Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Лихач на вантажівці залишив частину мікрорайону «Воєнка» без електроенергії

September 11, 2018

Робочий тиждень почався для енергетиків із неприємних новин – чергового пошкодження майна. Як правило, основні збитки Товариство несе через невправних та безвідповідальних водіїв, і цей випадок не став виключенням.

Необережний водій вантажівки наробив лиха у мікрорайоні Військовий форштадт, або як його називають у народі – «Воєнка» ( Дніпровський район Херсона).

«Шумахер» на вантажівці підбив електроопору на розі вул. Дніпропетровська та Сивашська, у результаті чого обірвався електропровід та вийшов з ладу ізолятор. Не маючи бажання нести відповідальність за вчинені дії, водій утік з місця ДТП.

Пошкоджене електрообладнання призвело до аварійного вимкнення близько півтори сотні абонентів.

Енергетикам вдалося оперативно відновити електропостачання в оселі херсонців.

Нагадаємо самонадійним водіям, що втеча з місця ДТП не звільняє вас від відповідальності. Про всі пригоди повідомляється поліції, яка працює над пошуком і притягненням винних водіїв до відповіді за свої вчинки.

Також енергетики звертаються до всіх водіїв з проханням бути уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість, не виконувати ризикованих маневрів, що можуть призвести до наїзду на опори ліній електропередач та привести до тяжких наслідків.

Фото у Фейсбуці

Нагору