Про компанію

Акціонерне товариство „Херсонобленерго”
Код EIC: 62X8814917226118

Сьогодні – це складний комплекс енергетичного обладнання і електромереж,які обслуговуються високопрофесійною командою спеціалістів.

Головна мета діяльності компанії -  досягнення прибутку для задоволення інтересів акціонерів, економічних та соціальних потреб працівників компанії за рахунок передачі та надійного постачання електричної енергії  споживачам в умовах функціонування єдиної енергосистеми України.

         Основні та супутні види  діяльності компанії:

 - постачання електроенергії за регульованим тарифом, 

 - передача електроенергії місцевими (локальними) електричними мережами,

 - експлуатація ліній електропередач та підстанцій,

 - проектування, будівництво, розширення, реконструкція, технічне переозброєння і капітальний ремонт електричних мереж,

 - здійснення нагляду за засобами обліку, технічним станом електроустановок та електричними мережами споживачів та споживанням електричної енергії

 - метрологічний міжвідомчий ремонт і повірка електричних засобів вимірювальної техніки, а також контроль і нагляд за всіма видами вимірів у Товаристві.

       Основні види діяльності компанії ліцензовані, решта дозволена спеціальними розпорядженнями НКРЕ.

       Компанія не має власної генерації – вся електроенергія купується в Оптовому ринку електроенергії України. 

    Загальна площа  регіону обслуговування  -  28 500 км, що обслуговуються 15 структурними підрозділами (райони енергозбуту і електричних мереж  - РЕЗ і ЕМ).

     Електричні мережі компанії складаються із 5-ти класів напруги довжиною повітряних ліній електропередачі по трасі/по колах - 24824/25830 км. Довжина кабельних ліній електропередачі 35-0,4 кВ 1084,33 км. Кількість знижувальних підстанцій  35-154 кВ: з них: ПС-154 кВ – 18 шт., ПС-35 кВ - 199 шт. Кількість силових трансформаторів, встановлених на знижувальних підстанціях 0,4-154 кВ - 5118 шт.

        Органами управління АТ „Херсонобленерго” є Загальні збори акціонерів, Наглядова рада та Правління. Правління АТ „Херсонобленерго” очолює Голова правління Ігор Миколайович Сафронов.

Нагору