8 Л - 1, Л - 3 Каланчак]: Жовтнева, Кримська, Сімферопольська, Чапаєва, Пролетарська Т.О. 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 56]: Микояна д.11 - 27, Будьоного д.2 - 8, Енгельса д.9, 11 - 78, 81А - 94, Крупської д.7А - 52 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка [КТП - 800]: Миру д.9 - 28, Перемоги д.1 - 27, 30, Таврійська, Хуторська ТО 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Нововолодимирівка [КТП - 157]: Виноградна д.1 - 50, Горького д.1 - 45, Леніна д.1 - 9 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зимівник *Куйбишеве, Геологів* [ТП - 749 А Л - 3]: Набережна д.17А, 26 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 338]: Горького, Горького пров, Дзержинського д.6, Кірова д.0, 29 - 121, 122, 124А, Коцюбинського д.1, 2, 8, 10, 12, Лермонтова д.5, Травня1 д.1 - 6, 7, 9 - 11А, Шевченко д.0, 1А - 2, 4 - 8, 9А - 10 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 338 Л - 2]: Горького пров, Кірова д.29 - 80, Коцюбинського д.1, 2, 8, 10, 12, Лермонтова д.5, Травня1 д.1 - 6, 7, 9 - 11А технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Комишани [ТП - 722 Л - 5]: Бєлінського д.1, Крилова д.5В По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Молодіжне [ТП - 738 Л - 1]: Ботанічна, Беляєва, Мічуріна д.3А, Садова, Українська *Жовтнева*, Ювілейна ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 241]: Королюка д.3041, 32, 34 - 41А, 43 - 61, 63 - 80, Ціолковського д.24, 28, 4181 - 42, 46, ХетагуроваК д.22 - 5557, Некрасова д.78, 84, 86, 88 - 88А, Макаренка д.39 - 44, 47 - 48, 50 - 51, 55, Литвинова д.27 - 80, Дровникова д.56 - 80, Вишнева*Блюхера * д.59 - 79, Бойка д.57, 60 - 80, Антипенка д.31 - 63, 65 - 74, 77 - 8045 РМ 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 716]: Луначарського *Івана Карпенко - Карого* д.3 - 27, Текстильна2 д.40, 42 - 657, Текстильна3 д.39 - 68, Текстильна4 д.21 - 64, АлексеєваП *Андрія Грабенка * д.3 - 27, Текстильна5 д.3924 - 6223, Текстильна6 д.1727, 1928 - 6361, Текстильна1 д.392 - 57, Урицького *Дмитра Марковича* д.14, 29 - 30 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 150 Л - 2]: Гридасова д.1 - 14, 15А - 41, Віннера д.3 - 13, 15 - 20А, 22 - 44, Північна13 д.2 - 25, 27 - 31, 34 - 35, 38 - 44, Генерала Алмазова*Безродного* д.2 - 18, 22 - 44, ХетагуроваК д.63 - 101, Північна12 д.3 - 33, 35 - 46, Ціолковського д.4181, 45 - 45А, 4723 - 90, ЛевицькогоТ д.1 - 45, Північна11 д.3 - 31, 31Б - 38, 40 - 4166, 4873, Північна14 д.5 - 7, 9 - 15, 17 - 45, Жуковського д.4446 - 46, 52, 5642, 7446, 7747 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 920 Л - 1]: Дачна, Фортус Марії д.144, ім. Татарченко Л.В, Суднобудівна1 д.14, Стеблієвська д.1, 5, 13А - - 63, 82 - 122А, По договору приєднання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 358 Л - 1 - 2]: Калинова , Гоголя, Миру ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Одрадівка [ТП - 123 Л - 1 - 2 - 3]: Московська Гагаріна, Степова , Миру ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Кам’янка [КТП - 372]: Молодіжна, Кооперативна д.1, Степова ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [КТП - 466]: Українська д.29 - 59, Нова д.19 - 64, Садова д.20 - 47 ТО 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 80 РОГАЧИК]: Пушкіна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [КТП - 203 РОГАЧИК]: Набережна д.0, 11 - 33 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новий Берислав [ТП - 92 Л - 2 Берислав]: Комарова д.1 - 42 ТО 08.30-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Анатолівка [431]: Гагаріна, Молодіжна, Чапаєва, Щорса ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Чайкіно [ТП - 215 Л - 2 Берислав]: Центральна д.1, 3, Каховська д.25 - 39, 42 - 63 ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Догмаровка [431]: Матросова ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Червоний Маяк [КТП - 523 Берислав]: Дніпровська д.24 - 27, 30 - 32, Набережна д.1 - 42, Морська ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [431]: Гагаріна, Галенко, МарксаК, Молодіжна, Садова, Степова ТО 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Велетенське [773]: Садова, Леніна, Кірова д.1 - 12, Дніпровська*МарксаК*, 30років Жовтня, Горького, Шевченка, Вишнева, Маяковського, Корольова, МамкіноїШ д.1 - 32, Степова, Комсомольська, Виноградна, Молодіжна д.2, 4, 6, 8 - 14, Північна д.1 - 51А, Радянська, Зелена КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Гончарне, Кізомис [773]: КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Олександрівка [562]: Спортивний, ХарькоД д.39, 41, 45, 47, 51, 53 - 58, 62 - 65, 68 - 80, 82, Леніна, Гагаріна д.45 - 66, Гомана, Князєва д.39, Кооперативна, Лиманська ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Станіслав [562][КТП - 628 Білозерка]: Шевченка д.34, 52, 54, 56, 58, 60 - 101, Гомельська, Білозерське д.1 - 4, 7 - 18, 20, 26, 30, 32, 34А, Березня8, МарксаК д.18, 21 - 52, Тихий, Меліоративна, Виноградна, Нова ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Таврійське *Кірове* [ТП - 217 Л - 1 Білозерка]: Шкільна д.1 - 12, 15 - 37, 39, 41 - 52, Степова д.1 - 14 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [ТП - 882 Л - 1 Білозерка]: Миколаївська д.23, 36, Польова д.1, Будівельна, Чорнобаївська д.9, 41, Рибальська д.13, 17 - 27 ТО 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [1521]: Жовтнева, Комсомольська, Кузнечна, Леніна, Надрічна, Рибний, Садова, Шкільна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка [1521]: Арташанська, Леніна, Ювілейна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [ЗТП - 184]: Кірова д.1, 3 - 126, 128, Леніна д.29 технічне обслуговування 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [Р - 40]: Торгівельний д.33 - 47, Фестивальна д.47, 51 - 57, Харченка д.34 - 55, Херсонська д.52, 55 - 207, Чаленко д.1, Шевченка д.43, 45, 47 - 256, Європейська *Радянська* д.47, 49, 51, 53 - 82А, Вінницька, Будівельний, 30років Перемоги, Західний, Київська *Жовтнева* д.61, Колгоспний д.27 - 30, 32 - 37, Лікарняний д.31 - 33, Мирний, Пушкіна д.36, 38 - 134А, Свердлова, Станіславське д.5 ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [463]: Горького, Іванофранківська, Леніна, МарксаК, Миру *Крупської*, Молодіжна, Пушкіна, Соборна *Щорса*, Стаханова, Степова, Таврійська *Енгельса*, Українська *Радянська*, Франка Івана ТО 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нововасилівка [КТП - 100]: Жовтнева ТО 08.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри [ТП - 5 Л - 3 Горностаевка]: Набережна д.58А - 58Б, Калініна д.33 - 80, 83, 85, 87 - 89 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [КТП - 118 Горностаевка]: Залізнична ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Костянтинівка [КТП - 136 Горностаевка]: Робітнича, Заводська ТО 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Новодмитрівка [513]: ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Широка Балка [КТП - 716 Білозерка]: Першотравнева ТО 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Камишанка [101]: Мелітопольська, МарксаК, Лук’янівка, Леніна ТО 09.00-14.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Лук’янівка [101]: Cуворова, Лук’янівка ТО 09.00-14.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хрестівка [КТП - 155]: Першотравнева, Врожайна Приєднання. 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [ЗТП - 041]: Монастирський узвіз *Пролетарський узвіз*, Курортна *Кiрова*, Миру, Дружби народів *Махарадзе*, Набережна *Свердлова*, Суворова приєднання 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Червонопрапорне [КТП - 785 та ТП - 785 Л - 2, Л - 3]: Леніна, Димитрова приєднання 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 368 Воронцовка]: Кiрова д.21 - 24, Нагорного д.1 - 10 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 111 Л - 2 Воронцовка]: Жовтнева д.2 - 11, 13 - 26, 66 технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ТП - 440 Л - 1, Л - 2]: Шкільна, Запорізька, Жовтнева Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [КТП - 323]: Соборна *Жовтнева*, Степова СРМ. 08.30-16.30
28.2.2018
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [ТП - 488 Л - 2]: Кошового д.1 - 16, 20 - 22, 232 - 24, 28 технічне обслуговування 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф643 уч - ок ЗТП - 046 - 047, ЗТП - 040 та ТП - 040 Л - 1, Л - 5 та ТП - 087 Л - 1, Ф6411. уч пс до РП - 3 та ]: пров.Соборний *Воровського*, Пушкiна, Соборна *Воровського*, Відродження *Петровського*, Міська *Червоноармійська*, Морська *Ульянова Д*, Центральна *Ленiна*, Північна, Соборна *Воровського*, 78 Укріпрайона, Сивашська, Плавська, Північна9, Північна8, Північна7, Північна6, Північна5, Північна4, Північна3, Північна2 *Північна3*, Північна15, Північна14, Північна13, Північна12, Північна11, Північна10, Північна1, КривоносаД, КомбатаД, Добичиних, Генічеська присоединение 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [Ф - 721 та КТП - 733]: Київська, Берегова, Дорожня, 50 років Перемоги, Східна, Леніна, Молодіжна, Новий, Садова ТО 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ [2001], [КТП - 302], [КТП - 306], [КТП - 314], [КТП - 514], [КТП - 865] Садова, Грушевського, Добровольського, Гагаріна, Пушкіна, Лесі Українки, Першотравнева, Безіменна, Незалежності, Шкільна, Жовтнева, Нарожного пров, Абрикосова, Нарожного, ХмельницькогоБ, Раденська *Радянська*, Молодіжна, Виноградна, Лісна, Добровольців, Таврійська *Комсомольська*, Яблочна, Шкільний, Соняшна, Західна ТО 08.30-16.20:
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне [КТП - 234]: Степова, Молодіжна, Кривоноса, Колгоспна, Шевченко ТО 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Плодове [ТП - 85 Л - 1]: Садова д.10 - 12 ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 56]: Енгельса д.9, 11 - 78, 81А - 94, Микояна д.11 - 27, Крупської д.7А - 52, Будьоного д.2 - 8 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Нововолодимирівка [КТП - 157]: Виноградна д.1 - 50, Горького д.1 - 45, Леніна д.1 - 9 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зимівник *Куйбишеве, Геологів* [ТП - 749 А Л - 3]: Набережна д.17А, 26 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 338 Л - 4]: Горького д.1, 3, 5, 7 - 7А, 10 - 24, 26, 28 - 30 технічне обслуговування 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зимівник *Куйбишеве, Геологів* [ЗТП - 746 А], [КТП - 882]0: Молодіжна д.1 - 21, Аграрний, Теплична1 , Грушевського , Дружби, Теплична , Геологів д.6 - 11, Теплична2, Північна д.13, 17, 23, Теплична3, Теплична4, Славянська , Селянська д.2 - 18, 25 - 35, Незалежності д.1 - 22, 32, Славянський, ТО 08.00-16.3
Херсонське МВЕ Молодіжне [ТП - 738 Л - 1]: Ювілейна, Беляєва, Мічуріна д.3А, Українська *Жовтнева*, Ботанічна, Садова ТО 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 358 Л - 1 - 2]: Мира, Калинова , Гоголя ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП - 825 2Т]: Богуна Івана*Ілліча * д.86, 88, Людвіка Заменгофа*БлагоєваД* д.4 - 4Б По договору приєднання 08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новотроїцьке [ТП - 358 Л - 2]: Гоголя ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 333 1Т Л - 16]: Театральна*Горького* д.1 - 14А, Пилипа Орлика*Січня9* д.10, 14 - 16 По договору приєднання 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [КТП - 202 РОГАЧИК]: Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка [КТП - 125 РОГАЧИК]: Дружби технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Високе [КТП - 340 Берислав]: Шкільна д.19 - 47, Шкільний д.2 - 6, 14, Широка д.1, 11 - 13, 21 - 60, Центральна , Східна, Новоселівська д.8 - 10, Зелена д.19 - 55 ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Анатолівка [431]: Гагаріна, Молодіжна, Чапаєва, Щорса ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Віровка [КТП - 286 Берислав]: Зелена, Сумська, Степова ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Догмаровка [431]: Матросова ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [КТП - 154 Берислав]: Мороза д.2 - 28, 37, 43, Придніпровськад.4 - 41 ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [431]: Гагаріна, Галенко, МарксаК, Молодіжна, Садова, Степова ТО 09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новий Берислав [ТП - 92 Л - 3 Берислав]: Гагаріна д.1 - 26, 32, 39 ТО 08.30-16.00
Херсонське МВЕ Велетенське [773]: Виноградна, Вишнева, Кірова д.1 - 12, Корольова, Маяковського, Степова, Зелена, Радянська, Садова, Комсомольська, Північна д.1 - 51А, Леніна, Дніпровська*МарксаК*, Шевченка, 30років Жовтня, Горького, Молодіжна д.2, 4, 6, 8 - 14, МамкіноїШ д.1 - 32 *КР* ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Гончарне [773]: *КР* ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Кізомис [773][КТП - 116 Білозерка]:*ТО* КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Таврійське *Кірове* [ТП - 217 Л - 2 Білозерка]: Шкільна д.13, 38, 40 - 41, 54 - 85, Степова д.16 - 76 ТО 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Чорнобаївка [ТП - 882 Л - 1 Білозерка]: Миколаївська д.23, 36, Польова д.1, Рибальська д.13, 17 - 27, Будівельна, Чорнобаївська д.9, 41 ТО 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [1521]: Жовтнева, Комсомольська, Кузнечна, Леніна, Надрічна, Рибний, Садова, Шкільна технічне обслуговування 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [Р - 40]: Харченка д.34 - 55, Фестивальна д.47, 51 - 57, Торгівельний д.33 - 47, Київська *Жовтнева* д.61, Пушкіна д.36, 38 - 134А, Колгоспний д.27 - 30, 32 - 37, Станіславське д.5, Лікарняний д.31 - 33, Свердлова, Будівельний, Мирний, Вінницька, Європейська *Радянська* д.47, 49, 51, 53 - 82А, Західний, Шевченка д.43, 45, 47 - 256, Чаленко д.1, Херсонська д.52, 55 - 207, 30років Перемоги ТО 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка [1521]: Арташанська, Леніна, Ювілейна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Розівка [ЗТП - 180]: Лопаткіна технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Воскресенка [КТП - 294]: 40 - років Перемоги, Дружби, Жовтнева ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нововасилівка [КТП - 371]: Жовтнева, Садова ТО 13.00-16.00
Херсонське МВЕ Новодмитрівка [513]: ТО 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [1681]: Днiпровська д.1 - 43, Кiрова, Комсомольська, Ленiна д.34 - 38, Мiчурiна, Миру, Нагорного, Нова д.3 - 29, Садова д.1 - 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Сонячна*Чапаєва* д.1 - 65, 68 - 70, 72, 74 - 76, 78, 80, 82 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [КТП - 43 Воронцовка]: Днiпровська д.44 - 86, Нова д.31 - 65 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 111 Л - 2 Воронцовка]: Жовтнева д.2 - 11, 13 - 26, 66 технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 25]: Садова, Шевченко, Асканійська, Таврійська Т.О. 08.30-16.30
1.3.2018
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Великі Клини, РіднаУкраїнка [892]: ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [ЗТП - 14 1Т]: МарксаК д.7 - 72, 100 - 122А, Новий, Травня1 д.16 - 20, 24, 28 - 34 ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія - Нова [ТП - 223 Л - 1]: Шкільна, Іванова, Соборна, Центральна ТО 09.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [892]: Миру *Жовтнева* д.245 ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія - Нова [ТП - 228 Л - 1]: Іванова, Фальц - Фейна ТО 09.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоросійське [ТП - 72 Л - 1]: Гагаріна д.1 - 26, 30 - 68 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Петропавлівка *Комсомольське* [ТП - 152 Л - 1]: Радянська д.1 - 1Б, 24Б - 24В, БН технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 3 Л - 1]: Єлизаветівська*Кірова* д.48 - 65, 66А2 - 67, 69, 71 - 73, 77, 79 - 81, 83 - 85, 87, 89, 91, КіроваБудьоного, Лазурна*ЛюксембургР* д.45, 47, 49, 51 - 511, 53, 55, 57, Незалежності*Чапаєва* д.47, Святоюріївська*Будьонного* д.51, Софіївська*Ворошилова* д.44, 50, 52, 54, 56, 60, 66 - 70, 77, 79, 81, 83 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 3 Л - 2]: Курортна*ЛібкнехтаК* д.66, Незалежності*Чапаєва* д.49, 51, 53, 55, 57, 59 - 59А, 63, 65, 69 - 83, 85 - 87, 89 - 89Б, 91, 95А - 97, 99, 101, 103, 105, ОлександрівськаНезалежності, СергіяСкадовського*Червоноармійська* д.57 - 59, Софіївська*Ворошилова* д.76 - 761, 78, 80 - 80А, 82, 84, 90, 92, 94 - 96, Чкалова д.57, 59, 61, 63, 65 - 65А, 67 - 70, 72 - 104, 105А - 108, 110, ЧкаловаВорошилова технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка [ТП - 167 Л - 1]: Південна ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [КТП - 525 Берислав]: Сковороди д.47 - 64А, Пархоменко д.41 - 71, Мех.бригади4 д.59 - 66, Скіфська д.59 технічне обслуговування 13.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [КТП - 6 Берислав]: Будівельний д.1 - 22, 39, ХмельницькогоБ, Скіфська д.101 - 109, Козачий, Київська д.4 - 8, Комарова д.25 - 27, 100, Зоряна, Пархоменко д.1 - 25, Губайдуліна д.80 - 90, Горіккера д.22, Робоча д.6, 31, Шалімова д.20 технічне обслуговування 08.30-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри [ТП - 129 Л - 1 Берислав]: Гагаріна, Степова, Шевченка технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [ТП - 255 Л - 1 Берислав]: Таврійська д.82 - 127, Вишнева д.70 - 76 технічне обслуговування 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна [ВЛ - 35кВ НС - 5МК - НС - 2МК]: Першотравнева, Каховська, Центральна ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ќке [ТП - 268 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3]: 8 Березня, Гагаріна д.2, 7 - 39, 43, 51 - 59, ЛюксембургР, Денисова ТО 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 214 Л - 1]: Суворова д.1 - 7, 10 - 12, 16 - 44, Маяковського технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 129 Л - 3]: Леніна д.34, 36, 39 - 63, 70 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [ТП - 184 Л - 1]: Кірова д.1, 3 - 126, 128 технічне обслуговування 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування . с.Нов
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 15 Л - 1 Рогачик]: Зорянська технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [КТП - 173], [КТП - 749], [КТП - 97]: Свободи, Соборна, Монастирська, Жовтнева, Перекопська, Травня1, Мельнична, Горького, Робочий, Червона, Перекопська то 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 887 Л - 1, Л - 2]: Київська, Баштанний пр, Полтавський, Тихий, СікорськогоІ, Ореховий то 08.30-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП - 149]: Литвинова д.81 - 106, 10730, Некрасова д.90 - 152, Антипенка д.81 - 104, 106, 10838, Королюка д.8123 - 10826, Жуковського д.14 - 22, 28, 31, 39 - 40, Дровникова д.81 - 106, 108, Ціолковського д.3, 9 - 13, 21 - 39, Вишнева*Блюхера * д.83 - 105, 111, Бойка д.77 - 77А, 79, 81А - 100, 102 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [РП - Микон 2Т]: Михайловича*ГетьманаСагайдачного* д.24 - 26:2 По договору приєднання 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 700 Л - 2]: Фортус Марії д.44Б, 54А, Мідний, Озерна По договору приєднання 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [ТП - 104 Л - 1 Воронцовка]: Дружби*МарксаК* д.105, 106 - 133 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Трудолюбівка [КТП - 377 Воронцовка]: Суворова д.30, 36 - 38, 40 - 42, 45, 48 - 84 технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри [КТП - 8 Горностаевка]: Піщана д.34А, 38 - 40, 42 - 66, Чапаєва д.11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 - 31А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 - 62А, 64, Рибальська д.14, Партизанська д.2 - 13 ТО 08.30-16.30
2.3.2018
