Кол-центр Херсонобленерго
+38 (0552) 48-06-20, 48-06-06
0-800-500-629

Як херсонці свідомо вбивають себе і своїх близьких

July 15, 2019

Енергетики вже неодноразово застерігали споживачів електричної енергії про смертельну небезпеку використання високочастотних генераторів.

Та в гонитві за копійчаною економією нечесні ділки продовжують завдавати шкоди життю та здоров’ю собі, своїм родинам та оточуючим.

Жахливо те, що найчастіше «фірмачі-розумники» такі пристрої встановлюють у магазинах, закладах харчування, розважальних центрах, готелях та інших закладах, де споживають електроенергію у великих обсягах. Такий генератор має потужне електромагнітне випромінювання, яке негативно впливає на роботу людського організму. В більшості випадків персонал про шкідливість цього приладу не знає, а що казати про відвідувачів, які взагалі уявлення не мають, що перебувають у небезпечному приміщенні?

До речі, фахівці зазначають, що результатом дії електромагнітного випромінювання є загальна слабкість, підвищена втома, порушення сну, головний біль та біль в ділянці серця. З’являється роздратованість, втрачається увага, сповільнюються рухово-мовні реакції.

Виникає ряд симптомів, які свідчать про порушення роботи окремих органів – шлунку, печінки, підшлункової залози. Погіршуються харчові та статеві рефлекси, діяльність серцево-судинної системи, фіксуються зміни показників білкового та вуглеводневого обміну, змінюється склад крові, зафіксовані зміни на рівні клітин. Систематична дія електромагнітного випромінювання на організм людини викликає підвищення кров’яного тиску, трофічні явища, такі як випадіння волосся, ламкість нігтів.

Крім того, вказані пристрої значно погіршують роботу електронного обладнання, яке потрапляє у радіус його дії. Тож, якщо у Вас є проблеми з роботою техніки чи засобами зв’язку, сигналізацією - ймовірно, якийсь підприємець поблизу Вашого будинку використовує такий генератор.

Лише з початку року енергетиками було вилучено два десятки таких генераторів, які найбільше використовувалися на території обслуговування Херсонського міжрайонного відділення комерційного обліку, Новокаховського, Каховського Генічеського, Новотроїцького та Чаплинського РЕМів.

Рано чи пізно така «сумнівна економія» приводить до проблем зі здоров’ям, багатотисячних штрафів, зіпсованої репутації та притягненням до кримінальної відповідальності.

 

Нагору