Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Футбольний турнір до Дня енергетиків

December 22, 2018

Традиційно у грудні напередодні професійного свята Дня енергетиків України проходить турнір з міні-футболу серед структурних підрозділів АТ «Херсонобленерго».

Участь у турнірі взяли 8 аматорських команд структурних підрозділів.

Футбольні баталії розгоралися між командами управління АТ «Херсонобленерго», збірної команди ХМВЕ та ХМЕМ, команди Високопільського РЕЗ і ЕМ, команди Новокаховського РЕЗ і ЕМ, збірної команди Каховського та Великолепетиського РЕЗ і ЕМ, збірної команди Олешківського та Голопристанського РЕЗ і ЕМ, збірної команди Скадовського та Чаплинського РЕЗ і ЕМ та збірної команди Генічеського, Новотроїцького та Іванівського РЕЗ і ЕМ.

Змагання організовано з метою пропаганди здорового способу життя, розвитку спорту та активного дозвілля.

Усі ігри турніру були цікавими та наповненими напруженими та емоційними моментами. Члени команд демонстрували справді бійцівські якості.

Перше місце у змаганнях та звання «Чемпіон турніру з міні-футболу структурних підрозділів АТ «Херсонобленерго» отримала команда управління АТ «Херсонобленерго»

Друге місце в турнірі виборола команда – збірна команда ХМВЕ та ХМЕМ.

Третє місце за командою Новокаховського РЕЗ і ЕМ.

Турнір проходив за ініціативою керівництва АТ «Херсонобленерго» та за підтримкою профспілкової організації, яка постійно дбає про можливість працівників у позаробочий час займатися спортом.

Енергетики постійно популяризують здоровий спосіб життя та переконані, що проведення подібних турнірів згуртовує колектив, який роз’єднаний географічно і, безперечно, це хороший приклад для наслідування усім хто дбає про свою фізичну форму та своє здоров’я.

Дякуємо всім учасникам турніру за чудову гру, дружню атмосферу і вітаємо з професійним святом Днем енергетика. Бажаємо міцного здоров’я, професійних здобутків та спортивних успіхів. 

 

Нагору