Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Працівники Херсонобленерго продовжують знайомство з історією міста

October 5, 2020

Співробітники АТ «Херсонобленерго» продовжують традицію знайомитися з історією міста. Цими вихідними енергетики здійснили дві пізнавальні екскурсії.

Спочатку познайомилися з «Невідомою вулицею Театральною». Маршрут екскурсії розпочався біля Літературного відділу Херсонського краєзнавчого музею - будинку Б.Лавреньова (Театральна (Горького). Далі прогулялися найтеатральнішою вулицею Херсона, яка знову отримала свою заслужену назву. Дізналися скільки театрів і кінотеатрів було на цій знаменитій вулиці?На честь кого її називали Вітовською (ваші ставки!)?Які відомі на всю країну люди жили, любили, творили саме тут?

Наступна подорож - пішохідно-водна екскурсія «Херсонський модернізм: назад в майбутнє». Старт цієї оригінальної екскурсії розпочався біля ККЗ «Ювілейний». Ця екскурсія стала частиною великого проекту з однойменною назвою, який вивчав архітектурні об`єкти модернізму в нашому місті. А цих неймовірних будівель у Херсоні дуже багато. Подорож була незвичайною: перша її частина проходила на суші, друга - на воді, коли з катера усі побачили модерністську архітектуру Херсона у всій красі.

Нагору