Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Жителі багатоповерхівок можуть залишитися без світла

May 14, 2018

І знову КП "Таврійський".  Мешканці багатоповерхівок, які обслуговує комунальне підприємство «Таврійський», можуть залишитися без світла так, як керівництво підприємства не поспішає розраховуватися за вже використану електроенергію.

Станом на 14 травня КП «Таврійський» заборгувало за електроенергію понад 170 тисяч гривень. Адміністрація КП навіть направила гарантійний лист з зобов’язанням сплатити заборгованість. Проте кошти на рахунок, так і не надійшли.

Керівництво обслуговуючого підприємства вперто ігнорує неодноразові повідомлення енергопостачальника про наявну заборгованість та попередження про припинення електропостачання у разі не проведення в повному обсязі оплати за спожиту електричну енергію. Про відключення від електропостачання в разі не сплати боргу повідомлено також міського голову м. Херсон та начальника інспекції Держенергонагляду у Херсонській області.

В разі непогашення заборгованості за спожиту електроенергію в повному обсязі з 16 травня по 23 травня поточного року АТ «Херсонобленерго» змушене буде припинити електропостачання до об’єктів КП «Таврійський».  

Нагору