Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Енергетики обговорили питання охорони праці та виробничого травматизму

July 28, 2020

Днями на базі АТ “Херсонобленерго” відбулася дводенна технічна рада за участі представників операторів системи розподілу електричної енергії, зокрема, Директорів з охорони праці ОСР, Директорів технічних та начальників МЕМ і РЕМів.

Учасники зібрання розглянули низку важливих галузевих питань, проаналізували стан охорони праці та виробничого травматизму  на підприємствах енергетичної галузі.  Особлива увага акцентувалася на результатах розслідування нещасного випадку в АТ «Херсонобленерго», який стався 30.06.2020. Далі присутні обговорили заходи, які дозволять знизити рівень виробничого травматизму та підвищити рівень охорони праці на виробництві.

В ході роботи технічної ради представники енергетичних компаній розглянули результати перевірки стану охорони праці та рівня експлуатації електричних мереж 0,4-150 кВ  в структурних підрозділах АТ «Херсонобленерго».

Директори з охорони праці ОСР відзвітували про організацію роботи, проведені перевірки, виявлені порушення та розроблені заходи щодо їх виконання.

За результатами обговорень нагальних питань, проаналізувавши проблемні ситуації у сфері охорони праці, був розроблений комплекс заходів щодо профілактики травматизму та покращення рівня експлуатації електричних мереж в ОСР.

Учасники ради переконані, що такі заходи дуже корисні,  це нагода оцінити виконану роботу щодо створення безпечних умов праці, запобігання аваріям та надзвичайним подіям на виробництві, можливість внести необхідні корективи у діяльність відповідних служб та визначити нові орієнтири для досягнення поставлених цілей.

Нагору