Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Служба захисту економіки інформує: мешканці Херсонщини постраждали від зухвалих дій зловмисників

March 16, 2021

Крадіжки, аварії, протиправні дії зловмисників, порушення ПРРЕЕ – те, з чим невпинно боряться фахівці Служби захисту економіки.

Щотижневий звіт надається для аналізу роботи Служби та для застереження того, як споживачі власноруч можуть впливати на стан  електрозабезпечення у власних домоволодіннях.

Тож, в період з 8 по 14 березня спеціалісти АТ «Херсонобленерго» провели 152 рейди, за результатами яких складено 24 акти про порушення Правил роздрібного ринку електроенергії.

Від зухвалих дій сторонніх осіб на Херсонщині постраждали 21 789 мешканців в домоволодіннях яких сталось аварійне знеструмлення.

Однієї з найчастіших причин   відключення від енергопостачання є дорожньо-транспортні пригоди.

За минулий тиждень на території Херсонської області зафіксовано 3 ДТП. Аварії стались на території селищ  Зоря, Гладівка та в смт Верхній Рогачик.

Причини  ті ж самі: неуважність, безвідповідальність та недотримання ПДР водіями.

На жаль, не всі  усвідомлюють, що сідаючи за кермо будь-якого транспортного засобу, треба усвідомлювати  відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя пересічних громадян.

Незвичайний  випадок, котрий вразив енергетиків Херсонобленерго, стався за участю робітників одного з операторів мобільного зв’язку. Працівники підприємства у пошуках варіантів здешевлення рахунків за електричну енергію, вдалися до неправомірних дій - пошкодили прилад обліку електроенергії, що призвело до зміни показів лічильника.

Така сумнівна та протизаконна економія обійшлась адміністрації у майже 40 тисяч гривень.

Загальна сума збитків, що зазнали енергетики  за минулий тиждень становить 322 743 гривень.

Працівники Служби захисту економіки АТ «Херсонобленерго» звертаються до мешканців області з проханням бути уважними та пильними. Якщо ви стали свідком крадіжки електроенергії, помітили обірвані проводи на лініях електропередач, відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, що не є представниками АТ «Херсонобленерго» (працівники Товариства завжди працюють у спецодязі), – негайно повідомте про це диспетчеру Кол-центру 0552-48-06-20, 0-800-500-629, або до правоохоронних органів на телефон «102».

 

Нагору