Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Увага! У Херсоні орудують домушники

June 7, 2021

У обласному центрі стався випадок нападу невстановленого чоловіка під видом псевдоконтролера на мешканку багатоповерхівки.

Зловмисник-домушник, прибулий з іншого регіону до обласного центру Херсонщини, в одній із багатоповерхівок представився працівником «Херсонобленерго», був в масці, окулярах, в руках тримав для прикриття журнал, з начебто відомостями по споживачах. Під приводом підписати узгоджені покази лічильника, він виманив на сходову клітину власницю квартири та завдавши жінці тілесні ушкодження, проник у її помешкання. Після візиту злочинця в оселі жінка виявила зникнення грошей.

Така схема шахрайства стала досить поширеною. Злочинці представляються працівниками підприємств електро, газо, водопостачання та під приводом  узгодження знятих показників лічильника скоюють крадіжки.

Працівники «Херсонобленерго» закликають споживачів бути обачними та пильними. Перед тим, як впустити сторонню людину у двір чи в будинок, вимагайте, насамперед, показати службове посвідчення, яке мають усі без винятку працівники АТ «Херсонобленерго». Службове посвідчення містить фотокартку, з зазначенням посади, логотипом та печаткою підприємства. При виявленні підозрілих «спеціалістів» телефонуйте до поліції за номер «102».

 

Нагору