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Великі Клини, РіднаУкраїнка [892]: ТО 07.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво [832]: ТО 09.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [892]: Миру *Жовтнева* д.245 ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Надеждівка [КТП - 97]: 8 березня, Таврійська, МартинцяГ, Корольова КР 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне *Радгоспне* [ТП - 680 Л - 1]: Перемоги д.2 - 42, 6, 8 - 16 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоросійське [ТП - 72 Л - 2]: Будьонного, Гагаріна д.29 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 3 Л - 3]: Незалежності*Чапаєва* д.31, 35, 37, 39 - 39А, 41, 43 - 45 технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 3 Л - 4]: Єлизаветівська*Кірова* д.23, 25 - 25А, 27, 29, 31, 33 - 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45 - 47, Незалежності*Чапаєва* д.18, Покровська*Колгоспна* д.38 технічне обслуговування 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське, Тополівка [81]: повністю ТО 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ЗТП - 70 Берислав]: 1 Травня д.219 - 227, 246 - 250, Березня8 д.4, 6, Успенська д.2 - 6, Шевченка д.22А - 40, 44 технічне обслуговування 08.30-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [КТП - 519 Берислав]: Польова д.16, Котляревського д.50, Незалежності д.8, Заводська д.69 - 86, Володимирська д.11 - 15 технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри [ТП - 129 Л - 1 Берислав]: Гагаріна, Шевченка, Степова технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [ТП - 255 Л - 2 Берислав]: Поштова д.60 - 89, Гоголя технічне обслуговування 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Жвка [ТП - 526 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Спеціалістів, Центральна д.19, Поштова д.1, 6 - 7, 24, 74 - 75, Шкільна д.5 - 6, 8, 10, 11, 19 - 21, 27 - 31 ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна [НС - 3 по МК 1Т]: Першотравнева, Каховська, Центральна *Петровського* ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ќке [ТП - 268 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3]: 8 Березня, Гагаріна д.2, 7 - 39, 43, 51 - 59, ЛюксембургР, Денисова ТО 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 214 Л - 2]: Шевченко д.18 - 54 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне *Радгоспне* [КТП - 176]: 40 років Перемоги д.31, Свято - Миколаївська *Леніна* д.2 - 17, 19 - 29, 32 - 34, 39, 41 - 42, 50 - 57, Таврійський провулок *Комсомольський провулок* д.7, Терешкової В д.23 - 45, Українська *Радянська* д.1 - 15, 23 - 61 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Червоноармійське [КТП - 60]: Жовтнева технічне обслуговування 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування . с.Бла
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування . с.Бла
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 15 Л - 1 Рогачик]: Зорянська технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: кр 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 23 Л - 2]: Березня8, І. Мазепи, Військовий, Першотравнева, Маркуцин берег то 08.30-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП - 41 Л - 2, Л - 3]: Бойко, Підлісна, Молодіжний, Молодіжна то 08.30-15.30
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП - 410 Л - 3]: Кримська д.12, 20, 25, 35А - 37Б, 48, Спортивна д.15А, 36 - 38 По договору приєднання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 318 Л - 14]: Театральна*Горького* д.11, 13, 19, 22, 24, Старообрядницька *Комсомольська* д.10, 14 - 15, 19 По договору приєднання 08.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ТП - 64 Л - 5]: Пугачова д.87 - 9212, 94 - 100, КуликаІ д.62 - 76, СуботиМ д.85 - 117, Білозерський По договору приєднання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [ТП - 104 Л - 1 Воронцовка]: Дружби*МарксаК* д.105, 106 - 133 технічне обслуговування 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри [ТП - 13 Л - 3 Горностаевка]: Колгоспна, Зелена ТО 08.30-15.30
3.3.2018
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка [ТП - 417 Л - 1, Л - 2]: Молодіжна, Суворова ТО 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 471]: Шкільна, Таврійська, Українська, Фонтанна, Виноградна, КуликаІ КР 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червоний Яр [КТП - 3]: КР 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [КТП - 443]: Козацька д.2 - 46, 56, Леніна, Чорноморська д.1, 17, 19 - 33, 35 - 43, 46 - 61 технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 8 Л - 1]: Святоюріївська*Будьонного* д.61 - 98, 100, 102 - 102А, 106, СергіяСкадовського*Червоноармійська* д.63, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73, 75 - 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126 технічне обслуговування 07.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Сокологiрне [ТП - 361 Л - 1]: Переїздна, Миру, Патріотична *Леніна* ТО 08.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка [ТП - 160 Л - 3]: Зелена ТО 09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ЗТП - 74 Берислав]: Промисловий, Воскресенська д.18, 28, Східний, Гоголя д.35 - 40, Введенська д.24 - 82, Захисників Вітчизни д.12, 14, 26, 29, 31, 42А - 54, Садова, Кобзаряд.31 - 54В, Березня8 д.17, 23, 25, 32 - 42, Успенська д.24 - 32 технічне обслуговування 13.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри [ТП - 129 Л - 2 Берислав]: Садова технічне обслуговування 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Жвка [ТП - 526 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Спеціалістів, Центральна д.19, Поштова д.1, 6 - 7, 24, 74 - 75, Шкільна д.5 - 6, 8, 10, 11, 19 - 21, 27 - 31 ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 4]: Спеціалістів, Перемоги, Кооперативна д.3 - 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 40, Радянська д.1 - 49 ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ѕовка [ТП - 232 Л - 2 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3]: Центральний д.7 - 13, 15, 17, 21 - 29, Фрунзе д.1 - 5, 6 - 20, 21 - 32, 34, 36, 38, Південна д.1, Шкільна д.1 - 37, 39, 41, Шевченка д.1 - 3, 5, Морський д.3 - 13 ТО 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка, Чорноморівка [ПС 3510 Черноморівка] ТО 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 340 Л - 1]: Пролетарська, Гагаріна д.7 - 8, 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Хатки [КТП - 155]: Радянська д.2, 4 - 5, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54 - 56, 58, 60 - 62, 64 - 66, 70, 72, 74, 76, 78 технічне обслуговування 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [ТП - 184 Л - 1]: Кірова д.1, 3 - 126, 128 технічне обслуговування 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування . с.Нов
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування . с.Хат
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 186 Л - 1 Рогачик]: Приморська д.1 - 38 технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 14]: Першотравнева, Крилова то 08.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Солонці [ТП - 76 Л - 1, Л - 2]: Молодіжна, Садовий, Зарічна, Молодіжний, Лиманський, Прудний то 08.30-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [ТП - 93 Л - 1 Воронцовка]: Загородівська д.6 - 8, 12 - 16, 20 - 22, 26, 28, 30, 32, Косий Яр д.1 - 4 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [ТП - 93 Л - 2 Воронцовка]: Загородівська д.1 - 3, 11, 17, 25 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 379 Воронцовка]: Пiвнiчний, Терешкової д.27, Бережного д.13а, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 35, 37, 39, 41 - 62, 63, 65, Молодiжна, Ушакова д.36 - 38 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 39 Воронцовка]: Бережного д.64, 66 - 68, 70 - 81, Прикордонна технічне обслуговування 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ а [ТП - 198 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 4 Горностаевка]: Шкільна д.1 - 14, 17 - 32, Степова д.2 - 16, 18, Комсомольська д.1 - 38, 47 ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Кочубеївка [КТП - 78 Горностаевка]: Степова ТО 08.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ТП - 173 Л - 1 Н.Сірогози]: Свердлова, Таврійська то 09.00-15.00
5.3.2018
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 73]: Леніна д.33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 - 68, 70, 72, 74, 76, 78, Миру *Жовтнева* д.19, 21, 23 - 59, Степова д.1 - 29, 33, 35 - 35А ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ ТО 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Кудряве [773]: ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Догмарівка [Ф - 652 отпайка ЛР - 50]: 50 років Жовтня, Шевченка, Молодiжна, Ленiна, Мирy, Колгоспна, Комсомольська, Пролетарська присоединение 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Сокологiрне [ТП - 361 Л - 1]: Патріотична *Леніна*, Миру, Переїздна ТО 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Плодове [КТП - 87, Л - 1, Л - 2]: Червонопрапорна д.50 - 126, Степова, Лісна д.1а, 2 - 75 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [1033]: Гагаріна д.2 - 71, 74 - 92, 101 - 153, Садова д.43, 48 - 127, Придніпровська, Покровськад.1 - 23, 26, Мороза д.2 - 28, 37, 43, 60 - 66, 76, 83 - 213, Миру д.1 - , 50, 85 - 97, 101, 109, Гардемана д.1 - 43, 47 - 79, 106 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Чайкіно [ТП - 456 Л - 1 Берислав]: Каховська д.2 - 19, 40 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Шляхове [ТП - 388 Л - 1 Берислав]: Овражна, Щаслива, Молодіжна технічне обслуговування 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Жвка [ТП - 526 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Спеціалістів, Центральна д.19, Поштова д.1, 6 - 7, 24, 74 - 75, Шкільна д.5 - 6, 8, 10, 11, 19 - 21, 27 - 31 ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Ќке [ТП - 268 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3]: 8 Березня, Гагаріна д.2, 7 - 39, 43, 51 - 59, ЛюксембургР, Денисова ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри [ПС 3510 Каїри] ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ѕовка [ТП - 232 Л - 2 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3]: Центральний д.7 - 13, 15, 17, 21 - 29, Фрунзе д.1 - 5, 6 - 20, 21 - 32, 34, 36, 38, Південна д.1, Шкільна д.1 - 37, 39, 41, Шевченка д.1 - 3, 5, Морський д.3 - 13 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 216 Л - 1]: Кірова д.1 - 28, Суворова д.7 - 7А, 15 - 16 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 170 Л - 1]: Петровського д.15, 17, 19 - 40, 42, 44, 81, Богуцького д.0 - 26 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 170 Л - 2]: Петровського д.0, 22 - 24, 41, 43, 45 - 75, Богуцького д.0, 39 - 83, Гагаріна технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [1791]: Молодіжна *Червоноармійська* технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ЗТП - 588]: ЧорноволаВ*ПаризькоїКомуни* д.5, 9 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 62]: Суворова д.1 - 41, Рослого, Чапаєва д.35 - 63 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [ТП - 184 Л - 1]: Кірова д.1, 3 - 126, 128 технічне обслуговування 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування . с.Гру
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 186 Л - 1 Рогачик]: Приморська д.1 - 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ТП - 130 Л - 1 Рогачик]: Будьоного, Молодіжна д.19 - 40 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 269 Л - 1, Л - 2]: Маяк пр, Соборна, Піонерська, Бібліотечна то 08.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [ТП - 322 Л - 1, Л - 2]: Польова, Ладичука то 09.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 399]: Західний, Український, Олімпійська, Херсонський, Шевченка то 13.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ЗТП - 80]: Першотравнева тo 08.00-12.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [ТП - 93 Л - 1 Воронцовка]: Загородівська д.6 - 8, 12 - 16, 20 - 22, 26, 28, 30, 32, Косий Яр д.1 - 4 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [ТП - 93 Л - 2 Воронцовка]: Загородівська д.1 - 3, 11, 17, 25 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 301 Воронцовка]: Українська, Орлина, Весела д.4, Соколина д.3, 25, Надiї д.1 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 376 Воронцовка]: Чкалова д.48 - 71, 73, 75, 77, 79, Весняна *Свердлова* д.1 - 16, 18, 20, 22, 24 технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка [ТП - 417 Л - 1, Л - 2]: Молодіжна, Суворова Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 123 Л - 1]: Каланчацька *60років Жовтня* Т.О. 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Брускінське [КТП - 173 Олександрівка]: Міліцейська, Молодіжна, Колгоспна технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [284]: Леніна, Партизанська, Шевченка, Північна, Іванівського ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каїри [ТП - 13 Л - 3 Горностаевка]: Колгоспна, Зелена ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Вільне [ТП - 125 Л - 1 Н.Сірогози]: Східна то 09.00-16.00
6.3.2018
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МаліКопані [КТП - 81]: Гагаріна д.1 - 2, 5 - 5А, 7, 16, Горького д.34 - 43, 45 - 48, Підстепна д.12 - 23, 26, 29 ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка [792]: Каштанова, Кулика, Гагаріна, Вишневий провулок, Степова, Черноморська, Нова, Таврійська, Північна, Пушкіна, Франка І, Садова, Шкільна, Космонавтів, Шевченко, Кудрі ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Морозівка [792]: ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Догмарівка [Ф - 652 отпайка ЛР - 50]: Мирy, 50 років Жовтня, Колгоспна, Комсомольська, Ленiна, Шевченка, Молодiжна, Пролетарська присоединение 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Сокологiрне [ТП - 361 Л - 2]: Патріотична *Леніна*, Миру ТО 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Плодове [ТП - 87 Л - 3, Л - 4]: Червонопрапорна д.50 - 88, 94 - 98, 100 - 126 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Високе [1015]: Молодіжна, Степова, Південна технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [1033]: Садова д.43, 48 - 127, Гагаріна д.2 - 71, 74 - 92, 101 - 153, Гардемана д.1 - 43, 47 - 79, 106, Миру д.1 - 50, 85 - 97, 101, 109, Мороза д.2 - 28, 37, 43, 60 - 66, 76, 83 - 213, Покровська д.1 - 23, 26, Придніпровська технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Шляхове [ТП - 388 Л - 3 Берислав]: Новоселів, Миру технічне обслуговування 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Ќке [ТП - 268 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3]: 8 Березня, Гагаріна д.2, 7 - 39, 43, 51 - 59, ЛюксембургР, Денисова ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 253 А Л - 1]: КосмодемянськоїЗ д.50 ТО 08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 216 Л - 2]: Кірова д.29 - 59, 62, 66 - 73 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ѕовка [ТП - 253 А Л - 1 Плановые работы
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 170 Л - 1]: Богуцького д.0 - 26, Петровського д.15, 17, 19 - 40, 42, 44, 81 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Водопровідний д.3 - 4, 7 - 13, 15, Південна д.23 - 55, Садовий д.1 - 2, Кооперативний, Кооперативна, Центральний д.1 - 5, 7, Степовий, Водопровідний д.1, Леніна ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Роздольне, Червоне Поділля [ПС 3510 Краса Херсонщини 2Т] ТО 09.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Грушівка [1791]: Молодіжна *Червоноармійська* технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 102]: Петровського д.НЕТ№, Північна місцевість технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [ТП - 155 Л - 3]: Миру д.4 - 6, 8 - 14, 16 - 18, 24, 30, 34, 36, 38, 40, 42 - 44, 46, 48 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 63]: Шевченка, Цвітаєва, Суворова д.44 - 69 технічне обслуговування 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування . с.Гру
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 186 Л - 2 Рогачик]: Приморська д.41 - 67 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ТП - 130 Л - 1 Рогачик]: Будьоного, Молодіжна д.19 - 40 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ТП - 269 Л - 1, Л - 2]: Піонерська, Соборна, Маяк пр, Бібліотечна то 08.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 28]: Винрозсадник, Травнева, Костогризівська, Кар’ерна, Молдавська, Олешківська, Центральна*Пролетарська*, Груднева, Майская то 08.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 79]: Тимчика, Нижня, Шевченка то 13.00-16.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [ТП - 595 Л - 1, Л - 2]: Виноградна, Молодіжна, Шкільна, Садова, Луговий, Першотравнева, Виноградний то 09.00-16.20
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 367 Воронцовка]: Степова д.18 - 20, Петровського д.6, Суворова д.12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 - 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 375 Воронцовка]: Горького д.8 - 52, 54, 56, 58, 8 Березня, Колгоспний, Комсомольський д.1, 5, 7 - 7а, 9 - 13, МарксаК технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 333 Л - 1 Воронцовка]: Травня1 д.1 - 17 технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 26 Л - 1]: Спартака Т.О. 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка, Козачі Лагері, Олешки [282]: ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заводівка [ТП - 31 Л - 1 Горностаевка]: Чкалова д.41, 64, Ювілейна д.6, 11 - 55 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Стара Лук’янівка [294 от Р - 47]: Зоря, Перемоги ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Вільне [ТП - 125 Л - 1 Н.Сірогози]: Східна то 09.00-16.00
7.3.2018
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МаліКопані [КТП - 81]: Гагаріна д.1 - 2, 5 - 5А, 7, 16, Горького д.34 - 43, 45 - 48, Підстепна д.12 - 23, 26, 29 *ТО* Чорноморське [827]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова КР 07.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Кучерявоволодимирівка [775]: ТО 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новий Гай, Червона Поляна [776]: ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рикове*Партизани* [Ф - 652 отпайка ЛР - 70]: Фрунзе, Садова, Петровського, Щорса, 50 років Жовтня, Комарова, Жданова, Кузнєцова, Калініна, Пушкіна, Осипенко присоединение 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Сокологiрне [ТП - 361 Л - 2]: Патріотична *Леніна*, Миру ТО 08.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Райське [КТП - 218]: Київська д.21, Мічуріна д.42, 44, 46, 48 - 52, Черняка, Шевченка д.29 - 29а, 31, 33, 35, 37, 39, 41 - 41а, 43, 45, 47, 49, Євгена Римаренка д.2 - 31, Сонячна д.18 ТО 11.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99, Молодіжна д.28, 30, 32 КР 09.00-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Дарівка [1832]: Лугова, Миру, Молодіжна, Шевченко технічне обслуговування 07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [1832]: Козацька, Леніна, Молодіжна, Польова, Поштова, Чорноморська технічне обслуговування 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 15 Л - 1 Берислав]: Набережна д.102 - 123, Чорновола, Урожайна технічне обслуговування 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [ЗТП - 15]: Адамяна д.5, 15, 30 - 46, Гагаріна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Князе - Григорівка [КТП - 313]: Соборна*Червонопрапорна* д.1 - 11, 15 - 37, Таврійська*Фрунзе* д.1 - 18, 20, 22 - 40, 60 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 216 Л - 3]: Суворова д.1, Приморська, Гречихіна технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Молодіжна, Степова, Кооперативна д.1 ТО 09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 170 Л - 2]: Гагаріна, Петровського д.0, 22 - 24, 41, 43, 45 - 75, Богуцького д.0, 39 - 83 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 253 А Л - 1]: КосмодемянськоїЗ д.50 ТО 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ѕовка [ТП - 253 А Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Водопровідний д.3 - 4, 7 - 13, 15, Південна д.23 - 55, Садовий д.1 - 2, Кооперативний, Кооперативна, Центральний д.1 - 5, 7, Степовий, Водопровідний д.1, Леніна ТО 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [233]: Ювілейна, Мира, Дружби, Будівельників, Нова, Молодіжна, Садова, Українська д.1 - 13, 21 - 59, Піонерська, МарксаК, Зелена, Пролетарська ТО 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Вишневе [КТП - 133]: Вишнева, Квіткова, Першотравнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пригір`я [ТП - 184 Л - 1]: Кірова д.1, 3 - 126, 128 технічне обслуговування 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ технічне обслуговування . с.Виш
