Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Напрацювання херсонських енергетиків та фахівців IT - технологій допомагають швидко знаходити і усувати місця аварій

August 27, 2020

Енергетики «Херсонобленерго» у виробничій діяльності активно застосовують інноваційні цифрові технології. Запроваджувати нові досягнення їм допомагають фахівці служби інформаційних технологій Товариства.  

Структурні підрозділи Товариства у своїй роботі активно користуються розробками та доопрацюванням на базі геоінформаційної системи (ГІС), яка має вигляд карти електричних мереж Херсонської області. Зокрема, ГІС допомагає оперативно-виїзним бригадам швидше знаходити та усувати аварійні місця.

До цього часу система ГІС вміщала в себе лише загальні дані.

Сьогодні в розпорядженні енергетиків є зручний функціонал, який дозволяє контролювати майже усі процеси виробничої діяльності, визначати розміщення електричних мереж різних рівнів напруги, протяжності повітряних ліній, адреси та назви трансформаторних підстанцій, їх приналежність (РЕМ чи абонент), потужності розподільних підстанцій. В тому числі, ГІС поєднує в собі систему контролю транспорту. Для полегшення користування системою створено пошук. Сервіс максимально наповнений технічною інформацією про енергетичні об’єкти Херсонської області, що суттєво впливає на оперативність виконання поставлених завдань. При наповненні ресурсу головний акцент був направлений на зручність, доступність і достовірність інформації, зібраної у єдине ціле.

Процес удосконалення системи триває.

 

Нагору