Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

На Херсонщині злодії розкрадають енергообладнання

March 26, 2021

На території обслуговування Олешківського районного відділу департаменту розподільних мереж невідомі особи скоїли крадіжку металевих кутників з електричної опори ПЛ-35 Цюрупинськ-Козачі Лагері-1.

Від нестачі цих важливих деталей, які забезпечують стійкість, опора могла не витримати та впасти. Такі злочинні дії завдають додаткової шкоди безпосередньо ні в чому не винним громадянам та ставлять під загрозу знеструмлення не лише декількох населених пунктів, але й цілих районів.

Про ситуацію було відразу повідомлено до поліції.

Енергетики б’ють на сполох та звертаються до мешканців з проханням задля власного комфорту та запобігання аварійним відключенням, щоб не залишатися без електроенергії, сприяти охороні електромереж – не покривати злочинців, чиї дії призводять до знеструмлень.

Якщо ви помітили обірвані дроти на лініях електропередач або відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній електропередач або обладнання трансформаторної підстанції, сторонніми людьми негайно повідомляти до найближчих відділу електромереж або на телефон 102.

 

 

Нагору