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП - 186 Л - 2 Рогачик]: Приморська д.41 - 67 технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Олексіївка [ТП - 17 Л - 1 Рогачик]: Ювілейна д.2 - 18, 24, 28, 32 - 36 технічне обслуговування 07.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Костогризове [КТП - 320]: Лиманська, Залиманська то 08.00-12.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 42 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Шевченка, ХмельницькогоБ, Озерна, Дніпровська, Шевченка, Шкільна, ХмельницькогоБ то 08.30-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Підстепне [ТП - 864 Л - 1]: Західний, Західна, Першотравнева то 09.00-15.20
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [КТП - 684]: Козацький Шлях, Шляхова, Соснова, Кринична, Лісна, Вишневий то 13.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [2111]: Гагарiна д.4 - 12, 14, 20, 22, Крупської, Молодiжна, Чкалова д.8, Бережного, Карнаушенка, Степова д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 - 20, 5 Грудня, Стаханова, Кооперативний д.3, Гайдара, Вишневий, Воронцова *Ленiна* д.20, Ватутiна, Суворова д.5 - 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, Радянська д.2а, Пушкiна, Терешкової, Приморська, Прикордонна, Петровського д.6 - 46, Пiвнiчний, Ушакова, Невського д.2 - 10, 12, 14, 16, 18 - 26, Кiрова д.1 - 26, 28, 30, 32 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 120 Воронцовка]: Суворова д.5, 9, 11, Чкалова д.8, Воронцова *Ленiна* д.20 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 361 Воронцовка]: Шкільний д.9 - 15, Воронцова *Ленiна* д.25 - 72, Шевченка, Гагарiна д.53 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 333 Л - 1 Воронцовка]: Травня1 д.1 - 17 технічне обслуговування 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП - 424 Л - 1, Л - 2]: Садова, Будівельників Т.О. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 24 Л - 1, 2]: Гончара *Котовського*, Зелена Т.О. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 26 Л - 1]: Спартака Т.О. 08.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка [КТП - 378 Олександрівка]: Лазурний, Шкільна *Леніна* д.1, 3 - 5, 7, 10 - 11, Херсонська д.2, Московський, Лісна, Братський технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Діброво, Петропавлівка, Дмитрівка, Зелена Рубанівка, Зелений Під [ПС 3510 Червоний перекоп 1Т]: ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Калинівка, Подівка [ПС 3510 Червоний перекоп 2Т]: ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [КТП - 98 Горностаевка]: Партизанська д.1, 2, 4, 6, 8, 12 - 14, 28 - 66, Леніна д.17 - 60, Шевченка д.1, 28, 36 - 74 ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [КТП - 99 Горностаевка]: Леніна д.1 - 16, Іванівського д.1 - 7, 10 - 30, Північна д.1 - 2, 4, 6, 9 - 11, 14 - 26 ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [ТП - 198 Л - 2 Горностаевка]: Степова д.2 - 16, 18 ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заводівка [ТП - 31 Л - 3 Горностаевка]: Чкалова д.1 - 2 ТО 08.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ТП - 173 Л - 1 Н.Сірогози]: Свердлова, Таврійська то 09.00-15.00
8.3.2018
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: кр 08.30-16.30
9.3.2018
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [ТП - 89 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Соборна, Робочий, Шевченка, Петровського то 08.30-15.30
12.3.2018
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Бехтери [863]: Будівельників, Виноградна, Горького д.1 - 52, Жовтнева, Калініна, Кірова д.93, 95, 97, 99 - 197, Кутузова, Леніна д.1Б - 1Д, 7 - 9, 11 - 30, 33, Лікарняна, Нова, Прикордонна д.1 - 15А, 17, Радянська д.1 - 8, 10 - 18, 20 - 28, Радянський д.1 - 5, 13, 24, Садова, Степова, Степовий, Суботи, Суворова, Торговий, Травня1, Ушакова, Фрунзе, Чапаева, Чорноморська ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Великі Клини [КТП - 192]: Кірова, Конотопа д.19, 21 - 40, Луначарського, Новоселів ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [КТП - 1282]: Миру д.5, 8, Садова д.1 - 4, 11 - 14Г, 15 - 30А, 64, Шкільна д.2, 2А, 4 - 6А, 7 - 9, 11, 13, 15А ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Петрівка [КТП - 1099]: Вулиця1 д.19 - 21, 23, 25 - 48, Горького д.42, Шевченко д.1 - 5, 6 - 12 ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Андріївка, Магдалинівка, Чорна Долина [770]: ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф642 участок ЗТП - 053 - 042 та ТП - 053 Л - 4, Л - 5, Л - 6]: Гоголя, Чкалова, Пушкіна, Березня8, Колективна *Колгоспна*, Козинця, Січня9, Шевченкa, Лермонтова, Лазурна *МарксаК*, Зелена, Геройська *Полеглих за революцiю*, Космонавтів, Відродження *Петровського*, МатросоваA, Тіниста *Eнгельса*, Верхня Слобідка *Фрунзе*, Південна *Дзержинського*, Козацька *Куйбишева* ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Драгоманiвка [КТП - 381]: Хліборобська ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 1]: Шевченко, Баранова, Гагарина присоединение 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Нова Праця [КТП - 317]: Центральна ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Озеряні [ТП - 428 Л - 1]: Леніна, Спеціалістів ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Чубарiвка [КТП - 317]: Леніна ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Молодіжна д.28, 30, 32, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99, Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49 КР 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе, Козацьке [1114]: Мирний, Бульварна, Видригана, Українська, Виноградна, Таврійська, Наддніпрянська, Східний, Вишнева, Херсонська, Гагаріна, Чайковського, Гаражна, Дорожня, Молодіжна, Східна, Зарічна , Чайковського, Садова, Західна, Західний, Польова, Чехова, Каховська, Шевченка, Козацький, Північна, Південна, Комарова, Космодем`янськоїЗ, Бериславська, Терешкової , Соборна, Березня8, Миру д.1 - 5, 41 - 73, Травня1, Нова, Першотравнева, Степова, Степовий, Чкалова д.15 - 37, Садовий, Свободи, Маяковського, Північний д.3 - 7 технічне обслуговування 08.30-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Біленьке [КТП - 115]: Піонерська, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Шляхове [ТП - 67 Л - 1, Л - 2 Берислав]: Східна д.6 - 15 Садова, технічне обслуговування 08.30-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Гостроподолянське [ТП - 125 Л - 2]: Леніна д.1, 3, 5, 7, 9, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, Радянська технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Шляхове [ТП - 7 Л - 1, Л - 2 Берислав]: Нова, Бериславська д.7, 9, Будівельників д.1 - 4, Степовий д.1 - 3, 6, Чкалова технічне обслуговування 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Мала Лепетиха [ТП - 340 Л - 3]: Пушкіна д.4, 8, 13, 32, 35, 43, 200 років М.Лепетисі технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 128 Л - 1]: Колгоспна д.4 - 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Жвка [ТП - 526 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Спеціалістів, Центральна д.19, Поштова д.1, 6 - 7, 24, 74 - 75, Шкільна д.5 - 6, 8, 10, 11, 19 - 21, 27 - 31 ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна [НС - 3 по МК 1Т]: Каховська, Центральна, Першотравнева ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Молодіжна, Кооперативна д.1, Степова ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 243 Л - 2]: Золіна д.7Б ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ вка [ТП - 243 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Ворошилова д.5, 20А - 28, Колгоспна д.22, 24, 26 - 28, 30А, 32 - 57, Мелітопольська д.92, 94, 96 - 98, 100, 102, Пушкіна д.1 - 21, Шевченка д.32, 34 - 34А, 36 - 63 ТО 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [ТП - 159 Л - 3]: Шевченка д.27, Першотравнева технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 185 Л - 2 Рогачик]: Набережна, Леніна д.21 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 30 РОГАЧИК]: Свердлова д.2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11 - 21 технічне обслуговування 07.30-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 31 РОГАЧИК]: 40 років Перемоги, Щорса д.2, 4, 8 - 39 технічне обслуговування 13.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Георгіївка [ТП - 18 Л - 1 Рогачик]: Радянська д.5 - 63 технічне обслуговування 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1942], [КТП - 263], [КТП - 269]0: Пролетарська, Прикордонна, Піонерська, Бібліотечна, Північна, Жовтнева, Карбишева, Олексія Болдирєва, Костіна, Лінійна, Маяк пров, Дачний, Шкільна, Чкалова, Червоноармійська, Українська, Східна, Степовий, Степова, Соборна *Леніна*, Робоча, Радянська, 50 років Перемоги, Радгоспний, Артилерійська, Радгоспна, Пушкіна, МарксаК, Крайня, Польова, Березня8, Червонофлотська, Піонерська то 08.30-16.0
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9]: Івана Виговського, Піонерський, Березовий, Голопристанська, Олімпійська, Софіївська, Паркова, Артилерійська, Київська, Санаторна, Тихий, Лагерна, Пушкіна, Артилерійський, Енергетиків, Голопристанський, Медичний, Параходна, УкраїнкиЛ пр, Л. Балашова, Польова, Глиняний, СікорськогоІ кр 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 199 Л - 1 Воронцовка]: Центральна*Радянська* д.61 - 65, 66а - 98 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Привільне [КТП - 169]: Молодіжна то 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 199 Л - 2 Воронцовка]: Центральна*Радянська* д.41 - 60, 66 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Щасливе [КТП - 148], [КТП - 510]: Миру, Центральна, Степова, Садова то 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 199 Л - 3 Воронцовка]: Перемоги технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Українка [КТП - 127 Воронцовка]: Гагарiна, Котовського технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Макарівка, Памятник, Польове [8541]: Т.О. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [ПС 3510 Н.Київка]: Замена ЛР-35Виноградово 10.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП - 424 Л - 1, Л - 2]: Садова, Будівельників Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 24 Л - 1, Л - 2]: Зелена, Гончара *Котовського* Т.О. 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Дмитренки [КТП - 109 Олександрівка]: Мічуріна, Колгоспна технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [КТП - 110 Горностаевка]: Іванівського д.43 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [Ф - 293 после Р - 103]: Комсомольська д.1 - 38, 47, Шкільна, Степова ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заводівка [ТП - 32 Л - 2 Горностаевка]: Ювілейна д.1 - 5, 7, Шкільна д.1 - 9, Кірова д.30 - 47, 54А - 60 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 110 Горностаевка]: Комсомольська, Мира ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [КТП - 61 Н.Сірогози]: КороткихІ, Леніна, Поштова то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [КТП - 67А Н.Сірогоз]: Калініна, Миру то 13.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [ТП - 173 Л - 2 Н.Сірогози]: Петровського то 07.30-16.00
13.3.2018
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Великі Клини [КТП - 192]: Кірова, Конотопа д.19, 21 - 40, Луначарського, Новоселів ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [КТП - 111]: Авілова д.1а - 7, 10, Кутузова д.1 - 10А, 14, Морська д.1Б, 1у ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [КТП - 1300]: БідногоД д.8 - 12, 16, 18, Кооперативна д.1 - 22, Миру д.21б, Садова д.39, Травня1 д.1 - 7, 9 - 40А, 42, 44 ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Білоцерківка, Скадовка [791]: КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Вiкторiвка, Вiльне, Новоiванівка, Пробудження, Плавське, Рiвне, Роздолля, Сергіївка [ПС 3510 Вікторівська]: ТР 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99, Молодіжна д.28, 30, 32, Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49 КР 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф642 участок ЗТП - 053 - 042 та ТП - 053 Л - 4, Л - 5, Л - 6]: Гоголя, Чкалова, Пушкіна, Березня8, Колективна *Колгоспна*, Козинця, Січня9, Шевченкa, Лермонтова, Лазурна *МарксаК*, Зелена, Геройська *Полеглих за революцiю*, Космонавтів, Відродження *Петровського*, МатросоваA, Тіниста *Eнгельса*, Верхня Слобідка *Фрунзе*, Південна *Дзержинського*, Козацька *Куйбишева* ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Гагарина, Шевченко ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Озеряні [КТП - 414 та ТП - 428 Л - 1]: Шевченко, Спеціалістів, Леніна ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стокопанi [КТП - 325]: Виноградна, Паркова *60 років Жовтня*, Новоселовa, Набережна ТО 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне *Радгоспне* [КТП - 172]: Польова технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе, Козацьке [1114]: Мирний, Бульварна, Видригана, Українська, Виноградна, Таврійська, Наддніпрянська, Східний, Вишнева, Херсонська, Гагаріна, Чайковського, Гаражна, Дорожня, Молодіжна, Східна, Зарічна , Чайковського, Садова, Західна, Західний, Польова, Чехова, Каховська, Шевченка, Козацький, Північна, Південна, Комарова, Космодем`янськоїЗ, Бериславська, Терешкової , Соборна, Березня8, Миру д.1 - 5, 41 - 73, Травня1, Нова, Першотравнева, Степова, Степовий, Чкалова д.15 - 37, Садовий, Свободи, Маяковського, Північний д.3 - 7 технічне обслуговування 08.30-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Благодатне *Радгоспне* [КТП - 175]: 40 років Перемоги д.3, 12, 15 - 24, 32, 72, 77, Будівельників д.1 - 27, 29, 33, 35, Перемоги д.4, 10, 33, 51, 54 - 62, 64 - 66, 70, 73 - 76, 80, Степова технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Томарино [ТП - 94 Л - 1 Берислав]: Гагаріна д.1 - 2, 19, Поштова д.21, Польова д.1, 23, Новоселів д.1 - 45, 48 - 54 технічне обслуговування 08.30-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [ТП - 441 Л - 1]: Чорноморська д.2 - 16, 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [ТП - 441 Л - 2]: Поштова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 32 Л - 1]: Соборна д.58А - 67, Шевченко д.11А - 14Б, 16 - 23 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 128 Л - 2]: Леніна д.2 - 28, 35, 37, Петровського д.87 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 104]: Льва Толстого д.0 - 1, Більшовитська д.30, 33, Радянська д.15 - 17, 19 - 23, 40 - 44, ФранкоІ д.0, 3 - 50, УкраїнкиЛ д.1 - 11 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 155]: Садова д.6 - 37, Кірова технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна [НС - 3 по МК 1Т]: Першотравнева, Центральна , Каховська ТО 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [ТП - 202 Л - 1]: Кузнечна д.9 - 37 технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [КТП - 63]: Суворова д.44 - 69, Цвітаєва, Шевченка технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Молодіжна, Кооперативна д.1, Степова ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ТП - 243 Л - 2]: Золіна д.7Б ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ вка [ТП - 243 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Ворошилова д.5, 20А - 28, Колгоспна д.22, 24, 26 - 28, 30А, 32 - 57, Мелітопольська д.92, 94, 96 - 98, 100, 102, Пушкіна д.1 - 21, Шевченка д.32, 34 - 34А, 36 - 63 ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [233]: Молодіжна, Садова, Ювілейна, Українська д.1 - 13, 21 - 59, Мира, Будівельників, Нова, Піонерська, МарксаК, Зелена, Дружби, Пролетарська ТО 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 185 Л - 1 Рогачик]: Жовтнева д.1 - 28, Леніна д.2А - 19, 22 - 22А технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [3711]: Аеродромна, Ювілейна д.80, 82 - 84, 127, 133А - 157, Леніна д.116, 118, 120 - 122, 128, 130, 132 - 159, Кірова д.157 - 159, 161 - 163, 165, 167, 169, 171, 173 - 220, 224 - 224А, 226, 228, 232 - 234, 236, 238 - 240, 242, 244 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 10 РОГАЧИК]: Жовтнева д.8, 10, 14, 16, 18, 20 - 22, 24, 26, 28, 32 - 34, 36 - 74, Чапаєва площ д.82 - 114, Гагаріна технічне обслуговування 07.30-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Вишневе [КТП - 47 РОГАЧИК]: Весела технічне обслуговування 13.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе[1915]: кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП - 56 Л - 1, Л - 2]: Виноградний, Польовий, Польова, В.Садова, Польова, Виноградний то 08.30-16.20
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 230 Воронцовка]: ВишнiО, Дудченка д.1 - 45 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [КТП - 366]: Миру, Весела, Озерна, Дружби, Садова кр 09.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 199 Л - 1 Воронцовка]: Центральна*Радянська* д.61 - 65, 66а - 98 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 199 Л - 2 Воронцовка]: Центральна*Радянська* д.41 - 60, 66 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 199 Л - 3 Воронцовка]: Перемоги технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Олексіївка [ВЛ - 10кВ Ф - 8651 от Р - 119]: Шевченко, Шкільна, Комсомольська, Поштова Т.О. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [ПС 3510 Н.Київка]: Замена ЛР-35Виноградово 10.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП - 425 Л - 1]: Візгіна Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 25 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Таврійська, Асканійська, Садова, Шевченко Т.О. 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ЗТП - 166 1Т Олександрівка]: Садова д.21, , Червонохрестовий, Театральний, Нікітіна д.1 - 5, Міліцейська д.1 - 2, 4 - 32, 34А, 36А, 38, 48, 50, Братська д.11, 13 - 17 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопавлівка [1338]: Корольова д.1 - 80, 84 - 88, 92, 94, Миру д.0, 11, 31 - 33, 37 - 149, Гагаріна д.8 - 62 технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [ТП - 198 Л - 4 Горностаевка]: Комсомольська д.1 - 38, 47 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заводівка [ТП - 32 Л - 3 Горностаевка]: Леніна д.27, 45, 47, 49 - 57, 59 - 79, 82, 84, 86, 92, Шкільна д.10 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Красне [311 от Р - 57]: Партизанська, Фрунзе ТО 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Зернове [ТП - 139 Л - 1 Н.Сірогози]: Південна, Північна то 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Лопатки [311 от Р - 57]: Шевченка, Московська ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червоноблагодатне [311 от Р - 57]: Мілько, Першотравнева, Шкільна, Середня, Дружби народів ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [311 от Р - 57]: Хачкаляна ТО 08.30-16.30
14.3.2018
