Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Бригади енергетиків Скадовських РЕМ працюють за для стабільного забезпечення населення електроенергією

November 17, 2020

Метою інвестиційної програми є надійне забезпечення споживачів на території обслуговування Скадовських РЕМ якісною електроенергією шляхом удосконалення керування, технічного стану електромереж, системи обліку електроенергії, засобів зв'язку і розрахунків за спожиту електроенергію, зниження втрат електроенергії в мережах.

Основні напрямки інвестиційної програми є удосконалювання обліку споживання електроенергії, розвиток і модернізація пристроїв релейного захисту й автоматики, реконструкція електричних мереж напругою 0,4-35кВ. Запропонований план інвестиційної програми передбачає комплекс заходів, спрямованих на поліпшення технічного стану електричних мереж з урахуванням підготовки їх роботи в несприятливих погодних умовах, осінньо-зимовий період на найближчі роки, що значно поліпшує надійність та дозволить забезпечити безперервне електропостачання споживачів Скадовських РЕМ.

До таких заходів відносяться модернізація та реконструкція кабельних та повітряних ліній 0,4-35кВ.

Інвестиційна програма передбачає реалізацію ряду заходів, що дозволять підвищити якість та надійність електропостачання споживачів м.Скадовська та Скадовського району, а саме:

            - Реконструкцію повітряних ліній 0,4-10 кВ;

            - Реконструкцію кабельних ліній 0,4-10 кВ у м.Скадовськ;

Протягом 2020р. виконані роботи з реконструкції розподільчих мереж 0,4-10кВ Скадовських РЕМ. Реконструкція електричних мереж з використанням ізольованого самоутримного проводу є ефективним заходом по зниженню ТВЕ. Одним із важливих напрямків у ситуації, яка склалася, є боротьба з поза обліковим споживанням електричної енергії за рахунок удосконалення схем вводів у житлові будинки, із застосуванням ізольованого проводу.

Крім того, багаторічний досвід експлуатації показав, що традиційні повітряні лінії 0,4 кВ із неізольованими проводами мають ряд недоліків:

- підвищена небезпека для населення;

- схильність ліній руйнуванню від впливу льодоутворення;

- відключення ліній внаслідок ушкодження проводів;

- високі експлуатаційні витрати на їх обслуговування.

Реконструкція ПЛ-10кВ Ф-1703 в м.Скадовськ загальною протяжністю - 2,784км, із заміною голого проводу на провід типу ААsXSn в прольотах опор №1-49 та №1-13 відпайки на Р-409к с заміною проводу та опор, встановлення лінійного розʼєднувача на опорі №5.

Виконано в ділянці опор №1-11 та №13-16 разом з  ПЛ-10кВ Ф-1704  двоколовими залізобетонними опорами. На ділянці опор №30-32 ПЛ-10кВ змонтовано на існуючих опорах разом з існуючою ПЛ-0,4кВ, в опорах №35-39 та №47-52 ПЛ-10кВ підвішено на опорах сумісним підвісом разом з існуючою ПЛ-0,4кВ.

Опори встановлені в пробурені циліндричні котловани, які зберігають непорушену структуру грунтів, встановлено залізобетоних опор нормального габариту:

 одностоякові (35шт), двостоякові (6шт), з одним підкосом (3шт);

 опори залізобетонні стояки типу СВ 105-5(33 шт), СК 105-14 (19шт), СК 120-15 (1шт).

На 2020 рік були заплановані та виконані роботи з реконструкції кабельних мереж. Важливим напрямком інвестиційної програми є заміна існуючих засобів обліку електричної енергії на сучасні, а також впровадження автоматичної системи обліку електроенергії, що дозволить покращити облік електроенергії та зменшити понаднормативні втрати електроенергії. Усі заходи, які включено до інвестиційної програми, спрямовані на покращення технічного стану електричних мереж 0,4-35кВ Скадовських РЕМ АТ «Херсонобленерго».

 

 

Нагору