Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Анатолій Ганіч: «Робота з людьми - для мене головне»

May 4, 2018

Начальник Голопристанського району енергозбуту та електромереж Анатолій Адамович Ганіч до Дня енергетики був нагороджений Фірмовим нагородним знаком за забезпечення ефективної та сталої діяльності ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго». Свою нагороду Анатолій Адамович вважає спільною перемогою злагодженого та досвідченого колективу.

  • Для мене робота з людьми – це головне. І відзнака керівництва – це перш за все заслуга усіх працівників. Дійсно, показники виробничої діяльності нашого РЕЗа хороші і вже не один рік. У минулому році, наприклад, ми були треті серед районів по області по економії понаднормових втрат, після ХМВЕ та Каховського РЕЗ і ЕМ. По реалізації електричної енергії за рахунок економії понаднормових втрат ми зайняли перше місце. Це кращі показники по Товариству. І минулі періоди наш структурний підрозділ також був серед кращих. Ми завжди налаштовуємо наш колектив працювати чесно, щоб не було домовленості зі споживачами, працюємо по рейдовій роботі, виявляючи нечесних громадян, - ділиться секретом успіху начальник Голопристанського РЕЗ і ЕМ А.Ганіч.

Ось уже минуло сім років, як Анатолій Адамович очолює відокремлений структурний підрозділ ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго» в м. Гола Пристань. Сьогодні Голопристанський район енергозбуту та електричних мереж - це 2 183 км електромереж різного класу напруги, які постачають електроенергію для 26 500 побутових та 1 357 юридичних споживачів, а забезпечують сталу роботу енергокомплексу 112 фахових працівників.

Головне завдання підрозділу – це якісне та надійне енергозабезпечення споживачів. Анатолій Адамович переконаний, що без професійної команди фахівців це не можливо. Тому і говорить, що виконати пріоритетне завдання можливо лише з сильною командою. «Не буде колективу – не буде кому виконувати плани» - вважає Анатолій Ганіч і в своїй роботі намагається заохотити працівників, щоб уникнути плинності кадрів. А ще у людях він цінує чесність та відповідальність і вважає важливим не образити людину.

Енергетика - це сфера, в якій поєднуються досвід та сучасні технології, це не тільки дроти та техніка, це, перш за все, люди, які за усім цим стоять.

Енергетиці Анатолій Адамович присвятив все своє життя і має за плечима 27 років трудового стажу. У 1990 році закінчив Одеський політехнічний інститут і за направленням пішов працювати в Херсонське підприємство електричних мереж. Був розподілений в Цюрупинський РЕЗ і ЕМ майстром Великокопанської ділянки. Згодом працював інженером в м.Цюрупинськ.

  • Це був цікавий час. За 20 років роботи в Цюрупинському РЕЗ я знав там практично все: де яка підстанція розташована, де які лінії проходять. Як технічна служба, ми брали участь практично у всіх процесах: від проектування ліній до повної їх заміни чи реконструкції. Я навіть зараз пам’ятаю багато найменувань обладнання і їх місце знаходження. По Цюрупинському районі у мене великий досвід, - розповідає про свій трудовий шлях А.Ганіч.

Своє захоплення енергетикою, яке перейшло у справу всього життя, Анатолій Адамович передає і своєму синові. Юнак навчається у тому ж навчальному закладі, на тій же спеціальності і навіть у деяких викладачів, що й батько.

З 2011 року А.Ганіч працює на посаді начальника Голопристанського РЕЗ і ЕМ. Посада дуже клопітна. Необхідно правильно організувати роботу колективу, завжди тримати руку на пульсі всіх подій, забезпечити персонал необхідною технікою і матеріалами для повноцінного виконання завдання по надійному електропостачанню споживачів. Крім того, якщо десь сталася аварія, і споживачі залишилися без електроенергії, то начальник повинен вжити всіх заходів для усунення цієї аварії. А статися це може і вдень, і вночі, в робочий день, і у вихідний. Завжди потрібно бути готовим до того, що в будь-який час доби доведеться прийняти правильне рішення та при необхідності виїхати на місце аварії. А ще доводиться безпосередньо спілкуватися зі споживачами, роз’яснювати проблемні або уладнувати спірні питання. Трапляються і курйози.

Наразі підрозділ готується до курортного сезону. Адже до території обслуговування належать улюблені місця відпочивальників с.Залізний Порт та с. Приморське. В цей період енергетики працюють в посиленому режимі, щоб якісно та надійно забезпечити селища електроенергією.

Максимально приділяється увага роботі зі споживачами. Зокрема, забезпечення можливості передачі громадянами показників електролічильників за фактично спожиту електроенергію. В звітний період працюють додаткові телефонні лінії, безпосередньо в приміщенні філії в додатковому віконці приймаються показники електролічильників, а також на маршрутах працюють контролери. Запроваджені напрями ефективно працюють та дозволяють охопити практично всіх абонентів.

  • Зі споживачами намагаємося співпрацювати та знаходити взаєморозуміння. Коли люди говорять «спасибі» - це приємно і це окрилює, - говорить начальник Голопристанського РЕЗ іЕМ Анатолій Адамович Ганіч.

 

 

 

 

Нагору