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ВеликаКардашинка [КТП - 95]: Козацька, Садова д.1 - 27, Українська д.27, 54 - 124, Шкільна д.1 ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [КТП - 1305]: Морська д.1, 1 - К, 1М, 3, 4, 5, 61 - 71, 8А - 8 - Б, 8В - 111, 12, 13 - 141, 161 - 17, 181 - 20А, 20Г, 211, 23, 23Б1, 24Ж - 251, 2519, 25А, 25Д, 25З, 271, 28А - 29, 29 - В, 29Е1, 31, 34А2, Перспективна ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Ворошилово, Новонаталівка [782]: ТО 08.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [КТП - 606]: Морська д.20Б, 23В1, 2520 - 258, 25Б, 25К - 25Н, 25Ш, 29 - Д, 38Г, Шкільна д.15В ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Шевченка [782]: Степова ТО 08.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Краснознам’янка, П’ятихатки [823]: КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Молодіжна д.28, 30, 32, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99 КР 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Вiкторiвка, Вiльне, Новоiванівка, Пробудження, Плавське, Рiвне, Роздолля, Сергіївка [ПС 3510 Вікторівська]: ТР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф642 участок ЗТП - 053 - 042 та ТП - 053 Л - 4, Л - 5, Л - 6]: Гоголя, Чкалова, Пушкіна, Березня8, Колективна *Колгоспна*, Козинця, Січня9, Шевченкa, Лермонтова, Лазурна *МарксаК*, Зелена, Геройська *Полеглих за революцiю*, Космонавтів, Відродження *Петровського*, МатросоваA, Тіниста *Eнгельса*, Верхня Слобідка *Фрунзе*, Південна *Дзержинського*, Козацька *Куйбишева* ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Гагарина, Шевченко ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Озеряні [ТП - 428 Л - 2]: Леніна ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе, Козацьке [1114]: Мирний, Бульварна, Видригана, Українська, Виноградна, Таврійська, Наддніпрянська, Східний, Вишнева, Херсонська, Гагаріна, Чайковського, Гаражна, Дорожня, Молодіжна, Східна, Зарічна , Чайковського, Садова, Західна, Західний, Польова, Чехова, Каховська, Шевченка, Козацький, Північна, Південна, Комарова, Космодем`янськоїЗ, Бериславська, Терешкової , Соборна, Березня8, Миру д.1 - 5, 41 - 73, Травня1, Нова, Першотравнева, Степова, Степовий, Чкалова д.15 - 37, Садовий, Свободи, Маяковського, Північний д.3 - 7 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 15 Л - 2 Берислав]: Набережна д.79 - 104А, 110А технічне обслуговування 08.30-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [ТП - 442 Л - 1]: Молодіжна д.1 - 21, 38, 51 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 16 Л - 1 Берислав]: 30 років Перемоги д.57, 63, Миру д.1А - 2В, 3В - 4А, 7 - 8, 17 *технічне обслуговування *, Кірово, Інгулівка [ПС 3510 Кіровська 1Т, 2Т]: повністю технічне обслуговування 08.30-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [ТП - 442 Л - 2]: Польова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 24]: Мангубінська*Пролетарська* д.145, 154, 166, 178, Миру д.11 - 30, 35, 37, ПетраСагайдачного*Гайдара* д.11 - 27, Петровського д.7, 9 - 29, ТокареваМиру, Токарєва д.16 - 22, Шостаковича технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 32 Л - 3]: Коцюбинського д.3А, 5 - 7, 9 - 9А, 12А, 14, 16 - 18, 20, Соборна д.27 - 29, 31 - 31А, 33, 44 - 44А, 46, 48, 50, 52, Чапаєва д.1Б, 3 - 26А, 28 - 36А, Травня1 д.16Б, 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 128 Л - 3]: Колгоспна д.2, Толбухіна технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [ТП - 202 Л - 2]: Садова технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [КТП - 135]: Попова технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Волинське [ПС 3510 Роза Люксембург 1Т]: Гагаріна, ЛюксембургР, 35 років Перемоги, 8 Березня, Леніна, Денисова ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Молодіжна, Кооперативна д.1, Степова ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ и [ТП - 529 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3]: Таврійська д.1 - 3, 3А - 3В, 5 - 7, 7А - 7В, 8 - 13, 13А, 14 - 15, 15А - 15Б, 17, 17А, 18 - 19А, 20 - 21, 21А - 21Б, 23 - 32, 36, Степова д.1, 3, Каховська д.2, 4, 8, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 40 років Перемоги д.1 - 5, 7, 9, 11, 13 - 31 ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Остапенко [ПС 3510 Роза Люксембург 1Т]: Молодіжна, Центральна, МарксаК, Східна ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Роздольне, Червоне Поділля [161]: ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Сліненко, Сокирки, Федорівка [ПС 3510 Роза Люксембург 1Т] ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 185 Л - 1 Рогачик]: Леніна д.2А - 19, 22 - 22А, Жовтнева д.1 - 28 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [3711]: Леніна д.116, 118, 120 - 122, 128, 130, 132 - 159, Ювілейна д.80, 82 - 84, 127, 133А - 157, Аеродромна, Кірова д.157 - 159, 161 - 163, 165, 167, 169, 171, 173 - 220, 224 - 224А, 226, 228, 232 - 234, 236, 238 - 240, 242, 244 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 122 РОГАЧИК]: 35 років Перемоги д.0 - 37, 40В - 41, 43, 45, 47 технічне обслуговування 07.30-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 124 РОГАЧИК]: Корбута д.42, 44, 46 - 48, 50 - 103, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 127, 131, 132А - 133, 135, 137 - 139, 141, 143, 147, 149, 153 - 153А, 155, 157 технічне обслуговування 13.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1942]: Лісгосп, Лінійна, Маяк пров, Степова, Радянська, 50 років Перемоги, Шкільна, Соборна, Радгоспний, Радгоспна, Артилерійська, Пушкіна, Пролетарська, Прикордонна, Піонерська, Північна, Бібліотечна, О.Болдирєва, Дачний, Робоча, Східна, Українська, Костіна, Чкалова, Червоноармійська, Карбишева, Жовтнева, Степовий то 08.30-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9]: І.Виговського, Паркова, Піонерський, Софіївська, Березовий, Голопристанська, Олімпійська, Санаторна, Артилерійський, Голопристанський, Київська, Тихий, Артилерійська, Пушкіна, Енергетиків, Лагерна, УкраїнкиЛ, Л.Балашова, Глиняний, СікорськогоІ, Польова, Параходна, Медичний кр 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [ЗТП - 8 Воронцовка]: Гагарiна д.4 - 12, 14 технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каїрка [ТП - 218 Л - 1, Л - 2 Каланчак]: Придорожня , Центральна, Ткаченка Т.О. 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [КТП - 366]: Озерна, Весела, Дружби, Садова, Миру кр 09.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 199 Л - 1 Воронцовка]: Центральна*Радянська* д.61 - 65, 66а - 98 технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [Ф - 8302 откл.Р - 49.]: З.Космодемянської д.13А, 15А, 29, п - к.Західний, Комарова д.69 - 115, Котовського д.13 - 16, 20 - 41, Крупської , п - к Курчатова д.1А - 6, 8 - 12, п - к.Маяковського д.7, 9, 16 - 22, п - к. Мирний , Партизанська д.1 - 18, 21, 62, п - к.Скадовський д.1 - 2, Урус - Мартанівська д.1 - 22, 25, Харченко д.1 - 58, 60, п - к.Червонопрапорний д.4 - 8, Чорноморська д.48, 54, 56 - 144 Т.О. 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 199 Л - 2 Воронцовка]: Центральна*Радянська* д.41 - 60, 66 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 199 Л - 3 Воронцовка]: Перемоги технічне обслуговування 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП - 425 Л - 1]: Візгіна Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 25 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Таврійська, Асканійська, Садова, Шевченко Т.О. 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Дружбівка [КТП - 247]: Леніна, Щорса ТО 09.00-13.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Борозенське [КТП - 126 Олександрівка]: Мічуріна д.4 - 9, 11, Шкільний д.1 - 14, 16 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопавлівка [1338]: Корольова д.1 - 80, 84 - 88, 92, 94, Миру д.0, 11, 31 - 33, 37 - 149, Гагаріна д.8 - 62 технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Зернове [ТП - 139 Л - 1 Н.Сірогози]: Південна *Дзержинського*, Північна то 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Торгаї [КТП - 237 Н.Сірогози]: Шевченко то 06.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Торгаї [КТП - 361 Н.Сірогози]: Леніна то 13.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка, Козачі Лагері, Олешки [282]: ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Славне [КТП - 106 Горностаевка]: Леніна д.40 - 73 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червоноармійське [ТП - 72 Л - 1 Горностаевка]: ХмельницькогоБ ТО 08.30-16.30
15.3.2018
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ВеликаКардашинка [КТП - 95]: Козацька, Садова д.1 - 27, Українська д.27, 54 - 124, Шкільна д.1 ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [ЗТП - 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а - 1А, Ларіонова д.95а - 95Б, 101 - 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 - 3, 5 - 5з ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [8414]: Миру д.23, 25 - 44, 44А - 51, 54 - 55, 58, 60, 62 - 622, Морська д.1 - 1А, 1з - 1И, 2 - 2Ж, 3 - 3 - М2, 4А - 4К1, 6, 8, 8Б, 11А - 11Б, 12А, 15з, 24Ж, МАЛАЯ14А, Садова д.2, 42a - 42В, Шкільна д.2, 269, 2Г, 18Ж, 39В, 44 - 50, 51, 52 - 531, 53А - 54, 56 - 58, 60, 62, 7010 - 70А ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Олексіївка [821]: КР 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф642 участок ЗТП - 053 - 042 та КТП - 092]: Коцюбинського, Виноградна *ЛібкнихтаК*, Парижської Комуни, Січня9, Лазурна *МарксаК*, Козинця, МатросоваA, Верхня Слобідка *Фрунзе*, Шевченкa, Колективна *Колгоспна*, Відродження *Петровського*, Зелена, Геройська *Полеглих за революцiю*, Південна *Дзержинського*, Тіниста *Eнгельса*, Березня8, Гоголя, Космонавтів, Лермонтова, Козацька *Куйбишева*, Пушкіна ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [ПС 3510 Щасливцеве]: Садовa, Садовий, Нова, Виноградна, Азовська, Озерна, ДериглазоваГ кр 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Гагарина, Шевченко КР 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Озеряні [ТП - 428 Л - 2]: Леніна ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Придорожне [КТП - 305]: Шевченко, Приморська, Мелітопольська ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [ПС 3510 Стрелкове 1Т]: кр 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [ПС 3510 Щасливцеве]: кр 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Новоукраїнка [ТП - 442 Л - 3]: Молодіжна д.23 - 49, 53 - 55 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне, Ольговка [ПС 3510 Заозерне]: ТО 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Раденська]: Листопадна ТР 10.00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Хорли [КТП - 327, КТП - 521 Каланчак, Ф - 8412 откл. Р - 20.]: Леніна , Прикордонна , Степова, Молодіжна, Морська, Набережна , Чорноморська , Першотравнева, Шкільна, Горького , Жовтнева, Радгоспна, Смірнова, Червоноармійська, К.Р.,Т.О. 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Раденськ, Челбурда *Пролетарка* [ПС 3510 Раденська]: ТР 10.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [КТП - 366]: Весела, Озерна, Дружби, Миру, Садова кр 09.30-16.30
16.3.2018
Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Благовіщенка [283 от Р - 39]: Леніна, Шевченка, Гагаріна ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червоноармійське [ТП - 72 Л - 1 Горностаевка]: ХмельницькогоБ ТО 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Андріївка, Магдалинівка, Чорна Долина [770]: ТО 08.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [ЗТП - 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а - 1А, Ларіонова д.95а - 95Б, 101 - 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 - 3, 5 - 5з ТО 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Зеленотропинське, Нововолодимирівка [812]: ТО 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Індустріальне [822]: КР 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ МаліКопані [КТП - 726]: Гагаріна д.21А, 24, 30 - б - 30Б ТО 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Садово [822]: Молодіжна д.33 - 59, Садова КР 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Таврійське [КТП - 937]: Леніна д.428, 430, 432, 434, 436, 438 - 438а, 440, 442, 444, 446, 448, 452, 454, 456, 460 - 460а, 464, 468, 470, 472, 539 - 577, Покришева ТО 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Молодіжна д.28, 30, 32, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99, Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49 КР 09.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф642 участок ЗТП - 053 - 042]: Козинця, Шевченкa, Зелена, Колективна *Колгоспна*, Тіниста *Eнгельса*, Лазурна *МарксаК*, Пушкіна, Гоголя, Березня8, Верхня Слобідка *Фрунзе*, Лермонтова, Козацька *Куйбишева*, Космонавтів, Відродження *Петровського*, МатросоваA, Південна *Дзержинського*, Січня9, Геройська *Полеглих за революцiю* ТО 09.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [ПС 3510 Щасливцеве]: Виноградна, Нова, пров.Садовий, Азовська, Озерна, ДериглазоваГ, Садовa кр 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Гагарина, Шевченко КР 08.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Озеряні [ТП - 428 Л - 2]: Леніна ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Стрiлкове [ПС 3510 Стрелкове]: кр 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [КТП - 281 та КТП - 282]: Городок, Степна, Водяна, Прилиманна, Балка, Большак ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Щасливцеве [ПС 3510 Щасливцеве]: кр 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 15 Л - 3 Берислав]: Набережна д.101А, 108А, 111 - 113, 118 технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 16 Л - 3 Берислав]: 30 років Перемоги д.1 - 40, 44 - 52, 60 - 61, 65 - 82А технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [КТП - 522 Берислав]: Леоніда Кринички, Херсонська д.28 - 30, Польова, Овражна технічне обслуговування 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [КТП - 6]: Іллінська*Свердлова* д.1 - 6, 8, Короленко д.4 - 18 - а, Маріїнська*Комунарів* д.114 - 116А, 118, 120 - 120А, 126 - 171, 173, 175, 177 - 187, Морська*Артема* д.1 - 9, Набережна д.17 - 632, Пушкіна д.1 - 21, ЧорноволаВ*ПаризькоїКомуни* д.2 - 4, 8, 10 - 10А технічне обслуговування 07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [КТП - 250 Берислав]: Мостова, Лікарняна д.39 - 53, 57, 59, 63 - 115, Бериславський, Бериславська д.39 - 73, Мостовий технічне обслуговування 08.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Скадовськ [ТП - 532 Л - 1]: Джарилгацька*Комсомольська* д.278А технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [324]: Стадіонна, Декабристів, Дзержинського д.1 - 54, Жовтнева д.1 - 40, 42, 44, 46 - 52Б, Кірова д.12 - 27, Куйбишева д.4 - 63, 65, 67, 69 - 71, 73 - 75, 77, 79, 81, 83А, 85, 87 - 87А, 89, 91 - 91А, 93 - 105, Леваневського, Лермонтова д.1 - 3, 7, 9, 12 - 86, Пушкіна д.1 - 42, Пушкіна пров, Соборна д.3А - 5, 12, 14, 18, 22, Травня1 д.18А, 20 - 83А, Українська д.20, 22 - 22А, 24 - 24А, 26, 28, 30, 33 - 55, Чапаєва д.1 - 1А, 2, Чкалова д.2 - 110 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Демидівка [КТП - 126]: Основікова технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Катеринівка [КТП - 133]: Пушкіна, Жовтнева технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 128 Л - 1]: Колгоспна д.4 - 42 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [ТП - 202 Л - 3]: Комсомольська, Шкільна д.23 технічне обслуговування 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 4]: Спеціалістів, Кооперативна д.3 - 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 40, Перемоги, Радянська д.1 - 49 ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Коробки [121]: Терни ТО 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [233]: Молодіжна, Дружби, Садова, МарксаК, Зелена, Будівельників, Мира, Пролетарська, Нова, Ювілейна, Українська д.1 - 13, 21 - 59, Піонерська ТО 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [ТП - 185 Л - 1 Рогачик]: Леніна д.2А - 19, 22 - 22А, Жовтнева д.1 - 28 технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 6 РОГАЧИК]: Ювілейна д.0, 81, 85, Лікарняний д.1 - 12, Чапаєва площ д.1, 3, 5, 7, 9, 13 технічне обслуговування 07.30-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Зелене [КТП - 76 РОГАЧИК]: Корбута д.34 - 52 технічне обслуговування 13.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Бабенківка2 [ВЛ - 10кВ Ф - 8413 от Р - 1]: Зелена, Першотравнева, Молодіжна, Лугова Т.О.. 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 14 Воронцовка]: Ушакова д.2 - 34, Пушкiна, Приморська, Бережного д.1 - 12, 14 - 16, 18, 20 - 20а, 22, 24, 26 - 28, 30, 32 - 34, 36, 38, 40, 5 Грудня технічне обслуговування 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Вербове [КТП - 101 Каланчак]: Колодязна, Вербове Т.О. 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 255 Воронцовка]: Крупської, Гайдара, Терешкової д.1 - 25, Вишневий технічне обслуговування 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [8545]: Карбишева, Елеваторна д.5, Шевченко, Херсонська, Таврійська, Степовий провулок, Радянська, Пушкіна, Першотравнева, Перекопська, Некрасова, Жовтнева, Мочаліна, Леніна, Молодіжна, Мічуріна, 40 років Перемоги, Левицького, Горького, Мала Т.О. 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1942]: Артилерійська, Пушкіна, Чкалова, Червоноармійська, Українська, Східна, Степовий, Шкільна, Радянська, Маяк пров, О.Болдирєва, Радгоспний, Північна, Піонерська, Прикордонна, 50 років Перемоги, Пролетарська, Радгоспна, Степова, Дачний, Жовтнева, Карбишева, Соборна, Костіна, Лінійна, Робоча, Бібліотечна то 08.30-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 199 Л - 1 Воронцовка]: Центральна*Радянська* д.61 - 65, 66а - 98 технічне обслуговування 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: кр 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 199 Л - 2 Воронцовка]: Центральна*Радянська* д.41 - 60, 66 технічне обслуговування 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9]: Софіївська, Голопристанська, Піонерський, Паркова, Березовий, Олімпійська, І. Виговського, Артилерійський, Санаторна, Пушкіна, Тихий, Лагерна, Артилерійська, Київська, Голопристанський, Енергетиків, Глиняний, Польова, Л.Балашова, СікорськогоІ, Параходна, УкраїнкиЛ пр, Медичний кр 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Петропавлiвка [ТП - 199 Л - 3 Воронцовка]: Перемоги технічне обслуговування 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [КТП - 366]: Весела, Садова, Дружби, Миру, Озерна кр 09.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП - 425 Л - 1]: Візгіна Т.О. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 25 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Таврійська, Асканійська, Садова, Шевченко Т.О. 08.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 266]: Миру, Молодіжна, Стаханова ТО 09.00-12.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іщенка [ТП - 169 Л - 1 Олександрівка]: ХмельницькогоБ, ШевченкаТ д.10, 28, Іщенка д.1 - 40, 96, Українська д.13, 19 - 61 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новогреднєво [КТП - 197 Олександрівка]: Новогреднєво, Миру технічне обслуговування 08.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Зернове [ТП - 139 Л - 2 Н.Сірогози]: Садова то 09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Торгаї [КТП - 225 Н.Сірогози]: Мішкурова то 08.00-12.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Василівка [283 от Р - 39]: Фрунзе д.1, 11, 18 - 19, 25 - 29, 32 - 33, 36, 38, Гагаріна ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка, Запорізьке [293]: ТО 08.30-15.30
17.3.2018
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [ЗТП - 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а - 1А, Ларіонова д.95а - 95Б, 101 - 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 - 3, 5 - 5з ТО 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Долматівка [КТП - 198]: Чапаева д.3 - 10, 13, 15 - 58 ТО 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [КТП - 899]: Кооперативна д.54, Миру д.22 - 22В, 23в, Садова д.38, 40А - 40В, 45А - 45Б, 46А, 48, 65, Травня1 д.41, 46, Шкільна д.26В ТО 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Лиманівка, Суворівка [824]: КР 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [824]: Березня8 д.1 - 34, Гагаріна, Жовтнева д.1 - 7, 30, Кірова, Леніна д.1, 3 - 22, МарксаК, Миру д.1 - 20, Перемоги, Робочий д.5 - 10, Травня1, Херсонська КР 07.30-15.30
19.3.2018
