Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Каховський магістральний канал заборгував майже 20,5 мільйонів гривень за розподіл електричної енергії

September 1, 2020

Управління Головного Каховського магістрального каналу станом на 1 вересня 2020 року має заборгованість у сумі 20 млн. 433 тис. гривень за розподіл електричної енергії.

Згідно з вимогами Закону «Про ринок електричної енергії», АТ «Херсонобленерго» як оператор системи розподілу (ОСР) зобов'язане обмежити або повністю припинити електропостачання споживачу-боржнику.

АТ «Херсонобленерго» доклало максимальних зусиль для недопущення обмеження постачання електричної енергії підприємству, проводило перемовини щодо врегулювання ситуації, проте заборгованість залишається не погашеною.

У зв’язку з цим АТ «Херсонобленерго», розпочато процедуру відключення об’єктів Управління Каховського магістрального каналу.

Відсутність вчасної оплати за проведення послуги блокує проведення робіт АТ «Херсонобленерго» з виконання Інвестиційної програми, проведення капітального та поточних ремонтів обладнання, сплати податків, в тому числі виплата заробітної плати працівникам Товариства напряму залежить від своєчасного розрахунку всіх споживачів електричної енергії за отримані послуги.

Керівництво підприємства-боржника має вжити виключно усіх заходів для погашення заборгованості і не допускати відключення електроенергії, чим самим ставлячи під загрозу стабільну роботу зрошувальних систем регіону.

Нагору