Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

«Диво-схеми» по економії електроенергії не спрацювали

March 31, 2021

Для окремих споживачів електричної енергії бажання впровадити нехитру схему, начебто для економії на платі за спожиту електроенергію, успіху не принесло. Натомість споживачі отримали фінансове навантаження та розчарування, адже дива не сталося.

У чому суть "схем"?

Під час рейдової перевірки у побутової споживачки, мешканки м.Херсон, пр..Вербовий, інспектори виявили порушення. А саме: для живлення побутових приладів у домоволодінні було влаштовано перемичку, за допомогою якої електроенергія споживалася, однак не обліковувалася. За встановленим фактом складено акт, нарахування за яким склало 18 834 грн.

У іншого споживача, який мешкає по вулиці Чорноморська обласного центру, при огляді інспектори виявили самовільне підключення до електромереж та взагалі відсутність приладу обліку. Порушення енергетики зафіксували та склали акт, нарахування за яким склали 11 603 грн. Споживач жодних зауважень не висловлював та визнав свою провину.

За самовільне підключення до електромереж та відсутність пломби з відбитками тавр енергопостачальника, Херсонський міський суд Херсонської області (справа №766/25472/18 від 10.02.2021 року) зобов’язав громадянку Щ., що проживає у м. Херсоні, по вулиці Пушкінська, відшкодувати АТ «Херсонобленерго» вартість не облікованої електричної енергії у розмірі 10237,85 грн та суму судових витрат.

У с.Комишани, в домоволодінні споживачки М., в ході проведення рейдів, енергетики виявили самовільне підключення, шляхом облаштування  розетки в обхід приладу обліку. В результаті в будинку електроенергією користувалися, а електролічильник не враховував спожиті кіловати. Представники «Херсонобленерго» склали акт про порушення, нарахування за яким склали 3393,94 грн.

Енергетики закликають побутових та юридичних споживачів користуватися електроенергією в межах затверджених правил, а, як видно з практики, рішення економити на платі за електроенергію незаконними методами коштує дуже дорого.

Нагору