Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

І.Сафронов: На підприємстві ми використовуємо передові методи країн Євросоюзу

January 26, 2018

Основним завданням ПрАТ «Енергопостачальної компанії «Херсонобленерго» є підвищення надійності енергопостачання жителів Херсонської області. Для досягнення поставленої мети в компанії щороку розробляється Інвестиційна програма, пріоритети якої націлені на модернізацію, будівництво та реконструкцію електромереж, що напряму впливатимуть на якість та надійність електропостачання споживачам.

Інвестиційна програма погоджується Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та схвалюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Голова правління ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго» Ігор Сафронов запевнив, що енергопостачальна компанія робить все необхідне, щоб забезпечити херсонців якісною електроенергією. 

- Основна стратегія компанії – це надійне електропостачання споживачів Херсонської області. Вся виробнича діяльність направлена на виконання цієї пріоритетної задачі. На підприємстві ми використовуємо передові методи країн Євросоюзу, обмінюємось досвідом та впроваджуємо їх в «Херсонобленерго», - зазначив І. Сафронов.

Протягом 2017 року енергетиками вдалося реалізувати ряд заходів Інвестиційної програми для забезпечення споживачів компанії якісною електроенергією.

Так, в рамках Інвестпрограми фахівцями удосконалювався технічний стан електромереж, здійснювалось переоснащення засобів та впровадження системи обліку електроенергії, виконувалося будівництво та реконструкція електричних мереж 150-0,4 кВ та реконструкція підстанцій 150-35 кВ, а також проводилася заміна зношеного обладнання. Для підвищення якості електроенергії та ефективності експлуатації електромереж працівники Товариства приділили значну увагу модернізації засобів зв’язку, диспетчерського управління та впровадженню нових інформаційних технологій.

Енергопостачальна компанія направила значні зусилля на оновлення, модернізацію та осучаснення морально застарілих електромереж та енергообладнання.

Так, зокрема, серед основних об’єктів Інвестиційної програми є реконструкція трансформаторної підстанції, яка знаходиться в центрі м.Херсон, в районі вулиць Пугачова – провулок Спортивний, яка живить електроенергією значну частину мешканців приватного сектору. Підстанція працює вже з 1970 року та потребувала оновлення.  Енергетиками було встановлено нову, більш потужну трансформаторну підстанцію, яка здатна забезпечити безперебійне енергопостачання мешканців. Також для стабільної напруги в мережі було здійснено повну модернізацію існуючих мереж та заміну вводів до будинків мешканців.

Крім того, була виконана реконструкція трансформаторної підстанції ТП-93, яка обслуговувала жителів приватного сектору мікрорайону «Шумен». Раніше обслуговування цього об’єкту ускладнювалося розміщенням опор та електричних мереж на території приватних домоволодінь. Для забезпечення вільного доступу до енергообладнаня працівниками Товариства було проведено заміну повітряних ліній та перенесено опори за межі присадибних ділянок херсонців. На численні прохання громадян роботи були проведені в стилі строки.

До глобальних та важливих робіт в рамках Інвестпрограми 2017 року варто віднести комплексну реконструкцію трансформаторної підстанції у мікрорайоні «ХБК». До цього часу мешканці вулиць Видригана, Житомирської, провулку Донського та інших сусідніх вулиць особливо в осінньо-зимовий період потерпали від частих відключень та перепадів електроенергії. Для комфорту та зручності споживачів було встановлено додаткове джерело електроенергії – нову трансформаторну підстанцію, яка дозволить мешканцям безперешкодно користуватися сучасними побутовими електроприладами.

Працівники енергопостачальної компанії роблять все можливе, щоб жителі Херсонської області мали якісне та надійне електропостачання. 

 

Нагору