Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Через збиту опору мешканці села Чаплинського району залишилися без світла

September 25, 2018

Справжній бум збитих електроопор влаштували цього року автолюбителі на Херсонщині. Майже кожного дня по області водії своїми невладними маневрами завдають шкоди енергетикам та псують настрій жителям населених пунктів.

Черговий необережний водій не справився з керуванням автомобіля та залишив населений пункт без електропостачання. В Чаплинському районі в селі Нове водій вантажівки зумів не розминутися з залізобетонною опорою. В результаті майно енергопостачальника пошкоджено, майже 30 дворів мешканців села без електропостачання.

Енергетикам довелося виїжджати на місце пригоди та встановлювати нову опору ліній електропередач, відновлювати пошкоджене енергообладнання та підвішувати нові дроти.

Про кожний факт пошкодження опор ЛЕП енергетики повідомляють до поліції і спільно з співробітниками правоохоронних органів проводять комплекс заходів.

Цього разу водій не втік з місця пригоди, визнав свою провину, проте завдану шкоду доведеться відшкодовувати.

Енергетики занепокоєні, здійснюючи наїзди на опори ліній електропередач, водії піддають своє життя та життя оточуючих смертельній небезпеці, оскільки лінії знаходяться під напругою.

Наїзд на опори ліній електропередачі в результаті ДТП - причина відключення електроенергії в населених пунктах. Страждають прості громадяни, соціально значущі об'єкти, лікарні, дитячі садки, школи, які залишаються без електроенергії на той час поки енергетики ліквідовують наслідки порушення. 

Нагору