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка, Козачі Лагері, Олешки [282]: ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під [Ф - 275 от Р - 82]: Степова, Сонячна, Молодіжна ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Славне [281 от Р - 35]: Леніна, Щорса, Степова ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Білоцерківка [КТП - 107]: 50 років Перемоги, Причорноморська, Студенська КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Морозівка [ 792]: КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Рачевка [КТП - 83]: КР 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ЗТП - 72 1Т]: Франка д.2, 4а - 4А ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99, Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Молодіжна д.28, 30, 32 КР 09.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 610]: Леніна д.17 - 21, 23, 25 - 27, 29, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 291, 317, Миру *Жовтнева* д.9, 11, 13 - 18, 20, 22 ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 624]: Шкільна д.13, 15 - 33 ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [КТП - 72]: Миру *Жовтнева* д.60 - 120, 128, 131, 141, Молодіжний, Степова д.32, 34, 36 - 86, 88 - 92 ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ ЗалізнийПорт [КТП - 275]: Морська д.3 - Ж - 3М, 3 - М2 ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Індустріальне, Краснознам’янка, Лиманівка, Олексіївка, П’ятихатки, Садово, Суворівка, Чорноморське [ПС 3510 Комінтерн]: КР 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка, Стрiлкове, Щасливцеве, Приозерне [ПС 3510 Щасливцеве, Генгорка, Стрелкове ]: Плановые работы 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф - 641. уч - ок от пс до ЗТП - 039]: Заправка Баранова ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Гагарина, Шевченко КР 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Озеряні [ТП - 428 Л - 2]: Леніна ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ [ПС 3510 Генгорка 1Т]: Сивашська, Заводська, Соляників ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Рiвне [КТП - 243]: Центральна *Леніна*, Молодіжна, Гагаріна, Мукерії ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [КТП - 272]: Васильевка, Вокзальна, Суворова, Українки, Широка ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 17 Л - 1 Берислав]: Гагаріна д.10, 14 - 22, 26 - 30, 35 - 60 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 507 Л - 1 Берислав]: Набережна д.1А, 3 - 4, 10, 29 - 48, 51 - 61 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Кірово [1093]: Степова д.22 - 60, Шкільна, Зелений, Брянська, Садовий, Набережна, Білоруська, Студентська, Ніни Токар, Травня1 д.2 - 6, 10, 14, 18 - 80 технічне обслуговування 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 130 Л - 3]: Петровського д.8 - 13, 16, 18 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [КТП - 167]: Жовтнева д.46, Поштова д.11, 26 - 43, ТолстогоЛ, Льва Толстого д.4 - 6 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [ТП - 202 Л - 2]: Садова технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 4]: Спеціалістів, Кооперативна д.3 - 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 40, Перемоги, Радянська д.1 - 49 ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [84]: Осетрова д.35, 37, 39, 42, 44, 46, 48 - 48А, 50, 52, 59, 61, МудрогоЯ д.29, 31, 33, 35, 37, 41, 43 - 72, 74, 76, 78, 80, Набережна д.1, 7, 11, 15 - 41, ОлесяГончара, Олешківська, Мелітопольська д.195 - 255, 276, 278 - 2781, 280, 282 - 284, 286, 288, 290, 292, 294 - 324, Панкеєвська д.1 - 22, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 - 84, ПатонаЄд.10 - 80А, 83, 85 - 117, Пушкіна д.110 - 178, 180 - 180А, 182, 184, 186, 188, 190 - 192, Соборностід.20, 22, 24, СоловяненкаАд.7, 9 - 64, Купецька, Спендіарова д.28, 30 - 84, 86, 88, 90, 92, ІванаСірка, УкраїнкиЛ д.1 - 2, 4, Золіна д.125, 127, 129, 131, 133, 135, 244 - 290, Фоміна д.1, 3 - 6, Березня8 д.3 - 18, 20, 22, 24 - 26А, 29, 31, 33 - 33А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, Вишнева, Велика Куликовськад.101, 107, 119 - 129, 131, 133, 135 - 160 ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка [КТП - 232]: Фрунзе д.1 - 5, 6 - 20, 21 - 32, 34, 36, 38, Шевченка д.1 - 3, 5, Південна д.1, Центральний д.7 - 13, 15, 17, 21 - 29, Морський д.3 - 13, Шкільна д.1 - 37, 39, 41 ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка [КТП - 304]: Польова д.2 ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [233]: Пролетарська, Українська д.1 - 13, 21 - 59, Мира, Нова, Садова, Ювілейна, МарксаК, Зелена, Будівельників, Дружби, Піонерська, Молодіжна ТО 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бережанка [КТП - 185 РОГАЧИК]: Леніна д.2А - 22А, Набережна, Жовтнева д.1 - 28 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [3712]: Шевченко д.2 - 60, 63, Чапаєва, Молодіжна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [КТП - 130 РОГАЧИК]: Лікарняний д.16, Піонерський д.19 - 20, Будьоного, Молодіжна, МарксаК д.2 - 34 технічне обслуговування 07.30-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [КТП - 21 РОГАЧИК]: Степова д.1 - 19, Лікарняний д.21 - 35 технічне обслуговування 13.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [8544], [8545]0: Елеваторна, Нафтобазівська, п - к. Степовий , Таврійська, Херсонська, Шевченко, Карбишева, Мала, Молодіжна, Мочаліна, Некрасова, Жовтнева, Перекопська, Першотравнева, Пушкіна, Радянська, Леніна, 40 років Перемоги, Мічуріна, Левицького, Горького Т.О. ВЛ-10кВ. 09.00-16.0
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [1622]: Робоча, Підстепна, Молодіжна*Комсомольська* д.55 - 193а, Дніпровська *Ленiна* д.65, 67 - 69, 75 - 212, Вчителiв, Приморська д.34 - 76 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ В.Копані [1953]: Соборна кр 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Гаврилiвка [КТП - 276 Воронцовка]: Молодіжна*Комсомольська* д.84 - 125, 127, 129, 131 - 133, 135, Дніпровська *Ленiна* д.83 - 85, 87, 89, 93 - 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, Підстепна д.40 - 49 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Добросілля, Тарасівка [1953], [КТП - 366]: кр 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 1 Воронцовка]: Новомосковська д.2, 4 - 6, 10, 14 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ К.Лагері [ПС 3510 К.Лагери 1Т]: Козацький, Квіткова, Каховська, Хутір Кудасово, Зелений, Дружби, Горького пров, Спортивний, Шкільна, Я.Сінька, Робоча, Миру, Пушкіна, Мічуріна, Пролетарська, Молодіжний, Набережна, О.Костини, Першотравнева, Панфілова, Олешківська, Покровська, Кринківський, Кримський, Тітова, Український, Кримська, Ф.Лозенка, Кошовий, Лікарський, Горького, Гагаріна, Виноградна, Березня8, Червоноармійський, Аптечний, Лісна, Черемхова, Сілевозний, Олега Гребінського, Чернишевського, Садова, Лісовий, Матросова, Шевченка, Маяковського ТР 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 2 Воронцовка]: Новомосковська д.20, 24, 26, 28, 30 - 34, 38 - 40, 42, 44, 46 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [ПС 3510 Н.Маячка 2Т]: кр 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 3 Воронцовка]: Новомосковська д.17 - 19, 25, 27, 29, 35 - 37, 41, 43, 45, 47 - 67 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [КТП - 105], [КТП - 117], [КТП - 87]: Садова, Дніпровська, Толстого, Степова, Одеська, Квітуча, Клімака, Монастирська, Громадянська, Соборна то 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Трудолюбівка [КТП - 177 Воронцовка]: Комсомольська, Галаганова технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н. Маячка [ПС 3510 Н.Маячка 2Т]: Червона, Алеєва, Білоцерковський, Військовий, Гоголя, Горького, Громадянська, Дніпровська, Жовтнева, Квітуча, Клімака, Кримський, Мар’ївський, Мельнична, Молодіжна, Монастирська, Одеська, Основська, Перекопська, Перекопський, Петровського, Пирогова, Південний, Реміснича, Ремісничий, Ринкова, Робочий, Садова, Свободи, Січня9, Соборна, Соняшний, Степова, Телеграфна, Толстого, Травня1, Український кр 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Трудолюбівка [КТП - 88 Воронцовка]: Суворова д.1 - 29, 31 - 35, 39, 44, 46, 58 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9]: Олімпійська, Паркова, Піонерський, І.Виговського, Голопристанська, Березовий, Софіївська, Тихий, Санаторна, Енергетиків, Артилерійська, Пушкіна, Голопристанський, Артилерійський, Лагерна, Київська, Параходна, Медичний, Польова, СікорськогоІ, УкраїнкиЛ пр, Глиняний, Луки Балашова кр 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП - 426 Л - 1, Л - 2]: Візгін, Нова Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 121 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Гвардійська, Блюхера, Храмова *Червонофлотська*, Чехова провулок, Каланчацька *60років Жовтня* Т.О. 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [КТП - 178]: Кірова, Садового ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [КТП - 180]: Калініна, Садового, Свердлова ТО 13.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово - 2 [ПС 3510 Колос]: Молодіжна, Леніна, Степова, Радянський, Перемоги Поточний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [ПС 3510 Колос]: Степова Поточний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [ТП - 268 Л - 1 Олександрівка]: Черняховського д.2, 13 - 73 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [ТП - 268 Л - 2 Олександрівка]: Черняховського д.1, 3 - 9, Підгірна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 27 Олександрівка]: Воровського *Соборна* д.6, 8, 10 - 10А, 12, 15, Червонопартизанська д.43 - 74, 77, 79 - 81, 85 - 89, Червоноармійська, Чапаєва д.1 - 7, Радянський, Пушкіна д.10, Войкова, Леніна д.5, 11, 13, 15, 19, Комунарів, Комсомольська д.1, 4 - 13, 15 - 23, 27, 29 - 47А, Колгоспна д.1 - 11, 31, 39 - 41 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 268 Л - 1 Олександрівка]: Недогорський ліс, Лісна дача технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Токарєво [ПС 3510 Колос]: Першотравнева, Миру, Центральна, Набережна, Степова Поточний ремонт обладнання 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби [446]: Паркова , Вільне , Змагання , Комсомольське Плановые работы 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Торгаї [КТП - 223 Н.Сірогози]: Мішкурова то 13.00-16.00
20.3.2018
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [ТП - 98 Л - 1 Горностаевка]: Леніна д.17 - 60 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ а [ТП - 198 Л - 2 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 4 Горностаевка]: Степова д.2 - 16, 18, Шкільна д.1 - 14, Комсомольська д.1 - 38, 47 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ясна Поляна [КТП - 181 Горностаевка]: Хачкаляна ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Балтазарівка [7412]: Кримська, Українська, Мира, Гагаріна, Таврійська, Степова, Торгова ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Жовтневе, Рачевка [7412]: Т.О. 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Ворошилово, Долинське, Надеждівка, Новонаталівка, Хрестівка, Шевченка [ф.35 Р2]: ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99, Молодіжна д.28, 30, 32, Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49 КР 09.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гладківка [893]: Гагаріна, Гагарінапров, Леніна д.122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 142, 144 - 146, 148, 150, 157, 161 - 239, 243, 245, 249, 251, 253, 255, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 273 - 277, 279 - 289, Миру *Жовтнева* д.60 - 243, Молодіжний, Нова, Садова, Совхозний, Степова д.32, 34, 36 - 92, Учбова д.1 - 39, 47 - 48, 51, Шкільна ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [ЗТП - 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а - 1А, Ларіонова д.95а - 95Б, 101 - 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 - 3, 5 - 5з ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Садово [КТП - 206]: Леніна, Миру, Молодіжна д.1 - 32, Радянська, Суботи, Херсонська, Шкільний КР 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф - 641. уч - ок от пс до ЗТП - 039 та ЗТП - 040]: Міська *Червоноармійська*, пров. Соборний *Воровського*, Відродження *Петровського*, Соборна *Воровського*, Пушкiна, Заправка Баранова ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка, Стрiлкове, Щасливцеве, Приозерне [ПС 3510 Щасливцеве, Генгорка, Стрелкове ] 09.00 - 16.30: Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Шевченко, Гагарина КР 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Озеряні [ТП - 428 Л - 2]: Леніна ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Заможнє [ТП - 122 Л - 1 Берислав]: Гагаріна, Садова технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 17 Л - 2 Берислав]: Інтернаціональний д.1 - 6, Гагаріна д.1 - 9, 12 - 25, 29 - 40А технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Кірово [1093]: Степова д.22 - 60, Шкільна, Зелений, Брянська, Садовий, Набережна, Білоруська, Студентська, Ніни Токар, Травня1 д.2 - 6, 10, 14, 18 - 80 технічне обслуговування 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 44]: Пушкіна д.37, 49, Цибулькіна д.12, Осипенко, Леваневського д.4А, 9, Байдукова, Ковпака технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 6]: Калинова *Дімітрова* д.33 - 33А, 37 - 62, Дімітрова, Свердлова д.54, 56 - 57, Калініна д.43, 45 - 54, 28 Армії технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 55 Л - 2]: Шевченко д.39, 41, 42А - 61, 63, 69 - 77, Лазо д.1 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 130 Л - 2]: Леніна д.64 - 69, 71 - 91 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [ЗТП - 99]: Садова д.1 - 2, Банкова *Леніна* д.3 - 3а, Визволителів *Червоноармійська* д.118 - 140, Молодіжна, Піонерська д.1 - 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [ТП - 202 Л - 3]: Шкільна д.23, Комсомольська технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна [НС - 3 по МК 1Т]: Центральна, Першотравнева, Каховська ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під [Ф - 93 от ТП - 302 до ТП - 608]: Жовтнева д.1 КР 09.00-14.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 4]: Спеціалістів, Кооперативна д.3 - 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 40, Перемоги, Радянська д.1 - 49 ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [КТП - 410]: Комунарів д.20 - 31, ЛіфінцеваО, СоловяненкаАд.2 - 6, 8, Селянський, РужинськогоБ д.29, Шкільна, Осипових, Березня8 д.2, ФранкаІ, Щемилівська д.1А - 10, 11, 13, 15А ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [Ф - 93 от ТП - 302 до ТП - 608]: Квіткова д.38 - 90, Лісова, Першотравнева д.86 - 126, Сонячна д.42, 44 - 89, Сонячний, Соснова д.8, 20, 28, 30 - 32, 34 - 36, 40, 42, 44 - 89, Тініста КР 09.00-14.00
Каховський РЕЗ і ЕМ вка [ТП - 344 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Молодіжна д.39 - 58, Зюзя д.29, 31, 33, 35, 37 - 59, Котовського д.73, 75, 77, 79, 100 - 110, Мелітопольська д.3А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка [Ф - 93 от ТП - 302 до ТП - 608]: Шкільна д.1 - 58, 60, 62, 65, Виноградний д.1А, 3, 5 - 9, 15, 19, 23, 25 - 27, 34 - 52, Таврійська, Піщана, Польова, Садовий д.6, 13 - 38, Сонячний д.26, Центральний д.6 - 63, Каховська, Лісна, Молодіжна, Морський, Зелена, Дніпровська, Шевченка, Новоселів, Фрунзе д.1 - 48, 56, Південна д.1 - 22, Водопровідний д.14, 16 - 39, Водопровідна д.1 - 4, 6 - 12, 14 - 19, 27, 29, 31, 61, Вишневий КР 09.00-14.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка [КТП - 542]: Фрунзе д.22, 24, 26 - 43, Російська д.2 - 5, 7А, 9, 11 - 52Б, Жовтнева д.50 - 52, 58 - 60, 64 - 66, 68, 70 - 94, Херсонська д.62, 64, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 84 - 92 ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка [КТП - 582]: Каховська д.1 - 5, 7 - 59, 69 - 72, 78, 90 - 94, Фрунзе д.1 - 21, 23, 25, Комсомольська, Молодіжна ТО 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Георгіївка [КТП - 18 РОГАЧИК]: Радянська технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [КТП - 216 РОГАЧИК]: МарксаК д.3 - 53 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [8545, КТП - 252 Каланчак]: Левицького, 40 років Перемоги, Горького, Елеваторна д.5, Жовтнева, Карбишева, Леніна, Мала, Мічуріна, Молодіжна, Мочаліна, Некрасова, Перекопська, Першотравнева, Пушкіна, Радянська, п - к.Степовий , Таврійська, Херсонська, Шевченко, Нафтобазівська Т.О. 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 16 Воронцовка]: Вiльна д.4, 6, Бериславська д.6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 - 22а, 24, 26, 28, 30, 32 - 36, 38, Титова д.1а технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1953]: Соборна кр 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 1 Воронцовка]: Новомосковська д.2, 4 - 6, 10, 14 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Добросілля, Тарасівка [1953], [КТП - 366]0: кр 09.00-16.3
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 2 Воронцовка]: Новомосковська д.20, 24, 26, 28, 30 - 34, 38 - 40, 42, 44, 46 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ К.Лагері [ПС 3510 К.Лагери 2Т]: Шкільна, Дніпровське Лісництво, Лісна, Мічуріна, Набережна ТР 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 3 Воронцовка]: Новомосковська д.17 - 19, 25, 27, 29, 35 - 37, 41, 43, 45, 47 - 67 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Кринки, Підстепне, Піщанівка [ПС 3510 К.Лагери 2Т]: ТР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [ПС 3510 Н.Маячка 2Т], [1915] кр 09.00-16.30:
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Нова Маячка [ПС 3510 Н.Маячка 2Т]: Червона, Український, Травня1, Толстого, Телеграфна, Степова, Соняшний, Соборна *Леніна*, Січня9, Свободи, Садова, Робочий, Ринкова *Радянська*, Ремісничий, Реміснича, Південний, Пирогова, Петровського, Перекопський, Перекопська, Основська, Одеська, Монастирська, Молодіжна, Мельнична, Мар’ївський, Кримський, Клімака, Квітуча *Червоноармійська*, Жовтнева, Дніпровська, Громадянська, Горького, Гоголя, Військовий, Білоцерковський, Алеєва кр 09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9]: Олімпійська, Паркова, Піонерський, І. Виговського, Голопристанська, Березовий, Софіївська, Тихий, Санаторна, Енергетиків, Артилерійська, Пушкіна, Голопристанський, Артилерійський, Лагерна, Київська, Параходна, Медичний, Польова, СікорськогоІ, УкраїнкиЛ пр, Глиняний, Л.Балашова кр 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП - 426 Л - 1, Л - 2]: Візгін, Нова Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка [ТП - 70 Л - 2, Л - 3]: Гагаріна, Першотравнева, Мира, Гагаріна Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 121 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Гвардійська, Блюхера, Храмова *Червонофлотська*, Чехова провулок, Каланчацька *60років Жовтня* Т.О. 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 284]: Іванофранківська, Франка Івана ТО 13.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [ТП - 268 Л - 1 Олександрівка]: Черняховського д.2, 13 - 73 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [ТП - 268 Л - 2 Олександрівка]: Черняховського д.1, 3 - 9, Підгірна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Борозенське [ПС 3510 Борозенська 1Т]: Пролетарська, Будівельників, Жовтнева, Миру, Мічуріна, Молодіжна, Першотравнева, Праці, Радянська, Робоча, Садова, Степова, Шкільний, Ювілейна Поточний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП - 268 Л - 1 Олександрівка]: Недогорський ліс, Лісна дача технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське [ПС 3510 Борозенська 1Т]: Театральний, Степова, Сумська, Жовтнева, Механізаторів, Садова, Східний Поточний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ПС 3510 Борозенська 1Т]: Зарічна д.16 Поточний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Пятихатки [ПС 3510 Борозенська 1Т]: Радянська, Першотравнева, Жовтнева, Ювілейна Поточний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Садок [КТП - 377 Олександрівка]: Гагаріна, Пролетарська д.1 - 30, 32, Нижня технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби [446] 09.00 - 16.00: Паркова , Вільне , Змагання , Комсомольське .*то* Першопокровка [КТП - 91 Н.Сірогози]: Гоголя, Миру *то* Першопокровка [КТП - 89Н.Сірогози]: Матросова то 13.00-16.00
