Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Будьте обережні! На Херсонщині погіршуються погодні умови

November 30, 2018

На перші дні грудня синоптики Херсонського обласного центру з гідрометеорології прогнозують погіршення погодних умов на території міста та області.

На Херсонщину прийде справжня зима з мокрим снігом, хуртовиною та ожеледдю.

Адміністрація АТ «Херсонобленерго» звертається до жителів області бути уважними та обережними. Через сильні пориви вітру при хуртовині можливі падіння дерев і гілок на лінії електропередач, що призведе до їх пошкодження та обривів.

Енергетики застерігають громадян, ні в якому разі не проводити самостійно будь-які відновлювальні роботи в електрообладнанні.

Слід пам’ятати, при виявленні обривів електричних проводів чи інших пошкоджень в електричних мережах необхідно негайно попередити оточуючих про небезпеку та терміново повідомити у диспетчерську службу району електричних мереж.

Необхідно знати, що смертельно небезпечно не лише доторкатись, але й підходити на відстань ближче 8 метрів до обірваних проводів ліній електропередачі, які лежать на землі або звисають.

До приїзду енергетиків необхідно організувати охорону місця обриву проводу.

Своєчасне повідомлення про пошкодження електромереж значно прискорить відновлення електропостачання та допоможе запобігти випадкам електротравматизму.

Будьте уважні та обережні.

Нагору