Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Крадії енергообладнання позбавляють мешканців електроенергії

July 11, 2019

Смертельні випадки на об’єктах енергозабезпечення не зупиняють мисливців за чужим добром. Крадії електрообладнання продовжують наражати себе та оточуючих на смертельну небезпеку і залишають мешканців населених пунктів без світла. Через такі злочинні дії Товариство несе великі збитки, кошти, які мали б бути використані на ремонт електромереж, доводиться направляти на ліквідацію наслідків «промислу» крадіїв.

Днями працівниками служби підстанції Новокаховського РЕМ на підстанції «Новокаїрська», яка розташована на околиці с. Н.Каіри, Бериславського району, виявлено крадіжку трансформатора напруги. Своїми діями невідомі особи завдали майнової шкоди Товариству на тисячі гривен. Про цю ситуацію було відразу повідомлено до поліції.

Енергетики звертаються до мешканців населених пунктів з проханням бути пильними та уважними. Задля власного комфорту та запобігання аварійним відключенням, щоб не залишатися без електроенергії, сприяти охороні електромереж – не покривати злочинців, чиї дії призводять до знеструмлень.

Якщо ви помітили обірвані дроти на лініях електропередач або відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній електропередач або обладнання трансформаторної підстанції, сторонніми людьми негайно повідомляти до найближчого РЕМу або на телефон 102.

 

Нагору