21.3.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби [446] 09.00 - 16.00: Паркова , Вільне , Змагання , Комсомольське *то* Нижні Торгаї [КТП - 21 Н.Сірогози]: Мішкурова, Молодіжна, Шевченко то 13.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка, Козачі Лагері, Олешки [282]: ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Андріївка, Магдалинівка, Чорна Долина [770]: ТО 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Ворошилово, Долинське, Надеждівка, Новонаталівка, Хрестівка, Шевченка [ф.35 Р2]: ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 29 1Т]: Французька д.9 - 11, Першотравнева д.19 - 21, 23 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Молодіжна д.28, 30, 32, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99 КР 09.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [ЗТП - 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а - 1А, Ларіонова д.95а - 95Б, 101 - 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 - 3, 5 - 5з ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Індустріальне, Краснознам’янка, Олексіївка, П’ятихатки, Садово [ПС 3510 Комінтерн 1Т]: КР 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [ПС 3510 Комінтерн 1Т]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова КР 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф - 641. уч - ок от пс до ЗТП - 039 та ЗТП - 050 1Т]: Слов`янська *Радянська*, Азовська, Приморська, Дровникова, Лікарняна, Заправка Баранова ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка, Приозерне, Стрiлкове, Щасливцеве [ПС 3510 Генгорка, Стрелкове, Щасливцеве ]: ТО 09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Шевченко, Гагарина КР 08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Озеряні [ТП - 428 Л - 2]: Леніна ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 17 Л - 3 Берислав]: Нова д.2 - 4, 8 - 81, Степова технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 345 Л - 3 Берислав]: Перемоги д.2 - 19, 8 Березня, Південна, Східна технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [ТП - 147 Л - 1 Берислав]: Дружби, 1 - го Травня д.12, 16 - 20А, Гардемана д.1 - 36 технічне обслуговування 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [КТП - 87]: Котовського д.44 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП - 55 Л - 3]: Коцюбинського д.36, 38, 40А - 42, 44, 46 - 61А, Шевченко д.62 - 62А, 65 - 67 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [ТП - 155 Л - 1]: Миру д.1 - 3, 7, 15, 19 - 23, 25 - 27, 31 - 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49 технічне обслуговування 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 130 Л - 1]: Фрунзе д.1 - 28, 38 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Кам’янка, Сергіївка, Цукури [ПС 3510 Камянка 1Т]: ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ вка [ТП - 344 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Молодіжна д.39 - 58, Зюзя д.29, 31, 33, 35, 37 - 59, Котовського д.73, 75, 77, 79, 100 - 110, Мелітопольська д.3А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34) Т 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка [КТП - 232]: Центральний д.7 - 13, 15, 17, 21 - 29, Південна д.1, Морський д.3 - 13, Шевченка д.1 - 3, 5, Фрунзе д.1 - 5, 6 - 20, 21 - 32, 34, 36, 38, Шкільна д.1 - 37, 39, 41 ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [ТП - 108 Л - 1 Рогачик]: Кривий Ріг технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Малокаховка [КТП - 303]: Фрунзе д.5А, 11, 15, 33, 35, 37 - 44, 46 - 48, Шкільна д.38, 40, 42 - 50, 52, Центральний д.6, Шевченка д.1, 4, 6 - 26, Водопровідний д.17 - 21, 24, Водопровідна д.1 - 4, 7 - 12, 14 - 14А, 17, 19, 61, Південна д.2 - 22 ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [КТП - 199 РОГАЧИК]: 40 років Перемоги д.0 - 59, Радянська д.26, 28, 30, 32, 38 - 67 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорноморівка [КТП - 557]: Урожайна д.10 - 23, 30 - 34, 36 - 39, 60, Каховська д.2, 6, 16 - 32, Жовтнева д.31 ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Самійлівка [КТП - 55 РОГАЧИК]: Миру д.1 - 20, Комсомольська, Молодіжна технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорноморівка [КТП - 571]: Кусайко д.1 - 28, 31 - 38, Пушкіна д.1 - 5, 7 - 9, 11, 13, 19, 35, 43, 49 ТО 08.30-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [ТП - 18 Л - 3 Каланчак]: Дніпровського д.4 - 4А, 8, 10, Горького д.2, 4, 6 - 59, З. Космодемянської д.3 Т.О. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Мирне [8545]: Левицького, Мічуріна, п - к. Степовий , Елеваторна д.5, Жовтнева, Мала, Таврійська, Карбишева, Горького, Херсонська, Мочаліна, Радянська, Молодіжна, Перекопська, Леніна, Першотравнева, Шевченко, Некрасова, 40 років Перемоги, Пушкіна Т.О. 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1601]: Титова д.1а - 70, 72, 74, 76 - 76а, 78, 80, 82, 84, 86 - 88а, 90, 92, 94, 96, 98, Шкільний, МарксаК, Щорса, Соловїна, 8 Березня, Лебедина, Аптечний, Кооперативний д.4 - 12, Комсомольський, Колгоспний, Петровського д.2 - 5, Калiнiна, Покровська *Жовтнева*, Торговий, Бериславська д.6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 - 22а, 24, 26, 28, 30, 32 - 70, 72 - 110, Травня1 д.2, 4, 8 - 20, Будiвельникiв, Дудченка д.1 - 95, 97, Українська, Вiльна д.4, 6, Дiмiтрова д.1 - 4, 6, 10, 12, Горького д.1 - 86, 88 - 92, Гагарiна д.13, 17 - 19, 21, 23 - 62, Воронцова *Ленiна* д.11 - 19, 21 - 72, ВишнiО, Весняна *Свердлова*, Весела, Суворова д.1 - 5, Орлина, Незалежної України, Нахiмова, Херсонська, Соколина, ХмельницькогоБ д.1 - 3, 5, 7, 9, Чкалова д.1 - 6, 9 - 71, 73, 75, 77, 79, Надiї, Миру, Радянська д.3 - 93, Шевченка технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 27 Воронцовка]: Шкільний д.1 - 7, ХмельницькогоБ д.1 - 3, 5, 7, 9, Радянська д.41, 45, 89, Дiмiтрова д.2а - 4, Калiнiна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 1 Воронцовка]: Новомосковська д.2, 4 - 6, 10, 14 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 2 Воронцовка]: Новомосковська д.20, 24, 26, 28, 30 - 34, 38 - 40, 42, 44, 46 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [ПС 3510 Тарасівка 1Т]: Соборна КР 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 3 Воронцовка]: Новомосковська д.17 - 19, 25, 27, 29, 35 - 37, 41, 43, 45, 47 - 67 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Добросілля, Тарасівка [ПС 3510 Тарасівка 1Т], [КТП - 366]: КР 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9]: Олімпійська, Паркова, Піонерський, І.Виговського, Голопристанська, Березовий, Софіївська, Тихий, Санаторна, Енергетиків, Артилерійська, Пушкіна, Голопристанський, Артилерійський, Лагерна, Київська, Параходна, Медичний, Польова, СікорськогоІ, УкраїнкиЛ, Глиняний, Л.Балашова кр 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка [ТП - 380 Л - 1, Л - 2, Л - 4]: Ювілейна, Яблунівська, Молодіжна, Жовтня Таврійська, Садова, 40 років перемоги, Північна, Українська *Комсомольська*, Степова Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 121 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Гвардійська, Блюхера, Храмова *Червонофлотська*, Чехова провулок, Каланчацька *60років Жовтня* Т.О. 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Кірово [КТП - 25]: Зоряна, Польова ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Трохимівка [КТП - 32]: Першотравнева ТО 13.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово - 2 [ПС 3510 Колос]: Леніна, Перемоги, Молодіжна, Степова, Радянський Поточний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Білоусово [ПС 3510 Колос]: Степова Поточний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Токарєво [1383]: Центральна, Набережна, Степова, Миру, Першотравнева технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Токарєво [ПС 3510 Колос]: Набережна, Центральна, Степова, Першотравнева, Миру Поточний ремонт обладнання 08.30-16.30
22.3.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верби [446]: Паркова , Вільне . Змагання . Комсомольське то 09.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Першопокровка [КТП - 84 Н.Сірогози]: Куйбишева, Миру *Леніна* то 08.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [Ф - 274 от Р - 49 до Р - 13]: Партизанська д.126 - 128, 130, 134 - А, 136 - 136 - А, 138, 142, 144 - 235, Крайній, Покровська д.279, 281, 283 - 303, Південна д.1 - 6, 8 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [ТП - 198 Л - 4 Горностаевка]: Комсомольська д.1 - 38, 47 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Маринське, Червоноармійське [276]: ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новонаталівка [КТП - 343]: Мира, Молодіжна КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Шевченка [783]: Шкільна, КудріІ, Шевченко ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 25 1Т, 2Т]: Миколи Букіна д.46 - 48, Першотравнева д.16 - 18, 22, Затишна д.23, 25, 25Б ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка [ЗТП - 152]: Пушкіна д.7 ТО 11.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99, Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Молодіжна д.28, 30, 32 КР 09.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [ЗТП - 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а - 1А, Ларіонова д.95а - 95Б, 101 - 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 - 3, 5 - 5з ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Жовтневе [КТП - 181]: Кірова д.1, 38, Комсомольська д.3, Кошового д.1 - а - 2, 2 - а ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Лиманівка, Суворівка, Чорноморське [ПС 3510 Комінтерн 2Т]: КР 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Садово [КТП - 206]: Леніна, Миру, Молодіжна д.1 - 32, Радянська, Суботи, Херсонська, Шкільний КР 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин [ТП - 349 Л - 1]: Першетравнева ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф642 участок ЗТП - 053 - 042 та ЗТП - 042 та Ф647. уч. ЗТП - 042 - 045]: пров.Соборний *Воровського*, Соборна *Воровського*, Зелена, Космонавтів, Колективна *Колгоспна*, Козинця, Козацька *Куйбишева*, Відродження *Петровського*, Березня8, Геройська *Полеглих за революцiю*, Гоголя, Шевченкa, Південна *Дзержинського*, Верхня Слобідка *Фрунзе*, Пушкіна, Січня9, Тіниста *Eнгельса*, Лермонтова, МатросоваA, Лазурна *МарксаК*, Коцюбинського, Вишневий *Комсомольський*, БiдногоД, Виноградна *ЛібкнихтаК*, пр.Арабатський, пр.Таврічеський, пр.Спортивний, Спортивна, Шабовти, Парижської Комуни, Мiчурина, Дружби народів *Махарадзе*, Жовтнева, Вишнева *Комсомольська*, Міська *Червоноармійська* КР 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка, Приозерне, Стрiлкове, Щасливцеве [ПС 3510 Генгорка, Щасливцеве, Стрелкове ]: кр 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Гагарина, Шевченко КР 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка, Одрадокамянка, Миколаївка [ПС 3510 Зарічна 1Т]: : повністю технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 17 Л - 4 Берислав]: Нова д.1, 5 - 9 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 507 Л - 3 Берислав]: Набережна д.1Б - 2А, 6 - 20Б технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [ТП - 345 Л - 1 Берислав]: Перемоги д.12, Херсонська д.17 - 26, 1 - го Травня технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [ТП - 147 Л - 2 Берислав]: 1 - го Травня д.19 - 19А, Гардемана д.26, 37 - 67, 70 технічне обслуговування 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Бабино [364]: Колгоспний, Портова, Зарічна, Малий, Морський, Будівельний, Приморська, Степова д.6 - 18, 20 - 67 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне, Ольговка [ПС 3510 Заозерне]: ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 68 РОГАЧИК]: Леніна д.0, 3, 5, 7, 9, 11 - 53, 61, 63 - 67, Корбута д.104 - 106, 110, 112, 114, 116 - 118, 120, 124 - 126, 128 - 130А, 146 - 146А, 148, 150, 157Б, Радянський, Західний д.0, 2 - 8 технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [825]: Першотравнева д.1 - 25, Б.Ружинського, Щемилівська, Шкільна, ФранкаІ, Фоміна д.2, 7 - 27, УкраїнкиЛ д.3, 5 - 24, 26 - 44, Тургенєва, Таванський, Таванська, Спендіарова д.85, 87, 89, 91, 93 - 108, СоловяненкаАд.2 - 6, 8, 66 - 68, Селянський, Свободний, Садовий, Пушкіна д.179, 181, 183, 185, 187, 188А - 189, 194 - 220, Південний, Південна, ПатонаЄд.82, 84, 119 - 127, Панкеєвськад.102А, Осипових, Осетрова д.1 - 34, 36, 38, 40 - 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 - 58, 60, 62 - 88, Новий, МудрогоЯ д.73 - 73А, 75, 77, 79 - 154, Мічуріна д.1 - 25, 26, 28, 30, МиколиКулішад.1 - 41, Мелітопольська д.257 - 275, 277, 279, 281, 285, 287, 289, 291, 293, 326 - 374, Матросова, ЛіфінцеваО, Ливарний, Ливарна, Комунарів, Золіна д.1, 4, 6, 8 - 9, 10 - 11, 12, 14, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195 , 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 292 - 370, Виноградна, Березня8 д.2, 19, 21, 23, 28, 30, 32, 34 - 35Б, 37, 39, 41, 50, 52 - 90, Kомінтерна, 417Стрілецькоїдівізії д.1 - 17, 19, 21, 23 - 25, 27, 29, 31, 33, 35 - 36, 48, 50, 54, 56, 58, 60 - 62, 64 - 88 ТО 09.00-14.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [364]: Радянська, Набережна, Степова, 40 років Перемоги капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ вка [ТП - 212 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Червоноармійська д.47, Мелітопольська д.10, 12, 18, 36, 46, 51, 62, 64, 104, Колгоспна д.12, 14 - 20Б, Калініна д.3 - 3А, 5 - 40, Леніна д.31, 54, 59 - 71, Шевченка д.5 ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Подівка [КТП - 165]: Чехова ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Подівка [КТП - 534]: Садова, Калініна, Степова, Леніна, Чкалова д.1 - 15, 17 - 35 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Подівка [КТП - 574]: Дишловенко, Чкалова д.16, Київська ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Семенівка [233]: Пролетарська, Мира, Молодіжна, Зелена, МарксаК, Нова, Українська д.1 - 13, 21 - 59, Садова, Піонерська, Дружби, Ювілейна, Будівельників ТО 08.30-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8302, ТП - 18 Л - 3 Каланчак]: Дніпровського, Партизанська, Комарова д.69 - 139, п - к.Червонопрапорний , Херсонська *Леніна* д.13 - 15, 17 - 19, 21 - 274, Горького д.62 - 71, Харченко, Фрунзе д.9 - 23, Урус - Мартанівська, Чорноморська д.48, 54, 56 - 167, п - к. Скадовськийд.1 - 2, Піонерська д.90 - 110, Гоголя, п - к.Шкільний д.12, Молодогвардійців, п - к.Мирний , п - к.Маяковського д.7, 9, 16 - 22, Лисенко, п - к.Курчатова , Крупської д.24, 26, 28 - 138, Котовського д.13 - 16, 20 - 41, п - к.Західний , З. Космодемянської д.1А, 9 - 11, 13 - 13А, 15 - 15А, 17 - 29, 30А Т.О. 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 381 Воронцовка]: Бериславська д.23, 25, 27, 29 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 287 Л - 1 Воронцовка]: Вершинна д.16 - 36 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 781]: Центральна, Українська, Таврійська, Соборна, Покровська, Павлівська, Лермонтова, Ларіонова кр 09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини, Марченко, Привільне, Привітне, Рідне *Ленінка*, Щасливе [ПС 3510 Тарасівка 2Т], [1915] КР 09.00-16.00:
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9]: Олімпійська, Паркова, Піонерський, І.Виговського, Голопристанська, Березовий, Софіївська, Тихий, Санаторна, Енергетиків, Артилерійська, Пушкіна, Голопристанський, Артилерійський, Лагерна, Київська, Параходна, Медичний, Польова, СікорськогоІ, УкраїнкиЛ пр, Глиняний, Л.Балашова кр 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка [ТП - 380 Л - 1, Л - 2, Л - 4]: Ювілейна, Яблунівська, Молодіжна, Жовтня Таврійська, Садова, 40 років перемоги, Північна, Українська *Комсомольська*, Степова Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 20 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Попова, Меліораторів *Жовтнева*, Дружби, Каланчацька *60років Жовтня* Т.О. 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [КТП - 267]: 23 липня, Гагаріна, Садового, Спартака ТО 13.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Фрунзе [КТП - 334]: Радянська ТО 08.00-12.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Токарєво [1383]: Набережна, Першотравнева, Центральна, Миру, Степова технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Токарєво [КТП - 351 Олександрівка]: Миру, Першотравнева, Набережна технічне обслуговування 07.30-16.30
23.3.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Анатолівка [431]:. Догмаровка. Новопетрівка Гагаріна, Галенко, МарксаК, Молодіжна, Садова, Степова то 09.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Сірогози [КТП - 234 Н.Сірогози]: Залізнична, Робоча, Свободи то 08.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка, Козачі Лагері, Олешки [282]: ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Зелений Під [Ф - 275 от Р - 82]: Молодіжна, Степова, Сонячна ТО 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Славне [КТП - 106 Горностаевка]: Леніна д.40 - 73 ТО 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка [КТП - 70]: Радянська, Мира, Першотравнева, Гагаріна КР 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Преображенка [КТП - 73]: Комсомольська, Радянська, Гагаріна, Першотравнева, Мира, Кірова ТО 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 18]: Куйбишева д.2 - 10а, 12, 14, 22а, Толбухина д.3 - 16, Маяковського д.2Б, Кобзаря д.1 - 14, 16, Історична д.116, 118, Дніпровський д.83, 85, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107 ТО 11.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 20 1Т]: Дружби д.11, 13, 15, Затишна д.14, 16, 23, 18 - 20, 22, 24, 26 - 26в, 32Ж ТО 11.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99, Молодіжна д.28, 30, 32 КР 09.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Жовтневе [КТП - 181]: Кірова д.1, 38, Комсомольська д.3, Кошового д.1 - а - 2, 2 - а ТО 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Садово [КТП - 206]: Леніна, Миру, Молодіжна д.1 - 32, Радянська, Суботи, Херсонська, Шкільний КР 07.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин [ТП - 349 Л - 1]: Першетравнева ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф643 уч - ок ЗТП - 046 - 047 та ЗТП - 011, ЗТП - 018 А, ЗТП - 047]: Відродження *Петровського*, Дружби народів *Махарадзе*, Міська *Червоноармійська*, Миру, Московський, Вокзальна *Володарського*, Медичний *Червоноармійський*, Центральна *Ленiна*, Соборна *Воровського*, Морська Ульянова Д 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка, Приозерне, Стрiлкове, Щасливцеве [ПС 3510 Генгорка, Щасливцеве, Стрелкове ]: кр 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Гагарина, Шевченко КР 08.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 199 Л - 1 Берислав]: 30 років Перемоги д.42, Набережна д.30А, 50 - 77, 86, Інтернаціональний д.8 - 10 технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Львово [КТП - 321 Берислав]: Одеська, Жовтнева, Молодіжна д.23 - 36, Північна, Садова, Слобідська технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [КТП - 119 Берислав]: 1 - го Травня д.6, Конституції д.7 - 8, Західна д.1 - 2, 5 - 30, Шевченка д.2А - 31, Мічуріна д.5 - 6, 9А - 72 технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [КТП - 125 Берислав]: 30 років Перемоги, Квіткова, Молодіжна, Студентська, Соборна д.1 - 28 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [ЗТП - 101]: Банкова *Леніна* д.21 - 45, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 81, Шевченко технічне обслуговування 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ТП - 182 Л - 3]: Фрунзе д.29 - 35, 39 - 69 технічне обслуговування 07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [КТП - 4]: Щорса д.1 - 38, 46а, Гоголя, Кобзаря *Радянська*, Нова д.21 - 94 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Мар`яне [ТП - 155 Л - 3]: Миру д.4 - 6, 8 - 14, 16 - 18, 24, 30, 34, 36, 38, 40, 42 - 44, 46, 48 технічне обслуговування 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [371]: Ювілейна д.1 - 32, 40, Жовтнева д.5 - 74, Корбута д.2 - 103, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 127, 131, 132А - 133, 135, 137 - 139, 141, 143, 147, 149, 153 - 153А, 155, 157, Леніна д.1 - 2, 4, 6, 8, 10, Гагаріна, Пархоменко, Пушкіна, Чапаєва площ д.82 - 114, 35 років Перемоги, Шевченко д.62, 64 - 109, Західний д.1 технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 69 РОГАЧИК]: Калініна д.46, 100 років Ілліча, Кірова д.221 - 223, 225, 227А, 229, 235, 237, 246 - 246А, 252, 254, 256, 258, 264 - 266, 270 - 272, 274А технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [КТП - 199 РОГАЧИК]: Радянська д.26, 28, 30, 32, 38 - 67, 40 років Перемоги д.0 - 59 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Вільна Україна [НС - 3 по МК 1Т]: Першотравнева, Каховська, Центральна ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Ќке [ТП - 268 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 3]: ЛюксембургР, 8 Березня, Гагаріна д.2, 7 - 39, 43, 51 - 59, Денисова ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [КТП - 21]: МиколиКуліша *1 - 16, Мелітопольська д.257 - 275, 277, 279, 281, 285, 287, 289, 291, 293, 326 - 374, Фоміна д.7, 9, МудрогоЯд.140 - 142, Матросова д.1А, Осетрова д.41, 43, 45, 47, 54, 56, 58, 60, УкраїнкиЛ д.3, 6, ПатонаЄд.82, 84, 119 - 127 ТО 13.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [КТП - 410]: ЛіфінцеваО, Комунарів д.20 - 31, Щемилівськад.1А - 10, 11, 13, 15А, Осипових, Березня8 д.2, РужинськогоБ д.29, Селянський, СоловяненкаАд.2 - 6, 8, ФранкаІ, Шкільна ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ вка [ТП - 212 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Колгоспна д.12, 14 - 20Б, Леніна д.31, 54, 59 - 71, Червоноармійська д.47, Шевченка д.5, Мелітопольська д.10, 12, 18, 36, 46, 51, 62, 64, 104, Калініна д.3 - 3А, 5 - 40 ТО 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Роздольне, Червоне Поділля [161]: ТО 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [КТП - 431, ТП - 18 Л - 3 Каланчак]: Піонерська д.90 - 110, Горького д.2, 4, 6 - 59, Дніпровського д.4 - 4А, 8, 10, З.Космодемянської д.3 К.Р.,Т.О. 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Любимівка [1693]: Нова д.1 - 36, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 62, 64, 66 - 68, 70, 73 - 83, 85 - 87, 89, 91, 93, 99, 101, 105 - 107, Центральна д.1 - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 - 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, Молодiжна д.1 - 7, 9, 11, 18 - 28, Садова д.1 - 34, Ленiна д.2 - 41 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 287 Л - 1 Воронцовка]: Вершинна д.16 - 36 технічне обслуговування 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 781]: Павлівська, Ларіонова, Соборна, Таврійська, Українська, Лермонтова, Центральна, Покровська кр 09.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [ЗТП - 98]: Шкільна, Телеграфна, Монастирська то 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [КТП - 97]: Горького, Травня1, Мельнична, Червона, Робочий, Перекопська кр 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Магдалинівка [ТП - 380 Л - 1, Л - 2, Л - 4]: Ювілейна, Яблунівська, Молодіжна, Жовтня Таврійська, Садова, 40 років перемоги, Північна, Українська *Комсомольська*, Степова Т.О. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ВЛ - 10кВ Л - 743 от Р - 21, КТП - 20 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Паркова *Радянська, Спортивна *Піонерська*, Пушкіна, Дружби, Попова, Меліораторів *Жовтнева*, Грушевського *Леніна*, Каланчацька *60років Жовтня* Т.О. 08.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 286]: Соборна ТО 08.00-12.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця [1303]: Леніна, Гагаріна, УкраїнкиЛ, Каховська, Торгова, Суворова, Горького, Свердлова, Калініна, Садовий, Садова, Привокзальна, Залізнична, Нафтобазівський, Миру, МарксаК, Дзержинського, Щорса, Комарова, Шкільна, Шевченка технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1303]: Грибоєдова, Котовського, Чкалова д.38, 40, 42, 44 - 55, Річна д.5, Піонерська д.67, 69, 71, 73 - 101, Набережна, Садова д.63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 - 75А, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 140 - 228, Лісна технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [1303]: Красна д.54 технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Кучерське [КТП - 153 Олександрівка]: Механізаторів, Сумська, Східний, Садова, Степова, Театральний, Жовтнева капітальний ремонт обладнання 08.30-15.30
