Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Енергетики Херсонщини провели незабутні вихідні в Карпатах

August 29, 2019

Вихідними днями дружній колектив працівників АТ «Херсонобленерго» здійснив цікаву подорож до Карпат та незвичайно відсвяткували День Незалежності України.

Корпоративний відпочинок розпочався з прибуття до столиці Закарпаття - мальовничого міста Ужгороду, яке знаходиться біля підніжжя Карпат і є  найменшим обласним центром країни, який має багату й давню історію.

Тут туристи відвідали Ужгородський замок, Закарпатський музей народної архітектури та побуту під відкритим небом «Скансен», а також здійснили захоплюючу екскурсію містом, скуштували національну кухню в «УнгварЪскій ресторації» - першому етноресторані.

Знайомство з містом Мукачево розпочалося з За́мку Пала́нок (Мука́чівським замком) - унікальним зразком середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів.

Екскурсія до с.Косонь, Берегівського району здивувала релаксом від цілющих властивостей підземних вод у семи різних басейнах з термальними та прісними водами у сучасному оздоровчо - рекреаційному комплексі «Косино».

З відпочинку енергетики привезли незабутні враження та купу позитивних емоцій. За насичений та пізнавальний корпоративний захід до Дня Незалежності колектив «Херсонобленерго» висловлює вдячність адміністрації Товариства та профспілці за підтримку цього командного виїзду. 

Нагору