Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Стосовно повідомлення в засобах масової інформації

December 29, 2018

В соціальній мережі Інтернет з’явилася інформація одного із мешканців міста стосовно відкритого кабельного ящика на фасаді будинку по проспекту Будівельників,13, що у мікрорайоні «Шуменський». Та, зокрема, про бездіяльність працівників «Херсонобленерго».

З цього приводу АТ «Херсонобленерго» повідомляє наступне.

Енергообладання, а саме кабельний ящик, який призначений для розмежування балансової належності, знаходиться у власності обслуговуючого підприємства ЖЕК №11. Відповідальність за дотримання техніки безпеки при експлуатації електроустановок покладена на балансоутримувача.

АТ «Херсонобленерго» не має повноважень втручатися в господарську діяльність сторонніх організацій.

Сьогодні опівночі, виїхавши на місце, чергові оперативно-виїзної бригади Товариства виконали технічне обслуговування обладнання електрощитової. Проте відсутність металевих дверцят, які б унеможливлювали вільний доступ до енергобладнання, є порушенням техніки безпеки.

АТ «Херсонобленерго» звертається до усіх споживачів електричної енергії та обслуговуючих енергообладнання на підприємствах, розсудливо та відповідально ставитися до експлуатації енергоустановок, тримати їх у задовільному стані та забезпечувати постійний контроль за технікою безпеки аби уникнути непередбачуваних ситуації.

Бережіть себе та близьких.

 

Нагору