24.3.2018
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 781]: Покровська, Таврійська, Павлівська, Українська, Центральна, Ларіонова, Соборна, Лермонтова кр 07:30-16:30
25.3.2018
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 781]: Українська, Центральна, Покровська, Соборна, Лермонтова, Таврійська, Ларіонова, Павлівська кр 07:30-16:30
26.3.2018
Іванівський РЕЗ і ЕМ Анатолівка [431]: Догмаровка . Новопетрівка Гагаріна, Галенко, МарксаК, Молодіжна, Садова, Степова то 09.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [КТП - 56 Н.Сірогози]: КороткихІ, Поштова то 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Верхні Сірогози [КТП - 57 Н.Сірогози]: Поштова то 13.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [КТП - 110 Горностаевка]: Іванівського д.43 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка [ТП - 198 Л - 2 Горностаевка]: Степова д.2 - 16, 18 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Маринське, Червоноармійське [276]: ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 110 Горностаевка]: Мира, Комсомольська ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 20]: Попова, Каланчацька, Дружби, Меліораторів КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 381]: Кримська КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 707]: Сонячна, Меліораторів, Куліша, 50 років перемоги, Глінки КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Червоний Яр [КТП - 3]: ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [РП - 1]: Миколи Букіна д.28а, 32а, 38, 42 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Молодіжна д.28, 30, 32, Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99 КР 09.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [ЗТП - 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а - 1А, Ларіонова д.95а - 95Б, 101 - 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 - 3, 5 - 5з ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Жовтневе [КТП - 181]: Кірова д.1, 38, Комсомольська д.3, Кошового д.1 - а - 2, 2 - а ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Садово [КТП - 206]: Леніна, Миру, Молодіжна д.1 - 32, Радянська, Суботи, Херсонська, Шкільний КР 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин [ТП - 349 Л - 1]: Першетравнева ТО 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Генічеськ [Ф643 уч - ок ЗТП - 046 - 047 та ЗТП - 011, ЗТП - 018 А, ЗТП - 047]: Відродження *Петровського*, Дружби народів *Махарадзе*, Міська *Червоноармійська*, Миру, Московський, Вокзальна *Володарського*, Медичний *Червоноармійський*, Центральна *Ленiна*, Соборна *Воровського*, Морська Ульянова Д 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка, Приозерне, Стрiлкове, Щасливцеве [ПС 3510 Генгорка, Щасливцеве, Стрелкове ]: кр 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Гагарина, Шевченко КР 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Кірово [КТП - 446 Берислав]: Травня1 д.31 - 33, 36 - 41, 45, 47, 60 - 64, 70, 76 - 80, Білоруська, Степова д.39 - 60 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [ЗТП - 106 Берислав]: Херсонська, Гардемана д.69, 72, Південна, 1 - го Травня д.14, Сонячна д.1 - 5, 7 - 16, Комарова технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [ЗТП - 147 Берислав]: 1 - го Травня д.12, 16 - 20А, Дружби, Гардемана д.1 - 7, 11 - 26, 29 - 67, 70 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Шляхове [ТП - 351 Л - 2 Берислав]: Бериславська д.2 - 8, 20 - 34, Пушкіна д.24 - 30 технічне обслуговування 08.30-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Суворова д.35, 37, 41 - 43 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Блакитне [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Залізнична капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Пушкіна д.54, 56 - 73, Визволителів *Червоноармійська* д.148 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Перемоги д.76 - 95а капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Південа, Зарічна д.1 - 14, 17 - 31, Миру, Садова, Соловїна, Шаганка капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Попова, Тихонова, Калініна капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Будьоного, Південа, Східна, Тараса Шевченка, Степова капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 90 РОГАЧИК]: Невського д.2, 10, 12, 18, 36 - 62 технічне обслуговування 07.30-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 9 РОГАЧИК]: Корбута д.2 - 41, 43, 45, 49 технічне обслуговування 13.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Нижній Рогачик [КТП - 199 РОГАЧИК]: Радянська д.26, 28, 30, 32, 38 - 67, 40 років Перемоги д.0 - 59 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ЗТП - 115]: Белінського, Айвазовськогод.71, 74, Берегова д.37 - 39, Декабристів, КосмодемянськоїЗ д.55, 57, 72 - 76, Кутузова, Невського д.1 - 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 ТО 13.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ЗТП - 30]: Європейськад.22, МиколиКулішад.43, Золіна д.175, 177, Осетрова д.90, УкраїнкиЛ д.25, 46 - 58, 417Стрілецькоїдівізії д.18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 37 - 47, 49, 51 - 53, 55, 57, 59, 61, Мічуріна д.25А, 27 - 27А, 29, 31 - 50, Фоміна д.29 ТО 09.00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [ТП - 18 Л - 3 Каланчак]:З. Космодемянської д.3, Горького д.2, 4, 6 - 59, Дніпровського д.4 - 4А, 8, 10 Т.О. 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Костогризове [НС - 6 по Р - 1 - 1 1Т]: Мічуріна, Гагаріна, Чкалова, Шевченка, Житомирська ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ вка [ТП - 212 Л - 1 Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 2]: Колгоспна д.12, 14 - 20Б, Леніна д.31, 54, 59 - 71, Червоноармійська д.47, Шевченка д.5, Мелітопольська д.10, 12, 18, 3 Плановые работы 08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 381 Воронцовка]: Бериславська д.23, 25, 27, 29 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 36 Л - 1 Воронцовка]: Вершинна д.51 - 85, Набережна д.1 - 26, Карєрна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 36 Л - 2 Воронцовка]: Вершинна д.38, 40 - 50 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Абрикосівка [ПС 3510 Подокалинівка 2Т], [ЗТП - 212], [КТП - 438]: Східна, Садова, Центральна, Полтавська, Вінницька ХмельницькогоБ, Фермерська, Гагаріна, Західна, Казацька, СущаП, Молодіжна, Північна, Південна, Львівська, Олешківська, Кооперативна, Центральна *то*, ТР 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 781]: Павлівська, Лермонтова, Ларіонова, Українська, Центральна, Таврійська, Соборна, Покровська кр 07:30-16:30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9] 08.30 - 16.30: Олімпійська, Паркова, Піонерський, І.Виговського, Голопристанська, Березовий, Софіївська, Тихий, Санаторна, Енергетиків, Артилерійська, Пушкіна, Голопристанський, Артилерійський, Лагерна, Київська, Параходна, Медичний, Польова, СікорськогоІ, УкраїнкиЛ пр, Глиняний, Л.Балашова *кр*, Подо - Калинівка [КТП - 204], [ПС 3510 Подокалинівка 2Т]0: Миру, Лісна, Центральна, Вишнева, Жовтнева, Миру, Молодіжний, Островського, Польова, Самойлова, Свободи пров, Соняшна, Степова, Східна, Труда, УкраїнкиЛ, Хліборобів, Шкільна *ТР*, то 08.30-16.3
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП - 427 Л - 1, Л - 2]: Садова, Будівельників Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 20 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Попова, Меліораторів *Жовтнева*, Дружби, Каланчацька *60років Жовтня* Т.О. 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новосеменівка [КТП - 170]: Леніна, Миколаївська, Чапаєва ТО 08.00-12.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця [1303]: УкраїнкиЛ, Залізнична, Миру, Гагаріна, Шевченка, МарксаК, Шкільна, Садова, Леніна, Дзержинського, Калініна, Садовий, Свердлова, Суворова, Нафтобазівський, Каховська, Щорса, Торгова, Привокзальна, Комарова, Горького технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1303]: Грибоєдова, Піонерська д.67, 69, 71, 73 - 101, Лісна, Річна д.5, Садова д.63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 - 75А, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 140 - 228, Котовського, Набережна, Чкалова д.38, 40, 42, 44 - 55 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [КТП - 7 Олександрівка]: ХмельницькогоБ д.20 - 20А, 22 - 24, 26, 28 - 35, Заводська д.3, 5, 13 - 13Б, 15, Суворова д.19, НасальськогоС д.7А технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [1303]: Красна д.54 технічне обслуговування 08.30-16.30
27.3.2018
Високопільський РЕЗ і ЕМ Біла Криниця [1303]: Щорса, Горького, Дзержинського, Залізнична, Калініна, Каховська, Комарова, Леніна, МарксаК, Миру, Нафтобазівський, Привокзальна, Садова, Садовий, Свердлова, Суворова, Торгова, УкраїнкиЛ, Шевченка, Шкільна, Гагаріна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Борозенське [ЗТП - 366 1Т Олександрівка]: Садова д.47 - 51, Мічуріна д.12, Молодіжна д.54 - 56, 58, 60, 63 - 67, Робоча, Будівельників, Жовтнева капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [1303]: Садова д.63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 - 75А, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 140 - 228, Грибоєдова, Котовського, Лісна, Набережна, Піонерська д.67, 69, 71, 73 - 101, Чкалова д.38, 40, 42, 44 - 55, Річна д.5 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Давидів Брід [1303]: Красна д.54 технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Нижні Сірогози [424] 09.00 - 16.00: Височина, Котовського, Леніна, Миру, Петровського, Свердлова, Степова, Таврійська Нижні Сірогози [425].: Горєлова, Калініна, Купрія, Леніна, МарксаК, Миру, Папаніна, Першотравнева, Свердлова, Суворова, Чкалова, Шевченко. Нижні Сірогози [426]. Жданова, Куйбишева, Леніна, МарксаК, Петровського, Пушкіна, Суворова, Чапаєва Нижні Сірогози [427] КР . Будь
Іванівський РЕЗ і ЕМ 23.03.2018 Анатолівка [431]: то 09.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ овка. Новопетрівка Гагаріна, Галенко, МарксаК, Молодіжна, Садова, Степова то
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [ТП - 98 Л - 2 Горностаевка]: Шевченка д.1, 28, 36 - 74, Партизанська д.0 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Дубівка, Запорізьке [293]: ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Ворошилово, Новонаталівка, Шевченка, Долинське, Надеждівка, Хрестівка [ф.35 Р2]: ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Молодіжна д.28, 30, 32, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99 КР 09.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Гола Пристань [ЗТП - 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а - 1А, Ларіонова д.95а - 95Б, 101 - 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 - 3, 5 - 5з ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Жовтневе [КТП - 181]: Кірова д.1, 38, Комсомольська д.3, Кошового д.1 - а - 2, 2 - а ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Індустріальне, Краснознам’янка, Олексіївка, П’ятихатки, Садово [ПС 3510 Комінтерн 1Т]: КР 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [ПС 3510 Комінтерн 1Т]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова КР 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин [ТП - 349 Л - 2]: Молодiжна, Плавська ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [683]: Набережна кр 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Шевченко, Гагарина КР 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка, Одрадокамянка, Миколаївка [ПС 3510 Зарічна 1Т]: : повністю технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [КТП - 108 Берислав]: Набережна, Миру, Гардемана д.2 - 12, 18, 24, 28 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новорайськ [КТП - 109 Берислав]: Овражна, Садова, Шевченка д.1 - 2, Мічуріна д.1 - 8, Вишнева, Паші Ангеліна, Західна д.2А - 4, Івановка технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [ТП - 496 Л - 2 Берислав]: Таврійська д.1 - 39, Вишнева д.2 - 16 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Шляхове [ТП - 351 Л - 4 Берислав]: Центральна д.27 - 43, Східна д.1 - 3, Бериславська д.5, 36 - 51 технічне обслуговування 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП - 163 Л - 1]: Леніна, Фрунзе, Ульянова д.93 - 99 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [376]: 40 років Перемоги, Щорса, Радянська, Партизанська, Ювілейна д.84, 88, 90, 161 - 175, Калініна д.77 - 92, Невського, БідногоД, Горького, Кірова д.261А - 263, 269, 275, 281, 300 - 374, Українська д.162 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [376]: Невського, 40 років Перемоги, БідногоД, Горького, Калініна д.77 - 92, Кірова д.261А - 263, 269, 275, 281, 300 - 374, Партизанська, Радянська, Українська д.162, Щорса, Ювілейна д.84, 88, 90, 161 - 175 технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Вишневе [376]: Петровського, Шкільна, Весела, Фрунзе технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Вишневе [376]: Шкільна, Весела, Фрунзе, Петровського капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Леніне [376]: 30 років Перемоги капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Леніне [376]: 30 років Перемоги технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [КТП - 184 РОГАЧИК]: Набережна д.37 - 72, 74 - 76, Гагаріна д.23, 25, Резніченка д.35, 42 - 74, 84 - 88, 90, 92, 94, 98 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8301, ТП - 18 Л - 3 Каланчак]: Херсонська *Леніна* д.65, Піонерська д.85, Дніпровського д.4 - 4А, 8, 10, З.Космодемянської д.3, Горького д.2, 4, 6 - 59 К.Р. Т.О. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новокиївка [8301]: Шевченко К.Р. 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Архангельська Слобода [НС - 5 по МК 1Т]: 40 років Перемоги, Молодіжна, Садова, Степова, Східна, Урицького, Блюхера, Карбишева, Кільцева, Комсомольська, Крупської, Мира ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [ЗТП - 74 1Т]: Першотравнева д.32Б ТО 09.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Коробки [121]: Терни ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Коробки [КТП - 529]: Каховська д.2, 4, 8, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 40 років Перемоги д.1 - 5, 7, 9, 11, 13 - 31, Таврійська, Степова д.1 - 3 ТО 13.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Петропавлівка [Ф - 141 от Р - 132]: Південний, Шкільна, Херсонська, Новоселів, Мира, Кооперативна, Каховська, 40 років Перемоги ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Роздольне, Червоне Поділля [161]: ТО 08.30-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [1694]: Шевченка д.3 - 42, 43 - 160, Урожайна, Загородівська, Косий Яр, Українська капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [КТП - 314 Воронцовка]: Урожайна капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1605]: Уренгойська, Промислова, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65, Маяковського, Мiчурiна, Ломоносова, Кутузова, Квiткова, Кiрпiчний, Енергетиків, Енгельса, Днiпровська, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Героїв України *Червоноармійська*, Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14, Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 381 Воронцовка]: Бериславська д.23, 25, 27, 29 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 36 Л - 1 Воронцовка]: Вершинна д.51 - 85, Карєрна, Набережна д.1 - 26 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 36 Л - 2 Воронцовка]: Вершинна д.38, 40 - 50 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 781]: Центральна, Таврійська, Павлівська, Соборна, Покровська, Лермонтова, Ларіонова, Українська кр 07:30-16:30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9]: Олімпійська, Паркова, Піонерський, І.Виговського, Голопристанська, Березовий, Софіївська, Тихий, Санаторна, Енергетиків, Артилерійська, Пушкіна, Голопристанський, Артилерійський, Лагерна, Київська, Параходна, Медичний, Польова, СікорськогоІ, УкраїнкиЛ пр, Глиняний, Л.Балашова кр 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП - 427 Л - 1, Л - 2]: Садова, Будівельників Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 19 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Спортивна *Піонерська*, Попова, Пушкіна, Каланчацька *60років Жовтня*, Паркова *Радянська* Т.О. 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Новодмитрівка друга [КТП - 297]: Ворошилова, Шевченко ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Тимофіївка [КТП - 229]: Леніна ТО 13.00-16.00
28.3.2018
