Енергетики відновили проведення планових робіт на електромережах

January 14, 2022

Від 11 січня 2022 року оператор системи розподілу «Херсонобленерго продовжує проведення планових робіт у електромережах.

Технічні роботи у мережах оператора системи розподілу з припиненням енергопостачання на період святкових днів тимчасово не проводилися. Наразі роботи по обслуговуванню мереж та енергообладнання відновлено.

Планові роботи з тимчасовим припиненням електропостачання проводять протягом року, в основному, при обслуговуванні електрообладнання, з метою недопущення аварійних відключень та для приєднання до електромереж нових споживачів. А тимчасові відключення потрібні для безпеки наших працівників та пересічних громадян, які знаходяться поблизу проведення робіт.

Під час планових робіт енергетики обслуговують, ремонтують та проводять реконструкції електромережевої інфраструктури. Якщо не проводити такі роботи, то споживачі через аварії можуть залишитися без енергопостачання на не визначений час.

Про проведення планових робіт оператор системи розподілу АТ «Херсонобленерго» заздалегідь інформує споживачів на офіційному сайті у розділі «Відключення», надсилає повідомлення як юридичним, так і побутовим споживачам на електронні адреси та інформує у чат-боті Телеграм, зазначаючи місце, дату та тривалість припинення енергопостачання.

Нагору