Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Перевіряйте свою адресу в списку планових відключень

July 1, 2020

Щоб планові відключення не ставали прикрою несподіванкою для споживачів, «Херсонобленерго» рекомендує абонентам перевіряти свою адресу в переліку об’єктів, на яких заплановано перерви в електропостачанні.

Про вимкнення в мережах, які пов’язані з проведенням планових ремонтних робіт або технічного обслуговування, «Херсонобленерго» завчасно попереджає мешканців Херсонської області на офіційному веб-сайті в рубриці «Відключення»

Як будь-яке обладнання, мережі вимагають регулярної діагностики, оновлення та ремонту. Багато робіт у мережах неможливо проводити без вимикання електроенергії, тому що від цього залежить безпека людей, які ремонтують обладнання. Планові відключення – це найефективніший спосіб проводити технічне обслуговування та модернізацію електромереж. Завдяки цьому значно зменшується аварійність мереж.

Для зручності відвідувачів інтернет-ресурсу «Херсонобленерго» розширило  послугу інформування. В рубриці «Відключення» за допомогою сервісу «Пошук відключень» Ви маєте можливість в онлайн-режимі за особовим рахунком або № договору ознайомитись з запланованими відключеннями, аварійними відключеннями та орієнтовним періодом відсутності електроенергії.

Така інформація дає можливість споживачам підготуватися та уникнути незручностей на час знеструмлення.

Сподіваємося на взаєморозуміння та співпрацю.

 

 

Нагору