Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

На оздоровлення до Херсонщини за «дозою онкології»

August 2, 2019

На Херсонщині в розпалі курортний сезон. З різних куточків України та близького зарубіжжя приїжджають родини з малечею поніжитися на сонечку та поплавати в морі. Довірливі гості навіть не підозрюють, що разом з відпочинком біля моря розкрадачі електричної енергії наділяють їх значною дозою електромагнітного випромінювання, а головний біль та нездужання списують на вплив сонця.

Причина цьому «нелюди підприємці», які в гонитві за наживою, у магазинах та пансіонатах, на електролічильники встановлюють надзвичайно небезпечні та шкідливі пристрої, а саме генератори високочастотного випромінювання з метою розкрадання електроенергії. Щомісячно своїми діями шахраї наносять державі мільйонні збитки, що напряму впливає на якість електричної енергії для усіх споживачів.

Представниками обленерго лише тільки в курортному Генічеському районі протягом минулого тижня вилучено п’ять(!!!) генераторів високочастотного випромінювання, а за півроку вздовж узбережжя та інших районах регіону декілька десятків.

І якщо міжнародними агентствами по вивченню раку, навіть електромагнітні поля, що утворюються мобільними телефонами визнані канцерогенами, то уявіть, яку «користь» отримують родини з дітьми з усієї України від впливу випромінювання на базах відпочинку, де встановлені такі пристрої?

Вразлива дія високочастотного випромінювача дорівнює невеличкому атомному реактору та поширюється від 10 метрів до майже до 2 км.

Зазначені дії є незаконними та підпадають під декілька статей Кримінального кодексу України (незаконне використання радіочастот, крадіжка електричної енергії, зловживання службовим становищем якщо це керівник закладу). За це правопорушення законодавством України передбачено позбавлення волі на строк до 6 років.

За усіма виявленими фактами надані заяви до поліції та відкриті кримінальні провадження, з яких до суду не направлено жодного.

Однак, штрафи та покарання правопорушників не повертають здоров'я.

Систематичні звернення енергетиків до правоохоронних органів щодо посилення покарання за зазначені злочини та особливо з використанням засобів та пристроїв та загально небезпечним способом, залишаються без розгляду.

Здоров’я нам усім!

Нагору