Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Енергетики викрили хитрого крадія

February 2, 2021

Херсонець хотів обдурити електролічильник, а довелося сплатити збитки в десятки тисяч гривень. Енергетики нагадують: платити за викрадену електроенергію все одно доведеться.

Під час рейдових перевірок у м. Херсоні по вулиці Лева Товстого в одній із приватних будівель енергетики виявили самовільне підключення до електромереж. Як результат – електроенергія споживалася, але електролічильником не враховувалася. У зв’язку з встановленим фактом фахівці «Херсонобленерго» склали відповідний акт про порушення. Внаслідок таких дій Товариству завдано шкоди на суму майже 59 тисяч гривень.

АТ «Херсонобленерго» звернулося до суду про стягнення зі споживача вартості недооблікованої електроенергії в розмірі завданої шкоди (справа №766/10010/19 від 25.11.2019).

Не далекоглядні дії енергокрадіїв приводять до сумних наслідків. Тому як самовільні підключення до електричних мереж стають причиною перевантаження мережі, погіршення якості напруги, перебоїв в електропостачанні, через які виходять із ладу електричні побутові прилади не тільки порушника, а й сусідів. В даному випадку від рук зловмисника могли постраждати літні люди, сім’ї з маленькими дітьми та решта мешканців вулиці Лева Товстого.

Енергетики закликають громадян споживати електричну енергію відповідально. Якщо вам стали відомі випадки крадіжки електричної енергії, ви можете повідомляти на телефон гарячої лінії служби захисту економіки за телефоном за телефоном 0552-421-666.

 

Нагору