Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Понад 100 тисяч мешканців Херсонщини вже скористалися сервісом «Особистого кабінету побутового споживача»

November 8, 2018

Серед активних користувачів «Особистого кабінету побутового споживача» мешканці м. Херсона та Білозерського району, Каховського району, мешканці м.Нова Каховка та Бериславського району, жителі Олешківського та Голопристанського районів.

Найпопулярніша функція сервісу – передача показань електролічильника з 1 по 4 число. Більшість споживачів обирає саме цей спосіб для повідомлення своїх фактичних місячних об’ємів споживання електроенергії.

Перевага «Особистого кабінету побутового споживача» у тому, що кожен абонент може самостійно вносити показники електролічильника, контролювати розрахунки за спожиту електроенергію (покази засобів обліку, оплату, заборгованість); детальний огляд нарахувань, у тому числі - пільги та субсидії.

Не звертаючись до Центру обслуговування споживачів чи до Call-центру, Ви можете самостійно 24 години на добу, 7 днів на тиждень в «Особистому кабінеті побутового споживача» переглянути інформацію про стан рахунку.

Аби скористатися онлайн - обслуговуванням абонентам Товариства потрібно на головній сторінці офіційного веб-сайту АТ «Херсонобленерго» за адресою www.ksoe.com.ua обрати блок «Особистий кабінет», «Кабінет побутового споживача» та зареєструватися у ньому.

Для реєстрації потрібно вказати Номер особового рахунку або Договору, Район обслуговування та Суму останнього платежу.

Окрім того, абоненти мають можливість оплатити рахунки за електроенергію в будь-яку годину доби на сайті Товариства за допомогою системи електронних платежів. Система працює з картками VISA, MasterCard усіх українських банків.

Заощаджуйте час, витрачайте його на особисті справи і спілкування з рідними та близькими.

 

Нагору