Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

У Генічеському районі більше 50 домоволодінь залишилося без електроенергії

March 30, 2021

Причиною тому стали навмисні дії невідомих осіб.

В селі Петровка, на території обслуговування Генічеського районного відділення департаменту розподільних мереж, на електроопору впало дерево, підпиляне зловмисниками, яке пошкодило та обірвало дроти лінії електропередач.

В результаті інциденту 52 будинки населеного пункту були знеструмлені. Завдяки зусиллям енергетиків, енергопостачання оперативно було відновлено.

Про подію повідомлено до поліції.

Такі підпили дерев завдають шкоди не лише Товариству та створюють загрозу життю та здоров’ю цим «лісорубам» та оточуючим, але й тягнуть за собою матеріальну відповідальність винних осіб в частині відшкодування у повному обсязі всіх завданих збитків в разі виходу з ладу електрообладнання.

АТ «Херсонобленерго» застерігає, якщо ви стали свідком події, де відбулося обривання електричних мереж, бути надзвичайно обережними.

Запам’ятайте, не можна наближатися до обірваних проводів ближче, чим на 8 метрів, обов’язково попередити перехожих про небезпеку. Відразу повідомте про обірваний дріт до кол-центру «Херсонобленерго» за телефоном 0552- 48-06-20, або до поліції за телефоном 102.

 

 

Нагору