Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Районна лікарня через борги може залишитися без електроенергії

March 1, 2018

Нововоронцовська районна лікарня опинилася під загрозою вимкнення електроенергії за борги. Станом на 27 лютого комунальний заклад «Нововоронцовська центральна районна лікарня» заборгував за спожиту електроенергію 95 817 грн.

Про наявність заборгованості та про припинення електропостачання у разі не проведення в повному обсязі оплати за спожиту електричну енергію в рамках законодавства завчасно повідомлено відповідним інстанціям.

Варто зазначити, що серед інших, медичні заклади фінансуються з місцевого або державного бюджету, у якому передбачено захищені статті для розрахунку за енергоносії.

Так чому так сталося, що важливий соціальний заклад може залишитися без електроенергії? Заборгованість виникла через невиконання бюджету чи все таки через людський фактор?

В той же час, в інтернет мережі активно обговорюється факт розподілу чиновниками бюджету Нововоронцовського району. Дописувачі обурені та занепокоєні результатами засідання бюджетної комісії Нововоронцовської районного ради, на якій народні обранці щедро наділили себе преміями на 50 тисяч гривень. Не забули депутати і про ремонт приміщення райради на 28 тисяч гривень.

«І всі ці перетрубації відбуваються в умовах і без того мізерного фінансування житлово-комунального господарства району, оплати праці та опалення дитячих садків і шкіл, при жалюгідному стані районних ФАПів ...», - йдеться в повідомленні журналістів

Енергетики звертаються до мешканців Нововоронцовського району спонукати своїх депутатів - «слуг народу» згадати про совість, виконувати свої прямі обов’язки – дбати про соціальних захист населення та вишукати фінансову можливість погасити заборгованість і у подальшому уникати її утворенню. Щоб одного дня хворим не довелося сидіти в темряві.

А керівникам бюджетних установ і комунальних підприємств Товариство нагадує про обов’язок своєчасних розрахунків за спожиту електроенергію.

Нагору