Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Мешканцям Херсонщини безкоштовно встановлюють «розумні» лічильники електричної енергії

January 17, 2020

Енергетики АТ «Херсонобленерго» для своїх споживачів продовжують запроваджувати новітні технології. (На виконання вимог Кодексу комерційного обліку електричної енергії (Розділ III, п. 1.5) в рамках реалізації Інвестпрограми, затвердженої НКРЕКП). Поступово у багатоповерхівках замінюють прилади обліку електроенергії на більш сучасні та модернізовані, які мають зв'язок з оператором системи розподілу практично в режимі реального часу.

Відтепер «розумні лічильники» з’являться на лише в жителів обласного центру, їх також встановлять в домоволодіннях мешканців міст Каховка, Нова Каховка та Олешки.

«Інтелектуальний» прилад обліку має переваги для споживача.

Це дистанційна передача показів лічильника, що виключає «людський фактор». Тобто, споживачеві не потрібно буде ні вносити показники лічильника в «Особистому кабінеті», ні за допомогою кол-центру чи СМС-повідомлень - ці дані надходитимуть автоматично.

Нарахування за спожиту електроенергію буде формуватися чітко на фактичних показниках, які передаватимуться дистанційно.

Крім переваг для споживачів, «розумні» лічильники допомагають суттєво зменшити технологічні втрати і запобігати крадіжкам електроенергії. Зростає якість обслуговування споживачів за рахунок швидкого й систематичного зчитування даних споживача.

Майже 50 тисяч споживачів електричної енергії - абонентів «Херсонобленерго» вже користуються SMART - лічильниками. Лише в рамках Інвестпрограми на 2019 рік передбачено заміна до 20 тисяч одиниць. Реалізація пілотного проекту по заміні сучасних приладів обліку триває.

 

Нагору