Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Соціальні мережі: добро та зло

March 15, 2019

 Соціальні мережі досить активно ввійшли в життя сучасного суспільства і як нові засоби комунікації стали зручним місцем для висловлення власної думки. Проте подекуди деякі громадяни використовують можливості мереж з метою дискредитації ділової репутації інших, навмисно та безвідповідально.

 Буквально вчора на сторінках одного із інтернет видань https://khersonline.net/lenta/130602-hersoncy-zagovorili-o-novom-razvode-ot-hersonoblenegro.html  з'явилася новина з посиланням на повідомлення у соціальній мережі херсонки, яка у своєму дописі вирішила звинуватити Товариство в цілому та його працівників в недобросовісній діяльності щодо погашення наявних боргів перед АТ «Херсонобленерго».

АТ «Херсонобленерго» вважає за потрібне прокоментувати питання підняті у дописі.

По-перше, громадянка заявила, що є законослухняною та вчасно сплачує за спожиту електроенергію, а працівники Товариства безпідставно відключили її помешкання від електропостачання, при цьому користувач соцмереж Alla Tymchuk сама зазначила, що станом на 14.03.2019 року  мала за період 2018 року борг у сумі 281.14грн.

По-друге, щодо «пахнет разводом, а Вам? Как бы конторы уже нет и в судебном порядке сомнительно выиграть. Кто то явно хочет внести сумятицу в городе» спеціально для громадянки нагадуємо, що Товариство АТ «Херсонобленерго» продовжує свою роботу, як оператор системи розподілу та здійснює ліцензовану діяльність по обслуговуванню електромереж.

І на завершення.

Зробивши допис в соціальній мережі, виливши порцію бруду на Товариство та її працівників, користувач соцмереж Alla Tymchuk все ж таки погасила борг за 2018 рік і подала заяву на підключення, на підставі чого електропостачання споживачу буде відновлено відповідно до чинного законодавства у встановленого порядку.

Шановні споживачі! Товариство не має на меті без причин припиняти електропостачання, а лише зобов'язане дотримуватися законодавства.

Використовуйте соціальні мережі за призначенням, спілкуйтесь з друзями, діліться враженнями та насолоджуйтеся життям.  

Сплачуйте вчасно за використану електроенергію.

Нагору