Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Колектив енергетиків побував в Умані

June 23, 2021

Члени профспілки АТ «Херсонобленерго» здійснили подорож вихідного дня до мальовничого Уманського Національного дендрологічного парку «Софіївка». Екскурсовод провела цікаву подорож парком, супроводжуючі її історичними фактами про «Софіївку».

Парк був створений у 1796 році власником міста Умані, магнатом Станіславом Потоцьким та названий на честь його дружини Софії Вітт-Потоцької у майже безлісій місцевості. Розділений річкою Кам'янкою, балками та ярами, які врізалися в гранітове підложжя, що часто виходило на поверхню. При створенні парку вдало використано рельєф, але без заздалегідь наміченого плану. У процесі завершення робіт на окремих ділянках були висаджені місцеві та екзотичні деревно-чагарникові рослини, тоді ж були збудовані перші архітектурні споруди та прикрашено «Софіївку» скульптурою, переважно античною.

Далі спілчани побували у сучасному фентезі-парку «Нова Софіївка». Цей новий об’єкт виріс поруч із історичним дендропарком і є єдиним у східній Європі дендропарком у стилі фентезі. Тут поєднані природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями та арт-об’єктами.

На завершення подорожі до Умані у вечірній час енергетики побували на лазерному шоу на фоні комплексу фонтанів – «Перлина кохання»! Глядачі отримали неймовірні позитивні емоції від різноманітних колірних і звукових ефектів.

Нагору