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля [КТП - 272 Олександрівка]: Жовтнева, Південна, Миру д.1 - 24, 26 - 30, 32, 34, 54 - 60 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Шестаково [КТП - 39 Олександрівка]: Шестакова, Дружби технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Заповітне [454]: Нижні Торгаї то 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка, Козачі Лагері, Олешки [282]: ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Маринське, Червоноармійське [276]: ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Славне [КТП - 106 Горностаевка]: Леніна д.40 - 73 ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія - Нова [ТП - 228 Л - 1]: Фальц - Фейна, Іванова ТО 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка [КТП - 456]: Таврійська КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка [КТП - 486]: Чехова, Кузнечна КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Маркеєво [832]: ТО 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [КТП - 482]: Садова, Степова КР 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99, Молодіжна д.28, 30, 32 КР 09.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Жовтневе [КТП - 181]: Кірова д.1, 38, Комсомольська д.3, Кошового д.1 - а - 2, 2 - а ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Лиманівка, Суворівка, [ПС 3510 Комінтерн 2Т]: КР 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Садово [КТП - 206]: Леніна, Миру, Молодіжна д.1 - 32, Радянська, Суботи, Херсонська, Шкільний КР 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Чорноморське [ПС 3510 Комінтерн 2Т]: Березня8 д.1 - 34, Гагаріна, Жовтнева д.1 - 7, 30, Кірова, Леніна д.1, 3 - 22, МарксаК, Миру д.1 - 20, Перемоги, Робочий д.5 - 10, Травня1, Херсонська КР 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин [ТП - 349 Л - 2]: Молодiжна, Плавська ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [683]: Набережна кр 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Гагарина, Шевченко КР 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Заможнє [КТП - 122 Берислав]: Садова, Гагаріна технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Степне [КТП - 112 Берислав]: Крайня д.1, Садова д.2 - 7, 11 - 16 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Тягинка [КТП - 496 Берислав]: Степова д.1 - 23, Таврійська д.1 - 39, Калініна, Вишнева д.1 - 16 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Шляхове [ТП - 437 Л - 2 Берислав]: Некрасова, Сонячна технічне обслуговування 08.30-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Архангельське [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Суворова д.35, 37, 41 - 43 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Блакитне [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Залізнична капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Високопілля [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Визволителів *Червоноармійська* д.148, Пушкіна д.54, 56 - 73 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Зарічне [ТП - 159 Л - 3]: Шевченка д.27, Першотравнева технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Іванівка [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Перемоги д.76 - 95а капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Зарічна д.1 - 14, 17 - 31, Миру, Південа, Садова, Соловїна, Шаганка капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Тихонова, Попова, Калініна капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Ольгине [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Степова, Будьоного, Тараса Шевченка, Південа, Східна капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 167 РОГАЧИК]: Горького капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Вишневе [КТП - 46 РОГАЧИК]: Петровського, Фрунзе, Шкільна технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Леніне [КТП - 103 РОГАЧИК]: 30 років Перемоги технічне обслуговування 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [361]: Резніченка д.6 - 74, 84 - 88, 90, 92, 94, 98, Гагаріна д.0 - 26, 30 - 32, 34 - 34Г, Набережна д.32 - 72, 74 - 76, Кірова капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [КТП - 432, ТП - 18 Л - 3 , Ф - 8305 откл. СМВ - 10 Каланчак]: п - к.Запорожчука, Перекопська, Тарана, Жовтнева, Кримська, Левицького, Таврійська д.2 - 17, п - к.Південний, Дніпровського д.4 - 4А, 8, 10, З. Космодемянської. д.3, Горького д.2, 4, 6 - 59, Комсомольська, Пролетарська, Чапаєва д.30, 32, 34, 36, Котляревського, п - к. Роздольний д.3 - 18, Сімферопольська, п - к.Сонячний , Таврійська К.Р.,Т.О. 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Волинське [КТП - 268]: Денисова, Гагаріна, 8 Березня, ЛюксембургР ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Волинське [КТП - 420]: 35 років Перемоги, Леніна ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Коробки [121]: Терни ТО 08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Федорівка [КТП - 250]: Леніна д.2 - 661, 68 - 101, Сонячний, Ювілейна, Тітова, Терешкової, Східний, Сонячна ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка [КТП - 413]: 200 років Чорнянкі д.1, Ювілейна д.59, 61 - 71, Ломоносова, Пушкіна д.57 - 58, Степова д.63 ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка [КТП - 478]: Леніна ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Чорнянка [КТП - 506]: Радянська д.1 - 2, 4 - 57, Садова, Першотравнева д.1, 18 - 19, 30, Першотравневий д.56, Садовий ТО 08.30-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 381 Воронцовка]: Бериславська д.23, 25, 27, 29 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 382 Л - 1 Воронцовка]: Миру д.1, 5, 7, 9 - 19, 21 - 25 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 382 Л - 2 Воронцовка]: Миру д.20, 23 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 382 Л - 3 Воронцовка]: Миру д.2, 6, 8 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 237], [КТП - 781]: Соборна, Південна, Лермонтова, Таврійська, Павлівська, Центральна, Українська, Соборна, Покровська, Ларіонова кр 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: кр 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9]: Олімпійська, Паркова, Піонерський, І.Виговського, Голопристанська, Березовий, Софіївська, Тихий, Санаторна, Енергетиків, Артилерійська, Пушкіна, Голопристанський, Артилерійський, Лагерна, Київська, Параходна, Медичний, Польова, СікорськогоІ, УкраїнкиЛ, Глиняний, Л.Балашова кр 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП - 428 Л - 1]: Візгіна Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 19 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Спортивна *Піонерська*, Попова, Пушкіна, Каланчацька *60років Жовтня*, Паркова *Радянська* Т.О. 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Трохимівка [КТП - 265]: Сонячна, Східна ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Трохимівка [КТП - 29]: Гагаріна, Горького, Кірова ТО 13.00-16.00
29.3.2018
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля [КТП - 364 Олександрівка]: Молодіжна, Колгоспна д.14 - 22, Робоча д.36 - 54 технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Старосілля [КТП - 41 Олександрівка]: Садова, Робоча д.1 - 34, Першотравнева, Зірковий, Гагаріна, Колгоспна д.1 - 13А, Миру д.41 - 42, Флотська, Транспортна технічне обслуговування 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Чкалово [КТП - 116 Олександрівка]: Трудова, Чкалова д.50 - 96 технічне обслуговування 08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Заповітне [454]: Нижні Торгаї то 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Антонівка, Братолюбівка, Запорізьке, Зірка, Костянтинівка, Миколаївка, Стара Лук’янівка, Червона Поляна, Дубівка [ПС 3510 Костянтинівка 1Т]: ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Велика Благовіщенка [ТП - 98 Л - 3 Горностаевка]: Партизанська д.2, 4, 6, 8, 12 - 14, 28 - 66 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [КТП - 207 Горностаевка]: Партизанська д.203 - 235, Покровська д.279, 281, 283 - 303, Крайній ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Асканія - Нова [ТП - 223 Л - 1]: Іванова, Центральна, Шкільна, Соборна ТО 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Іванівка [КТП - 471]: Фонтанна, Українська, Таврійська, КуликаІ, Виноградна, Шкільна КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ЗТП - 56]: Декабристів, Корольова ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [КТП - 48]: Північна КР 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка [ЗТП - 152]: Пушкіна д.7 ТО 11.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Молодіжна д.28, 30, 32, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99, Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49 КР 09.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Жовтневе [КТП - 181]: Кірова д.1, 38, Комсомольська д.3, Кошового д.1 - а - 2, 2 - а ТО 07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Садово [КТП - 206]: Леніна, Миру, Молодіжна д.1 - 32, Радянська, Суботи, Херсонська, Шкільний КР 07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ВинограднийКлин [ТП - 349 Л - 2]: Молодiжна, Плавська ТО 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [684, 685]: Придорожня, 993стрілецькогоПолку, Виноградна, 50 років Жовтня, Придорожна, 50 років Перемоги, Азовська, Набережна, Полина, Дорожня, Степова, Курортна кр 08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Приозерне [684]: кр 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [1071]: Шевченка, Садова, Виноградний, Терешкової, Центральна, Чапаєва , Шкільний, Кулика, Набережна, 1 - го Травня, Молодіжна, Комарова, Нова, Гагаріна, Рідненька технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Бургунка [КТП - 346 Берислав]: Гагаріна, Кулика д.11, Молодіжна д.31 технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Костирка [ТП - 498 А Л - 1 Берислав]: 1 - го Травня д.4 - 60, Дружби д.54А технічне обслуговування 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [354]: Колгоспна, Толбухіна, Фрунзе, Леніна, Петровського, Гагаріна, Богуцького технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри [КТП - 129 Берислав]: Степова, Гагаріна, Шевченка, Садова технічне обслуговування 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [КТП - 182]: Фрунзе д.29 - 35, 39 - 69 технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри [КТП - 166 Берислав]: 30 років Перемоги, Українська, Ювілейна технічне обслуговування 08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Республіканець [КТП - 128 Берислав]: Молодіжна, Радянська, КуликаІ, Запоріжзька д.2 - 39 технічне обслуговування 08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [371]: Ювілейна д.1 - 32, 40, Пархоменко, Леніна д.1 - 2, 4, 6, 8, 10, Корбута д.2 - 103, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 127, 131, 132А - 133, 135, 137 - 139, 141, 143, 147, 149, 153 - 153А, 155, 157, Західний д.1, Жовтнева д.5 - 74, 35 років Перемоги, Шевченко д.62, 64 - 109, Гагаріна, Чапаєва площ д.82 - 114, Пушкіна капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [КТП - 184 РОГАЧИК]: Набережна д.37 - 72, 74 - 76, Гагаріна д.23, 25, Резніченка д.35, 42 - 74, 84 - 88, 90, 92, 94, 98 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [ТП - 184 Л - 1 Рогачик]: Набережна д.37 - 72, 74 - 76 технічне обслуговування 07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [КТП - 72 , ТП - 18 Л - 3Каланчак]: Піонерська д.85, Горького д.2, 4, 6 - 59, З. Космодемянської д.3, Дніпровського д.4 - 4А, 8, 10 Т.О.,К.Р. 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Архангельська Слобода [КТП - 300]: Східна, Блюхера д.33 - 47, Кільцева, Комсомольська, Мира, Садова ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Архангельська Слобода [КТП - 353]: Молодіжна д.38 - 40, 42 - 64, Блюхера д.15 - 29, 48 - 49, Карбишева д.1 - 7, 25 - 30, 40 років Перемоги, Кільцева д.2, Урицького д.54, 73 - 82 ТО 08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Калинівка [КТП - 502]: Космонавтів д.1 - 19, 43, 68, Луначарського д.5 - 23, Степова д.4 - 30 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Калинівка [КТП - 503]: Космонавтів д.26 - 42, 44 - 67, 70, Степова д.32 - 62, Дзержинського д.7 - 11А, 13 - 13А, 15, 17 - 19А, 21А, 27 - 48 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Калинівка [КТП - 604]: Луначарського д.26 - 45, Космонавтів д.38, Дзержинського д.4, 12, 14, 16, 20, 22 - 26 ТО 09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [Ф - 84 до ТП - 14 и ТП - 405] Плановые работы 08.0
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [1605]: Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14, Енгельса, Енергетиків, Кiрпiчний, Квiткова, Промислова, Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Кутузова, Ломоносова, Героїв України *Червоноармійська*, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Днiпровська, Уренгойська, Мiчурiна, Маяковського, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Нововоронцовка [КТП - 381 Воронцовка]: Бериславська д.23, 25, 27, 29 капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 382 Л - 1 Воронцовка]: Миру д.1, 5, 7, 9 - 19, 21 - 25 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 237], [КТП - 781]0: Лермонтова, Південна, Соборна, Таврійська Ларіонова, Центральна, Павлівська, Покровська, Українська кр 09.00-16.0
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 382 Л - 2 Воронцовка]: Миру д.20, 23 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Марченко, Привільне, Щасливе [1915]: кр 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 382 Л - 3 Воронцовка]: Миру д.2, 6, 8 технічне обслуговування 08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9]:Олімпійська, Паркова, Піонерський, І. Виговського, Голопристанська, Березовий, Софіївська, Тихий, Санаторна, Енергетиків, Артилерійська, Пушкіна, Голопристанський, Артилерійський, Лагерна, Київська, Параходна, Медичний, Польова, СікорськогоІ, УкраїнкиЛ пр, Глиняний, Л.Балашова кр 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП - 428 Л - 1]: Візгіна Т.О. 08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 19 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Спортивна *Піонерська*, Попова, Пушкіна, Каланчацька *60років Жовтня*, Паркова *Радянська* Т.О. 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Шотівка [КТП - 5]: Гагаріна, Мічуріна, Урицького, Шевченко ТО 08.00-12.00
30.3.2018
Каховський РЕЗ і ЕМ Запорізьке [Ф - 293 от Р - 51]: Леніна, Молодіжна, Північна, Київська ТО 08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Надеждівка [КТП - 97]: Корольова, 8 березня, МартинцяГ, Таврійська КР 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ЗТП - 13]: Каланчацька ТО 08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ЗТП - 18]: Історична д.116, 118, Куйбишева д.2 - 10а, 12, 14, 22а, Маяковського д.2Б, Дніпровський д.83, 85, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, Толбухина д.3 - 16, Кобзаря д.1 - 14, 16 ТО 11.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Молодіжна д.28, 30, 32, Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99 КР 09.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Жовтневе [КТП - 181]: Кірова д.1, 38, Комсомольська д.3, Кошового д.1 - а - 2, 2 - а ТО 07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ Садово [КТП - 206]: Леніна, Миру, Молодіжна д.1 - 32, Радянська, Суботи, Херсонська, Шкільний КР 07.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ ГенічеськаГірка [684, 685]: Виноградна, Курортна, Придорожня, 50 років Жовтня, Азовська, Придорожна, 50 років Перемоги, 993стрілецькогоПолку, Набережна, Степова, Полина, Дорожня кр 08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ Приозерне [684]: кр 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [354]: Толбухіна, Богуцького, Леніна, Фрунзе, Колгоспна, Гагаріна, Петровського технічне обслуговування 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Зміївка [ТП - 223 Л - 1 Берислав]: Дніпровська д.1 - 44, 49 технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [КТП - 53 Берислав]: Чкалова д.5 - 6, Шевченка д.18, 97 - 193 технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Миколаївка [КТП - 61 Берислав]: Гагаріна д.45 - 57, Виноградна д.34, 36, 44 - 50, Шевченка д.50, 53 - 71, Травня1 д.47 - 72, Набережна д.51 - 75 технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри [ЗТП - 124 Берислав]: Бархутова, Зелена технічне обслуговування 08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Новокаїри [КТП - 126 Берислав]: Набережна технічне обслуговування 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Новопетрівка [КТП - 134]: Тихонова технічне обслуговування 08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Верхній Рогачик [КТП - 143 РОГАЧИК]: Жовтнева д.5, 9, 11 - 11А, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 35 капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [392]: МарксаК д.2 - 34, Будьоного, Леніна д.1 - 5, 9, 11 - 13, 15, Гагаріна д.28, 30, 32, 34, 36, 38 - 44, Піонерський д.19 - 20, Набережна д.1 - 28, Лікарняний д.1 - 19, Молодіжна технічне обслуговування 07.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [ТП - 18 Л - 3 Каланчак]: Дніпровського д.4 - 4А, 8, 10, З. Космодемянської д.3, Горького д.2, 4, 6 - 59 Т.О. 09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [392]: Щорса, Чапаєва, Комунарів, Чкалова, Шевченко технічне обслуговування 07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Ушкалка [КТП - 184 РОГАЧИК]: Резніченка д.35, 42 - 74, 84 - 88, 90, 92, 94, 98, Набережна д.37 - 72, 74 - 76, Гагаріна д.23, 25 капітальний ремонт обладнання 07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ Л - 4]: Спеціалістів, Кооперативна д.3 - 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 40, Перемоги, Радянська д.1 - 49 ТО 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [253]: Рилеєва, Айвазовськогод.1, 3 - 70, 72, Берегова д.1 - 27, БорисаКенджієва, Гагаріна, Геологів, Герцена, Гірників д.2 - 6, 8, ГромовоїУ, Дунаєвського, Земнухова, Комарова, КосмодемянськоїЗ д.1 - 49, 51 - 54, 56 - 561, 58 - 70, Космонавтів, Лермонтова, Мелітопольська д.2А - 16А, 18А - 26А, 28 - 28А, 30 - 30Б, 34 - 34А, 36, 40, 42 - 44, 46, 48 - 48А, 50 - 50А, Нафтовиків, Невського д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 29, Некрасова, Олександра Довженка, Радіщева, Шостаковича, Шкільна, Чернишевського, Чайковського, Тюленіна Плановые работы 09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [Ф - 84 от ТП - 14 до ТП - 568]: Пушкіна д.137 - 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, Осетрова д.35, 37, 42, 44, 46, 48 - 48А ТО 08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка [253]: Морська, Мелітопольська д.17, 18А, 104 - 170, Космонавтів, Каховська, Дніпровська, Ворошилова д.1 - 4, 6 - 18, Будівельників, Сонячна, Пушкіна д.22 - 42, Пролетарська д.68, 70, 72 - 141, Нова, Блюхера, Сонячний Плановые работы 09.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 382 Л - 1 Воронцовка]: Миру д.1, 5, 7, 9 - 19, 21 - 25 технічне обслуговування 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Роздольне, Червоне Поділля [161]: ТО 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Виноградове [КТП - 781]: Центральна, Павлівська, Українська, Таврійська, Покровська, Соборна, Ларіонова, Лермонтова кр 07:30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 382 Л - 2 Воронцовка]: Миру д.20, 23 технічне обслуговування 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н. Маячка [ТП - 116 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Клімака, Перекопський, Перекопська, Кримський, Алеєва то 08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Осокорівка [ТП - 382 Л - 3 Воронцовка]: Миру д.2, 6, 8 технічне обслуговування 08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9]: Олімпійська, Паркова, Піонерський, Івана Виговського, Голопристанська, Березовий, Софіївська, Тихий, Санаторна, Енергетиків, Артилерійська, Пушкіна, Голопристанський, Артилерійський, Лагерна, Київська, Параходна, Медичний, Польова, СікорськогоІ, УкраїнкиЛ, Глиняний, Л.Балашова кр 08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [253]: Олександра Довженка, Радіщева, Рилеєва, Тюленіна, Чайковського, Чернишевського, Шкільна, Шостаковича, Комарова, Земнухова, Герцена, Геологів, Гагаріна, БорисаКенджієва, Берегова д.1 - 27, Айвазовськогод.1, 3 - 70, 72, КосмодемянськоїЗ д.1 - 49, 51 - 54, 56 - 561, 58 - 70, Космонавтів, Лермонтова, Мелітопольська д.2А - 16А, 18А - 26А, 28 - 28А, 30 - 30Б, 34 - 34А, 36, 40, 42 - 44, 46, 48 - 48А, 50 - 50А, Нафтовиків, Невського д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 29, Некрасова, Дунаєвського, ГромовоїУ, Гірників д.2 - 6, 8 ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимівка [253]: Блюхера, Будівельників, Ворошилова д.1 - 4, 6 - 18, Дніпровська, Каховська, Космонавтів, Мелітопольська д.17, 18А, 104 - 170, Морська, Нова, Пролетарська д.68, 70, 72 - 141, Пушкіна д.22 - 42, Сонячна, Сонячний ТО 09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Першокостянтинівка [ТП - 429 Л - 1, Л - 2]: Миру, Тимошенко Т.О. 08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Чаплинка [ТП - 19 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Спортивна *Піонерська*, Попова, Пушкіна, Каланчацька *60років Жовтня*, Паркова *Радянська* Т.О. 08.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Веселівка [КТП - 19]: Леніна, Миру, Фатєєва ТО 08.00-12.00
Нагору