Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Водій вантажівки залишив каховчан без електроенергії

September 14, 2018

В Каховці майже півсотні жителів вулиці Кобзарської змушені були тривалий час бути без електропостачання через своїх хазяйновитих сусідів.

Справа в тому, що на подвір’ї одного із домоволодінь в м Каховці триває активне будівництво. Під час розвантажування будівельних матеріалів, водій вантажівки невдалими маневрами обірвав проводи ліній електропередач. В результаті через пошкодження електромереж мешканці будинків усієї вулиці залишилися без електроенергії.

Енергетики терміново виїхали на місце пригоди та оперативно відновили пошкодження. Про факт шкоди завданої енергопостачальнику повідомлено до поліції. Господарям доведеться понести адміністративну та фінансову відповідальність.

Через такі зухвалі вчинки громадян, енергетики змушені відволікатися від запланованих робіт по покращенню якості електропостачання, реконструкції та капітальному ремонту електромереж, технічному обслуговуванню мереж, що призводить до порушення графіків у виконанні робіт.

Тож, енергетики вкотре звертаються до всіх водіїв з проханням бути уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість, не виконувати ризикованих маневрів, що можуть призвести до наїзду на опори ліній електропередач та привести до тяжких наслідків.

 

 

Нагору