Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Невідомий чоловік ледь не залишив мікрорайон міста в темряві

December 13, 2019

Поки хтось ремонтує, хтось в цей час – краде. Саме так сталось в м.Херсоні по вулиці Нафтовиків. Стурбовані мешканці багатоповерхівок мікрорайону Шуменського звернулися до «Херсонобленерго» з проблемою зникнення електрики.  Аварійно-відновлювана бригада енергетиків, яка  оперативно виїхала на виклик, виявила пошкодження повітряної лінії.  Фахівці Товариства вказану лінію знеструмили і працювали в трансформаторній підстанції. В цей час, скориставшись зайнятістю енергетиків, невідома особа потайки відрубала 9 метрів кабелю та зникла.

Звичайно, працівники підприємства усі роботи виконали і електропостачання мешканцям мікрорайону відновили. А ось особи, які здатні на такі вчинки, не замислюються про наслідки. Своїми діями вони завдають шкоди мешканцям будинків, наражають на небезпеку пацієнтів медичних закладів, порушують життєзабезпечення громадян в цілому.

Наразі цією ситуацією займається поліція.

Енергетики звертаються ще раз до жителів будинків з проханням бути пильними. Якщо які-небудь дії громадян або самі громадяни викликають у Вас підозру, повідомляйте до поліції за номером телефону «102». 

Нагору