Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Водій залишив селян без світла та втік із місця ДТП

January 28, 2019

Водії зробили справжній подарунок енергетикам Херсонщини - майже весь минулий тиждень пройшов без пошкодження енергообладнання у результаті ДТП.

Єдиний випадок руйнування опори стався у п’ятницю в селі Подове. Своїм необережним керуванням невідомий водій залишив без електропостачання майже три сотні абонентів «Херсонобленерго».  

Одразу після повідомлення селян про відсутність світла на місце пригоди вирушила бригада працівників Новотроїцького РЕЗу та ЕМ. Горе-водій поставив непросте завдання енергетикам: збита опора трималася просто на проводах, що значно ускладнювало ремонтні роботи. Але бригаді вдалося за короткий час відновити електропостачання.

Встановленням особи водія та деталей ДТП займається поліція.

Сума збитків, завданих Товариству, встановлюється.

Енергетики вкотре звертаються до всіх водіїв з проханням бути уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, не сідати за кермо напідпитку, не перевищувати допустиму швидкість, не виконувати ризикованих маневрів, що можуть призвести до наїзду на опори ліній електропередач та в окремих випадках до летальних наслідків.

Товариство нагадує також: якщо з вашої вини було пошкоджене електрообладнання, втеча з місця пригоди не звільняє вас від відповідальності. Про всі випадки повідомляється поліції і винні завжди несуть покарання за свої вчинки.

Крім цього, АТ «Херсонобленерго» сподівається на допомогу небайдужих жителів області. Якщо ви стали свідком ДТП, в якому водій, збив електроопору чи пошкодив інше електрообладнання та намагається зникнути з місця пригоди, відразу телефонуйте до поліції на номер «102» або до районного відділу електромереж.

Лише спільними зусиллями ми можемо навчити водіїв обережного керування та зменшити кількість аварійних відключень електромереж.

Фото ілюстративне

Нагору