Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

До АТ «Херсонобленерго» завітав Юрій Гусєв

September 19, 2019

До АТ «Херсонобленерго» з робочим візитом завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

Знайомство з підприємством розпочалося з оперативно-диспетчерської служби, звідки ведеться керування всіма електромережами Херсонської області.

Оператори служби здійснюють цілодобовий контроль за подачею електроенергії від регенеруючих джерел, які знаходяться, як на території області, так і за її межами, до кінцевого споживача, до побутових та юридичних споживачів.

 

В метрологічній службі до уваги очільника області було представлено виробничі цехи, де проводять ремонти та повірку приладів обліку. Також голова ОДА на прикладі переконався, як зловмисники різними способами впливають на прилади обліку для реалізації своїх незаконних дій. Використання споживачами високочастотних генераторів негативно впливає також на здоров’я людей та є вкрай небезпечними.

Голова правління АТ «Херсонобленерго» Ігор Сафронов акцентував увагу  на злочинності у сфері енергетики та звернувся з проханням сприяти у вирішенні питань щодо її протидії.

В рамках робочого візиту Юрій Гусєв мав змогу ознайомитися з роботою Центру з обслуговування споживачів та поспілкувався з відвідувачами.

В ході обговорення проблемних питань в енергетичній галузі Херсонської області було досягнуто домовленості про налагодження та розвиток партнерських відносин задля їх вирішення.

 

Нагору