Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

У «Херсонобленерго» поліція затримала чоловіка з ножем

June 6, 2018

Сьогодні у Центрі обслуговування споживачів АТ «Херсонобленерго» сталася прикра пригода.

О 13.45 до приміщення Товариства зайшов чоловік 60 років, який почав безпричинно ображати працівників Товариства та демонструвати наявність ножа. На місце пригоди прибули працівники служби охорони підприємства, які затримали правопорушника, вилучили ножа, забезпечили безпеку громадян та працівників та викликали поліцію.

Відвідувачі Центрів обслуговування споживачів АТ «Херсонобленерго» можуть почувати себе безпечно. Адже правопорядок та безпеку забезпечує охорона, яка складається з підготовленого персоналу, колишніх співробітників силових структур.

Для створення комфортного та безпечного перебування громадян в Центрах обслуговування споживачів у Товаристві реалізовується комплексний підхід у забезпеченні всіх аспектів безпеки. Службою охорони забезпечується стан безпеки персоналу, відвідувачів, своєчасне реагування на ситуації з метою протидії нанесення шкоди як працівникам підприємств, так і громадянам, а також попередження виникнення надзвичайних ситуацій та злочинів на території та в адміністративних приміщеннях Товариства.

Співробітник служби безпеки мають не лише фізичну підготовку, а й мають відповідний рівень комунікації, стресостійкості, досвід роботи у конфліктних і протиправних ситуацій, а також навички для роботи з великою кількістю відвідувачів. Працівники служби охорони професійно здійснюють фізичний та  психологічний захист персоналу та споживачів.

Тож різні провокативні дії в стінах Товариства не можливі. 

Нагору