Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Енергетики Херсонщини: результати Інвестпрограми 2020

February 17, 2021

Працівники «Херсонобленерго», незважаючи на пандемію та карантин, безперервно працюють задля стабільного забезпечення електроенергією соціально-важливих об’єктів інфраструктури та осель мешканців Херсонської області. Протягом 2020 року енергетики не припиняли роботу і над реалізацією Інвестпрограми.

За минулий рік фахівці виконали реконструкцію повітряних ліній ПЛ- 6/10 кВ у населених пунктах Скадовськ та Комишани протяжністю майже 9 км.

Реконструкцію повітряних ліній напругою ПЛ-0,4кВ протяжністю понад 37 км. Ці роботи виконані у с.Комишани, Приозерне, Олександрівка та частково м.Херсон.

Безпосередньо у обласному центрі побудовано та реконструйовано кабельних мереж напругою КЛ-6-10 кВ біля 8 км.

Для розвантаження існуючих КТП та для забезпечення якісного та надійного електропостачання споживачів, зменшення перерв у електропостачанні збудовано нових 21 КТП загальною сумою більше 33 млн. грн. (без ПДВ).

Для регулярного отримання даних про спожиту електроенергію у Товаристві застосовують систему обліку електричної енергії з функцією дистанційної передачі даних. Протягом року енергетики облаштували у споживачів понад 14 тисяч багатофункціональних однофазних лічильників.

Реалізація заходів Інвестпрограми по реконструкції діючих та будівництві нових енергооб’єктів в подальшому суттєво впливатиме на надійність та стабільність енергопостачання регіону.

Нагору