Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

12 травня - Всесвітній день медичної сестри

May 11, 2018

Щорічно 12 травня світова спільнота святкує Всесвітній день медичної сестри.

Медик – одна з найгуманніших професій на землі. А медична сестра вважається найлюдянішою, найпочеснішою та інколи найважчою професією. Її не дарма називають сестрою милосердя. Це не тільки професія, а й покликання. Щоб завоювати довіру та любов пацієнта, необхідно стати близькою, рідною людиною.

Ось уже майже 16 років в «Херсонобленерго» працює медична сестра Інна Василівна Нікітенко – жінка з чутливим серцем, добрими руками та великим терпінням. Любить свою професію за те, що має можливість допомагати людині бути здоровою.

  • Професію медсестри вибрала в молодості, завдяки настановам батьків. Мама дуже хотіла, щоб ми з сестрою були медиками. В 1988 році закінчила наше Херсонське медичне училище, і з того часу працювала в медицині. Перший мій робочий досвід отримала в пологовому будинку №1, тоді я працювала санітаркою і одночасно вчилася на вечірньому відділенні. Отримувала професію і досвід одночасно. Професію свою люблю за можливість допомагати людям, - говорить Інна Василівна.

За словами панни Інни, медицина їй дуже подобається. В силу професії завжди продовжує вивчати людський організм, його хвороби, характеристики. Жінка говорить, щоб правильно допомогти людині, необхідно знати роботу організму та уважно вислухати скарги хворого. А у вільний час полюбляє займатися садівництвом та доглядати за кімнатними рослинами.

На підприємстві Інна Василівна тісно працює з водіями, проводить медичні огляди водіїв перед виїздом на лінію та визначає придатність до керування транспортним засобом. А також надає першу і невідкладну медичну допомогу працівникам підприємства.

  • У нас велика служба транспорту. Кожен водій - це особистість, з своїм індивідуальним організмом. Навіть, якщо людина хоче щось приховати, то змірявши тиск, можна визначити може він сідати за кермо чи ні. З початком сезону респіраторних захворювань, якщо у людини підвищена температура, ми рекомендуємо не сідати за кермо та направляємо на обстеження до лікаря. Зараз підібрався хороший колектив водіїв, всі хороші хлопці, відповідально ставлять до своєї роботи, - розповідає медсестра.

День медичної сестри чудова нагода висловити подяку всім медсестрам, які вкладають душу в догляд і опіку над хворими. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Зі святом!

 

Нагору