Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Будьте уважні та обережні - на Херсонщині ускладнилися погодні умови

October 25, 2018

У найближчі дні на території Херсона та області синоптики прогнозують погіршення погодних умов- дощі та пориви вітру.

Адміністрація АТ «Херсонобленерго» звертається до жителів області бути уважними та обережними. Через сильні пориви вітру можливі падіння дерев і гілок на лінії електропередач, що призведе до їх пошкодження та обривів.

Енергетики застерігають громадян, ні в якому разі не проводити самостійно будь-які відновлювальні роботи в електрообладнанні.

Пам’ятайте! Якщо неподалік від вас на землі лежить обірваний електропровід, від нього необхідно пересуватись дрібними кроками весь час торкаючись ступні іншою ступнею. Також можна рухатись невеликими стрибками, тримаючи разом ноги, але бути уважним, щоб не впасти.

Слід пам’ятати, при виявленні обривів електричних проводів чи інших пошкоджень в електричних мережах необхідно негайно попередити оточуючих про небезпеку та терміново повідомити у диспетчерську службу району електричних мереж.

Необхідно знати, що смертельно небезпечно не лише доторкатись, але й підходити на відстань ближче 8 метрів до обірваних проводів ліній електропередачі, які лежать на землі або звисають.

До приїзду енергетиків необхідно організувати охорону місця обриву проводу.

Своєчасне повідомлення про пошкодження електромереж значно прискорить відновлення електропостачання та допоможе запобігти випадкам електротравматизму.

Будьте уважні та обережні.

Нагору