Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Непрофесійність та некомпетентність чиновників штовхає людей на радикальні дії

June 30, 2017

Незважаючи на початок досудового розслідування в рамках кримінального провадження по перевірці фінансових зловживань з боку керівників комунального підприємства м. Херсон «Таврійський», останні так і не знайшли куди ж поділись  отримані від мешканців гуртожитку по вулиці Полковника Кедровського, №2, коштів за спожиту електроенергію.

У зв'язку з чим, 29.06.2017 року до адмінбудівлі ПрАТ «Херсонобленерго» в котре по допомогу прийшли стурбовані херсонці, які через господарське недбальство чи особисту зацікавленість можновладців, змушені жити без електропостачання.

Громадяни були проінформовані про результати звернення служби безпеки Товариства до правоохоронців щодо встановлення причин неперерахування енергопостачальнику керівниками комунальних підприємств коштів отриманих від мешканців зазначеного гуртожитку.

З метою уникнення у подальшому подібних ситуацій громадянам запропоновано прискорити вирішення міською владою питання щодо виведення з комунальних послуг в окремий рахунок плату за електроенергію, що стане передумовою унеможливлення нецільового використання коштів сплачених мешканцями за електроенергію.

До цього часу пропозиція енергетиків чиновниками залишена без уваги.

Проте є надія, що ситуація в суспільстві буде вирішена, у тому числі за допомогою громадян та правоохоронців.

 

Нагору