Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Споживачі зобов’язані допускати контролерів до електролічильників

October 7, 2021

Для проведення контрольного огляду та зняття показників споживачі зобов’язані допускати працівників АТ «Херсонобленерго» до електролічильників. Це передбачено «Правилами роздрібного ринку електричної енергії», які затверджені НКРЕКП № 312 від 14.03.2018р.

Те, що споживач кожного місяця вчасно передає показники лічильника, не звільняє його від обов’язку забезпечувати доступ представникам оператора системи для проведення технічної перевірки засобу комерційного обліку та контролю за рівнем споживання електричної енергії.

Електролічильники найчастіше розташовані всередині приватних будинків, квартирах або в місцях загального користування. Зазвичай, з приладами обліку, які знаходяться поза помешканням проблем не буває, то з тими, які знаходяться безпосередньо в квартирі або будинку іноді виникають складності - господарі, в силу різних причин, не завжди пропускають до них фахівців компанії.

Недопущення контролера – це порушення п.5.5.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії: «Споживач електричної енергії зобов'язаний забезпечувати доступ представникам оператора системи (після пред'явлення ними службових посвідчень) до об'єкта споживача для проведення технічної перевірки засобу комерційного обліку, електроустановок та електропроводки, вимірювання показників якості електричної енергії, контролю за рівнем споживання електричної енергії».

У разі недопущення представників оператора системи розподілу до приладів обліку електроенергії відповідно до п. 7.5 «Правил роздрібного ринку електричної енергії», оператор має право припинити повністю або частково постачання електричної енергії споживачу.

У зв’язку з цим просимо всіх наших споживачів забезпечувати безперешкодний доступ до електролічильників працівникам «Херсонобленерго» для виконання своїх службових обов’язків. Контролери Товариства мають при собі службові посвідчення.

 

 

Нагору